PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sen Değil Eren, "Volkan ve Emre" Özür Dilesin !

sessizkral_1
09.03.2009, 02:45
Eren Volkan'dan özür diledi
http://www.internetspor.com/data/news/240x180/1236543044-erengungor.jpg
08 Mart 2009 Pazar 22:08
Volkan'ın sakatlanmasına ve kırmızı kart görmesine sebep olan Kayserispor'un genç oyuncusu Eren Güngör, maçtan sonra özür diledi.

Eren Güngör maçtan sonra LİG TV kameralarına şu kısa açıklamayı yaptı:

"Saha içinde özür diledim Volkan abiden. Tekrar özür diliyorum. İnşallah en kısa zamanda iyileşir. Türkiye'nin zor bir maçı var. Fenerbahçe için çok önemli bir oyuncu. Bu güzel statta bizden desteğini esirgeyen taraftarlarımızı mutlu etmeyi çok isterdik. İkinci yarı iyi mücadele ettik ama bir türlü gol atamdık."

--------------
--------------

Sen özür dileme Eren..
Bazıları gibi Milyon dolarlar almıyorsun bazıları gibi büyük takımlarda oynayıp hakemi psikolojik baskılar altına alıp sahada çirkeflik rekorları kırmıyorsun..
Gençsin..Söylediklerine bakılırsa efendisinde..O tekmeden sonra davranışlarında gayet mütevazi.. Bazıları gibi tekme yiyince yerde 1 saat kıvranmıyorsun !Belliki o niyetle yapmıyorsun hareketi.
Sen özür dileme Eren..

Futursuzca kramponunun tabanıyla sana o tekmeyi atan ve bugün Milli takımın kalecilik görevini yapan ve daha öncede bir çok olaya karışmış Volkan özür dilesin.

Hiçbir kasıt olmadan yapılan bir faül sonrası rakibini Ölümle tehdit eden MİLLİ TAKIM KAPTANI Emre özür dilesin

http://sunucu5.kucukresim.com/uploads/resm053a2.jpg

Fatih BALTA
09.03.2009, 04:05
Eren Güngör o pozisyonda art niyetli değildi.İstenmeden olan bir şeydi ve Eren bence özür dileyerek istemeden de olsa sebebiyet verdiği sakatlıktan dolayı üzüntüsünü dile getirdi.Volkan ında şimdi bence gayet samimi olan Eren in özürüne özürle karşılık vermelidir.Zira kendisinin yaptığı pozisyon gereği değil tamamen çirkefçe bir harekettir.Ayrıca Eren yediği tekme sonrasında gösterdiği olgunluklada alkışı hak etmiştir.

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 04:46
fb ve gs li futbolcular bana herzman itici gelmiştir kendilerini bişy sanan ukala çirkef yavşk ve labali ...görüntüler ve tavırlarıda yeterince ortada simdi sivaslı futbolcularda eklendi....

oflubektas
09.03.2009, 11:03
Emre o hareketi yaparken Tolunay Hocam bi yakalasaydı...

Dursun Kaplan
09.03.2009, 11:06
Emre Belezoğlu Türkiye liglerinde ki en şerefsiz futbolcudur. Dün akşamki yaptığı bu çirkef hareketlerle bunu bir kez daha ispatladı. Asıp kesmekle adam olunmaz Emre bey,adam olmak istiyosan önce dansöz gibi kıvırmaktan vazgeçmelisin. Belki o zaman bizim gözümüzde insan hüviyetine kavuşursun. :)

28TS61
09.03.2009, 11:46
eren zaten pozisyon geregi topa öyle girdi, faul varmi evet faul, peki sen kim oluyorsunda arkadan tekme atiyorsun volkan.

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 14:18
Terim 'in oğluna laf yok :)

Muhammet
09.03.2009, 14:19
Milli takım kaptanına bak.

ilhan
09.03.2009, 14:20
Helal olsun Eren. Sana da bu yakışırdı. Ülke mükemmel bir stoper kazanıyor. Hem profesyonel hem de ahlaklı.. Özür dilemek bir erdemdir. Erdem sahibi olmak öyle kolay değildir. Bravo Eren'e.

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 15:56
F.BAHÇELİ TARAFTARLARDAN EMRE'YE TEPKİ!

