PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25

hodlu
15.03.2009, 23:56
Futbolcuları böyle protesto etmek yanlış kardeşim.Tayfun'a bende kızdım maç içerisinde ama oyundan çıkarken verilen tepki bence gereksiz ve abartılı idi.

Tahsin Armutcu
bjk haftaya sıvas maçını alırsakı bence eze eze alcak daha tutulmaz malesef o gazla devam eder.elımıze gelen sansları bır bır teptık artık fıkstur avantajı fılanda hıkaye bence antep deplasmanı eskısehır sıvas deplasmanlarımız varkı daha bıde bunlara ıc sahadakı performansı ekleyınce umudum yok acıkcası bu sene ıcın avr kupalrı basarıdır busaatden sonra acı ama gercek

walla arkadsaım benım de ıcımden gecen sıvasın alacagı. sıvas nedense fenerbahce(!) dısında butun onemlı maclarda ıyı motıve oluyor

hüseyin1975
Abi temennide bulunanlar Ofluysa, korkmak lazım. :))))
Maazallah gerçek olur falan. :)
Tövbe tövbe, Allah korusun tabi şakasını ediyoruz ama. :)
Neyse işte, renkli bir camiayız. Ben onu vurgulayayım diye şeettiydim. :)

Elbette saka yapiyoruz ama aslinda daha yakin zamanda Hollandada düsen THY ucagini düsünürsek, bayagi kötü saka yapmis renktaslarimiz.

Yunusa acimamda, THY ve diger yolculara cok acirim yahu:p:p:p

My
15.03.2009, 23:57
Adamin formasini öpmesi neden bizim seyirciye hakaret etmek oluyor?
Bizim x bir oyuncumuz istanbuldaki bir macta bizim armayi öpüp basina koysa ne düsünürsün?Ona hakaretler mi yagdirirsin?
Önce kendine yapilmasini istemedigin seyleri baskalari icinde iste veya isteme,ondan sonra konus.
Adam armayi öpmüs de taraftarin sahaya yabanci madde atmasi normalmis,anlayisa bak hizaya gel.
Baros bizim taraftara el kol hareketi yapsaydi seyircimiz sahaya girme yetkisimi alacakti?:) Bak yine aynısını yaptın :)

Cafer Bulur
@biltrabzon sanırım yenilmediğimiz için gelmedi bu gece :)

Ama bekliyorum. Gözlerim yollarda kaldı (!)
Sanirim ceza almis kendisi.:)
Ilk yüklenenlerden olmus galiba.

ersanozcan61
adamin formasini öpmesi neden bizim seyirciye hakaret etmek oluyor?
Bizim x bir oyuncumuz istanbuldaki bir macta bizim armayi öpüp basina koysa ne düsünürsün?ona hakaretler mi yagdirirsin?
Önce kendine yapilmasini istemedigin seyleri baskalari icinde iste veya isteme,ondan sonra konus.
Adam armayi öpmüs de taraftarin sahaya yabanci madde atmasi normalmis,anlayisa bak hizaya gel.
Baros bizim taraftara el kol hareketi yapsaydi seyircimiz sahaya girme yetkisimi alacakti?
baros kendİ taraftari ÖnÜnde formasini Öpse ewt haklisin bİzİm taraftarin ÖnÜnden geÇerken yapma nedenİde tamamen taraftari gaza getİrmektİr.zaten maÇ boyu Çİrkeftİ her zamankİ gİbİ bu gÜn ahmet Çakar da dİyor kendİsİnİ yere atma Üstadi dİye bİzİm taraftar farkimiz fazla duygusal ve hassasiz trabzonspor İÇİn..haa kiz arkadarŞina laf atmiŞlar ha trabzonspor a fark etmez..

Rahman Gümüş
10 da 9 yapmak kolay değil... Hiçbir maçımız kolay değil (hacettepe maçı dahil) Herkes puan kaybediyor.. bjk çok ballı bu dönemde.. 10 da 7 yapsak bile şampiyon olabiliriz bence. Bu sene lig böyle.. Alt sıralarda müthiş bir savaş var. Bütün takımlar can havliyle oynuyor ne olacağı belli değil.Bu sene lig çok acayip yaaa

Tahsin Armutcu
Futbolcuları böyle protesto etmek yanlış kardeşim.Tayfun'a bende kızdım maç içerisinde ama oyundan çıkarken verilen tepki bence gereksiz ve abartılı idi.

ama bu kacıncı be abıcım ya bır ıkı degıl kac oldu bu:)

SARI61
15.03.2009, 23:58
haftaya eskişehir can havliyle gs den puanı alır.Bu yazımı unutmayın..
bu hakemlerlemı alıcak puan eskısehır hepsı gs serefsızlerın yunus yıldrmı hep anıcam sana olan nefretım bıtmıcek

OFLUTS61
artik millet ne yapacagini sasirmis ya, kimisi matematik hesapi kimi falcilik yapiyor

hüseyin1975
Gökhan'la Umut'un yerine Emre Toraman gelmeli bence.

Bitiriciliği üst düzeyde. :)

Cok kötüsün coooooooooook:p

Vural Kuyumcu
Adamların ikinci gölünden sonra Hüseyinin o yüz ifadesi ve iki eliyle yüzünü yolması beni cok etkiledi demekki bunları yapmak için ÖZ TRABZON evladı olmak gerekirmiş helal olsun Hüseyin cok duygulandım.:alkış::alkış::alkış:

bende katiliorum abim sana benide etkiledi o posizyon

hos_cocuk61
Arkadaşlar geldiği zaman söylediğimiz gibi alanzinyo gökdeniz, yattara karışımı bir oyuncu gökdeniz gibi top ile dikine gidebilen ve yattara kadar klas ve teknik özellikleri olan bir oyuncu

SARI61
15.03.2009, 23:59
Adamların ikinci gölünden sonra Hüseyinin o yüz ifadesi ve iki eliyle yüzünü yolması beni cok etkiledi demekki bunları yapmak için ÖZ TRABZON evladı olmak gerekirmiş helal olsun Hüseyin cok duygulandım.:alkış::alkış::alkış:
helal olsun kaptan bugun gene elınden gelenı yaptı

marfat61
cafer 1978 baros konusunda haksıszın kardes daha fazla uzatma bence

magicyattara

Sen memnunsun galiba bu skordan,oyundan..

Bence şampiyonluk gömleğini bu gece oldukça eksik ve yorgun bir rakip karşısında çıkardık.

Cümleten geçmiş olsun.

İnşallah seneye..

ApoCaN28

Abiii :eek: :rolleyes: :alkış:

fena olmaz aslında:D

Harun_ayar_ts
16.03.2009, 00:00
allahım inşallah seneye gökhan ve umut ikilisinden kurtuluruz bıktım artık maç izlemek istemiyom:mad::o

bordobluex
Maç sonu görüşler burada:
http://tr.sevenload.com/videolar/fXPnskJ-Trabzonspor-GS-Mac-sonu-goerueler-Sadece-Trabzon

hüseyin1975
Bizim x bir oyuncumuz istanbuldaki bir macta bizim armayi öpüp basina koysa ne düsünürsün?Ona hakaretler mi yagdirirsin?
Baros bizim taraftara el kol hareketi yapsaydi seyircimiz sahaya girme yetkisimi alacakti?

Yahu Cafer sende cok inatci cikdin yahu:p
Kardesim bence bitir su sarhosun muhabbetini.
Ne sen üzül, nede bu konuda farkli düsünen renktaslarimiz üzülsün.
Zaten yeterince üzgünüz;)

Rahman Gümüş
Taraftar gerilmiş zaten.Baroşa tepkili.. Orda o taraftarın önünde o armayı öpemez arkadaş! Öptürmezler! Bizim oyuncularımız böyle bişey yapmaz zaten.. Baroşun o hareketi içindeki gs sevgisinden değil tamamen bizim taraftarımızı germeye yönelik bir hareketti.. Sen de burda sabahtan beri baroşu savunuyorsun! Yazık...

hodlu
Maçın son 10 dakikalık bölümünde Barış neden düşünülmedi,rakip eksik kalmış tam zamanıydı ama hoca yine oyuna müdahale hatasını devam ettirdi...

Remzi

geldi cezasını bile yedi :D

OFLUTS61
16.03.2009, 00:01
barosun yaptigi harket tahrik görenlere hayret ediyorum ya, ya siz nebicim insansiniz......

hodlu
16.03.2009, 00:02
Yavaş yavaş liderin gerisinde kalmaya başladık,yetkilileri uyrıyorum.Artık kayıp lüksü kalmadı malesef...

Gökhan KAN
Gs liler niye ağlıyor ben onu anlamadım...2 puanları gitmiş hakem yüzünden...Hayret...

SARI61
alanzınhoyu yerden yere vuran medya bakalım yarn ne yazcaksnız tabı goklere cıkarcaksınız sonra ıkı mac kotu oynayınca yerden yere vurcaksnız bugun mukemmel otesıydı her atakta vardı alanzınho helal sna takıma alıstı artık onu elestırenlere gerklı yanıtı verdı bugun

Erdinç Dilek
16.03.2009, 00:03
Taraftarın oyunculara tepki vermesi bence çok yanlış.Tayfun iyi oynamadı ama onu böyle bir maç sonunda protesto etmek çok büyük bir hata...
eskişehir maçında emre kendi kalesine iki tane hemde öyle böyle değil sanki bile bile atmış gibi gol attı oyundan al beni dedi hocaya ve oyundan alındı.. oyundan alınırken seyirci ne yaptı biliyormusunuz onau alkışladı adını tekrarlayıp destek verdiler, taraftar budur taraftar budur, TARAFFFTAAARRRLIIIKKK BUUUDDUUUURRRR...

ersanozcan61
barosun yaptigi harket tahrik görenlere hayret ediyorum ya, ya siz nebicim insansiniz......
yaa kardeŞİm maÇ boyunca adam tahrİk de bulundu asin sen ne bİÇİm İnsansin Çikarkende bİzİm taraftar ÖnĞnde neden bu hareketİ yapti neden maÇ İÇİndeyken yapmadi azcik mantikli olun tamamen kiŞkirtmaya yÖnelİktİ..

Faruk KILIÇ
ama bu kacıncı be abıcım ya bır ıkı degıl kac oldu bu:)

bu konuda bende çok üzüldüm tayfunnun önünde sağ kanatta kim oynuyodu gördünüzmü yok tabi göremezsiniz hasta bırakın eleştirmeyi yuhlamayı küfür bile edildi. Bu konuda murat hocayı tebrik etmek istiyorum gerekli cevapı bütün taraftarın önünde herkese vermesi gerçek taraftar örneğidir. Futbolcuları iyi günlerinde değil kötü günlerinde de sahiplenmemiz herzaman yararımıza olacaktır.

Cafer Bulur
baros kendİ taraftari ÖnÜnde formasini Öpse ewt haklisin bİzİm taraftarin ÖnÜnden geÇerken yapma nedenİde tamamen taraftari gaza getİrmektİr.zaten maÇ boyu Çİrkeftİ her zamankİ gİbİ bu gÜn ahmet Çakar da dİyor kendİsİnİ yere atma Üstadi dİye bİzİm taraftar farkimiz fazla duygusal ve hassasiz trabzonspor İÇİn..haa kiz arkadarŞina laf atmiŞlar ha trabzonspor a fark etmez..
Gaza geldik,sivasi sampiyonlugun en büyük adaylarindan yaptik.
Gaza geldik,yine ceza alma ile karsi karsiyayiz.
Destek yok,köstek var ama gaza gelince tepki vermek var.
Bu taraftarin asli görevinin takimi ateslemek oldugunu neden kabul etmiyorsunuz renkdaslarim?
Taraftarimiz barosa gösterdigi tepkideki ölcüyü takima destek verme yönünde de ortaya koymus olsaydi,eyvallah.
Destek yok,homurdanmak var,yuhlamak var ,küfür ama destek yok.
Bu mudur Trabzonspor taraftarinin takima destek verme ölcüsü?

hodlu
16.03.2009, 00:04
Haftaya ilk 5'te olan takımlar içinde tek kazanan biz olabiliriz...

socrates
16.03.2009, 00:04
allahım inşallah seneye gökhan ve umut ikilisinden kurtuluruz bıktım artık maç izlemek istemiyom:mad::o

seneye isaac takasa gider, gökhan da kulübeye onun yerine oturur. umutu bilemiyorum 18 girebilir mi acaba?! hüseyini de rusyaya yollarsak tamamdır.
sadri başkan 2 oyuncu alıcaz diyip aba altından sopa gösterdi zaten bu arkadaşlara, ama çok moral bozmamak için de santrfor yerine forvet arkası ve önlibero dedi.:)

hüseyin1975
16.03.2009, 00:05
Ersun Hocam Tayfunu korumus ve Taraftari yuhlamalarindan dolayi elestirmis.
Hoca dedigin Oyuncusunu koruyacak.
Tebrik ederim Hocam.

Haftayada umarim yaninda oturtursun ve onu korursun Hocam.
Tabi bizleride böylece kötü söz söylemekdende korumus olursun Hocam :-)))))))

Rahman Gümüş
Ne demek nasıl insanız yaa!! Adamın yaptığı hareket tahrikten başka bişey değildi! Burda baroşu savunup bizim insanlığımıza laf atıyosun? Baroş fan'ımısın? Yoksa GS ajanı mısın?

hos_cocuk61
Alnazinyonun golu "yerel medyaya" kapak olsun

Emre Emiroğlu
Sen memnunsun galiba bu skordan,oyundan..

Bence şampiyonluk gömleğini bu gece oldukça eksik ve yorgun bir rakip karşısında çıkardık.

Cümleten geçmiş olsun.

İnşallah seneye..
Kesinlikle memnun değilim..
Beni tek rahatlatan ilk 5 takımın arasında oynacağı 7-8 maç daha olması..

İhtimaller çok fazla.. Haftaya Lider sivas bile şampiyonluk gömleğini çıkarabilir üstünden ?

Suan yapılan tüm kim şampiyon olur anketlerinde Gs açık ara önde. Ve Gs hala önümüzde ?

Biz şampiyonluğu kaybetmedik ama taraftarımız kaybetmiş !

mhayri
eskişehir maçında emre kendi kalesine iki tane hemde öyle böyle değil sanki bile bile atmış gibi gol attı oyundan al beni dedi hocaya ve oyundan alındı.. oyundan alınırken seyirci ne yaptı biliyormusunuz onau alkışladı adını tekrarlayıp destek verdiler, taraftar budur taraftar budur, TARAFFFTAAARRRLIIIKKK BUUUDDUUUURRRR...

Bizde olsa sahaya girip tekme tokat döverlerdi...

SARI61
16.03.2009, 00:06
Gs liler niye ağlıyor ben onu anlamadım...2 puanları gitmiş hakem yüzünden...Hayret...
aglıyolarmı renkdaş bız bunlara alıstık zaten nede olsa cıncon bunlar kar gıbı aglamaya alısıklar:)

ersanozcan61
gaza geldik,sivasi sampiyonlugun en büyük adaylarindan yaptik.
Gaza geldik,yine ceza alma ile karsi karsiyayiz.
Destek yok,köstek var ama gaza gelince tepki vermek var.
Bu taraftarin asli görevinin takimi ateslemek oldugunu neden kabul etmiyorsunuz renkdaslarim?
Taraftarimiz barosa gösterdigi tepkideki ölcüyü takima destek verme yönünde de ortaya koymus olsaydi,eyvallah.
Destek yok,homurdanmak var,yuhlamak var ,küfür ama destek yok.
Bu mudur trabzonspor taraftarinin takima destek verme ölcüsü?
ben taraftarin gÖrevlerİnİ bİlİyorum kardeŞİm gaza gelmek deĞİl olay sadece baros sankİ diŞari Çikarken kiŞkirtmak amaÇli davrandi maÇ İÇİndeyken ÇİrkefleŞmedİmİ galatasaray futbolculari gİbİ neden baros u savunuyosunuz ben bunu anlamiyorum sahaya atlayalim demİyorum tabİİkİ sİvas maÇi gİbİ ama zaten sİnİrler gergİn 1-2 malup durumdasin o hareketİ gİt kendİ taraftarin ÖnĞnde yap ts taraftarina show yapma..

