PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

cihayan
15.03.2009, 01:03
Hiç bir takıma en ufak bir sempatim yoktur olursa kendimden şüphe ederim...
Ben şampiyon olamadıkça diğerleri yerin dibine girsin...
Hatta futbol benim için biter, Trabzonspor yoksa futbol yoktur bu bülkede benim için...
İsterse kainat kupasını kaldırsın rakipler, umurumda olmaz, çünkü olmayan bir kupanın nesine sevinecem...

Helal olsun arkadasim. Isin ozu bu. Biz Trabzonspor taraftariyiz. Oyle rakiplerin birine digerinden daha fazla sempatiymis falan bunlar kucuk takim taraftarinin yapacagi isler, bize gelmez.

Mustafa Calik
15.03.2009, 01:06
______________SYLVA______________
SERKAN____SONG____EGEMEN____CALE
_____________HÜSEYiN______________
__________SELCUK__________________
YATTARA______________COLMAN_____
_________GÖKHAN__UMUT___________

insallah yarin Tayfun Cora oynamaz ilk onbirde.

cihayan
15.03.2009, 01:10
ya nerelere gelmiş bu olay anlayamadım!

ne yapmışız biz Trabzon tezahuratı dışında?

kendi şehrimizde gs lilere tezahurat mı ettirseydik?

biz orda legal olmayan birşey yapsaydık zaten polis içeri alırdı bizi.

neden Hasan şaş?niye kimse bunu düşünmüyor?

orda bile arkadaşlarıma dedim ki, "her statta "p.ç p.ç p.ç hasan" die bağrılmasının gerekçeli bir sebebi varmış demek ki.

amacımız sadece ve sadece onlara Trabzona geldiklerini hatırlatmak ve ordaki gs lilere nerde olduklarını göstermekti.

ben inanıyorum ki biz orda olmasaydık, onlar cesaretlenecek ve tezahuratlar,alkışlar olacaktı gs takımına.biz 7 kişiydik ve bunun önüne geçebildik orda.

yok saha kapanacakmış, yok yanlışmış böyle hareketler, yok adamlar gaza gelirlermiş, bırakın böyle komik şeyleri arkadaşlar...

Sonuna kadar haklisin arkadasim. Ona buna sirin gorunelim, yok gaza gelirlermis falan bunlar bize yakismaz. Bunlar kucukluk kompleksini atlatamamis, aman sonra ne derler, ay aman simdi bize kizip bizi darmadagin ederler, onlar buyuk takim tarzi kucuk, korkak, kendine guveni olmayan takim taraftarlarina yakisan dusunceler. Burasi Trabzon, burada hicbir takimin ve taraftarinin borusu otmez. Bunun otesi yok. Gucun neyse sonuna kadar kullan, yani bundan mi korkacagiz biz. Biraz ozguven, biraz kimligine sahip cik, biz uc bin seyirciyken bundan yirmibes yil once hem de Istanbul'da onlarin otuz bin seyircisine karsi bagiriyorduk pervasizlikla "Bu i.neler buradan nasil cikacak?". Biraz da bu pervasizlik ve asiri ozguvendir buyukluk...

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 01:11
herkes klasik 11 de ısrarcı :D hazin bi son gelrse kimse umuta ve gökana isyan etmesin ama....ben ederim

...................SYLVA...................

...............BARIŞ........HÜSEYiN............... .....

YATTARA_______ALAN _______COLMAN

...................... GÖKSU........................

Kadir
15.03.2009, 01:15
Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Selçuk
Colman
Yattara
Alanzinho
Umut(Göksu)

diyorum .

Cagdas Topal
15.03.2009, 01:16
herkes klasik 11 de ısrarcı :D hazin bi son gelrse kimse umuta ve gökana isyan etmesin ama....ben ederim

hangi barıs o ? :D

bbyanik
15.03.2009, 01:18
Yarın ki maç konya denizli yenilgilerinden sonra daha da önemli oldu hemde çok... zaten baskı altında oynayan oyuncularımızın üzerindeki baskı dahada artmış durumda bu baskının pozitif yönde sonuca yansıması tüm camiyayı farklı bir havaya sokacaktır maçı izlemeycem çok heyecanlanıyorum konya maçından sonra sakinleştirici olmak zorunda kaldım ....bu arada gs dost muftefik felan değil geçen seneki trabzonda bizi yendikleri maçdan sonra hava alanında gs lilerin yaptukları ayrıca bu sene ali sami yende ki maç da gs taraftarının tavrı içler acısı yarın sahada en güzel cevabı vermek dileğiyle TRABZONSPOR umuza başarılar diliyorum İNADINA TRABZONSPOR

Varlıbaş61
15.03.2009, 01:20
kim diyor ya kewell lincoln ve nonda sakat diye?
hiç bir yerde bulamadım
haber yazıyorsanız kaynak da yazın bir zahmet!

Mert Marabaoğlu
15.03.2009, 01:21
avni akeri gelin gibi süsledik, inşallah herşey çok güzel olucak. :)

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 01:22
hangi barıs o ? :D

kaçtane barış var bizde :D

hos_cocuk61
15.03.2009, 01:24
Şu an aklımda 2 türlü fikir var 1 cisi yine her zamanki senaryo olucak gökhan ve umut ikilisi gol kaçırma rekoru kırıcak ve gs abuk subuk bir gol ile bizi yenicek ikinci fikrim ise sezonun en güzel oyununu oynuyacagız ve galatasarayı çimlere gömerek yolcu ediceğiz inşallah 2 ci fikrim gerçekleşir.

bbyanik
15.03.2009, 01:24
serkan oynamalı

Miraç Atalay Çiftçi
15.03.2009, 01:26
Nonda ve Kewell Trabzon'da yok!

Turkcell Süper Lig'de yarın Trabzonspor ile karşılaşacak olan Galatasaray, Trabzon'a geldi.

THY'nin tarifeli uçağıyla Trabzon'a gelen sarı-kırmızılı ekibin kafilesini Trabzon Havaalanı'nda bekleyen bir grup Trabzonsporlu taraftar, takımları lehine tezahüratta bulundular. Kafilenin havaalanında otobüse binişi sırasında kimi Trabzonsporlu taraftarlar ile Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş arasında sözlü tartışma yaşandı.
Güvenlik güçlerinin Galatasaray takımının gideceği otobüs çevresinde kordon oluşturmasıyla takım, maç saatini bekleyeceği Novotel'e hareket etti.
Kafileyle birlikte kente gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile eski Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, özel bir otomobille kalacakları otele gittiler.
Bu arada Galatasaray'da Nonda ile Kewell'ın, sakatlıkları nedeniyle kafilede yer almadıkları öğrenildi

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2009, 01:26
avni akeri gelin gibi süsledik, inşallah herşey çok güzel olucak. :)

İnşallah, 61. Dakida bu sefer gol bekliyorum..

Gökhan KAN
15.03.2009, 01:27
Kimsenin şüphesi olmasın..Yeneceğiz...

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 01:27
Şu an aklımda 2 türlü fikir var 1 cisi yine her zamanki senaryo olucak gökhan ve umut ikilisi gol kaçırma rekoru kırıcak ve gs abuk subuk bir gol ile bizi yenicek ikinci fikrim ise sezonun en güzel oyununu oynuyacagız ve galatasarayı çimlere gömerek yolcu ediceğiz inşallah 2 ci fikrim gerçekleşir.

aynen benimde aklımdan ikiisi geçiyo oyuzden hiç değilse ılk yarı goksu ısac barış bunlar oynatılsın gökanla umutda giydikeri formanın değerini bilsin özellikle gökan yedek kalmak nasıl bir duygu yaşasın belki hırs yapar diye düşünüyorum....inş 2.dileğin olur kardeşim:)

ispela61
15.03.2009, 01:30
ben inanıyorum abi maçı öyle veya böyle alacağız.Zaten birşeyleri başarmak istiyorlarsa futbolcular önlerindeki 2 maçı kazanmalarının ne kadar önemli olduğunu biliyorlardır

Varlıbaş61
15.03.2009, 01:31
Nonda ve Kewell Trabzon'da yok!

Turkcell Süper Lig'de yarın Trabzonspor ile karşılaşacak olan Galatasaray, Trabzon'a geldi.

THY'nin tarifeli uçağıyla Trabzon'a gelen sarı-kırmızılı ekibin kafilesini Trabzon Havaalanı'nda bekleyen bir grup Trabzonsporlu taraftar, takımları lehine tezahüratta bulundular. Kafilenin havaalanında otobüse binişi sırasında kimi Trabzonsporlu taraftarlar ile Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş arasında sözlü tartışma yaşandı.
Güvenlik güçlerinin Galatasaray takımının gideceği otobüs çevresinde kordon oluşturmasıyla takım, maç saatini bekleyeceği Novotel'e hareket etti.
Kafileyle birlikte kente gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile eski Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, özel bir otomobille kalacakları otele gittiler.
Bu arada Galatasaray'da Nonda ile Kewell'ın, sakatlıkları nedeniyle kafilede yer almadıkları öğrenildi

en korktuğum adam kewell idi benim...iyi oldu..
arda ile lincoln'u da tuttuk mu;
maç bizimdir inşallah..

Cagdas Topal
kaçtane barış var bizde :D

hüseyinin yanında ön liberoya koyunca bir an duraksadım :D şaşkınlık işte :D

SuperGaZii

ikinci dileginde sakinca yok :D

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 01:33
hüseyinin yanında ön liberoya koyunca bir an duraksadım :D şaşkınlık işte :D

ya işte ben isimleri koydum hocamız yerleştirsin ;)

Mehmet_Mercanlı
15.03.2009, 01:36
Nonda - Kewell - Servet - Emre g. - Meira - Mehmet t.

Kesin yok ?

