PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

x_man
08.03.2009, 12:37
hadi ya yani ersun yanalın çalıştırdığı takımlarla trabzonu bir tutuyorsun

bir tutmuyorum ama ersun yanal bir tutuyor maalesef hala daha trabzonsporun büyüklüğünü anlayamamış kendi sahamızdaki maçlarda bile temkinli maça başlıyoruz biz ziya doğana niçin kızıyorduk korkak diye bence ersun yanalın ziya doğandan üstün bir yanı yok

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 12:37
Galatasaray , Konya ve Denizli kadar kapalı oynamaz .

Daha rahat pozisyona gireceğizdir .

A.Ali Karanis
08.03.2009, 12:39
valla keşke deplasmanda oynasaydık diyorum şu iki maçı. gs maçı için pek ümitli değilim. gökhanla umut bütün güvenimin altüst olmasına neden oldu. gs dan 5 gol yersek burda şaşırmam. zaten haftaya da yenilirsek şampiyonluk şansımız bence sadece matematiksel olarak kalır. hatta şampiyonlar ligi bile hayal olur bizim için.

forvetlerimiz gol atamıyor diye neden 5 tane gol yiyecekmişiz ?
defansımıza ve kalecimize güvenin az mı ?
Galatasaray son haftalardır iyi oynamıyor.Şansla alıyor maçlarını.(Bkz : Konya - Bkz : Bursa maçları)
Haftaiçi yanılmıyorsam Hamburg deplasmanına gidiyorlar.Onların bu yorgunlugunu iyi değerlendirmeliyiz.Forvetlerimiz biraz daha sorumluluk alırlarsa galip gelebilecegimizi düşünüyorum.

Napoli
08.03.2009, 12:39

ustadım bizim pozisyona gırmekten zorumuz yok türkiyede en çok pozisyona biz gıryoruzz ama atamıyoruz sorun o:)

mustafaction
08.03.2009, 12:40
selçuk neden kesilemiyor bu takımdan çok merak ediyorum anlaşmada sakat olmadığın sürece kadroda olacaksın maddesi mi var acaba nedir problem merak ettim

Gökhan KAN

Hüseyin desene daha net goller kaçacak...

Zaten De Sanctis Karşı karşıya pek gol yemiyor iyi alan daraltıyor o yüzden çok gol kaçacak çok...

Ömer TOPAL
nihayet birileri MUTLAK KAZANMALIYIZ kelimesinin baskı getirdiğini anladı...ve birde şu hre maç final rakibi küçümsemiyoruz....Bırakın bunları ne kendini mutlak kazanma arzusunda hissettir nede karsındakini oldugundan büyük gör....Denizli macı oncesi Vanspor olayını hatırlatmalar rakibi kücük görmemek...bırakın kardesim bu ayakları kücük o senden ve ona oldugu degeri ver oldugundan fazla büyütüp kendinide yenmeye şartlarsan her maç derbi olur ve böyle sonuçlar elde edilir...Yokmu bu klüpte adam gibi bir psikolok....Bu nedir her takımı büyük göre göre biz küçülcez...Kimse bizden büyük degil en Büyük Biziz...Olay budur....Galatasarayıda gözümüzde büyütmezssek bu maç bizimdir..o kadar kaçan gol konya ya olmadı Gayseye olucak....

mhayri
08.03.2009, 12:41
Lakayt golcüler gol atarsa ilk golü atmak şartıyla kesin kazanırız ama
benim de pek çok arkadaş gibi umudum yok...
Hatta iki hafta sonra 5.liğe düşüp ligi de 4. bitiririz...
Herkese geçmiş olsun...
Herşey lakayt,gariciddi ,lakça , vurdumduymaz golcüler bağlı yani...

Alihan Ertürk
08.03.2009, 12:41

bence de öyle.Gs atak yapar biz de daha rahat pozisyonlar buluruz ama atabilirmiyiz orası şüpheli :cool: Ayrıca Song ve Egemen'in bu maçta da golde hata yapmamaları lazım.

Napoli
08.03.2009, 12:43
Kendinize gelin!
kaybedilmiş ne var? güzel top oynuyoruzz, biraz daha sabırlı olmak lazım. g.sarayı yenip bir seri yakalanırsa herşey tersine döner. iki hafta sonra sivas kayseri periyoduna girecek beşiktaş. bu kadar karamsarlık fazla.

hüseyin1975
08.03.2009, 12:43

Aman aman.
Dahami cok sinirlenelim yahu:(

Erdem Keser
08.03.2009, 12:44
Sadece avantajımızı yitirdik , yine en güçlü adaylardan birtanesiyiz.3 hafta öncede söyledim şimdi de söylüyorum , içeride Galatasarayı ve dışarıda Sivası yenersek şampiyon oluruz.

mustafaction
08.03.2009, 12:44
şu kara kargalar hiç pes etmedi bakın şimde nerdeler bu lig daha çok şeylere gebe

Napoli
08.03.2009, 12:45
Neyse ben Kocaeli Eskişehir maçına gıdyorum,Gidp Taneri izliyeyım iç geçireyım bıraz :)

Punisher-61
08.03.2009, 12:46
cok zor mac..hersey bizim forvetlerin elinde..gol firsatlarini son maclardaki gibi degerlendiremeseler isim zor..

hasancolak
08.03.2009, 12:46
evet şanpıyonluktan beşıncılıge onceden acaba şanpıyon ola bılırmıyız dıye duşunuyordum şindı avrupaya gıdebılırmıyız dıye duşunuyoruz

Alihan Ertürk
08.03.2009, 12:47
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_246276_ts_uzuntu0803.jpg

bu anı gs maçında yaşamak istemiyorum

szymeks
08.03.2009, 12:48
bizim sorunumuz pozisyona girememek değilki onları atamamak öyle goller kaçıyorki akıl alır gibi değil ama gökhanla umutun vuruş tekniklerine bakın çok kötü vuruşlar sonra ersun hoca istifa oh ne ala kimsenin trabzonsporu bu hale düşürmeye hakkı yok bütün takım eşşek gibi koşucak gol pozisyonu hazırlıycak bizim beyzadeler kalenin dibinden havaya dikicek sonra 6 milyon euro kazanıcak oturduğu yerden sıkıntısını hoca taraftar çekicek yok öyle ben ersun hocanın yerinde olsam maçtan bir gün önce gökhanla umutu avni akere çıkarıp saatlerce gol vuruşu çalıştırırım o golleri atsalar takım büyüycek şampiyon olucaz şampiyonlar ligine direk gidicez belkide ama yok her maç her maç zulüm kahır seneye transfer stratejisi ii ayarlamak lazım sil baştan yapıcak bi durum yok gidicekler belli gökhanı rusyada bir takıma isaaci aynı şekilde eğer mümkünse hüseyin ve tayfunuda gönderip yerlerine bir kere en az 3 golcü almamız lazım birincisi kral gol ondan sorulur ikincisi ona pozisyon hazırlıcak kafa topu indircek adam uzağımızda değil bu sene bjkyle sözleşmesi biticek olan nobre 3cüsü yaşlı olabilir ama her an tekniğiyle gol bulabilicek yedektede olsa taner gülleri sağada hacettepeli orhan veya sivaslı abdurrahman seneye colmanın üstün performans gösterceğini düşünüorum bide göbeğe defansif ağırlıklı bir adam ilk onbire sadece abdurrahman papy fatih nobreyi koyucaz gerisine keyfimize bakıcaz

Oğuzhan Fidan
08.03.2009, 12:51
pes etmek yok karadenizin hırçın çocukları =) hepberaber getirdik düştüğü zamanda kaldırmasını bilmeliyiz.

BayzanTs61
08.03.2009, 12:52
hic umidim yok...:)

Harun_ayar_ts
08.03.2009, 13:02
arkadslar ümidinizi yitirmeyin tamam bende kızdım maglubiyete ama bunlar bizim futbolcularımız yenselerde yenilselerde destek vermeliyiz:alkış:

Recep Alkan
08.03.2009, 13:03
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_246276_ts_uzuntu0803.jpg

bu anı gs maçında yaşamak istemiyorum

ben bu anı golü atmış ve artık ohhh demiş pozisyonunu yaşamak istiyorum :)

Alihan Ertürk
08.03.2009, 13:04
ben bu anı golü atmış ve artık ohhh demiş pozisyonunu yaşamak istiyorum :)

inşallah öyle olur da biz de bir ohh çekeriz

ofluselo
08.03.2009, 13:05
Galatasaray mutlaka gol atacaktır....ya biz......

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 13:06
ustadım bizim pozisyona gırmekten zorumuz yok türkiyede en çok pozisyona biz gıryoruzz ama atamıyoruz sorun o:)

Orası öyle , kaçırdıkça kaçırası geliyor bizimkilerin .

Hüseyin desene daha net goller kaçacak...

Zaten De Sanctis Karşı karşıya pek gol yemiyor iyi alan daraltıyor o yüzden çok gol kaçacak çok...

Umarım kaçmaz bu sefer diyelim .
Dua etmekten başka yapacak bir şey yok .

Hadi Gökhan , hadi Umut .
Bu sefer olacak .

Altı pastan atacaksınız .
İnanıyoruz .

Harun_ayar_ts
08.03.2009, 13:07
<-------- gs maçını kazanırsak <------

erkankoc
08.03.2009, 13:15
kayseri gokhani iyi kakaladi bize

ApoCaN28
08.03.2009, 13:20
1 tane atsa gerisi gelcek diyoruz ama gerisi gelmiyor...:S

Kubilay ŞAHİN
08.03.2009, 13:29
Bu maç çok dikkatli olmamız lazım..
Yapılacak şey çok basit 5 pas yaparak ceza sahasına ineceğiz.. Topları şişirmememiz lazım. Paslaşarak. Özellikle bakıyorum defanstan çıkarken hep uzun top, paslaşarak çıksak daha net pozisyonlar yakalayacağız. İnşallah kazanırız.

selimatal
08.03.2009, 13:32
Arkadaşlar!
Şampiyonluk yolunda en büyük engelimiz konusunda bir başlık açtım.
Lütfen Şampiyonluk Yolunda En Büyük Engel ve A.Aker'de Tarihi Anons! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12830)
başlığına girin ve yorum yapın. Şampiyonluğu ya A.Akerle kazanacağız, ya da A.Akerle kaybedeceğiz. Geri kalan herşey ayrıntı.

Cafer Bulur
08.03.2009, 13:34

G.saray bülent geldikten sonra acik futbol oynamiyor,aksine dengeli futbolu tercih ediyorlar.
Konya ve bursa maclarinda dahi rakibe dogru dürüst baski kuramadilar.
Bize hamburg yorgunluguyla gelecekler ve dengeli oynayacaklardir.
Bu nedenle dikkatli olmali ve geride acik alan birakmamaliyiz.
Kabul edelim ki bu maci ancak öne gecersek kazanabiliriz.
Geriye düsersek bu maci cevirmemiz cok zor olacaktir.
Bu nedenle sütten agzi yanmis bir takim olarak yogurdu üfleyerek yemeliyiz.

