PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepspor 3 - 2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:14
SS 50 Puan
BJK 49 Puan
TS 49 Puan
GS 47 olsun bari:)(ama onalrinda zor amci var)
FB 45 Puan(en iyi ihtimal):) Alex yok

Gökhan gol atacagina kesin inaniyom bu sefer:)
Evet,benim de görmek istedigim tablo budur,gs 45 olsa daha iyi olur.:)
Gökhan bu hafta da gol atamazsa öperim seni:)

Samet Yildirim
19.03.2009, 17:28
Evet,benim de görmek istedigim tablo budur,gs 45 olsa daha iyi olur.:)
Gökhan bu hafta da gol atamazsa öperim seni:)

Tabi 45 olsa daha iyi..bellide olmaz hamburg maci var youla-batuhan öneml isimler...yani olabilir..

Yok hocam yok bu sefer atacak gökhan:D

Tayfun
19.03.2009, 17:28
Alanzinho'dan bir şov daha bekliyorum bu maçta :cool:

Mehmet S. Pervan
19.03.2009, 17:33
Alanzinho bu maçta güze oyununa devam ederse iyi bi sonuç alırız. Bu zor dönemde böyle futbolculara ihtiyaç var doğrusu.

aurora
19.03.2009, 17:33
Gaziantepspor Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu, Gaziantepspor-Trabzonspor karşılaşmasını yönetecek olan hakem Cüneyt Çakır'ın daha önce görev yaptığı maçlarda alınan sonuçların Gaziantepspor'un aleyhine olduğunu söyledi.

19 Mart 2009 16:57 (http://www.haber7.com/gunun-haberleri.php?date1=19&month1=03&year1=2009&cmd=GIT)
http://image.haber7.com/site_images_v2/images/size10.gif http://image.haber7.com/site_images_v2/images/size12.gif http://image.haber7.com/site_images_v2/images/size14.gif http://image.haber7.com/site_images_v2/images/size16.gif

Karakuzulu yaptığı açıklamada, Gaziantepspor maçlarında hakem Cüneyt Çakır'ın yanlı tutum sergilediğini iddia ederek, ''Maalesef Cüneyt Çakır'ın yönettiği Gaziantepspor maçları her zaman aleyhimize olmuştur. Yönettiği karşılaşmalardan sadece yenilgi ile ayrılsak ona da razı olacağız ama bu hakem kardeşimiz aynı zamanda çaldığı düdüklerle futbolcularımızı demoralize etmekte ve bunun sürecinde de haklı veya haksız çok ucuz şekilde cezai uygulamalar getirecek kartlarını takımımız aleyhine sergilemektedir'' dedi.
''Gaziantepspor taraftarları olarak böyle bir hakemin maçlarımızı yönetmesini asla tasvip etmiyor ve istemiyoruz'' diyen Karakuzulu, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Futbol Federasyonu umut ediyorum ki bizim sitemimizi duyar ve ciddiye alır. Bu sezon fair-play liginde, gerek takımımızın gerekse taraftarlarımızın sergilediği centilmenlikler nedeniyle lider durumdayız. Fakat burada dikkat çekmek istediğim bir konu var. O da fair-play liginde rakiplerimizin açık ara önünde olma fırsatını, kendi sahamızda ligin 3. haftasında Ankaragücü ile yaptığımız maçta Cüneyt Çakır engellemiş oldu. Ne geçmiş sezonlarda ne de bu sezon oynadığımız maçlarımızda, şehrimizde müsabaka yöneten hiçbir hakemimiz polis kalkanları altında soyunma odasına gitmek gibi bir güçlükle karşılaşmamıştır. Bunlara Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve GASKİ Spor maçları da dahildir. Bu da taraftarlarımızın son derece bilinçli ve kendini bilir şekilde futbol maçı izleme kültüründen kaynaklanmaktadır
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu ne yafff. G.Antep hakeme itiraz ediyor. Eyyamcılık başladı. G.Antep in tarihinde bir hakeme itiraz ettiği olmamıştır galiba. Antebi biz 3-0 öne olduğu İstanbuldaki Fener maçında ikici yarısında 4-3 yenilmesinde biliriz. Rapaiç in önünden ayağı kendi ayağına takılarak düşe defans oyuncuları vardı. Herne olduysa elleri ayaklarına dolandı devre arasından sonra

aurora
19.03.2009, 17:37
Yada oyun şumu acaba oynayacağımız takım atrafından en çok itiraz edilecek hakemi görevlendirip (GS maçından önce Yunus Yıldırıma cok itiraz etmişti GS). Hakemi baskı altına alarak hem şikayetçi olan takıma diyet ödemesini sağlamak hemde bizi sahada hakem faciasıyla katletmek. Bu bir tesadüf olamaz oynayacağımız rakip tarafından en çok itiraz edilecek hakemin görevlendirilmesi. Düşünün Bu hakem Polis Kalkanları altında terketmiş son Yönettiği Antep maçında Antepte. .............. Bu hakem şirin gözkmek isteyecektir. Aynısını Yunus YILDIRIM da yaşadık

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:38
G.antep bile hakemleri etki altina almaya calisiyor,olacak is degil.
Zaten bu antep takimi oldum olasi her zaman bizim maclarda özel motivasyonla oynamislardir.
Buna karsi hazirlikli olmali ve macin basindan itibaren yüksek motivasyon ile karsilik vermeli ve kimin daha fazla kazanmaya ihtiyaci oldugunu hissettirmeliyiz.

asikaplan
19.03.2009, 17:39
Insallah yeneriz bende yeniyim umarm ugurlu gelirim;)

sen yenisin :D bi biskrem versem:D

turkish0061
19.03.2009, 17:39
gokhan bu macta atar gol, alanzinhoda atar :) Colmanda asist yapar

aurora
19.03.2009, 17:41
Evet arkadaşlar Sistemin Baronları yine işbaşında. Hakem faciasına hazırlıklı olalım bu hafta.

fetih aydın
19.03.2009, 17:44
İnşallah Yattara maçta görez alır.O olmayınca kanat atakları tamamiyle bitiyor...:)

Külünkoğlu
19.03.2009, 17:46
Yahu arkadaş bir kere de bizim maça atanan hakemden şikayet edilmesin. Hakemler yüzünden bir dünya puanımız gitti. Tff protestosundan sonra hep sessiz kaldık ama yeter yahu. Adamlar göz göre göre hakemi etki altına almaya çalışıyorlar.

Terzioğlu
19.03.2009, 17:47
Arkadaslar mac 18'e alinmamismiydi?

Sümeyye Şahin
19.03.2009, 17:49
Alanzinho'dan bir şov daha bekliyorum bu maçta :cool:
yattaryla beraber inşallah:cool:

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 17:50
Bütün herkes hakemlerden şikayetçi.

Bazıları gerçekten haksızlığa uğruyor , misal bizim gibi. Bazıları gündem yaratıp hakemleri etki altında bırakmaya çalışıyor , misal Gs gibi. Şimdi Antep'in bütün maçlarını doksan dakika izleyemediğimiz için bir şey diyemiyorum. Ama ikinci devre izlediğim Beşiktaş maçında doğranmışlardı. Bir penaltıları verilmemişti. Diğer hareketlerde cabası. O maçtan sonra böyle bir açıklama yaptılar mı hatırlamıyorum. Yapmamışlardı sanırsam.

Sadece Cüneyt Çakır'ı ele almışlar. Sivas'a 3-0 yenilmişler, Ankaragücü ile 2-2 berabere kalmışlar. Sivas maçını 90 dakika izlemiştim ama hakem nasıl bir yönetim göstermişti hatırlamıyorum. Hatırladığım çok büyük bir hatası yoktu.

Hakemi etkilemeye çalışan bir açıklama olarak görüyorum. Yakıştıramıyorum...

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:51
Arkadaslar mac 18'e alinmamismiydi?
Alinmisti ama 1 gün sonra filan yine eski saatine alindi.
Yine kötü bir zaman ama yapacak bir sey yok.
Cumartesi 15 15 de de kazanmaliyiz.:)

Süleyman Sofu
19.03.2009, 17:53
Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kayserispor maçında kırmızı kart gören ve 2 maç ceza alan Volkan Demirel hakkındaki kararını açıkladı; cezayı 1 maça indirdi!

18 Mart 2009 , 20:07

Yorumlar (49)Arkadaşına GönderFacebook'ta PaylaşYazdır

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Fenerbahçe
Tahkim Kurulu'nun 18 Mart 2009 günlü (15) Sayılı toplantısında Fenerbahçeli Volkan Demirel ile ilgili karar alındı.

TFF sitesinde kararla ilgili aşağıdaki açıklama yapıldı; "Fenerbahçe Spor Kulübü'nün futbolcusu Volkan Demirel'in, PFDK'nun 12.03.2009 tarih ve 2008-2009/956-1371 sayılı kararına karşı E.2009/141 numaraya kayıtlı dosyası incelendi. İtirazın süresinde yapıldığı ve gereken peşin maktu harcın yatırıldığı görüldü. Dosya incelendi, olaya ilişkin CD görüntüleri izlendi. Yapılan müzakere sonucunda; rakip futbolcunun eylemi ve olayın oluş şekli dikkate alınarak PFDK tarafından Volkan Demirel'e verilen 2 resmi müsabakadan men cezasının 1 resmi müsabakadan men cezası şeklinde düzeltilerek oybirliğiyle onanmasına karar verildi

Bunun adı federasyon değil olsa olsa FENERASYON bence ve bunun adı rezillikle örtülemeyecek kadar büyük bir şerefsizlik bence.Bizim itirazımızı gündeme bile almayan fenerasyon konu ezikler oluncaiş başında lanet olsun bu adilere...

Terzioğlu
19.03.2009, 17:53
Alinmisti ama 1 gün sonra filan yine eski saatine alindi.
Yine kötü bir zaman ama yapacak bir sey yok.
Cumartesi 15 15 de de kazanmaliyiz.:)
Oo cok iyi ozaman ya bende günlerdir maca bakamayacagim diye üzülüyordum macin 18'de baslayacagini saniyordum.

Muhammet
19.03.2009, 17:58
Hakemi etkilemeye çalışan bir açıklama olarak görüyorum. Yakıştıramıyorum...

Tam tersi. Çok yakışıyor..

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 17:58
Takımı hırslı gördüm, şut çalışması.. Gaziantep'e patlıyacaklar sanki..

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1411-3N0R3S0I.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1411-4K5Q1U8C.jpg

Kardesh TR
19.03.2009, 18:00
Umarım beklenilen olur da çıkışa başlarız..

ölümüne61
19.03.2009, 18:10
maçın çok zor geçeceği aşikar hatta ben bu maçta en az üç dört gol olur diyorum inşallah bu maçın skorunada hakem kararları etkilemez tahmini skor dört iki yeneriz

Sümeyye Şahin
19.03.2009, 18:13
bu maçı yenelım de puan farkı ıyıce açılmasın üst sıralarla...antepte hiç kolay bı ekip değil ama yenıcez ınşallah

Cem Zırıh
19.03.2009, 18:39
Takımı hırslı gördüm, şut çalışması.. Gaziantep'e patlıyacaklar sanki..

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1411-4K5Q1U8C.jpg

Ersun Hocamizin degisik bi vurus stili var:D ayaklari yerden kesiliyor sut atarken :D su umut'un neden sut cekebilme kabiliyeti yok anlamiyorum adam dizlerini az egemiyor sanirim :s egle kaleye gidecek o dagi tasi vuruyo :D

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 18:45
Trabzon tam kadro !..

Turkcell Süper Lig'de 21 Mart Cumartesi günü deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacak Trabzonspor'da futbolcular maçın hazırlıklarını sürdürdü.

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_zw_idman_trabzon011.jpg

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmaya tüm futbolcuların katıldığı bildirildi.

Bordo-mavili futbolcuların idmanda ısınma hareketlerinin ardından Gaziantepspor maçının taktik çalışmasını yaptığı belirtildi.
Trabzonspor, yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla Gaziantepspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve saat 17.30'da özel uçak ile Gaziantep'e gidecek.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=54193

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 18:47
yattaryla beraber inşallah:cool:

Sanırım Yattara bu maçta da görev alamayacak.

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 18:58
HAKEMLERE GÜVEN OYU

İbrahim Kızıl, Gaziantepspor Taraftarlar Derneği'nin, Cumartesi günü oynanacak Gaziantepspor-Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçlarda sonuçların Gaziantepspor aleyhine geliştiği yönündeki açıklamasına ilişkin soruyu şöyle yanıtladı:

''Ligin başında söylediğimiz gibi Türk hakemlerine olan güvenimiz tamdır. Bu lig bu hakemlerle tamamlanacak. Türk hakemlerine güvenmek zorundayız, onlara destek vermeliyiz. Eğer her kafadan bir ses çıkarsa, herkes eleştirirse kaos olur. Maçımızı yönetecek hakem kardeşimizin çok iyi bir yönetim sergileyeceğine, hakkaniyetle davranacağına gönülden inanıyorum. Bu zorlu maçta ona başarılar diliyoruz.''

"Türk hakemlerine güvenimiz tam"

Kızıl, G.Antep Taraftarlar Derneği'nin aksine hakemlere güvendiklerini söyledi.

http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/135449-turk-hakemlerine-guvenimiz-tam.aspx

TolgaTopçu61
19.03.2009, 19:08
Antep takimi cok iyi pas yapiyor,Tabata ve Ivan de Souza ikilisine cok dikkat etmeliyiz cok iyi anlasiyorlar...

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 19:10
Yattara yedek!

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, çift kale maçta Galatasaray maçındaki 11'i bozmadı.

