PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

cihayan
10.03.2009, 13:22
Ya son uc macta GS'yle karsilastirilamayacak derecede dusuk kapasiteli uc takim karsisinda elimize gecen gol firsatlarini ve bunlarin sonunda degerlendirebildigimiz bir tanesini dusundugumuzde bizim icin Meira'siz GS defans kurgusundan cok bizim santraforlarin o gunku ruh, beceri vb halleri cok daha onem kazaniyor.

cihayan
10.03.2009, 13:25
taraftarlarimiz bu maci insallah herhangi bir fener macindan daha cok önemserler...

cinconun fenerden daha cirkef, iki yüzlü ve igrenc bir camia oldugunu cogumuz biliyor, diger azinlikta bunu bilerek hareket etmeli. küfür yok, sadece sonuna kadar destek.

besiktas kupa maci gibi! AYAGA KALKMAYAN cinconlu OLSUN!!!!

Ozellikle bu yil cirkeflikte tavan yaptilar. Nedir o aglamalar, yaygaralar.... Ligin en cok korunan ve kollanan takimi olduklari halde...

ccd6167
10.03.2009, 13:49
ınsallah bızde ordayız..zonguldaktan ıstanbul ordan trabzonla kuzenele beraber..
mal gıbı maratondan bılet aldık ama cekırdekcılerle gıdımez maca yahu.kafayı yerım onlarla ben..

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 13:55
ınsallah bızde ordayız..zonguldaktan ıstanbul ordan trabzonla kuzenele beraber..
mal gıbı maratondan bılet aldık ama cekırdekcılerle gıdımez maca yahu.kafayı yerım onlarla ben..

işte maratonu coşturacak kardeşimiz.
BMN adına sana maraton türübününü gaza getirme görevi veriyorum :D

ilk işin cekirdek satıcılarını teker teker döveceksin :)
daha sonra canları sıkılana malum kişileri gaza tetirmek için bağırmayan taraftar ğs olsun diyeceksin

Ahmet AYDIN-28
10.03.2009, 14:03
Arkadaşlar biletix ten maraton c bileti aldık. Maça Giresun'dan geliyoruz. Biletleri maç günü Akçaabat ya da Vakfıbekir'deki biletix gişelerinden alabilir miyiz yoksa illaki Staddaki gişeden mi almamız gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

28TS61
10.03.2009, 14:19
bi avantajimiz daha meiranin zenite gidecek olmasi olcak sanirim

Mustafa K. Demirbaş
10.03.2009, 14:21
Kapalı Orta Bloklar (B-C-F-G): 150.00 TL
Kapalı Yan Bloklar (A-D-E-H): 75.00 TL
Maraton: 50,00 TL
VIP Özel: 400.00 TL
VIP: 250,00 TL

Fiyatlar iyiymiş :D
oh be fiyatlar süper cinconlularda hazırlasın 50 tl yi:)

Lancet_61
10.03.2009, 14:21
bi avantajimiz daha meiranin zenite gidecek olmasi olcak sanirim

valla ben ayhanı tercih ederdim inş. sakatlanır hamburg maçında...bi basan o kaldı orta sahalarında...meira çok da önemli diil bence...

Great White
10.03.2009, 14:27
Olası bir GS galibiyeti;

* Takımın üzerindeki kara bulutları tamamen dağıtır..

* Son zamanlarda iyiden iyiye gemiz azıya alan Yerel Medya vb hazımsızların ağzını belli süre kapatır..

* İlk büyük maç galibiyeti olması açısından takıma şampiyonluk yolunda büyük bir özgüven getirir.

* Kendi sahamızda iki zayıf rakibe karşı kaybettiğimiz iki maçların izini tamamen ortadan kaldırır..

* Avni Aker' in takıma zarar verdiği görüşü tamamen yerle bir olur..

Bu sebepler ışığında GS maçı şimdiye dek oynadığımız maçlar arasında en kritik ve en önemli maçtır bana göre..

Yani sıradan puan mücadelesinin dışında bir anlamda Tamam ya da Devam maçı bu aslında..

My
10.03.2009, 14:35
İnanılmaz goller kaçırdık, çok puanlar kaybettik. GAY-se maçında bu sefer olmayacak. Artık o kadarı da fazla olur yani. Galip geliriz diye düşünüyorum. Eminim hatta nedense :)

mhayri
10.03.2009, 14:44
Bu gerginlikle bu maçı nasıl alacağız hiç bilmiyorum...

Allah yardımcımız olsun.

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 14:48
sivas bu hafta %100 malup olacak beraberlik bile alamıcak
bjk ise yine hakemlerin sayesinde bişeyler yaparsa yapar normal şartlarda bu maçta berabere
buhafta liderliği geri alabiliriz

yunuskul
10.03.2009, 14:49
konya maçının 45 -75 dk arasındaki futbolu oynayalım maçı kesin kazanırız...

Mehmet Zeki
10.03.2009, 14:50
Bu mac cok onemli. Meira gitti. Servet ile Emre Gungor zaten yok. Birtek Emre Asik kaldi birde Murat Akca var. Zor mac. Insallah aliriz. Haydi firtina! Liderligi geri almak icin oynayin! Asilin bu maca.

7 AHMET 7
10.03.2009, 14:52
trabzon bu hafta lider. duaları eksik etmeyin

Sinan Ayaz
10.03.2009, 14:56
şansa ihtiyacımız var konya maçında oynadıgımız futbol ortada galatasarayın bursa maçındaki futboluda ortada yani birazcık şans bu maçı bize getirir aksini düşünemiyorum insallah şansızlık olmaz

Reha
10.03.2009, 15:09
Trabzon final maçı niteliğindeki hiç bir maçı alamıyor;benim korkum budur!

Serdar Ersoy
10.03.2009, 15:11

bende aynı korkuyu yaşıyorum ama artık bu maçı almamız lazım bjk yi yenemedik adamlar avarajla geçti bizi yani avaraj olayına takılmamak için bu maçı kesin kazanmalıyız !

Adem Erdoğan
10.03.2009, 15:13

Bu maç final niteliğinde olmadığından bence bir problem yok.:)

Öte yandan şampiyonluğa oynuyorsak eğer her maç final maçı.

aseld
10.03.2009, 15:14
guizamız! sağolsun yine kıyak geçer rakip takıma atmaz boş kaleye saç baş yoldurur.elalem ağzını bırakıp başka yeriyle güler vs vs.
taraftara çatanlara da 1 çift lafım var şampiyonluk görmemiş bir nesil olarak hala bu takımın peşinde geziyorsak size çenenizi kapamak düşer sadece.
saygılarımla

Harun_ayar_ts
10.03.2009, 15:14
Camiamızda son günlerde oluşan gündem üzerine kulübümüzden bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Turkcell Süper Lig takımlarının uzun lig maratonunda zaman zaman inişli çıkışlı performanslar sergilemesi olağan bir durumdur. Trabzonspor olarak kendi sahamızda biz dahil kimsenin düşünmediği önemli kayıplar verdiğimiz doğrudur. Elbette hepimiz bu duruma üzülüyoruz. Ancak yaşanan bu gelişmeler karşısında paniğe gerek yoktur. Biz sadece önümüzdeki haftalarda kullanmak zorunda kalabileceğimiz krediyi kaybettipimizi düşünüyoruz o kadar. Hedefimiz yolunda aynı iddia ve kararlılıkta yürümekteyiz.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, camiamızda bu kayıplar nedeniyle oluşan demoralize duruma karşı, bizimle puanlarını eşitleyen ya da yaklaşanların coşkuları, şölen havalarıdır. Bu nedenle Trabzonspor'u sevenlerin, özellikle bu günlerde, takıma daha çok destek vermeleri gerekmektedir. Sahip çıkma ve aidiyet duygusu, işte bu noktada tavan yapmalıdır. Unutmamalı ki, şu anda bulunduğumuz konuma ligde 15 kulüp gıpta etmektedir. Dileğimiz de odur ki; bu sayı sezon sonunda 17 olsun.

Son dönemde puan kayıpları sadece Trabzonspor için değil, bu mücadelede var olan diğer rakiplerimiz için de söz konusudur. Ancak her ne hikmetse bizim hesapta olmayan kayıplarımızda, söz dönüp dolaşıp teknik kadro - kulüp ilişkilerine, ‘Ersun Yanal - Şenol Güneş, halef – selef’ noktasına getirilmektedir.

Daha önce de defalarca açıkladığımız konuyla ilgili özellikle ve son olarak söyleyeceğimiz şudur: Eğer son maçta şans biraz bizden yana olsa, bugün liderlik koltuğunda oturuyor olacaktık. Böyle bir takımın teknik heyet ve futbolcu kadrosuna güven duymamak mümkün müdür? Başarılı olacaklarına olan inancımız tamdır. Ersun Yanal, Türkiye'nin en başarılı teknik direktörlerinden biridir. Kendisiyle son derece uyumlu çalışmaktayız. Kaldı ki, geçen hafta çıkarılan bir dedikoduya karşı, camianın tamamının desteğini de almış, gücü arkasında hissetmesi sağlanmıştır. Oyuncu kadromuz da Türkiye'nin en iyi kadrolarından biridir. Mesuliyetlerinin de bilincindedirler. Bu hafta yapılacak Galatasaray maçında arzulanan sonucun alınacağına da yürekten inanmaktayız.

Durum böyleyken Ersun Yanal'ın Trabzonspor'un en büyük değerlerinden biri olan Şenol Güneş ile halef - selef ilişkilendirilmesini art niyet olarak değerlendiriyoruz. Bu tamamen gerçek dışı bir iddiadır. Unutulmamalı ki Trabzonspor, bu kurumu yöneten bizler ve taraftarları için hobi değil, önemli bir değerdir, üst kimliktir. Bu değere halen hizmet verenlere ve geçmişte vermiş olanlara, onları birbirleriyle kıyaslayanlara inat, birlikte sahip çıkmak görevimizdir. Kamuoyuna saygıyla sunulur”

10.03.2009 15:06:10

Terzioğlu
10.03.2009, 15:27
Meira satilmis. Iyi oldu. Muhtemelen bizim macta stopere Hakan Balta'yi cekip sol bekte Volkan Yaman'i oynatacaktir Bülent Korkmaz.

Diger alternatif ise Semih Kaya ama sanmiyorum bu riski alacagini.

ilteriş
10.03.2009, 15:37
Camiamızda son günlerde oluşan gündem üzerine kulübümüzden bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Turkcell Süper Lig takımlarının uzun lig maratonunda zaman zaman inişli çıkışlı performanslar sergilemesi olağan bir durumdur. Trabzonspor olarak kendi sahamızda biz dahil kimsenin düşünmediği önemli kayıplar verdiğimiz doğrudur. Elbette hepimiz bu duruma üzülüyoruz. Ancak yaşanan bu gelişmeler karşısında paniğe gerek yoktur. Biz sadece önümüzdeki haftalarda kullanmak zorunda kalabileceğimiz krediyi kaybettipimizi düşünüyoruz o kadar. Hedefimiz yolunda aynı iddia ve kararlılıkta yürümekteyiz.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, camiamızda bu kayıplar nedeniyle oluşan demoralize duruma karşı, bizimle puanlarını eşitleyen ya da yaklaşanların coşkuları, şölen havalarıdır. Bu nedenle Trabzonspor'u sevenlerin, özellikle bu günlerde, takıma daha çok destek vermeleri gerekmektedir. Sahip çıkma ve aidiyet duygusu, işte bu noktada tavan yapmalıdır. Unutmamalı ki, şu anda bulunduğumuz konuma ligde 15 kulüp gıpta etmektedir. Dileğimiz de odur ki; bu sayı sezon sonunda 17 olsun.

