PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Disiplin Kurulu Savunmamızı İstedi

Süleyman Sofu
17.03.2009, 17:16
Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu kulübümüze göndermiş olduğu yazıyla savunma talebinde bulundu.

Yazıda; 15 Mart 2009 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynadığımız Galatasaray maçının başlamasıyla birlikte Maraton Tribünü’nde oturan yaklaşık 200, 17. dakikada Açık B Kale Arkası Tribünü’nünden yaklaşık 20 taraftarlarımızın maytap yaktığı, müsabakanın 42. dakikasında Açık A Kale Arkası Tribünü’nde 20 adet, 46. dakikada B Kale Arkası Tribünü’nde 13 adet bayrak sopası atıldığı, maçın 61. dakikasında ise Maraton Tribünü’nde yer alan taraftarlarımız tarafından balon uçurulduğu, yaklaşık 300 adet maytap yakıldığı, aynı dakika içerisinde B Kale Arkası Tribünü’nde yaklaşık 150 adet maytap yakıldığı, aynı tribünden çok sayıda konfetinin ve açılmayan rulonun sahaya atıldığı, atılan bu maddeler sebebiyle oyunun 2 dakikada durduğu belirtildi.

Yazıda ayrıca; müsabakanın 78. dakikasında Galatasaraylı Milan Baros’a tribünlerden 25 adet bayrak sopası atıldığı iddia edildi. Ayrıca müsabakanın elektrik kesintisi nedeniyle 7 dakika durduğuna da işaret edildi. Bu nedenle PFDK tarafından 2 gün içinde savunmamızın gönderilmesi istendi.

Süleyman Sofu
17.03.2009, 17:20
Bilmiyorum belki konu kilitlencek ama bu federasyon gerçekten işin tadını kaçırıyor hakeminin savunmasını istemek yerine bizden savunma istiyolar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu insanda biraz utanma olur bir takımın üstüne bu kadar gidildiği nerde görülmüş resmen uçan balonları saymışlar kaz kafalar bayrakların sopalarını bile saymışlar yuh diyorum kilit yemezsek yorumu size bırakıyorum...

murat
17.03.2009, 17:22
Federasyon once hakemin sonras barosun savunmasini istesin bence..

Mustafa Önal
17.03.2009, 17:26
maçtaki maytapları yönetim dağıttı hatta ben ilk gördüğümde bunlar ne yapıyor. ceza yicez dedim biri bana dedi ne cazası dedi. bende inönüde 3-2 azandığımız maçta 61. dakika şovunda maytap yakıldı ve 5 bin tl ceza yedik dedim. habu nasıl iş . ben çözemedim.

yönetim ceza yicemizi bilmiyor mu yada tff ye sordu mu maytap işini ben çözemedim.

karatasof
17.03.2009, 17:26
Ne gözlemcilere sahipmiş TFF'muz meğerse.Demek tek tek maytap ,bayrak sopası ,balon saymayı geçin hangi dakikada hangi tribünden atıldığına varıncaya kadar ayrıntıyada sahipler.Peki şehir voltajı düştüğü için o bölgenin sorumluları hakkında da işlem yapmayı düşündüler mi mesela?

Doğan Şahin
17.03.2009, 17:28
S: Disiplin Kurulu Savunmamızı İstedi

C1: onlara forvet! verelim olmadı orta saha!

C2: her doğum günü kutlamasında bunlar bulunur,
maytap, konfeti, balon

e ışıkları da mecburen kapattık pastayı üfleyecez diye

Bunlarda Çok Oluyor Artık!

Muhammet
17.03.2009, 17:29
Normaldir savunma istemeleri. O kadar yabancı madde atıldı.

Normal olmayan diğer stadlarda, özellikle İnönü'de küfürün gözüne vuruyorlarken de birşey yapılmamasıdır..

DKaraduman
17.03.2009, 17:33
Yuh be maytapın ne zararı var ki ceza veriyorlar. Kağıt yakmaya çalışsak onla yanmaz. Ayıptır ya.

magicyattara
Bunlar harbiden salak.

