PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ivankov ve TFF Satin Alma Mudurlugu

ugurozturk
12.03.2009, 21:04
2-1 biten GS- Bursa macinda; Ivankovun yedigi golleri tekrar tekrar izledim. Kimsenin dikkatini cekmedigine gore; ve sadece ben bu zanna kapiliyorsam; ben cok kotu niyetli bir insanmisim demek ki. Ivankovla kendimi tanima firsati buldum.

Macin hemen basinda yedigi golu; kapattigi koseden ve yavas bir top; ne atladi ne uzandi; sadece yuvarlanarak kaleye girisini izledi; hadi buna bir anlik konsantrasyon eksikligi ya da dalginlik diyelim. Ozellikle ikinci golu; ileri geri oynat oynat muteassisi oldum. GSli basana kadar 3 kere topa vurabilirdi; bekledi bekledi bekledi ve bakarak; resmen nisan alarak; ayaginin ustuyle de degil; daha kontrollu vurmak icin plaseyle acisini da oyle guzel ayarladi ki seken topun bombos duran 7 m kaleden baska bir yere gitme sansi yoktu;

ben arkadaslar; hayatimda bir kalecinin bu kadar bariz mac sattigini gormedim... Ha kem soz; su-i zan sahibini baglar; ona da tamam. Su-i niyetimden oturu sizlerden ozur diler; TFF Satin alma mudurlugunun kacinci katta oldugunun ogrenilmesini; Sayin baskanimizdan rica ederim...

FANATIK61
12.03.2009, 21:06
Yenilen goller banada acikcasi tuhaf geldi. Bize karsi süper mac cikardi hatta mac sonrasinda bizim seyirciyi bile alkisladi diye hatirliyorum.

Gürkan
12.03.2009, 21:08
Diğer başlıklardan devam edelim lütfen.