PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14

robinhood61
07.03.2009, 17:54
galiba biz taraftarligi algilayamadik 1 yenilgi sonra herseyi bi cirpida yakip atmak bize yakismior HEP DESTEK TAM DESTEK nerde oh yenince hersey güzel yenilince yerin dibine sok bravo bizlere bizede bu yakisir galiba böyle taraftar topluguluyla sampionluk hic gelmesin ............BIZIM YAPTIMIZ TARAFTARLIK DEGIL

hangi bir yenilgi hep böyle mi avunacaz

efekaptan
BU maçı kazanamayışımızın nedeni gökhan ve umutun bulduğu net pozisyonları gole çevirememesidir.bir gol atabilmiş olsalardı bu maçın seyri böyle olmayacaktı.

hüseyin1975
GS cok balli
Biz ise cok Bahtsiz

Sonuc?

Düsünmek bile istemiyorum!

Vural Kuyumcu
tamamda vural kabul edersinki herkes üzgün yoksa seviniyonmu
herkes kadar bebde ÜzgÜnÜm bn takimim yanindayim kÖtÜ gÜnde iyi gÜnde zaten herkes yaninda ................benim hayat felsefem bu iyi gÜnde dostum yanimda olmasin cunku iyi gÜnde dÜsmanimda yanimdadir kÖtÜ gÜnde dostum yanimda olsun ki bana yardimci olsun

hakantpl
DenizLi maçını kaybettiğimizde Sivasa Yenilme Kredimiz Gitti, Konyaya Yenildikten sonra Gs ye Yenilme Kredimiz Bitti Artık her maç Final !! Forvetlerimiz Biraz Beceriklik ( Şanslı ) olsalar, her maçı 3-1 , 4-1 alacağız olmayınca olmuyor :(, Kredini Bitirdin şimdi kazanıp dirilmenin zamanı gelmişmiştir. Evimizde İki maçta 6 puan kaybettik koyun Puan Tablosuna 6 puanı :( Ahhh ahhh

haliskul
yav bu ersun yanalın yapacağı iş değil.adam oyuncu değiştirme engelli.gökhan ünal ve selçuk'un nüfus kağıtlarına bakmak lazım acaba ersun la bi akrabalıkları varmı.bu kadar ciddiyetsiz adamlar.colman hücuma tek katkı sağlayan adam onu oyundan alıyo nasıl bi akıl ya...iş anlaşıldı biz 5. bitiririz bu ligi..

Muhammed KOÇ
hocanın hiçbir suçu yok beyler kendinize gelin.. gökhanla umuta küfredin isterseniz ama hocaya bişi söyletmem.. o pozisyonları bizden başka hangi takım yakalasa her türlü maç üst biterdi..

tamuğ yamtar
galiba biz taraftarligi algilayamadik 1 yenilgi sonra herseyi bi cirpida yakip atmak bize yakismior HEP DESTEK TAM DESTEK nerde oh yenince hersey güzel yenilince yerin dibine sok bravo bizlere bizede bu yakisir galiba böyle taraftar topluguluyla sampionluk hic gelmesin ............BIZIM YAPTIMIZ TARAFTARLIK DEGIL

Burada bahsedilen takım Trabzonspor.

1 yenilgiyle olan bir durum değil bu.

Kendi sahanızda çok kritik haftalarda 2 mağlubiyet.

O bakımdan taraftarın isyanını anlamak lazım.

Onur
altı pasın içinden gol atamayn topçu mu olur yav ?

Sen heralde geçen hafta ki maçı seyretmedin. Geçen hafta dedi bizimkiler:"Devamı haftaya" diye. Bak geldi devamı...

abbas
07.03.2009, 17:55
bugüne kadar gördüm en rezil ifadeler. evet sen ve senin gibilere yazıklar olsun!

bence de yazıklar olsun ona..

MetiN08
ya arkadaslar kenimizi neyi kandiyoruz, biz sampiyon olmak istiyoruz dimi, bu maci ne yapip ne yapaip alicaksin kendi evinde oynuyorsun rakip konya, yenilgiden sonra kafayi azmayin diyorsunuz bu kac oldu 1degil 2 degil, eline böyle bir sanz gelmis biz ne yapiyoruz biz bu sene sampiyon olamazsak sene ve ondan sonraki seneler hayatda sampiyon olamayiz cünkü rakipler birdaha böyle kötü olmicak, herkes uyansin artik

M.S.SOFU
nasıl oluyor anlamıyorum,maç boyu maçı isteyen bizdik...
vay anasını yahu bu günleride mi görecektik...
suçlu aramaya ortalığı karıştırmaya gerek yok...
kendi takımımızı ayakta tutmalıyız...
yuhlayanlarıda esefle kınıyorum...

Alper Beyazay
Bırakın bu işleri ya..Gidip evinize uzatın ayaklarınızı..Sizin qibi forvetlerin!

Cem Akyüz
bu kadar gol kaçırırsın yenilmeye mahkumsun ama bizim forvetler gerçekten inanılmaz her zaman savunduğum destek verdiğim Gökhan beni çıldırttı olacak şey değil

ahmetuzun12
yazık takıma destek olmayana

6Şafak Aydın1
sadece üzüntü iste konyayi tebrik ederiz ne konusacagiz iste ekrana bakcagiz

hamsi3461
07.03.2009, 17:56
Bu macta kotu oynamadik, sanssizdik. Buldugumuz pozisyonlardan bi tanesi gol olsaydi simdi burda herkes cok guzel oynadigimizi yazacakti buna eminim cunku konya'ya pozisyon vermedik. Oyuncularin istegini begendim ben. Haftaya gs macini kazanirsak hersey duzelir. Puan olarak sadece sivas uzerimizde, bitmis olan birsey yok. Gs maci cok onemli herseyin belli olacagi mac bence. Kelle istemek icin erken. Takima kotu gununde destek sart. Destege devam!

