PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepspor 3 - 2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Koray
16.03.2009, 21:46
Tek forvet oynayıp Alanzinho ve Yattara aynı anda sahada olmalı...

Ali Tunahan Güllü
16.03.2009, 21:50

bencede şuan böyle olması daha güzel olur ama ilerde kim oynar?

serkanholep
16.03.2009, 21:56
alanzinho yattaradan daha defanssif oynuyor yani daha çok koşup prese katılıyor

kendini unutturuyor

yattara sağda alan solda olursa karşı takım hangisine önlem alır sizce

Medallion
16.03.2009, 21:57
Takimi Ersun Hoca yapsin (niye kafa yorayim adam bu isten para kazaniyor), 3 puan olsun, bizim olsun :)

Pazar rahat rahat bir mac seyredelim...

elturca61
16.03.2009, 21:58
artik hersey kendi elimizde kazanmamiz gereken bir mac kazanmamiz lazim...insallah kazaniriz...

Sefa Murat Dokuz
16.03.2009, 22:00
Bence forvetsiz oynamalıyız.
Alanzinho ve Yattara önlerinde biri varmış gibi düşünsünler ve öyle oynasınlar o ortalar Anteplilere çarpıp da girebilir bu daha olası. Hem arkada 1 adam fazla olacağımızdan kesin gol yemeyiz. Yattara Alanzinhonun o güzel ortalarına bir Antepli çıkar vurur dayanamaz. Umut ve Gökhan vuramayacak zaten birde böyle deneyelim.

boztepeliyasin
16.03.2009, 22:00
hadi hayırlısı. umutlarımızın gittikçe tükendiği şu haftalarda belki moralimiz yerine gelir. yine herzamanki gibi zor maç olacak!

UmutBaykan
16.03.2009, 22:01
Kesinlikle kazanmamız lazım..başka bişey demiyorum.

Medallion
16.03.2009, 22:02
Alanzinho ve Yattara önlerinde biri varmış gibi düşünsünler ve öyle oynasınlar o ortalar Anteplilere çarpıp da girebilir bu daha olası. Hem arkada 1 adam fazla olacağımızdan kesin gol yemeyiz. Yattara Alanzinhonun o güzel ortalarına bir Antepli çıkar vurur dayanamaz. Umut ve Gökhan vuramayacak zaten birde böyle deneyelim.

Her takimda bir Emre Toraman olmali de mi? :) Adam forvetlerden guzel goller atmis...

Tamam bir olur ama iki nasil olmus onu cozemedim :)

selimatal
16.03.2009, 22:08
Farkında değiliz ama takımımızın en büyük derdi "teknik oyuncu" azlığımızdı. Topu kazanıyor ama hızlı bir şekilde oyuna sokamadan kaybediyorduk. Bu nedenle de 60 metreye şişirme toplarla geçen tam 23 maç seyrettik. Gökhan ve Umut'u çok ama çok yorduk, gol kaçırdıklarında da çok eleştirdik. GS maçında ise sezon başından beri ilk kez Alan ve Colman sayesinde sık sık topla birlikte driplinglerle hücum denemelerimiz çoğaldı.

Alan fırtına gibi bir "merhaba" maçı oynadığına ve en iyi anlaştığı adamın diğer teknik oyuncumuz Colman olduğunu açıkça gördüğümüze göre, bunlara bir de Yattara'nın eklendiğini düşünürsek oluşacak "forvet arkası hücum hattı" ve kenar çizgi akınlarını düşünüyorum da.. Tüylerim diken diken oluyor.;)

İnşallah G.Antep maçıyla "oyun ve skor" anlamında çok zevkli bir döneme gireceğimizi düşünüyorum.

Emirhan Makul
16.03.2009, 22:10

Bu taktiği bugün düşündüm ve katılıyorum kesinlikle olmadı artık denemenin bir alemi yok olmuyor işte birazda tek deneyelim.

ilyskm
16.03.2009, 22:14
Arkadaşlar,
Bu antep bize kupada 3 atmıştı değil mi? İnşaallah rövanşı alırız. Bu kazmalar (gökhan ve umut) ile zor ama...

6Şafak Aydın1
16.03.2009, 22:14
alanzinho yattaradan daha defanssif oynuyor yani daha çok koşup prese katılıyor

kendini unutturuyor

yattara sağda alan solda olursa karşı takım hangisine önlem alır sizce

Bence Tabata`yi durdurabildikmi Antep fazla veya hicbirsey yapamaz. Kademe ile o adami durduramayiz adam markaji 90 dk. ensesinde , anca bir Serkan yapabilir bu isi, Antep doldur bosalta yönelir baska careleri kalmaz. Top hakimiyeti kontrolü bize gecerde ileride kac pozisyon bulup gol ile sonuclandirabilecegiz onu artik Hocanin cesaretine birakiyorum.

Coris
16.03.2009, 22:16
Yattara ve Alanzinho 11de oynayacaksa tek forvette Gökhan ile başlanılabilir. Zira eğer bu taktik tutmazsa ilerleyen dakikalarda eski sisteme dönülebilir bence. Ancak tabiiki bu tercihler Ersun hocamızın takdirine kalmış. Takımla haftanın 7günü beraber olan kendisi. Doğru kararı vereceğine inanıyor ve kendisine güveniyorum.

Hamza Öztürk
16.03.2009, 22:18
alanzinhoyu oynatmayacak zihniyetden süphe duyarim ben artik

Ömer TOPAL
16.03.2009, 22:19
Farkında değiliz ama takımımızın en büyük derdi "teknik oyuncu" azlığımızdı. Topu kazanıyor ama hızlı bir şekilde oyuna sokamadan kaybediyorduk. Bu nedenle de 60 metreye şişirme toplarla geçen tam 23 maç seyrettik. Gökhan ve Umut'u çok ama çok yorduk, gol kaçırdıklarında da çok eleştirdik. GS maçında ise sezon başından beri ilk kez Alan ve Colman sayesinde sık sık topla birlikte driplinglerle hücum denemelerimiz çoğaldı.

Alan fırtına gibi bir "merhaba" maçı oynadığına ve en iyi anlaştığı adamın diğer teknik oyuncumuz Colman olduğunu açıkça gördüğümüze göre, bunlara bir de Yattara'nın eklendiğini düşünürsek oluşacak "forvet arkası hücum hattı" ve kenar çizgi akınlarını düşünüyorum da.. Tüylerim diken diken oluyor.;)

İnşallah G.Antep maçıyla "oyun ve skor" anlamında çok zevkli bir döneme gireceğimizi düşünüyorum.

:alkış: :alkış: :alkış: İşte Gerçekleri görmek ve bu kadar güzel anlatmak budur...Keşke herkez okudugunu anlasa......

Maça geLince meşhur sözüm her zaman söylerim..."Başlamayan Her Maç bizimdir"

şahinler61
16.03.2009, 22:26
Alanzinho ve Yattara önlerinde biri varmış gibi düşünsünler ve öyle oynasınlar o ortalar Anteplilere çarpıp da girebilir bu daha olası. Hem arkada 1 adam fazla olacağımızdan kesin gol yemeyiz. Yattara Alanzinhonun o güzel ortalarına bir Antepli çıkar vurur dayanamaz. Umut ve Gökhan vuramayacak zaten birde böyle deneyelim.:alkış:en güzel yorum bu oldu:alkış:

Erdogan
16.03.2009, 22:31

kardesim walla bugün ilk kez güldüm :) ama bu yazdiklarinin gerceklik payi umut ve gökhani düsündükce dahada cogaliyor.

bencede yani forvete falan gerk yok, yattara ve alanzhinho halleder. bizim forvetler ile sinir krizlerine girecegimize,..:)

mhayri
16.03.2009, 22:36

Ben rakip kale sahası içine şu baraj kurmaya yarayan aletlerden koyma taraftarıyım tabi rakip kabul ederse...
10 taneden 2 tanesi çarpar girer...

Hamza Yilmaz
16.03.2009, 22:42
bencede şuan böyle olması daha güzel olur ama ilerde kim oynar?

Kim oynarsa oynasin, ikiside fos fark etmiyor yani..

Fatih Özkan
16.03.2009, 22:58
http://img24.imageshack.us/img24/5858/3b1dz4yccr2xkphxpbfa9a.jpg

Alırız İnşallah!

Selokurt
16.03.2009, 23:07
Insallah yeneriz bende yeniyim umarm ugurlu gelirim;)

yatara
16.03.2009, 23:09
Insallah yeneriz bende yeniyim umarm ugurlu gelirim;)

insallah:D

mashal61
16.03.2009, 23:23
---------------Sylva---------------
Serkan----Song-----Egemen----Cale
--------------Hüseyin--------------
Yattara--Selçuk--Colman--Alanzinho
--------------Gökhan--------------

Alternatifi olmadığı için Gökhan yazdım. Bize forvet arkası da lazım değil ön libero da. Gelecek sezon bize kalenin dibinden gol kaçırmayan bir santrafor lazım.

Ayrıca Antep bu ligde en iyi ayağa pas yapan takım. Bizim baskı kurduğumuz anlarda bu baskıyı kırabilecek nadir takımlardan biri. Bu maçta bu yüzden de tek forvet olmalı.

torsten61
16.03.2009, 23:24
bu saatten sonra puan kaybı istemioruz.zor da olsa bu maçı almamız gerek. zorlu bi deplasman türkiye kupasında 1-0 öne geçmemize rağmen 3-1 yenilmistik ins gökhan ve umut bu maçta patlama yaparlar...

Süleyman Eruyar
16.03.2009, 23:25
iki kelimeyle... Kırılma Noktası (maalesef)

Nihat Güneş
16.03.2009, 23:32
İnşallah hocamız Alanzinho ve Yattara nın birbirlerinin alternatifi değil birbirini tamamlayan oyuncular olduğu gerçeğini kavrar artık! İstatistiklere baktığımızda kocaelispordan bile daha az gol atmışız bu da forvetimizin ne kadar yetersiz olduğu gerçeğini ortaya koyuyor malesef.
Avrupa nın hiçbir takımında bir santrofor hücum presi çok iyi uyguluyor veya sağa sola deli gibi saldırıyor diye ilk 11 başlatılmaz ,bir santrofor veya forvet oyuncusundan beklenen gol atmasıdır. Umut u veya isaac i şu forumda yazılan 11 lerde görmek bana çok koyuyor açıkçası! Diğer taraftan gökhan da eldekilerin yine en "golcü" olanı.
Yattara ve Alan in gaziantep maçında ilk 11 başlamaması,(sakat değillerse) bir futbol cinayetidir!

Cem Akyüz
16.03.2009, 23:33
skor tahmini yapmam ama içimden 0-2 kazanacağız diye geçiyor umarım yanılmam..kazanalımda kaç kaç olursa olsun

Hasan Habip Özbay
16.03.2009, 23:33
nihayet deplasman ilk maçın da bi rövanşı alacağız Türkiyeyi üzeceğiz nede olsa herkese karşıyız

irfanb
16.03.2009, 23:36
Takimi Ersun Hoca yapsin (niye kafa yorayim adam bu isten para kazaniyor)

Duyan da her hafta taraftar istegine göre kadro kurdugunu zannedecek.

