PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepspor 3 - 2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

Erdal DİLEK
21.03.2009, 21:20
arkadaşlar öyle olmuyor, takım yoruldu, haklılarda, yaklaşık 30 mac yaptı bu takım, değişme yok birşey yok, hakvermek lazım

hos_cocuk61
21.03.2009, 21:21
Karadenizde görülen kanser hastalığının en büyük sebebi bence Umut Bulut'tur beni kanser ettin Umut Bulut!!!

Mira_61
21.03.2009, 21:22
Gökdeniz sizi mi andı arkadaşlar hayrola?Acıyorum ben Gökdenize,Fatih Tekkeye.Hala birilerine kendilerini anlatamamışlar.

bordox
21.03.2009, 21:23
Rezil bir maç oldu,izlediğim yerdeki çoğu insan da bu ne biçim futbol diye söylendi durdu haklı olarak.Bir kere her zaman ki gibi çoksaçma sapan goller yiyoruz.Antep her kademesiyle bizden daha iyi ve diri göründü.Bizim futbolcularda ise inanılmaz bir yorgunluk ve isteksizlik vardı.
Eldeki kadronun çift forvet oynamasının hele de deplasmanda bu şekilde oynamasının mantığı yok.Umut ve Gökhan sadece bir birlerine markaj yapıyor ligin sonuna geldik hala uyum kokan bir hareket ve gol yok.
Defansda Song'ta inanılmaz bir düşüş var,kaleci Sylva'nın da formu tartışılır.Cale'nin en kötü maçı denebilir bugün kü maç için.Orta sahada da ezildik Hüseyin ve Selçuk yok gibi vardılar,ne yaptılarını ne onlar ne de izleyenler anlamıyor.Alenzinho ve Colman da arada kayboldular.Bu sezon izlediğim en kötü maçtı bizim açımızdan kötü oynuyorduk ama bu kadar mücadele etmediğimiz maç yoktu.Milli Takım kadrosu ile alakalı diyeceğim,onun da mantığı yok.
Ersun Yanal'ın deplasmanda oynadığımız bu maçda defansif güvenliği düşünürek 4-5-1 taktiğiyle oynatmasını ve elimizde kontra atağa yatkın Alenzinho-Yattara ikilisine uygun bir taktikle oynamasını beklerdim ama onunda formu düşük.
Normalde bu yarışın içinde olmamız bile mucize bizim için ama lig bizi bırakmıyor.2 hafta aradan sonra inşallah biraz daha toparlanırız.

İsmail ALİOĞLU
21.03.2009, 21:24
Maç kaybediyoruz hemen suçlayacak adam arıyoruz.

Petronociç kim? petkoviç olmasın.. ne günahı var adamın?

DAha gecen hüseyin bi maç oynayamadı die ahlah vahlar çkerken sonra ki maçta iyi oynadıda havalarda tutarken şimdi ne oldu???

Birazda suçu kendimizde arıyalım. Herşeye bahane üreteceğimize çözüm üretelim..

olgun
21.03.2009, 21:24
takıma göz dağı verilmeli başka çaresi yok burası futbol akademısi değil ayaklarıonı denk alma zamanları geldi adam gibi oynuyorsan oyna oynamıyorsan çek git

Evet maalesef biraz kaşınıyorlar. veyahut varsa bir dertleri açıklasınlar.
Hiç unutmam o zamanlar çok gençtim.
Beşiktaş aynen bizim şimdiki durumumuza düşmüştü ve önüne gelene yeniliyordu.
ve bjk taraftarları kulübü bastı. ellerine geçirdikleri bir kaç futbolcuyu haşladılar biraz. çoğu kaçtı kurtuldu.

Ve enteresandır bjk o yıl şampiyon oldu.
Bizde böyle yapalım demiyorum. o devirler geçti, ama bunların da biraz kulaklarının çekilmesi lazım. biraz sitem edilmesi lazım bu arkadaşlara.

Nedir zorları anlamak zor. taksitlerini, primlerini tıkır tıkır alıyorlar ve o aldıkları paraları helal ettirdiklerini hiç zannetmiyorum.

bu kadar nimetin içinde bu taraftara ızdırap çektirmeğe hakları yok...

B.Yiğit
21.03.2009, 21:27
Serkan---Giray---Egemen---Cale

Faty veya Ceyhun

Yattara---Colman---Selçuk---Alan

Gökhan

artık takımı bu 11 le görmek istiyorum. bi yedekliği öğrensinler sonra nasıl mücadele edileceğinide öğrenirler bazı topcularımız. hep aynı 11 değiş artıkk olmuyor iştee

cihatöztürk
21.03.2009, 21:27
milli maç arasını iyi deyerlendirmemizz lazım

Harun
21.03.2009, 21:29
Bu kadar silik ve kötü oynadığımız bir maç sonucunda fark yemediysek dua etmemiz lazım.Takım halinde bir düşüş olduğu kesin.Fakat Ersun Yanal'ın buna tepkisiz kalması beni çileden çıkartıyor.Klasik bir oyuncu kadrosu ve oyun anlayışı var . Bir çok oyuncu kötü oynasada kadroda yer bulabiliyor.Buna bir an önce el atması lazım hocanın.Yoksa bu güzel ortamı berbat edebilir.hHenüz geç kalmış değil.Sonuçta buraya kadar getirende kendisi.Bizi havaya sokanda kendisi.

Cafer Bulur
21.03.2009, 21:34
Takimin maclara konsantre olmakta zorlandigi bir gercek bana göre.
Denizli,konya ve antep maci.
Maclar basladiginda puana daha fazla ihtiyaci olan rakip takimlar gibi gözüktü.
Bizim takim ise bu macin baslarinda adeta uyudu ve hicbir sey yapmadi.
Yani sorun maclari kazanmak icin yeteri derecede mücadele etmememizden kaynaklaniyor.
Yoksa biz bu maclara daha iyi konsantre olsaydik o maclari en azindan kaybetmezdik.
Bugün bazi oyuncularda kazanma azmi dahi göremedim.
Sampiyonluk sansimiz devam ediyor ama bu sekilde cok zor.

champions
21.03.2009, 21:36
Şampiyonluk masallarının son bulduğu maç oldu ne yazık ki.
Matematik hesaplarıyla olacak iş değil bu.
Elimize o kadar çok fırsat geçti ki son zamanlarda, hangisine yanmalı bilmiyorum.
Bi takım sezon içinde mutlaka "kötü dönemler" geçirir eyvallah da bu kötü dönemler iyi dönemlerle yarışır hale gelirse hatta yetmezmiş gibi geçmeye kalkarsa orda ciddi bir sorun var demektir.
Bu takım bi yerlere gelecekse eğer bunun nedeni bizim gösterdiğimiz performanstan ziyade diğer takımların sapır sapır dökülmeleri olacaktır.
1 ve 2. liği geçtim, gerçek(!) hedefimiz olan "Avrupa"yı yakalayabilirsek ne ala.
Ligimizin böylesine süper(!) olduğu bu sezon bile ufukta görünen şeyin adı "hayal kırıklığı"
Yıllardır olduğu gibi.
Tak, çalıştır;"Bu sene olmazsa seneye!"

KÖKSAL AYDIN
21.03.2009, 21:38
Geçen hafta burada birisi Gökhan ünal,'ın bir lafını yazmıştı.
Gökhan "bu sene de böyle gider" gibilerinden bir laf etmiş galiba.

Sanırım 1-2 mağlubiyet veya beraberlikle her şeyin bittiğini sanıyor.Ya da kendini hala Kayseri'de zannediyor.

Diğer futbolcular da bu ruh halindeyse demek ki şampiyonluğa sadece taraftar inanıyor.

Futbolcular deplasman maçlarına "Türkiye turu" gibi bakmaya başlamış olabilirler.Başta da ersun hoca......

mhayri
21.03.2009, 21:41
Bu ara herkese iyi gelir inşallah..
Başta Ersun Hoca olmak üzere...

futbalski60
Trabzonspor ilk yarıdaki ruhunu kaybetmiş bugünkü maçtan sonra da bu havayı kolay kolay yakalayamaz oyuncular sahada sadece sembolik olarak duruyor hedef artık 2.lik olmalıdır.

cihatöztürk
millet bence hala şampiyon olma şansımız var......bu kadar ümitsizliğe kapılmayın..

milli maç arasında takım dinlenir ve eminim ersun yanal bu sorunu çözecektir

milli maç arası bize ilaç gibi geldi...

şimdi bence şöyle düşünün...... belediye ile hacettepeyi yenersek...... 6 puan

bjk kayseriyle oynıycak evinde puan kaybetmesi süpriz olmaz..
sivas ise denizli deplasmanına gitcek.......bu maçda tehlikeli bence

2 hafta sonra lider olursak şaşırmayın ama belediye ile hacettepeyi yenmeliyiz...yenemessek zaten uefayı bile haketmiyoruz demektir

Ayhan Yüksek
21.03.2009, 21:44
Şampiyonluk masalları son bulmaz aslında ama takım buna inanmıyor gözüküyor bu yılgınlık bitiklik neden anlamıyorum, kadroda bi oynama şart,zaten 5 haftada 11 puan kaybetmişiz bundan daha kötü ne olabilir ki dene diğer adamları zaten yeniliyoruz,Barışı 11 de başlat mesala Selçuk az dinlensin Papy dene ya da Alanzinho ve Yattarayı beraber oynat, istanbul takımlarının zor maçları var çok puan kaybedilir daha ama sorun bizim ne yapacağımız kolay görünen fikstürü zora sokuyoruz, Denizli ve Konya maçı olmaması gerekn puan kayıplarıydı antepe puan kaybedebilirsin ama sahanda bunca puan kaybedince antep yenilgisi tepki çeker.

mhayri
21.03.2009, 21:46
Antepte bize gol atan adam sanırım hakan Bayraktar...
Heralde hayatının maçını oynamıştır 2 gol atarak...
Aynı yaşta bizim Hüso da hayatının maçını oynadı işte aradaki fark...
Kim şampiyonluğa oynuyor acaba?

antagonist
21.03.2009, 21:49
Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hepsinin ayağına sağlık.

Ali Yerlikaya
21.03.2009, 21:53
Inanilir gibi degil oyuncular sezonu cokdan bitirdi gibi sanki sampiyonlugu garantiledik ve formalite maci yapiyoruz hazirlik maclarinda bile daha hirsliydilar.

Trabzonda neler olup bitiyor bilmiyom ama oyuncularin in akillarinda sampiyon olamicaz niye oyniyalim diye sacma sapan bi düsünce var gibi.

genç61
alanzinho yeterli degil gordugum kadarıyla anadolu takımlarına karsı hic oynyamaz zaten tam bir kontra atak topcusu bos yakladımı hızıyla geciyor yoksa bir sey yapamıyor

sag bek yok takımda

solbek koca lig boyunca bir orta yapmadı ibrahim uzelmez bile ogrendi orta yapmayı bizim solbek yapamıyor

song yaslanmıs bitik kosamıyor seneye daha iyi bir adam bulunmalı

huseyin sırf mucadele ile olmuyor oyunu iki yonlu oynamalı hem defansif hem ofansif onlibero dedigin top alıp vermeli

selcuk cok begeniyordum sezon bası umutluydum gordumki bizim icin yeterli degil

colman geldigi gune gore daha iyi ama trabzon ortasahası arada bir gozukmemeli sahada hep top alısverisinde olmalı en zor zamanlarda sahneye cıkmalı topu gerekirse arkadasının ayagından alıp kendi bir seyler yapmalı colman bunları yapmıyor

bizim ortasahada kim topu atsa kalıyor bosa cıkmıyor topu attıktan sonra

bugun sivas macını izledim ernst bakıyom adam topu adıyor hemen almak icin bosa kosu atıyor bizde boyle bir adam yok mesela

yattara artık oynıcaksa oynasın zaten sampiyonluk umudumuz yok yok yere birde bunun kahrını cekmeyelim gidecekse gitsin yeter artık

kes su adamı hoca 5 mac alamasın mac basını en az 25 milyar mac bası alıyordur bu kes bes mac bak bakalım nasıl oynuyor sonra alma kadroya

ama sen gidiyorsun kadroya alıyorsun ikinci yarı sokuyorsun sokma akıllansın biraz oynamıyor top belki o zaman akıllanır

olusu bile is yapıyor adamın tamam anladık ama bazen bir adamı kazanmak istiyorsan keseceksin kadroya bile almıcaksın para kaybı yasadımı tıpıs tıpıs oynıcak

umut dunyada kaval kemiğiyle en çok gol atan budur

gokhan tam bir kontra atak topcusu trabzondada o yuzden oynıyamıyor

bu kadro ile zor bari gencleri izliyelim bu sene sonuna kadar belki iclerinden biri ikisi seneye banko oynar
artık forma ver papy barıs goksuya hocam ne olur

aktan61
Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hepsinin ayağına sağlık.
ben de
en çok onlar için üzüldüm

MetiN08

Ya abi Hüso diyorsan tamamda kim iyi oynadi onu söyle bare, al birini vur birine, takimda inanc diye birsey kalmamis, bizdeki inanac bu takmda olsun acik ara öndeydik, tamam belki bu sene sampiyon olmicaz ama elimize böyle bir imkan gecmis niye biraz daha caba vermiyorsunuz onu anlamis degilim

İsmail Çavuşoğlu
21.03.2009, 21:58
arkadaşlar öyle olmuyor, takım yoruldu, haklılarda, yaklaşık 30 mac yaptı bu takım, değişme yok birşey yok, hakvermek lazım
sevgili Erdal,
sana hak veriyorum evet takım yorgun 30 maç yaptı. sivası örnek vermek istemiyorum ama onlar bizden daha fazla maç yaptı ayrıca kupada fenerle 2 kez mücadele gücü yüksek maçlar oynadılar.ama onların farkı değişerrek oynayabiliyorlar sürekli aynı takım olmuyor sahada.bizde ise öylemi takım hep aynı evet bu ilk haftalarda avantaj gibi gözüküyordu ancak son haftalarına girdiğimiz bu lig de dezavantaja dönüşmeye başladı.
ben soruyorum nerde Barış,
nerde Ceyhun,
nerde Giray,
nerde Göksu,
nerde Faty
bu oyuncular bu takıma girecek yeterli performansı gösteremiyorlarmı?
yoksa Ersun hocanın;ben takımımı bozmam anlayışımı? hata nerde çözemedim.inşallah bundan sonraki maçlarımız için herkes şapkasını önüne alıp düşünür.yemin ediyorum bu sene şampiyonluk o kadar kolaydıki resmen fırsat tepiyoruz.Ersun hocam biraz daha cesaretli olabilirse önümüzdeki bütün maçlarımızı kazanabilir ve şampiyon olabiliriz olmadımı ozaman şampiyonlar ligine katılmak için vargücüyle herşeyi yapması lazım.
ve seneye bu takıma belki biraz erken olacak ama
Golcü ama hakiki golcu yakaladığı 5 pozisyonun 3 nü gole cevirebilecek Fatih TEKKE veya onun ayarında bir yabancı golcü,
sağbek,
ve tabata tipinde bir oyuncu alınması lazım.
hocada biraz kafa yapısını değiştirirse ve seneyede kalırsa seneye yuzde yüz şampiyon oluruz..

oktay61
21.03.2009, 21:59
1- Hayal kurmayalım bu takım şampiyonluk için çoookkkk yetersiz (Yine de desteğe devam)
2- Şampiyonluk yolundaki en dar kadroysa sahip Sivas bile bizden 3 gömlek üstün
3- En kötü olduğumuz senelerde bile büyük maçlar kazanabiliyorduk
4- Bu yıl istikrarsız Ankaraspor dışında ilk 10'dan kimseyi yenemedik
5- Böyle bir takımın şampiyon olması imkansız
AMA ÜMİDİMİ FENER MAÇININ BİTİŞ DÜDÜĞÜNE KADAR BESLEYECEĞİM

suat kalkan
21.03.2009, 22:03
Ya abi Hüso diyorsan tamamda kim iyi oynadi onu söyle bare, al birini vur birine, takimda inanc diye birsey kalmamis, bizdeki inanac bu takmda olsun acik ara öndeydik, tamam belki bu sene sampiyon olmicaz ama elimize böyle bir imkan gecmis niye biraz daha caba vermiyorsunuz onu anlamis degilim

bu adam takımın kaptanı herkes kötü oynasa bile bu adam iyi oynamak zorunda yada takımı oynatmak zorunda bu onun işi 1 metre önüne top atmaktan aciz bir adam bu takımın kaptanı şu adamı eleştirmekten bile hoşlanmıyorum siz hala onu savunuyorsunuz. 34 maç oynanacak bekleyeceğiz ki hüseyin efendi 2 bilemedin 3 maç oynayacak yok öyle bir şey colman adam yırtınıyor kendini parçalıyor iyi oynar kötü oynar ama adam inanmış senin kaptanın ne yapıyor.