Gökhan KAN
15.03.2009, 01:39
Meira yok diye yazmayın o zaten başka takımda oynuyor...:D

Travelair
15.03.2009, 01:40
gsliler klasik motive olabilecekleri birşey arıyorlar. Eğer motivasyonla karışık öfkelerini kendilerine geri yansıtabilirsek yenebiliriz. Tatlı sert, bol paslı ve faulsuz baskılı bir oyun temenni ediyorum takımımızdan

yatara
15.03.2009, 01:41
alicaz alicaz maci 3-1 yada 4-2

Muhammet
15.03.2009, 01:42
Keşke Nonda olsaymış ya. Bir işe yaramıyordu takımında.

irfanb
15.03.2009, 01:45
Nonda - Kewell - Servet - Emre g. - Meira - Mehmet t.

Kesin yok ?

Gs`i agiz tadiyla tam kadro yenemeyecegiz yani :)
Neyse yenelim de kim olursa olsun.Onlari da biz mi düsünelim. :)

Samet Başdağ
15.03.2009, 01:48
uyku tutmuo valla yarın çalışacaktim işede gitmiom (:

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2009, 01:53
Galatasaray'ın kadrosu eksik gözükse bile zor maç olacak ! Çantada keklik değil yani.

Morgan de Sanctis

Sabri Sarıoğlu, Emre Aşık, Hakan Balta, Volkan Yaman

Arda Turan, Ayhan Akman, Barış Özbek, Cassio Lincoln

Ümit Karan, Milan Baros

Bu kadro fena değil, Galatasaray kolay kolay yenilebilecek gibi değil..

vizarian
15.03.2009, 01:54
çok çok çok zor maç. hakeme dikkat

irfanb
15.03.2009, 01:55
Galatasaray'ın kadrosu eksik gözükse bile zor maç olacak ! Çantada keklik değil yani.

Morgan de Sanctis

Ümit Karan, Milan Baros

Kocaeli bizi yenmedi kendi evimizde hem de 5 gol atarak

ugurozturk
15.03.2009, 01:55

bu hafta cincona yenilirsek; haftaya gormek istedigim kadro....

POYRAZ
15.03.2009, 01:58
Galatasaray'in iyi futbol ortaya koymadigina kanmasin kimse arkadaslar. Bu tür maclarin havasi baska olur ve Galatasaray mutlaka takim oyunu ortaya koyarak iyi bir oyun sergileyecektir. Bu macta taktik cok önemli olacak bizim icin. Oyunu iy okumak lazim. Önlem alinmasi gereken yerlere aninda müdahele edilmeli. Galatasaray, kendileri icin zorlu deplasman olan Trabzon'a beraberlik icin gelecek. Görürsünüz defansa yönelik oyun anlayisini benimseyecekler ve kontra ataklarla gol arayacaklar. Takim halinde iyi hücuma kalktiklarini seyrettigim bir kac maclarinda gördüm.
Aman cocuklar dikkat! Besiktas ve Sivasspor kazandilar. Bu durumda kazanmamiz sart oldu. Aman dikkat.

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2009, 02:02
Arda'nın bize şansı tutuyor.. Arda'ya dikkat etmeliyiz ! Bülent'in gelmesiyle performansını yükseltti !

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:03
Arda'nın bize şansı tutuyor.. Arda'ya dikkat etmeliyiz ! Bülent'in gelmesiyle performansını yükseltti !
ne arda son haftalarda cok kötü oynior bunu herkez diorda abim sen arda iyi oynadini mi savuniosun bu aksam biseyler var sende ama anlamadim :rolleyes:

Muhammet
15.03.2009, 02:04
Gsli arkadaşlarım Bülent Korkmaz Arda'dan daha iyi yararlanıyor demişti. Performansında da artış var. Dikkat etmeliyiz.

tamuğ yamtar
15.03.2009, 02:07

Hocam aman sen dikkatli yorum yap :)

Benim hiç aklımdan çıkmaz.

Trabzon da bir GS maçı.

Emre arabasıyla birisine çarpıp maalesef ölümüne neden olmuştu.

Trabzonda "katil Emre" diye tezahürat yapılmıştı.

Emre o maçta hayatının maçını oynadı diyebilirim.

Harika oynamıştı.

Korkmakla, stratejik olmayı birbirine karıştırıyor bazıları.

Biraz da delikanlılık modu da bunda etkili kanımca.

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2009, 02:08
ne arda son haftalarda cok kötü oynior bunu herkez diorda abim sen arda iyi oynadini mi savuniosun bu aksam biseyler var sende ama anlamadim :rolleyes:

Konyaspor'a galibiyet getiren golü, Bordeaux a 2 golü ben atmadım :)

Ayrıca ilk maçta bize ne gol attı , içim cız ediyor hala..

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:09
Konyaspor'a galibiyet getiren golü, Bordeaux a 2 golü ben atmadım :)

bu aksam hasan sasdan basladin geldin ardaya ozm desene geriye 9 kisiyi daha öveceksin :cool:

Fatih Oflaz
15.03.2009, 02:10
İnsanın ömründe kaç kere gelir böyle bir tarih yazmak...Al işte tarih yazma senesi sene 2009 Altın harflerle yazalım artık.Yeter bu özlem dinsin fırtına başlasın ihtilal...

Gökhan KAN
15.03.2009, 02:11
Gsli arkadaşlarım Bülent Korkmaz Arda'dan daha iyi yararlanıyor demişti. Performansında da artış var. Dikkat etmeliyiz.
Bana kalırsa Lincoln en etkili adam..Bütün pas bağlantılarını neredeyse o yapıyor...Ardanın pek bişey yapacağını düşünmüyorum...Çünkü Yattarayla aynı kanatta olacaklar...Yattara sayesinde Arda geriye çok geleceği için ileri çıkma fırsatı pek olmayacaktır..Zaten Bülent geldiğinden bu yana Arda defanstan top çıkarmaya başladı....Artı bu sefer Yattara var karşısında...Bu sefer hiç çıkmaz ileri..

TolgaTopçu61
15.03.2009, 02:13
Lincoln'den iyi futbol beklemiyorum ben,Arda da yorgun gözüküyor,en tehlikeli adamlari Baros olacakdir cok dikkat edilmeli ona bulduklarinin cogunu atiyor...

mustafaction
15.03.2009, 02:14
geysadan nefret ediyorum

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 02:15
bu hafta cincona yenilirsek; haftaya gormek istedigim kadro....

usta bu hafta yenırlısek haftaya o kadoryu gorsek nolcak onemlı olan onceden tedbir almak

lazooo28
15.03.2009, 02:19
geysadan nefret ediyorum

benimde en nefret ettigim takimdir gs

Suha
15.03.2009, 02:20
iyi oyun felan beklemiyorumm..galip gelelim yeter..1-0 olsun biizm olsunn..şu maçı atlatsak başka bişey istemiyorumm..evimizsde o atmosferde gs.yi kendi sahasına haps etmemiz gerekiyo..kale arkaları yapıldıktan sonra stadın atmosferi dahada boğucu oldu..bunu kulllanmmızs gerekiyoo..

MetiN08
15.03.2009, 02:30
Gece gece verim bir gazi :D

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Hamza Yilmaz
15.03.2009, 02:30
benimde en nefret ettigim takimdir gs

aynen bende nefret ediyorum. Oyunculara kil oluyorum. Sabri, Ayhan, emre asik, Hasan SAs, Baris Özbek ve Ümit karan, hayatimda böyle cirkef oyuncular görmedim. Ayhani carsida görsem, bu adam tinerci derdim. En uyuz oldugum oyuncu sabri. Cirkeflikte bir numara.

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:36
Gece gece verim bir gazi :D

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Stuttgartan

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2009, 02:37
Hedefimiz Erken Gol

Arda ve Sabri’li kenarlar kapatılacak, orta saha kalabalık tutulacak.Trabzonspor ezeli rakibi G.Saray’ın son oynadığı Hamburg maçını mercek altına aldı.

Teknik Direktör Ersun Yanal bu sezonun ilk zaferi için rakibin özellikle etkili kanat ataklarını kapatmak istiyor. Sağ kenarda Sabri, solda Arda’yı Serkan Balcı ve Cale ile kilitlemeyi düşünen deneyimli hoca orta sahayı da kabalalık tutacak. Mehmet Topal ve Emre Aşık’tan oluşan ikili savunma bloğunun arasına atılacak toplarla sonuca gitmeye çalışılacak.

Taka Gazetesi Mehmet Topal'ın sakat olduğunu bilmiyor mu? Komedi ya

http://www.takagazete.com/haber.php?id=19117

MetiN08
15.03.2009, 02:39
Stuttgartdan geri :)

En BüyüKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Trk61
15.03.2009, 02:40
3 hafta giremedim buraya trabzonspor düsüs yasadi.. simdik yine geldim insallah yarinki mac bizim olacak ben gönülden inaniyorum yarinki mac 4.1 bizim olacak

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:41
Stuttgartdan geri :)

En BüyüKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Metin sampion dicektin :D:D

TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

MetiN08
15.03.2009, 02:42
3 hafta giremedim buraya trabzonspor düsüs yasadi.. simdik yine geldim insallah yarinki mac bizim olacak ben gönülden inaniyorum yarinki mac 4.1 bizim olacak

allah konusduruyor seni ins. yani

MetiN08
15.03.2009, 02:43
Metin sampion dicektin :D:D

TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

caktirma gece gece olur böyle seyler :D

yatma saatim gelmis demek, herkese iyi geceler yarin ins. kazancaz güle güle

fetvaci
15.03.2009, 02:46

nerdesın hemserım sen yaaa :) :)

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:47
SAMPIONSUN TRABZONUM BU SENE:atki::atki::atki::meşale2:

reisoğlu61
15.03.2009, 02:49
bu gece uyumak yok

Trk61
15.03.2009, 02:49
allah konusduruyor seni ins. yani

valla bilmiyorum ama icimden öyle gecdi ve gecdi zamanda cokunlukla cikiyor...

- gecen hafta konya macinda korkmusdum ve korkdum basima geldi..
- dün macim vardi, macda sakatlacam dedim gece saat 2 kadar hastanedeydim..

