PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Sakin Olalım...

Mehmet S. Pervan
15.03.2009, 14:58
Arkadaşlar önümüzde birbirinden zor maçlar var. Bu maçlardan her türlü sonuç çıkabilir.

Yenebiliriz;
Berabere kalabiliriz;
Ve yenilebiliriz de maalesef...

Ama bu maçtan hangi sonuç ortaya çıkarsa çıksın, hangi oyunu oynarsak oynayalım " Lütfen Herkes Sakin Olsun."

Geçen haftalardan bilindiği üzere kaybettiğimiz maçlar sonucunda forumda çok kötü sözler yazılmıştı. Çünkü maç sonunda öfkemizi dökmek istemiştik. Bunun sonucunda da admin'lerimiz zor anlar yaşamıştı.

Önümüzdeki maçtan sonra ve bundan sonra oynayacağımız bütün maçlar sonucunda herkesi SAKİNliğe, seviyeli olmaya ve kötü söz söylememeye davet ediyorum. Çünkü bunun tersini yaparsak hem inancımızı kaybederiz hem de forumumuzu çirkinleştirmiz oluruz.

Unutmayalım hiç bir Trabzonspor taraftarına bu tür sözler, yorumlar yakışmaz. Alınan sonuç ne olursa olsun bütün futbolcularımız onurlu mücadelelerini devam ettireceklerdir.

Bu başlığı açmamın en önemli nedenlerinden biri ise; geçen hafta yenildiğimiz maçtan sonra yazdığım kötü bir yorumdan sonra ban yemiş olmam ve sonrasında pişman olmuş olmamdır. İnşallah bu başlık foruma yararlı olur. Saygılarımla...

Muhammet
15.03.2009, 15:00
Çok güzel söylüyorsunuz.

pReN@_61
15.03.2009, 15:01
Sonuç ne olursa olsun sabırla desteğe devam edeceğiz

Gökhan KAN
15.03.2009, 15:05
Desteğe devam her sonuçta....

Mehmet S. Pervan
15.03.2009, 15:08
Çok güzel söylüyorsunuz.

Teşekkür ederim.

Emirhan Makul
15.03.2009, 15:09
Ben sakinim zaten. Sorun yok sanki yenilse takımı bırakacağız bu kadroya bu sıralama ve bu puanda olmak muhteşem bence bu sene beni tatmin etti zaten.

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2009, 15:22
Açık konuşalım...

Öküzleşmeyelim..
İnsan gibi takıma destek.

Rakip takım sahalarındaki taraftararın dahi beceremeyeceği şekilde kendi takımına hasar verecek derece öküzleşmeyelim...

Cagdas Topal
15.03.2009, 15:25
Sonuc ne olursa olsun destege devam edecegim 19 senedir hiç neden şampiyon olamıyoruz diye sorgulamadan destek verdigim gibi ;)

Ama bu macı kaybedersek cok üzülürüm :( ama bu macı alıcaz :D

mashal61
15.03.2009, 15:31
Gerekli bir başlık olmuş da gereksiz kişiler aynı şekilde davranmaya devam eder bence. Dün izlediğim Athletic Bilbao - Real madrid maçının 89. dk. sı. Ev sahibi Athletico Madrid Real Madrid karşısında taraftarının önünde 5-2 yeniliyor. Ortaya koyduğu oyun hiç güzel değil. Zaten skor da bunu ifade ediyor. Ancak taraftar 89. dk. da kaybetmeleri neredeyse kesin olmasına rağmen bizim 61. dk. da yaptığımız şova benzer şekilde bir anda takımlarını desteklemeye başladı. Sonuçta maç öyle bitti ama maçı kaybetmelerine rağmen verdikleri bu destekle sadece iyi gün taraftarı olmadıklarını futbolcularına ve herkese gösterdiler. Bir not daha: Athletic Bilbao İspanya'nın Bask bölgesinin takımı ve plakaları 89 değil.

Gökhan KAN
15.03.2009, 15:35
Allah Korusun yenilirsek kimse küfür etmesin Konya maçından sonra herkes gri olmuştu...

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 15:43
Konuyu açan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum...

Zaten şu durumda bile köstek olmaya çalışmak,İnsanın rengini hemen belli eder...

Mehmet BAL
15.03.2009, 15:46
geçen haftaki yorumlardan sonra çok güzel bir başlık olmuş teşekkürler

TolgaTopçu61
15.03.2009, 15:48
Cok dogru,sakin olmak lazim...

Muhammet
15.03.2009, 15:51
Sakin olalım, akıllı olalım, makul olalım. Yenilgilerden sonra, kötü sonuçlardan sonra insanların kızgın olmalarını da anlamıyorum açıkçası. Üzgün olmak doğrusudur. Gelip burada yenilgilerden sonra körü körüne eleştiri yapmak, oyunculara rakiplere hakeme körü körüne hakaret etmek kimsenin bir işine yaramaz. Bir maçtan sonra Umut'u yerden yere vurup bir maçtan sonra da onu kral yapmayı benim midem kaldırmaz, istiyorum ki kimsenin midesi kaldırmasın bunu, olmasın böyle şeyler.

Trabzonspor bizim için çok önemli. Kendi egolarımızı, kızgınlığımızı değil onu düşünerek hareket etmek en doğrusudur.

Karadağ06
15.03.2009, 15:51
düşünmek bile istemiyorum ama olası bir yenilgide
gs maçının ve takımın geleceği hakkında yorum yapılabilecek konular 1 günlüğüne kilitlensin.
herkes sakin kafayla yorum yapsın

.....
15.03.2009, 15:52
Bir insana bütün mahalle toplansa kendine yapacağı kötülük kadar kötülük yapamaz.

Bizim durumda bu. Kendi kendimize yaptığımız kötülüğü bütün takımlar toplansa yapamaz. O yüzden sakin olalım akıllı olup maçımızı bekleyelim.

ilhan
15.03.2009, 15:54
Hadi maç kaybedilir futbolcuya anlık kızgınlıkla bir eleştiri getirirsiniz bunu herkes anlar. Biz de anlayışla karşılarız. Ama geçen haftaki rezilliği umarım tekrar yaşamayız. Futbolcuyu eleştirin ama hiç kimse kesinlikle futbolcunun anasına avradına burada sövmesin! Çıksın sokakta sövsün ama BMN'de sövmesin LÜTFEN.