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 13:40
G.saray bülent geldikten sonra acik futbol oynamiyor,aksine dengeli futbolu tercih ediyorlar.
Konya ve bursa maclarinda dahi rakibe dogru dürüst baski kuramadilar.
Bize hamburg yorgunluguyla gelecekler ve dengeli oynayacaklardir.
Bu nedenle dikkatli olmali ve geride acik alan birakmamaliyiz.
Kabul edelim ki bu maci ancak öne gecersek kazanabiliriz.
Geriye düsersek bu maci cevirmemiz cok zor olacaktir.
Bu nedenle sütten agzi yanmis bir takim olarak yogurdu üfleyerek yemeliyiz.

Bülent ile daha geride oyunu kontrol etmeye çalışıyorlar , doğrudur .
Ama bu maçlarda hemen maçın başında öne geçtiklerini unutmayalım .
Yine de öyle paldır küldür açık oynamayacaklar , sadece Denizli - Konya kadar defans yapmayacaklar diyorum ben .
Hamburg deplasmanından gelecek olmaları çok önemli bir artı bizim için .

ceserdar
08.03.2009, 13:42
kayseri gokhani iyi kakaladi bize

Onlarda aldıkları forvetlerden verim alamadılar. Kayserispor iyi bir takım. İyi futbol oynuyorlar. Ama maalesef iyi forvetleri yok. Ne kadar iyi oynarsan oyna, gol olmayınca takımın kimyası bozuluyor. Kayserispor'un bir Nobre'si, bir Semih'i olsaydı, ilk 3 içinde kesinlikle olurlardı.

Cafer Bulur
08.03.2009, 13:44
Bülent ile daha geride oyunu kontrol etmeye çalışıyorlar , doğrudur .
Ama bu maçlarda hemen maçın başında öne geçtiklerini unutmayalım .
Yine de öyle paldır küldür açık oynamayacaklar , sadece Denizli - Konya kadar defans yapmayacaklar diyorum ben .
Hamburg deplasmanından gelecek olmaları çok önemli bir artı bizim için .
Denizli ve konya bize karsi kati defans uygulamadilar.
Dünkü macta konya ilk yari cok da kapali oynamadi,kinci yarida daha cok defansi düsündüler dersek daha dogru olur.
Sorun defans yapan takimlara karsi pozisyon bulamamak degil,pozisyonlari atamamamizdir.

ugrpnk
08.03.2009, 13:45
tutanımız zaten iyi;atanlarımız da günün de olursa kazanırız...

steelturkTS
08.03.2009, 13:47
geyse yi gözünüzde o kadar büyütmeyin..bizimkiler pozisyonları gol yapsa.ilk maçta gs karşında bulduğumuz net pzisyonları hatırlayalım.pozisyon sıkıntımız yok çok şükür ama pozisyonu gol yapamama sıkıntımız var..

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 13:47
Sorun defans yapan takimlara karsi pozisyon bulamamak degil,pozisyonlari atamamamizdir.

Umut ve Gökhan kulaklarınız çınlaymı , duyaymısınız bu sesi :rolleyes:

Colakoglu
08.03.2009, 13:56
Kazanirsak ne olur bilemem ama kaybedersek sampiyonluk gider adim gibi eminim.

Alihan Ertürk
08.03.2009, 13:56
Umut ve Gökhan kulaklarınız çınlaymı , duyaymısınız bu sesi :rolleyes:

ben o kadar pozisyon bulsam en az 3 gol atardım be :)

Dursun Kaplan
08.03.2009, 14:00
Bir çok taraftar haklı olarak umutsuz bu maçtanda. Nedenide maç evimizde. :)

Ama takımımıza inanmaktan başka çaremiz yok. İnanıyoruz !.

samway
08.03.2009, 14:02
yenemiceğimiz kesin de yenilir miyiz onu bılemem mac derbi kazanamayan bız ıle tamamen dengesız bır takım olan cincon arasında 20.000 tıyatro seyırcısı arasında oynancak 61. dk da kı balonlar gıbı klasıkleşen tablo umut ve gokhan ın yuzunden saç şeklimizin bozulmasından başka bırsey olmıcagını ve artık yeşeren umutların kararacagı bır hafta gıbı gorunmekte...

sunu solıyım sampıyonluk bu kadar yakınken belkıde yıne elımızle ıtıyoruz bunu ama bız TRABZONSPOR umuzu cok sevıyoruz...

Orhan_Gazi
08.03.2009, 14:04
valla dün cok sinirliydim sacma yorumlar yazdim burda simdi kendime geldim bende HALA sampiyonluga inaniyorum bu sezon en iyi topu biz oynuyoruz
ABILERM KARDESLERIM kizacak zaman degil
DESTEK DESTEK DESTEK DESTEK DESTEK DESTEK DESTEK DESTEK
olcagaiz sampiyon anasini satayim

pReN@_61
08.03.2009, 14:09
Çok önemli bir maç.Çok zor geçecek.Forvetlerimiz dünyaları kaçırmaya devam ederse puan alamayız...

Cafer Bulur
08.03.2009, 14:11
Acilan basliklardan ve yazilan mesajlarin iceriginden belli ki,dünkü yenilgi sampiyonluk ümitlerini kirilma noktasina kadar getirmis ve psikolojimiz iyice bozulmustur.
Taraftar ve takim olarak bir an önce toparlanmali ve yeniden ayaga kalkmaliyiz.
Yigit düstügü yerden ayaga kalkar!

Yavuz Hasan
08.03.2009, 14:26
galatasaray maçını da kaybedersek ligi ilk 4de bile bitiremeyiz

İleli
08.03.2009, 15:02
kaybedersek az olan sansimiz sifira iner, hersey gokhan ve umutun ayaklarina bakar..

Engin Koltuk
08.03.2009, 15:08
Gökhan 5 pozisyonda 1 ini atıyormuş. 4 ünü Konya maçında kaçırdı. gs maçında gelecek ilk pozisyonu atacak merak etmeyin. İstatistik bilimine inanın :)

FURKANIM
08.03.2009, 15:29
Galatasarayi kesİn yenecez baŞka yolu yokkkkkkk

Varlıbaş61
08.03.2009, 15:33
bizim forvetler beceriksiz kesinlikle doğru ama şans faktörü de çok önemli
hiç mi şansa gol atamayacağız ya!
bir maçı da şansa kazanalım...
gs maçı olabilir mesela:D

61mehmet61
08.03.2009, 15:47
ersun yanala bir teklifim var. gökhanla umut bu maçta savunmada oynasınlar songla giray forvette.

irfan61
08.03.2009, 15:56
Kazanacağız-Kazanacağız-Kazanacağız...

uftinci
08.03.2009, 15:58
Zor maç. Yenebşirizi diye düşünüyorum hafta sonuna doğru fikrim değişebilir. :=)

Çetin
08.03.2009, 16:07
1 puan maçı

RaİSTLİN610
08.03.2009, 16:11
galatasarayın da son 2 hafta oynadığı futbolu da cok iyi biliriz biz Allah 'ın izniyle mac bizimdir

Berk Eren
08.03.2009, 16:12
Ligin garip bi havası var.Galatasaray,Beşiktaş,Sivas gercekten oynamadan kazanıyorlar.Rakipleri yarı sahayı zor gecırıyor ama yenılıyorlar.Tıpkı bizim gibi.Hacettepe,Bursa,Ankaraspor(ılk yarı bıttı) ve biz bu hafta ki puanları hakeden takımlardı ama olmadı.Galatasaray bizim maçta daha olumlu oyanayacaktır,ortada olacak maç ama ibre bizden yana..

Bide bu sivas için futbol oynuyor dıyenlerı anlamak çok zor.Bu takım futbol oynamıyor.Tekme,tokat,kafa göz giriyorlar hakem sarı kartı kullanmadıgı sürece devam edıyorlar rakıp yarı sahayı gectıgı anda yerde kalıyor!
Çok maç izleyenler bilirler hakem sarı kartı verdıkten sonra sebebını elıyle 3 yaparak acıklar.Yanı bu ucuncu faulun al sana sarı kart der.Sıvaslıların daha 30.dakıkada nerdeyse her oyuncunun 3. faulu oluyor ama nafıle..

Son olarak Sıvaslılar bakın ankaraspor macında nasıl bagırıyorlar;

TRABZON'UN KÖPEGİNE ŞAMPİYON SİVAS YAZDIRACAGIZ!!!!

DeeP__61
08.03.2009, 16:15
el birliği ile sivası şampiyon yapma havası var .. var ve ne yazık ki bizden bazılarımız bile ağzımızın suları akarak izliyoruz sözde sivas başarısını!!!

murat
08.03.2009, 16:19
Ilk macta galatasaraya 3-0 yenildigimizde ben artik sampiyonluga inaniyorum demistim. Oynadigimiz futbol cok iyiydi galatasaray ise tamamen tesaduf yenmisti bizi. Bu macta artik galibiyet beni tekrar bu dusunceye sokacaktir. Sampiyonluk kesin yeterki golculerimiz kendilerine gelsinler ozellikle Gokhan!!

Sümeyye Şahin
08.03.2009, 16:20
haftaya gs den puan alarak kapatalım sonraki 2 hafta rahatız gibi ...bjk önce sivasla sonra da kayseriyle oynicak... elbet puan kaybedicekler...bize düşen artık geriye bakmak deil gs maçını kazanmanın yolları....desteğe devam...

RaİSTLİN610
08.03.2009, 16:20
adamlar simdiden dayılanmaya baslıyorlar biz sivaslıyız ne olacak diye adamlar dunku cocuk kendılerını bi halt zannediyorlar.İmkanım olursa sivas macına gideceğim ve kopek kimmiş gorecekler daha 3-4 sene yok kume dusuyorlardıı

Murat Hızal
08.03.2009, 16:27
Ligin garip bi havası var.Galatasaray,Beşiktaş,Sivas gercekten oynamadan kazanıyorlar.Rakipleri yarı sahayı zor gecırıyor ama yenılıyorlar.Tıpkı bizim gibi.Hacettepe,Bursa,Ankaraspor(ılk yarı bıttı) ve biz bu hafta ki puanları hakeden takımlardı ama olmadı.Galatasaray bizim maçta daha olumlu oyanayacaktır,ortada olacak maç ama ibre bizden yana..

Bide bu sivas için futbol oynuyor dıyenlerı anlamak çok zor.Bu takım futbol oynamıyor.Tekme,tokat,kafa göz giriyorlar hakem sarı kartı kullanmadıgı sürece devam edıyorlar rakıp yarı sahayı gectıgı anda yerde kalıyor!
Çok maç izleyenler bilirler hakem sarı kartı verdıkten sonra sebebını elıyle 3 yaparak acıklar.Yanı bu ucuncu faulun al sana sarı kart der.Sıvaslıların daha 30.dakıkada nerdeyse her oyuncunun 3. faulu oluyor ama nafıle..

Son olarak Sıvaslılar bakın ankaraspor macında nasıl bagırıyorlar;

TRABZON'UN KÖPEGİNE ŞAMPİYON SİVAS YAZDIRACAGIZ!!!!

5000 kişi ancak var maçta bende biraz baktım.İddia ediyorum sivas'ın bu kadar puan almasının tek sebebi patates tarlası gibi olan sahalarıdır.Orada futbol oynatmak futbola ihanettir.

gs maçına gelirsek,eğer bu maçı ıalırsak hem gs'yi biraz olsun ekarte etmiş oluruz hemde tekrar şampiyonluk havasına gireriz.

ts_tuncay_ts
08.03.2009, 16:35
Çok zor maç bu forvetlerle yenmemiz çok zor gökhan 45 pozisyondan 9 unu gole çevirirken baroş 2 pozisyondan birini atıyo.Bizim bu forvetlerle gol bulmamız çok zor

İdris Toksoy
08.03.2009, 16:49
ne yapıp ne edip alacağız bu maçı ALLAH'ın izniyle.

tamuğ yamtar
08.03.2009, 16:52
Klasik bir maç olmaz inşallah.

