PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor- Ankaragücü(3-1)

Sayfa : [1] 2

Berat
19.04.2005, 13:59
bu konuyu açmak az önce okudugum bi haberden sonra aklima geldi; Anakaragücü Yönetimi Yilmaz Vural'in sözlesmesini feshetmis...

Ankaragücü son haftalarin en çok gol yiyen takimi,,bu maçi kolaylikla kazanamamiz lazim diye düsünüyorum.. Bu arada bizde oynadigi 1,5 sene içinde Avni Akerde golü olmayan (Malatya hazirlik maçi hariç)augustine gol atarsa kafayi yeriz heralde:)))

Semih GÜL
19.04.2005, 14:11
augustine gol atmasi için penalti felan olmasi lazim..smileys/smiley36.gif

Guests
19.04.2005, 14:28
bence en rahat maçimiz olur

Fatih Ersoy
19.04.2005, 14:35
bu aralar büyük bir düsüs içerisinde olan ANKARA ekibi bizim için bir ganimet olsa gerek. En farkli maçimiz olur düsüncesindeyim.

61trabzonomer
19.04.2005, 14:40
Fark kesin gibi gözüküyor ama bu yilmaz vural in sözlesmesinin feshetmeleri oyunculara farkli da yansiyabilir ama ne olurssa olsun maç bizim rahat...

Berat
19.04.2005, 14:48
insallah su ana kadarki yorumlardaki rehavet futbolcularda da olmaz...

Badaloğlu
19.04.2005, 16:01
En zor maçimiz Ankaragücü maçimiz olacak!... Edited by: BADALOGLU

deco
19.04.2005, 16:18
Kazanacagiz hiç bir çikar yol yok.Sakarya gibi bir takim ank.ye kendi sahasinda (7) Bjk evinde (4) Hemserisi B.B.Ankara'dan (5)tane sira bize geldi.Hiç bir iddasi olmayanlar averaj yapiyor bu takimla bizim ise iddamiz var samp.oynuyoruz en kötü 2.lik.Mutlaka bizde bu maçta rehavete kapilmadan averaj yapmaliyiz ama 1-0 olsun bizim olsun tek dilegimiz.

POYRAZ
19.04.2005, 16:37
Bir tehlikeye dikkat cekmek istiyorum,Ankaragücü kazanmasi gereken maclari kazanamiyor ama kazanmasa da olur seklindeki maclarinda cok iyi direnc gösteriyor,ayrica düsme korkusunu yakindan hissettigini unutmayalim.

Ozan
19.04.2005, 19:30
a.gücü gelenden geçenden yiyo.bizde atariz onlara .bencede en rahat maçlardan biri olur.

FAruk
19.04.2005, 19:55
Teknik direktör degisikleri her zaman olumlu yansir takimlara ancak bu Ankara çok kötü oynuyor.Bizimkiler yine içsaa sendromu yasamasa da bu maçtan da kazasiz belasiz galip ayrilsak.

Hüseyin Çümen
19.04.2005, 20:05
fark atrariz gibi gözüksede böyle maçlarda hep süriz olur yani fark atamazyiz 3-0 biter ve büyük süpriz olur smileys/smiley17.gif

AtalaY_BuğrA
19.04.2005, 20:12
Bizim maca paf takiminin anternörünün hazirlayacagini okudum gazeteden. Unutmamaklazim ki zorlubir maç olacak su andaki konulari muhakkak puan almalarini gerektirmekte onun için dikkatli olunmali.

Aytekin Kuleyin
19.04.2005, 21:07
abs ya ben böle maçlardan çok korkuyorum bu adamlar herkese yenilirler sonra gelir bize yilin futbolunu oynarlar...Insallah böle bisi olmazda 5-6 atar da son haftalarda yasadigimiz sikintili dakikalari yasamayiz...

yattara11
19.04.2005, 21:12
çok zor maç... ankaragücü yenmek için oynamayacaktir ama beraberlik için elinden geleni yapacaktir... bizim de maça yatan takimlar karsisinda ne kadar zorlandigimizi kimseye anlatmaya gerek yok... kisacasi ankaragücü maçinda erken gol bulup rakip savunmayi çabuk çözmeliyiz... bunun için iki haftadir yanimizda olan 'SANS'a yine ihtiyaç duyacagiz...

61trabzonomer
19.04.2005, 21:22
Onlarin derdi bizi hiç ilgilendirmez bizim bir hedefimiz var vve bunun için çabaliyoruz ve ben rahat geçecegimize inaniyorum...

Alptuğ
19.04.2005, 22:16
son maclarda cok gol yiyolar ve de ligin az gol atan takimlarindan biri rahatlikla kazaniriz diye dusunuyorum y vuralin gitmesi de cok etkileyecektir onlari en az 3 gol tariz diye dusunuyorum

Crazy_OfLu61_
19.04.2005, 22:16
Bu maçta fark olur tahminimce kendi seyircimiz önünde sov yapariz.

samts
19.04.2005, 22:18
berat adam agustin hirs küpü en cok korktugum adam isallah aliriz bumlar bize gelince biyerleri kalkiyo

Beytullah
19.04.2005, 22:32
beyler bu agustin warya kesin bize gol atar hee..ya bizden ne zaman baska takima giden futbolcu olduysa adamlarin hepsi bize gol atmistir..bu agustin bizde gol atmama yarisina girdi ama bize gelince atar allah bilir...

ama bildigim gerçek olan tek sey var oda yenecegimizzhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Ayhan Yüksek
19.04.2005, 22:34
Bence sanildigi kadar kolay bir maç degil evet ankaragücü son haftalarda çok gol yiyor ama düsme tehlikesini yakindan hissetmeye basladilar bunun için direnecekler bide oldum olasi bize ters gelir ankaragücü. agustin belasinida unutmamali böyle oyunculardan hep darbe yemisizdir. kara bi tablo çikardigimi düsünmeyin bunlar dikkat edilmesi gereken hususlar, ciddiyeti elden birakmadan rakibi küçümsemeden oynarsak zaten önümüzde duracak takim yok fark çok iyi olur ama 1-0 olsun bizim olsun( gerçi 1-0 lik maçlarin son dakkalarida geçmek bilmiyo renkten renge sokuyo insanismileys/smiley1.gif)

İleli
20.04.2005, 03:34
bu ankaragucune 4den fazla atamazsak alinan galibiyete sevinmem abi FARK ISTIYORUZ!

$FIRTINA61$
20.04.2005, 11:44
ben merka etdiiym simdi sampyionluk snas daha da arti ve ve3 hafat dan beri ts miz trabzonda oynamior ve kupada devam etmemiz halinde stadt full olacakmi olmayacakmi

TSelif
20.04.2005, 12:40
NE DEMEK DOLAR MI TASAR ABICIM TASAR TASARsmileys/smiley2.gif

ZATEN ZOR BEKLIYORUZ BILETLER ÇIKSIN

HER SEY TS'UM IÇINsmileys/smiley17.gif

FANATIK61
20.04.2005, 13:23
Her Mac Final bizim icin ister Ankaragücü ister Fenerbahce. Tüm Maclara ayni konsantre ve ciddiyetle cikmamiz lazim. Yok gecen hafta 5 yemis falan filan yalan. Bakarsin Adamlar bize karsi sezonun en iyi mücadelesini verir. Zaaten düsme potasina giriyor, zor Mac olacak.

