PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

mustafaction
05.04.2009, 17:27
konya maçından beri ts maçlarını izlememe kararı aldım bu beceriksiz forvetler beni takımdan soğuttu sağolsunlar beni yine yanıltmamışlar bu hafta

Nihat Güneş
Son yedi haftada bir galibiyet alan takımın 11 inden ancak ve ancak bir oyuncu değiştirilerek maça çıkılıyorsa ,kusura bakmayın ama dünyanın heryerinde teknik adam yerdenyere vurulur.Savunalım, destek olalım, arka çıkalım tamam .Ama bırakalım da bazı arkadaşlar ağız tadıyla ama adam gibi eleştirebilsinler :)

marfat61
ağlayasım var ağlayamıyorum gulesım var gulemıyorum hakıkaten trajı komık bı olay ..ben trabzonsporu hıc bı sezon ozellıkle evınde bu kadar acız rakıbe posızyon veren bır takım olarak gormedım bundan sonrada gormem kolay kolay..ersun kadar mantalıtesı dar ınatcı ve kaprıslı bıteknık adamda gelmez zaten bu takımın basına ..ben artık her hafta yaptığı yanlısları yazmaktan bıktım burda artık bunlara değınmıyorum zaten herkes bılıo..soylıcem tek sey sudurkı bu kadar kotu bır trabzonsporu ben hıc ızlememmıstım bu seneye kadar oynadığı zaman yenılse bılen zevk veren bı futbolla yenılen bı tarbzonspor hatırlıyorum ben..yapılcak tek sey burdan baskana ve yonetıme seslenıyorum bızı daha fazla kanser etmeden su adamı Allah rızası ıcın uzaklastırın bu takımın basından ya Allah rızası ıcın dıyorum artık yetter ya her maç her maç bu kadar da hata olmazkı ya..kastı yaptığına ınancam artık ya.......

Ömer TOPAL
Fatih Tekke artık Farz oLdu

TsClub41
05.04.2009, 17:28
Ben bu hoca ile bu sonuçları alıcağımızı daha geçen sezonun sonlarında söylüyordum.ne oldu ersun yanal sempatizanları nerdesiniz bedava ahkam kesmek kolay.Milli takımı ne kadar Fatih Terimin çalıştırmasını istemiyosam , Ersun Hocanında o kadar Trabzonspor ile yola devam etmesini istemiyorum.Allahın izni ile iki dileğimde yakın zamanda gerçekleşecek..

Ahmet Kuru
Bu takımın golcüleri kendi işini yapmaya başlamadıktan sonra kimseye laf etmeyelim.

Kaçırın kaçırın beyler, kaçırın!
Bedelini başkaları öder sizin yerinize nasıl olsa!

Yazıktır yazık...
Zerre kadar heves kalmadı içimde.
Gamze,
İyi güzel diyorsun kimseye laf etmeyelimde...
Bu iki futbolcuyu 90 dk sahada tutana ne diyeceğiz?...
Sadece ikisiylede sınırlandırmamak gerek tabi...
Sayının maşallahı var...

turkish0061
Taraftarlarda yiçne destek verdiler ta80ci dakikaya kadar sonra baktilar olmuyo, Gokhanin beceriksizliyinden sonra YOUHLAMAYA Basladilar. iyide yaptilar, taraftarlar daha ne yapsin kardesim? hep geliyorlar hep bir umut var icerisinde.ama bizimkiler boyle yaparak Taraftarlari sogutuyorlar, ben bile artik maca bakmak istemiyorum

Muhammet
Rüya aleminde yaşamaya devam edin. Eminim Fatih şu an hem gülüyor, hem de kızıyordur.

The_Storm
Ersun'un kafası ancak 13 oyuncuyu değerlendirebilecek kapasitede. Yanal'ın kredisi bu kadar. Kalan haftaları yedek antrenörle oynayalım. Göksu, Papy, Barış gibi gençleri kazanmaya çalışalım. Ersun'un takımları neden ikinci yarı düşüş yaşıyor anlaşıldı. Ama geç anlaşıldı. Gitti o kadar yatırım ve heyecan.

Artık gençleri sahada görmek isiyorum. Yanal Gökhan ve Umutunu da al git.

hodlu
05.04.2009, 17:29
Artık pes ettim ben.Devre arası Yusuf ne yapacak bu takımda diyen tüm futbol camiasına görün işte futboldan ne kadar anladığınız belli...

theo
Tolunay Kafkas!!!
Bu takıma Trabzonsporlu futbolcu ve hoca lazım!!!

Kıvanç Çuvalcı
Bazi arkadaslar oyuncular ruhsuz falan diyor hic alakasi yok ama takim fiziken bitmis durumda,takimin mucadele edecek gucu kalmamis arti baska bir sey daha var gercekten bu takimin kapasitesinin bu kadar oldugunu dusunuyorum ben,yani su takimda kac tane akilli,futbol akliyla oynayan oyuncu var,kac tane akilli sakin adam gibi paslasma yada organizasyon gorebiliyoruz,nerdeyse kocaman bir hic.bu takim mucadele ediyordu hepsi bu,o enerjiyi ve motivasyonuda kaybetmisler tamam iste yine bize zehir gibi gunler basladi, bu takima olan askimiz eziyet resmen baskada bisey degil ama sevmisiz bir kere o da ayri.

Hüdai Pervaneli
Halil yazicioglu Televizyonda

Yattara yla röpartaj yapiyor can beyler

monokotilodon
-----------onur-----------
O.Sam--Song--Egemen-Cale
-----------Papy(ceyhun)-----------
Yattara---Colman--Alanzinho
----------Göksu-----------
-------isaac--------

bence böyle bi ilk onbirin hepsinin ocağına ateş düşürür

OnOuR
05.04.2009, 17:30
Güle güle 7, Güle Güle 6 hafta öncesine kadarki o güzel, mutlu hayaller...
Üstüne birde YAZIKLAR OLSUN...!

emin-29
05.04.2009, 17:30
ersun yanal umut buluttan paramı alıyorda 90 dakika bu futboldan anlamayan adama tahammül ediyor anlamadık gitti yaaaa

LoVeRbOy
05.04.2009, 17:31
Bir Şampiyonluk şansı nasıl kaçırılır son 6 haftada ne yazık ki gördük...
Teknik kadro+futbolcuların sanki inadına yaparmışcasına rahat ve lakayıt olmalarından ötürü ilk ince liderlikten düştük şimdide potadan yavaş yavaş uzaklaşıyoruz...
Suçlu ve sorumlu aramak en basitidir olayın...
Bunun sebebi araştırılmalı...
Sahadaki oyuncuların sanki gazozuna maç yaparmış edasıyla oynamasının anlamı manası nedir?
Dışarıdan biri izlese,derki bu takımın bu sezon hiçbir iddası kalmadı,kalan haftaları oynayalımda nasıl olursa olsun havasında...
Selçuk+Umut+Gökhan+Tayfun....
Bu dört futbolcuya gösterilmesi gereken sabır gösterildi...
Bundan sonraki haftalarda ilk 11 i bırak 18 e dahi alınmamaları gerekir...
Burası ne Manisa nede Kayseri...
Şimdi kimse çıkıp demesin onlarda oynamak istiyor,onlarda kazanmak istiyor..
.İSTEMİYOR kardeşim bu kadar açık ve net...
Selçuk!!!
Sen kimsin ki taraftara tepki olarak alkışlıyorsun...
Sen kimsin ki taraftara kızıyorsun...
Son 10 haftanın 9 maçında sahada ruh gibi gezen,her hafta''bu hafta olmadı ama haftaya olacak''diye kendimizi kandırdığımız adam sen değilmisin?Utanmadan,arlanmadan birde alkışlıyor...
Hele ki Tayfun sağ kanattaki bütün topları kaptırdı neredeyse...
Ersun Yanal gerçeğide yatsınamaz elbette...Alanzinho gibi bir adamı 70 dakika yanında beklet...Umut ve Gökhan gibi sahada hiçbir varlık göstermeyeni 90+ dk sahada tut...Benim mantığım bunu almıyor...Alan biri varsa beri gelsin..
Ayrıca Taraftarada hiç suç bulmayın...Yok bağırmadılar yok etmediler vs vs gibi...Taraftar bugün bir taraflarınıda yırtsa bu maç sabaha kadar 0-0
Neyse...
Şampiyonlukdan gün geçtikce uzaklaşıyoruz..Şans var mı,elbetteki var...
Ama bu oyunla kesinlikle HAYIR....

Hey Ağızına diline sağlık kardeşimmm:alkış::alkış:

Emre B.
Ah be hocam ne bu inadın?Selçuk haftalardır oynamıyo.Gökhan'ın kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok.Umut desen ne topu kontrol eder, ne doğru düzgün vurur.

robinhood61
istifa mistifa diyorsunuz da kusura bakmayın hiç bişey olacağı yok. ersun yanal bildik yolda devam eder haftaya da umut ve gökhanı oynatır. başkan yeni kurulan bir takımız desteğe ihtiyacımız var diye açıklama yapar.
ersun yanal da bi kaç demogoji yapar bu sezon böyle biter.seneye mi? kesin şampiyonuz canım...

The_Storm
Devre arasında birçok arkadaş gibi Fatih Tekke ve Tabata deyip durduk. Hadi Tabata'yı Antep vermedi, Tekke için neden girişimde bulunulmadı?

"Bu beceriksiz forvetler yüzünden şapmiyonluk göz göre göre elden kaçarken Tekke'yi almayanlar nasıl hesap verecekler?" diye devre arasında sorduğumu çok net hatırlıyorum.

Haklı çıkmak bu sefer acı veriyor, ama perşembenin gelişi çarşambadan belliydi.

Çağrı Bilici
Tolunay Kafkas!!!
Bu takıma Trabzonsporlu futbolcu ve hoca lazım!!!

üstüne tüm taraftarlar da trabzonlu olsun ister misin?

Muhammet
05.04.2009, 17:32
Gerçekten komik, trajik, mantıksız...

Umut ve Gökhan'dan başka kim var. Isaac.

Isaac Umut ikilisi olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Isaac Gökhan ikilisi olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Isaac tek başına olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Gökhan tek başına olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Umut tek başına olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Boşuna sinir harbine girmeyin.

cınar#7
Umut-Gökhan..seneye güle güle!

samway
rıdvan dılmen sunu soylemıstı aklımdan hıc cıkmaz bugunde bu lafı yıne dogru olmustur trabzonspor gokdenız ı satsada symek gıtsede stepanov gıtsede fatıh tekke yı satarsan hıc bırzaman sampıyon olamazsın cunku oyle bır golcu takım demek demıstı ne denebılırkı bu soze ????

theo
Takıma gerektiği zaman gerekli müdahaleyi yapacak hoca lazım!!!
Ersuna her zaman destek veriyordum ama bundan sonra tüm maçlarını kazansa dahi destek vermem!!!çünkü haketmeyene hakettiğinden fazlasını veriyor!!!

Mehmet Zeki
05.04.2009, 17:33
Yattara; Sampiyonluk sansi 70%

marfat61
onurlu bı adam hemen maç sonrası ıstıfa eder ama nerde...baskan ve yonetımın bıletını kesmesı lazım kanser olduk kanser..fatıh terım 2 bu adam..ınatcı kaprıslı futbolun f sınden anlamayan hep ben bılırımcı

Emin Danışmaz
Hep destek tam destek!!!!!

Başkanı bu sene için şampiyonluk kelimesini ağzına almakta tereddüt eden bir takım acaba nasıl büyük bir camia ben çok merak ediyorum.Tarihinde en kötü dönemlerinde dahi şampiyonluk yarışı içinde başlayan bir camianın bireyi olarak henüz bitmemiş bir lig içinde ŞAMPİYONLUK kelimesinden korkan bir BAŞKAN olursa,bizlerin ne hocaya ne futbolcuya bir tek kelime etme lüksümüz yoktur.
BALIK BAŞTAN KOKMAYA BAŞLADI

h@msi61
Gerçekten komik, trajik, mantıksız...

Umut ve Gökhan'dan başka kim var. Isaac.

Isaac Umut ikilisi olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Isaac Gökhan ikilisi olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Isaac tek başına olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Gökhan tek başına olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Umut tek başına olsa bundan daha iyisi olur mu? Hayır.

Boşuna sinir harbine girmeyin.

Madem elinde forvet yoktu devre arasi niye forvet istemedi hoca, bu adamlar ilk yari gol kacirmiyor muydu? Sol acik diye tutturdu, sagolsun o kadar seviyor ki yanindan ayirmiyor...

theo
üstüne tüm taraftarlar da trabzonlu olsun ister misin?
Ben TRABZONlu demedim TRABZONSPORlu dedim!!!

Ömer SEVİNÇ
05.04.2009, 17:34
Bu takıma eli ayağı düzgün bir forvet şart. Şart oğlu şart.

