PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moral Yazısı

6Şafak Aydın1
03.03.2009, 13:23
Arkadaslar yönetimimize bir moral yazisi yazalim. BMN Trabzonsporun en büyük taraftar sitesi olarak son olaylardan sonra arkalarinda oldugumuzu belirten moral veren, destek cikan bir yazi yazip klübe gönderelim,fakslaylim veya Trabzon Temsilciklerden bir arkadasimiz bizzat klübe yetkililere verip gerekli yerlere ulasacagini saglasin.

Cok iyi biliyorumki Baskanimiz ve heyeti moralsiz ve yikilmis durumda.
Bugün benim dogum günüm lütfen bu destegi esirgemeyelim!

6Şafak Aydın1
03.03.2009, 16:53
Ben birseyler karalayip klübe yazimi faksladim. Katilanlardan herkese tesekkürler:alkış:

Şenol Altunsoy
03.03.2009, 17:16
İyi Fikir bende yazıyorum

Muhammet
03.03.2009, 17:18
Böyle sitenin girişine bir bildiri ya da BMN olarak bir mail çok iyi olurdu. Ya da çok abartı mı olurdu acaba? :rolleyes:

seyyah61
03.03.2009, 18:09
Baskan yanliz birakildigini düsünüyor.
Taraftar olarak her zaman yanlarinda oldugumuzu gösterelim.
Haydi herkes destege.
Ayrica toplu bir mesaj yayinlansa güzel olur diye düsünüyorum.
Bazi medya organlarinda da yayinlanabilir bu mesaj.
Sampiyonluk yolunda giden takim icin önemli bir motivasyon kaynagi olur.

Onur Akyüz
03.03.2009, 18:11
bmn'nin konuyla ilgili açıklama yapması gerekir bence.
açılış sayfasında yayınlanmalı.

Hüseyin İlkin
03.03.2009, 18:14
Baskan yanliz birakildigini düsünüyor.
Taraftar olarak her zaman yanlarinda oldugumuzu gösterelim.
Haydi herkes destege.
Ayrica toplu bir mesaj yayinlansa güzel olur diye düsünüyorum.
Bazi medya organlarinda da yayinlanabilir bu mesaj.
Sampiyonluk yolunda giden takim icin önemli bir motivasyon kaynagi olur.

Başkanımızın her zaman yanındayız .
O , Trabzonspor için çok büyük şanstır . Trabzonspor 'u kaç gömlek üst kimliğe koymuştur kendisi ve ekibi . Ne kadar taktir etsek azdır . Bu yolda desteğimiz her zaman yanlarındadır . Bunuda göstermek lazım .
Başlık için teşekkürler Safakno61 , ayrıca doğum gününüzde kutlu olsun .

Bu yolda BMN öncülük edebilir yine .
Ya da sadece bireysel olarak mesaj atacağız .
Ben de karalıyım bir şeyler .

hAtes
03.03.2009, 18:50
başkanım sonuna kadar arkandayız, oy zamanı hepimizin peşinden ayrılmayıp sonra yüzümüze bakmayan siyasi maşaların kulübümüze ellerini sürmelerine izin vermeyeceğine inanıyoruz, sonuna kadar arkandayız..

6Şafak Aydın1
03.03.2009, 20:13
teskkürler arkadaslar. Bu tür seyler Sadri Sener ve ekibine moral verir diye Sadri Senerin kendine ait aciklamalari vardi. Bu kadar elestirdik, destek gereken yerdede destegimizi eksik etmiyecegiz sagolun.:)

agasaro
04.03.2009, 09:19
Başkan sürekli olarak taraftarımızın özünde eleştirmek olduğundan yakınıyor. Bence haklı da... Yönetime bu yıl Trabzonspor'u yeniden o eski günlerine döndürme konusunda gösterdiği üstün başarıdan dolayı teşekkür etmeliyiz. Bu teşekkürümüz şampiyonluk şartına bağlı olmamalı. Ben bu sene kurulan takımın, 3-4 yıl süper ligde şampiyonluğu kovalayacak bir takım olduğunu görebiliyorum. Bu büyük bir başarıdır. Ekonomik gelirler de cabası...

agasaro
04.03.2009, 09:24
Yönetime böylesine bir destek düşünüldü madem, bence birkaç tane örnek metin hazırlansın sonra bu metinlerden hangisini gönderelim diye anket yapılsın. Madem bu destek yazısı hepimizin desteğini yansıtacak o zaman hepimizin onayı ile belirlenmiş destek yazısını kulübe gönderelim ve anasayfada ilan edelim. Hatta basına duyuralım. Bunun dışında biz taraftar olarak, yabancı futbolcuların bayraklarını statta açmak gibi, futbolcularımızın lakaplarına ilişkin pankartlar yapmak gibi, 61. dakika kutlamalarını daha yapabilmemin gayreti içinde olmak gibi bu sezonun keyfini çıkarmaya ve takıma destek vermeye yönelik desteklerimizi sürdürüyoruz zaten. Bu başlığa yüksek katılım olmasını diliyorum.

Harun Karadeniz
04.03.2009, 09:40
Artık yönetim bize moral yazısı yazsın