Fenerbahçe'nin 2-0 galip geldiği maçta, rakibinin sert müdahalesi sonrası oldukça sinirlenen ve rakibine tehditvari hareketler yapan Emre Belözoğlu'na sarı lacivertli taraftarlar da tepki gösterdi!..

Fenerbahçe'nin taraftar sitesi antu.com'da yayınlanan "Olmadı Emre! YAKIŞMADI!!!" başlıklı bildiride, "Emre'nin bu hareketini tasvip etmiyoruz. En kısa zamanda özür dilemesini bekliyoruz!" denildi.

İşte o açıklama:

"Kayserispor'la deplasmanda oynadığımız ve takımımızın 2-0 galibiyetiyle sonuçlanan karşılaşmanın 63. dakikasında rakibinin sert müdahalesine maruz kalan Emre Belözoğlu, saha kenarında tedavisi sürerken üzerindeki formaya yakışmayan hareketler sergiledi!

Saha içindeki muhatabına futbol ve sporla alakasız, çirkin hareketler yapan daha sonra oyuna tekrar dahil olan, ancak Teknik Direktörümüz Aragones`in akıllıca müdahalesiyle 68. dakikada oyundan alınan Emre'nin hareketlerini tasvip etmiyoruz! Mahalle kavgalarını andıran, profesyonellik ve sportmenlikten uzak bu tür davranışlara kim sebep olursa olsun kayıtsız kalmamız mümkün değil! Bu kişi kendi sporcumuz veya yöneticimiz olsa dahi!

Öfkesine hakim olamayan Emre'nin de bu görüntülerden rahatsızlık duyacağını düşünüyor, en kısa zamanda özür dilemesini bekliyoruz!"

Maraton

Harun-61
09.03.2009, 16:17
eren faul icin özür dilemis, aferin ;)

pReN@_61
09.03.2009, 17:00
Carlos'tan Gezer'e çirkin hareket

#h2{color:#000;font-size:13px;} http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2009/03/09/fft16_mf195320.Jpeg
Roberto Carlos, kaleci Volkan'ın kırmızı kart gördüğü pozisyonun hemen ardından maçın hakemi Bünyamin Gezer'in yanına gelerek, "Kafasında bir sorun var" gibi bir hareket yaptı. Daha sonra da yan hakemin yanına giden Roberto Carlos, kırmızı kart gerekçesini öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.
Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in kırmızı kart gördüğü pozisyon sonrası Roberto Carlos’un hakem Bünyamin Gezer’e yaptığı hareket geceye damgasını vurdu. Karttan sonra Volkan'ın yanına koşan Carlos yedek kulübesine hakem Gezer'i gösterim eliyle “Kafasında bir sorun var” işareti yaptı.
Maç içinde de Tolunay Kafkas’a “Sakin ol” uyarısı yapan ve bu nedenle Kafkas’ın tepkisine hedef olan Carlos, olayla ilgili “O hocanın adını bile bilmiyorum.. Şampiyonluğa da oynamıyor.. Neden bu kadar sinirli, anlayamadım.. Sakin olması için uyarmaya çalıştım.. Ama bunu kabul etmedi.. Bizi izleyenlere iyi bir örnek oluşturduğunu sanmıyorum.. Bana niye kızdığını anlayamadım” yorumunu yaptı.. Kafkas bu tartışma için “Atom parçalamıyoruz, basit bir iş yapıyoruz. Herkes daha mütevazı olmalı" dedi.