B.Yiğit
gökhan ünalın kulağını çok cınlattım bi forvet bu kadar mı beceriksiz olur yazıklar olsun aldığın paraya kursağında kalsın şer..sizzz ne hakkın var ulan bizlere bunları yaşatmaya 1-2 değil 5 net pozisyon kaçarmııııııı ben senin gibi forvetin.......................................... .................

ts_tuncay_ts
uyuz olduğum bişey var oda şu şimdi çıkıcak ersun yanal güzel oynadık elde ettiğimiz gol pozisyonlarını değerlendiremedik falan filan

hasancebi81
selçuk ğu çıkartsa isaac alsa hükmen yenik sayılırdık lütfen

Tony silva
Alanzinho
Egemen
Tayfun
Selcuk
Colman
Yattara
Umut
Gokhan
Huseyin
Song

Kardes 6 yabanci oynatabiliyosun. Colman cikarken sahada 5 yabanci vardi. Selcugun cikmamasinin tek sebebi Ersun Yanalin uvey evladi olmasi. aynen Tayfun Cora gibi. Yeter ya.

Trabzonspor - Sekiztas - Selcuk sahada yok cikan oyuncu Colman
Trabzonspor - Denizli - Selcuk sahada yok cikan oyuncu Colman
Trabzonspor - Konya - Selcuk sahada yok cikan oyuncu Colman
Trabzonspor - Antalya - Selcuk sahada yok cikan oyuncu Colman

Bu maclarin 3 unde sahanin en iyi oyuncularindan birisiydi ayrica Colman. Mactan sonrada Isaaci sokup forvet hattini guclendirmeye calisiyorum diyo. Colman daha ofansif oynadigi icin sahadan onu aldim dedi. Neymis Selcugun defansif ozellikleri daha fazlayis. O sirada mac 1-0. evet 1-0 bize yetiyoya. Serkan gibi Colmanida kustururse bak sen ozaman ise. Hayirlisi, bu sene herseye ragmen sampiyon olacagiz.

Gökhan Bilgin
ersun hocaya laf edenlere adam napsın sahaya girip kendimi oynasın??
takım oynamadı diyenlere bu saatten sora oynamıcaksın maç kazanıcaksın!!
he okadar pozisyonu kaçırırsan maç kazanabilirmisin kazanamazsın..
yaw gol kaçar tamam gününde değilsindir,insansın sonuçta hepsini atacaksın die bi kuralda yok ama arkadaş bukadar da olmazki yaa nese hep destek tam destek!!

BEYTEKİN61
07.03.2009, 17:57
yapacak birşey yok olmadımı olmuyor. biz bu takıma desteğe devam etmeliyiz. bu takım bizim takımımız. bu takımlar bize gelince canavar kalecide. 3 büyüklerlerin maçında niye oynamıyorlar..... 2 Trabzonlu nun bizi yenmesi çok dokundu. inşallah ikiside mutludur.

Vural Kuyumcu
burada bahsedilen takım trabzonspor.

1 yenilgiyle olan bir durum değil bu.

Kendi sahanızda çok kritik haftalarda 2 mağlubiyet.

O bakımdan taraftarın isyanını anlamak lazım.

bir cirpida herseyi yakmak mi dogru ben isyana karsi degilim ......benim kizdim olay herseyi bi cirpida yikip dÖkmek

Kubilay ŞAHİN
Gelde şu yazılardan sonra motive ol..

leavemealone
Sampiyonluga oynayan bir takim hele hele rakiplerine göre biraz avantajli durumda olan bir takim iki iyi olmayan takima evinde yenilmez ... Denizli ve konyaya karsi deplasmanda 1 puan alsan yine cok birsey demem ama sen evinde bu iki takima yenilme hakkin yoktur sen buyuk bir takimsin sampiyonluk istiyorsun !!

murat
Halen kaybedilmis birsey yok. Onumuze bakalim moralimiz elbette bozuldu hatta inancimizda gitti ama bu takim bu sene degilse mutlaka onumuzdeki sene sampiyon olacaktir!!

bytrabzonspor
07.03.2009, 17:58
desteğe devam, moral bozmak yok

Burak 1967
bence acil bu başlık kapanmalı, üzüntünün verdiği sinir bozukluğu yakışıksız bir görünüme sokmaya başladı burayı

Tanju
selçuk ya da colman hiç farketmezdi kimin çıkması, önemli olan Isaac in girmesiydi, saçmalamayın!

Gökhan ÖZDEMİR
Selçuk sana bu kadar şans yeter bence.Yolun açık olsun.Ceyhun Gülselam bir de seni deneyelim

BayzanTs61
kendini kandirmayin bu is bitti artik :)

murat
Colmanin cikip Selcugun kalmasinin tek nedeni Selcukun daha defansif olusudur. Ilk yari vasatti selcuk ikinci yari iyidi. Tum takim cok iyidi ama gol atamadik..

Fora61
Ersun yanala herzaman tam destek vermişimdir ama denizli ve konya macında yaptıgı deyısıklıkler olacak iş deil selçuk sahada geziniyo colmanı cıkarıyo tayfunun koşacak güçü kalmadı artık girayı cıkarıyo cıkar tayfunu üçle defansı al ortasahaya adamı girayı neye cıkarıyon onu anlamıyorum benmkı korum yoksa butun atakları sağ taraftanmı yedık anlamıyorum ya.

