PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25

leleuk87
15.03.2009, 22:55
tayfun ne kadar gol atti attirdi tam sayisini bilmiyorum ama sag bekde oynadigi sure boyunca sanki golu hep o kanattan yiyecekmisiz gibime geliyor antalya macinda yaptigi penalti konya macinda hakemin vermedigi penalti ve surekli ileri cikip defansdaki gorevini aksatan bi tayfun var sahada bilemiyorum ve ayrica yenildigimiz tum maclarda (gs bursa denizli konya ) tayfun sahada idi buda bende ayri bi antipati olusturdu ona karsi

hüseyin1975
15.03.2009, 22:56
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/72611_2_090315211031.jpg http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/72611_3_090315211031.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/72611_4_090315211031.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/72611_5_090315211031.jpg

Bu haber 22354 defa okunmuştur

marfat61
bahrı ts bırak allah askına ya acı ama gercek kabullenelımkı bu sene avnı akerde atmosferden eser yokya

Doğan Şahin
Alanzinholar o kombine paralarıyla alınabiliyor. Ama seneye fiyatları biraz arttırıp kombine sayısı azaltılabilir. Bu seneyi promosyondan sayın. Seneye herşeyiyle farklı bir TRABZONSPOR göreceğiz.

Ali Yerlikaya
ısteyen kabul eder etmezama bı gercek varkı avnı aker gıt gıode bu kombıne ısı yuzunden havasını kaybedıyor ..750 ksının sesı cıkıyor rakıp olarak bızımkıler sadece 61 dakkada bağırıp cekırdek cıtlatıolar ozellıkle maeaton trubunu bos olsa daha ıyı olur oyle oturup mevlut ızler gıbı maç ızlıyolar..seneye kombıne satısı yasaklansın bu ıs oyle balon fırlatmayla olmaz..

Kesinlikle katiliyom su kombine isi olmiya taraftari cok etkiledi

turkish0061
Taraftarlar Iyi bagirdilar. 2-1 oldugu zaman Sustular saskindilar, ama Sonra yine destek verdiler. Taraftarlari suclamayin, TS TARAFTARLARi COK KALABALIKTI, her maca boyle geliyorlar, stadi dolduruyorlar,
cuma gunu Fb macini izledim ya neydi bu taraftar COk az izleyici vardi, Ts taraftarlarina Bak
Fb taraftarlarina Bak

Cafer Bulur
Takim cok iyidi...

Hakm facia

Song-Umut disinda hepsi iyidi.-....
Sylva evlere senlikti.
Gökhan da kötüydü.
Galibiyeti hakem,sylva ve taraftarin 61.dakika sovu engelledi.

ultrafanatik61
15.03.2009, 22:57
sylvanin ikinci yedigi golde pek hata gormuyorum...
nedeni ise, kendi oyuncumuz onun dengesini bozdugu icin topa dogru mudahale edemedi

bulls61
resmı olarak ayrılan bılet 600 mus 750 dıerek mubalağada yapöamıza rağmen bu gercek benı bı kez daha yaraladı ya yazıklar olsun tuhhh...avnı aker cehenneımenı yenıden ıstıyoruz ya bu kombıne bıtırdı taraftarı yakombine isi olur ama nasil saf fanatik lere vereceksin abi bileti dede ye amcaya yok bagirmayacaklar akombine yok ancak bole bisey olur allah askina carsiyi gormuyormuusunuz onu birakin bursayi gormuyormusunuz

Sezer Soykan
almamız gereken bi maçdı evet alamadık ama şampiyonluk için hala şansımız devam ediyo bu takım gerçek oyununu oynadığı takdirde şampiyonluğun en önemli adaylarından biri biziz hala ve bu maç için sevinelecek bişey varki alanzınhonun oyunu evet 2 puan kaybettik ama müthiş bi yıldız kazandık bu maçla

marfat61
15.03.2009, 22:58
turkısh61 oyle doldurup oturcaklarsa bırak doldurmasınlrar hıc ya

Bülent AKBULUT61
15.03.2009, 22:58
Alanzhon'ya mühteşemdi bana kalırsa inşallah daha iyi olacak olsun ben ümitliyim lig sonunda zirvede bitireceğiz bence birde forvetsiz oynayalım bundan sonra

Burak Seyitoğlu
15.03.2009, 22:59
nedeni ise, kendi oyuncumuz onun dengesini bozdugu icin topa dogru mudahale edemedi

aynen katılıyorum kimse egemen'in yaptığı artistlikten ve sonra topu takip etmemesinden bahsetmiyor. Neden dokunulmazlığı var bu adamın? Bariz Egemen yüzünden yedik golü işte. Başka bir açıklaması yok bunun...

Cafer Bulur
Barosun gs armasini öpmesi neden bu kadar elestiriliyor anlamiyorum.
Adam gs nin futbolcusu,cikip da Trabzonspor armasini öpecek degildi ya.
Asil elestirilmesi gereken barosa atilan yabanci,yani tanidigimiz maddelerdir.

turkish0061
tony'nin suçu ne anlamış değilim. Egemen ikinci golde hata yapmadı mı? Topu adama çarptırmak isterken kapıp orta yapmadılar mı? Sonra Egemen'in yanındaki arda gidip gol atarken egemen seyretmedi mi? Yapmayın Allah aşkına Tony ilk golde hatılı olabilir ama ikinci golde egemen efendi ve tayfun sağolsun Tony'e hata yapma şansı bırakmadılar.

Tony Top yuksekteyken Onu almaliydi. ama o yumruk ati. Yine song kurtardi sonra arda geldi vurdu. Tony kotu demiyorum ama bu aralar basit goler yiyo

tsert61
biz birilerini kötülemek için mi konuşuyoruz burda sence. duyduk duymadık mı diyelim. kardeşmin biri demiş. evet gerçekten su şırıltını bile duyduk. o kadar basit. zaten ahmet bağırdı mehmet sustu demioruz. senin bağırmanla olmuyor bu işler. o stadda 20.000 kişi vardı.

ki kişisel algılama. tabiki kendi sesinden gs lileri duyamayabilrisin ? bence sen biraz sakin ol düzgün düşün sonra yaz kardeşim ?

EVET aynen katılıyorum adamların sesini 90 dakika boyunca duydum tv den..yazık ..yazık..inanamıyorum ya bir yaşıma daha girdim..tv den izleyen birisi maçın Avni Akerde olduğunu bilmese, bu gs içerdemi oynuyor bu hafta yine diye düşenebilirdi..
..
..tekrar söylüyorum AVNİ AKERDE BEN BÖYLE TARAFTAR İSTEMİYORUM, GEREKİRSE İMZA KAMPANYASI BAŞLATALIM VE İÇERDEKİ MAÇLARIMIZI SEYİRCİSİZ OYNAYALIM,YADA İSTANBULDA OYNANSIN..TEKRAR YAZIK..DİYORUM SADECE..YAZIK bu seyirci şampiyonluğu hakediyor öylemi... ?

marfat61
bulls61 senle bu konuda hemfıkrım bravo cok yerınde tespıtler yapıyorsun

mhayri
15.03.2009, 23:00
7 de 2 atmışız...
Bir düzelme var...

Zeynep Terzi
Saygı İstiyorsan, Saygı Göster!

Maçın 79. dakikasında oyundan alınan Baros'un taraftarı kışkırtan hareketleri tepki çekti.

http://www.bordomavi.net/images/haber/bmnhaber02.jpg

Galatasaray 2-1 önde.
Galatasaraylı futbolcuların zaman geçirme çabaları çoktan başlamış.
Taraftar sinirli, taraftar huzursuz, taraftar mutsuz ve gergin.

Dakika 79'u gösteriyor.
Baros’un yerine Yaser giriyor oyuna.

Yavaş hareketlerle tribünlerin önünden kulübesine doğru yürüyor Baros.
Ve az sonra tribünlere karşı formasının armasını gösteriyor ve arkasından öpüyor defalarca.
Tribünler bu kışkırtma niyetli harekete tepki gösteriyor, oyuna geliyor…

Lig TV kameraları görüntüleri ayrıntılarıyla aktardı.
Baros, sürekli hakemle oynamasının yanına bir de taraftarı kattı bu kez.
Mağlup durumda olan ev sahibi taraftara saygısızlık etti.
Bunu arma aşkına bağlamak Pollyannacılıktır.
Baros'un yaptığının esas adı ise eyyamcılık...

Sporcu, ilk önce ahlaklı olmak zorundadır.

Eğer saygı görmek istiyorsa, önce rakibine saygı göstermek zorunda olduğunun bilincine varmalıdır.

Futbolun ötesinde, sporun ve medeni hayatın temelinde birbirine saygı yatar.

Birileri Baros’a bunu hatırlatmalı.

BMN Haber
Gamze BAL
Söze gerek yok ;)

mhayri
Ve artık alanzinho ile yattara nın birlikte oynama vakti gelmiştir...

pReN@_61
15.03.2009, 23:01
Baroşun tek gayesi taraftarı kışkırtmaktı.Olay bundan ibaret...

OFLUTS61

cok güzel tespit aynen bende katiliyorum.. bravo

Kadir
Oyunda tam baskı kurduğumuz anlarda yaşanan duraksamalar kötü oldu .
Aydınlatma sorunundan sonra ilk golü yedik , balon saçmalığından sonra 2. golü yedik .
Hakem saçmaladı .
Gökhan Ünal , Umut Bulut , Tayfun Cora maçı zehir ettiler . Ama Alanzinho dağıttı !

soner_61
gs taraftarının sesı mı çıktı şaka mısınız siz yaa ben marartonda duymadım sen tv de nası duydun bı ara 2. golden sonra çıktı bırakta sevınsınler saçmalamayı keısn taraftar bu senenın en iyi halıydı maça sürekli gelenler bilir ordan oturup atıp tutmayın sesım gitti
tmm senın sesın gıtmıs olabılır yalnız trabzon taraftarından cok cıkıyordu seslerı buna emın ol keske herkez senın gıbı bagırsaydı tv den cok da net gelıodu seslerı

Burak Seyitoğlu
Tony Top yuksekteyken Onu almaliydi. ama o yumruk ati. Yine song kurtardi sonra arda geldi vurdu. Tony kotu demiyorum ama bu aralar basit goler yiyo

tony zaten topu önüne alıp hemen oyunu başlatacaktı. Bir daha bakma imkanın varsa eliyle topu önüne aldığını ama tayfunun o sırada tony'i yere serdiğini görebilirsin. Kaldı ki onun öncesinde egemen'in kaç tane hatası var. At kaleciye, olmadı at taca, o da olmadı at kornere. Niye adama çarptırmaya çalışıyorsun ki anlamıyorum...

Bülent AKBULUT61
evet o futbolcu tayfundu olacak okadar

trab61
hayranim sana colman. bu adam star olacak. cok seviyorum seni colman boyle devam edersen dunya yildizi olacaksin. topu alisi verisi atisi herseyi ile mukemmel bir topcu. top adamin ayagina ancak bu kadar yakisir zaten.
ama bugun macin yildizi tartismasiz alanzinho. bazi arkadaslar burda verdi veristirdi. adamin arkasindan salladiniz. yuhh beee gercekten yuuuh. bir futbolcu geldigi ilk hafta hemen basarili olacak diye nasil bekleyebiliriz. ama bunu ancak kendini bilmez, aslen tranzonsporu tutmayan hep kotu gununu bekleyipte takimi yerden yere vursam diye bekleyen taraftar ve medya kitlesi var. noldu simdi renginizmi soldiiii??

TolgaTopçu61
Sylva yumruk atmadi topa, topu yumusayip ikinci hamle ile sahip olmak istedi,ama olmadi...
O arada ya ayagi kaydi,veya defans oyuncu'ya takildi...

marfat61
maçlar ıst oynansın tsert61 ..kampanyayıda baslatalım avnı aker artık goruluyorkı rakıper ıcın deıl cehenenm cenent olmus bu sene ya gelen gıden her takım catır catır eze eze oynuyor ve puanıda alıyor...

bulls61
bulls61 senle bu konuda hemfıkrım bravo cok yerınde tespıtler yapıyorsunSU SESSIZ TARAFTARI GORUNCE ICIM AGLIYOR SADECE DK 61 MAC BASLADIMI ILK 5 DAKKA BIR ADAM GIBI TEZAHURAT VAR NERDE O ESKI RAKIPLERIN AYAKLARINI TITRETEN AVVNI AKER CEHENNEMI RAKIP TAKIM ORTA SAHAYI GECEMEZDI EY GID GUNLER BIR AMIGO SART YONETIMIN ACILEN ONLEMI ALMASI LAZIM :alkış:

Gürkan
15.03.2009, 23:02

O hareketi imza sonrası gazetelere ya da gol sonrası kendi tribünlerine yapmadı. Oyundan çıktınktan sonra rakip tribünlere göstere göstere yaptı. O harekete tüm takımların taraftarları gs lilerde dahil tepki gösterirdi.

Samet Yildirim
gokhan ne yaptı ?? huseyın ne yaptı ??

Gökha zaten oyun icinde bisi yapmazki:)

En güzel yorum RAGIP dan : gökhan 30 dk sahada olmaz 31.dk sahneye cikar ve gollünü atar dedi....bukadar basit...gökhan böyle...pozisonda bulamadi dogru dürüst zaten...biz bilmyioruz kendiside bilmiyor neden atamadigini;)

Evet Hüseyini unuttum oda biraz denegziz buldm ama yinede song-umut en kötüleriydi...

selimatal
İyi mücadele ettik ama GS maçlarında genelde yaşadığımız talihsizliklere bir yenisi eklendi

1-Hakem adiliği (Denizli maçında 3 e 1 gol pozisyonuna girmişken lehimize faul çalarak belki de 3 puanımızı yiyen hakemle aynı hakem olduğunu hatırlatayım!)
2-Tam golü atmış ve kontratakla 2. yi arayacakken elektrik kesilmesi
3-Adi hakem bozuntusunun GS ın dinlenmek için yerde yatma senaryosuna sürekli izin vermesi
4-61. dk da golü kaçırmış ve tüm hatlarımızla yüklenirken, oyunun yine 3-4 dk durması ve GS ın yine soluklanması
5-Güme giden penaltımız. Bunu çoğumuzun gözden kaçırması çok ilginç. Gökhan'ın çekilmesi kesin penaltıydı.

Farklı kazanabileceğimiz bir maçı 1 gol pozisyonu vererek berabere bitirdik.

Yine de derbiler bitti ve yolumuz açık. Yeter ki maç başındaki inancı her maçın geneline yayabilelim.

