PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]

Hasan Habip Özbay
08.03.2009, 11:42
kahraman oldu heykeli dikilir ama sen at golünü be kardeşim

Muhammed KOÇ
08.03.2009, 11:44
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61685F61645F6361616A51626A6B61686B66657C72A7AA7A.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/1536/5.html#galeri)

Murat Keçeci
08.03.2009, 12:00
bu maçların kaybetmemizin sistemle oyuncu değişiklikleriyle hiçbir alakası yok bu maçların kaybedilmesinin tek bir sebebi var yıllardır şampiyonluklarımızı çalan baskıdır bir oyuncu altıpastan gol kaçırırsa beceriksizdir diyebiliriz ama bunu her futbolcu yapıyorsa orda artık başka bişe vardır genç takım olmanın avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda vardır baskıyı kaldıramama gibi bir seneden fazladır kendi sahasında yenilmeyen bir takımın son 2 maçı kaybetmesinin başka hangi sebebi olabilir tek bir sebep var baskı bu kadar gol kaçırmanın tek bir sebebi var baskı bu iş umut gökhan meselesi değil bunu daha öncede görmüştüm türk futbolunun en önemli futbolcuları hami den fatihe kadar bir çok ismin baskı yüzünden boş kalelere atamadığı golleri hatırlıyorum eminim forvetimizde messi olsa yine kaçıracağız bu baskı maç oynanırken tribündeki baskı değildir bizim baskımız çok daha büyük bir baskıdır camia baskısı 1967den beridirde bu hastalığımız vardır bugune kadar hiçbir final maçını kazandığımızı hatırlamıyorum Trabzonsporun olduğu heryerde baskıda olacaktır o yuzden futbolcularımıza büyük görev düşüyor daha önce bir çok örneği iyi takip etmeli kaçan şampiyonlukları kapısından döndüğümüz şampiyonlar ligi maçlarını iyi benimsemeli sahaya çıkarken birtek şeyi düşünerek çıkmalı kazanmak. Puan kaybının telafisin olmadığı haftalara girdiğimiz için futbolcularımızın elleri ayakları birbirine dolanmaya başladı bizim takım gerçekten iyi bir takım kendi sahasında üst üste yenilecek bir takım değil bu sene bizi en iyi şekilde temsil ediyorlar biz camia olarak bu sene iyi bir başlangıç yaptık bu sene bizim için taban olmalı ve tavana çıkana kadar yükselişimiz devam etmeli söylediğim gibi bundan sonra herşey futbolcularımızda bitiyor üzerlerinde her hafta baskı dahada artacak futbolcularımız kendilerine şunu söyleyecekler bundan öncede baskı ortamları oluştu ve abilerimiz o finalleri kaybetti sonuç ne oldu koskoca bir hiç demek ki korkunun ecele faydası yokmuş biz bu sefer bunu başaracağız en büyük korkumuz olan baskıyla yüzleşip onu yeneceğiz çünkü bizde o potansiyel var

Süleyman Özcan
08.03.2009, 12:00
--------------Slyva--------------

------Giray - Song - Egemen------

-------------Hüseyin-------------

Yattara - Selçuk - Colman - Alanzinho

-----------Gökhan - Umut------------

Bu maçta ki eksiklerimizden dolayı olabilirdi böyle bir kadro olmadı ama bundan sonra ki maçlarda rakibin yarım forvetle oynamasından dolayı artık bu kadroyu yavaş yavaş düşünmeliyiz Avni Akerde bu saatten sonra bana göre..

Cafer Bulur
08.03.2009, 12:06
Selcuk,umut ve gökhan neden sürekli milli takima alinmadiklarini ortaya koydular.
Hüseyin ve egemen ise milli takimi hakeden bir performans ortaya koydular.
Ben de kiziyordum terim e ama demekki kendisi cok da haksiz degilmis...

robinhood61
08.03.2009, 12:19
bu maçların kaybetmemizin sistemle oyuncu değişiklikleriyle hiçbir alakası yok bu maçların kaybedilmesinin tek bir sebebi var yıllardır şampiyonluklarımızı çalan baskıdır bir oyuncu altıpastan gol kaçırırsa beceriksizdir diyebiliriz ama bunu her futbolcu yapıyorsa orda artık başka bişe vardır genç takım olmanın avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda vardır baskıyı kaldıramama gibi bir seneden fazladır kendi sahasında yenilmeyen bir takımın son 2 maçı kaybetmesinin başka hangi sebebi olabilir tek bir sebep var baskı bu kadar gol kaçırmanın tek bir sebebi var baskı bu iş umut gökhan meselesi değil bunu daha öncede görmüştüm türk futbolunun en önemli futbolcuları hami den fatihe kadar bir çok ismin baskı yüzünden boş kalelere atamadığı golleri hatırlıyorum eminim forvetimizde messi olsa yine kaçıracağız bu baskı maç oynanırken tribündeki baskı değildir bizim baskımız çok daha büyük bir baskıdır camia baskısı 1967den beridirde bu hastalığımız vardır bugune kadar hiçbir final maçını kazandığımızı hatırlamıyorum Trabzonsporun olduğu heryerde baskıda olacaktır o yuzden futbolcularımıza büyük görev düşüyor daha önce bir çok örneği iyi takip etmeli kaçan şampiyonlukları kapısından döndüğümüz şampiyonlar ligi maçlarını iyi benimsemeli sahaya çıkarken birtek şeyi düşünerek çıkmalı kazanmak. Puan kaybının telafisin olmadığı haftalara girdiğimiz için futbolcularımızın elleri ayakları birbirine dolanmaya başladı bizim takım gerçekten iyi bir takım kendi sahasında üst üste yenilecek bir takım değil bu sene bizi en iyi şekilde temsil ediyorlar biz camia olarak bu sene iyi bir başlangıç yaptık bu sene bizim için taban olmalı ve tavana çıkana kadar yükselişimiz devam etmeli söylediğim gibi bundan sonra herşey futbolcularımızda bitiyor üzerlerinde her hafta baskı dahada artacak futbolcularımız kendilerine şunu söyleyecekler bundan öncede baskı ortamları oluştu ve abilerimiz o finalleri kaybetti sonuç ne oldu koskoca bir hiç demek ki korkunun ecele faydası yokmuş biz bu sefer bunu başaracağız en büyük korkumuz olan baskıyla yüzleşip onu yeneceğiz çünkü bizde o potansiyel var

sadece bir kere evet sadece bir kerecik şampiyon olsak o baskı da kalkacak takımdan ve sen tut trabzonsporu tutabiliyorsan. ah bi kerecik sadece bi kerecik..

Samet Yildirim
08.03.2009, 12:23
Selcuk,umut ve gökhan neden sürekli milli takima alinmadiklarini ortaya koydular.
Hüseyin ve egemen ise milli takimi hakeden bir performans ortaya koydular.
Ben de kiziyordum terim e ama demekki kendisi cok da haksiz degilmis...

Bazen futbolcular bugünler icin dgil yarinlar icin alinir....SELCUK IAN öyle yada böyle 1-2 sene icin milli takima girecek bu tartisilmaziz ozaman onu alacaksin simdiden hazirlayacaksin...

kadroya girmeyenleri aliyor fatih terim...

umut zaten almam gökhani ise formda olursa alirim

suat kalkan
08.03.2009, 12:23
Oğuzhan'a da bravo..(!) Geçen sene bu herifi kumbaraya çevirmişlerdi..Bize karşı oynayan kaleciler zaten panter kesiliyor..Alın bakın en yakın örnek Kocaeli'nin kalecisi Kılıçarslan..Bizim maçta devleşti,ondan sonra gören yok elemanı ortada..EE tabiş sadece onlar kurtarmıyor,bizim forvetler de beceriksiz ve şanssız..galatasaraylılara top çarpıyor gol oluyor,biz girdiğimiz net pozisyonları değerlendiremiyoruz..Ama ne olursa olsun şampiyonluğa i-na-nı-yo-rum....
bu kalecinin kurtardığı sadece yattaranın o müthiş şutu diğerlerini adamın alnına göğsüne nişanladılar 3 adımdan topa dokunamassan kahraman yaparsın elbette

Cafer Bulur
08.03.2009, 12:26
Bazen futbolcular bugünler icin dgil yarinlar icin alinir....SELCUK IAN öyle yada böyle 1-2 sene icin milli takima girecek bu tartisilmaziz ozaman onu alacaksin simdiden hazirlayacaksin...

kadroya girmeyenleri aliyor fatih terim...

umut zaten almam gökhani ise formda olursa alirim
Milli takima yarinlar icin degil bugünler icin futbolcu alinir.
Bir futbolcu gelecek vaadediyor diye onu milli takima alamazsin.
Selcuk gelecek vaadediyor ama su anda milli takimda oynayacak seviyede degil.

Ömer TOPAL
08.03.2009, 12:28
gs maçında gökhan la umut yedeğe ısaac tek forvet oynatsın gol kaçırma yarışı yapıyolarya birbirleiyle

isaac onu bile yapamıyor...! forvetlerimizde suç aramayın...kimsede kalecinin üstüne vurmadı..kaleci iyiydi iyi yer tuttu ellerini açtı kıcına carptı basına carptı defasnları ballıydı..öyle böyle yenildik işte....Biz o kadar vurduk atamadık adamın defans oyuncusu yerde kaydı baldırı ile attı..Futbol budur..Şu meşhur sözü kullanıcam...Artık önümüze bakmalıyız...Hep destek tam destek...bu ligde herkez herkezi yenebiliyorsa bir tek biz olmayacağoz böyle yenilgiler alan.....Ben Takımımıza güveniyorum ve 7 nin kokusunu alıyorum

nuhkoç
08.03.2009, 12:29
haklısınız yaptıgım yorumlara bir küfür etmediginiz kalmış çok canım yandı çooook

burada herkezden özür diliyorum bir an kızgınlıgıma geldim bu takım yeni kuruldu hedefi belli zorla stres yapıyoruz gökana umuta
tekrar tekrar gökanla umutla ne maçlar kazandık onlara teşekürler eminimki cincon maçında bu haftayı telefi ederler

sahinsoy
08.03.2009, 12:31
hocam ne baskısı ya bu adamlar ilk haftadan beri boş kalelere gol atamıyorlar ne baskısı bırakın allah aşkına koskoca trabzonspordan bahsediyoruz merasime çıkan liseli çocuklardan değil.

Samet Yildirim
08.03.2009, 12:35
Milli takima yarinlar icin degil bugünler icin futbolcu alinir.
Bir futbolcu gelecek vaadediyor diye onu milli takima alamazsin.
Selcuk gelecek vaadediyor ama su anda milli takimda oynayacak seviyede degil.

Ozaman KAZIMIN ne i$I var takimda...kadroya giremiyor..ibrahim kas getafede zar zor ilk 18e giriyor...daha cok isimler var...

Su an bende almam baya formzuz ama 3-4 hafta öncesine kada banko alirdim...

Ama biz neyi tartisiyoruz ki egemeni almayan türkiyeden futbolcu almamali ama neyse

hüseyin1975
08.03.2009, 12:37
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61685F61645F6361616A51626A6B61686B66657C72A7AA7A.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/1536/5.html#galeri)

Büyüksün Kaptan:alkış:

evrents
08.03.2009, 12:40
Son haftalarda yenilmektense şimdiden yenilelim daha iyidir inşallah ders alıcaklar umut ve gökhan

Punisher-61
08.03.2009, 12:43
umut bulut ve Gökhanin beceriksizligi yüzünden bu maci kazanamadik o kadar basit...

Alihan Ertürk
atamayana atarlar bu kadar basit :)

Mert67
Kornerlerde neden arka direkte adam bulundur muyoruz?
Bu maçta ve Bjk maçında arka direkte bir adam olsaydı o golleri yemezdik.

serdaracıl
08.03.2009, 12:44
Kahroldum yaaa. Hala kendime gelemedim. Bizim için yarış şimdi başladı. Moralim çok bozuk ama umudum var. Rakiplerimizin oynadığı futbol da umudumu arttırıyor. Galatasaray 2 haftadır geri yaslanarak oynamaya başladı. Bu zamanla onların kimliği olacak. Bir süre sonra sürekli golü düşünen bir galatasaray göremicez sahada. Bjk üretken değil. Haftalardır iddiasız takımlarla oynuyorlar. Onlar da çuvallıyacaklar. Bu köprünün altından çok sular akar. Dik duralım biraz haydeeeee;)

lazzz61
08.03.2009, 12:45
Arkadaslar kimse rakip takimin kaleciisi bize geldimi devlesiyoo gibi seyler sÖleemesin eger bizz golu bulsaydikk o kalecii heptenn dagilacaktii 2 tanee insana benzeyen yaraatiklari ilerdee oldukÇaa bÖlee kalecilerr kalesinde devlesİrr

Alihan Ertürk
08.03.2009, 12:46
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_246276_ts_uzuntu0803.jpg

Ayhan Yüksek
08.03.2009, 12:49
Kornerlerde neden arka direkte adam bulundur muyoruz?
Bu maçta ve Bjk maçında arka direkte bir adam olsaydı o golleri yemezdik.
Songun gereksiz ileri çıkmalarınadn ötürü yorulması pozisyonda adamı kaçırmasına neden oldu malesef.

theo
08.03.2009, 12:50
bu takıma kafası çalışan düşünerek oynayan forvetler lazım...fatih tekke bu takıma şarttır...gökhan ve umut bunları atmayacaklaer da neleri atacaklar...dünden beri sinirim yeni yeni azaldı...bu takıma sonuna kadar destek veriyoruz ama bazıları hala lakait oynuyor...fatih o golleri kaleciyi ipe dizip atardı...gökhan kayseri formasıyla bize gelince aslanlar gibi takardı o golleri...bu atılamayanların bahanesi olamaz...gökhanı alarak başkan büyük iş yapmıştır ama gökhan yapılan büyük işin farkında değildir...isaac ve gökhan bu takımın oyuncusu değillerdir...yattara daha napsın colman daha ne yapsın...onu atma bunu atma...futbol ayakla kalaye topu gönderme işi değildir...beyinle oynanır...özellikle forvet hattının topa vurmadan önce neler yapılacağını hesap etmesi gerekir son vuruşlarda ama bunları gördükçe kusura bakmasınlar ama aldıkları paraya kendilerine verilen desteğe ihanet ediyorlar demekten başka bir şey bulamıyorum...ya beceriksizsindir bu durumda ya da trabzonsporu eski takımını sahiplendiğin gibi sahiplenmiyorsundur...
ersuna diyecek birşey yok colmanı çıkartması dışında zaten o da gereken tepkiyi gördü...gökhan babasının oğlu mu da ona bu kadar şans tanıyorsun???ona verilen destek acaba başka bir genç oyuncuya verilse neler olurdu???
son bir şey daha...zeki hucüm hattının nasıl olduğunu merak edenlere lig tvden 2004-2005 sezonunun gollerini izlemelerini öneririm...özellikle kendini yıldız gibi görenlerin gerçek yıldızların neler yapabildiklerini görmelerini öneririm...atılan zor golleri görüpde atamadıkları o basit gollerden utanmaları dileklerimle...

