PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25

Arif Timurcioğlu
15.03.2009, 21:21
Selçuk çıkmalı diyen arkadaşlara soruyorum selçuk çıksaydı yerine kim girecekti çok merak ediyorum bu sorunun cevabını.

ugurozturk
Maçın adamlarınıda seçeyim
Maçın Rezili Tayfun
Maçın Berbatı Colman
Maçın Kötüsü Sylva
ve Selçuk Yorumsuz

yaziklar olsun; gs nin iki kati isabetli sutumuz var, 2 kati isabetli ortamiz, 4 kati kornerimiz var; bugun laf edilecek bir kisi var gokhandir. tayfunun ilk golun asistini yaptigini unutmayin..

Tayfuna laf edenlere yaziklar olsun diyorum.... bu cocugu bellemisler; cikarken de yuhladilar. boyle taraftarlik olmaz.. gidin hincinizi baskasindan cikarin..

Muhammet
Aynen katiliyorum. Ben bu takimdan UTANIYORUM. Helal olsun Galataya. Yedekleri ile, bizim sahamizda, yorgun argin, bizi yeniyordu az kalsin. Tekrar helal olsun adamlara. Bizim takimin daha 40 firin ekmek yemesi lazim.

Utanıyorsan tutma. Gelip de burada elin istanbul takımına helal olsun deme. İşe bak ya..

mehmets61
61. dakika şovu iyi güzelde trabzon atak yaparken oyunun durmasına sebep olması ne derece dogru dogrusu bilmiyorum!!!taraftar sadece golde ayaga kalkıyor 2 1 geriye düşünce herkes sustu taraftar yine sınıfta kaldı...

hodlu
Yine büyük maç sendromu yaşadık.Bu sorunu çözemiyoruz...

SuperGaZii
Bu macda tum taraftar gruplari bizleri rezil etmisdir, helal olsun hepsine.

Özge
Taraftar 89 dakika boyunca resmen uyudu.61. dakikada da takımın hızını kesti.

Bulut61-34
15.03.2009, 21:22
Ersun Yanal'ın dediği gibi hakemden çok taraftar suçlu.
Maç dursun diye habire sahaya balon atan taraftar mutlu oldu mu acaba?
Taraftarımızın çok daha yol alması lazım.
Belki çoğunluğun kabahati yok ama o bir kaç çabulcuya engel olamamak da en büyük yanlışlardan biridir.

ugurozturk
Selçuk çıkmalı diyen arkadaşlara soruyorum selçuk çıksaydı yerine kim girecekti çok merak ediyorum bu sorunun cevabını.

selcugu bu sitede benden daha cok elestiren yoktur; ama bu macta hakkini vermek lazim. takim ortalamasinin cok ustundeydi, bugun egemen ve slyvada bariz bir dusus gordum.

Arif Timurcioğlu
Aynen katiliyorum. Ben bu takimdan UTANIYORUM. Helal olsun Galataya. Yedekleri ile, bizim sahamizda, yorgun argin, bizi yeniyordu az kalsin. Tekrar helal olsun adamlara. Bizim takimin daha 40 firin ekmek yemesi lazim. Bende senin gibi taraftar profilinden utanıyorum arkadaşım.

luganas
Sivas Maçını yenersek şampiyonuz!!!!

U.Sadıkoğlu
ulan bi derbiyide alın be bi derbiyide alın be

Medallion
Utanıyorsan tutma. Gelip de burada elin istanbul takımına helal olsun deme. İşe bak ya..

Ben sadece sahaya yabanci madde atan, yuh ceken tarfatardan utaniyorum...

Gamze
Sizlerinde ersun hoca fanatikliğiniz !

Menşure bu yorum da komik oldu artık.
Hala mı Ersun diyorsunuz yahu?
Dön bir yedek kulübene bak, ne yapacak Ersun?

Takımın nefesi bu kadarına yetti.
Hakem + bireysel hatalarla 2 puanı sahada bıraktık.
GS iyi top oynamasa da iyi bir mücadele örneği gösterdi.
Netice itibariyle iki tarafa da yaramadı bu sonuç.
ama çok şükür ki aramızdaki İrlandalılara da eyyam şansı tanımadı.
Allah korudu!

Alanzinho için tek kelime olumsuz laf etmek ayıp olur bence.
Sahanın en iyilerindendi.
Her atakta vardı, gollerde zaten direkt katkı sağladı.
Helal olsun.

Takımımı ve hocamı tebrik ediyorum.

Taraftar ise her zamanki gibiydi, derbi maçıdır diye ekstra bir şey görmeyi bekledim ama olmadı.
Tayfun ise yine ıslıklandı.
Yazıktır, günahtır ya.
Özevlatçılık yapıp öz evladını kendi elinle boğmak böyle bir şey herhalde.

FerhaTS
şimdi daha çok inanıyorum.. bırakalım birbirimizi yemeyi daha bir sürü maç var önümüzde ve gelecek vaad eden pırıl pırıl bir takım var elimizde.

bmtr
Takim kazandi'ya kesinlikle katilmiyorum. Kardesim ben aliiim o kadar parayi yirtinirim her macta. Bunlar geziyor sahada resmen. Onlara verilen paranin tek sebebi ise taraftardir, unutmayin. Taraftar onlarin musterisidir, ve musteri her zaman haklidir.

BUDUR!!!!işte

Abdülkadir Kılıç
Bence herşey süperdi. Yediğimiz iki gol de oyun durduğunda gerçekleşti. İkinci gol sağolsun 61. dakika gösterilerinden sonra oldu. Artık bu 61. dakika bize zarar vermeye başladı. Baros'a yapılan ayıptı. Büyük ihtimalle ceza yiyeceğiz. Alanzinho iyi oynadı. Bir iki saçma haraket yaptı ama olsun genelde iyiydi. Maçı alamamamızın tek nedeni oyun durduğunda oluşan konsantrasyon eksikliği. Bence artık gerçekten tek forvet oynamamız lazım. İki forvet bize göre değil.

Muhammed KOÇ
15.03.2009, 21:23
haftaya sivasın maçı var beyler ikisi de 3 puan almayacak. antepi yenmeliyiz !!!

mashal61
Aynen katiliyorum. Ben bu takimdan UTANIYORUM. Helal olsun Galataya. Yedekleri ile, bizim sahamizda, yorgun argin, bizi yeniyordu az kalsin. Tekrar helal olsun adamlara. Bizim takimin daha 40 firin ekmek yemesi lazim.
Helal olsun hakeme demeyi unutmuşsun. Gs yi tut o kadar beğendiysen.

MARVEL
O ikinci golü nasil yedik ya offf ....

İKİNCİ GOLÜ 61 dakika sevdası yuzunden yedik. Trabzonsporun en iyi oynadığı dakikalarda o dakikaya kadar sinama syreden tarftar attığı balonlarla oyunu durdurdu ve soğuttu. O dakikalarda belkide o kornerde GOL atacaktık. Galatasarayın oyun düzeni bozulmuştu.. Balonlar yüzünden verilen arada golu yedik. İlk golde aynı şekilde oyun soguyunca geldi. Boyle kotu bir tarftar onunde oynayan tum oyuncuların alınlarından opuyorum. En azından mucadele ettiler. Çekirdek yiyip , sadece kufur etmeyi bilen seyirciler dense utanıyorum..

Muhammet
Ben sadece sahaya yabanci madde atan, yuh ceken tarfatardan utaniyorum...

Evet. Taraftar çok kötüydü.

Ömer SEVİNÇ
Taraftarın bu takımı sabote etmeye hakkı yok. Umarım seyircisiz oynama alırız 7-8 maç. Tek bir tezaruhat yoktu maç boyunca. Sadece yuhalamalar, böğürtüler, maçı durdurmalar. 2. golü resmen 61. dakika kutlamaları yüzünden yedik. Artık 61 falan yapılmamalı..

Özge
Siz maçı izlemediniz sanırım.Bu takımı yutmanız için zorlayan biri yok.Kimse size Trabzonspor'u tutun demiyor.Eğer utanıyorsanız tutmayın utanmayacağınız bir takım tutun o zaman;)

Uğur Ö.
yuh alanzinho daha ne yapsın bence 10 numara oynadı

vaslat
güzel maç oldu hakem hariç Alenzinho harikaydı Gaziantep maçını alırsak şampiyon oluruz...

Jackdaniels
Takımın oynadığı futbola ersun hocanın oyuncu seçimlerine bakmıyosunuz Taraftara sallıyosunuz yok bağırmadılar yok çekirdekçiler bırakın şu saçma kompleksinizi artık komik duruma düşmeyin bu takımdan bi cacık olmaz buna yoğunlaşın...

61li
Takım kazandı.
Taraftar kaybetti.
Maç berabere bitti.

Maçın özeti bu olsa gerek :alkış:

dll.AxpY*
ya arkadaslar bu song gs maclarında kotumu oynuor yoksa bana mı ole gelıor anlamadım...umarım ben yanılıyorumdur....

hodlu
Orta sahada top tutamıyoruz.Colman inanılmaz derecede top kaybı ile oynuyor...

nuhkoç
:alkış::alkış::alkış::alkış:

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Yunus Emre SEYHAN
Bir ara Tribunlerde " Bize Her Yer Trabzon " tezahuratı vardı
ne alaka ?

KÖKSAL AYDIN
15.03.2009, 21:24
Taraftara bence yağmurluk değil sünger yatak dağıtılsın.

Yatarak seyretsinler bari...

Emre B.
ne alaka ?

GS'liler bağırmış olabilir.:mad:

Muhammet
Takim kazandi'ya kesinlikle katilmiyorum. Kardesim ben aliiim o kadar parayi yirtinirim her macta. Bunlar geziyor sahada resmen. Onlara verilen paranin tek sebebi ise taraftardir, unutmayin. Taraftar onlarin musterisidir, ve musteri her zaman haklidir.

Müşteri müşteriliğini bilecek. Gelip mekanı darmadağın eden, işletmeye çomak sokan müşteri haksız kere haksızdır.

bmtr
15.03.2009, 21:25
Ihitmaller hic bitmeyecek sezon sonuna kadar. Ama yazikki takim butun ihtimalleri basimiza geciriyor. Ihtimalli durumlarin hic biri istedigimiz gibi olmuyor.

Sivas Maçını yenersek şampiyonuz!!!!

Muhammet
Maçtan bize kalan 2 tane güzel gol oldu.

Cem Balcı
buna da şükür ya Rab...

Cem Akyüz
iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum..Alanzinho kalitesini bu maçta gösterdi aldığı her topu olumlu kullandı.kötü oynamadık bence

uğurts
Ben bu maçta bize gs lilerin sesini dinletmek zorunda bırakanlaraaa hakkımı helal etmiyorummmmmmmm....
:alkış::alkış::alkış:

Raskolnikof
bu futbolla ne trabzonspor ne de galatasaray şampiyon olur. Fener'in hali içler acısı.
Ama en sinir olduğum şey beşiktaşı şampiyon yapacaklar. Ona yanarım

SuperGaZii
ne alaka ?

