PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Erdem Keser
07.03.2009, 18:58
"G.Saray ile telafi edeceğiz"

Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun davetlisi olarak Konyaspor maçını izlemek için Trabzon'a gelen Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, maç sonrası yaptığı açıklamada güzel bir karşılaşma izlediğini söyledi.
Terim, Trabzon'a her zaman geldiğini belirterek, "Mümkün olan her tarafa gitmeye çalışıyorum. Burada da bana çok ilgi ve alaka gösteren Başkan Sadri Şener ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Trabzonspor çok gol kaçırdı, ama Konyaspor da kaçırdı. Sonuçta bir lig maçı. Bir taraf kazanacak, diğer taraf ise kaybedecek. Ama Trabzonspor'un kendi sahasında kaybetmesi tabii ki sürpriz oldu. Trabzonspor birçok gol pozisyonu yakaladı, ama atamadı. Konyaspor ise kontrataklar yakaladı ve attı" diye konuştu.
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ise kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, "Haftaya Galatasaray maçı var. Onu kazanıp, bu mağlubiyeti telafi etmek istiyoruz. Takım olarak ne yazık ki düşme potasındaki rakiplerimiz karşısında iyi oynayamıyoruz" şeklinde konuştu.

07.03.2009

Kaynak : DHA

Talha.YILMAZ
07.03.2009, 18:59
Lig Başladı başlıyalı ilk defa diyorumki ;
Hiç Umudum yok..

İnşallah Utandırırlar beni.

Bilâl ÇOBAN
Bu takim en iyi 5. olur gs ve antepe de yenilecek.idia ediyorum bu takim 3.bile olamaz, iddayada girerim.

futbolcu kovulur, teknik ekip kovulur, yeri gelir başkan kovulur (nuri gibi) bu takımdan... taraftar kovmanın bir yolu yok mu sahi ? oy falan kullansak?

ben de iddaya girerim bu takımı sen gibi taraftarlar olmadan daha çok seviyorum...

Mustafa K. Demirbaş
Bu takim en iyi 5. olur gs ve antepe de yenilecek.idia ediyorum bu takim 3.bile olamaz, iddayada girerim.

hoş geldiniz sn felaket tellalı

Gökhan KAN
07.03.2009, 19:01
Aldırma Mustafa şu an o arkadaşların yazdıklarına ezikler kahkaha atıyordur...

biltrabzon
Keşke sana hayır diyebilsem...

evet ciddiyim bu takim,besiktasla fener kupada final oynamasalardi,avrupa kupalarina bile gidemez.ligi ilk 3 tede bitiremeyecek,basindaki hoca ligin sonlarina dogru,yada 2.yarinin baslarinda calistirdigi her takima havlu attirdi.bunu aksini syöleyen varmi,istatiskler ortada.

Murat Hızal
Benimde maalesef umudum yok.

Eğer bu maç ali sami yende olsaydı şanslar yüzde 50 yüzde elli derdim.

Avni Akerde maalesef gs ağır basıyor.

Haftaya yeniliriz kurtuluruz bu işkenceden.

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 19:02

Tmm kızalım eleştirelim ama bu kadar abartmayalım.Kesinlikle desteği kesmek yok.Ölümüne Trabzonsporluyuz. Küme düşsek bile. Kaldı ki yine şampiyonluun en büyük adayıyız.Olamazsak da sağlık olsun. Seneye oluruz.Yeter ki taraftar-takım-yönetim çatışması olmasın.

biltrabzon
07.03.2009, 19:04

hos bulduk da madem sen felaket tellali degilsen ,iddaani ortaya koy o zaman.koyamazsin cünkü sende güvenmiyorsun.bu takim gecen sene 2-0 öndeyken bile maci verecegiz korkusunu yasiyordum.bu senede her takima yenilecegiz korkusunu yasiyorum degisen bir sey yok.degisen tek sey istanbul takimlari cok kötü oldugundan,bizim yukarilarda tutunmamiz.

Emre7
07.03.2009, 19:04

Keşke sana hayır diyebilsem...

bende arkadaşlarla iddaya girdim ligi konya maçı da dahil olmak üzere devam ederse 2. bitirir diye. o da en kötü biçimde

UmutBaykan
07.03.2009, 19:07
Bu maçı kesinlikle kazanacağız..Başka ihtimal yok..

Mustafa K. Demirbaş
07.03.2009, 19:09
hos bulduk da madem sen felaket tellali degilsen ,iddaani ortaya koy o zaman.koyamazsin cünkü sende güvenmiyorsun.bu takim gecen sene 2-0 öndeyken bile maci verecegiz korkusunu yasiyordum.bu senede her takima yenilecegiz korkusunu yasiyorum degisen bir sey yok.degisen tek sey istanbul takimlari cok kötü oldugundan,bizim yukarilarda tutunmamiz.
sen rahat ol her türlü koyarım iddamı ortaya biz bu takımı öylesine değil ölesiye sevdik öyle umutsuzluğa kapılmaya gerek yok bu takım yenilmeycek diye bir kaidemi var bu takım en kötü ihtimalle ilk 2 ye girer ;)

biltrabzon
ben de iddaya girerim bu takımı sen gibi taraftarlar olmadan daha çok seviyorum...

biz sevmiyoruz.sen sev yeter ki.zaten gercekleri söylemenin adina ihanet koymuslar.

Bilâl ÇOBAN
zor bir yolda ilerliyorsunuz, ayağınıza dikenler batıyor, onlar yetmez gibi yanındaki arkadaşınız hadi geri dönelim diyor, ula yoldan dönen vurulur, hedefi düşürmeyin arkadaşlar, gs bizim arkamızda onlar şampiyonluktan bahsediyor, bjk - fb top oynamıyor onlar bahsediyor, içimizdeki irlandalılar 5.likten bahsediyor...

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 19:12
hadi vakit geçirmeden maç organizasyonu düzenlemeliyiz ! bütün bozulan dengeleri yerine koyma maçına çıkıyoruz !

Murat Erdem
07.03.2009, 19:14
Yalnız bu Selçuk ve Gökhan'ın sıkıntısı nedir ? başkanın çekip bir konuşması lazım..

c1967
07.03.2009, 19:17
sen ve senin gibiler olmasa bu takım çok daha iyi yerlerde olacak... denizli ve konya maçının baş suçluları senin gibilerin tribündeki versiyonları... futbolcularda iyi sabır var...

Muhammed
07.03.2009, 19:19
Bu maçı konya denizli maçlarıyla karıştırmayın. Havası çok farklı olacaktır her açıdan.

6Şafak Aydın1
07.03.2009, 19:29
haydi bakalim artik haftaya sansimiz dönecek insallah.

61SOYTÜRK61
07.03.2009, 19:36
konya maçında güzel oynadık gökan ve umut mahfetti ve şimdi hocaya yalvarasım geliyo ltf hocam ısac ve göksuyu oynat ltfennnn...gökana çok guvenıyosan sokarsın 2.yarı son 15 dk atacagı varsa atar....öylede kaçıyo gol böylede bide böyle deneyelim...umut ve gökanla oynarsak yıne husran husran bukadar diyorum...

aggressors
07.03.2009, 19:37
tek umudum gs nin yorgun olacak olması,yoksa hiç şansımız yok....

İlyas Özdemir
07.03.2009, 19:40
muhtemelen berabere biter diye düşünüyorum

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 19:47
http://forum.bordomavi.net/bmnforum.jpg

agasaro
07.03.2009, 19:48
Arkadaşlar, aynı futboldan anlamayan sadece skora bakan Fener taraftarı gibi konuşmaya başladınız. Hep derler Trabzon seyircisi futbolu bilir diye ama galiba bu durum değişiyor. Bugünkü oyundan ben çok memnunum. Eskiden böyle iyi oyandığımızda skora bakmaksızın takımı alkışlardık. Colma çıkıyor taraftar Colman diye bağırıyor. Bu ne saçma birşey ya! Bağıranların da çoğu kendi işini doğru dürüst yapmayan adamlardır eminim. Öğrencidir ama ders çalışmıyordur, esnaftır ama hile yapıyordur, babadır ama çocuğunun yanında küfür ediyordur, eştir ama evinden bihaberdir... Herkes işini yapsın. Bıgünkü maçta Colman'ı oyundan alan adam TRabzonspor'un başında bulunan, maç esnasında takıma taktik versin, duruma göre oyuncu sokup çıkartsın diye anlaştığımız adam. Biraz mantıklı olalım lütfen. Şimdi bu karamsarlık havasını dağıtalım ve daha eğlenceli başlıklara yönelip takımımıza olumlu anlamda katkı sunalım. Gerçek bir Trabzonspor taraftarı gibi davranın ve bu takıma sahip çıkın.

Özkan
07.03.2009, 19:49
Galatasarayın Hamburg maçından hemen sonra Trabzon'a gelmesi bizim için büyük avantajdır. Selçuk dinlendirilir, forvetlerimiz de daha az kaçırırsa 3 puanı alırız.

batugol
07.03.2009, 19:50
bu maci kazaninca sampiyonluk gitti diyen arkadaslar ne yazacak merak ediyorum ?

arifberkay
07.03.2009, 19:52
bu maci kazaninca sampiyonluk gitti diyen arkadaslar ne yazacak merak ediyorum ?

bu macı kazansan hatta 5 atsan ne olacak sonraki hafta antep e yenıleceksın yıne

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 19:53
Bence yenicez, haftaya anteple berabere kalıcaz. Sonraki hafta belediyeye yenilicez.:)

Emre7
07.03.2009, 19:56
Biim taraftarımız kadar
Nankör: cincon dün bursa önünde pozisyonu yokken 3 puan alıyor.
Beşiktaş sasçma sapan ama sonuçsuz ataklarıyla 3 haftadır kazanabiliyorken.
Bizim taraftarımız onca pozisyonu hiçe sayabiliyor.

Unutkan- Futbol cahili: Bir hafta önce nasıl oynadığını göre göre ertesi hafta ligin vasat takımına fark atarım havalarında sahaya gidip oyuncuları yuhalaması....

batugol
07.03.2009, 19:58
bu macı kazansan hatta 5 atsan ne olacak sonraki hafta antep e yenıleceksın yıne

insallah sen yenersin

6Şafak Aydın1
07.03.2009, 20:01
moral bozmaya gerek yok bence, iyi oynadık ama futbol bu işte, beceremedik, bazı vuruşlar kabiliyetsizce, bazıları da şansızdı ama ikinci yarı oynanan futbolu ilk yarı da oynayabilmeliydik. Artık ders çıkarmak gerekir diye düşünüyorum, önümüzde şaha kalkabileceğimiz bir GS maçı var. Ders alınsa iyi ama Ersun Hoca ders almıyor maalesef. Egemen sol bekte daha iyi kesinlikle, artık tek santrafor oynanması gerektiği görülüyor. Umutla Gökhan hiçbir varyasyon yapamıyorlar. Bir verkaçları yok, sadece indirebilirse biri ötekine (şişirme topu) o kadar. Yerden anlaşamıyorlar, akıllarında hep pas mı, şut mu atacağım düşüncesi var. Bu saatten sonra belki zor taktik değiştirmek ama bence böyle olmalı.

Sylva
Tayfun Song Giray Egemen
Hüseyin Ceyhun
Yattara Alanzinho Colman
Gökhan(Umut)

Bence bir rehavet sorunu var takimda. Sampiyonluk havasi yaramiyor gibi. Nasil olursa kazanacaz derken dk 89. skor 0-1.

