PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş...

Cemalettin Taşkın
24.06.2004, 01:26
Senol hoca takimin basindan ayrildi. herkes sevindi. ama hala hocayla ugrasiyorlar. bugün vatan gazetesinde bir tarafta avrupa kupasi resimleri diger tarafta senol günes "senin yüzünden gidemedik hocam" yazmislar. bu kadar olur. 90 dakika programinda hincal uluç biz bu takimlarin hepsini yenerdik kesin avrupa sampiyonuyduk senol günes yüzünden gidemedik dedi.

hala senol günes kompleksi var spor yazarlarinda.

hepsini nefretle kiniyorum.

Punisher-61
24.06.2004, 09:37
Bir Trabzonlunun basarisini cekemiyorlar....

Hincal Uluc O.C....Futboldan ne anlar

schumi
24.06.2004, 16:49
her b.k dan anladigini sanan serefsiz herif, bunlarin alayi serefsiz!!!!

corleone
29.06.2004, 14:56
senol hocayla geçen bi yemekte beraberdik zorluda milli takim hakkinda yorumlarini dinledim beni çok elestirenler ilerde çok ariyacaklar dedi bence arayacaklarin arasinda o yawsak adam hincal uluç ta var onda g.t acisi var trabzonlulardan çekemiyor ama biz onun inadina basarili olmaya devam edecegiz...

Tandogan
12.07.2004, 14:23
Istedikleri kadar ötsünler.Senol Hoca Dünya 3.sü takimin hocasidir.FIFA'nin resmi internet sitesinde o yilin teknik direktörü seçilmistir.Türk Milli Takiminin basinda en çok galibiyet alan isimdir.

Bu gerçekler asla degismez.Hiç bir baska Türk teknik direktörün de kolay kolay bu basarilara imza atabilecegini sanmiyorum.Yillar geçse de artik tarih Senol Günes'in adini yazacaktir.

Hincal gitsin kankisi Mustafa Denizli ile ugrassin.Trilyonlar harcanan bir takimi süper lige bile çikaramadi.

Kaya
19.07.2004, 21:19
Senol hoca bu takimi dünya 3. yapti. Tabikide hala böyle pislikçe konusacaklar. Nede olsa Senol hoca bir Trabzon'lu.

SDanışmaz
15.09.2004, 18:34
Ersun Yanal'a verilen destegin dörttebiri Senol hocaya verilseydi takim bu hallere düsmezdi

sanatik
18.09.2004, 03:20
Ersun Yanal'a verilen destegin dörttebiri Senol hocaya verilseydi takim bu hallere düsmezdi

100 % HAKLISIN.

Bir misal: hakan sükür ü 2002 de niye oynatiyor diye kiyametler kopmustu. Simdi ise tam tersi oldu. Niye oynamiyacakmis diyorlar artik.
Haklilarda. Hakan sükür gerekdigi macda oynamasi gerek ancak o zamanlari ne cabuk unuttular hincal uluclar ve digerli ?

Peki o zaman hakan sükürü milli takima kazandiran kim oldu ?

Senol Günes - LapTop Ersundan cok daha akilli, zeki ve basarili olmasina ragmen ona yapilan haksiliklari hincal uluclar ve digerleri unutabilir ama biz unutmayiz.

Onlara göre Senol Günesin yüzünden Dünya Sampiyonu olamadik ( halenden bunu savunurlar )ama LapTop Ersunlan Dünya Sampiyonasina bile gidemeyecegiz.

SDanışmaz
18.09.2004, 15:49

100 % HAKLISIN.

Bir misal: hakan sükür ü 2002 de niye oynatiyor diye kiyametler kopmustu. Simdi ise tam tersi oldu. Niye oynamiyacakmis diyorlar artik.
Haklilarda. Hakan sükür gerekdigi macda oynamasi gerek ancak o zamanlari ne cabuk unuttular hincal uluclar ve digerli ?

Peki o zaman hakan sükürü milli takima kazandiran kim oldu ?

Senol Günes - LapTop Ersundan cok daha akilli, zeki ve basarili olmasina ragmen ona yapilan haksiliklari hincal uluclar ve digerleri unutabilir ama biz unutmayiz.

