PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepspor 3 - 2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

zarge
21.03.2009, 18:24
bu icimizdeki Trabzon sevgisi oldurecek bizi ya.. cikin biraz futbol oynayin ya.. yuzumuz gulsun ya .. 24 yil sonra Trabzonun sampiyonlugunu gorelim ya.. haydi haydi Trabzon .. saan guvencemiz TAM

HEP DESTEK TAM DESTEK !!

SAMPIYON TRABZONSPOR !!

24 sene arkadaşlar dilek olay ben 22 yaşındayım.dünya gözüyle göremedim.gs,bjk ve fb nin bukadar kötü oldukları birsenede şampiyonluğa bu kadar yakınlaşmışken bu olanlar yemin ediyorum artık zerre kadar inanç bırakmadı.yürü be sivass...

bkandil
21.03.2009, 18:24
Sezon sonunda takımda en az 2 yabancı yolcu gibi duruyor.
1. Yattara
2. İsaac ya da kiralık olarak Papy...

Sebebini sorarsanız,
Önümüzdeki sezon için Tabata'nın transfer ihtimali var, buna bir de Brüls'ün takıma katılması eklenince yabancı kontenjanı sorunu ortaya çıkıyor. Bu durumda en yararsız yabancılar gidicidir. )Bildiğim kadarıyla Yattara Türk statüsünde oynayamıyor önümüzdeki sezon.)

Kardesh TR
21.03.2009, 18:25
tony slyva abicim sana da yol göründü yorumlara bakarsak:)

Adam ne yapsın..Bu kadar kötülemeyin kalecileri..Futbolcular ne yapıyordu biz gol yerken..Bi Cale vardı Tony golü yerken..

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 18:25
5 haftada 10 puan kaybetmiştik. Bugün iyi kötü onları telafi etme fırsatımız vardı. Biz onların üstüne çizik atacakken. Dahada kötü oldu sonuç.

yakup tekin
21.03.2009, 18:26
Ersun Hocanın son kullanma tarihi geldi de geçiyor bile.

Cem Kıran
--------------------------------------------------------------------------------
Yeter artık hoca yeter bırak yakamızı!!!

Bu kadar mı bi takım lig başlayınca aynı sistem aynı kadro aynı performansı nasıl göstercek? Her gittiğin takımda aynı manzara ilk başta güzel bir başarı sora kuyuya..Seneye farklı olacak zannedenler varsa aranızda hiç ümitlenmesin.Ersun hoca oldukça bu takımda çıkışlar ve inişler kaçınılmaz..

Ersun hoca rakip takımı idmanlarda ve önceden rakip takım nasıl oynamış hiç analiz etmeyi bilmiyor..Oyunu okumasını anlayamıyor takıma yön veremiyor, söz geçiremiyor..Adamlar sana 2 yi sallamış sen hala Alanzinho sağda oynuyor bu ne ya..Antep'in 2 bek oyuncuları da ağır ve ileriye dönük adamlar..Şu ana kadar ligde bi halt yapmayan Hakan geldi bize 2 tane attı bu ne ya?? Sen 2 taneyi yemişsin...Hüseyin, Selçuk ve Egemen öyle hatalar yaptı ki hele de Colman dökülüyor..Çıkarsana kardeşim Hüseyin maçından beri hata hata hata ben görüyorum burdan sen görmüyo musun ya..Dönsene hocaa 3-4-3'e..İlla tutturmuşsun bi taktik gidiyorsun karşındaki enayimi yermi belli bi zaman sora..

Antep'e bakıyorumda adamların t.direktörü yardımcı öyle bir analiz etmiş ki bizi nerde atkiliyiz nerde etkisiz ölçtü biçti attı ilk yarıda 2 taneyi..Ersun hocada bakadursun..2. yarı al Alanzinho'yu koy Yattara'yı ne anlamı kaldı? ilk yarı ne soldan geldik ne sağdan çıkar o adamı Yattara'yla gene ne sağdan geldik ne soldan..Çıkarcaksın kardeşim 90 dk boyunca hiç bi halt yapmayan Hüseyin'i çıkarcaksın ya alcaksın riske..

Tutturmuşsun bi taktik gidiyorsun bu ne yaa..Faty bile bugün o ortasahda iş yapardı..Nasıl katlandın o kadar Hüseyin' e anlamıyorum.Tayfun'u koyarsın Yattara'yı oynatmazsın Tayfun yok Yattara'da yok ne anladık o işten?? bu takımın sistemi nerde he?? Ligin başından beri ne bir kornerden doğru düzgün golumuz var ne serbest vuruştan olursa oda karambolden..Onu sokakta oynanan futbolda da yapıyolar...

Ziya hoca bile tek forvetle ligin en çok atan takımı oldu..Sen çift forvetle çıkıyosun doğru düzgün gol attıramıyorsun bırak gol yiyoruz..Karşıki takıma bakcaksın kardeşim ne etmiş nereleri zaaf var..Çık karşısına aynı sistem böle bir mantık var mı ya..Adamlar belli saldıracak kaç haftadır puan alamadı bi Konya'yı yendi rahatladı UEFA için saldıracak koyacaksın kardeşim Yattara,Alanzinho,Umut ve Gökhan..Korkmayacaksın korkarsan atarlar öle ilk yarı 2 tane...Oynatmayacaksın kaptan diye ayrım yapmayacaksın..Koşmaktan, pas atmaktan aciz bir 2 adam var Selçuk ve Hüseyin..Koymayacaksın ya oynayamıyorlar..Papy var koyacaksın çıkacaksın Yattara ve Alanzinho'lu geleceksin sağdan soldan bak bakalım o rakip öyle üzerine gelebiliyor mu bekleriyle..

Sen dk 60 olmuş ne yapacağını şaşırmış bir haldesin..Keza Konya,Denizli,8jk,Gs maçlarında da aynı haltı yedin..Yorgun argın eksik gelmiş bi takımı yenemedin..Hamburg geldi adamlar evinde 3 tane salladı 2 dk şipşak..Adam korkmadı saldırdı ya var ya yok dedi..Ama sen maç gitmiş sen hala kimi çıkarsam kimi koysam derdindesin..2. bir b planın yok hala aynı sistem devam et böyle sen..

Sana ligin başından beri güvenmiyordum yine güvenmiyorum seneye bu takımda kalırsan yine güvenmeyeceğim..Ersun Yanal'ı bana karşı savunan arkadaşları da hiç takmıyorum bile bana artık bu hocayı savunmayın..Şampiyonluk bu hocayla bu sene de seneye de HAYAL..

İSTİFA ERSUN YANAL!!!!....

POYRAZ
Bugün oynanacak macta taraflardan birisi yenerse puan farki acilmis olacak.

Sefa
21.03.2009, 18:27
Tony Slyva gol yedikten sonra Golcülere(!) isyan ediyor ama utanıpta oyuna dönmüyolar hala seyrediyolar Tony ne yapsın.

steelturkTS
2 hata yapanı harcamaya devam edersek, bu kafayla 25 yıl daha beklesek az.

sayın abicim bende sizin düşüncenizdeyim yorumlara bakarsak klupte adam kalmadı.tezcanlı olduğumuzdan daha neleri harcarız gerisini sen düşün artık..

zarge
Adam ne yapsın..Bu kadar kötülemeyin kalecileri..Futbolcular ne yapıyordu biz gol yerken..Bi Cale vardı Tony golü yerken..

abi sylva hakikaten kötü kaleci.futboldan anlayan herkes bilir bunu.adam bir kere hantal yapıda.birde yüksekten gelen topları hiçbirzaman kendinden emin olarak tutamıyor.

hüseyin1975
Simdi aksamki mac berabere biter ve biz yenilmemize ragmen yine sansimiz sürer.

Güleyimmi aglayayimmi bilemiyorum dogrusu...

zarge
21.03.2009, 18:28
Tony Slyva gol yedikten sonra Golcülere(!) isyan ediyor ama utanıpta oyuna dönmüyolar hala seyrediyolar Tony ne yapsın.

evet o golde hatası yoktu ama bu iyi kaleci olduğunu göstermez.en azında petkoviçin yarısı kadar

BEYTEKİN61
21.03.2009, 18:29
sen 5 maçta 11 puan kaybedeceksin. ondan sonra şampiyon olacağım diyeceksin. çok zor çok.

selimatal
21.03.2009, 18:29
Gökhan'la Umut'un yerine Baros'la Semih oynasaydı bu takımda sezon başından beri nolurdu çok merak ediyorum ..

Baros gibi hiçbir hava topuna zıplamayn bir adam TS da oynasaydı takımın en kötüsü olurdu emin ol. Gökhan ve Umut ülkemizin en zavallı durumuna düşürülen santraforları. Öyle ki kaç maçtır bir yan top almadılar. Ortadan şişir, Umut yayın üzerine indirsin, Gökhan vursun, gol olsun.

Böyle bir mantık iddia ediyorum Yavuz Selim sahasında bile yok. Benim santraforlarım maç boyunca ya defansa yardıma geliyor ya da Alanzinho ve Yattara nın olması gereken sağ ve sol çizgilerde dolaşıyorlar. Oralarda değilseler bilin ki ceza sahasının önünde defansımızdan gönderilen uzun toplara zıplamakla meşguldürler.

Böyle bir oyun tarzı yok. Olursa da gol pozisyonu yok. Girersen de atma şansın çok düşük. Mesele bu kadar basit.

Bu takımın santraforu F.Tekke olsa emin olun o da rezil olmuştu.

Sefa
21.03.2009, 18:30
--------------------------------------------------------------------------------

Bu kadar mı bi takım lig başlayınca aynı sistem aynı kadro aynı performansı nasıl göstercek? Her gittiğin takımda aynı manzara ilk başta güzel bir başarı sora kuyuya..Seneye farklı olacak zannedenler varsa aranızda hiç ümitlenmesin.Ersun hoca oldukça bu takımda çıkışlar ve inişler kaçınılmaz..

Ersun hoca rakip takımı idmanlarda ve önceden rakip takım nasıl oynamış hiç analiz etmeyi bilmiyor..Oyunu okumasını anlayamıyor takıma yön veremiyor, söz geçiremiyor..Adamlar sana 2 yi sallamış sen hala Alanzinho sağda oynuyor bu ne ya..Antep'in 2 bek oyuncuları da ağır ve ileriye dönük adamlar..Şu ana kadar ligde bi halt yapmayan Hakan geldi bize 2 tane attı bu ne ya?? Sen 2 taneyi yemişsin...Hüseyin, Selçuk ve Egemen öyle hatalar yaptı ki hele de Colman dökülüyor..Çıkarsana kardeşim Hüseyin maçından beri hata hata hata ben görüyorum burdan sen görmüyo musun ya..Dönsene hocaa 3-4-3'e..İlla tutturmuşsun bi taktik gidiyorsun karşındaki enayimi yermi belli bi zaman sora..

Antep'e bakıyorumda adamların t.direktörü yardımcı öyle bir analiz etmiş ki bizi nerde etkiliyiz nerde etkisiz ölçtü biçti attı ilk yarıda 2 taneyi..Ersun hocada bakadursun..2. yarı al Alanzinho'yu koy Yattara'yı ne anlamı kaldı? ilk yarı ne soldan geldik ne sağdan çıkar o adamı Yattara'yla gene ne sağdan geldik ne soldan..Çıkarcaksın kardeşim 90 dk boyunca hiç bi halt yapmayan Hüseyin'i çıkarcaksın ya alcaksın riske..

Tutturmuşsun bi taktik gidiyorsun bu ne yaa..Faty bile bugün o ortasahda iş yapardı..Nasıl katlandın o kadar Hüseyin' e anlamıyorum.Tayfun'u koyarsın Yattara'yı oynatmazsın Tayfun yok Yattara'da yok ne anladık o işten?? bu takımın sistemi nerde he?? Ligin başından beri ne bir kornerden doğru düzgün golumuz var ne serbest vuruştan olursa oda karambolden..Onu sokakta oynanan futbolda da yapıyolar...

Ziya hoca bile tek forvetle ligin en çok atan takımı oldu..Sen çift forvetle çıkıyosun doğru düzgün gol attıramıyorsun bırak gol yiyoruz..Karşıki takıma bakcaksın kardeşim ne etmiş nereleri zaaf var..Çık karşısına aynı sistem böle bir mantık var mı ya..Adamlar belli saldıracak kaç haftadır puan alamadı bi Konya'yı yendi rahatladı UEFA için saldıracak koyacaksın kardeşim Yattara,Alanzinho,Umut ve Gökhan..Korkmayacaksın korkarsan atarlar öle ilk yarı 2 tane...Oynatmayacaksın kaptan diye ayrım yapmayacaksın..Koşmaktan, pas atmaktan aciz bir 2 adam var Selçuk ve Hüseyin..Koymayacaksın ya oynayamıyorlar..Papy var koyacaksın çıkacaksın Yattara ve Alanzinho'lu geleceksin sağdan soldan bak bakalım o rakip öyle üzerine gelebiliyor mu bekleriyle..

Sen dk 60 olmuş ne yapacağını şaşırmış bir haldesin..Keza Konya,Denizli,8jk,Gs maçlarında da aynı haltı yedin..Yorgun argın eksik gelmiş bi takımı yenemedin..Hamburg geldi adamlar evinde 3 tane salladı 2 dk şipşak..Adam korkmadı saldırdı ya var ya yok dedi..Ama sen maç gitmiş sen hala kimi çıkarsam kimi koysam derdindesin..2. bir b planın yok hala aynı sistem devam et böyle sen..

Sana ligin başından beri güvenmiyordum yine güvenmiyorum seneye bu takımda kalırsan yine güvenmeyeceğim..Ersun Yanal'ı bana karşı savunan arkadaşları da hiç takmıyorum bile bana artık bu hocayı savunmayın..Şampiyonluk bu hocayla bu sene de seneye de HAYAL..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: Ama bi konuda katılmıyorum Colman dökülmüyodu aksine bi'şeyler yapmaya çalışan sadece o idi.

steelturkTS
21.03.2009, 18:30
abi sylva hakikaten kötü kaleci.futboldan anlayan herkes bilir bunu.adam bir kere hantal yapıda.birde yüksekten gelen topları hiçbirzaman kendinden emin olarak tutamıyor.

valla boravoo forumda futbolu en iyi bilen kişi olarak seni tebrik ediyorum.slyva türkiyenin en iyi kalecisi.

burak28
21.03.2009, 18:31

Antep'e bakıyorumda adamların t.direktörü yardımcı öyle bir analiz etmiş ki bizi nerde atkiliyiz nerde etkisiz ölçtü biçti attı ilk yarıda 2 taneyi..Ersun hocada bakadursun..2. yarı al Alanzinho'yu koy Yattara'yı ne anlamı kaldı? ilk yarı ne soldan geldik ne sağdan çıkar o adamı Yattara'yla gene ne sağdan geldik ne soldan..Çıkarcaksın kardeşim 90 dk boyunca hiç bi halt yapmayan Hüseyin'i çıkarcaksın ya alcaksın riske..

tek kelime ile harika herşeyi açıkca anlatmıssın ersun yanalın acilen gitmesi gerek yoksa 2.bile olamıyacaz gibime geliyor

Doğan Şahin
21.03.2009, 18:32
Tony 2 haftadır yakıyor gitsin
Tolga ondan kötü gitsin
Tayfun hep yakıyor gitsin
Hüseyin hep yakıyor gitsin
Song 3-4 haftadır yakıyor gitsin
Egemen de hata yaptı gitsin
Selçuk yok ortada gitsin
Serkan gitsin
Gökhan sahada yok gitsin
Umut boş kaleye atamaz gitsin
Isaac girsede sonuç değişmez gitsin
Alanzinho geldi Yattara gitsin
Ferhat ne biçim yedek gitsin
Ersun Yanal gitsin

ARKADAŞLAR dalga mı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz!
Kimse bırakmadınız takımda.
Yeter GÖLGE ETMEYİN başka ihsan eylemezuk.

Destek biraz ya. Nasıl düzeleceğimizi söyleyin negatif enerji yaymayın.
Sezon bitmedi. Takım hedefsiz kalırsa rahatlayacak mısınız?
KİM KALSIN : Tabi ki SAĞDUYU lütfen.

