PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arda'dan Ersun Yanal Savunması

Vkgz
16.03.2009, 11:36
Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Stattan Yanal'la çıkan Arda, taraftarın 'İstifa et' tepkisine "Takım iyi oynadı. Hoca ne yapsın ki" karşılığını verdi...

Galatasaray'da Baros'a attığı golde mükemmel bir pas veren, ardından ikinci golü atan Arda Turan, son dakikalarda sakatlanıp oyundan çıktı. Milli futbolcunun bir krampon deliği açılan bacağı kanlar içinde kaldı. Arda'nın son dakikalarda yürümekte bile zorlandığı dikkat çekti. Maç sonrası hemen tedavisine başlanan yıldız oyuncunun, UEFA Kupası'nda bu perşembe oynanacak Hamburg maçına yetiştirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Bu arada maç sonunda stattan Ersun Yanal'la birlikte çıkan Arda, Trabzon taraftarının eski hocasına "Ersun Yanal artık istifa et" şeklinde tepki vermesine "Takım iyi oynadı. Hoca ne yapsın" diye tepki gösterdi.

http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=1566

Kazım Uzunboy
16.03.2009, 11:42
Öyle bir tepki mi vardı yahu ?

Ben duymadım, duyanların ise duymamazlıktan gelmesi önemle rica olunur. :rolleyes:

Arda'ya gelirsek, yanlış anlamayın ama Gs' yi haketmiyor bu çocuk. Daha üst seviyeli veya daha onurlu bir takımda oynamalı.

Külünkoğlu
16.03.2009, 11:43
Eğer haber doğruysa ve Ersun Yanal'ı savunmak Arda'ya kaldıysa sözün bittiği yerdeyiz demektir...

turphan
16.03.2009, 11:44
Bu iş Arda' ya mı kaldı yani...Yaa ne zaman bu asalaklar düşecek takımın yakasından ? Yalvarıyormuş... Asıl ben yalvarıyorum size atın kendinizi Boztepe'den aşağı :mad:

Dursun Kaplan
16.03.2009, 11:44
Bitek Sabah gazatesinde değil, bir çok haber sitesinde bu haberin yer aldığını gördüm.

Ve yazık o taraftara yazık !.

diplomat61
16.03.2009, 11:47
İstanbul medyası yıne iş başında bizim içimizdeki yandaşları ile.... 1 maç kaybetse hemen istifa neden ulkemizde ve Trabzonda 1 hoca 4-5 yıl aynı takımın basında kalamıyor anlamıyor...elbette galıbıyetler ve malubıyetler olacak...yani yenilgi olduğunda illa kı hoca değişecek dimi...

sankı gelen hocanın eklıjnde sıhırlı deynek var....Bu kafalıları hıc anlamam zaten... sabır sabır... Italya Ingıltere gıbı liglerde 10-15 yıl takımlarının basında olan hocalar var...acaba burda olsalar ve değil 4.yılda, 1 yılda malubıyetler sonrası o hocalaar neler olurdu bi düşünsenize....

12.HAFTA Trabzonspor 0 - Sivasspor 0 Sivas 5 Puan gerimizdeydi şimdi 3 puan önumuzde....Bu durum değişebilir...daha çok hafta var .. bakın Dusmuş gozuyle bakılan Kocaeli nerede simdi umutlandı [Tabi onlarda bizdeki gibi bir Gökhan Ünal olsaydı Taner Güleri'nin yerine çoktan düşmüşleri ama...]

x_man
16.03.2009, 11:47
bir ardayı tutamadık 3 kişi ayağından top alamadı tayfun her pozisyonda kaçırdı iyi bir futbolcu iyi bir insan ersun yanal ardaya verdiği şansı nedense barış memişe vermiyor

ilhan
16.03.2009, 11:48
Eğer haber doğruysa ve Ersun Yanal'ı savunmak Arda'ya kaldıysa sözün bittiği yerdeyiz demektir...

Vidyolu ispatı var Metin abi.

Renkdaslarim bu viedoya bi bakin hele

OLCAY ÇAKIR
16.03.2009, 11:48
Utanma duygusu.!

cengizbdn32
16.03.2009, 11:50
eğer doğruysa gerçekten çok yazık! bu nasıl bir taraftarlık! istemiyoruz siz gibi taraftar lütfen trabzonsporun yakasını bırakın. Ersun hocaya sonuna kadar güveniyorum.

Ömer SEVİNÇ
16.03.2009, 11:50
O taraftarlar şerefsizin önde gidenidir. Bu kadar net.

Resmi siteye konmuş mu acaba bu sefer?:rolleyes:

poetricus
16.03.2009, 11:52
O tepkiler, küfürler dengesiz duygusal boşalmalar değil.
Belli bir kesimin sözleşme yenileme öncesi B planı.
Ortam müsait olduğunda ispatıyla açıklayacağım.

vatandas61
16.03.2009, 11:52
taraftari bir yana koyuyorum ben olayi lig tv den seyrettim.
sen ts nin teknik direktörüsün ve kendi sahanda önemli puan kaybetmissin, tamam arda eski ögrencin olabilir ama git icerde konus, stadin önünde arda ve ayhanla durmus konusuyorsun oldu olacak birde otobüsün ardindan su dökseydin. Bence bu ts teknik direktörüne yakismadi, ama bunu herhalde anca trabzonlu olan anlar.

Remzi
16.03.2009, 11:53
Takımın otobüse bindiği yerlere taraftar alınmaması lazım. Bu ne ya adam elini kolunu sallaya sallaya giriyor oraya.

güngör_81
16.03.2009, 11:54
Akşam lig tv de bende gördüm taraftar Ersun YANAL a bırak takımı mahfettin diyor Arda da hoca ne yapsın takım iyi oynadı diyor.

karatasof
16.03.2009, 11:55
Gerçek olduğuna inanmıyorum.Basının gs'lı topçuları yüceltmek gibi bir görevide vardır.Bu da onlardan biri diye düşünüyorum.Nabza göre şerbet vermeyi iyi bilir bu herifler.Arda'dan Ersun Yanal'a ne...Oynamış topunu sakatlanıp sahayı terk etmiş.Gidip TS yedek kulubesine oturup Ersun Yanal'a TS seyircisi ne diyecek diye beklemiş mi?Kaldı ki TS seyircisi maç boyunca suspus oturup durdu,ellerine verilen bayrakları sallayıp balon uçurmakla meşgul olduklarından maçı seyredip takımlarını doğrayan hakeme bile sövmedikten sonra Ersun Hoca'ya maç sonunu bekleyip istifa et mi diyeceklerdi?İnanmam mümkün değil?

~UniCef~
16.03.2009, 11:55
Utaniyorum, bir TS-Taraftari olarak utaniyorum, EY özürdileriz.

yakuphoca
16.03.2009, 11:57
Tüm dinamiklerimizle tepki koyamıyoruz. TS nin teknik adamı niçin kapı önünde cinconlarla konuşur. Git içerde konuş. Maç sonrası niçin forma değişirler onuda anlamış değilim.
Yani o stada gelen her takım her yönüyle tedirgin olması gerekir.Ben böyle düşünüyorum.

ilhan
Gerçek olduğuna inanmıyorum.Basının gs'lı topçuları yüceltmek gibi bir görevide vardır.Bu da onlardan biri diye düşünüyorum.

Vidyoyu izlermisiniz.

poetricus
Gerçek olduğuna inanmıyorum.Basının gs'lı topçuları yüceltmek gibi bir görevide vardır.Bu da onlardan biri diye düşünüyorum.Nabza göre şerbet vermeyi iyi bilir bu herifler.Arda'dan Ersun Yanal'a ne...Oynamış topunu sakatlanıp sahayı terk etmiş.Gidip TS yedek kulubesine oturup Ersun Yanal'a TS seyircisi ne diyecek diye beklemiş mi?Kaldı ki TS seyircisi maç boyunca suspus oturup durdu,ellerine verilen bayrakları sallayıp balon uçurmakla meşgul olduklarından maçı seyredip takımlarını doğrayan hakeme bile sövmedikten sonra Ersun Hoca'ya maç sonunu bekleyip istifa et mi diyeceklerdi?İnanmam mümkün değil?
Abi olay doğru.
Bahsedilen kişiler de özel "taraftar".

~UniCef~
sen ts nin teknik direktörüsün ve kendi sahanda önemli puan kaybetmissin, tamam arda eski ögrencin olabilir ama git icerde konus, stadin önünde arda ve ayhanla durmus konusuyorsun oldu olacak birde otobüsün ardindan su dökseydin. Bence bu ts teknik direktörüne yakismadi, ama bunu herhalde anca trabzonlu olan anlar.

Trabzonlular , baska TS-Taraftarlardan TS`yi daha mi seviyo?

Adam Trabzondadiye hic kimseyle konusamazmi, bu bir oyun.

Tayfun
Ersun'u savunmak Arda'ya mı kalmış göz boyama lan koca kafa !

Ahmet Başkaya
16.03.2009, 11:58
ersun yanal otobüse nasıl binecek acabaaa otobüs soyunma odasına mı girecekk

Ahmet Başkaya
16.03.2009, 11:58
Ersun'u savunmak Arda'ya mı kalmış göz boyama lan koca kafa !
arkadaşlar adam içtenlikle cevap veriyo lütfen objektifff

vatandas61
16.03.2009, 11:59
Trabzonlular , baska TS-Taraftarlardan TS`yi daha mi seviyo?

Adam Trabzondadiye hic kimseyle konusamazmi, bu bir oyun.

iyi okusaydin nemedek istedigimi anlardin.
Konusmasinda bir sakinca yok ama yerie ve zamani degildi. Icerde konus ve cikista takiminin yanina git, bu takim sahipsiz mi de sen kendi oyuncularinin yaninda olacagina gidip cinconlularla disarda sohbet ediyorsun?

turphan
16.03.2009, 11:59

Ne alakası var yahu ? Ben de Trabzon'luyum niye anlayamıyorum acaba ? Maç bitmiş, olan olmuş, arkalarından sövmek mi gerek ? Nezaket yakışmıyor öyle mi ? O adamın yaptığı yakışıyor da hocanın ki yakışmıyor ... Peh !

~UniCef~
16.03.2009, 12:01
sanki kendi oyuncularindan önce ardanin yanina gitmis, ya adam saktlanmis, TSoyunculardan, insan olan , ona gidip , gecmis olsun der, EY insan oldugu icn yapti... ya, birakin bunlari...

magicyattara
16.03.2009, 12:02
Bilmeyen de zannedecek Arda basın toplantısı düzenlemiş.

Gereksiz bir başlık.

vatandas61
Ne alakası var yahu ? Ben de Trabzon'luyum niye anlayamıyorum acaba ? Maç bitmiş, olan olmuş, arkalarından sövmek mi gerek ? Nezaket yakışmıyor öyle mi ? O adamın yaptığı yakışıyor da hocanın ki yakışmıyor ... Peh !

adamin yaptigina ben hic deginmedim, ne yaptigi da beni degil onu ilgilendirir ben sadace hosuma gitmeyen birseyi söyledim, bu da en dogal hakkim.
Bizim oyunculara stadlarina küfredenlere (örnek f.tekke ve gökdeniz) hemende avukat olmusuz.

theo
Bence arda yerine gökhan umut ve de selçuğun hocayı savunması gerekir...biz beceriksiziz alık alık topl oynuyoruz hocanın ne suçu var demeleri lazım!!!
ayrıca o istifa et diyen taraftar bozuntusuna bir sözüm olacak!!! yeni kurulmuş bir takımı ve kadrosunda bu kadar beceriksiz ve de aciz barındırmasına rağmen hala şampiyonluk yarışında tutna bir hocaya istifa et diyorsan senin taraftarlığından öte vicdanından ve de delikanlılığından süphe duyarım!!!

İgzas-61
16.03.2009, 12:04
Böyle taraftarlık olmaz yazıklar olsun

vatandas61
16.03.2009, 12:05
Bence arda yerine gökhan umut ve de selçuğun hocayı savunması gerekir...biz beceriksiziz alık alık topl oynuyoruz hocanın ne suçu var demeleri lazım!!!
ayrıca o istifa et diyen taraftar bozuntusuna bir sözüm olacak!!! yeni kurulmuş bir takımı ve kadrosunda bu kadar beceriksiz ve de aciz barındırmasına rağmen hala şampiyonluk yarışında tutna bir hocaya istifa et diyorsan senin taraftarlığından öte vicdanından ve de delikanlılığından süphe duyarım!!!

adam zaten yasli basli adamdi, o sözleride bir anlik kizginlikla söyledigini düsünüyorum. Bir sezonda hicbir önemli mactan galibiyetle ayrilamadik, taraftar da demokratik hakkini kullanmis. Tek güzel olamyan sey bunun tv lere yansimasi bence.

turphan
16.03.2009, 12:06
adamin yaptigina ben hic deginmedim, ne yaptigi da beni degil onu ilgilendirir ben sadace hosuma gitmeyen birseyi söyledim, bu da en dogal hakkim.
Bizim oyunculara stadlarina küfredenlere (örnek f.tekke ve gökdeniz) hemende avukat olmusuz.

Ne avukatı yaa... Sana laf yetiştiren de kabahat ...

ilhan
16.03.2009, 12:10
Arda Turan'ı Türk futboluna kim kazandırdı?

Taner Uykuçeken
16.03.2009, 12:11
Ersun Hocamı İstafa ettirmeye uğraşanlar kim! bunların dertlerine, neye hizmet eder bu insanlar o kişiyi orda konuşurken alıcan varya .... devamını yazmayayım anlayan anlar

poetricus
16.03.2009, 12:11
Hoca'ya beddua etmek demokratik hak mıdır?