Şuda bi gerçekki bu derenin altından çok sular gececek kimse moralini bozmasın cimbom macını alıdıkmı önümüz yinece acık herkese selam.

bmfırtına
varya bordomavinet den tiksindirdiniz beni küfürün bini bi para
angut.com bile cok daha duzeylidir burdan
ayırca lafım yoneticilere degil kendini bilmez uyelere

hasancebi81
gökhan ünalın kulağını çok cınlattım bi forvet bu kadar mı beceriksiz olur yazıklar olsun aldığın paraya kursağında kalsın şer..sizzz ne hakkın var ulan bizlere bunları yaşatmaya 1-2 değil 5 net pozisyon kaçarmııııııı ben senin gibi forvetin.......................................... .................

Arkadasim bukadar agir sozlere gerek yok. Bunlarin hepsi bizim oyuncumuz. Gol kacirmis olabilir ama bu sozleri haketmiyor. Ayrica suc Gokhanda degil, 22 mactir takimda onu tutan hocada bence. Kes bakalim 1-2 mac ne olacak. Oyna tek forvet, yada koy Isaaci (iyi oldugu icin soylemiyorum) Umutun yanina. Bi aklini basina toplasin oda.

Vural Kuyumcu

maglesef yapici yerine yikiciyiz

Travelair
Herkes gitsin bir hava alsın. Yüzüne su çarpsın, tatlı birşeyler yesin gelsin. Böyle olmaz

B.Yiğit
07.03.2009, 17:59
gökhan ünalı tribün nasıl yuhlamadı bu adam bizi bitiriyor colman sahanın en iyilkerindendi bizim taraftar colmanı yuhluyoooo gökhan ı yemin ederim ben olsammm 18 kişilik kadroda olmazzz.. liginb en cok gol pozisyonuna giren bunlardan sadece 5/1 ini atabiliyoo ve biz hala 2. yizzz

leventturksoy
seyircide is yok ya 20 bin traftar var kale arkaları haric oturmuslar tiyatro seyrediyorlar

hic bir ise yaramıyorlar ts istanbula geldiginde nasıl destek verdimizi ankaraya gittiginde nasıl destek verdini goruyorsunuz

kale arkaları hariz birde kadınlar diyerlerini almıcan stada destek deyil kostek

tanjueren
Allah'ım bu bir şaka olmalı.Bu gökhan umut ikilisi bitirecek bizi.Selcuk selcuk dedık szmko 'nun ayak serce parmağı olamıyor.En ıyı adamımız Colman hep ilk cıkan adam!Yattara ilk kez bu kadar istekli ama forvet yok.İnanmak istemiyorum artık bu takıma da şampiyonluğa da.Bir sonraki hafta sahada yine Gökhan yine Umut olacaksa İsaac kurtarıcıysa vay halimize.İmzam da dediğim gibi biz ne 9 lar ne 10 lar gördük Trabzonspor aşıkları Hami'nin Tekke'nin Şota'nın kemikleri sızlıyordur şuan...:(

büyükdurmuş
Bize GüLmek Haram :(

Hünkar
şaka gibi yaa.gökhan hangi golü atmayı düşünüyosun canım kardeşim ne zaman keyfin gelir güzel insan hırslı kişilik.kendini hala kayserisporda sanıyor kardeşim adam 45 puan almışız nasılsa 5de 6 dda yerimiz garanti diye düşünüyor heralde.
bide bizim taraftar müthiş ya.taraftarı ne zaman gösterse çalışan tek yerleri elleri onuda çekirdeği ağızlarına götürmek için kullanıyolar.ulan arkadaş şampiyonluk gidiyo bi yırtın bişe yap takımı gazla dimi.stat o kadar sessizdiki colman ın cocugu mısıl mısıl uyuyordu.tabi bu sözüm taraftarın tamamına değil yüzde 95ine.geri kalan ve boğazı yırtılırcasına bağıran arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime teşekkürler.

MetiN08
07.03.2009, 18:00
Arkadaslar sampiyonluk gitdi artik bu saatden sonra kim ne derse desin bare haftaya gsyi yenelim baska birsey istemiyorum ama buda zor ve imkansiz bunlarla

Muhammed Ayaz
ya kardeşim şu forvette gökhan değilde fatih tekke olsaydı maç 4-0 bizimdi olmaz böyle şey ya şampiyon olamayacaksanız artık bizi umutlandırmayın yeterrrrrrrr

FATİH TEKKEEEEEEEEEE

Aker
Selçuk sana bu kadar şans yeter bence.Yolun açık olsun.Ceyhun Gülselam bir de seni deneyelim

Unutmayın oynadığı son maçtada onun yüzünden gol yemiştik bence papy göksu ve barış oynasın.

Gökhan ÖZDEMİR
Bende yöneticilere başlığı açın demiştim ama.Ortalık sakinleşene kadar kapansa iyi olur yoksa çok arkadaşımızı kaybetcez ve birbirimiz kıracaz burada

robinhood61
sadri başkan üzüntüsünden hasta olacak yazık adama o kadar emek harcadı. ah gökhan ah kayserideyken ne goller atıyodun hatta bize bir golün var çok zor posizyonda atmıştın tam çaprazdan. ulan madem bunları atabiliyorsun niye bizimle dalga geçer gibi altı pasın içinden gol atamıyorsun. ben yerli malı istiyom arkadaş. başlarım umutuna da gökhanına da.

Canİlker
bugün gökhan yerine veysel bizde olsa maç en az 3-0 biterdi.

Kardesh TR
Bu ne biçim bir futbol anlaşıyışıdır..Bi tanesi mi gol olmaz bu pozisyonların..

