PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

DeeP__61
08.03.2009, 22:24
galibiyetlerde ortalıkta görünmeyip malubiyetlerde ot gibi biten bizden değildir arkadaş :D

tsert61
08.03.2009, 22:24
ya arkadaslar su biltrabzon nickli sözde taraftarı kale alıp cevap yazmasın kimse lutfen, istirham ediyorum hepinizden, böyle taraftar olmaz olsun, bu takımı desteklemeyecek kimsenin burada yeri olmamalı. NOKTA.

bytrabzonspor
08.03.2009, 22:25
1 mac daha soyle de ıddıa yapalım parayı buluruz .)
:D....................

hodlu
08.03.2009, 22:25
Ben gs maçını kazanacağımızı düşünüyorum, yenersek herşeyi unuturuz...

Emre Emiroğlu
08.03.2009, 22:26
İyi futbol karın doyurmuyor , kötü oynayalım her maçta üç puanı alalım , yeter bence ..

Pfff.. Şimdi böyle oldu tabi dimi:) Bu taraftar ne istediğğini kesinlikle bilmiyor... Biraz sabretse ikisininde aynı anda olacağını kestiremiyor.

Ben Saracoğlunda öyle futbol oynayıp berabere kalmaya razıyım. Konya maçındaki gibi yenilmeyede razıyım..

Çünkü takım futbol oynuyor !!!! ve biliyorum ki tek ilacımız sabır.

Acıkcası bize şampiyonluk yakışmıyor.. Herşeyin özeti bu.

Fatih Özkan
08.03.2009, 22:27
Pfff.. Şimdi böyle oldu tabi dimi:) Bu taraftar ne istediğğini kesinlikle bilmiyoruz... Biraz sabretse ikisininde aynı anda olacağını kestiremiyor.

Nasıl bize şampiyonluk yakışmıyor ?
Renkdaş bu çok fena bir cümle oldu ya...
Başkası okusa güler yani...

DeeP__61
08.03.2009, 22:30
bence yanlış yazdı ya . yakışıyor demesi lazımdı . öyle cümle mi olurmuş nasıl yakışmıyor bize şampiyonluk !

mustafaction
08.03.2009, 22:30
Pfff.. Şimdi böyle oldu tabi dimi:) Bu taraftar ne istediğğini kesinlikle bilmiyor... Biraz sabretse ikisininde aynı anda olacağını kestiremiyor.

Ben Saracoğlunda öyle futbol oynayıp berabere kalmaya razıyım. Konya maçındaki gibi yenilmeyede razıyım..

az önceki sözlerinden dolayı senı takdir ettim ancak bize şampiyonluk yakışmıyor sözü sana hiç yakışmadı renkdaş

Cafer Bulur
08.03.2009, 22:34
Konuya gelelim,gs bizden sonra deplasmanlarda en cok puan toplayan takim.
Yani dis sahalarda kazanabilen bir takimla oynayacagiz.
Ama ayni zamanda deplasmanda 5 defa kaybetmis bir takim,demek ki yenilmeyecek bir takim degil.
Bu maci oyuncularimizin dönüm maclarinin baskisini kaldirip kaldiramayacagi belirleyecek.
Bu konuda tecrübeli oyuncularimiza cok büyük görevler düsüyor.

Emre Emiroğlu
08.03.2009, 22:34
Nasıl bize şampiyonluk yakışmıyor ?
Renkdaş bu çok fena bir cümle oldu ya...
Başkası okusa güler yani...

Kardeşim. Şampiyonluk yarışındaki en büyük engel ve tarihi anons , Ersun yanalla istikrar başlıklarını incelediğinde ne demek istediğimi daha rahat anlarsın..

Taraftarımızın bu kadar nankör olması zoruma gidiyor..

Herşey hemen olsun istiyoruz.. ama olmuyor. Olamazda.. Yazın hepbirlikte burda naralar atmıyormuyduk en az 2-3 yıl gerekli bu takıma diye ?

Yönetime ve Teknik yönetimede SORGUSUZ SUALSİZ 3 yıl kredi verilmeli.. Bunu istanbulun beynini örümcek bağlamıs yazarları bile anlamışken bizim taraftarımız neden anlayamıyor anlamıyorum !

Takımın yaş ortalaması ve oynadığı futbol belli !

Hangimiz bu takımda IŞIK YOK diyebilir ?

Bizim başkanımız değilmi , Bizim yönetimimiz değilmi Şampiyonluğu istemem yan cebime koy tavrıyla yorumlayan ?

Yönetimimiz dahil herkes biliyor şampiyon olursak sürpriz olur. Amacımız ve asıl hedefimiz şampiyonlar ligi diye..

Hangi hedefimizden şaştık da bu isyan var ?

Evet şampiyonluğa oynayan takımın içerdeki 2 maçını üst üste kaybetme gibi bir lüksü olamaz !

Ama problemli mevkilerimiz var işte.. Oynadığımız atak futbola rağmen attığımız gol sayısı kocaeli sporla aynı ?

Bunun sorumlusu hocamıdır ?

Deplasman puan tablosunda neden açık ara lideriz ?

Ve neden içeride rezaletiz ?

Bazı şeyleri haketmediğimiz çok açık.

Alihan Ertürk
08.03.2009, 22:35
az önce Kanal 24'de bir yorumcu var beyaz saçlı sakallı felan Trabzonspor Avni Aker'de gs'yi yenecek dedi.Ve çok da emin konuştu kendinden , sadece biz değil futbol camiası da inandı bizlere.Ne olur kazanalım ve şampiyon olalım sonra isterse şampiyonlar liginde barçadan 2 yiyelim :)

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 22:35
böyle bir ligde;

oyun olarak-kalite olarak-futbol adaleti olarak-inanç olarak ve aklına ne gelirse gelsin

şampiyonluğu hak eden takım biziz.. son haftalarda var bi şanssızlık bulutları üzerimizde ama bu maçı kazanırsak o hava çok güzel bir hava olacak :)

DNA-TS
08.03.2009, 22:37
gs macında biz tribündeki yerimizi, trabzonsporda macı alacak...

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 22:38

Maç öncesi deseniz iyi oynayarak bir puan mı , kötü oynayarak üç puan mı diye benim tercihim ikincisi olur . Ne var bunda ? Futbolda iyi oyuna bakmıyorlar maalesef , aldığın puan veya puanlara bakıyorlar . Doğru ya da yanlış . Böyle gelmiş , böyle gidecek .

Alihan Ertürk
08.03.2009, 22:38
ben artık avni aker'de maç kaybetmek istemiyorum ya :( Çok çok moralim bozuluyor , takıma çok sinirleniyorum.İnşallah bu maçta böyle şeyler olmayacak

AYYILDIZ
08.03.2009, 22:41
Maça gidiyorum İstanbul'dan şu ana kadar gittiğim maçlarda yenilmedik inşallah 2 farklı galip geleceğiz.

a.fındıkoğlu
08.03.2009, 22:42
ya arkadaslar su biltrabzon nickli sözde taraftarı kale alıp cevap yazmasın kimse lutfen, istirham ediyorum hepinizden, böyle taraftar olmaz olsun, bu takımı desteklemeyecek kimsenin burada yeri olmamalı. NOKTA.

geçmiş mesajlara bakarsanız aramızda gs liler var görürsünz ...birlik olma zamanı desteğe devam umutsuzluğa yer yok alacaz bu maçı...

Cafer Bulur
08.03.2009, 22:43
Ikili averajda üstünlük kurmak icin gs yi kac farkli yenmemiz gerekiyor?

bytrabzonspor
08.03.2009, 22:43
Konuya gelelim,gs bizden sonra deplasmanlarda en cok puan toplayan takim.
Yani dis sahalarda kazanabilen bir takimla oynayacagiz.
Ama ayni zamanda deplasmanda 5 defa kaybetmis bir takim,demek ki yenilmeyecek bir takim degil.
Bu maci oyuncularimizin dönüm maclarinin baskisini kaldirip kaldiramayacagi belirleyecek.
Bu konuda tecrübeli oyuncularimiza cok büyük görevler düsüyor.
olsun, kazanmak için oynasınlar, kapanmasınlarda, başka bişe istemem. gol atmak için oynasınlar bizim için daha iyi

bytrabzonspor
08.03.2009, 22:44
Ikili averajda üstünlük kurmak icin gs yi kac farkli yenmemiz gerekiyor?
..........4.........

Erdinç Barutçu
08.03.2009, 22:45
haftaya lideriz, rahat olun, sivas ankaragücüne puan kaptırır. beşiktaşta gençlerbirliğine puan kaptır. bizde cinconu yener liderlik koltuğuna otururuz.
1-Trabzonspor---48
2-Sivasspor ---47
3-Beşiktaş ---46

Artık olsun artık şansımız dönsün...Hem BJK hem GS hemde FB bu hafta çok şanslılardı....Futbol sadece iyi taktik ve iyi futbolcularla oynanmıyor...Biraz da şans olacak....

Rasim YILMAZ
08.03.2009, 22:46
Trabzonspor Galatasarayı yener... Skor 3-1 olur...

ts_tuncay_ts
08.03.2009, 22:46
kayseri kadar salak takım yok yav.Adamlara koskoca stad yapmışlar bi feneri yenemediler 2.yarıda 10 kişi kaldı fener yine yenemediler

Erdinç Barutçu
08.03.2009, 22:47
Denizli ve konya maçlarından korkuyordum ama bu sefer gerçekten GS maçından umutluyum...Skor ne olur bilemem ama YENECEĞİZ....

Erdinç Barutçu
08.03.2009, 22:48
kayseri kadar salak takım yok yav.Adamlara koskoca stad yapmışlar bi feneri yenemediler 2.yarıda 10 kişi kaldı fener yine yenemediler
Ama stadları süperdi....İmrendim resmen....

Emre Emiroğlu
08.03.2009, 22:50
Maç öncesi deseniz iyi oynayarak bir puan mı , kötü oynayarak üç puan mı diye benim tercihim ikincisi olur . Ne var bunda ? Futbolda iyi oyuna bakmıyorlar maalesef , aldığın puan veya puanlara bakıyorlar . Doğru ya da yanlış . Böyle gelmiş , böyle gidecek .

Evet o zaman iyi oynuyor ve kazanamıyoruz diye hocayı gönderelim. Kahhrolsun ersun yanal..

Mustafa Ayazoğlu
08.03.2009, 22:52
Hamburg maçı olmasa yenilirdik %100, ama şimdilik umudum var %50 :)

demirel
08.03.2009, 22:52
Pek ümitli değilim, böyle macları kazanamıyoruz,bu maç beni ilgilendirmiyor, gs macından sonra seri yakalarsak sampiyon olabiliriz

genç61
08.03.2009, 22:53
haftay bjk sivas puan kaybıyı yasabilir biz kazanmalıyız ama bunlar puan kaybı yasarlarsa korkuyorum bizim hoca gene defansif anlayıs yapar da 3 yeriz diye acıkcası

ApoCaN28
08.03.2009, 22:54
Biz de yenemedik 11 kişi hemide...:D

Turgay 6161
08.03.2009, 22:56
Pek ümitli değilim, böyle macları kazanamıyoruz,bu maç beni ilgilendirmiyor, gs macından sonra seri yakalarsak sampiyon olabiliriz

Bu ve bundan sonraki tüm maçlar bizleri ilgilendirmesi lazım.Bu arada inanmak başarmanın yarısıdır renkdaş.

Taner Gündoğdu
08.03.2009, 22:57
5 atarız, asarız keseriz denilemeyecek bir maç. ama çok önemli bir kaç avantajımız var.
1)gs nin sakatları (m.topal ve servet çok önemli iki isim)
2) bizim maçtan önce ve sonra hamburg maçı var ve gs uefayı çok istiyor

buna karşı bizimde çok büyük bir dezavantajımız var : TARAFTAR

sabretmeyi denersek, top umutun kaval kemiğine çarparsa, gökhan drogbacılık oynamazsa alacağımızı düşündüğüm bir maç. galibiyet şampiyonluk için kocaman bir adım olur, mağlubiyet şuan ki durumdan farksız bir tablo oluşturmaz.

only ts
08.03.2009, 23:00
yenecezmi??????????? yenecez.... ama öyle ama böyle...

yanıyorum yanıyorumda nasıl yenemedık konyayı ona yanıyorum lıderdık sımdı :(

DeeP__61
08.03.2009, 23:00
merak etme sen taraftar muhteşem olacak . çünkü maç akşamdan kimse annesine babasına amcasına dedesine vermeyecek kombinesini maça gitmek için .

Cem Akyüz
08.03.2009, 23:01
iyi oynacağımızdan zerre kadar şüphem yok skor için birşey diyemiyorum ama Gökhan Ünal golünü atacak

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 23:01
bu maçın tarihi ve saati belli mi ?

Erdinç Barutçu
08.03.2009, 23:02
Pazar saat 19:00....

ts_tuncay_ts
08.03.2009, 23:04
merak etme sen taraftar muhteşem olacak . çünkü maç akşamdan kimse annesine babasına amcasına dedesine vermeyecek kombinesini maça gitmek için .

aslında anne baba farketmiyo adamın içinde olucak.Ben tvde izlerken kalearkasında 40-50 yaşlarında bi amcamızın takıma verdiği o desteği görmeliydin....Görsen Taraftar dediğin böyle olmalı dersin

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 23:07
Evet o zaman iyi oynuyor ve kazanamıyoruz diye hocayı gönderelim. Kahhrolsun ersun yanal..

Ahahahahah , lafa bak hizaya gel .

Nereden nereye gelmiş .

