PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni sezonda formalari kulübümüz üretecek

sanatik
18.04.2005, 23:53
KAR 1.5 MILYON $
Trabzonspor'a bagli Ticaret A.S yeni sezonda formalari kendisi üretip, pazarlamayi düsünüyor. Son 1 yilda sadece 24 bin forma satabilen ve forma satisindan yillik yaklasik 200 bin $ gelir elde edebilen Bordo-Mavililer, böylece kari 1.5 milyon $'a çikartmayi planliyor. Trabzonspor, yillik forma satisini 100 bine yükseltmeyi de amaçliyor.

TARAFTARA ÇAGRI
Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Atalar, bundan sonra formalari kendileri üretip, pazarlayarak kulübe daha fazla gelir getireceklerini belirterek, "Kulüpler için naklen yayindan sonra en önemli gelirlerden biri forma satisi. Taraftarin artik bu yönde kulübe destek olmasi gerekiyor" dedi.

karadenizgazete.com
.................................................. .......... ................................

24.000 den 100.000 e ulasmak icin bu meseleyi ciddiye almaliyiz !!!!Edited by: Emorfo

Berat
18.04.2005, 23:57
valla kendileri üretirlerse fiyat ucuzlar ama kalite düser.. Bence Kappa'yla anlasmalarina devam etsinler,,fiyati düzenlemeye çalissinlar...

Harun-61
19.04.2005, 00:12
güzel düsünce,,,yaptiklari hersey kaliteli olsun müthis kazanc elde edilir....!

My
19.04.2005, 00:30
Bence pekte ii olacak gibi gelmiyor bana. Yapacaklarsada profesyonelce+kaliteli yapmalari lazim bu isi. Sadece forma diil kaskollar, berelere, tisörtler, svetler... Slogani en ii kullanabilecek kulüpte biziz. Karadeniz firtinasi, baskaldiri, isyano kadar çok kullanabileceimiz sloganlar varki. Mesela düsünsenize Alayina isyan ölümüne Trabzon yazan bi tisört. Ha bu boklu dere civcivlerinin elinde republik diye bisiile 6:0 diye bisii tutturmuslar her türlü paraya çeviriyor. Kihiç kimsenin elinde olmayan sloganlar var bizde.

NoPain-NoGain
19.04.2005, 00:31
yalniz bu kappalarimiz o kadar güzel ki trabzon'dan en nefret edenadam bile hayran hayran bizim formalarimizdan bahsediyo... bu kaliteyi düsürmemek hakkaten cok önemli...

61viya
19.04.2005, 00:49
bncede..belki hos bi proje,tam bi fikir yürütmek zor..ancak,KAPPALAR süpppeerrrrsmileys/smiley17.gif..bütünlesstik artik onlarla...

zinos_zon
19.04.2005, 01:14
kappalar harike evet, ben de aldim..lakin, kulübün sahiplenip üretime geçmesi de görmezden gelinesi degil..

Hüda Topaloğlu
19.04.2005, 01:17
yaa iide awrupada hangi takim kendi markasiyla çikiyor sahaya, hani eger sampiyonlar liginde taninmayan bir marka ile sahaya çikarsak hos olmaz, fenerium faciasina gulerken insallah bizim basimiza gelmez aynisi

Hüseyin Çümen
19.04.2005, 02:43
çok yanlis b,i düsünce bence kendimiz üretince hangi mantikla satislar artçak böyle bi saçmalik olurmu febe takimi bile birakti kendi üretmeyi biz neden baslayalim!! kappa bize ayri bi hava katti trabzon içinappa büyük bir sansdir benim bütün arkadaslarimçok begendiler bizim formalari bence kappa ylaola dewamsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

JuaN_JuaN
19.04.2005, 06:16
valla kappa çok kaliteli güzel sik vs. ayrica kappa bu sene basinda bjk ile mi ne bi anlasma yapacaklardi bizim yöneticiler olmaz türkiyede birinci ligde tek biz kappa giyecez diye karsi çikmislar. hatta bjk ile anlasma yaprsaniz biz bizimkini iptal ederiz felan denmis. olayi böyle hatirliyorum yanlissam düzeltin. iste tam bu durumdayken bizim üretmemiz dogru olumu bilmiyorum!

bence biz üreteceksek bile çok kaliteli olmali. ama bilinmelidirki türkiyede türkiyenin markasi olmus bir türk spor markasi bile yok. biz nasil kaliteli formalar üretecegiz ? sora ürettik diyelim 24000 forma satiyormusuz. bu satislarla ne kadar kar ederiz. biz üreteceksek maliyetin düsecegini düsünmeyin bence!!! bu isi kaliteli yapacaksak bize maliyeti çoook pahliya patlar

gönül isterki biz üretelim çok kaliteli bir sekilde. ben çok isterim ! ama bu çok zor ve isin ticari boyutlari enine boyuna çok uzunca tartisilmali konuya her yönden bakilmali!

Guests
19.04.2005, 07:47
eger kappada indirim yapmayip febe gibi dandik forma üreticeklerse hiç üretmesinler. bence formalarda degisiklik yerine kazak t-shirt gibi ürünlere düzeltilme yapilmali. 60 milyonluk kazak satiyorlar sanki en kral markadan aliyoruz.

ahmetturk
19.04.2005, 08:35
Bence böyle birseye hiç gerek yok. Bu istenilen maddi girdiyi saglamaz. Daha baska yatirimlar düsünmeliyiz. Daha karli yatirimlar. Kappalari seviyoruz.Edited by: ahmetturk

mr.fa
19.04.2005, 09:19
Arkadaslar Trabzonspor Üretimini yapacagi formalari yine kappa adi altinda ve ayni formatta yapabilir. Bencede öyle yapmali. Sadece patentini alip üretim yapacagini düsünüyorum. Yani formalarimizin kalitesi ve modeli degismeyecektir. Üretici firma degisecektir. Edited by: mr.fa

seyyahali
19.04.2005, 09:29
ben ilk önce formalari görelim derim belkide kappadan daha güzel olacak yönetim bu isleri gayet iyi götürüyor onlara güveniyorum

DieGo
19.04.2005, 09:32
Bence kappa formalar güzel kappa'dan daha iyi ve uzuz olacaksa olur yoksa olmamali. Forma yerine t-shirt,kazak,atki,bere gibi ürünler yapilmali.

calypso
19.04.2005, 10:27
Bence iyi olan bir ürün üzerinde degil, kalitesi düsük ürünler üzerinde degisiklik yapmak daha dogru olur. Geçen sene sirketler arasi hali saha organizasyonu yapilirken bizim sirkette GS'li FB'li kisiler bileformamiz TS'nin kappa formasi gibi olsun diye öneriler getirdiler. Demek ki rakipler bile bizim formamizi begeniyorlar.. Biz kalkip onu degistirmeye çalisiyoruz. Bunu yapacagimiza diger ürünlerin kalitesini yükseltelim derim ben.

Punisher-61
19.04.2005, 10:39
Bence bu cok YANLIS...fenerin formalarini hatirlarin su kendileri ürettikleri fenerium formalari...

COK KALITESIS ve güzel degil

Formalarda zaten markasi olmazsa millet sahte formada alir.. para vermez

Bence Kappa cok süper... her ülkeden sadece 1 Takimi secerler normalde...

Punisher-61
19.04.2005, 10:47
hem gelecek sezon kappa nasil forma üretecek diye düsünüyordumsmileys/smiley19.gif

formalari kendimiz üretecegimiz kesin gözüküyor...COK BÜYÜK HATA

Emorfo
19.04.2005, 10:49
kappa fabrikasini satin alsinlarsmileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
19.04.2005, 10:51
bence süper bir fikir ama kaliteli yabsinlar formaya ts misin öyle kar yabmak icin simdi adi ve güzel olmayan forma cikarcagini sanmiyorum güzel forma cikarirlar bence em kar ediyorus´ilerde begenen olursa onlara da yababilirissmileys/smiley17.gifpara kazaniris avrupada sneye de kendimisi gösderdikmi süper olursmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
19.04.2005, 11:05
Bencede kendimiz üretmektense formamizi Kappa yapmaya devam etsin.Illaha biseyler üretmek istiyorsak atki,bere,tisörte sarilabilirler.

onurcan
19.04.2005, 11:11
fenerle o kadar dalga geçtim ki, simdi bunu trabzon yaparsa çok üzülürüm. su anda bizdeki forma kadar güzelitürkiyenin hiç bir takiminda yok. kappaya devam derim ben...