Son dönemde puan kayıpları sadece Trabzonspor için değil, bu mücadelede var olan diğer rakiplerimiz için de söz konusudur. Ancak her ne hikmetse bizim hesapta olmayan kayıplarımızda, söz dönüp dolaşıp teknik kadro - kulüp ilişkilerine, ‘Ersun Yanal - Şenol Güneş, halef – selef’ noktasına getirilmektedir.

Daha önce de defalarca açıkladığımız konuyla ilgili özellikle ve son olarak söyleyeceğimiz şudur: Eğer son maçta şans biraz bizden yana olsa, bugün liderlik koltuğunda oturuyor olacaktık. Böyle bir takımın teknik heyet ve futbolcu kadrosuna güven duymamak mümkün müdür? Başarılı olacaklarına olan inancımız tamdır. Ersun Yanal, Türkiye'nin en başarılı teknik direktörlerinden biridir. Kendisiyle son derece uyumlu çalışmaktayız. Kaldı ki, geçen hafta çıkarılan bir dedikoduya karşı, camianın tamamının desteğini de almış, gücü arkasında hissetmesi sağlanmıştır. Oyuncu kadromuz da Türkiye'nin en iyi kadrolarından biridir. Mesuliyetlerinin de bilincindedirler. Bu hafta yapılacak Galatasaray maçında arzulanan sonucun alınacağına da yürekten inanmaktayız.

Durum böyleyken Ersun Yanal'ın Trabzonspor'un en büyük değerlerinden biri olan Şenol Güneş ile halef - selef ilişkilendirilmesini art niyet olarak değerlendiriyoruz. Bu tamamen gerçek dışı bir iddiadır. Unutulmamalı ki Trabzonspor, bu kurumu yöneten bizler ve taraftarları için hobi değil, önemli bir değerdir, üst kimliktir. Bu değere halen hizmet verenlere ve geçmişte vermiş olanlara, onları birbirleriyle kıyaslayanlara inat, birlikte sahip çıkmak görevimizdir. Kamuoyuna saygıyla sunulur”

10.03.2009 15:06:10
Yönetimi bu güzel açıklamasından dolayı tebrik ediyorum.Fakat takımda bir iniş yok çıkış var.Hatta inişteki yattara bile çıkışta.İnişte olan golcülerimiz.Umarım onlarda bu yazılanları okuyupta biraz hırslanırlar.

magicyattara
10.03.2009, 15:39
Meira'nın satılması stoperi olmayan Gs'nin ligi tamamen boşladığını gösterir.

Muhammet
10.03.2009, 15:40
Gsnin ilerideki adamlarını oynatmazsak defanstaki rahatsızlıklarından yararlanabiliriz.

ilteriş
10.03.2009, 15:44
Gsnin ilerideki adamlarını oynatmazsak defanstaki rahatsızlıklarından yararlanabiliriz.
egemen baroşu yer.hüseyin linconü yer.calede ardayı yerse tamamdır.

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 15:46
Meira Rusya'da
Galatasaray, Meira'nın bonservis bedeli olarak 6 milyon euro alacak...
Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin yaptığı açıklamada her konuda anlaştıklarını belirti.

magicyattara
10.03.2009, 15:48
Gs'nin orta sahada ki pas trafiğini kesecek tek adam Serkan Balcı'dır.

Bu maçta formsuz Selçuk'un yerine Serkan oynamalıdır.

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 15:49
bence 2 maçtır bilinçsiz bir şekilde penaltı yapan taffun bu maçta kesinlikle yedek olmalıdır

Orhan Aydın
10.03.2009, 15:54
bu maçta kesinlikle colman esas yeri olan orta sahanın ortasında oynamalı

biltrabzon
10.03.2009, 15:57

aynen.final niteliginde bir mac kazanirsa cok sey,kaybederse her sey biter.tam bir final ve biz bu finallerde her zaman hüsran yasiyoruz.malum hocamizinda bu maclardaki istatiskleri ortada.

TSezgin61
10.03.2009, 15:58
acaba bazi kendini bilmezler karsiliyacakmi cinconu Trabzonda...

Serdar Ersoy
10.03.2009, 16:00
acaba bazi kendini bilmezler karsiliyacakmi cinconu trabzonda...

bÖyle bİrŞey olmasi Çok zor :D

Serdar Ersoy
10.03.2009, 16:03
Meira'nın satılması stoperi olmayan Gs'nin ligi tamamen boşladığını gösterir.

Ligi geçtim uefa'dada devam ediyorlar gerçekten takımda bu kadar sakat varken satmaları şaşırttı beni neyse bu hafta yenelim gerisi beni ilgilendirmiyor UEFA maçları hariç.

Adem Erdoğan
10.03.2009, 16:04
aynen.final niteliginde bir mac kazanirsa cok sey,kaybederse her sey biter.tam bir final ve biz bu finallerde her zaman hüsran yasiyoruz.malum hocamizinda bu maclardaki istatiskleri ortada.

Her önemli maç öncesi bu maç final maçı biz final maçlarını hep kaybediyoruz dediğimiz için kaybediyoruzdur belkide.

Bu maçın skorunu forvetlerimiz tayin edecekler.Gs yorgun gelecek.Son 2 maçtır şansa kazanıyolar.Biz ise şanssızlıktan kaybediyoruz.Bu maçta adalet yerini bulacaktır.

İstanbuldaki maçta bile sürekli pozisyonlar bulduk.Gs tam kadroydu.Attıkları golleri bir daha atamazlar kolay kolay kalede Tolga yok.

Bu maçı diğerlerinden farklı kılan rakibin isminin gs olması.Sahadaki futbol açısından diğer maçlardan farklı olmaz.

Pirselimoğlu
10.03.2009, 16:06
sezon sonuna 11 maç kalmışken ve servet sakatlanmişken meira neden satılır, yedekleri meria kadar oynarmı acaba ?

ilteriş
10.03.2009, 16:09
gs liler bu maçtada elle kolla gol atabilecekler mi bakalım.göz kırpmalar falan olacak mı?

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 16:10
sezon sonuna 11 maç kalmışken ve servet sakatlanmişken meira neden satılır, yedekleri meria kadar oynarmı acaba ?

yedek ?

meira gitti
servet - emre - mehmet 5-6 hafta yok

emre aşık 38 yaşında :)

Hüseyin İlkin
10.03.2009, 16:13
acaba bazi kendini bilmezler karsiliyacakmi cinconu Trabzonda...

Karşılama yapacaklarmış duyduğuma göre .

Samet Yildirim
10.03.2009, 16:14
Gs'nin orta sahada ki pas trafiğini kesecek tek adam Serkan Balcı'dır.

Bu maçta formsuz Selçuk'un yerine Serkan oynamalıdır.

Pas trafigi:confused:Son maclara bakamadin herale gs pas trafigi felan yok...

GS da defansi agir adamlarla olacak...ve yorgun olacak...

Yani "bekleyip öyle vuracagiz", Defans arkasina toplari atarak gol pozisonlar girecegiz...bu paslari kim atar colman-selcuk malesef baskasi yok...onun icin ikiside oynamali...

yani kadro kalir...

TSezgin61
10.03.2009, 16:15
Karşılama yapacaklarmış duyduğuma göre .

hic sevmiyorum su "cimbom Trabzonda karsilandi" haberlerini

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 16:17
hic sevmiyorum su "cimbom Trabzonda karsilandi" haberlerini

son yılarda bu olmaya başladı gecende jimlastikcileri karşıladılar

herseferinde daha bir cesaret bulup daha iyi karşılama olmaya başladı :(

yılmaz08
10.03.2009, 16:18
trabzon bu hafta lider. duaları eksik etmeyin

Ağzınızdan bal damlıyor inşallah dileğiniz olur. Benim pek umudum yok bizde bu forvetler olduğu müddetçe ama yinede ben Bülent Korkara :) güveniyorum Bursa maçındaki ballılık her zaman sürmez

Adem Erdoğan
10.03.2009, 16:20
Colman ve Yattara gününde olursa forvetlere bende güveniyorum.

Aynı eşşeklikleri yapmazlar büyük ihtimal.İnsan hata yapar fakat aynı hatayı birkaç kez tekrarlamak eşekliktir.

serkanholep
10.03.2009, 16:22
gs maçı zor olacak

lincoln arda iyi oldumu kazanmamız çok zor

ki bizim forvetler de tam aksine kötü olursa lmaçı kaybeder 5.liğe düşeriz

onur-ts
10.03.2009, 16:23
gs bu akşam gör bak taraftar-takım nasıl bütünleşiyor ve nasıl moral kazanıyor...kork bizden geliyoruz biz...

TSezgin61
10.03.2009, 16:25
son yılarda bu olmaya başladı gecende jimlastikcileri karşıladılar

herseferinde daha bir cesaret bulup daha iyi karşılama olmaya başladı :(

1-2 sene önce buna engel olunuyordu... kimse karsilayamiyordu...

""Sessiz sedasiz Trabzona geldiler" haberleri oluyordu...

cok eskilere gidip kolbastiler horonlarmi oynasak sabaha kadar kaldiklari otelin önünde:D

61SOYTÜRK61
10.03.2009, 16:28
yönetim onları karşılayacagına marotan trbunene destek versın ya bu nasıl iştir bizimkileri kim karşılıyo orda yazık ya çok sinir oluyorum bu işlere ne gerek varki misafirperverlik adına karşı takım daha güvende oynuyo konyayı karşıladıalrda noldu

S.DEMİRCİ
10.03.2009, 16:29
yeneriz hemde rahat yeneriz.. bütün camia rahatlar...

Cem Akyüz
10.03.2009, 16:32
ğs de tek çekindiğim oyuncu arda.gerisinden fazla çekinmiyorum çok zor bir maç olacak ama umarım kazanırız

Mehmet Ç.
10.03.2009, 16:34
Bu maci alsinlar, tüm yenilgileri unutmaya hazirim.

TS-FAN
10.03.2009, 16:39
Emre Aşık tamam da yanında kim oynayacak şimdi?

Emirhan Makul
10.03.2009, 16:47
http://img17.imageshack.us/img17/7012/120306mac16.jpg (http://img17.imageshack.us/my.php?image=120306mac16.jpg)

Onur Şeref
10.03.2009, 16:47
Hakan Balta veya 18'lik bir defans oyuncuları var o herhalde.

Samet Yildirim
10.03.2009, 16:48

Scantis
Sabri, Emre A., Hakan B., Volkan

böyle olur defans....

Mehmet Ç.
10.03.2009, 16:49
GS defansi büyük ihtimal:

Serkan ---- Emre Asik ---- Emre Güngör ---- Balta

serdar333
kolay kolay skor söylemem ama bako 2-0... alacaz...