ÖmerFarukYılmaz
16.03.2009, 12:14
Ha Vietnam'da komutansın,

Ha Trabzonsporda Teknik Direktör..

hakan yazıcı
16.03.2009, 12:16
bi sefer bu rakip oyunçu ile ersun hoça nin diyalogu normal bunu biz niye magzeme yabib da tardişiyoz tartişilaçak okadar konu vargen saçma sapan bir diyalogu tardişiyoruz bençe dişariya bakmaktan gendi ana sorunlarimiza bakmiyoruz lütfen biraz dikkat

İHTİLALL
16.03.2009, 12:16
Ben olayı ligtv de izledim.Ayyaş olduğu her halinden belli olan bir salak -hoca bitirdin bizi yaaa-gibisinden yarım ağız birşeyeler söyledi.Ersun hocayla vedalaşan Arda -yapma yahudaha ne olsun ki-diye adama cevap verdi.Ersun hoca her zamanki gibi bir beyfendi tarzında idi ve cevap bile vermedi.O salağın ve onun gibilerin TS nin hocasına öyle 2 metre yaklaşamamaları gerekir.
Yönetim bu gibi ayrıntılara dikkat etmeli,itin biri hocaya saldırabilirde,yarın öbürgün..
Üzüntü verici tarafı şehrimde bu salaklardan çokça bulunması ve bazılarının sözde gazeteci diye geçinmesi..

Süleyman Özcan
16.03.2009, 12:19
Belki abartıyor olacağım ama dün bu sahneye televizyonda gördüğümde cidden utandım.. Bana göre utanılacak bir durum.. Bence otobüsün olduğu yere her önüne gelen nasıl giriyor anlamıyorum.. Şu görüntülere gördükten sonra Ersun Hocamın sanki yavaş yavaş bizden koptuğunu görüyor gibi oluyorum, geçen hafta ve bu hafta.. Bu süreç beni korkutuyor..

ilhan
16.03.2009, 12:20
Arda Turan denen futbolcuyu gerek karakter gerekse futbol mantelitesi açısında yetiştiren adam Ersun Yanal'dır yahu. Arda'yı herkes Manisaspor'da 99 numaralı formasıyla tanıdı. Galatasaray alt yapısında istediği kadar yetişsin. Türk futbolu Arda'yı Ersun Yanal'ın elinde tanıdı ve beğendi.

Maç anında sakatlanmış bir futbolcuyu maçtan sonra gören hoca elbette durumunu sorar. Zaten takım otobüsleri yan yana duruyor.

Oradan kendini bilmezin teki hocaya sallıyor. Arda yöneliyor "Hoca daha ne yapsın ya?" diyor. Ersun Yanal "Bırak, boşver Arda" diyor. Arda'nın ne yaptığı değil hocanın "Boşver" demesi beni kahrediyor. Ya konuş hocam, ver şunlara ağzının payını. Sen de haklısın. Bu gibi insanlara ağzının payını vermesi gerekenler onların bu hallerini resmi siteden afişe etmeye devam etsinler.

Sen de haklısım hocam, sen de.

theo
16.03.2009, 12:22
adam zaten yasli basli adamdi, o sözleride bir anlik kizginlikla söyledigini düsünüyorum. Bir sezonda hicbir önemli mactan galibiyetle ayrilamadik, taraftar da demokratik hakkini kullanmis. Tek güzel olamyan sey bunun tv lere yansimasi bence.

Trabzon insanı yapısı gereği anlık parlar sayar söver bu bizim doğamızda var...ama biraz mantıklı düşünmek lazım...o takımda bazıları kaleciyle karşı karşıya kalıp gol atamıyorsa ersun ne yapsın?ya da adam 1dk önce oyuna girip 5dk dışarıda ayakkabı aranıyorsa ona ne denir???hocaya çıkışmadan önce çıkışılcak çok adam var!!!topu bilmeyen ayağına top gelince titreyen adamın bu büyük camiada işi yok!!!çıkışılkcaksa istifa et git defol denecekse önce onlara denmeli!!!

abdullah6134
16.03.2009, 12:23
çok gereksiz bir başlık olmuş.....Ne arda ne Ersun peygamber her dediklerini burda sayfa açıp tartışırsak yandık...ki ne bir basın toplantısında ne de bir gazeteye acıklamada geciyor bu sozler...

Kasım BEKTAŞ
16.03.2009, 12:24

Vidyoyu izlermisiniz.

izlediğim bu videoda taraftarın tepkisi hakem yunus yıldırıma
izleyenler hocaları karıştırmış olmasın:)

Muhammet
16.03.2009, 12:24

Öküzlük etmek demokratik bir hak mıdır?

EyüpKILIÇ61
16.03.2009, 12:27
Böyle bir şey olduunu zannetmiyorum bir taraflarından uyduruyorlardır yine...

Dün gece gs oyuncularının içinde oyuncu gibi durun bir tek Arda vardı.Hiç bir pozisyona itiraz etmedi hiç bir çirkefllik sergilemedi kendisini kutlamak lazım aslında birde galatasaraylı diğer oyuncular biraz feyz alsınlar Arda'dan...

Volkan Sarı
16.03.2009, 12:27
ArkadaşLar yeni kuruLan 1 takım bu maya hiç tutmayabiLirdide şampiyonLuk için değiL avrupa için yoLa çıkıLdı ama biz şampiyonLuqa koşuyoruz ama öyLe ama böyLe koşuyoruz işde enqeLLeri aşarak yırtarak hoca bizim hocamızdır eksisiyLe artısıyLa sahip çıkaLım bordo mavi oLan herşeye İNADINA DESTEK !!!

ilhan
16.03.2009, 12:29
izlediğim bu videoda taraftarın tepkisi hakem yunus yıldırıma
izleyenler hocaları karıştırmış olmasın:)

Kasım abi,

Etrafda Yunus Yıldırım yok gibi sanki. :) Zaten bildiğim kadarıyla staddan en çok hakemler ayrılıyor. Madem hakeme tepki göstereceksin beklesene be adam demezler mi? "Ömrümüzü yedin" gibi bir ifade duydum sanki.

Bariz bir şekilde hocaya bir tepki vardı. Hocanın "Boşver Arda" demesinin altında yatan bir gerçek var. "Ben alıştım artık" demek istiyor. :)

Mehmet Fırat
16.03.2009, 12:31
Bariz bir şekilde hocaya bir tepki vardı. Hocanın "Boşver Arda" demesinin altında yatan bir gerçek var. "Ben alıştım artık" demek istiyor. :)

Alışması iyi aslında. Şeytana uymaz böylelikle. :)

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 12:39
Sen hocana söven adamlar tesbit edilmişken bir şey yapmazsan. Çok daha böyle hocana sallarlar senin...

Her puan kaybettiğimizde böyleleri çıkacaktır. Yendiğimizde bile çıkar.

Hoca takmasın,boşversin. Öylede yapıyor anlaşılan.

el_conquistador
16.03.2009, 12:39
Hoca'ya beddua etmek demokratik hak mıdır?

Abicigim, Türkiye'da küfür bile ifade özgürlügüne giriyor, beddua ne'ki!

Volkan Sarı
16.03.2009, 12:40
ArkadaşLar maç sonunda gec saatLerde bizimkiLerLe bizansLıLar arasında oLayLar çıkmış biLgisi oLan var mı ?

ApoCaN28
16.03.2009, 12:42
Eski hocası niye savunmasın senin taraftarın öyle yaparsa...:D
Şaka gibi:D

My
16.03.2009, 12:47
Biraz edep olacak insanda. Arlanma olacak arkadaş. Eşşek kadar adam Arda'nın yanında Ersun Yanal'ı ne hallere sokuyor. Terbiyesiz herif.

durito
16.03.2009, 12:55
o lafları söyleyen "taraftar" polis bariyerinin dışında değil. masum seyirci olmaktan öte bir vaziyeti var bence.

Anıl Caner
16.03.2009, 12:58
Son derece gereksiz bir başlık olmuş.

ilhan
16.03.2009, 13:00
Kendi taraftarımızı analiz etme yönünden gayet iyi bir başlık oldu. Bunu yapan kendi taraftarımız. Rakip futbolcuyla konuşan hocasını yerin dibine sokan bir zihniyeti konuşmakta fayda vardır. Bu başlık bir asır kalmayacak forum sayfalarında. Yarın öbürgün kapanacak zaten. Ama önce şu "zihniyeti" biraz daha ele almakta fayda var. ;)

Erkan SUİÇMEZ
16.03.2009, 13:01
dün akşam izledim bu görüntüleri, hocamını savunmak rakip futbolcuya kaldığından dolayı çok UTANDIM böyle renkdaşlara sahip olduğum için.

açıkcası;böyle skorlar olduğunda çatlak ses çıkması normaldir,bunu engelleyebileceğimizi sanmıyorum. ama benim korkum hoca ve futbolcularımızın çok olumsuz etkileneceğidir. Ve ersun hocanın yüzünden düşen bin parça.
hocam sen takma bunları, bizim gönlümüzde önümüzdeki 5 senelik hocamızsın sen..

hamucera
16.03.2009, 13:03
O taraftarı oraya sokan polislere lanet olsun. arda nın yanında ersun hocaya o lafları söyleyene zaten içimden diyeceklerimi söyledim buraya yazmaya gerek yok. sorsan çok büyük trabzonsporlu.

arda ya helal olsun seviyorum oyunculuğunu. onuda ersun adam etti zaten.

Yeniklasör
16.03.2009, 13:03
bunlar iş karıştarmacalar sizde alet olmayın. ardaymış . nereden duydular geçsinler bu işleri

ilhan
16.03.2009, 13:04
Burada Arda'nın tutumunu konuşmuyoruz arkadaşlar. Taraftarımızın zihniyetini masaya yatırıyoruz. Bu konuyu bu şekilde ayırt edelim lütfen.

iso_4939
16.03.2009, 13:04
gereksız bır baslık............

batugol
16.03.2009, 13:05
şu kendini bilmezlere lütfen TARAFTAR demeyelim

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 13:06
Öyle bir taraftar var ki herşeye zıt ! Rakibe, kendi takıma, futbolcuya teknik direktöre, başkana herşeye herşeye böyle taraftar olmaz olsun !

tuncay1984
16.03.2009, 13:10
baktim ona maratonda bi kisiydi biseyler söylüyordu hocaya ardada cevap verdi ona
oadam kim ya bu kadar futbolcularla hoacayla yakin temasa giriyor korumasi yok mu bu takimin yaka baca uzaklastirsinlar onu

Jackdaniels
16.03.2009, 13:13
Valla adam ne söyledi ne oldu bilmiyorum ama Ersun yanalın bu tayfun cora ısrarı cidden baydı artık kendini bitiriyo farkında değil...

durito
16.03.2009, 13:13
konu Arda meselesi değil bence işin özü bizle alakalı. ligin ikinci yarısıyla beraber taraftların havası tamamen değişti. şunu gördük ki seyircimiz şampiyonluk yarışının psikolojisini kaldırcak kapasitede değil. bunu söylemek çok acı belki ama gerçek. takımımız belki müthiş değil, ligi koparcak fırsatları da değerlendiremedi ama taraftar takımın çok gerisinde bunu kabul etmek lazım.

İlyas Özdemir
16.03.2009, 13:17
doğru dürüst tezahürat edemeyenler bir avuç gs linin kendileriyle dalga geçmesine ses çıkarmayanlar sıra kendi takımını pretesto etmeye geldimi birden organize olabiliyorlar

Vkgz
16.03.2009, 13:20

Yani bence biraz saçmalamışsınız azizim. 3. dünya ülkesi vatandaşı gibi konuşmuşsunuz. Savaştamıyızda konuşmayacaklar stad önünde. Görsel bi seyirlik bitmiş sonrasında muhabbet etmiş adamlar ne var bunda.

İlker ToSun
16.03.2009, 13:23
Trabzonspor takımı, Trabzonda maça giden taraftardan ne zaman hayır görmüşki ?

maç çıkışındaki bu hareket alışık olduğumuz saçmalıkta ve kötülükte bir hareket. Ne tezahüratı bilirler, ne 61. dk da kutlama yapmayı bilirler, ne de oyunun gidişatına katkı yaparlar. Bu son maçta 61. dk gösterileriyle, takımın el freni oldular. Abluka altına aldığımız gs rahat bir nefes aldı ve ardından gelip golü attı.

O yüzden bu hareketler beni hiç ama hiç şaşırtmıyor. Ayrıca Arda yı yaptığı davranıştan ötürü tebrik ediyorum.

zafer6161
16.03.2009, 13:26
evet haber doğru,akşam 45 50 yaşlarında bir adam Ersun yanal arda ile konuşurken devamlı hocaya bağırıyordu,istifa maffettin falan filan hoca ise duymamazlıktan geliyordu

zafer6161
16.03.2009, 13:27
ha burada aynı adam ardaya '' arda oğlum seni tebrik ederim harika oynadın ''gibi sözler de dedi

İlker ToSun
16.03.2009, 13:29
haberin doğrulundan şüphe neden var anlamadım zaten, Lig Tv gösterdi o sahneyi. Ben dün akşam gördüm bu olayı. Bir taraftar, maç çıkışında teknik direktörün nasıl oluyor da o kadar yakınına getirtilebiliyor onu anlayamıyorum bir türlü.

only ts
16.03.2009, 13:56
ardayı sevmem ama gs onu hak etmiyo bence.. dünkü mactada gördüm gayet agırbaslı ve akıllı biri ama yinede sevmiyorum

saykodelikzade
16.03.2009, 13:59
O adamı stad'a sokmamak gerek bir daha , dün akşam Trabzonspor tek kale maç oynadı nerdeyse nasıl Yanal'ı eleştirebilir bu kör adam.

Selim Turan
16.03.2009, 14:02
Ya alla alla kim nerde etmiş yanal'ı istifaya ben bir şey duymadım?

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 14:02
Kim nederse desin Ersun Yanal dünki maçta bir hatası yoktu ! Bu maç böyle biterdi..

Taraftar Trabzonspor'a zarar vermeye başladı.. Nedeni Ersun Yanal değil, Gökhan Ünal ve Umut Bulut'tur..

Haftalardır kaçırdıkları gollerle taraftarı strese soktu..

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 14:04
Ya alla alla kim nerde etmiş yanal'ı istifaya ben bir şey duymadım?

Bahsi geçen olayın videosu.