Teknik direktör Yanal, çift kale maçta Galatasaray maçındaki 11'i bozmadı. Yanal, sarı-kırmızılı takım karşısında olduğu gibi Alanzinho'yu as takımda oynatırken, gribal enfeksiyonu geçen ve çalışmalara başlayan Yattara ise yedek takımda görev yaptı.

http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/135222-yattara-yedek.aspx

lazzz61
19.03.2009, 19:23
yazıkk antepın dagına taşına umut gene bombalıcak oralarıı :D

mashal61
19.03.2009, 20:11
Alanzinho Yattara'ya alternatif olsun diye alınmadı heralde. Yattara oynuyorsa Alanzinho oynayamayacak veya Alanzinho oynuyorsa Yattara oynayamayacaksa neden alındı? Yoksa Yattara gidici mi? İnsanın aklına gelmiyor değil. Beraber oynamaları mümkünsüzse ben bu transferi eleştiririm.

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 20:24
ANTRENMAN RAPORU 19 Mart Perşembe

Gaziantepspor Profesyonel Futbol A Takımı, Trabzonspor maçı hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri’nde yaptığı antrenman´la sürdürüyor.Teknik Ekibimiz yönetiminde yapılan antrenman, saat:14.30’da ısınma koşusu ile başladı. Antrenmanın ana bölümünde 5:2 oyun, şut ve orta çalışmaların ardından taktik çalışması yapıldı. Antrenman stretching çalışmasıyla tamamlandı.

Antrenman´a tedavisi devam eden Ivan De Souza katılmadı.Takımımız yarın 14.30’da basın ve taraftara kapalı yapacağı antrenman’ın ardından kamp’a girecek.

http://www.gaziantepspor.org.tr/yonetim/upload/antrenman/ant_19032009_01.jpg

Gaziantepspor orta çalışıyor dikkat :)

http://www.gaziantepspor.org.tr/haber_detay.asp?habid=659

Eren Karaahmetoğlu
19.03.2009, 20:29
"HAKEME GÜVENİMİZ TAM"

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, cumartesi günü oynayacakları Trabzonspor maçında futbolcularına güvendiğini belirterek, ''Her iki takım açısından da zorlu bir maç olacak. Bu maçı kayıpsız kapatacağımıza inanıyorum'' dedi.

Kızıl, yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçı hazırlıklarının teknik sorumlu Seçkin Göksel yönetiminde Celal Doğan Tesisleri'nde devam ettiğini, çalışmaların iyi gittiğini, oyuncuların moral ve motivasyonun iyi olduğunu söyledi.

Konyaspor deplasmanında alınan galibiyetin takım üzerinde pozitif bir etki yarattığını, ligin de artık şekillenmeye başladığını ifade eden Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Bildiğiniz gibi şu anda 5 takım şampiyonluk, 4 takım UEFA'ya gitmek için, geriye kalan takımlar da düşmemek için mücadele veriyorlar. Biz de bu ortamda orta kısımdaki UEFA'ya gitmek için çabalayan takımlardan olmak istiyoruz. Bu yüzden de Trabzonspor maçını içeride kazanmak istiyoruz. Onlar da geçen haftadan aldıkları sonuçlar nedeni ile moralsizler ama ne olursa olsun çok iyi kadroları var. Oyunun sonucuna etki edecek ayaklara sahipler. Şampiyonluğa oynayan bir takım, ama biz büyük takımlara karşı daha iyi oynuyoruz diyebiliriz. Bu anlamda bence çok zevkli bir maç olacak. İnşallah biz de kendi sahamızda kendi hedeflerimiz doğrultusunda bu maçı alıp yolumuza devam edeceğiz. Bizim açımızdan çok önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. Futbolcularıma ve teknik kadroya güveniyorum. Taraftarlarımızın bizi bu zor maçta yine yalnız bırakmamasını istiyorum.''

Nurullah Sağlam ile yolların ayrılmasının ardından işbaşına getirdikleri Seçkin Göksel'in takımı çabucak toparladığını ve ilerisi için olumlu sinyaller verdiğini anlatan Kızıl, ''Seçkin hoca işbaşına gelir gelmez Konyaspor maçına takımı hazırladı ve bu maçı galibiyetle taçlandırdı. Seçkin hoca ailemizin bir ferdi oldu. Şimdi Trabzonspor maçına takımı hazırlıyor. Ona inanıyor ve güveniyoruz. Şu anda Gaziantepspor'un teknik direktörü o ve biz onunla yola devam ediyoruz. Başka söze gerek yok'' dedi.

-HAKEMLERE GÜVEN OYU-

İbrahim Kızıl, Gaziantepspor Taraftarlar Derneği'nin, Cumartesi günü oynanacak Gaziantepspor-Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçlarda sonuçların Gaziantepspor aleyhine geliştiği yönündeki açıklamasına ilişkin soruyu şöyle yanıtladı:

''Ligin başında söylediğimiz gibi Türk hakemlerine olan güvenimiz tamdır. Bu lig bu hakemlerle tamamlanacak. Türk hakemlerine güvenmek zorundayız, onlara destek vermeliyiz. Eğer her kafadan bir ses çıkarsa, herkes eleştirirse kaos olur. Maçımızı yönetecek hakem kardeşimizin çok iyi bir yönetim sergileyeceğine, hakkaniyetle davranacağına gönülden inanıyorum. Bu zorlu maçta ona başarılar diliyoruz.''

Konuşmuşlar yine hakem hakkında:D

Furkan Akyıldız
19.03.2009, 20:42
bu maçta gökhan atacak golü alıcaz maçı aynen devam yolaa !!!

aurora
19.03.2009, 20:51
Gaziantepspor Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu, Gaziantepspor-Trabzonspor karşılaşmasını yönetecek olan hakem Cüneyt Çakır'ın daha önce görev yaptığı maçlarda alınan sonuçların Gaziantepspor'un aleyhine olduğunu söyledi.

Karakuzulu yaptığı açıklamada, Gaziantepspor maçlarında hakem Cüneyt Çakır'ın yanlı tutum sergilediğini iddia ederek, ''Maalesef Cüneyt Çakır'ın yönettiği Gaziantepspor maçları her zaman aleyhimize olmuştur. Yönettiği karşılaşmalardan sadece yenilgi ile ayrılsak ona da razı olacağız ama bu hakem kardeşimiz aynı zamanda çaldığı düdüklerle futbolcularımızı demoralize etmekte ve bunun sürecinde de haklı veya haksız çok ucuz şekilde cezai uygulamalar getirecek kartlarını takımımız aleyhine sergilemektedir'' dedi

aşağıda yazılan olaylar ve kişiler tamamen hayal ürünüdür.

BARONLAR VADİSİ VE ÜÇ KIZKARDEŞLER

Çırak: Olmuyor Patron olmuyor. Bu Hamsispor ne yaparsak yapalım Zirveden kopmuyor. Sırf olumsuz etkiliyor diye Cumartesi 15:15 e aldık maçlarını yine koparamadık. Artık Uğur bile deniyoruz. 15:15 maçları uğursuz gelsin umuyoruz.
Baron: Daha Öğrenmen gereken çok şey var. Biz 25 senedir uğraşıyoruz Şampiyon yapmadık hala pes etmediler. İflahımızı gevrettiler. Ama elimizdeki enstrumanlar bol. Birisi olmassa öbürünü kullanıyoruz. Ama en önemlisi de Hakemler. Bana Hakemleri tayin etme yetkisi versinler amatör bir takımı dünya şampiyonu yapıyım.
Çırak: Nasıl yani patron direk hakemlerle mi işi bitireceksin.Bu zamanda Tv var medya var. 50 kez izleniyor her pozisyon.
Baron: Ahahaha.. İzleniyorda ne oluyor. Eskiden daha kolay oluyordu bu işler. Araya aracılar koyuyor haber gönderiyorduk yada direk telefon ediyorduk. Şimdi teknoloji değişti mertlik bozuldu.
Çırak: Nasıl yani ?
Baron: Şimdi her tarafta gizli kameralar dinleme cihazları her taraf heryer dinleniyor. Açıkça emir buyuramıyoruz.
Çırak: E dinlensin patron zaten bizden yana değil mi her yer basın medya üçkızkardeşler.....
Baron: Sen bu üç kızkardeşleri bilmessin. Bunları besleriz besleriz bi birbirine düşmeye görsünler. Ne seni tanırlar nede beni. Eski kirli çamaşırları hemen ortaya döküverirler. Hem İnsanlarda bozuldu. Bu bizim elemanlardan biri yarın bir gün çulsuz kaldımı yazar "Bir hakemin itirafları" diye bir kitap hem satış rekorları kırar hem para kazanır. Ayıkla pirincin taşını ondan sonra. Ama şimdi bizde kendimizi geliştirdik. Dolaylı yollardan götürüyoruz işi.
Çırak: Mesela ?
Baron: Geçen haftaki Hamsispor-Salatasaray maçına kimi atadık? Yunus Yıldız'ı. Yunus hangi takımlı biliniyor ? Fenerli.. Dolayısıyla Hamsispor un bir itirazı olmadı ama Salatasaray geçmişteki bir maçtan dolayı isyan etti. Bu hakem nasıl verirlir dedi bastı yaygarayı? Maç bitti ne oldu? Yunus sayesinde Hamsispor uc puanı alamadı. Şimdi bu insan psikolojisidir. Bir insan bir grup tarafından kotulendimi bilinçaltında o gruba yaranmak icin bir mekanizma oluşur. Yunus akşam maçı izlediginde kendide şaşırmıştır. O kararları nasıl verdigine. Bir taşla iki kuş. Hem Hamsispor'un üç puanını aldık hemde kızkardeşi memnun ettik.
Çırak: Büyüksün patron.. Ama bu hamsispor da kaç yıldır direniyor bir turlu pes etmiyor.
Baron: Ah o Hamsispor olmassa ne rahat uyuyacamda uykularımı kacırıyor. 25 yıldır biz darbe vurdukca daha da guclendiler pes etmiyorlar bir turlu. Adı Hamsispor ama onlarda Balina kadar yürek var.
Çırak: E onlarda katılsa olmazmı bu sisteme onlarıda arada sırada görsek.
Baron:Yok onlar kahraman olacak ya istemezler öyle haksız başarıyı. Beceremezler yalancı pehlivanları yenmeyi. Herşeyi hakkederek isterler. Ayrıca sistemimizi kurduk. Biz üç kızkardeşi ne kadar allayıp pullarsak o kadar iyi pazarlıyoruz. Medya Raiting gelirleri Naklen yayın gelirleri falan filan işte.
Çırak: Ama patron yıllardır tiyatro izlettiriyoruz desene.Haksızlık degilmi bu ?
Baron: Boşversene herkes hayatından memnun üçkızkardeşler ve figüranları.Ah bide şu Hamsispor olmasa. Şu pencereyide kapat bu sene nedense kuzeyden sert esiyor rüzgar yine

Pirselimoğlu
19.03.2009, 20:53
_________________sylva_________________
song______giray_______egemen________cale
_______________hüseyin__________________
serkan__________colman__________alanzinho
_______gökhan(?)__________umut(?)_______

nasıl olur.

aurora
19.03.2009, 21:03
Aşağıda yazan olaylar ve kişiler tamamen hayal ürünüdür.

Çırak: Olmuyor Patron olmuyor. Bu Hamsispor ne yaparsak yapalım Zirveden kopmuyor. Sırf olumsuz etkiliyor diye Cumartesi 15:15 e aldık maçlarını yine koparamadık. Artık Uğur bile deniyoruz. 15:15 maçları uğursuz gelsin umuyoruz.
Baron: Daha Öğrenmen gereken çok şey var. Biz 25 senedir uğraşıyoruz Şampiyon yapmadık hala pes etmediler. İflahımızı gevrettiler. Ama elimizdeki enstrumanlar bol. Birisi olmassa öbürünü kullanıyoruz. Ama en önemlisi de Hakemler. Bana Hakemleri tayin etme yetkisi versinler amatör bir takımı dünya şampiyonu yapıyım.
Çırak: Nasıl yani patron direk hakemlerle mi işi bitireceksin.Bu zamanda Tv var medya var. 50 kez izleniyor her pozisyon.
Baron: Ahahaha.. İzleniyorda ne oluyor. Eskiden daha kolay oluyordu bu işler. Araya aracılar koyuyor haber gönderiyorduk yada direk telefon ediyorduk. Şimdi teknoloji değişti mertlik bozuldu.
Baron: Şimdi her tarafta gizli kameralar dinleme cihazları her taraf heryer dinleniyor. Açıkça emir buyuramıyoruz.
Çırak: E dinlensin patron zaten bizden yana değil mi her yer basın medya üçkızkardeşler.....
Baron: Sen bu üç kızkardeşleri bilmessin. Bunları besleriz besleriz bi birbirine düşmeye görsünler. Ne seni tanırlar nede beni. Eski kirli çamaşırları hemen ortaya döküverirler. Hem İnsanlarda bozuldu. Bu bizim elemanlardan biri yarın bir gün çulsuz kaldımı yazar "Bir hakemin itirafları" diye bir kitap hem satış rekorları kırar hem para kazanır. Ayıkla pirincin taşını ondan sonra. Ama şimdi bizde kendimizi geliştirdik. Dolaylı yollardan götürüyoruz işi.
Baron: Geçen haftaki Hamsispor-Salatasaray maçına kimi atadık? Yunus Yıldız'ı. Yunus hangi takımlı biliniyor ? Fenerli.. Dolayısıyla Hamsispor un bir itirazı olmadı ama Salatasaray geçmişteki bir maçtan dolayı isyan etti. Bu hakem nasıl verirlir dedi bastı yaygarayı? Maç bitti ne oldu? Yunus sayesinde Hamsispor uc puanı alamadı. Şimdi bu insan psikolojisidir. Bir insan bir grup tarafından kotulendimi bilinçaltında o gruba yaranmak icin bir mekanizma oluşur. Yunus akşam maçı izlediginde kendide şaşırmıştır. O kararları nasıl verdigine. Bir taşla iki kuş. Hem Hamsispor'un üç puanını aldık hemde kızkardeşi memnun ettik.
Çırak: Büyüksün patron.. Ama bu hamsispor da kaç yıldır direniyor bir turlu pes etmiyor.
Baron: Ah o Hamsispor olmassa ne rahat uyuyacamda uykularımı kacırıyor. 25 yıldır biz darbe vurdukca daha da guclendiler pes etmiyorlar bir turlu. Adı Hamsispor ama onlarda Balina kadar yürek var.
Baron:Yok onlar kahraman olacak ya istemezler öyle haksız başarıyı. Beceremezler yalancı pehlivanları yenmeyi. Herşeyi hakkederek isterler. Ayrıca sistemimizi kurduk. Biz üç kızkardeşi ne kadar allayıp pullarsak o kadar iyi pazarlıyoruz. Medya Raiting gelirleri Naklen yayın gelirleri falan filan işte.
Çırak: Ama patron yıllardır tiyatro izlettiriyoruz desene.Haksızlık degilmi bu ?
Baron: Boşversene herkes hayatından memnun üçkızkardeşler ve figüranları.Ah bide şu Hamsispor olmasa. Şu pencereyide kapat bu sene nedense kuzeyden sert esiyor rüzgar yine

Pirselimoğlu
19.03.2009, 21:10
kendi takımın için hamsispor diye hayal ürünü oluşturmak da ne oluyor.

is_mail61
19.03.2009, 21:20

Karakuzulu yaptığı açıklamada, Gaziantepspor maçlarında hakem Cüneyt Çakır'ın yanlı tutum sergilediğini iddia ederek, ''Maalesef Cüneyt Çakır'ın yönettiği Gaziantepspor maçları her zaman aleyhimize olmuştur. Yönettiği karşılaşmalardan sadece yenilgi ile ayrılsak ona da razı olacağız ama bu hakem kardeşimiz aynı zamanda çaldığı düdüklerle futbolcularımızı demoralize etmekte ve bunun sürecinde de haklı veya haksız çok ucuz şekilde cezai uygulamalar getirecek kartlarını takımımız aleyhine sergilemektedir'' dedi

aşağıda yazılan olaylar ve kişiler tamamen hayal ürünüdür.

