PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]

ugurozturk
17.03.2009, 01:42
Ortalık sakinleşmişken birkaç birşey yazayım.
Ve bizden çok daha iyi ayağa oynadılar.

mac sonu istatistiklere gore, gs'den 100 pas fazla yapmisiz; pas yuzdemiz de %8 daha fazla; 8 isabetli ortamiz var; gsnin 0; yine kornerlerde de 1-4(ya da 3) ustunlugumuz var.

cinconun 3 pozisyonu var; bizim 7-8 tane; ikisi gol; biz alti yedi pastan bi tane cikarmadik;

ardanin pasinin aynisini biri asirtma iki kere selcuk yapti, huseyinin gokhani, ve tayfunun mac 1-1 ken umutu kacirdigi iki mukemmel pozisyon var ki bu pasi Tayfun mu verdi diye sasirmistim;

GSnin pozisyonlar herkesin aklinda kaliyor; bizim pozisyonlari ise herkes unutuyor; sebebi pozisyona Baros girmisse gol degilse en kotu ihtimalle ciddi bir tehlike ve son anda kacan bir gol oluyor ve akillarda kaliyor, Gokhan ya da Umut girmisse; top ya daga tasa gidiyor; ya gereksiz oyalanmalarla top eziliyor; ya da top bile istop edemedikleri icin; top geldigi gibi gerisin geri acilip gs defansinda kaliyor,

en nihayetinde kimsenin aklinda kalacak bir tehlike olusmadigi icin o guzelim ara paslar ortalar unutulup gidiyor.

Gokhanla Emre Asigin pozisyonda Gokhan ruzgarla savrulan basaklar gibi; bir forvet beceriksiz olabilir, ama en azindan guclu olur; ayakta kalir; emre vucudunu koyuyorsa ko sende at ona bir kic top onunde zaten ama nerde; bizimkinin kramponlar yerden kesilmis bile; yikiliyor pizza kulesi gibi..

Sorun su ki; Ersun da dahil kimse Gokhani kesemez.

Forvetin Gokhansa yanina kimi koyarsan koy; sampiyon olamazsin. Umutla fatih Tekke oynar; ama Gokhanla kimse oynayamaz.

Serdar Bali; gokhan icin mactan sonra 50 sine kadar top oynar boyle diyordu; hakkaten oyle; gucun yok; hizin yok; hava toplarinda yerden kesemiyorsun kendini; formayi alan da yok senden; 50 sine kadar oyna; nerden bulacaksin beles formayi.

Tolunay Kafkas ki tribunlerden kafasina tas yagmasina; yonetimin restine ragmen seni oynatmadi; BUYUK HOCAYMIS.

10-61
17.03.2009, 01:58
Trabzon HAMBURG'a çalıştı!
16 Mart 2009 Pazartesi 15:08
Sert futbolla rakibi durdurmaya çalışan Trabzonsporlular, hakem de gözyumunca Arda'nın ayağını resmen deldiler.

Haberciler.com adlı şerefsiz bi sitenin haberi,bunların içinde bi tane adam olmaz mı yahu?Hangi biriyle uğraşacaksın utanmazların.

İskender
17.03.2009, 09:43
Bu takımın üzerinde son 10 yılın baskısı var, Futbolcular bu baskının belkide farkında değil ama taraftar olarak bizim verdiğimiz elektrik bu...

Üç İstanbul takımını yenelimde şampiyon olmayalım diyecek bir sürü arkadaş var içimizde...

O yüzden bu sene bu takımın İstanbul takımlarını yenemiyorsada yenilmemesi, gelecek yıllar için şu nalet stresi üzerimizden atmaya yardımcı olacaktır...

olgun
17.03.2009, 11:34
Trabzon HAMBURG'a çalıştı!
16 Mart 2009 Pazartesi 15:08
Sert futbolla rakibi durdurmaya çalışan Trabzonsporlular, hakem de gözyumunca Arda'nın ayağını resmen deldiler.

Haberciler.com adlı şerefsiz bi sitenin haberi,bunların içinde bi tane adam olmaz mı yahu?Hangi biriyle uğraşacaksın utanmazların.

bırak arkadaşım, kendilerinden başka herkesi suçlayan böyle siteleri.
kalemine yazık.
bunlara ne söylesen anlamazlar.
bunlar kördürler, sağırdırlar.
işlerine gelmeyeni görmezler.

Sanki Trabzonsporlu futbolcular hiç sakatlanmadı bu güne kadar gs lı kasap futbolcular tarafından.
O sahada şampiyonluk mücadelisi yapılıyor.

hırt herif, hamburg maçını kim düşünür.

Emriniz olur. gs senin hamburg maçın var. buyur geç mi diyecektik.

3/4 yıl önce içlerinde başkan yardımcısı (ki en üst makam o kadardır onun için. gs liseli olmayanları pek başkan yapmazlar. Sen hem Trabzonlu olacaksın, hem trabzonun aleyhinde çalışacaksın. 5/10 yıl önce Trabzonspora başkan bile olabilirdin, ama tuttun hiç hoş olmadık bir şekilde gs yöneticisi oldun. ve yıllarca Trabzonsporun aleyhinde çalıştın.
bu bakımdan Sayın M.Ali Yılmaz'ın Trabzonsporluların yanında saygınlığı çoktur.) ergun gürsoy, gs takımıyla Trabzona gelmeden önce, (gerçi pek etkisi olamaz ama) Trabzon bize (bize dediği gs takımına. babası da gs lıydı ya. tahmin ediyorum ergun gürsoy 60 yaşından küçük değil. Trabzonspor kurulduğu zaman o 20 li yaşlardaydı ve Trabzonda yaşıyordu o zaman.
neyse uzatmayalım. bunlar içimizdeki Irlandalılar...)
çok gol atar, favorim trabzondur şeklinde uyutma taktiği uygulamadı mı? biraz da etkili olur tabii böyle beyanatlar. ve bu gs hiç bir iddiası olmadığı halde bizi 4-2 yendi Trabzonda o gün.
da biz beylerin Hamburg maçını düşünecekmişiz.
hadeyn ordan be.
önce kendi yaptıklarınızı görün.

