PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

nakzo
05.04.2009, 18:46
cok güzelk özelemis bu arkadasimiz cok basit bi denklem böyle rezil bi tartar ordusylan samiyonluk hayal ne anlatirsaniz anlatin.
Bakin BJK ya adamlar 90 dk susmiyor bizim en iyi yaptigim sey kendi oyuncularimizi yuhalamak bi o zaman birlikde sesimiz cikiyor.
Beşiktaş top oynuyor arkadışım top top top anladın mı. O çok övdüğün beşiktaş taraftarı 7 sene önce takımı topluca türbüne çağırıp hepiniz o...... çocuğu .....z diye kendi takımına ana avrat sövdü sen bunları hiçmi hatırlamıyosun veya hatırlamak mı istemiyosun sahada bir takım mı var ben göremiyorum hani koltuk altımızı kabartan bir takımımız varda bir tek siz görüyorusnuz bu takımın bu kadar süper olduğunu oraya giden 30 bin insan salak cahil kültürsüz bir tek siz anlıyosunuz futboldan ya bırakın bu işleri gerçeklerden kaça kaça sizin zihniyetiniz 25 senesini yedi takımın.

Mustafa K. Demirbaş
05.04.2009, 18:47
yazık vallahi yazık diyecek bişey bulamıyorum bu sene de şampiyonluk elden gidiyor ya, benım seneye ondan sonraki seneye fılan umudum kalmadı herşey buraya kadarmış demek
Ersun hoca sana da bii sorum olacak her zamn ben en iyisini blirimden ne zaman vazgeçeceksin

Selçuk Sarı
Maçı izleyemedim dinledim biraz yattara fena değil gibiydi? Doğru mu iyi mi oynadı yattara?

ugurozturk
Ersun hocaya saygımız buyuk. Lutfen unutulmaması gereken seyleri hatırlayalım.
Rakip dusme potasında ve canını disine takarak oynadı.
Seneye sampiyon olmak hedef. Bu seneyi sadece hazırlık macları olarak görmeliyiz.
Uno Gomez bile kulubede olsa bence istikrarlı bi takımı bozma riskine degmez, hoca dogru zamanı elbette bizden iyi bilir.
Nasıl olsa bu seneden gecti yaklasımı dogru olmaz, kalan maclarda da Ersun hoca kadro iskeletini bence bozmamalı.

Seyirciye de bir cift lafım olacak, her hatayı ıslıklarsanız futbolcu da panik yapar,
İstediği hareketleri yapamaz, bu durumda hoca mı suclu olur.
Kalede bir haftadır oynamayacagım diye aglayan Slyva yi oynatması bile;
Teknik direktörümüzün bu maçı ne kadar ciddiye aldığını futbolculara göstermesi açısından çok önemli.
İkinci olarak, Tolgayı kadro dışı bırakması da önemli bir mesajdı. Futboldan anlamayan arkadaslar bu düsüncelerime
Ragbet etmeyektir, ama istikrar ve uzun vadeli basarı icin sonuna kadar ERSUN YANAL' la devam edilmelidir.

Garibane nacizane düsüncelerim bunlar. Ersuncuya adımızın çıkması önemli degil.
İstikrar ve uzun vadeli basarı için sabır gerekir.
Taraftarımız ne yazıkki bu sabrı gösteremiyor ve takımı olumsuz etkiliyor.
!

Anlayana....

Mehmet Fırat
05.04.2009, 18:48
Yok mu sorumu cevaplayacak kimse??

Eğer Ersun Yanal'ın elinde yine yedekleri de dahil olmak üzere bu kadro olsaydı ama takım mesela Bursaspor olsaydı, şimdiye kadar çoktan Göksu, Barış, Papy'yi takımında kullanır mıydı kullanmaz mıydı?

Demek ki şampiyonluğa oynayan bir takımın başında olduğunun bilincinde ki böyle maceralara girmiyor. ;)

Fatih Öztürk
05.04.2009, 18:49
arkadaşlar dikkat edin bu takım kafa topu alamıyor!

orta saha denilen bölge,taksim meydanı gibi rakibe özgürlük şansı tanınıyor kapkaççı cocuklar gibi topu alan rakip oyuncu iki pasta pozisyona giriyor!

ya bizimkiler?

izliyoruz,trübündeki seyirciye haftalardır cekirdekçi diyoruz lakin kendi oyuncularımızda olmayan heyecan trübündeki taraftarlarımızda mevcut değilmi?

serkan cale ve yattara oynayacak nefesini harcayacak selcuk gökhan ve umut yaylada gezer gibi ne rakibi rahatsız edecek nede topa koşacak dermandan uzaklaşmış kendi hallerinde sahada koyun gibi dolanıyorlar.

bu takım son 10 haftadır şut cekemiyor arkadaşlar.

dikkat edin şut cekemiyoruz!

25.dakikada oyunun sıkıştığı belli,sol kanat yalvarıyor buraya birini koyun!

tövbe estağfurullah esun hocada peygamber sabrımı var veya neyi sabrederek izliyor?

bariz görülüyorki hüseyinin olmadığı orta alan direncsiz kafa topu alamıyor cok değer verdiğimiz ersun hoca sadece izliyor.

selcuk daha 30.dakikada caktırmadan yalvarırcasına beni değiştirin söylemek istiyor.şut cekmeyi unuttum lın şu ceyhunu fatih sultan mehmetin bizans kalelerini dövdüğü gibi şutlarıyla dövsün behramın bulunduğu kaleyi!

araya kaçaçak adamın yok tayfun etkisiliğinde üzerinde varlığıyla yokluğu belli değil alanzonhoya yer ac diyor gidişat ama ersun hoca neyin hesabını yapıyor.

belediyeli zeki korkmaz mahallemin çocuğu.gecen yaza kadar halı sahada yerlerde süründürdüğüm çocuk colmana gecit vermiyor inanamıyorum ben başka zeki bilmiyor tanımıyorum ama colmanı sahadan silebiliyorsa demek ben colmana top göstermem öyle ya!

selcuğun tüm uzun topları yattaranın 35-40 metre önüne düşüyor ama hala oyunda kalabiliyor buna zaten inanmıyorumda ersun hoca hangi bakış acısıyla olayı irdilgeliyor onu merak ediyorum?

gökhanla umuta hiçbirşey söyleyemiyorum al birini vur ötekine derler misali önümüzdeki sene hedef ciddi anlamda şampiyonluksa bunlar geldiği kulube gönderilmelidirler.

istikrardan taviz vermeyen egemen cale serkan ve artık arkadaşlarına bıktırdınız beni diyen yattaraya teşekkürler edelim.

istifa naraları yükseliyor ersun hocam.arkanda durduk durmayada devam edeceğiz ama trabzon insanı pek sabırsızlaşmaya başladı!

maç sonrası yaptığın yorumlar artık inandırıcılığını kaybetti coluk cocuk gülüyor haline.

gencler forma bekliyor barış göksu ceyhun giray bir daha bir araya getirilemez.

at şu selcuğu beyninden yoksa taraftar atacak seni şehrinden.

inadına bordo inadına mavi diyoruz küstürmesin bizi kimse kutsal formanın aşığıyız sizi çok seviyoruz 11 şanlı formalarımız!

A.T.R
05.04.2009, 18:51
Demek ki şampiyonluğa oynayan bir takımın başında olduğunun bilincinde ki böyle maceralara girmiyor. ;)

Yaptığınız yorumdan cevabınızın " EVET TABİİ Kİ OYNATIRDI" olduğu anlaşılmış olduğundan yaptığınız yorumun herhangi bir hükümü kalmamıştır. Teşekkürler.;)

BEYTEKİN61
05.04.2009, 18:52
madem oynamıyorlar çıkar umut u gökhan ı koy göksu yu barış ı oynasın görelim. yeter artık . bu takım ne zaman düzelecek. haftaya hacettepe maçı var korkuyorum. nerde bu ruh nerde.

oguzkoc
05.04.2009, 18:53
şampiyonluk süreci sona ermiştir.

Sümeyye Şahin
05.04.2009, 18:55
maçtan önce kolbastıdan zirve hesabından söz ederken şimdi neleri konuşuyoruz..çok kızgınım ama kime neye yine bilmiyorum...kızgınlıkla herhangi bi yanlış yorumum olmasın o yüzden geçene kadar dolanmıyım fazla...bir hafta daha haram nefret ediyorum ahh be ah..:(

BEYTEKİN61
evet bitti artık bu takım şampiyon olamaz. biz inandık destek verdik. ama yok olmadı. bu yılda olmadı :(

LoVeRbOy
İNANCIM kaLmadı ! umut ve Gökhanın yerine Forvet yok altarnatifimiz yok! Körü Körüne Gitti ŞAMPİYONLUK

Mehmet Fırat
05.04.2009, 18:58
Yaptığınız yorumdan cevabınızın " EVET TABİİ Kİ OYNATIRDI" olduğu anlaşılmış olduğundan yaptığınız yorumun herhangi bir hükümü kalmamıştır. Teşekkürler.;)

Doğru anladığınıza sevindim. Olay futbolcularda değil takımın büyüklüğünde. ;)

U.Sadıkoğlu
05.04.2009, 18:59
seneye sampiyonluk :D ben artık gülüyorum sampiyon ve trabzon kelimelerini aynı cümle içinde kullananlara :D

Ne oldu birader erken pes etmişsin 2 3 hafta öncesine kadar burdaki bir sürü insana laf söylüyordun , savunsana gökhanla umutu şimdide ...

nakzo
05.04.2009, 19:00
70 TRİLYONLUK FİLMİN SONU İFLAS
http://www.htspor.com/images/date.gif05 Nisan 2009 Pazar, 17:36
İlk yarıdaki Trabzon takımı soyunma odasında külliyen istifasını verse ve futbol hayatlarını noktalasa, doğrusu Colman'dan başkasına üzülemez ama Türk ve Trabzon futbolu adına büyük sevinç duyardım. Nedense bu takımı izlerken kırmızı adidas formalı Şener Şen'li "Hababam Sınıfı" atletizm takımı ve İnek Şaban gelmeye başladı aklıma. Şener Şen kenarda, Şabanlar sahada...İlk yarıdaki Trabzon takımını futbol başlığı altında yazmak, futbola ve Trabzon tarihine saygısızlık olur, mizah yeteneğimiz de sınırlı, bu durumda acı acı tebessümden fazlası gelmiyor elden. Recep İvedik'in bütçesi ne bilmiyorum ama, Trabzon'un ki 70 trilyon, artık hangisine daha çok gülerseniz, o da size kalmış..

İkinci yarıdaki Trabzon takımının da ilk yarıdakinden farkı yoktu. Oyun 0-0 iken sahaya 300 maçta tek gol tek asist istatistiğiyle oynayan bir oyuncu alıyorsanız, 1 puana razısınız demektir. Bu durumda teknik heyeti kutlamak lazım..

Evet forvet oyuncuların komik ve yetersiz, evet orta sahan üretken değil, evet defansın habire şişiriyor, hepsine evet de sayın Yanal; siz orada necisiniz? Tavır koyamıyorsanız bertaraf olur ve silinirsiniz. Bu şehir sizden mucize yaratmanızı değil, futbolun yalın gerçeklerine sadık kalmanızı bekliyor. Mevcut 11’inin berbat ötesi performanslarına rağmen hala daha tek bir genç oyuncuyu bile sahaya süremediyseniz, lütfen gereğini yapınız..

İBB hak ettiği 1 puanı aldı ve bunu yaparken oyunu hiç çirkinleştirmedi. Abdullah Avcı’yı içtenlikle kutlarım.

Kaçıranlar için tekrar edelim: 70 Trilyonluk komedi dizimiz daha 8 hafta vizyonda. Bu haftayı kaçırdık diye sakın ola üzülmeyin…
SEDAT TUNALI'dan harika bir yazı bu iş bu kadr güzel özetlenebilir

serkanholep
arkadaşlar Sadri Şener ne dedi
bu sene avrupa kupalarına gidersek başarıdır

inşallah olur

bu takımdan umut gökhan hüseyin tayfun gitmeli ve yerlerine kaliteli adamlar alınmalı

Meydan 08
Habu kaçan goller yabana mi atılacak söylesene TRABZONum sonumuz ne olacak :)

mhayri
Başkan:
"Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ama bizim yaptıklarımıza rağmen takım istekli ve arzulu oynamıyor" dedi.

Bence bütün sorun burda neden neden neden...
Ben bu işte kasıt var diyorum, hatta satış var diyorum ...
Kim olduğunu bilmem ama haftalardır süren bu durumun çözümü bu sezon mümkün değil artık...
Başkan aziz yıldırım olsaydı çözüm vardı ama artık onun da kendine faydası kalmadı...

Cagdas Topal
05.04.2009, 19:01
sonunun hüzünlü oldugunu bile bile inandık ama kötü talihimizi bozamadık :( üzgünüz , kırgınız ama yine olmadı yine basaramadık :( son 6 haftada inanılmaz puanlar kaybettik hersey tersine döndü , şimdi bitirebilecegimiz en üstte bitirmeye calısalım ligi .

Burak 1967
Fatih Tekke'nin abisi ile birebir tanismis ve görüsmüs birisi olarak, eminim ki sizden daha cok Trabzonsporludur.
Göz göre göre yalan konusmayin bari.

benim Trabzonsporluluğumu tartışmak senin haddine düşmez. adamın raportajını seyrettim TRABZONA DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM dedi, niye YALAN söyleyeyim gördüğümü paylaştım banane f. tekke den gelmez ise cebime para mı girecek ne kadar anlayış düzeyi düşük insan var ise yazımı görüp böyle abuk sabuk yazılar yazıyor.abisi konusunda benimde ortak tanıdıklarım var bildiğimiz var ki söylüyoruz. ayrıca tutabilir bu anormal değil etrafta hemşerim olupta gs li fenerli tipler de var. bu adamdan medet umulması topu topu 2 sene oynamasına rağmen efsaneleştirilmesini hazmedemeyişimden ve bu adamın gelme konusundaki gönülsüzlüğünü duyduğumdan bu yazıyı yazdım. beğenin diye yada sizi hayal kırıklığına uğratacak diye, ondan bundan eleştiri gelir diye yazmaktan çekincek de değilim. resmen sıktı bu konu, F. tekke gelsin şampiyon yapsın artık tek umudunuz o sizin için!

Ahmet Kuru
Alanzinho'u 70 dk kenarda oturtmak;Umut ile Gökhan'a 90+dk sabretmek macera değil mi?

Meydan 08
05.04.2009, 19:02
Sitede geçen sezon bu hafta açmışlar:)))

Cagdas Topal
05.04.2009, 19:02
Ne oldu birader erken pes etmişsin 2 3 hafta öncesine kadar burdaki bir sürü insana laf söylüyordun , savunsana gökhanla umutu şimdide ...

gökhan , umut :( ben onları savunmaktan da yoruldum :(

kurtcebe
05.04.2009, 19:03
Neyseki Sadri başkan var bir tek ona güveniyorum,
10 12 yıldır birini yapıyoruz biri bozuluyor. Tam bir takım olamadık malesef. Şimdiki takıma bakınca seneye başarılı olabileceğimizi düşünüyorum. Sağ bek, oyun kurucu, forvet ve ön libero. Abdurrahman, tabata, fatih tekke, tjikuzu=7-8 milyon euro.
Sadri başkana güveniyorum, seyircide en azından Sadri başkanın hatrına biraz kendini frenlesin,
çok deil bu haftalarda trabzon kümeye bağırıyordu millet,

ÇaGaTaY
05.04.2009, 19:04
Seneye sampiyon olmak hedef. Bu seneyi sadece hazırlık macları olarak görmeliyiz.
Uno Gomez bile kulubede olsa bence istikrarlı bi takımı bozma riskine degmez, hoca dogru zamanı elbette bizden iyi bilir.
Nasıl olsa bu seneden gecti yaklasımı dogru olmaz, kalan maclarda da Ersun hoca kadro iskeletini bence bozmamalı.

Seyirciye de bir cift lafım olacak, her hatayı ıslıklarsanız futbolcu da panik yapar,
Teknik direktörümüzün bu maçı ne kadar ciddiye aldığını futbolculara göstermesi açısından çok önemli.
İkinci olarak, Tolgayı kadro dışı bırakması da önemli bir mesajdı. Futboldan anlamayan arkadaslar bu düsüncelerime
Ragbet etmeyektir, ama istikrar ve uzun vadeli basarı icin sonuna kadar ERSUN YANAL' la devam edilmelidir.

!

Anlayana....

Ben buna katılmıyorum.. Ayrıca belirttiğin gibi de senin görüşlerine katılmayan arkadaşları "futboldan anlamayan" grubuna sokman da hiç doğru bir davranış değil. O zaman siz anlatın biz dinleyelim niye tartışıyoruz ki burda?
Tabiki istikrar çok önemli bir hadise. Ama bu istikrar inat a dönüşürse o zaman tehlikeli. Medya hep ne diyordu? Ersun Yanalın takımı 20. haftadan sonra düşüşe geçer.. Biz de onlara sinirleniyorduk ne diyoduk.Ersun Hocanın o zaman çalıştırdığı takımlarda kadro zaafiyeti vardı.Her maça aynı 11 le çıkıldığı için futbolcular sene sonunu kaldıramıyor diyorduk.Bizim kadromuz alternatifli.. Elimizde Giray,Barış,Isaac,Ceyhun,Alanzinho,Tayfun,Göksu gibi yedekler var diyorduk. Şimdi sorarım bizim gençlerden, manisadan ne farkımız kaldı? 26 hafta geride kaldı neredeyse aynı 11 le oynadık. Futbolcular yoruldu.Hiç kimse Song u suçlamasın. Biz onun nasıl futbolcu olduğunu ilk 20 hafta gördük. Bu oyuncuları takımdan kesmeyerek büyük düşüş yaşamalarına neden oldu.. Ya diğerlerine ne demeli? yedeklere.. 1- Takıma küstüler,ersun hocaya küstüler artık 2- 26 hafta maç oynamamış, form tutturamamış bir oyuncu bu saatten sonra oynasa ne kadar yarar sağlayabilir takıma?
İstikrar da bir yere kadar.O zaman sene başında 15 kişilik süper kadro kuralım. Şampiyonluk hayalleri kuralım.Var mı böyle birşey? Hiç burun kıvırmayın.. Ersun hocanın da yaptığı bu işte takıma.. Üstelik 15 kişilik kadro da süper değil :) Eğer ersun hocanın istikrar anlayışı buysa ben Anti-İstikrar cıyım Hocam!!!

Mehmet Ç.
05.04.2009, 19:06
arkadaslarrrrrrrrrr herseyın özetı su isimlerde saklı...

1-tayfun
2-hüseyin
3-umut
4-gokhan
5-ersun
6-ferhat

recete burda cellat aranıyo...

6-ferhat, oynuyordami kötü diyorsun:eek:

bi cok oyuncumuz kayboluyor:(

mahmuter61
05.04.2009, 19:07
Ersun Yanal kendi kapris ve hatalarından dolayı bukadar eleştiri alıyor.Sezon başı diğer takımlar hazır olmadığından biz bir furya yakaladık 2.yarı iş değişti evet biz ilkyarı dahik top oynamadık bu taraftarı suçu değil Ersun hoca sabit fikirlisin yazık yedekteki Giray ve Barışı birde Ceyhunu küstürdün bu 3 futbolcu senin prenslerinden de kötümü?Alanzinho ya bu adamı kadroya alma yada oynat 15 dk kada neyapacak?Yazık ettin Ersun hoca bu seneye sana bişe demiyorum Allaha havale ediyorum seni..