çok ii olmuş ya eline sağlık

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 21:41
Aldığım duyumlara göre cumartesi günü Kamil Ocak Stadı' nın rakip taraftarlara ayırdığı bölümde, tribün şov olacakmış. :)

Zeynep Terzi
19.03.2009, 22:12
Sanırım Yattara bu maçta da görev alamayacak.

Ya peki Yattara hangi maçta görev alcak artıkk:mad:

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 22:14
Kendisine biraz daha iyi bakacağı bir zaman olabilir. :)

Zeynep Terzi
19.03.2009, 22:15
Neyse Allahtan Gs maçında Alanzinho yu kazandık ta :)

lazfather61
19.03.2009, 23:25
ofofof gs cok kotu karıscak beter olsunlar tek rakıp bjk kaldı sunlarda bı karıssa beter olsalar

Muhammed KOÇ
20.03.2009, 00:13
artık kazanalım 3 puanı alalım kötü oynasak da iyi oynasak da gökhan umut gol atsa da armasa da yattara oynasa da oynamasa da 3 puan alalım artık !

POYRAZ
20.03.2009, 01:09
Gaziantepspor'u yenmemiz ve Sivasspor - Besiktas macinin berabere bitmesi halinde cok büyük kazanim elde etmis olacagiz.
Yavas yavas puan kayiplarinin telafisinin cok zor olacagi haftalara girecegiz. Kazanmaliyiz.

POYRAZ
20.03.2009, 01:11
artık kazanalım 3 puanı alalım kötü oynasak da iyi oynasak da gökhan umut gol atsa da armasa da yattara oynasa da oynamasa da 3 puan alalım artık !
Haklisin hakli olmasina da bunu bazi renktaslar görmesin.
Ilk yarida kötü oynamamiza ragmen takir takir maclarimizi kazanip 3 puanlari cebe indiriyorken bazi arkadaslarimiz mizmizlaniyordu neden kötü top oynayarak 3 puan aliyoruz diye.
Tarihimizin en kötü topunu oynayalim ama bu haftaki macimizi kazanalim.
Cani cehenneme iyi futbolun, bana 3 puan lazim. Penalti mi olur, rakip kendi kalesine mi atar, sansa mi atariz bilmem ama bu hafta 3 puani alamazsak telafisi zor olur.

Mehmet Sarigül
20.03.2009, 01:17
Koca bir sezon boyu (25 haftadir!) Yattara'dan faydalanamadik, bir bakiyoruz sakatlanmis, bir bakiyoruz "ben gidiyor" diyor, sonra formsuz, simdi ise hasta...

Bu aksam GS - Hamburg macinda Lincoln'u görünce nedense aklima Yattara geldi,...

61SOYTÜRK61
20.03.2009, 02:09
Aşağıda yazan olaylar ve kişiler tamamen hayal ürünüdür.

güzel olmuş kardeşim:alkış::alkış:

Hasan Habip Özbay
20.03.2009, 03:46
bu sefer rahat maç zamanı sivas-bjk maçı bizim için şans iyi değerlendirmeliyiz yani 3 puan şart alırız

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 07:56
Aklı Tabata’da kaldı

Trabzon Yönetimi devre arasında transferini gerçekleştiremediği Gaziantepsporlu Tabata’nın peşini bırakmıyor. Yöneticilerin bu oyuncu için kulübü ile yeniden görüşeceği öğrenildi

Trabzonspor devre arasında transferi için büyük uğraş harcadığı ancak Gaziantepspor’dan olumsuz yanıt aldığı Tabata konusunda yeniden adım atmaya hazırlanıyor.

Bordo-mavili yöneticilerin Gaziantepspor maçı öncesi, kırmızı-siyahlı kulüp ile Brezilyalı yıldızın bonservis bedeli için bir görüşme yapacağı öğrenildi. Sezon sonunda Tabata’yı renklerine bağlamak isteyen Trabzonspor’un kolları erken sıvadığı ve bu oyuncu için astronomik bir rakamı gözden çıkardığı bildirildi. Daha önce Tabata’yı kesinlikle satmayacağını açıklayan Gaziantepspor Kulübü’nün ikna edilmeye çalışılacağı, Brezilyalı oyuncunun da Trabzonspor’a gelmeye sıcak baktığı ifade edildi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/8927/7588927.jpg

http://www.milliyet.com.tr/Spor/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=spor&KategoriID=6&ArticleID=1073395&Date=20.03.2009&b=Akli%20Tabatada%20kaldi

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 08:01
G.Saray maçında ıslıklanan Tayfun'un yanı sıra Yattara'yı kulübede oturtarak, "Daha hırslı olun" mesajını verecek.

Çaba harcıyor
Gaziantepspor'u yenerek puan kayıplarına son vermek isteyen Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, takımı motive etmek için yoğun çaba sarfediyor. Yanal, aynı zamanda küçük bir operasyon yapmaya da hazırlanıyor.

Grip olmuştu..

Derbi 11 ile çıkacak Yanal, taraftarın yuhaladığı Tayfun'u da yedeğe çekip
Serkan'ı sahaya sürecek. Grip olduğu gerekçesiyle oynamayan Yattara'yı kulübede oturtup, "Forma için daha hırslı olmalısınız" mesajını verecek.

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 08:32
Trabzon’un silahı Gökhan Ünal
Son haftaların suskun golcüsü Gökhan Ünal, Trabzonspor´un Gaziantepspor karşısında en önemli kozu olacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_247697_20FAN09GOK1-C-B.jpg

Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Ersun Yanal’ın yarın oynanacak maçta Gökhan’a çok güvendiği belirtilirken, yıldız futbolcuyla sık sık görüşmeler yaptığı öğrenildi. Yanal, idmanlarda da özel olarak ilgilendiği Gökhan için, “Şeytanın bacağını bu kez kıracak. Attığımız bir çok golün gerek hazırlanışında gerekse son vuruşunda payı var ancak daha iyi olması gerekiyor. Kendisini kazanmak ve motive etmek için gerekeni yapıyoruz” dedi. Bu arada bugün Gaziantep’e geçecek olan Bordo-Mavililer, dünkü idmanını eksiksiz tamamladı.

HALİT KARAKAŞ
20.03.2009, 08:38
yarınki maçı rahat alacağımızı düşünüyörüm,deplasmanda iyi oynuyoruz,rakip gol atmak için saldırdığında istediğimiz boş alanlara colman ve selçuk öldürücü paslar atıyor,ama ne yazikki gölcülerimiz çok azını gole çevirebiliyor,olsun deplasmanlarda hiç korkmuyorum bu maçta gökhan ve umuttan gol bekliyorum ve maçı 3-1 alırız diye düşünüyörüm,başarılar dilerim

HALİT KARAKAŞ
20.03.2009, 08:43
G.Antep yüksek uçuyor!Asbaşkan Çelik: Trabzonspor düşüş içinde. Rahat bir galibiyet alırızhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/48624_b.jpg

n RAHAT KAZANIRIZ
Trabzonspor’un yarın deplasmanda karşılaşacağı G.Antepspor, galibiyetten emin. Kırmızı-Siyahlı kulübün Asbaşkanı Ömer Çelik, Trabzonspor’un düşüş döneminde olduğuna dikkat çekerek, “Sahamızda oynamanın avantajıyla, rahat bir galibiyet alacağımıza inanıyoruz” iddiasında bulundu.
n TARAFTARA ÇAĞRI
Taraftarlarına güzel ve bol gollü bir galibiyet armağan etmek istediklerini belirten Çelik, “Taraftarımızın tribünde olmalarını bekliyoruz. Onların desteğiyle güzel bir galibiyet elde ederek çıkışımızı sürdüreceğiz. Şu anda takımın başında Seçkin Göksel var. Yeni teknik adam için de arayışlarımız sürüyor” dedi

Cemalettin Taşkın
20.03.2009, 09:11
şimdi bu tabata nereden çıktı?

tamda gaziantep maçı öncesi gaziantepliler futbolcumuzun aklını çeliyorsunuz diye açıklama yaparlarsa!!

nedense her maç öncesi yapay bir gündem çıkıyor ortaya ve maç hep geri planda kalıyor.

61SOYTÜRK61
20.03.2009, 09:21
ya evet bu konu nerden gündeme geldi hiç değilse maç sonu gündeme gelseydi .....ayrıca tabata alınsa iyi olur gökandan umuttan daha iydir...bu maçta umarım o küçük değşiklik te göksu barışta oynar...

Proof
20.03.2009, 09:50
Bana gore en guzel kadro su:

----------------TONY SYLVA-------------
S.BALCI------SONG------EGEMEN----CALE
----------------HUSEYIN-----------------
--------COLMAN--------SELCUK----------
YATTARA----------------------ALANZINHO
-----------------G.UNAL-----------------

Ahmet Başkaya
20.03.2009, 09:54
offff yaaa çok kötü birr rüyaydı berabere kalıyorduk 1 1 takımı ıslıklıyorduk sadece alan zinho hariç sivas da yeniyo abim bu sene bu kadar sivas şampiyon dediydi...iyiki rüya imiş...

Kazım Uzunboy
20.03.2009, 09:57
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_247699_20FAN09TSGS.jpg

Deplasman lideri, bu hafta konuk olacağı Gaziantep’te şeytanın bacağını kırmak istiyor... Gaziantepspor’a karşı deplasmanlarda oynadığı maçlarda yüzü gülmeyen ve son iki sezondur kazanamayan Bordo-Mavililer, bu yıl dış sahada en iyi performansı gösteren takım olarak rakibinin karşısına çıkacak. Zirvede iddiasını sürdürebilmesi için bu maçtan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapan Karadeniz ekibi, Gaziantep deplasmanında oynadığı 22 karşılaşmanın 6’sını kazanırken, 8’er kez sahadan mağlubiyet ve beraberlikle ayrıldı.

Kaynak : http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Şimdi-tam-zamanı!_3_HDetail_35_128372.htm

Adem Erdoğan
20.03.2009, 10:00
Aklı Tabata’da kaldı

Trabzon Yönetimi devre arasında transferini gerçekleştiremediği Gaziantepsporlu Tabata’nın peşini bırakmıyor. Yöneticilerin bu oyuncu için kulübü ile yeniden görüşeceği öğrenildi

Trabzonspor devre arasında transferi için büyük uğraş harcadığı ancak Gaziantepspor’dan olumsuz yanıt aldığı Tabata konusunda yeniden adım atmaya hazırlanıyor.

Bordo-mavili yöneticilerin Gaziantepspor maçı öncesi, kırmızı-siyahlı kulüp ile Brezilyalı yıldızın bonservis bedeli için bir görüşme yapacağı öğrenildi. Sezon sonunda Tabata’yı renklerine bağlamak isteyen Trabzonspor’un kolları erken sıvadığı ve bu oyuncu için astronomik bir rakamı gözden çıkardığı bildirildi. Daha önce Tabata’yı kesinlikle satmayacağını açıklayan Gaziantepspor Kulübü’nün ikna edilmeye çalışılacağı, Brezilyalı oyuncunun da Trabzonspor’a gelmeye sıcak baktığı ifade edildi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/8927/7588927.jpg

http://www.milliyet.com.tr/Spor/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=spor&KategoriID=6&ArticleID=1073395&Date=20.03.2009&b=Akli%20Tabatada%20kaldi

Bu tür haberler inşallah doğru değildir.

Doğruysa hiç etik değil.

mkmsas
20.03.2009, 10:03
Tabata haberleri çok yanlış, etik değil...

Eziklerin yıllarca bize uyguladığını iddia ettiğimiz taktiği, bizim de uygulamamız ya da uyguluyor gözükmemiz, hiç yakışmıyor.. Bu davranış, eziklerin üzerine cuk diye oturabilir ama bizde eğreti duruyor, sırıtıyor..

Dursun Kaplan
20.03.2009, 10:05
Şahsen ben istemiyorum Tabata'yı. Antep'te kalsın.

KaRaKaN61
20.03.2009, 10:07
onumuzdeki 5 mac cok onemli, alirsak onumuz acik olur. bu macida almamiz lazim !

Serdar Ersoy
20.03.2009, 10:08
şahsen benim tabatayı düşünücek halim yok gerekte yok
ben trabzonspor'umuzun yarın galibiyetini bekliyorum şimdilik
ama uzun süreli düşüncem 10 maçlık galibiyet :D

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 10:22
Gaziantepspor ile yarın maçımız var Tabata'nın tüm spor medyasında transfer haberi düşündürücü?

