PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Keleşoğlu
14.03.2009, 22:00
havaalanındaki grup bizdik.7 kişiydik orda ve malesef gs liler 10 katımız vardı.ama onları orda susturduysak biz susturduk.formalarını biz çıkarttırdık.Trabzonda gs tezahuratı yaptırtmadık.burda klavye başında konuşmak kolay.biz mezara kadar TRABZONSPOR luyuz.orda Hasan Şaş'ın ne yaptığını bilmeden burda konuşmayın.Hasan arkadaşımın üzerine yürüdü, ben göğsünden tutup ittim onu, haber61 de ağzı açık bağıran, kendinden geçmiş kişi de benim.sonuna kadar haklıyız, Hasan Şaş'ın nasıl bir adam olduğunu bildiği halde burda tek amacı TS olan bizleri dinlemeden ön yargılı konuşan arkadaşlara hiçbirşey demiyorum!!!

helal olsun.. şehrimizde başka takım barındırmayalım! hasan sas pisliğin teki bilmeyen yok

lazzz61
14.03.2009, 22:01
havaalanındaki grup bizdik.7 kişiydik orda ve malesef gs liler 10 katımız vardı.ama onları orda susturduysak biz susturduk.formalarını biz çıkarttırdık.Trabzonda gs tezahuratı yaptırtmadık.burda klavye başında konuşmak kolay.biz mezara kadar TRABZONSPOR luyuz.orda Hasan Şaş'ın ne yaptığını bilmeden burda konuşmayın.Hasan arkadaşımın üzerine yürüdü, ben göğsünden tutup ittim onu, haber61 de ağzı açık bağıran, kendinden geçmiş kişi de benim.sonuna kadar haklıyız, Hasan Şaş'ın nasıl bir adam olduğunu bildiği halde burda tek amacı TS olan bizleri dinlemeden ön yargılı konuşan arkadaşlara hiçbirşey demiyorum!!!
SİZLER GERÇEKK TRABZONSPORLULARDANSINIZ :alkış::alkış::alkış: AYAGINIZA SAGLIK

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:03
TRabzonaaa gelene bilet bedavaaaa

Mehmet Ç.
14.03.2009, 22:04
Birakalim bu kötü konulari, yarin senlik var!

Eren Karaahmetoğlu
14.03.2009, 22:04
Galatasaray Trabzon'da büyük bir coşkuyla karşılandı haberleri yerine, Galatasaray'ın Trabzon'a inişinde Trabzonsporlu taraftarlar ve Hasan Şaş arasında gerginlik yaşandıyı tercih ederim:)

Hüseyin İlkin
14.03.2009, 22:05
Teşekkürler arkadaşlar ;)

Emirhan Makul
Haber 61 'de Gs Trabzon hava alanında ki resimlerinden gs li bir futbolcu biz topuz demiş hall halla bu kadar mu kendine hakaret eder bir insan

http://img262.imageshack.us/img262/1254/38632203.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=38632203.jpg)

Burda da ağzı kapatılan sensin sanırım Gökhan Abi

http://img262.imageshack.us/img262/4471/72892338.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=72892338.jpg)

Koray
Galatasaray Trabzon'da büyük bir coşkuyla karşılandı haberleri yerine, Galatasaray'ın Trabzon'a inişinde Trabzonsporlu taraftarlar ve Hasan Şaş arasında gerginlik yaşandıyı tercih ederim:)

Aynen öyle kardeşim ama bunu idrak edemeyen arkadaşlarımız var malesef...

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:06
Haber 61 'de Gs Trabzon hava alanında ki resimlerinden gs li bir futbolcu biz topuz demiş hall halla bu kadar mu kendine hakaret eder bir insan

http://img262.imageshack.us/img262/1254/38632203.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=38632203.jpg)

Burda da ağzı kapatılan sensin sanırım Gökhan Abi

http://img262.imageshack.us/img262/4471/72892338.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=72892338.jpg)

Ağzı kapanmamış arkadaki arkadaş biraz fazla coşmuş ve yumrugu dengesiz sallamış diyebiliriz :D

Eren Karaahmetoğlu
14.03.2009, 22:07

Zuahahha kim ya bu resimdeki şahsiyet allah aşkına,harekete bak ya:D:D Reziller..

mavikent61
14.03.2009, 22:09
hasan şaşırma sabrımızı taşırma

Gökhan BAYRAK
14.03.2009, 22:12
teşekkür eden herkese ben de teşekkür ediyorum.biraz ani geliştiği için foruma girip haber veremedim.yoksa desteğe çok ihtiyacımız vardı.ordaki gs liler biraz yalvardı yakardı, abi sadece görelim dediler, formaları falan çıkardık falan dediler.ben de adam gibi izleyin bakın ama bir tane GS tezahuratı duymayalım dedik.

kafilenin çıkmasına yakın az olduğumuz için grup hallinde gs lilerin arasına girdik ve çıkmaya başladıklarında hep beraber;

Trabzonsun sen bizim canımız, bordoyla mavi akar kanımız,...

Burası Trabzon burdan çıkış yok,

Hoşgeldin hoşgeldin cehenneme hoşgeldin,.., tezahuratları ile onları ilk karşılayan olduk.

Hasan Şaş bozuntusu önümüzden geçerken yanımdaki arkdaşım; dağıtacağız sizi Hasann deyince hasan üzerimize gelmeye başladı.Ben göğsünden tutup "yürü git Hasan" diyerek itekledim.Resmen vurmaya geliyordu.Kendisini bişe zanneden ve Trabzonda 7 kişinin takımını desteklemesini hazmedemeyen adama az bile yaptık orda.Burdaki bazı arkadaşların dediği gibi küfür falan etmiş olsaydık ya da biz başlatmış olsaydık, orda Adnan Polat'ından Mehmet Ağar'ına kadar önemli adamlar varken polis bizi almasını bilirdi heralde.

biz TRABZONSPOR ve TRABZON'un farklı olduğunu göstermek istedik ve bunu da başırdık.Kim nasıl düşünüyorsa düşünsün...

güneyli
14.03.2009, 22:15
G.s de şu sakat bu sakat diye gevşemek yok.Ne oluyorsa motivasyon eksikliğinden oluyor.Şimdiye kadar g.s bize karşı yıllardır en üst motivasyonla çıktı.Şampiyon olmaya yakın olduğumuz yıllarda yine g.s bizi evimizde 4.1 yendi.Bizim oyuncular maça g.s kendini fazla zorlamaz diye düşünüyorlardı.Sonucu gördük.T.D ziya da bu maçta oyuncuları motivede zorlandığını hatta bir oyuncuya "gördünmü siz hala g.s nin kendini fazla sıkmayacağını düşünüyordunuz dediğinde oyuncu hocam biz maç 3.1 gs lehine iken dahi maçın bize döneceğine inanıyorduk" ifadelerini 2 hafta önce bir t.v programında izlemiştim.Bizim takımın ve seyircimizin motivasyonu en fazl g.s maçlarından önce düşmüştür.Aslında bu istanbul takımlarının ikisinin yıllarca süren trabzonspor deplasmanı yöntemiydi.F.b ile gerilim üzerine bir aşırı motivasyon yüklemesi ve kaybediş,g.s ilede rahatlatıcı ve uyutucu mesajlarla motivasyon düşüklüğü ve kaybediş.Şimdi de kendimizi g.s eksikmiş diye uyutmayalım.Sakın o rahatlığa girmeyeli.o rahatlık seyirciyi bağırtmaz,oyuncuya sirayet eder oyuncunun gücünü ve motivesini azaltır.Yarın kim olursa olsun g.s takımıyla oynuyorsun.Oradaki oyuncular bir kat daha motive olurken biz gevşersek zrarı bize olur.Yarın işi herkes işi ciddiye almalı.Fırsatları değerlendieceğimiz kadar değerlendirelim.Avni akerde g.s nin boynu bükülsün.Bizim değil.Bu durumu çekirdekçi kardeşlerimize de iletelim.Bu arada "maç stresini bir avuç çekirdeğe havale edip oturanları ,maç stresini takıma destekle gidermeye davet edelim"

Hüseyin İlkin
Bir İstanbul'da Trabzon'un karşılanmasına bakın , bir de Trabzon'da bir İstanbul takımının karşılanmasına bakın.

Seviyorum bu şehri...

Gökhan BAYRAK
Ağzı kapanmamış arkadaki arkadaş biraz fazla coşmuş ve yumrugu dengesiz sallamış diyebiliriz :D

ağzı açık olan ve çok sinirli olan benim arkadaşım.(gri giyinen)

o ana kadar sinirlenecek çok şey oldu.40 yaşında Trabzonlu olup ama GS yi tutan adamlar bizim ordan dışarı atılmamız için "polis polisss" diye bağırdı.Allah'tan polis onları dinlemedi (fenerlli polis çoktu :)

orda kim olsa sinirlenirdi.ayrıca sayı olarak az olduğumuz için gözdağı vermemiz gerekiyordu.Ortaya da öyle bir poz çıkmış oldu işte :D

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:16
Helal olsun abilerimize kardeşlerimize !

Can AYDIN
14.03.2009, 22:16
teşekkür eden herkese ben de teşekkür ediyorum.biraz ani geliştiği için foruma girip haber veremedim.yoksa desteğe çok ihtiyacımız vardı.ordaki gs liler biraz yalvardı yakardı, abi sadece görelim dediler, formaları falan çıkardık falan dediler.ben de adam gibi izleyin bakın ama bir tane GS tezahuratı duymayalım dedik.

kafilenin çıkmasına yakın az olduğumuz için grup hallinde gs lilerin arasına girdik ve çıkmaya başladıklarında hep beraber;

Hoşgeldin hoşgeldin cehenneme hoşgeldin,.., tezahuratları ile onları ilk karşılayan olduk.

Hasan Şaş bozuntusu önümüzden geçerken yanımdaki arkdaşım; dağıtacağız sizi Hasann deyince hasan üzerimize gelmeye başladı.Ben göğsünden tutup "yürü git Hasan" diyerek itekledim.Resmen vurmaya geliyordu.Kendisini bişe zanneden ve Trabzonda 7 kişinin takımını desteklemesini hazmedemeyen adama az bile yaptık orda.Burdaki bazı arkadaşların dediği gibi küfür falan etmiş olsaydık ya da biz başlatmış olsaydık, orda Adnan Polat'ından Mehmet Ağar'ına kadar önemli adamlar varken polis bizi almasını bilirdi heralde.

biz TRABZONSPOR ve TRABZON'un farklı olduğunu göstermek istedik ve bunu da başırdık.Kim nasıl düşünüyorsa düşünsün...

Kim nasıl düşünürse düşünsün siz doğru bildiğinizi yapmışsınız.Şahsen ben Tebrik ediyorum hepinizi..İşte bu ruhtur Bu taraftarı ülkenin her ilinde "Bize her yer Trabzon" diye bağırtan..Lütfen bu ruhu kaybetmeyelim..Evet aynen böyle devam biri evimize geliyorsa bizden izin olacakta bağıracak o kadar..!

Eren Karaahmetoğlu
14.03.2009, 22:17
ağzı açık olan ve çok sinirli olan benim arkadaşım.(gri giyinen)

o ana kadar sinirlenecek çok şey oldu.40 yaşında Trabzonlu olup ama GS yi tutan adamlar bizim ordan dışarı atılmamız için "polis polisss" diye bağırdı.Allah'tan polis onları dinlemedi (fenerlli polis çoktu :)

orda kim olsa sinirlenirdi.ayrıca sayı olarak az olduğumuz için gözdağı vermemiz gerekiyordu.Ortaya da öyle bir poz çıkmış oldu işte :D

Ben sanalda görünce deliriyorum Trabzonlu olup gayseyi tutan adamları. Siz orda az bile sinirlenmişsiniz yine:)

Öztürk Adem
Hadı hersey yenıden :D Gulluk gullıstanlık olsun

powerts61

Gökhan Abi seninle gurur duyuyorum teşekkür ediyorum :alkış:

Mustafa Ağaoğlu
14.03.2009, 22:19

Abi helal olsun ayağınıza sağlık . Sizi eleştirenlerde anlamıştır hatasını..

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:21
TRabzonaa gelenee bilet bedava şık :D

Harun_ayar_ts
14.03.2009, 22:22
gs de 2 eksik daha var kewell ile nonda

Gökhan BAYRAK
14.03.2009, 22:22
Bu şahıslar yarın maça alınmasın !! Küfür felan eder şimdi bunlar !!

o şahıslar dediğin adamlar biziz.gel de alma beni maça!sen evinde otururken biz takımımız için oradaydık.akıllı konuş...

Erkin
14.03.2009, 22:23
Tesekkur ederim usta cok iyi dusunmussunuz.. Nereye geldiklerini anlayacaklar yok oyle lay lay lom.. Haberi gorunce 'ozlenen tablo' dedim direk.. Helal olsun..

Ali Tunahan Güllü
14.03.2009, 22:23

helal olsun abi çok iyi yapmışsınız ayağınıza sağlık.....

Eren Karaahmetoğlu
14.03.2009, 22:24
Hadi bordo mavi çekelim bişey yapalım şenlensin ortalık:P

olgun
manchester takımı sahasında liverpool a 4-1 mağlup ve mnc.united taraftarı takımının lehine tezahürat yapıyor.
Sadece Trabzonspor taraftarı değil, bütün kulüplerimizin taraftarları çok sabırsız.
her maçı takımlarının kazanmasını istiyorlar.
varmı böyle bir şey dünyada.

Gökçebey
o şahıslar dediğin adamlar biziz.gel de alma beni maça!sen evinde otururken biz takımımız için oradaydık.akıllı konuş...

Gökhan çok gergin görüyorum seni. Mesajlarına bakılırsa her zaman böylesin. Biraz daha sakin. Karşındaki arkadaşlar da Trabzonsporlu. Hepimiz gibi. ;)

güneyli
Hasan bu , yılların tecrübelisi .Bülentle senaryo yazıp başrolü hasan almıştır..Kendi oyuncularını motive için.Sahadada çirkeflik çıkarmaya çalışılcaktır dikkat!!!!Yarın g.s ye cehennemi yaşatmak zorunlu oldu.İyi bir sonuçla galibiyet bekliyoruz.Çok ümitliyim.

Ahmet Kuru
14.03.2009, 22:25
+1967
Aynen katılıyorum

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:26
haha ulan gs li futbolcuya bak o elini kaldırıpta yuvarlak yapsaydın ya koysalardı kafana bi odun :D

Mustafa Ayazoğlu
14.03.2009, 22:27
Dünya kulüplerinin taraftarının yapmayacağı bir hataya destek verilmez ! Rakip futbolcu ile uğraşan kendi teknik direktörüne küfür eden bir taraftar topluluğu, maçta ise takımını desteklemeyen sus pus olan taraftarlar !

Bu şahıslar yarın maça gidecekler mi bilinmez, ama şimdiden Trabzonspor'a zarar verdiklerini söyleyebilirim. Tebrikler!

Yarın özellikle Hasan Şaş mutlaka oynatacaktır, Bülent

Harun_ayar_ts
uşaklar maça gidenler 61.dk çosun haa:)

ApoCaN28
Maça giden 90 dk çoşsun 61 de ayrı bi çoşsun ...:D

olgun
14.03.2009, 22:28

yani anladığım kadarıyla bu arkadaşlar gs ya havaalanında karşılama töreni mi yapıyorlar.
yakışmıyor bize böyle şeyler.