TSercaN
05.04.2009, 19:07
tekrarliyorum, Ersun hoca ispanyollarin mac kasetini butun hafta izlettirsin futbolculara, bakin nasil oynuyorlar :)

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 19:09
geçen sene 10 galibiyet, 5 beraberlik ve 11 mağlubiyet 35 puanla 7. sıradayken 35 gol atmışız..

bu sene 13 galibiyet, 8 beraberlik ve 5 mağlubiyet 47 puanla 34 gol atmışız....

Ahmet Başkaya
05.04.2009, 19:09
uefa ya gideriz inşallah ama artık imkansız bence...

mahmuter61
05.04.2009, 19:10
Biz bu istek ve arzuyla Sivası yenecez!!!Buna kaç kişi inanır bu sitede duygusal olmadan???Mücadele yok hırs yok arzu yok nası kazanacaksınız???Ersun Yanal şunu tüm Türkiyeye ispatladın sen tek devrelik hocasın gerisi yalan ikinci yarılar senin istifa edip istirahat etmen lazım bu anlaşılıyor...

seyyah61
05.04.2009, 19:11
benim Trabzonsporluluğumu tartışmak senin haddine düşmez. adamın raportajını seyrettim TRABZONA DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM dedi, niye YALAN söyleyeyim gördüğümü paylaştım banane f. tekke den gelmez ise cebime para mı girecek ne kadar anlayış düzeyi düşük insan var ise yazımı görüp böyle abuk sabuk yazılar yazıyor.abisi konusunda benimde ortak tanıdıklarım var bildiğimiz var ki söylüyoruz. ayrıca tutabilir bu anormal değil etrafta hemşerim olupta gs li fenerli tipler de var. bu adamdan medet umulması topu topu 2 sene oynamasına rağmen efsaneleştirilmesini hazmedemeyişimden ve bu adamın gelme konusundaki gönülsüzlüğünü duyduğumdan bu yazıyı yazdım. beğenin diye yada sizi hayal kırıklığına uğratacak diye, ondan bundan eleştiri gelir diye yazmaktan çekincek de değilim. resmen sıktı bu konu, F. tekke gelsin şampiyon yapsın artık tek umudunuz o sizin için!
Ben siz Trabzonsporlu degilsiniz demedigim halde celallendiniz hemen.
Siz Fatih'i de abisini de Besiktasli yaptiniz.
Yaptiginiz iftiradir resmen.
Bir de bir sey yokmus gibi cevap veriyorsunuz.
Konu Fatih Tekke gelsin gelmesin meselesi degil.
Bilmeden insanlara iftira atiyorsunuz, mesele bu.

drkabus
05.04.2009, 19:12
artık şampiyonluk inancım kalmadı.
takımda birkaç haftadır revizyon olacak haberler çıkıyor.ama yok. kaç haftadır aynı kadro.baktım hüseyin yok.dedim herhalde ceyhun var.baktım serkanı koymuş.serkanın hüseyinden ne kadar farkı var.o da top kullanmasını beceremiyor.ceyhun niçin alındı?hüseyin in yerine değil mi!o zaman serkan ne iş!
selçuk kaç haftadır formsuz.o adamda ısrar ediyor.sezon başında trt'de selçuk için şöyle demişti:"bu adamı manisa'da canlı yayın topçusu diye biliyorlarmış" demişti.canlı yayınlanan maçlarda oynar. diğerlerinde yatar.
forvet dediğin gol atar. hadi gol atamazsan rakip defansı yor,yıprat,hırpala ki diğerleri gol atabilsin. bunlar oluyor mu, hayır! demek ki bunlarda formsuz.e ne diye oynatıyorsun.başka adam yok mu?
göksu'yu profesyonel yaptın. çocuk sevindi oynayacağım diye. e iyi de be adam sen takımın bu en formsuz döneminde barış'ı, ceyhun'u, isaac'i, alanzinho'yu,faty papy'i oynatmazsan o çocuk nasıl oynayacak.diğerleri nasıl motive olacak.
bu maçta bir tek hüseyin çıkmış yerine serkan var.baktı takım kötü. muhteşem bir değişiklikle tayfun yerine hüseyin i aldı.takım yine eskiye döndü.ne anladım bu işten.
pes pes pes. artık inancım yok.
haftaya ankara ya maça gidiyorum inşallah ama içimde hiçbir heyecan yok.

sessizkral_1
05.04.2009, 19:14
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=54802

Salidani
05.04.2009, 19:15
ersun yanalın basit bir teknik direktör olduğunu bu maçtada gördük.oyun kurgusundan ve sonraki değişiklerden ne beklediğini belirlemek inanın çok zor.hüseyin maça kurtarıcı olarak giriyorsa, alanzinho maça 74. dakikada alınıyorsa ve sol kanada değil sağa yattaranın yanına veriliyorsa (ikisi 25 metrekarelik yerde maçı bitirdiler) , selçuk hala gezinip duruyorsa ki nasıl çıkardı anlamadım, bu takımın oyununda bir belirgin varsa (ne sağlı sollu ataklar,ne verkaçlar) ,''inanın'' doldur boşaltı bile takım yapamıyorsa,umuttan forvet olduğu anlaşılamıyorsa, elindeki gençleri ve yedekleri düşünmek hiç aklına gelmiyorsa, yetkililerin bir düşünmesi lazım.

maçı ısıran 1 futbolcumuz bile yok.senden üstteki 2 takım yenmiş senin bu maçı almama gibi bir lüksün yok ama nafile.gezinip durdular.bu haftayı 5. bitirebiliriz.

bir sözümde başkanımıza.siz gördünüzmü istanbul kuluplerinin başkanının BİZİM ŞAMPİYONLUK GİBİ BİR İDDİAMIZ YOK dediğini.başkan böyle derse biz boşuna umutlara kapılıyoruz.Başkanımız bize diyorki bu takım şampiyon olamaz sizde bunu bilin.

usameakcelik
05.04.2009, 19:17
Gökhan da Umut da hiç suç yok aslında. Bütün suç Ersun Yanal da. Görüyo adamların formsuzluğunu yinede dönmüyo tek forvete. Beceremiyosan bırak git kardeşim. Kaç maçtır yenemiyoz puan farkı bilmem kaç olmuş hala çıkmış konuşuyo %51 şanımız var diye. Ersun bu takımın başında olduğu sürece bi 25 yıl daha beklersek belki şampiyon oluruz

mahmuter61
05.04.2009, 19:21
Şuan Eskişehir maçını seyrediyorum ve eses teki mücadele azmi malesef bizde yok.Birde yanarım şu Engin Baytar a almadılar şu çocuğu gençlerdeyken bi seyredin bizdeki çoğu topçuya 10 basar.

ceserdar
05.04.2009, 19:23
Serdar Bali'ye çok kızıyorum ama maç sonunda iyi konuştu. Tespitlerini mükemmel buldum.

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 19:24
"Taraftar hemen ıslıklıyor!"

Trabzonspor'da üstüste kötü sonuçlar alınması taraftarın da sabırnı taşırırken, bordo mavili takımın Gineli yıldızı Yattara, tribünlerin tepkisini eleştirdi. Maç sonrası Lig TV'nin canlı yayınında konuşan Yattara, Trabzonspor tribünlerinin takımı en ufak bir pas hatasında bile ıslıklamasından yakındı.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=54801

ceserdar
05.04.2009, 19:25
Şuan Eskişehir maçını seyrediyorum ve eses teki mücadele azmi malesef bizde yok.Birde yanarım şu Engin Baytar a almadılar şu çocuğu gençlerdeyken bi seyredin bizdeki çoğu topçuya 10 basar.

Orada kiralık oynuyor ve adı da Fenerbahçe ile anılıyor.

Uluhan
05.04.2009, 19:28
Bence bu maçın adamı Alanzinho olmalıydı , yani ilk 11 başlamalıydı. Tam düşündüğüm şekilde geçti maç, defansta geniş alanlarda bulduk ama net bir pozisyon çıkaramadık; belki Gökhan'ın ayağından açarak bulduğu pozisyon.
Benim merak ettiğim bir nokta şu :
1) Bizim forvetler ön direğe koşma özürlü mü ?

nakzo
05.04.2009, 19:30
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=54802
Ben böyle bir röpottaj ve pişkinlik görmedim yok bu takım övünülecek takımmış çok iyi mücadele ediyormuş sabırsızlıktan 25 senedir takım şampiyon olamıyormuş yok ya bu adam şizofrene bağlamış utanmasa sahada barcelona var size barcelona yartım diyecek bizde inanacağız.

Erdal
05.04.2009, 19:33
ne yalanı, benim ne menfaatime olacak tekke si mekkesi olsun olmasın banane. hiç bir zaman bilmediğim bir konu hakkında yorum yapmamışımdır yapmam da!senin elinde bir sürü adam varken medet umulan adam için sahip olduğum bilgileri paylaştım. duymak istemediğin şeyleri duyup hayal kırıklığına uğradıysan o senin problemin, bilip bilmeden kimseyi yalancılıkla suçlayamazsın!

Yalan söylüyorsunuz. Vallahi Yalan söylüyorsunuz billahi yalan söylüyorsunuz...Medet ummak vesaire yi konuşmuyorum ben...Hepsi başka şeyler...Takım hoca hepsi konuşulur her fikir fikirdir...Ama birileri üzerinden yalan söyleyerek mesaj yazmaya tahammülüm yok...Fatih in ağabeyi bjk li imiş...Sallayın nasıl olsa meydan boş öylemi??? Yağma yok...

Travelair
05.04.2009, 19:33
İstifa etse ne olur? Yeni hoca gelip takımı tanıyana kadar bu değersiz futbolcular 1 sezon daha kazanmış olurlar. Hocaya soruluyor istifayı düşünüyor musunuz diye ama futbolculara hiç sorulmuyor

ugurozturk
05.04.2009, 19:34

!

Anlayana....

Ben buna katılmıyorum.. Ayrıca belirttiğin gibi de senin görüşlerine katılmayan arkadaşları "futboldan anlamayan" grubuna sokman da hiç doğru bir davranış değil. O zaman siz anlatın biz dinleyelim niye tartışıyoruz ki burda?
Tabiki istikrar çok önemli bir hadise. Ama bu istikrar inat a dönüşürse o zaman tehlikeli. Medya hep ne diyordu? Ersun Yanalın takımı 20. haftadan sonra düşüşe geçer.. Biz de onlara sinirleniyorduk ne diyoduk.Ersun Hocanın o zaman çalıştırdığı takımlarda kadro zaafiyeti vardı.Her maça aynı 11 le çıkıldığı için futbolcular sene sonunu kaldıramıyor diyorduk.Bizim kadromuz alternatifli.. Elimizde Giray,Barış,Isaac,Ceyhun,Alanzinho,Tayfun,Göksu gibi yedekler var diyorduk. Şimdi sorarım bizim gençlerden, manisadan ne farkımız kaldı? 26 hafta geride kaldı neredeyse aynı 11 le oynadık. Futbolcular yoruldu.Hiç kimse Song u suçlamasın. Biz onun nasıl futbolcu olduğunu ilk 20 hafta gördük. Bu oyuncuları takımdan kesmeyerek büyük düşüş yaşamalarına neden oldu.. Ya diğerlerine ne demeli? yedeklere.. 1- Takıma küstüler,ersun hocaya küstüler artık 2- 26 hafta maç oynamamış, form tutturamamış bir oyuncu bu saatten sonra oynasa ne kadar yarar sağlayabilir takıma?
İstikrar da bir yere kadar.O zaman sene başında 15 kişilik süper kadro kuralım. Şampiyonluk hayalleri kuralım.Var mı böyle birşey? Hiç burun kıvırmayın.. Ersun hocanın da yaptığı bu işte takıma.. Üstelik 15 kişilik kadro da süper değil :) Eğer ersun hocanın istikrar anlayışı buysa ben Anti-İstikrar cıyım Hocam!!!

hocam sen mesajı anlayamamıssın, bakıs acını degistir bir daha oku.

savas avci
05.04.2009, 19:35
Vay be ersun yanalcılar sus pus olmuş ben takım liderken de diyordum bu adamla Trabzonum bir adım ileri gidemez diye hadi geçmiş olsun Ersun cular sevinin gençlerimizde kayboldu en çok buna üzülüyorum yazık...

usameakcelik
05.04.2009, 19:35
Arkadaşlar bence oyuncular ve taraftara hiçbir şey söylem hakkımız yok. Bütn suç ersun yanalın. Koymasaydı ilk 11 gökhanı umutu hüseyini... Taraftarlar bu kadar tepki göstermezdi. Çünkü alınan sonuçlar böyle olmazdı. Anlamıyorum izlemiyo mu bu ersun yanal maçları. Gözü nerde nereye bakıyo görmüyo mu saha içindekileri...

Sefa
05.04.2009, 19:37
Şu stada uzun bi süre sonra ayak bastım bi uzun süre daha basmam heralde !

Maçı geçtim taraftarları konuşacağım.

90 dk çekirdek çıtlatan Maraton Yattara 2 top kaybettimi Aslan kesiliyorlar. Yattara daha ne yapsın 10-15 orta kesti adam öne kesiyor yok arkaya kesiyor yok ortaya kesiyor yok forvet yok adam ne yapsın.

Stat(Yazlık sinema) berbat durumda bu adarda rezillik olmaz. Koca Maraton tribününe baktıkça sinirleniyorum. Herkesin elinde çekirdek izliyorlar.

Seneye 35 yaş üstü kişilere Maraton ve Kale arkalarından kombine satılmasın ve çekirdek satışı yasaklansın şu statta.

Maça gelince Umut ve Gökhan ikilisi seneye bu takımdan yollanmazsa seneyede çok çekeriz. İkiside geziyor sahada.

Ersun hoca hamle yapmaya korkuyor. Koy 1-2 tane futbolcu ağırlığını koy taraftar o kadar Gökhan ve Umut'a isyan ederken hala onlarda ısrar etmen acizliğini gösterir.

Selçuk'u nasıl oyundan aldı şaşırdım. Görevlide şaşırmış olacakki Serkan oyundan alındı dedi oda alışkın değil Selçuk'un çıkmasına :)

Sonuç herşeyi kaybettin Ersun Hoca bari haftaya gençleri kazan.

zafer6161
05.04.2009, 19:38
herşey bi yana
tayfunu çıkarıp hüseyini koymak bi yana

Erdal
05.04.2009, 19:39
Ersun Yanalcı falan olmadım hiç...Ama bu gün dün olduğu gibi aynı düşünüyorum. Hoca ile devam etmeliyiz...Edeceğiz de...

usameakcelik
05.04.2009, 19:40
İstifa etse ne olur? Yeni hoca gelip takımı tanıyana kadar bu değersiz futbolcular 1 sezon daha kazanmış olurlar. Hocaya soruluyor istifayı düşünüyor musunuz diye ama futbolculara hiç sorulmuyor
Bu sene şampiyonluk gitti artık. Ersun dursa kalan 8 maçta 15 puan ya toplar ya toplamaz. Hiç olmazsa yeni bi hoca gelsin o sürede takıma alışır. Ziya Doğan şu an boşta değil mi? O gelsin bundan daha iyidir. Bidaha ki senenin devre arasında Şenol Güneş in sözleşmesi bitiyor. O zaman da o gelir. Ama bu hocayla bu iş yürümez. Kaç maçtır kazanamıyoruz. Artık bu yaptığı da biraz yüzsüzlü. Hala çıkp konuşabiliyor şampiyonluk şansımız 51 diye.

seyyah61
05.04.2009, 19:40
Yalan söylüyorsunuz. Vallahi Yalan söylüyorsunuz billahi yalan söylüyorsunuz...Medet ummak vesaire yi konuşmuyorum ben...Hepsi başka şeyler...Takım hoca hepsi konuşulur her fikir fikirdir...Ama birileri üzerinden yalan söyleyerek mesaj yazmaya tahammülüm yok...Fatih in ağabeyi bjk li imiş...Sallayın nasıl olsa meydan boş öylemi??? Yağma yok...
Erdal hocam birebir yasadigim olayi söyleyeyim.
Hem akrabadan duyma falan da degil.
Fatih'in abisi ile beraber Trabzonspor maclarini seyrediyordum 3 sene önce.
Mac esnasinda yerinde duramiyor, cok heyecanlaniyor, o heyecanla da tipik Trabzonspor taraftari gibi sinirden kendini tutamayip bazen küfrediyordu.
Kendisiyle de sohbet ettim, adam zamaninda amatör olarak futbol oynamis, sakatlik yüzünden birakmak zorunda kalmis ve Fatih Tekke'yi yetistirmis kisidir.
Fatih Tekke de o kadar Trabzon'da kaldiysa ve baska bir Türk takimina transfer olmadiysa abisinin sayesindedir.
Bana birebir dedigi laf, eger Türkiye'de Trabzonspor'dan baska özellikle üc Istanbul takimina giderse hakkimi helal etmem ona (ki Fatih'in üzerinde hakki da büyüktür)
Bu adam Bjk'li oldu simdi.
Bir insani karalamak cok kolay gercekten.
Klavyeden yazmasi da.

Mustafa Ağaoğlu
05.04.2009, 19:41
Taraftara hak veriyorum . Nesini destekleyecek bu takımın . Tamam aldığın sonuçlar kötü olduğunda da desteklenir ama böyle ruhsuzca,inançsızca futbolu kimse desteklemez,desteklememesi gerekir .

usameakcelik
Ersun Yanalcı falan olmadım hiç...Ama bu gün dün olduğu gibi aynı düşünüyorum. Hoca ile devam etmeliyiz...Edeceğiz de...
Bana Ersun Yanal la devam etmemiz için bir sebep söyleyebilir misin???

Muhammet
Yattara'dan;

"Taraftar hemen ıslıklıyor!" (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=54801)

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 19:42
benim kızgınlığım yavaş yavaş geçti ama aklıma gelince sinir oluyorum...

ersun hoca tamam senle devam hepimiz istikrar istiyoruz ama ne olur şu gol sorununa bi çare bul...

inşallah hacettepeyi yenicez ve yepyeni bi sayfaya ne dersiniz hiç değilse uefa veya ch.ligi aşkına?

ÇaGaTaY
05.04.2009, 19:42
hocam sen mesajı anlayamamıssın, bakıs acını degistir bir daha oku.

Yazdıklarını anlayacak kadar eğitimli ve kapasitesi yeterli olan bir insanım.. Sen ısrarla Sylvayı oynatmasını maçı ciddiye alması olarak yorumluyorsun. Bense diğer kalecilere hiç güvenmediğini o kalecilerin yüzüne haykırması olarak görüyorum.Burası tartışma portalı.Abim de sayılsan senin bakış açından bakma zorunluluğum olduğunu düşünmüyorum.Ersun Yanalın yaptığı istikrar değil inattır, ilk 11 in ayrı şekilde yedeklerin ayrı şekilde kökünü kurutmasıdır...

seyyah61
05.04.2009, 19:44
Ersun Yanal ile devam etmemiz gerektigine inaniyorum.
Sezon basi kime sorarsaniz sorun, bizim forvetlerin bu kadar hovardaca gol pozisyonu harcayacagini öngöremezdi.
Ersun Yanal da inatci bir teknik adam ve inandigi adami sürünse de sahada tutuyor.
Her teknik adamin kendi tarzi vardir.
O da tecrübelerinden yola cikarak böyle bir tarz gelistirmistir.
Hele bir sezon sonu gelsin, önümüzü daha iyi görelim, ondan sonra gelecek sezonun muhasebesi yapilir ve karar alinir.
Ligin bu bölümünde teknik direktör degisikligi hic yararimiza olmaz.

Semih
05.04.2009, 19:45
Taraftara hak veriyorum . Nesini destekleyecek bu takımın . Tamam aldığın sonuçlar kötü olduğunda da desteklenir ama böyle ruhsuzca,inançsızca futbolu kimse desteklemez,desteklememesi gerekir .