Harun_ayar_ts
bu defansı yattara fena dagıtır hazır eski günlerine dönmüşken::rolleyes:

serdar333
10.03.2009, 16:51
bu defansı yattara fena dagıtır hazır eski günlerine dönmüşken::rolleyes:

evet yattara artık kendine geldi... kimse merak etmesin şampiyonluk felan gitmedi... bu maç farkta olabilir...

Harun CAN
10.03.2009, 16:52
cinconun orta sahayı yok edersek cok kolay alırız maçı... lincoln ve ardayı yedikmi bu iş tamamdır !!!

Cafer Bulur
10.03.2009, 16:52
Semih kaya diye bir oyunculari varmis,o oynayacakmis.
Görünen o ki gs maddi acidan ciddi bir darbogazdan geciyor ve ayakta kalmak icin oyuncu satmak zorunda.
Ligde ve uefa da iddiali olduklari bir dönemde meira yi satmalari benim icin sürpriz oldu.
Meira nin bizim macta olmayisi bizi galibiyete daha yakin kiliyor.
Bu maci kazanip önemli bir engeli asariz insallah.

Harun_ayar_ts
10.03.2009, 16:53
eger bu maçta alanzinho ilk 11 de başlarsa oda kendini kanıtlamak için süper işler yapacagını tamin ediyorum;)

Samet Yildirim
10.03.2009, 16:53
GS defansi büyük ihtimal:

Serkan ---- Emre Asik ---- Emre Güngör ---- Balta

Sekan kim ?? Sabri demek istedin

Emre Güngör yok sakat

cem arin
10.03.2009, 16:54
sayet biz kazanirsak lider bile olabiliriz bu hafta!

Samet Yildirim
10.03.2009, 16:54
Görünen o ki gs maddi acidan ciddi bir darbogazdan geciyor ve ayakta kalmak icin oyuncu satmak zorunda.
Ligde ve uefa da iddiali olduklari bir dönemde meira yi satmalari benim icin sürpriz oldu.

Insallah semih oynar am sanmiyorum...emre asik ve hakan balta olur...sola volkan gecer

kocaman61
10.03.2009, 16:55
bence selçuğun yrine alanzinho ya şans vermeli ersun hoca selçuk krediyi doldurdu tayfunun yerinede serkan oynamalı

serdar333
10.03.2009, 16:55
sayet biz kazanirsak lider bile olabiliriz bu hafta!

hiç kafana takma 2-0 alacaz...

Harun_ayar_ts
10.03.2009, 16:56
Emre Güngör den başka sakatı veya cezalısı varmı cincon un

Mehmet Ç.
10.03.2009, 16:59
Sekan kim ?? Sabri demek istedin

Emre Güngör yok sakat

gecen hafta bülent korkmaz serkana sans vermisdi, serkan kurtulus, serdar kurtulusun kardesi 18 yasinda, sabri büyük ihtimal ortasaha oynar.

emre'nin sakat oldugunu bilmiyordum.

3'ü kura bilir ama 4-lü olursa

serkan - emre - hakan - volkan

-

Bu mac insallah bizim

4-1-4-1 oynarsak bu maci aliriz.

Lincoln'un basina Hüseyin

Onun önüne

Yattara - Serkan - Colman - Alanzinho 4^lüsü

ve en ucda Gökhan

mashal61
10.03.2009, 17:01
Şampiyonluk yolundaki 4 rakibimiz karşısında galibiyetimiz yok. Yani bu maç ilk olacak.

Mertcan
10.03.2009, 17:01
servet yokya icim cok rahat... o hyvan olunca defanslari cok kuvvetli oluyo

serdar333
10.03.2009, 17:02
Şampiyonluk yolundaki 4 rakibimiz karşısında galibiyetimiz yok. Yani bu maç ilk olacak.

katılıyorum.... hemde süper olacak...

ozturk
10.03.2009, 17:24
servetin olmaması bizim açımızdan avantaj ama gel de gökan ve umuta güven..

inşallah değerlendirirler bu zaafı.. (çok zor ama)

Oğuzhan Fidan
10.03.2009, 17:29
savunmanın as adamları bu maçta yok diğer eksikleri daha tam belli değil emre güngör dışında. ayrıca hamburg maçındada yıpranıcakları kesin. bu maçtan rahat galibiyet bekliyorm

tsburak08
10.03.2009, 17:31
hocam istatistikler bozulmak için vardır takım yeniliyor hemen ersun hoca sen galiba maçları izlemiyosun kaçırdığımız pozisyonların yarısını atsak şimdi barça kadar golümüz olurdu bilinçsizce konuşuyosunuz zaten bi TÜRK hastalığıdır bu puan kaybedilir hemen teknik direktör atamayan oyuncuya laf yok veya kaleci gol yer hemen kaleci hiç demezler ki o top oraya nasıl geldi diye gerçekten takıma zarar verici sözler kullanıyosun biraz saf oksijen alında beyninize temiz oksijen gitsin o zaman doğruları görürsünüz BELKİ

ozturk
10.03.2009, 17:32
rahat galibiyet bekleyen arkadaşlar son vuruşları da dikkate almalılar bence..

evet pozisyona gireceğiz ama atabilecek miyiz?? jonjon şansa bala gol atar önemli olan bizimkilerin 2 metreden kaleyi tutturmaları..

benim en büyük korkum o. bu nedenle galip gelme ihtimalimiz çok zayıf...

Samet Yildirim
10.03.2009, 17:33
gecen hafta bülent korkmaz serkana sans vermisdi, serkan kurtulus, serdar kurtulusun kardesi 18 yasinda, sabri büyük ihtimal ortasaha oynar.

emre'nin sakat oldugunu bilmiyordum.

3'ü kura bilir ama 4-lü olursa

serkan - emre - hakan - volkan

-

Bu mac insallah bizim

4-1-4-1 oynarsak bu maci aliriz.

Lincoln'un basina Hüseyin

Onun önüne

Yattara - Serkan - Colman - Alanzinho 4^lüsü

ve en ucda Gökhan

haa dogru serkan kurtulus da var takimda...

bence ayni kdaro devam oynamali...

GS yorgun gelecek UMUT onlari cok yipratir zaten defansi zayif meira gitti dahada zayif kaldi...

Mehmet Ç.
10.03.2009, 17:34
haa dogru serkan kurtulus da var takimda...

bence ayni kdaro devam oynamali...

GS yorgun gelecek UMUT onlari cok yipratir zaten defansi zayif meira gitti dahada zayif kaldi...

bence serkan bu mac da 100% olamli umut'da emin degilim, alanzinho dan taraftarlarin gönlünü almasini bekliyorum. tam zamani

Samet Metin
10.03.2009, 17:36
gs maçına samsundan 4 arkadaş gelmek istiyoruz bilet alma konusunda yardımcı olabilecek varsa özel mesajdan ulaşabilir mi acaba?

bordomavi5561
10.03.2009, 17:44
Ben gs nin kalecisine dikkat çekmek istiyorum. Bu adamın yediği gollerin büyük çoğunluğu hatalı. Futbolcularımız şut atmaktan çekinmemeli. Bu maçta gs nin bal a çok ihtiyacı olacak.

Ahmet Kuru
10.03.2009, 17:46
Her maçın öncesi favori biziz...
Yeneceğiz inşallah...
Sadri Şener'in de dediği gibi ''gsnin bizi yenmesi süpriz olur''
İki hafta süpriz yaşadık fazlasını yaşatmayız...

mashal61
10.03.2009, 17:46
Rahat galibiyet mi? Oldu, görürsem söylerim.

jacek cyzıo
10.03.2009, 17:50
Trabzonspor büyük bir kulüp ama bu büyüklüğe yakışmayacak derecede çabuk demoralize oluyorlar. Hem taraftarı, hem yerel basını oyuncuların ve hocanın üzerine çok gidiyor. Rakiplerinin ne kadar şansı varsa onların da o kadar var. Ancak baskıyı kaldırmak için büyük kulüp olduklarını hatırlamaları lazım. Birkaç kötü sonuçta böyle takımların iflas etmemesi gerek. Camianın oyunculara ve teknik adama sahip çıkması gerekiyor.rıdvan dilmen.

Serdar Ersoy
10.03.2009, 17:55
Rahat galibiyet mi? Oldu, görürsem söylerim.

rahat olmasada galibiyet bekliyorum :)

Muhammet
10.03.2009, 17:58
Avni Aker'in bir fobi haline gelmesine engel olmalıyız.

Engin Koltuk
10.03.2009, 18:04
Şampiyon olacaksak bu maçı alacağız.

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 18:04

Avni Aker büyüsünü yönetim bozdu, seyirci sayısından fazlalaştı sadece, etki azaldı.. Tribünler arası iletişim "0" düzeyde..

Maratonda rakkip seyirci en kral yerde, hangi büyük takım bunu yapar.. Maratonun üstünün açılması kötü oldu..

Kısacası Avni Aker ambiansı bozuldu.. Önümüzde ki yıl maraton kapatılmalı, rakip seyirci başka yere alınmalı.. Tribünler arası duvarlar yıkılmalı.. Taraftar grupları dağıtılmalı..

mashal61
10.03.2009, 18:05
Bu maçta taraftardan beklentim destek olması değil. Köstek olmaması. Bu benim için yeterli.

Onur Civelek61
10.03.2009, 18:13
Bizden önce hamburg la oynayacak gs hemde bi ton sakatı var o maçtada yeni sakatlıklar çıkabilir ama çıkmasa bile biz bu gs yi yenemezsek daha hiç yenemeyiz...

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 18:16
Bizden önce hamburg la oynayacak gs hemde bi ton sakatı var o maçtada yeni sakatlıklar çıkabilir ama çıkmasa bile biz bu gs yi yenemezsek daha hiç yenemeyiz...

Son 10 yılda kaç kere yendik bilen var mı? 5-3 hariç :)

TSezgin61
10.03.2009, 18:18
Son 10 yılda kaç kere yendik bilen var mı? 5-3 hariç :)

3-1 erseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnn

Mert67
10.03.2009, 18:22
Servet ve Emre Güngör yok.Meira'da gitti.Emre Aşık ile Hakan Balta mı oynayacak stoper?

Onur Civelek61
10.03.2009, 18:26
Servet ve Emre Güngör yok.Meira'da gitti.Emre Aşık ile Hakan Balta mı oynayacak stoper?

Ne zaman gitti Meira...

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 18:27
Ne zaman gitti Meira...

Bugün satıldı :)

ahmetto
10.03.2009, 18:27
Bu maçı alacağımıza inanıyorum ama son vuruşlardaki beceriksizlik beni düşündürüyor.

Great White
10.03.2009, 18:28
Amma kara para varmış bu heriflerde de yahu..

Meira gibi dümdüz bir adama kalkıp çuval dolusu para vermişler..

Bir Hüseyin' i alamadı zaten şu lanet olası Rus Mafyası..