Punisher-61
19.04.2005, 12:39
hepimiz kulübe mail atsak nasil olur???

gelecek sezonlar icin kappa ile anlassinlar .....

imported_Suha
19.04.2005, 13:10
eger kappa gibi sekilli olursa neden olmasin..kappa formalarda okadar ii degil ayrica..tisört olayina el atsinlar..diger takimlkarin tisörtleri 20 milyon..biz tisört bulamiyoruzzz..demem oki formalari bi görmek lazim..trabzonsoprun jopel adi altinda ürünlerini gördüm igrençti açokçasi..formalarda öyla olursa hiç denemesinler bençee....smileys/smiley2.gif

Nytre
19.04.2005, 13:30
trabzonun formalarini yine kappa üretir ama kendi damgasini vurur...

bence fiyat uygun olsun..

Zafer Keskin
19.04.2005, 13:35
FIYAT DÜZENLEMESI YAPSALAR 100.000 DEN DE FAZLA SATIS YAPARLAR AMA bunlar bunun farkinda degil herhalde veya anlamak istemiyorlar fenerin formalari nasil oldu fikrim yok olmasinida istemem ama bizimkiler yapacaksa örnek oluncak bir sey yapmali......

TSlimetin08
19.04.2005, 13:52
Bence biz kappalan devam edelim gercekten güzel formalar yapiyorlar burdaki arkadaslar bizim cubuklu formaya asik oldusmileys/smiley4.gif

Kendi formamisi kendimiz üretirsek iyi olmaz cok örnekler var Dortmund yada Fener gibi adamlar yine markali seylere döndüler niye cünkü formalar cok kalitesizdi diye, Ama en önemlisi Hayirlisi olsun baska ne diyelim

rigormortis
19.04.2005, 14:20
Ya formalari kulübün üretmesi bence iyi olur kulübe parasal yönden katkisi iyi olur! Saygilar!

Ozan
19.04.2005, 19:33
kappa'da formalari kaliteli yapiyor ama kulüp yaparsa da alirim .yani benim için farketmiyor.böyle bir kar olacak ise yapilsin bence.

Emir BAYRAK
19.04.2005, 19:41
karli olucaksa yapsinlar bence...

Hüseyin Çümen
19.04.2005, 20:26
kappa yl ayolaa devam istemiyoruz dandik formalar atkilari t shirt leri düzeltin ama kappa miz ellemeyin

yattara11
19.04.2005, 20:56
kappa çok güzel yapiyodu formalari ama tabi ki kulüp kari çok önemli... Trabzonlu tekstilciler fazladir... belki kaliteli seyler üretilebilir...

ayoga
19.04.2005, 20:58
arkadaslar kappa'yi ne uefa'da nede sampiyonlar liginde giyebiliriz. febe'de o yüzden zaten adidasla anlasti. kappa'nin formalari disinda diger hiçbir ürünü yaramaz yaparlarsa esofman, sapka. bere gibi seyler yapsinlar. bilmem anlatabildin mi?

Mollasalihoğlu
19.04.2005, 20:59
bence kappa ile anlasip hem kappa ile devam edilmeli hem de t-shirt sweatshirt benzeri seyleri kulüp kendi yaparak oradan gelir elde etmeli..

Beytullah
19.04.2005, 22:05
eyer kaliteli biseyler olacaksa bence bizim yapmamiz daha ii olurr..

Alptuğ
19.04.2005, 22:12
ben kappayla devam edelim diyorum kappalar hem cok guzel hem de diger liglerdew kappa sponsoru olan bir kac sayili takim var bize kappa sponsor olmasiyla kappanin turkiye satislari bile artti bence vazgecmeyelim

samts
19.04.2005, 22:24
kappayla devam edilsin derim onun bile havasi bambaska simdiye kadar hiç bir formamiz kappadaki kadar satmadi

Harun-61
19.04.2005, 23:31

abim, cimento fabrikasini alirsak orda yapilir formalar :-)

yattara11
19.04.2005, 23:36

abim, cimento fabrikasini alirsak orda yapilir formalar :-)

tas gibi formalarimiz olur... yakisir yani... smileys/smiley1.gif

İleli
20.04.2005, 03:36
formalar ayni kappanin stiline benzetilirse yapsinlar!

EmrahYalçınalp
20.04.2005, 15:24
Forma konusunda çok hassasim ben. Puma'nin kirmizi-mavi TS formalari o kadar itici gelmisti ki bana, geçen gün hali sahada o formalardan giyen bir arkadasa yalvar yakar tisört giydirdim... Tam nihayet disarda da gönül rahatligiyla giyilecek, "kip" duran bir forma yaptilar dedik, simdi böyle bir haber...

Ben Kappa'lari çok seviyorum, sanirim sagdan soldan yine Kappa forma ararim seneye.

The Londoner
20.04.2005, 16:08
Dunyanin hicbir onemli liginde hicbir onemlikulup kendi formasini kendi yaptirmak gibi komik bir yontem uygulamiyor. Bu takimlar spor malzemeleri ureten buyuk markalarla uzun vadeli sozlesmeler yaparakastronomik sponsorluk ucretleri aliyorlar ki bu rakamlar cogu zaman forma satislarindan elde edilecek kari katliyor.

Cok uc bir ornek olacak ama 3 yil once Manchester United, Umbro`yu birakmasi karsiligindaNike`la 10 yilligina 300 Milyon Sterlinlik-rakam yanlis degildir-(yani yaklasik 570 milyon dolarlik) bir anlasma imzaladi. Gogus reklamindan bahsetmiyoruz. Sadece M. United markali spormalzemelerini uretmesi karsiliginda!!!

Biz Kappa`dan kac para aliyoruz bilmiyorum ve aslinda bu isin baska bir boyutu.Yalniz200,000 Dolari 1,5 Milyon`a cikarabilme umidiylekulubun forma uretmeye kalkismasi -ki bu yontemle basari sansi bence cok dusuk - formalar uzerinde kumar oynamaktan baska bir sey degil! Biz Turkler`de adettir: problemli noktalari cozmek yerine once dogru isleyen seyleri kurcalar ve bozariz!

Kappa formalari Trabzonspor icin bugune kadar yapilmis olan en iyi formalar ve takimimiza ve kulubumuze ayricalikli (exclusive) bir hava katiyor. Kappa, gercekten dediger takimlarintaraftarlarinin gipta ettigi formalar yapti.

Kanaatimce, bu isten extrakaynak elde edilmek isteniyorsa, oturulsun Kappa`yla yapilmis sponsorluk anlasmasinin sartlari gozden gecirilsin. Mumkunse uzun vadeli yeni birkontrat yapilsin. Tamam biz bir Manchester United, Milan, Real Madrid degiliz ama ben Trabzonspor markasinin su ana kadar dogru ve verimli pazarlanabildigine inanmiyorum.Bir takimin pazar gucunu&degerini elde ettigi sportif basarilar, kulubun imaji, oyuncu kadrosu, taraftar kitlesivb. gibi faktorler belirler. Ben son 2-3 yillik performansi, misyonu vesanli mazisiyle ve de mevcut oyuncu kadrosuyla, Trabzonspor`un piyasadegerinin su an cok iyi birduzeyde olduguna inaniyorum. Bence tek eksimiz taraftarimizin - sosyoekonomik sebeplerden dolayi - tuketim potansiyelinin dusuk olmasi. Bu konuya da bir cozum uretirsek Trabzonspor bircok buyuk markanin agzini sulandiracaktir.