Yahu desteklemiyorsan maça gitme derler adama.

Destekleme, ama yuhalama...

Gerisini nasıl biliyorsan öyle yap.

Erdal
05.04.2009, 19:46
Bana Ersun Yanal la devam etmemiz için bir sebep söyleyebilir misin???

Elbette söylerim.. Lider in 6 puan gerisindeyiz. Bu gün dahil iki istisna dışında her maçta rakiplerimizden fazla net pozisyonumuz vardı...Bir yol denedi hoca..Kısa ve riski bol bir yol...Top oynamadan orta sahada top yapmadan gol bulma ve maç alma yolu...İlk devre başarılı olduk... Aşağı yukarı aynı topu oynuyoruz lakin forvetler atamıyor....Hepsi bu...Bunu denemelimiydi? Emin değilim ama tutsaydı şimdi hepimizi şampiyonluk naraları atıyor olurduk...Ekim ayında bu takım hala ileri uzun top şişirerek gol arıyor olursa hocanın arkasından teneke çalalım. Ama şimdi bekleyelim...Lütfen...

Emrullah
05.04.2009, 19:47
Bugün oynanan futbolun hiç bir bahanesi olamaz. Tek suçlusu Ersun Yanal'dır. Haftalardır kötü oynayan bir takım üzerinde ısrar etmenin bir manası yok. Muhakkak değişiklik yapması lazımdı ama yapmadı. Sonuç hüsran oldu.

Özellikle Selçuk'u artık kızağa alması gerekiyor. Bunu nasıl göremiyor. Sadece Selçuk mu? Umut'u da kızağa alması lazımdı. Gökhan'ı da diyeceğim ama malesef adam yok. Mecburen Gökhan oynayacak. Hüseyin'in yerine Ceyhun veya Faty Papy, Tayfun'un yerine Serkan'ı koymalıydı. Bunları yapsaydı bugün bu maçı kazanırdık. Artı ikinci yarı Barış Memiş'i almalıydı.

Benim Ersun Yanal'a inancım azaldı. Bizi bir yerlere getiremeyecek. Seneye devam edilmesinin bir anlamı yok.

Semih
05.04.2009, 19:49
Vay be ersun yanalcılar sus pus olmuş ben takım liderken de diyordum bu adamla Trabzonum bir adım ileri gidemez diye hadi geçmiş olsun Ersun cular sevinin gençlerimizde kayboldu en çok buna üzülüyorum yazık...

Sus pus olmak mı, hadi canım.

Ben demiştimcilerin,her yenilgi sonrası girip iki laf edenlerin, söyleyeceğini söyleyip çıkmasını bekliyorum.

Travelair
05.04.2009, 19:50
Ben boşuna yırtınmadım haftalardır sözleşmeyi yenileyin diye. Ne oldu bütün emekler ve güven ortamı neredeyse sıfırlandı. Hocaya bayıldığımdan değil, camiayı tanıdığım için diyordum. Buyrun sofraya şimdi

ugurozturk
05.04.2009, 19:51
Yazdıklarını anlayacak kadar eğitimli ve kapasitesi yeterli olan bir insanım.. Sen ısrarla Sylvayı oynatmasını maçı ciddiye alması olarak yorumluyorsun. Bense diğer kalecilere hiç güvenmediğini o kalecilerin yüzüne haykırması olarak görüyorum.Burası tartışma portalı.Abim de sayılsan senin bakış açından bakma zorunluluğum olduğunu düşünmüyorum.Ersun Yanalın yaptığı istikrar değil inattır, ilk 11 in ayrı şekilde yedeklerin ayrı şekilde kökünü kurutmasıdır...

Hocam bakıs acını degistir dedim ama degistirmedin, gerci ekran cozunurlugun de yetmemis olabilir, seni suclamıyorum, ama bi de örnegin, yukardan asagı okumayı deneyebilirsin.

ibrahim tolgun
05.04.2009, 19:51
şampiyonluk dan daha önce kopsaydık,genç oyuncularımızın hepsini de sahada görebilirdik.süper lig tecrübesi olmayan oyuncuları,şampiyonluga giderken hangi hoca oynatabirki.bu takım sezon başlarken yeni kurulmadımı? ee bu sabırsızlık neden.ligi 1.bitirme şansımız devam ettigine inanıyorum.

Pro-TS
05.04.2009, 19:54
gökhan ünal bir metreden gol kaçırıyorsa ersun yanal ne yapsın bu takıma şu anda destek olmaktan başka şansımız yok sezon sonuna kadar sabır sonra eleştrir gerekende yapılır...

melâl
05.04.2009, 19:55
dehşete düştüğüm maçlardan biriydi... top peşinde mi koştuk yoksa istop mu oynadık belli değildi...

gökhanın kaçırdığı poziyonlara artık yolacak saçımız başımız kalmadı da... yattaraya ne demeli :(

berabere kalmak için oynayan ibb karşısında çok rahat bir maç alabilirdik... ama olamadı...

umut ve gökhan tam bir hayal kırıklığı idi...

maçın sonlarına doğu alanzinyo girdi... onun da ilk atağı malesef gol olamadı...

birileirnin de dediği gibi... bu lig böyle biter...

beşiktaş sivası yenmiş.. ona sevinelim bari

Cem Balcı
05.04.2009, 19:56
bir kez daha geçmiş olsun...

yorumsuz!!

Ayhan Yüksek
05.04.2009, 19:58
Herşey bir tarafa bu isteksiz ruhsuz yürüyerek oynanan futbol incitiyor beni, neoldu bu takıma bu inançsızlık neden,fb Eskişehir maçını izliyorum fb ninde bizden farkı yok Eskişehir nekadar istekli nekadar arzulu biz neden değiliz, neolursa olsun şampiyonluk iddian var yani iddiasız bir takımda değilsin ne bu tükenmişlik anlamadım, birçok şey eleştirilebilinir maçta ama şu ruhsuzluk yetiyorda artıyor bile.

Erdal DİLEK
05.04.2009, 20:02
ersun hoca devaaaaam. . . . yapılanma içindeyiz, daha cok vaktimiz var, sabır sabır sabır

Erdal DİLEK
05.04.2009, 20:03
bu arada herkes kadar taraftarında sucu var, kimse kusura bakmasın, hani tamam böyle goller kacmaz ama böyle taraftarlıkta olmaz yazni. .

bmfırtına
05.04.2009, 20:03
abi boşver defansı seneye adam gibi forvet istiyoruz forvet........
yılın en şanssız msj ı

cihayan
05.04.2009, 20:06
Erdal hocam birebir yasadigim olayi söyleyeyim.
Hem akrabadan duyma falan da degil.
Fatih'in abisi ile beraber Trabzonspor maclarini seyrediyordum 3 sene önce.
Mac esnasinda yerinde duramiyor, cok heyecanlaniyor, o heyecanla da tipik Trabzonspor taraftari gibi sinirden kendini tutamayip bazen küfrediyordu.
Kendisiyle de sohbet ettim, adam zamaninda amatör olarak futbol oynamis, sakatlik yüzünden birakmak zorunda kalmis ve Fatih Tekke'yi yetistirmis kisidir.
Fatih Tekke de o kadar Trabzon'da kaldiysa ve baska bir Türk takimina transfer olmadiysa abisinin sayesindedir.
Bana birebir dedigi laf, eger Türkiye'de Trabzonspor'dan baska özellikle üc Istanbul takimina giderse hakkimi helal etmem ona (ki Fatih'in üzerinde hakki da büyüktür)
Bu adam Bjk'li oldu simdi.
Bir insani karalamak cok kolay gercekten.
Klavyeden yazmasi da.

Ya bosver burada herkes Fatih Tekke'nin ne oldugunu bilir. Simdiye dek kac kere FBye kac kere BJKye gitti zaten. Simdi diyecek laf kalmadi yok abisi BJKli yok ninesi GSli falan diyerek kendilerince egleniyorlar ya da bizle kafa geciyorlar.

RepLay
05.04.2009, 20:09
Gazetede yazıyordu yeni bir sayfa açıcağız diye demekki dedikleri buymuş. Şampiyonluk sayfasını kapattık 5-6. lık sayfasını açıyoru :( Ey büyük Allahım sen aklımızı koru Yarabbim.

Takımın hangi düzende oynadığını çözebilen varmı 2 kişi topa giriyor topu alan hoop yattarayaa ne bu yaaa fitil olduk maçta.Böyle oynarsak kazanamayız tabi futbol takım oyunu değilmi yoksa. Oyuncu değişiklikleri tam facia. 3. değişikliği bile yapmadık demek takım çok iyiydi.

efulim67
05.04.2009, 20:16
ersun hoca devaaaaam. . . . yapılanma içindeyiz, daha cok vaktimiz var, sabır sabır sabır

Yapma yaa !
Yapılanma mı?
35 maçta hala mı göremedin?
35 maçtır bu forvetlerin senin kariyerinide bitirdiğini hala mı göremiyorsun?
Ersun Yanal ile bu işin olmayacağı belli ldu. Ziya Doğan gibi burnunun dikine gitmeye devam ediyor.
35 maçtır çift forvet oynuyoruz ve hala şampiyonluk adayı takımız ve averajımız +10 !
3 hafta önce Ersun görevinden ayrılsaydı Şampiyon olma ihtimalimiz % 25 artardı.
Ama yapacak birşey yok, Ersun ile devam, deva edilmeyecek ise bu işin Türklerle olamayacağı belli oldu.
Basacan paayı yabancı alacan.
(NOT:Bu düşünceler beni bağlar)

Mustafa Önal
05.04.2009, 20:16
puan kaybını tahammül derim. mağlubiyete tahammül ederim. zira bu takımın 7 maçta 1 puan alduığı dönemede tahammül ettim. ama ruhsuzluğa mücadele etmemeye koşmamaya tahammül edemem.

deli gibi koşan umut bile koşmaz olmuş kardeşim.

az önce MANU- VİLLA maçını 90 dakika izledim. nasıl bir maç oynanadı ağzım açık izledim. mücadele pres azim kazanma isteği. maçın skoru 3-2 manu kazandı. villa 1-0 dan 1-2 yaptı manu uzatmalardan 3-2 yaptı.
oradki mücadeleyi hırsı azmi görünce bende sabır dicem ama neye sabredim.

keşke belediye 5 atsaydıda bizim takım sahada canını dişine takıp oynasaydı. yazık çok yazık. ya bu şehir bu takıma yada bu taraftar a bu takım layık değil.

Özge
05.04.2009, 20:21
Her şey bitti:(

Fırtına_
05.04.2009, 20:21
ya şu ömer üründülü de adam sanırdım, yok fatih oynamış da ne yapmış trabzonda veya milli takımda. bunlar gökhan ve umutun hala oynamasından memnun gözüküyorlar. uyutun milleti

bordo61
05.04.2009, 20:38
Yazıklar olsun 7 haftada tüm ümitlerimizi yok edenlere sezon başından beri kurduğumuz hayalleri yıkanlara kimlerim parmağı varsa onlara yazıklar olsun

lazzz61
05.04.2009, 20:38
yerli nin yerlisini istiyoruzz trabzonun lu futboldann ii anlarr ...

ÇaGaTaY
05.04.2009, 20:40
Hocam bakıs acını degistir dedim ama degistirmedin, gerci ekran cozunurlugun de yetmemis olabilir, seni suclamıyorum, ama bi de örnegin, yukardan asagı okumayı deneyebilirsin.

Sana adamakıllı cevap vermek isterdim ama 2-3 mesajında belli ettin kendini.. Yaşın 29 ama seviyesiz birisin. Daha fazla cevap vermek istemiyorum.

karaman6106
05.04.2009, 20:40
ömer üründül hay.......................

Berkedogan
05.04.2009, 20:44
bütün sezon bence tek sorun forvetlerde yaşandı bukadar gol pozisyonuna girip atamayan forvet zor görülür Gökhan Ünal bu ligin en fazla gol pozisyonuna giren forveti olmasına rağmen çok kaçırdı Umut zaten öyle forvetler düzeldiğinde yada değiştiğinde süper bir takım olacağımıza inanıyorum.

Varlıbaş61
05.04.2009, 20:48
bir hafta sonumuzun ve spor programlarını izleme zevkimizin daha içine ettiniz
tebrikler gökhan ve tayfası!

seyyah61
05.04.2009, 20:49
..............

Erdal
05.04.2009, 20:52
ömer üründül hay.......................

Katılıyorum ....

zahido
05.04.2009, 20:55
Ersun hocayla devam edilmeli.. Selcuk, Gokhan, Umutla acilen yollar ayrilmali.. Hocanin artik sampiyon olma gibi bir derdi olmadigi icin kadroya yeni sekil verebilir..

Elimizde faty papy, goksu, baris gibi genc yetenekler var..

Ayrica yeteri kadar yararlanamadigimiz Alanzinho var..

Hoca kalan haftalarda bu futbolculari oynatir umarim yoksa kellesini alirlar adamin..

Hocanin 4-4-2 sistemini birakmasi lazim.. 4-5-1 sagda yattara solda alanzinho ileri ucada leblebi gibi gol atan bir adam alinsin..

NOT: Hoca bu macta ileri ikiliden birini cikartip Alanzinhoyu 60ta alsa bu maci alirdik.. Ilk baslarda azim ve hirs vardi bunun bittigini goren tarftar hakli olarak tepki gosterdi.. Aama yinede hocayla 1 sene daha gidebiliriz gitmeliyiz bence..

Engin Türkyılmaz
05.04.2009, 20:56
Ersun ersun takim batayİ ne dersun???

hAtes
05.04.2009, 21:02
Şimdi bu üründül bey alanzinho yu aldığımızda "ne gerek var oynayan takımın düzenini bozmaya, ne güzel oturmuş takımın var, devam et bu 11 le" derken; şimdi "böyle olacağı belliydi, devamlı aynı 11 le oynanırmı" diyor...
Ah medya ahhhh

reisoğlu61
05.04.2009, 21:08
90 dakika boyunca kötü olan ve ayaginda top durduramayan Umut oyundan alinmaliydi.

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 21:08
Dört haftada iki puan aldık içeride. Bunda en az pay taraftarındır. Bana göre...

Mustafa Ağaoğlu
05.04.2009, 21:09
Şimdi bu üründül bey alanzinho yu aldığımızda "ne gerek var oynayan takımın düzenini bozmaya, ne güzel oturmuş takımın var, devam et bu 11 le" derken; şimdi "böyle olacağı belliydi, devamlı aynı 11 le oynanırmı" diyor...
Ah medya ahhhh

Bu mesajı stadyum programına mail olarak atalım .

Burak 1967
05.04.2009, 21:09
Ben siz Trabzonsporlu degilsiniz demedigim halde celallendiniz hemen.
Siz Fatih'i de abisini de Besiktasli yaptiniz.
Yaptiginiz iftiradir resmen.
Bir de bir sey yokmus gibi cevap veriyorsunuz.
Konu Fatih Tekke gelsin gelmesin meselesi degil.
Bilmeden insanlara iftira atiyorsunuz, mesele bu.

bir kez daha söylüyorum, ben duyduğum, gördüğüm şeyleri yazdım. sen de çıkar ben böyle biliyorum, böyle duydum dersin. ama çıkıp yalan söylüyorsun iftira atıyorsun diyemezsin! senin anlattığın hikaye gibi bana da birşeyler anlatanlar oldu, adamın raportajını seyrettim. eğer yine algılama problemi çekersen yazımı almanca veya ingilizce de yazabilirim. burda herkesin önünde 'yalancı' 'iftiracı' gibi laflar söyleme cüretini nasıl buluyorsun? bu kadar kolay mı insana bunları demek? bu konunun burada bu kadar konuşulması bile can sıkıcı!

Cihan
05.04.2009, 21:10
o işleri geçeceksin yok oyuncu ıslıklanmaz yok yuhalanmaz tayfun hala takımda as oynuyorsa benim real madridde oynamam lazım

orda durun kardeşim sene başından beri taraftar oyuncuya destek olacak.. 15000 kombine alacak sonra yönetim takıma destek isteyecek taraftar her maça gidecek... sonra trilyonlar alan eşşek kadar insanlar çıkıp sahada 2 top yapmaya yorulacak ...antreman yaparken oynamamak istediğini belli edecek.. ilk 11 de afedersiniz ... (tayfun) gibi oynayacak ...

ee sonra oyuncu yuhalanmayacak ha ... kusura bakmayın ama O FORMA ONLARA BÜYÜK GELİYOR....

sahada canla başla mücadele eden adam sayısı 3-5 i geçmiyor Colman Song Egemen Cale hadi sayın bana bir isim daha ... yok .. yok o forma gerçekten büyük geliyor

Cafer Bulur
05.04.2009, 21:11
Nerden baslayacagimi bilemiyorum.
Bugün bazi futbolcularda mücadele vardi ama beceri yoktu.
Ersun yanal sahaya sürdügü onbir ve oyuncu degisiklikleri ile puan kaybetmemizin sorumlularindan oldu.
Yine de istifaya davet edilmesi bu taraftarin iflah olmayacagini gözler önüne serdi.
Bana göre bu macta puan kaybettik ama takimi da kaybettik.
Takimin protestosu ve hocaya istifaya cagirisi sonunumuzun baslangici olmustur.

Erdal
05.04.2009, 21:14
bir kez daha söylüyorum, ben duyduğum, gördüğüm şeyleri yazdım. sen de çıkar ben böyle biliyorum, böyle duydum dersin. ama çıkıp yalan söylüyorsun iftira atıyorsun diyemezsin! senin anlattığın hikaye gibi bana da birşeyler anlatanlar oldu, adamın raportajını seyrettim. eğer yine algılama problemi çekersen yazımı almanca veya ingilizce de yazabilirim. burda herkesin önünde 'yalancı' 'iftiracı' gibi laflar söyleme cüretini nasıl buluyorsun? bu kadar kolay mı insana bunları demek? bu konunun burada bu kadar konuşulması bile can sıkıcı!

Yalan söylüyorsun güzel kardeşim. Uzatma istersen şu meseleyi...Üstelik bu ilk yalanın da değil senin...Hiç değilse sana onu kim demişse o yalan söylüyor...Bundan sonra bu forumda kimsenin yalan yazmasına izin vermeyeceğim. Ahdettim ulan akşam gelince tarayacağım. Fatih in abisi hasta bjk li yazacaksın. Ondan sonra da birilerinden öyle duydum diyeceksin. Yok artık....Durun yeter bu şehrin dedikodudan çektiği...Herkes yazmadan önce düşünsün...