Fatih Öztürk
17.03.2009, 11:52
yemişim hamburgunu.bizim şampiyonluk iddiamız var kim takardı rakip futbolcu sakatlanacakta hamburg macına cıkamayacak.

MerTT61
17.03.2009, 12:02
Bu yürek gs yi desteklermi avrupada artık..Yaptıklarını hemen unuttukmu asla unutmayız..Ne hakemi ne gs yi..isaac Ne işşin sen 3 dk girmedin ayakkabı bahanesiyle..Silva daha dikkatrli olması gerel..Umut bulut yerıne gokhan cıksaydı en azından umyut kosuyo..Serkan balcı neden 2 . yarı girdi ersun hocam..??..Tolgayıı yuhaladık ayıp oldu bi pası var gol attırdı..Ama genelde fazla ıse yaramaz..

Murat Keçeci
17.03.2009, 12:10
büyük maçlarda iki işi bir türlü beceremiyoruz fb maçında çok iyi savunma yaptık gol atamadık bu maçta kaliteli goller atıp kolay gol yedik 1.yediğimiz gol hakemin hediyesi 2.yediğimiz golde çok amatörce yenmiş bir gol iyi mücadele ettik özellıkle huseyın selcuk ve colman çok iyi mucadele etti umutla gökhandan daha iyi performans bekliyordum colmanın sürekli gol noktalarına girmesi gerektiğini hep söyledik bu maçta ödülünü aldı.alanzınhonun performansı mutluluk verici tony slva geldiğinden beri en kötü maçını oynadı song egemen tayfun barosla ardayı durduramadı kaybettiğimiz hiçbir şey yok bjk ve sivas bizden daha iyi bir takım değil biz maçlarımızı kazanalım şampiyonluk yolu açık futbolcularımıza güvenim tam onlar bu işi başaracak

tuncay1984
17.03.2009, 12:10
yazik oldu son 3 hafta 1 puan

Tunga
17.03.2009, 12:12
Alışmış, kudurmuştan beterdir.

Özellikle Galatasaray, öyle alışmış ki Anadolu'da haddinden fazla iyi ağırlanmaya, her yerde bunu yaşayacağını sanıyor. Böyle olmayınca da çirkefleşiyor, seviyesizleşiyor.

Trabzonspor en kötü gününde de, en iyi gününde de Galatasaray'a sahasında yenilebilir de, yenebilir de. Ama hiç bir zaman o galibiyeti elinde altın tepsiyle sunmaz.

Hakemi sona bırakarak hatalardan başlayalım.

Maçtan önce yarım saatlik tören neyin nesidir? Hem de çok önemli böyle bir maçta. Durduk yerde gerek tribünlerin, gerekse de futbolcuların konsantrasyonu bozulmuştur. Bu çok ciddi bir hatadır.

Elektrik sıkıntısı artık Avni Aker'in ritüeli haline gelmiştir. Bu nasıl iş? Nedir sebebi bilmiyorum. Ama ne olursa olsun görülen bir gerçek ışıklandırmanın bize ne olarak iki puan kaybettirdiğidir. İstim üstünde maça başlıyorsun. Harika bir gol buluyorsun ve sonrasında gök gürültülü sağanak gol yağmuru beklerken oyun duruyor. Oyun başlayınca da golü biz yiyoruz.

Bir forvetini oyundan alıyorsun, bir başka forvet sokuyorsun. Bu forvet ki devre arasında bu ıslak zeminde ısınmış. Adam oyuna girer girmez krampon değiştirmeye geliyor. Bu arada topu topu 4 tane attığımız kornerin iki tanesinde forvetin biri yok.

En etkili oyuncun, Beşiktaş maçından sonra, Galatasaray maçında da grip oluyor. Bu devirde grip nedeniyle oynayamamak kaldı mı yahu? Çakıyorsun iğneyi, maçını oynuyorsun ve maçtansonra yeniden yatıyorsun. Ben bu gribe artık inanmıyorum. Diyelim ki gerçek bir gribal enfeksiyon ile karşı karşıyayız. Yahu bir profesyonel futbolcu, sezonun en önemli maçından önce nasıl yakalanır böyle bir virüse? sakatlık olsa amenna; grip ne demek yahu? O oynamayınca Galatasaray'ın en zayıf yeri sol tarafı rahat rahat oynuyor. Maçta o bölgeye giren Alanzinho, Colman'a golünü attırıyor. Bir de Yattara olsa?

61. dakika şovu bordomavi.net'in İstanbul'da başlattığı bir organizasyondur. Önemli olan BMN başlatmış olması değil, TARAFTARIN başlatmış olmasıdır. Bu iş taraftar işidir. Taraftar yaparsa bir kıymeti var. Baştan programlanmış haliyle zart diye 61. dakikada balonları salmak YANLIŞTIR. Bu son üç maçtır bizi mahçup etmekte, iyi yapılmamaktadır. Daha da kötüsü taraftarı da tembelleştirmektedir. Bırakın artık taraftar yapsın bu kutlamaları. Taraftar zaten ne zaman yapacağını, ne zaman duracağını bilir.