Sağduyulu insanları her zaman takdir edrim. Mehmet kardeşimi de bu tavrından dolayı tebrik ediyorum. ;)

KemalEROĞLU5961
15.03.2009, 15:54
Maç sonu tepkiler anlık tepkilerdir. Kendini sakin bir Trabzonspor taraftarı olarak gören arkadaşlarımız bile maç içerisinde ve hemen sonrasında çok sevdiği bir oyuncuya küfür edebiliyor. Bu akşam kaybetmemiz veya berabere kalmamız halinde forumda okuyabileceğimiz iletilerden birkaç örnek:

Alanzinho değil Yalanzinho, bu kadar mı çok top ezilir.
Hüseyin hala bu takımda yaa sabır...
Gökhan denen futbol katili bir an önce bu takımdan gönderilmelidir.
Aldığınız parayı haketmiyorsunuz.
Şampiyonluk süreci sona ermiştir.
Bu takımla şampiyonluk zaten imkansızdı.
vb. belki de daha kötüleri ne yazık ki...

Veyahut kazanırsak:
Bu sene kesinlikle şampiyonuz.
Haftaya Antep'i beşleriz.
Beşiktaş'la Sivas berabere kalır, haftaya kesin lideriz.

Kabul edelim, anlık ateşli tepkilerin insanlarıyız biz Karadenizliler... LÜTFEN biraz itidal! Psikolojik önemi büyük olsa da bu da diğerleri gibi bir maç, bu da 3 puanlık; kazanınca şampiyon olmadığımız gibi kaybedince de her şey bitmiyor...

Muhammet
15.03.2009, 15:56
Ben de maç içinde çok kızıyorum. Çok nadir küfür de ediyorum rakibe hakeme vs. Ama kendi oyuncuma asla..

aaahmet61
15.03.2009, 16:06
ben bu sene umutlu değildim takımdan.umduğumdan iyi çıktı.önümüzdeki sene banko şampiyonluk adayız bu başkanla.en büyük başarımız bu sene başkanımız.yenilsek bile o kadar üzülmüyeceğim.çünkü önümüz çok açık ileriki yıllarda.hem maddi hem sportif olarak.

melâl
15.03.2009, 16:12
Unutmayalım hiç bir Trabzonspor taraftarına bu tür sözler, yorumlar yakışmaz. Alınan sonuç ne olursa olsun bütün futbolcularımız onurlu mücadelelerini devam ettireceklerdir.

Teşekkürler
gerçekten teşekkürler...

yenildiğimiz maçlardan sonra BMN ye girmek istemiyorum...

bunu yapmayın lütfen..

Mehmetin de dediği gibi...sakin olalım ;)

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2009, 16:19
Ne oldu ki yenilgiye hazırlık başlığı mı bu? Yeneceğiz !

Muhammet
15.03.2009, 16:22
Ne oldu ki yenilgiye hazırlık başlığı mı bu? Yeneceğiz !

Hayır. Yenilgi sonrası sakin olmaya hazırlık başlığı. İsmi de o yönde zaten.

alpozan61
15.03.2009, 16:57
inşallah YE-NE-CE-ĞİZ

Oruç
15.03.2009, 17:12
Cok güzel bir başlık da bunu anlayabilecek az sayıda insan var maalesef. Bizde taraftarlik ya da zevk icin futbol izleme kültürü falan yok. Ne bizdeki? Yendik mi aslanım, koçum. Yenildik mi bas kufru, çıgırtkanlik yap, felaket tellallığına başla. Oh ne güzel be.. Böyle adamlar ne stada ne de foruma sokulmalı. Bu tür davranışlarda bulunanların aramızda yeri olmamalı. Izin vermeyelim bu tip insanlara

Recep Alkan
15.03.2009, 17:13
bir mağlubiyetten sonra söylediği laflar yüzünden ban yiyen bir arkadaşımızın bu başlığı açması ve bizi sükunete davet etmesi gerçekten çok güzel. demekki bizler oturup düşündüğümüzde aklımızı başımıza aldığımızda doğruyu bulabilioruz.

umarım o tür söylemler ve yazılar bundan sonra olmaz.

teşekkürler kardeşim.

bulls61
15.03.2009, 17:14
ağzına sağlık kardşeim gecen hafta bende küfür etmiştim eşşekliğime doymayayım ama napayım kendımı tutamadım admınlerden tekrar ozur diliyorum

INSTINCT61
15.03.2009, 17:16
Sakin olabilsek zaten şampiyon oluruz.:D

Mehmet S. Pervan
15.03.2009, 18:34
Hadi maç kaybedilir futbolcuya anlık kızgınlıkla bir eleştiri getirirsiniz bunu herkes anlar. Biz de anlayışla karşılarız. Ama geçen haftaki rezilliği umarım tekrar yaşamayız. Futbolcuyu eleştirin ama hiç kimse kesinlikle futbolcunun anasına avradına burada sövmesin! Çıksın sokakta sövsün ama BMN'de sövmesin LÜTFEN.

Sağduyulu insanları her zaman takdir edrim. Mehmet kardeşimi de bu tavrından dolayı tebrik ediyorum. ;)

Saolun bende size çok teşekkür ederim. Ayrıca başlığı destekleyen bütün arkadaşlarada çok teşekkür ederim. Umarım yararlı olmuştur.

Ahmet Başkaya
15.03.2009, 18:43
kesinlikle gerekli başlık ayrıca bu maçtan sonra aksi bir durumda yöneticilerden sağduyu istemiyorum direk vern lütfen cezayıı....

UmutBaykan
15.03.2009, 22:48
Nasıl sakin olalım size soruyorum ?

Özcan DUMAN
15.03.2009, 23:44
Gayet sakinim...
Önümüzdeki hafta deplasmandayız... :)

Ne olursa olsun kendi sahanda çıkan oyuncunu yuhalamak neyin nesidir, bir izahı var mıdır ?
Bu yuhalamalar oyunumuza ve oyuncumuza ne katkı sağlayacaktır.

25 yıl bekledik.
Bi 25 yıl daha bekleriz bu kafayla...

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 13:51
Gaziantep maçında da sakinliğimizi koruyalım arkadaşlar...

İHTİLALL
21.03.2009, 14:01
Kesinlikle çok doğru,skor ne olursa olsun beyfendiliği ,adamlığı,sahiplenmeyi bir an bile bırakmamak lazım.
Sonra sizcede büyük kulüp olmanın olmazsa olmaz şartlarından biri olan skora bakmadan destekleme seviyesine geçmenin zamanı gelmedimi uşaklar?

Nytre
21.03.2009, 17:16
Lütfen Sakin Olalım!...

öyle çok fazla şey beklemeyelim...