Onlara göre Senol Günesin yüzünden Dünya Sampiyonu olamadik ( halenden bunu savunurlar )ama LapTop Ersunlan Dünya Sampiyonasina bile gidemeyecegiz.

smileys/smiley20.gif

Fatih88
22.09.2004, 20:44
Selamünaleyküm arkadaslar.Bana göreSenol Günes cok iyi bir hocaydi. Ama futbolda sonuclar önemlidir, cok fazla futboldan anlamayan yorumcu oldugu icinde sadece sonuclara bakilir. ersun yanal herpozisyona as oyuncu koyup bence büyük bir hata yapiyor. gürcistan macinda tuncay ile fatih beraber oynadi, icraat yoktu, sonra Tuncay cikti dolayisiyleFatih pozisyon bulmaya basladive golü atti. yani demek istedigim sey, Fatihi,Tuncayi ve Hakani önde oynatirsan bir yere varmazsin, oyuncular birbirlerinden topu almaya baslar.Gökdeniz veEmreyibir arada oynatamazsin, cünkü icrat alamazsin, bunu Ersun Hoca bana göre yanlis yapiyor. sayilar.smileys/smiley2.gif

SDanışmaz
24.09.2004, 19:16
Bunlara ragmen Senol hocanin bir hatasi vardi o da Ingiltere maçinda Gökdeniz ile Tuncay'i oynatmamasiydi.Oynasaydi o maç öyle bitmezdi.

Muhalif
01.10.2004, 22:34
basinin senola karsi yaklasiminin amaci baskaydi ama ben de senol u hiç bir zaman çok iyi bir hoca olarak nitelemedim... özellikle trabzonspor un basina geçmesini bir daha kesinlikle istemem... antrenörlük hayatinda basarilar dilerim kendisine..

Salih61
02.10.2004, 11:30
basinin senola karsi yaklasiminin amaci baskaydi ama ben de senol u hiç bir zaman çok iyi bir hoca olarak nitelemedim... özellikle trabzonspor un basina geçmesini bir daha kesinlikle istemem... antrenörlük hayatinda basarilar dilerim kendisine.. Saygi duyarim...Ama sampiyonluga en yaklastigimiz zaman basimizda SENOL GÜNES vardi...

Guests
13.11.2004, 02:48
cok korkak ve zevksiz oynatiroydu senol hocamiz

oguzhan
15.11.2004, 07:35
tipki senin bu forumda korkak ve zevksiz yazilarin gibi...

Guests
15.11.2004, 09:12
cok korkak ve zevksiz oynatiroydu senol hocamiz

ulan her yerde sen çikiyon karsima sabah sabah böyle eziklerin yazisini görmek normalde sinir bozar ama. sende haklisin özendigin yer belli.

imparator senol günes

adam gibi adam ziya dogan...Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Barış
09.12.2004, 10:20
En büyük Trabzon...

Bl@ck_De@th_
16.12.2004, 14:21
SENOL HOCA TRABZONUN IÇINDEN GELEN BIR INSAN OLDUGU IÇIN TRABZONA KATKISI DIGER HOCALARDA ÇOK DAHA FAZLA OLUR BU TARTISILMAZ BIR GERÇEKTIR

Bora Sönmez
16.12.2004, 14:27
Benim tanidigim birçok baska takim taraftari ve Senol Günes antipatisi olan arkadaslar milli takimin son halini gördükten sonra keske Senol Günes kalsaydi en azindan daha basariliydi diyolar..YAni Senol Hoca'yi ariyo herkesin gözü ama is isten gecti çoktan..

ahmetsalih
07.01.2005, 10:07
artik begenmedikleri hocanin degerini anlasinlar. nede olsa birseyi kaybetmeden degerini anlayamazsin. simdi uçus sirasi trabzonda

secil_ts
12.02.2005, 20:03
su anda Türkiye Cumhuriyet'i vatandasi olupta dünya futbolu baz alindiginda apoleti en büyük olan hoca kim diyorum baskada bisey demiyorum NOKTA

İsmail Çavuşoğlu
12.02.2005, 21:50
su anda Türkiye Cumhuriyet'i vatandasi olupta dünya futbolu baz alindiginda apoleti en büyük olan hoca kim diyorum baskada bisey demiyorum NOKTA

siz demiyorsunuz ama ben diyorum:Sayin SENOL GÜNES

hasan_61
30.05.2005, 08:37
senol günesle milli takimimiz belkide bidaha hayal edemeyecegi bi basari yakaladi trabzonspor da onunla sampiyonlar liginde adini herkesin hafizasina kaziyacak katiliyorum 61>34

mahir_kuzey
05.06.2005, 03:52
Bugün ersun yanal salagini görünce senol hocanin kiymeti dahada artti bende...

of-lee
05.06.2005, 10:40
senol gunes ayri bir teknik adam

simdiki milli takimin basindaki adama bak belki grupu bile cikamiyacaz

senol hoca olsaydi grupun en iyi sekilde bitirirdik

ozturk
25.09.2009, 11:38
Şenol hocaya kurban olsun köşe yazarları..

macuka
25.09.2009, 11:43
Yaw su senol hoca ne yapıyor edıyor, hic kimse de bir alinti eklmiyor.. kore de isler nasıl acaba?