PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gs Maçını Trabzon Şöleninde İzleyelim..

sahinsoy
06.03.2009, 00:16
Arkadaşlar daha çok erken ama biletler sınırlıymış ondan dolayı şimdiden haber vermek istedim.

Trabzon dernekler birliği kış şöleni düzenliyor. Geceye İSMAİL TÜRÜT, ONAY ŞAHİN YUSUF CEMAL KESKİN, SEYFETTİN ÇAKIRAL gibi bir çok ünlü sanatçılar katılıyor.

Eğlence 5 te başlıyor. Gecede dev ekran kurulup trabzonspor - gs maçı izlenecek.

Biletler 20 tl .
yer : bahçelievler NECİP FAZIL KISKAKÜREK kültür merkezi.

15 mart pazar saat 17:00

http://www.trabzon.org.tr/tdf-genclik-kollari-1-kis-soleni/

Emre Dumangöz
06.03.2009, 00:24
bahcelievler bana cok ters renktaş ben maltepede otryrm :D gelmem 1 saat ama gelebilrsem gelirim:D

61SOYTÜRK61
06.03.2009, 15:24
hadi bakalım ozmanda siz sallayın istanbulu

Öztürk Adem
06.03.2009, 15:51
Uzak degılmıs Insallah orada olmaktan mutluluk duyarız

Halil Atalay
06.03.2009, 16:25
arkadaşlar artık uzak diye bir şey yok artık metrobüs var atlayın metrobüs ee bakırköy incirli de iniyorsun yürüme bile gitersin

Zafer Keskin
06.03.2009, 22:51
evet arkadaşlar bir zahmet ilgi gösterelim böyle organizasyonlara.... Organizasyonların devamlılığı için önemli bir durum...

Çetin
06.03.2009, 22:53
İsmail Türüt ile takımımızın anılmasını istemiyorum kendi adıma konuşmam gerekirse. Yine de herkese iyi eğlenceler.

Şahin_53
07.03.2009, 00:44
İsmail Türüt ile takımımızın anılmasını istemiyorum kendi adıma konuşmam gerekirse. Yine de herkese iyi eğlenceler.

Nedenmiş o açıklarmısın bilmediğim ne ve neyi kaçırmışım ''Türüt'' hakkında merak ediyorum...

Umarım cevap'lıyacaksın.

Çetin
07.03.2009, 01:14
Nedenmiş o açıklarmısın bilmediğim ne ve neyi kaçırmışım ''Türüt'' hakkında merak ediyorum...

Umarım cevap'lıyacaksın.

Cevaplarım tabi ki, kendisinin yansıttığı değerler ortadayken ve kulübümüze her zaman bu değerler hakkında çamur atılmaya çalışılırken bir Trabzon etkinliğinde kendisinin olmamasını istemek sanırım nüfus cüzdanında Trabzon yazan biri olarak kişisel hakkım olsa gerek?

Şahin_53
09.03.2009, 01:16
Cevaplarım tabi ki, kendisinin yansıttığı değerler ortadayken ve kulübümüze her zaman bu değerler hakkında çamur atılmaya çalışılırken bir Trabzon etkinliğinde kendisinin olmamasını istemek sanırım nüfus cüzdanında Trabzon yazan biri olarak kişisel hakkım olsa gerek?

Ben bir şey anlayamadım,anlayan biri çıkarsa beni'de aydınlatırsa sevinirim.

Çetin
09.03.2009, 01:26
Ben bir şey anlayamadım,anlayan biri çıkarsa beni'de aydınlatırsa sevinirim.

hangi kısmını anlamadığını söylersen yardımcı olabilirim.

Şahin_53
09.03.2009, 01:28
hangi kısmını anlamadığını söylersen yardımcı olabilirim.
kendisinin yansıttığı değerler ortadayken ve kulübümüze her zaman bu değerler hakkında çamur atılmaya çalışılırken bir Trabzon etkinliğinde kendisinin olmamasını istemek sanırım nüfus cüzdanında Trabzon yazan biri olarak kişisel hakkım olsa gerek?

Anlıyamadım.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 01:31
Bende anlamadım.İsmail Türüt hangi değerleri yansıtıyomuş.

Çetin
09.03.2009, 01:32
katiller için şarkı söyleyip karadenizin adını kirletmesinden bahsediyorum.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 01:34
Tahmin etmiştim.

Trabzon'a çamur atılmayı anlarımda Trabzonspora bu konu yüzünden çamur atıldığına hiç rastlamadım.

Çetin
09.03.2009, 01:37
Tahmin etmiştim.

