PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Tangerine Dream
11.03.2009, 12:23
Hedef belli:

Şampiyon olacağımız bir sezonda Avni Aker'de bize 4 gol atıp Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını sağlayanlar. Gökdeniz'in ceza aldığı dönemde kaptanımız Fatih Tekke'yi yaptıkları kötü tezahüratlarla ağlatanlar. Elle gol attıktan sonra birbirlerine göz kırpanlar. Attığı golden sonra dalga geçer gibi saygısızca korner bayrağıyla dans edenler.

Kendi içimizdeki kavgaları bir haftalık da olsa unutup ortak hedefe odaklanalım. Bu hafta Galatasaray'ı yenelim ve tüm kara bulutları dağıtalım.

agasaro
11.03.2009, 12:33
GS yorgun gelecek, savunmada problem yaşayacaklar. Zaten savunmaları çok iyi değildi şimdi Meira da olmayacak. Bu bizim için bir avantaj. Rakibin hücum oyuncuları Türkiye ni en etkili hücum oyuncuları, dikkat etmek lazım. Kanatlara inmelerine izin vermezsek belki oyunu değil ama skoru elimizde tutabiliriz. Bu maçtaki en büyük gücümüz taraftarımız olacak ya da en büyük handikapımız da olabilir. Tarfatarın bu maçtaki işlevi çok büyük, maça giden herkesin bu bilinçte olmasını diliyorum.

Napoli
11.03.2009, 12:39
GS yorgun gelecek, savunmada problem yaşayacaklar. Zaten savunmaları çok iyi değildi şimdi Meira da olmayacak. Bu bizim için bir avantaj. Rakibin hücum oyuncuları Türkiye ni en etkili hücum oyuncuları, dikkat etmek lazım. Kanatlara inmelerine izin vermezsek belki oyunu değil ama skoru elimizde tutabiliriz. Bu maçtaki en büyük gücümüz taraftarımız olacak ya da en büyük handikapımız da olabilir. Tarfatarın bu maçtaki işlevi çok büyük, maça giden herkesin bu bilinçte olmasını diliyorum.

Yorgun gelecek savına katılmıyorum,Bır futbolcu için 48 saat yeterlidir tıbbende bu boyle.
Hamburg maçıyla yorulacak gs orası bir gerçek, ama ben bunu çok büyük bir avantaj olarak görmüyorum. Bu tempoya alışık teknik kadro + bazı futbolcular var Klasik bir laf ama en iyi antrenman yine maçtır.
Eğer ki ikinci maçtan sonra bizle oynasalardı ve o ikinci maç
uzatmalarda bitseydi, işte o zaman olumlu etkisi daha çok olurdu bize
Ama şu an için ben bir avantaj göremiyorum.Bunları söylerken, maç arası zaman diliminde yol esnasında herhangi bir problem çıkmadığını varsayıyorum, fırtına, uzun uçak rötarı gibi aksi taktirde yorgunluk düşüncesi biizi aldatır.

agasaro
11.03.2009, 12:42
Yorgun gelecek savına katılmıyorum,Bır futbolcu için 48 saat yeterlidir tıbbende bu boyle.
Hamburg maçıyla yorulacak gs orası bir gerçek, ama ben bunu çok büyük bir avantaj olarak görmüyorum. Bu tempoya alışık teknik kadro + bazı futbolcular var Klasik bir laf ama en iyi antrenman yine maçtır.
Eğer ki ikinci maçtan sonra bizle oynasalardı ve o ikinci maç
uzatmalarda bitseydi, işte o zaman olumlu etkisi daha çok olurdu bize
Ama şu an için ben bir avantaj göremiyorum.Bunları söylerken, maç arası zaman diliminde yol esnasında herhangi bir problem çıkmadığını varsayıyorum, fırtına, uzun uçak rötarı gibi aksi taktirde yorgunluk düşüncesi biizi aldatır.

Ben de zaten yorgun gelecekler derken saha koşmaya takatleri kalmayacak gibi birşeyden bahsetmiyorum. Yoksa dediğin gibi çok büyük bir avantaj olmayacak bu. Kas yorgunluğu denilen şey meydana gelecektir. Maçın son 15-20 dakikasında bu çok daha net anlaşılacak. Muhtemelen biz bu maçı alırsak son 15-20 dakiakadaki oyunumuzla alacaz.

Napoli
11.03.2009, 12:46
Ben de zaten yorgun gelecekler derken saha koşmaya takatleri kalmayacak gibi birşeyden bahsetmiyorum. Yoksa dediğin gibi çok büyük bir avantaj olmayacak bu. Kas yorgunluğu denilen şey meydana gelecektir. Maçın son 15-20 dakikasında bu çok daha net anlaşılacak. Muhtemelen biz bu maçı alırsak son 15-20 dakiakadaki oyunumuzla alacaz.

Beniim tek umudum,Beyın olarak Akıların 2.Hamburg maçında olması,Hani Bülent Kewell yada Ardayı riske etmeyıp 65. de yada 70 de oyundan alması bizim için harika olur...
Ama nedense genede benim içimde bir umut yok,Bu maçta yenilrsekte eğer bundan sonrki maçlarda çok daha rahat olucam iddamız sonuna kadar devam edecek hemde riskli maçlar olmadan sitressiz.

Deniz-
11.03.2009, 13:13
ben bu maçtan çok umutluyum, rahat kazanırız, hatta 2-3 farklı galibiyet alacağımıza inanıyorum.

Erdinç Barutçu
11.03.2009, 13:19
Yorgun yada değil.Elimden geldiğince bütün lig maçlarını izliyorum ve kendimce de yorumlarda bulunuyorum.Denizli ve Konya maçlarından korkuyordum ve korktuğum gibi oldu :( Ama inanın arkadaşlar GS maçından çok umutluyum.Hatta maçın ilk dakikalarında bir gol bulabilirsek işte o zaman görün siz.Son iki maçtır GS nin nasıl bir futbol izlediğini herkes biliyor.Golu bulunca ortasahayı geçmiyorlar.Ama onları bunaltacak bir takım daha çıkmadı karşılarına.Tek istediğim şey iki maçtır yanımızda olmayan şans faktörü.eğer şanslı günümüzde olursak yani "top bizden yana olursa" çok kolay bir maç olacağını düşünüyorum.

Oğuzhan Fidan
11.03.2009, 13:38
Hedef belli:

Şampiyon olacağımız bir sezonda Avni Aker'de bize 4 gol atıp Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını sağlayanlar. Gökdeniz'in ceza aldığı dönemde kaptanımız Fatih Tekke'yi yaptıkları kötü tezahüratlarla ağlatanlar. Elle gol attıktan sonra birbirlerine göz kırpanlar. Attığı golden sonra dalga geçer gibi saygısızca korner bayrağıyla dans edenler.

Kendi içimizdeki kavgaları bir haftalık da olsa unutup ortak hedefe odaklanalım. Bu hafta Galatasaray'ı yenelim ve tüm kara bulutları dağıtalım.
bunları hatırlattığın iyi oldu gerçekten. herkez maça kadar yapıcı eleştiri yapsın lütfen

Faik Yılmaz
11.03.2009, 13:41
Mademki bu takım deplasmanlarda çok daha iyi oynuyor....

Bir fikrim var....

bizde takım aleyhine tezahürat edelim ki takım yensin :)

UğuR
11.03.2009, 13:41
Hedef belli:

Fatih Tekke ye 90 dakika küfredenler.....

Usame Yıldırım
11.03.2009, 13:42
pazar günü rizeden 10 arkadas trabzonsporu destege geliyoruz...basarılar trabzonspor

ozzy!
11.03.2009, 13:58
Ya bu radyodaki engin midir nedir Kim o ya.
Ne bu ya!!!

Anıl C
11.03.2009, 14:19
aman arkadaslar kesin kazanırız demeyin yada skor tahmini yapmayın
son zamanlarda yapılan macların skorları ortada...

İdris Toksoy
11.03.2009, 14:29
bütün futbolcular istekli oynar ise bu maçtan alnımızın akı ile döneriz.

Muhammet
11.03.2009, 14:33
bütün futbolcular istekli oynar ise bu maçtan alnımızın akı ile döneriz.

Zaten istekli oynuyorlar.

Mehmet Fırat
11.03.2009, 14:35
Aha, sayfa 61! Hemen yerimizi alalım. :)

Berat
11.03.2009, 14:37
Erken bir gol yemezsek fark bekliyorum.. Golcüler birine patlayacakalr eninde sonunda ve bence bu Galatasaray olacak..

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 14:39
:alkış:

pazar günü rizeden 10 arkadas trabzonsporu destege geliyoruz...basarılar trabzonspor

:alkış: bu hafta herzamankinden cok desteğe iğtiyacımız var

olgun
11.03.2009, 14:40
:sevinç::ok:yattara:
Fatih Tekke ye 90 dakika küfredenler.....

Muhammet
11.03.2009, 14:41
Her maçtan sonra tekrar isteği yapan yüzsüz yöneticilerin klubü salatasaray..

Murat TONBUL
bu maç ligin dönüm noktalarından biri bence.İnşallah alırız.

olgun
2-0 galibiyet geçiyor içimden.

Murat TONBUL
11.03.2009, 14:45
2-0 galibiyet geçiyor içimden.
yok 4-0 alalım.o zaman ikili averajda da öne geçiyoruz :D

Bakanay61
11.03.2009, 14:45
Orta saha Orta saha Orta saha

Hüseyin Selçuk Colman eğer Ayhan Barış Lincoln'e üstünlük sağlarsa kazanırız.<eksik defans bide orta saha üstünlüğü bizde olursa mutlaka gol buluruz.Büyük ihtimalle Sol bek Balta stoper oynayacak soldada Volkan olacak bu Yattara için daha iyi Volkan Baltaya göre daha yumuşak ve yerini kaybeden bi oyuncu.Bu maçta Gökhan ve Umut daha konsantre olup daha etkili olacaklardır.Hadi bu kadar yazdık bide tahmin yapalım 3-1.Tabi bu yazdıklarımızın hepsi taraftarlarımızın sabırlı ve sağduyulu olmasıyla hayata geçebilir....

OnOuR
11.03.2009, 14:46
Aha, sayfa 61! Hemen yerimizi alalım. :)

:D:D İyi hatırlattın bunu ya bu sayfada olmakta ayrı bi güzel...:cool: Bu arada maçla alakalı ise kaybetme fikri aklımın ucundan geçmiyor öyle veya böyle o top rakip kaleden içeri girecek ve kazanacağız bu maçı...

Muhammet
11.03.2009, 14:48
bu maç ligin dönüm noktalarından biri bence.İnşallah alırız.

Hakikaten çok önemli. 3 puan çok şey kazandırır. 1 puan bir işe yaramaz. Diğer ihtimali düşünmek bile istemiyorum.

theo
11.03.2009, 14:49
bence gökhan patlama yapacak...üstüne koca hafta çok gittik ama haklıydık...bu sefer bizi utandırmıycak...kendinden beklenenin farkına varacak ve durumu idrak edecek...bence 3-0 olcak gibi bu maç...1 gökhan 1 colman 1 de alanzinho atacak!!!

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 15:08
-YATTARA, ŞOV YAPTI-

Trabzonspor’un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, şut çalışması sırasında attığı gollerle adeta şov yaptı. Tolga’nın koruduğu kaleye attığı şutlarda yüksek bir gol yüzdesi tutturan Yattara, genç file bekçisini sinirlendirdi.

Yattara, attığı goller sonrası Tolga’ya "geçmiş olsun" derken Tolga da "sağol" şeklinde karşılık verdi.

10-61
11.03.2009, 15:11
Denizli maçını rüyamda görmüş ve 2-2 bittiğini gördüğümü de yazmıştım,biz atamadık ama onlarınki doğru çıktı.Konya maçından korkuyordum,hele o kadar gol kaçınca dedim atamayana atacaklar,korner atılmadan da dedim yanımdaki arkadaşa gol olacak diye,münecccimlerle alakam yok:))ama içimden bir ses diyor ki;bjk maçındaki gibi yakaladıklarımızı atacağız,hatta denizli ve konya'ya girmeyenler de gs ye girecek.4-5 gol atacağız,görün.

Hüseyin İlkin
11.03.2009, 15:15
Ligin bizim açımızdan en kritik maçlarından birine çıkıyoruz .

Kazanacağız , kazanmalıyız .

only ts
11.03.2009, 15:31
Denizli maçını rüyamda görmüş ve 2-2 bittiğini gördüğümü de yazmıştım,biz atamadık ama onlarınki doğru çıktı.Konya maçından korkuyordum,hele o kadar gol kaçınca dedim atamayana atacaklar,korner atılmadan da dedim yanımdaki arkadaşa gol olacak diye,münecccimlerle alakam yok:))ama içimden bir ses diyor ki;bjk maçındaki gibi yakaladıklarımızı atacağız,hatta denizli ve konya'ya girmeyenler de gs ye girecek.4-5 gol atacağız,görün.

ınsallah kardes donum macı yenersek bence daha kısme tutamaz bızı

Ali Çolak
11.03.2009, 15:43
İnşallah 1-0 da olsa bizim olsun . Nedemişler 1-0 olsun bizim olsun :)

Samet Yildirim
11.03.2009, 15:55
Bu sezon emin olmadigim kadar bu mac icin eminim...alacagiz bu maci...!!

Onursal Baskan Geliyor !!