Koray
14.03.2009, 22:29
Dünya kulüplerinin taraftarının yapmayacağı bir hataya destek verilmez ! Rakip futbolcu ile uğraşan kendi teknik direktörüne küfür eden bir taraftar topluluğu, maçta ise takımını desteklemeyen sus pus olan taraftarlar !

Bu şahıslar yarın maça gidecekler mi bilinmez, ama şimdiden Trabzonspor'a zarar verdiklerini söyleyebilirim. Tebrikler!

Abi sende amma uzattın yahu...
O arkadaşları bizim gibi seninde tebrik etmeni beklerdim,yazık...
Hasan oynasa kaç yazar oynamasa kaç yazar,bildiğimiz Hasan işte...

Gökhan BAYRAK
14.03.2009, 22:29
Gökhan çok gergin görüyorum seni. Mesajlarına bakılırsa her zaman böylesin. Biraz daha sakin. Karşındaki arkadaşlar da Trabzonsporlu. Hepimiz gibi. ;)

kardeşim haklısın gerginim biraz ama biz neyin uğraşı içerisindeyiz, adam kalkmış ne diyor yaa?

yüz tane gs li vardı havaalanında ama hiçbiri gs kaşkolu ya da formasını giyemedi, ve gs lehine tezahurat yapamadı.tezahuratı yapan bizdik, hiçbiri de küfür içermiyordu, hasan Şaş'ın zoruna gitti ve üzerimize geldi..

bütün bunlardan sonra adam kalkıp diyecek ki bunları stada almayın!ne diyeyim ki ben daha!!!

sancakbeyi_61
14.03.2009, 22:30
yani anladığım kadarıyla bu arkadaşlar gs ya havaalanında karşılama töreni mi yapıyorlar.

arkadasım onlar bizim taraftarımız gs taraftarı değil..sadece gs trabzonda coskuyla karsılandı denmesin diye ordaydılar ve bsarılı da oldular..

değil yılan,en küçük böcek dahi;
trabzonda yasıyorsa bilecek,
trabzon,trabzonsporlularındır diyecek!!

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:31

Ne alakası var kardeşim ya ne centilmen taraftarımız varmış , çiçek mi atsaydılar adamları burası Trabzon istanbul değil birader anlıycak gelen takım nereye geldiğini .

Harun_ayar_ts
kardeşim haklısın gerginim biraz ama biz neyin uğraşı içerisindeyiz, adam kalkmış ne diyor yaa?

yüz tane gs li vardı havaalanında ama hiçbiri gs kaşkolu ya da formasını giyemedi, ve gs lehine tezahurat yapamadı.tezahuratı yapan bizdik, hiçbiri de küfür içermiyordu, hasan Şaş'ın zoruna gitti ve üzerimize geldi..

bütün bunlardan sonra adam kalkıp diyecek ki bunları stada almayın!ne diyeyim ki ben daha!!!

yürüyün abi kim tutar sizi:alkış:

Melis 61

Ya abicim amma taktın. Hasan Şaştan mı korkacaz. Ne yani gs. lilerin Trabzonda takımlarını karşılamalrına izin mi verilseydi.

Can AYDIN
14.03.2009, 22:32

Eeee oynatacak hasan şaş'ı ne olacak yenilecek miyiz?Bunu mu söylemek istiyorsun?

antagonist
@Ayazoğlu,

BJK maçının konuşulduğu başlıkta bir "ortalığı karıştırma çabası" var.

Gençlerbirliği çok dayanamıcaktır, en geç 75'te gelir gol :)

Holosko ve Yusuf girerse işler değişir :)

Ernst, Beşiktaşı coşturdu, bir tanede bize lazım :)

Holsoko ve Yusuf girmeli yoksa Beşiktaş gol atamaz

Beşiktaş bu ligi götürür şampiyon olur :(

Beşiktaş şampiyon olur, Sivası yenerse

Tam düşündüğüm gibi oldu maç, Beşiktaş Sivas'ı yenerse şampiyon olur.

En çokta Mustafa Denizli'nin 26. Hafta kehaneti koyuyor.. :(

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Vural Kuyumcu

abi hasani galiba gözünde cok buyutiosun .............ve olayi büyütmeye de gerek yok ............baskan ne dedi allahtan baska kimseden korkmam bu takimda hasandan mi korkacak tuturdun gol atacak diye okadar cok istiosun galiba gol atmasini

Keleşoğlu
hasan şaşın ilk önce polislere "bunların ne işi var burda" diye bir lafı olmuş bizim taraftar için.. kimin yerinde kimi sorguluyosun sen orası Trabzon!

Hüseyin İlkin
14.03.2009, 22:34
Hasan Şaş yarın inşallah oynar ;) O fazla kilolarıyla bize epey katkısı olur...

theo
hasan göbeğe vurmuş kendini.... k.ç zor kalkar biraz... :))
tabi abicim adamlar kompleksli başkanları da dahil...çocuk gibiler...herşey istedikleri gibi olsun istiyor ama kusura bakmasınlar BURASI TRABZON!!!

Murat Keçeci
Trabzon Havaalanında tek bir takım karşılanır tek bir takım omuzlara alınır onun adı TRABZONSPORDUR diğer takımlar maçını oynayıp sessiz sedasız geldiği gibi gitmesini bilecek

lazzz61
GÖkhann abİ takma kafanaa sen trabzonaa yakisani yaptin kim ne dersee desinn aldirma bİzİm farkimizz bu İŞte tekrar tekrarr helal olsun diorummm

olgun
14.03.2009, 22:35
Ne alakası var kardeşim ya ne centilmen taraftarımız varmış , çiçek mi atsaydılar adamları burası Trabzon istanbul değil birader anlıycak gelen takım nereye geldiğini .

OFLİ sportmenliğine hayran kaldım.

sancakbeyi_61
14.03.2009, 22:36

napıyor o dünya kuluplerinin taraftarları söyleyebilrmisin veya gercekten biliyormusun?

yani chealsea barca arsenal,n taraftarları doksan dakika takımına tezahurat yapıyor öyle mi?geçelim bu dünya kulupleri,adamları kızdırdık ayaklarını..hem kızsalar hırslansalar nolurr yaa?

ayrıca ordakı adamların yarın macta olup,bagıracaklarına garanti veririm,ama senin ve senin gibiler için aynı şeyi diyemem acıkcası..öyle ya dünya standartındakı taraftara yakısmaz..

eski trabzon ruhu der der dururz,bilmeyenler bi ögrensin eskiden trabzona gelen takımların neler yasadıklarını..

Can AYDIN
14.03.2009, 22:36

Güzel kardeşim sen takma kafana en iyisini yapmışsın..Gerçek bir Trabzonlu gibi davranmışsın..Maalesef dünyanın en büyük şehir takımına sahip olsakta aramızda farklı takımlara gönül verenlerde oluyor bu onların serzenişdir..Trabzon'a gelip Trabzonluya hakaret edecek sizde susacaktınız..Susan onlardandır!..

Mollasalihoğlu
14.03.2009, 22:37
Hasan şaş'ın motive olmasından korkarak davranacak takım mıyız, şehir miyiz??

Hasan değil on tane hasan gelse kaç yazar..

Trabzon'da takım karşılamak yok..(rakip taraftarlar için)
Trabzon'da kasıla kasıla gezmek yok(rakip takımlar için)

Yenelim de bir de uğurlama olsun havaalanında inşallah..

SuperGaZii
14.03.2009, 22:37
Bazi arkadaslar korkuyor galatasaraydan, orada bagiran arkadaslari cani gonulden kutluyorum keske iki de tokat vursaydilar. Neymis gaza gelecekmis, varsin gelsin hayvanin teki olan hasan sas. Bu hasan serefsizi degilmiydi bize kufreden? Ne cabuk unuttunuz, galatasaraya lanet olsun ki bizim taraftara bile korku salmis, Allah galatasarayin belasini versin, size de akil versin. Bir hasan sas'dan korkacaksak maca cikmayalim hukmen yenilelim. Yarin yenilirsek dunyanin sonu mu? Hayir. Yonetim, hoca bize sampiyon olacaz sozu verdi mi? Hayir. Yenilirsek ne olur, hicbir sey olmaz, Hasan sas dan korkanlar mac da cekirdek citlayanlardan baskasi olamaz.

Gökhan BAYRAK
14.03.2009, 22:38
bizim gibi düşünen ve teşekkür eden renktaşlarımıza ben de tek tek teşekkür ediyorum.

bugüne kadar Trabzonda böyle olmuşsa bundan sonra da bizler böyle devam ettireceğiz bunu.

biz ne sivasız, ne konya, ne samsun, ne antep, ne rize , ne bursa ne de başka bir yer.Biz TRABZON luyuz ve bununla ÖVÜNÜYORuz.

Hüseyin İlkin
14.03.2009, 22:39
Darısı Fenerbahçe maçına. Bu sefer haberim olursa bende gelirim...

Selman
14.03.2009, 22:39

Hangi sportmenlik?

Adam burada yazıyor işte, küfür etmedik diyor.Hakaret yok diyor.

Olayda Hasan gibi karaktersiz bir adam varken neden inanmıyorsunuz burada yazan arkadaşımıza?

Trabzon'da Trabzonspor lehine tezahurat yapamayacak mıyız?

Sportmenlik?Hani şu elle gol attıktan sonra, arkadaşıyla beraber kıkır kıkır gülen takıma karşı mı sportmenlik? Çiçek mi verseydiler ne yapacaklardı yani?

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:41

beşiktaşta çarşının arasında 100 150 Trabzonluyla kalıp hayat mücadelesi verseydin bugün sende kendi sportmenliğine hayran kalırdın :)

Keleşoğlu
14.03.2009, 22:41
bizim gibi düşünen ve teşekkür eden renktaşlarımıza ben de tek tek teşekkür ediyorum.

bugüne kadar Trabzonda böyle olmuşsa bundan sonra da bizler böyle devam ettireceğiz bunu.

biz ne sivasız, ne konya, ne samsun, ne antep, ne rize , ne bursa ne de başka bir yer.Biz TRABZON luyuz ve bununla ÖVÜNÜYORuz.

gökhan kardeş telegolde görüntüleri gösterdi .. bağlanan muhabir ilk başta hasan sasın polislere bizim taraftar icin bunların ne işi var burda dediğini söyledi duydunuzmu böyle birşey

olgun
14.03.2009, 22:42
Bazi arkadaslar korkuyor galatasaraydan, orada bagiran arkadaslari cani gonulden kutluyorum keske iki de tokat vursaydilar. Neymis gaza gelecekmis, varsin gelsin hayvanin teki olan hasan sas. Bu hasan serefsizi degilmiydi bize kufreden? Ne cabuk unuttunuz, galatasaraya lanet olsun ki bizim taraftara bile korku salmis, Allah galatasarayin belasini versin, size de akil versin. Bir hasan sas'dan korkacaksak maca cikmayalim hukmen yenilelim. Yarin yenilirsek dunyanin sonu mu? Hayir. Yonetim, hoca bize sampiyon olacaz sozu verdi mi? Hayir. Yenilirsek ne olur, hicbir sey olmaz, Hasan sas dan korkanlar mac da cekirdek citlayanlardan baskasi olamaz.

hasan şaş veyahut başka galatasaraylı futbolcuya tokat vursanız, maç oynanmadan hükmen mağlüp sayılırsınız.
saha kapatma vs. cezaları da ayrı.
Savaşa mı gidiyoruz beyler.

Hüseyin İlkin
14.03.2009, 22:43
gökhan kardeş telegolde görüntüleri gösterdi .. bağlanan muhabir ilk başta hasan sasın polislere bizim taraftar icin bunların ne işi var burda dediğini söyledi duydunuzmu böyle birşey

İşte Hasan Şaş bu?

Hasan'ı tanımıyormuş gibi konuşmayalım burada. Futbol oynamaya geldiysen adam gibi futbolunu oyna Hasan...

theo
napıyor o dünya kuluplerinin taraftarları söyleyebilrmisin veya gercekten biliyormusun?

yani chealsea barca arsenal,n taraftarları doksan dakika takımına tezahurat yapıyor öyle mi?geçelim bu dünya kulupleri,adamları kızdırdık ayaklarını..hem kızsalar hırslansalar nolurr yaa?

ayrıca ordakı adamların yarın macta olup,bagıracaklarına garanti veririm,ama senin ve senin gibiler için aynı şeyi diyemem acıkcası..öyle ya dünya standartındakı taraftara yakısmaz..

eski trabzon ruhu der der dururz,bilmeyenler bi ögrensin eskiden trabzona gelen takımların neler yasadıklarını..

valla çok doğru dedin...ne demek yakışmayacak hareket...real madrid barcelonaya geldiğinde oteline kadar otobüsü taciz ediliyor...
TRABZON TRABZON diye bağrılmayacaksa havaalanında eğer o eziklerin seslerini çıkartacaksan bırak arkadaşım sen gelme maça...sancakbeyi çok güzel dedin ellerine sağlık...

Mollasalihoğlu
hasan şaş veyahut başka galatasaraylı futbolcuya tokat vursanız, maç oynanmadan hükmen mağlüp sayılırsınız.

abicim vurma kırma yok..

Trabzon'un zor bir deplasman olması gerekiyor, öyle de oluyor, olacak inşallah..

Stres olsunlar, gerilsinler, hadlerini bilsinler, yenilip gitsinler..

Melis 61

Helal olsun abicim.

Vural Kuyumcu

abi cezayi anladimda hükmen niye yeniliormusuz ???????

Can AYDIN
@Ayazoğlu,

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Ayazoğlu pek ismi gibi davranamamış karanlık işler peşinde koşmuş.Bir eziklik kokusu alıyorum açıkçası.Ne bu 8taş sevgisi?Yoksa cimbomlu hasanın kentimize gelip bize hakaret etmesini kabul eden bu zihniyete hangi dille izah edeceğiz..Millet duydu kabul etti Bize her yer Trabzon diye,şimdi Trabzon'da başka takıma destek verseler ayıp olmazmıydı?Biraz askıya al kendini bence..

ONE MİNUTE,OKİ?...

sancakbeyi_61

hadi ya..yenik sayılıyormusz,,hasan sasın otelde kılı dönse gene yenik sayılırmıyız bay federasyon delegesi?macla alakasız bir olay yüzünde ceza verildigi nerde görülmüş,destekli sallayın bari.

bazı arkadaslar ya oldugu gibi görünsün ya da göründügü gibi olsun..

Samet Yildirim
14.03.2009, 22:44
TS olarak alacagiz...

tamuğ yamtar
14.03.2009, 22:44

Tamam arkadaşım sende gaz verip durma.

Sağolun, teşekkürler ederiz.

Abartacak birşey yok. Maç ne olur? Siz ondan haber verin.