Trabzon'a çamur atılmayı anlarımda Trabzonspora bu konu yüzünden çamur atıldığına hiç rastlamadım.

federasyona yaptığımız yürüyüşü hatırlayalım ve hemen sonrasında basında çıkan haberleri.. ilgilenir misiniz bilmem ama inetrnette insanların bir şeyler paylaştıkları sözlükler ya da futbol forumlarında da bolca bu konularda maalesef yaftalanıyoruz. benim söylemek istediğim bu.

Şahin_53
09.03.2009, 01:40
Bu başlık bu tartışmanın yeri değil ama yinede cevap vericem..

Karadeniz kirlenmez kirletilemez buna kimsenin gücü yetmez...

İsmini Trabzonspor'la yakıştıramadığınız sanatçı'nın karadenizli olduğunu unutuyorsunuz sanırım..
Ya'da Rize'li oluşu rahatsız ediyor sizi sanırım...
Gerek yok böyle söylemlere ayrımcılık yapmayın...
Mesajınız kabak gibi ortada.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 01:41
İsmail Türüt ve Volkan Konak karadeniz müziğinin en iyi temsilcileridir bana göre.

İsmail Türüt'ün huyudur siyasi ya da ideolojik şarkılar yapmak.Bu tür konulara burnunu sokmasından nefret ediyorum.
Ama pire içinde yorgan yakılmaz.

Çetin
09.03.2009, 01:44
Bu başlık bu tartışmanın yeri değil ama yinede cevap vericem..

Karadeniz kirlenmez kirletilemez buna kimsenin gücü yetmez...

İsmini Trabzonspor'la yakıştıramadığınız sanatçı'nın karadenizli olduğunu unutuyorsunuz sanırım..
Ya'da Rize'li oluşu rahatsız ediyor sizi sanırım...
Gerek yok böyle söylemlere ayrımcılık yapmayın...
Mesajınız kabak gibi ortada.

lütfen bakın benim ağzımdan en ufak bir şekilde "Ya'da Rize'li oluşu rahatsız ediyor sizi sanırım..." ifadesini yazmanıza sebep olacak bir şey çıktı mı? Yani olayı nasıl oluyor da başka mecralara çekiyorsunuz anlayamıyorum. Gerçekten ithamınızdan dolayı sizi kınıyorum. Karadeniz kirlenmez evet bu doğru ama kirletme çabaları içinde olanlar olacaktır işte ben de bu kirletme çabalarında olanlardan uzak duralım diyorum.

Şahin_53
09.03.2009, 01:46
lütfen bakın benim ağzımdan en ufak bir şekilde "Ya'da Rize'li oluşu rahatsız ediyor sizi sanırım..." ifadesini yazmanıza sebep olacak bir şey çıktı mı? Yani olayı nasıl oluyor da başka mecralara çekiyorsunuz anlayamıyorum. Gerçekten ithamınızdan dolayı sizi kınıyorum. Karadeniz kirlenmez evet bu doğru ama kirletme çabaları içinde olanlar olacaktır işte ben de bu kirletme çabalarında olanlardan uzak duralım diyorum.

Aslında siz hiç bir şey demeseniz daha iyi olur...
Kimden uzak durup durmayacağımız sizi ilgilendirmez...
Kınıyormuş.

Çetin
09.03.2009, 01:50
Aslında siz hiç bir şey demeseniz daha iyi olur...
Kimden uzak durup durmayacağımız sizi ilgilendirmez...
Kınıyormuş.

Neyi söyleyip neyi söyleyemeyeceğimin kararını bırakın da ben vereyim. Ben ismail türüt ün ideolojisinin takımımızdan uzak tutulması gerektiğini söyledim, ne Rize'li insanlara ne de başka bir yerli insanlara en ufak bir şey söylemedim. Sizin algılarınız sanırım verilerden bağımsız olarak çalışıyor aksi halde hiç imasında bile bulunmadığım bir şeyle beni suçlamazdınız.

Şahin_53
09.03.2009, 01:55
Yav ne alaka ya İsmail türüt, ideoloji,ve Trabzonspor nasıl bir bağlantı bu...
İsmail türüt sevmiyor ve dinlemiyorum derseniz anlarım...
Ama sizin bu başlıktaki vermek istediğiniz mesajı hala anlamış değilim...
Tek derdim TRABZONSPOR.

Çetin
09.03.2009, 01:59
Yav ne alaka ya İsmail türüt, ideoloji,ve Trabzonspor nasıl bir bağlantı bu...
İsmail türüt sevmiyor ve dinlemiyorum derseniz anlarım...
Ama sizin bu başlıktaki vermek istediğiniz mesajı hala anlamış değilim...
Tek derdim TRABZONSPOR.