Bülent AKBULUT61
alanzınhoyu yerden yere vuran medya bakalım yarn ne yazcaksnız tabı goklere cıkarcaksınız sonra ıkı mac kotu oynayınca yerden yere vurcaksnız bugun mukemmel otesıydı her atakta vardı alanzınho helal sna takıma alıstı artık onu elestırenlere gerklı yanıtı verdı bugunverdi verdi fazlasıyla verdi hakkını sen bakma yerel basına onlar en ufak bir hileden bile bir şey bulup yazarlar Ersun hoca istifa etti diyenlerden ne beklersin.

Kara Mert61

tahriğin babası babası....o hareketi öle taraftara bakıp yapamazsınn..yaptırmazlar trabzonda...bende olsaydım kafasını gözünü patlatırdım..

DeeP__61

gslileri tahrik etmez haklısın .

hüseyin1975
Haftaya ilk 5'te olan takımlar içinde tek kazanan biz olabiliriz...

Insallah:alkış:
Ama Emre Toroman GS ye karsi oaynamazsa tabi:p

marfat61
sıkıldım ya olan oldu sampıyonluğu bence bu gece kaybettık ama yınede ıns ben yanılıyo olurum herkese ıyı geceler allaha emanet olun unutmayın en oollursa olsun tarbzonspor dunyanın en buyuk sehır takımıdır ..

Gamze
16.03.2009, 00:07

Abi bu söylediğin fazla ağır.
Ne biçim insanlarmışız?
En azından ben, ne biçim bir insan gibi duruyorum?

Gollerden sonra rakip tribünlere sus işareti yapmak da tahrik geliyor bana, sevmiyorum.
Bu ondan daha kötü. Niye ?
Çünkü oyun dışındasın.
Çünkü 5 dakika yerde yatmışsın zaten.
Çünkü rakip mağlup.
Çünkü deplasmandasın.
Çünkü sen futbolcusun!

Yattara Türkiye'ye ilk geldiğinde, golünü attı, sevincini yaşadı. Baş parmaklarıyla bir dans yapardı hatırlarsınız.
Adam o hareket yüzünden kırmızı kart gördü.
Kırmızı kart!
Niye?
Tahrik etti diye yorumladı hakem çünkü.
Tribünleri tahrik etti diye...

Bu kadar açık ve net örnekleri var.

Baros'un yaptığı hareketin cezasını kesmek ordki taraftara kalmıyor. Ben atılan nesneleri ONAYLAMIYORUM!
Ancak, sırf bu yüzden de Baros'u haklı görecek dğeilim.

Benim ne biçim bir insan olduğumu sorgulamadan önce, Baros'un ne biçim biri oldujğunu sorgulamanı yeğlerdim abi.

Allah Baros'un yolunu açık etsin abim, ne diyim o zaman?

Erdinç Dilek
ayrıca 61. dakika şovu ilk defa başımızı yaktı rakip zaten yorgun iyice yorulmuştulat artık toplara bile koşmuyorlardı sahaya giren balonların tasfiyesi sırasında dinlendiler ve akabinde gol geldi yazık oldu

tsert61
Ben henüz objektif bir TSli göremedim. Gözlerini kapatıp olmasını istediği yorum yapıyorlar. GSnin ilk golunden önce faul vardı tamam ama hepsi o kadar. TSnin önünü kesen bizzat taraftarları olmuştur. TS bastırıyor tempoyu artırmış, top kornere çıkıyor ve 61. dakika şovu başlıyor. Oyun soğuyor ve TSnin atakları da kesiliyor. Taraftarsanız takımınızı ateşleyeceksiniz, siz engel oluyorsunuz. GS taraftarının sesini duyduk tv den. Yoksa maç Ali Sami Yende miydi? Goller dışında da bağırın, verin ateşi. Bu nasıl taraftarlıktır.
...
...AJANSSPORDA BJKLİ TARAFTARIN YAZDIĞI YORUM..İĞNEYİ BİRAZDA KENDİMİZE BATIRALIM...

hüseyin1975
YAHU YETER.
SÖVDÜRECEKSINIZ SIMDI EZIK BAROSA!

Güzel seyler konusalim.
Alani konusalim mesela.

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 00:09
Bizde olsa sahaya girip tekme tokat döverlerdi...
dövmek ne demek adamı cimleri yedirilerdi

Ahmet Kuru
Bizim insanığımızı sorgulayacağına Baroş'unkini sorgularsan sonuca daha net varabilirsin...
Futbolda çirkefliğe yer yoktur..
Baroş'un armayı öpermek tribüne nasıl baktığını sende benim gibi görmüşsündür umarım...
Ha yok yine ben sizin insanlığınızı sorgularım diyorsan...Neticeyi merak ediyorum...

Gökhan KAN
Çalım atamayan top tutamayan forvetlerimizle bakalım nereye kadar gideceğiz....

SeSSiS
kimse yanlış anlamasın ve üzerine alınması lütfen, hepimizin ortak değeri Trabzonsporumuz ve sevgimizi tarif edemeyiz. Ancak Tayfuna gösterilen tepki çok yanlıştı diyenler var. Tamam taraftarımız mükemmel değil ki futbolcuya tepki göstersin anlayışı hakim. Ama o kadar parayı alacaksın, 3 maç iyi oynayacak 5 maç kötü olacaksın ve üzerine tepki yanlıştı...

hayır kardeşim, Trabzon seyircisi görevini yapmıyor belki ama futbolu iyi bilir. olmadı haftaya olur anlayışı ile Umut ve Gökhan bugün hala sahada. işinin adı futbolculuksa futbol oynayacaksın. bir maç değil her maç oynayacaksın. çırpınacaksın, elinden geleni yapacak ve bunu taraftara hissettireceksin. o zaman yuhalanmaz alkışlanırsın. nasıl ki Hüseyinin saçını başını yolmasını, Trabzona olan samimi sevgisini alkışlıyorsak bir o kadar da Tayfunu kötülemeye hakkımız var diye düşünüyorum.

Her mevsim Bordo-Mavi kalmak dileğiyle... Saygılar...

sifuni
1000 ninci mesajimi GS macindan Önce yazmadim Galibiyet mesaji yazarim diye olmadi kismet degilmis. En azindan maglubiyet mesajida olmadi.

hüseyin1975
Gecen sezon ayni hareketi fener-gs basket macinda fenerli 1 oyuncu yapdi ve 1 mac ceza aldi.

Acaba Barosda alirmi?
Merak ediyorum.

Simdi kimse bana Basket ayri, Futbol ayri demesin :-)
Cezayi sportmenlik disi hareket ve tahrik yüzünden almali bence :-)

Taner Gündoğdu
maçı izlediğim yerde yanımda oturan bir "hödük" 90 dakika boyunca olumlu olumsuz tüm pasta futbolcularımıza küfür etti, baştan kafasına koymuş yani eleştirecek! yaşına hürmeten sesimi çıkarmadım, çıkaramadım. yaser kırmızı kart gördüğünde adamın dediği laf "gencecik çocuk bırak oynasın niye kırmızı kart gösteriyorsun?"
bu lafı duyunca şarteller attı bende döndüm adama bağırmaya başladım
"90 dakika kendi oyuncularına küfür ettin, tayfuna demediğini bırakmadın da rakip genç oyuncusunu savunuyorsun? tayfun genç değil mi? ona niye küfür ediyorsun da yaseri savunuyorsun?"
bizde böyle taraftarlar yaşamını sürdürdüğü sürece bu takım feraha ermez! bunların bu hayattan göçmesini bekleyeceğiz sanırım! yada azınlıkta kaldıkları zamanı bekleyeceğiz!

magicyattara
Kesinlikle memnun değilim..
Beni tek rahatlatan ilk 5 takımın arasında oynacağı 7-8 maç daha olması..

İhtimaller çok fazla.. Haftaya Lider sivas bile şampiyonluk gömleğini çıkarabilir üstünden ?

Suan yapılan tüm kim şampiyon olur anketlerinde Gs açık ara önde. Ve Gs hala önümüzde ?

Biz şampiyonluğu kaybetmedik ama taraftarımız kaybetmiş !

Maçı tv'de seyretmekle stad'da seyretmek arasındaki fark bu sanırım.

Bu futbolla haftaya bile zor diyorum.Puan bile zor haftaya.

Şampiyonluk;o kadar ilerisine şimdilik hayal kuramıyorum...

Çok adam lazım bu takıma...

mhayri
16.03.2009, 00:10
Alanzinho ile Barış Memişi karşılatırıp 5 tane Alan eder diyen Perekli abimize
buradan saygılar sunuyor ve bu maçtaki Alanzinho yu bir defa daha izlemesini
ve futbol bilgi ve görgüsünü artırmasını temenni ediyorum...

cihayan

Bugun iki tane ust duzey beceri isteyen guzel gol atti.

U.Sadıkoğlu
Gökhanla umutu koy sepete gönder ben bile oynarım

Cafer Bulur
16.03.2009, 00:11
Ben cikiyorum,herkese hayirli aksamlar.
Kimse de benim yazimi alintiliyip cevap yazmasin lütfen.
Yarin insallah burda olurum,o zaman tartisabiliriz bu konuyu.

OFLUTS61
16.03.2009, 00:11
yaa kardeŞİm maÇ boyunca adam tahrİk de bulundu asin sen ne bİÇİm İnsansin Çikarkende bİzİm taraftar ÖnĞnde neden bu hareketİ yapti neden maÇ İÇİndeyken yapmadi azcik mantikli olun tamamen kiŞkirtmaya yÖnelİktİ..

zaten bu tür olaylarda herzaman ceza yedik (hemde yeterince), yani sen her tahrikte bu mantiklami cevap vereceksin, ya tepki vermenin yollari var biraz insan olmayi ögren tamammi, Herzaman TS yönetimi butür kücük ve basiertsiz olaylardan dolayi aciklama yapma zorunda kaliyor, Yaziklar oslun....

socrates
16.03.2009, 00:12
maçı izlediğim yerde yanımda oturan bir "hödük" 90 dakika boyunca olumlu olumsuz tüm pasta futbolcularımıza küfür etti, baştan kafasına koymuş yani eleştirecek! yaşına hürmeten sesimi çıkarmadım, çıkaramadım. yaser kırmızı kart gördüğünde adamın dediği laf "gencecik çocuk bırak oynasın niye kırmızı kart gösteriyorsun?"
"90 dakika kendi oyuncularına küfür ettin, tayfuna demediğini bırakmadın da rakip genç oyuncusunu savunuyorsun? tayfun genç değil mi? ona niye küfür ediyorsun da yaseri savunuyorsun?"
bizde böyle taraftarlar yaşamını sürdürdüğü sürece bu takım feraha ermez! bunların bu hayattan göçmesini bekleyeceğiz sanırım! yada azınlıkta kaldıkları zamanı bekleyeceğiz!

bu anlattığın adam şaka gibi. :eek:
allahım sen bunlardan TS'mi koru...:cool:

Erkin

Yuh bunu dediler mi Taner hakkaten.. Ulan nasil is bu ya.. Rakibi yuceltmek veya hakkini savunmak da neyin nesi ya haksiz olsa neyse ama alakasi yok. Taraf olmaktan haberleri yok :mad:

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar bırakın ne olur şu baroş denen adamı kendi adamlarımızı konuşalım Alanzhonun mühteşem oyununu konuşun tama yaptığı terbiyesizlikti

Bahattin Aydın
YAHU YETER.

Güzel seyler konusalim.
Alani konusalim mesela.
Abi sen hala nasıl sabrediyorsun :)

Rahman Gümüş
16.03.2009, 00:13
o adam ne dedi sen böyle sorunca merak ettim..?

Erdal DİLEK
16.03.2009, 00:14
onun formasında renglerinin taaaaa .... tövbe tövbe, ya kötü kötü şeyler yazmayayım diye mactan hemen sonra girmeyeyim diyorum şuraya olm ay gene yahu.

My
Gecen sezon ayni hareketi fener-gs basket macinda fenerli 1 oyuncu yapdi ve 1 mac ceza aldi.

Acaba Barosda alirmi?
Merak ediyorum.

Simdi kimse bana Basket ayri, Futbol ayri demesin :-)
Cezayi sportmenlik disi hareket ve tahrik yüzünden almali bence :-)Baroş ne yaptu ki :rolleyes:

ersanozcan61
zaten bu tür olaylarda herzaman ceza yedik (hemde yeterince), yani sen her tahrikte bu mantiklami cevap vereceksin, ya tepki vermenin yollari var biraz insan olmayi ögren tamammi, herzaman ts yönetimi butür kücük ve basiertsiz olaylardan dolayi aciklama yapma zorunda kaliyor, yaziklar oslun....
kardeŞ ben sahaya atlayalim demİyorum.tabİİkİ tepkİ vermenİn yollari var ve vermesİnİde bİlİr bu taraftar bİz ne eskİŞehİrsporun nede mersİn spor bİz trabzonsporuz yillardir ŞampİyonluĞa aÇ bİr coĞrafyanin İnsanindan bahsedİyosun elİn zİbİdİsİ gelİp tahrİk edeceĞİ kİŞİlerİde İyİ bİlİyor sende onun hareketİnİ normal karŞiliyosun bİrde İnsanliktan bahsedİyosun..boŞversene

Gökhan KAN
bu anlattığın adam şaka gibi. :eek:
allahım sen bunlardan TS'mi koru...:cool:
Aynı adamdan arkamda da vardı..Resmen ona öylemi vurulur şöyle vurulur gibisinden taktik veriyordu..

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 00:15
golasaliyim tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2063142#post2063142)

Böyle malükatlar varmı ya yazık şaşırdım valla bu kadarda değildir ya

tsert61
16.03.2009, 00:15

Ben henüz objektif bir TSli göremedim. Gözlerini kapatıp olmasını istediği yorum yapıyorlar. GSnin ilk golunden önce faul vardı tamam ama hepsi o kadar. TSnin önünü kesen bizzat taraftarları olmuştur. TS bastırıyor tempoyu artırmış, top kornere çıkıyor ve 61. dakika şovu başlıyor. Oyun soğuyor ve TSnin atakları da kesiliyor. Taraftarsanız takımınızı ateşleyeceksiniz, siz engel oluyorsunuz. GS taraftarının sesini duyduk tv den. Yoksa maç Ali Sami Yende miydi? Goller dışında da bağırın, verin ateşi. Bu nasıl taraftarlıktır.
...
...AJANSSPORDA BJKLİ TARAFTARIN YAZDIĞI YORUM..İĞNEYİ BİRAZDA KENDİMİZE BATIRALIM...

Vural Kuyumcu
16.03.2009, 00:16
sıkıldım ya olan oldu sampıyonluğu bence bu gece kaybettık ama yınede ıns ben yanılıyo olurum herkese ıyı geceler allaha emanet olun unutmayın en oollursa olsun tarbzonspor dunyanın en buyuk sehır takımıdır ..

1 zivas 49 P
2 8tas 48
3 TRABZONSPOR 46 P
8tasa 2 puan zivasa da 3 puan farki varken kaybedilen ne söylermisin ??????

Ayni Maratondaki cekirdekci seyirci gibi düsüniorsun niye bilion mu onlarda aynen senin gibi takim gol attinda destekliolar gol yegince yuhliolar mac kaybedince istifaya davet ediolar

SONUNA KADAR ARKANDAYIM FIRTINAM :atki::atki::atki::atki:

Erdal DİLEK
hakem macı aldı gs ye verdi, yediğimizde golde bizim hatamız yokmuydu, tamamen bizim hatamız, yine carpa curpa gaysa gol attı, medya ardaya cok acıdı, böyük topcu, anadoludan asla şampiyon cıkmaz, cıkarmazlar, yattara efendi defolup gidebilir, bu macta yoksan daha da olma. . .