Cafer Bulur
21.03.2009, 22:04
1- Hayal kurmayalım bu takım şampiyonluk için çoookkkk yetersiz (Yine de desteğe devam)
2- Şampiyonluk yolundaki en dar kadroysa sahip Sivas bile bizden 3 gömlek üstün
3- En kötü olduğumuz senelerde bile büyük maçlar kazanabiliyorduk
4- Bu yıl istikrarsız Ankaraspor dışında ilk 10'dan kimseyi yenemedik
5- Böyle bir takımın şampiyon olması imkansız
AMA ÜMİDİMİ FENER MAÇININ BİTİŞ DÜDÜĞÜNE KADAR BESLEYECEĞİM
Madde 2 ye katiliyorum.
Bu aksam sivasin 2.yarida oyuna giren oyunculari mohammed ali,balili ve kamanan di.Yani 3 ü de oyunun kaderini degistirebilecek oyuncular.
Bize döndügümde klasik yattara ve alanzinho degisiklikleri disinda oyunun kaderini degistirebilecek oyuncular yok.
Biraz da bu yüzden kaybediyoruz,sürekli ilk 11 de oynayan oyunculardan basari bekliyoruz ama olmuyor.

MetiN08
21.03.2009, 22:05
Bu takimla buriya kadar bence, buriya gelmemiz bile cok iyi bence

MetiN08
21.03.2009, 22:08
bu adam takımın kaptanı herkes kötü oynasa bile bu adam iyi oynamak zorunda yada takımı oynatmak zorunda bu onun işi 1 metre önüne top atmaktan aciz bir adam bu takımın kaptanı şu adamı eleştirmekten bile hoşlanmıyorum siz hala onu savunuyorsunuz. 34 maç oynanacak bekleyeceğiz ki hüseyin efendi 2 bilemedin 3 maç oynayacak yok öyle bir şey colman adam yırtınıyor kendini parçalıyor iyi oynar kötü oynar ama adam inanmış senin kaptanın ne yapıyor.

bana sorarsan Kaptan herkesden fazla inaniyor bu ise yerde bile kafa vuruyor gol yedikmi kendini parcaliyor, tamam kabul ediyorum bugün cok kötüydü belki sahanin en kötüsüydü, bide bu ligde en iyi top kesen adam Hüseyindir öne dogru birsey yapamiyor zaten onuda yapsam bizde olmazdi

cihatöztürk
21.03.2009, 22:11
ben umutluyum...............

milli maç arası ilaç gibi gelecek bize bak görürsünüz

Burak 1967
21.03.2009, 22:20
sevgili Erdal,
sana hak veriyorum evet takım yorgun 30 maç yaptı. sivası örnek vermek istemiyorum ama onlar bizden daha fazla maç yaptı ayrıca kupada fenerle 2 kez mücadele gücü yüksek maçlar oynadılar.ama onların farkı değişerrek oynayabiliyorlar sürekli aynı takım olmuyor sahada.bizde ise öylemi takım hep aynı evet bu ilk haftalarda avantaj gibi gözüküyordu ancak son haftalarına girdiğimiz bu lig de dezavantaja dönüşmeye başladı.
ben soruyorum nerde Barış,
nerde Ceyhun,
nerde Giray,
nerde Göksu,
nerde Faty
bu oyuncular bu takıma girecek yeterli performansı gösteremiyorlarmı?
yoksa Ersun hocanın;ben takımımı bozmam anlayışımı? hata nerde çözemedim.inşallah bundan sonraki maçlarımız için herkes şapkasını önüne alıp düşünür.yemin ediyorum bu sene şampiyonluk o kadar kolaydıki resmen fırsat tepiyoruz.Ersun hocam biraz daha cesaretli olabilirse önümüzdeki bütün maçlarımızı kazanabilir ve şampiyon olabiliriz olmadımı ozaman şampiyonlar ligine katılmak için vargücüyle herşeyi yapması lazım.
ve seneye bu takıma belki biraz erken olacak ama
Golcü ama hakiki golcu yakaladığı 5 pozisyonun 3 nü gole cevirebilecek Fatih TEKKE veya onun ayarında bir yabancı golcü,
sağbek,
ve tabata tipinde bir oyuncu alınması lazım.
hocada biraz kafa yapısını değiştirirse ve seneyede kalırsa seneye yuzde yüz şampiyon oluruz..

Saydığınız futbolcular kurtarıcı olacak adamlar değiller maalesef.. fizik güçleri yetersiz, tecrübeleri yetersiz. ama bir barış bir isactan daha fazla yararlanabilirdik.
Şunu anlayamıyorum, gökhan ünal kayseride çok mu pozisyona giriyordu da gol kralı oldu, elbette hayır. adam buldumu atıyordu, bizde niye bunu yapamıyor? burada fatih tekke olsaydı ile başlayan cümleleri gördüğümde nefret eder hal aldım. millet çıkar aya siz .... neyse.
Umut kendini geliştiremedi, onu aldığımız seneki futbolunun üstüne birşeyler katamadı..
Bugün antepi yavana atmayalım, her ne kadar krişeleşmiş bir sözcük gibi algılansa da antep bize karşı çok iyi oynadı. paslaşmaları, oyun organizasyonlarını harika yaptılar. tabi burada orta saha direncimizin düşüklüğü de rol oynadı. hüseyini eleştirenler var burada, ama hüseyin bir kaç pas hatası dışında bugün bence oldukça iyi idi. oysa, ikili mücadelelerde top kaybeden colmandan fazla söz edilmiyor, yada selçuktan.Hüseyinin arkada top süpürmekten canı çıktı!
Yattaraya da haksızlık etmeyelim, oyuna girdikten sonra hem solda hem sağda bir şeyler yapmak için uğraştı durdu, hatta bir ara göbekte oynayıp gelen topları bile karşıladı, şutları tutmadı, ortaları etkili olmadı belki ama oyunu organize etme görevine soyunmaya mecbur kalması bu mevkiinin yetersizliğini yine gözler önüne serdi!
4 puan lık fark a rağmen burada bu iş bitti diyenler için; futbol bilgilerini ve Trabzonspor taraftarlıklarını tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederim.
Kaleci problemi yaşayacağımız günler bizi bekliyor galiba...

turkish0061
21.03.2009, 22:23
1 hafta izinliler aklarini bazina alsinlar, dinlensinler, sampiyon olacagiz buna inansinlar, Insan inandigi zaman hersey yapabilir, elde edebilir, AMA yurekten inanmak gerek...
inanmadigin zaman hiç bisey yapamasin, Bunu en cok ben bilirim...
Birazda taraftarlari acisinlar o kadar yok yapiyorlar maci izlemek icin, destek vermek icin, Boyle kaybederek basit goller yiyerek taraftarlari sogutuyosunuz !!!

SARI61
21.03.2009, 22:24
artık kalede tolga zengın gıbı bırı var 7 hafta boyunca bazı futbolcular cok formsuz ama hoca aynı mantıga devm edıyor gokhan unal ve umut bıtmıs bu adamlar bızı her mac cldırtmaktan baska bısey yapmıyolar

TheRapZoNe
21.03.2009, 22:25
Takımın son haftalara girerken ivme kazanması gerekirken, maalesef ibre tersine vurdu ve ligin ikinci yarısından itibaren ne doğru düzgün futbol oynuyoruz ne de galip gelebiliyoruz. Futbolcuların sahadaki lakayıt oyunları adeta ziya doğan zamanındaki peşpeşe oynanan 7 maçtaki alınan 1 tek puanı hatırlattı. Bu kadar rezillik olmaz. Colman ve Cale hariç diğerleri bu işi ciddiye almıyor.Ersun Yanal'a şimdiye kadar hep hak verdim ve destekçisi oldum ama kaliteli bir teknik adam olmadığını kendisi acemi hareketleriyle gösteriyor.

TheRapZoNe
21.03.2009, 22:28
Antespor'un bugünkü oyunu belkide sezonda oynadıkları en iyi oyunlarıydı.Bizim oyuncular ise adeta sefilleri oynadılar karşılarında.Cale ve Colman hariç doğru düzgün oynayan yoktu, oysa karşı takımda %100 performansla oynayan en az 7 oyuncu vardı.Adamlar resmen futbol oynadı biz ise seyrettik. Bu başarısızlığın ve ciddiyetsizliğin en büyük sorumlusu Ersun Yanal ve sonrasında oyunculardır. Ersun Yanal kadroda bu başarısız isimlerde inat ettiği sürece bu takım top oynamamaya ve sahada yürümeye devam eder. gökhan veya umut kadar bi issacde kötü oynar.alanzinho, yattara kadar barışda oynar.Songun hataları kadar Giray'da hata yapar. Neden sürekli aynı başarısız isimlerde ısrarcıdır o zaman anlaşılmaz.

Ömer TOPAL
21.03.2009, 22:29
Renkleriniz sagolsun...inşallah toparlanır ve gelecek haftalara renklerimizi çok iyi temsil eder ligi en iyi bir yerde bitirebiliriz.Destege Devam

İskender Çakmak
21.03.2009, 22:31
artık Trabzonsporun sistemi çözüldü orta göbeği kilitleyen bizi yeniyor bu kadar açık artık farklı şeyler yapmak lazım barış göksu papy oynatmak lazım ceyhun ve giray artık bu oyuncular takıma monte etmek şart yapacak başka sey yok herkes bunu görüyor ersun hoca korkuyor başarısız olmak istemiyor Türk Futbolunda bulduğu en büyük şans Trabzonspor ve bu şansı kaybetmek istemiyor. Korkma Ersun Hocam arkandayız yaa böyle taraftarı daha bulamazsın yap istediğini

Mertcan
21.03.2009, 22:40
şampiyonluk çok yakın... ama neden biz çok uzakta duruyoruz:S

tisan61
21.03.2009, 22:43
aferin büyük kaptan
işte kaptan böyle olur
takımını ateşler
böyle oynadığın sürece bizi kimse yenemez
helel olsun sana büyük kaptan hüseyin

oflu engin
21.03.2009, 22:52
yav hala destege devam dıyorlar yuhhh be bukadar olmaz....
evet umarım yazdığını uygularsın.en azından bir faydan olur senin gibi düşünenlerde bu forumlardan statlardan uzak durursa belki şampiyon oluruz.bunu yaparakta faydan olabilir.hadi göreyim seni

yatara
21.03.2009, 22:57
bu takimda cok oyuncu iyi goyun bekler yaylada

seneye...Tony,Egemen,Cale,Colman,Alanzinho disinda tüm ilk onbir degisilmeli

ultrafanatik61
21.03.2009, 22:57
yoruma gerek yok destege devam ama seneye 3/4 oyuncu aldimi banko sampiyonluk adayi biziz ,
ben sadece kizdigim nokta selcugu neden kesmiyor yahu kac haftadir is yaptigi yok kostugu yok ,
koy orta sahaya alanzinho - colman - yattara bak nasil oluyor ozaman bi yildizi kesip oteki yildizi küstürmiyeceksin... sol acik yok diye oyuncu aldik , sag aciki kestikten sonra sol acikla ne isimiz var ayni hesap ...

yatara
21.03.2009, 23:00
ersun yanala desktek destek diyoruzda oda biraz akillansini
oynat fatyyi yada göksüyu yada isaaci belki patlama yaparlar songun miladida doldu arkadaslr giray oynamasi lazim ilk golde song cekilmese topu uzaklasdirabilyordu

Alptuğ
21.03.2009, 23:00
tek tesellimiz bjk ve sivasın sadece birer puan alması oldu
sivasın biz ile içerde gs ile son hafta dışarda maçı kaldı
bjknın ise kendi sahasında fb ve gs maçları var
bjk bu maçlarda en az 4 puan kaybetmeli
ve biz de sivası yenip daha sonra da sivasın 2 puan daha kaybetmesini beklicez bu da hiç olmazsa son hafta gs maçında olabilir
şu bir gerçek ki artık şampiyonluk için bence 9da 9 yapmalı ve rakiplerimizin kaybını beklemeliyiz
çok zor gibi görünse de tüm kalbimle inanmaya devam ediyorum daha iyisini yapabiliriz

yatara
21.03.2009, 23:01
ve biz de sivası yenip daha sonra da sivasın 2 puan daha kaybetmesini beklicez bu da hiç olmazsa son hafta gs maçında olabilir
şu bir gerçek ki artık şampiyonluk için bence 9da 9 yapmalı ve rakiplerimizin kaybını beklemeliyiz
çok zor gibi görünse de tüm kalbimle inanmaya devam ediyorum daha iyisini yapabiliriz

sen onlara bakma sen kendi maclarini al onlar elbetde kaybeder puan öyle maclari yenilipde ebirlerin yenilmesini beklemekle basarili olunmaz

kalavara
21.03.2009, 23:05
1- trabzonsporda vasatın altındaki topçular bir de mücadele etmezlerse böyle bir sonuç çıkar! yani umut ve hüseyin kendilerini maksimize etmezlerse bu hale geliyoruz!
2- savunma anlayışımız çökmüş durumda. song ve egemen çok formsuz, bütün hava toplarını rakip alıyor! üstüne orta alan oyuncularımız da seken topları bir türlü toplayamıyor!
3- gökhan belki ilk defa çok istekliydi ama takımın geri kalanı öyle değildi!
4- biz takım olarak savunma güvenliğini ön plana alarak oynamak zorundayız, yüklendiğimiz anlarda çok pozisyon veriyoruz, 1-0 bizim için ideal sonuçtur!!
5- antep seyircisinin söyledikleri maç sonu çalınan kolbastı çok zoruma gitti! umarım tabata konusunda geç kalmayan yönetim bu konuda da geç kalmaz ve yılışık antepe bir cevap verir!!

Murat Hızal
21.03.2009, 23:06
Bu sene en büyük hayal kırıklığım oldu bu maç.

Yapacak bir şey yok bizi bu kadar heyecanlandıran yeniden şampiyonluk türküleri söyleyeten herkese çok teşekkürler.

Maçla ilgili çok kısa bir youm yapmak istiyorum,keşke Ergini satmasaydık (Bunun neresi maçla ilgili demeyeceğinizi umuyorum)

Samet Başdağ
21.03.2009, 23:06
yensek ne güzel olacakti ya 49 49 50 ya...içim içimi yiyor ya inanamiyorum içerdeki 2 maçı(denizli-konya) alsak 6 bide antepi yenseydik 9 puan 5 puan önde olacaktik.hadi anteple berabere kalıp içerdeki 2 maçı alsaydik 3 puan önde olacaktik :( ama bunlar yetmio hep olacaktık demekten bıktım ya :(

Orhan Aydın
21.03.2009, 23:07
hala inanamıorum yaw daha doğrusu inanmak istemiorum . 15. HAFTADA BURSA FACİASIYLA SİVASA VERDİĞİMİZ LİDERLİĞİ KISA ZAMANDA GERİ ALIRIZ DİE DÜŞÜNMÜŞTÜM.KAÇ MAÇTIR 3 PUANI BİR ARADA GÖREMEDİK VE ŞAMPIYONLUĞA OYNUYORUZ DİORUZ.ARTIK SADRİ BABANIN HEDEF OLARAK GÖSTERDİĞİ AVRUPA KUPALARI HARBİDEN HEDEFİMİZ OLDU.YAZIK HEMDE ÇOOOOK YAZIK .BÖYLE OLMAMALIYDI.

Mustafa Mahmutoğlu
21.03.2009, 23:08
hüseyin bugün malesef kötü günlerinden birindeydi.. takımda colman en iyisiydi..

yatara
yensek ne güzel olacakti ya 49 49 50 ya...içim içimi yiyor ya inanamiyorum içerdeki 2 maçı(denizli-konya) alsak 6 bide antepi yenseydik 9 puan 5 puan önde olacaktik.hadi anteple berabere kalıp içerdeki 2 maçı alsaydik 3 puan önde olacaktik :( ama bunlar yetmio hep olacaktık demekten bıktım ya :(

ondan daha kötüsü kim 2 haftayi beklicke simdi

hatirliyorum ankaragücü maicnda herkez diyordu bu sampiyonlugun habercisi filan ondan beri daha kazanamiyoz

unique

Hakan Bayraktar, Hüseyin'den iki gömlek üstün bir oyuncu.

iso_4939
21.03.2009, 23:11
allah askına yeter bu kadar ..............