Tayfun'u bir kere daha kaybetmek üzereyiz ve bu sefer bunun müsebbibi Ersun Hoca olacak. İlk yarıda Tayfun tam 5 kere arkasına adam kaçırdı, defans çok zorda kaldı. Yediğimiz ilk golde Baroş topla giderken Tayfun görüntüye bile giremiyor. Peki o bölgede Tayfun oynamasa kim oynayacak? Serkan! Serkan ki, bu senenin tamamında iyi ola sa, özellikle ikinci yarıya müthiş başlamış. Bu adam yedek, performanssız oynayan ve formundan uzak Tayfun sahada. Hem de kaç maçtır. Böyle olunca önce Trabzonspor'a, sonra Tayfun'a, en son da Serkan'a yazık olmuyor mu?

Galatasaray beleşe konmaya alışmış. İki beleş gol buldular ve bunları hak zannettiler, o golleri hakettiklerini sandılar. Oysa onca eleştirdiğim Trabzonspor yine de maçın mutlak hakimiydi. Kendinden nefret ettiğim, ahlaksız Ayhan ile Arda ve Emre dışında ayakta kalan adamları yoktu. Bu üç kişi de gol yollarımızı tıkamaya yetti. Gene de maçın hakimiydik. Olmadı.

Ama öyle iki gol attık ki... Şapka çıkar, şapka!

Gelelim hakeme...

Bu sene bizim daha önce iki maçımızı yönetmişti ve ikisi de 1-1 bitmişti. Bazı pozisyonlar olur ve hakem bunları göremeyebilir. Niyeti ne olursa olsun, o tür pozisyonlarda ben hakeme kızmam. Olabilir, insandır, hata da yapar. Zaten Yunus Yıldırım'ın bizim maçta da "hata" yaptığını düşünmüyorum.

Bence kusursuz olarak üstlendiği görevi yerine getirmiştir. Maçı Trabzonspor'un koparıp götürmesine engel olmuş, özellikle ilk yarıda oyun kurallarındaki faul kuralına yeni anlamlar katmış, önce gol yememize, ardından da sinir harbi yaşamamıza sebep olmuştur.

O oyun bozan yan hakem olmasa aslında kırmızı kart da vermeyecektir ya, o kadar hata da olur. İşte Yunus Yıldırım'ın tek hatası budur aslında. Hakeden Galatasaraylı oyuncuya kırmızı kartını vererek hata yapmıştır (ki artık yan hekm bunu el ile bu kadar açık bir şekilde işaret ettikten sonra yapacağı fazla bir şey de yoktur). Bunun dışında mükemmele yakın bir performansla "üstlendiği görevi" yerine getirmiştir. "Mahmut Abi, Adnan Abi'ye söyle, işlem tamam!"

Bakın çok açık ve net olarak söylüyorum. Rooney Liverpool için ne söylediyse, benim için de Galatasaray o anlamda aynıdır. Yani "Galatasaray'dan nefret ediyorum". İşte tam da bu nedenle.

Yavuz Hırsız'dır Galatasaray.

Yavuz Hırsız evsahibini bastırmıştır.

Cabri61
17.03.2009, 12:18
Biz orta sahayı bireysel yetenek ve driblingler ile geçmeye çalışırken , gs , ayağa top ile geçmeye çalıştı.
Ve bizden çok daha iyi ayağa oynadılar.

Bu konuda Emiroğluna katılıyorum.Ortasahada bir çok takım bizden daha iyi top saklıyor ve top çeviriyor.Bazı arkadaşlar kızabilir ama bunun nedeninin ben Hüseyin olduğunu düşünüyorum .Gs nin önliberosunda Ayhan yerine Hüseyin olsaydı o baskılarımız kesin sonuç verirdi.Ortasahada yeterince hızlı pas trafiği yapamayışımızın ve ileriye top şişirmek zorunda kalışımızın nedeni budur bana göre.Ortasahamız buna müsait değil maalesef.

selimatal
17.03.2009, 12:30
.Alanzinho topu tutmasinin yanisira basini kaldirdi ve bakti, Gökhan'da ve Umut'da bunu yapacak teknik var mi?
Alanzinho'nun bu pozisyonuna bir benzeri Tayfun'un vardi, Colman ayni sekilde kendini cezasahasinin önünde unuturdu ama basini kaldirmayan Tayfun topu etrafinda dört GS'li olan Gökhan'a ortaladi. Oysa ki, Gökhan "istemeyerek de olsa" GS'li oyunculari üstüne cekmisdi ve Colman'a alan birakmisdi.
Colman ve Selcuk konusundaki görüsüne katiliyorum, dün Selcuk'u özellikle izledim. Selcuk sürekli gidip geliyor, cok kosuyor. Neden? Cünkü Gökhan'a ve Umut'a atilan her top kontra hucüm olarak geri geliyor. O hucüm girisimini kim karsilayacak? Tabi ki önce Selcuk, Colman ve Hüseyin.
Ayrica Selcuk dün cok güzel iki asist yapti; birini Gökhan'a, digerini Isaac'a.
Selcuk ve Colman bu Gökhan ve Umut oldukca "hamal" olmaya mahküm.

Kesinlikle katılmıyorum..

Sorun Gökhan ve Umutta değil. Gökhan ve Umut hayatlarının hiçbir döneminde Selçuk ve Colman gibi orta saha elemanlarından "göbek pasları" ile beslenerek gol atmadılar ki, şimdi atamıyorlar diye eleştirelim. Her ikisi de etkili "kanat akınları" neticesinde gol bulan santraforlar.