Fikirler ayrı şeyler...Fatih gelsin gelmesin oynasın oynamasın iyi futbolcu kötü futbolcu her şey tartışılır. Ama kahve dedikodularını burda yazamazsın...Yazarsan da yalancılığın yüzüne çarpılır...Yeter ...

cihatöztürk
allahtan büyük bir mucize olmassa asla şampiyon olamayız

jacek cyzıo
sevgili arkadaşlarım bu takım yeni kuruldu.seneye ortasaha ve bir fatih tarzı forvetle bizi mutlu edebilecek bir takım.bugün en az beş tane çok önemli gol pozisyonuna girdik olmayınca olmuyor.panik halinde yazılanlar konuşulanlar yıkıcı olur.ben seneyede ersun hocanın devam etmesini istiyorum.onun yerine kim gelecek.şenol güneşten başkası olmaz.yabancı dersen trabzona alışamıyorlar bunu anlayın artık.takımı ersun hoca kurdu.o tanıyor.yalnız alanzinyonun hakkı yeniyor gibime geliyor.en azından yarım devre oynamalı idi.colmanı da tebrik ediyorum.

metinbay61
05.04.2009, 21:15
üzülerek yazıyorum ama tipik ersun yana takımı olduk malesef

Sefa
05.04.2009, 21:21
Fenerbahçede geçti bizi 4.yüz :(

LANGARA
05.04.2009, 21:28
Şuan Eskişehir maçını seyrediyorum ve eses teki mücadele azmi malesef bizde yok.Birde yanarım şu Engin Baytar a almadılar şu çocuğu gençlerdeyken bi seyredin bizdeki çoğu topçuya 10 basar.hocam öyle ama bize gelince o da kervana katılır bir şey yapamaz..örnekleri çok bizim takımda..

mhayri
05.04.2009, 21:34

yarın da 5. olacaz merak etme :)

bytrabzonspor
05.04.2009, 21:40
ulan şu yattara ve alanzinho ile oynatmıyoki takımı, birini ikinci yarı alıyo, koy birini sağa birini sola

bytrabzonspor
05.04.2009, 21:41
zaten şu alanzinhoyu sol kanat için aldık, sol kanat hariç heryerde oynattı mübarek

bytrabzonspor
05.04.2009, 21:42
kızdığım nokta en kötü dönemini yaşayan fener, şampiyon olacak dediğimiz Trabzonsporu geçti

Burak 1967
05.04.2009, 21:49
[QUOTE=Erdal;2114926]Yalan söylüyorsun güzel kardeşim. Uzatma istersen şu meseleyi...Üstelik bu ilk yalanın da değil senin...Hiç değilse sana onu kim demişse o yalan söylüyor...Bundan sonra bu forumda kimsenin yalan yazmasına izin vermeyeceğim. Ahdettim ulan akşam gelince tarayacağım. Fatih in abisi hasta bjk li yazacaksın. Ondan sonra da birilerinden öyle duydum diyeceksin. Yok artık....Durun yeter bu şehrin dedikodudan çektiği...Herkes yazmadan önce düşünsün...

Fikirler ayrı şeyler...Fatih gelsin gelmesin oynasın oynamasın iyi futbolcu kötü futbolcu her şey tartışılır. Ama kahve dedikodularını burda yazamazsın...Yazarsan da yalancılığın yüzüne çarpılır...Yeter ...[/QUOTE=Erdal;2114926]

sen bana yalan söylüyorsun diyemezsin, kahve dedikodusu da senin gibi üslubu ve seviyesi düşük insanlara has bir davranış şeklidir. başka yalanlarıda varmış neymiş bu yalanlar! adam gibi ne söylemişsek söyle hadi! burda yaptığın şey, doğruların peşinde koşmakla alakalı değil, senin gibi düşünmeyenlere iftira atmak ile alakalı!

burada yanlış bilgi verdiğimi düşünüyorsan çık doğrusu budur, ben bu konuyu burdan biliyorum dersin. çıkıp da yalan söylüyorsun, iftira atıyorsun, başka yalanlarında var!diyemezsin. ben adamın raportajını seyrettim diyorum gelmek istemediği ile ilgili olarak. abisi ile ilgili olarak da güvendiğim insanlardan duyduğumu söyledim.

bu konu üstüne bunca laf söylemek sıktı artık.

seyyah61
05.04.2009, 21:50
Bir kisi hakkinda bilerek yalan konusmak iftira, bilmeyerek yalan konusmak ise giybettir.
Daha da fazlasini söylemiyorum.
Siz bana inanmiyorsunuz, duyduklariniza inanmaya devam ediin.

Mellih
05.04.2009, 21:55
Ben uzun konuşmucam.. Haftalardır söylüyoz bişey olmuyor

kötü oyun 1 puan

Git ERSUN git

Erdal
05.04.2009, 21:55
Bu forumda en sevdiğim arkadaşlar benim gibi düşünmeyenlerdir. Üstelik bir çoğu ile şahsen de tanıştık. Ve bir çoğu ile dünya görüşümüz de tamamen farklı...Fatih in gelip gelmeyeceği ve bununla ilgili her ne duyduysan ona itirazım yok. Fatih gelmesin diyenlerin gerekçelerini de anlarım...Ama sen öyle bir şey yazmışsın ki bu hem yalan hem dedikodu...Fatih in abisi bjk lidir. Bir iddamıdır bu ? Peki eğer bu senin iddian ise benim de iddiam şu ; sen hem yalancı hem dedikoducu hem de müfterisin kardeşim...İdda işte..

Sefa
05.04.2009, 22:00
Yönetimimiz düşünceli çıktı.

Artık topçular kolbastı oynayamıyor diye kolbastı ekibi kuruldu onlarda özlemiş kolbastıyı :D

Punisher-61
05.04.2009, 22:01
1.hic kazanma istegi yoktu bugün
2.Gökhana helal olsun imkansizi basariyor her zamaanki gibi...
3. sana gol lazim oyuna kim giriyor hüseyin..cünkü takimi en cok pozisyona sokan futbolcu hüseyin!!!
4. alanzinhoya o kadar para harcandi adam son 17dakika oynuyor

hedef uefa artik

Erdal
05.04.2009, 22:03
Burak, normalde üslubum bu değildir. Ama sağda solda herkesin duyduklarını buraya bilirkişi edasıyla yazmasından sıkıldım artık. Geçenlerde bir arkadaş Şenol Hoca'nın Ziya Doğan ı göndermek için 3 ay Usta otelde kamp yaptığını yazdı...Hani tam gazete haberi dili...Kamp yapmalar usta oteller falan...Futbolu takımı hocayı başkanı herşeyi tartışmaya eyvallah...Ama bir rakı sofrasında birinin uydurduğu bir haber şehir efsanesine dönüşüyor ondan sonra...Ne olur her duyduğunuzu yazmayın şuraya...

gkdnz
05.04.2009, 22:11
beyler haklısınız çok uzun zaman oldu şampiyon olmayalı hepimiz sabırsızız ama görüyorumki yine hatalardan ders almayı öğrenememişiz.birazda suçu kendimizde arasak nasıl olur acaba..bu takım değilmiydi bize bu heyecanı yaşatan..
lig başlarken kaç yeni oyuncu geldi hepimiz biliyoruz ama bir iki iyi sonuçtan sonra ki bu sonuçlarda şansında büyük yardımı var hemen illede şampiyonluk şimdi şampiyonluk demeye başladık yanlış yaptık.zaten takım yeni birde bu şartlanmışlık ve baskı gelince alabileceğimiz maçları bile vermeye başladık.yattara doğru söylüyor bir hatada futbolcu ıslıklanmaz neden deplasmanda daha iyi oynuyoruz bunu düşünmemiz lazım.takımda o kadar stres ve baskı varki bugünkü maçı bu yüzden izlemeyi bıraktım çünkü bu şekilde mümkün değil başarı gelmez.herkeste sanki son saniyeler oynanıyormuş gibi bir acele bir stres ne oynadığını kendisi dahi bilmiyor aklı hep maçtan sonra gelecek tepkilerde yada yapacağı bir hatada gelecek ıslıklarda..şu ana kadar bir maç izlemedim şöyle sakin aklı başında ne yaptığını bilen disipliniyle oynayıp taktiğinin gereğini yapan.haa ersun hoca hata yapmıyormu mutlaka yapıyor ama istifa bize başarıyı getirmez emin olun getirmez yapacağımız en olumlu iş aynı kadroyu muhafaza edip eksik yerlere bir iki takviye ile ki iyi bir golcü şart lige başlamak.lige hazır başlarsak zaten büyük takımların toparlanması 5-10 haftayı buluyor arayı bile açabiliriz.hep sabırmı edeceğiz diyebilirsiniz ama en azından bu sefer yanlış yapmayalım belli bir iskelet oluştu zaten hocada daha iyi tanımış oldu takımı bence seneye yüklenmeye başlasak iyi olur zaten ligin başında herkes aynı fikirde değilmiydi..bu yıl artık mucize çünkü taraftar olan şansıda sıfıra düşürdü bu maçtan sonra.

Burak 1967
05.04.2009, 22:16
Bu forumda en sevdiğim arkadaşlar benim gibi düşünmeyenlerdir. Üstelik bir çoğu ile şahsen de tanıştık. Ve bir çoğu ile dünya görüşümüz de tamamen farklı...Fatih in gelip gelmeyeceği ve bununla ilgili her ne duyduysan ona itirazım yok. Fatih gelmesin diyenlerin gerekçelerini de anlarım...Ama sen öyle bir şey yazmışsın ki bu hem yalan hem dedikodu...Fatih in abisi bjk lidir. Bir iddamıdır bu ? Peki eğer bu senin iddian ise benim de iddiam şu ; sen hem yalancı hem dedikoducu hem de müfterisin kardeşim...İdda işte..

bak kardeşim, senin tuhaf bir tarzın ve anlayış yapın var o belli, forumu o kadar incelersen sıklıkla polemikten kaçan ama doğru bildiğini söylemekten çekinmeyen bir insan olduğumu görürsün, bunu görüp görmemen veya seni ikna edip edememem de umurumda değil açıkçası. aynı şekilde en sevdiğin arkadaşlarının kim olduğunu bilmekte benim gibi bu forumu okuyup yorumlayan kimsenin umrunda değil. dahası mı sen cevap vermeyi gerektirecek adam da değilsin, lakin burada insanlara iftira atma dersi verecek, doğruluk edebiyatı yapacak bir adam olmadığını dile getirmek için yazıyorum. başka yalanlarımıda bir zahmet söyle de öğrenelim. (tespit ettim demişsin ya) ha bu arada kalıbının adamı değilsin sözü vardır ya sizin içinde yaşının adamı değil sözü uygun düşüyor. yaşça büyüğümsünüz ama konuşma üslubunu daha öğrenememişsiniz. işim gereği erken kalktığımdan internetten çıkacağım, daha sözüm var derseniz özel e atın çünkü burdaki insanlar bu gereksiz yazışmaları okumak zorunda değil!

Furkan Dündar
05.04.2009, 22:19

5ncı oluruz yarın 5ncılıgıde Grmüş oluruz böylece :alkış: :(

Furkan Dündar
05.04.2009, 22:20
1.hic kazanma istegi yoktu bugün
2.Gökhana helal olsun imkansizi basariyor her zamaanki gibi...
3. sana gol lazim oyuna kim giriyor hüseyin..cünkü takimi en cok pozisyona sokan futbolcu hüseyin!!!
4. alanzinhoya o kadar para harcandi adam son 17dakika oynuyor

hedef uefa artik

İşl 3. oluruzda Uefa ya gideriz Kusura bakma da bU futbolla biz ilk 3 e giremeyiz ..

Mehmet Zeki
05.04.2009, 22:22
İşl 3. oluruzda Uefa ya gideriz Kusura bakma da bU futbolla biz ilk 3 e giremeyiz ..

Abi hangi takim iyi oynuyor ve sampiyonlugu hakediyor ozaman?

güneyli
05.04.2009, 22:23
Deniz ortasında susuz kalan biri deniz suyu içer ve kafa sıyırılmıştır artık.Herşey güzel, herşey iyi.Deniz suyu içirdiler bize..Artık herşey güzel herşey iyi.Stres yok..heyecan yok...

Furkan Dündar
05.04.2009, 22:26
Abi hangi takim iyi oynuyor ve sampiyonlugu hakediyor ozaman?

kardeşim bugün maçı izlemişssindir hangi atagımız olumlu istekli
hangi oyuncu gol için çabalıyor bence hiç biri
beşiktası ızledım bu hafta resmen ezdıler adamlar dkıkada Gol pozısyonuna gırıyorlar ...
sivas bala falan herkesi yenıyor bız neden yenemıyorz

Onur Civelek61
05.04.2009, 22:30
Beceriksizlik yüzünden 2 puan daha uçtu gitti.Tribünlerde Tekke diye bağırmayı kessinler.Kadroda öyle bi oyuncumuz yok.Ayrıca ıslıklamayın.Islıklamakla bu takım ileri gidemez.Avrupa kupaları bile hayal olur...

pReN@_61
05.04.2009, 22:32
Maçın bitiş düdüğüyle başlayan tezahurat neydi duyabilen var mı?

ÖmerFarukYılmaz
05.04.2009, 22:33
sen bana yalan söylüyorsun diyemezsin, kahve dedikodusu da senin gibi üslubu ve seviyesi düşük insanlara has bir davranış şeklidir. başka yalanlarıda varmış neymiş bu yalanlar! adam gibi ne söylemişsek söyle hadi! burda yaptığın şey, doğruların peşinde koşmakla alakalı değil, senin gibi düşünmeyenlere iftira atmak ile alakalı!

burada yanlış bilgi verdiğimi düşünüyorsan çık doğrusu budur, ben bu konuyu burdan biliyorum dersin. çıkıp da yalan söylüyorsun, iftira atıyorsun, başka yalanlarında var!diyemezsin. ben adamın raportajını seyrettim diyorum gelmek istemediği ile ilgili olarak. abisi ile ilgili olarak da güvendiğim insanlardan duyduğumu söyledim.

bu konu üstüne bunca laf söylemek sıktı artık.

Haha:)

Erdal abini üslübü kadar tatlı bir üslüba bunu diyorsan forumun geri kalanı için ne dersin bilemem...

10-61
05.04.2009, 22:41
Saatlerdir sabrediyorum kötü birşey yazmamak için ama isterseniz üyeliğimi iptal edin diyeceğim;Allah hepinizin belasını versin ruhsuzlar ordusu.!!Takımsa değişen bi numara yok,önceden ilk 8 haftada sezonu bitirirdik şimdi son 8 haftada bitti.

Erdem Keser
05.04.2009, 22:45
Fatih Tekke , "Fener'e gidersem abim beni kardeşlikten reddeder" dememiş miydi?

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=222371

uğurlu2000
05.04.2009, 22:52
yarın da 5. olacaz merak etme :)

1-2 hafta sonrada 6'ıncı bursada geçecek bizi

Efsanevi
05.04.2009, 22:54
Yazik oldu. Yara almaya devam ediyoruz.

Aytekin Kuleyin
05.04.2009, 23:04
benim bu takımda selçuk gibi formsuz bir adamın oynamasına tahammülüm kalmadı..iyi bir futbolcu olabilir...ama adam çıkıpda yerine alanzinho girince takımın ruhu değişti...gol pozisyonlarına girmeye başladı...umutsa sahada varlıgıyla yoklugu birdi bugun..bence artık yattara alanzinho beraber oynamalı...forvette gökhan ünal...arkasında colman...ortasahanın göbegindede hüseyin ve ceyhun oynamalı...yoksa biz daha çok böle kısır maçlar izleriz...ama yinede biz formaya aşığız..sonuna kadar destek...

Uğur Aydın
05.04.2009, 23:11
Maalesefki hep birlikte istanbul medyasının tuzağına düşdük,taraftar olarak,7-8 hafta önce her şey çok güzeldi,hatta ikinci yarının başındaki fb maçı şampiyonluğun habercisiydi,ama su uyudu düşman uyumadı,tvlerdeki sahte gülücüklere,aaa ne güzelde kolbastı oynuyorlar sözlerine kandık,istanbul medyasına göre Trabzonspor şampiyonluğun en güçlü, hatta tek adayıydı,bu iş çoktan bitmişti,fb,bjk,gs nal toplardı,belki birtek sivas zorlardı,evet arkadaşlar,maalesefki bu gazı hepimiz yedik,şimdide oturmuş neden böyle oldu diyoruz,bugün takıma bakıyorum,seyirciye bakıyorum,açık ve net fitne girdiği gözküyor,bi 61. dakikamız vardı,oda bir operasyonla gitti,neymiş konfeti maçı durduruyormuş,konfeti atmassın olur biter kardeşim,dün çarşı beşiktaşı yaktı,yağcı medya el şaklatıyordu,ne diyim,kendi kendimizi bitirdik,söylenecek fazla bir şey yok,ersun yenal,başkan,taraftar hepimiz bu oyuna geldik,inşallah düzeleriz,oysa ne güzel duruyor kale arkamızdaki pankart''Oyuna Gelmeyelim''

TSezgin61
05.04.2009, 23:14
Maçın bitiş düdüğüyle başlayan tezahurat neydi duyabilen var mı?

ersun istifa diye bagirdilar galiba... yanlis duymusta olabilirim

samway
05.04.2009, 23:15
ibrahım akın dıye bagırsalardı keşke

erol-61
05.04.2009, 23:16
golcülerimiz birdaha gösterdiki butakımın golcüleri değil aldıkları paraya bakıyosun sadce yazık diyorsun bir arkadaşımız yazısında TEKKE diye bağırıyolar ne gerek var gibi birşey yazmış bende ona diyorumki gökhana verdiğimiz parayı TEKKEYE verseydik acaba bu goller kaçarmıydı veya devre arasında TEKKE nin fiyetı 4 milyondu alınabilirmiydi alınsaydı şu anki konumumuz ne olurdu.
sadece düşünün kızmakda bağırmakda haklımıyız değilmiyiz ha şu anda bu durumu değiştiremeyiz ama ERKEN KALKAN YOL ALIR bu arada ERSUN hocayada bugün itibarı ile ne güvenim nede sabrım kaldı kim nederse desin benim şahsi fikrim bu takıma FATİH TEKKE ve ŞENOL GÜNEŞ lazım ve bekliyorum çünkü bir ara SADRİ başkan ŞENOL hoca ile çalışmayı çok isterim demişdi HERKEZE SAYGILAR VE SABIR DİLİYORUM

TSezgin61
05.04.2009, 23:19
bu takimin bu durumlara düsmesi, bukadar puan kaybi, bukadar elestirinin sebebi iki kisi:

gökhan ve umut...

hem bizi hemde Ersun hocayi yakacaklar...

yazik oluyor bunca emeklere...

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 23:21
ersun istifa diye bagirdilar galiba... yanlis duymusta olabilirim

Evet doğru duymuşsun. Öyle bağırdı büyük bir çoğunluk. O ara bende dinledim onları sadece. Song'a bakıyordum. Tam stattan çıkarkende,ooooo llalalalala Bordo-Mavi diye bağırılan tezahürat Fatih Tekke diye bağırılmaya başlandı...

Son dört iç saha maçında on puan kayıp, halbuki biz bunlarda on puan alırız en fazla iki puan kaybetmeliyiz diye hesaplıyorduk. Tersi oldu. Avantajı kaybettik, umutlarımızıda kaybettik.

ApoCaN28
05.04.2009, 23:24
Bugüne KAdar iyi top oynamadı takım ama atsaydı forvetler ve kazansaydık Ersun yanal kral olucaktı Top yuvarlak deyip geçiyorum artık benim gibi Ts çok seven insan artık o Gökhan yüzünden ne pozisyonlarda heyecan yapıyor nede gol olucağına inanıyor ...
Şampiyonlar Ligine katılmasını çok isterdim...

POYRAZ
05.04.2009, 23:24
Bizim icin bu sezon bitmistir arkadaslar. Baska yoruma gerek yok. Iyi aksamlar.

Cafer Bulur
05.04.2009, 23:26
Bu arada mac devam ederken fatih tekke diye tezahürat yapanlara ne demeli?

Cahillik,baska hicbirsey degil.

Sanki fatih dört gözle bu takima gelmek icin gün sayiyordu.

Ali Yerlikaya
05.04.2009, 23:32
bu takimin bu durumlara düsmesi, bukadar puan kaybi, bukadar elestirinin sebebi iki kisi:

gökhan ve umut...

Kesinlikle bu takimi cökerten 2 oyuncu Gökhan ile Umut herkes kacan gollerden sonra oynama sevki kirildi 1 degl 2 degil3 degil tonla position kacirdilar olmaz böle biseyy

Samet Yildirim
05.04.2009, 23:36

gökhan ve umut...

Alakasi yok

Israr etmiceksin ozaman

alanzino-barislar var yedeklerde...göksü zaman zamankullanabilirsin..ceyhun var....israra gerek yok ersun hocam...