Vural Kuyumcu
14.03.2009, 22:45

Simdi ama ben buna alinirim ben rizeliyim ama sapina kadar trabzonsporluyum bu yakismadi iste abi sana burda külahlari degisiriz

AYRIMCILIK MI YAPIOSUN

alicengiz
14.03.2009, 22:46
10 yıldır gs trabzonda uniler yuzunden iyi karşılanıyor adamlarda bizi yenip gidiyor ali samiyenden sonra en rahat deplasmanları burası oldu .olmasın abi bıktık gs sempatizanı trabzonlulardan son maç bakalım sivası yeneceklermi eğer biz son maça kalırsak.......veya feneremi çalışçaklar.bizim bizden başka dostumuz yok ey ahaaliii böyle biline....

Mustafa Ayazoğlu
14.03.2009, 22:46

2 gün önce İl Spor Güvenlik Toplantısı yapıldı..

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1367

Galatasayar'ın geleceği saat belli taraftarlarımın nasıl ulaşmışlar oraya !

Trabzon’un bir spor, sanat ve estetik kenti olduğunu her zaman ifade ettiklerini dile getiren Vali Okutan, “Biz Trabzon olarak sporda, sanatta ve diğer kategorilerde de iddialı olan bir iliz. Centilmenlikte de iddialıyız. Hele hele misafir takımların alkışlanması Trabzon’un adına yakışır anlamlı bir davranıştır. Bu tür centilmence davranışlar bir galibiyet kadar önemlidir” ifadelerini kullandı.

Vali böyle bir karşılamadan bahsetmiyor !

mhayri
14.03.2009, 22:47
Ula nooldi ortam birden kalabalıklaştı...

olgun
beşiktaşta çarşının arasında 100 150 Trabzonluyla kalıp hayat mücadelesi verseydin bugün sende kendi sportmenliğine hayran kalırdın :)

Ben her zaman sportmenliğime hayranımdır.
Hayat mücadelesinden bir şey anlayamadım.
Güldürdün beni oflu.
bari bıçak, satır vs ile gitseydiniz inönü stadyumuna da Hayat mücadelenizi daha kolay kazansaydınız.

theo

gökhan kardeşim en güzelini yapmışsınız...ağzınıza sağlık...keşke orda olup o futbolcu müsvettelerinin suratlarını görebilseydim..burasının trabzon olduğunu unutturmamak lazım...havaalanında taşkınlık yapılmadığı sürece herşey mübahtır...trabzon taraftarının ne olduğunu hem maç esnasında hemmaç öncesi hem de maçtan sonra , TRABZONSPOR'un ne olduğunu sahada tüm rakipler görecekler!!!

SDanışmaz
14.03.2009, 22:48
Has etmişler, dua etsinler ki oraya gelen Gs'lilere o formaları yedirtmemişler..

Gökhan BAYRAK
14.03.2009, 22:49

biz "Trabzonsun sen bizim canımız" tezahuratını yaparken hasan önümüzden geçiyordu.arkadaşım yeneceğiz sizi dedi.hasan üzerimize yürüdü böyle ukala ve pisilik bir suratla.ben de göğsünden tuttum ittim onu.sonra orası karıştı zaten ve biz daha gür bir sesle kenetlenip bağırmaya başladık.orda söylenen şeyleri duymadık.

muhtemelen doğrudur çünkü Hasan ordakileri Gs li sandı ama TS tezahuratı duyunca morali bozuldu...

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 22:49
Ben her zaman sportmenliğime hayranımdır.
Hayat mücadelesinden bir şey anlayamadım.
Güldürdün beni oflu.
bari bıçak, satır vs ile gitseydiniz inönü stadyumuna da Hayat mücadelenizi daha kolay kazansaydınız.

Yok canım abim biz Trabzon diye gidiyorduk da bazı centilmen arkadaşlarımızın arasında kaldık bilmem anlatabildimmi ?

Keleşoğlu
14.03.2009, 22:50

Trabzon’un bir spor, sanat ve estetik kenti olduğunu her zaman ifade ettiklerini dile getiren Vali Okutan, “Biz Trabzon olarak sporda, sanatta ve diğer kategorilerde de iddialı olan bir iliz. Centilmenlikte de iddialıyız. Hele hele misafir takımların alkışlanması Trabzon’un adına yakışır anlamlı bir davranıştır. Bu tür centilmence davranışlar bir galibiyet kadar önemlidir” ifadelerini kullandı.

abicim hasan böyle bir küstahlık yapmışsa cevabı da olmalıydı küfürde yok daha neyi savunuyosun anlamadım

SuperGaZii
Ben Bursa dikkaldirimda dogup buyudum, dikkaldirimi bilenler eskiyi iyi bilirler, bizi yenen istanbul takim taraftarlari dikkaldirim caddesinde korna calarak gecemezdi, gecenler ise bir guzel arabadan indirilir dayak atilirdi. Galatasaray taraftarinin bizim takima yaptiklarini ne cabuk unuttunuz da hasan sasa yapilan hareketi elestiriyorsunuz, bu pislik takimin taraftarlari degilmiydi 90 dakika ana avrat takimimiza kufredenler? Hayret birsey, adamlar gaza gelecekmis, galatasaray ne ki onlardan korkalim! Bu korkakliklar yuzunden Trabzonspor maclarinda taraftarlar cekirden citlamaya alistilar. Nerde kaldi bizim avni eker cehennemi? Hepsi fasa fiso oldu bu korkakliklar yuzunden. Buyuk mac oluyor millet cekirdek citliyor, hasan sas taraftara kufrediyor taraftar cekirdek citliyor, gidiyosun ali samiyende 90 dakika ana avrat kufur yiyorsun, geri geldiginde bizim taraftar cekirdek citliyor. Televizyonda maci izliyoruz bir taraftar A diyor oteki B diyor. Trabzon taraftar gruplari olduklari yerden ayaga kalkmayan fenerli olsun diyerek o taraftarlari ayagi kaldiramaz, gideceksin yanina, gruplara ayrilacaksin orada ki insanlari ayaga kaldiracaksin, sabri hayvani hakeme itiraz ettiginde yuhalayip ayagini titreteceksin, bulenti o kulubeden disariya ciktiginda sesini duyurtmayacaksin. Yarin ki maca bakacagiz taraftar gruplari birlesip tum gucleriyle o trubunleri ayaga kaldirtabiliyor mu yoksa kaldirtamiyor mu? Bu donemde o taraftari orada oturtursak, sesimiz tum stad olarak ayni cikmayacaksa tum taraftar grup liderleri istifa etmeli. Normal maclarda ayri ayri bagiriliyor bare bu macda stadi cehenneme cevirin.

Melis 61

Abicim beni bile çileden çıkarttın. Sen gitsene kendi forumuna.

Samet Yildirim
14.03.2009, 22:51
Valla ben hic bisi anlamadim:D:D

Neden olay cikmis:)

sancakbeyi_61

ne demesini bekliyosun valini Allah aşkına?? nasıl bir mantık bu ya,hayret valla..

tamamyarın alkışlayalım gs yı sahaya cıkarken,çiçekler atalım,sevgi pıtırcıgı olalım..

Can AYDIN

One Minute,dedikya ayazoğlu anlamadın galiba..!Ortalığı germe artık istersen bak burda bu konuda sadece sen farklı düşünüyorsun..Ya sende bir gariplik var yada bizlerde..Ne dersin,sence bu kadar milletten akıllı mısın?

olgun
14.03.2009, 22:52
hadi ya..yenik sayılıyormusz,,hasan sasın otelde kılı dönse gene yenik sayılırmıyız bay federasyon delegesi?macla alakasız bir olay yüzünde ceza verildigi nerde görülmüş,destekli sallayın bari.

bazı arkadaslar ya oldugu gibi görünsün ya da göründügü gibi olsun..

bak bilmeden sallama.
Trabzonspor tarihini iyi oku.
ikinci ligde hava alanında gençlerbirliği futbolcularına tokat vurdu bazı aklı evveller ve federasyon geri dönün dedi gençlerbirliğine ve Trabzonspor 3-0 yenik sayıldı.
bilmeden konuşma, konuşursan hade canım sen de derler adama.

Gökçebey
14.03.2009, 22:53
@Ayazoğlu,

Alıntı:
Ayazoğlu tarafından yazılan
Gençlerbirliği çok dayanamıcaktır, en geç 75'te gelir gol

Alıntı:
Holosko ve Yusuf girerse işler değişir

Alıntı:
Ernst, Beşiktaşı coşturdu, bir tanede bize lazım

Alıntı:

Alıntı:
Beşiktaş bu ligi götürür şampiyon olur

Alıntı:

Alıntı:

En çokta Mustafa Denizli'nin 26. Hafta kehaneti koyuyor..

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Şu konuya da bi açıklık getir Ayazoğlu :)

Eymen
14.03.2009, 22:53
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooo

sancakbeyi_61
14.03.2009, 22:54
bak bilmeden sallama.
Trabzonspor tarihini iyi oku.
ikinci ligde hava alanında gençlerbirliği futbolcularına tokat vurdu bazı aklı evveller ve federasyon geri dönün dedi gençlerbirliğine ve Trabzonspor 3-0 yenik sayıldı.
bilmeden konuşma, konuşursan hade canım sen de derler adama.

ben de diyorumkı gidin harbi tuttugunuz takımın sitesinde yazın..anlayan anlar..

adamlar gelecek,trabzonda takımı karsılayacaklar,biz de sonra türkiyenin tek deplasmanı trabzon diyecez öyle mi?

ne kadar sevgi pıtırcıgı varmıs aramızda...normaldir yani avni akerden tezahurat sesi cıkmaması..

Eren Karaahmetoğlu
bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooo

mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Koray
Ayazoğlu@

Abi forum hayatın tehlikeye girmeye başladı benden söylemesi...

Keleşoğlu
14.03.2009, 22:55
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Eymen
14.03.2009, 22:56
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooo

Mollasalihoğlu
14.03.2009, 22:57
Trabzon'a gelene bilet bedava dediysek bile şaka ettuk gerçek sandılar herhalde :)

Trabzonspor dünyanın en büyük şehir takımıdır, Trabzon da bu gururun şehridir..

bunu hasan şaş denen şahsiyet ve tüm ezik istanbul yalakaları anlasın artık..

SuperGaZii

Evet savasa gidiyoruz ne olacak, nedir bu gs ye olan sempati. Git alisamiyene ana avrat kufur ye, adam gelsin sahanda sana kufur etsin sen adamin ayagini havalimaninda titreteme. Ben hergun galatasaraya lanet okuyorum bunu da seve seve yapiyorum. 2 seneden beri benim fenere olan karsitligim sona erdi ve artik galatasaraya nefret kusuyorum, bundan da oldukca memnunum. Kardesim fenere niye cok gicik oluyorduk, adamlar geldi bizi sampiyonlukdan etti, ee kardesim sen de bir mac once van i yenip sampiyon olsaydin, 1-0 ondeyken maci kaybetmeseydin. Fener bizi birkac kez sampiyonlukdan etti, ya galatasaray? sayisi var mi? Fener lig macinda Trabzonsporu alkisladi, ya galatasaray? Kufur kufur kufur. Galatasaraydan, galatasarayin hayvan oyuncularindan, taraftarlarindan, o takima sempati duyanlardan nefret ediyorum.

TS-FAN
@Ayazoğlu,

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Ben de deminden beri bekliyorum...

Cafer Bulur
Bu saatte bu kadar üye.:eek:
Hepinize kolay gelsin arkadaslar.:)
Mac yaklastikca heyecanimizin arttigi belli.
Insallah kazanan biz oluruz,icimdeki his kazancagimizi söylüyor.

Eymen
14.03.2009, 22:59
En büyükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Hüseyin İlkin
14.03.2009, 23:00
Kim ne derse desin oraya giden bütün taraftarlarımızı ayakta alkışlarım ben. Helal olsun...

BDiler61
14.03.2009, 23:00
Havaalanina giden arkadaslarin ayagini yuregine saglik.trabzondan cikis yok gorsun herkes.

astatin
14.03.2009, 23:01
Konyanın bizim maçta devleşen kalecisi Oğuzhanın bugün yediği golleri seyrediyordum az önce,dilimin ucuna çok şeyler geliyor ama söyleyemiyorum burada.Bizim maçta Trabzonluyum ayaklarına panter kesileceksin,bir hafta sonra gelene geçene buyur diyeceksin.Bunun adı profesyonellik değil adiliktir.Bu kalecilerde hep bizim maçlara rastlıyor nedense,geçen hafta bursaspor galatasaray maçında kendi kendine 2 gol atarak cincona rahat bir galibiyet aldırdı.Bizim maçta aslan kesilen ivankov degaj yaparken kendi kalesine gol attı.Sene başından beri seyrediyorumda rakip kaleciler hep maçın yıldızı oluyorlar.FB maçında Volkan,Kocaelinde Kılıçarslan,Sivas maçında Petkoviç vs..vs...
İnşallah yarın galatasaray maçını alıp son haftaların üstüne sünger çekeriz,yepyeni bir başlangıç yaparız.Haydi Trabzonum güldür yüzümüzü.

mhayri
14.03.2009, 23:02
Yarın bu saatte keyifle bu sayfada olmak ve bir gözüm tv de

gözü korkmuş üç kızkardeş taraftarı yorumcuların yorumlarını

izlemek istiyorum...
Emeği geçecek olanlardan Allah razı olsun şimdiden...

Gol istiyorum gol , çok gol hatta averaj düzeltecek kadar gol...
Bu yenilgi onlara büyük bir ders olsun ve,
Ondan sonra gese gitsin uefa yı alsın banane ...

Can AYDIN
@Ayazoğlu,

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Acil olarak cevap bekliyoruz..Her konuya açıklık getirdin hadi bakalım bunu da açıkla...

Eren Karaahmetoğlu
en büyükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Trabzonnnn

Mustafa Calik
TS-GS maçına 199 akredite
14 Mart 2009 / 22:57

Turkcell Süper Lig'de, Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanacak maçı izlemek için 199 basın mensubu akretide oldu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesi yetkililerinden alınan bilgiye göre, bordo-mavililer ile sarı-kırmızılılar arasında yarın saat 19.00'da, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanacak maça, basın mensupları tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Karşılaşmayı izlemek için 44 foto muhabirinin yanı sıra yazar ve muhabirlerden oluşan 155 kişinin akretide olduğu belirtildi.

aurora
14.03.2009, 23:03
Anlaşılıyor ki yarınki maç bu senenin en stresli maçı olacak. Seyircimiz ve taraftarımız daha şimdiden kendi içinde tartışmaya başladı. Havaalanına Giden arkadaşların ayagınsa saglık. Ancak çok siyasi vede uyanık davranmak zorundayız. Fenerasyona aleyhimize ceza vermesini engelleyecek soguk savaş taktiklerinden ne varsa denemeliyiz kontrolu kaybetmeden. Meşru Kurallar içinde tezahurat protesto yapmalıyız.