Colman, Selçuk gibi adamaların görevi topu direkt santraforlara derinlemesine atmak değil, Yattara-Alanzinho gibi kanat adamlarını defans arkasına sarkıtmak olmadıkça bu sorun devam edecek. Sizler de Gökhan ve Umutu haksız yere eleştirmeye devam edeceksiniz.

Gökhan ve Umuta asist yapma işi daima Yattara ve Alanzinho gibi kenar oyuncuların olmalı ve TS kanatları mutlaka rakip kale çizgisine inmeli. TS un başarılı olduğu ve tribünleri ayağa kaldıran oyun tarzı budur. Gökhan ve Umutun da 24 maçtır beklediği budur. Antalya maçında Yattara bir kez kanattan etkili geldi ve nasıl tereyağından kıl çeker gibi gol oldu herkes gördü.

Gökhan ve Umut maçın başlama düdüğüyle birlikte 60 metreden kendilerine atılan hava topları yüzünden çok erken yoruluyor, pozisyona girseler bile yorgunluk yüzünden kaçırıyorlar. Bizim santraforlarımız maçın başlamasıyla birlikte hava toplarına zıplıyor ve maç bitene kadar yere inmiyorlar. Biraz futbol oynayan herkes, maç boyunca bir santraforun 60 kez gereksiz şişirme hava toplarına zıplaması durumunda enerjisinin büyük bölümünü gereksiz zıplamalarla tüketeceğini bilir. Bunun en güzel delili, maç boyunca gereksiz zıplamayan ve sadece pozisyon kollayan M.Baros'un yorulmadan girdiği pozisyonları gole çevirmedeki başarısıdır.

Kimse boşuna Gökhan ve Umuta fatura kesmesin. Yattara ve Alanzinho çizgiye iner, Colman ve Selçuk ise Umut ve Gökhan yerine Yattara ve Alanzinhoyu beslerse, Umut veya Gökhandan hangisi oynarsa oynasın süratle gol krallığında yukarılara tırmanır.

Gökhan ve Umutun birarada oynaması sadece ve sadece onlara santraforluk dışında çokça görevler verilmesi nedeniyle olmuştur. Özellikle Gökhan hayatında ilk kez bu kadar çok görevle oynamaktadır. Kayseride gol kralı olurken ondan beklenen tek şey geleni içeri vurmaktı. Oysa Gökhan, bu sene bir çok maçta Yattaradan çok daha fazla sağ çizgiye kaçmış, Umut çoğu zaman defansa bile yardım etmiştir.

Bir de M.Baros'a bakın ne yapıyor. Ondan sonra Gökhan ve Umutu içiniz elverirse eleştirirsiniz.

aurora
17.03.2009, 12:31
İstanbul takımlarından birini sempatik bulmak zorunda olmayacak kadar büyük olan bu camianın gücünü kavrayamayanlara ders olsun....................

Harun
17.03.2009, 12:31
Her ne kadar da hakem oyunun sonucuna direkt etki etmiş olsada bu maçı mutlak kazanmamız gerekiyordu.Maç boyunca girdiğimiz gol pozisyonu üçü geçmez.Kendi sahamızdayız rakip bizden daha yorgun ve önemli eksikleri var .Bunu değerlendiremedik.
Sezon bitti fakat hala kanatlardan atak yapmayı bilmiyoruz.Colman-Seçuk ota alanda verkaç yapacak anca o şekilde cezasahasına gireceğiz.Yattara olmayınca üç beş olan kanat akınımız bu maçta nerdeyse hiç olmadı.Rakip 10 kişi, 10 dakikamız var gölü atmış moralliyiz fakat " aş şuda kaçtı" dedirtecek pozisyonumuz yok.
Oyunu açacağımıza sürekli ortaya sıkışltırıp rakibin kolay kapanmasını sağladık.Savunmamızın çok önde olması her maç kontradan gol yememize sebeb oluyor.Yediğimiz gollerin yüzde doksanı kontrada araya atılan toplardan kaynaklanmaktadır.Fakat ısrarla her maç aynı hatayı yapıyoruz.
Bu puan kayıpları bu sezon için telafisi olan kayıplar.Fakat sürekli aynı hatalarla kaybedilen puanlar can sıkmıyor değil.

olgun
17.03.2009, 12:56
Eleştirilere itirazım yok.
o song sanki çok süratli adammış, sanki ileri çıktığında süratle geri dönebiliyormuş gibi ne işi var onun avrupa yakasında.
sen geride iyi top kesiyorsun. sezgilerin kuvvetli, zaten sanada gerinin sigortası olduğun için güveniyoruz.
sen en iyisi ileriye kaçma. bu huyun yüzünden kaç gol yedik.
Sen maksimim orta sahaya yakın bir yere kadar çık, o da yerine anlaşmalı olarak birini koymak şartıyla.
Bak a song iyice sinirlendiriyorsun.
senden ileriye çıkmanı kimse istemiyor. kendi kendine işler icat etme, zira ileri çıkarken yerine ne bir adam bırakıyorsun ne de süratle geri dönebiliyorsun. dönemezsin de zaten. bir defa yaşlısın , kaldıki genç de olsan sende o sürat yok.
Teknik kadro bunları görmüyor mu? bu kaçıncı defa song tarafından yapılan ve gol yememize sebep olan davranış hakkında teknik kadro song un dikkatini hiç çekmiyor mu?

agasaro
17.03.2009, 13:01
Ben kendi adıma oynana oyundan memnunum. Yanilmekten iyi bir sonuç. Şampiyonluk şansımız hala devam ediyor. Gaziantep maçını alalım yolumuz açılacak.