Emre EFENDİOGLU
16.03.2009, 23:38
Normal şartlar altında almamız lazım fakat Umut, Gökhan, Isaac gibi anormal şartlar varken zor gibi.

irfanb
16.03.2009, 23:39
4-0 olsun bizim olsun.:)
Artik sadece golcülerimiz degil orta saha oyuncularimiz da gol atmaya basladi cok sükür.
Alanzinho ile Yattara`yi ayni anda kadroda görmek isterim bundan sonra.Sagli sollu ataklarla gol atma sansimiz dahada fazla olur.Serkan kesinlikle ilk 11 de oynamali.
Deplasman kraliyiz.Bu mactan cekinmiyorum.

tsert61
16.03.2009, 23:41
denizli ve konya maçlarında forumda fark atarız diyen şom ağızlı arkadaşlara inat....

....çok kolay maç rahat yeneriz antepi 3-0 yada 4-1 alırız bence.......

mhayri
16.03.2009, 23:46
Aha da içimden geçeni söylüyorum
en az 3 farklı kazanırız...

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 23:46
Gaziantep bu senenin iyi takımlarından. Orta sahalarını iyi çalıştırıyorlar , birde Tabata gibi liderleri var. Antep ile oynadığımız iki maçtada zorlanmıştık. Bu maça tek forvet çıkmalıyız. Gökhan en az kırk beş dakika dinlensin. Kendine gelsin, ben yedek oturacak adammıyım desin kendi kendine...

Muhammet
16.03.2009, 23:48
En çok zorlandığım Antep maçı da Umut'un olmadığı deplasmandaki kupa maçıydı. Gökhan tek forvetti ve rezil oynamıştık.

TS-FAN
16.03.2009, 23:59
Koşacağız başka yolu yok.
Koşarsak yenemeyeceğimiz takım yok.
Tünelin çıkışı görünüyor artık.
Burdan sonrası koş,mücadele et,kazan.
Oyun yok,estetik yok,futbol yok,sadece mücadele var.
Çünkü oynamaya çalışınca ya yenildik ya berabere kaldık.
Bu sezon böyle bitecek.
Mücadele ederek.
Tüm görmezden gelenlere inat...
Olacak,olacağız!

lazkopatfaroz
17.03.2009, 00:01
yenerız herhalde!! yenemezsek bayrağı sallarız

Oğuzhan Fidan
17.03.2009, 00:02
70 ten sonra %100 golümüz var orası kesin. maçı almalıyız mutlak 3 puan.başarılar takıma

UtopyaTs
17.03.2009, 00:05
Gaziantep iyi takım.Slogan haline gelen 1-0 olsun bizim olsun diyorum ama deplasmanda oynadıgımız için bir o kadar da rahatım

lazkopatfaroz
17.03.2009, 00:11
serkan nıye oynamaz hayret bır olay ya

Trabzonli_61
17.03.2009, 00:14
Sylva - Serkan, Song, Egemen, Cale - Hüseyin, Colman, Selcuk, Alanzinho, Yattara - Gökhan

cengizalioğlu
17.03.2009, 00:25
ya arkadaşlar ben sanki geçen gün resmi sitede maç saati 1900 a alındı diye okudum ama !!!

x_man
17.03.2009, 00:37
sanki bütün ülke bize karşı yorumlarda bile küçümser tavırlar yok gs bu kadar eksikmişte yok hakem hatası karşılıklı yapılmış yok derbileri alamamış yok kendi sahasında maçları kaybetmiş eee oo zaman kim şampiyon olacak hakemler sayesinde buarlara gelen ve kötü oynayan sivas ve gsmi veyahut bala maç alan bjkmı veya kör topal giden fbmi KISACA DİNİME SÖVENİN BARİ İMANI OLSA

OnOuR
17.03.2009, 00:40
Maç hakkında olumsuz düşünenlerin sayısı azımsanmıyacak kadar fazla o yüzden kesinlikle kazanacagız demektir bu :) ( Bkz. Konya & Denizli )

MDanışmaz
17.03.2009, 00:45
Bu maç ya tamam ya devam maçı mutlaka 3 puanla dönmeliyiz başka yolu yok

SARI61
17.03.2009, 00:47
boyle forvetlerlemı 3 tane atıcaz gazıantepe 1-0 yada 2-0 bıter bu mac

Cem Zırıh
17.03.2009, 00:47
Sylva - Serkan, Giray, Egemen, Cale - Hüseyin, Colman, Selcuk, Alanzinho, Yattara - Gökhan

kadro bu sekilde olmalidir bence :)

umarim aliriz maci alamazsak zaten yandi gulum keten helva:)

Murat TONBUL
17.03.2009, 00:58
zor maç.deplasman takımı olduğumuzu göstermeliyiz.

MuratJ
17.03.2009, 01:37
tayfun ve gökhan oynarsa yeniliriz.

sylva-serkan-song-egemen-cale-huseyin-selçuk-colman-yattara-alanzinho-umut şeklinde maça çıkmalıyız.

inşallah kazanırız.

cengiz kudal
17.03.2009, 01:50
arkadaşlar kızmayın bana bu maçtan hiç ümidim yok inş. yanılırım

x_man
17.03.2009, 01:52
kim oynarsa oynasın 3 puan bizim olsun dönüm maçımız artık kaybetmek yok PAROLA KAYBETMEK YOK

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 02:42
bi ara alanzınyonun 90 dk oynamasını görmeden boyuna taktınız!!şimdide gösunun yaşınamı takıyosunuz??kusura bakmayın ben gokanın ve umutun kaçırdıklarından yeterince sıkıldım yaşları var tecrubelerı yok. boş kaleye!!.....barışta umut kadar koşar!!!göksuda gökan kadar kaçrır!! ama emin olun kaçırdığı kadar atar.....

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 02:45
Duyan da her hafta taraftar istegine göre kadro kurdugunu zannedecek.

ççç ççç ççç ççç ççç

sorma abi ya sanki bizi takan var kafamıza göre yorum yapıyoruz işte:D hepimiz okadar şampiyonluk isityoruz ki yorumlar bazen abartılıp kırıcı oluyo arada...hepsi trabzonspor için :D

Zuma_Yattara
17.03.2009, 02:58
arkadaşlar kızmayın bana bu maçtan hiç ümidim yok inş. yanılırım

ayni endiseleri ben de tasiyorum maalesef bu antep bize aslan kesiliyor

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 03:17
ayni endiseleri ben de tasiyorum maalesef bu antep bize aslan kesiliyor

sadece antepmi kesliyo biz ligde tüm takımlara karşı oynuyoruz rakibimiz hepsi..biz tekiz....cünkü cogunun başında 3 takımın tarftarı var kendi sempati duydukları takıma maçıveriyolar..en yakın örnek konya bjk...

Ahmet Pulusoğlu
17.03.2009, 03:26
Ersun hocam bi kerede ne olu şu kemik düşüncende kurtulda şu kadroyu kur

-------------Tony

Serkan --Egemen -- Song --Cale

--------------Hüseyin

Yattara Colman Selçuk Alanzinho

--------------Umut

Bak Gayse nin hocası lincolnün yaptığı artistlik yüzünden sokmadı maça oturttu yedekte sende Gökhana bi ders Allah rızası için. Bi kere dene

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 03:33
Ersun hocam bi kerede ne olu şu kemik düşüncende kurtulda şu kadroyu kur

-------------Tony

Serkan --Egemen -- Song --Cale

--------------Hüseyin

Yattara Colman Selçuk Alanzinho

--------------Umut

Bak Gayse nin hocası lincolnün yaptığı artistlik yüzünden sokmadı maça oturttu yedekte sende Gökhana bi ders Allah rızası için. Bi kere dene

senin kadronla hocanın kadrosu arasında tek fark gökan :D kemik düşünceden kutlmak için selcuk..umut...gökan kesilmeli..umut hiç kaçırmıyo sanki iş koşmaksa barışta onun kadar koşar

.......................................Tony....... ..............

Serkan --..........Egemen -- .............Song --.................Cale

...................................Hüseyin........ ...............................

Yattara...... ..............barış.................Colman .......... Alanzinho

..............................................göks u....................

Ahmet Pulusoğlu
17.03.2009, 03:46
senin kadronla hocanın kadrosu arasında tek fark gökan :D kemik düşünceden kutlmak için selcuk..umut...gökan kesilmeli..umut hiç kaçırmıyo sanki iş koşmaksa barışta onun kadar koşar

.......................................Tony....... ..............

Serkan --..........Egemen -- .............Song --.................Cale

...................................Hüseyin........ ...............................

Yattara...... ..............barış.................Colman .......... Alanzinho

..............................................göks u....................

gökhanın olmaması ve yattara ile alaniznho nun aynı anda başlaması demek istediğim..

Göksü iyi bir yetenek olduğu tartışılmaz ama bence şu sıralar bu çocuk kadroya alınması intihar olur. Göksu o maçta bekleneni veremesse ve taraftarda ıslık mıslık karıştırırsa biter o çocuk yazık olur. Biraz daha beklemesi lazım. Ben umut hepsini atar demek istemedim. Sadece gökhana ders olması için umutu koydum. Yoksa gönül ikisinide toplasan tekkenin kramponunun çivisi olmayacağını biliyor.. Bence bu sıkıntılı günlerde barış ve göksunun olmaması lazım.. İnşallah dediğim kadro ile çıkarız ama umudum yok. Hoca yine bildiğini okur.. Yattara ilk 11 75 de alanzinho girer. 85 te isaac.

only ts
17.03.2009, 03:47
beyler sunu bılınkı trabzonun trabzon dısında gercek taraftarı elbette var ama hıc yok gibi bişi 3 buyukler sarmıs tum turkıyeyı erzurumlu bı arkadasıma dıyorum yahu sen erzurumlusun nede gs yı tutuyosun bana erzurumsporu neden tutuyum gecmıste tuttumda ne oldu dıyor bende dıyorumki senın gs len ne bagın var yanı sebebın ne bana erzurumsporu tutmam ıcın ne sebep var gıbı bı cevap vererek sacmalamaya basladı....:) harbi yazık yanii biz tekiz bu ülkede gercekten tekiz !!

antepide yenecez gerçi her macta yenecez dıyoruzda :S

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 03:56
bilmiyorum ama gökana okadar tahammul edildiyse göksuyla barışa neden edilmesin hiç değilse ilk yarı denensin ne kaybeder öylede kaçırıyo gökan umut böylede..biraz yedek kalıp ikisninde formanın büyüklüğünü anlaması lazım..bukadar bedava harcamasınlar pozisyonları..olmadı alanzınyo atar yıne :D

6Şafak Aydın1
Antepi yenmek icin benim formülüm Tabata`ya adam markaji. :) Bizim sistemimiz var ona göre diyorsan macin gidisatinada katlanacagiz.

SuperGaZii
antep en kotu oldugumuz zamanlarda kolay yendigimiz bir rakipdir, yine oyle olacakdir.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 03:58
abi bukadar erken acıyosunuz konuyu zaman geçmek bilmiyo sonra :)

Ahmet Pulusoğlu
17.03.2009, 03:59
Antepi yenmek icin benim formülüm Tabata`ya adam markaji. :) Bizim sistemimiz var ona göre diyorsan macin gidisatinada katlanacagiz.

harbi bu tabata çok tehlikeli..

6Şafak Aydın1
17.03.2009, 03:59
antep en kotu oldugumuz zamanlarda kolay yendigimiz bir rakipdir, yine oyle olacakdir.

Antepteki son macimizdaki gibimi. Antep kolay lokma degil, kolay lokma diye birsey kalmadi forvetlerimizinde katkilariyla.

SuperGaZii
17.03.2009, 04:00
Bu macin oynanma saati 19:00 a alinmamismiydi? Yine mi degisti?

SuperGaZii
17.03.2009, 04:01
Antepteki son macimizdaki gibimi. Antep kolay lokma degil, kolay lokma diye birsey kalmadi forvetlerimizinde katkilariyla.