Klasiktir çünkü Trabzonspor'un İstanbul takımlarıyla yaptığı maçlar.

İyi oynar, atamaz ve adamlar bir kere gelip işi bitirler.

Pozisyona gireeğimiz kesin ama inşallah bunları değerlendiren forvetlerimiz olur.

Yakaladıklarını atmaları lazım.

Ve Gökhan, Allah aşkına mücadele et.

İdris Toksoy
08.03.2009, 16:56
şampiyon olmamız için büyük maçların hepsini kazanmalıyız.çok vahim bir durumdur ki henüz büyük maç kazanabilmiş değiliz.

praximuns61
08.03.2009, 16:57
kötü futbol oynamıyoruz,beceriksizlik vede şansızlıktan kaybediyoruz.yinede herşeye herkese inat bu hafta geseyi yeneceğiz,trabzon büyüktür o formayı her giyen futbolcu bizim futbolcumuzdur,yürekten inanıyorumki şu istanbulda haftaya pazartesi trabzonspor kaşkoluyla dışarı çıktığım zaman sokakta,işyerinde her yerde daha bir gurrula dolaşacam.
her zaman seninleyiz trabzonsporum bize bu kadar gururu yaşatan bi takımı asla yanlız asla inançsız bırakmayız...

mackali_81
08.03.2009, 16:58
ankara bastı sivasa sivas yenemezse bir şey kaybetmeyiz haydi ankara!!!!

Harun_ayar_ts
08.03.2009, 17:00
ankara bastırıyor bari berabere bitse

sirkan
08.03.2009, 17:05
Bu takim en iyi 5. olur gs ve antepe de yenilecek.idia ediyorum bu takim 3.bile olamaz, iddayada girerim.

bende senlen iddaya girerimki... eger konya macinda oynadigimiz oyunu oynayalim, geseyi ezeriz biz hemde AVNI AKERDE.... herzaman sansiz degiliz biz....

eger biz gs macini yenelim önümüz acik.... sadece derbi olarak febe maci kaliyor....

serkanholep
08.03.2009, 17:05
bence gs galibiyete yakın

çok moralsiz olcak futbolcular

hafta içi ersun hoca tartışılacak istanbul medyaınca

yalan haberler çıkacak

forvetlerimiz çok eleştirilecek ve baskı altına alınacak

mental açıdan çok zor maç oyuncularımız için

takıma gelirsek

bence alanzinho solda oynasın yattara sağda

colman ve hüseyin ortada

umut gökhanın arkasında ve uçta gökhan

serkanholep
08.03.2009, 17:06
bende senlen iddaya girerimki... eger konya macinda oynadigimiz oyunu oynayalim, geseyi ezeriz biz hemde AVNI AKERDE.... herzaman sansiz degiliz biz....

eger biz gs macini yenelim önümüz acik.... sadece derbi olarak febe maci kaliyor....

ezeriz ezeriz

5 aTARIZ

6 olsun bizim olsun

bırakın serkan arkadaşım ezmeyi falan

kötü oynayalım yenilmeyelimde beraberlik bile şu aşamada fena değil

ki gs ye 3 puan şart

sirkan
08.03.2009, 17:08
ezeriz ezeriz

5 aTARIZ

6 olsun bizim olsun

bırakın serkan arkadaşım ezmeyi falan

kötü oynayalım yenilmeyelimde beraberlik bile şu aşamada fena değil

ki gs ye 3 puan şart

buyuk maclarda hic kotu oynadikmi avni akerde....
sadece kücük takimlara yenildik biz....

bjk sivas maclarini unutmayin.....

Engin Koltuk
08.03.2009, 17:14
gs yi yenip yeniden başlayacağız.

Tayfun Aydın
08.03.2009, 17:15
Gayse yi Sivası yen şampiyon ol bu arada düşme potasında başka oynayacağımız bir Kocaeli kaldı sanırım.Hacattepe düştü.11 maç mı kolay geçer yoksa seneye buralara tekrar gelebilmek için çile dolu 23 maç mı.

efulimyoq61
nah-sıl yencez gs yi söleyin kim atcak golleri

Varlıbaş61
sivas da puan kaybetti
artık bu maçın ne olursa olsun kazanılması lazım
mazeret yok!

mustafaction
08.03.2009, 17:16
takıma inancım sonsuz yeneceğiz allahın izniyle gs yi

61SOYTÜRK61
08.03.2009, 17:17
arkdaşlar sunu unutmayın gs fb sivas bjk bunların birbirleriyle maçları var bizim için gs dönüm noktası gibi bişy hadi bakalım

efulimyoq61
08.03.2009, 17:18
:D:D tayfun cora puhahahahahh zuahhahahahahah

efulimyoq61
08.03.2009, 17:21
GS Yİ YENERSEK SONRA ANTEP BİZİ YENER GENE SÖVMEYE BAŞLARIZ :d:d

mehmets61
08.03.2009, 17:22
galatasarayı yenmeliyiz bi derbi galibiteyi bu takıma hava getirir bu yüzden kazanmalıyız gs maçı sadece 3 puan getirmez aynı zamanda moraleride yükseltir seyirciyide havya sokar...

efulimyoq61
Ne gÜsel dİmİ bu takim baŞka bİ takimda bu yok, bİ hafta yÜzÜmÜz gÜler dİĞer hafta sÖvÜyoz boŞaliyoz İÇİmİzİ ne acayİp bİŞeyİz bİz yaa

Samet İslamoğlu
sorma sorma abi yende
ol lider yaaa
:S:S ALlah belanızı versin ts ne bu sizden çektiğimiz ne zaman yüzümüz gülecek :S

Arkadaşım o nası söz Allah belanızı versin falan yakışıyomu ? bu takım 1 puan farkla geride daha bitmiş bişi yok destek olamıyosanız köstek olmayın lütfen!!!!

Paksoy
08.03.2009, 17:23
--------------sılva----------------
serkan---song---egemen---cale---

yattara--hüseyin--faty---colman--
-------umut----ısaac------------

TSigalko
08.03.2009, 17:24
Haftaya 5. oluruz

Samet İslamoğlu
08.03.2009, 17:25
Burda hiç şunu yeneriz bunu yeneriz demedim ama içimde bi his var ne yapıp edip gs yi yeneceğiz.. öyle yada böyle.. içimde bi his var aynı his antalya maçından öncede vardı işh. kazanıcaz..

zafercalikoglu
konya macından sonra ersun hocayı istifaya davet edenleri ziya dogana havale ediyorum onlarki trabzonun içindeki tribündeki fenerliler arkadaslar lütfen sabırlı olun Bu takım yeni bir takım

yoksa bu şekilde destek olacaksa 25 sen oldugu gibi bizim gibi taraftara olun,avni akeri cehenneme cevirelim ve Gs mCINI ALALIM ve bu macı alacagız

Medallion
Bence lig daha yeni başlıyor. Hala daha fikstür avantajı bizim lehimize. Bence lig daha keyifli olmaya başladı. Ezeli rakiplerimizin yarışta olmadığı bir ligde şampiyon olmak bana çok keyif vermez demiştim haftalar önce... Fener yenerse çok enteresan bir lig olacak. Sivas maçından sonra inşallah buraya yazılan yorumlar biraz daha insaflı hale gelir. Hep skora göre yorum yapıyoruz ya, ondan diyorum.

Ikinciligi de goz ardi etmemek lazim, iki iyi transferle sampiyonlar ligi. Bizim sampiyonluk yolundaki yuruyusumuzun onemli bir mihenk tasi olur...

efulimyoq61
abi özür dilerim ama ağladım yaa sinirden dün 2 hafta avni akerde 0 puan ne demek bu yaa :S

Cem Zırıh
08.03.2009, 17:26
lig felaket heyecan kazandi :S kimin sampiyon olacagini suan hic kimse söyleyemez :/ ama acikcasi sivasin dususunu göz önünde bulundurursak eger 8jk nin sansinin bizden fazla oldugunu dusunuyorum :s :/

turkish0061
Gs Yi yenersek Bu mac acayip Konusulacak, Bunu macin 1ci yarisina bagli Bu surede Gool atamasak Daha HIç atamayiz bu belli. Once biz bastirmaliyiz Golu atikmi Gs konsatresi bozulur :)

mustafaction
nasıl ertuğrul forvetteyken defans oynatıldıysa tayfunda ileri alınabilir, destekliyorum :):):)

sirkan
08.03.2009, 17:27
13.03.2009
20:00 Fenerbahçe - Kocaelispor

14.03.2009
13:30 Konyaspor - Gaziantepspor
13:30 Antalyaspor - Belediyespor
15:15 Ankaragücü - Sivasspor
19:00 Beşiktaş - Gençlerbirliği

15.03.2009
13:30 Denizlispor - Hacettepe
13:30 Eskişehirspor - Bursaspor
15:15 Ankaraspor - Kayserispor
19:00 Trabzonspor - Galatasaray

Haftaya LIDERIZ....!!!!
sivas ve bjk puan kaybedecekler.....!!!

Gökhan KAN
08.03.2009, 17:27
Haftaya 5. oluruz
Kardeş destek lazım takıma inancını yitirme...

Bahtiyar
08.03.2009, 17:28
bu maçtan puan yada puanlar alacağız.

Samet İslamoğlu
08.03.2009, 17:28
abi özür dilerim ama ağladım yaa sinirden dün 2 hafta avni akerde 0 puan ne demek bu yaa :S

Hepimiz gerildik hepimizin morali bozuldu ama destek olmak lazım her zaman böyle yaparsak elimize hiçbişi geçmez bence..
En basitinden bu gökhan yerine bitiriciliği iyi olan bi forvetimiz olsa şu an 10 puan farkla liderdik .. Seneye alırız o tip bi forvet oluruz şampiyon sabır lütfen ..

pReN@_61
08.03.2009, 17:29
Benim bu maç için hala umudum var ve takımıma güveniyorum.

Karamsar olmayalım lütfen..

61SOYTÜRK61
08.03.2009, 17:30
tek eksiğimiz gol arkadaşlar gökanla umut forvet oynamasın bu maç yeter diğerleri aslan gibi hepsi görevini yapabilceği kadar yapıo gol gelirse çosacaklar adım kadar eminim.....göksu ve ısac oynasın forvet yok yani başka biz dua edelim takım güzel oynuyo hiç oynayamamak var işin içinde ara transferde sadece forvet alınmalıydı şimdiye gökanın kaçırdıklarıyla açık ara şampiyonduk....

Hüdai Pervaneli
08.03.2009, 17:31
Simdi Destek Zamani Rakiplerimizin haftaya zorlu maclari var Bu maci kazanmaliyiz Burda Taraftara Cok is dusuyor

mustafaction
08.03.2009, 17:33
8 taşın puan kaybetmesine beklemek bana çok koyuyor

SeRHaD
08.03.2009, 17:33
Umarım yenebiliriz

macka61
08.03.2009, 17:34
inşallah bu futbolumuzun ve oyuncularımızın düzeldiği bir maç olur eğer bu maçı alırsak konya maçının telafisi olur

mensure 61
08.03.2009, 17:34
Artık gökhan oynamasın bence o yedek olucak biri Trabzonsporda oynamayı haketmiyor :( defans oyuncuları ondan daha iyi gol atıyor. bizi rezil etti başka birşey diyil !