Yoneticilerimize son sozum: Lutfen Trabzonspor adini ucuza satmayin!Edited by: The Londoner

Murat'
20.04.2005, 16:31
bence sadece taraftar formalari kendimizce üretilmeli maç formalari yine kappa olamli hem besiktas fener ve galatasaray bu sponsorluktan para alirken biz niye alamiyoruz biliyonuz mu çünkü biz yeterince forma satamiyoruz

tsmehmetdinc
20.04.2005, 16:55
smileys/smiley19.gif bence fazla bir çözüm olmayacak smileys/smiley17.gif taraftar bilinçsiz

Ferşat Balcı
20.04.2005, 17:41
kappa dan vazgeçmek bizim için kötü olur.çünkü çok karizma formalarimiz var. Böyle bir düsünce niye olustu anlamadim zaten formalarimiza çok fazla talep yok bunun üretimine geçerek kar elde etmek hayal olur.Edited by: FERSAT

Cengiz Çubukcu
20.04.2005, 19:01
ben de the londoner arkadasimiza katiliyorum

formalari belli basli markalar (adidas, nike, puma, kappa vb.) disinda albenisi yüksek, giyilebilir yapabilecek firma türkiyede yoktur. zaten kappa tahminimceforma dizaynini italyada yaptirip imalati fason olarak türkiyede yaptiriyor. (biz ancak o isi beceririz) trabzonspor kulübü de bu isi yaparsa yerli bir imalatçi bulup dizayn isini disardan bir firmaya yaptirmaya çalisir..kesinlikle de basaramazlar...

formalar disinda magazalarda satilan kappa haricindeki tisört, kazak, pantolon vb. bakinca durum ortada zaten ..ben bu ürünleri hiç begenmiyorum ...ne o öyle çizgili, cicili bicili, rengarenk palyaço gibi...(cateks diye de trabzonlu bir adama yaptiriyorlar üst gruplari yanilmiyorsam. ) benim hayalimde çok daha kaliteli ürünler var. eger bu ürünler güzel olsun baska biryerden alisveris yaparsam adam degilim.

forma isi de buna dönmez insallah...

zafercalikoglu
21.04.2005, 09:37
bu sdeneki foprmalar çok hos ve asaletli

,

PaNZeR_G
22.04.2005, 00:54
bidaki senin formalari kappadanmi olacak ? ben nike'n formalarini istiyorum onlar cok hos ediyorlar

Mollasalihoğlu
22.04.2005, 01:07
kappa varken nike düsüs olur hiç gerek yok

karadeniz'e selam kappa'ya devam smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
22.04.2005, 01:20

Babamin dedigine göre Kappa'nin Türkiye ayagi oflularin ayagindaymis ondan mi bu isteksmileys/smiley1.gif

Emorfo
22.04.2005, 16:14
Arkadaslar kappa formalarinizi saklayin kappa formasi olmayan simdiden temin etsin.. Yönetim önümüzdeki sezon formalari kendi üretecek. kappa formalar nostalji olacak ve naftalin kokulu sandiklarda giyildikleri sezonlarin anilarini tasiyacaklar. Yeni formalarimiz Ts Club....

Buyrun:

Trabzonspor yönetimi, Trabzonspor Sportif A.S. hisselerinin halk arz edilmesiyle birlikte yatirimlarini hizlandirdi. Bordo-mavili ekip, gelecek sezondan itibaren kendi ürünlerini üretecek.
Kappa ile anlasmasi bulunan Bordo-mavili kulüp, gelecek yildan itibaren bu anlasmayi kaldirarak kendi markasi olan TsClup ürünlerini piyasaya sürecek. Yeni ürenlerini gelecek seazondan itibaren piyasaya sürmeyi hedefleyen Karadeniz temsilcisi, forma satislari ile birlikte diger ürünlerinden büyük bir gelir bekliyor.

Badaloğlu
22.04.2005, 16:56
Arkadaslar kappa formalarinizi saklayin kappa formasi olmayan simdiden temin etsin.. Yönetim önümüzdeki sezon formalari kendi üretecek. kappa formalar nostalji olacak ve naftalin kokulu sandiklarda giyildikleri sezonlarin anilarini tasiyacaklar. Yeni formalarimiz Ts Club....

Buyrun:

Trabzonspor yönetimi, Trabzonspor Sportif A.S. hisselerinin halk arz edilmesiyle birlikte yatirimlarini hizlandirdi. Bordo-mavili ekip, gelecek sezondan itibaren kendi ürünlerini üretecek.
Kappa ile anlasmasi bulunan Bordo-mavili kulüp, gelecek yildan itibaren bu anlasmayi kaldirarak kendi markasi olan TsClup ürünlerini piyasaya sürecek. Yeni ürenlerini gelecek seazondan itibaren piyasaya sürmeyi hedefleyen Karadeniz temsilcisi, forma satislari ile birlikte diger ürünlerinden büyük bir gelir bekliyor.

Formalari Trabzonsporun üretmek istemesi tam bir angaryadir.Trabzonspor neden forma üretmek istiyor?Bu formalari üretmek için bir kere bize fabrika gibi tesis lazimdir.Bu tesise para yatirmayalim derseler bu seferde fason üretime geçmek için gene belli basli tekstil firmalari ile anlasmalar yapacaklardir.(Örk.Jopel)Bu da para demektir ama hiç bir zaman yapilan anlasmalar geregi Kappanin ki kadar masrafli olmayacaktir.Kappa ile yapilan anlasmadan bekledikleri faydayi saglayamiyorlar.Bunun nedeni tabiki maddiyattir.Belki yeni sezonda üretecekleri TS Clup marka formalari simdiki formalarin yari fiyatina olacaktir.Ama bu seferde kalite kaybolacaktir.Kappa basli basina kaliteli formadir.gerçi ben streç tipi formalari sevmesemde Kappa kaliteli ve güzel...

Kaliteden ödün verip; bunu daha fazla paraya çevirme pesindeler.

Emorfo
22.04.2005, 17:02
Su bir gerçek kalite düssede formalar ucuzlayacak daha çok kisi daha çok forma alacak bu da kari yükseltecektir.

Kulübün çikarlari için böyle bir ey gerekiyorsa yapmakta fada var. Ancak 3 senedir alisdigimiz kappa formalari çok sevmistik yeni formalar insaallah hayal kirikligi olmaz...

ofli_fan
22.04.2005, 17:02
Kappa bir dünya markasidir ve asla vazgeçilmemeli. Simdiye kadar sahip oldugumuz en kalisteli formadan bizi mahrum birakmamalilar. Geçensene turuncu formadaki basari bu yil su yesili ile saglanamadigi için az forma satilmistir. Ben hem turuncu esofmani hem de mavi seve seve giyiyorum.

Bir yöneticimizin tekstil firmasi filan mi var, biri bu isten palazlanacak sanirim. Engel olalim arkadaslar . Isleri güçleri yok mu bu yöneticilerin aksayan bir sürü konu dururken neden forma..

TS 61
22.04.2005, 17:52
Eger Trabzonspor bundan kendine ciddi bir katki saglayabilecekse kesinlikle üzerine gitmelidir. Neyin karsisindayiz anlayamadim ki..

Trabzonspor sayet kendi üretmeye karar vermisse fizibilitesini de yapmis demektir.

Dikkatinizi çekerim, bu klüp borsaya açilmis ve gayet profesyonel yönetiliyor.

tsakrep61
22.04.2005, 20:55
bencede klubun kendi urettigi formalara ragbet olmaz ki klubun urettigi swetleri kazaklari goruyoz hic biri giyilecek gibi degil guzel gence hitab eden biseler yapsalar ...

Akin-61
22.04.2005, 21:45
bunu fenerbahçe yapmaya çalismisti ama oda adidasla ansalti simdi bencede Kappa formalare türkiye lignini en güzel formalari bence vaz geçilmeme li zaten yapacagimiz formaninda ne kappa gibi güzel nede onun kelitesinde olcagini sanmiyorum bencede kappadan vaz geçilmemeli diye düsünüyorum.. Biraz fiyat pazarligina gitsek iyi olacak çünkü en pahali forma bizimki

61trabzonomer
22.04.2005, 22:12
kappa bencede çok güzel devam edilmeli..

Punisher-61
22.04.2005, 22:29
bunu bizden önce fenerde denedi Almanyada dortmund denedi ve hic ise yaramadi formalar COK kalitesizdi...

Ben Eminimki Trabzon milleti Kalitesiz mala para harcamaz...

gercekci olmak lazim forma gercekten cok kalitesiz olursa bende almam...

