PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14

Pirselimoğlu
07.03.2009, 20:20
Peki neden hiç tezahürat sesi gelmiyor? Cins cins ucube sesler cıkıyor ancak taraftarlardan.

futbolcunun duyacağı kadar ve dönüp taraftarı alkışlayabileceği kadar ses çıktı sen o sıra nerdeydin kuyudamı, tv den seyrettim diyeceksen , tv den izleyip atıp tutmayın derim.

Ha-kan
07.03.2009, 20:20
taraftara hiç bişe olduğu yok. seni buralara kadar getiren takıma, küfür etmeyi kendinde haklı buluyosan o taraftar değildir.
ne küfürü be ben küfür mü ettim.gel gelelim taraftara.o taraftar değil mi gökhanı devre arasında çağıran.bi kısım kişinin yaptığı taraftara mal edilemez.
zaten taraftar bağırır baskı yapıyo bağırmaz çekirdek seyircisi bırakın bu işleri ...

Pirselimoğlu
07.03.2009, 20:22
Maçı seyredemedim ama yine gol kaçırma rekoru kırmışız yazılanlara bakılırsa, Oğuzhanda çok iyi bir maç çıkarmış yani ne diyelik ki dün Bursanın yediği gollere bak bugün hacettepenin yediklerine bak birde bize...

bizim maçlarda oyle kaleci oynamaz geçen hafta konya - gs maçındaki jeforson örneğndeki gibii.

Bayramm61
07.03.2009, 20:24
Aktif futbol oynayanlar bilir, bazen öyle maclar olurki hersey tersine gider, tüm emegini harcarsin yinede olaz..sans mi dersin becerisizlikmi dersin ne dersen de...Bugünde o macalardan bir mac izledik..ne yaparsan yap birtürlü top filelerle bulusmuyor...

Ha galip gelmek icin HERSEYI yaptikmi ? Kesinlikle hayir...Gökhan ve Umut ikilisi oldukcada hep sikinti ceekecez, cünkü bitirici degiller..Bir fatih Tekke bir Tanju gibi 2-3 pozisyonda bir gol yapma becerileri yok...Nerdeyse 5-6 pozisyon lazim gol olmasi icin...Onuda bu ligde sana kimse vermez. Kale önüne bizde oldugu kadar baska hicbir takimda top atilmiyor...al at ortalari ama gol yok...ve tabiki neticede atamayana atarlar ve attilar iste...
Biz geri dörtlünün uzun sisirme toplarina hala DUR diyemedik...Song , Giray, Tayfun Egemen..ayagina gecen her topu uzun top olarak ileriye göndermekte...ve tabiki o toplar ayni sekilde geri dönüyor...halbuku tüm pozisyonlara yerden ve orta sahadan getirilen paslarla girdik..bunu Hoca neden görmez anlamak mümkün degil...

sahanda kaybedilen 6 puan...su an 51 puanda lider durumunda olacaktik...

Yazilabilecek cok sey var, ama bu sinirle yazmamak daha hayirlidir diyorum..

Son olarakda rakip takimdaki eskiden Trabzonda oynayan yada Trabzonlu olan oyunculara bir iki lafim var...
Celalettin, hayatinin macini oynadi..tebrik ederim...ama tebrik ettigim kadarda küfür ettim bugün..madem oynuyorsun diger maclardada ki..ni yirtsana..bugünmü horoz kesildin yillarca ekmegini yedigin takima...yanlis anlasilmasin..niye iyi oynadi demiyorum, neden diger maclarda böyle oynamiyor onu diyorum...
Aynisi kalecileri Bahadir icin gecerli...61 numarayi giymis...bile bile gol ye demiyorum ve performansini tebrik ediyorum...ama neden kendi memleketinin takimina karsi daha yüksek performansla oynarsin anlamis degilim...helede mactan sonraki sevincin...sen sevindikce ben küfür ettim..yasima basima yakismiyor biliyorum...ama diger maclarda kazaninca bu kadar sevindiginizi göremedim...

Harun_ayar_ts
07.03.2009, 20:25
bize karşı rakip takımlar genelde yedek kalecileri ile çıkıyorlar onlarda kalelerinde devlesiyor adamlar devlesmek için bizimi bekliyorlar anlamıs deyilim

hüseyin1975
07.03.2009, 20:25
Birazda sans lazim.
GS kac masdir sansa götürüyor.
Hacettepe az önce direge takildi, yoksa 2-2 oluyordu.

Bizde sans yok arkadas.

Erdal
07.03.2009, 20:27
Bir kısmetsizlik var. Her anlamda var. Rakiplerimiz pozisyon olmadan gol yapıyor biz kaleye sokamıyoruz...Bu da geçer yahu....

10-61
07.03.2009, 20:27
Şu gün itibariyle bu Trabzon taraftarlarının zekâ seviyesinden şüphe duymaya başladım.
Ulan 10 senedir, 10. sıra ile 3.sıra arasında sürünüp duruyorsun, hatta arada bir sezonu da 14. bitirdin; bu adamlar, seneler sonra seni yeniden şampiyonluk yarışının içine sokmuşlar ve baya da ciddi şampiyonluk adaylarından biri durumunda, tamam iyi değiş gidişar ama kaybedilmiş bir şey yok.İki hafta sonra Gs ile içerde maç yapacaksın, BJK'ye deplasmanda yenilmemişsin, Fener'i deplasmanda elinden kaçırmışsın vs...

Sen bu şartlar altında, bu oyuncuları ıslıklıyorsan eğer, sen değil 25 sene, 55 sene şampiyon olmamaya lâyıksın...

Bu arada statta futbolcu ıslıklama yandaşı arkadaşlar da, bu durumun ne denli antipatik olduğunu görürler umarım.Islıklayanlar, çok aptal bir görüntü veriyorlar dışarı...

artı bir şey eklemek istiyorum .Bugün trabzon çok kötü oynamadı ,gol atamadıysa önce allaha sonra oğuzhana teşekkür etmeli konyaspor..Çok şanszdı trabzon..ben bugün ts yi izlerken keşke bizde bu şekilde baskı kurup takımı bunaltabilsek diye geçirdim içimden..

Eziktaş sitesinden yaptığım alıntı,tam da böyle düşünme zamanı galiba.

hüseyin1975
07.03.2009, 20:28
Umarim "golcülerimiz" GS'ye patlar.

Burak 1967
07.03.2009, 20:28
Hacettepe eziktaş ve dünkü cincon maçını görüyorumda bizim takımın mücadelesi, baskısı bunların ikisinde de yok. ha gol atıyorlar ...tan futbollarını golle süslüyorlar orası doğru, ama onların ...tan oyununa rağmen destekleyen taraftarları var, forumlarından takımından utanan seyircileri yok! sen BMN üyelerinin burada çizdiği görüntüyü gördükten sonra stadta ki çatlak sesleri nasıl eleştirebilirsin ki?
bu kadar ..ç baş yırtmanın anlamı nedir daha 11 maç var, ve kötü oynamadık, şansızdık beceriksizdik ama olmadı işte olmadı dövünmenin sövmenin zamanı değil, destek zamanı, eskisinden daha fazla hem de...

61SOYTÜRK61
07.03.2009, 20:29
hiç bir spor programıda ızlenmez bu hafta yazık ya yazık valla yazık gökan bey rahat rahat takıl sen arada dıger takımların forvetlerını ızle bıraz futbol becerısı topla oynama becerısı boş kalaye gol atma becerısı kazan....

mustafaction
07.03.2009, 20:31
Söylenecek çok söz yok aslında. Trabzon iyi oynuyor gibi gözüküp aslında kötü oynuyor ve bu kötü oyun kalan maçlara da sirayet edecek gibi gözüküyor. Sezon başından beri tartışılmayan Ersun Hoca bile bu maçlardan sonra artık tartışılır bir hal aldı. Hele kendi kendilerine kaos yaratmaları yok mu inanın bayılıyorum o coğrafyanın insanlarına. 1996 da kendi elleriyle Fenerbahçe’ye sundukları ve hala etkisinden kurtulamadıkları o sezondan sonra bu yılda kendi elleriyle ve Fenerbahçe ile Galatasaray’ın yardımıyla Beşiktaş’a sunmaya çalıştıkları bu sezonda da sonuç hüsranla biterse ki gidiş hat onu gösteriyor işte bundan sonra biliyorum ki Trabzonspor 50 sene daha şampiyon olamaz.

bir yazarın kayda değer yorumları

Travelair
07.03.2009, 20:31
Tezahürat konusunda birşey diyemem haklılığına Travel ama hakem konusu hele böyle bir maçta abes kaçar. Bir sürü pozisyonda bizim haksız olmamıza rağmen ya bize verdi ya da es geçti pozisyonu ki PENALTI bunların en babası idi. Bu maç için hakeme en azından şahsım adına söz söylemeyi kendi beceriksizliğimi örtme çabası olarak görürüm.

Rakip futbolcular tepki gösterdi diye gündemimize geldi dikkatimizi çekti farkına vardık o pozisyonların değil mi?
Ben genel olarak konuşuyorum. Sırf bu maça özel değil. Kaldı ki Umut'un ceza sahasından arkasından itilmesi var bu maçta: PENALTI. Herkes uyudu. Futbolcu da seyirci de. Umarsız, gözler kararmış. Ben bilinçli taraftar istiyorum. Sonra o pozisyonlar başımıza bela oluyor. Tepki yok diye tv'de dahi gösterilmiyor. Sonra bu taraftar neden patladı? Eğer haklı pozisyonlara gerekli medeni tepkiyi gösterip baskı olursa o zaman hem daha iyi anlaşılırız hem de kimse kolayına dikkatsiz maç yönetmez

Furkan Dündar
07.03.2009, 20:33
Bizde bu forvet hattı oldukça çok ağlar çok dövünürüz artık sözün bittiği yerdeyiz ne desek boş :(

TS-FAN
denizli maçında sahanın yıldızı Çağlar Birinci.......Trabzonlu.
konya maçında sahanın yıldızı Oğuzhan.............Trabzonlu.
ilginç detaylar...

mustafaction
konya başkanının derdide neden fatıh terımle sadrı baskanı lıg tv gostermıste kendını gostermemıs :)

Vural Kuyumcu
07.03.2009, 20:35
Umarim "golcülerimiz" GS'ye patlar.
insallah hüseyin abi insallah

Night61
Aktif futbol oynayanlar bilir, bazen öyle maclar olurki hersey tersine gider, tüm emegini harcarsin yinede olaz..sans mi dersin becerisizlikmi dersin ne dersen de...Bugünde o macalardan bir mac izledik..ne yaparsan yap birtürlü top filelerle bulusmuyor...

biliyor musun abi bu cümleyi yaklaşık 4-5 maç daha kullanmıştık

bbyanik
Arkadaşlar biz kötü oynamadık ama beceriksizlik bugun hat safadaydı futbol şansı diyecek pek laf yok bursa sivas denizli konya fb bjk maçları biraz bizim hatamız birazda hakem vs bunları tartışacak değilim ligin zirvesinde yanlız olcakken nefes nefese maç izlemek bu guzel senemizde sizleri üzdüğü gibi beni de üzmekde ancak şuna inanıyorum ki anadolu takımları bi şekilde bizanslıların pilot takımları olmuş durumdalar biliyorlarki Trabzonspor onların tek rakipleri her ne olursa olsun bu takıma sahip çıkma zamanıdır kirlenen futbol dunyasında temiz kalabilmiş tek camiayız bu takım bu buyuk taraftar guzel gunler yakındır ...............bizanslılar kınaları hakmıştır şimdi .........İNADINA TRABZONSPOR

6Şafak Aydın1
07.03.2009, 20:36
Şu gün itibariyle bu Trabzon taraftarlarının zekâ seviyesinden şüphe duymaya başladım.
Ulan 10 senedir, 10. sıra ile 3.sıra arasında sürünüp duruyorsun, hatta arada bir sezonu da 14. bitirdin; bu adamlar, seneler sonra seni yeniden şampiyonluk yarışının içine sokmuşlar ve baya da ciddi şampiyonluk adaylarından biri durumunda, tamam iyi değiş gidişar ama kaybedilmiş bir şey yok.İki hafta sonra Gs ile içerde maç yapacaksın, BJK'ye deplasmanda yenilmemişsin, Fener'i deplasmanda elinden kaçırmışsın vs...

Sen bu şartlar altında, bu oyuncuları ıslıklıyorsan eğer, sen değil 25 sene, 55 sene şampiyon olmamaya lâyıksın...

Bu arada statta futbolcu ıslıklama yandaşı arkadaşlar da, bu durumun ne denli antipatik olduğunu görürler umarım.Islıklayanlar, çok aptal bir görüntü veriyorlar dışarı...

artı bir şey eklemek istiyorum .Bugün trabzon çok kötü oynamadı ,gol atamadıysa önce allaha sonra oğuzhana teşekkür etmeli konyaspor..Çok şanszdı trabzon..ben bugün ts yi izlerken keşke bizde bu şekilde baskı kurup takımı bunaltabilsek diye geçirdim içimden..

Eziktaş sitesinden yaptığım alıntı,tam da böyle düşünme zamanı galiba.

yani neden gidip baska sitelerden yorumlari kopyalayip buraya koyuyorsunuz anlamis degilim birde galiba`nizi ekliyorsunuz iftihar ediyorum sizinle. Orada o hareketi yapanlar kac kisi acab hic sordunuzmu kendinize ve o kisiler neler yapmislar/yapmamislar.

Trabzon taraftarinin zeka seviyesini buraya tasimanizi ne kadar olumlu görüyorsunuz bilmiyorum ama bu hareketleri yapmiyalim lütfen.

hüseyin1975
Attiklari gole bak:

69'http://www.maraton.com.tr/canli/images/icons/narrator.gif Nobre'nin ceza sahası dışında aldığı top Hacettepe savunmasına çarparak havalandı.. Kale alanı içine seken topa kaleci Recep müdahale etmek istedi fakat seken top Recep'i de yanılttı.. Top auta çıkmak üzereyken pozisyonu takip eden Bobo boş kaleye topu gönderdi.. Beşiktaş beklenmedik bir anda bulduğu bu golle farkı yeniden 2'ye çıkarıyor..

jackal
bence rakip takım kalecelerinde bişi yok. Bizim forvetin kazmalığı. O kadar yakından top nasıl avuta atılır bilmiyorum. 1 değil 2 değil 3 değil. Delirdim tv karşısında.

Ufuk Bayraktar61
ben sen mi ettin dedim. ben sana küfür etsem sonra gelip özür dilesem her şey biter mi ?. sen ersun yanalın duyacağı şekilde adamın kendisine ana avrat küfür edersen nolacak.( sen diyorum üstüne alınma sana demiyorum) yendiğin zmaan ersun kral yenildiğin zaman ersun yalan. bu takım 14 13.lüklerdeyken de o staddaydım şimdide o staddayım.. o zaman da küfür ediliyodu şimdide küfür ediliyo. ne oalcka peki ne zaman sönecek bu küfür. Kimse taraftara yazık oluyo demesin. çıksın taraftar 90 dakka boyunca tezahürat etsin. birilerinin yaptığı gibi. ha takımı protestomu etmek istiyosun sonra ki hafta maça gelme. bu takım 2000den bu yana 12 tane teknik adam değişmiştir. hangisine sövmedin. oraya baban bile gelse ona küfredersin. böle sövmeye devam edersen nolacak bu iş, nereye gidecek. nasıl şampiyon olacaz. süreklilik denen olguyu bırakın da bir 3 sene uygulayalım. bırakın bu küfürü de bir yerden başlayalım.

gökhana sövüyosun umuta sövüyosun var mı bunlardan daha iyi topçun, yok. mecbur bu adamlar oynıcak. ersuna neden küfrediyosun. o mu çıkıp atacak golü. gökhan o gollerden birini atsaydı ilk yarıda farka giderdi bu maç. napsın adam atamadı. var mmı yedekte Fatih Tekke girsinde gol atsın. eğer küfretmek istiyorsan sadri başkana küfür et niye adam akıllı forvet almadın diye. tabi şu anda edemiyosun başkana küfür.çünkü bu takımı yoktan !!! varettiğini düşünüyosun ve bişe diyemiyosun. demede zaten öyle bir başkan bu takımın başına zor gelir.

takım bir şut çeker 10 SN Trabzon Trabzon otur aşağıya
Trabzon aşkıyla herkes ayağa der kimse kalkmaz ayağa, ama ayağa kalkmayan fenerli olsun der millet kalkar ayağa 10 sn ayakta otur aşağa. böle taraftarlık mı olur.