Ersun Yanal 'ın en büyük destekçilerinden birine bunu diyorsun , sana kocaman bir :alkış:

genç61
08.03.2009, 23:08
galatasarayı yenmemiz icin gerekenler
1-tony sılvıa sarı renk forma giymeyecek ugursuz geliyor ne zman giyse
2-tayfun oynamıcak
3-selcuk hafta ici uyarılacak ya adam gibi oynıcak yada kesik yicek yeter ama
4-gokhan gol atmayı ögrenecek bir haftada
5-umut herseyin mucadele olmadıgı ayagında top tutmayı ve gol atmayı ogrenecek
6-ersun hoca oyuncu degisikliklerini dikkat edecek yanlıs degisiklikler yapmıcak
7-taraftar tam destek olcak
8-o gun stad cevresin ve sehirde cekirdek satılmıcak

ts_tuncay_ts
08.03.2009, 23:10
galatasarayı yenmemiz icin gerekenler
1-tony sılvıa sarı renk forma giymeyecek ugursuz geliyor ne zman giyse
2-tayfun oynamıcak
3-selcuk hafta ici uyarılacak ya adam gibi oynıcak yada kesik yicek yeter ama
4-gokhan gol atmayı ögrenecek bir haftada
5-umut herseyin mucadele olmadıgı ayagında top tutmayı ve gol atmayı ogrenecek
6-ersun hoca oyuncu degisikliklerini dikkat edecek yanlıs degisiklikler yapmıcak
7-taraftar tam destek olcak
8-o gun stad cevresin ve sehirde cekirdek satılmıcak

8.madde süper gülmekten öldüm :D:D:D:D

mustafaction
08.03.2009, 23:11
trt 3 te birde sakin kafayla izledim maçı tribünler resmen fotoğraf gibi ya

osmanselcuk
08.03.2009, 23:12
Mübarek kandil gecesi, Allah'ım gökhan ünala birazcık bal versin diyorm, başka bişeyede gerek yok diyorumm.
adamın balı varken, çok kötü halimizle bile bjkden 1 puan aldık...
sadece 1 gram bal, başka bişey değil

Samet İslamoğlu
08.03.2009, 23:16
önümüzde 11 maç var bunların 9 unu alırsak yada 8galibiyet 3 beraberlikle güle oynaya şampiyon olacağımızı düşünüyorum.. gs le fb yi yenersek ztn kalan 9maçın 7sini alabilmemiz gerekiyor hala şansımız çok büyük diğer takımlara bakmadan maçlarımızı çıkıp çatır çatır oynayarak kazanmak lazım şampiyonluk uzak değil ümidimizi yitirmeyelim..

Ceyhun Öncü
08.03.2009, 23:17
Nasil yenilirdik diye konusuyorsunuz??????

Biz BÜYÜK TAKIMIZ

Sivasspor gibi kendini büyük sanneden degil

Herkez 11 Kisiyle basliyor bu oyuna

Ben Inandim Sizde Inanin!!

bordox
08.03.2009, 23:17
Ciddi maç olacak,tam istediğim gibi bir maç,şampiyonluğun tadını bilen ve onun getirdiklerinin farkında olan bir rakip.
Onlardan daha çok isteyebiliyor musun?Daha çok koşabiliyor musun?Tüm stadın baskısını üzerinde hissettiğin anda bile yeteneğini zekanla birleştirip o baskıdan uzaklaşıp,işini yapabiliyor musun?
Kısacası şampiyon olmak istiyor musun istemiyor musun?Lafta herkes ister,ama icraat lazım.
İcraatı görelim,yarın televizyonlarda ilk haber,gastelerde manşet olmaktan çok Trabzonspor taraftarını huzur içinde yastığa baş koymasını düşünün.Çocuklar gibi rakip taraftarla tartışıyoruz bizim futbolcularımız sizin futbolcularınızı yener diyoruz,güveniyoruz size be ilk okul çocuklarının kavgalarda dediği gibi benim abim karateci,senin abini döver diyoruz işte.
Taktik maktik ben bilmem artık.Emeğinize ihanet etmeyin,buraya kadar getirmişken de geri dönmeyin.

BDiler61
08.03.2009, 23:18
1-0 olsun bizim olsun

Harun-61
08.03.2009, 23:19
ilk macda gs'li oyuncularin yaptiklari cirkeflikleri unutmamak lazim.

lami cimi yok kardesim, Sampiyon olmak istiyorsak
bu maci al-a-ca-giz !!!

.

kaan53
08.03.2009, 23:21
kaybetmeyi aklımdan bile geçirmekistemiyorum ama umutla gökhan böyle olursa falekete uğrarız inşallah şans umut gökhan bizden olur 3 puan bizim olur

genç61
8.madde süper gülmekten öldüm :D:D:D:D
valinin olaya bir el atması lazım mac gunu sehirde gercekten cekirdek yasagı getirmeli saat 20:45 kadar hicbir yerde cekirdek satılmamalı

İskender Çakmak
diğer maçları alıp bu maçta yenilseydik kredimizi kullandık der geçerdim ama kazın ayağı şimdi öyle değil kesinlikle almamız gerekiyor lige tutunmamız için bu maçı almaktan başka şansımız yok beraberlik kötü sonuç bundan sonra herşey futbolcuların elinde göstersinler kendilerini

Ahmet Başkaya
08.03.2009, 23:22
gs taraftarı maç sonrası ersun bize el salla diye dalga geçmişti hatırlarsanız kıssasa kıssas....

Cem Akyüz
08.03.2009, 23:24
ğs maçları öncesi çok gergin oluyorum çünkü en nefret ettiğim takım ğs fenerden bile bu kadar nefret etmiyorum..Adamlar şansla kaleci hatasıyla bizi hep yeniyolar..inşallah bu maçı kazanırızda şu şerefsizleri sustururuz nefret ediyorum senden ğs Hamburg'ada elenirsin inşallah sizi bir yenelim varyaaa bakırköyde meşala şov yapacaz

kadir_ts61
08.03.2009, 23:27
trabzonspor3 galatasaray 1 goller gokhan unal3 tane atacak;hahahahahahahahahahahaha

RepLay
İnşallah yeneriz...!

mustafaction
lincolnu bu maçta korner bayrağına oturtmak lazım o da galibiyetle olur

Jackdaniels
08.03.2009, 23:31
Ersun yanal kadroyu bozmayacaktır 65-70 arası yattara çıkar alanzinho girer 80 de hüseyin yada selçuk çıkar Isaac girer ya berabere biter maç yada 1-0 yeniliriz...

genç61
08.03.2009, 23:33
trabzonspor3 galatasaray 1 goller gokhan unal3 tane atacak;hahahahahahahahahahahaha
la kıyamet yaklastı o zaman ahirete gocuyoz galiba cunku bu kıyametler alametleri gibi bir sey olur ya

Oğuuz
08.03.2009, 23:39
şampiyonluğa oynuyorsak, şampiyonluğu istiyorsak, E bu maçıda alalım daaa..

Hayde Trabzon al bu maçı unutup son iki maçı evimizdeki, söyleylim tekrar şampiyonluk şarkılarımızı en gür sesimizle..

Ahmet Başkaya
08.03.2009, 23:41
arkadaşlar yeri değil ama nasıl resim ekliyorsunuz ama direk sayfada gözükecek öyle küçük falan değil kendi boyutunda

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 23:41
90 dk susmayan taraftar istiyorum

Mustafa Ayazoğlu
08.03.2009, 23:43
Hala 75 puan ile şampiyon olabileceğimize inanıyorum. Yeter ki Galatasaray, Fenerbahçe ve Sivas'a yenilmeyelim

Hacettepe'ye yenilelim 1 hakkımız daha var

Suha
08.03.2009, 23:44
artık öyle yada böyle bizim için bu yarış bu maç bağlı..eğer şampiyonluk istiyosak bu maçı lamı cimi yok almamızs lazım..tüm yönleriyle maça adapte olmamız gerek..kesinlikle çok iyi hazırlanmamız gerek..

Erkan
08.03.2009, 23:52
Mu maci alacagimiza EMINIM, bu mac insallah 'gitar' calan bir oyuncu cikar bizden...

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 23:52
Hamburg karsisinda sakat falan verirler herhalde. Sakatlari cok gol sorunu yok bizde tam tersi ne hikmetse sansimiz döner. Bu maci kaybetmemiz halindede diger haftalardaki maclardaki skorlara bagli olacagiz kendi elimizde olmiyacak. Piskolojik bir avantaj haline bile gelebilir stresli haftalarda eger takimdan destegi kesmezsek. Son haftayi lider bitirelim yeter.

kudu_61
08.03.2009, 23:53
fener 2 şutla maç kazandı biz niye kazanamıyoruz şut çekmesini unuttuk da ondan

only ts
08.03.2009, 23:56
gs dende bulent dende nefret ediyorum pislik kulüpsüzün inşallah elenirsiniz tez zamanda uefadan beter olunnnnn!!!!!

HAYRETTİN
08.03.2009, 23:56
Bu hafta şu cinconlara cakmayalım adımı değiştiricem kesin bizim mac hemde ole bole diyil giden 6 puanın acısı bunlardan cıkırarıcağız

oguzkoc
08.03.2009, 23:57
galatasaray yenilsek bile korkum yok... tek korkum beşiktaş... kalan 11 haftada en büyük rakip onlar bence...

kudu_61
08.03.2009, 23:57
Kim bu ruhsuzlar mı sahada ölecekler? Bunlar zaten ölmüş toprak atacak birilerini bekliyorlar...
kesinlikle ruhsuz değiller sadece yeteneksizler ve Trabzonlu değiller bizi anlamıyorlar bizim gibi amatör ruhla Trabzonspora bağlı değiller sıkıntı burada eğer buzu anlayan bir tekke bir gökdeniz olsaydı şu an 10 puan önde liderdik bunlar bize gelene kadar Trabzonspor maçı izlememişlerdir iyi bir psikolog kesin lazım beyin yıkayacak buna ersun hoca da dahil ona da Trabzonsporun buraya nasıl geldiğini anlatacak çok iyi bir psikolog bu takıma yeter ondan sonra idmana bile gerek yok iş tamamen kafa da bitiyor ama senin itham ettiğin şeyi kesinlikle kabul etmiyorum sadece öğrenmeleri gerekir

Ahmet Başkaya
08.03.2009, 23:58
arkadaşlar yeri değil ama nasıl resim ekliyorsunuz ama direk sayfada gözükecek öyle küçük falan değil kendi boyutunda

SARI61
09.03.2009, 00:03
galatasarayı yenıcez hıslerımm bu mac kesn alıcamızı soyluyor ınsaalllah alırız gokhan unal ve umut bulutun artık kendlerıne bır cekı duzen vermesı gerekıyor bu kadar gol kacıran forvetler varmı baska takımda ya artık rahat mac ızlmek ıstıyruz

Zeynep Terzi
09.03.2009, 00:04
Bu maçi alacağuk başka yoliii yok :D İnş bütün temennimiz o yönde .Artık bu haftada hüsran istemeyruk ;)

Burak 1967
09.03.2009, 00:11
Bu maçı ya biz ya onlar kazanacak fark olacak diye düşünüyorum, beraberliğe hiç ihtimal vermiyorum...
ve o akşam futbolun şans meleklerinin bizim yanımızda olmasını diliyorum

marfat61
09.03.2009, 00:15
beyler sayın bordomavı net yonetıcelerı artık surda bı kampanya baslatalımda su omer urundulu stadyumdn sutlayalım ya az once ızledım yıne fena halde moralımı bozdu ahlaksız herıf nedens e yenıldımız maçalrda bıle bıze saldırıo her hafta en kotu hakem bızım maçımızın hakemı oluyor..ama sıvasın hakemlerle aldığı maçlara sıra gelence sıradamnmıs gıbı gecıstırıp duruyor..lutfen artık sıte yonetıcıelrı duyuyasanız benı bıse yapalım ya..bıktım maıl atmadan programa ama her hafta tahrık etmeye devame dıo bua dam

Tosun61
09.03.2009, 00:24
Eger bu maci alamazsak ilk üce bile giremeyiz.isi eninde sonunda ölüm kalim macina getirdik dayadik.böyle olmamaliydi.artik herkes üstüne düsen görevi yapmali,taraftarimiz bilhassa takima 90 dak.destek olmali takim kötü oynuyor diye homurdanmalar baslar ise vayy halimize!!gol pozisyonlarindaki beceriksizliklerimiz devam eder ise yandi gülüm keten helva..KAZANALIM ZINCIRLERI KIRALIM INSAALLAH....

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 00:28
Bu bir hafta geçmez şimdi .

İşin yoksa haftaya pazar'ı bekle .

Tosun61
beyler sayın bordomavı net yonetıcelerı artık surda bı kampanya baslatalımda su omer urundulu stadyumdn sutlayalım ya az once ızledım yıne fena halde moralımı bozdu ahlaksız herıf nedens e yenıldımız maçalrda bıle bıze saldırıo her hafta en kotu hakem bızım maçımızın hakemı oluyor..ama sıvasın hakemlerle aldığı maçlara sıra gelence sıradamnmıs gıbı gecıstırıp duruyor..lutfen artık sıte yonetıcıelrı duyuyasanız benı bıse yapalım ya..bıktım maıl atmadan programa ama her hafta tahrık etmeye devame dıo bua dam
Evet arkadasim sana katiliyorum bu Ömer denen adam Antalya macinin hakemi icin süper mac yönetti demisti,oysa hakem o macta bize dogru dürüst faul bile calmamis,penaltiyi vermemis,Antalya'li oyuncuya vermesi gereken sariyi bile vermemisti.bunlarin alayi ezik kardesim ne diyeyim...

only ts
Oooooo duyun bu sesİ
bu firtina saracak sİzİ
trabzonun neferlerİyİz
korkun bİzden gelİyoruz bİz

ooooooooo ooooooooooo
oooooooooooo ooooooooooo
ooooooooo ooooooooooo
oooooooooooo ooooooooooo

bordoooo mavİİİİİ
Şampİyon trabzon
bordoooo mavİİİİİ
Şampİyon trabzon

ooooooo duyun bu sesİ
bu firtina saracak sİzİ
trabzonun neferlerİyİz
korkun bİzden gelİyoruz bİz

oooooooo ooooooooooo
ooooooooo ooooooooooo
oooooooo ooooooooooo
ooooooooo ooooooooooo

bordoooooo mavİİİİİ
Şampİyon trabzon
bordoooooo mavİİİİİ
Şampİyon trabzon
bordooooooooooooo mavİİİİİİ
Şampİyon trabzon
bordooooooooooooo mavİİİİİİ
Şampİyon trabzon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2009, 00:37
G.Saray’da uzun süren sakatlığı sonrası sahalara dönen Harry Kewell’ın ayağında, Bursaspor maçında aldığı darbe nedeniyle ödem oluştu.