Aslinda bu mesaj herseyi anlatiyor, taraftar gruplarinin (bmn'de dahil) ne halde olduklarinin halidir. Adamlar bagirmiyor ki oturan taraftar bagirsin, bosu bosuna yer kapliyorlar kale arkalarin da, heeee bir de aralarin daki anlamsiz cekismelere diyecek cok sey var!

Zeynep Terzi

evet ya bencede ....Bu maça gerçekten inanamadımmm.........

Arif Timurcioğlu
15.03.2009, 21:26
ya arkadaslar bu song gs maclarında kotumu oynuor yoksa bana mı ole gelıor anlamadım...umarım ben yanılıyorumdur.... Song gs maçında değilde son haftalarda gözle görülür bir düşüşe geçti. Santraforlarımıza yorum yapacak bişey bulamıyorum zaten.

Hüdai Pervaneli
Maçtan bize kalan 2 tane güzel gol oldu.

Birde Alanzinho

Abdülkadir Kılıç
Yeter ya. Tayfun da elinden geleni yaptı. İlk golün asistini yaptı. Arda maçta yoktu. Ayıp yaptığınız. Yetenekleri kısıtlı. Ama ne kadar yeteneği varsa her maç o kadar oynuyor. Bundan iyisini buluyorsan koy takıma. Serkan iyi ama savunmada aksıyor.

Varlıbaş61

yatak su alır şişer o zaman da abi...:)
birazdan maça gitmiş taraftarlar girer foruma
ilk diyecekleri:
"çok iyisini biliyorsanız gelin siz bağırın" olacaktır...(görevini yapanları hariç)

Recep Alkan
bu maç için tek kelime;

sahada arkadaşlarının emekleri çalan forvet oyuncularımıza ve milyonlarca trabzonspor taraftarının hakkını göz göre göre yiyen ve muhtemelen bu gece rahatça uyuyan hakeme hakkımı helal etmiyorum.

ve son söz;

artık yattarayı savunan bir söz eden kişinin de trabzonsporluluğundan şüphe ederim. aksini ispat edecek varsa buyrun forum burda. türkiye liglerinde kim grip oldum diye derbiye çıkmamış ya kim ?

Doğan Şahin
ALANZINHO ilk 90 dakikasında döktürdü.
O kadar iddialıyım, bir yere copy&paste edin. seneye ligin tozunu atmazsa beni bu forumdan atın.

bmtr
Taraftara haksizlik yapmayalim arkadaslar. Sonucta o adamlar, o kadar para verip kombine almislar. Kimbilir belki de evlerine goturecekleri ekmekten kesmislerdir. Oyuncularda kessinler bakalim alacaklari paradan yenildikleri zaman. Bunu yapmaya yurek ister, ve taraftar yureklidir.

İdris Toksoy
15.03.2009, 21:27
cincona ve hakeme kin kusmakla geçirdim maçı.sinir harbinden kurtulamadım hala.

MARVEL
Bence herşey süperdi. Yediğimiz iki gol de oyun durduğunda gerçekleşti. İkinci gol sağolsun 61. dakika gösterilerinden sonra oldu. Artık bu 61. dakika bize zarar vermeye başladı. Baros'a yapılan ayıptı. Büyük ihtimalle ceza yiyeceğiz. Alanzinho iyi oynadı. Bir iki saçma haraket yaptı ama olsun genelde iyiydi. Maçı alamamamızın tek nedeni oyun durduğunda oluşan konsantrasyon eksikliği. Bence artık gerçekten tek forvet oynamamız lazım. İki forvet bize göre değil.

Sağamızı kapatırlarsa şampiyonluk şansımız artar.. Deplasmanda biz maçlara takımı desteklemeye gidiyoruz.. Trabzonda takım yeterli desteği bulamıyor..

Tevez Apo
Alanzinho Yu kazandık Harika bir topçu böyle devam eder inşallah.Takımın 2 yarıda oynadığı oyun güzel Her zaman dediğim bir olay ,Biz iyi oynayınce ben korkuyorum ve birde Bunun üztüne Gol atamadığımız zaman Kesin gol yiyoruz .Ah birde Forvetlerimiz Gol atabilse herneyse maç geride kaldı fena bir skor değil oyun güzel Hüseyin Her zamanki gibi O varken şampiyonluk zor ama umudum var inşallah diyorum.Herkese iyi forumlar..

nuhkoç
seni çok seviyorum renklerini bordo mavi trabzonspor

aglıyorum içim içimi yiiyor

LANGARA
gökhan ünal söz vermişti değil mi bu taraftara iyi oynayacağına dair.sözünü de tuttu bugün:(
belki maçı kazanamadık ama alanzinho'yu kazandık bence.lig için henüz hiçbir şey bitmiş değil.bu köprünün altından daha çok sular akacak..

Uğurtan
Sizlerinde burda işiniz maşallah ersun hoca avukatlığı heralde devam edin... doğrularıda söylemiyicekmiyiz ?

Neye göre doğrular.. Sana göre.. Bana göre, bize göre doğru değil dediklerin.. O sebeple sadece destek olacaksınız.. Yeri geldimi eleştireceksiniz bizde eleştiriyoruz o değişikliği yapmasaydı bu şu diye.. ama bu takımın futbolcusundan, hocasına kadar kimseye hakaret edemeyeceksiniz! Edemezsiniz! Bunun yeri burası değil açık ve net.. Gidin sinirinizi başka yerde kusun.. Gidin egonuzu başka yerlerde tatmin edin.. Burası bunun yeri değil..

Bu takımın futbolcularında mangal gibi yürek var..

Bu takımın hocasında akıl, zekâ var ve Türkiye'nin en iyi hocası.. Nokta..

Ben bu akşam Gs ve Hakem müspettesi karşısında verdiği mücadeleden ve akıttıkları terden ötürü hepsiyle gurur duyuyorum..

Bakın işinize..

Horispin
15.03.2009, 21:28
bu macta baro$un ve yunus yildirimin yaptiklarini da unutmamak gerekiyor. takimin bir tane bile buyuk mac kazanamamasina ragmen zirvede bulunmasi bizim icin buyuk sans. artik bu sansi iyi kullanmamiz lazim. bejeke feybe geyse birlikte oynucaklar sivasi deplasmanda yenip isi kotarabiliriz. Moral bozmak yok...

hüseyin1975
ya arkadaslar bu song gs maclarında kotumu oynuor yoksa bana mı ole gelıor anlamadım...umarım ben yanılıyorumdur....

Genel olarak bir düsüs yasiyor.
Adam cok genc sayilmaz ve ayrica her mac 90 dakika oynadi.
Girayi arada oynatip dinlendirse iyi olacak.
Bize son maclarda Song cok lazim olacak

Bulut61-34
Menşure bu yorum da komik oldu artık.
Hala mı Ersun diyorsunuz yahu?
Dön bir yedek kulübene bak, ne yapacak Ersun?

Takımın nefesi bu kadarına yetti.
Hakem + bireysel hatalarla 2 puanı sahada bıraktık.
GS iyi top oynamasa da iyi bir mücadele örneği gösterdi.
Netice itibariyle iki tarafa da yaramadı bu sonuç.
ama çok şükür ki aramızdaki İrlandalılara da eyyam şansı tanımadı.
Allah korudu!

Alanzinho için tek kelime olumsuz laf etmek ayıp olur bence.
Sahanın en iyilerindendi.
Her atakta vardı, gollerde zaten direkt katkı sağladı.
Helal olsun.

Takımımı ve hocamı tebrik ediyorum.

Taraftar ise her zamanki gibiydi, derbi maçıdır diye ekstra bir şey görmeyi bekledim ama olmadı.
Tayfun ise yine ıslıklandı.
Yazıktır, günahtır ya.
Özevlatçılık yapıp öz evladını kendi elinle boğmak böyle bir şey herhalde.

Daha kötü kadrolarla nice derbi kazandık. Ersun Yanal'a karşı değilim. Kraldan çok kralcılara karşıyım. Bu bir.
İkincisi ise bu forumda özevlatçı ilan edilenlerden biri olarak Tayfun gibi Trabzonlu bir futbolcuyu takımımıza yakıştıramıyorum. Taraftar profilimiz bir garip, böyle gol atmayı seven, attığı 1 golden sonra hafta boyu gazetelere demeçler veren, Polat Alemdera benzer tarzda ukala tavırlı kişilere sempatik bakabiliyor.

hodlu
15.03.2009, 21:29
Yenilseydik bu sene daha maça gitmezdim çünkü şanssızlığa isyan ederdim...

Uğurtan
Taraftara haksizlik yapmayalim arkadaslar. Sonucta o adamlar, o kadar para verip kombine almislar. Kimbilir belki de evlerine goturecekleri ekmekten kesmislerdir. Oyuncularda kessinler bakalim alacaklari paradan yenildikleri zaman. Bunu yapmaya yurek ister, ve taraftar yureklidir.

Bağırmayacak desteklemeyecek yatacak adam VİP kombinesi alsın.. Bırakın bu duygusal lafları.. Taraftar taraf olandır ekonomik olarak destek verdiği gibi sahada da üstüne düşeni yapacaktır, yapmalıdır..

Yapmayacaksa verdiği 100 liranın ağzını yapacaksa gitmesin o stada..!

Hüseyin İlkin
......................................

mehmets61
taraftar grupları degil taraf grubu olması lazım tek çözüm bu. rakirlerimizde çarşı ultraaslan genç fener bahçeliler var bizde maçı çevirecek bi taraftar yok.bi gol olunca bagırıyorlar bi de 61. dakikada....

zurjcas

1. golde baroş gibi bi adamı john terry olsa tutardı ama 40 ına yaklaşan(afrikalı futbolcuların yaş küçültmesi durumu) bi song var elimizde, artı olarak o golden önceki faul de var onu söylemeye bile gerek yok..
2. golde tayfun ceza sahası içinde slyva yı engelliyor.baroş un şutu song un ayağına gelmiyor beline yakın bi yere geliyor ki kontrol etmek zordur.
--tayfun-umut-gökhan bu takımdan gitmeli derhal..

ozzy!
Desteğe devam İnananlar için :

BOrdoooooooooo

palian
baroş saha kenarında taraftarı tahrik ederek oyundan çıktı. ayrıca ben sağda solda keşhanelerde cinconların arasında boğazımı yırtıyorum ama taraftarımız en kolayını yapıyor kendi oyuncusunu ıslıklıyor. sonra otur kös kös... dere geçerken at değişmez. isteyen çıksın oynasın. biz burda bol keseden atarız; kolay çünkü

6Şafak Aydın1
15.03.2009, 21:30
Sylva............................................. .................................................