DeeP__61
...

başlık aç ta istanbula taşısınlar takımı .
bjklılar öyle istiyor diye de not tut.

sifuni

ya bugün maci lokalde izledim yanimda ayni dedgin adamdan birisi daha var her hafta orada izliyorum bu adam her hafta bizim maclara geliyor ve pesimist pesimist kelimeler ediyor gören trabzonsporlu oldugunu tahmin etmez.Yaninda ogluda vardi ayni yetisiyor babasi gibi daha mac baslamadan önce bugün Gs kesin yener gibi laflari vardi cok sinirlendim.

Rahman Gümüş
16.03.2009, 00:17
Alanzinho ile Barış Memişi karşılatırıp 5 tane Alan eder diyen Perekli abimize
buradan saygılar sunuyor ve bu maçtaki Alanzinho yu bir defa daha izlemesini
ve futbol bilgi ve görgüsünü artırmasını temenni ediyorum...Alanzinho taa iskandinavya dan gelmiş türkiyeye. ilk maçlar etkisiz gibi görünmesi gayet normal.hafta içinde bir röportajı vardı durmadan çalışıp didiniyormuş.extra antenmanlar yapıyomuş.. Barış MEMİŞ ne yaptı kendini geliştirmek adına? Bıraksınlar bu işleri. Alanzinho Türkiyenin en iyi orta sahası seçilecek bi daha ki sezon...Tıpkı Norveçte seçildiği gibi... Herkes görecek bunu..

OFLUTS61
Bizim insanığımızı sorgulayacağına Baroş'unkini sorgularsan sonuca daha net varabilirsin...
Futbolda çirkefliğe yer yoktur..
Baroş'un armayı öpermek tribüne nasıl baktığını sende benim gibi görmüşsündür umarım...
Ha yok yine ben sizin insanlığınızı sorgularım diyorsan...Neticeyi merak ediyorum...

maalesef sen futbol izelemiyorsun. Futbolda cirkeflige yer yok. Bu nedemek ?????? Futbolcu takimi icin hakemi aldatir, rakip futbolcuyu tahrik eder vs. vs. birazdaha mantikli yazmayi ögren.........

U.Sadıkoğlu
Bu anı hatırlıyorum, nerdeyse sinirden ağlayacaktım, o kadar seyirci o sesi bastıramadık oturduk taezahuratlarını dinledik ya inanamıyorum..

Seyirci olarak sınıfta kaldık kadıköydeki fener macında bile daha çok sesimiz çıktı .

Fatih Oflaz
Futbol güzeldi.Forvete sözüm yok.Herzamanki gibi devam ediyorlar...ALANZİNHO Harikaydı...

Son Olarak O yattara hasta ise ben bişi bilmiyorum.Gecen sene beşiktaş macındada aynısını yaptı.Antremanda sağlam maçta hasta...İnş yanılıyorumdur...

Bülent AKBULUT61
sıkıldım ya olan oldu sampıyonluğu bence bu gece kaybettık ama yınede ıns ben yanılıyo olurum herkese ıyı geceler allaha emanet olun unutmayın en oollursa olsun tarbzonspor dunyanın en buyuk sehır takımıdır ..bu gece kaybetikmi yapma kardeşim duymuyalım böyle şeyler bunu bir şaka olarak kabul edelim

Vural Kuyumcu
16.03.2009, 00:18
SAMPIONSUN TRABZONUM BU SENE:atki::atki::atki::meşale2:

Taner Gündoğdu
16.03.2009, 00:19
Yuh bunu dediler mi Taner hakkaten.. Ulan nasil is bu ya.. Rakibi yuceltmek veya hakkini savunmak da neyin nesi ya haksiz olsa neyse ama alakasi yok. Taraf olmaktan haberleri yok :mad:

tek kelime kattıysam fazladan adam değilim! ciddi ciddi böyle adamlar var. daha da ilgincini söyleyeyim, [b]ziya doğan ismini konuşanlar vardı! onun elinde bu kadro olsaymış, mış, mış...!!![b/]

Rahman Gümüş
1 zivas 49 P
2 8tas 48
3 TRABZONSPOR 46 P
8tasa 2 puan zivasa da 3 puan farki varken kaybedilen ne söylermisin ??????

Ayni Maratondaki cekirdekci seyirci gibi düsüniorsun niye bilion mu onlarda aynen senin gibi takim gol attinda destekliolar gol yegince yuhliolar mac kaybedince istifaya davet ediolar

SONUNA KADAR ARKANDAYIM FIRTINAM :atki::atki::atki::atki:
İstanbulda inönüde ki maçımızdan önce ve sonra 8taşla aramızda 6 puan vardı.şimdi bizden 2 puan öndeler.içim acıyor şu denizli ve konya maçında uçup giden 6 puana :(:(:(

ahmetbilgin212
trabzonun taraftarı gurbettedir arkadar ankarada biz nasıl bagırdık... istanbulda feneri nasıl susturdu taraftarımız özyurdumuzda cicegimiz gözümüz trabzonda su takıma sahip cıkacak kötü gününde kötüye giden her dakika vücudunun tüm hücreleri haykırırcasına canı gönülden destekleyecek taraftarıda su stada dolduramıosak diyebilecegim fazla bise yok..yok kombineymis neymis ne olursa olsun ister memur ister ögrenci orada oturup takımın gol yeyince yuhalamaya kalkısıosan benim gözümde gercek bi taraftar degilsindir arkadas..eet trabzonsporlu olmak baska trabzonspor taraftarı olmak baska tarafınıs stadda yada stadın dısında heryerde gösterecen dik duracan..bakın bjk ye bizim kadar oynamadan sırf seyircinin baskısıyla nasıl maclar kazanılar bana öle destek gelse oynamazsam namerdim.. oyunculara gelince alanzinhonun böle bi cıkıs yapacagı belliydi adamı 1-2 maclık oyununa bakıp yargılamak ancak futbol cahillerinin isidir..hosgeldin ala...askımsın trabszonspor seni hicbirseye degismen senin her halini seviorum..ii geceler renkdaslar..

asem61
16.03.2009, 00:20
futbolcusunu yuhalayan taraftar olamaz yanlizca seyirci olabilir.bu formayi giyen her futbolcu alkisi hakeder yuhalanmayi degil.begenmiyorsaniz alkislamazsiniz, sessiz kalirsiniz enazindan.yuhalayanlara yaziklar olsun diyorum baskada bisey demiyorum.

SDanışmaz
16.03.2009, 00:20

Bu sene iç saha maçları İstanbulda oynanma durumu çıksın ben destek veririm..

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 00:21
ya aklıma geldi ne gol attı ya bücür bir bağırdım bizim oğlan yataktan fırladı 10 dakika susturmak için uğraştım.özürdilerim oğlum uykundan uyandırdığım için neyse alışsın böyle şeylere

Mustafa Uzuner 61
Valla ben şahsen oynanan fuboldan memnunum maça 16 kişiye 9 kişi başladık genede yenilmedik bravo uşaklar .
Alanzinho seni acımasızca eleştirenler acaba maçı seyrederken azda olsa suratları kızardımı merak ediyorum.

Rahman Gümüş
Birde anlamadığım bu yattara ankaraspor maçında da ağır gripken iğneyle çıkıp oynamamışmıydı? Neden bu maç ta oynamadı ?

Ahmet Kuru
16.03.2009, 00:22
maalesef sen futbol izelemiyorsun. Futbolda cirkeflige yer yok. Bu nedemek ?????? Futbolcu takimi icin hakemi aldatir, rakip futbolcuyu tahrik eder vs. vs. birazdaha mantikli yazmayi ögren.........
Tamam.Öğrenince size raporumu sunarım:rolleyes:

Bülent AKBULUT61
Valla ben şahsen oynanan fuboldan memnunum maça 16 kişiye 9 kişi başladık genede yenilmedik bravo uşaklar .
Alanzinho seni acımasızca eleştirenler acaba maçı seyrederken azda olsa suratları kızardımı merak ediyorum.
onlarda yüz yok be:D:D

Taner Gündoğdu
o adam ne dedi sen böyle sorunca merak ettim..?

cevabı komik, "ben zaten en baştan tayfunun oynamasına karşıyım!

Pirselimoğlu
16.03.2009, 00:23
kısaca Avni Akere Yıldırım düştü...
temennim doğa olayı olan yıldırımın , YUnus yıldırımın kafasına düşmesi.

U.Sadıkoğlu
Bu sene iç saha maçları İstanbulda oynanma durumu çıksın ben destek veririm..

Fener maçını olimpiyatta diğer 2 sini Kadıköyde oynasak anasını ağlatırız .

Gamze

Sen olanı söylüyorsun, biz olması gerekeni abi demek ki.
Futbolda bunların yeri OLMAMALI!

Ayrıca; diyorsun ki futbolda çirkeflik vardır. Oyuncu hakemi de karşı takımı da aldatır, pis işler yapar.

O zaman tribünlerin de çirkefliğe hakkı var.
Küfretsin ki moralleri bozulsun rakibin.
Sahaya atsın bir şeyler ki birilerinin bir tarafları yarılsın, kafası gözü kırılsın, takım kazansın.
Tribünler pisliğin alasını yapsın ki baskı kurulsun.
Amaaan canım sonra ceza almışsın, adın çıkmış ne olur????
Futbolcu da çirkeflik yapınca adı çıkıyor, ceza alıyor, ne oluyormuş ki değil mi??

Vay be.

Abi senden ufak bir ricam olsun;

BMN Yazı Kurulu bölümünde ''Bu Duruş İçin Teşekkürler'' adlı Tunga abiye ait bir yazı var.
Yne bir GS maçı sonrası, bu kez Lincoln'ün saygıszılığından yola çıkılarak yazılmış bir yazı.

Okuyalım.
Okuyalım da nasıl bir takımı destekledğimizi görelim.
Aynı zamanda, desteklediğimiz takımın da kimi özellikleriyle nasıl diğerlerinden ayrıldığını...

ersanozcan61
Herkese İyİ geceler Şampİyon trabzonspor.......

Rahman Gümüş
16.03.2009, 00:24
ya aklıma geldi ne gol attı ya bücür bir bağırdım bizim oğlan yataktan fırladı 10 dakika susturmak için uğraştım.özürdilerim oğlum uykundan uyandırdığım için neyse alışsın böyle şeylereAbi bence özür dileme:) Çünkü sen normal tepkini vermişsin.Bilakis sevinmelisin oğlunda o anı yaşamış oldu senle.Hiç değilse önemli bir sebepten uyandı.İlerde büyüyünce anlatırsın sana teşekkür eder;)

Faruk KILIÇ
beki bunları yazıyonuzda taraftarın durumunu düşünen yok tabi oyun soğuyorda taraftar soğumuyormu anlamsız anlamsız çalınan düdükler fahiş hakem hataları ve birde üzerine yenen bir göl var tabi haksızca ayrıca bunu burda değil tüm taraftar gruplarının bir olduğu bir yerde konuşulsa ne güzel olacak 2 kale arkasında artık toplasan iki grup bağırıyor. Hele birde yenik duruma düşünce tek kalınıyo nedense anlaşılmayan sebeblerden dolayı deniz taarafı kale arkası kendini futboldan soyutlamış bir şekilde 2-1 oldukdan sonra koltuklarına çakılmaları benide gerçekten üzdü bunun yanında murat hocanın önderliğindeki vakfıkebir tayfası ve Bmn ekipimizin çapaları yetersiz kalmıştır.

polibo06
maç çok güzeldi. trabzonspor baskıya rağmen çok güzel oynadı ancak savunmada tecrübesiyle oynayan song amatörler gibi hatalar yapıyor. sanırım bir kaç hafta sonra giray ilk onbirde olacak. barış memiş veya göksu formayı istiyorsa en az kaptan hüseyin kadar forma için savaşmalı

ersun hocaya güzel futbol oynattığı için teşekkür ederim. her zaman diyorum yenilsekte güzel futbol izlemek istiyorum. nitekim bu yılın en iyi oynayan takımı biziz

herşey bitti diyenler fixtürü açıp baksınlar hele biz kimler ile oynuyoruz rakiplerimiz kimler ile biz hep rakiplerimiz ile oynadık ama artık bitti sivası yenersek ŞAMPİYONUZ

ancak avni aker titreyip kendine gelmeli çünkü televizyonda

CİMBOMBOM seslerini duyunca kendimden utandım... stadta kaç kişi vardı? galatasaraylı kaç kişi vardı. tribüne giden herkese yazıklar olsun....

Erdem Keser
Bence sorun tamamen forvet hattımızda.Şu maçta bir kez daha gördük ki bu ligin en tempolu ve en çok koşan ortasahası bizim ortasahamız.Çokta iyi top yapıyoruz.Maçın tekrarını seyredin bizim ortasaha oyuncularımızın sarfettiği eforun 3'te birini Barış ,Mehmet ve Ayhan sarfetmemiştir.

Olay gayet net ; rakibin ileri ucunda oynayan 3 oyuncusuda ayağında top tutma meziyetleri olan oyuncular ve ortasahalarını inanılmaz rahatlatıyorlar.Ama bizde ise olay tam tersi , hala inatla Colman ve Selçuk'a şu maçtan sonra bile sitem edilmesine hayretle bakıyorum.

Bu forvet hattımız olduğu sürece Colman ve Selçuk asla tam kapasiteyle oynayamazlar.Nedeni gayet basit ; çünkü ileri uçta oynayan oyuncularımız duvar vazifesi görüyor.Bana çıksın birisi desin ki Selçuk yada Colman'ın forvetlerimizle ikiye bir yada ver-kaç yaptığına şahit oldum.Attıkları topu geri alamıyor ve forvetlerimizin ayaklarında top tutamaması sebebiylede maç içerisinde topu rakibe verdikten sonra geri koşmak zorunda kalıyorlar . Maç içerisinde aynı hatta 4-5 kez gelip gitiklerini düşünsenize bu oyuncuların.Alanlarını mı kapatacaklar , oyun mu kuracaklar.

OFLUTS61
Abi bu söylediğin fazla ağır.
Ne biçim insanlarmışız?
En azından ben, ne biçim bir insan gibi duruyorum?

Gollerden sonra rakip tribünlere sus işareti yapmak da tahrik geliyor bana, sevmiyorum.
Bu ondan daha kötü. Niye ?
Çünkü oyun dışındasın.
Çünkü 5 dakika yerde yatmışsın zaten.
Çünkü rakip mağlup.
Çünkü deplasmandasın.
Çünkü sen futbolcusun!

Yattara Türkiye'ye ilk geldiğinde, golünü attı, sevincini yaşadı. Baş parmaklarıyla bir dans yapardı hatırlarsınız.
Adam o hareket yüzünden kırmızı kart gördü.
Kırmızı kart!
Niye?
Tahrik etti diye yorumladı hakem çünkü.
Tribünleri tahrik etti diye...

Bu kadar açık ve net örnekleri var.

Baros'un yaptığı hareketin cezasını kesmek ordki taraftara kalmıyor. Ben atılan nesneleri ONAYLAMIYORUM!
Ancak, sırf bu yüzden de Baros'u haklı görecek dğeilim.

Benim ne biçim bir insan olduğumu sorgulamadan önce, Baros'un ne biçim biri oldujğunu sorgulamanı yeğlerdim abi.

Allah Baros'un yolunu açık etsin abim, ne diyim o zaman?

o sözüm kime söyledigimi herkes biliyor. adma almis yanina iki kilo cekirdek bir de kulübün vermis oldug TS Bayragi, sen ( cekirdekciler) sesini mac esnasinda cikarma, tepki gösterme ama sen tut TS Bayraginin sapini adam at, bu is mi ya bu mu taraftarlik, bunlar cok basi seyler.

Erdal DİLEK
16.03.2009, 00:25
YAHU YETER.

Güzel seyler konusalim.
Alani konusalim mesela.
ya bırak abi ya;) sövmüşsündür coktanda buraya yazmıyorsun. . .:D

tsert61
16.03.2009, 00:25

Denedim başlık açmayı ama olmadı, beceremedim..
Çok sevdiğim Trabzonsporum maçlarını maratondaki sinema seyircisiyle oynanacağına İstanbulda oynamısını tercih ederim..
..Bunu yıllarca Avni Akerde maçlara gidip, maratonda oturan adamların bağırmayıp oturdukları için dayak yediklerine şahit olmuş öz ve öz Trabzon evladı olarak söylüyorum....
Sadece Yazıklar Olsun diyorum.