61trabzonomer
20.04.2005, 17:57
ben merka etdiiym simdi sampyionluk snas daha da arti ve ve3 hafat dan beri ts miz trabzonda oynamior ve kupada devam etmemiz halinde stadt full olacakmi olmayacakmi

ula firtina ne diyosun herhallde dolu olacak...

yattara11
20.04.2005, 18:07

dolar gibime geliyo... ama bilemem tabi... bu isler belli olmaz... eger gayse'yi yenersek dolabilir... gayse'yi yenemezsek yarisindan fazlasi dolar...

mahir_kuzey
20.04.2005, 18:19
Iste bi final maçi daha. kolay geçmeyecegi kesin de kazanalim yeter. bide diger kardesler puan kaybettimi degmeyin keyfimize...

1-0

yattara11
20.04.2005, 18:31
Iste bi final maçi daha. kolay geçmeyecegi kesin de kazanalim yeter. bide diger kardesler puan kaybettimi degmeyin keyfimize...

1-0

düzeltme yapayim ''kiz kardesler'' smileys/smiley36.gif

61trabzonomer
20.04.2005, 23:01
eee kupadan elendik ama destegimizi kesmeyecez haydi lige dönelim unutalim.....

yattara11
20.04.2005, 23:39
kalanalti maçimizi kazanalim... en az Sampiyonlar Ligi'ne gidelim...

kelkitli29
21.04.2005, 07:06
bence bu mac bizim icin cok iyi gececek. maci rahat kazaniriz ve ilerideki ifb macina hirsli cikariz. ikisinide kazanmaliyiz.

61trabzonomer
21.04.2005, 08:41
kalanalti maçimizi kazanalim... en az Sampiyonlar Ligi'ne gidelim...

ola ne sampiyonlar ligi sampiyon olacaz.....

zafercalikoglu
21.04.2005, 09:42
sirada ankara var,

bunuda gecelim ve bekleyelim fener macini ,

61trabzonomer
21.04.2005, 10:06
aynen arkadas ankaradan sonra fb yi yendik deme keyfimize ama adim adim gidelim saglam gidelim...

halil ibo
21.04.2005, 10:56
KALAN 6 MAÇ HEPSI DE BIRBIRINDEN ZOR.

CANLARIMIZ,CANLARINI DISLERINE TAKARAK,(DÜNKÜ GIBI DEGIL)INSALLAH KOLAYA ÇEVIRIRLER.

BU ARADA KARA CÜBBELILER VE BIZANS ENTIRIKALARI HEPIS BASINDA OLACAKTIR.

BIZ BUNA BIRLIK OLARAK CEVAP VERMELIYIZ TRIBÜNDE,YÖNETIMDE,YEREYL BASINDA ÇATLAK SES ÇIKMADAN,HEP BIRLIKTE SAVASMALIYIZ !

ANCAK BÖYLE A.GÜCÜ'NÜDE DIGERLERINI DE GEÇERIZ.

yakup midi
21.04.2005, 11:17
aldigimiz taktirde sampiyon olacagimiz maç geldi iste ankaragücü maçi yani trabzonsporumuz en zor maçina çikiyor bu maçi alan trabzonspor bütün maçlarini alir sampiyonda olur...

aydingursoy
21.04.2005, 12:01
HAYDI TRABZON BU MAÇI YENIP ÇIKISINI GÖSTER BÜTÜN HERKEZE

SAMPIYONLUGA HAYDI TRABZONSPOR..

objek
21.04.2005, 13:56
Bu macta hasan ucuncu orta sahada veya ileride! mutlaka oynamali en azindan pres yapip rakibi hataya zorlayacaksekilde mucadele ediyor gol bile atabilir.Edited by: objek

imported_Suha
21.04.2005, 14:36
ankaragücünün kötü gittigine bakmayalim..hocalarida degisti bu maça çok farkli bakacaklar zaten kümeye düsmemeye oynuyolarrr..zor maç açikçasi....ama yinede trabzonumuz maçi kazanacak..smileys/smiley2.gif

61-firtina
21.04.2005, 16:42
kazaniriz ama kolay olmayacak gibi ilk 10 dakikada gol bulursak farka gideriz

POYRAZ
21.04.2005, 17:46
Kupa macina bakarak takima sirt dönersek, bu hic iyi olmaz.

Bütün futbolcularin agzini bicak acmiyor, Ankara macinda mükemmel bir destek verilmeli, Ankara düsme hattina son derece yakin ve bu maca cok asilacak, stadi doldurup tam destek vermeliyiz, takim neredeyse 3 haftadir Trabzon'dan uzakta bulunuyor.

hauptstrasse
21.04.2005, 18:47
ankaragucunde vural kovuldu! takim istm ustunde ve bize karsi direnc gostermeleri olanaksiz!

kupa macindna bahsederken sanki kupa macinda tarihi fark yemisiz gibi konusuyorsunuz! gecen yil sizler degil miydiniz kupayi onemsemeyen!

dun yenildigimize zerre kadar uzulmedim!

senol hoca olayi cok iyi acikladi!

bazen yenilgilerden buyuyeyerek cikarsiniz!

bu macta taraftar takimi desteklerse yeniden bir pozitif akim olusabilir!

fener bu hafta kiminle oynuyor! deplasmana gidiyorlar sanirim! ankaraya! ankarada puan kaybettikleri an sampiyonluk potasindaki avantajimiz gsden daha yuksektir ;-)

hem bu hafta erdincte gokdenizde oynuyor!

yattara11
21.04.2005, 19:03
hem bu hafta erdincte gokdenizde oynuyor!

Gökdeniz yok...

The Londoner
21.04.2005, 19:10
Hucumda alternatifsizligimiz sorun olabilir (Son zamanlarda cok elestirilen Gokdeniz numaradan kirmizi kart gorererek varliginin bu takim icin ne kadar onemli oldugunu mukanitlamak istedi acaba?smileys/smiley2.gif)

Herseye ragmen ilk yarida gol atip rakibin direncini kirmamiz lazim. Yattara`ya buyuk is dusuyor... Tahminim hoca Adem`le baslamayip Yatttara`yla baslayacak ve hucum hatti yine Fatih ve Mehmet`ten olusacak. Erdinc`in donmesi avantaj. En azindan piyango goller yemeyecegiz demektir.

Netice olarak 2-0 veya 3-0`lik rahat bir skor ortaya cikacagini umuyorum.

crazyboy
21.04.2005, 19:40
erdinç döndügüne göre saçma gol yemeyiz bence erken bir gol de bulursak farkli yeneriz bu maçta seyirciye büyük is düsüyor farkli ve güzel bir futbolla alinan galibiyet bize gs maçini unutturur bundan sonra maçlara daha iyi konsantre olmaliyiz sampiyonluk ve sampiyonlar ligi sansimiz devam ediyor

Ömer SEVİNÇ
21.04.2005, 20:10
yattarayi biraz oynatirsa bizim forvetler bu maçi aliriz ama sagolsunlar rakip defanslardan bile daha iyi marke ediyorlar adamimi.

