PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepspor 3 - 2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 00:08
Tamam hata her futbolcu yapar ama sence giray hak etmiyormu bu formayi ilk 11de oynamayi, bana göre bir kac haftadan beri Song egemene ragmen cok hata yapiyor öne cikiyor geri gelemiyor, onun icin bence Giray Songun yerine oynasa daha iyi olur hem korner ve firkiklerde daha etkili oluruz, dogru bir orta golümüz yok bu sezon umut haric

Görüsüne saygim var ama hic katilmiyorum.

Vural Kuyumcu
18.03.2009, 00:15
Saka yaptim, renkdasim.
Bazi renkdaslarim Silva'yi, Song'u begenmez oldu.

GS'nin ikinci golünde Tayfun'un ne yaptigini soracaklarina, Silva'yi hatali buluyorlar. Silva belki Baros'dan bekleyebilir üstüne gelmesini, ama herhalde Tayfun'un üstüne gelecegini bilemezdi.

renkdas yapma gözünü sevim sakasi bile artik korkunc gelior bana .......yok dogruya dogru syvla hataliydi gs macinda ..........ama niye yalan söylim tayfun yerine serkani tercih ederim ...tayfun benim gözümde biraz sakar

MetiN08
18.03.2009, 00:15
Galatasaray gibi bir takımın sağbeki de hata yapabiliyor ! Tayfun'da yapabilir :)

kusura bakma ama ben bzim futbolcuyu daima iyilerle kiyazlarim kötü oyncularla degil, sabri iyi birsey olsaydi o topa iska gecmezdi, bizim takimda serkan gibi bir adam varsa bana göre serkan tayfuna göre daha tecrubeli o bile yeter yani

Vural Kuyumcu
18.03.2009, 00:23
Ne peki ?

Galatasaray gibi bir takımın sağbeki de hata yapabiliyor ! Tayfun'da yapabilir :)

bu ne bicim bir laf simdi gayse gibi bir takimin sag beki de hata yapabiliosa sen simdi gayse yi gözünde ne olarak göriosun sayin abicim .......................gayseden bana ne önemli olan bizim oyucumuzun yapmamasi

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 00:23
Ne peki ?

Her futbolcu hata yapabilir, ama bir futbolcu sürekli ayni hatalari yaparsa o zaman bu hata olmaktan cikar.

MetiN08
18.03.2009, 00:25
Saka yaptim, renkdasim.
Bazi renkdaslarim Silva'yi, Song'u begenmez oldu.

GS'nin ikinci golünde Tayfun'un ne yaptigini soracaklarina, Silva'yi hatali buluyorlar. Silva belki Baros'dan bekleyebilir üstüne gelmesini, ama herhalde Tayfun'un üstüne gelecegini bilemezdi.

2 gole bak istersen birdaha ordaki hatayi kim yapiyor orta gelmeden önce Egemen topu amatörce ortaya vuruyor yaninda kimse yokken disari aticayina, orda ne tayfunun sucu var nede syvanin orda tek suclu varsa da Egemennin yani

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 00:40
Dogru, Egemen topu taca atmaliydi.
Pozisyonu birkac kez izledim.
Yapilan orta cok basit, kaleci'nin üstüne geliyor.
Kaleci Silva cikiyor topu almak icin (bu arada Silva arkadaslarini, yani Tayfun'u ikaz ederek mi cikti bilmiyoruz) ama görünen o kiTayfun kararsiz ve kontrolsüz bir sekilde Silva'ya carpiyor.
Bunu bir rakip futbolcu yapmis olsa, Trabzonspor lehine bir faul olurdu.

Oğuzhan Fidan
18.03.2009, 00:45
maçta suçlu arıyosanız en büyük suç egemende daha sonra tüm defansta.

MetiN08
18.03.2009, 00:47
Dogru, Egemen topu taca atmaliydi.
Pozisyonu birkac kez izledim.
Yapilan orta cok basit, kaleci'nin üstüne geliyor.
Kaleci Silva cikiyor topu almak icin (bu arada Silva arkadaslarini, yani Tayfun'u ikaz ederek mi cikti bilmiyoruz) ama görünen o kiTayfun kararsiz ve kontrolsüz bir sekilde Silva'ya carpiyor.
Bunu bir rakip futbolcu yapmis olsa, Trabzonspor lehine bir faul olurdu.

Tamam dogru ama asil suc Egemende dimi, ondan sonrasi zaten sanzizlik gibi birsey carpisiyorlar elinden kaciyor sonra syvla kayior ardindan song topu tutuyor tam vvurmak isterken oda kayiyor ama asil suc Egemende

Burçak
18.03.2009, 00:49
son gs maçında slyva çok formsuz geldi bana. çıkışları çok zamansızdı.
bu maçta aynı hataları yapmaz umarım.
bi çok maçı kazanmamızda başrol oynamıştı.

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 00:51
maçta suçlu arıyosanız en büyük suç egemende daha sonra tüm defansta.

Suclu aramiyorum,...böyle bir gol ancak sezonda bir olur.

Gökhan Bilgin
18.03.2009, 00:56
egemen mi suçlu? onca maç tüm gücüyle mücadele eden adamı bi pozisyonda bitirdiniz ya helal olsun futbolcu bu hata yapacak tabi olacaktı oldu egemen vurmadı silva boşa çıktı tayfun hatalıydı song vuramadı oldu işte

güneyli
18.03.2009, 01:02
Defansta bir dişli aksarsa bütün defans sıkıntıya düşer zincirleme hata olur.Galiba bu oluyor.Song ciddi ciddi hırpalndı.Defans topyekün yapılır.Son zamanlarda sıkıntımız var.Ama toparlnamıyacak değil.

legorakiss
18.03.2009, 01:02
her futbolcu hata yapabiliyor. egemende songta geçen seneki stoperlerimizden 15 gömlek daha üstün. ayrıyetten ligin en iyi stoper ikilisi. suçlu aramaya gerek yok 2 puan kaybettik. inş. ilk 2 nin oynadığı haftada antepi yenip yeniden avantaj sağlarız.

MetiN08
18.03.2009, 01:03
egemen mi suçlu? onca maç tüm gücüyle mücadele eden adamı bi pozisyonda bitirdiniz ya helal olsun futbolcu bu hata yapacak tabi olacaktı oldu egemen vurmadı silva boşa çıktı tayfun hatalıydı song vuramadı oldu işte

neyi bitirdik ya ne sacmaliyorsun sen allah askina gec gece, tek söyledimiz sey 2 Golde Egemenin sucu var bunun bitirmekle ne alakasi var onu anlamadim, Egemende insan oda hata yapacak elbetde her insan gibi

efulim67
18.03.2009, 01:04

O top, illede gol olacağım diye geldi.
Üst üste bu kadar talihsizlik olmaz.(oldu ama)

MetiN08
18.03.2009, 01:08
O top, illede gol olacağım diye geldi.
Üst üste bu kadar talihsizlik olmaz.(oldu ama)

Son zamanlardaki gibi GS baliyla geldi, adamlarda okadar sanz varki inanamiyorum , bize karsi böyle gol,konyaya karsi gol pozisyonu olmadan mac kazanma , bursayada ayni sekil, adamlarda sanz var baska birsey yok

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 01:22
Herseye ragmen iyi bir kadromuz, basarili bir takimimiz var.
23. hafta ve sampiyonluk sansimiz en az diger adaylar kadar yüksek.
Yönetimimiz ve baskanimiz cok basarili.
Önemli yetenekleri kesfedecegine inandigim Ersun Yanal takimin hocasi.
Sabirsizlikla oynamalarini bekledigim Papyler, Göksular, Barislar var...
Önümüzdeki sezon avrupada oynayacagiz, insallah Almanya'ya yakin maclarimiz olur.
Daha ne isteyebilirim ki,...:)

objek
18.03.2009, 01:31
Takimda genel olarak herkeste (alanzinho!!! haric:)) gozle gorulur bir gerginlik ve stres vardi ayni zamanda sampiyonluk ve derbi sorunuda biryandan derken takim rakibin futbolundan degil isminden etkilendi hani nede olsa uzun zamandir yenemedigimiz gs vardi karsimizda aciz durumlara dusurulecek bir gununde olan rakibe cezayi kesemedik bence bunlarin tek nedeni bu tip maclarda zamanla olusan ozguven eksikligiydi takim tam tempo yakalamisken devreye bizim balonlar giriverdi son bes dakikada rahat yenebilecegimiz bir durama dusen rakibe karsi paslasarak ileriye dogru gitme yerine geriden dan dun emre ve hakan baltaya top sisirdik kaleciler bir topa cikarken kararli bir sekilde biraaaak diyerek cikarlar sylla bunlari yaptimi lisan sorununun kurbanimi oldu bilmiyoruz burda mesele hatanin kime ait oldugu degil takim halinde herkesin kendilerine bir an once gelmesi onemli song egemen ve sylla gibi tecrubeli oyuncular panik yaparsalar bu durum diyer oyunculari negatif etkiler song biran once ileriye gidip bosuna kendini yormasin ofans yonu zayif ileriye geriden biri gidecekse tayfun gitmeli gol vuruslari fena degil

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 01:41
Takimda genel olarak herkeste (alanzinho!!! haric:)) gozle gorulur bir gerginlik ve stres vardi ayni zamanda sampiyonluk ve derbi sorunuda biryandan derken takim rakibin futbolundan degil isminden etkilendi hani nede olsa uzun zamandir yenemedigimiz gs vardi karsimizda aciz durumlara dusurulecek bir gununde olan rakibe cezayi kesemedik bence bunlarin tek nedeni bu tip maclarda zamanla olusan ozguven eksikligiydi takim tam tempo yakalamisken devreye bizim balonlar giriverdi son bes dakikada rahat yenebilecegimiz bir durama dusen rakibe karsi paslasarak ileriye dogru gitme yerine geriden dan dun emre ve hakan baltaya top sisirdik kaleciler bir topa cikarken kararli bir sekilde biraaaak diyerek cikarlar sylla bunlari yaptimi lisan sorununun kurbanimi oldu bilmiyoruz burda mesele hatanin kime ait oldugu degil takim halinde herkesin kendilerine bir an once gelmesi onemli song egemen ve sylla gibi tecrubeli oyuncular panik yaparsalar bu durum diyer oyunculari negatif etkiler song biran once ileriye gidip bosuna kendini yormasin ofans yonu zayif ileriye geriden biri gidecekse tayfun gitmeli gol vuruslari fena degil

Trabzon'da gergin futbolculardan cok daha fazla gergin taraftarlar var.

Baros formasini öperek taraftari tahrik ediyor, ama onu yuhlamak yerine sahaya yabanci maddeler atiliyor.