Zeynep Terzi
21.03.2009, 17:20
Ne dersek diyelim gönülden desteğe devam....Biz İnanmaya devam ediyoruz inş onlarda inanır:(

Ba®ış
21.03.2009, 17:21
hiçbir beklentim olmadığı için kaybedilen puanları kafama takmıyorum dolayısıyla gayet sakin ve huzurluyum.size de öneririm ;)

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 17:22
Artik sakinlik soz konusu bile olamaz!!

Hasan ZAİMOĞLU
21.03.2009, 17:22
katılıyorum bu takım hepimizin yeneriz yeniliriz ama başka TRabzonspor yok arkadaşlar...

ilhan
21.03.2009, 17:24
Dikkat ediyorsunuz değil mi? Maç başlığında her geçen sürede bir kaç kişi daha ceza alıyor. Arkadaşlar maç kaybettik ve hepimiz üzgünüz. Ama futbolculara ya da hocaya rica ediyorum küfretmeyin. Hadi küfür ediyorsunuz anlarım ama bari buraya yazmayın yahu. Buraya yazınca elinize ne geçecek?

Binlerce insan size "küfürcü" damgasını vuracak. Size hep o gözle bakacak. Bayan arkadaşların olduğunu, gencecik kardeşlerimizin olduğunu unutmayın Lütfen.

Herkesi bu bağlamda sağduyulu olmaya davet ediyorum.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 17:28
İçim kan ağlıyor, ağzıma geleni söylemek istiyorum ama bu hiç birşeyi değiştirmicek. Sakin arkadaşlar...

Fatih Bayrakdar
21.03.2009, 17:39
Yahu bırakın Allahınızı severseniz ...

Murat Cömert
21.03.2009, 17:40
Küfür edecek kızacak haykıracak bişey yok.. Bu takım kazanırken iyi biraz kotu gıdıncemı kufure yenılgıye tahammul edemıyoruz..Eger bu dusuncedeysek yazıklar olsun bize..Biz demekkı şampiyonlugu henuz kaldırabılecek kıtleye sahıp degılız..Yenildik..hepimiz uzuntuluyuz ama yapabılecek bısey yok..İnanmaya desteklemeye devam edelım zaten senelerdır aynısını yapmıyormuyuz??
Eleştireceksekte uygun dılle yapıcı eleştirelim..İnşallah güzel karşılıklarını alacagız..İnanmaya devam..

Mustafa 42
21.03.2009, 17:41
dogru söylüyorsun arkadasim bununsakinligi felan kalmadi ayip yahu böylemi olmali her hafta her hafta ne bu yani ersun yanal derhalgitmesini istiyorum ayip yahu böylemi top oynanir gitsin ah fatih tekke gökdeniz adamlar tek basina mac aliyorlardi bunlarin hepsini toplasan bir fahih tekke yapmaz ruch denen bir sey kalmamis

MDanışmaz
21.03.2009, 17:42
Ben çok sakinim çünkü şampiyonluk yolunda zerre kadar umudum kalmadı ne yazıkki

Ali Tunahan Güllü
21.03.2009, 17:44
bu saatten sonra sakin filan olamam şampiyonluğu elimizle verdik!!!!!!!!!!!sorumlusu kimse çıksın..........

zarge
21.03.2009, 17:47
rıdvan dilmen dün ntv'de fenerbahçenin resmen şampiyonluğu kaybettiğini söyledi.bu takımla aramızdaki puan farkı kaçki umudumuzu koruyup sakin olalım???

POYRAZ
21.03.2009, 17:48
Sakin olmasina sakiniz ama keske oyuncularimiz da bizim gibi olaya motive olabilselerdi.

zarge
21.03.2009, 17:50
beyler birde bu gaziantepspor bu sene bizim maçlara farklı bir motivasyonla çıkıyor?adamların ligde bir iddiasıda yok.kupa maçında da lig maçındada bize farklı oynuyorlar sonra düşüşe geçiyorlar.

zarge
21.03.2009, 17:51
İçim kan ağlıyor, ağzıma geleni söylemek istiyorum ama bu hiç birşeyi değiştirmicek. Sakin arkadaşlar...

abi şu avatarındaki adamın resmini değiştir ancak öyle sakin olurum

ihsanbayram
21.03.2009, 17:54
ne sakini ,bütün sezonun icine ettiler 3 hafta da ,olmaz olsun böyle takim ,her sen aynisi ,yaziklar olsun bize bunlari yasatanlara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

alpozan61
21.03.2009, 17:55
sakin olmak mı maç bittiğinden beri yumruklamadığım yer kalmadı sabır sabır nereye kadar???????????????? 25 yıl oldu 25 yıl... bu kadar yaklaşmışken rakiplerimiz bu kadar kötüyken hala lay lay lom havasında bizim futbolcular yazık..........

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 17:55
abi şu avatarındaki adamın resmini değiştir ancak öyle sakin olurum

Bir maçla futbolcu satmam ve bir maçla da göklere çıkarmam. Geçen hafta ayakta alkışladığım bir futbolcuyu bu hafta kötü oynadı diye karalamam arkadaşım.

mehmetali61_55
21.03.2009, 17:56
şampiyonluk tireni kaçtı gibi duruyor ama önümüzde daha çok maç var benim kafamdaki diğer rakiplerle aramızdaki puan farkından ziyade kötü futbol bu arada entepteki sol kanat oyuncusu murat gerçekten çok iyiymiş bizim transfer listemizdeki bir oyuncu oda

zarge
21.03.2009, 17:57
Bir maçla futbolcu satmam ve bir maçla da göklere çıkarmam. Geçen hafta ayakta alkışladığım bir futbolcuyu bu hafta kötü oynadı diye karalamam arkadaşım.

valla ben geçen haftada alkışlamadım.

Enes Ünal Kaya
21.03.2009, 18:26
Alanzinho yu tartışmaya gerek yok hergün iyi oynıcak diye bişey yok ... geçen hafta bize gösterdi kendini yeterince... daha gol atmaya aciz bi takım varken alanzinho napsın

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 18:33
valla ben geçen haftada alkışlamadım.

Niye, kötü mü oynadı geçen hafta?

Yoksa iyi oynadıda siz mi görmediniz.

zarge
21.03.2009, 18:35
Niye, kötü mü oynadı geçen hafta?

Yoksa iyi oynadıda siz mi görmediniz.

zaman gösterecek o paraya değip değmediğini

POYRAZ
21.03.2009, 18:36
Sakin olmakta fayda var. Hic bir seyin asirisi iyi degil.