Gerçi Yattara oynamasa bile alacagiz yasmileys/smiley4.gif

61trabzonomer
21.04.2005, 20:56
her türlü maç bizim...

Emir BAYRAK
21.04.2005, 21:08
alicaz insallah alicaz yattara yedek olsa iyi olcak ama oynicak adam yok!!!

61trabzonomer
21.04.2005, 21:25
niye yedek olsun canim açilacak...

TSelif
21.04.2005, 21:34
ARKADASLAR SU SEREFSIZ D DEKI MAÇI ANLATAN KIM

DIKKAT ETTINIZ MI

YIRTTI BIYERLERINI SÜLEYMANOYA KART ÇIKMADI DIYEsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
21.04.2005, 23:11
EZE EZE maci alacagizsmileys/smiley32.gif

61trabzonomer
21.04.2005, 23:19
ARKADASLAR SU SEREFSIZ D DEKI MAÇI ANLATAN KIM

DIKKAT ETTINIZ MI

YIRTTI BIYERLERINI SÜLEYMANOYA KART ÇIKMADI DIYEsmileys/smiley36.gif

yirtar o s.....

Gökhan Kutlu
21.04.2005, 23:47
her türlü alacaz maçi rahat olun

Özkan Erdem
21.04.2005, 23:52
Allah'in izniyle kazasiz belasiz, sakatliksiz, kartsiz alacagiz..

Hüseyin Çümen
21.04.2005, 23:53
amin

Firtina28
22.04.2005, 04:07
Herseye ragmen ilk yarida gol atip rakibin direncini kirmamiz lazim. Yattara`ya buyuk is dusuyor... Tahminim hoca Adem`le baslamayip Yatttara`yla baslayacak ve hucum hatti yine Fatih ve Mehmet`ten olusacak.

arkadasin yorumuna katiliyorum fakat bi kac sey eklemek istiyorum affina siginarak. ve sunuda belirtmek istiyorum eger aranizda futbolcularla yada yoneticilerle yakin olan arkadaslar varsa su soylediklerimi lutfen iletsinler lutfennn. ilk yaridaki diyarbakir macini izliyorum. yattara gol atiyo mehmetten baska kimse yanina gitmiyo. gaziantep macinda gokdenize mukemmel bi pas veriyo gokdeniz de fatihe ve gol ama fatih yattarayi yoktan sayip gokdenize kosuyo. yattara hata yapiyo fatih kiziyo. yattara hata yapiyo gokdeniz kiziyo, emrah kiziyo, celo kiziyo, daha dun gelen syzmek kiziyo. bu futbolcular yattaranin aldigi paranin 5 katini aliyolar, fakat onlarda biliyolar yattara onlarin hepsinden kat kat ustun bi futbolcu. fatih 24 gol atmis yaridan cogunu yattara attirmis ama hala bu adami takimda kabul edemiyolar. yattara benim babamin oglu degil. ben fatihi gokdenizi celoyu ve hepsini en az yattara kadar seviyorum. ayni sey onlara yapilsa yine boyle tepki veririm. ama allah askina artik bu adami kabul etsinler lutfennnnnnnnn serefsizim icim yaniyo ya. kendileri icin olmasada bizim icin yapsinlar bunu. inanin artik uyuyamiyorum ya. yattara gidecek diye icim icimi yiyo. offff allahim offfffff. simdi ayni seyler syzmekin basinada gelecek bundan hic suphem yok. artik biraksinlar bu hemsericilim ayaklarini ve takim olsunlar. cunku onlar boyle yaptikca yattarayi kucultmuyolar aksine yuceltiyolar

neyse kusura bakmayin cok uzun oldu ama cok doluyum arkadaslar

maca gelince cok rahat aliriz ve gelecek hafta feneri yenip ayni puana geliriz. yeterki takim olalim

yazdiklarimi yanlis anlamayin arkadaslar. ben sadece gorduklerimi ve hissettiklerimi yazdim. belki yazdigim bolum yanlis olabilir ama yazdim iste.tekrar diyorum lutfen birileri canlarimizla konussun ve anlatsin gorduklerimizi

KAHROLUYORUM ABI YA KAHROLUYORUMMMM.........

Firtina28
22.04.2005, 04:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%" align=center border=0 valign="TOP">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Topun Agzinda</DIV>
22 Nisan 2005 Cuma</DIV>
<DIV =>&gt; M.Tahir Kum

Fransa?ya mi gitmek istiyor?
G.Saray?a yenilerek kupadan elenmenin sokunu yasayan Trabzonspor?da üç-bes maç öncesine kadar camianin sevgilisi olan Ibrahim Yattara simdi hedef tahtasi haline geldi. Ligdeki Besiktas maçindan bu yana taninmayacak hale gelen Yattara konusunda genis bir arastirma baslatan bordo-mavililerde, yönetim kurulu teknik kadrodan rapor istedi. Yattara?nin menajerinin Türkiye?ye davet edilecegi ve futbolcunun kadro disi birakilmasinin gündemde oldugu belirtildi. Yattara?nin sahada oldugu gibi Trabzon?a dönüste de takim arkadaslariyla arasindaki sogukluk gözden kaçmadi. Gineli futbolcunun son milli maç için gittigi Fransa?da bir kulüple görüstügü ve sezon sonunda bordo-mavili kulüpten ayrilmak istedigi iddia edildi. Baskan Atay Aktug da Trabzon?a dönüste Yattara ile 20 dakikalik özel bir görüsme yapti.</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>ALIN ISTE TURKIYE GAZETESINDEN VE TURKIYE GAZTESI OYLE KOLAY KOLAY UYDURMA HABER YAZAN BI GAZETEDE DEGIL OFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFF</DIV></TD></TR></T></TABLE>

TS 61
22.04.2005, 04:22
Bazi arkadaslarin yorumlarina inanamiyorum.

Bu kadar kötü niyetli olunur.

Yani futbolcularimizin kendi takimlarini baltaladigini düsünen insanlarla bir arada oldugum için üzgünüm.

TS 61
22.04.2005, 04:23
Bu maçi alir yolumuza en iddiali sekilde devam ederiz.

JuaN_JuaN
22.04.2005, 06:48
kupa maçina iyi konsantre olamamistik ama bu maça i konsantre olursak maçi kazaniriz. ama uzun süre gol bulamassak avni akerin baskisi altinda futbolcilarimimiz ezilir. zaten kendi sahamizda iyi oynamiyoruz! avni akerde destek golden sora geliyor. gol atmadigimiz sürece takim sikintiya girebilir.

ne olursa olsun ankara gücünden çok iyi bir takima sahibiz. senol hoca bunu kullanirsa farkili bir sonuç aliriz. e averajda lazim

TheCrow
22.04.2005, 07:50
Ankaragücü Yilmaz Vural'i kovduktan sonra yeni bir teknik direktörle anlasmadi,teknik sorumlu Adnan Sentürk'e takimi emanet ettiler.Kalite olarak da çok üstünüz,maçi kazanmamiz lazim.Ayrica averaj lazim degil,artik ikili averaja bakiliyor.Ikili averajda bejik ile ayniyiz,geseden iyiyiz...