- ve yarinki mac bizim diyorum ins.

SuperGaZii
15.03.2009, 02:50
uyumak isteyen de yok =)

reisoğlu61
15.03.2009, 02:51
ey gidi iste taraftar bu, trabzon,almanya,fransa,istanbul hepsi toplanmis

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:52
valla bilmiyorum ama icimden öyle gecdi ve gecdi zamanda cokunlukla cikiyor...

- gecen hafta konya macinda korkmusdum ve korkdum basima geldi..
- dün macim vardi, macda sakatlacam dedim gece saat 2 kadar hastanedeydim..

- ve yarinki mac bizim diyorum ins.

gecmis olsun kanka

allahin izniyle alacagiz maci

heycandan uyuyamio bu millet galib a:D

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:52
Hep beraber bir agizdan

Stuttgartan

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Trk61
15.03.2009, 02:55
gecmis olsun kanka

allahin izniyle alacagiz maci

heycandan uyuyamio bu millet galib a:D

sagol kanka...:) bu hafta zaden yorucu gündü yikdim yerleri yeni yapdim:D mahlum konya macina cook sinir olmusdum:mad: ama simdik bugün var ve ins. bizim olacak mac

Trk61
15.03.2009, 02:56
Recklinghausenden

MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

reisoğlu61
15.03.2009, 02:57
Kielden

SAMPIYOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNN

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 02:58
trabzonsporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 02:58
ne cabuk yazıosunuz :D

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 02:59
Allahim dualarimizi kabul eyle bu aksamki maci bize kazandir allahim yüzümüzü kara cikarma 8 milyon insan bu takimla yatip kalkio sampionlugu göster allahim

AMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

only ts
15.03.2009, 03:00
ula yarın cınconların arasında seyredecem benı uzerımde ts formamla utandırma ne olur Allahım

Trk61
15.03.2009, 03:00
1..2..3... laylaylaylaylaylaylaylaylay

Gökhan KAN
15.03.2009, 03:02
Galatasaray ı Hacamat edicez....

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 03:05
74'Te başladı karadeniz'in fırtınasıEn büyük onurdu bize kıbrıs'ın barış kupasıBir avuç genç yürek yazdı bordo-mavi destanınıUy uy uy uy uy ahaHayde hayde vur hayde trabzonHayde hayde gol hayde trabzonİhtilalsin efsanesin bir devsin trabzonTek büyük var o da sensin sampiyon trabzonHayde hayde vur hayde trabzon İstanbul'u bir daha getir bize trabzonEze eze kupa karadeniz'e trabzonHayde hayde vur hayde trabzonHayde hayde gol hayde trabzonGelsin artık gelsin bize şampiyon trabzonEze eze kupa karadeniz'e trabzonHayde hayde trabzon trabzonHayde hayde şampiyon trabzonAli kemal, şenolların güneşi trabzonHiç sönmedi bu sevdanın ateşi trabzonHayde hayde vur hayde trabzonHayde hayde gol hayde trabzonBordo-mavi efsanenin yok eşi trabzonHiç sönmedi bu sevdanın ateşi trabzonHayde hayde trabzon trabzonHayde hayde şampiyon trabzonOmuzlarda bordo-mavili forma trabzonŞampiyon belli kimdir diye sorma trabzonHayde hayde vur hayde trabzonHayde hayde gol hayde trabzonNerde cimbom, nerde kartal, kanarya trabzonŞampiyon belli kimdir diye sorma trabzonHayde hayde trabzon trabzonHayde hayde şampiyon trabzon Kim tutacak efsaneyi şampiyon trabzonYine coştu kupa beyi trabzon trabzonHayde hayde vur hayde trabzonHayde hayde gol hayde trabzonTaraftarın gözbebeği trabzon trabzonYine coştu kupa beyi şampiyon trabzonHayde hayde trabzon trabzon

fehmi burnaz
15.03.2009, 03:10
trabzonum ne olur su macı al da basımızı dik tut bu gurbet ellerde....

highlaz_61
15.03.2009, 03:11
Ula yatin assaga Nedi Kalduuz Ayakta :)

Gökhan KAN
15.03.2009, 03:11
Vural coştu tutabilene aşk olsun...Allahım benim için olmasa bile Vural için galibiyet alalım ne olur...

cabri
15.03.2009, 03:13
Bu kadroyla çıkarsa çok zevkli maç olacağına eminim. Yine çok pozisyon buluruz.. Atarsak fark bile olur. Sabri nin üstüne oynamamız lazım.. Emre Aşık Hakan Balta ikilisi arkaya adam kaçırmaya müsait bunların arkasında Sabri süpürücü olabilir ama nereye kadar.

Orta sahada lincoln ve arda dışında pres yapacak iki adamları var.ayhan ve barış.. topu alınca arda ve lincoln ile tehlikeli olacak girişimlerde bulunurlar karan ve baroşu poz.yona sokarlar.

özetle topu alan oynayacak zevkli maç olacak.. ortasahada üstün duruyoruz.. bu durum topa daha çok sahip olacağımızı gösteriyor. ibre bizden yana. yeterki goller kaçmasın.

gs bu kadro ile çıkarsa büyük cesaret... KAZANMAMIZ YÜKSEK İHTİMAL...

Morgan de Sanctis

Ümit Karan, Milan Baros

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 03:14
Vural coştu tutabilene aşk olsun...Allahım benim için olmasa bile Vural için galibiyet alalım ne olur...

sirf benim icin degil 8 milyon bordo mavi yürek icin alsinlar yeter

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 03:16
herkez dinlesin mac havasina girelim http://www.youtube.com/watch?v=GBIFbfaPYEk&feature=related ben costummmmmmmmmmmmmm

Colakoglu
15.03.2009, 03:16
sirf benim icin degil 8 milyon bordo mavi yürek icin alsinlar yeter

almamiz gereken bi mac zaten,alamassak bittik ve sampiyonluk gitti.daha gecen haftaya kadar sadece sivasi yakalamak zorundayken,gsyi yenemessek önümüzde 3 takim olacak.

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 03:19
almamiz gereken bi mac zaten,alamassak bittik ve sampiyonluk gitti.daha gecen haftaya kadar sadece sivasi yakalamak zorundayken,gsyi yenemessek önümüzde 3 takim olacak.

hayir ben öyle hic düsünmiorum allah göstermesin eger mac alamasak yada bi puan alirsak bile hic bisey bittmis degil sadece moraler sifir olcak ama ben bu takimin arkasinda sonuna kadar varim..............BIZ TRABZONU KARSILIKSIZ SEVDIK

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 03:29
uyuyamıyorum :D

bulls61
15.03.2009, 03:33
yarınkı macı kavede izlicem Alllah büyüktür su ana kadar izlediğim maclarda kavede 2 kez sakatlandım 1 kolumdan birde sırtımdan insalllah macı kazanırız kaburgalarımın kırılmasına razıyım yeterki kazanalım İnşallah gökhan ve umut formunda olurla hadi trabzonum sen liverpooll ları barcelonaları yendın gs de kimmiş sana güveniyoruz

POYRAZ
15.03.2009, 03:35
yarınkı macı kavede izlicem Alllah büyüktür su ana kadar izlediğim maclarda kavede 2 kez sakatlandım 1 kolumdan birde sırtımdan insalllah macı kazanırız kaburgalarımın kırılmasına razıyım yeterki kazanalım İnşallah gökhan ve umut formunda olurla hadi trabzonum sen liverpooll ları barcelonaları yendın gs de kimmiş sana güveniyoruz
Kahvede mac seyrederken sakatlanmak? :D Gece gece güldürdün beni.:) Demekki maci stadda seyredecek olanlarin kulunc kitlamasi, asiri darbe sonucu bir takim eklem agrilari falan olacak.:D
Insallah kazanacagiz.
Sevgiyle.;)

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 03:36
uyuyamiorum ya uyuamiorummmmmmmmmm offfffff zalim gurbetede cekilmior geceleri yaaaaaa

Mehmet_Mercanlı
15.03.2009, 03:37
tayfun oynarsa kesin penaltı yaptırır

fehmi burnaz
15.03.2009, 03:38
dua edelim arkadaslar..cevsen okuyalımmm:)takımımızın bu macı kazanması LAZımm...:)

POYRAZ
15.03.2009, 03:38
tayfun oynarsa kesin penaltı yaptırır
Ba ba ba ba ba neleri de düsünüyor.:D
Saka yapiyorum renktas.;)
Sevgiyle.:)

only ts
15.03.2009, 03:39
ıcımde bı korku var

bulls61
15.03.2009, 03:40
Kahvede mac seyrederken sakatlanmak? :D Gece gece güldürdün beni.:) Demekki maci stadda seyredecek olanlarin kulunc kitlamasi, asiri darbe sonucu bir takim eklem agrilari falan olacak.:D
Insallah kazanacagiz.
Sevgiyle.;)kardeş vallaha gecen kavenin camı indi aşşağı ankaragücü macında umutun attığı o son saniye golü zaten kave 40 metrekarelik bir yer o kavede inanırmısınız bilmem 70 kişi oluyor sıkışık bir şekilde gol olunca bir hemserım kendını gerıye dogru attı kavenın camından dısarı cıktı :D öldük gülmekten adamı 2 saat toparlayana kadar ınsallah yarınkı macı alalımda trabzonda saglam cam bırakmıyacam İnşallah :alkış::alkış::alkış::alkış:

POYRAZ
15.03.2009, 03:40
ıcımde bı korku var
Niyeki ne?

fehmi burnaz
15.03.2009, 03:41
Ya ne korkusu dua et kardes gecerrr..