Futbolcularimiz bir pas hatasi yaptiklarinda sesler yükseliyor,...

asimavi
18.03.2009, 02:16
tayfun un oynadığı her maçta kaybetme ihtimalimiz % 50 den hatta 60 dan fazla

vatandas61
18.03.2009, 02:20
her yedigimiz golde song var. Bu isin iki sebebi olabilir:
1) Song yerinde durmadigi icin adamlari kaciriyor
2) Orda duracak olan savunma oyuncumuz baska yerde oldugu icin song yardima geliyor

Her ikisi de birbirinden kötü, bu savunma bazen cok iyi oluyor ama 2 pozisyonu kacirinca iki gol yiyoruz, yani uzun lafin kisasi bütün emekler bosa gidiyor.
Ersun hoca bunu nasil görüp de savunma oyuncularina
kardesim ataga kalkmaniza gerek yok, siz arkada isleri halledin yeter demiyor? Cale disinda bütün sezon boyunca asist yapan olmadi bu takimda ama bu yüzden kac tane gol yedigimizi sayabilirim.
Atan zaten iyi degil, tutanda kötü olunca 3 macta 1 puan. Birde fikstür avantajimiz var diye övünüyorduk.
Artik puan kaybina tahamüllümüz yok, antep maci da giderse bu is biter. GS ve FB nin sampiyonluk sansi varsa, bizim hayli hayli var demektir.

cakir28
18.03.2009, 02:32
Yattara ve Alanzinho sahada olursa bu maci kayibsiz geceriz...3-0 derim ben Colman -Alanzinho-Yattara derim ..

hakantpl
18.03.2009, 04:21
Tek Forvet Çıkalım Kanatlardan Deleriz Antep savunmasını ,Tek forvet Aynı zamanda 3 lü forvet de Olabilir...

Yattara --------Alanzinho
---------Gokhan---------

kamer
18.03.2009, 04:30
bu macı alacagız ınanıyorum:alkış:

61SOYTÜRK61
18.03.2009, 05:17
bu macı alacagız ınanıyorum:alkış:

inancın ınancımızdır da yetmiyo birazda futbolcuların ınanarak oynması lazım özellikle forvet:)

kamer
18.03.2009, 05:30
orta sahamız bol şut çeksin biri gol olur:rolleyes:

gökhan ve umut yattara ve alanzinho ya geri top çıkarsınlar sürekli

Mert67
18.03.2009, 08:07
Bjk ve Sivas'dan birinin kesin puan kaybedeceği haftada kazanamazsak.Şampiyonluk şansımız ilk defa zora girer bence.

Süleyman Sofu
18.03.2009, 08:31
İnanmış çocuklar(futbolcular) alacaz bu maçı...

Jester
18.03.2009, 08:32
Antep'te fazla çekinecek birşey yok.

Yattara-Colman-Alanzinho üçlüsü sahada olursa ilk yarıda olduğu gibi bizi pas manyağı yapamazlar.

Tehlike arzedebilecek üç adam var, ilki 18'in dışında, diğerleri içinde:

1- Tabata: Sokaktaki çocuk bile biliyor, Hüseyin halleder.
2- Beto: Egemen halleder.
3- Tayfun Cora: Tecrübesiyle Sylva halleder.

Engin Koltuk
18.03.2009, 09:23
Valla artık bir maç öncesi bu maçı alırız diyemiyorum maalesef. Ama bu maçı almak zorundayız bu kesin.

kalavara
18.03.2009, 09:25
Antep'te fazla çekinecek birşey yok.

Yattara-Colman-Alanzinho üçlüsü sahada olursa ilk yarıda olduğu gibi bizi pas manyağı yapamazlar.

Tehlike arzedebilecek üç adam var, ilki 18'in dışında, diğerleri içinde:

1- Tabata: Sokaktaki çocuk bile biliyor, Hüseyin halleder.
2- Beto: Egemen halleder.
3- Tayfun Cora: Tecrübesiyle Sylva halleder.
tayfun konusunu bence fazla abartıyoruz!! bence saha içinde elinden geleni yapıyor, iyi niyetli olduğundan şüphe etmiyorum yani...bazı hataları olabilir ama olaya çok yönlü bakmak lazım; önünde oynayan yattara genelde isteksiz ve çok top kaybediyor-ki bazıları başımızı çok ağırtıyor- o da elinden geldiğince hücuma destek vermeye çalışıyor çağdaş bir bek gibi ama eski sistemde yetişmiş bir defans oyuncusu ne bekliyoruz!! biz hep aynı hataya düşüyoruz, evet bazı oyuncularımız yetersiz ama onlar kendileri transfer olmadı buraya, biz aldık..yapmamız gereken sadece kendilerine olan güveni yüksek tutup motive etmek... bu takım yıllardır şampiyon olamıyorsa biraz da bu sebepledir!!kendi topçularımıza neler yaptığımızı düşünün!! tribünün işi destek olmaktır, o kadar!!

ilteriş
18.03.2009, 09:29
Antalya maçındaki gibi pozisyon vermeden oynarsak rahat alırız bu maçı.

tuncay1984
18.03.2009, 09:34
ne rahati zor aliriz

Erdinç Dilek
18.03.2009, 09:40
Tayfun kendini aşmış durumda geçen seneye nazaran çok çok daha iyi, ama son iki üç maçtır biraz düşüş yaşadı, ama görev adamı eskiden ürkekti ama şimdi ileriye çıkıyor en azından deniyor... ve birçok atağı kesiyor... ceza sahası içinde ne şekilde savunma yapılacağını da Song abisinden öğrenir inşallah...

Ümit Tekşan
18.03.2009, 09:48
Benim isteğim bundan sonra Barış ve Göksu'nun bu takıma hazırlandırılması özellikle Göksu gibi 90 dakika mücadeleyi bırakmayacak oyuncu lazım bize dolayısıyla bundan sonraki maçlarda bu iki genç futbolcumuza şans verilmeli....

cihatöztürk
18.03.2009, 09:52
rahat olmaz ama deplasmanda kazanacağımızı düşünüyorum

agasaro
18.03.2009, 09:54
Bu sezen mağlubiyet kredimizi neredeyse doldurduk. Bu saatten sonra "bu maçı almalıyız" falan demeye gerek yok. Şampiyon olmak istiyorsak bundan sonra her maçı almalıyız. Kanaatime göre geriye kalan 10 maçta sadece 1 beraberlik şansımız var. O beraberliğ de şampiyonluk yarışı içinde olduğumuz Fener ve Sivas'a karşı almamalıyız. Bundan sonra 9 maçı kazanıp bir maç yenilirsek bile ben treni kaçıracağımıza inanıyorum. Hele ki o yenilgi rakiplerimize karşı olursa kesinlikle bu iş bu sene olmayacaktır. Takımdan dileğim son haftaya kadar yarışın içinde olmasıdır. Bir kaç hafta çok da zor olmayan bir maç periyodumuz olacak. Bu maçlardan seri galibiyetler elde etmeliyiz. Antep, Tabata ve Beto kontrol altında tutulursa ezip geçebileceğimiz bir takım. Son haftalarda Song ve Egemen'in performansı beni endişelendiriyor. Yine de bu hafta ben puanımızın 49 olacağına inanıyorum.

Her_Zaman
18.03.2009, 09:55
Deplasmanda iç sahaya oranla daha cok güveniyorum takıma..
Artık Bundan sonrada seri galibiyetler alacağımızı düşünüyorum...
3 hafta galip gelsek lider oluruz tekrar...
HEP DESTEK TAM DESTEK...

theo
18.03.2009, 10:09
bu sezon sadece 1 beraberlik hakkımız kaldı...

Ali Haydar
18.03.2009, 10:16
Bu maçta berabere bile kalırsak liderlik yarışından düşmüş oluruz

Onur Civelek61
18.03.2009, 10:23
Zor olcak ama kazanacağız...

x_man
18.03.2009, 10:26
gaza gelmeyelim arkadaşlar zor maç inşaallah alırız futbolcular ne olursa olsun yenilgiyi kabul etmemeli ve agresif oynamalılar o yüzden tayfunun yerine serkan oynamalı yattara ve alanzinho birlikte oynamalı

Erkan SUİÇMEZ
18.03.2009, 10:26
bu sene en ezildiğimiz maç hangisi dersek? kupa maçındaki gaiantep maçı diyebilirim.tek kelimeyle ezmişlerdi adamlar top yüzü göstermediler özellikle 2. yarı.nasıl pas yapıyorlardı öyle.bu takımın şampiyonluğa oynamamasına çok şaşırtıyor.
bu haftaki maça ders çıkartarak umarım iyi hazırlanırız.

Selçuk Yılmaz
18.03.2009, 10:33
Öncelikle yenmemiz şart,kesinlikle 3 puan almalıyız,
Gaziantepspor Nurullah Sağlam'dan sonra takımda her ne konuşulduysa iyi gidiyor ,Konyaspor maçında gayet ciddi gayet organize oynadılar.

Özellikle Tabata ,Beto'nun hemen arkasında 2. forvet gibi gizli oynuyor ,hemde ortasahada organisazyon görevini üstleniyor,ortasahada hemen Tabatanın yanında ve arkasında ofansif görevi Mehmet Yozgatlı üstlenmiş durumda,diğer ortasahaları daha çok bizimki gibi oyunu çift yönlü oynamaya çalışan oyuncular,Murat Ceylan ,Zurita bunun dışında Erman Özgür ile Hakan Bayraktar değişmeli oynuyorlar ama büyük ihtimalle bizim maçda sol kenara yakın Erman ÖZgür oynayacak,Savunmada sie sol kenarla başlamak istiyorum İsmail Köybaşı dye bir çocuk var altyapıdan çıkardılar bu sezon çok iyi bir performans sergiledi şu ana kadar özellikle bizimle 1-1 berabere kaldığımız Avni Aker'deki maçda çok dikkat çekmişti,sol kenarı çok iyi savunuyor ve bilinçli ortalar ve çıkışlarla ofansınıda destekliyor ,2 Stoperleri yine çok beğendiğim Deumi ve Julio Cezar oynuyor iki stoper yanyana çok agresif oynuyor savunmaları gerçekten takımın en agresif yeri diyebilirim fakat yerden kısa paslarla ve hızlı ataklarda ağır kalıyorlar hem Beşiktaş ile içerde oynadıkları maçda aynen böyle idi hemde İstanbul Büyükşehir Belediye maçında yedikleri goller böyleydi.Özellikle ilk golü Gaziantep yediği maçların çoğunu kaybetti ,maç çeviremiyorlar ,çok çabuk demorilize oluyorlar arkalarında ateşli bir taraftar grubuda olmadığı için ve sanırım takımda ciddi kopukluklarda var.Sağ kenar ise sürekli değişime uğruyor işte zaten bizim vurmamız gereken tarafları .
Emrah Eren sakatlandıkdan sonra bir türlü o kanadı düzeltemediler ,İlhan Özbayı koydular çok gol yediler ,Erkan Sekman diye yine genç bir uşak oynuyor son 2 maçdır yine savunmada çok zaafları var halen ,bizim öncelikle kalabalık ve agresif bir ortasaha da olmamız şart bu takıma karşı agresif futbolda dağılıyorlar .