Gökhan ne yapmaya çalışıyor anlamadım..Akşam beşiktaş yener,3. oluruz..Sivas yener koparız..Böyle mi olması gerek yaa..

lazzz61
Acirim acirimda colmaana aciyorum yahh addam cikarken kendisinin yuhlandiggi zannetti bu adami nasil cikarirsin ersun hoca ya hangi akla hizmet ediyorsunn haftaya da yenilirsekk istifaa etmenn ferekirr ersun oca hic kusura bakma bu takimin basina vahidd halilhodzic gelsin bu takimi sampiyon yaparr

Muhammet*
tüm maçları deplasmanda oynasak daha iyi

Cem Akyüz
07.03.2009, 18:01
akbabalar hoş geldiniz yenildik ya hayde sallayın bakalım takıma size fırsat..Bu takım sizlere rağmen iyi işler yapacaktır o zaman bir bir cevap vericem hepinize

Muhammed Ayaz
yeter kardeşim yeter ersun yanal ne yapsın

hodlu
Hoca koy sola alanı,sağa yattarayı oyna ne olur en kötü yine bu sonuç çıkar.Bari yürekli oynatmış olursun.

hasancebi81
Colmanin cikip Selcugun kalmasinin tek nedeni Selcukun daha defansif olusudur. Ilk yari vasatti selcuk ikinci yari iyidi. Tum takim cok iyidi ama gol atamadik..

Aynen Ersun Hocada boyle soyledi. Degisiklik oldugu sira 1-0 yenik durumdaydik hatirlatirim dostum. Ayrica sahada uzerimize gelmeyen bir denizli ve Egemen ve Song gibi 2 stopherimiz vardi. Yapilmasi gerek kesinlikle Colmani cikartmak degildi buna eminim. 3 lersin defansi egemen song huseyin sokarsin selcugun yada tayfunun yerine isaaci.

BEYTEKİN61
tam destek sonuna kadar destek. Bordo Mavi Fırtınam Benim

B.Yiğit
ersun hocaa colmanı hangi mantıkla çıkardığını açıklasınnn selçuk gökhan sahada colmanı çıkarıyorrr...
gökhan ünalı hemen gs maçında kesmeliii

Vural Kuyumcu
Arkadaslar sampiyonluk gitdi artik bu saatden sonra kim ne derse desin bare haftaya gsyi yenelim baska birsey istemiyorum ama buda zor ve imkansiz bunlarla

Metin sende bölye düsüniorsun ja :(:(:(:(

Muhammed Ayaz
07.03.2009, 18:02
arkadaşlar neyse moral bozmayalım
ŞAMPİYONN TRABZON

leavemealone
Elin taner gülleri si gitti gs ye tek basina 4 atti .. Bizim 6 milyonluk super forvetimiz ne yapiyor peki ?? fissssssssss
Bari bjk yenmese bugun ...

Alper Beyazay

Motive olsalar ne yazar..Motive olsalar ne yazar ? Adam istemeyerek oynuyor sanki..Her maç aynısı..Kafası Trabzon'da deqil dediklerindede karşı cıkıyor.! Yalan sanki!(Gökhan denilen bizim GOLcü futbolcumuz..Hani spikerin Gökhan'ın qol atması için (2 net pozisyondan sonra) 3 net pozisyon daha qecmesi lazım dediqi qolcümüz..%21 qol ortalamayla oynayan liqte en cok qol pozisyonuna qiren adam.)

bytrabzonspor
beyler yapmayın gözünüzü seveyim, böyle yorumlar yazarsanız bizler ne yapalım, zaten moralimiz bozuk sizde yazarsanız böyle şeyler durumumuz berbat oluyor, yenildikte ne oldu , beşincimi olduk, yapmayın, kendinize gelin.

Ozan Yazıcı
denizli maçından sonra benim için şampiyonluk süreci bitmiştir dediğimde zart zurt eden arkadaşlar ne diyecek şimdi?
antalya maçını ite kaka alınca acaba mı dedim ama takım beni yine yanıltmadı
ne nükleer enerji, ne sigara
bu takım en büyük kanser sebebidir
taraftarlarının tam 25 yıldır duygularını sömürmektedir

Gökhan ÖZDEMİR
Alanzinho 90 dk boyunca Yattara ile birlikte oynamalı bence.

Burak 1967
foruma dışardan burayı karıştırmak için girenler olabilir, mesaj sayısı 1-10 arasında olan şahıslar geziyo ortalıkta

Kubilay ŞAHİN
07.03.2009, 18:03
Valla ne yalan söliyim.. Gerçekten artık gözlerim ciddi derecede Fatihi Aradı..

Ama Bu takımda nazar var.. Ey gidi 5-10 atacaktık hesapta...

hüseyin1975
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo

BEYTEKİN61
takıma destek olalım arkadaşlar

B.Yiğit
alanzinho iyidi bence gökhanı çıkar koy alanı ersunnn bırak artıkk bu kxzxxyx...

Muhammed Ayaz
beyler hadi toparlanalım yapmayın böyle galatasaray maçını alırsak ne kadar güzel olacak işler tekrar haydi toparlanalımmm

Vural Kuyumcu
07.03.2009, 18:04
bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii

hasancebi81
gökhan ünalı tribün nasıl yuhlamadı bu adam bizi bitiriyor colman sahanın en iyilkerindendi bizim taraftar colmanı yuhluyoooo gökhan ı yemin ederim ben olsammm 18 kişilik kadroda olmazzz.. liginb en cok gol pozisyonuna giren bunlardan sadece 5/1 ini atabiliyoo ve biz hala 2. yizzz

Kardes kimse Colmani yuhalamadi. Colmani cikaran Ersun Yanali yuhaladi. Umarim Colmanda senin gibi anlamamistir ama muhtemelen oda onu yuhladigimiz anladi. Varsa Arjantince bilen bir arkadas antremana gitsinde Colmana hocayi yhladigimizi ve kendisinin acin en iyi adami oldugunu soylesin.