POYRAZ
15.03.2009, 03:43
Arkadaslarimizin cekincelerini anliyorum. Gol atmakta büyük sikintilar cekiyoruz ama inanmak basarmanin yarisidir. Bu tür maclar zor gecer ve favori kim gösterilirse gösterilsin, yine de tam olarak kestirilemez. Biz inanalim gerisini yarin aksam görecegiz.

bulls61
15.03.2009, 03:44
iddiacılar gs yi favori gormus bu bence cok iyi bu mac için bu en büyük artısı ts nin yarınkı mac cok önemli korku morku yok kardeşler Allahın izni ile cıkıp oyuyacaz taraftarımızla sonuca gideceğiz

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 03:52
Evet renkdaslar aklsamdan beri tartisilan viedo iste bu hasan sasla tarfar arasinda gerginlik olan viedo .....................viedoyu gördüm Hellal olsun abilerime en dogrusunu yapmislar burda kim olursa olsun ayni sizin gibi davranilardi :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

HASAN SAS artist olmus serefsiz

http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=1556

only ts
15.03.2009, 03:54
Niyeki ne?

macın coz zor olacagına dair :S

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 04:05
maç zor olacak bu kesin yüreğimiz ağzımıza gelecek ama inş galip gelen biz olcaz

bulls61
15.03.2009, 04:06
helal olsun trabzon taraftarına bende olsma aynısını yapardım ama tartaklamamıslar az tartaklıcaklardıda aklı basına gelecekti artistin

only ts
15.03.2009, 04:14
biraz abartı olacak bundan 2 3 gun once ruyamda gs yı 5-1 yendıgımızı gormustum hatta ılk 2 golun cok erken dakıkalarda gelmişti.. allahım ruyalar tersine çıkar diyorlar sen düzüne çıkar ne olur güldür yüzümüzü Rabbim..

hakantpl
15.03.2009, 04:21
Sadece Dua Edin Şansızlığım kırıLsın yeter, Gs den iyi oynacağımız Onları boğacağımız Kesin Gol de Atarsak Zatern yeneriz:)

hakantpl
15.03.2009, 04:22
3-1 alacaz iki gol Gokhan 1 Gol Colman :)) Gokhan 8 pozisyona girecek :P

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 04:25
Umut Bulut da atacak veya atiracak cunku bügün dogum günü usagun

bulls61
15.03.2009, 04:26
kardeş denizli macında ben 1-0 yenileceğimizi görmüştüm 2-0 yenildik tersine cıkmıyor ınsallah macı kazanırız ınsallah

SuperGaZii
15.03.2009, 04:52
Only ts kaç saattir olumsuz konusup duruyorsun, gece gece hiç çekilmiyorsun. Biz takimimiza guveniyoruz, Allah'in izniylede yenecegiz. Ha olurya yeniliriz, o zaman da birsey degismez.

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 05:15
millet uykuya çekildi :D 115.sayfaya gelmişisz helal olsun bize türkiye tarftar görsün sanalda bmn akşamda avniakerde :D

only ts
15.03.2009, 06:37
Only ts kaç saattir olumsuz konusup duruyorsun, gece gece hiç çekilmiyorsun. Biz takimimiza guveniyoruz, Allah'in izniylede yenecegiz. Ha olurya yeniliriz, o zaman da birsey degismez.

paristen nasıl gozukuyor buralar ???? hayret bişey yaa bizde güveniyoruz alacagızda macı !!! ılla herzaman olumlu yorum yapacak halımız yok!!

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 07:22
12 saat ten az kaldı :D

kamer
15.03.2009, 07:49
uşaklar ayık misinuz?:)

kalavara
15.03.2009, 08:00
uşaklar ayık misinuz?:)
bir kişi burda !!! :))))

Muhammed KOÇ
15.03.2009, 08:08
yenersek çok iyi olacak ya yenmemiz lazım hadi aslanlarım !!!

Muhammed KOÇ
15.03.2009, 08:10
fanatik de kadroları verirken selçuk un yanına parantez içinde alanzinho yazmışlar.. süpriz yapabilir ersun hoca..
TRABZONSPOR
Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Selçuk (Alanzinho)
Colman
Gökhan
Umut

Orhan Aydın
15.03.2009, 09:19
RenktaŞlar resmİ sİtedekİ vİdeolarin bİrİnde sadrİ baba yattarayla konuŞuo ancak yattaranin sİtemvarİ bİr hareketİ var gİbİ geldİ bana orda .bİlgİsİ olan varsa bu konuda bİlgİlendİrİrse sevİnİrİm.

Burak
15.03.2009, 09:24
Formaları gecırdık ustumuze, corapları bıle tekını bordo tekını mavı gıydım bu sefer ugur denıyoruz :D ınsallah kazanırız.GS'nın eksıklerınden rehavete kapılmadan topumuzu oynarsak alırız macı

kelkitli29
15.03.2009, 09:38
Bende formami giydim bekliyorum. Bu maci kazanmaya adeta mecburuz. 1 puana razi degilim uzun zamandan sonra. Haydi be insallah.

Kadir
15.03.2009, 09:48
Bu akşam geseye sahayı dar edip yolumuza devam edeceğiz . Haydi maç başlasın :)

tsburak08
15.03.2009, 09:58

Ligtv.com.tr|Alıntı

metinbay61
15.03.2009, 10:00
bence lincoln sahada gözükmez çünkü hüseyinin en iyi yaptığı şey böyle adamları durdurmak ikinci olarak da gol yersek umutsuzluğa kapılmayın gs zaten atıyo ama çok kolay gol yiyor...önemli olan kaç tane atacağımız...

Sümeyye Şahin
15.03.2009, 10:02
sakatlıkları iyi olmuş...gerçi her harukalda yenicez inşallah...

Sümeyye Şahin
15.03.2009, 10:03
bence lincoln sahada gözükmez çünkü hüseyinin en iyi yaptığı şey böyle adamları durdurmak ikinci olarak da gol yersek umutsuzluğa kapılmayın gs zaten atıyo ama çok kolay gol yiyor...önemli olan kaç tane atacağımız...
evet asıl önemlisi atacaklarımız...savunma songa emanet bilir işini o...

BayzanTs61
15.03.2009, 10:21
su defansada gol atamazsak birakin sampiyonlugu allahiskina cildiririm resmen vallahi :D ozaman gercekten bizde is yok derim...bu aksam ve haftaya yenmeliyiz artik...sivas bjk maci berabere biter lider oluruz ... :) bu aksamki mac alamazsak is 101% bitmistir bunu bilin...

bunyamin55
15.03.2009, 10:26
haber7 de trabzonspor-gayse maçına yorum yazılmış bir tane büyük baş hakemlerin trazabonu koruduğunu idda ediyor bir kaç olayı hatırlattım gönderdim inşallah editör yayınlar

.....
15.03.2009, 10:30
Kaç kaç olursa olsun ama artık su maçı alalım. buna çokk ama çok ihtiyacımız var. gurbet ellerde bizi sevindir bu akşam Trabzonum hadi...

Kazım Uzunboy
15.03.2009, 10:31
Bu akşam saat 21'de inşallah yüzümüz gülüyor olacak.

Ali Tunahan Güllü
15.03.2009, 10:34
Bu akşam saat 21'de inşallah yüzümüz gülüyor olacak.

inşallah abi saat 9da burası dolup taşacak....:D:rolleyes:

Canİlker
15.03.2009, 10:37
öhö öhö maça sayılı saatler kaldı. heyecandan ne yapacağımı bilemedim, foruma gireyim dedim :)

İskender Çakmak
15.03.2009, 10:40
kolbastıyı özledim yaa bir kolbastı görelim artık

BALKAN 06
15.03.2009, 10:41
şans yanımızda olması lazım yoksa zor
arda uyuzunun attığı gol(kendisi bile şaşırdı) ve elle tesadüfi atılan gollerle yıkılmıştık
inşallah bu sefer yaradan bizden yana olacak
Gökhanın vurdukları direkten veya kaleciden dönmeyecek,Umut dünyaları kaçıracak ama galibiyet golünü atacak,orta sahamız gol yapacak
neden olmasın:confused:

okg_53
15.03.2009, 10:42
Gs kafilesindeki oyuncular :

Morgan de Sanctis
Orkun Uşak
Serkan Kurtuluş
Emre Aşık
Hakan Balta
Semih Kaya
Volkan Yaman
Alparslan Erdem
Arda Turan
Ayhan Akman
Barış Özbek
Mehmet Güven
Sabri Sarıoğlu
Cassio Lincoln
Ümit Karan
Yaser Yıldız
Hasan Şaş
Milan Baros

Servet,Kewel,M.Topal,E.Gögör,Nonda yok.

champions
Trabzonspor 374 şutta 135 kez kaleyi bulup sadece 30 gol atarken rakibi Galatasaray 310 şutla bu alanda 5.sırada yer alırken 138 kez kaleyi buldu ve %44 başarı oranı ile 46 gol atıp ligin en çok gol atan takımı oldu.
Trabzonspor'un evinde oynadığı 11 maçta attığı gol sayısı 13
Gs'nin 12 maçta attığı gol sayısı 17
Gs'a özel ve Ersun Yanalla kazanamadığımız büyük maçlarBuna benzer birçok şey sayabiliriz.
Bazen istatistiklerin altüst olduğu maçlar vardır.Liverpool'un Manuya deplasmanda 4 atması gibi. Olası Gs galibiyeti 2 mağlubiyeti götürecek cinsten bi 3 puan getirir bize.Gs her ne kadar ağır şartlarda maça çıkacak olsada ligin en kaliteli/geniş kadrosuna sahipler ve ne yazık ki en dar kadrosu da bizde, bir o kadar da istikrarsız.Skor anlamında iki tarafada açık bir maç olacaktır. Bol gollü maçların olduğu bir hafta bu.Bu bolluk bize da yansır umarım.
Klişelerin yıkıldığı bir Pazar akşamı olsun.Artık olsun.