Sezgin61ts
05.04.2009, 23:51
ilk önce iyi geceler diliyorum artık neresi iyiyse... Maç sonunda duvarı yumrukladım ve şuan elim şiş durumda zor yazıyorum bunları içimde tutamadım daha fazla ben her yenilgide, puan kaybında içim parçalanıyo yemek yiyemiyorum, ders çalışamıyorum.Çok merak ediyorum Gökhan olsun diger futbolcular olsun böyle oluyolarmıdır yemeden içmeden kesiliyolar mıdır...İnşallah Futbolcularımız benim gibi oluyolardır o zaman aldıkları para helal olsun eger olmuyolarsa bişey demiyorum...Umudumu kaybetmek istemiyorum İnşallah toparlanırız bana kalırsa takımda revizyon olması şart yoksa ben daha çok duvar yumruklarım sizlerde her hafta üzülürsünüz... benim bi elim degil canım feda TRABZONSPORUMA ama takımda bunu göremeyince üzülüyo insan son diyecegim ÖLÜMÜNE TRABZON.. .....

amour_61
05.04.2009, 23:54
Ya hu benim anlamadığım şey, aylar öncesinde 1-0 kazandığımız maçlarda kaçırılan pozisyonlardan sonra forvetimizi özellikle Gökhan Ünal'ı eleştirdiğim zaman bana düşman olanlar olmuştu. Şimdi bakıyorumda herkes eleştirir olmuş. O zamanlardada gol kaçırma yarışı vardı ancak birileri karambollerden bir şeylerden atıyordu yani el bebek gül bebek zamanlarıydı kimsenin gözüne batmıyordu da şimdi ne oldu.
O zamandan belliydi böyle olacağı ; nedense ben söylemiştim demek istemezdim ama bu takım şampiyon filan olamaz umarım dahada kötüsü olmaz (avrupaya gidememek gibi)

Mehmet SELEN
05.04.2009, 23:57
O seyircinin önünde iyi top oynamayı düşünenler dahaaaaaaa çok beklerler.Bizim seyircimiz tTürkiyen'nin en kötü seyircisi.Top futbolcularımıza geldiğinde herkesin ayağı titriyor oysa rakip futbolcuların ayağı tiremesi gerekiyor.Özetleyecek olursak bu seyirci profili ile şampiyonluğu çok bekleriz.

magicyattara
06.04.2009, 00:12
Taraftar çok güzel "Fatih Tekke" diye bağırdı.

Mesaj gayet açık.Tekke bu takıma geri gelmeli.

aktan61
06.04.2009, 00:13
takımın kötü olduğu 20 dk belli oldu
ilk oyuncu değişikliği ikinci yarının ortasında
kim: HÜSEYİN (kurtarıcı)

Süleyman Eruyar
06.04.2009, 00:15
bir rüyaydı.. uyandık...

haftaya askere gidip, sezonu btiriyorum...

selimatal
06.04.2009, 00:25
Artık kimse hesap falan yapmasın.

1-Geriye düştük ve artık kim kimi yense bize zarar.
2-Bu takım bırakın süperligi, bankasya liginde bile hiçbir takımı yener diye iddia edilemez!

60 trilyon para harcatıp, 10 trilyonu yedekte bekleterek 6 maçtır dökülen oyuncularda ısrar eden hocayı şayet seneye de tutarsak, büyük olasılıkla 30-40 trilyon daha harcatacak ama hiçbirşey değişmeyecek.

Sene başından beri hiçbir oyuncuyu oyundan çıkarken alkışlamayan hocamız bugün oyundan çıkarken Selçuk'u alkışlayarak bir şeyi herkese ilan etti:

Ersun Yanal = Ziya Doğan'ın sosyetik hali

Ziya Doğan'ın Celalettin'i vardı. Ersun Yanal'ın da Selçuk'u var.

Bir takımda hoca adam kayırıyorsa o takımda arkadaşlık ilişkileri bitmiştir. Bugünkü maçta futbolcularımızın ağız dalaşı bunun ispatı olmuştur.

Transfer haberlerine bakınca gözümüzü Sivas ın, GS ın, BJK ın 19-20 yaşlarındaki gençlerine dikmişiz. Bizim 19-20 likler henüz formayı bile giyememişken.. Alıp ta ne yapacağız? Turşu mu kuracağız? Neresinden baksan rezillik diz boyu.

Vahid Halilhodzic'e 60 trilyonluk transfer şansı tanınsaydı şimdi şampiyonlar ligindeydi bu takım. Ersun Hoca'ya 200 trilyon bile yetmez. Bu kadroyu kendi haline bıraksan ilk 3 e girerdi. Ersun Yanal 5. bile yapsa kendisi için başarıdır.

Ve taraftarın "istifa" diye bağırdığı bir hoca TS da en fazla 1-2 hafta dayanabilir. 30 yıldır hiç dayanabilen çıkmadı.

NOT: Ersun Hocam ve bazı yöneticilerimiz kulüpteki mesciti kapatmakla uğraşadursun, benim en büyük derdim seneye yapılacak transferlerle borcumzun 100 trilyonu geçeceği gerçeği. Bu sene zaten kuruluş senemizdi ama seneye kıyamet kopmaz mı? Sizce bu riske Ersun Yanalla girilir mi?

doby61
06.04.2009, 00:27
arkadaslar sezon baslarken ne hocamiz ne baskanimiz sampiyonluga oynicaz demediler...hedef avrupa kupalari dediler...kendi kendinize gelin güvey oldunuz sampiyon olacaz diye...simdi isler kötü gitmeye baslayinca herkes basladi ersun istifa..yok bilmem gökhan kötü ...tayfun bu takimda oynamaz gibi seyler söylemeye....birakin bu isleri...tamam hocamiz hatalar yapiyor,forvetlerimiz gol kaciriyor ama 27.hafta geldi ve biz hala liderin sadece 6 puan gerisindeyiz ve hedefimiz olan avrupa kupalarindan sapmadik....destek olun köstek degil

selimatal
06.04.2009, 00:32
arkadaslar sezon baslarken ne hocamiz ne baskanimiz sampiyonluga oynicaz demediler...hedef avrupa kupalari dediler...kendi kendinize gelin güvey oldunuz sampiyon olacaz diye...simdi isler kötü gitmeye baslayinca herkes basladi ersun istifa..yok bilmem gökhan kötü ...tayfun bu takimda oynamaz gibi seyler söylemeye....birakin bu isleri...tamam hocamiz hatalar yapiyor,forvetlerimiz gol kaciriyor ama 27.hafta geldi ve biz hala liderin sadece 6 puan gerisindeyiz ve hedefimiz olan avrupa kupalarindan sapmadik....destek olun köstek degil

Şampiyonluktan uzaklaşıyoruz diye üzülenler için sözlerine ben de katılıyorum. Ama mesele takımın hoca tarafından dinamitlenerek önümüzdeki yıllara en ufak umut taşıyamayacağımız bir yola giriyor olmamız.

Elbette şampiyonluk vaad etmediler. Ama her geçen hafta daha kötüye gitmeyi ve kötü oynayanların ne olursa olsun oynamaya devam ettiği gerçeğini değiştirmiyor bu. Ve iyiye gideceğine dair zerre kadar bir ışık yok. İnada devam.. Nasıl olsa Ersun Hoca buradan ayrılırsa başka bir takım bulacak. Ama biz onunla gitmeyeceğiz, ölene kadar buradayız, değil mi? Yazık bu taraftara.

Mesele bundan ibaret. Şampiyonluk umurumda değil.

doby61
06.04.2009, 00:35
Şampiyonluktan uzaklaşıyoruz diye üzülenler için sözlerine ben de katılıyorum. Ama mesele takımın hoca tarafından dinamitlenerek önümüzdeki yıllara en ufak umut taşıyamayacağımız bir yola giriyor olmamız.

Elbette şampiyonluk vaad etmediler. Ama her geçen hafta daha kötüye gitmeyi ve kötü oynayanların ne olursa olsun oynamaya devam ettiği gerçeğini değiştirmiyor bu. Ve iyiye gideceğine dair zerre kadar bir ışık yok. İnada devam.. Nasıl olsa Ersun Hoca buradan ayrılırsa başka bir takım bulacak. Ama biz onunla gitmeyeceğiz, ölene kadar buradayız, değil mi? Yazık bu taraftara.

Mesele bundan ibaret. Şampiyonluk umurumda değil.
aynen katiliyorum sana hocamiz yanlis isler yapiyor ama demek istedigim 8 mac kalmis...dayanalim destek olalim...belki biseyler olur...ha olmasada zaten hoca gider....

Sefa Murat Dokuz
06.04.2009, 00:35
Gökhan ve Umut aklını başına toplasınlar.Başka bişeye gerek yok. Aynı şey Selçuk içinde geçerli.
Colman Yattara Cale hepsi elinden geleni yapıyorlar.
Alanzinhoda 11 de oynaması şart.

bbyanik
06.04.2009, 00:50
dogrudur kardeşim

nakzo
06.04.2009, 00:54
Kardeş kimse şampiyonluk gitti diye üzülmüyor millet bu rezil takım ve oyuncu müsfettelerinin seneye dair en ufak bir umut vermemesinden şikayetçi........!!!!!!

selimatal
aynen katiliyorum sana hocamiz yanlis isler yapiyor ama demek istedigim 8 mac kalmis...dayanalim destek olalim...belki biseyler olur...ha olmasada zaten hoca gider....

Benim derdim önümüzdeki sene.

Ama bu seneyi düşünenlere de şunu vurguluyorum: Bu sene en azından UEFA ya gidelim isteniyorsa hoca bugün bavulunu toplamalıdır. Kalli gidince asla şampiyon olamayacak GS ın nasıl toparlanıp şampiyon olduğunu hatırlamanız yeter.;)

Ersun Hoca aynı 11 le ve aynı oyun sistemiyle sene sonuna kadar en fazla 3 maç kazanabilecektir. O da en fazla.. Bir hesap yapın isterseniz ligi 5. bitirmemize yetiyor mu?

CEMEFKER
Artık kimse hesap falan yapmasın.

1-Geriye düştük ve artık kim kimi yense bize zarar.
2-Bu takım bırakın süperligi, bankasya liginde bile hiçbir takımı yener diye iddia edilemez!

60 trilyon para harcatıp, 10 trilyonu yedekte bekleterek 6 maçtır dökülen oyuncularda ısrar eden hocayı şayet seneye de tutarsak, büyük olasılıkla 30-40 trilyon daha harcatacak ama hiçbirşey değişmeyecek.

Sene başından beri hiçbir oyuncuyu oyundan çıkarken alkışlamayan hocamız bugün oyundan çıkarken Selçuk'u alkışlayarak bir şeyi herkese ilan etti:

Ersun Yanal = Ziya Doğan'ın sosyetik hali

Ziya Doğan'ın Celalettin'i vardı. Ersun Yanal'ın da Selçuk'u var.

Bir takımda hoca adam kayırıyorsa o takımda arkadaşlık ilişkileri bitmiştir. Bugünkü maçta futbolcularımızın ağız dalaşı bunun ispatı olmuştur.

Transfer haberlerine bakınca gözümüzü Sivas ın, GS ın, BJK ın 19-20 yaşlarındaki gençlerine dikmişiz. Bizim 19-20 likler henüz formayı bile giyememişken.. Alıp ta ne yapacağız? Turşu mu kuracağız? Neresinden baksan rezillik diz boyu.

Vahid Halilhodzic'e 60 trilyonluk transfer şansı tanınsaydı şimdi şampiyonlar ligindeydi bu takım. Ersun Hoca'ya 200 trilyon bile yetmez. Bu kadroyu kendi haline bıraksan ilk 3 e girerdi. Ersun Yanal 5. bile yapsa kendisi için başarıdır.

Ve taraftarın "istifa" diye bağırdığı bir hoca TS da en fazla 1-2 hafta dayanabilir. 30 yıldır hiç dayanabilen çıkmadı.

NOT: Ersun Hocam ve bazı yöneticilerimiz kulüpteki mesciti kapatmakla uğraşadursun, benim en büyük derdim seneye yapılacak transferlerle borcumzun 100 trilyonu geçeceği gerçeği. Bu sene zaten kuruluş senemizdi ama seneye kıyamet kopmaz mı? Sizce bu riske Ersun Yanalla girilir mi?

-----------------------------------------------------------------------

( Not kısmı ile ilgili )

Diğer büyük kulüplerin ne yaptığı, nasıl becerdiğini, başarıyı nasıl yakaladığı, itici güçleri geçmişe bakıldığında belli ???............ , ancak bizim açımızdan bakarsak başarıya götürme noktasında en büyük etkenlerden olması gereken manevi değerlere kilit vurucu hareketler yapılacak en büyük darbe olur takıma, klube.......Bizim klup olarak nasıl ayakta durduğumuz ortada, maddi imkanlarımız belli, dalavere ile işimiz olmaz ( teşvik, meşvik, hakemler üzerinde baskı oluşturma ..........vs), elimizdeki en büyük güçlerden olması gereken manevi değerleri törpüleyici bu tür eylemler ?!........... Düşünmek bile istemiyorum ...............

Eğer bu doğruysa üzerimizdeki uğursuzluğun nerden kaynakladığını ortaya çıkıyor bana göre.........

(Not: Kimse şimdi çıkıp demesin ki herşey bitti de bu tür afaki şeylere mi kaldık. Ben de o zaman derim ki Çanakale Zaferi'ni kazandıran ruh neydi Quenn Elisabeth ve tayfasına karşı.........)

nakzo
06.04.2009, 00:56
Gökhanda rüyasında göremeyeceği bir nimeti tepti bu sene şampiyonluğa oynayan bir takımın bir numaralı forveti oldu olduda ne oldu rezalet bir sezonla hem kendini hem bizi yaktı onu bu halişyle sıradan bir anadolu takımı bile alıp oynatmaz......

Erdal
06.04.2009, 01:00
Selim hocam çıkmadıysanız şu notu siliverin lütfen...Kerem siz de..Ya da bir yönetici silsin..İçinden çıkılmaz hal alacak bu mevzu...

selimatal
06.04.2009, 01:06
Bence silinmesin. Takımı sabote eden herşey açıkça konuşulmalı. Zaten BMN konuşmasa bile 7 milyon TS taraftarı artık bu konuları konuşmaya başlayacaktır.

asem61
06.04.2009, 01:10
inatci ve yanlista israrci bir teknikdirektör, futbol zekasi cok düsük futbolcu toplulugu, 11 kisilik takimda kosan ve mücadele eden futbolcu sayisi 5-6... bukadar olumsuzluklara göre bulundugumuz yer basaridir diyorum.insallah daha alt siralarda bitirmeyiz. bu konuda korkularim yok degil.

Erkan
06.04.2009, 01:10
---------------

krdnz
06.04.2009, 01:12
Bence silinmesin. Takımı sabote eden herşey açıkça konuşulmalı. Zaten BMN konuşmasa bile 7 milyon TS taraftarı artık bu konuları konuşmaya başlayacaktır.

Abi bu mescit meselesi de neyin nesi şimdi?

bbyanik
06.04.2009, 01:13
bu ersun yanal takıntısı nedir arkadaşlar anlamıyorum gerçekten ziya dogana 5 sene tamammul edenler nuri ye şakşakcılık yapanlar ......... yuhh yuhh istifa istifa diye bagıranlarmı ki çok dusundurucu çok

TSercaN
06.04.2009, 01:16
yav mescit hic kapatilir mi, carpilir adam yahu

asem61
06.04.2009, 01:16
stada gidipte kendi futbolcusunu yuhalayanlari kiniyorum. böyle yapacaklarsa gitmesinler o stada. desteklemiyeceklerse kösteklemesinler bari.

bbyanik
06.04.2009, 01:19
ya ne diyim size kardeşim ........................

Vkgz
06.04.2009, 01:23
kazanıp önümüze bakacağız eminim, çünkü ankarada bilgili ve ne yaptığını bilen bilecek bir taraftar olacaktır trubunde

selimatal
06.04.2009, 01:23
bu ersun yanal takıntısı nedir arkadaşlar anlamıyorum gerçekten ziya dogana 5 sene tamammul edenler nuri ye şakşakcılık yapanlar ......... yuhh yuhh istifa istifa diye bagıranlarmı ki çok dusundurucu çok

1-İnsanlarda Ersun Yanal takıntısı yok. Ersun Yanal'ın bazı takıntıları var. O takıntılar yüzündendir ki bugün takım da taraftar da sürünüyor.

2-Ziya Doğan ilk geldiğinde liderin 14 puan gerisinden aldığı takımı şampiyonluk potasına sokmuş ve 2. bitirmişti ligi. Sonraki gelişinde ise cebinde sahaya serpmek için toprakla ve uğurlu kahverengi pabuçlarıyla geldi. Celalettin yüzünden takımı böldü. Yattara bile idmada Celalettin'e "Celalettin Doğan" diye seslenmiyor muydu? Şimdi o futbolcularımızın oynadığı takımlara bir bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

3-Ziya Doğan bu sene başında "bana 60 trilyon transfer hakkı tanınsaydı şampiyonlar liginde final oynardım" dediğinde gülmüştüm. Şimdi düşünüyorum da, F.Tekke-Gökdeniz-Symek ve gece kuşu Yattara dışında diğer bütün kadrosu 3. sınıf futbolculardan oluşuyordu. Bir de şimdiki kadroya bak. Ve oynanan oyuna bak.

Başta değim gibi.. Kimsede Ersun Yanal takıntısı yok. Ersun Yanal'ın bazı takıntıları var!!!

Bolluk içinde yokluk yaşatanı eleştirmek herkesin hakkı.

Bu satırları yazanın ligin ilk yarısında tüm eleştirilerde Ersun Yanalın koyu bir savunucusu olduğunu da hatırlatmadan geçemeyeceğim. Ama 60 trilyon harcanarak kurulan bu takımı kuran hocanın takımın yarısını şayet kalırsa gelecek sene harcayacağı çok açık ve o kadar uzun boylu değil bu iş.

Fanatik28
06.04.2009, 01:24
Su günden sonra 2 cift laf futbolculara ve hocaya...bunlar daha ömürlerinde gercek baski nedir daha görmemisler!! Gitsinler Hami´ye, Hamdi´ye, Orhan´a bir sorsunlar baski ne demek, yuhalanmak ne demek!!!

Ersun Hoca´da artik kredisini fazlasiyla tüketmeye basladi, öyle yuvarlak konusmayla olmuyor bu isler, ben sahada icraat görmek istiyorum, bir degisiklik, bir Risk görmek istiyorum. Hoca diyor ki, Hoca´nin gitmesiyle Trabzonspor zerre ilerleyemez ama bir seyi unutuyor, bu kafayla devam edersen sende zerre kadar ilerleyemezsin...

Maalesef gercek olan Hoca´nin piskolojisininde pek saglikli olmadigi, cok caresiz görüküyor, bu da futbolculara yansiyor!

Öglen maci aciyorum, bakiyorum forvette yine Gökhan-Umut, ben ne diyeyim artik. Ayaginda top tutamayan 2 Santrafor, onlarin yüzünden ileride cogalamayan ve su anda Colman haricinde özgüvenini kaybetmis Trabzonspor ortasahasi. Yattara´m getiriyor, nereye ortalarsa ortalasin, bosa, defansin önünden topa vuracak adam yok.

Her ne kadar Hüseyin´in Tayfun´un yerine oyuna girmesi yerindede olsa, Alanzinho´nun o kadar gec girmesi de aciklanamaz. Hele sahada hayalet gibi dolanan Umut´un 90 dk. oynamasi yok mu...al Ceyhun´u koy forvete inanin daha cok is yapardik

Ama dedigim gibi Hoca´da dengesini kaybetmis, sanki futbolda tek dogru varmis gibi, inadi inat!!!