Beto

Tabata(Serbest)
Mehmet Yozgatlı

Oynarsa daha ofansifdaha çok pas
yapan bir ortasaha ama <------ Erman Özgür
savunması daha zayıf (Yada Hakan Murat Ceylan C.Zurita
Bayraktar)

İsmail K. J.Cezar Deumi ErkanSekman
Murat Şahin

Büyük ihtimale böyle bir diziliş ve düzen ile kador kuracaklar bize karşı UefaYı hedeflediklerini söylüyor basın sözcüleri belkide bir motivasyon için ,ne olursa olsun nasıl olursa olsun biz bu maçı almak zorundayız ,öncelikle ben Tayfun cora yerine Serkan Balcı ile başlaması özellikle söylemek istiyorum ayrıca bu maçda ortasaha oyuncularımıza çok iş düşüyor savunmayı elden bırakmamalıyız çünkü Gaziantep spor ilk golü bulunca çok daha iyi motive oluyor maçın geri kalan kısmında dikkatli oynadığımız zaman ve ilk golü bulduğumuz zaman çok rahat bir galibiyet bekliyorum ben şahsen.Hızlı kontralar zaten bizim deplasmanlarda en iyi yaptığımız olay birde o gün gol ayaklarımız final paslarını iyi değerlendirirse çok kolay galibiyet alırız diye düşünüyorum.
İnşallah beklediğimiz gibi olur...:cool:

7 AHMET 7
18.03.2009, 10:49
Bjk ve Sivas'dan birinin kesin puan kaybedeceği haftada kazanamazsak.Şampiyonluk şansımız ilk defa zora girer bence.

evet. alanzinho gs maçındaki gibi oynarsa kazanırız.tabata'nın durdurulması lazım.(egemen iş düşer)

Murat TONBUL
18.03.2009, 10:50
aslında ersun hocanın bu maçta song u yedeğe çekmesi lazım.giray oynamalı bence.songun performansında son haftalarda gözle görülür bir düşüş var.ayrıca tayfun yerine serkanla başlamalı hoca.aklımdan şöyle bir kadro geçiyor.
sylva
serkan
giray
egemen
cale
hüseyin
yattara
selçuk
colman
alanzinho
gökhan (umut)

.....
18.03.2009, 10:55
Deplasmanda zorlu bir maç oynayacağız. Son maçını kazanmış bir antep ve Son haftalar da puan kayıpları yaşayan Trabzonspor. Alanzinho Yattara ve Colman bu maça bizi rahatlatacaktır. Golculerimız yakaladığı pozisyonların yarısını atsa rahat kazanırız. Inşallah kazanacaz bu maçı.

Cem Balcı
18.03.2009, 10:57
deplasmanda iyiyiz...kazanırız diye düşünüyorum...

Murat TONBUL
18.03.2009, 10:59
ya kadroları karşılaştırdığımız zaman antep in bize direnmesi gerçekten çok zor görünüyor.
ama futbol sonuçta sahada oynanıyor.en az onlar kadar mücedele etmemiz lazım ki kalitemiz belli olsun ve maçı alalım.bundan sonra her maç bir final maçı.futbolcularımız da bunun bilincinde olmalı ve eller,nden geleni yapmalılardır.şurda kaldı 1,5 ay.ayağımıza kadar gelen bu fırsatı artık tepmeyelim nolur.

hereticsoul
18.03.2009, 11:02
Yeni bir teknik adam getirirler haftaiçi antepliler. Dikkatli olmak lazım
hiç bişi olmaz yeni teknik adam yeni takıma ısınacak da...topcularda ona göre oynayacak bence galip trabzonsporrum gelecek 3 puan bizim olacak..sivas bjk berabere yada bjk kazanırsa bizim için daha iyi:D

Ayhan Yüksek
18.03.2009, 11:11
Bence bjk nin kazanması işimize gelmez beraberlik hatta sivasın kazanması daha iyi, bjk ile puan farkını kapatmamız lazım o yüzden bjk kazanmamalı ama sivas kazanır bizde antebi yenersek bjk yi geçeriz, sonuçta Sivasla maçımız var daha o maça kadar aramızdaki puan farkı kapanmasa bile sivası yenersek önününe geçeriz zaten, bu yüzden diyorum ve istiyorum ki bu maçın en iyi sonucu sivasın kazanması, sonrada beraberlik.

iso_4939
18.03.2009, 11:12
allahın ıznıyle ınş yenerız ama sanmıyorum..

Napoli
18.03.2009, 11:12
Risk aranıyorsa Tayfunun oynaması başlı başına riskdir..

Faik Yılmaz
18.03.2009, 11:15
Halamı Tayfun ya....

şu özevlatlar yüzünden çok sıkıntı çekicez çok...

Hüseyin Kurt
18.03.2009, 11:16
Deplasmanlardaki karnemize güveniyorum...
Bozulmaz İnşallah.

iso_4939
18.03.2009, 11:28
yav arkadaslar benım anlamadıgım bız herhafta neden 15.15 de oynuyoruz bızım ıcın boyle bır maddemı var bakın 3 eziklere bıri cuma aksamı saat 20.00 de biri c.tesi 20.00de biri pazar 19.00 da benmı yanlış düsünüyorum acaba veya bir yanlıslıkmı var çözemedim....

Kazım Uzunboy
18.03.2009, 11:32
Bu maç için beraberlik kokuyor demiştim ama sanırım güzel bir galibiyet alacağız. :)

toksoy61
18.03.2009, 11:33
Maçın deplasmanda olması beni sevindiriyor ama antepin form durumu ve tabata nın dönmüş olması ise korkutuyor.

bu arada sivas-bjk maçında dua edinde sivas kazansın. yoksa beşiktaş bu maçıda kazandımı artık kimse tutamaz onları. şampiyonluğa giderler. sene başından beri yazdım bir istanbul takımı şampiyonluğa gidiyorsa onu zor durdurursunuz ama sivas i kolayca halledersiniz. o yüzden istanbul takımları ne kadar puan kaybederse o kadar iyi. sivas hermaç yenilebilir.
tabii biz yenersek bu maçlar bizim için avantaj olacak. bizim yenmemiz lazım her halükârda.

oguzkoc
18.03.2009, 11:38
artık kaybetme lüksümüz yok. en fazla 2 maç beraberlik kredimiz var. ama bu maç o maçlardan biri olmamalı. mutlak galibiyet bekliyorum.

ayrıca sivas bjk maçını sivas kazanmalı. çünkü unutulmamalıki bjk ile oynadık fakat sivas halen bizi bekliyor.

B.AKDEMİR
18.03.2009, 12:02
Gaziantepi yenmeliyiz zira yarış iyice kızıştı!sivas ve bjk berabere kalmalı en kötü ihtimalle ise sivas maçı almalıdır! bjk nin kazanması bize yaramaz.

kalavara
18.03.2009, 12:12
bu maçı almamız lazım, yakaladıklarımızı atsak sorun olmayacak da, işte maalesef emin olamıyoruz bir türlü!!

İslam Sezer
18.03.2009, 12:16
böyle yeni teknik direktörle anlaşmak üzere olan takımlar ilginçtir daha istekli ve iyi oynuyorlar.bence formda bir tabata ve betoya sahip antep çok çekinilecek bir takım.ancak artık bu saatten sonra evdeki denizli,konya yenilgileri ve gs beraberliğinin telafisi için deplasmanda bu maçı mutlaka almalıyız.inşallah alırız...

Emre7
18.03.2009, 12:26
sivas maçını bjk farkla alır.
bizde yeneriz yarışta 2 kişi kalır.
cincon ve fenerin de puan kaybedeceğini düşünüyorum.
bu arada biz galibiyete inanmıyorsak oyuncularımız niçin oynar anlamam.
tayfun hüseyin tolga bunlarla ne zman uğraşmayı bırakacaksınız.
adamların performansları belli hiçbir zaman üstüne bişe katmadıklar. Ama unutmayın onca adam geldi gitti 1 tanesi onları kesemedi demek ki onlardan daha çok çalışıyolar. bırakın adamlarla uğraşmayı sadece destekleyin.

Mustafa Önder
18.03.2009, 12:28
Trabzonsporumuzu yalnız bırakmamak için Ankara'dan Antep'e gidiyoruz.

Ali Tunahan Güllü
18.03.2009, 12:33
zor maç öyle fark filan olmaz...ama bizde deplasmanda iyi oynuyoruz bence alırız bu maçı....

S.DEMİRCİ
18.03.2009, 12:56
bu maçta yattara ve alanzinho oynayacaksa ileride umut olmalıdır..

İHTİLALL
18.03.2009, 13:04
Trabzonsporumuzu yalnız bırakmamak için Ankara'dan Antep'e gidiyoruz.
Budur işte!:alkış::alkış::alkış:
Gazanız mübarek,yolunuz açık,puanınız üç olsun!
Allah gönlünüze göre versin..

Murat Keçeci
18.03.2009, 13:44
deplasman maçlarında agresif oynamayan takımların kazanma olasılığı olamaz deplasmanda bu kadar puan toplamamızın sebebi mücadeleci oynayarak rakibi durdurup arkalarında boşluklar bulmamızdır alanzınho ve yattarayı birlikte oynatmaya avni akerde başlamalıyız antep gibi bir deplasmanda biraz riskli olur.bu birliktelik olumluda yansıyabileceği gibi bide maça kötü başlarsalar devamlı top kaybederseler sonucu düşünmek istemiyorum. umut gökhan artık gol orucunu bozacaklardır buraya gelmemizde payları büyük bizi yarı yolda bırakmıycaklar yine sahne alacaklardır takımı ayakta tutacak üçlü olan huseyın selcuk colman pas alışverişini iyi yapmalılar sürekli hareketli olmalılar gol noktalarına girmeliler pas vermek için boş adam bulamayan arkadaşlarına sürekli yaklaşarak oynamalı 90 dk boyunca oyunun içinde aktif olmalılar tayfun mu serkan mı sorusuna gelirsek kim oynarsa oynasın tayfunada serkanada güveniyoruz hatalar olacak bize düşen sevabıyla günahıyla herkese kucak açmak

sifuni
18.03.2009, 13:47
bence sivas ile bjk berabere kalsin arada sadece iki puan fark kalir oda zaaten bir mac

Fatih Öztürk
18.03.2009, 13:52
biz antepi yenelimde beşiktaşın sivasın bizden daha zor macları geliyor zaten bizim kendi işimize bakmamız gerekiyor

Fatih Öztürk
18.03.2009, 13:53
sabiha gökçenden cumartesi sabahı antepe ucuyorum 90 lira bilet parası her an tükenebilir ilgililere...

nakzo
18.03.2009, 14:01
Biz kazanalım da bjk bu sğukta sivası yenemez g..........tü donar kargaların orda, biz istanbulda donuyoruz sivası düşünemiyorum.

mhayri
18.03.2009, 14:02
Sivas -bejeka maçını dua edelimde sivas alsın yada berabere bitsin...
Aksi halde bu gaz bejekayı alır götürür...
Antep maçını almak için de sert oynamalıyız ...
Kavga edersek maçı alırız aksi halde antepe uyar yumuşak oynarsak orta sahaları
bizi duman ederler...
Sert oyna dik oyna maçı al...

Orhan Aydın
18.03.2009, 14:03
hayırlısıyla alırız inşallah 3 puanı deplasman tablosundaki liderliğimize güveniorum.

UĞUR DURTAŞ
18.03.2009, 14:16
galip gelmek çok kolay ersun hocama güveniyorum.bir kaç konuya daha fazla eğilirse çok yararlı olur kanısındayım,dikkat edin arkadaşlar her maçtan önce bu iki hususu belirtiyorum ama sonuç alamıyoruz.....
1 -gökhan ünal ve umut un yüzünden maçlarda skor anlamında sıkıntı çekiyoruz,kendilerini çokmu kasıyorlar anlamıyorum rahat değiller niçin?eğer kendilerini kafa olarak iyi hissetmiyorlarsa ersun hocaya söylesinler yedek başlasınlar daha sağlıklı olmazmı....
2-hangi rakiple oynuyorsak rakibin dikkat edilmesi bir veya iki oyuncusu vardır her hafta belirtiyorum ersun hocamız bunları oynatmasın o zaman rakip iş yapamaz,bu hafta arda,baros ve lınkoln demiştim biri oynamadı diğer ikisi asist ve gol attılar,bu hafta beto ve tabata çok tehlikeliler.

blacksea6126
18.03.2009, 14:20
Trabzonsporumuzu yalnız bırakmamak için ,ESKİŞEHİR'den G.ANTEP'e gidiyoruz...

ilyskm
18.03.2009, 14:27
Çok zor maç. İnşaalah kazanırız. Beto, Tabata, Erman' a dikkat...