Orhan Aydın
nonda ve kewell da yokmuş galiba o zaman kim kalıo yaww cinconda:D

İskender Çakmak
15.03.2009, 10:44
cincon iyi takım kimseyi küçük gmrneyelim gecen iki haftayı unutmayalım zor bir maç son vuruşlar önemli 1 0 olsun bizim olsun

tsburak08
15.03.2009, 10:44
Kaç kaç olursa olsun ama artık su maçı alalım. buna çokk ama çok ihtiyacımız var. gurbet ellerde bizi sevindir bu akşam Trabzonum hadi...
evet bencede isterse skor 10-9 olsun ama bu maçı alalım

Sümeyye Şahin
15.03.2009, 10:46
hepimiz heyecanlıyız...üzerimizde formalar forumda paylaşıyoruz heyecanımızı...inşallah sonu güzel olur...

Eren Karaahmetoğlu
15.03.2009, 10:48
http://www.sporx.com/sxtv/?frm_id=11306

Ya şu herifi dinleyin bi, Fatih Terim'e destek vermeye başladım, şu adama küfür ettii için ya. Adamın yoruma bak son cümleye bakın.Ne kadar objektif bir galatasaray yazarı gerçekten.Allah belalarını versin böle yorumcuların, çok bi halt biliyosunuz ulan.

Alayınıza inat bu maçı alıcaz! Şampiyon olucaz!

Murat'
15.03.2009, 10:51
Bu maçı alamaz isek şampiyonluk artık çok ama çok zor...Alın şu maçı çocuklar...

Ömer SEVİNÇ
15.03.2009, 10:52
Bu sitede maç öncesi zaman geçmiyor yav.

Kazım Uzunboy
15.03.2009, 10:55

Arda, Lincoln, Baros.. :rolleyes:

Suha
15.03.2009, 10:57
rüyamda maç o-0 giderken 90 dk.da tayfun sağdan ortaladı arka direkte gökhan ünal topu plaseyle gol yaptı..inşallh alıcazss..bütün sinerji bizde..inanılmaz konsantreyim..

Eren Karaahmetoğlu
15.03.2009, 10:58
rüyamda maç o-0 giderken 90 dk.da tayfun sağdan ortaladı arka direkte gökhan ünal topu plaseyle gol yaptı..inşallh alıcazss..bütün sinerji bizde..inanılmaz konsantreyim..

Ankaraspor maçının 2-0 yapan golü diilmi bu:D 85 falandı ama dk:D

Canİlker
15.03.2009, 10:58
osman tanburacı denen herif ne kadar ukala ve terbiyesiz. ah şunları bi beşlesekte göndersek o zaman ne dicekler çok merak ediyorum.

Suha
15.03.2009, 11:01
tamburacı trabzon yenemesse 5. olur diyoo..ulan sizi ezip dibe itmeyen ne olsunn..sen şuan kaçıncısınn yerinden gocundun dimi ukala..

Adulyan7
15.03.2009, 11:03
zaman geçmiyor arkadaşlar ne yapıyosunuz zaman geçirmek için söyleyin biz de yapalım futbolcular ne yapıyolar acaba şimdi :)

Kazım Uzunboy
15.03.2009, 11:03
Konuşur, konuşur, boş konuşur.

Biz takılmayalım böyle kişilere, galibiyete ve daha sonra da şampiyonluğa odaklanalım.

Onur Şeref
15.03.2009, 11:07
http://www.sporx.com/sxtv/?frm_id=11272

Sporx.com daki hedef 3 puan programında maçın tahminini yapan Emre Uğurlu işi çok doğru bir şekilde özetlemiş.

Muhammed Ayaz
15.03.2009, 11:07
trabzonspor:2
GOLLER:UMUT:GÖKHAN
galatasaray:1

okg_53
15.03.2009, 11:09
trabzonspor:2
GOLLER:UMUT:GÖKHAN
galatasaray:1
Umut ve gol atmak ?
Bu yazdığına yazı bile inanmadı baksana nasıl somurtuyo :)

Fatih Kuloğlu
15.03.2009, 11:10
Hiç umudum yok ama Allah yardımcımız olsun...

Kazım Uzunboy
15.03.2009, 11:11
Umut ve gol atmak ?

Zaten 9 golü Umut atmadı, ona kıyak geçiyorlar. :rolleyes:

Hüdai Pervaneli
15.03.2009, 11:14
Bu aksam macta Forvetlerimizin Ikiside Gol aticaklar

Colman ve yattara Maca damgalarini vuracak

Defansimizla Kalecimizi yazmiyorum bile

Bumaci kesin alicaz diyemiyorum

Ama 1-0 olsun bizim olsun

Ben Sonuna Dek Bu TAkima Guveniyorum

Eymen
15.03.2009, 11:17
Lalalalalalala lala laaaa lala laylala lala la lala lala lalalalala lalalala lalala lalalaaaaaaaaaaa bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Fatih Kuloğlu
15.03.2009, 11:21
ooooooo oooooooooooooooo oooooooooooooooo ooooooooooooooooo
bordoooooooooooo maviiiiiiiiiii

Cem Kıran
Bu maçı mutlaka kazanmamız lazım..Eğer yenersek kolbastı uzun tutulsun:) birde Egemen üçlü çektirsin:D

Ahmet Faruk
Selçuk toparlanmış olarak çıkarsa maça gayet rahat bir maç olur bizim açımızdan.
Orta sahada ona güvenilerek oluşturulmaya çalışılan kurgu son 3 maçtır aksıyor.

Hüseyin, Selçuk ve Colman maçın gidişatını belirleyecek 3 lü bana göre.
Yattara ve Gökhan-Umut da maçın skorunu belirleyecek 3 lü gibi duruyor.

Jester
15.03.2009, 11:22
Puan ve mantık olarak skor ne olursa olsun yarış devam eder.

Ancak; psikolojik faktörleri göz önüne alırsak, mağlubiyet durumunda şampiyonluk bizim için gündemden kalkar.

Galibiyet veya beraberlik ise yarışın sürdüğü anlamına gelir.

Tabii ki rakipte çekinilecek adam sayısı belli (Arda, Lincoln, Baros) ama ben bir şekilde Ayhan'ı durdurabilirsek oyunun hakimi ve maçın galibi olabileceğimizi düşünüyorum.

Bize gelince, e bu kadar adamdan da (Gökhan, Umut, Yattara, Alan, hatta Selçuk) birileri patlama yapar artık herhalde diyorum!

soner_61
15.03.2009, 11:25
bu maçı inş alacağız arkadaşlar almamız gerek ben güveniyorum bugun içim çok rahat konya maçından çok korkuyordum korktuğum başıma geldi:( ama bu maç kesin bizim trabzondan cinconları kolbastıyla göndersek tadından yenmez ya:)

bordoylamavi
15.03.2009, 11:26
arda ve lincoln ü etkisiz hale getirmek gs nin gol atmaması ve hücum yapamaamsı için yeterli. gerisi bizim oyunculara kalıyor. nonda ve kewell ı istanbulda bırakmışlar. gs nin aklı hamburg maçında bu fırsatı kaçırmamamlıyız. ben çok rahat ve farklı bir galbiyet alacağımız düşünüyorum. bu galibiyet güvenimizi yerine getirir. ama olasaı bir beraberlki ve mağlubiyet çoook sıkıntı yaratır hem seyirci hem camia hem oyuncular psikolojik olarak dağılır. o yüzden kazanmalıyız ve kazanacağız. ben hiç bir maçtan önce sonuçla iligil konuşmam ama kazanacağız hemde farklı

Murathan
15.03.2009, 11:27
Selçuk toparlanmış olarak çıkarsa maça gayet rahat bir maç olur bizim açımızdan.
Orta sahada ona güvenilerek oluşturulmaya çalışılan kurgu son 3 maçtır aksıyor.

Hüseyin, Selçuk ve Colman maçın gidişatını belirleyecek 3 lü bana göre.
Yattara ve Gökhan-Umut da maçın skorunu belirleyecek 3 lü gibi duruyor.
Ben de Fanatik'te okudum,Selçuk'un formsuzluğudan Colman'ı orta alana çekip Alanzinho'yu sola albilirmiş hocamız :)

Canİlker
15.03.2009, 11:27
gs'nin ortasahası oldukça kuvvetli. eğer selçuk-hüseyin ikilisi, ayhan-barış ikilisine üstünlük sağlayabilirise maçı alırız. lincoln'ü kitlemeye falan gerek yok. defansımızın orayı çok iyi halledeceğine inanıyorum. gs'nin defansı zaten sorunlu olduğu için pozisyon bulmakta zorlanmayacağız. yani kazanmamızın formülü açık:

1- orta sahada diri olmamız ve üstünlüğü ele geçirmemiz gerekikyor.
2- forvetlerimizn gününde olması gerekiyor.

tsburak08
15.03.2009, 11:28
Umut ve gol atmak ?
:) umut'un tekniği olsa şuan avrupadaydı sene sonu ilk yollanıcak isim olmalı

tsburak08
15.03.2009, 11:31
------------------------SYLVA------------
TAYFUN(SERKAN)-----SONG----------EGEMEN----------CALE

-----SELÇUK-------HÜSEYİN-------------COLMAN----

YATTARA----------------GÖKHAN--------------------UMUT

selçuk-hüseyin-colman 3 lü orta sahada pres yapıyolar biz böyle oynuyoruz gökhan ve umut maçtan önce kalenin dibinden kim daha yukarı dikicek diye iddaaya girmemişse bu maçı alırız..

astatin
Artık bu maçın kaçarı yok,lig uzun maratonmuş.... daha çok puan kaybı olur....3-5 puan önemli değil....

Artık bu tür laflar hikaye,eğer alırsak lig sonuna kadar kafada devam ederiz,yok alamazsak hiç birbirimizi kandırmayalım bu iş burada biter.Hem puan hemde psikolojik olarak çökeriz.Hayde Trabzonum sevindir bizi.