Goreceksin, ligde aldigimiz en rahat galibiyet olacak.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 04:02

abi bizde bu forvet yerine başka forvet olsaydı zaten bütün takımlar bize kolay lokmaydı acık ara şampiyonduk yanlışmı?benmi yanlış düşünüyorum?

6Şafak Aydın1
17.03.2009, 04:11
Goreceksin, ligde aldigimiz en rahat galibiyet olacak.

Bizim ligte rahat galibiyetimiz yokki "en"leri siraliyalim. Belki bir Ankaraspor deplasmani rahat oldu 74`te 2-0 olan bir mac rahatmi degilmi o bile tartismaya acik. Rahat bir galibiyet benim kafamda söyle ilk yarida 3-0 4-0 olur. Bununda imkani varmi Gökhan Ünala sormak lazim.

Ahmet Pulusoğlu
17.03.2009, 04:17
Bizim ligte rahat galibiyetimiz yokki "en"leri siraliyalim. Belki bir Ankaraspor deplasmani rahat oldu 74`te 2-0 olan bir mac rahatmi degilmi o bile tartismaya acik. Rahat bir galibiyet benim kafamda söyle ilk yarida 3-0 4-0 olur. Bununda imkani varmi Gökhan Ünala sormak lazim.

Sen Gökhana sor ben de bi koşu Umuta sorup geleyim.

seyyah61
17.03.2009, 05:59
Antep'te ikinci yari bir düsüs söz konusu.
Bjk'den sahalarinda 3 tane yediler.
Akilli oynar ve gol pozisyonlarini cömertce harcamazsak biz de en az 3 atariz.
Fakat biz kacirdikca Antep'in direnci artacagi icin, ne kadar gec gol bulursak galip gelme olasiligimiz o kadar azalir.

oktay61
17.03.2009, 08:13
Sivas maçına kadar puan kaybetmezsek, Sivas ile şampiyonluk maçına çıkarız, ligin kırılma maçı o maç olacak bence o yüzden 4 te 4 yapmalıyız, kimbilir o maça lider takım olarak dahi çıkabiliriz

Süleyman50
17.03.2009, 08:51
kazanacağız diyorum ama 5 te 1 atan bu forvetlerle nasıl olacak bilemiyorum....

zahido
17.03.2009, 08:54
Bir galibiyete ihtiyac var gerisi kendiliginden gelicek zaten..

Faik Yılmaz
17.03.2009, 09:09
zor bir maç olucak......

Zeki Şevik
17.03.2009, 09:13
İlk kez bir maç hakkında sonuca dair birşeyler hissediyorum, yazmak istedim. Bana çok rahat kazanacağız gibi geliyor. Alanzinho- yattara -colman . Üçü bir arada oynasın Gökhan da Umut ta istemeden gol atarlar :)

Mehmet Zeki
17.03.2009, 09:18
Gaziantepspor Profesyonel Futbol A Takımı, hafta sonu sahasında konuk edeceği Trabzonspor maçı hazırlıklarına başladı.

Teknik ekibimiz yönetiminde yapılan antrenman, saat:14.30’da kavaklık parkı içinde rejenerasyon koşusu yaparak gerçekleştirildi.

Tabata ve İlhan Özbay takımdan ayrı tesislerde fisyoterapist eşliğinde çalıştı.

Antrenman´a tedavileri devam eden Ivan De Souza ve Erman Özgür katılmadı.

Paf takım maçında sakatlanan kaleci Cuma Bezgin´nin MR´ı çekildi. Oyuncumuzun durumu yarın netlik kazanacak.

Takımımız çalışmalarını yarın Celal Doğan Tesislerinde çift idman ile sürdürecek.

http://www.gaziantepspor.org.tr/haberdetay.asp?tablo=haberler&id=655

theo
17.03.2009, 09:23
bence ersun 1genci kazanmak adına göksuya şans vermeli...göksu bence kendini göstermek için bir şans bekliyor...

Napoli
17.03.2009, 09:26
2 haftadır galibeyetı unutuk artık seriye girmenın zamanı geldi,bu maçla başlamalıyız,Beşiktaşın zorlu haftları başlıyor sivas kayseri fb gibi..bizz cehemem haftalrından bu haftayla çıkacaz insallah

İskender
17.03.2009, 09:48
Bu iki haftayı kayıpsız kapayalım, Ankarada hep birlikte buluşalım...

crazyman_61
17.03.2009, 09:54
artık kazanıp iddaamızı devam ettirmemiz lazım

ibzolist
17.03.2009, 10:26
inşallah kazanırız ki ihtiyacımız var

BEYTEKİN61
17.03.2009, 10:30
bu hafta kazanmaktan başka sonuç olmamalı. beşiktaş ile sivas çarpışacak. bunu değerlendirmek lazım

Halil Atalay
17.03.2009, 10:36
inşallah bu hafta kazanırız ve kaldığımız yerten devam ederiz sivas - bjk ile berabere kalır inşallah

Harun-61
17.03.2009, 10:39
lami cimi yok bu isin arkadas.

Takim bu macin ehemniyetini hepimizden iyi biliyor veya bilmesi lazim.
cikacaklar yüreklerini ortaya koyacaklar.
kazaniriz kazanamayiz, ama hepsinden % 100 performans bekliyoruz.

.

aaahmet61
17.03.2009, 11:00
forvet sıkıntımız var.bana göre forvet yattara gökhan.veya umut yattara olmalı.arkalarında alanzinho olmalı.birde böyle forvet anlayışıyla denemeli ersun hoca .birde tayfun yerine serkan balcıyla başlamalı.son şansımız.bunuda kaybedersek.telefisi olmayan bir yola giriyoruz.bir nevi tamam mı devam mı maçı.

ilteriş
17.03.2009, 11:09
galibiyet serisi şart.artık puan kaybına tahammülümüz yok.deplasman istikrarımızı bu maçtada sürdürmeliyiz.sivas-bjk maçından çıkacak bütün sonuçlar bize yarar.zirveye tutunmak için galibiyetten başka çıkış yolu yok.forvetlerimiz gol atamıyor.tek gol umudumuz alan mutlaka bu maçta ve sonraki maçlarda onbirde oynamalı.bu adam mutlaka gol atar attırır.

-----------Tony--------------
Cale----Egemen----Song(Giray)---Serkan
-------Selçuk(Ceyhun)-----Hüseyin
Alan--------Colman---------Yattara
-----------Burada kim oynasa fark etmez-------

Barış Özkarabekir
17.03.2009, 11:41
Bu maçı kaybederiz en iyi ihtimalle berabere biter ama galibiyet süpriz olur çünkü antep deplesmanları bizim için oldukça zor geçiyor

asimavi
17.03.2009, 11:49
kupadaki antep maçına da gitmiştim ama yenilmiştik...üzerinden nerdeyse 1 dönem geçti mutlaka kazanmalıyız.....tribünlerde olucam ..bize her yer trabzon...

soner_61
ya mıllet neden bu kadr umidini kesmiş anlamış değilim. gs acında kotumu oynadık arkadaslar anlamıyorum ya alacagız bu maçı bakında görün. alan ve yattara ılk 11 olsun rahat alırız olmasın yıne alan 11 de olsun yıne alırız . bazı arkadaslar song dınlenmesı gerek dıolarlar bence songun olusu yeter adamda tecrube var. tayfun dınlensın serkan gırsın dıyecegım ama ersun hocanın gs macından sonra yaptıgı acıklamaya bakarsak yıne tayfunu ılk 11 de oynatacak bu da ayrı bı gercek antep o kadr ahım şahım top oynamıyorum guzel pas yapıyorlar o kadr bence umudu kesmeyın arkadasalr bjk nın cok onemlı macları var ıllakı puan kaybedecek sıvas dan korkmuyorum zaten erman sıvas macı alırsa şampiyon olur dıo bızı hıc hesaba katmıyor onun kadr kolpa bı ınsan da gormedım.

Küçükalioğlu
Artık ne olursa olsun sonucu ne getirirse getirsin Göksu'yu takımda görmek istiyorum.

zahido
17.03.2009, 11:54
Bu maçı kaybederiz en iyi ihtimalle berabere biter ama galibiyet süpriz olur çünkü antep deplesmanları bizim için oldukça zor geçiyor

Ugur yapiyosun galiba :D Bizim kadro antebin kadrosuna gore cok daha iyi.. Yenilirsek supriz olur.. Berbaerlik gene %15lik bir ihtimal.. Buyuk ihtimal aliriz bu maci..

x_man
17.03.2009, 12:02
zor maç inşaallah alırız

ozgurkilic
17.03.2009, 12:14
Ne olursa olsun bu maçı almamız lazım yanlız tabatayı ve betoyu kitlememiz lazım

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 12:23
arkadaşlar yattara ve alan aynı anda oynasın diyoruzda bişiyi gözden kaçııryoruz ikisde defansa geriye gelip yardım etmeyen oyuncular yani acaba hoca oyuzdenmi aynı anda oynatmıyo ikisini şahsen böyle düşününce bende ikisinin aynı anda oynaması tarftarı değilim...alan istekli ve hevesli oynuyo kendini göstermek için herşeyi yapıo ama yattara biraz daha keyfi oynuyo sanki son zamnlarda bi var bi yok gibi bildiğimiz yattra gibi oynasa tozu dumana katacak ama nebliim yani pozisyona girmekten çekiniyo gibi

mhayri
17.03.2009, 12:29
Sert oynarsak farklı kazanırız nokta...
Bol faullü ve paslaşmalarını engelleyici presle oynamalıyız...
Aksi halde sonu hüsran olur ...

TSezgin61
17.03.2009, 12:33
ersun hoca alanzinhohu hayatta kesemez artik... yattarayida kesemez, zaten yeni yeni kendine geliyor...

bakalim neyapacak...

Cagdas Topal
17.03.2009, 12:35
Macı kazanacagımıza inancım tam , deplasmanda oynamak bizim için bir avantaj haydi usaklar bitirin şu işi

Cagdas Topal
17.03.2009, 12:36
Bu macın baslama saati 19.00 a alınmamısmıydı ?

Doğan BULAT
17.03.2009, 12:52
Herkesin bir kadrosu var kafasında benimde bu :o

--------Tony------------

Serkan--- Egemen-- Giray ---Cale--

Yattara--Ceyhun--Colman-- Alanzinyo--

------ Umut ----Isacc

TSezgin61
17.03.2009, 12:54
bence selcugun biraz dinlenmesi lazim. kendine gelir böylece. tam olarak kendini maca verir. diger mac colmani dinlendirir hoca artik.

alanzinho-yattara mutlaka oynamali. umutu kessin, gökhani kessin kimi keserse kessin ama yattara-alanzinhohu oynatsin

Doğan BULAT
17.03.2009, 13:07
Bazı arkadaşlara şaşıyorum doğrusu.. Göksu ilk 11de olsun diyen arkadaşlar var.. Tamam bu çocukta ışık var doğru ama kimse kızmasın türübündede futboldan anlamayan taraftarlarımız var... İki pas hatası yaparsa ya da kötü oynarsa ne olacak?.. Eminim Ersun Hocaya niye oynattın diyenler bile olacak.. Ondan sonra bir cevheri de ya kiralık ya da başka bi takımaa postalarız emin olun.. Trabzonumun yokki şöyle 3-4 fark atıp ikinci yarının ortalarında oyuna alıp Göksuyu Faty papyi seyredeceğimiz bi maçı.. Bu forvetlerlere 1 gol atalaım yatıp kalkıp şükredelim yaaa....