Fatih Özkan
20.03.2009, 10:25
Almamız gereken bir maç!
İlla birileri puan kaybedecek!

genç61
20.03.2009, 10:35
super bir adam bu tabata o ve fatih tekke bizde olsaydı en az 15 puan fark yapmıstık simdiden

cihatöztürk
20.03.2009, 10:36
kazanırsak yarışta bizde varız deriz.......

illlaki birileri puan kaybedecek bu hafta mutlak galibiyet gerek çok kritik bir virajdayız

oktay61
20.03.2009, 10:41
sün akşam gs-hamburg maçından sonra lig tv yi maçın ardından programını izliyorum, Ümit Özat ta almanya da oynayan bir topçu olarak ona bağlandılar. maç ile ilgili yorumlarını yaptı ve hamburg iyi bir deplasman takımı olduğundan filan bahsetti (neyse buralar önemli değil) Sonra Almanyada çok iyi futbolcular olduğunu söyledi tam dinlemiyordum o arada bir futbolcu adını verdi tam ismini duyamadım. Bu kişi için kendisine ERSUN YANAL VE ÖZKAN SÜMER in sezon öncesi başvurduğunu, bilgi toplamamı istediler dedi. bende çok iyi futbolcu olduğunu maliyetinin 300.000 Euro olduğundan bahsettim ve yararlı da olacağını söyledim. ancak daha sonra ne olduysa vazgeçtiler, şu an o futbolcunun DEĞERİ 10-15 Milyon Euro dedi.Sanırım marko marin di bahsettiği gerçi o marin i de tanımıyor. gurbetçiler tanır. Hiç bilmiyorduk bakın bu Ümit özat bizim için topçu araştırıyormuş. İLGİNÇ

cihatöztürk
20.03.2009, 10:50
sün akşam gs-hamburg maçından sonra lig tv yi maçın ardından programını izliyorum, Ümit Özat ta almanya da oynayan bir topçu olarak ona bağlandılar. maç ile ilgili yorumlarını yaptı ve hamburg iyi bir deplasman takımı olduğundan filan bahsetti (neyse buralar önemli değil) Sonra Almanyada çok iyi futbolcular olduğunu söyledi tam dinlemiyordum o arada bir futbolcu adını verdi tam ismini duyamadım. Bu kişi için kendisine ERSUN YANAL VE ÖZKAN SÜMER in sezon öncesi başvurduğunu, bilgi toplamamı istediler dedi. bende çok iyi futbolcu olduğunu maliyetinin 300.000 Euro olduğundan bahsettim ve yararlı da olacağını söyledim. ancak daha sonra ne olduysa vazgeçtiler, şu an o futbolcunun DEĞERİ 10-15 Milyon Euro dedi.Sanırım marko marin di bahsettiği gerçi o marin i de tanımıyor. gurbetçiler tanır. Hiç bilmiyorduk bakın bu Ümit özat bizim için topçu araştırıyormuş. İLGİNÇ

büyük bir kayıp olmuş tabi gerçekse

Ali İhsan
20.03.2009, 10:54
Marko Marin'in değeri sene başında da 10 milyonlar seviyesindeydi...

BEYTEKİN61
20.03.2009, 10:59
Gaziantep'in başkanı uefa'ya gitmek için Trabzon'u yenmeliyiz demiş. nasıl uefa'ya gideceklerse. bir türlü anlamadım. ne diyelim kolay gelsin!!!!

Harun-61
20.03.2009, 10:59

Hamburg Marin'in pesinde, devre arasi 7-8 milyon Avro teklif edildi fakat kulübü Gladbach düsme potasinda oldugu icin satmadilar.

büyük ihtimal sezon sonunda 12-13 milyon Avro'ya transfer olacak. suan A Milli'de oynuyor.

.

oktay61
20.03.2009, 11:02
büyük bir kayıp olmuş tabi gerçekse

Valla Ümit Özat akşam öyle dedi. Ümit in yalancısıyım. Yalan olsa Ersun yanal ve Özkan sümer isimlerini kullanmazdı. Öyle değil mi? Üstelik 300 000 euro ya bu iş olur demiş

matalar
20.03.2009, 11:06
tam kırlma maçı mutla kazanmak lazım.
puan kaybedersek keskin bir düşüş yaşayabiliriz.
çünkü konsantrasyon denen bişey kalmaz.taraftar küser. falan falan...
hazır hocaları da yokken 3 puanı almalıyız.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 11:18
Bu maç yattara nın maçı olacak

BEYTEKİN61
20.03.2009, 11:26
Gaziantepspor teknik direktörü Seçkin Göksel, gazetecilere yaptığı açıklamada, hazırlıkların son derece iyi gittiğini belirtti. Deplasmanda Konyaspor'u yendiklerini, o maçın morali ile Trabzonspor maçı hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Göksel, ''Rakibimiz zirveyi kovalayan bir ekip. Geçen hafta da Galatasaray karşısında kendi sahalarında 2-2 berabere kaldılar. Tabi ki onlar da iyi hazırlanıyorlardır. Bu müsabakadan üç puan almak isteyecekler. Biz önlemimizi ona göre alacağız'' dedi.
Takımda sakatlığı devam eden Ivan dışında eksik futbolcu bulunmadığını kaydeden Göksel, ''İlhan da iki gündür antrenmanlara katılmaya başladı. Sakat futbolcumuz yok, Bekir'in cezası bitti. Kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirip Trabzonspor maçına çıkacağız. Trabzonspor'da Yattara'nın oynayabilme ihtimalini göz önüne alıyoruz. Onun dışında da etkili oyuncuları var. Ona göre takımı motive etmeye çalışıyorum. Son günde de analizlerimizi bitirip bu zorlu maça çıkacağız'' diye konuştu.
-FUTBOLCULAR İNANÇLI-
Gaziantepspor'un Brezilyalı oyuncularından Eduardo Pacheco da deplasmanda Konyaspor'u yenerek büyük bir moral bulduklarını ifade ederek, ''Trabzonspor'u kupada yenmiştik ve deplasmanda oynadığımız maçta da berabere kalmıştık. Bu hafta Trabzonspor karşısında çok iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Gerçekten bu aldığımız galibiyet bize moral depoladı. Hedeflerimiz var, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Trabzonspor karşısında sahaya galibiyet almak için çıkacağız'' şeklinde konuştu.
Genç golcü İbrahim Ferdi Coşkun da Trabzonspor maçının zorlu geçeceğini, hazırlıkları bu yönde sürdürdüklerini belirterek, ''Trabzonspor karşısında da çıkışımızı sürdürmek ve biraz daha rahatlamak istiyoruz. Takım içerisinde 25 kişiyiz, hepimiz hazırız ve hocamızdan forma bekliyoruz. İnşallah o şans geldiğinde iyi değerlendiririz. Umarım Trabzonspor maçında da galip geleceğiz'' dedi.

19.03.2009

Kaynak : AA

bu adamlar niye bu kadar hırslı anlamadım.

BayzanTs61
20.03.2009, 11:56
1-1 biter gibime geliyor :)

Akın NAZİFOĞLU
20.03.2009, 12:06
Trabzon'un G.Antep maçı 11'i
20 Mart 2009 Cuma 11:10
Süper Lig'de yarın deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Trabzon, rakibini yenerek zirvedeki iddiasını sürdürmek istiyor...

Son haftalarda sahasında beklenmedik puan kayıpları yaşayan, ancak deplasmanlarda başarılı bir grafik ortaya koyan bordo-mavili takım, dış saha başarısını Gaziantep deplasmanında da göstererek Trabzon'a 3 puan ile dönmeyi amaçlıyor.

Karadeniz ekibinde, zorlu maç öncesi sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

ALANZİNHO İLK 11'DE
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, gribal enfeksiyon nedeniyle geçen hafta Galatasaray maçında forma giyemeyen Yattara'nın yerine görev verdiği ve performansını beğendiği Alanzinho'yu Gaziantepspor maçında da ilk 11'de oynatması bekleniyor.

Yanal, hafta içinde taktik antrenmanlarda Galatasaray maçındaki 11'i bozmamış ve Brezilyalı oyuncuyu as takımda oynatmıştı.

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya, ''Sylva, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Gökhan ve Umut'' ilk 11'i ile çıkması bekleniyor.

Akın NAZİFOĞLU
20.03.2009, 12:08
Trabzon ve G.Antep 46. maçında
20 Mart 2009 Cuma 10:58
Trabzonspor ile Gaziantepspor, yarın Kamil Ocak Stadı'nda yapacakları maçta ligde 46. kez karşı karşıya gelecek.

Bugüne dek iki takım arasında yapılan 45 maçta, bordo-mavili takımın galibiyetlerde 24-9 üstünlüğü bulunuyor. 12 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Trabzonspor, 79 kez rakip fileleri havalandırırken, kalesinde 42 gol gördü.

GAZİANTEP'TE EV SAHİBİ ÜSTÜN
Trabzonspor ile Gaziantepspor arasına Gaziantep'te yapılan maçlarda ise ev sahibi takım üstünlük sağladı.

Gaziantep'te oynanan 22 maçta Trabzonspor 6 kez, Gaziantepspor ise 8 kez sahadan galibiyetle ayrıldı, 8 maç da beraberlikle sonuçlandı.

BU SEZONKİ MAÇLAR
Trabzonspor, bu sezon Gaziantepspor ile lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda yaptığı maçlarda galibiyet elde edemedi.

Ligde Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan maç 1-1 berabere biterken, Gaziantep'te yapılan kupa maçını ev sahibi ekip 3-1 kazanmıştı.

FARKLI GALİBİYETLER
Trabzonspor, Gaziantepspor karşısında farklı galibiyetler de elde etti.

Bordo-mavililer, 1981-82 ve 1996-97 sezonunda 5-0, 1992-93 sezonunda ise 6-2'lik sonuçla sahadan galibiyetle ayrıldı.

Gaziantepspor ise en farklı galibiyetini 2001-2002 sezonunda 5-2'lik skorla almıştı.

Haluk Ongan
20.03.2009, 12:36
yüzde 80 kazanamayız

selimatal
20.03.2009, 12:56
Konuyla ilgisiz ama şu görüntüler çok hoşuma gitti, siz ne dersiniz?:D

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=2&vid=3211

Hamza Yilmaz
20.03.2009, 12:58
Vallah Ersun Hocamizi anlayamiyorum. Gökhan, Umut ve Selcuk hic perfomans göstermiyor ama oynuyor, Yattara ise hemen yedek külübesine. Anlamadim gitti. Eminim Antep deplasmaninda Yattarayla baslamicak.

İslam Sezer
20.03.2009, 13:11
gönlümden geçen antep maçı ilk 11'i:
.
-------tony-----
tayfun---song----egemen---cale
yattara---selçuk-serkan-colman-alanzinho
-------------umut---------------

efekaptan
20.03.2009, 13:27
serkan niye düşünülmüyor anlamıyorum şu defansın sağına.hep tayfun koyuluyor.hoca yine tayfunu oynatacak deniyor.oysaki serkan gösterdiği performansla milli takım aday kadrosuna bile çağrılmıştı.neden oynatılmıyor artık ?????????? ben serkanı görmek istiyorum sağ defansta !!!!

Erdal DİLEK
20.03.2009, 13:28
yattara idmanlara cıkıyor mu

torsten61
20.03.2009, 13:32
serkanla bi sorunumu var ersun yanalın. değişilmez adamıydı serkan balcı, birden takımdan kesti onu tayfuna sans vermeye basladı..

macka61
20.03.2009, 13:32
alanzinho 11 de başlamalı bence

Anıl C
20.03.2009, 13:35
yattara idmanlara cıkıyor mu

çıksa bile en iyi ihtimal 2. yarı girer oyuna

iboandibo
20.03.2009, 13:35
arkadaşlar dün nov otelde yattara ile konuştum antep maçında oynayacakmısın dedim.bilmiyorum inşallah oynarım biraz sakatım dedi.ama gripe benzemiyordu sadece biraz topal gibi yürüyordu.sonra tv de maç gördü hangi maç olduğunu sordu galatasaray mı falan dedi gitti maçı izledi.yattaradan önce de colman gelmişti.ona da dedim ki hey colman galatasaray gol süper. o da oooo thank you die cvp verdi.ikisnden de forma istedim colman maçtan sonra getireyim dedi.yattara ise forma yok ki dedi

oktay61
20.03.2009, 13:39
Baros gs ye gelirken katır yüküyle para aldı ama adam hakkını veriyor, karşı karşıya pozisyonlarda ne kadar usta, topun dibine hafifçe ayağını koyup bırakıyor, bize de hamburga da attı, karşı karşıya da kaçırma ihtimali %1 Oysa bizim forvetlerin ise karşı karşıya da gol atma ihtimali maalesef %0.01, Yahu baros gibi HAFİFÇE TOPUN DİBİNE gireyim deselerdi sene başından beri inanın en az 5-6 puan öndeydik.

Erdal DİLEK
20.03.2009, 13:41
isterse hiç oynmasın, gs macında oynamadı daha da oynamsına gerek yok

Erdal DİLEK
20.03.2009, 13:43
gökhan ünal iyi bir forvet, yetenekli bir oyuncu. pozisyonu değerlendirmek kadar girmekte önemli...