Paraları yetmedi herhalde:))

turkish0061
10.03.2009, 18:30
sampiyon olmak istiyorsak Yenmek zorundayiz, Bu macha

turkish0061
10.03.2009, 18:31
Bagli yenemiyorsak Birakalim hiç savasmiyalim

serdaracıl
10.03.2009, 18:32
akıllı olursak alırız maçı. Bu maçta savunmanın sağında oynayacak futbolcumuza (umarım serkan olur) önemli görev düşüyor. Galatasaray'ın sahada en iyi kullandığı yer sol ileri ve rakip cezasahasının önü. Serkan'ın orta sahaya vereceği destek de önemli. Bizi rakiplerimizden farklı kılan en önemli yön, Serkan'ın hem defansın sağında görevini iyi yapması hem de orta sahaya verdiği inanılmaz destekti. Bu sayede orta sahada rakibimizden 1 kişi fazla oluyorduk. Ayrıca son iki maçtır bülent gs'yi geriye yaslı oynatıyor. Bizim maçta da öyle olacak. Bir kez geriye yaslı oynayan takım bu psikolojiden bir daha kurtulamaz ve zamanla yenmeye değil yenilmemeye oynar. Kolay olmayacak ama ALACAZ BU MAÇI UŞAKLAR, HADEEEEEE

TS-FAN
10.03.2009, 18:33
Eğer öyleyse genç oyuncu oynatıp kahraman yaratmaya çalışacaklar.
Ama bu maçta zor be Bülent Korkmaz..

demirel
10.03.2009, 18:33
Bu tür maçları kaybediyoruz malesef, umarım yeneriz ama çok şanssız yada cok beceriksiziz, kaybedersek hersey bitmiyo ama zaten cok fırsatı teptik bu fazla olur

uzungöllü
10.03.2009, 18:34
birçoğumuz bu maçta gökhan ve umut un performansında şüpheli ve maçı onların durumlarının belirleyeceği konusunda hemfikir... ama benim içim rahat hem de çok rahat... bu maç dönüm noktası... gökhan yada umut un maçı olacak bu maç ve maçı kazanarak hem oyuncularımızı kazanacaz hem taraftar kendine gelecek hem bir rakibimize ağır darbe vuracaz hem diğer rakiplerimizi korkutup gücümüzü ortaya koyacaz...kazanacaz ulan var mı ötesi...

Onur Civelek61
10.03.2009, 18:37
Tek korkum gs nin balı.Ayrıca bizim kısmetsizliğimiz.İlk maçta onlardan iyi oynamıştık.Ama sonuç skandaldı 3-0...
Bu maç sezonun en önemli maçı.Kazanacağımıza inanıyorum:)

Cagdas Topal
10.03.2009, 18:38
Gökhan Ünal ' ın kendine gelecegine inanıyorum , arkadaslar kolay olmayacak ama alacagız pazar gecesi de bu baslıkta olumlu seyler yazıp galibiyetin tadını cıkaracagız ...

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 18:38
5 Gün 0 S. 21 Dk. Kaldı

lazooo28
10.03.2009, 18:40
benim pek umudum yok..

SDanışmaz
10.03.2009, 18:40
İnanmaktan başka çaremiz yok bunlara kızsak da bizim evlatlarımız onlara kızıyoruz sövüyoruz ama hepsi birer KIZGINLIK ifadesinin dışa vurumu.

UŞAKLAR BİZLERİ SİZLER İNANDIRDINIZ,SİZDE İNANIN VE BU MAÇI ALINN.

TSezgin61
10.03.2009, 18:42
forvetlerimizin her pozisyonu degerlendirdigi zaman neler olabilecegini düsünebiliyormusunuz bu macta. hazir defansdan yarali gayse

Emirhan Makul
10.03.2009, 18:43
http://img11.imageshack.us/img11/4558/230906mac1.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=230906mac1.jpg)

Great White
10.03.2009, 18:45
Fotoda en başta duran sarıkafa kim yahu?

Marce mi?

Yattara o kadar kısa değil sanırsam..

Gerçi yanındaki de Ersen' e benziyor ama:))

TSezgin61
10.03.2009, 18:46
Fotoda en başta duran sarıkafa kim yahu?

Marce mi?

Yattara o kadar kısa değil sanırsam..

Gerçi yanındaki de Ersen' e benziyor ama:))

marcedir büyük ihtimalle. gerci yaninda ersen olduguna göre biraz zor tahmin edilir:)

Cagdas Topal
10.03.2009, 18:46
Marcelinho ama yattara yı göremedim orda zor anlasılıo :D kararsız kaldım

sbay
10.03.2009, 18:47
Galatasaray Meirayı da sattı..savunmaları zayfı kaldı..
sol bek Hakan savunanın göbeğinde oynar volkan yamanda sol bek oynar...
defanslarında büyük değişim olacak Emre aşık ve Hakan Balta pek uyumlu bi ikili olmaz bence...

Pozisyon açısından sıkıntı çekeceğimizide düşünmüyorum..Dua edelimde Gökhan ve Umut günlerinde olsunlar.

TSezgin61
10.03.2009, 18:48
http://img11.imageshack.us/img11/4558/230906mac1.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=230906mac1.jpg)

inanc böyle olur iste... bu macta herkes kenetlenmisti. cünkü medyada cinconlular "simdiye kadar hep yendik, yine yenecegiz" "10 senedir yeniyoruz, bu seferde farkli olmaz" gibi aciklamalar yapmisti.

ondan sonra dagittiydik.

Orhan Aydın
cincon son yıllarda ters gelio bize kötü oynasalar BİLE yenilioruz adamlara bu maçta forwetlerimizin son vuruşlarında bi düzelme olmazsa 3 puan da zor olur her ne kadar eksikleri olsada.Ayrıca meiranın gitmesi de bizim için bi avantaj teşkil etmior bnce .KAZANIRSAK DENİZLİ VE KONYAYI UNUTMAYA RAZIYIZ:)

Great White
Hey gidi hey..

Şu an Ersen gibi bir adam ne işimize yarardı bee..

Doldur boşaltları bile kafayla yolluyordu kaleye..

oktay61
10.03.2009, 18:52
marcedir büyük ihtimalle. gerci yaninda ersen olduguna göre biraz zor tahmin edilir:)
Marcelinho idi, Yattara maçta hiç yoktu, sanırım o gün 18'de bile değildi.
Sağ kanattan Gökdenizimizin bindirmeleri ile çökertmiştik onları
Tabi forvette de Ersen vardı,
Keşke bu sene başından beri Gökhan Yerine Ersen olsaydı açık ara liderdik
Adam büyük maçların Büyük golcüsü idi be

TSezgin61
10.03.2009, 18:53
:yumruk:haydi Trabzonum!

Orhan Aydın
10.03.2009, 18:55
Marcelİnho yaww o adamin fİzİĞİnİ unutamadaim hİÇ xd

Ceyhun Öncü
10.03.2009, 18:56
Galatasaray 3 milyon euro kar elde etti meiradan

1,5 milyon kar elde ettiler

Samet Yildirim
10.03.2009, 18:58

Isterse 3 etsin...Sampiyonluk gidiyor belkide 2.olamicak ozaman ne yapigim o 1,5 dan vazgectim 3 milyonu:)

Orhan Aydın
10.03.2009, 18:59

sevgili hemşeri abicim:) bence cincon daha fazla kar etti zenitin nie bu adama o kadar para verdiğini anlayabilmiş değilim stopper arıyolarsa egemen bin kat daha iyi:D ön libero arıyolarsa da hüseyinden pek farkı yok meiranın:D

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 19:00
Aslan ilaç olur

Kaybetme kredimiz vardı, erken kullandık. Tek eksiği gol olan iyi bir oyun oynuyoruz. İşlerin Galatasaray maçıyla düzeleceğine eminim.Eleştirilen oyuncular Türkiye’nin en kalitelileri arasındadır. Hedefimiz bir maçla bitmez, taraftarımız da buna kesinlikle izin vermez.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_246539_sadri.jpg

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Aslan-ilac-olur_3_HDetail_35_127599.htm

Mehmet Fırat
10.03.2009, 19:32
Hey gidi hey..

Şu an Ersen gibi bir adam ne işimize yarardı bee..

Doldur boşaltları bile kafayla yolluyordu kaleye..

Abi o da boyuna faul yapıyordu.

Isaac'in faul yapan versiyonu. Isaac ofsayt rekoru kırıyor. Ersen de faul rekoru kırıyordu. :)

Ayrıca, Konya maçındaki gibi pozisyonlar yakalarsak, kafasına değil ayağına hakim oyuncular gerekecek bize. :)

Bülent AKBULUT61
10.03.2009, 19:39
ne olursa olsun bu macı yenmemiz lazım yoksa başka şansımız kalmıyor.

futbalski60
10.03.2009, 19:41
Meira'nın yerini Hakan Balta ile dolduracaklar Emre Aşık da maçlara iğneyle çıkıyor bizim maçta kapanacaklardır Hamburg maçı tempolu geçerse bizim işimize gelir güç açısından yeterli değiller.

Cafer Bulur
10.03.2009, 19:44
Ziya dogan in en iyi maclarindan biriydi.
Hasan ücüncü bile döktürmüstü.
Ersen martin zimba gibi kafa golleri atmisti.
Müthis bir futboldan sonra gs yi adeta sürklase etmistik.
Bunlari neden söylüyorum,bize sinerji lazim sinerji....:)

Cafer Bulur
10.03.2009, 19:49
Kesinlikle.
Son macimiz fb ile ,o macta taraftarimiz takimina inanabilmeli.

Alihan Ertürk
10.03.2009, 19:49
forvetlerimiz basit goller kaçırmazsa kazanırız.

BDiler61
10.03.2009, 19:51
Bu maci alicaz hemde gs ye ders vererek alacagiz ihtiyacimiz olan tek sey inanmak.

ONUR BEKAR
10.03.2009, 19:52
inanmıyormuyuz da yeniliyoz ya .

Recep Alkan
10.03.2009, 19:55
http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg
(http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Mehmet_Mercanlı
10.03.2009, 19:55
konya spor defans oyuncusu ömer

gs macında cok gzel oynadık ama 3 puanı elimizle ğs verdik cok gol kacırdık iyi oynadık şassız bir golyedik

TRABZON SPOR macında istediğimiz oyunu oynayamadık TRABZON spor baskısını kıramadık zor anlar yaşadık ancak şans bizdenyanaydı

işte size birinci ağızdan yorum

Sümeyye Şahin
10.03.2009, 20:11
o şans ne zaman bizden yana oldu ki!:...:(

Cafer Bulur
10.03.2009, 20:13
Ligin ilk devresinde sans yüzümüze gülüyordu.
Ama ligin ikinci devresinden itibaren sans bircok macta yanimizda olmadi.
Ama ben bunu sans dan ziyade daha cok beceriksizlige bagliyorum,maalesef.

Harun_ayar_ts
10.03.2009, 20:14
adamların defnasta iş yok kaleci ise kova e artık yeneriz heralde yattara kazandırır maçı bize rahat olun

Cafer Bulur
10.03.2009, 20:17
adamların defnasta iş yok kaleci ise kova e artık yeneriz heralde yattara kazandırır maçı bize rahat olun
Kalecileri kötü bir kaleci degil bana göre.
Hatalar yapiyor ama kalesinde güven veren bir durusu da var.
Ayrica de sanctis karsi karsiya rakiplerin vurus acisini iyi daraltiyor,gökhan ve umutun da en büyük sorunlari kalecileri karsilarinda gördükleri zaman etkili vuruslar yapamamak.
Allah yardimcimiz olsun bu macta.