Sefa
evet o golde hatası yoktu ama bu iyi kaleci olduğunu göstermez.en azında petkoviçin yarısı kadar
Yapma hocam Petkovic bizdeyken ne olduğu beliydi sivasa gittikten sonra iyi olabilir ama bizdeyken ne olduğu belliydi tolgadan beterdi =)

Bu kalede Tony değilde Tolga olsaydı bu takım buralara gelemezdi.

Kasım BEKTAŞ
tamam golcüler son maçlarda çok kötü performans sergilediler ancak deplasmanda 2 gol atıpta yine de yeniliyorsan sorun defanstadır...son maçlarda çok zor gol atıyoruz ancak çok kolay goller yiyoruz...sorun defansta...özellikle songta düşüş var girayın songu dinlendirmesi lazım...

kaptans
bundan sonra umarım sivas maçına kadar puan vermeyiz ve sivas maçı tekrar bizim için dönüm maçı olur ama arkadaşlar inanın bu ligde daha çok takım bu şekilde puan kaybedecek herkes kötü diye bu sene şampiyon yok diye bişey olmayacağına göre karamsarlığı bi kenara itip sadece sahip çıkalım sonuna kadar biz trabzonsporluyuz ve farkımız takımımız 25 senedir şampiyon olamamış olsada her zaman takımımızın yanında olmamız olmuştur...daha bu köprünün altında 9 hafta su geçecek biri başında biri sonunda sekteye uğrayacak ve en az yara alan zirvede biirecek ZİRVE bize o kadarda uzak değil.inanıyorum ve umuyorum ki 2 haftalık aradan sonra lige yeni başlamış gibi sene başındaki gibi bi hırs ve heyecanla yolmuza devam edeceğiz....her zaman yanındayız trabzonsporum

firidin61
Colman serbest atışları kullansın diye Yattara ve Selçuğun hatta Umut un oyundan çıkmasını veya hiç oynamamasını istiyorum ! Bu takımın duran toplara vurması gereken tek topcusu Colman dır . Bunu görmeyen Ersun Yanal çok büyük bir yanlışın içindedir . Yakkında '' Colman duran topları kullanmalı '' adında bir dernek kurcağım böyle giderse ...

Umut ve Gökhan sizleride Allah bildiği gibi yapsın diyorum ...

Sayg.

BEYTEKİN61
21.03.2009, 18:33
9 hafta ve 27 puan var. bu takım bu 27 puanı alabilir mi?

serdar avcı
21.03.2009, 18:34
şampiyonluktan denizli maçından sonra vazgeçtim zaten bari uefa ya gitsek artık oda çok zor.deplasma da kazanıyorduk o iş de bitti artık....

Sefa Murat Dokuz
21.03.2009, 18:34
tek kelime ile harika herşeyi açıkca anlatmıssın ersun yanalın acilen gitmesi gerek yoksa 2.bile olamıyacaz gibime geliyor

Akbabalık yapmayın sezona acaba 3 galibiyet 2 beraberlik 3 yenilgiyle başlasak bunları duyacakmıydık. Takımı bu durumlara kim getirdi. İlk sezondan böyle bir hava yakalmışız akbabalık yapmayın diğer takımların istediği de bu.

Doğan Şahin
21.03.2009, 18:35
9 hafta ve 27 puan var. bu takım bu 27 puanı alabilir mi?

alamaz belki ama moral bozup sıfır çekip daha da rezil olmaktan iyidir, bu sebeple destek verelim

Kardesh TR

Ya doğru düşünceye sahip olabilirsin tabi ama ben kalecimizin iyi olduğu görüşündeyim..Ve de takdir ederim..

.........

Aynen devam..Çok güzel yorum,bravo..Biz zaten her zaman yenmemiz gerek..Ersun hoca şimdiye kadar ağa paşaydı..Pankartlar hazırlardık..İnandık,ve inanmaya devam edeceğiz..

Ersun Yanal istifa etti haberini yazan yazara karşı küfürler yağdıran bizdik..Ersun Hoca yı biz savunduk..İyi günde kötü günde hep yanında olduk..

Senin bu yorumunu kınıyorum..Biz Ertuğrul Sağlam'ı tek maç yüzünden istifa ettiren Beşiktaş gibi takım taraftarı değiliz..Biz Skibbe gibi adamı tek maçla istifaya çağıran Galatasaray taraftarı değiliz..Biz Bülent Korkmaz geldikten sonra 1.ma. 2.maç derken 3.maç sonunda istifa diye bağıran taraftar değiliz..Biz Dede dede tutturup tribünleri sloganlarla doldurduktan sonra "Sktr git Dede" diye bağıran Fener taraftarı değiliz...

Yenilince biz takımın yanında olan taraftarız..Ersun Yanal istifaymış..Yok canımm..Sen mi geçeceksin başına bu takımın..Bilirizki Trabzon'da herkes kendine göre bir teknik adam..Ben bile kendimi öyle hissederim..Ama hiç bir zaman yenilince istifaya çağıranlardan olmadım..Olmam da...

POYRAZ
Kazansaydik ne kadar güzel olacakti. Keskeler kar etmiyor.

inprise
21.03.2009, 18:36
Kodro kalitemizin çok düşük olduğu bu maçda daha net ortaya çıktı bence. Antep'in daha kaliteli kadrosu var ver ts formasını şampiyon olurlar.

Önliboro : Murat Ceylan - Hüseyin (Banko Murat)
Sağ Bek : Bekir - Serkan (Banko Bekir)
Orta Saha : Tabata - Selçuk (Banko Tabata)
Forvet : Beto - Bizde yok zaten (Banko Beto)

Selçuk Demircioğlu
21.03.2009, 18:36
Bjk ya da sivastan birisinin yarışta geriye düşmesi lazım ki biz en azından ş.ligi için umutlanalım...Artık şampiyonluk çok uzak bir ihtimal...Takımın ve taraftarın havası bozuldu açıkçası...
Ya da şok bir karar alıp ersun hocayı görevden alırsak yeni gelecek herhangi bir hoca takımın motivesini arttırıp peşpeşe galibiyetler almamızı sağlayabilir...Ör:kocaeli- gaziantep-denizli

burak28
21.03.2009, 18:37
Akbabalık yapmayın sezona acaba 3 galibiyet 2 beraberlik 3 yenilgiyle başlasak bunları duyacakmıydık. Takımı bu durumlara kim getirdi. İlk sezondan böyle bir hava yakalmışız akbabalık yapmayın diğer takımların istediği de bu.
yakaladığın havayı görüyoz bjk maçından beri diğer takımlar zaten istediklerini alıyo bizden son 5 haftadır bu taraftarın takımı desteklediği kadar takımda bu taraftardaki heves olsaydı şuan 10 puan farkla liderdik herşey sahada belli oluyo...

zarge
21.03.2009, 18:37
Yapma hocam Petkovic bizdeyken ne olduğu beliydi sivasa gittikten sonra iyi olabilir ama bizdeyken ne olduğu belliydi tolgadan beterdi =)

Bu kalede Tony değilde Tolga olsaydı bu takım buralara gelemezdi.

bence tony tolgaya 1000 çeker.tolga benim için alisamiyende yediği 3 golden sonra bitmiştir.manchestera gitse yüzüne bakmam

inprise
21.03.2009, 18:38
Birde bizim defans dörtlüsünde oynayan oyuncularımızı anlamıyorum. Ligde hangi takımın defansı gelen her topu bu kadar taça atıyordur, taça atmadıklarını da rakibe indiriyolar. Şöyle temiz top kapıp hucum başlattıkları top sayısı 1 yada yok, ama her maç böyleler.

Sefa
21.03.2009, 18:39
Kodro kalitemizin çok düşük olduğu bu maçda daha net ortaya çıktı bence. Antep'in daha kaliteli kadrosu var ver ts formasını şampiyon olurlar.

:alkış::alkış::alkış:

asimetrik
21.03.2009, 18:40
[quote=StRoNG-Ts;2081274]--------------------------------------------------------------------------------

Hocam sen bayağı kızmışsın..
Hüseyin selçuk egemen colman çıksa 4 oyuncu nasıl girecek..
kim kaldı geride..
Ayrıca Colman'a nasıl dökülüyor diyorsun anlamadım..

evrents
maç sonrası antepte bizi kızdırmak için çalınan kolbastı müziği çok ayıptı

Cafer Bulur
Hersey bir tarafa,selcugun cataldan dönen topu bir tarafa.
Cok kötü oldu,cook.
Berabere dahi kalsaydik zil takip oynayacaktim adeta.

yakup tekin
21.03.2009, 18:41

1. si Colman'ın döküldüğü görüşüne katılmıyorum. Bence takımın en iyisiydi.
2. si bu takım 3-4-3 ile daha fazla fark yerdi.
3. sü taktiğimiz kabaca 4-5-1 olamlıydı. Yani orta alanın direncini artıracak oyuncularla sahaya çıkmalıydık. Bu noktada Barış ve Göksu gibi oyuncular geliyor akla.
4. sü diğer tüm söylediklerine katılıyorum. ÖZellikle de Ersun hocanın istifa edip gistmesi gerektiğine. Bıraksın gitsin de şu gençleri oynatacak bir teknik adam gelsin. En azından geleceğimizi kazanmış oluruz.

zarge

şerefsizler.

Doğan Şahin
Sivasspor 49 ->50
Beşiktaş 48 ->49
Trabzonspor 46 ->46
Fenerbahçe44 ->44
Galatasaray44-> 44

tamam fırsatları tepiyoruz ama bu hafta bu şekilde en az kayıpla atlatılacak belki de.
takımı nasıl toparlarız taraftar olarak toparlanmasına nasıl katkıda bulunabiliriz bunun üzerine kafa yoralım lütfen. bejeke sivas tan kazanan olursada şampiyonluk gittiğine göre şampiyonlar ligi umudumuzu da hala koruyor olacağız.

onur-ts
21.03.2009, 18:42
bu saatten sonra şampiyonluk süreci bitti çoğu kişi için.ben artık kimseye şampiyon olacağız demiyorum, diyemiyorum.beni bu hale getirenler utansın.
ya olacak işmiydi bu.antep maçı kazanmamız gereken maçtı, kazanamadık.yorum morum yapmıyorum çünkü sinirlerim çok bozuk...

RepLay
Yazık sırf şu Yattara Alanzinho değişiklikleri yüzünden ersun yanala artık antipati duymaya başladım. Yazık be hocam yazık aldırmasaydın keşkee.

Aragones gibi klubeye gömülmeye başladın hocammm ahh ahhh hep aynı taktikk hepp

steelturkTS
o kadar duran toptan gol bulamazsan topun direk dönmesini fazla önemsemezsin.keşke gol olsaydı ama

Cafer Bulur
Bjk ya da sivastan birisinin yarışta geriye düşmesi lazım ki biz en azından ş.ligi için umutlanalım...Artık şampiyonluk çok uzak bir ihtimal...Takımın ve taraftarın havası bozuldu açıkçası...
Ya da şok bir karar alıp ersun hocayı görevden alırsak yeni gelecek herhangi bir hoca takımın motivesini arttırıp peşpeşe galibiyetler almamızı sağlayabilir...Ör:kocaeli- gaziantep-denizli
Ben bugün kazanip yarin kaybetmek istemiyorum.
Bu nedenle önerin cok sacma.
Kaldi ki yeni hoca gelince seri galibiyetlerin gelecegini kim garanti edebilir?

Selçuk Demircioğlu
21.03.2009, 18:43
Tamam güzel söylemişssin ama takım kötü başlasaydı iyiye doğru bir gidiş olması beklenecekti..Takım iyi sonuçlar aldıktan sonra dibe doğru gitmesini neye bağlıyorsun peki??Hangisi bizim için daha güzel olurdu...Keşke ilk 3-4 maç yenilseydik ama sonraki haftalar seri galibiyetler bulabilseydik...
Takım kötüye gidiyor farkında değilmisiniz??Ortada güzel bir oyun ya da skor varda bunu biz mi göremiyoruz?

Cem Kıran
Ya doğru düşünceye sahip olabilirsin tabi ama ben kalecimizin iyi olduğu görüşündeyim..Ve de takdir ederim..

Aynen devam..Çok güzel yorum,bravo..Biz zaten her zaman yenmemiz gerek..Ersun hoca şimdiye kadar ağa paşaydı..Pankartlar hazırlardık..İnandık,ve inanmaya devam edeceğiz..

Ersun Yanal istifa etti haberini yazan yazara karşı küfürler yağdıran bizdik..Ersun Hoca yı biz savunduk..İyi günde kötü günde hep yanında olduk..

Senin bu yorumunu kınıyorum..Biz Ertuğrul Sağlam'ı tek maç yüzünden istifa ettiren Beşiktaş gibi takım taraftarı değiliz..Biz Skibbe gibi adamı tek maçla istifaya çağıran Galatasaray taraftarı değiliz..Biz Bülent Korkmaz geldikten sonra 1.ma. 2.maç derken 3.maç sonunda istifa diye bağıran taraftar değiliz..Biz Dede dede tutturup tribünleri sloganlarla doldurduktan sonra "Sktr git Dede" diye bağıran Fener taraftarı değiliz...

Yenilince biz takımın yanında olan taraftarız..Ersun Yanal istifaymış..Yok canımm..Sen mi geçeceksin başına bu takımın..Bilirizki Trabzon'da herkes kendine göre bir teknik adam..Ben bile kendimi öyle hissederim..Ama hiç bir zaman yenilince istifaya çağıranlardan olmadım..Olmam da...

Ersun Yanal tedirgin ediyor
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal'ın daha önce çalıştırdığı takımların lige iyi başladıktan sonra düşüşe geçmesi ve kötü grafiği Bordo-mavili camiayı tedirgin ediyor.

Teknik direktör Ersun Yanal, bordo-mavili takımın başında daha önce çalıştırdığı takımlardan daha uzun soluklu zirve mücadelesi vermesiyle farklı bir grafik ortaya koysa da son haftalarda sergilenen futbol ve üst üste kendi sahasında 6 puan kaybetmesi, Ersun Yanal'ın daha önce çalıştırdığı takımlardaki performansını hatırlattı.

Daha önce çalıştırdığı Denizlispor, Gençlerbirliği, Ankaragücü ve Vestel Manisaspor'da zaman zaman başarılı dönemler de geçiren Ersun Yanal, söz konusu takımlarla ilk haftalarda zirve mücadelesi verse de ilerleyen haftalarda alt sıralara doğru düşüşe geçmişti.

Bordo-mavili takımda göreve başlamadan önce Vestel Manisaspor'u çalıştıran Ersun Yanal, ilk 9 haftada elde ettiği 7 galibiyetle dikkatleri üzerine çekmiş ve Ege ekibinin şampiyon olup olmayacağı tartışılmaya başlamıştı. Ancak Vestel Manisaspor, daha sonra üst üste aldığı mağlubiyetler sonrası düşüşe geçmişti. Ersun Yanal, ilk görev yaptığı ve kariyerinde önemli bir mesafe aldığı Denizlispor'da ise 9. hafta sonunda 20 puan ile ilk sırada yer alırken, daha sonra düşüşe geçen Yeşil-siyahlı ekip sezonu 8. sırada tamamladı.

Ankaragücü'nde başarılı bir dönem geçiren Yanal, Gençlerbirliği ile ligi 3. sırada bitirmiş, UEFA Kupası'nda Blackburn Novers, Sporting Lizbon, Parma gibi takımları eleyerek çeyrek final oynamayı başarmıştı.

Gençlerbirliği, söz konusu dönemde UEFA Kupası'nı kaldıran İspanyol ekip Valencia'ya elendi. İspanya ekibini turnuva boyunca yenmesini başarabilen tek takım Ankara'da 1-0'lık sonuç ile Gençlerbirliği olmuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, bordo-mavili takımın başında uzun soluklu zirve mücadelesi veriyor.

Yanal, çalıştırdığı diğer takımlarda ilk yarılar sona ermeden alt sıralara doğru inişe geçerken, bordo-mavili takımda ise zirveden hiç kopmadı.