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 12:51

İlk yarının bitiş düdüğüydü .
Kaptan gitti Gökhan 'a moral vermeye çalıştı .
Kaptanlığını gösterdi .

Soyunma odasına girmedende Gökhan , taraftar Gökhan Ünal desteği vermeye başladı .

ApoCaN28
08.03.2009, 12:51
İlerdekiler Gol kaçırma rekorları kırmasa defansımız ileri çıkmayacak ama neyse geçti artık yapacak bişey yok...

Recep Alkan
08.03.2009, 12:53

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_246276_ts_uzuntu0803.jpg

hiçbir futbolcumuza pervasızca yüklenip terbiyesizlik yapmak istemiyorum. ama geldiği günden bu yana devamlı haftalar vererek beni şu hafta görün bu hafta patlıyorum diye demeçler verdi gökhan ünal. ilk geldiğinde 20 golün üzerinde bu ligi bitireceğini bile söylemişti. düşünüyorum da gol pozisyonuna girmekte dahi sıkıntı çeken bir takım olan kayseride bile 25 gol atarak gol kralı olan bir oyuncu 2 hafta da 15 net gol pozisonu yakalayan bir trabzonspor da nasıl oluyor da 22 hafta geride kalmasına rağmen hala 9 golde kalıyor.

bende her zaman futbolcumuza sahip çkılmasından yanayım ama artık gerçekten yeter arkadaşlar. gidip deve mi kesecek yoksa deve katarımı kesecek ne yapacaksa yapsın üzerinde talihsizliği atmak için ama artık gol atsın.

her yönü ile eleştirdiğimiz umut bulut dahi ondan bin kat daha iidir. artık sahada yürüyen ve ikili mücadelelerde adam bile geçemeyen bir GÖKHAN ÜNAL istemiyoruz sahada.

Murat Keçeci
08.03.2009, 12:54
maçta bir pozisyon var umut topa sağ ayağıyla hamle yaparken vazgeçiyo solllan yapmaya çalışıyor sağ sol derken kaleci çıkıp alıyor topu bu stresten kaynaklanıyor mesela orta sahadan defanstan sürprız golculer çıkmalıkı umutta gökhanda rahatlasın ve daha iyi vuruşlar yapsın

theo
08.03.2009, 12:58
kusura bakılmasın ama ben TRABZONSPOR'a destek veriyorum!!! o forma altında lakayit hareketler yapanlara değil!!!utansınlar artık yaptıklarından...ya da sezon sonu gitsinler...

Bahattin Aydın
08.03.2009, 13:01
Türkiye'de en fazla pozisyona giren futbolcu Gökhan Ünal.Bu pozisyonlardaki başarısı %21.Bu demek oluyorki forvette büyük bir sorunumuz var.Takıma gelince dün çok güzel futbol oynadılar.Bunu sonuca yansıtamadık.Yine bir yan topta adam kaçırarak haketmediğimiz bir gol yedik.Artık üzülmek göz yaşı dökmek istemiyoruz.Belki kalbimiz kırıldı ama inancımız devam ediyor.

suat kalkan
08.03.2009, 13:04
Türkiye'de en fazla pozisyona giren futbolcu Gökhan Ünal.Bu pozisyonlardaki başarısı %21.Bu demek oluyorki forvette büyük bir sorunumuz var.Takıma gelince dün çok güzel futbol oynadılar.Bunu sonuca yansıtamadık.Yine bir yan topta adam kaçırarak haketmediğimiz bir gol yedik.Artık üzülmek göz yaşı dökmek istemiyoruz.Belki kalbimiz kırıldı ama inancımız devam ediyor.

isimleri umut gökhan olduğu için milyon dolarlar alıyorlar bir takımın bir kentin milyonlarca insanın hayalleri ile oynuyorlar.ergin keleş'in cem demir'in eren görür'ün suçu ne idi.onlarla devam etseydik inanıyorum bunlardan daha fazla gol atarlardı yazık çok yazık

blackrain61
08.03.2009, 13:05
maçta bir pozisyon var umut topa sağ ayağıyla hamle yaparken vazgeçiyo solllan yapmaya çalışıyor sağ sol derken kaleci çıkıp alıyor topu bu stresten kaynaklanıyor mesela orta sahadan defanstan sürprız golculer çıkmalıkı umutta gökhanda rahatlasın ve daha iyi vuruşlar yapsın

Sanki gol pozisyonlarinda yanlarinda onlari zorlayan ya da pozisyonu bozan rakip futbolcular var da rahat atamiyorlar. Kisa ve net ikisi de su halleriyle Trabzon´da oynacak futbolcu degiller.

Son üc macta ikisi, Gökhan ve Umut, 20´e yakin gol pozisyonu (sadece bir gol atiliyor) kacirip 6 Puan kayibina sebep oldular. Bu adi sansslik ya da stres degil. Beceriksizlik.

Bu arada madem cok üzülüyorlar. Yillik kazanclarinin yarisi sampiyonlugu kaybedersek geri vereceklerini aciklasinlar. O zaman inanirim ancak. Buraya Ersun Hoca´yi dahil etmek lazim birde. Bir dünyada ekonomik kriz var degil mi? Onlarda fedakarlik yapsinlar!

ApoCaN28
08.03.2009, 13:06
Kalbim paramparça oldu ya Herkes Mücadele etsin hücumcular yüzünden tüm kent ağlasın oh ne güzel ya böyle fırsat kaç kere gelir elimize siz söyleyin...

theo
08.03.2009, 13:09
artık göksuya şans verilmeli...barış kesildi formsuz diye ama gökhan nedense kesilmiyor...

Recep Alkan
08.03.2009, 13:10
kusura bakılmasın ama ben TRABZONSPOR'a destek veriyorum!!! o forma altında lakayit hareketler yapanlara değil!!!utansınlar artık yaptıklarından...ya da sezon sonu gitsinler...

burası trabzonspor formu kardeşim kim neden kusura baksın takımımızı destekledin diye ??

erkankoc
08.03.2009, 13:18
bencede gokhan satilsin en az zararla..bukadar beceriksiz golcu varmidir bilemiyorum

Orhan Aydın
08.03.2009, 13:21
tarihimizde 2.defa üst üste 2 KEZ avni akerde maç verioruz.SAOLSUN GÖKHAN VE UMUT YÜZÜNDEN AMA BU 6 PUANI ÇOOOOOOOOK ARAYACAĞIZ SENE SONUNDA BN ARTIK İLK İKİ İÇİN BİLE UMUDUMU KESECEM EĞER CİNCONU YENEMEZSEK

ApoCaN28
08.03.2009, 13:24
Bize Her Yer Trabzon doğru ancak...
Bize Trabzon harici Her Yer Trabzon...
Kendi evimizde nedense hücumculara bişi oluyo gerçi deplasmanda da pek farkları yok ama neyse...

selimatal
08.03.2009, 13:30
Arkadaşlar!
Şampiyonluk yolunda en büyük engelimiz konusunda bir başlık açtım.
Lütfen Şampiyonluk Yolunda En Büyük Engel ve A.Aker'de Tarihi Anons! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12830)
başlığına girin ve yorum yapın. Şampiyonluğu ya A.Akerle kazanacağız, ya da A.Akerle kaybedeceğiz. Geri kalan herşey ayrıntı.

ceserdar
08.03.2009, 13:30
Şu takım bir maç ilk 10 dakikada bir gol atsa ondan sonra izlesek. Gol gelmeyince takım oyundan kopuyor. Yoksa o kadar da rezil bir futbol yok ortada. Gol oymayınca işler rayından çıkıyor. Şampiyonluğa oynayan bir takımın forveti 3 haftada sadece 1 gol atıyor. Beşiktaş'ı örnek verirsek sadece Nobre 3 gol atıyor aynı periyotta. Sorunu tespit etmek haddim değil ama Ersun Hoca Gökhan ve Umut'un bu kadar kazma olabileceklerini ne sezon başında, ne de devre arasında aklına getirmedi. Özellikle Gökhan artık Mehmet Yılmaz'laştı. Bir Nobre bir Semih olsaydı bizde şu anda 6 puan farkla liderdik.

erdo6
08.03.2009, 13:47
biz bu ruhsuz gökhan'la oynamaya devam edersek galatasaray bizi çok kolay yener sivasın üç kuruşluk adamları bile ondan daha erkek çıktı takımları için ölümüne oynuyorlar gökhan ve umut gibi adamlar yüzünden artık takımda hava kalmadı.

şuan ikisinin yerine tek ersen olsa 10 puan farkla liderdik

özellikle gökhanın aldığı para haram olsun neredeyse kendini kovdurmak için kasıtlı gol kaçırdığını düşüneceğim altı pasta gol kaçırma kralı oldu tebrikler.
galatasaray'a 3 gol bile atsa gözümde sıfır umarım galatasaray maçından sonra kendisini paf takıma gönderirler

acilen fatih ve taner gülleri alınsın gökhan defolup gitsin

samway
08.03.2009, 13:47
ben haftalardır forma gıyen jeferson un neden kaleye gecmedıgını merak edıyorum cezalı mıydı acaba ???? ama bu gıray bulak ın bıdaha trabzon sınırları ıcıne gırmesını engellemek lazım bır daha bole adamlara klupten deıl ıl sınırından ıcerı gırmesı yasaklanmalı bunlar trabzonlu falan deıl her macımızda 61 nolu bırı oluyo salıyolar sahaya parcalıyo kendını ulan kendını bıze karsı parcalıcagına daha onceden parcalasaydın oralarda olmazdın zaten karakterı bozulmus bızım halkımızında TRABZONSPOR un ne oldugunu unutmuslar cıkar peşinde herkez o oguzhan denen ......... rahat uyumustur aksam aynı sekılde gıray denen en adi .......... heeeeeeeesımdı onlara suc atmıcan cıkıcaksın yenceksın ama gecen hafta bu adamları cincona oynayısı ne bılıyım yaaa pislikler içinde şampıyon olmamız zor gercekten de kendı elestırımızı yapmıyorum sadece fatıh tekke olsa bugun 10 puan fark atmıstık bu kadar becereksız forvet hattı olmaz

bakın ozellıkle soluyorum forvet hattı her mac en az 5 pozısyon harcıyo hıcbır takım bukadar pozısyon harcamıyo bunları sezon sonu gondersınler sampıyon olsakda olmasak da bu artık becerıksızlık 2 metrden topu daglara taşlara atan adam becerıksızdır...

pReN@_61
08.03.2009, 13:56
Kaç defa daha "Atamayana atarlar" durumunu yaşayacağız bilmiyorum.

Çok yazık oldu.Çok arayacağız bu kaçan puanları...

samway
08.03.2009, 14:07
biz bu ruhsuz gökhan'la oynamaya devam edersek galatasaray bizi çok kolay yener sivasın üç kuruşluk adamları bile ondan daha erkek çıktı takımları için ölümüne oynuyorlar gökhan ve umut gibi adamlar yüzünden artık takımda hava kalmadı.

şuan ikisinin yerine tek ersen olsa 10 puan farkla liderdik

özellikle gökhanın aldığı para haram olsun neredeyse kendini kovdurmak için kasıtlı gol kaçırdığını düşüneceğim altı pasta gol kaçırma kralı oldu tebrikler.
galatasaray'a 3 gol bile atsa gözümde sıfır umarım galatasaray maçından sonra kendisini paf takıma gönderirler

acilen fatih ve taner gülleri alınsın gökhan defolup gitsin
senı de burdan kovsak fena olmaz heeee ????

haram olsun falan yakısmaz bıze duzgun konus bu 1 ikincisi elestrılerde duzgun hıtap edılmesı gerekır kendı futbolcularımıza ozaman gıt sıvasın hakemlerle mafya yla kazandıgı takımını tut .)

forum yonetıcılerını bu tarz mesajlara karsı hareket etmesını ısterım

marfat61
08.03.2009, 14:11
beyler bu gokhan golcu falan değıl umutun kapasıtesı bellı hanı aldığı parada bellı ama gokhan aldığı parayı kesınlıkle hak etmıyır cok umursızca oynuyor vurdumduymaz vuruslar yapıyor son pozısyonlarda gokhan bu takım kayserı değıl trabzon aklını basına al ..mılletın 700 mılyara ara transferde aldığı yopcular sov yapıyor bızım 10 trılyonluk gokhan da tık yok...gokhan sağda solda byanlarla gezcene ulu orta yerde kadeh yudumlıcana(trabzon forumda h.içi kafa cekıyordu yıne) artık profesyonel olda bıraz tasıdığın formanın hakkını ver..bıde ersun yanallla bu ısın yurumeyeceğıne bı kez daha naladım sahada hıc bıse yapmayan selcuk 90 dakka sahada dun sahanın en ıyılreıdnen olan colman dısarda bua damı ancak bu akdar oyun okuyabılıyor ıste...