Tolunay Carlos'u tersledi
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2009/03/09/fft17_mf195334.JpegKayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas tarafından terslenen Roberto Carlos, “Maça daha fazla ateş koymamasını söyledim. Bu kadar sinirli olmasını da anlayamadım” dedi. Kafkas ise elini ittiği için böyle bir hareket yaptığını söyledi
Kayserispor maçının ikinci yarısında, Teknik Direktör Tolunay Kafkas’ı sakinleştirmek için kenara gelen Roberto Carlos, bir anda büyük bir tepkiyle karşılaştı. Kafkas tarafından eli itilen sarı-lacivertli oyuncu, hakemler ve arkadaşları tarafından Kafkas’ın yanından uzaklaştırıldı.
Maç sonrasında o pozisyonu değerlendiren Brezilyalı futbolcu, “Ben maça daha fazla ateş koymamasını söyledim. Eğer hoca, kendi takımına kızgınsa bunu karşı takımın oyuncularından çıkarmaması lazım. Onun ismini bile bilmiyordum. Sahada olan sahada kalsın diyelim. Bu kadar sinirli olmasını anlayamadım açıkçası. Şampiyonluğa bile oynamayan bir ekibin teknik direktörünün bana bu tavırla gelmesi beni şaşırttı ve üzdü diyebiliriz” dedi.
‘İsimler önemli değil’
Maçı da değerlendiren tecrübeli oyuncu, sözlerini şöyle devam ettirdi:
“Bizim için önemli bir maçtı. Stadı da iyi bir şekilde açtık. Özellikle Fenerbahçe’ye karşı kendini daha iyi hazırlayan bir takıma karşı oynadık. Kazandığımız ve çıkışımızı sürdürdüğümüz için mutluyuz.”
Carlos ile yaşadığı pozisyonu anlatan Kafkas ise, “Elimi itti, ben de çekmesini söyledim. Burada biz atomu parçalamıyoruz, futboldan para kazanıyoruz. İnsanların isimleri önemli değil ama biraz daha mütevazı olmaları gerekir” diye konuştu.

Dursun Kaplan
09.03.2009, 17:01
Tolunay hocam en güzelini yaptın. :alkış:

pReN@_61
09.03.2009, 17:04
Valla öyle..Helal olsun Tolunay hocaya...ee Trabzonlu boru değil :)

emre ve volkana gelince...çirkef adamlar..yine yapacaklarını yaptılar..ceza almalılar.

Emirhan Makul
09.03.2009, 18:48
Terim'in Çocuğuna Bak ya Yanlarına kar kalır ceza felan verilmez !

DeeP__61
09.03.2009, 19:06
Ben de aynı fikirdeyim .Emre Türk futbolunun yüz karasıdır ve en şerefsiz ahlaksız adi pislik futbolcusudur.

Muhalif
09.03.2009, 19:20
Ben bu çocuğun futbolunu da çok beğeniyorum. Bir yolunu bulup da sene sonu kadromuza katsak çok iyi olurdu. Giray-Egemen-Eren-Song 4 lüsünden, Song yaş haddinden emekli olsa da kalan 3 tanesi en az 5 yıl götürürler defansı. Hava toplarında da etkili bu çocuk, genç de, bence geleceği parlak.

Erkin
09.03.2009, 20:11
Emre pisliginin hareketlere bak once basin tribunune hareket cekmeler, simdi tehdit etmeler ne saniyor bu hiyar kendini.. Asagilik herif :mad:

Emirhan Makul
09.03.2009, 20:22
http://www.ensonhaber.com/images/news/162003.jpg (http://www.ensonhaber.com/spor/190837/emreden-sen-bittin-tehditi.html)

http://www.ensonhaber.com/images/news/161910.jpg

http://www.ensonhaber.com/images/news/161911.jpg

28TS61
09.03.2009, 20:24
hakemin gözünün icinde bunu yapiyor ve hakem cesaret edemiyor kirmizi göstermeye.
kimse, hakemde dahil göremedi/m demesin

volkana kirmizi verdi diye carlosa veremedi, 1 dk icinde 2 kirmizi kart fb ye gösterince tepki alacak diye

http://www.ensonhaber.com/images/news/161910.jpg

28TS61
09.03.2009, 20:26
ayrica istanbul medyasi bunlari görmezden geliyor, tff ve mhk yi elestiremiyorlar, asil bizim yerel medyamiz bu isi gundemde tutmasi gerekirken onlarin isi sadece ts mizi karalamak

Gürkan
09.03.2009, 20:40
Eren o tekmeden sonra ki hareketleri ile nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösterdi. Bazı oyuncular o andan kendilerini iki üç metre ileri atar yerde kıvranır hatta bir tekmede kendi atardı. Ama o yaptığı müdahaleninde mahçupluğunu hissettiği için tepki vermedi.

Emre hem fb yönetimince hemde tff tarafından mutlaka cezalandırılmalı. Milli takım kaptanlığı bu çirkeften ebediyen alınmalı. değil bu adama takım kaptanlığı iki tane kaz emanet edilmez.

Emre7
09.03.2009, 21:01
emre o gözleri oyar yerine başka bişe koyarım. Terbiyesiz ukala zibidi

TolgaTopçu61
09.03.2009, 21:26
Serefsizler kendilerini ne zanediyor bunlar...