Ulan meşale yasak diye yakmayan biziz.
Bu maçta gs tribünleri önceki maçta konya tribünleri meşale yakıyor biz bakıyoruz.
Bunları stada nasıl sokuyorlar.
Topu topu 50-100 kişiler herbirinin elinde meşale var.
Bunları kim arıyor.
PFDK bunlara ceza veriyor mu.

Gelmişler ufacık yaş pasta süslerinin hesabını soruyorlar.
Allah'tan korkun.
Bir de salak salak balon atıldı konfeti atıldı diyorlar ya.

Senin gibi gözlemcinin ...

Hüseyin İlkin
maçtaki maytapları yönetim dağıttı hatta ben ilk gördüğümde bunlar ne yapıyor. ceza yicez dedim biri bana dedi ne cazası dedi. bende inönüde 3-2 azandığımız maçta 61. dakika şovunda maytap yakıldı ve 5 bin tl ceza yedik dedim. habu nasıl iş . ben çözemedim.

yönetim ceza yicemizi bilmiyor mu yada tff ye sordu mu maytap işini ben çözemedim.

Benim maytap yanmadı Allah'tan :D

Sahayı kapatsınlar hele bir bakalımda neler olacak ondan sonra ;)

Engin Türkyılmaz
17.03.2009, 17:34
bence en buyuk savunma hakemın yonetımıdır boyle bır yonetıme olay cıkmasında nezamn cıksın tabı aslında gonul ısterkı hıc cıkamsın ama olmuyor ıste .

Ali_Aydın_29
17.03.2009, 17:39
Ne söylersek söyleyelim adamlar bildiğini okumaya devam edecekler..Buna karşı içimden geçen sadece şu söz var..'Söylesem tesiri yok;sussam gönül razı değil.'

Dursun Kaplan
17.03.2009, 17:43
E normal ben demiştim. :cool:

yılmaz08
17.03.2009, 17:56
Tamam atılan maytaplar ve balonlar yüzünden oyunun durması nedeniyle savunma isteyebilirler.Ama maçı katleden hakemden ve seyirciyi tahrik eden Baroştanda buna benzer bişeyler isteyeceklermi. Umarım saha kapatma verirlerde deplasmanda bir maç daha alırız :p

Mayls
17.03.2009, 17:57
En geç Baros oyundan çıktığında aklıma gelmişti.

İstediğimiz savunmayı verelim, en iyi ihtimalle para cezası verilir.

Baros mu? O bir şey yapmadı.

Ömer SEVİNÇ
17.03.2009, 17:59
Saha kapatma bekliyorum ben.

ÖzGür Ayar
17.03.2009, 18:06
Maytap yakmak ne zaman yasaklandı, federasyondakiler meşale ile karıştırmış olmasın sakın. Eyy gidi meşalenin bile yakılmasının serbest olduğu günler. Sonrada uğraşırlar tribünleri canlandırmaya taraftar çekmeye. Avrupadaki tribünleri görsün birde federasyon.

el_conquistador
17.03.2009, 18:07
Arkadaslar tahrik olsun olmasin, futbolcuyu isliklayabilirsin ama sahaya yabanci madde atarsan Federasyon tabiki savunma isteyecektir, buna sasmamak lazim. Müsabakanin cesitli nedenlerle kesilmesi'de tabiki cabasi. Size katildigim ise, ceza vermede veya dagitmada Disiplin ve Tahkim Kurulu özellikle Istanbul takimlarina daha "hafif" bir elle ceza yazmasi, cifte standard yapmasi, Türk futbolunun yillardir kanayan yarasidir ve bunu ortadan kaldirmak TFF'nin, özellikle marka degerinden bahsediyorsa, baslica görevlerindendir.