Hüdai Pervaneli

Sakami yapiyorsunuz

Takim da gökhan la birlikte en fazla gol atan isim

İgzas-61
15.03.2009, 11:33
Haydi Trabzonsporum al şu maçı istanbulu bir daha getir dize

BayzanTs61
15.03.2009, 11:37
bukadar eksik bir takimi yenemezsek cildiririm :D

Yunus Emre SEYHAN
15.03.2009, 11:37
Yerli bir forvet bulmak oldukça zor.
Umut Bulut, Bu ligde gol kralı olmuş bir isim. Takımda zaten yabancı kontejanı sorunu var. Yerlilerdende Fatih Tekke haricinde aklıma dogru düzgün isim gelmiyor.

tsburak08
15.03.2009, 11:38
Sakami yapiyorsunuz

Takim da gökhan la birlikte en fazla gol atan isim
bide atmasın o kadar pozisyondan en fazla gol atan adam olmazsa ayıp zaten gol atsın diye aldık senkaçırdıklarını görmüyosun galiba kalnin dibinden stadın dışına yolluyanla şampiyonluğa oynuyoruz

Mesut
15.03.2009, 11:39
umut kadar kafanıza taş düşşün diyecem demıyorum ama :D ne istiyonuz yaw şu adamdan hala tartışıyonuz akşama maç var umut yollansınmış hey allahım ya

Hüdai Pervaneli
15.03.2009, 11:41
bide atmasın o kadar pozisyondan en fazla gol atan adam olmazsa ayıp zaten gol atsın diye aldık senkaçırdıklarını görmüyosun galiba kalnin dibinden stadın dışına yolluyanla şampiyonluğa oynuyoruz

Her Futbolcu gol kacirabilar

ÖRNEKLERI COK SADECE TÜRKIYEDE DEGIL AVRUPADADA OLUYOR BÖYLE OLAYLAR
Turkiye Liginde zaten bir bizim takim gol kaciriyor

Attigimiz 30 golun 30 unuda rakiplerimiz kendi kalesine atti demi

Bahattin Aydın
15.03.2009, 11:42
Şu maçın olduğu gün heyecan hat safhadayken bile Umut'u gönderme planları yapıyoruzya helal olsun bize :)

Bugün kolabstı oynamak,sevinçten delirmek çıldırmak istiyoruz.Hayde TRABZONSPOR'UM!!!İnanıyoruz sizlere.

tsburak08
15.03.2009, 11:44
Her Futbolcu gol kacirabilar

ÖRNEKLERI COK SADECE TÜRKIYEDE DEGIL AVRUPADADA OLUYOR BÖYLE OLAYLAR
Turkiye Liginde zaten bir bizim takim gol kaciriyor

Attigimiz 30 golun 30 unuda rakiplerimiz kendi kalesine atti demi
o kadar değil tabi her oyuncu kaçırır ben her oyuncu her pozisyonu gol yapıyo demedim..umut kalenin dibinden nasıl kaçırıyor benim aklım ermiyor denizli maçına bakın 2 tane karşı karşıya gol kaçırdık dönşü gol oldu..konya maçında goller kaçırdık bi korner gol oldu atamıyana atıyolar kural gibi bişe oldu artık sen büyük bi klüpte oynuyosan o pozisyonları gol yapıcaksın karşı karşıya nasıl kaçırıyor bi insan anlamıyorum ya 7.5 metre kale 1 olur 2 olurda 3-4-5 olmaz

tsburak08
15.03.2009, 11:44
Şu maçın olduğu gün heyecan hat safhadayken bile Umut'u gönderme planları yapıyoruzya helal olsun bize :)

Bugün kolabstı oynamak,sevinçten delirmek çıldırmak istiyoruz.Hayde TRABZONSPOR'UM!!!İnanıyoruz sizlere.
hocam madalyonun bide öteki yüzü var biz avrupa ya gitsek umutla bişe yapamayız

Burak
15.03.2009, 11:45
Gecen gun Italya da bır mac ızledım, gokhanla umut'a sukrettım :D ne mac adam bos kaleden cıkaracak nerdeyse topu :D

Allah kaza bela vermezde bugun ınsallah atarlar bulduklarını.

Ahmet Başkaya
15.03.2009, 11:45
********************silva************************* *********

***Serkan********Song*******EgeMen************Cale **********
.....................................Baros........ ..................................................
................................................Hü seyin............................................
...Arda................Selçuk.........Lincoln..... ......Colman.........Aydın..............

...Yattara.....................Ayhan.............. M.Güven.............Alanzinho...........

..............................................Gökh an...............................................
...H.Balta................Semih................... ...Emre Aşık...........Sabri...........

.........................................De sanchis........................................... .

Bu şekilde dizilirse takımlar şansılı oluruz..sabri ileri çıkamaz balta çıkmıyo zaten arda da geri de kalmış olur....

tuncay1984
15.03.2009, 11:46
berabere bitmesinde ne olursa olsun

tsburak08
15.03.2009, 11:48
berabere bitmesinde ne olursa olsun
yani diyosun ki berabere bitmesin de yenilelim

Bahattin Aydın
15.03.2009, 11:50
hocam madalyonun bide öteki yüzü var biz avrupa ya gitsek umutla bişe yapamayız
Kardeşim onu tartışmanın ne yeri ne zamanı.Biz şimdi Onların yanında olalım,bu zor karşılaşlamaları atlatalım,Avrupa'ya gitme zamanımız gelsin o zaman bunu tartışalım.

Kaya
15.03.2009, 11:50
Bu sefer olacak gibi bir his var içimde... Umarım hepimizin istediği sonucu alabiliriz.

Ali Tunahan Güllü
15.03.2009, 11:51
Bu sefer olacak gibi bir his var içimde... Umarım hepimizin istediği sonucu alabiliriz.

bendede böyle bir his var inşallah alıcaz....

tsburak08
15.03.2009, 11:52
Kardeşim onu tartışmanın ne yeri ne zamanı.Biz şimdi Onların yanında olalım,bu zor karşılaşlamaları atlatalım,Avrupa'ya gitme zamanımız gelsin o zaman bunu tartışalım.
doğru diyosun..sene sonu konuşuruz bunları..bugün yenicez seyirci müthiş olucak hazırlıklar yapıldı oyuncularda üstüne düşen vazifeyi yerine getirirse bence alırız maçı

Canİlker
15.03.2009, 11:52
alanzinho'nun oynamasını çok istiyorum bu maç ama oynamayacak sanırım.

Fatih Özkan
15.03.2009, 11:53
Ben rakibimiz 2. lig takımı da olsa 3-5 atarız demem kolayına...
Ama bu maç için, içimde çok değişik bir his var...
Fark atarmışız gibime geliyor...
Dediğim gibi büyük konuşmak değil amacım...

Fatih Kuloğlu
15.03.2009, 11:53
Sylva
Egemen
Song
Serkan
Cale
Hüseyin
Colman
Yattara
Alanzinho
Gökhan
Umut

Bu 11'le çıkmalıyız Selçuk yedek Alanzinho ilk 11 olmalı bence çünkü Gs'nin defansı kötü Meira yok servet yok alanzinho gibi hızlı ve adam eksilten adam lazım

Ahmet Faruk
15.03.2009, 11:54
Ben de Fanatik'te okudum,Selçuk'un formsuzluğudan Colman'ı orta alana çekip Alanzinho'yu sola albilirmiş hocamız :)

Gayet mantıklı.
Biz hep kesilmesi gerekenin Hüseyin olduğunu düşünürdük ama Selçuk da biraz titretilmeyi hak ediyor.

Mehmet S. Pervan
Bu maçta bildiğim tek şey yenilmicez ! Ya berabere biter ya da biz kazanırız. Eğer berabere biterse de bilinki bu çok gol kaçırmamızdan olucak.

tsburak08
Sylva
Egemen
Song
Serkan
Cale
Hüseyin
Colman
Yattara
Alanzinho
Gökhan
Umut

Bu 11'le çıkmalıyız Selçuk yedek Alanzinho ilk 11 olmalı bence çünkü Gs'nin defansı kötü Meira yok servet yok alanzinho gibi hızlı ve adam eksilten adam lazım
o zamanda orta saha zayıf kalıyor

Turgay 6161
15.03.2009, 11:55
İçimden bir ses ilk 20 dakika içinde gol bulacağız diyor.hiç bu kadar maç günleri erken gol buluruz diye düşünmemiştim ama nedense bu 6s maçında gol bulacağız diyorum.

mustafaction
15.03.2009, 11:57
artık yukardakileri biz takip ediyoruz bu bana çok koyuyor

Canİlker
15.03.2009, 11:58
nerelerinden çıkarıyorlar bu haberleri bilmiyorum. bu arada avatarı benimkinin aynı ama o kişi ben değilim ççç

http://img22.imageshack.us/img22/2350/adszjpb.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=adszjpb.jpg)

firidin61
15.03.2009, 12:02
Merhaba ,

Daha öncede kendime itiraf edemeden körü körüne kazanacağımızdan çok emin olmuşluğum vardır elbet ( bu sevda başka türlüsünü de kabul etmiyor ya zaten ) ama bu seferki öyle değil . Mütiş bir çoşku var içimde ! Bugün g.aray değil kim çıkarsa çıksın farketmez bizim için etmemli de zaten ... Bence İnanmış çocuklar ! 1600 Km de hissediyorum . Dün g.aray ın hava alanındaki görüntüsü gözümde . Hiç gelmeseydik der gibiydiler ... BEN-CE-DE istanbul uşakları BEN-CE-DE !

Bunca İnanmış yürek ... Hayden Uşaklar Hayden !