BDiler61
16.03.2009, 14:05
Yaziklar olsun oyle taraftara

turphan
16.03.2009, 14:06
Bu başlık bence kapatılmasın.Burada bile bu hareketin masum olduğu savunan insanlar varken diyecek ekstra bir söz kalmıyor.Seneye yabancı hakkımızı da "Sözde taraftar" mevkisinde kullanalım bence

Mehmet S. Pervan
16.03.2009, 14:08
Evet ben o görüntüyü izledim. Arda öyle dedi. Çünkü arda için ersun yanal çok önemli bir kişi. çünkü ardayı keşfedip bu noktalara gelmesinde yardımcı olan kişilerin başında ersun yanal var. hocasını böyle savunması çok normal. ama bu olay bana çok koydu. çünkü ersun yanalı teselli eden arda değil trabzonspor taraftarı olmalıydı.

İlker ToSun
16.03.2009, 14:14
bu gökhan ve umut ikilisi artık akıllarını başlarına almaları lazım. Onların yüzünden 3 haftadır camia birbirine girdi be. bıktım artık bu iki adamın kaçırdığı pozisyonlardan. hele hele de fatih tekke gibi bir adamdan sonra hiç çekilmiyorlar ya. bu iki adam resmen kulübün altına dinamit koyuyorlar. hem takımı hem de ersun hocayı düşürdükleri halin farkında değiller.

ordan bir tane densiz çıkıyor, rakip takımın 20 lik futbolcusunun yanında teknik direktörümüzü resmen küçük düşürüyor. adam kendi yetiştirdiği futblcusu tarafından korunmuş hale düşüyor. yazıklar olsun sizin gibi adamlara. kendinizi bir ersun hocanın yerine koyup o anı bir düşünsenize. tek kelimeyle rezalet.

bu gökhan bu umut ve bu taraftar kendine çeki düzen vermedikçe bizi daha da kara günler bekliyor.

CAFER ÖZER
16.03.2009, 14:15
Ben Lig tv de izledim,Bir tane 50-55 yaşlarında adam "Hocam Yeter artık istifa et" gibi laflarla Hoca Arda ile Konuşurken Sataşma Yaptı,Bence Ciddiye alınıp tartışılacak birisi değil.
Trabzondaki Yerel medya ve Eski Dinazor kafalılardan bir tanesi,Belkide Trabzonspor harici Başka takımı Tutupta Trabzonsporun başarısız olması için Uğraşanlardan bir tanesi,Kaale almayın

Paksoy
16.03.2009, 14:18
böyle bi başlık neden açılır ki

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 14:19
Ben Lig tv de izledim,Bir tane 50-55 yaşlarında adam "Hocam Yeter artık istifa et" gibi laflarla Hoca Arda ile Konuşurken Sataşma Yaptı,Bence Ciddiye alınıp tartışılacak birisi değil.
Trabzondaki Yerel medya ve Eski Dinazor kafalılardan bir tanesi,Belkide Trabzonspor harici Başka takımı Tutupta Trabzonsporun başarısız olması için Uğraşanlardan bir tanesi,Kaale almayın

Bireysel bir olay genellemek yanlış, terbiyesizlik yapmış, sarhoş tipi var zaten..

Asıl orda olmasına olanak verenlerde hata

Selim Turan
16.03.2009, 14:20
Bahsi geçen olayın videosu.

Hahaha yani 1 kişi orda yanlış bir serzeniş yapmış. tüm taraftara yüklenmiş durum. Yazık. Medyaya kulak kabartan taratarımıza yazık...

Ahmet Karaman
16.03.2009, 14:21
yazıklar olsun öyle taraftara.. utanıyorum o bağıranlar şahıslardan..

Kamil Çakmak
16.03.2009, 14:21
Böle insanlar Maraton trübününde bir sürü var. Biri soluma oturmuş biri önümde. Futbolculara bağırıyor "allah belanı versin, lan şerefsiz"...diye. Hatta birisi tam sessiz bi ortamda koltuğun tepesine çıkıp ersuna küfür edecekti ve ben geri çektim ve ağzını kapattım "yapmayın böle şeyler" diye. tepki gösterdim.

Bu gidişle biz avni akerde zor maç kazanırız. O futbolcular o ruh haliyle nasıl oynayacak anlamıyorum.

Atmaca
16.03.2009, 14:31
bu gökhan ve umut ikilisi artık akıllarını başlarına almaları lazım. Onların yüzünden 3 haftadır camia birbirine girdi be. bıktım artık bu iki adamın kaçırdığı pozisyonlardan. hele hele de fatih tekke gibi bir adamdan sonra hiç çekilmiyorlar ya. bu iki adam resmen kulübün altına dinamit koyuyorlar. hem takımı hem de ersun hocayı düşürdükleri halin farkında değiller.

ordan bir tane densiz çıkıyor, rakip takımın 20 lik futbolcusunun yanında teknik direktörümüzü resmen küçük düşürüyor. adam kendi yetiştirdiği futblcusu tarafından korunmuş hale düşüyor. yazıklar olsun sizin gibi adamlara. kendinizi bir ersun hocanın yerine koyup o anı bir düşünsenize. tek kelimeyle rezalet.

bu gökhan bu umut ve bu taraftar kendine çeki düzen vermedikçe bizi daha da kara günler bekliyor.
Ben bizim taraftarin sinirsiz Ersun Yanal sevgisinden bisey anlamis degilim.Bu adam bize ne verdi yada bisey verebilecegine dair hehangi bi sinyal mi verdi.Anlamis degilim.Allah muhabbetinizi daim eylesin.
Ha, bide seneye Hüseyin yok, Tayfun un yerine de birini buluruz, Barisida takasta falan kullandik mi, takim tam seyimize göre olur.

Kara Mert61
16.03.2009, 14:36
Bu kadar ayıp bişey olmaz...Bizim hocamızı rakip savunuyor..O istifa diyeni il dışına atmak lazım...

macka61
16.03.2009, 14:44
ersun hoca kesinlikle kalmalıdır seneyede mutlaka devam edilmeli

Selami Gürpınar
16.03.2009, 14:46
O adamın varya kafasına iman kuvvetiyle ölebi vuracaksunki.

Ümit Tekşan
16.03.2009, 14:57
Bence bu başlık kapatılsın. Bizim Teknik Hocamızı savunmak Arda'ya kalmadı Arda gitsin Bülent Hocasıyla Lincon'un arasını düzeltsin.

Ersun Hocam seninde ne iş var ya orda git soyunma odanda ısmarlaşıyonmu , konusuyonmu , napıyosan bu gibi işleri soyunma odasında yap. Ondan sonra ipsiz , sapsız birisi çıkıp sana laf atıyo sonra İstanbul basınının diline düşüyoruz. Ondan sonra Arda seni savunmuş pozisyonuna geçiyor yok böyle bişey.Kaldiki diğer taraftan takımımızın otobüsü giderken taraftarımızın çoğunluğu alkışlıyordu bunlarıda göz önünde bulundurmak gerek.

O taraftarı da tesbit edip bidaha stada sokulmaması lazım.

Bu başlığında kapatılması lazım böyle şeylerle başımızı ağrıtmamamız lazım...

Coris
16.03.2009, 14:58
Ersun Yanal gerek yaptırdığı transferlerle, gereksede oynattığı futbolla Trabzonspora bu yıl farklı bir kimlik kazandırmıştır başkan Sadri Şener'le beraber. Burada bu olaya karışan o taraftarı kınıyorum. Evet Ersun hocamız bazı kararları kendince doğru bize göre yanlış verebilir ancak şuan hala şampiyonluğu kovalayan bir ekibimiz varsa bunda hocamızında büyük katkısı var. Ersun hocayı sonuna dek destekliyorum. Foruma yeni üye oldum ve ilk yanıtımda bu konu üzerine oldu.

Tuğba ÖZTÜRK
16.03.2009, 15:01
ersun yanal yakında bırakır bu takımı ama bırakmasın bırakmamalı....

Orhan_Gazi
16.03.2009, 15:05
bence bu baslik kapatilmali

yılmaz08
16.03.2009, 15:05
Densizin biri gereksiz bir hareket yapmış hocamıza karşı onu savunanların aklına şaşarım.Hocamızında Arda ile konuşmasında ne gibi gariplik var çözemedim eski öğrencisiyle konuşup görüşmesi gayet doğal,bunu neden büyütüp mesele haline gitiriyoruz.Taraftarımız maça gidildiği zaman takımı ateşlemeyi öğrensin oraya uyumaya gitmesinler.90 dakka ses yok 61.dakka da kıyamet kopuyor onun zararınıda takımımız görüyor.Artık özeleştiri yapmanın zamanı takım deplasmanda kazanıp içeride kazanamıyorsa kendimizi sorgulamalıyız.

TSezgin61
16.03.2009, 15:12
niye ya adam hakli...

bakin. Manchester United liverpoola 4-1 kaybetti. taraftarlari fergusonu istifaya davet etti. christiano ronaldoyu yuhaladi. dünyanin her yerinde oluyor bunlar. bide 4-1 iken naptiklarini duysaniz baska agziniz acik kalir!

bakin milana. takim yenildiginde o kos koca SAN SIRO varya hani? ha o iste komple saha iyiniyor.
bunlar oluyor arkadaslar.

söyle bir avrupa takimlarini arastirin. her sampiyonluga giden takimin futbolcusu yuhlanir. hocasi istifaya davet edilir. normal bu tür seyler...

yok yaaa.... Allahtan bize oralarda Trabzon degil! yoksa adamlarida batiracaktik...

Ahmet Kuru
16.03.2009, 15:13
Ben videosu izledim...
İzlerken yerin dibine girdim...
Hocamızı Arda savunuyor?
Ayrıca bu lafları sarf eden kişi yaş itibari ile olgunluğunu almış tahminen 50 sine merdiven dayamış biri...

Recep Alkan
16.03.2009, 15:15
Toroğlu Trabzon taraftarını çok kızdıracak!

Maraton programında Trabzonspor-Galatasaray maçını yorumlayan Erman Toroğlu, taraftarın 61. dakika şovu ile ilgili ağır bir ifadede bulundu. Toroğlu, Trabzon taraftarının şovu için 'Tam bir aptallık' dedi.

Toroğlu, Trabzon taraftarının 61. dakikada yaptığı şovu yorumlarken söyledi. Usta yorumcu, "Bu 61. dakika şovu tam bir aptallık. Yanlış anlaşılmasın ama olmaz öyle şey. Tribündeki seyircinden top toplayıcı çocuklarına kadar herkes çok akıllı olacak eğer şampiyonluğa gidiyorsan. Bu şovu yaparken takımını soğutuyorsun, konsantrasyonunu bozuyorsun ve akabinde gol yiyorsun" dedi..

http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/160320091106398204871_3.jpg (http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=228169&Categoryid=5)Son olarak maçın genel analizini de yapan Toroğlu sözlerini şöyle tamamladı:

"Galatasaray iyi mücadele etti. Şu Galatasaray'ı Trabzon'da çatır çatır yenmezsen bana şampiyonluktan bahsetmeyeceksin. Bugün oynanan maça bakınca Trabzon'un aldığı 1 puan bence büyük bir şans. Hani Galatasaray içerde oynasa tamam. Uçaktan indiler uçağa bindiler. Bütün bunların yanında Trabzon'un oynadığı futbol ve verdiği mücadele iyi değil. Trabzon takımında emekliler var. Mesela Gökhan, mesela Umut, mesela Selçuk.. Öyle oynuyorlar ama nasıl oynuyor. Sanki bakkaldan ekmek almaya gidiyorlar. Basma, alma, hız falan yok hiç. Alanzinho top aldığı zaman yanında top isteyen adam yok. Trabzon'da boşa çıkıp top almak isteyen adam yok. En az 3-5 adamın olacak. Basacaksın, ısıracaksın. "

f1bekir
16.03.2009, 15:21
Bizim psikolojimiz bozulmuş ya, biz bu stresi kaldıramıyoruz. herşeyde bir komplo teorisi arıyoruz. çok basit, spontane gelişmiş bir olaya yaptığımız yorumlara bak. basın görevine başlamışmış, arda göz boyuyomuş, ersun hoca niye onlarla konuşuyomuş... yok babam yok, bu şehirde bu takımı şampiyon yapmayı başaracak ekiptekilere ben normal insan gözüyle bakmıycam, onlar insanüstü varlıklar olmalı...

bordobluex
16.03.2009, 15:25
Taraftar dediğimiz şahıs sarhoş mu nedir. Stattan mı çıktı yoksa meyhaneden mi geldi belli değil. Ne söylediği belli olmayan, ''hoca.. takım..'' diye zırvalayan kişi Trabzonspor hocasının yanına bu kadarr yaklaşabiliyor. Adamın niyeti bozuk olsa ne olacak?

Bir şey olmadan, kimse üzülmeden ve memlekete rezil olmadan güvenlik güçleri bu kişileri stadın önünden, yol kenarlarından ve kameranın görüş alanından temizlemeli. Yoksa her hafta buna bezer görüntüleri buralarda yazıp çizeceğiz gibi görünüyor.

Tuğba ÖZTÜRK
16.03.2009, 15:27
bunların hepsi stresten sinir sıkışmasından insanın psikolojini bozmuşlar nitekim bazı insanların,aama bunun sebebi 21 yıldır şampionluğa hasret bir taraftar olsa gerek

bordobluex
16.03.2009, 15:27
Toroğlu Trabzon taraftarını çok kızdıracak!

Maraton programında Trabzonspor-Galatasaray maçını yorumlayan Erman Toroğlu, taraftarın 61. dakika şovu ile ilgili ağır bir ifadede bulundu. Toroğlu, Trabzon taraftarının şovu için 'Tam bir aptallık' dedi.