Gökhan'la el sıkışıp yollar ayrılacak, Umut da kulübeye. Bu kadar basit..

leleuk87
ve en onemlisi istanbulun 3 kodamani ben sampiyon olmiyacam die diretirken trabzonunda bende sampiyon olmucam soyle bi avrupa kupasina gitsem yeter anlayisi icinde olmasi beni kahrediyor mevlam bakalim neyler neylerse guzel eyler diceem forvette gokhan ve umut olunca mevlam neylesinki

trabzonunal
Ah be hocam ne bu inadın?Selçuk haftalardır oynamıyo.Gökhan'ın kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok.Umut desen ne topu kontrol eder, ne doğru düzgün vurur.

:alkış::alkış::alkış:

Bekir
05.04.2009, 17:35
Yattara; Sampiyonluk sansi 70%
yattara cidden bu acıklamayı mı yaptı??dalga mı geciyor bu adam...

Yunus Emre SEYHAN
gölge hangi taraftaysa o yöne dogru oynuyoruz yok böyle birşey..

Burak 1967
yattara sahamızda oynarken top kaybettiğimizden ıslıklar oluyor diyor yani saha baskısından bahsediyor. buna bende katılıyorum. oyun içinde oyuncuların top kaybetme korkusuyla hata yaptıkları, tribüne göz kaçırmaları dikkat çekici tabi her şey buna yorulamaz, elbette hatalar mevcut ama seyircimizin köstekliğide kanımca bir realite. tribünden gördüm bir izlenim, adamın birini gösteriyor kaçan bir pozisyon sonrası, üzerinde forma atkı vs. geçin, sadece atlet var ağzından çıkan küfürler ve salyalar çok net belli oluyor. yorum sizin.
burda kimse taraftarı savunmasın dakika 6 Tayfun ilerde top kaybetti ve hemen arkasındaki tribünde YUHHHHHH sesleri geldi. gelin bunu da tartışın!

bunyamin55
yattara neden türkçe röpörtaj vermedi ? mesaj mı vermeye çalıştı

Ömer TOPAL
umut yine gokhandan selcuktan tayfundan bir nebze olsun iyiydi...digerLeri olmasın Umut bu takıma ayak uydurur...Alanzinho gibi bir adam klubede selcuk oyunda...nihayet beklediğim değişikliği yaptı aldı oglunu oyundan...Neyse ne denirki...ne desem boş hoca yine bildigini yapıcak...birazda şans faktörü yanımızda degil bir gudubetlik var bu işte anlamıyorum...Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Uğur Ö.
bence bu takıma ts li futbolcu-hoca yerine takımı hiç tanımayan ve bulduğuna atan bir forvet artı 3 transfer lazım(en azından)

Muhammet
05.04.2009, 17:36
Madem elinde forvet yoktu devre arasi niye forvet istemedi hoca, bu adamlar ilk yari gol kacirmiyor muydu? Sol acik diye tutturdu, sagolsun o kadar seviyor ki yanindan ayirmiyor...

Tamam, evet, bu konuda haklılık payımız var.

Ama illa birşeyler yazağım, sinirimi dökeceğim diye saçmalamanın hiçbir manası yok!

Eleştiri vardır, af edersiniz saçmalamak vardır.

The_Storm
Ordu'nun forvetini bağlayalım şimdiden. Yanında da Tekke olursa yeter bize.

İ. C. Ertem
bence yüzde 70 değil yüzde 170

Emre GÜRDAL
bundan sonra destek falan kalmadı bende bu benım gorusurum gıderım gene macımı ızlerım ama bagırmm yeter ya yeter

Fatih
05.04.2009, 17:37
Anlayamadığım neden bu ısrar?

Gökhan-Umut ikilisi haftalardır formsuz ama her maç ilk 11de sahaya çıkıyorlar.Bir değil iki değil üç değil kaç oldu be Hocam.

The_Storm
Gökhan - Umut gitsin de İsaac kalsın mı? Selçuk?
Ersun Yanal ekibini topla da git.

Emirhan Makul
Dediğim gibi oldu Orta sahaları bizde 5 kat daha kaliteli bir takımla oynadık kazanmamız sürpriz olurdu 1 puan çok iyi bir sonuç yenilmediysek onların durgun olmalarındandır.

Hüdai Pervaneli
yattara cidden bu acıklamayı mı yaptı??dalga mı geciyor bu adam...

Hayir yuzde 60 sansmiz var dedi izledim

monokotilodon
Ben TRABZONlu demedim TRABZONSPORlu dedim!!!

tolunay tolunay diyenler az açında iki tane kayseri maçı izleyin tolunay geleceğine bu takıma ziya gelsin daha iyi .neredeyse her maçını izliyorum tolunay futbolun j sinden bile anlamıyor

ziya desen tartımaya gerek bile yok

yabancı teknik direktör bize yaramaz

şuan bizim için en iyisi ersun hoca

Hüdai Pervaneli
05.04.2009, 17:38
Ersun hoca aciklama yapiyor

samway
bu takımın sana ıhtıyacı var kaptan nolur gel

İsmail ALİOĞLU
Her fırsatta Anadolu takımlarını eleştirirsiniz. Neden bizi desteklemiyorlar? Bize garezlerimi var? Şampiyonun Anadoludan çıkmasını istemiyorlarmı?
Şu durumda Şampiyonluğa en yakın aday kim? Sivasspor. Ama tüm söylediklerinizi yutup sivasa köstek oluyorsunuz. Lafınızın er'i olamıyorsunuz.

Şampiyonluk sürecimiz bittiğine göre Sivasspora dektek olmamız büyüklüğümüzü gösterir. Şampiyon Anadoludan...

mhayri
Haftaya 3. başladık 5. bitiririz ve korkarım bu formsuzluk
ve gayriciddi oyunla bursa gelir bizi geçer ...
Maalesef görün köy klavuz istemez...
...........
İyide hocam 60 dakkada 3-0 öndeymişizcesine Tayfun çıkıp Hüseyin mi girerdi...
Kime ne alnatacan çok merak ediyorum...
Bana takıp ordan atak yiyordu deme senin takımın ne yapıyordu gol için onu hele bi de bakalım...
Yazık çok yazık hem kendine hem bize ...

marfat61
05.04.2009, 17:39
ya bu adam olmasında kım gelırse gelsın ya kaprıslı hoca bıldığını okuyan hoca ıstemıyorum ya mıllı takımda terım bızde bu adamı kanser ederler ya ...

Hakan Karadirek
Getir abi Urbain Breemsi takimin basina..

headshot61
KArdesim selcuk'la ne alip veremediginiz var? Gayet güzel Top oynuyor..Takim oynamiyorsa onun ne sucu var acaba? Bu Takimda en son kizacaginiz Futbolcudur Selcuk.

Barış Mayda
ben böyle bir lig görmedim daha görmiyecem sende böyle 2 santrafor varsa sana türkiye yeter

Burak 1967
bu takımın sana ıhtıyacı var kaptan nolur gel

afedersin kimden bahsediyoruz yalvarılan kaptan olarak?!

sametaydin
Bizde forvet yok abi. Boş kaleye mi atıcaklar bi tek böyle goller kaçarmı ya? Umut sahada yok zaten. Gökhan pozisyona giriyor ama o kadar gol filan atamaz bu adam 10 golu de nasıl atmış yahu.?? :S

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 17:40
Ersun hoca aciklama yapiyor
ne söylediğini yazar mısınız ?

Ahmet BİÇER
05.04.2009, 17:40
hocam nolur şu takım için değil acı çektirdiğin şu büyük TRABZONSPOR taraftarı için İSTİFA ET!..

Fatih Ersoy
05.04.2009, 17:41
Ayıp vallahi ayıp...

Bu takım mı şampiyonluğa oynayan takım..

Yazıklar olsun..

Kendi evimizde istanbula ezildik.. Top oynayamadık..

Yazık

headshot61
Her fırsatta Anadolu takımlarını eleştirirsiniz. Neden bizi desteklemiyorlar? Bize garezlerimi var? Şampiyonun Anadoludan çıkmasını istemiyorlarmı?
Şu durumda Şampiyonluğa en yakın aday kim? Sivasspor. Ama tüm söylediklerinizi yutup sivasa köstek oluyorsunuz. Lafınızın er'i olamıyorsunuz.

Şampiyonluk sürecimiz bittiğine göre Sivasspora dektek olmamız büyüklüğümüzü gösterir. Şampiyon Anadoludan...

Besiktas olsun Sampiyon. Sivas olmasini istemiyorum.

turkish0061
yeter bee istafaa ersun yanal ISTIFAA bu kadar

vatandas61
ersun: tepkiler normaldir, gelen her tepki oyuncularin üstünde dahsa cok baski yaratir.
Allahim hala kendini korumaya calisiyor bu adam, cik de ki bütün sorumluluk bende, benim yüzümden kaybettik. Kimsede arkadan küfür etmesin

Uğur Ö.
ilk yarıda topladığımız puan bakın şimdi topladığımız puana bakın allahım yarabbim

muratt
Taraftari da ayrica tebrik etmek lazim.. Bu skorlarda Gokhan'in kacirdigi goller kadar etkisi var Taraftarin.. Sen futbolcuyu yuhala, Trabzonspor'da sadece 2 yil adam gibi top oynamis sonra da gidicem de gidicem diye aglamis 32 yasina gelmis, su anda takima gelme ihtimali cok zor olan birini tezahurat yap.. Kotu gunde sakin destek verme.. Destek denilen sey iyi gunde verildigi zaman ise yariyor zaten.. Hatta kufur et.. Takim kotu gitti hocayi da degistirin..

Ne zaman kurtulcaz bu kliselerden ya ? Trabzonspor gibi bir takimin ancak 3-4 yillik bir kadro ve teknik heyet istikrariyla sampiyonlugu yakalabileyecegini ne zaman anlayacagiz cok merak ediyorum.. Umarim en azindan baskanimiz bunun bilincindedir.. Biz imzamizitakim liderkende degistirmedik.. Sezon basinda soyledigimiz en az 3 yil sabir lafini ne cabuk unutuyoruz ??

Ersun Yanal'a destege devam, kendisiyle kesinlikle devam edilmeli..

Hüdai Pervaneli

Fatih tekke

mustafaction
bursa da bizi geçerse hiç şaşırmam !!!!

Onur Şeref
Fatih Tekke den bahsediyor sanırım.

Muhalif
05.04.2009, 17:42
Maçlarımız yine son Ziya Doğan'lı şekle döndü. Zevk vermiyor, sahada bir yığın anlamsız mücadele. Gol de olmayınca tadı tuzu kalmıyor. Şampiyonluk fikrinin kafamdan çıkardığım için yalnız futbol seyredeyim bari diyorum, o da olmuyor be...

Burak 1967
can karyağdı istifaya çağrıldınız diyor? buna sıcak bakmadığı anlamını çıkardım konuşmalarından, yönetimle konuşacağız diyor, kar yağdı kendinizde hata görüyormusunuz diyor, o da futbol takım oyunu hatayı tek başıma kabul etmiyorum diyor vs.

Emin Danışmaz
umut yine gokhandan selcuktan tayfundan bir nebze olsun iyiydi...digerLeri olmasın Umut bu takıma ayak uydurur...Alanzinho gibi bir adam klubede selcuk oyunda...nihayet beklediğim değişikliği yaptı aldı oglunu oyundan...Neyse ne denirki...ne desem boş hoca yine bildigini yapıcak...birazda şans faktörü yanımızda degil bir gudubetlik var bu işte anlamıyorum...Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Ben başka bir maçmı izledim ?

A.T.R
Bu sezon için bir daha maç seyretmeye gidersem cümle alem yüzüme tükürsün. Şahsen ne sinir hastası, ne mide ülseri ( ki zaten var) ne de (daha fazla) günahkar olmayı isterim.
Bu kadar ruhsuz, bu kadar sistemsiz, bu kadar kördöğüşü oynayan bir takım daha bu ligde küme düşecekler arasında bile yok. Ayıp kavramının karşılığını Teknik heyete ve sözümona bazı futbolculara sormak gerekir diye düşünüyorum.

Sonuna Kadar Ersun Yanal diyordum ama sınır varmış ve o sınıra ulaştım artık. Kendimden ziyade Sadri Başkana üzülüyorum. Kimsenin bu değerli adama bunları yapmaya hakkı yok.

SELÇUK, GÖKHAN, UMUT, YATTARA, TAYFUN, artık daha fazla bu takımda olmamalı. benim şahsi fikrim budur.

vatandas61
tek basina hatali oldugumu kabul etmiyorum, futbol takim oyunudur diyor ersun

İsmail ALİOĞLU
Besiktas olsun Sampiyon. Sivas olmasini istemiyorum.

o zaman Anadolu takımları bize aslan kesiliyor, İstanbula çalışıyor dememek lazım değilmi?

bunyamin55
05.04.2009, 17:43
Ersun yanal ortaya karışık bir laf salatası yaptı yerim diyen varsa afiyet olsun ben yemem

Varlıbaş61
büyük hocamız diyor ki:
- futbol netice oyunudur, istenilen netice alınamadığında gerginlik çıkması normaldir.
- girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik!
- kaçırdığımız goller gerginliğe ve strese neden oluyor bu gerginliği bir an önce atmamız lazım!
- taraftarın protestosu normaldir ve taraftarın verdiği tepki oyuncular üzerinde baskı yaratmaktadır.
- 8 mücadeleyi yine bu oyuncular ile götüreceğiz!
- istifa çağrıları ile ilgili yönetimle konuyu paylaşırız.biri gitti olmadı biri geldi olmadı..takım kazandığında takımın yanında bulunmak doğru değil...yönetim ile ayrılmayı görüşeceğiz.
- her bozulan parça değiştirilirse işin sonu gelmez....!!!!!

falan falan falan

Alper Beyazay
tek basina hatali oldugumu kabul etmiyorum, futbol takim oyunudur diyor ersun

Son cümlesi de istifa ediyorum olsun.

vatandas61
cok kötü dedigimiz fener bile bugün alirsa maci önümüze geciyor :S
bu haftayi 5. kapatiriz herhald.e

devilkid
KArdesim selcuk'la ne alip veremediginiz var? Gayet güzel Top oynuyor..Takim oynamiyorsa onun ne sucu var acaba? Bu Takimda en son kizacaginiz Futbolcudur Selcuk.

sanırım sen vestelin maçlarını izliyorsun..zira selçuk bırak top oynamayı etrafında topaç gibi dönmekten başka birşey yapmadı...

marfat61
murat fatıh tekkeye laf ettıne gore senle futbol tartısmasına gırmeye tenezzul etmıyorum..