Trabzonspor’da 14 yıl başkanlık yaparak rekor kıran ve ‘Onursal Başkan’ olarak payelenen Mehmet Ali Yılmaz tam 9 yıl aradan sonra Trabzon’a gelmeye karar verdi. Yazarımız Hasan Al’ın konuştuğu Onursal Başkan Yılmaz, son haftalarda alınan olumsuz sonuçlardan dolayı yaşanan moral bozukluğunu gidermek, yönetim, teknik kadro ve futbolculara destek vermek için Galatasaray karşılaşmasında tribünde olacağını söyledi. Bilindiği gibi Mehmet Ali Yılmaz, 2000 yılı Aralık ayında Özkan Sümer’e karşı girdiği yarışta başkanlık koltuğunu kaybetmiş ve o tarihten sonra da Trabzon’a gelmemişti. Yılmaz’ın, Galatasaray maçına gelme kararında olması, yönetimin moralini yükseltirken, ‘Camia yeniden birleşiyor’ yorumlarını da beraberinde getirdi.

gunebakis.com.tr

mustafaction
11.03.2009, 15:57
beraberlıkte olabılır, razıyım valla...kaybetmeyelımde

Murat Erdem
11.03.2009, 15:59
Bu sezon emin olmadigim kadar bu mac icin eminim...alacagiz bu maci...!!

Onursal Baskan Geliyor !!

Trabzonspor’da 14 yıl başkanlık yaparak rekor kıran ve ‘Onursal Başkan’ olarak payelenen Mehmet Ali Yılmaz tam 9 yıl aradan sonra Trabzon’a gelmeye karar verdi. Yazarımız Hasan Al’ın konuştuğu Onursal Başkan Yılmaz, son haftalarda alınan olumsuz sonuçlardan dolayı yaşanan moral bozukluğunu gidermek, yönetim, teknik kadro ve futbolculara destek vermek için Galatasaray karşılaşmasında tribünde olacağını söyledi. Bilindiği gibi Mehmet Ali Yılmaz, 2000 yılı Aralık ayında Özkan Sümer’e karşı girdiği yarışta başkanlık koltuğunu kaybetmiş ve o tarihten sonra da Trabzon’a gelmemişti. Yılmaz’ın, Galatasaray maçına gelme kararında olması, yönetimin moralini yükseltirken, ‘Camia yeniden birleşiyor’ yorumlarını da beraberinde getirdi.

gunebakis.com.tr
Kurt puslu havayı severmiş, pabucumun onursalı. :mad:

Çağatay Özmen
11.03.2009, 16:02
nedense bu maçı alacağımızdan hiç şüphem yok, net bir galibiyet olacak

10-61
11.03.2009, 16:06
İnşaallah yeneceğiz ve birkaç hafta içinde liderliği geri alacağız,kendi aralarında oynayacakları maçlarla arayı açarız,şu karabulutlar dağılacak üstümüzden,inanıyorum,inanmak istiyorum.

ilteriş
11.03.2009, 16:11
altı puanlık maç iştah açıcı.

yaranozlu
11.03.2009, 16:13
gsnin defansta kim oynayacak merak ediyorum, açık konuşayım, rahat bir galibiyet bekliyorum. Bunu söylerken ilk maçta da mağlup olacağımızı tahmin etmiştim. Her maç öncesi iyimser düşüncesi olan biri değilim.

Harun_ayar_ts
11.03.2009, 16:22
bu maçı yattara kazandırır bize rahat olun uşaklar;)

sifuni
11.03.2009, 16:24
bu maçı yattara kazandırır bize rahat olun uşaklar;)

insallah antalya maci ile ikinci olur

Hüseyin Kurt
11.03.2009, 16:35
Galatasaray defansını iyice boşalttı.
Servet,Emre Güngör,Mehmet Topal sakat,Meira'yı da sattılar.Genç futbolcularını defansta oynatacaklar heralde.

Ali Çolak
11.03.2009, 16:43
Yattara show yapacak gibi demedi demeyin :):)

C.Erdem1967
11.03.2009, 16:57
bence biz bu maçı alıcaz eğer bu maçı da alamazsak her şey biter bu yüzde nbu maçı alıcaz ben inanıyorum....

Emre7
11.03.2009, 16:57
rakibi eksikliklerinden dolayı küçümsersek saçmalarız. açık söyliyim antalya maçındaki gibi oynayalım birazda forvetler dik olsun. başarmak kolay olur. aksini düşünmek istemiyorum

Emre7
11.03.2009, 16:59
Galatasaray defansını iyice boşalttı.
Servet,Emre Güngör,Mehmet Topal sakat,Meira'yı da sattılar.Genç futbolcularını defansta oynatacaklar heralde.

fenerin cinconun bjk gençleri bizde bi kaplan kesiliyor. 11 kişi sadece onun üzerine oynuyoruz. sonra . umarım yanılırım

Murat Erdem
11.03.2009, 17:01
Tayyip takmış boynuna bizim atkıyı, meydanda bol keseden sallıyor. trt 2 de canlı yayın

Cafer Bulur
11.03.2009, 17:02
Ben genel görüsün aksine bu macta cok zorlanacagimizi düsünüyorum.
Daha düne kadar yenecegimize inaniyordum ama dün gece idmandan yansitilan sahneler ve burada yazilanlar bu görüsümü degistirdi.
Bu tip maclarda galip gelmek icin olumlu bir sinerjiye sahip olmak gerektigini düsünenlerdenim.
Ne yazikki dün anlatilanlardan sonra bu yönde ciddi bir kayba ugradigimizi düsünüyorum.
Umarim ben yanilirim da kazanan biz oluruz.

Samet Yildirim
11.03.2009, 17:03
Ben genel görüsün aksine bu macta cok zorlanacagimizi düsünüyorum.
Daha düne kadar yenecegimize inaniyordum ama dün gece idmandan yansitilan sahneler ve burada yazilanlar bu görüsümü degistirdi.
Bu tip maclarda galip gelmek icin olumlu bir sinerjiye sahip olmak gerektigini düsünenlerdenim.
Ne yazikki dün anlatilanlardan sonra bu yönde ciddi bir kayba ugradigimizi düsünüyorum.
Umarim ben yanilirim da kazanan biz oluruz.

Ya birak hocam ya:)
Bu mac icin emin olmadigim kadar eminim...nedense:) Alacagiz !

Orhan Aydın
11.03.2009, 17:05
Tayyip takmış boynuna bizim atkıyı, meydanda bol keseden sallıyor. trt 2 de canlı yayın

akyazıyı yaptık şimdi açılışa gidioruz da diomu:D:D

Cafer Bulur
11.03.2009, 17:13
Ya birak hocam ya:)
Bu mac icin emin olmadigim kadar eminim...nedense:) Alacagiz !
Insallah kazaniriz.
Bu macta beraberlik bizim icin iyi bir sonuc olabilir,sonucta avrupa fatihi ile oynayacagiz.:)

UtopyaTs
11.03.2009, 17:18
Evet Meira'nın transfer olması da iyi oldu aslında şuan Gs nin defansında bir kaos olduğu kesin o kaousu kullanabilirsek rahat alırız maçı geçen maçtaki defansla alaksı olmuyacak bu maçta buna eminim ama biz ne kadar degerlendirebiliriz onu bilemem.

futbalski60
11.03.2009, 17:22
gsnin defansta kim oynayacak merak ediyorum, açık konuşayım, rahat bir galibiyet bekliyorum. Bunu söylerken ilk maçta da mağlup olacağımızı tahmin etmiştim. Her maç öncesi iyimser düşüncesi olan biri değilim.

Sabri---Emre---H.Balta----Volkan

Bu savunma hattıyla oynayacaklar.

Tekke
11.03.2009, 17:23

Eğer bu hatta da 2 golden az atarsak yuf olsun bize, bir daha (hele ki düştükleri ilk maç bu) geyse böyle gelmez karşımıza, burda vurduk vurduk, sonra inanırız zaten tekrardan herşeye...

Hüseyin İlkin
11.03.2009, 17:27
Taraftarlarımıza duyuru
Takımızın Galatasaray ile oynayacağı müsabaka öncesinde taraftarlarımıza yönelik bir duyuru yapıldı.

Duyuruda özellikle protokol ve VIP tribünlerine çocuk getirilmesinden dolayı yaşanan sıkışıklığa dikkat çekilerek bu konuda uyarılarda bulunuldu. Maç biletlerine yoğun ilgi gösterildiğinin belirtildiği açıklamada, “Değerli taraftarlarımızın giriş turnikelerinde sıkışıklığa sebebiyet vermemeleri için karşılaşmaya biletsiz çocuk getirilmemesi önemle rica olunur” denildi.

Resmi Site

Medallion
11.03.2009, 17:30

Eğer bu hatta da 2 golden az atarsak yuf olsun bize, bir daha (hele ki düştükleri ilk maç bu) geyse böyle gelmez karşımıza, burda vurduk vurduk, sonra inanırız zaten tekrardan herşeye...

Bir soru? Denizli nin defans hatti bundan daha mi iyi? Ya Konya nin? Ikisine de 2 gol atamadik. Ya Antalya nin? Hangisine 2 gol attik?

Mac kagit uzerinde degil sahada oynaniyor. Isimlere bakipta yanilmamak lazim. Her iki takimda sahaya 11 kisi cikiyor. Iyi oynayan, mucadele eden, sansi gulen kazaniyor.

1-0, 2-1, 3-2, 4-3, 5-4 olsun bizim olsun. Olmazsa da 1 puan olsun...

usameakcelik
11.03.2009, 17:31
gs 90 dk değil 900 dk oynasa bizi yenemez. ALLAH'ın izniyle bu maç bizim. Sahanın tozunu alacagız.

61SOYTÜRK61
11.03.2009, 17:41
gs tarftar from sitesine baktım onlar daha konu bile açmamış maç için biz 63.sayfadayız ilginç değilmi!?bence susup beklemek en güzeli takım ortada geren şey erken gol gökan ve umut kaçıracaktır diye düşünüyorum herzamanki gibi oyum göksu ve ısac tan yana .....

Adem Erdoğan
11.03.2009, 17:42
gs tarftar from sitesine baktım onlar daha konu bile açmamış maç için biz 63.sayfadayız ilginç değilmi!?bence sussum beklemek en güzeli

Hamburg maçından sonra açarlar.

Uefa maçı sonuçta.Lig maçından daha önemli.

yaranozlu
11.03.2009, 17:45
gs tarftar from sitesine baktım onlar daha konu bile açmamış maç için biz 63.sayfadayız ilginç değilmi!?bence susup beklemek en güzeli takım ortada geren şey erken gol gökan ve umut kaçıracaktır diye düşünüyorum herzamanki gibi oyum göksu ve ısac tan yana .....

ya o cahiller uefa finali oynayacaklarını sanıyorlar kadıköyde. gerçi çok cıvata takımlar yok değil ama en cıvataları olan Gsnin finale çıkması imkansız. bu nedenle hamburg maçına yoğunlaşmışlardır sanırım

Ali Çolak
11.03.2009, 17:48
Gs yi eminim bir skor la yeneceğiz. 1-0 2-0 2-1 3-2 fln genede yeneceğiz.. İnşallah.

cem arin
11.03.2009, 18:22
denizliye konyaya bakin ve bülent korkmazin hangi sistemle oynayacagini siz düsünün! sayet gs nin büyük takim gibi oynayacagini düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz! bülent istanbulda kendi seyircisi önünde dahi galatasarayi herhangi bir anadolu takimi gibi defansif bir taktikle sahaya cikardi ve ikinci yariyla birlikte üclü önliberoya döndü. yani gs gol atmak diger maclarimizda oldugu gibi zor olabilir. ancak en büyük avantajimiz defans bloklarinin gercekten hicbirseye benzememesi. erken bir gol -bunu ilk kez söylüyorum yasamimda- bizi farka götürür.

hos_cocuk61
11.03.2009, 18:25
--------------------sylva

serkan-----------song-----------egemen---------cale

---------------ceyhun-------hüseyin

yattara-----------------colman------------------alanzinho

------------------------gökhan
bence kadro böyle olmalı

Samet Yildirim
11.03.2009, 18:26
Tribünler Bordo-Mavi olacak

Takımızın Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmada Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun tribünleri adeta Bordo-Mavi renge boyanacak.

Müsabakaya girişte taraftarlarımıza bayrak ve 61. dakika şovu için ışıldak dağıtılacak. Taraftarlarımızın söz konusu ışıldakları müsabakanın 61. dakikasında yakmaları ve şovun bitişiyle toplu olarak oyun alanına atmadan söndürmeleri, Galatasaray maçında dağıtılacak bayrakların ligin geri kalan haftalarında oynanacak müsabakalara da getirmeleri istendi. Ayrıca taraftarlarımızın maça formalarını giyerek atkılarıyla birlikte gelmelerinin önemine de dikkat çekildi.

resmi site

pReN@_61
11.03.2009, 18:31
Taraftarımızın desteği çok önemli.Susmak yook.

Sümeyye Şahin
11.03.2009, 18:38
trübün olarak hazırız galiba maça..pankartlarımız hazır yönetim 61. dk için ışıldak bayrak vs. dağıtıcak... üstümüze düşeni yapıcaz inşallah...futbolcularımızda bi başnı çevirip baksa o trübünlere bu maç bizim :ok (inşallah)

Ozan Yazıcı
11.03.2009, 18:58
sivas ve trabzonun düşmeye başladığı haftalarda istanbul takımları oyun ve/veya skor olarak toparlanmaya başladılar. genel kurallar sanırım yine işlemeye başladı.
sen kazma gibi kendi evinde banko dediğin iki maçı tek gol atamadan ver, sonra galatasaray maçını bu kadar abart.. bizim bu maçta gol atamayacağımızı varsayarsak azami 1 puan alırız.

Fatih Ersoy
11.03.2009, 19:02
Son vuruşlardaki beceriksizliğimiz bu maçta da devam ederse farklı yeniliriz yada en iyi ihtimal berabere kalırız.

Eğer ki gökhan ve umut girdikleri pozisyonları hoyratça harcamaz ise galip gelmek hiçte zor olmayacak...

FatmaÇelik
11.03.2009, 19:04
Bi zahmet alalım şu maçı artık..

3 haftadır çektiğimiz nedir yaa..

Her şey çok farklı olacak inşallah ve gs yi alt edeceğiz bence..(en azından buna inanmak istiyorum)

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 19:08

Takımızın Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmada Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun tribünleri adeta Bordo-Mavi renge boyanacak.