Sakatlık geçiren ve yerini Volkan’a bırakmak zorunda kalan Kewell’ın maç sonrası başlanan tedavisine dün de devam edildiği bildirilirken, darbe bölgesinde ağrıların sürdüğü ve ödem oluştuğu kaydedildi. UEFA Kupası’ndaki önemli Hamburg karşılaşması öncesi Kewell’ın sakatlığının yakından takip edileceği ve bir-iki gün içinde tedavinin vereceği sonucun önemli olduğu aktarıldı. Boynunda ağrıları olan Meira’nın da tedavisine başlandı.

Bunlar sevindirici haberler :)

Erkan
09.03.2009, 00:38
bence degil ben karsimda 100% bir galatasaray istiyorum, ki yendigimiz zaman zevki daha cok ciksin.

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2009, 00:40
bence degil ben karsimda 100% bir galatasaray istiyorum, ki yendigimiz zaman zevki daha cok ciksin.

Arda, Baros, Lincoln, Kewel oynasın 3 garanti atarlar biz 4 atabilir miyiz :)

Arda sakati Kewel da sakatlansa iyi olur, olmaz mı :)

H.Emre
09.03.2009, 00:41
Forvetlerimizin beceriksizliğin kitabını yazdıkları bir gerçek ama şayet pozisyon sayımızı 2 veya 3 katına çıkarırsak bir ihtimal birisi bir gol atar belki. 0-0 en yakın ihtimal, diğer ihtimaller ise 1-0'lık yenilgi veya galibiyet. Bu tahminleri yaparken şans faktörünü hesaba katmıyorum ama rakip dünyanın en ballı takımı olunca şans ihmal edilemez hale geliyor. Mesela hedefini şaşıran bir orta kazaran gol olabilir, kendi halindeki bir 'el' topu kalemize doğru ittirebilir dikkat etmek lazım.

Ama sözkonusu olan ĞS; ligimizin en antipatik takımı, futbolcularıyla, teknik direktörüyle, başkanıyla, yönetimiyle, taraftarıyla komple bir gıcıklık abidesi. Bu karaktersiz kitleye yenilmek ligdeki tüm yenilgilerden en sinir bozucu olanı; bu yüzden kazanmalıyız.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 00:43
Gs'de kimler oynayacak hangi taktikle oynayacak vs. hepsi hikaye.Biz yenemezsek yine kendimizi yenemeyeceğiz.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 00:44

Futbolcuları tek tek göz önüne getirince ben de her maçtan önce 5 atarız diyorum.Fakat maç sahada oynanıp bitiyor.;)

MetiN08
09.03.2009, 00:46
allahim bugün kandil bu duami kabul et, bu gsyi yenelim ne olursun bu hafta sonu onlarin agzina düsmek istemiyorum allahim, ben bu gsye fbden daha cok gicik gidiyorum tam iki yüzlüler adi herifler, allahim bu maci alalim ne olursun baskada birsey istemiyorum güldür bizi bu hafta sonu

Gökhan KAN
09.03.2009, 00:50
Alacağız merak etmeyin...Ayrıca Hamburg maçında 1 2 sakat daha verir bunlar...

Erkan
09.03.2009, 00:54
Futbolcuları tek tek göz önüne getirince ben de her maçtan önce 5 atarız diyorum.Fakat maç sahada oynanıp bitiyor.;)

katiliyorum song-egemen isimleri bile gol yememiz imkansiz dusuncesini olusturuyor bende...

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2009, 00:54
Alacağız merak etmeyin...Ayrıca Hamburg maçında 1 2 sakat daha verir bunlar...

Arda ve Baros :) Arda bize her maç yazıyor nerdeyse

Gökhan KAN
09.03.2009, 01:03
Bana kalırsa Lincoln..Ardayada pası Lincoln atıyor zaten..Bütün ataklara yön veriyor...Şöyle ayağında darbeye dayalı ödem falan oluşsa fena olmaz...:)

Adem Erdoğan
09.03.2009, 01:04

Haklısın fakat Ali Sami Yen'de yazıyor.Trabzonda daha golü yok.

(Bunu dedim ya gider bu hafta gol atar.)

Anıl Caner
09.03.2009, 01:05
Mümkünse as 11leriyle oynasınlar. daha hiç bir yedek oyuncunun bizim maçta yıldızlaşmadığını görmedim.

Berva
09.03.2009, 01:07
ersun hocayı genel olarak beğenen biri olarak
sahada kötü performans gösteren birisi varken (selçuk), iyi oynayan futbolcuyu (colman) oyundan alma hocam. hele ki gol yedikten sonra bunu yaparsan taraftar buna olumlu bakmaz.

her maç bir çok pozisyona giriyoruz, bitiriciliği gerçekten yüksek bir forvetimiz olsaydı şuanda ligin 1.sırasında rahat şekilde oturuyor olacaktık.

gs maçında ofans hattımızın gol atması umuduyla. ısaac gökhan umut yattara alanzinho.

Fatih Oflaz
09.03.2009, 01:08

Olsaydı ölseydi ile işimiz yok bizim işimiz gol atmakta:)Artık Şu kalelerimi okurlar ne ederler bilemem.Ama şu bi gerçek Gelecek Başarının sinyali bu bu kadar top direkten dönmez...

Adem Erdoğan
09.03.2009, 01:10
Gs ne kadar sakat versede en kötü ihtimalle Konya veya Denizliden daha iyi olur.
Biz onlara karşıda zorlandık.Her maçta zorlanıyoruz.O yüzdendirki o sakatmış bu cezalıymış vs hepsi teferruat.

kml61ts
09.03.2009, 01:16
İnşallah umutla gökhan gol kaçırıpta bize saç baş yoldurmaz...Arkadaşlar herkes dua etsin, inşallah alırız bu maçı,daha kendime gelemedim yemin ederim o kadar üzüldüm,aglamamak için zor tuttum kendimi maç sonunda ama o kadar da karamsar olmayın bizim kadar pozisyona giren hangi takım var biri bana söylesin biz yakalıyoruz ama atamıyoruz,onlar 1-2 tane pozisyona giriyo atıyolar eger forvetlerimiz atsa şu golleri şimdiye 4-5 puanla liderdik ama kimse umudunu yitirmesin ,bu maç Allahın izniyle bizim olacak...

c1967
09.03.2009, 01:22
Haklısın fakat Ali Sami Yen'de yazıyor.Trabzonda daha golü yok.

(Bunu dedim ya gider bu hafta gol atar.)
arda yok, olsa nolur... egemennnn

Gökhan KAN
09.03.2009, 01:23
arda yok, olsa nolur... egemennnn
Tayfun...:D

Çetin
09.03.2009, 01:26
nedense bu başlık altına yazılan yazılar habersiz bir biçimde siliniyor. demek ki forumda sadece tek tip düşünceye yer var.

c1967
09.03.2009, 01:27
Tayfun...:D
kademe, egemen ;)

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 01:45
geçmez bu 1 haftaaaaaaaaaaaaa geçmez

Serhat
09.03.2009, 01:46
Bizim takımımızın gözle görülür 2 eksiği var...

1) Gol Atamamak.
2) Korner veya Duran Top gibi Yan toplarda Yapılan ortaları karşılayamamak.

Birincisi; Büyük maçlarda yakaladığını atamassan o pozisyonu çok ararsın ... Bu sefer diğer rakiplerdeki gibi bol Pozisyon bulabilirmiyiz bilmiyorum ama Gol sorununu biran önce çözmemiz şart... Aksi halde Gsnin motivasyonunu 3'e hatta 4'e katlarız buda hüsranla sonuçlanır...

İkincisi; Gaysenin Kanatları çok etkili duran toplarda ise usta ayaklara sahipler... Gol anlamındada Ligin en çok gol atan takımı konumundalar... Bizi göbekten yaracaklarını sanmıyorum. Ama Kanatlardan oldukca fazla çekiniyorum. Bi Şekilde Kornerlere ve Yan toplara çalışma yaparak bunları asgari seviyeye indirmeliyiz...

Birde Orta sahamızdaki adamlarımız Pozisyon hazırlarken Forvetlerimize bakıyorumda, Olduğu yerde top bekliyorlar, Gaysede ise bu tam tersi, Fortvetleri aşırı derecede çakal ve hareketliler. Adamlar yerinde durmuyor çapraz koşularla savunmayı hallaç pamuğuna çeviriyorlar... Bizimkiler olduğu yerde ayaklarına gelen topu içeri atamıyorlar... Bu Maça karamsar bakmıyorum .. Bunlar bizim hatalarımız v e bunları çalışarak giderebiliriz...

Gayseden iyi top oynuyoruz ve daha iyiyiz... Bu maçı ve ŞAMPİYONLUĞU biz daha çok istiyoruz. Onlar daha yorgun olacakları için bu işin güzel tarafınıda değerlendirmeliyiz... Fazla yüksek tempoya dayanamayacakları kesin... Ciğerlerini sökeceğiz onların...

Ha Bir çift sözümde Maça gidecek Renktaşlara... Eğer Trabzonu ve Trabzonsporu seviyor ve ŞAMPİYON olmak istiyorsanız... Bu Maça bu isteğinizi ve inancınızı önce siz yansıtın ! Selametle...

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2009, 02:36
Bizim takımımızın gözle görülür 2 eksiği var...

1) Gol Atamamak.
2) Korner veya Duran Top gibi Yan toplarda Yapılan ortaları karşılayamamak.

tek sorunumuz var gol atamamak, hiç gol yememek olmaz ama atamamak olamaz :)

Emre Dumangöz
09.03.2009, 02:37
Fatih tekke diyorum baska bişe demiyorum gokhanla umudun yapamadıhını fatih tek basına yapıodu

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 02:41
fatih tekke için şuanda cok geç....elimizdekileri kullanalım bende göksu ısac dıyorum....gökan cok bencil bir futbolcu paylaşım yok gol atıp adından konusulmasını istıyo gercı onuda beceremiyo :D

yaranozlu
09.03.2009, 02:57
ilk 5in şampiyonluk, kalanların da küme düşme tehlikesi var. bir tek hacettepe havlu atmış vaziyette, bu yüzden bu ligde çok ilginç maçlar olacak bana göre. Benim hayatımda gördüğüm en enteresan lig serüveni oldu. İkili averaj ve genel averajın da ciddiyeti çok arrttı. Maçları bir farkla almak bile yetmeyebilir bu saatten sonra, bulduk mu atmamız lazım çünkü ilk 5teki en kötü averaja sahip takımız. sivası yenersek ikili averajdan geçiyoruz ama bjk bizden önde, yenerken bu farkı da kapatabilmeliyiz, özellikle hacettepeye hiç acımamamız gerekiyor, düştüler çünkü. Gs maçını kazansak bile 3 fark atmamız zor gibi, zaten GSyi yenersek bidaha yetişemezler bizi, çok da öenmli değil. Lig çok su kaldıracak ama bizim yüzümüzden, kopup gitmiş de olabilirdik. Gs maçı çıkışımız olsun artık, onlar bizi yenip çıkış yapmışlardı, öcümüzü almalıyız.

ErtuGrul
09.03.2009, 03:01
Kaybedilen fazla birsey yok...sadece adrenaalinimiz biraz daha yukselecek...bu maci kazasiz atlatirsak, bu takim bu ipi bu sene gogusler, bu mac sezonun enonemli maci bana gore...insallah Gokhan ve Umut gunlerinde olmazlarda aliriz bu maci...gununde olmayinca gol atabiliyor bu arkadaslar..

Vural Kuyumcu
09.03.2009, 03:18
geçmez bu 1 haftaaaaaaaaaaaaa geçmez
aynen offffffff

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 03:19
Gökhan ve Umut bu maçta kaçırmayın , bulduğunuzu atın .
Fark atarız emin olun .

torsten61
09.03.2009, 03:38
altın haftayı kaçırdık mutlaka kazanmalıyız bu hafta takımın hepsi egemen gibi hırslı oynasa durduracak yok bizi...

Recep Alkan
09.03.2009, 04:07
yanarım yanarım da kayseri maçında 3 şutunun ikisi gol olan fener galibiyetine yanarım. biz hala net 9 tane pozisyon kaçıralım.

kudu_61
09.03.2009, 04:18
yanarım yanarım da kayseri maçında 3 şutunun ikisi gol olan fener galibiyetine yanarım. biz hala net 9 tane pozisyon kaçıralım.
sen sadece ona mı yanıyorsun bursa gs maçı bursa 3 gol attı gs 2-1 aldı fener 2 şut çekti 2 gol attı sivas karambole ortaladı kimseye çarpmadan top yerden sekti gol oldu hakikaten bir takımın futbol şansı da yanında olacak umut kaleciyi geçecekken top kalecinin ayağına çarptı şans olsa o top ayağına çarpmazdı pozisyon gani ama gol yok elalem pozisyona girmeden kazanıyor biz pozisyon çokken 1 puan bile alamıyoruz neyse artık geyse e vurmak farz oldu sahada gerekirse 2 bordo mavili yiğit 3 puan için ölsün şehit oldular der geçerim yeter ki ölümüne oynadıklarını ben göreyim

Fatih BALTA
09.03.2009, 05:26
Galatasaray'ın maçlarını kazandığna bakıp aldanmayalım.Bizim kaybettiğimiz Konya maçında
sergilediğimiz oyunun yarısını bile oynamadan son maçını kazandı.Hafta içi
UEFA maçı yorgunu olarak buraya gelecek olan Gs yi her ne olursa olsun elimizden kaçırmamalıyız.