POYRAZ
21.03.2009, 23:12
Dogru diyorsun ama onlarin puan kaybetmesi, bizim mac kazanmamiz ile anlamli olur. Oynadigimiz futbolu düzeltmezsek, en önemlisi gol atma hastaligimizi yenemezsek isimiz zor.

Ayhan Yüksek
21.03.2009, 23:17
Malesef inanılmaz fırsatları kaçırmaya devam ediyoruz şu haftada alınacak 3 puanla haftanın en karlı takımı çıkma güzelliğini kaybettik, inşallah gs olmaz bu karlı takım yoksa kahrolurum, bu takım ligin sonuna kadar ilk 2 yi zorlayacaktır ümidim bu yönde inşallah puan kayıplarımız olmaz bundan sonra, bu fırsatı kaçırmayalım neolur,şu takıma iyi bir golcü ve oyunun iki yönünü oynayabilen bir ön libero çok şey katar seneye daha iyi olacağız inşallah.

diplomat61
21.03.2009, 23:17
Gene Gülemediğimiz Bir Haftasonu....
Tek Moral Kaynağımızın Moralimizi Bozduğu Bir Haftasonu.....
Bu Moral Bozukluğu İle Ailemi Saçma Konularla Bile Kırdığım Bir Haftasonu....

Teşekkürler Trabzonspor...
Teşekkürler Çocuklar...

TheRapZoNe
21.03.2009, 23:31
Takımda bir Cale birde Colman. Geri kalanlar işini layıkıyla yapmıyor

Cafer Bulur
21.03.2009, 23:33
Cale bugün cok kötüydü,hatta en kötülerden biriydi.
Daha önceki maclarda istikrarli bir performans gösterdi,burasi da dogru.

Murat Hızal
21.03.2009, 23:36

Haksızlık yapmayalım herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor,bugün hayal kırıklığına uğradık ama,bu zaman kadar gösterdikleri performansın hakkını verelim.

Yeni takımız genç takımız seneye çok daha iyi olacacağız,kaldı ki bu sene henüz hiç bir şey bitmedi.

Samet Yildirim
21.03.2009, 23:40
Futbol bu yapacak bisi yok.

Bu takimin ilk sezonudur normal karsilamak lazim

hos_cocuk61
21.03.2009, 23:42
Arkadaşlar bence umuta gökhana tanınan şans isaac'a tanınsaydı bugün bunları konuşmuyor olucaktık ama Ersun Yanal bence formayı adaletli dağıtmıyor umutun kazma olduğunu bilmek için futbol dehası olmaya gerek yok yoldaki bir teyzeyi çevirip maçları izletsen teyzenın cevabı şöyle olur evet evladım haklısın bu kazma değil su katıksız kazma derdi bence...

Samet Yildirim
21.03.2009, 23:45
Isaac degil ik 11 ilk 18 e almam...

Hamsi_61_61
21.03.2009, 23:46
Arkadaslar Hakan bayraktar trabzonlu , trabzonspor zamaninda almadi ve begenmedi onu diye hirs yapmistir.

Sercan Yaylı
21.03.2009, 23:50
ersun yanal ile olacağı bu kadar...
maç okuyamama ve futbolcu takıntısı bu 2 özellik var adamda..

hos_cocuk61
21.03.2009, 23:51
Isaac degil ik 11 ilk 18 e almam...
Sen isaac'I 18 almıyorsun peki ben umutu sence Trabzon paf takımına alırmıyım; bir dakika alırım paf takıma top toplayıcı olarak alırım yada 100 yılın kazmalar takımi diye bir takım kurup kaptan olarak takıma dahil ederim.

Samet Yildirim
21.03.2009, 23:53
Sen isaac'I 18 almıyorsun peki ben umutu sence Trabzon paf takımına alırmıyım; bir dakika alırım paf takıma top toplayıcı olarak alırım yada 100 yılın kazmalar takımi diye bir takım kurup kaptan olarak takıma dahil ederim.

Ben umutu da oynatmam:D

Ibo-Gökhan-Alanzinho benim ileri 3lüm:)

ikiside yok yani

Raskolnikof
21.03.2009, 23:54
hakan bayraktar bir tek trabzonda oynamadı.
ne yani goller atınca iyi oyuncu mu olunuyor.
Şimdi hakan bayrakta bizde olsaydı falan diyenlerde vardır burada.
Artık ligde oynaymak yetmiyor. Başka alanlarda da oynamak lazım. İyi veya kötü oyuna puan vermiyorlar.
Başka şeyler lazım puan almak için.

Zeki Çelenkoğlu
21.03.2009, 23:55
valla yapabilecek bişii yok eldeki malzeme bu, 1-0 lık maçlarda defansımız sayesinde kazanıyoduk. Şimdi o da olmayınca 2 gol de yetmiyor. Napacaksın işte olmayacak bu şampiyonluk, ne şimdi ne sonra.. Allah hayırlı etsin ne diyeyim...

Mustafa Ağaoğlu
21.03.2009, 23:56
Bizi yakan hep Trabzonlu oyuncular zaten, Konya kalecisi, bugün hakan bayraktar(daha bi sürü vardır ama hatırlamıyorum) ve en büyüğü de Hüseyin Çimşir..

10-61
21.03.2009, 23:56
Bu sene kıçı kırık Antep başımıza bela kesildi,işin tuhafı adamlarla kaçıncı maçımız hala çözememişiz.Elin oğlu bunlara 3 yedikten sonra 4 atar biz de böyle böyle bu işi noktalarız.Artık önümüzdeki seneye bakalım,bu iş bence bitmiştir,yazık,yazık tek Üzüldüğüm kişi Sadri başkan,tamam hocayla yola devam ama o da bi silkinse fena olmayacak.

hos_cocuk61
21.03.2009, 23:57
Ben Sadri başkanımızın m keçeli, ayman, erdinç, hasan vss.. gibi futbol katillerini takımdan kovduğu için çok takdir ettim ama benin en çok zoruma giden ise ferhat ve umut gibi futbol katillerinin hala takımımızda barınması

Mustafa Ağaoğlu
21.03.2009, 23:58
hakan bayraktar bir tek trabzonda oynamadı.
ne yani goller atınca iyi oyuncu mu olunuyor.
Şimdi hakan bayrakta bizde olsaydı falan diyenlerde vardır burada.
Artık ligde oynaymak yetmiyor. Başka alanlarda da oynamak lazım. İyi veya kötü oyuna puan vermiyorlar.
Başka şeyler lazım puan almak için.

Lobimiz devreye mi girsin diyorsun ? Valla ben de bu maç için öyle düşünmüştüm ama... Hiç çalışmıyor adamlar :p

irfanb
21.03.2009, 23:59
Ben Sadri başkanımızın m keçeli, ayman, erdinç, hasan vss.. gibi futbol katillerini takımdan kovduğu için çok takdir ettim ama benin en çok zoruma giden ise ferhat ve umut gibi futbol katillerinin hala takımımızda barınması

Ferhatin ne günahi var adam kac mac oynadi?

hos_cocuk61
22.03.2009, 00:04
Ferhatin ne günahi var adam kac mac oynadi?
Kaç maç oynuyacak kapasitesi olmadığı için oynamadı oynasada çok iyi işler üreteceğini söyliyemeyiz eğer aramızda ferhat çok iyi işler üreticek diyen bir arkadaşımız var ise onunda fikirlerine saygı duyarım ama bence böyle adnan ve ergin keleş Allaha şükür bunlardanda kurtulduk ve ferhat umut gibi oyuncular Trabzonsporun oyuncusu değil Bu forma bu kadar ucuz değil.

Emiroğlu
22.03.2009, 00:06
Geçen hafta kaç kişinin ceza almasına sebep olan , " Trabzondaki taraftar " konusu geldi aklıma.

Bugün ki taraftarımızın eli ayağı öpülür.
Görsün Trabzondaki 10.000 çekirdekçi nasıl takım desteklenir.

Yürekten tebrikler oradaki temsilcilerimize.

Maça gelince , Antep hak ettiği galibiyet aldı , adamlar resmen futbol oynadılar.
Bize gelmeyeceğim.
Sene başından beri tek istediğim uefa idi.Ş.L. olursa benim için büyük başarı.

pReN@_61
22.03.2009, 00:08
Hakeden kazanıyor..

Jackdaniels
22.03.2009, 00:08
Geçen hafta kaç kişinin ceza almasına sebep olan , " Trabzondaki taraftar " konusu geldi aklıma.

Bugün ki taraftarımızın eli ayağı öpülür.
Görsün Trabzondaki 10.000 çekirdekçi nasıl takım desteklenir.

Yürekten tebrikler oradaki temsilcilerimize.

Maça gelince , Antep hak ettiği galibiyet aldı , adamlar resmen futbol oynadılar.
Bize gelmeyeceğim.
Sene başından beri tek istediğim uefa idi.Ş.L. olursa benim için büyük başarı.

Tutturmuşunuz bi çekirdekçi lafı yok taraftar böyle yok taraftar şöyle biraz şu takıma bakın futbolculara bakın takımı yönetenlere bakın bırakın saçma sapan işlerle uğraşmayı bu takıma o beğenmediğiniz taraftar çok bile...

Raskolnikof
22.03.2009, 00:09
Lobimiz devreye mi girsin diyorsun ? Valla ben de bu maç için öyle düşünmüştüm ama... Hiç çalışmıyor adamlar :p

gençlerbirliği-beşiktaş, beşiktaş-antep, hacettepe-beşiktaş,ibb-beşiktaş, eskişehir-sivas
skorlara dikkatle bakınca .......

hermann hesse
22.03.2009, 00:11
Takım bir acayip oynadı bu maçta. Çale, Serkan, Selçuk, Hüseyin öyle kötüydülerki.
Barış, Göksu, Faty ,İsaac ilk onbirde kullanılmalı artık. Song da dinlenmeli ,Giray dahil olmalı.
offf Allahım Offf.
Ömrümü yedin Trabzon ömrümü.
Yemin ediyorum bu Trabzon yüzündan bir maraz çıkacak bende.

hos_cocuk61
22.03.2009, 00:15
Ben alanzinyonun çok seviyorum çokta kaliteli bir oyuncu yattara ile bu takımı uçurucaklar buna eminim ama aklıma şu takılıyor acaba alanzinyo transferi takımın ahengini bozdumu takım kötü oynuyordu ama öyle yada böyle maçları kazanıyordu bu hep aklıma takılan bir unsur.

Mustafa Ağaoğlu
22.03.2009, 00:21
Ben alanzinyonun çok seviyorum çokta kaliteli bir oyuncu yattara ile bu takımı uçurucaklar buna eminim ama aklıma şu takılıyor acaba alanzinyo transferi takımın ahengini bozdumu takım kötü oynuyordu ama öyle yada böyle maçları kazanıyordu bu hep aklıma takılan bir unsur.

Benim de aklıma takılıyor bu konu . Acep futbolcular buna verilen paraya karşı alındı mı..
Mesela kaç senedir takımı için iyi işler yapan Yattara'ya bilmem kaç bindolar veriyosun, bi Alanzinho çıkıyo ona milyon dolarlar veriyosun..

Sefa
22.03.2009, 00:24
Benim de aklıma takılıyor bu konu . Acep futbolcular buna verilen paraya karşı alındı mı..
Mesela kaç senedir takımı için iyi işler yapan Yattara'ya bilmem kaç bindolar veriyosun, bi Alanzinho çıkıyo ona milyon dolarlar veriyosun..
Hocam Yattara Alanzinho'dan daha fazla alıyor.Alanzinho'nun bonservis bedeli yüksek ki Yattara'yı bugün satmaya kalksak Alanzinho'dan daha fazla para alırız.

Pirselimoğlu
22.03.2009, 00:24
gökhanın golden sonra eliyle yaptığı şekli anlayan varmı ?

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 00:27
Deplasman taraftarı ile iç saha taraftarı bir tutulamaz. Tutulmamalı..

ölümüne61
22.03.2009, 00:30
şampiyonluk inancımda zerre kadar azalma yoktur allahın zini ile bu sene şampiyon biziz haftaya seri galibiyetlere başlıcağımız görüşündeyim

Muhammet
22.03.2009, 00:31
Tutturmuşunuz bi çekirdekçi lafı yok taraftar böyle yok taraftar şöyle biraz şu takıma bakın futbolculara bakın takımı yönetenlere bakın bırakın saçma sapan işlerle uğraşmayı bu takıma o beğenmediğiniz taraftar çok bile...

Asıl o taraftara bu takım çok bile..

Vereceksin aymanları keçelileri celoları onlara akıl verip taktik verip dururlar kendi içlerinde..

şahinler61
22.03.2009, 00:34
dikkat ettiyseniz yenildiğimiz 5 maçın 4ü 15.00 da başlayan maçlardı

hos_cocuk61
22.03.2009, 00:38
dikkat ettiyseniz yenildiğimiz 5 maçın 4ü 15.00 da başlayan maçlardı
Arkadaşım bu senin bahsettiğin konu bağtıl inançlar takım 2 pas yapamadı maç 19,00 da olsa sence takım dahamı iyi pas yapıcaktı yada fırtına gibimi esicekti

erol-61
22.03.2009, 00:38
bence sahanın en kötüsü ersun hacamızdır sahayı oyunu okuyamıyor sadece kafasında belli bir tablo var dk. bilmem kaç şu çıksın bu girsin oyunun akışına göre müdahale yok malesef yazık yazık emeklere yazık bunlara destek vere vere taraftar bizler rezil olduk bunların kulağını azıcık bükmek lazım artık buda benim canım memleketimin sakinlerine düşüyor

Emiroğlu
22.03.2009, 00:42

Tutturdum , bırakmayacağım da.

Seni bilemem , bu takıma , yönetenlere , lig sıralamamıza , en az 1 yıl sonra bakacağım.

Meydan sizin , sinir yapıp harab edin kendinizi.

Daha önce yazdım , tek korkum , şu an baştaki Yönetim ve Teknik heyetin , felaket tellallarınca ayağının kaydırılması ve içinde olduğumuz yapılandırılmanın kökünden dinamitlendirilmesi.

Fatih Oflaz
22.03.2009, 00:58
Kimse BOş yere söylenmesin.Takım sene başıda cok iyi değildi.İStanbul takımlarının kötü olması bizimde orta düzeyde olmamız durumu açığa cıkarmadı.İlerleyen zamanla istanbul takımları durumları düzeltti fakat biz sistem düzgün gidio gibi bişi etmedik veya edemedik.Ve ikinci yarı sonucu ortada...Beşiktaş macından sonra vasat bir görüntü..Bunun nedeninide takımın kötü olmasına değil isteksiz oynamasına bağlıyorum...

Bugün antepin en sevdiğim özelliği adamlar iyi pas yapıyor.Ve pas attıkları noktada en azından iki adam birden çogalıyorlar.Adamlar bizdenfazla değildi ama bizden istekli oynadılar...Ve sonuç olarak herzamanki gibi ALtın fırsatı bu haftada teptik...Bu şanslar bir daha gelirmi bilinmez durmak yok yola devam diyoruz.Az daha istekli oynamalarını diliyorum.

TRABZON yenseydi Bjk ile puanlar eşit.Sivas +1 öndeydi...İlerleyen haftalardaki maçlarda fikstür avantajı bizden yanaydı tam şampiyon görüntüsü...Ama moral bozmak yok top bu ne olur belli olmaz...ALLAH hayırlısını nasip eylesin...

nakzo
22.03.2009, 00:59
Asıl o taraftara bu takım çok bile..

Vereceksin aymanları keçelileri celoları onlara akıl verip taktik verip dururlar kendi içlerinde..
Arkadaşım ne taraftarı ya takmışsınız taraftara fakir tesellisi gibi traftarda taraftar ...Bu taraftar türkiyenin en büyük taraftarıdır ki bu ruhsuzların arkasından bu seneyi de sayarsak 26 yıldır şampiyon olamayan ve böyle bir ümit dahi vermeyen takımlarının arkasından gidiyor hala bık madan. Bu rezillere tepki dahi göstermiyor taraftar en ufak bir tepki bile ne yani taraftar bağırsa çağırsa 90 dakka bir tarafını yırtsa barcelona gibi mi oynayacak bunlar bırakın ya bir sahadaki takıma bakın arkadaş utanıyorum bunları seyrederken ama ne yapayım babam vermiş küçükken narkozu yinede lig tv alıp izliyorum bunları şunu kabul edeceğiz arkdaş fazla uçmayacağız takımdaki oyuncu kadrosu vasat değil onunda altında seneye eğer şampiyon olacaksak en az 5 tane büyük takım topçusu almamız lazım topçu demiyorum büyük takım topçusu yani hüseyinin ,tayfunun selçuğun serkanın gökhanın ve umutun sahip olamadığı ve asla sahip olamayacağı teknik ve inançla oynayan oyuncular yoksa yönetim sezon sonu yine kandıracak bizi neymiş takım yeniymiş oturması gerekiyomuş arkadaşlar 25 hafta oldu ve bu takım hiçbir maç büyük takım gibi oynayamadı belki istedi ama oynayamadı çünkü yetenek yok bunlarda idda ediyorum kocaeli forması giydir bunlara küme düşmeye oynarlar onun için taraftar palavrasıyla kendinizi kandırmayı bırakın bu arada sevgili büyük yönetimimzede bir şey söyleyeyim arkadaş 5.olmak içn 50 trilyon harcamaya gerek yok ki paf takımı çıkarsan bu formayla en kötü 7. olur zaten yazık ya paraları kimlere vermişsiniz sonuca bak külüp tarihinin en fazla parası harcanıyor ve sonuca bak yazıkkkkkkkkkk..

nakzo
22.03.2009, 01:12
Tutturdum , bırakmayacağım da.