Anıl C
Baros gs ye gelirken katır yüküyle para aldı ama adam hakkını veriyor, karşı karşıya pozisyonlarda ne kadar usta, topun dibine hafifçe ayağını koyup bırakıyor, bize de hamburga da attı, karşı karşıya da kaçırma ihtimali %1 Oysa bizim forvetlerin ise karşı karşıya da gol atma ihtimali maalesef %0.01, Yahu baros gibi HAFİFÇE TOPUN DİBİNE gireyim deselerdi sene başından beri inanın en az 5-6 puan öndeydik.

baros ne kadar galay biride olsa ingiltere'deki fransa'daki tecrübesi türkiye ligi için yeterli
baksana hayatında atmadığı golu burda attı

mehmetdoğan
alanzinho ve yattara ilk11 de olmalı bence tek forvet oynamalıyız duruma göre 2. forvet girebilir

Anıl C
20.03.2009, 13:44
gökhan ünal iyi bir forvet, yetenekli bir oyuncu. pozisyonu değerlendirmek kadar girmekte önemli...

bende güveniyorum ünal'a
hayırlısıysa bi şampiyonlar ligine kaldık mı nou camp'ta valdes'i avlayacağı günler yakındır

Onur Civelek61
20.03.2009, 13:46
sağ bek artık Serkan Balcı nın.Ne Tayfun'u:) yarın görürüz:)

Sefer A.
20.03.2009, 13:50
bende güveniyorum ünal'a
hayırlısıysa bi şampiyonlar ligine kaldık mı nou camp'ta valdes'i avlayacağı günler yakındır
valdesss:p:p
kaleci mi o ???:)

Serdar Ersoy
20.03.2009, 14:00
alırız bu maçı ya artık yeter çok puan kaybettik !!!

a d bacan
20.03.2009, 14:10
Bu maç yattara nın maçı olacak
O HAKKINI GEÇENKİ MAÇLARDA KULLANMIŞTI:)
şaka bi yana olması lazım artık yeter beklediğimiz..

Alihan Ertürk
20.03.2009, 14:11
Genel Sekreterimiz Hasan Yener son dönemde medyada Tabata transferiyle ilgili olarak yer alan haberler üzerine kulübümüz adına bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Trabzonspor Kulübü olarak her zaman transfer etiğine büyük özen göstermeye çalışıldığına işaret eden Yener, şunları söyledi:

“Şu anda kulübüyle sözleşmesi devam eden bir futbolcu için oynayacağımız önemli bir müsabaka öncesinde bu tür transfer spekülasyonlarının çıkmasını doğru bulmuyoruz. Bu haberlerin tamamı bizim dışımızda gelişmektedir, Trabzonspor kulübüyle hiçbir ilgisi söz konusu değildir. Tabata bugüne kadar sergilediği başarı performansla kendisini ülkemizde kanıtlamış değerli yabancı futbolculardan biridir. Şu anda kulübüyle sözleşmesi sürmekte olduğu gibi transfer imkanı da söz konusu değildir. Eğer Trabzonspor sezon sonu Tabata transferini düşünürse öncelikle kulübüyle görüşecektir. Bunun haricinde kamuoyunda yapılan değerlendirmelerin tamamı spekülasyondan öteye geçmemektedir. Özellikle medyamızdan beklentimiz, ligde kritik bir sürece girdiğimiz şu günlerde ortamı gerecek ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek haber ve değerlendirmelerden kaçınılması yönündedir. Bu konuda tüm kesimlerin azami özen göstermesi 5 takımın zirve için yarıştığı ligimizin görüntüsünü daha da güzelleştirip, yarışın en adil biçimde sonuçlanmasını sağlayacaktır”

selimatal
20.03.2009, 14:15
Puan ve fırsat kaybetmemizin acısını futbolcularımızdan çıkarmaya kalkışmasak herşey ne kadar daha güzel olacak. Her futbolcunun kötü dönemi olabilir. Maradona'nın olmadı mı? Ama hiçkimse onu yerden yere vurup silmedi.

Gökhan Ankaraspora 90 a takarken kimse yeteneksizlikten falan bahsetmiyordu. Buraya o aslan yüreklilerle geldik ve yine onlarla yolumuza devam edeceğiz. Onların mangal yüreklerini ve bacaklarını titretebilen tek şey, ne rakipler ne de bir başkası. Sadece biz taraftarlar!

Lütfen daha dikkatli, mantıklı ve soğukkanlı olalım. İnşallah Şampiyonluğu kutlarken herşey serbest.;)

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 14:30
Tabata konusunda açıklama

Genel Sekreterimiz Hasan Yener son dönemde medyada Tabata transferiyle ilgili olarak yer alan haberler üzerine kulübümüz adına bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Trabzonspor Kulübü olarak her zaman transfer etiğine büyük özen göstermeye çalışıldığına işaret eden Yener, şunları söyledi:

“Şu anda kulübüyle sözleşmesi devam eden bir futbolcu için oynayacağımız önemli bir müsabaka öncesinde bu tür transfer spekülasyonlarının çıkmasını doğru bulmuyoruz. Bu haberlerin tamamı bizim dışımızda gelişmektedir, Trabzonspor kulübüyle hiçbir ilgisi söz konusu değildir. Tabata bugüne kadar sergilediği başarı performansla kendisini ülkemizde kanıtlamış değerli yabancı futbolculardan biridir. Şu anda kulübüyle sözleşmesi sürmekte olduğu gibi transfer imkanı da söz konusu değildir. Eğer Trabzonspor sezon sonu Tabata transferini düşünürse öncelikle kulübüyle görüşecektir. Bunun haricinde kamuoyunda yapılan değerlendirmelerin tamamı spekülasyondan öteye geçmemektedir. Özellikle medyamızdan beklentimiz, ligde kritik bir sürece girdiğimiz şu günlerde ortamı gerecek ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek haber ve değerlendirmelerden kaçınılması yönündedir. Bu konuda tüm kesimlerin azami özen göstermesi 5 takımın zirve için yarıştığı ligimizin görüntüsünü daha da güzelleştirip, yarışın en adil biçimde sonuçlanmasını sağlayacaktır”

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1417-0C6N9X9Z.jpg

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1417#Icerik

Suha
20.03.2009, 14:32
evet çok öenmli bir müsabaka öncesi yönetim inşallhh üzrine düşen görevi yapmıştır..zira çok şanslı bir fikstürümüz var vede şampiyonluk çok yakın inanın çok yakın..herkesin çokk iyi dediği vede şampiyon olur dediği istanbul basının pohpohladığı sekiztaş 6 deplasman vede 4 içerde bunlardan 2.si derbidir içerdeki maçlar..bence bizim ayamızın ucuna kadar gelen bu fırsatı yarın tepmememliyizs..artık faruk özakmı kim deverye girecekse..bu maçı mutlaka alsınlar..inşalhh yarında sekizştaş sivas maçı bence golsüzs yada berabere biter..çünkü hava soğuk vede zemin malüm..bu maçtan gol çıkmazs..inşllhh tüm herşey istediğimizs gibi olur..şu istanbul basınına da her şeyi göstermiş oluruzs..

metinulusoy
20.03.2009, 14:32
Puan ve fırsat kaybetmemizin acısını futbolcularımızdan çıkarmaya kalkışmasak herşey ne kadar daha güzel olacak. Her futbolcunun kötü dönemi olabilir. Maradona'nın olmadı mı? Ama hiçkimse onu yerden yere vurup silmedi.

Gökhan Ankaraspora 90 a takarken kimse yeteneksizlikten falan bahsetmiyordu. Buraya o aslan yüreklilerle geldik ve yine onlarla yolumuza devam edeceğiz. Onların mangal yüreklerini ve bacaklarını titretebilen tek şey, ne rakipler ne de bir başkası. Sadece biz taraftarlar!

Lütfen daha dikkatli, mantıklı ve soğukkanlı olalım. İnşallah Şampiyonluğu kutlarken herşey serbest.;)

++++++++tebrikler hocam,katılmamak elde değil.

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 14:33
Gaziantepspor ile 46. randevu

Takımımız ile Gaziantepspor, yarın (cumartesi) yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 46. kez karşı karşıya gelecekler.

İki takım arasında bugüne kadar oynanan 45 maçta takımımızın 24, Gaziantepspor'un ise 9 galibiyeti bulunuyor. 12 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Takımımız bu maçlarda attığı 78 gole karşılık kalesinde 40 gol gördü.

İki takım arasında oynanan maçlarda ise en farklı galibiyetleri Bordo-Mavili ekibimiz elde etti. Takımımız, rakibini 1991-92 sezonunda 5-1, 1992-93 sezonunda 6-2 ve 1996-97 sezonunda 5-0'lık skorlarla mağlup etti.

Bu sezonun ilk yarısında Trabzon'da oynanan karşılaşma ise 1-1 berabere sonuçlanmıştı.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1414-1Z8K0U1W.jpg

Gaziantepspor ile son 3 sezon

İki takım arasında son 3 sezonda oynanan maçlarda ise takımızın 4, Gaziantepspor’un 1 galibiyeti bulunuyor. 1 maç ise berabere sonuçlandı.

2005-06 sezonu
Trabzonspor: 2-0 Gaziantepspor
Gaziantepspor: 0-2 Trabzonspor

2006-07 sezonu
Gaziantepspor: 2-1 Trabzonspor
Trabzonspor: 2-0 Gaziantepspor

2007-08 sezonu
Trabzonspor: 3-2 Gaziantepspor
Gaziantepspor: 1-1 Trabzonspor

halil ibo
20.03.2009, 14:33
İşte namus abidesi ! basına cevap.(Tabata hk.)
Ama onlarda bu açıklamayı dikkate alabilecek beyin,kapasite ve ahlak var mı ???
Bu maçı almalıyız başka yolu yok.

Suha
20.03.2009, 14:37
bence hoca kesinlikle tek forvet çıkmalı..oda umut olmalı..yatra alnzinho vede serkan bunlardan ikisi mutlaka oyunda olmalı..bu maçın telafisi yokk..mutlala kazanmalıyzs..antep şimdi bize bileniyodur..2005 te şampiyonluğu kovalarken o zamn fenerlen çekişiyoduk şerefsizler fener bağrağı açmıştı o yüzden çokk gıcık kaptımm..mutlaka ezelim vede geçelim bu deplsman 3 punala dönelim..

kamer
20.03.2009, 14:37
alanzinho ve yattara tarayacak defansı:alkış:

metinulusoy
20.03.2009, 14:42
-------------------slyva-----------------

serkan-----song-----------egemen----cale

-----------------hüseyin----------------

-------selçuk--------------colman-------

yattara------------------------alanzinho

---------------gökhan-------------------

artık bu şekilde oynamalıyız.....

Hamza Yilmaz
20.03.2009, 14:45
Yarin bakamicam maca. Calisiyoruz ne yazikki. Internete de giremiyecegim. Burdan biri bana mesaj atarsa sevenirim:D:D

Mira_61
20.03.2009, 14:50
Yarın saat 14:00 da YGS denemem var.Maça yetişmek için kafamda planlar yapıyorum bir haftadır.Türkçe ve Sosyal sorularını 1 saatte hallederim,Matematiğe de 15 dakika bakarım.Fen her zamanki gibi '' Kalbim kadar temiz'' :D O bişe değilde sınav sonuçları danışman hocamın eline geçince kopucak asıl kıyamet.İnşallah Türkçe ve Sosyal de az yanlış yaparımda çok göze batmaz.:D
Bu takıma inanıyoruz ve bu takımı deliler gibi seviyoruz.Allahın izniyle Antebi geçip,2-3 haftaya koltuğu geri alacağız.;)
Bizler İNANDIK,sizde İ-NA-NIN.!!!

BEYTEKİN61
20.03.2009, 14:52
Yarın saat 14:00 da YGS denemem var.Maça yetişmek için kafamda planlar yapıyorum bir haftadır.Türkçe ve Sosyal sorularını 1 saatte hallederim,Matematiğe de 15 dakika bakarım.Fen her zamanki gibi '' Kalbim kadar temiz'' :D O bişe değilde sınav sonuçları danışman hocamın eline geçince kopucak asıl kıyamet.İnşallah Türkçe ve Sosyal de az yanlış yaparımda çok göze batmaz.:D
Bu takıma inanıyoruz ve bu takımı deliler gibi seviyoruz.Allahın izniyle Antebi geçip,2-2 haftaya koltuğu geri alacağız.;)
Bizler İNANDIK,sizde İ-NA-NIN.!!!
bence sen ikinci yarıyı izle sınavını tamamla.

yakup tekin
20.03.2009, 14:54

Bu kadroda karşı çıktığım tek oyuncu Gökhan Ünal'dır. Bu vatandaş sahada gezinip ayağına gelen topları kolayca rakibe vermekten başka birşey yapmıyor. Kale dibinden havaya diktiği toplar da cabası. Bence Umut Bulut her zaman ilk obirde olmalıdır. En azından mücadele eder. Verkaçlara girer. Gökhan kadar da gol kaçırmaz. Hakkımızda hayırlısı neyse öyle olsun diyelim...

Mira_61
20.03.2009, 14:55
bence sen ikinci yarıyı izle sınavını tamamla.
Konsantre olabileceğime azıcık inansam sonuna kadar kalırım.Denedim ama olmuyor.Dakikada bir elim telefona gidiyor,bilgi mesajı gelmişmi diye.Bu da federasyonun bana bir yıldır çektirdiği çile.:(

Erkan SUİÇMEZ
20.03.2009, 14:59

benimde onayladığım taktik,diziliş ve oyuncu seçimleride bu şekilde :alkış:

Uğur Ö.
20.03.2009, 15:01
.................tony

serkan.....song....egemen...cale

...........selçuk.....hüseyin

yattara.....colman...........alanzinho

................umut

şu kadro ile sezon sonuna kadar maçlara çıkalım şampiyonluk karanti en kötü 2. oluruz

kml61ts
20.03.2009, 15:01
Konsantre olabileceğime azıcık inansam sonuna kadar kalırım.Denedim ama olmuyor.Dakikada bir elim telefona gidiyor,bilgi mesajı gelmişmi diye.Bu da federasyonun bana bir yıldır çektirdiği çile.:(

Valla aynı sorun bende de var:)Öss ye hazırlanıyorum yenildigimiz gün, öbür günüm gidiyo moral bozukluguyla içimden gelmiyo çalışmak kitabı alıyorum.Gözümün önüne maçtan kareler geliyo bi film şeriti gibi:)diyorum ahh keşke orda şöyle vursaydı diye ama TRAZONSPORUMA canım feda...:dvl:bu maçıda alacaz Allahın izniyle ...