Tolga Han
07.03.2009, 20:02
hiç umudum yok kesin yeniliriz.

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 20:05
------------Sylva--------------

Serkan---Song----Egemen----Cale

------------Hüseyin--------------

-Barış-------Colman---------Alanzinho

------Yattara------Umut------------

Böyle çıkalım.Fark yiyelim umrumda bile diil.Yattara forvet oynasın.O pozisyonları Yattara yakalasa yarısını atar.

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 20:14
ilk 11 de bir değişiklik gerektiği malum ortada.. ama bu değişikliğin gs maçına denk gelmesi ne acı.....

61SOYTÜRK61
07.03.2009, 20:22
bu takım kurulurkende sıfırdan kuruldu denıldı ve basarılı oldu hıcte zor degıl klasık 11 iş yapmıyo neden??gökanla umut kacırınca takım etkılenıyo bukadar yoksa calesınden egemenıne colmanına yattarasına huseyınıne hepsi super forvetler dısında ve nekdar gol gelırse okadarda guc artacak ALLAH rızası için

.........................tony..................... .............

serkan...............song.................egemen.. .............cale

...........................hüseyin................ .................

barış..................colman..................... ...alanzinho

..........................yattara(göksu).......... .............

başka kurtarısı kalmadı artık gökanla mumuta tahumulumuzu birazda goksuyla barısa kullanalım ısaca kullanalım....

Ayhan Yüksek
07.03.2009, 20:23
Artık ne yazacağımızı şaşırdık iyi oynarsak alırız diyoruz yok kardeşim rakip berbat oynuyor biz tonla kaçırıyoruz adamlar bi geliyor gol dün gs balına maç aldı pozisyona girmeden 2 gol attı varmı ya böyle şey. Bu maçta pozisyon kaçırma lüksümüz yok her maç en az -6 net pozisyon buluyoruz ama nafile gs maçındada aynı hatalar devam ederse işimiz zor, bide gol gelmedikçe topyekün saldırmakta mantıklı değil denizli ve konya maçında bu hataları yapmasak yenemesek bile yenilmeseydik puanımız 47 idi şuan

Ali Yıldız
07.03.2009, 20:24

Böyle çıkalım.Fark yiyelim umrumda bile diil.Yattara forvet oynasın.O pozisyonları Yattara yakalasa yarısını atar.

Bende Bu Kadroyu Destekliyorum...Veya Göksuyu Barısın Yerine...ikiside olur...gökhanı izliceme kendi ewladımı izlerim...hiç yoktan 5 de 1 ini deilde 3 1 ini atar barıs

Mertcan
07.03.2009, 20:29
bence yenilecegiz... kim saglam bi sekilde maci alabiliriz diebilirki? eger objektif olarak disardan bakilirsa fark yeriz ama biz yine o inatci oasi ruhuumuzla taraftarimizla avni akerde oynayacagiz bunlari dusunursek bile sadece zorlariz ama yeniliriz

Mehmet BAL
07.03.2009, 20:30
takım moralini bozmadan sadece kazanmayı düşünerek oynarsarahat kazanırız
bugün kaybetmemizin nededi pozisyon bulamamamız değil pozisyonları değerlendirememiz
gs pozisyon bile bulmakta zorlanıyor dün attıkları 2 gol (zaten birini k.kalesine diğerinide kaleci çarptırarak kendi kalesine attı)
sadece takımın inanması ve kendilerine güvenerek oynamaları yeter

mashal61
07.03.2009, 20:33
______________Sylva______________
Serkan_____Song____Egemen____Cale
_________Hüseyin___Faty Papy______
Yattara_______Colman______Alanzinho
______________Umut______________

Bence yine 3 yemek istemiyorsak tek forvet oynamalıyız. Zaten Gökhan oynayacak hali yok. Faty Papy en azından futbolu biliyor. Oynarsa sırıtmayacak hatta belki beklediğimizden daha iyi oynayacak. Alanzinho yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Madem transfer ettik oynatmalıyız.

Pirselimoğlu
07.03.2009, 20:36
ŞAns geysenin yanında olmaz, eşit olursa, kesin kazanırız.

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 20:37
cale ve egemen yerine geçince rahatlayacağız biraz daha.. ama ileride bi revizyon şart....

biltrabzon
07.03.2009, 20:37
ersun yanal in büyük mac kazandigini ben görmedim,neye dayanarak yenecegiz diyorlar anlamak mümkün degil.denizli ve konya yi yenemeyen cinconu yenecek.hem rakipte öyle golcüler var ki ersun yanal hayatinin en agir hezimetini alir.cünkü krizi yönetecek kapasitesi yok.büyük mac sendromu da buna eklerseniz,trabzonspor a bir facia yasatabilir.tipki ukrayna maci gibi.baski altinda futbolcudan cok kendisi eziliyor.

6Şafak Aydın1
07.03.2009, 20:38
takima olan renklere olan inanca dayanarak sayin biltrabzon

Mustafa Calik
07.03.2009, 20:42
_________________SYLVA____________________
GiRAY_______SONG_______EGEMEN________CALE
________________HÜSEYiN___________________
YATTARA____SERKAN___COLMAN_____ALANZiNHO
_____________GÖKSU ALHAS_________________

ikinci yarida Baris ve Selcuk oyuna girerler.

batugol
07.03.2009, 20:47
bence ilk 11 degismeyecek

bkandil
07.03.2009, 20:48
Kadroyu bilmem fakat bu maç öncesinde Ersun Hoca'dan bir dileğim var...

Umut ve Gökhan bu hafta takımla antremana çıkmasın. Hafta boyunca antreman sahasındaki kalenin birine Tolga geçsin, Colman soldan topu sürüp Umut'a pas versin, Umut gol atmaya çalışsın.
Diğer kaleye Onur geçsin, Yattara sağdan sıfıra inip orta yapsın, Gökhan Ünal gol atmaya çalışsın.
Bir hafta böyle çalışsın bu adamlar başka da bir şey istemiyorum....

zafercalikoglu
07.03.2009, 20:49
yenersek ligin sonuna kadar kovalarız,ama yenilirsek durum değişir artık,taraftar olarak gs ye göz actırmamamalı cekirdek yememeli

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 20:50

Benim bu yazdığım kadroda Umut'un yerine Göksu da oynayabilir.Ama hepimiz hayal kuruyoruz.Çıkıcak kadro belli;

------------------Sylva-----------------------

Tayfun(Serkan)--Song--Egemen-------Cale

------------------Hüseyin----------------

--------Selçuk(Serkan)-----Colman-----------

Yattara----------Gökhan------------Umut--

mashal61
07.03.2009, 20:51
Çıkacak olan her kadroyu desteklerim. (Gökhan içinde olmayan)

Ayhan Yüksek
07.03.2009, 20:54
Ah ah onca emek verildi masraf yapıldı şu takıma madem sol açıksız oynamaya devam edecektik neolurdu iş bitirici forvet transfer etseydik.

biltrabzon
07.03.2009, 21:03
eziktas yendi.hayirli olsun 3.ligimiz.haftayada 5.lige hazirlayalim kendimizi.giderek irtifa kaybediyoruz,buralarida cok arayacagiz.klasik ersun yanal beni yaniltmadigin icin sagol.allah tan küme düsme barajini coktan gectik.

Hamza Yilmaz
07.03.2009, 21:08
eziktas yendi.hayirli olsun 3.ligimiz.haftayada 5.lige hazirlayalim kendimizi.giderek irtifa kaybediyoruz,buralarida cok arayacagiz.klasik ersun yanal beni yaniltmadigin icin sagol.allah tan küme düsme barajini coktan gectik.

Aynen Ersun Yanal sendromu basladi. Haftaya Gs ondan sonrada antep, cok zor ve bu forvetlerle bu maclari A-L-A-M-A-Y-I-Z

Aker
07.03.2009, 21:09
Selçuk, Tayfun ve Gökhan oynamazsa kazanabiliriz çünkü onlar takımı 8 kişiye kadar indiriyor, hatta ikisi karşı takım için çalışıyor resmen.

efekaptan
07.03.2009, 21:11
Selçuk kesilsin artik....

eldeki kadro ile

-----------Sylva-----------

serkan--egemen--song--cale

------hüseyin--colman
Yattara-------------Alanzinho

-----Gökhan ----- Umut

denenmeli bence

Alanzinho sol kanatta oynasın !!!!!! ortalara , sağ tarafa geliyo gelmesin ya solda dursun.yattara dursun sağda....

Aker
07.03.2009, 21:14
efekaptan
Gökhanda kesilmeli bence onun yerine gençlerden biri alınsa ondan kat kat daha iyi oynarlar.

Osman Yavuz
07.03.2009, 21:14
Yine felaket tellalları hortlamış yazılanlara bakarsak.Gs dün 2 tane pozisyonu yokken 2 gol atıyor.Beşiktaş kaleyi bulan üç şutla 3 gol atıyor.Biz ise 17 şuttan 10'unu isabetli çekiyoruz ve gol atamıyoruz.Biraz da bunları hesaba katın arkadaşlar.Körü körüne yeniliriz demekle olmuyor bu işler.

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 21:15
Offf bu hafta geçmez offf...Bi an önce olsun Cumartesi günü başlasın yeni hafta.....

efekaptan
07.03.2009, 21:17
Gökhanın şu durumundan herkez gibi bende memnun değilim.isaac de yetersiz.göksu belki denenebilir ama şu puan kayıplarından sonra ligin son bölümlerine girerken hocanın göksuyu deniyeceğini zannetmiyorum

uzungöllü
07.03.2009, 21:20
kaybedilen konya maçı gösteriyorki gs maçı çook zor geçecek ama ben takımıma güveniyorum... göğsümüzü kabarttılar gururla yürüdük bu zamana kadar bundan sonrada öle olacak... her ne kadar mal gökhan ve umut delirtti ise bizi bu lig bu oyuncularla bitecek ve destekleyip sabretmekten başka çaremiz yok... oyuncuları eleştirelim ama bizi temsil edecek olan yine onlar... gs ye geçirip bu lige damgamızı sağlam bi şekilde vuracaz Allah ın izniyle...

a.fındıkoğlu
07.03.2009, 21:21
[quote=Hamza Yilmaz;2035248]Aynen Ersun Yanal sendromu basladi. Haftaya Gs ondan sonrada antep, cok zor ve bu forvetlerle bu maclari A-L-A-M-A-Y-I-Z[/quote
ersun yanal sendromu değil senin gibi düşünenlerin sendromu başladı..
İnancın yoksa izleme kardeşim o zaman maçları senin gibi düşünenler bu takıma daha çok zarar veriyor sonuna kadar destek...

tuncay1984
07.03.2009, 21:22
hakkaden bu hafta gezmez önceden ne güzeldi erkenden havlu atiyoduk
stres yok bisey yoktu:)

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:23
Bu mactan ümitliyiz dersem yalan söylemis olurum.
Her ne kadar gs yorgun gelecek olsa da,kacan gollere ve kazanmak zorunda oldugumuza bakildiginda isimiz hic de kolay olmayacak.

AYYILDIZ
07.03.2009, 21:24
Bu maçı kazanacağız inansın herkes şampiyon olamayız ama bu maçı kazanırız.