Burak 1967
05.04.2009, 17:44
Fatih tekke

devam et f. tekke demeye. adam seneye bjk a gelince de burda yalvarmaya devam edersiniz!

okanyildirim
şu an yorum yapmıyıcam çünkü şu an yapacağım yorum takım ve ersun yanalın aleyhine olacak onun için sakinleştikten sonra yorum yaparım

hAtes
Bu düşüşün sebepler
1.taraftar %50
2.gökhan umut vs... %30
3. ersun hoca %15
4.yönetim %5

samway
05.04.2009, 17:45
ersun kendı ıpını cektı bundan sonra artık genclerbırlıgını hacettepeyı yonetmeye dewam eder cunku buyuk hoca olmadıgını gormeye basladık tayfun cıkıyo yerıne huseyın gırıyo umut sahada gokhan mac bıtsede aksam ruslarla aleme dewam etsem edasında tayfun ıslıklanıyo her mac kufur yıyo kösele suratıyla hala sırıtıyo cıkarken umut eskıden kosuyo dıyoduk sımdı kosu bandı almış eve sanırsam burda da kosmuyo golcu futbolcu ıska gecıyo sonra donen topa kafa vurcagına gerıye kafayla pas verıyo gokhan topu taca vuruyo bu ne rezalet beeeee hamı yı alıp getırsen bunlardan kotu oynamaz aldıkları paralar bızım paralarımız arkadaslar yazıklar olsun bole forvetlere o selcuk da taraftarı alkıslıyo yaaa yarın o stad da selcugu alkıslayana da yazıklar olsun havluyu 3 hafta once atmıstık zaten ama sunu bılın kı bu hoca ıle olmıcak hırs yok...

yenı baslık acılmalı ve gelecek yılkı hocamız kım olsun dıye baslanmalı...

adayım yılmaz vural veya tolunay kafkas

bunyamin55
05.04.2009, 17:46
Gökhan ünal ve selçuk satılmışlardır istanbul takımlarına

hodlu
Senin yönetimin adamı almassa o da gidip bjk de oynar....

mhayri
Bu düşüşün sebepler
1.taraftar %50
2.gökhan umut vs... %30
3. ersun hoca %15
4.yönetim %5

Gökhan Ünal %80
Umut %10
Song %10

samway
6 nokta körler dernegı ıle bı alakan var mı ???

Muhammed KOÇ
Bu düşüşün sebepler
1.taraftar %30
2.gökhan umut vs... %65
3. ersun hoca %5
4.yönetim %0

hodlu
05.04.2009, 17:47
Düşüşün nedeni %80 Gökhan-Umut,%20 Ersun ...

Barış Mayda
ersun kendı ıpını cektı bundan sonra artık genclerbırlıgını hacettepeyı yonetmeye dewam eder cunku buyuk hoca olmadıgını gormeye basladık tayfun cıkıyo yerıne huseyın gırıyo umut sahada gokhan mac bıtsede aksam ruslarla aleme dewam etsem edasında tayfun ıslıklanıyo her mac kufur yıyo kösele suratıyla hala sırıtıyo cıkarken umut eskıden kosuyo dıyoduk sımdı kosu bandı almış eve sanırsam burda da kosmuyo golcu futbolcu ıska gecıyo sonra donen topa kafa vurcagına gerıye kafayla pas verıyo gokhan topu taca vuruyo bu ne rezalet beeeee hamı yı alıp getırsen bunlardan kotu oynamaz aldıkları paralar bızım paralarımız arkadaslar yazıklar olsun bole forvetlere o selcuk da taraftarı alkıslıyo yaaa yarın o stad da selcugu alkıslayana da yazıklar olsun havluyu 3 hafta once atmıstık zaten ama sunu bılın kı bu hoca ıle olmıcak hırs yok...

yenı baslık acılmalı ve gelecek yılkı hocamız kım olsun dıye baslanmalı...

adayım yılmaz vural veya tolunay kafkasyılmaz vural mı zamanında geldide ne oldu söylesene

Fatih Ersoy
Bu düşüşün sebepler
1.taraftar %50
2.gökhan umut vs... %30
3. ersun hoca %15
4.yönetim %5

Neden taraftar %50 ?

Evet evet işini gücünü bırakıp stada koşan taraftar bunun sorumlusu olmalı.. Hemde en büyük sorumlusu...

Ayıp yaa..

Elbette taraftarında kusurları vardır ama bu durumun en büyük sorumlusu taraftar değildir ......

Ali Tunahan Güllü
Taraftari da ayrica tebrik etmek lazim.. Bu skorlarda Gokhan'in kacirdigi goller kadar etkisi var Taraftarin.. Sen futbolcuyu yuhala, Trabzonspor'da sadece 2 yil adam gibi top oynamis sonra da gidicem de gidicem diye aglamis 32 yasina gelmis, su anda takima gelme ihtimali cok zor olan birini tezahurat yap.. Kotu gunde sakin destek verme.. Destek denilen sey iyi gunde verildigi zaman ise yariyor zaten.. Hatta kufur et.. Takim kotu gitti hocayi da degistirin..

Ne zaman kurtulcaz bu kliselerden ya ? Trabzonspor gibi bir takimin ancak 3-4 yillik bir kadro ve teknik heyet istikrariyla sampiyonlugu yakalabileyecegini ne zaman anlayacagiz cok merak ediyorum.. Umarim en azindan baskanimiz bunun bilincindedir.. Biz imzamizitakim liderkende degistirmedik.. Sezon basinda soyledigimiz en az 3 yil sabir lafini ne cabuk unutuyoruz ??

ya abi taraftar ne yapsın adam atamıyor insanlarda sinirleniyor...eğer golcüysen atacaksın yoksa yuhalanırsın bundan sonra gökhan ünala hiç inancım kalmadı zaten pek fazla yoktuda neyse...

bencede ersun yanalla devam ama bu forvetlerle devam edilmez!!!!!

samway
05.04.2009, 17:48

fatıh tekke

Erkut Ay
özellikle sivas olmasın ha olursada yapacak bişey yok ama hiçbir zaman dost diye düşünmem kendi adıma çoğumuzda öyle yoksa olay anadolu karşıtlığı değil başka her takım olsun çünkü onlar kadar ağlak değiller fb bile....
yiğidoymuş antenler......

A.T.R

Birader biraz insafın varsa ve Selçuğun aile dostu falan değilsen Allah Rızası için, sadece bu maç için değil oynadığı son 10 maçtan, çok değil bir elin parmakları adedince yaptığı olumlu işlerden söz eder misin??

Bırakın Allahınızı severseniz. Milleti kör alemi ahmak mı zannediyorsunuz anlamış değilim.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif

Kıvanç Çuvalcı

aynen katiliyorum hocanin tum yanlislarina ragmen.

emin-29
bu takım kendi sahasında maç kaybettiği zaman soçlusu taraftar peki kazandığı zamanda suçlu yine taraftarmı acaba neden kaybedilince suçu taraftara atyorlar kendilerinde hiçmi suç yok takım futbolmu oynuyorda tarftarlar tepki veriyor bunlar suçunu gizlemek istiyor sanki bizler maçlarımızı kazanmak istemiyormuşuz hadiiiiii ordan onlardan çok bizler kahroluyoruz

Erdal DİLEK
kimse kusura bakmasın ama hoca futbolcu kadar taraftarında sucu var, kimse kenara cekilmesin

54Sinan61
Takim Notlari 10 üzerine :

Sylva-3

Takima gereken güveni vermedi, macin basinda topu düsürmesi kendisini ve takimi etkiledi.
iki kez de cok zamansiz kalesinden cikti.

Tafun-2

Sagda kaldi süre cok kez gereksiz top kayiplari yapti. Cok ukala oynuyor, seyirciyle
problemi var. Profesyonel degil! Hic bir zaman da olmayacak!!!!

Egemen-5
Defansif yönde hata yapmasa bile, oyunu acarken cok fazla uzun ve isabetsiz toplar kulandi.

Song-5
Egemen icin dediklerim onun icin de gecerli

Cale-6
Cok calisti, Hafta ici mac oynadi halde cok kostu verimli olmaya calisti

Serkan-5
Mücadele iyi... okadar

Colman-5
Mücadele iyi.. oyunu yönlendirmeye calisti, pek basarili olmadi acikcasi

selcuk-4

Cok istekli, ama bi türlü aklindan gecenleri sahya yansitamiyor.

Yattara-7

at yattaraya o haleder matigi ile olmuyor..

Umut-0

oynadimi?

Gökhan-0

oynadi...cünkü iki net position kacirdi

Alanzinho-7

ilk onbirde olmasi gerektinin gösterdi...

Hüsseyin-5

niye girdi oynuna anlayamadim....

ERsun yanal-0

Üzülerek söylüyorum, ama sanki hoca kovulmak icin yol ariyor. Hamleler yanis...
Oyuna müdale etmiyor... yazik ya...

Taraftar-0

yok abi, trabzonda herkez futboldan anliyor diyorlar.. ama bence.. hic anlamiyorlar..
yoksa bukadar tepki verip oyuncularin moralini bozmazlardi!

headshot61
6 nokta körler dernegı ıle bı alakan var mı ???

Komik birine benziyorsun :)

Bu Takimda Umut ile gökahnin yerine Fatih Tekke ile Baros olsaydi hic bi soran yasamazdik..:o

AdemTS
05.04.2009, 17:49
Bu taraftara bu takim FAZLA bile!!! Bizi bu günlere bu oyuncular getirmedimi, nankörlüge ne gerek var.
SAHADA MÜCADELE EDEN OYUNCUNU NASIL YUHALARSIN, YAZIKLAR OLSUN TARAFTARA.... BU KAFAYLA N*HH SAMPIYON OLURUZ.

Fatih
Yönetimle görüşeceğiz dediğine göre bu iş bitmiştir arkadaşlar.

Burak 1967
Senin yönetimin adamı almassa o da gidip bjk de oynar....

adamın abisi hasta bjk li, kendi bjk li. rusya da yapılan raportajlarda kendine soruldu Trabzon a dönmeyi düşünmüyorum dedi, sizler ve sizin gibi düşünen insanlar hala onu anma ondan medet umma ihtiyacı duyuyorlar. şimdi kalkmış yönetim almaz ise diyorsunuz! adamı kral yaptınız be!

MuratJ
taraftar mukemmeldi kimse taraftara laf atmasın teknık heyetın futbolcuıların rezil durumunu taraftara kımse baglamasın. bugun sahjaya inip gokhanı dovseler zorla oyuna lanzinhoyu aldırsalardı dahi yine haklılardır yeter be bu durumda olmamızın sebebi
%50 ersun yanal
%50 gökhan&umut

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 17:50
Bu düşüşün sebepler
1.taraftar %50
2.gökhan umut vs... %30
3. ersun hoca %15
4.yönetim %5

ne taraftarı ya adamlar stadı doldurmuş pek fazla olmasada destek veriyor...bu düşüşün sebebi kesinlikle:

1-%90 golcüler(tabi bunlar golcüyse...)
2-%10....ersun yanal...

Fatih
Düşüşün nedeni %80 Gökhan-Umut,%20 Ersun ...