Ahmet Aksoy
21.03.2009, 18:36
aramızda hiç bişeyi hak etmeyen insanlar var.iyi olunca destek kötü olunca köstek busunuz işte bu kdar küçülmeyelim yaa.köstek olacağınıza susun hiç bişey konuşmayınn geleceğimiz parlak bndan şüpheniz olmasın.

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 18:38
zaman gösterecek o paraya değip değmediğini

Değdi değdi.

Zamana bırakın.

Enes Ünal Kaya
21.03.2009, 19:00
evet bırakında adam alışsın.. ilerde çok faydasını görücez

evrents
21.03.2009, 19:05
Niye sakin olalım şampiyonluk elden gitti her sene olduğu gibi sakin ola ola bu hallere düştük zaten

Hamdi Karamahmutoğlu
21.03.2009, 19:10
Niye sakin olalım şampiyonluk elden gitti her sene olduğu gibi sakin ola ola bu hallere düştük zaten

Bence sevincimizi de tepkimizi de abartıyoruz.
Evet maç esnasında, maç oynanırken intihar etmek istediğim ya da bir futbolcuyu sövmek istediğim anlar oluyor.
Ama o bir anlık kızgınlıkla hissedilen ruh halinden başka bir şey değil.
Önemli olan forma aşkı.
Trabzonspor bir 25 yıl daha şampiyon olmazsa ne değişecek?
Bizim sevdamız renklere, formaya.
Şampiyonluğa oynasa da oynamasa da desteğimizi sürdürmeliyiz.
Ancak böyle büyük ve gerçekten 'vefalı' taraftar oluruz.

Hasan Ayvenli
21.03.2009, 19:18
sakin olun. sezon başında kaçınız bu takımdan şampiyonluk bekliyordunuz da şimdi böyle sinirleniyorsunuz. bu takım ekstra işler yaparak potaya girdi rakiplerin kötü olmasının da yardımıyla. ama şampiyonluk için yeterli bir takım değiliz malesef. belki yattara adam olup top oynasaydı umut ve gökhan birazcık yakaladıklarını atsalardı olurdu. ama olamadılar. önümüzdeki sezon forvet almamak için ısrar etmeyiz umarım.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 19:26
25 sene bekledim 1 sene daha beklerim...

oguzhann
21.03.2009, 19:42
böyle taraftarlık olmaz.yazıktır günahtır.şu Trabzonspor'a her şeyden önce taraftar darbe vuruyor.en ufak bir puan kaybına,hataya tahammül yok.şu aralar 10 puan kaybettik nitekim çoğu yakarışlarda haklıyız ama beğenmediğimiz çoğu taraftar grubu takımını sürekli destekliyor.avni aker'de bir kaç gaysenin 3lüsü duyuldu.o zaman yazıklar olsun dedim.bütün çıkan oyuncular ıslıklandı ayıp dedim.25 yıldır bekliyoruz evet ama bu futbolcularımıza küfür etmeyi gerektirmez.günlerdir düşünüyorum bizim bu istanbullulardan farkımız,övünecek neyimiz kaldı?Trabzonlunun isyanı nerelerde?herkese küfür etmek asla taraftarlık değildir.bir an önce toparlanmalıyız!

Kereşenli
21.03.2009, 20:04
Biz toparlanabiliriz ama asıl takımın toparlanması gerekiyor son 5 haftada 10 puan kaybetmek şampiyonluk için yarışan bir takıma yakışıyor mu? Ne dersen de taraftar küfür etsede hakaret etsede sonuna kadar haklı.

boztepeliyasin
21.03.2009, 20:12
biz 25 senedir sakiniz. ama bu taraftar sahaya girip hocasını da topçusnuda döğse bence kimsenin birşey demeye hakkı yok. bir taraftar ancak bu kadar takımına sahip çıkar destek verir. karşılık nerde ama? yok.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 20:19
biz 25 senedir sakiniz. ama bu taraftar sahaya girip hocasını da topçusnuda döğse bence kimsenin birşey demeye hakkı yok. bir taraftar ancak bu kadar takımına sahip çıkar destek verir. karşılık nerde ama? yok.

Sahaya inmek mi ? Karşılık yoksa karşılık verene kadar beklicez. Taraftar dediğin iyi günde değil kötü günde belli olur.

istanbulunfethi
21.03.2009, 20:23
Kaba bi program yapalım
1)Bundan sonraki maçlarda puan kaybı olmayacak!
2)gs-sivas gs-fener gs bjk fener-bjk maçları daha olmadı!
3)Sivas ın haftaya denizliyle maçı var eger bizle olan maçını da yenersek sivas a bay bay
4)bjk nin haftaya kayseri sonra formlu bi kocaeli ve denizli gibi maçları var büyük ihtimal kartal yara alır
5)diğerlerini saymıyorum cünkü bundan sonra PUAN KAYBI YOK!!!! hala matematik olarak şansımız varken umutsuzluğa hiç GEREK YOK!!!

U.Sadıkoğlu
21.03.2009, 20:26
Nereye kadar sakin olucazz

DKaraduman
21.03.2009, 21:08
Kaba bi program yapalım
1)Bundan sonraki maçlarda puan kaybı olmayacak!

5)diğerlerini saymıyorum cünkü bundan sonra PUAN KAYBI YOK!!!! hala matematik olarak şansımız varken umutsuzluğa hiç GEREK YOK!!!

3 haftadır aynısını diyoruz. Bakalım sonumuz (matematik olarak) ne olacak?

Egemen Yılmaz
21.03.2009, 21:31
Sinirlendiren şey puan kaybı değil, sinirlendiren şey Gaziantepspor gibi amaçsız bir takımın, bu maçı kazanmayı bizden daha çok istemesi.

kamer
21.03.2009, 21:37
25 sene degil gerekirse olene kadar beklerim desteklerim bu takim bu taraftar kitlesiykle bir yere gelecektir emin olalim..biz goremezsek de torunlarimiz cocuklarimiz gorsun...

Ama asla inancimizi yitirmeyelim....

Semih
21.03.2009, 21:41
ne sakini ,bütün sezonun icine ettiler 3 hafta da ,olmaz olsun böyle takim ,her sen aynisi ,yaziklar olsun bize bunlari yasatanlara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Sakin olma arkadaşım.

Yak kendini...

Kimsenin kimseye birşey yaşattığı yok kendine gel.

Biraz bekleyin be, unutun şu 25 seneyi.
Bu takım bu sene yeniden doğdu.

Tıpkı lige çıktığımız ilk sezon 7. olduğumuz gibi, bu yıl da "tecrübe" kazandık.

Olma sakin, ne yapacaksın peki?