#10 Fietra
22.04.2005, 22:39
Bence Kappayla devam etmek gerekirdi ancak eger kulübümüz böyle bir karar aldiysa destekçi olmaliyiz

Mollasalihoğlu
22.04.2005, 23:55

Babamin dedigine göre Kappa'nin Türkiye ayagi oflularin ayagindaymis ondan mi bu isteksmileys/smiley1.gif

smileys/smiley36.gif

ben de özhan canaydin'in die biliyorum kappa türkiye

peja
23.04.2005, 01:01
Çok yanlis bir karar.Birçok kulup var avrupada kendi ürünlerini yapan ama formalarini kendileri üretmiyor.Fenerde yapti kendi formalarini ne oldu? Kappa ile sponsorluk sözlesmesini iptal edince burdan gelen parada gidecek.Üretilecek olan formalarin kaliteli olmasi düsük ihtimal markali ürünlere yakin kalitede olsa fiyati suankinden çok daha pahali olur emin olun.Üretilen kazak vs bazi ürünleri gördüm çok zevksiz tasarimi var ve gayet pahali.Formayi biraksinlar kappa üretsin eger birsey yapacaklarsa diger ürünler üzerinde dursunlar iyilestirmeye gitsinler.Egerki gelecek sezon kendi formalarimizi üretirsek öyle geliyorki suanki satislara bile yaklasamayacaklar.

Hünkar
23.04.2005, 05:05
valla kappa g1b1s1 yok ama her beden formam1z da olmal1 b1z1m peder bey de almak 1st1yo ama adam s1sman g1yem1yoki rahat sek1lde bunun dusunulmes1 laz1m

Badaloğlu
23.04.2005, 09:20
valla kappa g1b1s1 yok ama her beden formam1z da olmal1 b1z1m peder bey de almak 1st1yo ama adam s1sman g1yem1yoki rahat sek1lde bunun dusunulmes1 laz1m

smileys/smiley32.gifEvet bu formalar hep atletik insanlar,spor yapan adamlar için tasarlanmis!...XXL forma aliyorsun benim gibi adama bile sikinti veriyor.smileys/smiley1.gifO yüzden, Italyanlar zeytinyagi ile büyüyen bir memleketin çocuklari degilde; tereyagi ile büyüyen çocuklari düsünsün biraz.ona göre formalari yapsinlar.

tigin
23.04.2005, 09:41

smileys/smiley32.gifEvet bu formalar hep atletik insanlar,spor yapan adamlar için tasarlanmis!...XXL forma aliyorsun benim gibi adama bile sikinti veriyor.smileys/smiley1.gifO yüzden, Italyanlar zeytinyagi ile büyüyen bir memleketin çocuklari degilde; tereyagi ile büyüyen çocuklari düsünsün biraz.ona göre formalari yapsinlar.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ersinsezgin
23.04.2005, 14:00
forma bizimkimligimiz gibi insallahdegismez.

zaten puma yla rezil oluoduk.

tam düzelttik dioken..

herkes formalarimiza özenio. biz deistirmie ugrasioz.

yönetim tarftarin almasi için taraftar formasi üretebilir.ama kesinlikle

kappa lar kalmali....

Punisher-61
23.04.2005, 14:16
Bunu Kulübe bildirmemiz lazim arkadaslar.... Herkes Kappa formasindan yana.. TsClub formalari BÜYÜK hata olur

Kulübe bunu nasil bildirebiliriz?? herkes kulübe mail yollasa??

imported_Suha
23.04.2005, 14:17
karar verilmistir..bizler kappaylan devam etme yanlisiyizzzzz..smileys/smiley2.gif

BDiler61
23.04.2005, 14:21
Benim tahminim takim yine kappa giyer yönetim taraftara forma satmak için kendisi üretecek

Guests
23.04.2005, 14:21
klüp kendiside üretsin kappada üretsin bakalim hangisi daha çok satilicak

alitemelli
23.04.2005, 17:12
suras1 dogruki herkes bize degilk formalarimiza hasta...kappa gercekten cok guzel...dusunsen1ze uzun kollu cubuklu formayi nasi yakisiyo yattarama symeke...ama gel gor ki istanbul takimlariyla bas etmek icin paraya ihtiyaca var...bu borsaya acilma hakkinda baskanimiz ntvde yorum yaparken bu forma satislariyla ilgili bilgi vermis ve ucuz olacak cok satacagiz sürümden kazanacagiz diyodu..ve bundan sonrada butun yatirim islerimizi denizbankla yapacaz(borsa aracimiz o galiba)insallah guzel olur yeni formalarimiz...bi kötü idaman tsirhtü bile 33 milyon kappada....yeter bizde almak istyoz biseler..insallah iyi olur

yattara11
23.04.2005, 17:20
ben TS Club mali forma görmüstüm... ayni kappa formalarindandi... ama kalitesinin düsük oldugu belli oluyodu...

ersinsezgin
23.04.2005, 19:10
Arkadaslar bugün forma aldim ve adamkappa bayisi. seneyede formalarin kappa olacagini turuncu su yesili yerine bu sene siyah beyaz gibi renklerinde olduunu ve bu renklerden birinin de forma olacagini söledi. seçim italyada yapilacakmis. anlasma bitecekmis bu sene ama kappa yetkilileri yine dewm edecegini sölüomus. hatta adam seçilecek formalarin ön çalismalarini burad görmüs ben onun yalancisiyim...

My
23.04.2005, 20:38
Kappa formalarin kaliteli olduu herkesçe malum ama ciddi bi kesim bu kaliteli formalari giimekten mahrum. Tabiiki benim gibi aar sikletler smileys/smiley2.gifKapa nin buna bi çözüm bulmasi sart.

Zurawski
24.04.2005, 10:43
Kappadan sonra giyecegimiz forma NIKE olmali assasi kurtarmaz eger Nikeye geçemiyosak kalsin.

affetmezler61
24.04.2005, 10:56
arkadaslar bence hiç hos bir fikir degil TVS firmasi trabzonsporumuzun anlasma yaptigi firma yani çok kalitesiz üzerinde ts amblemi olmasa üzerime geçirmeyecegim seyler üretiyor ayrica Trabzonsporumuza kaskol bere tsört kazak filan üreten JOBEL firmasinin mallarida çok kalitesiz eger öyle formalar yapip satar hemde maçlarda giyerlerse trabzondaki amatör küme takimlarindan beter oluruz.

hem ayrica ben kappanin Senol hocayla ortak görüsüp hazirladigi formalarin taslagini gördüm. inanin dibiniz düsecek süpriz renkler var hirika formalarsmileys/smiley32.gif

The Londoner
24.04.2005, 11:25
Kappadan sonra giyecegimiz forma NIKE olmali assasi kurtarmaz eger Nikeye geçemiyosak kalsin.

Sakin ha!smileys/smiley2.gif Nike`in formalari berbat. Cok tekduze forma yapiyorlar. Ornek milli takim formalari. Hem dizayn hem de urun kalitesi tam bir facia. Forma yaptiklari diger (kulup ve milli) takimlarin formalarina bakin istisnalar disinda ayni dizayni kullaniyorlar. Sadece renkleri degistiriyorlar...

Ben Kappa`dan vazgecilecegini zannetmiyorum ama oldu ya vazgectik alternatiflerimiz (tercih sirasina gore) sunlar olmali: 1-Lotto (Italyan firmasi Kappa`ya benzer formatta urun yapiyor) 2-Umbro (Ingiliz firmasi hem farkli dizaynlar uretiyor hem de formalarda kaliteli malzeme kullaniyor) 3-Adidas (Herseye ragmen Nike`dan cok daha iyidir)smileys/smiley1.gif

kelkitli29
24.04.2005, 13:43
yaw durun KAPPA formalarimiz cok iyi. eger gercektende 1.5 milyon falan kar olursa kendimiz üretelim derim. yoksa kappa dan vazgecmeyelim.

Sacit
24.04.2005, 15:06
iyi olur ama nasil olacak gorecez

Mayls
24.04.2005, 15:08
Matematik'ten nefret ediyorum http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Crazy_OfLu61_
24.04.2005, 19:46
Maddi bakimdan türkiyenin en büyük kulüpleri arasinda olmaliyiz. Bunun içinde kulübümüz ne gerekiyosada yapacaktir. Büyük baskanimiza güveniyoruz.

perfectstorm
24.04.2005, 21:22
onu bunu bilmemde 2. puma faciasini istemiyorum.kappalardan memnunum.kappa birakilirsa korsan ürünler ortaliga dökülür. bunlar az çok korsanla mücadele ediyodur..