ApoCaN28
10.03.2009, 20:19

25 yıldır en kritik anlarda hep rakipten yana oldu o şans....:(

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 20:20
Hamburg maçı çok önemli o maç, Hamburg maçının Perşembe olması bizim için en büyük avantaj..

3 gün sonra Gs mutlaka yorgun düşecek süpermen değilseler tabi.. Defans hattı çok kötü.. Baros, Kewel, Arda ve Lincoln oyundan düşerse ki sakat olan futbolcular,

60'Dk sonrasında Trabzonspor fark yaratabilir.. Ersun Yanal artık bu maçta taktik ve stratejilerini ortaya koysun..

Hüseyin ve Serkan sert oynamalı, ilk Dk'larda rakibi ekarte etmeli ;)

Emre7
10.03.2009, 20:22
forvetlerimiz basit goller kaçırmazsa kazanırız.

biz galatasaraya karşı yine nerden baksanız 5-6 pozisyon bulacağız.
1ine atmak var 6sınıda ... hiç birinide .
ama bu gidişle moralmen çöküyoruz. çoşkulu olmalıyız. ilk pozisyonumuz kötü dahi olup gol olursa kısa zamanda rahatlarız. aksine stada hakim olmak güç olacak kimle konuşsam hayırlı konuşmuyor ne dediysem döndürmem güç. taraftar şişmiş bi iş yapmış gibi

BDiler61
10.03.2009, 20:35
inanmıyormuyuz da yeniliyoz ya .

demek ki inanmayanlar var ;)

erik
10.03.2009, 20:45
Haydi arkadaşlar bırakalım tüm çekişmeleri ve destekleyelim biricik takımımızı.İlk defa yıllar sonra maçı izlemiyeceğim.Çünkü korkuyorum hakikaten.Kalp krizi geçireceğim diye kendimden geçiyorıum.Sağlığım açısından bu maçı izlemiyeceğim ama sürekli dua ediyorum ve etmeye de devam edeceğim.Haydi GHökhan haydi Umut kendinizi af ettirin bu maçta.Haydi aslanlarım benim gerçek aslan kimmiş göster şu kediciklere.

Hasan Habip Özbay
10.03.2009, 20:51
şu şans denen şey bi de bize gülsede beleş maç alsak

Hasan Habip Özbay
10.03.2009, 20:52
bu maç varya maç değil bu ilk maçın dalga geçen cinconlulara cevap zamanı bunu bilin gereğini yapın

Mertcan
10.03.2009, 20:59
su bulent korkmazi klubesine sokalim!

Muhammet
10.03.2009, 21:10
Arkadaşın biri buradan 3 bilet aldı maça kolay kolay internetten. Ankaragücü maçına bilet bulacağım diye canım çıkmıştı ve alamamıştım.

h@msi61
10.03.2009, 21:24
Marcelinho idi, Yattara maçta hiç yoktu, sanırım o gün 18'de bile değildi.
Sağ kanattan Gökdenizimizin bindirmeleri ile çökertmiştik onları
Tabi forvette de Ersen vardı,
Keşke bu sene başından beri Gökhan Yerine Ersen olsaydı açık ara liderdik
Adam büyük maçların Büyük golcüsü idi be

Yattara o sezon basi yanlis hatirlamiyorsam Denizli macinda sakatlanmisti, uzun sure oynayamamisti.

Ersen hirsiyla oynuyordu fakat unutmayalim ki Umut'un yedegiydi, 2 bjk ve 1 cimbom maci haric de cok buyuk katkilari olmadi takima. Ne kadar gol kacirsa da, ne kadar kizsak da iyi bir Gokhan Ersen'le kiyaslanmayacak kadar iyi bir golcu. Bu macta da gollerini atacagini umit ediyorum. Umut da bizde fener ve bjkya gol atmasina ragmen cimboma henuz atamadi, artik siftah vaktidir....

tsert61
10.03.2009, 21:31
Arkadaşlar nezaman maçtan önce, fark atıcaz tarzı mesajlar forumda çoğalmaya başladığında o hafta puan kaybettik hep, temkinli olun rakip GS. Denizli ve Konya maçalrında zaten kaybetmişiz ne farkı, bu maç daha da zor olucak 1-0 olsun bizim olsun. Ben bu maçtan güzel futboldan öte bir şekilde 3 puan istiyorum..Hadi hayırlısı..Farktan falan bahsetmesin lütfen kimse...

AYYILDIZ
10.03.2009, 21:35
3 adet bilette alındı cuma günü Trabzondayım Pazar günü maçtayım.

selimatal
10.03.2009, 21:58
Arkadaşlar müjdemi isterim. Ersun Hoca'nın kafasındaki kadronun şu şekilde olduğunu öğrendim. Şayet maç saatine kadar fikri değişmezse bu sezonun en ideal kadrosuyla maça çıkmış olacağız. Ve bu durumda fantastik bir galibiyete herkes hazır olsun.:)

------------------Sylva----------------

Serkan-----Song------Egemen------Cale

Yattara---Hüseyin---Colman----Alanzinho

---------Gökhan-------Umut------------

Kimse savunma zaafı olan bir kadro falan demesin, GS ın hücum yapacak fırsatı bile olmaz. Bu kadronun ve o taraftarın karşısında durabilecek dünyalılardan kurulu bir takım tanımıyorum.:)

Hüseyin İlkin
10.03.2009, 22:03
Tehlikeli bir kadro gibime geliyor .

Bizim içinde tehlikeli olabilir , Galatasaray içinde .

Ama bize daha yakın ibre diyebilirim o kadroda kendi adıma .

Mustafa Ayazoğlu
10.03.2009, 22:06
Arkadaşlar müjdemi isterim. Ersun Hoca'nın kafasındaki kadronun şu şekilde olduğunu öğrendim. Şayet maç saatine kadar fikri değişmezse bu sezonun en ideal kadrosuyla maça çıkmış olacağız. Ve bu durumda fantastik bir galibiyete herkes hazır olsun.:)

Kimse savunma zaafı olan bir kadro falan demesin, GS ın hücum yapacak fırsatı bile olmaz. Bu kadronun ve o taraftarın karşısında durabilecek dünyalılardan kurulu bir takım tanımıyorum.:)

Tayfun ve Selçuk kesilmesi normal olur..

Onur Şeref
10.03.2009, 22:10

Bu kadro Gs'yi ağlatır ağlatır.Colman'nın zaten Ersun Hoca tarafından da denildiği gibi asıl mevkiği ön libero.

Tayfunun yerine daha topla haşır neşir ve hızlı oyuncularımıza kendi hızıyla mükemmel pozisyonlar yaratabilecek bir Serkan.
2 önlibero Hüseyin ve Colman,
2 ofansif ortasaha Yattara ve Alanzinho,
1 santrafor Gökhan Ünal ve 1 savaşçı asıl mevkiği belli olmayan Umut Bulut.

Mükemmel bir kadro.

asikaplan
10.03.2009, 22:11
sen şampiyon olsan saniye duracak
dünya kendini yeniden kuracak
istanbul köpeği hep bizi konuşacak
kıskansın köpekler ölümüne trabzon

bordo mavi sevgin yatar hep gönlümde
61 plaka her zaman her yerde
görünce duruyor kalbim birden bire
anla trabzonum kurtar bizi bu dertden

söyle trabzonum kim ayıracak bizi
anlayamaz kimse duyduğumuz sevgiyi
anla trabzonum yalvartma artık bizi
anla trabzonum kurtar bizi bu dertden

son gözyaşım olsan inan hiç ağlamazdım
son dileğim olsan inan dilek tutmazdım
gelde gör halimi düştüğüm bu durumu
kalkamıyorum yerden kurtar beni bu dertden

bitmesin bu dertlerimiz dünya çok si.mdeydi
derman arıyorum ama çözemedim bu derdi
anlasana trabzonum çok seviyorum seni
sensiz geçen günleri yaşayamadığım gibi

gs maçında yeni besteler duymak istiyorum artk bunun için beste yaptım tezahüratlar bölümünde var ama pek uğrak yer olmadığı için arka sayflarda kalıyor ancak lütfen iletilebildii kadr iletilsin

futbalski60
10.03.2009, 22:11

Kadro bu olursa Colman'a çok büyük iş düşecek Galatasaaray zaten kapalı oynayacak mantıklı bir kadro.

Napoli
10.03.2009, 22:12
İdmanda ne oldu abi?

Gerçi,herkes hergün gulucuk dağıtcak diye birsey yok,adamın deliler gibi üstüne gidiyorlar,istifa diye bağıranların gırtlağına yapışasım gelıyor,Trabzonda olsam yanımdaki adam babam yasında da olsa oyle küfür etse gırtlana yapışırım

Bunlar ne istiyor ya sadi tekelioğlunumu geleceğinimi yok etmek istıyrolar çıldıracam,Millet dalga geçıyor bizimle salak bunlar takım liderden 1 puan geri istifa dıyrolar

haketten mılete boyle andavular yüzünden malzeme oluyoruz

Mehmet Ç.
10.03.2009, 22:13
Kadro bu olursa Colman'a çok büyük iş düşecek Galatasaaray zaten kapalı oynayacak mantıklı bir kadro.

Galatasaray Konya degil kapali oynasin.

Hem acik oynamalari hep bizim lehimize.

Bosuna biz deplasmanda kazanip evde kaybetmiyoruz. Avni Aker'de Rakipler kapali oynuyor, ama GS acik oynar insallah.

asimavi
gerçekten güzel kodro ...her mevkisi çuk diye oturuyo

mustafaction
madridi hakemler katlediyor :)

mhayri
10.03.2009, 22:14

Hocam böyle bir kadro mümkünmü ? Hiç sanmıyorum...
Konya karşısında bile sırf defansif zaaf göstermesin diye
3 lü orta sahayla oynayan takım gs ye karşı böyle oynarmı?
Bana kalırsa oynar hatta bomba gibi de olur ama ah o kaybetme korkusu yokmu...

futbalski60
10.03.2009, 22:16
Galatasaray Konya degil kapali oynasin.

Hem acik oynamalari hep bizim lehimize.