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 17:35
Bu maçı kazanmaktan başka yolumuz olduğunu düşünenler parmak kaldırsın:D Yeniden çok iddialı bi duruma gelmek istiyorsak ve bu atmosferi yok etmek istiyorsak, Avni Aker'i tıklım tıklım dolduran taraftarlarımız ölümüne takımını desteklemeli bi an bile susmadan ve futbolcularımız da ölümüne oynamalı. Hadi Trabzonsporum, inanıyorum, bu maçta yeniliceimizi düşünüp,düşüşe geçiceimizi zannedenlere inat oyna!

mustafaction
08.03.2009, 17:36
ya tayfunuda beğenmiyorum tamamen bir el bombası hatta tnt dünkü maçta dikkat edin adam geri pas yapıyor hemde havadan..ve takım kontraya çıkacakken.ama ilerde gökhanın şu an ki durumundan daha fazla fayda sağlar dusuncesındeyım

Gürkan
08.03.2009, 17:38
sivas ankara maçı ile yazılarınızı ilgili başlığa yapın lütfen

Hüdai Pervaneli
08.03.2009, 17:39
Benim bu maç için hala umudum var ve takımıma güveniyorum.

Karamsar olmayalım lütfen..

Yenicez inancimiz tam

TSigalko
08.03.2009, 17:40
Kardeş destek lazım takıma inancını yitirme...

Ben destekliyorum zaten.Ama realist olmaktada fayda var.Eğer yenilirsek, ki bu mümkün. 4.veya 5.sıraya gerileyeceğimiz kanaatindeyim.Kendimizi buna da hazırlamalıyız.

okg_53
08.03.2009, 17:43
1 ay önce oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçının bir benzerini izleyeceğiz diye tahmin ediyorum.
Ancak burda Beşiktaş'ın yerine Trabzonspor,
Trabzonspor'un yerine Galatasaray olacak.

Umarım kazanan taraf biz oluruz.Ve öyle olacağını tahmin ediyorum.

mhayri
08.03.2009, 17:43
Bu takım hangi hayati maçı aldı bana biri söylesin inanayım ...
Bu maçı almamız demek Trabzonspor tarihinin kırılması demektir, belki de şampiyonluk
demektir...Bu maçı almamız mucize demektir başka değil...Olmayanın olması demektir...

turkish0061
08.03.2009, 17:44
24 haftanin Maclari : Ts-Gs Bence Ya berabere Biter yada Ts alir.(hem Buda taraftarlara moral verir)/ Fb-Kocaeli Ya berabere Yada fb Alir. / Bjk-Genclerbirligi Bjk kazanamaz/ Sivas - Bugun kaybeti Haftaya Mutlaka kazanmak istiyecektir. Ama bilinmez. Sivasta dususe gidiyo

otuken55
08.03.2009, 17:45
takıma güvenip güvenmeme konusunda tereddütüm yok
ama kazanır mıyız bilemem,
yine de ben stadda olsam gırtlağım patlayana kadar bağırırdım

mensure 61
Yenicez diyosunuz ne kadar eminsiniz haftalardır gol atamıyoruz, böyle beceriksiz futbolcularla biz bir yere gidemeyiz :hırr 5 puan önde olmamız gerekirken şimdi herkesi peşimize taktık bunlar bize revamı ? artık şansımız yok çünkü golcülerimiz yok olsaydı zaten biz şimdi bu noktada olmazdık ! Haftalardır gol atamamamız yüzünden ya yeniliyoruz ya berabere kalıyoruz gol atabilsek gol yesen bile telafi edebilirdik ama nerde.

Harun_ayar_ts
gs maçını kazandık kazandık kazanamadık ligde 4. olmaya çalısırız artık o kadar yenmekten başka çaren yok yeneceksin

kocaman61
08.03.2009, 17:46
daha hiç birşey bitmedi bu ligde her sonuç çıkabilir kaybımız büyük gerçekten 2 iç saha maçı kaybedildi ama biz umudumuzu koruyoruz inşallah galatasray maçını alarak yeni bir çıkış trendi yaşarız denizli maçıyla konya maçını ayırmak lazım denizli maçında iyi oynayamamıştık ama konya maçının ikinci yarısında herşeyi yaptık forvet oyuncularımızın bu gol kaçırma hastalıklarından kurtullamasından dolayı bu maç hüsranla sonuçlandı birde defans oyuncularımız kornerlerde adam paylaşımında hata yapıyolar inş güzel oyunla bu sefer gs yi ezeceğiz desteğe devam

turkish0061
Ersun Hoca şu Gökhan Ünal ı yedeğe çeksin başka birşey istemiyorum. Forvete kimi koyarsa koysun artık Gökhan Ünal ı koymasın. Vallahi illallah ettik billahi. Ne moral kaldı ne düzen.

Dogur dedin dunden buyana Moralsizim, Hiç gulesim yok. Umutlarda yavas yavas tukenmeye basladi, Gs macini alamasak umut kalmaz

SeSSiS
sezon başında ne kadar umutluysam şu anda daha fazla umutluyum. ben takımıma güveniyorum, eleştirdiğim, canımı sıkan yönler elbet var ve her zaman olacak. dün bilgisayarı açmadım çok canım sıkkındı. ama şimdi diyorum ki;

ona rağmen buna rağmen, Colman ile, Egemen ile, Song ile, Yattara ile, 3-5 oynayan ile yeneceğiz...

mustafaction
08.03.2009, 17:47
ankarasporun bal gibi penaltısını yiyor hakem dk 82 de bülent hala hakemi dövmeye gidiyor. bu haftada ankaragücü haftaya bjk...sivas 5 e iner yakında

turkish0061
08.03.2009, 17:50
Bjk 2 kez ust uste kAZANDI sanslari var, Haftaya Yenilecek Demedi demeyin su Bjktanda kurtulalim Geldi yerimizi aldi. Fb zaten bi kazanir bi kazanmaz. Ben en cok buna seviniyorum FB MACINDA Cok iyi oynadik, kaybetmedik, fb kendi sahasinda Yenemedi bizi. Gs, bjk-sivasi En az 3 gollen Evine geri gonderdi Bizi yenemedi! Bu iste biraz mioral veriyo

Zafer Keskin
08.03.2009, 17:52
Bu maçı alacağımıza sonuna kadar güveniyorum.... haydi arkadaşlar avni akere....

mehmetdoğan
08.03.2009, 17:59
lig iyice karıştı yani umudumuzun bitmesi için bir neden yok.gs maçını da alacağız arkadaşlar İNŞALLAH

Engin Koltuk
08.03.2009, 18:01
24 haftanin Maclari : Ts-Gs Bence Ya berabere Biter yada Ts alir.(hem Buda taraftarlara moral verir)/ Fb-Kocaeli Ya berabere Yada fb Alir. / Bjk-Genclerbirligi Bjk kazanamaz/ Sivas - Bugun kaybeti Haftaya Mutlaka kazanmak istiyecektir. Ama bilinmez. Sivasta dususe gidiyo

desene haftaya lideriz.

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 18:04
Liderin bir puan gerisindeyiz sadece .

Bu maç bizim evimizde .

Umutsuzluk içinde birileri olması gerekiyorsa bu biz değil , Galatasaray'lılardır .

Yenilirlerse bizim 5 , Sivas 'ın yenmesi halinde onların 6 puan arkasına düşecekler tekrardan .

Bu bizim değil ama onların üzerinde ciddi baskı kuracaktır .

mustafaction
08.03.2009, 18:09
Bu lig karakolda biter.........

Napoli
08.03.2009, 18:12
Hersey olumsuz,gol atamıyoruz gs ye sansımız tutmuyor,futbol oynuyoruzz ama bizzz

tek umuudum şudur,bülentim çalıştırdığı bütün takımları yendik insallah yeneriz...

ama çok zor

Napoli
08.03.2009, 18:14
erken gol atarsak kazanırız,atamazsak yeniliriz,zira biz gol atamayan bir takımız en kötü senryo boyle olur..

ilk yarı saldıracaz,devamlı gokhan boş kaleye atamıycak umut kafayla trbune atacak,yattra ortalıyacak umut direkte patlatacak.
sonra ani bir uzun topla gs atağı çat kalemizde gol... bu sene hep boyle gs maçında'da değişeciğine inanmıyorum

kızmayın arkdaslar ama bu filim her hafta tekrarlanıyor

OZDEN61
08.03.2009, 18:16
--------------sılva----------------
serkan---song---egemen---cale---

yattara--hüseyin--faty---colman--
-----------alanzinho-----------
------------umut--------------
denenebilir belki!

turkish0061
08.03.2009, 18:19
desene haftaya lideriz.

Insallah abicim

mhayri
08.03.2009, 18:19
Kadro değişmez,cale yerine gelir,giray yedeğe...
Sekanmı Tayfunmu fark etmez...
Selçuk yedeğe çekilirmi?
Hiç zannetmem...

oktay61
08.03.2009, 18:21
Haftaya lider de olabiliriz 5. de olabiliriz
Ne kadar saçam değil mi?

Cüneyt Canlıca
08.03.2009, 18:21
Bu hafta keşke konya maçında turuncu formalı arkadaş iş başında olsaydı.. Seyircisiz oynansa bu maçı çok kolay alırdık..Ama genede bu maçı mutlaka alacagımıza inanıyorum..

Cafer Bulur
08.03.2009, 18:23
Haftaya lider de olabiliriz 5. de olabiliriz
Ne kadar saçam değil mi?
Gercekten bu durum ligin ne kadar cilginca oldugunu ortaya koyuyor.
Bence de bu maci yenersek liderlige otururuz.
Yenebilirmiyiz,elbette ki yenebiliriz.
Yeter ki son vuruslarda biraz daha becerikli olalim,yeter.

turkish0061
08.03.2009, 18:23
Selcuk u oynatmasin alanzinhoyu koysun, Selcuk bisey yapamiyo. Bize en onemli futbolcular su : Colman, Yattara, Song, egemen, cale, Umuta olabilir, Ama su gokhani fet edin Kirmesin kadroya ERsun Gor artik Su gokhani Biseyler yap. CoLman Bizim icin Cok onemli bir futbolcu Aslinda Forvet oynasa Super olurdu, Sen bizim icin COK ONEMLISIN COLMAN

unique
08.03.2009, 18:25
Lig yeniden başlamış gibi düşünelim ve felaket senaryoları yazmayı bırakalım. Hala avantajımızın olduğunu düşünüyorum ve hep beraber elele şampiyonluğa ulaşacağız inşallah.

oktay61
08.03.2009, 18:26
Artık gökhan oynamasın bence o yedek olucak biri Trabzonsporda oynamayı haketmiyor :( defans oyuncuları ondan daha iyi gol atıyor. bizi rezil etti başka birşey diyil !
Aragones bile radikal karar aldı manevi çocuğu Guiza'yı yedek bıraktı, e birde biz bıraksak ne olur acaba.
Öyle de atamıyoruz böyle de atamıyoruz en azından aklı başına gelir.