Badaloğlu
25.04.2005, 12:10
Benim yazdiklarima kim sansür uyguladi?Sorun ne?

Tekke
25.04.2005, 12:15
ben ilk önce formalari görelim derim belkide kappadan daha güzel olacak yönetim bu isleri gayet iyi götürüyor onlara güveniyorum

Elin GAVURU kappa kazanacagina biz kazanalim. Unutmayin dünya tekstilinde Türkiye çok ileride,birakin bizimkiler yapsin,markalasmak lazim artik.

Alptuğ
25.04.2005, 13:13
daha once demistim bizim kappalari diger takimlari tutanlar bile hasdta oluo birakmasak daha iyi bence

Salih61
25.04.2005, 14:43
Arkadaslar bence de kappa çok iyi formalar üretiyor ama klübün forma üretmesi demek üretici firmaya giden kar payininda takimda kalmasi demek...Bu da iyi bir paraya tekamül ediyor...Bu yüzden bence bir sezon denenmeli...Ayrica biz burda amatör takim formasindan bahsetmiyoruz...Prosfesyonel bir takimdan bahsetiyoruz...Elbette kaliteli bir üretim olacaktir...

Saygilarimla...

EFE 61
25.04.2005, 16:20
KAPPA BIR DÜNYA MARKASI VE FORMALARIMIZDA ÇOK GÜZEL BU KALITEDE ÜRETIM YAPABILECEKMIYIZ BENCE KAPPA ILE DEVAM ETMELIYIZ

Badaloğlu
25.04.2005, 16:30
Arkadaslar,kulüp profosyonel olabilir ama bu isler he deyince olmuyor.Su anda TS Clupta satilan ürünlere bakarsaniz hem çok kaliteli deyil hemde çok pahali,Kappa kalitesinde Türkiyede kaç tane üretim yapan firma var?Daha öncede yazdim, formalari üretecegimiztesis eger kulübün kendi mali degilse; gidip tesisi olan birileri ile anlasmak zorundasin,o yüzden asagi yukari ayni seyler çikacak ortaya...Ucuz olursada kalite kaybolacaktir.Hem kaliteyi yakalamak istiyorsak kaliteli üretim yapan firmalarla anlasmak zorundayiz.TS Clup nasil marka olacak?kalitesizmi?Ama yöneticilerin bir bildigi vardir elbet!...

Murat'
25.04.2005, 16:52
bence ii bir fikir degil bu isi malatyada yapiyo bi kar yok

Murat'
25.04.2005, 17:18
hem diger takimlar sponsorlardan para alirken biz hiçbirsey alamiyoruz

61trabzonomer
25.04.2005, 17:25
kappa ya devamm gerisi yalan..

Ferşat Balcı
25.04.2005, 17:37
Madem yönetim bu kadar niyetli bu olay datraftarin sesine mutlaka kulak versin...Ne bileyim forma dizayn yarismasi düzenlensin. yada kendilerinin seçtigi formalar önce taraftara sunulsun hengileriinin kullanilmasi gerektigine biz kara verelim...

Hüda Topaloğlu
25.04.2005, 18:50
Yaa malatya dedinde sora bartmasinlar, aklima birden arabasina suslemeye çalisan turkler geldi, bazen çok abartiyoruz, malatya formasida ole orjinal bisjey yapalim derken suyunu çikarmislar, hani normal sade, bu formala benzeyen, yine streç olan tipki bu seneki renklerin kullanildigi, çubuklari fazla ince olmayan, ne bileyim, bide Trabzonspor armasinin içinde bulundugu bir marka amblemi, neden olmasin, ben alirim, hemde fazlasiyla

affetmezler61
25.04.2005, 21:44
yönetimi mesaj yamuruna tutup bu yanlistan vaz geçirelim arkadaslar seneye forma kappa forma almak istiyorum ben

Önder28
25.04.2005, 22:20
Her halukarda destek olurum, yöneticilerimiz elbette düsünmüstür ama benim aklima takilan sorularda ayni:

1.Kappa'dan daha kaliteli ve ucuza mal olmasini bekledigimiz formalar klube ek bir külfet getirmeyecek midir ?

2. Hem ucuz hem kaliteli ! Ikisinin bir arada olmasi için klup kaynaklarindan mi fedakarlik yapilacak ?

3. Kaynaklardan fedakarlik yapilir iseklube bir faydasi olacak mi ?

affetmezler61
26.04.2005, 21:20
Su an Kappa TRABZONSPORumuza yilda 500.000 $ arti malzemeleri bedava arti her satilan formadanda pay veriyor buda ortalama toplam 2.000.000 $ civari bir gelir demek seneye düsünülen formalarin kalitesi bir KAPPA kadar telep yaratabilecekmi onun kadar satabilecekmi. YAni yönetim pirince giderken eldeki bulgurdan olacak gibi geliyo hem para hem forma hemde taraftar memnuniyeti açisindan. trabzonspor.org.tr de iletisim kutusuna görüslerinizi yollayin KAPPA giyelim

perfectstorm
26.04.2005, 21:48
forza kappa......smileys/smiley32.gif

grandiose
27.04.2005, 21:24
kappa ya da daha kaliteli bi marka farketmez.. surasi kesin.. su ana kadar olanlardan daha kalitesiz ya da ayni seviyede olacaksa,bi anlami yok.. sponsorluk sayesinde para kazanmak da isin bir diger ticari tarafi...

gerisiyalan
28.04.2005, 15:07
kappa forever...

yattara11
28.04.2005, 15:18
kappa bu kadar sevgiye sahip oldugunu bilse formalari ucuzlatir...

Oruç
28.04.2005, 15:32
kappa nin tasarladigi formalar süper bence yönetim forma isi ile ugrasmamali!

FATIH SULTAN TEKKE !smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

zanoylu
28.04.2005, 15:59
Bu is yönetiminisi degil tam anlamiyla hayal kirikligi olur..

Bu isi uzman firmalara birakilmali,yönetim sadece forma satislarini nasil maksimum seviye ye çikarta bilirimin hesabini yapmali..

100 binhedefi bile çok az bence..Ezik bejeke bile pancu nun kaleci formasindan 35 bin satti..smileys/smiley7.gif

Bu konuda da biz taraftarlara büyük görev düsüyor.Kendi içimizde neden bir forma kampanyasi baslatmayalim eminimki hepimizin formasi vardir ama konu destek degilmi.Düsünsenize bir anda binlerce forma siparisi hos olur bence......

Alptuğ
28.04.2005, 16:01
cok uzuluyorum ya kappayi birakmasaydik keske

Erkin
28.04.2005, 17:14
Evet kappa formalar çok iyi , eger farkli forma yapacaklarsa çok satacagi sanilmasin çünkü kalite düserse kappa formalardan daha az bile satar..

Murat BAYRAKTAR
28.04.2005, 17:47
Kappa ve digerleri... hiçbirisi farketmez.. önemli olan formanin markasi olmasi.. Formalarin kulüp tarafindan üretilmesi külube kazanç saglayabilir ama kalite düser. biliyoruz ki trabzonun kendi ürettigi mallar pek kaliteli degil. Biz fenerle alay ediyorduk. Markasiz forma kullaniyorlar diye simdi kendimiz alay konusu olacagiz. Formanin markasiz olmasi çok yanlis. KAPPA artik bizime özdesmis bir markadir. Birakin öyle kalsin. Diger ürünleri üretin..

süvari
29.04.2005, 21:08
merdiven alti imalatiylan forma yaptiracaklar, üzerine TSClub yazdiracaklar, sonrada taraftari forma almiyor diye suçlayacaklar.

Türkiyede hangi genç markasiz ürün giyiyor. febe ye baskan sürekli laf atarken, febe yide bes sene geriden takip etmeyi ihmal etmiyor. bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.