Demem o ki; Bu taraftar bu zihniyetle giderse bi 20 sene daha takım şampiyon olamaz.

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 20:37
Bazı arkadaşlar yeniliceksek böle eze eze yenilelim demişler.Katılmıyorum ben.

Yeniliceksek ezile ezile yenelim ki,bu kadar koymasın.Kaldıramıyorum.

Ufuk Bayraktar61
07.03.2009, 20:38
ne küfürü be ben küfür mü ettim.gel gelelim taraftara.o taraftar değil mi gökhanı devre arasında çağıran.bi kısım kişinin yaptığı taraftara mal edilemez.
zaten taraftar bağırır baskı yapıyo bağırmaz çekirdek seyircisi bırakın bu işleri ...

ben sen mi ettin dedim. ben sana küfür etsem sonra gelip özür dilesem her şey biter mi ?. sen ersun yanalın duyacağı şekilde adamın kendisine ana avrat küfür edersen nolacak.( sen diyorum üstüne alınma sana demiyorum) yendiğin zmaan ersun kral yenildiğin zaman ersun yalan. bu takım 14 13.lüklerdeyken de o staddaydım şimdide o staddayım.. o zaman da küfür ediliyodu şimdide küfür ediliyo. ne oalcka peki ne zaman sönecek bu küfür. Kimse taraftara yazık oluyo demesin. çıksın taraftar 90 dakka boyunca tezahürat etsin. birilerinin yaptığı gibi. ha takımı protestomu etmek istiyosun sonra ki hafta maça gelme. bu takım 2000den bu yana 12 tane teknik adam değişmiştir. hangisine sövmedin. oraya baban bile gelse ona küfredersin. böle sövmeye devam edersen nolacak bu iş, nereye gidecek. nasıl şampiyon olacaz. süreklilik denen olguyu bırakın da bir 3 sene uygulayalım. bırakın bu küfürü de bir yerden başlayalım.

gökhana sövüyosun umuta sövüyosun var mı bunlardan daha iyi topçun, yok. mecbur bu adamlar oynıcak. ersuna neden küfrediyosun. o mu çıkıp atacak golü. gökhan o gollerden birini atsaydı ilk yarıda farka giderdi bu maç. napsın adam atamadı. var mmı yedekte Fatih Tekke girsinde gol atsın. eğer küfretmek istiyorsan sadri başkana küfür et niye adam akıllı forvet almadın diye. tabi şu anda edemiyosun başkana küfür.çünkü bu takımı yoktan !!! varettiğini düşünüyosun ve bişe diyemiyosun. demede zaten öyle bir başkan bu takımın başına zor gelir.

takım bir şut çeker 10 SN Trabzon Trabzon otur aşağıya
Trabzon aşkıyla herkes ayağa der kimse kalkmaz ayağa, ama ayağa kalkmayan fenerli olsun der millet kalkar ayağa 10 sn ayakta otur aşağa. böle taraftarlık mı olur.

Demem o ki; Bu taraftar bu zihniyetle giderse bi 20 sene daha takım şampiyon olamaz

Travelair
ilginç detaylar...

Eğer onlar yıldızsa onları seçen jüriler de Trabzonspor forvetleri

Cafer Bulur
Bir kısmetsizlik var. Her anlamda var. Rakiplerimiz pozisyon olmadan gol yapıyor biz kaleye sokamıyoruz...Bu da geçer yahu....
Simdi patlayacagim ama.
Gecelim bu kismetsizlik ayaklarini.
Kismetsizlik degil beceriksizlik var ortada.
Sampiyonluga oynuyorum diyorsun ,denizli maci ve bu macta oyuna uyur gezer gibi basliyorsun.
Ersun hoca de iilk yarida takim hata üstüne hata yaparken adeta seyrediyor.
Kismetsizlik diye bir sey yoktu bugün.
Beceriksizligimizin ve uyur gezer futbolcularimizin bedelini agir ödedik.

Gürkan
ilginç detaylar...

Bizim maçlarda gösterdikleri yıldızlığı diğer maçlardada gösterseler takımları
düşme hattında olmaz.

kzmcalik
07.03.2009, 20:40
Kendi sahamızda bıraktığımız puanlar bizi şampiyonluktan edecek.

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 20:41
bu maç bana 96 daki vanspor maçını hatırlattı..

6Şafak Aydın1
Simdi patlayacagim ama.
Gecelim bu kismetsizlik ayaklarini.
Kismetsizlik degil beceriksizlik var ortada.
Sampiyonluga oynuyorum diyorsun ,denizli maci ve bu macta oyuna uyur gezer gibi basliyorsun.
Ersun hoca de iilk yarida takim hata üstüne hata yaparken adeta seyrediyor.
Kismetsizlik diye bir sey yoktu bugün.
Beceriksizligimizin ve uyur gezer futbolcularimizin bedelini agir ödedik.

uyur gezer yanlis ifade. rehavet nasil olsa kazaniriz daha dogru ofsayttan golu bulmustuk dk3 hatirlatirim. Girayìn selami var bu arada.

kzmcalik
bence rakip takım kalecelerinde bişi yok. Bizim forvetin kazmalığı. O kadar yakından top nasıl avuta atılır bilmiyorum. 1 değil 2 değil 3 değil. Delirdim tv karşısında.

evet ender poziyonlar vardır kalecilerin kurtardığı çok pozisyon vardır golcilerin kaçırdığı

hüseyin1975
07.03.2009, 20:42
Takimda bircok Futbolcu Sampiyonluga oynamamis, Büyük Takimda oynamamis.
Ilk yari stressiz ve rahat oynadilar ve 1 galataya 1 de yan hakeme yenildiler. Hakemler olmasa belki 5 - 7 puan önde bitirebilirlerdi.

Simdi yarisin icinde olduklarini iyice kavrayinca strese girdiler ve görünen o ki kaldiramiyacaklar.
Insallah yanilirim ama bence hazir degiliz henüz.

kzmcalik
07.03.2009, 20:42
Biz alıştık vanspor sendromuna

Hamza Yilmaz
07.03.2009, 20:43
Ersun Yanalin oglu sari kart mi gördü bugün? Ins görmüstür. Gökhan ve Umut seneye sizi takimda görmek istemiyorum..

Bayramm61
07.03.2009, 20:44
biliyor musun abi bu cümleyi yaklaşık 4-5 maç daha kullanmıştık

Bu cümleyi son haftalar pek kullanmadik acikcasi..Cekirge bir ziplar iki ziplar derken sahamizdaki son 3 maci bi analiz yapalim...

Ankaragücünü son dakikada atilan sans golüyle yenebildik zar zor..
Denizli maci icler acisi...

Haa bu iki maci kazansaydik o zaman bügünki mac "is kazasi" olarak algilanilabilirdi...O iki mac berbattik, bugün iyiydik..ama o maclarin sadece birini kazanirsan bugünki macin faturasi daha aci olur...

Ersun hoca Denizli macindan önca Van sendromundan bahsetti...O gün bugun sahamizda yeniliyoruz..hayirdir...

hüseyin1975
Gökhanda LÜTFEN ille güzel Gol atayim diye fantastik vuruslardan vazgecsin.
Saglam vursun ve Golleri atsin artik yoksa cok gec olacak cok.

zafercalikoglu
gs yener tekrar baharı getiriririz

kzmcalik
07.03.2009, 20:45
Her şampiyonluğa oynayacamız sene oluyor böle şeyler kaçıyor pozisyonlar gidiyor puanlar bu şansızlık değil bence aptala şans gülmez çünkü beceriksizlikten başka bişey değil bide golcülerin üzerinde çok yük var orta sahadan çıkıp gol atan oyuncu yok bırakın golü bi kaç haftadır doğru dürüst şut bile atmıyorlar.

hüseyin1975
07.03.2009, 20:45
Ersun Yanalin oglu sari kart mi gördü bugün? Ins görmüstür. Gökhan ve Umut seneye sizi takimda görmek istemiyorum..

Nerede:(
Hicbirsey yapmiyorsan bi zahmet Sut cek be güzel kardesim SUT!!!!!!!!!!!!

Cafer Bulur
07.03.2009, 20:46
Ben macta kacan goller kadar koca bir 45 dakikada adeta bur uyur gezer gibi dolasan bir takima isyan edesim geliyor.
Ersun hoca bugün topu cizgiyi gecmemesinden dolayi kaybettik diyor.
Peki hocam bu takim ilk 45 dakikada ne yapti Allah askina?
Adeta hata yapma yarisina girdi herkes,egemen de dahil olmak üzere.
Peki bu takimin ilk 45 dakikada akli nerdeydi?
Macin ikinci yarisinda ortaya konan mücadele ilk yarida neden yoktu?
Sampiyonluga giden yolda denizli ve konya maclari.
Birinde 90 dakika,birinde ise 45 sahada yoksun.
Bu sekilde mi sampiyonluga oynayacagiz?
Bjk ac kurtlar gibi saldirirken bizim oyuncular ilk yarida adeta uyuyorlar.
Uyuyun,uyuyun.Bjk seni gecti,gs ve fb ensene yapisti.
Haftaya da gs yendi mi rahatlarsaniz belki.

hüseyin1975
Her şampiyonluğa oynayacamız sene oluyor böle şeyler kaçıyor pozisyonlar gidiyor puanlar bu şansızlık değil bence aptala şans gülmez çünkü beceriksizlikten başka bişey değil bide golcülerin üzerinde çok yük var orta sahadan çıkıp gol atan oyuncu yok bırakın golü bi kaç haftadır doğru dürüst şut bile atmıyorlar.

Evet Colman ve Selcuk sirf pas atmasin, bi zahmet sutda atsinlar:(

UZLU
sevili ufuk, senin doğduğun sene de bu taraftar böyleydi, hala daha böyle, bizim tribün kültürümüz bu, belki sen benim yaşıma geldiğinde şimdi senin yaşında olup tribünleri dolduracak olanlar 90 dakika adam gibi tezahurat yapar, ne yapalım, bizim memleketimizde böyle kardeşim, biz destekten çok iyi futbol izlemek, adam gibi mücadele izlemek, yorum yapmak, sabrımız bitincede nalına mıhına saydırmak için oradayız genelde : )), neyse sıkmayalım canımızı, kapasitesi bu oyuncularımızın, öncelikle bunun farkına varırsak bazı şeyleri daha objektif değerlendirme şansımız olacaktır!!!! yoksa tek tek sabaha kadar eletiririz hepimiz her birini. Bu arada dilimize ne kadar uzun süre sabırla sahip çıkabilirsek kazanan o kadar biz olacağız, bunu da unutmayalım, tribünlerde bunu başarabilmemiz dileği ile Allah hepimize sabırlar versin, ne diyeyim başka??

kalın sağlıcakla...

Kubilay ŞAHİN
07.03.2009, 20:47
Biz alıştık vanspor sendromuna

Öyle bir sendrom yok olamazda.. Bu sene olmassa seneye olacak diye bir şey vardır.

Yahu abilerim kardeşlerim kendinize gelin.. Daha bitmiş birşey yok hemen koyverdik. Hadi olmadı diyelim ne yapacağız hemen takımımı suçlayacağız. Biz demedikmi yeni takımız daha oyuncular kadrolar tam oturmamış, Demedikmi bu sene avrupa kupaları seneye şampiyonluk. Ne oldu bir maçla dönüyoruz hemen.

Yapmayın Lütfen Yapmayın.. Bu takımın Daha çok desteğe ihtiyacı var.

jackal
07.03.2009, 20:47
Umut a lafım yok, en azından sahada savaşıyor. Gökhan Ünal kazmasını görmek istemiyorum sahada. Maç öncesi istatistik verildi Gökhan her girdiği 5 gol pozisyonundan sadece 1 ni atıyor. Ve sonuç ortada.

Ben hiç rahar bir TS maçı izleyemeyecekmiyim yaw. Her maçı ya 1 farkla kazanıyoruz yada kazansakta ömrümden ömür gidiyor.

Mahmut Baran
07.03.2009, 20:48
ben sterese filan katılmıyorum. etkenlerden 1. si şanssızlık 2. gökhan-umut ikilisinin beceriksizliği iddia ediyorum bugün nobrenin attığı boş kale golünü bizim ikili 50 şer kez deneseler en fazla ikisini atabilecekler belki onlarıda atamazlar. 3. ise taraftar her zamanki gibi kale arkalarını saymıyorum ama geri kalan tribünler resmen tiyatro izleyicisi. şuan beceke maçını izliyorum taraftar takımına maç kazandırıyor. bizim taraftar henüz sahanın en iyisi olan Colman oyundan çıkarken hocanın yanlış tercihini protesto etmesini bile bilmiyor.:( :(

U.Sadıkoğlu
Beşiktaş maçı 2-3 Oldu son 5 dakka .

uzungöllü
Allahı nızdan bulun emi... gökhan+umut

UZLU
07.03.2009, 20:49
Kendi sahamızda bıraktığımız puanlar bizi şampiyonluktan edecek.

moralini bozmayayım renktaşım ama bence durumumuz bu işi sürdürebilmek yolunda ne kadar ümit vericidir ortada, tüm kalbimle yanılmayi dilerim...

Cafer Bulur
uyur gezer yanlis ifade. rehavet nasil olsa kazaniriz daha dogru ofsayttan golu bulmustuk dk3 hatirlatirim. Girayìn selami var bu arada.
A.gücü ve denizli macindan sonra bir takim nasil olsa kazanirim diyebiliyorsa ,o takim sampiyonluga hazir degildir.
Hüseyin abinin dedigi gibi sampiyonluga hazir degiliz.
Bazi futbolcularimiz bu stresi kaldiramiyorlar.
Taraftarimiz destek yerine köstek oluyor.
Sen 85 dakika maci seyret,sonra colman oyundan cikinca yuhlamalara basla.Biz böyle mi destek verecektik ersun yanala.

Mustafa Calik
Gökhan ve Umut gol kacirma rekorlarina devam ediyorlar. Bence bugün Song, Egemen, Giray, Yattara ve Colman en iyi oyunculardi. Su taraftarlari anlayamiyorum, ara sirada tezahürat yaparlar ( pek cok sesleride cikmiyor ) sonra gol yedikten sonra yuhalamayi cok iyi bilerler. Allah askina birakin su yuhalamayi. Yolumuza devam usaklar .. hep destek tam destek.

Mahmut Baran
07.03.2009, 20:52
Umut a lafım yok, en azından sahada savaşıyor. Gökhan Ünal kazmasını görmek istemiyorum sahada. Maç öncesi istatistik verildi Gökhan her girdiği 5 gol pozisyonundan sadece 1 ni atıyor. Ve sonuç ortada.