Suha
18.03.2009, 14:29
galip gelmek çok kolay ersun hocama güveniyorum.bir kaç konuya daha fazla eğilirse çok yararlı olur kanısındayım,dikkat edin arkadaşlar her maçtan önce bu iki hususu belirtiyorum ama sonuç alamıyoruz.....
1 -gökhan ünal ve umut un yüzünden maçlarda skor anlamında sıkıntı çekiyoruz,kendilerini çokmu kasıyorlar anlamıyorum rahat değiller niçin?eğer kendilerini kafa olarak iyi hissetmiyorlarsa ersun hocaya söylesinler yedek başlasınlar daha sağlıklı olmazmı....
2-hangi rakiple oynuyorsak rakibin dikkat edilmesi bir veya iki oyuncusu vardır her hafta belirtiyorum ersun hocamız bunları oynatmasın o zaman rakip iş yapamaz,bu hafta arda,baros ve lınkoln demiştim biri oynamadı diğer ikisi asist ve gol attılar,bu hafta beto ve tabata çok tehlikeliler.

bu tespitlerinde haklısn..gökhan ünal özeillkle antalya konya vede en son gs maçında sahada yok gibi..topu vuruşlarında bir isteksizlik var..bence daha trabzonspor formasını giydiğinin farkına varamadı..öyle olmasa biim hayallerimizi 2 metreden havlara atmazsdı..

Muhammet
18.03.2009, 15:12
Hakem Cüneyt Çakır.

Koray
18.03.2009, 15:15
Hakem Cüneyt Çakır.

Bu hakem Türkiye'nin en çok kart gösteren hakemi desem abartmış olmam...

Kart sınırında olan futbolcumuz varmı arkadaşlar ?

Erdal DİLEK
18.03.2009, 15:16
tabata bjk macında oynamdı bizde oynara, krohtocvil bjk macında kendi kalesine attı bizim macta bizim kaleye, ha iş arkadaş...

Harun_ayar_ts
18.03.2009, 15:20
bir maçta 3 gol atsak sasacagım her maç 2-0 - 2-1 bıktım böyle forvetler olmaz olsun iddaa da sürekli alt veriyorum bizim maçlara hiç degişmez bankom:o

Pirselimoğlu
18.03.2009, 15:21
Sivas -bejeka maçını dua edelimde sivas alsın yada berabere bitsin...
Aksi halde bu gaz bejekayı alır götürür...
Antep maçını almak için de sert oynamalıyız ...
Kavga edersek maçı alırız aksi halde antepe uyar yumuşak oynarsak orta sahaları
bizi duman ederler...
Sert oyna dik oyna maçı al...

doğru söylüyorsun ama maçın hakemi cüneyt çakır, sarı-kırmızı hastası.

sifuni
18.03.2009, 15:22
Bu hakem Türkiye'nin en çok kart gösteren hakemi desem abartmış olmam...

Kart sınırında olan futbolcumuz varmı arkadaşlar ?

bildigim kadariyla selcuk kart sinirinda

Cemalettin Taşkın
18.03.2009, 15:45
maçın hakemi cüneyt çakır.

bu sezon 2 maçımızı yönetmiş ikisini de kazandık. hatta ibb maçı en çok gol attığımız maç oldu.

hakem şansımız var gibi. bu maçı kazanırız.

28TS61
18.03.2009, 15:45
al bide burdan yak, hakem cüneyt cakir :(

güneyli
18.03.2009, 15:53
Yattara ve alan antepte aynı anda ilk etapta olmaz.Ortasaha dirençli olmalı.

Hüseyin İlkin
18.03.2009, 16:10
Cüneyt Çakır , Belediye'yi 4-0 yendiğimiz ve Ankara'yı Trabzon'da 2-0 yendiğimiz maçların hakemiydi. İnşallah sonuç yine iyi olur :ok

Adem Köse
18.03.2009, 16:40
Bu maçı ne zamandan beri bekliyordum.Desteğim sonsuz derecede yüksek olacak, çok özledim takımımı, şimdi canlı olarak seyredebileceğim.Bu maçı da alacağız çok güveniyorum ve hissediyorum.

tamuğ yamtar
18.03.2009, 16:46
Gökhan ve Umut'a Beto'nun bu hafta Konya'ya attığı takımının 3. golünü izlettirmek lazım.

Mükemmel alıyor topu ve çok güzel vuruyor.

Beto ve Tabata tehlikeli.

Bizim maçta oynayabilirler mi bilmiyorum?

Antep açık oynar gibime geliyor. Bu da avantaj bizim için.

Tabi Gökhan ve Umut yakaladıklarını atarlarsa.

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2009, 16:47
Hazırlıklarımız devam ediyor

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-9U6G8Q9S.jpg

Takımımız Gaziantepspor maçı hazırlıklarını bugün (çarşamba) 14.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan çalışmaya tüm oyuncularımız katıldı.

Takımımız idmana ısınma hareketleriyle başlarken daha sonra beşe 2 top çalışması gerçekleştirdi. Oyuncularımız antrenmanın son bölümünde ise yarı ve tam sahada çift kale maç yaptılar.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-3D0H3J9Y.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-2E2K8O5W.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-3M7V6B6M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-3D0P2Z3B.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-6K4O7Q1V.jpg

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1406#Icerik

kalavara
18.03.2009, 17:05
antep eğer diğer maçlardaki gibi önde oynamayı tercih ederse gol atarız mutlaka ama yeriz de!! o nedenle bizim golcülerimiz skor üretmek zorunda bu maçta!!

Bilâl ÇOBAN
18.03.2009, 17:09
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1406-3D0P2Z3B.jpg

nightmare is RETURN :D

erman özgür gibi adamı biz neden satmıştık ?

o zaman da çok beğenirdim tarzını...

Yunus Emre SEYHAN
18.03.2009, 17:14
nightmare is RETURN :D

erman özgür gibi adamı biz neden satmıştık ?

o zaman da çok beğenirdim tarzını...
Sebatspor'a vermiştik. Galiba

Cafer Bulur
18.03.2009, 17:33
Cüneyt cakir in bu maca verilmesini bir anlamda iyi buluyorum.
Nedeni de alanzinho ya yapilacak sert faullere seyirci kalmayacak olmasidir.
Yunus yildirim gibi kartlik pozisyonlarda oyunu devam ettirmez cüneyt cakir.
Tabiiki bu bu baglamda bizim oyuncularinda dikkatli olmasi lazim.

yakup tekin
18.03.2009, 17:34
Bu maçta shaya çıkan ilk onbir de umarım Tayfun ve Gökhan Ünal'ı görmem. Takımın futbolunu sabote eden-emek hırsızı iki futbolcudur bunlar. Bu maçta Tayfun oynarsa en az bir penaltı kazanır Antep. Takım kadrosu bana göre şöyle olmalı: Sylva, Serkan-Song-Egemen-Cale, Yattara-Selçuk-Hüseyin-Colman-Alenzinho, Umut Bulut. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. İnşallah Song kendini düzeltir. Şu sıralardaki haliyle kesinlikle Giray dan iyi değil...

Rahman Gümüş
18.03.2009, 17:47
Eskişehirden takımımız desteklemek için gidiyoruz.. İnşallah bu maçı alacağız ve 3 2 haftalık galibiyet özlemimizi dindireceğiz... İnşallah güzel bi futbolla 3 puan alırızda sevincimiz daha da artar:)

ÜNAL
18.03.2009, 17:48
Evimizdeki çerez maçları kaybediyoruz,zorlu Anadolu deplasmanlarını galibiyetle kapatıyoruz.

Hayırlısı . . . .

bordomavi5561
18.03.2009, 17:50
antep maçı kalan maçlarımız içerisinde önem sırasına göre ilk 3 e girebilecek bir maç. antep, çok pas yaparak rakibi yormayı seviyor. ileriye topu iyi taşıyorlar ama gol atma konusunda genelde onlar da bizim gibi şanssızlar. orta sahada murat ceylan ve zurita çalışkan isimler. murat ceylan çok sert oynuyor. yalnız antepin kanat beklerinin zayıf olduğunu düşünüyorum. gol yedikleri zaman maça motive olmakta zorlanıyorlar. ilk golü hangi takımın atacağı çok önemli. İnşallah biz atarız.

Tolga_61
18.03.2009, 17:50
Bence de bu maçta Göksu yedek kadro da olmalı ve ilerleyen dakkalarda gol yollarında kullanılmalı.Mevcut forvetlerimizden daha yararlı olacağını düşünüyorum.Hatta onların yerine 11 bile başlayabilir bence..

Besirli
18.03.2009, 17:51
Yenecegiz Baska Yolu Yok.

Hüseyin İlkin
18.03.2009, 19:13
G.ANTEPSPOR TAM KADRO

Turkcell Süper Lig'in 25. haftasında Trabzonspor'u sahasında ağırlayacak Gaziantepspor'da hazırlıklar sürüyor.

Celal Doğan Tesisleri'nde Teknik Direktör Seçkin Göksel yönetiminde yapılan taktik çalışmasını yöneticiler de izlerken, antrenmana tüm futbolcular katıldı. Antrenmanda futbolcuların hayli hırslı ve istekli olmaları dikkati çekti.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Seçkin Göksel, yaptığı açıklamada, şampiyon adaylarından Trabzonspor için özel önlemler aldıklarını söyledi.

Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğa oynayan Trabzonspor ile zorlu bir müsabaka oynayacaklarını belirten Seçkin Göksel, şöyle konuştu:

''Hazırlıklarımız son derece iyi gidiyor. Konya maçından aldığımız 3 puan ile Trabzon maçına moralli bir şekilde hazırlanıyoruz. Trabzonspor ekibi şampiyonluğu kovalayan iddialı bir ekip. Geçen hafta Galatasaray ile kendi sahalarında oynadıkları maçta 2-2 berabere kaldılar. Onlarda iyi hazırlanıyorlar. Mutlaka kazanmak için geleceklerdir. İvan'dan sonra İlhan da iyileşti ve antrenmanlara katıldı. Savunma oyuncumuz Bekir'in de cezası bitti. Yani eksiksiz bir şekilde Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyoruz. Rakibimize özel önlemler aldık. İnşallah 3 puan alarak yolumuza devam edeceğiz. Onlarda Yattara'nın oynama ihtimali var. Rakibin en tehlikeli oyuncularından biri. Onun gibi birkaç futbolcu daha var. Tehlikeli oyuncular için özel önlemler alacağız. Futbolcularımı bu yönde motive etmeye çalışıyorum.''

Kırmızı-siyahlı futbolcu Erman Özgür de Trabzonspor ile zorlu bir maç oynayacaklarını belirterek, ''Bizim için Konyaspor galibiyeti büyük bir moral oldu. Trabzonspor şampiyonluk için mücadele ediyor, bu nedenle zor bir maç olacak. Bugüne kadar iki kez Trabzonspor ile oynadık ikisinde de mağlup olmadık. İnşallah bu maçta da taraftarlarımızın desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Kesinlikle daha önce oynadığımız maçlara oranla bu karşılaşma daha zor geçecektir. Bunun bilincindeyiz, iyi hazırlanıyoruz, sahadan 3 puanla ayrılarak galibiyeti taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz'' diye konuştu.