Cafer Bulur
14.03.2009, 23:04
Konyanın bizim maçta devleşen kalecisi Oğuzhanın bugün yediği golleri seyrediyordum az önce,dilimin ucuna çok şeyler geliyor ama söyleyemiyorum burada.Bizim maçta Trabzonluyum ayaklarına panter kesileceksin,bir hafta sonra gelene geçene buyur diyeceksin.Bunun adı profesyonellik değil adiliktir.Bu kalecilerde hep bizim maçlara rastlıyor nedense,geçen hafta bursaspor galatasaray maçında kendi kendine 2 gol atarak cincona rahat bir galibiyet aldırdı.Bizim maçta aslan kesilen ivankov degaj yaparken kendi kalesine gol attı.Sene başından beri seyrediyorumda rakip kaleciler hep maçın yıldızı oluyorlar.FB maçında Volkan,Kocaelinde Kılıçarslan,Sivas maçında Petkoviç vs..vs...
İnşallah yarın galatasaray maçını alıp son haftaların üstüne sünger çekeriz,yepyeni bir başlangıç yaparız.Haydi Trabzonum güldür yüzümüzü.
Gecen haftaki yarayi acmak istemiyorum ama oguzhan o macta hicbirsey kurtarmamisti.
Gecen haftaki yenilgi tamamen kendi oyuncularimizin beceriksizliginden kaybedilmistir,baska hicbir seyden degil.
Oyuncularimiz artik kaleci isindirmamali ve pozisyonlari gole dönüstürmelidir.

Mustafa Ayazoğlu
@Ayazoğlu,

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Maç oynanırken ki görüşlerim bunlardı, yanlış olan ne ki?

olgun
Hangi sportmenlik?

Adam burada yazıyor işte, küfür etmedik diyor.Hakaret yok diyor.

Olayda Hasan gibi karaktersiz bir adam varken neden inanmıyorsunuz burada yazan arkadaşımıza?

Trabzon'da Trabzonspor lehine tezahurat yapamayacak mıyız?

Sportmenlik?Hani şu elle gol attıktan sonra, arkadaşıyla beraber kıkır kıkır gülen takıma karşı mı sportmenlik? Çiçek mi verseydiler ne yapacaklardı yani?

arkadaşım, bari sen yapma bunu.
form yöneticilerinden birisisin.
ben tezahurata değil, iki tokat atmadığına pişmanmış lafı için yazdım.
niye böyle işi saptırtırıyorsunuz?
iyi elinize ne geçerse sahaya fırlatın. nasılsa sizden tazminat filan alan yok.
saha kapansın. bir kuruş cebinizden çıkmaz, ama bunlar da olacak.
takımın sahasının kapanmasına sebep olanlar tesbit edilip takımın yaptığı zararlar bunlardan mahkeme kararıyla tahsil edilecek.
bu yolda çalışmalar yapılıyor ve yakındır çıkması bu kararın ki zaten bundan şikayetçi olan Türkiyedeki bütün kulüplerin yönetim kurulları böyle bir kararın çıkmasına candan destek veriyor.
şimdiki durumda oh ne ala. at rakip futbolcunun kafasına taş sopa telefon vs. sahayı kapat ayrıca milyarlarca ceza verdir, o çok sevdiğini söylediğin kulübüne ve ondan sonra bir de hava at.
ne yapmışsın. sahayı kapatmışsın.veya kulübe ceza verdirmişsin.
istanbul basınının ve tv lerin rezil yorumcularının eline koz vermişsin.
bırakın böyle işleri.
Bunlarla bir yere varamazsınız.
ne oldu geçen yıl, serserinin biri sahaya girdi, tokat atmak istedi, atamadı üstelik dayak da yedi okkalı olarak, ama galip olduğu halde kim yenik sayıldı.
kimin sahası kapatıldı. daha geçen yıl gerçekleşen bu olaydan ders de almamışsınız anlaşılan.

Sümeyye Şahin
üst sıralar çok karıştı..gittiçe zaman azalıyo...biranönce o koltuğa oturmamız lazım .. inşallah...

suat kalkan
Ben Bursa dikkaldirimda dogup buyudum, dikkaldirimi bilenler eskiyi iyi bilirler, bizi yenen istanbul takim taraftarlari dikkaldirim caddesinde korna calarak gecemezdi, gecenler ise bir guzel arabadan indirilir dayak atilirdi. Galatasaray taraftarinin bizim takima yaptiklarini ne cabuk unuttunuz da hasan sasa yapilan hareketi elestiriyorsunuz, bu pislik takimin taraftarlari degilmiydi 90 dakika ana avrat takimimiza kufredenler? Hayret birsey, adamlar gaza gelecekmis, galatasaray ne ki onlardan korkalim! Bu korkakliklar yuzunden Trabzonspor maclarinda taraftarlar cekirden citlamaya alistilar. Nerde kaldi bizim avni eker cehennemi? Hepsi fasa fiso oldu bu korkakliklar yuzunden. Buyuk mac oluyor millet cekirdek citliyor, hasan sas taraftara kufrediyor taraftar cekirdek citliyor, gidiyosun ali samiyende 90 dakika ana avrat kufur yiyorsun, geri geldiginde bizim taraftar cekirdek citliyor. Televizyonda maci izliyoruz bir taraftar A diyor oteki B diyor. Trabzon taraftar gruplari olduklari yerden ayaga kalkmayan fenerli olsun diyerek o taraftarlari ayagi kaldiramaz, gideceksin yanina, gruplara ayrilacaksin orada ki insanlari ayaga kaldiracaksin, sabri hayvani hakeme itiraz ettiginde yuhalayip ayagini titreteceksin, bulenti o kulubeden disariya ciktiginda sesini duyurtmayacaksin. Yarin ki maca bakacagiz taraftar gruplari birlesip tum gucleriyle o trubunleri ayaga kaldirtabiliyor mu yoksa kaldirtamiyor mu? Bu donemde o taraftari orada oturtursak, sesimiz tum stad olarak ayni cikmayacaksa tum taraftar grup liderleri istifa etmeli. Normal maclarda ayri ayri bagiriliyor bare bu macda stadi cehenneme cevirin.

hela olsun kardeş trabzon tribünlerini mükemmel anlatmışsın ağzına sağlık konyanın,antebin,sivasın verdiği tepkiyi veremiyoruz.sadece eleştiriyoruz.her şeyi ama her şeyi çok iyi biliyoruz ama uygulamaya geldi mi yok haklısıntekrar teşekkürler

otuken55
14.03.2009, 23:05
ben de diyorumkı gidin harbi tuttugunuz takımın sitesinde yazın..anlayan anlar..

adamlar gelecek,trabzonda takımı karsılayacaklar,biz de sonra türkiyenin tek deplasmanı trabzon diyecez öyle mi?

ne kadar sevgi pıtırcıgı varmıs aramızda...normaldir yani avni akerden tezahurat sesi cıkmaması..
ne güzel yorum bu saatte tebessüm ettirdi beni:)
içimizdeki hümanizmi öldürelim bu gece yarın memati baş'a bağlıyoruz:)

Fatih BALTA
14.03.2009, 23:05
Oraya giden arkadaşların ayaklarına sağlık.
Gs li taraftarların videosunu çekseydiniz.Suratlarını merak ediyorum.

sancakbeyi_61
14.03.2009, 23:06
arkadaşım, bari sen yapma bunu.
form yöneticilerinden birisisin.
ben tezahurata değil, iki tokat atmadığına pişmanmış lafı için yazdım.
niye böyle işi saptırtırıyorsunuz?
iyi elinize ne geçerse sahaya fırlatın. nasılsa sizden tazminat filan alan yok.
saha kapansın. bir kuruş cebinizden çıkmaz, ama bunlar da olacak.
takımın sahasının kapanmasına sebep olanlar tesbit edilip takımın yaptığı zararlar bunlardan mahkeme kararıyla tahsil edilecek.
bu yolda çalışmalar yapılıyor ve yakındır çıkması bu kararın ki zaten bundan şikayetçi olan Türkiyedeki bütün kulüplerin yönetim kurulları böyle bir kararın çıkmasına candan destek veriyor.
şimdiki durumda oh ne ala. at rakip futbolcunun kafasına taş sopa telefon vs. sahayı kapat ayrıca milyarlarca ceza verdir, o çok sevdiğini söylediğin kulübüne ve ondan sonra bir de hava at.
ne yapmışsın. sahayı kapatmışsın.veya kulübe ceza verdirmişsin.
istanbul basınının ve tv lerin rezil yorumcularının eline koz vermişsin.
bırakın böyle işleri.
Bunlarla bir yere varamazsınız.
ne oldu geçen yıl, serserinin biri sahaya girdi, tokat atmak istedi, atamadı üstelik dayak da yedi okkalı olarak, ama galip olduğu halde kim yenik sayıldı.
kimin sahası kapatıldı. daha geçen yıl gerçekleşen bu olaydan ders de almamışsınız anlaşılan.

bir de okuyup mesaj yazsanız süper olacak.
orda tokat atma işi hasana değil oraya giden 40 yaslarında polisss diyen adamaydı..ve bu adam trabzonlu...parçalar birleşti mi??

lazzz61
14.03.2009, 23:06
Burdann maÇaa gidecekk olann arkadaslara sesleniyorumm ne olurr o bÜlent korkmazi kulubeden disari cikarmtayinnnn !

iso_4939
14.03.2009, 23:07
yav ben anlamıyorum bunlar derbi maclarda guzel futbol kucuk maclarda yenılgı anlamıyorum valla....

Bilâl ÇOBAN
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL

dk. 28 gol egemen

Eren Karaahmetoğlu
Ya kapansın şu konu artık, hepimiz Trabzonsporluyuz. Tartışmaya gerek yok.

Gökçebey
14.03.2009, 23:08

Beşiktaşın şampiyon olması da maç oynanırken ki görüşlerinden mi? Ersun hoca ile istikrar konusundaki görüşlerin. Buradaki görüşlerin.

Şu beşiktaş maç konusundaki "görüşlerini" sırasıyla bir daha oku bence :)

tisan61
haydi hayırlısı allahım utantırma bizi

Eymen
yrn maratonda yine tiyatro gibi maç seyredilirse işimiz çok zor ama ben inanıyorum bu maç taraftar ve takım müthiş olacak avni akerde atmosfer harıka olacak

SuperGaZii
Tartisacak birsey yok, yarin ki maci izlerken ayri ayri yerlerden sesler dinlemek istemiyoruz. Bir taraftar grubu A diyorken obur tarafin B demesini dinlemek istemiyoruz. Kendi aralarin da sorun vardir, yokdur bilmem ama takima zarar veriyorlar. Komediye bakarmisin, gruplar kimin taraftari Trabzonsporun, bu takim icin herseylerini verirler mi? Verirler. O zaman nedir bu ayrilik, daha acik trubunlerin bile hepsi ayaga kalkip takimi desteklemiyor. Sonra da avnieker cehennemi diyoruz, neyin cehennemiyse artik. Kalkin birlesin o stadda kimseyi oturtmayin, herkesi bagirsin, ayaga kalkmayan fenerli olsun demekle ayaga kalkmiyorlar, anlamadiniz mi yillardir?

SDanışmaz

Bence gecenin en iyi yorumu budur..

theo
14.03.2009, 23:09
maç skoru 3-0!!!gökhan colman alanzinho!!!

Hüdai Pervaneli
14.03.2009, 23:09
Galatasarayda Nonda Kewel Ve Lincoln Onamicak mis

Eger Dogruysa MAci kaybet mek icin sebeb göremiyorum

lazzz61
14.03.2009, 23:10
antepın atıttıgı gollerı ggokhan unalla umut bulutt ta seyrremıstırr ınss..

only ts
artık cınconları yenmek farz oldu !!!

Selman

Bakın bunu da siz yazmışsınız.Yakışık olmayan nedir, onu da söyleyin de biz de bilelim.

Sivas maçında sahaya giren adamla ne alakası var konunun.Onları tasvip ediyormuşuz gibi yazıyorsunuz.Pardon olayı kim saptırıyordu?

Cafer Bulur
Gs li oyuncularla tartismaya girilmesini dogru bulmamakla birlikte artik fb maclarinda oldugu gibi gs maclarina da ezeli rakibimizle oynacagimiz icin motive olunmasini da olumlu karsiliyorum.

Eren Karaahmetoğlu
14.03.2009, 23:11

Arda'nın kalenin içine yaptığı ortalar, Arda'nın adamımızın üstüne vurup kaleye topu sokması gibi şeyler bizim için en tehlikeli şeyler. Arda şanssız olursa kazanırız. :) Şanslı olursa da onun şansını da yenmeliyiz.

aurora
14.03.2009, 23:12
Ersun Yanal'a bunu okutmak lazım Gs liler kendi sitelerinde bunu yayınlamışlar...

"Ersun varsa sorun yok!

14 Mart 2009 Cumartesi * 22:14

Ersun Yanal yönetiminde Trabzonspor, Galatasarayımız'a karşı çıktığı 3 derbi maçını da kaybetii.

http://www.webaslan.com/_img/haber/manset_aracizgi.gif
Trabzonspor'da geçtiğimiz sezonun ortasında göreve gelen Ersun Yanal, takımının başında Galatasarayımız'a karşı çıktığı 3 derbi maçını da kaybetti. Ersun Yanal yönetiminde Trabzonspor, Galatasaray'a geçen sezon 1-0'lık sonuçlarla 2 kez yenilirken bu sezon oynanan maçı ise 3-0 kaybetti.

Oynanan 3 maçta gol atamayan Trabzonspor kalesinde de 5 gol gördü. Ayrıca Ersun Yanal yönetiminde Trabzonspor'un son 2 sezonda lig'de oynadığı 7 derbi maçında yalnızca 1 galibiyet alabildi. Trabzonspor, Ersun Yanal yönetiminde çıktığı 9 derbi maçın 6 tanesinde hiç gol atamazken, 1 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı. Ersun Yanal yönetiminde Trabzonspor derbilerdeki tek galibiyetini geçtiğimiz sezonun kapanış haftasında Fenerbahçe’ye karşı 2-0’lık skorla aldı.
Kaynak: Webaslan.com

Mustafa Ayazoğlu
14.03.2009, 23:12
Gs li oyuncularla tartismaya girilmesini dogru bulmamakla birlikte artik fb maclarinda oldugu gibi gs maclarina da ezeli rakibimizle oynacagimiz icin motive olunmasini da olumlu karsiliyorum.

Trabzon'da gerilimden kaybeden hep Trabzonspor olmuştur, gerilim olmadan şu işleri çözsek ne güzel olur.

theo
14.03.2009, 23:14
abicim birbirimize de destek olalım...allah allah yaaa...yarın saat 1900da hepimiz tek bir amaç için ekrana ya da sahaya bakmayacak mıyız!!!ne bu şimdi?

Hüseyin İlkin
14.03.2009, 23:15
Şurada anket açsak yüzde doksan sekiz oraya giden taraftarları destekleyen biçimde oy kullanılır...

biltrabzon
14.03.2009, 23:18

bu kadar eksikten sonra gs yide yenemezsek,kusura bakmayinda birilerinin biletini kesmek lazim,isi hic uzatmadan.

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 23:18
olgun ve ayazoglu siz herhalde istanbulda hic mac izlemediniz daha mac başlamadan polisden dayak yemediniz veya polis sizi istanbulun en ucra köşesine bırakıp gitmedi veya üzerinize sidik torbaları atılmadı yada tuvalet taşları başınızı yarmadı bırakın bu centilmenlik ayaklarını

Hay ağzına sağlık toprağım yaa oflunun gönlüne oflu tercüman olurmuş ..