Özkan Erdem
29.04.2005, 21:57
Kappa'yla olan anlasma bitiyor, bildigim kadariyla adidas dan teklif aldik, ancak yönetim para konusunda sorun çikarmis.. kappa'nin da uzatma teklifi var.. bakalim neler olacak.. ama kendimiz yaparsak pek hos olmaz gibi geliyor bana..

Beytullah
29.04.2005, 22:22
belkide o kadar sanildigi kadar kötü olmaz formlar beyler.aslinda ilk önce cikarsalar taraftarin memnuniyetine göre hareket etseler daha iyiy olucak bence sonucta kimse markasiz bise giymiyor artik

affetmezler61
29.04.2005, 23:31
Arkadaslar kulüp tarihinin en çok satan ve en sevilen markasina sahip çikalim kappa sayesinde küçükler TRABZONSPORumuzu tutmaya basladi bu markaya ve dolayisiyla kulübümüze sahip çikalim trabzonspor.org.tr den yönetime çagri yapalim

Guests
19.05.2005, 16:14
evet arkadaslar seney kappa kullanmiyacagiz, eski bir yöneticimizin sahibi oldugu firma ürünleri üreticek.. kesinlesmistir. Edited by: ÖzGüReisEsenLer

$FIRTINA61$
19.05.2005, 16:41
isalah güzel yabarlar formalari

Alptuğ
19.05.2005, 16:42
ne kadar uzucu artik kappa kullanmiycaz neyse formalarimiz sponsoru sda stili de degisir hepsi yakisir bizim futbolcularimiza

KONT
19.05.2005, 16:42
kappa dunyanin en guzel tasarimlarina sahip bir firmadir bence trabzonspor kappa yi birakmamali gercekden harika formalar her bedene uzerine oturan forma birde diger takimin formalarina bakin tasarimi moktan

Guests
19.05.2005, 16:44
bu basligi unutmustuk, burdan devam.

sözlesmeler yapilmis artik geri dönüs yoktur herhalde. kappa kadar güzel hos olacagini sanmiyorum. ama bakalim

Emorfo
19.05.2005, 16:47
Özgür bu eski yöneticimiz Mehmet Öksüzoglu'mu..

Guests
19.05.2005, 16:49
abi bir isim dediler ama unuttum.

KONT
19.05.2005, 16:49
arkadaslar kappa en guzel forma tasarimlarina sahip dunyada belli basli buyuk kuluplerin kullandigi forma. tasarimlari harika inan baska takimlarin taraftarlari bile bizim formalara hayran disarida bile tisort niyetine giyorlar aliyorlar formalarimizi onun icin kappaya devam bence

Emorfo
19.05.2005, 17:27
Yeni formalardan bir kaç örnek görebilsek iyi olur...

Murat'
19.05.2005, 17:58
bence bu kaliteyi kesinlikle düsürecektir.bence biz sadece forma disindaki seyleri uretmeliyiz

Akin-61
19.05.2005, 18:05
ewet forma disindaki seyleri biz üretmeliyiz fener yapti yemedi Adidasla anlasti form disindaki herseyi kendileri üretiyor bizde öyle yapmaliyiz düsüyorum çünkü Kappa çok kaliteli bilmiyorum görmeklazim..

PaNZeR_G
19.05.2005, 18:19
niken formalari cok guzel olur bence keske onla bisey olsa

SDanışmaz
19.05.2005, 18:29
Arkadasin dedigi gibi Nike^'in formaLari güzeL.O FormaLara benzer formaLar yapaLim...

Oruç
19.05.2005, 19:06
ya abi bence gerek yok kappa bayagi iyi formalar yapiyor!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

murat
19.05.2005, 19:09
once bir gorelim su formalari sonra yorum yapariz smileys/smiley2.gif

no NAME
19.05.2005, 19:13
eskiler derki "birini kiyafetiyle karsilar bilgisiyle agirlariz". ama ne olursa olsun kiyafetin , endamin yada görünüsün, hangisini uygun görürseniz o olsun, insanin karsilanmasi ve diger kesimler üzerinde biraktigi etki tartisilmazdir. gelisigüzel giyinen birine yapilacak muamele ile albenisi fazla olan birine yapilacak muamele asla ayni olamaz. bir agirligin olmasi lazim. büyüklügü , asaleti gösteren en önemli unsurdur kiyafet. simdi bir takim sahaya çiktiginda ilk formalarina bakilir, ne kadar heyecan vericiolduguyla ilgilenir seyirci. formanizin estetigi seyirciyi bir noktada kazanmaniza sebep olur. sahadaki rakibiniz estetigin yaninda formanin markasi ve kalitesiyle de etkilenir. sizi hiç tanimayanlar formaniz sayesinde sizden psikolojik olarak etkilenirler. sonra disaridaki insanlar. sizin bagli oldugunuz markaya, kaliteyeve estetigeönem verirler. özellikle günümüzde kimse siradan birmarkanin siradan birürününe para vermez. istediginiz kadar fanatik olun böyle bir ürüne gösterilecek davranis en fazla su olur. formayi alirsin ve evde durur. çok zor giyilir.

formalarla ilgilikararin buna benzer birtakim düsüncelerin dikkate alinarak alinmasini isterim. sürüye katilip sürüden biri olmaktansa sürünün önündeyol gösterenyada arkasinda lider olmak TRABZONSPOR'a en yakisandir. TRABZONSPOR DÜNYASINDA SIRADAN OLAN HIÇBIR SEYIN YERI OLAMAZ. bu böyle gelmis böyle devam etmelidir. Edited by: no NAME

Hüseyin Çümen
19.05.2005, 19:25
nike alirsak forma için serwet ödemek gerekio 90 ytl civarinda nike formalar

ayoga
19.05.2005, 19:35
ya arkadaslar uefa veya sampiyonlar liginde oynayacaksak lisansli forma giymek zorundayiz fenerbahçede o yüzden adidas la anlasti. yoksa niye 3 ytl ye malettikleri formalari birakip karlarini düsürsünler. yanlisim varsa düzeltin.

ayoga
19.05.2005, 19:44
ya söylemeyi unuttum nike in formalari igrenç

Mollasalihoğlu
19.05.2005, 19:47
forever kappa yaf

degismesin!!

gedik61
19.05.2005, 19:58
bana gore kulup uretsin formalari.kappa kadar kaliteli olmaz ama daha ucuz olur bu sekilde isporta forma alinmaz artik.zaten o formanin rengi yeter kaliteli olmasi icin......

Mayls
19.05.2005, 21:11
<DIV>bencede kappa süper ama bu da hos bi fikir</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>hadi hayirlisi</DIV>

affetmezler61
19.05.2005, 21:17
kappa

CaMoKa
20.05.2005, 11:04
Fikir güzel ancak bizim henüz bu yapilandirmaya adim atabilecek güçte olmadigimizi düsünüyorum umarim yanilirim ve yaptigimiz isi süper olur ancak bence hem kalite düsecek hemde kappanin o hos çizgileri yakalanamayacak unutmayalimki özellikle turuncu formamiza trabzonsporlu olmayanlar dahi ragbet etmisti bence kappa ile devam edilmeli en dogrusu budur

Ferşat Balcı
20.05.2005, 11:06
TS Club magazasi olan bi abiye bu durumu sorduk. Formalari klubün üretmesi kesin dedi.Hatta formalari bile hazirlamislar.Bordo mavi Çubuklu formalara Turuncu cizgiler atacaklarmis gibi biseyler söyladi.

oflubektas
20.05.2005, 11:26
Valla dedigin gibiyse berbat bise olacak galiba.

$FIRTINA61$
20.05.2005, 13:18
bunun bir yanida dahavar eger formalar baya bir güzelolursa takimlar danda istek gelebilironlarada yababilioruz avrupadanda gelebilir burdan büyükparalarda kazaanabiliriz

ShadoW
20.05.2005, 17:52
Kappa'nin formalarinin sahtesi üretilemeyecek kadar kaliteliydiler. Bakalim yönetimimizin uygun görecegi yeni formalar nasil olacak? Korsan'dan canimiz yanmaz umarim...