Uğur Erdoğan
20.03.2009, 15:04
Bu kadroda karşı çıktığım tek oyuncu Gökhan Ünal'dır. Bu vatandaş sahada gezinip ayağına gelen topları kolayca rakibe vermekten başka birşey yapmıyor. Kale dibinden havaya diktiği toplar da cabası. Bence Umut Bulut her zaman ilk obirde olmalıdır. En azından mücadele eder. Verkaçlara girer. Gökhan kadar da gol kaçırmaz. Hakkımızda hayırlısı neyse öyle olsun diyelim...

bencede gökhan yerine umut oynamalı zira umut gol atamasa bile alanzinho ve yattara ikilisine boş alan bırakabilir.

Mira_61
20.03.2009, 15:07
Valla aynı sorun bende de var:)Öss ye hazırlanıyorum yenildigimiz gün, öbür günüm gidiyo moral bozukluguyla içimden gelmiyo çalışmak kitabı alıyorum.Gözümün önüne maçtan kareler geliyo bi fil şeriti gibi:)diyorum ahh keşke orda şöyle vursaydı diye ama TRAZONSPORUMA canım feda...:dvl:bu maçıda alacaz Allahın izniyle ...
Bende yenilgiler yan etki yapıyor.Maç akşamı o hırsla bayağı soru çözüyorum.Tek sorun;soru kitapçığı,optik kağıt ve ben üçlemesinin maç sırasında dersanede bulunması.:D

Cem Akyüz
20.03.2009, 15:07
yarın Sakaryada olacağım acaba lig radyonun frekansı kaç radyodan dinleyeyim maçı

Uğur Ö.
20.03.2009, 15:08
ulan dün baros ne gol atmış valla helal olsun nerdeyse malkiyetler aynı ama gökhan ile biri 1.sınıf avrupa topçusu biri gol kaçırma makinası

mashal61
20.03.2009, 15:13
....................Sylva
Tayfun.....Song........Egemen.....Cale
..................Hüseyin.....................
........Selçuk...........Colman............
......................................Alanzinho
...............Gökhan....Umut..............

Bence bu kadro çıkacak.

Bulut61-34
20.03.2009, 15:23
Tabata konusunda açıklama

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1417-0C6N9X9Z.jpg

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1417#Icerik

Bu Tabata haberleri nerden çıktı şimdi?
Aynen büyük maçlardan önce bizim futbolcularımızın yalan haberlerle transfer edilmesi gibi bir şey bu.
Ya adamlar bun yaparken kasıtlı değillermiş, sırf madem gündem bu maç bununla ilgili haber yapalım diyor. Ya da paranoyak şekilde düşünecek olursak; rakip takımı yıpratmak için yapılıyor bu tür haberler. Ya da tam tersine rakibi bize karşı hırslandırmak için.
Sizce hangisi?

Çetin
20.03.2009, 15:24
galibiyet güzel olurdu ama sanırım beraberlikle ayrılacağız sahadan.

Cafer Bulur
20.03.2009, 15:45
Hepimizin ortak fikri sagda serkan in oynamasi gerektigi yönünde ama muhtemel kadrolarda yine tayfun gözüküyor.
Tamam hayirlisi olsun ama serkan a ne oldu anlamak mümkün degil.Hoca onu kazanmak icin daha fazla caba göstermeli diye düsünüyorum.
Bunun disinda yattara nin yedek kalma durumu normal.
Yine klasik olacak ama bu macta öne gecmemiz cok ama cok önemli.
Bu sekilde daha rahat oynayacagimizi ve antep in arkada bosluklar birakacagina inaniyorum.
Kazaniriz insallah,baska sansimiz yok cünkü.

ilteriş
20.03.2009, 15:47
.................tony

serkan.....song....egemen...cale

...........selçuk.....hüseyin

yattara.....colman...........alanzinho

................umut

şu kadro ile sezon sonuna kadar maçlara çıkalım şampiyonluk karanti en kötü 2. oluruz

bencede en ideal kadro bu gözüküyor.yattara ve alanın defansif açığını selçuk ve hüseyin kapar.

Selçuk Çetin
20.03.2009, 15:49
bencede en ideal kadro bu gözüküyor.yattara ve alanın defansif açığını selçuk ve hüseyin kapar.

bizi böyle bir kadroyla çok kötü dağıtırlar ortak benden söylemesi :eek:

Selçuk Çetin
20.03.2009, 15:50
ayrıca bişey sorucam hanginiz ersun hocaya hangi taktikle oynadığını biliyorsunuz
ben aşağı yukarı tahmin ediyorum. garanti biliyorum diyen bir açıklasın

halil ibo
20.03.2009, 15:52

Hocanın böyle bir kadroyla çıkmayacağının garantisini ben veriyorum.O yüzden inşallah dağıtan biz olacağız. :)

Alihan Ertürk
20.03.2009, 15:53
bu maçı güzel bir oyunla kazanırsak şampiyonluk ümidim biraz daha artacak hatta tavan yapacaktır ;)

kötü oynasak bile mutlaka 3 puan akmalıyız..

Erdal
20.03.2009, 15:53
yarın Sakaryada olacağım acaba lig radyonun frekansı kaç radyodan dinleyeyim maçı

95 00 ...Radyo frekansı....İzmit e yakın yerlerde olursan 92.6....:)

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 15:55
gazeteler yattaranın yedek olacagını söylüyor alanzinho ilk 11 de

Alihan Ertürk
şaka maka Tabata sezon sonu bize gelirse mükemmel olur ortasahamız..

Colman -- Alanzinho -- Tabata -- Selçuk -- Ceyhun -- Hüseyin :) + Özer de gelirse takım tadından yenmez :)

ilteriş

o zaman sağ beke tayfun colmanın yerine serkanı koyacaksın.

Cafer Bulur
20.03.2009, 15:56
ayrıca bişey sorucam hanginiz ersun hocaya hangi taktikle oynadığını biliyorsunuz
ben aşağı yukarı tahmin ediyorum. garanti biliyorum diyen bir açıklasın
4-3-3 sistemi ile oynuyoruz bana göre.
2 forvet garanti,alanzinho veya yattara serbest adam olarak düsünülebilir.
Alanzinho ve yattara nin defansif katkilari yok denecek kadar az oldugu icin onlari forvet statüsünde görüyorum.

Alihan Ertürk
20.03.2009, 15:57
Tayfun'u oynadığı maçlarda beğendim ama Serkan oynasın bu maçta..

Özlemiştir formayı heralde ;)

ilteriş
20.03.2009, 16:00
bu maçta tayfun onbirde olacakmış yattara yedek soyunacakmış bilginize.

Alihan Ertürk
20.03.2009, 16:01
bu maçta tayfun onbirde olacakmış yattara yedek soyunacakmış bilginize.

gs maçı 11'i işte..Güzel oldu yedekten oyuna girip de katkı yapacak 2 silahımız var ( Serkan - Yattara )

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 16:02
G.Saray maçında oynadığı futbol ile dikkatleri üzerine toplayan Alanzinho’nun son taktik çalışmasında ortaya koyduğu performans Ersun Yanal’ın yüzünü güldürdü.

Yanal’ın bu maçta en etkili silahı Alanzinho olacak. Brezilyalı oyuncuyu sol hücumda kullanan Yanal pozisyona göre ortaya çekerek rakip kaleye sokulmasını istiyor. Alanzinho’nun Colman ile olan uyumu da Yanal’ı umutlandırıyor.

Cafer Bulur
20.03.2009, 16:04
gs maçı 11'i işte..Güzel oldu yedekten oyuna girip de katkı yapacak 2 silahımız var ( Serkan - Yattara )
Serkan mermileri bosalmis bir silah gibi.:D
Serkan ciddi bir katki yapacak durumda olsaydi bastan oynatilirdi.
Bu arada serkan aylar önce evlenmemismiydi,form düsüklügü bundan olmasin?:D

ilteriş
20.03.2009, 16:06
G.Saray maçında oynadığı futbol ile dikkatleri üzerine toplayan Alanzinho’nun son taktik çalışmasında ortaya koyduğu performans Ersun Yanal’ın yüzünü güldürdü.

Yanal’ın bu maçta en etkili silahı Alanzinho olacak. Brezilyalı oyuncuyu sol hücumda kullanan Yanal pozisyona göre ortaya çekerek rakip kaleye sokulmasını istiyor. Alanzinho’nun Colman ile olan uyumu da Yanal’ı umutlandırıyor.

alan tabataya karşı.

ilteriş
20.03.2009, 16:08
4-3-3 sistemi ile oynuyoruz bana göre.
2 forvet garanti,alanzinho veya yattara serbest adam olarak düsünülebilir.
Alanzinho ve yattara nin defansif katkilari yok denecek kadar az oldugu icin onlari forvet statüsünde görüyorum.

4-1-2-1-2 desek daha doğru sanırım.

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 16:09
Senegalli kaleci, “Gol artık rakipler için imkansız gibi olacak. Şampiyonluk için artık bu şart. Yemezsek, nasıl olsa galibiyet golünü atarız” dedi

NASIL OLSA ATARIZ
Trabzonspor’un ‘1 numarası’ Tony Slyva, şampiyonluk için golün rakipler adına imkansız gibi olması gerektiğini söyledi. Ligin en az gol yiyen ikinci takımı olduklarına dikkati çeken Senegalli kaleci, “Bundan sonra kalan 10 maçın hepside gerçek anlamda bir final niteliği taşıyor. Bu nedenle kalemi artık gole kapatıyorum. Çünkü gol yemezsek, nasıl olsak atarız ve kazanarız” dedi.
HATA TELAFİ EDİLİR
G.Saray maçında golde hatasını, bundan sonra daha dikkatli olarak telafi edeceğini ifade eden Tony Slyva, “G.Antep maçıyla birlikte artık Trabzonspor için ‘golsüz dönemi’ başlatmak istiyoruz. Kaliteli bir savunma bloğumuz ile de bunu başaracağımıza inanıyoruz. Biz yemedikten sonra forvetlerimiz zaten galibiyet için gerekli gol veya golleri atacaktır. Buna eminiz” diye konuştu.

ilteriş
20.03.2009, 16:11
Senegalli kaleci, “Gol artık rakipler için imkansız gibi olacak. Şampiyonluk için artık bu şart. Yemezsek, nasıl olsa galibiyet golünü atarız” dedi

NASIL OLSA ATARIZ
Trabzonspor’un ‘1 numarası’ Tony Slyva, şampiyonluk için golün rakipler adına imkansız gibi olması gerektiğini söyledi. Ligin en az gol yiyen ikinci takımı olduklarına dikkati çeken Senegalli kaleci, “Bundan sonra kalan 10 maçın hepside gerçek anlamda bir final niteliği taşıyor. Bu nedenle kalemi artık gole kapatıyorum. Çünkü gol yemezsek, nasıl olsak atarız ve kazanarız” dedi.
HATA TELAFİ EDİLİR
G.Saray maçında golde hatasını, bundan sonra daha dikkatli olarak telafi edeceğini ifade eden Tony Slyva, “G.Antep maçıyla birlikte artık Trabzonspor için ‘golsüz dönemi’ başlatmak istiyoruz. Kaliteli bir savunma bloğumuz ile de bunu başaracağımıza inanıyoruz. Biz yemedikten sonra forvetlerimiz zaten galibiyet için gerekli gol veya golleri atacaktır. Buna eminiz” diye konuştu.

kendi sahamızda mutlaka gol yiyoruz ne hikmetse.

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 16:14
EKSİK YOK
Trabzon’un G.Antep seferi. G.Saray ile yenişemeyerek, lider Sivas’ın üç puan gerisine düşen Bordo-Mavililer, bugün kritik 90 dakika için Güney’e uçuyor. 17.30’da özel uçak ile taraftarların ve eski yöneticilerin de olacağı 200 kişilik kafile ile G.Antep’e gidecek olan Trabzonspor’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.
SAĞDA REKABET
Dün basına ve taraftara kapalı olarak son çalışmasını yapan Trabzonspor’da Teknik Patron Ersun Yanal’ın derbi kadrosunu bozmamayı düşünürken, sağ kanat için Tayfun ile Serkan Balcı arasında ise müthiş rekabet yaşanıyor. Bordo-Mavililer’de Tayfun’un formaya yakın olduğu belirtilirken, Yattara’nın G.Antep’de ikinci yarıda sahne alacağı bildirildi.

Alihan Ertürk
20.03.2009, 16:19
Tabata kötü oynarsa , Umut ve Gökhan iyi oynarsa kazanırız ;)

Cafer Bulur
20.03.2009, 16:25
Tabata kötü oynarsa , Umut ve Gökhan iyi oynarsa kazanırız ;)
Tabata nin iyi oynamamasi daha dogrusu etkili olamamasi bizim oyunculara bagli.
Ben her zaman sunu söylerim.Futbolda her zaman rakibin müsaade ettigince iyi oynayabilirsiniz.
Hüseyin,selcuk ve colman dan olusan orta sahamiz gününde olursa tabata ve antepin cok fazla etkili olma sansi bence yok denecek kadar az.

unique
20.03.2009, 16:33
Bu maçı alamazsak Sivas-Bjk maçının galibi olayı büyük ihtimal götürür. Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir maç; şampiyonluk için şart.

7 AHMET 7
20.03.2009, 16:38
bu hafta gol yermiyiz acaba sylva iddialı konuşuyor

Cafer Bulur
20.03.2009, 16:44
Bu maçı alamazsak Sivas-Bjk maçının galibi olayı büyük ihtimal götürür. Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir maç; şampiyonluk için şart.
Evet,ne yazik ki puan kaybetme kredilerimizi erken kullandik.
Sadece bu mac degil sivas macina kadarki bütün maclari kayipsiz gecmemiz gerekiyor.

Talat YAVUZ
20.03.2009, 16:58
şampiyon olucaz diyosak vura vura alıcaz baska yolu yoktur..
bi kezde bi gol pozisyonun girelim ve o golu atalim artık!!!!!!!!:cool:

kemaLAZ61
20.03.2009, 17:05
Kazanacagiz. Forvetlerimiz cok gol kacircak, fakat kazanacagiz. Mac 2-0 bitecek.