Fatih
Çok çok önemli bir maç tamam mı devam mı?

vatandas61
ya tamam, yada devam maci. Kaybedersek cok iddialiyim uefa ya bile gidemeyiz. Artik kredimiz kalmadi.
Bu takimin tek derdi forvet, bugün lig tv dediler, ligin en cok gol pozisyonuna giren futbolcusu g. ünalmis. 41 tanesinin 9unu atmis. Bugün bu sayi 50e cikmistir.
Ligin gol krali 30 pozisyona girip 15 gol atmis: Milan Baros

a.fındıkoğlu

:mad::mad::mad: bu ne ya oldu olacak küme düşecegiz deseydin...Seviniyomusun yenildiğimiz için

batugol
07.03.2009, 21:26
bu maci aliriz yola devam ederiz
istanbullular da birbirlerini yerken aradan cikar sampiyon oluruz

erdo6
07.03.2009, 21:27
:mad::mad::mad: bu ne ya oldu olacak küme düşecegiz deseydin...Seviniyomusun yenildiğimiz için

biz galatasaray ı kendi sahamızda kaç kere yendikki bu maçta yeneceğiz

hele gökhan haini varken zor

vatandas61
07.03.2009, 21:28
Selçuk, Tayfun ve Gökhan oynamazsa kazanabiliriz çünkü onlar takımı 8 kişiye kadar indiriyor, hatta ikisi karşı takım için çalışıyor resmen.

söyleyecek baska birsey yok. Ersun hoca bircok hata yapti simdiye kadar ama bu macta hocanin yapacak birseyi yoktu, tek hatasi colman-isaac degisikligi. Maci cok becerikli forvetlerimiz verdi.

Alihan Ertürk
07.03.2009, 21:28
Selçuk bu maçta dinlendirilmeli yada 45 dk. oynamalı.Hem maçta bir etkisi yok hem de yorgun

a.fındıkoğlu
07.03.2009, 21:29
biz galatasaray ı kendi sahamızda kaç kere yendikki bu maçta yeneceğiz

hele gökhan haini varken zor
o zaman hiç oynanmasın maç,bence en büyük hain istifa diye bağırıp futbolcu ıslıklayanlardır...

Rahman Gümüş
07.03.2009, 21:33
Song ve Egemen forvet oynasın... Daha çok gol atarız eminim. Defansa koyacak yedek oyuncularımız var nasıl olsa.Onlar elinden geleni yaparlar.Defansımızı savunurlar..

szymeks
07.03.2009, 21:34
bu maçta papy oynasa selçuk yerine adam çok formsuz papy yetenekli bir oyuncu hırslıda oynuycaktır bişi kaybetmeyiz dimi sadece tecrübesiz ama ben başarlıl olucağını düşünüorum ne dersiniz arklar:?

batugol
07.03.2009, 21:35
uzun yillar onceydi
gs nin cok kotu oynayip da kazandigi bir mactan sonra yanlis hatirlamiyorsam yusuf soyle demisti
"Allaha sukurler olsun bugun futbol ilahlari bizden yanaydi"
bu futbol ilahlarinin artik bizden yana olma zamani geldi

yanliz kovboy
07.03.2009, 21:41
Galatasaray maçı bizim için son şans.Bu gün Beşiktaşın kazandığı da düşünüldüğünde.

Hamza Yilmaz
07.03.2009, 21:45
[quote=Hamza Yilmaz;2035248]Aynen Ersun Yanal sendromu basladi. Haftaya Gs ondan sonrada antep, cok zor ve bu forvetlerle bu maclari A-L-A-M-A-Y-I-Z[/quote
ersun yanal sendromu değil senin gibi düşünenlerin sendromu başladı..
İnancın yoksa izleme kardeşim o zaman maçları senin gibi düşünenler bu takıma daha çok zarar veriyor sonuna kadar destek...

Ben heryerde ve herzaman takimi desteklerim ve Ersun Yanala, Oyuncularimiza laf ettirmem. Gecen sene o kötü sezonda bile bütün maclara baktim. Sonuna kadar da desteklicem. Ben takimdaki herkese güveniyorum selcuk, umut ve gökhan haric. Ersun Yanal konusunda ise ins yanilirim.

biltrabzon
07.03.2009, 21:50
ersun yanal la gs macini berabere bitirmek bile basari olur.bu maca baska hocayla cikalim.zorla güzellik olmaz adamin kismeti böyle demek ki.yönettigi her takim iflas ediyor,zorlamanin anlami yok

Fatih Özkan
07.03.2009, 21:52
Herkes silmiş aklından galibiyeti...
Ne çok değiştik...

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:53
Galibiyetten başka bir sonuç işimize yaramaz .

mhayri
07.03.2009, 21:53
Şampiyonluk iddiasının devam etmesi için Gs maçı son şans...
Ben 25 senedir bu son şansları değerlendirdiğimizi hiç görmedim, gören varsa beri gelsin...
Bu iş bu hafta bitmiştir...Hepimize geçmiş ola...
İnşallah ilk 3 e girerde kupalara gideriz...

Cihad Varlı
07.03.2009, 21:55
Tony Mario Sylva
Serkan Balcı
Egemen Korkmaz
Rigobert Song
Hrvoje Cale
Hüseyin Çimşir
Gustavo Colman
Alanzinho
Yattara
Gökhan
Umut

Paksoy
07.03.2009, 21:57
bence sezon başında şampıyonluk parolasıyla çıkmadık,takım rahattı biraz destekde tamdı,ama takımı birden şampıyon yaptık,...futbolcular ve ersun yenal buna hazır değiller.

mhayri
07.03.2009, 21:58
Tony Mario Sylva
Serkan Balcı
Egemen Korkmaz
Rigobert Song
Hrvoje Cale
Hüseyin Çimşir
Gustavo Colman
Alanzinho
Yattara
Gökhan
Umut

Bu kadroyla bizi yerler be kardeş hemde çiğ çiğ...
Hani beş atar altı yeriz diyecem ama atamadığımız çok belli olduğuna
göre demekki altı yeriz bu kadroyla...

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 21:59
1Sivasspor 45
2Beşiktaş 45
3Trabzonspor 45
4Galatasaray 43
5Fenerbahçe 40

o kadar da kötü değiliz.. fb ne hallerden çıktı da yarışa girdi.. halen en büyük aday biziz..

Hamza Yilmaz
07.03.2009, 22:00

Selcuksuz her kadroya raziyim. Ama gs macina böyle cikarsak dedigin gibi 2 atariz 3-4 yeriz.

Cem Balcı
07.03.2009, 22:00
kendi evimizde aldığımız sonuçlara bakılırsa gs bize fark atar vesselam...

10 numara
07.03.2009, 22:06
bilmiyorum ama revizyon yapacak kadroya sahip bile değiliz en büyük revizyon ergin keleş'in bir yerlerden çıkıp 11 oynaması olur heralde...

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 22:08
-----------------sylva-----------------

serkan-----song--------egemen----cale

----------------hüseyin---------------

yattara---------colman-------alanzinho

-----kendine gelmiş forvetlerimiz----

Cafer Bulur
07.03.2009, 22:10
Selcuksuz her kadroya raziyim. Ama gs macina böyle cikarsak dedigin gibi 2 atariz 3-4 yeriz.
Bu takimin ilk 11 i bellidir ve degismemelidir.
Haftaya bence serkan sagbeke cekilmeli ve selcuk oynamaya devam etmelidir.
Selcuk formsuz eyvallah ama ondan daha verimli olabilecek bir futbolcumuz yok.
Bu takim kadro istikrari sayesinde bugünlere geldi,birkac kötü sonucta bunu hemen degistirmek dogru olmaz.

hermann hesse
07.03.2009, 22:10
Bu maç bizim!

serkanholep
07.03.2009, 22:15
en büyük aday felan değiliz

maç hakkında ilk sayfalarda da yazdım

5 tane atarız gs ye en az

6 olsun bizim olsun

fark atcaz

fark tellalı bu sefer ben olayım

denizliye fark konyaya fark antalyaya fark

kaç tane farklı galibiyet aldık

2 farklı sadece ankara yanılmıyosam 4 farklı ibb

diğerleri zora zor kazanıldı

ama takım yeni yani şampiyonluk beklemek haksızlık

çok bilenler çıkıp oynasın

o kadar para alıyorlar diyenler varsa güiza örneğini var

gs maçı hakkında gerçek yorumum

tehlikeli bir maç

oyuncularımızdan küskünler olacaktır ben de olsam küserim

kaybetme olasılığımız yüksek

kötü sonuca alıştıralım kendimizi

Cihad Varlı
07.03.2009, 22:19

Colman daha defansif oynicak..
Ayrıca büyük takımsan ve evinde oynuosun risk alıcaksın..
Galatasaray evinde arda lincoln baros nonda kewell 5 lisiyle çıkıosa sende çıkarsın..

AKSOY_61
07.03.2009, 22:25
şu gs bişey oynamadan yine bizi yenerse tuttuğunuz takıma helal olsun dicem gs taraftarına.
büyük takım böyle oynamadan da maç alır dicem.

ersun hoca allahını seversen şu maç gökhanla tayfunu kes
hadi şampiyonluk %90 gitti bari şu çirkefsarayı yenelim de biraz morallenelim.

selyas
07.03.2009, 22:28
Kendi sahanda mac kazanamıyorsan, Denizli ile Konyayı yenemiyorsan, Şampiyonluk gitmiştir,
GS de bu şans, bizdede bu beceriksiz forvetler oldugu sürece, GS yenemeyiz, Haftaya da artık tamam deriz, seneye deriz,
26 yıldır oldugu gibi,
Konya, BJK yi yenmedin, GS yi yenmedin,
iştahın bize miydi,

Raskolnikof
07.03.2009, 22:35
Şampiyonluk iddiasının devam etmesi için Gs maçı son şans...
Ben 25 senedir bu son şansları değerlendirdiğimizi hiç görmedim, gören varsa beri gelsin...
Bu iş bu hafta bitmiştir...Hepimize geçmiş ola...
İnşallah ilk 3 e girerde kupalara gideriz...

bu kadar da umutsuz olmak taraftara yakışmıyor

Anıl Caner
07.03.2009, 22:36
70 dakikada 5-1 olur. plakayı yazacak golü kim atacak kavgası başlar.

Erkin
07.03.2009, 22:38
Gokhan 3 Umut 2 tane atar artik baba :(

ÖmerFarukYılmaz
07.03.2009, 22:40
Bak demedi demeyin gs maçı bizim...

Ahada yazıyorum buraya..

İgzas-61
07.03.2009, 22:42
Bence tek avantajımız gsnin birazda olsa yorgun geleceği Trabzona

selyas
07.03.2009, 22:42
Gokhan 3 Umut 2 tane atar artik baba :(
Atar yerine kacirir demek istedin galiba :o

kemaLAZ61
07.03.2009, 22:44

Ahada yazıyorum buraya..

Banada öyle geliyor dogruyu söylemek gerekirse. Bu galibiyete malesef sevinemiyecem...

sifuni
07.03.2009, 22:46

Ahada yazıyorum buraya..

insallah diyorum ama birseyide belirtmekistiyorum maci izledigim yerlerde veya bu forumda söyle cümleler duyuyorum.BU FUTBOLLA ZOR SAMPIYON OLURZ!!!

bence yanlis biz bböyle futbol oynuyoruzda sampiyonluktaki rakiplerimiz daha iyi mi oynuyor veya rakibimi barcelona yada liverpool mu hayir biz yine sampiyonluga oynayanlarin icinde en güzel futbolu oynayan takimiz keske.Fenerdeki Semih gibi;GS deki Baros gibi;BJK deki Bobo gibi buldugunu atan forvetimiz olsaydi simdiye 6 puaan fark attardik.

selyas
07.03.2009, 22:47
Hocam GS yi yensek ne olacak, 2 hafta sonra içerde yine yenildikten sonra ne olacak ?
1 ileri 2 geri mi gidecegiz,
Fener gececek bizi nerdeyse,
Tabiki Bu takım şampiyon olsun istiyoruz ama, bu içerdeki sonuclar suphe uyandırmaya basladı

Kaan
07.03.2009, 22:48
3 puan bizim olacak. ;)

Görün bakın. :)

Uğur Cira
07.03.2009, 22:49
boş yere hayal kurup kendimizi üzmeyelim.sonra hasta oluyoruz.galatasaray maçı çok stresli ve zor maç olacak.mağlup olma ihtimalimiz bence daha yüksek bu forvetler bizdeyken.