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 13:07
Bu macın baslama saati 19.00 a alınmamısmıydı ?

ertesi gün değşti yine

Cagdas Topal
17.03.2009, 13:10
ertesi gün değşti yine

Hayda ne iş bu dalga mı geciyorlar bizimle :rolleyes:

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 13:11
göksu paf takımda oynayıp duuruyodu iyide goller atmış şimdi antrmnlara katılıyo yani zembillle inmiyecek shaya bi becerisi var demekki neden oynaymasın arkdaşlar?gökana oakdar tahhmmul edildi umutada göksuya neden edilmesin....elbette pas hatası olur belki yapmayan varmı?ama en azından boş kalaye atar diye düşünüyorum.....

Doğan BULAT
17.03.2009, 13:13
Yattara eskiye oranla kötü oynuyor, Selçuk ilk haftalardaki gibi değil, Alanzinyo kendini gösterdi..
Peki tamam ama 6 pastan topu içeriye gönderemeyen, karşı karşıya pozizyonları gol yapamayan, ayağında top istop edemeyen, vurdumduymaz forvetlerin varsa bu takımdan kime ne hayır gelir ?

Yattara kötü oynar ama bi pas atar sen kalenin dibinden gol atamazsan Yattara Colman selcuk alan iyi oynasa ne yazar???

LoVeRbOy
17.03.2009, 13:15
Herşeyi Geçin arkadaşlar tek kale oynuyoruz hop havadan bi top gol mağlup olduk 3 haftadır deliriyorum tekkale oynayıp maçı kaybetmemize Galataray maçıda aynı şekilde adamların gol pozisyonu yok 2 tane gol attılar . Kolay gol yiyorsak kolay golde atmalıyız alanzinho ve yattara gibi oyuncuların varsa ..

Doğan BULAT
17.03.2009, 13:18
göksu paf takımda oynayıp duuruyodu iyide goller atmış şimdi antrmnlara katılıyo yani zembillle inmiyecek shaya bi becerisi var demekki neden oynaymasın arkdaşlar?gökana oakdar tahhmmul edildi umutada göksuya neden edilmesin....elbette pas hatası olur belki yapmayan varmı?ama en azından boş kalaye atar diye düşünüyorum.....

Kardeşim sende haklısın ama demek istediğim şey bizim taraftar Gökhana Umut'a gösterdiği sabrın yarısını göstermez.. Gökhanda Umutta aşmış artık Sahada umurlarında değil gol kaçırmış kaçırmamış.. Ama bu çocuk daha genç Yani kadroya girsinler ama ısındıra ısındıra daha doğru .. O anlamda..

LoVeRbOy
17.03.2009, 13:29
Şu anda risk e girmek mantıksız geliyor bana.

LazAnisT
17.03.2009, 13:31
Kiminle çıkarsak çıkalım ben bu maçtata puan kaybedeceğimizi düşünüyorum.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 13:32
Kardeşim sende haklısın ama demek istediğim şey bizim taraftar Gökhana Umut'a gösterdiği sabrın yarısını göstermez.. Gökhanda Umutta aşmış artık Sahada umurlarında değil gol kaçırmış kaçırmamış.. Ama bu çocuk daha genç Yani kadroya girsinler ama ısındıra ısındıra daha doğru .. O anlamda..

bilmiyorumki abi valla hayırlısı hangisiyse o oynasın artık yani ama en azından keşke göksu daha önce hiç değilse yavaş yavaş 15 dk 35 dk falan oynatılsaydı..yada bu maçta hiç değilse ilk yarı oynatılsa yada 2 .yarı çok zor değilki bu kötüyse yine gökan oynasın yani forvetsizlikten çareler üretmeye çalıısyoruz..

LoVeRbOy
17.03.2009, 13:36
Kiminle çıkarsak çıkalım ben bu maçtata puan kaybedeceğimizi düşünüyorum.
Bende kazanacağımızı ve mutlak kazanmamız gerektiğini düşünüyorum ;)

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 13:37
Şu anda risk e girmek mantıksız geliyor bana.

riske girmeye girmeye gökanla umuta gebe kaldık zaten ilk yarının basından beri göksulu 11 yaptım herkes maceraya gerk yok dedi ama ilk yarının başından beri çok güzel maceralar yaşadık klasık 11 le :)

LoVeRbOy
17.03.2009, 13:39
riske girmeye girmeye gökanla umuta gebe kaldık zaten ilk yarının basından beri göksulu 11 yaptım herkes maceraya gerk yok dedi ama ilk yarının başından beri çok güzel maceralar yaşadık klasık 11 le :)
Haklı olabilirsin fakat onlarında maç kazandırdıklarını unutmamak lazım :)

ezgi cubukcu
17.03.2009, 13:39
Galibiyete susadik resmen :( artik kaybetmek olmaz hele de kendi evinde bu kadar puan kaybettikten sonra... umarim bu baski ya da her neyse, takima olumlu bir sekilde yansir ve bu maci aliriz!

theo
17.03.2009, 13:45
forvette sıkılmış adam oynayacağına başarıya aç ruhuyla oynayan adam lazım bize...göksuya şan vermenin zamanı gelmiştir ya da alt yapıdan geln bir gence...umut gibi bir beceriksize ve de gökhan gibi bir vurdumduymaza şans verilene kadar göksuya ve barışa şans verilseydi bu çocuklar kendilerini ispatlamak için bu takıma puan kazandırırlardı!!!sezon sonu gidecekler belli olauyor yavaş yavaş!!!takıma takviye yapılcak mevkiler de belli ve apaçık ortada!!!gökhan ve umuta sezon sonuna kadar şans verilceğine yarısını gençlere verirsek bence çok daha mantıklı bir hamle yapılmış olur!!!

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 13:45
Haklı olabilirsin fakat onlarında maç kazandırdıklarını unutmamak lazım :)

tamamda usta ama görevleri yani adı üstlerinde forvet diye alındılar atacaklar yani okadarda olsun :) ve attıkları gollere bak hangisi düşenerek akıllıca adam geçmiş çalım atmış vs atılmış goller ki belki 3,4 ü

Erdal DİLEK
17.03.2009, 13:46
ısaac mı; yok artık...

astatin
Ersun Yanalın artık takımda 1-2 değişiklik yapması gerkiyor,Yttara ve Alanzinho beraber oynatılabilir.Çıkarılacak oyuncu ise Gökhan ve Umut arasından para atışı sonucu belirlenebilir(Nasıl olsa farketmiyor).Alanzinho solda oynarsa Colman biraz daha hücum ağırlıklı oynayabilir,böylece pozisyonlara kuvvetli girmiş olur.Colmandaki en büyük eksiklik pozisyona girdiği zaman çokı yıprandığı için son vuruşlarda etkisiz kalıyor.

Erdal DİLEK
tabataya bir adama beto ya bir adam iş biter

Erdal DİLEK
17.03.2009, 13:47
aslında bende yattara ve alanzinho beraber oynamsı taraftarıyım ama g.antep deplasmanı buna uygun mu tam bilemiyorum...

Cem Zırıh
17.03.2009, 13:47
ben ersun yanal'a baris i oynatmasi konusunda baski yapilmasi gerektigini dusunuyorum her ne olursa olsun ersun hoca manisada arda yi oynattigi gibi yurekli olup baris i oynatamiyor evet bi gercek manisa da alinacak risk trabzonsporda alinamaz ama bakildiginda ben baris in umut'tan daha basarili olabilecegine inaniyorum ...

Cem Zırıh
17.03.2009, 13:48
yattara ve alanzinho birlikde oynamalidir bence bu sekilde hem biz iki kanattan atak yapabiliriz hemde rakip takipmin defans kanatlari rahat cikamaz ileriye :)

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 13:50
@theo söylediklerine katılıyorum

ve hepsini boşverinde hep diyorum dünya şampiyonu olmuş bir trabzonlisesi futbol takımı var neden o gençlerden alınmadıki hiç...

theo
17.03.2009, 14:05
@theo söylediklerine katılıyorum

ve hepsini boşverinde hep diyorum dünya şampiyonu olmuş bir trabzonlisesi futbol takımı var neden o gençlerden alınmadıki hiç...

o kadrodaki çocukların akıbetini çok merak ediyorum ben...bizim çocukların yerine dünya şampiyonu olmuş bir manchester lisesi olsaydı o ingiliz takımları çocukları nasıl kapışırdı ve kadrolarında ne kadar sıklıkta şans verirlerdi düşünmeden edemiyorum!!!
yürekli olmak ve risk almak başarının temelidir...ersun hoca bu riski manisada almıştı trabzonsporda da alacaktır!!!

Uğur Cira
17.03.2009, 14:42
slyva
serkan giray egemen cale
hüseyin selçuk
colman
yattara alanzinho
umut

song çok yoruldu dinlenmesi gerekir.
serkan artık 11 e
gökhanda kulubede otursun

BALKAN 06
17.03.2009, 14:44
slyva
serkan giray egemen cale
hüseyin selçuk
colman
yattara alanzinho
umut

song çok yoruldu dinlenmesi gerekir.
serkan artık 11 e
gökhanda kulubede otursun
yok Umut otursun,Gökhan oynasın o şekilde olursa kadron güzel:)

Uğur Cira
17.03.2009, 14:46
yok Umut otursun,Gökhan oynasın o şekilde olursa kadron güzel:)
hadi seni kırmıyorum.haftaya kesin gökhanı oynatırım.ama son şansı gökhanın .yoksa keserim:D

Uğur Cira
17.03.2009, 14:50
biz ne kadar kadro yapıp yazsakta ersun hoca yine aynı 11 i oynatacak.
belki yattarayı keser .galatasaray maçındaki kadroyu çıkarır.
ersun hocanın tek forvet maça çıkacağını hiç zannetmiyorum...

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 14:50
ççç ççç ççç ççç hocam benide kırma al şu göksuyu ilk yarı :D

hooligans61
17.03.2009, 14:57
kadro bu olsun maç biizm olsun

...............slyva.....................

serkan song egemen cale

selçuk papy

yattara colman alanzinho

umut(isaac)

Doğan BULAT
17.03.2009, 15:05
Ya ne günlere kaldık eskiden tek forvetle maça çıkıyodu takım.. hatta forvetsiz oynadığımız maç oldu... Şimdi 2 forvetle çıkıyoruz gol atamıyoruz.. Lig başlarken sorsalardı "Türkiye liginden hangi forveti istersiniz takıma" diye kesin Gökhan Ünal derdim.. Ama gel gör al birini vur ötekine:( Umarım Gaziantep maçında patlama yaparlar artık... Herşeye rağmen umudum var bu maçı alırız:D

Uğur Cira
17.03.2009, 15:08
bu maçı kötüde oynasak ,1 pozisyona girsek bile kesin almamız lazım.çünkü sivas-bjk oynuyor.geçen hafta onların işine gelen beraberlik aldık cimbom maçında.
şimdi biz maçımızı kazandıktan sonra çayımızı demleyeceğiz.ve bjk-sivas maçını gerilmeden,sinirlenmeden izleyeceğiz.:D

Doğan Şahin
17.03.2009, 15:12
maç yine uğursuz saat 15:15te, ne kadar keyif yapabileceğiz bilemiyorum.
tek tesellimiz deplasman olması :D

Uğur Cira
17.03.2009, 15:16
maç yine uğursuz saat 15:15te, ne kadar keyif yapabileceğiz bilemiyorum.
tek tesellimiz deplasman olması :D
inşallah kazanacağız. antep kapalı oynamaz bize karşı.olay bizim torresle david vilaya kalmış:D.onlar atarlarsa maç bizim

Berk
17.03.2009, 15:23
Son 4 maçta kaybettiğimiz 8 puan hesapta yoktu.Rahat kazanmamız gereken Denizli ve Konya maçlarını gol yollarındaki sıkıntılarımız nedeniyle rakiplere vermek zorunda kaldık.Bu saatten sonra artık zor deplasman, kolay deplasman diye bir kavram yok.İçerde dışarda seri galibiyetlere başlama vakti gelmiştir.Bu maçı kazanamazsak şampiyonluk yolundan sapabiliriz..