hamucera
17.03.2009, 13:20
hakem bu maçta sonuca direk etki etmiş. bunu herkes kabul ediyor. ama maçın 19. dakikası hakem hatası ile gol yedik diye mi asılmadılar maça .daha 70 dakika var. sen oyununu oyna. çokmu iyi oynadık hayır.hakemin tabikli suçu var ama bu beraberliği hakeme mal etmek doğru değil. ardanın ayağını görünce içim cız etti. yazık rakip takım da olsa bir insanın ayağına bu şekilde vurulamaz. kasıtlı veya kasıtlı değil kimsenin oyun esnasında bir oyuncunun ayağına delik açma hakkı yok.

asilhamsi
17.03.2009, 13:26
en kestirmeden söyliyeyim sonra beni takım haini ilan edin..
Bizim forvette gökhan+umut+isac yerine tek basına baros olsa acık ara liderdik..
Umut icin yaptıgı kosularla defansı yıpratıyor diyen arkadaslar umut o kosularla yanlızca kendini yıpratıyor.
Defans yıpratma,son vurus,mucadele hepsini barosta gördüm.

hamucera
17.03.2009, 13:28
baroş ve umut aynı kefeye koyupp değerlendiriyorsan ne diyeyim daha. arada dağlar ötesi fark var.

asilhamsi
17.03.2009, 13:46
baroş ve umut aynı kefeye koyupp değerlendiriyorsan ne diyeyim daha. arada dağlar ötesi fark var.

Ben de onu diyorum biri santrafor diğeri maratoncu ama konumuz futbol.Bu oyunda santrafor yada forvet her ne ise işi topu dürdüp çizgiden içeri gitmesini sağlamak.Umut yada gökhan kaç hava topu indirdiler arkadaşlarına ben söyliyeyim sıfır.Kaç kez ön direk arka direk paylaşımı yaptılar ben söyliyeyim sıfır...Daha da sayabilirim ama gerek yok..

astatin
17.03.2009, 13:56
Belki 2 puan kaybettik ama çok şeyler kazandığımızı düşünüyorum,Alanzinho ancak böyle bir maçla kazanılabilirdi vede kazandık.Bana Vugrineç örneğini hatırlatıyor,bundan sonraki haftalarda Alanzinho çok işimize yarayacaktır.Eğerki Yattarada pabucun pahalı oılduğun u anlarsa geride kalan 10 maçta 30 puan hayal değil,yeterki potansiyelimizi kullanalım.

sümela61
17.03.2009, 14:08
geçtiğimiz sezonun açılış maçından (Sivas) beri, maç izlerken bu kadar gerildiğimi; küfür ettiğimi hatırlamıyorum... maçı birlikte izlediğim abilerim, arkadaşlarım ve kardeşlerimden bundan dolayı özür diliyorum...

Yunus Yıldırım'ın Sivasspor-G.Saray maçındaki hatasını bizim üzerimizden ödetilmesi çok zoruma gitti...

ve son olarak G.Saray'ın tüzüğünde "çirkef olmayan bu kulüpte oyanayamaz" diye bir madde olduğunu düşünüyorum...

yusufyilmaz
17.03.2009, 14:27
hakem ruhunu satmış.namusunu satmış daha ne diyebilirimki yunus yıldırım için.yuksek kaldırım çocuğu

Semih
17.03.2009, 14:41
@ Sümela61

Abi kalan maçları birlikte izleyelim...

Liderliği tekrar almak için, uğuruna inandığım her yola başvurmak istiyorum.

AyKaN
17.03.2009, 15:06
Bu arada maçın ilk yarısı 35 saniye erken bitirildi. (44:25)
Konfeti ve ışıklandırma sorunu nedeniyle 8:15 duraklama oldu.
maç 52:40 da bitti.
2 golün ve onca faul,taç,korner....'in olduğu oyuna neden zaman eklenmedi.

sümela61
17.03.2009, 15:09
@ Sümela61

Abi kalan maçları birlikte izleyelim...

Liderliği tekrar almak için, uğuruna inandığım her yola başvurmak istiyorum.

canım, bu hafta beraber gideriz o zaman maç izlemeye... ;)

yeter ki kazanalım... :)

Orhan Aydın
17.03.2009, 17:44
Hep destek tam destek trabzonuma

61viya
17.03.2009, 19:04
Bizi yeryüzünün en mutlu insanları yapabilecek potansiyelde olan tek takım var şu anda: Trabzonspor. Bu konuda hemfikiriz sanırım...Dökülen gözyaşlarına,girilen sinir nöbetlerine,bütün üzgünlüklere rağmen kimi zaman,bu takımdır bize en büyük mutluluğu yaşatacak olan...

Yanındayız Trabzon,arkanda değil.

Trabzonspor formasını giyen herkese teşekkür ediyorum.
Bu maçı kaybetsek çok kötü olurdu,berabere kaldık...Bundan sonrasında her şeyimizle mücadele etmeli ve almalıyız diğer maçları.

Herkes hakkında yorum yapmak istiyorum şu an ama,çıkmam gerek...

Sadece Yattara ilk maçında hiçbir şey bilmeden gol sevincini Konya tribünlerinde yaşarken yemişti kartı.Bir standartı yok bu kart olayının,belli....!

İHTİLALL
17.03.2009, 19:07
Bizi yeryüzünün en mutlu insanları yapabilecek potansiyelde olan tek takım var şu anda: Trabzonspor. Bu konuda hemfikiriz sanırım...Dökülen gözyaşlarına,girilen sinir nöbetlerine,bütün üzgünlüklere rağmen kimi zaman,bu takımdır bize en büyük mutluluğu yaşatacak olan...