Raskolnikof
07.03.2009, 22:52
gs maçında gökhan ünal'ın yedek kalacağına kesin gözü ile bakıyorum.
Ancak alanzinho yine yedek kalacaktır. Gökhan'nın yerine serkan balcı orta sahaya çekilebilir.
böylece colman daha çok ileri oynayabilir.

tony
cale egemen song tayfun
hüseyin
yattara selçuk colman serkan
umut

umut

serkanholep
07.03.2009, 22:55
arkadaşlar bişey sorcam

ben geçen senenin sonlarına doğru bmn üyesi oldum

ondan önceki seneler ts çok daha kötüydü 13. bitirdiğimiz sezon oldu

burda nasıl yorumlar oluyordu merak ediyorum

söyleyecek var mı

sifuni
07.03.2009, 23:00
arkadaşlar bişey sorcam

söyleyecek var mı

hakketen dogru sordun sampiyonluga oynadigimzda böyle ise diger sezonlar herhalde küfürler ucusuyordu burda

Uğur Cira
07.03.2009, 23:04
gs maçında gökhan ünal'ın yedek kalacağına kesin gözü ile bakıyorum.
Ancak alanzinho yine yedek kalacaktır. Gökhan'nın yerine serkan balcı orta sahaya çekilebilir.
böylece colman daha çok ileri oynayabilir.

tony
cale egemen song tayfun
hüseyin
yattara selçuk colman serkan
umut

umut
gökhan hayatta yedek kalmaz. ersun hoca 2 forvetten de vazgeçmez.İsaacıda oynatmayacağına göre yine aynı 11 ile çıkacağız.Ersun hoca gökhanı hayatta kesmez.Belki galatasaray maçında gökhan orta sahaya yakın bir yerde topu alır.topa vurur.50 metreden gol atar. nede olsa kolay gol atamıyor.zor goller onun işi. gökhan ünal klas olarak turkcell superligden daha üstünya. :mad:

Rahman Gümüş
07.03.2009, 23:05
Tony
Serkan
Egemen
Song
Cale
Colman
Yattara
Alanzinho
Hüseyin
Göksu
Umut

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 23:06
Bakalım forvetler golleri bu sefer nasıl kaçıracaklar .

Altı pastan saha dışına atana ödül var , kim kazanacak merak ediyorum .

Raskolnikof
07.03.2009, 23:06
Toroğlu, Ersun Yanal'ı küçük bir grubun yuhaladığını hatırlatarak, "Bu Trabzon iki yıl önce yerlerde sürünüyordu. Şimdi ne durumda? En kötü ihtimalle ilk dörde oynuyor. Bu takım yeni kurulmuş bir kadro olmasına rağmen 45 puan toplamış.. Deplasmanda inanılmaz başarılara imza atmış ama içeride aynı başarıyı sağlayamıyor. Neden? Çünkü içeride belli bir grup yuhalıyor.. Bunu yaptıranlar var.. Çünkü biliyorlar ki Trabzon şampiyon olursa havaları sönecek ve bir daha isimleri gündeme gelmeyecek.. Bitip gidecekler.. İşte bu isimler takımı ve Ersun Yanal'ı yuhalatıyor.. Trabzon halkının da bunu bilmesi ve ona göre hareket etmesi gerekiyor."

YEREL BASININ BASKISI

Toroğlu'nun bu sözlerle kimi kastettiği merak konusu oldu.... İddialara göre Erman Toroğlu, bu mesajı Trabzonspor eski başkanlarından ikisi için söyledi..

Toroğlu, Trabzon'un evinde kazanamamasının bir başka nedeninin de yerel basının baskısı oluğunu iddia etti. Toroğlu, yerel basının Şenol Güneş ismini sürekli gündemde tutarak yönetim ve takım üstünde sürekli baskı kurduğunu söyledi..

Cafer Bulur
07.03.2009, 23:07
arkadaşlar bişey sorcam

söyleyecek var mı
Nabza göre serbet veriliyordu.Gecen sezon ligde kalmak ve 6.ci olmak itibari ile memnunduk.
Bu sene ise lig 3.lügü ve 45 puan basarisizliktir bana göre,dolayisiyla memnun olmamiz mümkün degil.

msukas
07.03.2009, 23:07
Gökhanla umut akşam oynadıkları maçı tekrar seyrediyorlarmı acaba ya herhafta bu kadar gol kaçarmı

Cihad Varlı
07.03.2009, 23:08
Tony Mario Sylva
Song
Egemen
Song
Egemen
Colman
Colman
Colman
Colman
-
-

11'miz..

TheRapZoNe
07.03.2009, 23:10
2009 Türkiye gol kaçırma şampiyonu Trabzonspor, gol kaçırmada yüksek lisans yapmış gökhan/umut ortaklığıyla bu maçıda kaybeder. Pozitif birisi olduğum halde bu maçtan hiç ama hiç umudum yok. Bu hafta 3.lüğe düşmüştük, haftayada sanırım 5.liğe gerileyeceğiz. gökhan/umut gurur duysun

iso_4939
07.03.2009, 23:12
yeneriz ve sampıyon oluruz dıyenlere sadece gülüyorumm.....hala rüya mı göruyorsunuz...yazık yazık...

Cihad Varlı
07.03.2009, 23:14
Bir yanım şampiyonluk süreci bitmiştir diyor..
Diğer yanım bu takım şampiyon olucak diyor..

iso_4939
07.03.2009, 23:15
1)tony sylva
2)song
3)egemen
4)serkan
5)cale
6)colman
7)colman
8)colman
9)yattara
10)fatih tekke
11)fatih tekke

al sana ilk onbir....

is_mail61
07.03.2009, 23:16
ya bu maçı alıcaz eminim zaten bunu alınca şampiyonluk şansımız baya artıcak çünkü beşiktaşın fenerin gs nin aralarında maçları başlıcak 3 hafta sora lideriz herkez içini rahat tutsun sonuna kadar gidicez öle yarıda bırakmak yok biz buralarda yıldığımız için 24 senedir şampiyon olamıyoruz halbuki bakın hala çok fazla şansımız var neden karamsar olalımki elimizde bukadar şans varken vede bukadar mükemmel bir oyun oynarken sadece bu stresi üzerimizden atmalıyız

serkanholep
07.03.2009, 23:18
Nabza göre serbet veriliyordu.Gecen sezon ligde kalmak ve 6.ci olmak itibari ile memnunduk.
Bu sene ise lig 3.lügü ve 45 puan basarisizliktir bana göre,dolayisiyla memnun olmamiz mümkün degil.

neden memnun değilsiniz

geçen sene takımın ne halde olduğunu bilmiyorsunuz heralde

bu takımda sadece yattara ve hüseyin var geçen seneden

hazır takımla ve çok daha kaliteli oyuncularla bizim kADAR puan toplayamayanlar var

başarısızlık ne demek

13. mü olalım yani

tamam söyleyeceğpinizi biliyorum

ts herzaman 1. liğe oynar

2. lik başarısızlıktır

bırakalım bu edebiyatı bence

bizden iyi takımlar var parası çok olan seyircisi çok olan takımlar var

şampiyon olmak çok çok büyük başarı olur bizim için

olamayız demiyorum

iso_4939
07.03.2009, 23:19
inşallah gs fazla yemeyız allahım yardım eyle bize futbolculara degıl bize acı...onların umrunda degıl...

steelturkTS
07.03.2009, 23:19
ya ben anlamadığım deplasmanda yeniyoruz avni akerde kabus yaşıyoruz.bu nasıl bir çelişkidir.keşke deplasmanda mı oynasaydık maçı veya trabzon dışında bi yerde!!!

Cafer Bulur
07.03.2009, 23:25
neden memnun değilsiniz

geçen sene takımın ne halde olduğunu bilmiyorsunuz heralde

bu takımda sadece yattara ve hüseyin var geçen seneden

hazır takımla ve çok daha kaliteli oyuncularla bizim kADAR puan toplayamayanlar var

başarısızlık ne demek

13. mü olalım yani

tamam söyleyeceğpinizi biliyorum

ts herzaman 1. liğe oynar

2. lik başarısızlıktır

bırakalım bu edebiyatı bence

bizden iyi takımlar var parası çok olan seyircisi çok olan takımlar var

şampiyon olmak çok çok büyük başarı olur bizim için

olamayız demiyorum
Bizim alanzinho ya verdigimiz paranin tamami kadar transfer para harcamayan sivasspor yarin büyük ihtimalle 3 puan önümüze gececek,nasil memnun olabilirim?
Kimse bana gs,bjk veya fb demesin,onlarin sorunlari baska.

zekeriyya
07.03.2009, 23:36
arkadaşlar buraya yazıyorum sivas maçına kadar rahat olun biz gs yide diğerlerini yeneriz sivas maçınıda alırız ama bu gökhanın kaçırdığı goller yuzunden de şampiyon olamayız...dost ıyı gunde değil kötü gunde belli olur.ersun hoca ıle devam...

Samet Yildirim
07.03.2009, 23:38
GS yi yenmemiz lazim acikcasi da yeneriz diye umut ediyorum

Hamburg maci var GS in yani zaten fizik olarak güczüz olan takim yorgun gelecek...

oktay61
07.03.2009, 23:41
Geçen seneki o kimsenin beğenmediği ve yönetimin her defasında resmi siteden yayınladığı takımın maçlarına bir bakınız
Ts-Antep: 3-2
Bursa-Ts: 1-1
Ts-Denizli: 2-0
Ts-Konya: 1-0
bu sene bu maçlardan kaybettiğimiz puan sayısı 8 geçen seneki o kazma takım 8 puan fazla almış, bu seneki şampiyonluğa oynayan takım ise sadece 2 puan alabilmiş bu 4 maçtan
ne kadar acı değil mi????
Maalesef Konya maçı bir Van faciası idi, korkarım ki gs maçı da fb faciası olacak, ÖLDÜRÜCÜ darbeyi de o fenerin uşağı antep vuracak
NE ACI DEĞİLMİ
Umarım yanılırım,
HEP DESTEK TAM DESTEK!!!
BİZ BU TAKIMI ŞAMPİYON OLSUN DİYE SEVMEDİK....

iso_4939
07.03.2009, 23:42
abi ben artık destek falan vermıyorum yav kardesım 25 senedır destek verdık yeter be bukadar rezıllık olmaz bır kacta tane becerıksız futbolcu yuzunden ben sinir hastası olamam yetti be .......

oktay61
07.03.2009, 23:43
GS yi yenmemiz lazim acikcasi da yeneriz diye umut ediyorum

Hamburg maci var GS in yani zaten fizik olarak güczüz olan takim yorgun gelecek...
gs ile Avrupa dönüşü veya öncesi çok oynadık ama hiç gülemedik...
2 haftadır gs şut çekmeden 6 puan aldı...
balları bizim maçta da sürer
BEDDUALIMIYIZ NEYİZ BİLMİYORUM Kİ

Ceyhun Öncü
07.03.2009, 23:45
3 atcaz

Inanmayanlar macdan sonra bana yazsin!!