Ben hiç rahar bir TS maçı izleyemeyecekmiyim yaw. Her maçı ya 1 farkla kazanıyoruz yada kazansakta ömrümden ömür gidiyor.

renktaşım senin olmayabilir ama benim var al birini vur ötekine yarım metre mesajede kaleyi geçemeyen golcünün daha doğrusu golcülerin başkan olsam lisansını yırtar atarım. aynı şekilde veysel cihan gibi bir kabiliyet düşmanı topçu demiyorum adamdan top alamayacağını sanıp ikide bir faul yapan tayfununda yırtarım.

hüseyin1975
07.03.2009, 20:52
Gökhan ve Umut gol kacirma rekorlarina devam ediyorlar. Bence bugün Song, Egemen, Giray, Yattara ve Colman en iyi oyunculardi. Su taraftarlari anlayamiyorum, ara sirada tezahürat yaparlar ( pek cok sesleride cikmiyor ) sonra gol yedikten sonra yuhalamayi cok iyi bilerler. Allah askina birakin su yuhalamayi. Yolumuza devam usaklar .. hep destek tam destek.

Birgün asabi Baskanin birisi kizip Takimi Istanbula tasirsa sasirmayacagim:(

Trabzonsporum bana maalesef hertürlü aciyi yasatti ve yasatmaya devam edecek.
Ne yapalim.
Seven Insan karsiliksiz sever, seven Insan cile ceker....

jackal
07.03.2009, 20:53
şimdi 6S maçını kazamak için uğraş. Konya maçını kaybettikten sonra ne işe yarar 6S maçı. moralim bozuldu yaw. Anlaşılan bizim şampiyonluk seneye....

Çok şeymi istiyorum 1 şampiyonluk yaw.

Hamza Yilmaz
07.03.2009, 20:53
Ersun Yanal, Selcuk ve Gökhana nasil dayaniyor anlamadim.Selcuk hep 90 dak oynuyor ama sahada hicbir varlik gösteremiyor. Gökhani hep destekledim ama artik yeter. Seneye seni bu takimda görmek istemiyorum. Ersun Yanal ile istikrar diyoruz ama oda cok hata yapiyor..

Harun_ayar_ts
07.03.2009, 20:55
umut ve gökhan maça çıkmadan önce iddaa ya giriyorlar heralde hangimiz daha çok kaçıracak diye

Ufuk Bayraktar61
07.03.2009, 20:56
sevili ufuk, senin doğduğun sene de bu taraftar böyleydi, hala daha böyle, bizim tribün kültürümüz bu, belki sen benim yaşıma geldiğinde şimdi senin yaşında olup tribünleri dolduracak olanlar 90 dakika adam gibi tezahurat yapar, ne yapalım, bizim memleketimizde böyle kardeşim, biz destekten çok iyi futbol izlemek, adam gibi mücadele izlemek, yorum yapmak, sabrımız bitincede nalına mıhına saydırmak için oradayız genelde : )), neyse sıkmayalım canımızı, kapasitesi bu oyuncularımızın, öncelikle bunun farkına varırsak bazı şeyleri daha objektif değerlendirme şansımız olacaktır!!!! yoksa tek tek sabaha kadar eletiririz hepimiz her birini. Bu arada dilimize ne kadar uzun süre sabırla sahip çıkabilirsek kazanan o kadar biz olacağız, bunu da unutmayalım, tribünlerde bunu başarabilmemiz dileği ile Allah hepimize sabırlar versin, ne diyeyim başka??

kalın sağlıcakla...

abicim çok güzel diyosun, bende onu diyorum zaten. ben doğduğumdan beri 23 sen geçmiş şampiyon olamaıyoruz. ilk önce sabretmemiz lazım. yoksa bi 20 sene daha küfür ederiz. bi bırakın bu takımı ve başkanını 3 sene rahat sonra gelip banada sövün hiç bişe demem

UZLU
gs yener tekrar baharı getiriririz

bahar derken??

eziktaş ve ampülbahçe bizi yakalamışken bu motivasyonla!! bu süreci kaldıramaz bence kadromuz, en kek maçlarda bile ya sallapati ya da stresli oynayarak zehir ediyorlar oyunu herkese, ben bu seneye sabır senesi demiştim kafamda, yine de hayırlısı olsun, rüzgar lehimize dönse keşke ama zor bence, yarıştan kopunca rahatlayacak forvetlerimiz, o zaman altı pastan göğe diken santraforumuz pozisyon/gol yüzdesinde %20 değil belki %21!!!!! ile oynayarak büyük atılım yapar!!

jackal
renktaşım senin olmayabilir ama benim var al birini vur ötekine yarım metre mesajede kaleyi geçemeyen golcünün daha doğrusu golcülerin başkan olsam lisansını yırtar atarım. aynı şekilde veysel cihan gibi bir kabiliyet düşmanı topçu demiyorum adamdan top alamayacağını sanıp ikide bir faul yapan tayfununda yırtarım.

Dediklerine katılıyorum. yaw Umuta da kızıyorum. Aralarındaki tek fark Umut birz daha savaşıyor. Ortak yanları gol kaçırma rekoru kırmaları. OOOOOOOOOOOOOOOOOFFF OOOOOOOF.... Gene sinirlerim bozuldu. Kaçarmı o poisyonalar yaw. Millet bu pozisyonları bulamaz bizimkiler harcar.

hüseyin1975
Ersun Yanal, Selcuk ve Gökhana nasil dayaniyor anlamadim.Selcuk hep 90 dak oynuyor ama sahada hicbir varlik gösteremiyor. Gökhani hep destekledim ama artik yeter. Seneye seni bu takimda görmek istemiyorum. Ersun Yanal ile istikrar diyoruz ama oda cok hata yapiyor..

Ersun Hocam Sampiyonluk yarisinda tecrübesiz, büyük maclarda zaafi var.
Genclerin basindayken bize yenildikleri Kupa finallerindede bunu göstermisdi.
Hocami cok seviyorum ama acaba tecrübeli bir Hocayi ona yardimci olsun diye Menajer olarakmi getirsek?
Mesela Breams?

Zeynep Terzi
07.03.2009, 20:57
Çok farklı kazanabileceğimiz maçı verdik yaa inanamıyorumm.... O kadar pozisyonda gol bulamadık bi köşe vuruşundan gol yedik ...
Gs maçınıda zora soktuk sanırım .Futbolcular daha stresli olacak Gs maçında ....
Amaaa yine deee İNANIYORUZZZZ ;)

hüseyin1975
07.03.2009, 20:58
Eziktasda yendi.
Isler iyice karisdi.
Cik isin icinden simdi cikabiliyorsan.

biltrabzon
07.03.2009, 21:00
hayirli olsun 3.ligimiz.haftayada 5.lige hazirlayalim kendimizi.

Vural Kuyumcu
07.03.2009, 21:00
Eziktasda yendi.
Isler iyice karisdi.
maclarda heycandan gittimiz gibi sezon sonuna kadarda heycanli gitcek anlasilan is fb macina kalcak

jackal
07.03.2009, 21:01
maclarda heycandan gittimiz gibi sezon sonuna kadarda heycanli gitcek anlasilan is fb macina kalcak

fb maçına kalırsa dua et. Bu gidişle daha önce havlu atcaz gibi.

Samet İslamoğlu
07.03.2009, 21:02
Kimse bana burda taraftarı savunmasın Avni Aker'deki taraftara yazık demesin .. Taraftarlarsa eğer Trabzonspor'u çok seviyorlarsa o stadda olan 20 grup birleşsin adam gibi taraftarlık yapsınlar beşiktaşın taraftarı ankarada bile 90 dakika bağırıyo bizim stadda kale arkası ayrı telden kapalı ayrı telden maraton ayrı telden çalıyo .. onu bırak çalamıyolar bile .. böle taraftarlık olmaz yeter artık kimsede avni akerdeki taraftarı savunmasın ne kadar kötü olduklarını her maç görüyoruz..

Vural Kuyumcu
07.03.2009, 21:02
fb maçına kalırsa dua et. Bu gidişle daha önce havlu atcaz gibi.

ben umutluyum ben güveniorum ben bu takimin arkasindayim seni bilmem renkdas ???? biz kötü günde yanindayiz takimin;)

Hamza Yilmaz
07.03.2009, 21:03
Çok farklı kazanabileceğimiz maçı verdik yaa inanamıyorumm.... O kadar pozisyonda gol bulamadık bi köşe vuruşundan gol yedik ...
Gs maçınıda zora soktuk sanırım .Futbolcular daha stresli olacak Gs maçında ....
Amaaa yine deee İNANIYORUZZZZ ;)

Gs bizi rahat gecer. Ben artik inanmiyorum. Bu forvetlerle anca buraya kadar. 6 metreden bombos kaleye gol atamayan forvetlerle birakin Sampiyonlugu, Uefaya zor katilirsin..

Cihan
galatasaray maçını aldık aldık alamazsak hayallerle buraya kadar diyelim ama sizden son ricam takımımızı gs maçına hazırlayalım her yönden bu bizim son şansımız

Cafer Bulur
Eziktasda yendi.
Isler iyice karisdi.
Rakiplerimize adeta biz bu sampiyonlugu istemiyoruz,alin sizin olsun dedik.
Isin kötü tarafi sadece sampiyonluk yolunda kacan avantaj degildir.
Artik hedefimizi ilk 2 de bulunmak olarak görmeliyiz.
Bu anlayisla,bu futbolla,bu kacan gollerle ilk 2 zor dostum zor.

U.Sadıkoğlu
Ya hu 2 hafta üstüste içerde yeniliyoruz şu maçları alsak şimdi puanımız 51 di ... şaka gibi yemin ederim

Harun_ayar_ts
07.03.2009, 21:04
ligin son maçı fb maçına trabzona gelecektim ama bu gidislen gelmek zora girdi:cool:ah trabzon şampiyonluk maçına çıkta geliyim trabzon fb maçına ah ah:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

jackal
07.03.2009, 21:05
ben umutluyum ben güveniorum ben bu takimin arkasindayim seni bilmem renkdas ???? biz kötü günde yanindayiz takimin;)

bende arkasındayım destekliyorum ama ama umudumu Umut ve Gökhan köreltiyorlar.
Hayatım boyuncada destekledim hemde hiç tatmadığım bir şey için...

serdar333
07.03.2009, 21:06
ulan gökhan ünal... televizyonun camını kırdırdın ya ban helal olsun sana...

Vural Kuyumcu
07.03.2009, 21:07
bende arkasındayım destekliyorum ama ama umudumu Umut ve Gökhan köreltiyorlar.
Hayatım boyuncada destekledim hemde hiç tatmadığım bir şey için...
ozm inadina renkdas asil takima simdi destek lazim kötü zamanda

hüseyin1975
07.03.2009, 21:08

Umarim sana birsey olmamisdir kardes;)
Sakin TV'ye kafa attim deme:)

TS-FAN
Ligde en çok gol pozisyonuna giren forvet Gökhan Ünal.
Başarı oranı %20
demek ki takım forvetlere pozisyon hazırlıyor.
Sorun belli...
Düşme haatındaki takımlar kadar gol atabilmişiz.

Ömer Aydın

Eline bise oldu mu?

ultrafanatik61
ya birde bizim su maclari hep erken saatlere aliyorlar yaa cildirtiyorlar beni yaaaa
öteki takimlar aksama kadar iyi dinlenmis gözleri tam acilmis cikiyor bizimkiler uyuyormu napiyor
hic o istanbul takimlarin kendi sahasinda oynadiklari maci erken saate verdiklerini gördünüzmü ?? arada bi deplasmanda olunca oda bir sezonda en fazla 2mac erken saat olur gerisini hep aksama alirlar !!
kac saat gecti halen sakinlesemedim ya her saniye beynimden geciyor

leavemealone
umutla gökhana selam ligde 3 cü olduk sayenizde tesekkürler ..

Öztürk Adem
07.03.2009, 21:10
Bu son sansımız cok ıyı hazırlanıp ınanlarını da ortaya koyarak onumuzde kı macı aldıkları taktırde hala daha sansımız eskısı kadara yuksek olacaktı.Ama 7 hafta da 3 galıbıyet aldık .Derbılerden ıyı sonucla ayrıldık dıyoruz ama :( Ummadıgımız sonucları almakta ısrar edıyoruz.
Bence artık hocamız yedek kulubesıne yonelmelı papy e dahı sans verılmelı.Ceyhun artık 11 de yer bulmalı.Barıs en azından 2. yarıda formasını gıymelı .Aynı 11 kısıye de bu kadar ısrarla yuklenmek akıl ısı olmasa gerek.
Lıgın ılk ankara macından buyana bır varlık gosteremeyen ekstra hıc bır sey ortaya koyamayan Selcuk un artık yedek kulubesıne cekılmesı sart oldu.Cok anlamsız yere takımdan kesılen Serkan Balcı artık oynamalı.Tayfun sadece ve de sadece son dk larda oynamalı cok yeteneksız bu adam be kardesım

ultrafanatik61
ligin son maçı fb maçına trabzona gelecektim ama bu gidislen gelmek zora girdi:cool:ah trabzon şampiyonluk maçına çıkta geliyim trabzon fb maçına ah ah:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

son maca bende gelecektim taaa belcikadan hatta mac izlerken arkadasla haftaya gs macina gelmeyi bile düsünüyorduk taaaki mac böyle bitene kadar ...
sampiyonluk icin isimi gücümü birakir gelirdim ama bu durumda bosuna isimden olmak istemiyom:(:(:(

hüseyin1975
umutla gökhana selam ligde 3 cü olduk sayenizde tesekkürler ..

Hemde yigidoslar oynamadan:(

ts_tuncay_ts
geçen seneye mazi derler hani siz dersiniz ya olan oldu önümüzdeki maçlara bakıcaz.Ee o zaman ne diyo geçen seneyle karşılaştırıyonuz bu seneyi...

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1321#Icerik

serdar333

yok kardeşim bende bişey yok... kül tablasını çaktım tv ye... ama bu gidişle sinir hastası olacam... olmaz yaw
sana ciddi diyorum bu gökhanın girdiği pozisyona gireyim en az 2 sini atarım... eminim yaw...

elnıno 28
07.03.2009, 21:11
ya bu kalecıler bıze gelınce panter kesılıyorlar başka maclarda yedıklere gollere kargalar bıle güler

jackal
ozm inadina renkdas asil takima simdi destek lazim kötü zamanda

Her zaman yanındayız TS'nin....

U.Sadıkoğlu

Ben 2 sene öncemiydi neydi szymkowiak ın ilk golü attığı fenere 3-2 trabzonda yenildiğimiz maçta 37 ekran televizyonu çalışmaz hale getirmiştim o gün bugündür sakinim :D

uzungöllü
hakkını veremeyen oyuncuya nota verilmeli bence...

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:13
Yönetim simdiye kadar Trabzonsporu ayaga kaldirdigi icin onlari elestirmeye vicdanim el vermiyor.
Yalniz sunu sormak lazim.Ilk devre sonunda bu takimin bitirici bir golcüye ihtiyaci oldugu belli degilmiydi?
Fatih tekke yi 3 ayligina kiralasak ne kaybederdik?

hüseyin1975
07.03.2009, 21:13
Ben 2 sene öncemiydi neydi szymkowiak ın ilk golü attığı fenere 3-2 trabzonda yenildiğimiz maçta 37 ekran televizyonu çalışmaz hale getirmiştim o gün bugündür sakinim :D

Ne mübarek Takimimiz varmis yahu;)

Yaramaz cocuklari uslandiriyor isde:p:p:p

EmrahYalçınalp
07.03.2009, 21:14
Ben haftalar önce söylediğim lafın arkasındayım. Selçuk ve Colman bu takımın ikili ortasahası olamazlar. Takımında bir Appiah, bir Aurello olur, tamam. Birini tuttarsın, ya da ikisi de ara ara girip çıkarlar. As adamın sakatlanınca aklın geride kalmaz. Ama, yok. Selçuk kötü oynamıyor, oynaması gerekenin ne olduğundan bihaber. Biz Hüseyin'le top dağıtacaksak, ortasahada top sıkıştığında kendini gösterecek kişi Hüseyin olacaksa, niye aldık Selçuk'u? Top alırsın da, atarsın gitmez. Eyvallah, kötüydü deriz. Stoperler top çıkartacak, eğer Hüseyin kendini göstermezse ileri şişirmek zorundayız. Niye? Ortasahamız top onlara gelirse iş yapmaya çalışıyorlar, top isteyen yok. Çok koştukları için bunu çok iyi yapamamalarını anlarım ama hiç yapmıyorlarsa sorun var demektir.