Böyle cezalarin önlenebilmesi icin bence bizim yönetimimizin daha aktif calismasi lazim, taraftarlarimizin ne yapip, ne yapamayacagi konusunda bir bilinc yaratarak. Cünkü bu sezon ödedigimiz cezalar herhalde bir kac yüzbin Lira'yi bulmustur.

Napoli
17.03.2009, 18:14
maytap yakma meşale yakma bayrak sallama,bolon getırme...

Futbol ne olursun artık evine don...

Biz tenis maçı seyircisi değiliz...

Sümeyye Şahin
17.03.2009, 18:16
bizden önce hesabını alacakları çooook kişi var...

Napoli
17.03.2009, 18:16
Maytap yakmak ne zaman yasaklandı, federasyondakiler meşale ile karıştırmış olmasın sakın. Eyy gidi meşalenin bile yakılmasının serbest olduğu günler. Sonrada uğraşırlar tribünleri canlandırmaya taraftar çekmeye. Avrupadaki tribünleri görsün birde federasyon.

işte bu yuzden kahrolsun endüstiryel futbol ..Taraftarı öldürdüler seyirci yaptılar seyirci ise Müşteri olarak gorüluyor,sevgimizi bile satın alacaklar sonra bize parayla satılcak.. yeter artık!!!

halil ibo
17.03.2009, 18:19
Seyircisiz değilde başka sahada maça razıyım ben,en azından Trabzon'da kazanamadığımız maçların acısını İstanbul'u isteyerek çıkartırız.:) Şaka bir yana sahaya birşey atılmaması gerektiğini hala öğrenemediysek yazıklar olsun bize.Koro halinde hakeme ve federasyona tepki vermek gerekirken Tayfun'a küfretmek ve sahaya birşeyler atmak daha kolay tabii ki :(

Murat Hızal
17.03.2009, 18:28
Atılan sopayı,yakılan maytabı,uçurulan balonu hesaplayan adamlardan her şey beklenir:)

25 tane sopa atıılmış vay anasını bari küsüratlı sayı verseydiniz

Napoli
17.03.2009, 18:29
avni akerde son beş maçımızz olmasa belki şampiyon oluruz,federasyonda bize iyilik yapmıs olur :)

Recep Çaltepe
17.03.2009, 18:29
Demek işi gücü bırakıp teker teker saymışlar, bravo! Peki biz de o Disiplin Kurulu'ndaki gerizekalı sayısını burdan verelim mi?

Muhammed KOÇ
17.03.2009, 18:35
şimdi kesin ceza alacak mıyız ? alırsak en kötü ihtimal ne olur ?

Mehdi
17.03.2009, 18:39
"Ormanlar kralı aslanın bir gün canı çok sıkılmış, tilkiyi çağırmış:
-“Tilki kardeş benim canım çok sıkıldı” demiş.
Tilki beş saniye düşünmüş ve sonra:
“-Haşmetmehab!” demiş heyecanla…
“ Tavşanı çağıralım, alakasız bir şey isteriz, nasılsa yoktur, döversiniz sıkıntınız geçer, eğlenirsiniz.”
Aslan tavşanı çağırtmış. Tavşan hoplaya zıplaya gelmiş:
“-Buyurun, haşmetmeab, beni istemişsiniz.” demiş.
“-Nerede senin şapkan?” diye sormuş aslan kükreyerek.
Tavşan şaşırmış,
“-Bu şapka dediğiniz nedir ki haşmetmeab? “ derken aslan;
“-Ben şapkası olmayan tavşanı mahvederim” diyerek tavşanı bir güzel pataklamış.
Ertesi gün aslanın canı yine sıkılmış. Tilkinin tavsiyesiyle yine tavşanı çağırmışlar.
“-Nerede senin şapkan?”
“-Haşmetmeab! Bu şapka nasıl bir şeydir?” demeye kalmadan aslan, tavşanın ağzını burnunu dağıtmış.
Bir sonraki gün aslan:
-“Tilki kardeş bu işten sıkıldım, başka bir şey bul.” demiş. Tilki düşünmüş.
-“Haşmetmeab, tavşanı çağıralım, sigara isteyin” demiş.
-“Filtreli alırsa niye filtresiz almadın diye döversiniz.”
Bu fikir aslanın çok hoşuna gitmiş. Tavşanı çağırtmış, tavşan, “nasılsa dayak yiyeceğim” diye süklüm püklüm gelmiş. Aslan, “Git, bana sigara al gel” deyince tavşan sevinçle fırlamış, birden geri dönmüş “Haşmetmeab sigaranız filtreli mi olsun, filtresiz mi?”
Aslan durmuş, ”Nerede senin şapkan!” demiş. "