Mehmet Fatih Yavuz
08.03.2009, 14:12
Gerçekten hem sahtekâr hem de üstüne üstlük terbiyesiz bir kitle var Trabzonspor taraftarının içinde...

Dün maçtan sonra yazılanlar, bugün okuduklarım.

Selçuk a tayfuna hain diyenler, gökhanı kovmaya çalışanlar falan....

Size bu fazlaydı zaten.
Hakettiğinizin şampiyonluk olduğunu mu sanıyorsunuz???
Sizin hakettiğiniz küme düşmek.

Maalesef kurunun yanında yaş da yanıyor, başarıyı hakeden taraftarlar da bu bahsettiğimiz kitle ile birlikte başarısızlığa mahkum oluyor.

marfat61
08.03.2009, 14:17
bırılerı hala polıyanacılık oynamaya devam edıyor devam edın bakalım bı 25 sene dha beklersınız ne olcak

fetvaci
08.03.2009, 14:19
tek kale oyna becerıpte o 3 dıregın arasına topu sokama bız zor olanı yapıyoruz kolayı beceremıyoruz 6 pasa kadar topu getırıp kalecıyle karsı karsıya kalmak zordur bız bunu yapıyoruz daha sonrakı kolay kısmı yapamıyoruz var mı boyle bırsey ya şu denızlı ve konya maclarını almıs olsak su anda uçmuş gıtmıstık ıkı macta avnı akerde yazıklar olsun ya

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 14:20
bırılerı hala polıyanacılık oynamaya devam edıyor devam edın bakalım bı 25 sene dha beklersınız ne olcak

degil 25 sene 250 senede bekleriz.

Murat Hızal
08.03.2009, 14:24

Testerecelik mi oynayalım kafa mı keselim,ne yapalım ''ona bana küfür etmekten başka (sen ediyorsun demiyorum)''ne öneriyorsun

ErtuGrul
08.03.2009, 14:24
Bekleriz ya ne olacak sankii..

marfat61
08.03.2009, 14:25
sen beklersın ozamn devam et bu kafayla

Orhan Aydın
08.03.2009, 14:28
beyler sakin olun noluyo öyle topu 3 direğin arasına sokamayan gökhan umut ikilisi yüzünden germeyelim ortalığı

ErtuGrul
08.03.2009, 14:28
sen beklersın ozamn devam et bu kafayla
Senin gibi kafalarin yuzunden 25 senedir bekliyoruz...hep elestiri hep elestiri,savas baltalariniz hazir kelle koparmak icin...ama bu seneki kafayi oyle kolay kporamayacaksiniz..cok sukur artik kelaynak kuslari gibi nesliniz tukenmek uzere...

marfat61
08.03.2009, 14:31
tabı hep elestırı sız boyle 25 deıl 250 daha beklerız dersenız bunu okuyon bunu bılen gokhanda ulan bana ne vurım ıolursa olur dıe vurur topa ıste sız 250 sene bekleyın bız sampoıyonluk ısteyen gercek taraftarız oturdunuz yerden konusmak kolay ordan burdan bu takımın kahrını ceken bızı maçlarda kahrolanda bu sene 8 deplasman maçına gıtım 3 maçıda avnı akrde ızledım kar camur yağmur demıyoz yollara dusuyoz cunku bı davaya ınanmısız sampıyonluk ıstıoruz sızın gıbı oturdumuz yerde 250 sene daha beklemek ıstemıyıruz sızzıon zıhneıyetdekı ınsanlar oldukça bu takım cok daha bekler sampıyonluğu harekete gecın artık harekete sılkının uzerınızdekı olu toprağından

Murat Hızal
08.03.2009, 14:35
tabı hep elestırı sız boyle 25 deıl 250 daha beklerız dersenız bunu okuyon bunu bılen gokhanda ulan bana ne vurım ıolursa olur dıe vurur topa ıste sız 250 sene bekleyın bız sampoıyonluk ısteyen gercek taraftarız oturdunuz yerden konusmak kolay ordan burdan bu takımın kahrını ceken bızı maçlarda kahrolanda bu sene 8 deplasman maçına gıtım 3 maçıda avnı akrde ızledım kar camur yağmur demıyoz yollara dusuyoz cunku bı davaya ınanmısız sampıyonluk ıstıoruz sızın gıbı oturdumuz yerde 250 sene daha beklemek ıstemıyıruz sızzıon zıhneıyetdekı ınsanlar oldukça bu takım cok daha bekler sampıyonluğu harekete gecın artık harekete sılkının uzerınızdekı olu toprağından

Marfat sen bizim kaç deplasmana gittiğimizi biliyor musun?Neler yaptığımızı biliyor musun.Şampiyon olsun olmasın biz bu takımla her yere gideriz,buna inan.

Sen gerçek taraftar olarak çözüm ne bana söyle,şu anda ne öneriyorsun şampiyon olmak için çok merak ediyorum

marfat61
08.03.2009, 14:38
cozum acık oncelıkle oyun okumayı bılmeyen geldığı ılk gunden berı alternatıf yaratamayan elındekı aynı oyuncularla ısrarla oynatmaya ınat eden ersun hoca nın gorevıne son verılcek onumuzdekı sene ıcın kalıtelı bır hoca bırde kalıtelı forvetkı fatıh tekke ılacımızdır su durumda bu takın ıyı yerlere gelır bu akdar basıt..

Murat Hızal
08.03.2009, 14:39
cozum acık oncelıkle oyun okumayı bılmeyen geldığı ılk gunden berı alternatıf yaratamayan elındekı aynı oyuncularla ısrarla oynatmaya ınat eden ersun hoca nın gorevıne son verılcek onumuzdekı sene ıcın kalıtelı bır hoca bırde kalıtelı forvetkı fatıh tekke ılacımızdır su durumda bu takın ıyı yerlere gelır bu akdar basıt..

Şu an için bir çözümün yok yani son 12 hafta için bir çözümün yok mu?

Kimi oynatsın forvet olarak mesela?

polibo06
08.03.2009, 14:40
ts gol gol gol

ts gol gol gol

Yavuz Hasan
08.03.2009, 14:41
hocanın görevine elbette son verilecek ama şimdi olması yanlış olur sezon sonunda

Murat Hızal
08.03.2009, 14:44
Boşuna ümitlenmeyin bu takım sezon sonu ilk ikide bitirir hocayla yola devam ederiz.

Mehmet Fatih Yavuz
08.03.2009, 14:44

Sene başında Sadri Şener "bu sene hedef avrupa kupalarıdır" dediğinde buna itiraz ettin mi?
Delikanlı gibi konşalım.
"Şampiyonluk hedefi sonraki sene içindir" dediğinde itiraz ettin mi?

Başkan da hoca da bu sene şampiyonluk sözü vermediler kimseye.

E tabi hafızalar balığa çekmeyegörsün...

Sanki böyle bir söz verilmiş gibi davranılıyor sonra.

marfat61
08.03.2009, 14:45
gokhan gıbı ruhsuz bır oyuncuyla oynıcama yerıne paf yapıdan canavar cocuklar var onları oynatırım seneyı akzanırım hıc değılse selcuğunyerıne kesınlıkle gokdenız stılnde oynayan goksuyu oynatırım faty paty oynatırım donem donem bus ene sampıyonluuk hayal yıne anlasıldı hıc deılse onumuzdekı seneyı kurtatırım..gokhanın alınmasında selcuğun alınmasında alanzınhounu alımasında ısrarcı olan hep ersun yanldı ..bunları oynatmasa eğer kendıdının hatalı olduğu bu tarnsferlerde ortaya cıkacağı ıcın mecburen ınatla oynatıyor ve yanlıs yapmaya devam edıyor..gokhan olmasad bu takım gol atar merak etmsın kımse yerıne 3 lıgden bıtane forvet koy kaçırdıklarından en az bırını atardı dunku maçda ınan..

Travelair
Elbette ya. 12 haftanın çözümünü bulamayanlar süresi belirsiz bir zamana çözüm bulmakta ne kadar usta

Anlamıyorsunuz o topu altıpastan futbolcu içeri sokamazsa hocanın yapabileceği birşey yok. Boşuna bahane üretmeyin

LANGARA
bizim zaten düşmanlar içimizde.tamam giray bulak takımını düşünüyor. fenere gs bjk ye neden 11 kişi ile defans yapmazsın madem ama hadefleri farklı trabzonu yenip kendini kanıtlayacak yazıklar olsun ona
bir de çıkıp trabzonspor'un şampiyon olmasını çok istiyorum diyor.yazık gerçekten.bize yat demiyoruz ama bu performansını neden diğer takımlara göstermiyorsun..

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 14:47
Ufkun yetmiyorsa tartismaya girme. Bildigin dogrular yanlis cikarsa bu lafin altindan nasil kalkacan.

pReN@_61
08.03.2009, 14:47
Yahu Giray Bulak ve futbolcuları işini yapıyor ne alakası var gözünüzü seveyim.

Biz 937 tane gol pozisyonunu atamıyoruz alakasız konulara yöneliyoruz.

marfat61
08.03.2009, 14:48
arkadasım bu takım sansa mansa dıer takımlarında kotu olamsaıyla buraya kadr geldı bıs ekılde bu fırsat bıdaha elımıze gecmez cunku dıer takımlar bu sne hıc olmadıpı kadar kotuler resmen senın mantığa gore elımze gelen fırsastları tepmeye devam edelım sampıyonluğu bırakalım yanı yonetımın hedefı avr kupalarıymıs dıe bu fırsat bıdaha ele gecemz akıllı olun dıer takımlardn bırı normal seyretse sımdıs ampıyonluğunu coktan ılan etmıstı bıle adamlar bıze alın 2 sene uzerıne sampıyon olun dıolar ama bu teknık heyet ve vurdum duymaz topcularda hayır dıye olmıca ıstemıyoz dıye reamen bağırıyorl mantığınızı anlamak cok zor ya..elımzıdekı sampıyonluk sansını resmen tepıyoruz halad aha sane basında hedef neydı dıyosunuz vallahı sızı anlamak zor aklım almıyor ya

ErtuGrul
08.03.2009, 14:49
Seneler once Giray Bulak ,sakaryasporu calistiriken Trabzonspor onlari yenip ligin dibine yollamisti.O mactan sonra Giray Bulak, Trabzonsporun sampiyonlugunu kutluyorum diye kelimeler etmisti...simdi sira bizdemi? Konyanin sampiyonlugu kutlumu olsun?

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 14:50
arkadasım bu takım sansa mansa dıer takımlarında kotu olamsaıyla buraya kadr geldı bıs ekılde bu fırsat bıdaha elımıze gecmez cunku dıer takımlar bu sne hıc olmadıpı kadar kotuler resmen senın mantığa gore elımze gelen fırsastları tepmeye devam edelım sampıyonluğu bırakalım yanı yonetımın hedefı avr kupalarıymıs dıe bu fırsat bıdaha ele gecemz akıllı olun dıer takımlardn bırı normal seyretse sımdıs ampıyonluğunu coktan ılan etmıstı bıle adamlar bıze alın 2 sene uzerıne sampıyon olun dıolar ama bu teknık heyet ve vurdum duymaz topcularda hayır dıye olmıca ıstemıyoz dıye reamen bağırıyorl mantığınızı anlamak cok zor ya..elımzıdekı sampıyonluk sansını resmen tepıyoruz halad aha sane basında hedef neydı dıyosunuz vallahı sızı anlamak zor aklım almıyor ya

aklin almadigini bildigim icin iste tartismaya girme diyorum.

marfat61
08.03.2009, 14:51
trevelıar o oyuncuları hoca kadrosunda ısterken dusuncek bunları ha baktı oynamyamıyorlar ozamn alternetıf yatratcak yoksa herkes hocalık yapar herkesın oynıca mevkı bellı zatyen koy cık oynasınlar ne ala memleket sonrada ben hocayoım oylemı ersun hoca hocaysa eğer senol gunes zıya doğan hatta samet aybaba ordunaryus profesorler demek ya vay beee

ceserdar
08.03.2009, 14:51
bir de çıkıp trabzonspor'un şampiyon olmasını çok istiyorum diyor.yazık gerçekten.bize yat demiyoruz ama bu performansını neden diğer takımlara göstermiyorsun..

Göstermediğini nasıl ispatlayabilirsin? Adam gol attı kazandı. Kendi sahasında bekledi. Sen de topu Numune Hastanesi'nin Başhekimi'nin kafasına yollar kaleye göndermek yerine maç kazanamasın. Giray Hoca'ya helal olsun. İşte biz buyuz. Kimseye haksızlık etmeyiz. Örnekleri Anadolu'dan İstanbul'a yaltaklanmak için elinden geleni yapıyor. Onlar gibi çirkef olacağına gelsin hakkıyla bizi yensin.

biltrabzon
08.03.2009, 14:52
konya macini tamamen oyuna müdahelesi sifir olan ersun yanal sayesinde kaybettik.giray i alip aisac gibi teknigi sifir bir adami,konya savunmasinin icine atmak tamamen amatör hocanin isi.belkide giray i almakla maglubiyetimizi hazirladi.yoksa konya bize sabaha kadar oynasak atamazdi.o gölü yemeseydik belki biz son dakilarda atardik.ama hocamiz sagolsun oyuna müdahele konusunda cok kötü.bunu her mac yapiyor.bir insan bir kerede oyuna müdahele edip mac almaz mi?eger böyle devam edecekse takima iyi bir teknik direktör alalim,ersun yanal kondisyoner olarak görevine devam etsin.

Doğan BULAT
08.03.2009, 14:57
Yıllar önce İlhan Mansız Beşiktaştan gitttiğinde, yanlış hatırlamıyorsam Ankaragücünde Beşiktaşa İnönü stadında gol ATMIŞTI..Takım arkadaşları sevinirken o tepkisiz kalıp sevincini göstermemişti ama görevini yapmıştı.. Dün en çok zoruma giden olay Konya kalecisi görevini yaptı ama İlhan Mansız kadar delikanlı olamadı... Feneri Beşiktaşı Gs'yi yense bu kadar sevinmezdi eminim.. Başın göğe ersin... Umarım diğer maçlarda da görevini en iyi şekilde yaparsın... :( B.k yaparsın.. Ancak Trabzonu yenince sevinin siz..