Sonra demedi demeyin.

Vural Kuyumcu
20.03.2009, 17:07
ulan dün baros ne gol atmış valla helal olsun nerdeyse malkiyetler aynı ama gökhan ile biri 1.sınıf avrupa topçusu biri gol kaçırma makinası
gaziantep maciyla ne alaka bu konu ...................varostan bize ne :mad:

eys_61
20.03.2009, 17:09
Artık kolay maç yok ama bizim de puan kaybına tahammülümüz yok, kazanacağız!
Oradayım tabi ki :)

Mustafa Önder
20.03.2009, 17:10
Gece 12 de yine yollardayız. Ankara'dan Antep'e. Dilimizde yine Trabzon gönlümüz de yine Trabzon. Allah yardımcımız olsun. Yarın şarkılar söylerek, Trabzon Trabzon diye bağırarak geri dönelim Ankara'ya. Eminim ki Mayıs da aynı şekilde Trabzonsporumuzun şampiyonluğu için yollara düşeceğiz.

Doğan BULAT
20.03.2009, 17:11
Kimse kızmasın ama hocanın artık adaletli olmadığına inanmaya başladım.. Haftalardır formsuz Gökhan ya da Umut'tan en az birini kesmedikçe (en azından 1 hafta), hala orta sahada Selçuk şu haliyle her hafta sahadaysa, son dönemde mental yorgunluğu bariz olan Song'u 1 haftalığına en azından dinlendirmekdikçe, yedek külübesindeki Barış'a, Serkan'a, Ceyhuna,Giray' ve hatta Göksuy'a yazık oluyor... Hocam en azından dene yahu ..

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 17:12
eger bu haftada kazanamazsak hocanın koltugu sallanmaya başlar

Umit Mert
20.03.2009, 17:13
Bu mac bizim icin donum noktasi en azindan ben oyle goruyorum.Mutlak galibiyet diger olasiligi dusunemiyorum.Ya devam Ya tamam maci...Allahim sen bizim usaklara yardim eyle Yarabbim...

Umit Mert
20.03.2009, 17:15
Gokhan 5 net gol pozisyonuna girmesi lazim ki 1 gol atsin.Umut ise top kafa yerine omzuna carparsa gol olur.Nasil bir golcu bunlar anlamadim.BU mac alanzinonun

Mustafa Önder
20.03.2009, 17:15
Bu mac bizim icin donum noktasi en azindan ben oyle goruyorum.Mutlak galibiyet diger olasiligi dusunemiyorum.Ya devam Ya tamam maci...Allahim sen bizim usaklara yardim eyle Yarabbim...

Haftalardır dönüm maçı oynuyoruz.

Emirhan Makul
20.03.2009, 17:16
eger bu haftada kazanamazsak hocanın koltugu sallanmaya başlar

Klübede ki koltuklar demire sabit ya bildiğimiz koltuklardan değil sallanmaz tahminim.

Hoca gitmez gidemez başkası gelemez

Maç hakkında tahminim beraberlik fazlasını alırsak sürpriz olmaz Yenilirsekde sürpriz olmaz Biz böyle maçlara 3 ihtimalli maç diyoruz ama bence berabere biter.

Umit Mert
20.03.2009, 17:17
Trabzona belesci bir golcu lazim Boyle heryere giren kafa sokan rakibi bozan bir forvet.Nobre gibi mesala.

Yunus Emre SEYHAN
20.03.2009, 17:18
şaka maka Tabata sezon sonu bize gelirse mükemmel olur ortasahamız..

Colman -- Alanzinho -- Tabata -- Selçuk -- Ceyhun -- Hüseyin :) + Özer de gelirse takım tadından yenmez :)
Komikleşmeyi bırakalım.
Bu takımın ilk 11'de 6 yabancısı var zaten. Nereye yabancı oyuncu transferi yapıyorsun?
Alanzinho-Yattara 'nın oldugu yerde Tabata gereksiz.

Umit Mert
20.03.2009, 17:18
Nobre arkadaslar Nobre gelsin.

Uğur Erdoğan
20.03.2009, 17:20
kezman bile 9 golden fazla atardı bu kadar pozisyonda :D

murat köse
20.03.2009, 17:21
Allahım sen takımıza yardım et. 25 sene oldu. gecen hafta ağlamamak için kendimi zor tuttum. Rabbim sen takımımza antep macında yardım et. yoksa ben kahırdan ölecem.
inş allahın izniyle alırız.

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 17:23
Klübede ki koltuklar demire sabit ya bildiğimiz koltuklardan değil sallanmaz tahminim.

Hoca gitmez gidemez başkası gelemez

Maç hakkında tahminim beraberlik fazlasını alırsak sürpriz olmaz Yenilirsekde sürpriz olmaz Biz böyle maçlara 3 ihtimalli maç diyoruz ama bence berabere biter.

hoca neden gidemiyor kazıklanmı baglandı kulübe

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 17:24
Nobre arkadaslar Nobre gelsin.

türkiyede fb-bjk simdi bize olmaz:cool:

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 17:25
Takımımız Gaziantepspor maçı hazırlıklarını bugün (cuma) 14.30'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan çalışmaya tüm oyuncularımız katıldı. Oyuncularımız bu idmanda ısınma hareketlerinin ardından Gaziantepspor maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

Görüntülenme Sayısı: 362
20.03.2009 16:38:06

futbalski60
20.03.2009, 17:29
Gol sorununu sadece forvetlere yüklemek yanlış olur evet forvetlerimiz kolay pozisyonları harcamıştır ama attıkları gollerin büyük bir bölümü de kişisel becerileriyle oluşmuştur.
Takımda gol atacak oyuncular sınırlı rakip takımda mecbur bu oyuncuları markaj altına alıyor bizim de gol atmamız zorlaşıyor.Yeri geldiğinde defans oyuncularının,ortasaha oyuncularının da gol konusunda takıma katkı sağlaması gerekir bu sorunu ancak bu yolla çözeriz diye düşünüyorum.

claretred&blue
20.03.2009, 17:29
umut ve gökhan paşalarımız yine oynuyor heralde trabzonspor taraftarını toptan kalpkrizi geçritmek istiyorlar :)

Doğan BULAT
20.03.2009, 17:35
Birde bu Yattara eskiden topla dripling yapar ceza alanına girer şut çekerdi.. şimdi dikkat ettiniz mi hiç cezaalanına girdiği yok nadiren girdiği pozisyonlarda da hep pas veriyor... :(

lazooo28
20.03.2009, 17:37
tam gaziantepspor maci öncesi tabata haberleri cikti

claretred&blue
20.03.2009, 17:37
bu hafta herşey bizde bitiyor bizim gaziantebi yenmemiz lazım, diğer takımlara bakmamamız lazım. sivas-bjk maçı sonucunu beklememiz lazım. hüseyininde dediği gibi 74puanı alan şampiyon olur ve bende katılıyorum çünkü şampiyonluk yarışındaki rakiplerimiz zaten puan kaybedecekler bize sadece gereken bundan sonraki maçlarda 3puan almak sivas ve fener maçıda dahil...

sametaydin
20.03.2009, 17:44
Zor maç inşallah kazanırız.

aurora
20.03.2009, 17:51
G.Antep maçı öncesi çıkan Tabata haberlerinin doğru olduğuna inanmıyorum. Böyle etik olmayan yöntemleri İstanbul un üçkızkardeşleri yapar. Bu haberi çıkaranlar Rakibi motive etmek için yapan İstanbul medyasıır bence.

Alihan Ertürk
20.03.2009, 18:01
Komikleşmeyi bırakalım.
Bu takımın ilk 11'de 6 yabancısı var zaten. Nereye yabancı oyuncu transferi yapıyorsun?
Alanzinho-Yattara 'nın oldugu yerde Tabata gereksiz.

Yattara'nın sezon sonu takımda kalacağına garanti verebilirmisin ??

Yönetimin Tabata'yla ciddi şekilde ilgilendiği ortada , Yattara'yı satıp onu alacaklar..Görürsün ;)

KÖKSAL AYDIN
20.03.2009, 18:03
Biz başkalarının ipiyle kuyuya inmeye çalıştıkça o kuyudan hiç çıkamaz olduk.

Kendi işimize baksak ve rakipleri tek tek düşünüp devirsek....

Sümeyye Şahin
20.03.2009, 18:04

Yönetimin Tabata'yla ciddi şekilde ilgilendiği ortada , Yattara'yı satıp onu alacaklar..Görürsün ;)
tabata gerçekten iyi oyuncu...gönlüm yattaranın da gitmemesinden yana...

KÖKSAL AYDIN
20.03.2009, 18:06
Şampiyonluk iddiasında olan bir takımın yıldızlarını satmaması lazım.Daha iyisini bulursa o zaman başka.Ama Yattara'dan daha iyisi var mı ki?

Alihan Ertürk
20.03.2009, 18:06
tabata gerçekten iyi oyuncu...gönlüm yattaranın da gitmemesinden yana...

ben de gitmemesini isterim ama adam futbolu burda bırakamaz ya :)

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 18:11
eger yattara yı satarsalar herta berlinden rafael diye bi dam var onu alsınlar süper çalımlar atıyor

Harun_ayar_ts
20.03.2009, 18:12
Takımımız, yarın deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maç için Gaziantep'e gitti.

Türk Hava Yollarına ait özel uçakla bugün 17.50'de Gaziantep’e giden takımımızın Kafile Başkanlığı'nı Sağlık ve Futbol Sorumulusu İhsan Alioğlu yapıyor.

Ayrıca kafilede deplasman kombinesi olan taraftarlarımız, basın mensupları, PAF takımı ve misafirler de yer alıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 18:13
yattarayı satacaklarsa onun gibi birisini almadn bunu yapmamalılar. fatih tekke gittiği günden beri gol sıkıntısı çekiyoruz

Hasan Habip Özbay
20.03.2009, 18:13
istanbul medyası iş başında aklı sıra tabata ya gaz veriyorlar yemezler bu defa 3 puan bizim

Öztürk Adem
20.03.2009, 18:14
Ah su macın bır saatıne dokunamadılar :( Insallah sonu hayırla bıter

Ali Osman
20.03.2009, 18:43
İnşallah bu zorlu maçı da geçeceğiz...Deplasman maçlarında iyiyiz ve bu maçta da yenerek deplasmanda ligde liderliğimizi sürdürmek istiyoruz...

fteotdgs
20.03.2009, 18:57
Yattara'nin yerine adam bulamasalar da, eger bir talip bulabilirse, hemen, hic dusunmeden satsinlar sezon sonu. Bir tutturmussunuz Yattara diye... Adam ne verdi bu takima simdiye kadar? Kesinlikle aldigi parayi hak etmedi simdiye kadar. Bundan sonra da degisecegini zannetmiyorum. Gaziantep macina gelince ligin en dengesiz takimi. Bize ve Fener'e kan kusturup evinde IBB'den 4 gol yiyebilen bir takim. Yine evindeki BJK macinda ilk yari mutlak golleri kacirip penaltilari da es gecildikten sonra 2.yari BJK gibi rezil bir takimdan 3 gol yiyebilen bir takim. Bizim forvetlerimizin durumu malum. O yuzden bu macin sonucunu bizim performansimizdan cok Antep'in dengesiz performansi belirler diyorum. Insallah kotu gunlerine gelir de kalan belki de en zor macimizi zararsiz atlatiriz. Kalan Sivas ve Fener maclarindan bu mac kadar cekinmiyorum.

Erdal DİLEK
20.03.2009, 19:03
tabata haberi yattaranın satılmasına nasıl döndü anlmadım, bu haberi cıkaran adam işi biliyor belli ki

ne alaka yattara satılması...

şu an için...

onur-ts
20.03.2009, 19:23
ya bırakın onu bunu satıp almayı.önümüzdeki maçlara konsantre olun...
maçı kazanacağız.bu hafta güzel bir hafta olacak gibi.fikstür bizden yana..

Mehmet_Mercanlı
20.03.2009, 19:23
http://img18.imageshack.us/img18/6030/getattachmentwes.jpg (http://img18.imageshack.us/img18/6030/getattachmentwes.jpg)

bize heryer TRABZON :)

Paksoy
20.03.2009, 19:25
selçuk yerine tabata olsa bu takım 10 puan farkla liderdi. kesin alınmalı, yattara da gitmeli artık

Kadir
20.03.2009, 19:29
Tabata'ya ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum .

pReN@_61
20.03.2009, 19:31
Kazanmak zorundayız

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 19:36
Takımımız Gaziantep’e gitti

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1420-9A6M8V9Y.jpg

Takımımız, yarın deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maç için Gaziantep'e gitti.

Türk Hava Yollarına ait özel uçakla bugün 17.50'de Gaziantep’e giden takımımızın Kafile Başkanlığı'nı Sağlık ve Futbol Sorumulusu İhsan Alioğlu yapıyor.
Ayrıca kafilede deplasman kombinesi olan taraftarlarımız, basın mensupları, PAF takımı ve misafirler de yer alıyor.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1420-6N3Z5I6L.jpg

Hüseyin İlkin
20.03.2009, 19:37
Sorunsuz bir yolculuk olmuş. Üç puanla dönmeleri umuduyla..

pReN@_61
20.03.2009, 19:39
Sorunsuz bir yolculuk olmuş. Üç puanla dönmeleri umuduyla..İnşallah..
:meşale2::meşale1::meşale2:

Volkan Taş
20.03.2009, 19:45
faty papy de gitmiş oynar mı acaba ..

alper*
20.03.2009, 19:46
Antep deplasmanından 4-0 galip dönmeliyiz.

Süleyman Eruyar
20.03.2009, 19:55
maçlarla ilgili pek rüya görmem, görenlerinde söylediklerine pek takılmam, ancak ilk kez rüyamda 1-0 antepi yendiğimizi gördüm,

oysa ben başka şeyler düşünerek uyumuştum..

Kırılma Noktası diyebileceğimiz maçı inşallah kazanacağız..