Hüdai Pervaneli
09.03.2009, 21:30
Fb Cok pislik Bir Takimlar volkan dan tutta aziz Yildirima kadar hepsi

yAziklar olsun

Miraç Atalay Çiftçi
09.03.2009, 21:30
Kayserispor'lu futbolcularda Ertugrul döneminden farklı bir kültür ve saygı değişimi var. Bu açıkça gözlemleniyor, bunun da mimarı bana göre Tolunay Hoca'dır.
Tebrikler hocam, bazı kendini imparator zannedenlere ders niteliğidir bu küçük başlangıç dahi.
Devamı inşallah daha büyük yerlerde...

Bu arada Eren'e de kocaman bir alkış.

ApoCaN28
09.03.2009, 21:48
Alkışların çoğunluğu sana ve mücadelene...:D

TAHSİN 61
10.03.2009, 09:43
Emre Belezoğlu Türkiye liglerinde ki en şerefsiz futbolcudur. Dün akşamki yaptığı bu çirkef hareketlerle bunu bir kez daha ispatladı. Asıp kesmekle adam olunmaz Emre bey,adam olmak istiyosan önce dansöz gibi kıvırmaktan vazgeçmelisin. Belki o zaman bizim gözümüzde insan hüviyetine kavuşursun. :)

Kardeşim şöyle şerefsiz merefsiz demeyelim Emre abiye saha içinde olur böyle şeyler diyelim. Yakınlarının yüzüne bakıyorum Zeytinburnunda amcalarıyla dayılarıyla kavede batak okey oynuyorum. :) İcabında mahalledeki yoksullara yardımlarını eksetmeyen bir kişilitir. Ne bilim rahatsız oldum. Saha dışında melektir emre abi ....

Dursun Kaplan
10.03.2009, 09:49
Kardeşim şöyle şerefsiz merefsiz demeyelim Emre abiye saha içinde olur böyle şeyler diyelim. Yakınlarının yüzüne bakıyorum Zeytinburnunda amcalarıyla dayılarıyla kavede batak okey oynuyorum. :) İcabında mahalledeki yoksullara yardımlarını eksetmeyen bir kişilitir. Ne bilim rahatsız oldum. Saha dışında melektir emre abi ....

Saha dışını bilmem. :) Ne selam vermişliğim vardır ne de almışlığım.

Saha içinde ki hal ve hareketlerine gelince,görüşlerim aynıdır. Değişmezde. Onun kadar karektersiz bir futbolcu yoktur. Yaptıklarından bunu anlamak çokta zor değil.

Dediğim gibi saha dışını,gündelik hayatını bilemem. :)

Hüseyin İlkin
10.03.2009, 11:16
Beni saha dışında yaptıkları ilgilendirmiyor .
Saha içine bakarım ben .
Orada milyonlarca kişi onu canlı izliyor . Küçücük çocuklar izliyor . Tribünlere yeri geldiğinde küçük çocuklara yanlış örnek oluyorlar diye laf atmasını biliyoruz . Emre 'de çocuklara çok güzel örnek oluyor . Tebrik ederim . Kafa kesmeler filan .

Rezillik yapmayı kessin artık .
Bir değil , iki değil , üç değil .

Milli takımın kaptanı bir de , peeh .
Pabucumun kaptanı .

Uluhan
10.03.2009, 12:09
Volkan'ın hareketi hadi ani bir can acısı ve refleks diyelim (7 dikişlik), Emre'nin hiçbir mazereti yok.
Galatasaray'ın en çirkef döneminde yetişmiş sonuçta, başka ne beklenirdi ki. Bu hareketi de ne ilk ne de son.

TAHSİN 61
10.03.2009, 12:22
Volkan'ın hareketi hadi ani bir can acısı ve refleks diyelim (7 dikişlik), Emre'nin hiçbir mazereti yok.
Galatasaray'ın en çirkef döneminde yetişmiş sonuçta, başka ne beklenirdi ki. Bu hareketi de ne ilk ne de son.

harika bir yorum Yetişdiği dönem Gs nin en çirkef dönemi ... 10 numara bir insan diyorum saha içine yorum yapmıyorum..