Bu arada Tayfun çıkarken yuhalayan aşağılık yaratıklar kendilerini TS taraftarı olarak görebilir ama benim için artık onların GS, FB taraftarından hiçbir farkı yok. GS ve FB taraftarı TS un şampiyonluğunu ne kadar istiyorsa bu yaratıklar da o kadar istiyor. İçimizdeki bu "kanı bozuk" çürük yumurtaları bir kenara koyarak sağlam yumurtalarla yola devam edeceğiz.

turkish0061
turkısh61 oyle doldurup oturcaklarsa bırak doldurmasınlrar hıc ya

Ne demek ya, yine geliyorlar sen ona bak! Yine bagirdilar son nefesine kadar, bi ara sustular golu yiyince onlarsa saskindilar gergindiler! Sonra yine destek! Bayraklari Kaldirdilar saladilar. ama bi hatasi var tayfun cikarken YOUHladilar O olmamaliydi, ama biraz hak eti

socrates
15.03.2009, 23:03
bahrı ts bırak allah askına ya acı ama gercek kabullenelımkı bu sene avnı akerde atmosferden eser yokya

biz var mı dedik canım!:(
ilave olarak bunların da etkisi var dedik.
kombine satışı esnasında grup alımları için düzenlemeler yapılmadıkça ve taraftar dernekleri arasında koordinasyon toplantıları yapılmadıkça bu tribün atmosferi düzelemez zaten.;)

DeeP__61
maçlar ıst oynansın tsert61 ..kampanyayıda baslatalım avnı aker artık goruluyorkı rakıper ıcın deıl cehenenm cenent olmus bu sene ya gelen gıden her takım catır catır eze eze oynuyor ve puanıda alıyor...

kim kimi ezmiş . maçı nasıl izledin sen !
ezen biri vardı evet hakem ...!!!

h@msi61

Onu opmesi gereken yer bizim kalearkasi tribununun onu degil. Adam taraftari kiskirtiyor, bunu gormek zor olmasa gerek...

hüseyin1975
evet o futbolcu tayfundu olacak okadar

Acaba birak diye bagirmismidir Sylva?

Hos bagirsa bile Tayfun algilayabilirmi ayri mesele:p

serkanholep
15.03.2009, 23:04
BU KÖTÜ TAKIMLAR ARASINDA şampiyon olmalıyız

ama seneye çok iyi bir takımımız olacak

bence iyi bir iki türk oyuncu almalıyız

malum yabancı sınırı var

ilk adayım nuri şahindir

forvettede alınabilirse genç sercan alınabilir bursadan

Bülent AKBULUT61
İyi mücadele ettik ama GS maçlarında genelde yaşadığımız talihsizliklere bir yenisi eklendi

1-Hakem adiliği (Denizli maçında 3 e 1 gol pozisyonuna girmişken lehimize faul çalarak belki de 3 puanımızı yiyen hakemle aynı hakem olduğunu hatırlatayım!)
2-Tam golü atmış ve kontratakla 2. yi arayacakken elektrik kesilmesi
3-Adi hakem bozuntusunun GS ın dinlenmek için yerde yatma senaryosuna sürekli izin vermesi
4-61. dk da golü kaçırmış ve tüm hatlarımızla yüklenirken, oyunun yine 3-4 dk durması ve GS ın yine soluklanması
5-Güme giden penaltımız. Bunu çoğumuzun gözden kaçırması çok ilginç. Gökhan'ın çekilmesi kesin penaltıydı.

Farklı kazanabileceğimiz bir maçı 1 gol pozisyonu vererek berabere bitirdik.

Yine de derbiler bitti ve yolumuz açık. Yeter ki maç başındaki inancı her maçın geneline yayabilelim.

Bu arada Tayfun çıkarken yuhalayan aşağılık yaratıklar kendilerini TS taraftarı olarak görebilir ama benim için artık onların GS, FB taraftarından hiçbir farkı yok. GS ve FB taraftarı TS un şampiyonluğunu ne kadar istiyorsa bu yaratıklar da o kadar istiyor. İçimizdeki bu "kanı bozuk" çürük yumurtaları bir kenara koyarak sağlam yumurtalarla yola devam edeceğiz.abi aklısın ama yinede TRABZONSPOR taraftarına o kadar ağır laflar söyleme millet aç şampiyonluğa onlarıda hoş gör okadarcık

TolgaTopçu61
Baros'un yaptigi serefsizlikdir,profesyonel oyuncu böyle bir hareket yapmamali...
Gene iyi kurtuldu da basi yarilmadi o adi serefsizin:mad:

6Şafak Aydın1
15.03.2009, 23:05
su haldeki gs i eze eze yenemedik hatta maglub oluyorduk daha ne konusuyoruz

turkish0061
tony zaten topu önüne alıp hemen oyunu başlatacaktı. Bir daha bakma imkanın varsa eliyle topu önüne aldığını ama tayfunun o sırada tony'i yere serdiğini görebilirsin. Kaldı ki onun öncesinde egemen'in kaç tane hatası var. At kaleciye, olmadı at taca, o da olmadı at kornere. Niye adama çarptırmaya çalışıyorsun ki anlamıyorum...

Tony yine topu alamamisti. Kale bos kaldi, Baros topa dokundu. egemen geldi tam cizkiyden cikarti. askalsin 2ci golu yiyoduk. Biraz dikatli Olmalari lazim

special_laz1967
1-Alanzinyo daha ne yapmasını bekliyorsunuz.Bir güzel gol atmış ne gökan ne umut öle bir gol atamaz,Birde harika asist vermiş hala işte eh yada kötü diyenler var iyimisiniz sağlığınız yerindemi yada futboldan anlıyormusunuz...
2-colman 90 dk koşan her yerde olan bir adama kötü demek ayıptır Allah hesabını sorar onun emeklerini görmeyip kötü demek böle zihniyette olan bir taraftar bence taraftarlığını sorgulamalı..
3-Yunus yıldırıma hakem diyen insan değildir...Adam görevini yaptı gese lilere dokununca faul bizimkiler ayağı kırılacak ancak adam çok zekice maçı yönlendirdi.Maçın berabere bitmesi yada yenilmemiziçin elinden geleni ardına koymadı ben bu adama insan bile demiyorum milyonlarca dolar harcamış borsada olan bir takımın hakkını yemek bu kadar kolay olmamalı şu gerçek ki bu fedarasyon ve hakemlerle biz asla şampiyon olamayız boşia hayel kurmanın anlamı yok tüm herkes gördü verilmeyen faulleri ve %100 penaltıyı...
4-Ersun yanal'a ne derseniz verin selçuku bu kadar oynatan serkanı oynatmayan,ısac 'ı oyuna almak için gese ile aynı anda bile değişiklik yapmıyor hazır oyun durmuş,gese oyuncu değişdiriyor sende değişsene yok 2 dk sonra değişiyor,aldığı oyuncu 8 pozisyonda 5 faul yapıyor..ve elindeki topçuları iyi değerlendiremiyor gökanı alması lazımdı bence umut değişikliği daha anlamsızdı gökan 1 se umut hiç değilse az bişi kıpırdıyor...
5-seyirci sadece bağırmadı evet ama balonları nasıl konu yaparsınız,yağmur olduğu için balonlar havaya kalkamadı ne bilsinler ya..Ama kale arkalarının konfeti atması resmen rezaletti onu golden sonra atar insan az düşünür...

kısaca şampiyon olcağımızı düşünmüyorum..Biz kötü olduğumuz için değil bu takım bence iyi yada kötü oynuyor ama fedarasyon bizi asla şampiyon yapmaz
son: sivas maçında verilmeyenler,bursa maçını kaybedişimiz,gese ile ilk maçta elle atılan gol,beşiktaş maçında gizli gizli alehimize çalınan fauller,antalya maçında ,kayseri ile orda yaptığımız maçta beraberlik golu antebin yani kısaca bakdığınızda kısaca 11 puan gitmiş 46 +11 57 puan ama malesef....
hayal kurmanın anlamı yok..

renkdaşım çok güzel olmuş eline sağlık aynen katılıyorum bu federasyon, mhk, ve hakemler olduğu sürece biz şampiyonluğu bıraz ilk 4 e bil giremeyiz

socrates
15.03.2009, 23:06
Ve artık alanzinho ile yattara nın birlikte oynama vakti gelmiştir...

eğer bu hafta alanzinho 11' de ve yattara ile birlikte başlamaz ise işte o zaman ersun hoca' yı eleştirenlere kimse birşey diyemez artık.:cool:

Samet Yildirim
Sylva evlere senlikti.
Gökhan da kötüydü.
Galibiyeti hakem,sylva ve taraftarin 61.dakika sovu engelledi.

Kalec iyi degildi gerci sadece 2.golde hatasi vadi ama ne yapalim öyle oldu..

Gökhan size göre nezaman iyi onu bilmek lazim...mac icinde gökhan hic bir zaman faydali olmaaaazzzzz...bunu ragip söylyüor zaten 30 dk gözükmez 31. dk go atar bitirr i$i diyen ragip....ama malesef bu sezon atamyior...bugünde pozisona giremedi...

Süleyman Eruyar
Bu arada Tayfun çıkarken yuhalayan aşağılık yaratıklar kendilerini TS taraftarı olarak görebilir ama benim için artık onların GS, FB taraftarından hiçbir farkı yok. GS ve FB taraftarı TS un şampiyonluğunu ne kadar istiyorsa bu yaratıklar da o kadar istiyor. İçimizdeki bu "kanı bozuk" çürük yumurtaları bir kenara koyarak sağlam yumurtalarla yola devam edeceğiz.

:alkış::alkış: ben daha ağırını yazacaktım ama ağzımı bozmak istemiyorum...

İskender Çakmak
yönetimimize sesleniyorum:

-maça gidipte 3-5 çapulcunun sesini kesemeyecek,
-canı isterse tezahürat yapıp;istemezse susacak,
-her kötü sonuçta küfredip kelle isteyecek,
-sahaya yabancı madde atıp;takımının ceza almasını sağlayacak,
-61.dakika da az da olsa sesi çıkan;sadece attığımız gollerde bağıracak ve onun haricinde susacak
-iyi gün ve iyi skora göre takımının yanında olacak kişilere;

kesinlikle bilet satılmasın/sattırılmasın
o dediklerini tespit etmek kolay mı sence

olgun
15.03.2009, 23:07
gökhan, umut, selçuk, tayfun 4 haftadır formsuz.
Hala ısrar edilmesini çözemedim.
Oyunun alanzinho üzerine kurulmasını defalarca yazdım.
son oynadığı kısa zamandaki futboluyla, alan oyun kurucu olmalıdır dedim. Beni yanıltmadı.
ama alanzinho nun dilinden hala pek anlayan yok takımda.
Hakemin rezil olacağını da söyledik. Denizli maçının kaatili de odur. sen 15 dakikada 6/7 sarı kart çıkart ve atarım ha diyede futbolcularımızı tehdit et. o maçın da başkatili bu yunustur, bu maçın katili de budur.
yani vicdanı olan bir hakem bunun yaptıklarını yaparmı Trabzonspora.
ve gs bu adamla hiç maç kaybetmemiş ve zannediyorum biz de bu hakemle hiç maç kazanamamışız.
ersun yanal, gökhan'a selçuk a, umut a, tayfuna nasıl bu kadar sabırla dayanabiliyor anlayamıyorum.
Bu futbolcular formsuz olabilirler. o zaman oynatma be kardeşim.
bunların bu günlerdeki sergiledikleri performanslarından çok daha fazlasını herhalde o köşede oturan en genç ve tecrübesiz futbolcular gösterirlerdi.

pReN@_61
Baros'un yaptigi serefsizlikdir,profesyonel oyuncu böyle bir hareket yapmamali...
Gene iyi kurtuldu da basi yarilmadi o adi serefsizin:mad:Kafa yarılmalıktı da bakma sen...

artistler..

hüseyin1975

Caferim o hareketi fener tribünlerine yapsaydi o armayi neresine ... acaba?
Bizimkiler az bile yapdi.
Sanki mac boyu gs oyuncularina birsey mi yapdikki, gelmis artistlik yapiyor???

Bülent AKBULUT61
15.03.2009, 23:08
bu yönetim hiçbir zaman hata yapmadı bir kez daha hata yapmadığını anladım Alanzhonya transferiyle helal olsun

TolgaTopçu61
su haldeki gs i eze eze yenemedik hatta maglub oluyorduk daha ne konusuyoruz
Ne varmis gs'nin halinde,gene 11 kisi oynadilar...

Recep Alkan
o dediklerini tespit etmek kolay mı sence

lig tv den görüntüler alınırsa çok net baroşa elindeki maddeyi atan adam görnüyor. bu sadece biri.

Hasan Habip Özbay
15.03.2009, 23:09
sende kabahat yok Türkiye burası hakemlik bu kadar

Samet Yildirim
Amblem öp ama taraftara bakarak öpersen benim icin o tahrikdir...öpme kardesim niye öpüyorsun...her oyundan cikan amblemi öpüyormus birakalim...

BAROS tahrik etti !!

OFLUTS61
O hareketi imza sonrası gazetelere ya da gol sonrası kendi tribünlerine yapmadı. Oyundan çıktınktan sonra rakip tribünlere göstere göstere yaptı. O harekete tüm takımların taraftarları gs lilerde dahil tepki gösterirdi.

bunda ne var ya , ozaman taraftarlar küfür ederken futbolcu veya hakem neyapasin, brikan su sahaya yabanci madde atmayi, sahaya yabanci maddeleri atanlari kiniyorum.........

turkish0061
Neyse guzel amc izledik, Iki takimda iyiydi, Barosun yaptigi hareket saygisizliktir, Orda onu yapmicakti. Iyikine Sandalye filan atmadilar Ustune :) Ucuz Kurtulmus

selimatal
abi aklısın ama yinede TRABZONSPOR taraftarına o kadar ağır laflar söyleme millet aç şampiyonluğa onlarıda hoş gör okadarcık

Şampiyonluğa aç adam, şampiyon olup doymak ister. Şampiyonluğa engel olacak hareketleri sürekli tekrarlayanların TS luluğunu öpeyim ben. Bunlar işi dalgaya alanlar, kendi zevklerini tatmin için A.Akere gelenler. Şampiyonluk falan istedikleri yok.

Kendi futbolcusunu yuhalayarak şampiyon olmaya çalışan yaratıklara söylenecek başka sözüm yok.

Hüdai Pervaneli
Ne varmis gs'nin halinde,gene 11 kisi oynadilar...