Cafer Bulur
14.03.2009, 23:19
bu kadar eksikten sonra gs yide yenemezsek,kusura bakmayinda birilerinin biletini kesmek lazim,isi hic uzatmadan.
Önce senin gibi düsünen taraftardan baslamak lazim,kusura bakma.

otuken55
etik veya değil,
yargılara karşı veyahut yanında
günahı sevabı umrumda değil,
bizim taraftarı yıkan tiyatro seyircisine dönüştüren de bu aşırı centilmenlik halleridir,
gerginlik iyidir,
hasan şaş söylediği için taraftara yargısız infaz yapan arkadaşlar abiler de artık bir titresin,kendine gelsin,
o şerefsizin dedikleri muhatap alınıyor da neden karşılamadkilerin söyledikleri ciddiye bile alınmıyor...

antagonist
Arkadaşlar, lütfen seviyemizi koruyalım, ikili tartışmalara girmeyelim.

TS-FAN
Gökçebey tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2057383#post2057383)
@Ayazoğlu,

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Bence yanlış olan şu:
Görüşünüze göre haftaya şampiyon belli olacak.
Biz havlu atacağız.
Neden ?
Yine size göre beceke sivası yenerse şampiyon ...

Öyleyse biz neyin mücadelesini veriyoruz.
İkinciliğin mi?

Yukarıdaki mesajlarınızın üç tanesinde(koyu puntolarla belirttiğim mesajlar) aynı yorum var.
Ben hiçbirine katılmıyorum.

Gamze
14.03.2009, 23:20
'Top'un ne tür bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz.
Ve malum resimdeki tiplerle hiç uyuşmuyor!

Arkadaşlar başka başka forumlara çevirmeyelim burayı.
Saygı görmek istiyorsan önce saygı göstermek zorundasın.
Çok net.

Malum resimler ve yorumlar kaldırılmıştır.

Mustafa Calik

nasil Lincoln oynamicek ?

Cafer Bulur
Trabzon'da gerilimden kaybeden hep Trabzonspor olmuştur, gerilim olmadan şu işleri çözsek ne güzel olur.
Gerilim olusturmanin dogru olmadigini belirttim zaten.
Ama Trabzonspor taraftarinin bakis acisinin fb yede,gs yede ayni ölcüde olmasi gerektigini düsünüyorum,bu yüzden isin diger yönüne de baktim.

theo
14.03.2009, 23:21
ayazoğlu o anın gazına gelip karamsar bir ruh haliyle yazmışsın...ama merak etme renktaşım şampiyonun rengi belli!!!BORDO MAVİ!!!

olgun
14.03.2009, 23:21
Bakın bunu da siz yazmışsınız.Yakışık olmayan nedir, onu da söyleyin de biz de bilelim.

Sivas maçında sahaya giren adamla ne alakası var konunun.Onları tasvip ediyormuşuz gibi yazıyorsunuz.Pardon olayı kim saptırıyordu?

adam iki tokat ta atsaydın diyor. daha ne desin.
bende iyi karşılama töreni hazırlamışsınız dedim. başka ne diyeyim.
sivas maçıyla ne alakası mı var. o sahaya girip tokat atmak isteyen ama kiloyla dayak yiyen taraftar bozuntusuyla ki hem galip iken yenilmemize sebep oldu, hem de 5 maç sahamızı kapattırdı.
ha sahada, ha da hava alanında darp etmek hiç farketmez.
cezaları yapıştırırlar hemen.
ama bakıyorum da herkes bi havalarda. yakacağız, parçalayacağız filan.
yani kendini tatmin etsin bey efendi de kulüp'ün hali ne olursa olsun.
Sonra da Trabzonsporluyum desin.
evet pardon olayı kimler saptırıyor.
ben tokattan, dayılanmaktan, yok burası Trabzon biz adamı şöyle yaparız böyle yaparız diyenlere söylüyoruz.
ve bu saldırganlıklar için birbirlerini onaylayanlarda var yukarıdaki mesajlarda.
Bu saldırganlıklar sayıları çok az da olsa bazı taraftarlar tarafından yüzlerce defa yapıldı Trabzonda.
ne kazandı bundan Trabzonlu ve Trabzonspor, zarardan başka.
Evet sadece biz değil, diğer külüplerin taraftarlarının da yaptıkları bundan başka bir şey değil, ve onlar çok şey kazandılar.
bütün bunların zararını kulüpler çekiyor.
kulübünü sevenler böyle taşkın hareketler yapmaz.
sorumluluk hissi olan taraftar böyle topluluğun arkasına sığınarak kabadayılık yapmaz.
bu tip yapılan işler yanlıştır diyorum.
Haksızmıyım?

Ahmet AYDIN-28
14.03.2009, 23:23
Yarın ilk defa Avni Aker'de maç izlemeye gidiyorum. Tüm taraftar gruplarını biraraya getirip hep bir ağızdan tezahürat yaptıracağım merak etmeyin :)

Bilâl ÇOBAN
ne iş, ılımlı Trabzonsporlular da mı türedi artık :)

sancakbeyi_61
sivas maçıyla ne alakası mı var. o sahaya girip tokat atmak isteyen ama kiloyla dayak yiyen taraftar bozuntusuyla ki hem galip iken yenilmemize sebep oldu, hem de 5 maç sahamızı kapattırdı.
ben tokattan, dayılanmaktan, yok burası Trabzon biz adamı şöyle yaparız böyle yaparız diyenlere söylüyoruz.
ve bu saldırganlıklar için birbirlerini onaylayanlarda var yukarıdaki mesajlarda.
Bu saldırganlıklar sayıları çok az da olsa bazı taraftarlar tarafından yüzlerce defa yapıldı Trabzonda.
Evet sadece biz değil, diğer külüplerin taraftarlarının da yaptıkları bundan başka bir şey değil, ve onlar çok şey kazandılar.
sorumluluk hissi olan taraftar böyle topluluğun arkasına sığınarak kabadayılık yapmaz.
Haksızmıyım?

son kez söylüyorum hala anlamamakta ısrar ederseniz yapacak birşey yok..

oradaki keşke yumruk atsaydı ifadesindeki yumruk kelimesinin muhatabı; 40 yaşlarında,trabzonlu,ve bizim cocukları görünce poliss diye yırtınan kişidir..yani bahsi gecen hasan şaş değildir..bu kadar yalın ve betimleyici olabldim kusura bakmayın..

SuperGaZii
Ya olay destekleyip desteklememek degil, uzun yillar boyunca bizim taraftarlar fenere olan gicikliklari yuzunden galatasaraya sempati duymuslardir. Halbu ki gecmisi inceleyin bize en buyuk zarar hep galatasaraydan gelmisdir. Kardesim real madrid barcelonayi sevmez, milan interi sevmez, celtic glaskowu sevmez, everton liverpool u sevmez, arsenal manu yu sevmez, ajax psv yi sevmez, marsilya psg yi sevmez, bize ne oluyor da baska takimlari destekliyoruz. Neymis ulke puaniymis cok da umrumda degil, neymis basariymis itibarmis bunlar da umrumda degil, basarili olursan o puanlara ihtiyacin olmaz.

Bugune kadar alisamiyende yaptigimiz her macda ana avrat kufur yememize ragmen, hala stadimizda ayaga kalkmayan fenerli olsun diye bagiriyoruz. Birakin bu galatasaray sempatisini, bize en cok zarar onlardan gelmisdir gozunuzu acin biraz.

Tekrar diyorum eger taraftar gruplari aralarin da anlasip her birlik de yarin o stadi cehenneme ceviremezlerse, o stadda birlikde bagirmazlarsa, eger o staddakileri ayaga kaldiramazlarsa gitsin istifa etsinler.

only ts
14.03.2009, 23:24

hoca eger bu takım sureklı yenılecekse kusura bakma ama artık bırılerının akıllanması lazım bu takım sampıyonluga oynuyorsa hakkını verecek.. yenıl yenıl yenıl sonra tam destek destek ıcın takımın bıseler yapması lazım elbette kotu gunde ıyı gundede kotu gununde bı sonu vardır degılmı ???

olgun
14.03.2009, 23:25
Hay ağzına sağlık toprağım yaa oflunun gönlüne oflu tercüman olurmuş ..

Aferim yav. devam edin.
Yarın sahamızın kapanması için ne gerekiyorsa yapın.
Ben pes ettim.
Bu yarıştan çekiliyorum.
Sizler gibi düşünenlerle aşık atamam.

OLCAY ÇAKIR
14.03.2009, 23:26
Helal sana Ahmet.
Ben senin başaracağına inanıyorum..:)
Yarın ilk defa Avni Aker'de maç izlemeye gidiyorum. Tüm taraftar gruplarını biraraya getirip hep bir ağızdan tezahürat yaptıracağım merak etmeyin :)

aurora
14.03.2009, 23:27
Trabzonspor İstanbul takımlarından birini sempatik bulmak zorunda olmayacak kadar büyüktür.

Cafer Bulur
14.03.2009, 23:28
hoca eger bu takım sureklı yenılecekse kusura bakma ama artık bırılerının akıllanması lazım bu takım sampıyonluga oynuyorsa hakkını verecek.. yenıl yenıl yenıl sonra tam destek destek ıcın takımın bıseler yapması lazım elbette kotu gunde ıyı gundede kotu gununde bı sonu vardır degılmı ???
Kim sürekli yeniliyor?
Yense de yenilse de bu takim bizim.
Futbol bu,sonucta büyük bir takim ile oynayacaksiniz.
Gs kocaeliye karsi oynadigi futbolu bize karsi oynamayacaktir,bundan emin olun.
Futbolda her türlü sonuca acik olmak gerekiyor.
Berabere de kalsak,yenilsek de hicbir sey bitmeyecek.
Önemli olan ortaya koyacagimiz mücadeledir benim icin.

SuperGaZii
14.03.2009, 23:29
Haksızmıyım?

Evet olgun keske tokatda atsaydilar diyorum, ama atmadiklari icinde tesekkur ediyorum. Cunku orada keske demisim, yani icimden geceni soylemisim, lafi ortaya koydum isteyen senin gibi alsin kullansin, istemeyen birakip kacsin. Hasan sas bu takima ana avrat kufur ettiginde bu taraftar ona avniekerde birsey yapmadi. Ayni taraftar emre sabah namazina giderken herkesin basina gelebilecek bir kazada birisine vurmasi sebebiyle katil emre diye bagirildi. Yarin o macda kimse yerinde oturmamali, oturtulmamali. Galatasarayin ayagini titremeyecekseler taraftar grup liderleride istifa etsin.

Bilâl ÇOBAN
biz şampiyon olamazsak, karadenizspor olsun...

yav millet gülün eğlenin yav, yarın sahada gs lileri yersiniz, tutmuşsunuz burada birbirinizi yiyorsunuz, yarın bu saatlerde burası bayram yeri olacak...

Fatih
Maça 24 saatten az bir süre kaldı sinerjiyi kaybetmeyelim.:)

KemalEROĞLU5961
14.03.2009, 23:30
Anlayamadığım bir nokta var ki; bazı arkadaşlar yapılan bu karşılamadan sonra GS takımının özellikle de Hasan Şaş'ın maça ekstra motive olacağını düşünüyorlar. Diyelim ki Hasan yarın hayatının topunu oynadı ve GS maçı kazandı(gerçi bu ekstra motivasyon işinden bir şey anlamam ya öyle olsa Sami Yen'de 90 dakika aleyhine tezahürat yapılan Fatih ve Gökdeniz'in o maçları tek başlarına çevirmesi gerekirdi). Evet bu maçla şampiyonluğun kaçmasını kaldırabilirim ama GS taraftarının Trabzon Havalimanı'nda takımlarını karşılamasını, tezahürat yapmasını asla kaldıramam.

Gamze
14.03.2009, 23:31
Yine kutuplar oluşturduk.

Bir taraf süt çocuğu çekirdekçi, centilmenlij budalası taraftar oldu; diğer taraftar barbar, holigan, kavgacı ve takımına zarar veren.
Maşallah ama iki tarafında - iki tarafca - ortak özelliği yeterince iyi Trabzonsporlu olmaması!

Bunlar benim görüşlerim değil, gözlemlerim...

Arkadaşlar ne oluyoruz?

Kimsenin taraftarlığını ölçmek diğerine kalmadı.
Bu takım sevgisi kimsenin tapulu malı değil istediğine bölüştürecek.
Hepimizin burda bulunmasının ortak sebebidir Trabzonspor.
Yani Trabzonspor sevgisi..

Biri sevgisini azıcık sert gösterir, bir diğeri dokunmaya kıyamaz.

Bu kadar basit.

Trabzonspor'un çıkarlarına ve imajına zarar getirecek hiçbir şeyi, hiçbirimizin kabul etmesi mümkün olmadığı gibi; aynı şekilde bazı tabuların yıkılmasına da göz yumamayız, saygısızlığa sessiz kalamayız.
He ne yapılacak o zaman?
Ölçü!
Ölçülü olarak gerekeni söyle, gerekeni yap, savun!

Çok net.

İki türlü cengaverliğe de gerek yok.
Anca kendi kendimizi tatmin ederiz zaten bu durumda, başka da bir işe yaramaz.

OLCAY ÇAKIR
Sinerji bakanımız Fatih:)

Maça 24 saatten az bir süre kaldı sinerjiyi kaybetmeyelim.:)

biltrabzon

tamam arkadasim siz yenilsekte alkislayin.alistik zaten istanbul takimlarina yenilmeyi.olmadi omuzlariniza alin.eger bu eksik gs yide yenemezsek,babamin ogluda olsa kimsenin gözünün yasina bakmam.yeter ya biz kimi yenecegiz peki?bir cevap versen memnun olurum.bu kadar para ve emege birakinda bir büyük mac aliversin sevgili hocamiz ve takimimiz.

Koray
İyide biz burda şakasına takılıyoruz niye heyecan yaptınız ?
Niye sildiniz ki mesajları ?

Rakip takıma takılacağız tabi ben burda neler gördüm forumun oturaklı abilerinden yazılan mesajlar filan...

Tabi silgi elinizde sizin elinizde nasıl olsa kimin mesajını isterseniz silebilirsiniz :)

Keyif kaçırmaya birebirsiniz...

İyi geceler...

Cafer Bulur
14.03.2009, 23:32
Trabzonspor İstanbul takımlarından birini sempatik bulmak zorunda olmayacak kadar büyüktür.
Sen olmasi gerekeni yazmissin,simdiye kadar olup biteni degil.
Yillarca fb maclarina asildigimiz gibi gs maclarina asilmadik,taraftarimizda asilmadi.
Ne zamanki biz sampiyonluga giderken gs bizi yendi,o zaman taraftarimiz yavas yavas akillanmaya basladi,düsmanlarindan birini daha tanidi.
Ondan önce bizim taraftarda biz olamazsak fb olmasin gs olsun anlayisi vardi.
Halbuki anlayis,ben sampiyon olamazsam kimin oldugu umrumda degil anlayisi olmaliydi.

Selman
14.03.2009, 23:33
Haksızmıyım?

son kez söylüyorum hala anlamamakta ısrar ederseniz yapacak birşey yok..

oradaki keşke yumruk atsaydı ifadesindeki yumruk kelimesinin muhatabı; 40 yaşlarında,trabzonlu,ve bizim cocukları görünce poliss diye yırtınan kişidir..yani bahsi gecen hasan şaş değildir..bu kadar yalın ve betimleyici olabldim kusura bakmayın..