$FIRTINA61$
22.04.2005, 09:51
BENCE 3-4 :0 ALIRIZ BELKIDE DAHA FAZLA NKARA SATEN DEPRESIYONDA CENK OYNAMYACAK BIZE KARSI KIRMIIZZ YEDI ANTRÖNÖR ATILDI TS TARAFTARIMIZ STATDI DOLDURURSA ANKARA BENCE MACIN HEMEEN BITMESINI ISTEYECEK CEEK CÜNKÜ TS MIZ GÖRÜRÜSE TARAFTARI ELENMESINE RAGMEN HEPSI GELMIS MACA ADAMLAR ÖYLE MOTIVE OLURKI ankarranin pestilini cikariri

Mehmet
22.04.2005, 09:52
Kazaniriz strese heyecana gerek yok.
Kalan maçlarimizin en kolayi bu maç olacak.
tabiki rakibi hafife almayacaksin her zaman.
Hayirlisiyla bu maçi da kazanalim gidebildigimiz yere kadar
gidelim. Insallah iyi neticeler bizi bekliyor.

Ferşat Balcı
22.04.2005, 10:27
Inadina Mehmet Yilmaz...Bu maçta Mutlaka golü var.

seyyahali
22.04.2005, 10:31
bilmiyorum ama ankara gücü beni biraz korkutuyor son kupa maçindan sonra takimdaki düsüs beni endiselendirdi.

Emorfo
22.04.2005, 10:41
Ankaragücü zor durumda bizim maça çok önem veriyorlar. Dikkatli olmak lazim oyun ciddiyetini bozmadan sabirla 90 dakika mücadele etmeliyiz.

mr.fa
22.04.2005, 10:53
Arkadaslar pazar günüoynayacagimizmaçta avni akerde bir ilke imza atacagiz. Vip 2 de yaklasik70 metre karelik bir bayrak açacagiz. Gerçi yanimizda oturan kodamanlar rahatsiz olacaktir ama bunu yapmaya karar verdik.Maratonda oturacak arkadaslar varsa sovumuzu izlesin. Artik numarali ve vip 2 de tezahurat yapmali diye düsünüyorum.

baris_aykan
22.04.2005, 11:11
neden ankaragücü maci beni bu kadar tedirgin ediyo bilmem ama insallah bu engelide gecicez

Özkan Erdem
22.04.2005, 12:07
bence ortalanda lee'nin yerine adem oynamali.. Yattara-Fatih-M.Yilmaz-Szymek hücum etmeli..

Mecelle
22.04.2005, 12:32
Arkadaslar takimda bir düsüs olduguna inanmiyorum. Diyarbakir ve GS maclarinda ortaya koyulan oyun taktik agirlikli oldugu icin, önce skor, sonra güzel futbol anlayisi ile sahaya cikti takim. Burada Senol hocamizi tebrik etmek istiyorum, gercekten antrönör oldugunu ispatladi, deneyim kazanmis cok belli oluyor! Gerci kiziyoruz, oyun yok diye, ama inanin bu sinirsel cikislara baskalari tarafindan zorlanmasak cok sakin kalacagiz, lafim ILKER YASIN bey efendiye!

Ankara macina gelince: Ankara gercekten cok zor durumda. Yönetim her an istifa edecek, takimin basinda hoca yok, üc, dört oyunculari eksik, takim icerisinde fena gruplasma var ... yani Ankara kesinlike kazanmayi düsünecek durumda degil. Biz ise cok yorulduk, ama hedefimiz var, bu konuda S.G. cok is düsüyor. Bir baska acidan bu macin önemi cok, Mehmet, Yattara gibi formlari düsük oyunculara cok önemli febe maci öncesi moral olabilir! Bir baska olay da averaj konusu! Febe yi 2:0 yendigimizi düsünürseniz, olay averaja bakacak, o yüzden ne kadar atarsak o kadar kardir. GS ile öyle bir derdimiz yok, cünki GS yi 2:0 yendik (biz ise sadece 1:0 kaybettik)averaja bakmiyor siralama!

Insallah bu macta hocamiz Özgür e de görev verir, cünki gercekten üzülüyorum cocuga, o kadar kötü degil cünki! Bu mac onun icin de cok büyük bir sans.

Benim ilk 11 im ...

------------------Hasan------------------

-Emrah ------- Özgür ----Tolga------Celo-

Hüseyin --- Adem

Simo&n bsp;

Yattara --- Fatih --- Mehmet

Her zaman benimsedigim 4-3-3 dizilisi ... Ajax in oynadigi stil ... en modern futbolun cizgisi!

halil ibo
22.04.2005, 12:34
ARKADASIM LEE ZATEN YOK.

MUHTEMELEN SEZONU KAPATTI SAKATLIGI CIDDIYMIS.

kutoz
22.04.2005, 13:15
Dert etmayin. Fark geliyor bu hafta.

6-2

Fatih 3
Mehmet 1
Simi 1
Yattara 1

smileys/smiley1.gif

Sacit
22.04.2005, 13:26
yenalimde farki bosver ama iyi olur.smileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
22.04.2005, 13:38
Arkadaslar pazar günüoynayacagimizmaçta avni akerde bir ilke imza atacagiz. Vip 2 de yaklasik70 metre karelik bir bayrak açacagiz. Gerçi yanimizda oturan kodamanlar rahatsiz olacaktir ama bunu yapmaya karar verdik.Maratonda oturacak arkadaslar varsa sovumuzu izlesin. Artik numarali ve vip 2 de tezahurat yapmali diye düsünüyorum.

acinda görelim tv söyle güzelsmileys/smiley32.gif

Cemalettin Taşkın
22.04.2005, 14:36
son 3 maçta toplam 16, maç basina 5.3 gol yemis ankaragücü ile maçimiz nasil sonuçlanacak çok merak ediyorum?

61trabzonomer
22.04.2005, 14:39
tamam ortalamaya uyariz bizde....

Murat'
22.04.2005, 14:55
bu maçi artik kazanmaliyiz baska çare yok

Murat'
22.04.2005, 14:57
trabzonspor

Erdem Keser
22.04.2005, 15:39
beyler bu mac için istanbuldan otobus kaldirmak guzel olurdu acaba bi bilgisi olan varmi belki de kalkiyodur

Balcklabel
22.04.2005, 17:01
Yukarilarda bir arkadas söz etti YATTARA konusu ile ilgili...

Sanirim takim içinde gerçekten bir Yattara sorunu var, diger futbolcular nedense dislamis görünüyorlar. Son seyrettigim maçlarin hiç birinde Yattara'ya en uygun durumdayken bile pas verilmiyor, gol sevinci paylasilmiyor. Eminim ki herkes bunun farkinda, ama benim gibi böyle birsey olmasini istemedigimizden görmemezlikten geliyoruz. Ve eger böyle bir durum varsa gerçekten yazik, çok yazik...