12 bir kisi eksik saymissin

My
Asil elestirilmesi gereken barosa atilan yabanci,yani tanidigimiz maddelerdir.Arkadaşım ya harbi çok safsın ya da çok rahat birisisin.

marfat61
15.03.2009, 23:10
goksu faty paty cok ıy oyuncular mutlaka bı sekılde onumuzdekı seneye hazırlanmalılar bunlar bıde su fıorvetlerın 3 olcana bı tek fatıh tekke olsa bu sene acık ara su hafta ıtıbarıyle lıderdık ya

Cafer Bulur
Gene iyi kurtuldu da basi yarilmadi o adi serefsizin:mad:
Barosun ne mal oldugunu sen tarif ettin zaten.
Ben de bizim taraftarin barosla neden ugrastigini ve takima destek vermezken barosa bayraklarin cubuklarinin neden firlatildigini sorgulamak istedim.

olcay_61
yaa anlamıyorum bu tayfun cora sevdasını sinir oldum yine. ersun hocanın umarım son saçmalaması olur çünkü başka kredimiz kalmadı. bide hakeme sözüm var Allahından bul aldığın ücret haram olsun...

Cem Zırıh
ilk kez ersun hocaya kiziyorum ilk kez! isaac dedigimiz adam umut un nijerya versiyonu top kontrolu teknik vurus hersey sifir baris gibi bi yetenek varken neden sag sol alanzinho baris kullanmaz bilmiyorum tayfuna gelince gercekten iyi bi cocuk iyi de bi trabzonsporlu olabilir ama olmuyor iste ikinci golde hatali kalecinin el hizasina top gelmeden kafayla uzaklastirmaliydi kalecininde pozisyonunu bozdu kendiside uzaklastiramadi topu serkan in olmadigi maclardan sonra kotu oynamaya basladik :S nedendir bilinmez belki sans diyenleriniz olucak ama serkanin oynamadigi maclari kaybettik :)

Hasan Habip Özbay
baroş sen her şeyi hakettin ama seyirciye helal olsun tuzağa düşmedi onun hesabını başkaları görür

hüseyin1975
Yedigimiz ilk golde Alana resmen cinayet tesebbüsü yapilmis.
Yaziklar olsun.
Yinede Sylva cikmasa daha iyi olurdu sanki.
Song bi sekilde Barosu bozardi diye düsünüyorum.

TolgaTopçu61
12 bir kisi eksik saymissin
Evet dogru hakem denilen serefsiz sahsiyeti unutmusum...

Uğur Cira
BU KÖTÜ TAKIMLAR ARASINDA şampiyon olmalıyız

ama seneye çok iyi bir takımımız olacak

bence iyi bir iki türk oyuncu almalıyız

malum yabancı sınırı var

ilk adayım nuri şahindir

forvettede alınabilirse genç sercan alınabilir bursadan
vallahi sercan süper olur.hatta gökhan ünal-sercan takası denilebilir.Gerçi şimdi yeri değil.ama şu gamsız gökhandan kurtarmak lazım.takımı 10 kişi oynatıyor resmen...

Burak 1967
15.03.2009, 23:11
Caferim o hareketi fener tribünlerine yapsaydi o armayi neresine ... acaba?
Bizimkiler az bile yapdi.
Sanki mac boyu gs oyuncularina birsey mi yapdikki, gelmis artistlik yapiyor???

maç boyunca kendini yerden yere atan karaktersiz bir oyuncunun, üstelik kendi seyircimizi kışkırtmak amacıyla yaptığı bu hareketin burada yine kendi taraftarımızca masumane bir şekilde lanse edilerek, üstelik bize 'yabancı madde' kavramını anlatması benim biraz ağırıma gitti doğrusu!

Ertuğrul ATALAY
maçı kaybettik alanzinyoyu kazandık.....
kar mı zarar mı bilemiyorum....

tsert61

ARKADAŞLAR DOĞMA BUYUME TRABZONLU OLARAK BUGUN GERCEKTEN UTANDIM TV KARŞISINDA TRİBUNLERDEKİ SEYİRCİMİZDEN..YAZIK YA..BEN YEMIN EDİYORUM 13-14 YAŞLARINDAYKEN DAHA 94-95 SEZONUNDA VE ONDAN SONRAKI 2 YIK TRABZONUN İÇ SAHADAKİ HER MAÇINA GİTMİŞ BİRİR OLARAK TEKRAR UTANDIM BUGUN SEYİRCİMİZDEN... O GUNLERDE MARATONDA OTURAN ADAM KUREKLE DAYAK YERDI YA..VARMIYDI OTURUP MAÇ İZLEMEK..
..
..gs taraftarını bağırtıp bize ekran başında onları tekrar dinlettiğiniz için tekrar teşekkürler..

..AVNİ AKER BÖYLE CEKİRDEKÇİ SEYİRCİYLE DOLACAKSA MAÇLARI OLİMPİYATTA OYNAYALIM..CİDDİYİM BU KONUDA..YAZIK YA..YAZIK..SONRA NERDE ŞAMPİYONLUK..ne yapıyorsun taraftar olarak ta şampiyonluk bekliyorsun..kimse futbolcuya, hocaya laf atmasın, gidin tribunde bağırmayan tiplerle uğraşın ya, gerekirse bağırmayana küfür edin..ne diyeyim ya..

Kadir
Baros nonoşu resmen tahrik etti ve olan oldu .
Dünyanın neresinde olursa olsun o tepkiyi görür böyle karaktersiz bir futbolcu .

cihayan
isaac nedir öyle yaa...ayakkabı uğruna 2 korneri kaçırdı...bi adam hem sonradan giriyor oyuna sonra da 5dk ayakkabıyla uğraşıyor...trabzona kafası çalışan profesyonel topçu lazım...isaac seneye gönderilceklerden biridir...
yeter artık umuta ve gökhana destek verdiğimiz...madem bu taraftar en iyisini hakediyor sahada adam gibi oyna kardeşim...symek olsaymış da şu gelseymiş de...sen bunu diyerek senin arkanda oynayan adamlara hakaret ediyorsun ve de kendi acizliğini örtmeye çalışıyorsun...ah fatih ah şu takıma geri gel de futbolu baştan öğret şunlara...utansınlar...

Gokhan'in yerine Fatih olsaydi ve oynasaydi (sakat makat olmasaydi) su anda sampiyonlugu garantilemeye az kalmisti....

Burak Seyitoğlu
birincisi tayfunu niye oynatırsın, ikincisi umut'un yerine isaac gibi bir adamı niye alırsın? Bu sahanın elektrikleri niye ayarlanmıyor kardeşim. Yaparsın bir güç kaynağı voltaj düşmelerinden, elektrik kesintilerinden etkilenmez. Maçı soğuttu adamlar resmen. Bu kadar adam var Trabzonlu neden lobi yapamazlar anlamış değilim. Verdirmeyin arkadaş böyle adamları bizim maçlara hakem olarak. Resmen katletti adam bizi. Golü yedik niye dağılıyorsun, toparlan hemen, Hani konyayı 3-2 yendiğimiz maçtaki trabzon, heni fenerle berabere kaldığımız maçtaki mücadele nerede kaldı? Tam baskı kuruyoruz balonlar sahada adamların işine yarıyor. Bunları ince ince düşüneceksin. Bak 2 puana mal oluyor böyle şeyler. Gökhan'a Umut'a tamah ediyorsun her maç, göksuyu oynat, karadenizspordan adam oynat, paftan oynat. En fazla Umut Gökhan kadar kötü oynarlar. Daha kötüsü olamaz. Hala profesyonel olamadık. Şu 61.dakika şovunu kaldıralım. Artık bize zarar vermeye başladı. Taraftar yapıyorsa yapsın, sen sahanın içinde dolanacak balon falan bırakma ortalığa. Bırak adamlar rahat rahat oyununu oynasın, tam baskı kurmuşken hop 5 dakika gsnin işine geliyor. Hakemle oynama bir de. Bunu oyunculara birisinin anlatması lazım. Sen oyununa bak. İtiraz edince karar mı değişecek. Hayır. Bugüne kadar hangi hakem itirazla değiştirmiş kararı. Bırak oyununa bak. Hırs olsun senin için hakemin yaptığı şerefsizlik. Daha da hırslı mücadele et. Resmen oyundan düşmek için bahane. Hakemle uğraşmak ne kazandıracak sana. Onu da söyleyeyim sarı kart. Ersun hocanın konuşması lazım itiraz etmeyin diye. Bırak hakem napıyorsa yapsın, nasılsa önüne geçemiyorsun. Sen topunu oyna, bak alanzinho nasıl oynuyor itiraz etmeden. İşini de yapıyor adam. Bütün futbolcuların bu konuda uyarılması lazım acilen...

Hamza Öztürk
15.03.2009, 23:12
10 milyonluk maskot kurtardi bizi
bazilarina kapak olmusdur ALANZINHO nun yaptiklari
aslanim benim be
eskiden Yattaranin ayagina her top geldiginde heyecanlaniyordum
bu hissi cokdandir yasamadim
ve bugün Alanzinho bana bu hissi geri verdi
sagolasin

güvençelik
hakem efendi alazinyoya yapılan faulu verseydi..ki buna tüm yorumcularda faul dedi..biz maçı rahat kazanırdık.geri kalan laflar boş..

A.T.R
[quote=A.T.R;2062135]Ne derseniz deyin benim başta Selçuk,Gökhan ve Isaac'tan sıtkım sıyrılmıştır. Özellikle Gökhan kesinlikle bu takımın gol yükünü kaldırabilecek ne beceri ne de ciddiyete sahip değildir. Selçuk kesinlikle ve kesinlikle bu takımda yedek olarak kalabilecek kapasiteden daha fazlasına sahip değil bu haftalardır sürdürdüğü hali ile. Şu Brüls gelse de o oynasa bari. Isaac, Yattara,Gökhan gitmeli ve yedekten daha fazla olamayacak olan Umut mecburiyet anında sahaya sürülmeli. Sağ bek için adam gibi bir oyuncu bulunmalı. Tabii şuan kafamın karmaşıklığı ile bazı kişileri es geçiyor olabilirim ama saydığım üçlüye emeklerinden ve katkılarından(!!) dolayı teşekkür edilerek gönderilmeliler.

yaa bırakın artık isimler üzüerinden tartışmayı. bu takım sizi şampiyonluk havasına soktu. taraftarın şampiyonluk beklentisinin olmadığı bir sezonda bu takım taraftarı şampiyon olabileceğimize inandırdı. biz onlara destek vermeden inanmadan, bu haftaya kadar iddayı sürdürerek, bazen iyi bazen kötü ama hep mücadele ederek bizi de havaya soktular. bir kere taktir edin, mücadele için onur duyun, teşekkür edin yüreklendirin cesaretlendirin. bu çocuklar bunu hakediyor. destek olmuyosunuz bari köstek olmayın. aşalamayın, küfretmeyin, yuhlamayın... gölge bari etmeyin...

Saçmalamak kavramı icad edildiğinden beri sizin kadar güzel bunu örnekleyen olmamıştır emin olun. Okur-yazar olmak kavramı da ayrıca okuduğunu mantık çercevesi içerisinde anlamak demektir sadece okuyup yazmak değil.

Yukarıdaki tesbitleri yaptıktan sonra gelelim işin özüne. mesajım içerisinde kime ne hakaret, aşşağılama ya da küfür vardır? Bu nasıl bir körlüktür? ayrıca şu şampiyonlukla ilgili yazdığınız ve benim de yazınızda belirgin hale getirdiğim yerlerle alakalı olarak size ve tüm foruma bir hikaye anlatayım belki birşeyler anlayabilirsiniz.

Birgün önemli bir maça çıkacak takımın 2 numaralı oyuncusu sakatlanır yerine adam bulunamaz ( hikaye ya bu öyle işte) ve futbolcu olmayan ama iyi bir bek oyuncusu olan mahalleden birini takıma monte ederler.Adam der ki " benim görevim ne olacak?" takımın antrenörü de "bizim kaleye gol atılmasını engelleyecek ve adam geçirmeyeceksin" der. Maç başlar hakikaten bu yeni eleman adam geçirmez ve hatta çizgi üzerinden bir gol çıkartır ve atağa kalkar herkesi ve hatta kaleciyi çalımlar ve durur. Herkes bağırır at golü at golü" diye . Ama eleman topu dışarı vurur herkes çıldırır. Bizim eleman tribünlere döner ve " ne bagiriyorsunuz siz de hiç bir şey biliyorsunuz 2 NUMARA GOL MU ATARMIŞ" der.

Şimdi biz bu takım şampiyon olsun diye kurulmadı işini böyle değerlendirmek lazım. Doğrudur ama ayagına kadar gelen kısmeti " 2 numara gol mü atar" mantığı ile elinin tersi ile itmek ne demektir?? Bunu Futbolculara söylerken aslında asıl sizin gibi anlamsız düşünenlere ve ortada bulunan yanlışa ortak olanlara eleştiri getirenleri SAÇMA SAPAN yorumlarla suçlayanlara da söylüyorum.

Anlayabildin mi?? Yoksa tekrar anlatayım mı??

TolgaTopçu61
Barosun ne mal oldugunu sen tarif ettin zaten.
Ben de bizim taraftarin barosla neden ugrastigini ve takima destek vermezken barosa bayraklarin cubuklarinin neden firlatildigini sorgulamak istedim.
Ona birsey diyemem eminimki aynisini bende yapardim,o sinirlen insan kendisini tutamiyor...
Onun icin birsey diyemem...

OFLUTS61
Arkadaşım ya harbi çok safsın ya da çok rahat birisisin.

taslamak bagirmaktan daha kolay, zaten onlardan baska ne beklenirki cekirde ve taslamkak, bukadar kolay tahrik oluyorsak bizim takima ancak zarar verir.........

Erdem Keser
Son 10 sayfayı okudum ama hakem hakkında tek tük yazılar yazılmış.Şaşırdım.Eğer Yunus Yıldırım denen utanmazın kokartı alınmaz , süper ligde bundan sonra bir maça verilirse , yönetim hiç orada beklemesin .Artık birşeyler yapmanın zamanı geldi.

Maça gelince Alanzinho harika bir performans sergiledi.İlk yarı çok kötü bir performans sergileyen Colman 2. yarıda kendisini buldu ve Selçuk'la beraber takımın pas organizasyonunda önemli rol oynadı.

Selçuk'a kötüydü diyenlere ise sadece gülüyorum.Hem pas yapmamızı hemde pozisyon üretmemizi sağladı.Yakaladığımız iki pozisyonda o muhteşem topları yine Selçuk attı.Umut ve özellikle Gökhan'ın top tekniklerinin yetersiz oluşu ve ayağında top tutamamaları sebebiyle ortasaha oyuncularımız inanılmaz yoruluyorlar(Selçuk-Colman).Yani bunu görebilmek için otorite olmaya gerek yok , forvetlerimiz duvar vazifesinden fazlasını göremiyor.
Gökhan'ı seyrettikten sonra ne yazıkki ilerleyen haftalar için umutlu olamıyorum.Kendisine verilen bonservis ücretine yazık.