Trabzonspor ikinci yarıda 0-0 beraberlikle sonuçlanan Fenerbahçe maçıyla başlayan yarışta, Ankaraspor'u 2-0, Ankaragücü'nü 2-1 ve Antalyaspor'u 1-0 yenerken, Beşiktaş ile 1-1 berabere kalmış, sahasında Denizlispor'a 2-0 ve Konyaspor'a ise 1-0 mağlup olmuştu. Bordo-mavili takım, söz konusu maçlarda 10 puan kaybederek şampiyonluk yarışında büyük bir yara aldı.

Trabzonspor'un üst üste kendi sahasında küme mücadelesi veren takımlara puan kaybetmesi Trabzonspor camiasını tedirgin etmeye başlarken, Yanal'ın bundan önce çalıştırdığı takımlardaki durumu akıllara gelmeye başladı. Yanal, yönetimindeki bordo-mavili takım 23 hafta sonunda 45 puan toplarken, averajla Beşiktaş'ın ardından 3. sırada yer aldı. Lider Sivasspor'un ise 46 puanı bulunuyor.

......................................

Ben değil istatistikler konuşsun...

Sen bu hocayla hayal kurmaya devam et arkadaşım..Burda veriler ve gerçekler var..Seneye de bu hocadan bişey olmaz..Aynı mantık aynı zeka kaldıkça bi insanda ilerlemez gerilersin..Oyunu almak için hiç bişey yapmadı hoca son 5 maçta oyunu okuyamamasından yenildik..Yine aynı kafayla devam edecek değişmeyecek..

Bülent AKBULUT61
bir hoca kurtarıcı diye barış varken ceyhun vayken isac varken tayfunu alıyorsa onun hocalığından şüphe duyayım bırak git be hoca nolur gururun varsa istifa et git.senin ziyadan hiçbir farkın yok be yazıklar olsun bir takımı bu kadar rezil edemezsin be

yakup tekin

İşte bunları unutmamak lazım. Biz de bir Antep havası çalarız onları mağlup ettiğimizde...

bocek
alanzinho ve yattara neden birlikte oynamıyor? oynayamıyorlar mı?

Salidani
futbolcular ve ersun hoca bizim inandığımız kadar inansaydı bu iş çoktan bitmişti.futbolcular benim ekran başında sarfettiğim kadar efor sarfetmediler sahada.yattara yine layllay lom.şu adama prim vermeyelim.direk kadro dışı bırakın.lazım değil bu kaçıncı vurdumduymazlığı oldu yeter artık.dk 92 kendi ceza sahamızdan faul kullanacağız faulu tolgayla paslaşarak kullanıyoruz.tolga caleye cale tolgaya ee nasıl yeneceksinki.ya doldursana ceza sahasına topu.
ah ah seneler akıp gidiyor , ömür bitiyor ve biz hala trabzonsporumuzun bir türlü yaşayamadığım şampiyonluğunu bekliyoruz.

Murat Acar
21.03.2009, 18:45
Yazık oldu bunca emeğe şampiyonluk çok zora girdi artık tüm maçları kazanmaktan başka çare yok..Alanzinhoyu Yattara nın yerinde oynatacaktıysa niye aldı anlamış değilim.

Kalkinmali
her zaman soyledim ve yine soylerim... bitiric lazim bu takima!! yattara ortayi atsin golu kim atacak? golcu yokki kardesim...

ozledik seni.... Fatih Tekke!

steelturkTS
antepliler çok terbiyesizlik yaptı bunun bedelini ödeyecekler.bizden alıntı(61.dakika) 27.dakka gösterisi yaptılar birde.taklitçi terbiyesizler

lackbera
zor zorr şmpiyonluk bu maçtan sonra çok daha zor...kolay maçları yenildik zor maçlara geldi sıra bu durumda fikstürde şampiyon olmamız çok zor..uefa içinnn uğraşmamız lazım gerçekci olmak lazımsa...takımda ruh heyecan istek kalmamış...dakika 82 tayfun songdan öle amatörce geriye paslar ortalar ki aklım almıyo...

Emre7
21.03.2009, 18:46

bırakın kalitesizliği asıl işe gelin. onlar ruhlarını kapıtta oynuyor.
bir gökhanı 25 maçtır kesmedin. gittin yattarayı kestin.
oyunu arkadaşlarına yeni alışan alanzinhoyu kestin.
sezon sonu kontratı bitecek serkanla anlaşma yapmadın.
sahada gezen bir halt etmeyen selçuğu haftalardır oynatıryorsun.
sonra da gelip kaliteden bahsediyorsun.
bırakalım bu işleri. Ersun Hoca iyi adam ama bu kadar takıntı beni bozar.

hüseyin1975
Vallahi Sampiyonluk sansimizi 2 saat sonra daha net degerlendirebiliriz.
Besiktas yenerse araya 5 Puan giriyor ve Moralleri Tavan yapiyor.
Besiktas Sivasi yenerse (ki bence yenecek) Sampiyonluk sansimiz iyice zora girecek.
2. olsak yine iyidir bu durumda.

Ömer SEVİNÇ
Tabata resmen Hüseyin'in anasını ağlattı.

hüseyin1975
21.03.2009, 18:47
Yanarim yanarimda su Selcugun 1 sari Kart görmemesine yanarim.

S.DEMİRCİ
21.03.2009, 18:47
söylenecek o kadar çok şey varki.. ama yenilgiden sonra hocayı eleştirmek istemiyorum..

evrents
21.03.2009, 18:48
bir de başkanları demişki onların kolbastısı varsa bizimde nirinnamı ne b.kumsa o var demiş.taklitçi özentiler
Maçtan sonra da kolbastı müziği çaldılar

Cafer Bulur
Maca gelince.
Bana birisi bu takimin ilk yarida oyunu neden sag kanada sikistirdigini anlatabilir mi?
Hoca neden müdahele etmedi bu duruma ve etti de oyuncular mi dinlemedi merak ediyorum.
Maci ilk yarida kaybettik cünkü,geriye düstükten sonra bu maci cevirmemizin cok zor olacagi belliydi.

Emre7
Vallahi Sampiyonluk sansimizi 2 saat sonra daha net degerlendirebiliriz.
Besiktas yenerse araya 5 Puan giriyor ve Moralleri Tavan yapiyor.
Besiktas Sivasi yenerse (ki bence yenecek) Sampiyonluk sansimiz iyice zora girecek.
2. olsak yine iyidir bu durumda.

beşiktaş ne kadar havaya girerse girsin önünde fener ve geyse maçları var.
2 sinide kaybeder sana da 6 puan eder

hüseyin1975
Yavas yavas genclere sans verilmeli.
Haftalardir Puan kaybediyoruz. Bir Faty veya Göksu oynasa ne kaybederiz sanki?

steelturkTS
21.03.2009, 18:49
şu selçuğun her pozisyonda kendini yere atması artık bıktırdı.yeter artık.

hüseyin1975
beşiktaş ne kadar havaya girerse girsin önünde fener ve geyse maçları var.
2 sinide kaybeder sana da 6 puan eder
6 Puan eder demek?

Bence kendimizi avutuyoruz Kardes, gecelim bunlari.

Cafer Bulur
Yanarim yanarimda su Selcugun 1 sari Kart görmemesine yanarim.
Selcuk ,colmanla birlikte takimin en iyisiydi.
Neden kart görmemesine yaniyorsun anlamadim.

Hasan Habip Özbay
arkadaşlar şunu bilin ki bizim bizden başka dostumuz yok antep,cincon,bursa,antalaya v.s hepsi aynı antepin yaptıkları terbiyesizlik ve .... ama hesabını verecekler

FURKANIM
21.03.2009, 18:50
yazık trabzonspora şampuyonluk gitti arttık kolobastıyı çok özledim

Sefa
Antep gibi birçok takımının bi yerleri kalktı Efsane ayaklanınca !

Antep yönetimi'nin bugün yaptıkları terbiyesizliktir.Kolbastı çalmak ne demek ama onu yaptırmayacaksın ben futbolcu olsam orda yerin dibine girerdim !

61.Dakika show'undan esinlenerek 27. dakika da bi şeyler yapması doğal bu ülkede takliçilik sevilen bi şey.

Antepliler ...... TRABZON olamazsın şampiyon demeye devam ettikçe Anadoludan Şampiyon çıkmaz.Anadolduan şampiyon çıkmasını istiyosun ve bunları yapıyosun Trabzon'a karşı bi yerini yırt yarın sivas'a ver maçı Trabzon'un Trabzonlu'dan başka dostu yoktur !

Hasan Habip Özbay
colman colman colma takımın en iyisi birileri ayak uydursa neler olur neler

S.DEMİRCİ
hüseyinin bu takımda ne işi var.. yeniden yapılanma güzelde.. en önemli bölgede futbolcun yok... ileriyi gökhan ve umut gibi 2 adama emanet etmişsin.. kanatların yok... formsuz adamlarıda kenara çekmiyorsun....

Cafer Bulur
21.03.2009, 18:51
Yavas yavas genclere sans verilmeli.
Haftalardir Puan kaybediyoruz. Bir Faty veya Göksu oynasa ne kaybederiz sanki?
Hüseyin abi bugün formunda degilsin,tipki takim gibi.;)
Bu isler göksu ve faty nin yapacagi isler degil.

hüseyin1975
Ikinci Devre benim bu Takimdan anladigim su: Sampiyonluk yarisini kaldiracak tecrübe ve kalite yok.
Stresli maclara gelemiyoruz.

evrents
Şampiyonluk hayal!!!

inprise
bırakın kalitesizliği asıl işe gelin. onlar ruhlarını kapıtta oynuyor.
bir gökhanı 25 maçtır kesmedin. gittin yattarayı kestin.
oyunu arkadaşlarına yeni alışan alanzinhoyu kestin.
sezon sonu kontratı bitecek serkanla anlaşma yapmadın.
sahada gezen bir halt etmeyen selçuğu haftalardır oynatıryorsun.
sonra da gelip kaliteden bahsediyorsun.
bırakalım bu işleri. Ersun Hoca iyi adam ama bu kadar takıntı beni bozar.

Futbol ruhla bir yere kadar, işde umut ne kadar ruhla oynasada altı pasda topla buluştumu yeteneği ve kalitesi ile başbaşa kalıyor. Hüseyin ruhla atak kesiyor top kapıyor ama topu ayağında çıkartırken yeteneğiyle başbaşa kalıyor.
Diğer söylediklerine imza atarım takım haftalardır kötü gidiyor ama hoca hala bir müdahale yapmıyor, kimse kesik yemiyor koy hüseyinin yerine paty'i.

Hamza Öztürk
21.03.2009, 18:52
abi ikinci olalim sampiyonlar ligine gidelim baska bisey istemiyorum

hüseyin1975
21.03.2009, 18:53
Hüseyin abi bugün formunda degilsin,tipki takim gibi.;)
Bu isler göksu ve faty nin yapacagi isler degil.

Haklisin.
Sinirden arada sacmalarsam frenle beni:D

bordo61
Sampiyonluk inancımı kaybettim gibi

Hasan Habip Özbay
şu istanbul takımları nasılda kandırıyor zavallıları istemiyorum kardeşim bizi kimse desteklemesin biz bize yeteriz yani TRABZONSPOR sevdalıları inadına ve daha büyük aşkla desteğe devam

Selçuk Demircioğlu
Ben bugün kazanip yarin kaybetmek istemiyorum.
Bu nedenle önerin cok sacma.
Kaldi ki yeni hoca gelince seri galibiyetlerin gelecegini kim garanti edebilir?
Benim ki sadece istatistiklere göre yapılmış bir öneridir ve örnekleride bolca mevcuttur..Ben illaki böyle olsun demiyorum desem sanki değişecek mi?Elimde olsa böyle yaparım gerçi ..Geçen sezon gs nin aldığı şampiyonluğu bir hatırlayın feldkampı gönderdiler ve yerine gelen altyapı hocası ile şampiyon oldular..En yakın örnek bu..Ha illaki başarı olur demiyorum tabiki garantisi yok ama bir yoldur bu da..Ve bence ersun hocayla başarı elde etme yüzdesinden daha yüksek bir başarı elde etme yüzdesine de sahiptir...Kalan 9 maç 27 puan bizi en azından şampiyonlar ligine götürür...
Kusura bakmasın ersun hocayı seviyorum ama bazı gerçekleri kabul etmek gerekli ki bundan sonra bu hocayla maç kazanmamız çok çok zor...

Emre7
6 Puan eder demek?

Bence kendimizi avutuyoruz Kardes, gecelim bunlari.

abi şampiyonluk diye bir isteğim yok.
olamayız yok 10 puan önde de olsak şimdi gene derdim olamayız. takım yeni oyuncular genç o yükü kaldıramadılar. şimdi ki durum da bu ama ersun oyuncuları motive konusunda eksik. sen dedinya 5 puan olur bende geyse f5 yener beşiktaş yine puan kaybeder yorumunu yaptım, eğer kayıptan dönmek istersek, işimize yarar.

Yunus Emre SEYHAN
Gökhan ve Umut sap gibi duruyorlar rakip defansla akraba olcaklar sanki. Rakip defans görevi görüyorlar.
Selcuk - Colman topu alıyor e ortada kalıyor.. topu nereye kullanacak?

Hamza Öztürk
21.03.2009, 18:54
abi şampiyonluk diye bir isteğim yok.
olamayız yok 10 puan önde de olsak şimdi gene derdim olamayız. takım yeni oyuncular genç o yükü kaldıramadılar. şimdi ki durum da bu ama ersun oyuncuları motive konusunda eksik. sen dedinya 5 puan olur bende geyse f5 yener beşiktaş yine puan kaybeder yorumunu yaptım, eğer kayıptan dönmek istersek, işimize yarar.

af edersin ama b... derdin ozaman sampiyon olamayacagimizi

yakup tekin
21.03.2009, 18:55
Sezon başından beri Trabzonspor zaten iyi oynamıyordu. Ligin ikinci yarısı başlayalı beri iyice kötüye döndü durum. Burada bir başlık vardı. Galibiyet güzel, peki ya futbol! İşte bu başlık, bugünleri görerek açılmış bir başlıktı. Sürekli kötü oynayarak kazanamazsınız. Bir gün gelir böyle Konya-Denizli ve Antep e haybeye maç verirsiniz. Yazık vallahi çok yazık.

Ersun hoca hâlâ takımını tanıyamamış. Takıma nasıl bir futbol oynatıyor kendisi de bilmiyor. Allah aşkına ne bir organize atağımız var. Ne serbest vuruş organizasyonumuz var. Ne yapar bunlar hafta içindeki antrenmanda. Aldığınız paralar haram zıkkım olsun. Yeter artık ya. Antep li oyuncu kadar koşup basmayacaksanız ne işiniz var Trabzonspor da.

Ersun hocam sen ne yapıyorsun peki. Nerede Göksu, nerede Barış, nerede Papy. Yav olamayacaksak bu oyuncularla şampiyon olmayalım. Oynat da hiç olmazsa gelecek sezonlar için bir kazanç sağlayalım. Selçuk-Gökhan Ünal-Hüseyin gibi oyuncularla nereye kadar. Bırak biraz da şu gençler oynasın. Radikal davran. Ya da çek git.

selimatal
21.03.2009, 18:55
Yazık sırf şu Yattara Alanzinho değişiklikleri yüzünden ersun yanala artık antipati duymaya başladım. Yazık be hocam yazık aldırmasaydın keşkee.

Aragones gibi klubeye gömülmeye başladın hocammm ahh ahhh hep aynı taktikk hepp

Sadece bu 2 adamın toplam bonservis bedeli 30 trilyonun üzerinde. Antep takımının tamamını satın alır. Ve asla ikisi beraber oynamıyorlar. Oynayacaklar diye de korkuyorum, o zaman da Colman'ı çıkarıyor. Savunma yönü kuvvetli adamı gol yememenin garantisi olarak görüyor ama her maç 2-3 yemeye başladık.