Bilâl ÇOBAN
09.03.2009, 07:34
Ersun Hocam bu maç bir değişiklik yapsın, iki forveti de kenara çekip, göksu ve alanzinho'yu alsın. göksu'nun bitiriciliği bence kat ve kat iyidir abilerinden. hava topu zaafımız olur diyeceğiz fakat zaten duran toplar haricinde yan toplardan vs. kafa golümüz yok gibi. hem daha dinamik bir kadromuz olur hem de daha bitirici... hayalperest gözükebilirim fakat, umut ve gökhan ın anlamsız açıklamasız mantıksız pozisyon harcamasından sıkıldım bunaldım...

Bilâl ÇOBAN
09.03.2009, 07:52
iyi oyun mu ? herkes iyi oyun ister fakat yetmiyor. ilk yarıdaki gs maçı, skor 3-0 olduğunda, onların 3 şutu vardı, bizim 13, bize puan lazım ilk planda...

Hüseyin Bağdat
09.03.2009, 08:47
Belki bana kızacaksınız ama iddalıyım bu maçı en az iki farklı alacağız...

İdris Toksoy
09.03.2009, 09:02
gel bakalım aslanım,burası TRABZON.

Napoli
09.03.2009, 09:07
Nekadar beğenirsiniz bilmem ama dün Serdar Bali çok guzel konustu,Ersun Yanal hedef koymuyor dedi,taraftarına guvence vermıyor içini rahatlatacak açıklamalar yapmıyor,Bakın mustfa denizliye,26.hafta hedef koydu tarftar 26.haftayı bilir,herseyi elinin altına aldı,ersun yanal,işte yenildik top sevmedi bizi falan değil.
bu saaten sonra bu takım sampiyonlun en güçlü adaylarındandır,kimse şampiyonluğa oynamıyoruz demesin,çıkacaksın 31 mayıs akşamı kupa avni akerde olucak diyeceksin,tarftarın içine biraz su dok....

bence guzel konustu,Malesef Ersun hocada motıvasyonu kötü,Denizlideki,Terimdeki,Bülenteki motivasyon bizim hocada yok

Napoli
09.03.2009, 09:16
Hocamız biraz despot sert olmalı bence,Ersun Yanal çok yumusak yüzlü bi hoca,İnanıyorum Sert bi hoca olsaydı Gokhan la umut bukadar sorumsuzca gol kaçırmaz...

playa
09.03.2009, 09:17
gökhan umut yedeğe ısaac alanzinho ilk 11'e bu arada selçuk inanın haftalardır kotu futbolunuda unutmamak lazım

playa
09.03.2009, 09:18
selçuk inan aldığı her topu ezip takımın hızınıda kesıyo

Her_Zaman
09.03.2009, 09:20
Gökan ve selcuk yedek olursa galatasaraydan 5 de yesek üzülmem...
Arkadaslar tüm avantajımızı kaybettik ancak gs macını alarak düzeltebiliriz durumu ama o da cok zor
benim tahminin en iyi sonuç beraberlik...Gs gol atamazsa tabi..

Her_Zaman
09.03.2009, 09:22
gökan ve selcuk yedek oynasın

theo
09.03.2009, 09:23
bence artık farklı isimlere de şans tanımalı ersun hoca bu maçta...yattara formsuzken yedeğe çekilip nasıl yerine isaac(!!!) oynatılıyorsa bazılarının da artık kredisi tükenmiştir...

UğuR
09.03.2009, 09:24
Bu başlığın İlk sayfaları okudum ve sonuna kadar okuyamadım.Ya nedir bu eyyamcılık nedir bu karalama kampanyası yazık ki yazık.Yok beş yeriz yok seneyi beşinci olarak bitiririz.İnter totoya bile gidemeyiz.

Şu an liderden 1 puan gerideyiz,evet kaybedilmiş 6 puan olmasına rağmen liderden 1 puan gerideyiz,fikstür avantajımız var.Kim ne derse desin kötü oynuyoruz diyemeyiz kaybettiğimiz 2 maçda da sayısız gol pozisyonumuz var....Sorun son vuruşlardaki beceriksizlik ve şanssızlık.

Fiziksel olarak takımımız iyi durumda yarışdan kopmuş değiliz.Diğer takımlara göre iyi top oynuyoruz.Peki o zaman sorun ne ...Takıma destek vereceğimize felaket tellallığı yapmaya ne gerek var.Bir düşüş varsa (bence o da yok ya) takımı oradan kaldırmak yönetime ve biz taraftara düşer.Takıma önemli bir maçın öncesinde destek vermek yerine karalamak da neyin nesi.Bizi şu anki durumumuza bu futbolcular ve teknik heyet getirdi.Onları yerceğimize destek vermemiz gerekir.Biz hala daha şampiyonluğa oynuyoruz beyler.Ömer Üründül bile bunun farkında beyler.Bazı kendini bilmezler de farkında ki sitemizin anasayfasına saldırı yapıldı.Ana sayfamızda verilen pozitif sinerji bazılarının işine gelmedi ki korktular,çekemediler ki saldırdılar.Kaybedilen bir şey yok ve en önemlisi kazanılacak çok şey var.
Lütfen, biz tarafız.
Bunu unutmayın ve bunu belli edin.yENilsende yensende tezavratını laf olsun diye yapmayın yürekten yapın.

Son olarak ben Trabzonspor'un bu haftaki rakibimiz olan Galatasaray'ı, taraftarın desteğiyle yeneceğine inanıyorum.

playa
09.03.2009, 09:29
gs maçında selcuk yedeğe. adam aldığı her topu ezıyor ya takımın hızını kesıyor.ama ersun hoca selçuğu yedeğe çekmez cunku manısadan kendi talebesi.

playa
09.03.2009, 09:31
gökhan umutta yedeğe birbirleriyle gol kaçırma yarışı yapıyorlar. artık zamanı geldı verilen şansları fazlasıyla kullandılar.ısaac o kadar şans verseydı adam su anda gol kralı olmustu.

Napoli
09.03.2009, 09:46
Size birsey desem sizce olurmu Barışı çek forvete olurmu bence çok guzel olur

Napoli
09.03.2009, 10:04
------------- Slva---------------

--Serkan----- Song -----Egemen----Cale---

----------Hüseyin-----Selçuk-----

---Yattara-----Colman---------Alanzinho-----

---------------Barış--------------

Volkan Albayrak
09.03.2009, 10:08
Bu başlığın İlk sayfaları okudum ve sonuna kadar okuyamadım.Ya nedir bu eyyamcılık nedir bu karalama kampanyası yazık ki yazık.Yok beş yeriz yok seneyi beşinci olarak bitiririz.İnter totoya bile gidemeyiz.

Şu an liderden 1 puan gerideyiz,evet kaybedilmiş 6 puan olmasına rağmen liderden 1 puan gerideyiz,fikstür avantajımız var.Kim ne derse desin kötü oynuyoruz diyemeyiz kaybettiğimiz 2 maçda da sayısız gol pozisyonumuz var....Sorun son vuruşlardaki beceriksizlik ve şanssızlık.

Fiziksel olarak takımımız iyi durumda yarışdan kopmuş değiliz.Diğer takımlara göre iyi top oynuyoruz.Peki o zaman sorun ne ...Takıma destek vereceğimize felaket tellallığı yapmaya ne gerek var.Bir düşüş varsa (bence o da yok ya) takımı oradan kaldırmak yönetime ve biz taraftara düşer.Takıma önemli bir maçın öncesinde destek vermek yerine karalamak da neyin nesi.Bizi şu anki durumumuza bu futbolcular ve teknik heyet getirdi.Onları yerceğimize destek vermemiz gerekir.Biz hala daha şampiyonluğa oynuyoruz beyler.Ömer Üründül bile bunun farkında beyler.Bazı kendini bilmezler de farkında ki sitemizin anasayfasına saldırı yapıldı.Ana sayfamızda verilen pozitif sinerji bazılarının işine gelmedi ki korktular,çekemediler ki saldırdılar.Kaybedilen bir şey yok ve en önemlisi kazanılacak çok şey var.
Lütfen, biz tarafız.
Bunu unutmayın ve bunu belli edin.yENilsende yensende tezavratını laf olsun diye yapmayın yürekten yapın.

Son olarak ben Trabzonspor'un bu haftaki rakibimiz olan Galatasaray'ı, taraftarın desteğiyle yeneceğine inanıyorum.

taraftar desteğimi o da ne istanbul büyükşehir belediye takımından farksızız sonrada gökhan umut song falan beyler artık silkişnip kendimize dönelim fazla değil ya 90 dakika görevinizi yapın herkes yattara bu sene hiç maç kazandırmadı diyor

peki bir soru taraftar bu sene kaç maç kazandırdı???

Napoli
09.03.2009, 10:09
taraftar desteğimi o da ne istanbul büyükşehir belediye takımından farksızız sonrada gökhan umut song falan beyler artık silkişnip kendimize dönelim fazla değil ya 90 dakika görevinizi yapın herkes yattara bu sene hiç maç kazandırmadı diyor

peki bir soru taraftar bu sene kaç maç kazandırdı???

Cevap: 2 maç kaybetırdı

ilyskm
09.03.2009, 10:27
Taraftar daha ne yapsın? Trabzon kentinin bu ekonomisine rağmen öyle yada böyle 17.000 kombine bilet almış. Herkes dışarıdan elenler tarafından alındı diyor ama maçlara bakıldığında bu takım en az 17.000 kişiye oynuyor. Ezebileceğin takımlara karşı erken gol bulamayınca da doğal olarak homurdanmalar başlıyor ama bu son maçlarda olmaya başladı ilk maçlarda yoktu böyle birşey sanırım taraftar kaybedeceği şeyin farkına vardığında daha toleranssız olmakta bence Trabzon taraftarı için bu normal bir durum....

61BrAvEhEaRt
09.03.2009, 10:38
ArkadaŞlar Çok umutsuz konuŞuyorsunuz bu takim genÇ bunlar kÖsteĞİ kaldircak kadar tecrÜbelİ deĞİller ama destek bunlara dopİn gelİr ben bu maÇi alcaĞimiza sonuna kadar İnaniyorum

'''Şampİyon trabzon'''

hatirlatma İkİ puan gerİmİzde olan İkİ takim Şamİpİyonluk hesabi yaparken bİz nİye yapmayalim!!!

SDanışmaz
09.03.2009, 10:47
Samiyen'de oynasaydık galip geliriz derdim de, Trabzonda oynadığımız için birşey diyemiyorum!

Murat TONBUL
09.03.2009, 10:49
bu maçı alacaz başka yolu yok !!!

Atalay
09.03.2009, 10:51
Bu maçta seyircimiz pardon TARAFTARIMIZ görevini yapsın rahat maçı alırız....

61 birinci dakika biraz heyecan.. birazda çılgınlar ve Trabzonlu gençler başkada hiç bir şey yok tribünlerde....

Lütfen taraftarlık görevinizi şu maçta 90 dakika sadece destekleyerek gösterin...

semihkilic61
09.03.2009, 10:52
inşallah kazanırız ben buna inanıyorum ama trabzondakiş arkadaşlarım kardeşlerim en büyük arzu sizde olmalı sonuna kadar destek olmalıyız bu takım bizim bu kimlik bizim dedim ya inşallah kazanırız kaybetsekte benim için sorun yok ben bu renkler olmadan nefes alamam.

firidin61
09.03.2009, 10:53
Tek forvete dönme vakti geldi gibi . Çift forvet oynayarak topu asgari seviyede dolaştırıp golcülerle buluşturma fikri topun golcüye geldiği aşamaya kadar kusursuz işliyor . Gerisi herkesin malumu ..:o.. Bu durumda 2.seçeneği kullanılıp topu daha fazla ayakta tutup daha organize ataklar geliştirmek olabilir . İleride top tutma yeteneği olmayan 2 oyuncudan 1 i yedeğe alınarak topun daha fazla ayağımızda kalmasını sağlayacak Alanzinho oyuna dahil edilebilir . Bu durumda forvette kesinlikle Umut tercihi yapılmalı görüşündeyim . ( Allah ım bunlarıda mı yazacaktım :eek: ) Şurası bir gerçek bu değişiklikle daha az pozisyon bulacağız . Atamadığımız pozisyonların gol olarak nitelendirilmediği gerçeği göz önünde bulundurularak bu değişikliğe gidilebilir .

İvedilikle Tayfun ısrarından hocanın vazgeçmesini temenni ediyorum . Amatörce yaptığı hatalar nedeniyle sürekli penaltıya sebebiyet verecek oyun anlayışıyla oynuyor . Üstelik bu kez karşısında Arda olacak . Arda teke tek yakalarsa affetmez .

Not : Daha öncede tek forvet denendi . Üstelik büyük çoğunluğun istediği bir ortamda . Sonuç malumunuz . Umarım Alanzinho nun gelişi bu taktiği uygulamamızdaki zorunları ortadan kaldırır .

------------------------- Sylva -------------------------

Serkan --------- Song ------------- Egemen --------- Cale

------------------------- Hüseyin -------------------------

---------------- Selçuk ----------- * Colman * ------------

Yattara ------------------------------------------ Alanzinho

--------------------------- Umut ---------------------------

Bence ideal 11 .

Bol şanslar Trabzonspor um . Umarım bu kez gerçek taraftarlarının yüzünü güldürürsün .

Hocamın kararlarına saygı duyuyorum .

Trabzonspor um Trabzonda deplasmanda oynadığı gibi oynamalı . Hatta dahada motive olmalı . Çünkü en zor deplasmanımız kesinlikle Trabzon dur .