Cafer Bulur
Arkadaşım ya harbi çok safsın ya da çok rahat birisisin.
Ben hic rahat degilim sayin abim.
Ben son 3 ic saha macini kazanamazken baros serefsizin yaptiklari beni ilgilendirmiyor.
Gs formasini öpmüs ve taraftari tahrik etmis,bana ne yahu?
Ben kacan puanlara yaniyorum,sizin ugrastiginiz islere bakin.
Size kolay gelsin o zaman...

marfat61
15.03.2009, 23:13
tsert61 harıka yorum tebrıkler

Recep Alkan
sende kabahat yok Türkiye burası hakemlik bu kadar

kendini satan bir hakemin afedersin ama abi bir hayat kadının dan farkı yoktur.

İskender Çakmak
lig tv den görüntüler alınırsa çok net baroşa elindeki maddeyi atan adam görnüyor. bu sadece biri.
o stad da 20 bin kişi var atan adam çıkıntı biri olduğu için hemen kameralarla tespit edebilrsin o adama bilette satmayabilrsin ama hiç bir adam sen bağırmıyorsun die bilet satamamazlık yapamazsın

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar lütfen gs 11 kişi oynadı demeyin 12 kişi oynadı demekki biz mac alsak bile hakemler izin vermiyecek onların ilk gölünde faul calmadı ya helal olsun böyle hakemlere ne kadar yürekliler ne yapsanızda lig sonunda biz şampiyon olacağız

ApoCaN28
15.03.2009, 23:14
Ne Hakeme suç bulucam ne de başkasına tabi suçlular ama önce kendimize batıralım iğneyi ...
Şu gs yi yenemedik ...
Neyse yapıcak bişi yok desteğe devam bu sene şampiyonluk çok zor ama inancımız tam...
Antepi yenmeliyiz...

My
Ben son 3 ic saha macini kazanamazken baros serefsizin yaptiklari beni ilgilendirmiyor.
Size kolay gelsin o zaman...Eyvallah sağolasın da hırsızın hiç mi suçu yok be kardeşim. Kendin de diyorsun. Adam tahrik ediyor. Sonra da neden ona kızıyoruz anlamıyorum diyorsun. Çok çelişkili.

Bülent AKBULUT61
maçı kaybettik alanzinyoyu kazandık.....
kar mı zarar mı bilemiyorum....
bence büyük bir karrrrrrrrrrr

hüseyin1975
http://www.youtube.com/watch?v=cvPL6vsw8n8

tsert61
15.03.2009, 23:16
YA KONU BAŞLIĞI NASIL AÇILIYOR..İÇ SAHA MAÇLARI İSTANBULDA OYNANSIN DİYE KONU AÇICAM..ÇOK SİNİRLENDİM YA..yazık ya..olmaz olsun sizin gibi taraftar..gitmeyin maça falan iade edin kombineleri..kulup te ödesin paraları geri..ne bu ya..sinemayamı geldiniz, takımı desteklemeyemi..gs taraftarının Avni Akerde nasıl sesi duyulur ya..yazıklar osun..ya yazıklar olsun..

cihayan
ilk kez ersun hocaya kiziyorum ilk kez! isaac dedigimiz adam umut un nijerya versiyonu top kontrolu teknik vurus hersey sifir baris gibi bi yetenek varken neden sag sol alanzinho baris kullanmaz bilmiyorum tayfuna gelince gercekten iyi bi cocuk iyi de bi trabzonsporlu olabilir ama olmuyor iste ikinci golde hatali kalecinin el hizasina top gelmeden kafayla uzaklastirmaliydi kalecininde pozisyonunu bozdu kendiside uzaklastiramadi topu serkan in olmadigi maclardan sonra kotu oynamaya basladik :S nedendir bilinmez belki sans diyenleriniz olucak ama serkanin oynamadigi maclari kaybettik :)

Bu konuyu ben de anlamiyorum, Serkan varken neden Tayfun oynuyor ve Serkan yedek bekliyor? Serkan'in olusu orada Tayfun'dan cok daha etkili oynar ve fazla guven verir.

Recep Alkan
http://www.youtube.com/watch?v=cvPL6vsw8n8

alanzinhonun attığı golden sonra kendini ere atmasını, heyecanını ve sevincini asla unutmayacaım

My
Hakem maçta resmen dağıttı. Alan'e kompleksinden hiç faul çalmadı. Çalamadıkça da maçın altında kaldı.

Murat61
ersun yanalın degisiklikler konusundaki sacmalıkları devam ediyor bugun selcuk ve tayfuna nasıl dayandı ben bilmiyorum ama yerine serkan varken tayfunun oynatılmamasını ben sozlesmeyi imzalamamıs olmasına baglıyorum gelelim selcuga bu adam kac mactır formsuz yerine hic mi oyuncun yok sehzade forvetimiz gokhan neden hic bir mac oyundan alınamıyor son dakikalarda surekli golleri varda ben mi kacırdım ? umut tamam oda kacırıyor cok ama hic degilse bir caba sarfediyor onun cıkması bizi kotu etkiledi bence ersun yanal mactan once kendini sartlıyor ve o degisiklikleri yapıyor mac pek umrunda degil sartlı cıkıyoruz maca

marfat61
offf ya bu senekı fırsatlar hakıkaten bıda elımıze gecmez koly kolay ya 2 numara hıkayesını tuttum ya dostumm

marcelinhos100
15.03.2009, 23:17
arkadaşlar gol görüntüleri varmı ekleyebilirmisiniz.......

hüseyin1975
Birakin su ayyas Barosu.
Önümüze bakalim.
Antepi yenmek FARZ oldu artik.
Ayrica Kupanin rövansi olmali.

U.Sadıkoğlu
Artık bitti gibi ..

Murat61
Gokhan'in yerine Fatih olsaydi ve oynasaydi (sakat makat olmasaydi) su anda sampiyonlugu garantilemeye az kalmisti....

suan altın ayakkabıyı almıstı fatih

mhayri
Seneye kesin şampiyonuz :)

OZDEN61
GÖKHAN oyunda varmıydı yokmuydu belli degil. gol kacırmadı cunku pozisyona giremedi hep kactı. bu adama gıcık oluyorum artık. insallah yerine goksu oynatılır. yeter yaww.
ersun hocam kes su adamı artık. selcugu kes ceyhunu koy, hüseyini kes faty papy i koy.

Orhan Aydın
3maçtır kazanamıoruz üstelik avni akerde gazamız mübarek olsn gökhan la umut devam gol kaçırmaya biz şampıyonluğa gitmeyelim canım o bize gelsin gol atmadan şampıyon olunmuyo mu sanki?

hüseyin1975
15.03.2009, 23:18
Hakem maçta resmen dağıttı. Alan'e kompleksinden hiç faul çalmadı. Çalamadıkça da maçın altında kaldı.

Hep yildizlar korunsun deniliyor ama bizim yildizlarimizi koruyan yok.

Ersun Hocam iyiki de Alani erken cikarmadi bugün

ilyskm
Arkadaşlar,
Neyi tartışıyorsunuz yaw? Şu 6sarayı bile yenemiyorsak hiç konuşmayalım. Gerçi 6saraya karşı 7 kişi ancak bu kadar olur. Çünkü Umut, Gökhan, Tayfun ve Hüseyin 6sarayın defansı gibi oynadılar. Aldıkları tüm topları 6sarayın defans elemanlarına bıraktılar. Song, Egemen ve Cale'de kötüydü sadece Colman ve Alanzinho onlara tebrikler. Neymiş demek ki en az 5 oyuncumuz normal oyunlarını oynamış olsalardı 6sarayı hallaç pamuğu gibi atardık.

olgun

Ben de bir gün espri olarak, bu takımın merkezini istanbula alalım ve içteki maçlarımızı İstanbulda oynayalım, bileğimizi kimse bükemez dedim.
Şampiyonluk yıllarında şimdiki gibi öyle 500 bilet 1500 bilet misafir takıma vermek adeti yokmuş.
fb,gs,bjk maçlarında stadyumun ( O zaman istanbul takımları inönü stadında oynarlarmış.) yarısından fazlasını bizim uşaklar doldururmuş ve tezahüratta
sustururlarmış bu 3 takımın taraftarlarını.
Trabzondaki seyircimiz her zaman böyle.
Maratondaki ateşli seyircimiz, fazla değil bundan 10/15 yıl önce kapalıdaki seyircilere ......kapalı diye bağırırdı.
alışıldı artık bizim seyircimizin çoğunun sinema seyircisi olduğu.
ne deseniz boş.

EMRAH ERTEMOĞLU
Şampİyonluktan kopmayalim yeter bu zevk bana yetİyor herŞeye raĞmen..

trab61
15.03.2009, 23:19
turkiye liglerinin en fazla pozisiyona giren takimi, en fazla sut atan takimi, ve ustune ustelikte gokhan unalda turkiye liginde en fazla pozisiyona giren futbolcusu.
demekki bu sene cok iyi oynuyoruz. ama maalesef top bizi sevmiyor bu sene.

Cafer Bulur
Eyvallah sağolasın da hırsızın hiç mi suçu yok be kardeşim. Kendin de diyorsun. Adam tahrik ediyor. Sonra da neden ona kızıyoruz anlamıyorum diyorsun. Çok çelişkili.
Kizmaktan kasdim sahaya ve barosa atilan yabanci maddelerdir,bunlara ne gerek vardi.
Bu mu olmaliydi taraftarin takima olan destegi?
Homurdanmaktan baska bir is yapmayan taraftar barosun gs armasini öptügü zaman mi taraftarlik hissi aklina geliyor?
Gecin bu isleri kardesim,gecin.
Zaten ne mal oldugu belli olan barosun yaptiklarinin cezasini bizim taraftar mi verecekti?

TSercaN
arkadaslar o serefsiz barosa atilan maddeler tabiki yabanci madde olacak, adam kendisi de yabanci, sonra o maddeler yerli olsa alisma donemini zor atlatirdi.
atilan yabanci maddelere aldirmayin onlar birbirleriyle iyi anlasmislardir

Burak 1967
Size kolay gelsin o zaman...

o zaman kaçan puan ile ilgili yorum yap, hem barosa atılanları anlamıyorum diye bir laf atıyosun, sonra tepki görünce banane yahu diyorsun! burada herkesin yüreği yanmış kimsenin barosa atılan çubuğa dert yanacak hali ve bunu dillendireceklere tahammülü yok!

My
15.03.2009, 23:20
Hocam Tayfun'dan sağ bek olmaz! Olmuyor!

Gamze
15.03.2009, 23:20
Talihsizlikler Serüveni
15.03.2009

Trabzonspor - Galatasaray maçında yaşanan talihsizlikler, maçın belki de sonucuna etki eden unsurlardandı...

http://www.bordomavi.net/images/haber/BMN%20Haber%20(5).jpg
...

Trabzonspor 7. dakikada golü bulduktan tam bir dakika sonra oyun durdu. Sebebi ise stadın ışıklandırmasındaki sorundu.

Açıklamaya göre ışıklandırmadaki sorun şehrin genelindeki voltaj düşüklüğünden kaynaklanıyordu. Jenaratörler devreye sokuldu, maç yaklaşık 8 dakika sonra yeniden başladı.

Maçın başlamasından birkaç dakika sonra ise Galatasaray'ın golü geldi.

Gecenin tek talihsiz olayı bu değildi elbette.

61. dakikayı gösterdiğinde tabela, tribünler coşkuyla kutlamalarına başladı. Ancak gözden kaçan bir ayrıntı vardı; aniden başlayan şiddetli yağmur.

Havaya bırakılan balonlar yağmurun etkisiyle yükselmek yerine, sahaya indi. Kesilmeden atılan konfetilerse saha kenarlarını kapladı. Hakem maçı durdurdu ve çim sahada balon avı başladı bu kez.

Birkaç dakika da burda kaybedildi, oyuncular soğudu...
Ve arkasından ikinci golü geldi Galatasaray'ın.

Yenilen Golleri bu talihsizliklere direkt olarak bağlamak doğru olmayacak elbette.
Ancak yaşananların konsantrasyonu bozduğu ve Trabzonspor'un hızını kestiği aşikar.
Zor durumdaki Galatasaray'ın imdadına yetişen talihsizlikler, belki de sonuca da etki etmiştir, kim bilir?

BMN Haber
Gamze BAL

socrates
15.03.2009, 23:21
%100 eminim önümüzdeki hafta ersun hoca bu kadro ile çıkacak...

-------------sylva------------
-serkan------------------cale-
--------song---egemen-------
-----------hüseyin------------
----selçuk---------colman-----
-yattara-------------alanzinho-
------------gökhan------------

marfat61
ahh tekke ahhhhhh gelde arama bu adamı bu sene ya

turphan
Kizmaktan kasdim sahaya ve barosa atilan yabanci maddelerdir,bunlara ne gerek vardi.
Homurdanmaktan baska bir is yapmayan taraftar barosun gs armasini öptügü zaman mi taraftarlik hissi aklina geliyor?
Zaten ne mal oldugu belli olan barosun yaptiklarinin cezasini bizim taraftar mi verecekti?

Görüşlerine aynen katılıyorum...

Samet Yildirim
Ah ah halanda yenemedik ne konusalim diyosunuz

TS bu hakemle degil 90 dk 900 dk oynasa yenemezdi....tam skandal...3 metre önündeki pozsionu degerlendiremiyor...

TS iyi oynadi galibiyeti haketti...

Sivasa 3 bjk ya 2 puan var...hafta Sivas-BJK maci var yani durumlar cok iyi...

poetricus
İki puan kaybettik ama bir futbolcu kazandık.
Bence kârdayız.

mhayri
ŞANSAL BÜYÜKA:Gökhan Ünal ve Umut Trabzonspor'un aradığı forvetler mi?

ERMAN TOROĞLU:Değiller kesinlikle...

Oğuzhan Turhan
Valla kimse hakeme, yada orta saha oyuncularımıza bahane bulmasın..
Bu takımda Gökhan ve Umut gibi iki beceriksiz, ayağında top tutamayan hatta havadan gelen topu doğru düzgün önüne alamayan iki futbolcu olduğu sürece şampiyonluk zor ama imkansız değil.