Yattara-Colman-Alanzinho... (Hepsi gerçek yerlerinde oynarsa)

-Başka hiçbir şey bu takımı adam etmez.
-Başka hiçbir şekilde rakibi ısıramayız.
-Başka hiçbir şekilde rakibin üzerimize gelmesini engelleyemeyiz.
-Başka hiçbir şekilde Gökhan ve Umuta atılan saçmasapan paslardan beleş gol çıkma ümidi dışında kolay gol bulamayız.
-Ve başka hiçbir şekilde bu saatten sonra maç kazanamayız.

Emre7
21.03.2009, 18:56
Futbol ruhla bir yere kadar, işde umut ne kadar ruhla oynasada altı pasda topla buluştumu yeteneği ve kalitesi ile başbaşa kalıyor. Hüseyin ruhla atak kesiyor top kapıyor ama topu ayağında çıkartırken yeteneğiyle başbaşa kalıyor.
Diğer söylediklerine imza atarım takım haftalardır kötü gidiyor ama hoca hala bir müdahale yapmıyor, kimse kesik yemiyor koy hüseyinin yerine paty'i.

ruh dediğim mehmet yozgatlının oyundan çıkarken bütün takımı alkışlaması, bütün arkadaşlarına "hadi hadi yapabilirsiniz" demesi.
yoksa evet ruh dediğin hüseyin de ve umutta var ama gökhanda da 85. dk gol attıktan sonra topu ağda bırakıp seyirciye hareket yapma ruhu var.

CAFER ÖZER
21.03.2009, 18:56
Benim icin ersun yanal bitmistir bidahada avatarima ersun yenali koymam

S.DEMİRCİ
21.03.2009, 18:57
defans haftalardır sos veriyor.. giray yedek bekliyor
gol atamıyoruz... yattara ve alan bir arada oynamıyor.
hüseyin???????????

Canİlker
21.03.2009, 18:58
arkadaşlar ersun hoca takımı iyi çalıştırıyor, iyi kondisyon yüklüyor ama oyunu okuyamıyor malesef. bunu en baştan beri söylüyorum. selçuk inadından vazgeçemedi, alanzinho-yattara ikilisini oynatmıyor, song haftalardır hata yapıyor ama dinlendirmiyor...(liste böyle uzarda gider) bende teknik direktör konusunda istikrardan yanayım ama ersun hoca ile olacak iş değil bence. 3 defa fırsat geldi ayağımıza ama değerlendiremedik. seneye yabancı ve kaliteli bir hoca, artı gerekli takviyeler ile şampiyonluk gelir diye düşünüyorum.

Emre7
21.03.2009, 18:58
af edersin ama b... derdin ozaman sampiyon olamayacagimizi

bu takım 4 puanfark açtığı hafta 6 çıkaramasının nedeni yükü kalıamamasıdır.
yoksa o zaman gayet iyi idik.

hüseyin1975
21.03.2009, 18:59
Antep bize kupada 3 Gol , Ligde 3 Gol atti.

Bizden haric acaba daha kime attilar?

Yazik, gercekden yazik.

inprise
21.03.2009, 18:59
Gs yi izliyorum baros devansdan çıkartılan topları sırtı dönük alıyor tutuyor, pas çıkarıyor olmadı faul yaptırıp takımı ileri taşıyor. Aynısnı fbde semih, bjkde nobre, sivasda mehmet yıldız, konyada veysel bile yapabiliyorken bizdeki iki forvet bu işi birkere bile yapamıyor. İlerde topu tutan bir adam yoksa takım hucuma nasıl çıkacak, ahhhh nerdesin mehmet yılmaz değerin hep birlikte bilemedik.

Uğur Cira
21.03.2009, 19:00
eğer uefaya gidersek başarıdır bu takımla.inancım kalmadı malesef.
seneye gökhan, umut,hüseyin,serkan,yattara bu takımdan gitmeli.bu kadar ruhsuz ve beceriksiz futbolcu topluluğu başka bir takımda yok.
tayfunu niye oynattığını şimdi anladınızmı.
eger hüseyinle seneye sözleşme yenilenirse kombine almayacağım.formamı yakacağım.lig tvyide iptal ettirecem.benim tepkim böyle olacak.

Emre7
21.03.2009, 19:00
arkadaşlar ersun hoca takımı iyi çalıştırıyor, iyi kondisyon yüklüyor ama oyunu okuyamıyor malesef. bunu en baştan beri söylüyorum. selçuk inadından vazgeçemedi, alanzinho-yattara ikilisini oynatmıyor, song haftalardır hata yapıyor ama dinlendirmiyor...(liste böyle uzarda gider) bende teknik direktör konusunda istikrardan yanayım ama ersun hoca ile olacak iş değil bence. 3 defa fırsat geldi ayağımıza ama değerlendiremedik. seneye yabancı ve kaliteli bir hoca, artı gerekli takviyeler ile şampiyonluk gelir diye düşünüyorum.

sorun ersun hoca değil ersun hocanın inadında.
yoksa bu takımı bu kadar zamanda toplarayıp bir araya getirmek de başarı ama bu kadar da bile bile lades denmez.

S.DEMİRCİ
21.03.2009, 19:01
yattarayı ya kadroya almazsın yada direk oynatırsın.. yanında oturup mağlupken oyuna sokamazsın...

Atmaca
hüseyinin bu takımda ne işi var.. yeniden yapılanma güzelde.. en önemli bölgede futbolcun yok... ileriyi gökhan ve umut gibi 2 adama emanet etmişsin.. kanatların yok... formsuz adamlarıda kenara çekmiyorsun....

Ha gardaş, sen biliyon değilmi, bu Hüseyin seneye yok.Çünkü sözleşme yok. Ama halen daha hüseyinden vazgeçmiyor hoca.Madem bu seneden bişey beklemiyoruz, neden başkasını oynatmaz hoca.

hüseyin1975
Birde kardeslerim ALLAH ASKINA, LÜTFEN, LÜTFEN rakiplerimiz ile dalga gecmeyelim.
Dalga gecdigimiz Haftalar bizde dalga konusu oluyoruz son zamanlarda.

Dün fener macinda ikaz ettim, abartmayalim dedim.
Antepi yenelim, fenerle öyle dalga gecelim dedim.

Fatih Ersoy
21.03.2009, 19:02
Bu takım şampiyon olacak ha... Top oynayamıyoruz top..

Bırakın artık gazel okumayı...

hüseyin1975
21.03.2009, 19:03
seneye gökhan, umut,hüseyin,serkan,yattara bu takımdan gitmeli.bu kadar ruhsuz ve beceriksiz futbolcu topluluğu başka bir takımda yok.
eger hüseyinle seneye sözleşme yenilenirse kombine almayacağım.formamı yakacağım.lig tvyide iptal ettirecem.benim tepkim böyle olacak.

Hersey kabul ama FORMA yakmak olmaz!
FORMAMIZ KUTSALDIR!

alpozan61
21.03.2009, 19:04
sinirimden öleceğim ya hala resmi sitede geçen sezon bu hafta haberi yayınlanıyor galiba kendilerine geçen sezonu örnek almışlar her hafta hedefe biraz daha yaklaştık mesajı veriyorlar....

Sefa
21.03.2009, 19:05
Hüseyin'i bizden başka kim alır :S

hüseyin1975
21.03.2009, 19:05
sinirimden öleceğim ya hala resmi sitede geçen sezon bu hafta haberi yayınlanıyor galiba kendilerine geçen sezonu örnek almışlar her hafta hedefe biraz daha yaklaştık mesajı veriyorlar....

Haklisin.
Büyüklügümüze yakismayacak hareketler bunlar.
Ucuz hareketler bunlar.

Yakismiyor!

inprise
21.03.2009, 19:06
ruh dediğim mehmet yozgatlının oyundan çıkarken bütün takımı alkışlaması, bütün arkadaşlarına "hadi hadi yapabilirsiniz" demesi.
yoksa evet ruh dediğin hüseyin de ve umutta var ama gökhanda da 85. dk gol attıktan sonra topu ağda bırakıp seyirciye hareket yapma ruhu var.
Haklısında Gökhan'nı ne yaptığını konuşmaya gerek yok o ne yaptığını bilmiyor ki. Kendisini El galactiko filan sanıyor, runa lange ile birlikte yedigimiz en büyük kazıktır.

Aker
21.03.2009, 19:07
Maçı izleyemedim renkdaşlar. Bana takımın nasıl oynadığını yazabilir misiniz, gördüğüm kadarıyla gökhan umut ikilisi iş başındaymış ve peki takım olarak bu ikili hariç nasıldık yine gol pozisyonuna girdik mi?

savas avci
ersun yanalspor :2 gaziantep :3 tebrikle ersun yanal.
Anlamadım biz bu alanzinhoyu yattarayla değişmeli oynasın diyemi aldık bu hüseyinden,umuttan,tayfundan hiçbirşey olmaz ikinci ligde bile oynayamaz bunlar o değil gençleride köreltti oynatmaya oynatmaya,ersun yanal trabzonsporumuzu bir adım ileriye taşıyamaz.
Ersun yanalcılar sevinin şimdi...

Selim_Perçin
Ersun yaNAL la yürümez bu iş.ölüsü yeter yATTARA nın.Naptı hüseyin çok güzel top oynOYUmuş gibi her maç banko oynuyo.yazık...

Mehmet Fatih Silik
Bu takim mi $ampiyon olacak =) Güleyimde yabana gitmesin...hicbirinde $ampiyonluk hirsi yok arkada$! Ölü gibiler ölü! Sen teknik direktör olarak ilk önce kabullendireceksin ve inandiracaksin oyuncularina $ampiyonlugu...ama YOK! Tutturmu$ bir standart o kafada gidiyor...ALLAH sonumuzu hayir etsin! 3.cü olursak bu da ba$aridir benim icin...O kadar ümitliydim ki 2.ci yariya girerken...dedim Fener galibiyetiyle güzel ba$langic olur...hadi o maci gectim..Denizli, Konya ve son oynanan GS maclari...ALLAH'im güldür yüzümüzü bir kerede nolursun! Birde bu macta Cüneyt Cakir elinden gelen her$eyi yapti bizim galibiyet icin ama adamin birtek Trabzon formasi giymemesi kalami$ti...Olmayinca olmuyor! Ama cogu renkda$lar gibi artik benimde burama kadar geldi...bu takimda oynayamayacak cok oyuncular var...bu forma iki numara büyük...hatta 3!

Selam ve Dua ile!

S.DEMİRCİ
21.03.2009, 19:08
ersun hoca titre ve kendine gel... kes şu hüseyini takımdan.. yattara ve alanı beraber oynat... selçukla olan ilişkini fatih terim-emre ilişkine çevirme...

Sefa
21.03.2009, 19:09
Maçı izleyemedim renkdaşlar. Bana takımın nasıl oynadığını yazabilir misiniz, gördüğüm kadarıyla gökhan umut ikilisi iş başındaymış ve peki takım olarak bu ikili hariç nasıldık yine gol pozisyonuna girdik mi?
İlk yarıdaki tek gol pozisyonunu Cüneyt Çakır yarattı yani penaltı =)

İkinci yarı da aynı futbol'a devam maç 3-1 olduktan sonra biraz canlandılar işte 3-2 olduktan sonra da Umut önplana çıktı Yattara'nın mükemmel ortası önünde 7 metre kale ve sadece kaleci çok rahatsın yanında kimse yok sonuç:yandan avut =) bildik olaylar yani =)

Timur Öztürk
21.03.2009, 19:10
arkadaslar şu yorumlara bakıyorumda şampiyonluk gitti,hayal gibi sözler!! bakın önümüzdeki hafta ben inanıyorum bu takım çıkısa geçecek.bizlerin umudu yoksa bu takım en fazla 4. olur.. bizim umudumuzla olmaz diyenleriniz olacaktır ancak selçukta,gökhanda,yattarada,songda biliyoruzki potansiyeli olan oyuncular.bunların neden düşüşte olduğu tespit edililebilir.bu ersunun görevi..bizim görevimiz futbolcuların bu potansiyellerini bilip neler yapabileceklerini bilip,köstek değil moral vermeli..bu futbolcular buraya getirdi bu futbolcular götürecek

yakup tekin
21.03.2009, 19:11
Benim icin ersun yanal bitmistir bidahada avatarima ersun yenali koymam

:alkış: Çok Şükür Taraftarımız Anlamaya Başladı Bazı Şeyleri.

Aker
21.03.2009, 19:11
İlk yarıdaki tek gol pozisyonunu Cüneyt Çakır yarattı yani penaltı =)

İkinci yarı da aynı futbol'a devam maç 3-1 olduktan sonra biraz canlandılar işte 3-2 olduktan sonra da Umut önplana çıktı Yattara'nın mükemmel ortası önünde 7 metre kale ve sadece kaleci çok rahatsın yanında kimse yok sonuç:yandan avut =) bildik olaylar yani =)

Her zamanki gibi yine kaçırmışız demekki teşekkürler renkdaşım.

tanjueren
21.03.2009, 19:12
Allah aşkına herkesi suçlarken haftalardır yediğimiz her golde suclu olan Song'u nasıl es geçiyoruz ya?Bugun ılk golde ızledı adeta ayagını uzatsa cıkarabılırdı.Ondan once egemenle paylasamadılar egemen geriye doğru vurdu.Ondan once cok rahat pozısyonda kosede uzaklastıramadı topu kaptırdı sonra golu yedık.Gecen hafta cızgıde rahatlıkla uzaklastırabılecegı topta arda'ya asıstı yaptı.Konya macında kornerde adamını kacırdı.Denizli maçında Angelov'a vurdugu kafayı unuttunuz mu?Hadi denizli ve konya ya gol atamadık butun suc forvetlerdeydı ama son 2 mactır bırı sampiyonluk adaylarından bırıne bırıde lıgın en zorlu deplasmanlarından bırı olmak uzere 2'serden 4 gol attık!He forvetlerımız hala kotu ama bu song'un defansın hıc mı gunahı yok ya!Ersun mu vurmadı ayagının yanından gecen topa yoksa dızıyle asıstı o mu yaptı arda'ya:S

polibo06
21.03.2009, 19:13
dost kötü günde belli olduğu gibi tarafarda kötü günde bellli oluyor. bir liste yapalım mı başarı yüzünden takımı tutanlar listesi :D

Canİlker
21.03.2009, 19:13
mehmet yozgatlı soytarısı fenerbahçe maçında kaleci ile karşı karşıya iken gol vuruşu yapmadı, bekledi saçma sapan geri pas attı. bizim maçta nasıl istekli olduğunu gördünüz. şimdi anadolu takımlarının bize garezi yok diyebilirmiyiz?

Onur Civelek61
21.03.2009, 19:14
çok kötü herşey ligin 2.yarısı daha iyi olacak dedik nerde berbat gidiyoruz.Böyle nereye kadar gidebiliriz ki?
Seneye Umut'u,Hüseyin'i göremek istemiyorum.Gökhan da gitse fena olmaz.

Hasan Ayvenli
21.03.2009, 19:14
bizim takımın bu konumda olmasını birçoğumuz beklemiyorduk sanırımsezon başında. bu kadar çok transfer yaparak böyle genç bir takımdan da şampiyonluk beklemek gerçekçi değil zaten. diğer takımların kötü olması nedeniyle potaya girdik ve hala ordayız. bu kez gerçekleşen durum klasik ersun yanal durumu değil bence. klasik trabzonspor durumu ve takımın yeni ve çok genç olmasından kaynaklanan birşey.

maç sonunda umutun aşırtma kaçırdığı gol pozisyonunu gösterirken serdar bali "umut gol vuruşları iyi olsa man. utd. da oynardı. 500 pozisyona giriyor 1 tanesini atıyor" dedi :D forvetimizde tekke ya da ortasahamızda gökdeniz olabilseydi bu sezon şampiyonluk için yeterli olurdu diye düşünüyorum. en çok ihtiyaç olan kadroydu bu onlara. ama bu kadro da onlar sayesinde kuruldu.

Dip.Ing.Mag.
21.03.2009, 19:15
inanin acayip sevindim yenilmemize, böyle rezalet futbol olamaz , böyle kepaze futbolculukta olmaz,hüseyin , umut bunlara lisan veren ya kördü, yada bale danscisiydi . futboldan anlamadigina eminim ....