mashal61
17.03.2009, 18:41
Federasyon hiç düşünmüyor mu neden sadece Baros'a atıldı o bayrak sopaları. Ama hangi federasyondan bahsediyorum ki. İstanbul Futbol Federasyonu bu.

Emirhan Makul
17.03.2009, 18:44
Gün Gelir Bizde o şapkayı Aslanın kafasına takıp gel buraya deriz.

Erdal DİLEK
17.03.2009, 18:52
ne ettiğimiz küfür nede atılan madde atılması süreklilik teşkil etmiyor, ismi lazım değil(bjk) taraftarı bir hakeme seni buraya yollayanın diye tempo tutumuş ama süreklilik olmadığı için sahası kapanmamıştı, g. güvenen kapatsın bakalım

Cabri61
17.03.2009, 21:28
Bakalım baroşa ceza verecekler mi?
Sevgili baroş
Sivas deplasmanına gitmeyip,onun yerine masaj yaptırırken de öpseydin ya o formayı?

Erdal
17.03.2009, 21:30
İstemezseniz namerdsiniz... Sizi gördükçe artıyor sevgimiz bu takıma bu şehre...

pReN@_61
17.03.2009, 21:50
Maytapın ne zararı var ki..

irfanb
17.03.2009, 21:51
Attigimiz finduklar seyircileri yaraladi diye de ceza keserler bize bu adiler.

TheCrow
17.03.2009, 21:54
Savunmamızı mı istemişler?..Yahu tamam bir şey değil,yarın hemen cevap yazıp yollayalım:

Tayfun - Song - Egemen - Cale

Bundan iyi savunma mı olur,nasıl olsa maksatları bağcıyı dövmek değil mi?..

cihatöztürk
17.03.2009, 21:55
la millet :D bu baros geymiş videolarını buldum zuhahah

cimbomada böle topçu :D

lazzz61
17.03.2009, 22:56
Sahayi kapatacaklarini dusunmuyorumm o kadar da o..Ç deİldİrler herrhalde

DeeP__61
17.03.2009, 22:59
Sevgili baroş
Sivas deplasmanına gitmeyip,onun yerine masaj yaptırırken de öpseydin ya o formayı?

:alkış: :alkış:
takım sevgisidir forma aşkıdır diye pisliği savunan bazı arkadaşlara iyi bir cevap oldu sanırım :alkış:

POYRAZ
17.03.2009, 23:38
Galatasaray macinda tribünlerde tek bir kisi bile olmasa idi yine de savunmamiz istenecekti. Bunu böyle bilin.
Besiktas kulübü, taraftarlari ceza gerektiren süreden bir kac saniye eksik sövdükleri icin ceza yemediler. Esamesi bile okunmadi. Trabzonspor taraftari öksürse bile savunma ve para cezasi. Stadda öksürmek yasak, eve git öksür öyle gel. Hay sizin gibi TFF'na da, PFDK'na da, hakemine de...

TSercaN
17.03.2009, 23:40
ulan serefsizler sizi,,, gs taraftari sivasli topcuya sover iken neredeydiniz lan serefsizin onde gidenleri

birde sopalari saymislar... alin o sopalari birer birer munasip buldugunuz yere ....

