PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

trab61
03.03.2009, 12:48
kesin galip gelmemiz gereken bir mac. zorda olsa alacagimizi dusunuyorum. golu erken bulursak fark yapabiliriz. ama maalesef hep bize 90.dakikaya kadar iskence cektirecekler.
ama onemli degil cektirsinlerde maclarinida almaya devam etsinler. her mac 1-0 bitsin ama bizim olsun.

Mustafa Ayazoğlu
03.03.2009, 12:50
alırız biz bu maçı

Ali Tunahan Güllü
03.03.2009, 13:00
eğer antalya maçındaki gibi oynarsak kesin alırız bu maçta okadar çekinmiyorum...

İHTİLALL
03.03.2009, 13:12
Haydaaaa,Denizli maçından ders alması gereken taraftar denmişti ya,arkadaşlar şampiyonluk maçları başladı hala busayfada üç beş kişihayret valla..
Kendimizi kandırmıyoruzdur umarım,bu maçta tribünlerde gerekli gürültü olmazsa yine hüsran olabilir diye korkuyorum açıkçası.Kombinesi olup maça gitmeyenler bile varmış.Yapabileceğimiz birşeyler olmalı..

ismail tüfekçi
03.03.2009, 13:15
şöyle bol gollü zevkli bir maç izleyeceğiz gibi içimde bir his var 5.0 yakışır 3.0 dan sonra göksu fatiy papiy barış sahada

kudu_61
03.03.2009, 13:18
şöyle bol gollü zevkli bir maç izleyeceğiz gibi içimde bir his var 5.0 yakışır 3.0 dan sonra göksu fatiy papiy barış sahada
göksu faty ve barışın önünde en büyük engel bence gökhan ve umut adamlar kaçırma rekoruna girince skor üstünlüğü sağlanamıyor ve yedeklere şans doğmuyor

İHTİLALL
03.03.2009, 13:24
Son birkaç sayfaya baktımda Trabzon'dan birkaç kişi mesaj yazmış,yine tribün boşlukları,çekirdekçiler,ilk yapılan hatada küfür ediciler korkusuna kapılıyorum.Dışardakiler yırtınıyoruz ama gücümüzde yetmiyor..
Ah İstanbul ,ah gurbet yettin be..Şimdi Trabzon'da,bu maçtada tribünde olmak vardı a.......satayım!...

sahinsoy
03.03.2009, 13:31
trabzonda olsan ne olur abi tek başına ne yapacaksın 20 binin 18 bini yatıyor ne yapacaksın ordakiler kaldıramyor onları çekirdekçileri.

İHTİLALL
03.03.2009, 13:39
trabzonda olsan ne olur abi tek başına ne yapacaksın 20 binin 18 bini yatıyor ne yapacaksın ordakiler kaldıramyor onları çekirdekçileri.
Biliyorum,biraderim ama tezahürat için ille 20.000 kişi lazım değil organize olmuş 3,4 bin kişi yeterde artar bile.Yıllardır tam olarak başaramadığımız zaten bu.
Ayrıca bu grup lokomotif olursa birçok pozisyondaki tavrına diğer kalabalık grupta katılır,ayrıca zamanla stadyuma gelen gençler tabiki bu gruba katılmak isterler.
Zor olan şu hareketli ve tek sesli organize grubu hayata geçirmek,yapamadık gitti şunu yıllardır..

Bahattin Aydın
03.03.2009, 13:41
Belki bana güleceksiniz ama ben Konyaspor ve Gaziantepspor maçlarına şüphe ile yaklaşıyorum.Bu iki takım bize hep ters geliyor.Hele ki antep stadından 5 senede 7 maçta 1 kere yüzüm gülerek çıktığımı söylersem bu endişem yersiz değildir diye düşünüyorum.Ama umarım ben yanılırım ve Konya engelinide aşarız.

mustafaction
03.03.2009, 13:42
Yeni bir taraftar grubu kurulmuş Bad Boys diye bakalım tribünlere hareket getirebileceklermi

Cemalettin Taşkın
03.03.2009, 13:43
bu maç denizli maçına benzemez.

çünkü umut bulut, hüseyin ve yattara ilk 11 de çıkacaklar.

bir tek eksik cale olacak serkan zaten yedek başlıyordu maçlara.

konya bizim sol tarafa fazla yüklenmezse sorun olmaz.

Koray
03.03.2009, 13:44
Yeni bir taraftar grubu kurulumuş Bad Boys diye bakalım tribünlere hareket getirebileceklermi

Gelsinler anam gelsinler sakın eksik kalmasınlar...
Centilmen Ağasarlılar'dan sonra bi onlar eksikti,canı sıkılan grup kuruyor zaten...

Ali Tunahan Güllü
03.03.2009, 13:48
Yeni bir taraftar grubu kurulumuş Bad Boys diye bakalım tribünlere hareket getirebileceklermi

bi tane daha mı:confused:

ahmetto
03.03.2009, 13:50
Yine Zor bir maç olacak.Erken gol atarsakmaçı rahat alacağımızı düşünüyorum.Ama Gol geçikirse yine çileli bir maç seyredecez galiba tahminim 2-0 alırız diye hadi hayırlısı

devilkid
03.03.2009, 13:52
bu macta hem stad için hemde euro turnuvası için TRABZON un adının geçmemesi adına sert bir pankart açılmalıdır..açılmalıdır ki unuttukları insanların kım olduklarını hatırlasınlar...

mustafaction
03.03.2009, 14:01
Zaten sorun bu grubların birlikte hareket etmemelerinden kaynaklanıyor yokmu bunları bir araya getirecek biri

ibrahim ŞEN
03.03.2009, 14:04
eğer antalya maçındaki gibi oynarsak kesin alırız bu maçta okadar çekinmiyorum...
senin oynamanla bı alakası yokkı rakıp oynamaz senıde oynatmaz cok katı bı futbol oynuo konya olu toplar kontra ataklarla gol buluyolar cok zor olucak antalya acık oynadı rahat pozısyonlar bulduk defansın arkasına sarktık

TAHSİN 61
03.03.2009, 14:48
Gs maçı öncesi mutlaka kazanmalıyız FB-Kayseri ve Hacettepe-BJK GS-Bursa maçlarınıda düşünürsek çok önemli bir hafta herkez puan kaybedebilir.. sivasta çok yorgun çıkıcak o bakımda eğer konyaya öyle böle vurursak Gs maçına çok daha avantajlı çıkıcaz. Hem gs Hamburg gibi bir takımla Almanya'da maç oynıcak ve perşembe günü 2 gün aradan sonra Trabzon'a gelicek yorgun olucaklarını da düşünürsek her türlü Trabzon'Da 6 puan almalıyız..

altinkaya08
03.03.2009, 14:51
eskiden içerde rahat kazanırken şimdi neden zorlanıyoruz??hatta çoğu maçıda taraftar ile aldık diyebilirim.içeride denizli maçı hariç pekte kötü oynadığımız düşünülemez ama her maç aynı olacak diyede bişey yok.takıma göre oynamak gerek .bunuda yapacak olan ersun hocadır.inşll denizli maçındaki gibi taktik bi hataya uğramayız. yoksa maçı rahat alacak güç ve kalitedeyiz..yapılan 3-5 hatadan sonra tribünler mırıldamaya başlamasın yeterkii.futbolcunun kafası rahat olsun.

hopalı - şampiyon

toksoy61
03.03.2009, 14:52
Deplasmanda oynarken takımlar bize karşı açık oyuyorlar ama Avni Akerde kapalı yonuyorlar. Bize karşı açık oynayan takımlara karşı pozisyon buluyoruz ama kendi evimizdeki maçlarda zorlanıyoruz. Çünkü rakip takım öncelikli olarak defansı düşünüyor. Bizde kapalı defansları açamıyoruz ne yazıkki.
Defansa da kendi sahamızda gereken önemi vermeyince golde yiyoruz. Konya maçıda böyle olacaktır. Veysel tek başına forvet oynar. Düğümü uzaktan şutlar çzöecektir yada Yattara. Çünkü kapalı savunmaları çözecek yetenekli oyuncularımız fazla değil. Golcülerimizi zaten biliyorsunuz. Bırakın pozisyon oluşturmayı kendilerine sunulanları bile değerlendiremiyorlar.
Aslında Alanzinho bu tip maçlar için alındı. Bir önce alışsa, katkı yapmaya başlasa bu tip maçlarıda rahat alacaz.

mustafaction
03.03.2009, 14:57
Antalya maçından çok daha zor olacaktır bu maç

Alihan Ertürk
03.03.2009, 14:58
kazanacağız , şampiyon olacağız bu kadar eminim :) sizler de olun

Harun Karadeniz
03.03.2009, 15:00
kazanırız üst biter:D

ApoCaN28
03.03.2009, 15:03
Zor Maç Kolay pozisyona girmeyebiliriz ama bulduklarımızı mutlaka değerlendirmeliyiz...

UĞUR DURTAŞ
03.03.2009, 15:07
bu başlığı bu sene çok kullandım gönül isterdiki bir kaç maçın dışında bu başlığı yazmamayım.bu sene avni akerde zorlanıyoruz,en önemlisi gol yiyoruz.konya maçı gerçekten zor geçeceğe benziyor kolaylaştırmak biz taraftarların yönetimin teknik heyetin en önemliside futbolcu arkadaşlarımızın elinde giray ve orhan hoca bizi çok iyi tanıyor,jenjırsın,musa cello bizden gitme çok dikkatli olmamız lazım.veysel,bülent bölükbaşı ve da silva bize ters gelen oyuncular kesinlikle boş alan bırakılmamalı,tayfun song giray ve egemenin çok dikkatli olması gerekiyor rakip sahadayken geriye dönüşlerimiz planlı ve hızlı olmalı,herkes yattara gökhan umut formsuz diyor ama selçuk unutuluyor en kısa zamanda kendini göstermeli,yattara kendine geldi kanısındayım,gökhan ve umutun gol vuruşları ciddi ve bilinçli olursa inşallah gülen taraf oluruz.saygılarımla

Ünal Cumhur
03.03.2009, 15:57
kesin kapanacaklar 3-4 tane pozisyon buluruz eger degerlendirirsek kazanırız zor mac kolay mac yok avni akerde konya bize ters bitakım

Murat Keçeci
03.03.2009, 16:16
son senelerde konyaya karşı kendi sahamızda 2 farklı bir galibiyetimiz olmadı ya maçlarımız 1-0 bitmiş ya 0-0 yada 2-1 buda bizi avnı akerde zorladıklarını gösteriyor avni akerdeki maçlarımızda şöyle bir durum oluşmaya başladı maça atak başlıyoruz golü atamadıkça arkada açık veriyoruz ve rakipler ilk geldikleri atakta golü atıyor ondan sonra uğraş dur maçı çevirmeye buna çözüp bulmak gerek defans bloğunu hucuma daha dengeli çıkartmalıyız mesela songun ve bu maçta solbek oynuyacak olan egemenin hücuma fazla çıkmasına gerek yok song birçok maçta hucuma destek vermeye çalısıyor ama bir icraatı olmuyor çakılı kalsa daha iyi solbekte oynayacak olan egemende soldan hucuma destek verse bile etkili orta kesemıyecek ondan oda çakılı kalmalı hucuma sureklı destek vermesi gereken oyuncumuz tayfun olmalı onun ofansif yönü iyi ama oda arkadaşlarıyla konuşmalı ileri çıktığında arkadaşları o bölgeye biraz yaklaşmalı duran toplarda girayı ve egemeni yollayabiliriz onların geçmişte kafa golleri var orta sahada colman ve selçuk sürekli golü ve asisti düşünerek oynamalı yattara ceza sahasını orta yağmuruna tutmalı umutla gökhanda her türlü olasılığa hazırlıklı olup şut ve pas tercihlerini daha iyi yapmalılar kaleciden sekebilecek toplara depar atmayı unutmamalılar ve taraftarımızda kötü oynayanda olsa alkışlayarak moral vermeli

Metin Ural
03.03.2009, 16:26
sezonun ilk maci olan ankaraspor maci disinda kazandigimiz butun maclari tek farkla kazanmisiz avni aker'de. yine zor bir mac olacaktir. umarim ilk golu biz atariz bu sefer.

Murat TONBUL
03.03.2009, 16:47
selçuğun çok dikkatli olması lazım kart sıkıntısı var.ayrıca performansını da acilen artırması lazım.
benim bildiğim selçuk bu değil.son bi kaç maçtır vasatın da altında oynuyor.ya biraz sıkmaları lazım kendilerini.şurda kala kala 12 maç kaldı.nolur yani 2 ay herşeylerini futbola verip üstdüzey oynasalar.ondan sonra istedikleri kadar yatsınlar :D biraz daha gayrett.

Muhammet
03.03.2009, 16:48
Ayman - Colman eşleşmesi.. :S

Darlandım şimdi..

Murat TONBUL
03.03.2009, 16:52
konumuzla pek alakası yok ama meira 1-2 gün içinde zenite gidiyormuş galiba.servet ve emre güngörün de sakat olduğunu düşünürsek gs maçında çok daha avantajlı olacağız inşallah.Hadi be TRABZONSPOR um.yen şu konyayı.önümüz açık Allah ın izniyle.

Alihan Ertürk
03.03.2009, 16:57
geriye düşmememiz lazım yoksa işimiz zorlaşır

MerTT61
03.03.2009, 16:59
trabzonsporumuzu Çekemeyen anten taksin ..

MerTT61
03.03.2009, 17:05
Konya macının zor olucanı düşünmüyorum..!!! Her mac onemlı ama konya benı tedırgın etmıyo acıkcası...

cengiz kudal
03.03.2009, 17:06
Kazaniriz İnŞ..

Tanju
03.03.2009, 17:07
Kaç maçtır şansız pozisyonlar kaçırıyoruz artık şansımızın döndüğü maç olacak inşallah her attığımız gol girecek... :)

KÖKSAL AYDIN
03.03.2009, 17:09
Çok zor maç gerçekten.

Hele iç sahadaki maçlarımızdaki sıkıntılarımızı düşününce...

Volkan
inş bu macıda kazanıp yolumuza devam ederiz

Berk
Maçın başında bulduğumuz pozisyonları harcama hastalığından vazgeçmeliyiz.Bunun yanında birde rakiplerimizin kalemize geldiği tek pozisyonda golü bulmalarıda ayrı bir olay..
Bu maçtan başlayarak bu hataları minimuma indirmemiz gerekiyor.Her zaman olduğu gibi bu maçtada takımıma güveniyorum..
Skor tahminlerim pek tutmasada 2-0 diyorum bu maç için..:)

MerTT61
03.03.2009, 17:21
Degirmendere taksim
Yeni cuma ganitam
Boztepe uzun kumli
Gel oturr yanumaa gel oturrr yanumaa konyaliiiii manitaa o konyaliii manitaaaaaaaa haydaaa..

konyadada oynıcaz ALLAH ın ıznıyle

cengizbdn32
03.03.2009, 17:26
antalyadaki futbolu tekrarlarsak bu sefer en az 2 farklı galip geliriz.

MerTT61
03.03.2009, 17:27
Degirmendere taksim
Yeni cuma ganitam
Boztepe uzun kumli
Gel oturr yanumaa gel oturrr yanumaa konyaliiiii manitaa o konyaliii manitaaaaaaaa haydaaa..

konyadada oynıcaz ALLAH ın ıznıyle

arafili farozli
süper ligin bastisi
oynatalum uşaklar
3 eziklere bastıyııııı
değirmen dere taksim
yine cumartesi yenelim
avni aker cehenneminde
manitam konyaliiii manitam konyaliiiiii:sevinç:

MerTT61
03.03.2009, 17:28
ula fenere yazdık sonu konya ettık :d olsun buda oldu (: uydu uydu

burak28
03.03.2009, 17:29
arafili farozli
süper ligin bastisi
oynatalum uşaklar
3 eziklere bastıyııııı
değirmen dere taksim
yine cumartesi yenelim
avni aker cehenneminde
manitam konyaliiii manitam konyaliiiiii:sevinç:

manyak olmusssss:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış ::alkış::alkış::alkış:

MerTT61
03.03.2009, 17:33
manyak olmusssss:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış ::alkış::alkış::alkış:

burak um olduda sonuna konyayı koyduk az yanlıs oldu olsun konyalı kız arkımız oldu (: ama bu sozler senın eserın sen verdın bana ben sadece konyayı ekledım (: sana alkışş (::sevinç:

burak28
03.03.2009, 17:34
burak um olduda sonuna konyayı koyduk az yanlıs oldu olsun konyalı kız arkımız oldu (: ama bu sozler senın eserın sen verdın bana ben sadece konyayı ekledım (: sana alkışş (::sevinç:

eyw.kanka biliyon 2 yılım konyada geçti D:D:D inş. hafta sonu yencz

MerTT61
03.03.2009, 17:38
onumuzdekı 3 macı alalım kırılmadan ALLAH ın ıznıyle bzıı kımse tutamaz...

turkish0061
03.03.2009, 18:59
insallah maci alirizzz

Alihan Ertürk
03.03.2009, 19:00
Ligtv.com.tr Anketi ;

Sizce şampiyon kim olacak?
Sivasspor:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %7
Trabzonspor:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %18
Beşiktaş:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %24
Fenerbahçe:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %19
Galatasaray:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %32

haydi oy verelim :)

Gökhan KAN
03.03.2009, 19:19
Konyayı yener ardından cinconu da yener Antep deplasmanına 51 puanla çıkarız...

Halit Aydın
03.03.2009, 19:27
Sivasla averaj farkımız 7. Bu maçı ne yapıp edip en az 3-0 almalıyız. Averaj maçlarında çok zorlanıyoruz.

Cafer Bulur
03.03.2009, 19:36
son senelerde konyaya karşı kendi sahamızda 2 farklı bir galibiyetimiz olmadı ya maçlarımız 1-0 bitmiş ya 0-0 yada 2-1 buda bizi avnı akerde zorladıklarını gösteriyor avni akerdeki maçlarımızda şöyle bir durum oluşmaya başladı maça atak başlıyoruz golü atamadıkça arkada açık veriyoruz ve rakipler ilk geldikleri atakta golü atıyor ondan sonra uğraş dur maçı çevirmeye buna çözüp bulmak gerek defans bloğunu hucuma daha dengeli çıkartmalıyız mesela songun ve bu maçta solbek oynuyacak olan egemenin hücuma fazla çıkmasına gerek yok song birçok maçta hucuma destek vermeye çalısıyor ama bir icraatı olmuyor çakılı kalsa daha iyi solbekte oynayacak olan egemende soldan hucuma destek verse bile etkili orta kesemıyecek ondan oda çakılı kalmalı hucuma sureklı destek vermesi gereken oyuncumuz tayfun olmalı onun ofansif yönü iyi ama oda arkadaşlarıyla konuşmalı ileri çıktığında arkadaşları o bölgeye biraz yaklaşmalı duran toplarda girayı ve egemeni yollayabiliriz onların geçmişte kafa golleri var orta sahada colman ve selçuk sürekli golü ve asisti düşünerek oynamalı yattara ceza sahasını orta yağmuruna tutmalı umutla gökhanda her türlü olasılığa hazırlıklı olup şut ve pas tercihlerini daha iyi yapmalılar kaleciden sekebilecek toplara depar atmayı unutmamalılar ve taraftarımızda kötü oynayanda olsa alkışlayarak moral vermeli
Konya macini kazandiracak hamleleri cok güzel aciklamissin,ekleyecek cok fazla birsey bulamiyorum.

vyno
03.03.2009, 19:41
Trabzonspor bu sefer rahat alacak gibi bol gol bekliyorum.

Harun_ayar_ts
03.03.2009, 19:43
maç 1-0 olsun bizim olsun demek istemiyorum bıraz gol atalımda gol izliyelim her gittigimizde 1 gol o ne öyle ya avaraj denen bisey yok bizde nerdeyse avarajda olsun.
bence = trabzonspor 4-konya 0

gökhan
yattara
gökhan
umut:):):):)
:):sevinç::sevinç::sevinç:

Harun_ayar_ts
03.03.2009, 19:43
trt3 antalya maçını veriyor :D

turkish0061
03.03.2009, 19:45
Ligtv.com.tr Anketi ;

Sizce şampiyon kim olacak?
Sivasspor:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %7
Trabzonspor:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %18
Beşiktaş:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %24
Fenerbahçe:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %19
Galatasaray:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %32

haydi oy verelim :)

oy verdim herkez versi,n

Erkan
03.03.2009, 19:59
1 fark ile de olsa, yenelim yeter... fark maclarini gese/sivas ve febe ye birakalim^^

Recep Alkan
03.03.2009, 20:05
http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg

Emre7
03.03.2009, 20:06
zor olacak cincona kaybetmiş bir konya bizi de boş geçmek istemeyecektir. Ama Antalya maçı kadar oynayıp son işlerde başarılı olursak zorlanacağımızı sanmıyorum. Kaldıki konya antalya kadar iyi değil bence

Berva
03.03.2009, 20:10
antalya maçında çok pozisyona girdik. tek eksiğimiz pozisyonları gole çevirememekti. içerde oynayacağımız konya maçını dikkate alırsak bu maç antalya maçından daha kolay olacaktır. denizli maçını da unutmamak lazım.

Mustafa Calik
03.03.2009, 20:14
büyük ihtimal böyle oynatir Ersun Yanal

________________SYLVA_________________
TAYFUN______SONG___GiRAY_______EGEMEN
_______________HÜSEYiN________________
____________SELCUK____________________
YATTARA_________________COLMAN_______
__________GÖKHAN___UMUT______________

turkish0061
03.03.2009, 20:15
Konya Onceki macta kaybeti, Bu macida Kazanmak isteyecektir. Zor olacak bu mac, Dikatli oynamak lazim,Antalya macinda oynadigimiz gibi oynasak cok rahat olcak,net Pozisionlatida kaybetmesek hersey dahada kolay olcak, Bide Kendi sahamizda cok zorlaniyoruz

Berva
03.03.2009, 20:17
bencede kadro aynı ideal 11 olur.
ancak Serkan ın Tayfun un yerine oynamasını tercih ederdim.

Mustafa Calik
03.03.2009, 20:22
bencede kadro aynı ideal 11 olur.
ancak Serkan ın Tayfun un yerine oynamasını tercih ederdim.

Serkan ve Cale, bunlarin ikisi Konyaspor'a karsi sari kart cezali.

Hüseyin İlkin
03.03.2009, 20:24
Alanzinho ile taraftar bu maçla birlikte birbirine tam olarak ısınır diye düşünüyorum :rolleyes:

Berva
03.03.2009, 20:28
Serkan ve Cale, bunlarin ikisi Konyaspor'a karsi sari kart cezali.

Cale aklımdaydı ama Serkan ı unutmuşum.
gerçi cezalı olmasada Ersun Tayfunu oynatırdı heralde.herneyse maçı alalımda gerisi önemli değil. :)
şu maçı alırsak, sıra gs yede gelecektir.

kemaLAZ61
03.03.2009, 20:59
Hakem Abitoglu... Görüsleriniz nedir?

Cafer Bulur
03.03.2009, 21:08
Hakem Abitoglu... Görüsleriniz nedir?
Hakemler persembe aciklanmiyor mu?

turkish0061
03.03.2009, 21:11
Haydi trabzon Bizi uzme al su maci, Sonra gsya karsi insallah kazaniriz

jacek cyzıo
03.03.2009, 21:18
şöyle 3 0 alsak maçı ilk golüde ilk 15 dakikanın içerisinde bulsak çokmu şey istemiş olurum acaba arkadaşlar.her hafta kabus dolu maçlar izliyoruz.ömrümüz azaldı.bari bu hafta rahat bir maç izlesek.

Muhammed KOÇ
03.03.2009, 21:24

selçuğu kessek, colmanı ortaya kaydırsak alanzinhoya da solu emanet etsek nasıl olur ?

Cafer Bulur
03.03.2009, 21:27
selçuğu kessek, colmanı ortaya kaydırsak alanzinhoya da solu emanet etsek nasıl olur ?
Iyi olmaz,su anda yattara ve alanzinho nun ayni oynayabilmeleri pek mümkün degil.
Yattara ve alanzinho ayni anda oynarsa sistem bozulur ki ersun hoca buna müsaade etmez.
Selcuk da yedege cekilecek bir oyuncu degil,her ne kadar gercek performansinda degilse de.

Muhammed KOÇ
03.03.2009, 21:30

selçuğun yerine bakın.. hüseyinle aynı ve kaç haftadır 2. hüseyin oyunundan farklı bişiler yapmadı.. bari solumuzu güçlendirelim düşüncesi hiç te kötü değil aslında..

Burak_52
03.03.2009, 22:10
konya maçını kazasız belasız atlatıp yolumuza devam ederiz inşallah
anladımki kolay maç yokmuş gerçekten (denizli)

mortahisar
03.03.2009, 22:13
arkadaş alanzınyo neden o kadar para verip yedek tutuyoruz .adam bence bize zarar vererek gidecek ,fizik yok ,oyun stılı ayni ibrahim üzülmez offff of gitti paralar

Pirselimoğlu
03.03.2009, 22:14
____________COLMAN____________________
YATTARA_____________________ALANZİNHO

Selçuk bu hafta dinlensin, hem o sarı kart sınırında :) ( colman selcuk kadar pres yapar o bölgede, alanzinhonun arkasındada süpermen var , problem olmaz . :) )

mortahisar
03.03.2009, 22:16
bence gökhan yedek kalsa alt yapıdan gelen arkadaş şans verilse en azından ilk 30 dk

ApoCaN28
03.03.2009, 22:17
Zar yada Zor 3 puan bizim olsun oyun önemli değil sonunda 3 puan olsun yeterki...

Hüseyin İlkin
arkadaş alanzınyo neden o kadar para verip yedek tutuyoruz .adam bence bize zarar vererek gidecek ,fizik yok ,oyun stılı ayni ibrahim üzülmez offff of gitti paralar

İbrahim Üzülmez :eek:

Kazım Uzunboy
bence gökhan yedek kalsa alt yapıdan gelen arkadaş şans verilse en azından ilk 30 dk

Şu zamanda altyapıdan gelecek olan oyuncuya, skor üstünlüğü bulunduğu takdirde son 15 dk.'dan fazlası fazladır. :)

mortahisar
03.03.2009, 22:19
gökhan denizli maçında kaçırdığını o çoçuk kesinlikle atardı çünkü trabzon kanı taşıyor

Cafer Bulur
03.03.2009, 22:19
Şu zamanda altyapıdan gelecek olan oyuncuya, skor üstünlüğü bulunduğu takdirde son 15 dk.'dan fazlası fazladır. :)
Göksu ya su ana kadar hicbir resmi müsabakada sans verilmedi,buradan durumu okuyabiliriz.
Bana antalya kupa macinda oynadi demeyin,o mac angarya maciydi.:)

Vural Kuyumcu
03.03.2009, 22:20

renkdas ne yaptin sen allah korusun tövbe de yaaaa ibrahim üzülmez iiiiii en kil kaptim oyuncular arasindan birisidir ...yapma eyleme yeme alanzinhoyu adam bu takima girdimi bidah kolay kolay cikmaz daha

Vural Kuyumcu
03.03.2009, 22:22
göksü icin bi 45 fazla olur kazimin dedi gibi 10-15 dakka oynatilicaksa oynatilsin ama ondan önce baris memise sans verilmesi lazim

Hüseyin İlkin
03.03.2009, 22:23
gökhan denizli maçında kaçırdığını o çoçuk kesinlikle atardı çünkü trabzon kanı taşıyor

Bu ne yahu ?

Ergin'de Trabzon kanı taşıyordu diyesi geliyor insanın .

Göksu kaliteli bir çocuk olabilir ama böyle şeyler hoş değil ;) :cool:

mortahisar
03.03.2009, 22:25
göksü ya şans versinler inannın gökdenizi aramayacaksınız bence şans verilmeli MAÇA GİDECEKLER YATTARA YA GAZ VERİN ONU İSMİNİ SÜREKLİ SÖYLEYİN DAHA İYİ OYNUYOR O ZAMAN

turkish0061
03.03.2009, 22:39
Su gokhan biraz becerikli OLSA vllah her macda 2 gool rahat atariz. Net posizionlar var Adam atamiyo

Emre7
03.03.2009, 23:04
alanzinho ve gökhan ünala yapılan şu yorumlar varya seviyorum şu taraftarları ya hemde çok. gece gündüz cem yılmaz gibi çalışıyolar. nerden geliyo bunlar aklınıza bir bilsem

Berva
03.03.2009, 23:08
paftan gelen arkadaşlara şu aşamada şans verilmeli diyenlere katılmıyorum. sistemin bozulmamasından yanayım. öyle yada böyle buralara bu sistemle geldik.
mesela çok eleştirilen umut ve hüseyin cezalı oldu neler çektik hep beraber gördük.
tabiki zamanı gelince alt yapıdaki arkadaşlarada sıra gelecektir.

Mustafa Yüksek
03.03.2009, 23:09

:Dstili üzülmez derken...abicim ersun yanal istedi o adamı...bir bildiği vardır...kaldı ki rakibimiz sivas da istemişti alanzinho yu...

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 23:38

kesinlikle katılıyorum ilk yarı göksuyu denemesi lazım baktıki atamıyo gökan girsin nedir yani madem iyi golcü marifetini görelim gerci 90dk oynuyo bişy göremiyoruz :D

Burçak
04.03.2009, 00:24
Kaçan pozisyonların ardından kendimi teselli etmenin bi yolunu buldum ben.
En azından o gol pozisyonlarına girmeyi başarıyoruz.
Forvetler hep böyle tutuk olacak değil.
bi atmaya başladılar mı averaj bile yapmaya başlarız. Ya o net pozisyonları yaratamasak ..
Takım oynadığında çok net pozisyonlar yakalıyor ve etkili olabiliyor.
o goller herzaman kaçmaz.

theo
04.03.2009, 00:26
kesinlikle katılıyorum ilk yarı göksuyu denemesi lazım baktıki atamıyo gökan girsin nedir yani madem iyi golcü marifetini görelim gerci 90dk oynuyo bişy göremiyoruz :D
çok doğru bir hamle olur bu...göksu da kendini göstermiş olur...ersun gençlere fırsat veren bir hoca sonuçta...

Surmene_Lee
04.03.2009, 00:40

büyük ihtimal değil kesinlikle böle oynatacak...ceyhunu göbekte oynatmayı denemez sanırım...

Surmene_Lee
04.03.2009, 00:44
Kaçan pozisyonların ardından kendimi teselli etmenin bi yolunu buldum ben.
En azından o gol pozisyonlarına girmeyi başarıyoruz.
Forvetler hep böyle tutuk olacak değil.
bi atmaya başladılar mı averaj bile yapmaya başlarız. Ya o net pozisyonları yaratamasak ..
Takım oynadığında çok net pozisyonlar yakalıyor ve etkili olabiliyor.
o goller herzaman kaçmaz.

o net pozisyonları yaratamasak sonuç belli bjk ve denizli maçları...Allahım bi daha göstermez öyle maçlar inşallah...

yanbeyi61
04.03.2009, 00:46
Bırak misafiri ağırlasın başkan taraftar
Sahanda oynasın besmeleli ayaklar
Nasıl satın alırım
Hoşuma gidiyor bu başlıklar.

nakzo
04.03.2009, 00:49
ilk 20 dakika golü bulursak fark olur .Eğer bulamazsakta şuursuzca saldırmamalıyız, saçma sapan bir gol yememeliyiz ;çünkü o zaman herşey berbat oluyor.. Eninde sonunda atarız bir gol alırız maçı. Alanzinho mevzuğuna gelince bu sene mümkünse hiçbir maça ilk 11 çıkmasın, bu sene onu deneyecek veya onu kazanma adına şampiyonluğu tehlikeye atacak halimiz yok seneye hazırlık idmanını bir yesin, o zaman hazırlık maçlrı felan toparlar heralde kendini......

Surmene_Lee
04.03.2009, 00:49
çok doğru bir hamle olur bu...göksu da kendini göstermiş olur...ersun gençlere fırsat veren bir hoca sonuçta...

bence ersun hoca göksuyu forvette düşünmüyor orta sahada Alanzinhoyaya bile yer açamadı ona hiç açmaz diye düşünüyorum... belki sağ açıkta oynatır -ki hazırlık maçlarında orda denemişti ordada tayfun ve serkandan vazgeçmiyor şimdilik göksu zor görnüyor takımda...

Surmene_Lee
04.03.2009, 00:53
Su gokhan biraz becerikli OLSA vllah her macda 2 gool rahat atariz. Net posizionlar var Adam atamiyo

yanına umutuda eklersek her maç 5 atarız bence :D:D

seydisehir1
04.03.2009, 02:05
esasinda Goksu sagbek, Paf da o bolgede oynuyormus once sonra hocalari zorunluluktan sag acik ve forvet arkasi olarak denemisler. Bence Tayfun in yerine oynayabilir bu macta. Cok daha basarili olacagi kesin diyorum. 2 veya 3 farkla aliriz...

kalavara
04.03.2009, 03:29
ya gol kaçırmasak bir çok maçı rahat rahat kazanacağız ama öyle pozisyonları kaçırıyoruz ki!!

Kazım Uzunboy
04.03.2009, 09:04
Tayfun'un yerinde Göksu'yu oynatmak bence hatalı olabilir. :)

Skora göre son 15 dk. da daha ileride oynamalı Göksu. :cool:

Kazım Uzunboy
04.03.2009, 09:18
İşte bilet fiyatları
Konyaspor maçının bilet fiyatları Denizlispor müsabakasıyla aynı tutuldu.

Maraton Tribünü: 25 TL. 
Kapalı Tribün (kenar): 40 TL. 
Kapalı Tribün (orta): 50 TL. 
VİP Tribünü: 100 TL.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve Biletix gişeleriyle,www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilecekler.

http://spor61.net/news_detail.php?id=13018

munzevil
04.03.2009, 09:43
http://www.fotomac.com.tr/i2/spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i2/spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i2/y/1747.jpg Farkı fark edin

Sadece hocanın değil, camianın da standart sorunu var. Skora odaklanmış beyinler. Üç puan olsun, nasıl olursa olsun. Olmuyor işte. Kötü oynayarak bir maç kazanılıyor. Futbolun adaleti, beklemeden cezayı kesiyor. Hani derler ya, çarşambanın gelişi... Ankaragücü ve Beşiktaş maçları, kötü futbol üzerine haneye yazılan 4 puan kâr sayılmıştı. Fazla sürmedi, üç günde bedeli ödendi. Denizli kaybı dengeleri bozdu. Her akıl, "Bu takım ancak beşinci olur" noktasına geldi. Standart meselesi işte. "Hareketi kazanca çeviren sebep doğru analiz edilmeli" Trabzonspor için anahtar cümle bu. Ne oynadığında güzel, ne oynamadığında çirkin bilinmeli. En azından eli kalem tutanlar, ekrandan konuşanlar, bir doğru üzerinde hemfikir olmalı. Şu Antalya oyununa kötü diyenler var. İnanamıyorum! Barcelona gibi oynamadı Trabzonspor doğrudur. Real ya da Arsenal gibi rakibi bayıltmadı. Eze eze yenmedi Antalya'yı. İyi de bu futbolcu grubunda o kalite var mı? Toplanan 45 puan neyle geldi? Üç beş farkla kazandığı bir maçı var mı bu takımın?

Yeni bir sarsıntı ağır olur
Son oynanan 6 maç her şeyi açıklıyor. Fenerbahçe, Ankara ve Antalya maçları sistemin zirve yaptığı oyunlar. Ankaragücü, Beşiktaş ve Denizli maçları dibe vurduğu anlar. İlk üçüne sahayı dar ediyorsun, sonrakilere tüm alanı bırakıyorsun. İşte bu olmaz. O üç maç sonrası çok net söyledim; bu ligde şampiyonluğu hak eden futbolu sadece Trabzonspor oynuyor. Araya sıkışan üç maç tam tersini söyletti bize. Bu farklılık asla zirve yapmaz. Sayın hocam ve futbolcu grubu işte bu farkı ortadan kaldırmalı. Ligin en kaliteli takımını Saracoğlu'nda oyunu kuramaz hale düşüren şekil. Ankaraspor ve Antalya'ya bir gol pozisyonu vermeden bitirilen iki 90 dakika. O futbolu oynamak için travma mı geçirmek gerekiyor. Bırakırsan herkes oynar. Her rakibin bir gücü var. Şu Antalya değil mi kaç maçtır kaybetmeyen. En önemli rakip Galatasaray'ı mağlup eden. Antalya'ya hiç pozisyon vermeden oynayacaksın, Denizli ve Ankaragücü maçlarında dibe vuracaksın. Hiç olur mu? Bir sarsıntı daha kaldıramaz camia, bedeli ağır olur. Buruşmuş bayrakları sandıktan çıkarttınız. Biraz daha özveri biraz daha dikkat sevgili hocam, futbolcu kardeşlerim. Trabzonspor tarihine geçersiniz, az bir şey mi? Sizde var olanı istiyor taraftar, siz onun farkına varın sadece.

Çok yerinde tespitler olmuş.Artik bu takımın oyun olarak bir standartınnın olması lazım.

Proof
04.03.2009, 09:50
Insallah biraz rahat mac olurda, Faty Papy, Goksu falan az biraz takima isinirlar.

Her_Zaman
04.03.2009, 10:24
Bu seneki futbolumuzla deplasmanla iç saha maçlarını ayrıt edemez oldum...Tek diyeceğim İç sahada oynadığımız için çok zor mac..Dısarıda olsaydı alırdık ama içeride biraz zor...
İnşallah kazanırız

mustafaction
04.03.2009, 10:25
Veysel'e dikkat :):):)

aurora
04.03.2009, 10:32
"Yıldırım’ın, seçimden önce Trabzonspor’dan Yattara’yı almak için çalışacağı konuşuluyor. Kulübü ile 2011 yılının mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Gineli oyuncuyu çok beğenen ve takımında görmek isteyen Başkan Yıldırım’ın bu isteğine Trabzonspor Yönetimi’nin kesinlikle karşı koyduğu, kentte meydana gelecek tepki nedeniyle kesinlikle bu transfere izin vermeyeceği de bildiriliyor"

Nedir bu eziklerden cektigimiz. Takımı bozmak icin yandaş medyayla birlikte harekete gectiler. Eziksiniz işte ezik. Durduramassınız bozamassınız bu takımı boşuna ugraşmayınız.

Ömer Yüce
04.03.2009, 10:39
Açık konuşmak gerekirse Veysel'in 1 golü var gibi hissediyorum ilk maçta da hissettim ve oldu da :(

MİSSE_MİSSE
04.03.2009, 10:42
umut ersunu ters köşeye yatırdı.şimdi alanı oynatsa bi türlü oynatmasa bi türlü

aurora
04.03.2009, 11:06
Bizans medyası harekete gecti. Sylvia Gesede Yattara Fenere Yanal istifa etti falan bi suru yalan haber .Bu hafta Taraftar goreve takımı vede hocayı bagrına bas

Can basten
04.03.2009, 11:17
Jefferson onların kaledeyken rahat alırız. :)

vizarian
04.03.2009, 11:29
Bizans medyası harekete gecti. Sylvia Gesede Yattara Fenere Yanal istifa etti falan bi suru yalan haber .Bu hafta Taraftar goreve takımı vede hocayı bagrına bas

Bzans medyası artık kendini okadar deşifre etmiştir. Bırakın istedikleri gibi konuşsunlar.

Emin Danışmaz
04.03.2009, 11:50
5 olur:=) bizim olur demek istiyorum lakin bu takım beni strese sokuyor

oflu engin
04.03.2009, 11:53
http://www.fotomac.com.tr/i2/spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i2/spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i2/y/1747.jpg Farkı fark edin

Sadece hocanın değil, camianın da standart sorunu var. Skora odaklanmış beyinler. Üç puan olsun, nasıl olursa olsun. Olmuyor işte. Kötü oynayarak bir maç kazanılıyor. Futbolun adaleti, beklemeden cezayı kesiyor. Hani derler ya, çarşambanın gelişi... Ankaragücü ve Beşiktaş maçları, kötü futbol üzerine haneye yazılan 4 puan kâr sayılmıştı. Fazla sürmedi, üç günde bedeli ödendi. Denizli kaybı dengeleri bozdu. Her akıl, "Bu takım ancak beşinci olur" noktasına geldi. Standart meselesi işte. "Hareketi kazanca çeviren sebep doğru analiz edilmeli" Trabzonspor için anahtar cümle bu. Ne oynadığında güzel, ne oynamadığında çirkin bilinmeli. En azından eli kalem tutanlar, ekrandan konuşanlar, bir doğru üzerinde hemfikir olmalı. Şu Antalya oyununa kötü diyenler var. İnanamıyorum! Barcelona gibi oynamadı Trabzonspor doğrudur. Real ya da Arsenal gibi rakibi bayıltmadı. Eze eze yenmedi Antalya'yı. İyi de bu futbolcu grubunda o kalite var mı? Toplanan 45 puan neyle geldi? Üç beş farkla kazandığı bir maçı var mı bu takımın?

Son oynanan 6 maç her şeyi açıklıyor. Fenerbahçe, Ankara ve Antalya maçları sistemin zirve yaptığı oyunlar. Ankaragücü, Beşiktaş ve Denizli maçları dibe vurduğu anlar. İlk üçüne sahayı dar ediyorsun, sonrakilere tüm alanı bırakıyorsun. İşte bu olmaz. O üç maç sonrası çok net söyledim; bu ligde şampiyonluğu hak eden futbolu sadece Trabzonspor oynuyor. Araya sıkışan üç maç tam tersini söyletti bize. Bu farklılık asla zirve yapmaz. Sayın hocam ve futbolcu grubu işte bu farkı ortadan kaldırmalı. Ligin en kaliteli takımını Saracoğlu'nda oyunu kuramaz hale düşüren şekil. Ankaraspor ve Antalya'ya bir gol pozisyonu vermeden bitirilen iki 90 dakika. O futbolu oynamak için travma mı geçirmek gerekiyor. Bırakırsan herkes oynar. Her rakibin bir gücü var. Şu Antalya değil mi kaç maçtır kaybetmeyen. En önemli rakip Galatasaray'ı mağlup eden. Antalya'ya hiç pozisyon vermeden oynayacaksın, Denizli ve Ankaragücü maçlarında dibe vuracaksın. Hiç olur mu? Bir sarsıntı daha kaldıramaz camia, bedeli ağır olur. Buruşmuş bayrakları sandıktan çıkarttınız. Biraz daha özveri biraz daha dikkat sevgili hocam, futbolcu kardeşlerim. Trabzonspor tarihine geçersiniz, az bir şey mi? Sizde var olanı istiyor taraftar, siz onun farkına varın sadece.

Çok yerinde tespitler olmuş.Artik bu takımın oyun olarak bir standartınnın olması lazım.

şirin berber'in bursa maçından sonra yaptığı yorumu kendisi tekrar okusunda ondan sonra bu yazdıklarıyla karşılaştırsın.ben o tarihten itibaren bu yazarı okumuyorum.yorumuna gelince biz çok sarsıntılar yaşadık hepsinide atlattık.bizim taraftarlığımız yenilgi veya galibiyet üzerine kurulu değil.insanları böyle yazılarla doldurupta sonradan alınan bir yenilgiyle kaos yaratmak bir tarabzonsporlu kimliği taşıyan yazarada yakışmaz.yenilince ne yazacağını tahmin ediyorum.bursa maçında yazdığı gibi

Cemalettin Taşkın
04.03.2009, 12:02
neler oluyor trabzonda?

başkann öfkesi migros yeri meclis toplantısı derken şimdi de ersun yanal istifa etti diye haber yapmışlar.

böyle bir ortamda futbolcular nasıl maça konsantre olacak???

yoksa konya maçı da mı kayıpla geçecek???

Murat TONBUL
04.03.2009, 12:15
Allah ın izniyle alırız.3-0 diyorum.goller:colman,gökhan,tayfun

asilhamsi
04.03.2009, 12:31

Beni güldürdün Allahta seni güldürsün...Bir önceki hafta alanzinhonun attığı ara pasını ibrahim üzülmez rüyasında bile atamaz...
Henüz adam kaç dakika oynadıda bu kadar eminsiniz kötü olduğundan:(

Alanzinho çok faydalı olacak az sabır...

Unutmayın hep destek tam destek..

Hüseyin İlkin
04.03.2009, 13:45
Maçın havasından iyice koptuk .

Şu çıkan haberlere lanet olsun http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon13.gif

Mustafa Önder
04.03.2009, 13:59
Burada 4-0 alırız 5-0 alırız gibi yorumları okumak istemiyorum temkinli olalım beklentileri yükseltmeyelim. Sonra burada resmen sinir harbi yapıyoruz

oflu engin
04.03.2009, 14:12
bu maçta taraftarın takımı en kralından desteklemesi farz oldu.bu saatten sonra üç puandan başkası yalan.önemli olan takıma sahip çıkmak.umarım bu maçta taraftar tek yürek neymiş gösterir dosta düşmana.

mhayri
04.03.2009, 14:13
Her maçtan önce yazdığım gibi tekrar yazıyorum:
Golcüler kaçırdıklarının üçte birini atsınlar galip geliriz.
Buna tek bir şerh koyuyorum: Orta sahalar hariç...
Misal Selçuk, Colman... Yahut Tayfun...

mhayri
04.03.2009, 14:15
Taraftardan tek ricam 3-0 geri de düşsek destek olmaları...
Çünkü maçı son ana kadar bırakmayan bir takımız artık...
Asla umut kesilmez bir takım oluyoruz...Lütfen ıslıklama olmasın ve sonsuz destek olunsun...
Çünkü maça gidebilsem ben öyle yapardım...

Hasan Çelik
04.03.2009, 14:19
bu maçı bi şekilde alacağız,önceden skor tahimini trabzonspor için uymuyor,hiç belli olmuyor maçların hangi skorla biteceği ,çok rahat alacağız dediğişmiz maçlarda can çekişiyoruz,zor geçecek denen maçlarda rahat kazanıyoruz bi ortası yok bunun.kazanırız,sonraki hafta galatasaray maçına moralle çıkarız

vizarian
04.03.2009, 14:44
Dakika kaç olursa olsun,
Skor ne olursa olsun,
Sonuna kadar tezahürat,
Hep destek, Tam destek.

Dursun Kaplan
04.03.2009, 15:35
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1282-3O0A2J3L.jpg

Bayanlara özel kampanya

Bayan Komisyonumuz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir organizasyon yaparak bayan taraftarları ücretsiz olarak Konyaspor maçını izlemeye davet etti.

Buna göre, yapılan organizasyonla H.Avni Aker Stadyumu’nda bayan taraftarlarımız Konyaspor maçına özel olarak hazırlanan tribünde müsabakayı izleyebilecekler. Bayan taraftarımız sınırlı sayıdaki biletlere yarın (perşembe) saat 10.00’dan itibaren nüfus cüzdan fotokopileriyle birlikte kulübümüz Sadri Şener Merkezi’nden ulaşabilecekler. Ayrılan özel tribüne bayanlar haricindeki taraftarlar alınmayacak.

Resmi Site (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1282#Icerik)

Harun_ayar_ts
04.03.2009, 16:15
güzel bir girişim:alkış::alkış::alkış:

peker61
04.03.2009, 16:17
Bencede çok güzel bir girişim bayanlarda destek olsun stadımız güzelleşsin ..

Ali İhsan
04.03.2009, 16:18
Maça Fatih Terim de geliyormuş galiba.

Bu durumda Egemen,Tayfun,Selçuk,Gökhan,Umut bu maça çok fazla konsantre olacaklardır. Oynaması durumunda Giray da tekrardan takıma çağrılabilir(İspanya'da oynamayan İ.Kaş çağırılıyorsa). Ceyhun'un fazla şansı kalmadı burada hem ortasahada oynatılıyor hem de çok az süre alıyor..

Özellikle Egemen'in Terim'in gözüne sokacağı müthiş bir performansını da izleyebiliriz.

Milli takım havuzunda olduğunu söylediği Tayfun,Selçuk,Giray ve Umut da göze girmek için uğraşacaklar.

Gökhan aralarında en rahatı olacak ama Semih ve Nihat düzeldi, o açıdan yerini koruması gerektiğinin bilincinde olacak.

Milli takım açısından bu dönemin kritik isimlerinden birisi de Cale. Hırvatistan solbeki olarak oynama şansı var, hocaları Pranjic'i gerçek yerine çekerse ilk onbir oynama şansı bile oluyor. O açıdan geriye kalan haftalarda kendisinden istikrarlı bir performans bekleyebiliriz. Tabi bu maçta dinlenecek ondan sonra...

Ali Tunahan Güllü
04.03.2009, 16:19
Dakika kaç olursa olsun,
Skor ne olursa olsun,
Sonuna kadar tezahürat,
Hep destek, Tam destek.

aynen ne olursa olsun hep destek tam destek...

Hüseyin İlkin
04.03.2009, 16:20
Maça Fatih Terim de geliyormuş galiba.

:eek:

Şaşırdım .

sahinsoy
04.03.2009, 16:23
helal olsun bayanlarıda düşünmüşler.aslında maraton trübününü boşaltıp trabzonun heryerinden bayanları toplayıp maratona koysalar keşke zaten ordakiler çekirdek yemekten yorulmuşlardır.

ApoCaN28
04.03.2009, 16:42
Gökhan bulduğunu atar şimdi...:D

Eren Karaahmetoğlu
04.03.2009, 16:51
2 Gün 22 Saat 23 dakika kalmış. Az kalmış.Hadi alalım bu maçı :)

Eyüphan
04.03.2009, 16:53
Jefferson onların kaledeyken rahat alırız. :)

Çok doğru bir tespit. En iyi gününde dahi olsa kalede devleşen bir rakip kaleci görmeyeceğiz :)

Hüseyin İlkin
04.03.2009, 16:56
Bizim karşımızda olan kaleciler genelde devleşir .
Bu beni korkutsada , ilk maçta 3 gol yemesi ve bu kişinin Jefferson olması rahatlatıyor tabi bir yandanda :)

Cafer Bulur
04.03.2009, 17:31
Gavat kol un densizligi konyaspor macina etki eder mi?
Elbette etki etmemesi lazim,bu tip olumsuzluklardan etkilenebilen bir takim olmamaliyiz.

mensure 61
04.03.2009, 17:43
Konya da Trabzonsporu yenmeye geliyomuş :( zaten yenilen herkes Trabzonspora gelince yenicez diyo neden acaba ? heralde futbolcularımız denizli hatasını tekrarlamazlar.

Gökhan KAN
04.03.2009, 17:44
Jeff ten herzamanki kaleciliğini yapmasını bekliyoruz....

tisan61
04.03.2009, 17:44

bencede çok doğru tespitler
ama yinede ben her maçı kendi gayretlerimizle kazanalım yeter diyorum

Emre Dumangöz
04.03.2009, 17:51
fatih terimde anlamıştır sanırım egemen alamayan adam hangi akla zira ediyoben anlamadım o adma alınmazmı milli takıma bnce gokhan egmen kesin alıcak

Murat Erdem
04.03.2009, 17:53
İki gündür yaşadığımız olumsuzluklar, bu maç için extra motivasyon olucaktır. Başkanımız ve hocamız için bu maçı kazanmak zorunda futbolcularımız.

Muhammed Ayaz
04.03.2009, 17:55
1-0 olsun bizim olsun golüde:alanzinho atsın

mustafaction
04.03.2009, 18:11
Avni akerde ilk golü yediğimiz maçlara kazanmakta oldukça zorluk çektik artık yemeden atmamız gerekiyor yoksa gelde aç kilidi

Hüdai Pervaneli
04.03.2009, 18:21
Acaba terim Konyadan Kimi Izlemek icin geliyor ?

Eger bizden Birini Izlemeye geliyorsa ki sanmam

Huseyin Umut Gökhan Selcuk Egemen Olabilir

mashal61
04.03.2009, 18:26
Fatih Terim bu maça geldiğine göre 5-6 kişiyi milli takıma alır artık.

Emre Dumangöz
04.03.2009, 18:29
http://www.6t1s.com/images/haber/img0694vq1.jpg

Geçtiğimiz hafta içerisinde oynanan Karşıyaka- Kasımpaşaspor maçında, " Şampiyonluk yolunda Sivas ve Trabzonspor'a başarılar dileriz. " pankartını tribunlere astıklarını ve karşılaşma esnasında, Şampiyonun Anadolu'dan çıkması için Trabzonspor ve Sivasspor lehine tezahüratlar yaptıklarını okuduk. Karşıyaka taraftarlarına çok teşekkür ediyoruz.

gerçekten güzl şeyler

ApoCaN28
04.03.2009, 18:35
Konya da Veysel ve eski Gs Cihan var acaba onları mı izleyecek...:D

ApoCaN28
04.03.2009, 18:36
Karşıyaka Taraftarlarınıda Tebrik Ediyorum...
Böyle Destek olmaları güzel...

x_man
04.03.2009, 18:38
eğer fatih hoca gelecekse maça nazik davranmalıyız zira fatih hoca yaptığı yanlış şeylerde olsa saygıyı hakettiğini düşünüyorum zira sadri başkan fatih terim için zamanında bize çok yardımcı olmuştur dedi

GERONIMO35
04.03.2009, 18:43
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1282-3O0A2J3L.jpg

Bayanlara özel kampanya

Bayan Komisyonumuz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir organizasyon yaparak bayan taraftarları ücretsiz olarak Konyaspor maçını izlemeye davet etti.

Buna göre, yapılan organizasyonla H.Avni Aker Stadyumu’nda bayan taraftarlarımız Konyaspor maçına özel olarak hazırlanan tribünde müsabakayı izleyebilecekler. Bayan taraftarımız sınırlı sayıdaki biletlere yarın (perşembe) saat 10.00’dan itibaren nüfus cüzdan fotokopileriyle birlikte kulübümüz Sadri Şener Merkezi’nden ulaşabilecekler. Ayrılan özel tribüne bayanlar haricindeki taraftarlar alınmayacak.

Resmi Site (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1282#Icerik)

Çok güzel bir organizasyon yaw busene çok güzel işler yapıyoruz zzzz

Şampiyonluğuımuzda hediyemiz olacak

GERONIMO35
04.03.2009, 18:51
Karşıyaka taraftarına helal olsun zeki adamlar işin özÜnü anlamışlar Başka andavallar gibi değiller kendi şehri duruken istanbul takımını tutarsan şampiyon hep istanbuldan çıakr tabi. Kaf kaf işi biliyor şampiyon anadoludan çıkarsa bu saçma banal istanbul sevdasıda azalacak embesilerin. Ben Bayburtluyum izmirde yaşıyorum ama ölümüne Trabzonspor luyum. Birde aklımın almadığı ama özbe öz Trabzonlu olupta ezikleri tutan embesillerin varlığı

only ts
04.03.2009, 19:08
bayan olmak vardı :D

thesiege61
04.03.2009, 19:53
bayan olmak vardı :D
aman diyim:D

6Şafak Aydın1
04.03.2009, 19:55
Bayanlara özel kampanya kesin yönetimimizdeki Doktorun isi. Yönetim birbirilerini iyi tamamliyan bir takim gibi.

krdnz
04.03.2009, 19:59

Geçtiğimiz hafta içerisinde oynanan Karşıyaka- Kasımpaşaspor maçında, " Şampiyonluk yolunda Sivas ve Trabzonspor'a başarılar dileriz. " pankartını tribunlere astıklarını ve karşılaşma esnasında, Şampiyonun Anadolu'dan çıkması için Trabzonspor ve Sivasspor lehine tezahüratlar yaptıklarını okuduk. Karşıyaka taraftarlarına çok teşekkür ediyoruz.

gerçekten güzl şeyler

Kaf-kaf-kaf sin-sin-sin

kaf-sin kaf-sin-kaf

Seviyorum Karşıyaka tarftarını,onlara da bu yakışırdı..

Engin Koltuk
04.03.2009, 20:05
Bu maçı almamamız için hiç bir sebep yok.

Engin Türkyılmaz
04.03.2009, 20:20
cale nın olmamması bızı zorlayacak dıye dusunuyorum :S:S

Oktay AKKUŞ
04.03.2009, 20:34
cale nın olmamması bızı zorlayacak dıye dusunuyorum :S:S

Gladyatör(Egemen) Eksiği Tamamlar:D

Hüdai Pervaneli
04.03.2009, 20:40
Konya defansi Okadar iyi degil di bana göre acik Oynadilar gs ye karsi

KAlelerindeki Jeffersob oldugu surece 1 gol atariz her mac hatasi var

Murat Acar
04.03.2009, 20:44

KAlelerindeki Jeffersob oldugu surece 1 gol atariz her mac hatasi var
Bende en az 1 gol değil 3 atmamız lazım diye düşünüyorum ayrıca imzandaki o tarih benim doğum günüme denk geliyo :)

Hüdai Pervaneli
04.03.2009, 20:46
Bende en az 1 gol değil 3 atmamız lazım diye düşünüyorum ayrıca imzandaki o tarih benim doğum günüme denk geliyo :)

O tarih de Kutsal Topraklara (Trabzona ) Yolculuk Basliyor:D

sahinsoy
04.03.2009, 21:08
arkadaşlar ne yaparız ne ederiz bilmiyorum ama bu maçı kazanacaz yani ötesi yok.bu arada trabzondaki arkadaşlarımız ersun yanalı trübünlere çağırmayı unutmasınlar .

sahinsoy
04.03.2009, 21:11
Kaf-kaf-kaf sin-sin-sin

kaf-sin kaf-sin-kaf

Seviyorum Karşıyaka tarftarını,onlara da bu yakışırdı..

karşıyaka bu sene iddaalı çıkacaktır inşallah.kalplerimiz onlarlar beraber inşallah çıkarlar.bu ligde 100 tane taraftarı olmayan takımlar varken 100 binlerin takımı karşıyaka olmaması çok abes.dilerimki en kısa zamanda karşıyaka ait olduğu yere süper lige çıkıp şampiyonluk mücadelesi verecektir.pankartlarına ayrıca teşekkür ediyorum.:alkış::alkış::alkış::alkış:

pReN@_61
04.03.2009, 21:17

gerçekten güzl şeyler

Karşıyaka'ya teşekkürler.Onlara da başarılar dileriz...

Muhammet
04.03.2009, 21:19
Karşıyakalı'lara teşekkürler. :)

Cafer Bulur
04.03.2009, 21:25

KAlelerindeki Jefferson oldugu surece 1 gol atariz her mac hatasi var
Bazen kendi kendime bircok macta hatali goller yiyen jeff bizim macta devlesir mi diye sormadan edemiyorum.
Gerci cok ciddi artilari olmayan bir kalecidir jeff ama futbolda bazen hic beklemediginiz durumlarla karsilasabilirsiniz.
Forvet oyuncularimiz son vuruslarda daha bitirici olmali ve rakibin direncini erken kirmamiza yardimci olmaldirlar.

Murat Acar
04.03.2009, 21:26
O tarih de Kutsal Topraklara (Trabzona ) Yolculuk Basliyor:D

günlerden 07 aylardan 08 yıllardan 09 benim için bu sene apayrı haydi artık bu yıl 7 şampiyonluğuda alacağız.eğerki bu iki hafta 6 puanla çıkarsak yazıyorum buraya %75 biziz şampiyon...

BayzanTs61
04.03.2009, 21:59
Trabzonspor 2 - 0 Konyaspor

Goller : Gokhan Unal & Umut Bulut

maçkali616161
04.03.2009, 21:59
Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken elimizden kaçırmamalıyız,3 maç 9 puan alalım gerisi gelir.

Bülent AKBULUT61
04.03.2009, 22:01
helal olsun Karşıyaka'ya

Berva
04.03.2009, 22:05
maça çok büyük olasılıkla,

tony
tayfun giray song egemen
yattara selçuk hüseyin colman
umut gökhan

11ile başlanır.

taktiksel değişiklik olacağını sanmıyorum. kimileri bu 11in geçen haftadan daha iyi olabileceğini düşünebilir ama bence cale ve serkanın olması daha iyi olurdu.

turkish0061
04.03.2009, 22:07
Haydi Ts bizi guldur, gsyada karsi sevindir, Kendi sahamizda dahada zorlaniyoruz

Gökhan ÖZDEMİR
04.03.2009, 22:20
Arkadaşlar Karşıyaka'nın forum sitelerine girp üye olup teşekkür edelim.Ayrıca birde bizim onlara paznkart yapmamız gerek.

Hüdai Pervaneli
04.03.2009, 22:23
Bazen kendi kendime bircok macta hatali goller yiyen jeff bizim macta devlesir mi diye sormadan edemiyorum.
Gerci cok ciddi artilari olmayan bir kalecidir jeff ama futbolda bazen hic beklemediginiz durumlarla karsilasabilirsiniz.
Forvet oyuncularimiz son vuruslarda daha bitirici olmali ve rakibin direncini erken kirmamiza yardimci olmaldirlar.

Olabilir futbolcular eski takimlarina Karsi Yildizlasir

pReN@_61
04.03.2009, 22:26
Arkadaşlar Karşıyaka'nın forum sitelerine girp üye olup teşekkür edelim.Ayrıca birde bizim onlara paznkart yapmamız gerek.
Haklısın.

En yaygın forumlarını bilen var mı en çok üyesi olan ?

hüseyin1975
04.03.2009, 22:30
Karsiyakali Taraftarlara HELAL OLSUN!

Keske Anadolunun heryerinde Taraftar bu kadar asil olabilse.

pReN@_61
04.03.2009, 22:32

gerçekten güzl şeyler

Arkada kalmasın.

Murat Acar
04.03.2009, 22:32
eğer fatih hoca gelecekse maça nazik davranmalıyız zira fatih hoca yaptığı yanlış şeylerde olsa saygıyı hakettiğini düşünüyorum zira sadri başkan fatih terim için zamanında bize çok yardımcı olmuştur dedi
Fatih TERİM e değil saygıyı bulunduğu konum gereği hakediyo kendisine hiç saygım yok ama MİLLİ TAKIMALR TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ KONUM İTİBARIYLA SAYGIYI OTOMATIK OLARAK HAKEDİYOR..

Kadir
04.03.2009, 22:36
İmparatoriçe'ye saygı mı ? :)

Serhat
04.03.2009, 22:36
Bi türlü maça konsantre olamadım yaw :(

TolgaTopçu61
04.03.2009, 22:37
Helal olsun Karsiyaka taraftarina:alkış:

Böyle taraftarlar az kaldi Türkiye'de...

Hüseyin İlkin
04.03.2009, 22:39
Bu Karşıyaka taraftarının açtığı pankart geçen haftamıydı ?
Ben daha Samsun'dayken bunu konuşuyorduk zaten :D

Hatta Denizli maçında bir teşekkür edelim tarzında şeyler diyorduk .

Tabii Karşıyaka taraftarını canı gönülden kutlarız biz yinede :ok

Alihan Ertürk
04.03.2009, 22:53
vallahi helal olsun şimdi gördüm ve çok sevindim.Şampiyon olmamızı sadece biz değil aklı başında bütün anadolu kulüpleri istiyor.İnşallah onlarda gelecek sezon süper lige çıkarlar Allah'ın izniyle.

Karşıyaka - Trabzon Elele , Şampiyonluk Kupası Müzeye :)

hüseyin1975
04.03.2009, 22:58
İmparatoriçe'ye saygı mı ? :)

Ona herseye ragmen saygili olmamiz gerekir.
Olaki kötü tezahüratlar Basinda cok yer bulur ve Sampiyonluga giden yolda karsimiza "engel" olarak cikabilir. Yine herkes bizim ile ugrasir ve buda Takimimizin konsantrasyonunu bozabilir.

Bazen "politik" olmalisin hayatta;)

Alihan Ertürk
04.03.2009, 23:03
Haklısın.

En yaygın forumlarını bilen var mı en çok üyesi olan ?

abi forum bulursan lütfen yazarmısın ben de araştırıyorum :)

TolgaTopçu61
04.03.2009, 23:05
abi forum bulursan lütfen yazarmısın ben de araştırıyorum :)
Ben birtane buldum ama pek fazla üyeleri yok:)
http://www.forumksk.net/

hAtes
04.03.2009, 23:08
ruyamda 3-1 yendiğimizi gördüm, haydi hayırlısı...

Alihan Ertürk
04.03.2009, 23:08

Tolga abi tam ben de onu yazacaktım aynı forumu bulmuşuz :) yine de teşekkürler.
Ayrıca abi her forum BMN gibi olamaz yani :)

TolgaTopçu61
04.03.2009, 23:12
Tolga abi tam ben de onu yazacaktım aynı forumu bulmuşuz :) yine de teşekkürler.
Ayrıca abi her forum BMN gibi olamaz yani :)
Aynen,BMN gibi hicbirsey olamaz:)

Murat Acar
04.03.2009, 23:13

mail attım bakalım uye olunmuyo onlar senı uye yapıp bılgı yolluyolar dedım TRABZONSPOR için açtığınız pankart dolayısıyla teşekkür mesajı yazacagım :)

TolgaTopçu61
04.03.2009, 23:15
mail attım bakalım uye olunmuyo onlar senı uye yapıp bılgı yolluyolar dedım TRABZONSPOR için açtığınız pankart dolayısıyla teşekkür mesajı yazacagım :)
Evet bende simdi gördüm üye olmak biraz uzun sürüyormus:)
Ama Tesekkür icin üye yaparlar heralde bizi:)

Alihan Ertürk
04.03.2009, 23:18
aslında BMN Foruma da üye olmak için bazı kriterler istense çok güzel olur özellike eziklerden üyelikler engellenir böylelikle

Alihan Ertürk
04.03.2009, 23:26
ben de yolladım üyelik formunu bayağı da yağ çektim :D Kabul etmezlese onlar kaybeder :)

Erkan
04.03.2009, 23:30
Bu mac sonu karanti ceza yiyecegiZ...

Murat Acar
04.03.2009, 23:33
Bu mac sonu karanti ceza yiyecegiZ...

Buda nerden çıktı şimdi annamadum uşağum.Gerçi müneccim olmaya gerek yok federasyon gözünün üstünde kaşın var diye bile ceza yazayi bize ama annamadum haşimdi niye yazdin habuni !!!!

61SOYTÜRK61
04.03.2009, 23:56
ruyamda 3-1 yendiğimizi gördüm, haydi hayırlısı...
sen her maç rüyamı görüyosun desene durumun vahim :D:D

Erkan
04.03.2009, 23:56
Abi fatih terim gelecek, hepimizin ona karsi hissetiklerimiz bir sanirsam... buyuk bir ihtimal ile cok az da olsa kufur edilecektir.... Federasyon zaten bisey yapsakta YapmasakTa ceza vermek icin elinden geleni yapiyor. O yuzden ceza yeme olasiliginin cok yuksek oldugunu soyledim..

61SOYTÜRK61
04.03.2009, 23:58
karşıyakalılara tşk yanında konyalılarıda unutmayalım ardaşlar onlarda ilk yarı maçında şampiyon trabzon diye bağırmışlar satda giden arkdaşlar özelikle lütfen dikatli olalım...

61SOYTÜRK61
04.03.2009, 23:59
fatih terimin ne işi var trabzonda ya cagıranmı oldu :D baktıkı trabzonlu futbolcu yoksa türkiye eksik şimdimi geldi aklı başına başkanımıza gülüyodu neden trabzondan futolcu yok dediğinde!!!! ya gelde sinirlenme işte

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2009, 00:02

gerçekten güzl şeyler

2. Takımım, yakışır sana süer lig :)

sifuni
05.03.2009, 00:06
insallah jefferson oynar macta gsye karsi yedigi golü gördünüzmü isaac oynasi o bile gol atar :D

iso_4939
05.03.2009, 00:07
yav arkadaslar sıvası konusmak bıle yersız bırakın su yalaka takımı........

yatara
05.03.2009, 00:34
valla helal olsun fbye nasi koydular mac sonunda müzigi :SIVASIN YOLLARINA lala

Ahmet Kuru
05.03.2009, 01:07
Konya maçında Konyaspor'a bir jest yapılmalı...
Hatırlanacağı üzere ilk maçta Konyaspor taraftarları Şampiyon Trabzon diye bağırmışlardı...
Buna karşılık olarak...
Maçtan önce ve maçtan sonra Konyasporlu futbolcuları tribüne çağırıp alkışlamak bence çok hoş olacaktır...
İnşallah böyle bir olayda olur...
Bize bir adım atana biz koşarak gideriz...
Yeter ki herkes memleketinin takımını desteklesin.

Kubilay ŞAHİN
05.03.2009, 01:10
Hatırlanacağı üzere ilk maçta Konyaspor taraftarları Şampiyon Trabzon diye bağırmışlardı...
Buna karşılık olarak...
Maçtan önce ve maçtan sonra Konyasporlu futbolcuları tribüne çağırıp alkışlamak bence çok hoş olacaktır...

İşte Bende tam böyle birşey bekliyordum. Heralde Futbolcuları alkışlamak en iyisi olur.

Aslında sadece onları değilde onlarla birlikte bizim futbolcularada tribünden gül v.b şey atılabilir alkışlar eşliğinde..

trabzonlux61x
05.03.2009, 01:22
Buna karşılık olarak...
Bence sadece mactan sonra cagirmak cok daha iyi olur.Neden diye sorarsan seyirci baskisi bu sekilde azalmaz diye düsünüyorum .

sahinsoy
05.03.2009, 01:31
maçtan önce çağıralım işte alkışlarız tamam işte.

sifuni
05.03.2009, 01:38
iki takim el ele iki takim el ele hep beraber tribüne hep beraber tirbüne :D

Napoli
05.03.2009, 01:41
yav arkadaslar sıvası konusmak bıle yersız bırakın su yalaka takımı........

iğrenıyorum

6Şafak Aydın1
05.03.2009, 01:41
Bugün Cosmos Engine ayar oldum. Bizleri kanaatimce bugünkü programinda yeterince iyi temsil edemedi. Her hafta ayni konuklar ayni seylerle gecen programlar.

Giray Bulakla görüsüldü görüsleri alindi. Giray Hocayida seviyorum o bizden bir adim önde yürüyor.

6Şafak Aydın1
05.03.2009, 02:03
fatih terimin ne işi var trabzonda ya cagıranmı oldu :D baktıkı trabzonlu futbolcu yoksa türkiye eksik şimdimi geldi aklı başına başkanımıza gülüyodu neden trabzondan futolcu yok dediğinde!!!! ya gelde sinirlenme işte

Bu durum dedigin gibiyse birseylerin iyiye gitmesi icin küfür,sinir ne kadar faydali olur milli takima oyuncu alam konusunda? Ben cikaramadim.

6Şafak Aydın1
05.03.2009, 02:16
Tsemre tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2023858#post2023858)

gerçekten güzl şeyler

-

Takdir etmemek mümkün olmuyor benim acimdan. Güzel bir davranis karsiliksiz kalmaz insallah.

KUTADGU
05.03.2009, 07:07
Konya maçı oldukca çetin ve alabildiğince mücadeleci bir oyuna sahne olacaktır.
Zira Konya'nın orta saha kurgusu top yapmaktan ziyade, top yaptırmamak üzerine oluşturulmuş.
Kaderin cilvesine bakın ki, bu bölgede de en kritik adamları Ayman.
Hal böyle iken Konya'nın her maçı, kısır maç olmaya namzet.

Geçen haftaki Galatasaray maçında Giray Bulak'ın Cahue Da Silva'nın yerine Celalettin tercihi oldukça yanlıştı.
Umarım Giray Bulak bu yanlışından dönmez.
Mutlak suretle orta saha savaşını kazanmalıyız.

Bunun yanı sıra Konya'nın forveti Veysel Cihan pozisyon alan bir forvetten ziyade,
güreşen, savaşan, karambol arayan tipte bir forvet.
Hakkından Egemen gelirdi lakin Egemen bu maçta büyük ihtimal sol bek oynayacak.
Umarım Giray Egemen'i aratmaz.

Defansları çok sağlam bir hatta sahip değil. Lakin kolay kolay da büyük hatalar yapmayacaklardır.
Bence en zayıf bölgeleri kale ile defans arasındaki bölge.
Umarım ekstra iyi olmaz bu bölge bizim maçta.
Biliyoruz ki; Jefferson'un bazen harikulade maçlar çıkardığı oluyor.
Diğer takım kalecilerinin özellikle bizim maçlarda ortaya koydukları inanılmaz performanslar ve genel anlamda golcülerimizin de bu performanslara katkıları beni korkutmuyor değil.

Umut önde iyi basar,
Yattara verimli oynar,
Takım ciddiyetinden kopmaz ve mücadele edersek;
Bu maçı kazanırız.

İnşallah da kazanırız.
Zira 3 puan çok şey demek, her şey demek.

Bu arada unutmadan;
Türkiye'de satılan kombine sayısında 2. sırada yer alan,
Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan,
Futbol kenti Trabzonspor'un maçını Cumartesi gündüz, gibi oldukça tartışmalı, komik ve artniyetli bir zamana koyan Federasyon'u da yadedmeden geçemeyeğim.
Bu yaptıkları ya iş bilmezliktir ya da şerefsizliktir.
İşi bildiklerini biliyorum.

Her şey güzel olsun.

alioglua
05.03.2009, 07:30
yeri ve zamanı değil biliyorum arkadaşlar konumuzla da bir ilişkisi yok biliyorum ama başlığını bulamadım buraya yazmak istedim

gelir getirici projelerden bahsettik durduk hep

acaba raylı sistemi trabzona trabzonspor getirse sponsorlar yardımıyla kendi finansmanlarıyla trabzonlu iş adamlarının dersteğiyle vs...

düşünüyorum raylı sistemi kullanan herkes jeton bilet gibi şeyler alınca alınan her jetonun parası trabzonspora gidecek 1 lira olsa günde 10 bin kişi kullansa ki daha fazla olur ona rağmen 10000 tl olur hele ki yomra arsin araklı sürmene hattına da yapılırsa 50000 tl gelir elde edilir en az, ayda eder 1.5 milyon tl eder yılda da 18 milyon tl kalıcı gelir

kulağa çok hoş geliyor ama ilk yatırım maliyetini bilemiyorum ama yukarıda bahsettiğim gibi çeşitli şirketlerin sponsor olmasıyla trabzonun kendi çekeceği krediyle belki faruk özak'ın yardımlarıyla belediyenin anlayışlı davranmasıyla vs...

yeni bir stad yapmaktan daha mı fazladır bunun maliyeti

nebilim sabah sabah nerden geldi aklıma ama bunun olma ihtimali var mıdır arkadaşlar

Harun Karadeniz
05.03.2009, 09:09
Bu hafta sonu lideriz arkadaşlar rahat olun

Cemalettin Taşkın
05.03.2009, 09:28
maçın hakemi bugün açıklanacak.

2 haftadır hakemlerden çektik umarım iyi bir hakem verirler bu maça.

içerde zaten zor kazanıyoruz birde hakemle uğraşmayalım.

agasaro
05.03.2009, 10:01
Konya ve Galatasaray maçlarında Avni Aker'in tam bir cehennem olması gerek. Bu iki maçta alınacak 6 puan bizi liderlik koltuğuna oturtacak. Konya maçının Cumartesi ve gündüz olması bir handikap belki ama ben yine tribünlerde boş yer kalmayacağı kanısındayım. Maça gidenlere sesleniyorum: son ana kadar takımdan desteğinizi esirgemeyin, ne olur. Bu takım bu iki maçtan 6 puan çıkarmalı.

Bülent AKBULUT61
05.03.2009, 10:12
insallah jefferson oynar macta gsye karsi yedigi golü gördünüzmü isaac oynasi o bile gol atar :Dmerak etme arkadaşım bizim macta panter kesilir

magicyattara
05.03.2009, 11:19
Aşağılarda kalmasın maç başlığı.

Her şey yalan bu gerçek.

Cale cezalı,inşallah bu başımıza önemli işler açmaz.Egemen sol kanata çekilirse,defans kurgusu değişecek.

Konya puan durumu itibarıyla maça çok konsantre çıkacaktır.

Zor bir maç bizi bekliyor.

Final havasında olmalıyız.Hem takım olarak hem de taraftar olarak.

Ali İhsan
05.03.2009, 11:36
Sivas yavaş yavaş patlıyor, diğerleri hala emekliyorlar. Bir fırsatı Denizli maçında kaçırdık, şimdi iki maçta en büyük görev tribündeki taraftarlarımızın... Şampiyonluk atmosferi bekliyorum tribünlerden...

Berkedogan
05.03.2009, 11:41
İnşallah bu maçta fark atıcaz kendi sahamızda 3-4 farklı bir galibiyet alsak herkes çok rahat edicek.

ugur_52
05.03.2009, 11:44
aniden karşıyakaya karşı sempatim oluştu valla(göztepeye karşı oluyoz otomatikman) :D

pReN@_61
05.03.2009, 12:14
Mutlaka kazanmalıyız, farklı alırsak daha da iyi olur.

Taraftar hiç susmamalı sürekli destek..

12. adam çok önemli..Aman dikkat!

mustafaction
05.03.2009, 12:15
averaj lazım averaj

Harun-61
05.03.2009, 12:17
önemli olan ilk yarim saat'de bir gol bulmak.

ic sahada gol atamayinca takim zorlaniyor, strese giriyor.

.

TSezgin61
05.03.2009, 12:19
rahat bir mac olsunda strese sokmasinlar bizi yalandan yere.

ama korkuyorumda be:(

Travelair
05.03.2009, 12:28
Baskın bir oyun anlayışına ihtiyacımız var. Her diklenmeye karşı sinersek işimiz zorlaşır. Maçı Fatih Terim de izleyecekmiş. Bu ayrı bir motive kaynağı olur diye düşünüyorum. Artık maçları daha ciddiye almamız lazım. Batuhan-Youla ikilisine de dikkat etmemiz lazım

F.Tütüncü
05.03.2009, 12:29
Arkadaşlar hala fark atmaktan bahsedenler var. Denizli için de öyle düşünüyorduk ama sonucu gördük. Tamam fark atalım hepimiz bunu istiyoruz ama rakibi küçümsemeyelim.

TSezgin61
05.03.2009, 12:30
Baskın bir oyun anlayışına ihtiyacımız var. Her diklenmeye karşı sinersek işimiz zorlaşır. Maçı Fatih Terim de izleyecekmiş. Bu ayrı bir motive kaynağı olur diye düşünüyorum. Artık maçları daha ciddiye almamız lazım. Batuhan-Youla ikilisine de dikkat etmemiz lazım

abi batuhan youla eskisehirde oynuyor.

karistirdin galiba.

Ali Tunahan Güllü
05.03.2009, 12:32
inşallah rahat rahat izleyebiliriz...ama yinede 1-0 olsun bizim olsunn...

ergin cesit
05.03.2009, 12:43
artık rahat bir maç izlemek istiyoruz inşallah

Uğur Erdoğan
05.03.2009, 12:45
yenelimde hop oturup hop kalkmayada razıyım...

agasaro
05.03.2009, 12:45
Konya bu maçta her zamanki gibi geriye yaslanacak ileride Veysel Cihan ile gol bulmaya çalışacak. Serhat Akın ve Erhan Albayrak da canımızı sıkabilir. Avuçlarım terlemeden bir maç izlemek istiyorum.

Murat TONBUL
05.03.2009, 12:47
yeter ki kazanalım da ben strese girmeye razıyım :)
önemli olan 3 puanı almak.gerisi yalan

MetiN08
05.03.2009, 12:51
rahat bir mac olsunda strese sokmasinlar bizi yalandan yere.

ama korkuyorumda be:(

Rahat macmi dedin bu imkansiz Kardes ya, simdiden kendini hazirla istersen heycan ve adrenaline :)

agasaro
05.03.2009, 12:53
Bu sezon 9 gol atan Umut, bu gollerin 6 tanesini 75. dakikadan sonra, 1 tanesini 59. dakikada ve diğer ikisini ilk 30 dakikada atmış. Gökhan ise 9 golün 5 tanesini 75. dakikadan sonra, iki tanesini ikinci yarının hemen başında ve diğerleini de ilk 35 dakikada atmış. Bundan çıkardığım sonuç şu: Gol beklediğimiz bu iki oyuncu attıkları gollerin %70'ini son 15 dakikada atmışlar. Maç bitinceye kadar desteğe devam. Ankaragücü maçı çok iyi bir örnek. Maç sonu yaşanan sevinç gösterileri adeta şampiyonluk kutlaması gibiydi... Bu haftasonu yeniden güzel görüntüler izlemek istiyorum.

Cemalettin Taşkın
05.03.2009, 13:30
maçın hakemi

aytekin durmaz

kısaca yandık desem yeterli olur.

aytekin durmaz bu sezon hiç maçımızı yönetmemiş. geçen sezon manisa ile 2-2 berabere kaldığımız maçı yönetmiş (erdinçe kırmızı kart gösterdiği maç.) ondan önceki sezonda yine iç sahada ankaragücüne 1-0 yenildiğimiz maçı yönetmiş.

aytekin durmazla istatistiklerimiz böyle

birde konya tarafından bakarsak bu sezon hacettepeyi deplasmanda yendikleri ve ankaragücünü kendi evlerinde yendikleri maçları yönetmiş.

keles76
05.03.2009, 13:34
serhat akin trabzonsporu yenecegiz buna gucumuz var demis artik lig cok cekismeli bir hal aldi Insaallah bu maci alir ve yolumuz aynen devam ederiz.

Gökhan KAN
05.03.2009, 13:43
maçın hakemi

aytekin durmaz

kısaca yandık desem yeterli olur.

aytekin durmaz bu sezon hiç maçımızı yönetmemiş. geçen sezon manisa ile 2-2 berabere kaldığımız maçı yönetmiş (erdinçe kırmızı kart gösterdiği maç.) ondan önceki sezonda yine iç sahada ankaragücüne 1-0 yenildiğimiz maçı yönetmiş.

aytekin durmazla istatistiklerimiz böyle

birde konya tarafından bakarsak bu sezon hacettepeyi deplasmanda yendikleri ve ankaragücünü kendi evlerinde yendikleri maçları yönetmiş.
İstatistiklere pek aldırma geçen seneki takımın yenilmesi normal....

Cemalettin Taşkın
05.03.2009, 13:49
İstatistiklere pek aldırma geçen seneki takımın yenilmesi normal....

tabi fazla takılmamak lazım ama denizli maçının hakemi hüseyin göçek ile denizli deplasmanda hiç yenilmemişti ve bizim maçta da yenilmediler.

2 haftadır hakemlerin yaptıklarına baktıkça hakeme takılı kalıyoruz.

Burçak
05.03.2009, 13:54
maça bişi kalmadı. Şampiyonluğa adım adım yaklaştığımız bu haftalarda kendimi AvniAkere atmak için sabırsızlanıyorum.
Gel Cumartesi Gel :)

ferdiT
05.03.2009, 13:58
antalya macının bir benzeri olur diye dusunuyorum ama bu sefer gol konusunda daha becerikli oluruz yani ust biter bence:D

Alihan Ertürk
05.03.2009, 14:10
yeneceğuz yeneceğuz Konyadan korkmayalım

Alihan Ertürk
05.03.2009, 14:25
http://www.trabzonspor.org.tr/images/enter/intro_konya.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim takımımızın cumartesi günü Konyaspor ile oynayacağı karşılaşmayı izleyecek.

Terim, gerek yönetim kurulumuzun daveti gerekse de oyuncularımızın performanslarını gözlemlemek amacıyla Trabzon’a gelecek. Terim müsabakayı izledikten sonra şehrimizden ayrılacak.

erkankoc
05.03.2009, 14:29
takimiz bi dususte bu gercek..artik o baskili oyunu oyniyamiyoruz....bakalim bu macta insallah degisir

Cem Akyüz
05.03.2009, 14:32
şampiyonluk öyle rahat gelmez bu maçta rahat geçmez:)ama kazanıp yolumuza devam ederiz

owenank
05.03.2009, 14:33
Giray Bulak;

"Çok oyuncuyla hücum yapıyorlar. Biz de ona göre tedbirler aldık. Trabzonspor maçından galip gelmek istiyoruz" diye konuştu.

Linkini verdiğim haberden bir alıntı. Benim anladığım, Konya baya bi kapalı oynayacak. Serhat Veysel ikilisi ile de bir tane atarsak alırız mantığı var ki Bülent Bölükbaşı da Konyanın kadrosunda. Hızlı çıkabilen bir oyuncu. Bayağı zor ve streli bir maç olacak.

Murat Erdem
05.03.2009, 14:38
Bu suratında meymenet olmayan, Trabzonspor düşmanının maça gelmesini hiç istemiyorum ben.