Tanju
Bence çok iyi oynadık öyle goller kaçırıyoruz ki atamayana atarlar lafı yine gerçek oldu, Oğuzhan çok şanslı ve iyiydi bugün, BU MAÇA KİMSE ERSUN HOCAMA NEGATİF Bİ YORUM YAPAMAZ! HOCAM MI ATSIN GOLÜ YUH!

Erbay
Defansımız forvetimizi yenemedi. Maçın benim için özeti bu.

Muhammed Ayaz
bordooooooooooooooooo
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ŞAMPİYONNNNNNNNNNNN
TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNN

hüseyin1975
07.03.2009, 18:05
Sampiyoooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Can basten
Valla ne yalan söliyim.. Gerçekten artık gözlerim ciddi derecede Fatihi Aradı..

Golcü eksikliği aşikar ve en büyük sorun.

Sami Kuk
Çok saçma:S sampıyon olucam dıyosun evınde DENİZLİ KONYA GIBI TAKIMLARA YENILIYORSUN..RESMEN TESPİYLE RAKIPLERINE AL SAMPIYONLUGU BEN ISTEMIYORUM DIYE UZATIYOR

bytrabzonspor
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii
Şampİyooonnnnnnnnnnnnn

Can
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ersuna sallayanlar ersun çıkıp golmü atacakdı ?

Vural Kuyumcu
sampiyoooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

B.Yiğit
seneye gökhan-tayfun kesinlikle gönderilmeliii

Canİlker
yeter kardeşim yeter ersun yanal ne yapsın

gökhanı kessin isaaci koysun ya da selçuku kessin alanzinhoyu koysun ya da ikisini birden kessin. herşey ortada gol bulamıyoruz birtürlü, sezon başından beri böle. o zaman biraz değişiklik yap bakalım belki tutacak. alanzinho diye tutturdu adam geleli kaç hafta oldu ilk 11'de yok. madem oynatmıcaktın ne diye aldırdın bu adamı.

ille de 7
denizli maçından sonra benim için şampiyonluk süreci bitmiştir dediğimde zart zurt eden arkadaşlar ne diyecek şimdi?
antalya maçını ite kaka alınca acaba mı dedim ama takım beni yine yanıltmadı
ne nükleer enerji, ne sigara
bu takım en büyük kanser sebebidir
taraftarlarının tam 25 yıldır duygularını sömürmektedir

Evet ya neden böyle. Bizim takım resmen Türkçe'ye deyim kazandırdı. Lideriz, puan farkıyla herkesin ağzında bir laf "Trabzonspor yapar yine bi lazlık". işin ilginci takım yapıyor da. Bizi kanser etmeye uğraşıyor herhalde.

UmutBaykan
Birileri bize büyü yaptı galiba...

Can

Gökhan Bilgin
07.03.2009, 18:06
ya ne mantıksız adamlarsınız siz ne ersun istifası yuh yani yuh ali hocayı arayın bizim uşakları bi okusun

Muhammed Ayaz
arkadaşlar futbol süperdi ama sadece gol yoktu moral bozmayalım............

Fatih Yücel
tek suçlu stadta bulunan o çekirdek yiyen aciz insanlar kardesim gelmeyin maça GELMEYİN stad full ses çıkmıo yazıklar olsun size beeeeeee.....

Barış Cebioğlu
Hep destek tam destek.. biliyorum hepimizin canı sıkıldı yeterince kahrolduk.. ama ümitsizliğe kapılmayalım..Bu takım bizim takımımız desteklemekse bizim görevimiz...

The Legend
gökhan ünalın yerine ceza sahası civarına bi kütük koysaydık yattaranın 2 asistiyle maçı 3-1 alırdık.(3 golde kütükten)

robinhood61
bence içerdeki maçları istanbulda oynayalım

mensure 61
Maçtan sonra rahat çıkıp gittiler yani ersun yanalı hiç istifaya çağırmadılar, yuhlamadılar :( gökhan, tayfun da aynı şekilde... ersun yanalı desteklediğiniz sürece bu sonaçları bekleyin.

tamuğ yamtar
Golcü eksikliği aşikar ve en büyük sorun.

Golcü eksik elbette ama Fatih gelmez inşallah.

Seneye yani.

Bu oyunla da Gökhan'ı kimse almaz ki.

Alsa da verdiğimiz bonservisin yarısını bile alamayız.

Adam elimizde kalacak.

Ozan Yazıcı
07.03.2009, 18:07
yav arkadaşlar ters laf edin, ama küfür etmeyin gözünüzü seveyim

bytrabzonspor
ersuna laf atıyorsunuzda, gökhanla umutun kaçırdığı golleri ersunmu atacak artık, yapmayın beyler, tam destek,

LANGARA
peki arkadaşlar ersun gitsin gitsin diyorsunuz da sonrasında ne olacak.yeni bir hoca gelecek o takımını kuracak bir şeyleri oturtmaya başlayacak bir iki kere ayağımız tökezleyince bu sefer de o gitsin diye bağıracağız.gökhan ve umut efendi o golleri atsaydılar burada çok farklı şeyleri konuşuyor olacaktır.yavaştan şampiyonluk şarkıları söyleyecektik.ama beceriksiz bu adamlar bu maçta tescillendi bu.

osman salih
ersunun gol atma şansı yok o anca evde atar ama oyuncu değiştirme şansı varrrr

DarthVader
Yuh yaw 1000 tane gol pozisyonundan sonra hocanın 85. dk da yaptığı değişikliği eleştiriyosanız yuh size walla. Siz burdan gördünüzde hoca farkında değilmi Colmanın. Sezon başı eleştiriyordum Colman'ı ama böyle giderse seneye tozunu attırır bu ligin. Hoca mı gidip gökhanın yerine atacaktı. Umut gol kaçırsada kızamıyorum. Koşuyor çırpınıyor ama Gökhan feci derecede lakayit oynuyor yaaa. Bu kadarda olmaz kardeşim. Konyaya da tebrikler.