Sümeyye Şahin
daha 1-0 öndeyken yarın için bugün aldığım ts polarımı giymeyi hayal ediyordum...gerçi yenilsekte planlarım polarımı giyinc vercekleri tepki üzerineydi...yenmenin coşkusuyla dah bi hoş görünücekti..ama galibiyeti hakeden, ve kaçıran taraf oldumuz açıkça ortada...tek üzüntüm umut ve gökhan...yine net pozisyonla yine heyecanla zıplayarak yerime oturdumda saç diplerimin verdiği acı..ama olsun bu acıya da alıştım...yenemesekte gururla giyicem polarımı...her ne kadar kaçan galibiyete üzülsemde bi yandan futbolcularımızın verdiği mücadeleyi alkışlamaktan başka ne düşer bana:alkış: alanzinhoya ayrı bir :alkış:

Arif Timurcioğlu

BOrdoooooooooo Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi

SuperGaZii
bu macta baro$un ve yunus yildirimin yaptiklarini da unutmamak gerekiyor. takimin bir tane bile buyuk mac kazanamamasina ragmen zirvede bulunmasi bizim icin buyuk sans. artik bu sansi iyi kullanmamiz lazim. bejeke feybe geyse birlikte oynucaklar sivasi deplasmanda yenip isi kotarabiliriz. Moral bozmak yok...

Unuturlar kardesim unuturlar, ilk mac da 90 dakika kufur yiyen takimimiza boyle destek olanlar utansin. Taraftar gruplari birbirlerini yiyeceklerine takima destek olsunlar.

A.Gökhan AKIN
ben kesin kanser olacağım az kaldı yeniliyoruz rahat yok yeniyoruz yok berabare kalıyoruz yine rahata yok ne yapalım yahu bu takımı bırakalammı tövbe yarabbim... :)

Zeynep Terzi
15.03.2009, 21:31

BOrdoooooooooo
MAviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:alkış:

İNadınaaaaa TRabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn;)

Cafer Bulur
Kazanamadik,cok üzgünüz.
Kaybetmedik,bu ise tesellimizdir.
Macin genelinde iyi oynadik ve daha cok pozisyona giren taraftik.
Bu macta kaybedilen 2 puanin sorumlusu yunus yildirim,daha sonra slyva ve taraftardir.
Ersun yanalin en büyük hatasi ise isaac i oyuna almakti.

Muhammed KOÇ
biz bu gs yi yenmiyorsak başka gs den fark yeriz.. gerçek felsefe bu işte..

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 21:32
Yenemiyorsak yenilmeyeceğiz.

Bu açıdan bakarsak fena değil sonuç.

Muhammed Ayaz
arkadşalr bir avantaş kaybettik havtaya bjk-sivas bu maç berabere biterse trabzon antepi yenerse yine aynı konuma geliriz

Recep Alkan

yapma ya. ne kadar kolay haksızlık etmiyelimmiş? kale arkaları 100 liraya satıldı kardeşim haberin var mı senin ? 100 lira? ben bu sene 3 deplasmana gittim bana toplam maliyeti 500 lira? o adamlar senede 17 maç seyrediyor 100 liraya. hngi haksızlıktan bahsediyorsun anlamıyorum ki ?

bende taraftarım o da taraftar. hangimiz haklıyız o zaman ?

Sümeyye Şahin
kendi sahamızda gs lilerin sesini duymak tirübün manzaramızın resmidir!...

Bekir
15.03.2009, 21:33
Yeter ya. Tayfun da elinden geleni yaptı. İlk golün asistini yaptı. Arda maçta yoktu. Ayıp yaptığınız. Yetenekleri kısıtlı. Ama ne kadar yeteneği varsa her maç o kadar oynuyor. Bundan iyisini buluyorsan koy takıma. Serkan iyi ama savunmada aksıyor.
bence de tayfun elinden geleni yaptı...
tayfunun elinden gelen kalecinin topa cıktıgı zaman kalecinin pozisyonunu bozarak gel yememize sebep olmakk...
tayfunun elinden gelen ataga cıkarken topu rakibe atmak..
tayfunun elinden gelen kademede durabilecegi en son yerde durmak...
haklısın tayfunun elinden bunlar geliyorr..elinden geleni en iyi şekilde yapıyor...
ama tayfunun bu takımda işi olmamalıı..sezon baslarken demiştim sampiyon olmamız için tek engel tayfun cora ve şimdi de soyluyorum sampiyon olmamıza engel tayfun cora ama bunu yanı sıra hakemler,ersun yanal,selcuk,gokhan da sıralanabilir...

altinkaya08
bu hakemlerle lig nereye kadar çıldırtıyolar insanı sabırtaşı çatlardı.bukadar dönek bi hakem olmaz yaa allahımm sen bana daha nekadar sabır vereceksin...

Abdülkadir Kılıç
baroş saha kenarında taraftarı tahrik ederek oyundan çıktı. ayrıca ben sağda solda keşhanelerde cinconların arasında boğazımı yırtıyorum ama taraftarımız en kolayını yapıyor kendi oyuncusunu ıslıklıyor. sonra otur kös kös... dere geçerken at değişmez. isteyen çıksın oynasın. biz burda bol keseden atarız; kolay çünkü

Yani bir Trabzonlu bir terbiyesize terbiyesizlikle mi cevap verecek? Ayıptır.

Sümeyye Şahin
Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi
şampiyoooooooooooooooooonnnnnnnnnnn

Tahsin Armutcu
kendı adamımız orda hakem cok kotu degıldı dıyor bızkendı adamımız onu alın ordan ya

Furkan Akyıldız
15.03.2009, 21:34
ben boyle taraftar görmedimm 10 tane gs taraftarının sesi çıkıyo 61. dakikada olmasa napacaz bilmiyorum

aaahmet61
arkadaşlar futbolumuzda sorun yok.sorun zor gol atıp.iyi defans yapıyoruz.ama çok sudan sebepden ,garip goller yiyoruz.önümüzdeki sene çok daha iyi olacağız.bu takımı eleştirirken lütfen geçen üç sezona bakıpta eleştirin.o sezonlarla kıyaslayın futbolumuzu.

SuperGaZii
kendi sahamızda gs lilerin sesini duymak tirübün manzaramızın resmidir!...

Eeee taraftar gruplari bagirmazsa otekiler de ayaga kalkmaz.

Arif Timurcioğlu
Kazanamadik,cok üzgünüz.
Kaybetmedik,bu ise tesellimizdir.
Macin genelinde iyi oynadik ve daha cok pozisyona giren taraftik.
Bu macta kaybedilen 2 puanin sorumlusu yunus yildirim,daha sonra slyva ve taraftardir.
Ersun yanalin en büyük hatasi ise isaac i oyuna almakti. Cafer isaac i almasında kimi alsın oyuna başka birimi var. Umut ne yaptı topu ezmekten başka. Umuta o dakkaya kadar tahamül etmesi bile şaşırtıcıydı bu maç.

Sümeyye Şahin
eh be hakem....bu kadar belli etmeseydin bari..yazık sahada bişeyleri değiştirmeye çalışna futbolcularımza...:(

ugurozturk

bence cikan tayfun giren serkandan iki kat daha iyiydi,

su sersem taraftarimiz futbolcu isliklamaktan vaz gecmedikce biz mac kazanamayiz..

Hüdai Pervaneli
YA birileri Ersun hoca ya gitsin demis

Ersun ne yapsin

Birde Hakem var Alanzinho ya hic faul calmadi Penaltimiz verilmedi

Varlıbaş61
15.03.2009, 21:35
Yenemiyorsak yenilmeyeceğiz.

Bu açıdan bakarsak fena değil sonuç.

katılıyorum...yenilsek gs üstümüze çıkacaktı
beni kızdıran olay şu gökhan ünal'ın vurdumduymaz hareketleri...
ne ruhsuz bir herif ya...

Muhammet
Şu ışıklandırma olayı sıktı artık. Bir çözüm bulunsun. Ama önce 61. dakika'ya bir çözüm bulunsun..

Mehmet Zeki
şampiyoooooooooooooooooonnnnnnnnnnn

Tabiki TRABZONSPOR

Arif Timurcioğlu
şampiyoooooooooooooooooonnnnnnnnnnn Trabzooooooooooooooooooooooooooooooon :sevinç::meşale2::sevinç::sevinç2::bmn1::bmn2:

Abdülkadir Kılıç
Sakın 61. dakika kutlamalarını savunmayın onun yüzünden golü yedik. Taraftar adam gibi 90 dakika sahaya birşey atmadan desteklesinler takımı.

Muhammed Ayaz
15.03.2009, 21:36
slvya çok istikrarsız aynı şekilde selçukta

İlyas Özdemir
hakem rezaletti tribundeki taraftar rezaletti maç boyu gslilerin sesini duymak zorunda kaldık Alanzinho süper oynadı ban göre tabii bide maçın en ilginç süprizi eski başkan Mehmet Ali Yılmazın tribunde maç izlemesi idi

altinkaya08
bırakın kişileri eleştirmeyi.oyun anlayışımız bu olmamalı.devamlı yan pas yapan bir ortassahadan vede vede ileride kafa topuna çıkamayan forvetlerden nekadar olur bu iş.

Bekir
ya bırakın bu kalıplasmıs cumleleri..evet bir Trabzonlu terbiyesizlige o terbiyesizligin daha buyuguyle cevap verecek..

Mehmet Zeki
slvya çok istikrarsız aynı şekilde selçukta

Sylva'nin simdiye kadar 1.ci bilemedim 2.ci yanlisi.

Muhammet
15.03.2009, 21:37
slvya çok istikrarsız

Yok artık...

Cafer Bulur
Cafer isaac i almasında kimi alsın oyuna başka birimi var. Umut ne yaptı topu ezmekten başka. Umuta o dakkaya kadar tahamül etmesi bile şaşırtıcıydı bu maç.
En kötü umut bile isaac den iyidir,örnek a.gücü maci.
Isaac in yaptigi en olumlu is rakiplere faul yapmak ve ofsayta yakalanmak.
Isaac oyuna girdigi zaman bütün ümitlerim kayboluyor,bu artik her macta kendisini belli ediyor.
Madem umut cikacak,baris bu takimda hic mi düsünülmez be kardesim?

Hüseyin İlkin
Umut'u çıkarmayacaksın. Bunun yanında bir de Isaac'in oyuna girmemesi gerektiği gerçeği var. Ben bu değişiklik olduğunda korkmuştum. Maalesef Isaac bir şey yapamadan bitirdi maçı.

Gökhan'da kötülerdendi.

oktay61
15.03.2009, 21:38
Size bir soru?
Aynı şekilde avrupa dönüşü, samiyende, as kadrodan 7 kişi eksik Trabzon ne yapardı???