Toroğlu, Trabzon taraftarının 61. dakikada yaptığı şovu yorumlarken söyledi. Usta yorumcu, "Bu 61. dakika şovu tam bir aptallık. Yanlış anlaşılmasın ama olmaz öyle şey. Tribündeki seyircinden top toplayıcı çocuklarına kadar herkes çok akıllı olacak eğer şampiyonluğa gidiyorsan. Bu şovu yaparken takımını soğutuyorsun, konsantrasyonunu bozuyorsun ve akabinde gol yiyorsun" dedi..

http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/160320091106398204871_3.jpg (http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=228169&Categoryid=5)Son olarak maçın genel analizini de yapan Toroğlu sözlerini şöyle tamamladı:

"Galatasaray iyi mücadele etti. Şu Galatasaray'ı Trabzon'da çatır çatır yenmezsen bana şampiyonluktan bahsetmeyeceksin. Bugün oynanan maça bakınca Trabzon'un aldığı 1 puan bence büyük bir şans. Hani Galatasaray içerde oynasa tamam. Uçaktan indiler uçağa bindiler. Bütün bunların yanında Trabzon'un oynadığı futbol ve verdiği mücadele iyi değil. Trabzon takımında emekliler var. Mesela Gökhan, mesela Umut, mesela Selçuk.. Öyle oynuyorlar ama nasıl oynuyor. Sanki bakkaldan ekmek almaya gidiyorlar. Basma, alma, hız falan yok hiç. Alanzinho top aldığı zaman yanında top isteyen adam yok. Trabzon'da boşa çıkıp top almak isteyen adam yok. En az 3-5 adamın olacak. Basacaksın, ısıracaksın. "

Yok, kızmadım. Ben onun hakemliğinde biliyorum, yaptığı yorumlarındaki niyetini de anlıyorum. Kendi saçmalıklarını aktarabileceği bir kanal bulmuş takılsın oralarda.

Gökhan KAN
16.03.2009, 15:29
Bence Arda doğru olanı yapmış...Orda kim olsa aynı şeyi yapması lazımdı..Ersun Hoca kendini savunup taraftarı karşısına alamazya...Aferin Ardaya bu benim fikrim...

Tuğba ÖZTÜRK
16.03.2009, 15:30
Taraftar dediğimiz şahıs sarhoş mu nedir. Stattan mı çıktı yoksa meyhaneden mi geldi belli değil. Ne söylediği belli olmayan, ''hoca.. takım..'' diye zırvalayan kişi Trabzonspor hocasının yanına bu kadarr yaklaşabiliyor. Adamın niyeti bozuk olsa ne olacak?

Bir şey olmadan, kimse üzülmeden ve memlekete rezil olmadan güvenlik güçleri bu kişileri stadın önünden, yol kenarlarından ve kameranın görüş alanından temizlemeli. Yoksa her hafta buna bezer görüntüleri buralarda yazıp çizeceğiz gibi görünüyor.

aynen bunların hepsinin sonunda bir facia yaşanıcak allah korusun ya :S :(

only ts
16.03.2009, 15:45
erman toroglunun dedıgı aptallıkla ılgılı dogruluk payı kesınlıkle var.. macı soguttu gol yedik ısıklar söndü gol yedik yok böyle bişey yaa

oflu engin
16.03.2009, 15:51
bir tane gerizekalının yaptığına bak.ersun hocanın moralini kötü bozdu.avniakerin çevresindeki bu pislikleri temizleyecek yetkili yokmu

Kasım BEKTAŞ
16.03.2009, 15:54
Kasım abi,

Etrafda Yunus Yıldırım yok gibi sanki. :) Zaten bildiğim kadarıyla staddan en çok hakemler ayrılıyor. Madem hakeme tepki göstereceksin beklesene be adam demezler mi? "Ömrümüzü yedin" gibi bir ifade duydum sanki.

ben videonun sonundaki tepkileri gördüm orda da yunus yıldırıma tepkiler vardı
şimdi dikkatlice baktım ve videonun başında bir KELin saçmaladığını gördüm.

sadece o değil benim özellikle avni akerin etrafında görmek istemediğim çok olay bu videoda

ersun yanala kendini bilmez (veya aslında bilen, birileri için orada olan) bir KELin saçmalaması

ğsli bir taraftarın formasını ardaya avni akerin dibinde imzalatması

ardanın real madrid futbolcusu gibi rahat davranması

bunlar benim avni akerde görmek istemediğim olaylar...

ama umudumu hiç kaybetmedim zaten umudum olmasaydı TRABZONSPORLU olmazdım...bunlarda düzelecek(düzeltilecek!)...

My
16.03.2009, 15:58
Ben bizim taraftarin sinirsiz Ersun Yanal sevgisinden bisey anlamis degilim.Bu adam bize ne verdi yada bisey verebilecegine dair hehangi bi sinyal mi verdi.Anlamis degilim.Allah muhabbetinizi daim eylesin.
Ha, bide seneye Hüseyin yok, Tayfun un yerine de birini buluruz, Barisida takasta falan kullandik mi, takim tam seyimize göre olur.Zaten anlamadığınız için burada bu başlıklar açılıyor. Açtıranlar ayıplanıyor. Beklenen biraz olsun sorumlu davranılması. Sorumsuzca davranıp takıma zarar verilmemesi. Ama dediğim gibi zaten bu anlaşılsa bu başlıklar açılmak zorunda kalınmazdı.

61-Li
16.03.2009, 16:06
bu da simdi bi yalan olmasin istanbullularin ?? insanlar bizleri birbirimize dusurup icten yikma niyetindeler.. biz kanmayiz boyle seylere.. hdi eyvallah ardaa..

10-61
16.03.2009, 16:08
25 yıl beklemiş olmak kimseye hocaya laf atma hakkı vermez,yazık valla Ersun hocayı da yiyecekler,ondan sonra kına mı yakarız kaç yıl daha bekleriz bilmem ama böyle taraftar adı altında iti kopuğu hocaya bu kadar yaklaştırmamak lazım,Takım otobüslerinin yanında eski öğrencisiyle konuşması da suç oldu ya Ersun hocanın, Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Abdülkadir Kılıç
16.03.2009, 16:10
Ne kadar saçma şeyleri konuşuyoruz. Gitgide hedefimizden uzaklaştırılıyoruz. Hem eski hocasıdır. Savunabilir. Suç Arda'nın değil Arda'ya savunma yapmak için malzeme verenlerindir.

Mehdi
16.03.2009, 16:10
Yahu o değilde şu Erman'ın ''madem öyle'' tafrasına da kılımdır.:)Neymiş efendim;madem öyle ona şampiyonluktan bahsetmeyecekmişiz.Sanane lan.. şeklinde başlayıp devamını getiremeyeceğim cümleyi zikrediyorum şuan.Sanki şampiyonluk yolunda desteğine acayip ihtiyacımız varmış gibi.Manyak herif.Otur kadayıfından,pastırmasından konuş.Senin neyine 61. dakika kutlayışımız.Andaval.

OFLU
16.03.2009, 16:11
herkes hocaya ardaya sallamis.ordaki adamin hicmi kabahati yok yani,Takim gayet de guzel oynadi,sans ve hakem faktoru yanimizda degildi okadar. Nokta. Ersun Yanalla devam..

10-61
16.03.2009, 16:14
Sınırsız Ersun hoca sevgisi mi?yemin ediyorum bizden bi cacık olmaz,en son ne zaman böyle hücum oynadığımızı hatırlamıyoruz ama hala Ersun hocayı eleştiriyoruz ya Allah çarpar adamı be.Gökhan-Umut kazmaları takımı oymaya devam ediyor...

Erdal
16.03.2009, 16:15
Trabzonspor'un hocasını savunmak Arda ya düşmemeli...Değişecek yavaş yaval ama sağlam değişecek...

Eren Karaahmetoğlu
16.03.2009, 16:19
Ya nasıl gidip Ersun Yanal'a istifa et diyebiliyo ya? Bu nedir böle beyinsiz herif! Adamın nasıl morali bozulmuştur hiç düşünüyo mu? Lanet olsun böyle taraftarlara. Keşke böle taraftarlarımız olmasa 500 bin taraftarımız olsun o da yeter. Yeterki böleleri olmasın. Taraftar falan diil çünkü bunlar. Rakip futbolcu teselli etti ya bizim antrenörümüzü. Helal olsun oraya gidip Ersun Yanal'a istifa et diyen adama(!) Ersun Yanal da Arda'ya olsun olsun diyo. Ya kim bilir nasıl morali bozuldu adamın.. Off off... Ayıp biraz kendinize gelin ya. Bu takım ne başarı kazandı, böle habire hoca deiştirerek.Ne yapmaya çalışıyosunuz? Ersun Yanal gitse, daha iyi kim gelicek de bizim için daha iyisini yapıcak? Hataları var Ersun'un.11 çıkarmada oyuncu deişikliklerinde vs, ama başka yönlerde inanılmaz +ları var. Sokun artık şunu kafanıza. Trabzon'da Ersun Yanal istifa sesleri duyulmasın artık lütfen.

Fatih Ersoy
16.03.2009, 16:20
Düşüncesiz şuursuzca davranış olmuş.. Yazık..

tanjueren
16.03.2009, 16:25
Ben olaya farklı bı açıdan bakmak istiyorum.Bu olayı tabiki bütün taraftara mal edemeyız ama ersun hocanın rakip futbolcular önünde ne duruma düştüğü ortada.Yüzündeki ifade de çok şey anlatıyor bence.Bu kadar haksızlık yapılmaz bir adama.Bilmiyorum siz nasıl goruyorsunuz ama şu şampiyonluk yarışındaki takımlar içinde sivastan sonra en kısıtlı ve kötü kadroya sahibiz belki de.Buna rağmen ligin en iyi futbolunu oynayan takımız.Yeni bir ekibiz.Hakem hatalarıyla kaybettığımız puanlar var.Başta içerdeki sivasspor ve gs macları.Gökhan ve umut'un yetersızlikleri yüzünden kaybedilen maçlarımız var vs.Geçen sene aymanla oynarken bu sene Colman'ı izliyoruz.Moawad'dan Djokaj'dan sonra Alanzinho,Çağdaş Erdinç ikilisinden sonra Song ve Egemene sahibiz enbasitinden.Bunca iş yapan bi adamı bu şekilde rencide etmek küçük düşürmek nasıl bir mantalitenin ürünüdür anlayamıyorum.Sadece bir kişinin bağırmasını da kastetmiyorum.Her puan kaybından sonra gerek stadda gerek basında forumlarda ona yapılan haksızlıkları kastediyorum.Bunca doğru hareket yapmış bir adam bu kadar baskı altındayken nasıl motive olur ve nasıl takımını motive edebilir soruyorum sizlere?

Bunca şeyi göre göre Ersun Hocamıza tepki gösteren kesime de tek bir soru yöneltmek istiyorum.Ersun Hoca'nın yerine hangisini tercih ederdiniz?

A)Sivasın bülent uygunu(çirkef takımın cirkef yaratıcısı bence allaha yakın bize hatta butun turk futboluna uzak olsun)

B)Bjk'den Mustafa Denizli(yorum yapmak bile istemiyorum Ersun hocanın bugune kadar gerçekleştirdiklerini gerçekleştirebileceğine inanmıyorum.İkisi arasındaki kalite ve adamlık farkına ise hiç girmiyorum.Hocamıza haksızlık olur)

C)Gs'den Bülent Korkmaz(Komık geldi yazarken bile bana.Bursaspor'un dördüncü büyük olduğunu ve trabzonspordan büyük olduğunu iddaa eden birinin aklından süphe ederim ben.Kendisi bunu iddaa etmiş istanbulda tatildeyken habersizce kapı önüne koyulmuştur Bursa'da.Karakterini ya da teknik adamlığını da Ersun hocaya değişecek var mı acaba?)

D)Fb'den Aragones(Aylardır dalga geçiyoruz adamla.Maç sırasında uyuyakalmışlıgı bıle var adamın bu mu daha iyi Ersun Hoca'dan?)

Bunlardan başka şu Ersun Hoca'dan diyeyiniz var mı bilmiyorum ama kimse bana hami ünal vs demesin çıkıpta.Evet ben de buyuk bir hami hayranıyım ama önce tecrube gerekli.Kendini göstermeli kanıtlamalı ya da asistan falan olmalı once bizde.Bunların herbiri önümüzde dururken Gs'nin hakemle kurtulduğu bir maçtan sonra Ersun Hoca'nın yerin dibine girmesi hak mıdır?Yazıklar olsun bu zihniyetteki herkese!Bu kadar desteğe muhtaç olduğumuz gunlerde yuzlerce beddua ediyorum bu zihniyete ve bu eylemleri gerçekleştirenlere.Ama şampiyonluk günü geldiğinde onların hepsi benden ve Ersun Hoca'ya takıma guvenen herkesden daha çok destekci kesilecekler.Biliyorum ki Ersun hoca kupayla Stad turuna cıktıgında onlar yerin dibine girecekken pişkince Ersun hoca'yı alkışlayacaklar malesef...

Son lafımda Arda'ya.Bu cumleler burda nasıl karşılanır bilmiyorum ama ben bütün rakiplere ve oyuncularına düşman olanlardan değilim.Bir çok oyuncunun öncelikle saha içinde sonra dışında insanlıktan çıktığı ligimizde Arda bu sene herkesin saygısını kazanmış olmalı bence.Dün sahada ayağı delikken gol yedi takımı agzını açmadı.Ne yapılan faullere Ayhan gibi Ümit gibi tepki verdi ne Baroş gibi kendini yerden yere attı.Yıllardır gs'li arkadaşlarıma karşı reddettiğim Arda gerçeği artık reddedilemez hale geldi.Ama bu futbolundan dolayı değil karakterinden dolayı.Çok kez genç futbolcu sendromuna düşme ihtimali vardı ve hepsinden kurtuldu.Sabrileşmedi,Ayhanlaşmadı.Kim ne derse desin Arda da dünkü tavrıyla bir takdiri ve saygıyı hakediyor.Klasik g.tü kalkık türk futbolcusu moduna düşmez umarım.Bir futbolcu en büyük rakibinizin hatta düşmanızın futbolcusu bile olsa eger adamlık varsa kanında saygıyı hakediyor kanımca.Bütün genç futbolcu adaylarına hatta abilerine bile örnek olmalı Arda bu açıdan bence.Bu yüzden helal olsun Arda böle ol en büyük düşmanımızda da oynasan gol de atsan senin yerin ayrı olacak ben de.

Ekleme;bir de Arda'ya mı düşmüş diyenlere söylemek istiyorum.Arda'yı Arda yapan adamdır Ersun hoca.Siz Arda'nın yerinde olsanız size bunca emek vermiş adamın böle bunharca bir hareketle karşılaşmasına tepki vermez mıydınız?Bence sizde bir sorun var eğer vermezdım dıyorsanız!

Atmaca
16.03.2009, 17:16
Sınırsız Ersun hoca sevgisi mi?yemin ediyorum bizden bi cacık olmaz,en son ne zaman böyle hücum oynadığımızı hatırlamıyoruz ama hala Ersun hocayı eleştiriyoruz ya Allah çarpar adamı be.Gökhan-Umut kazmaları takımı oymaya devam ediyor...