Fatih BALTA
10.03.2009, 15:08
Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu, televizyon görüntülerini inceledikten sonra Emre Belezoğlu ile Bülent Uygun'un disiplin kuruluna sevkine onay verdi. Kaleci Volkan'a da 2 maç ceza geliyor

Süper Lig'in 23.haftasına damga vuran üç görüntüden ikisinin sonu PFDK'lık oldu. Emre Belezoğlu, rakibi Saidou'yu ölümle tehdit eden el işaretleri yapmıştı. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise hakemlere yönelik eylem içerisinde bulunmuştu. Temsilci raporlarında olmamasına rağmen televizyon görüntülerini izleyen Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu, her iki ismin de PFDK'ya sevk edilmesi gerektiği kararına vardı. Toplanan Federasyon yönetim kurulu da iki dosyanın PFDK'ya sevk edilmesini onayladı. Buna göre, Emre Belezoğlu'nun en az iki maç, Teknik Direktör Bülent Uygun'un da yine en az bir ay hak mahrumiyeti cezası alacağı öğrenildi. Televizyon görüntülerini inceleyen Hukuk Kurulu, Fenerbahçeli bir diğer futbolcu Roberto Carlos'un hakem ile ilgili hareketini ise PFDK'ya sevk edilecek nitelikte bulmadı. Bilindiği gibi Carlos, deli işareti yapıp, hakemi göstermişti. Kırmızı kart gören kaleci Volkan da PFDK'ya sevkedilirken, bu oyuncuya 2 maç ceza geleceği ifade edildi.
Once Saidou yaptı

Fenerbahçeli Emre, Kayserisporlu Saido- u'nun kendisini tahrik ettiğini söyledi
Fenerbahçe'nin dünkü antrenmanını izleyen yönetici Neşet Yalçın, daha sonra Emre'yi yanına çağırdı. Deneyimli futbolcuya, 'O hareketi niye yaptın?' diye sordu. Emre de, 'Önce Saidou bana gırtlağını sıkarım işareti yapıp tahrik etti. Ben de zaten canım yandığı için sinirlerime hakim olamadım ve o hareketi yaptım' diye yanıt verdi.

BEN DELİ MİYİM Kİ!

Fenerbahçelİ futbolcu daha sonra şöyle devam etti: 'Medya beni sevmediği için her hareketimi tekrar tekrar gündeme getiriyor. Ama bana yapılanları görmüyor. Ben deli miyim ki, durduk yerde Saidou'ya o hareketi yapayım!

28TS61
10.03.2009, 15:38
Emre kendini savundu

Kayserispor maçında Cangele ile gerginlik yaşayan ve rakibini tehdit ettiği kameralara yansıyan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde kendini savundu. "Sadece bizim yaptıklarımız kameralara yansıyor diyen Emre, "Durduk yerde neden hareket yapayım" dedi.

İşte Fenerbahçe resmi internet sitesine Emre'nin yaptığı açıklama: "Evet orada ortaya çıkan bir hareket var ama, bu hareketin bir de öncesi var. Orada iki kişinin arasında geçen diyaloglar var. Bunları kimse duymadı ve bilmiyor. İnsanlar bunları duymadan, bilmeden yorumlar yapıyor. Hele hele söz konusu olan Emre Belözoğlu ise, bu çok daha kolay yapılıyor. Bu olay daha önceki bir olayın yansıması. Bu yansımadan önce rakip takım oyuncularıyla girdiğim diyaloglar ve bana yapılan benzer hareketler var. Bir kere gazetelerde yazıldığı gibi benim o maçta esas olarak sorun yaşadığım oyuncu Saidou değil, Cangele. Sadece bana ait görüntüler mercek altına alınıyor. Rakip oyuncuların neler yaptığı da bir çok kamerayla böyle detaylı incelenirse, olayın anlamı ve nedeni daha iyi anlaşılır. Yoksa ben durduk yere niye öyle bir hareket yapayım. Maç içindeki aşırı motivasyonla yapılmış bir hareketti o. Dediğim gibi hep bizim yaptığımız hareketler mercek altında. Bir de rakiplerimiz neler yapmış acaba? İncelensin ve ortaya çıkarılsın. O zaman medyada daha adaletli yorumlar yapılır belki."

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=53782

Dursun Kaplan
10.03.2009, 16:05
Ya Emre adam ol önce adam. Ne yüzsüz adamsın sen ya. Pardon adam değildin !.

