PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa kupası heyecanını ne zaman yaşıyacağız..?

tsburak08
13.03.2009, 13:01
Uzun yıllardır p.tesi-salı ve çarşamba sabah uyandığımızda işte bugün çok büyük bi gün diyerek uyanıp o gün içinde zorluklardan avrupa da gelicek başarıya inanarak aşmak,o gün arkadaşlarla maçla ilgili tahminlerde bulunmak eve geldiğimizde maça hazırlık yapmak maç saatini 4 gözle bekleyip maçta heyecandan yerimizde duramama gol attığımızda sevinçten kendimizden geçmek bi gün sonra herkesle maç hakkında konuşmak,konuşurken dudaklarımızdan çıkan sözler sevinç dolu mutluluk dolu sözler işte bunları ne zaman yaşıyacağız..? ben türk takımlarını avrupa daki maçlarda gol attığında özellikle seyircilere bakıyorum ve çok ama çok özeniyorum bi gün sonra maçla ilgili konuşurken o takımın taraftarındaki mutluluğu heyecanı çok özeniyorum..ben 16 yıllık hayatımda 2 tane türkiye kupası gördüm başka kayda değer bişe yok zaten kupalar şampiyonluklar için sevmedik elbette ama o maç heycanını veya şampiyonluk duygularını yaşamayı çok istiyorum ve eminimki sizlerde istiyosunuzdur..
Mesela dün(perşembe)hamburg-galatasaray maçından sonra bugün gs lileri çok özendim belki o maçı biz oynamış gibi konuşabilirdik skor avantajı bizde diyebilirdik diye düşünmedim değil..Umarım duygularımı ifade edebilmişimdir..

61SOYTÜRK61
13.03.2009, 13:03
umarım ALLAH ın izniyle seneye yaşıcaz az kaldı sabret :)

tsburak08
13.03.2009, 13:05
umarım ALLAH ın izniyle seneye yaşıcaz az kaldı sabret :)
valla hocam sabrediyoruzda yönetime her gelen sabret diyo bizde sabır taşı dğeiliz ya artık bizde bi takım şeyler istiyoruz ama buna SADRİ BAŞKAN son vericek ona güveniyoruz..

asimavi
13.03.2009, 13:07
inşallah o günler yakın duruyor....

...bu yıl en az 2. bitirip şampiyonlar ligi elemesine gitme şansımız yüksek...

...şampiyon olup ilk kez direkt guruplara giden türk takımı olmak bambaşka bişey olur herhalde...

...yani seneye bu heyecanı uefa veya ş.l de yaşayacağımız aşikar ..ama avrupada kaiteli sonuçlar almak için kadroda hala eksikler var ...özellikle ş.l için üst düzey bir oyun kurucu ve forvet lazım....

Harun Karadeniz
13.03.2009, 13:09
Seneye;)....

61SOYTÜRK61
valla hocam sabrediyoruzda yönetime her gelen sabret diyo bizde sabır taşı dğeiliz ya artık bizde bi takım şeyler istiyoruz ama buna SADRİ BAŞKAN son vericek ona güveniyoruz..

mecbur sabredecen bu yıldan geçtiğine göre seneye kesin ordayız :)

Great White
Yahu daha bir sene evvel yaşadık, ne oluyoruz böyle??

Dışarıdan bakanların gözüyle gülünç duruma düşmeyelim bu kadar:)

tsburak08
13.03.2009, 13:10

...şampiyon olup ilk kez direkt guruplara giden türk takımı olmak bambaşka bişey olur herhalde...

...yani seneye bu heyecanı uefa veya ş.l de yaşayacağımız aşikar ..ama avrupada kaiteli sonuçlar almak için kadroda hala eksikler var ...özellikle ş.l için üst düzey bir oyun kurucu ve forvet lazım....
inşallah bu sefer olucak inanıyorum..oyun kurucu da selçuk nednse bu aralar formsuz yoksa kötü oyuncu değil o iyi oynarsa ihtiyacımız yok ama forvete %200 ihtiyacımız var umut la gökhan kalenin dibinden kim daha yükseğe dikicek yarışındalar bu iddaa yüzünden giden puanların hatti hesabı yok

tsburak08
13.03.2009, 13:10
Yahu daha bir sene evvel yaşadık, ne oluyoruz böyle??

Dışarıdan bakanların gözüyle gülünç duruma düşmeyelim bu kadar:)
hocam 1 sene önce ne yaşadık söylermisin?ayrıca gülünç bi durum yok futbol bu olur olmaz benim söylememle gülünç duruma düşeceğimizide sanmıyorum görünen köy kılavuz istemez..sanırım osasuna-anorthosis ve kiev facialarını unuttun

thehell61
13.03.2009, 13:14

Üst düzey oyun kurucu ve forvet +sağ bek

Hamza Yilmaz
13.03.2009, 13:18
Seneye insallah;)

ilteriş
13.03.2009, 13:19
Bence katılmaktan çok başarılı olmak daha önemli.ilk turda eleneceksek katılmayalım daha iyi.bizi eleyen rum anortosis bile şampiyonlar liginde neler yaptı.