Gökhan Umutu ben oynatmiyorum.
Ilk yari neyseler, gecen sene neyseler gene aynilar.
Bunlarin yerine adam almayan oynatan, alternatif bulmayan
sorumludur, bunu öder.

tanjueren
16.03.2009, 17:27
Gökhan Umutu ben oynatmiyorum.
Ilk yari neyseler, gecen sene neyseler gene aynilar.
Bunlarin yerine adam almayan oynatan, alternatif bulmayan
sorumludur, bunu öder.
Haklısın keşke Henry ve Etoo'yu getirseydik tüh nasıl akıl edemedi Ersun hoca bunu.Aslında Zlatan da olurdu topukla falan gol attıydı kesın gormustur ama unuttu zaar.Ya şaka mı bunlar ne sanıyorsunuz bu takımın baskanı Abramovich falan mı sol acık al onlıbero al bulursan genç al onlara şans ver umut ve gokhanın yerıne forvet al.Kalecı hata yaptı seneye yenısını bul.Cale hucum edemıyor oraya evra'yı getırelım.Tayfunla serkan da iş yapmaz Maicon iyidir.Song da bir kaç haftadır kötü Puyol'a ne dersiniz! La bi yavaş ya herşey bir anda gelişivermiyor oyle.Burası eksik hemen giddip alalım flan.Ne bızde o kadar para kaldı ne ocak ayında oyuncu almak o kadar kolay.Forvet alsak nıye sol acık on lıbero almadı dıyeceksınız bu seferde:eek:

Mayls
16.03.2009, 17:32
Trabzonspor hocasına taraftarı (!) küfrediyor ve onu savunan bir Galatasaraylı...
Halbuki tam tersi olmalıydı. İstanbul basını Yanal'ı yerden yere vurmalı, biz ise ona sahip çıkmalıydık...
Yazık...

Medallion
16.03.2009, 17:50
ben videonun sonundaki tepkileri gördüm orda da yunus yıldırıma tepkiler vardı
şimdi dikkatlice baktım ve videonun başında bir KELin saçmaladığını gördüm.

sadece o değil benim özellikle avni akerin etrafında görmek istemediğim çok olay bu videoda

ersun yanala kendini bilmez (veya aslında bilen, birileri için orada olan) bir KELin saçmalaması

ğsli bir taraftarın formasını ardaya avni akerin dibinde imzalatması

ardanın real madrid futbolcusu gibi rahat davranması

bunlar benim avni akerde görmek istemediğim olaylar...

ama umudumu hiç kaybetmedim zaten umudum olmasaydı TRABZONSPORLU olmazdım...bunlarda düzelecek(düzeltilecek!)...

Trabzonspor taraftari bunlari kabullenebilmeli:

GS li taraftarlar Avni Aker e gelebeilmeli, forma imzalatabilmeli, takimlarini destekleyebilmeli (onlarin sesini bastiramayan TS taraftari utanmali, ayrica biz ayni seyleri Istanbul da, Ankara da yapiyoruz, Trabzon ayri bir ulke mi?)...
Isteyen havaalaninda takimini karsilayabilmeli (ayni bizim Istanbul da yaptigimiz gibi, bize heryer Trabzon dedigimiz gibi)...
Kendi futbolcusunu yuhalamalar, isliklamalar, kendi teknik direktorune kufurler tarih olmali...

Ha bunlar takimi cok sevmekten kaynaklaniyorsa, bunlari yapacak kisiler takimini biraz az sevsin...

A.Ali Karanis
16.03.2009, 17:54

e arkadaş,birbirlerini dövmüyor bu insanlar sahada,o zaman milli takımda semih,arda vs. gol atınca sevinmeyelim ?
yanlış düşünüyorsunuz bana göre,kaldı ki arda'da ersun hoca'nın eski bir öğrencisi.bir sakınca göremiyorum bu sıcaklıkta.
Ersun Yanal'ı istifaya çağıran taraftar.Ayıptır,günahtır,yapma,bu hoca ne yapsın daha ?

Erdogan
16.03.2009, 18:03
walla bu insanlari bir düsman olarak görmek yanlis, futbolda profesyonel olacaksin. macta yenmek icin herseyi yapacaksin ama disarda adam muhabbet etmis arda ile de ne olmus.

bazi takimlari veya futbolculari sevmiyelibiliriz, normal. ama bu yapilanlar böyle düsünceler yanlis, terbiyesizligin alasini orda yanali istifaya cagiran (bagiran) sahistir.

Emre7
16.03.2009, 18:08
Takımın otobüse bindiği yerlere taraftar alınmaması lazım. Bu ne ya adam elini kolunu sallaya sallaya giriyor oraya.

bende onu diycektim oraya benim bildiğim kapalı da ki godoman harici kimse giremez. ya gazetecidir ya da iş adamı. scr si çıkartılsın kombinesi iptal edilsin. ona ve onun gibilerede ders olsun

tanjueren
16.03.2009, 18:17
bende onu diycektim oraya benim bildiğim kapalı da ki godoman harici kimse giremez. ya gazetecidir ya da iş adamı. scr si çıkartılsın kombinesi iptal edilsin. ona ve onun gibilerede ders olsun

Tek kelimeyle mukemmel fıkır cezasız kalmamalı bence de.

Gökhan ÖZDEMİR
16.03.2009, 18:24
OOO Arda abimizden onay aldık Aslan gibi oynamışız.

Ayrıca Ersun hocam Arda'ya sarıldığın kadar Colman'a sarıldınmı?

Atmaca
16.03.2009, 18:24
Haklısın keşke Henry ve Etoo'yu getirseydik tüh nasıl akıl edemedi Ersun hoca bunu.Aslında Zlatan da olurdu topukla falan gol attıydı kesın gormustur ama unuttu zaar.Ya şaka mı bunlar ne sanıyorsunuz bu takımın baskanı Abramovich falan mı sol acık al onlıbero al bulursan genç al onlara şans ver umut ve gokhanın yerıne forvet al.Kalecı hata yaptı seneye yenısını bul.Cale hucum edemıyor oraya evra'yı getırelım.Tayfunla serkan da iş yapmaz Maicon iyidir.Song da bir kaç haftadır kötü Puyol'a ne dersiniz! La bi yavaş ya herşey bir anda gelişivermiyor oyle.Burası eksik hemen giddip alalım flan.Ne bızde o kadar para kaldı ne ocak ayında oyuncu almak o kadar kolay.Forvet alsak nıye sol acık on lıbero almadı dıyeceksınız bu seferde:eek:

Yahu kardesim ne söyledigimiz ortada,
bu kadar laf ebeligi yapmana gerek.
Deliye laf mi anlatmaya calisiyorsun.
Kafaya takmissiniz bikere Ersunu öyle yada böyle
destekleyeceksiniz.Herhalde ebed-billah
bu 2 forvet(umut-gökhan)` ida agizimiza etselerde ,
40 yasina kadar kontrat imzalamalari yönünde bi
kamuoyu olusturmak lazim.

Emirhan Makul
16.03.2009, 18:25
Domuzdan Post
Ardadan Dost olmaz

Üstümüze yapışan gs-ts samimidir klişesinden kurtulmak üzereyken bu başlığa ilk ve son kez yazmak istiyorum ki ya aşşağalarda kaybolur yada kilitleir İnşallah.

antagonist
16.03.2009, 18:33

Yok sarılmadı. ;) Hey Allahım ya...:)

Yani olayı kavrayamıyorsunuz. Bir şahıs, -ismi önemli değil- Trabzonspor'un teknik direktörüne laf atıyor, onu savunmak başka bir takımın futbolcusuna düşüyor.

ilhan
16.03.2009, 18:35
Ersun Yanal olmasa Colman diye birisinden haberimiz olmayacaktı. Hani Ersun Yanal'ı eleştireceğiz ya, fırsat doğdu. :)

bocek
16.03.2009, 18:37
bir hocanın morali böyle bir dönemde bozulmamalı. aksi halde bu tüm takımı etkiler. böyle kritik bir dönemde "istifa et" diye bağıranlar olduysa hepsini kınıyorum.

Muhammet
16.03.2009, 18:38

Ne biliyorsun sarılmadığını? Hem Arda O'nun eski futbolcusu, yetiştirdiği bir isim. Sarılması da gayet normal. Aşın bunları..

My
16.03.2009, 18:41

Ayrıca Ersun hocam Arda'ya sarıldığın kadar Colman'a sarıldınmı?Şu dedikodu zihniyetini Trabzon'dan uzaklaştıramdıkça Taraftar profilimizin değişmesine imkan yok. Bu kadar da art niyetli, ön yargılı yazılar nasıl yazılabiliyor, kendimize nasıl yakıştırıyoruz anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum.

tanjueren
16.03.2009, 18:43
Yahu kardesim ne söyledigimiz ortada,
bu kadar laf ebeligi yapmana gerek.
Deliye laf mi anlatmaya calisiyorsun.
Kafaya takmissiniz bikere Ersunu öyle yada böyle
destekleyeceksiniz.Herhalde ebed-billah
bu 2 forvet(umut-gökhan)` ida agizimiza etselerde ,
40 yasina kadar kontrat imzalamalari yönünde bi
kamuoyu olusturmak lazim.

Ya abicim ne alakası var allah askına ersun hocanın daha ıyı alternatıflerı var da o mu almıyor oynatmıyor yapmayın ya.Ona da getirseler tekkeyı bak bakalım oynatıyor mu gokhan'ı yok ama yok anlayın sunu ne alma sansı vardı ne de oynatmama sansı var!

Mehmet Sarigül
16.03.2009, 18:49
Maci kazanamadigimiz icin üzüldüm belki ama o macsonu görüntüleri izleyince cok daha fazla üzüldüm.

trabzonist61
16.03.2009, 18:58
yanalı istifaya çağırıyor zaten o giderse trapattoni gelecek böyle taraftar olmaz olsun öyle taraftar geleceğine stad bomboş olsun daha iyi

Muhammed KOÇ
16.03.2009, 19:02
arda gerçekten komple bir sporcu bir İNSAN ..

tabii ki rakibimiz tabii ki önce kendi takımını kazandırmak için, rakip takımı yaralamak için çirkeflik yapacak.. ama gerçek bir Arda Turan faktörü var futbolumuzda..

Gamze
16.03.2009, 19:06
Arda'nın tavrında samimi bir hava var orda, haliyle o bile sinirleniyor cevapsız duramıyor.
Bu kadar net.
Yazık, gerçekten yazık.

Fatih
16.03.2009, 19:08
Arda Ersun Hocayı savunuyor kime karşı taraftara!

Yazıklar olsun.

Erkan SUİÇMEZ
16.03.2009, 19:15

işte hep karşısında olduğum ve 25 sene boyunca şampiyon olamayışımızın altında yatan zihniyet....böyle komik nedenlerle dışlandı insanlar ve istikrardan yıllarca uzak kaldık.

işin asıl komik tarafı da böyle düşünen taraftarlarımızın sayısı az olsa dahi huzurumuzu kaçıracak kadar yaptırım gücü olması :confused:.

Selçuk Demircioğlu
16.03.2009, 19:19
Sonra bu hocadan verim bekle...Tamam hataları var olacaktır ama diğer insanların önünde gs lilerin önünde hocayı küçük duruma düşürmek hangi zihniyetin ürünüdür??
Kimdir o insan?
Tek kelime ile utandım..

Sümeyye Şahin
16.03.2009, 19:20
biz bi yandan toparlarken adamlar mahvediyo motivasyonu...böyle taraftarlık yapcaklarsa hiç yapmasınlar...ardaya gelince harbi topçu benim gözümde sizi bilmem...

orhan42
16.03.2009, 19:21
Ersun hocaya Arda ile konuştuğu için kızan arkadaşlara sesleniyorum" Hırsızın hiç mi suçu yok?"

Sümeyye Şahin
16.03.2009, 19:23
hocam öyle bi olsun olsun demişki içler acısı...:( adam alışmış gibi artık...şu taraftarlığı bi türlü öğrenemedik off offf:(

DNA-TS
16.03.2009, 19:42
ben statda ersun hoca aleyhine tezahürat duymadım...

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 19:45
Arda'ya laf etmeyelim uşaklar ben seviyorum.. Bizide boş geçmiyor kerata.. Sahada konuşan futbolcuyu severim..

En azından Gökan Ünal gibi ha bu hafta ha önümüzde ki hafta patlama yapacak die bir durumu yok :)

Ersun Yanalın eski öğrencisi emeği çok sanırsam 3-4 ayda adam etti yani bu Arda'yı

Bir Barış'a bişey yapamadı gitti, yoksa bu Barış'ta bi numara mı yok?

Selman
16.03.2009, 19:52
Arda mı efendi adam?Hadi canım sizde.İlk yarıda ki maçı ne çabuk unuttunuz yahu.Ben unutmadım.

Hüseyin'e bacağında açtığı delik için tekrar teşekkür ediyorum.

Ersun Hoca'ya laf atma gayreti içinde olan hazımsıza da sevgilerimi yolluyorum.

Metin Ural
16.03.2009, 19:54
Trabzonspor hocasına taraftarı (!) küfrediyor ve onu savunan bir Galatasaraylı...
Halbuki tam tersi olmalıydı. İstanbul basını Yanal'ı yerden yere vurmalı, biz ise ona sahip çıkmalıydık...
Yazık...

illa kufredilmeli di mi birilerine mactan sonra! ersun hoca degilse bari arda'ya kufredilsin.

Metin Ural
16.03.2009, 19:55

sarildi soyunma odasinda! iki kere hem de!

Selman
16.03.2009, 20:00
Arkadaşlar hassasiyetinizi anlıyoruz ama mesajlarınızı sildim, konuyla hiçbir alakası yok.Takipteyiz, rahat olun;)

Metin Ural
16.03.2009, 20:01
Arda mı efendi adam?Hadi canım sizde.İlk yarıda ki maçı ne çabuk unuttunuz yahu.Ben unutmadım.

Hüseyin'e bacağında açtığı delik için tekrar teşekkür ediyorum.