Gol kaçar, gol de yenir. Ama defalarca yazdım, bizim bir kurgumuz yok. Topu ite ite oynuyoruz. Rakipler de can siparane oynamaya başlayınca her zaman yemiyor işte. Gelecek çok parlak görünmüyor maalesef. Ben olsam, gelecek sene için Alanzinho'ya verdiğim para kadar para ayırıp çok kaliteli bir ortasaha oyuncusu bulurum. Colman ve Selçuk da ister kalır ister kalmazlar. Sanılanın aksine, çok da iyi bir forvet hattımız olmamasına rağmen gerçek sorunun ortasahada olduğunu düşünüyorum. Ve Selçuk'un hızla yeni Adem Koçak olma yönünde ilerlediğini...

mustafaction
07.03.2009, 21:15
rıdvan dilmen diyorkı ts taraftarı 61. dk da balon atıyor o kadar baska bıse yok evsahıbı gıbı oynamıyor dıyor...

Harun_ayar_ts
07.03.2009, 21:15
golü gene arka direkten yedik suan tvde izliyorum yorumcular maçları gösteriyor bjk maçı gene arka drekte gol yiyoruz konyadanda arka drekten gol yiyoruz nedense hep arka dreki bos brakıyorlar

Aker
07.03.2009, 21:16
Yönetim simdiye kadar Trabzonsporu ayaga kaldirdigi icin onlari elestirmeye vicdanim el vermiyor.
Yalniz sunu sormak lazim.Ilk devre sonunda bu takimin bitirici bir golcüye ihtiyaci oldugu belli degilmiydi?
Fatih tekke yi 3 ayligina kiralasak ne kaybederdik?

Sadece para kaybederdik ve sene sonunda alacağımız şampiyonluk ile kat kat daha fazla para kazanırdık.

U.Sadıkoğlu
07.03.2009, 21:16
rıdvan dilmen diyorkı ts taraftarı 61. dk da balon atıyor o kadar baska bıse yok evsahıbı gıbı oynamıyor dıyor...

Aynen öyle seyirci profilimiz değişti ama eskiden nasıldı avniaker harbi cehennemdi millet tırsıyordu nasıl oynanıyordu maçlar hey gidi hey

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:17
Ben haftalar önce söylediğim lafın arkasındayım. Selçuk ve Colman bu takımın ikili ortasahası olamazlar. Takımında bir Appiah, bir Aurello olur, tamam. Birini tuttarsın, ya da ikisi de ara ara girip çıkarlar. As adamın sakatlanınca aklın geride kalmaz. Ama, yok. Selçuk kötü oynamıyor, oynaması gerekenin ne olduğundan bihaber. Biz Hüseyin'le top dağıtacaksak, ortasahada top sıkıştığında kendini gösterecek kişi Hüseyin olacaksa, niye aldık Selçuk'u? Top alırsın da, atarsın gitmez. Eyvallah, kötüydü deriz. Stoperler top çıkartacak, eğer Hüseyin kendini göstermezse ileri şişirmek zorundayız. Niye? Ortasahamız top onlara gelirse iş yapmaya çalışıyorlar, top isteyen yok. Çok koştukları için bunu çok iyi yapamamalarını anlarım ama hiç yapmıyorlarsa sorun var demektir.

Gol kaçar, gol de yenir. Ama defalarca yazdım, bizim bir kurgumuz yok. Topu ite ite oynuyoruz. Rakipler de can siparane oynamaya başlayınca her zaman yemiyor işte. Gelecek çok parlak görünmüyor maalesef. Ben olsam, gelecek sene için Alanzinho'ya verdiğim para kadar para ayırıp çok kaliteli bir ortasaha oyuncusu bulurum. Colman ve Selçuk da ister kalır ister kalmazlar. Sanılanın aksine, çok da iyi bir forvet hattımız olmamasına rağmen gerçek sorunun ortasahada olduğunu düşünüyorum. Ve Selçuk'un hızla yeni Adem Koçak olma yönünde ilerlediğini...
Peki gökhan ve umut ne olma yolunda ilerliyor sence?
Bugün takimin en iyileri hüseyin ve colman ve sen sorun orta sahada diyorsun.
Evet,kötü oynuyoruz ama ligin belkide en fazla pozisyonuna giren takimiyiz.
Peki bu pozisyonlar girip de atamayan orta saha oyunculari mi forvetler mi?

SARI61
07.03.2009, 21:18
o kadar moral bozukkı renkdaşlar agzımı bıcak acmyor bıze gelen rakıpler aslan kesılıyor hele gokhan unala ne demelı sen aldıgn parayı haketmıyosun senın yuzunden denızlıye yenldk bugunde kacırdıgın goller sonucu konyaya yenıldık artık bıktım uzulmekten sampıyonluk ıstıyoruz bunu bıze cok gormeyın

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:20
Çok kötü oldu , çok .

ultrafanatik61
07.03.2009, 21:21
orta saha adamlari okadar poziyon üretiyor bizimkiler topu japonyaya cakiyor gelmis orta sahada sorun var diyor , ben kac haftadir diyorum selcuk cok inisli cikisli maclar oynuyor hele son haftalar hep iniste ,
colmana kimsenin laf etme hakki yok bence sahada en istikrarli yabanci ve kafasi hep havada yere bakmiyor attigi paslardanda belli zaten 95% isabetli paslar atiyor ve güzel paslar atiyor , ayrica defansada cok yardim ediyor bence selcuk kesilip alanzinho yattara sahada olmasi lazim alanzinhoda alismaya basladi takima

erdo6
07.03.2009, 21:21
golü gene arka direkten yedik suan tvde izliyorum yorumcular maçları gösteriyor bjk maçı gene arka drekte gol yiyoruz konyadanda arka drekten gol yiyoruz nedense hep arka dreki bos brakıyorlar

aynen katılıyorum tüm golleri aynı taraftan yiyoruz ve ersun hala bir önlem almıyor.

biltrabzon
07.03.2009, 21:23
gökhan ünal a 6 milyon 250 bin avro verenler,o paranin yarisina fatih tekke yi alinsaydiniz ne olurdu.

mustafaction
07.03.2009, 21:23
girayı oyundan almasıda etken oldu golde

U.Sadıkoğlu
07.03.2009, 21:24

Aynen çok saçma bi değişiklikti beşiktaş maçının ikinci yarısındada öyle yaptı .

ultrafanatik61
07.03.2009, 21:25

bence en iyisini yapti , pek begenmedim onu her ayagina gelen topu öne cakti disari cakti bir tane kontröllü pas vermedi

Harun_ayar_ts
suan konuda olanlara soruyorum sizce alanzinho artık ilk 11 oynamalımıdır:confused:

bence oynamalıdır

Cafer Bulur
Golde song ve egemen nerdeydiler merak ediyorum.
Kratochvil olmasa dahi diger konyali oyuncu golü atiyordu.
Yedigimiz goller sanki birbirinin kopyasi ve önlem alinamiyor.

ugurozturk
Kanalturk Telegol:

Serhat Ulueren: Fatih Terimin maci izlemesi cok iyi oldu; Oguzhan gibi bir kaleciyi milli takima cagirabilir.

Adam hakaret amacli demedi; gayet safiyane dedi. yaziklar olsun bizi bu duruma dusurenlerle. milli takim hocasi macimizi izlemeye gelmis; bahsi gecen futbolu rakipten.

Emo91
07.03.2009, 21:26
maci izleyemedim....

insallah bu gökhan ve umut haftaya kendilerini afetdirirler...

benim anlamadigim, düsem hattinda olan takimlari yenemiyorsan nasil sampiyon olucaksin!!!
saten büyüklerin hicbirini de yenemedik!!!

yinede sonuna kadar destek diyorum! takimda cok stres yaratiyor su "ersun-istifa"diyenler!!
sizin gibi taraftar olmaz olsun, siz ne konusdugunuzun bilincinde degilsiniz!
konusmadan önce düsünmek lazim!

ersun hoca olmasa bir bu konumda asla olmazdik, en fazla 5. olurduk....

ceserdar
07.03.2009, 21:27
Alanhinyo ilk 11 başlamalı. Bu ufaklık da iş var. Demedi demeyin.

ugurozturk
Golde song ve egemen nerdeydiler merak ediyorum.
Kratochvil olmasa dahi diger konyali oyuncu golü atiyordu.
Yedigimiz goller sanki birbirinin kopyasi ve önlem alinamiyor.

Ersun yanal ne zaman degisiklik yapsa; ya gol yiyoruz ya da maci zor bitiriyoruz. Allah sonumuzu hayr etsin.

ultrafanatik61
maci izleyemedim....

benim anlamadigim, düsem hattinda olan takimlari yenemiyorsan nasil sampiyon olucaksin!!!

yinede sonuna kadar destek diyorum! takimda cok stres yaratiyor su "ersun-istifa"diyenler!!

aynen katiliyorum ersun hoca olmasa bu futbolcularin yarisi bile yoktu takimda hele colman gibi gelecegi parlak biri kesinlikle olmazdi takimda

hüseyin1975
07.03.2009, 21:29
maci izleyemedim....

5. ile aramizda kac puan fark var?
Bende Ersun Hocami destekliyorum ama bu tez pek tutmadi bence;)

Taner Uykuçeken
07.03.2009, 21:30
Maçı seyretmediğim için tam yorum yapamıyorum ama 3 stoperle 11 e başladıysan ve golü hala bulamamışsan çıkarırsın sağbekini 3 stoperi çakılı oynatırsın yıkarsın bütün takımı rakip sahaya bunu düşünmek zor olmasa gerek:confused:

ultrafanatik61
07.03.2009, 21:30
5. ile aramizda kac puan fark var?
Bende Ersun Hocami destekliyorum ama bu tez pek tutmadi bence;)

su an 5 puan fb yenerse 2 puan kaliyor 5ci ile

ultrafanatik61
07.03.2009, 21:31
Maçı seyretmediğim için tam yorum yapamıyorum ama 3 stoperle 11 e başladıysan ve golü hala bulamamışsan çıkarırsın sağbekini 3 stoperi çakılı oynatırsın yıkarsın bütün takımı rakip sahaya bunu düşünmek zor olmasa gerek:confused:

zaten ikinci yari yikildik rakip sahayada golü yiyen biz olduk :confused:

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:32
Yahu pozisyona giriyorken atacaksın , millet pozisyona girmeden iki gol atıyor .

Mehmet Fırat
07.03.2009, 21:33
Eskiden Villarreal, D.Kiev gibi maçlarda çok gol kaçırır, sonra kaçırdığımız golleri arardık.

Şimdi Konya maçında kaçırdığımız gollere yanıyoruz. :)

Gereksiz bir bilgi, aklıma gelmişken yazayım dedim. :D

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:33
Bu düsüsün nedenleri aslinda belli.
Sürekli ayni oyunculara yük biniyor ve altindan kalkamiyorlar.
Takimi tasimasi gereken futbolcularimizda istikrar sorunu var,burasi kesin.
Ne colman,ne gökhan.ne umut,ne yattara,ne selcuk,ne de song sezon basindan beri istikrari yakalayamadilar.
Takimin en istikrarli oyunculari sylva,egemen,cale ve hüseyin.Bu oyuncularin hepsi de defansif oyuncular.
Yani yarista ofansif oyuncularin degil takim savunmasinin basarisi sayesinde bugünlere gelmistik.
Bundan sonra ofansif oyuncularimiz formlarini üst düzeye tasiyamazlarsa degil sampiyonluk ilk 2 bile hayal olacaktir.

61baron61
07.03.2009, 21:35
gol kacar ama gökhanin pozisyonlari kacmamali, 2 sini atsa 3 puan....ersun istifa diyenlere de sunu söylüyorum ersunmu atacak golleri....?

osmanselcuk
07.03.2009, 21:36
yaa bi adamın yeri garanti olmıcak kii oynasın, alanzinho geldi, rekabet başladı derken, yattarra dönüş sinyalleri verdi.. ya gökhan!!!
azcık hırs olmazmı bi topçuda yaa, umut yapabilceğinin en iyisini zaten yapıor, ama gökhan 10da 1ini yapmıyor. biz evimizdeki tüm maçlarda bu zulümü çekmek zorundamıyız!!! ersun hoca kenarda neden bu kadar pasiff???? aslında bi sürü sorun var..
takımın üstüne gidince de yeni takım diyorlar.

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:39
45-60 arası ne top oynadı takım .
Bir ara benim olduğum bölüm ayakta izlemeye başladı .
Oturmayın , oturmayın diyorlardı .

O ara gol gelse , koparırdık maçı , olmadı .
Sağlık olsun diyeceğim ama bu giden üç puanlar çok önemli puanlar .

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:40
61.dakika kutlamalari mi?Trabzonspor taraftarinin cikarmis oldugu en sacma sapan seyi izlemeye bugün de taniklik ettik.

osmanselcuk
07.03.2009, 21:41
bide bu 61 sevinçleri yokmuuuu. bugün dk 61 olunca takımın konsantrasyonu bozuldu. rakip rahat bi 10-15 dk nefes aldı. skora göre yapsalar bu sevinci daha iyi olucak. bu sevinç rakibi bile baskı altına bile almıyor. denizli de 61.dk da pozisyon yakalamıştı...

ilyskm
07.03.2009, 21:42
Arkadaşlar,
Bu takımdan ne köy olur ne kasaba sıkmayın canınızı yeni takım diyorlar seneye 2 senelik olacaklar o zaman göreceğiz hanyayı kenyayı...

Adil ÖZGÜR
Kalecimiz Tolga bugün Konyasporun Trabzonlu kalecisi "O.BAHADIR"ı seyrettimi acaba.
Umarım seyretseydi, Maçın Kahramını olduğunu aleni görürdü.

hüseyin1975
61.dakika kutlamalari mi?Trabzonspor taraftarinin cikarmis oldugu en sacma sapan seyi izlemeye bugün de taniklik ettik.

Cafer bence en iyi bulusumuz.
Hic olmazsa Tribünler 1-2 Dakika neseleniyor.:(

Uluhan
07.03.2009, 21:43
Böyle forvete böyle maç sonucu, bu kadar net pozisyon kaçırırsan mağlup olursun.
Ama yan toptan böyle basit bir gol de yememeliydik.

yanliz kovboy
07.03.2009, 21:44
Her giden puanlardan sonra sağlık olsun diyoruz.Ama nereye kadarr?

Serhat
07.03.2009, 21:45
Bu Maçtada Hocaya sitem Almış başını gidiyor ... Yazık cidden üzülüyorum ... Forvetlerimizin Umursamamazlığı ve skor üretememedeki beceriksizliği 2 haftada hat safhaya ulaştı... İlk yarıdada böyle idi. Bundan sonrada böyle gidecek... Buna Hocanın yada yönetimin yapacak olduğu birşey yok... Zira Kaleciyle karşı karşıya kalınan sayısız pozisyonda artık iş hocadanda yönetimdende geçmiştir.
Dikkat ediyorum Biz burda herşeyi teknik yönden ele alıyoruz... Bilerek veya bilmeyerek ... İsteyerek yada istemeyerek hata yaptığımızı belirtmek isterim... Bu Konuda taraftarın üstüne düşen görevi yerine getirdiğini bana kim söyleyebilir??? Daha Maçın ilk dakikalarında ofsayttan attığımız golden sonra karşı takım panik yapmışken homurdanmaya başlayan taraftar profilini bana kimse açıklayamaz! Çıldırmamak elde değil... Herkes takımın oyun sistemini eleştiriyor hocaya takıyor kimileri yönetime giydiriyor yok o alınsada bu alınmasa gibisinden felan filan ... Arkadaş bu işlerde vazifesi olan kişiler görevini en iyi şekilde yapıyor... Burda herkes hemfikir ... ama gelin bi anket düzenleyelim... Kendi aramızda olsun ! Takımımızı Saha içinde ateşliyebiliyormuyuz? Takımımızı motive ettiğimiz gibi karşı takımı ürkütebiliyormuyuz? Avni aker rakipler için bir cennetmi? Yoksa Cehennem mi görünüyor? diye...