Senin gibilerin 96'da yaptığını yapacaksan bırak taraftarlığı.

Hocasını topçusunu dövecekmiş.

Ağa mısın, paşa mı?

Her mağlubiyet sonrası döktürüyorsun maaşallah.

Bir gidin ya, taraftar olmasını öğrenin!

Nereye kadar sakin olucazz

Sonuna kadar sakin olacaksın!

legend_ts_61
21.03.2009, 22:39
Değdi değdi.

Zamana bırakın.

Adamın hiçbir suçu yokkı antep macında.sayın ersun yanal adamı cıkartıyor yattarayı alıyor.yattara bu takımda kaç senelerdır oynuyor bu adam daha 1-2 aylık adam yattara alanzınhodan ıyımı oynadı bugun tabıkıı hayır.yenı olmasına ragmen.bu adam ılerıde super bır topcu olucak...beklıyecegız gorecegız.

trab61
21.03.2009, 22:42
sakin olacaksiniz baska careniz yok. evet gercekten cok kotu gidiyoruz ama hersey bitmis degil dahaden. hep destek tam destek. zaten bu sene sampiyon olacaz diye bisey yok. bu sene temeli attik ve seneye insallah kimse tutamayacak bizi.

MuratJ
22.03.2009, 01:32
sakin olalım evet

ancak trabzonsporumuzda oynayan bir oyuncunun en az bi 10 maç kotu oynama hakkı mucadele etmeme hakkı kesınlıkle yoktur boyle adam kardoda gormek ıstemem toparlanmakmı istiyoruz radikal kararlar lazım kadrı dısıları lazım boyle adam gormek ıstemem takımımda gecen sene bile cocuklar mucadele ediyolardı sonuna kadar ama kaliteleri belli oldugu için yeniliyoduk(ellerinden geleni yapıyolardı istekliydiler) bu ozellikleri tasımayan adam bu formayı giyemez. gökhan unal ve umut bulut koca bir sıfır kesinlikle kadro dısı kalmalılar selcuk inan gibi arkadaslara da uzun süreli kotu oyunlarından dolayı uyarı ve ceza verilmelidir burası trabzonspor kayseri veya manisa degil yeter artık insanı dinden imandan cıkarmasınlar. 3 mactır evinde mac alamıyosun 4 mactır galibiyetin yok bana gecen seneyi falan örnek vermesin kimse gecen sene bu takım 5. idi bu sene belki yine 5. oluruz olmamız gerektigi kadar da iyi degiliz yani. dedigim gibi birşeyler degişmeli ise radikal kararlar gerekli yönetim harekete geç burası trabzonspor...

Muhammet
22.03.2009, 01:39
Bugün maçı izlediğim yerden alıntılar

-Bu takımdan birşey olmaz.

-3 pas yapamıyorlar
5 dk sonra
-1 pas yapamıyorlar.

-Bu maç gitti.
2 dk sonra
-Aha maçın döndüğü andır bu. Maçın döndüğü andır bu maçın.

-Sizin Allah belanızı versin!

-La hoca al Yattara'yı oyuna daa.
Yattara oyuna girer, ilk top kaybında
-Seni oyuna alanın ben heee!

-La orada öyle yapılır mı?(orada dediği bizim oyuncunun başında 3 rakip var, yakınında bizden kimse yok, top taca çıkıyor bizim lehimize.)

-Hocanın Hüseyin'i çıkarması lazım.
Bir süre sonra
-Hocanın Selçuk'u çıkarması lazım.
Bir süre sonra
-Hocanın Umut'u çıkarması lazım.
Ve yine
-Hocanın Gökhan'ı çıkarması lazım.

-Senin takımın orta kesemiyor, 2 pas yapamıyor, defans yapamıyor, atak yapamıyor, defansın argasına tob atamıyor, pres yapamıyor, pas yapamıyor, onu yapamıyor bunu yapamıyor.(bir an dedim bizim takım sahada öylece duruyor herhalde)

Ersun Hoca'ya küfürler, terbiyesiz hareketler, oyunculara küfürler vs vs.

Tablo bu.

MuratJ
22.03.2009, 01:41
Bugün maçı izlediğim yerden alıntılar

-Bu takımdan birşey olmaz.

-3 pas yapamıyorlar
5 dk sonra
-1 pas yapamıyorlar.

-Bu maç gitti.
2 dk sonra
-Aha maçın döndüğü andır bu. Maçın döndüğü andır bu maçın.

-Sizin Allah belanızı versin!

-La hoca al Yattara'yı oyuna daa.
Yattara oyuna girer, ilk top kaybında
-Seni oyuna alanın ben heee!

-La orada öyle yapılır mı?(orada dediği bizim oyuncunun başında 3 rakip var, yakınında bizden kimse yok, top taca çıkıyor bizim lehimize.)

-Hocanın Hüseyin'i çıkarması lazım.
Bir süre sonra
-Hocanın Selçuk'u çıkarması lazım.
Bir süre sonra
-Hocanın Umut'u çıkarması lazım.
Ve yine
-Hocanın Gökhan'ı çıkarması lazım.

-Senin takımın orta kesemiyor, 2 pas yapamıyor, defans yapamıyor, atak yapamıyor, defansın argasına tob atamıyor, pres yapamıyor, pas yapamıyor, onu yapamıyor bunu yapamıyor.(bir an dedim bizim takım sahada öylece duruyor herhalde)

Ersun Hoca'ya küfürler, terbiyesiz hareketler, oyunculara küfürler vs vs.

Tablo bu.
hiç bir şekilde kızmam o adamlara

Muhammet
22.03.2009, 01:45
hiç bir şekilde kızmam o adamlara

Önce insan olsunlar, adam olsunlar. Ben kızarım, benim anlayışıma sığmaz. Ben de sinirlenirim maç anında. Ama saçma sapan fikirler ortaya atıp kendi egolarımı tatmine etmem. Kimseye küfür de etmem. Taraftar, taraf olandır, tarafına düşman olan değil. Her şartta taraf olandır taraftar.

Sen gel kızma. Yediriyorsan...

MuratJ
22.03.2009, 01:50
Önce insan olsunlar, adam olsunlar. Ben kızarım, benim anlayışıma sığmaz. Ben de sinirlenirim maç anında. Ama saçma sapan fikirler ortaya atıp kendi egolarımı tatmine etmem. Kimseye küfür de etmem. Taraftar, taraf olandır, tarafına düşman olan değil. Her şartta taraf olandır taraftar.