Gökhan-Umut'u oynatan Ersun Hoca olduğuna göre.:)

burak28
ersun yanal gidene kadar maç izlemiyeceğim ve şampiyon olacağımızada inanmıyorum bjk-sivas arasında gider son haftaya kadar artık önümüzdeki senelere bakacağız yapcak bişey yok

marfat61
ersun yalannnnnnnnnnnnnnnnnn dıyorum vede burdan bukadarlık dıyıp cıkıyorum kısa ve oz işte sıze yorum

emin-29
05.04.2009, 17:51
taraftar mukemmeldi kimse taraftara laf atmasın teknık heyetın futbolcuıların rezil durumunu taraftara kımse baglamasın. bugun sahjaya inip gokhanı dovseler zorla oyuna lanzinhoyu aldırsalardı dahi yine haklılardır yeter be bu durumda olmamızın sebebi
%50 ersun yanal
%50 gökhan&umut

teşekkürler kardeş size katılıyorum

bunyamin55
Taraftarın ne suçu var gökhan ünalın mallığına ne yapabilir

monokotilodon
Bu düşüşün sebepler
1.avni akerdeki taraftar %40
2.gökhan umut vs... %30
3.ersun hoca(fizik-kondisyon) %10
4.takım olamamız %20
5.yönetim %0

MuratJ
taraftara laf atanları kınıyorum heleki tekn,k heyet ve futbolcuların rezil hallerini ruhsuzluklarını taraftara baglayanları şiddetle kınıyorum. Ne yapsın bu taraftar ne yapsın

Bekir
adamın abisi hasta bjk li, kendi bjk li. rusya da yapılan raportajlarda kendine soruldu Trabzon a dönmeyi düşünmüyorum dedi, sizler ve sizin gibi düşünen insanlar hala onu anma ondan medet umma ihtiyacı duyuyorlar. şimdi kalkmış yönetim almaz ise diyorsunuz! adamı kral yaptınız be!
beşiktaslı olan kim??*

hAtes
Neden taraftar %50 ?

Evet evet işini gücünü bırakıp stada koşan taraftar bunun sorumlusu olmalı.. Hemde en büyük sorumlusu...

Ayıp yaa..

Elbette taraftarında kusurları vardır ama bu durumun en büyük sorumlusu taraftar değildir ......
daha dk 25 te bu takıma 90 dakika tezahuratlarla destek olması gerekirken yuhalamaya başladı...
her ayağına top geldiğinde yuhalanan bi oyuncu ayağına top gelmesini istermi? istesede olumlu kullanırmı?

samway
05.04.2009, 17:52
yılmaz vural mı zamanında geldide ne oldu söylesene

yılmaz vural ve trabzonspor un ıstatıslıgını bana cıkar de kı kotu adam ben burdan uyelıgımı ıptal edıcem

derbı basarısına bak ve adamın gonderıldıgınde 2. sırada lıderın 3 puan arkasında bıtırdıgını catır catır top oynattıgını gorursun cıkar ıstatıslıgını cık karsıma sonra konusalım bu konuyu olur mu

A.T.R
İstikrar mı sonuna kadar evet ama inat etmeye de sonuna kadar hayır. İçimizden futbol dehası olmasına gerek olmayan herkes en kötü ihtimalle bu takımı bu kadar düzensiz ve sistemsiz oynatabilir ise eger Ersun Hocanın bu takıma katkısının ne olduğu sorgulanmalı değil mi?

Benim artık hem Gökhan hem Umut hem Selçuk hem Tayfun hem de Yattara'dan sıtkım sıyrıldı. Ersun Hoca için de bu takımın başında olmasa daha kötü oluruz diyebileceğim hiçbir durum kalmamıştır.

Size basit bir soru: Eğer Ersun Yanal'ın elinde yine yedekleri de dahil olmak üzere bu kadro olsaydı ama takım mesela Bursaspor olsaydı, şimdiye kadar çoktan Göksu, Barış, Papy'yi takımında kullanır mıydı kullanmaz mıydı?

Cevabınız evet ise Arsun YAnal bu takımda kalmalı mıdır sorusunun cevabı da otomatikman HAYIR olacaktır.

Yani özetle sepeti koluna herkes kendi yoluna.

LANGARA
hedefimiz avrupa kupaları denilip duruyordu bu ifadeyi kullananlar mutludurlar şimdi eminim.tam uefa kupası sınırındayız...şampiyonluk bu kadar yakınken bize elimizin tersiyle ittik helal olsun bize.

sene başında bu takım yeni kuruldu biraz sabır dedik.ama sabır sabır çatladı.en ufak bir umut ışığı yok.her hafta takım geriye gidiyor her hafta kan kaybediyoruz ersun hoca öylece kulübede duruyor oyuna en ufak bir katkıda bulunmuyor..

forvet oyuncularımız her zamanki bonkörlüklerinden bir şey kaybetmiş değil kaçırdıkça kaçırıyorlar.orta saha inisiyatif almıyor olan taraftara oluyor..

emin-29
çok doğru gökhan ve umut gol ataclardı ya biz atraftarlar engel olduk suçlu bizleriz

Suha
başından bri dedimm.ben gökhan ile umutu şehre sokmam...ağzıma geleni söledimm..bu kadar ruhsuzs takım görmedimm yazık..colmanıda kendilerine benzetecekler..

Burak 1967
ersun yanal gidene kadar maç izlemiyeceğim ve şampiyon olacağımızada inanmıyorum bjk-sivas arasında gider son haftaya kadar artık önümüzdeki senelere bakacağız yapcak bişey yok

adaş bu kadar karamsar olma derim :)

BDiler61
05.04.2009, 17:53
malesef bu senede bu is bitmek uzere bizim icin en azindan 3.lugu korumamiz lazim.

Bekir
taraftarın ne suçu var iş guc bırakmış bu guneşte maca gidiyolar...gokhanla umutun sucu da fazla olamaz madem gol atamıyolar oynatma birkaç maç....suclu %100 ersun yanal...5. olursak sukredin...
adam degiştirmeye bile korkuyo ersun hoca...

bunyamin55
Polyanna cılar sarmış forumu desteğe devam küme düşmeyeceğiz

devilkid
taraftarın nıye sucu var anlamadım..taraftarın oraya gelip tırtınırcasına bağırması gibi bir görevi yok...hatta sesini bile cıkarması gerekmez...tamam bağırsa şölen adına güzel oluyor ama bunların hepsi görsellik olarak güzel...bütün suç topçularda...onların asli görevi oynamak..taraftar bağırsada oynamak sussada oynamak...avrupada ne maclar var...ses cıkmıyo...ama topçular adam gibi oynuyo...bizim topçularda sorun var...maça çıkıyolar sanki pikniğe gelmiş gibiler de piknikte kendi aralarında maç yapıyolar durumundalar..

Hüseyin İlkin
Tek kelimeyle "yazık" ..

Bekir
05.04.2009, 17:54
daha dk 25 te bu takıma 90 dakika tezahuratlarla destek olması gerekirken yuhalamaya başladı...
her ayağına top geldiğinde yuhalanan bi oyuncu ayağına top gelmesini istermi? istesede olumlu kullanırmı?
yuhalanıyosa oynamamayı düşünsün..durduk yere mi taraftar yuhalıyo..teknik direktore formsuzum oynamıcam desin..

Murat Hızal
Ersun Hoccanın istifa etmesini çok istiyorum.Umarım istifa eder.

Bizden çok kendi rahatlar,ben sadece Ersun Hoca'yı düşünüyorum.

MuratJ
evinde 5 mactır mac kazanama denilziye konyaya yenil sonra taraftar yuzunden de yapma ya sunuda anlamıyorum neden bazılarınız kabak gibi ortada olan teknik heyet ve futbolcuların rezilligini ruhsuzlugunu taraftara baglıyor gercekten kınıyorum sizleri?? gercekten anlam bile veremiyorum ne yapsın bu taraftar ne yapsın. yeter ya

54Sinan61
05.04.2009, 17:55
Dün bjk macinda Serdar mac basinda bir kac hata yapti. Taraftar tepki vermeye basladi, ama serdar demotive olcana. Daha cok calisti, ve golün pasini verdi...
Futbolcu böyle olur..

SeRHaD
Evet arkadaşlar bu yılda hayeller suya düştü

Barış Mayda
yılmaz vural ve trabzonspor un ıstatıslıgını bana cıkar de kı kotu adam ben burdan uyelıgımı ıptal edıcem

derbı basarısına bak ve adamın gonderıldıgınde 2. sırada lıderın 3 puan arkasında bıtırdıgını catır catır top oynattıgını gorursun cıkar ıstatıslıgını cık karsıma sonra konusalım bu konuyu olur mu
he erdogan arıca he yılmaz vural al birini vur ötekine nereye gitseler kümeye düşüyor takımlar söylesen e ban yılmaz vural kocaelde kaç puan topladı o gittikten sonra kocaeli kaç puan topladı kocaelinin 1 yarı kadrosuna bak şimdiki kadrosuna bak ben olsam federasyonun yerinde 2 sininde lisanssını iptal ederim

Erdal
05.04.2009, 17:56

Hocam bu iki oldu yalan yazıyorsunuz....Yahu ne kadar kolay oldu bu sallamak...Adamın abisi hasta bjk li imiş..Adam da dönmem demiş...miş miş miş...Yalan söylüyorsunuz...Daha önce başka bir meselede yine yalan söylemiştiniz...Korkarım sizde alışkanlık yapmış bu...Bir muhasebe yapıverin isterseniz...

anth
Koca 75 dakika top sağ kanata sıkışıp kaldı. Sonunda Selçuk sakatlandı ve kerhen de olsa oyuna Alanzinho girdi. ama ne yazık ki o da sağ kanattan çıkmadı 1-2 pozisyon hariç. Bunu biri bana açıklasın lütfen? Kafayı yiyeceğim...

burak28
adaş bu kadar karamsar olma derim :)
dostum karamsarlığından değil takım ilk şutunu 40.dk kada atıyo bu kadar vurdum duymazlık olmaz ya teknik drektör desen beraberliğe razı sonra çıkıyo yok gol atamadık topcular oynamadı vs bişiler saçmalıyo sonuçta bu takımda 24e yakın futbolcu bi kerede onlarla dene yenil nasılsa ya yeniliyon yada berabere kalıyon kaybetçeği bişi yok barışı papy göksuyu denesin artık hiç değilse onlarda hırs vardır...

uzungöllü
düşüş hızlaaaa devamm ediyorrr... tutana aşk olsun.... yazık çook yazık.... gelde taraftardan sabır ve anlayış bekle.... ulan şerefsizler siz buna değermisiniz ki... Allah ınızdan bulun be....

samway
05.04.2009, 17:57
bu futbolcular ozur dılesın cıkıp karsımıza bole oynamaya hakları yok ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cıldırcam yaaaaaa s.....tayfun bıde sırıtıyo yaaaaaaaaaaa ulan hayır hata onda deıl trabzondakı taraftarımızda o adamı yolda falan gormuyomusunuz hıc ???

Hüseyin İlkin
İkinci yarı Ankaragücü maçında Samsun'daydım, geldim diğer maçların hepsinde stattaydım galibiyet görmedim. Off, off..

MuratJ
bjk gs fb her kötü durumlarında sampiyon biziz der, bizim yonetim diyemez hiçbir zaman neden bilmiyorum dha en başından inanmamışlar. Ersun yanal zaten laf kalabalıgı yaparak suyun ustune cıkmaya calısır her macın ardından bu rası trabzon adam olun adam. Ruhsuz ruhsuz dolanıyolar yazıklar olsun 10numara taraftar var sahada kimse konuşmasın umut ve gokhan unal bu gece kadro dısı kalmazsa birdaha macc izlemem ben trabzonda barınmayı bile haketmiyolar ersun yalanda giderse cok sevinirim ama sanmıyorum. ersun yanalın neden hiçbir zaman basarılı hoca olamayacagı bugun net olarak anlasıldı yazıklar olsun.

Muhammed KOÇ
düşüş düşüş tamam da bu nasıl bir düşüştür..?.. balıklama ilk 5 den düşüyoruz..

oktay61
karadenizsporda eren yine gol atmış, Fatih tekke de attı,
Gökhan ünala birisi Forvetin görevinin gol atmak olduğunu ve golünde ancak topu 3 direğin arasına atması gerektiğini söylemesi lazım
Ayıp be ayıp, inan ben bile bu halimle bu kadar pozisyona girip daha fazla gol atardım

Erdal
Bu sene biz ne çektiysek Ş.....siz trabzonlulardan çektik
1- Abdurrahman ve Sedat (Sisas maçı)
2- Çağlar (Denizli maçı)
3- Oğuzhan (konya maçı)
4- Hasan (A. gücü maçı)
5- Behram (ibb maçı)
geçmiş olsun şampiyonluğu bırak. 5. likte elden gitti
İyi sabırı varmış bu rezilce maçı trübünde tamamlayan seyircilerin ben tv başında çıldırdım

Bence yaptıkları tam da şereflice bir davranış...Bu ne irtifa kaybıdır yahu....

sessizkral_1
05.04.2009, 17:58

şu geçen yerde taklalar atan Futbolcusunu tekmeleyen adammı bu yılmaz vural

OYılmaz
Benim için şampiyonluk bitmiştir bir dahada maç olsa izlemem olmaz !

hAtes
yuhalanıyosa oynamamayı düşünsün..durduk yere mi taraftar yuhalıyo..teknik direktore formsuzum oynamıcam desin..
arkadaşım bu taraftar avni akerde ankaragücü maçında üçlü çekip sevinçten stadı terketmiyor ama 2 hafta sonra 1 yenilgide ersun istifa, yuhalamalar falan.Taraftar kafasında bitirmişki olayı.Beşiktaşı görüp örnek alalım taraftarı sayesinde kazandıkları kadar biz puan kaybediyoruz.Taraftar dediğin iyi oynadığındığında sevinip kötü oynadığında üzülen değildir.Onu maçı öylesine izleyen trabzonsporlu olmayanlarda yapar.Güzel futbol oldu diye sevinir.5-6 maçtır iyi gitmeyen bir takımı uyandırmanın yolu önce taraftarın uyanması sonrada kadro değişikliğiyledir.Bu yüzden ersunda suçlu dedim zaten..

ceserdar
05.04.2009, 17:59
Bu başlığın önü tutulamaz. :)

oktay61
05.04.2009, 18:00
Şampiyonluğa oynayan bir takım
Ligden düşmemek için oynayan bir takıma karşı
hem de kendi sahasında
GOL ATMAYI BIRAKIN
DOĞRU DÜZGÜN POZİSYONA DA MI GİREMEZ??????

samway
he erdogan arıca he yılmaz vural al birini vur ötekine nereye gitseler kümeye düşüyor takımlar söylesen e ban yılmaz vural kocaelde kaç puan topladı o gittikten sonra kocaeli kaç puan topladı kocaelinin 1 yarı kadrosuna bak şimdiki kadrosuna bak ben olsam federasyonun yerinde 2 sininde lisanssını iptal ederim

yılmaz vural ı tartısan adam futbolu bılmez kocaelının o kadrosuna capello da gelse kume duserdı ...

neyse senın yasın yetmez yılmaz vural la trabzonspor donemıne o yuzden tek sey soluyorum f.b yi kadıkoyde en son yendıgımızde teknık dırektorumuz kımdı en cok derbı kazanan son 20 yılda kımdı bı arastır ondan sonra söz bak senle konuscam söz verdım bak :)

LANGARA
ersun hoca bir aralar ben gidersem kaybeden siz olursunuz demişti.olsun hocam siz gidin de kaybeden yine biz olalım..