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 20:17
ANTRENMAN RAPORU
Takımımız Kamp´a Girdi

http://www.gaziantepspor.org.tr/yonetim/upload/antrenman/ant_20032009_01.jpg

Gaziantepspor Profesyonel Futbol A Takımı, Trabzonspor maçı hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri’nde yaptığı antrenman´la tamamladı.Teknik Ekibimiz yönetiminde yapılan antrenman, saat:15.00’da 5:2 oyun çalışması ile başladı.

Antrenmanın ana bölümünde, yarı sahada çift kale oyun, şut ve orta çalışmaları yapıldı.Antrenman stretching çalışmasıyla tamamlandı.Antrenman´a tedavisi devam eden Ivan De Souza katılmadı.Takımımız hazırlıklarını tamamlayarak kamp’a girdi.

http://www.gaziantepspor.org.tr/haber_detay.asp?habid=662

Kadir
20.03.2009, 20:19

Hayır plaka yapmalıyız bence Antep 2 - 7 Ts

:D

Cihad Varlı
20.03.2009, 20:44
Tek korktuğum şey Galatasaray 11 ile çıkması..

Yunus Emre SEYHAN
20.03.2009, 20:54

Yattara ile Tabata'yı kıyaslattırıcaksın bana :)
Yattara cok daha iyi oyuncu. Bazı oyuncuları gözümüzde cok büyütüyoruz.

Pirselimoğlu
20.03.2009, 20:57
_______________sylva_______________
song_______giray______egemen____cale
_____________hüseyin______________
serkan____selçuk______colman________
_________________________alanzinho__
______________umut_________________

Cihad Varlı
20.03.2009, 20:57
Tony Mario Sylva
Tayfun (Serkan) ---Song ---Egemen--- Cale

Hüseyin----- Selçuk
Serkan (Yattara) -------------------Alanzinho
Colman

Gökhan (Umut)

turkish0061
20.03.2009, 20:59
Bu maci almaliyiz

ölümüne61
20.03.2009, 21:09
gaziantep maçına gidenlere sevindirici haber bilet fiyatı 7,5 lira olarak açıklandı inşallah oradki seyircimizin desteğiylede bu maçı alıcaz

demir
20.03.2009, 21:24
arkadaslar ne oluyor umut guvenımızmı bitmis yarın macımız var ve burada bır kac kısı var herkes baska sayfalarda baska konularla ılgılenıyor ??? ayrıca yattara ıle tabata kıyaslanamaz bıle cok farklı bolgelerde cok farklı ozellıklerde oynayan ıkı oyuncu ??? hangısı daha yararlı olur dersenız tabata bu sezon 12 gol attı bızım takımda forvetlerımızın dahı attıgı gol sayısı 9 ???? gelelım yattaraya attıgı gol sayısı 2 bırısı penaltı ???? benım sahsı fıkrım bır oyuncuınun cok yeteneklı olması ıyı bır futbolcu oldugunu gostermıyor malesef ve ısın daha kotusu bızım takımda yattaranbın toplarını alacak forvet yok bencede ya satsınlar yada yattarayı oynatabılecek dunyadakı tek forvetı bu takıma getırsınler sanırım kım oldugunu soylememe gerek bıle yok ;)

Alihan Ertürk
20.03.2009, 21:27

tabi ki Yattara geçmiş sezonlarda yaptıkları ile çok iyi bir oyuncudur..ama bu sene ne yaptığı daha doğrusu ne yapmadığı ortada , artık buradaki görevini tamamladı bence ölene kadar burada kalmayacak ya..Fatih'ler gitti , Gökdeniz'ler gitti elbet Yattara da gidecek ama iyi bir para kazandırması karşılığında ;)

demir
20.03.2009, 21:35
tabi ki Yattara geçmiş sezonlarda yaptıkları ile çok iyi bir oyuncudur..ama bu sene ne yaptığı daha doğrusu ne yapmadığı ortada , artık buradaki görevini tamamladı bence ölene kadar burada kalmayacak ya..Fatih'ler gitti , Gökdeniz'ler gitti elbet Yattara da gidecek ama iyi bir para kazandırması karşılığında ;)

bende bunu soluyorum zaten ya yattarayı oynatacak bir forvet getırın yada satın gıtsın bu halı ıle sahada bos yere yer kaplıyor

İskender Çakmak
20.03.2009, 21:50
yattarayı büyüttüğümüz gibi :cool:

Eymen
20.03.2009, 21:55
bursaa attı 2 olduuuuuuuuuuuu fener sana güle güle

İskender Çakmak
20.03.2009, 21:58
fenerede iyi koydu bursa haaa fenerin işi bitti bu hafta gayse takılır ciinconlarda havlu atar

Hüseyin İlkin
20.03.2009, 22:04
Gaziantep'e takımla giden taraftarlarımız mutluydu :) Az önce telefon konuşması yaptım. Hadi bakalım mutlu gittiler, mutlu dönsünler :ok

Eymen
20.03.2009, 22:05
gs eses maçına 0-2 vurun 3 küsür oranı var ts ye 2 vurun kırın parayı

AYYILDIZ
20.03.2009, 22:08
Bu maçı alırsak gsninde puan kaybetmesiyle ilk 3te belli olur bu sene kalan 10 maçın 8ini alıp şampiyon olmalıyız.

BayzanTs61
20.03.2009, 22:10
bu sene sampiyon olamiyorsak cok zor bence bundan sonra :)
boyle firsat gecmez daha

Trapzone61
20.03.2009, 22:11
walla mecbur yenmemiz lazim,,,insallah bi terslik olmaz :)

lay lay lommm alanzinhoooooo

U.Sadıkoğlu
20.03.2009, 22:13

1-0 Kurtarmıyor mu :)

Ali Tunahan Güllü
20.03.2009, 22:14
hadi yenersek yine çok avantajlıyız inşallah alıcaz...

sifuni
20.03.2009, 22:14
iyi bir rakip azaldi fener gitti simdi gsde gitse sadce üc akim kalcak is daha kolaylasacak

selimatal
20.03.2009, 22:15
FB Anadolu takımlarına kaybetmeye devam etsin, FB'ye GS ve BJK ile oynayacakları maçlarda başarılar dileyelim.:)

Ama altın kural şu: Biz kazanma alışkanlığımıza geri dönmeliyiz. İnşallah yarın güzel bir finişin başlangıcı olur.

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 22:15
iyi bir rakip azaldi fener gitti simdi gsde gitse sadce üc akim kalcak is daha kolaylasacak

Sivas'ı da saymayalım, tek rakip var Beşiktaş, yarın ki maçı Sivasspor kazansın ama

U.Sadıkoğlu
20.03.2009, 22:18
Sivas'ı da saymayalım, tek rakip var Beşiktaş, yarın ki maçı Sivasspor kazansın ama

Sivası nasıl saymıyoruz yarın sivas alırsa uçup gidicek adamlar

saykodelikzade
20.03.2009, 22:19
Fener'in yenilmesi , Trabzon'un kazanması kadar mutluluk veriyor insana :D

AYAN61
20.03.2009, 22:20
Yahu şu sivası neden saymıyorsunuz anlamıyorum. Bizim şampiyon olduğumuz senelerde de bizi saymıyorlardı. Ama ne oldu şampiyon olduk

Küçük görerek, yok sayarak bir yere gelemeyiz. Bizim sivas'la oynayacağımız bir maç var, onu kazanamazsak siz görün o zaman velveleyi

Yunus Emre SEYHAN
20.03.2009, 22:22
Uzun süre sakatlık yaşadığını, katara gidip gelme olaylarını vs unutmayalım.
Yattara'nın önüne koy Fatih Tekke'yi bak bakalım ne oluyor.
İddia ediyorum. Yattara'nın yaptığı asistleri forvetlerimiz degelendirebilse kimse Yattara bu yıl kötü demezdi.
Neticede böyle bir maç öncesi Tabata alınsın vs demek doğru bir davranış değil. Ayrıca Yattara Satılsın, O alınsın falan demek Klavyedeki tuşlara basmak kadar kolay değil :)

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 22:23
Yahu şu sivası neden saymıyorsunuz anlamıyorum. Bizim şampiyon olduğumuz senelerde de bizi saymıyorlardı. Ama ne oldu şampiyon olduk

Küçük görerek, yok sayarak bir yere gelemeyiz. Bizim sivas'la oynayacağımız bir maç var, onu kazanamazsak siz görün o zaman velveleyi

Sivası nasıl saymıyoruz yarın sivas alırsa uçup gidicek adamlar

Milli maçlar nedeni ile maç yok haftaya sonraki hafta Denizlispor'un Sivası yeneceğini düşünüyorum..
Sivasspor kupa maçıda oynayacak, o maç sonrasında Sivasspor'u yeneceğimizi düşünüyorum..

Beşiktaş tehlikeli asıl !

U.Sadıkoğlu
20.03.2009, 22:26
Milli maçlar nedeni ile maç yok haftaya sonraki hafta Denizlispor'un Sivası yeneceğini düşünüyorum..
Sivasspor kupa maçıda oynayacak, o maç sonrasında Sivasspor'u yeneceğimizi düşünüyorum..

Beşiktaş tehlikeli asıl !

Beşiktaşın daha 2 derbisi var onlarda iner ordan .

oktay61
20.03.2009, 22:27
Hah fener puan kaybetti, biz de kaybetmezsek fenere ayıp olur.
Hep öyle olmuyormu zaten
Sırf bu yüzden fenerin puan kaybetmesini istemez oldum yahu

Muhammed KOÇ
20.03.2009, 22:27
ama kazanırsa da çıkmaz uçar !

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 22:30
Hah fener puan kaybetti, biz de kaybetmezsek fenere ayıp olur.
Hep öyle olmuyormu zaten
Sırf bu yüzden fenerin puan kaybetmesini istemez oldum yahu

Bahsettiğin takım biz değiliz Galatasaray :)

10-61
20.03.2009, 22:30

NASIL OLSA ATARIZ
HATA TELAFİ EDİLİR

İlahi Tony can madem bu kadar kolaydı şimdiye kadar neden kapatmadın?:confused:

U.Sadıkoğlu
20.03.2009, 22:31
ama kazanırsa da çıkmaz uçar !

Ya hu amma dert ettiniz maçları beyler biz kendi maçlarımızı kazandıkmı olay çözülmüyor mu

Mayls
Rakipler 3,5'a indi.
7 geliyor...

oktay61
O Sercan da Türk futbol tarihinin yeni Arif Erdem'i hatta çir keflikte ona nal toplatır. Adam kendini nasıl attı yere öyle Wederson bile şaştı bu ne yapıyor diye.
Bize de son saniyede çirkefce gol atıp nasıl sevinmişti uyuz herif o gün bugün lider olamıyoruz.
Temizlenmesi lazım böylelerinin ligden

Mustafa Ayazoğlu
20.03.2009, 22:33

2side içerde 30 ve 33.Hafta

Sivas maçını alan Beşiktaş o maçları kaybetmez.. 3 kız kardeş bunlar Fener ve Galatasaray havlu attığını düşünürsek..
Beşiktaş maçları alır

Eren Karaahmetoğlu
Hadi Trabzonum, al şu maçı!

oktay61
Fener zaten son yıllarda inönüde beşiktaşın tokmakcısı oldu. O maçta fener bize büyük bir kıyak yapacaktır, hatta Ali Samiyende de koyar cimbomda saf dışı kalır

Muhammed KOÇ
20.03.2009, 22:34
Ya hu amma dert ettiniz maçları beyler biz kendi maçlarımızı kazandıkmı olay çözülmüyor mu
daha 4 maç üst üste maç kazanamadık.. çok kötü bir istikrarsızlık var. çok kötü bir şanssızlık var.. ben bizim kazanmamızdan çok bugün olduğu gibi fb nin gs ve bjk nin kaybetmesini takip ediyorum valla.. ve böle giderse ve şampiyon olacağımız varsa 61 puanla fln şampiyon oluruz :)

Samet Yildirim
20.03.2009, 22:34
Arkadaslar biz yendigimiz sürece Sampiyonuz !...rakiplr önemziz...
daha coook seyler olur

SS 3-4 mac arka arkaya kümeye düsmeye oynayn takimlarla oynicak...bjk nin derbileri vs var..

biz yenelimde gerisi kolay

fteotdgs
20.03.2009, 22:39
En ciddi rakip herseye ragmen Sivas. Bu sene Istanbul'un uc kucuklerinin hepsi birbirinden beter. Hele BJK sampiyonluk potasindaki en kotu takim bence. Haftalardir M. Denizli bali ile kazaniyorlar. Bu hafta olur da Sivas macini da alirlarsa Sivas'in kendine guveni iyice zedelenir diye dusunuyorum. Kolay kolay toparlanamazlar. BJK'den yana hic korkum yok. GS bile su durumda onlardan daha ciddi rakip. Biz yeter ki her macimizi adam gibi oynayip kazanalim. Sunun surasinda su kadar kalmis, sampiyonluga oynuyoruz yahu. Futbolcularimiz bir sunun farkina varabilse...

hos_cocuk61
20.03.2009, 22:41
Bence Umut Gökhan 2 lisinden biri yedeğe çekilmeli takım bu ikili yüzünden 9 kişi oynuyor

Yasin T.
20.03.2009, 22:44
ah konya ah denizli demeden gecemiyorum.fenerde ne guzel puan kaybetti.yarın kazanmak şart artık

Medallion
20.03.2009, 22:53
Bizim ve GS nin kazanmasi (GS nin potada kalmasi acisindan) bu hafta cok onemli, bir de Sivas-BJK berabere biterse tadindan yenmez :)

Sivas 50
BJK 49
TS 49
GS 47
FB 44

pReN@_61
20.03.2009, 22:54
Mutlaka kazanmalıyız..Hayde Trabzon'um..

Melis 61
20.03.2009, 22:54
Sizce bu yıl Turkcell Süper Lig'in şampiyonu kim olur? (http://www.internetspor.com/poll_answer.php)

internetsprda anket yeni başladı. Hatta ilk oyu ben verdim. Hadi herkes destek olsun.