Ayrıca hatırlayanlarınız vardı Samet Aybaba ilk geldiği yıl takım hep gençti ve elle tutulur tek yıldız Gökdeniz'di o da Barış memiş yaşlarında idi

Hatırlayın nasıl kesti onu 6 hafta ondan sonra da çıktı çatır çatır top oynadı.

Gökhan'a vazgeçilmez olmadığı ve haddinin bildirilmesi lazım.
Biliyorum o da çok üzülüyor ama Gökhan'ın ayağını denk alması lazım.

Bir baksın diğer 4 rakibimizden hangisinin forveti bu kadar çok gol kaçırıyor.

GÖKHAN YA BU DEVEYİ GÜDECEKSİN YADA BU DİYARDAN GİDECEKSİN!!!

Cem Akyüz
08.03.2009, 18:30
Ersun Hocam kes selçuğu oynat Alanzinho'yu..Selçuk iyi futbolcu ama çok formsuz

Uğur GEMİCİOĞLU
08.03.2009, 18:30
yattara forvet oynasa :D

Napoli
08.03.2009, 18:36
yattara forvet oynasa :D

şenol güneş denemişti yanlışda hatırlıyor olabilirm ama hemen sağa kaçıyordu başarısızdı sanırım

Mehmet_Mercanlı
08.03.2009, 18:37
....................sylva....................
..............................................
serkan.....song.....egemen......cale
..................hüseyin..................
..............selcuk......colman.........
yattara.....................................
................gökhan.........umut......

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 18:41
Yattara'yı bi dönem olduğu gibi forvet oynat be Ersun hoca. Yattara o pozisyonların yarısını atar en az.Bunu kesinlikle biliyorum.

serkanholep
haftaya 5. olursak taraftar çıldırır ve tesisleri basar

bence gs maçında kötü sonuca kendimizi hazırlayıp tepkimizi hafifletmeliyiz

Eren Karaahmetoğlu
şenol güneş denemişti yanlışda hatırlıyor olabilirm ama hemen sağa kaçıyordu başarısızdı sanırım

Bence başarısız diildi, çok güzel goller atmıştı.

Reha
08.03.2009, 18:45
slyva

Sekan song egemen cale

yattara Hüso colman barış Alanzinho

umut

Bir dene hocam be.....bir dene.... Aslında Barıi ın yerine serkan ve onun yerine Tayfun u çekeceksin biliyorum ama sen tek forvette oynamazsın; onu da biliyorum!

Samet İslamoğlu
08.03.2009, 18:45
yattara forvet olursa girdiğimiz pozisyon sayısıda yarıya düşer yalnız..

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 18:46

Bu da doru. :) Ama Alanzinho diye bi adam almadık mı biz? Gökhan'ın yerine o oynasın.O soksun pozisyona Yattara'yı? Eğer sokamıcaksa neden alındı bu adam?

Cem Akyüz
08.03.2009, 18:46

zaten kendi yerinde kalsın hazır eskiye dönüş sinyalleri veriyor oradan top taşımaya devam etsin ğs maçında forvetlerimiz kıracak şeytanın bacağını

msukas
08.03.2009, 18:47
yYa bizde Forvete gerek yokki 1 kişi eksik olalım Ceza sahası içinde altı pas çizgisine bir tane kalas koyalım yattara ortalasın kalasa çarpsın gol olsun.

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 18:48
yYa bizde Forvete gerek yokki 1 kişi eksik olalım Ceza sahası içinde altı pas çizgisine bir tane kalas koyalım yattara ortalasın kalasa çarpsın gol olsun.

:D:D Bu da olabilir tabi:)

msukas
08.03.2009, 18:48
İşin şakası bir yana Biz bu Geyşayı bu hafta yeneriz ve lider oluruz

Samet İslamoğlu
08.03.2009, 18:49
Bu da doru. :) Ama Alanzinho diye bi adam almadık mı biz? Gökhan'ın yerine o oynasın.O soksun pozisyona Yattara'yı? Eğer sokamıcaksa neden alındı bu adam?

Bende Alanzinho'nun oynatılması taraftarıyım ama selçuğun yerine çünkü çok top eziyo ve 2.yarıdan beri çok formsuz takıma hiç bi katkısı yok gibi görüyorum eskiden top falan çalardı artık onuda pek göremiyorum bu durumda bi maç Alanzinho'yu Colman'ın yerine Colman'ıda Selçuğun yerine oynatabilir diye düşünüyorum.. Tabi bunu gs maçında denermi bilemem..

Kubilay ŞAHİN
08.03.2009, 18:50
zaten kendi yerinde kalsın hazır eskiye dönüş sinyalleri veriyor oradan top taşımaya devam etsin ğs maçında forvetlerimiz kıracak şeytanın bacağını

Evet inşallah kıracak şeytanın bacağını..
Ama yattaranın maç içinde kaleye inmesinide istemem değil yani..

Keleşoğlu
08.03.2009, 18:58
bu maçı alamazsak futbolcular zihinsel olarak biter.. ama ben alacağımızı düşünüyorum.. sonrasında basit puanlar kaybetmezsek iddiamız devam eder

onur-ts
08.03.2009, 19:08
Galatasaray kork bizden.Salı günü takıma öyle bir moral vereceğiz ki o moralle şampiyonluğa olan inanç daha da artacak...

Murat Acar
08.03.2009, 19:12
Arkadaşlar 2 gündür bakıyorumda Herkeste bir bitmişlik bir yılgınlık bir eyvah bitti herşeylik var nedir bu yaptığınız anlamıyorumki?
Öncelikle şuan itibarıyla bulunduğumuz konumu bir gözden geçirelim liderle aramızda sadece 1 puan var ve hepimizde biliyoruzki sivastan çok daha iyi bir takımız ve onlardan çok daha iyi oynuyoruz.Ama nedense bizim Taraftar profilimizde bir kabına sığamamak bir yenilgiyi kabul edememek var hiçbirşey kaybetmiş değiliz sadece avantajlarımızı kullanamadık.Biz Taraftarlar olarak inanacağız.Yok avniakerde yenemiyormuşuz yok Taraftar baskısıymış yok bilmem ne ne olursa olsun orada o Formayı giyen Tüm futbolcular Formanın hakkını verecek arkadaş.Taraftarlarımızada birkaç çift sözüm var Biz gittiğimiz deplasmanlarda sadece kale arkasını dolduruyoruz bize ayrılan okadar Ama bizim deplasman taraftarımız Avni akerdeki ses desibelini çok daha fazla geçiyor.Onlardan tek istediğimiz 11 haftanın kalan içerdeki, maçlarında bıraksınlar çekirdek yemeyide biraz canlansınlar.Hiç sevmediğim halde beceke taraftarını bu konuda çok begenıyorum.Aslında Bizim Başkan Fİnduk atmasın içerdeki maçlarda çekirdeği yasaklasın ve çıkışta herkese çekirdek versin yemediğiniz için teşekkür ederiz diye ibarede koysun paketlere :)

ÜNAL
08.03.2009, 19:14
Konya maçında hakkını verelim güzel oynadık belli zaman aralıklarında fakat Ersun hoca gese maçında belki yaptırıyodur ama son vuruşlarda özellikle taktiği versin artık .

MertcaN.K.*61
08.03.2009, 19:45
Kesinlikle yeneceğiz bu maçı ;)

Tolunay Abdioğlu
08.03.2009, 19:49
Kazanıcağımıza İnandığım Bir Maç ..

aurora
08.03.2009, 19:52
Konya macında olmadı. Futbolda teknik taktik kondusyon herşeyin amacı topu iki direk arasında çizgiyi geçirmek. Herşeyi yapıyoruz ve bunu yapamıyoruz. 24 saat futbolla yatıp futbolla kalkan bir şehirve camia bugün bir sabaha daha kahırla uyandı. Herşeye çabuk tepki veren demoralize olan seyircimiz bu özelliğinden bu sene taviz vermişken sogukkanlı vede fedakar iken. 25 sene bekledik yine bekleriz denebilir. Ama 24 saat futbolla yatıp futbolla kalkıyor iken 25 senenin her günü bu yük daha da ağırlaşmakta. Bursadan yorum yazan bir tafaftarımız dün yazdıgı bir yorumda demişki "Asgari ücretle çalışan biriyim. Buna rağmen her maça gittim. Kulübün Lisanslı her ürününü aldım. Yeter artık." Sadece forma alsa dahi Bir Lisanslı forma demek Asgari ücretin 1/5 i demek. 1/5 size birşeyi hatırlatıyormu? Gocülerimizin gollük vuruşlardaki başarı ortalaması da 1/5. Ama emin olunki o taraftar bilseki o asgari ücretinin 5/5 ini vermekle golcülerimiz 5/5 atacak onuda yapar. Eksik olan ne? Bunun cevabı yine içimizde. Ama acı olan 25 sene gecti şampiyon olmayalı 24 saat futbolla yatıp futbolla kalkan bir camiayız ve bunun formulünü bulamadığımız gibi bünyemize katılan oyunculara da bunu hissettiremiyoruz galiba ki altı pasın icinden topu kalenin vede stadın dışına atarken yüzünde mahcubiyet belirtisi olmayacak derecede umursuz, ama Kültürümüze vede bize yabancı olan Arjantinli bir oyuncu oyundan erken alınmasını gururuna vede hırsına yediremeyerek kenarda ağlıyor. Suç bizde çözümde bizde. Herşeyden önemlisi gücümüzde var. Ama sorun ne onu bulamıyoruz. İnşaallah bu camia bir gün yine Futbolla Yatıp bir Sabah Şampiyonluğa da uyanacaktır .....

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 19:55
Ya lütfen bulduumuz pozisyonları atalım.Saç baş yolmayalım.Sindiremiyorum ya nolur

MertcaN.K.*61
08.03.2009, 20:05
arkadaşlar şu saç baş yolduğumuz anlar aaaa oooo yuuu yerine alkış yapalım bu maçı alacağız inanın ;)

batugol
08.03.2009, 20:07
yeneriz ve onumuzdeki hafta puan durumu soyle olur
1.bjk 48
2.TS 48
3.fb 46
4.sivas 46
5 gs 43

erol_izm
08.03.2009, 20:10
Şu Ersun Yanal'a kin kusanlar eminimki Galatasaray'ın kazanması için yatıp kalkıp dua ediyorlardır.

Emre B.
08.03.2009, 20:15
Bu maçı KA-ZA-NA-CA-ĞIZ!!!!

Eymen
08.03.2009, 20:30
avni aker gs nin evi gibi helede bu sene çok daha rahat işleri böyle taraftar olduğu müddetçe gs bizden 3 puanı alır elini kolunu sallayarak istanbula döner kendimizi kandırmayalım

ARAGORN01
08.03.2009, 20:34
Bu maç bu seneki en kolay maçımız olacak. Kolay gözüken maçlardan korkalım. Bu maç çok kolay geçecek...

Fatih Oflaz
08.03.2009, 20:35
Gökhan oynamazsa bu maç bu maçı alırız.Yattara konya macında güzeldi.Selçuk yerine serkan balçı oynatılmalı.tayfunun yerinede giray oynamalı...

Özkan
08.03.2009, 20:37
Bu maçı alırsak aramızdaki felâket tellâlları ve İstanbul takımı sevdâlıları ne yüzle foruma girecekler? Hele hele küfredilen Gökhan ve Umut gol atarsa ne yüzle insân içine çıkacaklar?