61-firtina
20.05.2005, 21:42
Bence süper olur hemen alirim yeni formamizdan yakisir TRABZONSPORUMUZA

serkanisp
20.05.2005, 21:56
formalarin sahtesi mahtesi bilmem ama kappa olmasinda yarar göremiyorum. çünkü bize bir kar saglamiyorlar. kendi reklamlarini yapiyorlar. Diger klüplere bakin adamlar neler aliyor. fenerin aldigi parayi forma satisindan hiçbir klüp almiyor. hatta TS+BJK+GS=FB

FORMA SATISLARINDA...

Hüseyin Çümen
21.05.2005, 07:55
TS Club magazasi olan bi abiye bu durumu sorduk. Formalari klubün üretmesi kesin dedi.Hatta formalari bile hazirlamislar.Bordo mavi Çubuklu formalara Turuncu cizgiler atacaklarmis gibi biseyler söyladi.

olamaz yapmainlar böle bi hata kappa bizle acaip özdeslesmistiçok üzülürümbirakirsak biz birakirsk 3 ezikten bitanesi kaparsa saisirmam hepsi hayrandi bizim formalara

Punisher-61
21.05.2005, 12:14
hayret...40 yilda tam Karizma olan bir Formaya kavustuk derken millet bizim Formalari kiskanirken bizim yönetim yaptigina bak...

ben her sene forma alirim normalde ama bu sene bakalim... kaliteli bisey olmazsa ve güzelde degilsealmam..

baris_aykan
21.05.2005, 12:51
kappaya devam sonuna kadar

Emin
21.05.2005, 14:21
Kappa güzeldri aslinda ama kulüp böyle bir karar alirsa ben yine her modelinden bir tane alirim. Maksat kulüp kazansin. Bu arada aldigim formalari da potansiyel Trabzonsporlu olabilecek çocuklara veriyorum.

Tam bir misyoner oldum valla....

Guests
21.05.2005, 14:31
arkadaslar kappa ile anlasma bitti, diger firmayla anlasma saglandi. artik yeni formalari bekliyoruz..

isteyenler kappadan simdi alsin 5-10 tane yeni formalar çiktiktan sonra kappalar karaborsaya düsebilir smileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
21.05.2005, 15:05
ne karaborsasi yaf

yari yariya düser fiyatlar

ben besiktastaki kappayi gözüme kestirdim adama da dedim.

seneye bunlarin hepsini alacam hazirlan smileys/smiley36.gif

Guests
21.05.2005, 15:30
eger yeni sezondaki formalar güzel olursa düser tabi, yok ama begenilmezse tavan yapar kappalar smileys/smiley36.gif

yattara11
21.05.2005, 18:03
ula durun yav olumsuz konusmayin... smileys/smiley5.gifsmileys/smiley36.gif

zedboysts
21.05.2005, 18:11
Abi forma kalitesi önemli degil gerçi kalitesiz de olmasinsmileys/smiley36.gif. Herneyse önemli olan Trabzonspor'un elde edecegi kazanç degil mi arkadaslar? saygilar...

Özkan Erdem
22.05.2005, 00:39
sl ye katilirsak kesin adidas falan daha yüksek teklif yapar.. ayrica kappa'dan memnundum ya..

murat
22.05.2005, 01:56
ya kardesim, nebicim yorumlar yapiyorsunuz ? kappa formalarindan kulubu dogru durust para kalmiyor. Yok guzelmis falan guzelse herkes alsin 2-3 tane ? alamiyor dimi ? neden ? cok pahali...

Yonetimi tebrik ediyorum en iyisini yapiyor...

Hüseyin Çümen
22.05.2005, 05:11
bunlar bizim yorumlarimiz senin yorumuna bisey diyen varmi kimsenin yorumlarini yargilama hakkin yok

bencede kappa çok güzel degismesini istemiyorum

Punisher-61
22.05.2005, 10:30
herkes trabzonspor kazansin diye alirim diyor...

kusura bakmayin ama ben parami sokaktan toplamiyorum.. kalitesiz mala neden para vereyim..

Nytre
22.05.2005, 12:58
arkadaslar bizim kulup biz üretecez dedi ama bunu daha once yapan fb bu isi birakti maliyeti yüksek oluyor diye..

bizim kulup bunu hangi gerekçe ile yapior simdi açiklamasi gerekiyor sanirim..

Berat
22.05.2005, 14:07
Geçen TS Cluba gittim, oranin sahibi söyledi; olay kesinlesmis..Kappa yla sözlesme yapilmayacakmis.. Forma yine dar,body tarzindaolacakmis, simdikilerden farki V yaka olacakmis.. hatta formalar hazirmis, çubuklu formada bordo-mavi çubuklarin arasinda ince turuncu çizgiler olacakmis.. Durum bu..

CaMoKa
22.05.2005, 14:10
Geçen TS Cluba gittim, oranin sahibi söyledi; olay kesinlesmis..Kappa yla sözlesme yapilmayacakmis.. Forma yine dar,body tarzindaolacakmis, simdikilerden farki V yaka olacakmis.. hatta formalar hazirmis, çubuklu formada bordo-mavi çubuklarin arasinda ince turuncu çizgiler olacakmis.. Durum bu..

bence V yaka hiç bir zamn ii olmaz ne diyelim hayirlisi olsun

Berat
22.05.2005, 14:17
Ben de V yaka olayina çok soguk bakiyorum, ne diyelim,insallah güzel bisey üretirler.. Bu arada formalarin markasi da TS Clup olacakmis..

CaMoKa
22.05.2005, 14:19
Ben de V yaka olayina çok soguk bakiyorum, ne diyelim,insallah güzel bisey üretirler.. Bu arada formalarin markasi da TS Clup olacakmis..

peki üretim yerli sermayenin elindemi yani türklerme hazirliyor

yoksa yabanci destegi falan varmi

yattara11
22.05.2005, 14:24

V yaka smileys/smiley5.gif

eger kappalar ucuzlarsa ben kappa alirim seneye... smileys/smiley5.gif

Berat
22.05.2005, 14:39

Biz dedik ki; o zaman kappalar ucuzlar seneye,ellerindeki mallari ucuz ucuz satarlar.. Ne kadar dogru bilmem ama dedi ki; Haziranda bitiyo sözlesme,ondan sonra satamazlar..imha edecekler.. Bana pek mantikli gelmedi..Edited by: Berat Tekke

CaMoKa
22.05.2005, 14:41

ama bazi yerler hala pumanin siyah formalarini satiyor bence bu gerekli degil kulup böyle istemis olabilir

Biz dedik ki; o zaman kappalar ucuzlar seneye,ellerindeki mallari ucuz ucuz satarlar.. Ne kadar dogru bilmem ama dedi ki; Haziranda bitiyo sözlesme,ondan sonra satamazlar..imha edecekler.. Bana gek mantikli gelmedi..

Alptuğ
22.05.2005, 14:46
v yaka guzel degil amabordo mavi cizgilerin arasinda turuncu iyi durur

TURHAN
22.05.2005, 17:07
Ilk duydugumda bana da kötü bir karar gibi gelmisti.Ne de olsa Kappa markali formayla ilgi çekiyorduk ama isin gelir yönüde önemli Kappa formalari çekiciligine pazarlanabilir yapisina sahip olmasi ile birlikte klübe fiyat açisindan bir manevra saglamiyor hemde pahali.Bence görmeden bir yorum yapmamak lazim...

lazko
23.05.2005, 14:02
kappa süper ama kulüp yaparsa ayni zamanda kaliteli ve biraz daha ucuz olursa istanbulda forma satisinda patlama olurrrrrrr:.............

Murat'
23.05.2005, 17:35
Ilk duydugumda bana da kötü bir karar gibi gelmisti.Ne de olsa Kappa markali formayla ilgi çekiyorduk ama isin gelir yönüde önemli Kappa formalari çekiciligine pazarlanabilir yapisina sahip olmasi ile birlikte klübe fiyat açisindan bir manevra saglamiyor hemde pahali.Bence görmeden bir yorum yapmamak lazim...

ya bence de bir görelim ama ben kalitenin yakalanilabilecegi kanaatinde degilim.ya bunlari artik anadolu takimlari yapiyor mesela malatyaspor msport diye kendi markasini çikarmisti

LazAnisT
23.05.2005, 18:37
Avrupada bile bir çok büyük takimdan daha iyi bir forma satisimiz var.Her satilan formadan klübe %10 kar kaliyordu.Yönetimde tekstil isyle ilgilenen bir kisi var kappanin kazandigi parayi ögrenince bu isi biz yapalim dedi.Bu degisimden klübün daha fazla para kazanacagi dogrudur.ama yöneticilerin uyanamadigi bir sey var oda forma satislarinin fazlaligindaki en büyük etken kappa markasi ve kalitesi.Bu isin ellerinde patlayacagini düsünüyorum. kappanin yeni sezon formalarin numunelerini bir arkadasim gördü söyledigi sey aklinin alamayacagi kadar mükemmel dedi..