Seni bilemem , bu takıma , yönetenlere , lig sıralamamıza , en az 1 yıl sonra bakacağım.

Meydan sizin , sinir yapıp harab edin kendinizi.

Daha önce yazdım , tek korkum , şu an baştaki Yönetim ve Teknik heyetin , felaket tellallarınca ayağının kaydırılması ve içinde olduğumuz yapılandırılmanın kökünden dinamitlendirilmesi.
Kardeş ne felaket tellallığı ya sahadaki takımı nasıl izliyorsun sen ya bende onu anlamıyorum takım yok ki sahada trabzonspr yok oyun yok organizze yok inenaç yopk utanma duygusu hiç yok ne yapacağım yani 300ytlye yakın tsculpta harcayacağım dergisin her sayısında alacağım bilmem kaçkere telofondan malum numaraya mesaj çekeceğim lig tv ye her ay para bayılacağım sonrada bunları izleyeceğim ya bu ne biçim iştir arkadaş bir sivasspora bakın ya traftarmış adamların taraftarı bile yok takımın toplamı bir alanzinho etmiyor paraya vurursak ama helal olsun diyorum adamlara başka birşey demiyorum bülenti de tebrik ediyorum bu imkanlar la şampiyon olamasalar bile helal bizimkiler bolluk içinde yüzüyorlar hale bak hale.........

61mehmet61
22.03.2009, 01:15
merak ediyorum bu durumdan sonra da Umutu veya Gökhanı savunacaklar çıkacak mı? iyi topçudurlar diyen olur mu? iyi topçu, iyi oynayandır. Ne at gibi koşan ne de şampiyonluğa oynamayan bir takımda gol kralı olan değildir. Sene başından beri diyoruz bu takımda F.Tekke olsaydı çok şey değişirdi. En basit örneği, maç 3-2 iken Yattaranın yaptığı bir orta ve Umutun zoru başarıp kafa golünü atamaması. F.Tekke bu tür golleri çay içerken atar. Seneye de bu golcülerle devam edeceksek çok saç baş yolarız.

yatara
22.03.2009, 01:19
bu yneilgiden önemlisi tony yok artik yine kalidk tolgaya kaleye girdi hemen bi hata yapdi

toksoy61
22.03.2009, 01:21
Bu tür maçların sonunda nerelerde eksikliğimizin olduğunu anlıyoruz işte.

1- Defansta Song artık yoruldu son 5 haftadır hata yapıyor devamlı. ve hep gol yiyoruz. Giray oynasın artık.
2- Seneye bir sağ bek şart. (tayfun ve serkanın yerine)
3- seneye iyi bir önlibero (hüseyinin yerine).
4- ve en önemlisi gol atan bir forvet. ayağında top tutabilecek, güçlü ve bitirici.

TheRapZoNe
22.03.2009, 01:27
Bu tür maçların sonunda nerelerde eksikliğimizin olduğunu anlıyoruz işte.

1- Defansta Song artık yoruldu son 5 haftadır hata yapıyor devamlı. ve hep gol yiyoruz. Giray oynasın artık.
2- Seneye bir sağ bek şart. (tayfun ve serkanın yerine)
3- seneye iyi bir önlibero (hüseyinin yerine).
4- ve en önemlisi gol atan bir forvet. ayağında top tutabilecek, güçlü ve bitirici.

Bence isaac,gökhan,umut 3lüsü hepten gönderilmeli ve yedek dahil 3 tane iyi forvet alınmalı.

leavemealone
22.03.2009, 01:33
Bjk kötü oynadigi halde bunlara 3 cakmisti biz ise yeniliyoruz ... Ahh be ahh neden hep biz .. bukadar imkanimiz varken neden kullanamiyoruz ...

MuratJ
22.03.2009, 01:36
neden mi mucadele yok uzun süreli kotu oyun var bazılarında ki burası trabzonspor buna burda yer yok.
radikal kararlar gerekli umut ve gokhan kadro dısı bırakılmazsa, uzun sureli kotu oynayanlara gereken cezalar verilmezse maç falan izlemeyecegim bir daha takımımda oyle adamları gormek istemem.

Selçuk Sarı
22.03.2009, 01:37
Ama şuda var bu heriflerle bu sene 3 kere oynadık bitek büyük takımlardan bize hep tam kadro çıktılar oda bizim şanssızlığımız...O beşiktaş 3 attığında tabata yada beto yoktu...Hep bir eksikleri vardı yani...

Egemen Yılmaz
22.03.2009, 01:41
Bu maçtaki oyunumuzla gezegendeki hiçbir takımı yenemezdik bence...

BayzanTs61
22.03.2009, 01:43
yazik cok yazik
baska bir sey demiyorum
sampiyonluk gitmistir
kendinizi kandirmayida birakin ! :)

Varlıbaş61
22.03.2009, 01:47
çok yazık oldu bize çokkkk

Muhammet
22.03.2009, 01:48
Kardeş ne felaket tellallığı ya sahadaki takımı nasıl izliyorsun sen ya bende onu anlamıyorum takım yok ki sahada trabzonspr yok oyun yok organizze yok inenaç yopk utanma duygusu hiç yok ne yapacağım yani 300ytlye yakın tsculpta harcayacağım dergisin her sayısında alacağım bilmem kaçkere telofondan malum numaraya mesaj çekeceğim lig tv ye her ay para bayılacağım sonrada bunları izleyeceğim ya bu ne biçim iştir arkadaş bir sivasspora bakın ya traftarmış adamların taraftarı bile yok takımın toplamı bir alanzinho etmiyor paraya vurursak ama helal olsun diyorum adamlara başka birşey demiyorum bülenti de tebrik ediyorum bu imkanlar la şampiyon olamasalar bile helal bizimkiler bolluk içinde yüzüyorlar hale bak hale.........

İzleme. Zoruna gidiyorsa izleme. Tutma da. Para da harcama..

Hey allahım yarabbim..

efulimyoq61
22.03.2009, 01:50
ARKADAŞLAR SORU İLK 8 SIRALAMADA KİMİ YENDİN? Bİ SÖLERMİSİNİZ İLK 8 DEN BANA BUNUN CVBINI VERİN BİŞEY İSTEMİYORUM
1 Sivasspor
2 Beşiktaş
3 Trabzonspor
4 Fenerbahçe
5 Galatasaray
6 Bursaspor
7 Kayserispor
8 Gaziantepspor

MuratJ
22.03.2009, 01:52

Hey allahım yarabbim..
ruhsuzlar ordusu olmuslar mucadele etmiyorlar burası TRABZONSPOR bunu unutmuşlar heralde gerektigi gibi hatırlatılmak gerekir. tepkiler son derece haklı

Egemen Yılmaz
22.03.2009, 01:53
Ruhsuzluk demek ne kadar doğru bilmiyorum ama takımda genel bir isteksizlik (ya da yorgunluk da olabilir, bilemiyorum) olduğu açık.

Şu maçı yabancı birine izlettirip, düşüncelerini sorsaydınız eminim "kırmızılı takım büyük ihtimalle şampiyon olur, beyaz takım da toparlanırsa ligde kalabilir" falan derdi...

Can basten
22.03.2009, 01:53
ARKADAŞLAR SORU İLK 8 SIRALAMADA KİMİ YENDİN? Bİ SÖLERMİSİNİZ İLK 8 DEN BANA BUNUN CVBINI VERİN BİŞEY İSTEMİYORUM
1 Sivasspor
2 Beşiktaş
3 Trabzonspor
4 Fenerbahçe
5 Galatasaray
6 Bursaspor
7 Kayserispor
8 Gaziantepspor

Ankaraspor ilk 8 'in altına düştü demek. Üzüldüm, bir o vardı... :(

ip_siz
22.03.2009, 01:54
Bir Forvet de olması gereken özellikler nelerdir?
1- Hava toplarını alacak, kaleye şut veya arkadaşlarına asist olarak kullanacak.
2- Kaleye sırtı dönük olarak oynayıp, gelen topları saklayıp, asist yapacak veya takımı lehine hucum bölgesinde faul kazandıracak.
3- Adam eksiltebilme yeteneği olacak ki, rakibi az adamla yakalama ve boş alan yaratma şansını arttırsın.
4- Fırsatçı olacak, Düzgün ve etkili son vuruşları olacak, yani golcü olacak.

Bizim forvetlerimizde bu özelliklerden hangisi var?
Cevap: Hiçbiri..
Umut, zinciri boşalmış gibi sağa sola anlamsız koşular yaparken, Gökhan efendide, sadece önüne atılan toplarla kaleye şut çekecek.
Tek marifetleri bu.
İsaac'ı zaten saymıyorum. O "ucuz etin yahnisi"
Üçünü toplasan bile bir forvette olması gereken özelliklerin dörtte biri bile etmiyorlar.

Peki orta saha oyuncularının görevleri nelerdir?
1- Defansif anlamda, takım savunmasını destekleyip pres yapıp top kazanacaklar.
2- Savunma oyuncularını açıklarını kapatıp onlara yardımcı olacaklar.
3- Kazanılan veya savunmadan gelen topları hücum hattına en olumlu ve isabetli şekilde aktaracaklar.
4- Adam eksiltebilme ve oyunu dikine ve kanatlara doğru oynayabilme yeteneği.
5- Forvet oyuncularına asist yapıp gerektiğinde şut ve gol atmak.

Peki, bizimkilerde bu özelliklerinden hangisi var.
Hüseyin, pres ve top kazanma da yeterli olsada, top tekniği ve kazanılan topları olumlu olarak kullanma konusunda yetenek özürlü.
Selçuk ta ise bu özelliklerden azbuçuk bulunurken, ne hırs ve kazanma arzusu nede bu ruh bulunmamakta. Yani, " ne kokar, ne bulaşır" bir futbolcu.
Tek artısı ise ayda yılda bir, uzaktan sert şutlarla attığı jeneriklik bir iki gol.
Colman ise bu özelliklere sahip ama istikrarsız ve güçsüz vede ağır bir oyuncu.
Yattara'ysa gamsız, umursamamaz , canı istediğinde keyfi olduğunda oynayan, takım için değilde kendi ve seyirciler için sahaya çıkan, bir sezonda sadece iki-üç maçta ancak kapasitesini gösteren, tam bir showmen.
Alanzinho için ise henüz birşeyler söylemek için erken ama şu ana kadar herhangi bir katkısının olmadığıda bir gerçek.

Defansta ise,
Savunmayı bugüne kadar ayakta tutan, yanındakileride çekip çeviren, Song da, yaş kemale erdiği için düşüşe geçince defansın son maçlardaki affedilmez hatalarıda kaçınılmaz olmakta.

T.Direktörümüze gelecek olursak,
Antrenman tekniği ve kondisyon yüklemede oldukça bilimsel çalıştığı reddedilmez bir gerçek.
Mesela, Sezon başı kondüsyon yüklemelerinde, ağırlık ve fitness aletlerinin antrenman sahalarında kullanıldığına ilk kez şahit oldum.
Yapılan bu yüksek kondüsyon antremanları ve güç bindirmeleriylede sezona en yüksek kondisyon ve tempoda giren takımda biz olduk.
Bu sayedede karşımıza çıkan takımları, yüksek tempo basarak ve üst seviyedeki güçlü kondisyonumuzla ezerek yendik.
Yoksa, ne takımın teknik kapasitesi nede oyun anlayışı ilk yarıdaki başarımızda etkin unsur değildi.
Hepimizde iyi oynamıyoruz ama kazanmasını biliyoruz, dememişmiydik.
Ayrıca, Bu aralar yanımızda olmayan şans faktörüde o zamanlar bir hayli yanımızdaydı.

Ama, sonunda E.Yanal'ın tüm takımlarında başına geln şey bizim başımızada geldi.
O da: "Sürantrene olmak"
Yani, yapılan aşırı güç bindirmelerinin belirli bir periyottan sonra insan fizyonomisinde yorgunluğa güçsüzlüğe yol açması ve takımın tempo ve mücadele gücünün düşmesi.

Hocamızın birde bazı takıntıları ve sabitleştirdiği alışkanlıkları var maalesef.
Ben rakip takım antrönörü olsaydım, bilirdimki,
E.Yanal karşıma şu onbirle çıkacak ve ilk değişikliğinide 65. dak. dan sonra yapacak,
Çıkan oyuncu ya, serkan olacak yerine tayfun girecek (veya tersi), yada yattara çıkıp yerine isaac girecek.
(Sezonun ikinci yarısındada isaac ın yerini alanzinho aldı.) Veyahut colman çıkıp serkan sahadaysa onun yerine geçecek onun yerinide tayfun dolduracak.
Oyun ve skor ne olursa olsun hocanın yaptığı bu değişiklikler hiç değişmiyor.
Böyle oluncada, birçok maçta yapılan bu değişiklikler takıma pozitif yerine ngatif yönde etki etti maalesef.
Bazen iyi oynayan colman, bazende sahada dolaşmasına rağmen tıkanmış oyunu heran bir hareketle açabilecek olan yattara çkartılarak, takımın birçok puan kaybetmesine sebep olunmuştur.

İlk yarıdaki Sivas, Kayseri, Bursa ikinci yarıdaki bjk , denizli, konya ve gs(takımın en iyisi colmanın çıkarılıp dökülen selçuğun oyunda tutulması) maçlarında yapılan veya yanlış yapılan değişiklikler sonucu kaybedilen puanlar buna örnek verilebilir.
Son antep maçını saymıyorum, çünkü bu maçta colman hariç bütün takım zaten dökülüyordu.

Takımın bir B planı yok. Oyun içinde gidişata göre, skora göre deniyebileceği hiçbir varyasyonu yok.
Sezon başında oyunculara belletilen çift forvetli sarkık önliberolu(hüseyin) ve takım hücuma çıktığında beklerin birinin öne çıkıp(genelde sağ) önliberonun stoperlerin arasına girmesi(song sağa veya egemen sola yanaşarak) oynanan artık klasikleşmiş bir sistem.
(Yüksek tempoyla oynanabildiğinde dandik ligimizde oldukça işede yaradı.)

Oyuncularda buna o kadar alıştırılmışlarki bazı maçlarda mesela cezalı oldukları için umut ve hüseyinin oynamadığı denizli maçında takım sudan çıkmış balık gibi ne yapacağını şaşımış bir vaziyetteydi.
Hatta ilk yarıdaki kayseri ve ikinci yarıdaki konya maçlarında hocanın stoperlerden birini çıkartıp hüseyini stopere çekip sonra selçuğu onun yerine alması ve onun boşluğunuda yerine soktuğu isaac veya alanbzinho ile doldurması gibi garip bir taktik değişiklik bile takımın alışagelmiş düzenini bozduğu için hüsranla sonuçlandı.

Sonuçlar başarılı olduğunda sadece sırıtan bu uygulamalar takım başarısız olduğunda artık iyice göze batar hale geliyor.
Hele birde takımın fiziki ve moral kondisyonunun dibe vurduğu bu zamanlarda.

Bu sezon artık yapılabilecek fazla bir şey yok.
Bu takım bu gidişatla ligi 4. veya 5. bitirir en iyi ihtimalle.
Buna rağmen avrupa kupalarına katılabilme adına takımı sonuna kadar desteklemeliyiz.

efulimyoq61
22.03.2009, 01:55
işte arkadaşlar sen bunlardan birini bile yenemeişsin diğer takımları yenip buralara geldil başarıdır ama kötü bi durum koskoca trabzon ne sivas ne antep ne bursa ne kayseri derbileri geç onları zati yenemiyoz anlamadım ben bu işten bişe

Varlıbaş61
22.03.2009, 01:55
sylva için üzüldüm...
antep maçı ile başlamıştı sanırım...
antep maçı ile de ara verdi...

saatli bomba tolga kaldı...
ersun hoca tolga 2 maç iyi oynadı mı keser sylva'yı takımdan...
kesin!