Ersun Hoca'ya laf atma gayreti içinde olan hazımsıza da sevgilerimi yolluyorum.

huseyin'e arda'nin bacaginda actigi delik icin tesekkur edilmesi su forum sayfalarini okuyan biri olarak beni cok rahatsiz ediyor. eminim ki huseyin gibi karakterli ve saygili bir insan yapmis oldugundan dolayi uzuntuludur. ve eminim ki ilk yaridaki macta arda'nin yaptiklarini coktan futbolcularimiz unutmustur. savasa cikmiyor bu insanlar, sevdikleri ve becerdikleri isi yapiyorlar.

My
16.03.2009, 20:05
Hemen gaza geliyoruz. Samimi Ardacığımız ilk yarıda Servet'in elle attığı gol sonrası Servet'e göz kırpıyordu. Efendi...

Ömer SEVİNÇ
16.03.2009, 20:05
huseyin'e arda'nin bacaginda actigi delik icin tesekkur edilmesi su forum sayfalarini okuyan biri olarak beni cok rahatsiz ediyor. eminim ki huseyin gibi karakterli ve saygili bir insan yapmis oldugundan dolayi uzuntuludur. ve eminim ki ilk yaridaki macta arda'nin yaptiklarini coktan futbolcularimiz unutmustur. savasa cikmiyor bu insanlar, sevdikleri ve becerdikleri isi yapiyorlar.

Katılıyorum.

Bizim kitabımızda yanlışa yanlışla karşılık vermek yazmamalı.

Yaser'in Egemen'e dirsek attığı falan yok. Egemen adamın kolu gelince kendini fırlattı hemen geriye doğru. Egemen de mi şerefsiz şimdi?

maratbilgin
16.03.2009, 20:25
Ortada henüz kaybedilen birşey yok... Derbileri kazanamadık ama galatasaray haricinde de kaybetmedik... Liderle aramızda sadece 3 puan fark var ve son iki maçta kaybettiğimiz puanları lehimize çevirecek çok pozisyonlar bulduk fakat bunları değerlendiremedik... Bu ligi şampiyon olarak da bitirebiliriz 5. olarak da bitirebiliriz... Hepsi pamuk ipliğine bağlı... 5. olarak bitireceğimizi bilsek bile yine de Ersun Yanal'ı ve futbolcularımızı sonuna kadar desteklemeliyiz... Eleştirmek takıma hiçbir katkı sağlamaz... Onun için bir maç kazandığında göklere çıkarıp bir maç kaybettiğinde yerin dibine sokmak... Bilinçli taraftarlık özelliğiyle bağdasmaz... Bu takım bu sene şampiyon olmadığı taktirde, kıl payı kaçırmış olacaktır ama seneye gerekli yerlere yapılacak birkaç transferle çekirdek kadro oluşacak ve seneye şampiyonluğun bir numaralı adayı olacaktır... Lütfen anlık sonuçlarla takımımızı daha fazla yıpratmayalım... Ve destek veremiyorsak bile en azından takımın daha kötüye gitmemesi için köstek olmayalım... Bu takım Ersun Yanal'la uzun yıllar başarı getireceğine inanıyorum...

wolf_TS61
16.03.2009, 21:45
O tepkiler, küfürler dengesiz duygusal boşalmalar değil.
Belli bir kesimin sözleşme yenileme öncesi B planı.
Ortam müsait olduğunda ispatıyla açıklayacağım.
Ersun hocayı bu takımın başından yollama konusunda bende çok ciddi şeyler duydum.Ne yazıkkı şu anda bişey söyleyemiyorum ama onlar bilsinlerki ersun hocayı bu takımdan kolay kolay ayıramayacaklar.

Mehdi
16.03.2009, 21:50
:)

Ya arkadaşlar.Ben bugün işyerimde izleyemediğim için videoya bakamadan takip ettim başlığı.Hatta kendime pay bile çıkarttım,o adamlar oraya gidip protesto etmeyi akıl ediyor da benim neden gidip destek vermek aklıma gelmiyor diye.:)Bayağı bir adam var sandım.Başlığı okuyunca vicdanım sızladı maçtan sonra direkt eve gittiğim için.Videoyu şimdi evde izliyorum.Sadece sarhoşun birisi gidip Ersun hocaya bir şeyler söylüyor.Ersun hoca da ne ayaksın der gibi bakıyor ve görevliler müdahale ediyor.Sonra bizim takım alkışlanıyor ve sonraki tepkiler hakem arabasına.Dikkat edin.:)

Beni de korkuttunuz yahu:)

Demek siz tribünde benim yerimde olsaydınız arkamda 90 dakika Ersun hocaya nonstop küfür eden adama dalardınız.Hey gidi,neler var neler;)

61SOYTÜRK61
16.03.2009, 21:51
arda herzamanki gibi şirin görünmeye calısıyo.....elleriyle golu atarken attıktan sonraki o surat ifadesini unutmadım cirkef adam...

ilhan
16.03.2009, 21:52
Mehdi abi,

Tribünden küfür etmek ile rakip futbolcuyla birebir diyalog kurarken protesto etmek çok farklı şeyler. Ben öyle düşünüyorum. :)

Mehdi
16.03.2009, 21:55
Kesinlikle farklı şeyler tabi.Ama elden bir şey gelmiyor.O bahsettiğim uyuşmuş beyinli adam gidip Ersun hocaya el kol çekebiliyor.Yalnız o adamdan sonra takımı alkışlayan geri kalan kısımı atlamak da olmaz.100'de 1 delimiz de olsun yani:)

Bu tarz fikirde insanlarla biz hergün bu konuyu tartışıyor,aynı havayı soluyor,aynı ortamı paylaşıyor,anlatmaya izah etmeye çalışıyoruz.Düşünün yani.

Erdogan
16.03.2009, 21:56
ersun yanala ile ardanin muhabbeti ve o adamin istifaya cagirdigi görüntü var mi, video?

ilhan
16.03.2009, 21:57
Valla ne o elemana ne de alkışlayanlara takılmadım ben. Hocanın "Boşver Arda" derken o yüzündeki ifadeye takıldım. ;)

@ Erdi_61,

vannelle
16.03.2009, 22:00
Bir kisinin laka lukasina kaldiysak Dunyada insan kalmamisti birakalim bu tur degersiz ve hicde onemi olmuyan seyleri
sahada ANTI FUTBOL da saha disi "aslanlar gibi öynadilar diyerek Resmen Hakaret eden o Serefsiz arda ya ise hocamizi savunma gorevi kimse vermemistir.

maci vede Trabzonsporu katleden serefsiz hakem denmiyecek onursuz gurusuz yunusu Allaha havale ediyorum.

Erdogan
16.03.2009, 22:01
sagol ilhan, video icin

yani bence kötü bir olay deyil. sahada rakip olmasini bilelim ve yenmesini. disarda sarilmis ardayada ne oldu. kötümsenecek bir yani yok.

vannelle
16.03.2009, 22:06
Katılıyorum.

Bizim kitabımızda yanlışa yanlışla karşılık vermek yazmamalı.

Yaser'in Egemen'e dirsek attığı falan yok. Egemen adamın kolu gelince kendini fırlattı hemen geriye doğru. Egemen de mi şerefsiz şimdi?

Sana bir gozluk hediye ediyorum ama korkum su dur ki 100 bin kerede baksan sen gene bu kafada o olayi yazarsin "niyet cok onemli" ;)

ALANZINHOYA da bilerek bacagini gitdi bir salataya takdi ve dustu ve salatalilar gol atdi!!!!
hele hele gokhan elini kolunu emreye kaptirdi emrenin cebinde bocuk para ariyordu 3 metre boyu sonrada emreyi yere iteklemeye calisdi ama malesef kendi dustu.

sonlara dogru hemde milli olan bir giyar geldi sagdan atdi soldan geceyim dedi top cornere kadar yol alti ama bu giyar ta orta sahada 3 metre havaya zipladi ve yere dustu ama tabiki orda etden duvar oren Trabzonsporlu futbolcuda bilerek oldugu yerde durdu ve selam.

Emre B.
16.03.2009, 22:06
Her isteyen elini kolunu sallaya sallaya oraya girebiliyo mu?Bu işe acil bir çözüm lazım.

Mehdi
16.03.2009, 22:13
Emre Can'ım düşün ben oradan pankart sokarken 50 kez aranıyorum.Ama bu adam Ersun hocaya şamar patlatabilecek bir mesafede eller cepte dolaşıyor.Gazeteci veya görevli değilse kimdir?Her türlü teoriyi düşündüm ama bir kalıba sokamadım şu videoyu.

Ha ayrıca kabul ediyorum Ersun hocanın yerinde olsam orada yerin dibine girerdim,mahcup olurdum.Hatta ceza evindeki akraba ziyareti gibi bir hava binmiş bir an ortama,ben bunlarla uğraşıyorum siz gidin gibisinden.Hocam malesef bizi böyle delimizle,akıllımızla kabul edeceksin.Her idmana gidişimizde fırsat buldukça yüzüne söylerim.İşin çok hemde çok zor hocam.

Ömer SEVİNÇ
16.03.2009, 22:19
Sana bir gozluk hediye ediyorum ama korkum su dur ki 100 bin kerede baksan sen gene bu kafada o olayi yazarsin "niyet cok onemli" ;)

ALANZINHOYA da bilerek bacagini gitdi bir salataya takdi ve dustu ve salatalilar gol atdi!!!!
hele hele gokhan elini kolunu emreye kaptirdi emrenin cebinde bocuk para ariyordu 3 metre boyu sonrada emreyi yere iteklemeye calisdi ama malesef kendi dustu.

sonlara dogru hemde milli olan bir giyar geldi sagdan atdi soldan geceyim dedi top cornere kadar yol alti ama bu giyar ta orta sahada 3 metre havaya zipladi ve yere dustu ama tabiki orda etden duvar oren Trabzonsporlu futbolcuda bilerek oldugu yerde durdu ve selam.

??? Tek kelime anlamadım.

mHİÇYILMAZ
16.03.2009, 22:20
Büyütülecek birşey yok. Ayyaşın biri iki kelime etmiş okadar. Gördüğüm kadarıyla taraftar ALKIŞLARLA gönderdi takımı.:)

Gökçebey
16.03.2009, 23:39
Arda'dan Ersun Yanal Savunması, Arda Yanal'a Sahip Çıktı !

Yahu adamın eski hocası, ne deseydi yani, hee hee mi deseydi sarhoşa, Ersun hocaya sahip çıkmak Arda'ya mı kalmış? İstanbul basını da mal bulmuş mağribi gibi atlamış olaya. Arda Yanal'a Sahip Çıktı. Vay be. Tam da burada uyanık olmak, pireyi deve yapan zihniyetin eline böyle malzeme vermemek gerekiyor. Şehir şebekesindeki problemi bile şartelleri indirdiler şeklinde yazan zavallılarla muhatabız. Biz muhatap almasak bile çamur atıyorlar izi kalıyor.

Tıpkı saha içinde Trabzon'un hassaslarını kaşıyan salatalıklar gibi saha dışında da taraftarın moralini bozmaya çalışan, camianın huzurun kaçırmaya çalışan pırasalar var. Bunlara bu fırsatları vermemek gerekiyor. Biraz daha dikkat, biraz daha uyanıklık lütfen.

SuperGaZii
16.03.2009, 23:46
iki dakika da satmislar hocayi, helal olsun :S

msukas
16.03.2009, 23:50
Bence o taraftar tespit edilip büyükçe bir posteri yapılıp derhal şehrin en işlek yerine asılmalı tebrik!! ediyorum o arkadaşı helal olsun!!! kendisi bu işi çok iyi biliyor herhalde gerizekalı mahluk

lazkopatfaroz
16.03.2009, 23:54
ardada herşeye atlıyo kardeşim ya

Emiroğlu
17.03.2009, 00:28
Yani kimse kusura bakmasın da , şurda okuduğum çoğu sivri yorum , biz erkeklerin " aslında bayanlardan daha dedikoducu " olduğu tezini bana iyice kabul ettiriyor.

Yahu ne büyüttünüz bu durumu ? (Arda konusundan bahsediyorum )

Eski öğrencisi olan bi futbolcu çıkışta hocası ile konuşurken , arkadaş söven bi ayyaşa , 1 cümle etti.Ki ettiği cümle de abest bişey değil.
Bende futbolcu olsam , beni futbolcu yapan hoca ile saraçoğlunda konuşsam , arkadan biri vıdı vıdı yapsa , bende en azından " daha ne oyanayacaklar " derdim...Ne büyük bi olay yaa !
Bırakın allahınızı severseniz.Arda öle demişte ,böyle demiş.
Karakterini günahım kadar sevmem herifin- adamda değildir , ispatlarım - , ama ne dedi şimdi ? Nedir yani ? Amacınız ne ?

Birşeyi tartışmak istiyorsanız , hakem ile berabere kalınan bir maçın ardından , protokol tarafındaki bir İT'in Hocaya o lafları nasıl söylediğini tartışın ! Kim olduğunu , amacının ne olduğunu tartışın.
Muhabbeti ucuz'a indiripte, Arda şöyle dedi , bak nasıl dedi , niye dedi , arda herşeye atlıyo , sen kimsin , tarzı faroz hanım muhabbetine ne gerek var ! ?

hAtes
17.03.2009, 00:37
gs takım otobüsüne binerken şaş la polemiğe giren taraftarı savundum ama sağolsun bu pislikler beni de rezil etti başka ne diyeyim ki, BU kadar menfaatini düşünen insanlar nasıl trabzonspor büyüklüğüyle övünür yaa.Çıkartın üstünüzdeki asil trabzonsporlu gömleğini, görünsün altınızdaki renkli istanbul atletleri....