Sefa
21.03.2009, 19:16
Her zamanki gibi yine kaçırmışız demekki teşekkürler renkdaşım.
Rica ederim de kaçırdık dediğim 1 pozisyon yani o bol pozisyonlara da muhtaçtık =)

polibo06
tanjueren (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15008)

ortak boşuna uğraşma bunlar anlamazlar... onlara göre trabzon her sene şampiyondu bu sene başarısız... tabi ya hala şampiyonluk umudu var. şampiyonlar ligi var uefa var. ve ligin en geç takımı seneye daha çok can yakabilir...

inprise
Yönetim hemen bekir ve murat ceylan için girişimlerde bulunsun. İkisinide uzun süredir takip ediyorum her hafta standart oynuyolar, seneye bizim için ilaç olabilirler. Özellikle murat ceylan basmadık yer bırakmıyor iyi top kullanıyor, ikinci gollerinde ki attığı pası gözden kaçırmamak lazım.

msukas
21.03.2009, 19:17
Ben bu seneki Kadroyu beta olarak görüyorum. eksikleri giderilip seneye tam sürümü yayınlanırsa bu takım iş yapar. yaygara koparmaya gerek yok. hepimiz üzülüyoruz tabii Ama ben ersun hocanın gitmesi bir çözüm değil aksine bir kaos olur belki bir psikolojik rahatlama olur ama unutmayalım öfkeyle kalkan zararla oturur Şu an birlik zamanı ben inanıyorum Trabzon sonuna kadar bu yarışın içinde olacaktır

EmrahYalçınalp
21.03.2009, 19:17
1- Tolga Zengin'in kadroda olmasından
2- Ortasahamızda Selçuk'un yetersizliğine rağmen dokunulmazlığından
3- Yattara'nın bir kenarda tutulup sonra kurtarıcı olarak sahaya sürülmesiyle oluşan çelişkiden
4- Hüseyin'in top kullanma beceriksizliğinden
5- Forvetlerimizin ortada olmayışından
6- Ne kadar kötü olursak olalım kazanmamızı sağlayacak bir oyun planımızın olmayışından
7- Gerçek olmadığı Poetricus hocam tarafından Ersun Hoca'ya, tarafımca da sayın bakana teyit ettirilmesine rağmen ortaya atılan bir iddia üzerine "siyaset yapılıyor" diyenlerin tribünlerde -eminim kendisinin haberi olmadan- açılan "bilmem ne bilmem ne, Trabzon'da Volkan Abi" pankartını görmezden gelişlerindeki samimiyetsizlikten
8- Büyüklüğümüze her laf atanın ertesi senelerde Bank Asya'da kalabilmek için verdiği mücadeleden bihaber olan Antepsporlulardan
9- 80. dakikada gol atmış takımın kalan dakikakalrda oyunu forse etmeye bile tenezzül etmemesinden

nefret ettim şu maçla.

Seneye bu takıma bir Szymek, bir de yarım Fatih Tekke bulmak için şimdiden çalışmak lazım. Denizli'den Çağlar'ı ve adam gibi konuştuktan sonra da Engin Baytar'ı alırsak tadından yenmez. Bu sene alınan, ama aslında hesapta olmayan Song gibi kalitesi tartışılmaz adamlarla takviye yapılırsa da ne mutlu. Artık önümüzdeki maçlara bakmanın anlamı yok, önümüzdeki seneye bakalım.

Cafer Bulur
21.03.2009, 19:19
Cok güvendigimiz savunmamiz bizi adeta yari yolda birakti.
Denizli,konya,gs ve bugünkü macta yenilen goller sampiyonluga oynayan bir takimin yiyecegi goller degildi.
Bu durumu forvetlerle birlestirirsek sampiyonluk hedefimizden ciddi bir sekilde uzaklastigimiz görülüyor.
Artik sampiyonlar ligi elemelerine gitmenin yollarini aramak lazim.

inprise
21.03.2009, 19:20
1- Tolga Zengin'in kadroda olmasından
2- Ortasahamızda Selçuk'un yetersizliğine rağmen dokunulmazlığından
3- Yattara'nın bir kenarda tutulup sonra kurtarıcı olarak sahaya sürülmesiyle oluşan çelişkiden
4- Hüseyin'in top kullanma beceriksizliğinden
5- Forvetlerimizin ortada olmayışından
6- Ne kadar kötü olursak olalım kazanmamızı sağlayacak bir oyun planımızın olmayışından
7- Gerçek olmadığı Poetricus hocam tarafından Ersun Hoca'ya, tarafımca da sayın bakana teyit ettirilmesine rağmen ortaya atılan bir iddia üzerine "siyaset yapılıyor" diyenlerin tribünlerde -eminim kendisinin haberi olmadan- açılan "bilmem ne bilmem ne, Trabzon'da Volkan Abi" pankartını görmezden gelişlerindeki samimiyetsizlikten
8- Büyüklüğümüze her laf atanın ertesi senelerde Bank Asya'da kalabilmek için verdiği mücadeleden bihaber olan Antepsporlulardan
9- 80. dakikada gol atmış takımın kalan dakikakalrda oyunu forse etmeye bile tenezzül etmemesinden

nefret ettim şu maçla.

Seneye bu takıma bir Szymek, bir de yarım Fatih Tekke bulmak için şimdiden çalışmak lazım. Denizli'den Çağlar'ı ve adam gibi konuştuktan sonra da Engin Baytar'ı alırsak tadından yenmez. Bu sene alınan, ama aslında hesapta olmayan Song gibi kalitesi tartışılmaz adamlarla takviye yapılırsa da ne mutlu. Artık önümüzdeki maçlara bakmanın anlamı yok, önümüzdeki seneye bakalım.
Al sana Szmek hem yerli hem de 20 yaşında Murat Ceylan.

Sefa
21.03.2009, 19:20
Ruhunda kanında Trabzonsporluluk duygusu taşımayan topçular bu takıma alınmamalı.

Trabzonsporluluğu aşılayamıyoruz topçulara.Maç mağlup giderken kimse utanmıyor çekinmiyor.Bu takıma Fatih Tekke lazım ölüsü yeter bu takıma Ruhuyla yetiyordu Fatih.Trabzonspor'un yerli topçuları Trabzonlu olmalı.

savas avci
21.03.2009, 19:22
dost kötü günde belli olduğu gibi tarafarda kötü günde bellli oluyor. bir liste yapalım mı başarı yüzünden takımı tutanlar listesi :D
Başarıya bakıpta takım tutsaydık en son tutacağımız takım trabzonspor olurdu.Ortada başarı var da biz mi görmedik?

abdullah6134
21.03.2009, 19:22
Abartmayın arkadaşlar Trabonspor un bundan sonraki maçları rahat olcak ve eminim bir seri yakalıycak trabzonspor....unuttuğunuz bir şey var Gaziantep mükemmel bir takım ve daha da onemlisi bize çok ters gelen bir takım.yani bence bu sezonki en zor maçımızı oynadık ve kaybettik.bundan sonra bu kadr zor maçımız yok...

Hasan Ayvenli
21.03.2009, 19:23
murat ceylanı alarak hüseyin'e güle güle diyebiliriz.

FerhaTS
21.03.2009, 19:23
gökhan ünal artik yedek başlasın, kafada bitirmiş zaten her aldığı topu kaptırır mı insan. kaybedeceğimizi kaybettik zaten biraz da diğer oyunculara şans vermeli.

Aker
21.03.2009, 19:24
Abartmayın arkadaşlar Trabonspor un bundan sonraki maçları rahat olcak ve eminim bir seri yakalıycak trabzonspor....unuttuğunuz bir şey var Gaziantep mükemmel bir takım ve daha da onemlisi bize çok ters gelen bir takım.yani bence bu sezonki en zor maçımızı oynadık ve kaybettik.bundan sonra bu kadr zor maçımız yok...

Ama denizli konya maçında da böyle demiştik zor maç değil diye.

Sefa
murat ceylanı alarak hüseyin'e güle güle diyebiliriz.
Murat Ceylan'a kadar bizde Ceyhun, Göksu, Faty Papy var önce onlar oynasın bi.

Kereşenli
Bu maçı sadece savunmanın yaptığı hatalar ve forvetlerin etkisiz olduğundan dolayı kaybetmedik. Ersun Yanal'ın saçma sapan değişiklikleri yüzünden kaybettik bu maçı. Hüseyin ve Selçuk'u oyundan almayıp hata yaptı. İsaac ve Barış'a şans tanımıyor varsa yoksa Umut ve Gökhan. Tolga hemen hemen 5-6 ay oynamıyor ama bu maça ikinci kaleci olarak başladı hemde Onur gibi yetenekli kalecemiz varken.

Oyunculara ve taraftarlara suçu atacağınıza biraz da Ersun Yanal'a bakın.

erdo6
21.03.2009, 19:25
Şampiyonluğu bırak 5'incilik bile garanti değil

istanbul takımlarının bu kadar kötü olduğu bu senede bizim başımızda hangi teknik adam olsa en az bu kadar başarılı olurdu

bence ersunun bu takıma vereceği hiç bir şey yok kendide şampiyon olacağımıza inanmıyor.

Onun için şuana kadar gittiği hiç bir takımda işin sonunu getiremedi

hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayan oynamayanı hemen kesebilen futbolcuların inanıp sevdiği biri lazım bize ,bizim sorunumuz kafada
ersunun takıma hiç bir motivasyonu yok ersundan sadece iyi bir kondisyoner olur okadar

5-6 hafta sonra ersunun gitmesi için dua edeceksiniz.

gökhan ve hüseyin 2 niz beş para etmezsiniz

olgun
21.03.2009, 19:26
Bir takım yenilebilir, ama böyle perişanları oynamaz.
iki pası bir arada yapamayan. top kontrolü olmayan, bir araya kümelenip yarım metre ötedeki arkadaşına pas veren, o da öteki yarım metre mesafeye o da ötekine derken topu kaptıran.
süper ligin en kötü oynayan takımı olmak için bunların özel bir eğitimden geçmiş olmaları lazım.
Bence teknik direktör ile futbolcuların arasında bir problem var. Kopukluk var.
Çaresine bakılmalı.

Emo91
21.03.2009, 19:30
gaziantep ve diger tüm anadolu takimlarini kiniyorum!!!!

1.) gaziantep bizim 61. dakika sovumuzu kopyaliyip 27 dakikada sov yapmasi

2.) macdan sonra kolbasti müzigi calmalari

3.) haftaya Galatasaraya rahat 3 puan verecegi

beni öldürüyor!!!!

yüzsüs herifler, bizim sovumuzu niye kopyaliyorlar bu kendini bilmezler!!

suat kalkan
21.03.2009, 19:31
Helal olsun sana Ersun Hoca bu takımı inadının yüzünden bu hale getirdin ya. Haftalardır aynı hatalar, aynı sorunlar, aynı futbolcuların yetersizliği ve formsuzluğu devam ederken sen hala damarını verip devam ettim ya.. Sana gerçekten helal olsun istikrar bu demek devam et, bu senin hakkın bu takımı buralara sen getirdin alt sıralara düşürmekte senin hakkın.Bizler bir şeyden anlamıyoruz ya maç sonun da çık o güzel anlamlı ve gerçekçi açıklamalarına devam et. Biz sana senin bildiğinden daha fazla güveniyoruz. Şenol Güneş'e, Giray Bulak'a , Halilhodziç'e, Ziya Doğan'a Samet Aybaba'ya sana verilen desteğin onda birini bile vermedik.Yönetimlerde onların istedikleri adamların onda birini almadı. Sen ne istedinse o oldu al dedin aldılar sat dedin sattılar . Paraları peşin ödeyin dediler ödediler . Ama sen ne yaptın bu takıma aklımda kalan tek maçın Beşiktaşa kupada yenildiğimiz maç ve birazda Fenerbahçe maçı onun dışında şansla düşe kalka bugünlere geldin. Ankaragücü maçı ile başlayan ve bugüne gelene kadar takımda ve bazı futbolcularda ki düşüşü formsuzluğu sokakta ki beş yaşında ki çoçuk bile gördü sen göremedin. Önlemini alamadın,sana ve bu takıma güvenen milyonların hayallerini yıktın geçtin.Biz senden çok fazla bir şey istemiyoruz (elbette yenileceksin hiç bir takım her maçını kazanamaz) bu takımdaki bir kaç ruhsuza bu takımın büyük takım olduğunu kendileri kadar hafif olmadığını öğret adam et.. Yok sözün geçmiyorsa bırak git. Yoksa biz her sene bu hüsranı yaşıyoruz bir farkın yoksa diğerlerinden bu zülmü bize yapma

inprise
21.03.2009, 19:31
Bir takım yenilebilir, ama böyle perişanları oynamaz.
iki pası bir arada yapamayan. top kontrolü olmayan, bir araya kümelenip yarım metre ötedeki arkadaşına pas veren, o da öteki yarım metre mesafeye o da ötekine derken topu kaptıran.
süper ligin en kötü oynayan takımı olmak için bunların özel bir eğitimden geçmiş olmaları lazım.
Bence teknik direktör ile futbolcuların arasında bir problem var. Kopukluk var.
Çaresine bakılmalı.
Doğru söylüyosunda top ayağımızda iken, 10 - (Hüseyin + Serkan (yada tayfun) + Gökhan + Umut) = 6 kişi oynayan takım rakip sahada nasıl top yapsın.

olgun
21.03.2009, 19:32
ersun yanal kondisyoner değil ki. kondisyoneri var. Kaldıki öyle ahım şahım bir kondisyonumuz da yok.

Şifo mehmet'in Antalya gibi bir takıma geldikten sonra aldığı puanların yarısını alsaydık şimdi liderdik.

antepin antrönerinin ismini bilen var mı?

kocaelinin antrönerinin ismini bilen var mı?

Demek bu işler isimle olmuyor. Aslan kaplan demekle de olmuyor. Olmuyorsa çaresine bakacaksın.

Ne demektir son 5 maçtı 4 puan alarak 11 puan kaybetmek.

Her şeyi açıklayan bir performanstır bu.

At sahibine göre kişner.

highlander
21.03.2009, 19:32
Güvendiğimiz defansımız son haftalarda oldukça kötü. Yediğimiz gollerin ikisi bence yenmeyecek tipten gollerdi.Olan oldu.Güçlü yanlarımız var, zayıf yanlarımız var. Çok iyi bir başkanımız, teknik heyetimiz var. Bu sezon en kötü UEFA'ya gitmek ve takımın iskeletini belirlemek bizim için en güzel sonuç. Önümüzdeki sezon Brüls geliyor. Papy ve Göksu var.Eksiğimizi, gediğimizi görüyoruz. Ortasahaya Szymek ayarında ve stilinde bir oyuncu ile sırtı kaleye dönük oynayabilen ve ayağında top tutabilen bir santrafor ihtiyacımız var.Bunlar çok açık. Ben bu takımdan umutluyum.Sadri başkan'a ve Ersun hoca'ya da güveniyorum.Bu iki isimden hangisi gitse bu "yeniden doğuş" projesinin gücünden kaybedeceğini düşünüyorum.

tanjueren
21.03.2009, 19:33
tanjueren (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15008)

ortak boşuna uğraşma bunlar anlamazlar... onlara göre trabzon her sene şampiyondu bu sene başarısız... tabi ya hala şampiyonluk umudu var. şampiyonlar ligi var uefa var. ve ligin en geç takımı seneye daha çok can yakabilir...