Müsabakaya girişte taraftarlarımıza bayrak ve 61. dakika şovu için ışıldak dağıtılacak. Taraftarlarımızın söz konusu ışıldakları müsabakanın 61. dakikasında yakmaları ve şovun bitişiyle toplu olarak oyun alanına atmadan söndürmeleri, Galatasaray maçında dağıtılacak bayrakların ligin geri kalan haftalarında oynanacak müsabakalara da getirmeleri istendi. Ayrıca taraftarlarımızın maça formalarını giyerek atkılarıyla birlikte gelmelerinin önemine de dikkat çekildi.

Tuğba ÖZTÜRK
11.03.2009, 19:09
ayyy yenmemiz lasım kesin :(

Karadağ06
11.03.2009, 19:11

resmi site

Mükemmel bir göruntu olacak inşallah :tsbayrak::alkış::meşale2:
Fotoğraf makinesi olanlar bol bol fotoğraf ve video çekerler umarım...

dum_tek_tek
11.03.2009, 19:13
İnanıyorum.

Bu sefer olacak.

genç61
11.03.2009, 19:14
insallah kazanırız valla bu seferde yenilirsek daha ligi izlemem

kemaLAZ61
11.03.2009, 19:14

resmi site

Güzel bir haber...

Mustafa Calik
11.03.2009, 19:21
Galatasaray'i bu kötü zamanda yakalamisken kesinlikle yenmeliyiz onlari .. insallah yeneriz.

benim kadrom söyle

______________SYLVA________________
SERKAN____SONG___EGEMEN_______CALE
_____________HÜSEYiN________________
_________SELCUK___COLMAN___________
<-------------YATTARA----------------->
_________GÖKHAN__UMUT______________

Yattara kesinlikle iki kanatlardan gitmeli cünkü GS'in daha bekleri kalmadi. Gökhan ve Umut o pozisyonlari atarlarsa ozaman yeneriz GS'i. Ikinci yarida Selcukun yerine Alanzinho girebilir.

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 19:22
YATTARA, ŞOV YAPTI

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, şut çalışması sırasında attığı gollerle adeta şov yaptı.

Tolga'nın koruduğu kaleye attığı şutlarda yüksek bir gol yüzdesi tutturan Yattara, genç file bekçisini sinirlendirdi.

Yattara, attığı goller sonrası Tolga'ya ''geçmiş olsun'' derken Tolga da ''sağol'' şeklinde karşılık verdi.

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_fr_Yattara009.jpg

http://www.sabah.com.tr/haber,9C7A0D09120B4CCBA0CDDC500DA600F2.html

http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?r=1&t=11&hid=53810

http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&Kategori=spor&KategoriID=14&ArticleID=1069685&Date=11.03.2009&b=Trabzon%20idmaninda%20Yattara%20sov&ver=09

Canİlker
11.03.2009, 19:23
alacaz bu maçı başka yolu yok :yattara:

:sevinç:

turkish0061
11.03.2009, 19:34
Meira gitigi iiyi oldu, simdi onlar defans oynicaklar, Bi atakta gol atabilirler Vllah
dIKAT ETmemiz lazim, Onlarin Defanslari kotu, ama forvet cok iyi, bizim dersine, bizim Forvetler beceriksiz, Iste dikat etmeliyiz

verep
11.03.2009, 19:35
Oyna dİk oyna trabzon Şampİyon olacak
oyna dİk oyna trabzon horon oynayacak

Mustafa Ayazoğlu
Defansları kötü, forvetlerimiz kötü, forvetleri iyi defansımız iyi.. Güzel kapışma olacak.. Alacağız bu maçı

Mehmet_Mercanlı

resmi site

taraftarın etkisizliğine en güzel mudahaleyi yapan yönetime sonsuz teşekkür ediyorum
ancak
olumsuz bir sonuçta dahatilan şeylerin sahaya atılmayacağını umuyorum aksı takdırde bize ceza kesmeyi dört gözle bekleyenleri sevindirmiş oluruz.

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 19:37
Yenilgi halinde atacaklarına eminim, ancak yenilemyiz rahat olun :)

Hüseyin Kurt
11.03.2009, 19:41
Galatasaray'da 61 numaralı futbolcu var mı?

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 19:45
gecen sene serkan calık :(atmıştı

Mustafa Calik
11.03.2009, 19:45

Serkan Calik 61 numarali formayi giyiyor.

Hüseyin Kurt
11.03.2009, 19:46
Serkan Calik galiba 61 numarali formayi giyiyor .. tam bilmiyorum ama.

O da sakat galiba,dönse bile hazır olmadığı için bize karşı oynayamaz...

Tamam kazanırız o zaman,rahat olun...

Murat Erdem
11.03.2009, 19:46
Serkan Çalık var, ama uzun süredir sakat, kadroda olmaz.

Mustafa Calik
11.03.2009, 19:48
O da sakat galiba...

Tamam kazanırız o zaman,rahat olun...

evet sakat .. kadroda olmaz büyük ihtimal .. ama transfermarkt'da 4 gün sonra takima katilacak yaziyor .. bilmiyorum ne kadar dogru bu.

Alihan Ertürk
11.03.2009, 19:50
evet sakat .. kadroda olmaz büyük ihtimal .. ama transfermarkt'da 4 gün sonra takima katilacak yaziyor .. bilmiyorum ne kadar dogru bu.

katılsa bile oynatılmaz 18 dışında kalır bence

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 19:51
Serkan Çalık var, ama uzun süredir sakat, kadroda olmaz.

Serkan Çalık iyileşti, tekrar kadroda olabilir.. Almanya'da tedavi görüyordu.. Servet ve Topal sakatlandıktan sonra çağrılmıştı..

Geçen yıl bize Avni Akerde gol atmıştı :)

genç61
11.03.2009, 19:53
ya ardanın karsısında kim oynatcak hoca insallah tayfunu oynatmaz adam tayfunu ilk macta istedigi gibi evirdi cevirdi valla

Mustafa Calik
11.03.2009, 19:54
Geçen yıl bize Avni Akerde gol atmıştı :)

evet .. son dakikada atmisdi.

katılsa bile oynatılmaz 18 dışında kalır bence

kadroya alinabilir ama uzun zamandir sakat'di diye oynatmaz BK onu.

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 19:58
ya ardanın karsısında kim oynatcak hoca insallah tayfunu oynatmaz adam tayfunu ilk macta istedigi gibi evirdi cevirdi valla

Arda'yı Serkan'a emanet edeceksin , gerisini düşünmeyeceksin..

genç61
11.03.2009, 20:01
ya kime teslim ederse etsinler artık tutsun onu adamda hız yok bilek yok ama calım yiyorlar adamda super futbol aklı var baska bir sey yok bir zamnlar rıza calımbay yapıyordu sırtını vererek kendi etrafında donerek calım atıyordu ardada oyle yapıyor genelde geciyor biraz uyansınlar sanki messi gibi hızlı yada ronaldo gibi bir bilek var anlamıyorum nasıl calım yiyorlar valla

Mustafa Uzuner 61
11.03.2009, 20:01
Skor Skor Skor
bu maçta tek derdim skor istedikleri kadar kötü oynasınlar maç bitiminde tabela da üstünlüğümüz olsun da gerisi yalan.

Maçta skor üstünlüğünü elimize alırsak rahat kaznırız diyorum ama 70 e kadar üstünlüğü elimize geçiremezsek korkmaya başlarım gerçi o zaman da galatasaray yorularak çok oyundan düşer diye düşünüyorum

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 20:03
haftanın oyuncusu konya spor kalecisi oğuzhan :(

genç61
11.03.2009, 20:05
o kalade ben olsam ben olurdum haftanın futbolcusu hatta ayın futbolcusu olurdum boyle forvetler varken

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 20:05
haftanın oyuncusu konya spor kalecisi oğuzhan :(

Bu haftanın oyuncusu da Morgan de Sanctis olmaz inşallah

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 20:15
haftanın oyuncusu konyaspor kalecisi oğuz

haftanın teknikdirektörü konya spor giray bulak

haftanın takımı = konyaspor

antagonist
11.03.2009, 20:19
Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (çarşamba) 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1349-3Y3E9I6Q.jpg

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan ve tüm oyuncularımızın yer aldığı idmanda takımımız ısınma hareketlerinin ardından istasyon ve yarı sahada taktik çalışması gerçekleştirdi.
İdmanı akşam saatlerinde Trabzon'a gelen Başkanımız Sadri Şener'le birlikte yönetim kurulu üyelerimiz de takip etti.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1349-4U1F4P4R.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1349-1P8T1V7K.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1349-0X4G3N3X.jpg

Muhammed KOÇ
11.03.2009, 20:20
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1349-3Y3E9I6Q.jpg

ben yattarayı bu sezon ilk kez böyle görüyorum.. inş. golü var bu maçta!

ismail tüfekçi
11.03.2009, 20:22
sabah 7.00 da sabiha gökçenden 4 kişi bu maça uçuyoruz inşallah pazartesi günü sevinmiş döneriz sivas ve bjk maçına gitmiştik galibiyet yüzü görmemiştik trabzonda inş. şeytanın bacağını avni akerde kırarız

mHİÇYILMAZ
11.03.2009, 20:23
Yattara 2 haftadır çıkışta.Çok işi düşüyor ona.
Şu Galatasaray'ı mağlup edip güle oynaya haftaya Gaziantep yollarına düşsek ne iyi olur.:)

turkish0061
11.03.2009, 20:27
Insallah olmaz Ama bu mac olay cikacak bence

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 20:28
ntvspor

rıdvan dilmen

-Fatih tekke TRABZON SPOR'da olsa ŞAMPIYONLĞUN altına imzamı atarım

Recep Alkan
11.03.2009, 20:30
ya fatih tekkeyi geçtim adam akıllı son vuruşları iyi bir forvet bile olsa şampiyonluk garanti idi.

Hüdai Pervaneli
11.03.2009, 20:30
ya fatih tekkeyi geçtim adam akıllı son vuruşları iyi bir forvet bile olsa şampiyonluk garanti idi.

Abicim Bu konuda Örnek verebilcen mi?

kudu_61
11.03.2009, 20:33
bu maçın yorumu yok gs 3 atarsa biz 4 atacağız gerekirse sahada ölecek futbolcular kadro hücuma dönük geleni atarsak sorun kalmaz

sylva
serkan-song-egemen-cale
hüseyin
yattara-colman-alanzinho
gökhan-umut

selçuk biraz dinlendirilsin
birde ricam var DEFANS ÇIKMAYIN İLERİ ÇIKMAYIN KAÇ GOLÜNÜZ VAR Kİ ŞİMDİYE KADAR ÇAKILI KALIN

Recep Alkan
11.03.2009, 20:36
Abicim Bu konuda Örnek verebilcen mi?

örneğin bobo, olmadı baroş, o olmadı semih hiç biri olmadı kocaeli forveti taner. adamın son vuruşları çok güzel.

Mehmet Sarigül
11.03.2009, 20:37
haftanın oyuncusu konyaspor kalecisi oğuz

haftanın teknikdirektörü konya spor giray bulak

haftanın takımı = konyaspor

Kalesinde 7 net gol pozisyonu veren, iki hucüm yapamayan, tek gol kornerden ve defans hatasindan bulan takim haftanin takimi?
Konya ne oynadi ki? Giray Bulak takimina futbol mu oynatti?
Tam bir komedi...

Hüdai Pervaneli
11.03.2009, 20:38
örneğin bobo, olmadı baroş, o olmadı semih hiç biri olmadı kocaeli forveti taner. adamın son vuruşları çok güzel.

Bunlar olabilir haklisin Takima yarar saglar lar

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 20:39
tam kadro bir TRABZON SPOR kendi saha veseyircisi önunde yorgun ve eksik ğs 'yi
yenermi ? yenemzmi ?

birdaha yenilgi lafı duymim

Alperen Çakıroğlu
11.03.2009, 20:40
yok yok bize nobre lazım nobre ilerde topu tutabilen bi forvet...

onur-ts
11.03.2009, 20:43
şimdi bıraklaım onu almayı bunu almayı...
gs maçına konsantre olalım.adamlardan meira gitti zenite.servet sakat.defanslarında bizi kim durduracak.hele de yattara formunu buldu bu aralar.alanzinho da oynarsa maçın herhangi bi bölümünde o defansa geçmiş olsun...
bu maçı alacağız...

Alperen Çakıroğlu
11.03.2009, 20:44
şimdi bıraklaım onu almayı bunu almayı...
gs maçına konsantre olalım.adamlardan meira gitti zenite.servet sakat.defanslarında bizi kim durduracak.hele de yattara formunu buldu bu aralar.alanzinho da oynarsa maçın herhangi bi bölümünde o defansa geçmiş olsun...
bu maçı alacağız...
başkaa yyoluu yoookkkk....

ultrafanatik61
11.03.2009, 20:46
bir sey soracaktim , ts antep sayfasi kapatilmista mac 19:00 a alinmis yaziyor bu haber nekadar dogruki ? ben tff sitesinde bulamadim bu degisikligi ... sgl
(biliyorum yanlis sayfa :) )

kudu_61
11.03.2009, 20:47
alkan kayserispor da 2 sene önce oynayan gökhan ünalı hiç izledin mi benim en çok sevindiğim transfer olmuştu sıkıntı belki de psikolojik yanında umut tarzı değil de ersen tarzı bir pivot olsa belki daha başarılı olur hem transfer sezonu değil sabretmekten başka şimdilik başka yolumuz yok

Recep Alkan
11.03.2009, 20:49
Kalesinde 7 net gol pozisyonu veren, iki hucüm yapamayan, tek gol kornerden ve defans hatasindan bulan takim haftanin takimi?
Konya ne oynadi ki? Giray Bulak takimina futbol mu oynatti?
Tam bir komedi...

haftanın takımı bu yüzden konya oldu zaten. bu kadar pozisyon gol olmadı direndi ve attı diye.

bu arada bilmiyorum acaba sadece ben mi böyle düşünüyorum ama konyaspor ve giray bulak bence çok net maçı kazanmak bile istemedi. gole atan oyuncu haricinde doğru düzgün sevinen olmadı.

giray hoca en iyi oynayan oyuncuları çekti sahadan. bilmiyorum bu laf nereye gider ama konyayı tutarsızca eleştirmeyelim. :rolleyes:

Alihan Ertürk
11.03.2009, 20:50
bu sefer 3-1 yada 2-0 yeneceğiz ezikleri.İçime doğdu gerçekten de , inşallah böyle olur.

aggressors
11.03.2009, 20:53
ilk yarı oynanan maç geliyor aklıma,ve 6s seyircisinin nede güzel oluyor ohhh..ohhh.. deyip dalga geçmesi aklıma geldikçe daha bi agresifleşiyorum..Kurban olayım beyler maça gidemiyoruz düştük gurbet ellere malesef..şu statı CEHENNEME çevirin ne olur..