Emre EFENDİOGLU
17.03.2009, 01:03
Hiç bir şey koymadı bana Ersun Yanal'ın o boğazından gelen "olsun olsun" diyişinden başka.
Adama o kadar koymuş ki zorlukla olsun olsun diyor ya. Ayıptır, böyle efendi adamı nerden bulursunuz. Takım ligin en iyi futbolunu oynuyor, sakatlık yok takımda, forvetler beceriksiz diye böyleyiz. Tabi hakemlerde canımıza okuyor, Ersun napsın soruyorum size. Tabi hataları vardır ama şu anda Trabzon'da olabilecek en iyi teknik direktör o. Ben acilen 2 senelik daha sözleşme imzalanmasından yanayım.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 01:33
ya arkadaşlar 1 kişinin yaptğı şeyi eleştiriyosunuz farkındamısınız???bunu butun tarftara maledemezsiniz...arda resmen fırsat kollamıs medyada bunu arda ersun hocayı savundu yapmış...hala oyunlar dolaplar uyanın biraz...sanki büyük bir grp ersun hocaya saldırdı laf dedi ardada hocayı korudu vay be şarhoş olan bi adama karşı herzamanki gibi kendini göstermek için laf demiş bunun adı oldu ersun hocayı savundu....orda 100 kişi tepki verseydiide arda agzını acsaydı bakalım yapabilirmiydi?ardanınki artislik başka bişy değil.!!!ardayı savunnanlarda haksızca kalemize gol attıktan sonra servetle göz işaretlerini ne cabuk unuttularda ardayı kişilkli futbolcu yaptılar...?...ha konu bunu yapan adama gelince kendini bilmeyen terbiyesizin teki biraz düşünseydi yaptığı şeyler nelere malulur diye ama nerde bunun gibi çok var ....ama iişte 1 kişinin yada 20 kişinin yaptığı tepkiyi abartıp tv ye kadar taşıyan medyaya ne demeli??siz sanıyomsunuz ki diğer takımların tarftarları hiç birşey yapmıyo daha en son bitanesinin tarftarı ta klubun içine kadar gidip kapılarda beklemişti be...ama onları gösterirken hakvericesine gösteriyo!!!bizimkileri aşşalıyolar nedense...

seyyah61
17.03.2009, 16:09
Bu videoyu izledikten sonra Ersun Yanal'a olan sevgim daha da artti.
Ayrica sarhos bir adamin güvenlik seridinin ötesine gecirilmesi ise tam bir güvenlik skandali.
O adamin oraya girmesine kimler izin verdiyse hesabi sorulmali.
Yeter artik, futbolcularin ciktigi yerin 50 metre yakinina kimseyi yaklastirmasinlar.
O sokak kapatilsin mac sonu.

ÇaGaTaY
17.03.2009, 18:13
Yazık ya Arda bizi savunuyo taraftara karşı gerçekten de öyleymiş.. Arda da türkiye liginde sevdiğim bazı futbolculardan biridir.. Bu olayda ersun hocayı da arda yı da tebrik ediyorum

bocek
17.03.2009, 18:46
yapmışsa doğru ve vefalı bir hareket, unutmayalım arda yı arda yapan ersun yanal dır (manisa da arda ya güvenip forma veren ersun hocaydı)

mashal61
17.03.2009, 18:47
Arda'yı hiç sevmem. Bu olaydan sonra da seveceğimi sanmıyorum. Ama Arda kimi kime karşı savunuyor bunu da iyi bilmesi lazım. Arda orada hiç tepki göstermese bizim böyle bir olayın yaşandığından haberimiz olmayacaktı. Şimdi oldu. Peki iyi mi oldu kötü mü? Tabi ki kötü.

bocek
17.03.2009, 18:51
Arda'yı hiç sevmem. Bu olaydan sonra da seveceğimi sanmıyorum. Ama Arda kimi kime karşı savunuyor bunu da iyi bilmesi lazım. Arda orada hiç tepki göstermese bizim böyle bir olayın yaşandığından haberimiz olmayacaktı. Şimdi oldu. Peki iyi mi oldu kötü mü? Tabi ki kötü.

bence haberimizin olup tepki göstermemiz daha iyi. yoksa ersun hoca kimsenin ses çıkarmadığını düşünüp daha da üzülürdü.

karatasof
17.03.2009, 18:56
Yahu kardeşlerim,yapmayın etmeyin.Taraftar Ersun Hoca'yı istifaya davet etmişte ,Arda denen kara saçlı şövalye kendisini taraftarların önüne siper edip,Ersun Hoca'yı kurtarmış havalarında şu olayı vermeyin.Evet bahse mevzu olan görüntüyüde izledim,Adamın biri ( lafın gelişi değil tamamen yalın 1 ( bir ) kişi ) muhtemelen bazı arkadaşlarında zikrettiği ancak kesin olmadıkça ithamdan öte gidemeyeceği için söyleyemeyeceğim şekilde kontrolden çıkmış halde gslı futbolcularla kucaklaşan hocayı aklı sıra protesto ediyor.Yani bu haberi yapanların ''Pire'yi deve yapmak'' atasözünü öğretici hale getirmek için canlandırma yapmak isteseler ancak bu kadarını yapabilirlerdi.Pes diyorum başkada bir şey demiyorum....
''Kurtar bizi kara saçlı şövalye''..............

Timur Öztürk
17.03.2009, 19:05
bu nası bir yorumdur yaa.Ardayı sevmemen umrumda değil ama bu olaydan haberimiz olmasa daha iyi olur diye görüşü savunan herkese sitem edelir

bodozlama
17.03.2009, 19:06
yani kimse kusura bakmasın da , şurda okuduğum çoğu sivri yorum , biz erkeklerin " aslında bayanlardan daha dedikoducu " olduğu tezini bana iyice kabul ettiriyor.

Yahu ne büyüttünüz bu durumu ? (arda konusundan bahsediyorum )

eski öğrencisi olan bi futbolcu çıkışta hocası ile konuşurken , arkadaş söven bi ayyaşa , 1 cümle etti.ki ettiği cümle de abest bişey değil.
Bende futbolcu olsam , beni futbolcu yapan hoca ile saraçoğlunda konuşsam , arkadan biri vıdı vıdı yapsa , bende en azından " daha ne oyanayacaklar " derdim...ne büyük bi olay yaa !
Bırakın allahınızı severseniz.arda öle demişte ,böyle demiş.
Karakterini günahım kadar sevmem herifin- adamda değildir , ispatlarım - , ama ne dedi şimdi ? Nedir yani ? Amacınız ne ?

Birşeyi tartışmak istiyorsanız , hakem ile berabere kalınan bir maçın ardından , protokol tarafındaki bir İt'in hocaya o lafları nasıl söylediğini tartışın ! Kim olduğunu , amacının ne olduğunu tartışın.
Muhabbeti ucuz'a indiripte, arda şöyle dedi , bak nasıl dedi , niye dedi , arda herşeye atlıyo , sen kimsin , tarzı faroz hanım muhabbetine ne gerek var ! ?

aynen katiliyorum

EmrahYalçınalp
17.03.2009, 21:15
Aferin Arda'ya. Sadece iyi topçu değil, bana olduğu yeri hazmetmiş, kendine güveni olan ve oturmayı kalkmayı da bilen bir adam profili çiziyor. Ben de art niyetli olduğunu düşünmüyorum.

hamucera
17.03.2009, 21:23
Yani kimse kusura bakmasın da , şurda okuduğum çoğu sivri yorum , biz erkeklerin " aslında bayanlardan daha dedikoducu " olduğu tezini bana iyice kabul ettiriyor.

Yahu ne büyüttünüz bu durumu ? (Arda konusundan bahsediyorum )

Eski öğrencisi olan bi futbolcu çıkışta hocası ile konuşurken , arkadaş söven bi ayyaşa , 1 cümle etti.Ki ettiği cümle de abest bişey değil.
Bende futbolcu olsam , beni futbolcu yapan hoca ile saraçoğlunda konuşsam , arkadan biri vıdı vıdı yapsa , bende en azından " daha ne oyanayacaklar " derdim...Ne büyük bi olay yaa !
Bırakın allahınızı severseniz.Arda öle demişte ,böyle demiş.

Birşeyi tartışmak istiyorsanız , hakem ile berabere kalınan bir maçın ardından , protokol tarafındaki bir İT'in Hocaya o lafları nasıl söylediğini tartışın ! Kim olduğunu , amacının ne olduğunu tartışın.
Muhabbeti ucuz'a indiripte, Arda şöyle dedi , bak nasıl dedi , niye dedi , arda herşeye atlıyo , sen kimsin , tarzı faroz hanım muhabbetine ne gerek var ! ?

burada arda nın yaptığı güzel bir olaydı. ben şuna inanıyorum ki arda o kelimeleri söylerken içten söyledi. ardanın kişiliği iyi olmayabilir. karaktersiz dediğiniz insanlar için karaktersizliklerini gördüğünüz yanlarınıda söylemeniz gerekir. ben ardayı sevmiyorum ama beğeniyorum oynadığı oyun bana zevk veriyor. rakip takımda oynasada. güzel futbol oynuyor. bir zamanlar sergen vardı şimdi arda yı izliyorum. ardayı belki onu kasdedenler vardı kız arkadaşı ile çekildiği resimlerden eleştirecek olan olursa gökhanda yılbaşı gecesi resimleri çıkmıştı. olayda büyütmeye gerek yok diye bir olayda yok. bu olanları gören yöneticiler çıkıp sözleşme imzalatmayı düşünüyorsa imzalatıp bu olaylara mahal vermemelidirler.

Öztürk Adem
17.03.2009, 21:28
Bunlar eger gercekse cok ama cok yazık taraftarımıza:(

pReN@_61
17.03.2009, 22:20
Büyütülecek bir durum yok..

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 22:32
arda çok güzel hareket yaptı hocasına sarılara ok...hocasını 1 kendini bilmez kişiye karşı korumayı bildi savundu büyük başarı alkış!! üstünde bukadar emeği olan hocasına karşı oynağı ilk maçta elleriyle golu attıktan sonra takım arkdaşıyla göz işaretlerini alanen yapacak kadar karaktersiz!!!olan adam neden hocasını düşünmedi...?bukadar terbiyeli birde ersun hocanın yetiştiridiği üstünde emeği olan türkiyenin en kaliteli futbolcusuna o görüntüler ve çirkeflik nekdar da güzeldi!!bırakın canım resmen kameralara oynamış işte..herkesde arda nın savunucusu olmuş.

Emre Emiroğlu
17.03.2009, 23:15
Ne kadar cahil , bilinçsiz , seviyesiz taraftar olduğumuzu birkez daha kanıtladık..

Ben diyince herkes kızıyor..

Bazı şeyleri gerçekten haketmiyoruz ..

Bu ayyaş gibi niceleri var trabzonda ..

Hemde sayıları azımsanmayacak seviyede.. Bir kahvehanenin yarısı diyebilirim...

bordoylamavi
17.03.2009, 23:24
vay be bakıyorum da ersun yanalı beğenmeyenler nerdeyse hain olarak nitelendirilecek. valla bende beğenmiyorum kusura bakmayın ama. faty papy göksu barış bunlar bir türlü bırak oynamayı kadroya bile alınmıyorsa nerdeyse herkesin olumsuz konuştuğu tayfun hala bankoysa ben eleştiririm arkadaş.
bu ardayla sohbet işin şenol güneş ziya doğan yapsa nolurdu tahmni bile edemiyorum. benim anlamadığım şey şu ki nedir bu ersun yanala olan dokunulmazlık. ne yapsa doğrudur mantığı. lütfen biri bunu açıklasın. nerden geliyor ersun beyin dokunulmazlığı. var mı tayfunun as oyuncumuz olduğunu söyleyen göksu papy barış ın kadroya girmemesi gerektiğini savunan. anlamıyorum ki

TSercaN
17.03.2009, 23:27
Bu bizim Trabzon da , Trabzonlular dan Trabzonsporlu lardan baskasiyla konusmiyacaksin, yoksa taraftar gelir der senin ne isin var onlarin yaninda sen git kendi topcularin yanina.

hayret birseysiniz ya... vallahi sinirden patliyacam boyle eski kafa dan gidenlere
nedir ya nedir derdiniz be kardesim? arda yi futbolcu yapan Ersun Yanal size ne be adam gitmis konusmus iste... sanki bizim teknik direktor oldu diye Arda ya dusman olacak.. hayret birseysiniz vallahi ya.

Adami cileden cikartmak icin oyle ugrasiyorsunuz ki... ulan sanki her yil sampiyon oluyormusuz gibi en ufak bir basarisiz sonucta hocayi gondermeye kalkiyorsunuz.. utanin biraz kendinizden be...

ne bicim insanlarsiniz anlamakta acayip gucluk cekiyorum ya... Allah size akil fikir versin ben daha ne diyeyim ya..
yeni kurulmus bir takim ya insaf edin be, yeni kurulmus bir takim liderin bir mac gerisinde suan, ve siz en ufak bir basarisizlikta hoca yi gondermeye kalkiyorsunuz... aferin be aferin,, sizin gibi eski kafadan gidenler yuzunden bir yere varamiyoruz ve bir b.k yapamiyoruz...

nekadar utanmaz insanlar var ya... bana ne derseniz diyin ,,, Ersun Yanal in hareketine saygi gostermeyen, Ersun Yanalin, baskanimizin ve futbolcularin emegine (yani bu ucunu bir olarak goruyorum) saygi gostermeyen kisilere ben hic mi hic saygi gostermem. herkes kendi dusuncesini soyleyebilir ama soylerken insafli olacaksin... oyle hemen adama dalmayacaksin, terbiyesizligin luzumu hic mi hic yok

ÖmerFarukYılmaz
17.03.2009, 23:28
Sercan kurban olayım sana...

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 23:37
orda bi video var izlediyseniz oraya giden 1 kişii hocam ne işin var ardanın yanında demiyo !!bizim insanımız diyerek genel konuşmayın....konu farklı herkes kafasına göre yorum yapıp olmayan şeyleri işine geldiği gibi yorumlamasın...

Muhammet
17.03.2009, 23:38
orda bi video var izlediyseniz oraya giden 1 kişii hocam ne işin var ardanın yanında demiyo !!bizim insanımız diyerek genel konuşmayın....konu farklı herkes kafasına göre yorum yapıp olmayan şeyleri işine geldiği gibi yorumlamasın...

Hay Allah'ım yaa..

Birinin böyle demesi için bir mantıkle sebep söylesene bana? Bir tane? 1 tane..

sakaryalı.61
17.03.2009, 23:43
Bitek Sabah gazatesinde değil, bir çok haber sitesinde bu haberin yer aldığını gördüm.