Travelair
08.03.2009, 14:58
Futbolcu aklını başına alacak görevini yapacak. Sanıyor musunuz ki bu kadro hocanın istediği hayalindeki kadro? Hayır. Bahane değil alternatif yaratsın. Anadolu takımında olsa alternatif yaratır. Şampiyonluğa oynarken sağ sol ile uğraşacak lüksünüz yoktur. İlk 11 birbirine yeni, yedekler daha yeni. Süreç devam ediyor. Ne yapsın? Selçuk İnan çıksın. Kim girsin? Ceyhun. Gökhan Umut çıksın kim girsin? Isaac. Olmaz. Yok işte şampiyonluğa oynayacak genişlikte kalitemiz yok. Olan kaliteler belli. Top altıpasa kadar defalarca geliyorsa içeri atacaksın. Ötesi yok

Murat Hızal
08.03.2009, 14:59
İstanbul medyası palavralarını taşımakta üstünüze yok.

İstanbul takımları kötü diye Trabzonspor bir yerlere gelmiş.

Bu nasıl bir mantıktır bunu bana biri izah etsin.

Aslında senelerdir biz ve bir çok anadolu takımı! ortalıklarda olmadığı için 3 istanbul takımı şampiyonlukları bölüşüyordu.

Bizim başarımızı bile istanbul takımlarının başarasızlığına bağlıyorsanız,biz başka şeylerin mücadelesini veriyoruz demektir.

Kendinizi bu kadar küçük görmeyin bu takım geri kalan bütün maçlarını kazanıp çatır çatır şampiyon olacak. (çatır çatırın yerini istediğiniz gibi doldurun)

Olurda şampiyon olamazsak,buralara gelip biz demiştik martavalı okumayın.

Kaybettiğimiz zaman nasıl üzüldüğümüzü nasıl kahrolduğumuzu herkes biliyor,bırakında bazı şeyleri içimize atıp yola devam etme niyetimizi dosta düşmana gösterelim.

Mehmet Fatih Yavuz
08.03.2009, 15:00

Kimsenin kimseye birşey sunduğu yok.

Ben bu masalı çok dinledim.

Her sene yazılır bu, istanbul takımları bu sene çok kötü, bu sene mutlaka takım şampiyon olmalı masalı....

Yönetim hoca ile birr planlama yapmıştır, o plan dairesinde devam etmektedir.

Her değişen şarta göre uzun vadeli planda bu kadar radikal değişiklikler yapacaksak, sadri şener size bir kaç beden büyük gelir haberiniz olsun..

Engin Koltuk
08.03.2009, 15:02
7-8 pozisyona giren, kalesinde pozisyon vermeyen bir takımın hocası ne yapacak birisi bunu açıklasın. Bırakın bu hocaya atıp tutmaları. Bizim forvetimiz bu kadar işte, bunu kabullenin. Şampiyon olursak bu forvetlerle olacağız.

marfat61
08.03.2009, 15:02
ya daha yazdığımın ne anlama geldığını anlamıyorsunuz sonrada cak cak konusuyorsunuz once okuduğunu anlayın ya konusmak ıcın konusmayın bıde sıe burda acıklamamı yapcaz yazdığımızı yazıların bırakın bu sahın polıtıkalrını ya demolojı yapmayın burda sızın yuzunuzden bu takım kaybedıyo zaten

Cafer Bulur
08.03.2009, 15:03
Kimsenin kimseye birşey sunduğu yok.

Ben bu masalı çok dinledim.

Her sene yazılır bu, istanbul takımları bu sene çok kötü, bu sene mutlaka takım şampiyon olmalı masalı....

Yönetim hoca ile birr planlama yapmıştır, o plan dairesinde devam etmektedir.

Her değişen şarta göre uzun vadeli planda bu kadar radikal değişiklikler yapacaksak, sadri şener size bir kaç beden büyük gelir haberiniz olsun..
Su gercegi ortaya koyalim.
Trabzonspor iyi oldugu her sezon sampiyonluga oynar ve sampiyon olabilir.
Yalniz istanbul takimlarinin bu sezon kötü olduklarini da kabul etmek ve bu firsati iyi degerlendirmek gerek.
Ne yazikki son 3 haftadir bu sanslari elimizin tersiyle ittik ve ciddi yaralar aldik.

Doğan BULAT
08.03.2009, 15:08
senı de burdan kovsak fena olmaz heeee ????

haram olsun falan yakısmaz bıze duzgun konus bu 1 ikincisi elestrılerde duzgun hıtap edılmesı gerekır kendı futbolcularımıza ozaman gıt sıvasın hakemlerle mafya yla kazandıgı takımını tut .)

forum yonetıcılerını bu tarz mesajlara karsı hareket etmesını ısterım

Ne olsun o zaman aldığı paralar helal mi olsun ... O paraları Gökhan sahada yatsın diye almıyo gol atsın diye bu takıma alındı. Dünya kadar para verildi.. Transfer zamanı pazarlık yapmasını iyi biliyorlar ama.. Bu verilen paralarda burdaki herkezin payı var.. Böyle oynamaya devam edecekse bende haram ediyorum..

vizarian
08.03.2009, 15:08
Takmayın kafanıza uşaklar toktor bana hep verdi yazayum adını iyi geliyy.

marfat61
08.03.2009, 15:10
neyse arkadaslar burda hala daha polıyancalık oynayan taraftarla uğrasmaktansa sınrı katsayımı yukseltmektense cıkıp bı hava alım daha ıyı takımın halınemı uzulcme bıde bole zıhnıyetde olna taraftarların hallerınemı herkse ıyı gunler allaha emanet olun

6Şafak Aydın1
08.03.2009, 15:11
anlamayana Nuri Albayrak ....

kuymakk
Büyüklük böyle durumlarda ortaya çıkar.Biz büyük takım ve taraftarıysak takımımızı sonuna kadar desteklemeliyiz.Bazı köşe yazarlarımız var.Takımın günü birlik durumuyla ilgili yazılar yazıyorlar.Bir ara hocaya kötü dediler.Sonra o yazan kişi hoca iyi dedi.Yanar dönerler yani.Bu takımın desteğe ve morale ihtiyacı var.

Murat Keçeci
forvetlerimiz kötü diyorsunuzda her maçta çıkıp gol atan forveti nerden bulacağız lıgın ıkıncı yarısı başladıgından beri gökhan umuttan başka gol atan biri oldumu tayfun bir tane attı sadece umutla gökhanın her gol kaçırdığı maçı kaybedeceksek burda ne işimiz var baros bir çok maçı gol atmadan tamamladı semıh atamadı nobre bobo atamadı ama maçtan sonra kimse onlara birşey demedi çünkü onlar etkisizken bir lugona çıktı maçı çevirdi birinde lıncoln sabri arda çıktı birinde tello delgado çıktı bizde durum gokhan umut atarsa maçı alırız atamazsa maç gidere döndü bir maçı takım kazanır veya kaybeder o yuzden eleştirin ama dozunu kaçırmayın

Doğan BULAT
08.03.2009, 15:22
Çok şanslıyım Allah'ım ben en azından Trabzonum 1 şampiyonluğunu görebildim,, Haminin Ogünün Ünal'ın bu takımda oynadığı zamanları gördüm.. Avni Akerin CEHENNEM olduğu zamanları gördüm... Yazık şimdi geçlere üzülüyorum hiç birşey göremediler.. Bir 25 sene daha bişey görebileceklerinden hiç umudum kalmadı artı.. Yazık...

ErtuGrul
08.03.2009, 15:24
sivas 1-0 onde attiklari golu tam balik..bu kadar balli bir takim olamaz..bizim kacan gollere bak onlarin attigi gole bak...

Orhan Aydın
08.03.2009, 15:24
forvetlerimiz kötü diyorsunuzda her maçta çıkıp gol atan forveti nerden bulacağız lıgın ıkıncı yarısı başladıgından beri gökhan umuttan başka gol atan biri oldumu tayfun bir tane attı sadece umutla gökhanın her gol kaçırdığı maçı kaybedeceksek burda ne işimiz var baros bir çok maçı gol atmadan tamamladı semıh atamadı nobre bobo atamadı ama maçtan sonra kimse onlara birşey demedi çünkü onlar etkisizken bir lugona çıktı maçı çevirdi birinde lıncoln sabri arda çıktı birinde tello delgado çıktı bizde durum gokhan umut atarsa maçı alırız atamazsa maç gidere döndü bir maçı takım kazanır veya kaybeder o yuzden eleştirin ama dozunu kaçırmayın

yapma gözünü seviyim ya baroştan fln bahsediyosun adam her girdiğini atıo nerdeyse.ayrıca luganonun attığı gölleri de izlioruz.Bilica manda gibi bakarken direkten gelen topları fln gol yapıo:D

mustafaction
08.03.2009, 15:34
hadı gokhan umut eleştirilyor ve eleştirenlere sonuna kadar haklı iyide kardeşim bu takımda başka kimse gol atamazmı ya nerde selçuk,colman yattara 1 gol atın allah askına ya

uftinci
08.03.2009, 15:40
Maçta kızıdığım tek an var. Goller kaçabilir becereksiz ve bir o kadar umursamaz gökhan ve en az onun kadar beceriksiz umut sayesinde 7-8 net gol kaçırmış olabiliriz maçı anlatan spikerin gökhan'ın %21'lik gol yüzdesini 5 dakikada bir jhatırlatması hatta 3 poziyona daha girmesi gerek gol atması için gökhanın diyerek geyiği tavan yaparak hem bizle hem gökhanla alay etmesine bile o kadar kızmadım.

Dakika 86! Sağlı sollu saldırıyoruz sahada 86 dakikadır dökülen her dura topun başında (ne hikmetse kimseye bırakmıyor ne colmana ne yattaraya gerçi hocanın tercihidir ama bence yanlış) dikilmekten başka maça birşey katmamış, belikde 15 haftadır formsuz isteksiz selçuk sahada oyundan çıkan colman???

Çıldırdım, kafayı yedim, üşüttüm, sandalyeyi kemirmeye başladım, maçı polis evinde izlemesem yanımda bi başkomiser olmasa kendimi jiletlemeye başlayacaktım. :)

Gol kaçırma rekoru kıran 2 adama ve berbat ve ............................... çok kızgınım noktaları anlamışsınızıdr felaket bi selçuk'a tahammül eden hoca belkide berbaerliği yakalayacağımız dakikalarda topla oynayan çalım atabilen o ana kadarda sahanın en iyilerinden olan colmanı sahadan çıkarıyor. Yerine ısaac'i sokuyor bize ve ısaac'e ana avrat küfretse daha iyi hoca. Napacak bu adam 5-6 dakikada hoca napacak Allah aşkına cevap ver bu mğbarek günde beni çıldırtma.

Hocanın bu değişiklik nedeninbi futbol mantalitesi içerisinde biri anlatsın bana halı sahada bile top oynamayacam daha.?????????????????????

legend_ts_61
08.03.2009, 15:43
Bu alanzınho nasıl bır adamdır yha..bjk ernst aldı ılk11 'de cakılı oynuyor adam.bizimki son 20 dakka bıle oynayamıyor.bıraz ersun hocaında sucu war.adamıo gercek mevkınde oynatmaya baslasn artık yha...

legend_ts_61
08.03.2009, 15:44
sıwas 6.dakkada 1-0 none gecıyor bızımkıler sayısızca kacırdkları pozısyonları atamıyorlar yha.deli olacam...turkıyenın en ıyı forvetı bızde ama topa wurunca bızım forwetler nihat ustanın kofte salonuna kadar gıdıyor top :(

cengizalioğlu
08.03.2009, 15:46
18263 üye no.. bana ait iki kombinede mehdi kardeşimiz tarafından alındı.. ts clup ürün işi kolay..
benim hakkımda yorum yapıp bunu ispatlamayan şerefsizdir...

15672 üye numaram iki adet kombinem trabzonda vakfıkebirliler gurubundan emre kardeşimizde isteyene telefonunu özelden verebilirim ts clup ispatı avatarımda benim ne kadar trabzonsporlu olduğumu turan özdemire bizzat sorabilirsiniz ha bu arada en büyük şeref trabzonsporluluktur !!!!!!!!!!!!

ultrafanatik61
08.03.2009, 15:47
sıwas 6.dakkada 1-0 none gecıyor bızımkıler sayısızca kacırdkları pozısyonları atamıyorlar yha.deli olacam...turkıyenın en ıyı forvetı bızde ama topa wurunca bızım forwetler nihat ustanın kofte salonuna kadar gıdıyor top :(

2ci dakikada once gectiler
zaten 24 saat sonra sakinlismeye calisiyorum halen, kendi macimizi atlamadim daha :(

TrabzonAskina
08.03.2009, 15:57
ilk yarida hop oturup hop kalktim.. Evde dinliyordum maci. tam gol olacak oguzhan. tam atak bitiyor oguzhan.. o lanet olasi gol bir turlu gelmiyor. artik canima tak etti bari gidip izliyeyim. kahveye gecene kadar bu ataklarla bir gol buluruz dedim ama tam kahveye girdim o 84. dakikada yedigimiz inanilmaz golu gordum yikildim.. olmaz arkadas boyle. Bu Forvet bu %100'luk golleri atamiyorsa hangi golleri aticak ALLAH askina ??

Çetin
08.03.2009, 16:09
arkadaşlar eminim ki aramızda benim gibi mühendis arkadaşlarımız vardır. ben bir tespitimi sizinle paylaşmak istiyorum. silindirik bir yüzeye doğrusal gelen bir cisim o silindirik yüzeye çarpıp 90 derece ile yön değiştirip gidebilir. yani orta geldiği zaman gerek Gökhan gerek Umut'un yerine orada bir "ağaç" olsaydı o toplardan en az 1-2 tanesi gol olurdu. hakaret ettiğim falan düşünülmesin sadece içler acısı olan durumumuzu ortaya koydum.