Hüseyin İlkin
10.03.2009, 16:06
Özür dile Emre , özür dile ;)

ilhan
10.03.2009, 19:33
Milli takım kaptanlığı pazubantıyla tribünlere kol işareti yapan bir insanın özür dilemesini beklemiyorum. Dilemesin zaten. O erdeme sahip değil. Ahlaksız herif.

Mayls
10.03.2009, 19:45
Eren'i tebrik ediyorum.
Herkes kendine yakışanı yapmış.

Hüseyin İlkin
11.03.2009, 16:53
EMRE'DEN 'ÖZÜR' GELDİ

Kayserispor maçında, yaptığı "boğaz kesme" hareketi nedeniyle gündeme gelen Emre Belözoğlu, dün yaptığı açıklamanın ardından bugün bu konuyla ilgili bir bildiri daha yayınlayarak özür diledi .

Maç içinde artan tansiyona bağlı olarak bazı olayların yaşandığını belirten Emre Belözoğlu, "Bu hareketlerin telafisi de karşı takımdaki oyuncuyla aramda yaşanmıştır" diyerek olayın bir anlamda saha içinde tatlıya bağlandığını vurguladı.

Fenerbahçe'nin resmi sitesinde dün yaptığı açıklamada, özür dilemeyen ve "Hep bizim yaptığımız hareketler mercek altında. Bir de rakiplerimiz neler yapmış acaba? İncelensin ve ortaya çıkarılsın. O zaman medyada daha adaletli yorumlar yapılır belki" diyen Emre, aynı sitede yer alan bugünkü açıklamasında ise "Yanlış anlaşıldıysam futbolseverlerden özür diliyorum" dedi.

Emre Belözoğlu'nun açıklaması şöyle :

"Maç içinde gelişen olaylar ve artan tansiyona bağlı olarak yapılmış hareketler var. Bu hareketlerin telafisi de karşı takımdaki oyuncuyla aramda yaşanmıştır. Dünyanın her yerindeki futbol karşılaşmalarında maçın gerginliğiyle rakip futbolcular arasında birtakım usulsüz davranışlar yaşanır. Önemli olan bu davranışların telafi edilebilir düzeyde olmasıdır ve herkes bilsin ki bu sağlanmıştır.

Bir diğer önemli nokta ise biz futbolcuların sahada ve saha dışında göz önünde olan insanlar olduğumuz için daha dikkatli hareket etmemiz gerektiğidir. Bu nedenle Kayseri maçında kameralara yansıyarak kamuya mal olmuş hareketim, devamında gelişenler kameraya yansımadığı için ve popülist habercilik anlayışlarıyla yanlış anlaşılmalara sebep vermiş olabilir. Ben yinede yanlış anlaşıldıysam futbolseverlerden özür diliyorum"

Maraton

Dursun Kaplan
11.03.2009, 17:20
Disiplin kuruluna sevkedilmiş. Ceza almayacağı kesin. :)

pReN@_61
11.03.2009, 18:43
Ceza almalı

28TS61
12.03.2009, 11:56
GEZER'DEN EK RAPOR İSTENECEK!..

Hukuk Kurulu’nun maçın hakem ve temsilci raporlarında yer almadığı için görüntüye dayalı olarak disiplin Kurulu’na sevk ettiği Emre Belözoğlu konusunda ortaya çıkan yeni görüntüler federasyonun başını ağrıtacağa benziyor.

Htspor'un haberine göre, Kayseri maçının sekiz farklı kamera görüntüsünü alan Fenerbahçe Yönetimi hakem Bünyamin Gezer’in üç farklı kamera açısından da Emre’nin yaptığı hareketi gördüğünü tespit ettiği yeni görüntüleri disiplin kuruluna gönderdi. Bu mevcut görüntülere göre görüntüye dayalı Emre’ye ceza vermek mümkün gözükmüyor. Bu konuda bir cezanın verilmesi için mutlaka hakem Bünyamin Gezer’den ek rapor istenmesi şart. Belgelere göre ceza ancak Gezer’in vereceği ek rapora bağlı.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=72374

Hüseyin İlkin
12.03.2009, 17:52
Volkan iki maç , Emre bir maç ceza yemiş.

Dursun Kaplan
12.03.2009, 18:19
Kaldırmazlar umarım.

Bülent Uygun'da 4 maç men almış.

28TS61
12.03.2009, 18:25
emrenin cezasini az buluyorum, umarim tahkim cezalari indirmez