Gürkan
17.03.2009, 23:51
Rakamlara bak. Bilmem kaç maytap bilmem kaç sopa yuh diyorum.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 23:57
geçen maçta havai fişeklere ceza kesmişlerdi bizde herşey yasak zaten...hala savunma isteyecek akdar yüzsüzler...batıyo arkdaşlar bizim herşeyimiz batıyo bunlara..sivas macında bize ....trabzon diyebagırıp durdular kimsede ses yok..

Emre Emiroğlu
18.03.2009, 00:17
Elektrikler kesildi diye demi savunma isteniyor ?

Kadıköyde bir ara gidiyordu gelmiyordu o elektrikler ?

Kablolar filan makaslanıyordu ?

!! İlahi adalettt !!!, Sabır ..

Adamların tribünlerinde eli bıçaklı adamlar kareleniyor.. Sahaları kapanmıyor..

Lailehe illallah ya..

POYRAZ
18.03.2009, 00:28
Rakamlara bak. Bilmem kaç maytap bilmem kaç sopa yuh diyorum.
Olayin istatistiklerinin ayrintisina kadar verilmesi Türkiye'de islerin düzelmeye basladigina isarettir ama bunu bütün kulüpler icin uygulamamakta Türkiye'de cifte standart olduguna isarettir.:)

POYRAZ
18.03.2009, 00:30
Elektrikler kesildi diye demi savunma isteniyor ?

Kadıköyde bir ara gidiyordu gelmiyordu o elektrikler ?

Kablolar filan makaslanıyordu ?

!! İlahi adalettt !!!, Sabır ..

Adamların tribünlerinde eli bıçaklı adamlar kareleniyor.. Sahaları kapanmıyor..

Lailehe illallah ya..
Haklisin. Bir ara fe-be'nin stadinda kasitli sekilde kesilen ekektrikler yarim saat sonra falan geliyordu. Stad icinde tribünlerde adam öldürülmesi olayini da görmüstük fe-be ile bir takimin macinda.

My
18.03.2009, 00:34
Şakadan yazmıyorum. Cidden merak ettim. O kadar şeyi nasıl sayabilmişler?

Hüdai Pervaneli
18.03.2009, 00:35
Şakadan yazmıyorum. Cidden merak ettim. O kadar şeyi nasıl sayabilmişler?

Aynen Bende Cok merak ediyorum

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 00:35
haksızlık KOL geziyo 24 yıldır...ben bu başlıklara girmiyim diyorum duramıyorum sinirim aşırı bozluyo gidip tff binasına bomba koyasım geliyo :)hakemlerde içindeyken medyayıda gelin yalakalar yemek yicez diye devet edip toptan temizlik...

Travelair
18.03.2009, 01:05
Yönetim bunları "Işıldak" adı altında dağıtacaktı. Ben de şüpheyle bakıyordum nedir bu ışıldaklar fener gibi birşey hayal ediyordum... Maytap yasak. Burda yönetimin hatası var.

Baros'un üstüne 25 bayrak sopası mı gelmiş? Bunları, diğerlerini nasıl saymışlar böyle? Bu kadarının kasıtlı abartma olduğunu sanıyorum. Atıldı mı o kadar? Bir de Baros'un savunmasını almışlar mı? Geçmişte İbrahim Üzülmez tribünlere orta parmağını gösterirken savunmasını almışlar mıydı?

Elektrik kesintisini de savunmaya eklemişler. Haydi onu sor da ordan 200 maytap burdan 300 ordan 50 sopa 10'u buraya vs. nedir bu ya? Diğer stadlarda diyorlar mı 5000 kişi şurdan küfretti 3000 burdan küfretti diye? Kart yok mu diye el işareti yapana sarı kart, hakemin yüzünden aşağı git yanına bağır çağır it itekle kan sür kart yok...Yattara'nın savunmasını almayı unutmuşlar? İnanmışlar mı grip olduğuna? İnandılarsa hayret nasıl inanmışlar?