Bosuna biz deplasmanda kazanip evde kaybetmiyoruz. Avni Aker'de Rakipler kapali oynuyor, ama GS acik oynar insallah.
Gs oyun anlayışında değişikliğe gitti defans hattı açık verdiği için fazla ofansif oynamıyorlar zaten Perşembe maçları var yorgun gelecekler ben açık oynayacaklarını sanmıyorum.

turkish0061
10.03.2009, 22:17
Bence Boyle daha mantikli, Tayfun ciksin, Serkan girsin, coktan beri gormuyoruz serkani Ozledik Ha. Selcukta iyi oldu Ciksin oda Alanzinho bu macta Yarari olcak diye dusunuyorum. Ilk 11re giriyo bide avni akerde, Bence asis yapabilir

Cafer Bulur
10.03.2009, 22:18

Ersun hoca nin böyle bir kadroyla oynayacagina ihtimal vermiyorum.
Acikcasi böyle bir kadro riskli olur,bu riske hocanin girecegini zannetmiyorum.
Tahminim yine selcuk alanzinhonun yerine ilk 11 de olacaktir.
Hayirlisi olsun,kazanan Trabzonspor olsun.

arifberkay
10.03.2009, 22:23

işte yegane kadro budur bravo ama anlayana

Kaan
10.03.2009, 22:29
3 puan bizim. ;)

mustafaction
10.03.2009, 22:31
gs de kapanacak, bana öyle geliyor

turkish0061
10.03.2009, 22:51
Bu FUTBOL. TOP nereye gidecegi beli degil

mehmet83
10.03.2009, 23:03
Ben bu mactan cok umitliyim. Futbolcularimizin kendilerini afferttirmek icin varlarini yoklarini ortaya koyacaklarina inaniyorum. Gs zaten yorgun olacak. Sansimizi %70 lerde goruyorum. Tabi bunlari futbolculari ve hocamizin maca iyi konsantre oldugunu farzederek yazdim. Eger eksi olursa ki insallah olmaz bu sefer akbabalar basimiza coker iste.

Mollasalihoğlu
10.03.2009, 23:06
gs bana göre de kapalı oynayacak ve bence bu takım, bu çocuklar, bu şehir ölü toprağını atacak üzerinden..

titreyin kendinize gelin..

top denen yuvarlak meret, sen de akıllı ol ulan !!

Abdülkadir Kılıç
10.03.2009, 23:08

İstediğim kadro buydu. Zaten Selçuk son maçlarda ölü gibi dinlendirilmeye ihtiyacı var.

Turgay 6161
10.03.2009, 23:12
Bu FUTBOL. TOP nereye gidecegi beli degil

hep 6s kalesine gidecek gol olarak geri gelecek.

Hüseyin İlkin
10.03.2009, 23:18
Hocanız için oynayın ;)

Mustafa K. Demirbaş
10.03.2009, 23:20
bu maça gelecek olanlar lütfen ama lütfen 90 dakıka susmak yok yanımızdakileride uyaralım takımın desteğe her zamankinden fazla ihtiyacı var haydi canlanalım biraz

Turgay 6161
10.03.2009, 23:23
Trabzon-istanbul -Ankara-Bursa-İzmir.yerimiz neredeyse daha çok destek gücümüzü sonuna kadar gösterelim arkadaşlar.

powerts61
10.03.2009, 23:31
bence klasik kadromuzla çıkıp selçuk yerine serkan koysak daha iyi olur

mHİÇYILMAZ
10.03.2009, 23:31
Aslan kuyruğu Avni Aker'e kıstırır kanaatimce.

selimatal
10.03.2009, 23:37

Bu kadroda her futbolcumuzun arkasında oynayana dikkat edin. Özellikle sol kanada dikkat. Sadece saldırı değil, savunma gücü de çok yüksek bir diziliş. Ersun Hoca şayet son anda bu kadrodan vazgeçmezse, savunma açısından en rahat maçlardan biri olur diye düşünüyorum.

Ayrıca ayağına top alan teknik oyuncularımızın da asla pas atacak adam arama gibi bir sorunları olmayacağından kesintisiz ve çok hızlı hücum şansımız olacak.

Bir de savunmanın kapacağı toplarda topu eveleyip gevelemek yerine direkt hızlı hücuma kalakacak mükemmel bir kadro. Şayet böyle çıkarsak çekirdekçiler bile oturmaya fırsat bulamayacaktır demektir.:)

Bu kadroda değişe değişse sadece Alanzinho'nun yerine Selçuk oynar ama Selçuk'un savunma anlamında çok başarılı olamadığı ve kısa bir süre sonra fizik olarak oyundan düştüğünü hesaba katarsak sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bizim asıl sorunumuz savunma ağırlıklı bir orta saha ile maçlara başlayarak gol pozisyonu üretme işini Gökhan ve Umut'a yükleyerek onların fizik gücünü çok düşürmemiz. Bu durumda da gol atamadığımız gibi gol yediğimizde de çıkaramıyoruz son maçlarda.

Bunun da çözümü hücum başlayarak öne geçmeye çalışmak olmalı. Savunmayı sağlam tutmaya çalışmanın bize Denizli ve Konya maçlarında ne faydası oldu? Bu ligde her takım her takımdan rahatlıkla gol yiyor.

Mühim olan yediğinden 1 fazlasını atabilmek. Bunu en iyi sağlayacak kadro da yukarıdaki kadro.

Ahmet Başkaya
11.03.2009, 00:01
arkadaşlar bizi önemli bir maç bekliyıı hadiiii buraya yoğunlaşalım...ERSUN HOCAYI SEVİYORUZ ....Öyle kolay kolay da kimse göndremez ...

şahinler61
11.03.2009, 00:12

:alkış:artık bu kadroyu bekliyorum kesinlikle colman ortada oynamalı ve alanzinho solda başlamalı duruma göre sonradan alanın yerine selçuk girebilir ve colman sola geçebilir

AYYILDIZ
11.03.2009, 00:25
Kadroyu bilmemde ilk defa bir maçtan önce iddalıyım kaçırdıklarımızın yarısını atalım neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Zafer BİLGİN
11.03.2009, 00:34
Güzel olacak,güzel.Alacağız bu maçı.her şey daha güzel olacak

Kubilay ŞAHİN
11.03.2009, 00:35
Maçı nerede İzlesem Acaba.. Artık Uğursuzluğa inanmaya başladım.:D
Hiç İzlemesemde Radyodanmı dinlesem.

TS-FAN
11.03.2009, 00:36
Alan'dan asist bekliyorum ben.
Bu maçta kaçırdıklarımızın acısını çıkartacağız.
İki haftadır zaten şans golleri atan rakip bu hafta aynı şansı bulamaz.
Daha çok isteyen biz olacağız.
Buna eminim.
Kazanacağız.
7'ye yürüyüş devam edecek.

Hüdai Pervaneli
11.03.2009, 00:37
Maçı nerede İzlesem Acaba.. Artık Uğursuzluğa inanmaya başladım.:D
Hiç İzlemesemde Rayodanmı dinlesem.

Aysnen Hic Izlemicem maci galiba

Erdal DİLEK
11.03.2009, 00:38
gs önce jeferson sonra ıvankov ile 6 puanı aldı götürdü, biz ise son 3 haftada yaklaşık 20 net gol poziyonundan sadece birini atarak 3 puan alabildik, bazı şeyler ille olacak diye bir şey yok, pazar akşamı Allah yardımcımız olsun,

İnşallah kazanırız. . .

POYRAZ
11.03.2009, 00:42
Alanzinho ve Yattara ilk 11 de sahaya cikmali. Bunun bize faydasi olacak. Insallah her ikisini de sahaya cikarken kadroda görebiliriz.

İlker ToSun
11.03.2009, 00:42
************* Sylva ***************

Serkan *** Song ***** Egemen ***** Cale

Yattara *** Hüseyin *** Colman ***** Alan

********** Gökhan *** Umut *********

Bu ilk 11 i diliyorum ama çıkacağını sanmıyorum

irfanb
11.03.2009, 00:43

Benim görmek istedigim favori kadrom da bu.Uzun zamandir formsuz olan Selcuk bu macta kesinlikle dinlendirilmeli. Iki hizli kanat oyuncumuz Yattara ve Alanzinho ile hücum organizasyonlarinda zenginlik yasariz.Ücü besi kaciran Umut ile Gökhana da bolca firsat verilir .Onlar da birini atar herhalde.:)
Inaniyorum ki birgün bu kacirdiklari bir takimin basini fena yakacak.Bakalim bu talihli hangi takim olacak.

POYRAZ
11.03.2009, 00:48
Sanirim bir cok taraftar Alanzinho ve Yattara'yi ilk 11 de görmek istiyor.:)

seyduna_efil
11.03.2009, 00:51
ersun yanal selcuğu dinlendirmez boşuna beklemyin..

Ahmet Başkaya
11.03.2009, 00:52
Seninle başladık bizler bu yola
Sana dil uzatanlar akıllı ola
Reklam isteyen başka yol bula
SEVİYORUZ SENİ ERSUN HOCA

Ersun hocam inandik sana bir kere
Neferler arkanda bil ona göre
Denizleri aştık kaldı bir dere
Sakın bizi bırakma gitme bir yere.....
LAY LA LA LA LAY LAY LAY LAY LAY LAY LAY
LAY LA LA LA LAY LAY LAY LAY LAY LAY LAY

İlhan abi bizler hazırladık artık dağıtmak sana düşer yönetici sensin....Umarım beğenirsiniz...arkadaşlar maça gidecekler bunu ezberleyip söyletebilir kendi fikrimce....

Erdal DİLEK
11.03.2009, 00:53
kesinlikle yattara ve alanzinho birlikte oynamamalı, eğer oynarsa bile yek forvet oynanmalı ki bu tercihim hiç değil, onlara karşı alan daralmak zorundayız, kabu etsekte etmesek ileri uc adamalrı cok iyi pas yapıyor ve pas yapan takımı ancaka alan daraltarak durdurabiliriz, biz ekleyip vuracağız. . .

selimatal
11.03.2009, 00:59
Konya maçında kısa bir süre Alan-Colman-Yattara birlikte oynadı ve Konyanın başı döndü. Nasıl panikleyip toplara saçamasapan vurmaya başladılar hatırlayın.

Ve bir de üçünün 90 dk oynadığını düşünün. Ersun Hoca'nın tek hatası A.Akerdeki maçları son 20 dk ya sıkıştırması. 1. dk dan itibaren bu 3 lüyü oynatırsa Gökhan Umut maç boyunca pozisyon üretmek için koşarak enerjilerini tüketmeyeceklerinden, girdikleri pozisyonlarda çok daha güçlü bir şekilde vurmaya başlayacaklardır.

Santraforlarımızın çok gol kaçırmalarındaki tek sebebin pozisyona girdiklerinde güçlerini tüketmiş olmalarından kaynaklandığını düşünüyorum. Şayet Yattara-Colman-Alan 3 lüsü ile maça başlarsak pozisyon zenginliğinin çok daha artması dışında gol yüzdemizin de çok yükseleceğini iddia ediyorum ve umarım GS maçında bu düşüncem ispatlanır. Ve ondan sonraki 10 maçta da o kadro asla bozulmaz.

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2009, 01:04
Bjk'nın Gençler maçında, Sivas'ın Ankaragücü karşısında puan kaybedeceğini düşünüyorum,

Son maç bizim futbolcu ve taraftar bu coşku ile sahada olacak, lider olacağız nah buraya yazıyorum !

selimatal
11.03.2009, 01:07
kesinlikle yattara ve alanzinho birlikte oynamamalı, eğer oynarsa bile yek forvet oynanmalı ki bu tercihim hiç değil, onlara karşı alan daralmak zorundayız, kabu etsekte etmesek ileri uc adamalrı cok iyi pas yapıyor ve pas yapan takımı ancaka alan daraltarak durdurabiliriz, biz ekleyip vuracağız. . .

Ligin en iyi hücum pres yapan takımı olduğumuzu FB, Sivas gibi üst düzey maçlarda fazlasıyla ispatladık. Tek eksiğimiz orta sahamızda ayağında top saklayabilen ve topu hızlı oyuna sokan adam eksikliğimizdi.