Recep Alkan
11.03.2009, 20:54
alkan kayserispor da 2 sene önce oynayan gökhan ünalı hiç izledin mi benim en çok sevindiğim transfer olmuştu sıkıntı belki de psikolojik yanında umut tarzı değil de ersen tarzı bir pivot olsa belki daha başarılı olur hem transfer sezonu değil sabretmekten başka şimdilik başka yolumuz yok

abi bu adam geldiğin de de hiç sevinmedim. açıkcası istediğim ve beklediğim bir transfer değildi. mehmet topuzun bonusu olarak fenere verilmeye çalışılan bir adam olarak görüyordum kendisini. ki ben gökhanın trabzonspora isteyerek geldiğini düşünmüyorum. tamamen siyaset ile takıma kazandırıldı. istediğinde çok güzel maçlar çıkarabiliyor.

hangi psikoloji abi; ya hamilerin abdullahların ünalların zamanında oynasaydı. bu nasıl iş ya her oyuncu kötü olduğunda psikoloji. adam arjantinli belçikadan geldi ligin tozunu atıyor, cale neyse aynı öyle, songu demiorum bile, tony zaten meydanda. bu kadar yabancı oyuncu istenilen performası sergilerken türkiye liginde gol kralı olmuş ligi bilen ve memleketinden sadece 300-400 km uzakta olan bir adam için hala nasıl pskolojiden bahsedilebilir.

arkasından top gelmese anlayacağım ama adam karşı karşıya yetenek gerektiren goller kaçırıyor. bana gerisi hikaye geliyor abi.

ki adam kayseri de tek forvet gol kralı oldu. yanında ki adam ile alakası yok bu işin ?

Fatih Özkan
11.03.2009, 20:55
Yeneceğiz!
Allah'ın izni ile maç bizimdir!

Y.Sert
11.03.2009, 20:58
bütün eleştirileri 3-4 gündür gülerek okuyor izliyor takip ediyorum:)
size bir sır vereyim.Bu hafta 21,45 de lideriz.

Samet Yildirim
11.03.2009, 21:04
YILMAZ VURAL:

TS 2.yari mükemmel oynadi sadece skora bakmamak lazim. TS bu maci alabilir neden alamasin ki.

Mehmet Sarigül
11.03.2009, 21:09
haftanın takımı bu yüzden konya oldu zaten. bu kadar pozisyon gol olmadı direndi ve attı diye.

bu arada bilmiyorum acaba sadece ben mi böyle düşünüyorum ama konyaspor ve giray bulak bence çok net maçı kazanmak bile istemedi. gole atan oyuncu haricinde doğru düzgün sevinen olmadı.

giray hoca en iyi oynayan oyuncuları çekti sahadan. bilmiyorum bu laf nereye gider ama konyayı tutarsızca eleştirmeyelim. :rolleyes:

Renkdasim, ben Konya'yi elestirmedim. Kendi kalesinde 7 net gol pozisyonu veren bir takim iyi oynamis olamaz. Benim elestirdigim bu anlayis.
Örnek istiyorsan, bizim Besiktas macimiz. Ezildik diyenler bile oldu ama Besiktas'in 2 net gol pozisyonu yoktu.
Besiktas macinda bizim takim iyi defans yapti, Konya macinda Konya iyi defans yapmadi, cünkü net 7 pozisyonumuz var. Biz kötü hucüm yaptik, son vuruslarda sanssizlik veya beceriksizlik vardi.

Bülent AKBULUT61
11.03.2009, 21:09
bu mac bizim merak etmeyin ilk defa kendimi bu kadar rahat issediyorum.

TolgaTopçu61
11.03.2009, 21:10
gs maci cok zor gecer,yok neymis Hamburg maci yorgunlugu veya oyuncu eksikleri...Rakibi kücültmeye gerek yok,bence yorgun da olmazlar,oyuncularinin eksikliginide cekmezler...
Tabi ki yenelim istiyorum,ama pek sanmiyorum beraberlik bile iyi bir skordur...

Recep Alkan
11.03.2009, 21:12
Renkdasim, ben Konya'yi elestirmedim. Kendi kalesinde 7 net gol pozisyonu veren bir takim iyi oynamis olamaz. Benim elestirdigim bu anlayis.
Örnek istiyorsan, bizim Besiktas macimiz. Ezildik diyenler bile oldu ama Besiktas'in 2 net gol pozisyonu yoktu.
Besiktas macinda bizim takim iyi defans yapti, Konya macinda Konya iyi defans yapmadi, cünkü net 7 pozisyonumuz var. Biz kötü hucüm yaptik, son vuruslarda sanssizlik veya beceriksizlik vardi.

kardeşim bende zaten diyorum ki adamlar bu yüzden haftanın takımı. 7 pozisyon verdi ama gol yemedi. ve gitti üzerine de bir de gol buldu.

bu tarz istitistikler genelde kafaya oynayan takımları yenen takımlar için geçerlidir. çok da önemli değil.

İskender Çakmak
11.03.2009, 21:19
cimbomu yenmekten başka çaremiz yok avantajlıyız avruada maç oynayıp gelcekler yorgunlukları olacak bundan yararlanmalıyız mücadelemiz iyi en önemlisi son vuruş onlar son vuruşu çok iyi yapıor biz hiç yapamıyrz bu maçta kaçırmak gibi şansımız yok bundan sonra alınacak bir mağlubiyet bizi zirveden koparır

Erbay
11.03.2009, 21:30
Sezon başından beri oynadığımız orta saha kurgusunu biraz güçlendirmek gerek bu maçta. Hüseyin, Selçuk ve Colman orta sahada yetersiz kalabiliyor. Konya maçında da gördük ki rakip düz 4 orta saha oyunsuyla bile oynasa orta sahanın kontrolünü eline alıyor. İlerde Yattara, Gökhan ve Umut( her ne kadar çok geriye yardım etsede) olunca orta saha oyundan düşebiliyor. Oyun kurmada da özellikle son maçlarda problemler var. Song topu alıyor ama atacak birini bulamadığından herhalde ileri şişiriyor. Hücum ederken en iyi adamlarımız beklerimiz oluyor. Tayfun'la atağa çıkıyoruz. Top orta sahada yeterince tutulmuyor. fb maçında bunu çok iyi yapmıştık ve mükemmel oynamıştık. Yenememiştik ama kaçan birçok pozisyon vardı. Orta saha çok önemli. gs'nin orta sahası güçlü. Bunu değerlendirebilirler. Yoksa bizden üstün oldukları başka bir nokta göremiyorum. Umut veya Gökhan yedek bırakılıp Alanzinho sola yerleştirilebilir.Böylece Colman'ın aklı "solda" kalmaz, ileriyi daha çok düşünebilir. En önemli silahımız Yattara. Yattara son 2 haftada toparlandı. Bu maçta önünde kim oynarsa oynasın iyi oynar. Solda kesinlikle oynamamalı, oynayınca verimi düşüyor.

Mehmet Sarigül
11.03.2009, 21:31
Ortada olan bir mac olarak görüyorum, GS bizim takima oranla daha tecrübeli.
Bizim defansimizin saglam olmasi ve onlarin defansif anlamda sorunlar yasamasi avantajlarimiz.

Berkedogan
11.03.2009, 21:33
şunları yensekte Trabzonsporluyum ama galataya sempatim var diyen eziklerin halini bir görsem çevremde çok var bu tiplerden cins adamlar ya

Recep Alkan
11.03.2009, 21:35
Ortada olan bir mac olarak görüyorum, GS bizim takima oranla daha tecrübeli.
Bizim defansimizin saglam olmasi ve onlarin defansif anlamda sorunlar yasamasi avantajlarimiz.

bence defans galatasaray için bir sorun olmayacak. çünkü trabzonspor her takıma karşı çok rahat ve net pozisyn bulabiliyor. yeter ki forvetlerimiz gününde olsun.

Berva
11.03.2009, 21:43
herkesin söylediği galatasarayn ofansı defansına göre daha iyi
Trabzonsporumuz için tam tersi durum söz konusu.

içerde kaybettiğimiz denizli ve konya maçları, alınması gereken en rahat 2 maçtı. demekki çok daha farklı şeyler olacak ligde. bu diğer takımlar içinde geçerli.

fb maçı 2.yarı oynanmış deplasman maçıydı hatırlarsınız, ben öyle bir maç bekliyorum.
bu sefer pozisyonları gole çevireceğiz ve 3 puanı alarak tekrar yükselişe geçeceğiz.

Mehmet Sarigül
11.03.2009, 21:47
bence defans galatasaray için bir sorun olmayacak. çünkü trabzonspor her takıma karşı çok rahat ve net pozisyn bulabiliyor. yeter ki forvetlerimiz gününde olsun.

Bende diyorum ki, Sampiyonluga oynayan bir takim "sadece" forvetleri ile gol aramaz. Her ne kadar Serdar Bali Song'un ileri cikmasini elestirsede. Biz Umut, Gökhan ve Yattara'nin gününde olmasini bekleyecegimize ortasahamiz ile hatta defansimiz ile gol aramamiz gerekiyor. Örnegin, duran toplari cok daha iyi degerlendirmemiz lazim.

İskender Çakmak
11.03.2009, 21:48
doğru söylüyorsun tek problem gol bizde ben hücum gücünden korkmuyorum cinconun song egemen cale iyi oynuyorlar yan toplarada dikkat etmek lazım

Cafer Bulur
11.03.2009, 21:49
Sezon başından beri oynadığımız orta saha kurgusunu biraz güçlendirmek gerek bu maçta. Hüseyin, Selçuk ve Colman orta sahada yetersiz kalabiliyor. Konya maçında da gördük ki rakip düz 4 orta saha oyunsuyla bile oynasa orta sahanın kontrolünü eline alıyor. İlerde Yattara, Gökhan ve Umut( her ne kadar çok geriye yardım etsede) olunca orta saha oyundan düşebiliyor. Oyun kurmada da özellikle son maçlarda problemler var. Song topu alıyor ama atacak birini bulamadığından herhalde ileri şişiriyor. Hücum ederken en iyi adamlarımız beklerimiz oluyor. Tayfun'la atağa çıkıyoruz. Top orta sahada yeterince tutulmuyor. fb maçında bunu çok iyi yapmıştık ve mükemmel oynamıştık. Yenememiştik ama kaçan birçok pozisyon vardı. Orta saha çok önemli. gs'nin orta sahası güçlü. Bunu değerlendirebilirler. Yoksa bizden üstün oldukları başka bir nokta göremiyorum. Umut veya Gökhan yedek bırakılıp Alanzinho sola yerleştirilebilir.Böylece Colman'ın aklı "solda" kalmaz, ileriyi daha çok düşünebilir. En önemli silahımız Yattara. Yattara son 2 haftada toparlandı. Bu maçta önünde kim oynarsa oynasın iyi oynar. Solda kesinlikle oynamamalı, oynayınca verimi düşüyor.
Iyi-kötü isleyen bir sistemimiz var,bu sistemi degistirmeye gerek yok.
Bu sezon büyük maclarda sadece bjk macinda orta sahada yetersizdik,o mactaki yetersizlik ise bence skoru koruma icgüdüsünden kaynaklandi.
Bunun haricinde bütün maclarda rakiplere üstünlügümüzü kabul ettirdik,bu nedenle oyun anlayisinda bir degisiklige gerek yok bence.
Ayrica gökhan ve umut tek forvet oynayabilecek özelliklere sahip degiller,bu yüzden bahsettigin degisikligin gerceklesme ihtimalini zayif görüyorum.
Gs macinda oyun üstünlügü yine bizde olacaktir,girecegimiz pozisyonlari gole cevirirsek maci kazaniriz diye düsünüyorum.

Recep Alkan
11.03.2009, 21:50
ben zaten senin yazında galatasarayın defansı içn konuştum. yani adamların defansı iyi olmuş kötü olmuş çok da önemli değil. biz atamıyoruz.

mutlaka dediklerin doğru. eğer sahaya 11 futbolcu çıkıyorsanız bunların hepsinim gol atma şansı vardır demektir.