U.Sadıkoğlu
Yunus yıldırımın mail adresini bulan yada bilen varsa özele atabilirmi

Tahsin Armutcu
bence cikan tayfun giren serkandan iki kat daha iyiydi,

su sersem taraftarimiz futbolcu isliklamaktan vaz gecmedikce biz mac kazanamayiz..

farklı bır mac mı ızledık arkadasım???? premıer lıgmı ızledın sen?? besıktas macında tayfunun cıkıp serkan gırmesını hatırla. ılk gole mudahale etmedı tamam kalecıyı de ben mı dusurdum ben burdan okuyup ufledım?? bu aksam rıca edıyorum kımseburda tayfunu savunmasın. herkes canından soluyo burda sız kalkıp tayfunu savunuyorsunuz. her maz cıkarken ıslıklanan adam bır sonrakı mac 11 baslıyor. bır macda alkıslayalım belkı oynamaz.serkan gırdı golu attık dıyosunuz kı tayfun ıkı kat ıyıydı alkollumusnuz nesınız gıdın bı ya

MARVEL
15.03.2009, 21:39
Taraftar daha ne yapsın yahu ?

eVET DAHA NAPSIMN MAC BEREBERKEN BİLE SUSMAYAN gs TARFTARINI SEYRETSİN.. Cekirdek yiyerek arada kendi futbolcu suna kufrederek rahatlasın.. 61. dakikada balonlar la aman neguzel sov yaptık diye kendini avuturken takımın hızını kessin.. en ufak hatada futbolcusunu motive etmek yerıne. homurdanarak onu strese soksunki b,r sonraki pozısyoda futbolcu ne yapacagını bılemesin

mashal61
Özele değil varsa buraya atabilir mi?

Abdülkadir Kılıç
ya bırakın bu kalıplasmıs cumleleri..evet bir Trabzonlu terbiyesizlige o terbiyesizligin daha buyuguyle cevap verecek..
Süper. ne yaptı bilmiyorum ama Galatasaray amlemini öptü. Ne dediğini bilmiyorum. Bizim bir oyuncumuza bu yapılsa neler yaparız.

ultrafanatik61
ben yorum yapamicam
böyle hakemin ..............;
kafayi yedirtti yaa zaten bastan demistim bu hakem onlara kuyak gecer
barosun golundeki faulu vermiyor olmiyan faulleri calmaya basladi :s

Cafer Bulur
Yöneticilerden ricam,su macin yildizi basligini acin da alanzinho ya gönül rahatligiyla oy verelim degil mi?

yatara
hep balonlar yüzünden yenildik

kübraTs
15.03.2009, 21:40
Hakem resmen katletti maci uzun zamandir bu kadar kötü yönetilen mac izlememistim.Gerci o hakemin Trabzona ne niyetle geldigi belli görevini cok güzel yapti bravo ...

oktay61
İstanbulda olduğum için doğal olarak maalesef TV den izledim, ama sanki maç Avni Aker değil de Ali Samiyen'de idi
O ne o hep rakip taraftarın sesi duyuluyordu

Bulut61-34
Sylva'nin simdiye kadar 1.ci bilemedim 2.ci yanlisi.

Geriye doğru dönüp düşünürsen,
Beşiktaş maçında yediğimiz golde çıkabilirdi,
Denizli maçlarında yediğimiz 2 golü hafızanınzda canlandırın,
Ve en son konya çaında yene golü hatırlayalım.
Evet kalde güvenli bir duruşu var, kaleye çekilen şutları bana gol atamazsınız der gibi güvenli karşılıyor ama yedikleri golleri hafızanızda canlandırın.
Son maçı da bir kez daha düşünün.

Özge
Umut'u çıkarmayacaksın. Bunun yanında bir de Isaac'in oyuna girmemesi gerektiği gerçeği var. Ben bu değişiklik olduğunda korkmuştum. Maalesef Isaac bir şey yapamadan bitirdi maçı.

Gökhan'da kötülerdendi.
Evet katılıyorum Hüseyin'e.Umut çıkmamalıydı.Eğer çıkıyorsa yerine Isaac'in girmemesi gerekirdi.Barış olabilirdi mesela.

Arif Timurcioğlu
En kötü umut bile isaac den iyidir,örnek a.gücü maci.
Isaac in yaptigi en olumlu is rakiplere faul yapmak ve ofsayta yakalanmak.
Isaac oyuna girdigi zaman bütün ümitlerim kayboluyor,bu artik her macta kendisini belli ediyor.
Madem umut cikacak,baris bu takimda hic mi düsünülmez be kardesim? Umut için dediğin doğru ama bu maç hiç birşey yapamadı. İkinci yarının başında umut barış değişikliği iyi olurdu ama 2-1 malup durumdayız oyun doldur boşalta döndü isaacten başka adamımız yok bu pozisyonda.

TheRapZoNe
Tv'de ilk ses olarak TRabzonspor düşmanı spikeri duydum ve içimi korku kapladı. Çünkü malum spikerin sunduğu maçların %95'ini hep kaybettik ya da berabere kaldık. Ayrıca maçı sunma şekli ve maç hakkındaki yorumları hep Trabzonspor aleyhinde olan bu spiker bir kez daha bize uğursuz geldi.
Maça gelince takım olarak iyi mücadele ettik. gs'den kat kat üstündük ama hakem(!) resmen ve adeta bizi katletti. Merak ediyorum acaba ahiret günü milyonlarca Trabzonsporlu'nun hakkını nasıl verecek. Bu hakemlerle Trabzonspor şampiyon maalesef olamaz ama gsyi yapacakları kesin.
Maçın adamı ise Alanzinho.

Muhammed Ayaz
ersunnn
şampiyonsun

Cihad Varlı
15.03.2009, 21:41
Yazıklar olsun taraftara..
Galatasaray'lı tararfarlara bi alkışla tempo tutmadığı kalmıştı !

U.Sadıkoğlu
Erman toroğluda afkurur şimdi şerefsizler ulan ya şu maçı alamadık

Muhammed KOÇ
ya çok komik herşeyi elimizi yüzümüze bulaştırıyoruz :S

Mehmet Zeki
Geriye doğru dönüp düşünürsen,
Beşiktaş maçında yediğimiz golde çıkabilirdi,
Denizli maçlarında yediğimiz 2 golü hafızanınzda canlandırın,
Ve en son konya çaında yene golü hatırlayalım.
Evet kalde güvenli bir duruşu var, kaleye çekilen şutları bana gol atamazsınız der gibi güvenli karşılıyor ama yedikleri golleri hafızanızda canlandırın.
Son maçı da bir kez daha düşünün.

Hatalarinin yanina dogru yaptigi seyleri koy abi. Tolga oynasaydi daha mi iyi olurdu?

Abdülkadir Kılıç
farklı bır mac mı ızledık arkadasım???? premıer lıgmı ızledın sen?? besıktas macında tayfunun cıkıp serkan gırmesını hatırla. ılk gole mudahale etmedı tamam kalecıyı de ben mı dusurdum ben burdan okuyup ufledım?? bu aksam rıca edıyorum kımseburda tayfunu savunmasın. herkes canından soluyo burda sız kalkıp tayfunu savunuyorsunuz. her maz cıkarken ıslıklanan adam bır sonrakı mac 11 baslıyor. bır macda alkıslayalım belkı oynamaz.serkan gırdı golu attık dıyosunuz kı tayfun ıkı kat ıyıydı alkollumusnuz nesınız gıdın bı ya
Biz Premier ligden izlemedik ama siz adamı premier ligde oynuyomuş gibi değerlendiriyorsunuz. Maçın başından sonuna kadar bağardım. En az bağardığım adamlardan biri de Tayfun'du.

Gamze
15.03.2009, 21:42
Size bir soru?
Aynı şekilde avrupa dönüşü, samiyende, as kadrodan 7 kişi eksik Trabzon ne yapardı???

Trabzonspor'la Galatasaray'ın kadro kalitesinin ve genişliğinin eşit olduğunu varsayıyorsunuz sanırım?
Benzerini yapardı efendim.

Alihan Ertürk
Futbolcularımızı gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum..

Colman ve Alanzinho'yu attıkları nefis gollerden dolayı alkışlıyorum..:alkış::alkış:

Skordan memnun değilim ama kaybetmediğimiz için mutluyum , daha herşey bitmedi..Ayrıca kaybettiğimiz puanlar hakemlerin oyuna yaptıkları etkiden dolayıdır..

miaksoy
Yedigimiz ilk golu yunus yildirima yazmak lazim. Alanzinhoyu resmen bictiler orda. kesin fauldu

Emre7
kurtarıcımız isaac düşünebiliyormusun kurtarıcı isaac topu ezmiş umutta isaac yerine gelmiş.
colman o kadar topu ezdi ama bir arada iyi idi. Bir maç iyi bir maç kötü oynaması tuhaf.
Ersun hoca sana üzülüyorum çünkü umut ve gökhan gibi 2 forvetin var.
takım olarak vasatı aşamadık. sonradan giren serkan da kötü idi. egemenfena sayılmaz ama song o golü baroşa attırmamalıydı.
isaac beye attırmadıkları gibi.
taraftar mı kombine aldık diye sevinen taraftar masrafınız verdiğiniz parayı çoktan aştı.
yönetim 61. dk vaz geç o dakkada tam yoğunken oyun koptu. kısaca biz burda ne kadar ahkam kessekte.
sekçuk gökhan ve umutta tırnak kadar değişim yok.

ultrafanatik61
gs seyircisinin önüne ekstradan mikrofon koymuslardir
ya birakin yaaa valla kafayi yicem su hakem aklima geldikce

mashal61
Hakem bir golümüze engel oldu. Gökhan 'ın pozisyonunun faulle alakası yok. Gol olabilirdi o pozisyon. Gs nin de gole gittiğini görüp bizim faulümüzü çalmadı. Bu kadar da belli etmez bir yaratık satılmış olduğunu.

oktay61
15.03.2009, 21:43
hakem resmen katletti maci uzun zamandir bu kadar kötü yönetilen mac izlememistim...Gerci o hakemin Trabzona ne niyetle geldigi belli görevini cok güzel yapti bravo ...

Ben arka sayfalarda dedim ki
Ergenekon (Mehmet Ağar)
Trabzona geliyor, bu adam Hangi Galatasaray deplasmanına gitti?
Üstelik kafile ile geldi, sen yöneticimisin nesin?
Gene yenilmedik buna şükür

Alihan Ertürk
Yalnız bu maçtan sonra şundan emin oldum Isaac'ın bu takımda yeri yok..Aynı şekilde Gökhan'ın da..

