PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Beyefendisi

Tunga
14.04.2005, 11:06
Mehmet Topuz,

Evet evet yanlis görmediniz. Mehmet TOPUZ!

Su an üzerinde Bordo-Mavili forma yok, ama etik degerleri kuvvetli ve tipik Anadolu Insani duyarliligina sahip bu futbolcunun, artik benim için bizim futbolcularimizdan bir farki yok.

A.Sebat - Kayseri maçinin ikinci yarisi. Iki takim da kendisini atesten kurtaracak golü bulamamis. Serdal faul bile olmayan bir pozisyonda sakatlik geçiriyor. Mehmet Topuz topu almis, çok ihtiyaçlari olan gole dogru kosuyor.

O da ne, dönüyor ve Serdal'in tedavisi için topu taça atiyor.

Mehmet Topuz Istanbul klüplerinin de transfer listesinde. O Istanbul klüpleri ki, futbolcunun en cazgirini, en terbiyesizini, sereflilik konusunda en esnek olanlarini bas taci eder. Mehmet Topuz ise Ümit Milli takim nedeniyle gündeme gelmis, takibe alinmis bir oyuncu. Golü atsa gündem olacak.

Atmiyor! Rakibinin tedavisi için taça atiyor.

Büyük bir Anadolu Yüregi var o çocukta.

Peki ne oluyor! Bizans diye yakindigimiz basin, bizansli oldugunu ispatlarcasina bu olayi ya yok sayiyor, ya da söyle bir geçistiriyor.

Neden gündeme gelmiyor?

Çünkü o elini sortunun içine sokup,bir tarafiniavuçlamiyor.

Çünkü o idman sahasinin bir kösesinde çisini yapmiyor.

Çünkü o maçin ortasinda, herkesin gözü üzerinde iken rakibinin edep yerlerini avuçlamiyor.

Çünkü o rakibinin yüzüne tükürmüyor.

Çünkü o bile bile rakibinin ayaginin en zayif yerine ziplayip basmiyor.

Madem Istanbul yalakalari onu gündeme almiyor, biz alalim. Bu Anadolu Beyefendisini takdir edelim.

Bize de bu yakisir.

ANADOLU BENIM!!!

Tekke
14.04.2005, 11:27
kESKE BÖYLE OYUNCULARI ALMAYI ILKE EDINEBILSEK

andrei07
14.04.2005, 18:09
BU ADAMI KAÇIRMAMAMIZ LAZIM ! BIZANSA GIDERSE BOZULUR!!

oumaer61
14.04.2005, 18:14
arkadaslar öyle demeyin istanbulda bu vatanin bi topragi istanbulu bizans yapan içindeki köpeklerdir bunu unutmayalim

oumaer61
14.04.2005, 18:17
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

BDiler61
14.04.2005, 18:48
gerçekten çok onurlu bir davranis.Böyle kritik bir maçta böyle bir davranisi gerçekten ayakta alkislamak lazimsmileys/smiley32.gif

kelkitli29
14.04.2005, 20:14
Arkadaslar iyiki acilmis bu topic. evet sizlere söyleceyecegim bir sey var. MEHMET TOPUZ un TRABZONSPOR lu oldugunu bildireyim. Almanyadayim ve MEHMET TOPUZun kuzeniyle su anda ayni siniftayim. cocuk her hafta konusuyor mehmetle. senelerdir TRABZONSPORA gelmek istiyor mehmet. galatasarayda cok istiyor ama o TRABZONSPOR u istiyor. Seviyorum seni mehmet.
Memleketi Yozgat

#10 Fietra
14.04.2005, 21:06
Alkislar o zaman Mehmet Topuz'a.

İsmail Çavuşoğlu
14.04.2005, 21:20
tebrikler mehmet. seni Trabzonsporda görmek inan bizleri mutlu eder..keske herkes senin gibi olabilse...!

TS 61
14.04.2005, 23:40
O yaptigi hareketi gerçekten önemli bir fair-play örnegiama dogrulugu tartisilabilir.

Bir anhayal ettim de,sampiyonluk maçinin son dakikalarinda bir gole ihtiyacimiz varken, bir futbolcumuz gol yapabilecegimiz bir pozisyonda böyle davransa ne tepki verirdim emin degilim.

zinos_zon
15.04.2005, 00:56
mehmet topuz'a; sportmenlik ve adamlik adina bin selam..

zafercalikoglu
16.04.2005, 14:58
MEHMET ÇOK IYI TOPÇU VE DE GÜZEL OYNUYOR ALMAK LAZIM SENEYE SENOL HOCAM UNUTMA BU ÇOCUGU

BDiler61
16.04.2005, 15:20
O yaptigi hareketi gerçekten önemli bir fair-play örnegiama dogrulugu tartisilabilir.

Bir anhayal ettim de,sampiyonluk maçinin son dakikalarinda bir gole ihtiyacimiz varken, bir futbolcumuz gol yapabilecegimiz bir pozisyonda böyle davransa ne tepki verirdim emin degilim.

iste zaten bu yüzden büyük fair play örnegi alacagi tepkileri bile bile topu taça yolladi

yattara11
17.04.2005, 00:37
bildigim kadariyla zaten kendisinitransfer etme düsüncemiz var... tabi nerden biliyosun derseniz basindan hatirladigim kadariyla...