Herkes uyansın artık ! Futbolcuları hunharca eleştirene kadar onları sitrese sokup motivasyonlarını dağıtana kadar, Homurdanıpta kendi oyuncunu ürkütene kadar takımına sahip çık, çılgınca bağır onları ateşle ve destek ol ... Alkışlayalım Bu Çocukları... çünkü bu uşaklar Alkışlanmayı hakediyor. Gün destek günüdür...

boztepeliyasin
07.03.2009, 21:45
sinir krizleri geçiriyorum bu serserilerin yüzünden. böyle takım dünyanın başka yerinde yoktur heralde. 85 dakikada 10 tane pozisyon kaçır sonra 1 gol ye al buyur ne yersen ye şimdi.

Keleşoğlu
07.03.2009, 21:46
sahanda üstüste kaybettiğin 6puan ve şampiyonluk ?!

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:46
Cafer bence en iyi bulusumuz.
Hic olmazsa Tribünler 1-2 Dakika neseleniyor.:(
Nesi en iyi bulus abi?
Macla zerre kadar alakasi olmayan ,taraftarin kendisini avutmaktan baska bir sey degil.
Bir de 61.dakikada gol yersek ortaya trajikomik durumlar ortaya cikiyor.
Gecen sezon kayseri macinda oldugu gibi.
Bir sey yapabiliyorsalar adam gibi takima destek versinler.Taraftarlik mac sonunda hocayi istifaya davet etmekle olunmuyor.

mustafaction
07.03.2009, 21:47
Ersun hoca ne olur gs maçına göksu ile başla vallahi gökhandan daha iyi işler yapar

Erdal
07.03.2009, 21:48
Düzelir...Bu da geçer....Siz sağlam bir dua edin hele...

oskanonur
07.03.2009, 21:49
Şunana kadar oynadığı müsabakalarda 41 net pozisyon yakalayip bunların sadece 9'unu gol yapabilen bir Gökhan Ünal ile bu kadar oluyor ancak.
Biz sözüm de Ersun Hocaya; artik kes su Selçuğu da Serkanla başla maça. Kaç haftadır kötü adam. Futbolcuyu kazanmak adına Selçukta inat ediyorsun ama bu çocuk bunun kıymetini biilmiyor ve malesef senin kredini de bitiriyor.

Sonuç olarak gitti yine bir hafta sonu.

Muhalif
07.03.2009, 21:49
Ligin en kötü kalecilerine sahip takımın yedek kalecisini yıldız yaptı forvetlerimiz, takdire şayan evet. Kimse bu kaleci iyi demesin kenardan gelen ortaları köşeye kafayla yollyacak Ersen gibi bir adam bizde olsaydı 3 tane rahat atmıştık. Ama her ortayı üzerine vurdular adamın. Kalecinin kurtardığı 2 pozisyon var benim gördüğüm, gerisi hep bizim eşekliğimiz. Bu kaleci Fb'de Önder'indi galiba eline çarpan topta golü yemişti. Öküzlemesine cepheden gelen bir topa yumruğa çıkmıştı da seken top Fb'linin eline çarpıp girmişti ve suçu hakeme attılar! Ama bizim forvetler böyle kötü kalecileri bile yıldız yapabiliyorlar işte.

Fatih Terim maçlarımızı izlemiyor diye diye getirttiniz adamı, sizce kimi alırdı bugün sahadan milli takıma? Terim uğursuz geldi, keşki gelmeyeydi diye feryat edebiliriz toplu halde!

Kadere de bağlayabiliriz bu işi. Kratochvil'e bu sene Trabzon'da galibiyet görmek nasipmiş diyelim. Adam Denizli'den son gün gitti, Denizli bizi yendi, gittiği takım Konya o da gelip bizi yendi. Demek her halükarda adam galibiyet görecekmiş. Üstelik bir adım daha ilerleteyim Konya'nın penaltısını vermedi hakem ki verse atışı Kratochvil kullanacaktı ve sonucun ne olacağı malum sanırım. Eh adam öyle veya böyle gol atacakmış demek bize hakem bile engel olamadı!

Şimdi kaderci düşünürsek şampiyon olacağımız varsa bu sene kalan tüm maçları kötü oynayıp kazandığımız maçlardaki gibi şansımızla kazanıp şampiyon oluruz! Fikrimi sorarsanız sene başından beri Beşiktaş en büyük favorimdi, zira en dengeli kadro onlarda.

Maça dönersek şunu söylemekte fayda var. Ersun Yanal'ın kesinlikle sandığım kadar usta bir taktisyen olduğunu düşünmüyorum artık. Yanılmışım bu konuda ne yalan söyleyim. Zira hiç bir alternatif planı yok. Her durumda aynı ata oynuyor. Daha geçenlerde bir maçta Giray'ı çıkarıp Hüseyin'i göbeğe çektiğinde golü yemiştik, bugün yine böyle oldu. Selçuk efendi hazretleri bu takımdan kesilemez diye bir kuralı var hocanın buna inandım. Ziya Doğan'ın Ayman sevgisini geçti bu durum. Takıntılı ve inatçı adam profili çiziyor Ersun Yanal da son zamanlarda.

Savunma olarak da sanırım 3 veya 4. kez aynı golü yedik. Song efendi ilkinde benim adamım o değildi diye yırtmaya çalıştı ama gördük ki Song kimin yanında ise golü o atıyor. Bari rakip korner kullanırken ileri çıksın! Petkoviç'e de yan toplara hatalı çıkıp gol yediriyor diye kızardık Slyva'da hiç çıkmıyor yine yiyoruz. Kim ne derse desin 6 pas içinden yenilen her kafa golünde bence kalecinin öyle veya böyle hatası vardır. El avantajın var ve 6 pasta sana kimse dokunamaz, çık vur, vuramazsan vurdurma falan!

Steven Gerrard her sene önümüzdeki sezonlara bakmaktan bıktım diyordu geçen yıl verdiği bir röportajda. Bu sene Liverpol'un gidişinden şampiyon olacaklarmış gibi dursa da şu an M.Utd'ın 7 puan gerisindeler hem de bir maç fazlasıyla. Gerrard'ın önümüzdeki sezonlara bakmaktan bıktım demesi sık sık aklıma geliyor yine bu aralar nedense. Biz de bıktık be arkadaş!

Mehmet Fatih Silik
07.03.2009, 21:50
Ne yazacagimi bilmiyorum yeminle! Icimde öyle öfke var ki kusmak istiyorum bu öfkeyi...ama yüregimdeki TRABZONSPOR A$KI izin vermiyor buna...Bir insan 1 hata yapar 2 hata yapar hadi diyelim 3 hata yapar...peki ne zaman hatasindan ders almaya ba$lar? Hic mi? Hadi diyelim ki Antalya macindaki kacan gol firsatlarindan ders aldik...hadi diyelim ki Denizli macindan ders aldik...olmadi Be$ikta$...eeee? Peki ya bugün? Ersun Yanal istifa diye bagiran dengesiz insanlar ne bekliyor? Ersun Hoca cikip kendisi atmasini mi ? Karde$im bir gol kacirirsin iki gol kacirirsin olmadi üc tane...ama tek macta degil!!! Begenmedigimiz alay ettigimiz Güiza Gökhan'in kacirdigi pozisyonlari bile atardi! Öyle ya da böyle...bu takimla sezonu bitirecegiz...diliyorum ve ümit ediyorum bu SON olur! Trabzon insani sabirsizdir...bende öyleyim...ama her insanin da sabri bir yere kadar!!! Eger bugün ki gibi Galatasaray macinda böyle basit golleri degerlendiremezsek Galatasaray bizi rahat gecer...görünen köy kilavuz istemez! ALLAH daima yar ve yardimcimiz olsun....

Selam ve Dua ile...!

AKSOY_61
07.03.2009, 21:53
Arkadaşlar,
Bu takımdan ne köy olur ne kasaba sıkmayın canınızı yeni takım diyorlar seneye 2 senelik olacaklar o zaman göreceğiz hanyayı kenyayı...

hala daha bu bahaneye başvuranlar var mı?
ligin başından beri sürekli aynı kadroyla oynayan takım Trabzonspor değil mi?
bir sürü lig maçı türkiye kupası maçı hazırlık maçı oynamadı mı bu takım.
kadrosunu en erken kuran, geçen seneki yönetim ve hocasıyla çalışan takım değil mi bu takım.

bu minareye kılıf aramaktır ancak.

biltrabzon
07.03.2009, 21:55
ersen martin bunlardan daha iyi.heleki gökhan ünal denilen entel buraya zorla gelmis gibi oynuyor .gitsin istanbul takimlarinda oynasin,burasi acmadi onu.böyle adamlari niye transfer ediyoruz ki.bu adami istanbul takimlari almayinca bize kakaladilar.bize pek isteyerek geldigine inanmiyorum.

Selim Turan
07.03.2009, 21:55
Şu maçta Fatih Tekke olsaydı en az 3 gol atmıştık oda en az.... Kalenin dibinden gol atamıyorlar ya. Arkadaş gol kaçıracaksan ceza sahası dışında kaçır 1 metreden değil!

ilyskm
07.03.2009, 21:56
Ersun Hocaya tek bir lafım var. Bu kadroyu alternatifsiz yapmak senin eserin, yaptığın değişiklikler hep aynı, kes şu Gökhanı bir kerede tek santrafor veya santraforsuz oynayalım bakalım ne olacak. Şu anda kazmalar gol atamayınca defans karambole bir gol atabilirmiyim diye ileri çıkıyor ve saçma sapan goller yiyoruz. Oynatma şu kazmaları tamamen orta saha ağırlıklı çıkalım bakalım ne olacak. Zaten kebap yandı bundan sonra 1 puan fazla 1 puan eksik farketmez.

hermann hesse
07.03.2009, 21:56
Her şey güzel olacak..!!

Keleşoğlu
07.03.2009, 21:57
ne çekiyorsak birbirimizden çekiyoruz zaten memleketlimizin , eski futbolcularımızın sezonun en iyi futbolunu oynadığı maçlar TRabzonspor maçları.. dürüstlüğü tutuyor herkesin buna itirazımız yok oynasınlar tabi ama rakiplerimiz bu sorunu hic yasamıyor nedense

Emo91
07.03.2009, 21:58
haftayada yenilirsek 5. olma ihtimalimiz yüksek hemde sivas kaciyor sampiyonluga dogru!!!

haftayi GS yi yenmemiz sart oglu sart!!!
baska yolu yok, yane ya yenecegiz yada yenecegiz, bu kadar basit!

bu sezon hicbir büyük takimi yenemedigmizi düsünürsek kolay olmayacak, ama ayni zamanda büyüklere karsi her macda cok iyi oynadik (son beisktas maci haric)

allahim sen yüzümüze bak rabbim!

sampiyon olalim derken taaaaa 5. olacagiz

osmanselcuk
haftya maç yine trabzonda.. dışarısı valla çok daha rahat. taraftar maçla alakasız olmaya devam ederse daha çok iç saha fobisi çekeriz biz..

Cafer Bulur
Muhalif kardesimiz aci ama gercek olan seyleri yazmis,kendisine katiliyorum.
Gercekten de oguzhan bugün aman aman bir top cikarmadi,sadece bizimkiler nisanlama yapti.
Bu arada gs ye karsi jeffersonu tercih eden giray hoca neden bu macta oguzhan i tercih etti acaba?Bu da benim kafama takilmadi degil.
Yoksa giray bulak ersun yanalli bir Trabzonsporun sampiyon olmasina var gücüyle direnmek mi istedi?
Diren hocam diren,bu senin en tabii hakkin.
Diren ama gs yede diren,fb yede diren de seni iyi bir Trabzonsporlu olarak hatirlayalim degil mi?

Cem Balcı
07.03.2009, 21:59
artık yuh diyorum başka bir şey demiyorum!!

yorumsuz!!

Erdal
07.03.2009, 22:00
İyi bir film bulup seyretmek lazım. Haftaya gs yi yeneriz Alalh'ın izniyle...Sonrasına sonra bakarız....

hermann hesse
Yalnız birşey dikkatimi çekti. Konya nın kalecisi! Öz be öz Trabzon lu. Kimse ona Trabzon lu diye maçı sat demiyor. Ama adam hiç bir takıma karşı göstermediği kaleciliği Trabzon a karşı gösteriyor. İşte bunu hazmedemiyorum.

Hüseyin İlkin
Rakip kaleci Tolga olsa bile yıldız olur bizim maçlarda .
Bunu maç içinde sık , sık dile getirdim yanımdakilere .

Cafer Bulur
07.03.2009, 22:01
ersen martin bunlardan daha iyi.heleki gökhan ünal denilen entel buraya zorla gelmis gibi oynuyor .gitsin istanbul takimlarinda oynasin,burasi acmadi onu.böyle adamlari niye transfer ediyoruz ki.bu adami istanbul takimlari almayinca bize kakaladilar.bize pek isteyerek geldigine inanmiyorum.
Ersen martini devre arasinda forvet transferi olarak önermistim ama onun isi bitmistir denilmisti.
Gökhan in kacirdigi gollerin cogunu atardi bence.

Selim Turan
Yalnız birşey dikkatimi çekti. Konya nın kalecisi! Öz be öz Trabzon lu. Kimse ona Trabzon lu diye maçı sat demiyor. Ama adam hiç bir takıma karşı göstermediği kaleciliği Trabzon a karşı gösteriyor. İşte bunu hazmedemiyorum.

Aynen ne biçim zorumuza gidiyor ya 90 dan top çıkarıyor. Diğer maçlarda bu performası sergilese milli takımda oynar...

mashal61
Şu anda 51 puanda olmak vardı diye düşünüyorum. Bir de şimdi şampiyonluk yarışından kopmuş olabilirdik diye düşünüyorum. Tezatlar içindeyim. Ama bildiğim bir şey var. Bu üzüntünün, stresin tek sorumlusu Gökhan Ünal'dır. İddia ediyorum maça İsaacle başlasaydık bu maçı kazanırdık. Tabi sadece varsayım ama kuvvetli bir ihtimal.

Bülent AKBULUT61
suan konuda olanlara soruyorum sizce alanzinho artık ilk 11 oynamalımıdır:confused:

bence oynamalıdır
gec bile kalındı

Ha-kan
07.03.2009, 22:02
Ersun Hocaya tek bir lafım var. Bu kadroyu alternatifsiz yapmak senin eserin, yaptığın değişiklikler hep aynı, kes şu Gökhanı bir kerede tek santrafor veya santraforsuz oynayalım bakalım ne olacak. Şu anda kazmalar gol atamayınca defans karambole bir gol atabilirmiyim diye ileri çıkıyor ve saçma sapan goller yiyoruz. Oynatma şu kazmaları tamamen orta saha ağırlıklı çıkalım bakalım ne olacak. Zaten kebap yandı bundan sonra 1 puan fazla 1 puan eksik farketmez.
bencede gökhan kendinin alternatifsiz olduğunu görüyor bize saç baş yolduruyor.hocamdan rica etcem şu göksuyu oynat bi şans verde rezil etsin şu burnu kalkmışı.ama nerde hocada o cesaret.....

biltrabzon
07.03.2009, 22:02
trabzonspor, Hüseyin Avni Aker"de bu sezon bir kez daha yenildi. Bu nasıl bir takım ve nasıl bir oyun anlayışı demek geliyor insanın içinden. Sanki ihanete uğramak gibi bir şey

Git deplasmanda puanları topla gel, sonra da Avni Aker"de dağıt.