Cem Akyüz
mücadeleyi çok beğendim takım son düdüğe kadar koştu mücadele etti..Alanzinho harika oynadı takımı ayağa kaldıran isimdi..yediğimiz ilk golde gerçekten hakeme okkalı sözler savurdum büyük maçları yenemiyosan yenilmeyeceksin fb bjk ve ğs yi yenemedik ama yenilmedikte bu takım iyi işler yapacak biraz daha destek biraz daha sabır

Varlıbaş61
o kadar puan kaybettik hala sivasla aramızda 3 puan var..
ben şampiyon olacağımıza inanıyorum da
gökhan ile umut inanmıyor!

Muhammet
Burada yok avrupa maçıydı yok yorgundu deyip şu iğrenç takımı yüceltmeye üstün göstermeye çalışmayın!

Cafer Bulur
Umut için dediğin doğru ama bu maç hiç birşey yapamadı. İkinci yarının başında umut barış değişikliği iyi olurdu ama 2-1 malup durumdayız oyun doldur boşalta döndü isaacten başka adamımız yok bu pozisyonda.
Doldur bosalta dönmemiz hocanin talimatimiydi bilmiyorum.
Eger böyle ise cok yanlis bir taktikti bu.
Biz gollerimizi doldur bosaltla bulmamistik ve böyle oynamamaliydik.
Ben doldur bosalt oynasam bile isaaci degil ceyhunu alirdim,o bile isaacden daha fazla kafa topu indirebilirdi.

hakantpl
Taraftar+Hakem işbirliği iLe Maç berabere Bitmiştir. Yenilsek Pozisyonumuz Değişiyordu En azından Yerimizi Kurtardık...

Kim Organize Ediyorsa Bu taraftarı Lütfen Gidin Rakip Bölümüne Oturun En Azından sizden Zarar Görmeyiz.. Dk 61 İn Lig Boyunca Görüntülerini Toplayın Lütfen Çoğunda Takım Atak yiyor Tesadüfmüdür.:( bugunde Takım Atakda dalga dalga Gs nin üzerine Gidiyor oyun 3Dk duruyor !!

Selçuk Sarı
15.03.2009, 21:44
Size bir soru?

Hakem de aynımı? Hakem aynıysa alırdık maçı...

Ahmet Kuru
Maçta konuşulması gereken okadar şey var ki...
1.dk dan itibaren konuş maç bitene kadar her dakikada bir olay...
Hakem Alanzinho'nun pozisyonunda madem faul değil,oyuncuyu altmay hareketten sarı kart nerede?
Her taraf çelişki..
Hakem ceza yayının önündeki hiçbir faulü çalmıyor...
Ortasahadaki bütün pozisyonlara faul diyerek açığı kapatıyor..
Biz bu tip maçları çok gördük bundan sonrada göreceğiz...Diyecek birşey yok...Hakemlerden önce sistemin değişmesi lazım...
Oyuncular elinden geleni yapmaya çalıştı,yenersin-yenilirsin ama mücadele etmezsen sıkıntı orada...
11 futbolcu+sonradan oyuna girenlerin tamamıyla mücadele hırsı ile alkışı hak etti...
Tabikide bir Alanzinho gerçeği var ki o yazılmazsa ayıp olur...
İlk geldiği günlerden beri eleştirilen,bu boydaki bir adama bu kadar verilir mi gibi mantığa sığmayan eleştirilere mağruz kalmasının cevabını yazarlara,medyaya ve taraftara çok iyi verdi...
Taraftara gelirsek eğer,diyecek birşey yok.
Yukarıda arkadaşında dediği gibi gruplardan çıt çıkmaz ise taraftar ne yapsan,gruplar birleşmediği sürede Tribündeki taraftarımızdan 90 dk boyunca desteği beklememiz hayal olur...
Ayrıca şu 61.dk gerçeği var ki bugün tam komedi resmen...
Takım en baskılı olduğu zamanlarda oyun soğuyor ve konfeti+balon topluyoruz.Sevgimiz bazen zarar veriyor gerçekten...
Hiçbirşey bitmiş değil...Hala şampiyonluğun en büyük adayıyız...
Moral bozmak yok..
Desteğe DEVAM....

Zeynep Terzi
o kadar puan kaybettik hala sivasla aramızda 3 puan var..
ben şampiyon olacağımıza inanıyorum da
gökhan ile umut inanmıyor!
Evet bi onlarda inansa bu durumda olmazdık eminim

TheRapZoNe
15.03.2009, 21:45
Bu maçın hakemi,ahiret gününde milyonlarca Trabzonsporlunun hakkını nasıl verecek merak ediyorum.

Alihan Ertürk
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=53998

maçtan kalan en güzel görüntü bunlar ve atılan gollerimizdi..

Furkan Akyıldız
mail adresi değilde evinin adresini alsak direkk :D:D

Bulut61-34
Hatalarinin yanina dogru yaptigi seyleri koy abi. Tolga oynasaydi daha mi iyi olurdu?

İyi mi olurdu , kötü mü olurdu bilmemize imkan yok.
Benim söylediğim taraftarımızın eleştirilerinin ne kadar adaletsiz ve insafsız olduğudur.
Tolga olunca en ağır eleştiri ama sempatik gelen futbolcu olunca sus-pus. Benim isyanım buna.

Emre7
şu taraftarın 1 olumlu hareketini bana söyleyin.
söz veriyorum bundan sonra yorum yapmayacam .
kaydımı sildirecem.
iç sahada 1 olumlu hareket.

bkandil
Bu arada bir şey sormak istiyorum herkese...
Bu maç Ali Sami Yen'de mi oynandı, ben televizyon başında uzun süre GS'lilerin tezahuratlarını duydum, bir de arada hakeme söylenenleri....

hakantpl
size bir soru?
Aynı şekilde avrupa dönüşü, samiyende, as kadrodan 7 kişi eksik trabzon ne yapardı???

fark atardik:))

Muhammet
Alanzinho kendini göstermeye başladı. Çok da güzel, mükemmel bir gol attı.

Varlıbaş61
ayrıca;
isaac'ın kramponlarına bakıyor yunus efendi..
senin 4. hakemin ne iş yapar pekii
sırf oyunu yavaşlatmak amacıyla yapılmış bir hareket...
inceden inceden doğradı bizi pis herif...

A.T.R
15.03.2009, 21:46
şu oldu bu oldu, kötü oynadık, iyi oynadık, hakem bize bile bile gol yedirdi. Bütün bunlar bir yana ama ben ömrümde GS li futbolcular kadar terbiyesiz oyuncu kitlesi görmedim.

Maça gelince 8 kişi ile bu sonuç harika sayılır. Gökhan için söyleyecek söz bulamıyorum daha doğrusu ağzımı bozmak istemiyorum bir insan arkadaşlarının emeğine bu kadar saygısız davranamaz. Selçuğun yerine bu takımda kim oynarsa oynasın ondan daha kötü olmayacaktır. Ama Ersun hocanın Selçuk ısrarını anlamam mümkün değil.

Bütün bu olumsuzluklara rağmen alınan 1 puan bizi belki de şuan içinde bulunduğumuz karamsarlığı mutluluğa bile çevirebilir. AMA TEK ŞARTLA SELÇUK,GÖKHAN ve UMUT BU TAKIMA İHANET ETMEDEN OYNARSA. ISAAC kesinlikle bu takımda oynayabilecek bir oyuncu değil.

Bir kısa söz de Alanzinho için: hem kendini hem de bizi umuda bağladı bugün.

Geçmiş olsun. Vardır her işte bir hayır.

oktay61
gs seyircisinin önüne ekstradan mikrofon koymuslardir
ya birakin yaaa valla kafayi yicem su hakem aklima geldikce

O hakeme benden çok söven Trabzon taraftarı olmamıştır ama bizde hiçbir şey yapmadık, maç boyu sadece 3 pozisyonumuz var, 2 si gol 1'i Isaac'inki

Bir şey daha sanki Pe rşembe günü deplasmanda 90 dk koşan üstelik bir devreyi 10 kişi koşan bizdik sanki.
Adamlar bizimle 96 dk boğuştu üstelik bizden de çok koştu diyebiliriz

Öztürk Adem
Otoban faresı gıbıydı Alanzınho helal olsun sana super bucur

6Şafak Aydın1
bizim ismimiz artik Noelbabaspor olsun bu kadar hediye dagitan baska biri yok....

irfanb
Bülent Korkmaz ligin gol krali Baros`u disari alip Yaser gibi genc futbolcuya sans veriyor da Ersun hoca ligin gol kacirma rekoru Gökhan`i disari alip genc Göksu`ya niye sans vermez?
Sahada gezinip duruyor resmen.Artik dinlenmesi gerek Selcuk`la Gökhan`in.

Varlıbaş61
15.03.2009, 21:47
Evet bi onlarda inansa bu durumda olmazdık eminim

6 atamadık:(
hakemin, gökhan'ın ve umut'un böyle ruhsuz olacağını tahmin edemezdik:(

Fatih Ersoy
Takımımı ve büyük taraftarı yürekten alkışlıyorum....

Tebrikler güzel insanlar..

Alihan Ertürk
mail adresi değilde evinin adresini alsak direkk :D:D

eğer öyle birşey olursa beni de çağırın :):)

hatta elimiz deymişken bs maçının hakemine de bir uğrayalım..

Abdülkadir Kılıç
Bülent Korkmaz ligin gol krali Baros`u disari alip Yaser gibi genc futbolcuya sans veriyor da Ersun hoca ligin gol kacirma rekoru Gökhan`i disari alip genc Göksu`ya niye sans vermez?
Sahada gezinip duruyor resmen.Artik dinlenmesi gerek Selcuk`la Gökhan`in.
Cevabı net 18'de değildi.:D

ogeday6106
Takımın oynadığı futbola ersun hocanın oyuncu seçimlerine bakmıyosunuz Taraftara sallıyosunuz yok bağırmadılar yok çekirdekçiler bırakın şu saçma kompleksinizi artık komik duruma düşmeyin bu takımdan bi cacık olmaz buna yoğunlaşın...

senin gibi futboldan anlamayanlar konuşmasın burda lütfen.KOMİK DURUMA DÜŞÜYOSUNUZ.(bu takımdan bi cacık olmazmış:) )

bu takım çok iyi bi takım olcak arkadaşlar yeter ki iskeleti korunusun. takıma ve hocaya destege devam.

6Şafak Aydın1
şu taraftarın 1 olumlu hareketini bana söyleyin.
söz veriyorum bundan sonra yorum yapmayacam .
kaydımı sildirecem.
iç sahada 1 olumlu hareket.

mactan önce dagitilan bayraklari salladilar. kaydini sildirebilirsin.

Mehmet Zeki
15.03.2009, 21:48
İyi mi olurdu , kötü mü olurdu bilmemize imkan yok.
Benim söylediğim taraftarımızın eleştirilerinin ne kadar adaletsiz ve insafsız olduğudur.
Tolga olunca en ağır eleştiri ama sempatik gelen futbolcu olunca sus-pus. Benim isyanım buna.