Ahh renkdaş ahh butun gunumde haftam da rezıl olacak yıne ama bu kadar bu takımdan ersun hoca'nın ustune gıtmenın bır mantıgı yok bence.Evet onun da yanlışları var ama kımın yok kı?Mourınho mu ferguson mu hatasız hocalar?Kadro kalitemiz ortada,kadro derinliğimiz ortada.Malesef bir kaç tane varyasyona gideceğimiz oyuncu yok.En guvendıgımız adamlardan Song'un yaptıkları da ortada haftalardır.Yani ne sadece Umut ve Gokhan'a baglayabılırız kayıpları ne de selcukla Song'a.Bugun mactan sonra krıtık anlar gosterıldı lıgTv de ısrarla sunucu belırttı en az antep kadar pozısyon buldu bu kotu gs de dıye.Yediğimiz ilk gol orta da,2 gol de 2 tane antep'li bomboş kalıyor ismail şut atarken song mudahale etmeye yeltenmıyor bıle.3.gol de ceza sahasına gelınce hemen bırakıyor adamını selcuk.Bunların hepsı sahada anlık olaylar malesef.Evet hocamızın hataları var.Alan mı cıkmalıydı yattara girerken hayır.Ya da artık tamamen rısk almamız gerekırken barışı huseyının yerıne almak tayfun değişikliğinden çok daha iyi olmaz mıydı bence olurdu.Ama Ersun Hoca'nın istifası bugun bize hiç birşey kazandırmaz.Uefa diye başladık şampiyonluk hayallerı kurduk.Hala şansımız suruyor özellikle şuan ki sivas bjk macı berabere bıterse.Uefa ise garantı duruyor cebimizde.Havlu atmanın ya da Jokey değiştirmenin sırası değil.9 maç 810 dakika heryerde full destek olma zamanı.Bu sezon sonunda değişmesi gereken şeyleri BÜYÜK SADRİ BAŞKAN değiştirecektir zaten.Benim düşüncelerim bunlar.

Ben hayatında Trabzon'a gelmemiş bir Trabzonspor'lu olarak vazgeçmiyorum.İki hafta sonra Ankara'dayım.Sonra Kocaeli sonra Eskişehir.Allah kısmet ederse Fb macında da Avni aker'de.Ben vazgeçmiyorum.Sahadakilerin de vazgeçecegine inanmıyorum.Benimle olanlar İleride çok daha güzel günler görecekler!..

LANGARA
21.03.2009, 19:34
arkadaşlar sorun şurada.bizim futbolcular çok rahat.biliyorlar ki ne kadar kötü oynarsalar oynasınlar haftaya o formayı mutlaka giyecekler.rekabet diye bir şey kalmamış takımda.bir de şu var tabiki.bizim takımda ceza diye bir sistem yok bildiğim kadarıyla..ne kadar kötü oynarsa oynasın futbolcu parası tıkır tıkır ödeniyor.hal böyle iken futbolcu hırslı oynasa ne olur hırslı oynamasa ne olur.bu taraftar çok mu umrunda topçunun o parasına bakıyor.merak ediyorum takım içinde şu anda bu mağlubiyete kimler çok üzüldü..

msukas
21.03.2009, 19:35
mehmet yozgatlı soytarısı fenerbahçe maçında kaleci ile karşı karşıya iken gol vuruşu yapmadı, bekledi saçma sapan geri pas attı. bizim maçta nasıl istekli olduğunu gördünüz. şimdi anadolu takımlarının bize garezi yok diyebilirmiyiz?
Bak arkadaş sen anadolu takımlarını vey karadeniz takımlarını düşman ilan ede ede 25 senedir şampiyonluk bekliyorsun tam şampiyon olacağımız sezonda Trabzonun halis mulis uşağı Giray kaptan ve askerleri ezikbehçenin gayşenin bjk nın silahlarını alarak konya konya diyerek bize Trabzonu dar etmedilermi? Trabzonun evlatları 3 puanımızı bizden söke söke almadılarmı m yozgatlı gibi futbolcuları bir tarbzonsporlu olarak tebrik ediyorum. adama fenere gol atmazken bizimkiler yılın futbolunu bize karşı oynadılar

surmnli
21.03.2009, 19:35
ligimiz öyle bir atmosfere geldiki zirve mucadelesi veren takımlar puanlarını resetledi en iyi avantajı yakalayan takım bizdik öyle veya böyle bu avntajı kullanamayarak diğer rakiplerimizide potaya soktuk :( artık futboldan anlamayan en cahil adamada sor bundan sonra her sey cıkıp oynanacak olan 90 dakikalara bakıyor..... anlamadığım :confused: su var ya ersun hocam sen bu takımın haftalarıdır ortaya koyduğu şu formsuzluğu görmene rağmen hangi carelerle nasıl kurtarmaya çalışıyorsun... hala daha ısrarla devam ettirdiğin cift forvet anlayışıylamı yoksa yattara ve alanzinyo ikilisinin birbirleri ile aynı anda oynamayacak olduguna kanaat getirmenlemi ... :confused: gercekten cok büyük bir düşüş yaşıyor takımımız ve muhteşem hatalarla oynamaya başlayan bir defans blogumuz oldu :( bu gün seyrettiğim maçta tabata her pozisyonda defansın içine ileriye doğru cok rahat ilerledi yediğimiz 2 golde kaleci ile bende yıkıldım. su cok bariz ve net belli oluyor . songda büyük bir gerileme var maç içerisinde de artık profosyenllik anlamındamı yoksa onun oyun stili ile ilgilimi . yoksa yaşla alakalı bir durumu mu bilemiyorum ama önde kalarak ilk müdahalelerde adamı kaçırınca farkı kapatamıyor ve bazen bunun için ofsayt taktiğini kullanmayı tercih ediyor tabii bunu tayfun beceremeyincede malum yediğimiz komik goller ortaya cıkıyor. bizler bunları sadece bir izleyici olarak görüp yazıyoruz tabiki futbolun profosörü değiliz ama gercektende üzülüyoruz herneyse şampiyonluk sözcüğünü üzülerek bu maçla rafa kaldırdım ama bu takımın buraya gelmesine katkı sağladıgı için en azından bu sezonu ersun yanalla tamamlamalıyız diye düşünüyorum bundan sonra geleninde sağlayacağı katkının o kadar fazla olacagına inanmıyorum insallah haftaya galip gelmiş taraf olarak bu formu ziyaret etmek hepimize nasip olur

alpozan61
21.03.2009, 19:36

evet bu adam bir pozisyonda da ayağına en ufak bir müdahele olmamasına rağmen kendini attı ve ben de kendisini bir güzel andım.. beni esas sinirlendiren de gökhanın ayağına basan ve kalecimize kafa atan adamlar(!) ikisi aynı kişi de olabilir hatırlamıyorum :mad:

Pirselimoğlu
21.03.2009, 19:37
90 dk boyunca gökhan ve umutun,

ortasahdaki furbolcularala bir tane pas alışverişi yaptığını,

bir tane hava topu aldığını gören varmı,

hani bunlar forvetya ondan soruyorum.

Muhammet
Antep gibi iyi pas yapan orta sahası dirençli takımları, oynatmayarak, basarak ve kazandığımız topları iyi kullanarak, bol pas yaparak bozabilir, dirençlerini böyle kırabilirdik.

Şimdi oyuncularımızın basma pres yapma gücü nedir?

Gökhan -
Umut +
Selçuk ?
Colman +
Alanzinho ?
Yattara -
Hüseyin -

Bol bol kısa pas yapmalıydık. Oyuncularımızın bu pas temposunu ayarlamadaki başarıları nedir? Bakın iyi pas atabilme demiyorum, bol bol kısa pas yapmak diyorum.

Hüseyin -
Umut -
Gökhan -
Selçuk ?
Colman +
Alanzinho ?
Yattara ?
Defans -

Ne oldu bunların sonucunda. Yapamadık. Adamlar takır takır oynadı, ısırdılar bozdular koştular. Hak ettiler kazandılar.

Mehmet_Mercanlı
bjk takır takır top oynuyo sivas eziliyo

olgun
21.03.2009, 19:38
hiç bir ümidim kalmadı.
gereken değişiklikler derhal yapılmadıktan sonra.
iyi akşamlar.

suat kalkan
21.03.2009, 19:39
bu takım ne dilenci ne de kimse ye muhtaç anadolu takımları falan hikaye sen büyük takımsın çıkacaksın büyük futbolcularla büyük hocalarla eze eze yenip geleceksin antep konya denizli giray hoca mehmet yozgatlı şu şöyle yaptı şu böyle yaptı ile ancak kendimizi kandırı acımızı dindiririz şu gerçek ki bu iş futbolculara da hocaya da ağır geldi kaldıramadılar.

hüseyin1975
21.03.2009, 19:41
bjk takır takır top oynuyo sivas eziliyo

Bizim skoru ögrendikden sonra adamlar iyice havaya girmisdir

Bahattin Aydın
21.03.2009, 19:43
O stadı dolduran,binlerce km uzaktan gelen taraftara yazık

bytrabzonspor
21.03.2009, 19:45
sivasla beşiktaş berabere kaldımı bizim şampiyonluk şansımız var

Cafer Bulur
21.03.2009, 19:46
Bizim skoru ögrendikden sonra adamlar iyice havaya girmisdir
Fabian ernst transferiyle iyice güclendi bjk.
Bjk ye direndigimiz kadar antepe direnemedik,insanin kahrolasi geliyor.

Onur Civelek61
21.03.2009, 19:47

kesin kalan maçlarımızın hepsini kazanırız zaten

orhan42
21.03.2009, 19:47
bytrabzonspor kardeşim gerçekten çok iyimsersin..keşke böyle olsa..Ama bu ruhsuzlar ordusu ile çok zor...

Hasan Ayvenli
21.03.2009, 19:50

böyle oynadıkça ilk 3 şansımız bile zor. toparlanmamız lazım. ha gayret yahu. bu kadar yaklaşmışken. kaçırmayın fırsatı. en azından gayret gösterin.

abdullah6134
21.03.2009, 19:50
oldu olucak sadri şener istifa demeye de başlayalım ne bu tepkiler yaw.. ilk yarının kahramanları olan ts defansı ikinci yarı büyük hatalar yapıyor. kimse hata yapmaz diye bir olay da yok. en az futbolcuyla sezonu cıkaran takımlardan biriyiz..

bytrabzonspor
21.03.2009, 19:52
kesin kalan maçlarımızın hepsini kazanırız zatenartık alacaz

Night61
21.03.2009, 19:53

o dediğin biz 3 puanı aldığımız zaman olurdu.Şimdi belki yine şansımız kalır ama ümit kalmadı

Doğan Şahin
21.03.2009, 19:53
Son haftalar ve gelecek sezon takımımız hakkında fikirlerim şu şekilde:
Tony : toparlanması lazım. son haftalarda önündeki defansa ayak uydurdu.
Tolga :Tony sakatlandı forma onda artık ama inşallah geçen senelere dönüş yaşamayız
Tayfun: geçen hafta 1 asist iki güzel orta yaptı ama yaranamadı. defansta kötü ama elinden geleni yapıyor seneye Abdurrahmanı alıp Tayfunu stopere yedek olarak düşünmeliyiz
Serkan: sakatlıktan yeni çıktı Tayfunu arattı
Song: ikinci yarı düşüşte toparlanması lazım
Egemen : Son iki hafta da Tony gibi o da Songa ayak uydurdu
Cale: diğerlerine nazaran daha derli toplu
Selçuk: uzun zamandır bitirici işler çıkartamıyor, nedenini araştırmak lazım, uzaktan attığı golleri özletti
Hüseyin: Onla da onsuz da olmuyor. Selçuk iyi olmadığından bugün sanki geçen seneki formsuz haline tamamen dönüş yaptı.
Colman : o da olmasa halimiz harap
Alanzinho: yeni geldi, kumaşı iyi ama geç alındı, takımın dengesini biraz bozdu gibi, seneye çok farklı olacaktır.
Yattara : bir varmış bir yokmuş seneye büyük ihtimal gidici çünkü onu çözemeyen rakip yok gibi
Gökhan : kafası başka yerlerde oyunda değil, bize alışamadı ama gerçek oyunu bu değil
Umut : hırs azim on numara futbol bilgisi kalitesi zayıf, faül yapma ve gol kaçırma huyu devam ediyor, ancak ateşleyici olarak 2.yarılarda katkı yapabilir
Isaac: forvet bu kadar etkisizken oyuna sonradan girip ofsaytlara takılmaktan kendini gösteremedi, milli takımında oynadığı şekide orta sahada oynatılmasında fayda var. en azından top tutabilir.
Ceyhun : orta sahanın bu formsuzluğunda yer bulmalı ve frikik keyfini tekrar yaşayabilmeliyiz. top kullanma becerisi de yüksek. taraftarın yemeyeceğini bilse Ersun hoca banko oynatır.
Giray : defansın kötü sinyalleri sonrası denemekte fayda var kumaşı iyi.
Papy : orta sahaya ilaç olabilecek kalitede ama kötü oynarsa taraftar iki günde yer bitirir.
Barış : neredesin barış artık kendini göster
Göksu : o da papy ile birlikte iyi ışık saçacak ama şimdi kimse risk almaz
Ferhat: bu sene hiç sakatlanan olmadığından pek yararı dokunmadı
Onur: kalede kendini gösterme fırsatı bulamadı ama kumaşı çok iyi
Ersun Yanal: kafası dağınık ve formsuz sadece, zamanla kendini geliştiriyor, sabıra ihtiyacı var, o giderse takım dağılır. yeni gelen TD kadroyu baştan kurar. para kalmadığından kuramazsa da ondan daha iyisini yapacağına inanmıyorum.
Yönetim : ufak tefek kusurlar kadı kızında bile olur. onu da çalışmaları ile örtüyorlar. ama seneye tribünlerde taraftarı daha organize edecek bir formül üzerine yoğunlaşmalı. çünkü en zayıf noktamız bu.
Taraftar: iki yenilgi de hemen kendini salıyor. en kötüsü negatif enerji yayıyor. bu da takım üzerinde ister istemez moral kondisyonu sıfırlıyor ve devamında galip gelmek zaten ister istemez mümkün değil. yukarıdaki oyuncu formsuzluklarının %70i bu olumsuz destekten! dolayı.
Rakipler: şu andaki bizden kötüler ama medya etkisi ve fenerasyon katkısıyla ile toparlanmaya çalışıyorlar.
Anadolu takımları: taktik organizasyonumuz belli olduğundan bizi hemen çözüp ayrı bir özel istek ve motivasyonla oynuyorlar!
Fenerasyon ve Hakemler: birkaç hamle yapmaları (balans ayarı) yetti ve yine birbirimizi ve takımı yemeye başladık.

Bu sene yapılması gereken: yelkenleri suya indirmeden takıma ve bu oyunculara destek olup sezonu en iyi yerde bitirmek lazım
Seneye yapılması gereken: bitirici golcü alıp takım oyunu üzerine daha çok çalışmak gerekli. Ne yapıp edip elimizdekileri gözden çıkarmadan Sivas vermez ama Abdurrahmanı ve Ankaraspordan Özeri ve Antepten Tabatayı nokta transfer olarak kadroya katmalı. Taraftarlar olarakta tezahürat yapmayı, rakibi baskı altına almayı ve kendi takımımızı negatif etkilememeyi öğrenmeliyiz. Yerel medyada yapacağı haberlerle ve yayınlarla takıma destek olmalı köstek değil.
Takım içi rekabet ve motivasyon artarsa bu takım çok can yakar ama köstek olursak bu yanan can bizimkisi olur!

sahtepass
21.03.2009, 19:55
arkadaşlar maçı tribünden izledim şunları rahat söyleyebilirim gökhan gol vuruşu yapmaktan aciz hüseyin ise indirdiği bütün topları rakibe verdi işe yarar 1 tane pası yok alanzinho bu maçta yalanzinho gibi bişeydi ilk golde ise yanlış hatırlamıyosam 3 kişi bi topa gittik ama o 3 kişi topu kontrol etmeyi beceremeyip antebin daha 3. dakikada öne geçmesini sağladı neyse geçelim bunları maç sırasında antep tarafında "çocuk taraftar projesi " diye bişey yapmışlar iyi güzel ama bunların arasında bi iki büyük vardı organize etti veletleri küfrediyorlar bize sanırsam üni-ts ( yanlışsa lütfen kusura bakmayın) bunlara küfretmeye başladı felan bizim taraftaki yaşça büyük abilerimiz onlar çocuk uymayın onlara diye uyardı felan da sustular neyse maç bitti herşeye rağmen bişey yoktu sonra yine bu gruptan iki genç kavgaya tutuştu birbirlerini dövüyorlar felan neyse ayırdılar felan bi tanesini zorla aldılar getirdiler bizim olduğumuz kısma sakinleştirdiler felan acaip bi maç oldu artık rakibide bıraktık birbirimizi dövüyoruz

Engin Türkyılmaz
21.03.2009, 19:56
bırakalım bu ayakları antep bızden ıyı oynadı maçı hak ettı kazandı herkes dıyordu Trabzonspor lıgın son haftalarında dususe geçecek dıye al işte haksız cıkmadılar amacımız gerıde kalan maçları en az kayıpla atlatmak olsun ersun hocaının yapabıleceği birşey yok elınden gelenı yapıyor bence ...

boztepeliyasin
21.03.2009, 19:56
oynanan bu rezil futbolla ancak buraya kadar gelebildik. bu da şanstı işte. üst sıralara kendi çabalarımızla değil isrtanbul takımlarının yenilmesiyle tırmnandık.bu takıma artık ne diyeceğimi şaşırdım. rezil herifler! sene sonunda keseceksin hepsinin parasını oynamayan oyuncuda kendine kuup arasın. sahada bu ne rahatlık bu ne beceriksizlik. bu saatten sonrada kimse şampiyonluk filan da demesin. bu sene şampiyon olamayan ts birdaha rüyasında görür şampiyonluğu. bu zamana kadar iyimser olduk hep ama bugün baradağı taşıran bir maç izledim.