Bundan sonra bol bol Allah a dua edelimde bu iki forvet elemanımıza güç ve bol gol atmayı nasip etsin.
Şu takımda umut gökhan yerine taner olsaydı şimdi belkide şampiyonluğumuzu garantileme aşamasındaydık..

mustafaction
tayfun el bombasından bir an önce kurtulmalıyız gitti sylvayla carpıstı yedık golu

Cafer Bulur
o zaman kaçan puan ile ilgili yorum yap, hem barosa atılanları anlamıyorum diye bir laf atıyosun, sonra tepki görünce banane yahu diyorsun! burada herkesin yüreği yanmış kimsenin barosa atılan çubuğa dert yanacak hali ve bunu dillendireceklere tahammülü yok!
Ben kacan puanlarla ilgili yorumumu yaptim da seninkini göremedik be kardesim.
Haydi rastgele...

tsert61
15.03.2009, 23:22
ARKADAŞLAR DOĞMA BUYUME TRABZONLU OLARAK BUGUN GERCEKTEN UTANDIM TV KARŞISINDA TRİBUNLERDEKİ SEYİRCİMİZDEN..YAZIK YA..BEN YEMIN EDİYORUM 13-14 YAŞLARINDAYKEN DAHA 94-95 SEZONUNDA VE ONDAN SONRAKI 2 YIK TRABZONUN İÇ SAHADAKİ HER MAÇINA GİTMİŞ BİRİR OLARAK TEKRAR UTANDIM BUGUN SEYİRCİMİZDEN... O GUNLERDE MARATONDA OTURAN ADAM KUREKLE DAYAK YERDI YA..VARMIYDI OTURUP MAÇ İZLEMEK..
..
..gs taraftarını bağırtıp bize ekran başında onları tekrar dinlettiğiniz için tekrar teşekkürler..

..AVNİ AKER BÖYLE CEKİRDEKÇİ SEYİRCİYLE DOLACAKSA MAÇLARI OLİMPİYATTA OYNAYALIM..CİDDİYİM BU KONUDA..YAZIK YA..YAZIK..SONRA NERDE ŞAMPİYONLUK..ne yapıyorsun taraftar olarak ta şampiyonluk bekliyorsun..kimse futbolcuya, hocaya laf atmasın, gidin tribunde bağırmayan tiplerle uğraşın ya, gerekirse bağırmayana küfür edin..ne diyeyim ya..

Cagdas Topal
Arkadaslar hiç ümidinizi yitirmeyin , 96 dan buyana kac kez yakaladık böyle bir sans söyleyin bana şimdi takıma sırtını dönmek de neyin nesi ?

Bugün kazancagımız bir macı hakem istanbul eziklerine yarayacak sekilde berabere bitirdi , 6s ye vermeye calıstı ama colmandante :cool:

Yunus Yıldırım sen bir şerefsizsin !

hüseyin1975
Artık bitti gibi ..

Ne bitti?

Sivasin 3, besiktasin 2 puan gerisindeyiz.
Haftaya karsilasiyorlar birbiri ile.
Antepi yenersek yine tam potadayiz.
Umarim ezikler berabere oynar.
O halde besiktasi puan olarak yakalariz ve sivas ile aramizde 1 puan kalir.

Ne bitti?

SDanışmaz
Allah rızası için biri Tayfunu şu takımdan kessin.. Yarar felan istemiyorum, zararı olmasın yeter..

Bu forvetlerle bu iş yürümez..

Bana göre maçın en iyi yanı Lazinho'nun formda olmasıydı. İnşallah nazar değmezde böyle devam eder..

OFLUTS61
arkadaslar o serefsiz barosa atilan maddeler tabiki yabanci madde olacak, adam kendisi de yabanci, sonra o maddeler yerli olsa alisma donemini zor atlatirdi.
atilan yabanci maddelere aldirmayin onlar birbirleriyle iyi anlasmislardir

atilan madde maalesf bayragin sapi, zaten bir TS bayrak alip stata gidikleri yok, ama iki kilo cekirdek eksik etmezler.......

olgun
15.03.2009, 23:23
sahamızdaki ard arda 3 maçımızda 8 puan kayıpla aldığımız 1 puan, ne halde olduğumuzu gösteriyor.
Gerekli önlemler alınmalıdır.

Samet Yildirim
Ne bitti?

Ne bitti?

Aynen öyle ne bitmis onu anlamadim...

Kadir
arkadaşlar gol görüntüleri varmı ekleyebilirmisiniz.......

Kardeş ligtv sitesinde oluyor goller üyelik alıp bakabilirsin .

My
Hep yildizlar korunsun deniliyor ama bizim yildizlarimizi koruyan yok.

Ersun Hocam iyiki de Alani erken cikarmadi bugünHüseyin ülkemiz liginde yıldızlar çok güzel korunuyor. Mesela Alex. Dokunda göreyim. gs li futbolcular misal. Her biri yıldız ya istedikleri gibi hakeme hakaret ederler, bağırırlar, çağırırlar. Yiyorsa birine elinle dokun. İstanbul'da oyna da ne olursan ol. Milli takıma bile korunaklı seçilirsin.

Rahman Gümüş
15.03.2009, 23:24
Sözüm galatasaraya;

Bizden ve bir çok anadolu klübünden aldığınız haksız, hakem, federasyon destekli haram puanlarla gittiğiniz Avrupada sizi desteklemiyorum.. Ben Türküm ama siz Türk değilsiniz. Hepiniz Bizanssınız! İnşallah tepe taklak olursunuz.. Beter olun! Çirkefler topluluğu....

Cagdas Topal
Artık bitti gibi ..

yazık biz bu takımı haketmiyoruz , senin gibilere inat sampiyon olacagız ! ozaman da biz zaten inanıyorduk gibi şeyler söylersiniz

mhayri
10 da 10 yapabilir miyiz?
Yaparsak şampiyon oluruz...
10 da 9 yaparsak 2. oluruz...
Olur mu ?
Neden olmasın...
Yeterki şu ilerdeki doğru 3 lüyü bulalım...

wolf_TS61
15.03.2009, 23:25
öyle yada böyle bu seneyi bu forvetlerle bitireceğiz ve muhtemelen alanzinhonun bu performansından sonra bi tanesi kenara gelecek.

Cafer Bulur
Ne bitti?

Ne bitti?
Dediklerin dogru.
Ama su maci aliriz diyemiyoruz ne yazikki.
Antep macida bicak sirtinda gececek,bizim 3 puan ümitleri de yine gökhan ve umut un ayaklarinda olur herhalde.
Ne yapip edip o maci almaliyiz,baska caremiz yok.

Lumcera
Son 10 sayfayı okudum ama hakem hakkında tek tük yazılar yazılmış.Şaşırdım.Eğer Yunus Yıldırım denen utanmazın kokartı alınmaz , süper ligde bundan sonra bir maça verilirse , yönetim hiç orada beklemesin .Artık birşeyler yapmanın zamanı geldi.

Maça gelince Alanzinho harika bir performans sergiledi.İlk yarı çok kötü bir performans sergileyen Colman 2. yarıda kendisini buldu ve Selçuk'la beraber takımın pas organizasyonunda önemli rol oynadı.

Selçuk'a kötüydü diyenlere ise sadece gülüyorum.Hem pas yapmamızı hemde pozisyon üretmemizi sağladı.Yakaladığımız iki pozisyonda o muhteşem topları yine Selçuk attı.Umut ve özellikle Gökhan'ın top tekniklerinin yetersiz oluşu ve ayağında top tutamamaları sebebiyle ortasaha oyuncularımız inanılmaz yoruluyorlar(Selçuk-Colman).Yani bunu görebilmek için otorite olmaya gerek yok , forvetlerimiz duvar vazifesinden fazlasını göremiyor.
Gökhan'ı seyrettikten sonra ne yazıkki ilerleyen haftalar için umutlu olamıyorum.Kendisine verilen bonservis ücretine yazık.

Kesinlikle katılıyorum.Selçuk'a kötü diyenler Umut ve gökhanın forvette sadece duvar vazifesini gördüğünü unutmamalıdır.Orta sahadan gelen toplar forvette iyi tutulamıyor ve tekrar geri dönen top orta saha oyuncularını yoruyor.
Selçuğun kötü görünmesinin sebebi bence bundan kaynaklanıyor.Saha içindeki mücadelesini ben görüyor ve takdir ediyorum.

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 23:26
Biz Premier ligden izlemedik ama siz adamı premier ligde oynuyomuş gibi değerlendiriyorsunuz. Maçın başından sonuna kadar bağardım. En az bağardığım adamlardan biri de Tayfun'du.

afedersın arkadasım kalecısının topa cıkmasını engelleyen tek oyuncu zaten ancak premıer lıgde olabılır cahıllıgımı hosgor lutfen

marfat61
al bırını vur otekıne ya kım kenara gelırse geldın alternatıfı olmadıktan sonra enınde sonunda cıkcak oynıcak onlara alternatıf yaratmak lazım

mhayri
öyle yada böyle bu seneyi bu forvetlerle bitireceğiz ve muhtemelen alanzinhonun bu performansından sonra bi tanesi kenara gelecek.

Doğru 3 lü diyorum...
Hala arıyoruz...
Bir bulsak bu iş tamamdır...
Bence sadece 1 tanesi belli : Alanzinho...
Bence 2. si yattara...
Artık 3. yü de hoca bulsun :)

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 23:27
bu forvetlerlen sezon sonunu nasıl getirecegiz bilemiyorum artık tayfunu kadroda görmek istemiyorum.alanzinho süpersin colman süpersin

HOCAM HAFTAYA YA GÖKHAN YA UMUT SEÇ BİRİNİ ÇİFT FORVET ÇIKIYOZ FORVETLER GENE GOL ATAMIYORLAR EKSİK OYNUYORUZ EKSİKKKK

My
Zaten ne mal oldugu belli olan barosun yaptiklarinin cezasini bizim taraftar mi verecekti?Cafer mantıksız konuşuyorsun. Taraftarın yaptığı iş değil. O zaman taraftara kız. Baroş'a kız. Bana kız. Ama Baroş'a neden kızıyorlar, ne yaptı ki, Trabzon armasını mı öpücekti gibi (kusura bakma ama) safça sorular sorma.

hüseyin1975
Dediklerin dogru.
Ama su maci aliriz diyemiyoruz ne yazikki.
Antep macida bicak sirtinda gececek,bizim 3 puan ümitleri de yine gökhan ve umut un ayaklarinda olur herhalde.
Ne yapip edip o maci almaliyiz,baska caremiz yok.

Tek Forvet oynarsak rahat aliriz bence.
Antep acik oynayacakdir ve kanatlari Alan ile Yattara ile kullandigimizda yenecegiz bence ama Ersun Hocamin isine belli olmuyor isde.

ertek_ts61
gökhan umut vasatın baya baya altındaydı....
slyva en kötü maçını çıkardı geldiğinden beri....
defans bloğu ayırt etmeksizin alt seviyede bir maç çıkardı....
alanzinho beklediğimden çok daha iyiydi....
colman iyiydi....
biz bu yarışın içinde oluruz..yeter ki aptalca puan kaybetmeyelim...

bir de artık 61. dakka şovu olmuyor artık...tatsız tutsuz bişiler oluyor....takımın motivesini etkiliyor deniliyordu geçmiş haftalarda bu hafta bunu açıkca gördük...61. dakkaya kadar ablukaya almıştık gsyi...sonra balon uçtu konfeti yağdı derken bi baktık gol yemişiz...gayet gereksiz bu 61. dakka kutlamaları bence.....
bir de bayrak dağıtılması süper olmuş acaip güzel görünüyordu tv den....

A.T.R
Selçuk MUHTEŞEM oynuyor demeyip de ELEŞTİRİĞİM için ÖZÜR DİLİYORUM !!!!

SARI61
yalnızca hakem katlettı macı ne hakkın vardı be serefsız bızı katletmeye bugun senı cok andım mac bıtene kadar bu tarftarın ahını aldın ya ınsallah dogrulamzsın hak yemenın cezsını elbet bırgun cekıceksın senın yuzunden bugun futbola kustum be serfsız ısyanım sadece sana senın gıbı serfsızlere yunus yıldırım anıcam senı her zmaan

Burak Seyitoğlu
15.03.2009, 23:28
Hiçbirşeyin bittiği yok, ne çabuk unuttunuz geçen seneyi. Bu takım şu anda çok çok çok çok başarılı bir sezon geçiriyor. Evet daha da başarılı olabilirdi. Forvetlerimiz iyi olsa belki 8-10 puan farkla liderdik. Ama yine de takım bana göre çok başarılı ve herşey asıl şimdi başlıyor. Daha çok çalışmak, herşeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamak ve planlamak( buna voltaj düşüklüğü ve yağmurdan balonların uçamayacağını hesaplamak da dahil), performans düşüklüğü olan oyuncuları yedek soyundurabilmek, biraz daha gençlere şans tanımakla eminim daha da iyi yerlere geleceğiz. Bu yıl şampiyon olamasak bile şunu biliyorum ki önümüzdeki 3-4 yıl şampiyonluğa ambargo koyabiliriz tabi Ersun Yanal'ı bazı güçler devre dışı bırakmazsa ve Ersun Yanal birazcık oyun mantalitesini değiştirebilirse...

Cafer Bulur
Aynen öyle ne bitmis onu anlamadim...
Deniz bitti,samet kardesim.
Elimizde cok önemli bir avantaj vardi,bunu kaybettik.
Artik yeniden bir avantaj yakalamanin pesinde olacagiz.
Ama avni akerdeki suursuzlar ordusunu gördügüm zaman diyorum ki;imzama ragmen sampiyonluk oldukca zora girdi.

Hasan Ayvenli
bu tip maçlarda şans hiç bizden yana olmuyor nedense. futbolumuzu toparladık. alanzinho'nun oyunu gecenin tesellisi. artık sonuçları da toparlayarak yeniden lige asılma zamanı. hayde uşaklar..

hüseyin1975
15.03.2009, 23:29
Tayfun bakdi ki bu Hafta Penalti yaptirmaya firsat yok, hemen Sylvaya tosladi.
Serkanin ölüsü ona 5 basar

afsbahar
15.03.2009, 23:30
Hakem çok güzel frenledi bizi. Çok iyi başladığımız maçı aptalca bir hakem hatasıyla strese soktuk. Sonra da galip gelebilmek için saldırırken Tayfun arkadaşımız kaleciyi devirerek ikinci golü yememize sebep oldu, artık hocanın Tayfunu dinlendirmesi lazım, Gökhan sahada dururken Umut'un çıkarılmasına Umut adına üzüldüm. Bana göre Colmanın mücadelesi ve ikinci golü güzeldi, sahanın yıldızı Alanzinho rezili ise Hakemdi. Alanzinho adına sevindim iyi maç çıkardı. Rakiplerimizin birbirleriyle maçları var, biz işi sıkı tutarsak sezon sonunda şampiyon oluruz. Ersun Hocanın ne yapıp ne edip forvetlere bir çözüm bulması lazım.

Kubilay ŞAHİN
Aklıma Geçen sene geldi birden..
Eleştiriyoruz Eleştiriyoruz ama Nedense Şükredemiyoruz. Neden?
Geçen sene Bu Zamanlarda neredeydik bu sene neredeyiz. Arkadaşlar Abiler Hepte Eleştiri Olmaz değilmi? Hep kötülemek olmaz değilmi?
Bakalım önceki senelere bakıp ders alalım, alıp yaptığımız hataları düzeltelim, yaptığımız hataları düzelterek yolumuza sağlam ve emin adımlarla gidelim..