Ben bir daha ki macta Umut´u forvette görmek istemiyorum.

asem61
06.04.2009, 01:27
sayemizde bursasporlular 5.lig icin umutlandi

nakzo
06.04.2009, 01:31
http://www.htspor.com/Images/ekle/google.gifGoogle (http://www.google.com/bookmarks/mark?op=edit&bkmk=http://www.htspor.com/spor-yazilari/10241-70_TRILYONLUK_FILMIN_SONU_IFLAS.aspx)http://www.htspor.com/Images/ekle/facebook.gifFacebook (http://www.facebook.com/sharer.php?u=http://www.htspor.com/spor-yazilari/10241-70_TRILYONLUK_FILMIN_SONU_IFLAS.aspx)http://www.htspor.com/Images/ekle/favori.gifFavorilerim (javascript:window.external.AddFavorite('http://www.htspor.com/spor-yazilari/10241-70_TRILYONLUK_FILMIN_SONU_IFLAS.aspx','HTSPOR - 70 TRİLYONLUK FİLMİN SONU İFLAS'))http://www.htspor.com/Images/ekle/digg.gifDigg (http://digg.com/submit?url=http://www.htspor.com/spor-yazilari/10241-70_TRILYONLUK_FILMIN_SONU_IFLAS.aspx)http://www.htspor.com/Images/ekle/delicious.gifDel.icio.us (http://del.icio.us/post?url=http://www.htspor.com/spor-yazilari/10241-70_TRILYONLUK_FILMIN_SONU_IFLAS.aspx)

http://www.htspor.com/images/yazar/639.jpg sedattunalim@gmail.com (sedattunalim@gmail.com)70 TRİLYONLUK FİLMİN SONU İFLAS
http://www.htspor.com/images/date.gif05 Nisan 2009 Pazar, 17:36
İlk yarıdaki Trabzon takımı soyunma odasında külliyen istifasını verse ve futbol hayatlarını noktalasa, doğrusu Colman'dan başkasına üzülemez ama Türk ve Trabzon futbolu adına büyük sevinç duyardım. Nedense bu takımı izlerken kırmızı adidas formalı Şener Şen'li "Hababam Sınıfı" atletizm takımı ve İnek Şaban gelmeye başladı aklıma. Şener Şen kenarda, Şabanlar sahada...İlk yarıdaki Trabzon takımını futbol başlığı altında yazmak, futbola ve Trabzon tarihine saygısızlık olur, mizah yeteneğimiz de sınırlı, bu durumda acı acı tebessümden fazlası gelmiyor elden. Recep İvedik'in bütçesi ne bilmiyorum ama, Trabzon'un ki 70 trilyon, artık hangisine daha çok gülerseniz, o da size kalmış..

İkinci yarıdaki Trabzon takımının da ilk yarıdakinden farkı yoktu. Oyun 0-0 iken sahaya 300 maçta tek gol tek asist istatistiğiyle oynayan bir oyuncu alıyorsanız, 1 puana razısınız demektir. Bu durumda teknik heyeti kutlamak lazım..

Evet forvet oyuncuların komik ve yetersiz, evet orta sahan üretken değil, evet defansın habire şişiriyor, hepsine evet de sayın Yanal; siz orada necisiniz? Tavır koyamıyorsanız bertaraf olur ve silinirsiniz. Bu şehir sizden mucize yaratmanızı değil, futbolun yalın gerçeklerine sadık kalmanızı bekliyor. Mevcut 11’inin berbat ötesi performanslarına rağmen hala daha tek bir genç oyuncuyu bile sahaya süremediyseniz, lütfen gereğini yapınız..

İBB hak ettiği 1 puanı aldı ve bunu yaparken oyunu hiç çirkinleştirmedi. Abdullah Avcı’yı içtenlikle kutlarım.

Kaçıranlar için tekrar edelim: 70 Trilyonluk komedi dizimiz daha 8 hafta vizyonda. Bu haftayı kaçırdık diye sakın ola üzülmeyin…

Erdal DİLEK
06.04.2009, 01:31
Yapma yaa !
Yapılanma mı?
35 maçta hala mı göremedin?
35 maçtır bu forvetlerin senin kariyerinide bitirdiğini hala mı göremiyorsun?
Ersun Yanal ile bu işin olmayacağı belli ldu. Ziya Doğan gibi burnunun dikine gitmeye devam ediyor.
35 maçtır çift forvet oynuyoruz ve hala şampiyonluk adayı takımız ve averajımız +10 !
3 hafta önce Ersun görevinden ayrılsaydı Şampiyon olma ihtimalimiz % 25 artardı.
Ama yapacak birşey yok, Ersun ile devam, deva edilmeyecek ise bu işin Türklerle olamayacağı belli oldu.
Basacan paayı yabancı alacan.
(NOT:Bu düşünceler beni bağlar)
yaptım bile, ersun hocanın kacan gollerde ne gibi bir sucu var anlamış değilim, ayrıca şimdiye kadar hep hoca değiştirdikte ne oldu, artık bunları gecmek gerek, bu sene acıkları kapanır yola devam edilir, bu ligte şampiyon olmak için sahaya cıktın mı herkesi yenmek zorundasın, saha içi ve dışı. .

okey. .

Harık
06.04.2009, 01:33
Selim hocam çıkmadıysanız şu notu siliverin lütfen...Kerem siz de..Ya da bir yönetici silsin..İçinden çıkılmaz hal alacak bu mevzu...

Demokratik bir ortamda boyle diktatorluk tavri alanlara ne demeliyimki????

Trabzonsporumuzu artisi ile azi ile sagi ile solu ile tartisamadikdan sonra boyle bir platforumun neye yaradigini cozemiyorum.

Ersun yanal hocasmiz gelecek icin hic bir umit vermiyor cogu arkadasimizin dedigi gibi bu sene hay huy unutduk diyelim ama gelecek icin yapilan tek bir hamleyi bana gostere bilen varmi?

13 kisiliik kadro ile basladik ayni kadro ile sezon bitiriyoruz system dersek sayni tas ayni hamam hic bir impuls vermiyen can cekisen gelecek icin hic bir umut vermiyen komada bulunan bir takim goruntusu ile karsi karsiya kaldik Malesef.

30 milyon tl borcu olan bir klubduk ama su an bir bakiyorum 85 milyon tl borc ile baya gelecege yol aliyoruz gelecek sene yapilacak transferlerle galiba bu borc 140 milyon tl olur ha 20 bin kombine almisiz hada 20 milyon forma! bu borcu bizim sirtimiza yuk edenler belkide bir iki senede ortadan kaybolduklarinda bu borcu kimler odeyecek?
bu kadar sorunu olan bir klub nasil basariya gider?
cozum uretmeyen, bu kadar berbat bir yonetim ornegi ortaya koyan, cozumunu taraftarda arayan bir yonetim Trabzonsporun basina hic bir zaman gelmemistir , milyonlari harcayan ama plan projesi bile olmuyan taraftardan fikir alis verisi yapan hic bir alt yapisi olmuyan yonetimlerle biz nerelere vara biliriz?

Allah Yardimcimiz Olsun.

Alika87
06.04.2009, 01:37
kacinci avrupa kupalarina gidiyor??? dördüncümü yada besincimi?? emin degilim

Erdal DİLEK
06.04.2009, 01:42
tamam herkeste hava var Eyvallah ama seyircinin hiç mi sucu yok kardeşim ya, kimse kusura bakmasın herkes kadar seyircininde kabahati var. .

Ahmet Başkaya
06.04.2009, 01:43
maçı izleyemedim arkadaşlar bana maçı özet geçecek biri varmı veya kaçıncı sayfada olduğunu söyleyecek..

selimatal
06.04.2009, 01:44
-Haftalardır bırakın kazanmayı, gol bile atmakta çok zorlanan bir takımda ısrar ediyorsa...

-Haftalardır kazanamayan bir oyun sisteminde ısrar ediyorsa...

-Burnunun boka battığı her maçta son 15 dk larda sahaya kurtarıcı olarak sürdüğü adamlarla sonraki hiçbir maça tam kadro başlamayı akıl edemiyorsa...

-Karambol son dk golleri dışında maç kazanmaya yönelik hiçbir çözümü ve çaresi yoksa...

-Küme düşme hattındaki takımlar bile A.Akerde sağlı-sollu gelirken, TS um ligin dibindeki takıma sadece tek kanattan hücum yapıyorsa ve ısrarla bu oyun yapısıyla oynayan tek takımsa

-Tüm takımlar maçları 90 dk oynarken, TS için maçlar son 15 dk ya sıkıştırılıyorsa...

-Sivas, BJK, GS 19-20 yaşındaki gençlerle çatır çatır oynarken bizim gençlerde daha siftah yapılmıyor ve forma verilmiyorsa...

-Haftalardır dökülen takımın oyuncu değişikliği dakikasını 70.dk olarak tescil ettiyse...

-10 trilyonluk adamı devre arasında zorla aldırıp, kulübeye mahkum ettiyse...

-60 trilyonluk transferden sonra önümüzdeki sene için yönetime 40 trilyonluk bir liste daha verdiyse...

-Ve o paranın onda birine kurulan takım şu anda ligin zirvesindeyse, daha önemlisi sahada bizden çok daha fazla iş yapıyorsa...

"Ben o hocaya hoca demem" demem ama... Asla TS un Hocası olamaz derim!

Hala Ersun Yanal'ı savunanlara da TS un büyüklüğünü hatırlatırım. Bu kulüp, atarideki futbol oyunlarının sahada denenme alanı değildir!!!

Anıl Caner
06.04.2009, 01:48
Arkadaş her şeyi biliyorsunuz da şu gelsin hocanın yerine diyemiyorsunuz. Ben de bunu anlamıyorum.

Kubilay ŞAHİN
06.04.2009, 01:53
Arkadaş her şeyi biliyorsunuz da şu gelsin hocanın yerine diyemiyorsunuz. Ben de bunu anlamıyorum.

Morinho Gelsin. :rolleyes:

Şaka Bir Yana Gerçekten Sıkıldım Artık. Hep Aynı senaryoyu izlemekten. Hep Aynı Oyun Aynı Yerde Aynı Zamanda Aynı Şekilde. Ama Bu Sefer Olmayacak. Tamam Hocanın Hatası Varmı Var. Ama İstikrar Diyoruz İstikrar.

selimatal
06.04.2009, 01:54

Bir torbaya 14 Anadolu takımının hocasının isimlerini koy...

Torbayı iyice çalkala...

Bismillah diyerek elini daldır ve birini seç...

Ne çıkarsa çıksın, şu ankinden çok daha iyi bir seçeneği çektiğinden emin olarak yat ve mışıl mışıl uyu..

Ya GS a İst. da 5 çeken bir hocan olur, ya da FB ye 4 çeken,.. Ya da A.Akerde TS u ezen bir hocan olur. En azından derbi kazanmış yürekte bir hocan olur. Üstelik o kısıtlı kadrolarla.. Bir de o hocalarda TS un 60 trilyonluk kadrosu olduğunu düşün..

En azından bizim dışımızdaki bütün takımlarda bir oyun karakteri var.

Erdal DİLEK
06.04.2009, 01:57

Torbayı iyice çalkala...

Ne çıkarsa çıksın, şu ankinden çok daha iyi bir seçeneği çektiğinden emin olarak yat ve mışıl mışıl uyu..

ya selim abi etme eyleme, şu anad o torbaya koyacağın hocalardan olanları da biz böyle yolladık, hoca gitsin hoca gitsin, ya nereye kadar, Allahaşkına abi bide hüseyin gitsin be abi, bari sen etme. .

Anıl Caner
06.04.2009, 01:59

Torbayı iyice çalkala...

Ya GS a İst. da 5 çeken bir hocan olur, ya da FB ye 4 çeken,.. Ya da A.Akerde TS u ezen bir hocan olur. En azından derbi kazanmış yürekte bir hocan olur. Üstelik o kısıtlı kadrolarla.. Bir de o hocalarda TS un 60 trilyonluk kadrosu olduğunu düşün..

ben kutuma gitmek istiyorum. mümkünse o torbadan çıkacak kimse gelmesin benim takımımın başına.

Efsanevi
06.04.2009, 02:04
Forvet orunu sürüyor, Fatih Tekkeyi özlemiyor degilim. Hatta Shota bile bu yasinda daha iyi is yapardi.

selimatal
06.04.2009, 02:04
ya selim abi etme eyleme, şu anad o torbaya koyacağın hocalardan olanları da biz böyle yolladık, hoca gitsin hoca gitsin, ya nereye kadar, Allahaşkına abi bide hüseyin gitsin be abi, bari sen etme. .

Ne Hüseyin ne de bir başka futbolcuya suç bulmuyorum.

Bir takımın tüm oyuncuları formsuzsa suç futbolcularda değildir. Bu, futbolun en temel gerçeğidir.

Saha sonuçları da umurumda değil. Ben kişilikli bir takım istiyorum o kadar. Ersun Hoca ise taraftarla dalga geçiyor.

Şayet 8 maç daha takımın başında kalırsa bu ligi ya 5. ya da 6. bitireceğimizi ama en önemlisi çok sayıda iyi futbolcuyu ebediyen kaybedeceğimizi hepimiz göreceğiz.

Bu kadro 1-2 takviye ile çok şeyler yapar. Ersun Hocayla ise seneye çok daha kötü olacaktır. Kulübeye koyulan bir mankenden tek farkını söylerseniz tüm söylediklerimi geri alırım.

Erdal DİLEK
06.04.2009, 02:08
Ne Hüseyin ne de bir başka futbolcuya suç bulmuyorum.

Bir takımın tüm oyuncuları formsuzsa suç futbolcularda değildir. Bu, futbolun en temel gerçeğidir.

Saha sonuçları da umurumda değil. Ben kişilikli bir takım istiyorum o kadar. Ersun Hoca ise taraftarla dalga geçiyor.

Şayet 8 maç daha takımın başında kalırsa bu ligi ya 5. ya da 6. bitireceğimizi ama en önemlisi çok sayıda iyi futbolcuyu ebediyen kaybedeceğimizi hepimiz göreceğiz.

Bu kadro 1-2 takviye ile çok şeyler yapar. Ersun Hocayla ise seneye çok daha kötü olacaktır. Kulübeye koyulan bir mankenden tek farkını söylerseniz tüm söylediklerimi geri alırım.
ya hüsyin derken şuanda en eski olduğu için onun ismini verdim, ama gitmesi gereken bazı adamlar var onlar bi gitsin yerleri bi dolsun bakalım o zaman ne olacak, takım oyun oynamıyor diyorsun atağın başladığı yerde oyun oynayacak adam yok, kanatlarımız ya ileri gitmiyore ya geri gelmiyor, forvetler 1 metreden kaleyi tutturamıyor, halaa hoca hoca hoca, yok abi ya bence sen yanılıyorsun, sorun başka yerde. . .

The_Storm
06.04.2009, 02:11
Ersun Yanal giderse takıma heyecan gelebilir. Seneye kalacak olursa bir yıl daha kaybedilmiş sayabiliriz.

Erdal DİLEK
06.04.2009, 02:12
ayrıca şampiyonluk yolunda takımımıza inanılmaz destek!!!!! olan taraftarımızı gözardı edemem

selimatal
06.04.2009, 02:22
ya hüsyin derken şuanda en eski olduğu için onun ismini verdim, ama gitmesi gereken bazı adamlar var onlar bi gitsin yerleri bi dolsun bakalım o zaman ne olacak, takım oyun oynamıyor diyorsun atağın başladığı yerde oyun oynayacak adam yok, kanatlarımız ya ileri gitmiyore ya geri gelmiyor, forvetler 1 metreden kaleyi tutturamıyor, halaa hoca hoca hoca, yok abi ya bence sen yanılıyorsun, sorun başka yerde. . .

-Alanzinhoyu sol açık eksiğim var diye alıp Yattaranın yedeği yapan kim?
-Tek kanatta ısrar eden kim?
-Colman gibi bir adamı haftalarca çizgiye mahkum eden kim?
-Çift kanat oynamak istediğinde Serkandan Tayfundan kanat üreten ama Alanzinhoyu asıl yeri sol çizgiye bir kez bile yollamayan kim?
-6 maçtır dökülen Selçuğu asla kesmeyen ve sonunda taraftara yuhalattıran kim?
-Asıl sorun forvetlere etkili top gelmeme sorunu iken ısrarla iki santraforu oynatarak onları taraftarın önüne atan kim?
-Santraforlarını bu kadar boş koşuyla yoran ve gol pozisyonlarına güçsüz girmelerine neden olan kim?
-Ve en önemlisi yapılabilecek sayısız şey varken maç kaybeden takımda ve sistemde haftalardır ısrar ederek taraftarın inancını kıran kim?

60 metreye şişirme top dışında taktiği olmayan birini savunmanız çok ilginç. Bu adam gerçekten kocaman bir sıfırmış.

OFLU
06.04.2009, 02:34
ya herkes biseyler soyluyor da gecen aksam gokhan 2 pozisyonu gole cevirse rsun yanal yine mourinho gokhan unalda kral ilan edilecekti,Gunluk yorum yapan arkadaslara sevgilerimi FISKIRTIYORUM,el insaf,hoca ne yapsin be mubarek adamlar,girip bide sut mu ceksin adam atamiyor iste yandada yedegi ibrahimovic varda hoca mu sokmuyor? Bu zamana kadar bu kadar oyuncu yetistirmis bu adam kendi takiminda messiler ronaldinholar varda cikarmiyormu yani nedir sizin derdiniz?

yakup tekin
06.04.2009, 02:34
-Haftalardır bırakın kazanmayı, gol bile atmakta çok zorlanan bir takımda ısrar ediyorsa...

-Burnunun boka battığı her maçta son 15 dk larda sahaya kurtarıcı olarak sürdüğü adamlarla sonraki hiçbir maça tam kadro başlamayı akıl edemiyorsa...

-Karambol son dk golleri dışında maç kazanmaya yönelik hiçbir çözümü ve çaresi yoksa...

-Küme düşme hattındaki takımlar bile A.Akerde sağlı-sollu gelirken, TS um ligin dibindeki takıma sadece tek kanattan hücum yapıyorsa ve ısrarla bu oyun yapısıyla oynayan tek takımsa

-Tüm takımlar maçları 90 dk oynarken, TS için maçlar son 15 dk ya sıkıştırılıyorsa...

-Sivas, BJK, GS 19-20 yaşındaki gençlerle çatır çatır oynarken bizim gençlerde daha siftah yapılmıyor ve forma verilmiyorsa...

-Haftalardır dökülen takımın oyuncu değişikliği dakikasını 70.dk olarak tescil ettiyse...

-60 trilyonluk transferden sonra önümüzdeki sene için yönetime 40 trilyonluk bir liste daha verdiyse...

-Ve o paranın onda birine kurulan takım şu anda ligin zirvesindeyse, daha önemlisi sahada bizden çok daha fazla iş yapıyorsa...

Hala Ersun Yanal'ı savunanlara da TS un büyüklüğünü hatırlatırım. Bu kulüp, atarideki futbol oyunlarının sahada denenme alanı değildir!!!

:alkış: Gayet güzel ve durumu özetleyen bir yazı.

Erdal DİLEK
06.04.2009, 02:35
-Çift kanat oynamak istediğinde Serkandan Tayfundan kanat üreten ama Alanzinhoyu asıl yeri sol çizgiye bir kez bile yollamayan kim?
-Asıl sorun forvetlere etkili top gelmeme sorunu iken ısrarla iki santraforu oynatarak onları taraftarın önüne atan kim?
-Santraforlarını bu kadar boş koşuyla yoran ve gol pozisyonlarına güçsüz girmelerine neden olan kim?
-Ve en önemlisi yapılabilecek sayısız şey varken maç kaybeden takımda ve sistemde haftalardır ısrar ederek taraftarın inancını kıran kim?