Yunus Emre SEYHAN
13.03.2009, 13:20
Yakında hemde cok yakında..

İslam Sezer
13.03.2009, 13:22
bjk gibi katılıp 8 yemektense adam gibi katılalım ve onurumuzla oynatmayalım.

tsburak08
13.03.2009, 13:35
bjk gibi katılıp 8 yemektense adam gibi katılalım ve onurumuzla oynatmayalım.
orası öyle tabide ona bakarsanız bjk londra da chelsea yi yendi..geçen sene r.madrid şampiyon olduğunda kameralar seyircilere çevrilmişti ve ön sıralarda bi tane ufak çocuk vardı tahminen 9-10 yaşlarında nasıl seviniyodu ya çok özenmiştim o çocuğa

okanyildirim
13.03.2009, 13:37
az kaldı hemde çok az biz her zaman destek verdiğimiz sürece o gün çok uzak değil

C.Erdem1967
13.03.2009, 13:37
seneye kesin gideriz arupa kupalarına ama oraya gidipte hiç bişey yapamadn donmek kotu olur oy yuzden kadroya takviyeler yapılması lazım.Hatta ersun hocanın yanına boyle bayaa bi tecrübeli bi isim gelse daha güzel olabilir diye düşünüyorm...

Great White
13.03.2009, 13:46
Evet yahu..

En son Galati ile de 1,5 değil, 15 sene önce oynamıştık sanırım..

Zaten Avrupa Kupaları' nda GS ile en iyi ortalamaya sahip takım da biz değil, Zonguldakspor herhalde..

Şu işe de bak..

Koskoca Trabzonspor taraftarı Avrupa Kupaları' na katılmaya hasret kalmış..

Vay vay vayy..

Ne günlere kaldık bee:)

Engin Türkyılmaz
13.03.2009, 13:46
o değilde su starda kupa maçını ızlemeyı sonra husyının kupayı kaldırması ve sonra da dunya ve Turkıye basınının 1 ay bızden bahsetmesı offf offff

ilteriş
13.03.2009, 13:48
o değilde su starda kupa maçını ızlemeyı sonra husyının kupayı kaldırması ve sonra da dunya ve Turkıye basınının 1 ay bızden bahsetmesı offf offff
ya bana star falan deme.uydudan şifreli oluyor.uydu alıcısı ile izlenmiyor.ya antenle yada d-smart uyumlu uydu alıcısı ile izleniyor.

Yavuz Hasan
13.03.2009, 13:48
yönetim olarak da teknik direktör olarak da istikrarı yakaladığımız zaman hepsi olur

Harun_ayar_ts
13.03.2009, 13:51
sezon sonunda inşallah şampiyonlar ligindeyiz.Eger şampiyonlar ligine gidersek inşallah karsımıza kolay takım çıkmaz bilindigi gibi elin rumlarıne romanlarına elenmiştik biz güçlü takımlara karşı iyi oynuyoruz avrupada:)

Anorthosis Famagusta 3-1 Trabzonspor
: Trabzonspor 1–0 Anorthosis Famagusta

Otelul Galati 2-1 Trabzonspor
Trabzonspor:1 - Otelul Galati:2

Engin Türkyılmaz
13.03.2009, 14:03
ya bana star falan deme.uydudan şifreli oluyor.uydu alıcısı ile izlenmiyor.ya antenle yada d-smart uyumlu uydu alıcısı ile izleniyor.
Trabzonumuz bı oralara gelsın de brak sorunuzmuz star canak anten olsun ;)

x_man
13.03.2009, 14:06
Allah bizi şampiyon olmayı vede şampiyonlar liginde başarıyla oynatmayı nasib etsin

ilteriş
13.03.2009, 14:07
bir soruda ben sorayım bari ya ne zaman Türkiye kupasını alacağız.bir zamanlar bu kupanın gediklisiydik.

ilteriş
13.03.2009, 14:08
Allah bizi şampiyon olmayı vede şampiyonlar liginde başarıyla oynatmayı nasib etsin

amin inşallah.

Alperen Çakıroğlu
13.03.2009, 15:09
bu sene yaşıcz Allah'n izniyle Şamp. ligi olmadı uefa ama kesin gidiczz...o avrupaya kök sökturdugmz gunleri Allah bize tekrar yaşatsnn inş..

Alihan Ertürk
13.03.2009, 15:10
seneye şamp. ligindeyiz Allah'ın izniyle.Ama ben UEFA'yı daha çok istiyorum :)

ilhan
13.03.2009, 15:11
Lig şu an devam ediyor ve bu konuları konuşmak için biraz erken arkadaşlar. Kaldı ki biraz gerilere giderseniz bu vb. başlıkları göreceksiniz. Şu an tüm odağımızı lige vermeliyiz. Biz maçlarımızı kazandıkça Avrupa kupalarına gitmek için hep bir adım atmış olacağız zaten.

Konu kapatılmıştır.