Hüseyin Çümen
17.04.2005, 00:40
bu oyuncu trabzonumuzayakisir

sanatik
17.04.2005, 00:59
Arkadaslar iyiki acilmis bu topic. evet sizlere söyleceyecegim bir sey var. MEHMET TOPUZ un TRABZONSPOR lu oldugunu bildireyim. Almanyadayim ve MEHMET TOPUZun kuzeniyle su anda ayni siniftayim. cocuk her hafta konusuyor mehmetle. senelerdir TRABZONSPORA gelmek istiyor mehmet. galatasarayda cok istiyor ama o TRABZONSPOR u istiyor. Seviyorum seni mehmet.
Memleketi Yozgat

bravo mehmet smileys/smiley32.gif

yozgatli & erzincanli cok arkadasim var burada ve hepsini severim sayarim. Tanidiklarim hep dürüst ve inancli insanlar.

almanyanin neresindesin kelkitli ?Edited by: sanatik

kelkitli29
17.04.2005, 01:14
abi ben Nürnberg de kaliyorum. belki ileride Mehmet Topuzla görüsürüm smileys/smiley1.gif. gecen sene Suat Ustayla görüstüm. adam fanatik (holigan) trabzonsporlusmileys/smiley2.gif. hele babasi. bizim 2-4 lük macta ilk golu suat atti babasi ,, ulan durdun durdunda buradami attin`` bi sinirlendi adam.smileys/smiley36.gif

birde Mustafa Özkan la görüsmüstüm önceleri. oda istiyordu bize gelmeyi. o senesi bjk kapti

Oğuz
17.04.2005, 01:17
Topici açan arkadas, Mehmet Topuz'un Trabzonspor ile anlastigi yönünde bir duyum aldi da, bu futbolcuyu sevmemiz için çalisiyor olmasin smileys/smiley4.gif

Saka bir yana, Fair-Play adina kendisini tebrik ediyorum. Böyle sporcular malesef prim yapmiyor Türkiye'de. Insallah hakettigi yere gelir..

sanatik
17.04.2005, 02:00
abi ben Nürnberg de kaliyorum. belki ileride Mehmet Topuzla görüsürüm smileys/smiley1.gif. gecen sene Suat Ustayla görüstüm. adam fanatik (holigan) trabzonsporlusmileys/smiley2.gif. hele babasi. bizim 2-4 lük macta ilk golu suat atti babasi ,, ulan durdun durdunda buradami attin`` bi sinirlendi adam.smileys/smiley36.gif

birde Mustafa Özkan la görüsmüstüm önceleri. oda istiyordu bize gelmeyi. o senesi bjk kapti

nürnbergi bilirim kardes - bir cok defa gittim oralara. Ögrenim icabi.

Senlen Mesajlasalim kardes. Nürnbergde oldugun icin bir önemli sorum var. sana yazarim firsat bulunca.

Suat usta TS - hmm bilmiyordum.

Mustafa Özkan enteresan biri.

Senden iyi Manager olur arkadas smileys/smiley1.gif

kelkitli29
17.04.2005, 09:45
abi Mustafa Özkanin babasi hala burada. bundan 10-15 sene önce Dönercileri vardi. 4-5 erkek kardesler mustafa gil. en kücügü bu. hepsi dönerle ilgilenirken bu kacip kacip futbol oynuyordu. bir kac senede parladi gitti. bjk aldi (ozamanlar keske gelseydi bize) . ailesi hala Nürnbergde kaliyor. Selamlastigimiz oluyor. Suat Usta nin ailesi Hollandada. hepsi fanatik Trabzonsporlu. Samsunlular . babasi süper adam ya. cok sakalasiyoruz adamla.

mahir_kuzey
27.04.2005, 19:58
Suat USTA samsun degil TRABZONLU. Abisi var Fuat USTA oda futbolcudur.

AYRICA MEHMET TOPUZ KONUSU AÇILMISKEN SÖYLEYEYIM ARTIK. YÖNETIIIIMMMMMM: IBRAHIM AKINI KAÇIRDIK, HASAN KABZEYI KAÇIRDIK MEHMETI KAÇIRMAYALIM LÜTFEN YA. LÜTFEEEEENNNNNNN. GÖZGÖREGÖRE GELECEGIN YILDIZINI KAÇIRMAYALIM ELIMIZDEN.

BASKANA VEYA SENOL HOCAYA BULABILIRSEM TELEFON AÇACAGIM. YETER ARTIK YA. BIZDE ILERIYE YATIRIM YILDIZ ALMAK ISTIYORUZ.

LÜTFEEEENNNNNN...

kelkitli29
27.04.2005, 20:27
abi dogru Fuat Usta abisi ve oda futbolcuydu. ama bildigim kadariyla birakti artik. japonyada falanda oynadi. ama kesin olarak biliyorumki samsunlular. bizzat babasina sordum. ama Has karadenizliler yani. FANATIK TRABZONSPOR lular.

gerisiyalan
28.04.2005, 11:16
valla helal olsun, sözde fair-play kolaydir, o hareketi yapmak yürek ister.

yönetim polonyayla ugrasirken burnumuzun ucundakini kaçirmaz insallah.

Crazy_OfLu61_
28.04.2005, 12:58
Valla aslinda yönetimin bu futbolcuyla ilgili ne düsündügü önemli tabiki isterim. Bize böyle adamlar lazim.

Sacit
28.04.2005, 16:34
her zaman her yerde smileys/smiley32.gif

Zurawski
28.04.2005, 20:25
Hakikaten Hasan Kabzeyi kaçirdik.Elazigda Feridunumuz var o da iyi futbolcu aslinda.Biraz daha pissin o da döner yuvaya.