Eren Karaahmetoğlu
Taner bizde olsaydı,şu maçta fark atardık.Bu kadar beceriksiz iki forvet olamaz.Bu kadar şanssız bir takım da olamaz. beşiktaşın,gaysenin attıı gollere bak,bizim atamadıımız gollere bak. Dk 83de kornerden gelen topta gol yemek tamamen saçmalık.Haftalardır bu tür goller yiyoruz çok kritik zamanlarda.Napılıyosa yapılsın düzeltilsin şu olay. Alanzinho eğer 22. hafta gelmiş hala oynamıyosa 90 dk, yönetim çok büyük bi hata yapmıştır.Çünkü ikinci devre için oyuncu alıcaktık,noldu? Faydalanmıyoruz.

Avni Aker'de de rica etsem beşiktaş marşları söylemeyebilirmisiniz söyleyenler? Şampiyon olacaız Trabzonum bu sene falan. Adam gibi beste yapılsın artık maratona geçilip söylensin,bişeyler yapılsın,gidilsin yönetimle konuşulsun,sıkıldım artık.

Trabzon'dan gidip bize karşı oynayan futbolcular eğer herkese karşı böyle oynuyosanız sonuna kadar helal olsun.Eğer sadece bize karşı böyle oynuyosanız allah belanızı versin.

6Şafak Aydın1
neyse.....................ben gs macina gidiyom

Murat Erdem
Pazara kadar değil, mezara kadar, tarih bizi yazana kadar.

Yenilsende, yensende seviyorum seni, BORDO MAVİ...

thesiege61
07.03.2009, 18:08
ersun hoca benim için bitmiştir.

kimse bana gol pozisyonlarından bahsetmesin.

bizim şampiyonluğa oynarken kendi evimizde konyayı boğmamız sahaya gömmmemiz lazım ama napıyoruz koca 45 dakka konyanın kalemize yaptığı baskıyı kırmaya çalışıyoruz.

ikinci yarı?
allahtan yattara colman gibi yetenekler var da bireysel şekilde pozisyona giriyoruz.
ersun hoca da seyretsin.selçuk ne iş yapar.hele colman kenardayken onun sahada işi nedir.
ersun hocayı belki de en çok destekleyen bendim ama

ARTIK ERSUN HOCA BENİM İÇİN BİTMİŞTİR.
DERHAL İSTİFA ETSİN.

mhayri
Şampiyonluk bugün gökhan beyin sayesinde ihtimal olmaktan bile çıkmıştır...
Herkese geçmiş olsun ...
En kötüsü bu takım 2 hafta sonra lig 5.si olur ve sezonu da öyle bitirirse ki görünen o
en çok Başkan için üzülürüm...

hakantpl
Tamam Colmanı Dakka 70 de çıkarsa anlıyacağım 6-7 dk kala çıkardı bırakın Hemen Ersun Yanal a saldırmayı Gokhan Unal yakaladığı pozisyonlardan birini atsa Fark atardık !!!! Ersun Hocanın YErine Koyun Kendinizi Ve bu takımı Sahaya sürün Kimi oynatacaktınız ?

mustafaction
07.03.2009, 18:09
haftaya yenermiyiz acaba :(:(

61_Lazzzo_11
:atki::bmn3::atki:

OnOuR
ersuna laf atıyorsunuzda, gökhanla umutun kaçırdığı golleri ersunmu atacak artık, yapmayın beyler, tam destek,

Doğruları gören birkaç kişiden birisin tebrik ederim. :cool: Ersun Yanal her zaman yaptıgını yaptı yine. Farklı bişi yok yani ortada o yüzden Destege Devam...

Vural Kuyumcu
Pazara kadar değil, mezara kadar, tarih bizi yazana kadar.

Yenilsende, yensende seviyorum seni, BORDO MAVİ...
herkez sinirini üzüntüsünü senin gibi yasasa :alkış::alkış:

Koray
Kusura bakmayın ama statta her zamanki gibi koyun tarftarımız oldukça içerde her maç tehlikedir bizim için...

Koyun resmen koyun başka bişey değil...

tuncay1984
Şampiyonluk bugün gökhan beyin sayesinde ihtimal olmaktan bile çıkmıştır...
Herkese geçmiş olsun ...
En kötüsü bu takım 2 hafta sonra lig 5.si olur ve sezonu da öyle bitirirse ki görünen o
en çok Başkan için üzülürüm...

öle deme GS yenelim o moralle kimse tutamaz bizi
hala inancim var

Muhammed Ayaz
Maçtan sonra rahat çıkıp gittiler yani ersun yanalı hiç istifaya çağırmadılar, yuhlamadılar :( gökhan, tayfun da aynı şekilde... ersun yanalı desteklediğiniz sürece bu sonaçları bekleyin.