Samet Yildirim
07.03.2009, 23:46
gs ile Avrupa dönüşü veya öncesi çok oynadık ama hiç gülemedik...
2 haftadır gs şut çekmeden 6 puan aldı...
balları bizim maçta da sürer
BEDDUALIMIYIZ NEYİZ BİLMİYORUM Kİ

Ya biz yenerizde golcular dikkatli olsun yeter...

Fatih Ay
07.03.2009, 23:47
yenilirsek havluyu atarız bence...moralmende toparlaması zor olur...eğer şampiyonluğa inanıyorsak bu maç mutlaka alınmalı..

Samet Yildirim
07.03.2009, 23:47
abi ben artık destek falan vermıyorum yav kardesım 25 senedır destek verdık yeter be bukadar rezıllık olmaz bır kacta tane becerıksız futbolcu yuzunden ben sinir hastası olamam yetti be .......

11mac kaldi "SIKALIM" disimizi....

Ama bende hasta oldum sadece ben degil hepimiz ama 11 hafta kaldi...destek vermeliyiz baska yapacak bisi yok...

steelturkTS
07.03.2009, 23:48
gs maçlarına bakıyorumda futbol adına pek bişii yok ama faorvetlerinin gol pozisyonlarındaki etkiliği göz önüne alınınca insan ister istemez düşümüyor.bizim forvetlerimizn durumuda bellii.futbol olarak üztün taraf biz oluruz amaaaa?????

selimatal
07.03.2009, 23:53
Mevcutta gerçekleşen başarısızlığa rağmen aynı kadroyla çıkarsak kesin kaybedecez.

Bazen ufak gibi görünen değişiklikler büyük farklar oluşturur. GS karşısında çok koşan, çok basan, birbirini tamamlayan bir kadroyla sahaya çıkmalıyız.

GS defansını sağ kanat - göbek - sol kanat ın tamamında hırpalarsak çok gol atabileceğimiz bir takım. Servet'in yerine Emre oynayacaktır. Oradan maden bulabiliriz.

Şimdi bir kadro yazıyorum. Lütfen her futbolcunun yanındakine arkasındakine ve önündekine dikkat edin. Bu kadronun gedik vermeyeceği gibi hücumda inanılmaz etkili olacağına ve en önemlisi GS defansının arkasına çok kolay sarkacağına inanıyorum. F.Papy inanılmaz isabetli defans arkası top atabilen ve savunmada çok seri bir futbolcu. Tecrübe eksikliği falan da yok. Milli takımda oynuyor. Selçuktan çok daha formda olduğunu da biliyorum.

Yattaranın yanında çok adama ihtiyaç yok. Karşısında 3 GS lı olacağına herkes emin olsun. Şayet sürpriz yapar ve sol kanada ağırlık verirsek hücumda GS ı dağıtacağımızı ve sol kanadımızdan GS ın hiç gelemeyeceğini düşünüyorum. Sol kanatta Alanzinho ve Colman yakın oynarlarsa GS ın sağ kanadının başı dönecektir.

-----------------------------Sylva-------------------------

Serkan-----------Song-------------Egemen------------Cale

Hüseyin-------------------F.Papy-------------------Colman

Yattara---------------Umut (Gökhan)-------------Alanzinho

oktay61
07.03.2009, 23:53
3 atcaz

Inanmayanlar macdan sonra bana yazsin!!
Keşkeeeeee.....
Ama bu gıcık takımla hep moralmen hep en zor dönemlerimizde oynuyoruz, hep de gelip yenip gidiyorlar
Keşke yazabilsem

DKaraduman
07.03.2009, 23:56
Geçen sezonu göstererek bu sezona sevinmek yanlış olur bence.Bu mantıkla düşünürsek 13. lükten yukarı herşey başarıdır bizim için.Kıyaslama ile başarı hesaplanamaz.

agasaro
08.03.2009, 00:04
Gökhan Ünal'a hain diyebilecek kadar akıllara ziyan yorumlar okuyorum ve şaşırıyorum. Şansız denir, formsuz denir ama hain denilemez. Bugün bütün oyuncularımız elinden geleni yaptı ama olmadı. Herşey devam ediyor. Toparlanın. Bu ruh halinden kurtulamayan haftaya Avni Aker'e maça gitmesin. Takım kazanacaksa bile bu kadar negatif duygulu izleyicinin önünde maç kazanılamaz. Ben hergün ortalama 180 öğrencinin dersine giriyorum ve gayet de iyi dersler işliyoruz. Bazen negatif yüklü bir öğrenci ile ders esnasında göz göze geldiğimde allak bullak oluyorum. İnsanım çünkü... Futbolcularımız da öyle...

TUNCAY HİÇYILMAZ
08.03.2009, 00:07
Mevcutta gerçekleşen başarısızlığa rağmen aynı kadroyla çıkarsak kesin kaybedecez.

Bazen ufak gibi görünen değişiklikler büyük farklar oluşturur. GS karşısında çok koşan, çok basan, birbirini tamamlayan bir kadroyla sahaya çıkmalıyız.

GS defansını sağ kanat - göbek - sol kanat ın tamamında hırpalarsak çok gol atabileceğimiz bir takım. Servet'in yerine Emre oynayacaktır. Oradan maden bulabiliriz.

Şimdi bir kadro yazıyorum. Lütfen her futbolcunun yanındakine arkasındakine ve önündekine dikkat edin. Bu kadronun gedik vermeyeceği gibi hücumda inanılmaz etkili olacağına ve en önemlisi GS defansının arkasına çok kolay sarkacağına inanıyorum. F.Papy inanılmaz isabetli defans arkası top atabilen ve savunmada çok seri bir futbolcu. Tecrübe eksikliği falan da yok. Milli takımda oynuyor. Selçuktan çok daha formda olduğunu da biliyorum.

Yattaranın yanında çok adama ihtiyaç yok. Karşısında 3 GS lı olacağına herkes emin olsun. Şayet sürpriz yapar ve sol kanada ağırlık verirsek hücumda GS ı dağıtacağımızı ve sol kanadımızdan GS ın hiç gelemeyeceğini düşünüyorum. Sol kanatta Alanzinho ve Colman yakın oynarlarsa GS ın sağ kanadının başı dönecektir.

Kadroyu yaparken yabancı sınırlamasınada bi dikkat etsek daha güzel olurdu..

agasaro
08.03.2009, 00:08
Bir de şu kadro çıkarma işini bırakalım artık. Ben de yaptım bir zamanlar ama şimdi nasıl bir hata yaptığımı anlıyorum. Bizim takımın başında her hafta kadro çıkarsın diye anlaştığımız ve her ay maaş ödediğimiz bu işi bilen bir adam var. Bırakalım kadroyu o çıkarsın. Biz de haftasonu tüm önyargılarımızdan uzak maçı gidip Avni Aker'i şenlik alanına çevirelim. İnşallah maçtan sonra da bir kolbastı yaparız. Yapamazsak da oyuncularımızı alkışlarız. Çünkü biz bu oyuncuların üzerine birkaç takviye ile önümüzdeki yılların takımını kuracağız. Bir iki maç kaybettik diye geleceğimizi de kaybetmeyelim.

Erkan
08.03.2009, 00:10
Bu maci alirsak, yine sampiyonyz laflari duyacagiz... yani ben bosuna moralimi bozmuyorum

Suha
08.03.2009, 00:11
bu saatten sonra biz olamıyosak sivas olsun..şu ezik skiztaş önümüzde inanamıyorum..yazıklar olsun gökhan umut.

steelturkTS
08.03.2009, 00:14
bence forvet hattına göksuyu koysunlar umut veya gökhandan biri yedek çıksın.

selimatal
Kadroyu yaparken yabancı sınırlamasınada bi dikkat etsek daha güzel olurdu..

Alanzinho-Colman-Yattara üçlüsüne dokunmayın. Gerisini ayarlatın yabancı sınırlamasına göre.:)

Bu taraftar rakibe baskı kuran bir takım istiyor. Bunu başardığımızda zaten defans çok rahatlıyor.

Savunma zaafımız yok. Hücumda zorlandıkça takımın direnci düşmeye başlıyor. BJK maçıyla birlikte duran toplardan gol yemeye başlamamız tesadüf değil.

Mayls
Bugünkü hırs + Biraz şans = 3 puan.
İnanıyorum.

bu saatten sonra biz olamıyosak sivas olsun..şu ezik skiztaş önümüzde inanamıyorum..yazıklar olsun gökhan umut.
Bu nasıl bir mantıktır?

L.A.Z.R.A.İ.L67
08.03.2009, 00:15
Artık umutlanmak yok yenilirlerse üzülmem artık bu yürek kaldırmıyo yenerlerse bakın görün kutlama nasıl oluyor;) Bişeyi ne kadar çok istersen olmazmış..içimdeki his yenecez diyor ama ilk yarıda gördük..ve çok üzüldüm...Haftaya yenersek bu yarışda yine varız ama yenemezsek dua edelimde ilk 5 de olalım..Çünkü zorlu maçlarımız çokkk

Aker
08.03.2009, 00:15

O zamanda çakma terim ile sivasın kasıntısından geçilmez. 8taş ta olmasın, bizim olmamız şart.

Terzioğlu
08.03.2009, 00:16
Sylva - Tayfun, Song, Egemen, Cale - Hüseyin, Serkan, Colman, Yattara - Umut, Gökhan

Remzi
08.03.2009, 00:17
Bugünkü hırs + Biraz şans = 3 puan.
İnanıyorum.

Bu nasıl bir mantıktır?

Zeyyat Kafkas mantığı:D

Napoli
08.03.2009, 00:17
Arkadaslar hepiniz Gokhana Umuta salıyorsunuz eyvallahda,Songdaki form düşüklunu biriniz bile farketmedimi,song yüzünden 2 maç kaybettik,adamın canını çıkardı ersun yanal,artık dinlenmesi lazım.

Napoli
08.03.2009, 00:18
maça gelince 0-3 kaybederiz.. berabere bile kalsak şampiyonluk gider.. yenildiğimiz an 5. sıradayız.

selimatal
08.03.2009, 00:19
Düzelttim işte.:)

GS maçında defans veya kaleciyi düşünmüyorum. Hücumda etkisisz kalırsak, gol bulamazsak defansta kim olsa gol yememiz kaçınılmaz olacak. Hücumda rakibi 90 dk nın genelinde ablukaya alırsak (bugün 72-87. dklar arasında olduğu gibi) kalemizi bile zor görürler.

Hüseyin-------------------Colman-------------------Selçuk

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 00:20

GS maçında defans veya kaleciyi düşünmüyorum. Hücumda etkisisz kalırsak, gol bulamazsak defansta kim olsa gol yememiz kaçınılmaz olacak. Hücumda rakibi 90 dk nın genelinde ablukaya alırsak (bugün 72-87. dklar arasında olduğu gibi) kalemizi bile zor görürler.

-----------------------------Onur-------------------------

Sylva bence en son kesilicek isimlerdendir bu takımda.

selimatal
08.03.2009, 00:22
Sylva'yı mı kestin kese kese?

Yok değiştirdim.:)

Ama inan hiç farketmez. Şayet Sylva maçın en önemli adamı olacaksa GS ı asla yenemeyiz.

Maçı forvet hattımız belirleyecekse, o zaman da kalecimiz çok önemli değil.