Saygılarımla

61BrAvEhEaRt
09.03.2009, 10:54
aynen bencede taraftar sahip çıksın bizim taraftarımız takımını yanilmişken bile alkışlamışken (ts-bjk maçı) desteklememek ters olur

Murat TONBUL
09.03.2009, 10:56
dakika 61 olsun balonları uçur,performansı biraz düşük bi topçuyu hemen yuhla.taraftarlık bu mudur Allah aşkına.destek vereceksiniz yaw.90 dk hiç susmamacasına.takımlar geliyor rahat rahat maçlarını yapıp gidiyorlar.hiç rakip takım üzerinde baskı kuramıyoruz.nolur trabzondaki arkadaşlara söylüyorum.bu takımı yuhlamayla biryere getiremeyiz.sadece destek olalım.

diplomat61
09.03.2009, 10:56
:eek::eek:Gökhan’ın bir golü 694 bin EURO:eek::eek:

9 GOLÜ VAR
Trabzonspor’un sezon başında 6 milyon 250 bin EURO’ya Kayserispor’dan transfer ettiği Gökhan Ünal, 23.hafta sonunda 9 golde kalırken, bir golünün bedeli 694 bin EURO oldu. 9 golün yanında 6 da asisti bulunan Gökhan, A.Aker’deki son 4 maçta bir çok net fırsatlar yakalamasına rağmen suskunluğunu bozamadı. Golcü oyuncu, en son A.Aker’deki golünü 16.haftadaki Eskişehirspor maçında 2 gol birden atarak kaydetmişti.:(:(:(

Murat TONBUL
09.03.2009, 10:59
lig yeni başladı aslında.kalan 11 haftada 8 galibiyet bize yetecektir diye düşünüyorum.
ama öncelikle şu gs yi bi halletmemiz lazım.

Napoli
09.03.2009, 11:02
Valla ben inatla dıyorum forwette Barış oynar,koysun tek barısı vallahi orda o çoçuk iş yapar bitirciliği süper.

aurora
09.03.2009, 11:15
Geçmiş haftalara bakınca aynı film gene mi oynanacak acaba diye korkuyoruz. Yine Umut la Gökhan yüzde yüzlük pozisyonları dağlara taşlara vuracak. Rakip iki defa gelip golünü atıp gidecek. Şayet yine böyle olacaksa zaten şampiyonluktan sözetmeye hakkımız yok. Gelecek yılların planını yapmalıyız.

saido
09.03.2009, 11:20
sivas berabere kaldı bizim en rahat geçmemiz maçları kaybediyoruz ya şaka gibi denizli 1 konya 2
selçuk inana dikkat ettiniz mi hiç 2. yarının başından beri ne yapıyor top oynamayı unuttu hüseyin çok yavaş artık oraya biraz daha seri biri getirilmeli forvetlerimiz Allah'a emanet bu kadar bariz posizyonlardan 1 tanesi atılmazmı çıldırıyoruz şuan liderdik be konyayı yensek haftaya galatasayı yen puan farkınıda 8 yap :S

Murat TONBUL
09.03.2009, 11:34
ya şaka maka denizli ve konyayı yenseydik şimdi 51 puanla 5 puan farkla lidedik.ahh gökhan ahh umut ahh ne diyim ben size :(

atigol
09.03.2009, 11:40
gs maçında çok dikkatli olmamız lazım...ilk maçtaki gibi olmaz inşallah biz oynadık adamlar kazandı maçı....bu maçtada arkada açık alanlar verirsek bunu değerlendirecek çok adam var gs de..böle pozisyon kaçırmya devam edersek yine biz oynarız adamlar kazanır maçı...erken gelecek bir golle rahat yeneriz gs yi ama gol geçiktikçe defansta açıklarımız artar buda bizim adımıza kötü sonuçlanır gibi

Tekke
09.03.2009, 11:41
Arkadaşlar herkes kadro yapmaya başlamış bakıyorum da, bizi buraya getirenleri 1-2 maçta silersek bir daha diğerlerini de kazanamayız. Ersun Hoca 11 den belki 1 kişiyi kızağa çeker, ama bu ne GÖKHAN olur ne de UMUT!!! Herşey GS maçına bağlı, tamam veya devam...

x_man
09.03.2009, 11:41
bence kadro böyle olmalı
-----------------------tonyııııı
serkan--------song----egemen---------cale-
yattara------hüseyin-----colman-----alanzhinho
-----------barış---(gökhan ve umuttan biri gerçi ikisini toplasan bir taner gülleri etmezde elde bunlar var)

TANZER09
09.03.2009, 11:45
ERSUN HOCAMMM ISAAC 90 dk oynamalıı, biz görüyüroz, sen de gör hocammm...

bu arada
( Mehmet Topuzu dün izledim, transferi yüksek meblağdı biliyorum ama,,,3 futbolcu eder, Adama Maşallah) Bize Mehmet Topuz gerek..

atigol
09.03.2009, 11:53
Isaac oynayacağına gökhan oynayıp bizi çıldırtmaya devam etsin daha iyi en azından pozisyona girip öle çıldırtıyor....ısaac her pozisyon ofsayt olurmu bir insan...biraz hareket biraz pres hiç birşey yok adamda allahtan para verip almadık

agasaro
09.03.2009, 11:56
Hep olumlu yazılar yazmaya çalıştım ama bu sefer forvetlerimizi eleştireceğim. Geçen sezon bu hafta ligde 32 puanımız vardı ve toplam 33 gol atmıştık. Bu sezon 45 puanımız var ama 30 gol atabilmişiz. Ligden düşmesi çok muhtemel olan Kocaelispor bile bizden daha fazla gol atmış. Evimizde oynadığımız maçlarda yenemiyorsan yenilme prensibinin ne kadar önemli olduğunu herhalde bu hafta gördük. Ben burada esasen şuna değinmek istiyorum. Konya maçının son 15 dakikasını daha kontrollü oynayıp rakibi bir kaplumbağa gibi içine kapanmaya mahkum etmeseydik skoru kendi lehimize belki değiştirebiliridik ama galiba böyle bir oyun o Avni Aker'de mümkün değil. Taraftarımız statda takımı coşturacak bir hava yaratamadığı gibi aksine bir de takımı strese sokacak davranışlar yapıyor. Mesela Sivasspor taraftarı futbolun F'sini daha yeni yeni öğrendiği ve Sivasspor'dan çok diğer takımları olan FB, GS ya da BJK'yi önemsedikleri için Sivassporlu oyuncuları baskı altına alamıyorlar ve maçın keyfini çıkarmaya çalışıyorlar. (Bu hafta hariç) Sivas ın kendi evindeki başarısının altında bunun da bir etken olduğunu düşünüyorum. Konya maçının son 15 dakikasında hangi oyuncumuz kontrollü oyun için topu geriye doğru Song'a ya da kaleciye atsa hemen taraftarın yuhlamasıyla karşılaşacaktır. Bu adamlar ayda 250-300 milyar kazanıyorlar doğru ama bu onları robot yapmaz. Ben bundan sonra Avni Aker'e takıma her durumda destek olacak taraftarın gitmesini öneriyorum. "Ben negatifim arkadaş!" diyen varsa da maça gitmesin. Kombine bileti varsa başkasına satsın. Ben İstanbul da olduğumndan stada gelemiyorum, maçı evimde izliyorum. Maç izlerken fonda gerçek bir taraftar sesi duymak istiyorum; lakırdı, homurtu duymak istemiyorum. En baştaki eleştirimi de hırsızın hiç mi kabahati yok? demeyin diye yazdım. Bu hafta futbolcular da iyi hazırlanacak biz de iyi hazırlanacağız ve inşallah bu maçı kazanacağız. Unutmayın, GS maçını kazanamazsak hiçbir şey bitmeyecek, sadece büyük bir fırsatı geri tepmiş olacağız. Takım bu maçta güzel oyun sergilerse skora bakmadan maç sonu onları çağırıp alkışlayalım, moral verelim. Aksi halde gerçekten herşey biter.

10 numara
09.03.2009, 12:05
bu takımın forveti gökhan ünal'dır her ne kadar çok kaçırsada onun yerine şu oynasın diyebileceğimiz bir oyuncumuz maalesef yoktur...ben gökhan ünal'ın 20 gole ulaşacağını düşünüyorum...

Napoli
09.03.2009, 12:07
Arkadaslar biz bence boşuna forwet arıyoruz Barış Kardesimiz,Umutanda Gökhanda'da daha iyi iş yapar forwette denemesi bedava,adamın bitirciliği var hiç olmazsa

burak28
09.03.2009, 12:17
Arkadaslar biz bence boşuna forwet arıyoruz Barış Kardesimiz,Umutanda Gökhanda'da daha iyi iş yapar forwette denemesi bedava,adamın bitirciliği var hiç olmazsa
doğru söylüyorsun kardeş ama bizim antrönür korkak futbolcu bile zor değiştiriyor elimizdeki gençler bu sezon yedek kulubesinden başka bi yerde top oynayamaz hepsine yazık oluyor yedekteki bi barış bi göksü papy tayfun coradan dahamı kötü oynuyolar onu merak ediyorum

MerTT61
09.03.2009, 12:18
Gs maçında bu tempoyla oynarsak macı alırız ama gokhan ve umutun yaptıgı hatalar tekrar olursa 5 yerız bu sefer...YATTARA ve ALANZINYO gordugum kadarıyla ıyı anlasıyolar ve alanzınyonun 11 de cıkması gerek diye düşünüyorum ..ERSUN YANAL hocamızı bu sefer kutlarım fakat tayfunla yaptıgı hatayı tekrarlamassa cok sevınırım..Henüz hersey bitmiş deil..Şampiyonluk yolunda en güclü aday biziz..Sivasın berabere kalması bunun en büyük göstergesidir bence..

Sercan Yaylı
09.03.2009, 12:32
bu kadroyu denemelidir ersun yanal
-------slyva
serkan song egemen cale
-----hüseyin
yattara colman fatypapy alanzinho
-------isaac

demirel
09.03.2009, 12:32
Bu macta selçuk yerine Alan oynayabilir,ama bu seferde çok ofansif bi takım olacağız,daha öncede söylemiştim bence bu hafta Alan show olacak,bir hafta onu konuşacağız,bize maçı kazandırırsa o kazandırır,bu macta ondan cok ümitliyim,eğer mahçup olursam gitti 8 trilyon derim daha da bişi demem,ama kayedersekte herşey bitmiş değildir,unutmayalım

MerTT61
09.03.2009, 12:33
bu kadroyu denemelidir ersun yanal
-------slyva
serkan song egemen cale
-----hüseyin
yattara colman fatypapy alanzinho
-------isaac

denemeyi bırak direk bunu yapması gerek kanaatimce..:alkış::alkış:

leventturksoy
09.03.2009, 12:33
haftaya gs ye 5 atarız düzeliriz

kesin yencez

gs futbolmu oynuyo

havada karada yeneriz

avni akere gömeceğiz

6 olsun bizim olsun

gol kacırma rekoru kırarız yine

MerTT61
09.03.2009, 12:35
gol kacırma rekoru kırarız yine

bence 6 1 olsun en guzelı...:alkış:

mhayri
09.03.2009, 12:36
Forvetlerin odunlaştığı yerde orta sahaların devreye girip en azından
uzaktan bi iki şut çekmesi gerekmez mi?
Korner atışlarında stoperlerden biri topa kafayla düzgün vuramaz ya da karambol yaratıp
gol yapamazlar mı?
Kıvrak oyuncuların ceza sahasına daha çok girip rakipleri penaltıya zorlayamaz mı?
Kabul ,golcüler kalas ama golcülerin dışında da gol için yapılması gereken çok şey yok mu?
Yukarda saydılarımdan hangisi bu yıl kaç defa yapılabildi?
Hücum gücü lakayt bir sağ açığa bağlı takımın şampiyon olabilmesi mucizedir.
Mucizeler se 25 yılda bir oluyorsa bu takımda bu sene şampiyon olur...

serdaracıl
09.03.2009, 12:37
Bu da bizim için ya tamam ya devam maçı. Bunu da biz alacağız yok başka çaresi. Galatasaray defansı sakatlar yüzünden çok kötü. Son 2 maçtır geriye yaslanarak oynuyorlar. Geçen maçta rakibin ikinci golü atması an meselesiydi. Sercan topu dışarı vurdu. Aralara atılan toplarda bakıp kalıyorlar. Kontrollü oyunla bu maçı alacağız.