Aker
21.03.2009, 20:00
Ligtv sitesinden bakarken silvanın çıkıp tolganın girdiğini gördüm neden çıktı? Sakatlık mı geçirdi?

Doğan Şahin
21.03.2009, 20:01
Ligtv sitesinden bakarken silvanın çıkıp tolganın girdiğini gördüm neden çıktı? Sakatlık mı geçirdi?

büyük ihtimal elmacık kemiği kırıldı ve 4-5 hafta yok

Bahattin Aydın
21.03.2009, 20:02
Bugünden bir hatıra :
kazım-ben-mustafa-eyüp
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs032.snc1/2589_58896529094_590584094_1462936_3420045_n.jpg

smster.net
21.03.2009, 20:03
Taraftar: iki yenilgi de hemen kendini salıyor. en kötüsü negatif enerji yayıyor. bu da takım üzerinde ister istemez moral kondisyonu sıfırlıyor ve devamında galip gelmek zaten ister istemez mümkün değil. yukarıdaki oyuncu formsuzluklarının %70i bu olumsuz destekten! dolayı.

Kesinlikle katiliyorum; hatta Ersun Yanalin serkanla baslamasina gecen hafta Tayfunu isliklamalarinin neden oldugunu goruyorum; ne zaman Tayfun oyuna girdi; sag kanat calismaya basladi;

ilk kez onunla baski kurduk; zaten 2. golun asistini de o yapti..

Vural Kuyumcu
21.03.2009, 20:04
Aglatsanda üssende beni deli etsende yinede seviorum seni Trabzonsporum biz ne günler gördük neleri atladik bunuda atlatacagiz ben seni karsiliksiz sevdim firtinam ....bana yasatin mutluluklar icin tsk ediorum...biraz kötü gidiorsun diye seni birakcam mi zannetin pes edecegmi mi zannetin asla firtinam ben senin daima arkandayim yensende yenilsende 34 haftayi iple cekiorum cunku o gün sana kavusacagim.....ben inaniorum sana sonuna kadar .......SEN BENIM HERSEYIMSIN TRABZONSPORUM

Doğan Şahin
21.03.2009, 20:08
sivas çaktı berabere bitse iyi olacak ya da yenilen moralman çöküp kopsa

orhan42
21.03.2009, 20:08
sivas attı..Bu adamlar şampiyonluğa yürüyor...

hüseyin1975
21.03.2009, 20:09
Sivas atti

Semih Aydın
ahhh sivas ahhh :(

Aker
büyük ihtimal elmacık kemiği kırıldı ve 4-5 hafta yok

Off olamaz bu sene şampiyon olmamız artık imkansız gibi birşey.

Ahmet Faruk
21.03.2009, 20:10
Kazanabileceğimiz, kazanmaya yakın olduğumuz, çok net pozisyonları yine heba ettiğimiz bir maçtı...
Bu forvetlerle bu kadar işte, ne yapalım...

lackbera
21.03.2009, 20:12
GÖR GÖR VE İZLE ADAM GİBİ İZLE TRABZONSPOR takımın futbol mücadele hır bilmez sayın topçuları sivas-bjk maçını izle ve top nasıl oynanırmış gör...

Sefa
21.03.2009, 20:13
sivas attı gol bunlar bu maçı alsın bu sene şampiyon olur

Trapzone61
21.03.2009, 20:14
oh beah bjk de atti beraber bittsin

sahtepass
beşiktaş attı

Vural Kuyumcu
1:1 oldu tello

Sefa
Ahanda 1-1 oldu =)

orhan42
1-1 oldu hadi be beşiktaş..Bu adamlar şampiyon olmasın da kim olursa olsun...

Trapzone61
21.03.2009, 20:15
off off yenseydik ne güzel olacakti,,,bu avantaji da kaybetik...ne dim moralmen cöktüm tadi tuzu kalmadi...

lackbera
21.03.2009, 20:17
Yazık harbiden yazık şu sivası izliyomda yazık bizim futbolculara böyle amatör böle iş bilmez futbolcular olamaz...tayfun sen 1000 golde atsan senden futbolcu olmaz inan olmaz yeter artık şu sivas kadar olamadınız.....:@

Trapzone61
21.03.2009, 20:18
Yazık harbiden yazık şu sivası izliyomda yazık bizim futbolculara böyle amatör böle iş bilmez futbolcular olamaz...tayfun sen 1000 golde atsan senden futbolcu olmaz inan olmaz yeter artık şu sivas kadar olamadınız.....:@

Bu trabzon bizi deli edicek,,,,sinir hastasi oldum :mad:

Mesut
21.03.2009, 20:19
bir rüyaydı uyandık rüyadan günaydın şampiyonluk hayal

samway
21.03.2009, 20:21
ya burda baskasının maclarını ne dıye konusuyosunuz gıdın sıvas ın bjk nın sıtesıne

fatıh tekke yı ıstıyorum dıgerlerı paf takım olsun

ıyıce ruhsuzlastı bu futbolcular

fatıh tekke seneye alınsın tek basına sampıyon yapar

umut ve gokhan ı karadenızspor a verelım anlasınalr nerde oynadıklarını

Trapzone61
21.03.2009, 20:21
su son 5 maci adam gibi oynasaydik ne olurdu ne kadar avantaj kaybetik..

Trapzone61
21.03.2009, 20:23
ya burda baskasının maclarını ne dıye konusuyosunuz gıdın sıvas ın bjk nın sıtesıne

fatıh tekke yı ıstıyorum dıgerlerı paf takım olsun

ıyıce ruhsuzlastı bu futbolcular

fatıh tekke seneye alınsın tek basına sampıyon yapar

umut ve gokhan ı karadenızspor a verelım anlasınalr nerde oynadıklarını

biz keyfimizden yazmiyoruz bjk sivas macini buraya biraz da bizim takimi ilgilendiriyor....ordaki sonuc...

Muhammet
21.03.2009, 20:23
27. dakika saçmalığına baya güldüm bugün.

Trapzone61
21.03.2009, 20:26
27. dakika saçmalığına baya güldüm bugün.

aynen taklitciler,,,bu antep gibi serefsiz takim yok en büyük düsman bunlar aslinda nasil da alay gectiler bizimle kolbasti aciyorlar sizin neyinize kolbasti,,,,

allahin taklitcileri,,,,,onlari yenmekle kendimizi göstercektik ama malesef...neyse daha hersey bitmedi,,,,,,insallah gelecek maclarda,,,,eski formlarina dönerler,,,,

insallah da bu antep seneye kümeye düser,,,,,,

arifberkay
21.03.2009, 20:30
evet yine geçen seneye döndük atanı umut tutanı tolga olan takım dan hiç ama hiçbirşey olmaz diyorduk.zaten ersun da ziya doğan türü laflar gevelemeye,bahanele üretmeye haftalar önce başlamıştı.herkesin cebi dolu keyfi yerinde olan yine biz büyük cefakar taraftara oldu yine sadece ama sadece bizim boynumuz bükük kimsenin değil

samway
21.03.2009, 20:32
biz keyfimizden yazmiyoruz bjk sivas macini buraya biraz da bizim takimi ilgilendiriyor....ordaki sonuc...

senı umut ve gokhan ılgılendırıyo trabzondaysan gıt maca ve onların oynamamasını sagla

Gökhan Bilgin
21.03.2009, 20:32
evet yine geçen seneye döndük atanı umut tutanı tolga olan takım dan hiç ama hiçbirşey olmaz diyorduk.zaten ersun da ziya doğan türü laflar gevelemeye,bahanele üretmeye haftalar önce başlamıştı.herkesin cebi dolu keyfi yerinde olan yine biz büyük cefakar taraftara oldu yine sadece ama sadece bizim boynumuz bükük kimsenin değil

tamam abi diosunda napalım gitmeyelim mi maça desteklemeyelimmi? bırakalım mı takımımızı bizim takımımız ya biz desteklicez kötü günde biz yanında olcaz yenerken iyi yenilince ersun ziya olur atan umut olur umut atmasaydı ankaragücüne nolcaktı yada antalya ya soruyorum size kaçırdıklarına bende kızıyorum ama bizim futbolcumuz eminim içimizde rakip takımın futbolcularını umuttan hüseyinden daha çok seven vardır eminim

Muhammet
21.03.2009, 20:34
senı umut ve gokhan ılgılendırıyo trabzondaysan gıt maca ve onların oynamamasını sagla

Hep aynı bozuk plak?

Kim oynayacak?

Kim oynayacak söylesene bana..

Isaac deme sakın. Göksu deme sakın. Bunların dışında birşeyler söyle.. Kim oynayacak!

yattara06
21.03.2009, 20:34
yazıklar olsun şampiyon olacakmışızda destekmişte nereye kadar destek verecez bizimde bi sabrımız var destek mestek yok Allah sizi bildiği gibi yapsın reziller

samway
21.03.2009, 20:35
Hep aynı bozuk plak?

Kim oynayacak?

Isaac deme sakın. Göksu deme sakın. Bunların dışında birşeyler söyle.. Kim oynayacak!

sen oyna abı farkı ne olur ???*

en azından sen para kazanırsın onlar yeterınce kazanıp yattılar .)

youtube a gır fatıh tekke nın gollerını ızle sonra kımın oynaması gerektıgını cozersın

olgun
21.03.2009, 20:36
Takımı yönetenler ve futbolcular, (Beşiktaşı bırakalım bir yana) sivasın oynadığı futbolu seyretsinler de utansınlar biraz.

Trapzone61
Hep aynı bozuk plak?

Kim oynayacak?

katiliyorum,,,elindekilerinle oynicaksin hep pehane bulmayin,,,kolay sa git sen oyna orda...o baskida,,,üfflemek le isler daha iyi olmaz destek,,,

anth
Gelecek sezon için ceyhun-giray ikilisini defansta düşünmeliyiz bence. Song'un tecrübesinden fazla kattığı birşey yok ne yazık ki, Egemen de ilk müdahaleyi yaptı yaptı yoksa o da yok... Bugün ikisinim bariz hatasıyla 4. dakikada yenik duruma düştük...

Maçtan önceki yorumumda antepin orta sahasının çok iyi olduğunu ve çok iyi pas yaptığını yazmıştım, ne yazık ki korktuğum başıma geldi. Selçuk ve Hüseyin kötü olunca orta saha onlara kaldı ne yazık ki...

Duran topları da Colman gibi biri varken artık Selçuk'un ayağından almak lazım... Admın her oratası tehlike bu Selçuk ısrarı neden anlamıyorum.

Bundan sonra yavaş yavaş gelecek sezonun takımı için gerek kadro gerek taktik analamda çalışmalara başlamalıyız.Artık gençlerin oynama vakti geldi..

Ersun Hoca da bu sezondan ders çıkarıp önüne bakmalı.Taraftar olarak desteğe devam...

Trapzone61
21.03.2009, 20:37
En kötüsü de,,,,,

Sylva sıkıntısı!

Trabzonspor'un Gaziantepspor'la deplasmanda yaptığı maçta, bir pozisyonda rakibiyle çarpışan Senegalli kaleci Tony Sylva'nın elmacık kemiğinin kırıldığı ve 4 ile 6 hafta arası sahalardan uzak kalacağı belirtildi.
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png21 Mart 2009 , 16:20
http://www.ajansspor.com/images/comment.pngYorumlar (7) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090321/sylva_sikintisi.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.pngArkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090321/sylva_sikintisi.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.pngYazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=160175)

http://www.ajansspor.com/resim/sylva_antepmaci_sakatlik.jpg
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Trabzonspor'un Gaziantespor ile yaptığı maçın 31. dakikasındaki bir pozisyon sırasında Cesar ile çarpışan Sylva'nın hastaneye götürüldüğü ve elmacık kemiğinin kırıldıği belirtildi.

İlk yarıyı tamamlayabilen başarılı file bekçisi, ikinci yarıda yerini Tolga Zengin'e bırakmak zorunda kaldı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise Sylva'nın 4 ile 6 hafta arası sahalardan uzak kalacağını belirtti.

bytrabzonspor
21.03.2009, 20:38
Takımı yönetenler ve futbolcular, (Beşiktaşı bırakalım bir yana) sivasın oynadığı futbolu seyretsinler de utansınlar biraz.
sivas ne futbol oynuyoki, geçen hafta ankaragücüne karşı 2 atak yaptılar go lattılar. ankaragücü tek kale oynadı.

Muhammet
21.03.2009, 20:38
sen oyna abı farkı ne olur ???*

en azından sen para kazanırsın onlar yeterınce kazanıp yattılar .)

youtube a gır fatıh tekke nın gollerını ızle sonra kımın oynaması gerektıgını cozersın

Saçmala sen saçmala.

Oynadığında daha iyi şeyler koyabileceği kesin olan başka oyuncular olmadığını anlayabildin. Ama sonra saçmaladın, şaşırmadım.

Fatih Tekke saçmalığına gelince.

Şimdi sana bir soru. Youtube'a girip Fatih Tekke yazıp çıkan videoları izledikten sonra kimin oynaması gerektiğine kanaat getirmeliyim? Isaac mi? Göksu mu? A a, yoksa Fatih Tekke mi? Ama o bu takımda değil ki.. Bunu anlayamıyorsun bak. Halbuki ne kadar basit bir olay.

Google'a gir. Wikipedia yaz. Orada Fatih Tekke yaz arat, anlarsın o zaman.

Trapzone61
21.03.2009, 20:41
SEREFSIZLER

Antep'ten kolbastı göndermesi!

Trabzonspor'un Gaziantepspor'a 3-2 yenildiği mücadelenin ardından Antep'te, bordo mavilileri kızdıracak bir "şarkı" çalındı..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png21 Mart 2009 , 17:12
http://www.ajansspor.com/images/comment.pngYorumlar (52) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090321/antepten_kolbasti_gondermesi.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.pngArkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090321/antepten_kolbasti_gondermesi.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.pngYazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=160189)

http://www.ajansspor.com/resim/gokhanunal_antep_mucadele.jpg
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)
Gaziantepspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Gaziantepspor)

Trabzonspor'un her kazandığı maçın ardından saha ortasında toplanarak oynadığı ve Trabzon halkının çok sevdiği "kolbastı", bu kez bordo mavilileri kızdırmak için kullanıldı.

Selçuk'un çataldan dönen topunun ardından Cüneyt Çakır'ın son düdüğü çaldığı karşılaşmanın ardından Kamil Ocak Stadı'nda hoparlörlerden kolbastı şarkısı çalındı!

samway
21.03.2009, 20:43
Saçmala sen saçmala.

Oynadığında daha iyi şeyler koyabileceği kesin olan başka oyuncular olmadığını anlayabildin. Ama sonra saçmaladın, şaşırmadım.

Fatih Tekke saçmalığına gelince.

Şimdi sana bir soru. Youtube'a girip Fatih Tekke yazıp çıkan videoları izledikten sonra kimin oynaması gerektiğine kanaat getirmeliyim? Isaac mi? Göksu mu? A a, yoksa Fatih Tekke mi? Ama o bu takımda değil ki.. Bunu anlayamıyorsun bak. Halbuki ne kadar basit bir olay.