Recep Alkan
11.03.2009, 21:51
Iyi-kötü isleyen bir sistemimiz var,bu sistemi degistirmeye gerek yok.
Bu sezon büyük maclarda sadece bjk macinda orta sahada yetersizdik,o mactaki yetersizlik ise bence skoru koruma icgüdüsünden kaynaklandi.
Bunun haricinde bütün maclarda rakiplere üstünlügümüzü kabul ettirdik,bu nedenle oyun anlayisinda bir degisiklige gerek yok bence.
Ayrica gökhan ve umut tek forvet oynayabilecek özelliklere sahip degiller,bu yüzden bahsettigin degisikligin gerceklesme ihtimalini zayif görüyorum.
Gs macinda oyun üstünlügü yine bizde olacaktir,girecegimiz pozisyonlari gole cevirirsek maci kazaniriz diye düsünüyorum.

abi şöyle bir geriye döndüm de acaba gökhan kayseride oynarken forvet mevkiinde tek başına değil miyid. hatta bizler de defalarca bir de hocam böyle dene demiştik. bence iş oyun sisteminde değil oyucu da bitiyor.

msukas
11.03.2009, 21:52
Bence Maçın kilit ismi Gokhan olacak Gökhana yine net gol pozisyonları gelecek atarsa yeneriz atamazsa zor uzaktan colman ve selçuğun atacağı şutlara bel bağlarız. Gökhanın son vuruşlarda kendine biraz güvenmesi lazım. birde bazen kaleye vuracağı yerde pas veriyor bunları tekrar izleyip aynı hataları yapmaması lazım

Faruk UYSAL
11.03.2009, 21:53
Şu gs maçını alabilirsek, bir taşla vuracağımız kuş sayısı kaç olacak; bunu hafta boyunca zaten mutlu bir şekilde sayacağız. Şöyle ki, önemli bir rakipten alınacak olan 3 puan, hem onların biraz daha aşağılarda kalmasını, hem camia olarak bozulan morallerimizin yeniden düzelmesini ve hem de şampiyonluğa daha güçlü inanmamızı sağlayacak.
Müsabaka esnasında Konyaspor maçındaki gibi anormal terslikler yaşamazsak bu maçı kazanır ve yolumuza daha emin adımlarla devam ederiz inancındayım.
Takımımıza başarılar diliyorum.

Samet Yildirim
11.03.2009, 21:53
Aynen devam

4-3-3

Cafer Bulur
11.03.2009, 21:54
Bende diyorum ki, Sampiyonluga oynayan bir takim "sadece" forvetleri ile gol aramaz. Her ne kadar Serdar Bali Song'un ileri cikmasini elestirsede. Biz Umut, Gökhan ve Yattara'nin gününde olmasini bekleyecegimize ortasahamiz ile hatta defansimiz ile gol aramamiz gerekiyor. Örnegin, duran toplari cok daha iyi degerlendirmemiz lazim.
Evet,bu basli basina bir sorun bizim takimda.
Belki de bu yüzden kapali oynayan takimlari acmakta zorlaniyoruz,zira bu tip rakipleri acmanin en basit yolu duran toplari iyi degerlendirmektir.
Biz duran toplarda etkili olamadigimiz gibi,bilakis bu tip pozisyonlarda goller yiyoruz.
Belki de oyuncu profilimiz duran toplarda etkili olmamizi mümkün kilmiyor,bu da olabilir tabiiki.
Yine de daha cok calisarak bu konudaki eksiklerimizi asgariye indirebiliriz.
Duran toplarda etkili olamasak da oyun icinde yeterli pozisyonlara giriyoruz,bu da en büyük artimiz.

Cafer Bulur
11.03.2009, 21:57
abi şöyle bir geriye döndüm de acaba gökhan kayseride oynarken forvet mevkiinde tek başına değil miyid. hatta bizler de defalarca bir de hocam böyle dene demiştik. bence iş oyun sisteminde değil oyucu da bitiyor.
Haklisinda kayseride oynarken gökhan siki markaj altinda degildi.Bizde iken rakiplerin sert ve siki markajiyla karsilasiyor ve topu tutmakta güclük cekiyor.
Yani kayseri de tek forvet oynamakla Trabzonsporda oynamak arasinda büyük farklar var.
Ayrica gökhan in yaninda genellikle leonardo iglesias oynuyordu,gökhan tek forvet degildi.

antagonist
11.03.2009, 22:04
Galibiyetten çok ümitliyim.

:)

Cihan
11.03.2009, 22:08
Galatasaray ın avrupa maçları sonrasında belirgin bir düşüşü var bu 3-4 yıldır devam eden bir olay .. yanlızca bu sene konya maçında şans eseri kurtardılar işi.. şu göz önüne alınırsa bu sahada gs den çok bizim ne yapacağımız önemlşi... gs de meira servet emre yok.. yattaranın maçı olacağından adım gibi eminim artık gerisi gökhan ,umuta ve sylva ya kalıyor :D

Recep Alkan
11.03.2009, 22:09
Haklisinda kayseride oynarken gökhan siki markaj altinda degildi.Bizde iken rakiplerin sert ve siki markajiyla karsilasiyor ve topu tutmakta güclük cekiyor.
Yani kayseri de tek forvet oynamakla Trabzonsporda oynamak arasinda büyük farklar var.
Ayrica gökhan in yaninda genellikle leonardo iglesias oynuyordu,gökhan tek forvet degildi.

abi işte şimdi de yanında umut var. ki bakıldığında kayseri de o kadar markaj görmüyordu ama trabzonspor da olduğu kadar da pozisyona giremiyordu. 2 pozisona giriyorsa 1 tane atıyordu. şimdi 6 pozisyona giriyor hiç atamıyor.

bu da düşünülmeli.

Cafer Bulur
11.03.2009, 22:15
abi işte şimdi de yanında umut var. ki bakıldığında kayseri de o kadar markaj görmüyordu ama trabzonspor da olduğu kadar da pozisyona giremiyordu. 2 pozisona giriyorsa 1 tane atıyordu. şimdi 6 pozisyona giriyor hiç atamıyor.

bu da düşünülmeli.
Büyük takimda oynama baskisina bagliyorum.
Bu baskiyi ister istemez pozisyonlarda hissettigini düsünüyorum.
Kayseride iken bu durumlarda rahatti,bizde ise belki de ilk defa bu kadar baski ile karsi karsiya kaliyor.
Ben baska türlü izah yapamiyorum.
Gökhan belki seneye daha olgun ve büyük takimda oynamanin getirdigi baskiya alismis olacak ve gollerini siralayacaktir.
Bu konuda sadece ankaraspor macinda attigi golü göz önüne getirmenizi öneririm,o pozisyonda cok rahatti ve nasil muhtesem bir vurus yapmisti.

mashal61
11.03.2009, 22:15
Günümüz futbolunda büyük takımların orta sahaları genelde forvetlerinden daha çok gol atıyor. Bizdeyse 2 forvet gollerin %80 ini atmış. Bütün gol yükümüzü Gökhan ve Umut'a bağlayınca da bu yük onlara Konya maçında olduğu gibi ağır gelebiliyor. Baktığımızda Selçuk ve Colman iyi şut çeken oyuncular. Yattara'yı da buna ekleyebiliriz. Bu oyuncuların daha çok şut atması gerekiyor. Özellikle Selçuk gördüğü yerden vurmalı.

magicyattara
11.03.2009, 22:21
Hamburg'un hocası bile Gs'nin defanstaki zaaflarından yararlanacağız diyor.

Yani açıkçası Meira transferinden sonra oraya kimi koyacaklar merak ediyorum.Gs'nin bu defansla hem ligden hem de uefa'dan kopacağını düşünüyorum.

Semih adında alt yapıdan bir oyuncuları varmış orda oynayacak olan.
Bu zayıf defansıyla Gs'yi yeneriz diyorum.

Gökçebey
11.03.2009, 22:23

Yani açıkçası Meira transferinden sonra oraya kimi koyacaklar merak ediyorum.Gs'nin bu defansla hem ligden hem de uefa'dan kopacağını düşünüyorum.

Bugüne kadar yeneriz diyordum, bu günden sonra fark bile atabiliriz diyorum. Az gol atıp (hatta atamayıp) az gol yiyoruz. gs bize belki 1 atar fakat bilhassa Gökhan'dan patlama bekliyorum.

2 Gökhan 1 Umut 3:1

Samet Yildirim
11.03.2009, 22:24

Maicyattara

Emre ile Haka Balta oynar..sende samet söylemisti dersin:D

Maglubiyet diyorum ama GS icin diyorum:D

Cafer Bulur
11.03.2009, 22:25

Defanslarinda semih degil hakan balta oynayacaktir muhtemelen,sola da volkan yaman monte edilir.
Özellikle öne gecmeyi basarirsak bu mac umdugumuzdan daha kolay gecebilir.
Emre asik ve hakan balta cok hizli oyuncular degiller ve arkalarina cok top kacirabilirler.
Bu durumda gökhan ve umut un etkili olabilecegini düsünüyorum,tabiiki pozisyona girme anlaminda.
Bunlari da iyi degerlendirirseler galibiyet cok da uzak durmuyor.

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 22:36
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1349-0X4G3N3X.jpg

Acaba ne planlıyorlar, ne konuşuyorlar?

Mehmet Sarigül
11.03.2009, 22:37
Defanslarinda semih degil hakan balta oynayacaktir muhtemelen,sola da volkan yaman monte edilir.
Özellikle öne gecmeyi basarirsak bu mac umdugumuzdan daha kolay gecebilir.
Emre asik ve hakan balta cok hizli oyuncular degiller ve arkalarina cok top kacirabilirler.
Bu durumda gökhan ve umut un etkili olabilecegini düsünüyorum,tabiiki pozisyona girme anlaminda.
Bunlari da iyi degerlendirirseler galibiyet cok da uzak durmuyor.

Meira, Servet...gibi eksiklerden cok blok olarak uyumlari yok.
Hatirlayin, Konya macindaki Veysel'in pozisyonu ve Bordo'nun ikinci golünü.
Katiliyorum, en büyük avantajimiz Emre ve Hakan'in cok agir olmalari. Bu bölgede Alanzinho'yu degerlendirebiliriz.
Ayrica Hamburg takimi onlari yeterince yoracagini düsünüyorum.

only ts
11.03.2009, 22:38
bugun fakulteden içeri girerken ( ataturk uni iibf ) gs standı kurmuslar trabzona cinconları maça goturuyorlardı benımde boynumda trabzonspor kaşkolum vardı kapıdan ıcerı gırdıgım andan ıtıbaren o cınconlar gozlerı dırek bana cevrıldi bende gıttım yanlarına 1m kadar mesafe kaldı hepsının gozlerının ıcıne baktım onlarda bana bakıyor aynen sunu dedım '' yenecez garanti !! hıc bır sey dıyemedıler oyle bı gururlandımki anlatamam....

antagonist
11.03.2009, 22:39

Sadri Başkan, Ersun hocaya şu şarkıyı armağan etmiştir:

Kendimin ellerinden tutunca,
İçimden nehirler gibi akmak geliyor...
Yollara çıkmak yolculuklara bakmak geliyor...
Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor.

( Şaka :) )

Eren Karaahmetoğlu
11.03.2009, 22:47
Sadri Başkan, Ersun hocaya şu şarkıyı armağan etmiştir:

Kendimin ellerinden tutunca,
İçimden nehirler gibi akmak geliyor...
Yollara çıkmak yolculuklara bakmak geliyor...
Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor.

( Şaka :) )

Çok sevdiğim bi şarkı ama inşallah böle bişeyden bahsetmiyodur Sadri başkan:P

Yine Onur Akın'dan

İnadına inadına seveceksin inadına
Bir gün sen de konacaksın mutluluğun kanadına.

Şarkısını armaan ediyodur umarım:)

Murat Acar
11.03.2009, 23:06
bütün eleştirileri 3-4 gündür gülerek okuyor izliyor takip ediyorum:)
size bir sır vereyim.Bu hafta 21,45 de lideriz.

Vay ne güzel bir sır bu böyle yıldıray ağzından bal damlıyor bende aynı şeyi düşünüyorum haydi hayırlısı

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 23:11
Maç 19:00'da başlıo 20:45'te lideriz :)

magicyattara
11.03.2009, 23:16
Hakan Balta,stoper oynayabilecek kabiliyette değil ki..Stoper oynamak ayrı bir meziyettir.

Bizim forvetler için bundan iyi fırsat olmaz.

Adem Erdoğan
11.03.2009, 23:16

Bu maç 5 puanlıkmı yoksa..:D

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 23:20
Gençler Beşiktaştan puan koparır.. Ankaragücü Sivasa yenilmez.. Trabzonspor Galatasarayı yener..

Lider oluruz :)

altinkaya08
11.03.2009, 23:21
nefes kesen bir maç olacağı kesin..buarada gs ninde nefesini keseceğiz bundan eminim.bu maç denizli yada konya maçına benzemez.dakika 20 ts:2 gs:0 dakika 90 4-1

hopalı şampiyon

Adem Erdoğan
11.03.2009, 23:24
Ohoo ölme eşeğim ölme.:rolleyes:

Neysa, yenelimde liderlik sonraki haftalarada kalabilir.:)

husky61
11.03.2009, 23:27
İNANIYORUUUUUZZZ SONUNA KADARDA İNANACAĞIZ ARKADAŞLAR ZOR VİRAJDAN ÇIKICAZ VE SADECE 2 TANE ÖNEMLİ MAÇIMIZ kalcak haydi kaplanım

only ts

ınsallahhh... macı cınconların arasında ızleyecem benı mahcup etme ts m ..

Samet Berber
Ye-ne-ce-ğiz.

Lafı uzatmaya gerek yok .

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 23:28
Ohoo ölme eşeğim ölme.:rolleyes:

Neysa, yenelimde liderlik sonraki haftalarada kalabilir.:)

Bu hafta olmadi, önümüzde ki hafta, bilemedin sonraki hafta, 11 hafta sonra garanti :) Onun için canını sıkma..

aktan61
11.03.2009, 23:37
desene samsuna bu sefer mutlu döneceğiz:)

aktan61
11.03.2009, 23:39
bugun fakulteden içeri girerken ( ataturk uni iibf ) gs standı kurmuslar trabzona cinconları maça goturuyorlardı benımde boynumda trabzonspor kaşkolum vardı kapıdan ıcerı gırdıgım andan ıtıbaren o cınconlar gozlerı dırek bana cevrıldi bende gıttım yanlarına 1m kadar mesafe kaldı hepsının gozlerının ıcıne baktım onlarda bana bakıyor aynen sunu dedım '' yenecez garanti !! hıc bır sey dıyemedıler oyle bı gururlandımki anlatamam....
anlayabiliyorum kardeşim,helal olsun sana diyorum :alkış:

yatara
11.03.2009, 23:41
sendemi 15 i :D
bende 15i hehe

kuzenimde 15inde olurki bi süpriz yapar bizimkiler size:eek::alkış:

Harun_ayar_ts
11.03.2009, 23:43
maçı gs taraftarlarının oldugu bir yerde izleyecegim ilk yarıdaki maçta acayip rezil olmustum gene boynum bükük yüzüm kırmızı basımı kapatıp kaveden çıkmam inşallah:rolleyes:

Erkan
11.03.2009, 23:43
Ya arkadaslar bir durun yahu, hamburg bile 3 atabilecegi supeli bunlara, biz 4 ten 5 ten bahsediyoruz....... Bu skorlari soylemek icin biraz erken degilmi ? Zor gol atariz bence bu forvetle en az 6 tanecik atariz.. :rolleyes:

Mehmet Sarigül
11.03.2009, 23:49
Avni Aker'deki simdiye kadar oynadigimiz maclardaki gol dagilimi söyle;

0 -15 dakida.......1 gol

16-30 dakika.......0 gol

31-45 dakika.......4 gol

46-60 dakika.......1 gol

61-75 dakika.......2 gol

76-90 dakika.......5 gol

Avni Aker'de simdiye kadar 11 macda ilk 30 dakikada sadece 1 gol bulabildik!