7 AHMET 7
09.03.2009, 12:37
Trabzon bu maÇi a-la-cak!!!!

cem arin
09.03.2009, 12:38
kime sorarsak soralim oynanan oyunundan genel anlamiyla memnun kaldigini dile getirecektir.kötü oynamiyoruz asdlinda. hem de hic kötü oynamiyoruz. son haftalarin en begenmedigimiz oyuncusu selcuk bile aslinda oyun icinde üzerine düsen görevi yerine getiriyor kanimca.
yapi olarak kendi sahamizda oynadigimiz maclarda ortaya cikan sonuc yine kendi yarattigimiz bir sorun ve bu sorun aslinda ne taktik ne de bireysel hatalardan kaynaklaniyor! denizli macinda olsun konya macinda olsun ortaya cikan tablo gösteriyor ki Gökhan ve umut son vuruslarin oyunculari degil ya da söyle diyelim onlarin yeterlilikleri bizim oynadigimiz oyun siteminin icinde zayif kaliyor.
mac esnasinda gökhanin her pozisyonundan sonra bir sonraki pozisyon nasil olsa gelecek diyordum ve geliyordu da. ta ki macin son bes dakikasina kadar bu böyle sürüp gitti.
biliyoruz ki Gökhan da cildiriyordur kendi icinde hesaplasiyordur kendisiyle. o pozisyonlari ona bir kere daha verseniz yarisini gole cevirecek kapasitete oyuncu ancak kendi sahanda senden gol bekleniyorsa ve sen türk oyuncuysan olmuyor iste. altinda ezilip gidiyorsun o baskinin.
oyunculara bu baskiyi azaltacak terapilerin uzman kisiler tarafindan verilmesi sart.
Ersun yanalin taktigi ve oyun anlayisi kanimca su an türkiyede en saglikli ve göze hosgelen oyunu oynamamizi sagliyor ancak oyun her zaman sonucu getirmiyor. hani kötü oynarken kazaninca memnun olmuyoruz ya iyi oynayip kazanamayinca hepten köpürüyoruz bunu anlamak zor. ortasini tutturamiyorz bir sekilde.
seyirci ortalama anadolu seyircisi. kimse kusura bakmasin ancak seyirci kalitesini ypkseltmek ancak uzun yillara yayilabilecek bir calismanin sonucu gerceklesebilir ve ben bu seyirciden anormal derecede rahatsizim. farkinda degiller ancak uygulanmaya calisilan taktige bile etki ediyor seyirci cünkü küfürden ve baskidan kacan oyuncular kanatlari kullanmak yerine ortaya kaciyorlar buna gökhan ve umutta dahil ve bu yüzden oyunun sekli bile degisiyor kendi sahamizda oynanan macta.
galatasaray maci aksam oynanacak ve bu beni rahatlatiyor. gündüz oynanan maclardan oldum oalsi hazetmemisimdir. hele de türkiyede hic hazetmemiyorum bu durumdan cünkü günisigi stadyumlarin aslinda ne menem yerler oldugunu gözönüne seriyor. insanin oralarda ne futbol oynayasi ne de seyredesi geliyor sanirim. aksam oynadigimiz maclarda performansimiz yükseliyor ve gelecek haftalarda sanirim bolca gece maci oynayacagiz istanbullularin ve digerlerinin aralarinda yapacaklari maclar nedeniyle. bu isin sevindirici yani.
giray bulagin bu tkaimin basina gecmesini isteyenlere de bir cift lafim var!
hangi oyun anlayisiyla giray bulak bu tkaimi calistiracak! bize karsi oynattigi oyun sistemiyse aklinda ki aman diyorum kalsin! kaldi ki yillardan bu yana kendisini gelistiremeyen üzerine bir sey katmadan hep siraalti takimlarda calisan önce denizlide sonra manisada ersun yanalin ektiklerini bir süre bicen giray bulagi tkaimin basina getirmek isteyen ya da onu orada görmek isteyen insanlarin bagnaz sig kafali ve futboldan analayan insanlar oldugunu düsünüyorum.
gs macinin en dikkat cekici yani bana göre onlara karsi kendi sahamizda yaptigimiz son 12 karsilasmada 10 kez kaybetmis olmamiz ve bir beraberlik bir glaibiyetimizin olusu! cok düsündürücü bir durum ve artik buna da bir dur demenin tam zamanidir bu hem yarista onlara karsi konumumuzu güclendirecek hem de kendi ellerimizle üc yarisa soktugumuz istanbullularin birinin ekarte etmemizi saglayacak.
kaybedilmis bir sey yok. onca puan kaybina ragmen fener hala yarisin icindeyse ve düse kalka giden besiktas sampiyonluktan bahsediyorsa trabzonspor sampiyonlugu onlardna daha fazla hakediyor demektir.
bizim takimimiz onlardan daha istikrarsiz degil sadece yine seyirci tarafindan yanliz birakilmis.

MerTT61
09.03.2009, 12:38
Forvetlerin odunlaştığı yerde orta sahaların devreye girip en azından
Korner atışlarında stoperlerden biri topa kafayla düzgün vuramaz ya da karambol yaratıp
gol yapamazlar mı?
Kıvrak oyuncuların ceza sahasına daha çok girip rakipleri penaltıya zorlayamaz mı?
Kabul ,golcüler kalas ama golcülerin dışında da gol için yapılması gereken çok şey yok mu?

Bide sıkıldıgım konu şu..Song ve egemen in yedımız gollerde hataları oldugunu savunan kardeşlerim..Adamlar ne yapsın daha canlarını dişlerine takıyolar..Nerdeyse her yerde oynuolar ..ALLAH razı olsun ıkısındende takıma katkıları buyuk dıye düşünüyorum..!!

Selim Turan
09.03.2009, 12:39
Tek sorun ah şu kaçan pozisyonlar 3 direk 1 çizgi arasından geçse. takım kötü oynamıyor. Sadece gol atmakta sıkıntı çekiyor. bunu aşarsak vay haline Galatasaray'ın...

ApoCaN28
09.03.2009, 12:39
Defans savunma yapsın sonra gitsin gol arasın gol yeyince de senin ne işin var ileride defans yapsana...
Kusura bakmayında bizim taraftarımıza bişey beğendiremiyoruz...
Golcü ise hücum hattı atacak orta saha şut çekecek...

7 AHMET 7
09.03.2009, 12:40
forvetlerin odunlaştığı yerde orta sahaların devreye girip en azından
gol yapamazlar mı?
kesİnlİkle Çok doĞru . ÖrneĞİn selÇuk ne zaman kendİnİ gol atma Çabasindan soyutlamaya baŞladi bu takim bİzİ coŞturmaya deĞeİl korkutmaya baŞladi

Burak Seyitoğlu
09.03.2009, 12:41
Trabzonspor da Türkiye gibi. Ülkeyi yediler yediler bitiremediler, takımımız da yenildi yenildi yine yetişemediler. Neden karamsarız anlamıyorum. Biz puan kaybediyoruz da fark 10 puan mı oldu? Ya da diğer takımlar bizden daha mı güçlü, daha mı güzel top oynuyorlar. Sezon başında bu yıl hedefimiz avrupa kupaları diyorduk da şimdi neden şampiyon olamayacağız diye takıma yükleniyoruz. Bu adamlar bizim beklediğimizden daha iyi bir yerdeler şu anda. Çatır çatır da top oynuyorlar bana göre. Bir iki maç kötü olabilir ama genelde mücadele eden, koşan, pozisyon üreten bir takımımız var. Geçen seneyi hatırlayın bi isterseniz. İstediğimiz yenemese de koşsun, mücadele etsin, ezilmesin değil miydi? Bence Ersun hocaya büyük haksızlık ediyoruz ve aynı şekilde oyunculara da. Şu ortamda takımımız daha da kötüye gider başka birşey olmaz. Kümeye oynayan Kocaeli'nin taraftarı bile takımı 90 dakika desteklerken büyük Trabzon'un büyük taraftarı takımı yuhluyor. Yazık ki ne yazık. Hiç yakıştıramadım. Taraftarsan taraftarlığını bileceksin, yok taraftar değil teknik direktörsen de kursuna gidip bi takımın başına geçeceksin. Biz hata yapmıyor muyuz insan olarak? Biz başarısız olmuyor muyuz hayatta? Hep mükemmel miyiz? Galiba taraftar olarak biraz aynaya bakmalıyız. Doğma büyüme Trabzonluyum. Şu anda gurbetteyim. Emin olun biz yenilgileri burada daha çok hissediyoruz. Hergün fenerliyle, gsliyle, 8taşlıyla burun burunayız. Ama takımımızı sonuna kadar savunuyoruz, kimseye laf ettirmiyoruz. Trabzon'daki kardeşlerimiz de böyle olmalı. Takımı yuhlamak yerine iyi oyundan dolayı alkışlamalı, yenilse de kötü oynasa da moral vermeli. Taraftarlık takım başarılıyken yanında olmak değil aksine kötüye giderken yanında olmak. Tabiri caizse pazara kadar değil mezara kadar arkasında olmak. Trabzonspor kardeşim gibi, çocuğum gibi, annem gibi, babam gibi. Ailemizdekiler hata yaptıklarında, başarısız olduklarında onları yalnız bırakmıyorsak, aksine hatalarını telafi için defalarca şans veriyorsak, doğruyu göstermek için onları kırmadan elimizden geleni yapmaya çalışıyorsak bunu gurur kaynağımız, başkaldırımızın simgesi, canımızın yarısı Trabzonsporumuza da yapmalıyız. Şimdi destek zamanı, kızsak da sövsek de Trabzonsporluyuz, öyle doğduk öyle de öleceğiz....

MerTT61
09.03.2009, 12:42
Hiç bısey koymuyorda bana..Su adı sıvaslı taraftarın 58. ve 61 . dk de yaptıkları sozde senlıkler ve yaptıkları tezahurat benı delı edıo bunların alayını kesmek lazım..seneye avnı akere gelmıceklermı ..

ismail tüfekçi
09.03.2009, 12:44
yaklaşık 25 gün önceden uçak biletlerimizi almıştıknasip olursa haftasonu trabzona uçuyoruz ama hesapta konya maçı yoktu ne zevkli bir şekilde gs maçına gidecektik ama şimdi nasıl gideceğiz birde nasıl döneceğimiz var işin içinde yeterince mahçup olduk allah bu hafta bizi mahçup etmesin moral sıfır it köpek bayram ediyor allah sonumuzu hayır etsin

7 AHMET 7
09.03.2009, 12:44
Dualarimizi trabzonspordan eksİk etmeyelİm

MerTT61
09.03.2009, 12:47
Dualarimizi trabzonspordan eksİk etmeyelİm

ALLAH bizimledir inş..Herseyin hayırlısı biz bize yakısan davranışları gösteriyoruz ve göstermeye devam edelım gerisi gelir hayırlısıyla kardeşim..:Bayrağımız:.:sevinç::Bayrağımız:

Ömer Yüce
09.03.2009, 12:52
Dananın kuyruğunu kopacağı ilk maç sonraki sivas ondan sonra ilk 5 belli olur... Rabbim şu zamana kadar masallar aleminde yaşadım bari şimdi benim anlatabileceğim anılar yaşat bize...

ApoCaN28
09.03.2009, 12:56
Bakıyorumda gene fark felan düşünüyoruz umarım olur ama maç sahaya çıkmadan topu 2 direk arasından geçirilmeden kazanılmıyor...

firidin61
09.03.2009, 12:57

Merhaba Rendaşım ,

Israrla yazdığın için belirtmek istiyorum . Forvette Barış tan yararlanamassın . Sağ kanadında muhtemel Serkan - Yattara , Sol tarafından muhtemel Cale - Alanzinho n varken ortada kafa vuracak adam barındırmaman hata olur . Bu 4 futbolcuda bindirmeyi ve orta yapmayı seven oyuncular . Üstelik sıkışılan anlarda atılacak uzun topların tamamı hava topunda etkili olan rakip defans oyuncularında kalacaktır . Ayrıca Barış sürekli defans adamlarıyla boğuşacak tipte o fiziki yapıda bir oyuncuda değil . He bu özelliklerin enazından bir kısmına sahip Umut - Gökhan ne yapıyor ? diye soru gelebilir akla . Becerilerinden ( varsa ) en üst düzeyde nasıl yararlanamam ın derdindeler . Yinede Barış ı daha iyi bir forvet oyuncusu yapmaz . Sağ tarafta Yattara veya sol tarafta Alanzinho yerine oynayabilir . Hatta şuan tarışmasız takımı sürükleyen tek adam olan Colman ın yerinede belki düşünülebilir . Ancak bu sistem üstelik tek forvet olarak denemek hata olur kanaatindeyim ..

Saygılarımla

Faik Yılmaz
09.03.2009, 13:06
Bize sunulan bütün lütufları elimizin tersiyle ittik.. şu anda 10 puan farkla lider olmamız işten bile değildi...

Golcülerimizin formsuzluğu göz önünde tutlacak olursa işimiz çok ama çok zor olucak...

Tek umudumuz formayı giyenlerin hangi formayı giydiklerinin farkında olmaları...

bordomavi5561
09.03.2009, 13:09
bu maçta taktik savaşı olmayacağını kesinlikle söyleyebilirim. orta 3 lümüzün iyi oynadığı tüm maçlarda rakibimize üstünlük sağlıyoruz. bu maçta da rakibimize üstünlük sağlayacağımızdan hiç şüphem yok. taraftarımıza yalvarıyorum, ne olur bu takıma sahip çıkın, takıma baskı yapmayın, hiç bir futbolcumuzu (özellikle forveti) yuhalamayın, atılan güzel pasları ve girilen pozisyonları dahi alkışlayın, ilk golü yesek bile galibiyete inanın, homurdanmayın. kahvehanede maç izler gibi maç izlemeyin, lütfen.

TSezgin61
09.03.2009, 13:13
tayfun....song...egemen...cale

yattara..hüseyin..colman..alanzinho

..........umut.....gökhan..........

bu mac böyle cikilmasi lazim. yoksa cok daha dövünürüz. oynamayani oynamatma hocam.

Vural Kuyumcu
09.03.2009, 13:19
tayfun....song...egemen...cale

yattara..hüseyin..colman..alanzinho

..........umut.....gökhan..........

bu mac böyle cikilmasi lazim. yoksa cok daha dövünürüz. oynamayani oynamatma hocam.

insallah hoca bu kadroyla cikar ama sanmiorum tayfunun yerinrde serkan ciksin

demirel
09.03.2009, 13:21
bencede serkan oynasın,zaten oynar, tayfun penaltı yaptırma riski tasıyo

ilteriş
09.03.2009, 13:45
bu maçı kaybersek değil şampiyonluk uefada gider.

---------------Silva--------------------
Cale-----Egemen------Song-----Serkan
Yattara-----Hüseyin-----Barış-----Colman
----------İsaac---------Umut(maalesef)

Sinan Ayaz
09.03.2009, 13:46
bu maçı kaybersek değil şampiyonluk uefada gider.

---------------Silva--------------------
Cale-----Egemen------Song-----Serkan
Yattara-----Hüseyin-----Barış-----Colman
----------İsaac---------Umut(maalesef)
barısın orda oynadıgı görülmüş mü?

vatandas61
09.03.2009, 13:49
bencede serkan oynasın,zaten oynar, tayfun penaltı yaptırma riski tasıyo

tayfunun bize bir faydasi yok, sag bek de hele hic yok. Gökhanin yerine tayfunu forvette oynat daha cok gol atar ama arkada olmuyor iste, kac kez denedi hoca. Serka dinamo gibi kosuyor hem önde hem arkada, bencede serkan oynasin. Ilk yarida mutlaka gol bulmamiz lazim, yoksa mac gittikce zora girecek ve yine stres artacak.