Canİlker
08.03.2009, 00:22
alanzinho'nun mutlaka oynaması gereken bir maç. gökhan kesilip umut tek forvetle çıkıp orta sahayı kalabalık tutarsak selçuk, colman yattara ile gol yollarında daha etkili olabiliriz. ayrıca arda'ya dikkat etmeliyiz, bizim maçlarda hep bela oluyor başımıza.

TS-FAN
08.03.2009, 00:31
maça gelince 0-3 kaybederiz.. berabere bile kalsak şampiyonluk gider.. yenildiğimiz an 5. sıradayız.
Golleri kim atar....
Ha bir de dakikalarını alayım!

POYRAZ
08.03.2009, 00:32
Hala "Sivasspor sampiyon olsun" diyenler var. Cani cehenneme Sivasspor'un da digerlerinin de.

Maca gelince. Mutlaka kazanmamiz gereken bir mac. Maci kaybetmemiz durumunda, evinde 3 mac üst üste kaybeden bir takimin moral seviyesi zor toparlanacak sekilde bozulur. Maci kazanacagimiza inaniyorum. Yeterki su gol atma konusundaki ciddiyetsizlikten uzaklasalim. Yeterki kaleciyle karsi karsiya gelince topu kaleciyle degil, filelerle bulusturalim. Oyun oynuyoruz, rakibe baski kuruyoruz, pozisyon da buluyoruz ama bir türlü son vuruslari yapamiyoruz. Tek sikintimiz gol atamamak! Insallah bu gol atamama sikintisini üzerimizden atip yeniden saglam adimlarla yere basacagiz. Bu haftaki antrenmanlarda bol bol gol pozisyonu calisilmali. Cimbok macinda buna cok ihtiyacimiz olacak. Haydi Trabzonsporum, senin icin "Pili bitti" diyenlere yanildiklarini göster. Bizleri daha fazla üzme. Sana güveniyor ve seni seviyoruz. Bu camia seninle !!!

reisoğlu61
08.03.2009, 00:36
bu macta Serkan ve Ceyhunu ilk 11 de görmek istiyorum.
Tayfun ve Selcuk un yerine

yatara
08.03.2009, 00:42
bu macda tayfunun yerine serkan oynamasi lazim umutun yerinede alanzinho
gökhan patlama yapicak

iso_4939
08.03.2009, 00:47
benim anlamadıgım bu gokhanla mukavele yapılırken 90 dakka boyunca oynayacak dıye bır maddemı var bu adam neden dısarı alınmıyor yattara gıbı colman gibi umut gibi adam lar cıkıyorda gokhanın ne ozellıgı var anlamıyorum...

lazanya61
08.03.2009, 00:51
bu maç tayfun coranın maçı olacak

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 00:51
Fb-Ankara-Ankaragücü-Beşiktaş

Denizli-Antalya-Konya-Galatasaray

Çok zor dediğimiz dört maçtan 8 puan alırken , en iyi ihtimalle bu dört maçlık periyottan 6 puan alacağız .

Gökhan KAN
08.03.2009, 00:56
Gs yi ezer geçeriz göreceksiniz....

MetiN08
08.03.2009, 01:00
Allahim ne olursun bu Gsye yenilmeyelimde ne olursa olsun ne olursun allahim sana yavariyorum bu maci yenilmeyelim

reisoğlu61
08.03.2009, 01:01
Sylva
Serkan,Song,Egemen,Cale
Yattara,Hüseyin,Ceyhun,Colman
Gökhan,Umut

Ahmet BİÇER
08.03.2009, 01:03
hayırlısıyla kazanalım başka bişi istemiyorum...1 0 yeter........

61SOYTÜRK61
08.03.2009, 01:07
anlamadım hala takımı gokan umut la mı kuruyosunuz ilginç!!!!! birde kalede tony yok budahada ilginççççççç tabi ya maceraya aramaya gerek yok konya ve denizliye yenilmek var buda güzelmiş....

61SOYTÜRK61
08.03.2009, 01:09
hiç bir şekilde kafamı önüme eymem gs ye yenılsekte bizi hiç bir takımın gücü yenmeye yetmez yanlış secim olmadıgı surece!!!!tek sonurmuz gol bunu hala gormuyosanız :D diyecek bişy yok yani neyse boşa kosnuyoruz zaten

elturca61
08.03.2009, 01:14
bilmiyorum ama bu takim birinie patlicak ama kime insallah gs patlariz gecmez bu morellen bu hafta....

Mehmet Fırat
08.03.2009, 01:17
Selçuk'u bu maçta istiyorum.

Klasik 11'imizle çıkalım, çok zorlanacağımızı düşünmüyorum.

Bugünkü maça rağmen benim kadrom şöyle;

................Sylva................

Serkan...Song...Egemen...Cale

...............Hüseyin...............

.......Selçuk...........Colman....

<..............Yattara.............>

..........Gökhan.....Umut........

Uğur Cira
08.03.2009, 01:29
şu gökhan olmasında kim olursa olsun.laubali adam.
göksuyu denese hoca olmadı sonra gökhanı alır.şu adama Trabzonsporda oynadığını birinin hatırlatması lazım.Bu kişi ersun yanaldan başkası değil.Şöyle 2-3 hafta bir yedekte oturup formanın ne kadar kutsal oldugunu bir anlasın.Öyle üniversiteli kızları kesmekle olmuyor gökhancığımm

61SOYTÜRK61
08.03.2009, 01:46
şu gökhan olmasında kim olursa olsun.laubali adam.
göksuyu denese hoca olmadı sonra gökhanı alır.şu adama Trabzonsporda oynadığını birinin hatırlatması lazım.Bu kişi ersun yanaldan başkası değil.Şöyle 2-3 hafta bir yedekte oturup formanın ne kadar kutsal oldugunu bir anlasın.Öyle üniversiteli kızları kesmekle olmuyor gökhancığımm

:alkış::alkış: diğer futbolcularında neler yaptığını bılıyoruz ama tarftarız ya desteklıyecez ya susyoruz nıe şampıyonluk görelim diye sonra tarftar kötü tarftar.....

selimatal
08.03.2009, 01:54
Selçuk'u bu maçta istiyorum.

Klasik 11'imizle çıkalım, çok zorlanacağımızı düşünmüyorum.

Bugünkü maça rağmen benim kadrom şöyle;

................Sylva................

Serkan...Song...Egemen...Cale

...............Hüseyin...............

.......Selçuk...........Colman....

<..............Yattara.............>

..........Gökhan.....Umut........

Bu kadro GS a gol atamaz. Konya ve Denizliye 180 dk da 1 gol atamadık. Sadece Serkan hiçbirşeyi değiştirmez.

Gökhan veya Umut'un yerine Alanzinho sol açık oynasın, kim oynarsa oynasın gol çıkacaktır. (İnşallah:))

erkol68
08.03.2009, 01:57
Bu maçtan ne bekliyorsunuz arkadaşlar kızacağınızı biliyorum ama evimizde de olsa bildiğimiz gibi Gs bizim şampiyonluk yarışı verdiğimiz sezon yenmiştir.Hem kendimizi artık kandırmayalım artık takım sos vermeye başladı her ne kadar Gs kötü oynasada bize karşı farklı oynayacaklardır ben farklı bir mağlubiyet bekliyorum ondan sonra UEFA ya gitme yarışı :-((( her ne kadar istemesemde.

reisoğlu61
08.03.2009, 02:04
bu mac ali sami yende olsa kesin kazanirdik

61SOYTÜRK61
08.03.2009, 02:15
geçmez bu 1 hafta geçmez........................

İsmail Narmanlı
08.03.2009, 02:18
Bugun hayatımın en berbat günlerinden biriydi ama yine dudaklarımda trabzon besteleriyle gezdim sokaklarda o gün orda yine yanında olcam trabzonum sen ne kadar üzersen üz seviyoruz işte...

Mustafa Calik
08.03.2009, 02:29
bu mac'dada yenilirsek ( allah korusun ) ozaman o anti-ersun'lar napacak bakalim o mac'tan sonra :mad:

Mehmet Sarigül
08.03.2009, 02:37
Sampiyonlugun en büyük adayi TRABZONSPOR!

Puan durumuna ve fikstüre bir bakin...

Hangi sampiyonluk adayindan kötü futbol oynuyoruz?

Bu lig bir maraton, daha 11 mac var. Fb ve Gs Trabzon'a gelecekler...

Yeter ki, hocamizi ve futbolcularimizi sonuna kadar destekleyelim.

sifuni
08.03.2009, 02:43
Sampiyonlugun en büyük adayi TRABZONSPOR!

Puan durumuna ve fikstüre bir bakin...

Hangi sampiyonluk adayindan kötü futbol oynuyoruz?

Bu lig bir maraton, daha 11 mac var. Fb ve Gs Trabzon'a gelecekler...

Yeter ki, hocamizi ve futbolcularimizi sonuna kadar destekleyelim.

aynen biz kötü oynamiyoruz diyelim ki kötü oynuyoruz karsimizdaki rakipler cok mu süper futbol oynuyorlar gsye maci ivankov hediye etti.bjk hacetepeye kari 60dk. mahkum oynadi febenin ne yapacagi belli degil sivas ise mehmet yildiza doldur geriden gelenler gol atsin taktigi ile oynuyor en güzel futbolu TRABZONSPOR oynuyor.Iste Tek eksigimiz biraz sans ve buldugunu atan bir golcü.

cengiz kudal
08.03.2009, 03:16
her zaman trabzonum yanındayım... inş. kazanıcaz kazanamasakda sonraki maçlarda staddaki yerimi almaya devam edeceğim...

dll.AxpY*
08.03.2009, 03:35

Hüseyin-------------------Colman-------------------Selçuk

bu kadro ıyı ıs yapar yattara ve alanzınho serbest oynıcaklar yalnız sabıt deıl sol acık ve sag acık olarak deılde bır an ıcerde bır an ortasahadan top alırken gorursek cok rahat alabılırz macı ama bıraz zor gıbıme gelıo...

Hüdai Pervaneli
08.03.2009, 03:37
Böyle top oynasmaya devam edersek fark yeriz

only ts
08.03.2009, 04:06
ne yazabılırımkı konya macını kazanamadıktan sonra hep gs yensen ne olur ????? ya varız ya yokuz dıyecegımız bır mac

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 06:46
Insallah cabuk toparlaniriz camia olarak. Erdal abinin dedigi gibi krizden dahada güclü cikip devam ederiz yolumuza.

Mustafa K. Demirbaş
08.03.2009, 09:05
aklıma gelmişken bu maç için yazayım ligin ilk yarısında bizim taraftarımıza bilet alırken çektirilen sıkıntının aynısını gese taraftarıda çekmeli bunun için gerekirse başlık açalım herkes kulübe mail atsın nasıl bizim tarftardan kımlık fotokopısı adres telfon vb.istendiyse aynılarını onalrdanda isteyelim bu işi bırakmayalım bu kadar centilmenlik yeter artık
arkada kalmasın

ultrafanatik61
08.03.2009, 09:06
bu maci artik alsak ne olur almasak ne olur 2 tane dandik takimi yenemedikten sonra sampiyonmu olacaz
insallah oluruz , denizli macindan sonra tmm dedim yine oluruz ama dünkü yenilgiden sonra umutlarim tükendi :(

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 09:08
bu maci artik alsak ne olur almasak ne olur 2 tane dandik takimi yenemedikten sonra sampiyonmu olacaz
insallah oluruz , denizli macindan sonra tmm dedim yine oluruz ama dünkü yenilgiden sonra umutlarim tükendi :(

sampiyonluk mücadelesi daha yeni basladi kardes. üzme tatli canini.

ultrafanatik61
08.03.2009, 09:20
sampiyonluk mücadelesi daha yeni basladi kardes. üzme tatli canini.