MuratJ
05.04.2009, 18:01
Şampiyonluğa oynayan bir takım
Ligden düşmemek için oynayan bir takıma karşı
hem de kendi sahasında
GOL ATMAYI BIRAKIN
DOĞRU DÜZGÜN POZİSYONA DA MI GİREMEZ??????
sonra burdan bikaç kişi taraftar s8u kadar suclu diyor yok artık ya bırakın gidin allah askına neyi taraftara baglıyosunuz siz?? teknik heyet ve futbolcuların birbirinden rezil ruhsuz hallerini gelde taraftara bagla bırak git allah askına

Ömer SEVİNÇ
Trabzonlulara laf atan da kafayı yemiş.

Ne yapacak adamlar maç mı satacak?

ayazi
arkadaşlar ben maçın ikinci yarısını internetten izledim. ama açıçası ben trabzonsporlu bir futbolcu olsam 5 dk durmam o takımda. sürekli yuhalama vs vs vs. rezillik yahu. 3 büyüklerin maçlarını izleyelimde bakalım. adamlar nasıl doksan dakika destek veriyor. ayıptır. herkesin hatası var. ersun gitsin şenol gelsin. şenol gitsin hami gelsin, o gitsin bu gelsin. hep böylemi olacak yahuu.

maskeli61
ibrahim akına teşekkür eden yok bari ben teşekkür edyim trabzon kökenli oyuncu bile kıyamadı 2 tane pozisyona girdi ikisindede atmadı helal olsun. Şimdi yok istese atardı diyenler olacak ben gördügümü gördüm sizi bilemem ayrıca song uda kınıyorum o kadarda şerefsizlik olmaz kırmızı kartı verseydi keşke korkak hakemn. song ona buna tekme atacana 3-4 haftada yaptıgın hatalarla bizi nerelere getirdigine dönde bi bak maç 85 dk degil 90 dk. yazmıyım diyorum tutamıyorum ne saysam 3 maç oynayıp 23 maç yatan selçukmu futbol cahili tayfunmu toptan haberi olmayan gökhan ve umutmu direge yaslanıp maç izlemektemn başka bişey bilmeyen oyuna müdahale için 70 dk bekleyen ersun yanalmı yoksa biyerlerini yırtıp 4 milyon euroya transfer yaptırıp 75 dk yanında tutan adama ne denirki birdaha izlemicem maç falan bu kadar adi insanlar toplulugu bi arada izlenmez yazık o formaya o renklere ben bi kaç tane şerefsiz yüzünden takımımdan sogumak zorunda degilim. Bize bunalrı yapmaya kimsenin hakkı yok ersun hoca gör neler yaptıgını 25 sene şampiyon olmadık genede bekledik ama snein gibi adamalr bizi kahretsin die beklemedik... acilin bütün takıma hocaya dahil ceza verilmeli takımın yarısıda süresiz kadro dışı bırakılmalı..

MuratJ
05.04.2009, 18:02
ersun hoca bir aralar ben gidersem kaybeden siz olursunuz demişti.olsun hocam siz gidin de kaybeden yine biz olalım..
ersun yanal sen kimsin ya hiçbir zaman basarılı olamayacaksın sen o kapasiten yok bugun belli oldu

Emre GÜRDAL
ben sene basınadan berı hep destek oldum bu takıma yerı geldım bu seıtede taraftara yapılan hakısılıga karsı cıkanlardanım ama gercek sukı taraftara sonuna kadar haklı kardesım bı takım 7 haftadır bu kadar dusus yasayamaz olmaz bu kadar senın karsında sıradan bı takım var oynadıgın futbola bakarmısn ayıptır ayıp

hAtes
arkadaşlar ben maçın ikinci yarısını internetten izledim. ama açıçası ben trabzonsporlu bir futbolcu olsam 5 dk durmam o takımda. sürekli yuhalama vs vs vs. rezillik yahu. 3 büyüklerin maçlarını izleyelimde bakalım. adamlar nasıl doksan dakika destek veriyor. ayıptır. herkesin hatası var. ersun gitsin şenol gelsin. şenol gitsin hami gelsin, o gitsin bu gelsin. hep böylemi olacak yahuu.
kesinlikle katılıyorum, bi guizaya 20 hafta dayandı millet, bi lincolne 2 yıl dayandı

Barış Mayda
05.04.2009, 18:03
yılmaz vural ı tartısan adam futbolu bılmez kocaelının o kadrosuna capello da gelse kume duserdı ...

neyse senın yasın yetmez yılmaz vural la trabzonspor donemıne o yuzden tek sey soluyorum f.b yi kadıkoyde en son yendıgımızde teknık dırektorumuz kımdı en cok derbı kazanan son 20 yılda kımdı bı arastır ondan sonra söz bak senle konuscam söz verdım bak :)
derbi kazanmayla şampiyon olunmuyor beşiktaşta derbi kazanmıyor ama 5 senede bir şampiyon oluyor sana birşey söylimmi yılmaz vural ismi senden başka kimsenin aklına gelmemiştir bunu böyle bil

MuratJ
ne alakası var trabzondakiş 5 macını kazanama sonra taraftara bagla bırakın gidin allah askına.

bjk macını izle serdara ıslıklar var ama adam hırs yaptı attı golunu en azından ruh var o adamlarda merak etme bizim topcularda oyle olsaydı bizde tepki vermezdik hersey karsılıklı

Burak 1967
Hocam bu iki oldu yalan yazıyorsunuz....Yahu ne kadar kolay oldu bu sallamak...Adamın abisi hasta bjk li imiş..Adam da dönmem demiş...miş miş miş...Yalan söylüyorsunuz...Daha önce başka bir meselede yine yalan söylemiştiniz...Korkarım sizde alışkanlık yapmış bu...Bir muhasebe yapıverin isterseniz...

ne yalanı, benim ne menfaatime olacak tekke si mekkesi olsun olmasın banane. hiç bir zaman bilmediğim bir konu hakkında yorum yapmamışımdır yapmam da!senin elinde bir sürü adam varken medet umulan adam için sahip olduğum bilgileri paylaştım. duymak istemediğin şeyleri duyup hayal kırıklığına uğradıysan o senin problemin, bilip bilmeden kimseyi yalancılıkla suçlayamazsın!

samway
şu geçen yerde taklalar atan Futbolcusunu tekmeleyen adammı bu yılmaz vural

klubeden cıkmayan hırs barındırmayan hocalardan deıl ornek bızım klubeye bakabılırsın .)

MuratJ
05.04.2009, 18:04
kesinlikle katılıyorum, bi guizaya 20 hafta dayandı millet, bi lincolne 2 yıl dayandı
bu taraftarda 25 yıl katlandı bu takıma neyden bahsediyosunuz siz

oktay61

Tamam bende kızıyorum da KİM gelecek
4 kez gidip gelen Şenol mu?
1 seneden fazla durmayacak olan bir yabancı mı?
Yoksa Yılmaz vural, güvenç kurtar, ziya doğan mı?
öyle yada böyle
Ersunla devam etmemiz lazım...
Fakat oda kendine çeki düzen verecek.
Gökhan Ünal ı sezon sonuna kadar yedek bırakacak ki aklı başına gelsin
gerekirse forvetsiz çıkalım
nasıl olsa öyle de atamıyoruz gol böylede

Fatih Özkan
Yuhalamalar konusunda aşırıya kaçtığımızı düşünüyorum...
Bu maçta da stadtaydım...
Ben de kızdım, sinirlendim ama tepkilerimiz çok abartılı!

MuratJ
keşke vahid hoca hiç gitmeseydi

theo
05.04.2009, 18:05
tolunay'ın SENEYE BU TAKIMIN BAŞINA GEÇMESİ ŞART OLDU!!!

Bekir
05.04.2009, 18:05
arkadaşım bu taraftar avni akerde ankaragücü maçında üçlü çekip sevinçten stadı terketmiyor ama 2 hafta sonra 1 yenilgide ersun istifa, yuhalamalar falan.Taraftar kafasında bitirmişki olayı.Beşiktaşı görüp örnek alalım taraftarı sayesinde kazandıkları kadar biz puan kaybediyoruz.Taraftar dediğin iyi oynadığındığında sevinip kötü oynadığında üzülen değildir.Onu maçı öylesine izleyen trabzonsporlu olmayanlarda yapar.Güzel futbol oldu diye sevinir.5-6 maçtır iyi gitmeyen bir takımı uyandırmanın yolu önce taraftarın uyanması sonrada kadro değişikliğiyledir.Bu yüzden ersunda suçlu dedim zaten..
evet senin dedigini yapalım bjk yi ornek alalım...ibrahim uzulmez ayagına her top geldiginde ıslıklanıyo neden bunda taraftarın mı sucu var??tabiki hayır adam iyi oynasa ıslıklanmaz..az once birinin dedigi gibi macın basında serdar yuhalandı o dakikadan sonrası iyi bi mac cıkardıı..

neymiş efendim futbolcuyu yuhalamıcaksın motivasyonunu bozuyormus..futbolcu 2 dk düşünmeli 'neden beni yuhaladılar' diye kendine sormalı...
üçlü cektirmeye gelince taraftarın oraya gitmektiki amacı sevinmektir zaten takım yenince her turlu sevinc gosterisi yaparsın bu gayet normaldirr..yenilirse de sana sevinc yaşatamadı diye yuhalarsın bunlar o kadar buyutulecek seyler degil...
düşünki bu takım 7 hafta da 1 mac kazanmıs..tepede yakıcı güneş millet işini gucunu bırakmış para verip hem guneşin eziyetini hem de takımın oynadıgı futbolun eziyetini cekiyorr...taraftar sonuna kadar haklıdır ister yuhalar ister kufreder..1 hafta 2 hafta sabredersin ama bu kadarı da fazla..eminim sende olsan sende yuhalardınn..

Anıl Caner
05.04.2009, 18:06
şu ömerin başlığını açtığı her maçı kaybettik. yazıyorum yazıyorum dinlemiyorsunuz.

samway
05.04.2009, 18:07
ibrahim akına teşekkür eden yok bari ben teşekkür edyim trabzon kökenli oyuncu bile kıyamadı 2 tane pozisyona girdi ikisindede atmadı helal olsun. Şimdi yok istese atardı diyenler olacak ben gördügümü gördüm sizi bilemem ayrıca song uda kınıyorum o kadarda şerefsizlik olmaz kırmızı kartı verseydi keşke korkak hakemn. song ona buna tekme atacana 3-4 haftada yaptıgın hatalarla bizi nerelere getirdigine dönde bi bak maç 85 dk degil 90 dk. yazmıyım diyorum tutamıyorum ne saysam 3 maç oynayıp 23 maç yatan selçukmu futbol cahili tayfunmu toptan haberi olmayan gökhan ve umutmu direge yaslanıp maç izlemektemn başka bişey bilmeyen oyuna müdahale için 70 dk bekleyen ersun yanalmı yoksa biyerlerini yırtıp 4 milyon euroya transfer yaptırıp 75 dk yanında tutan adama ne denirki birdaha izlemicem maç falan bu kadar adi insanlar toplulugu bi arada izlenmez yazık o formaya o renklere ben bi kaç tane şerefsiz yüzünden takımımdan sogumak zorunda degilim. Bize bunalrı yapmaya kimsenin hakkı yok ersun hoca gör neler yaptıgını 25 sene şampiyon olmadık genede bekledik ama snein gibi adamalr bizi kahretsin die beklemedik... acilin bütün takıma hocaya dahil ceza verilmeli takımın yarısıda süresiz kadro dışı bırakılmalı..

mukemmel bır tespıt arkadasım tesekkurler ellerıne saglık

ıbrahım akın ı neden almıyoruz adam atmadı bılerek atmadı beeee dıger serefsızler gıbı bı taraflarını yırtmadı butun ıstanbul takımlarına karsıda oynadı bu adam helal olsun ıbrahım akın

hAtes
05.04.2009, 18:08
bu taraftarda 25 yıl katlandı bu takıma neyden bahsediyosunuz siz
25 yıldır şampiyonsuzluğa katlanıyoruz doğru ama bu bizim elimizde olan bişe değilki.25 yıl değil 3 sene bi hocaya katlansak belki de böyle olmayacaktı.25 yılda 30 dan fazla hoca değiştirmek mi sabır???
bu kadar değiştirdik ne oldu ne değişti?Daha iyisi mi var Türkiyede? gitse kim gelecek allah aşkına?

asimavi
05.04.2009, 18:08
....farkındamısınız....işler kötü gitmeye başladığından beri...hep taraftarda suç arar olduk ..yok baskı oluyomuş yok futbolcu yuhalanıyomuş bilmem ne ...bunlar tamamen istanbul ve trabzon medyasının uydurmaları..neden mi...

