PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

ErtuGrul
07.04.2009, 04:25
Maci kahvede arkadaslarla izledim hepsi baska takim taraftarlari, Huseyin oyuna girince onumuzde oturan fanatik Trabzonsporlu bir abi kahveyi soylene soylene terk etti...macin ilerleyen dakikalarinda besiktasli olan arkadasim 75 te yattara cikar alanzinho girer dedi...dakika 75 selcuk mecburiyetten cikip alanzinho girdi...ersun yanalin kacinca dakikada degisiklik yapacagini birakin teknik direktorleri diger takim taraftarlari bile cozdu...ortada bir hastalik var doktordan tedavi bekliyoruz, ama doktar yanlis ilac tedavisi ile hastayi iyilestirecegim diye inat ediyor,hastanin bedeni cok kuvvetli oyle yanlis ilaclar bu hastayi oldurmez...ama hastahane bashekimide hastasinin sagligini tehlikeye atan doktara daha fazla tahammul gostermez...doktar ya gereken ilac tedavisine gececek yada kendine baska bir hastahane arayacak...tercih doktorun...

Dogan
07.04.2009, 04:57
Gökhan, Yattara, Isaac parasını buldu mu satılmalı.

Tekke, Tabata, Özer, Murat Ceylan, Sercan, Bekir, Orhan Şam sırasıyla transfer listemizi oluşturmalı. Takas, kiralama yöntemleriyle takıma kazandırılmalı.

Seneye bu takımı kimse tutamaz...

ilteriş
07.04.2009, 10:22
futbolcular tatile çıkmış.hocanın bir b planı yok.yönetim uyuyor masaya yumruğunu vurmuyor.sonuç böyle bir sezonda şampiyonluk kuş olup uçuyor.herkese teşekkürler.bu kadar ruhsuzluk olur mu ayıp yahu.

oflu engin
07.04.2009, 12:24
şampiyonluk yolunda kötü oyunla berabere kalınan bir maç.her takımın başına gelebilir.

lazzz61
07.04.2009, 12:28
onmuzdekı haftaa yıne umut ve gökhanı oynatırr ve bu İKİLİ golunu atarr sonraa sezon sounua kadarr bısee yapmazlarr

lazzz61
07.04.2009, 12:42
Serkan Balcı, taraftar baskısına ilişkin ise ''Baskı olmalı aslında. Bu baskı itici güç olmalı. Yani sahada kazanman gerektiğini bilmelisin. Bunu hissetmek futbolcuya olumlu yansımalı. Çok güllük gülistanlık bir ortam da iyi değil, ancak sorun bu baskıyı kaldıramayan oyuncularda. Bazı futbolcularda beklentiler ters tepebiliyor. Bazı oyuncular bunu kaldıramıyor'' diye konuştu.

....serkan balcının dergimize verdiği röpörtaj...işte büyük takım topcusu budur...

...sonuna kadar katılıyorum...

....song ..sylva...egemen...serkan..colman...ve alanzinho..bunlar büyük takım topcusu olduklarını kanıtladılar...

...birde diğerleri var tabi duygusal ama profesyonel olmayan topcular ...gökhan ..umut..yattara ..tayfun...selçuk...tolga...ne olacak bunların hali..

...bende şimdi farkettim gerçekten çok fark var bu iki gurup arasında...
olayın özetiii bu iştee...:alkış::alkış:

genç61
07.04.2009, 12:49
acaba hoca haftaya takım berabere yada yenikken girayı sahaya alırmı glip gelelim diye ben boyle bir sey bekliyorum

Emre GÜRDAL
07.04.2009, 13:07
alanzinyo ilk onbirde başlasaydı bu maçı kesin alırdık.yazık çok yazık adam girer girmez gol attırıyordu.

kıme attırıyodu yada kım atacaktı cvp ver arkadasım

ApoCaN28
07.04.2009, 13:10
kıme attırıyodu yada kım atacaktı cvp ver arkadasım

Gökhan verkaç yapsa idi ALANZİNHO kendisi atacaktı ama hep bana diyen birisi olduğu için olmadı...:mad:

Keleşoğlu
07.04.2009, 20:56
bu sene izleyemediğim tek maçtı yine kazanamadık.. demekki sorun bende değilmiş:D

Volkan Taş
07.04.2009, 21:01
Gökhan verkaç yapsa idi ALANZİNHO kendisi atacaktı ama hep bana diyen birisi olduğu için olmadı...:mad:

gökhan o kadarını düşünemez saha içinde :) :) çok şey bekliosun :D

irfanb
07.04.2009, 21:41
Seneye bu takımı kimse tutamaz...

Bu sene de kimse tutamiyor zaten.
Zirvedeyken alt siralara dogru yuvarlanmaya devam ediyoruz :)

Cafer Bulur
07.04.2009, 21:47
madem futbolcular taraftarlarin baskisindan, protestosundan yakiniyor ve bunu kendileri icin büyük problem yapiyor, benim bir önerim var. birdahaki haftaya onlari rahat birakalim bakalim nasil olacak. birkac hafta önce schalke seyircisi bu yapti ve güzel bir protesto oldu.90 dakika hic ses cikarmadan oturdular trübünde.
Cidden iyi olur.

Tribünde destek de olmasin,tepki de.

Önce destek verip sonra yuhalamanin bir anlami yok cünkü.

mashal61
07.04.2009, 23:10
Bu takım ligi 5. bitirirse verilen bunca emek boşa gitmiş olur. Zaten geçen seneki takımla bile ligi 6. bitirmiştik. Ne gerek vardı bu kadar takımı yenilemeye o zaman. Takımı baştan aşağı yenile sonuç: Sıfıra sıfır elde var sıfır.