U.Sadıkoğlu
16.03.2009, 00:26

Futbol profsyonelliktir hemşerim her türlü şeyi düşünüceksin bugün manchester , liverpool yada herhangi birisi sadece sahadamı bitiriyorlar işi bugün asıl şerefsizliği g.s li topçular yaptı aslında hep tribüne oynadılar hele baros yokmu var yok atla yere . Egemen orda abarttı ama helal olsun akıllıca davrandı yaser de gerizekalılık yapmasaydı ardanın dizi delinmiş beter olsun hepsi şerefsizler.

Özcan DUMAN
16.03.2009, 00:26
kimse yanlış anlamasın ve üzerine alınması lütfen, hepimizin ortak değeri Trabzonsporumuz ve sevgimizi tarif edemeyiz. Ancak Tayfuna gösterilen tepki çok yanlıştı diyenler var. Tamam taraftarımız mükemmel değil ki futbolcuya tepki göstersin anlayışı hakim. Ama o kadar parayı alacaksın, 3 maç iyi oynayacak 5 maç kötü olacaksın ve üzerine tepki yanlıştı...

hayır kardeşim, Trabzon seyircisi görevini yapmıyor belki ama futbolu iyi bilir. olmadı haftaya olur anlayışı ile Umut ve Gökhan bugün hala sahada. işinin adı futbolculuksa futbol oynayacaksın. bir maç değil her maç oynayacaksın. çırpınacaksın, elinden geleni yapacak ve bunu taraftara hissettireceksin. o zaman yuhalanmaz alkışlanırsın. nasıl ki Hüseyinin saçını başını yolmasını, Trabzona olan samimi sevgisini alkışlıyorsak bir o kadar da Tayfunu kötülemeye hakkımız var diye düşünüyorum.

Her mevsim Bordo-Mavi kalmak dileğiyle... Saygılar...

Senin gibilerin bu tavrı takıma ne kazandırır ?

a) Tayfun aldığı bu gazla önümüzdeki haftadan itibaren üstdüzey bir performans sergiler
b) Tayfun'un yerine yeni bir oyuncu transfer edilir (nasıl oluyorsa artık bu saatten sonra) ve o oyuncu sezon sonuna kadar onun yerine görev yapar
c) Takımda zaten onun yerine oynayacak ondan daha iyi bir oyuncu var, çıksın o oynasın (sen Ersun hocadan daha hakimsin ya takıma)
d) Avniakerde yine Tayfun çıksın sahaya, bende onu yuhlayayım ve egomu tatmin edip rahatlayayım.

Var mı bu soruya bir cevabın ?
Bir şık da sen eklemek istiyorsan lütfen ama lütfen yazıver... Merak ediyorum hakikaten...

( Sadece Tayfun'un yuhalanması mevzu bahis değil. Daha önce Umut'u Hüseyin'i, Selçuk'u, Gökhan'ı vs vs... yuhladınız ve bu şıklardan hangisi tuttu dersin? )

Turgay 6161
16.03.2009, 00:27
Birde anlamadığım bu yattara ankaraspor maçında da ağır gripken iğneyle çıkıp oynamamışmıydı? Neden bu maç ta oynamadı ?

Bende bu soruyu kendi kendime çok sordum.vardır bundada hayır diyelim.

NoPain-NoGain
16.03.2009, 00:27
katılıyorum...yenilsek gs üstümüze çıkacaktı
beni kızdıran olay şu gökhan ünal'ın vurdumduymaz hareketleri...
ne ruhsuz bir herif ya...

gökhan'ın ruhsuz oynadığını düşünmüyorum ama tavrı öyle bir intiba uyandırıyor gerçekten.

Faruk KILIÇ
16.03.2009, 00:28

2. iğneyi kaldıramayacağından korktukları için.....:D şaka bir yana klasik yattara sendromu diyorum ...

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 00:29
Şu elektrikleri kim kesti , tam 2. golü atacakken takımı kim firenledi..

61. Dakikada olayını neden abarttık..

Isaac oyuna girdi 5dk 10 kişi oynadık.. Golü yedik..

Slvya çok hatalı oynamaya başladı ne oldu bu kaleciye..

Taraftara söylenecek sözüm, 20 bin kişi rezil bişekilde maç izliyor..

My
16.03.2009, 00:30
ya aklıma geldi ne gol attı ya bücür bir bağırdım bizim oğlan yataktan fırladı 10 dakika susturmak için uğraştım.özürdilerim oğlum uykundan uyandırdığım için neyse alışsın böyle şeylereHakikaten ya adam ne gol attı be :)

Rahman Gümüş
16.03.2009, 00:30
Denedim başlık açmayı ama olmadı, beceremedim..
Çok sevdiğim Trabzonsporum maçlarını maratondaki sinema seyircisiyle oynanacağına İstanbulda oynamısını tercih ederim..
..Bunu yıllarca Avni Akerde maçlara gidip, maratonda oturan adamların bağırmayıp oturduklarına şahit olmuş öz ve öz Trabzon evladı olarak söylüyorum....
Sadece Yazıklar Olsun diyorum.
Ben de destekliyorum..Hiç değilse Trabzonumuzun kıymetini anlarlar... Biz Trabzonumuzun maçını izleyebilmek için deplasmanlarda ne zorluklar çekiyoruz.. Ne zorluklarla deplasmanlara gidiyoruz.Ama Trabzondaki taraftarımız 2 haftada bir takımı görüyorlar, maçımızı izleme şansına sahipler ama maşallah öyle bi izliyolarki pür dikkat sinemada bile daha çok ses çıkartırlar.. Colmanın bebeğinin uyuduğu kısım gözümün önünden gitmiyor(konya maçı :( )

Erdal DİLEK
16.03.2009, 00:31
taraftara yine başaramadı ama tayfuna verilen tepkiyi destekliyorum, artım yeter kardeşim beceremiyorsan güle güle,ben almıyorum yüz milyarları, benim aldığım paranın 100 katını kazanıyor, ben hata yaptım mı anamı ağlatıyorlar, o hata yaptı mı pış pışlayacaklar, yok daha neler, parayı alıyorsan işini yapacaksın, seyircide istemediğini böyle gösterdi, iyi giden serkan niye oynmaz zaten anlamdım gitti.

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 00:32
Bu kayseri gökhan yerine kopyasınımı verdi bize hatırlasanıza arkadaşlar TRABZON'A geldiği zaman hiç kimse tanıyamamıştı:D

Onur Akyüz
16.03.2009, 00:34
Alan e topcu degil,fiyasko transfer filan diyen
futbol bildigini zanneden herkese kapak geldi ya en cok buna sevindim.

Sizin bildiginiz futbol degilmis demekki.
insallah bu cocuk onlara gereken dersi vermistir,
insallah bilmiyoruz bari konusmayalim derler!

Ama nerde!

Bizde kicinin ustune oturarak gobegini kasiyarak
salya sumuk etrafa ahkam kesen okadar yaratik varki
hangi birini temizliycen,susturcan??

Gobegini kasiyan adam tabiri medyamiza ve taraftarimizin
onemli bir cogunluguna cuk oturuyor!

yaziklar olsun!

Teknik direktorumuze ve tayfundan baslayarak butun topcularimiza
bu aksamki mac icin tesekkurler.

Seneye nasilsa hakemlerle rakipleri ustuste koymaya baslayacagiz!

luganas
16.03.2009, 00:35
trabzonspor iyi oynuyor aynı şekilde trabzonspor taraftarı iyi maç seyir ediyor ama şunu unutmayalım trabzonspor taraftarları evlerinde maçlarını izliyorlar ama kesinlikle sahadaki taraftarlarımız destek vermeli galatasaray taraftarları bizden çok ses çıkardı

My
16.03.2009, 00:36
http://img21.imageshack.us/img21/4443/giris160309.jpg (http://img21.imageshack.us/img21/4443/giris160309.jpg)

Allah'ın gücüne gitmesin de şu gslilerin sıfatlarında bile meymenet yok be kardeşim. Şu hareketlerine bakın.

OFLUTS61
16.03.2009, 00:39
Sen olanı söylüyorsun, biz olması gerekeni abi demek ki.
Futbolda bunların yeri OLMAMALI!

Ayrıca; diyorsun ki futbolda çirkeflik vardır. Oyuncu hakemi de karşı takımı da aldatır, pis işler yapar.

O zaman tribünlerin de çirkefliğe hakkı var.
Küfretsin ki moralleri bozulsun rakibin.
Sahaya atsın bir şeyler ki birilerinin bir tarafları yarılsın, kafası gözü kırılsın, takım kazansın.
Tribünler pisliğin alasını yapsın ki baskı kurulsun.
Amaaan canım sonra ceza almışsın, adın çıkmış ne olur????
Futbolcu da çirkeflik yapınca adı çıkıyor, ceza alıyor, ne oluyormuş ki değil mi??

Vay be.

Abi senden ufak bir ricam olsun;

BMN Yazı Kurulu bölümünde ''Bu Duruş İçin Teşekkürler'' adlı Tunga abiye ait bir yazı var.
Yne bir GS maçı sonrası, bu kez Lincoln'ün saygıszılığından yola çıkılarak yazılmış bir yazı.

Okuyalım.
Okuyalım da nasıl bir takımı destekledğimizi görelim.
Aynı zamanda, desteklediğimiz takımın da kimi özellikleriyle nasıl diğerlerinden ayrıldığını...

Gamze kardesim, beni yanlis anliyorsun bugünlerde avrupada butür futbolcular her takimda var ama hicbir macta böyle tepki görmeniz mümkün (yabanci madde sahaya atmak) degil ve ordaki saha trübünle bitisik ve olaysiz maclar oynaniyor. Biler statimizin tellerin kaldirirken herkes bizi örnek gösterdi, ama bu tür olaylar bizler kücük durum düsürüyor. Tepki vermenin bircok yollar.Herhalde anlatabildim bu durum.

Bülent AKBULUT61
http://img21.imageshack.us/img21/4443/giris160309.jpg (http://img21.imageshack.us/img21/4443/giris160309.jpg)

Allah'ın gücüne gitmesin de şu gslilerin sıfatlarında bile meymenet yok be kardeşim. Şu hareketlerine bakın.Şu ümitle ayhanın gülüşüne baksanıza şimdi şurda bir şey diyeceğim kesinlikle forumdan atılıyım neyse kendimi tutayım.

mefum
1- Oyun: Çok daha iyisini umuyorduk ama yine de kötü oynadığımızı düşünmüyorum
2- Oyuncular: Gökhan-Umut bence geçen haftalar gibi eleştirilecek bir oyun oynamadılar. Bu maç yorumlarında eleştirilecek adamlar forvetler değil bence, sadece Isaac eleştirilecek bir pozisyon kaçırdı
Benim gözüme en fazla batan Tayfun oldu maalesef, 20. dakikada çıkartılmayı benim nacizane görüşümce haketti
Futbolda kişisel hatalar olmasa zaten hiçbir zaman gol yemezdik, buraya topçularımızı yermek için yazı yazmıyorum
3- Alanzinho: Ayrı başlığı haketti. Şimdiye kadar kendisinden bekleneni veremediği için en iyi yaptığımız şeyden yani ağır eleştirilerimizden nasibini almıştı. Harika oynadı. Bu hafta boyunca yine en iyi yaptığımız diğer birşey olan abartı sevgi gösterilerimizden nasibini alacak. Bence kumaşı zaten iyiydi. Geçtiğimiz maçlarda her nasıl kötü topçu demediysem, bir maç ile de göklere çıkartmam. Ama inancım bizim için daha da faydalı bir oyuncu olacak.
4- Seyirci: İlk yarı harika, çekirdekçi dediğiniz maraton dahi harika, sezonun en iyi maçını çıkardılar
İkinci yarı nolduysa herkes 61i bekledi, statta neredeyse çıt yok, sanki bir boşluk varmışcasına
son dakikalar biraz toparlandılar ama ilk yarıdaki tribünü istiyorum şahsen
GS seyircisinin sesinin gelmesi konusu ise bu boşlukta bir süre evet maalesef oldu
Rakip takım seyircisinin sesi anlık boşluklarımız sırasında illa ki gelecektir, fakat bu maçtaki kadar uzun soluklu olmaması gerekiyor
Tayfun'a yapılanları her ne kadar çok kötü oynadığına inanıyor olsam da haklı göremiyorum
5- 61. dakika kutlamaları: Her zaman sevdim (havai fişek abartmasını bile bir kereye mahsus kaldığı için takdir ettim) hala daha devam diyorum, bırakıyorum Erman, Rıdvan öyle yorumlasın
balonların sahada kalması maalesef havanın azizliğiydi, ama konfetilere dikkat edersek iyi olur bence
6- Fatih Tekke-Gökhan Ünal kıyaslamaları: Örnek teşkili açısından kabul ama bazıları olayı abartıp sanki Fatih takımda var da oyanmıyormuşa getiriyorlar. Şu an kadroda kim var onu nasıl değerlendirebilirize odaklanmak değil mi önemli olan?
7- Maçlar istanbula alınsın: tövbe tövbeeeee
8- Hakem: Ailemden aldığım terbiyeyle bu konuda konuşmam uygun olmayacak
9- Takım tertibi-Taktik anlayış: Gökhan'ı kes, Alanzinho-Yattara sağlı sollu oynat, Tayfun'un yerine Serkan, Orta sahada daha diri bir oyuncu, mesela Papy... Herkesin bunlar gibi saymakla bitmeyecek kadar çözümü var.
Ben de bir çoğunuz gibi iyi bir teknik direktörüm. Ben de Ersun'un pek çok hatasını sayarım. Ama sonuçta benim takımımın başında o var ve en iyisini o bilir. Hata da yapar aynen yediğimiz gollerde topçuların yaptığı gibi, aynen rakip seyircinin sesini duyuran bizler gibi...
9- Şampiyonluk iddiasında değildik bu sene başarılıyız: Evet sonuna kadar inanıyorum ki bu sene başarılıyız. Evet şampiyonluk iddiasıyla başlamadık. Fakat madem öyle ya da böyle şampiyonluk ihtimalimiz doğduysa tabi ki şampiyonlukta iddiamızın devam etmesi gereken neyse yapacağız.
10- Sene sonu: Hala inanıyorum, şimdiye kadar olanlar bundan sonra da neler olabileceği konusunda rahat konuşmamı engelliyor. Evet bilhassa Konya-Denizli maçları ile ele geçirmemiz gereken avantajı değerlendiremedik. Evet hala daha her maç öncesi beni de korkular basıyor acaba bu maçta bir aksilik yaşar mıyız diye. Ama hala önümüzdeki fikstürde şunu yenemeyiz diyebileyeceğim bir takım yok. Ve eğer ki hala matematiksel olarak kesinleşmedikçe ben bu takımdan hiçbir zaman şampiyonluk ümidimi kesmem. Ben inatçıyım kardeşim, varsa bir ihtimal dibine kadar...
11- Seneye: Allaaaaahhhhh...
12- HEP DESTEK TAM DESTEK
saygılar...

Tosun61
Tayfun'u yuhlayanlari siddetle kiniyorum.adam elinden geleni yapmis,bir tanede asisti var kimi zaman cikmis golünü atmis bir tek bu adam mi kötü oynadi???yazik cok yazik taraftarlarimiza adamin sucu Trabzon'lu olmasi vesselam.ayrica Allahini kitabini seven su Isaac denilen adami bu takimda tutmasinlar.REZALET bir Futbolcu,hatta Rezalet demiyorum futbolculuguna KEPAZELIK diyorum vesselam...

MetiN08
Kaptan yemin ediyorum herkes senin gibi caba gösterse, bu takim icin acik ara sampiyon olur, iki poziyonu sade aklimda senin birtanesi yer düsdü yüzü yerde ve o topa kafa vurdu bide 2golü yedikden sonra o perisan olman o yeter bana büyük Kaptan, keske o sahadaki hepsi senin gibi canla basla oynasa

Şenol Altunsoy
16.03.2009, 00:40
Alan'ın boyuyla uğraşıp bu boydaki adamdan futbolcu olmaz diyen arkadaşlar nerde acaba?