YA KARDEŞİM BRAK BU İŞLERİ NİYE ERSUN YANALI YUHLAYACAKLAR SEN 10 TANE POZİSYONA GİRİYOSUN HİÇBİRİNİ ATAMIYOSUN YANİ ERSUN YANALMI GİRİP ATACAK YAPMAYIN BÖYLE YA

bytrabzonspor
yorumlarınızı maçı izlemeyen bir kişi okusa, sanırki trabzonspor yarı sahasından çıkamadı, atağı yok, beylerrr tek kale oynadık unutmayın, yediğimiz gol desen duran top yani kornerden

kaan53
ben kötü oynayıp 3 puan almak istiyorum artık iyi oynamasın bizmkiler umut gökhan yaktınız be bizi canıınız sağolsun sizin gayse 3 puan başka yolu

MaEsTrO
Askerdeyken bu mağlubiyetler hiç çekilmiyor.

leavemealone
07.03.2009, 18:10
Bari bugun haccetepenin yenmesiyle sevinsek ...
Yoksa isimiz baya zor sampiyonluk yarisinda .. bjk yenmemeli ....

Eren Karaahmetoğlu
Askerdeyken bu mağlubiyetler hiç çekilmiyor.

Evdeyken de çekilmiyor.

Erman
Abartmanın alemi yok.

Futbolda bunlar olur. Görüyorsunuz; Galatasaray maçında olduğu gibi kiminin omzuna eline beline çarpar gol olur, kimi canını dişine takar debelenir ama yine de olmaz. Top çizgiyi geçmeyince de olmuyor işte.

Üç mağlubiyet almış bir takıma, hele hele ligin sonları yaklaşırken bu kadar hırçın bir şekilde eleştiri yapılmamalı. Bu noktaya kadar gelen, bu yönetim, bu teknik kadro, bu futbolcular.

Elbette işi biraz zora soktuk. Ancak gelecek hafta alınacak bir Galatasaray galibiyeti, hem futbolculara moral ve güven verir hem de iddiamızı yeniden unutturmak isteyenlere hatırlatır.

"Hoca onu bunu yaptı böyle oldu", geçelim bunları. Bu Hoca onu bunu yaparak bu takımı buraya getirdi. Siz hafta içinde adamı yatağında istifa ettirttin, sonra "hadi hoca yenelum". Olmayınca da "şerefsiz Hoca, nasi da yenemedun, onu niçun çikardun, bunu niçun kodun".

Takımın üste üste bastırdığı dakikalarda dahi stadımızda o baskıyı yansıtan bir ses gürültü yok. Sevgilimize söylediğimiz sözleri süsleyecek kadar heyecan duyduğuz adamı da çıkarken ıslıklıyoruz.

Bu Trabzonlu damarımızı biraz dizginlemek gerek. Laz fevriyatı bazen iyidir, hırs yapar, coşturur, mücadele azmi yaratır ama bazen de, işte görüyoruz, kötüdür.

Dünyada hangi kulüp, bir yenilginin ardından yönetim kurulu açıklaması yapma gereği duyar?

Bir düşünelim, ölçelim, tartalım.

Kaçabilecek fırsatın, Trabzonsporun bir on yılını daha ziyan edebileceğini unutmayalım.

KemaL_Ts
gurbettdeyken hic cekilmiyor

Burak 1967
07.03.2009, 18:11
Golcü eksik elbette ama Fatih gelmez inşallah.

Seneye yani.

Bu oyunla da Gökhan'ı kimse almaz ki.

Alsa da verdiğimiz bonservisin yarınıs bile alamayız.

Adam elimizde kalacak.

ne fatihi yaa... bu mu oldu şimdi konumuz? adamı ilah yaptılar valla gol atamayız fatih! yeniliriz fatih! yeter artık ya. adam eğer adam olsaydı Trabzon a gelirdi, ona buna göz kırpıyo fiyatını artırmaya çalışıyo sizler bunu göremeyen saf taraftarım da adamı ilah yapıyo!

U.Sadıkoğlu
Haftaya ya yendik ya bittik

Eren Karaahmetoğlu
Bari bugun haccetepenin yenmesiyle sevinsek ...
Yoksa isimiz baya zor sampiyonluk yarisinda .. bjk yenmemeli ....

Ben sevinemem ki artık rakipler puan kaybetse bile? Nolucak ki kaybetseler.Biz puan bile alamadıktan sonra. Biz artık şu son vuruşları yapmayı örenelim boşverelim başkalarını.Gökhan ve Umut örenin artık gol atmayı.

A.Ali Karanis

kusura bakma ama bu taraftar daha ne yapacak?
bu dönem hiç satılmadıgı kadar kombine satıldı mı ?
forma satışlarında patlama yaşandı mı ?
istisnasız tüm maçlarda(deplasmanlar dahil) stadyum ve deplasmanlarda bize verilen tribünler full çekmedi mi?
Kaybedilecek maçları kaybedersin,fakat bu tür takımlara karşı en başta baskıyı kurup ne oluyor demeden golü bulmalısın.yoksa olmaz.forvetlerimize selam ederim.inşallah akıllarını başlarına toplarlar,yoksa sonumuz kötü.
edit : ayrıca bu Trabzon insanında vardır,2 gün sonra unuturlar bu maçı ve sevgiyle yaklaşırlar takımlarına.Kimse sanmasın ki DESTEĞİMİZ SON BULDU !
Bu yenilgi,Gs maçı için biraz daha umutlanmamı sağladı açıkcası.

szymeks
07.03.2009, 18:12
devre arasında bize forvet gerekliydi yanlış anlamayın alanzinho iyi oyuncu o belli ama topu forvete kadar getirip sonra golü atamıyoruz fatih tekkeyi keşke alsaydık şu an çok rahast bir skorla galip gelirdik son olarak hadi umutun kapasitesi bu ama kayserideyken her karşı karşıyayı atan gökhan bi takımın bi şehrin kaderiyle böyle oynayamazsın dünyanın parasını kazanıorsun bi zahmet antrenmanlarda çalış şu gol vuruşlarına takım arkadaşlarının bütün emeklerini çalıyorsun

Muhammed Ayaz
haydi arkadaşlar bırakın ersun hocaya yüklenmeyi o pozisyonları ersun yanalmı atacak giripde o kadar gol kaçır sonrada ersun hocaya yükleniyoruz olmaz böyle şey haydi toparlanalımmmm

Murat Erdem
Murphy Kanunlarından nefret ediyorum. Keşke bu adam hiç yaşamasa ve bu kanunları yazmasaymış.