Özkan
08.03.2009, 20:38
Başlamamış bir maçı kaybetmekten bahs eden birisi Trabzonsporlu olamaz.

TSigalko
08.03.2009, 20:38
Maç kolay geçmesine geçebilir.Gs kapanmayacaktır evet diğer maçlar kadar zor olmaz. Ama önemli olan bu değil.Konya maçı oldukça kolay bir maçtı.Ama girdiğin pozisyonları değerlendiremezsen zorlaşır..Umarım Gs maçında böyle olmaz.

Adem Erdoğan
08.03.2009, 20:44
Bu maçı alırsak aramızdaki felâket tellâlları ve İstanbul takımı sevdâlıları ne yüzle foruma girecekler? Hele hele küfredilen Gökhan ve Umut gol atarsa ne yüzle insân içine çıkacaklar?

Gökhanada Umutada sövdüm az buzda değil.

Gol atarsalar insan içine her zaman nasıl çıkıyosam aynı şekilde çıkacağım.;)

Emo91
08.03.2009, 20:52
mutlaka yenmemiz gerekiyor GS yi....

ayrica FB-KAYSERI macinda mehmet topuz tek basina oynuyor resmen ve cok iyi paslar ve sutlar atiyor!!!

belkide selcugun yerine cok iyi bir alternatif olur!
daha dogrusu biri formda oldugu zaman öbürü yedek bekler!
bence alinmalidir!

cok iyi bir oyuncu ve gökhan ünal ile cok iyi anlasiyor!!

Engin Türkyılmaz
08.03.2009, 20:59
arkadaslar burası tartısma bırbırlerını yaratıklara benzetme dalga gecme yerı deıl bence konuyu carptrmayalım konumuz Trabzonspor-galatasaray maçı...

Alptuğ
08.03.2009, 21:02
gs maçından çıkaracağımız 3 puan tekrar geri dönüşümüz ve inanışımız açısından çok önemli olacaktır

Zafer Fidan
08.03.2009, 21:02
puan tablosuna bakarken su 6 puana (Denizli+Konya) icim gidiyor

Özge
08.03.2009, 21:04
Kesinlikle 3 puanı almlıyız.Başka çıkar yolu yok.Takımıma güveniyorum inanıyorum 3 puanı alacağız.

Engin Türkyılmaz
08.03.2009, 21:04
puan tablosuna bakarken su 6 puana (Denizli+Konya) icim gidiyor
inş. galatasaray maçıyla bu 6 puanın acısını soke soke cıkarıcaz :D

Emo91
08.03.2009, 21:08
en azindan beraberlik dicem ama o bile kurtarmiyor.....
tamam, ozaman belki GS 3 puan almiyor ama bizde alamiyoruz ve besiktas ve sivas kopup gidiyor!!

bu demek oluyorki mutlak galibiyet lazim!
insallah gökhan ve umut daha akilli oynar ve golr atar, baska caresi yok....

egemen ve song 90 dakika boga gibi kosamaz, elbet bir zaman gol gelmeli yoksa takima cok büyük yük biniyor....
hele kendi sahamizda!

bytrabzonspor
08.03.2009, 21:11
artık alalım bu maçı. yani bugün fenerde yendi galatasaray maçını almamaız şart oldu. beraberlik sonumuzu getirir. desteğe devam. galatasarayı yenecez

Engin Türkyılmaz
08.03.2009, 21:11
en azindan beraberlik dicem ama o bile kurtarmiyor.....
tamam, ozaman belki GS 3 puan almiyor ama bizde alamiyoruz ve besiktas ve sivas kopup gidiyor!!

bu demek oluyorki mutlak galibiyet lazim!
insallah gökhan ve umut daha akilli oynar ve golr atar, baska caresi yok....

egemen ve song 90 dakika boga gibi kosamaz, elbet bir zaman gol gelmeli yoksa takima cok büyük yük biniyor....
hele kendi sahamizda!
evet mutlak galıbıyet lazım ee artık kendı sahamızda sampıyonluğa oynadığımız bır donemde de bır derbı galıbıyetı yasatsınlar bıze denızlı ıle konya maçının acısını cıkarsınlar

Alptuğ
08.03.2009, 21:12
denizli ve konyaya kaybettik ama artık önemli olan şampiyonluk yolundaki rakiplerimize puan kaptırmamak fb ve bjk ya yenilmedik gs ve sivası da yenebiliriz geriye son maç kalıyor sadece fb maçı iyi fikstürümüz var halen inanıyoruz

Engin Türkyılmaz
08.03.2009, 21:13
artık alalım bu maçı. yani bugün fenerde yendi galatasaray maçını almamaız şart oldu. beraberlik sonumuzu getirir. desteğe devam. galatasarayı yenecez
fener artık hıc bırsey yapamaz gs dan da bıse beklemıyorum braz once yemek yerken bıle fenerlı adamlar konusyordu bu sene ya bjk yada Trabzonspor dıorlardı sıvası sampıyon yapmazlar bence ya bız yada karga kartal surusu...

sametaydin
08.03.2009, 21:14
Walla yenmemiz gerekiyor. Ben inanıyorum ya bu maçtan üç puan alabilecek gücümüz var.

Mehmet_Mercanlı
şimdi fener kayseriyi kayseride nasıl yendi

macın başından sonuna kadar tekkale oynayan kayseri spor neden feneri yenemedi

koşe vuruşu
kayseri 14 fener 0

topla oynama oranı
kayseri %67 fener %33

fener rakip kaleye gitiği ilk pozızsyonda alex tartışmalı bir faule yerde kaldı duran topları ıyı kulanan oyuncuları var carlos cok güzel vurdu kalecı güç bela cıkardı ama semih takip etti golu buldu fenerin ilk pozızsyonu gol oldu
daha sonra hiç olmadık bir uzun pas carloston alex harıka bir kontrol ve yıne harika bir vuruşla 2 yaptı.

fener kayseri spor ceza sahasına girmeden 2 gol atı başka pozısyonları yok

biltrabzon
fenerde yendi istanbul un ezikleri zirveye geldi.gecen hafta sivas ,bu hafta biz ve sivas kaybetti.bu da demek oluyor ki takim olarak biz bu isi beceremiyoruz.onlar bu saatten sonra zor kaybeder.sen evinde denizli ve konya ya yenil ondan sonra bekle ki onlar kaybetsin.trabzonla sivas bu isi götüremez,belliydi diyorlar.bunu söylettinizya helal olsun.ersun yanal bir defeda calistirdigin takimlarda yanilt milleti.her takimda cöküs yasamak zorundaysan sende bir problem var demekki.

bytrabzonspor
08.03.2009, 21:15
iyi top oynarız yeniliriz, kötü top oynarız yeneriz. nasıl iş bu. valla galatasaray maçı deplasmanda olsyadı galibiyet daha yakın olurdu bize

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 21:16
iyi top oynarız yeniliriz, kötü top oynarız yeneriz. nasıl iş bu. valla galatasaray maçı deplasmanda olsyadı galibiyet daha yakın olurdu bize
deplasmanda 3 yedik evde kaç yicez onu merak ediyoruz artık....

bytrabzonspor
08.03.2009, 21:18
deplasmanda 3 yedik evde kaç yicez onu merak ediyoruz artık....
haklısın. aslında kendi evimizde yaptığımız takımları yenemememiz rakip takımın kapanması yani beraberliğe oynaması, ama cimbom galibiyet için oynar, doğal olarak da kapanmazlar ve bu maçı rahat alırız

biltrabzon
08.03.2009, 21:18

deplasmanda 3 yedik usta.farketmiyor

biltrabzon
08.03.2009, 21:20
gecmis olsun hepimize.elele verip ligi yine istanbul baronlarina teslim ettik.kendi sahanda deniz li ve konya ya yenilen bir takim hicbir mazeretin arkasina siginmasin.g.antepin hocasi 2 maglubiyet 1 beraberlikte istifa ediyor.

Pirselimoğlu
08.03.2009, 21:21
iş forvetlerde biter, deplasman - avni aker muhabbeti yapmayın.

bytrabzonspor
08.03.2009, 21:22
gecmis olsun hepimize.elele verip ligi yine istanbul baronlarina teslim ettik.kendi sahanda deniz li ve konya ya yenilen bir takim hicbir mazeretin arkasina siginmasin.g.antepin hocasi 2 maglubiyet 1 beraberlikte istifa ediyor.
teknikdrektörlük iş değil bu. 90 dakika tek kale oynadık. taktik güzel. yani ersun hoca daha ne yapsın. forvetler 200 tane gol kaçırır sa sonuç böyle olur.

biltrabzon
08.03.2009, 21:23

is forvette biter diyoruzda ,bu takimin cok kolay gol yedigini niye göz ardi ediyoruz.deli danalar gibi bazen saldiriyorsun atamiyorsun.rakip geliyor tak gol.sizce bu durUmda bir eksiklik yok mu?

Anıl Caner
08.03.2009, 21:24
var hocamız futboldan anlamıyor. oyunu okuyamıyor. anneannemin teknik direktör olmasını istiyorum. çok güzel okur oyunu, nefesi de iyi.

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 21:24
ben de buna inanıyorum.. eğer umutla gökhan normal bir golcü kapasitesinde oynar ve bu son maçtaki pozisyonları yakalarsak ğs ye bi 6 da biz atar yollarız istanbula..

biltrabzon
08.03.2009, 21:25
teknikdrektörlük iş değil bu. 90 dakika tek kale oynadık. taktik güzel. yani ersun hoca daha ne yapsın. forvetler 200 tane gol kaçırır sa sonuç böyle olur.

O zaman gol yeme atamyiorsan.bak 2 maci berabere bitirsen lidersin.bu bile bir taktiktir.ama bizde bu taktigi uygulayacak hoca yokki.giray i cikarip takimin maglubiyetini hazirlayan bir hocamiz var.

DeeP__61
08.03.2009, 21:26

arkadaşım senin sıkıntın ne . felaket tellallığı mı yapmaya gönderildin bu foruma .

Fatih Özkan
08.03.2009, 21:26

Katılıyorum...
Gol atamamanın Avni Aker ile ilgisi nedir ?
Açık açık beceriksizlik...

biltrabzon
08.03.2009, 21:29
arkadaşım senin sıkıntın ne . felaket tellallığı mı yapmaya gönderildin bu foruma .

sizin sikintiniz yok mu? biz tv bakamiyoruz.trabzon zaten düsüse gecmisti,ersun yanal in takimlari hep böyle.istanbul takimlari kötü oldugu halde bile 3.siraya düstü muhabbettinden icimiz kan agliyor.birakinda biraz hocayi elestirelim.