Bu hafta Sivas-Beşiktaş maçınında olduğunu düşünürsek, alınacak bir galibiyetle geçtiğimiz haftayı telafi ederiz.Bundan sonra gerek defansif gerek ofansif anlamda her oyuncumuzun, mevkisinin gerekliliklerini yerine getireceklerini umuyorum..

Son maçta üstün bir performans sergileyen Alanzinho ve eğer iyileşmişse Yattara ilk 11'de başlar.İlerde ise Umut kalır, Gökhan ilk yarı yedeğe çekilir.Skora göre ikinci yarı oyuna girer.Biraz dinlenmesi hem onun hemde bizim yararımıza olacaktır..

----------Sylva-----------

Serkan--Song--Egemen--Cale

---------Hüseyin--------

------Selçuk----Colman

Yattara-----------Alanzinho

----------Umut--------

Mira_61
17.03.2009, 15:28
inşallah kazanacağız. antep kapalı oynamaz bize karşı.olay bizim torresle david vilaya kalmış:D.onlar atarlarsa maç bizim
Yani kısaca işimiz yine Allaha kaldı.:)
Bizim süper forvetlerimize zerre kadar inancım kalmadı.Colman,Alanzinho(oynatırsa Ersun Hoca)yaparsa birşeyler alırız bu maçı.Oyun olarak iyiyiz ama bir türlü skora sirayet etmiyor.Gelde çıldırma.:confused:

Mehmet_Mercanlı
17.03.2009, 15:30
------------Sylva-----------

Serkan--Song--Egemen--Cale

-----------Hüseyin----------

-------Selçuk----Colman-----

Yattara--------------Alanzinho

------------Gökhan------------
1 Onur
2 Giray
3 ceyhun
4 papy
5 göksu
6 umut
7 ısaac

song : dinlendirile bilir
gökhan = umut = ısaac : ola bilir
yattara : yedek başlaya bilir

KARAPENÇE_6161
17.03.2009, 15:44
bu maçı almamız şampiyonluk yolunda önemli bir adım olucaktır o yüzden deplasman gücümüzü gösterip bu maçı alacağımıza inanıyorum..

ceserdar
17.03.2009, 15:45
Fazla düşünmeye gerek yok. Bundan sonra şans kader yüzümüze gülerse şampiyon oluruz. 17. haftadan beri Gökhan ve Umut toplam 5 gol atmış. Sadece Nobre 4 gol atmış 17. haftadan beridir. Kasılmadan heyecanlanmadan zevk almak için bu maçı seyredin. Yok ben öyle davranamam diyorsanız maç saati kitap okuyun, film seyredin vs. :)

Egemen Yılmaz
Artık bir seri yakalamamız lazım. En azından 2-3 maçlık bir seri..

Doğan Şahin
---------------Sylva--------------

Serkan----Song----Egemen----Cale

-------Hüseyin---Selçuk---Papy------

--------------Colman-----------------
---------Yattara---Alanzinho----------

Forvetleri dinlendirecek bu kadro maçı da rahat alır.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 15:47
her maç inş kazanacağız hatta 4-5 atacaz forvetler acılacak sıpatlıcak vsvsvsvs diyoruz :) bikerede hepbirlikte kazanamıcaz ezip geçecekler mı desek napsak....belki şans getirir :D

ilteriş
17.03.2009, 15:48
haydi artık kolbastı zamanı uşaklar.

ilteriş
17.03.2009, 15:49
şu gökhanla umut adak kurbanı kessinler.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 15:49
---------------Sylva--------------

Serkan----Song----Egemen----Cale

-------Hüseyin---Selçuk---Papy------

--------------Colman-----------------
---------Yattara---Alanzinho----------

Forvetleri dinlendirecek bu kadro maçı da rahat alır.

bak bu kadroda ıymıs ama selcuk yerine sanki barış daha iyi olur gibi ya bide göksu genç diyosunuz papy i ekliyosunuz :)

aurora
17.03.2009, 15:50
her maç inş kazanacağız hatta 4-5 atacaz forvetler acılacak sıpatlıcak vsvsvsvs diyoruz :) bikerede hepbirlikte kazanamıcaz ezip geçecekler mı desek napsak....belki şans getirir :D

Evet İroniyapmaktan başka çare almadı. Muhalif ters yorum yapalım :) Zati girdigimiz pozisyonları atamıyoruz. Antep de ligin en iyi top yapan takımı. Tabaa ve Beto bizi kevgire çevirir fark yeriz. Diyelim kazanalım :D

Samet Yildirim
17.03.2009, 15:50
----------Sylva----------
Serkan-Song-Egemen-Cale
---------Hüseiyn--------
----Selcuk-----Colman---
Yattara----------Alanzinho
--------Gökhan-----------

Onur
Giray
Tayfun
Ceyhun
Baris
Umut
Isaac

Alanzinho-Yattara serbest oynar yani cizgiye yapisik degil

Bu maci aliriz isnallah

Doğan Şahin
17.03.2009, 15:51
bak bu kadroda ıymıs ama selcuk yerine sanki barış daha iyi olur gibi ya bide göksu genç diyosunuz papy i ekliyosunuz :)

Seni mi kıracağım, ikinci yarı da Barış Papy nin yerine ve Göksu da Serkanın yerine girer. Ceyhun da Selçuğun yerine.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 15:52
Evet İroniyapmaktan başka çare almadı. Muhalif ters yorum yapalım :) Zati girdigimiz pozisyonları atamıyoruz. Antep de ligin en iyi top yapan takımı. Tabaa ve Beto bizi kevgire çevirir fark yeriz. Diyelim kazanalım :D

ççç ççç kazancaksak bunları demeye razıyım haydi antep diyelim ve kazanalım :D

Harun_ayar_ts
17.03.2009, 15:52
bu maçı aldık aldık alamadık şampiyonlugu unutalım bende trabzona gelmeyi unuturum (:mad:)

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 15:56
Seni mi kıracağım, ikinci yarı da Barış Papy nin yerine ve Göksu da Serkanın yerine girer. Ceyhun da Selçuğun yerine.

eywallah abi sağol :)

KÖKSAL AYDIN
17.03.2009, 15:59
ççç ççç kazancaksak bunları demeye razıyım haydi antep diyelim ve kazanalım :D
Ben de bu kervana katılayım bari.

Mehmet Zeki
17.03.2009, 16:00
Gaziantepspor cok top yapan bir takim. Zorlanacagiz. Bize kolay mac yok. Tabata'yi orta sahada kilitlersek bu maci aliriz. Bu gorev'de bence Huseyin'e dusuyor.

Erman Özgür takımla birlikte çalışmalara başladı.

Antrenman´a tedavileri devam eden Ivan De Souza, İlhan Özbay ve Murat Şahin katılmadı.
Uc oyuncuda ilk

Cafer Bulur
17.03.2009, 16:01
Bunu söylemekten mutlu degilim ama bu mac maalesef bizim icin olmak ya da olmamak maci.
Son haftalarda kaybettigimiz puanlardan sonra bu maci kazanmak sart oldu.
Ersun hocanin cikaracagi her kadroya raziyim,isaac tercihi haric.:)
G.antep kazanmak icin varini yogunu ortaya koyacaktir,bu nedenle cok dikatli olmaliyiz.
Forma giren orta saha oyuncularimiza forvetlerimizde ayak uydurursa kazanmaya daha yakiniz bana göre.

Barış Kaptanoğlu
17.03.2009, 16:07
bu maçı herşekilde alacağız almak zorundayız..futbolcu kardeşlerimizde bunun bilincindedirler..Alanzinho galata maçındaki performansını gösterirse rahat kazanırız...

Doğan Şahin
17.03.2009, 16:08
Rakipler birbirleriyle oynayacaklarından endişeye gerek yok bize ters gelen antepte kazanmasakta zirveden kopmayız ve antep maçından sonra seriye bağlarız. en azından beraberlik alsak avantajlı durumda oluruz. bjk sivas berabere kalmasını bekleyeceğiz tabi. diğerleri zaten kaybedecekler.

B.AKDEMİR
17.03.2009, 16:17
Antep maçını almalıyız zira ilk yarı kazandığımız maçları kaybettik bunları telafi edebilmek için ise puan kaybettiğimiz maçları almalıyız.İlk yarı 2 puan bıraktığımız antepi bu sefer yenmeli ve yolumuza devam etmeliyiz!

Bu hafta garanti olan tek bir şey var oda üstümüzdeki 2 takımdan birinin %100 puan kaybedecek olmasıdır :) bunu düşünmek bile güzel!rahatlatıyor insanı.

aurora
17.03.2009, 16:27
Ersun Yanal'ı bugune kadar eleştirmedik. Genelde Arkasında durduk ama şu aldıgımız sonuclar oyuncu secimi ve oyun kurgusunu 3 ezikten birisi yapsa yapılacak eleştirileri hayal bile edemiyorum. Belkide bizim bilmedigimiz bazı şeyler biliyordur ama Hepimizin bildigi bir şey var. İsaac ve Tayfun Cora cok yetersiz vede Bu takıma ne olduysa Serkan Balcı gibi çok koşan bir dinamo takımdan kesildikten sonra oldu. Artı Ornegin Beşiktaş kaç tane forvet kombinasyonuna gitti. Nobre Holosko Bobo arasında gidip geldi. Bizde bu kuralmış gibi Umut Gokhan başka bir şekli yok. Oda Umutla Gokhanı ceza sahası icinde buluşturup golleri kacırmalarını saglamak tek sistemimz bu. Umutla Gokhanda başka şekildede istifade etme girişimi yok. Bir hata defalarca ust uste yapılıyorsa bununu adı hata degilde kusura bakmayın başka birşeydir. Bu sonucsuz boş oyun bizi komik durumlara duşuruyor. Israr edilmeside ayrı bir vaka. Bizim takım uc ezikten biri olsa istanbul basını neler yazadı neler. Acaba hep destek sonuna kadar destek bizi aynı hatada devam etmek icin tezgahlanmış bir oyun mu diye dusunmeye başladı cogu kimse. Ersun Hocam Hala kredin bitmedi. Bunları goremiyorsan o meşhur laptopuna istatistikleri yukle başka oyuncularla ve takımlarla karşılaştır lutfen. Bu taraftar hala guveniyor sana. Sen bu tarzda istanbul takımlarından birinde yonetim gosterseydin inanki ne hkaretler yapılırdı sana. Mesela Hıncal alırdı vururdu sen hoca degilsin adam bile degilsin derdi. Bu taraftar hala olgun ve sabırlı ama mutlaka bu kısır donguye bir çare bul.......