İlk satırlarınıza arkadaş cevap vermiş.Hatta 2. kez yazıyor ama anlamak istemiyorsunuz sanırım.Kimse futbolcuyu dövmekten bahsetmedi.

Olayda kabadayılık filan yok yalnızca 7 kişilermiş arkadaşlar.gs'lilerin biri bile değil.Tek amaçları Trabzonspor lehine tezahurat yapmak, gs havaalınında taraftarları tarafından çiçeklerle karşılandı haberlerinin önüne geçmek.Problem nerede?
Tartışmayı başlatan da Hasan Şaş denen zibidi.

Yahu bizim gibi gurbette yaşayan Trabzonspor'luların yani en azından benim buradaki ezik takımın taraftarlarını susturmak için en önemli argümanlarımından biridir bu rakip takımların havaalanında kendi takımları tarafından karşılanamaması.Övünürüm ben bununla.Ülkede yok başka!

Son yıllarda tersi oluyordu, karşılanıyorlardı.Bu akşam buna izin vermeyen arkadaşlarımı can-ı göönülden kutluyorum, sağolun varolun.

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 23:33
Aferim yav. devam edin.
Ben pes ettim.
Bu yarıştan çekiliyorum.

Güle güle ..

Muhammet
14.03.2009, 23:34
Yillarca fb maclarina asildigimiz gibi gs maclarina asilmadik,taraftarimizda asilmadi.
Ne zamanki biz sampiyonluga giderken gs bizi yendi,o zaman taraftarimiz yavas yavas akillanmaya basladi,düsmanlarindan birini daha tanidi.
Halbuki anlayis,ben sampiyon olamazsam kimin oldugu umrumda degil anlayisi olmaliydi.

Hala böyle düşünenler var, emin olun. Hala daha feneri diğerlerinden daha çok düşman gören, illa da o olmasın diye bjk ve gsnin başarısına eyvallah diyenler var, sizi temin ederim. Ne yazık ki..

SuperGaZii
14.03.2009, 23:34

Ya birak Allah askina, yerel gazeteler agziyla konusanlarida anlamiyorum. Bu takim bu sene kuruldu! Bu takimin neredeyse tum oyunculari bu sene takima geldi, bu takimin song ve serkan disindaki oyuncularin nerediyse tamami buyuk takimlarda oynamadan geldiler, zaten oldukca da gencler. Simdi bu takim cekirdek citlayan taraftara ragmen, yerel medyanin cikarlari ugruna elestirilerine ragmen, senin gibi dusunen dusuncesiz taraftarlara ragmen hala bugun zirvede yer aliyorsa cok BUYUK bir TAKIM demekdir. Ersun hocamlada, gol atamayan oyuncularimla da , butun oyuncularimla da gurur duyuyorum, akillanacak birisi varsa senin gibi dusunenlerdir.

Ahmet AYDIN-28
14.03.2009, 23:35
tamam arkadasim siz yenilsekte alkislayin.alistik zaten istanbul takimlarina yenilmeyi.olmadi omuzlariniza alin.eger bu eksik gs yide yenemezsek,babamin ogluda olsa kimsenin gözünün yasina bakmam.yeter ya biz kimi yenecegiz peki?bir cevap versen memnun olurum.bu kadar para ve emege birakinda bir büyük mac aliversin sevgili hocamiz ve takimimiz.

verilen bu kadar emekte Hoca'nın hiç mi payı yok?

Can AYDIN
14.03.2009, 23:36
Aferim yav. devam edin.
Ben pes ettim.
Bu yarıştan çekiliyorum.
Tebrikler,herkes adına doğru bir karar verdin arkadaşım...:alkış:

aurora
Yarın Gs ye yenilirsek sevincek varmı yok- Yenersek sevinecek varmı herkes..........
E o zaman neyi tartışıyorsunuz. Enerjimizi yarın en guzel destegi nasıl veririz ona harcamamız lazım...

Cafer Bulur
Futbolcular herseylerini ortaya koyup de yenilirseler alkislayacagiz tabiiki, baska ne yapacagiz?
Gs eksik olsa da gs dir,sonucta 11 kisi ile sahaya cikacaklar.
Meira nin satilmasinin gs ye cok sey kaybettirmedigini hamburg macinda görmedik mi?
Belki lincoln oynamazsa bile bu durum aleyhimize bile olabilir,futbolu iyi takip edenler ne demek istedigimi bilir.
O kadar para aliyorlar artik büyük mac kazanmalilar demissin,ben de sana diyorum ki ;kazanmak istemeyen kim?

Oğuzhan Turhan
14.03.2009, 23:37
olgun, adın gibi çok olgun biriymişsin ama biz değiliz..

Gamze
İyide biz burda şakasına takılıyoruz niye heyecan yaptınız ?
Niye sildiniz ki mesajları ?

Rakip takıma takılacağız tabi ben burda neler gördüm forumun oturaklı abilerinden yazılan mesajlar filan...

Tabi silgi elinizde sizin elinizde nasıl olsa kimin mesajını isterseniz silebilirsiniz :)

Keyif kaçırmaya birebirsiniz...

İyi geceler...

Keyfin yeri ve ölçüsü var Koray.
Silgi olan el, kalem olan elden çok daha sıkıntılı, stresli ve sorumluluk yüklenmiş durumda ama hatırlatırım.
Sadece yazmak değil, yazılanın nereye gideceğini tartmak ve üstüne üstlük bunun bir de bulunduğumuz ortama ne gibi bir getirisi götürüsü olacağını hesap etmek zorundayız.
Ve ondan sonra da bu şekilde 'fırça' yemeyi göze almalıyız elbette.
İyi geceler dilerim.

nuhoglu
Aferim yav. devam edin.
Ben pes ettim.
Bu yarıştan çekiliyorum.
olgun sen daha sahanın hangi hallerde kapatılacagını öğren ondan sonra benim düşüncelerimi yargıla

S.DEMİRCİ
14.03.2009, 23:38
onu bunu bilmem.. takım sahaya çıkacak ve bu maçı alacak.. başka birşey aklıma gelmiyor...

olgun

Bir taraf süt çocuğu çekirdekçi, centilmenlij budalası taraftar oldu; diğer taraftar barbar, holigan, kavgacı ve takımına zarar veren.
Maşallah ama iki tarafında - iki tarafca - ortak özelliği yeterince iyi Trabzonsporlu olmaması!

Arkadaşlar ne oluyoruz?

Bu kadar basit.

Trabzonspor'un çıkarlarına ve imajına zarar getirecek hiçbir şeyi, hiçbirimizin kabul etmesi mümkün olmadığı gibi; aynı şekilde bazı tabuların yıkılmasına da göz yumamayız, saygısızlığa sessiz kalamayız.
He ne yapılacak o zaman?
Ölçü!

Çok net.

gamze hanım,
bu yazınızla ne anlatmak istediğinizi anlayamadım.
yukarısı başka, aşağısı başka.
yani yazınızın üstüyle altı birbiriyle çelişkili.
Kimse centilmenlik budalası değil.
centilmen centilmendir o kadar.
fair ply diye bir şey hiç duymadınız mı?

mhayri
Hiç bir takıma en ufak bir sempatim yoktur olursa kendimden şüphe ederim...
Ben şampiyon olamadıkça diğerleri yerin dibine girsin...
Hatta futbol benim için biter, Trabzonspor yoksa futbol yoktur bu bülkede benim için...
İsterse kainat kupasını kaldırsın rakipler, umurumda olmaz, çünkü olmayan bir kupanın nesine sevinecem...

S.DEMİRCİ
14.03.2009, 23:41
Hatta futbol benim için biter, Trabzonspor yoksa futbol yoktur bu bülkede benim için...
İsterse kainat kupasını kaldırsın rakipler, umurumda olmaz, çünkü olmayan bir kupanın nesine sevinecem...
zaten öyle birşey varsa o kişi TRABZONSPORLU değildir...

Gamze
14.03.2009, 23:41
gamze hanım,

Bence siz tekrar okuyun yazıyı öyleyse.
Ben burda sizlerin - yani ikiye bölünmüşlerin - birbirini nasıl gördüğünü anlattım.

Kimseye centilmenlik budalası yahut holigan demedim. ''Öyle görüyor ve yanıt yazıyorsunuz sanki'' dedim.

Bunu anlamak güç olmasa gerek.
Not düşmüşüm zaten, bunlar benim görüşlerim değil şurda yazılanlara bakarak edindiğim gözlemler.

Kendimi tekrarlamayayım şimdi. ;)

Fair play i de emin olun çok iyi bilir, gerektiğince de uygular ve savunurum.
Yazdığım mesajda bunu görmüş olmalıydınız.
;)

Hotaman
14.03.2009, 23:42
Olacak o kadar burası Trabzon emsali yok!
Ancak Şaş; GS taraftarının 2005 yılında 90 dakika kaptanımıza küfrettiği maçtan sonra GS taraftarının büyük bir ayıp ettiğinide söylemiştir. Yinede söylediğim gibi detaylar önemli değil burası Trabzon.

Can AYDIN
14.03.2009, 23:43
Bu yaaaa düşüncelerime tercuman oldun..Ağzına yüreğine sağlık..Yok kardeşim futbolda kardeşlik mardeşlik olmazzzzzz,stadttan bana küfredecek,çıkışta naber ne yapıyorsun..Eeee bu ne saçmalık.Hani onur?

SuperGaZii
14.03.2009, 23:43

Arkadaşlar ne oluyoruz?

Bu kadar basit.

He ne yapılacak o zaman?
Ölçü!

Çok net.

Bu sizin dusunceniz kadar kolay birsey degildir!
bu taraftarlar yillarbyunca fenere olan gicikligi yuzunden gs maclarinda susup oturdular. Halbu ki bu takimin her macindan ana avrat kufur eden galatasaray taraftaridir, fener sampiyon olmasin diye o maclarda bize yapilan hakem hatalarini bile gormemezlikden geldi, bu takima en buyuk zarari galatasaray ve onun çirkef taraftari sebep olmusdur.

Cafer Bulur
14.03.2009, 23:44
Bu macta favori gösterilmek beni korkutuyor.
Bu tip maclarda genellikle favori olan kaybetmistir.
Ama kazanmak icin cok sebebimiz oldugundan en kötü ihtimalle berabere kalacagimiza inaniyorum.
Kimse beraberlik bizim isimize yaramaz demesin,kazanamiyorsan kaybetmemelisin.

Ahmet Kuru
14.03.2009, 23:44
Kendi içinde her daim bölünmeye açık tek taraftar topluluğu biziz heralde...
Neyse..
Yarın yeneceğiz inşallah...

Can AYDIN
14.03.2009, 23:46
gamze hanım,

Hani gidecektin olgun kardeş,başedemiyordun,pes etmiştin...:D

OLCAY ÇAKIR
Tarzım değil ama şu tartışmaları erteleme adına;

BORDOOOOOOOOOOOOOO:)

Kadir
İnşallah kazanacağız !

pReN@_61
Haydee, kazanalım şu maçı !

Hüseyin İlkin
Bu macta favori gösterilmek beni korkutuyor.
Bu tip maclarda genellikle favori olan kaybetmistir.
Ama kazanmak icin cok sebebimiz oldugundan en kötü ihtimalle berabere kalacagimiza inaniyorum.
Kimse beraberlik bizim isimize yaramaz demesin,kazanamiyorsan kaybetmemelisin.

Yenemiyorsak , yenilmeyeceğiz. Budur. Eğer Denizli ve Konya maçlarını bırakın yenmeyi geçtim , yenilmeseydik bu hafta liderdik... Bir puan bazen çok şeyler ifade edebilir. İlk hedef tabii ki galibiyet olacak. Ama olmazsa beraberliğede üzülmenin alemi yok...

Vural Kuyumcu
14.03.2009, 23:48
Tarzım değil ama şu tartışmaları erteleme adına;

BORDOOOOOOOOOOOOOO:)

Stuttgartan

MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Fatih
14.03.2009, 23:48
Sinerji bakanımız Fatih:)

Olcay Abi siz varken bana yardımcılık düşer.:)

Gökhan BAYRAK
14.03.2009, 23:49
ya nerelere gelmiş bu olay anlayamadım!

ne yapmışız biz Trabzon tezahuratı dışında?

kendi şehrimizde gs lilere tezahurat mı ettirseydik?

biz orda legal olmayan birşey yapsaydık zaten polis içeri alırdı bizi.

neden Hasan şaş?niye kimse bunu düşünmüyor?

orda bile arkadaşlarıma dedim ki, "her statta "p.ç p.ç p.ç hasan" die bağrılmasının gerekçeli bir sebebi varmış demek ki.

amacımız sadece ve sadece onlara Trabzona geldiklerini hatırlatmak ve ordaki gs lilere nerde olduklarını göstermekti.

ben inanıyorum ki biz orda olmasaydık, onlar cesaretlenecek ve tezahuratlar,alkışlar olacaktı gs takımına.biz 7 kişiydik ve bunun önüne geçebildik orda.

yok saha kapanacakmış, yok yanlışmış böyle hareketler, yok adamlar gaza gelirlermiş, bırakın böyle komik şeyleri arkadaşlar...

olgun
14.03.2009, 23:49
Hani gidecektin olgun kardeş,başedemiyordun,pes etmiştin...:D

evet o arkadaşlara cevap vermemek için pes ettim dedim.
sana da bundan böyle cevap verecek değilim.
düşüncelerimiz farklı çünkü.

Ömer TOPAL
14.03.2009, 23:50
Stuttgartan

MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Samsundan

ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Gamze
14.03.2009, 23:51
Bu sizin dusunceniz kadar kolay birsey degildir!
bu taraftarlar yillarbyunca fenere olan gicikligi yuzunden gs maclarinda susup oturdular. Halbu ki bu takimin her macindan ana avrat kufur eden galatasaray taraftaridir, fener sampiyon olmasin diye o maclarda bize yapilan hakem hatalarini bile gormemezlikden geldi, bu takima en buyuk zarari galatasaray ve onun çirkef taraftari sebep olmusdur.

Bu sözlerinize karşı durur bir şey mi yazmışım? :)

İdmanocağı - İdmangücü rekabeti döneminde, sırf renkleri uğruna GS sempatisinin Trabzon'da ocaklılarca yayıldığını söyler bazı eskiler.
Bir yere kadar kabul edilebilir görünse de dönem şartlarında, bugün hala bir sempatinin var olduğunu düşünmek, hele bir de bunu kabullenmek benim ağrıma gidiyor.
Kendi annem bile TS'den sonra GS demiştir geçenlerde ki bir ton tartışmışızdır.
Bu anlayıştan nefret ediyorum.
Ve o havaalındaki müdehaleyi bu yüzden bir yere kadar savunabilirim.
Bizim bazı tabularımız var; Trabzon'da başka takım forması giyilmez.
Tezahüratı edilemez!
Hoşgeldin beşgittin yapılamaz.
Bu katı bir anlayış gibi görünse de, doğrudur.
Trabzon bu yüzden farklıdır biraz da.
Bu yüzden ''81 ilin sadece bir tanesinde şampiyonluk kutlanılmaz 24 senedir''
Bu tabu devam edecektir.
Etmelidir.
Buna bir itirazım yok, olanı da anlamam mümkün değil.