Oğuzhan Fidan
geriye dönüp baktığımda hüsran olarak nitelendirdiğim maçlardan biriydi alabileceğimiz maçı yine zora sokarak 1 puanla ayrıldık. şüphesiz gs bu maçın tekrarını istemez ama biz fenerbahçe ve bjk maçlarında olduğu gibi kardeşlik kazansın sloganıyla aynen devam. bravo

Harun_ayar_ts
hiç birşey bitmiş deyil sonunda kadar devam ama eger haftaya antep deplasmanında puana kaybedersek iste o zaman herşey biter:mad:

Burak 1967
Ben kacan puanlarla ilgili yorumumu yaptim da seninkini göremedik be kardesim.
Haydi rastgele...

boş ver sen görmesende olur kardeş yazdık bir kaç cümle aklımız yettiğince, bu arada bir tavsiye sen baros fun cluba üye ol o güzel yorumlarını orada da sürdür, burada bizim taraftarı gereksiz yere üzme...

marfat61
15.03.2009, 23:31
tayfun belkı elınden gelenı yapıyor ama olmuyor beyler tıpkı gokhan unut selcuk da olmadığı gıbı..tayfunun yerıne serkanla başlamamak hocanın en buyuj hatasıdır bence..tayfun sadece serkan olmadıpğı zamnlardaalternatıf olabılır ona ...

mhayri
Artık 61. dakika saçmalığına da bir son vermek lazım...
Maç devam ederken saçma sapan bir plaka rakamı yüzünden oyunu soğutup
konsantreyi dağıtmaya neden olacak kadar aptalca bir buluş bilmiyorum...
Nedenine gelince: Maçta taraftar neden sevinir coşar?
Ya gol atılmıştır ,eğlenir ya da takımı ateşlemek için bağırır çağırır coşar...
61 numaralı plaka saçmalığından artık vaz geçilmeli...

trab61
barosa az bile yapildi bence. okadar istiyordumki orda suratina bisey gelsin ve iz kalsin diye. hayati boyunca unutmazdi bizi. ama maalesef tutturamadilar. tam serefsizin teki. bu kada cirkeflikte olmaz.

Bülent AKBULUT61
15.03.2009, 23:32
Tayfun bakdi ki bu Hafta Penalti yaptirmaya firsat yok, hemen Sylvaya tosladi.
Serkanin ölüsü ona 5 basargüzeldi :alkış::alkış::alkış::D

Mustafa Demir
ahh ulan hakem resmen 3 puanimizi yedi serefsiz bakalim cimbomu avrupa macinda kim kurtaracak

tsert61
kadaşlar herşeyden önce maratondaki çekirdekçi sorununu çözmeliyiz ya..takım top oynayacak tabi ama tribünde desteklemsei lazım.. bunu nasıl sağlayacağız bunu konuşalım bence..trabzondaki maçlarda tribun desteği yok takımın hiç..NERDE O AVNİ AKER CEHENNEMİ.. NE OLDU BU TARAFTARA YA..MAÇA GELMEDEN ÖNCE NARKOZMU ALIYO MARATONDAKİLER

Mustafa Demir
katiliyorum aynen suyu cikti artik

Cagdas Topal
15.03.2009, 23:33

Ya bıraksana sen bunu abicim , kusura bakma abi ama cok bos bir elestiri :cool:

U.Sadıkoğlu
yazık biz bu takımı haketmiyoruz , senin gibilere inat sampiyon olacagız ! ozaman da biz zaten inanıyorduk gibi şeyler söylersiniz

Neyine inanayım kardeşim tamam bizde sonuna kadar destekleriz varız benim gibilere inat şampiyon oluruz inşallah . Ben bu takıma bugün çok inandım hemde gereğinden fazla ama o ilerdeki 2 odunla olucak iş değil bu kimse aldıgı parayı haketmiyor takım top oynamaya çalışıyor belki ama olmuyor işte

marfat61
tsert61 sorunun tek bır cozumu var oda seneye bakladan cıklet alır gıbı herkesın kombıne almamasını sağlamak ıste bukadar basıtt

Mustafa Demir
15.03.2009, 23:34
Ne bitti?

Ne bitti?
ne bitmesi haftaya sivas bjk maci var unutmayalim

Tahsin Armutcu
bu kadar onemlı macta bızı yalnız bırakan yattaraya ne demelı arkadaslar? hangı onemlı macımızda olumlu hareketı var kadıkoyde carlosun ıcınden gectı o kadar. bugun ınanılmaz derecede onluk mactı.tayfun yattara ıyı anlasıyor dıyen arkadasların goruslerıne sasırmakla beraber olabılır dıyorum.ancak yattara olmadıgı zaman da bu adam 0.yaptıgı orta sektı de gıttı alanzınho vurdu gol oldu. kendı kalecının cıkmanı engellıyorrsun.arda da umut ya da gokhan degıl ya 5 kısının arasından geldı attı helal olsun.aynısını onlar yapsa bızım en yakın adamımıza ceza sahası dısında olurdu. barosun attıgı goldekı faulden o arapasının oraya nasıl gıttıgıne kadar bır suru sey soylenebılır.ama adam golcu.baktı kalecı yerde top sekerken vurdu.ısaac da sag ayagının dısıyla vuruyor sankı ordan 100 tane golu var.baskan ıstedıgı anda getırebılecegı fatıh tekkeyı artık cıddı cıddı dusunmesı lazım.hade onu gectım baska bırı.ama yabancı kontenjanı ıcın ısaac cok lux.bugune kadar oynamadıgı ıcın de olabılır ama bu saatten sonra oynayamaz.bu macın bıze en buyuk kazancı benım sahsı dusuncem alanzınho oldu. colman ıse gol dısında fazla bırsey yaptıgını gormedım hele kı ılk yarıda. top ıstıyor ellerını kaldırıyor top gelıyor atıyor onu rakıbe.kaptanımızı cekemeyenler utansın dıyorum.2. golden sonra onun yuzundekı uzuntu 4 5 futbolcumusda olsaydı bız bu macı cok rahat alırdık.bundan sonrakı maclarda da tayfunu alkıslamayı onerıyorum.ıslıklanmasına ragmen oynuyor ya belkı alkıslarsak kesılır.serkan gırdı ıkı yerden pas yaptık gol geldı.tvden erseun yanalın bagarmalarını duyuyorum ya arkadaslar adam yırtınıyor uzun yok uzun yok dıye ama nerdee

Cafer Bulur
boş ver sen görmesende olur kardeş yazdık bir kaç cümle aklımız yettiğince, bu arada bir tavsiye sen baros fun cluba üye ol o güzel yorumlarını orada da sürdür, burada bizim taraftarı gereksiz yere üzme...
Anlasilan sen sinirlisin, ben de.
Ama sen baros fun cluba üye ol diye sacmalamanin anlami yok.
Sen bizim sadece olumsuz yorumlarimizi okuyorsun galiba,digerlerini de oku da bir faydalan istersen,ondan sonra gel.
Haydi bas git isine

zahido
Ahanda yaziyorum buraya Hoca Tayfunu kusturmemek icin gelecek hafta yine ilk 11de baslatir.. Tamda yuhaliycak zamani buldu bizimkiler :D

Cagdas Topal
Neyine inanayım kardeşim tamam bizde sonuna kadar destekleriz varız benim gibilere inat şampiyon oluruz inşallah . Ben bu takıma bugün çok inandım hemde gereğinden fazla ama o ilerdeki 2 odunla olucak iş değil bu kimse aldıgı parayı haketmiyor takım top oynamaya çalışıyor belki ama olmuyor işte

2 odun diyorsun da Trabzonun attıgı gollerdeki paylarına bakarak konus , elestir ama odun gibi kavramlar kullanma dur orda ...

siz bu işi valla cok biliyorsunuz ya

Bülent AKBULUT61
15.03.2009, 23:35
ve en cok sevindiğim taraf ikinci bir yattara kazanmamız(ALANZHON)Bide arkadaşlar bitti diyenler var bu sene daha bitmedi daha ne bitmesi biz şampiyon olacağız forvetlerimiz birde golcu olduklarını hatırlasalar daha süper olacak

OZDEN61
henüz hicbir sey bitmedi. fikstür avantajımız var. ersun hocaya destek olalım. sivasın3 besiktasın 2 puan gerisindeyiz. ersun hocada bazı oyuncularda ısrara etmese iyi olur artık. yedege oturtmalıki aklı basına gelsin burnu cok buyuk oyuncular var. GÖKHAN kazması gibi
-------------sylva------------
-serkan------------------cale-
--------song---egemen-------
-----------hüseyin------------
----ceyhun---------colman-----
-yattara-------------alanzinho-
------------göksu------------

hüseyin1975
Kardeslerim sarhos baros yüzünden birbirimizi üzmemize gerek yok.
Sallayin gitsin.

Bugün o armayi öper, yarin baska bir armayi.
Bunlarin gercek armasi DOLLAR ve EURO.

Kimi kandiriyor bu denyo.

hakantpl
kadaşlar herşeyden önce maratondaki çekirdekçi sorununu çözmeliyiz ya..takım top oynayacak tabi ama tribünde desteklemsei lazım.. bunu nasıl sağlayacağız bunu konuşalım bence..trabzondaki maçlarda tribun desteği yok takımın hiç..NERDE O AVNİ AKER CEHENNEMİ.. NE OLDU BU TARAFTARA YA..MAÇA GELMEDEN ÖNCE NARKOZMU ALIYO MARATONDAKİLER

organize yok organize edilirse canlanırlar onlarda sonuçta takımı destekleme gidiyolar ama tek tek olmuyor organize edilmesi gerekir

U.Sadıkoğlu
2 odun diyorsun da Trabzonun attıgı gollerdeki paylarına bakarak konus , elestir ama odun gibi kavramlar kullanma dur orda ...

siz bu işi valla cok biliyorsunuz ya

Ulan bakın istatistiklere geçen sene takım bu hafta kaç gol atmış barcelona etoo yu bu kadar pozisyona sokmuyor gökhanın yerinde kim olsa o kadar golü atardı forvetlerimiz kusursuz zaten değil mi .

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 23:36
katiliyorum aynen suyu cikti artik

balonlar harıc devam etmelı. hıc olmazsa taraftar 5 dakka cekırdegı bırakıyor

Mustafa Demir
artik yattarayi stalim gitsin feneremi gidiyo nere giderse gitsin derbi maclarinin hepsini yalandan oynamiyo ilk yari bjk macindada aynisini yapti

Yunus Emre SEYHAN
Arda, Yanal'ı korudu

Trabzonspor-Galatasaray karşılaşması sonrasında futbolcu çıkışında bazı bordo mavili taraftarlar Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'a, "Yeter artık bırak Trabzonspor'u" diyerek laf attı. Bunun üzerine o sırada Ersun Yanal'la sohbet eden Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan bordo mavili taraftarlara tepki göstererek, "Takım iyi oynadı. Ersun Yanal daha ne yapsın" ifadesini kullandı. Taraftarlar Yanal'la bir süre tartıştıktan sonra görevliller tarafından uzaklaştırıldı.Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar stadyumdan ayrılan karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım ve yardımcılarına da tepki göstererek, "İnşallah uçağın düşer" şeklinde bağırdılar.

Pirselimoğlu
1- Yattara eğer bjk ve gs gibi maçlarda grip olup oynayamayacaksa varsın hiç oynamasın alsın bavulunu gitsin.

2- hakem 1-0 dan sonra gs ye, 2-1 den sonra bize(normalde o pozisyonda atmazdı gsliyi), 2-2 den sonra yine gsye yardım etti. 20 bin kişi bu hakeme nasıl dayandı da sahaya atlayan 1 kişi olmadı..

3- Tayfun ilk yarı, benim izlediğim yerin tam önümde oynuyordu, ne oynuydu derseniz, ardaya sağımdan at solumdan geç oyunu.

4- Sayın hocamızın tayfunda bu kadar ısrar etmesi ve onu taraftara yuhalatamasınıda kendisine yakıştıramıyorum. Kaç hafta oldu oyuncu değişiklerinde sıfır çekiyor.

5- Isaac bu takımda yabancı kontenjanı için fazlalık.

6- Alanzinho bundan sonraki maçlarda 11 de oynamalı, yattara iyileşse bile.

İnanıyorumki bu takım önümüzdeki yıllarda kaliteli takviyelerle çok güçlü olacak ve Trabzonum Şampiyon olacak.

Recep Çaltepe
"Bismillah" deyip son 10 haftaya giriyoruz. Geride kalan 24 haftayı iyisiyle kötüsüyle bi kenara koyalım şimdilik. Her şey yeni başlıyor.

Hayde...

orhan42
15.03.2009, 23:37
İki golde de kalecimizin hatası var..Ama özetlerden anladığım kadarıyla takımımız fena da oynamamış..İlk goldeki bariz hakem hatası nedeniyle de skorun bu halde olması da üzücü..Extra olarak şunu söylemeliyim Ersun hoca serkan'ı ilk onbirde başlatmalı artık..Ve de Selçuk'u dinlendirmeli...

Bülent AKBULUT61
bakalım gökhan ne diyecek bu hafta beni görün patlama yapacağım diyecek her hafta dediği gibi. patla patla patla artık ALLAH aşkına yoksa ben patlıyacağım

Trk61
onu kesin bunu kesin valla ilk önce taraftar olarak isimizi iyi yapalim ama malesef yapmiyoruz.. hüseyin bu hafta taraftarlaimiz bizi desteklesin diyordu, bende yauw bu ne diyor diyordum... adam harbiden hakliymis SAPIYON takimin böyle traftari olmaz kardesim üzülerk diyorum cok doluyum bu günlerde zaden bjk traftarini örnek vere bilirim destekleme acisindan adamlar 90dk. atesliyor oyuncularini macada mütale edmiyorlar.. erman toroglunun yorumlarini gecen hafta ve bu hafta dinleyeniz varsa adam sonunda kadar hakli ve sonunda kadar kadiliyorum..

Oyunulara sayhib cikmiyoruz...Hocaya sayhib cikmiyoruz... hepimiz ayri pencerelerden bakiyoruz bunlarin icinde bende varim.. yok umut neden var yok tayfun neden iyisini biliyorsan destekleyelimde alalim yok desteklemiyorumuyuz valla cooook az...

Hami_41
15.03.2009, 23:38
Aklıma Geçen sene geldi birden..
Eleştiriyoruz Eleştiriyoruz ama Nedense Şükredemiyoruz. Neden?
Geçen sene Bu Zamanlarda neredeydik bu sene neredeyiz. Arkadaşlar Abiler Hepte Eleştiri Olmaz değilmi? Hep kötülemek olmaz değilmi?
Bakalım önceki senelere bakıp ders alalım, alıp yaptığımız hataları düzeltelim, yaptığımız hataları düzelterek yolumuza sağlam ve emin adımlarla gidelim..