Bunlar sahte işler

UtopyaTs
18.03.2009, 01:09
Baros resmen kışkırttı seyirciyi ama gene de sopa atmak ilkellikten başka bişey degil.Zaten o da onu istiyor biraz daha kışkırtsa taraftarı sahaya girecek sonra olanlar olucak.Ama tabii 3 ezikler sahaya bişey atsa az bir cezayla kurtulur o ayrı.

OnOuR
18.03.2009, 01:13
Savunmamızı mı istemişler?..Yahu tamam bir şey değil,yarın hemen cevap yazıp yollayalım:

Tayfun - Song - Egemen - Cale

Bundan iyi savunma mı olur,nasıl olsa maksatları bağcıyı dövmek değil mi?..

Kaan Abi harikasın yine... :D:D:D Ama iyi cevap olur aslında... :cool:

28TS61
18.03.2009, 01:29
fb-sivas macinda bicakla gezenler icin neden savunma istenmiyor?

Çagman
18.03.2009, 01:39
Kişiliksiz Tff Trübünde Ne yapsın Millet Mesale yasak dedin yakılmıyor maytapın kime ne zararı var ayiptir ya ayip.Şimdide Balonlara Takıldı Yazıklar olsun

Faruk KILIÇ
18.03.2009, 02:09
Birtek bizden isterler ulan bankartların sopalarını bile topladılar... Daha ne yapsınlar geç orayı Gs den nie istemiyolar adamlar meşale yaktılar onları görmemişler mi ş.........sizler adaletiniz bu kadar ne diyeyim artık maytap diyor bide diğer tarafta meşale yakılıyor ayıp ya ayıp yazıktır kardeşim bir takımın üzerinede bu kadar gelinmez ki

Ömer TOPAL
18.03.2009, 02:13
heeh acaba çakmak yakmak ta yasakmı...Hani şeye döndü bu iş sigara içmek yasak ama sokmak serbest..tabi çakmakta yasak..ee cep tlfnu nie yasak degil...100 tl lik telefonamı acıcam ben atıcaksam onu atarım hakemin kafasına hiç yoktan bi işe yarar..kafa yarar

vatandas61
18.03.2009, 02:14
maci seyredenler görmüstür mutlaka, baros oyundan ciktiktan sonra bizim tribünlere dönüp formasindaki cincon armasini öptü. Benim bildigim bu seyirciyi tahrik kategorisine giriyor, bu da sari kart demek.
Sonrada pismis kelle gibi hakeme ben birsey yapmadim tribünden sopa atiyor diye harekt yapiyor. Böyle adamlara basacaksin cezayi.

Ömer TOPAL
18.03.2009, 02:18
TFF savunmamızı size vermeyiz..hem transfer sezonu degilki...bizim savunma güzel ama forveti isteyin verelim

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 05:09
heeh acaba çakmak yakmak ta yasakmı...Hani şeye döndü bu iş sigara içmek yasak ama sokmak serbest..tabi çakmakta yasak..ee cep tlfnu nie yasak degil...100 tl lik telefonamı acıcam ben atıcaksam onu atarım hakemin kafasına hiç yoktan bi işe yarar..kafa yarar

bi ara cakmakta almıyolardı 2 kez saklayarak soktum içeri :D

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 05:11
ya pet su şişesinin kapagını topluyolar içeri suların agzı acık giriyoruz siz maytapdan bahsediyorunuz :)

tuncay1984
18.03.2009, 09:31
ts bu sene sampiyon olamasin futbola trabzonda nokta konulmustur

Harun-61
18.03.2009, 09:39
Sampiyonluk mücadelemiz sürüyor ve büyük ihtimal sahamizi kapatirlar.

.

Ümit Tekşan
18.03.2009, 09:46
Konu Trabzonspor olunca savunmada isterler , baska seylerde isterler. Dolayısıyla biz savunmamızı yapalım gereken ceza neyse versinler. Zaten verilen cezalara itirazda etsek olumlu bir sonuç çıkmıyor.