Erkan
16.03.2009, 00:42
Anlamiyorum bir takimin yabancilari bukadar mi adi olur ya, ilk once lincoln simdi ise baros... Yazik, cok yazik...

Bu arada ardaya cok sert girildigi icin uzgunum cocugun akli oyundan baska biryerlerde degildi... Ona girilenin 2uc katini baros a girseydiler..

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 00:42
bizim öz TRABZON evlatlarımıza neden yuhlarız bende bunu anlamıyorum başka türlü tepkimizi versek olmazmı

Erdal DİLEK
16.03.2009, 00:43
yattara nerdesin yattaraaaaa, bir kere işimize yara, bu gidişle para da kazandıramayacak bize, elimizde patlayacak

Gökhan KAN
Şu ümitle ayhanın gülüşüne baksanıza şimdi şurda bir şey diyeceğim kesinlikle forumdan atılıyım neyse kendimi tutayım.
Ayhan toprağım olur ama yine küfür edicem..Babası kahveye geliyor göreyim dövmezsem neyim....

MetiN08
Anlamiyorum bir takimin yabancilari bukadar mi adi olur ya, ilk once lincoln simdi ise baros... Yazik, cok yazik...

Niye Avrupada büyük bir basari göseremedikleri burdan belli olmuyormu sence

OFLUTS61
16.03.2009, 00:44
bizim öz TRABZON evlatlarımıza neden yuhlarız bende bunu anlamıyorum başka türlü tepkimizi versek olmazmı

bizim usaklari karaya boyalasak belki fark etmezler ve yuhlamazlar :-)

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 00:44
Alan'ın boyuyla uğraşıp bu boydaki adamdan futbolcu olmaz diyen arkadaşlar nerde acaba?
bende merak ediyorum abi nerdeler neyse merak etme kötü oynamasını dört gözle bekliyorladır.o zaman görürüz

MetiN08
16.03.2009, 00:45
Ayhan toprağım olur ama yine küfür edicem..Babasını kahveye geliyor göreyim dövmezsem neyim....

Benim icinde iki tane patlat ona, sana öyle bir dua ederim bilemezsin :)

asimetrik
16.03.2009, 00:47
Deplasmanda (rakip seyirci önünde) bir futbolcu, sakat sakat!! soyunma odasına giderken, tribünlere 2 metre yakından bakarak formasındaki amblemi işaret ederse, bunu da vurgulaya vurgulaya tribünlere doğru yaparsa , bunun karşılığı bazı arkadaşların dediği gibi "ne var bunda " değil elbette cezadır. Vermesi gerekende Tff dir.Taraftar Tff nin böyle bir ceza vermeyeceğini bildiği için cezayı yerinde kesmiştir. Hem bu konuda takım ayırımı da yapmamıştır taraftarımız. Seyirciyi tahrik eden Tayfun'a da en kuvvetli tondan yuh çekerek çifte standartçı olmadığını göstermiştir. Yapamadıkları tek şey ise tuttuğumuz takımı desteklemek. Onuda önümüzdeki günlerde layıkıyla yapacaktır.

poetricus
16.03.2009, 00:47
Yoruma girmeyeceğim.
Hakeme de girmeyeceğim, ona başkası girsin!

"Yuhalama ve küfretmeyi stadyumdan çıkarabilmek için önce hayatınızdan çıkarmalısınız!" demişti Ersun Hoca. Şunları hayatımızdan çıkarmak için bir şeyler yaopmamızın zamanı gelmedi mi?

Bütün futbolcularımızı seviyorum.
Hocamı seviyorum.
Başkanımı seviyorum.
Trabzonspor'um seni çok seviyorum.

Maç mı?
İki puan kaybettik ama bir futbolcu kazandık.
Kaybedilen puanı telafi edebilirsiniz. Peki ya kaybedilen bir insansa...

cellchook
16.03.2009, 00:49
LİG YENİ BAŞLADI.10 maçlık bir lig yasanacak...

bjk-sivas
fb-gs
bjk-fb
sivas-ts
ts-fb
sivas-gs
gs-sivas

yukarıdaki maçlarda şampiyonluk şifresi yer alıyor...

bu 10 maclık lide puan durumu

sivas:5 puan
bjk:4 puan
ts:2puan
fb:0
gs:0

şimdi burda bize düşen takımı sonuna kadar desteklemek...ersun hoca artık tayfun ısrarından vazgecmelı ve serkana tekrar gerı donmelıdır...yattara ve alanzınho aynı rotasyon ıcınde yer almalılar..bence umutun ve gokhanın bırbırınden bır farkı yok o yuzden ısaac veya barıs gokhan veya umutun yerıne oynamalı..barıs oyuncu degısıklıklerınde dusunulmelı...

UMUTSUZLUGA KAPILMAMAK DESTEKLEMEK BILINCLI TARAFTAR PROFILIYLE OLUR...

INANALIM...

magicyattara
16.03.2009, 00:50
yattara nerdesin yattaraaaaa, bir kere işimize yara, bu gidişle para da kazandıramayacak bize, elimizde patlayacak

Problem ne hocam?

Sabahtan beri Yattara ile yatıp Yattara ile kalkıyorsun?

Grip oldu griiiippppp.

Maçın gitmesinin sebebi Yattara mı oldu şimdi de.

Oynayanlar ne yaptı? Onladan bahset.

Sana ve senin gibi bir çoklarına göre zaten Yattara bu takımda oynayamaz.Aha da oynamadı zorunuz ne?

Çagman
16.03.2009, 00:51
Bu KAraktersizler hep güler zaten ilk yarıdaki servetin elle attıgı golde pismis kelle gibi gülen ardaydı ALLAHIM herseyden once insana Şeref Versin Şeref yoksunu insan bunlar Bu kadar cirkef nasıl bir araya gelebilir ki...

Travelair
16.03.2009, 00:51
Şimdi lig sonunda aynı puanı alırsak ilk olarak 2'li averaja mı bakacaklar? gs ilk yarıdaki maçı kazandı

Tuğba ÖZTÜRK
16.03.2009, 00:52
Şu ümitle ayhanın gülüşüne baksanıza şimdi şurda bir şey diyeceğim kesinlikle forumdan atılıyım neyse kendimi tutayım.

gülüorlar sonucu biliorlar çünkü maçın sonucu bilerek oynanır mı yaaa

Armağan Dere
16.03.2009, 00:54
Problem ne hocam?

Sabahtan beri Yattara ile yatıp Yattara ile kalkıyorsun?

Grip oldu griiiippppp.

Maçın gitmesinin sebebi Yattara mı oldu şimdi de.

Oynayanlar ne yaptı? Onladan bahset.

Sana ve senin gibi bir çoklarına göre zaten Yattara bu takımda oynayamaz.Aha da oynamadı zorunuz ne?

o yattara bu maç oynasaydı...çok farklı olurdu sana söliyim hangi derbide iyiydiki unuttum...sen böle önemli bi maç arifesinde grip oluyosan senin disiplinsizliğindir yokmudur beren kaşkolun gezersen sabaha kadar...yok yok bence başka bi iş var...sezon sonu gönderebilirler yattarayı göndersinlerde...

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 00:54
Boros , sahadan çıkarken forma öpmesi takım olarak sizden büyüğüz bize saygı duyun anlamını taşıyor..
2 - 1 galip takımın oyuncusu bu hareketi yapması nolmal..

Taraftarımız kendi futbolcusunu yuhladıkça şampiyon olamayız..
Tayfun, Umut yuhlamak yerine 90Dk takımını desteklese ya..

OFLUTS61
16.03.2009, 00:55
Deplasmanda (rakip seyirci önünde) bir futbolcu, sakat sakat!! soyunma odasına giderken, tribünlere 2 metre yakından bakarak formasındaki amblemi işaret ederse, bunu da vurgulaya vurgulaya tribünlere doğru yaparsa , bunun karşılığı bazı arkadaşların dediği gibi "ne var bunda " değil elbette cezadır. Vermesi gerekende Tff dir.Taraftar Tff nin böyle bir ceza vermeyeceğini bildiği için cezayı yerinde kesmiştir. Hem bu konuda takım ayırımı da yapmamıştır taraftarımız. Seyirciyi tahrik eden Tayfun'a da en kuvvetli tondan yuh çekerek çifte standartçı olmadığını göstermiştir. Yapamadıkları tek şey ise tuttuğumuz takımı desteklemek. Onuda önümüzdeki günlerde layıkıyla yapacaktır.

Sonrada cezayi Kulüp ceksin, yok bukadari o adamlarin statta isi yok. Bizim Kulüpü zor duruma sokmaya kimsenin hakki YOKTUR!!!

kamyonetçi
Taraftara haksızlık ediliyor,bence görevini gayet iyi yaptı.Taraftarın organize olmasında eksiklikler var bu konuda çalışmalar yapılmalı.Sonucunda hakettiği kolbastıyı göremeyişi üzücüydü.

Hüseyin İlkin
Ben bir puana üzülmüyorum. Tabii üç puan alamamak üzdü beni ama bir puanla ayrılmakta fena sonuç değildir.

Belkide bu bir puan bir puandan çok daha fazla şeyler ifade edebilir bizim için.

Dört maç 12 puan neden olmasın diyorduk, dört puan aldık. Evet avantaj kaybettik ama sadece avantaj kaybettik.

Başka kaybedilmiş bir şey yok.

ardasali
16.03.2009, 00:57
1- Oyun: Çok daha iyisini umuyorduk ama yine de kötü oynadığımızı düşünmüyorum
2- Oyuncular: Gökhan-Umut bence geçen haftalar gibi eleştirilecek bir oyun oynamadılar. Bu maç yorumlarında eleştirilecek adamlar forvetler değil bence, sadece Isaac eleştirilecek bir pozisyon kaçırdı
Benim gözüme en fazla batan Tayfun oldu maalesef, 20. dakikada çıkartılmayı benim nacizane görüşümce haketti
Futbolda kişisel hatalar olmasa zaten hiçbir zaman gol yemezdik, buraya topçularımızı yermek için yazı yazmıyorum
3- Alanzinho: Ayrı başlığı haketti. Şimdiye kadar kendisinden bekleneni veremediği için en iyi yaptığımız şeyden yani ağır eleştirilerimizden nasibini almıştı. Harika oynadı. Bu hafta boyunca yine en iyi yaptığımız diğer birşey olan abartı sevgi gösterilerimizden nasibini alacak. Bence kumaşı zaten iyiydi. Geçtiğimiz maçlarda her nasıl kötü topçu demediysem, bir maç ile de göklere çıkartmam. Ama inancım bizim için daha da faydalı bir oyuncu olacak.
4- Seyirci: İlk yarı harika, çekirdekçi dediğiniz maraton dahi harika, sezonun en iyi maçını çıkardılar
İkinci yarı nolduysa herkes 61i bekledi, statta neredeyse çıt yok, sanki bir boşluk varmışcasına
son dakikalar biraz toparlandılar ama ilk yarıdaki tribünü istiyorum şahsen
GS seyircisinin sesinin gelmesi konusu ise bu boşlukta bir süre evet maalesef oldu
Rakip takım seyircisinin sesi anlık boşluklarımız sırasında illa ki gelecektir, fakat bu maçtaki kadar uzun soluklu olmaması gerekiyor
Tayfun'a yapılanları her ne kadar çok kötü oynadığına inanıyor olsam da haklı göremiyorum
5- 61. dakika kutlamaları: Her zaman sevdim (havai fişek abartmasını bile bir kereye mahsus kaldığı için takdir ettim) hala daha devam diyorum, bırakıyorum Erman, Rıdvan öyle yorumlasın
balonların sahada kalması maalesef havanın azizliğiydi, ama konfetilere dikkat edersek iyi olur bence
6- Fatih Tekke-Gökhan Ünal kıyaslamaları: Örnek teşkili açısından kabul ama bazıları olayı abartıp sanki Fatih takımda var da oyanmıyormuşa getiriyorlar. Şu an kadroda kim var onu nasıl değerlendirebilirize odaklanmak değil mi önemli olan?
7- Maçlar istanbula alınsın: tövbe tövbeeeee
8- Hakem: Ailemden aldığım terbiyeyle bu konuda konuşmam uygun olmayacak
9- Takım tertibi-Taktik anlayış: Gökhan'ı kes, Alanzinho-Yattara sağlı sollu oynat, Tayfun'un yerine Serkan, Orta sahada daha diri bir oyuncu, mesela Papy... Herkesin bunlar gibi saymakla bitmeyecek kadar çözümü var.
Ben de bir çoğunuz gibi iyi bir teknik direktörüm. Ben de Ersun'un pek çok hatasını sayarım. Ama sonuçta benim takımımın başında o var ve en iyisini o bilir. Hata da yapar aynen yediğimiz gollerde topçuların yaptığı gibi, aynen rakip seyircinin sesini duyuran bizler gibi...
9- Şampiyonluk iddiasında değildik bu sene başarılıyız: Evet sonuna kadar inanıyorum ki bu sene başarılıyız. Evet şampiyonluk iddiasıyla başlamadık. Fakat madem öyle ya da böyle şampiyonluk ihtimalimiz doğduysa tabi ki şampiyonlukta iddiamızın devam etmesi gereken neyse yapacağız.
10- Sene sonu: Hala inanıyorum, şimdiye kadar olanlar bundan sonra da neler olabileceği konusunda rahat konuşmamı engelliyor. Evet bilhassa Konya-Denizli maçları ile ele geçirmemiz gereken avantajı değerlendiremedik. Evet hala daha her maç öncesi beni de korkular basıyor acaba bu maçta bir aksilik yaşar mıyız diye. Ama hala önümüzdeki fikstürde şunu yenemeyiz diyebileyeceğim bir takım yok. Ve eğer ki hala matematiksel olarak kesinleşmedikçe ben bu takımdan hiçbir zaman şampiyonluk ümidimi kesmem. Ben inatçıyım kardeşim, varsa bir ihtimal dibine kadar...
11- Seneye: Allaaaaahhhhh...
12- HEP DESTEK TAM DESTEK
saygılar...
Tebrikler, güzel ve doğru teşhisler, hemen hemen her cümleye katılıyorum...
Bence Alanzinho bu maçta oynadığından daha iyi olacak ileride..
Bugün yattaranın olmaması hayırlı oldu...
Zira Alanzino böylece takımdan kesilemez artık...:)

Onur Civelek61
baros da çok atladı yerlere hak etti atılanları ama atılmamalı tabi:)

Bülent AKBULUT61
gecen haftaya göre moralım cok iyi olacağız şampiyon biz olacağız.

Ümit Tekşan
Maçın genelinde çok iyi oynadık ancak yediğimiz ikitane gol varkı akıllara zarar. İlk yediğimiz golün basındaki faul pzoisyonu herkesin takdir ettiği gibi fauldü ancak hakem bunu gördü ve vermedi neden vermedi sorulması gerek bence çok basit Hakem sivas spor Gaysaray maçı etkisinde kalmıs dolayısıyla bu Hakemin bu maça atanması yanlıs olanların basında geliyordu.Hakem bir nevi kendini affettirmek istedi diye düşünüyorum.

İkinci yediğimiz gol Şampiyonluğa oynayab bir takıma yakısmayan bir goldü defans oyuncusu ile kalecinin anlasamaması üstüne Song'un hatası malesef ikinci yediğimiz gole neden oldu. Kaleci Slva'nın acilen toparlanması lazım.

Attığımız goller birbirinden güzeldi Alanzinyo herkesinde takdir ettiği gibi bu gün sahanın yıldızıydı inşallah bundan sonraki maçlarında da aynı performansı gösterir hakikaten attığı gol ve oynadığı oyun takdire şayendi.

Biz maçı dereağzında Maria'da Metin abilerle beraber izledik hop oturduk hop kalktık. Maria'ya gelen taraftarlarımıza da teşekkürler.