Ceyhun Öncü
11.03.2009, 23:49
Hellal be =) forum cosmus ben yokken

Milleti motive etmeye calisiyordum ;) Sampiyonlugu aciklayanlar var simdi =D

sakaryalı.61
11.03.2009, 23:53

:D:D helal....

Ceyhun Öncü
11.03.2009, 23:55
Besiktaslilarla atismakdan dilimde tüg kalmadi su ligi Fener ve Besiktasin önünde kapatalim
Kocaeliden 5de biz yiyelim
ilallah ettim tartismakdan

sifuni
11.03.2009, 23:59

0 -15 dakida.......1 gol

16-30 dakika.......0 gol

31-45 dakika.......4 gol

46-60 dakika.......1 gol

61-75 dakika.......2 gol

76-90 dakika.......5 gol

hangi macti o ya ben hatirlayamadim aklimda sadece 75 den sonra attigimiz goller var bu sezon hep gec aciliyoruz

Cagdas Topal
12.03.2009, 00:03
Bu macı alacagımıza inancım tam . Beni 6s nin eksikleri ilgilendirmiyor tam kadro olsalar bile aynı şeyi söylerdim , haydi cocuklar bir zafer daha . Attık mı 2 tane devamını getirin malum ikili averaj :D

Cagdas Topal
12.03.2009, 00:04
hangi macti o ya ben hatirlayamadim aklimda sadece 75 den sonra attigimiz goller var bu sezon hep gec aciliyoruz

ankaragücü macnda ilk dklarda atmadık mı ? ben öyle hatırlıyorum

irfanb
12.03.2009, 00:06
Bu hafta lideriz hic merak etmeyin

Harun_ayar_ts
12.03.2009, 00:08
Taraftarların ziyaretinde, ‘Ben giderim, başkası gelir önemli değil” demesi şaşırıcı bulundu

Trabzonspor’un sanal dünyadaki en etkin grubu olan bordomavi.net üyeleri önceki akşam tesislere gitti. Konyaspor yenilgisiyle oluşan olumsuz havayı dağıtmak, takıma ve teknik kadroya destek vermek istedi. Site üyeleri, tribünde verdikleri desteğin ardından idmanın sonunda sahaya girdiler. Ve burada Ersun Yanal’a baklava ikram ettiler. Baklava ikramı sırasında grup lideri Yanal’a, “Hocam, maç içinde bazı kişilerin size tepki göstermesine aldırmayın. Bunlar zaman zaman olabilir. Ama bizler sitemizde bir anket yaptırdık. Binlerce kişinin katıldığı bu ankette taraftarımızın yüzde 70’i hala sana inanıyor ve güveniyor. Takımın başında görmek istiyor” diye moral vermeyi sürdürdüler.

Bordomavi.net Üyeleri Şaşırdı
Teknik Direktör Ersun Yanal’dan teşekkür bekleyen gurup farklı bir yaklaşımla karşılaştıklarını iddia ettiler. Yanal’ın, ‘Taraftarın yüzde 70’i size güveniyor’ sözlerine karşılık, “Önemli değil. Ben giderim, başkası gelir. Siz kaybedersiniz. Buna başka yorum yapmak istemem” ifadelerini kullandığı iddia edildi. Bu sözleri duyduğunu belirten bordomavi.net üyeleri şaşkınlık yaşadıklarını belirttiler. Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise böyle bir ifadeyi kullandığını ama bundan farklı bir anlam çıkarılmaması gerektiğini dile getirerek, “Ben bunu derken, teknik adamların ayrılabileceğini, yenilerinin gelebileceğini anlatmak istedim. Bu sözlerin farklı algılanmaması gerekir” diye konuştu.:cool:

Mehmet Sarigül

Tayfun Cora 15. dakika, (1-0) Ankaragücü maci.

61SOYTÜRK61
Heyecan gittikce artmaktaaaaa :D bu stada gırerken bayrak dagıtılma olayı super

birde maske dagıtılsa butun futbolcuların ...bunun yanında dagıtılcak ısıklı seylerı sahaya atmazlar umarım hakem duzgun yonetır...ceza yeriz yoksa ...ha gayret trabzonsporum ha gayret
satada grerken bir kaç tvzrat kagdıda dagılsa:D

yonetıme teşşkur edıyoruz 8 mılyon adına :D

sifuni
12.03.2009, 00:09

evet dogru herhalde ankaragücü maciydi tayfunun golü o mactan sadece umutun golü aklimda kalmis :D

PinkFloyd
12.03.2009, 00:10
Genel yorumları okuyunca GS nin defansta Meira ve Servetin oynamamasından ötürü çok büyük avantajımız olduğu yönünde kanaat var. Fakat size şunu hatırlatmak isterim, Denizlispor maçında Denizlini çift stoperinden biri olan yabancı oyuncu ilk yarının sonlarına doğru sakatlanmıştı ve adamlar 50 dakika bize karşı Fatih Yeğen ve Burak gibi iki genç ve bence vasat altı stoperle bize neredeyse pozisyon bile vermedi. Daha doğrusu ne stoperlere ne de kaleciye iş düşecek bir oyun oynayamadık. Kaleyi tutan bir şutumuz bile yoktu maç istatistiklerine bakınca. Yani Denizli kalesinde kaleci olmasa (ve bunu bizimkiler bilmese) Denizli yine de 2-0 yenerdi.

Herhalde kalede De Santic çift stoper Emre ve Hakan Balta Denizlinin kalecisi Özden ve çift stoperi Burak ve Fatih Yeğenden toplam olarak kat be kat iyidir. Bence de bu maçta favoriyiz ama kaderimizi biz belirleyeceğiz. Denizli maçındaki gibi oynarsak rakip kim olursa olsun yeniliriz ama Konya maçının ikinci yarısı gibi oynarsak yüz maçta bir yeniliriz.

Bence bizim takımda tespit ettiğim en önemli sorun. Konya maçında çok net gözüktü. Bizim ataklarımız genellikle sağ taraftan gelişiyor ve sağ taraftan gelen ortanın ve pasın gol olması için sol ayakla vuruş yapmak gerekiyor. Bizim forvetlerin bariz bir sol ayak sıkıntısı var. Sol ayakla gol vuruşu yapamıyorlar. Gelde Fatih Tekkeyi arama. Adamda sol sağ kafa herşey var.

Gökhan KAN
12.03.2009, 00:16
İlk 20 dk da golü bulucaz yazın bir kenara...Ve en az 3 gol atıcaz 1 tane yeriz...3 4 tanede gol kaçırırız...:D

Ceyhun Öncü
12.03.2009, 00:16
Arkadaslar Syn Basbakan bugün yeni Stad hakkinda bisey dedimi? izleyemedimde

Murat Keçeci
12.03.2009, 00:18
bu maç 3 puandan daha öte bir maç olacak hem moralimiz tavan yapacak hemde istanbuldaki maçın rövanşını almış olacağız fb maçındaki gibi sahaya iyi yayılıp yardımlaşmayı iyi yaparsak maçı kazanabiliriz tayfun özellıkle dikkatli olmalı arda onun kanadını çok iyi kullanıyor şimdiye kadarda bizi herzaman arda zorladı bu maçta onu sahadan silmek lazım baros ılk macta etkılı degıldı ama bu maçta ıstedıgı boşlukları bulabılır dıkkatlı olup alanı ıyı daraltmak lazım orta sahada ayhan ne kadar sert oynuyorsa bız ıkı mislı sertlıkte karşılık vermeliyiz orta saha hakimiyeti bizde olmalı bu maçı alıp şampiyonlukta ne kadar iddialı olduğumuzu göstereceğiz Allahın izniyle

Mehmet Sarigül
12.03.2009, 00:22
Genel yorumları okuyunca GS nin defansta Meira ve Servetin oynamamasından ötürü çok büyük avantajımız olduğu yönünde kanaat var. Fakat size şunu hatırlatmak isterim, Denizlispor maçında Denizlini çift stoperinden biri olan yabancı oyuncu ilk yarının sonlarına doğru sakatlanmıştı ve adamlar 50 dakika bize karşı Fatih Yeğen ve Burak gibi iki genç ve bence vasat altı stoperle bize neredeyse pozisyon bile vermedi. Daha doğrusu ne stoperlere ne de kaleciye iş düşecek bir oyun oynayamadık. Kaleyi tutan bir şutumuz bile yoktu maç istatistiklerine bakınca. Yani Denizli kalesinde kaleci olmasa (ve bunu bizimkiler bilmese) Denizli yine de 2-0 yenerdi.

Herhalde kalede De Santic çift stoper Emre ve Hakan Balta Denizlinin kalecisi Özden ve çift stoperi Burak ve Fatih Yeğenden toplam olarak kat be kat iyidir. Bence de bu maçta favoriyiz ama kaderimizi biz belirleyeceğiz. Denizli maçındaki gibi oynarsak rakip kim olursa olsun yeniliriz ama Konya maçının ikinci yarısı gibi oynarsak yüz maçta bir yeniliriz.

Bence bizim takımda tespit ettiğim en önemli sorun. Konya maçında çok net gözüktü. Bizim ataklarımız genellikle sağ taraftan gelişiyor ve sağ taraftan gelen ortanın ve pasın gol olması için sol ayakla vuruş yapmak gerekiyor. Bizim forvetlerin bariz bir sol ayak sıkıntısı var. Sol ayakla gol vuruşu yapamıyorlar. Gelde Fatih Tekkeyi arama. Adamda sol sağ kafa herşey var.

Meira ve Servet'in olmamasindan cok defans bloklarinda uyum yok. Tek tek iyi futbolcu olabilirler, tabi Emre Asik disinda.

Denizli macinda dogrudur fazla pozisyon üretemedik, özellikle 60. dakikadan sonra hic birsey yapmadik.
Ama 3 pozisyonumuz var ki, son Konya macindan bile net kaleci ile karsi karsiya kacirdik. Kalemizde gördügümüz 2 gol öncesi bir Tayfun, digeri Gökhan karsi karsiya kacirdilar.

Ömer TOPAL
12.03.2009, 00:24
pazar günü ne zaman geLicekkkkkkkkk...Bekle Beni Avni Aker...Bagırmaya geliyorum sesimin çıktıgı kadar gırtlaklarım yırtılana kadar...

61SOYTÜRK61
12.03.2009, 00:27
harbi nezman gelcek pazar günü bekle bekle gecmıyo ya

Recep Alkan
12.03.2009, 02:09

bu arada bu işte bir yanlışlık olmasın. ibb maçında da ilk dakikalarda bulduk golü. tayfun atmıştı gene ?

Recep Alkan
12.03.2009, 02:10
http://www.onbirim.com/istatistik.aspx?takim=trabzonspor

arkadaşlar istatislikler burda buyrun.

Anıl Caner
12.03.2009, 02:15

0 -15 dakida.......1 gol

16-30 dakika.......0 gol

31-45 dakika.......4 gol

46-60 dakika.......1 gol

61-75 dakika.......2 gol

76-90 dakika.......5 gol

bu maçta kısmetse bu dilimlerin her birinde bir gol atıp, bir tane de cincona kıyak geçip 6-1'i yazacağız.

Halit Aydın
12.03.2009, 04:49
bu arada bu işte bir yanlışlık olmasın. ibb maçında da ilk dakikalarda bulduk golü. tayfun atmıştı gene ?

Recep abi arkadaşlar Avni Akerdeki maçlarımızdan bahsediyorlar.

Bizim takım Avni Akerde genelde sonrada açılıyor o da gol yediğimiz için :D
Gol yemiş gibi düşünseler de öyle oynasalar diye içimden geçiriyorum her maç

10-61
12.03.2009, 05:10
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1349-0X4G3N3X.jpg

S.Şener:Bırr,yawff hocam fırtınayı estir dediysek bu kadar da demedik,üşüdüm paltoyu giydim.
E.Yanal:(içinden)Allam delirecem,ne taraftara yaranabildik,ne başkana.

neyse gecenin bu saatinde koydum ki kimse göremesin:))bi şeye benzemedi,kimseler görmesin bari.

kudu_61
12.03.2009, 05:27
bu tür maçlarda yani bizim için önemli olan maçlarda daha önce hiç kazanamadık inşallah bu ilk olur kazanmanın yolu belli
1- orta saha 90 dakika basacak, gördüğü yerde şut çekecek
2- forvetler yakaladı mı kaçırmayacak
3- defans ileri çıkmayacak çakılı olacak
4- kornerlere lütfen dikkat yediğimiz abuk subuk korner golleri bu maçı bu hale getirdi
gökhanım patla be artık

irfanb
12.03.2009, 08:30
Ersun Hocam!
Bu macta Yattara`yi 90 dakika oynat sana söz ben de imzami degistiriyorum :)

Gökçebey
12.03.2009, 08:55
.............Sylva................
Serkan..Song..Egemen..Cale
.............Hüseyin............
Yattara..Colman..Alanzinho
.....Gökhan.....Umut......