Berkedogan
22.03.2009, 01:56
Bu düşüşün yükselişi bir başlarsa çok iyi şeyler olabilir 4 puan çok önemli bir fark değil ligin sonunda belkide mutlu sona biz ulaşırız.

POYRAZ
22.03.2009, 02:02
Bu düşüşün yükselişi bir başlarsa çok iyi şeyler olabilir 4 puan çok önemli bir fark değil ligin sonunda belkide mutlu sona biz ulaşırız.
Elbette bu düsüsün bir cikisi olacak ama is isten gectikten sonra olursa bir seye yaramaz.

nakzo
22.03.2009, 02:03

Hey allahım yarabbim..Kusura bakma arkadaş senden çok özür dilorum sahada barcelona vardı da ben tanıyamadım heralde ;ama harbiden bir ara 70 yılların brazilyası vardı sahada hele hüseyin aynı pele SELÇUK ZİCO gökhanda almanyanın evsanesi müller gibiydi o kadar gurur duyuorum ki trabzonun bu sene başından beri oynadığı futbolla anlatmam sana çocukmusun sen arkadaş laflara bak ya zorunan gidiyosa tutmaymış senin tekelindemi tarbzonspor senin gibi polyannalar yüzünden 25 senedir şampiyon olamıyor bu takım....

efulimyoq61
22.03.2009, 02:05

arkadaşım güsel düşünüyonda avni akerde 1 puan almışson 3 haftada mahalel takımı gibi top oynuyon hala ümit beklemeyin 4.lük iyidir bu genç kadroyla

Muhammet
22.03.2009, 02:06
Kusura bakma arkadaş senden çok özür dilorum sahada barcelona vardı da ben tanıyamadım heralde ;ama harbiden bir ara 70 yılların brazilyası vardı sahada hele hüseyin aynı pele SELÇUK ZİCO gökhanda almanyanın evsanesi müller gibiydi o kadar gurur duyuorum ki trabzonun bu sene başından beri oynadığı futbolla anlatmam sana çocukmusun sen arkadaş laflara bak ya zorunan gidiyosa tutmaymış senin tekelindemi tarbzonspor senin gibi polyannalar yüzünden 25 senedir şampiyon olamıyor bu takım....

İşte buna gülerim ben.

Bir düşün taşın bakalım kimler neler yüzünden şampiyon olamıyor bu takım?

Ben bir kısmını söyleyeyim mi?

Takımı itmesi gerekirken takımın kendisini itmesini bekleyen, herşeyi bildiğini zanneden, sahada barcelona gibi olmadığı sürece herşeyi herkesi kendi egoları zevki için eleştiren, yuhalayan, utananlar yüzünden..

MuratJ
22.03.2009, 02:09
İşte buna gülerim ben.

Takımı itmesi gerekirken takımın kendisini itmesini bekleyen, herşeyi bildiğini zanneden, sahada barcelona gibi olmadığı sürece herşeyi herkesi kendi egoları zevki için eleştiren, yuhalayan, utananlar yüzünden..
hırsızın hiçmi suçu yok derim ben dunyanın en cefakar taraftarı Trabzonspor taraftarı 25 yıldır sampiyon olamayan takımın mensuplarının suçu yokmu suçun %80i en azından onlarda bana gore.

Muhammet
22.03.2009, 02:12
hırsızın hiçmi suçu yok derim ben dunyanın en cefakar taraftarı Trabzonspor taraftarı 25 yıldır sampiyon olamayan takımın mensuplarının suçu yokmu suçun %80i en azından onlarda bana gore.

Ben zaten bir kısmı dedim yazımda. Dikkatli okuyun.

nakzo
22.03.2009, 02:13
İşte buna gülerim ben.

Sevgili kardeşim neyini itecek bu taraftar sene başından beri 25 hafta geçti hangi maçta büyük takım gibi oynadı bu takım hangi maçta sahasına hapsetti basit bir anadolu takımını. Sen barcelona maçlarını hiç izlemiyormusun barcelona seyircisinden tezaruhat namına çıt çıkmıyor pür dikkat maç seyrediyor barcelona seyirci, hemde yıllardır böyledir bu; ama barcelona çıkar resitalini verir sahada senin takımının itilecek bir yanı yok ki bu seyirci sonuna kadar bağırsa ne olur ne..........

MuratJ
22.03.2009, 02:14
Ben zaten bir kısmı dedim yazımda. Dikkatli okuyun.
bir kısmı dedin de son cumleyi baya bi vurgulu söyleyince en büyük pay taraftar da dedin gibi algıladım ondan öyle söyledim. Asıl suçlularıda belirtmen lazımdı. Ki bunlar 25 senedir Trabzonspor mensubu olan elemanlar...

MuratJ
22.03.2009, 02:14
Sevgili kardeşim neyini itecek bu taraftar sene başından beri 25 hafta geçti hangi maçta büyük takım gibi oynadı bu takım hangi maçta sahasına hapsetti basit bir anadolu takımını. Sen barcelona maçlarını hiç izlemiyormusun barcelona seyircisinden tezaruhat namına çıt çıkmıyor pür dikkat maç seyrediyor barcelona seyirci, hemde yıllardır böyledir bu; ama barcelona çıkar resitalini verir sahada senin takımının itilecek bir yanı yok ki bu seyirci sonuna kadar bağırsa ne olur ne..........
ne mi olur bugun de tekrar gordum ne olduysa aynısı olur hiçbir fazlası olmaz mucadele yok ya ne demektir bu.

Muhammet
22.03.2009, 02:17

Bırakalım, bu yolda devam etsinler, yapılanma devam etsin, takviyeler yapılsın, istikrar sağlansın o zaman büyük takım gibi oynar.

bir kısmı dedin de son cumleyi baya bi vurgulu söyleyince en büyük pay taraftar da dedin gibi algıladım ondan öyle söyledim. Asıl suçlularıda belirtmen lazımdı. Ki bunlar 25 senedir Trabzonspor mensubu olan elemanlar...

Kimmiş o elemanlar?

MuratJ
22.03.2009, 02:18
Bırakalım, bu yolda devam etsinler, yapılanma devam etsin, takviyeler yapılsın, istikrar sağlansın o zaman büyük takım gibi oynar.

Kimmiş o elemanlar?
kimmiymiş teknik kadro, yöneticiler, futbolcular...vs

Muhammet
22.03.2009, 02:19
Semih kardeşim, aşağıdasın, hangi şarkıyı söylüyor arkadaşlar sence? :)

nakzo
22.03.2009, 02:23
Arkadaşlar birde aklımın almadığı bir olay var 2004ve2005 yıllarında ikinci olan takım yanılıyorsam düzeltin bu takımın 3/1 bütçesiyle kurulmamışmıydı şampiyon olmasalarda o takımı seyrederken gurur duyuyorduk bu nasıl iştir aklım almıyor..

Muhammet
22.03.2009, 02:26
O takımın temeli taa 2002 yılından atılmıştı. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Ben anlatabiliyorum da olmayınca da olmuyor işte. :) Hep hucüm marşı hep hucüm marşı nereye kadar değil mi? :)

MuratJ
22.03.2009, 02:27
Arkadaşlar birde aklımın almadığı bir olay var 2004ve2005 yıllarında ikinci olan takım yanılıyorsam düzeltin bu takımın 3/1 bütçesiyle kurulmamışmıydı şampiyon olmasalarda o takımı seyrederken gurur duyuyorduk bu nasıl iştir aklım almıyor..
vallahi öyle petkovic-emrah-tolga-erdinç-volkan-yattara-hüseyin-szymek-adem-gökdeniz-fatih bence 3te 1i bile değil. Vallahi seyrederken tam anlamıyla gurur duydugum bir kadroydu ne top oynuyoduk. not: mucadele istek...vs en üst seviyedeydi...

MuratJ
22.03.2009, 02:28
O takımın temeli taa 2002 yılından atılmıştı. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Ben anlatabiliyorum da olmayınca da olmuyor işte. :) Hep hucüm marşı hep hucüm marşı nereye kadar değil mi? :)
anlatıyorsun tabi de
2002 de atılan temelde mucadele vardı her zaman demek istedigimiz bu boyle olmayan futbolcu gormek beni deli ediyor.

Muhammet
O dediğiniz takım 4 kişinin ayağına bakıyordu. Mücadele istek falan da öyle mükemmel değildi. O 4 oyuncu iyiyse alıyorduk maçları. O kadar. Abartmayın.

Semih
Ben bu takımı seyrederken de gurur duyuyordum 3-4 hafta öncesine kadar.

Hatta bu takımla daha fazla gurur duyduğumu söyleyebilirim.
Zira bu takım haftalarca lider kaldı.

O takım ise iki yıl boyunca geriden gelmeye mahkumdu.

@Muhammet

Hücum marşı!

Suha
22.03.2009, 02:29
colman ve diğerlerii....bu takımda sahada görüpte küfür etmeden izlemdeğim mç yok..umut gökhan ikilisi birlik içinde bizi şampiyon yapmamaya karalı..şunu iyi biliyorum umuta gökhana gelen topalrda kıçımı dönsen vursam gol olur..ama bu adamlar dalga geçiyor.inanın dalga geçiyor..gökhan hele resmen bn 6 milyon dolarlık adamım ister atarım atmam..kafasına göre..şu adamalrın yarısını mehmet yılmzs kaçırıd adamı aps ile göndedik..işte biz kendi deeğerlerimizi hep böle hrcrzs..allhın gayserilisi gelir bizle dalgasınıda geçer paramızıda yer...teşekkürler colman..

Muhammet
22.03.2009, 02:29
Kardeşim çıkmaz bir yola girdin. Çıkamazsın şimdi işin içinden alıntılar falan. :) Geçmiş olsun.

MuratJ
22.03.2009, 02:30
O dediğiniz takım 4 kişinin ayağına bakıyordu. Mücadele istek falan da öyle mükemmel değildi. O 4 oyuncu iyiyse alıyorduk maçları. O kadar. Abartmayın.
allah askına kadroya bak o kadro gerektigi kadar mucadele etmeseydi nasıl sadece fb macında kacırabilirdi sampiyonlugu

MuratJ
22.03.2009, 02:31
Ben bu takımı seyrederken de gurur duyuyordum 3-4 hafta öncesine kadar.

Hatta bu takımla daha fazla gurur duyduğumu söyleyebilirim.
Zira bu takım haftalarca lider kaldı.

O takım ise iki yıl boyunca geriden gelmeye mahkumdu.

@Muhammet

Hücum marşı!
onceki haftalarda bende gurur duyuyordum zaten

cem arin
22.03.2009, 02:39

Hirsizin sucu mu?
buradaki hirsiz takim ya da oyuncular oluyor? yani sen ve senin gibiler birey oalrak bu takimdan daha üstün öyle mi?

eger trabzonspor olmasaydi trabzon sehrinin ülke genelinde hicbir anlami ve degeri olmazdi!

kaldi ki sana cefakar taraftar örnegi vereyim de biraz düsün.
salmanyada schalke 40 yildan bu yana herta berlin 70 yildan bu yana sampiyon olamiyorlar ancak stadyumlarinda özellikle schalkenin stadyumunda oynanan her mac 60 bin kisiye oynaniyor.
öyle en cefakar cok cefakar laflariyla olmuyor bu isler.

MuratJ
22.03.2009, 02:43
Hirsizin sucu mu?
buradaki hirsiz takim ya da oyuncular oluyor? yani sen ve senin gibiler birey oalrak bu takimdan daha üstün öyle mi?

eger trabzonspor olmasaydi trabzon sehrinin ülke genelinde hicbir anlami ve degeri olmazdi!

kaldi ki sana cefakar taraftar örnegi vereyim de biraz düsün.
salmanyada schalke 40 yildan bu yana herta berlin 70 yildan bu yana sampiyon olamiyorlar ancak stadyumlarinda özellikle schalkenin stadyumunda oynanan her mac 60 bin kisiye oynaniyor.
öyle en cefakar cok cefakar laflariyla olmuyor bu isler.
ben ve benim gibiler bu takımdan üstün mü dedim ben ne alakası var
Bu ülkede 4 büyük var bir tanesi 25 yıldır sampiyon olamıyor büyük suç biz taraftarda öylemi? yok artık.....
trabzon trabzonspor demektir zaten bunla alakalı hiçbir şey söylemedim öyle bi yazıyosunki sanki bunlardan bahsetmişim..

almanyaya gelince orda futbol cok seviliyor ve her stad öyle. Burda 4 büyük takım var birtanesi biziz 25 yıldır sampiyon olamıyoruz cefakar degilizde neyiz.

cem arin
22.03.2009, 02:43
1 Sivasspor
2 Beşiktaş
3 Trabzonspor
4 Fenerbahçe
5 Galatasaray
6 Bursaspor
7 Kayserispor
8 Gaziantepspor

ne olmus yani besiktas bu takimlarin hicbirini yenemdi ancak su anda bizden üstteler puan durumunda...
ne demeye calisiyorsun bu listeyle?
ben sana diyeyim ankarayi yendik bu takimlarin icinden sivas besiktas,fener ve kayseriyle berabere kaldik gs ye yenildik ve beraberlik aldik. ne oldu mutlu musun simdi?

theo
22.03.2009, 02:49
bu maçın kaybedilmesindeki en önemli faktör ersun yanal'ın korkak futboludur...ne yazıktırki diğer takımlarda oynattığı hırçın futbolu bize oynatmamakta diretmektedir...bu saate kadare bekledim yazmak için...ama artık ersundan umudumu kestim...şampiyonluk için daha birşey kaybedilmiş değil gibi laflara sadece gülerim bu saatten sonra çünkü tamamiyle hoca hatasından kaynaklı bir durum söz konusu ve ne yazıkki ersun bazı hatalarda diretmektedir...

HAYRETTİN
22.03.2009, 03:52
Takım yeni iyi bir takımımız var bir kac takviyeyle inanıyorumki daha iyi olucaktır şampiyon olmamış ölçumuz bumu yani seviyorum ve sevmeye devam ediceğim
Ben diyorumki bmn olarak seneye bir kale arkasını tamamen kapatmalıyız bu sezon kombine kampanyasına katıldım ama başka yolardan aldım seneye kambinemi bmn beraber ortak hareket ederek almak istiyorum genc bir arkadaşıma hediye etmek istiyorum pes etmek yok

Kazım Uzunboy
22.03.2009, 05:07
Çok yazık oldu herkese, Antep'in çirkefliğinide görmüş olduk mağlubiyet ile..

Şahin_53
22.03.2009, 07:29
Anlatılmaz bir sevgi bu,deli gibi seviyorum Trabzonspor'umu....

Hep destek tam destek...

Şampiyon'luk süreci devam ediyor.

BALKAN 06
22.03.2009, 07:58
gazete-tv-forum 2-3 gün girmemek lazım,okumamak,duymamak lazım
anlatılmaz bir üzüntü ve yıkıntı
gelecek haftayı bekleyelim unutmaya çalışalım.

eleştirilmeyecek futbolcumuz yok gibiydi ama yinede kadro çok kötü kadro değil
*seneye direk katkı yapacak szymek kalitesinde bir orta saha
*umut ve ısaac ın yerine çok kaliteli bir yabancı forvet
*sol bek için alternatif

bu 3 futbolcu daha rahat maç seyretme imkanı doğurur,belki şampiyonda olabiliriz.

Anıl Caner
22.03.2009, 08:03
Yeni döndük antep'ten. Allah büyük diyorum başka da bir yorumum yok maç ve antep şehri hakkında.