Onu dogru diyorsun abi. Tayfun cikiyor oyundan yuhliyor taraftarlar Tayfun'u ama bir yabanci oyuncu ciksaydi birsey diyemezdiler!

palian
bu demagojiden başka bir şey değil... kastettiğim tabiki sizin söylediğiniz değildi...

Alihan Ertürk
Baros'un kafasına o çubuğu atan kimdi ?? Ellerinden öpeceğim..

Adi herif gs armasını öpüyor tribünlere doğru..

Emre7
ayrıca;
isaac'ın kramponlarına bakıyor yunus efendi..
senin 4. hakemin ne iş yapar pekii
sırf oyunu yavaşlatmak amacıyla yapılmış bir hareket...
inceden inceden doğradı bizi pis herif...

oyuncun oyuna gireli 5 dk olmuş oyunu soğutuyo
ona diycen hakeme değil.
senin gondoloz oyuncuna!

6Şafak Aydın1
büyük konusmayin sildiririm kayitlarinizi

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 21:49
Balonları ben koymuyorum. Yönetim koyuyor benim bildiğim. Bu konuda eleştiri olacaksa yönetim eleştirilmelidir.

Homurdanmak. Tayfun'a yapıldı. Ben yapmadım,tasvipte etmiyorum yapılmasını ama Tayfun'da maçın başından beri bir olumlu hareket yapmadı dersek yeridir? Onu yuhalamak,top ona gelince homurdanmak yapılmaması gereken bir olay. Taraftarın kızdığım en önemli yönü.

Tezehürat konusunda taraftara bir şey diyemeyiz. En azından ben demem. Bütün stat bağırılan sözlerde iyiydi. Ama grupların teker teker şeyler söylediği alanda ben bir şey beklemiyorum. Maraton'daki adam hangisini söyleyecek?

Mesela ben rakip takım taraftarına yakınım. Bir şeye başlıyorum devamı geliyor. Veya başkası. Ama rakip takım taraftarına sinirden oluyor bu. Diğer şeyleri başlatamıyoruz...

Bugün en kötü şey 61.dakikaydı. Balonlar filan.

josehakan
yha arkadaşlar bugunun en kötüsü taraftardı bizim taraftar ne yapar neyle ugrasırlar anlayamadım sen takıma destek deil köstek oluyosun hayret bişiy yha bir 61 dir gidioz demiştim bu 61 başımıza iş açacak die tam saldırıyoz takım ahengleniyor gel gelelim bi yerden balon kagıt vs bişiyler gelio onları mı toplasınlar golmü atsınlar valla helal olsun ERSUN HOCA'nın arkasındayım şu taraftar bıraksın artık byu işleri bakın alanzinho ıslıklandı bugun olmasaydı ne olurdu taraftar boş iş ahhh taraftar ahhh

Abdülkadir Kılıç
Silva hatalıydı ama olsun şu an tecrübesiyle işi götürebilir.

Arif Timurcioğlu
Doldur bosalta dönmemiz hocanin talimatimiydi bilmiyorum.
Eger böyle ise cok yanlis bir taktikti bu.
Biz gollerimizi doldur bosaltla bulmamistik ve böyle oynamamaliydik.
Ben doldur bosalt oynasam bile isaaci degil ceyhunu alirdim,o bile isaacden daha fazla kafa topu indirebilirdi. Abi dünya futbolu son on dakika malupsün doldur boşalt olacaktı tabi. Son dakikada isaac colmanın önüde bir top düşürdü ama colman vuramadı o gol olsaydı zaten tadından yenmezdi. Neyse sonuç bu elimizdewki mazeme bu souyorum sana elimizdeki üç santraforuda toplasak bir tane fatih tekke edermi? Eskiden santraforumuz iyidi takım kötüydü şimdi ise tam tersi oldu orta noktayı bi bulamadık.

yatara
erman hoca lan sansal suanda diyolar balon atacaksaniz sip diye yukari gitsin bugünküler ayni bizim türk hava yollari ucagi gibi oldu diyo

Hüseyin İlkin
Baros formasını öpüp durmuş tribünlere doğru ? Ne kadar doğrudur ? Bana ters kalıyordu...

Cafer Bulur
15.03.2009, 21:50
Takımımı ve büyük taraftarı yürekten alkışlıyorum....

Tebrikler güzel insanlar..
Büyük taraftar mi,dalga mi geciyorsun bizimle?
61.dakika rezaleti altinda takima engel olan taraftari mi kutluyorsun?
Takim yenikken sürekli homurdanan ve takimi ateslemeyen taraftari mi?

oktay61
Şu Yattara da 6 senedir Trabzonda
Hiçbir önemli maç oynamadı, ya sakat oldu, ya cezalı oldu, gripmiş yerim be gribini bende sağlıkçıyım hiç grip adam görmedik sanki
2 gün serum verip bir de Antibiyotik çaktın mı insan zımba gibi oluyor.
Bari sadece ilk yarı veya sadece 2. yarı oynasaydın
Nasıl izleyebildin bu maçı anlamıyorum

Emre7
mactan önce dagitilan bayraklari salladilar. kaydini sildirebilirsin.

hiç yorum yapmıyorum silinsin kaydım . Lütfen.

Zeynep Terzi
6 atamadık:(
hakemin, gökhan'ın ve umut'un böyle ruhsuz olacağını tahmin edemezdik:(
Kesinliklee bizim Çok başka hayallerimiz vardı bu maç için ...Ama ben Yunuz yıldırımı hesaba katamadım işte...

Varlıbaş61
oyuncun oyuna gireli 5 dk olmuş oyunu soğutuyo
ona diycen hakeme değil.
senin gondoloz oyuncuna!

isaac zaten ayrı bir akıllı
2 dk. da 3 faul yaparak ataklarımızı kesti...
daha ne beklersin ki bu topçudan?
topçu mu dedim!:(

LANGARA
arkadaşlar tribünlerimize kızıyoruz ama bu her hafta olan bir şey.öylece bir hafta düzelmez ki bu tribün işi..bence tribünler için de bir yapılanmaya gitmemiz lazım.küçük küçük gruplar kendi halinde bağırıyor ortaya curcuna çıkıyor hepsi bu..

Alihan Ertürk
Baros formasını öpüp durmuş tribünlere doğru ? Ne kadar doğrudur ? Bana ters kalıyordu...

öptü abi öptü..Resmen kışkırttı tribünleri , ben tv'den çok net gördüm..

Hüdai Pervaneli
15.03.2009, 21:51

Evet Dogrudur Gördüm

Ahmet Kuru
Ayrıca Baroş'a yapılanlar bence az...
Hatta Federasyon tarafından kendisine ceza bile verilmesi gerekir...
Hangi mantıkda yatar bir futbolcunun taraftarı kışkırtması??

tiftiko
nerdesin yattara ....

yattara ve Alanzinho harika ikili olacaktır..

umut ve gökhanın etkisizliği bir kez daha dogrulanmıştır.

Bulent Korkmazın elindeki zayıf Gs yi evimizde yenememek cok üzücü..

Alihan Ertürk
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1378-2Z9K1U2W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1378-3J0U2E3G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1378-2K9V1F2H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1378-0H7K0M6C.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1378-7O5S7T4J.jpg

Hüdai Pervaneli
HAftaya Göksu Forvette oynasin

yatara
15.03.2009, 21:52
Şu Yattara da 6 senedir Trabzonda
Hiçbir önemli maç oynamadı, ya sakat oldu, ya cezalı oldu, gripmiş yerim be gribini bende sağlıkçıyım hiç grip adam görmedik sanki
2 gün serum verip bir de Antibiyotik çaktın mı insan zımba gibi oluyor.
Bari sadece ilk yarı veya sadece 2. yarı oynasaydın
Nasıl izleyebildin bu maçı anlamıyorum

mehmet topuzu almamiz lazim adam catir catir her mac oyniyo

Muhammet

Baya baya doğrudur. Baya öptü, tuttu gösterdi falan.

Burak 1967
Takım tam ateşleniyor şevkini, direncini yıpratmak için hakem elinden geleni yapıyor. burada ışıklar sönükken verilen arada (ben anlayamadım ışıklar oynanmayı engelleyecek şekilde mi gitti!) bülent lavugunun hakemi fırçalaması hakemin pozisyonunda etkili oldu, ya yorum yapmak istemiyorum iğrençlik rezillik bu!

Doğan Şahin
bugün tribünlerde GÖRÜNTÜ var SES yoktu

Raskolnikof
hakemi boşuna eleştirmeyin. Her ne kadar çok kötü bir maç yönetmiş olsa da bizim uşaklarda çok iyi değillerdi.
as kadrosundan ( lincoln kewell nonda vs ) bir çok futbolcusu olmayan bir takımı hatta üç gün önce maç yapmış bir takımı yenemiyorsan boşuna şampiyonluk diye konuşmayacaksın. Bu galatasaray veya bizim takım beşiktaşın karşısında olsaydı 5 yerdi.
Bu iş burda bitmiştir.
Bu aşamdan sonra şampiyonluğu bize yedirmezler.

Varlıbaş61
Kesinliklee bizim Çok başka hayallerimiz vardı bu maç için ...Ama ben Yunuz yıldırımı hesaba katamadım işte...

yenilmedik gene bu da iyidir...yenilsek çoğu şey biterdi bence...
6 hayalimiz antep'e kaldı:)

U.Sadıkoğlu
Bakalım çıkışta olay molay çıkacakmı

mustafaction
15.03.2009, 21:53
yenilseydik inanılmaz üzülürdüm çok iyi oldu colman ın golü

Zeynep Terzi
Zaten Baros gaz verdi Arda yerden kalkmadı .Gs başka bişi yapmadı zten :D

bkandil
Yunus'u bile öptü adam bugün, ama Yunus farketmedi...
Bugün formasını çok öptü Baroş, yarın da başka şeyleri öpecektir...

Alihan Ertürk

Gol bile atar vallahi..

Gökhan'dan daha profosyenel bir oyuncu bence..

onur-61
61.inci dakikada saha biseyler atmasalar tempoyu yüksek tutacaktik
tam oyun bizim elimizdeyken taraftar tempoyu cikarti
Bravo diyorum
gs istese bile okadar iyi yapamazdi onu

Kutlamalar belki göze hos geliyor ama takima ne kadar zarar verdide göz önünde...
hersey tadinda birakilsin

alanzinhoya laf söyleyenler simdi bakalim dik yürüyormu

isaac 100 dolarla satilsa bile kar dir

songda galiba bir gs sevdasi var, onlara karsi inanilmaz kötü top oynuyor

hakem ....... ( küfür etmek isterdim ama yakismaz ) anlayan anladi

tayfuna ....(hakemin aynisi gecerli)

bizim en iyiler alanzinho, egemen bide cale

Keleşoğlu
federasyona bidaha çağrılıyoruz anlasılan bu sefer binayı basmak lazım

Cafer Bulur
Bu gidisat sampiyonluk gidisati degil.
Son 3 ic saha macinda 1 beraberlik ve 2 yenilgi.
Sanirim sampiyonluk icin frene basmamiz gerekiyor.
Ilk 2 hedefimiz cok daha mantikli.

mashal61
Bizim takım için ideal taktiği yazıyorum.