Toprağım katılıyorum sana hep destek tam destek

Cagdas Topal
Ulan bakın istatistiklere geçen sene takım bu hafta kaç gol atmış barcelona etoo yu bu kadar pozisyona sokmuyor gökhanın yerinde kim olsa o kadar golü atardı forvetlerimiz kusursuz zaten değil mi .

arkadasım sen neyi diretmeye calısıosun acık acık konussana ? ne alıp veremedigin var bu iki futbolcuyla , golleri atınca kral atamayınca senin a...s... gibi söylemleri sadece siz kullanıyorsunuz farkındasın dime ...

Tahsin Armutcu
ve en cok sevindiğim taraf ikinci bir yattara kazanmamız(ALANZHON)Bide arkadaşlar bitti diyenler var bu sene daha bitmedi daha ne bitmesi biz şampiyon olacağız forvetlerimiz birde golcu olduklarını hatırlasalar daha süper olacak

yattaranın bırıncısını bu sezon goren oldu mu ?? forumda degıl haa sahada

Gamze
15.03.2009, 23:39
Biraz da gülelim ağlanacak halimize;

Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar stadyumdan ayrılan karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım ve yardımcılarına da tepki göstererek, "İnşallah uçağın düşer" şeklinde bağırdılar.

DHA

Tepkilerimiz bile tuhaf. :)

--

Ekleme;

yukarda Yunus Emre kardeşim de aynı haberi vermiş, tekrar olmuş kusura bakmayın. :)

Erdem Keser
Bu arada Alanzinho için ayrı bir parantez açmak farz oldu.

Yani düşünüyorum da bu adamın forumunu tam manasıyla bulmasıyla kendisini tutabilecek savunma oyuncusu var mıdır ligde.İnanılmaz bir sürat inanılmaz bir top tekniği.Adamın 5 metre gerisinden topu atıyor , kendisini karşılayacak olan rakibi onu farkedemiyor , enaz 4-5 kez rakiplerini rüzgarıyla geçti.Parmaklarımızı ısırarak , tahtalara vurarak izledik kendisini.Hakikaten muhteşem bir maç çıkardı.Allah nazarlardan saklasın , Türkiye liglerinin görüp görebileceği en büyük-bücüryıldız olacak:)

marfat61
daha ne fıkstur avantajımı kaldı ya bolkeseden sağolsunlar dağıttılar avantaj falan kalmadı en avantaslı takım haftaya sıvası yenerse bjk olur sezonu ılk sırada bıtırı bjk haftaya maçı alırsa

TS-FAN
15.03.2009, 23:40
Ben de anlamadım bu kompleksini hakemin.
Nasıl böyle süper bir oyuncu alırsınız diye mi...
feybe nasıl güiza'yı aldı da böyle bir oyuncu alamadı diye mi....
Bu Alan bu akşam döktürürse bu akşam uyuyamayacağını düşünerek mi...
Eziklğinden mi...
Seç ,beğen ,al.

magicyattara

Bir kere bu lay lay lomlu tezahüratlar bize göre değil.

Bizim seyircimiz "Avrupa Fatihiymiş galatasaray...." tezahüratını yaparken 2. golü yedik.Nerde senin ıslığın nerde yuuuu sesin.

Eskiden bu taraftar maçı 90 dakika izleyip an be an maçın gidişatına etki ederdi.

Laylı Loylu tezahüratlarla takımı uyutuyor bu taraftar haberi yok.İstanbul takımlarının tarzı bu olabilir bizim değil.

Dakika 80 den sonraki o ıslıklı uğultulu tezahürat lazım bize.Takımı zorla öne çıkarmaya çalışan tezahürat.Rakibe top geçince ıslıktan stadı yıkan o ses lazım bize.

Gerçek taraftarda budur zaten.

ersanozcan61
alanzinho mğkemmeldi futbol adına herşey i bu gece bize izletti ayağa paslar gerekli olduğu an çalımlar boş alanda koşular la nasıl bir futbolcuolduğunu kanıtladı.tayfun a gelince arkasına atılan her top hemen hemen pozisyon oldu gerçi kontra atağa yatmış bir gs izledik buda takımdaki tek sorunun forvetler olduğunu gösteriyor.hakem ise tam bir şerefsizdi bu maçta...her sene sezon sonuda hakem hatalarından puan kaybetmekden sıkıldım..

Bülent AKBULUT61
bırakın şu baroşu ya yaptığı saygısızlık o öptüğü gs rozetini alsın neyse .bırakın bu adam için birbirinizi kırıyorsunuz.

Kubilay ŞAHİN
Arda, Yanal'ı korudu

Trabzonspor-Galatasaray karşılaşması sonrasında futbolcu çıkışında bazı bordo mavili taraftarlar Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'a, "Yeter artık bırak Trabzonspor'u" diyerek laf attı. Bunun üzerine o sırada Ersun Yanal'la sohbet eden Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan bordo mavili taraftarlara tepki göstererek, "Takım iyi oynadı. Ersun Yanal daha ne yapsın" ifadesini kullandı. Taraftarlar Yanal'la bir süre tartıştıktan sonra görevliller tarafından uzaklaştırıldı.Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar stadyumdan ayrılan karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım ve yardımcılarına da tepki göstererek, "İnşallah uçağın düşer" şeklinde bağırdılar.

Ne Şans ben evden bağırmıştım ama demekki Stada kadar gitmiş..:)

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 23:41
arkadasım sen neyi diretmeye calısıosun acık acık konussana ? ne alıp veremedigin var bu iki futbolcuyla , golleri atınca kral atamayınca senin a...s... gibi söylemleri sadece siz kullanıyorsunuz farkındasın dime ...
bu adamlar gol atmak ıcın o kadar para alıyorlar.gırersın 10 pozısyona da 7sını atarsın hade en kotu 5ını atarsın canımı ye.ama canım kardesım sen yuzde 21 ıle oynuyorsun.ayıptır yazıktır gunahtır.mılletın aclıktan krızden kırıldıgı canım ulkemde sen paranı tıkır tıkır alıyorsan ısını yapacaksın. ısını yapmayan herkese soverler kufrederler.yarın bıgun sen ben herhangı bır baskası aldıgı paranın hakkını vermıyorsa o adam kotu soz duymaya mahkumdur

mhayri
Bize Yattara değil onun ölü haliyle bile yaptığı öldürücü ortalarına
vurup gol yapacak bir adam lazım (dı)...
İnşallah golcülerimiz(?) adam olur da atarlar artık...

OFLUTS61

Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar stadyumdan ayrılan karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım ve yardımcılarına da tepki göstererek, "İnşallah uçağın düşer" şeklinde bağırdılar.

DHA

sonrada cenaze namazini onlar kildirisin...:-)

hüseyin1975
Ikinci Yattara kazandik diye sevinenler olmus.
Bence eger öyleyse üzülmemiz gerekir.
Biz ikinci Yattara kazanmayalim, biz Alanzinhoyu kazanalim.
Anladin sen oni :-)

Murat61

ya sen ne diyosun ? bu adamların isi bu gol atacak sen kimin neyini savunuyosunda sacma sapan yazılar yazıyosun ? bu senin msn muhabbetin mi ?az kendine gel

demirel
Ben bundan iki-üç hafta önce Alan gs macına damgasını vurcak demiştim ama bu hakemi unutmuşum, hakem macı resmen katletti, yazıklar olsun, takımdanda daha iyi bir oyun bekliyordum ama suc takımda değil, gol attık elektrikler kesildi, ikinci yarıya iyi başladık balonlar girdi, maç hep soğudu

U.Sadıkoğlu

Eğer bir adama 6,750 M. Euro sayılıyorda bu adam şu pozisyonları harcıyorsa kusura bakma ben onların a danda girerim b dende , 8. Haftadaki g.s maçından beri kaçan sayısızca goller var bunlara bir bak istersen .

hodlu
15.03.2009, 23:42
Malesef Kaptan Hüseyin böyle zor maçlarda amatör topçu gibi oynuyor.Hocamız oyuna yine hatalı,eksik ve geç müdahele etti ama yine kazanabilirdik.Colman'ın dediği gibi Ligin ilk yarısında kötü oynarken şans yanımızdaydı,2.yarıda ise iyi oynuyoruz fakat şans yanımızda değil diyor.

OZDEN61
ersun hoca aldıgı tepkilerden sonra kadroda revizyon yapmaya cesaret edemez. mac ı kaybetme korkusu agır basıyor artık ondada. trabzon oyle bir yerki kültürüyle, insanıyla, dogasıyla özel bir yer ama futbol mantıgı cok baskıcı. m.united basındaki ferguson kac senedir takımın basında. ve ilk geldiginde takım cok kotu performans gostermis. ama yonetim ona sahip cıkmıs. bizdeki seyirci profili düzelene ve yerel medyada ki muhalifler kendilerine ceki düzen verilene kadar maclar ist.da oynansa futbolcular ve hoca icin iyi olur aslında.

hüseyin1975

DHA

--

Ekleme;

yukarda Yunus Emre kardeşim de aynı haberi vermiş, tekrar olmuş kusura bakmayın. :)

Nesi tuhaf?
Tepki vermemisiz ki, yanlizca temennide bulunmusuz:p

Bahattin Aydın
Ben bu haklemden hakkımı ahirette istemiyorum.Dünyada çıksın hakkım ondan..ailesinden çıksın.Ben ve benim gibi Trabzonsporluların sinirden döktüğü gözyaşlarının hesabını versin

Cagdas Topal
15.03.2009, 23:43
bu adamlar gol atmak ıcın o kadar para alıyorlar.gırersın 10 pozısyona da 7sını atarsın hade en kotu 5ını atarsın canımı ye.ama canım kardesım sen yuzde 21 ıle oynuyorsun.ayıptır yazıktır gunahtır.mılletın aclıktan krızden kırıldıgı canım ulkemde sen paranı tıkır tıkır alıyorsan ısını yapacaksın. ısını yapmayan herkese soverler kufrederler.yarın bıgun sen ben herhangı bır baskası aldıgı paranın hakkını vermıyorsa o adam kotu soz duymaya mahkumdur

bunlar zaten türkiye ' de oluyor , oynamadan parasını alan var sen hala neyden bahsediosun adam daha bu sezon gelmiş biraz bekleyin ya herkes fatih tekke den örnek veriyor o olsa suan acık ara liderdik bişe derdim ama forumdan ban yemek istemiyorum anlayan anlamıstır

Bülent AKBULUT61
yattaranın bırıncısını bu sezon goren oldu mu ?? forumda degıl haa sahada
iyidir yattaramız olsun iyi işler yaptı bence adamın kafası rahat değil ne yapcağını şaşırdı bu sene

mhayri

Aynen imzalarım...
bence tamamen farklı oyuncular ve gördüğüm en azından Yattara kadar lakayt değil...

Mustafa Önder
Akkadaşlar artık avantaj bizde merak etmeyin siz şampiyonluk gelecek şampiyonluk

TSezgin61
15.03.2009, 23:44
Nesi tuhaf?

:D:D:D:D:D:D

töbe töbe yaaa bu ucak olayinada az gülmedim....

hodlu
Umut,Gökhan,Isaac 3'üde toplasan bir forvet etmiyor...

mustafaction
bu golcüler 24 hafta bizi deli etti , sanmıyorum son 10 hafta farklı performans göstereceklerini

Bülent AKBULUT61
bu arada mactan sonra Ersun hocamıza istifa diye bağıran olmuşmu.olmadıysa ilerleme var traftarımızda

My
Arda, Yanal'ı korudu

Trabzonspor-Galatasaray karşılaşması sonrasında futbolcu çıkışında bazı bordo mavili taraftarlar Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'a, "Yeter artık bırak Trabzonspor'u" diyerek laf attı. Bunun üzerine o sırada Ersun Yanal'la sohbet eden Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan bordo mavili taraftarlara tepki göstererek, "Takım iyi oynadı. Ersun Yanal daha ne yapsın" ifadesini kullandı. Taraftarlar Yanal'la bir süre tartıştıktan sonra görevliller tarafından uzaklaştırıldı.Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar stadyumdan ayrılan karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım ve yardımcılarına da tepki göstererek, "İnşallah uçağın düşer" şeklinde bağırdılar.ERsun Hoca'ya o terbiyesizliği yapan sığır benim görebildiğim kadarıyla bir kişiydi. 45 50 yaşlarında biri. Ersun Hoca'ya sallarken Arda'yada yalakalık yapıp Arda seni tebrik ediyorum, sen elinden geleni yaptın diyecek kadar da maldı.

praximuns61
15.03.2009, 23:45
bu kadar kayıplara rağmen hala potadayız bu gerçekten sevindirirci.neyseki haftaya şükürler olsun deplasmana gidiyoruz orada inş alacağımız 3 puan bizim en kötü 1 basamak yukarı atacak.bence ersun hoca bu takımı bozmamalı takım iyi oynuyor.selçuk bugün iyiydi bi gökhana bi isacee 2 tane yüzyüzlük gol pası attı bi orta saha daha fazlasınıda yapamaz zaten böyle bir maç hücum anlamında.alan sonunda kendini buldu bence yattarayı kullanabildiğimiz kadar kullanmalıyız bize 2 haftada bir maç kazandırsa bile her zaman oynatılmalı haftaya antep maçını alsında varsın sivas maçında oynamasın.

Bülent AKBULUT61
hüseyin1975 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2062893#post2062893)

anladım anladım o bendim

Cagdas Topal
ya sen ne diyosun ? bu adamların isi bu gol atacak sen kimin neyini savunuyosunda sacma sapan yazılar yazıyosun ? bu senin msn muhabbetin mi ?az kendine gel

var mı kardesim gökhan ve umut ' u koruyorum atamasalar da benim için krallar bitti .

hüseyin1975
Aynen imzalarım...
bence tamamen farklı oyuncular ve gördüğüm en azından Yattara kadar lakayt değil...

Norvecde zamanin cogunu kulüpde geciriyormus.
Acaba Trabzondada öylemi yapiyor?
Bana iyi bir profesyonelmis gibi geliyor.