Biz savunmayı yazalım yazmasınada Baroş'a ne diyecekler ? taraftarı kızdıran sinirlendiren kimdi Baroş eee ne olacak şimdi ? Çirkef Baroş , Keske kafanı gözünü kırsalardı da öyle ceza alsaydık.

yusufyilmaz
18.03.2009, 10:00
lütfen agzımızı bozup gerizekalı demeyelim yüksek kaldırım cocuklarına :)

olgun
18.03.2009, 10:06
TFF savunmamızı size vermeyiz..hem transfer sezonu degilki...bizim savunma güzel ama forveti isteyin verelim

epey güldürdün beni.
güzel espriydi.

iso_4939
18.03.2009, 11:34
ulan kimse hakeme bısey demıyor lan gel buraya o faul golünü nasıl verdın dogru durust mac yonetemedın.o baros denılen ...............seyırcıyı tahrık edıyor cıldırtıyor sonra bızden savunma ıstıyorlar tff o savunmayı alsın da.............

ismail tüfekçi
18.03.2009, 14:11
istanbuldan otuz metre bayrakla dört kişi maça geldik maratona girdiğimizde güvenliklerin amiri bize bayrağı açmanız yasak dedi sebebini sorduğumda türübündeki herşey yönetimin izni dahilinde olur dedi riça minnet derken sıdat müdüründen sadece atmış birinci dakkadaa açın daha açmayın dedi bizde iki sefer açınca bayrağı bize toplattılar şimdi soruyorum maytapları dağıtan yönetime bayrakdanmı ceza alacağız yoksa maytap ve dağıttığınız borulardanmı siz neyin peşindesiniz

61SOYTÜRK61
19.03.2009, 07:06
yönetimmi izin vermiyomuş:eek::eek::eek: hemde bayrağa:eek::eek::eek: şok ...bende soruyorum yönetim neyin peşindesiniz??

MehmetGÜRSOY61
19.03.2009, 12:10
önce HAKEMİN savunmasını al federasyon terbiyesizler

ismail tüfekçi
19.03.2009, 16:07
yönetimmi izin vermiyomuş:eek::eek::eek: hemde bayrağa:eek::eek::eek: şok ...bende soruyorum yönetim neyin peşindesiniz??
evet yönetim in paralı güvenlikleri bayrağımızı sadece 61 dakikada açtırttı oda izin özel izin alarak inanmadıysan gelecek hafta maratondaki güvenlik amirine sor bizim yönetim neyin peşinde olduğunu anlarsın gerçi trabzonda yaşayıpda avniakeri maratonu herkez bilmiyorya neyse

Yunus Emre SEYHAN
19.03.2009, 17:51
Sahaya bayrak sopası atan kişiler tespit edilmeli. Kombineleri elinden alınmalıdır.

kamyonetçi
19.03.2009, 20:12
PFDK 20.000 tl para cezası verdi.

61SOYTÜRK61
20.03.2009, 01:44

:eek::eek: yazıklar olsun istanbul futbol fedarasyonu ....

Fatih BALTA
20.03.2009, 01:57
Sahaya bayrak sopalarını atan kişiler maalesef tribünde maç boyunca oturan şahsiyetlerdir.Bu adamların sadece o anlarda sahneye çıkmaları ilginç.Gel iki tezahürat yap desen sesleri çıkmaz ama iş sahaya bişiy atmak olunca ilk önde giden bunlar.Bu insanların kameralar tarafından tespit edilmesi zor değil.Alacaksın ellerinden kombinelerini,sokmayacaksın stada böyle adamları.

Kubilay ŞAHİN
20.03.2009, 01:59

Geç Bile Kaldılar..
Artık Otomatik Ödemeye Bağlasak Bu İşi daha iyi..

selimatal
20.03.2009, 12:55
Asıl savunması alınacak kişi hakemdi.

Şu görüntüler çok hoşuma gitti, siz ne dersiniz?:D

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=2&vid=3211