Yattara-Colman-Alan üçlüsünün birarada olması GS a çıkma fırsatı vermeyecektir. Rakiplerimiz defanslarından çok rahat çıkabildikleri maçlarda rakip küme düşme hattında da olsa defansımız çok zorlanıyor. GS a karşı da mutlaka zorlanacaktır.

Şöyle düşünün: GS lı olsaydınız, top sizdeyken Hüseyin-Selçuk-Serkan-Yattara lı bir orta sahaya top kaptırmaktan mı daha fazla korkardınız, yoksa Hüseyin-Colman-Alan-Yattara dan oluşan bir orta sahaya mı?

Ben GS lı olsam ikinci kadroyu görünce pek çıkmayı düşünmezdim.;)

Erdal DİLEK
11.03.2009, 01:12
Ligin en iyi hücum pres yapan takımı olduğumuzu FB, Sivas gibi üst düzey maçlarda fazlasıyla ispatladık. Tek eksiğimiz orta sahamızda ayağında top saklayabilen ve topu hızlı oyuna sokan adam eksikliğimizdi.

Yattara-Colman-Alan üçlüsünün birarada olması GS a çıkma fırsatı vermeyecektir. Rakiplerimiz defanslarından çok rahat çıkabildikleri maçlarda defansımız çok zorlanıyor.

Şöyle düşünün: GS lı olsaydınız, top sizdeyken Hüseyin-Selçuk-Serkan-Yattara lı bir orta sahaya top kaptırmaktan mı daha fazla korkardınız, yoksa Hüseyin-Colman-Alan-Yattara dan oluşan bir orta sahaya mı?

yalnız hucum presi alanzinho yattara umut ve gökhanlı kadro ile yapmıyoruz, aynı presi bu kadro ile yapacağımızıda sanmıyorum,

irfanb
11.03.2009, 01:12

3-0 hükmen yenilgiyi göze aliyorsun demek ki! :) :)

fetvaci
11.03.2009, 01:24
kardeşim çatır çatır oynayacağız ve maçı alacağız başka yolu yok ben bile inandıysam bu kadar hepiniz inanın sonu güzel olur Allah'ın izniyle

yatara
11.03.2009, 01:37
bu kadro yapısı bu transferler ve boyle degisiklikler yapan hocayla bu macta zor sampiyonlukta
ya umutla gokhan kadar etkisiz bir forvet trabzon tarihinde olmadı hic
bu adamlara bu formayı layık gorup alana kızıyorum
daha bir suru boyle topcu var bu sene kadro yeniden yapılanmalı ama bu sefer adam gibi topcularla

senin demene göre ozaman biz her sene yeni kadro yapmamiz lazim ve yine uyum süreci vs. gene 20 sene bekle ozaman

Vural Kuyumcu
11.03.2009, 01:40

buda benim favori 11 insallah ersun hoca selcugu dinlendirir

Seyit Hoca
11.03.2009, 01:41
Maç tahminim 1-1
FB yi yeneriz..
Sivas'a yeniliriz.
Diğer maçlarımızı alıp ŞAMPİYON oluruz.

The_Storm
11.03.2009, 01:41
Takın üzerinde bir uğursuzluk var.

GS'de adamların kıçına çarpan bile gol oluyor, bizim rakiplerin kalesinde ise adeta duvar var.

Bu takımı bir okutmak lazım. Ciddi ciddi işin içinde büyü falan olduğunu düşünüyorum.

Yok mu nefesi kuvvetli bir hoca Trabzonda? Ciddiyim...

The_Storm
11.03.2009, 01:43
Ersun hoca, yöneticiler Trabzon'un fakirleri toplayıp karınlarını bir doyursunlar. Fakirin duası kabul olur.

Nedir bu yahu?

Dogan
11.03.2009, 02:24
Umarım çift forveti bozmaz Ersun hoca. Gerisi o günkü şansımıza kalmış.

İleli
11.03.2009, 02:27
pazar gunu dogum gunum Allahim nolur yuzumu guldur bu guzel gunde..

sifuni
11.03.2009, 02:57
Insallah yneriz ve bu gereksiz gerginlik üzerimizden gider

selimatal
11.03.2009, 03:06
yalnız hucum presi alanzinho yattara umut ve gökhanlı kadro ile yapmıyoruz, aynı presi bu kadro ile yapacağımızıda sanmıyorum,

Yanılıyorsun. FB ve Sivas maçlarında Gökhan ve Umut orta sahmıza pres konusunda pek iş bırakmamıştı. Selçuk'un Alanzinho ya göre daha iyi pres yapacağı aşikar ama Alanzinho için GS ın fazladan 1 adam tutması gerekeceğine göre, Selçuklu kadroya göre GS ın daha savunmacı bir takıma zorlayacağız. Bu da kendi oyunumuzu kabul ettirmek anlamına gelir. Hatta FB ye kabul ettirdiğimizden daha fazla.

3-0 hükmen yenilgiyi göze aliyorsun demek ki! :) :)

Bir an GS lı gibi hissetmeye çalıştım kendimi.
Ulaştığım sonuç şu: Maça çıkıp fark yemektense Hükmen 3-0 daha makul geldi.:)

ultrafanatik61
11.03.2009, 04:24
pazar gunu dogum gunum Allahim nolur yuzumu guldur bu guzel gunde..

sendemi 15 i :D
bende 15i hehe

h@msi61
11.03.2009, 05:25

[/B]

Bu macta kaybedebilecegimiz cok sey var o yuzden bu kadronun cikacagini pek sanmiyorum fakat umit ediyorum. Elimizde Umut var, Alanzinho'dan dogan direcsizligi ortasaha yardimlariyla kapatabilir, Colman ise daha defansif bir oyun oynayabilir. Ayrica rakibin ezberi olan sag kanadimizi kapatmayi bozariz, iki taraftan hucum eden bir ortasahamiz olur. Alanzinho da Yattara da gerektigi zaman ortaya girerek de oynuyorlar ki bu da cimbom gibi bolca defans zaafiyeti olan bir takimin basina muthis isler acabilir. Ben bu mactan cok umutluyum, takim kendisini affettirmek icin elinden geleni yapacaktir. Taraftar da ayni mantikta olursa son uc macta atamadigimiz gollerin acisini su adi takimdan cikartir, cirkef bulenti morartip pislikleri kolbastiyla copluklerine yollariz....

Hüseyin Çümen
11.03.2009, 05:28
artık selçuk yedeğe çekilmeli hiç bi faydasını göremiyorum son haftalarda mücadelede etmiyor okadar fazla hucumada çok bi katkısı yok o yüzden alanzinhoyla başlamak mantıklı colman la hüso geriye yakın oyanarlar arada colman hucuma çıkar hiç bi sorun olmaz

Napoli
11.03.2009, 08:46
Yenilebilriiz ama fark yeriz kısmına katılmıyorum Yenilirsekte 0-2 falan en fazla

Gökçebey
11.03.2009, 08:58
Kazanacağız diyordum da, Meira'dan sonra fark bile atarız diyorum :)

Dursun Kaplan
11.03.2009, 09:07
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_246632_ts1.jpg

Yürü be Trabzon

Ersun Yanal beyin yıkıyor, "Unutun, unutturun" diyor. Tecrübeli hoca, Aslan´a sürpriz hazırlığı da yapıyor

* Yönetim bugünden itibaren tam kadro Trabzon’da üs kuracak, takıma moral verecek. Ekstra prim de gündemde

* Taraftarlar satışa çıkan ve yüzde 100 zamlı biletleri tüketti, hafta sonunda Avni Aker’de şova hazırlanıyor

‘Sahada konuşacaksınız’
Trabzonspor ve Trabzon şehri artık hafta sonunda oynanacak Galatasaray maçıyla yatıp kalkıyor... İç sahada kaybettiği puanların telafisini şampiyonluk yolundaki rakiplerinden biri olan Galatasaray önünde yapmayı planlayan Bordo-Mavililer, her birimiyle havaya girdiler. Cim Bom provaları için önceki gün sahaya inip ilk antrenmanını gerçekleştiren Karadeniz temsilcisinde teknik direktör Ersun Yanal, adeta futbolcularının beynini yıkıyor. “Geçmişi unutun ve sahada yapacaklarınızla taraftara unutun” mesajını veren deneyimli hoca, atmosferi pozitife çevirmek için çaba harcıyor.

Yedek-as ayrımı yok
Antremanlarda yedek-as ayrımı yapmayan ve tüm futbolcularını zorlu maç için hazır tutmaya çalışan Trabzonspor’un hocasının hem taktiksel hem de kadro anlamında da bazı sürprizler hazırladığı öğrenildi. Hücum gücünü yine yüksek tutması beklenen Yanal’ın Yattara başta olmak üzere bazı yıldızlarını sahada serbest adam olarak değerlendirip rakibin dengesini bozmayı planladığı ileri sürüldü. Bordo-Mavililer’in antrenörünün en önemli kozlarından biri de şu ana kadar beklenen patlamayı yapamayan Alanzinho olacak ve Sambacı bu 90 dakikada daha fazla şans bulacak.

Avni Aker yine dolacak
Takım Galatasaray maçına dün de iki idmanla hazırlanırken, yönetim kurulu da boş durmuyor. Trabzon’a 5 gün önceden gideceğini önceki gün FANATİK’e açıklayan Başkan Sadri Şener ve kurmayları bugünden itibaren kentte üs kuracak. Antrenmanlara giderek moral vermesi de beklenen Şener’in ekstra prim konusunda ise arkadaşlarıyla fikir alış-verişi yapacağı bildirildi. Bu arada dün satışa çıkan Galatasaray biletleri kısa sürede tükendi. Yüzde 100 zamlı olmasına rağmen taraftarların biletlere gösterdiği bu ilgi yönetim ve futbolcuları çok mutlu etti.

Serhat DEMİRTAŞ

Erol Karadeniz
11.03.2009, 09:16
güne bu başlıkta başlamakta fayda var.diger başlıklara bakınca bu başlığı en üstte tutmakta fayda var.haydi bismillah.

Ayhan Yüksek
11.03.2009, 09:24
Şu ekstra prim işine karşıyım, hiçbir faydası olmuyor, hem biz büyük takımız ekstra prime ne gerek var bu maçı almamız lazım her halukarda.

Mustafa Yılmaz
11.03.2009, 09:30
Arkadaşlar müsterih olun ,gsyi ezer geçeriz 9-0 a kadar yolu var.

Burhan61
11.03.2009, 09:36
İstanbul'dan maça gidip maç akşamı dönecek yok mu? Bakın ayağım uğurludur ha. benim stadda olduğum hiçbir dakikada gol yemiyoruz:D 0-0 cepte yani.

Bülent AKBULUT61
11.03.2009, 09:55
bu macı alsınlarda ekstra para 'mı veriyorlar ne veriyorlarsa versinler yeterki bu macı alsınlar

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2009, 10:03
Gs artık defansif oynuyor. Kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz.

İdris Toksoy
11.03.2009, 10:13
Gs artık defansif oynuyor. Kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz.

her ne kadar defansif oynasa da şuanki eskikleri hep defanstan.servet ve emre aşık sakat,nitekim meirada zenit yolcusu.daha bir umutluyum bu maçtan.