Bu takima hizmet eden herkes birbirini kucaklamadiktan sonra, basariya ulasamayiz. Ve sanki herkesin söyledigi birsey gerçekmis gibi geliyor, Trabzonspor'un en büyük rakibi yine Trabzonspor... Önce seyircisiyle, yönetime talip olanlariyla, futbocusuyla, teknik adamiyla kendimiz asmaliyiz, Trabzonspor'u bireysel amaçlarin üstünde tutarak hareket etmeliyiz. Bunu basarabildigimiz zaman, biz her zaman sampiyonlugun en büyük adayi oluruz.

Lütfen kimse bu takima yazik etmesin, özellikle ligin bitimine 6 hafta kalmisken...

POYRAZ
22.04.2005, 19:27
Agutine bu macta kendisini göstermek isteyecektir mutlaka.

hakantpl
22.04.2005, 20:41
Fatih tekke hat-trik yapar bu maçta Bu sezonda 30 golle gol krali olur .

Harun
22.04.2005, 21:44
Ankaragücünün durumu ortada tamamen defansif oynayacaklar buda bizi epey zorlayacaktir.yattra artik kendine gelmeli baska koz yok elimizde.

61trabzonomer
22.04.2005, 21:47
eee Yattara artik bu maç birseyler yapar...

#10 Fietra
22.04.2005, 22:40
Bence rahat bir maç olacak ne kadar maç hakkinda rahat konusmayi sevmesem de bu maç için öyle düsünüyorum

Harun-61
22.04.2005, 23:57
Agutine bu macta kendisini göstermek isteyecektir mutlaka.

ula bu adam bizde yapamadigini orda yapmasin...

sanatik
23.04.2005, 00:07
AvniAker

inschallah takimlari karistirirda bizim icin oynadigini sanar halen smileys/smiley36.gif

gitsin fener atsin golünü smileys/smiley18.giftransfer ederler sezon sonu smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

vizarian
23.04.2005, 13:05
Bunlarin hepsi bize aslan kesilir.

Serefsizler sonra derlerki trabzonun anadolu dayanismasi var....smileys/smiley7.gif

Belki yenecez ama ankara bize varini yogunu ortaya koyacaktir.

Onemli olan B.S.B. ankaranuin feneri yenip bizim maca kivama getirmesidir smileys/smiley2.gif

Hünkar
23.04.2005, 13:54
valla yeruk olari gibi geliyo bana ama b1zde bu sans varkenbecer1p takilabiliriz de gerc1 su aralar baya karisti ankara

ne d1yelim hayirlisi olsun insallah ankara tak1mlar1 b1ze ugurlu gel1r bu hafta

andrei07
23.04.2005, 14:52
AYIP OLMUYORMU?? ANKARAGÜCÜNÜ YENIP YENEMEYECEGIMIZI TARTISMAKTA NEYIN NESI:)

Trapzone
23.04.2005, 15:04
Mutlaka alinmasi gereken bi maç gökdenizin yoklugu mutlaka yine hissedilecek ama rahat geçeriz gibi geliyo...

Beytullah
23.04.2005, 19:38
artik mac kaybina tahmülümüz yok ama öyle ama böyle kazanmaliyiz bu maci.

61trabzonomer
23.04.2005, 22:24
Kesin alacaz allahin izniyle yav kaçmaz...

Semih58
23.04.2005, 22:35
Trabzonspor 1 Ankaragücü 1

Mecelle
23.04.2005, 22:49

sen iyimisin arkadasim?

lazpirana
23.04.2005, 22:56
BU MAÇI ALACAGIZ BASKA YOLU YOK !!!

sanatik
23.04.2005, 23:20
sen iyimisin arkadasim?

bir sifiri unutmus smileys/smiley1.gif10:1 demek istedi

Zurawski
24.04.2005, 10:47
Çok zor maç olacak özellikle Yilmaz Vurali gönderen birkaç futbolcu can havliyle oynayacaktir.Bu maçin kilidini de Yattara açar büyük ihtimalle.Yalniz Fatihin gol atmasi lazim Alex yaklasti baya.Bir hat-trick daha yapsin da kesinlestirsin su olayi.

Ömer SEVİNÇ
24.04.2005, 11:15
Aliriz, aliriz.

AtalaY_BuğrA
24.04.2005, 11:57
Bence bumac kadar onemli birseyde futbolcularin dikkatli olmalari 3 sari kart sinirindaki futbolcularin cok cok dikkatli olmalari lazim ki haftaya fener macina sahada eksiksiz oynayalim.Ayrica kirmizi kart olayina da dikkat. Bence bizden bir kac eksik için emir verilmis olabilir.AMAn DIkkat!

yattara11
24.04.2005, 12:17
Bence bumac kadar onemli birseyde futbolcularin dikkatli olmalari 3 sari kart sinirindaki futbolcularin cok cok dikkatli olmalari lazim ki haftaya fener macina sahada eksiksiz oynayalim.Ayrica kirmizi kart olayina da dikkat. Bence bizden bir kac eksik için emir verilmis olabilir.AMAn DIkkat!

emirverilmis olabilir degil kesinlikle verilmistir...

dogru bi konuya dikkat çektin... ben de dün tv'de duydum cezali sinirindaki futbolcularimizi...

ama en önemlisi bugün kazanmamiz...

ibrahimaYATTARA
24.04.2005, 12:43
arkadaslar muhim olan üç konu var ama feneri sampiyon yapmak için aziz dana(onlarin tabiriyle baba)durmiycak elinden gelen mücadeleyi saha disinda yapacak.onun ankara yensede önümüzdeki maç çok tehlikeli fener küp gibi hakemler cebidolu olacak biz ankaragücünü yenersek ki yenecegiz inssmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif.bu islerin üstesinden geliriz aziz'in besiktas maçinda neler yaptigiaçik açik görüldü yanismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif. iknci konu ise yattara muhtesem bir düsüs içinde bunun sebebi bence ortami galiba aile ortami yada takim ortaminda huzursuz.smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif maçta gördümtenezzül etmiyorlar çocugasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif. fener maçinda onu anelkaya alexe karsi kanitlamaliyiz. bunun içinde takim içi ve disi muhtesem bir destege ve konsantreye ihtiyaci var. üçüncüsü ise besiktas tehlikesini unutmamali aramizda maç fazlasiyla dört puan fark var. hemonumuze hem arkamiza bakmali. haydi usaklar alin bu maçi kalkin sahasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

maçin skoru bence 5-1 biter bizimkileri iki tane fatih birsemak iki asist yattaradanbirmehmet yilmaz birde penaltidan yada frikiktenyattara onlarinkinide umut bulut atar trabzon zuraswkiyi alamazsa umut buluta iyi baksin hem genç hem dinç hem hizli bir çok özellik daha ne olsun mehmet yilmaz farkigol atma yetenegi var. mehmet yilmazi seviyorum ama su varki nasil hamitrabzon için feda edildiyse buna çok kizmistim ama mehmet de feda edilir.