Bu gün bu maçtan 3 puan almak vardı ama nasip olmadı , oyun genelinde iyi oynadık üstün olan taraf bizdik , dediğim gibi her ne kadar üstün olan biz olsakta çok hatalı goller yiyiyoruz bu da taraftar olarak bizlere iyi sinyaller vermiyor. Ersun Hoca bunlara önlem alacaktır. Burdan demek istediğim rahat bir maç izlemek istiyor olmamız , hatallı goller iyiyerek puan kaybetmemiz , taraftar gerçekten iyi seziyor oyunu top kimin ayağına geldiği zaman ne olacağını çok iyi biliyor kimin ne hata yapacağını biliyor. Bizim isteğimiz bunların olmaması. İnşallah bundan sonra olmaz Antep maçı galibiyetiyle iyi bir seri yakalayıp yolumuza devam ederiz.

Takıma bu günkü göstermiş olduğu mücadeleden dolayı hepsine tektek teşekkür ediyoeum inşallah sezon sonunda gülen taraf biz olur 25 yıllık özleme sonvermiş olurz.

Bu takımı seneye kimse tutamaz. Buraya yazıyorum bakın göreceksiniz seneye bir kaç takviye ile daha iyi olacağız eskiden olduğu gibi rakip takımlar sahamızda Korner kullanamayacaklar. Yeni kurulmus bir takım ilk senesinde bunları basarıyorsa gelecek yıllar adına bu sevindirici bir olaydır.

Bu arada Gaysaraylılar su eksikti bu eksikti diyor bende burdan mutlaka yorumlarımızı okuyan gs liler olacaktır onlara söylüyorum bizim için kimin oynadığı fark etmezdi biz gene aynı futbolumuzu oynardık belki de 3 puanla ayrılırdık. Siz kendinizi yükseklerden uçurmatın önce takımınızın içindeki durumuna bakın ayrıca Kocaeli maçında eksik oyuncularınız oynamıstı ne oldu 5 tane gol yediniz aynısı bu günde olabilirdi ama hakem hakem sizi yenmek kolayda hakemi yenemiyoruz.

Perşembe günü olan maçınızda bakalım Hakem yardımcı olacakmı size o zaman görecem sizi !!!

Teşekkürler Trabzonspor........

asimetrik
16.03.2009, 00:58
Boros , sahadan çıkarken forma öpmesi takım olarak sizden büyüğüz bize saygı duyun anlamını taşıyor..
2 - 1 galip takımın oyuncusu bu hareketi yapması nolmal..

Taraftarımız kendi futbolcusunu yuhladıkça şampiyon olamayız..
Tayfun, Umut yuhlamak yerine 90Dk takımını desteklese ya..

Demek seyircide böyle anlamış ki, bizim daha büyük olduğumuzu göstermek istemiş

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 00:59
http://galeri.milliyet.com.tr/2009/3/15Trabzonspor2_Galatasaray2/23.jpg

RahMetLi
16.03.2009, 00:59
Kesinlikle kazanılması gereken bir maçtı. Haketti de takım, ama sonuç ne yazık ki değişmedi. Bu şanssızlıklar devam ederse, zor.

İHSAN
16.03.2009, 01:01
TRT'deki spor programında ( telelig) sunucunun işaret ettiği bir ayrıntıyı paylaşmak istiyorum: "Trabzonspor, şampiyonluk mücadelesi verdiği hiçbir rakibini yenmeyi başaramadı."

Bu senaryoyu geçen sene Sivasspor da yaşamıştı ve şampiyonluğu kıl payı kaçırdı. Yani, bir tek rakiplerini yenmeyi başaramadı ve kaybetti.

Biz de asıl yenmemiz gereken rakiplerimizi yenemiyoruz. İnşallah başarılı oluruz. Anadolu'nun desteğine muhtacız.

Bülent AKBULUT61
16.03.2009, 01:01
neyse yarın iş var hepinize iyi geceler bordomavi net hepinizi cok seviyorum.kendinize iyi bakın

Mehmet S. Pervan
16.03.2009, 01:02
Barosa bir kaç sözüm var.

1- Burası Trabzon artistik hareketler yapılmaz ( forma öpme gibi )
2- Kırmızı kart görmediğine dua et
3- Kafana sadece bozuk para geldiği için şanslısın

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 01:02
Demek seyircide böyle anlamış ki, bizim daha büyük olduğumuzu göstermek istemiş

Baros'un kafasına taş atalım , oda sahada gol atsın hangisi bir takımı daha büyük yapar !

asimetrik
16.03.2009, 01:03
Baros'un kafasına taş atalım , oda sahada gol atsın hangisi bir takımı daha büyük yapar !
Taşa gerek kalmadı
Baroş'ta cevabı almış ve ikna olmuş olmalı ki, öpmekten vazgeçip başı önde efendi efendi devam etti yoluna.

OFLUTS61
16.03.2009, 01:03

bravo güzel yorum

Vural Kuyumcu
16.03.2009, 01:04
abi ltf yine baslama gece gece ............................barosun yaptini sen simdi dogru mu buluyosun

Erkan
16.03.2009, 01:04
Rakiplerimizi yenemiyoruz belki , ama yenilmede yenilmiyoruz... Ve besiktas maci haric hepsinde de ustun oynayan takim biz iz... Bu maci kazanmayi hak ediyorduk, hic bir sans faktoru yanimizda degildi... Hakem ise karsimizdaydi ona ragmen beraberlik te pek te kotu bir sonuc degil yenmekten cok yenilmemek onemli... bu haftadan sonra 15/20 maclik bir galibiyet serisi yakalamamiz lagzim==)

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 01:05

İkiside yapmaz..

vizarian
16.03.2009, 01:06
Yazık oldu. Rica ediyorum Şampiyonluk naraları atıp seyirciyi hüsrana sürüklemeyin ve takımı gereksiz strese sokmayın.
Bu cincon kesin buyu filan yapıyor

Travelair
16.03.2009, 01:06
Dikkat ediyorum hakemler görüyor ama vermiyor. Ertesi gün ise eğer bu hata 3 ukala takımın lehine ise gündeme gelmiyor. Halbuki görüp de vermeyen hakemin hakemliği bitirilmeli. Ama ödüllendiriliyor ertesi hafta maç verilerek. Şimdi de tv izliyorum. Yahu diyor ne olur dirseği vermese, kırmızı kart göstermese ertesi gün kim itiraz edecek? İşte böyle kayış gibi olmuş suratsızların içinde bir düzendeyiz. Lugano faul yapıyor adamı sarsacak şekilde yanından itip yere düşürüyor, adamın haberi yok. Yorum: Evet faul de oyuncu da iyi göstermiş hakeme faul olduğunu!! Deniyor ki mesela ya Bülent Uygun'a 4 maç ceza verilirken neden Emre bir maç ceza.. Yandan yorumcu sesi ya neyse ne artık geç... Bu kafadaki insanlar bu futbol camiasına yön verdikleri sürece ben futbolun güzelliğine varamayacağım, hasta olup kalacağım diye korkuyorum

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 01:07
abi ltf yine baslama gece gece ............................barosun yaptini sen simdi dogru mu buluyosun

Aynı hareketi Gökhan Ünal Ali Samiyende yapsa hoşuna gitmez mi ?
Maç 2-1 Trabzonspor önde.. Gökhan gol atabilse tabi..

Kim olursa olsun golünü atıp formasını öpen futbolcu büyüktür gözümde..

Gökhan KAN
16.03.2009, 01:08
Alanzinho Allahtan gs de oynamıyor..Yoksa ne Egemen kalırdı atılmadık nede Hüseyin...

SeSSiS

a) Tayfun aldığı bu gazla önümüzdeki haftadan itibaren üstdüzey bir performans sergiler
b) Tayfun'un yerine yeni bir oyuncu transfer edilir (nasıl oluyorsa artık bu saatten sonra) ve o oyuncu sezon sonuna kadar onun yerine görev yapar
c) Takımda zaten onun yerine oynayacak ondan daha iyi bir oyuncu var, çıksın o oynasın (sen Ersun hocadan daha hakimsin ya takıma)
d) Avniakerde yine Tayfun çıksın sahaya, bende onu yuhlayayım ve egomu tatmin edip rahatlayayım.

Var mı bu soruya bir cevabın ?
Bir şık da sen eklemek istiyorsan lütfen ama lütfen yazıver... Merak ediyorum hakikaten...

( Sadece Tayfun'un yuhalanması mevzu bahis değil. Daha önce Umut'u Hüseyin'i, Selçuk'u, Gökhan'ı vs vs... yuhladınız ve bu şıklardan hangisi tuttu dersin? )

şimdi sizin ağzınız konuşsam burada tartışma çıkar. ben hala siz diyorum!

ben çekirdekçi değilim, takımımı sever, özellikle Trabzona gittiğimde Maraş caddesindeki TS Clube gider bütçem dahilinde alacağımı alırım. Trabzonsporluluğuma ve futbol bilgime dil uzatırmayacak kadarda kendime ve bilgime güvenirim. yeri geldiğinde eleştiririm ki futbolcularımız kendilerinden nelerin beklendiğini bilsinler. izmirli değilim, kadıköylü hiç değilim ki öyle sakin yorumlar yapayım. bildiğimi inandığımı söyler, bunuda kimsenin gönlü rahatlayacak diye yapmam. benim inandıklarıma inanmak zorunda değilsiniz ama o kadar zahmet edip 19 yıl okuyan bana bir test sorusu çıkarmışsınız cevaplayayım!

kim bilir belki senin gibileri kazandırır!

OFLUTS61

vural kardes , barosun yaptigini kimse dogru bulmadigi gibi kimsenin yabanci maddeleri sahaya atmasina hakki yoktur

magicyattara
16.03.2009, 01:09
o yattara bu maç oynasaydı...çok farklı olurdu sana söliyim hangi derbide iyiydiki unuttum..

Bu yorumdan ben bir sonuç çıkaramadım.

İyiydiki derken "sağlam mıydı" demek istedin.

Bir çok derbide oynayacak durumdaydı oynatılmadı.Oynadıklarında da Youtube'a klip yaptı.Bırakın bu Yattara derbilerde oynamıyor işlerini.

kamyonetçi
16.03.2009, 01:09
TRT'deki spor programında ( telelig) sunucunun işaret ettiği bir ayrıntıyı paylaşmak istiyorum: "Trabzonspor, şampiyonluk mücadelesi verdiği hiçbir rakibini yenmeyi başaramadı."

Bu senaryoyu geçen sene Sivasspor da yaşamıştı ve şampiyonluğu kıl payı kaçırdı. Yani, bir tek rakiplerini yenmeyi başaramadı ve kaybetti.

Biz de asıl yenmemiz gereken rakiplerimizi yenemiyoruz. İnşallah başarılı oluruz. Anadolu'nun desteğine muhtacız.

Biz kazanamadığımız gibi kaybetmedikte.Sivas geçen yıl içerdeki üç büyük maçıda kaybetti.Kimsenin desteğine ihtiyacımız yok.Biz zor günlerde ayakta kalmasını bildiğimiz için büyüğüz.Şampiyonluk çok yakın.

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 01:10
Resmen taraftarı kışkırtmak için yapmıştır. Yok gol atmış,cart curt. Gökhan İstanbul'da Galatasaray taraftarını kışkırtmak için yapsaydı tepkimde aynı olurdu. Gerek yok böyle şeylere.

Saha kenarından gidiyorsun, gitsene uslu uslu. Milleti niye coşturuyorsun. Niye ananı huzursun ediyorsun.

Erkan
16.03.2009, 01:11

Kim olursa olsun golünü atıp formasını öpen futbolcu büyüktür gözümde.. Yapamaz, Trabzon'da yapamaz... Gol olduktan sonra gitsin kendi taraftarlarina yapsin ama macin sonlarinda sirf artistlik olsun diye yapamaz... Yaparsada basina en kotu seylerin gelmesini dua edenler listesinin basinda ben olurum..

magicyattara
16.03.2009, 01:12
Kim ne derse desin bu maçı almalıydık.

Karşımızda yürüyen bir takım vardı ve biz bu takıma diş geçiremedik.

Bu oyuncularla bu kadar...Umudum fena halde kırıldı.

Trapzone61
16.03.2009, 01:12
evet haklisin kamyoncu,,ama trabzonsporun seyircisi cok passiv,,,gercekten o kadar az miktarka gs li seyircinin daha cok sesi cikiyordu,,,

Ahmet Kuru
16.03.2009, 01:13

Gölünü atsın öpsün formasını koşsun Hocasına taraftarına buna eyvallah..
Ama oyundan çıktıkdan sonra...
Alttan alttan bakarak taraftara karşı formasını öpmesine iyi niyetle kimse yaklaşamaz...

Vural Kuyumcu
16.03.2009, 01:15

gökhanla varosu karsilastiramasin birisi cunku varos bunu art niyet icin yapti provokativ resmen ya sen oyundan cikmisin kale arkasindan geciosun ne mana armayi öpiosun

OFLUTS61
16.03.2009, 01:16
Gölünü atsın öpsün formasını koşsun Hocasına taraftarına buna eyvallah..
Ama oyundan çıktıkdan sonra...
Alttan alttan bakarak taraftara karşı formasını öpmesine iyi niyetle kimse yaklaşamaz...

ula tamam, anladuk oni, ama usagum tepki verme konusunda biraz dehil hepden berbatiz, tepki nasil verilir kursu accagim gercekten..........

asimetrik
16.03.2009, 01:16
Güzel renktaşım Ayazoğlu, ilk mesajımdan beri anlamamışsın beni. Öyle taş maş atanı destekleyecek biri değilim. İroni benimkisi..
Hiç AliSamiyen'de maç seytettin mi bilmem. Ben çok seyrettim. Yaptıkları çirkeflikleri buraya yazacak değilim. En basiti maç boyu toplu olarak küfür ediyorlar ve sadece para cezası. ... Eee 4 oluyor saha kapama lazım. gözlemcide tık yok. veya süresi 20 saniye olmadı gibi salakça şeyler. Basına bakıyorsun alayı yalaka, haber bile yok. Bir de gelip bunları sahamızda yapmaya kalkıyorlar. Bizi de diğer takımlar gibi yapmaya çalışıyorlar. figüran. Deplasman özelliğimizi yitirmek üzereyiz. Ben ise dozunda ve mantıklı yapılması gerekenlerden bahsediyorum. Ceza almayı veya az para cezası ile geçiştirilecek ama rakibe nereye geldiğini de unutturmayacak yöntemler. Bugün baroş'a yapılan ise bu düzeyde idi. Tayfun kısmı ise ironi idi. Bizimkiler baskı da ayırım yapmıyorlar:)

antagonist
16.03.2009, 01:17

"Muhalif takılacağım." diye bu kadar kasmaya gerek yok be! :)

cihayan
16.03.2009, 01:17

Yanlis be arkadasim, biz rakiplerimize yenilmiyoruz da. Her mac uc puan, sen simdi o begenmedigin Denizli ve Konya'yi yenseydin liderdin. Boyle sacma sapan degerlendirmelere prim vermeyin. Bir tek GSye kaybettik. Yani rakiplerimize de bize karsi puan avantaji vermedik. Yani Konya, Denizli'ye yenil, GS'yi yen alacacagin uc puan tam tersi durumda alacagin alti puandan daha mi iyi? Sonucta toplanan puanlarin degeri ayni. Biz bu yil rakiplerimize GS haric yenilmeyerek bize karsi boyle alti puanlik bir avantaj saglamalarini engelledik. Ama Denizli, Konya maci gibi gereksiz maclardan puan cikartamayarak saglayabilecegimiz buyuk bir avantaji yitirdik. Bu televizyon programlarinda yapilan acikca psikolojik baski yaratma cabalari. FB, hem GS'yi, hem BJK'yi hem de Sivas'i yendi. Eee nerede hani, ilk ucte yok ve sampiyonluk konusunda bu bes takim icinde en az adi geceni.....

kamyonetçi
16.03.2009, 01:19
Stadta olanların hiç biri burada söylenenlere bir anlam veremiyor,çünkü orada kimse böyle bir ses duymuyor.Tribünlerin pasif olduğuna katılmıyorum.Gerçek bir şölen havası var Trabzonda ama tv de maalesef bunları görmek mümkün değil.
Benim orada gördüğüm şey taraftarında baskıyı kaldıramadığıdır.Hep oyunculardan bahsedilir baskıyı kaldıramıyo diye.Trabzonda tam tersi bir durum var taraftar baskıyı kaldıramıyor,panikliyor,sinirleniyor ne yapacağını bilmez halde korku içinde olacakları bekliyor.
Benim tespitim budur.Bana kalırsa önce taraftara sahip çıkılmalı,destek verilmeli.