Sen gel kızma. Yediriyorsan...
insanlar adamlar zaten de.
tarafına düşman olduklarını düşünmüyorum bu arada. küfüre gelince küfür ülkenin cogu yerinde genel bir sorun neredeyse milletin 2 lafından biri küfür sen TS taraftarı olcaksın ruhsuz adamlar göreceksin sahada bu ülkede küfür etmeyeceksin buda zor işte haklılar demiyorum yanlış anlama...

Trabzonspor'da uzun süreli kötü oynama veya ruhsuz olma hakkı kimsede yoktur bunu görmek o insanları sinir ediyor. Sen son 4 mactır galibiyet alama ki 3ü içerde sonra bu insanlara kızalım acıkcası buna hakkımız yok böyle ruhsuz mucadele etmeyen adamlar sahada oldukça.

Muhammet
22.03.2009, 01:53
Ruhsuz nedir ya? Çıkıp kendileri oynar mı öyle?

Bugün biri diyor ki "bana o kadar para versinler 4 saat depar atarım". Eminim 15. dakikada der ki takside bölelim parayı da deparı da.

Taraftarsa her zaman destek verir. Oyuncu ruhsuzsa da ruhunu okşar, gaza getirir. Nerdeee...

MuratJ
22.03.2009, 01:58
Ruhsuz nedir ya? Çıkıp kendileri oynar mı öyle?

Bugün biri diyor ki "bana o kadar para versinler 4 saat depar atarım". Eminim 15. dakikada der ki takside bölelim parayı da deparı da.

Taraftarsa her zaman destek verir. Oyuncu ruhsuzsa da ruhunu okşar, gaza getirir. Nerdeee...
ne ruh okşanması allah askına? sahada ruhsuz dolanmaya mucadele etmemeye hakları yok bu taraftar 1 numaradır ne yaptılarda taraftar yanlıs yaptı onlara. sezon bası gerede de binler var antremanlarda öyle stad mukemmel...vs onlarında birşeylerin bilincinde olması gerekir bi yeri överken diger tarafa haksızlık etmemelisin.

Muhammet
22.03.2009, 02:01
ne ruh okşanması allah askına? sahada ruhsuz dolanmaya mucadele etmemeye hakları yok bu taraftar 1 numaradır ne yaptılarda taraftar yanlıs yaptı onlara. sezon bası gerede de binler var antremanlarda öyle stad mukemmel...vs onlarında birşeylerin bilincinde olması gerekir bi yeri överken diger tarafa haksızlık etmemelisin.

Kimseyi övmedim. Oyuncular ruhsuz falan da değil. O senin abartman. Bu taraftar tamamiyle de 1 numara değil, bunu da abartıyorsun.

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 02:03
Yine taraftara geldi olay :) Diyordum ne zaman gelecek.. Allah'tan bu maç Avni Aker'de değildi..

MuratJ
22.03.2009, 02:05
Kimseyi övmedim. Oyuncular ruhsuz falan da değil. O senin abartman. Bu taraftar tamamiyle de 1 numara değil, bunu da abartıyorsun.
Abartmam degil tamamen ne gördüysem onu söylüyorum bence tam anlamıyla ruhsuz olanlar var ki mucadele etmiyolar burda ona hakları yok işte. Taraftar bence 1 numara bu düşüş ile hiçbir alakaları yoktur tamamen teknik kadro ve futbolcuların yanlışları yuzunden bu düşüşü yaşıyoruz. Ne yanlışını görmüş taraftarın trabzonda 3 mactır kazanamayan takım... Umarm gerekli olan radikal kararlar alınır da çıkarız bu durumdan lanet ettigimiz gecen sene ile bu ligi bu sene aynı yerde bitirebilirz yada 1 basamak yukarıda falan eger boyle giderse. Kotu oynayabilirsin ancak bu uzun süreli olamaz. Ayrıca mucadele etmeme haklarıda kesinlikle ve kesinlikle yoktur.

Muhammet
22.03.2009, 02:07
MuratJ,

Maraton programını mı izledin bu akşam?

MuratJ
22.03.2009, 02:07
MuratJ,

Maraton programını mı izledin bu akşam?
hayır lig tv yok bende kullanmıyorum.

ergin cesit
22.03.2009, 10:51
ben şahsen ersun yanalın klübede odun gibi durmasını istemiyorum.zaten futbolcular demorolize olmuş.teknik direktörü gördükten sonra daha nasıl oynar.hiç sevmediğim fatih terimin başarılı olmasının tek nedeni.kenarda top oynar gibi 90 dakika koşturması bunu gören fuybolcu nasıl oynar biliyomusunuz

cihatöztürk
22.03.2009, 11:03
bizim ersun yanal harbiden çok pasif kalıyo bi çık klübeden ya bağır

Sümeyye Şahin
22.03.2009, 11:23
takım çok dağınktı...taraftarımızın panikliği onlara da yansımış gibi gözüküyor..toparlıcaz inşallah..zaman...zaman...

Fatih Kuloğlu
22.03.2009, 11:44
Önümüzde Kocaeli - Sivas - Eskişehir deplesmanları var valla Allah sabır versin bizlere

Mehmet S. Pervan
05.04.2009, 13:21
" Her Zaman Söylediğim Gibi Bu Maç Sonunda da Sakin Olmakta Fayda Var. "

yakup tekin
05.04.2009, 13:45
" Her Zaman Söylediğim Gibi Bu Maç Sonunda da Sakin Olmakta Fayda Var. "

Hayrola. Bu maçtanda mı mağlubiyetle ayrılacağız? Rüyada filan mı gördün? Merak ettim şimdi.

Mehmet S. Pervan
05.04.2009, 13:51
Hayrola. Bu maçtanda mı mağlubiyetle ayrılacağız? Rüyada filan mı gördün? Merak ettim şimdi.

Arkadaşım sakin olmak kavramından ne anlıyosun bilmiyorum ama ben sadece mağlubiyet anlamıyorum. Kaybedersek hocamızı futbolcumuzu başkanımızı yerden yere vurmayalım. Biz baştan söyleyelim. Geçen haftalardan bildiğimiz üzere forum adminlerini zor durumda bırakmayalım. Başlığın amacı da bu zaten. Dikkatli okursan sevinirim. Umarım cevaplayabilmişimdir.

yakup tekin
05.04.2009, 14:13
Arkadaşım sakin olmak kavramından ne anlıyosun bilmiyorum ama ben sadece mağlubiyet anlamıyorum. Kaybedersek hocamızı futbolcumuzu başkanımızı yerden yere vurmayalım. Biz baştan söyleyelim. Geçen haftalardan bildiğimiz üzere forum adminlerini zor durumda bırakmayalım. Başlığın amacı da bu zaten. Dikkatli okursan sevinirim. Umarım cevaplayabilmişimdir.