Özkan
08.03.2009, 21:29
fenerde yendi istanbul un ezikleri zirveye geldi.gecen hafta sivas ,bu hafta biz ve sivas kaybetti.bu da demek oluyor ki takim olarak biz bu isi beceremiyoruz.onlar bu saatten sonra zor kaybeder.sen evinde denizli ve konya ya yenil ondan sonra bekle ki onlar kaybetsin.trabzonla sivas bu isi götüremez,belliydi diyorlar.bunu söylettinizya helal olsun.ersun yanal bir defeda calistirdigin takimlarda yanilt milleti.her takimda cöküs yasamak zorundaysan sende bir problem var demekki.Götüremez dediğiniz takımların birisi 1., diğeri ise onun 1 puan gerisinde, averajla 3. Böyle saçma bir iletiyi yazan gibileri forumda görmek istemiyoruz.

bytrabzonspor
08.03.2009, 21:30
O zaman gol yeme atamyiorsan.bak 2 maci berabere bitirsen lidersin.bu bile bir taktiktir.ama bizde bu taktigi uygulayacak hoca yokki.giray i cikarip takimin maglubiyetini hazirlayan bir hocamiz var.
gol yememek için oynarsan atak yapamazsın. ve sonra trabzonspor neden bastırmıyor, neden gol atmak için oynamıyor dersin, bence ersun hoca çok iyi. sana soruyorum yediğimiz gol atakla gelen bir golmü, yooo, dandirik bir köşe vuruşundan gelen bir gol

DeeP__61
08.03.2009, 21:31
sen hocayı eleştirmiyorsunki yerden yere vuruyorsun. bir insan her mesajında ama her mesajında hocaya laf atar mı . hataları var yok değil ama niye demiyorsun ki ah Gökhan o topları nasıl olur da dağa taşa yollarsın .
ya bir kere de bunu söyle o zaman hak vereceğim sana .

biltrabzon
08.03.2009, 21:32
gol yememek için oynarsan atak yapamazsın. ve sonra trabzonspor neden bastırmıyor, neden gol atmak için oynamıyor dersin, bence ersun hoca çok iyi. sana soruyorum yediğimiz gol atakla gelen bir golmü, yooo, dandirik bir köşe vuruşundan gelen bir gol

yedigimiz gol tamamen hocanin girayi cikarip defansi bozmasindan kaynaklandi.adam paylasimi yapamadilar,cünkü denizli li oyuncuyu almasi gereken giray in yerine aisac oyuna alinmisti.

Pirselimoğlu
08.03.2009, 21:33

is forvette biter diyoruzda ,bu takimin cok kolay gol yedigini niye göz ardi ediyoruz.deli danalar gibi bazen saldiriyorsun atamiyorsun.rakip geliyor tak gol.sizce bu durUmda bir eksiklik yok mu?

en az gol yiyen 3. takımız, sadece eleştirmek için eleştirme.

bytrabzonspor
08.03.2009, 21:33
umutu kimse beğenmiyor, ama o adam canıyla başıyla oynuyor, koşuyor, istiyor, tam bir trabzonsporlu gibi oynuyor, gol yediğimizde adam ağlayacaktı bile. bence umut bu takımdan hiç bir zaman gitmemeli, forvet alınsa bile yedekde bekletilmeli

biltrabzon
08.03.2009, 21:35
sen hocayı eleştirmiyorsunki yerden yere vuruyorsun. bir insan her mesajında ama her mesajında hocaya laf atar mı . hataları var yok değil ama niye demiyorsun ki ah Gökhan o topları nasıl olur da dağa taşa yollarsın .
ya bir kere de bunu söyle o zaman hak vereceğim sana .

gökhan i bu takima ben almadim.hoca aldi.atamiyorsa calistirsin,yada alternatif üretsin.alternatifi yoksa devre arasi niye aldirtmadi.simdi bunlar kimin kabahati,gökha nin mi,hocanin mi?

mustafaction

yattarayı çıkarsa yine hocaya sallayacaktın bundan adım gibi eminim

bytrabzonspor
yedigimiz gol tamamen hocanin girayi cikarip defansi bozmasindan kaynaklandi.adam paylasimi yapamadilar,cünkü denizli li oyuncuyu almasi gereken giray in yerine aisac oyuna alinmisti.
isaac ı sence neden aldı. almak zorundaydı. çünki gol atılması gerekiyodu, zaman daralıyodu, yani golü normal olarak yesek bişe demişycem ama gol bir köşe vuruşundan geldi, o köşe vuruşu olmasaydı gol mol olmayacaktı , belkide isaac golü atacaktı

Cafer Bulur
Yenersek büyük ihtimalle lider,yenemezsek de büyük ihtimalle besinciyiz.
Isi bu duruma getirmemeliydik,bu maci olmak ya da olmamak konumunda oynamamaliydik.
Bu mac bu sezonun gercek anlamda dönüm maci olacak,insallah kazaniriz.

kudu_61
08.03.2009, 21:36
ne yaparsanız yapın isterseniz sahada ölün ama bize bu maçı kazanın bizden bu mutluluğu esirgemeyin destek olmak için antremana gidecek bmn üyeleri onlara bu maçı ölümüne de olsa kazanmaları gerektiğini Trabzonsporu onlardan daha çok seven Trabzonsporlu amatörlerin olduğunu hatırlatın ya kazanın ya kazanın bizi gurbette elaleme karşı rezil duruma düşürmeyin buna hakkınız yok

mustafaction
08.03.2009, 21:36
bu takımın çok kolay gol yediğini iddia eden futbol falan konuşmasın

DeeP__61
08.03.2009, 21:37
gökhan i bu takima ben almadim.hoca aldi.atamiyorsa calistirsin,yada alternatif üretsin.alternatifi yoksa devre arasi niye aldirtmadi.simdi bunlar kimin kabahati,gökha nin mi,hocanin mi?

yok kardeşim senle uğraşılmaz. ciddi ciddi senin cevat kol ile bir bağlantın olup olmadığını merak etmeye başladım.

Hüseyin İlkin
Bu sezonki büyük maçlara hep puan sıralamasında üstte giren biz olduk , hepsindede üstte çıkan biz olduk .
Yoksa yanlış mı hatırlıyorum .

Hadi bakalım bir ilk yaşamadan maçı bitirelim .

biltrabzon

tek gol yedigindede puan kaybediliyor,sende bunu gözardi etme.bu simdi mantik mi,kayseri sendende az yedi ama malum ,durumu ortada.

ilyskm
08.03.2009, 21:38
ne yaparsanız yapın isterseniz sahada ölün ama bize bu maçı kazanın bizden bu mutluluğu esirgemeyin destek olmak için antremana gidecek bmn üyeleri onlara bu maçı ölümüne de olsa kazanmaları gerektiğini Trabzonsporu onlardan daha çok seven Trabzonsporlu amatörlerin olduğunu hatırlatın ya kazanın ya kazanın bizi gurbette elaleme karşı rezil duruma düşürmeyin buna hakkınız yok

Kim bu ruhsuzlar mı sahada ölecekler? Bunlar zaten ölmüş toprak atacak birilerini bekliyorlar...

Mehmet_Mercanlı
08.03.2009, 21:39
sivas................46
TRABZON..........45
bjk ..................45
fb ...................43
ğs ..................43

kalan 11 macın 6 sı ıcerde 5 dişarda ve bu hafta (bence en cıdı rakıbimiz) ğs ile kendi saha ve seyircimiz önünde oynıcaz ama biz bunu nasıl avantaja ceviririz yerin neler konuşuyoruz.

biltrabzon
08.03.2009, 21:40
yok kardeşim senle uğraşılmaz. ciddi ciddi senin cevat kol ile bir bağlantın olup olmadığını merak etmeye başladım.

bu klasik cevap vermeyi gec,herseyin bir sorumlusu vardir ve o sorumlular hata yaptiklarinda bedelini öderler.bu takimin sorumlusu hocaysa bedelinide hoca öder.sampiyon yaparsada hoca yapar.

Murat Keçeci
08.03.2009, 21:41
bütün kamberleri düğünümüze davet ettik şimdi işimiz bir kat daha zorlaştı ama Trabzonsporun büyüklüğünü herkes görecek hocayada futbolcularada güvenim tam

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 21:42
Takıma güvenmeliyiz .
Buraya kadar onlarla geldik . Onlarla gideceğiz .
Doğru şeyleri yaptıklarında neler olduğunu gördük , biliyoruz .

Bu takım doğru işleri yaptığında Galatasaray 'ı da yener , ligde geri kalan 16 takımıda .
Bu sefer iyi oynayacaklar , son haftaları unutturacaklar .
Ve umutsuzluğa kapılan bütün taraftarlarımız şampiyonluk kelimesini yine ağzına alacak .

Mustafa Calik
08.03.2009, 21:42

Giray'lan ne alakasi vardi o gol yememiz. Korner'den yedik golü, simdi Giray'in yüzündenmi adam paylasmasi yapamadilar ? sacmalamayin lütfen.

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 21:44
bence o kornerden yedigimiz gol ofsaytti.:D Ofsayt olmasida hocanin sucu idi.:D

biltrabzon
08.03.2009, 21:45
Giray'lan ne alakasi vardi o gol yememiz. Korner'den yedik golü, simdi Giray'in yüzündenmi adam paylasmasi yapamadilar ? sacmalamayin lütfen.

arakadasim korner atislarinda rakibin kafaya cikan adamlarini kim alir stoperler,yada takimin uzun boylu elamanlari.

mustafaction
08.03.2009, 21:46
bu klasik cevap vermeyi gec,herseyin bir sorumlusu vardir ve o sorumlular hata yaptiklarinda bedelini öderler.bu takimin sorumlusu hocaysa bedelinide hoca öder.sampiyon yaparsada hoca yapar.

neden galibiyetlerde ersun yanal'ı övmüyorsun o zaman geçmiş mesajlardan bir alıntı yapda görelim...yok çünkü art niyetlisin

LANGARA
08.03.2009, 21:47
rakiplerin attığı golleri görünce çıldırmamak elde değil ya adamlar leblebi gibi rahatça gol atıyor biz de uğraşıyoruz uğraşıyoruz gol atamıyoruz.umarım gs maçında tekrarlanmaz bu yine çok kaçırırsak allah korusun adamlar bir kere gelir karambolden atarlar yine başımızı taşlara vururuz.17. sıradaki kocaeli gol sayısında bizi geçti sanırım bugün.