Yanındayız Trabzon,arkanda değil.

Trabzonspor formasını giyen herkese teşekkür ediyorum.
Bu maçı kaybetsek çok kötü olurdu,berabere kaldık...Bundan sonrasında her şeyimizle mücadele etmeli ve almalıyız diğer maçları.

Herkes hakkında yorum yapmak istiyorum şu an ama,çıkmam gerek...

Sadece Yattara ilk maçında hiçbir şey bilmeden gol sevincini Konya tribünlerinde yaşarken yemişti kartı.Bir standartı yok bu kart olayının,belli....!
İmzan harika,yazdıklarının tamamınada benden imza..

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 19:38
Trabzonspor'dan savunma istendi

PFDK, Galatasaray maçında yaşanan tribün olayları dolayısıyla Trabzonspor Kulübü'nden savunma istediği bildirildi.

Kulübün internet sitesindeki açıklamada, PFDK'dan bordo-mavili kulübe gelen yazıda, taraftarların maytap yaktıkları, müsabaka içinde sahaya bayrak sopası attıkları, 61. dakika kutlamalarında balon uçurup maytap yaktıkları, sahaya konfeti ile rulo attıkları ve atılan bu maddeler sebebiyle oyunun 2 dakika durduğunun yer aldığı belirtildi.

Yazıda, müsabakanın 78. dakikasında Galatasaraylı Milan Baros'a tribünlerden 25 adet bayrak sopası atıldığı, ayrıca müsabakanın elektrik kesintisi nedeniyle 7 dakika durduğuna da işaret edildiği kaydedildi.

Açıklamada, PFDK'nın bu nedenlerle 2 gün içinde Trabzonspor Kulübü'nden savunma göndermesini istediği ifade edildi.

vannelle
17.03.2009, 19:43

PFDK, Galatasaray maçında yaşanan tribün olayları dolayısıyla Trabzonspor Kulübü'nden savunma istediği bildirildi.

Kulübün internet sitesindeki açıklamada, PFDK'dan bordo-mavili kulübe gelen yazıda, taraftarların maytap yaktıkları, müsabaka içinde sahaya bayrak sopası attıkları, 61. dakika kutlamalarında balon uçurup maytap yaktıkları, sahaya konfeti ile rulo attıkları ve atılan bu maddeler sebebiyle oyunun 2 dakika durduğunun yer aldığı belirtildi.

Yazıda, müsabakanın 78. dakikasında Galatasaraylı Milan Baros'a tribünlerden 25 adet bayrak sopası atıldığı, ayrıca müsabakanın elektrik kesintisi nedeniyle 7 dakika durduğuna da işaret edildiği kaydedildi.

Açıklamada, PFDK'nın bu nedenlerle 2 gün içinde Trabzonspor Kulübü'nden savunma göndermesini istediği ifade edildi.

Serefsizler.

vay be heriflerde ne goz var bilmem kac tane maytap yakilmis felan filan tane tane sayarak bu sayilarla rapor hazirlamislar helal olsun o gozlemcilere helalllll baros Serefsizinede kac tane plastikcik atilmis onuda saymislar ne demeli allah sizleri basimizdan eksik etmesin su gune kadar nerdeydi bu gozler, cikdiginiz yere sokun o gozunuzu... Serefsizler.

samway
17.03.2009, 19:45
herşeyi anladık da o frıkıklerın basına ne dıye umut gecıyo ulan adam penaltı atamıyo offfffff allahım offffffffffff

Recep Alkan
17.03.2009, 20:14
Dinlemek için grafiğe tıklayınız ..
http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Hüdai Pervaneli
17.03.2009, 20:26

Nasil saymislar 25 tane Bayrak sopasini Anliyamadim

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 20:34
Nasil saymislar 25 tane Bayrak sopasini Anliyamadim

Daha fazla atıldığına eminim bu rakam sembol, örnek yani.. Gözlemciler tarafından bu kadar kafi denilerek sayılmış..

Para cezası almamıza yeterli, uyarıda vereceklerdir..

Hüdai Pervaneli
17.03.2009, 20:37
Daha fazla atıldığına eminim bu rakam sembol, örnek yani.. Gözlemciler tarafından bu kadar kafi denilerek sayılmış..

Para cezası almamıza yeterli, uyarıda vereceklerdir..

Ne cezasi hakeme küfür ettiler Futbolculara kufur ettiler

Nekadar para cezasi Aldilar

Bizede para cezasi vericekler Yokya istanbul takimlari Arti sivas yapicak Birsey yok trabzon yapinca yada yapmadan ceza yiyecek Ne Ala Lig

Berva
17.03.2009, 20:51
maça serkan yerine tayfunla başlamak yanlıştı.
yattaranın böyle bir maçtan önce kendine dikkat etmesi gerekirdi.
maça çok iyi başlamıştık ancak maçın henüz başında kesilen elektrik, 61.dakikada sahaya giren balonlardan dolayı maçın soğuması bizim pozitif futbolumuzu etkiledi.

gs gibi bir takım 2 dk.geçirmek için sahada yapmadığını bırakmadı.

hakemi ise ayrıca tebrik ederim, gs golüne katkısı büyüktü gerçekten!

bu saatten sonra kaybetme kredimiz bitmiştir. kalan tüm maçları almalıyız.

olgun
17.03.2009, 21:48
PFDK, Trabzonspor'dan savunma istedi

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK), Galatasaray maçında yaşanan tribün olayları dolayısıyla Trabzonspor Kulübü'nden savunma istediği bildirildi. http://www.habervaktim.com/resim/resim63344_2.jpghttp://www.habervaktim.com/wapbanner.jpgKulübün internet sitesindeki açıklamada, PFDK'dan bordo-mavili kulübe gelen yazıda, taraftarların maytap yaktıkları, müsabaka içinde sahaya bayrak sopası attıkları, 61. dakika kutlamalarında balon uçurup maytap yaktıkları, sahaya konfeti ile rulo attıkları ve atılan bu maddeler sebebiyle oyunun 2 dakika durduğunun yer aldığı belirtildi.