4-6-0

Kalan maçları bu taktikle oynayalım.

Orta sahada Yattara Alanzinho Hüseyin Colman Selçuk Serkan

mustafaction
15.03.2009, 21:54
Bravo diyorum

Kutlamalar belki göze hos geliyor ama takima ne kadar zarar verdide göz önünde...

özellikle o balonlar el freni oldu bize

Zeynep Terzi
yenilmedik gene bu da iyidir...yenilsek çoğu şey biterdi bence...
6 hayalimiz antep'e kaldı:)
İnş Bu sefer olur:)
ZAten ikinci golü yedikten sonra ağlamaya başladım . Ve anladım ki o anda yapılan dualar kabul oluyomuş;) Colman golü nası attı sanıyosunuz:D

Hüseyin İlkin
Baros zaten çirkefin önde gidenidir. Bugüne kadar kanlı elleriyle formasını hakeme sürmeler , rakipleri kışkırtmalar. Bana annem demişti Baros böyle yaptı diye telefonla konuşurken . Avrupa kültürü görmüş futbolcu ? Yesinler...

Alihan Ertürk
Zaten Baros gaz verdi Arda yerden kalkmadı .Gs başka bişi yapmadı zten :D

gs bizi yenemeyeceğini anlayınca sadece oyunu soğuttu 90 dk. boyunca..
Bir de hakem yardımıyla gol bulunca anca yerleri öptüler..
Futbolu oynayan da bizdik , hata yapan da :cool:

agahozlu
15.03.2009, 21:55
Futbolculardan mücadele eden elinden geldiğini yapan herkesi tebrik ediyorum.Ersun hocasından malzemecisi e dahil. Fakat birisi çıksın bana Umut Gökhan ve Isaac i anlatsın kardeşim.Bizim ileride oynayan iki forvetin aynı anda aynı şeyi düşünüp yapmaları imkansız.Böyle bir forvet hattına sahip olduğumuz sürece çok zorlanırız.Kimse çıkıp şu maçta gol attı, o maçta son dakikada gol attı ,çok koşuyor , vuruş tekniği iyi filan demesin.Bu adamların işi gol atmaksa atacak abi.Pozisyona girmediler bu maç.Attığımız gollere ve bulduğumuz tehlike pozisyonlara bakın hepsi şut çekerek.
Slyva-Tayfun ikilisinin anlaşmazlığından komedi gibi bir gol yedik.Anlamadığım olay bu umut ile gökhan aynı şeyi düşünüp yapamıyor,slyva-song-tayfun aynı anda hata yapabiliyor.Rakip takımdan yediğimiz bir golde organize bir şey olsun konuşmayacağım daha.Yediğimiz golü konuşmuyorum bile.
Alanzinho nun attığı gol muhteşemdi,bir daha vursa gol olur mu bilmem o golde şans yanımızdaydı diyebilirim.Mükemmelid tebrik ediyorum.Alanzinho nun asistiyle, Colman ın şık vuruşu birleşince çok güzel bir gol daha oldu.6 dakikalık uzatmada topu havadan oynama isteği sonucunda belkide 3. golden olduk.

onur-61
hakemi boşuna eleştirmeyin. Her ne kadar çok kötü bir maç yönetmiş olsa da bizim uşaklarda çok iyi değillerdi.
as kadrosundan ( lincoln kewell nonda vs ) bir çok futbolcusu olmayan bir takımı hatta üç gün önce maç yapmış bir takımı yenemiyorsan boşuna şampiyonluk diye konuşmayacaksın. Bu galatasaray veya bizim takım beşiktaşın karşısında olsaydı 5 yerdi.
Bu iş burda bitmiştir.
Bu aşamdan sonra şampiyonluğu bize yedirmezler.

allah askina besiktas topmu oynuyor
burda besiktasi bize tanitmaya gerek yok

littlebighorn
Umarım yanılırım ama oynanan futbol ve futbolculardaki havayı da göz önüne alarak bence şampiyonluk şansımız kalmadı.

Aker
Bizim takım için ideal taktiği yazıyorum.

4-6-0

Kalan maçları bu taktikle oynayalım.

Orta sahada Yattara Alanzinho Hüseyin Colman Selçuk Serkan

Şampiyon olmakla kalmaz ortasahadaki biriyle gol kralı olurduk.

Varlıbaş61
tayfun'a neden kızıyorsunuz anlamadım?
adamın kapasitesi bu..
fazlası çıkmıyor işte bu malzemeden..sürekli macera aramanın anlamı yok ki...
beğenmezseniz oynatmazsınız...(alternatifi de var zaten)
bu kadar basit...

Abdülkadir Kılıç
Song'un böyle birşey yapacağını düşünmem.

Cihad Varlı

Abi bu ne ya ?
Böyle mi açılır bunlar Allah aşkına ?
Yapanların emeklerine yazık..
Yapmayalım gözünüzü sevim ya ..

Arif Timurcioğlu
15.03.2009, 21:56
mehmet topuzu almamiz lazim adam catir catir her mac oyniyo Gönül isterki sağ açıkta dinamo gibi o oynasın ama onuda almak kolay değil. Zaten seneye bu takıma mehmet topuz gibi üst düzey oyuncular lazım.

Alihan Ertürk
ZAten ikinci golü yedikten sonra ağlamaya başladım . Ve anladım ki o anda yapılan dualar kabul oluyomuş;) Colman golü nası attı sanıyosunuz:D

dua etmekten dilim damağım kurumuştu vallahi :)

Colman da golü atınca havaya zıpladım tavanı yumrukladım , parmaklarım yırtıldı :cool:

Kubilay ŞAHİN

Vallahi Katılıyorum..

mustafaction
8 taş la gs de oynaycak bakalım dedıgınız gıbı 5 mı atacak

irfanb
25.hafta : Sivas- Besiktas
27.hafta : Galatasaray-Fenerbahce
29.hafta : Sivas-Trabzonspor
30.hafta : Besiktas-Fenerbahce
32.hafta : Besiktas- Galatasaray
34.hafta : Trabzonspor-Fenerbahce
34.hafta : Galatasaray- Sivasspor

Mustafa Mahmutoğlu
15.03.2009, 21:57
bizim taraftardan hiç bir şey olmaz herkes kafasına göre grup kuruyor. sonra statta uğultu. 1 olarak bağırılan tek şey KÜFÜR . Başkada bir şey yok malesef.. Böyle bir takımın daha iyi taraftara ihtiyacı var. bi bejeke kadar olamadık . Adamlar 2-0 yenik olsada stadı yıkıyorlar.. Bu haftaki maçtada öylelerdi .. onlarda değilse eskişehirin taraftarını bile örnek alabiliriz..

Alihan Ertürk

Abi bu ne ya ?

plastik sopaları olacaktı hani ??

görevliler sökmüştür kesin :)

Varlıbaş61

demaaa:)
o zaman sen ara ara dua et ki arada 1-2 tanede tutar nasılsa:)
ama sıkı dua etmişsin...nası goldü o öyle:)

Zeynep Terzi
Baros zaten çirkefin önde gidenidir. Bugüne kadar kanlı elleriyle formasını hakeme sürmeler , rakipleri kışkırtmalar. Bana annem demişti Baros böyle yaptı diye telefonla konuşurken . Avrupa kültürü görmüş futbolcu ? Yesinler...
Avrupada ne gördüyse artıkkkk:cool:

pReN@_61
Alanzinho çok iyi bir maç çıkardı...Hüseyin de tam tersine..

Galibiyeti hakettik ama malesef hakem biçti geçti..

yatara
Gönül isterki sağ açıkta dinamo gibi o oynasın ama onuda almak kolay değil. Zaten seneye bu takıma mehmet topuz gibi üst düzey oyuncular lazım.

seneye hemen dinamo kievden Ismail Banogura alinmasi lazim forvete bide Mehmet topuz bitane de selcugun bide hüseyinin yerine oyuncu

Muhammet

Abi bu ne ya ?

Bunda taraftarın suçu yok. O pankartların sopalarının içeri sokulmasına izin verilmedi sanırım. Suçlayacaksak izin vermeyen makamı suçlayacağız. Gerçi bugün sahaya atılan yabancı maddeleri gördükten sonra pek de birşey diyemeyeceğim.

Oruç
6s oyunu rahat 10 dk soğuttu. Bizim taraftar pardon seyirci de onlardan geri kalmadı. Song'da büyük bir düşüş var bu gözle görülür bir durum. Kalecimiz de bugün 2 golde hava yaptı. Hakem de ilk yarıda maçı doğramaktan başka bir şey yapmadı. Zaten 6s de en iyi oynayan hakemdi. Kimse kalkıp ben demistimleri oynamasın. Yok bu takım uefaya katılırsa başarılı olur falan.. Ee başkan ne dedi sene başı? Başkanın söylediklerini bize yutturmasın kimse. Amacımız bu yıl şampiyonluk degil avrupa kupaları dedi. Onun icin bi problem yok. Seneye bi pivot forvet bi de taraftar transfer etmek şart oldu. Kaybedilen bir şey yok şu an. Şimdi destek zamanı..

only ts
15.03.2009, 21:58
beyler ata uni kampuste macı ızledım abartmıyorum en az 100 gs li tas patlasada 10 tane trabzonlu bırıde ben.. emın olun 100 gs lı aglarken bız ayakta gooooooooooooooooooool dıye bagırıyoduk yemedıgımız kufur kalmadı sesımızı cıkarmadık ne pıs bır mıllet erzurum ınsanı.. alayı gs li!!!!!! evet 2-2 berabere kaldık ama ben takımımla gurur duydum varsın yenılsın onemlı degıl helal olsun onlara bızım yuzumuzu o salondan boynu bukuk bırakmadılar.. ALANZINHOOOO sen nasıl bır ınsansın kocum yaaaaa sana helal olsun canım cıgerım sana topcu degıl dıyenler utansın beeeee nasıl goldü nasıl calımlarda helal beee COOOOOOOOLMAN sanada helal olsun kocum fişek gibi caktın beee ....

yenemesekte yenmış kadar olduk takımımla gurur duyuyorum.....

onur-61
tayfun'a neden kızıyorsunuz anlamadım?
adamın kapasitesi bu..
fazlası çıkmıyor işte bu malzemeden..sürekli macera aramanın anlamı yok ki...
beğenmezseniz oynatmazsınız...(alternatifi de var zaten)
bu kadar basit...

kapasitesi buysa gitsin karadenizde oynasin
bu adamin TSde ne isi var be
kendimizden utanalim
topcu olmadikya tayfun oldu

Raskolnikof
allah askina besiktas topmu oynuyor
burda besiktasi bize tanitmaya gerek yok

oynuyor maalesef. Bir adet fabian ernst takımı değiştirdi.
hem oynasın ya da oynamasın adamlar her maçı kazanıyor.
İddia ediyorum bu akşamki futbolla ne gs ne de biz beşiktaşı yenemezdik.