Sinan Ayaz
09.03.2009, 13:50
-------------------------silva-----------------------
serkan---------egemen----------song------ cale
yattara-------hüseyin-----selçuk-------alanzinho
---------------------colman--------------------
---------------------gökhan(umut)--------------------

tuncay1984
09.03.2009, 13:54
bu maci alcagiz baska yolu yok

İdris Toksoy
09.03.2009, 13:55
herkes ne yapmamız gerektiğinin bilincinde olmalı.

ilteriş
09.03.2009, 13:58
bjk takozo üç haftadır kötü oynuyor kazanıyor.
gs takozu iki haftadır kötü oynuyor kazanıyor.
fb üzerindeki ölü toprağını serpti.
sivasta düşüş başladı.hakemler yardım etmeyince böyle tökezlerler işte.
şampiyon olamazsak maalesef forvetlerimiz yüzünden olamayacağız.
gs maçında orta sahada basan gol pozisyonuna giren adam lazım.

Akın NAZİFOĞLU
09.03.2009, 14:07
galatasarayın nonda baros veya ümit(hangisi başlarsa başlasın farketmez) ile gol bulacağını zannetmiyorum. ama bülent hoca konya maçımızı izlemişse ki bence izlemiştir ve hafta boyuncada tekrar tekrar izleyecektir giray hocanın futbolcularına taktik olarak verdiği fakat sahada başaramadıkları taktiği uygulaması muhtemeldir.
hatırlayın konya maçını veysele atılan topların neredeyse tamamı taç çizgilerine yani kenarlara doğru atıldı.bunun amacı song ve girayın arasını açıp ortasahadan sürpriz oyunculanla pozisyon ve gol bulmaktı.ortasaha elemanları bu kapasitede olmadığı için düşüncede basit ve doğru uygulanırsa çok etkili olabilecek taktiği başaramadılar. ama galatasarayda bunu yapabilecek çok oyuncu var.ilk akla gelen lincoln.arda ve kewell'da ortaya katedebilen ve etkili olan oyuncular.hatta ayhan bile sürpriz çıkışlar yapan bir oyuncu.ama maalesef bizim takımda ortadan hucuma destek veren bu tip oyuncuları kovalayan tek oyuncu beğensenizde beğenmesenizde selçuk.hüseyin biraz daha stoperlere yakın oynayıp rakibi yüzü dönük karşılıyor.colmanda bu işi çok sık yapmıyor zaten. bu yüzden selçuk ersun yanalın sisteminde çok önemli.
galatasarayın ortadan bindirmelerini kesebilirsek eğer zaten pozisyon bulmakta zorlanmadığımız için (eğer gol atmayı başarabilirsek) bu maçı alırız diye düşünüyorum.istanbuldaki maçı düşünün.gs sezonun en iyi maçını oynadığı halde maçın yıldızı desanctis idi.
bu maçta iki bekimize her zamankinden çok iş düşüyor.ters kademeyi hiç unutmamaları lazım.hucuma az ama mutlaka sonuca ulaşabilme ihtimali yaratacak şekilde çıkmaları lazım.
futbol bu.sonucunu maç oynanmadan bilemiyorsun.ama içimden bir ses bu maçın çok gollü olacağını söylüyor.inşallah kazanan biz oluruz.
her ne olursa olsun SONUNA KADAR TAM DESTEK...

TAHSİN 61
09.03.2009, 14:07
Beraberlikte bayram edelim lig karıştı.. hiç birşey bitmiş değil

zahido
09.03.2009, 14:11
Aslinda 3lu defans yapsak mukemmel olur..

egemen.....song........giray.

.............huseyin..............

yattara.....selcuk.....colman.....alanzinho.

.........umut........gokhan unal

Lancet_61
09.03.2009, 14:16
23 maçtır olmayan şey olsun ve forvetler sadece atılması gerekeni atsınlar artık

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 14:21
Trabzonspor taraftarının içinde Galatasaray'lılarda olacaktır .

Anladığınız an polisleri kullanın .

Mustafa K. Demirbaş
09.03.2009, 14:34
Trabzonspor taraftarının içinde Galatasaray'lılarda olacaktır .

Anladığınız an polisleri kullanın .
hepimiz polisiz:):p

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 14:38
hepimiz polisiz:):p

Eheh , haklısın .

Harıl harıl bilet arıyorlar .

Bana gelenler oldu kombineni sat bu maçlığına diye .

Biletler ne zaman satışa çıkacak , onu araştırıyorlar .

Sıraya gireceklermiş :)

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2009, 14:41
Konya, Denizli 5 atarız diyen var mı görelim onları :)

slmn
09.03.2009, 14:50
slyva
serkan song egemen cale

yattara colman hüseyin alanzinho

umut ısaac

Su 11 le cıksın macı almazsa en adiyim...

TSezgin61
09.03.2009, 14:51
slyva
serkan song egemen cale

yattara colman hüseyin alanzinho

umut ısaac

Su 11 le cıksın macı almazsa en adiyim...

kardes isaaci gökhan yüzünden koydun ama gökhani bile aratacak bir isim.

yani macin 10. dakikasinda bile adi olursun. yine gökhana kaldik anliyacagin:)

Emre Dumangöz
09.03.2009, 14:53
sylva

serkan...egemen..song...cale

.hüseyin.

yattara...colman.....alanzinyo

.gokhan....umut.

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 14:53
Kadro arayışına girmeye gerek yok .

Kadromuz bellidir .

Bozulması taraftarıda değilim .

Bir sağ bek konusunda Serkan oynayabilir Tayfun 'un yerine , o kadar .

Selçuk'ta olmalı kadroda , Gökhan 'da .

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 15:00
gökanla umut olmasın 5 atarız :D göksu ısac olacak gerisi yalan tek isteğim gökanla umutun 11 de cıkmaması

...........................tony................... .......
...............song......................egemen... .....
tayfun............................................ .cale....
............................hüseyin............... .........
yattra..............barış.............serkan...... .....colman
......................göksu(ısac)................. ................

cabri
09.03.2009, 15:03
umarım gökhan ve umut şapkalarını önlerine alıp iyice düşünüyordur.. bu durumun tek sorumlusu kendileri..

hami mandıralı antremanlarda frikik çalışması yapsın diye maket barajlar alınmıştı.. onlar bile dayanmaz kırılırdı. ama öylelikle hami mandıralı oldu.... tanju çolak antreman bitince gider kendi başına da çalışırdı..adam avrupa gol kralı oldu... altın ayakkabı aldı.. bunlar benim bildiklerim.. isim yapmış nice yıldızlar yata yata isim yapmadılar.

merak ediyorum bu iki arkadaş antremanlarda hangi çalışmalara tabi tutuluyor ve de ekstra bir çalışmaları varmı? kaçan gollere şans demek çok zor zira her hafta aynı filmi izliyoruz. nedir bunların sorunu kafada mı sıkıntı ayakta mı?

gs maçında kesinlikle konya maçı kadar poz. bulamıycaz.. eğer bu uşaklar girdiklerini atarsa kazanırız.. olmazsa çokta yaygara koparmaya gerek yok. adım hıdır elimden gelen budur. seneye alırız 2 golcü şampiyon oluruz...

fanatikmühendis
09.03.2009, 15:12
Beyler ağalar arkadaşlar lütfen.
Şimdi yerme zamanı değil destek zamanı.
Yargılamaları sezon sonu yaparız.
Konya maçı sonrası deprosyana girmiştim bende ama kendime geldim ne yapıyoruz böyle.
Bu mantaliteyle aşkımız TRABZONSPOR a sadece zarar veririz.
Ölümüne inadına destek.
İnanıyorum ki doğru adam tercihleri yapacağız
İnanıyorum ki bulduğumuzu atacağız
ve İnanıyorum ki GS yi kimsenin beklmediği bi şekilde rahatça yeneceğiz.
Haydi Fırtınam sana inanıyoruz ve seni büyük bir aşkla sevmeye devam ediyoruz.

slmn
09.03.2009, 15:29
kardes isaaci gökhan yüzünden koydun ama gökhani bile aratacak bir isim.

yani macin 10. dakikasinda bile adi olursun. yine gökhana kaldik anliyacagin:)
Evet onun yüzünden koydum tek forvet yapsın yada göksuyu koysun yapsın biseler yoksa gidecek mac :S

tonyalı Aydın
09.03.2009, 15:38
hiç umutum yok tek tesellim gs hamburglan oynayacak perşembe sonra pazar günü bizim maça çıkacak ama bizde bu kazma forvetler varken çok zorlanırız.lig bitiminde anket yapsınlar umut mu çok gol kaçırdı yoksa gökhan ünalmı iddiaya benim önerim bu sezon trabzonsporda en çok gol kaçıran futbolcu kim bilenlerede yıl sonu kura ile özel bir ödül versinler ben bunu özel bir televizyon kanalındata anket yaptırmak istiyorum.a umut bulut b.gökhan ünal c isaac d.yattara e.hicbiri

Uzunoğlu
09.03.2009, 15:39
Bu maç için epey iddialı konuşacağım. Tahminlerimde bu sezon çok az yanıldım. Bu maç çok rahat geçecek. Ersun hocamız ve eleştirilen oyuncularımız birilerine kapak olacak performans gösterecekler. Forum içinde o maç ardından al sana kapak oldu sözlerimi şimdiden hazırlıyorum :)

praximuns61
09.03.2009, 15:43
bu hafta nasıl geçecekk gel pazar gell....bu sefer rakiplerimiz oynadıktan sonra biz oynacağız buda güzel:)

guarin
09.03.2009, 15:44
besiktas - denizli - konyaspor maclarında yedıgımız goller yantop ve hepsinde adamını kacıran song.Acıkcası song un performansını hıc begenmıyorum.

ilteriş
09.03.2009, 15:46
hiç umutum yok tek tesellim gs hamburglan oynayacak perşembe sonra pazar günü bizim maça çıkacak ama bizde bu kazma forvetler varken çok zorlanırız.lig bitiminde anket yapsınlar umut mu çok gol kaçırdı yoksa gökhan ünalmı iddiaya benim önerim bu sezon trabzonsporda en çok gol kaçıran futbolcu kim bilenlerede yıl sonu kura ile özel bir ödül versinler ben bunu özel bir televizyon kanalındata anket yaptırmak istiyorum.a umut bulut b.gökhan ünal c isaac d.yattara e.hicbiri
yorgun gs yede yenilirsek çok ayıp olacak doğrusu.

theo
09.03.2009, 15:55
forvette alternatifi paftan bulamaz mıyız?göksu belki bir şanstır bu takım için!!!

Hüseyin Çümen
09.03.2009, 16:01
cincon iyi oynamıyor deplasmanda iyice sönükler
artık şans bizim yanımızda olursa alırız inşallah bu maçı takımda çok hırslı oynayacaktır

genç61
09.03.2009, 16:02
ilk önce gs takımı havalanında gs taraftarlarına karsılandırılmamalı bence eskiden oldugu gibi simdi nasıl oluyorsa bes on kisi karsılıyor valla atkılarıyla bununda onune gecilmeli bence

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 16:11
Bu konuda bir organizasyon yapacaklarını duydum .

Kaç kişi olurlar bilemem .

Berberoğlu
09.03.2009, 16:12
Bu kadar iş kazası yeter artık.
Avni Aker'de kalan tüm maçları almamız lazım.
Başka türlü şampiyon olamayız...

Muhammet
09.03.2009, 16:12
Bizim taraftar karşılasın onları. Deli dolu olanlar. Bizle uğraşmayı bıraksınlar, rakiple uğraşsınlar..

mehmet yıldırım
09.03.2009, 16:14
gökhanın oynadığı kadar isaac oynasın gökhandan fazla gol atmazsa adam değilim

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 16:27
Galatasaray maçı biletleri yarın satışa çıkıyor http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1327-6M3Y5H6K.jpg
Takımımızın 15 Mart Pazar günü H.Avni Aker Stadı'nda oynayacağı Galatasaray maçının biletleri yarın (salı) saat 11.00'de satışa çıkıyor.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve Biletix gişeleriyle,www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr/) adresinden maç biletlerine ulaşabilecekler.