Açıklamada, PFDK'nın bu nedenlerle 2 gün içinde Trabzonspor Kulübü'nden savunma göndermesini istediği ifade edildi. (AA)

Aferim bak. Size birer madalya takacaklar.
sorumsuz taraftar istemiyorum, istemiyoruz. bunlar taraftar değil. bunlar edepsiz.
bunlar kulübün hiç bir menfaatını istemeyen bağnaz taraftar grubu.
kendilerine olmayan güvenlerini tatmin etmek için utanmadan Trabzonsporu kullanan asalak tayfası.
Ne derseniz diyin bu kişiliği gelişmemişlere hiç bir şey anlatamazsınız.
bunlar hala stadyuma rahatça girebiliyorlarsa, çek kulağını gitsin.
adamların yapmadığı kalmıyor. kaideler müsait, böyle rezilleri stada sokmayacaksın diyor. kameraların var. ve bunlar hala yaptıkları yanlarına kar kalarak stadyuma giriyorlarsa, büyük bir yönetim zaafı var demektir.
şimdi üç/baş baldırı çıplak tarafından: para cezası ödeyeceksin. sahan da kapanacak veyahut seyircisiz oynayacaksın ve bunlar
takrar gelip olay çıkartacaklar stadyumda.
Bunların savunulacak ne tarafları var.
Bu densizleri kimse savunmasın.
Kulübe devamlı zarar veren bu adamların savunulacak tek bir yanları mı var?

olgun
17.03.2009, 21:53
:hırr:hırr:yattara2::yattara2:
herşeyi anladık da o frıkıklerın basına ne dıye umut gecıyo penaltı atamıyo offfffff offffffffffff

Tunga
17.03.2009, 22:25
O balonları uçuranın kulübün kendisi olduğunu, maytapları da girişte kulübün dağıttığını biliyor musunuz?

Sefer A.
17.03.2009, 22:35
O balonları uçuranın kulübün kendisi olduğunu, maytapları da girişte kulübün dağıttığını biliyor musunuz?
evet ;)
bilmeyenler olabilir

bu balonlar içinde ceza yiyorsak, yiyeceksek
federasyonun ALLAH BELASINI VERSINNNNN
ankaraspor taraftari saha jant atinca bisey olmuyor, bizim maytap ve baonlarimiz olay oluyorrrr
????!!!!!!!
oylemiiiiiiiiiiiiiii ????????
biz ligden çekilsek iyi olur heralde, sadece uluslararasi maçlarda kndimizi gostermemiz yeterli, bi katilalim uefa'ya veya samp ligine, TAMAMDIR ;)

güneyli
17.03.2009, 22:38
Yazsınlar savunmaya...Maytaplar ve balonlar umutun doğum günü içindi.Sopalarıda Baroşun sırtı kaşınmıştı .seyircimiz al baroş sırtını kaşı diye verdileri.Adam yanlış anladı siz öyle anlamayın.Valla kötü bir niyetimiz yoktu hakim bey desinler..yırtarız..::))

Sefa Murat Dokuz
17.03.2009, 22:38
Federasyona inat kutlayacağız 61. dk yı inat değilmi, laz inadı... Yunus Yıldırım sa 61.dk kutlaması hepinizin soyuna kibrit çöpü

Sefa Murat Dokuz
17.03.2009, 22:39
Yazsınlar savunmaya...Maytaplar ve balonlar umutun doğum günü içindi.Sopalarıda Baroşun sırtı kaşınmıştı .seyircimiz al baroş sırtını kaşı diye verdileri.Adam yanlış anladı siz öyle anlamayın.Valla kötü bir niyetimiz yoktu hakim bey desinler..yırtarız..::))
:D:D güzeldi güzel

aurora
17.03.2009, 22:52
"Galatasaray, Trabzonspor maçına Yunus Yıldırım'ın atanmasını skandal olarak değerlendirirken MHK'yi yine topa tuttu."

Son dakika haberi. Yavuz hırız ev sahibini bastırırmış misali. Yaff bu Salatasaray ne kadar çirkefmiş tek kelimeyle pesss. Futbolcusundan yöneticisine seyircisine bu kadar ahlaksız bir camia oldugunu bilmiyordum GS nin. Tek kelimeyle Kahrolsunlar. Olmaz böyle bir şey.

OLCAY ÇAKIR
17.03.2009, 22:58
GS'nin diğer İstanbul takımlarından çok daha ileri düzeyde entrika yeteneği olduğunu düşünüyorum.

Çok daha profesyoneller.

Biz diğer takımla(FB) oyalanırken GS her daim malı götürüyor.

Bunu taraftarımızın görmesi ve bünyede saklaması gerekiyor ki,ara ara hatırlasın...

sakaryalı.61
17.03.2009, 22:59
hakemleride istanbuluda surların dibine defnedeceğiz bu sene inş. şampiyon trabzonspor...

buna hepimiz inanalım biz bu sezon inş. şampiyonuz sevgili renktaşlarım şampiyonluk kutlamarına hazırlanıyorum inanın :alkış::alkış::alkış: 2008 -2009. süper lig şampiyonu trabzonspor..:alkış:ben inandım sizlerde inanın:alkış:

olgun
17.03.2009, 23:22
"Galatasaray, Trabzonspor maçına Yunus Yıldırım'ın atanmasını skandal olarak değerlendirirken MHK'yi yine topa tuttu."