....taraftar olmadan futbolun ne anlamı var..

....taraftar dediğiniz şey yer durumda destek verecekse koyalım oraya 3 tane hoparlör sürekli destek sesleri yükselsin..

....insanlar heyacnlarını paylaşmaya gidiyor stada güzel olanı alkışlamaya kötü olanıda eleştirmeye gidiyorlar...

...dünyanın her yerinde taraftar kendi futbolcusunu hocasını eleştirir ..hele böyle bir durumda bunlar çok normal...

...önümüze bi tarafatar meselesi konmuş yoğrulup duruyoruz....taraftarın hiç mi suçu yok evet var en büyük suçları hermaçda stadı doldurmak...

...şimdi düşünün stadın ful dolup futbolcuların yuhalanmasımı daha iyi çözüm olur...yoksa tribünleri boş bırakıp maça gitmemek hem futbolculara hemde yönetime teknik heyete ...en güzel cevap mı olur....

.....eğerki işlerin böylesine anlamsız bir şekilde kötü ğittiği bir dönemde yine de stadı doldurup hep destek olalım diyorsanız bu hiç bir şeyi çözmez 5 haftadır bu yapılmaya çalışılıyor olmuyor ...olmaz çünkü orası trabzon ..trabzon insanı heyacanlıdır heyecanını baskı altına alıp köreltemez iyi veya kötü bunu dışarı vurmak zorundadır yoksa hastalanır...doğrumu değilmi..?

......yani özetle ..bu taraftar baskı yapıyor meselesi tamamen mantıksız bir yaklaşımdır...

...problem başak yerdedir..ve o yer bellidir...baktığımızda kadromuz gerçekten yetenekli oyunculardan kurulubir takım...hatta bu yıl azda olsa takım olduğumuz maçlarda ne kadar güzel maçlar çıkardığımızı biliyoruz...

...takım olamıyoruz..oyuncular birbirlerine çok uzak..sürekli top kaybı oluyor topa sahip olamayan bir takımın maçları olması çok zordur...heleki forvetleriniz yeteneklerinin çok uzağında bir form çiziyorsa....

....bundan sonraki maçlar tek bir şekilde kazanılır bence ..gençlere şans verilerek ve yüksek motivasyonla...başka şekilde olmaz..

...takımdaki en büyük eksik ilk yarıdaki kazanma arzusu...bunu yediden kazanabilirsek bu yıl ilk 3 de bitirebiliriz...

uzungöllü
05.04.2009, 18:09
birileri kalkıpta maçın oynandığı saate laf ediyor... ulan siz adam olup takım gibi oynasanız günün her saatinde belediyeyi,denizliyi,konyayı eli boş gönderir üstünede birde halı saha maçı yapardınız... bu takımla buraya kadarmış yazık oldu...

Hüdai Pervaneli
05.04.2009, 18:09
Avrupaya gidebilsek bari

Burak 1967
05.04.2009, 18:10
evet senin dedigini yapalım bjk yi ornek alalım...ibrahim uzulmez ayagına her top geldiginde ıslıklanıyo neden bunda taraftarın mı sucu var??tabiki hayır adam iyi oynasa ıslıklanmaz..az once birinin dedigi gibi macın basında serdar yuhalandı o dakikadan sonrası iyi bi mac cıkardıı..

neymiş efendim futbolcuyu yuhalamıcaksın motivasyonunu bozuyormus..futbolcu 2 dk düşünmeli 'neden beni yuhaladılar' diye kendine sormalı...
üçlü cektirmeye gelince taraftarın oraya gitmektiki amacı sevinmektir zaten takım yenince her turlu sevinc gosterisi yaparsın bu gayet normaldirr..yenilirse de sana sevinc yaşatamadı diye yuhalarsın bunlar o kadar buyutulecek seyler degil...
düşünki bu takım 7 hafta da 1 mac kazanmıs..tepede yakıcı güneş millet işini gucunu bırakmış para verip hem guneşin eziyetini hem de takımın oynadıgı futbolun eziyetini cekiyorr...taraftar sonuna kadar haklıdır ister yuhalar ister kufreder..1 hafta 2 hafta sabredersin ama bu kadarı da fazla..eminim sende olsan sende yuhalardınn..

taraftarlık bahsettiği gibi sevinmek için giden seyirci grubu değildir elbette.
burda bizim seyircimizin sabırsızlığı, tahammülsüzlüğü, çabuk parlayıp çabuk sönen sinirleri ön plana çıkıyor ki bu da bölgemiz insanının karakter yapısıdır zaten! Trabzonspor ile şampiyonluğa oynayacak oyuncu kulaklarını tribüne tıkamayı biraz öğrenmek zorunda..

Cem Akyüz
05.04.2009, 18:10
Fatih Tekkeye bjkli diyen insanın aklından şüphe ederim

Terzioğlu
05.04.2009, 18:11
Yahu deli olacagim cok sinirliyim. Sampiyonluk falan hayal artik. UEFA'ya gidersek sevinecegim.

Cagdas Topal
hiçkimse bu yazdıgımdan sonra beni suclamasın , okadar inanıyordum ama şimdi 5.lik hayırlı olsun ...

hAtes
peki motivasyonu kim sağlayacak, attın 18 lik göksuyu oyuna 1 top kazandı bi kaybetti taraftarda yuhalamaya başladı, o zaman ne olacak.Bu sabırsız taraftar profilini ben ömrümde görmedim.Geçen sene ilk 10 da bile yokken bu kadar yuhalanıyormuydu takım?

real_rock
05.04.2009, 18:13
İbrahim Akın'a bir teşekkürü de ben ediyorum...Valla adam atmadı yani,Belediyespor bizim kazanmamız için daha çok uğraştı!

ts_tuncay_ts
demekki sadri şenerin yani başkanın takıma hiçbir katkısı yokmuş geçen sene bari kümeye oynarken 6. bitirmiştik bu seneye bakıyorum liderken 4. 5. sıralara geriledik ben geçen senekine başarı derim ama buna demem....

Bekir
taraftarlık bahsettiği gibi sevinmek için giden seyirci grubu değildir elbette.
burda bizim seyircimizin sabırsızlığı, tahammülsüzlüğü, çabuk parlayıp çabuk sönen sinirleri ön plana çıkıyor ki bu da bölgemiz insanının karakter yapısıdır zaten! Trabzonspor ile şampiyonluğa oynayacak oyuncu kulaklarını tribüne tıkamayı biraz öğrenmek zorunda..
sabırsızlık mı??bence trabzonspor teknik direktoru ve yonetimi cok sabırlılar..sabırlılar da ne oluyor??
7 hafta oldu hala daha bu takımda ki düşüşün farkına varılmadı!!

taraftara gelince anlamıyorum daha ne sabırından bahsediyosunuz 25 yıl oldu..ben daha şampiyonluk goremedim..bana kimsenin sabret demeye hakkı yoktur...hatta taraftar ersun hocaya cok fazla sabrettii..

yakup tekin
Nerede Şu: "Bu Maçı Rahat Kazanırız" Diyen Arkadaşlar? Ne Güzel Değil mi? Neredeyse Fark Atacaktık ibb ye.

Bu teknik adam ve futbol anlayışıyla takım çöküş sürecine devam edecek dedikçe, forumdaki muhterem "İnadına Ersuncular" üzerimize çullandılar adeta. İşte gördünüz kardeşim. Ersun Yanal bir senedir takımın başında ve ibb maçında Trabzonsporun ne futbolu oynadığı hâlâ belli değil. Yattara sağdan kendi çabasıyla gidecekte eeeee, kazayla Gökhan veya Umut kendilerine yapılan ortalara vuracaklar. Yav forvetler daha ön direğe bile koşu yapmaktan acizler. Haftalardan beri aynı şeyleri yaşıyoruz. Alenzinho gibi gibi topu iyi kullanan bir adamın var. Nasıl olurda bu adamı oyuna almamak için 74. dakikaya kadar sabrediyorsun. Akıl alır gibi değil. Maalesef Ersun hoca, takımın kötü futboluna bizim gibi seyirci olmaktan başka bir işe yaramıyor arkadaşlar.

Evet. İstikrar adına yola devam. İkinci lige düşsek de "İnadına Ersun". Allah sonumuzu hayreylesin ne diyeyim daha.

samway
derbi kazanmayla şampiyon olunmuyor beşiktaşta derbi kazanmıyor ama 5 senede bir şampiyon oluyor sana birşey söylimmi yılmaz vural ismi senden başka kimsenin aklına gelmemiştir bunu böyle bil

o yuzden bu hallerdeyız ıste guzel kardesım artı yılmaz vural 1 sene takımın basında durmadı daha sen bılmeden konusuyosun ama neyse canım kardesım bu takımı sızlere emanet edıcek olmamız bana cok yara verıyo bak trabzon da onceden takımlar korner atamazdı sen bılmessın ıste boyle sız ersun dersenız olcagı bu ıste tayfun falan sırıtır sızde bakarsınız bole ...

bu takıma unal gıbı abdullah gıbı ogun gıbı hamı gıbı fatıh tekke gıbı egemen gıbı futbolcular gerekıyo ıcınde hırs barındıran teknık dırektor lazım bu yuzden senle konusmaya dewam edemıcem TRABZONSPOR forması ne demek onu ogrenmen gerekır once sana cok zaman harcamam lazım sımdı de kusura bakma sinirim gergin konusamıcam daha fazla

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 18:14
peki motivasyonu kim sağlayacak, attın 18 lik göksuyu oyuna 1 top kazandı bi kaybetti taraftarda yuhalamaya başladı, o zaman ne olacak.Bu sabırsız taraftar profilini ben ömrümde görmedim.Geçen sene ilk 10 da bile yokken bu kadar yuhalanıyormuydu takım?
işte güzel bir yazı

Kubilay ŞAHİN
05.04.2009, 18:14
Kimse Böyle Bir Sonuç Beklemiyordu. Ama Uefa Yolunda Hala Şansımız var. Moral Bozmayın. Şimdi ilk işimiz seneye yapacağımız takviyeleri özenle seçmek ve takıma yararlı olabilecek oyuncuları almak gerekiyor. Şampiyonluk İnancımızı Yitirmedik. Ama Bu sene olmayacak bunu anladık.

Bu arada bundan sonra sakın gelipte 5 atacaz 6 atacaz demeyin karşı takımın kalecisini küçümsemeyin. Gerçi her maç sonrası bunları diyorum ama yok. Artık hiç bir maçı kazanacağımızın garantisi yok.

MuratJ
05.04.2009, 18:15
o yuzden bu hallerdeyız ıste guzel kardesım artı yılmaz vural 1 sene takımın basında durmadı daha sen bılmeden konusuyosun ama neyse canım kardesım bu takımı sızlere emanet edıcek olmamız bana cok yara verıyo bak trabzon da onceden takımlar korner atamazdı sen bılmessın ıste boyle sız ersun dersenız olcagı bu ıste tayfun falan sırıtır sızde bakarsınız bole ...

bu takıma unal gıbı abdullah gıbı ogun gıbı hamı gıbı fatıh tekke gıbı egemen gıbı futbolcular gerekıyo ıcınde hırs barındıran teknık dırektor lazım bu yuzden senle konusmaya dewam edemıcem TRABZONSPOR forması ne demek onu ogrenmen gerekır once sana cok zaman harcamam lazım sımdı de kusura bakma sinirim gergin konusamıcam daha fazla
cok haklısın

adem73
Tamam bende kızıyorum da KİM gelecek
4 kez gidip gelen Şenol mu?
1 seneden fazla durmayacak olan bir yabancı mı?
Yoksa Yılmaz vural, güvenç kurtar, ziya doğan mı?
öyle yada böyle
Ersunla devam etmemiz lazım...
Fakat oda kendine çeki düzen verecek.
Gökhan Ünal ı sezon sonuna kadar yedek bırakacak ki aklı başına gelsin
gerekirse forvetsiz çıkalım
nasıl olsa öyle de atamıyoruz gol böylede
katiliyorum ersunla devam edilmeli.sürekli teknik direktor degistiren takim iflah olmaz.ersun gitsin peki gelen dahami iyi yapacak hayir..birakin bu isleri sorun futbolcu kadrosunda tamamen uyumlu olamadi takim olmadi.bi defa nerde duracagini bilmiyo futbolcular nasil alan daraltilir?bunu profesyonel olan futbolculara ersun hoca mi ögretecek..bir üc yil daha kalsin hoca birakin böle bir taraftar kitlesi ile mac kazanilmaz o da ayri bir mevzuu.diyelim e.hoca gitti b.hoca geldi onunda takimi yenilmeyecekmi onada b gitsin c gelsin diyeceksiniz birakin istifa demeyi basa sarmayin filmi ayiptir yaziktir!hepimiz üzgünüz kahroluyoruz icimiz daraliyor,,,,,:(:(:(

samway
Fatih Tekkeye bjkli diyen insanın aklından şüphe ederim

fatıh tekke dıyoruz arkadaslar o adam bızden baskasında oy-na-maz !!!!!!