DeeP__61
08.03.2009, 21:48
cale giraydan daha mı uzun sarı kartı olmasaydı o olacaktı girayın yerinde.
ayrıca giraydan daha uzunları vardı niye gelip kollamadılar adamları.
sırf hocaya sallamak için yazdığının farkındasın di mi ???

biltrabzon
08.03.2009, 21:49
neden galibiyetlerde ersun yanal'ı övmüyorsun o zaman geçmiş mesajlardan bir alıntı yapda görelim...yok çünkü art niyetlisin

övünülecek bir galibiyetimiz olmadida ondan.yensin gsyi,sivas i,feneri,g.antepi bakalim övüyormuyuz yada yerden yere mi vuruyoruz.

biltrabzon
08.03.2009, 21:51
cale giraydan daha mı uzun sarı kartı olmasaydı o olacaktı girayın yerinde.
ayrıca giraydan daha uzunları vardı niye gelip kollamadılar adamları.
sırf hocaya sallamak için yazdığının farkındasın di mi ???

calemi alacakti girayin yerine,bu lafindan sonra tartismayalim istersen daha.....

mustafaction
08.03.2009, 21:55
övünülecek bir galibiyetimiz olmadida ondan.yensin gsyi,sivas i,feneri,g.antepi bakalim övüyormuyuz yada yerden yere mi vuruyoruz.

o zaman sen kötü gün taraftarısın ben galibiyetlerde pek göremiyorum burdada o bakımdan söyledim

DeeP__61
08.03.2009, 21:56
calemi alacakti girayin yerine,bu lafindan sonra tartismayalim istersen daha.....

ya sen adamsın be arkadaş :D cale cezalı olmasaydı sen mi girip oynayacaktın orda :D

Erdal
08.03.2009, 21:57

Haklısın, övünlecek bir galibiyetimiz yok. Övünülecek "bir" şeyimiz yok. Bu sezon adına çok şeyimiz var...Mesela Beşiktaş'lı Haşmet Babaoğlunun kazanmamız için dua etmesi var....Adamın öyle bir takımı gör(ebil)mesi var mesela...Tüm futbolseverlerin keyifle seyrettiği bir takımımız var...Şampiyon mu olur ikinci mi üçüncü mü bilemem. Ama bildiğim bir şey var bu takım 4 sene boyunca gerçek "futbolseverlere" kendini seyrettirir...Şampiyon da olur...Size rağmen sizin Trabzon'da ve dünyanın her yerindeki versiyonlarınıza rağmen bu böyle....Övünülecek bir galibiyet diyorsun ya Billl...Benim en büyük galibiyetim bu işte...

mustafaction
08.03.2009, 21:59
amacı abuk sabuk fikirler ortaya atıp milletle dalaşmak chat gibi kullanıyor forumu eğlence amaçlı

Napoli
08.03.2009, 22:02
Paniğe gerek yok gs yenilesek bile hiç birsey olmaz belki 5.lik rahatsız edici olur ama hiç belli olmaz

siz sanıyormusunuz bu takımlar konyada ankarda denizlide hep 3 puan alacaklarını..

Samet İslamoğlu
08.03.2009, 22:07

Övünülcek galibiyeti bırakta fener maçından sora sivası ezdiğimiz maçtan sora hiçmi övünülcek futbol oynamadık ? geriden gelip kazandığımız her maç ztn övünülcek bir galibiyettir.. Sen nasıl bi Trabzonsporlusun anlamak çok güç birilerinin maşasımısın nesin ..

sonimp
08.03.2009, 22:08
yorumları okuyorum da beni en çok üzen maçın Trabzonda olması yüzünden kazanamayacağımız fikrinin hakim görüş olması.şu işe bak,nerden nereye! bence orada kazanamamızın nedeni taraftarın sadece "seyirci" olması.oraya gittiysen destek olacaksın kardeşim.gerekirse maçı izleme,bazı pozisyonları görme ama boğ o rakibi orda.biz ne yapıyoruz? oyun biraz sıkışınca strese girip bu stresi de olduğu gibi oyunculara yansıtıyoruz.çünkü inanmıyoruz!!! hep destek hep destek diyoruz da,böyle destek olmaz kardeşim.bana göre takım iyi oynuyor,lider diye geçinen sivasın on maçta bulduğu toplam pozisyonu biz bir maçta buluyoruz ama atamıyoruz.ve tüm takımlardan fazla pozisyona giriyoruz hem de çok net pozisyonlar.kısmetsizlik ama daha çok beceriksizlik.ne olursa olsun henüz hiçbişey bitmiş değil. seyirci taraftarlık yaparsa gs.yi yeneriz inşaallah.

bytrabzonspor
08.03.2009, 22:08
öyle bi konuşuyosunki, ozman umutlarımızı keselim, oturup ağlayalım. maçlara gitmeyelim, bunlarımı yapalım. benim sesnin gibi içim yanıyo, moralim bozuk, ne yapalım, ozman hepimiz çıkalım ersun hocaya, oraya, buraya sayalım, ağlayalım.

Pirselimoğlu
08.03.2009, 22:10

tek gol yedigindede puan kaybediliyor,sende bunu gözardi etme.bu simdi mantik mi,kayseri sendende az yedi ama malum ,durumu ortada.

Evet kayseri en az gol yiyen takım, ama gol atabilselerdi o bahsettiğin yerde olmazlardı, aynen biz de tek gol yemek deil gol atamamk mağlubiyeti getirir, anlamak zormu geliyor, dön başa bi bak ne yazmışım, iş forvetlerde biter.

Gol atamıyoruz , basit gol de yemeyelim her maç 0-0 mı bitsin yani .

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 22:11
90 dk hep bir ağızdan Saldır Trabzonum oooleyyy bile yeterli olucaktır. Arada bi dinlenilebilir. İlla bi beste olması gerekmez.Yeterki ses çıksın,baskı kurulsun.Hadi Trabzondakiler,cehenneme çevirin Avni Aker'i!

Halil Atalay
08.03.2009, 22:11
inşallah bu maçı alacağız arkadaşlar bende doping etkisi yaparım inşallah

biltrabzon
08.03.2009, 22:12
Haklısın, övünlecek bir galibiyetimiz yok. Övünülecek "bir" şeyimiz yok. Bu sezon adına çok şeyimiz var...Mesela Beşiktaş'lı Haşmet Babaoğlunun kazanmamız için dua etmesi var....Adamın öyle bir takımı gör(ebil)mesi var mesela...Tüm futbolseverlerin keyifle seyrettiği bir takımımız var...Şampiyon mu olur ikinci mi üçüncü mü bilemem. Ama bildiğim bir şey var bu takım 4 sene boyunca gerçek "futbolseverlere" kendini seyrettirir...Şampiyon da olur...Size rağmen sizin Trabzon'da ve dünyanın her yerindeki versiyonlarınıza rağmen bu böyle....Övünülecek bir galibiyet diyorsun ya Billl...Benim en büyük galibiyetim bu işte...

size ragmen ne demek arkadas.yani biz elestirince ersun efendi takimi sampiyon yapamiyor mu?birakin bu klasik laflari.hasmet babaoglu sunu demis ,erman bunu demis.onlar bu takimin asla sampyion olmasini istemez.ben bu takimi keyifle seyrettigimi hatirlamiyorum,burda da yüzde 90 keyifle seyretmiyor maclari.asil sizin versiyonlariniz pislikleri(Kötü futbol,kötü taktik,kötü oyun anlayisi.bir iki mac haric) halinin altina süpürdükce bu takim sampiyon olamaz.ne zamanki gercekleri görüp,sapkamizi önümüze koyarsak o zaman basarili oluruz.bu takim lig bitecek 2 pas daha yapamiyor.organize attigi gol sayisi yok denecek kadar az.oyunu kendi kontrolünde tutamiyor.bir atsa hemen yiyecek havasinda,gol atamasa telas yapip kendisi yiyor.bunlari ben mi ögretecegim takima.

TS-FAN
08.03.2009, 22:12
Bu takım oynuyor,pozisyon buluyor.
Bu takım kazanmak için her şeyi yapıyor.
Bu takım şampiyonluğu hak ediyor.

Olacak da!

Emre Emiroğlu
08.03.2009, 22:15

ooooo :) yine burdasın dimi :) ee tabi yenildik ya.:) Tam senlik bir gece..

Hotaman
08.03.2009, 22:16
Övünülecek galibiyetimiz belki yok ama övünülecek malubiyetlerimiz var. Acaba iki sene sonra hangisini hatırlayacağız?

Abdülkadir Kılıç
08.03.2009, 22:16
Mantıken düşündüğü zaman fark yeriz diyorum ama içimden bir his maçı alacağız diyor.

Emre Emiroğlu
08.03.2009, 22:18
size ragmen ne demek arkadas.yani biz elestirince ersun efendi takimi sampiyon yapamiyor mu?birakin bu klasik laflari.hasmet babaoglu sunu demis ,erman bunu demis.onlar bu takimin asla sampyion olmasini istemez.ben bu takimi keyifle seyrettigimi hatirlamiyorum,burda da yüzde 90 keyifle seyretmiyor maclari.asil sizin versiyonlariniz pislikleri(Kötü futbol,kötü taktik,kötü oyun anlayisi.bir iki mac haric) halinin altina süpürdükce bu takim sampiyon olamaz.ne zamanki gercekleri görüp,sapkamizi önümüze koyarsak o zaman basarili oluruz.bu takim lig bitecek 2 pas daha yapamiyor.organize attigi gol sayisi yok denecek kadar az.oyunu kendi kontrolünde tutamiyor.bir atsa hemen yiyecek havasinda,gol atamasa telas yapip kendisi yiyor.bunlari ben mi ögretecegim takima.

Sen futboldan 1 gram anlıyorsan bende trabzonsporlu değilim..

Bu takım pasmı yapamıyor ?

Kayda değer bir galibiyetimiz yokmu ?

Organize attığımız gol yok öyle mi :))

Oyunu kendi kontrolünde tutamıyormuyuz :))))))) Sene basından beri oynadığımız her maçı tek kale oynadık !!!! Sadece yuh diyorum sana..

Ezildiğimiz tek maç Anteple oynadığımız kupa maçıydı..

Sen ne çok şeybiliyorsun öyle ya :)) Allah aşkına girme şu foruma.

Eleştri nedir haberin yok senin.. Futboldan hiç yok.. Sadece sinir bozuyorsun..Ve bizim Senin gibi taraftarada(!) ihtiyacımız yok !

mustafaction
08.03.2009, 22:19
ooooo :) yine burdasın dimi :) ee tabi yenildik ya.:) Tam senlik bir gece..

aynen öyle galibiyetlerde asla girmez foruma ve övmez takımı

ApoCaN28
Bunlar değilmi bizi en kötü zamanlarında yenen hade ya şu maçı bari gol kaçırma rekoru kırmadan kazanalım yada bbi şekilde nasıl olursa işte...

samway
trabzondakı taraftar kutuphane ye gıtse ya da tıyatroya desibel rekoru falan kırar sanırsam ne enteresan bı taraftarımız var anlam veremıyorum turkıyede cekırdek uretımının en cok oldugu yer avnı aker dıye bılıncek sayenızde sımdı fındıklarda geldı ohhhh değmeyın keyfınıze bıdaha kı maca da yastık yorgan atar futbolcular eee daha ne olsun

Semih Kırsüleymanoğlu
08.03.2009, 22:20
Mantıken düşündüğü zaman fark yeriz diyorum ama içimden bir his maçı alacağız diyor.

mantigin da sorun var senin güzel kardesim. Siz mi futboldan anlamazsiniz benmi cözemedim. GS kime fark atabiliyor da bize fark aticak???
Adam gibi yorum yapin sinirleri germeyin surda

Erdal
08.03.2009, 22:20

İlk 5 teki 4 diğer takımla yaptığımız maçların bjk hariç 3-0 yenildiğimiz gs dahil hangisinde rakipten daha az pozisyona girmişiz ?

bytrabzonspor
08.03.2009, 22:21
haftaya lideriz, rahat olun, sivas ankaragücüne puan kaptırır. beşiktaşta gençlerbirliğine puan kaptır. bizde cinconu yener liderlik koltuğuna otururuz.
1-Trabzonspor---48
2-Sivasspor ---47
3-Beşiktaş ---46

samway
08.03.2009, 22:22
haftaya lideriz, rahat olun, sivas ankaragücüne puan kaptırır. beşiktaşta gençlerbirliğine puan kaptır. bizde cinconu yener liderlik koltuğuna otururuz.
1-Trabzonspor---48
2-Sivasspor ---47
3-Beşiktaş ---46
1 mac daha soyle de ıddıa yapalım parayı buluruz .)

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 22:23
İyi futbol karın doyurmuyor , kötü oynayalım her maçta üç puanı alalım , yeter bence ..