6Şafak Aydın1
Bu forvetlerden artik umudumu kestim, tamamen....ulan daha giyinecek ayakkabisini bilmiyor ya olurmu böyle ya birde taraftar bunumu destekliyecek taraftar sonuna kadar hakli

Alihan Ertürk
15.03.2009, 21:59
6s oyunu rahat 10 dk soğuttu. Bizim taraftar pardon seyirci de onlardan geri kalmadı. Song'da büyük bir düşüş var bu gözle görülür

ne 10 dk.'sı ya ??

maç boyunca oynadıkları oyun zaten toplam 10 dk. :o

Muhammed KOÇ
15.03.2009, 21:59
zorla sivası şampiyon yapıyoruz hadi hayırlısı

Cihad Varlı
15.03.2009, 22:00
Bunda taraftarın suçu yok. O pankartların sopalarının içeri sokulmasına izin verilmedi sanırım. Suçlayacaksak izin vermeyen makamı suçlayacağız. Gerçi bugün sahaya atılan yabancı maddeleri gördükten sonra pek de birşey diyemeyeceğim.

Abi haklısın..
İzin verilmiyor ama insan doğru düzgün açar yani..
Pankartı iki yerinden tutuyorlar.
Adam mı yok ?
Tutun 4 yerinden açın doğru düzgün..

el_conquistador
1-0' i bir 10 dakika bile koruyamadik!

hakantpl
Bravo diyorum

İkinci Gol Tamamen Egemenin HATASI Topu TAca Vurmak yerine Gs lilere Verdi ondan Sonra Yok TAyfun kaleciyle çarpıştı hata Tayfunda Dersiniz !! Bırakın Bu tayfun Düşmanlığını artık Tayfunun Adı Tayfunzinho olsa acaba bu kadar üstüne gidebilecekmiydiniz. Bende Beğenmiyorum tayfunu O ayrı Konu Ama Böyle Eleştiriyı haketmiyor O kadar Hak edecekler varken !!

Arif Timurcioğlu
seneye hemen dinamo kievden Ismail Banogura alinmasi lazim forvete bide Mehmet topuz bitane de selcugun bide hüseyinin yerine oyuncu En önmlisi ayağında top tutan santrafor lazım bir tane fatih tekke gibi o zaman o beğenmediğin selçuk smek gibi içeriye girip gol atmaya başlar.

only ts
bir sözde hakem hakem allah b.... versin beeeeeee o ilk goldeki faulü gormeyen yada gormek ıstemeyen hakeme hakem demem!!!!!!!!! aldın macı hakem aldınnn yazıklar olsun sana

boztepeliyasin
15.03.2009, 22:01
şu istanbulluları yenemiyoruz ya kahrımdan ölecem.

Abdülkadir Kılıç
Yattara ile Alanzinho birlikte oynadığı zaman herkesi yanariz gibime geliyor. (Yattara iyi oynayacak ve mutlaka gol bulacağız.)

turphan
Ya BJK gelir sesi bizimkilerden çok çıkar, GS gelir sesi gene bizimkilerden çok çıkar.Eskiden böyle şeyleri yuhalarlardı en azından şimdi o da yok. Stada girerken dağıtlan bayrakların içinde afyon mu vardı da bu kadar sessiz taraftarımız pardon izleyicimiz vardı.

zurjcas
Sylva
Serkan Song Egemen Cale
Hüseyin
Yattara Selçuk Colman Alanzinho
Göksu(Umut tan çok daha fazla pres yapar-hızlı-golcü-pas da atar)

josehakan
15.03.2009, 22:02
Avrupada ne gördüyse artıkkkk:cool:
Avrupada tek gördügü şey sahtekarlık terbiyesizlik o yaptıgı sonra hakeme işaret ediyor hayret yhaa

ilhan
Ligdeki durumumuzu en güzel Colman özetledi. İlk devre kötü oynuyor ama şansımızın yardımıyla kazanıyorduk. İkinci devre itibariyle çok iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz.

Ben sahada kazanmak için mücadele eden takımımdan memnunum. Sylva bize maç kaybettirmedi. :) Tolga'nın 5-6 haftada yediğini 15 haftada yedi. Kıyasa kıyas. ;)

mashal61
oynuyor maalesef. Bir adet fabian ernst takımı değiştirdi.
hem oynasın ya da oynamasın adamlar her maçı kazanıyor.
İddia ediyorum bu akşamki futbolla ne gs ne de biz beşiktaşı yenemezdik.
İddaa edecek bir şey yok. Biz bu futbolla yenilseydik ben maç izlemeyi bırakırdım. Galibiyeti hak ettik. Ama hakem Gökhan'ın pozisyonuna faul vermese (ki faulle uzaktan yakından alakası yoktu) gol atabilirdik. Alanzinho'nun biçilmesine faul verse gs gol atamazdı. Bu maç 3-1 de bitebilirdi. Ben de idda ediyorum bu akşamki futbolla gs yi de bjk yi de yenebilirdik.

pReN@_61
Ya BJK gelir sesi bizimkilerden çok çıkar, GS gelir sesi gene bizimkilerden çok çıkar.Eskiden böyle şeyleri yuhalarlardı en azından şimdi o da yok. Stada girerken dağıtlan bayrakların içinde afyon mu vardı da bu kadar sessiz taraftarımız pardon izleyicimiz vardı.gese taraftarının sesinin bizimkilerden çok çıkması(bir müddet de olsa) üzücüydü..

Cihad Varlı

Abicim korutmadılar desek daha doğru olur bence..
%100 hakemin önünde biçtiler Alan'ı.

Emre7
15.03.2009, 22:03
Bu forvetlerden artik umudumu kestim, tamamen....ulan daha giyinecek ayakkabisini bilmiyor ya olurmu böyle ya birde taraftar bunumu destekliyecek taraftar sonuna kadar hakli

taraftarsın sen.
adam seçemezsin.
ha adam seçecen o zaman daha çok para vereceksin.
yorum yapmayacam diyorum ama ciddi damarıma basıyorsun.
bu taraftardan bi hoşaf olmaz.
anca bizim oyunculara küfür etmeyi bilirler sokak cocukları gibi.
destekleyecen. 2 çift 1 tek taraftarın sesi senden çok çıkıyo.
salak gibi o tarafa bakarsın anca.
300 milyon kombineye verdin diye stadta mongol gibi oturamazsın.
adam 300 milyon 1 lig maçına veriyor. türkiyede

Cafer Bulur
Yunus yildirim ve sylva sagolsun.
Faul ve sari kart verecegi yerde oyunu devam ettirdi ve slyva da kalesinden cikmakla golü adeta hediye etti.
Halbuki maci bir müddet önde götürebilseydik,skor cok farkli olurdu.

mustafaction
beyler ata uni kampuste macı ızledım abartmıyorum en az 100 gs li tas patlasada 10 tane trabzonlu bırıde ben.. emın olun 100 gs lı aglarken bız ayakta gooooooooooooooooooool dıye bagırıyoduk yemedıgımız kufur kalmadı sesımızı cıkarmadık ne pıs bır mıllet erzurum ınsanı.. alayı gs li!!!!!! evet 2-2 berabere kaldık ama ben takımımla gurur duydum varsın yenılsın onemlı degıl helal olsun onlara bızım yuzumuzu o salondan boynu bukuk bırakmadılar.. ALANZINHOOOO sen nasıl bır ınsansın kocum yaaaaa sana helal olsun canım cıgerım sana topcu degıl dıyenler utansın beeeee nasıl goldü nasıl calımlarda helal beee COOOOOOOOLMAN sanada helal olsun kocum fişek gibi caktın beee ....

yenemesekte yenmış kadar olduk takımımla gurur duyuyorum.....

bende erzurum mezunuyum bilirim o çirkefleri fenerlileri dövmüştük biz kampüste umut sosyal tesislerinde

Berkedogan
bu hakemle bu sonuç iyidir hiç birşey kaybetmedik 3 puan farkı bişey değil.

Alihan Ertürk
elektrik sorunu olduğunda futbolcularımız maçın havasından çıktılar biranda..

Sonra maç başladı ve malum gol olmayan golü yedik..Oyun durmasaydı 2'yi de atardık..

onur-61
İkinci Gol Tamamen Egemenin HATASI Topu TAca Vurmak yerine Gs lilere Verdi ondan Sonra Yok TAyfun kaleciyle çarpıştı hata Tayfunda Dersiniz !! Bırakın Bu tayfun Düşmanlığını artık Tayfunun Adı Tayfunzinho olsa acaba bu kadar üstüne gidebilecekmiydiniz. Bende Beğenmiyorum tayfunu O ayrı Konu Ama Böyle Eleştiriyı haketmiyor O kadar Hak edecekler varken !!

orda egemenin hatasi varsa.....
ben senin yorumlarina cevap yazmak istemem
tayfunu zaten koruya koruya bi hasan ücüncü yapacaksin
takima faydasi sifir ama senelerce TS top oynicak

ya bu tayfun TS oyuncusu degil
TS herhangi bir anadolu takimi degil

yatara
En önmlisi ayağında top tutan santrafor lazım bir tane fatih tekke gibi o zaman o beğenmediğin selçuk smek gibi içeriye girip gol atmaya başlar.

youtuba ISMAIL BANGOURA yaz da gör forvet oyuncusu...yada Jermaine Defoe gibi bi forvetimiz olsa...

umutun yerine seneye nobreyi yada süleymanou youlayi alsak ondan kat kat daha cok gola atarlar

semihkilic61
berabetre bitti olsun önemli değil benim sözüm trabzondaki taraftar ilk 15 dakika son 10 dakika başka bağıra yok vallahi deplasmandaki taraftar potansiyeli daha fazla bunu eleştiriyorum arkadaş ben anlamıyorum neyse alanzinho çok iyi topçu olacak bunu gördüm bu akşam herşey çok daha güzel olacaka ama kalecimiz bu gün çok kötüydü bugünkü maçın sebebi beraberlik sebebi kalecimizdir...

TS-FAN
15.03.2009, 22:04
Bu maç bitti.
Pozitif olalım.
Şansımız herkes kadar var.
Ona buna olumsuz eleştiriyi bırakalım.
Motivasyonumuzu Antep maçına yöneltelim.
Önümüzde 10 maç var.
Bu maçtan teknik direktörün,yönetimin ve en önemlisi taraftarın alacağı dersler var.
Herkes yanlışları görüyor zaten.

Pozitif olalım,Antep maçına odaklanalım.