Pirselimoğlu
08.03.2009, 16:20
Maçta kızıdığım tek an var. Goller kaçabilir becereksiz ve bir o kadar umursamaz gökhan ve en az onun kadar beceriksiz umut sayesinde 7-8 net gol kaçırmış olabiliriz maçı anlatan spikerin gökhan'ın %21'lik gol yüzdesini 5 dakikada bir jhatırlatması hatta 3 poziyona daha girmesi gerek gol atması için gökhanın diyerek geyiği tavan yaparak hem bizle hem gökhanla alay etmesine bile o kadar kızmadım.

Dakika 86! Sağlı sollu saldırıyoruz sahada 86 dakikadır dökülen her dura topun başında (ne hikmetse kimseye bırakmıyor ne colmana ne yattaraya gerçi hocanın tercihidir ama bence yanlış) dikilmekten başka maça birşey katmamış, belikde 15 haftadır formsuz isteksiz selçuk sahada oyundan çıkan colman???

Çıldırdım, kafayı yedim, üşüttüm, sandalyeyi kemirmeye başladım, maçı polis evinde izlemesem yanımda bi başkomiser olmasa kendimi jiletlemeye başlayacaktım. :)

Gol kaçırma rekoru kıran 2 adama ve berbat ve ............................... çok kızgınım noktaları anlamışsınızıdr felaket bi selçuk'a tahammül eden hoca belkide berbaerliği yakalayacağımız dakikalarda topla oynayan çalım atabilen o ana kadarda sahanın en iyilerinden olan colmanı sahadan çıkarıyor. Yerine ısaac'i sokuyor bize ve ısaac'e ana avrat küfretse daha iyi hoca. Napacak bu adam 5-6 dakikada hoca napacak Allah aşkına cevap ver bu mğbarek günde beni çıldırtma.

Hocanın bu değişiklik nedeninbi futbol mantalitesi içerisinde biri anlatsın bana halı sahada bile top oynamayacam daha.?????????????????????

20 bin kişi Colman colmannn diye tempo tuttu, hangi mantalite hepsi merak ediyor.

Mehmet Ç.
08.03.2009, 16:26
bizde gökhan yada umut'un yerine koceali'den taner bile olsaydi farka atardik

Tayfun Aydın
08.03.2009, 17:12
Sivas berabere kaldı son dk da Ankaraspor %100 gol kaçırdı ve gene son dk da Ankaraspor gole giderken hakem maçı bitirdi.Bu ligde daha çok şeyler olur

kimyager
08.03.2009, 17:26
ersun yanalı eleştirenlere hak veriyorum çünkü bencede çıkıp o boş pozisyonları kendisi gole çevirmeliydi!!!!!!!! yanlış yaptı kulübede beklemekte.bi dahakine olmaz.ziya doğan gelsin bence.sadri başkan yerinede albayrak gelsin. herkes mutlu olsun!!! son senelerde ilk 5 e bile oyanayamayn günlerimize geri dönelim!!!! böyle trabzonsporlular oldukça kimse şampiyonluk beklemesin... ben sizin gibileri gördükten sonra ümidimi kestim zaten.biliyorumki gs maçında da 3 5 kendini bilmez akli dengesi yerinde olmyan insan çıkacaktır.daha dk 5 de olsa gol kaçıranı yuhalayacaktır.küfür edecektir.emin olun... işte bunlar trabzonspor taraftarı değil.ben her sene kombinemi alırım.formamı alırım.dergimi alırım trabzosnporum kazansın diye.adamlar tek kuruş harcamaz.beleş bilet bulur gelir sonra orda topçuyu yuhalar.ağzıma daha neler geliyo ama inanın zor tutuyorum kendimi...

memorinho
08.03.2009, 17:38
yenseydik bu kadar ümitli olmazdım. iyiki yenildik diyorum şuan.. bu takım çok iyi oynadığı bi maçı yenildiyse daha iyi olmanın çabasında olacak şimdi.. üstüne daha çok koyma çabasında olacak.. bulunduğu yerin aldığı puanların değrini daha iyi kavrayacak.. hiç bedavadan puan alamadık söke söke bu noktaya geldik.. eminim futbolculardaki yenilginin siniri hiçbirimizde yok. bu sinir ve hırsla daha iyi olacağız!!!!!!
kalitesiz ligde iyi futbol oynayıp tek kaybeden takım biziz!!!!! söke sökeeeee 7 gelecek!!!!!!

S.DEMİRCİ
08.03.2009, 17:38
15672 üye numaram iki adet kombinem trabzonda vakfıkebirliler gurubundan emre kardeşimizde isteyene telefonunu özelden verebilirim ts clup ispatı avatarımda benim ne kadar trabzonsporlu olduğumu turan özdemire bizzat sorabilirsiniz ha bu arada en büyük şeref trabzonsporluluktur !!!!!!!!!!!!
ben seni hiçbirşeyle şuçlamadım veya senden birşeyin ispatını istemedim.. sen benim çakma taraftar olduğumu ima ettin.. neyse uzatmanın anlamı yok..

memorinho
08.03.2009, 17:44
Sivas berabere kaldı son dk da Ankaraspor %100 gol kaçırdı ve gene son dk da Ankaraspor gole giderken hakem maçı bitirdi.Bu ligde daha çok şeyler olur
bunlar hep olacak maçı bende izledim.. sivas çirkef sert futboluyla istikrarını devam ettiremedi.. ankaraspor gol attığında bülent uygun yedek kulübesini parçaladı.. akşama izlemeyenler izler resmen parçaladı :D:D:D

lazzz61
08.03.2009, 17:57
bu 2 İNSAN yüzünden haftaa sonumuzz zehirr oluyorr onların yerıne ılerıye alanznho y la goksu yu koysaydık bekıde daa ii olacaktıı

Tayfun Aydın
08.03.2009, 17:59
Bülent Uygun maç bitiminde kudurmuş köpekler gibi bağırdı hakeme çok merak ediyorum ne ceza alacak.Tabi ama son dk Ankaraspor gole giderken çaldığı düdüğü penaltı zannetti meğer maç bitmiş terbiyesiz hakem

sahinsoy
08.03.2009, 17:59
yenildiysek suçlu taraftar değil

Cafer Bulur
08.03.2009, 18:21
Bugün dahi sinirden aklima gelmemisti.
Dünkü macta hakem keske ilk yari sonunda konya nin penaltisini verseydi.
Gol olsa bile telafi etmemiz mümkün olacak ve belki de maci cevirecektik.
Bu durum bizim lehimize zerre kadar hata yapilmamasi gerektigini ortaya koyuyor.

Night61
08.03.2009, 18:28
şu rezil maçın özetini izleyebileceğim bir link varmı?

oktay61
08.03.2009, 18:34
Fatih Terim'e varana kadar rezil olduk
Adam diyecek Gökhanınızı alıyordum, kusura bakmayın ama onu da alamayacağım diyecek
HAKLI....

Eren Karaahmetoğlu
08.03.2009, 18:34
şu rezil maçın özetini izleyebileceğim bir link varmı?

Bırak hiç izleme.İzleyip de moralini bozma.Unutmaya çalış.

ÜNAL
08.03.2009, 18:42
Bu futbola bu skor . . . .

Yazık !

mortahisar
08.03.2009, 18:46
MaÇtan Önce yazdim gÖkhan Ünal ne olduĞunu gÖksu 18 bİle almadi bence gÖksu oynamaliydi selÇuk ersun yanalin ÇocuĞumu anlamadim colman alacaĞina onu al Çok sİnİrlİyİm arkadaŞ Çok

turkish0061
08.03.2009, 18:50
HIç O KONUYU ACMAYIN, trt stadumda ozetini bakcam Ve ne kadar net pozisionlari kacirdik bakacam, Ve colman Icin bakicam Nasil cikti oyundan, Napti ? bakcam.

mortahisar
08.03.2009, 18:54
arkadaş bence gelecek sezon kale arkasında oturanlar açık türbünde açıkta oturanlar kale arkasına gitsinle cekirdek yesinler orası tam onların yeri.bunlar beşiktaş taraftarını hiç izlemiyorlar galiba adamlar sesleri çıkmayana kadar bağırıyorlar 90dk yazık bzim taraftarlara keşke her maç istanbulda olsa

Erdal
08.03.2009, 19:02
Bir puanı bazen hafife almamak lazım....Buna kızarım işte...

ultrafanatik61
08.03.2009, 19:08
offf offff
bir türlü icime sindiremedim su yenilgiyi :(
ah ne yapsam ne yapsammm unutabilsemmmm .... :( :( :(

Orhan Aydın
08.03.2009, 19:08
evt denizli ve konyadan alınacak birer puan bizi lider yapacaktı şimdi

theo
08.03.2009, 19:18
gokhan ünal artık bu takımdan gönderilmeli...ersuna laf atmayalım çünkü o golleri ersun atardı...atılamıyorsa adam napsın...ersun oyunu iyi okuyamıyor bu gerçek ama takımda daha önce yaşanmamış bir birliği sağladı...
dün akşam özetlerde de izledim...takım başarmak için elinden geleni yapıyor...sadece ilerideki 2 kişi dışında...ruhsuz ruhsuz sahadalar hele o gökhan...gökhanın kredisi ne zaman tükenecek...yoksa her maç oynayacak diye bir madde mi var sözleşmesinde...
her futbolcunun bir çıkış maçı vardır...umarım göksunun maçı galatasaray maçı olur...
bu takıma fatih tekke farz olmuştur...fatih alınamıyorsa muhakkak kafası ile ayakları aynı anda çalışan amatörce oynamayan ve de düşünerek oynayan bir forvet alınmalı...yeter ya valla yeter...utan artık gökhan...kendine gel diyemiyorum nedense...kendindesin bu belli ama aklında bence trabzonspor yüreğinde de trabzonspor aşkı yok!!!o zaman içinde trabzonspor aşkı aklında trabzonspor olan gençlere şans vermek için hocayla konuş bu hafta ilk 11de başlatmasın seni...belki yerine oynayan gencin hırsından bu takıma olan aşkından kendine pay çıkartırsın da yüzün kızarır...

theo
08.03.2009, 19:20
MaÇtan Önce yazdim gÖkhan Ünal ne olduĞunu gÖksu 18 bİle almadi bence gÖksu oynamaliydi selÇuk ersun yanalin ÇocuĞumu anlamadim colman alacaĞina onu al Çok sİnİrlİyİm arkadaŞ Çok

çok güzel demişsin renktaşım...

ofluoglu
08.03.2009, 19:40
kayseri tek kale oynuyor
fener iki kere geldi bir frikik bir alex olanca uzaktan

iki sifira getirdiler ders alinmali..

Tayfun Aydın
08.03.2009, 20:03
Stad görmek isteyenler açsın ligtv yi Kayserinin stadını görsünler.Şu an Türkiye nin en iyi stadı olduğu kesin.

UZLU
08.03.2009, 20:06
61.dakika kutlamalari mi?Trabzonspor taraftarinin cikarmis oldugu en sacma sapan seyi izlemeye bugün de taniklik ettik.

sevgili kardeşim, sanırım sen almanyada doğup büyüdün, bunu eleştiri olarak yazmıyorum, yanlış anlamanı da istemem ama bu ülkede Trabzon'lu olan hemen hemen herkes için "61" rakamı önemlidir ve maç esnasında böyle bir dakikanın bizimle anılır şekilde sembolize edilmesi taraftarımız ve takımımız için "hoş" bir durumdur, ne alaka diyecek olursan burada yazan Trabzon'luların emin ol herbirinin cebindeki telefonun numarasında veya başka bir şahsi eşyasının herhangi bir yerinde mutlaka "61" rakamları vardır, misal ben başka bir kentte yaşayan ve tatilden tatile memlekete gidebilen bir Trabzon'luyum, belki özlemden belki memleket şovenizminden, bilemem ancak tüm arabalarımın plakasının sonu "61" olarak değiştirilmiştir, telefon numaramın son iki rakamı da "61" dir, belki ben abartıyorumdur ama benim ve tanıdığım çoğu Trabzon'lu için "61" önemlidir ve bu dakikanın bizimle anılır hale getirilimesi anlamlı bir durumdur, saygılarımla....

Özkan
08.03.2009, 20:09
Umut Bulut'a rûhsuz diyenler, Gökhan'ın derhâl kovulmasını söyleyenler, bu maçtaki futbolumuzu beğenmeyenler şampiyonluğu hak etmiyor.

Bir de ileride Göksu'yu oynatmak isteyenler var ya, onlara bayılıyorum. Dünyâda 1.67'lik forvet mi var? Hani tek forvete dönsek ve Göksu oynasa anlarım da.

lazzz61
08.03.2009, 20:19
jabaa su halıylee gökhan ve umutaa bın ceker jaba yıda göksuyla kıyaslıyorumm anlayabıldın mı umut ve gökhandan forvet olmazz ımkansız bıse ya gercekten ımkansız

Mert67
08.03.2009, 20:24
Denizli ve Konya maçlarında berabere kalsaydık liderik.

Fatih Oflaz
08.03.2009, 20:26
Denizli ve Konya maçlarında berabere kalsaydık liderik.