Ve yazık o taraftara yazık !.

hayret ediyorum hayret şu adamlar tarftarmı allah aşkına kendilerine tarftarmı diyor bir avuç akılsız gitsinler kendilerine başka bir çöplük bulsun bu asalaklar nediyeceğimi şaşırdım ...

bu gerçek tarftarsa ozaman hani tarbzonsporun taraftarı haniiii.....yazıklar olsun :mad: asalaklara yazıklar olsun asalaklara dünyada ne biçim insanlar var yaaa hatta in san deyil bunlar doğruya ....asalak.....

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 23:50
Hay Allah'ım yaa..

Birinin böyle demesi için bir mantıkle sebep söylesene bana? Bir tane? 1 tane..

kardeşim senin benimle derdin ne neyin peşindesin sen her yazdığımı eleştiriyosun??ardanın o videoda oynadığını idda ediyorum varmı itarızın??düşüncemide değiştiremezsin yani beğenmiyosanda kendi fikrini yaz her seferinde benim yazdıklarıa yorum yapıp durma...bana aynı şeyleri dedirtip durma demekki biri söylemiş yazmışım...

Bu bizim Trabzon da , Trabzonlular dan Trabzonsporlu lardan baskasiyla konusmiyacaksin, yoksa taraftar gelir der senin ne isin var onlarin yaninda sen git kendi topcularin yanina........ buda sana örnek olsun

Muhammet
17.03.2009, 23:51
Kendi kendini ye bitir sen.

Hamza Yilmaz
17.03.2009, 23:58
Yok böyle sey. Utanc verici. Bizim Kitap da öyle güzel seyler yaziyorku, TSlu oldugum icin cok mutluyum ama bu rezil herifler artik aramizdan cekilsin, onlar anca TSa zarar veriyor.

Emre Emiroğlu
18.03.2009, 00:04
kardeşim senin benimle derdin ne neyin peşindesin sen her yazdığımı eleştiriyosun??ardanın o videoda oynadığını idda ediyorum varmı itarızın??düşüncemide değiştiremezsin yani beğenmiyosanda kendi fikrini yaz her seferinde benim yazdıklarıa yorum yapıp durma...bana aynı şeyleri dedirtip durma demekki biri söylemiş yazmışım...

Bu bizim Trabzon da , Trabzonlular dan Trabzonsporlu lardan baskasiyla konusmiyacaksin, yoksa taraftar gelir der senin ne isin var onlarin yaninda sen git kendi topcularin yanina........ buda sana örnek olsun

Bu nasıl bir anlayış ya ?Trabzonda trabzonlulardan , trabzonsporlulardan başka kimseyle konuşmicaksın ne ya ?

Saçmalık.. Bu düşünce yapıları yüzünden 1 parça öteye gidemiyoruz.. Bu kadar dar kafalıı bir düşünce olamaz.

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 00:07
Bu nasıl bir anlayış ya ?Trabzonda trabzonlulardan , trabzonsporlulardan başka kimseyle konuşmicaksın ne ya ?

Saçmalık.. Bu düşünce yapıları yüzünden 1 parça öteye gidemiyoruz.. Bu kadar dar kafalıı bir düşünce olamaz.

bk sende bilmeden beni eleştiriyosun galiba o kalın yazılı yer bana ait değil zaten bende ona tepki vererek yazdım başkası atladı bana örnek ver dedi şimdde sen atlayıp aynı şeyi yapıyosun çok ilginçsiniz...önce bi okuyun sayfaları son sayfaya pat diye yazmayın ama aşamıyosunuz okumadan pat yazmak daha kolay

Muhammet
18.03.2009, 00:08

Kim demiş bunu?

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 00:16
Bu bizim Trabzon da , Trabzonlular dan Trabzonsporlu lardan baskasiyla konusmiyacaksin, yoksa taraftar gelir der senin ne isin var onlarin yaninda sen git kendi topcularin yanina........

bu lafın üstüne bende bunları dedim

ama okuyp anlamak yerine eleştirmek bedava yazınları iyi takip ederseniz düzgünce kimin dediği ve neye ne karşılık verildiği ortaya cıkar kafdan atma yazılarla eleştirmeyin yazdıklarımı..

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 00:19
adam içmiş gitmiş hocaya laflar demiş ardada onu savunmuş ne savunma ama içmiş adama karşı nekdar büyyütnüz olayı ya onu yapan kişide beyın olsa zaten yapmaz yani kalmşız 1 kişinin yaptığı şeyi tüm trabzona malederek sanki onu savunun varmış gibi yorumlar yapıyoruz bıraksanıza ya..

hamucera
18.03.2009, 08:53
arda çok güzel hareket yaptı hocasına sarılara ok...hocasını 1 kendini bilmez kişiye karşı korumayı bildi savundu büyük başarı alkış!! üstünde bukadar emeği olan hocasına karşı oynağı ilk maçta elleriyle golu attıktan sonra takım arkdaşıyla göz işaretlerini alanen yapacak kadar karaktersiz!!!olan adam neden hocasını düşünmedi...?bukadar terbiyeli birde ersun hocanın yetiştiridiği üstünde emeği olan türkiyenin en kaliteli futbolcusuna o görüntüler ve çirkeflik nekdar da güzeldi!!bırakın canım resmen kameralara oynamış işte..herkesde arda nın savunucusu olmuş.

o golü arda atmadı sercvet attı. ardaya söyledi oda öylemi anlamında hareket yaptı. gülüştüler. bunlar her takımda olan şeyler. arda köşeden vurdu gol oldu. ne yani ardayı ersun yanal iyi topçu yaptı diye kötü oynasın ona karşı. takımı gol atınca gülen bir oyuncu çirkef mi oluyor. yapmayın. arda nın orada söylediklerini kötü niyetli söylediğine inanmıyorum.

beğenmeyebilirsiniz ama bu şekilde eleştiri hoş olmaz.bu konu böyle uzar gider ama neden uzar gider kendini Trabzonspor un en büyük taraftarı sanan (konu içindeki sarhos taraftar olduğunu sanan kişi) kişiliksiz kişiler yüzünden uzar gider. Onlara göre en büyük taraftarlar kendileridir. en doğruyu kendileri bilir. karşısındakinin kim olduğuna bakmaksızın ağzına geleni sayar. Bugün arda savundu hocasını bu insana karşı yarın başka bir kulüp başkanı savunursa şaşırmayın.

agasaro
18.03.2009, 09:40

Sevgili abicim, takımın başa baş mücadele ettiği bir maçtan sonra hele ki hala daha şampiyonluk yarışının tam içindeyken kendi taraftarımız hocayı istifaya davet ediyorsa Arda da savunur, Ayhan da... Ben futbolun maç öncesi ve maç sonu bölümlerini en az maç kadar önemsiyorum.

corleone
18.03.2009, 09:48
o öküzü oraya nasıl salmışlar, sonra konuşmasına nasıl izin vermişler, vallahi utanıyorum, galatasaray'ın topçusu hocasını savunuyor ordan bir kişi çıkıp da o öküzün ağzına yumruğu indirmiyor, bundan sonra gelen rakip takım taraftarını taşlayacağımıza içimizdeki böyle öküzleri taşlayalım, onlar yılda 3 gün geliyor bu öküzler her gün içimizde.

Murat TONBUL
18.03.2009, 10:46
böyle aptal zihniyetli,kendini taraftar zanneden insanlar olduğu sürece işimşiz çok zor hakkaten.
bu arada ardayı arda yapan hocadır ersun hoca.böyle bişi söylemesini normal karşılıyorum ben.

Colakoglu
18.03.2009, 10:55
Bu olaya neden bukadar takildik anlamadim.

Proof
18.03.2009, 13:09
Arda cok yetenkeli, cok buyuk da topcu olacagi kesin, ama kendisini hic sevmem!

oktay61
18.03.2009, 13:38
Chelsea 50 yıl aradan sonra şampiyon oldu ancak şampiyonluğu ilan etmesine 2-3 hafta kalmıştı ki Chelsea Man. City maçı vardı. maç 0-0 bitti, chelsea bu kadar yaklaştığı şampiyonlukta çok ağır bir darbe almıştı (gerçi aynı sezon şamp. oldular) Mourinho 0-0 maç bitimi maçın yıldızı rakip kaleci David James i gitti kucakladı tebrik etti, defans oyuncularının elini sıktı, sonra kendi oyuncularının yanına gidip teselli etti ve herşeyin bitmediğini söyledi. Aynı şeyi Mourinho nun yaptığını Ersun Hoca 32. hafta bursa maçında yapsa acaba bizim taraftar ne yapar?????

ismail tüfekçi
18.03.2009, 13:46
o kişi sarhoştu dikkat ederseniz orada başka taraftar yoktu asıl bir sarhoşu muattap alan arda nın karizması ezildi ersun yanalı istifaya davet etmek için bir sebep yok takım oynuyor bir hafta gökhan bir hafta umut bu haftada song rakibimizdi hayırlısı

kalaylıoglu
18.03.2009, 15:48
Öyle bir tepki mi vardı yahu ?

Ben duymadım, duyanların ise duymamazlıktan gelmesi önemle rica olunur. :rolleyes:

Arda'ya gelirsek, yanlış anlamayın ama Gs' yi haketmiyor bu çocuk. Daha üst seviyeli veya daha onurlu bir takımda oynamalı.

Arda seneye Barcelona da , bizim şirketin genel muduru GS nin yönetiminde o soyledı. 18 milyon euro ya bonservisle anlaşmışlar galiba,

28TS61
18.03.2009, 16:04
Arda seneye Barcelona da , bizim şirketin genel muduru GS nin yönetiminde o soyledı. 18 milyon euro ya bonservisle anlaşmışlar galiba,

yok daha neler :D
ardayi cok ama cok büyütülüyor.
bide söyle düsünün arda ts de olsaydi bu kadar gözde olurmuydu?

tmrst
18.03.2009, 16:05
ne alakası var..adam otobüse geçerken eski öğrencisini görmüş selam vermiş..ne diyecek gel içerde konuşalım ts taraftarı kızar mı diyecek..
nedense bir kısım taraftar sevemedi bu adamı..ts doludizgin yoluna devam ediyor..bi susun da destek olun..unuttunuz geçmiş yılları..kim ne derse desin ersun yanal başarılıdır.gerek futbolcu isabetleri gerekse takımın şu anda bulunduğu konum itibariyle..bi bitsin lig de ondan sonra konuşursunuz...

RaİSTLİN610
18.03.2009, 16:10
gercekten boyle bir sey var mı bende mactaydım sadace hakeme yunus gol golgol denildiğini duydum:S

fetvaci
18.03.2009, 16:11
ya kımse kusura bakmasın ama son derece sacma ve gereksız bır baslık baslık acarken bır dusunmek gerekır bu baslık trabzonspor a ve bıze ne katacak ne goturecek.o laf atan adam ıcın konusuyorum: bır delı kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamamış bırakalım bu işleri takımın yararına ne yapabılırız ona bakalım bu işler bize zarar verıyor yarar değil...

Hüseyin İlkin
18.03.2009, 16:11
gercekten boyle bir sey var mı bende mactaydım sadace hakeme yunus gol golgol denildiğini duydum:S

(http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=1566)http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=1566

Buradan izleyebilirsin ;)

Süleyman Sofu
18.03.2009, 16:22
Bence Arda doğrusunu yapmış en azından bende olsam beni futbolcu yapan hocayı eleştirenin yüzüne tükürürüm terbiyesizlik yapma derim kişinin sarhoş olması yaptığı terbiyesizlikten daha büyük bir utanç adama sormazlarmı orası meyhanemi statmı diye ne işi var ayyaşların o kapının önünde güvenlikçiler nerde siz sarhoş bir kişiyi zaptedemezseniz oraya sokarsanız oda gider hocaya kalaylar Ardada eski hocasını savunur bu doğaldır çünki ardayı arda yapan ERSUN YANALDIR...

kalaylıoglu
18.03.2009, 17:48
yok daha neler :D
ardayi cok ama cok büyütülüyor.
bide söyle düsünün arda ts de olsaydi bu kadar gözde olurmuydu?

ya bizimkisi sadece dedikodu, Arda nın topçuluğuna lafım yok, tarafsıızm o parayı edermı veya etmez mi diye? neyse seneye görecegiz gerçek mi asparagas mı? diye, ben öyle arda lafı gectı dıye ölesıne yazdım yoksa arda ister kalsın ister gitsin istersen 100 milyona satılsın umrumda değil.

ÜNAL
18.03.2009, 17:53
Savunmana çok da ihtiyacımız vardı be Arda . . . .

yakup tekin
18.03.2009, 17:57
Ben orada yaşanan birçok durumu normal karşılıyorum da şu hakemlere gösterilen tepkinin dozunu normal karşılamadım. O şerefsiz Yunus Yıldırım, daha fazla tepki görmeliydi. Maçın içine eden adam budur. Esas onun epki görmesi gerekiyordu. Bu naletin yüzünden fark atacağımız maçı berabere zor bitirdik. Yazıktır günahtır takımın verdiği emeğe, sezon başından beri çalınan puanlarımıza. Buna bir son verilmesi lazım artk!

M.Kılıç50
18.03.2009, 18:02
Yaw Renkdaslar, naptiniz siz ???
konuyu amma abartmissiniz... konu´nun sayfasi olmus 10... hic degermi... baska önemli konularda fikir alis-veris´i yapalim ama böyle konularla oyalamayalim kendimizi lütfen :(

iso_4939
18.03.2009, 23:13
ne kadar dingil var yavvv

TAHSİN 61
19.03.2009, 09:05

Bizim taraftarımız insan değil abi utanmaz sıkılmaz istifa et derler bune derler derler

tsefsanesi
19.03.2009, 12:15
taraftar sabırlı olmalı, ersun hoca bu takımın başındaysa sabırlı olmak zorundayız, bu saaten sonra hoca değişirse bu bizim için olumlu olmaz aksine dahada olumsuz olur, kolay değil yeni bir çok oyuncu ile bu başarıyı yakalamak.

lazanist61
19.03.2009, 13:02
arkadaşlar yapmayın hoca daha ne yapsın çıkıp kendimi oynasın ki bence gökhandan daha iyi oynar bence arkasında durmalıyız bu hocanın biz ziya dogan gibi hocalara katlandık bu adama biraz sabır gösterelim... ayrıca şimdi hoca degişitirmek bize kar degil zarar verir...