Zurawski
24.04.2005, 13:16
ibrahimayattara kardes bomba yorumlar yapmisin gollerin dakkalarini da versen de ona göre dinlesek radyodan:)

ibrahimaYATTARA
24.04.2005, 13:24
smileys/smiley4.gifestagfirullah abi nedemek gönülden geçen bu ins olur ama sana sorayim umut nasil bir oyuncu sence zurawski olmazsa o olmazmi bide murat haci oglu olsa soldaleenin yerine de lee gitse tatli olmazmi

Guests
24.04.2005, 13:56
Maça az kaldi hazirmiyiz usaklar?
Direk Trt radyo linki:http://www.trt.com.tr/wwwtrt/canli.aspx (http://www.trt.com.tr/wwwtrt/canli.aspx)<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

İleli
24.04.2005, 13:57
lazarov.

Mecelle
24.04.2005, 14:07
Merhaba arkadaslar nasilsiniz???

MSN i olan varsa hemen baglantiyi kuralim!

hauptstrasse
24.04.2005, 14:10
kimseleyok mu trabzondan sayfada! sehrin maca bakisini yazsa stadtan bir seyler yazsa?

Mecelle
24.04.2005, 14:11
Evet arkadaslar, haberleri bekliyoruz ...

ibrahimaYATTARA
24.04.2005, 14:16
mecelle benim msn ibrahimethemsel20@hotmail.com. arkadaslar yürekler usaklarla olsun maçta onlar sahlansin 5-1 bitsin sonrada bizler ver trabzon sampiyonluk için büyük umutlarimizi sürdürelim b.b. ankara feneri yenerse bilin sampiyonuz. smileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gif

trapezus61
24.04.2005, 14:17
Maça çok az kaldi. Umarim taraftar yeterli destegi saglamistir Trabzonda... Haydi Trabzonsporum F.Bahçe maçi öncesi bu maç çok önemli. Utandirma bizi...

ibrahimaYATTARA
24.04.2005, 14:18
içim kayniyor yaaa ilk beste gol atarsak cosariz haaaaaaaaaaydi usaklar HAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYDIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

no NAME
24.04.2005, 14:20
trabzonsporlu futbolcular sahada 11parçadan olusan

1 kisi

gibi oynasinlar siz maç seyredin.

ama birseyler buuyumuetkiliyor nedense

Hüseyin Çümen
24.04.2005, 14:21
dakkalar saat gibi geçiyo bu heyecana yürek dayanmaz ankarayi sahaya gömelim farkli kazanalim febe takimina göz dagi verelim!!!

tigin
24.04.2005, 14:29
kimseleyok mu trabzondan sayfada! sehrin maca bakisini yazsa stadtan bir seyler yazsa?

bu saatte trabzonda olupta maça gitmeyen varsa bu sayfada yazmasa da olur.

andrei07
24.04.2005, 14:30
M.Yilmaz yok Yattara onbirde

andrei07
24.04.2005, 14:32

KESINLIKLE KATILIYORUM!! BÜYÜKSÜN TIGIN

Mecelle
24.04.2005, 14:36

YAZIK, 8000 KISI MACI IZLIYORMUS ....

Ankara ... 6 eksikle oynuyor

İleli
24.04.2005, 14:36
stadda 8.000 kisi varsmileys/smiley18.gif

poetricus
24.04.2005, 14:37

Arkadaslar lütfen... lütfen... lütfen...

Insanlari yargilamaya kalkmadan önce iyice düsünün olur mu? "Ilk tasi hiç günahi oilmayan atsin" diye bir laf vardir bilirsiniz. Bunlari samimi bir trabzonsporlu oldugum ve sizin de bunlari samimiyetiniz ve trabzonspor sevginizden yazdiginizi nildigim için yaziyorum. Yogun bir sinav haftasinin ardinda iki haftada okuyup ilan etmek mecburiyetinde oldugum 984 kagit ve yarin fakülteyi tesrif eyleyecek olan Rektöre sunulacak tanitici bir slayti hazirlamam gerekiyor. Somn bir haftadir gecede 4-5 saat uykuyla duruyorum. Bu durumda maça nasil gidebilirim söyler misin?

Buna benzer durumda olan pekçok insan varTrabzon'da. Lütfen kirici bir üslûp kullanmayalim.Edited by: Poetricus

ibrahimaYATTARA
24.04.2005, 14:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>tigin Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>hauptstrasse Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>kimseleyok mu trabzondan sayfada! sehrin maca bakisini yazsa stadtan bir seyler yazsa?</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

BENCEDE GITSIN ATLASIN KARADENIZE

Mecelle
24.04.2005, 14:38
Ilk 5 dakika gecti ve iyi pas degitimi yapamiyormusuz ... ilk golümüzü kacirdik! Fatih Tekke! GELIOOOOO ... GELIOOOOOO

Guests
24.04.2005, 14:39
mozsahin83@hotmail.com

Msnden bi yandan macla ilgili chattiriyosaniz beni de ekleyin maci beraber dinliyelim

Muhalif
24.04.2005, 14:40
oo poetricus abi gelmisler.. genelde maç canli yayinlarinda burada olup sürekli takimi elestirir giderler kendileri.. bakalim bugün neler yazacaksmileys/smiley36.gif

DieGo
Ya Trt radyosu üç maçin arasina reklam soktu manyak bunlar ya reklam yerine anlatin Trabzon'un maçini adami sinir ediyolar

hauptstrasse
yani sampiyonluga oynanyan bir takimin sehrindeki macta 8000 kisi var!

ben almanyada kucuk sayilabilecek bir sehirde oturuyorum ama sehrimizin birinci ligde bir takmi var mainz05 ve ligden dusmemeye oynuyoruz;-) buna ragmen takim her macina full cikiyor satilmis 18.000 kombine bileti var! stadimizda zaten 19.000 kisilik;-) sii ne demeli nasil yapmali!

maca gitmreyenler ne yapiyor olabilir ki! baliga mi gitmisler yada kahvede okeye mi donuyorlar! en fazla kose basinda gelen gecne kizlara laf atiyorlardir;-)

Oruç
arkadaslar yattara var ama mehmet yilmaz oynamiyor ve de maça 8000 kisi gelmis!(ne kadar çok de

FATIH SULTAN TEKKE!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Firtina28
ula benim radyo yine 5 dk sonradan gidiyo

DieGo
0-1 olmus ankara atmissmileys/smiley18.gif

Mecelle
24.04.2005, 14:41
Golu yedik ... olamaz!

İleli
aha yedik

hauptstrasse
scheisse...

TS 61
Dakika 7

TS-ank 0-1

Firtina28
ya ne golu yaaaaaaaaaaa

Oruç
24.04.2005, 14:42
YEDIK GOLÜ

FATIH SULTAN TEKKE!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

no NAME
ilk 10 dk da golü biz atacaktik onlar degilsmileys/smiley19.gif

dinceraydogan
gene yan top

tigin
attikm

ademm

DieGo
1-1

İleli
valla simdiden patlamak istemiyorum ama su ankaragucunede yenilirsek................

kelkitli29
24.04.2005, 14:43
golu yedik. olsun bozmayalim moralleri. atariz daha 3-4 gol.