UtopyaTs
12.03.2009, 09:00
.............Sylva................
Serkan..Song..Egemen..Cale
.............Hüseyin............
Yattara..Colman..Alanzinho
.....Gökhan.....Umut......

Bunu yapmaz çünkü yenildiği zaman takımı bozdun da onun için yenildik denir.Aynı takım çıkıcak sahaya tayfunun yerine Serkan oynayacak sadece bence.

Emre7
12.03.2009, 09:08
Bunu yapmaz çünkü yenildiği zaman takımı bozdun da onun için yenildik denir.Aynı takım çıkıcak sahaya tayfunun yerine Serkan oyunucak sadece bence.

bencede Alaninho ancak 2. yarı oyuna dahil olabilir. Bu kadar hucümcu bizi bozar

BEYTEKİN61
12.03.2009, 09:18
son maçta Alanzinho iyiydi. yavaş yavaş kendine geliyor. ilk 11 oynayabilir.oynamasa bile diğer haftalardan daha fazla süre alır.

Süleyman Sofu
12.03.2009, 10:36
Destek zamanı

Sezon başında Trabzonspor taraftarları arasında anket yapılsa "Takım bu sezon şampiyon olur" diyenlerin oranı yüzde beşi geçmezdi. Çünkü kulüp iki yıllık kötü yönetimin sonunda ekonomik açıdan dibe vurmuş ve kadronun büyük bölümü de değişmişti. Trabzonspor taraftarlarının büyük bölümü Sadri Şener ve yönetiminin yaptığı geleceğe yönelik icraatlarına destek vermiş, birkaç yıl içinde bu takımın şampiyonluğa oynayacağına inanmıştı. Ama kurulan yeni takım, Ersun Yanal'ın da akılcı yönetimiyle kısa sürede kendisinden beklenmeyen bir aşama gösterdi. Geride kalan 23 haftanın 19'unda Trabzonspor'un Süper Lig puan cetvelinde ilk iki sırada olduğunu söylersek bordo-mavili ekibin yaptığı işin ne denli önemli olduğu daha iyi anlaşılır. Trabzonspor'un her maçta ortaya koyduğu yürekli futbol, taraftarın beklenti çıtasını da yükseltti. F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş'ın sezon içinde yaşadığı dalgalanmalar da bordomavili taraftarları şampiyonluk havasına soktu. Zaten ne olduysa ondan sonra oldu.

Eski hastalıklar nüksetti
Taraftar şampiyonluk havasına girmeye başlayınca oyuncular üzerindeki kazanma baskısı da iyice arttı. Denizli mağlubiyetinde psikolojik etkenlerin rolü oldukça fazlaydı. Trabzonspor, Avni Aker'de oynadığı iki maçı kaybetmesine rağmen hâlâ şampiyonluk yarışının içinde. Hafta sonunda oynanacak Galatasaray maçı bu yolda çok kritik bir viraj. Denizlispor ve Konyaspor mağlubiyetlerinden sonra bordo-mavili camiada eski hastalıklar nüksetmeye başladı. İki yenilgiyle hava birden değişti, futbolculara ve teknik direktöre eleştirilerin dozu sertleşti. Oysa takımın en fazla desteğe ihtiyaç duyduğu bu dönemde daha sağduyulu davranılması gerekiyor. Yoksa bugüne kadar yapılan olumlu işlerin bir anda silinip gitme tehlikesi var. Trabzonspor'u seven, başarısını isteyen herkesin bu konuya özen göstermesi şart.
Barışta TRABZONSPORU yazıyor hakanda aradaki farkı siz bulun...

aurora
12.03.2009, 10:40
Hasan Yener, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak göreve seçildikleri günden bu yana camianın birlik ve bütünlüğüne büyük önem verdiklerini belirtti.
Yener, tarihe bakıldığında Trabzonspor Kulübü'nün başarılara ulaştığı dönemlerde camianın birlik ve beraberliği hep ön planda tuttuğunu, şehrin dinamiklerinin birleşmesinin zaferlerin gelişinde büyük katkı sağladığını kaydederek, şu bilgilere yer verdi:
''Seçildiği günden bu yana bu doğrultuda hareket eden yönetim kurulumuz Galatasaray maçı öncesinde de değerli başkanlarımızı bizzat sayın başkanımız Sadri Şener'in davetiyle yanımızda görmeyi planlamış ve bu konuda kendilerine gereken davet hem yazılı hem de sözlü olarak yapılmıştır. Bizi en çok memnun eden olay sayın başkanlarımızın tamamının bu davete olumlu yaklaşmalarıdır.
Kulübümüzün bu günlere gelmesinde önemli katkıları olan değerli başkanlarımızın bizlere vereceği moral ve güven desteği eminiz ki taraftarlarımızca da son derece olumlu karşılanacaktır. Bu bütünlükle hedefimiz Galatasaray karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak zirve iddiamızı sürdürmektir.''

-TRİBÜNLER BORDO-MAVİ-

Bu arada bordo-mavili kulüp, Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmada Hüseyin Avni Aker Stadyumu tribünlerinin adeta bordo-mavi renge boyanacağını kaydetti.
Müsabakaya girişte taraftarlara bayrak ve ''61. dakika şovu'' için ışıldak dağıtılacağı kaydedildi. Taraftarlardan söz konusu ışıldakları müsabakanın 61. dakikasında yakmaları ve şovun bitişiyle toplu olarak oyun alanına atmadan söndürmeleri, Galatasaray maçında dağıtılacak bayrakların ligin geri kalan haftalarında oynanacak müsabakalara da getirmeleri istendi.
Ayrıca taraftarlardan, maça formalarını giyerek atkılarıyla birlikte gelmelerinin önemine de dikkat çekildi.

genç61
12.03.2009, 10:44
baskı baskı baskı hem taraftar hep topcular baskı yapcak sahada gs yorgun olcak tempo yuksek olursa dayanamazlar zaten fazla kosan adamı yok adamların baskı yapmalıyız tempoyu yukseltmeliyiz macta yoksa zor cunku bireysel yeteneklerde fazlalar bizden

Süleyman Sofu
12.03.2009, 10:50
‘Herkes üzgün’
Kaptan Hüseyin Cimşir dün yaptığı açıklamalarla camiadan destek istedi. Sözlerine Konya yenilgisiyle başlayan Trabzonspor’un tecrübeli oyuncusu, Golü bulamadıkları bu maçta stres ve baskının oluştuğunu belirterek, “Hiç beklenmedik bir kayıp yaşadık. Takımda herkes üzgün. Trabzonspor olarak bu durumdan çıkmasını bilmemiz gerekiyor” ifadesini kullandı.

‘Baskı artacaktır’
Camianın bugünlerde takıma destek olması gerektiğini vurgulayan Bordo-Mavililer’in başarılı ismi, “Gol atamayınca sıkıntı yaşıyoruz. Herkes bu takıma destek olmalı. Taraftar da bir an önce gol istediği için baskı oluyor. Baskı; stres yaratıyor ama Trabzon’da oynayan futbolcular bu baskıyı kaldırmalı. Şampiyonluk yolunda ilerleyen haftalarda baskı daha da artacaktır” diye konuştu.

Mehmet_Mercanlı
12.03.2009, 10:55
............Sanctis...............
Sabri..Emre...Hakan...Volkan
.........Barış...Ayhan...........
Arda.......Lincoln.......Kewell
..............Baros................

Mehmet_Mercanlı
12.03.2009, 10:58
ALAN MI, SELÇUK MU?
Trabzonspor’da Teknik Patron Ersun Yanal, G.Saray derbisinden zaferle çıkmak için 11’ini belirlemek için adeta ‘kılı kırk’ yarıyor. Konyaspor maçında kaçan goller ile herkesi çıldırtan Gökhan Ünal ile Umut ikilisini bozup bozmamakta kararsız kalan Yanal’ın Alanzinho’yu 11’e almak için kadrodan kimi keseceği konusunda da kararsız. Haftalardır formsuz olan Selçuk, ilk aday olarak görülürken, Yanal ise ‘prensini’ kaybetmek istemiyor.
SERKAN MI, TAYFUN MU?
Alanzinho’nun fizik olarak iyi duruma gelmesi nedeniyle derbide kendisinden yararlanmak isteyen Yanal, bunu maçın başında mı, yoksa sonunda mı kullanma konusunda kararını hafta içi performansa göre verecek. Tecrübeli hoca, son maçlarda sağ kanatı teslim ettiği Tayfun ile cezası biten Serkan Balcı arasında tercihini Serkan’dan yana kullanması bekleniyor.

theo
12.03.2009, 10:58
gökhan'ın kayserideyken attığı golleri izledim adam harbiden verilen parayı hakediyormuş...adamın türkiye kupasında bize attığı bir gol var akıllara zarar!umarım gökhan eski günlerini hatırlar...dönüşü muhteşem olur...eski gökhan'ı bu maçta göreceğiz bundan eminim...
muhteşem bir golle dönüş yapacak bundan eminim...3-0!!!

MURAT İNCE
12.03.2009, 11:06
Bu takim kesİn maĞlup olur....

....

Cİncondan bahsedİyorum.

komdere
12.03.2009, 11:07
2. yarıyla birlikte en büyük değişiklik takımdaki presin azalmasıdır. Eğer böyle yumuşak oynarsak cimbom bizi dağıtır. Hiç kimse hayal kurmasın. Ben maçın ilk düdüğüyle hırsla rakibi bozacak takımı görmek istiyorum. Öyle oynarsak yeneriz. Kimin oynadığı değil, kimin ne yaptığı önemli. Büyük ihtimalle bu akşamki kadrolarıyla oynayacaklardır. Tek forvet arkasında bitirici üç kişi. Bu dördüne de kilit vurmalıyız. Ama öncelik Arda,Lincoln,Kewel,Nonda şeklinde. Arda, her maçta bizi yıkıyor, bu sefer nefes aldırmamalı. Özellikle hızlı taç atarken rakibi çok savunmasız yakalıyorlar. Bize de böyle gol attılar. Çok dikkat etmeli ve top toplayacılar uyarılmalı. Galatasaray taç atarken sahaya ve skora bakıp topu vermeliler. Malum "kuymak bitince dibi kazıtılır." Artık tavanın dibini kanırtma vakti. Bundan sonra laylaylom yok. Çıkıp söke söke maç alacağız. Olmazsa da dünyanın sonu değil, bu dakikaya kadar yaşadığımız anlar için (Ankaraspor maçından sonrasını saymıyorum) herkese teşekkür ederim. Oturup seneye eksik mevkilere kimleri bulucaz onu tartışmalıyız.
Bir çift sözüm de Hoca'ya: Selçuk kontenjan senatörü'müdür bilmem ama gerisini anla... Ayrıca Alanzinho cimbom maçında da oynayamacak durumdaysa, niye aldırdın? .......Gerisini de sonra tamamlayacağım.
Havayı bozmayalım, kolbastı oynayacağız diye futbolu unutmayalım.
Yıl sonunda "ne kolbastı oynadılar..., lige de renk kattılar be Erman,keh keh keh.." 'leri değil ŞAMPİYON TRABZONSPOR sözünü duymak istiyorum!

Kazım Uzunboy
12.03.2009, 11:13
...
Yıl sonunda "ne kolbastı oynadılar..., lige de renk kattılar be Erman,keh keh keh.." 'leri değil ŞAMPİYON TRABZONSPOR sözünü duymak istiyorum!

:alkış: :alkış:

Mesut
12.03.2009, 11:16
klasik 11 le çıkarız sahaya yattara alanzinho gökhan umut fazla lüks olur takımın 2 yönüde olan bir şelcuk birde colman var hem ofansa hemde defansa
benım kişişel fikrim 4-5-1
gökhan veya umut yedeğe alanzinho 11 de başlamasından yana

Kasım BEKTAŞ
12.03.2009, 11:25
bu maçı Trabzonspor kazanmalı. KAZANACAKTIR. (inşallah)

mustafaction
12.03.2009, 12:19
gs de defans adamı kalmadı, yenmeliyiz

Murat Acar
12.03.2009, 12:42
Arkadaşlar bu başlıkta olsun Konya maçı başlığında olsun Gökhana okadar yüklenen arkadaşlarımız olduki 2 gündür izlediğim Şampiyonlar ligi maçlarında o mılyonlarca euro değerinde burnundan kıl aldırmayan golcülerin kale dibinden tavana diktikleri kaçırdıkları onlarca gol pozisyonunu gördükçe haksızlık yaptığımızı düşünmeye iyiden iyiye karar verdim...Geçen yılla kıyaslarsak hep aglıyor hep yakınıyor hep huzunlenıyorduk atak oynamıyoruz korkak oynuyoruz pozisyon bile bulamıyoruz diye ama bugun gelinen noktada inanın sadece gökhanın girdiği net gol fırsatı sayısı 49 eh hal böyle oluncada Biraz durum düşünmek gerekiyo bu kadar kısa bir sürede bukadar büyük bir değişime uğramış bir takımın bu kadar büyük bir atılım yapmasını taktirle karşılamak lazım değilmi .???Ama bakıyorumda bir çok kişi felaket tellallığı yapıyor işte ölüm kalım maçı yenilirsek herşey biter diyor.
Hayırrrrrrrr bu Lig daha çok su götürür arkadaşlar bizim yapmamız gereken tek şey takıma son ana kadar destek olmak onalrın özgüvenini ayakta tutmak ve bu taraftarın bu takıma her daim destek olduğunu hissettirmek.
Biz şuan için herşeye rağmen diger üç ezikten daha dezavantıjlıyız futbolcualrımız konusunda..Sadece bir song ve birde alanzinho var daha öcne şampiyonluk yaşamış bu stresı kaldıracak çok bi futbolcumuz yok bu motivasyonuda bizim onalra vermemiz gerekli diye düşünüyorum.Maça gidecek arkadaşlarada 90 dakika hiç susmamalarını ve hep destek olmalarını diliyorum..Bu hafta herşeye reğman 20_45 de lider olacağımızıda hesaba katarak hayde haydeeeeee HEP DESTEK TAM DESTEKK..

magicyattara
12.03.2009, 12:50
Bu akşam ki maç Gs maçının nasıl geçeceği hakkında bir ipucu verecek bize.