üzmimde ne yapim yaaa :( nerdeyse 24saat gecti daha uyumadim , hic bir spor sitesinede girmiyorum yoksa herkese ana avrat gidiyorum tsye laf edene
daha dün yürümeyi ögrenmis takimlar bile artik alay ediyor , sampiyon olsakta sunlari yine 25sene sustursak yeter, ben hic görmedim sampiyonluk en son dogdum senesi olmusuz , ben simdi görsem valla 25sene yine beklerim tek sunlari susturalim yeter
6puan öndeyken geldiler bizi gectiler 8taslilar
cok kiside ersun yanala kiziyor adam ne yapsin ? kendimi atsin golleri ? adam 1mden gol atamiyorsa hoca napsin daha ?

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 09:22
üzmimde ne yapim yaaa :( nerdeyse 24saat gecti daha uyumadim , hic bir spor sitesinede girmiyorum yoksa herkese ana avrat gidiyorum tsye laf edene
daha dün yürümeyi ögrenmis takimlar bile artik alay ediyor , sampiyon olsakta sunlari yine 25sene sustursak yeter, ben hic görmedim sampiyonluk en son dogdum senesi olmusuz , ben simdi görsem valla 25sene yine beklerim tek sunlari susturalim yeter
6puan öndeyken geldiler bizi gectiler 8taslilar
cok kiside ersun yanala kiziyor adam ne yapsin ? kendimi atsin golleri ? adam 1mden gol atamiyorsa hoca napsin daha ?

ayakta durmayi ögren önce.

ultrafanatik61
08.03.2009, 09:25
ayakta durmayi ögren önce.

ayakta durabiliyorum sadece morel 0 bu yenilgi bana cok agir geldi :(
1mden abi yaa 1mden her mac gol kacarmi hadi bir kere oldu iki kere oldu ama her mac ayni fatih tekke gelseydi yarim sezonda gol krali olurdu
neyse ben en iyisi sitelerden cikim yine pis sinirlenmeye basliyorum , uyumaya calisim bari

ibilek
08.03.2009, 09:38
Üzülmeyin artık, yeneriz cinconu havamız yerine gelir...

Eymen
08.03.2009, 09:51
gs bizi çok kötü yapacak

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 09:51
İyi günde kötü günde senle
Her zaman seninle birlikte
Trabzonum sen yeter ki iste
Hazırız biz ölmeye

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 10:02
gs bizi çok kötü yapacak
yapmayın böyle yorumlar.. hiçbir eksiğimiz yok onlardan.. gökhan ve umut kendine gelsin rahat yeneriz diyorum..

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 10:05
Bu maç Beşiktaş-Trabzon maçına çok benziyor. Beşiktaş'ın durumunda olan biziz gibi bişey. Bakalım biz aynı taraftar baskısını ve futbol baskısını kurabilicekmiyiz

Furkan Dündar
08.03.2009, 10:18
Bu maç Gikhanı yedek bırakalım da aklı başına gelsin ...

Bu adam sanırım kendisini ligin 10. da falan sanıyor hiç hayret yok bir şey 6 pastan 3 tane gol kaçırırmı bir forveT ya alanzınho oynasın sol acıkda umut da tek forveT olsun

turphan
08.03.2009, 10:23

Tayfun-----------Song-------------Egemen------------Cale

---------------------- Hüseyin------------------------

-------------Serkan------------- Colman-------------------

Yattara-------------------Umut -------------------Alanzinho

Şimdiye kadar hiç kadro yazmamıştım.Ama bu takım en azından daha çok İSTER gibi geliyor bana...Becerememek yetmemek ayrı bir şey, istememek sallamamak başka bir şey....Ünal, Hami, Tolunay gibi yıldızlarımız da vardı bizim ve hiç aymaz değillerdi....Onları da üç ezikler her zaman istemişti üstelik.

Furkan Dündar
08.03.2009, 10:26

Tayfun-----------Song-------------Egemen------------Cale

Hüseyin-------------------Colman-------------------Serkan

Yattara-------------------Umut -------------------Alanzinho

Şimdiye kadar hiç kadro yazmamıştım.Ama bu takım en azından daha çok İSTER gibi geliyor bana...Becerememek yetmemek ayrı bir şey, istememek sallamamak başka bir şey....Ünal, Hami, Tolunay gibi yıldızlarımız da vardı bizim ve hiç aymaz değillerdi....Onları da üç ezikler her zaman istemişti üstelik.

Bılmıyorum tabı orta saha öyle mi olur ama ben artık gökhanın oynamasını istemiyorum 1 maç bile olsa yedek kalsın akıllansın
selçuk beyde artık orta saha cizgisinde durmus ne saga gıdıyor ne sola hareket bıle etmıyor zayflarım dıye korkuyor heralde ona da bişeyler yapmak lazım :mad:

ispela61
08.03.2009, 10:32
arkadaşlar trabzon bu maçı alır bu takıma destek olmak lazım 4 kere maç kaaybettik hepsinde hemen destek kesenler çıktı haftaya maçı alınca yine potadayız ve şampiyonluğu daha çok istediğimizi göreceksiniz.

abbas
08.03.2009, 10:33
gese yi yenip tekrar moralimizi buluruz inşallah arkadaşlar kimse moralini bozmasın. daha çoook sular geçer bu derenin altından. dün çok kötü oynamadık. şanssız ve beceriksizdik sadece. kazanma isteğimiz vardı her zamanki gibi. kazanma isteği bitmediği sürece biz bu ligi bırakmayız...

ozzy!
08.03.2009, 10:40
Gs'de Cezalı oyuncu var mı?

ErtuGrul
08.03.2009, 10:43
Ersun hocam eniyisini cikaracaktir..benim gonlumdeki kadro bu hafta icin

Silva
Serkan Song Egemen Cale

Ceyhun Huseyin

Colman

Yattara Alanzinho

Umut

Varlıbaş61
08.03.2009, 10:45
fikstür avantajı bizde dimi hala...
off offf!!!

Tolunay Abdioğlu
08.03.2009, 10:49
İnşallah Kazanırızda ...
Burda yorum yapan bazı arkadaşlar utanırlar !

ismail tüfekçi
08.03.2009, 10:51
konya maçı pisikolojimi bozdu gs.maçına uçak biletlerimizi almıştık şimdi ne yapacağımızı şaşırdık 4 bileti yakcağızmı yoksa bu maça gideceğizmi kafam allak bullak allah sonumuzu hayır ede vala maçtan beri iptalim bu trabzon adamı verem eder kanser eder derlerdiya inandım artık bende kafayı yiyeceğim

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 10:53
konya maçı pisikolojimi bozdu gs.maçına uçak biletlerimizi almıştık şimdi ne yapacağımızı şaşırdık 4 bileti yakcağızmı yoksa bu maça gideceğizmi kafam allak bullak allah sonumuzu hayır ede vala maçtan beri iptalim bu trabzon adamı verem eder kanser eder derlerdiya inandım artık bende kafayı yiyeceğim

Eğer bilet aldıysan asıl bu maça gitmelisiniz. Takımın en çok desteğe ihtiyacı olan maç. Ama desteklemeye,bağırmaya gidin gidicekseniz,yuhlamaya diil lütfen.

Varlıbaş61
08.03.2009, 10:53
ben yenik olsa bile basan, pres yapan, mücadele eden takımı geri istiyorum...
o takım olsun gs felan vız gelir...
ama eskiye nazaran takımın mücadelesinde düşme var bence...
bir sorun var ama ne?

Mustafa K. Demirbaş
08.03.2009, 11:01
aklıma gelmişken bu maç için yazayım ligin ilk yarısında bizim taraftarımıza bilet alırken çektirilen sıkıntının aynısını gese taraftarıda çekmeli bunun için gerekirse başlık açalım herkes kulübe mail atsın nasıl bizim tarftardan kımlık fotokopısı adres telfon vb.istendiyse aynılarını onalrdanda isteyelim bu işi bırakmayalım bu kadar centilmenlik yeter artık
arkada kalmasın

Zafer BİLGİN
08.03.2009, 11:02
Kardeşim,psikolojik sorunları olan,evde anasından,babasından ,karısından fırça yiyipte burada efe türküsü söylemek isteyen,BU MAÇ İÇİN UMUDU olmayan buraya yazmasın.

Biz bir avuç inanan insan olarak bu maçı kazanacağız.Bizim bu pozitif enerjimiz takıma yansıyacaktır.

Gidin olumsuz mesajlarınızı,köstek mesajlarınızı başka yerlere kusun.

Yok çok kötü yapacakmış bizi gs,yok şöyle fark yermişiz.Hadi yaaa.

Bu tip adamların ruh halini iyi bilirim ben.Takımın yenilmesini dört gözle beklerler.Biz demiştik size diyebilmek için.Ruh hastaları

Sümeyye Şahin
08.03.2009, 11:06
i-na-nı-yo-ruz biraz umudum kırılsa da yine devam yine devam....en fazla 3 puan olacak zirveyle aramızda....bu sefer olucak inşallah sonuna kadar bekliyorum...

Trabzonspor 61
08.03.2009, 11:07
İyi de her maç öncesi kesin kazanırız dediğimizde ne oluyor?Gidip yeniliyor takım sonunculara.Kazanamayız kardeşim gs maçını...

ErtuGrul
08.03.2009, 11:09
Bugun sivas yenemez...enfazla bir puan olacak aramizda..yeterki haftaya yenelim..iki hafta sonra sivas-bjk maci var her sonuc isimize gelecek..destege devam...ya hayr konus yada sus...

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 11:10
İyi de her maç öncesi kesin kazanırız dediğimizde ne oluyor?Gidip yeniliyor takım sonunculara.Kazanamayız kardeşim gs maçını...

Bu takımın her zamankinden çok desteğe ihtiyacı var. Umutsuzluğa bile kapılsak bunu içimizde yaşamalıyız.Takıma kesinlikle yansıtmamalıyız. Hala hiçbişey kaybetmiş diğiliz. Bu maçı Avni Aker'i dolduran 20bin kişinin desteğiyle ve takımın hırsıyla kazanıcaımıza eminim.

mehmetdoğan
08.03.2009, 11:23
alacağız bu maçı inşallah.gsli dostlarımla maçı beraber seyredeceğiz.onlar da korkuyo bizden merak etmeyin yetterki biz gücümüzün farkında olalım yeter...

Allahtan dünkü maçın verdiği moralle bu başlığa girmedim kovulurdum heralde ama neyse şimdi biraz daha iyi oldum buradaki renkdaşların yorumlarını görünce.hepinize teşekkürler böyle aklı_selim büyüklerimizin bu forumda bulunması bizi tekrar heyecanlandırıyo

ApoCaN28
08.03.2009, 11:31
Maç Sahaya çıkmadan kazanılmaz ama hücum oyuncularımız maçı sahaya çıkmadan bitirmiş...
Umarım kazanırız...