TS 61
Dakika 8

TS-ank 1-1

İleli
gggggggoooooooooooooolllllllllllllllllllllll

Sefaenes
gollllllllllllllllllllllllll

kelkitli29
dedifgim anda goooooooooooooooooooooooooooooooooool

1-1

ibrahimaYATTARA
AAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHH

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL

andrei07
1 - 1 ADEM KOÇAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

dinceraydogan
adem koçakkk

Mecelle
24.04.2005, 14:44
GOOOOL ADEM ADEM ADEM

Allah belani versin Ankara git baskasina aslan kesil ... tövbe tövbe ...

hauptstrasse
adeeeemm.. toooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............

no NAME
adem seni seviyorum. spiker öyle anlatiyorki . ulan yüzyilin golü sanki. gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

A D E M

sanatik
ADEM 90 A TAKTI smileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
attik allahtan

DieGo
24.04.2005, 14:45
adem mükkemmel vurmus radyodaki adamin agzi açik kalmis öyle söylüyor smileys/smiley36.gif

Sefaenes
gelmemle birlikte gol attik hadi trabzon ankaraya bir gol daha atsmileys/smiley32.gif

Oruç
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL LLLLLLLLLL LL

ADEM KOÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAK

Mecelle
24.04.2005, 14:46
Cocuklar msn i varsa söylesin biz simdiden stadi kurduk msn e ... :)

tigin
Arkadaslar Maç boyunca buradayim futbolcular hakkinda hoca hakkinda yönetim hakkinda elestiri sinirlarini asan yazi yazan olursa sadece silmekle yetinmeyecegim.Beni zor durumda birakmayin.Güzel bir maç olur insallah.

sanatik
petkovic gene kapamadi topu sanirim. neyse.

Edited by: sanatik

DieGo
drhanniballector61@hotmail.com

İleli
24.04.2005, 14:47
Cocuklar msn i varsa söylesin biz simdiden stadi kurduk msn e ... :)

still_beringen@hotmail.com

poetricus
oo poetricus abi gelmisler.. genelde maç canli yayinlarinda burada olup sürekli takimi elestirir giderler kendileri.. bakalim bugün neler yazacaksmileys/smiley36.gif

Ne diye bana bulasiyorsun?

Hüseyin Çümen
ulan trabzon seyircisini anlamiyorum bu maça gitmezsen hangi maça gidecen takim haftaya febe yle sampiyonluk maçina çikacak bu maçta farki belkide 3 e indirecez ama taraftarimiz lütfedip gelmio yazik yaa adamlar atmosfer bulmayinca gollerinide rahatça attilar

taraftarimiza koccaasmileys/smiley32.gif

Sefaenes
24.04.2005, 14:48
mustafasahin@hotmail.de

Firtina28
24.04.2005, 14:48
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllll ll allllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 90 dannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnn ademmmmmmmmmmm kocakkkkkkkk lalalalalaaaaaa

poetricus
24.04.2005, 14:49
TRT'deki yayin linkli neydi ya.

Ulan ben bu bölümün. Bütün hocalar iste keyif de ben burada boguluyorum. O da yetmemis gibi birilerinden firça yiyorum. Hay rektör senin gelecegine de ...Gidecek baska fakülte yok tu sanki..Edited by: Poetricus

Hüseyin Çümen
24.04.2005, 14:49
huseyints61@hotmail.com

dinceraydogan
24.04.2005, 14:50
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/radyo.aspx

Firtina28
ula tigin kardes mac sirasinda tehdit yasak smileys/smiley4.gifmactan sonra atarsin bizismileys/smiley17.gif

İleli
lee'nin sakatligi gecmedi herhalde volkan oynuyor yerine!

DieGo
24.04.2005, 14:51
sohbet odasinda bulusalim

DieGo
szymek disari atti

Hüseyin Çümen
ahhh szymek at su golü kaçarmi bu gol

İleli
24.04.2005, 14:52
szymek kacirdiiii

dinceraydogan
ulen kaçirdik

ah symkoviak

Hüseyin Çümen
lee sezonu kapatti zaten oynamiycak bundan sora

Oruç
AH BE SZMEK YAPMA YA!

FATIH SULTAN TEKKE!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

poetricus
24.04.2005, 14:53
TRT'deki yayin linkli neydi ya.

Ulan ben bu bölümün. Bütün hocalar keyif yapiyor. Ben burada boguluyorum. O da yetmemis gibi birilerinden firça yiyorum. Hay rektör senin gelecegine de ...Gidecek baska Fakülte yoktu sanki..

Firtina28
24.04.2005, 14:54
ben bu spikeri sevdimsmileys/smiley2.gif

trapezus61
24.04.2005, 14:54
Kalbim duracak neredeyse yaaa. Bu ne biçim baslangiç.

no NAME
24.04.2005, 14:56
SPIKER HEYECAN VERIYOR ILK DEFA

kelkitli29
ne oluyo

Hüseyin Çümen
ahh gen szymek kaçiridi be

dinceraydogan
24.04.2005, 14:58
yav szymekne yapiyonnnn

hadi koçum aticannn

Oruç
24.04.2005, 14:59
yapma be szymek

FATIH SULTAN TEKKE!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
24.04.2005, 14:59
spiker hakaten süper

no NAME
24.04.2005, 15:00
ULAN ILLAKI 3LÜK ATMANIZ YADA SMAÇ YAPMANIZA GEREK YOK. BIZ NORMAL SAYILARADA RAZIYIZhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Mecelle
24.04.2005, 15:01
MSN DE MUHABBET SÜPER ... bekleriz arkadaslar!

kelkitli29
yaw gene abim bulmus firsati hemen yazmis. inadina yapiyor serefsiz

Hünkar
takim iyi gidiyo dediginize gore toplandik herhalde

Hüseyin Çümen
24.04.2005, 15:02
adamlara bak

sakarya maçini werio 2 saattir

poetricus
24.04.2005, 15:02

Su muhabbetten biz de nasiplensek!

Hüseyin Çümen
24.04.2005, 15:03
bizi ii gicik etti burda kelkitlinin abisi

tigin
24.04.2005, 15:03
yaw gene abim bulmus firsati hemen yazmis. inadina yapiyor serefsiz

arkadasim daha öncede fenerli abin buraya gelip bir seyler saçmalamisti.tekrari olmasin lütfen.

dinceraydogan
24.04.2005, 15:04
aloo TRT

Trabzonun maçi var gene unuttular bizi

kelkitli29
ya artik her macta mecburen üyeligimi falan kapatmaliyim ya. adam alisti her macta gelip buralari karistiriyor inadina smileys/smiley7.gif

nuri43
bu kelkitli nikli sahissiteyi sabote ediyo devamli hep te mac oynandigi zamanlar yapiyor.Admin arkadaslar ltf ilgilensin bu sahisla. Ya kullanici niki baska kisi tarafuíndan kullaniliyo yada bu sahsin kendisi sirf burayi sabote etmek icin bizim taraftar gibi gözüküyo.