Emre EFENDİOGLU
05.04.2009, 18:16
İbb'nin Gökhan ve Umut isimli çok başarılı savunma oyuncuları vardı. Bi geçemedik adamları. Seneye defansımızda görmek isterim.

Oğuzhan Akyıldız
yenildik ama polyannacılık yapalım DAHA HİÇBİRSEY BİTMEDİ!

hooligans61
yattara neden türkçe röpörtaj vermedi ? mesaj mı vermeye çalıştı
bencede onu seneye bu takımda görmek bence zor oda gitsin oda trabzon die bişe kalmaz millet maça yattarayı izlemeye gidiyodu eskiden şimdi efkarlanmaya sinir küpüne dönmeye gidiyo

Anıl Caner
05.04.2009, 18:17
demekki sadri şenerin yani başkanın takıma hiçbir katkısı yokmuş geçen sene bari kümeye oynarken 6. bitirmiştik bu seneye bakıyorum liderken 4. 5. sıralara geriledik ben geçen senekine başarı derim ama buna demem....

ne içiyorsan aynısından kimseye önermiyorum.

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 18:17
İbb'nin Gökhan ve Umut isimli çok başarılı savunma oyuncuları vardı. Bi geçemedik adamları. Seneye defansımızda görmek isterim.

abi boşver defansı seneye adam gibi forvet istiyoruz forvet........

Miraç Atalay Çiftçi
05.04.2009, 18:18
Tüm hayaller burada bugün bitti.
Geçmiş olsun.
Ersun Yanal 15 günde takımı bir maça hazırlayamamışsın.
Helal olsun...

Bekir
05.04.2009, 18:18
geçen sene umudu yoktu takımın taraftar kazandıgımıza sevinemiyordu bile..
gecen sene taraftar bu kadar kombine almamıstı..takıma bu kadar destek olmamıstı..gecen sene sampiyonluga bu kadar yaklasmamıstık..
taraftarın yuhalaması gayet normal herkes işini gucunu bi kenara koydu trabzonsporu düşünüyorr...futbolcularda az biraz bu taraftarı düşünmeli..

ufak bi ornek kaleye 2 metre pozisyonda uçuk bi bonservisle transfer edilmiş bi forvet topu taça atıyorsa taraftar yuhalar...
inanıyorumki o stadda olupta o taraftarın piskolojisiyle futbolcuyu yuhalamıcak kişi ya trabzonsporu fazla sevmiyodur yada başka bişi düşünüyodur..

hooligans61
05.04.2009, 18:19
hAtes
abicim yorumların süper valla açıkca en beğendim yorumcusun

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 18:20
Nereden nereye geldik?
Beş-altı hafta önce neredeydik, şimdi neredeyiz.

Önce avantaj yitirdik, şimdi şampiyonluk umutlarımızı.
Ellerimizin arasından kayıp gitti.

Canİlker
05.04.2009, 18:22
sezon sonunda ersun hoca ve yattara ile yollar direk ayrılmalıdır.

ts_tuncay_ts
Şampiyon sivas biz uefaya bile gidemicez para girmicek kasaya langeye 6 trilyon ver borca bat işe yaramayan gökhana 6 trilyon oh maşallah....

Ali Tunahan Güllü
Tüm hayaller burada bugün bitti.
Geçmiş olsun.
Ersun Yanal 15 günde takımı bir maça hazırlayamamışsın.
Helal olsun...

yazık gerçekten yazık şampiyonluk şarkıları söylerken şimdi düştüğümüz hallere bak ne diyelim allah sonumuzu hayır etsin...ersun yanal ve gökhan,selçuk,umut hepinize helal olsun...

anth
05.04.2009, 18:23
papy, göksu Alanzinho ve giray oynasınlar artık.. onların yerine oynamayanların zaten takımı motive etmekten çok demoralize ettikleri aşikardır. Madem hedef bidahaki sene 1-2 futbolcu kazanalım.

Erdal DİLEK
seyircinin sucu da var, kimse kusura bakmasın!!!!

Bahattin Aydın
Bu kadar kötü futbola anlam veremiyorum.Ne değiştide bu hale geldik.Stadda seyircimiz oturarak maç izledi.Staddaki taraftarımız zaten inancını yitirmiş vaziyetteydi.Bu kötü oyun ve puan kaybıyla tv başındaki bizlerinde bu seneki inancı yok oldu.Her sene bunu söylemekten nefret ediyorum ama ; inşallah önümüzdeki sezon...

erkankoc
bizim takimda bi sistem yok..onemli olan bu..hep ayni oynayis tarzi ..hic bir iyi yonumuz yok..

mhayri
05.04.2009, 18:24
Bakın görün Sivası yeneriz ama Bejeke şampiyon olur ...
Gerçekler acıdır ...

cihayan
05.04.2009, 18:25
yenildik ama polyannacılık yapalım DAHA HİÇBİRSEY BİTMEDİ!

Valla bu saatten sonra Polyanna bile artik oyle demez...

cihayan
05.04.2009, 18:26
Nereden nereye geldik?
Beş-altı hafta önce neredeydik, şimdi neredeyiz.

Önce avantaj yitirdik, şimdi şampiyonluk umutlarımızı.
Ellerimizin arasından kayıp gitti.

Valla acikcasi aynen dedigin gibi oldu. Karabasan gibi bir coktu, cokus o cokus....

adem73
05.04.2009, 18:27
polyanna ya da yazik

samway
05.04.2009, 18:28
dağıldık bittik yıprandık yorulduk ...

hersey ragmen tesekkurler BUYUK BAŞKAN hersey ıcın tesekkurler ve sana mınnet borcumuz bıtmıcek sampıyonluk gıttı ama yıne akıllı bırsey yaptın ve sözleşmeyı uzatmadın ersun yalan la bılıyodun cunku sende boyle seylerın olcagını goruyodun sagol buyuk baskan seneye yıne senın yanında olcaz ...

taraftardan ricam şu haydı beyler bayanlar basketbol salonlarına orda desteklemelıyız takımımızı bırakın futbolu artık onlar zaten 3 hafta once bırakmıslar havluyu atmıslar hayden uşaklar salonlara basketbol takımımızı desteklemeye

kalavara
anlaşıldı ki bu takım bizi kanser etmeyen şampiyon olmayacak...deli ederler adamı valla!!

ts_tuncay_ts
taraftarın sesinin çıkmamasının sebebi bence gündüz maçı....Mesela Kahvede maç seyrederken maçtan çok dışarı bakmışımdır ben...Uyuz oluyom gündüz maçlarına....

adem73
05.04.2009, 18:29
haccettepe disinda bu takim hicbir takimi yenemez bu ruh haliyle bu beceri ile yazik cok yazik

şahinler61
05.04.2009, 18:29
sözün bittiği yerdeyiz...geçmiş olsun...

Kubilay ŞAHİN
05.04.2009, 18:31
Ohoo söz bitsin gelecek seneler çuvalamı girdi. İnancımız Devam Ediyor Ama Bu sene değil. Gelecek seneler için.

Ali Tunahan Güllü
haccettepe disinda bu takim hicbir takimi yenemez bu ruh haliyle bu beceri ile yazik cok yazik

bu oyunla hacettepeyi yenebilecekmiyiz?

hüseyin1975
Gol atmamiz lazim.
Hoca ne yapiyor?
75. (!!!) Dakikada Alani oyuna aliyor, hemde Selcuk sakatlandikdan sonra.
Manevi EVLADI Selcuk sakatlanmasa, kesin 80. Dakikada Alani Yattaranin yerine oyuna alirdi.

Bu kadarda olmaz be Hocam!

nakzo
Arkadaşlar geçen sene nuriye kızıyorduk ziyaya sövüyorduk ligi6. bitirdik bu sene sevgili yönetimimiz 80 trilyon para harcadı ligi 5. bitireceğiZ böyle bir rezillik gören varsa bana söylesin
birde her fırsatta taraftara suçu atalar yokmu ya sinirden deliriyorum o zaman ya arkaşım senin takımın rezalet oynuyor dökülüyor silkeleniyor suç taraftarın....; ama o taraftarda tek suç var bu rezilleri oraya gidip desteklemek bunları destekleyeceğinize gidin basketbolcularımızı destekleyoin onlar hiç değilse utanma duygusuyla oynuyorlar.....

hAtes
geçen sene umudu yoktu takımın taraftar kazandıgımıza sevinemiyordu bile..
gecen sene taraftar bu kadar kombine almamıstı..takıma bu kadar destek olmamıstı..gecen sene sampiyonluga bu kadar yaklasmamıstık..
taraftarın yuhalaması gayet normal herkes işini gucunu bi kenara koydu trabzonsporu düşünüyorr...futbolcularda az biraz bu taraftarı düşünmeli..

ufak bi ornek kaleye 2 metre pozisyonda uçuk bi bonservisle transfer edilmiş bi forvet topu taça atıyorsa taraftar yuhalar...
inanıyorumki o stadda olupta o taraftarın piskolojisiyle futbolcuyu yuhalamıcak kişi ya trabzonsporu fazla sevmiyodur yada başka bişi düşünüyodur..
Ne yani şampiyonluğa koştuğu için mi takımı bu kadar sevmeye başladık?
Acaba kombine alanların bir çoğu "evde her ay 30 verip yılda 360 lira vereceğime 100 lira verip stadda izlerim" diyen, sadece maç izlemeyi seven kişilikler olabilir mi?Yönetim takımın kalkınması için yaptığı bu ucuz kombine işi güzel düşünülmüş ama yöre insanının nitelikleri düşünülünce sonraları takıma zarar vermiştir.Yönetimin bunda suçu vardır demiyorum, ama bence bi daha yapmayalım...

olaya birde tersinden bakalım.O sahada olduğunu düşün, gerçekten önemli bi oyuncusun, gol krallıkların var.Yeni bi takıma gelmişsin alışmaya başlıyorsun ama ilk maçlarda gol kaçırınca bikaç yuhalama geliyor önemsemiyorsun:ama gitgide bunlar artıyor.Artık her kaçırdığında yuhalama oluyor, her futbolcuya böyle.Ne yapsın bu oyuncu artık.Top ayağına gelsin istermi, gelsede son vuruşu kendisi yapmak istermi(yattaranın bugün kaleye sırtını dönmesi gibi), vursada ne kadar iyi vurur...
Ben suçsuz demiyorum ama burda en büyük suç taraftardadır..Bu büyük düşüşün başlangıcının özellikle takımın ve hocanın ilk olarak çok yuhalandığı maçta başlaması ne kadar rastlantısal?

theo
05.04.2009, 18:32
takımın hocası önce diyecek o forma değerli diye hakeden alır...haketmiyorsa o formayı giydirmeyeceksin...bana ne o adamın 6milyonluğundan...adam adam değilki...anca küçük takımlarda aslan kesilir...kayserideyken trabzona 3tane çakmayı biliyorsun gökhan efendi delikanlı adam burda da atar!!!küçük takımların büyük golcüsü...keşke galatasaray alsaydı...seneye gönderilcekler listesine ersun kendini de yazmalı...tolunay kafkası istiyorum ben bu takıma!!!o hırslı ve kimsenin gözünün yaşına bakmıyor!!!

adem73
05.04.2009, 18:32
yasama sevincimizi de kaybediyoruz yavas yavas.moral sifir.düya kapkaranlik gibi duruyor doktora mi gitsem napsam

jetair
05.04.2009, 18:33
Ersun YALANNNN !...

Selçuk İNANÇSIZZZ !...

Gökhan BUNEHALLL !...

İbrahim YATORADA !...

Havada BULUT,

Bu seneyide UNUT !...

Cagdas Topal
artık bitti . 08/09 sezonunu da ilk 4 dısında bitirdik , tebrikler gökhan ünal

LANGARA
niye bu kulüpte hiç kimseye ceza verilmez anlamış değilim.futbolcu rahat nasıl olsa.iyi oynasa da parasını alıyor berbat oynasa da alıyor karışanı edeni yok.ilk 11 deki yeri de garanti.ohh ne güzel.