İnsanın inanası gelmiyor. Biliyorsun ki; sana gelen ve bundan sonra da gelecek takımlar, önce �Çanakkale geçilmez� diyerek direncini kırıp, sonra da için için bir gol diyorlar. Olmazsa da Allah bereket versin diyerek bir puana razı olup gidiyorlar.

Şimdi birileri çıkıp yine bu yenilgiye kılıf da bulabilecek belki ama, sezon başından beri avaz avaz bağırdık. Ancak dinleyen olmadı.

Bir takım orta sahasız olmaz. İnatla ve itelemeyle de olmuyor. Bütün olumsuzluklara ve kaptırdığı toplara rağmen, ayağına top yakışan, iki pası yapabilen Colman"ı dışarı alırken, seyircinin tepkisi kime ve neye idi ? Bunu iyi tahlil etmek lazım. Dahası haftalardır sahada sürünen ve her maç 90 dakika sahaya kazık çakan Selçuk dururken, Colman"ı oyundan almak hangi aklın ürünüdür ?

Anlayana bravo.

Yetmedi sahanın en iyilerinden Giray"ın yerine Alanzinho"yu oyuna alan anlayışla bu takımın bir yere gidemeyeceği aşikardır.

Denizlispor ve Konyaspor karşısındaki Trabzonspor"da oyun anlayışı bakımından hiçbir farklılık göze batmadı. O zaman akla şu takılıyor. Acaba başta Trabzonspor yönetimi, sonra da teknik heyeti ve onlara kayıtsız şartsız itaat edenler o mağlubiyetten ders çıkarsa idiler, bugün Hüseyin Avni Aker başımıza yıkılır mıydı?

�Ben her şeyin doğrusunu bilirim ve yaparım. Kimse eleştiremez� edasıyla ayakları yere basmayanlar� şimdi bunun hesabını vermeliler. Devre arasında bu takımın ihtiyacının ne olduğu belli iken, ahbap çavuş ilişkisiyle milyon Euro"ları heba edenler savunma hazırlamak zorundadırlar. Çünkü başkaları takımlarına devre arasında kazandırdıklarıyla hayat buldular adeta.

Futbolcularla ilgili çok şey yazmaya gerek yok ancak Gökhan Ünal"a bir çift sözüm var. Bu kadar parayı gol için alan bir oyuncunun sahadaki görevinin ne olduğu bellidir. Gökhan, Kayserispor"u bilemem ama Trabzonspor"da oynadığı maçların tamamının kasetini alıp birkaç kez izlemelidir. Ancak kaçırdığı bu gollere böyle çare bulabilir diye düşünüyorum. Daha ne kadar seyircisine saç baş yolduracak onu da bilmek istiyorum.

Denizlispor maçındaki işkenceyi gördüm ama, Konyaspor maçının adeta ihanete dönüşeceğini tahmin edemedim.

LANGARA
07.03.2009, 22:03
bugün beşiktaş hiçbir şey oynamadığı maçta 3 tane pozisyon buldu ve hepsini gol yaptı.ilk yarıda attığı golle rakibinin direncini kırdı..
biz böyle ahmakça goller kaçırdıkça rakiplerimizin de güvenleri yerine geliyor biz bu trabzondan puanı alırız diyorlar ve daha bir hırsla oynuyorlar..sonuçta olan başkanımıza ve taraftara oluyor ..

Cafer Bulur
07.03.2009, 22:03
İyi bir film bulup seyretmek lazım. Haftaya gs yi yeneriz Alalh'ın izniyle...Sonrasına sonra bakarız....
Gs yi yenecegimize inaniyorsun yani?
Sen cok olumlu bakiyorsun erdal abi ama ben dahil cogu kisi gs macina bu kadar umutla bakamiyor.
Insallah kazaniriz gs macini,kazanamazsak kendimizi cok kötü yerlerde bulabiliriz.

Mustafa Önal
07.03.2009, 22:04
maç hakkında bişey demek istemiyorum. yanlız bu staddaki taraftarın yüzde 75 i şampiyonluk hak etmiyor. daha 1. dakikadna topçusuna küfreden sağında solunda bayanlar olmasına rağmen her türlü küfürü eden ve kendi taraftarının yaptığı tezavrata çakma ve bu eski şeyleri ne bağırıp duruyorsunuz diye bağırıp çağıran insanlarla bu iş yürümez.

45 dakika dayanabildim küfürlere.

hüseyin1975
Nesi en iyi bulus abi?
Macla zerre kadar alakasi olmayan ,taraftarin kendisini avutmaktan baska bir sey degil.
Bir de 61.dakikada gol yersek ortaya trajikomik durumlar ortaya cikiyor.
Gecen sezon kayseri macinda oldugu gibi.
Bir sey yapabiliyorsalar adam gibi takima destek versinler.Taraftarlik mac sonunda hocayi istifaya davet etmekle olunmuyor.

Bende zaten mizah olarak yazmisdim, kara mizah.
Kara bir günde ancak bu kadarini becerdim;)

Sufyu_41
hataları ersun yanal'da aramıyorum ben.
1- 2 metreden kaleye değil'de gökyüzüne atan futbolcuya
2- kaçırdıgınız golleri forvetler izlese oturur ağlarlar.
3-kahvede 1-0 yenildiq die innanılmaz üzüldüm.
4-sahada varlıq gösteremeyen selcugu değil'de colman'ı cıkarmasına anlam weremedim?
5-inannılmaz derece ofsayta düşen ıssac promise hale maca girebiliyor anlıyamıyorum
6-trabzon cocugu olan barıs şans werilse çok iyi olucanı düşünüyrm

bu sene şampiyonluq paralomız yoktu.Ama olursaqta elimiz tersi iteceq halimiz yoktu.Şayet istanbul takımlarını böle yakamışken şampiyonluq giderse üzülürüm.
kendi sahamız bize artıq ters gelmeye basladı.
galatarsay macını inşallah alırız inşallah.

mustafaction
07.03.2009, 22:05
gs maçını kazanabılırız cok kotu oynuyor gs tabıkı ıcımızdekı gol kacırma rekortmenlerı buna engel olmazsa

biltrabzon
07.03.2009, 22:06
Yetmedi sahanın en iyilerinden Giray"ın yerine Alanzinho"yu oyuna alan anlayışla bu takımın bir yere gidemeyeceği aşikardır.

yukardaki yazida yazar bu kismi cok dogru söyledi.en azindan giray cikmasa mac berabere biterdi.ersun yanal oyuna müdahale etmeyi bilmiyor.

U.Sadıkoğlu
trabzonspor, Hüseyin Avni Aker"de bu sezon bir kez daha yenildi. Bu nasıl bir takım ve nasıl bir oyun anlayışı demek geliyor insanın içinden. Sanki ihanete uğramak gibi bir şey

Git deplasmanda puanları topla gel, sonra da Avni Aker"de dağıt.

İnsanın inanası gelmiyor. Biliyorsun ki; sana gelen ve bundan sonra da gelecek takımlar, önce �Çanakkale geçilmez� diyerek direncini kırıp, sonra da için için bir gol diyorlar. Olmazsa da Allah bereket versin diyerek bir puana razı olup gidiyorlar.

Şimdi birileri çıkıp yine bu yenilgiye kılıf da bulabilecek belki ama, sezon başından beri avaz avaz bağırdık. Ancak dinleyen olmadı.

Bir takım orta sahasız olmaz. İnatla ve itelemeyle de olmuyor. Bütün olumsuzluklara ve kaptırdığı toplara rağmen, ayağına top yakışan, iki pası yapabilen Colman"ı dışarı alırken, seyircinin tepkisi kime ve neye idi ? Bunu iyi tahlil etmek lazım. Dahası haftalardır sahada sürünen ve her maç 90 dakika sahaya kazık çakan Selçuk dururken, Colman"ı oyundan almak hangi aklın ürünüdür ?

Anlayana bravo.

Denizlispor ve Konyaspor karşısındaki Trabzonspor"da oyun anlayışı bakımından hiçbir farklılık göze batmadı. O zaman akla şu takılıyor. Acaba başta Trabzonspor yönetimi, sonra da teknik heyeti ve onlara kayıtsız şartsız itaat edenler o mağlubiyetten ders çıkarsa idiler, bugün Hüseyin Avni Aker başımıza yıkılır mıydı?

�Ben her şeyin doğrusunu bilirim ve yaparım. Kimse eleştiremez� edasıyla ayakları yere basmayanlar� şimdi bunun hesabını vermeliler. Devre arasında bu takımın ihtiyacının ne olduğu belli iken, ahbap çavuş ilişkisiyle milyon Euro"ları heba edenler savunma hazırlamak zorundadırlar. Çünkü başkaları takımlarına devre arasında kazandırdıklarıyla hayat buldular adeta.

Futbolcularla ilgili çok şey yazmaya gerek yok ancak Gökhan Ünal"a bir çift sözüm var. Bu kadar parayı gol için alan bir oyuncunun sahadaki görevinin ne olduğu bellidir. Gökhan, Kayserispor"u bilemem ama Trabzonspor"da oynadığı maçların tamamının kasetini alıp birkaç kez izlemelidir. Ancak kaçırdığı bu gollere böyle çare bulabilir diye düşünüyorum. Daha ne kadar seyircisine saç baş yolduracak onu da bilmek istiyorum.

Denizlispor maçındaki işkenceyi gördüm ama, Konyaspor maçının adeta ihanete dönüşeceğini tahmin edemedim.

Bütün Konuyu özetlemişsin abi eline sağlık .

Eren Karaahmetoğlu
Birr şarkısın sennn,ömür boyu sürecekkk....

hermann hesse
GS yi yenemeyiz mi?
GS nin son maçlarını izlemenizi tavsiye ederim.
Ben açıkçası o kadar karamsar değilim. Takım konya maçında 2. yarı iyi oynadı.
Daha çoook puan kayıpları olacak bu ligde(her takım için) hiç merak etmeyin.

Sufyu_41
07.03.2009, 22:08
GS yi yenemeyiz mi?
GS nin son maçlarını izlemenizi tavsiye ederim.
Ben açıkçası o kadar karamsar değilim. Takım konya maçında 2. yarı iyi oynadı.
Daha çoook puan kayıpları olacak bu ligde(her takım için) hiç merak etmeyin.

merak mı etmyelim.Şu takım konyaya 1-0 yeniliyorsa ben merak ederim arkadas

Suha
07.03.2009, 22:08
kimse bu satten sonra ersun yanala bişe demesinn..
hayatımda bu kadar vurdum duymazs forvetler görmedimm..hadi umut beceriksizs..be kartdeşim gökhan sen ne işe yarasınn..senin bu takıma gol kaçırma rekoru kır diyemi aldılarr..benc bu damalr gökhan vede umut özellikle gökhan bu takımın formasını hak etmiyor..şampiyonluğa inamıyor bu adam..kimse benim 25 yılllık şampiyonluk hayalimle oynayamyzs..resmen dalga geçiyoo resmen..yeter artık yaaa..

mustafaction
07.03.2009, 22:09
8 taş lıgde 14 gol atabılmıs hacettepeden 2 gol yıyor ancak forvetlerı gırdıklerı pozısyonları kacırmıyor ve bızı gectıler ınanamıyorum 8 tas bızı gectı

osmanselcuk
07.03.2009, 22:10
bugün beşiktaş hiçbir şey oynamadığı maçta 3 tane pozisyon buldu ve hepsini gol yaptı.ilk yarıda attığı golle rakibinin direncini kırdı..
biz böyle ahmakça goller kaçırdıkça rakiplerimizin de güvenleri yerine geliyor biz bu trabzondan puanı alırız diyorlar ve daha bir hırsla oynuyorlar..sonuçta olan başkanımıza ve taraftara oluyor ..

biz öne geçsek bile maçlar bize zulüm... misal ankaragücü...
anlayış farklı, forvet müsrif.. gökhan nolur bi kere de takımı sen sırtla da, helal olsun, iyi ki varsın diyebilelim

Ha-kan
07.03.2009, 22:12
Şu anda 51 puanda olmak vardı diye düşünüyorum. Bir de şimdi şampiyonluk yarışından kopmuş olabilirdik diye düşünüyorum. Tezatlar içindeyim. Ama bildiğim bir şey var. Bu üzüntünün, stresin tek sorumlusu Gökhan Ünal'dır. İddia ediyorum maça İsaacle başlasaydık bu maçı kazanırdık. Tabi sadece varsayım ama kuvvetli bir ihtimal.
isaac te bitmiş yada hoca tarafından bitirilmiş.onuda gördük denizli maçında.silik ve bitik ...........ama bu gökhan ünal denen topçu yu aldığımız güne lanet olsun..............

Uluhan
07.03.2009, 22:12
Eğer onlar yıldızsa onları seçen jüriler de Trabzonspor forvetleri

Kesinlikle öyle, kaldı ki Denizli maçının yıldız Çağdaş da değildi.

selimatal
07.03.2009, 22:13
Arkadaşlar şampiyonluk formülünü buldum:

-GS maçında golü yiyince sahaya girerek kendimi feda ecem. Nasılsa TFF nun bu konuda bize tarifesi 5 maç.
-Kalan 10 maçın 5 i içeride olduğuna göre tamamını dışarıda oynarız. Zaten 5 de deplasmanımız kalmıştı eder 10 deplasman.

-10 deplasmanda rahat 7 galibiyet 3 beraberlik çıkarırız ve o da şampiyonluğa yeter.

Nasıl formül?:)

Samet Yildirim
07.03.2009, 22:13
Bu düsüsün nedenleri aslinda belli.
Sürekli ayni oyunculara yük biniyor ve altindan kalkamiyorlar.
Takimi tasimasi gereken futbolcularimizda istikrar sorunu var,burasi kesin.
Ne colman,ne gökhan.ne umut,ne yattara,ne selcuk,ne de song sezon basindan beri istikrari yakalayamadilar.
Takimin en istikrarli oyunculari sylva,egemen,cale ve hüseyin.Bu oyuncularin hepsi de defansif oyuncular.
Yani yarista ofansif oyuncularin degil takim savunmasinin basarisi sayesinde bugünlere gelmistik.
Bundan sonra ofansif oyuncularimiz formlarini üst düzeye tasiyamazlarsa degil sampiyonluk ilk 2 bile hayal olacaktir.

DÜSÜS mü ???:confused::confused:

Ben düsüs göremiyorum...

Forvetler atamyior

atsalar Denizli 3 yiyip eve giderdi...konya 5 yiyip eve dönerdi...

yani oyun acisindan sorun yok 2.yari mükemmeldik...ama aamiyorlar ilerdeki 2 oyuncumuz...

Cafer Bulur
07.03.2009, 22:15

-GS maçında golü yiyince sahaya girerek kendimi feda ecem. Nasılsa TFF nun bu konuda bize tarifesi 5 maç.
-Kalan 10 maçın 5 i içeride olduğuna göre tamamını dışarıda oynarız. Zaten 5 de deplasmanımız kalmıştı eder 10 deplasman.

-10 deplasmanda rahat 7 galibiyet 3 beraberlik çıkarırız ve o da şampiyonluğa yeter.