Maraton

onur-ts
18.03.2009, 19:27
Alanzinho ve yattara ilk 11de başlasın gol sorunu çekemyiz.çünkü iki forvetimiz atamazsa bile bu 2 oyuncumuz maçın kaderini her an değiştirme potansiyeline sahip.umut-gökhan atamazsa bunlar attırır veya kendi atar...antepten çekincem yok.inşallah diğer anadolu kulüplerinin aksine bize karşı defans değil de hücum yaparlar...

maxim
18.03.2009, 19:32
Konyaspor bizi yendi, Antep Konya'yı yendi. Biz de Antep'i yenerek bu döngüde üzerimize düşeni yerine getirmeliyiz :D

ekleme: tüm bu galibiyetler deplasmanda alınıyor bu arada :D

Ozan Yazıcı
18.03.2009, 19:46
favori antep, plase beraberlik
oyun tarzı olarak bize ligde en ters gelen takım
galibiyet çok zor
bu sene bitti, gelecek seneye bakalım beyler

Muhammet
18.03.2009, 19:47
favori antep, plase beraberlik
oyun tarzı olarak bize ligde en ters gelen takım
galibiyet çok zor
bu sene bitti, gelecek seneye bakalım beyler

Daha birşey bitmedi. Evet, antep zor takım ama ileride ne olacağını bilemeyiz.

Ali Osman
18.03.2009, 19:51
Deplasman maçlarında iyiyiz... İnşallah bu zorlu deplasman maçını da geçeriz...

Selokurt
18.03.2009, 19:53
Arkadaslar kadro yapmasaniz :) Sonucta ersun hoca burayi okumuyor zaten okusa herkes deyisik kadro yapiyor:) bazi arkadaslarda baska biri ayni kadroyu yazmasina karsin yinede ayni kadroyu yaziyor:)

Selokurt
18.03.2009, 20:05
Bu antepi bu sene yenmemiz icin son firsat bana gore rahat aliriz antep eski antep deyil. 1.3

Trapzone61
18.03.2009, 20:06
mecburi almamiz gereken bir mac,,,

robinhood61
18.03.2009, 20:22
yenemessek dipteyiz

Trapzone61
18.03.2009, 20:23
alamazsak cok zor ilk 5 e giremezsek avrupa kupalarina bile gidemiyoruz

amour_61
18.03.2009, 20:30
Gol atabilirsek yeneriz yoksa yine Gökhan ile gol kaçırma yarışına girerse Umut ; mağlup oluruz.Bu maça Gökhan Ünal'ın yedek çıkması gerekir.Bu kadar torpil yeter belki aklı başına gelir.

playa
18.03.2009, 20:31
yattara ile alanzinho ikiside ilk 11 de oynaması lazım

Samet Yildirim
18.03.2009, 20:31
Yenmemiz lazim..insallah öylede olacak...

Mehmet BAL
18.03.2009, 20:49
Yenmemiz lazim..insallah öylede olacak...
evet yenmemiz lazım

Ali Tunahan Güllü
18.03.2009, 20:51
G.Antep tam kadro çalıştı

Turkcell Süper Lig'in 25. haftasında Trabzonspor'u sahasında ağırlayacak Gaziantepspor'da hazırlıklar sürüyor.
Celal Doğan Tesisleri'nde Teknik Direktör Seçkin Göksel yönetiminde yapılan taktik çalışmasını yöneticiler de izlerken, antrenmana tüm futbolcular katıldı. Antrenmanda futbolcuların hayli hırslı ve istekli olmaları dikkati çekti.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Seçkin Göksel, yaptığı açıklamada, şampiyon adaylarından Trabzonspor için özel önlemler aldıklarını söyledi.
Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğa oynayan Trabzonspor ile zorlu bir müsabaka oynayacaklarını belirten Seçkin Göksel, şöyle konuştu:
''Hazırlıklarımız son derece iyi gidiyor. Konya maçından aldığımız 3 puan ile Trabzon maçına moralli bir şekilde hazırlanıyoruz. Trabzonspor ekibi şampiyonluğu kovalayan iddialı bir ekip. Geçen hafta Galatasaray ile kendi sahalarında oynadıkları maçta 2-2 berabere kaldılar. Onlarda iyi hazırlanıyorlar. Mutlaka kazanmak için geleceklerdir. İvan'dan sonra İlhan da iyileşti ve antrenmanlara katıldı. Savunma oyuncumuz Bekir'in de cezası bitti. Yani eksiksiz bir şekilde Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyoruz. Rakibimize özel önlemler aldık. İnşallah 3 puan alarak yolumuza devam edeceğiz. Onlarda Yattara'nın oynama ihtimali var. Rakibin en tehlikeli oyuncularından biri. Onun gibi birkaç futbolcu daha var. Tehlikeli oyuncular için özel önlemler alacağız. Futbolcularımı bu yönde motive etmeye çalışıyorum.''

Kırmızı-siyahlı futbolcu Erman Özgür de Trabzonspor ile zorlu bir maç oynayacaklarını belirterek, ''Bizim için Konyaspor galibiyeti büyük bir moral oldu. Trabzonspor şampiyonluk için mücadele ediyor, bu nedenle zor bir maç olacak. Bugüne kadar iki kez Trabzonspor ile oynadık ikisinde de mağlup olmadık. İnşallah bu maçta da taraftarlarımızın desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Kesinlikle daha önce oynadığımız maçlara oranla bu karşılaşma daha zor geçecektir. Bunun bilincindeyiz, iyi hazırlanıyoruz, sahadan 3 puanla ayrılarak galibiyeti taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz'' diye konuştu.

kaynak:ligtv

lazfather61
acıkcası ben bu macı zor kazanırız gibi geliyor. ama icimdeki ufak bir umutta kazanırız gibi geliyor. insallah umutlarım gerceklesir. sampiyonluk umudum da bayagı bir azaldı, bunun nedenide sona yaklastıkca takımın strese girmeleri ve konya ve denizli maclarında olusan yenilgilerden sonra kendilerine olan guven kaybı ve tecrubesizlik. ama su ligde en iyi futbou bizl oynuyoruz. hatta bazen ust duzey futbol oynuyoruz, bide gol atabilsek, bjk gb macında 3 pozisyona girdi 3 ude gol oldu, biz bı macta sadece bos kaleye 5 gol kacırıyoruz. neyse sonuc olarak ben yonetime, tum futbolculara ve ersun hocaya bu ozledigim ve guzel gunlerı bana yasatttıkları icin simdiden sezon sonunun tesekkurunu sunuyorum. sıralamada kacıncı olursak olalım...

61SOYTÜRK61
aslında bizim için zor maç diye bir kavram yok forvetler zamanında golleri ve boş kalalerı gorebilseydi...2,3 maç dışında takım cok ıyı oynuyo kale agzına gelenler gole donseydı zaten şimdi zor diye bi kavramı konusmazdık

ApoCaN28
18.03.2009, 20:55
Alanzinho formunu devam ettirsin göreyim o Tabata yı isteyenleri:D

evrents
18.03.2009, 21:05
konya,denizli maçlarını kazansaydık kesinlikle şampiyonduk

AKSOY_61
18.03.2009, 21:05
antep çok ters bi takım.tabatayla beraber acayip pas trafiği var adamların.
bakmayın bjk ye farklı yenildiklerine antepi antep yapan tabata olsaydı görürdüm ben bjk yi.
tabatasız bile ilk yarı fark yiyebilirdi bjk bi sürü %100 lük pozisyon kaçırmıştı antep.

ortasahada üstünlük büyük ihtimalle onlarda olur atarsak oyuncuların bireysel becerileriyle atarız yoksa yarısı olmayan gs yi bile baskı altına alamayan takım
topu antep yarısahasına yıkıp baskı altına alıp gol atamaz.
neyse gol atalım da nasıl atarsak atalım.

anth
18.03.2009, 21:19
Açıkcası orta sahada çok iyi pas yapan bir takımla oynayacağız. Bu nedenle çok zorlu bir maç olacağını düşünüyorum. Selçuk, Colman, Hüseyin üçlüsünün formu belirleyici olacaktır...

Eren Karaahmetoğlu
18.03.2009, 21:20
Bize karşı, ligdeki en iyi futbollarını oynucakları kesin bişey. Biz de biraz iyi oynarsak kazanırız. Yattara'yla Alanzinho birlikte oynasın, bi forvetimiz klübeye çekilsin,Tayfun'un yerine Serkan oynasın yeter.

Selçuk Demircioğlu
18.03.2009, 21:21
Önce savunmayı düşünmeliyiz ..Arkayı sağlama aldıkmı muhakkak bir gol buluruz..

hos_cocuk61
18.03.2009, 21:30
---------------------------sylva

serkan-----------song---------egemen-----------cale

-----------------------hüseyin
--------------selçuk

yattara----------------colman------------------alanzinho

------------------------gökhan

YADA

-------------------------sylva

tayfun-------------song----------egemen---------cale

-------------------serkan-------hüseyin

yattara----------------colman---------------------alanzinho

----------------------gökhan

mashal61
18.03.2009, 21:39
Bir maça da Hüseyinsiz çıkmayı denesek çok mu hayalci olur?

---------------------Sylva---------------------

Tayfun-------Song------------Egemen------Cale

Yattara-------Serkan-------Colman------Alanzinho

---------------Gökhan--------Umut--------------

Keleşoğlu
18.03.2009, 21:40
bu maç senenin en önemli maçı çünkü ilk defa aradaki fark tek maç üstüne çıkabilir yenemezsek

turkish0061
18.03.2009, 21:42
Bu maci frakla almamiz lazim, En az 2 gol atmaliyiz, BU maci Alalim Yaaaa

Semih58
18.03.2009, 21:47
Antep maçı tehlikeli olsada 1-0 yeneriz.

serkanholep
18.03.2009, 21:52
antep bize ters gelen ve sevmediğim bir takım

hoca boşluğunda (bilmiyorum buldularmı hoca,) yenebiliriz

alan ve yattara ilk onbir oynasın

önce gol yemeyelim bence de

tek forvet oynayalım

hava ve zemin iyi olursa yattara ve alan uçar gibime geliyor

ben yattaranın ve alanın performansının sıcaklar arttıkça artacağına inanıyorum

Mehmet Ç.
18.03.2009, 21:52
Bir maça da Hüseyinsiz çıkmayı denesek çok mu hayalci olur?

---------------------Sylva---------------------

Tayfun-------Song------------Egemen------Cale

Yattara-------Serkan-------Colman------Alanzinho

---------------Gökhan--------Umut--------------

ciktik, ama skor hayalimizi kirdi:cool:

Harun Karadeniz
18.03.2009, 21:56
patlarızzz

oflu engin
18.03.2009, 21:57
şimdiye kadar bu takımın yenileceğine hiç inanmadım.yine inanmıyorum kazanacağımıza eminim.yenildiğimiz maçlar sadece bizim için süpriz olmadı herkes için süpriz olmuştu.bundan sonra süprizlere şansızlıklara kapalıyız.sahadaki futbolcular herşeyi yapıp bu maçı alacaklar

ibrahim ŞEN
18.03.2009, 22:03
yattara bu haftada oynamaz

semihkilic61
18.03.2009, 22:25
kazanmamız lazım artık pan kaybına tahammül yok bunu bilmekte fayda varr.fublcularımız umarım bunu düşünmüyolardır..