Ünal Cumhur
17.03.2009, 17:02
her taım bize en iyi zamanında gelir zormac

Suha
17.03.2009, 17:24
Rakipler birbirleriyle oynayacaklarından endişeye gerek yok bize ters gelen antepte kazanmasakta zirveden kopmayız ve antep maçından sonra seriye bağlarız. en azından beraberlik alsak avantajlı durumda oluruz. bjk sivas berabere kalmasını bekleyeceğiz tabi. diğerleri zaten kaybedecekler.

bnm kanım daha hiçbirşey bitmedii..fikstüre baktımm en iyi fikstür bizim.beşiktaşın fenerin cinconun fistürlere bakın bide bizim fistüre bakınn..inanın çok kolay maçlrmızs var..allh aşkına birlik olup inanmak gerek ama 61.dak sahaya gereksizs yere balon değil..bağırmak gerek..birileri büyüklerimiz bu işin bitmediğini göstersin her idmanı koşalım..inanalım..allh aşkınaa daha bu eziklerin kendi aralarında maçları var..bizm şansımızs yinede çokk iii..lütfennnn..

ispela61
17.03.2009, 17:25
gaziantepten daha iyi takımız maçı alırız yolumuza devam ederiz

Engin Türkyılmaz
17.03.2009, 17:36
yav o kesınde de adam gıbı oynarlarsa maçı alırız yoksa denızlıdekı mağlubıyetle kucaklasırız

28TS61
17.03.2009, 17:38

konya ve denizliden de iyiyiz ama alamadi maclari.
lütfen mactan önce 3-5 atariz demiyelim yine

Uğur Cira
17.03.2009, 17:42
maç 2-1 bizim.(inşallah)

Süleyman Özcan
17.03.2009, 18:13
Bizim amacımız kopmak değil, kazanıp kendimizi rahatlatmak.. Biz Sivas maçına kadar 4 maçımızı kazanırsak rahatlarız, Sivas maçını da kazanırsak Sivas ortadan kaldırmış oluruz ve o ana kadar gelebilenlerle şampiyonluk yolunda kapışırız. Benim görüşüm bu..

noname
17.03.2009, 18:32
Ne kadar umutlu taraftarlariz boyle :)
Son 3 macimiza bakalim. 2 maglubiyet bir beraberlik. Ve bu sene hic yenemedigimiz Antep'le oynuyoruz. Hala umudumuz var.
Hadi sizin var.. benim de var.. asil ben ona sasiriyorum :)
Fiskture bakinca en avantajli Sivas. Gerci 3 hafta önce bakinca da en avantajli bizdik. Biz kolayi sevmiyoruz anlasilan.
Bu maci alalim. Sivas macinda liderligimizi geri aliriz diye dusunuyorum :) Nasil olsa deplasman.
Allahim sen bizi utandirma.

halil ibo
17.03.2009, 18:38
Rakiplerimizden en az birinin kaybedeceği haftada (inşallah ikiside kaybeder) KAZANMAKTAN başka alternatifimiz yok.Bu maçı alacaz başka yolu yok...

Mehmet Sarigül
17.03.2009, 18:39
Ne kadar umutlu taraftarlariz boyle :)
Son 3 macimiza bakalim. 2 maglubiyet bir beraberlik. Ve bu sene hic yenemedigimiz Antep'le oynuyoruz. Hala umudumuz var.
Hadi sizin var.. benim de var.. asil ben ona sasiriyorum :)
Fiskture bakinca en avantajli Sivas. Gerci 3 hafta önce bakinca da en avantajli bizdik. Biz kolayi sevmiyoruz anlasilan.
Bu maci alalim. Sivas macinda liderligimizi geri aliriz diye dusunuyorum :) Nasil olsa deplasman.
Allahim sen bizi utandirma.

Antalyaspor (1-0), Konyaspor (0-1) ve GS (2-2)

1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi

noname
17.03.2009, 18:51
pardon.. yanlis bulma oyununa takildim. 2 ic saha maglubiyeti demek istedim.

İHTİLALL
17.03.2009, 19:01
Alacağız inşallah,10 da 10 yaparsak kimse şaşırmasın..
Hayatımda ilk defa bu kadar iddialı bir cümle kullandım,ama 10 maçın tamamını kazanabilecek kapasitemiz olduğunu düşünüyorum..
Yeterki içimizdeki kendini Trabzonspor'lu zanneden ahmak kesimi takımın motivasyonunu bozmasın..

Orhan_Gazi
17.03.2009, 19:06
sizce hocamiz yattara alanzinho ikilisini ayni anda oynatirmi ben zannetmiyorum cift forvetden vazgecegini

lazzz61
17.03.2009, 19:16
şu gökhanla umut adak kurbanı kessinler.
hamama gidip ii bi keselensinler bencee

kemaLAZ61
17.03.2009, 19:16
Zirve'ye ulasmak, zirvede kalmakdan daha kolaydır.

Beraber tekrar lider olacagiz, buna inanalim! Bunu basaricagiz, ve sonunda sampiyon olacagiz INSALLAH!

Umutlar tükenmesin...

mashal61
17.03.2009, 19:24
Ersun hoca benim gördüğüm 3 forvet oynuyor. Yattara Gökhan Umut.

Bu hafta da Alanzinho'nun kesilmemesi gerektiğinden bunlardan birini kenara alıp yerine Alanzinho'yu koyması lazım. Ben olsam hiç düşünmem Gökhan'ı alırım. Ama 10 milyonluk adam kenarda oturur mu dimi?

ibrahim ŞEN
17.03.2009, 19:34
valla merak edıyorum nasıl bı kadroyla cıkıcaz bu maca ? :)

elnıno 28
17.03.2009, 19:43
g.antepi yener tekrardan cıkısa geceriz.benim inancım hala devam ediyor

samway
17.03.2009, 19:46
umut oynamıcak bu macta solemedı demeyın cunku ersun hoca hep bı hafta sonra oynatmıcagı adamı 1 mac once cıkarıyo umut da 60 da cıktı tek forvet oynıcaz bence

Orhan_Gazi
17.03.2009, 19:47
merak etmeyin sadece ve sadece INANIN sampiyon OlACAGIZ

tisan61
17.03.2009, 19:49
allahın şansı yanımızda olur inşaallah

Mustafa GÜLAY
17.03.2009, 19:51
Bence selçuğu çıkarsın ortada yattara-colman-alanzinho oynamalı selçuk heç bir şey yapmıyo

Mustafa ÖZDEMİR
17.03.2009, 19:53
bu maçı alacağız şampiyon olacağız

Burak_52
17.03.2009, 20:26
antep maçını inşallah alırız ve yiyidoş-8taş maçının 0 bitmesini bekleriz

murat karahasan
17.03.2009, 20:38
arkadaslar bu saatten sonra sadece destek olmalıyız futbolcuları ve hocayı strese sokmayalım bu ıstanbul takımlarından hıc bırsey olmaz sansımız hala yuksek sıvas macına kadar puan kaybetmezsek o maca lıder cıkarız rahat olun

sancakbeyi_61
17.03.2009, 20:44
Bence selçuğu çıkarsın ortada yattara-colman-alanzinho oynamalı selçuk heç bir şey yapmıyo

hocam bu taktikle antep harcar bizi bence..hadi kendi sahamızda olsak neyse dicem ama..

ayrıca benım en cok cekindigim maç bu..antep pas manyagı bir takım,ki bu da bizim yapımıza ters bir durum.bu macı alırsak ben daha bi inanıcam şampiyonluga..

Harun
17.03.2009, 21:01
Bu maçı kazanmamız için

-Defansta bloğunun kesinlikle ileri çıkmaması ve araya atılacak toplara dikkat etmesi gerek.
-Formsuz Songun yerimne Giray'ın Tayfun'un yerine Serkan'ın oynaması gerek.
-Yattara ve Alanzinho ilk onibrde olup Hüseyin'in yedek beklemesi gerek
-Atakları orta göbekten değil kanatlardan yapıp gölcülerimizin hava hakimiyetinden faydalanmak gerek
-Oyuncu değişikliklerini klasik ( Isaac-umut,Tayfun-Serkan,Ceyhun-Colman gibi) değil, o anki ihyiyaca göre yapmak gerek.

61mehmet61
17.03.2009, 21:07
25.haftaya geldik hala Yattara diyenlere şaşıyorum. bu adam yata yata bir hal oldu.

Suha
17.03.2009, 21:10
arkadaslar bu saatten sonra sadece destek olmalıyız futbolcuları ve hocayı strese sokmayalım bu ıstanbul takımlarından hıc bırsey olmaz sansımız hala yuksek sıvas macına kadar puan kaybetmezsek o maca lıder cıkarız rahat olun

kesinlikle katılyorum kardeşim..bnce ufak bir avantaj kaybettikk..bugün bir kezs daha fisktüre baktım inanaın bizm fikstür çok kolya geride kalan maçlar içinn...eziklerin bribiryle maçları var vede çok zor maçları var..inanın şamponluk uzak değill..yeterkii herkes inansınn..futbolcularıda prof.yonel birilerini felan bulsunlar kampa soksunlar..elimde olsa antepe gidecem ama orda takımızı yanlızs bırakmıyacak dostlarımzıs var..bu takım şampiyonluğa çok yakın...

Harun
17.03.2009, 21:18
25.haftaya geldik hala Yattara diyenlere şaşıyorum. bu adam yata yata bir hal oldu.

Futbol tarihi içerisinde kendine yer etmiş bir söz var" kramponları dursa yeter" Bu söz her futbolcuya söylenmez.Seçili futbolcular hak eder bu sözü.Trabzonsporda Yattara bana göre bu sözü hak eden oyunculardan biri.
Kadro 11 kişiden kurulup 7 kişide yedekte bekliyor ise Yattara'yı ilk 11 den kesecek ondan daha etkili bir oyuncu görenmiyorum ben.

selimatal
17.03.2009, 21:20
allahın şansı yanımızda olur inşaallah

Allah "şans" değil "talih" verir. Şans inanmayanların kullandığı ama inananlara da farkettirmeden benimsettirilen bir kelime. Farketmeden çok kullanıyoruz. "Başarı" hakedilen bir emek neticesinde ve Allah'ın bazen "talih" ismiyle verdiği bir hediyedir. Bazen de haketmeyenlere sırf uyumaya devam etmeleri için verdiği bir uyku ilacıdır başarı. Hatırlatayım dedim.

Şöyle desek daha mı iyi olur?

Allah'ın izni ve yardımıyla inşallah şampiyon olacağız.;)

Orhan Aydın
17.03.2009, 21:29
bi galip gelelim artık 3 maçtır 3 puana hasretiz.

Bahattin Aydın
17.03.2009, 21:44
Maç biletleri misafir takıma 7.5TL.

turkish0061
17.03.2009, 21:50
tam kadro cikmaliyiz, herzamanki Gibi Ama selcugun YERINE alanzinho girmesi lazim, Bak sonra nasil Kazaniyoruz. Selcuk bi ise yaramiyo, Alanzinho bi macta 1 asist, bi gol ati, Bu nekardar buyuk bisey biliyormusunuz! Colman ve alazinho tam Bir ikili :)

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 21:52
Maç biletleri misafir takıma 7.5TL.

Sudan ucuz :)

Muhalif
17.03.2009, 21:55
Rahat olun, galip geleceğiz:)

irfanb
17.03.2009, 21:57
Kadro yapmak pek adetim degildir ama bence su ilk 11`le baslamaliyiz.Tayfun,Hüseyin ve Selcuk dinlenmeli.