Yahu yazdığım mesaj o kadar açık ki daha nasıl açıklanır ben de bilmiyorum. Diyorum ki katiller için şarkı yazıp, bununla bir kesime şirin görünme havasında olan ve buna Karadeniz gibi adamının gerçek adam olduğu bir coğrafyayı da katan birinin kulübümüzle anılmasını istemiyorum. Kendisinin Rize'li olması, Bayburt'lu olması oralı buralı olması beni ilgilendirmez zaten böyle bir ayrım neden yapayım? Sanırım Rize'li olduğunuz için benim söylemimi yanlış anladınız diyeyim tüm iyi niyetimle, daha ne diyeyim zaten.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 02:00
O gecenin Trabzonsporla bir alakası yok.Sadece maçla aynı saatlere denk geldiği için maç yayınıda yapılacak.Olay budur.

Şahin_53
09.03.2009, 02:04
İyi niyetinize hayranım bende tüm iyi niyetimle hayırlı geceler diliyorum...

Ama eleştiri'lerinizde daha ılımlı olmanzı bir renkdaş olarak acil'en tavsiye ediyorum.

Çetin
09.03.2009, 02:06
İyi niyetinize hayranım bende tüm iyi niyetimle hayırlı geceler diliyorum...

Ama eleştiri'lerinizde daha ılımlı olmanzı bir renkdaş olarak acil'en tavsiye ediyorum.

ne diyeyim hiç aklımın ucundan geçirmediğim bir şeyle suçlandım ama eminim ki yazılanları okuyan arkadaşlar sizin gibi düşünmeyecektir bu konuda. yine de yaşınıza olan saygımdan ötürü hayırlı geceler diliyorum

İsmail Alkan
09.03.2009, 02:12
Çetin,
Senin söylemek istediğini ve içinden geçenleri çok iyi anlıyorum,hakta vermiyor değilim ama şunuda unutmamak gerekirki İsmail TÜRÜT bir çok Trabzonludan daha çok Trabzonsporludur :)
Malum olaydan sonra hatırlarsan uzun sokakta kafasında beyaz bereli insanlardan geçilmediği gibi İsmail TÜRÜT te bir şarkı yapmış ve okumuş,doğrumu yapmış,tabiiki hayır...
Unutmayalımki o simge bere o zaman kaptan hüseyininde kafasındaydı ama bugün Hüseyin Trabzonsporun kaptanı;)

Şahin,
Çetin,İsmail TÜRÜT'ü Rizelidir diye eleştirecek en son kişilerden biridir,sanırım sen yanlış algıladın,çetinde izah etmiş zaten ;)

Bu arada başlığı açanda cezalıymış,haliyle başlığın selameti açısından başlıkla alakası olmayan mevzulara girmesek ve konuyuda burda kapatsak diyorum,ben dahil :)

Şahin_53
09.03.2009, 02:18
Bende bu konu'nun kapatılmasından yanayım.

ugurTS1989
09.03.2009, 21:28
arkadasım ıyı guzel yazmısında bıletlerı nerden alıyoruzz :confused:konuyu acanda cezalı :rolleyes:nerden ogrenıcezz

Melek
11.03.2009, 14:55
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12442

Konuyu daha önce gerekli başlık altında paylaşmıştım zaten arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar,
Federasyonun gençliğinin siyaset ve ideolojisi Karadeniz ve Türkiyemiz üzerinedir.
Partiler ülkeye hizmet etmek için vardır.
Bu siyasi dönemde karadenizliyi temsil eden belediye başkan adaylarımızı ve meclis üyelerimizi
iyi değerlendirip hakeden insanlarsa desteklemek boynumuzun borcudur.
Bu gecenin siyasi hiçbir içeriği yoktur.

Amacı Trabzonlu, Karadenizli ve Trabzonsporlu gençleri biraraya getirmektir.
Katılan sanatçılar seçilirken özellikle hepsi Trabzonlu seçilmemiştir, rizeli sanatçılara da yer verilmiştir
bunda amaç karadeniz birlikteliğinin sağlanmasıdır.
Biz Trabzonlular olarak tüm karadenizli hemşerilerimizi seviyoruz ve hepbirlikte resmi kurumlar altında birleşip
sesimizi resmi olarak kitle olarak gereken
makamlara daha iyi duyurulabileceğini savunuyoruz.
STK'lar insanların sorunlarını devlete iletmek için vardır.
Federasyonumuzun resmi web sayfasından kurumumuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

www.trabzon.org.tr (http://www.trabzon.org.tr)

Saygılarımla...