Berabere diyorsun kardeşim.Alsaydık Şampiyonlugu ilan etmiştik.....
AKIMLAR O G B M A Y Av P
Sivasspor 23 13 7 3 37 18 19 46
Beşiktaş 23 13 6 4 38 22 16 45
Trabzonspor 23 13 6 4 30 19 11 45
Fenerbahçe 23 13 4 6 45 24 21 43
Galatasaray 23 13 4 6 46 29 17 43

t-sat
08.03.2009, 20:26
bazen yataktan kalkarsınız ve her şey olması gerektiği gibidir. moraliniz düzelmiştir, günlerdir hissettiğiniz kırgınlık gece kaybolup gitmiştir. işte konyaspor'un kalecisi oğuzhana olan tam olarak buydu dün.
kalan maçlarımızı bu şekilde, bu baskıyı rakiplerimiz üzerinde kurarak oynayabilirsek hedefimize ulaşmamız hiç de zor değil.
gökhan ünal'ı anlayamıyorum gerçekten. amatör olsan, şu an gösterdiğin çabanın kat be kat fazlasını gösterirsin şampiyonluğa koşan takımın, arkadaşların ve binlerce taraftarın için. profesyonel olsan yine daha çok çabalarsın, kariyerine şampiyonluk eklemek, avrupa vitrinine çıkmak, daha fazla para kazanmak.
umut da gol kaçırıyor, ama takıma başka yönleriyle faydalı oluyor.
bu maç Trabzonspor takımının kendine olan güvenini kaybettiği maç olmaz ise eğer her şey mümkün sene sonunda.
son olarak, artık Fatih Tekke transferinden gına geldi.

Turan AKYILDIZ
08.03.2009, 20:35
arkadaşlar bu internetspor sitesinde altuğ altıok mudur nedir yazdığı yazıyı okudunuz mu...adeta kin kusmuş trabzona..biri şu adama haddini bildirsin artık...yazdıkları yenilir yutulur cinsten değil terbiyesizin...

Özkan
08.03.2009, 20:40
Abi, şunların reklâmını yapmayın burada.

kudu_61
08.03.2009, 21:21
takımın konyaya kaybetmesinin sebebi belli çözümleri ortada ama artık çok geç yapılması gereken transferler seneye olunacak şampiyonluk için
1- gökdeniz karadeniz
2-fatih tekke
3-seyirci

topu alıp dikine oynayacak oyunu açacak oyuncumuz yok herkes colman diyor ama bana oyun kurtaracak bir 10 numara lazım colman da iyi ama benim istediğim 10 numara asla değil olamaz da 5 maçtır orta saha kaleye şut çekmiyor gökhan çok ama çok kötü selçuk 5 maçtır saha da sadece dolaşıyor ligin başından beri sinyalleri alıyorduk ama almamaya ısrar eden ersun hocaya tek bir sorum var YEDEKLER NİYE HAZIR DEĞİL bu sene madem bizim için deneme sezonu neden seneye oynayacak oyuncular hazırlanmıyor selçuk birkaç maç kesilip papy göksu barış oynatılamaz mı gökhanda bir vurdum duymazlık var bir golcü 50 net pozisyona girer ve sadece bunların 9 tanesini atarsa ve bu oyuncu şampiyonluğa oynayan bir takımın golcüsüyse orta sahası kaleye şut çekmez se 2 kişiyi dikine geçip defansı alabora etmezse bu takımın defansı ne yapsın kafama takılan bir soru daha var çale nin yedeği olabileceğine inandığım ismail nasıl olurda sol bek alternatifin yokken pilot takıma gönderilir

herşeye rağmen TEŞEKKÜRLER SONG,EGEMEN,CALE VE SYLVA tek hakeden sizlersiniz

hasancolak
08.03.2009, 21:25
atamayana atarlar

Cafer Bulur
08.03.2009, 21:37
arkadaşlar bu internetspor sitesinde altuğ altıok mudur nedir yazdığı yazıyı okudunuz mu...adeta kin kusmuş trabzona..biri şu adama haddini bildirsin artık...yazdıkları yenilir yutulur cinsten değil terbiyesizin...
Ayni terbiyesiz iddia kuponlarina Trabzon-Konya maci icin banko 1 yazin diyordu.
Bu tip insanlarin yorumlarina takilmayalim.

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 21:39
atamayana atarlar

Maçı anlatan iki kelime .

murat
08.03.2009, 22:03
Bukadar kin bukadar nefret niye? Elestirmeden once herkes kulubumuze uyelik no'sunu yazsin? TS dergisine abonemidir yazsin? Trabzondaysa kombinesi varmi(gerci Trabzon disindanda kombinesi olan cok taraftar var), her yil en azindan 1 orjinal forma aliyormusun? Lafla taraftar olunmaz. Sezon basinda hangimiz bu tabloyu bekliyordu? Bu aralar sans rakiplerimize guluyor ama mutlaka bizede gulecektir!

Bu takim gecen sene neredeydi bu sene nerede? Bu takimin kosteklere degil her kosulda destek veren taraftarlara ihtiyaci var. Gokhanin o kacirdigi golleri kacirmak atmaktan zor. Bu bir talihsizlik bir sanssizlikdir. Gokhan onumuzdeki maclarda golleri siraya dizecektir ve bizlerde tekrardan alkisliyacagiz Gokhani.

hodlu
08.03.2009, 22:10
Gökhan Ünal çıkıp bir açıklama yapsın artık.23 haftadır yaşattıkları ile bu taraftara bu borcu ödesin.Derdi neyse açıklasın yoksa nerden geldi ise oraya dönsün lütfen.Artık dayanacak sabır kalmadı.Onun kaçırdıklarını Amatör futbolcu bile ka-çır-maz...

Mehmet Zeki
08.03.2009, 22:10
Bukadar kin bukadar nefret niye? Elestirmeden once herkes kulubumuze uyelik no'sunu yazsin? TS dergisine abonemidir yazsin? Trabzondaysa kombinesi varmi(gerci Trabzon disindanda kombinesi olan cok taraftar var), her yil en azindan 1 orjinal forma aliyormusun? Lafla taraftar olunmaz. Sezon basinda hangimiz bu tabloyu bekliyordu? Bu aralar sans rakiplerimize guluyor ama mutlaka bizede gulecektir!

Bu takim gecen sene neredeydi bu sene nerede? Bu takimin kosteklere degil her kosulda destek veren taraftarlara ihtiyaci var. Gokhanin o kacirdigi golleri kacirmak atmaktan zor. Bu bir talihsizlik bir sanssizlikdir. Gokhan onumuzdeki maclarda golleri siraya dizecektir ve bizlerde tekrardan alkisliyacagiz Gokhani.

Insallah abi.

Orhan Aydın
08.03.2009, 22:13

inşallah diorum abi umudumuz o yönde

Ahmet Faruk
08.03.2009, 22:13
Gökhan Ünal çıkıp bir açıklama yapsın artık.23 haftadır yaşattıkları ile bu taraftara bu borcu ödesin.Derdi neyse açıklasın yoksa nerden geldi ise oraya dönsün lütfen.Artık dayanacak sabır kalmadı.Onun kaçırdıklarını Amatör futbolcu bile ka-çır-maz...

Ben normal şartlarda çok karşı olsam da, artık bu adamın dayak yemesi gerektiği kanısındayım.

gudoz81
08.03.2009, 22:15
ersun hoca eleştirilmeyi haketmiyor arkadaşlar gökhan transferine onay verdiğini sanmıyorum yönetimin tercihiydi gökhan. acil forvet transferi için arayışa başlamalı yönetim. fransa ligi başta seneye bunlarla olmaz. anlaşılmıştır artık.

Orhan Aydın
08.03.2009, 22:34
ulan konya ulan konya yenseydik sizi liderdik ..... böyle işin

atomania
08.03.2009, 22:55
Göstermediğini nasıl ispatlayabilirsin? Adam gol attı kazandı. Kendi sahasında bekledi. Sen de topu Numune Hastanesi'nin Başhekimi'nin kafasına yollar kaleye göndermek yerine maç kazanamasın. Giray Hoca'ya helal olsun. İşte biz buyuz. Kimseye haksızlık etmeyiz. Örnekleri Anadolu'dan İstanbul'a yaltaklanmak için elinden geleni yapıyor. Onlar gibi çirkef olacağına gelsin hakkıyla bizi yensin.

Yensin ama digerleride yensin. G.saray acik oyna bize 10 kisi ile defans yap. Ben bunda art niyet ararim. Bu Giray Bulak Trabzonsporun basina geldigi gün, ben de o gidene kadar bir daha Futbol seyretmem.
Kac senedir Sampiyon olamiyoruz. Bu Maci yenseydik büyük avantaj yakalardik. B.. var comak soktun.

ApoCaN28
08.03.2009, 22:56
Bu taraftarı şu maçlarda üzmeye ne hakkınız var ya...Ağlatıyosunuz Aldatıyosunuz ...
Hücumcular savunmaya lafım yok...

jacek cyzıo
08.03.2009, 22:58
Ben normal şartlarda çok karşı olsam da, artık bu adamın dayak yemesi gerektiği kanısındayım.
böyle saçma fikirleri milletin kafasına sokma.ayıptır.

Erdinç Barutçu
08.03.2009, 23:00
Geçen hafta Antalya maçında Umut ve Gökhan Yattaraya laf ediyordu maç sırasında kendini topla diye...Bu hafta Yattarada zada olsa bir ışık gördük ama Umut'la Gökhan karanlıkta kaybolmuştu.....Umarım GS maçında hepinizde azda olsa bir ışıldama olur....

Harun-61
08.03.2009, 23:22
lütfen kapatin su basligi.

olan oldu artik.

genç61
08.03.2009, 23:41
ya hepsini gectim stoperi alıyorsun oyundan hoca herkes bekliyor defansı uclucen oyle yapmıyorsun gidiyorsun huseyini geri cekiyorsun defans gene dortlu hem ortasaha gucunu kaybediyorsan hemde yaptıgım degisikligin hicbir anlamı kalmıyor bu nasıl bir degisikliktir bi acıklamasını yapsan keske hoca

Çetin
09.03.2009, 01:46

çok ayıp. hatta ayıptan da öte bildiğin suç işliyorusun sen burda. bilmem farkında mısın. hem ayrıca kendi hayatını düşün bakalım yaptığın hatalarını falan. kendi adına bu cümleyi kuracak mısın kurmayacak mısın bunun hesabını yap ;)

Çagman
09.03.2009, 02:00
dayak olmasada cok kotu hasta olup kadroya uzun süre giremeyebilirler :D

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 02:50
kısaca gökandan da umuttanda forvet falan olmaz umut kaçrmıyo sanki 2 net de onun var istediği kadar koşssun sonuç ortada....bu maçıda daha fazla konusmaya değmez olan oldu ders çıkarmış olmalarını umuyoruz...

Şahin_53
09.03.2009, 02:57
Abartmıyorum Eskişehirspor'un forvet hattı bizde olsa,bu kadar dövünmezdik...
Attığımız gol sayısı Kocaelispor'la aynı.

Faik Yılmaz
09.03.2009, 08:48
Yerlilerde Colmanın yarısı kadar kazanma arzusu olsaydı rahat yenerdik..... Asıl sorun sol kanadımızda ve forvette....

Ah dün gazetede bir yazı okudum diyorduki Tanju Çolak bu takımda olsa atılan paslarla gol rekoru kırardı katılmamak elde değil...

Birde Ersun Hoca her maçta sonuç ne olursa olsun 75. dakikada Alanzinyoyu 85 dakikada Isaacı alma huyundan vazgeçmeli oyunun akışına göre gerekirse 1. dakikada takıma müdahale etmeli....

Muhammet
09.03.2009, 08:54
Abartmıyorum Eskişehirspor'un forvet hattı bizde olsa,bu kadar dövünmezdik...
Attığımız gol sayısı Kocaelispor'la aynı.

Abartmıyorsan kötü be abi..

Süleyman Sofu
09.03.2009, 09:00
Toroğlu'ndan Trabzon bombası!
08 Mart 2009 Pazar 14:45
Maraton programı yorumcu Erman Toroğlu Trabzonspor'un yenilmesini isteyen bazı çok önemli isimlerin olduğunu iddia etti..

İNTERNETSPOR- Erman Toroğlu'nun dilinin kemiğinin olmadığını bilen bilir.. Toroğlu Şansal Büyüka ile birlikte sunduğu Maraton programında yine öyle bir laf etti ki, ekran başındaki Trabzon taraftarı adeta küçük dilini yuttu..

Toroğlu, Ersun Yanal'ı küçük bir grubun yuhaladığını hatırlatarak, "Bu Trabzon iki yıl önce yerlerde sürünüyordu. Şimdi ne durumda? En kötü ihtimalle ilk dörde oynuyor. Bu takım yeni kurulmuş bir kadro olmasına rağmen 45 puan toplamış.. Deplasmanda inanılmaz başarılara imza atmış ama içeride aynı başarıyı sağlayamıyor. Neden? Çünkü içeride belli bir grup yuhalıyor.. Bunu yaptıranlar var.. Çünkü biliyorlar ki Trabzon şampiyon olursa havaları sönecek ve bir daha isimleri gündeme gelmeyecek.. Bitip gidecekler.. İşte bu isimler takımı ve Ersun Yanal'ı yuhalatıyor.. Trabzon halkının da bunu bilmesi ve ona göre hareket etmesi gerekiyor."

YEREL BASININ BASKISI

Toroğlu'nun bu sözlerle kimi kastettiği merak konusu oldu.... İddialara göre Erman Toroğlu, bu mesajı Trabzonspor eski başkanlarından ikisi için söyledi..

Toroğlu, Trabzon'un evinde kazanamamasının bir başka nedeninin de yerel basının baskısı oluğunu iddia etti. Toroğlu, yerel basının Şenol Güneş ismini sürekli gündemde tutarak yönetim ve takım üstünde sürekli baskı kurduğunu söyledi..

Napoli
09.03.2009, 09:01
Bu başlığım kapanma zamanı geldi,dayak falan ne oluyoruz

Süleyman Sofu
09.03.2009, 09:01
vallaa inanmadım deil bu cevat kolpaları gördükten sonra inanırım abiii...

Her_Zaman
09.03.2009, 09:18
gÖkanin golcÜlÜĞÜ tartiŞilmaz dİyenlere bİr Şey demİyorum...bal gİbİ tartiŞilir...denİzlİ ve konya macinda kaÇirdiklarini atsaydi +6 puanla 2.den 5 puan yukarida olacaktik...