Anıl Caner
takımın hocası önce diyecek o forma değerli diye hakeden alır...haketmiyorsa o formayı giydirmeyeceksin...bana ne o adamın 6milyonluğundan...adam adam değilki...anca küçük takımlarda aslan kesilir...kayserideyken trabzona 3tane çakmayı biliyorsun gökhan efendi delikanlı adam burda da atar!!!küçük takımların büyük golcüsü...keşke galatasaray alsaydı...seneye gönderilcekler listesine ersun kendini de yazmalı...tolunay kafkası istiyorum ben bu takıma!!!o hırslı ve kimsenin gözünün yaşına bakmıyor!!!

tolunay'ın kayserisi teknik direktörsüz oynasa bu sene ilk 4e girerdi. ne tolunayı ya.

U.Sadıkoğlu
05.04.2009, 18:34
4 Haftadır içerde aldıgımız puana bak rezalet

NeoTs
05.04.2009, 18:34
11 kişiye karşı 9 kişi oynayınca böle oluyo nabalım

samway
05.04.2009, 18:35
arkadaslarrrrrrrrrr herseyın özetı su isimlerde saklı...

1-tayfun
2-hüseyin
3-umut
4-gokhan
5-ersun
6-ferhat

recete burda cellat aranıyo...

Ömer SEVİNÇ
05.04.2009, 18:35
Tolunay kadar iğrenç futbol oynatan bir adam görmedim ben. Kayseri'nin başında durması Kayseri yöneticilerinin mallığından başka bir şey değil bence..

theo
05.04.2009, 18:36
arkadaslarrrrrrrrrr herseyın özetı su isimlerde saklı...

1-tayfun
2-hüseyin
3-umut
4-gokhan
5-ersun
6-ferhat

recete burda cellat aranıyo...

ben olurum valla ya...başkanla konuşayım hemen :)

ts_tuncay_ts
Arkadaşlar geçen sene nuriye kızıyorduk ziyaya sövüyorduk ligi6. bitirdik bu sene sevgili yönetimimiz 80 trilyon para harcadı ligi 5. bitireceğiZ böyle bir rezillik gören varsa bana söylesin
birde her fırsatta taraftara suçu atalar yokmu ya sinirden deliriyorum o zaman ya arkaşım senin takımın rezalet oynuyor dökülüyor silkeleniyor suç taraftarın....; ama o taraftarda tek suç var bu rezilleri oraya gidip desteklemek bunları destekleyeceğinize gidin basketbolcularımızı destekleyoin onlar hiç değilse utanma duygusuyla oynuyorlar.....

80 trilyonu havaya attılar.Şimdi bu sene sonundada bi revizyona giderler ordada bi 80 oh ne güzel....

serdar avcı
tek neden iç sahada erken gol bulup maçı rahatlatamamak seyircimizde malesef sabırsız olduğu için dakikalar ilerledikçe trabzonspor oyundan kopuyor ve telaşlı oynuyor trabzonspor rakibi ısırmıyor.bozmuyor.

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 18:37
size kalsa yeni sezona da takımın yarısını gönderir 23 transfer yaparsınız.. her sene her sene aynı yeter artık

U.Sadıkoğlu
Tolunay kadar iğrenç futbol oynatan bir adam görmedim ben. Kayseri'nin başında durması Kayseri yöneticilerinin mallığından başka bir şey değil bence..

O Kadar uzağa gitmene gerek yok ..
Ersunun bizim başımızda durması acaba kimlerin mallığı ?

Ali Yerlikaya
Bu düşüşün sebepler
1.taraftar %50
2.gökhan umut vs... %30
3. ersun hoca %15
4.yönetim %5

cok güzelk özelemis bu arkadasimiz cok basit bi denklem böyle rezil bi tartar ordusylan samiyonluk hayal ne anlatirsaniz anlatin.
Bakin BJK ya adamlar 90 dk susmiyor bizim en iyi yaptigim sey kendi oyuncularimizi yuhalamak bi o zaman birlikde sesimiz cikiyor.

nakzo
05.04.2009, 18:38
sivaspordaki futbolcular suratınıza tükürsün sizin ,futbolcu müsfetteleri adamlar üç kuruşa oynuyor içerde dışarıda hırslarıyla maç kazanıyorlar ne diyeyim üç kuruşluk adamlara10 kuruluşlukmuş gibi muamele edersen sonuç bu olur trabzonsporun halide hep bu yüzden harap oluyor ayrıca kadromuzda kaliteli felan değil rezil ,vasat, sıradan bir kadromuz var kimse kendini kandırmasın ....

Cagdas Topal
05.04.2009, 18:38
size kalsa yeni sezona da takımın yarısını gönderir 23 transfer yaparsınız.. her sene her sene aynı yeter artık

bu takım şampiyon olamaz ! :cool: ne seneye ne ondan sonraki sene nede önümüzdeki 100 yıl içinde ;)

A.T.R
05.04.2009, 18:39
Yok mu sorumu cevaplayacak kimse??

Eğer Ersun Yanal'ın elinde yine yedekleri de dahil olmak üzere bu kadro olsaydı ama takım mesela Bursaspor olsaydı, şimdiye kadar çoktan Göksu, Barış, Papy'yi takımında kullanır mıydı kullanmaz mıydı?

efulimyoq61
05.04.2009, 18:39
sadece Allah cezalarını versin burdaki arkadaşlar hala umut beklemesinler boş boş konuşmasınlar ben dün yazdım rahat kazandığımız maç yok üstteki sıralamadan kimseyi yenemedin 4.olsunlar şükredin ist beld daha iyi pas yaptılar rezalet yazıklar olsun tüm emeklere

msukas
05.04.2009, 18:40
Eğer şampiyonluğa oynuyorsan kadrodaki 18 futbolcuda takımda drekt oynayabilecek oyuncu olacak bizim bu sene en büyük handikapımız yedek kulübesinin çok zayıf olmasından dolayıdır. gökhan ve umuta bizi mecbur ettiler. ilkyarı iyi oynayan orta saha 2. yarı durunca takım çöktü bakın kritik bütün maçlarda hep ortasaha oyuncuları golü atmışlardır. Trabzonsporda sorunlara doğru teşhiş konulması lazım yoksa hersen yapbozla bir yere varılamaz hepimiz üzülüyoruz ama sağduyulu olmamız gerekiyor. son olarakta şunu söyleyim Ersun hoca takımı 4 5 1 düzeninde oynatırsa daha başarılı oluruz gibime geliyor umutu veya gökhanı kesip benim tercihim gökhan her nekadar kaçırsada daha defansı dağıtıcı bir futbolcu umutu kesip alanzinyo yu orta sahaya ileriye dönük oynatıp ortasahayı güçlendirmeli hemde formsuz olan ortasahayı güçlendirmeli

seyyah61
05.04.2009, 18:41
Fatih Tekke'nin abisi ile birebir tanismis ve görüsmüs birisi olarak, eminim ki sizden daha cok Trabzonsporludur.
Göz göre göre yalan konusmayin bari.

ts_tuncay_ts
05.04.2009, 18:41
sivaspordaki futbolcular suratınıza tükürsün sizin ,futbolcu müsfetteleri adamlar üç kuruşa oynuyor içerde dışarıda hırslarıyla maç kazanıyorlar ne diyeyim üç kuruşluk adamlara10 kuruluşlukmuş gibi muamele edersen sonuç bu olur trabzonsporun halide hep bu yüzden harap oluyor ayrıca kadromuzda kaliteli felan değil rezil ,vasat, sıradan bir kadromuz var kimse kendini kandırmasın ....

sivas futbolmu oynuyo ya ama geldilermide atıyolar ama hakemlerin payıda var.
Bence bu sene sivası şampiyon yapıcaklar.Seneyede başkanın dediği gibi şampiyon biziz...Maksat ortalık kızışsın...

hAtes
05.04.2009, 18:43
vallahi yeter ya
Birinin imzasını okumuştum burda.Bi yorumcu şöyle diyordu:
Normalde yeni kurulup şampiyonluğa oynamış bir takımın seneye kesinlikle şampiyonluğu sırtlayacağı söylenir ama Trabzonspor için bunu söyleyemiyoruz, çünkü her sene şampiyonluk isteyen bu takım 25 sene boyunca her şampiyon olamadığında yeni bir takım kurup yeni futbolcular ve yeni hocalarla yeniden başlıyor...

Bu söz olayları ne kadar da özetlemiyormu sizce de? 25 yıldır büyük bölümünde şampiyonluğa oynayıp 1 defa dahi şampiyon olamayan bir takımın şampiyon olamamasının sebebi sadece yıllardır gelip geçen 100 lerce futbolcu 10 larca hoca yada birçok yönetimin midir?

Burak 1967
05.04.2009, 18:43

:) pollyanna cılık yapıyim ben de daha 8 hafta var inancımızı kaybetmeyelim

TSercaN
05.04.2009, 18:44
Benim anlamadigim birsey var, gercekten anlayamiyorum!

Bu super lig de neredeyse her takim ayaga iyi pas yapabiliyor
Alan savunmasini cok guzel yapiyor
Organiza bir sekilde atak yapiyor
Neredeyse butun futbolculari bir veya iki adam gecebiliyor

Biz sezon basindan bugune kadar bunu en fazla 2 macta basardik!
Okadar kaliteli adam aldik sozde, ama o kaliteden hic mi hic eser yok!

Defans da birkac top cevir, baktin olmuyor vur Yattara ya dogru.
Rakip hucum yapiyor, elini kolunu sallaya sallaya kalemize kadar geliyor.
Biz hucum yapmaya calisiyoruz, birtek adam akilli topu kontrollu bir sekilde alip adam gecen 2 futbolcumuz var.
Neredeyse hicbir futbolcumuz birbirine uyum sagliyamiyor.
Bu takim ne calisir ne yapar ne eder anlamadim gitti gercekten. Bunu anlamaya calisa calisa kafam sisti patliyacak.
Sonunca olan takimlar bile bizden daha guzel top ceviriyorlar vallahi ya.

Ersun hocam, seni hep desteklemisimdir, bu takimi buraya kadar getirdin getirmesine de, hep sans ile geldik be hocam.
Yedek kulubende Isaac var ama herzaman ya son 5 dakika ya da son 10 dakika oyuna giriyor.
Bu takim icinde hicbir rekabetin olmadigini mi gosteriyor?
Sol taraf icin aldin Alanzinho yu, parayi kiydi sana kiymadi buyuk baskan, bir dedigini iki etmedi.
Umut butun mac piyasada yok, Gokhan desen dokuluyor, bunu herkes goruyor da sen mi gormuyorsun?
Bizim sansimiz falan kalmadi hoca! Bu takimi neden motive edemedin 2 hafta icinde? Bu takim 2 hafta da ne calisti da yine berbat bir futbol sergiledi? Bu futbolcularin cogu baska birisinin elinde olsa boyle mi top oynarlardi cok ama cok merak ediyorum.
Huseyini ilk 11 e almadin, peki sonradan niye oyuna aldin?
Bu Tayfun sevdasi nedir? Serkanin oynadigi bolgeye monte ettin Tayfunu durup dururken.
Serkan sozlesmesini uzatmadi diye mi bir ceza mantigi veriyorsun anlamadim gitti.
Baris Memisi sen bize kazandirdin, ama yine sen bizden kopariyorsun onu.

Umut ile Gokhana gosterdigin sabir ve toleransdan dolayi seni alkisliyorum, ama Baris Memise bukadar tolerans ve sabir gostermedigin icin seni kiniyorum hocam.

Cagdas Topal
sivas futbolmu oynuyo ya ama geldilermide atıyolar ama hakemlerin payıda var.
Bence bu sene sivası şampiyon yapıcaklar.Seneyede başkanın dediği gibi şampiyon biziz...Maksat ortalık kızışsın...

seneye sampiyonluk :D ben artık gülüyorum sampiyon ve trabzon kelimelerini aynı cümle içinde kullananlara :D

samway
arda yı arda yapan bu ersun deıl mıydı ??? neden barıs memıs e 1 dk bıle sans vermıyo neden neden ????

zafer6161
05.04.2009, 18:45
ulan hep yeni takım ,alışma süreci var,şu andaki durum bile büyük başarı dediniz

peki soruyorum size ,şimdiye kadar yaklaşık 50 maç yaptınız,hala daha alışamadınızmı birbirinize

Hüseyin İlkin
Alanzinho'yu ilk 11 oynatmadık, hadi tamam.
Eee peki niye bu kadar bekledik yahu?
Takım sanki çok iyiymiş gibi izleyip durduk.
Stattaki herkes izledi. Yedek kulübesindekilerde.

Ben Alanzinho olsam sorarım?
Benim neyim eksik bu sahadakilerden diye.

Biz bu adamı niye aldık?

hodlu
Ersun hocanın da böyle olmasını istemediği kesin ama,takımda revizyon da yapmıyor.Umut 2. ligde bile oynamaz ama bizde 3 yıldır banko oynuyor...

theo
05.04.2009, 18:46
Alanzinho'yu ilk 11 oynatmadık, hadi tamam.
Eee peki niye bu kadar bekledik yahu?
Takım sanki çok iyiymiş gibi izleyip durduk.
Stattaki herkes izledi. Yedek kulübesindekilerde.

Ben Alanzinho olsam sorarım?
Benim neyim eksik bu sahadakilerden diye.

Biz bu adamı niye aldık?

valla ellerine sağlık...bizim de anlayamadığımız bu...ersun oğlunu oynatmak için hem adamı harcadı hem de puan kaybettirip bizi şampiyonluktan etti...