İskender Çakmak
22.03.2009, 08:19
hadi yenildik neyse de tony nin sakatlanması çok kötü oldu tolga zengin ile olacak iş değil onur recep kıvarak denenmeli

Ali Haydar
22.03.2009, 08:30
Bu takımdan şampiyon falan olmaz ama 3. olabiliriz...

kudu_61
22.03.2009, 08:45
umutun gol atabilmesi için sahaya seyircinin girip umutun kafasına gelen topu kafasıyla birlikte içeri sokmak lazım herhalde yedekleri hazırlayamayan gençleri küstüren ersun yanalın dır bu maçın hatası göksuyu barışı fatyyi ceyhunu isaacı girayı hazırlayamayan ersun yanal dün kaybetmiştir beni gurbette bu hallere düşüren ersun yanal yedekleri ne zaman oynatacak bilmiyorum ama bu kadro kaybetmeye alıştı bir kere değişim olmazsa dikiş tutmaz seneye inşallah

Muhalif
22.03.2009, 09:48
Bir Antep deplasmanından daha mağlubiyetle döndüm:) 04-05 sezonundan beri giderim, arada bir kupa maçına da gittim toplam 6 maçta 1 galibiyetim var:D

Maça gelirsek kötü oynadık, kaybettik. Ben iyi oynadığımızı görmedim zaten Antep'te hiç. son 5 senede tek galip geldiğimiz 2-0 lık maç da Halilhodzic zamanında kapanıp kontrayla goller bulduğumuz maçtı. Her neyse Alanzinho için Gs maçından sonra da yazdım 4 milyon etmez, o kadar paraya Tabata'yı rahat alırdık ve eminim şimdiye kadar Alanzinho'dan çok daha fazla katkısı olurdu bize. Tabata demişken maç öncesi çıkan transfer haberleri bizim yöneticiler tarafından servis edildiyse çok ayıp. Aynı şeyler bizde Yattara için yapılınca feryat ediyoruz, karşılaşacağımız takımın en önemli oyuncusunu ne hikmetse maçtan 2 gün önce alacağız diye haberler çıkıyor. Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma deyip geçiyorum.

Tribünde şenlik güzeldi. Trabzon'dan gelen arkadaşlar tribünün tamamına coşkuyu yaydı özellikle. 3-1 olana kadar Antep tribünüyle de sorun yoktu ama Çocuk Tribünü Projesi kapsamında çocuklara ayrılan tribüne çocuklar kadar zekaya sahip olmayan 3-5 çapulcuyu da almışlar ve o eşekler 3-1 den sonra bilmem ne Trabzon olamazsın şampiyon sloganı attırdılar çocuklara. Çocuk ne bilsin bunu tek başına. Güneydoğu'da panzerler altına sürülen çocuklar veya Antep'te bize karşı bağırtılan çocuklar. Yaptıranların zihniyetinde hiç fark yok! 3-1 den sonra hepimiz zaten umudumuzu kaybettik maçın kalanını sessiz sakin izleyecekken sinirlerimizi gerdiler boşu boşuna.

Maç sonu kolbastısının bizi kızdırmak amaçlı çalındığını aha şimdi forumdan öğrendim:) Ciddiyim zira şarkı başlayınca sonuçla morali bozulan bazı taraftarlarımız aşağıda tel örgü önünde kolbastı oynamaya başlamıştı bile:) Valla ben hala daha bize jest yaptılar sanıyordum ama forumda değişik yankı bulmuş.

Şampiyonluk için önümüzdeki sezona bakmakta fayda var. Bu sene için en ciddi hedef Uefa kupasına katılabilmektir. Fakat bir aksilik olup da onu bile başaramazsak ne hoca, ne yönetim kalır sene sonunda gördüğüm budur. Bu bağlamda ne yapıp edip en azından 4 takımdan birininin önünde bitirmeliyiz ligi.

Süleyman Sofu
22.03.2009, 10:17
İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Gaziantepspor: 4

Bunun adı rezalet kaleyi bulan şut 4 gol 3 varın ne derseniz diyin bence bu iki hafta iyi bi dinlenmeyle kendimize geliriz başta SONG COLMAN EGEMEN olmak üzere tüm futbolculura sevgilerimi gönderiyorum ve inanıyorumki bizi ilk yarıda mutluluktan havalara uçuran bu takım yine bunu başarabilir ama önce iyibi düşünsünler ne olduda böyle oldu biz bumuyuz diye bi sorsunlar kendilerine ve üstteki istatistiğe iyi baksınlar bu onlara yakışıyormu acaba...

Süleyman Sofu
22.03.2009, 10:27
İster deli desin renkdaşlar ister virane seviyorum TRABZONUM SENİ ölesiye giden 3 puan olsun şampiyonluk olsun ben senin şampiyonluğunu sevmedimki ahir ömrümde,ben seni sevdim
BORDOYLA MAVİNİ sevdim ölürcesine.Varsın olmasın şampiyon neyleyim istesemde kızamıyorum ben seni mecnunun leylayı sevdiği gibi SEVİYORUMMMM...

cyberentalpi
22.03.2009, 10:35
Umut bitmedi. Bir sivas macini kazansak yeter.
Buyuk takımlar bu maclarda oynar. Bjk 8 puan geri de idi. Hayde Trabzonum.

hüseyin1975
22.03.2009, 10:40

O maca gelmeden önce IBB ve Hacettepeyi muahakkak yenmemiz lazim.

Aslinda herseye ragmen Sampiyon olabiliriz.
9 Galibiyet= Sampiyonluk.
Alabilirmiyiz orasini bilemem.
Insallah diyorum.

ergin cesit
22.03.2009, 10:45
ersun yanal ne olursun oynat şu takımı illaki umut selçuk hüseyin oynamak zorundamı kahretmeyin artık bizi

agasaro
22.03.2009, 10:48
oyun ortada takım ortada bu takım şampiyon olursa yazıklar olsun böyle lige

Bu lig ben bildim bileli böyle. Bundan önce son 10 haftaya girilirken millet kopup gidiyordu. Şimdi Anadolu takımları artık pes etmiyorlar, mücadele ediyorlar. Bence eğer biz böyle bir ligde şampiyon olursak çok keyif alırım.

cihatöztürk
22.03.2009, 11:01
belediye ve haceetpe maçlarından sonra lideriz tabi yenersek

Arif Timurcioğlu
22.03.2009, 11:25
belediye ve haceetpe maçlarından sonra lideriz tabi yenersek Niye diğer takımlar puan almıycakmı? Bırakın senaryoları gerçekçi olalım biraz. Şansımızı yitirdik kredimizi tükettik artık.

Semih58
22.03.2009, 11:35
Bu sene ŞAMPİYON TRABZONSPOR !

lazzz61
22.03.2009, 11:55
Arkadas o deİldee su murat ceylann yok mu bizim maclarda cok cİrkeflesiyo nedense mac sonunda kolbasti oynayanlari basini cekiyordu Şerefsİzzz

legurhan
22.03.2009, 12:04
Enseyi karartmayın.... demiş Çetin usta.yarın daha iyi daha güzel günler bizim olacak....

zafercalikoglu
22.03.2009, 12:08
ayagımıza gelen fırsatları tepiyoruz yılların sorunu bu,ben idda ya girdim dedim sivas macı berabere
fener yenilecek diye 2 side tıutdu bu bizi m takımız bos boş
mücadele olmadan olmuyor,5 pas arka arkaya yapamadık hakettik ,hakem de cakaldı ,gaziantepte
olsun bunlar bahane degil ,oynadınmı oynayacan
hani laf vardır,kodunmu oturturacan gibi ,biz bunu yapamıyoruz ,haftaya da yenilirsek gene döndük gecen seneye demektir
biz sampiyon falan olmak istemiyoruz

iso_4939
22.03.2009, 12:09
bu takım ve bu ruhsuzlarla buraya kadar ınsanda bıraz utanma olur be ......

Cyzio
22.03.2009, 12:09
Bir Antep deplasmanından daha mağlubiyetle döndüm:) 04-05 sezonundan beri giderim, arada bir kupa maçına da gittim toplam 6 maçta 1 galibiyetim var:D

Üstâdım;

Tabanlarda anatomik bir sorun var mı :D?

mustafaction
22.03.2009, 12:13
1 saattir fatih tekkeyi izliyorum youtube den allah aşkına bizim avrupa klasında FORVETLERİMİZDE izlesinler

cihatöztürk
22.03.2009, 12:16
Niye diğer takımlar puan almıycakmı? Bırakın senaryoları gerçekçi olalım biraz. Şansımızı yitirdik kredimizi tükettik artık.

şansımız devam ediyo fikstür bizden yana..............

rakiplerimiz zor maçlar oynıycak bizsse belediye ve hacettepeyle oynıycaz...

2 hafta sonra çok şey deyişecek bence.....

tabi milli arada ersun yanal bişiler yaparsa ve takımı toparlarsa

serdaracıl
22.03.2009, 12:28
Bakıyorsunuz Gaziantep takımına... Murat Ceylan ve İsmail diye iki tane genç var. Yaşları yirmi. Teknik direktörleri ihtiyaç duyduğunda koyuyor takıma, takır takır oynuyor ikisi de. Ya Trabzonspor’da? Barış, Ceyhun, Göksu, Papy diyorsunuz. Peki nerede bu çocuklar? Ya kulübede ya PAF’ta. Kadrolu isimler kötü de oynasa, kontenjan senatörü gibi sahada.
Ne heyecan kalmış, ne motivasyon. Başarı için biraz cesaret, formaya aç, hırslı, kendini kanıtlamaya çalışan yeteneklere ihtiyaç var. Yoksa bekleyin ki Yattara efendinin keyfi gelsin. Hüseyin topu oyuna sokmayı öğrensin, Selçuk hatalarından vazgeçsin, Alanzinho’nun iyi saatte olsunları teşrif etsin. Galiba Ersun hoca kaybetmeyeyim diye dört elle sarıldığı isimlerde ısrar ede ede Gaziantep maçından çok daha fazlasını kaybedecek!

serdaracıl
22.03.2009, 12:29
cemal ersen'in yazısı

Cyzio
22.03.2009, 12:32
rakiplerimiz zor maçlar oynıycak bizsse belediye ve hacettepeyle oynıycaz...

Bundan dört hafta önce "rakiplerimiz zor maçlar oynayacak, biz Denizlispor'la oynayacağız", iki hafta önce "rakiplerimiz zor maçlar oynayacak, biz Konyaspor'la oynayacağız" filan diyorduk. Üstelik kendi sahamızda...

playa
22.03.2009, 12:40
Yenilmemizin tek sebebi ersun yanaldır. Takımı eksik oynatıyor. Artık klasik ilk 11den vazgeçmesi lazım.Gökhan Umut Selçuk yedeğe çekilmesi lazım

cihatöztürk
22.03.2009, 12:41
Bundan dört hafta önce "rakiplerimiz zor maçlar oynayacak, biz Denizlispor'la oynayacağız", iki hafta önce "rakiplerimiz zor maçlar oynayacak, biz Konyaspor'la oynayacağız" filan diyorduk. Üstelik kendi sahamızda...

milli aradan sonra her şey çok farklı olcak bu benim görüşüm

Mert67
22.03.2009, 12:42
Takımda ki ruh kaybolmuş gibi ama nedenini anlayamıyorum.

NeoTs
22.03.2009, 12:43

Bende böyle düşünüyorum milli ara bize çok yarayacak ve futbolcular hırslanacak

Cyzio
22.03.2009, 12:45

İnşaallah, inşaallah...

Erdogan
22.03.2009, 12:47
gökhan patlama yapacam demisti, ama tarihini tam olarak sormamiz lazim. yoksa fuzulu yere beklemeyelim. bilelim de ona göre.

Guner_Ahmet
22.03.2009, 12:55
gökhan patlama yapacam demisti, ama tarihini tam olarak sormamiz lazim. yoksa fuzulu yere beklemeyelim. bilelim de ona göre.

Heee!! Adam yapti ya patlamasini daha ne istiyoruz ki!

Elimizde patladi.

Mehmet Fırat
22.03.2009, 12:55
Bir daha maç günleri düz bordo formamı giymeyeceğim. Bu kaçıncı yahu, hep bu formayı giydiğimde yenilmemiz tesadüf olamaz. :)

MuratJ
22.03.2009, 13:03
yok onlar genç şimdi oynayamaz diyenler bence büyük bir yanılma içinde arsenal de 17 yasında forma giyen adamlar 1 sene sonra mukemmel bir yıldız olabiliyoor ne hikmetse biz futbolu cok iyi bilen taraftar olarak(!) 19 yasındakilere daha cok gencler oynayamazlar diyoruz. yapma ya oynayanlar genc degilde noluyo yeteneklerini bildigimiz kalitede genc oyuncularımız var onlardan faydalanmassak hiçbir şey olmaz hiçbirşey. Murat ceylan ve ismail gecen sene baktımda 1 mac bile oynamamış neden biz iyi oynayan barışı bir anda kestik kaliteli olan goksuyu kullanmadık papy i aynı sekilde oynayan ruhsuzlardan cok dha iyilerini yaparlar

KUTADGU
22.03.2009, 13:05
Bir daha maç günleri düz bordo formamı giymeyeceğim. Bu kaçıncı yahu, hep bu formayı giydiğimde yenilmemiz tesadüf olamaz. :)

Suçlu ayağa kalk.
Özür dile, bir daha da o formayı giyme.

Uğur Ö.
22.03.2009, 13:05
ben ersun hocanın takımlarının ilk yarı iyi ikinci yarı kötü oynadığına inanmaya başladım ama bu ara bence ersun yanal için bence inanılmaz bir şans bu arada takım dinlenir ersun hoca takımın gücünü arttırır ve kalan maçları kazanacak kadar enerji yaratır gibime geliyor

Mehmet Fırat
22.03.2009, 13:08
Bu arada maç ile ilgili aklımda kalan tek güzel anı, Eyüp'ün kolbastısıydı. :alkış:

Cagdas Topal
22.03.2009, 13:42
Trabzonspor ' uma güvenim sonsuz sen bu yolda yürürken herzaman yanındayız . Milli ara bize yarayacak haydi cocuklar önümüzdeki 3 mactan 9 puan cıkarın ...

asilhamsi
22.03.2009, 13:53
Trabzonspor ' uma güvenim sonsuz sen bu yolda yürürken herzaman yanındayız . Milli ara bize yarayacak haydi cocuklar önümüzdeki 3 mactan 9 puan cıkarın ...

İnşallh dediğin gibi olur.Ersun hocam ne olur biraz daha cesur ol.Dün senden yattarayı alanzinho değil hüseyinin yerine almanı beklerdim.Forvet konusunda yapacak bir şeyin yok haklısın üç forvetimizin toplamından bir tane çıkmaz..Her ne olursa olsun göksü diyorum...

Alihan Ertürk
22.03.2009, 13:56
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=54283

bakın ne güzel konuşmuş ;)

Cagdas Topal
22.03.2009, 13:57
İnşallh dediğin gibi olur.Ersun hocam ne olur biraz daha cesur ol.Dün senden yattarayı alanzinho değil hüseyinin yerine almanı beklerdim.Forvet konusunda yapacak bir şeyin yok haklısın üç forvetimizin toplamından bir tane çıkmaz..Her ne olursa olsun göksü diyorum...

milli mac arasını iyi degerlendirmeleri lazım , degerlendiremezlerse ligin 5. si belli :cool: avrupa hayal olur , gideriz intertotoya gene otelul gibi takılara eleniriz gene basa döneriz :(

kudu_61
22.03.2009, 14:11
tek saçmalık barış ve göksu 17 yaşında 18 yaşında diye oynatılmayışı bu korkaklıktan başka birşey değil bunun başka adı olamaz elin 17-18 likleri oynarken senin bunları hazırlayamaman tam bir fiyasko kaybederken kazansak olmaz mı

erhannn_61
22.03.2009, 14:12
Futbolculara ne oldu anlamıyorum colman hariç kimsede koşuyum da kazanalım bu maçı havası yoktu..Sanki bizim değil de antep in şampiyonluk iddaası var gibiydi..

Sefer A.
22.03.2009, 14:25
taraftar harekete geçsin, baskalari sinir bozyosa bizde onlarinkini bozalim
sinir bozuyorlarsa, bizde sinir bozacagiz okadar
27.nci dakikada, "antep cincona yatacakmisin" (eger bizim maç daha onceyse)
maç sonra ise, antep de gs ye karsi kotu oynadiysa yenildiyse
"antep cincona g.t yemedimi?"

58.de ise, "siiivas sampiyonluk senin neyinee"
veya
"siivas hakemle nereye kadar"

maça gelince, bursa maçiyla birlikte en çok kahroldugum maç, bursa hakem ile yendi
dun topçularimiz çook berbatti
huseyin ve song maçi satmis gibi oynuyorlardi, boyle rezillik gormedim

Çagman
22.03.2009, 14:42
işimiz gucumuz yok sivasla anteplemi ugrasicaz Allah askına baksınlar onlar isine bizde takımızı destekleyelim!!

mhayri
22.03.2009, 14:43
İlk golde Song ayağına gelen toptan neden kaçtı ve topu kaleciye bırakmak gafletine düşerek gole neden oldu...
Bir açıklaması olan varmı?

steelturkTS
22.03.2009, 14:49
antep fıstığı kadar beyinleriyle bişi yapmaya kalkıştılar.ama bunun trabzonuda olucak taklitçi ezikler..