TSezgin61
16.03.2009, 01:20
bu sene her derbi berabere... seneye galibiz. sampiyonluk garanti

Vural Kuyumcu
16.03.2009, 01:21
@Ayazoglu abim iyi bak iyi bu fotorafa eger bu fotorafta art niyet serfsizlik yoksa ben baska bisey demiorum

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/barosunhalleri.gif

Erkan
16.03.2009, 01:22
Kamyonetci abiyi gordum, soylemeden edemiycegim... Huseyin bu mac iyidi:)

Trapzone61
bu sene her derbi berabere... seneye galibiz. sampiyonluk garanti

yenemiyorsan yenilmiyeceksin,,biz suan yenildigimiz maclari beraber oynasaydik yine liderdik...

asimetrik
Şimdi lafı evirip çevirip gol attıktan sonraya filan getirdin. Öyleyse olur. Oldu da. Kimse de bir şey demedi ,demezde. Ama yapılan ne golden sonra ne de oyun içinde. Hepimiz seyrettik. Sen göremedin sanırım. Golden sonra değildi:)

keles76
16.03.2009, 01:25
bu macin ik guzel yani var biri geyseye yenilmedik ikincisi alanzinhoyu kazandik kendi sahamizda geyseyle beraber kalmanin iyiligi nereden diyen arkadaslara istatistikleri tavsiye ediyorum bugun darlandim
eger ben baskan olsaydim herkesi kovardim ve Allahtan akli selim bir baskan var ama oda gelecek yilin deyilde simdi ise yariyacak hamleler yapsin cunku bu takim seneye bu seneden daha iyi olacagina dair hic bir emare vermiyor tersine surekli dusus var

My
16.03.2009, 01:26
ula tamam, anladuk oni, ama usagum tepki verme konusunda biraz dehil hepden berbatiz, tepki nasil verilir kursu accagim gercekten..........Vay vay vay vay :rolleyes: Hocam büyüksün.

OFLUTS61
16.03.2009, 01:28
Vay vay vay vay :rolleyes: Hocam büyüksün.

tsk. sana promosyonlu kurs yeter. iyi takip et,iyi calismalar :-)

Selman
16.03.2009, 01:29
Ayazoğlu dün olduğu gibi bugün de bir gayret içindesin ama bakalım nereye kadar dayanabileceksin.Göz var nizam var.

Ahmet Kuru
16.03.2009, 01:31
ula tamam, anladuk oni, ama usagum tepki verme konusunda biraz dehil hepden berbatiz, tepki nasil verilir kursu accagim gercekten..........
Uzaktan tabi öyle olmaması gerekir diyebiliyoruz...
Yanlıştır,doğru olduğunu savunmuyorum fakat o an ki psikolojiyle taraftarı yerin dibine sokarsan eğer,ozaman adama derler;
Hırsızın hiçmi suçu yok diye....

GULER
16.03.2009, 01:32
yine kaybedilmis puanlar, cok yazik cok.

ugurozturk
16.03.2009, 01:32
evet haklisin kamyoncu,,ama trabzonsporun seyircisi cok passiv,,,gercekten o kadar az miktarka gs li seyircinin daha cok sesi cikiyordu,,,

bizim sorunumuz bu. abartmak.

Trabzon seyircisi bugun Alanzinyoya calinmayan faul sonrasi gelen golden sonra bir dakika susmadi ilk yarida ve resmen hakemi ezdi. ben hic bir macta yunus yildirimin bu kadar ezildigini gormedim.

bugun sadece bir anlik boslukta gslilerin sesi duyuldu. bir yada iki kere ki normaldir..

Bu da biraz abartili bir yorum oldu sanirim. :)

fanatikmühendis
16.03.2009, 01:34
Tayfun yerine Serkan oynasaydı hakeme rağmen şansızlığa rağmen yinede GS yi yenerdik.
Bu Tayfun saplantısı nerden çıktı hocada anlamadım. (Bk. yediğimiz 2.gol)
Artık Serkanı istiyoruz lütfen.
Tek kazancımız Alanzinho oldu.
kimbilir belki de bu tek kazancımız çok takımın canını yakacak :)

OFLUTS61
16.03.2009, 01:36
Uzaktan tabi öyle olmaması gerekir diyebiliyoruz...
Yanlıştır,doğru olduğunu savunmuyorum fakat o an ki psikolojiyle taraftarı yerin dibine sokarsan eğer,ozaman adama derler;
Hırsızın hiçmi suçu yok diye....

TS Kulübü cok seviyorsak bunlardan kacinmak lazim kolay is degil, Tepkimizi cok iyi ve güzel verebiliriz. TS Kulübün bu konuda taraftara aciklamalari vardi. Bilmem okudunuzmu??

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 01:37
Hasan Şaş acayip top oynadı. Hani dün karşılama töreninden sonra coşarsa diye endişe ediliyordu ya!

Muhammet
16.03.2009, 01:38
Dikkat ettiniz mi? Şu golü İstanbul takımlarından biri atsa yok mükemmel gol, yok müthiş, böyle gol yok falan diye bir yerlerini yırtarlardı. Hiç öyle birşey dedi mi spiker ilk golümüze. Yok.

kalavara
16.03.2009, 01:39
gs son üç maçında muhteşem bir bal olayı yaşıyor, konya, bursa ts maçlarında pozisyon yok gol atıyor adamlar, ve biz; pozisyon çok gol yok durumundayız, düzelir inşallah, düzelirse, şampiyonluk gelir!! amma ve lakin gol kaçırmayacaksın arkadaşım!!!!
seyirci bence berbattı, tayfunu yuhalamalar, sanki adamın sırtındaki liverpool forması, adam ts için oynuyor, kötü oynasa da destek olmak zo-run-da-sın...
ayrıca takım bastırırken azcık ses verin da gurban olduklarım, sanki dilsiz-sağırlar hayrına maç yapılıyor!!
bu takım iyi takım, kim ne derse desin...
alanzinho da sergen'e kapak göndersin!!!

Sehirci
16.03.2009, 01:41
Bu takım beni kanser edicek şanpiyonlugu göremeden ölecem gidecem nedir bu talihsiz ve beceriksizlikler yüzünden kaybettigimiz puanlar ya takıma genel olarak bakıyorsun iyi oynuyor ama yok kazanabilecegimiz maçlarda saç baş yonduruyorlar puan kaybediyorlar :(

MetiN08
16.03.2009, 01:41
Dikkat ettiniz mi? Şu golü İstanbul takımlarından biri atsa yok mükemmel gol, yok müthiş, böyle gol yok falan diye bir yerlerini yırtarlardı. Hiç öyle birşey dedi mi spiker ilk golümüze. Yok.

:) yanlis anlama ama dese ne demese ne yani bazen cok sey istiyoruz, herseyin altindan birsey cikariyoruz

Muhammet
16.03.2009, 01:43
2 maçtır şu hödüklerin videolarını izliyoruz. Bıktım artık..

:) yanlis anlama ama dese ne demese ne yani bazen cok sey istiyoruz, herseyin altindan birsey cikariyoruz

Yok anlamam. Birşey desin diye demiyorum. Demesi lazım değil zaten. Ama taraf oldukları belli oluyor değil mi?

Halit Aydın
16.03.2009, 01:44

Dedi dedi aynen şöyle dedi: "Karşılaşma şok bir golle başlıyor"

Kime göre şok bir gol acaba? Bana göre hiç de şok bir gol değildi. Tarafını belli etme sayın spiker.

Ahmet Kuru
16.03.2009, 01:45
TS Kulübü cok seviyorsak bunlardan kacinmak lazim kolay is degil, Tepkimizi cok iyi ve güzel verebiliriz. TS Kulübün bu konuda taraftara aciklamalari vardi. Bilmem okudunuzmu??
Klüp bildirisinden önce İnsan psikolojisi diye de birşey var...Bence bunun okunup analiz edilmesi gerekir...
Konuyuda bu kadar uzatmakta istemiyorum aslında...
Eğer ki illada uzatılacaksa burada Taraftarı değil Baroş'u konuşmak lazım...
Yok illa taraftarı konuşacağım diyorsan..Siz anlatın biz okuruz...

MetiN08
16.03.2009, 01:46
2 maçtır şu hödüklerin videolarını izliyoruz. Bıktım artık..

Yok anlamam. Birşey desin diye demiyorum. Demesi lazım değil zaten. Ama taraf oldukları belli oluyor değil mi?

O zaten var malesef

erolizmts
16.03.2009, 01:46
Tam hızımızı alıyoruz ve rakibi ezmeye başlarken elektrik problemi çıkar. Sonra hemen ardından hakem fiyaskosu. İkinci yarı tekrar hızımızı almışken bu sefer balon ve konfeti olayı çıkar kendi hızımızı kendimiz keseriz. Hakem kadar taraftarımızda sınıfta kalmıştır. Buna 3 beceriksiz forvet oyuncusunuda ekleyince 2-2'lik sonuç kaçınılmaz olur.

MetiN08
16.03.2009, 01:47
Ya arkadaslar burda ne olursunuz Barosu konusmayin yoksa ceza yicem daha bu forumda

Gökhan KAN
16.03.2009, 01:47
Dedi dedi aynen şöyle dedi: "Karşılaşma şok bir golle başlıyor"

Kime göre şok bir gol acaba? Bana göre hiç de şok bir gol değildi. Tarafını belli etme sayın spiker.
Halit alınma ama 7. dk.da derbide gol oluyor....Bencede şok bir gol...Normal bir maç değil bu....Ayrıca Alanzinhonun golünde iyi şeyler söylemiş...2+5 7 falan...

Halit Aydın
16.03.2009, 01:48
Maçta 2. yarıda Alanzinho'nun bir şutu vardı hani defansa çarptı ve Umut'un önünde kaldı. O top defansa çarpmasaydı Alanzinho 2. golüne ulaşırdı diyorum top süper gidiyordu ya :)

ugurozturk
16.03.2009, 01:49
Tayfun yerine Serkan oynasaydı hakeme rağmen şansızlığa rağmen yinede GS yi yenerdik.
Bu Tayfun saplantısı nerden çıktı hocada anlamadım. (Bk. yediğimiz 2.gol)
Artık Serkanı istiyoruz lütfen.
Tek kazancımız Alanzinho oldu.
kimbilir belki de bu tek kazancımız çok takımın canını yakacak :)

Katilmiyorum, Tayfun biri asist 6-7 ortasi var; serkan girikten sonra ne yapti. bence keske hic cikarmasaydi. ikinci golder hatasi var; ama ilk golde butun takim ataga cikarken verilmeyen bir faul var.

Tayfun takintinizdan vazgecmediginiz icin tarafsiz bbir gozle maci izleyemiyorsunuz, bence selcuktan ve huseyinden daha az top kaybetti, ama 3 kisinin presinde vaktinde topu atamayarak akybettigi bir pozisyon herkesin aklinda kaliyor; umutun ve gokhanin ataga cikaken kaybettigimiz ve hepsi tehlike olan kac topunu hatirliyorsun.

Colakoglu

Bu spikerin bile yanli mac anlattigini gösterir,hakemlerin yanli mac yönettikleri yetmiyormus gibi.

OFLUTS61
Klüp bildirisinden önce İnsan psikolojisi diye de birşey var...Bence bunun okunup analiz edilmesi gerekir...
Konuyuda bu kadar uzatmakta istemiyorum aslında...
Eğer ki illada uzatılacaksa burada Taraftarı değil Baroş'u konuşmak lazım...
Yok illa taraftarı konuşacağım diyorsan..Siz anlatın biz okuruz...

İnsan psikolojisinde soruna varsa onun yeri stat degil hsatane. burda hersey yazilacak.artik benim icin en önemli Transfer bilincli taraftar gerisini Sadri BABA halleder.Bilmem anlasildimi????

Muhammet
16.03.2009, 01:54
Özete baktım da, Alanzinho bir kaç pozisyondan kopmuş gelmiş bıdı bıdı. Çok hoşuma gitti. :)

Colakoglu
16.03.2009, 01:54
Katilmiyorum, Tayfun biri asist 6-7 ortasi var; serkan girikten sonra ne yapti. bence keske hic cikarmasaydi. ikinci golder hatasi var; ama ilk golde butun takim ataga cikarken verilmeyen bir faul var.

Tayfun takintinizdan vazgecmediginiz icin tarafsiz bbir gozle maci izleyemiyorsunuz, bence selcuktan ve huseyinden daha az top kaybetti, ama 3 kisinin presinde vaktinde topu atamayarak akybettigi bir pozisyon herkesin aklinda kaliyor; umutun ve gokhanin ataga cikaken kaybettigimiz ve hepsi tehlike olan kac topunu hatirliyorsun.

Ne yapacagi belli degil (gecen hafta penalti pozisyonu,bu hafta sylvayi bozusu, vs.vs. )
aldigi toplari bilincsizce orta sahanin sag tarafindan ceza sahasina yollamasi,cizgiye inmeden. ve yedeklerde bana göre tayfundan daha iyi futbolcu oturuyo olmasina rahmen tayfunun oynuyo olmasi, tayfunu elestirmek icin yeterli sebeb bence.

6Şafak Aydın1
16.03.2009, 01:55
anti-ersuncu olacagim gökhan ünali banko oynattigi sürece artik. koy umutu koy isaaci tahammül ederim ama gökhan ünala artik asla.

Trapzone61
16.03.2009, 01:55
Özete baktım da, Alanzinho bir kaç pozisyondan kopmuş gelmiş bıdı bıdı. Çok hoşuma gitti. :)

ayni maradona beah :=)

Trapzone61
16.03.2009, 01:56
anti-ersuncu olacagim gökhan ünali banko oynattigi sürece artik. koy umutu koy isaaci tahammül ederim ama gökhan ünala artik asla.

anti gökhan ünalcisin diyorsun ama avantarinda ünalin resmi nasil antilik anlamadim,?

TSezgin61
16.03.2009, 01:56

abi bari avatarini degissen be:)

Trapzone61
16.03.2009, 01:58
aslinda bugün ünal fazla kötü oynamadi,,posisyon gelmedi...kostu capaladi,,,olmadi,,

6Şafak Aydın1
16.03.2009, 01:58
onu bu formaya layik görenlere ithafen...

antagonist
16.03.2009, 01:59
Arkadaşlar bazı mesajları Ersun Yanal ile istikrar başlığına taşıdım. ;)

asimetrik
16.03.2009, 02:00
aslinda bugün ünal fazla kötü oynamadi,,posisyon gelmedi...kostu capaladi,,,olmadi,,
Pozisyon gelmediği doğru da . nerede koştu, bizim televizyon göstermedi hiç:)

Trapzone61
16.03.2009, 02:00
onu bu formaya layik görenlere ithafen...

tamam cok iyi olmaya bilir ne yapicaksin,,,yine bakilirsa trabzonun attigi tüm gölerin yarisinda onun ismi geciyor hem gol olarak hemde assist..

takim olarak iyi oynuyoruz....gecen senelere bakilirsa,,banko hep yenildigimiz maclari yenilmiyoruz hic olmazsa...