Küçükalioğlu
09.03.2009, 09:25
Konyalı futbolcuların bile maçtan sonra Trabzon bizden iyi oynadı demesi maçın özeti aslında. Sezon başında kötü ounuyor ama kazanıyorduk herkes neden kötü oynuyoruz diye sitem ediyordu. O arkadaşlara cevap alın size iyi ounuyoruz. Tabikide insan ister takım takır takır top oynasın kazansın ama futbol sen ne yaparsan yap skor oyunu. Son iki iç saha maçında cepten yedik artık cepte birşey kalmadı kazanıp cebe koyma zamanı. Bu arada güzel ülkemin güzel şehri Konya'nın güzel taraftarına da bir teşekkürü borç bilirim.

theo
09.03.2009, 12:56
şampiyonluğun hayal olduğu yok daha...sadece biraz geriden takip edicez rakiplerimizi...ama gökhan ve umut konusunda haklısın...ben hala gökhanda ısrar edilmesinin nedenini anlayabilmiş değilim...bence gençlere fırsat verilmeli...büyük golcü dedikleri adam ruhunu sahaya koymuyorsa demekki gençlere kendi büyüklüklerini taraftara ispatlamaları için şans vereceksin...

Sercan Yaylı
09.03.2009, 13:03
fnerde guzia kesildi fener top oynamaya ve yenmeye başladı bizdede umutla gokhanı kes bak nasul top oynuyorlar futbolcular

Faik Yılmaz
09.03.2009, 13:09
Denizli maçıızdaki yenilgide herkes sonucu Umutun ve Hüseyinin yokluğuna bağlıyordu...

Hatta arkadaşlar Hüseyinin yerini ve yapabileceklerini abarrttılar o olsaydı yenilmezdik kesin yenerdik dediler...

Peki ne oldu. Sonuç değişmedi....

zeki gursoy
09.03.2009, 13:11
tonyalı aydın kardeşime katılıyorum..
şampiyonluk kaybedilrise ileri ikilinin çok etkisi olacak..
songunda dinlendirilmesi taraftarıyım..
kaldıramıyor artık, yaşlandı..
girayal değişmeli oynamalı..
3 ahftadır songun hatalarından gol yedik..
az bi dinlensin gücünü toplasın..
bi yeter daa..

Anıl Caner
09.03.2009, 13:13
Türkiye'nin en iyi iki forveti bizde oynuyor desem inanmazsınız tabi.

TSezgin61
09.03.2009, 13:15
Türkiye'nin en iyi iki forveti bizde oynuyor desem inanmazsınız tabi.

ben inaniyorum. ama cümlede hata var abi.

"Türkiyenin en iyi forvetleri bizde, ama oynamiyorlar"

ilteriş
09.03.2009, 13:24
Abi şoktayım.İlk yarı vurdumduymaz oynuyoruz.Yine takımda değişen birşey yok.İki takımında birer net pozisyonu var.İlk yarı 0-0.İkinci yarı tek kale oynuyoruz.On tane net pozisyonumuz var.Bir tane bile atamıyoruz.adamların maç boyunca iki net pozisyonu var.Bunlar gol olmuyor.ama bjk maçındaki gibi kornerden adam paylaşımı hatasından gol yiyiyoruz.Şampiyonluk bir sabun gibi ellerimizin arasından kayıyor.Dünyanın en pahalı futbolcuları yedek kulübesinde oturuyor.Gökhan ve Umut hem formsuz hem beceriksiz hemde motivasyonsuz yedek kulübesinde neden oturmuyor acaba?Devre arasında bir golcü alınsaydı kesin şampiyonduk.bu kadar gol kaçıran başka bir takım yok.
Artık Ersun Yanalıda eleştirmek istiyorum.
1)Gökhanı kulübeye çek.Adam belki biraz hırslanır.Onu kazanacağız diye şampiyonluğu kaybediyoruz.İssac yada göksu oynasın.
2)Umutta kulübeye çekilebilir.
3)Alanzinyo kurtarıcı olarak oyuna alınmaz.Barışı bari alsaydın.Alanzinyoyu kazanacağız diye şampiyonluğu kaybediyoruz.
4)Oyuncu değişikliklerini çok geç yapıyorsun.45-55 arası iki oyuncu değişmeliydi.

bordomavi5561
09.03.2009, 13:24
kony maçında golü Song' un değil Egemen' in yüzünden yedik, ayrıca bu maçta Hüseyin' in eleştirilmesini gerektirecek tek bir pozisyon bile hatırlamıyorum. bu maç da bir yol kazasıydı. ancak bu ligde daha çok puanlar kaybedilecek. diğer takımlar, bizim oynadığımız futbolun yarısını bile oynayamıyorlar. işimiz gol atmaya kalmış, o da olacak. ben inanıyorum, hem de çok.

Adem Erdoğan
09.03.2009, 13:26
Türkiye'nin en iyi forveti Semih'tir.Bunu kabullenelim.

iso_4939
09.03.2009, 13:27
tv lerın hepsı gıkhan ve umut trabzonsporun forvetı olmaz dıyor.yazık valla utancımdan tv ızleyemıyorum..

Faik Yılmaz
09.03.2009, 13:28

Yok Yok oynadığı sürece Guızadır.....

Çok seviyoruz onu....:D

iso_4939
09.03.2009, 13:28

kesınlıkle kardesım haklısın......

Sinan Ayaz
09.03.2009, 13:32
türkiyenin en iyi pozisyona giren adamı gökhandır ama allah ona daha fazlasını vermemiş son vurus noktalarına çok hızlı geliyo ama bi türlü istedigi vurusu yapamıyor, her topa vurulmaması gerektigini birinini ona anlatması lazım konya maçında en az 3 pozisyonda vurmasına gerek yoktu top çarpsaydı gökhana goldu ama her topa plase yapmaya çalısıyor

Sinan Ayaz
09.03.2009, 13:36
yediğimiz golun en büyük suçlusu selçuk inandır ön taraftaki çıkısı tam bi felaket eger orayı alıyosan o topu arkaya sektirmiyeceksin 2. hatada devamlı hucuma çıkmaya çalısıan stoper oldugunu unutan songundur adam paylasımını bir türlü yapamıyor birde takımın neden ilk yarı degilde 2yarı baskı yaptıgını anlayamıyorum ilk yarı işi bitirmek varken neden bu kadar sıkıntıya düşüyo takım

ilteriş
09.03.2009, 13:43
Bu takım kazanırkende kaybederkende insanı hasta eder.

Faik Yılmaz
09.03.2009, 13:45
Bu takım kazanırkende kaybederkende insanı hasta eder.

Bu sene ligdi kupaydı derken 12 maç izledim....

Hiç birindede kesin yeneceğiz rahatlığı olmadı içimde.....

Her maç heyecan her maç korku.. Vallahi yiyecek tırnak kalmadı ellerimde....

Onur Akyüz
09.03.2009, 13:47
Türkiye'nin en iyi forveti Gökhan Ünal'dır.

Hamza Yilmaz
09.03.2009, 13:51
tv lerın hepsı gıkhan ve umut trabzonsporun forvetı olmaz dıyor.yazık valla utancımdan tv ızleyemıyorum..

Asil ben onlardan utaniyorum. Kayserideyken herkes Fb gs de oynar dediler simdi bize geldi yaa tabiki öyle diyecekler. Gökhan az biraz dikkatli olsa, Semihle beraber Türkiyenin en iyi Forvetidir. Bu kadar. GS macinda kendini affetirecek Insallah. Ben Güveniyorum

iso_4939
09.03.2009, 13:51
gokhan geldıgınde en cok sevınenlerdendım ama bukadar kotu bır gokhan beklemıyordum acıkcası bıze gelen ayakaları tutuluyor...

tuncay1984
09.03.2009, 13:52
bu konuyu kapatsak asabilesiyorum

RaİSTLİN610
09.03.2009, 13:52
faruk sen boyle bir insan değildin:Sbu yorumlar sana yakısmıyor.adam her ne kadar kotu olsa da bizim futbolcumuz kaldı ki bir futbolcu oynamadı diye dayak yer ver medyada adımız cıkarsa hangi futbolcu bize gelmek ister!!bence biraz daha bilinçli davranmalısın bu arada ben tacettin

iso_4939
09.03.2009, 13:55
allah askına arkadaslar bu sezon boyle rahat rahat ızledıgımız bır mac soleyın bana ben hatırlamıyorum...stres sıkıntı ıcınde macın bıtmesını beklıyoruz yalanmı bır mac soleyın ba ....

genç61
09.03.2009, 13:58
ben den sonra en iyi forvet olur o ya valla ben atarım onun atamadıklarını

ilteriş
09.03.2009, 14:00
maçın kahramanı öz trabzonlu oğuzhan.acaba diğer maçlardada bu performansı gösterebilecek mi?konyanın teknik direktörü trabzonlu giray bulak.acaba gs maçında niye jefforson oynadı.trabzonsporun şampiyon olmasını trabzonlular istemiyorki.

ilteriş
09.03.2009, 14:01
allah askına arkadaslar bu sezon boyle rahat rahat ızledıgımız bır mac soleyın bana ben hatırlamıyorum...stres sıkıntı ıcınde macın bıtmesını beklıyoruz yalanmı bır mac soleyın ba ....

ne içerde ne dışarda öyle bir maç yok.hatta ibb0-4ts dahil.

genç61
09.03.2009, 14:01
ne oguzhanı ya bırakın sen altıpasdan denize atarsan topu gidip kalecinin gogsune nisanlarsan tabi gol olmaz kaleciyi bile kral yaptılar bizimkiler

ilteriş
09.03.2009, 14:02
tanjuyu şu haliyle forvete koysak orada dursa çarpan toplar gol olur.

ilteriş
09.03.2009, 14:03
şu bir gerçek devre arasında bir golcü almalıydık.kaçan balık büyük olur kaçamayan ızgara.

bmtr
09.03.2009, 14:03
Acaba Gokhan'a gelen ortalar cok hizli geliyor ve Gokhan'de plase yapmaya calisiyor, onun icin mi top yukarilara ucuyor. Bu adama topa vurmayi ogretecek degiliz tabiiki. Ama hizli gelen ortalarda sorun oluyor gibi geldi bana. O toplara sanki sert vurmak gerekir topun yonunu degistirebilmek icin fizik kurallarina gore. Yoksa topun gelis hizi vurus hizindan daha siddetli olunca, top gelis yonune gore bir istikamete gider ve vuranin yonlendirmek istedigi yere gitmez.

ilteriş
09.03.2009, 14:04

dediğini sahada göremiyoruz.geçmişe değil günümüze bakalım.bu adamın sorunu nedir acaba?bu kadar formsuz,motivasyonsuz ve becekriksiz nasıl olabiliyor anlamıyorum.

ilteriş
09.03.2009, 14:06
fb,gs,bjk yi şampiyonluğa ortak ettik.adamları resmen havaya soktuk.olacak iş değil.

Onur Akyüz
09.03.2009, 14:20
dediğini sahada göremiyoruz.geçmişe değil günümüze bakalım.bu adamın sorunu nedir acaba?bu kadar formsuz,motivasyonsuz ve becekriksiz nasıl olabiliyor anlamıyorum.
sorunu nedir bilmiyorum
ama iddiamın arkasındayım.
ama ortada bir terslik olduğu da gerçek.

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 14:28
hala gökanın iyi forvet olduğunu savunan arkdaşlara şaşıyorum:D ...ya kaçırdıkları ortada!!attıklarınında hangisinde futbol zekası yada becerisini kullanarak atmışki??kalenın agzında dur top gelsın şansa at sonra en iyi forvet ol entrsan :)umut içinde geçerli tabi bu ....hangisi adam gecebilmiş 2 saniyeden fazla topu ayklarında tutmıyolar onuda rakip alıyo ayangından...forvet diyince adam gececek depar atacak topla cambaz gibi oynayıp zekice kaleye golu atacak en iyi forvet böyle olur...gerisi boş

Faik Yılmaz
09.03.2009, 14:30
Maçtan sonra formamla sokakta yürüyorum:

bir kaç kişi laf att. Yenildik çıkar hau formayı dediler...

hepsine cevabım tek oldu:

- Ben skor taraftarı değilim spor taraftarıyım.....

Muhammet
09.03.2009, 14:35
Maçtan sonra formamla sokakta yürüyorum:

bir kaç kişi laf att. Yenildik çıkar hau formayı dediler...

hepsine cevabım tek oldu:

- Ben skor taraftarı değilim spor taraftarıyım.....

Oradaki Trabzonspor sevgisine de inanamıyorum artık. İyi günde yanında olmak kolaydır takımın. Kötü günde neredesiniz diye sormak isterim hepsine?

Halit Aydın
09.03.2009, 14:36
Umut Bulut bence sağ kanatta Yattaranın yokluğunda gayet iyi top tutuyor. Yattaranın ayağını ileri geri yaptığı hareketi de yapıyor arada :D

Umut Gökhandan bence daha iyi

ilteriş
09.03.2009, 14:37
iyimser olmak istiyorum ama umut ve gökhanı düşününce iyimser olamıyorum.önceden pozisyon üretemiyorduk kötü oyduyorduk.şimdi 5-10 pozisyona giriyoruz iyi oynuyoruz.adamlar gol atma özürlü.

Onur Akyüz
09.03.2009, 14:41
iyimser olmak istiyorum ama umut ve gökhanı düşününce iyimser olamıyorum.önceden pozisyon üretemiyorduk kötü oyduyorduk.şimdi 5-10 pozisyona giriyoruz iyi oynuyoruz.adamlar gol atma özürlü.
bak önce üretemiyorduk,
şimdi 5-10 tane üretiyoruz,
daha sonra da atmaya başlayacağız:)

Faik Yılmaz
09.03.2009, 14:41
Valla Umutla Gökhanın rıt balans ayarşarı tuttuğu gün bizi kim tutacak merak ediyorum :)

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 14:43
Türkiye'nin en iyi "forveti" bizde değil .

Bizde olsa durum çok farklı olurdu .