Benim itirazım bölünme ve karşıt fikirlileri olmadık kalıplar içine sokmak.
Bugün bir olmak zorundayız!
Yarın kazanabilmek için, birbirimize destek olmak zorundayız.
Kazanıp yolumuza devam edebilmek için ortak hareket etmeliyiz.
...iz
...ız
...iz

Tek başına olmaz yani. :)

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 23:51

Birader pardon ama nedir bu düşüncelerin .

Can AYDIN
14.03.2009, 23:53

orda bile arkadaşlarıma dedim ki, "her statta "p.ç p.ç p.ç hasan" die bağrılmasının gerekçeli bir sebebi varmış demek ki.

amacımız sadece ve sadece onlara Trabzona geldiklerini hatırlatmak ve ordaki gs lilere nerde olduklarını göstermekti.

ben inanıyorum ki biz orda olmasaydık, onlar cesaretlenecek ve tezahuratlar,alkışlar olacaktı gs takımına.biz 7 kişiydik ve bunun önüne geçebildik orda.

yok saha kapanacakmış, yok yanlışmış böyle hareketler, yok adamlar gaza gelirlermiş, bırakın böyle komik şeyleri arkadaşlar...

Bu yolda asla yanlız yürümeyeceksin..!
(Orada olsam aynen senin gibi davranırdım)

SuperGaZii
14.03.2009, 23:53
Bazi arkadaslari da gulerek takip ediyorum, isimleri gibi olgun dusunemiyorlar. Yarin avniekeri yillardir soyleyip de yapamadigimiz sekilde cehenneme cevirmek adina her turlu seyi yapmaliyiz. Avnieker cehennemini geri istemek sahaya birseyler atmakdan mi, ya da sahaya atlamakdan mi geciyor da dediklerimizi saha kapatma olayina getiriyorsunuz? Yarin taraftar gruplari aralarin da her ne sorun varsa bir araya gelsinler, birlik de bagirsinlar, insanlari oyle gaza getirsinler ki o insanlar kendilerinden ayaga kalksinlar. Televizyonu aciyoruz maci zevkle izlicez, bir bakiyoruz bir taraftar grubu birseyler soyluyor, ote tarafa bakiyoruz baska seyler soyluyor. Taraftar gruplarinin Trabzonspor'un gelecegi ile oynama luksu yoktur, birbirlerini yiyeceklerine birlesip ana konu ve tek konu olan TRABZONSPOR u desteklemelidirler. Birisi A diyor otekisi B diyor, taraftar da haliyle cekirdek citlayacak, hele 10bin kisi bir agizdan bagirsin bakalim o taraftar cekirdek citliyor mu?

Can AYDIN
14.03.2009, 23:54
Düşüncelerimiz farklı diye sakın benden de aynı davranışı bekleme.Ben yazarımmm..;)

olgun
14.03.2009, 23:54
Yenemiyorsak , yenilmeyeceğiz. Budur. Eğer Denizli ve Konya maçlarını bırakın yenmeyi geçtim , yenilmeseydik bu hafta liderdik... Bir puan bazen çok şeyler ifade edebilir. İlk hedef tabii ki galibiyet olacak. Ama olmazsa beraberliğede üzülmenin alemi yok...

Yenmek en güzeli. yenilmemek de güzel.
Beraberlikte 2 puan kaybediyorsunuz ama genede başınız pek eğilmiyor.
Moraliniz yenildiğinizin yüzde onu kadar bile bozulmuyor.

S.DEMİRCİ
14.03.2009, 23:55

ayağınıza sağlık.. hangi densizler gsyi karşılıyor TRABZONDA...

Gamze
14.03.2009, 23:56

Abi muhtemelen üniversite öğrencileridir zaten.
Yerli halktan oraya gitmeye cesaret edecek biri olduğunu sanmıyorum.
Bir tanıdık görür falan maazallah. :)))

U.Sadıkoğlu
14.03.2009, 23:59
Baya bi fair playci taraftarımız varmış :D

Emirhan Makul
14.03.2009, 23:59

Üniversitede okuyan gençlerdir ya büyütecek birşey yok burdan tutupda Trabzonlular Başka takımları tutmaya başladı sonucunu çıkarttınızya Yok Lebron James denir buna yani.

kemaLAZ61
15.03.2009, 00:01
Samsundan

Avusturyadan,

TRABZOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN !!!!

Fatih
Velhasılı kelam o arkadaşların orda olması iyi olmuş.

Çiçeklerle karşılama olayı da ortadan kalkmış oldu.

Lancet_61
yarın maça gelecekler...boğazımız patlayana kadar...

Vural Kuyumcu
Samsundan

Tekrar Stuttgartan

TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN N

theo
15.03.2009, 00:02
Samsundan

İstanbuldan ;

TRABZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

Ahmet Kuru
Ne kadarda uzamış bu konu...
Hele ki orada olan arkadaşımızın yapmış olduğu açıklamadan sonra hala daha yapılan hareketin yanlış olduğu,Trabzonspor'a zarar verdiğini düşünmek,bizi diğer Anadolu klüplerinden ayıran en büyük özelliğe inanmamaktır...
Nedir bu özellik,Trabzon'da Trabzon halkının tuttuğu tek takım Trabzonspor'dur.İkinci,üçüncü,gönül bağı olunan başka bir takım yoktur...istanbul takımlarının her deplasmanda krallar gibi karşılanıp Trabzon'da protesto ile karşılanmasından gurur duyacağımıza,arkadaşlara haraketlere varırcasına eleştirelerde bulunuyor...
Farkında olmadan asıl özelliğimizi mi kaybediyoruz?

Hüseyin İlkin
Emirhan öyleleri yok değil ama. Benim sınıfımda var. Trabzonlu ama Galatasaray'ı tutuyor. Yandaki okulda var. Beden derslerinde görüyorum. Küçücük çocuklar üstlerinde Fenerbahçe formaları. Fazla değil tabi , ama var öyleleride , maalesef...

Oraya gidenlerin çoğu üniversitedendir ama,hatta hepsi. Buraya katılıyorum.

Gamze
Velhasılı kelam o arkadaşların orda olması iyi olmuş.

Çiçeklerle karşılama olayı da ortadan kalkmış oldu.

Fındık dağıtacağız ya, daha ne çiçeği zaten.
Çok bile. :)

Gökhan BAYRAK
15.03.2009, 00:03

bu imaj yapıştı kaldı bize zaten.havaalaında kaşkol ve formalarını aldığımız çocuklardan bitanesi geldi ve şunu dedi bana.abi sadece görmek istiyoz.diğeri de dedi ki ben gs li bile değilim abi.hangi takımı tuttuğumu duysan benden nefret edersin.ne oldu olum dedim fenerli misin?evet dedi.şunu kafana sok dedim.bizim için fb gs ya da bjk farketmez.bize hepsi aynı uzaklıkta dedim.hiçbirinin birbirinden farkı yok dedim.

Bu yolda asla yanlız yürümeyeceksin..!
(Orada olsam aynen senin gibi davranırdım)

sağol renktaş, teşekkür ederim.

o kadar densiz var ki bildiğin gibi değil : )

Can AYDIN
15.03.2009, 00:06
Üniversite yıllarım geldi aklıma.Benim asil takımım,kim senin kentinde öyle böyle yapacakmış şaşarımmm...
Onlar şişli sürmeli otel önünde maç günü birleşip,akla gelmeyecek her türlü küfürleri edecek,Sonra Trabzonspor bizim kardeş takımımızda şöyle de böyle..Yok böyle bişey arkadaşlar,kardeşlik diye bir şey olmaz bizim ligimizde..Kardeşlik olsa yıllardır haksız şekilde (en azından şmp.luğa oynadığımız dönemlerde)şampiyonluklar alınmazdı elimizden..Hem biz unutsak Sevgili Gökdeniz,Sevgili Fatih TEKKE unutmaz samiyende edilen küfürleri..Kardeşlik yoookkk..Biz mert insanlarız herkese hakkını veririz alim Allah kimse merak etmesin...

sirkan
15.03.2009, 00:06
İstanbuldan ;

TRABZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

Hollandadan:

Bize Her Yer Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnn

SuperGaZii
15.03.2009, 00:07
Trabzon'da ki Trabzonspor'lular, Trabzonspor'a destek vereceklerine zarar veriyorlar. Trabzonspor'u çok sevmelerine ragmen zarar veriyorlar. Trabzonspor'un degerini bilmeniz lazim Trabzon'da ki arkadaslar. Deplasman maçlarina bakin oraya gidenler hep bir agizdan bagiriyorlar, tek ses cikiyor. Cunku bu takima ozlem var, hasret var, yenilse de yense de, kotu de oynasa o takimi bir kere gorebilmek için herseyi bir kenara itiyorlar ve maça gidiyorlar. Trabzon'da ki taraftarlarimiz ise aralarin da birsuru gruba ayrilip bizleri de uzuyorlar. Taraftar gruplari birbirlerine dusmek yerine eski maclari acip izlesinler, o taraftari gorsunler, o heyecani yasasinlar daha sonra simdi yaptiklarina baksinlar. Eski basarili donemlerimiz de bir tek konu vardi, bir tek ses vardi, bir tek haykiris vardi, bir tek yurek vardi, birliktelik vardi , onun adi da TRABZONSPOR'du. Trabzonspor'u destekliyoruz demeniz icin birbirinizle anlasip birlesmelisiniz, bunu yapamiyorsaniz maclar da tek bir agizdan TRABZONSPOR' u desteklemeniz herkesi mutlu edecekdir.

Hayirli aksamlar.

Erkan
15.03.2009, 00:08
Gokhan abi gercekten o pis goruntuleri onlediginiz icin sizlere ne kadar tesekkur etsem azdir:)

Fatih
15.03.2009, 00:09
Fındık dağıtacağız ya, daha ne çiçeği zaten.
Çok bile. :)

Fındık falan yok eziklere toplarken yanımızdamıydılar.:D

Emirhan Makul
15.03.2009, 00:10
Gokhan abi gercekten o pis goruntuleri onlediginiz icin sizlere ne kadar tesekkur etsem azdir:)

Iyy evet burda küçük yaşda üyelerimiz var geçen gördüm 8 yaşında üye vardı gençlerimiz böyle insanları görüpde özenmesin :D

TS-FAN
15.03.2009, 00:11
Yarın tribünleri şöyle görmek istiyorum:

:sevinç::atki::sevinç::atki::sevinç:
:dvl: :dvl: :dvl: :dvl: :dvl:

Erkan
15.03.2009, 00:12
Emirhan, o cocuklarda da suc yokki, Trabzonda hersey guzeldir diyip oyle goruntu verirsek yeni nesili curutmus oluruz:)

olgun
15.03.2009, 00:13
Bizim takımımızı istanbulda Trabzonspor taraftarları karşılamıyor demek.
Trabzonspor taraftarının misafir takımı çiçeklerle karşıladığına hiç şahit olmadım. onlarda bizim takımı çiceklerle karşılamıyorlar.

Bizim takımlar uefa ve şampiyon kulüpler kupası için avrupaya gittiğinde çiçeklerle mi karşılanıyor? Hayır.
Misafir takım gelir, az da olsa kendi taraftarı karşılar, tıpkı bizim taraftarımızın bizi istanbulda karşıladığı gibi?
ne var bunda?

Vural Kuyumcu
15.03.2009, 00:15
Stuttgartan

BIZE HER YER TRABZONNNNN

Mustafa Ayazoğlu
Galatasaray Trabzon'da şok yaşadı

TURKCELL Süper Ligi'nin 34'ncü haftasında, Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, akşam saatlerinde Trabzon'a geldi. Trabzon Havalimanı'nda, sarı - kırmızılı taraftarlar tarafından karşılanan kafilede, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve DP eski Genel Başkanı Mehmet Ağar da yer aldı. Öte yandan havalimanına gelen bir grup Trabzonspor taraftarı, Trabzonspor lehine tezahürat yapmaya başladı. Bu sırada Hasan Şaş ile Trabzonsporlu bir taraftar arasında gerginlik yaşandı. Havalimanı içerisinde başlayan gerginlik, havalimanında sözlü sataşmayla devam etti ancak güvenlik güçleri araya girerek olayın büyümesine izin vermedi.
Trabzonsporlu taraftarların Galatasaraylı futbolculara bu kadar yaklaşmasına izin verilmesine kızan Adnan Polat, havalimanı çıkışında sarı-kırmızılı taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Galatasaray kafilesi, daha sonra maç saatine kadar konaklayacakları otele geçti.

http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&Kategori=spor&KategoriID=14&ArticleID=1071126&Date=14.03.2009&b=Galatasaray%20Trabzonda%20sok%20yasadi&ver=27

Melis 61
Trabzonspor taraftarının misafir takımı çiçeklerle karşıladığına hiç şahit olmadım. onlarda bizim takımı çiceklerle karşılamıyorlar.

Bizim takımlar uefa ve şampiyon kulüpler kupası için avrupaya gittiğinde çiçeklerle mi karşılanıyor? Hayır.
Misafir takım gelir, az da olsa kendi taraftarı karşılar, tıpkı bizim taraftarımızın bizi istanbulda karşıladığı gibi?
ne var bunda?

Abicim Türkiyedeki tek şehir takımıyız da ondan. Bu bizim özelliğimiz. Bırak da o kadar da olsun.

Mustafa Mahmutoğlu
15.03.2009, 00:16
Trabzon'da ki Trabzonspor'lular, Trabzonspor'a destek vereceklerine zarar veriyorlar. Trabzonspor'u çok sevmelerine ragmen zarar veriyorlar. Trabzonspor'un degerini bilmeniz lazim Trabzon'da ki arkadaslar. Deplasman maçlarina bakin oraya gidenler hep bir agizdan bagiriyorlar, tek ses cikiyor. Cunku bu takima ozlem var, hasret var, yenilse de yense de, kotu de oynasa o takimi bir kere gorebilmek için herseyi bir kenara itiyorlar ve maça gidiyorlar. Trabzon'da ki taraftarlarimiz ise aralarin da birsuru gruba ayrilip bizleri de uzuyorlar. Taraftar gruplari birbirlerine dusmek yerine eski maclari acip izlesinler, o taraftari gorsunler, o heyecani yasasinlar daha sonra simdi yaptiklarina baksinlar. Eski basarili donemlerimiz de bir tek konu vardi, bir tek ses vardi, bir tek haykiris vardi, bir tek yurek vardi, birliktelik vardi , onun adi da TRABZONSPOR'du. Trabzonspor'u destekliyoruz demeniz icin birbirinizle anlasip birlesmelisiniz, bunu yapamiyorsaniz maclar da tek bir agizdan TRABZONSPOR' u desteklemeniz herkesi mutlu edecekdir.

Hayirli aksamlar.

eline sağlık vallahi başka birşey demiyorum :alkış::alkış::alkış:

Barış Mayda
15.03.2009, 00:17

ne var bunda?
trabzona gelen rakip takımı karşılamaya kimsenin gidecegini düşünmüyorum cünkü trabzonda rakip takım taraftarı yok varsa da üni ögrencisidir

Can AYDIN
15.03.2009, 00:17

ne var bunda?