ölümüne61
18.03.2009, 22:31
slvya serkan song egemen cale alanzınho hüseyin selçuk colman gökhan umut benim kadromda budur

İskender Çakmak
18.03.2009, 22:56
bu maçı almamız gerekiyor hazır sivas bjk maçı varken arayı fazla açtırmış olmayız iyi mücadele ediyoruz tek problem gol gol gol

.....
18.03.2009, 23:13
Bu maçı almalıyız. Hem de kesin. Çünkü olası bir puan kaybı bizi zorlar. Şampiyonluk yolunda bu maçı kesinlikle kazanmalıyız. Allahın izniyle de alacağız bu maçı.

kamer
18.03.2009, 23:28
bu macı kazanır en ıddıalı konumda oldugumuzu cumle aleme bır kez daha gosterırız. fiksturmuzun avantajını kullanarak sampıyon olacagız evelallah

Turgay 6161
18.03.2009, 23:35
Adım adım ilerleyerek fakat büyük adımlarla sonuca doğru ilerlemeliyiz.skoru bilmem fakat kazanacağımızı tahmin ediyorum.

Kadir
18.03.2009, 23:36
Bence serinin başlangıcı bu maç olacak .

kamer
18.03.2009, 23:41
aynen bencede bu maçı alarak seriye başlarız sivasa kadar o macı da gecersek:):alkış:

POYRAZ
18.03.2009, 23:53
Deplasmanda oynayacak oldugumuz icin en azindan stres yapmadan oynayacagiz. Bu maci kazanip en az bir kac maci üst üste kazanmamiz gerekiyor. Yavas yavas 1 puanin bile altin degerinde olacagi haftalara yaklasiyoruz. Bir kac hafta sonra kaybedilen maclar ligin üc asagi bes yukari kaderini belirleyecek. Su haftalarda puan kaybetmemek cok önemli.

aurora
18.03.2009, 23:56
Bu maçta çok fark yeriz. Tabata ve Beto averaj duzeltirler.
Bide böyle diyelim rahat kazanırız dedigimiz maçları hep zor aldık yada yenildik P

DeeP__61
19.03.2009, 00:02
öyle diyince kazanacaksak yazalım biz de
10-0 yeniliriz :D

is_mail61
19.03.2009, 00:39
ya bu maç çok önemli kesinlikle kazanmalıyız eğer kazanırsak hem talihsizliimize son vericez hemde bu moral bizi baya götürür gibime gelio keinlikle kazanmalıyız bence öncelikle savunma önplanda tutulmalı nede olsa bir gol buluruz deplasmanda daha iiyiz

Ömer TOPAL
19.03.2009, 00:53
10 nedu 15 yeriz kesin :D

omrky61
19.03.2009, 00:53
çok ümitli değilim ama son şansımız artık inşallah yeneriz

Uğur Cira
19.03.2009, 00:56
bu maç 1-0 bizim. umut yine bacağını açarak kalecinin üstünden aşırır atar bir tane..:D

omrky61
19.03.2009, 01:00
artık neresiyle atarsa razıyız :)

Colakoglu
19.03.2009, 01:01
Inanmicaksiniz ama ben bu mactan korkuyorum..

Hamza Yilmaz
19.03.2009, 01:04
Zor mac olacak ama kesinlikle yenmemiz lazim. Farkli galibiyet zaten beklemiyorum 1-0 bizim olsun diyorum

10-61
19.03.2009, 01:27
Yendik yendik,berabere bile kalırsak bu iş başka bahara kalır her ne kadar matematiksel olarak şansımız olsa da şampiyon olamayız.

Kubilay ŞAHİN
19.03.2009, 03:32
Bu Maçtaki Taktik Çok Önemli Olacak..
Ayriyeten Bu Maçta Songun Dinlenmesini isterim.. Yoksa Durum daha da kötüye gidebilir..

Vural Kuyumcu
19.03.2009, 03:42
allahin izniyle aliriz hoca insallah songu dinlendirir tayfunun yerine serkani oynatir ve tek forvetle baslar umut yada gökhan farketmez ikiside kacirio:D

Emre EFENDİOGLU
19.03.2009, 03:48
Tek bir şey istiyorum Alanzinhonun pır pır gibi dolanmasını. Alanzinho işini yapsın, defans yerinden çıkmasın bu maç bizim. Umut, Gökhan, Yattara, Isaac yalan.

Bilâl ÇOBAN
19.03.2009, 04:24
serkan ın kesinlikle oynaması gerekir, gerek tayfun un yerine, olmadı selçuk un yerine... ayrıca, yattara ve alanzinho aynı anda oynasın, önüne kim geçerse geçsin, bekler çıkmasın. çakılı 4 lü defans oynayalım. hem pozisyon vermeyiz, hem de pozisyon zenginliği yaşarız.

61SOYTÜRK61
19.03.2009, 06:57
korkunun ecele faydasın yok :D korkmadan oynasınlar becerilerinide katarak maç bizimdir...

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 07:50
Yattara yedekte

Gaziantepspor maçına hazırlanan Trabzonspor’un Teknik Direktörü Ersun Yanal, antrenmanda Galatasaray karşılaşmasının 11’ini bozmadı

Yanal, çift kale maçta, sarı-kırmızılı takım karşısında olduğu gibi Alanzinho’yu as takımda oynatırken, gribal enfeksiyonu geçen ve çalışmalara başlayan Yattara ise yedek takımda görev yaptı.

http://www.milliyet.com.tr/Spor/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=spor&KategoriID=6&ArticleID=1072929&Date=19.03.2009&b=Yattara%20yedekte&ver=03

kudu_61
19.03.2009, 07:57
şimdiye kadar ne kaybettiysek beklerin ileriye çıkmasından kaybettik gese maçı 1.gol mübarek top daha orta sahayı geçmemiş almış başını gidiyor nereye gidiyorsun eğer o pozisyonda sağ bekimiz tayfun yerinde olsa baroş o kadar rahat hareket edemezdi çıkmayın diyorum haftalardır çıkmayın önce maçı 0-0 garantileyin illa ki alan-selçuk-colman-gökhan-umut-yattara biri olmazsa biri atar siz kendi işinizi yapın yeter zor maç yattara kuvvet ve muhtemel yedek başlayacak ise kadro belli

sylva
tayfun-song-egemen-cale
hüseyin
alan (serkan)-selçuk (colman)-colman (alan)
umut-gökhan

yattara olmayacaksa benim kadrom parantez içinde yazılı olanlar yani orta saha serkan-colman-alan ama yattara olacaksa ki inş. olur yattara-colman-serkan-alan

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 08:02
Hata yapan futbolcuları dünkü antrenmanda sert şekilde ikaz eden teknik direktör Ersun Yanal, "Puan kaybetme lüksümüz yok" dedi.

SAKIN HATA YAPMAYIN

Trabzonspor'da Gaziantepspor hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Dün tek idman yapan bordo-mavili takımda, teknik direktör Ersun Yanal fırtınası esti. Tecrübeli hoca, özellikle orta saha oyuncularını sert şekilde uyardı ve "Hata yapmanızı istemiyorum" diye konuştu.

FORMANIN DEĞERİNİ BİLİN

Taktik çalışmasından sonra bordo-mavili futbolcuları bir araya toplayan Ersun Yanal, "Gaziantepspor deplasmanı çok zorlu geçecek. Puan kaybetme lüksümüz kesinlikle yok. Trabzonspor formasının değerini unutmadan oynayın. Taraftara borcumuz var" dediği öğrenildi.

TAHSİN 61
19.03.2009, 09:01
Şu deplasmandan 3 puan çıkartalım olay biter

Süleyman Sofu
19.03.2009, 09:28
‘Zirvenin ortağıyız’
Son haftalarda büyük düşüş yaşayan ve sergilediği performansla eleştiri oklarının hedefi olan Umut Bulut iddialı... Takım arkadaşlarına ve kendine güvendiğini dile getiren genç futbolcu, “Sezon başında liderliği yakalayan yine bizlerdik... Kısa süreli bir düşüş yaşadığımızı düşünüyorum. İyi oynuyoruz, ancak üzerimizde bir şanssızlık var. Tüm olumsuzluklara rağmen zirvenin ortağıyız. Bu haftaki Sivasspor-Beşiktaş maçı bize yarayacak” dedi.

‘Gerisi gelecek...’“Bir gol atarsam, şanssızlığımı kıracağım” diyen Umut, sözlerini şöyle noktaladı: Gaziantepspor filelerini havalandıracağım ve gerisi gelecek. Yönetim, teknik heyet ve taraftarlarımız bize karşı çok anlayışlı davranıyor. Borcumuzu alacağımız galibiyetlerle ödeyeceğiz. Şampiyon olmak istiyorsak, kalan 10 maçı da kazanmalıyız. Güçlü bir takımız ve zaferleri elde edecek kapasitedeyiz. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz...

Erkan SUİÇMEZ
19.03.2009, 09:58
gaziantep iyi bir takım olabilir ama en rahat takımlardan.ben kesinlikle yeneceğimize inanıyorum.en rahat maçlarımızdan biri olacak.
asıl korktuğum düşme potasında olanlardan konya,denizli gibi..

61SOYTÜRK61
19.03.2009, 10:05
yattara yoksa hatalılarda belliyse(gökan umut) defanstakiler ileri cıkmdan

..........................tony.................... .....
..............song....................egemen...... ...
sekan............................................. ...cale
.........................hüseyin.................. ......
..........barış........................(selcuk)fat y
colman............................................ ..alan
.........................göksu.................... ......

:D mecara istiyorum herhalukarda yeneriz antepi hiç zor falan değil yeterki tabata tutulsun ve bizim forvet gol atsın....ama selcugu kesin oynatır yani

Turgay 6161
19.03.2009, 10:13
Inanmicaksiniz ama ben bu mactan korkuyorum..

Ben kazanacağımıza inanıyorum

Talat YAVUZ
19.03.2009, 10:16
artık kazanma zamanımız gelmedii?? 0-2 alırız

Cemalettin Taşkın
19.03.2009, 10:53
rüyamda iddaa cafeye gidiyorum canlı skorlara bakıyorum gaziantep bize 4 tane atmış maç 4-1 bu sezon hiçbir maçta 4 yemedik diyorum içimden.

inşallah tersi çıkar.

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 11:12
Maç günü hava tahmini

Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 21 Mart Cumartesi günü saat 15.15’de Gaziantep'de oynayacağımız Gaziantepspor maç günü havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın ise 18 derece olması bekleniyor.

OZDEN61
19.03.2009, 11:22
selcuk, gökhan ve tayfun yedege alan, serkan ilk 11 e. tek forvet umut olsun. 2. yarı macın skoruna göre göksu oynasın.

Murat TONBUL
19.03.2009, 11:22
maçın hakemi cüneyt çakır.bu sezon 2 maçımızı yönetmiş.
biri ilk hafta ankaraspor u 2-0 yendiğimiz maç.diğeri ise ibb yi 4-0 yendiğimiz maç.
İnşallah bu maçta da bize iyi gelir ve maçı kazanırız.

seydisehir1
19.03.2009, 11:25
Herseye ramen, almaliyiz,,,, Fikstur hala bizim lehimize... 3 hafta sonra lideriz gibi...