Sefa
22.03.2009, 14:49
İlk golde Song ayağına gelen toptan neden kaçtı ve topu kaleciye bırakmak gafletine düşerek gole neden oldu...
Bir açıklaması olan varmı?
Bende ona takıldım Song rahat çıkarırdı o topu geçen hafta Baroş'un topunu çıkaracağı gibi.

asem61
22.03.2009, 15:01
umutun gol atabilmesi için sahaya seyircinin girip umutun kafasına gelen topu kafasıyla birlikte içeri sokmak lazım herhalde yedekleri hazırlayamayan gençleri küstüren ersun yanalın dır bu maçın hatası göksuyu barışı fatyyi ceyhunu isaacı girayı hazırlayamayan ersun yanal dün kaybetmiştir beni gurbette bu hallere düşüren ersun yanal yedekleri ne zaman oynatacak bilmiyorum ama bu kadro kaybetmeye alıştı bir kere değişim olmazsa dikiş tutmaz seneye inşallah

fazla söze gerek yok arkadasim özetlemis.gercekleri yazmis.

worldmaster
22.03.2009, 15:03
Çok rezalet bi oyunla bu skoru hakettik.Bu kadar basit maalesef.Bir an önce Song un dinlendirilmesi lazım.Haftalardır ha dinlendirecek diye bekliyorum yapmıyor hoca.Sonuçlarına da katlanacak...

asem61
22.03.2009, 15:08

besiktas sekiz puan gerideyken hocasi benim takimim sampiyon olacak diyordu,26. hafta bu tablo degisecek diyordu.bizim takimimiz birinciydi ancak ersun yanal butür aciklama yapmaya korkuyordu. FARK VAR

Keleşoğlu
22.03.2009, 15:10
maç başladığı andan itibaren sanki antep şampiyonluğa oynuyor biz hedefsiz orta sıralardayız gibi bir hava oluştu.. bjk den 3 yiyen antepin bizim maçta oynayacağı tuttu herzamanki gibi..

şampiyonluk için inanç lazım bunu kaybettik malesef

Suha
22.03.2009, 15:15
evet malesef arad büyük fark var..beşiktaşın forvetlerine bak bide bizimm..işte şampiyon olacaksan bobo gibi nobre gibi adamın olucak..fatih tekken olucak bu duruma düşmücen..3.lükte bu akşm biter biz ligi 3 bitersek yine ii..

Sefer A.
22.03.2009, 15:21
Fatih bugun 57de girdi, 67de atti
takimin 2nci golunu atti, zenit 2-1 kazandi

robinhood61
22.03.2009, 15:24
ne umut ne gökhan fatihin tırnağı olamaz zaten

lackbera
22.03.2009, 15:28
Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama karadenizspr son dakkada gol attı ve maçı 3-2 kazandı helal bee:)

ErtuGrul
22.03.2009, 15:32
Murat ceylan, Tabata ve Beto bizde olsaydi Antepe 5 atardik..bu uc adam onlarda oldugu icin onlar bize 3 atti...

durito
22.03.2009, 15:42
Hüseyin ve Umut' a futbol topu ile tanışma toplantısı düzenlemek lazım.

A.Gökhan AKIN
22.03.2009, 15:45
dünkü maçta hüseyini özellikle mercek altına aldım ve bir daha karar verdimki hüseyin futbolu sadece topa vurmaktan ibaret sanıyor zira kime gittiğinin bir önemi yok ben bu kadar futbol cahili olupta böyle bir takımda oynayan ikinci bir adam tanımıyorum...

Rock_Boy
22.03.2009, 15:47
arkadaşlar gerçeketen çok üzgünüm.böyle büyük bi fırsatın kaçmasına mı üzüleyim yoksa böyle değişiklikler yapılmasına mı? ne oldurdu ki alnzinho oyunda kalsa ..o kadar çalıştı ki bence...ama artık yapacak bir şey yok..klasik söylem: önümüze bakmalıyız..şampiyonluk gitti mi ?hayır.eğer sivası yenersek ve o haftaya kadar puan kaybetmezsek kparırız gibi geliyor...ama böyle oyun anlayışı ile değil daha agresif savunma yapmalıyız..hadi fırtınam göster kendini..sivastaki bu aşığını bahtiyar et:))

Fora61
22.03.2009, 15:47
umutun hele bonboş pozisyonda bı topa kafa vuramadıkı evlere şenlik bukadar senedir ne diye idman yaparlar anlamam.

Sefer A.
22.03.2009, 15:51
arkadaşlar gerçeketen çok üzgünüm.böyle büyük bi fırsatın kaçmasına mı üzüleyim yoksa böyle değişiklikler yapılmasına mı? ne oldurdu ki alnzinho oyunda kalsa ..o kadar çalıştı ki bence...ama artık yapacak bir şey yok..klasik söylem: önümüze bakmalıyız..şampiyonluk gitti mi ?hayır.eğer sivası yenersek ve o haftaya kadar puan kaybetmezsek kparırız gibi geliyor...ama böyle oyun anlayışı ile değil daha agresif savunma yapmalıyız..hadi fırtınam göster kendini..sivastaki bu aşığını bahtiyar et:))

bekle sen bekle, kusura bakma ama, dedigin gibi oynarsak, her maç en az 2kirmizi yeriz, sivasa musade ederler ama bize etmezler MAALESEF
onun için diyorum, Baskan bul parayi, bisey yap, ne yapip edip gelecek sezon için HAKEMLERI VE FEDERASYONU YENECEK BIR KADRO KURRRRR

claretred&blue
22.03.2009, 15:57
bu sezon gerçekten trabzonporumuzdan umutluydum gerçekten bekliyordum son haftalara kadar şampiyonluk yarışı içerisnde ama son 4 haftanın görüntüsüne bakarsan bizden bu sezonda birşey olamayak. bu sezon trabzonsporumun şampiyonluğuna olan inancım herşeye olandan fazlaydı ama bunuda gökhan ve umut sağolsun yok ettiler eğer o forvetler ankaralı değilde trabzonlu olsaydı herşey daha farklı olurdu... umarım en kötü 3. oluruz

Erdal DİLEK
22.03.2009, 16:08
hakvermek lazım, 35 yaşında song aralıksız 30 mac oynuyor, değişim yapamıyoruz, takım isteksiz değil ayaklar gitmiyor. . .

Ö.Hamsi
22.03.2009, 16:17
dünkü maçta hüseyini özellikle mercek altına aldım ve bir daha karar verdimki hüseyin futbolu sadece topa vurmaktan ibaret sanıyor zira kime gittiğinin bir önemi yok ben bu kadar futbol cahili olupta böyle bir takımda oynayan ikinci bir adam tanımıyorum...
kesinlikle ayni fikirdeyim.Zaten hep de boyleydi,bu oyun stiliyle trabzonsporda oynayabiliyorya biz hic biseden anlamiyoruz demekki

Erdogan
22.03.2009, 16:21
hic kimseye acimam baskana acirim, baskan bunu haketmedi. daha ne yapsin adam.

Emre GÜRDAL
22.03.2009, 17:08
ya dun macın 1 dk sından ıtıbaren dedgım sey suydu bugun bu takım yenılır her kez bana kızdı cunku takım oyuna kotu basladı ortasaha zayıf tı kı 4 dk gol yedık bız macı orda berabelıge tasısak baklavacılar bıze 4 atarlradı zaten son dkdakı dırekten donen pozıyosun nekadar sansız olduugmuzuz gosterdı

ts_tuncay_ts
22.03.2009, 17:17
yine aynı şey oldu ne zaman yenilsek resmi sitede geçen yılla kıyaslıyolar.Ya kardeşim siz değilmisiniz geçmiş geçmişte kalmış diye ee o zaman niye her yenilgimizde geçen yılla kıyaslıyosunuz bu seneyi.....

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1425#Icerik

Külünkoğlu
23.03.2009, 08:00
Takımın her bir bölgesi elde kaldı bu maçta. Maça öyle bir başladık ki sanki "Antep bu işi bilmiyor ve biz nasıl olsa kazanacağız" Daha maçın başında rakibi bu kadar "seyreden" bir takım görmedim. En iyi futbolcumuz kimdi ? diye sorsak ilk üçe Cale mutlaka girer. Ama onun oynadığı kanattan G.Antep'in liberosu Bekir 20 dakika içinde 4 kez geldi geçti ve hepsinde orta yaptı.

Yediğimiz ilk gol savunma komedisi. Topu bir türlü çıkartamıyoruz. Hüseyin uzaklaştırıyor top dönüyor orta geliyor, Song Egemen'i bozuyor, defansın arkasına düşüyor. Yine Hüseyin uzaklaştırıyor ama rakibe gidiyor çünkü bizim olması gereken oyuncularımız seyretmekle meşgul. Sonra klasik 6. Song hatası geliyor. Ve tabiki Song hata yaparda gol yemez miyiz ? yiyoruz tabi.

Oyun alanına müdahale herhangi bir dakikada olabilir 20. dakikada da 80. dakikada da. Ersun hocam Hüseyin Abondone olmuş onu çıkarmak için bu kadar beklemenin alemi ne ? Giray oynadığı maçlarda çok mu kötüydü ? Neden Song'un yerine veya Hüseyin'in yerine tercih edilmez ?

Umut Bulut'un kaçırdığı gole artık Ersun Yanal'da tepki vermiyor artık. Bomboş pozisyonda 1,5 metre'den topu dışarı atma kabiliyetini 3.lig'den hatta amatör kümeden herhangi bir futbolcu gösterebilir. Ama bu takım Trabzonspor ve onun forvetlerinden biri Umut Bulut.. şaşılacak şey. Ama Ersun hocam şaşırmıyor bile.

Murat Ceylan'ı ve İsmail'i seyrettik birde aklımıza ister istemez Göksu geliyor. Sadece geliyor işte adamlar sahaya koyuyor bizde hayallerimize koyuyoruz oynasa diye. fenerbahçe ve galatasaray kaybetti diye umutlanacak değilim. Çünkü biliyorum ki İbb maçı ile G.Antep maçı arasında oyun anlayışı olarak çok şeyin değişeceğini zannetmiyorum.

15 Günlük ara inşallah çok iyi değerlendirilir. Buna şiddetle ihtiyacımız var.

Faik Yılmaz
23.03.2009, 08:44
Futbol bir takım oyunudur....

Son bir kaç maçta belirli dakikalar hariç takım olmayı unuttuk....

Ve kötü sonuçlarda kaçınılmaz oldu. Daha kötüsüde hiç bir ışık yok bu durumdan kurtulmak çin...

Kolay maçalrda bu kadar puan kaybedersek zor maçlarda ne ederiz bilmiyoruz....

Hüseyin, Selçuk, Umut takımın en kötüleriydi ama aynı zamanda iyi olanda yoktu.....

Her maçın yıldızı Egemen bile bir sürü kademe hatası yaptı...Bunda önündeki oyuncu bloğunun olağaüstü kötü oyunununda etkisi vardı....

Süleyman50
23.03.2009, 09:01
çok kötü oynadığımız bir maçı, adı forvet kendileri bir hiç olan şahıslar, girdikleri pozisyonları atsa kazanabilirdik...

B.AKDEMİR
23.03.2009, 09:50
Arkadaşlar colman iyi oyuncu ama pres yok! hüseyin milli takıma bile yükseldi ama pres yok!selçuk yetenekli ama pres yok! bir serkan var pres yapabilecek oda bi maç iyiyse diğer maç kötü!Yattara defansa katkısı sıfır! Alanzinho defansa katkısı sıfır!böyle bir orta saha ile yinede her maç 10 a yakın pozisyona giriyoruz! Ama atamıyoruz.Çünkü en büyük sorun forvetlerimizde!

Herkes çıkmış song diyor!rakibin önüne orta sahada kimse çıkmıyor ki!topu alan defansla karşı karşıya!bir defans buna ne kadar dayanabilir!

Her zaman yediğinden çok atmalısın bunun içinde en basitinden baros gibi bobo gibi alex yada semih gibi oyunculara ihtiyacın var!Fatih tekke ismini kullanmıyorum bile çünkü o zaten bir ekol!

Bu takım daha yeni!seneye zayıf bölgelere takviye ile herşey daha güzel olacaktır!her sene bir teknik adam değiştire değiştire 25 sene geçti!dersler çıkarmalıyız!Destek olmalı ve sahip çıkmalıyız!Başakanımız çok iyi teknik adamımız türkiyenin en iyi bir kaç hocasından biri.Lütfen kendimize hakim olalım!

Bu sene ise lig daha bitmedi her takım her sonucu alabiliyor!bu seneyi ilk 2 yada 3 de bitirmek bile başkanımızın sene başında verdiği hedefemiz avrupa kupaları sözünün yerine gelmesi demektir!

Vaat i veren gerçekleri hepimizden daha iyi görüyor demekki!!!

61SOYTÜRK61
23.03.2009, 09:53
benim düşüncem tek maçta yada 2 maçta forumsuz olanları eleştirmeyin.....ama 10 haftadır brşey becermeeyen selcuk gökan umut bunlar eleştirilebilir...:)

firidin61
23.03.2009, 10:00
Ben sadace Taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum :alkış: Birde * Ekselansları * var . Onu da saygıyla selamlıyorum :alkış:

Saygılarımla

ilteriş
23.03.2009, 10:09
adamlar bize topu vermedi resmen.çok kötü oynadık.hücum hattımız haftalardır dökülüyordu.bu hafta orta saha ve defasta dökülünce yenilgi kaçınılmaz oldu.yediğimiz birinci gol evlere şenlik.bir topu uzaklaştıramıyoruz ve gol oluyor.bazı oyuncular kulübeyi haftalardır hakediyor.bu maçta diğer maçlara oranla daha azda olsa pozisyonlarımız var.iki topumuz direkten döndü.umutun karşı karşıya aşırtma vuruşu falan var.biz puan kaybettik rakiplerimizde kaybetti ve matematiksel olarak hala şampiyonluk şansımız var.son dokuz maçımızı fener ve ankara maçı gibi oynarsak şampiyon oluruz.eğer son dokuz maçı antep maçı gibi oynarsak ilk altıya bile giremeyiz.gökhan,umut,selçuk,song,hüseyin kulübeye.

bordomavi5561
23.03.2009, 10:19
Egemen, Song ve Hüseyin' den oluşan "üçgen"imiz, üçünün de kötü performansı yüzünden geometri biliminde tanımlanamayan bir şekil alınca diğer alanlarda "maçı kazanabilecek kadar" futbol oynamamıza rağmen maçı kazanmak mümkün olmadı. Bence maçın en iyisi "Selçuk" du. Ben öyle gördüm.

Külünkoğlu
23.03.2009, 10:46
Az daha unutuyordum.

Taraftarımıza binlerce kez teşekkürü borç bilirim. Ne oldu sesleri geliyormuymuş televizyona ?

Kazım Uzunboy
23.03.2009, 10:51
İlk yarı hiç susmadık, tribünü ikiye böldük, ilk önce onlar sussun diye bekledik, tabii karşı tarafta aynı şeyi bizim için söyleyince süper oldu. :)

Ama ikinci yarı takımla birlikte bizde biraz çekildik, yan taraftaki çocuk tribününise bunda etkisi çok büyüktü !

Faik Yılmaz
23.03.2009, 11:01
Taraftarın heyecanının yarısı oyuncularda olsa bugün 10 puan farkla liderdik.....

Jester
23.03.2009, 11:02
Taraftarın heyecanının yarısı oyuncularda olsa bugün 10 puan farkla liderdik.....

Katılmıyorum.
Futbolcularımızda eksik olan şey heyecan değil.

Murat TONBUL
23.03.2009, 11:33
nazar değdi bize nazar.

melrok
23.03.2009, 11:37
benim tek söyliyebileceğim hüseyinin bu takım için lüks olduğudur. doğrudur ön libero mevkinde oturaklı bir adamımız yok. hüseyin oynamadığı zaman top kesmede sıkıntı çekilebiliyor. lakin topu sadece tek yönlü oynayan adı orta saha olupta defanstakiler kadar bile pas vermeyi bilmeyen bir adam büyük takımın oyuncusu olamaz. fenerdeki maldonado, josico ne ise hüseyinde odur. hüseyin olduğu sürece orta saha eksik kalmakta selçuğun ve colmanın verimi düşmekte.

ApoCaN28
23.03.2009, 11:39
Faty papy tekj devrede muhteşem ışık verdi hepimize ne var denemekte sanki...