Bu kadar anlatılandan sonra Lütfen kimse yorum yapmasın bu mesaja..İstirham ediyorum öyle kalsın,tek başına yorum!...

BORRRDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOO

Bülent AKBULUT61
15.03.2009, 00:18
bu gece uyku haram bana düşünmekten macı hayatta uyuyamam.kötü bir sonucta (töbe töbe )ben ne yapacağım bir hafta işte milletin yine alaylı alaylı konuşması öldürür beni Trabzondaki arkadaşlar nolur bu macta stadı inletin bizler için yapın bu sefer bizi bu yaban ellerde alay konusu yaptırmayın.

sancakbeyi_61
15.03.2009, 00:19

ne var bunda?

abicim Türkiyede tek deplasman Trabzondur ifadesi sana birşey cagrıstırıyor mu? bildigimiz trabzondan trabzonspordan başka birer tane daha mı var merak etmeye başladım cidden..

istanbul ile trabzonu karsılastırmak zaten baslı basına ayrı bir konu..bir tarafta 15 milyonluk kozmopolit bir şehir,diger tarafta yüzde 90 bilmem kacı trabzonsporlu bir şehir..nasıl aynı muamele olsun?

Barış Mayda
15.03.2009, 00:20
[quote=SuperGaZii;2057711]Trabzon'da ki Trabzonspor'lular, Trabzonspor'a destek vereceklerine zarar veriyorlar. Trabzonspor'u çok sevmelerine ragmen zarar veriyorlar. Trabzonspor'un degerini bilmeniz lazim Trabzon'da ki arkadaslar. Deplasman maçlarina bakin oraya gidenler hep bir agizdan bagiriyorlar, tek ses cikiyor. Cunku bu takima ozlem var, hasret var, yenilse de yense de, kotu de oynasa o takimi bir kere gorebilmek için herseyi bir kenara itiyorlar ve maça gidiyorlar. Trabzon'da ki taraftarlarimiz ise aralarin da birsuru gruba ayrilip bizleri de uzuyorlar. Taraftar gruplari birbirlerine dusmek yerine eski maclari acip izlesinler, o taraftari gorsunler, o heyecani yasasinlar daha sonra simdi yaptiklarina baksinlar. Eski basarili donemlerimiz de bir tek konu vardi, bir tek ses vardi, bir tek haykiris vardi, bir tek yurek vardi, birliktelik vardi , onun adi da TRABZONSPOR'du. Trabzonspor'u destekliyoruz demeniz icin birbirinizle anlasip birlesmelisiniz, bunu yapamiyorsaniz maclar da tek bir agizdan TRABZONSPOR' u desteklemeniz herkesi mutlu edecekdir. sonuna kadar sana katılıyorum. SuperGaZii arkadaşım

SuperGaZii
15.03.2009, 00:23

ne var bunda?

O zaman da Trabzonspor efsanesi diye birsey kalmaz. Ha dersen ki suan efsane durumdamiyiz? Sadece adimiz var. Bugun ki mesajlarimin cogunda vurguladigim birliktelik malesef bugun yok. Eski efsane Trabzonspor'u bir macda birsuru ayri grup, bir kac agizdan bagirmaz hep birlikde Trabzonspor diye bagirirdi. Bunu anlamak icinde maci bir kere tv'den izlemeniz yeterli olacakdir, bir taraf birseyler soyluyor, obur taraf baska seyler soyluyor. Fazla geriye gitmeye gerek yok, 5 6 yil once top rakipdeyken tum taraftar isliklarken, yuhalarken simdi ses duyamiyoruz. Bazilarinin dedigi gibi sucu LiG TV ye atmayacagim, cunku hersey net goruluyor, sagir da degiliz Allah'a sukur. Cekirdek citlayan taraftara bazen hak veriyorum, adam sola bakiyor bir baska ses, saga bakiyor bir baska ses, adam ne yapsin oturup cekirdek citliyor... Zaten bu birlikteligi sagladigimiz zaman baska taraftarlari desteklemek icin o havalimanina da eskisi gibi kimse gidemez.

kamer
15.03.2009, 00:24
yeneceğiz arkadaşlar

ye-ne-ce-ğiz

.:alkış:

Mustafa Mahmutoğlu
15.03.2009, 00:25
yenmeliyiz geçen seferki 3-0 ın acısı hala içimde

olgun
15.03.2009, 00:32
Zamanla her şeyin değiştiğini kabul edeceksiniz.
Ben inceliyorum, soruyorum, biliyorum.
sizde amcalarınıza, babalarınıza hatta dedelerinize sorun bakalım ki:
Şampiyon olduğumuz yıllarda: ne gs ne bjk, ne fb ve ne de başka herhangi bir kulübün taraftarı Trabzondaki maçlara geliyorlarmıydı?

Şimdi geliyorlar. stadyumda tezahürat da yapıyorlar.
ve o zamanlarda Trabzona gelmeğe cesaret edemeyen taraftarların şimdi gelmeleri devirlerin değiştiğini gösteriyor.

ve gene o şampiyonluk zamanlarında Trabzonsporlu taraftarlar hava alanına gidip karşı takım aleyhinde tezahurat yapmazlarmış.
adamlar sessiz gelirler, sessiz giderlermiş.

Şimdi yeni nesilde bazı adetler türedi.

eğer o kadar yosma iseler, şampiyonluk zamanlarında olduğu gibi misafir takım taraftarlarını stadyuma sokmasınlar.
Baksanıza o devirlerde gelemeyenler şimdi stadyumda şarkılar söylüyor. tezahüratlar yapıyorlar.

dedik ya devirler değişiyor. anlayışlar değişiyor.

hava alanında karşı takım aleyhinde yapılmakta olan aykırı tezahüratlar da elbette ileride son bulacaktır.
zira zarardan başka hiç bir faydası yoktur. Anlamı da yoktur.

Efendilikten kimse ayrılmasın.

Eskiler, kabadayıların, mafyaların en kalitelilerinin, en saygı görenlerinin: başkalarına saygı gösterenler olduğunu söylerler.
kısaca: keskin sirkenin kabına zararı vardır. Hiddetle kalkan zararla oturur.

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 00:35
havaalanında hasan sasla olan olayların sebebı nedır arkadaslar??

sancakbeyi_61
15.03.2009, 00:36
Şampiyon olduğumuz yıllarda: ne gs ne bjk, ne fb ve ne de başka herhangi bir kulübün taraftarı Trabzondaki maçlara geliyorlarmıydı?

ve o zamanlarda Trabzona gelmeğe cesaret edemeyen taraftarların şimdi gelmeleri devirlerin değiştiğini gösteriyor.

ve gene o şampiyonluk zamanlarında Trabzonsporlu taraftarlar hava alanına gidip karşı takım aleyhinde tezahurat yapmazlarmış.

eğer o kadar yosma iseler, şampiyonluk zamanlarında olduğu gibi misafir takım taraftarlarını stadyuma sokmasınlar.
Baksanıza o devirlerde gelemeyenler şimdi stadyumda şarkılar söylüyor. tezahüratlar yapıyorlar.

hava alanında karşı takım aleyhinde yapılmakta olan aykırı tezahüratlar da elbette ileride son bulacaktır.

Eskiler, kabadayıların, mafyaların en kalitelilerinin, en saygı görenlerinin: başkalarına saygı gösterenler olduğunu söylerler.

hocam hani cok büyük ve olgun bir taraftarsınız ya,şimdi sizin bizim meşhur 'bize her yer trabzon' kitabınız da vardır.onu acıp okuyun bakıyım gelen takımlar nasıl karsılanıyormus...orda misafirlerimizi karsılamaya gidiyoruz kısmını bir kez daha okuyun..

veya bosverin entellektüel,sosyo kültürel yorumlarınıza devam edin.

SuperGaZii
15.03.2009, 00:38

Eskilere sormaya gerek yok, Trabzonspor deplasmanina taraftar goturen ilk takim istanbul takimlari degildir, Bursaspor'dur. Dedigin seyler, Trabzonspor sampiyon olmadigi muddetce Trabzon'da olmayacakdir, fazla da ustelemene gerek yok. Eger Trabzonspor uzun hasrete son verirse, taraftarda uzerinden bu yuku atacakdir, o zaman belki dedigin sey olabilir, ama Trabzonspor sampiyon olmadan bu dediklerinin hicbiri olmaz.

antagonist
15.03.2009, 00:39
Arkadaşlar, bu konuyu kapatalım lütfen.

Doğru veya yanlış. Oldu bitti. Olayı büyütmenin veya abartmanın anlamı yok.

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 00:39

:alkış::alkış::alkış: umarım elerştirenler cvabını almıştır...burası trabzon kimse gelip hava atamaz heleki gs linin ukala futbolcuları herkes haddini bilecek....tahrik etmesinler tarftarımızı bunlar bilerek yapılan şey hasan şaş kimdir ya hava atacak...yoksa kendi taftarı gelip karşılasın bizene...

kemaLAZ61
15.03.2009, 00:47
_______________________Panther____________________ _____

Pirana_________Büyük Sef________Cesur Yürek_________Dvorac

Kara Bela________Kaptan_________Sniper_________Colmanda nte

________________Duracell________Kral______________ _______

GELIYORUUUZZZ !!!

SuperGaZii
15.03.2009, 00:47
Butun sezon boyunca bu maci bekledim, cunku galatasaray'dan, futbolcularindan, baskanindan, taraftarlarindan, sempati duyanlardan nefret ediyorum. Cunku galatasaray takimi istanbuldaki her macda, her turlu pisligi yapmislardir, taraftarlari da ana avrat kufur etmislerdir. Ama Trabzona geldiklerin de bir tepki gormemislerdir. Kufur edilsin demiyorum, ya da birilerine saldirilsin da demiyorum. Bugune kadar fenere olan giciklik yuzunden, galatasaray maclarin da susup oturtulmasi beni cok uzuyor. Taraftar gruplarinin ayri ayri bagirmasi beni uzuyor, onlara bakip cekirdek citlayanlar da beni uzuyor. Yarin dirilis gunu olsun, taraftar gruplari ayri destegi biraksin birlikde takimi desteklesinler. insallah yarin taraftar olarak birlestigimiz bir gun olur.

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 00:51
ya ben şahsen umutla ve gökanla gol atabilcekmişiz gibi gelmiyo hala arkdaşlar yani durumları ortada bilmiyorum valla hiç bilmiyorum becerisi olmayan 2 futbolcuyla nasıl olcak bilmiyorum gol atamamak beni cekindiriyo

Gökhan BAYRAK
15.03.2009, 00:53

ordaki tezahuratların hiçbirinde GS adı geçmedi.yani aleyhte bir tezahurat yoktu.sadece ve sadece trabzon leyhte bir tezahurat vardı.

evet efendilikten kimse ayrılmasın, ayrıca kimse hıncal uluç yazarlığı (gitmeden, görmeden, birşeyden haberi olmadan yorum) yapmasın.

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 00:54
Butun sezon boyunca bu maci bekledim, cunku galatasaray'dan, futbolcularindan, baskanindan, taraftarlarindan, sempati duyanlardan nefret ediyorum. Cunku galatasaray takimi istanbuldaki her macda, her turlu pisligi yapmislardir, taraftarlari da ana avrat kufur etmislerdir. Ama Trabzona geldiklerin de bir tepki gormemislerdir. Kufur edilsin demiyorum, ya da birilerine saldirilsin da demiyorum. Bugune kadar fenere olan giciklik yuzunden, galatasaray maclarin da susup oturtulmasi beni cok uzuyor. Taraftar gruplarinin ayri ayri bagirmasi beni uzuyor, onlara bakip cekirdek citlayanlar da beni uzuyor. Yarin dirilis gunu olsun, taraftar gruplari ayri destegi biraksin birlikde takimi desteklesinler. insallah yarin taraftar olarak birlestigimiz bir gun olur.

bu dediklerine katılıyorum kardeşim....ama nedense en küçük şeyde bizim tarftar miletin gözüne okadarki kendi tarftarımızın gözüne bile biz batıyoruz medya bukadar güzel yapıyo işini....ben cok iyi biliyorum burdaki maçlara fenerlilerin döner bıcaklarıyla geldiğini oralarda nasıl küfür edildiğiini...hiç kusurabakyın ben efendilik adına susupta yediremem küfür yiyip oturmayı tahrik etmicekler arkadaşım...sivaslılarda aynı şeyi yaptı ama biz hariç kimsenin gözüne kimse batmıo yazık yani

Can AYDIN
15.03.2009, 00:55

Valla hayret edileceksin birisin sen!..Bu kadar konuşmadan sonra bu yorumu yapabiliryorsan(ki yazı baştan sona kadar birbirinden uyumsuz,gerçekte agresif,çirkef,sahte kabadayılık yapanlar ist.takım taraftarıdır.)ben senin neye hizmet ettiğini kavrayamam doğrusu.Yaşını başını almışsın ama bi zahmet edip istanbulda maça gitmemişsin.Devirler değişiyor değil;
Bunlar Trabzona gelip sürekli mağlup olurlardı baktılar olmadı,nasıl yapalımda onları şaşırtalım,Cin alinin(ali şen)aklına Avni akere taraftar gönderip stadı tahrik etmek fikri geldi.Olayın çıkış noktası budur.Haa bu arada rakip takım taraftarı muhakkakki Avni Akere gelmedilir.Bunların hepsi ayak oyunları olgun arkadaş,biraz kafanı çalıştır.Bu kenti tanıyorlar,insanlarını biliyorlar nasıl galip geleceklerinide biliyorlar.Biz sadece BİZ olursak özümüze dönersek onları tekrar eski günlerdeki gibi yenebiliriz.Bu akşamki münferit olayda bu dirilişin,küllerinden doğmanın miladı olur umarım...Eğer başkalarına benzemeye başlarsak o zaman kayderiz..Biz namuslu insalarız,kimseye haksız bir şekilde ne saldırırız nede hakaret ederiz ama bizi biri kışkırtırsa da hakettiğini alır..Umarım kışkırtanlardan değilsindir...!

UtopyaTs
15.03.2009, 00:55
bizim erken gol bulmamaız lazım yoksa her dakkika stersimiz artar.kaldı ki Sivas da Bjk de yendi bizimde yenmemiz lazıım.

61SOYTÜRK61
15.03.2009, 00:57
hangi efendilikten bahsiyoruz siz ya dinsizin hakkından imansız gelir yapmıcaklar bizimle ugrasmıcaklar tahrik etmicekler abartmıcaklar yılarca aynı şeyi yaptılar....3 barbarlar ve yalaka medyaları

61mehmet61
15.03.2009, 01:02
bu maç bizim süpriz golcülerin performansına göre çok şeye gebe görünüyor. İnşaAllah bu maçı alacağız.

hos_cocuk61
15.03.2009, 01:03
İnşallah ersun hoca selçuk'u dinlendirir çünkü belli bir form düşüklüğü var bence umut, gökhan 2 lisinden biride dinlendirilmeli

----------------------------------sylva

serkan-------------song---------------egemen-----------------cale

-----------------------hüseyin--------ceyhun

yattara--------------------colman----------------------alanzinho

------------------------gökhan