Son dakika haberi. Yavuz hırız ev sahibini bastırırmış misali. Yaff bu Salatasaray ne kadar çirkefmiş tek kelimeyle pesss. Futbolcusundan yöneticisine seyircisine bu kadar ahlaksız bir camia oldugunu bilmiyordum GS nin. Tek kelimeyle Kahrolsunlar. Olmaz böyle bir şey.

GS hakkında bildiğim şey, Türkiye süper liginin en çirkef takımı olduğudur.
diğer takımların hiç birisi çirkeflikte gs yın eline su dökemez.

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2009, 23:24
Yunus Yıldırım 2 takımıda yaktı aslında, kafasında maçı berabere bitirmek vardı başardı !

aurora
17.03.2009, 23:53
Bu Galatasaray ı bu kadar çirkef bilmezdim. Şimdide MHK yı macın hakemi icin topa tutmuşlar. Yavuz hırsız ev sahibini bastırımış misali. Futbolcusundan yöneticisinden teknik direktöründen seyircisine kadar hepsi mi böyle olur bunların yafff. Adamlar hakkımızı gaspediyorlar mazlumu oynuyorlar. Elensinler inşaallah Hamburga

aurora
17.03.2009, 23:55
hakemleride istanbuluda surların dibine defnedeceğiz bu sene inş. şampiyon trabzonspor...

buna hepimiz inanalım biz bu sezon inş. şampiyonuz sevgili renktaşlarım şampiyonluk kutlamarına hazırlanıyorum inanın :alkış::alkış::alkış: 2008 -2009. süper lig şampiyonu trabzonspor..:alkış:ben inandım sizlerde inanın:alkış:

İnşaallah inşallah inşaallah inşallah (şampiyonluk kısmı tabi, Surların dibine defnetmeye izin vermezler orası sit alanı kazma vuramassın oralara, sit alanı )

DeeP__61
18.03.2009, 00:24
Yunus Yıldırım 2 takımıda yaktı aslında, kafasında maçı berabere bitirmek vardı başardı !

yanan taraf bizdik bana göre.
adam uzatmalarda korktu TRABZONSPOR gol atacak diye her şeye düdük çaldı bitirdi maçı :mad:

MetiN08
18.03.2009, 00:30
Yunus Yildirim yedigimiz ilk goldeki faule görmemesizlikden geldi an o mac bitmisdir aslinda bizim icin, adam (adam demek icinde, insan anasina sövdürmez ilk basta bu yapdiriyor malesef onu) 2metre önündeki faulu görmüyorsu pes yani

Hüdai Pervaneli
18.03.2009, 00:33

2 takimida YAkti derken gayseyi nasil YAkti ben orasini Anliyamiyorum

ofluoglu
18.03.2009, 00:39
zamanında trubınlerımızde acılan galatasaray bayrakları vardı
hey gidi gunler hey
simdi akillanmislardir o bayraklari acanlar

Erdal DİLEK
18.03.2009, 15:24
aslında böyle iyi arkadan arkadan takip son hande hamle, tıpkı gs den 2, liği aldığımız gibi sondan bir hafta önce bjk-gs macı var...

innocence
18.03.2009, 15:41
bugün saat 21:40 ta maçın tekrarı trt3 te verilecek.ayrıca yarın saat 15:30 da "Anılarla Trabzonspor" diye bir program var

Alihan Ertürk
18.03.2009, 18:02
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/18_03_2009-3J0U.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

yakup tekin
18.03.2009, 18:15
Bu sezon oynadığımız tüm maçları seyrettim. Kendi sahamızda oynadığımız maçlar için şöyle bir kanaate vardım. Takım Avni aker de oynadığı maçlarda çok şanssız. Bunun da en büyük nedeni ister katılın ister katılmayın nazar nazar nazar. Olmayacak goller yiyoruz. Bir Trazbonsporun gs ye attığı gollere bakın, bir de gs nin attığı golleri inceleyin. Vallahi Avni Aker deki seyircilerin birçoğu maçı öyle dikkatli izliyorlar ki bu durumun takım üzerine olumsuz yansıdığını düşünüyorum. Seyirci biraz daha rahat olsa, eğlenceli ve bol tezahüratlı bir maç çıkarsa bu yeterli olacak. Avni Aker de öyle bir gergin hava var ki, futbolcuların bu durumdan etkilenmemesi elde değil. Avni aker deki başarısızlığımıza biraz da bu açıdan bakmak gerektiğini düşünüyorum.

maxim
18.03.2009, 19:36
Bu maçın gollerini tekrar tekrar günde 3 öğün seyrediyorum..

Bişey dikkatimi çekti. İlk golde sağ bek olan Tayfun kavisli ve yüksek bir orta yapıyor, top diğer kanada açılıyor oradaki oyuncu Alanzinho çakıyor gol.

İkinci golde bu kez sol bek olan Cale benzer şekilde bir top ortalıyor, yine top diğer kanada doğru gidiyor, o da ne! oradaki oyuncu yine Alanzinho :D sonrasında asisti yapıyor ve Colman çakıyor..

Ali Osman
18.03.2009, 19:52
Galatasaray farktan kurtuldu...

yatara
19.03.2009, 11:44
müthis oynamisdik aslinda