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 11:26
1. Sivasspor 50
2. Beşiktaş 49
3. Trabzonspor 49
4. Fenerbahçe 47
5. Galatasaray 47

Muhtemelen böyle bir tablo oluşabilir..

Her_Zaman
19.03.2009, 11:28
sivas macı 0 veya sivas alır (ama inşallah berabere biter)
Bizim macı almamız sart artık lami cimi kalmadı bu işin Sivas macına kadar lider olup puan farkı yapmamız lazım..Bakıldığı zamanada zor görünmüyor..

Her_Zaman
19.03.2009, 11:29
inş. alıcaz

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 11:32
Bulduğumuzu atmalıyız. Atarsak sorun olmaz. Atamazsak sıkıntılı bir 90 dakika daha bizi bekliyor..

Murat TONBUL
19.03.2009, 11:32
benim tahminim sivas maçında lider olacağımız yönünde.İnşallah yanılmam.

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 11:37
yattara ve alanzinho aynı anda oynatılarak rakibin beklerinin çıkmasını engellersek, ortadan song ve egemenin açık vermeyeceğini düşünüyorum zaten..

tek forvet olarak yine rakibi yıpratması açısından umut'u oynatırız..

bence alırız biz bu maçı..

ErtuGrul
19.03.2009, 11:42
Bu maci alip sivas ve bjk berabere biterse biz bu isi bitiririz gibime geliyor...bu sene tamam insallah...

yatara
19.03.2009, 11:45
bu mac bu hafta saat 19a alinmadimi

TheRapZoNe
19.03.2009, 11:53
Bu maçta en çok merak ettiğim şeylerden birisi gökhan'ın performansı. Acaba yine her zamanki gibi sahada yürüyüp,lakayıt bir oyun mu sergileyecek; yoksa elinden gelenin en iyisini yapmaya mı çalışacak. Birde sahaya hangi sistemde çıkacağımız. Yattara ve Alanzinho'nun ikisini sahada görecek miyiz bilinmez ama öyle bir durumda tek forvetle çıkacağımız kesin gibi.

soner_61
19.03.2009, 11:56
rüyamda gördüm maçı izlemiyorum fakat tv den baktıgımda macı 1-0 aldıgımızı görüyorum izlemesem mı ne yapsam:D

halil ibo
19.03.2009, 11:57
rüyamda gördüm maçı izlemiyorum fakat tv den baktıgımda macı 1-0 aldıgımızı görüyorum izlemesem mı ne yapsam:D

Sen öyle bir uğur dene.Tutarsa artık her maç öncesi seni istihareye yatırırız.:)

soner_61
19.03.2009, 11:59
Sen öyle bir uğur dene.Tutarsa artık her maç öncesi seni istihareye yatırırız.:)
öyle yapcam abi denicem bakalım:D

TheRapZoNe
19.03.2009, 12:02

Bir arkadaşım da rüyasında maçı gökhan'ın golüyle 1-0 kazandığımızı görmüş. Umarım rüyalar gerçeğe dönüşür..

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 12:02
Zirveden kopmamak için bu maçı kazanmamız gerek , deplasman maçı olduğu için içim rahat..

soner_61
19.03.2009, 12:03
bu arada gs maçındaki 61. dk şovundan dolayı istenen savunmada kulubumuzun bıze nasıl destek ve savundugunu assagıdakı lınkden okuyabılırsınız
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=54161

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 12:04
Nerde Ersun hocada o akıl..Yattara yedek yazıyor sitelerde..Yine aynı tas aynı hamam bu hoca..Bu kafayla giderse zor alırız Antep'ten puan

idmanda yedek takımda oynatmış diye oynatmayacak anlamına gelmez..
sabah ola hayrola :)

soner_61
19.03.2009, 12:05
Bir arkadaşım da rüyasında maçı gökhan'ın golüyle 1-0 kazandığımızı görmüş. Umarım rüyalar gerçeğe dönüşür..
inşallah tek dileğimiz bu almamız gerek başka yolu yok bunun.

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 12:05
Maçı kazanırsak rakiplerden mutlaka puan kaybedenler olacak, bereketli bir hafta bizi bekliyor

güneyli
19.03.2009, 12:10
Hoca yattaraya sorar.Yattara kendini nasıl hissediyorsun.Eğer yattara burnumun kılı ağrıyor derse...Yattara ikinci yarı...

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 12:15
1. Sivasspor 52
2. Trabzonspor 49
3. Beşiktaş 48
4. Fenerbahçe 45
5. Galatasaray 45

Böyle bir tablo çıkarsa şahane olur :)

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 12:16
Böyle bir tablo çıkabilir :)

Volkan Albayrak
19.03.2009, 12:36
bu sene avrupaya kaç takım gidiyor

Murat TONBUL
19.03.2009, 12:43
5 takım.ikisin cl ye üçü uefa ya.

Murat TONBUL
19.03.2009, 12:48
ahh bee şu denizli ve konya maçlarını alsaydık şimdi biz değil rakipler stresli olacaklardı.
Trabzonspor bize bu sene maçlarda baya bi adrenalin yaşattı.artık ligde de adrenalin yaşatıyor.geriye güşüp çok maç kazandık.İnşallah ligde de bunu başarır ve şampiyon olarak bitiririz.

bariskaratas
19.03.2009, 13:07
duram topları colman kullanmalı.
bıktım artık selcugun bos bos ortalarından.
kupa maclarında colmanın kullandıgı nerdeyse her duran top gol olmustu.
neden hep selcuk kullanıyor duran topları.
colman istedigi yere topu atabilecek bi oyuncuyken.

soner_61
19.03.2009, 13:10
duram topları colman kullanmalı.
bıktım artık selcugun bos bos ortalarından.
kupa maclarında colmanın kullandıgı nerdeyse her duran top gol olmustu.
neden hep selcuk kullanıyor duran topları.
colman istedigi yere topu atabilecek bi oyuncuyken.
katılıyorum sana selçuk kullansa yine ii de umut neci ben onu anlamıs deılım:D

61SOYTÜRK61
19.03.2009, 13:32
yine zaman geçmiyo pof ....

ilteriş
19.03.2009, 13:41
Antep dengesiz bir takım.Geçen hafta konyayı yenmeleri iyi oldu.Bizim maça nasıl motive olacakları ile bizim klasik deplasman dominantlığımızı sahaya yansıtırsak maçı alırız.

cınar#7
19.03.2009, 13:45
bende rüyamda aynı şekilde tvden 1-0 yenildiğimizi gördüm ama aynen tvde altyazıydı..

theo
19.03.2009, 13:59
1. Sivasspor 52
2. Trabzonspor 49
3. Beşiktaş 48
4. Fenerbahçe 45
5. Galatasaray 45

Böyle bir tablo çıkarsa şahane olur :)

beraberlik işimize gelir aslında...biz sivası sivasta yeneriz nasıl olsa...bizimkiler o maça kadar akıllanır ciddi oynar...

bordox
19.03.2009, 14:06
Bu maç kritik bir dönemeç Sivas-Bjk maçından önce olması da avantaj asında,futbolcularımız inşallah ilk 45 dakikayı boş geçmezler.
G.Antep'in golcüleri istim üzerinde Beto ve Tabata iyi futbolcular ama bu tür takımların iddiası kalmayınca futbolcuaları motive etmek zordur.Maçın başlarında atacağımız erken bir gol rakibi oyundan koparabilir.
İnşallah kazanıp,Sivas-Bjk maçını uzanarak izleriz.

Süleyman50
19.03.2009, 14:18
eğer şampiyon olmak istiyorsak artık rakip kim olursa olsun içerde dışarda kazanmalıyız...

Erdem Koltuk
19.03.2009, 14:23
bende rüyamda aynı şekilde tvden 1-0 yenildiğimizi gördüm ama aynen tvde altyazıydı..

Rüyalarımızda bile gol sıkıntısı çekiyoruz.Durum gerçekten vahim:)

Muhammed Ayaz
19.03.2009, 14:25
bu maç çok zor olacak ama mutlak kazanmamız gerekiyor bu yüzde 0-1 diyorum golde

ALANZİNHOOOO

Emre ÖZTÜRK
19.03.2009, 14:25
bu maç çok önemli inş alacağiz.Tayfun un yerine mutlaka serkan ın oynaması lazım.Tayfun la olmuyor.Serkan ı küstürmeyelim.Bu maçta serkan mutlaka oynamalı

sbay
19.03.2009, 14:31
Antep'ten haberler:

Gözler Trabzonspor maçına çevrildi
http://www.guncelgazete.com/resimler/haberler/20090319_930_antepspor.jpg

Gaziantepspor'da gözler ligin 25. haftasında kendi sahasında oynayacağı Trabzonspor maçına çevrildi.
Celal Doğan Tesisleri'nde teknik direktör Seçkin Göksel yönetiminde yapılan taktik çalışmasını Asbaşkan Ömer Çelik ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Halil Döş ile Halil Aksu da izledi. Antrenmana sakatlığı devam eden Ivan dışında tüm futbolcular katıldı. Antrenmanda futbolcuların hayli hırslı ve istekli olmaları dikkat çekti.
Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Konyaspor karşısında aldığı 3-2’lik galibiyetle çıkışa geçen Gaziantepspor’da gözler Cumartesi günü Kamil Ocak Stadı’nda oynanacak olan karşılaşmaya çevrilirken, tüm futbolcuların oldukça neşeli oldukları gözlendi.
Teknik Direktör Seçkin Göksel, Trabzonspor’u gözlerinde büyütmediklerini ve sahaya galip gelmek için çıkacaklarını ifade ederek, “Trabzonspor Sivasspor’un ardından şampiyonluk mücadelesi veren ikinci takım. Rakibimiz sahaya galip gelmek için çıkacak, biz de tüm plan ve hazırlıklarımızı galibiyet üzerine yapıyoruz. Amacımız izleyen taraftarlara seyir zevki veren güzel bir karşılaşma izlettirerek galip gelmek. Bunun için de her şey müsait, son sözü sahada futbolcular verecek” dedi.
Gaziantep Güncel

Zeynep Terzi
19.03.2009, 14:39
Bu maç bizim için çok önemli.Devam edebilmemiz için galibiyet şart:)
Haydi Trabzonum biz inanıyoruz ....;)

aurora
19.03.2009, 14:51
Umut hat-trick yapacak.
( şaka gibi değil mi?--:) )

UĞUR DURTAŞ
19.03.2009, 14:55
gökhan ünal gükhan ünal gökhan ünal,her hafta 1 veya 2 gol atsa bu kadar konuşulmaz antep maçından asarsız dönmeliyiz.gökhan ünal devre arasında beklenileni veremedim beni ikinci yarı görün demişti,ama bu farkı göremiyoruz hatta ilk yarıdan daha verimsiz daha doğrusu içten oynamıyor.
toplara samimi vurmuyor....inşallah antep maçında bir patlama yapar sezonun bitmesine az bir süre kala bu patlama bizi moralmen davan yaptırır.

Fanatik28
19.03.2009, 15:09
Yattara bünye olarak zayif bir yapiya sahip, piskolojik olsa gerek...ben Konya macinda eski Yattara´yi sahada gördüm, bundan sonra da üstüne daha da katacaktir. Ama Antep macinda sonradan girmesi cok daha iyi olacaktir. Ilk yarida Antep takimini presimizle yipratmaliyiz. Bunu da Yattara ve Gökhan´in yedek oturmasiyla cok iyi yapariz.