Sylva
Serkan - Song - Egemen - Cale
Yattara - Faty Papy - Colman - Alanzinho
Gökhan - Umut

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 21:59
Hazırlıklarımız sürüyor

Takımımız Gaziantepspor’la deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını saat 19.00’da yaptığı çalışmayla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal nezaretinde yapılan çalışmaya tüm oyuncularımız katıldı. Isınma hareketleriyle başlayan idmanın ilerleyen bölümlerinde Yanal, oyuncularına yarı alanda çift kale maç yaptırdı. Takımımız hazırlıklarını bugün saat 14.30’da yapacağı çalışmayla sürdürecek.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1399#Icerik

Erdal
17.03.2009, 22:02
Zor maç, önemli çok önemli ama çok zor maç...

antagonist
17.03.2009, 22:03
Rahat olun, galip geleceğiz:)

Cenk abi bu sen misin? Yoksa birisi şifreni ele mi geçirdi?

:)

Jester
17.03.2009, 22:03
Muhalif bizi rahatlattı ama ben usulen de olsa bir kadro yapayım:

---------------Tony-------------------
Serkan----Song-----Egemen-------Cale
-----Selçuk----Hüseyin---Colman-----
Yattara--------Gökhan------Alanzinho

memonl
17.03.2009, 22:04
Kadro yapmak pek adetim degildir ama bence su ilk 11`le baslamaliyiz.Tayfun,Hüseyin ve Selcuk dinlenmeli.

Sylva
Gökhan - Umut

renkdas senin onbirinle cikarsak 3-0 maglup oluruz:)
7 yabanciyla oynuyorsun..

selimatal
17.03.2009, 22:04

Sylva
Gökhan - Umut

Hüseyini dinlendireyim demek kağıt üzerinde bile hükmen 3 puan kaybetmek demek. Çünkü kadronda 7 yabancı var.:) Hüseyini dinlendiren çarpılıyor, dikkat et.:D

Erdal
17.03.2009, 22:05

Galiba Jester hoca'nın kadrosunu sahada göreceğiz bu hafta. Kupa maçında Antep'e karşı tek forvet denemiş ve çok başarısız olmuştuk. Hayırlısı...Netice alırsa o kadro sezon sonunu görür sakatlık ve ceza dışında...

selimatal
17.03.2009, 22:06

Haftalardır yazdığım kadro bu işte. Hem iyi defansif hem de muhteşem ofansif bir kadro. Pozisyon verme ihtimali çok düşük, gol atma ihtimali çok çok yüksek. Yedekteki Umut maçın gidişatına göre büyük güç olur. Bu 11, taraftarın sevgilisi olur.

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 22:07
Slvya ve Song 3-4 maçtır basit hatalar yapmakta 2side hava toplarında etkisiz !

Song'un hava toplarında ki açığını Slvya çıkışları ile giderebilmeli aslında..

Bu maçta olmaz inşallah !

Erdal
17.03.2009, 22:08
Ben de o kadronun ( belki Umut- Gökhan değişikliği ile) denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama futbol takımı bir makine değil...Olmazsa seneye

jacek cyzıo
17.03.2009, 22:09
yattara yedek olacak gs kadrosu tayfun serkan değişir.tahminim

irfanb
17.03.2009, 22:10
Hüseyini dinlendireyim demek kağıt üzerinde bile hükmen 3 puan kaybetmek demek. Çünkü kadronda 7 yabancı var.:) Hüseyini dinlendiren çarpılıyor, dikkat et.:D

Hadi bu macta da oynasin.:)
Pardon.
Ben Yattara`nin Türk statüsünde oynadigi hesabini yapmistim.

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 22:11

Tayfun------Song-----Egemen-----Cale

--------------Hüseyin------------------

----Selçuk----------------Colman------

Yattara-----------------------Alanzinho

---------------Gökhan------------------

TolgaTopçu61
17.03.2009, 22:12
Ersun hoca'nin Alanzinho ve Yattara ikilisini birden oynatacagini sanmiyorum,ayni gs onbiri ile cikacagini tahmin ediyorum Yattara iyilesirse yedeklerde yerini alir...

jacek cyzıo
17.03.2009, 22:13
bu maçı alabilmemiz için şansa ihtiyacımız var.

miaksoy
17.03.2009, 22:15

Sylva
Gökhan - Umut

boyle cikarsak 3-0 hukmen yeniliriz

selimatal
17.03.2009, 22:15
Erdal kardeşim,
Umut konusunda sana katılıyorum ama Gökhan yedek bekletilince çok sorun çıkacaktır. Umut beklerse çok sorun olmayacağı gibi, dinlenmiş bir Umut baskı kuracak bu kadroda 2. yarılarda çok iş yapar. Öndeysek çıkar Gökhanı koy Umutu. Gol lazımsa yorulmamış Umutla santraforları çiftle.

Bu kadronun işi ilk yarılarda bitirme olasılığı da, maç zordayken son yarım saatte rakibi çözme olasılığı da çok yüksek. Üstelik Selçuk, Gökhan ve Umut çok rahatlayacak ve çok daha fazla verimli olacaklardır.

Onların tek sıkıntısı teknik oyuncu olmamalarına rağmen topla birlikte yapmaları beklenen çok görev üstlenmeleri. Yattara-Colman-Alan 3 lüsüne topla birlikte yapılacak işleri verirsen bu adamlar asıl işlerine döneceğinden belki de Gökhan-Umut-Selçuk artık maçın yıldızları arasına girmeye başlarlar. 3 üne de acıyorum maçları seyrederken. Maradona'nın bile o kadar görevi yoktu oynarken.:)

Erdal
17.03.2009, 22:22
Selim abi yazdıklarına katılıyorum. Ayrıca bu kadroda beklerin ileri çıkmasına gerek kalmayacağını düşünüyorum. Ama diyorum ya futbol takımı bir makine değil...Deneyip görmeden anlamak zor.

irfanb
17.03.2009, 22:34
boyle cikarsak 3-0 hukmen yeniliriz

Ilk kez kadro kurduk acemiligimize bagislayin. :)

Emrah KabuL
17.03.2009, 22:52
Gökhan ile tek forvet oynamamız çok zor , bunun içinde Yattara ve Alanzinho'da ilk 11'de başLıyamıyorlar. Yattara ve Alanzinho'nun ilk 11'de başlaması için forvetimizde Fatih Tekke gibi bir adam olması gerekiyor.

pReN@_61
17.03.2009, 22:57
Yine Alanzinho'nun maçı olmalı ;)

magicyattara
17.03.2009, 22:57
Görüldüğü gibi kadromuzdan 11 çıkmıyor.

Yattara ve Alanzinho aynı anda oynarsa savunma anlamında ciddi sıkıntılar oluşur diye bir fikir var ortalıkta.Bunlara Gökhan Ünal'ı da eklersek pres yapmayan 3 adam ortaya çıkacak.

Ersun Yanal buna müsaade eder mi?Ersun Yanal'ın futbol felsefesinde buna yer var mı?
Sorular zor cevabı basit.Oynatıp bakacak.
Bu durumda takımdan kim kesilecek.
İlk akla gelen isim Umut.Umut kesilirse Gökhan tek başına ne yapabilir.
Umut-Gökhan oynarsa kim kesilir;Selçuk ya da Colman.Bu durumda yapılacak iş Alanzinho'yu orta sahaya çekip bu ikiliden birini yedek bırakmaktır.
Bense daha değişik bir 11 kuruyorum kafamdan.Sanki daha canlı olcak bir 11.

Tony-Tayfun-Song-Egemen-Cale-Hüseyin-Serkan-Alanzinho-Yattara-Umut-Gökhan.

Mehmet Ç.
17.03.2009, 23:04
benim kadrom

---------------tony---------------
serkan--giray--egemen--cale
-------hüseyin---colman-------
yattara----alanzinho----baris
--------------gökhan-------------

turkish0061
17.03.2009, 23:06
serkan--giray--egemen--cale
-------hüseyin---colman-------
yattara----alanzinho----
--------------gökhan-------umut bulut ------

Fatih
17.03.2009, 23:07
Yattara sakat olduğu için büyük ihtimalle Gs maçındaki ilk 11'le başlarız.

DeeP__61
17.03.2009, 23:08

Yattara sakat mı :S :S

Mehmet Ç.
17.03.2009, 23:09

tipik ersun hoca

ayni kadro ayni kadro ve diger oyuncular paslaniyor, kirec cözücüyle bile cikmiyor, ilk örnek isaac,

Trabzonizm
17.03.2009, 23:09
hadi bakalim yattara da idmanlara katilmis insallah alanzinho ile iyi bir kanat organisazyonumuz olur
ortada Golman:) öndede gökhan ünal hadi gökhanim ya göster kendini artik surda kalmis 10 mac hadi ya
sampiyonluk kutlamalarinda kolbastilar sizi bekliyo haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Fatih
17.03.2009, 23:16
tipik ersun hoca

ayni kadro ayni kadro ve diger oyuncular paslaniyor, kirec cözücüyle bile cikmiyor, ilk örnek isaac,

İsaac önce kendine çeki düzen versin.;)

asimetrik
17.03.2009, 23:21
iki kadroda ben yapayım dedim ..

------------------tony---------------
serkan--------song---egemen------cale
-----------------hüseyin-----------
yattara---selçuk---------colman---alanzinho
-----------------gökhan--- (umut)------

Yattara oynamazsa
tayfun---song---egemen-----cale
-----------hüseyin---selçuk--------
alanzinho--------------------colman
----------gökhan--- umut---------

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 23:25
Gaziantepspor'un sitesi "WEB SAYFAMIZ ŞU AN BAKIMDADIR"

http://www.gaziantepspor.org.tr

Güncel ve doğru bilgi nerden öğrenilebilir?

Zurawski
17.03.2009, 23:29
tipik ersun hoca

Risk alınacak dönemlerde değiliz şu anda , seneye hazırlık maçlarında hepsini deneriz .Hazırın da hazırı gerekli şu an. Mesela Tayfun-Serkan ,Tayfun mu hazır o oynamalı,onu da Ersun hocadan iyi kimse bilemez, ,kim oynarsa ona destek vericez .yoksa daha çok bekleriz .vesselam.

Ömer TOPAL
17.03.2009, 23:31
şu kadro yapmaktan bi vaz geçseniz :) kim görürki..kendinisi yaptıgınız kadroya şartlandırıp sonra çıkan kadroda ben böle demiştim hocayı eleştiriyorsunuz..sözüm bunu yapanlarlara herkez üstüne alınmasın ama...

Kadro yapmak onemli degil olması gereken şu anda isaac yerine göksunun oyuna dahil olması..cıkanda gökhan olmalı, umutla göksu denenmeli veya göksu ve gökhan....hocamız uygun olanı saten yapar..bu maçı alacagız kayıp veya berabere kalmamız için bir tek korkum var oda g.antepi gözümüzde büyütmemiz..biz kimi büyük gördüysek orda puan kaybettik..farkındaysanız ligin ikinci yarısında taşlar yerine oturunca her rakibi büyük görüp her maçı final havasına soktuk o zaman puan kayıpları başladı...

Muhammet
17.03.2009, 23:32
Yattara yetişemezse son maçtaki kadro çıkacak aynen. Yattara yetişirse hocanın işi zor. Allah kolaylık versin.

olgun
17.03.2009, 23:32
her yer aynı. şu anda canlı yayınlanmakta olan arsenal/hull citiy maçında arsenal, açık ve net bir şekilde ofside den 2. golü atıyor.
hakem efendi kabul ediyor.
Genellikle dünyada bu işler aynen böyle. Güçlü takımlar hakemler tarafından işte böyle destekleniyor, düşman ilan ettikleri de bizim gibi tekmeleniyor.

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 23:33
Tayfun'a kötü diyenleri anlamak zor, fizik açıdan Sekan'a göre daha iyi.. Galatasaray maçında Alanzinho'ya güzel orta açtı..