"Bu maçın sonunda da sakin olmakta fayda var" cümlesinin ne anlam ifade ettiği gayet açık. Ben dikkatlice okuduğumu ve doğru anladığımı düşünüyorum. Bence asıl senin dikkatli yazman veya ne yazdığını anlaman gerek. Senin kurduğun cümlenin açılımı şu: "Son haftalarda kötü sonuçlar aldık. Bu yüzden forumdakilerin bir kısmı sakinliklerini muhafaza edemeyerek aşırı tepki gösterdiler. Öyle sanıyorum ki bugün ibb karşısında da mağlubiyet alacağız. Onun için maçın sonunda sakin olmakta fayda var."

Ben de sana sordum ki, bugünkü maçı kaybedeceğimize dair bir işaret mi gördün de "bu maçın sonunda da sakin olmamız gerektiğini" söylüyorsun. Biraz da espri olsun diye sordum açıkçası. Yoksa tabi ki sakin olmakta, sakin kaafayla düşünüp yazmakta fayda var.

Mehmet S. Pervan
05.04.2009, 14:16
"Bu maçın sonunda da sakin olmakta fayda var" cümlesinin ne anlam ifade ettiği gayet açık. Ben dikkatlice okuduğumu ve doğru anladığımı düşünüyorum. Bence asıl senin dikkatli yazman veya ne yazdığını anlaman gerek. Senin kurduğun cümlenin açılımı şu: "Son haftalarda kötü sonuçlar aldık. Bu yüzden forumdakilerin bir kısmı sakinliklerini muhafaza edemeyerek aşırı tepki gösterdiler. Öyle sanıyorum ki bugün ibb karşısında da mağlubiyet alacağız. Onun için maçın sonunda sakin olmakta fayda var."

Ben de sana sordum ki, bugünkü maçı kaybedeceğimize dair bir işaret mi gördün de "bu maçın sonunda da sakin olmamız gerektiğini" söylüyorsun. Biraz da espri olsun diye sordum açıkçası. Yoksa tabi ki sakin olmakta, sakin kaafayla düşünüp yazmakta fayda var.

O zaman yanlış ifade etmişim ya da sen yanlış anlamışsın :) Ama merak etme rüyamda yenildiğimizi görmedim :D Bu maçı kazanacağımızdan adım gibi eminim onu da söyleyeyim :D

antagonist
05.04.2009, 14:23
Arkadaşlar, ayıp oluyor...

Emirhan Makul
05.04.2009, 14:26
Niye kavga edersiniz anlamam bu sene Uefa'dayız biraz zor ama Uefa ya gidebilme şansımız halen daha var seneye de liderliğe oynarız Herşey zamanla sakin olun.

Mehmet S. Pervan
05.04.2009, 14:46
Kavga değil yha :) Uzlaştık merak etmeyin :)

dll.AxpY*
05.04.2009, 17:17
cok sakiniz zaten sakin oldugumuz icin 7 haftadir adam gibi puan alamioruz artik bence cildirmanin zamani geldi.....

Kereşenli
05.04.2009, 17:20
Sakin olmak ile ne kazanıyoruz? Kaç haftadır doğru düzgün puan toplayamıyoruz, artık sessiz kalmayalım. Nedir bu Ersun sevgisi, bu Yattara sevgisi? Takıma yakışmayanları yollayalım. Böyle sakin olalım demekle puan toplanılsaydı biz şimdi çoktan şampiyon olmuştuk.

Zaten sizin gibi sakin taraftarın gücü sadece TFF'ye protesto etmeye yeter. Takımın başında olanlara protesto etmek size haram galiba.

Mehmet S. Pervan
05.04.2009, 17:22
Sakin olmak ile ne kazanıyoruz? Kaç haftadır doğru düzgün puan toplayamıyoruz, artık sessiz kalmayalım. Nedir bu Ersun sevgisi, bu Yattara sevgisi? Takıma yakışmayanları yollayalım. Böyle sakin olalım demekle puan toplanılsaydı biz şimdi çoktan şampiyon olmuştuk.

Zaten sizin gibi sakin taraftarın gücü sadece TFF'ye protesto etmeye yeter. Takımın başında olanlara protesto etmek size haram galiba.

O zaman yapılıcaklar neler bakalım söylede bilelim ????

el_conquistador
05.04.2009, 17:23

Protestoyla elimize ne gececek? Yattara, Gökhan daha'mi iyi oynayacak, veya hoca takima 26 haftadir yapamadiklari seylerimi yaptirabilecek? Bu sezon, gecen sezonlara göre en büyük avantajimiz, birlikteligimizdi, destegimizdi. Oda kötü gün gelince yok oldu gitti, yani hepsi suniymis.

dll.AxpY*
05.04.2009, 17:23

kardesım yattara sevgısı bende anortosıs macında bıttı zaten yattaranın o zmandan berı satılmasını o akdar cok ıstedım kı bu sezon satılcagını duyunca cok sevındım ama ne yazıkkı gerceklesmedı artık yattaranın bıze hıc bır faydası yok...

huseyın konusuda aynı bır zamanlar gs de hakan sukur aynısıydı sımdıde bızde huseyın aynısı kaldı basımıza artık gıtmelı dıe dusunuorum...

ve selcuk gokhan umut 3 lusude ayrı bır bela basımızda onlarında gıtmesı lazım...

dll.AxpY*
05.04.2009, 17:25
Protestoyla elimize ne gececek? Yattara, Gökhan daha'mi iyi oynayacak, veya hoca takima 26 haftadir yapamadiklari seylerimi yaptirabilecek? Bu sezon, gecen sezonlara göre en büyük avantajimiz, birlikteligimizdi, destegimizdi. Oda kötü gün gelince yok oldu gitti, yani hepsi suniymis.

arkadasım sen daha ne kotu gunu arıorsun bu sezon tamamen takım kotuydu ve 20 haftadır takımın arkasındayız ep kotuydu daha ne yapalım bız bırazda onların bısey yapması gerek hep taraftardan bısey beklemeyın bu kadar ıyı nıyetlı dusunmeyın artık futbolcular cıvıttı artık yeter dıoruz yeter nereye kadar bole destek vercez bız bunlara bırazda onlar bıze destek olsun galıp gelerek...