Trapzone61
16.03.2009, 02:02
Pozisyon gelmediği doğru da . nerede koştu, bizim televizyon göstermedi hiç:)

umut dan iyidi yinede,,umut tam bir fiyasko,,,yani top tutmayi bile bilmiyor nasil forvet anlamadim,,,

keles76
16.03.2009, 02:03
gokhan bos kosuyor yaptikalarini ya anliyan yok ben dahil yada dedigim gibi kosmus olmak icin umut oyle degil kosuyor top caliyor rakibi rahatsiz ediyor ama o da forvet degil bana sorarsaniz bugun barcelonada bojan krkici izledim eto ve henry nin yapamadigini yapti iki tane cakti acaba alt yapidan birini koysalar bir iki mac baksak ne oluyor gerci adam olcak cocuk belli olur zatende ne yapalim kurtarici ariyorum

TSezgin61
16.03.2009, 02:05
haftaya biz antepi yeneriz, bjk sivas berabere olay bitmistir...

sonra sivasi yener sampiyonlugu nerede kutliyacagimizi planlariz.

haaa olmadimi. canlari sagolsun. gecen sene nerdeydik, ondan önceki sene nerdeydik.

hatta kisa kisa yapalim. 13 sene icinde, yani 96 dan beri kac kere zirveye oynadik?????

CEVAP: 4-5... bitaneside bu sene... degerini bilelim... temelimiz saglam.

seneye neler neler olacak! neyse daha bu sene bile bitmedi.

Trapzone61
16.03.2009, 02:06
ersun yanal zor bozar o kadroyu bu sezon,,,dillerim ki tayfun un yerine artik serkan balci oynar

zaten tayfun cora bank oynadigi dan beri trabzon puan kaybediyor...bu da bir gercek,,

asimetrik
16.03.2009, 02:07
umut dan iyidi yinede,,umut tam bir fiyasko,,,yani top tutmayi bile bilmiyor nasil forvet anlamadim,,,

Isaac dahil. Altyapı eksikleri var. Bu saatten sonra nolur bilmem. İkisi de genç ama... Sezon başından beri istediğim bir golcü idi. Umarım seneye en iyisinden alırız bir tane de şampiyon oluruz.

Trapzone61
16.03.2009, 02:09
Trabzona cok kaliteli sadece 1 forvet sart...

steelturkTS
16.03.2009, 02:10
sezon sonu forvete kesinlikle ihtiyaç var.adam bi kere topla buluştu onu ders niteliğinde bizim forvetlerin gözüne sokar gibi attı.umut bencillik yapmasa şu an galibiyeti konuşuyo olucaktık belkii.

asimetrik
16.03.2009, 02:12
Atanla tutan iyi olacak kuralı geçerlidir her zaman.

Gökhan KAN
16.03.2009, 02:15
Trabzona cok kaliteli sadece 1 forvet sart...
Hatta 2 tane lazım...Kadro genişliği yaratmamız şart...Bjk sonradan oyuna Holosko ve Yusufu alıyor kurtarıcı olarak bizim alacak adamımız yok...

Trapzone61
16.03.2009, 02:21
Hatta 2 tane lazım...Kadro genişliği yaratmamız şart...Bjk sonradan oyuna Holosko ve Yusufu alıyor kurtarıcı olarak bizim alacak adamımız yok...

cok haklisin,,ama sanmiyorum iki forvet almazlar,,,ünal zaten o kadar masraf oldu,,,,ama insallah ögle olur

o yönden bjk fb cok rahat,,,genis kadrolari var,,dedigin gibi iki oyuncu girdi hemen mac döndö bjk yendi,,

6Şafak Aydın1
16.03.2009, 02:21
tamam cok iyi olmaya bilir ne yapicaksin,,,yine bakilirsa trabzonun attigi tüm gölerin yarisinda onun ismi geciyor hem gol olarak hemde assist..

takim olarak iyi oynuyoruz....gecen senelere bakilirsa,,banko hep yenildigimiz maclari yenilmiyoruz hic olmazsa...

nemi yapacaksin dogru kulübeye oradanda cikmaz insallah sene sonu sat gitsin nereye giderse gitsin. bu adamin gözümde ayman celalettin mustafa keceliden farki yok.

Trapzone61
16.03.2009, 02:25
kim alicakki , iyi oynasa da satsak :)

only ts
16.03.2009, 03:19
saglam golcü lazım yakaladımı atacak biri ama kim

EyüpKILIÇ61
16.03.2009, 04:03
Maç içerisinde galatasaray taraftarının BİZE HER YER İSTANBUL diye bağırmasına ne demeli. Bu kadar özenti bir taraftar olabilir mi yaa...Ezik diyoruz ya bu üçlüye gerçekten ezikliklerini bir kez daha belli ettiler :)

My
16.03.2009, 04:15
O an çok trajikomikti. Bize nazire yapmak istemeleri ayrı bir olay, Trabzon'da olduklarının farkında değiller yazık olacak kendilerine ayrı bir olay, bağıranların aslında her birinini Anadolulu olduğu ayrı bir olay.

Mehmet Sarigül
16.03.2009, 04:20
Tayfun Cora Komedisi II

Yer: Hüseyin Avni Aker Stadyumu

Saat: 19.00

Tarih: 15.03.2009

Yönetmen: Yunus Yildirim

Basrol: Tayfun Cora

Yardimci Oyuncular: Tony Silva, Rigobert Song, Egemen Korkmaz

Yakinda Sinemalarda (pardon, Sahalarda!)Tayfun Cora Komedisi III

EyüpKILIÇ61
16.03.2009, 04:30
Mehmet seni Ganita bölümüne alsak nasıl olur belki o bölümdeki arkdaşları güldürebilirsin çünkü hiç gülmedik nedense :rolleyes:

ugurozturk
16.03.2009, 04:36
ersun yanal zor bozar o kadroyu bu sezon,,,dillerim ki tayfun un yerine artik serkan balci oynar

zaten tayfun cora bank oynadigi dan beri trabzon puan kaybediyor...bu da bir gercek,,

tayfun cok guzel orta aciyor, adam da eksiltebiliyor, verkaclari fena degil, hoca neden sag acik oynatmayi dusunmez. mesela bugun umutu cikarip serkani alsa, tayfunu da umutun yerine sag aciga alsa daha iyi olmaz miydi? umut sag acik zaten oynayamadi bugun; mecbur onun doldurmasi gereken yerleri tayfun doldurdu; bunu kimse goremiyor mu?

hocanin bugun cikardigi kadro suydu:

--------------- Slyva -------------------

----Tayfun --- Song --- Egemen---Cale --

---------------Huseyin------------------

----------Selcuk ------ Colman----------

---Umut----------------------- Alanzinho -
---------------- Gokhan -----------------

Ama umutun surekli iceri girmesiyle sag kanadi cocuk tek basina goturup getirmek zorunda kaldi; hoca bunu farketti ama mudahale de yine gec kaldi; dakika 59 da Isaci aldi; ama o da sag kanat oyuncusu degil.

Bence Yattarasiz durumlarda asagidaki kadroyla baslamali.

----Serkan --- Song --- Egemen---Cale --

---Tayfun----------------------- Alanzinho -

hatta fikrimi sorarsaniz; ilk 5'in 4-5 puana dizilecegini dusunuyorum; yani sampiyon olamazsak 5. bile olsak; sampiyonlugu 4-5 puanla kacirmis oluruz. O sebeple; eger ki antep macindaki muhtemel puan kaybi sampiyonlugun %80 kaybi demek olur; bundan sonra Yattrayi da kessin; Selcugu da Gokhani da ; onumuzdeki senenin kadrosunu oynatsin; o da asagida:

----------Faty(Ceyhun) ------ Colman(Baris)----------

---------------- Goksu(Isac)-----------------

EyüpKILIÇ61
16.03.2009, 04:37
Tayfun sağ açık öyle mi :D Uğur abi güldürdün beni ya :) Alanzinho sağdada oynayabiliyor dikkatini çekerim.

Yattara olmadığında Alanzinho sağa kaydırılabilir.Tayfunun kapasitesi boş bulursa orta kesmek olur anca yoksa bugünkü fiyaskoyu gördük.

Mehmet Sarigül
16.03.2009, 04:46
Mehmet seni Ganita bölümüne alsak nasıl olur belki o bölümdeki arkdaşları güldürebilirsin çünkü hiç gülmedik nedense :rolleyes:

Gülmek istiyorsan Tayfun Cora'nin sahadaki "futbolunu" izlemelisin, tabi Trabzonspor taraftari olarak gülmek insana cok zor geliyor. Ama eminim, bu aksam maci izleyen ve Trabzonspor taraftari olmayan futbolsever Tayfun Cora'nin yaptiklarini gördükce cok eglenmislerdir.

Merak ediyorum, belki sen bilirsin. Trabzon'daki amatör liglerde Tayfun Cora kadar futbol oynayabilen kac sagbek var? 5, 10, 20....

turphan
16.03.2009, 04:52
Gülmek istiyorsan Tayfun Cora'nin sahadaki "futbolunu" izlemelisin, tabi Trabzonspor taraftari olarak gülmek insana cok zor geliyor. Ama eminim, bu aksam maci izleyen ve Trabzonspor taraftari olmayan futbolsever Tayfun Cora'nin yaptiklarini gördükce cok eglenmislerdir.

Merak ediyorum, belki sen bilirsin. Trabzon'daki amatör liglerde Tayfun Cora kadar futbol oynayabilen kac sagbek var? 5, 10, 20....
Kusura bakma ama bu akşam ki Barcelona maçını izlediysen aynı hataları Daniel Alves' de yaptı...Tayfun son sezonların en ii futbolunu oynuyor.Taraftarımız da
onu ödüllendirmek için her maç sövüyor ona...Kötü oynamak küfürü haketmek ise tribündekilerin bazıları ve taraftarın bazılarının da ne hak ettikleri tartışılır...:mad:

Mehmet Sarigül
16.03.2009, 04:52
tayfun cok guzel orta aciyor, adam da eksiltebiliyor, verkaclari fena degil, hoca neden sag acik oynatmayi dusunmez. mesela bugun umutu cikarip serkani alsa, tayfunu da umutun yerine sag aciga alsa daha iyi olmaz miydi? umut sag acik zaten oynayamadi bugun; mecbur onun doldurmasi gereken yerleri tayfun doldurdu; bunu kimse goremiyor mu?

hocanin bugun cikardigi kadro suydu:

----Tayfun --- Song --- Egemen---Cale --

---Umut----------------------- Alanzinho -

Ama umutun surekli iceri girmesiyle sag kanadi cocuk tek basina goturup getirmek zorunda kaldi; hoca bunu farketti ama mudahale de yine gec kaldi; dakika 59 da Isaci aldi; ama o da sag kanat oyuncusu degil.

Bence Yattarasiz durumlarda asagidaki kadroyla baslamali.

hatta fikrimi sorarsaniz; ilk 5'in 4-5 puana dizilecegini dusunuyorum; yani sampiyon olamazsak 5. bile olsak; sampiyonlugu 4-5 puanla kacirmis oluruz. O sebeple; eger ki antep macindaki muhtemel puan kaybi sampiyonlugun %80 kaybi demek olur; bundan sonra Yattrayi da kessin; Selcugu da Gokhani da ; onumuzdeki senenin kadrosunu oynatsin; o da asagida:

----------Faty(Ceyhun) ------ Colman(Baris)----------

---------------- Goksu(Isac)-----------------

EyüpKILIÇ61 birde bunlari okuyarak gülmeyi denesen.

ugurozturk
16.03.2009, 04:57
Tayfun sağ açık öyle mi :D Uğur abi güldürdün beni ya :) Alanzinho sağdada oynayabiliyor dikkatini çekerim.

Yattara olmadığında Alanzinho sağa kaydırılabilir.Tayfunun kapasitesi boş bulursa orta kesmek olur anca yoksa bugünkü fiyaskoyu gördük.

Sagda oynayabiliyor ama adam solak. 3 orta yapti 3'u de soldan; ceza sahasina 11 isabetli ortamiz var; 4'u tayfundan; 1'i de asist. su an eldekim kadroyla bence en iyi sag acik tayfun oynar; yattaranin golu yok; tayfun backten 3'ledi.

ugurozturk
16.03.2009, 04:58
Kusura bakma ama bu akşam ki Barcelona maçını izlediysen aynı hataları Daniel Alves' de yaptı...Tayfun son sezonların en ii futbolunu oynuyor.Taraftarımız da
onu ödüllendirmek için her maç sövüyor ona...Kötü oynamak küfürü haketmek ise tribündekilerin bazıları ve taraftarın bazılarının da ne hak ettikleri tartışılır...:mad:

:alkış::alkış::alkış:

Mehmet Sarigül
16.03.2009, 05:26

Süper,...yorum yok. :confused:

balıkesirli TS
16.03.2009, 05:29
ya arkadaşlar bu gsliler hakiki bir zeka özürlü... maçtan falan anladıkları yok...medyasıyla taraftarıyla takımıyla tam özürlü...hakem hatalarından şikayet edebilecek kadar da yüzsüzler:mad:

yusufyilmaz
16.03.2009, 06:32
siz neden bahsediyorsunuz anlamadım.orta sahada oyunu organize edecek bir adamın yok. hz.huseyin yine kendi havasında olumlu kac pas attı iyiki colman vardı orda yane top her hz.huseyne gelişinde tehlike yaşadık.hakem maçı katletmiş olabilir yanlı kararlar vermiş olabilir o onun umumhane cocugu olduğunu gösterir.sen sahada organizasyonunu iyi yap havadan toplarla kalemizden atilan toplarla gecti tüm mac ,hoş o topların kacını aldık ki gokhan sol tarafta kilitlenmiş aklı sıra koşuyor. biz orta sahamızı adam edemedikçe orada top cevirme kaabiliyetimizi geliştirmedikçe takımın 1 adım one gidecegi yok.top bizim ayagımızda emanetmiş gibi duruyor hakim olan biz değiliz.bu durumda mukemmel futbol oynadık diyen arkadaşlarımız varsa o saha at gözlüğü ile bakıyor demektir.bu bir takım oyunu bu takımda iki yada 3 tane adam iyi oynayarak maç kazanılmaz.herkes iyi olmaya çalişacak sahada selcuk yok,huseyin yok,defans kac haftadır nane molla 4 adam bi topu cıkartamıyoruz ikinci golde kaleci ile beş..
-sözüm yattaraya olacak birazda adamın galataya karsı sempatisi var ne zaman maçolsa yattara bir sekilde yok.elin oğlu igneyle saha cıkıyor adamın kolu kırık sahada oynuyor bizimkisi macta degil 18 kişilik kadroda yok.helal olsun yattara

-lig tv mac kadrosunu yazarken ekrana sinir stres sahibi olduk bu ne ya 11 kişiyi dogru drüst yazmayacaksan yapmayın bu işi karaktersiz tv .kaleci tolga ile başlıyormuşuz onlara göre
-hakeme de soyleyeyim biraz;türkiyede senin kadar haysiyetsiz,sersefsiz,namussuz bir hakem daha yoktur.senin dün yönettiğin maçi fifadan birileri görse senin lisansını elinden alırlar.acık acık söyle ruhunu ,namusunu,serefini haysiyetini kaça sattın.

EmrahYalçınalp
16.03.2009, 06:52
Evet, sene başında beklediğimizden çok daha iyi bir performans sergiledik. Ama bu susmayı gerektirmiyor. Takımda defans kurgusu gibi iyi olan şeyler var ama oyun kurgusu yok.

Bugüne kadar Gökhan Ünal'ı çok savunmuştum. Bence hala donanımlı bir adam, ama artık beklemenin de anlamı yok. Umut sürekli deplase olmasının dışında yok. Isaac zaten golcü olmadığı gibi futbolcu da değil. Hasılı, üçünü toplasan bir forvet etmiyor. Ortasahada Selçuk paşamın keyfine kalmış durumdayız. Bu takıma şimdiden bir Szymek, ya da Aurello, ya da Appiah bulursun. 3 forvetin en az birinden, tercihen ikisinden kurtulup bir de forvet bulursun. Bir de solbek alırsın ki Cale kötü ya da cezalı olduğunda en iyi yerin olan defansını bozma! O zaman oturup takımdan konuşuruz...

Doğan BULAT
16.03.2009, 07:52
Kim ne derse desin golcünün yanına bu takıma kaleci şart..

BALKAN 06
16.03.2009, 08:04
Kim ne derse desin golcünün yanına bu takıma kaleci şart..
bu da bi fikir:eek: