PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Tuncer Özdemir
02.03.2009, 13:08
cale yoksa üçlü savunma hüseyin önlerinde bi kadro denenebilir bu maçta....

...Sylva...
Song.....Egemen....Giray.
.....Hüseyin...
Yattara Selçuk Colman Alanzinho
..........Umut .....Gökhan...

Ufuk Bayraktar61
02.03.2009, 13:11
bu denenebilir ama denenmez !!!

Murat Erdem
02.03.2009, 13:14
Tony Slyva yanılmıyorsam, Lille ve Trabzonspor un bonservis konusunda anlaşamaması üzerine FİFA nın futbolcunun menfaatini koruma amacı ile verdiği geçici lisans ile bizde oynuyor.
Sene sonunda kaleci konusunda tekrar başımız ağrıyacak.
Şimdiden bu işin üzerine gidip, bu adamın tapusuna sahip olmanın yolunu bulmalıyız.

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 13:15
1/2 - 0 olsun 3 puan alalım yeter :)

Çetin
02.03.2009, 13:21
içimde bir ses erken gol atacağımızı ve galip ayrılacağımızı söylüyor :)

ugur_52
02.03.2009, 13:28

içimizdeki gönlümüzdeki ses her maçtan önce öle dio ama olmuyo işte :)

Çetin
02.03.2009, 13:31
içimizdeki gönlümüzdeki ses her maçtan önce öle dio ama olmuyo işte :)

yok ben bunu ilk defa söylüyorum :)

bu arada unutmayalım :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12477&page=3

bordomavi5561
02.03.2009, 13:39
denizli yenilgisinin en önemli sorumlusu olan "seyirci" nin bu haftaki performansı "taraftar" olma noktasına ulaşırsa bu maçı rahat kazanırız.

Engin Koltuk
02.03.2009, 13:51

O ses kimden geliyor bir bulabilsem. Her maç insan böyle kandırılmaz ki :)

tarkan57
02.03.2009, 13:58
Tony
(Tayfun):cool:Giray---Song---Egemen
Hüseyin--Ceyhun***
Yattara--Colman--Alanzinho
Gökhan--Umut

***(Selçuk Cezalı Duruma Düşmesin):)

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 13:59
Takımımız Konyaspor maçı hazırlıklarına bugün (pazartesi) 09.30'da yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda, Antalyaspor maçında 90 dakika forma giyen oyuncular düz koşunun ardından soyunma odasına giderken, diğer oyuncular ısınma haraketleri halinde sonrası gruplar halinde dar alanda çift kale maç yaptılar.

İdmana salonda çalışan Yattara katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Egemen doktor kontrolünde yürüyüş yaptı.

Resmi Site

Mehmet Fırat
02.03.2009, 14:06
Tony
Giray---Song---Egemen
Hüseyin--Ceyhun***
Gökhan--Umut

Aslında fena bir kadro değil ama sistem değişikliği takımı olumsuz etkileyebilir.

Harun_ayar_ts
02.03.2009, 14:07
alanzinho eger bu maçtada kenerda beklerse o adamı kaybederiz:mad:

Cemalettin Taşkın
02.03.2009, 14:09

alanzinho oynarsa da maçı kaybederiz.

Terzioğlu
02.03.2009, 14:10
-------------Sylva--------------
Tayfun---Song---Giray---Egemen
------------Hüseyin-------------
-------Colman----Selcuk---------
--------- <-Yattara-> ----------
--------Gökhan--Umut-----------

Kadro belli. Hic bosuna baska dizilisler, sistemler yazip yorulmayin :)

Terzioğlu
02.03.2009, 14:11
Ersun hoca ne yaptigini bilir. Böyle bir seyin olmasina izin vermez. Alanzinho ile mutlaka konusup ona durumu anlatir. Bu takimdan su anda kimse kesilemez.

Mehmet_Mercanlı
02.03.2009, 14:13
-------------Tony--------------
-------------------------------
Tayfun---Giray---Song---Egemen
------------Hüseyin-------------
-------Selcuk-----Colman-------
Yattara-------------------------
------------------Umut---------
------------Gökhan-------------

tarkan57
02.03.2009, 14:13
Aslında denerse fazla birşey kaybetmez aksine Ceyhun,Giray ve Alanzinho yu ekstra kazanmış olur.. Maçta iyi giderse...tadından yemeyin çünkü sezon sonuna doğru sakatlık veya cezalı durumda yine oynayacak olan bu futbolcular hazır tutmak ve formda olmaları adına onların da bu yarışta forma giyeceğini düşünürsek bence takıma puan ve futbolcu anlamında katkı sağlar diye düşünüyorum...Çünkü enson maçta ceyhun u izlediğimde bir önceki ceyhunla arasında fark vardı gibi geldi bana buda maç eksiğinden olsa gerek..paslanmasın futbolcular bakın gs ye kaç sakat var kadro daim hazır kim çıksa oyunuyor.....

Atakan
02.03.2009, 14:14
İnşallah yeneceğiz.

Alihan Ertürk
02.03.2009, 14:18
bence selçuk bu maçta dinlendirilmeli

katılıyorum.Ayakta durmakta güçlük çekiyor son 3-4 maçtır.Konya maçında orta sahada Colman - Hüseyin - Yattara - Barış ( Alanzinho ) şeklinde oynanabilir bir kereliğine de olsa

tarkan57
02.03.2009, 14:18
Selçuk yazmamamdaki sebep hakemlerin bu aralar sarı kart konusunda hovarda olmaları...selçuk konya maçında sarı kart görürse galatasaray maçında çok ihtiyacımız olacak cezalı duruma düşer diye biliyorum. yanlış hatırlamıyorsam....ceyhun gs maçında kullanmaktansa konyaya tercih ederim...

tuncay1984
02.03.2009, 14:19
konya düsme hattinda zor olacak

irfanb
02.03.2009, 14:22
alanzinho oynarsa da maçı kaybederiz.

En iyisi adami Norveç`e geri gönderelim ne dersin ?

Ayhan Çolak
02.03.2009, 14:25
bu abdelaziz ayman ın birkaç futbolcumuzu sakatlayacağını seziyorum. adam gözü kapalı dalıyor. bülent yıldırım fatih in huseyın e attığı tekmeye sarı kart gostermesinden sonra hakemlerden korkuyorum. bu takımın futbolcuları sakatlanmıyor bari biz sakatlayalım mantığı mı var bilemedim.

Muhammed Ayaz
02.03.2009, 14:33
bence bu maç 2-0 bitecek
goller:selçuk yattara

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 15:13
ben sıkıldım 1-0 dan ya 7-0 olsun bizim olsun :D haydi da uşaklar biraz fark atın coşalım...

toksoy61
02.03.2009, 15:17
Ersun hoca 4'lü defansı kesinlikle bozmaz. Sola büyük ihtimal Egemen i kaydıracak onun yerinede Giray ı oynatır. Diğerleri aynen kalır.

Eğer seyircimiz çekirdek çitletir, sadece yuhlama ve küfretme işi yaparsa yine bu maçta puan kaybedebiliriz.
Yani şampiyonluğa oynayan takımız ve kendi seyircimizden "ne olur bize küfretmeyin, yuhlamayın" diye rica ediyoruz. sonra da şampiyonluk bekliyoruz.
Bu sefer akıllandığımızı düşünüyorum o yüzden bu maçı alacağız. artık yattara da yavaş yavaş ısınmaya başladı. eğer yakaladıklarımızın yarısını atarsak maçı alırız:))

Alihan Ertürk
02.03.2009, 15:17
bu maçda çok iyi oynayarak kazanacağız ;) içime doğdu :D

Dursun Kaplan
02.03.2009, 15:21
Yine izleyemeyeceğim bir maç. :)

zafercalikoglu
02.03.2009, 15:30
seyircimiz özelliklede maratondaki seyircimiz cekirdek yerse olup olmadık futbolcularımızı strese sokarsa denizli macı bizi bekliyor,ama seyircimiz azcık aktif olsun yeterli ,bu macı alıp Gs macına öle cıkmamız lazım

tonyalı Aydın
02.03.2009, 15:32
konya akşam gs yı görünce yüzde yüz 2 tane gol atamadı.bu anadolu takımlarını anlamıyorum bize gelince aslan kesiliyorlar ama istanbul takımları ile oynarken süt dökmüş kuzuya dönerler örneğin veysel efendi trabzonspor macında olsa idi o gölü yüzde yüz attardı.sonra giray bulak faktörü var istanbul takımlarına yenilince küme düşmeden bahsetmezler ama bize gelince ne yapalım lig teki konumumuz belli puan almak zorundayız.yanlış anlaşılmasın ben bize macı versinler demiyorum bu zamana kadar olan periyotta olanları söylüyorum bize gelince sık istanbul takımlarına gelince gevşeyin.o yüzden bunlara fırsat vemeden bulduğun pozisyonları gole çevireceksin acımayacaksın artık bu forvet aklını başına alsın ne zaman patlayacaksa patlasın birde taraftara sesleniyorum 2 tane hayati macımız var önümüzde konya ve gs bu macları alırsak %70 şampiyonuz onun için hep destek tam destek şu avniakeri arenaya çevirelim artık.gelen takımların elli ayağı titresin.yoksa çekirdek yiyip oturarak pozisyonlarta homurtayarak biz kendi takımımızı psikolojik olarak bozuyoruz.rakiplerdebunu fırsat bilerek rahat top oynuyorlar oysa rakibi baskı altına alırsak onlar bozulur rahat top oynayamazlar.bizim takımın deplasmanda maç kazanmasının en büyük etkisi bu rahat olmaları istetiklerini rahat yapmaları.....hadi kaplanlarım bu hafta sizden güzel futbol ve fark bekliyorum ...gösterin kendinizi.....zonguldakdan sevgilerle.bordo mavi şampiyonun asil rengi çok güzel bir söz......

oflu engin
02.03.2009, 15:38
fırtına bizi lig bitene kadar böyle götürecek.ben herşeyine razıyım yeterki üç puanı biz alalım.gol kaçıyorsa demekki bu takım çok kalitelidir.ama bizim gol kaçırmamızın adı ne beceriksizlik nede şanssızlık.bunun adını bende bulamadım yok böyle birşey.her hafta bie denk gelmesi çok tuhaf.bu sorunu aşarsak rahat maç izleriz.umarım bu sorun ortadan kalkar.maça gelince dünyanın en büyük takımlarından trabzonsporum ne yapar eder bu maçı kazanır.

serkanholep
02.03.2009, 15:42
bence yattaranın performansı havalar iyileştikçe artar

zeminin iyi olması gerek

KÖKSAL AYDIN
02.03.2009, 16:05
Maç çok zor geçecek.umarım akıbetimz denizli maçı gibi olmaz.

İçerde hiç oynayamıyoruz.Seyirci baskısı, şampiyonluk baskısı, liderlik baskısı...

Ne kadar baskı varsa hepsi bizde.

Elalem evinde puanları götürürken biz deplasmanda götürüyoruz.Evimizde sürünüyoruz.....

Muhammet*
02.03.2009, 16:07
artık iç sahada puan kaybetme hakkımız yok

Erdal
02.03.2009, 16:26
Zor maç....Konya'nın kadrosu iyi...Rakip oyuncuları gaza getirecek küfür ve tezahürattan kaçınmak lazım...Lay lay lom sevgi barış kardeşlik ortamı sağalanarak rakip uyutularak maç kotarılmalı....Yahu bazen elimde tribünleri komuta edecek bir kumanda aletim olsa diye geçirmiyor değilim içimden:)

lazooo28
02.03.2009, 16:28
Yine izleyemeyeceğim bir maç. :)

totem mi yapiyosun poyraz :)

Alihan Ertürk
02.03.2009, 16:28
artık iç sahada puan kaybetme hakkımız yok

sadece 2 beraberlik dışında iç sahada puan kaybetmemeliyiz özellikle gs-fb-svs maçları

kasila61
02.03.2009, 16:29
Zor maç....Konya'nın kadrosu iyi...Rakip oyuncuları gaza getirecek küfür ve tezahürattan kaçınmak lazım...Lay lay lom sevgi barış kardeşlik ortamı sağalanarak rakip uyutularak maç kotarılmalı....Yahu bazen elimde tribünleri komuta edecek bir kumanda aletim olsa diye geçirmiyor değilim içimden:)
bu konuda sana katiliyorum..... da benim anlamadigim herkesil stadinda davullar,zurnalar,, amigolar, bi tertip bi duzen var tezahurat konusunda .
bizde bunu organize etmek cokmu zor taraftar gruplari bu konuya niye el atmiyo anlayamadim gitti.
beni aydinlatabilecek biri varsa sevinirim.

Alihan Ertürk
02.03.2009, 16:30

konya'da bizde oynayan oyuncular fazla ;

Jeferson , Musa , Celo , Ayman

ankaragücü'nde de böyleydi zorladılar bizi :cool:

Erdal
02.03.2009, 16:33
konya'da bizde oynayan oyuncular fazla ;

Jeferson , Musa , Celo , Ayman

ankaragücü'nde de böyleydi zorladılar bizi :cool:

Alihan sen hala bana karne fotokopisini yollamadın :)...Trabzonspor'un başarılı taraftara ihtiyacı var ona göre.... Trabzonspor için bir şey yapmak istiyorsan ders çalış..Bu ülkenin en iyi üniversitelerinde Trabzonsporlu sayısı artmalı....

Kusura bakmayın her şeye burnumu sokuyorum ama idare ediverin işte...

arifberkay
02.03.2009, 16:34
Allah rizasi İÇİn konya maÇina Çekİrdek yemek İÇİn gİtmeyİn ,ÇekİrdeĞİ sonra evde yİyİn

ApoCaN28
02.03.2009, 16:49
Abi Sen kritik maçları izle yeter...
Konya bize aslan kesilse bile bu maçı kayıpsız atlatmak zorundayız...
Pozisyonları kolay harcamamalıyız...

Emre Dumangöz
02.03.2009, 16:50
http://www.video75.com/URML-tb4Syb/-...un-neferleri-/ (http://www.video75.com/URML-tb4Syb/-trabzonspor-trabzon-un-neferleri-/)

okadar zor deilki

OOOO DUYUN BU SESİ
BU FIRTINA SARACAK SİZİ
TRABZONUN NEFERLERİYİZ
KORKUN BİZDEN GELİYORUZ BİZ..!

OOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOO

BORDO MAVİ ŞAMPİYON TRABZON
BORDO MAVİ ŞAMPİYON TRABZON

OOOO DUYUN BU SESİ
BU FIRTINA SARACAK SİZİ
TRABZONUN NEFERLERİYİZ
KORKUN BİZDEN GELİYORUZ BİZ..!

TUM TRABZON SEVDELILARINI FANATİKLERİNE YUREKTEN SEVENLERE BU SARKI AĞLATIR ADAMI VE SERT Bİ TEPİ KOYUO SÖZLERİNDE SÖLEMEMİZ LAZIM BUNU MAÇ BASINDA SONRA SZTN MÜZİKSİZ KENDİMİZDE SÖLERİZ

NOT:LÜTFEN DİNLEYİN VE SÖZLERE BAKAR SARKIYLA BERABER SÖYLEYİN VE ATKILAR HAVADA:)
ısrarcıyım bunda=)

UğuR
02.03.2009, 16:55
Trabzonspor - Konyaspor maçını kim kazanır?
Oylama Sonuçları

Konyaspor
http://www.bordomavi.net/images/theme/red.gif %1.20
Berabere biter
http://www.bordomavi.net/images/theme/grey.gif %1.20
Trabzonspor
http://www.bordomavi.net/images/theme/aqua.gif %97.60

167 Oy Kullanıldı

Ana sayfamızda ki ankete katılmayı unutmayın !!!

turkish0061
02.03.2009, 17:05
Konya guclu bir takim, hafife almamak lazim. Trabzonspor Bu maci almali bu sart. Aslinda her macta 4 Net posizion kuruyoruz ama hiç gole ceviremiyoruz. Biraz becerikli forvetler olsa maclari kolayca aliriz. bu posizionalari kaybederek Maci zora getiriyoruz.
Kendi sahamizda dahada zorlaniyoruz Neden aceba ?

Tolunay Abdioğlu
02.03.2009, 17:07
Kesin Kazanmamız Gereken Bir maç ve Kazanacağımıza İnandığım Bir maç.

Pirselimoğlu
02.03.2009, 17:08
:kurallar: Çekirdek Satışları Yasaklansın. :tsbayrak::meşale2: :gol:

:atki:Bu olayda burda kapansın:atki:

Erdem Keser
02.03.2009, 17:10
İyi futbolla beraber 3 puanı alırız.

Emre Dumangöz
02.03.2009, 17:17
http://www.trt.net.tr/anket/anket.as...9-eb63c42359da

herkezin bu ankete katılmasını istiyorum

kim şampiyn olur sorusuna trt nin düznledihi anket

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 17:24
İyi futbolla beraber 3 puanı alırız.

Çok beğendim :ok

Hazır alıntı yapmışken senin mesajı , inşallah diyelim ;)

Tekke
02.03.2009, 17:36
Ankete girmiyor?

Emre Dumangöz
02.03.2009, 17:37
Ankete girmiyor?

sanırım bitmiş anket link kırıldı yada

Hüdai Pervaneli
02.03.2009, 17:47
Süpriz Bir sonuc Olmazsa bu maci kazaniriz

seydisehir1
02.03.2009, 18:03
5 atma firsati....

herkez maclari acik ara kazanmak istiyor ancak oyun sistemimizde goruldugu gibi bu pek kolay olmuyor... sari kart cezalilarinin olmasi belkide kucuk bir sistem degisikligine yol acabilir... eger ki 3 5 2 oynarsak... Konyaya evimizde fark atabiliriz... mesela...

Slyva

Song Giray Egemen

Huseyin

Yattara Selcuk, Colman, Alanzinho

Umut Gokhan

seklinde cikar isek Huseyinin de arada savunmaya yardim etmesiyle... bu maci farkli alabiliriz... Riskli ama cok gol atma sansimiz var...

egerk ki normal sistem ile oyanayacaksa... kesinlikle Tayfun oynamamali... son 3 macta cok ama cok kotu... 8tas macinda Uzulmeze hediye etti sag kanadi... ayrica denizli macinda da adam gecemedi.. ve Caglar cok etkili geldi... Dunku yaptiklarini soylememe gerek yok... .bu yuzden... esas bolgesi PAF da sag bek olan GOKSU nun sag bek baslamasi ve onun icin de cok iyi firsat olamsini diliyorum... bilmeyenler arkadaslar iyi baksinlar,, GOKSU esas olarak forvet degil,, forvet arkasi da degil, orta sagada degil sag bek oynuyormus... daha sonra Hocalari degisikliklerde bulunmus...

bence o durumdada kadro..

Slyva

Goksu Song Giray Egemen

Yattara Huseyin Colman Selcuk

Umut Gokhan...

iyi firsat ne dersiniz.. ben acikcasi tayfundan kotu ol
acagini zannetmiyorum..

Sümeyye Şahin
02.03.2009, 18:08
konya gs maçında iyiydi .zor olucak.. inşallah gs maçı öncesi güzel bi maç olur...

A.Ali Karanis
02.03.2009, 18:10
Gs maçı öncesi kazanmamız gereken bir maç,veysel'e karşı önlem alınması gerekir.çok fırsatçı.

Gökhan ÖZDEMİR
02.03.2009, 18:15
Gs maçını kaybettiler şimdi asılcaklar bizim maça.

Bence far felan beklemeyin.Zaten biz şimdiye kadar kaç kere fark atttık.

1-0 olsun bizim olsun.Ama avarajımızda kötü bu arada.5-0 olsada fena olmaz hani. :)

Emirhan Makul
02.03.2009, 18:17
Gs maçı öncesi kazanmamız gereken bir maç,veysel'e karşı önlem alınması gerekir.çok fırsatçı.

Veysel mi ? :D

Bir Doz Egemen Veririz Hiç birşeyi Kalmaz :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1261-5J6P2U9B.jpg

Hüdai Pervaneli
02.03.2009, 18:19
Veysel mi ? :D

Bir Doz Egemen Veririz Hiç birşeyi Kalmaz :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1261-5J6P2U9B.jpg
Emirhan nesen yerinde:D

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 18:20
Veysel 'in ligde dört golü var bu sene , ikisi bize zaten :eek:
Ligde genel anlamda suskun , suskunluğuna devam etsin güzel kardeşim benim .

Muhammed KOÇ
02.03.2009, 18:46
farklı kazansak ne olur ya.. bikere de farklı kazanalım :S

hüseyin1975
02.03.2009, 18:48
Egemenin sol kanatda oynamasini istemiyorum. Giray oynasin, yada Tayfun sola cekilsin ve Serkan sagda oynasin.
Egemen muhakkak ortada oynamali.

Ayrica Colmani sari kart görmesinden cok korkuyorum. GS macinda bize cok lazim.
Mümkünse yerine Alanzinho oynasin.

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 18:49
Serkan 'da cezalı Konya maçında ..

Bu arada Colman sınırda değil ki ?

hüseyin1975
02.03.2009, 18:51
konya bugün gsyi yensin bize yenilirler ona dua edelim, sayet konya bugün yenilirse mac cok zor gecicek ona göre bir takim iki kere arka arkaya yenilmek istemez :)

Bir Takim üstüste 2 mac yenilmek istemez.......
Ah keske bunu birde Z.D. bilseydi:p

hüseyin1975
02.03.2009, 18:54
Serkan 'da cezalı Konya maçında ..

Bu arada Colman sınırda değil ki ?

Dogru, Serkan cezali. O halde kimi solda oynatalim? Göksu olabilirmi?

Colmani ben sinirda biliyordum?

Gökhan KAN
02.03.2009, 18:56
Abi bu takıma sol bek şart..Cale cezalı şimdi Egemen i koy sol beke...Egemenden sol bekmi olur...Cale bundan sonra cezalı duruma düşmesin takımın ahengi bozuluyor...

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 18:56

Tayfun - Giray - Song - Egemen

Açıkcası bundan başka bir şey denemenin doğru olacağını düşünmüyorum .
Ersun hocanın tercihide bu olacaktır .

Colman 'ın toplam 6 sarı kartı var (http://www201.mackolik.com/Futbol/Oyuncu/27672/Gustavo-Colman) .
Daha iki kart var cezalı olmasına .

Hüdai Pervaneli
02.03.2009, 18:57

HAyir Abicim Sinirda Sadece Selcuk var

ONUR BEKAR
02.03.2009, 18:57
farklı kazansak ne olur ya.. bikere de farklı kazanalım :S

taabi ya averaj lazım fark fark

Gökhan KAN
02.03.2009, 18:59
Adam bize gol atmaktan usandı biz hala bir çözüm bulamadık.Adam takım değiştirdi gene bize çalışıyor..Ertuğrul Sağlam gibi şansı tutuyor bize...

Emre Dumangöz
02.03.2009, 18:59
Slyva

Song Giray Egemen

Huseyin

Yattara Selcuk, Colman, Alanzinho

Umut Gokhan

bnce 3-5-2 cıkmalıyz

Talha.YILMAZ
02.03.2009, 19:00
İnşallah kazanırız;
Avni akerde ilginçtir Çok zor maç kazanıyoruz.

Onur
02.03.2009, 19:15
Kazanalımda fark önemli değil. Antalyaspor maçına nazaran daha kolay geçeceğini düşünüyorum

hüseyin1975
02.03.2009, 19:22
HAyir Abicim Sinirda Sadece Selcuk var

Tamam ben karistirmisim o zaman.
E Selcuk böyle oynamaya devam ederse onu Takimdan ancak 1 sari Kart kesebilecek:(
Yinede yesin demeye dilim varmiyor:)

Murat Erdem
02.03.2009, 19:23
Bu maçı almalıyız, şampiyonluk düşüncemiz varsa. Mazeret kabul etmem.

Murat Erdem
02.03.2009, 19:24
Ayrıca Gökhan ve Umut a özel gol idmanı yaptırılsın mümkünse, Arz ederim.

kursat1313
02.03.2009, 19:25
İnşallah kazanırız;
Avni akerde ilginçtir Çok zor maç kazanıyoruz.
evet Avni Akerde gerçekten zor kazanıyoruz şahsen deplesman maçlarını daha rahat izliyorum galiba futbolcular taraftar karşısında stres yapıyorlar birde iç saha maçlarımızda karşı takım kapanıyor bunun da etkisi var açmakta zorlanıyoruz

sametaydin
02.03.2009, 19:26
İyi ya da kötü oyun farketmez mutlak kazanmalıyız. Çok zor bir maç olacak.

Gökhan KAN
02.03.2009, 19:31
Merak etmeyin kazanırız...Yeterki bol şut çekelim ve Tony degajları Jefferson a kadar göndersin kesin birini alır içeri....Jeff yan toplarda da kötü kesin bir yan top golümüz var büyük ihtimal elinden kaçırır biride tamamlar...

mashal61
02.03.2009, 19:38
İlk 5 içinde averaj olarak en kötü takımız. Oysa liderle aynı puandayız. Bu sene bize rahat maç izlemek haram anlaşılan.

Orta sahamız gol atmıyor. Defans desen zaten kesat. Gollerin büyük çoğunluğunu Umut ve Gökhan atmış.

Konya ve gs maçları çok önemli. Bu maçları kayıpsız geçersek büyük ihtimalle şampiyonuz. Futbolcular bunun farkında olmalı. Forvetler yakaladığı pozisyonları kaçırdıkları zaman kafasını yere vurmalı. Umursamaz tavır içinde olmamalı.

Cafer Bulur
02.03.2009, 19:42
Mutlaka kazanmak zorundayiz.
Artik ic sahada puan kaybina tahammülümüz yok.
Rakibi ciddiye alirsak ve kazanmayi en az konya kadar istersek kazanamamamiz büyük sürpriz olur.
Rakibin en büyük handikapi kalecileri,bizim ise yine cumartesi oynayacak olusumuz.
Buna ragmen netice itibari ile zor da olsa kazanacagimiza inaniyorum.

Mustafa Hazıroğlu
02.03.2009, 19:46
Tayfun oynamasın ya Serkan varken Tayfun'a ne gerek var.

Ba®ış
02.03.2009, 19:51
Serkan sarı kart cezalısı galiba

Mehmet Zeki
02.03.2009, 19:53
Serkan sarı kart cezalısı galiba

Cale ile birlikte.

Alihan Ertürk
02.03.2009, 20:06
Merak etmeyin kazanırız...Yeterki bol şut çekelim ve Tony degajları Jefferson a kadar göndersin kesin birini alır içeri....Jeff yan toplarda da kötü kesin bir yan top golümüz var büyük ihtimal elinden kaçırır biride tamamlar...

bence yan toptan Tayfun atar yine :D yada Egemen

tisan61
02.03.2009, 20:07
yönetim taraftarı ve takımı havaya sokmak için sivas maçındaki gibi
atkı veya bayrak dağıtmalı
artık puan kaybetmek istemiyoruz
yönetim bu işe al atıp taraftarın denizli maçındakı durgun görüntüsünü yok etmeli

Tolunay Abdioğlu
02.03.2009, 20:11
Golü kim atarsa atsında sonuçta gol olsun :)
Ama benim anlamadığım konu yattara çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalınca hep pas atıyor vursa gol olacak ama :)
Haydi hayırlısı :)

Harun_ayar_ts
02.03.2009, 20:23
bazı arkadaslar hala alanzinhonun oynamaması gerektigini söylüyor bu takımdan kimse kesilemezmis tmm aynen katılıyorum ama selçuk kaç haftadır ne yapıyor futbol namına ne yaptı e evinde oynuyorsun selçuk u bir hafta olsun kessen ne olur aklı basına gelir belki koyacan oraya alanzinhoyu yattara ile beraber dökdürecekler e alanzinho gene oynamıyacaksa gönderin gitsin 4milyon euro luk adamı kenarda oturtmak içinmi aldın:mad:

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 20:33
Tıpkı çok yüksek bir dağın virajlı yollarında zirveye çıkılırken virajlar keskinleşmesi gibi zor bir maç..

MuratJ
02.03.2009, 20:39
şu 2 maçı inşallah alacagız. Böyle olursa şampiyon olma ihtimalimiz cok ama cok kuvvetlenir. Umarım bu 2 maçı 6 puanla kaparız.

Harun
02.03.2009, 20:47
Konya'nın çanakkale geçilmez yapacağı kesin.Fakat bugüne kadar oynadığımız en kötü maçta dahi mutlak gol pozisyonuna girmiş bir takımız.İleri uçtaki oyuncularımız son vuruşlarda etkili olurlarsa en kötü 1-0 yine yeneriz.Kaçan her gol pozisyonunda taraftarın baskısı artacağından her pozisyonu değerlendirmek zorundayız.

Ba®ış
02.03.2009, 20:48
inşallah İsmail Güldüren kazması önemli oyuncularımızdan birini sakatlamaz

Erdal
02.03.2009, 20:51
Şu 3-5-2 benim de aklıma yatmadı değil aslında :)...Hoca deneyebilir bu hafta....

Muhammed Ayaz
02.03.2009, 20:52
alalımda nasıl alırsak alalım

Erdal
02.03.2009, 20:55
Diğer ihtimal Hüseyin i stopere çekip Selçuk u 4-1 in 1 i yapmak 4-1 3-2 gibi olur o zaman....Riskli tabi bütün bunlar....

kemaLAZ61
02.03.2009, 20:56
Ya herkes Serkan cezali diyor, arkadaslar Serkan gecen hafta kart görmediki. Nasil cezali olsun?...

Erdem Keser
02.03.2009, 20:57
Kritik haftalara girdik sayılır.Taraftara çok büyük iş düşüyor.

Gökhan da , Umut da gol kaçıracak , Colman yanlış yere pas atacak , Tayfun hatalı oynayacak v.s...Ama taraftar ne olursa olsun homurdanmamalı , son dakikaya kadar desteğini esirgememeli.Şans ayağımıza kadar geldi ve bu maçtan alacağımız 3 puanla beraber arkamızdakilerin stresi bir kat daha artacak.Artık destek zamanı...

kemaLAZ61
02.03.2009, 20:58
Haftaya kimin sampiyon olacagi belli olur.

Kadir
02.03.2009, 20:59
Ya herkes Serkan cezali diyor, arkadaslar Serkan gecen hafta kart görmediki. Nasil cezali olsun?...

Geçen hafta görmesine gerek yok .
Sezon başından beri 4 sarıkart gördüyse cezalı duruma düşer .

Ba®ış
02.03.2009, 21:00
Erdal Abi,Hüseyin en son Bursa maçının son dakikalarında stoper oynamaıştı ve de her ne kadar buz gibi ofsayt olsa da Sercanı kaçırmıştı.Serhat Akın da çok süratli bir futbolcu ve eğer oynarsa sık sık defansın arkasına sarkabilir

Erdal
02.03.2009, 21:02
Barış, Hüseyin i stopere almak bir anlamda yumuşak 3-5-2 gibi olacak :)

Selman
02.03.2009, 21:02
Serhat Akın nasıl golcü olmuş anlamış değilim, fb'de oynarken bile bu adamın yeri 2. lig diyordum fenerli arkadaşlarıma.Yok kadıköy boğasıymış bilmem neymiş, boş kale olmadıkça gol atamaz o eleman:)

Ba®ış
02.03.2009, 21:05
Aman Erdal abi şu an ligin en sağlam defans kurgusuna sahibiz şu kritik haftalarda bence Hoca kadroyu sistemi bozmayacaktır ve de bozmamalıdır.hele bi şampiyonluğu garantiliyelim değil 3-5-2 istersen 3-5-8 bile oynarız :)

Tolga Han
02.03.2009, 21:07
çok zor bir maç daha bizi bekliyor kendi sahamızda çok kötü oynuyoruz zorda olsa kazanırız.

Mustafa Calik
02.03.2009, 21:07
_________________TONY SYLVA_________________
_________GiRAY______SONG______EGEMEN________
__________________HÜSEYiN____________________
YATTARA_____SELCUK_____COLMAN_____ALANZiNHO
______________GÖKHAN_UMUT___________________

böyle oynasak nasil olur sizce ?

Volkan Taş
02.03.2009, 21:08
Serhat Akın nasıl golcü olmuş anlamış değilim, fb'de oynarken bile bu adamın yeri 2. lig diyordum fenerli arkadaşlarıma.Yok kadıköy boğasıymış bilmem neymiş, boş kale olmadıkça gol atamaz o eleman:)

durur durur gelir bize gol atar şimdi :)

kemaLAZ61
02.03.2009, 21:14
Serkan cezaliysa bence böyle oynariz:

____________________Sylva____________________

Tayfun_________Song________Giray_______Egemen

Yattara________Hüseyin_____Selcuk_______Colman

_______________Umut_____Gökhan______________

serturkmen
02.03.2009, 21:16
şu ligde ne çekiyorsak kendi evlatlarımızdan çekiyoruz.ya kardeşim çekilin yolumuzdan da şampiyon olalım ya:)
bu maçta giray bulak kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaktır onun için yarım sıfır olsun bizim olsun yemişim averajını :)

Erdal
02.03.2009, 21:17

Aman Selman gözünüzü seveyim. Yaramıyor bu işler bize. İbrahim Üzülmez e bile hayatının futbolunu oynattık bu yaştan sonra....Hepsi iyi tüm rakipler müthiş..Rakiplerin tüm futbolcuları süper ve tehlikeli...Öyle yani :)

Kardesh TR
02.03.2009, 21:20
Alırız gibi geliyor bana..Taraftara bu sevinci yaşatacaktır..

jako13
02.03.2009, 21:21
Tony
(Tayfun):cool:Giray---Song---Egemen
Hüseyin--Ceyhun***
Gökhan--Umut

Kardeş! Selçuk yokları oynuyor, hoca onu kesmiyor! Belki bir hafta dinlenmesi (Özellikle gs maçında) iyi dahi olabilir....

jako13
02.03.2009, 21:23
_________________TONY SYLVA_________________
_________GiRAY______SONG______EGEMEN________
__________________HÜSEYiN____________________
YATTARA_____SELCUK_____COLMAN_____ALANZiNHO
______________GÖKHAN_UMUT___________________

böyle oynasak nasil olur sizce ?

Bu kadroyu en çok sylva ile egemen istemez !! Yattara ve Alanzinhoyu geçen bu arkadaşlarla kafa kafa gelir...

alper*
02.03.2009, 21:25
Bu maçta Konyaspor en az 1 puan koparır bizden.

Turgay 6161
02.03.2009, 21:32

Kaynak neresi acaba bizde bilelimde tedbirimizi alalım

msukas
02.03.2009, 21:32
Veyseli egemenin tutması lazım ne zaman ne yapacağı belli olmaz biz defansta adama adama oynarsak hata yapmayız. ben konyanın cümbür cemaat saldıracağını düşünmüyorum kontröllü oynayıp ilerde hızlı adamlarla trabzonu eksik yakalayıp gol atmaya çalışacaklar buna göre oyun kurmalıyız diye düşünüyorum. çok abuk subuk ahtalar yapmazsak vede gol erken gelirse zorlanmayız

Cihan
02.03.2009, 21:33
konya ile 7 gün 7 gece maç yapalım konya bize 1 gol atamaz ... 1 hafta boyunca 3-5 pozisyona girerler onuda gs maçındaki beceriksizlikleri gibi atamazlar .. veysel ne ya amele topçular konya.. ayman - celaleddin :D.. kova kaleci jefferson... konyadaki tek kaliteli adam kaue da silva

demirel
02.03.2009, 21:35
Ya beyler iki maçta 6 puan-3 maçta 9 puan falan demicem ,ne zaman ne olacağı belli deil,tek sart önümüzdeki konya macını kazanmalıyız,kazanamazsak ne olur, fırsat kaçar ve gs yi yenmek mecbur olur

pReN@_61
02.03.2009, 21:35
Zor maç olacak ama kazanacağız Allah'ın izniylen..

oflu engin
02.03.2009, 21:36

bence bu maçta konya kaportayı dağıtır.:D

hüseyin1975
02.03.2009, 21:38
Rakibi kücümsemek ne bize yakisir nede fayda saglar.
Nasil olsa yeneriz moduna girersek yine bir Denizli faciasi yasariz.

Tam konsantrasyon ve tam mücadele olursa, gerisi kolay olur.

Cafer Bulur
02.03.2009, 21:42
Sen buraya degilde konyaspor forumuna girsen nasil olur?
Sacma sapan seyler yazip da insanin asabini bozmayin.
Kirk günde bir mesaj gönderiyorsunuz,oda hicbir ise yaramiyor.

Erdal
02.03.2009, 21:44
konya ile 7 gün 7 gece maç yapalım konya bize 1 gol atamaz ... 1 hafta boyunca 3-5 pozisyona girerler onuda gs maçındaki beceriksizlikleri gibi atamazlar .. veysel ne ya amele topçular konya.. ayman - celaleddin :D.. kova kaleci jefferson... konyadaki tek kaliteli adam kaue da silva

Bahsettiğin adamların bir kısmını biz kalanını da İstanbul takımları aldı vaktiyle...Bu takım sezon başında bize 2 gol attı bir tane de direkten döndü...Zor maç olacak..Çok zor...Ama alacağız inşallah

Erdal
02.03.2009, 21:46
Ne olur şuraya rakibi küçükmser mesajlar yazmayın...Yaramıyor bize yahu işte...

Cafer Bulur
02.03.2009, 21:49
Haklisin,hicbir rakibi kücük görmemeliyiz.
Peki bu macta konya en az 1 puan koparir diyerek Trabzonsporu kücümseyenlere de demeli?
Olumlu bir sinerji olusturalim diyoruz ve bazilari buna comak sokmaya calisiyor.

Erdal
02.03.2009, 21:50
Cafer, Alper totem yapıyor :)...Kanmayın ...

Gökhan KAN
02.03.2009, 21:51
Öyle yada böyle alacağız maçı inşallah...

TolgaTopçu61
02.03.2009, 21:51
Cok zor bir mac olacak,Veysel'e dikkat etmemiz lazim adam bize karsi iyi oynuyor defansimiz da zaten Giray oynar orta da onun da mac eksikligi var zaten...
Ayman moralli ve fazlasiyla sert oynar,oyuncularimizi sakatlamazsa iyidir gs maci öncesi...
Kücümseyecek bir takim degil Konya,ama insallah kazaniriz...

Murat Acar
02.03.2009, 21:52

alper DERDİN NE KARDEŞİM İŞİN GÜCÜN BİTMİŞ HALA BURDA KARA MİZAHMI YAPIYOSUN YOKSA BÖYLE YAPARAK KENDINCE BIRILERINE BISEYMI SOYLEMEYE İMA ETMEYE ÇALIŞIYOSUN BU ARKADAŞIN ANTALYA MAÇI İÇİNDE YAZDIKLARINI BURAYA ALINTILIYORUM VE BENIM CEVABIMIDA BUYRUN 3BİN KÜSÜR MESAJIN OLMASA DİYECEGİMKİ TMM BU EZİK BİRİ AMA YAZIK ONCA EMEĞİNE..

Antalya maçı alır.mAÇTAN SONRA DAHA BÜYÜK BİR ZEVKLE hadi ordan diyeceğimi söylemiştim buldujm bun u tekrar ve HADİ ORDAN diyorum :):):)
Ayrıca bizim kötü oynadığımızdan dem vuranalrada tek bişey diyeceğim Şu ligde lig sonuncusu gs gibi kaliteli topçuları olan bi takıma 5 çekebniliyosa bırakın bu işleri yarım sıfıra sıfır olsun ama 3 puan bizim olsun ...

Cafer Bulur
02.03.2009, 21:52
Valla ben kendisini tanimiyorum ama yazdigi 2 mesaji okudum ve sinirlerim tavan yapti.
Ama sen kendisini taniyorsan ve totem yapiyor diyorsan,eyvallah.:)
Bu arada totem ne demektir yahu?:)

pReN@_61
02.03.2009, 21:54
Abi sen en son "rahat kazanırız" demiştin hatırladığım kadarıyla

Konya maçını öyle değerlendirmiyorsun değil mi? :)

Ba®ış
02.03.2009, 21:54
Konyanın ilk yarıdaki deplasmanda Kocaelispor'a 3-0 yenildiği maçı izlemiştim.çok kötüydüler o zaman.rakip kaleye gidecek takatleri yoktu.o ara ligin en zayıf kondüsyonuna sahip,60. dakikadan sonra pert olup bu şekilde bi dünya maç kaybeden Kocaeli 80. dakikadan sonra 3 gol atıp maçı almıştı.devre arasını nasıl geçirdiler,nasıl oynuyorlar bilmiyorum ama o maçtaki gibi oynarlarsa galip geliriz ama dediğim gibi son maçlarda nasıl oynadılar hiçbir fikrim yok

Gökhan KAN
02.03.2009, 21:56
alper DERDİN NE KARDEŞİM İŞİN GÜCÜN BİTMİŞ HALA BURDA KARA MİZAHMI YAPIYOSUN YOKSA BÖYLE YAPARAK KENDINCE BIRILERINE BISEYMI SOYLEMEYE İMA ETMEYE ÇALIŞIYOSUN BU ARKADAŞIN ANTALYA MAÇI İÇİNDE YAZDIKLARINI BURAYA ALINTILIYORUM VE BENIM CEVABIMIDA BUYRUN 3BİN KÜSÜR MESAJIN OLMASA DİYECEGİMKİ TMM BU EZİK BİRİ AMA YAZIK ONCA EMEĞİNE..

mAÇTAN SONRA DAHA BÜYÜK BİR ZEVKLE hadi ordan diyeceğimi söylemiştim buldujm bun u tekrar ve HADİ ORDAN diyorum :):):)
Ayrıca bizim kötü oynadığımızdan dem vuranalrada tek bişey diyeceğim Şu ligde lig sonuncusu gs gibi kaliteli topçuları olan bi takıma 5 çekebniliyosa bırakın bu işleri yarım sıfıra sıfır olsun ama 3 puan bizim olsun ...
Antalya maçından önce o mesajı bende görmüştüm deli olmuştum....Bir insan inancını kaybetmişse o yarı ölüdür zaten..İnanmak başarmanın yarısıdır ama arkadaş inancını çoktan yitirmiş...

Egemen Yılmaz
02.03.2009, 21:57
Geçen hafta görmesine gerek yok .
Sezon başından beri 4 sarıkart gördüyse cezalı duruma düşer .

Geçen hafta nasıl oynadı o zaman :D

futbalski60
02.03.2009, 21:58
4 Haftadır ofansif anlamda diri olmadığımız gerçek bunun en büyük sebeplerinden birisi Colman-Selçuk-Hüseyin arasında bir türlü denge sağlanamaması.Geçen hafta Hüseyin yoktu Colman vasattı Selçuk iyiydi,bu hafta Colman iyi Selçuk kötüydü,Bjk maçına bakarsak 3'ü de kötüydü ve sahamızdan çıkamamıştık.
Bu bölge Trabzonspor'un dinamosudur ofansif anlamda enerjiyi burdan alıyoruz attığımız gollere bakın çoğunluğu bu bölgeden yapılan organizasyonlarla oluşmuştur ayrıca komple futbol oynadığımız maçlara bakarsanız bu oyuncuların çok büyük katkı sağladığını görürsünüz.
Yattara formsuz orta bölüm bal yapmıyor böyle olunca kimse iyi futbol beklemesin tüm bunlara rağmen bu takım 4 hafta da 7 puan aldıysa bu da şampiyonluğun habercisidir.Bu dengeyi sağlayacağımıza inanıyorum illaki takımda bir düşüş yaşanır ortasahada dengeyi sağlarsak Konya maçında iyi bir futbolla 3 puan alırız.

Erdal
02.03.2009, 21:58
Abi sen en son "rahat kazanırız" demiştin hatırladığım kadarıyla

Konya maçını öyle değerlendirmiyorsun değil mi? :)

Hatırlatmak zorundamısın :)....Tam ben millet hatırlamıyor diye sevinmiştim. Rahat maç kazanamayız...Golcülerimizin üzerinde büyümü var ne.....Aslında bize yarar bir durum bu....Rahatlık bu şehre göre değil...

Kardesh TR
02.03.2009, 22:03
Rakibi küçümsememize gerek yokki..TrabzonSporla oynayan tüm takımlar otomatikmen küçülüyor ;)

Harun-61
02.03.2009, 22:04

abi cahilane bi soru olacak ama, totem nedir :)

TSercaN
02.03.2009, 22:05
aluruk aluruk siz kafanizi takmayin bukadar.
aha suraya yaziyorum 2-0 one gececegiz ve sonlara dogru 2-1 olacak

Mehmet_Mercanlı
02.03.2009, 22:05
http://www.ntvmsnbc.com/id/24941408/

TRABZON SPOR sezonu ilk 2 icerisinde bitirebilirmi diye bir anket

bbyanik
02.03.2009, 22:06
bu maçı farklı alacaz bence gol yollarındaki şansızlığı konyaya kusacaz gibi geliyo averaj lazım zaten fena olmaz

erkankoc
02.03.2009, 22:06
konya maini atlatirsak ,ki konya taraftarida sever trabzonsporu haftaya gs macina zaten gs hamburg macninin yorgunluguyla cikacak..insallah ikisinide yeneriz..gerci giray bulak hep trabzona darbe vurmanin pesindedir ya..bakicaz

TSercaN
02.03.2009, 22:07
totem totti nin kisaltilisi ve arkasina em in yapistirilmasiyla ortaya cikan bir kimya urunudur.
Birsuru yabanci maddeyi bir arada barindiran bir cesit dalga gecme turudur

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:07
Bir iddia da benden.
Sezonun ic saha maclari itibariyle en rahat macini oynayacagiz,tabiiki gökhan ve umut gününde olmazlarsa(!).:)

hüseyin1975
02.03.2009, 22:08
totem totti nin kisaltilisi ve arkasina em in yapistirilmasiyla ortaya cikan bir kimya urunudur.
Birsuru yabanci maddeyi bir arada barindiran bir cesit dalga gecme turudur

Ach soooooooooooooooooo:p

bordolumavi
02.03.2009, 22:09
bı aksılık olmazsa ıns bu hafta trb da olucam hem konya hemde gs maclarını ızlemek ıcın gıdıcem...tarıhe tanıklık etmek ısıtıyorum yenıden bır tarıh yazılırken bır kac macı canlı ızlemek ıstıyorum:)

oflu engin
02.03.2009, 22:10
biz gücümüzü bilen inanan bir taraftarız.hangi takım olursa olsun her şartta fırtına biçmesini biliriz.yenilgi aklımızın ucundan geçmez.yenilmez değiliz ama yenilmeyecek kadar güçlüyüz.kendini tavuk sanan kartal yavrusu gibi kartal olmayı hayal etmeyiz.biz fırtınayız ve fırtınanın gücünü ve ne yapabileceğini bilen trabzonsporlularız biz.bu inançla onbir fırtına sahaya çıkar bu inançla taraftar avni aker cehenneminde yerini alır.yeniliriz konya bir puan alır laflarına gülerim.bu rakibi küçümsediğimden değil asla bu hataya düşmeyiz.sadece biz gücümücü ne kadar büyük bir takım olduğumuzu bilir ve buna güveniriz.konyadan üç puan alacağımıza inancımız tam güvenimiz sonsuzdur.

Erdal
02.03.2009, 22:11
Kelime anlamı çok farklı olsada tribüncüler arasında uğur getirdiğine inanıldığı için tekrarlanılan davranış diyeyim ...

turkish0061
02.03.2009, 22:14
http://www.ligtv.com.tr/ asadaki ankete oyn verin .Kim sampiyon Olacak!!
haydi goreyim SIZI OY ATIN. takima tam destek

hüseyin1975
02.03.2009, 22:18
Kelime anlamı çok farklı olsada tribüncüler arasında uğur getirdiğine inanıldığı için tekrarlanılan davranış diyeyim ...

O halde Alperin isi cok zor.
Simdi 12 Hafta boyunca bu Hafta yeniliriz veya berabere kaliriz diye yazacak ve okuyan ona yüklenecek:p:p:p

Murat Acar
02.03.2009, 22:21
O halde Alperin isi cok zor.
Simdi 12 Hafta boyunca bu Hafta yeniliriz veya berabere kaliriz diye yazacak ve okuyan ona yüklenecek:p:p:pmadem totem yapıyo ona cevap veren kişilerden biri olarak her yazdığını takip edip bende totem yapayim :):):)ona akrşı şampiyon oluncada artık bi şekil BİZE HERYER TRABZON KİTABINDAKİ fotokobici ile öğrenci arasındaki muhabbet gibi kanka oluruz :):):)

Berk Akçay
02.03.2009, 22:21
Artık dönümüşüz yok böyle maçları kazanarak önümüze bakmalıyız. Zor bir müsabaka olacağı kesin bu hafta Galatasaray'a karşı bulunan bir çok pozisyonu cömertçe harcayan Konyaspor bizim müsabakada kesinlikle harcamayacaktır her zaman aynısı olmuştur. Ancak erken bulacağımız gol yada goller skoru değiştirecektir. Takıma güvenim fazlasıyla var. bu müsabakadan galibiyet ile ayrıalcağımızı düşünüyorum.

hüseyin1975
02.03.2009, 22:22
Yani Erdal abi aciklama yapmasaydi, bu gece Alper icin zor gecebilirdi :-))))))

O da bunun farkinda olacak ki, kacmis hemen :-)))

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:22
Ugur denemekle bu isler olmaz.
Birakin ugur denemeyi,sezon sonuna kadar yatip kalkip sampiyon olalim diye dua etsek kabul olur mu?
Ben bazen dua etmiyor degilim ama sadece dua,ugur denemek gibi islerle bu isin olmayacagina inananlardanim.

hüseyin1975
02.03.2009, 22:24
Ugur denemekle bu isler olmaz.
Birakin ugur denemeyi,sezon sonuna kadar yatip kalkip sampiyon olalim diye dua etsek kabul olur mu?
Ben bazen dua etmiyor degilim ama sadece dua,ugur denemek gibi islerle bu isin olmayacagina inananlardanim.

Yahu Cafer, bazen cok "ciddisin" be Kardes.
Almanlarin bu huyunu kapmissin vallahi:p

TSercaN
02.03.2009, 22:24
Biz en iyisi bir bez alip bir agaca asalim belki ugur degil Fatih Tekkeyi getirir :D

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:26
Yahu Cafer, bazen cok "ciddisin" be Kardes.
Almanlarin bu huyunu kapmissin vallahi:p
Ne yapalim hüseyin abi, körle yatan sasi kalkar demisler.:)
Ayrica konu Trabzonspor olunca babami bile tanimam.:)
Birisi Trabzonsporu kücük düsürünce cevap vermeden edemiyorum.

hüseyin1975
Ugur, Umut, Inanc, Istek, Arzu, Hirs, Dua, Nese, Hüzün, Konsantrasyon, Arkadaslik vs.
Sampiyonluga giden Yolda hepsi lazim bence.

hodlu
Bu gol kaçırma yarışı ile şampiyon olursak defans hattı mucizeyi gerçekleştirmiş olacak...

hüseyin1975
02.03.2009, 22:27
Ne yapalim hüseyin abi, körle yatan sasi kalkar demisler.:)
Ayrica konu Trabzonspor olunca babami bile tanimam.:)
Birisi Trabzonsporu kücük düsürünce cevap vermeden edemiyorum.

Yakisir Kardesime:alkış:

Aman sen Kahvehanelerde mac seyretme Cafer:D

6Şafak Aydın1
02.03.2009, 22:27
Aymani Celaleddini düsündükce bu macta maglub olursak fena küfür ederim takima. Ceza, ban falan umrumda olmaz.

Erdal
02.03.2009, 22:28
Cafer'im bu mevzular çok ince... Sana göre olmaz diğerine göre olur... Herkes neye inanıyorsa onu yapsın diyelim :) Beni soracak olursan dua ile yetinmeye çalışıyorum...Hatta mümkün mertebe yaşlı ve çocuklara dua ettiriyorum :)...Benimkileri 24 yıl denedik olmuyor işte:)))

TSercaN
02.03.2009, 22:28
Aymani Celaleddini düsündükce bu macta maglub olursak fena küfür ederim takima. Ceza, ban falan umrumda olmaz.

Yazik beeee

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:29

30 bin kisilik bir köyde yasiyorum ve genelde maclari bir dernekte izliyorum.
Satasmalara her cevabim hazirdir ve hicbir zaman asagida kalmam evelallah.:)

hüseyin1975
Bu gol kaçırma yarışı ile şampiyon olursak defans hattı mucizeyi gerçekleştirmiş olacak...

Defansimiz ve Kalecimiz gercekden cok uyumlu.
Sylva Antalya macinda oyunu hemen hizli kurmasaydi belkide mac berabere bitecekdi.
Tabi orada Yattaranin istemesi cok büyük etken oldu.
Insaallah Yattara bundan sonra hep böyle isteyecek ve bizi Sampiyonluga tasiyan cok önemli bir Oyuncu olacak:alkış:

Ama ofansimiz düzelmesi lazim. Defans hata yapmadan oynamasi mümkün degil. Zira büyük Patron Song Antalya maci öncesi 2 macda ufak hatalar yapdi ve telafisi olmadi.

Hüdai Pervaneli

Babam KAhvede Trabzonuma Laf atiyorlar diye eve lig tv aldi sirf bu yüzden

hüseyin1975
02.03.2009, 22:31
30 bin kisilik bir köyde yasiyorum ve genelde maclari bir dernekte izliyorum.
Satasmalara her cevabim hazirdir ve hicbir zaman asagida kalmam evelallah.:)

Aachen Kohlscheid yakinlarinda bacanagim yasiyor.
Sen neresinde kaliyorsun?

Muhammed KOÇ
02.03.2009, 22:33
bu maçı öyle ya da böyle 1-0 da olsa alacağımızı düşünüyorum.. kimse kızmasın ama taraftar akıllı olsun yeter..

Mehmet Sarigül
02.03.2009, 22:34
Defansimiz ve Kalecimiz gercekden cok uyumlu.
Sylva Antalya macinda oyunu hemen hizli kurmasaydi belkide mac berabere bitecekdi.
Tabi orada Yattaranin istemesi cok büyük etken oldu.
Insaallah Yattara bundan sonra hep böyle isteyecek ve bizi Sampiyonluga tasiyan cok önemli bir Oyuncu olacak:alkış:

Ama ofansimiz düzelmesi lazim. Defans hata yapmadan oynamasi mümkün degil. Zira büyük Patron Song Antalya maci öncesi 2 macda ufak hatalar yapdi ve telafisi olmadi.

Telafisi gol...

Biz gol posizyonu buluyoruz ama gol atmakta zorlaniyoruz.

Deplasmanda yaratilan 8-9 gol pozisyonu cok yüksek bir rakam.

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:35
Aachen Kohlscheid yakinlarinda bacanagim yasiyor.
Sen neresinde kaliyorsun?
Ben aachen-baesweiler da kaliyorum.
Kohlscheid bize yakin,en fazla 12 km dir.
Bacanaginin yanina gelirsen bana da ugrayabilirsin.
Konya macina gelince,jefferson yatagindan ters kalkmazsa kazanacagiz insallah.:)

Kardesh TR
02.03.2009, 22:36

Ellerinden öpüyoruz babanın..

hüseyin1975
02.03.2009, 22:36

Rahmetli Babam bir ara maclara dernekde bakardi.
Ezik taraftari her macimizda rakibi tutardi. Macin birinde kendine hakim olamayinca birisinin bogazini sIkmis. Allahdan o gün ben ve kardesim orada yokduk:)

Sonra uzun zaman evde takip etti. Ölümünden 1-2 sene önce mahallemizde acilan bir Karadeniz kahvehanesinde maclari tekrar izlemeye baslamisdi.
Gencler Babami kizdirmasini cok severlerdi.
Hasan Amca sen cok güzel Küfür ediyorsun derlerdi ve etmesi icin ona Feneri överlerdi. Babamda fenerin f sini duyunca cildirirdi:D Hatta berberin veya kahvenin yaninda gecse ve onu görseler, hemen kolundan tutup iceri cekerlerdi ve sonra onlara kizip sövmesi icin fener derlerdi:D Herhalde küfür yemekden hoslaniyor bu ezikler yahu derdim kendi kendime:D

Fenerlilere "Ulan Yunan Takimi ile oynayin, Yunanlilarin Formasini giyinip gelecegim" derdi ama sonunda o kadar Milliyetciydiki, ezikleri avrupa macinda desteklerdi.
Hey gidi rahmetli Babam hey.

TSercaN
02.03.2009, 22:38
Allah rahmet eylesin nur icinde yatsin

hüseyin1975
02.03.2009, 22:39
Ben aachen-baesweiler da kaliyorum.
Kohlscheid bize yakin,en fazla 12 km dir.
Bacanaginin yanina gelirsen bana da ugrayabilirsin.
Konya macina gelince,jefferson yatagindan ters kalkmazsa kazanacagiz insallah.:)

Kismet kardes. Bacanagimin yanina birdaha ugradigimda sana haber vermeye calisacagim.
Umarim Avrupa BMN bu sene birsey organize eder.
Insaallah hepberaber Sampiyonluk macimizi seyrederiz ve tur atariz.

hüseyin1975
02.03.2009, 22:42
Biz Trabzonsporumuzu Sampiyon oldu diye, veya yine olsun diye sevmedik.
Bizim sevgimiz karsiliksiz bir Sevgi.

Ama bu Takim icin Deplasmana giderken Hayatini kaybedenler icin, 96 senesinde fener maglubiyetinin verdigi aciya dayanamayip hayatina son verenler icin, öldügü güne kadar Trabzonsporum diyenler icin, hasta yataginda bile Trabzonsporunu soranlar icin, isde bunlar icin 1 defa daha Sampiyon olmamizi cok istiyorum cok.

Yahu aksam aksam aglatacaksiniz beni yahu...

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:43
Kismet kardes. Bacanagimin yanina birdaha ugradigimda sana haber vermeye calisacagim.
Umarim Avrupa BMN bu sene birsey organize eder.
Insaallah hepberaber Sampiyonluk macimizi seyrederiz ve tur atariz.
Allah babani nur icinde yatirsin ve rahmet eylesin hüseyin abi,sana da uzun ömürler.
Dedigin gibi sampiyon olursak insallah bmn avrupa biraraya gelip bu mutlulugu doyasiya yasariz insallah.
Bircok sey nasip kismet meselesi,96 da sampiyonluk bize nasip olmadi,bu sefer yüzümüze güler insallah.

agasaro
02.03.2009, 22:44
Valla hiç bu Konya maçı için birşeyler yazacak değilim. Artık bu hafta keyifli bir maç izlemek istiyorum. Galatasaray maçı öncesi bize moral verecek bir oyun ve skor istiyorum.

Murat Acar
02.03.2009, 22:46
Rahmetli Babam bir ara maclara dernekde bakardi.
Ezik taraftari her macimizda rakibi tutardi. Macin birinde kendine hakim olamayinca birisinin bogazini sIkmis. Allahdan o gün ben ve kardesim orada yokduk:)

Sonra uzun zaman evde takip etti. Ölümünden 1-2 sene önce mahallemizde acilan bir Karadeniz kahvehanesinde maclari tekrar izlemeye baslamisdi.
Gencler Babami kizdirmasini cok severlerdi.
Hasan Amca sen cok güzel Küfür ediyorsun derlerdi ve etmesi icin ona Feneri överlerdi. Babamda fenerin f sini duyunca cildirirdi:D Hatta berberin veya kahvenin yaninda gecse ve onu görseler, hemen kolundan tutup iceri cekerlerdi ve sonra onlara kizip sövmesi icin fener derlerdi:D Herhalde küfür yemekden hoslaniyor bu ezikler yahu derdim kendi kendime:D

Fenerlilere "Ulan Yunan Takimi ile oynayin, Yunanlilarin Formasini giyinip gelecegim" derdi ama sonunda o kadar Milliyetciydiki, ezikleri avrupa macinda desteklerdi.
Hey gidi rahmetli Babam hey.
Bu tatlı anılarını okuyunca hem hüzünlendim hem gururlandım hem gözyaslarım sel oldu bugun bana bu duyguları çokça yaşatan dün eyüphan kardeşimin ankaradan getirdiği BİZE HERYER TRABZON KİTABIYLA başladı sabahtan beri yolculuk boyunca kitabi okuyorum en son samsun şehitlerimize kadar geldim.orada bıraktım artık ama ne yogun bir duygu bombardımanına tutuldum bugun bir ben bir Allah biliyor sabahtan ıspartadan fethiyeye doğru iş arkadaşlarımla iş seyahatine çıktık ama ben kitaptan başka bişeye bakamadım kah ağlıyor kah gülüyor kah helal be deyip gururlanıyordum sesli düşünüyordumda arabadaki diğer iki arkadaşta bu çocuk kafayı yemeden bu kitap bitse bari demezmi :):)):
Bu konuyla ilgili asıl duğularımı ilgili başlığa yazacağım ama ne zaman olur bilmiyorum..

Erdal
Artık oyun umrumda değil. Kazanalım yeter...Bir de sakatlık falan olmasın maazaallah...

Mehmet Sarigül
Deplasmanda oyun olarak bir istikrar gelmis takima.
Antalya'nin pozisyonu yoktu, bizim net 8 gol pozisyonumuz vardi.
Macin tamami bizim kontrolümüzde gecdi, penalti pozisyonu disinda.

Bunu artik Avni Aker'deki maclara tasimamiz lazim.
Bunu yapabilirsek takimimizin yolu acik.

TSercaN
02.03.2009, 22:48
Burasi yeri degil fakat paylasmak istedim:

Ben Trabzonsporlu oldugum icin cok mutluyum gercekten.
Biz okadar haksizliga ugradigimiz icin baska takimlar haksizliga ugradiginda bile o takimi destekliyorum.
gs-fb macinda okadar pet sisesi yagdi ve futbolculara koltuklar atildiginda fb gol attiginda okadar sevindim ki anlatamam.
fb den nekadar nefret etsem de o futbolcular dan birkactanesinin gozu cikiyordu neredeyse atilan maddelerden ve onu hazmedemedigim icin gs ye atilan gol den sonra ayaga firladim.

Ben oyle firladiktan sonra bir abim bagirarak iste biz Trabzonsporuz haksizliga karsi herzaman boyle karsi geliriz dedi :)

hüseyin1975
02.03.2009, 22:50
Bu tatlı anılarını okuyunca hem hüzünlendim hem gururlandım hem gözyaslarım sel oldu bugun bana bu duyguları çokça yaşatan dün eyüphan kardeşimin ankaradan getirdiği BİZE HERYER TRABZON KİTABIYLA başladı sabahtan beri yolculuk boyunca kitabi okuyorum en son samsun şehitlerimize kadar geldim.orada bıraktım artık ama ne yogun bir duygu bombardımanına tutuldum bugun bir ben bir Allah biliyor sabahtan ıspartadan fethiyeye doğru iş arkadaşlarımla iş seyahatine çıktık ama ben kitaptan başka bişeye bakamadım kah ağlıyor kah gülüyor kah helal be deyip gururlanıyordum sesli düşünüyordumda arabadaki diğer iki arkadaşta bu çocuk kafayı yemeden bu kitap bitse bari demezmi :):)):
Bu konuyla ilgili asıl duğularımı ilgili başlığa yazacağım ama ne zaman olur bilmiyorum..

Gercekdende öyle.
Gecen Tranvayda giderken Kitapi yine yavas yavas ve yasayarak okuyorum.
Ranktasim yazisinin sonuna Bordoooooooooo yazmis.
Ben bir anlik refleksle Maviiiiiiiiiiiiiiiiii "bagirmazmiyim":D
Etrafdaki alamanlar öylece bakakaldilar yahu:p

Erdal
02.03.2009, 22:50
Ergun Ata vurdumduymazlık gibi okumuş. Ben se acele etmeme olarak yorumladım. Antalya maçında farkettiniz mi bilmem takım acele etmeden oynadı. Oysa Denizli maçında tam tersi bir an önce gol bulma telaşı vardı. Telaş iyi değil...Üstelik telaşlı oynadığımız bir diğer maç hatırlıyorum gs maçı...

hüseyin1975
02.03.2009, 22:53
Burasi yeri degil fakat paylasmak istedim:

Ben Trabzonsporlu oldugum icin cok mutluyum gercekten.
Biz okadar haksizliga ugradigimiz icin baska takimlar haksizliga ugradiginda bile o takimi destekliyorum.
gs-fb macinda okadar pet sisesi yagdi ve futbolculara koltuklar atildiginda fb gol attiginda okadar sevindim ki anlatamam.
fb den nekadar nefret etsem de o futbolcular dan birkactanesinin gozu cikiyordu neredeyse atilan maddelerden ve onu hazmedemedigim icin gs ye atilan gol den sonra ayaga firladim.

Ben oyle firladiktan sonra bir abim bagirarak iste biz Trabzonsporuz haksizliga karsi herzaman boyle karsi geliriz dedi :)

Trabzonsporlu olmak ayricalikdir.
Biz Trabzonsporumuzu, Türkiyeyi, Futbolu, Kardesligi, Barisi, Adaleti seviyor ve yasiyoruz.:alkış:

Daima ezilenin yaninda oluyoruz. Haklinin hakkini veriyoruz.
Bu sezon Besiktasi alkislayan bu Taraftardi. Hadi diger eziklerde yapsinda görelim!

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:54
Ergun Ata vurdumduymazlık gibi okumuş. Ben se acele etmeme olarak yorumladım. Antalya maçında farkettiniz mi bilmem takım acele etmeden oynadı. Oysa Denizli maçında tam tersi bir an önce gol bulma telaşı vardı. Telaş iyi değil...Üstelik telaşlı oynadığımız bir diğer maç hatırlıyorum gs maçı...
Cok haklisin,antalya macinda sakin,hirsli ama ne yaptigini bilen bir takim hüviyetindeydik.
Konya macinda da ayni futbolu sürdürmeliyiz.
Telas yapmayan,60.dakikada defansinda tek oyuncu birakan acelecilik icinde olmazsak konya yi da geceriz diye düsünüyorum.

hüseyin1975
02.03.2009, 22:55

Erdal abi Takimimiz cok genc ve bircok Futbolcumuz Sampiyon olamadigi gibi, Sampiyonluga dahi oynamamis.
Arada telas ve stres olacak. Birde onlari daha fazla strese sokan biz Taraftarda yok degil hani:)

Cafer Bulur
02.03.2009, 22:56
Bu forumda bulunmak yerel kanallarda spor programi izlemekten cok daha keyifli.
Halil sanli,cevat kol,rifki soysalin sacmaliklarini dinleyecegime erdal,hüseyin abi ve digerlerinin yazilarini okurum daha iyi...:)

hüseyin1975
02.03.2009, 22:57
Insaallah artik Taraftarimiz kendi sahamizda oynadigimiz maclarda itici Güc olacakdir ve rakibi bunaltacakdir.
Umarim Taraftarimizin gücü ile kalan 7 macimizida aliriz.

BayzanTs61
02.03.2009, 22:57
Trabzonspor 2 - 0 Konyaspor

Goller : Gökhan Ünal & Umut Bulut

Gökhan KAN
02.03.2009, 22:59
Hüseyin Antalya maçında soyunma odasında açız açız şampiyonluğa açız diye bağırmış basınada yansımış ben hiç duymadım yahu...

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 22:59
Konya sizce Veysel - Serhat ikilisiyle mi başlar , yoksa Galatasaray maçındaki gibi Veysel 'in arkasına Cihan 'ı koyup Serhat 'ı yedek mi bırakır ? Gerçi Serhat o maçta cezalı olduğu için oynamamışdı .

Ayman , İsmail Güldüren gibi isimler umarım bir sakatlık açmaz başımıza bu arada ...

UtopyaTs
02.03.2009, 23:00
Vallaha her hafta rahat maç izliyelim diyoruz ama olmuyor ben bu hafta da bize slogan olmuş olan 1-0 olsun bizim olsun sözünü yazıyorum ne olursa olsun kazanalım da gerisi muhim degil.Açıkçası herkes güzel futbol oymasını istiyor Trabzonspor'un ama Trabzonspor'un şampiyonluğu çok daha önemli bence isteyen istediğini desin(bazı ezikler hala şansınızla gidiyorsunuz gibi laflar ediyor)Trabzonspor'um şampiyon olsun yeter.

Murat Acar
02.03.2009, 23:01
Gercekdende öyle.
Gecen Tranvayda giderken Kitapi yine yavas yavas ve yasayarak okuyorum.
Ranktasim yazisinin sonuna Bordoooooooooo yazmis.
Ben bir anlik refleksle Maviiiiiiiiiiiiiiiiii "bagirmazmiyim":D
Etrafdaki alamanlar öylece bakakaldilar yahu:p
Hee orada bende yaptım onu arabayı kullanan arkadaş şaşırıp bi anda frene bastı Diyorki :ACARRRRRRRR öldürcen bizi ne yapıyosun böle bi anda bağırıyosun dedi Dedim hiç merak etme ölürsen bi ezik fenerli olarak kalmaz adın...Bu kitabın burada olduğunu gören tüm TRABZONSPORLULAR bizi gerektiği gibi uğurlarlar sende bunca yıllık eziklikten bizim mavimiz sayesinde kurtulursun :):):)

TSercaN
02.03.2009, 23:04
Hee orada bende yaptım onu arabayı kullanan arkadaş şaşırıp bi anda frene bastı Diyorki :ACARRRRRRRR öldürcen bizi ne yapıyosun böle bi anda bağırıyosun dedi Dedim hiç merak etme ölürsen bi ezik fenerli olarak kalmaz adın...Bu kitabın burada olduğunu gören tüm TRABZONSPORLULAR bizi gerektiği gibi uğurlarlar sende bunca yıllık eziklikten bizim mavimiz sayesinde kurtulursun :):):)

Abicim Allah razi olsun ya acayip guldum ya :D

Cafer Bulur
02.03.2009, 23:04
Konya sizce Veysel - Serhat ikilisiyle mi başlar , yoksa Galatasaray maçındaki gibi Veysel 'in arkasına Cihan 'ı koyup Serhat 'ı yedek mi bırakır ? Gerçi Serhat o maçta cezalı olduğu için oynamamışdı .

Ayman , İsmail Güldüren gibi isimler umarım bir sakatlık açmaz başımıza bu arada ...
Tahminim serhat-veysel ikilisiyle maca baslayacaklardir.
Cihan i da orta sahaya ceker muhtemelen.
Ayman dan bize zarar gelecegini zannetmiyorum ama ismail güldürenden endiseliyim.

Erdal
02.03.2009, 23:05
Erdal abi Takimimiz cok genc ve bircok Futbolcumuz Sampiyon olamadigi gibi, Sampiyonluga dahi oynamamis.
Arada telas ve stres olacak. Birde onlari daha fazla strese sokan biz Taraftarda yok degil hani:)

Hüseyin bu futbol illet bir oyun. Mesela stres bazen ektra işler yaptırır. Faydalı bile olur. Bazen de yapabileceklerini yaptırmaz. Mesela tribün, aynı şekilde çok kuvvetli bir tribün bazen top oynamaya niyeti olmayan rakip topçunun da iştahını açar...O yüzden diyorum ya elimde tribünleri komuta edebileceğim bir kumanda aleti olsa keşke diye....

Daha önce anlatmıştım. 93 lerde bir Kocaeli maçı. Takımlar sahaya çıkıyor. Her şey güllük gülistanlık. Körfezliler Trabzon diye bağırıyor biz Körfez diye...Lay lay lom yaşasın kardeşlik yaşasın Anadolu....Durum böyle olunca bizim topçularda aynı havada lay lay lom oynuyorlar... Kaşla göz arasında 2 golü de yiyoruz...İçimden diyorum bir kriz lazım diye...Derken Kocaelinde bir topçu yetişiyor imdada... Hem sert bir hereket yapıyor sonra da terbiyesizlikle süslüyor hareketi...Ortalık geriliyor...Ben seviniyorum.Şimdi maçı alırız işte diyorum...Ondan sonra abartmıyorum herhalde 10 net pozisyonumuz oluyor. Maç 2-2 bitiyor .....Öyle işte...

Ahmet Başkaya
02.03.2009, 23:05
dün futbollig mi ne bir program starda ahmet çakar vardı ve ahmet hoca iddiaya varmısınz Trabzon şampiyon olur diyerek çok güzel bir şekilde beni gururlandırdı ve çok güzel temsil etti...Sevmediğim serdar bali de mehmet demirkol ve istanbul basınına çok güzel cevap verdi alkış ikisinede

Vural Kuyumcu
02.03.2009, 23:06
yine bir zor mac ama allahin izniyle yine bir 3 puan olacak bundan eminim .beni artik su andan itibaren futbol oynayisimiz ilgilendirmio skor ilgilendirio

Murat Acar
02.03.2009, 23:06
Abicim Allah razi olsun ya acayip guldum ya :D
Yav uşakalr ben bu kitapla ilgili konuları gerekli başlığa yazacaktım gerci bi taraftanda benim anı lardan en az 1 ı yayınlandımı dıyede merak edıyorum daha rastlamadımda ama yazılmamıssada hiç sorun değil onu ben zate biliyorum yenilerini okumak daha buyuk zevk veriy hee:)

TSercaN
02.03.2009, 23:10
Marsa cikan ilk Trabzonsporlu :D baya karliymis oralar :D

Cafer Bulur
02.03.2009, 23:27
Kadirga tv ye baktim,adamlar herseyi halletmisler gibi simdi de yedek bir yöneticinin neden yönetimden cikarildigini ortaya cikarmak istiyorlar.
Hic mi bjk tv,fb ve gs tv ye bakmiyor bu insanlar?
Oradaki yazarlar kendi takimlarini göklere cikarirken bizim yerel kanallarin ugrastigi islere bakin.
Hic mi Trabzonsporun menfaatlerini düsünmezler bu insanlar?
Bize ne,bana ne yahu bu yöneticinin neden yönetimden cikarildigi?
Sanki bunu ortaya cikardiklarinda Trabzonspor bir sey kazanacakmis gibi ortaligi karistirmaktan baska isleri yok bunlarin.
Rezillik,dizboyu rezillik bu kadirga tv nin yaptigi.
Bütün Türkiye ye karsi mücadele ettigimiz yetmiyormus gibi bir de gel bunlarla ugras.
Hadi ezikleri anliyorumda biz sampiyon olamazsak kadirga tv nin eline ne gececek merak ediyorum.
Bu yerel medya bizde oldukca isimiz cok ama cok zor.Allah yardimcimiz olsun.

Jester
02.03.2009, 23:27
Fantazi için değil, düpedüz futbol aklı olarak;
Selçuk yerine Papy oynasın diyorum.
Hiç olmazsa tek devre.
Ne kadar kötü olabilir ki?

Hiç bir şey kaybetmez, muhtemelen çok şey kazanırız diyorum.

Cagdas Topal
02.03.2009, 23:32
Fantazi için değil, düpedüz futbol aklı olarak;
Selçuk yerine Papy oynasın diyorum.
Hiç olmazsa tek devre.
Ne kadar kötü olabilir ki?

Hiç bir şey kaybetmez, muhtemelen çok şey kazanırız diyorum.

senin gördügünü hoca görmüyor mu ? isaac niye oynamıo dediniz gecen hafta aldınız cevabınızı :cool:

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 23:34
merak ediyorum biz aramızda düşüncelerimizi paylaşıyoruz acaba futbolcularda biri bu forumda yazılanalrı okuyomdur yada bizim çoskumuzu heycanımızı anlıyomudur

Cagdas Topal
02.03.2009, 23:37
merak ediyorum biz aramızda düşüncelerimizi paylaşıyoruz acaba futbolcularda biri bu forumda yazılanalrı okuyomdur yada bizim çoskumuzu heycanımızı anlıyomudur

Heyecanımızı , coskumuzu , beklentilerimizi vs. anlamaları için forumdaki yazıları okumaları gerekmez ;)

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 23:43
Heyecanımızı , coskumuzu , beklentilerimizi vs. anlamaları için forumdaki yazıları okumaları gerekmez ;)

napmaları gerekir?:)bgum yattarayı gördüm burda bi alış veriş merkezinde herkes foto cektiriyo içimden dedim yatara niye oynamıyo anladım foto çektrmek daha hoşuna gidiyo heraldi saldı kendini :D colmanda alışverişteydi beyaz eşya alıyo ohh dedm paralar cepte :D

Jester
02.03.2009, 23:44
senin gördügünü hoca görmüyor mu ? isaac niye oynamıo dediniz gecen hafta aldınız cevabınızı :cool:

İstersen hemen genelleme yapmayalım.
Bir kere ben Isaac oynasın diyenlerden değildim.
Zira daha önceki maçlarda da süre almış ve hiç iyi sinyaller vermemişti.
Papy'nin ise henüz çıkıp kötü oynadığı maç yok.

Görme meselesine gelince.
Elbette hoca hepimizden iyi görebilecek konumda.
Ama bazen görmek de yetmeyebilir.
Algıda seçicilik diye bir şey var değil mi?
Mesele görmek görmemek değil, tercih meselesi.
Hoca Selçuk'tan kötü de olsa vazgeçmiyor.
Saygı duyuyorum ama katılmıyorum.
Zaten muhtemelen Selçuk bu hafta kart görüp daha çok gerekli olduğu gs maçında oynamayacak.
O zaman da bakalım aynı şekilde düşünmek mümkün olacak mı?

Serhat
03.03.2009, 01:32
Meğerse bizim Ne çok Antrenörümüz varmış????

Yaw bırakın bu işleri Dostlar...

Yok Faty Çıksınmış Yok Şu Yok bu???

Bu Takımla Gecesi gündüzü yemesi içmesi bir olan adamdan dahamı iyi biliyoruz? Hadi biliyoruz diyelim ... Ona Dahamı iyi hükmedebileceğinizi sanıyorsunuz???

Oyuncuların Bireysel form düşüklüklerini eleştirene kadar üretici zekanızı ve aklınızı birer forma veya şort parası almakla meşgul edin bence...

Bu Takım Bu Sene sancılıda olsa Şampiyon olacaktır... Buna inancım tam... destek lafta değil daha çok maddi imkanlarla olur... Yapamayan varsa ölçüsünü kaçırmasın ... Ben klübe destek verdim diyede kimse yöneticiliğe veya antrenörlüğe kalkışmasın !!

Destek diyoruz köstek değil!! Bu maçta tam anlamıyla kenetlenirsek bazı şeylerin üstesinden daha iyi geliriz... Traftar olarak bence birazda kendimizi kızağa çekmeliyiz...Daha 1 ayı geçmemiş bir kişiyi Çıkarken alkışlamak yerine ıslıklamayı bence daha çok tartışmalıyız! Bu Şekilde devam edersek sahte gülümsemelerle yola devam etmeye gayret gösterirsek nefesimiz bi yerde tıkanır... Bence Gerçek yüzünüzü gösterin Konya maçında siz taraftar olarak üstünüze düşeni yapın takım gerekeni sahada yapacaktır bundan emin olun !

yatara
03.03.2009, 01:39
bu mac 2-1 bizim

OnOuR
03.03.2009, 01:57
bu mac 2-1 bizim

Birçok maçımız hemen hemen aynı skorla bitio yada 1 farkla zaten... :D

servet nuh
03.03.2009, 02:03
gaybı Allahtan başkası bilemez ama ben bjk maçından birgün evvel şiddetle maçın 1-1 biteceğini yazmıştım...bu maçıda 2-1 alacağımızı yazıyorum...ilk gol 42 nci dakikada biz atacaz....sonra 1-1 sonra 2-1....anlıycanız yine 9 doğuracağız.....yav bir maçıda ilk yarı koparsalarda ikinci yarı rahat bi maç izlesek...ama santraforun gökhan ünalsa bu zor...10 net pozisyondan ancak birini atıyor,sırtı dönük oynayamıyor,kafaya çıkamıyor.sadece sert ve düzgün şut atıyor....iyi bi santrafor şart...herkes tita gibi topu dışarı atmaz...emekler heba olup gitmesin....

Hasan Habip Özbay
03.03.2009, 02:12
kalede cefferson varken korkmayın en rahat maçımız 4 gol atarız diyorum bi rahat maç izleyelim

Erdal DİLEK
03.03.2009, 02:18
her mac önemli, her zaman dediğim gibi hükmen olsun bizim olsun, ne futbol nede hakem hatası hiç öenemli değil, sadece 3 puan. . .

Kubilay ŞAHİN
03.03.2009, 02:19
Gene başladık 4 atarız 6 atarız..

Konya baskılı önde oynarsa kazanacağımızı düşünüyorum. Ama belli olmaz bu durumlar. Biliyorsunuz Daha denizli Maçını yeni unuttuk.

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 02:19
kalede cefferson varken korkmayın en rahat maçımız 4 gol atarız diyorum bi rahat maç izleyelim

abi kale boş olsa nolcak gökan boş kaleyede atamıyo :D

Serhat
03.03.2009, 02:23
Dikkat etmeliyiz... Ayman Bu Maçta Sahada :D

Haluk Pehlivan
03.03.2009, 02:34

Gece gece güldürdün beni Allah'ta seni güldürsün :D:D

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 02:41
Gece gece güldürdün beni Allah'ta seni güldürsün :D:D

amin abi cümlemizi :D:D

OnOuR
03.03.2009, 02:49
Bu maçta bi şekilde galip gelelimde gs maçına çok daha motive ve moraller üst seviyede çıkalım... İnşallah farklı bi sonuç olurda bizi şaşırtırlar... :D

is_mail61
03.03.2009, 03:00

çok güldüm ya:D:D

fetvaci
03.03.2009, 03:26

inşallah abi:D

fakat benım düşüncem 1-0 olsun bızım olsun her hafta bunu soyluyorum cunku artık ne fazla gol atmanın ne de cok guzel oynamanın anlamının olmadıgı haftalar geldı bu haftalar ve bundan sonra lıgın sonuna kadar bızım ıcın onemlı olan tek şey 3 puan bunu alalım da nasıl alırsak alalım artık...

yusufyilmaz
03.03.2009, 08:31
takım kendi kendini zora soktu almamız gereken bir maç

ben artık rahat maç izlemek istiyorum arkadaş bu ne yahu 90 dakika stres altinda !!!

almayı ümit ettiğim bir maç.hay de uşaklar yelkenler fora.....................

Süleyman Sofu
03.03.2009, 08:54
Sadri Şener çok kızdı
02 Mart 2009 / 22:13
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Trabzon Belediye Meclisi'ne bugün katılım sağlamayan meclis üyelerine tepki gösterdi.
Trabzon Belediye Meclisi'ne bugün katılım sağlanmadığı için Adıgüzel Fuarcılık'a ait ve atıl durumda bulunan bin 500 m2'lik fuar alanının Trabzonspor'a devri gerçekleşmedi.

AK Partili ve CHP'li üyelerin bu konunun gündeme geleceği için meclis toplantısına katılmadığı öne sürülüyor. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, başkanlığında gerçekleştirilen toplantı Çarşamba gününe ertelendi.

AK Partili ve CHP'li meclis üyelerinin bu tutumuna çok sinirlenen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, olay açıklamalarda bulundu.

Konuyla ilgili haber61'in Haber Müdürü Elif Çavuş'la telefonda görüşen Trabzonspor Başkanı Şadri Şener, yaptığı açıklamada, “AK Parti'de CHP'de Trabzonspor'a darbe vurmuştur. Şimdi öpüp başlarına koysunlar. Ne orayı istiyorum, ne Migros'u. Belediye Meclis üyeleri de bir daha bana üst kimlik müst kimlik demesinler.

Neden gitmiyorlar, meclis toplantısına. Toplantı yapmışlar, bir daha ki döneme bırakmışlar. Şevkimi kırıyorlar. Seçimde 3 oy alabilmek için beni kırıyorlar. Ben daha lüzumluyum diye düşünüyorum öbürlerinden. Bordo-mavi atkıyı vuruyorlar sırtlarına çıkıyorlar kürsüye. E ben nasıl Trabzonspor'u ayakta tutacağım. O zaman ben bu olayı bana karşı bir isteksizlik olarak algılıyorum. Trabzonspor'u herkes görsel olarak seviyor. Maddi olarak sevmiyor. Önce kendi menfaatleri sonra Trabzonspor. 'Bana dokunmayacaksınız ama Trabzonspor'u çok seviyorum' cümle bu dimi. Çimento fabrikasına dokunmayacaksınız ama ben Trabzonspor'u çok seviyorum. Migros'un bakkallarına dokunmayacaksınız ama ben Trabzonspor'u çok seviyorum.

Ben onları zannettimki Trabzonsporlular meğer kenardan Trabzonsporluymuşlar. Biz de burada deli gibi uğraşıyoruz, Trabzonspor'u şampiyon yapmak için.

Ben Trabzonspor Kulübü olarak ayda 100 milyar esnafa para ödüyorum. Benim gelirlerime neden mani oluyorlar. 61. dakikada kolbastı oyna. Onu çok seviyoruz. Çünkü o bedava.

Sevgi yetmiyor. Yani statda üst kimlik, maddiyata gelince yok. O zaman buna uygun bir adam bulurlar seçerler giderler” ifadelerini kullandı” dedi.

Herkesin gözü aydın biliyorum bu konu biraz siyasi ama sonuçta konu trabzon spor başkanı resmen çileden çıkarmışlar bu kadar küçük şeylere takılan şehir nasıl büyük başarılar elde edecek bundan sonra çok merak ediiyorum ve önümüzdede konya maçı var takım şampiyonluk yolunda bizim siyasilerde lafta trabzonlu ama icraatta hikaye bi konuyu becerip halledemiyolar sorada yok o suçlu yok bu suçlu ya sabır yaaaa

Cemalettin Taşkın
03.03.2009, 09:02
konyada eski dostlar var.

ve en çok eski dostlardan korkarım ben. konyanın hocası giray bulak ve eski futbolcumuz ayman.

bize karşı hırslı olacaklardır.

denizlide çağların nasıl top oynadığını gördük.

Ali İhsan
03.03.2009, 09:33
Konya'da bizim eskilerden Celo, Jefferson, Ayman,Musa Büyük ve Giray Bulak var. İlk maçtaki gibi Veysel'e her hava topunu verirsek yine zorlanırız. Ama bu maçta Giray oynayacak ve Veysel'i etkisiz hale getirecektir. Yine çok stresli ve bol gol kaçırmalı, tek farklı galibiyet beklemek sürpriz olmaz.

Çetin Can
03.03.2009, 09:42
Konya'da bizim eskilerden Celo, Jefferson, Ayman,Musa Büyük ve Giray Bulak var. İlk maçtaki gibi Veysel'e her hava topunu verirsek yine zorlanırız. Ama bu maçta Giray oynayacak ve Veysel'i etkisiz hale getirecektir. Yine çok stresli ve bol gol kaçırmalı, tek farklı galibiyet beklemek sürpriz olmaz.

Orhan ÇIKRIKÇI'yı unuttun:) O da Konyasporda Giray BULAK'ın yardımcısı...

Kazım Uzunboy
03.03.2009, 09:55
Avni Aker'de güzel ve farklı bir galibiyet alabiliriz inşallah. :rolleyes:

Napoli
03.03.2009, 09:57
Trabzondaki maçları izlemıyorum,ruh ve sinir sağlım açısından hemde benim totemim hangi maçı izlemesem içerde kazandık:)

Saka bir yana çok zor geçecek bir maç,Konya yaralı aslan,bu takımlar durumu kırıtik olan takımlar,kendi evlerinden daha çok deplasman'da daha tehlikeli oluyrolar,istatislikleri sevmesemde bunlar onu gosteriıyor

Ligimizde,ve Avrupada, bu takımların çoğu ligde kalma adına en kırıtık puanları hep deplasmanlardan almışlar.Bizde iç saha özürülü oldumuz için korkulcak maçların en başında gelıyor.
Geçen sene sampiyonluğa giden takımlar başta Galatasaray ve Beşiktaş,evlerinde çok zayıf takımlara yenildiler.Aman Dikkat

elnıno 28
03.03.2009, 10:32
bu konyayı trabzonda rahat yeneriz.konya balmayan arı gıbı topla cok oynuyor ama gol pozısyonuna zor gırıyorlar buyuk ıhtımalle orta sahayı kalabalık tutup tek forvet veysel oynuyacak..

ilteriş
03.03.2009, 10:57
Antalya maçında gibi rakibi baskı altında tutup oynatmazsak umut yada gökhan basit pozisyonları kaçırıp zor bir gol atarlar herhalde.

Faik Yılmaz
03.03.2009, 11:06
Calenin oynamaması sol kanadımız için bir handikap tek başına savaşıyordu....

Ayrıca Serkanın olmamaıs nedeniyle Yataranın ileri çıkması durumunda o kanaatada büyük boşluklar olucak Tayfunda yetersiz kalıcak....

İşimiz kolay gibi görünüyor ama çok zor kanatlara acilen önlem alınmalı...

EmrahYalçınalp
03.03.2009, 11:15
Neyse, "3 atarız, 5 sallarız" diyenler artık gerçekleri görmeye başladı sanırım.

Bence Konyaspor düşecek. Bunu bu haftadan önce de söylemiştim, okuyanlar bilir. Kötü takımlar bir kere. Ayman çok akıllıca transfer. Çünkü herkesin kavga ederek oynadığı bir dönemde Konya'nın böyle bir adamı yoktu. Ancak şansları yok bence. Hele hele tüm rakiplerinin 1 puan almak için gelecekleri Konya'daki patates tarlası galip gelmesi gereken takım olan Konya'yı çok zorlayacak. Gol yememeye çalışmak bu tür sahalarda gol atmaktan çok daha kolay çünkü. Bir de Jefferson faktörü var tabi. Auta giden topları da smaçla doksana ne yapar eder takar. Sahi, bir ara "aslında çok iyi kaleci olacak bakın göreceksiniz" diyenler vardı yahu :)

Maça gelince... Cale'nin eksikliğini kayıp olarak görmüyorum. Sevenlerine saygı duyuyorum. Bence de çok sempatik ve ekip ruhu taşıyan bir adam. Ama bir ters topunu, etkili bir bindirmesini görmedik. Dolayısıyla hücumcu değil. E savunmanın kralını da zaten Egemen yapar. Daha atletik, daha da güçlü. Serkan bence oynaması gereken bir adam ama hoca takımı zaten bozmayacaktı...

Bu maç da bence tipik bir 1-0 maçı daha. Gökhan erken gol bulur da çok açılan bir Konya karşısında yine Yattara'nın eşref saatini bulursak belki skor değişir. Veysel defansın en yorgun olduğu anlarda ortaya çıkan, oyun sırasında kendini yormayıp enerji kullanan bir adam. Giray'ın maç eksiklğinden kaynaklanan bir sorun yaşamak yerine kendini göstermek için daha iyi konsatre olacağını düşünerek gol yiyeceğimize ihtimal vermiyorum ama dikkatli olmak da lazım tabi...

Hasılı, gs maçına moralli ve cezasız çıkmamız gerektiğini unutmamamız lazım.

only ts
03.03.2009, 11:19
yeni bir engel daha aslında beni bu mactan cok gs macı korkutuyor o macı mutlak kazanmalıyız fakat bu macı kazanamadıktan sonrada gs macını kazanmanın pekde anlamı yok..

poetricus
03.03.2009, 11:22
GS maçına cezasız çıkmak çok önemli ve orta sahasında Ayman'ın oynadığı Konyaspor maçından sakatsız çıkmak da aynı şekilde önemli.
Allah yardım ede.

Faik Yılmaz
03.03.2009, 11:24
GS maçına cezasız çıkmak çok önemli ve orta sahasında Ayman'ın oynadığı Konyaspor maçından sakatsız çıkmak da aynı şekilde önemli.
Allah yardım ede.

Abi hau Djehuamıdır nedir onu azmanı kazasız belasız atlattık ya Ziya Doğanın manevi uşağınıda atlatırız....... :D

illaki
03.03.2009, 11:25
Antalyada şansa kurtardık....
İlk Yarı 5-6 sıfırı kaçır ikinci yarı bi gole yat...

bizim takım 2 -0 öne geçmeden içim rahat etmiyo hiç bi maçta....
İşallah Kazanacazz....:sevinç:
GS'yi maçına iyi hazırlansak bari...
:bmn1:

Kamil Çakmak
03.03.2009, 11:26
Bizbu sene İBB hariç rahat koltuğumuzda bi maç izleyemedik desek yeridir. İnşallah bu maç böle olmaz ve sitressiz bir maç olması dileğiyle.

Ba®ış
03.03.2009, 11:28
yapma Kamil Abi İ.B.B neler kaçırdı o maçta? :) özellikle İbrahim Akın çok kaçırmıştı o maçta eğer birini atsaydı o skoru alamazdık

Kamil Çakmak
03.03.2009, 11:30
yapma Kamil Abi İ.B.B neler kaçırdı o maçta? :) özellikle İbrahim Akın çok kaçırmıştı o maçta eğer birini atsaydı o skoru alamazdık

Evet başlarda posizyon verdik ama son bölümleri ı rahat geçirdik. Ve skor olarakda güzel bi skordu(4-0):)Ben bundan bahsetmiştim.

Ba®ış
03.03.2009, 11:31
skor olarak haklısın bu sezonun en sansasyonel skorunu o maçta aldık:) ama oyun olarak vasattık o maçta da

Mertcan
03.03.2009, 11:34
öyle yada böyle bu maçı kazanmalıyız...

Adem Erdoğan
03.03.2009, 11:39
Bizbu sene İBB hariç rahat koltuğumuzda bi maç izleyemedik desek yeridir. İnşallah bu maç böle olmaz ve sitressiz bir maç olması dileğiyle.

gs maçını çok rahat izledim.:)

İbb maçıda aslında rahat değildi.Tony sağolsun karşı karşıyada topu çıkarttı ve oyuna soktuğu ilk topta golü bulduk.

Konya maçına gelince şu ligde en gereksiz takım fakat bize kolay maç yok.

Mustafa Önder
03.03.2009, 11:51
Bir yol kazası daha yaşamamız lazım. Puan kaybetme lüxsümüz yok. Futbol falan hikaye alalım maçı.

Murat TONBUL
03.03.2009, 12:13
keşke futbolun kuralı değişse de girilen her net ol pozisyonuna yarım ya da çeyrek gol verilse :)
o zaman açık ara şampiyonuz demektir.

kudu_61
03.03.2009, 12:18
inan bunu ben o maçta da rahat değildim adamlar ilk yarı yakaladıkları net pozisyonları atsa ilk yarıyı 2-0 önde kapatırdı
konya maçı gs maçı öncesi moral maçı olacak ben trabzonda 2 maç üst üste puan vereceğimizi zannetmiyorum denizli maçı kazaydı cale nin eksikliği bayağı hissedilir ama ne olursa olsun 1-0 olsun bizim olsun.

oflu engin
03.03.2009, 12:24
bu maçtan sonra sayaçta tek rakama ineriz inşallah.bu maçta dikkat edilmesi gereken iki unsur var biri bülent en iyi isabetli orta ve pas yapan bir oyuncu ikincisi veysel agresif ve hırsıyla maçı hiç bırakmıyor.bu ikisine önlemler alındıktan sonra konyanın fazla yapacak birşeyi kalmıyor.zor ama alabileceğimiz bir maç daha.umarım gs nin karşısına lider olarak çıkarız.

Ali İhsan
03.03.2009, 12:31
Ayman'ın her hafta özet görüntülerde bile en az bir tane adam biçtiği pozisyon oluyor. Aman diyelim, bize biraz daha hırslı çıkarsa duman eder bizimkileri...

Hüseyin İlkin
03.03.2009, 12:31
Galatasaray maçı öncesi çok kritik bir sınav .
Bir aksilik olmaz umarım .

firidin61
03.03.2009, 12:33
Neyse, "3 atarız, 5 sallarız" diyenler artık gerçekleri görmeye başladı sanırım.

Bence Konyaspor düşecek. Bunu bu haftadan önce de söylemiştim, okuyanlar bilir. Kötü takımlar bir kere. Ayman çok akıllıca transfer. Çünkü herkesin kavga ederek oynadığı bir dönemde Konya'nın böyle bir adamı yoktu. Ancak şansları yok bence. Hele hele tüm rakiplerinin 1 puan almak için gelecekleri Konya'daki patates tarlası galip gelmesi gereken takım olan Konya'yı çok zorlayacak. Gol yememeye çalışmak bu tür sahalarda gol atmaktan çok daha kolay çünkü. Bir de Jefferson faktörü var tabi. Auta giden topları da smaçla doksana ne yapar eder takar. Sahi, bir ara "aslında çok iyi kaleci olacak bakın göreceksiniz" diyenler vardı yahu :)

Maça gelince... Cale'nin eksikliğini kayıp olarak görmüyorum. Sevenlerine saygı duyuyorum. Bence de çok sempatik ve ekip ruhu taşıyan bir adam. Ama bir ters topunu, etkili bir bindirmesini görmedik. Dolayısıyla hücumcu değil. E savunmanın kralını da zaten Egemen yapar. Daha atletik, daha da güçlü. Serkan bence oynaması gereken bir adam ama hoca takımı zaten bozmayacaktı...

Bu maç da bence tipik bir 1-0 maçı daha. Gökhan erken gol bulur da çok açılan bir Konya karşısında yine Yattara'nın eşref saatini bulursak belki skor değişir. Veysel defansın en yorgun olduğu anlarda ortaya çıkan, oyun sırasında kendini yormayıp enerji kullanan bir adam. Giray'ın maç eksiklğinden kaynaklanan bir sorun yaşamak yerine kendini göstermek için daha iyi konsatre olacağını düşünerek gol yiyeceğimize ihtimal vermiyorum ama dikkatli olmak da lazım tabi...

Hasılı, gs maçına moralli ve cezasız çıkmamız gerektiğini unutmamamız lazım.

Merhaba ,

Bir kalecinin kalecilik düzeyini en üst seviyeye taşıdığı süreç önünde iyi oyuncularla oynadığı zamanlarda gözlemlenebilir . Jef talihsiz ve anlamsız Tolga ısrarının sonucunda takımdan gönderildi . Katılıyorum açı daraltmayı hala öğrenememiş olabilir ancak bir kaleciyi Konyaspor da değerlendirme taraftarı değilim . Çok iyi düzeyde olmadığına katılıyorum . Rüştü nün 28 inden sonra kaleci olduğunu hatırlatıyorum .

Cale için ise Egemen den farkı yok demek bence doğru bir yorum olmamış . Çünkü tanımlama yapılırken kullanılan kelimelerde iyi defans yapıyor gibi ibareler var . Bir futbolcu sırf bu yönü nedeniyle Hırvat Milli takımına alınmaz . Türkiye den biraz farklı yani . Cale iyi bir sol bektir . Sürekli akıl almaz ve şuursuzca ileri çıkacağına birkaç kez çıkıp etkili olmayı deniyor . Bence önünde oyuncu yokken haklıda . Üstelik teknik anlamdaki zekasının ufak örneklerini b.as maçında göstermiştir umarım . Yinede fikirlerinize saygı duyuyorum .

Maç içinse ; bu oyuncuların birçoğu lig de kendi evlerinde ilk yenilgiyi Denizlispor ile yaşadılar . Sanırım maç sonunda 25 bin kişinin alkışlarıyla '' Kolbastı '' oynamak yerine boynu bükük sahadan ayrılmak onlarıda çok üzmüştür . Bu üzüntüyü tekrar yaşamak istemeyeceklerdir . Maçı kazanacağımızı düşünüyorum . Umarım zor olmaz .

Saygılarımla

Murat TONBUL
03.03.2009, 12:33
bundan sonra alacağımız her maç rakiplerin moralini bir o kadar daha bozacaktır.artık başkasının puan kaybı şu aşamada bizi pek fazla ilgilendirmiyor.biz kendi işimize bakıp maçlarımızı kazandıkça zaten arayı açacağız inşallah.şu iki maçı aldıktan sonra önümüz gerçekten çok açık.25. haftadan sonra onlar kendi aralarında oynamaya başlayacaklar.ister istemez puan kaybedecekler yani.Allah ın izniyle biz bu ipi göğüsleriz.yeter ki inansın futbolcu kardeşlerimiz.strese hiç gerek yok.çıkıp kalitelerini mücadeleleriyle birleştirsinler yeter.zaten kalite farkı da eşit mücadele ile geçen maçlarda belli oluyor.