Saygılarımla

ispela61
15.03.2009, 12:03
Bu maçı Alacağız Haftaya da antep i yenip liderliğe çıkacağız

Mehmet Fırat
15.03.2009, 12:05
Allah'ın izniyle bu maçı alacağız! :ts:

Ha, beraberliğe de çok üzülmem. :)

Osman Pervaneli
15.03.2009, 12:06
nedense benimde hislerim cogu arkadaslarla ayni
bu maci allahin izniyle farkli alicagiz diyorum bende :)

Murat61
15.03.2009, 12:10
su macı alalım cok istiyorum takımın kendine guveni gelmesi lazım

10-61
15.03.2009, 12:11
Bu takım beni hasta etti valla,rüyamda bu akşamki maçı gördüm yine,2-0 yeniliyorduk,2.golü Ü.Karan atıyordu dakika 90'da.Ama taraftarımız süperdi ,enm ufak küfür,tepki yok hala tezahürat yapıyorlardı.Tersine çıkar derler ya inşaallah öyle olur,skor açısından tabii.

olgun
15.03.2009, 12:12
denizliye bak.
Aslan kesilen kalecileri hemencek şımarmış.
antep yedek hoca ile sahasında 3 çakıyor denizliye.
Bunlarla 100 defa karşılaşsan 99 unu kazanırsın, ama büyücümüdürler nedirler o %1 gerçekleşiyor.
Birde bizden giden topçular veyahut Trabzon kökenli olanlar, bizden giden hocalar, bizim maçlarda yırtınıyorlar. ondan sonraki haftalarda işte böyle fıssss.
Fbgsbjk taştan kovulan topçular bile bu eski takımlarına karşı hiç istekli oynamıyorlar.
Bizimkiler resmen hırtlık yapıyor.
Bize karşı canla başla oynaman doğal, ama neden diğer takımlara karşı aynı hırsı sergilemiyorsunuz a nankör takımı..

bordo08
15.03.2009, 12:15
Bu sene şampiyon olacağız ondan hiç şüphem yok ilk defa bu kadar yürekten hissediyorum.Ama şu istanbul takımlarından birini yenemedik ona üzülüyorum.artık buda cincona kısmetmiş . Her hafta böyle goller kaçmaz.
KAZANACAĞIZ.......

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 12:16
maça 6 saat 43 dk kaldı:D

Gökhan KAN
15.03.2009, 12:18
Heyecandan ölücem....:D

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 12:19
uşaklar trabzonda hava nasil:D

LazAnisT
15.03.2009, 12:20
Eşim rüyasında 1-0 yenildiğimizi görmüş.Tek tesellim rüyalarının çıkmaması oldu ama keyfimde kaçmadı desem yalan söylemiş olurum.

turkish0061
15.03.2009, 12:20
ILk 11re Alanzinho girmesi lazim, selcugu yedekte tutun, zaten bisey yapmiyoki

Cem Kıran
15.03.2009, 12:22
TRABZONSPOR-GALATASARAY
STAT: Avni Aker
HAKEMLER: Yunus Yıldırım, Baki Tuncay Akkın, Volkan Narinç

TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Yattara, Hüseyin, Selçuk, Colman, Gökhan, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

GALATASARAY: Sanctis, Sabri, Emre Aşık, Hakan, Volkan, Barış, M. Güven, Ayhan, Arda, Ümit, Baros,
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Korkmaz

11'ler %90 böle olacak sanırım..Oh be Tayfun yok hele şükür yaa:D

Gökhan KAN
15.03.2009, 12:23
Eşim rüyasında 1-0 yenildiğimizi görmüş.Tek tesellim rüyalarının çıkmaması oldu ama keyfimde kaçmadı desem yalan söylemiş olurum.
Çoğu kişi yenildiğimizi görmüş hayırlısı artık....

Muhalif
Perşembe akşamı Almanya'da maç yaptılar. aradan 3 gün geçmeden Almanya'dan gelip İstanbul'da konaklayıp, Trabzon'da maça çıkacaklar. Üstelik defanslarının ortasındaki ikilisi yok, sanırım Kewell yok falan. Gs bu maçta da bizi yenerse artık diyecek pek bir şey kalmıyor geriye.
Hayırlısı olsun.

turkish0061
Serkan girmesi iyi oldu, tayfun zarardan baska bisey yapmiyoki. Serkanda ne zamandir oynamiyodu

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 12:24
TRABZONSPOR-GALATASARAY
STAT: Avni Aker
HAKEMLER: Yunus Yıldırım, Baki Tuncay Akkın, Volkan Narinç

TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Yattara, Hüseyin, Selçuk, Colman, Gökhan, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

GALATASARAY: Sanctis, Sabri, Emre Aşık, Hakan, Volkan, Barış, M. Güven, Ayhan, Arda, Ümit, Baros,
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Korkmaz

11'ler %90 böle olacak sanırım..Oh be Tayfun yok hele şükür yaa:D

adamlar lincoln u oynatmıyolarmı

lazzz61
15.03.2009, 12:25
ruyamdaa colman uzaktan bol bol gol atıyoduu inş.. öle olurr

Fatih Kuloğlu
15.03.2009, 12:25
Tayfun'un yaptığı yararlarıda unutmayalım ama sadece son zamanlarda formsuz

yatara
15.03.2009, 12:26
ruyamdaa colman uzaktan bol bol gol atıyoduu inş.. öle olurr

rüyanda görmüsüen ozaman ondan bugün bise bekleme bosuna yere
rüyalar hep ters cikiyo

turkish0061
15.03.2009, 12:26
Nedense ben ruya goremedim, her macta gorerdim :)
Insallah trabzon Maci alir, her Namaz kilisimda Herzaman dua ediyorum. Insallah duam kabul olur

tanjueren
15.03.2009, 12:27
başlasın şu maç artık:)Beklemekten sıkıldım,önümüzdeki 1 haftalık ruh halim bir 90 dakikada belirlenecek.Ama sonuç nolursa olsun desteği kesmek yok.Kaybetsek bile ki ALLAH KORUSUN bu lig de herşey olabilir.Galibiyet hem moralimizi artırır hem de şampiyonluk şansımızı.Bu arada hala inanmayanlar da inanmak zorunda kalır.Haydi kaplanlar* alın şu macı bu büyük taraftar için.

:ts2::ts::tsbayrak::meşale1::meşale2::bmn1:

Fatih Ay
15.03.2009, 12:28
her derbi öncesi bi kuşku olurdu ama nedense bu maçı rahat alıcaz gibi bi his var içimde..gerçi bu sezon hiç rahat maç alamadık ama olsun bu ilk olsun..:)

hasancolak
15.03.2009, 12:28
hadı bakalım kolay gelsın bır acayıp zor mac

turkish0061
15.03.2009, 12:30
Mac cok zor, Taraftarlar

Kereşenli
Aslan derken?

bordo08
Bu arada arkadaşlar cinconu trabzonda çoşkuyla karşılayan taraftarımzada helal olsun:D Bunlar alışmışlar her anadolu şehrinde kendilerine yalakalık yapılmasına.Ne mutluki şehrine ihanet etmeyen böyle büyük bir taraftara sahibiz:alkış:

Osman Pervaneli
15.03.2009, 12:31
rüyalar tersine cikar ve yeneriz insallah :)

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 12:32
Bordooooo mavİİİ en bÜyÜk trabzon Şampİyon trabzon lay lay lay lay lay lay lay lay oooooo trabzon trabzonum benİm bİrİcİk sevgİlİm sÖyle senden baska kİmİm var benİm senİnle aglarim senİnle gÜlerİm sÖyle senden baska kİmİm var benİm:d

tanjueren
Aslan derken?

Çok pardon rakibe dikkat etmeden koçlarım kaplanlarım tarzında kullanmıştım yanlış anlaşılmasın:) kusura bakmayın:)

*Değiştirdim:yattara2:

Kereşenli
Rüyalara değil futbolcularımza güvenmemiz gerekiyor. Umarım herkes elinden gelenin en iyisini yapar ve bu maçı rahat kazanırız.

turkish0061
15.03.2009, 12:33
Taraftarlar 90 dakka tezahurat ve destek veirise Takim guclenir ve Dha hirsi oynarlar, ve Becerikli tabi, Ben en cok korktugum konya maci gibi Olmasi, o kadar net pozisionlara girdik atamadik, Ve atamiyana Atarlar derlerya, Iste tam oyle olacagina inaniyorum, Korkuyorum acikcasi

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 12:34
sanırım bugün umut un dogum günü:D

Kereşenli
15.03.2009, 12:34
Konyaspor maçında çok pozisyon yakaladık ve atamadık ama Beşiktaş maçında tek bir pozisyon yakaladık ve gol attık.

Fatih Ersoy
15.03.2009, 12:37
Rakip defans kötü bizim forvetimiz kötü..

Bu durunda en fazla 1 gol atabiliriz..

Rakip forvet çok etkili bizim defansımızda aynı oranda çok iyi..

Defansımızı kalabalık tutarsak 1-0 maçı alabiliriz..

Defansımız ataklara katılırsa dönen toplar büyük tehlike oluşturur.. Ve maç 2-1 mağlubiyetle sonuçlanır..

Tahminlerim bu yönde :)

yatara
15.03.2009, 12:37
Nedense ben ruya goremedim, her macta gorerdim :)
Insallah trabzon Maci alir, her Namaz kilisimda Herzaman dua ediyorum. Insallah duam kabul olur

bende özeliklede bu mac icin cok etdim
bende bu mac icin hic rüya görmedim hic icimde heycan yok bu mac icin fener maci acayip heycanliyidim

bu maci ya 3-1 aliriz yada 4-2

Murathan
15.03.2009, 12:38
her derbi öncesi bi kuşku olurdu ama nedense bu maçı rahat alıcaz gibi bi his var içimde..gerçi bu sezon hiç rahat maç alamadık ama olsun bu ilk olsun..:)
aynen renkdaş aynen :D:D:):yumruk::yumruk::yumruk::gol::gol:

Cihad Varlı
http://www.youtube.com/watch?v=zuIADeb-R0k&feature=related
Böyle bi taraftar bekliyorum :p:p

TSknbkTS
zor maç olacak ama yenersek yepyeni bir sayfa açılacağına eminim.

Koray
Zaman geçmek bilmiyor,şu maç başlasada bitse artık sabaha kadar stres yedi bitirdi beni...

yatara
15.03.2009, 12:39
Rakip defans kötü bizim forvetimiz kötü..

Bu durunda en fazla 1 gol atabiliriz..

Rakip forvet çok etkili bizim defansımızda aynı oranda çok iyi..