Google'a gir. Wikipedia yaz. Orada Fatih Tekke yaz arat, anlarsın o zaman.

kucuk muhammet yazıyorum umut ve gokhan dan daha ıyı cıkıyo hem onu alsak oynatabılırız yaşı kucuk oldugu ıcın .)

eger hala umut ve gokhan ı savunuyosan ve senın gıbı savunan varsa bu skorlara uzulmeyın arkadaslar ı.b.b macından berı yanı 15 haftadır 2 golden fazla atamamısız gokhan ın ıstatıslıgı 5 de 1 umutun kı 10 da 0 yanı kım oynasın goksu oynasın bence en azından stresı heyecanı atar uzerınden fatıh tekke ye laf edebılcek kadar cesaretlı ve bılgızı olamıcagını dusunuyorum arkadasım

verep
21.03.2009, 20:44
Yediğimiz ilk gol ofsait.Kalecimizin elmacık kemiği kırıldı faul yok.Kaleciye adam resman kafa attı.Gökhan'ın ayağı kırılacaktı faul yok.Normalde kesin kırmızı kart.Takım kötü oynayınca bunlar göze batmıyor.

anth
21.03.2009, 20:46
Yediğimiz ilk gol ofsait.Kalecimizin elmacık kemiği kırıldı faul yok.Kaleciye adam resman kafa attı.Gökhan'ın ayağı kırılacaktı faul yok.Normalde kesin kırmızı kart.Takım kötü oynayınca bunlar göze batmıyor.

Gökhan'ın pozisyonu hariç sana katılmıyorum. Artık hakemi bırakalım, ne dersek diyelim aynı hakemlerle oynayacağız. Ne yazık ki antep bugün maçı haketti...

Muhammet
21.03.2009, 20:48
kucuk muhammet yazıyorum umut ve gokhan dan daha ıyı cıkıyo hem onu alsak oynatabılırız yaşı kucuk oldugu ıcın .)

eger hala umut ve gokhan ı savunuyosan ve senın gıbı savunan varsa bu skorlara uzulmeyın arkadaslar ı.b.b macından berı yanı 15 haftadır 2 golden fazla atamamısız gokhan ın ıstatıslıgı 5 de 1 umutun kı 10 da 0 yanı kım oynasın goksu oynasın bence en azından stresı heyecanı atar uzerınden fatıh tekke ye laf edebılcek kadar cesaretlı ve bılgızı olamıcagını dusunuyorum arkadasım

Fatih Tekke'ye laf atmadım. Ne yazdığımı anlayamadığın için küçük laflarınla muhattap olmayacağım.

Savunduğum Umut ve Gökhan değil, hocanın Umut ve Gökhan tercihi. Başka oyuncusu yok oynatacak dedim. Ama sen tabi ki bunu da anlayamazsın. Almaz o kafan. Eminim almaz.

Karattığım yerdeki saçmalığın yorumunu da BMN üyelerine bırakıyorum.

Uluhan
21.03.2009, 20:50
Söylenecek çok şey yok, oldukça kötü oynadık bence. 3-2 lik skor aldatıcı olmasın. Ortasahası belli seviyenin üstünde dirençli olan her takım bize üstünlük kuruyor. Antep ortasahada oldukça iyiydi bugün.
Bence bu tarz maçlarda ortasaha , pas yapma yetisine sahip, çabuk futbolculardan kurulmalıydı.

fehmi burnaz
21.03.2009, 20:53
fatih tekke bu takımın ilacı.. artık alsınlar.. nie almıyorlar acaba ondan daha fayalı forvet var mı bizim için. varsa biri bana solesinde bende bu fatih tekke sevdasından vazgeceyimmmmmm..
fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekkefatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke...

Sümeyye Şahin
21.03.2009, 20:54
hala daha sinirliyim..neye kime bilmiyorum ama bildiğim tek şey o skor 3-2 aleyhimize olmamalıydı..:( bir hafta daha haram bana...nefret ediyorum her şeyden...bjk mçaı da berabere biterse son haftalar çok sık söylediğim şey: şimdi yenmek vardı :(..off off...ama yine inanıyorum yine inanıyorum..inandırmamak için uğraşanlara inat..oynadımız futbola inat..yanlışlarımıza inat...kayıplarımıza inat...bulundumuz konuma inat kim ne derse desin yine inanıyorum!...

mahmuter61
Trabzonspor mücadele etmiyorrrrrrrrrrrrr olay bu anlamadığım bize gelenlerde durgunlaşıyor sorunu teknik ekip çözecek mücadele etmeyen topçu kimse gitsin ayıptır günahtır yazıktır.sivas denen takım da top oynamıyor ama mücadele ediyor mücadelesiz maç kazanılmaz.

arifberkay
eğer seneye bu takımda hüseyin,tolga zengin,gökhan ünal varsa şerefsizim ki klube destek adına bir toplu iğne bile almam... bunlar varsa biz ailece yokuz

tanjueren
Hadi beyler pes etmenin sırası değil sivas maçı berabere bitti 3 4 puan fark var haydi sinerji.9 hafta ölümüne destek verelim takıma heryerde.8 galibiyet 1 beraberlik neden olmasın.İnanmak ve desteklemek zorundayız!..En kötü ilk 2 de bitirmeliyiz.Takımın,hocamızın,başkanımızın büyük taraftara ihtiyacı var.9 hafta daha bölünmeden moral bozmadan destek 25 sene bekledınız 9 hafta daha son safhada destek versek ne kaybederiz?

Bordooooooooooo....................

bytrabzonspor
Sivasspor1-1Beşiktaş , Allahtan başka bişe isteseymişim, bu güsel oldu

Muhammet
Bence kampanya başlatmalıyız. Para toplamalıyız.

Hami de geri gelmeli.

Şota da.

Dozer Cemil de.

Varsa bunlardan daha iyi söyleyin, yoksa bendeki bu sevda bitmeyecek.

Sümeyye Şahin
21.03.2009, 20:55
fatih tekke bu takımın ilacı.. artık alsınlar.. nie almıyorlar acaba ondan daha fayalı forvet var mı bizim için. varsa biri bana solesinde bende bu fatih tekke sevdasından vazgeceyimmmmmm..
fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekkefatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke fatih tekke...
sonuna kadar fatih tekke...sayfalarca....ama şartlar...:(

orhan42
21.03.2009, 20:56
galip gelseydik bu akşamki maçın bu şekilde bitmesiyle şansımızı devam ettirecektik..aslında liderle aramızda 4 puanlık bi fark var fakat benim bu oyundan bu hırstan ve azimden yoksun futbol anlayışından sonra umudum yok..Hırs ve azim olsa kaybetmeyi kabul etmeyen bi ekibimiz olsa bu fark kapanır derim ama zor çok zor...

Sümeyye Şahin
21.03.2009, 20:57

Hami de geri gelmeli.

Şota da.

Dozer Cemil de.

ersun hocamın yanında teknik heyette bulunsalar iyi olur..ts nin ruhunu taşıyan bilen insanlar belki bişeyleri değiştirebilirler o anları yaşamanın verdiği tecrübeyle...

B.Yiğit
21.03.2009, 21:00
hüseyini hala savunanlar varmı.. bu adam bize çok zarar veriyor. bi insan bir tane doğru düzgün bi pas atamazmıı.
hüseyinle umutla falan bu iş olmazz

Sümeyye Şahin
21.03.2009, 21:01
fenerbahçe-eskişehir
beşiktaş- kayseri
gaziantep-galatasaray
trabzonspor-ibb
denizli-sivasspor

bence güzel bi hafta olucak... inşallah bu sefer değerlendirebiliriz...

tanjueren
21.03.2009, 21:02
oo beyler bordo muz havada kalıyor bu ne yaaa hadi daha çok var çooook.Nerde Trabzonspor'luluk inatçılık.Pes mi ediyoruz?

fehmi burnaz
ya sadece bİ Şampİyonluk...
ondan sonra ardi gelecek...
ondan sonra alayina gİderİmİz var beee...
hadİ be trabzonummmmmmmmmmmmmmmmm...

Muhammed KOÇ
fenerbahçe-eskişehir
beşiktaş- kayseri
gaziantep-galatasaray
trabzonspor-ibb
denizli-sivasspor

anyep gs den fark yiyecek.. ve de hiç kasmadan bekleyin görün..

Sefa
21.03.2009, 21:03

Hami de geri gelmeli.

Şota da.

Dozer Cemil de.

Dozer Cemil'i mezardan mı getireceğiz :)

fehmi burnaz
21.03.2009, 21:03
fenerbahçe-eskişehir
beşiktaş- kayseri
gaziantep-galatasaray
trabzonspor-ibb
denizli-sivasspor

inş bu sefer gönlümüzden gecen olurrr

Muhammed Ayaz
21.03.2009, 21:04
haydi moral bozmayalım sivas-bjk maçı berabere bitti daha hiçbirşey bitmiş değil

Emre7
21.03.2009, 21:04
lig trabzonsporu şampiyon yapmak istiyor ama biz istiyoruz

bytrabzonspor
21.03.2009, 21:05
zaten bi şampiyon olsak gerisi çorap söküğü gibi gelecek, biz burda bu sene şampiyon olalım bidaha 25 sene daha olmayalım demiyoruz, bi olsak açılacaz yani.

Erdem Keser
Nerdesin be Fatih ...

Muhammed Ayaz
Fatİh tekkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gÖkdenİz karadenİzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

olgun
başkalarının kaybettiği puanlarla şampiyonluk hesapları yapan takımdan ne bekliyorsunuz ki?
Bu takım futbol oynamıyor diyoruz. anlatamıyoruz herhalde.
Yani futbolcular bu kadar kötü mü? mümkün değil.
var bir şeyler.
Henüz dışarıya sızmamış bir huzursuzluk var takımda.
Hala kafalar kuma gömülmüş, çaresine bakılmıyor.

fehmi burnaz
21.03.2009, 21:06
sonuna kadar fatih tekke...sayfalarca....ama şartlar...:(
bu işin şartı yok...

Mesut
21.03.2009, 21:06
fenerbahçe-eskişehir
beşiktaş- kayseri
gaziantep-galatasaray
trabzonspor-ibb
denizli-sivasspor

güzel diyosunda herkez biz değilki yenılsın puanlar kaybetsin ney zoruma gidr biliyomusun bu kadar kötü fb ligde bizi geçerse o zaman vah halimize

B.Yiğit
21.03.2009, 21:07
umut-hüseyin takımdan kesinlikle kesilmelii. hüseyin tamam top kapıyor 2-3 tane ama 10 tanede kaybediyor. hüseyin kesinlikle seneye bu takımda olmamalı...
umut yine çok çok net bi posizyonu harcadı 2-1 ken adam kafayı dışarı vuruyor 1 metreden. sonra hiç bişey olmamış gibi (sanki normal bir gol kaçırdı) sağa sola bakıyo.
song'da artık kredisini tükediyor aklını başına almalı her topa güm diye vurulmaz. her top taca atılmaz.

fatih tekke gelse bile eski formuyla oynayamaz yeni fatih tekkeler bulmak lazım.

Muhammed Ayaz
başkalarının kaybettiği puanlarla şampiyonluk hesapları yapan takımdan ne bekliyorsunuz ki?
Bu takım futbol oynamıyor diyoruz. anlatamıyoruz herhalde.
Yani futbolcular bu kadar kötü mü? mümkün değil.
var bir şeyler.
Henüz dışarıya sızmamış bir huzursuzluk var takımda.
Hala kafalar kuma gömülmüş, çaresine bakılmıyor.
bravo be kardeşim katılıyorum helal olsun sana

Hamza Öztürk
Fatİh tekkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gÖkdenİz karadenİzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Memleketini kumara satan gökdeniz karadeniz gibi adamin bizde isi yok!

Muhammed KOÇ
21.03.2009, 21:08
sezon başında gökhana verdiğimiz para ile fatihi alabileceğimiz para arasında o kadar fark yokken yönetim ne kadar yanlış yaptığını anlamıştır..

simavii
21.03.2009, 21:09
arkadas devamlı umut tazeliyoruz ama biz şampiyon olamarız.

Emre7
21.03.2009, 21:09

hahahaha!
güldürdün beni ...
adamın futbolunumu destekledik ki şimdi laf atıyorsun.!
hade!

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 21:11
Gaziantep'ten takımına oyuncu al desen, Murat Ceylan-Tabata-İsmail'i koyardım ben. Üçü olmasa bile Murat Ceylan alınır inşallah..

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2009, 21:12
Dönüp dolaşıp laf Gökdeniz'e geldi.
Trabzonspor'a en fazla yararı dokunmuş oyuncuların başında GÖKDENİZ gelir. ve yaklaşık 10 milyon euro kazandırdı giderken..

[KAPLAN]
İlk yarıda Hüseyin ayağına aldığı "tüm" topları rakibe dağıttı, inanılmaz kötüydü ve bu kadar kötü futbola rağmen ikinci yarı çıktım ama sanıyorum Hüseyin 90dk oyunda kaldı. Selçuk'u , Umut'u ve Gökhan'ı zaten saymıyorum, onlar vasatı hiç aşamıyorlar zaten. Haftalardır koşmadan durarak top oynamaya çalışıyoruz ki bunun böyle gitmeyeceği çok açık. Ersun Yanal'ı zaten tartışmaya bile gerek duymuyorum. O kadar zaman geçti hala inadından vazgeçmedi, ek bir planı yok; kötü futbol oynuyoruz ve 4. olup Avrupa kupalarına katılabilirsek büyük başarı.

fehmi burnaz
bence yanlıs ne olursa olsun o trabzonun evladı bi hata yaptı büyüklerimizde büyüklük göstererk affetti.. her sey geride kaldıı. keske bi daha geri gelse..

B.Yiğit

o adam bize milyon eurolar kazandırdı. boş mukaveleye imza attıı. böyle düşünmene üzüldüm..

B.Yiğit
21.03.2009, 21:16
ersun hoca inadından vazgeç umut ve hüseyini bu takımdan KESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Mesut
takıma göz dağı verilmeli başka çaresi yok burası futbol akademısi değil ayaklarıonı denk alma zamanları geldi adam gibi oynuyorsan oyna oynamıyorsan çek git

Sefa
Dönüp dolaşıp laf Gökdeniz'e geldi.
Trabzonspor'a en fazla yararı dokunmuş oyuncuların başında GÖKDENİZ gelir. ve yaklaşık 10 milyon euro kazandırdı giderken..
Kesinlikle Haklısın.Gökdeniz'in elinden kaptanlık alındı adam sesini çıkarmadı oyununa baktı.

MetiN08
21.03.2009, 21:18
Arkadaslar bu Takim kendi inanmiyorki Sampiyonluya, biz niye inanalimki daha bence bu is bitisdir bu sene

olgun
21.03.2009, 21:19
Bence Trabzonspora asıl ihaneti, o sivasta şimdi çok iyi kalecilik yapan petkoviç var ya o yaptı.

İlk geldiği sene maç kurtaran adam, bir yıl sonra anlaşılmaz bir şekilde hata üstüne hata yaparak goller yedi.

Açık konuşuyorum, asıl iddiacının büyüğü bu.

takım her gol attığından hemen sonra bu adam derhal gol yiyordu.

Sağlam yerde de duruyor. Yani canı ne isterse hele beraberlikler, mağlubiyetler için işi ayarlayacağı kaleci yerinde durmak iddia oynamak için ne büyük bir avantaj.

tabii bunlar bir teori, ama sen bir yıl önceki performansınla alakalı olmayan golleri leblebi gibi yemeğe başlarsan, ben senden şüphe ederim arkadaş.
Çok süper bir kaleci değildin, ama bize geldiğin ikinci yıldaki halin neydi öyle. ve şimdiki sivastaki halin bize geldiğin ilk yıldaki gibi kendince süper.

Ben bu petkoviçten bu bakımdan iddacı diye şüphe etmekte haklıyım arkadaş.

Yani biz gece gündüz bu futbolun içindeyiz. hangi işler kasıtlı hangi işler kasıtsıt yapılmıştır anlarız biraz.