Ayhan Yüksek
08.03.2009, 11:34
sadece avantajımızı yitirdik, şampiyonluğun en büyük adayıyız hala, şöyle bir internet sitelerini dolaştımda ne çok şerefsiz var ya Trabzonsporlu olmayan yazar nüsvetteleri bile bizi yazmış sevinçten göbek atıyor adiler, biz yıkılmamalıyız 25 yılın aşkına bu şerefsizlerin inadına dahada kenetlenmeliyiz, özel bir nefret beslediğim tiksindiğim gs yi yenip tekrar bir hava yakalamalıyız bunu yapacak gücümüz var, bize ümitsizlik yakışmıyor, ortada ümitsizliğe düşecek bir durumda yok oyunumuz çok kötü değil keza hala ligin zirvesindeyiz, her zaman bukadar hovarda olmayacağız ya pozisyonlarda. Allahın izniyle gs yi yenip yolumuza devam edeceğiz inşaallah.

serdar avcı
08.03.2009, 11:38
maç trabzon da ve biz içerde kazanamıyoruz, bu maç tan hiç umudum yok inşallah kazanırız da bizi utandırırlar.

Hasan Habip Özbay
08.03.2009, 11:45
maçı alırız ve ligi lehimize çeviririz ama şunu taraftarlar iyi bilsin ilk maçta bizim taraftara yapılanlar alay küfür yani her şey öyle bir atmosfer yapmalıyız ki ne olduğunu anlamalılar trabzonsporun

serdar avcı
08.03.2009, 11:45
Bugun sivas yenemez...enfazla bir puan olacak aramizda..yeterki haftaya yenelim..iki hafta sonra sivas-bjk maci var her sonuc isimize gelecek..destege devam...ya hayr konus yada sus...

bence sivas bugün yener çünkü ankaraspor ligi bitirdi seçimleri bekliyorlar.

mustafaction
08.03.2009, 11:48
Takıma hiç güvenmediğim kadar güveniyorum bu maçta hemde bizi kahreden forvetlerimize rağmen

Cafer Bulur
08.03.2009, 12:02
Bu maci mutlaka kazanmak zorunda degiliz.
Beraberlik bizim icin iyi bir sonuc olur.;)
Yenersek cok iyi olur.

robinhood61
08.03.2009, 12:05
ah bi yensek ah bi yensek

crazyman_61
08.03.2009, 12:09
liderlik yolunda önemli bir viraj 3 puan moralleri tekrar yerine getirir, mağlubiyette iş çok zora girecek

Ahmet Aksoy
08.03.2009, 12:13
forvetsiz çıkarsak yeneriz.

MetiN08
08.03.2009, 12:13
Su Gaylari yenelim baska birsey istemiyorum, bir gicik kapiyorum onlar br gicikki anlatamam, allahim bu maci ne olursun alalim

boztepeliyasin
08.03.2009, 12:16
valla keşke deplasmanda oynasaydık diyorum şu iki maçı. gs maçı için pek ümitli değilim. gökhanla umut bütün güvenimin altüst olmasına neden oldu. gs dan 5 gol yersek burda şaşırmam. zaten haftaya da yenilirsek şampiyonluk şansımız bence sadece matematiksel olarak kalır. hatta şampiyonlar ligi bile hayal olur bizim için.

OYılmaz
08.03.2009, 12:17
Yattara ve Alanzinho yan yana oynamalı Gökhanın yerine Alanzinho oynamalı o zaman görün şovu Alanzinhonun Yattara ve Umuta verdiği ara pasları ceza sahasına sinsice girişini düşünün ;)

Harun_ayar_ts
08.03.2009, 12:18
gs maçının önemi gerçekten çok büyük maglup olmamız durumunda gerçekten çok şey kaybederiz:o

Napoli
08.03.2009, 12:20
Elimden geldiğince bütün maçları 90 dakika izliıyorum,Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş,Sivas,V aktim olursa diğer anadolu takımlarınında maçlarını takıp edebilediğimce ediıyorum..
Tamamen objektif yorum yapıyorum

Türkiyenin en iyi futbolunu kim oynuyor? İnanırsınız yada inanmazsınız,en iyi futbolu Trabzonspor oynuyor
Türkiyede bir maçta en çok pozisyona giren hangi takım? Gene Trabzonspor,inanmayanlar arsivlerden diğer takımların maçlarını izleyebilir.hele beşiktaş rezalet bunlarin içinde.
En sağlam defans olgusu hangi takımda? Trabzosnpor
En az Gol atan takım kim Trabzonspor?

Burada simdi Trabzonsporu aşalamaya yerden yere kimse vuramaz,keza Ersun Yanalıda,Buarda tek suçlu tek sorumsuz,laçka birleri var oda Forwet hattıdır,adamlar Atamıyor değil hele gokhan hiç atamıyorum sansızlık demesin,bu tamamen laçkalıkdır.Eleştirelecekse Bu iki futbolcu eleştirlsin,geri kalan 9 kişi canını dişine takarak oynuyor.Biz guzel top oynuyoruz beyler bunu anlamadınızmı daha,anlamadıysanız biz burda kimlerle futbol kosnuyoruz.

keza maça gelicek olursak,Gol yemesek berabere biter yersek 0-3 kaybederız,Bizim forwetlerimizin gol atacağına inanmıyorum çünkü.

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 12:20
Biz son üç haftada altı puan kaybetmiş olabiliriz .
Galatasaray'da son üç haftada altı puan almış olabilir .

Ama oynanan oyunlara bakarsak bizim bir adım önde olduğumuz görülebilir .

Forvetlerimiz gol kaçırma yarışına girmez inşallah .

Harun_ayar_ts
08.03.2009, 12:22
------ Trabzon'un GS'ye tek eksiği MORAL

:ts2::ts2::ts2:

Emirhan Makul
08.03.2009, 12:25
Arda'yı Tayfun tutacak değil mi :)

Kubilay ŞAHİN
08.03.2009, 12:26
Allah bize kazanmayı nasip eylesin.. Zor maç olacak zorr.

x_man
ersun yanal çalıştırdığı bütün takımlarla oynadığı gs maçlarından hiçbirini alamadı dolayısıyla bu maçtan hiç ümidim yok maalesef haftaya havluyu atarız

Samet Berber
Herkes umutsuzluğa kapılmış .

Ben dünkü futbolu beğendim , sadece ilginç şeyler oluyor sene başından beri ileri uçta .Bunun sebebi nedir bilmiyorum ama birbirleriyle yarışıyorlar gibime geliyor gol kaçırma konusunda .

Maça gelince ben kesinlikle kaybedeceğimizi düşünmüyorum kazanma ihtimalimiz %70 beraberlik %30 .

Muhammed KOÇ
sadri başkan yaramazlık yapan çocuğunu döven baba gibi şu sonucun mimarlarını bi tokatlasın bu maçı eze eze alacağımıza inanıyorum.

Ayhan Yüksek
08.03.2009, 12:27
Bu maci mutlaka kazanmak zorunda degiliz.
Beraberlik bizim icin iyi bir sonuc olur.;)
Yenersek cok iyi olur.

Kesinlikle katılıyorum, mutlaka kazanmak zorunda değiliz puan olarak onlardan iyiyiz,aslında Denizli ve Konya maçlarındada mutlaka kazanmak zorunda değildik, bu zihniyetle oynamış olsaydık iki maçtanda en kötü birer puan çıkarırdık ve şuan puanımız 47 olurdu,artık alınacak her puanın önemi var, hata yaptık bu iki maçta herşeyimizle saldırdık kontrolü elden bıraktık, kontrolü elden bırakmadığımız maçlarda bize bırakın gol atmayı pozisyon bile bulmanın nekadar zor olduğunu geçmiş maçlarda gördük, Trabzondaki maçlarda en büyük dezavantajımız bu yenmek zorundayız deyip Allah ne verdiyse saldırıyoruz halbuki kontrollü oynasak bu yenilgiler alınmayacaktı belkide, inşallah gs maçında bu gerçeği atlamayız.

Mert67
Bizim taraftar bir sene köstek olmayı bırakıp takıma destek verse.
İnanarak söylüyorum.Kazanırız.

mustafaction
ersun yanal çalıştırdığı bütün takımlarla oynadığı gs maçlarından hiçbirini alamadı dolayısıyla bu maçtan hiç ümidim yok maalesef haftaya havluyu atarız

hadi ya yani ersun yanalın çalıştırdığı takımlarla trabzonu bir tutuyorsun

Mehmet Zeki

Ona bakarsan Denizli bizi nezaman yenmisti? Ama yenildik onlara malesef. Inancim tam '7'. Hayden alin bu maci!

Ufuk Bayraktar61
08.03.2009, 12:31
diğer takımlarla Trabzonspor bir tutuyosan ooooo..morinho portoyu şampiyonlar ligi şampiyonu yaptı 2004 yılında sonra ki senelrde chelseda bişe yapamadı. bu ne demek oluyo o zaman. hemen kendini şartlandırmayın. o zaman şöyle ersun kimseyi şampiyon yapamadı bizide yapamaz.

Ufuk Bayraktar61
08.03.2009, 12:32
az biraz şu takımın arkasında dursak çokkkk güzel şeyler olacak ama bunu başarabilecek bir taraftar mantalitemiz yok

Harun_ayar_ts
08.03.2009, 12:32
artık bundan sonraki 11 maç benim için ayrı bir önem taşıyor trabzonsporumuzun şampiyonluga bıraz daha yaklasması demek benim son maç olan ts-fb maçına trabzonda olacagım anlamına geliyor hayde arkdaşlar

---bordo

evrents
08.03.2009, 12:33
Baros bizim forvetlere gol nasıl atılır öğreticekmiş

mustafaction
08.03.2009, 12:34
esas şimdi takımın yanında olmak gerekiyor yenerken değil

Ali Tunahan Güllü
08.03.2009, 12:34
inşallah yeneriz ama bu kadar gol kaçırmayla zor....inşallah bu maçta bu kadar pozisyon kaçmaz...

Cafer Bulur
08.03.2009, 12:36
Kesinlikle katılıyorum, mutlaka kazanmak zorunda değiliz puan olarak onlardan iyiyiz,aslında Denizli ve Konya maçlarındada mutlaka kazanmak zorunda değildik, bu zihniyetle oynamış olsaydık iki maçtanda en kötü birer puan çıkarırdık ve şuan puanımız 47 olurdu,artık alınacak her puanın önemi var, hata yaptık bu iki maçta herşeyimizle saldırdık kontrolü elden bıraktık, kontrolü elden bırakmadığımız maçlarda bize bırakın gol atmayı pozisyon bile bulmanın nekadar zor olduğunu geçmiş maçlarda gördük, Trabzondaki maçlarda en büyük dezavantajımız bu yenmek zorundayız deyip Allah ne verdiyse saldırıyoruz halbuki kontrollü oynasak bu yenilgiler alınmayacaktı belkide, inşallah gs maçında bu gerçeği atlamayız.
Yazdigin seylere ek olarak ben bu maci mutlaka kazanmak zorundayiz seklinde bir baski kurmanin bize zarar getirecegini düsünüyorum.
Belli ki bu takim bu baskilari kaldiramiyor.
Bu takima kaldiramayacagi baskilari yüklememek lazim.
Denizli ve konya ya bakin.Bize en fazla 1 puan hedefiyle geldiler ama 6 puani götürdüler.
Maalesef mutlaka kazanmak zorunda olmak kazanmayi beraberinde getirmiyor,en azindan bizim takimda durum böyle.

Napoli
08.03.2009, 12:37
Arda'yı Tayfun tutacak değil mi :)

Eğer tayfun oynarsa direk tv kapatır giderrim dışarı çıkarım Tayfunun oynaması tarbzonspora süikastır kimsede bana izah edemezz tayfunun neden oynadığını,sakat sakat oyanyan serkanı tayfuna tercih ederim