Üzerinde düsünülmesi gereken bir formül.:D
Sampiyonluk yolunda en büyük rakibimiz avni aker.Bunu da bu sekilde asmis olurduk.

capa
an itibariyle oflayıp pufladığımı gören annemden gelen öğüt:

boş ver oğlum bizimkiler yener yener gider ahmak takımlara yenilir. Ben vanspor maçından sonra daha takip etmiyorum.

mustafaction
kocaeli attığı 30 ts 30

U.Sadıkoğlu
07.03.2009, 22:16
http://img26.imageshack.us/img26/3627/konyagol.gif

Bu sene bu golden kaç tane yedik .

Tekke
Gökhan Ünalı topçu yapanın...

biltrabzon
isaac te bitmiş yada hoca tarafından bitirilmiş.onuda gördük denizli maçında.silik ve bitik ...........ama bu gökhan ünal denen topçu yu aldığımız güne lanet olsun..............

aynen bu adamin attigi gollerde onun olsun.aldigimiz güne milyonlarca kez lanet olsun.gamsiz herif.bu adam bize ihanet ediyor.selcuk ta ayni.zaten ben bunlari trabzon da izinde 1-2 kez beraber takilirken gördüm.sanki biz aslinda burda oynamak istemiyoruz,buraya tesadüfen geldik,gibi havalari var.

Onur Şeref
07.03.2009, 22:17
Geçen sezon bu hafta 33 gol atmışız şimdi 30 vay halimize.

Murat61
07.03.2009, 22:18
sımdı soylemek istemiyorum ama burda basbas bagırıldı fatih tekke alınmalı forvet yetersiz diye ama hoca almadı aslında ona bile gerek yok ceza sahasına 3 tane direk dik yattara carptırsa daha cok gol atarız bu kasıntı adamın bizde isi yok insallah meiraya 7.5 milyon euro veren zenith gokhanıda isterde kurtuluruz

Cafer Bulur
07.03.2009, 22:18
DÜSÜS mü ???:confused::confused:

Ben düsüs göremiyorum...

Forvetler atamyior

atsalar Denizli 3 yiyip eve giderdi...konya 5 yiyip eve dönerdi...

yani oyun acisindan sorun yok 2.yari mükemmeldik...ama aamiyorlar ilerdeki 2 oyuncumuz...
Oyun acisindan sorun yok degil.
Selcuk,colman,yattara,umut ve gökhan in sezon basindan beri 3-4 mac üstüste iyi oynadigi maclar olmadi.
Birinde bazilari,digerinde bir baskasi iyi oynadilar.Performanslarinda sürekli dalgalanmalar oldu.
Bu da bazi maclarda puan kaybetmemize neden oldu.Mesela bjk macinda saydigim oyuncularin hicbiri oyunda yoktu,keza denizli macinda yine öyle.

hüseyin1975
07.03.2009, 22:19
http://img26.imageshack.us/img26/3627/konyagol.gif

Bu sene bu golden kaç tane yedik .

1. Stoperler nerede?
2. Sol bek nerede?
3. Direkde neden kimse yok?

Cafer Bulur
07.03.2009, 22:20
1. Stoperler nerede?
2. Sol bek nerede?
Song ve egemen topa hamle yapan iki konyali oyuncunun yanindalar ve onlari rahatsiz etmiyorlar.
Golde ortak hata song ve egemen in.

mustafaction
07.03.2009, 22:21
Geçen sezon bu hafta 33 gol atmışız şimdi 30 vay halimize.

hemde o kadar kötü bir takıma rağmen

U.Sadıkoğlu
07.03.2009, 22:21
Adam aradan resmen uçmuş ya .

osmanselcuk
07.03.2009, 22:22

süperrrr :D kesin yapppp. cezayı paylaşırızzz :D :D :D

Onur Şeref
Beşiktaşın bu akşam kaleyi bulan şut sayısı 4 gol olan 3
Trabzonun kaleyi bulan şut sayısı 11 gol olan 0

Yavuz Hasan
golde ne hatası arayorsunuz arkadaşlar song-egemen adamlar bir hücuma bi defansa yoruluyorlar doğal olarak hatayı song da egemende arayacağınıza hücumda songdan egemenden medet umanlarda arayın

ali+61+26
07.03.2009, 22:23
atamayana atarlar kuralı işliyo 2 maçtır... yakaladığın zaman atacaksın sivas 90 dk defans yapıo 1 tane karşı karıa kalıo golü yapıo adamlar.. bizim tek sıkıntımız gol... inş gayseyi yenerizde 6 puan alırız:D

biltrabzon
07.03.2009, 22:24
1. Stoperler nerede?
2. Sol bek nerede?

bu gölü konya atmadi ersun yanal yedi.sen hangi mantikla giray i disari alirsin

hüseyin1975
Song ve egemen topa hamle yapan iki konyali oyuncunun yanindalar ve onlari rahatsiz etmiyorlar.
Golde ortak hata song ve egemen in.

Ikisindede hata var ama genel olarak takim geri dönmemis. Orada kalabalik olsak hicbir sorun yasanmazdi.
Ha birde direkde birisi olsa o yavas topu cikarirdi.
Bazen fazla riskmi aliyoruz acaba?

Ha-kan
1. Stoperler nerede?
2. Sol bek nerede?
bırak yediğimiz golü be kardeşim kaçırdıklarımızı irdeleyelm önce.onlardan birini atsaydık bu maç bu hale gelmez yani giray çıkarılmazdı.balık baştan kokar.ok

Samet Yildirim
07.03.2009, 22:25
Oyun acisindan sorun yok degil.
Selcuk,colman,yattara,umut ve gökhan in sezon basindan beri 3-4 mac üstüste iyi oynadigi maclar olmadi.
Birinde bazilari,digerinde bir baskasi iyi oynadilar.Performanslarinda sürekli dalgalanmalar oldu.
Bu da bazi maclarda puan kaybetmemize neden oldu.Mesela bjk macinda saydigim oyuncularin hicbiri oyunda yoktu,keza denizli macinda yine öyle.

Düüs ancak $öyle olur...oyun acisindan takim düsüsde olrsa anlarim ama oyun olarak sorun göremiyorum...

Manisadan gelen adam herhalde dalgalnma gösterecek süpriz degil yani:D

Ben acikcasi Denizlispor ve Konyaspor macin düsüs degil forvetlere bagliyorum...selcuk disinda düsüs görmüyom...umut-gökhan her macta ayni zaten
yattara cikista
defans herzaman ki gibi...kaleci flan da iyi...colman cikista...yani forvetler atsa denizlispor ve konyaspor maclarini 3-0 alirdik

hüseyin1975
07.03.2009, 22:26
bu gölü konya atmadi ersun yanal yedi.sen hangi mantikla giray i disari alirsin

Kismet.
Giray olsa yermiydik onun garantisi yok ama büyük ihtimal yemezdik.
Gözlerim o Pozisyonda kaptanimizi aradi ama o da her zaman aciklari kapatamaz.

LANGARA
arkadaşlar defans oyuncularımızın da bir canı var.adamlar dişlerini etlerine takıp öyle oynuyorlar ve hata yapmaları ve bu hatanın sonucunda da gol yememiz bence normal.tabi bu basit golü yemesek daha iyi olurdu ama.forvetlerimiz böyle golleri kaçırdıkça her maç 10 pozisyon kaçırırız kaleciyle karşı karşıya rakip bir sefer gelir ve golü atar.bu sene şampiyonluk giderse tek sorumlusu başta gökhan ünal ve umut buluttur..
bazı arkadaşlar da diyor gollerimizin şu kadarını bu iki oyuncu attı.ya atamadıkları.5 pozisyondan 1 tanesini ancak gol yapabiliyoruz.

Eren Karaahmetoğlu
Aaaaa çekin şu golün şeyini silin bişey yapın,alıntı yapmayın..!

EmrahYalçınalp
07.03.2009, 22:27
Peki gökhan ve umut ne olma yolunda ilerliyor sence?
Bugün takimin en iyileri hüseyin ve colman ve sen sorun orta sahada diyorsun.
Evet,kötü oynuyoruz ama ligin belkide en fazla pozisyonuna giren takimiyiz.
Peki bu pozisyonlar girip de atamayan orta saha oyunculari mi forvetler mi?
Pozisyona girdiğimiz falan yok. Sadece fizyolojik olarak güçlüyüz. yani ligler halat çekme yarışı üzerinden yapılsa herkesi yeneriz. Bu yüzden, çok koşuyoruz, bozuyoruz, karambolden, Yattara ortasından, nadiren derin toplarla falan ve sıklıkla artık çok yorulmuş defans oyuncularının hatalarıyla gol buluyoruz. Maçı nasıl seyrediyorsunuz bilmiyorum. Ben pozisyon çetelesi tutmuyorum. Takımda ortasahanın yapacağı iş ne, belli değil. Hüseyin'le çıkıyoruz... Bunu söylüyorum. Efendim, Colman bugün iyiydi. Evet, 2. yarı yaptı birşeyler. Ama yapması gereken bu değil ki. Topu stoperlerden ve beklerden, ya da Hüseyin'den allacak kimse yok. Millet Hüseyin'e kızıyor. Tek hatası var, top istemek. Bırak, alma topu, sabaha kadar Song top şişirsin. Adam yetenekleri sınırlı adam ama ya vicdanı sağlam, ya da tribünden maç seyretmişliği var.

"Pozisyona giriyoruz, demek ki ortasahamız sağlam" demek çok pragmatik bir yaklaşım. Biz sadece oyunu forse ediyoruz, topu ileri itiyoruz. Fazlası değil. Güçlüyüz de, her rakip kafa kafaya oynayamıyor. Ama ortasahada topa basamıyoruz. Colman topu alıp kanattan gidiyor. Sağolsun... Sağolsun da, bence bunu yapmasın, ortasahada kafasını kaldırıp sağa sola top atsın, bir kez olsun kanat değiştirsin.

Sonuçta ben kendimce bir durum tespiti yapıyorum. Bu takımın ortasahası topa hükmedemiyor, sıra savıyor. Girdiğimiz pozisyonlar da bir kaç kanat hücumu, biraz da Alanzinho. Şu an Ersun Hoca da "tek sorun çizgiyi geçmemesi" diyor, yanlış ve ayıp ediyor. Selçuk kötü oynayabilir. Kedi her gün fare tutmasa da olur ama bir miyavlasın yahu... Adam boş alana kaçmıyor, top almıyor, dağıtmıyor. Bu maçı kazanabilirdik de... Değişen birşey olmazdı.

mustafaction
ligtv nin gokhan ve umutla ilgili başlığı çok hoş gerçekten

"KÖR SİLAHŞÖRLER"

Özkan
Yorum babama âittir:

"Şu Kratocvil'e dikkât etseler, adam gizli golcü" derken golü yedik. Büyük takımın savunma oyuncusunun yapacağı hata değildi o. Maçtan önce kornerlerde kimin kimi marke edeceği tartışılmıyor mu? Benim gibi Türk futboluyla fazla ilgilenmeyen birisinin bile bildiği Kratocvil'in kornerlerden çok gol attığı gerçeğini teknik direktörümüz bilmiyor mu?

hüseyin1975
07.03.2009, 22:28
Golü yememizin ana sebebi: Konsantrasyon eksikligi ve belkide "bunlar zaten atamaz" modu.
Ceza sahasi fazla kalabalik degilmis. Bizden 5, Konyadan 4 oyuncu orada (direkdekini saymiyorum).
Yani rahatca adam paylasimi yapilabilinirdi ama tamami ile konsantrasyon eksikligi.
Girayda olsa böyle olabilirdi bence.

kalavara
07.03.2009, 22:29
bu kadar geri zekalılık fazla artık ya!! bu oyuncular kendilerine gelsinler artık, kaçan pozisyonları içime sindiremiyorum, gs yarım pozisyonla maç kazandı biz kırk pozisyonda gol yapamıyoruz, adam iki santrafor lazım bu takıma ki eğer olsaydı şu an en 51 puandaydık!!!

hüseyin1975
07.03.2009, 22:31
Macin özetlerini nereden izleyebilirim?
Link varmi beyler?

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 22:31
Ulan gene rezil oldu haftasonum.Televizyonu açamıyorum.

biltrabzon
07.03.2009, 22:33
Kismet.
Giray olsa yermiydik onun garantisi yok ama büyük ihtimal yemezdik.
Gözlerim o Pozisyonda kaptanimizi aradi ama o da her zaman aciklari kapatamaz.

orasi öyle ama.girayi alinca takimin defansif düzenini bozdu.bu zamanda 1 puan bile iyidir,ama sen hem denizli hem konya maclarinda resmen intihar ettin.adam degistirmesini bilmiyor bu hoca.

selyas
07.03.2009, 22:33
Ulan gene rezil oldu haftasonum.Televizyonu açamıyorum.
aynen, TV izleyemiyorum, kahroluyorum.

Murat61
07.03.2009, 22:34
orasi öyle ama.girayi alinca takimin defansif düzenini bozdu.bu zamanda 1 puan bile iyidir,ama sen hem denizli hem konya maclarinda resmen intihar ettin.adam degistirmesini bilmiyor bu hoca.

bu mac yine neysede denizli macındaki degisiklikleri ziya yapmazdı gercekten

selyas
07.03.2009, 22:35
ligtv nin gokhan ve umutla ilgili başlığı çok hoş gerçekten

"KÖR SİLAHŞÖRLER"
cuk oturmus,
Gökhanın yerine , su devre arasında Fatih Tekke alinsaydı, su an puan cetvelinde kac puanla nerde olurduk ?

mashal61
07.03.2009, 22:36
...
Çok sık orta açmaya çalışan bir takım. Ceza sahası içine fazla adamla geldiklerinde Song ve Giray çok dikkatli olmalı. Diğer futbolcular da defansa yardımcı olmalı. Özellikle Song'un 2 maç yaptığı kafa topu hatalarını bu maçta yapmaması lazım.

Boşluklar bulacağımız dolayısıyla gol pozisyonları bulacağımız; onların da kanatlardan ortalarla pozisyonlar bulacağı ve kazananı son vuruşlardaki becerinin belirleyeceği bir maç olur diye tahmin ediyorum.
Maç öncesi tahminlerimin bir bölümü. Resmen son vuruşlardaki rezaletin resmi. Hani goller kaçıracağını biliyorduk da bu kadar da beklemiyorduk Gökhan'dan.

smertkan
07.03.2009, 22:38
Oyuncuları yuhlayan anlayış olduğu sürece bizden şampiyon olmaz. Hafataya GS maçında kim oynayacak kaldıki bu takımın avrupa kupasına gitmesi başarı sayılır. Bir sezonda kurulan kaç takım şampiyon olmuş. Bu takımın bu kredisi var. 3 sene beraber oynayan takımlar bile bizden iyi durumda değiller. kaldıki 3 sene beraber oynayan takım olsa yinede yuhlanmaz. Buna taraftarlık denmez.

Spiker maçtan önce ve maç esnasında söyledi Türkiye liginde ençok Pozisyona giren Gökhan ÜNAL 22 maçta 41 posisyon Gol sayısı 9 oran %21 Bu maçla birlikte pozisyon 44 gol sayısı 9 Milan Baroşun 22 maçta girdiği pozisyon 31 gol sayısı 15 yaklaşık %50 bu her şeyi anlatıyor.

TS nin 30 golü var Küme düşmemek için uğraşan takımlarında gol sayısı bu.

Mesele şu; atanlar tutanlar kadar iyi değil. Umut'u biliyorduk ama Gökhan Ünal bu kadar cömert davranmasını anlamak mümkün değil.

Bunu diğer ıspatıda rakip kalecileri yıldız yapmamız. Kocaeli kalecisi kılıçarslan şimdi Oğuzhan bir maç önce ömer. Son vuruşlar gerçekten berbat.Gökhan ya topu direğe vuruyor yada kalecinin üstüne bu gün onuda bıraktı topu uzaya gönderdi. Umuta gelince normal vuruşlarının hiç biri gol olmuyor.