---------------------------------Silva------------------------------------
Tayfun------------Song----------------------Egemen-----------------Cale
-------------------------------Hüseyin-----------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
---------Serkan----------------Selcuk-----------------Alanzinho----------
---------------------------------------------Colman---------------------
------------------Umut Bulut---------------------------------------------

Selami Gürpınar
19.03.2009, 15:16
Bizim açımızdan çok önemli bir karşılaşma galibiyetimizle eski havamızı tekrar yakalarız.

2-1 Kazanacağımızı düşünüyorum.

Samet Yildirim
19.03.2009, 15:22
Sylva

Serkan---Song---Egemen---Cale
-----------Heso---------------
-----Selcuk------Colman-------
---Ibo-------------Alanzinho---
---------Gökhan---------------

Ibo-Alanzinho serbest adam olarak...

Yattara varken sol acik istiyoruk simdi oda var ama bu seferde ibo-alan beraber oynamazmis:) hehe cok komik:)

kocaman61
19.03.2009, 15:24
zor bi deplasman ama tek farkla kazanacağız gibi bir his var içimde 0-1

oktay61
19.03.2009, 15:28
Adamlar sahalarında iyi oynuyor, türkiye deki her takıma büyükler dahil pres yaptı, bence gökhan beklemeli kenarda, Antep i ancak durdur ve vur taktiği ile yıkabliriz, aksi takdirde ayağa iyi pas yapan bu takım bizi perişan edebilir. Tek forvet güçlü orta saha en ideali bence

BALKAN 06
19.03.2009, 15:29
zor olmayacak Allahın izniyle güzel bir futbolla 2 farklı yeneceğiz Antep'i.
içime öyle doğdu,içim son zamanlarda doğrumu söylüyor yanlışmı bi düşünüyüm bakalım:)

oktay61
19.03.2009, 15:33
Antep maçını alabildiğimiz takdirde Sivas maçına %95 lider takım olarak çıkarız, ve alabileceğimiz bir beraberlik oradan bizi potanın en güçlü ekibi yapar iddaaa ediyorum

Kasım Hilal
19.03.2009, 15:35
Deplasmanlarda çok daha iyiyiz ama bu Antep'ten bu yıl çekiniyorum ben..
Umarım rahat geçer de galip ayrılırız..
Bu ara rahat bir galibiyete peynir ekmek kadar ihtiyacımız var..

ilyskm
19.03.2009, 15:45
zoooor dostum zoooooooor... bu adamlarla antepi yenmek zoooooooooooooooorrrrrrrrr....
antep bize kupa maçında antepte 3 atmamış mıydı?
Bari kupa maçının rövanşını alalım...

Sufyu_41
19.03.2009, 15:51
rahat galibiyet alıcamızı düşünüyrm.

ilyskm
19.03.2009, 15:55
rahat galibiyet alıcamızı düşünüyrm.

inşaallah...:)

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 15:58
zoooor dostum zoooooooor... bu adamlarla antepi yenmek zoooooooooooooooorrrrrrrrr....
antep bize kupa maçında antepte 3 atmamış mıydı?
Bari kupa maçının rövanşını alalım...

Abicim bizde ilk yarı Denizli'yi Denizli'de yendik ama adamlar geldi Avni Aker'de bize 2 tane attı.Gaziantepspor'u Gaziantep'te yenemememiz için hiç bir neden yok.

Halit Aydın
19.03.2009, 16:02
Bu maçı ve bir hafta sonraki evimizdeki maçı kazanıp 6 puan alırsak eski havayı yakalarız gibime geliyor

Sefa
19.03.2009, 16:02
Bu maç'ı rahat kazanacağımızı düşünecekken aklıma Gökhan ve Umut geliyor bu düşüncemden vazgeçiyorum.Bu ikili bu takımdayken her maç zor !

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 16:04
Bu ikili bundan önceki kazandığımız maçlarda da bu takımdaydı.

Sefa
19.03.2009, 16:08
Kolay maç kazandığımızı pek hatırlamıyorum kazandık ama kötü futbolla yani zorla =)

Mehmet Zeki
19.03.2009, 16:08
Kolay maç kazandığımızı pek hatırlamıyorum kazandık ama kötü futbolla yani zorla =)

Iyi oynadigim zaman da galibiyet alamadik. Ornek fenerbahce maci;)

Sefa
19.03.2009, 16:10
Iyi oynadigim zaman da galibiyet alamadik. Ornek fenerbahce maci;)
Ama kimse galibiyetin gittiğine çok üzülmedi neden çünkü iyi futbol vardı neden kazanamadığımız malum süper ikili =)

Mehmet Zeki
19.03.2009, 16:13
Ama kimse galibiyetin gittiğine çok üzülmedi neden çünkü iyi futbol vardı neden kazanamadığımız malum süper ikili =)

Bana kalsa kotu oynayip kazanalim.

Sefa
19.03.2009, 16:14
Bana kalsa kotu oynayip kazanalim.
Orası ayrı ama bi yere kadar kazanıyosun oynamalısın yoksa fırtsatlar bir bir kaçıyor.

Song'un da 4 haftalık düşüşü tedirgin ediyor umarım bir an önce düzelir. :/

FatmaÇelik
19.03.2009, 16:15
İyi ya da kötü nasıl oynuyorsak oynayalım da kazanlım şu maçı.

İyi oynayana fazla puan vermiyorlar malesef.Önemli olan gol atabilmek.Gökhan Ünal artık bi kendine gelseee...

Sehirci
19.03.2009, 16:23
Bu hafta diriliş haftamız olucak takım havasını bulacak seri galibiyetler gelicek ardarda çok önemli bir maç bu dönüm noktası bence bizim için puan kaybedersek bu maçtan yarıştan kopababiliriz moral bozuklugu ile

KUTADGU
19.03.2009, 16:30
Her şeyin olabileceği bir maç daha.
Düğün ya da cenaze yine bekliyor bizleri.
Hazırlıklıyım.

zahido
19.03.2009, 16:32
Her şeyin olabileceği bir maç daha.
Düğün ya da cenaze yine bekliyor bizleri.
Hazırlıklıyım.

Kazanacagizzzzzzz... Cok degil 2 hafta sonrada sonrada lider olacagiz..

Cafer Bulur
19.03.2009, 16:42
Bircok macta rakiplerimizin eksikleri vardi ama kazanamamistik.
Bu hafta g.antep tam kadro olacak.
Bu durum bana kazanacagimizin isaretlerini veriyor sanki.
Aksi bir durumu düsünmek bile istemiyorum.
Sezon en önemli macina cikacagiz,kazanmaktan baska hicbir sansimiz yok.

antagonist
19.03.2009, 16:47
Hazırlıklarımız devam ediyor

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-9O6A8J9L.jpg

Takımımız Gaziantepspor maçı hazırlıklarını bugün (perşembe) 14.30'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan çalışmaya tüm oyuncularımız katıldı. Oyuncularımız bu idmanda ısınma hareketlerinin ardından Gaziantepspor maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-3N0R3S0I.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-4K5Q1U8C.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-6N0W9D0O.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-7M4X6H7J.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-3Q0T3V7A.jpg

Cafer Bulur
19.03.2009, 16:58
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-4K5Q1U8C.jpg
Hoca isaac e topa nasil vurulacagini gösteriyor.:)
Topa dogru dürüst vurmayan hoca yi bile cileden cikardi isaac.:)

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 16:59
Takımda ki bu neşe umarım maçtan sonra da devam eder. :)

lazzz61
19.03.2009, 16:59
song mac 2-2 bıtecek dıo galıba

A.T.R
19.03.2009, 17:00
Allahın izni ve yardımı ile bu maçı alacağız. Biz cimbom pöm maçını da alırdık ama bir kaç sefer gerçekleşen aksi olaylar neticesinde konsantrasyonumuz dağıldı yoksa ben emindim 3 puandan. İnşallah bu maçta açığı kapatacağız. Hala karar verebilmiş değilim BJK Sivas maçı berabere mi bitmeli yoksa BJK yenmeli mi diye.

Selokurt
19.03.2009, 17:01
sivas kolay yener besiktasi bizde antepi yeneriz bence zaten herkes bjknin puan kaybetmesini bekliyor acikcasi bende bekliyorum hayatta 3 puanla donemezler sivasda. yeterki biz kazanalim

Sefa
19.03.2009, 17:04
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-3N0R3S0I.jpg

Şut ve her zaman ki gibi avut :)

Şu top'un kaleyle alakası olmadığına eminim :D

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:04
Allahın izni ve yardımı ile bu maçı alacağız. Biz cimbom pöm maçını da alırdık ama bir kaç sefer gerçekleşen aksi olaylar neticesinde konsantrasyonumuz dağıldı yoksa ben emindim 3 puandan. İnşallah bu maçta açığı kapatacağız. Hala karar verebilmiş değilim BJK Sivas maçı berabere mi bitmeli yoksa BJK yenmeli mi diye.
Bjk o maci kazanamamali.
Kazanirlarsa bence sampiyonlugun en büyük adayi olurlar.
Bir takim kazanacaksa sivas olmali.
Ama bana göre en bitmesi gereken sonuc beraberliktir.
Sivas-bjk macindan cikacak sonucun bize yaramasi icin önce biz kazanmaliyiz.
Antepi yenemezsek o macin skoru bizim icin cok da önemli degildir.

Sefa
19.03.2009, 17:06
Bjk o maci kazanamamali.
Kazanirlarsa bence sampiyonlugun en büyük adayi olurlar.
Bir takim kazanacaksa sivas olmali.
Ama bana göre en bitmesi gereken sonuc beraberliktir.
Sivas-bjk macindan cikacak sonucun bize yaramasi icin önce biz kazanmaliyiz.
Antepi yenemezsek o macin skoru bizim icin cok da önemli degildir.
Beşiktaş çok rahat takılır ama sivası durduramayız.Bu maçı bjk'nin alması en iyisi hem sivas iyice kopmuş olacak aksi takdirde bjk kopmaz ama sivas kopar böylece 1 rakip gider bjk zaten ilerki haftalarda %100 takılır. ;)

Samet Yildirim
19.03.2009, 17:11
SS 50 Puan
BJK 49 Puan
TS 49 Puan
GS 47 olsun bari:)(ama onalrinda zor amci var)
FB 45 Puan(en iyi ihtimal):) Alex yok

Gökhan gol atacagina kesin inaniyom bu sefer:)

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:12
Beşiktaş çok rahat takılır ama sivası durduramayız.Bu maçı bjk'nin alması en iyisi hem sivas iyice kopmuş olacak aksi takdirde bjk kopmaz ama sivas kopar böylece 1 rakip gider bjk zaten ilerki haftalarda %100 takılır. ;)
Sivas bu maci alsa da kolay kolay kopamaz.
Cünkü düsme hattindaki takimlarla ve bizlen oynayacaklar.
Sivas in kopma ihtimali ne kadarsa,bjk nin de en az onun kadardir.
Bu ligde kopmalar kolay kolay olmaz,sadece avantaj kazanan ve kaybedenler olacaktir.
Biz elimizdeki avantaji kaybettik,artik maclarimizi kazanip rakiplerimizin kaybetmesini bekleyecegiz.

Muhammet
19.03.2009, 17:13
Sivas bk maçının beraberlikle sonuçlanması iyidir diye düşünüyorum. Uzaklaşmasınlar kalsınlar orada..