Emre Dumangöz
09.03.2009, 14:49
trabzondaki insanımız o takımı desteklemeyi hak etmiyo bnce hak eden var tabi ama cohunluktan bahsediyorum.biz istanbula takım geldimi elimizden geleni yapıoyuz destekliyoruz trabzondaki insanımız takımın üstüne gidiyo bırkaın gitmeyin maça böle yapcaksanız getirin istanbula trabzonun stadını biz destek olalım nedir bu böle takımın ruhunu etkiliyosunuz inş. ben yanılırımda taraftarımıza sahip cıkan grup yokkii her kez ayrı tellden biz böle oldumuz sürece hiç bişe olmz bu takımdn nedemiş atalarımız ağaç yaşken eğilir biz öncedende böleydik böle olucak hep

theo
09.03.2009, 14:50
ersun hoca forvetlerin beceriksizliği dedi eyvallah çok güzel de peki ersun hocam teşhisi koydun peki tedavi ne olacak???gökhan umutla devam mı edilcek???

demirel
09.03.2009, 15:14
GÖksuyumu denesek napsak

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 15:16
defalarca diyorum ilk yarıdan beri bi dene hocam su göksuyu bide ölmezsin gökannın zaten atamdıgı ortada ilk yarıdan beri hiç değilse her maça son 25 dk cıka cıka cocukda alısırdı şimdi 90 dakika oynama seviyesine gelridi ya ...neden formsuz olan gökanın usutunde buakdar duruyo anlamıyorum

ilteriş
09.03.2009, 15:20
Valla Umutla Gökhanın rıt balans ayarşarı tuttuğu gün bizi kim tutacak merak ediyorum :)
yani gelecekte bir gün gelecek diyorsun.

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 15:22
ya arkdaşlar gökanın gercekten kaliteli bir forvet olduguna inanıyomusunuz yada umutun anlamıyorum sizi :D

ilteriş
09.03.2009, 15:22
defalarca diyorum ilk yarıdan beri bi dene hocam su göksuyu bide ölmezsin gökannın zaten atamdıgı ortada ilk yarıdan beri hiç değilse her maça son 25 dk cıka cıka cocukda alısırdı şimdi 90 dakika oynama seviyesine gelridi ya ...neden formsuz olan gökanın usutunde buakdar duruyo anlamıyorum

ersun hocanın en büyük hatası yedek kulübesini hazır tutmamak oldu.issac,ceyhun,barış,giray kulübede paslandı.soksanda hemen verim alamazsın.birde oyuncu değişiklikleri çok geç yapılıyor.bakıyorsun maç berabere yada mağlupsun o zaman 45-55 arası iki oyuncu al.

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 15:25
sana katılıyorum ama bizim dememizle olmuyo işte

kzmcalik
09.03.2009, 15:27
Konyaspor maÇinin dÖnÜm noktasi gŞrayin Çikip alanzİnhonun gİrmesİ bence tayfunu Çikarmaliydi

kzmcalik
09.03.2009, 15:29
SelÇok da Çok kÖtÜ oynuyordu colmani aldi oyundan isaak gİrdİ ceyhunu alsa daha İyİ hava hakİmİyetİ var en azindan

ilteriş
09.03.2009, 15:37
ya arkdaşlar gökanın gercekten kaliteli bir forvet olduguna inanıyomusunuz yada umutun anlamıyorum sizi :D

gol kaçırmada çok kaliteliler.
gökhan+umut=18
baroş=16
gökhan+umutun kaçırdıkları=40-50

Orhan Aydın
09.03.2009, 16:28

gökhan son vuruş dışında çok iyi bir forwet tabi forvetin işi de son vuruş:)

GÖKHAN MİLLİ TAKIMDA TAKIR TAKIR TOP OYNUO FİLDİŞİNE ATTIĞI GOLÜN YARISINI BİZDE İZLEYEMEDİK AYRICA KENDİSİNDEN BEKLENMEYECEK ÇALIMLAR ATTI O MAÇTA . KAYSERİDE GİRDİĞİ POZİSYONLARIN HEPSİNİ GOL YAPTI NERDEYSE ANLAYAMIORUM BU ADAMI YAW GİRDİKLERİNİN 3 TE 1 İNİ ATSA ŞU AN EN AZ 6 PUAN FARKLA LİDERDİK

atomania
09.03.2009, 17:35

Göckhan iyidir bakmayin su an kaciriyor. Nedeni de zorla üstüne gidiyor. Zorla gol atilmaz. Gölcü biraz rahat olacak. Bakin Fatih Tekkeye, öyle rahat atiyorku, sanki Dünyanin en kolay isi gibi. Ama streste oldugunda oda zorlaniyor ( Zenitte gibi) . Göckhan rahat olsa klas golleri var.

atomania
09.03.2009, 17:37
maçın kahramanı öz trabzonlu oğuzhan.acaba diğer maçlardada bu performansı gösterebilecek mi?konyanın teknik direktörü trabzonlu giray bulak.acaba gs maçında niye jefforson oynadı.trabzonsporun şampiyon olmasını trabzonlular istemiyorki.

Aynen kac gündür demek istedigim budur. Icim kayniyor.:mad:

61SOYTÜRK61
09.03.2009, 19:37
tabi canım kastılı yapılmış bişy gibi düşünüyo insan madem oguzhan bukadar iyi kaleciydi neden gs maçında oynatmaadın...trabzonlu olupta nkasıtlı olarak iş yapan insanlardan nefret ediyorum iğreniyorum tiksiniyorum....gerci bizim forvette iş yoktu birazda

karatasof
09.03.2009, 19:59
Bu maç için yorum yapmamak için üç gündür kendimi tutuyorum.Bugünde fazla bir şey söylemeyeceğim,sadece maç sonu Can Karyağdı'nın benimde merakla sorduğum sorusuna Ersun Hoca'nın hayal kırıklığı yaratan cevabıydı.
C.K.= Hocam takım üç haftadır aynı şekilde duran toptan gol yiyor?
E.Y.= Mesela?
Bjk maçında Bobo'nun golu,sahamızda Denizli'den yediğimiz kafa golu ve son olarakta Konya'dan Kratochvil'in attığı gol defans kurgumuzun ne kadar evlere şenlik olduğunu kör parmağım gözüne misali haykırırken,defans oyuncularımız en az iki haftadır adam paylaşımı yapamadık deyip hayıflanırlarken bizim Hoca hiç bir şeyin farkında olamamış.Yazık! Ben iki haftadır evimizde kaybetmemizden daha fazla Hoca'nın bu cevabına üzüldüm.Demek ki herşeyin farkında diye övündüğümüz nasıl olsa sorunları biliyor çözümleride üretecek diye ümitle beklediğimiz TD'ümüz böyle bir olayın farkında bile değil!!!!!!!!!!

KUTADGU
09.03.2009, 20:14
Can Karyağdı Trabzonspor'u bu kadar yakından tanıyor demek ki?
Biz Denizlispor maçında duran toptan gol yemedik arkadaş?

Hekimoğlu
09.03.2009, 20:40
Kimsesizlerin kimsesi Trabzonspor zor durumdaki takımlara 3 er 3 er dağıtıyor puanları çok hayır duası alıyoruz !!

Miraç Atalay Çiftçi
09.03.2009, 20:50
Maç sonunda atılamayan goller için gözünden iki damla yaş akıyorsa taraftarın, bunun nedenini bazılarının araştırması gerekli.
Kaza dediler, olur dedik.
Ertesine zincirlemeye döndürdüler işi.
Destur!

Orhan Aydın
10.03.2009, 07:53
Konya maÇindan alinacak 3 puanla bu haftayi lİder kapatacaĞimiz kİmsenİn aklina gelmezdİ galİba. Yazik bordomavİ yÜreklerİ

kudu_61
10.03.2009, 08:03
bu maçın özetini dün ntv de 90 dakika da yapıtlar
"Trabzonspor 15 dakika öyle bir baskı kurdu ki bu baskının aynısını la liga da bile göremezsiniz bu 15 dakika içinde 6 net pozisyon ama kaleciyi geçemediler..."
"Galatasaray ise pozisyona girmeden 2 golle öne geçti işte ben böyle futbola üzülüyorum"

dün geçen muhabbet aynen böyleydi futbolun bir şansı var işte o da bizi istemiyor oğuzhanı daha önce konyada defalarca izledim iyi bir kaleci değil ama onun kaleci şansı yanındaydı

deli oldum deli hala izledikçe soruyorum niye biz bu kornerde bu kadar pısırık kaldık niye hataların hepsi bu korner de oldu

KUTADGU
10.03.2009, 08:23
Çok sevdiğim bir abinin güzel bir sözü var.
Der ki; "Futbol fena halde hayata benzer"

Katılmamak ne mümkün.
Dünyanın da futbolun da adaleti yok.
Olsa idi geçen hafta sonu oluşan puan durumu hiç bu halde olur muydu?

Bu arada ben bütün TSL kalecilerinde de hürmetlerimi sunayım.
Sanki kalecilik mesleği bir tek Trabzonspor maçında yapılırsa değerli gözüküyor.

Harun Karadeniz
10.03.2009, 08:28
@KUTADGU

Bir kaleci olarak söylüyorum bazı kaleciler vardır güzel bir kurtarıştan sonra gol yemezler Yattaranın şutunu çıkardıktan sonra yanımdaki herkese söylemiştim bu kaleci daha gol yemez diye

Ama gerçekden bizim karşımıza çıkan aslan kesiliyor:(

EmrahYalçınalp
10.03.2009, 08:37
Anlamadığım bir şey var. Forvetin beceriksizliğini ölçmek çok kolay. Gol kaçırırsa beceriksiz. Defansın da öyle. Adamı kaçırırsan beceriksizsin, ya da ıska geçersen. Kaleci zaten aleni. Gol yemeyeceksin...

Yahu Trabzonspor'un ortasahasında sene başındanberi doğru dürüst tek maçı olmayan Selçuk geziniyor duruyor. Hiç bir organize atak başlatamıyoruz ortasahadan. "Baskı" dediğimiz şey tam anlamıyla baskı... "Debriyaj" mantığıyla, topyekün basıyoruz da baskı oluyor. Bir tane ters top yok, bir tane adam kaçırma yok. Biraz biraz Colman... Arada da Alanzinho adam eksiltip top çıkarıyor. Selçuk geçen sezon hasta olduğum adamlardan biriydi ama, bu ne yahu, yazık günah...

Gökhan kötü, evet. Ama Konya maçında kaçırdığı goller kaçabilecek goller. Ayağına oturmaz falan... Denizli maçındaki penaltı noktasından atamadığı öyle değildi. O golü kaçırana ne diyeceksen de. Ama Konya maçındaki goller kaçar. Umut da Umut işte. İşi gol atmak olmadığı sürece sorun yok. Umut stoperleri peşine takıp yoracak, denge bozacak adam. Kazayla bir de gol atarsa ne güzel. Fazlasını beklememek lazım. Ben olsam, ne bileyim, bir Baros alamayacaksam forvete dokunmam. Ama kesinlikle bir Aurello, bir Appiah, bir Szymek bulur alırım. Çünkü dünyadaki hiç bir takım bizim gibi atak yaparak değil, komple rakip sahaya yığılarak baskı kuracak ve bu baskı sonucunda da konsantrasyon eksikliği ya da fiziksel mücadele sonucu hata yapmayacak kadar güçlü değil. "La Liga da bile böyle baskı olmaz" demişler TV'de. Doğru, çünkü La Liga'da kimse 2 pasla gidip atacağı gol için 8 oyuncusunu deli dana gibi ileri geri koşturup sonra adam paylaşımından golü yemez.

ilteriş
10.03.2009, 10:13
bu maçı 96 daki van maçına benzetiyorum.ilk yarısı hariç.

ugurozturk
10.03.2009, 11:49

gokhanin kaliteli bir forvet olduguna inaniyorum; ama tek tip stili olan forvet. defans arkasina ani kisa paslarla kaciracaksin. Ridvan Dilmen tabiriyle santrofor kosularini mukemmel yapiyor. bunun haricinde bosuna sagdan soldan orta kesmeye gerek yok; 9 golunde bi tane ortaya kafa vurdugunu yada ayak koydugunu hatirlamiyorum. milli takimdaki golu dahil.

Faik Yılmaz
10.03.2009, 11:54
Bnece Gökhanın gol atamamasındaki en önemli neden transferine ödenen yüksek meblağ....

Umut gol kaçırdığında o kadar tepki görmüyor ama Gökhan kaçırdığında bütün stadyum yuhlamaya başlıyor... Oysa sürekli destek olabilsek bir kaç gol atınca toplara daha rahat vurur stres içinde vurmaz.....

Stres insanın baş belasıdır dün stresli idim mesela arkadaşımı arıyacak yerde annemi aradımki bu çok basit bir olay... 20 bin kişinin önünde oynamak kolay değil....

Alanzinyonun ilk geldiği zamandaki şaşkınlığını hatırlayın....

DeeP__61
10.03.2009, 11:58
Çünkü umut gerçekten isteyerek çabalıyor ve sahanın heryerinde var . kapasitesi yeterli değil ama çalışıyor.
ama gökhanda nedenini bilmediğimiz bir isteksizlik bir vurdumduymazlık var. ya da bir tutukluk ama ne ???

aurora
10.03.2009, 12:12
"Türkiyede futbol çok garip bir şekle büründü. Futbol olmaktan çıktı. Beşiktaş Galatasaray hiç pozisyonu olmadan maç alırken Trabzonspor Konya maçında La Liga da bile görülmeyecek kalitede bir baskı kurarak 10 dakikada 6 tane net pozisyon bulmasına rağmen yenildi.Böyle bir şey olmaz"

Haşmet Babaoğlu NTV 90 dk.Programından ( Söyledikleri kelimesi kelimesine aynı olmayabilir ama bu manada bir şeyler söyledi)

Napoli
10.03.2009, 12:14
Bjk,Konya,Denizli maçlarındaki goller hep ayn arka direk neden hep boş bıraklıyor

polibo06
15.03.2009, 12:25
kaleci istediği için boş bırakılıyor...her şey ersun hocanın suçu... aaa bir dakika dünyadaki ekonomik krizde ersun hoca yüzünden çıkmış olmasın?