60 metreye şişirme top dışında taktiği olmayan birini savunmanız çok ilginç. Bu adam gerçekten kocaman bir sıfırmış.
abi ben alanzinhonun pek kanat oyuncusu olduğu konusuna katılamayacağım, ne geldiği takımındaki görüntülerinde nede bizimle cıktığı maclarda yattaranın yaptığı gibi son cizgiyi zorlayıp orta yapayım tipinde bir oyuncu görüntüsü cizmedi bana yanıldıysam düzelt,

boş koşularla yorulması işi diye birşey yok abi, onu seyirci cok kızmasın diye guizaya uydurdukları bir kılıf medyanın ki kaldıki ilk 30 dakikada defalarca pozisyona girip atamadıkları oldu, yorgunluktan olduğunu sanmıyorum, colmanı solda kullanmaya calışmasını pek bende olumlu görmesemde oarada oynayacak alanzinho gelene kadar adam yoktu,

selcuk colman hüseyin hangisini oaynatmassın bende hüseyini oynatmam, başka alternatifin var mı, bence yok, selcuk oynayacak,

bana kalırsa tek cok ciddi hatası serkan-tayfun tercihi, neden olduğunu hala cözmüş değilim, bugü yaptığı değişikliklerin hepsi doğruydu sadece gec yaptı,

yattara alanzinho gökhan ünal colman ve bunalrın arkasında geniş alanda cok etkisiz kalan hüseyin, böyle bir yapıda futbol oynanmaz, harcarlar bizi, kocaelinin gs yi harcadığı gibi, artık ben büyüyüm top bende olacak yok abi, adamlar yakalarsa affetmiyor. .

OFLU
06.04.2009, 02:36
Ersun Yanal giderse bizden yine bi cacik olmaz ayrica,gidecegi degil gelecegi dusunun biraz,hemen kestiniz adamin kafasini. Seneye adam gibi bi 10 numara bitirici bi forvet alsinlar,he yine olmuyorsa beraber gecirelim ersun hocanin kafasina ilmigi..

Erdal DİLEK
06.04.2009, 02:38
denizli macı hariç bütün maclarda futbolcuların cok büyük hatsı var. . .

Erdal DİLEK
06.04.2009, 02:40
Ersun Yanal giderse bizden yine bi cacik olmaz ayrica,gidecegi degil gelecegi dusunun biraz,hemen kestiniz adamin kafasini. Seneye adam gibi bi 10 numara bitirici bi forvet alsinlar,he yine olmuyorsa beraber gecirelim ersun hocanin kafasina ilmigi..
ben senin kadar cok şeyde istemiyorum, kesici özelliği olan ve defansatan aldığı topu orta sahada ki adamlara gecirebilecek bir ön libero herşeyi halleder, başka birşeye gerek yok. .

yakup tekin
06.04.2009, 02:42

Torbayı iyice çalkala...

Abi tespitleriniz ve bunları ifade şekliniz harika diyebilirim. Tüm cümlelerinize yürekten katılıyorum. Haftalardan beri "İnadına Ersuncular"a anlatıyorum Ersun hocanın Trzbzonspora doğru düzgün birşey kazandıramadığını. Fakat bu renktaşlarım, "istikrar" adına kabullenmeye asla yanaşmıyorlar. Allah sonumuzu hayreylesin diyelim.

Travelair
06.04.2009, 02:50
Görünen o ki öküz öldü ortaklık bozuldu. Yönetime kızgınım hocaya kızgınım futbolculara kızgınım

Gelecek seneyi düşünüp ona göre hareket etmemiz gerekir. Ben yönetimin yerinde olsam cesur olur ilk önce futbolculardan başlardım. Burası dingonun ahırı değil

selimatal
06.04.2009, 03:14
...
bana kalırsa tek cok ciddi hatası serkan-tayfun tercihi, neden olduğunu hala cözmüş değilim, bugü yaptığı değişikliklerin hepsi doğruydu sadece gec yaptı, .......

Bu takımda haftalarca Colman kesildi..
Yattara kesildi...
Alanzinho kesildi...
Serkan kesildi...

Selçuk, Gökhan ve Umut'un aynı anda oynadığı maçları 9 kişiyle oynadığımız hiç görülmedi ve onlara dokunulmadı. Ne yani, bunu mu savunuyorsun?

Gol, becerili adamların işidir. Sözde savunma yapılarak gol atılmaz.

Yavuz Selimden rastgele bir amatör takımın hocasını bu takımın başına koysan

Yattara---Colman---Alanzinho

-------Gökhan (Umut)---------

çatısını asla bozmaz. Gol ancak bu adamlarla olur.

Şimdi soruyorum: Haftalardır takım dökülüyor, haftalardır yağmur duası gibi "gol duası" ediyoruz. Şu adamlar (ki satmaya kalksan en değerli adamların) kaç maçta ilk 11 e beraberce çıktılar?

Cevabı ben söyleyeyim: 0

Peki hiç beraber oynadılar mı? Evet.

Ne zaman? Maçın içine edilip, tribünler uğuldamaya başlayıp, bacaklar titremeye başladığında ve maçın bitmesine 10-15 dk kala.

Şayet son maçlarda hep son dklarda bu adamları sahaya "kurtarın beni" diye sürüyor ama hiçbir maça onlarla başlamayı akıl edemiyorsan sen bu işi bilmiyorsun demektir.

Oyunu rakip alana ancak ve ancak Yattara-Colman-Alanzinho üçlüsüyle yığabilirsin ama yapmıyorsun. Ne yapıyorsun? Çift santraforu gece bekçisi gibi rakip kale önüne koyuyor ve 60 metrelik şişirme toplarla pozisyona sokmaya çalışıyorsun. Bir santrafora 30 dk da bir pozisyon gelirse heyecanlanması kadar doğal birşey olamaz.

Elindeki futbolcularla TS 5 dk da bir pozisyona girmeli. Rakibi oyun olarak ezmelisin önce. Sonra santrafor kaçırırsa ahlanıp vahlanırız.

Kazandığımız Eskişehir, Kocaeli, A.Gücü gibi maçlar hep son dk larda dönmüştü. Dönmeyebilirdi de çünkü oyun olarak en ufak bir fark yoktu. O maçları son dk golleriyle kazanamasaydık şimdi nerede olurduk bir düşün.

Bu işin de tek sorumlusu vardır. Hem bu kadroyu tek yetkili olarak kuran, hem de kendi aldırdığı adamları beğenmeyen ve suçlayan kimse suçlu da odur. Boşuna savunmayın.

ErtuGrul
06.04.2009, 05:54
Sezon basinda encok Giray ve Selcuk'un transfer edildigine sevinmistim,sagolsun Ersun hoca birisini oynatmayarak digerinide formsuz oldugu halde oynatarak bitiriyor...ben kacan 3 puan kadar gelecegimiz olan selcuk gibi bir oyuncunun yuhlanarak oyundan cikmasina uzuldum.....

Ali Haydar
06.04.2009, 08:02
Artık şampiyon olamayacağımız kesin fenerle 4.5. yarışı veririz

Mert67
06.04.2009, 08:07
Maçı başta taraftar kaybetti zaten.:mad:

Doğan BULAT
06.04.2009, 08:39
Ver Gökhanı Umut'u üstüne para koy sadece Semih'i al.. Ama eminim bizim takımda Semih bile gol atamaz.. :(

Erdinç Dilek
06.04.2009, 08:44
maçla ilgili söyleyeceğim tek olmasa da dün den beri iple çektiğim bir cümle var:
"Dün İstanbul BüyükŞehir Belediye Sporun Avni Aker Stadında 20 bin küsur taraftarı vardı" (bazılarını ayırıyorum yine de herşeye rağmen destek olmaya çalışan ama sesleri cılız çıkanların alınlarından öpüyorum sizin hakkınızı kimse ödeyemez ama hiç kimse) ve bu konuda İBB rekor kırmıştır taraftar sayısının çokluğu olarak, kendi çapında bir rekor tabi... şunu ne zaman öğreneceğiz iyi zamanında herkes seninle olur ama en iyi arkadaşın kötü zamanda yanında olandır, dün 20 bin küsur düşmanı vardı Trabzonsporun... açtığım ve kapatılan TRibündeki taraftarımıza diye adlı konuyu ne kadar da tiyi espitler yaparak açmışım dün yine anladım, sağolun ben imahçup etmediniz... daha 12 . dakika ya ,12. dakika o yuh sesleride neyin nesi, gördünüzmü colmanı nasıl sattı bizi satar tabi elin gavurunu yuhlarsan gurbette yapacağı bu. gördünüz değilmi çıplak gözle yuhlarsan aha bu kadar verim alırsın adamdan...

Süleyman50
06.04.2009, 08:49
maçı seyredemedim iyikide seyredememişim....

Ertan 51
06.04.2009, 08:49
bazı insanların kaderidir acı-hüzün-kaybetmek
her sene yeşeren umutların bu şekilde yok olup gitmesi beni de o moda sokuyor
bu bizim kaderimizmiş demekki diyorum
biraz teslimiyetçilik,yılgınlık gözüküyor ama malesef gerçek bu.

ama ben yinede Sadri başkanıma ve ekibine sonsuz minnetarım
çok büyük emek ve özveri ile çalıştılar yeniden bi hava getirdiler,buna da şükür.

inanmayacaksınız çok etkileniyorum bu tip durumlarda 2-3 gün kendime gelemiyorum,içimdende atamıyorum bu hırsı bu sevgiyi,
bu da ne demek oluyor hüzün benim kaderim.

seneye yeniden umutlanmak için çok kaliteli bir orta saha ile bitirici tecrübeli bir golcü şart
sonrasında yine hüzün vardır ama ben önce bir umutlanıyım bakalım.

temel_yilmaz
06.04.2009, 08:55
takım kötü o kötü bu kötü peki o tribündekilere ne demeli istanbulspor bir gol atsada şu bizim takıma ana avrat düz gitsem ölmüşlerne rahmet okutsam mantığındaki 20000 kişi pardon hakkını yemeyelim 19000 kişi onları nereye gönderceksiniz denizemi dökeceksiniz kimse çıkıpta bizim insanımız böyle bizseverizde biz döverizde demesin futbola gelince bu tarftara bu işte çok fazla
avni aker yıkılmasın toplu terapi merkezi olsun karısına kızan gitsin hocaya sövsün oğluna sözü geçmeyen futbolcuya sövsün canı sıkılanda komple takkıma sövsün sonra rahat rahat gezsnler pazartesi kritik yaparlar kahvede işte

Faik Yılmaz
06.04.2009, 09:03
Bu maç gösterdki oyuncuların çoğunda ruh kalmamış....

İyi bir dinlenme zamanları gelmiş...............

Nasılsa hep puan kaybediyoruz bari Barış, Göksu, Ceyhun gibi gençleri takıma adapte edelim......

Selçuk , Tayfun, Hüseyin , Gökhan ve oynamayan daha kim varsada dinlendirelimki aklını başına devşirsinler....

TAHSİN 61
06.04.2009, 09:07
Ya biizim insanımız insan değil en azından futbol seyircisi değil yok futbol şehri herkez takımla yatıyor kalkıyor yalan basının şişirmesi bizimkiler dikdatör sağa atma sola at onu alma bunu sat herkez şaşırmış taraftar değil bizimkiler..

Erdinç Dilek
06.04.2009, 09:08
Bu maç gösterdki oyuncuların çoğunda ruh kalmamış....

İyi bir dinlenme zamanları gelmiş...............

Nasılsa hep puan kaybediyoruz bari Barış, Göksu, Ceyhun gibi gençleri takıma adapte edelim......

Selçuk , Tayfun, Hüseyin , Gökhan ve oynamayan daha kim varsada dinlendirelimki aklını başına devşirsinler....
aynı şeyi bende söyledim arkadaşlarla kritik yaparken birebir elemanlar bir bir tutmasada artık gelecek sezonun çalışmaların aşimdiden başlanmalı ve denenmeyen az şans bulan oyuncular takıma adapte edilmeli diye, en azından yorgun olanlar biraz dinlenir, özellilke giray mutlaka oynamalı

Erdinç Dilek
06.04.2009, 09:08
Ya biizim insanımız insan değil en azından futbol seyircisi değil yok futbol şehri herkez takımla yatıyor kalkıyor yalan basının şişirmesi bizimkiler dikdatör sağa atma sola at onu alma bunu sat herkez şaşırmış taraftar değil bizimkiler..
ben seyirci diyorum kaç zamandır

Mustafa OK
06.04.2009, 09:11
taraftarları suçlamak bence yanlış olur 20000 kişi kaç haftadır geliyor takımını desteklemeye ama hep hüsran bence çok bile dayanmdılar ben tv karşısındfa kafayı yedim onlar bence çok bile dayandılar takımda ruh yok herkesin üzerinde ölü toprağı var sanki maç bitsede gitsek gibi. ersun hocayı destekliyorum ama yine klasik hatalarından vazgeçmiyor takım kötüye gidiyor hiçbitr hamle yapmıyor bu gidişat hayra alamet değil... takımda değişim şart...

Ümit Tekşan
06.04.2009, 09:12
Yazık oldu vallahi giden puanlara , şuraya bak Ezikbahce bile geldi sıralamada üstümüze çıktı. Bu günde Gaysaray yenerse biz 5. oluruz heralde....

Bizi bu hallere düşürenler utansın...

Keleşoğlu
06.04.2009, 09:12
takım kötü gidiyor, 15 günde bu maçı almak icin her türlü hazırlık yapılırdı bu maç mutlaka alınırdı yazık oldu yazık

tercumali
06.04.2009, 09:14
Takım tüm dinamikleriyle çökmüş durumda taraftar,futbolcular,teknik kadro, bu gidişat çok kötü...

zeki gursoy
06.04.2009, 09:16
taraftar hiç takıma itici güç veremiyor..
bildim bileli bu böyle..
anca 2-3 tane attıktan sonra coşar..
futbolcular ise tam sopalık..
trilyonluk gökhan olmuş FİYASKO!
umut berbat pozisyona giremiyor..
selçuk nihayet yuhlanacak kapastiye geldi..
taryfun serkan rezalet..
yedeğimiz nerde , alternatiflerimiz hani..
hani 25 topçu aldıktı..
nerde la bunlar..
giden gitti kaçan kaçtı..
bari şu gençlere bakalım ersun hoca..
onca desteğe rağmen sende boş çıktın..
sende zerre taktik yokmuş belli oldu..

UĞUR DURTAŞ
06.04.2009, 09:27
1-ersun hoca size güvenenlerdenim ama gerilmeye başladım takıma 15 gün boyunca bir şey vermemissıniz niçin takımı antalyada kampa almadınız niçin hazırlık maçı yapmadınız dünyanın en takımların hocaları bile sınırlarını zorlayarak takıma maç esnasında bir şeyler söylüyor siz ellerinizi birbirine bağlıyorsunuz maçı izliyorsunuz yanlış.
2-niçin bu ısrar gökhan umut niçin yedek değil şundan emin olunki ısaac a bu kadar şans verin bunların attığı gollerden fazla gol atar barış nerde firikik atan uzaktan şut çeken tek oyuncumuz var ceyhun nerde hocam bunların açıklamasını yap
3-alenzinyoyu geç alıyorsun maça başlıyor yattara yla sağ kanatta böyle şey yok hocam yattara bütün oyuncularımız hep ama hep uzun top atıyor bu nasıl bir taktik yattara da motormu var her top yatraraya adam sol açık için alındı oyuna giriyor sağ kanatta çizim hocam çözüm.
4-2 oyuncumuz dışında herkez tatile girmişler bu ne vurdum duymazlık koşmuyorlar topu oyuna 30 saniyede 1 dakikada başlatıyorlar böyle şey olmaz tayfun ıslıklanıyorum diyor dün bir tane olumlu hareketin varmı diğer arkadaşların yaptığını bile yapamadı topu ileri bile vuramadı hep kaybetti...
5-ersun hocam 15 gün boyunca devamlı uzun top çalışması yapmıssınız bu nasıl bir taktik takım 3 pas pamadı ama rakip yaptı.
6-hacettepe maçında en az 3 veya 4 oyuncumızu değiştirmelisin çükü bu gerekli,
son olarak kazanan takım değiştirilmez diyorsun kendinle çelişiyorsun siz başarısız olan takımı niçin değiştirmiyorsunuz adam gibi bir gazeteci yok canlı yayında can bey soruyor uyduruktan sorular..takımda bir şeyler oluyor
başkan bunu bulmalı....

Ali Yerlikaya
06.04.2009, 09:35

Maalesefki ondan basarida imkansiz Sivas gibi les bi takim dünya umrundami suandan sonra 5 bile olsalar kimse ckip onlara laf atmaz ondan oyuncular öyle rahatti adamlar kafalarin göre top oyniyor ve kazaniyor maalesef.

Biz bu anlayisla bi 25 yil daha olamayiz.

playa
06.04.2009, 09:40
Arkadaşlar Ersun hoca adam gayrımı yapıyor.Hala gökhan umutu sahada tutuyorsa pes vallaha.

playa
06.04.2009, 09:41
hacaettepe maçındada gene gökan umut iklisiyle çıkarsa maç kazanamayız.Şimdiden söylüyorum

kudu_61
06.04.2009, 09:56
takımın muhtemel şampiyonluğu malesef Ersun HAYAL tarafından elimizden alınmıştır ve ben beklediğim senelere 1 sene daha eklemek zorundayım dün sahaya çıkan 11 i gördükten sonra güldüm ve dedim BÜYÜK TAKIMIN HOCASI BÜYÜK OLUR şimdiye kadar desteğimi esirgemediğim ersun hayal malesef gerçeği görerek üzülerek ve hata yaptığımı kabul ederek söylüyorum ki BÜYÜK TRABZONSPOR' u hedefe götürecek hoca olamaz bunu kabul etmeyenle sabaha kadar tartışırım bizim formamız teknik drektörsüz bu ligi 4. bitirir ise ersun hayal ne yapar destek te bir yere kadar desteği verdim ama ben dün Trabzonsporlu olmadım göz göre göre olmayacağını anladığım yerde neşteri vururum eğer herkes söylüyorsa Trabzonsporlu futboldan anlar bende anladığımı söylüyorum ERSUN YANAL İSTİFA şimdiye kadar herşey güzeldi de şimdi mi istifa diyenlere ise hatamı kabul ederek söylüyorum kaç maç iyi oynayarak kazandık malesef çok yanılmışım keşke yanılmasaydım keşke bu kadar inanmasaydım keşke ben de sözde Trabzonspor futbolcuları gibi vurdum duymaz olsaydım olamadım ama benim hatam da bu kötüyü göre göre skorbort taraftarı oldum ve şimdi yıkılmış bir haldeyim kimse Bilemez Tunceli de Trabzonspor forması giyip maça gitmenin ne demek olduğunu kimse anlayamaz hayal kırıklığından sonra ne ahllere düştüğümü insan 1 hafta yemeden içmeden kesilir mi ben öyle oluyorum ve hazmedemiyorum sahada ki vurdum duymazlığı affedemiyorum gazeteler neşter diyor vurula vurula hüseyine vuruluyor öz evlat selçuk hala saha da yazık çok yazık VUR YUMRUĞU MASAYA SADRİ BAŞKAN

Volkan Albayrak
06.04.2009, 09:57
bu takım bu haliyle bu ligde hiç bir takımı yenemez

Halil Atalay
06.04.2009, 10:00
arda yı arda yapan bu ersun deıl mıydı ??? neden barıs memıs e 1 dk bıle sans vermıyo neden neden ????

nerede be ben hiç görmedi hatta ardayı sdağ bek oynadıyordu adam bence bu ersun hoca sezon sonu gönderilsin ve yerine ister yerli ister yabancı ama adam gibi hoca isdiyorum bu adam resmen takımda ayrıcalık yapıyor hiç bir yedek oynamaz arkadaş yaaa beşiktaş 55 dakika da oyuncu değişdiriyor sen yapıyorsun hüseyini alıyorsun ne yoksa hüseyin gol kralımı sonra alinzinyo 75 giriyor yokkkk artık huyyyyyyyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

KUTADGU
06.04.2009, 10:29
Bir çuval inciri berbat ettiniz..