Firtina28
24.04.2005, 15:05
ula kelkitli klavyeye sarilsmileys/smiley36.gif

KeLLoO
24.04.2005, 15:06
muaha abisimiymis hahah süper adammis.

tigin
24.04.2005, 15:07
Gooollllllllllll ademmmm Koçak

KeLLoO
24.04.2005, 15:08
alaaaaaaaaaaaahhhhhhh

kelkitli29
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL gene adem

sanatik
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

adem kocak

yine 100 yillik bir goooooooooooool

smileys/smiley1.gif

poetricus
Goooooooooool

Mecelle
ALLAHINA KURBAN ... ADEM!

GOL 2:1!

nuri43
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllll

Firtina28
goooooooooolllllllllll ulannnnnnnnnnnn ademmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm oldurdun beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Hünkar
ggggggggggggggggggoooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllll lllllllllllllllllllll ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggoooooooooo oooooooooo ooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllll llllllllll ggggggggggggggggggggggggggggoooooooooooooooooooooo oooooooooo oooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllll

temha1971
24.04.2005, 15:09
2-1 Goooooollllllllllllllllllllllll Adem Kocak

_tsstorm
Gooollllllllllll ademmmm Koçak 2 olduuuhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Oruç
hadi szymek bugün gol atacaksin hadi koçum

no NAME
ULA BU ADEM ÇILDIRDI. BIRI ZAPTETSIN USAGI. HEP 3 LÜK ATIYOR.

BU ARADA UNUTMADAN GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

KeLLoO
gene süper takmis helal

sanatik
24.04.2005, 15:10
haydi fatih sira sende

kelkitli29
Allaha sükür ya. simdi fark zamani. HAYDI BASTIR TRABZON

nuri43
helal fener ensendeyiz bekle biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

haftaya bulusalim haftayaaaaaaaaaaaa

KeLLoO
24.04.2005, 15:11
hadi fatih bi iki de senin atman lazim

Mecelle
24.04.2005, 15:11

MSN ADRES KARDES?

Hünkar
24.04.2005, 15:12
ALLAH nazardan saklasin ayni tarife febe ye insallah

tabi once bugun iki tane daha atalim da

poetricus
Adem ne de olsa eski Ankaragüç'lü. Yoksa Ankaragücü'nü Fenerle mi karistirdi bizim usaklar. Ne de olsa ikisi de sari-Lacivert!

Oruç
iste ggggoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo llllllllll llllllllllllllllllll

adem koçak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2-1

ASALETIN YETER

TRABZONSPOR

Sacit
gooooooooooooollllllllllllllllllllllllll bu kadar iste ya hadi fark lazim fark

Firtina28
kelkitli abine slm soyle ademdensmileys/smiley36.gif

_tsstorm
24.04.2005, 15:13
yahu habu simkovyak niye çok gol kaçiriyorhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifkaçirdiklari gol olsaydi 4 olmustuk simdi.

no NAME
24.04.2005, 15:13
BU ARADA MSNDEKI CEMAAT bestofsair@hotmail.com

poetricus
24.04.2005, 15:14

MSN ADRES KARDES?

selimgil61@hotmail.com

kelkitli29
24.04.2005, 15:15
kelkitli abine slm soyle ademdensmileys/smiley36.gif

söyledim abi. dedim bu gol size girsin. artik sifremi degistirmem lazim, her kalktigimda pc nin basindan, üyeligimi kapatmaliyim. yakalrsa beni ihrac ettirecek siteden. ulan adama bi inat gittik birakmiyor pesimi sere.... fenerli

Hünkar
24.04.2005, 15:15
son durumlar nasil

ilk devre bitiyo

s7e7v7e7n7
24.04.2005, 15:16
Valla bu maç kolay gibi gözüken ama hiçde kolay olmayan bir maç bana göre,adamlar bence maça asilcaklar,çünkü düsme tehlikesi var,bizimde gs kaybedilmenin üzüntüsü ve yorgunlugu var ama ne pahasina olursa olsun bu maçi alacaz baska yolu yok smileys/smiley32.gifgönüllerimizin sampiyonusun sen TRABZONUM

hauptstrasse
24.04.2005, 15:16
ragip ve emre toroman sakaryada cok iyi oynuyorlar! ragip golun atagini baslatip glpasinida verdi!

Hünkar
24.04.2005, 15:17
la bu haftqa febe de kaybederse haftaya maca bak sen

poetricus
24.04.2005, 15:18
ragip ve emre toroman sakaryada cok iyi oynuyorlar! ragip golun atagini baslatip glpasinida verdi!

Sattiklarimiz niye böyle meshur oluyor?

Hünkar
24.04.2005, 15:19
dua edelimde augustine denen komur cuvali cosmasin baksaniza bizden giden maradona oliyi

Firtina28
macla ilgili degil ama su fahride baya iyi

no NAME
spikerde siyirdi. maçi 1-1 diyorsmileys/smiley4.gif

sanatik
24.04.2005, 15:20
1:1 lik esitlik devam ediyormus - yuchhh

kelkitli29
spikere bak 1-1 devam ediyor diyor smileys/smiley36.gif

Firtina28
esitlikmi devam ediyor dedi????????smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifnazarlandi spiker

kelkitli29
24.04.2005, 15:21
bu adam sarhosmu yaw. 100 de 40 falan diyor sonra lafi degistiriyor .

Hünkar
24.04.2005, 15:22
adama nazar ettiniz

Firtina28
24.04.2005, 15:23
son zamanlarda bizim maci anlatan en iyi spiker.sacmaliyo ama en azindan heyecan veriyo

hauptstrasse
simdi televizyonda zidanenin hazirladigi bir golu seyrediyorum ! dogrusu ya bu oyuncuyu seyredince baska bir maca bakasim dahi gelmiyor! adam dusunup oynamiyor yada sadece oynamiyor! adam dusunurek oynuyor! bence futbolun filozofu bu adam....

Oruç
ilk yari bitti

_tsstorm
ilk yari bitti TS:2 A.G.:1 ya kismet 2, yariya. Hayde BSB Ankara yen su febe yi samet hoca güveniyoruz sanahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Firtina28
24.04.2005, 15:24
ne derseniz arkadaslar kac kac biter bence 4-1 yada 5-2 biter

poetricus
ben bir paket sigara alip geleyim. Powerpoint'in hatalari yüzünden siyirmaya az kaldi. allah edede yanlisbir rsim ya da video sikistirmasam araya!

hauptstrasse
bende spikere inandim uzuldum dedim ya ikinci yari atariz artik;-))

Sacit
24.04.2005, 15:27
fark bekliyorum ya averaj maci olacak

Muhalif
24.04.2005, 15:28
ilk geldigi zaman Adem Koçak dururken Hasan Üçüncü yü tercih eden teknik adam umarim artik bu tür yanlislar yapmaz.. antalya-sakarya maçlari da hatirlanirsa takimimizda uzaktan en isabetli sut atan oyuncunun Adem oldugu görülür.. Yetenek baska bir sey yahu.. sonradan kazanilmiyor iste..