Defansımızı kalabalık tutarsak 1-0 maçı alabiliriz..

Defansımız ataklara katılırsa dönen toplar büyük tehlike oluşturur.. Ve maç 2-1 mağlubiyetle sonuçlanır..

Tahminlerim bu yönde :)

gökhan umut alanziinho yattara colman selcuk bile hepsi bugün müthis oynicak görecen umut ya atacak yada atiracak colmanda öyle yattara hayatinin macini cikartacak selcukun futbolundan hepiniz bugün agzi acik kalacak o kac haftadir benim tahminim sari kart görmesin diye tam oynamiyodu ama sidmi gs macinda varonan herseyini verir serkan oynamasi lazim

abanoz61
15.03.2009, 12:39
arkadaşlar çok kötümsersiniz. bana göre bu maç 2-1 bizim

yatara
15.03.2009, 12:40
http://www.youtube.com/watch?v=XD6mAZNWFbw

arkadaslar bjklilerin yorumlarini - yapin bizimkileri +

Harun_ayar_ts
15.03.2009, 12:40
TRABZON CEPHESİ

Yanal oyuncuları ile toplantı yaptı, “Bu maçı alalım, şampiyonluk bizim” dedi. Dört forvetle saldıracak Trabzon’da eksik yok.

BU sezon Avni Aker’de çıktığı 11 maçta 12 puan yitiren ve son 2 karşılaşmada şok yenilgiler alan Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal, G.Saray’ı imha planını hazırladı. İdeal onbirinde Tayfun Cora ile Serkan Balcı konusunda kararsız kalan Yanal, Umut-Gökhan ikilisiyle Cimbom’un savunmasına sıkı pres uygulayacak. Colman ve Yattara ise bu ikiliyi hem besleyecek, hem de araya sızacak. Muhteşem dörtlü ile Emre Aşık ve H.Balta’yı sıkıştırmak isteyen Yanal, Sabri’nin arka boşluğunu, V.Yaman’ın da ağır kalışını avantaja dönüştürmeyi planlıyor.

GOL SÖZÜ VERDİLER

SON iki maçta 26 gol pozisyonuna giren ama 1 gol üretebilen bordo-mavili takımda, Gökhan ve Umut ikilisi ’Bu maçta gol kaçırmayacağız’ diyerek Ersun Yanal’a gol sözü verdi. Morallerin üst seviyede olması dikkat çekerken Ersun Yanal’ın futbolcularını “G.Saray’ı yenersek şampiyonuz” diyerek motive ettiği öğrenildi. Yanal ayrıca, “Oyuncularımızın ilgi ve desteğe ihtiyacı var. Bu maçta biz sahada, taraftarlar ise tribünde gerekeni yapacaktır. Ne olursa olsun hepsiyle gurur duyduğumuz bir ekibimiz var” şeklinde açıklama yaptı.

GRİP YATTARA 11’DE

YANAL toplantıda ’Galibiyet’ sözü alırken, soğuk algınlığı geçiren Yattara’yı 11’de oynatacak, Alanzinho’yu ise B planı olarak kenarda tutacak. Geçen hafta alınan 1-0’lık Konyaspor yenilgisi sonrasında takıma ve Ersun Yanal’a tepki gösteren taraftarların ise bugün Avni Aker’i doldurması bekleniyor.

G. SARAY CEPHESİ

Korkmaz, “Kazanırsak zirvede en iddialı aday biz oluruz” derken, Cimbom’da 5 sakat var. Lincoln yedek ama Aslan çift forvet.

G.SARAY, Trabzonspor deplasmanının ligin ’kader’ maçı olduğuna inanıyor ve hazırlıkların tamamı galibiyet üzerine.. Teknik direktör Bülent Korkmaz’ın takımla yaptığı toplantıda futbolcularla teknik heyet aynı görüşte birleşti: “Kazanırsak şampiyonluğun en büyük adayı biz oluruz.”

KORKMAZ’IN Avni Aker’i fethetme planı ise, yine sert mücadeleden geçiyor. Hamburg maçının 54. dakikasında oyundan aldığı Lincoln’ün kendisine hakaret etmesinin cezasını, Brezilyalı’yı Trabzon’da yanında oturtarak verecek olan genç hoca, bu ortamda çift forvete dönmeyi kararlaştırdı.

ASLAN’IN BEYNİ ARDA

LINCOLN’ÜN defansif açıdan zayıf olmasından dolayı forveti çiftleyemeyen Korkmaz, Nonda belinden sakat olduğu için bu zorlu maçta Baros-Ü.Karan ikilisiyle gol arayacak. G.Saray’ın patronu, Kewell’ı da Hamburg rövanşını düşünerek Trabzon’a götürmedi, Avustralyalı dinleniyor.

ÇİFT forvete dönüş, G.Saray’ın taktiğini de değiştirecek. 4-3-1-2’yle oynayacak sarı-kırmızılılarda forvet arkasında Arda, orta sahada Barış-M.Güven-Ayhan gibi ‘sert’ isimler görev alacak.

DEFANS DEĞİŞMEZ

TRABZON’DA defans değişmiyor. Sakatlıkları devam eden Servet, E.Güngör ve M.Topal’ın yokluğunda yine H.Balta’ya büyük iş düşüyor. Tıpkı Hamburg maçındaki gibi Sabri, E.Aşık, H.Balta ve Volkan defans dörtlüsüyle Trabzon ataklarını önlemeye çalışacak olan Aslan’da plan toplu hücum, toplu defans yapabilmek.

Murathan
15.03.2009, 12:42
http://www.youtube.com/watch?v=zuIADeb-R0k&feature=related
Böyle bi taraftar bekliyorum :p:p
Hastayım şu Rapid Ultras a :alkış::alkış:

Varlıbaş61
15.03.2009, 12:42
ilk yarım saat içinde gol bulacağımıza inanıyorum...
gol bulamazsak eğer işimiz zorlaşır...

Cihad Varlı
15.03.2009, 12:44
Hastayım şu Rapid Ultras a :alkış::alkış:

Adamlar deli ya :)
Yok böyle bi taraftar..

Mira_61
15.03.2009, 12:45
gökhan umut alanziinho yattara colman selcuk bile hepsi bugün müthis oynicak görecen umut ya atacak yada atiracak colmanda öyle yattara hayatinin macini cikartacak selcukun futbolundan hepiniz bugün agzi acik kalacak o kac haftadir benim tahminim sari kart görmesin diye tam oynamiyodu ama sidmi gs macinda varonan herseyini verir serkan oynamasi lazim
İnşallahh renktaş.İçimde çok garip bir umutsuzluk var. Bunun temel nedenide Gökhan-Umut ikilisi.İnşallahh bu maçı alacağız ama.

diplomat61
15.03.2009, 12:47
Hadi Trabzonum Yeniden başlayalım KOLBASTİYE....

Trk61
15.03.2009, 12:50
ıcımde bı korku var
bugün yenecegiz ve salaklar gibi delirecegiz:D korkun bu olsa gerek

yatara
15.03.2009, 12:52
bu rapid wien ultraslari bu mac icin tutsaydik ya her birisine 90 dakka bagirmak icin 20 tl

turkish0061
15.03.2009, 12:56
Bugun Umutun DOGUM gunu
bu siteme Umuta guzel bir dogum gunu hediye etim :)
destek ve yorum yazmak icin buraya tiklayin, ve resimin acasinda 'ajouter un commentaire' yaziyo ve yorumusuzu iletin :)
http://turkish0061.skyrock.com/

yatara
15.03.2009, 12:57
benim dün kuponum yatdi bgugün babama bitane daha oynatdim sadece tsye vermek icin :D dünküü kuponumdada ts vardi ama manu yatirdi bizi

bu hafta hep maclarr türkyie lginde
1 2 2 1 gidiyo yani biz alacaz maci

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2009, 12:57
Vallahi onu bunu bilmem.....

BU MAÇTA SUSANI ALLAH AFFETMEZ....

tanjueren
15.03.2009, 12:58
bu rapid wien ultraslari bu mac icin tutsaydik ya her birisine 90 dakka bagirmak icin 20 tl

Ya da tribündeki taraftarlarımız bugun onlar kadar coşkulu,hırslı ve çılgın olsalar.O daha kolay olurdu sanırım.Taa Viyana'dan 20 tl için hgelmezler çünkü:D

yatara
15.03.2009, 13:00
Ya da tribündeki taraftarlarımız bugun onlar kadar coşkulu,hırslı ve çılgın olsalar.O daha kolay olurdu sanırım.Taa Viyana'dan 20 tl için hgelmezler çünkü:D

:D 20 ytlnin yanina her bitanesine bi kasa bira bak nasi kosa kosa geliyolar

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2009, 13:02
http://www.youtube.com/watch?v=3NuoCVtavWE&feature=related

Ver aragazını ...

Bosnalı deli ekibi. :D

Murathan
15.03.2009, 13:03
:D 20 ytlnin yanina her bitanesine bi kasa bira bak nasi kosa kosa geliyolar
Tam ben diyecektimm :D:D

turkish0061
15.03.2009, 13:03
taraftarlara guveniyorum bende elinden geleni yapacaklar. yapmak zorunda, takima hep destek tam destek yapmaliyiz. cikirdek yiyerek degil tabi :)
90 SAKA SUSMAMALARI GEREK

Ömer SEVİNÇ
15.03.2009, 13:05
Vallahi onu bunu bilmem.....

BU MAÇTA SUSANI ALLAH AFFETMEZ....

İlk 10 dakika bağırırlar, sonra ıslıklamaya başlarlar abi merak etme..

yatara
15.03.2009, 13:05
Tam ben diyecektimm :D:D

:D:D bugün taraftarlarimiz macdan önce
TRABZON IMPARATOLUKLARIN CÖKERTILIRDIGI YERDIR ASLANIM diye bagirsalar macdan sora acayip olur

macdan sorada yenersek gslilere CILDIRIN CILDIRIN diye bagirsalar tam cildirlar :D