Alper Beyazay
05.04.2009, 17:34

İyi mi oynuyorlar da daha iyi oynayacaklar ? Hic oynamasınlar,gençlere şans verilsin.En azından yürekleriyle oynarlar..Ersun Yanal da belki doğru düzgün bi kadro sürer sahaya..Amaa yok.Siz sakin olun izleyin.Ama sonra gelip burda forumda bağırıp çağırıp durmayın.

Gökhan KAN
05.04.2009, 17:37
Ben çok sakinim Konya maçından sonra bu forvetlerle olmayacağını anlayıp kendimi bugünlere alıştırmıştım...

Emre GÜRDAL
05.04.2009, 17:51
bende sakınım bı 25 senen daha beklıcem kendımı ona hazırladım bu saatten sonra

Emirhan Makul
05.04.2009, 17:54
Çok sakinim valla Azcık olsun futboldan anlıyorum ve Uefa'yı 3 maç alırsak garantileriz düşücesini benimsiyorum.Artık sakin maç izliyorum.

el_conquistador
05.04.2009, 18:05
arkadasım sen daha ne kotu gunu arıorsun bu sezon tamamen takım kotuydu ve 20 haftadır takımın arkasındayız ep kotuydu daha ne yapalım bız bırazda onların bısey yapması gerek hep taraftardan bısey beklemeyın bu kadar ıyı nıyetlı dusunmeyın artık futbolcular cıvıttı artık yeter dıoruz yeter nereye kadar bole destek vercez bız bunlara bırazda onlar bıze destek olsun galıp gelerek...

Yukarida yazdim, ilk defa, bak, kendimi bildim bileli ilk defa, bütün camia birlesmisti, takimina destek veriyordu. Ilk 19 hafta hersey süper degildi, aksayan yönlerimizde vardi, ama son 7 haftada iyi olan hersey birdenbire kötü olmadi. Bu bir sürec, takimimiz daha basi seyleri kaldiracak olgunlukta degil. Buna futbolcularda, teknik direktörde dahil. Ama bizim taraftarda bazi seyleri asmasi lazim artik. Simdi 7 hafta kötüydük, yine herseyi silbastan yapmayalim. Öyle yaptigimiz zaman, takimizi kac sene geri atacagiz, hic düsündünmü? Önümüzde daha 8 mac var ve o maclarda bugün sahada olan ve kötü oynayan futbolculara ihtiyacimiz olacak. 8 mac bitsin, ondan sonra bilancoyu yapariz.

İyi mi oynuyorlar da daha iyi oynayacaklar ? Hic oynamasınlar,gençlere şans verilsin.En azından yürekleriyle oynarlar..Ersun Yanal da belki doğru düzgün bi kadro sürer sahaya..Amaa yok.Siz sakin olun izleyin.Ama sonra gelip burda forumda bağırıp çağırıp durmayın.

Sen üzülüyorsunda, kiziyorsunda, ben üzülmüyorum, kizmiyormuyum saniyorsun. Ama bagirip cagirip, kendi takimimizi protesto ederek elimize ne gececek?

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 18:05
bu forvetlerle olduğu sürece ben zaten çok sakinim çünkü yine kaçıracaklar yine kaçıracaklar.....!!!!!!!!!!!!

boztepeliyasin
05.04.2009, 18:09
25 senedir sakiniz biz. bence artık sakin olmaktan öteye geçtik koyun muamelesi görüyoruz. laf diyeceğimiz birileri varsa taraftar değil takımın içinde yer alan herkestir. her sene her sene yeter akıllarını başlarına alsınlar. şampiyon olma , avrupaya gitme, kupa jkazanma eee burası bakım evi değil trilyonlar veripte kimseyi bakmaya mecbur değiliz.

boztepeliyasin
05.04.2009, 18:12
Sakin olma arkadaşım.

Yak kendini...

Kimsenin kimseye birşey yaşattığı yok kendine gel.

Biraz bekleyin be, unutun şu 25 seneyi.
Bu takım bu sene yeniden doğdu.

Tıpkı lige çıktığımız ilk sezon 7. olduğumuz gibi, bu yıl da "tecrübe" kazandık.

Olma sakin, ne yapacaksın peki?

Senin gibilerin 96'da yaptığını yapacaksan bırak taraftarlığı.

Hocasını topçusunu dövecekmiş.

Ağa mısın, paşa mı?

Her mağlubiyet sonrası döktürüyorsun maaşallah.

Bir gidin ya, taraftar olmasını öğrenin!

Sonuna kadar sakin olacaksın!
sen piyasada yokken biz maça gidiyorduk sendenmi öğrenecem ben taraftarlığı. böyle tepkisiz kaldıkça daha çok şampiyonluk beklersiniz.

coskun0661
05.04.2009, 18:14
sakin olmaktan cıktı hersey bu kadar puan kaybından sonra kımse sakın olamaz benım olamadıgım gıbı üç beş kuruşluk takımlara yenılırsın,puan kaybedersın bıde sakın olmalıyız ölemı dunyanın neresınde varmış böle bişey şampiyonluga oynayan bır takım küme düşmemeye oynayan takımlara karsı puan kaybedıyo bıde sakin olcak bu kadar insan

ZAMAN CILDIRMA ZAMANI........

Fatih Ersoy
05.04.2009, 18:18
25 senedir sakiniz biz. bence artık sakin olmaktan öteye geçtik koyun muamelesi görüyoruz. laf diyeceğimiz birileri varsa taraftar değil takımın içinde yer alan herkestir. her sene her sene yeter akıllarını başlarına alsınlar. şampiyon olma , avrupaya gitme, kupa jkazanma eee burası bakım evi değil trilyonlar veripte kimseyi bakmaya mecbur değiliz.

Koyun muamelesi görüyormuşuz :D
Kendi adınıza konuşun lütfen...

Kimsenin koyun yada kurt olduğu yok...

Sümeyye Şahin
05.04.2009, 19:16
kızgın olmamak elde değil..ama elimden geleni yaparım:(

Kereşenli
06.04.2009, 21:13
Peki siz bana anlatın sakin kalmak ile ne oluyor? Tam 10 haftadır sesimizi çıkarmıyoruz ve elimize geçen ne bana anlatın.

Mehmet Zeki
06.04.2009, 22:10
Peki siz bana anlatın sakin kalmak ile ne oluyor? Tam 10 haftadır sesimizi çıkarmıyoruz ve elimize geçen ne bana anlatın.

Oyuncunun morali bozulmuyor?

uzungöllü
06.04.2009, 22:18
ben sakin olsam yüreğim sakin olmaz... yüreğimi nasıl sakinletirecem.... bi yolu varsa söleyinde yapayım...