Fatih Öztürk
23.03.2009, 11:45
sevmesekte erman toroğlu bir kaç haftadır gayet nokta atışı acıklama yapıyor.
ne diyor?
trabzonda yerel medya işi bitirmiştir.
sebebsiz yere ersun yanal istifa etti acıklaması trabzonu bir kaç günde nasıl karıştırır bunu çok iyi gördük!
içimizdeki hainleri temizleyelim.
sevmesekte ulusal medyayla bu sene inanılmaz ucurum tavrı sergileyen kulubumuz bu konuda yarar görmüyor.
takımdaki düşüşün fiziksel veya oyun anlamında olmadığını düşünüyorum.
çökertin şu kendini medya sanan bozuntuları.

matalar
23.03.2009, 11:48
yazık oluyor bize yılların özlemi bitmedi ve bitmeyecek.
belki hep hasret çekeceğiz ama asla vazgeçmeyeceğiz.
İNADINA veÖLÜMÜNE TRABZON

Faik Yılmaz
23.03.2009, 11:49
Katılmıyorum.
Futbolcularımızda eksik olan şey heyecan değil.

Herhalde yanlış ifade ettim....

Heyecan derken hırs ve kazanma arzusu babında söylemiştim.. yoksa sınav anındaki heyecanı değil...

Şenol Altunsoy
23.03.2009, 11:51
http://www.milliyet.com.tr/anket/milliyetanket.asp?aid=305

şuraya bir el atsak

Badaloğlu
23.03.2009, 11:57
Fener ve Ankaraspor maçını oynayan adamlar gene bu adamlardı değil mi? O maçları izledikten sonra nasılda kendimize güvenimiz gelmişti.Ama şimdi Cumartesi günkü maça bakınca sanki kümede kalmaya oynayan takım biz, şampiyonluğa oynayan takım Antep'di... Adamlar maçın başlama düdüğü ile bitiş düdüğüne kadar bu maçı istediler.Maça 1-0 yenik başlayacak kadar erken gol yedik.Yani sıkıntı daha maçın başında kendini belli etti... Ama ne hikmetse bu sıkıntıya bir çare bulamadık...

Ersun hocam, Allah rızası için şu takımda bir rekabet ortamı yarat! Salı gününden kadroyu değiştirmem diyorsun sonra bu adamlar tabiki çok rahat olurlar.Ya giydikleri formanın ne demek olduğunu bilmiyorlar, ya da bu işi hiç bilmiyortlar diyeceğim olmayacak.Zira Fener, Ankara maçı ortada duruyor.Ama bu takımda Song'un her hafta bizim kaleye bir gol atmasına ben dayanamıyorum.Adamın kemik yaşı 40 e haliyle yoruluyor tabi, birazda şu Giray'ı oynatsan ne olur? Nasıl olsa yeniliyoruz.Belki onu kazanırız, yok illada OSng oynasın diyorsanız buyurun sağ bekde onu oynatalım.Geri dörtlüyü Song-Giray-Egemen-Cale olarak bir deneyin, ne kaybederiz? Daha olmadı şu Göksu'yu görelim bu takımda...

Sonra Antep'de 1 tane adam var... Adı Tabata, bu adama neden bir tadbir alınmadı? Hüseyin bu adamı tutabilir mi? Kaç kez karşı karşıya kaldılar, adam elini kolunu sallaya sallaya kalemizin önüne kadar geldi ve golleri attrıdı.Yazık valla, yani Tabata bu kadar rahat acaba başka bir maçta oynamışmıdır? Bu adamı ne yapın edin seneye bu takıma alın, sonra o Murat Ceylan... Fevkalede fadalı işler yapıyor.Emre Belezoğlunun çıtır zamanları geldi gözümün önüne...

Maçın yazacak bir tarafıda yok.Takım olarak döküldük nedendir bilinme belkide sezonun en kötü futbolunu izledim sanki...Sanki UEFA kupasından elenen takım bizdik.Sanki elendiğimiz içinde futbolcular travma geçiriyorlar gibi bir halleri vardı, sanki oyuncular paralarını alamıyorlarda İGDAş faturalarını nasıl yatırcaklarını düşünüyorlar gibiydi, sanki Antep'e futbolcularımız maç günü otobüsle gitmişler gibi bitkindiler, sanki sabah uykularını alamamışlar gibiydi, sanki sabah kahvaltılarını yapmamışlar gibiydi, sanki karşılarında Milan varmış gibi şaşkındılar, sanki golleri biz yedikçe, 3 puan almışız gibiydiler...

Sankisi ''her şey bitmiş'' gibi bir tablo izlettirdiler bizlere... Yahu biz bu takımdan illada şampiyonluk beklemiyorduk, ama ayağımıza kadar gelen fırsatı neden geri çevirelim? O yüzden, daha hiç bir şey bitmedi.Çıkın ve kalan bütün maçlarınızı kazanaın.Sene sonunda göreceksiniz mutlu sona bu şekilde ulaşacağız.

Antep'deki taraftarımıza sonsuz teşekkürler.Antep'in maç sonrası kol bastı havası çalmasına bir anlam veremedim.Elbet kesilir hesabı bir gün...

Dursun Kaplan
23.03.2009, 11:59
Şu kadar söylüyorum, bu ligde şu anki tabloda gelip Fenerbahçe bile şampiyon olabilir.

Ki bizim şansımız hala fazlasıyla var.

karatasof
23.03.2009, 12:34
TS'un son on hafta futbolundaki düşüş barizleşti ve tabiri caizse sıradanlaştı.Bjk maçıyla başlayan kötü futbol her hafta ''düzeleceğiz'' beyanlarına rağmen daha da içinden çıkılamaz bir hal aldı.Sezon başı büyük ümitlerle transfer edilen Gökhan Ünal için ''Umut'un ruh ikizi'' demiş ve takıma Umut'tan fazla katkısının olamayacağını söylemiştim,geçen haftalar maalesef beni yanıltmadı.Gökhan'ın Umut'tan fazlası gol sayısındaki +1 goldü.Buna birde Ersun Hoca'nın istikrar adına aynı ikiliyi oynatma inadı eklenince bu sonuçlarda kaçınılmaz hal aldı.Bir evvelki maçta kısmete attığı gol ile göklere çıkartılan Alanzinho'nun gs maçından evvel oynadığı dört maçı görerek eleştirenlere ''Görün işte Alanzinho nasıl topçuymuş'' diyenlere inanıp Antep maçında boşu boşuna gözlerimizi ovalayıp durduk.Alanzinho yine o bildik halini almış sahada avara kasnak misali dolanıp duruyordu.Son üç maçta evlere şenlik hal alan defans topçularıda ''Nasıl olsa hoca bizden vazgeçmez'' anlayışı ile her hafta hatalarına yenilerini ekliyorlar.Takımda bir serkeşlik peydah olmuş,kimse yaptığı işe inanmıyor.Cale Sylva'nın kurtardığı topa uçarak kafa vuran rakibini izlemekle meşgul olurken,Hüseyin daha maçın başından itibaren afyon yemiş tavuk gibi yeşillikler arasında dolanıyordu.Song bjk maçından beri yenilen her golde bir şekilde katkı sağlıyorken son üç haftada Egemen'de ona ayak uydurmaktan geri kalmıyor.Serkan ıslıklanan Tayfun'un yerine sağ bek oynuyor ama o da 50 bedene varan vucuduyla ve formayı delecek hale gelen göbeğiyle rakiplerinin kuyruk rüzgarına kapılmaktan dili dışırda kalıyordu.Ee bu kadar kötü ile maçı kazanmayı beklemekte doğru olmuyordu ve netekim kazanan iyi futbolu oynayan evsahibi takım oluyordu.
Antep maçının tek güzelliği bana göre deplasmanda takımını yanlız bırakmayan TS'lu Taraftarlar oluyordu.Bir önceki maçta evinde gs seyircisine mahkum olan seyirciye inat G.Antep'i Avni Aker'e çeviren o taraftarlar her türlü takdiri hak ediyorlardı.

Kazım Uzunboy
23.03.2009, 12:38
http://www.milliyet.com.tr/anket/milliyetanket.asp?aid=305

şuraya bir el atsak

Hangi birine el atalım Şenol abi, önüne gleen anket açıyor.

Mehdi
23.03.2009, 12:40
Şu kadar söylüyorum, bu ligde şu anki tabloda gelip Fenerbahçe bile şampiyon olabilir.

Ki bizim şansımız hala fazlasıyla var.
Poyraz'ım bir an şu yazdığını düşündün ürperdim:)
Eğer bu sene şu haliyle (ki şuan 2 puan gerimizde) fb şampiyon olursa oturup ağlayalım.Fb şampiyon oldu diye değil başka şeylere.

Külünkoğlu
23.03.2009, 12:50
Poyraz'ım bir an şu yazdığını düşündün ürperdim:)
Eğer bu sene şu haliyle (ki şuan 2 puan gerimizde) fb şampiyon olursa oturup ağlayalım.Fb şampiyon oldu diye değil başka şeylere.
Niye Mehdi ? neden olmasın deplasmanda 22 puan kaybetmiş fenerbahçe bile sadece senden 2 puan geride. hem bjk'yı hem de gs'yi yenemez mi fenerbahçe ?
Olur olur, bu ligde sen böyle olduğun sürece hiçbir şeyin garantisi yok. Herşey olur.

Faik Yılmaz
23.03.2009, 12:53
Fener ve Ankaraspor maçını oynayan adamlar gene bu adamlardı değil mi? O maçları izledikten sonra nasılda kendimize güvenimiz gelmişti.Ama şimdi Cumartesi günkü maça bakınca sanki kümede kalmaya oynayan takım biz, şampiyonluğa oynayan takım Antep'di... Adamlar maçın başlama düdüğü ile bitiş düdüğüne kadar bu maçı istediler.Maça 1-0 yenik başlayacak kadar erken gol yedik.Yani sıkıntı daha maçın başında kendini belli etti... Ama ne hikmetse bu sıkıntıya bir çare bulamadık...

.

Abi ilk yarıda 0-0 biten ve 3-1 yenik bitidiğimiz kupa maçındada aynı şekilde oynadı Antep. Bu sezon 3. maçımızı oynadığımız halde bir önlem almayan ya da alamayan Ersun Hoca bence yenilginin asıl mimarıdır....

mustafaction
23.03.2009, 12:56
elimize gelen fırsatları çok rahat harcadık ancak hiçbirşey bitmiş değil önümüzde belediye hacettepe g.birliği maçları var 9 puan bizi en büyük favori yapar

Harun-61
23.03.2009, 13:26
9*3=27 puan

hicbir sey bitmedi daha, yeterki oyuncular istesin.

bu sene sampiyonluga ulasamazsak cok üzülürüm, diger takimlarin rezil oynadigi bir yil,
her hafta bir takimin puan kayip ettigi bir lig, bir daha bu sans elimize gecer mi ?

haydi cocuklar, isteyin biraz yahu !!!

Badaloğlu
23.03.2009, 13:27
Valla devre arasından sonra Fener ve Ankaraspor maçından sonra ben 2 tane maçımız var demiştim.Biri Antep, diğeri Sivas maçıydı.Beşiktaş bile dememiştim zira o dönemlerde Beşiktaş çok kötü oynuyordu...

Şampiyonluğun tek formülü vardır o da kendi sahandaki maçları kaybetmeyeceksin.Bundan başka kural tanımam.Bakın biz kendi sahamızda Denizli ve Konya maçlarını kaybetmemiş olsaydık, şu anda 52 puanla yani Sivasspor'un 2 puan önünde olurduk.Diğerlerini ben anlamam, kendi sahanda kaybetmeyeceksin, kaybettiğin anda yıkımıda, hasarıda daha büyük oluyor...

Fenerbahçe 2000-2001 sezonu sonunda 76 punala şampiyon oldu.Ama bu şampiyonluğun en büyük özelliği kendi sahasındaki hiç bir maçı kaybetmemiş olmalarıydı.Şimdi hesabı hep beraber yapalım...

Şampiyon olduklarında puanları 76
Kendi sahasındaki maçlar 17 x 3 =51

76-51= 25 PUAN

Yani adamlar şampiyon olduklarında deplasmanda sadece 25 puan toplayabilmişler.O da bir çoğu maçların berabere bitmişti... Şimdi biz böyle bir ligde deplasmanda bunca puan toplamışken nasıl oluyorda kendi sahamızda çok basit puanlar kaybediyoruz? Biz içerdeki her maçı alma bilincine sahip olsaydık şu anda 10 puan farkla öndeydik.Evet arkadaşlar, kesinlikle bir takım şampiyon olacaksa içerdeki her maçı kazanacak.Şampiyonluğun en kolay yolu budur...

not: Haaa birde Cevat Kol gibi gazetecilikten nasibini almamış adamlarında senin takımını yazmaması gerekir.Adam ortaya bir ''Ersun hoca istifa etti'' diye laf attı.O gün bugündür gün yüzü görmedi bu takım. Bırakın Türkiye gazeteciler cemiyetini, Türkiye spor yazarları derneğini, Ergun Ata'dan (Trabzon gazeteciler cemiyeti başkanı) hala daha bir kınama yazısı gelmedi!!!

İslam Sezer
23.03.2009, 13:39
gönlümden geçen antep maçı ilk 11'i:
.
-------tony-----
tayfun---song----egemen---cale
yattara---selçuk-serkan-colman-alanzinho
-------------umut---------------
gönlümden geçen kadroyu maçtan önce yazmıştım.merak ediyorum bu maça şu kadroyla çıksaydık sonuç ne olurdu.

61SOYTÜRK61
23.03.2009, 14:07
anketleri boşverin futbolun yada şampiyonluğun kaderini anket değil futbolcular belirler birde şans kimse bizi lider göstemersin ne çıkaryeterki gülen tarf biz olalım :)

Alihan Ertürk
23.03.2009, 19:09
Gökhan gol sevincinde Torres'e özenmiş :):)

http://img.skysports.com/09/02/218x298/Fernando-Torres-Liverpool-goal-celeb-v-Portsm_1862917.jpg

slmn
23.03.2009, 20:41
Antepteki taraftarlarımıza helal olsun.3-1 ken bile susmadılar.Avni Akerde beraberlik golunu yiyince bile homurdanmalar baslıyor.Antep güzel oynadı tebrikler AMA bu kadar özenti olmasınlar yok kolbastıyla kutlamalar yok dk 27 bu kadar özenti olmayın amelemisiniz nesiniz anlamadım :S Bide su cocukları tribünden kaldırın ciyak ciyak ediyorlar :D

Alper Beyazay
23.03.2009, 21:30
Şöyle Nonda falan gelcek yazmaya devam etsinler de bizim forvetlerimiz gaza gelse bari..Gerçi gaza gelseler ne olacak ki.

Uluhan
25.03.2009, 00:32
gönlümden geçen antep maçı ilk 11'i:
.
-------tony-----
tayfun---song----egemen---cale
yattara---selçuk-serkan-colman-alanzinho
-------------umut---------------
gönlümden geçen kadroyu maçtan önce yazmıştım.merak ediyorum bu maça şu kadroyla çıksaydık sonuç ne olurdu.

En az beraberlik olurdu bu ortasaha ile

yatara
25.03.2009, 01:46
alkislar tonyye adam kirik yüzlen bile devam oynadi tutdu topu sora savunma kosmadi yoksa yemezdik 2ci golü

alkislar tonyye

yakup tekin
25.03.2009, 03:18
Artık Antep i bizim takımdan büyük görmeye başladım. Bu sezon üç maç yaptık. Üçünde de Trabzonspor dan üstün oynadılar. Bizim futbolcular mücadele azminden yoksun perişan perişan sahada dolaşırken, Antep futbol oynuyordu. Evet. Demek ki iş büyük parayla futbolcu transfer etmekte değil. İş sahaya yüreğini koyarak oynayacak futbolcular yetiştirmekte....

Muhammet
25.03.2009, 03:20
Antep kaçıncı sırada yakup tekin?

yakup tekin
25.03.2009, 03:23
Antep kaçıncı sırada yakup tekin?

Soruya soruyla karşılık vereyim. Türkiye de en çok şampiyonluğu bulunan Fener, kaçıncı sırada?

Muhammet
25.03.2009, 03:24
Kıvırma. Antep kaçıncı sırada. Övdüğün Antep'ten bahsediyorum. Feneri geç..

yakup tekin
25.03.2009, 03:25
Başarının kıstası sıralama değildir. Orataya konulan futboldur. Gazi Antep kupadaki ve kendi evindeki maçta Trabzonsporu eze eze yenmiştir. Avni Aker de de başa baş mücadele etmiş ve hatta bizden iyi oynamıştır. Olay budur.

yakup tekin
25.03.2009, 03:25
Kıvırma. Antep kaçıncı sırada. Övdüğün Antep'ten bahsediyorum. Feneri geç..

Kıvıran sensin asıl. İşine gelmeyince geç dersin. Yaaa...