3'te golü var daha ne istiyorsunuz, Antalyaspor maçında ki penaltı dışında hatası yok ve bu yıl başarılı..

Sanırım tek suçu Trabzon'lu olması :)

POYRAZ
17.03.2009, 23:33
Gaziantepspor disli bir takim. Maci mutlaka kazanmamiz gerekiyor. Üstten kopmamak icin kazanmamiz gerekiyor. Elimizdeki kredilerin cogunu harcadik.

61SOYTÜRK61
17.03.2009, 23:34
gökanla umutu oynatmak en büyük risktir.....bundan dah büyük risk alınamaz yani ilk yarının başından beri...

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 23:36

Tayfun------Song-----Egemen-----Cale

--------------Hüseyin------------------

----Selçuk----------------Colman------

Yattara (Umut)----------------Alanzinho

---------------Gökhan------------------

Mehmet Sarigül
17.03.2009, 23:39
Tayfun'a kötü diyenleri anlamak zor, fizik açıdan Sekan'a göre daha iyi.. Galatasaray maçında Alanzinho'ya güzel orta açtı..

3'te golü var daha ne istiyorsunuz, Antalyaspor maçında ki penaltı dışında hatası yok ve bu yıl başarılı..

Tayfun'un futbolundan daha kötü seyler de var, mesela yukarda yazdiklarin.:)

MetiN08
17.03.2009, 23:43
bence songa bir mola sart artik, giray hak ediyor ve bence ilerde songdan daha etkili kornerlerde ve frikiklerde, selcukada bir mola sart aslinda

MetiN08
17.03.2009, 23:45

nasil yok ya,abi bizim yedimiz gölere bak veya en cok ataklai nerden yiyoruz bir bak istersen ve tayfun o sirada nerelerde duruyor, bu haftaki ortayi demissin sabri o topa es gecmezse o top hayatda alanzinhoya gelmezdi, bir gercekdi ol lütfen yorum yaparken

Mehmet Sarigül
17.03.2009, 23:46
bence songa bir mola sart artik, giray hak ediyor ve bence ilerde songdan daha etkili kornerlerde ve frikiklerde, selcukada bir mola sart aslinda

Birde Silva'nin yerine Tolga...

Yapmayin,... Song gibi bir futbolcumuz var ve onu yedek kulübeye oturtacagiz.
Bu takimin en istikrarli futbolcularin basinda Song geliyor, Song bir lider futbolcu.
Hata her futbolcu yapar...

asimetrik
17.03.2009, 23:49
şu kadro yapmaktan bi vaz geçseniz :) kim görürki..kendinisi yaptıgınız kadroya şartlandırıp sonra çıkan kadroda ben böle demiştim hocayı eleştiriyorsunuz..sözüm bunu yapanlarlara herkez üstüne alınmasın ama...

Kadro yapmak onemli degil olması gereken şu anda isaac yerine göksunun oyuna dahil olması..cıkanda gökhan olmalı, umutla göksu denenmeli veya göksu ve gökhan....hocamız uygun olanı saten yapar..bu maçı alacagız kayıp veya berabere kalmamız için bir tek korkum var oda g.antepi gözümüzde büyütmemiz..biz kimi büyük gördüysek orda puan kaybettik..farkındaysanız ligin ikinci yarısında taşlar yerine oturunca her rakibi büyük görüp her maçı final havasına soktuk o zaman puan kayıpları başladı...

Şu kasmayı bırakıp zevkini çıkarsak. Kadroda yapalım, geyikte yapalım, tadını çıkaralım. Yıllardır kafaya oynadığımız yok. Taraftarlık bu değil mi? Yaptığımız kadroyu oynatsın hoca demiyoruz ki, sadece hayatta en zevk aldığımız takımımız hakkında hayaller kuruyoruz. Kadro yapıyoruz, kupa alıyoruz, şampiyon oluyoruz. Ve hayaller kurduğunu sandığımız kişilerle paylaşıyoruz. Ne yapalım, gidip fenerli bakkalla mı konuşalım kadroyu?? Üzerimde formayla oturuyorum ve Trabzonspor'umuzu düşünüyorum. Daha ne kadrolar yapıyorum ben :) 24 saat boyunca 2 radyo sırf istanbul takımını konuşuyor, onları mı dinliyeyim.. Nefis bir sezon yaşıyoruz bence sende yap kadro, keyfini çıkar , kasma bu kadar...

selimatal
17.03.2009, 23:54
Selim abi yazdıklarına katılıyorum. Ayrıca bu kadroda beklerin ileri çıkmasına gerek kalmayacağını düşünüyorum. Ama diyorum ya futbol takımı bir makine değil...Deneyip görmeden anlamak zor.
Erdalcığım, bu kadro 2-3 maç oynadımı bir daha değişmez. Alanzinhosuz mecburi kadroda 23 maç ısrar eden hocanın Yattara-Colman-Alanzinho lu kadroda çok daha fazla ısrar etmesini beklerim. Zaten alternatifi de yok çünkü diğer kadrolar kendi sahasında 3 maçtır kazanamıyor. Yani iyiden vazgeçme gibi bir handikap söz konusu değil. Ayrıca dediğin gibi ligin başındaki çakılı defansa geri dönme şansı verecek ve gol yememiz çok daha zorlaşacaktır.

Gökhan ile tek forvet oynamamız çok zor , bunun içinde Yattara ve Alanzinho'da ilk 11'de başLıyamıyorlar. Yattara ve Alanzinho'nun ilk 11'de başlaması için forvetimizde Fatih Tekke gibi bir adam olması gerekiyor.
F.Tekke olsa yeteneğiyle biraz daha ekstra işler yapacağı kesin ama yine çoğu maçta aynı sıkıntıyı çekecektik. F.Tekke'nin çeviremediği sayısız maçı hatırlasan yeter. Üstelik Aurello, Symek, Gökdeniz gibi partnerleri olduğu halde.. Şu an santraforlarımızda mevcut olan sıkıntının tek sebebi, ligde kanat akını yapmayan ve santraforlara göbekten şişirme toplar atarak onları 90 dk defans oyuncularıyla boğuşmaya mahkum eden oyun sistemimizdir. Oyunu kanatlara yaydığımızda tek santraforumuz ister Umut olsun, isterse Gökhan gollere başlayacaktır. Kanatlı oyun sisteminde orta saha oyuncularının gol şansının da çok yükseldiğini unutmayalım.

Görüldüğü gibi kadromuzdan 11 çıkmıyor.

Yattara ve Alanzinho aynı anda oynarsa savunma anlamında ciddi sıkıntılar oluşur diye bir fikir var ortalıkta.Bunlara Gökhan Ünal'ı da eklersek pres yapmayan 3 adam ortaya çıkacak.......

Çok yanlş düşünüyorsun bence. Şöyle düşünelim istersen: Defansif özellikleri kuvvetli futbolcularla çıktığımız maçlarda pozisyona bile giremediğimiz gibi ne kadar savunmacı futbolcularımız olursa olsun bir sürü gol de yemedik mi? Maç kazanmanın formülü gol yemeyecek bir kadroyla değil, yediğinden fazlasını atacak bir kadroyla oynamaktır. Bu ligde her takım her takıma çok zorlanmadan gol atabiliyor. TS defansif anlamda en iyilerden biri. Elbette gol yiyeceksin. Ama gol atamadığımızda ister yiyelim ister yemeyelim, taraftarın sabırsızlığı sahaya büyük bir baskı olarak yansıyor. TS taraftarı rakibi ısıran ve saldırgan bir takım gördüğünde kesinlikle çatlak ses çıkmıyor ve destek veriyor. Yenik duruma düşse bile desteğe devam edip çevirdiğimiz çok sayıda maç bunun en güzel örneğidir. Defansif futbol gördüğünde ise her hata göze batıyor.

Yattara-Colman-Alanzinho lu bir forvet arkası hücum hattı rakibe sürekli hata yaptıracağı için rakip çıkmakta çok zorlanacaktır. GS maçında Colman ve Alanzinho bile 2 kişiyle oyunun önemli bir bölümünde bunu başardı. Rakibe gerçek anlamda basabilen tek adamımız Hüseyin olmasına rağmen GS çıkmakta çok zorlandı. Şimdi bir de Yattara eklenir Gökhan veya Umuttan biri kenara alınırsa savunma anlamında zaaftan nasıl söz edebiliriz?

Demekki rakibi çıkarmamak savunma ile olduğundan çok daha fazla hücum hattıyla oluyor.;)

Eymen
17.03.2009, 23:54
antepe olası puan kaybı bu sene şp luk umutlarımızın sonuna dek sona ermesi demektir alırsak bjk ve sivas ta berabere kalırsa yeniden ıddalı duruma gelırız

Muhammed KOÇ
17.03.2009, 23:55
1-0 olsun bizim olsun.. maç kazanalım artık yeter ya.. kaç haftadır fb nin sezon başındaki haline döndük :S

Vural Kuyumcu
17.03.2009, 23:55

Bu takimin en istikrarli futbolcularin basinda Song geliyor, Song bir lider futbolcu.

aha aha basladiniz yine tolgaymis yok yok yok allah bidaha o günleri göstermesin bizlere tolgaya sans verilmistir sansini iyi kullanamamistir eger sylvayi begenmiorsan onur recep kivrak var o gecsin kaleye ama tolga yok

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 23:58
Tayfun'un futbolundan daha kötü seyler de var, mesela yukarda yazdiklarin.:)

Ne peki ?

nasil yok ya,abi bizim yedimiz gölere bak veya en cok ataklai nerden yiyoruz bir bak istersen ve tayfun o sirada nerelerde duruyor, bu haftaki ortayi demissin sabri o topa es gecmezse o top hayatda alanzinhoya gelmezdi, bir gercekdi ol lütfen yorum yaparken

Galatasaray gibi bir takımın sağbeki de hata yapabiliyor ! Tayfun'da yapabilir :)

Erkan
18.03.2009, 00:02
Trabzonspor galatasaray ile kiyaslanamaz, Bana ne? ONlar kotuyse bizim onlardan kotu olma sansimiz yok,,... daha iyi olmaliyiz ve tayfun iyi degil

MetiN08
18.03.2009, 00:04

Tamam hata her futbolcu yapar ama sence giray hak etmiyormu bu formayi ilk 11de oynamayi, bana göre bir kac haftadan beri Song egemene ragmen cok hata yapiyor öne cikiyor geri gelemiyor, onun icin bence Giray Songun yerine oynasa daha iyi olur hem korner ve firkiklerde daha etkili oluruz, dogru bir orta golümüz yok bu sezon umut haric

Mehmet Sarigül
18.03.2009, 00:05
aha aha basladiniz yine tolgaymis yok yok yok allah bidaha o günleri göstermesin bizlere tolgaya sans verilmistir sansini iyi kullanamamistir eger sylvayi begenmiorsan onur recep kivrak var o gecsin kaleye ama tolga yok

Saka yaptim, renkdasim.
Bazi renkdaslarim Silva'yi, Song'u begenmez oldu.

GS'nin ikinci golünde Tayfun'un ne yaptigini soracaklarina, Silva'yi hatali buluyorlar. Silva belki Baros'dan bekleyebilir üstüne gelmesini, ama herhalde Tayfun'un üstüne gelecegini bilemezdi.

Çetin
18.03.2009, 00:08

şu Trabzon'lu olması lafından gına geldi artık. hayır eleştiriyorum çünkü kendisi kötü bir topçu ;)