Mert
11.03.2009, 10:17
Arkadaşlar selam,

başka bir yerde işleniyordur belki ama bulamadım. O yüzden buraya yazıyorum.
Biz neden 3. gözüküyoruz. bjk ile evimizde 0-0, deplasmanda 1-1 berabere kalmadık mı?
İkili averajda öndeyiz yani... Neden 2. değiliz o halde???

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2009, 10:20
Arkadaşlar selam,

başka bir yerde işleniyordur belki ama bulamadım. O yüzden buraya yazıyorum.
Biz neden 3. gözüküyoruz. bjk ile evimizde 0-0, deplasmanda 1-1 berabere kalmadık mı?
İkili averajda öndeyiz yani... Neden 2. değiliz o halde???
Deplasmanda atılan gollerin önemi yok.
TFF'nin sacmalıklarından birisi

diplomat61
11.03.2009, 10:21
biletler salı 11.00 de satısa cıktı ve tükendi... sadece numaralı kalmış....

işte 12. adam yıne 1.görevini yaptı....2.görevi olan susmadan desteği de verırse değil cinnoş kim gelirse gelsin cıkmaza a.akerden.... gecmişi bırakalım önumuze bakalım..... tabi sadece biz değil futbolcuların ınanması da çok önemli

Harun Karadeniz
11.03.2009, 10:21
Tarihi fark olur

Murat Acar
11.03.2009, 10:22
Bu konuda uefaya gidilse diyorum Uefa bu tür konualrı ulke federasyonunamı bırakıyo yoksa uefanın bir satandartı yokmu madem öyle neden avrupa kupalarında deplasmanda atılan gollerın önemi var veya Türkiye kupasında bunu açıklığa kavuşturmalı TFF...

Mert
11.03.2009, 10:28

Saçmalık ötesi benim anlamadığım kupada oynasak eliyoruz. Uefa'da oynasak eliyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde oynasak eliyoruz da ikili averajda nasıl geçemiyoruz?

O zaman tüm bu turnuvalarda deplasman golü önemli olmasın, maçlar uzasın. Yok böyle bir rezalet ya...

Ayhan Yüksek
11.03.2009, 10:32
Bu konuda uefaya gidilse diyorum Uefa bu tür konualrı ulke federasyonunamı bırakıyo yoksa uefanın bir satandartı yokmu madem öyle neden avrupa kupalarında deplasmanda atılan gollerın önemi var veya Türkiye kupasında bunu açıklığa kavuşturmalı TFF...

Tff durdu durdu bizim maç itibariyle böyle bir değişikliğe gitti, baştan sona saçma değişiklik, eğer ligdeki konumu ikili averaja göre belirliyorsan 0-0 la 1-1 i nasıl eşit tutarsın adalet bunu neresinde deplasmanda oynayan takım gol atmış bu ona artı kazandırır ki kural budur.

MİSSE_MİSSE
11.03.2009, 10:38
avantajlı oldugumuz için fazla saldırgan oynayamamıstık bugune kadar,gerçek ersun futbolunu şimdi izleyeceğiz.

Ömer SEVİNÇ
11.03.2009, 10:41
Galarasaray'ın stoperlerinin deneyimsizliği ve mallığından dolayı Ersun hoca oyunu geride kabul edip defansın arasına atılacak uzun toplarla sonuca gitmeyi deneyecektir tahminim.

Selçuk İnan ve Colman'ı kadroya ilk olarak yazın bu nedenle:)

Murat TONBUL
11.03.2009, 10:42
kuyruğunu kıvırıp göndeririz kedicikleri.ben sezonun en rahat maçlarından birini oynayacağımızı düşünüyorum.şu kara bulutları dağıtmamız için büyük bi şans bu maç.bu kadar eksiği olan gs yi ve hamburgla maç yapıp TRABZON a gelecek gs yi artık yeneriz diye umuyorum.hem aklım hem de kalbim bana bunu söylüyor.skor tahmini yapmayacağım.uğursuz geliyor :)
Ama yenecez ALLAH ın izniyle.

Hüseyin Kurt
11.03.2009, 10:42
Galarasaray'ın stoperlerinin deneyimsizliği ve mallığından dolayı Ersun hoca oyunu geride kabul edip defansın arasına atılacak uzun toplarla sonuca gitmeyi deneyecektir tahminim.

Selçuk İnan ve Colman'ı kadroya ilk olarak yazın bu nedenle:)

Tam tersi,Ersun hoca oyunu geride değil ilerde kurup bu savunmanın hata yapması için baskı uygulatacaktır...

Mehmet_Mercanlı
11.03.2009, 10:44
defansın arkasında atılan toplardan cok ben kenarlardan bu maçta diyerlerine oranla daha cok orta yapılacağını duşunuyorum

Murat TONBUL
11.03.2009, 10:45
gökhan ünalın demeçlerine göre baya bi hırs yaptığı anlaşılıyor.İnşallah bu hırs futboluna olumlu yansır da saç baş yoldurmaz gene.tabi aynı şeyler umut için de geçerli :)

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2009, 10:46
Tam tersi,Ersun hoca oyunu geride değil ilerde kurup bu savunmanın hata yapması için baskı uygulatacaktır...
Ersun Hoca, Risk alırken dikkatli olucaktır..
Lincoln,Kewell,Arda Turan ve Milan Baros vs Gs'nin hucum hattı Veysel'e benzemez :) Gs defansif futboluna devam edicektir. İşi hucum oyuncularının kişisel becerisine bırakacaktır.. büyük ihtimal maç böyle geçer

Mustafa Önder
11.03.2009, 10:49
Tarihi fark olur

Yapmayın!!
Böyle msjlar yazıp milleti gaza getiryorsunuz. Yenilince de düş kırıklıkları falan...

theo
11.03.2009, 10:50
gökhan ünalın demeçlerine göre baya bi hırs yaptığı anlaşılıyor.İnşallah bu hırs futboluna olumlu yansır da saç baş yoldurmaz gene.tabi aynı şeyler umut için de geçerli :)

aŞiri hirs ve yoĞun konsantrasyon dÜŞÜnme yetİsİne negatİf etkİ yapar...

S.DEMİRCİ
11.03.2009, 10:53
yeneceğiz arkadaşlar.. sonuna kadar takımın yanında olalım.. inanmak başarmanın yarısıdır..

Mustafa Önder
11.03.2009, 10:54
Yenersek yeni bir sayfa açar ve emin adımlarlarla zafere yürürüz. Kaybedersek (Allah korusun) yeni bir kaos:;S

__DERE__61
11.03.2009, 10:55
'Benim maçım olacak'
Galatasaray karşılaşmasını dönüm noktası olarak gören futbolcuların başında Gökhan Ünal geliyor...

Takımının ligin ikinci yarısında oynadığı Beşiktaş maçında Trabzonspor’un tek golünü atan Bordo-Mavililer’in yıldızı, beklenen patlamayı hafta sonunda yapacağını iddia etti. “Geri dönüşüm bu Galatasaray maçı olacak” ifadesini kullanan Karadeniz temsilcisinin golcüsü, “Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Takım arkadaşlarım ve hocam Konya maçı sonrasında yanımda olmaya çalıştı. Bu da beni kendime getirdi” dedi.

Yunus Emre SEL/DHA

bu adam değilmiydi 2.yarıyı bekleyin diyen 2.yarının 3'te biri bitti hala yok...bundan sonra da bi hayır gelmez boşuna ümitlenmeyelim....

S.DEMİRCİ
11.03.2009, 10:57
bu saatten sonra sadece destek.. eleştirileri erteleyelim. ne hoca ne futbolcular hakkında olumsuz yorum yapmayalım... kavgamızı sonra yaparız...

atigol
11.03.2009, 11:04
kesinlikle kontrollü oynamamız lazım....baskı yaptığımız anlarda geride çok açık alan bırakıyoruz, bunu gs de değerlendirecek çok adam var....ilk yarıdaki maçta böle olmuştu zaten biz oynadık aama adamlar kazandı maçı onun için dikkatli olmamız lazım

Lancet_61
11.03.2009, 11:06
kesinlikle kontrollü oynamamız lazım....baskı yaptığımız anlarda geride çok açık alan bırakıyoruz, bunu gs de değerlendirecek çok adam var....ilk yarıdaki maçta böle olmuştu zaten biz oynadık aama adamlar kazandı maçı onun için dikkatli olmamız lazım

ilk yarıda cincondan yediğimiz ilk 2 gol yüz yılda bir olur.kalede de tony var ayrıca..kesinlikle önde basmalıyız..

ApoCaN28
11.03.2009, 11:07
Karşılarında çakma defans oyuncularını da geçip gol atamazlarsa daha ben bu sene bişi beklemem diyeceğim ama sonuna kadar destekleyeceğim...
Bu maçı Alalım yine avantaj bize geçicek...

demirel
11.03.2009, 11:28
milletin orta sahasıda gol atıyor,biz hep gökhan ve umuttan bekliyoruz, biraz orta sahada kaleyi düşünmeli

Tangerine Dream
11.03.2009, 11:50
Bir de rakibin kullandığı köşe vuruşlarında her iki direğin yanında da bir futbolcumuz olmalı diye düşünüyorum. Beşiktaş ve Konyaspor maçlarında yediğimiz gollerde arka direkte de futbolcumuz olsaydı şu anda 1 puan farkla liderdik.

zafercalikoglu
11.03.2009, 12:03
hocaya destek oyuncuya basakana destek,bu saatden sonra yensede yenilsede yapılacak odur,tepkimizi ancak sezon sonunda göstermemmiz gerekir,diye düşünüyorum artık her mac cok onemli

only ts
11.03.2009, 12:03
tek yol var o da galibiyet kolay mac olacagını sanmıyorum ( hangi macımız kolay olduki ) ama her macta oldugu gıbı takımıma yıne guvenım sonsuz gercı denızlı konya maclarında benı utandırdı ama olsun ben ınanıyorum bu macı alacagız bıraz sans bırazda ınanc oldumu tutamaz bızı kımse.. estıkmi fırtına gibi karsımızda ne aslan durabılır nede baska bır varlık !!

Harun_ayar_ts
11.03.2009, 12:06
bu maç bizin kaçamaz elimizden gs bütün biletlerinde tükendigi söyleniliyor:alkış:

Muhammet
11.03.2009, 12:07
Ersun Hoca, Risk alırken dikkatli olucaktır..
Lincoln,Kewell,Arda Turan ve Milan Baros vs Gs'nin hucum hattı Veysel'e benzemez :) Gs defansif futboluna devam edicektir. İşi hucum oyuncularının kişisel becerisine bırakacaktır.. büyük ihtimal maç böyle geçer

Bir başka mantalite hayranı Bülent Korkmaz defansif oynatacaktır takımı. Galibiyete ihtiyacımız olduğunu da biliyor.. Defansta hata yapmazsak, onlar yapacağından güzel şeyler olabilir..

Uzunoğlu
11.03.2009, 12:15
Her şeye rağmen çok iyi geçecek bu maç

Bu sezon bir maçta atmadığımız kadar gol atacağız

Eğer olmazsa ben burdayım...