Murat'
23.05.2005, 18:40
PEKALA BU SÜPER OLAN KUMASI MI KESIMI MI YOKSA DIZAYNI MI BENDE GÖRMÜSTÜM GALIBA

Murat'
24.05.2005, 15:04
ARKADASLAR DÜN IBRAHIM SAHIN KUZEY TV DE AÇIKLADI.BIR DAHAKI SENEYE KOMBINE ALANLARA FORMA HEDIYE EDILECEKMIS.HADI HAYIRLISI BEN KESIN ALICAM

Zafer Keskin
24.05.2005, 15:08
hehehe muhtesem karnavalda bende olacam insallah formamida alirim ibrahim sahinden :))))))))

FANATIK52
24.05.2005, 16:56
kappaa larin dizay ni cok güzel süper ligde boyle guzel forma kimsede yok insallah bu hatadan cabuk donerler

yattara11
24.05.2005, 17:29

Biz dedik ki; o zaman kappalar ucuzlar seneye,ellerindeki mallari ucuz ucuz satarlar.. Ne kadar dogru bilmem ama dedi ki; Haziranda bitiyo sözlesme,ondan sonra satamazlar..imha edecekler.. Bana pek mantikli gelmedi..

imha mi? smileys/smiley5.gifsmileys/smiley36.gifbelki de imha ederler ama zannetmiyorum... insan ürettigi formayi imha edermi yav? smileys/smiley5.gif

Trapzone
24.05.2005, 17:34
Hayirlisi olsun yakisir bize...

LazAnisT
24.05.2005, 17:53
PEKALA BU SÜPER OLAN KUMASI MI KESIMI MI YOKSA DIZAYNI MI BENDE GÖRMÜSTÜM GALIBA siyah renkte bir forma yapmislar.en göz alici olan oymus..

My
25.05.2005, 02:59
Yahu az biraz bizide düsünsünler da. Badi yapacaklarda biz aar sikletlerin suçu günahi ne!?

peja
25.05.2005, 03:57
Umarim eline yüzüne bulastirmazlar bu isi.Ne zorlari var anlamadim baska çözecek sorunmu yok bunla ugrasiyolar.Insallah yapacaklari formalar 2000 sezonunda yapilan puma formalar gibi olurda ozaman görürüm smileys/smiley7.gif

murat
25.05.2005, 12:08
Umarim eline yüzüne bulastirmazlar bu isi.Ne zorlari var anlamadim baska çözecek sorunmu yok bunla ugrasiyolar.Insallah yapacaklari formalar 2000 sezonunda yapilan puma formalar gibi olurda ozaman görürüm smileys/smiley7.gif

neden insaallah ?

Bu taraftarada hic yaranamiyorsun. Kappa olur bir bolum pahali der kendin yaparsin diger bolum der kalitesiz. Yeni formayi goren varmi ? herkes kendi kafasina gore yorum yapiyor. Gorelim formalari sonra gerekirse bende elestiririm ama burda insaallah kotu olur msglari vermek kadar yanlis hicbirsey olamaz.

Mayls
25.05.2005, 12:28

neden insaallah ?

Bu taraftarada hic yaranamiyorsun. Kappa olur bir bolum pahali der kendin yaparsin diger bolum der kalitesiz. Yeni formayi goren varmi ? herkes kendi kafasina gore yorum yapiyor. Gorelim formalari sonra gerekirse bende elestiririm ama burda insaallah kotu olur msglari vermek kadar yanlis hicbirsey olamaz.
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>sana katiliyorum abi smileys/smiley32.gif</DIV>

alone_61
25.05.2005, 14:56
benim gönlümden geçen maç formalarini yine kappaya yaptirsinlar. maç formasi disindaki tüm ürünleri hediyelik esya, taraftar formasi, giyim vs.. klüp yapsin ve mümkünse jopelin ürettiklerigibi deyapmasinlar. ne kadar çok albenisi olan ürün üretirsek o kadar kazaniriz. özellikle normal giyim konusunda gidip yerli veya yabanci markalara para verecegimize Trabzonspor o kalitede ürünler üretsin ve para bize kalsin. bu konuda çok geriyiz. TSCLUB satis olarak da ürün olarak da çesit olarak da kendini çooook gelistirmeli...

TSMareNero
25.05.2005, 15:44
bende parami yerden toplamiyorum ama birsey edip aliyorum yinede. maksat imkanlari zorlamaktir. eger klübüm para kazanmak istiyorsa, nasil kazanacaginida bilir. bize tutupta pazar formalari satacak degilya, sonra denemekte fayda var. olmazsa baska bir sirketle anlasilr. bu kadar basiiiit.

peja
25.05.2005, 16:09

neden insaallah ?

O zamanki puma formalardan sonra kappanin trabzonsporun büyüklügüne yakisir formalar üretmesine dikkat çektim.Bu çizgiyi yakalamisken neden riske girip kendi markamizi yaratmaya çalisiyoruz bunu anlamadim.Daha öncede söylemistim madem yapacaksin formaya dokunma birak kappa yapsin diger ürünleri iyilestirmeye bak daha mantikli.Istanbul kuluplerinden biri yapti kendi markasini ne oldu yapamadilar.Onlar yapamadi bizde yapamayiz demek degildir bu sadece gerek yoktu simdilik demek istiyorum.Elbet bekleyip görecez ama bana göre yanlis olan bir konuda fikirlerimi dile getirmem kimseyi rahatsiz etmesin!

Reha
25.05.2005, 17:12
Türkiye liginin hatta avrupanin en güzel formalarindan birini kulüp yapacak hee? Offfff offff kömür gibi yaniyorum offff offfff!!!

Nytre
25.05.2005, 23:49
KULUBUN YAPMASI BENCE HATA...

MALIYET..!

BUNU KAÇ KULUP YAPIOR KI ARKADASLAR?...

tonyali_61
26.05.2005, 12:47
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">
ARKADASLAR BU KONUDA KULÜBE DESTEK VERMEK LAZIM,KAPPANIN YAPTIGI KARI NEDEN KÜLÜBÜMÜZ YAPMASIN </BLOCKQUOTE>

Cengiz Çubukcu
26.05.2005, 18:37
hala ayni düsünce yapisi..trabzonspor tekstilci degilki forma yapsin....bu ise bilenlere birakmak lazim..

kaze
27.05.2005, 17:18
kappa formalarimiz gerçekten çok kaliteliydi, bu kadar büyük beklentileri olduguna göre kalite kesin düsecek demektir smileys/smiley5.gif

bence bu yil ki kalitede üretim yapabilecekbir firmayla devam etmeli, becerebilirlerse fiyatlari asagi çekmeliler. Trabzonspor A.S. olarak tekstille ilgili büyük bir yatirima girisip farkli uygulamalarda planlaniyorsa ne ala ama bir forma için kendimizin üretim yapmasi ne kadar gerekli tartisilir.

CaMoKa
27.05.2005, 17:47
formalarin resmi falan yokmu

Ferşat Balcı
27.05.2005, 18:33
Bir forma örnegi

http://<a%20href=/http://img152.echo.cx/img152/2126/hb300gld0nap97bf.th.jpg</A>" border="0</A>

$FIRTINA61$
27.05.2005, 18:35
biizmörnekmi yoksa biyerden öyle koydunmu

Berat
27.05.2005, 18:37
Koçum Fersata bak :) adam olmus da forma çiziyo:)) bence çok güzel olmus..valla bravo..

Nytre
27.05.2005, 18:40
BENCEDE KULUBUMUZUN FORMA YAPMASIN GEREK YOK...

ISINI YAPSIN YETER..