Stoperi olmayan gs bakalım nasıl oynayacak.

Hamburg'dan bol pozisyon bekliyorum ama gs rahat bir skorla dönsün istiyorum.

Bizim maça ölüm kalım maçı havasında çıkmasınlar.

Rahat vuralım:)

Harun_ayar_ts
12.03.2009, 13:02
gs bugün hamburg a karşı epeybi yorulur bu maç çok isimize yarıyacak

deneme61
12.03.2009, 13:03
galatasaray macı bızım ıcın olum kalım macıdır.mutlaka yenmelıyız yada yenılmemelıyız.ama su bır gercek gs hamburga atarsa bıze de sallar gıbı..yada tam tersı atesını bız alırız onların.

demirel
12.03.2009, 13:18
hakem yunus yıldırım, bence ii bi tercih, tarafsız bir hakem bence

Gökhan KAN
12.03.2009, 13:20
Hakem in istatistiklerini şuraya bir yazın bakayım..Öğrenelim...

Kubilay ŞAHİN
12.03.2009, 13:21
13 Mart CUMA
20:00 Fenerbahçe - Kocaelispor (Mustafa Kamil Abitoğlu)
14 Mart CUMARTESİ
13.30 Antalyaspor - İst. Büyükşehir (Bünyamin Gezer)
13.30 Konyaspor - G.Antep (Halis Özkahya)
15:15 Ankaragücü - Sivasspor (Cüneyt Çakır)
19.00 Beşiktaş - Gençlerbirliği (Deniz Çoban)
15 MART PAZAR
13.30 Denizlispor - Hacettepe (Özgür Yankaya)
13.30 Eskişehirspor - Bursaspor (Selçuk Dereli)
15:15 Ankaraspor - Kayserispor (Fırat Aydınus)
19.00 Trabzonspor - Galatasaray (Yunus Yıldırım)

Eyvah Eyvah..

12

Hüseyin İlkin
12.03.2009, 13:24
Beşiktaş maçının hakemi değilmiydi bu :eek:

6Şafak Aydın1
12.03.2009, 13:44
Ölüm kalim maci degil bikerre. Fikstürde her sampiyonluk adayinin bircok kritik maclari var.
Ilk dakikadan itibaren asIlmazsak macin gidisati yine Denizli,Konya gibi olur tahminen, yani en iyisi beraberlik olur. Maglubiyette ise isler karisir. Bu kadar az tahammülü olan genel taraftar kitlesi ile Ersun istifa etse bile sasirmam.

Harun_ayar_ts
12.03.2009, 13:46
19.00 Trabzonspor - Galatasaray (Yunus Yılmdırım)

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2009, 13:49
İhtimal dışı ama yenilgi halinde bir devir başlamadan biter..

Napoli
12.03.2009, 13:52
Tek korkum bu maçı ölüm kalım maçına getirilmesi,alakası yok yenilebilrizde bu ligde 5.takım bile şampiyon olabilir.panık yok....

Süleyman Eruyar
12.03.2009, 13:58
Tek korkum bu maçı ölüm kalım maçına getirilmesi,alakası yok yenilebilrizde bu ligde 5.takım bile şampiyon olabilir.panık yok....

kesinlikle, eğer maçı bu havaya sokarsak kaybederiz zaten....

Napoli
12.03.2009, 13:59
Alıntı:

"trabzonspor'un yerinde x bir takım olsa, bu sene şampiyon olsun ya da olmasın önümüzdeki 5 sene lig'de fırtına gibi eseceğini söylerdim. ama bu takım trabzonspor olunca söyleyemiyorum. çünkü şampiyon olamayınca her şeyi yıkıp sıfırdan başlamak gibi kötü bir huyları var"

İşte burda bunu çok daha iyi anlayabiliıyorum malesefki.

karatasof
12.03.2009, 14:01
Hakem Yunus Yıldırım,hatırladığım kadarıyla Anadolu takımlarının futbolcularına ( ki buna TS'u da dahil ediyorum) karşı aslan,üç sülüklerin futbolcularına karşı kuzu kesilen biri.Ee maçta rakibimizde gs olunca sonucu tahmin bile etmek istemiyorum.Şimdi bu babayiğit evsahibi takım averejını da takmayayıp havasıyla tamamen gs'yi kollar durur.İnşaallah yanılırım ancak bu hocadan da bu maçtan da umudum yok.

oktay61
12.03.2009, 14:02
19.00 Trabzonspor - Galatasaray (Yunus Yılmdırım)

Bu herifle maç kazandığımızı hiç hatırlamıyorum, eyyama en yakın tipdir kendileri. ACI AMA GERÇEK

Napoli
12.03.2009, 14:03
kesinlikle, eğer maçı bu havaya sokarsak kaybederiz zaten....

Ben yenilsek üzlürüm tabikide ama sansımızın yüzde 50 olmadınıda kimse soylemez bana,Yenilgide dair hersey normal olur..Sivas Şampiyonluk yolunda geçen hafta düştü Bülent uygunun son harektleri piskoljıkmen kaybetıklerını gosterdi,Beşiktaş ile aynı puan gs ve fenerden 2 puan ondeyız yenilgi halinde ne olur?

beşiktaştan 3 puan geride,fenerbahçe ve galatasaraydam 1 puan geride kalırız,Bu herseyin bittiği anlamına heralde Dunya üzerinde sadece Trabzonda soylenir.

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2009, 14:04
YUNUS YILDIRIM
2008-2009 Trabzonspor Karnesi
Hüseyin 2 maçtada sarı kart görmüş dikkat !

BEŞİKTAŞ 1-1 TRABZONSPOR
HÜSEYİN ÇİMŞİR 63.dk
UMUT BULUT 26.dk

TRABZONSPOR 1-1 GAZİANTEPSPOR
HÜSEYİN ÇİMŞİR 20.dk
SELÇUK İNAN 80.dk
HRVOJE CALE 85.dk

Erdem Keser
12.03.2009, 14:04
------------------Sylva-------------------

Serkan------Song-------Egemen--------Cale

-----------------Hüseyin-------------------
------Selçuk İnan-----------Colman---------

----Yattara-------Gökhan--------Umut------

Surmene_Lee
12.03.2009, 14:07

niye bu kadar karamsar oluyoruz ya diğer rakiplerin hala birbirleriyle oynayacağı 3 maç var ..3 puan çok bi fark değil şimdilik gs dışında ikili averaja göre dezavantajlı değiliz..tek sorun 3 maç üst üste kendi sahamızda kaybetmiş olmamız olacak -ki sanırım denizli maçından daha çok duyulacaktır bu sefer ersun istifa sesleri...

7 AHMET 7
12.03.2009, 14:16
arkadaşlar trabzon maçı faklı alır dersem golleri kim atar dersiniz. bi de beşiktaş maçı ne olur acaba

Egemen Yılmaz
12.03.2009, 14:17
3 puan çok bi fark değil şimdilik gs dışında ikili averaja göre dezavantajlı değiliz..

Bu yıl ikili averaj diye bir şey olmadığından ve bizim genel averajımız çok kötü olduğundan, bu konuda diğer şampiyonluk adaylarına göre en dezavantajlı takım biziz.

only ts
12.03.2009, 14:19
ruyamda 5-1 yendıgımızı gordum.. umarım gercek olur hatta ılk 2 gol cok erken dakikalarda geldi

Harun_ayar_ts
12.03.2009, 14:20
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takım olarak iyi bir konumda olduklarını ve bunu lig sonuna kadar sürdürmek istediklerini söyledi.

Şener, Trabzonspor Dergisi'ndeki yazısında, futbolda sonucun en önemli veri olarak ön plana çıktığını belirterek, "Müsabakalar bittikten sonra oynanan oyun birkaç gün konuşulsa da aldığınız puanlar başarı hanesine kaydedilmektedir" dedi.

Buna göre özellikle kazandıkları maçların ardından yapılan değerlendirmelerde biraz daha sakin davranmakta fayda gördüklerini ifade eden Şener, şöyle devam etti:

"Elbette hem iyi oyun hem de galip gelmek işin en keyifli yanı olsa da henüz yeni kurulan bir takım olarak sabırlı davranmamız şart. Takımımızın sahada elde ettiği galibiyetler artınca camiada beklentilerin yükseldiğinin farkındayız. Sezon sonunda ligi zirvede tamamlamak hepimizin arzusu. Ancak bunu sürekli seslendirmek niyetinde değiliz. Takım olarak iyi bir konumdayız ve bunu lig sonuna kadar sürdürmek istiyoruz."

Yönetim kurulu olarak sadece saha sonuçlarıyla ilgilenmediklerini kaydeden Şener, "Örneğin Hüseyin Avni Aker Stadı'nın üzerinin kapatılması için bir proje hazırladık. Bunun için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, olimpiyat bütçesinden para ayırdı. Projeyi Karadeniz Teknik Üniversitesi'ne çizdiriyoruz. Tamamlandığında stadın üstünün kapatılması için çalışmaların başlamasını planlıyoruz" diye konuştu.

Başkan Şener, kulübün yakından takip ettiği Trabzon'un sahil kesiminde yer alan ve atıl durumda bekleyen fuar alanının devriyle ilgili bazı gelişmeler yaşandığını belirterek, şunları kaydetti:

"Bu noktada bizim tek beklentimiz, kazandığında hepimizin sevindiği, ülkede ve yurt dışında başarılı oldukça kente artı değer kazandıran kulübümüze yeni kaynaklar kazandırmaktı. Eğer bu kentteki insanlar 'bizim üst kimliğimiz Trabzonspor' diyorlarsa üzerlerine düşen sorumlulukları da yerine getirmek zorundadırlar. Bu noktalarda önceliğe alınması gereken menfaatler kulübün menfaatleri olmalıdır. Trabzonspor'un rakipleriyle üst düzey yarışması bekleniyorsa bu yarışta öne geçeceği argümanlar mutlaka kendisine sağlanmalıdır. Aksi halde istekler kuru bir beklentiden öteye gidemez."

7 AHMET 7
12.03.2009, 14:21
ruyamda 5-1 yendıgımızı gordum.. umarım gercek olur hatta ılk 2 gol cok erken dakikalarda geldi

golleri kim atmıştı?

Harun_ayar_ts
12.03.2009, 14:22
Dün akşam yapılan çalışmada bileğine darbe alan Cale ile arkada adalesinde çekme olan İsaac antrenmana tamamlayamadı

Trabzonspor hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Bordo Mavili ekibin başkanı Sadri Şener'de Galatasaray maçı için dün akşam Trabzon'a gelerek futbolculara moral verdi. Şener'inde izlediği dün akşam yapılan taktik çift kal maçta İsaac ve Cale şansız bir şekilde sakatlandı.

GALATASARAY'A YETİŞİYORLAR

Teknik direktör Ersun Yanal' nezaretinde dün akşam yapılan taktik çit kale maçta önce İsaac antrenmanın bitiminde de Cale hafif bir sakatlık geçirdi. Hasta olarak çalışmaya çıkan İsaac'ın antrenmanın ortalarına doğru arka adalesinde çekme oldu. Bu futbolcu antrenmanı tamamlayamadı. Çift kale maçın son bölümünde ise ayak bileğine darbe alan Cale de İsaac gibi antrenmanı tamamlayamadı. Tedavisine başlanan iki futbolcunun da Galatasaray maçına yetişeceği öğrenildi

7 AHMET 7
12.03.2009, 14:32
birleşsin artık tribünler

S.DEMİRCİ
12.03.2009, 14:34
bu maç artık taraftarın maçı olsun.. hocanın ve futbolcuların moralini yükseltelim. inanıyorum ki bu maçı alacağız.. hayden uşaklar ..

Akın NAZİFOĞLU
12.03.2009, 14:41
az önce futbolcularımızın lakaplarıyla ilgili konu başlığını okurken aniden içim bir tuhaf oldu. gözlerim doldu. zor tuttum desem yeridir. böyle bir sevgi böyle bir vefa inanın başka takımlarda yok.
bu maç için ne yalan söyleyeyim çok da ümitli değilim ama inşallah yanılırım.
Allah utandırmasın bizi
Allah pazar akşamı başımızı öne eğdirmesin

Surmene_Lee
12.03.2009, 14:42
Bu yıl ikili averaj diye bir şey olmadığından ve bizim genel averajımız çok kötü olduğundan, bu konuda diğer şampiyonluk adaylarına göre en dezavantajlı takım biziz.

2. Puan usulü ile yapılan müsabakalar sonunda en fazla puanı kazanan takım birinci, ondan sonra gelen ikinci ve
................ olarak sıralanır. 2008 - 2009 Sezonunda aynı puana sahip ilgili takımlar arasında asağıda belirtilen esaslar
uygulanır.
a) Öncelikle aynı puana sahip ilgili takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne
bakılır.
b)

federasyon sayfasında böyle yazıyor..sanırım ikili averaj hala geçerli...

only ts
12.03.2009, 14:45
golleri kim atmıştı?

o kadarını hatırlamıyorum :D

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2009, 14:45

niye bu kadar karamsar oluyoruz ya diğer rakiplerin hala birbirleriyle oynayacağı 3 maç var ..3 puan çok bi fark değil şimdilik gs dışında ikili averaja göre dezavantajlı değiliz..tek sorun 3 maç üst üste kendi sahamızda kaybetmiş olmamız olacak -ki sanırım denizli maçından daha çok duyulacaktır bu sefer ersun istifa sesleri...

Karamsar değilim ama herşeye açık olmalıyız.. Yenilgi ile stad nasıl bir atmosfere bürünür kim bilebilir ?

Hazırlıklı olmalıyız bir takım olaylara.. Takıma güveniyorum, taraftara güvenemiyorum malesef ..