agasaro
09.03.2009, 16:41
kime sorarsak soralim oynanan oyunundan genel anlamiyla memnun kaldigini dile getirecektir.kötü oynamiyoruz asdlinda. hem de hic kötü oynamiyoruz. son haftalarin en begenmedigimiz oyuncusu selcuk bile aslinda oyun icinde üzerine düsen görevi yerine getiriyor kanimca.
yapi olarak kendi sahamizda oynadigimiz maclarda ortaya cikan sonuc yine kendi yarattigimiz bir sorun ve bu sorun aslinda ne taktik ne de bireysel hatalardan kaynaklaniyor! denizli macinda olsun konya macinda olsun ortaya cikan tablo gösteriyor ki Gökhan ve umut son vuruslarin oyunculari degil ya da söyle diyelim onlarin yeterlilikleri bizim oynadigimiz oyun siteminin icinde zayif kaliyor.
mac esnasinda gökhanin her pozisyonundan sonra bir sonraki pozisyon nasil olsa gelecek diyordum ve geliyordu da. ta ki macin son bes dakikasina kadar bu böyle sürüp gitti.
biliyoruz ki Gökhan da cildiriyordur kendi icinde hesaplasiyordur kendisiyle. o pozisyonlari ona bir kere daha verseniz yarisini gole cevirecek kapasitete oyuncu ancak kendi sahanda senden gol bekleniyorsa ve sen türk oyuncuysan olmuyor iste. altinda ezilip gidiyorsun o baskinin.
oyunculara bu baskiyi azaltacak terapilerin uzman kisiler tarafindan verilmesi sart.
Ersun yanalin taktigi ve oyun anlayisi kanimca su an türkiyede en saglikli ve göze hosgelen oyunu oynamamizi sagliyor ancak oyun her zaman sonucu getirmiyor. hani kötü oynarken kazaninca memnun olmuyoruz ya iyi oynayip kazanamayinca hepten köpürüyoruz bunu anlamak zor. ortasini tutturamiyorz bir sekilde.
seyirci ortalama anadolu seyircisi. kimse kusura bakmasin ancak seyirci kalitesini ypkseltmek ancak uzun yillara yayilabilecek bir calismanin sonucu gerceklesebilir ve ben bu seyirciden anormal derecede rahatsizim. farkinda degiller ancak uygulanmaya calisilan taktige bile etki ediyor seyirci cünkü küfürden ve baskidan kacan oyuncular kanatlari kullanmak yerine ortaya kaciyorlar buna gökhan ve umutta dahil ve bu yüzden oyunun sekli bile degisiyor kendi sahamizda oynanan macta.
galatasaray maci aksam oynanacak ve bu beni rahatlatiyor. gündüz oynanan maclardan oldum oalsi hazetmemisimdir. hele de türkiyede hic hazetmemiyorum bu durumdan cünkü günisigi stadyumlarin aslinda ne menem yerler oldugunu gözönüne seriyor. insanin oralarda ne futbol oynayasi ne de seyredesi geliyor sanirim. aksam oynadigimiz maclarda performansimiz yükseliyor ve gelecek haftalarda sanirim bolca gece maci oynayacagiz istanbullularin ve digerlerinin aralarinda yapacaklari maclar nedeniyle. bu isin sevindirici yani.
giray bulagin bu tkaimin basina gecmesini isteyenlere de bir cift lafim var!
hangi oyun anlayisiyla giray bulak bu tkaimi calistiracak! bize karsi oynattigi oyun sistemiyse aklinda ki aman diyorum kalsin! kaldi ki yillardan bu yana kendisini gelistiremeyen üzerine bir sey katmadan hep siraalti takimlarda calisan önce denizlide sonra manisada ersun yanalin ektiklerini bir süre bicen giray bulagi tkaimin basina getirmek isteyen ya da onu orada görmek isteyen insanlarin bagnaz sig kafali ve futboldan analayan insanlar oldugunu düsünüyorum.
gs macinin en dikkat cekici yani bana göre onlara karsi kendi sahamizda yaptigimiz son 12 karsilasmada 10 kez kaybetmis olmamiz ve bir beraberlik bir glaibiyetimizin olusu! cok düsündürücü bir durum ve artik buna da bir dur demenin tam zamanidir bu hem yarista onlara karsi konumumuzu güclendirecek hem de kendi ellerimizle üc yarisa soktugumuz istanbullularin birinin ekarte etmemizi saglayacak.
kaybedilmis bir sey yok. onca puan kaybina ragmen fener hala yarisin icindeyse ve düse kalka giden besiktas sampiyonluktan bahsediyorsa trabzonspor sampiyonlugu onlardna daha fazla hakediyor demektir.
bizim takimimiz onlardan daha istikrarsiz degil sadece yine seyirci tarafindan yanliz birakilmis.

Cem ağabey, altına imza atıyorum.

Harun_ayar_ts
09.03.2009, 16:44
------ sylva-----

---sekan---song----egemen----cale--

---yattara---colman--hüseyin---alanzinho---

----------umut------gökhan (mecburuz):o
alanzinhonun oynama vakti geldi artık (bence)

Uğur Ö.
09.03.2009, 16:57
------ sylva-----

---sekan---song----egemen----cale--

---yattara---colman--hüseyin---alanzinho---

----------umut------gökhan (mecburuz):o
alanzinhonun oynama vakti geldi artık (bence)

ya bu taktik yada umut veya gökhandan biri yedek selçuk ortasahaya ama nasıl olsa ersun hoca bilindik oyuncularla çıkar:(

nakzo
09.03.2009, 17:03
Zor maç çok zor. Maçı kazanmak ;o, maçtan da zor ;ama futbolda herşey olur belki kazanırız. Konya ve denizli maçlarını alsak bu maçın bir önemi kalmayacaktı ve hertürlü şeye iddaya girerim biz şampiyon olacaktık. Dedimya bundan önceki senelerde olduğu gibi yine son haftalara doğru herşeyi mahfettik ha ben, biz bekleriz yaşım 26,96 yılında babamın kollarında ağlarken yaşadığım hayalkırıklığını çok derinlere gömdüm belki de o yüzden kendimi şampiyonluğa endeksleyip o çocukluk travmamı bir daha yaşamak istemiyorum. Biz ne zaman şampiyon oluruz, yönetim göz boyamak için değilde gerçekten şampiyon olamak istediği ve ona göre transfer yaptığı zaman evet bizde şampiyon oluruz veya tıpkı chelse gibi bizide bir rus milyarder alırsa ...... onun içinde tıpkı chelse gibi 40 yıl beklemeyiz İNŞALLAHHH.

murat köse
09.03.2009, 17:04
besiktas - denizli - konyaspor maclarında yedıgımız goller yantop ve hepsinde adamını kacıran song.Acıkcası song un performansını hıc begenmıyorum.
işte buna tam katılıyorum. kesinlikle song un hatasyıdı 3 golude songun hatasından yedik.
song her maç ileri çıkıyor soğal olrakta geride yeterli perfonması gösterimiyor. yorulduğu içinde defansta hata yapıyor.

Tolunay Abdioğlu
09.03.2009, 17:14
---------------------------- Sylva ----------------------------

------ Serkan -------- Song ----------- Egemen ---------- Cale --------

----------------------------- Hüseyin -----------------------------

--------------- Yattara ------------ Colman ------------- Alanzinho(Barış)

-------------------- Gökhan -------------------- Umut ----------

Notlar : Selçuğun Bayadır Futboldan Uzak Olduğu Düşünülerek Alanzinho'nun Ya da Barış'ın İlk 11'de Çıkması Bence en mantıklısı.
Gökhan ile Umut'a Gelinecekse Sonuçta Atılacaksa Golleri yine Onlar Atacak Yanlızca Moral Bulmaları Lazım....

Samet Yildirim
09.03.2009, 17:14
Sylva
Tayfun,Song,Egemen,Cale
---------Heso----------
----Selcuk-----Colman---
--Ibo-------------------
-------Gökhan---Umut---

Fatih Efe
09.03.2009, 17:15
ligde kırılma noktası diyeceğimiz maçlardan biri.sadece bizim takım için değil diğer takımların sonuçları da önemli

Ümit Tekşan
09.03.2009, 17:16
Yeneceğiz Arkadaşlar takmayın kafanıza dert etmeyin her sey düzelecek ve inşallah sezon sonunda Şampiyon olacağız...

Yokmu bir organizasyon maçı Avrupa yakasında bir yerde izleyelim..

Mustafa Çolak
09.03.2009, 17:18
Başkanımız yaklaşık 2 ay önce gs macından sonra kilit çözülür demişti

Osman Yavuz
09.03.2009, 17:19
Bu hafta maçı alırız ve liderlik koltuğuna otururuz arkadaşlar.Sıkıntı yapmaya gerek yok.

evrents
09.03.2009, 17:21
Yürekten oynarsak yeneriz yine gökhan umut laobali oynarsa yandık

karatasof
09.03.2009, 17:22
Çok zor bir maç ve biz zorluk derecesi yüksek olan değil olabilecek maçları dahi kaldıramıyoruz.Evimizde oynadığımız maçların bir avantaj olmadığı son iki maç neticeleriyle de görülmekte.İnşaallah bu maçta aynı şekilde sıfır çekmeyiz.Bu hafta bütün negatif yorumları bu maçın neticesine göre donduruyoruz.Umarım ve dilerim ki kazanan taraf biz oluruz,aksi bir neticede pek çok kellenin giyotin altında olacağını söylememe gerek yoktur sanırım.

Sümeyye Şahin
09.03.2009, 17:27
'diğer takımlar evinde taraftar desteğiyle yenerken biz taraftarımızın baskısızlığıyla futbolcularımızı moti ve edememmekten yeniliyoruz' diye bi düşünce oluşuyo yavaş yavaş kafamda :confused: ama bu sefer yenicez... i-na-nı-yo-rum!....

Gökhan KAN
09.03.2009, 17:28
Bu hafta maçı alırız ve liderlik koltuğuna otururuz arkadaşlar.Sıkıntı yapmaya gerek yok.
Ben averrajla 8jk nin liderlik koltuğuna oturacağını düşünüyorum...Bi daha ki hafta Antepi yenersek %100 lideriz....

Erkan SUİÇMEZ
09.03.2009, 17:29
---------------------------- Sylva ----------------------------

------ Serkan -------- Song ----------- Egemen ---------- Cale --------

----------------------------- Hüseyin -----------------------------

--------------- Yattara ------------ Colman ------------- Alanzinho(Barış)

-------------------- Gökhan -------------------- Umut ----------

Notlar : Selçuğun Bayadır Futboldan Uzak Olduğu Düşünülerek Alanzinho'nun Ya da Barış'ın İlk 11'de Çıkması Bence en mantıklısı.
Gökhan ile Umut'a Gelinecekse Sonuçta Atılacaksa Golleri yine Onlar Atacak Yanlızca Moral Bulmaları Lazım....

bende bu kadro taraftarıyım.gökhan ve umutun alternatifi yok kadroda ve onlarda formsuzlar.

11 haftadan itibaren tayfunun 2 golü dışında 13 hafta boyunca diğer gollerin tamamını umut ve gökhan attı.
ve geçen seneki skor yapamayan ortasahaya döndük tekrardan.

ortasahadan golü atacak oyuncular çıkartmalıyız.

bu nedenle geçen sezon 9 gol atmış ve gole yakın olduğu için aldığımız alanzinho mutlaka direk oynamalı.
selçuğu sevsekte formsuz dönemde dinlendirilmeye en yakın o.

ersun hocam ortasahayı biraz gole yakın oynat.bu formsuz dönemde bütün yükü umut ve gökhana verme...

futbalski60
09.03.2009, 18:18
Gs takımının son haftalarda sahada yürüyecek hali kalmadı zaten kadro olarak dayanıklı değiller.Defans hatları açık veriyor özellikle adam paylaşımı konusunda zaaf yaşıyolar ayrıca Emre Aşık maçlara iğne ile çıkıyor.Hamburg maçını da düşünürsek bizim maçta etkili olacaklarını sanmıyorum kazanacağımıza inanıyorum açıkçası.

Selçuk Çetin
09.03.2009, 18:26
burdaki yorumlarda orta sahayı forvet özellikli oyuncularla dolduralım gibi yazılar okudum unutmayın gs nin en kuvvetli yeri orta sahası orayı durdururssak maç bizim mutlaka gol atarız (atalım artık)

TSezgin61
09.03.2009, 18:26
yenelim artik

İskender YILMAZ
09.03.2009, 18:29
Selçuk'u, Umut'u keserek başlayalım bu maça.. İnşallah yeneriz, aksi halde birçok şey uçar gider ..

TSezgin61
09.03.2009, 18:31
Selçuk'u, Umut'u keserek başlayalım bu maça.. İnşallah yeneriz, aksi halde birçok şey uçar gider ..

gese direncsiz diyoruz, hatta savunmalari kademe hatalari yapiyor diyoruz sen umutu kesiyorsun renktas. onun kosmasina belkide hic bukadar ihtiyacimiz omamiyacak. bu mactaki kadar:)

Semih
09.03.2009, 18:32
Tribün sakin kalmayı başarabildiği sürece maçı kazanamamamız için bir sebep göremiyorum...

Gerginliği ekran başında bile hissediyorum, aman diyeyim.

Futbolcular zaten stres yüklü iken...

Doooğru idman organizasyonuna, dökün içinizdekileri.

DNA-TS
09.03.2009, 18:32
bu ligde çok şey olur...bi maçla bişe değişeceğini sanmıyorum..çünkü herkesin birbiriyle maçları var...fb gs 8jk kendi aralarında sivas falan derken..ortalık toz duman olacak..bu karmaşadan biz önde cıkabilirsek ne alaa....

FANATIK61
09.03.2009, 18:33
Bu mac TRABZONSPOR - gs maci degil.

TRABZONSPOR - GS/TFF/TS Taraftari karsi olan bir mactir. Dert bir degil üc. Futbolcularimiza kolay gelsin.

İskender YILMAZ
09.03.2009, 18:34
gese direncsiz diyoruz, hatta savunmalari kademe hatalari yapiyor diyoruz sen umutu kesiyorsun renktas. onun kosmasina belkide hic bukadar ihtiyacimiz omamiyacak. bu mactaki kadar:)

Yahu koy Göksu'yu, o da en az Umut kadar koşar, kel olmak istemiyorum bu yaşta..

TSezgin61
09.03.2009, 18:36
Yahu koy Göksu'yu, o da en az Umut kadar koşar, kel olmak istemiyorum bu yaşta..

herkes istiyor ama bakma kimse demeye cesaret edemiyor, cünkü herkes derbiyle baslamasini istemiyor göksunun. risk olabilir, kaybedebilirizde

mustafaction
09.03.2009, 18:36
gökhan ünal da artık gereken dersi almıştır umarım bu maçta farklı bir futbol bekliyorum

Usame Yıldırım
09.03.2009, 18:37
beyler biletler hangi gün cıkar acabaa....

Cafer Bulur
09.03.2009, 18:37
Tribün sakin kalmayı başarabildiği sürece maçı kazanamamamız için bir sebep göremiyorum...

Gerginliği ekran başında bile hissediyorum, aman diyeyim.

Futbolcular zaten stres yüklü iken...

Doooğru idman organizasyonuna, dökün içinizdekileri.
Gercekten bu macta futbolcular ve teknik heyet kadar taraftarimiza da büyük is düsüyor.
Bu macta bikmadan,usanmadan ve geriye düstügümüz anlarda dahi desteklerini esirgemezlerse kazanan kendileri ve Trabzonspor olacaktir.

h@msi61
09.03.2009, 18:38
Yenersek sampiyonluk sansimiz devam eder, yenilirsek ligi 4. veya 5. bitiririz. gsnin zayif defansina karsi pozisyon bulacagimiza eminim, yeterki yine comert olmayalim... Kazanacagimizi dusunuyorum...

Hüseyin İlkin
beyler biletler hangi gün cıkar acabaa....

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2042226&postcount=968

Yarın 11.00 'da

DeeP__61
Bu mac TRABZONSPOR - gs maci degil.

TRABZONSPOR - GS/TFF/TS Taraftari karsi olan bir mactir. Dert bir degil üc. Futbolcularimiza kolay gelsin.

bu nasıl bir mesajdır.
iyice işin cılkını çıkarmaya başladınız artık .