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 23:46
bunlar zaten türkiye ' de oluyor , oynamadan parasını alan var sen hala neyden bahsediosun adam daha bu sezon gelmiş biraz bekleyin ya herkes fatih tekke den örnek veriyor o olsa suan acık ara liderdik bişe derdim ama forumdan ban yemek istemiyorum anlayan anlamıstır

adam daha bu sezon gelmıs dıyorsun. alanzınhoya tepkı gosteren taraftar bız deılmıydık? adam dunyanın bır ucundan geldı. gokhan kutuplardan mı geldı.her zaman yaptıgın ısı yapacaksın.karsında kalecı var ve gol atacaksın.senden araya derın toplar atmanı kımse beklemıyor.ortasahanın ısı senı posızyona sokmaktır kı yapıyorlar.eger desen kı pozısyonu yok tamam derım uyum sorunu falan.ama bu adamlar pozısyona gırıyor.atamıyor.becerıksızlık ıle uyum sorununun hıcbır alakası yok arkadasım.lutfen karıstırmayalım

Suha
arkadaşlar kimse biribirne düşmesin laf söylemsinn..evet ersun hocanın hatası bence tayfun yerine serken ile başlamalıydı..alanzinho bni oldukça şaşırttı çokk iyi bir maç çıkardı..bu maçı biz galiba masa başı oyunu ile kaybettikk..yazıklar olsun yunus yıldırım önündeki pozsyonda faulü görmeyip resmen maça etki etmiştir..bu hakem biiz bu maçta yemiştir..

Murat61

sen bir bak bakalım baros dedigin adam hangi sezon gelmis ? umut dedigin adam kac sezon olmus ? sen turk adama dunyanın parasını veriyorsun ki bir yabancı baska takıma bu kadar kolay uyum saglıyorda seninki turk olmasına ragmen hala boyle oynuyorsa zaten o amatordur

Burak 1967
15.03.2009, 23:47
Anlasilan sen sinirlisin, ben de.
Ama sen baros fun cluba üye ol diye sacmalamanin anlami yok.
Sen bizim sadece olumsuz yorumlarimizi okuyorsun galiba,digerlerini de oku da bir faydalan istersen,ondan sonra gel.
Haydi bas git isine

yorumunun olumsuzluğunu geçtim sen başlı başına olumsuzsun..

konuyu sakız ettin gereksiz yere, sen tavsiyemi dinle. Bu seyirciye hakaret eden adamı gelip bu forumda savunup sonra 360 derece dönüp burda çok konuşulacak konu var, o adama takılmayın demek ile olmuyor bu işler. dediğin lafın arkasında duracaksın, burada kimseye taraftarlık öğretmeyeceksin, sonra da tıpış tıpış gidiceksin.

SARI61
15.03.2009, 23:48
sıkıldımm artık hakemlerdende kacan gollerdende bız haketmıyoruz uzulmeyı sınırlerım cok bozuk ozellıkle su hakeme karsı cok andım mac bıtene kadar

hüseyin1975
var mı kardesim gökhan ve umut ' u koruyorum atamasalar da benim için krallar bitti .

ALLAH KORUSUN, sezon sonu 1-2 puan fark ile sampiyonluk kacsa, yine koruyacakmisin?;)

Ufuk Bayraktar61
kim ne derse desin Gs'ın büyük takım olamadığını herkes sahada gördü. Trabzonspor öne geçtiği hiç bir maçta yere yatmamıştır. ancak buraya gelen hadi denizliyi konyayı geçtim gsında bunu yapacağını hiç düşünmezdim. ayıp be abicim ayıp yaa. yatan yerden kalmıyo.. hakeme gelirseh. herkes gereke ni söylemiştir diye düşünüyorum. oyuna gelirsek forvetlerimiz kendilerine sövmeden bir maç bitiriler. çünkü, özellikle gökhanın, ayağına sövülecek top gelmedi !!!. ilk geldiği günden beri arkasında durudğum oyuncular olan alan ve colman hislerimi boşa çıkarmadılar. Ama colman için ayrı bir parantez açmak istiyorum. Bu adam 2 sene sonra TRABZONSPORDA kalmaz.

tsert61
tsert61 sorunun tek bır cozumu var oda seneye bakladan cıklet alır gıbı herkesın kombıne almamasını sağlamak ıste bukadar basıtt

Dostum bak ben doğma buyume trabzonluyum ve suan meslek dolayısıyla mecburen Trabzonumda yaşıyamıyorum..ama ben 94-97 yılları arasındaki bütün Avni Aker maçlarına gittim.. O dönemde maratona gelipte kimse OTURAMAZDI, taraftar oturanlara şöyle ayağa kalkın dedimi herkes başlardı bağırmaya.O zamanda vardı çekirdekçi tayfa ama baskı yapılırdı bunlara ve bunlarda bağırırdı. Şimdi bakıyorumda bundan eser yok ya..Çok üzülüyorum bu duruma bu konuda birşeyler yapılmalı..ben bugun tv den izledim maçı ve 90 dakika boyunca gs seyircisinin sesini duydum..sadece 61. dk da bizim taraftar çoştu..rakiptakımın taraftarının sesi nasıl çıkar Avni Akerde ya..ya insanda azcık gurur olurda inadına bağırır ya.. Ama olurmu Maratondaki çekirdek çıtlayan arkadaşlar adam yuhalamaya gelince gurur yapar sadece..YAZIKLAR OLSUN BAĞIRMAYAN BU SEYİRCİYE..BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM

hodlu
Taraftarın oyunculara tepki vermesi bence çok yanlış.Tayfun iyi oynamadı ama onu böyle bir maç sonunda protesto etmek çok büyük bir hata...

socrates
15.03.2009, 23:49
bence lig başladığından beri farklı periyodlar içinde takım da farklı ruh halleri yaşadı;

1.periyod; BJK maçı bitip yattara polemiğinin başladığı zamana kadar, bu takım bu sene ne yapar merakı yaşanılan dönem...
2.periyod; müthiş mücadele edilen, fizik gücün ve kendine güvenin çok yüksek olduğu sivas maçında lige ayar yapılana kadarki dönem...
3.periyod; 2. devre ilk üç maçı. FB ve ankara maçları, artık takım olgunlaşıyor denilen iyi futbol dönemi...
4.periyod; bugüne kadarki; maçların lehe çevrilemediği, özgüven eksikliği ve taraftar baskısı yaşanılan puan kayıpları dönemi...

bence artık bugünden lig sonuna kadar yaşanılacak olan son periyod başlamıştır. şampiyonluk süreci yani...
colmanın golü şampiyonluk müjdesidir bence.;)
artık lig bitene kadar alttaki takımların da müthiş mücadele edeceği, puan almanın zor olduğu sürpriz sonuçlara açık bir 10 hafta var.
3 istanbul takımının da bu seneki istikrarsızlığı ve fikstür avantajımızla inşaallah şampiyonluk yürüyüşü başlamıştır, herşey çok güzel olacak...
:yattara2:

28TS61

DHA

--

Ekleme;

taraftarlarin böyle dedi diye arabayla gider serefsiz yunus :mad:

Ufuk Bayraktar61
Malesef Kaptan Hüseyin böyle zor maçlarda amatör topçu gibi oynuyor.Hocamız oyuna yine hatalı,eksik ve geç müdahele etti ama yine kazanabilirdik.Colman'ın dediği gibi Ligin ilk yarısında kötü oynarken şans yanımızdaydı,2.yarıda ise iyi oynuyoruz fakat şans yanımızda değil diyor.

yuh diyorum. sahada ki en iyi oynayanlardan bri Hüseyindi. Bütün 2. topları karşılayan tek adam vardı,yarı sahamızda, o da hüseyindi.. Harikaydın kaptan..

marfat61
tsert61 bende o trubunleden gelıom eynı evrelerden bızde gectık tas oldu zamanı ustu acık oldu zamnıda bılırız maratonun bız ruh vardı ruhhh sımdıkı gıbı deıldı bağırmayanı dove dove bağırtırlardı

selimatal
15.03.2009, 23:50
10 da 10 yapabilir miyiz?
Yaparsak şampiyon oluruz...
10 da 9 yaparsak 2. oluruz...
Olur mu ?
Neden olmasın...
Yeterki şu ilerdeki doğru 3 lüyü bulalım...

10 da 9 yaparsak 3-4 puan farkla şampiyon oluruz. Fikstüre bir bakın. Derbilerde iki tarafın da 3 er puan alması mümkün değil diye biliyorum.:)

ersanozcan61
Taraftarın oyunculara tepki vermesi bence çok yanlış.Tayfun iyi oynamadı ama onu böyle bir maç sonunda protesto etmek çok büyük bir hata...
serkan balcının kulubede oturduğu yerde tayfuna iş düşmez be kardeşim..eleştiri yapılmazsada düzelme göremezsin..

Emre Emiroğlu
Maç bir yana. Alanzinho gerçekten bir yıldız gibi oynadı.. Çok fazla sorumluluk aldı.. Öyle ki maç boyunca futbolcumuz topu vermek için onu aradı.. Yattara ile Alanzinho yu ilk 11 e monte edebilirsek ve ileriye BULDUĞUNU ATAN bir forvet - santrafor alabilriske bu takım inanılmaz işyapar..

Alanzinhonun stili , top sürüşü bana gökdenizi andırıyor. Topla çok hızlı. Bence gerçek bir yıldız transfer etmişiz. Sadece zamana ihtiyacı var. Colmanında Alanın da..

Futbolun adaleti yok işte.. Attığımız 2 müthiş gole karşılık 1 şaibeli birde komedi goller yedik.

Herşeye rağmen potadayız. Ve haftaya tekrardan liderin dibine kadar girme şansımız var..

Ne kadar puan kaybedersek edelim. Zirveden kopamıyoruz.. Bence hala birçok şey elimizde..

Murat61

bizde onları asalım onlara olum demiyoruz zaten her topcu isini yapacak ki basarı gelsin sende haklısın hoca sehzade gokhanı kesemiyorki bakalım o olmadıgında takım ne yapacak

6Şafak Aydın1
Hüseyine bu macta laf atani ciddiye almak mümkün degil.

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 23:51

sayın temsılcım bır oyuncunun takıma verdıklerı takımdan aldıklarından az ıse burda bır sorun yok mudur sence?

Gamze
Nesi tuhaf?

Abi temennide bulunanlar Ofluysa, korkmak lazım. :))))
Maazallah gerçek olur falan. :)
Tövbe tövbe, Allah korusun tabi şakasını ediyoruz ama. :)
Neyse işte, renkli bir camiayız. Ben onu vurgulayayım diye şeettiydim. :)

ersanozcan61
Hüseyine bu macta laf atani ciddiye almak mümkün degil.
ehueehuehu hüseyine laf atan bence maçı izlemedi ... takılıyo öyle
:)

magicyattara
15.03.2009, 23:53

Konya maçından sonra Tayfun'un babası benimde bulunduğum bir ortamda konuşuyordu;

"Yok yav bitti bu iş ne şampiyonluğu 5. olur bu takım,gs fark atar bu takıma haftaya" onun sözleri.

Bu adam babasıyla aynı evde yaşıyor.Siz düşünün bu futbolcunun motivasyonunu.Arda'nın karşısında şaşkın ördek gibi dolanmasında sizce babasının suçu yok mu?

FANATIK61
Olan olmustur destege devam yarinda öbür günde biz bu takimi yine sevecegiz cünkü baska Trabzonspor yok. Birazda gülelim Ardayada tesekkür ederim Ersun Yanali korudugu icin :D

Arda, Yanal'ı korudu
Trabzonspor-Galatasaray karşılaşması sonrasında futbolcu çıkışında bazı bordo mavili taraftarlar Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'a, "Yeter artık bırak Trabzonspor'u" diyerek laf attı. Bunun üzerine o sırada Ersun Yanal'la sohbet eden Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan bordo mavili taraftarlara tepki göstererek, "Takım iyi oynadı. Ersun Yanal daha ne yapsın" ifadesini kullandı. Taraftarlar Yanal'la bir süre tartıştıktan sonra görevliller tarafından uzaklaştırıldı.

15.03.2009
Kaynak : DHA

Suha
biri bizi umut gökhan ikilisnden kurtarsınn..allh rızası içinn..ne kadar beceriksizler..ayrıca colmanın vuruşundaki ustalık harika...bu takımda tayfun ilk 11 çıkmamalı..

Cafer Bulur
15.03.2009, 23:54
yorumunun olumsuzluğunu geçtim sen başlı başına olumsuzsun..

konuyu sakız ettin gereksiz yere, sen tavsiyemi dinle. Bu seyirciye hakaret eden adamı gelip bu forumda savunup sonra 360 derece dönüp burda çok konuşulacak konu var, o adama takılmayın demek ile olmuyor bu işler. dediğin lafın arkasında duracaksın, burada kimseye taraftarlık öğretmeyeceksin, sonra da tıpış tıpış gidiceksin.
Adamin formasini öpmesi neden bizim seyirciye hakaret etmek oluyor?
Bizim x bir oyuncumuz istanbuldaki bir macta bizim armayi öpüp basina koysa ne düsünürsün?Ona hakaretler mi yagdirirsin?
Önce kendine yapilmasini istemedigin seyleri baskalari icinde iste veya isteme,ondan sonra konus.
Adam armayi öpmüs de taraftarin sahaya yabanci madde atmasi normalmis,anlayisa bak hizaya gel.
Baros bizim taraftara el kol hareketi yapsaydi seyircimiz sahaya girme yetkisimi alacakti?

marfat61
bjk haftaya sıvas maçını alırsakı bence eze eze alcak daha tutulmaz malesef o gazla devam eder.elımıze gelen sansları bır bır teptık artık fıkstur avantajı fılanda hıkaye bence antep deplasmanı eskısehır sıvas deplasmanlarımız varkı daha bıde bunlara ıc sahadakı performansı ekleyınce umudum yok acıkcası bu sene ıcın avr kupalrı basarıdır busaatden sonra acı ama gercek

mhayri
10 da 9 yaparsak 3-4 puan farkla şampiyon oluruz. Fikstüre bir bakın. Derbilerde iki tarafın da 3 er puan alması mümkün değil diye biliyorum.:)

O zaman kesin şampiyonuz diyebilir miyiz...

Rahman Gümüş
haftaya eskişehir can havliyle gs den puanı alır.Bu yazımı unutmayın..

Emre Emiroğlu
15.03.2009, 23:55
@biltrabzon sanırım yenilmediğimiz için gelmedi bu gece :)

Ama bekliyorum. Gözlerim yollarda kaldı (!)

Gökhan KAN
15.03.2009, 23:55
10 da 8 yada 9 yapmalıyız kardeşim lama cimi yok bunun..

Bülent AKBULUT61
15.03.2009, 23:56
Adamların ikinci gölünden sonra Hüseyinin o yüz ifadesi ve iki eliyle yüzünü yolması beni cok etkiledi demekki bunları yapmak için ÖZ TRABZON evladı olmak gerekirmiş helal olsun Hüseyin cok duygulandım.:alkış::alkış::alkış:

Can basten
15.03.2009, 23:56
Gökhan'la Umut'un yerine Emre Toraman gelmeli bence.

Bitiriciliği üst düzeyde. :)