Allahınız yok mu ulan sizin!!!

Faik Yılmaz
06.04.2009, 10:55

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

MetiN08
06.04.2009, 10:57

Ulan ne demek ya allah askina

Ertan 51
06.04.2009, 11:07

benden de:eek::eek::eek:
Kutadgu hocamın ismiyle başkası yazmış
karanti.

Paksoy
06.04.2009, 11:10
Tribünlerin tepkisinden şikayet eden Gineli, “Biz de bu durumdan memnun değiliz. Ancak şöyle bir şey var ki, ne zaman top kaptırsak, hata yapsak tribünlerden tepki geliyor” göndermesinde bulundu
arkadaşlar yattara doğru diyo !! zor ya böyle ortamda oynamak taraftar gözüyle bakmamak lazım

Kazım Uzunboy
06.04.2009, 11:12
Sizin içinizden de aynı şeyleri yazmak geçmiyor mu ? :)

Cihan abi bunları buraya yazabiliyorsa, şaşırmak değil tebrik etmek gerekir. :rolleyes: :)

Faik Yılmaz
06.04.2009, 11:14

Cihan abi bunları buraya yazabiliyorsa, şaşırmak değil tebrik etmek gerekir. :rolleyes: :)

Daha kötüleride geçiyor tabide.... özellikle yönetici konumundaki arkadaşlarımızın helede Kutadgu gibi bilgisine görüşlerine değer verdiğimiz bir arkadaşımızdan gelmesi garibimize gitti.

K@HrY
06.04.2009, 11:17
Golcü Gol atar arkadaşlar fazla söze gerek yok. stresmiş şanssızlıkmış taraftar etkisimiş bunlar boş bahaneler insanlar 90bin kişinin önünde oynuyor takır takırda gollerini atıyor. golcüysen yakaladınmı atacaksın kaleciyle karşı karşıya kalıp amatör topçu gibi auta göndermeyeceksin.

asimavi
06.04.2009, 11:17
....farkındamısınız....işler kötü gitmeye başladığından beri...hep taraftarda suç arar olduk ..yok baskı oluyomuş yok futbolcu yuhalanıyomuş bilmem ne ...bunlar tamamen istanbul ve trabzon medyasının uydurmaları..neden mi...

....taraftar olmadan futbolun ne anlamı var..

....taraftar dediğiniz şey yer durumda destek verecekse koyalım oraya 3 tane hoparlör sürekli destek sesleri yükselsin..

....insanlar heyacnlarını paylaşmaya gidiyor stada güzel olanı alkışlamaya kötü olanıda eleştirmeye gidiyorlar...

...dünyanın her yerinde taraftar kendi futbolcusunu hocasını eleştirir ..hele böyle bir durumda bunlar çok normal...

...önümüze bi tarafatar meselesi konmuş yoğrulup duruyoruz....taraftarın hiç mi suçu yok evet var en büyük suçları hermaçda stadı doldurmak...

...şimdi düşünün stadın ful dolup futbolcuların yuhalanmasımı daha iyi çözüm olur...yoksa tribünleri boş bırakıp maça gitmemek hem futbolculara hemde yönetime teknik heyete ...en güzel cevap mı olur....

.....eğerki işlerin böylesine anlamsız bir şekilde kötü ğittiği bir dönemde yine de stadı doldurup hep destek olalım diyorsanız bu hiç bir şeyi çözmez 5 haftadır bu yapılmaya çalışılıyor olmuyor ...olmaz çünkü orası trabzon ..trabzon insanı heyacanlıdır heyecanını baskı altına alıp köreltemez iyi veya kötü bunu dışarı vurmak zorundadır yoksa hastalanır...doğrumu değilmi..?

......yani özetle ..bu taraftar baskı yapıyor meselesi tamamen mantıksız bir yaklaşımdır...

...problem başak yerdedir..ve o yer bellidir...baktığımızda kadromuz gerçekten yetenekli oyunculardan kurulubir takım...hatta bu yıl azda olsa takım olduğumuz maçlarda ne kadar güzel maçlar çıkardığımızı biliyoruz...

...takım olamıyoruz..oyuncular birbirlerine çok uzak..sürekli top kaybı oluyor topa sahip olamayan bir takımın maçları olması çok zordur...heleki forvetleriniz yeteneklerinin çok uzağında bir form çiziyorsa....

....bundan sonraki maçlar tek bir şekilde kazanılır bence ..gençlere şans verilerek ve yüksek motivasyonla...başka şekilde olmaz..

...takımdaki en büyük eksik ilk yarıdaki kazanma arzusu...bunu yediden kazanabilirsek bu yıl ilk 3 de bitirebiliriz...

Ertan 51
06.04.2009, 11:19

Kazim içimden geçenleri az sonra yazıyorum,sana güveniyorum ceza aldırma bana
ceza da önemli değil insana bu yakışırmı deme:)

Kutadgu hocamızı çok sevdiğimiz için belli klas bir stili olduğu için acayibime gitti
(hak vermiyormuyum,veriyorum;))

muratt
06.04.2009, 11:33

Ya elestirelim eyvallah da mantikli elestirelim lutfen .. 60 trilyonluk transfer yapilmis diyorsunuz hangi 60 milyon.. Tas catlasa 25-30 trilyondur.. Bu da kusura bakmayin sampiyonluga oynayan bir takim icin gayet normal bir rakam.. Fenerin BJK'nin GS'nin harcamalarina bakin, adamlar Kewel'a, Baros'a Yusuf'a Ernst'e Guiza'ya ne vermisler ?? Biz bi Gokhan'a cok para verdik o kadar ?? Kaldiki, gecen sene Gokdeniz'in de gidisinden sonra ligdeki en kotu kadrolardan biri haline gelmistik, unutmayalim haksizlik etmeyelim..

Diyorsunuz ki 19-20 yaslarindaki adamlara sivas, bjk sans veriyor.. bjk'nin kadrosuna bakiyorum kabaca, rustu, g.zan, i.uzulmez, i.toraman, zapo, cisse, hernst, bobo, nobre, holosko, delgado vs.. Hangisi 20 yasinda bunlarin.. sivasin kadrosu, petkovic, sezer, bilica, dagasan, musa, abdurrahman, m.yildiz, kamanan, balili vs. hangisi 19-20 yasinda.. gs oynatiyor bazen o da sakatliktan..

Diyorsunuzki haftalardir kazanamayan kotu oynayan bir oyun sistemi felan.. Sizce bu oyuncularin ilk defa boyle bir yarisin icinde olmus olmalarinin bunda hic mi etkisi yok.. Su anda onumuzdeki yil kazanilacak sampiyonlugun tecrubesi ediniliyor olamaz mi ?

Yedeklere sans verilmiyor deniyor, yeni kurulmus bir kadroda hocanin once iskeleti oturtmak istemesi mi yanlis ? Bugun bu kadar puanimiz varsa biraz ad bu israr sayesinde yok mu ??

Herseyi gunluk basarilara endekslemeyi ne zaman birakacagiz ? ? Biraz da uzun vadede dusunmeye ve sampiyonlugun sadece 2-3 yillik bir istikrarla gelebilecegini ne zaman gorecegiz ?? Hoca Istifa da istifa.. Futbolculari yuhala..

Siz Ersun Hoca'ya Hoca demeyin.. Senol Hoca'ya da demediniz zaten, Vadih Hoca'ya da, Leekens'e de, Urbain'a de, Gordon'a da, Ziya'ya da (Ziya konusunda haksiz sayilmazsiniz :) ).. Neyse..

Lafim size degil, dusuncelerinize saygi duyuyorum yanlis anlamayin, ama sadece soylemek istedigim takima ve hocaya haksizlik edildigi, ve imzamda da soyledigim gibi 2-3 yil sabredilmesi halinde ancak sampiyonlugun gelecegi..

saygilar..

Kazım Uzunboy
06.04.2009, 11:46
Cihan abi arada yapıyor böyle diye hatırlıyorum.

Gerçi çoğunlukla üstü kapalı oluyordu ama bu sefer biraz daha açmış. :rolleyes:

@insan51

Yok abicim sen yine de yazma, bende yazmıyorum zaten. :)

asimavi
06.04.2009, 12:02
Serkan Balcı, taraftar baskısına ilişkin ise ''Baskı olmalı aslında. Bu baskı itici güç olmalı. Yani sahada kazanman gerektiğini bilmelisin. Bunu hissetmek futbolcuya olumlu yansımalı. Çok güllük gülistanlık bir ortam da iyi değil, ancak sorun bu baskıyı kaldıramayan oyuncularda. Bazı futbolcularda beklentiler ters tepebiliyor. Bazı oyuncular bunu kaldıramıyor'' diye konuştu.

....serkan balcının dergimize verdiği röpörtaj...işte büyük takım topcusu budur...

...sonuna kadar katılıyorum...

....song ..sylva...egemen...serkan..colman...ve alanzinho..bunlar büyük takım topcusu olduklarını kanıtladılar...

...birde diğerleri var tabi duygusal ama profesyonel olmayan topcular ...gökhan ..umut..yattara ..tayfun...selçuk...tolga...ne olacak bunların hali..

...bende şimdi farkettim gerçekten çok fark var bu iki gurup arasında...

iso_4939
06.04.2009, 12:21
ya hala bu kötü oyuna bu kötü takıma bu kötü hocaya bu kadar becerıksız adamlara ragmen hala destek dıyorsanız yuhh derım ...yav ne ıstıyorlar anlamıyorum kardesım günlerce destek verelım dıyoruz morallerı bozmayalım dıyoruz bu takım bızım dıyoruz.hep arkasındayız dıyoruz..her mac 25 bin kişiyle oynuyorsunuz daha ne arıyorsunuz kardesım allah dan belanızımı...sadri baskan kalsın tümünü koyun kapıya...sadri baba senı sevıyoruz bu takım ersunun degıl senın takımındır....

LazAnisT
06.04.2009, 14:20
Trabzonsporumun ruhsuz futbolcuları!!

Adam bu maçı kameraların dakikada bir gösterdiği o güzel çocukların heveslerinin kırılmaması hatırına kazanırdı be!!

Erbay
06.04.2009, 14:37
Yapılan mücadeleyi görünce, yazıklar olsun diyorum. Bu kadar isteksizlik olmaz.

ÜNAL
06.04.2009, 14:41
Şampiyonluğa oynayan takımda bu kadar mı hırslı oynanır?:hırr

Bu taraftarın size verdiği desteğe yazık.

marfat61
06.04.2009, 14:47
ağlayasım var ağlayamıyorum gulesım var gulemıyorum hakıkaten trajı komık bı olay ..ben trabzonsporu hıc bı sezon ozellıkle evınde bu kadar acız rakıbe posızyon veren bır takım olarak gormedım bundan sonrada gormem kolay kolay..ersun kadar mantalıtesı dar ınatcı ve kaprıslı bıteknık adamda gelmez zaten bu takımın basına ..ben artık her hafta yaptığı yanlısları yazmaktan bıktım burda artık bunlara değınmıyorum zaten herkes bılıo..soylıcem tek sey sudurkı bu kadar kotu bır trabzonsporu ben hıc ızlememmıstım bu seneye kadar oynadığı zaman yenılse bılen zevk veren bı futbolla yenılen bı tarbzonspor hatırlıyorum ben..yapılcak tek sey burdan baskana ve yonetıme seslenıyorum bızı daha fazla kanser etmeden su adamı Allah rızası ıcın uzaklastırın bu takımın basından ya Allah rızası ıcın dıyorum artık yetter ya her maç her maç bu kadar da hata olmazkı ya..kastı yaptığına ınancam artık ya... Bu sezon için bir daha maç seyretmeye gidersem cümle alem yüzüme tükürsün. Şahsen ne sinir hastası, ne mide ülseri ( ki zaten var) ne de (daha fazla) günahkar olmayı istemem.
Bu kadar ruhsuz, bu kadar sistemsiz, bu kadar kördöğüşü oynayan bir takım daha bu ligde küme düşecekler arasında bile yok. Ayıp kavramının karşılığını Teknik heyete ve sözümona bazı futbolculara sormak gerekir diye düşünüyorum.

uzungöllü
06.04.2009, 15:09
Ulan kaybedilen puana mı yanayım... Bu kötü gidiş yüzünden gelecek haftalardaki kaderimize mi yanayım... Nereden nereye geldiğimize mi yanayım... Avni Aker in deplasman olmasına mı yanayım... Canımın yanmasına mı yanayım.... Hayatımın b.ktan olmasına mı yanayım... Trabzonspor umun acımasızca ve gaddarca eleştirilmesine hırpalanmasına ve maalesef ezilmesine mi yanayım...

Ulan bir takım,taraftarını bu kadar mı hasta eder delirtir yaw... Ulan herşeye rağmen seviyorum seni be Trabzonspor... Herşeye rağmen ... Ah birde yüzümü güldürsen o zaman ne olur sen ??? Benim gibi düşünen milyonlarca insan olduğunu düşününce en azından bir nebze rahatlıyorum...

Kaan
06.04.2009, 15:13
Yabancılar Türklerden daha azimli. :)

Sabır sabır da nereye kadar ???

bekirguner
06.04.2009, 15:18
ihsan alioğlu ile hayrettin hacısalihoğlu hala Fatih Tekke yi almayacağız diyor mu acaba. Devre arasında Beşiktaştan aydın karabulut ie Fatih Tekke alınsaydı şimdi açık ara liderdik.

Furkan Akyıldız
06.04.2009, 15:39
gönül isterki kazanırız kesin demek ama trabzon bu belli mi olur berabere biter bu maç bizde havamızı alırızz...
demezz olaydım yhaa puhhhh :mad:

hAtes
06.04.2009, 16:22
Ya şu fatih tekke laflarını bırakın lütfen.Adam Türkiyeye gelmez, gelmicek gelsede trabzonspora zor diyorum.Fatih olduğunda ne yaptık kaç defa şampiyon oldukta şimdi burda çıkıp fatih gelsin diyonuz?Bende o zaman ziya gelsin , şota gelsin diyorum.Gökhan da kesin "fatihi alcaklar benim yerime biraz daha iyi oynayayım da almasınlar diyoudr...

Fanatik28
06.04.2009, 16:52
Atalarimiz bosuna dememis "Persembe´nin gelisi Carsamba´dan belli olurmus " diye veya buna benzer söylemdi ya...akilda kalmadi bizde!!!

Devre arasinda basbas bagirdik bu takima liderlik yapacak en az bir, hatta iki oyuncu lazim diye...dahada bu takima gol atacak bir adam lazim diye, ben hicbir zaman F.Tekke demedim ama onun özelliklerine sahip bir oyuncu istedim.
Ha ben zamaninda demistimcimde hic olmadim ama bu forumun büyük yüzdesi icinde diyebilecegim "sakalimiz yok ki..." illa bu musubet yasanacak!!!

Evet takimin en az 3-4 mevki de eksigi var ama hepsi bir sekilde tolore edilir ama Santrafor mevkii asla, görüyoruz iste...

Dün 6 Pas programinda Serdar Bali´nin her lafinin altina imzami atarim.
Benim icin bu sezon, bu kadroyla ilk 3 büyük basaridir, hemde Sampiyonluk baraji muhtemelen 68 Puan olacakken, sadece cok yazik..su kadroya ister 6 ister 8 milyonluk olsun, bir adam alinmis olsa Puanimiz en az 57 olacakti...hatta ve hatta kendisini cok begenmedigim halde bir Ersen Martin olsa bunu basariridik, o kadar yani!!!!!

Kimse taraftara birsey demesin ve hatta diyemez...evet taraftar destek manasinda belki cok daha iyi olabilir ama bu kadar masum bir Trabzonspor taraftarida bu takimin gecmisinde bir ilktir

jacek cyzıo
06.04.2009, 18:00
alanzinyo ilk onbirde başlasaydı bu maçı kesin alırdık.yazık çok yazık adam girer girmez gol attırıyordu.

Recep Alkan
06.04.2009, 18:12
alanzinyo ilk onbirde başlasaydı bu maçı kesin alırdık.yazık çok yazık adam girer girmez gol attırıyordu.

abi iyi diyorsun da attırıyordu bizi kurtarmıyor. çünkü bizde bu iki forvete gol attıracak adamlar var ama sonunu getirecek adam yok. yani alanzinho çok gzel bir pas atsa da topu içeriye atacak adam yok ?

arifberkay
06.04.2009, 21:59
vay be bunu da gördük ya 5. olduk yazıklar olsun

Hüseyin İlkin
06.04.2009, 22:05
Bu hafta kaç puan kaybetmiş olduk şimdi?

Geçen haftalarda kaybedilen puanları geçtim. Onları unutturmanın başlangıcı olarak görüyordum. Takım silkelenecek diyordum. Gökhan ve Umut'tan biri kenarda oturur umudu taşıyordum. Olmadı.. Canınız sağolsun.

Mehmet Zeki
06.04.2009, 22:07
Bu hafta kaç puan kaybetmiş olduk şimdi?

Geçen haftalarda kaybedilen puanları geçtim. Onları unutturmanın başlangıcı olarak görüyordum. Takım silkelenecek diyordum. Gökhan ve Umut'tan biri kenarda oturur umudu taşıyordum. Olmadı.. Canınız sağolsun.

Bu hafta olur abi. Uzulme..

Mert
06.04.2009, 22:07
Maalesef artık gelecek yılın planlarına geçmek durumundayım.

Fikstüre bakıldığında ışık var ama takıma bakıldığında hiç yok.
Hatta Bursa geçer diye korkmuyor değilim.

Artık en iyi ihtimal 3. olabileceğimizi düşünüyorum.
Seneye acilen bu işler yapılmalıdır;

-Gökhan Ünal Rusya'ya satılmalıdır. Zamanında 8 milyon euro falan önerildiğini hatırlıyorum. Hala milli takım futbolcusu olduğu ve ligde 10 golü bulunduğu için alındığı paralara (6,5 milyor euro) satılabilir diye düşünüyorum.

-Fatih Tekke hemen takıma getirilip kaptan yapılmalıdır.

-Umut da gönderilmelidir, Tekke'nin yedeği Ahmet Sarı ya da Göksu olabilir.

-Sercan, Özer, Murat Ceylan, Orhan Şam gibi genç yeteneklerden alabildiğimiz kadarı alınmalıdır.

-Bekir İrtegün defansa kazandırılmalıdır.

-Hüseyin ile yollar ayrılmalıdır.

Bunlar hangi para ile yapılacak diyorsanız Hes projeleri, Gökhan Ünal'dan gelecek para yeterli olacaktır sanırım.

uzungöllü
06.04.2009, 22:14
Abdullah Avcı nın açıklmalarını izledim de adam takıma destek verin dedi başka bişe demedi... Takım ne kadar kötü de olsa rakip takımlar bizdeki potansiyelin farkında... Anadolu takımlarının başarısını isteyen kişi bu takıma sahip çıkılması gerçeğini savunuyor...

asem61
07.04.2009, 01:51
madem futbolcular taraftarlarin baskisindan, protestosundan yakiniyor ve bunu kendileri icin büyük problem yapiyor, benim bir önerim var. birdahaki haftaya onlari rahat birakalim bakalim nasil olacak. birkac hafta önce schalke seyircisi bu yapti ve güzel bir protesto oldu.90 dakika hic ses cikarmadan oturdular trübünde.