Oyuna gelince ikinci yarıda oynanan oyunu ilk yarıda oynsaydık sanıyorum işin rengi farklı olurdu. Burada Taktik bir eksiklik var.Onun dışında hocanın yapabileceği bir şey yok. Tüm maçlarda hemen hemen böyle bir ankaraspor maçında erken gol bulup rahat kazandık.Diğerleri ya ilk golü yedik sonra uğraştık çoğunda 70 den sonra işi çevirdik.

Özellikle ikinci yarı oynanan oyuna yazık oldu. Colman çok iyi olmasada istekliydi ve vasatı aştı ne diye yuhlandı onu bile anlamış değilim. Kaldıki onu çıkarıp İsaac ı almak çokta anlamlı değil.

Alanzinho hazır değil ama 2-3 maç sonra oda katkı yapacak gibi tabi takım arkadaşalrı ile uyum sorununu aşması gerekiyor.adam pas attığı yerde kimse olmuyor yada o pası oraya atacağını arkadaşı anlayamıyor.

Yattara tayfun Song diğer iyilerdi.

h@msi61
07.03.2009, 22:40
cuk oturmus,
Gökhanın yerine , su devre arasında Fatih Tekke alinsaydı, su an puan cetvelinde kac puanla nerde olurduk ?

Hadi Gokhan'in yerine alinmadi, Alanzinho'nun yerine bile alinsa neler neler olurdu. Ah kral ah...

İgzas-61
07.03.2009, 22:40
İçimden hiçbir şey yazmak gelmiyor böyle olmamalıydı gerçekten böyle olmamalıydı

jacek cyzıo
07.03.2009, 22:43
bu takımın üzerinde bir uğursuzluk var.ben bunu serkan balcının takımdan kesilmesine bağlıyorum.serkan çok mücadeleci takıma geri dönmeli.bjk maçında kendi kalesine gol atan kratoçvil bizim maçta topa vuramadığı halde gol attı.gs den armut gibi gol yiyen jefersonun bizim maçta kesilesi geldi.bizi ofsayt golle yenen bursa gs ye nasıl gollerle yenildi.şu an ligin en kaliteli mücadeleci futbolunu biz oynuyoruz.şansımızın dönmesi lazım ziya dönemindeki gibi on maçlık seri yakalamamız lazım.yoksa şampiyon olamayız.

Ha-kan
07.03.2009, 22:44
gökhanın yüzünü göresim yok haftamızı rezil etti.tv da izlenmez 3 büyükler güldü

iso_4939
07.03.2009, 22:44
su takıma sahıp cıkanlar nerde göremıyorum hala destek verıyorsunuz...

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 22:46
Colman çok iyi olmasada istekliydi ve vasatı aştı ne diye yuhlandı onu bile anlamış değilim. Kaldıki onu çıkarıp İsaac ı almak çokta anlamlı değil.

Colman oyunu nedeniyle yuhlanmadı , çıkmasının yanlış olduğu için yuhlandı .

Ahmet Faruk
Öyle yada böyle, organize veya şişirme topla bu takım 12 net pozisyon yakalamış...
Sen yarım metreden topu kaleye yuvarlama zekasına sahip olmayan forvet oyuncularına sahipsen bu iş olmaz.

Ben Songun Egemenin yerinde olsam Umutla Gökhana "Ulan sizde hiç mi vicdan yok, sizin hiç mi içiniz sızlamıyor, biz siz 10 topu harcayın diye mi iki metre zıplıyoruz" derdim...
Bu takımda emek hırsızları var. Ben artık buna böyle inanmaya başladım...

Özkan
Bu arada, Serkan Balcı sarı kart cezâlısı olduğu için oynamadı, daha doğrusu, inşallâh o yüzden oynayamamıştır.

Kaan
07.03.2009, 22:47
Fatiiiiih SULTAAAAAAAN Tekkkee !!! :(:rolleyes::cool::o:)

Ben bu kadar beceriksiz bir forvet görmedim. :mad:

steelturkTS
07.03.2009, 22:49
abii ben habu yerel medyaya sövücem yok hafta içi istifa ediyor yok yattara gidiyor yazıklar olsun size bide çıkmış özür diliyosunuz.düşmanı uzakta aramaya gerek yok..düşman içerde ve tüm imparatorluklar içerden yıkılır ama yıkamayacaksınız....

AKSOY_61
07.03.2009, 22:49
forvetlerimize kızmayın
3 mt den topu üst direğin 2 metre üstüne atabilmek ve bunu her hafta en 2..3 kere yapıp zor olanı başarabilmek de bi yetenek bence
herkezin harcı değil bu

steelturkTS
07.03.2009, 22:50
kolay gol atamama laneti devam ediyor.allahım sen bu sene bu kadar olumsuzluğa rağmen şampiyonluğu gören kullarından eyle!!!!!!!!!

Ahmet Faruk
07.03.2009, 22:51
O kadar üzülüyorum ki.
Bizim o oyunumuzun karşılığı bu olmamalıydı...
Ligde nerdeyse bütün maçları izliyoruz.
Bizim kadar pozisyon yakalayan takım var mı...
Yazık yaa, arkada oynayanlara yazık...

Gökhan avrupaya gidecekmişmiş, bilmem neremin avrupası...

Aker
07.03.2009, 22:54
forvetlerimize kızmayın
3 mt den topu üst direğin 2 metre üstüne atabilmek ve bunu her hafta en 2..3 kere yapıp zor olanı başarabilmek de bi yetenek bence
herkezin harcı değil bu

Bu durumda beni güldürdün ya Allah ta seni güldürsün:D

hüseyin1975
O kadar üzülüyorum ki.
Bizim o oyunumuzun karşılığı bu olmamalıydı...
Ligde nerdeyse bütün maçları izliyoruz.
Bizim kadar pozisyon yakalayan takım var mı...
Yazık yaa, arkada oynayanlara yazık...

Gökhan avrupaya gidecekmişmiş, bilmem neremin avrupası...

Avrupada daha basarili olur bence.
Eglence bol, hatun bol, para bol.
E Gökhanim daha ne ister dimi ama:(

Zeki Şevik
Pek inanmam ama, büyü mü vardır nedir. Top girmiyor bir türlü. Tamam forvetler beceriksiz. Ama o kadar top yanlışlıkla defas oyunlarına çarpsa gol olması lazım. Bişeyler var ama anlamadım gitti. Geçen hafta 5-0 lık maçı 1-0 zor kazanıyoruz. Bu hafta 75. dk ya en az 4-0 girmemiz maçta sonuca bakın. Top girmiyor bir türlü. Artık deve mi keseriz kurşun mu döktürürüz bilmiyorum ama bişeyler ypmak lazım. Var bi uğurszuluk.

melgado61
07.03.2009, 22:55
Takımın girdiği pozisyonlar ilerisi için çok umut vaadediyor.Bu hafta bi şanssızlık oldu.Allah'ın izniyle şampiyon olacak bu takım.Tabi umutla gökhan böyle kaçırmaya devam etmezse :D

sifuni
07.03.2009, 22:56
Pek inanmam ama, büyü mü vardır nedir. Top girmiyor bir türlü. Tamam forvetler beceriksiz. Ama o kadar top yanlışlıkla defas oyunlarına çarpsa gol olması lazım. Bişeyler var ama anlamadım gitti. Geçen hafta 5-0 lık maçı 1-0 zor kazanıyoruz. Bu hafta 75. dk ya en az 4-0 girmemiz maçta sonuca bakın. Top girmiyor bir türlü. Artık deve mi keseriz kurşun mu döktürürüz bilmiyorum ama bişeyler ypmak lazım. Var bi uğurszuluk.

evet ya sans da bi mac bizim yanimizda olsunn artik

steelturkTS
07.03.2009, 22:57
bu haftada çok kötü değildik yine net pozisyonlar bulduk.3 eziklerden daha kaliteli top oynuyoruz çoğu maçlarda ama sonuç olaarak yansımıyoo.şu kolaay pozisyonları yapsak birde.gerisi çorap söküğü gibi gelicek...

iso_4939
07.03.2009, 22:59
allahım hala sampıyonluk dıyorlar cıldıracam yahu ne sampıyonlugu 4.bıtırsek öpun alnınıza vurun cok komıksınız herkes ersun hoca ıstıfa dıyor ersun hocamı cıkıpta gol atacak bırakın bu ıslerı allah askına yazıklar olsun boyle forvetlere 2.ligden forvet alsak bu becerıksızlerden daha ıyıdır ....nerdesin FATİH TEKKE KURTAR BIZI ......

magicyattara
07.03.2009, 23:01

Kurşun döktürmek lazım galiba.Bu goller nasıl kaçar.

Şu maç van maçının birebir kopyası.

Cafer Bulur
07.03.2009, 23:03

Yok hocam,o kadar da degil.
Ben van macini hatirliyorum,o macta 18 net golü atamamistik.
Bu macta ise en fazla 7 tane net firsat kacti.:)

msukas
Futbolun Adaleti yoktur Beyler ilk yarı kötü oynayıpta galip geldiğimizde eleştiryorduk neden güzel top oynamıyoruz diye şimdi güzel top oynuyoruz pas yapıyoruz fakat yeniliyoruz diğerleri bakıyorum kötü oynayıp kazanıyorlar... Bizim Gökhana birisi gol atmayı son vuruşları öğretmesi lazım bir maçta bu kadar net goller kaçarmı zaten ligde gol kaçırma rekoruda kendisinde sanırım. arkadaşlarının emeğine ihanet ediyor. son sözüm Büyük trabzonspor Taraftarına sakın ha Bu takımı moralmen bozacak harektlere izin vermeyelim Avantajımız vardı kaybettik maç sıfır sıfır başlıyor Diğerleride bu tür puan kayıplarını yaşıyacak takımın üstüne gidipte stres yaratmayalım. en kötü ihtimalle Trabzonun Yıllar sonra bu yarışın içinde olması bile iyi...

Gökçebey
Kurban kesmek lazım. En azından psikolojik rahatlık sağlar :)

efulim67
GS maçında bu ikisinede (UMUT- GÖKHAN) son şanslarını vereceksin. Kullanırlarsa ne ala !
Ama yok yine aynı tas ise; bu puan bizi en kötü 5. sırada tutar. yıl sonuna kadar Ceyhun'u, BArış'ı, Faty'i, Göksu'yu v.s. yetiştirelim.
YAzık. Bu sene 2 adam yüzünden gitti.

Nigdeli
07.03.2009, 23:04
şu da unutulmamalıki sezon başında kimse şampiyonluktan bahsetmezken bizi bu moda sokanlarda bu ekiptekilerdi.Herşeye rağmen onlara güveniyorum birazda insanda kısmeti olması lazım baksanıza galatasarayın gollerine adamlar hiç bişey yapmıyor ama top gelip adamlara çarpıp kaleye giriyor bizde kale boş adam müsait top içeriye girmiyor nasip işte

Volkan Taş
07.03.2009, 23:04
ya sonuna kadar ümidimiz hep olmalı 24 sene bekledik 1 sene daha bekleriz nolcakkk

fikstür olarak hala çok avantajlıyız

Ahmet Faruk
07.03.2009, 23:05
Kör silahşörler !..
Trabzonspor, Gökhan Ünal ve Umut Bulut'un inanılmaz goller kaçırdığı karşılaşmada Konyaspor'a 1-0 mağlup oldu. Bordo-mavililer özellikle ikinci yarıda rakip kalede inanılmaz bir baskı kurarken, Gökhan Ünal ve Umut Bulut inanılmaz pozisyonları gole çeviremedi.
LigTvnin haberi...

Daha konuşacak hiçbir şey yok. Bu maçın bu sonuçla bitmesinin iki sorumlusu var, yukarda yazmışlar...

Yavuz Hasan

onlara ne döktürmeli bilmiyoruma ama ben maçlarımızı izlerken taş döküyorum

TheRapZoNe
Bugün sahada formasının hakkını sonuna kadar veren Trabzonspor oyuncularından birisi olsaydım maçtan sonra gökhan ve umuta tekme tokat girerdim herhalde. Aldıkları paranın hakkını ne şekilde veriyorlar, gol kaçırarak mı? gökhan ve umut beceriksiz yerine adam akıllı forvetlerimiz olsaydı şu anda açık ara liderdik. Bu beceriksizler sezon sonu derhal gönderilir umarım.
gökhan=umut=Koca Bir Sıfır!

Ahmet Faruk
07.03.2009, 23:06
Kurban kesmek lazım. En azından psikolojik rahatlık sağlar :)

Gökçe abi çok iyi dedin.
Salı günü bunu dile getir idmanda...
Darlandık yahu...

aurora
07.03.2009, 23:06
Trabzonspor-Konyaspor ( Trabzonpor Kaleyi bulan Şut=11 / Gol=0)
Hacettepe-Beşiktaş (Beşiktaş Kaleyi bulan şut =4 / Gol=3)

Milan Baros(Gs) Pozisyonları Gole Çevirme Oranı 1/2
Gokhan Unal (Ts) Pozisyonları Gole Çevirme Oranı 1/5

Sonuca cevrilemeyen guc guc degildir....................

suat kalkan
07.03.2009, 23:07
sorun şu beceriksiz iki forvet alternatiflerinin olmaması ve bunlara sözü geçmeyen hoca
kahrolan mahvolan başkan ve biz taraftarlar
haftanın içine ettiler sağolsunlar

aaahmet61
yahu ne varmış oyunuzmuzda 2. yarı harika top oynadık.sadece top çizgiyi geçmedi.trabzonspor 4 senedir berbat oynuyordu.bu seneki takım geçen seneki takımın 100 katı iyi.bu arada bu sene anadolu takımları çıkış içerisinde.bence böyle takımımız olduğu için gurur duymalıyız.

S.DEMİRCİ
artık yeter..
klübe üye ol....
dergiye abone ol...
her ay ts clubtan alışveriş yap..
maçları seyredeyken sinir hastası ol...
artık yeter...

xander1967
07.03.2009, 23:08
Bİraz Önce maraton programinda İzledİm maÇ sonunda ersun İstİfa dİye baĞirmiŞlar otobÜsdekİ halİnİ gÖrmelİydİnİz bİz ne dedİk en baŞta Şampİyon olamasakda İstİkrar saĞlamamiz lazim hoca deĞİŞtİrmemİz lazim dÜnyanin hÇ bİryerİde bÖyle bİrŞey yok 25 futbolcu transfer et Şampİyon ol ama trabzonspor bunu baŞaracakken takimi kariŞtirmayin bu İnsanlari gerekİrse kafasini ezİn tabzonda yaŞatmayin allah'in İznİyle galatasayi yeneceĞİz 2 hafta sonra herŞey deĞİŞecek tekrar. Bu tİp maĞlubİyetlerle bİzİm İÇİmİze sizan pİsİlİk o taraftarlar mİkroplari yok etmemİz lazim destek verelİm yenİlsekde kolbasti oynayacaz kotuyken arkainda duralim Şİmdİ hafta İÇİ gİdİp ersun yanalin arkasinda oldugumuz antremanda gÖsterelİm arkadaŞlar Şİmdİ destek zamani.....

mashal61
07.03.2009, 23:08
galatasaray bir tane uzun topla acayip bir golle konyayı yendi geçen hafta. bizdeki bu kısmetsizliğin izahı yok.

is_mail61
07.03.2009, 23:09
bence federasyonla konuşalım gökanla umut yerine 2 tane tahta koyalım oraya yattara onlara çarptırıp gol attırır bence olur :D her işte bi hayır var biz daha hiçbişi kaybetmedik sadece avantaj kaybettik biz böyle oynayalım gs yi rahat yeneriz golleride 2 tane tahta atar:D:D:D federasyondan izin alırsak tabi