Vural Kuyumcu
Abartmanın alemi yok.

Futbolda bunlar olur. Görüyorsunuz; Galatasaray maçında olduğu gibi kiminin omzuna eline beline çarpar gol olur, kimi canını dişine takar debelenir ama yine de olmaz. Top çizgiyi geçmeyince de olmuyor işte.

Üç mağlubiyet almış bir takıma, hele hele ligin sonları yaklaşırken bu kadar hırçın bir şekilde eleştiri yapılmamalı. Bu noktaya kadar gelen, bu yönetim, bu teknik kadro, bu futbolcular.

Elbette işi biraz zora soktuk. Ancak gelecek hafta alınacak bir Galatasaray galibiyeti, hem futbolculara moral ve güven verir hem de iddiamızı yeniden unutturmak isteyenlere hatırlatır.

"Hoca onu bunu yaptı böyle oldu", geçelim bunları. Bu Hoca onu bunu yaparak bu takımı buraya getirdi. Siz hafta içinde adamı yatağında istifa ettirttin, sonra "hadi hoca yenelum". Olmayınca da "şerefsiz Hoca, nasi da yenemedun, onu niçun çikardun, bunu niçun kodun".

Takımın üste üste bastırdığı dakikalarda dahi stadımızda o baskıyı yansıtan bir ses gürültü yok. Sevgilimize söylediğimiz sözleri süsleyecek kadar heyecan duyduğuz adamı da çıkarken ıslıklıyoruz.

Bu Trabzonlu damarımızı biraz dizginlemek gerek. Laz fevriyatı bazen iyidir, hırs yapar, coşturur, mücadele azmi yaratır ama bazen de, işte görüyoruz, kötüdür.

Dünyada hangi kulüp, bir yenilginin ardından yönetim kurulu açıklaması yapma gereği duyar?

Bir düşünelim, ölçelim, tartalım.

Kaçabilecek fırsatın, Trabzonsporun bir on yılını daha ziyan edebileceğini unutmayalım.

DILIMIN TERCÜMANI OLDUN ICIN HELLAL OLSUN SANA :alkış::alkış:

bytrabzonspor
beyler haftaya cimboma bir trabzon tarifesi yaparız, cinconluları şampiyonluktan iteriz, bizede acayip süper bir moral olur, konyaspor maçı moralinide cincondan çıkarırız. yine şampiyonluk yoluna devam ederiz, rahat olun, desteğe devam

mustafaction
ersun yanal napsın ya alla alla

Mehmet Fırat
Ancak gelecek hafta alınacak bir Galatasaray galibiyeti, hem futbolculara moral ve güven verir hem de iddiamızı yeniden unutturmak isteyenlere hatırlatır.

Ona bile gerek yok.

BJK, Sivas ve FB puan kaybetsin, haftaya yine moralli gireriz. :)

thesiege61
07.03.2009, 18:13
iki hafta üstüste evimizde küme düşmemeye oynayan takımlara yeniliyoruz ama ersun hocanın hiç suçu yok.

VAY ANASINI YA!!!

ts_tuncay_ts
bu maç yüzünden kafam şişti şimdi yenildikya fırsatçılarda gelcek onlarda şişircek şimdi oh bu akşam kafa kalmıcak bende....

is_mail61
artık herşey eşit gs maçını kesinlikle kazanmalıyız başka şansımız kalmadı kazanamassak bu iş biter ben daha maç filan izlemem lanet olsun böyle şansa yazık ya isyan edicem vallahi ya revamı bumuydu hakkı okadar pozisyon bul git hepsini kaçır sora bide üstüne ye oğuzhanda bizde olsa böyle oynamaz gs den neden yedi golü bize geldi panter kesildi bela bunlar ya

Muhammed Ayaz
bravo mytrabzonspor helal olsun sana kardeşim haydi arkadaşlar daha hiçbirşey bitmiş değilll

lazzz61
Taraftarlaa ne alkasi var yaa bİzİmm gÖkhan unall la umut bulutun yerien iki tane egitilmis kÖpekk koysalarr herhalde yenmistik buyuk ihtimall bu adamlar takima ihanett ediyorr ben buna inaniyorumm

The Legend

gol kaçırdık diye takımın iyi oynadığını, bunun da ersun yanal sayesinde olduğunu sanmayın. kaçırılan goller ya yattaranın bireysel becerisiyle yada karambole oluşmuştur. hocanın takım üzerinde taktiksel hiçbir etkisinin olduğunu düşünmüyorum.

OnOuR

Yazık yazık yaa hiçbir yorum haketmiyosun sen. Ne biçim bi taraftarlık anlayısıdır bu. Senin şampiyonluk için heveslenmeni saglayan futbolcular degilmi bunlar. Ne yuhlaması yazıktır bee. Söylediklerin herhalde maç heyecanından olsa gereek. Yoksa taraftarlıkla bagdaşmayacak sözler bunlar...

lazzz61
07.03.2009, 18:14
bence umut ve gökhan ya ts yi satmıştır yada amatör bir futbolcu bu iki seçenekten biri
aynen Öle yanİİ satmistirr bundan adim gibi eminimmm

hasancebi81

Evet kardes sezon basindan beri 2 forvet oynayarak toplamda 30 gol atan takimda gerekirse Ersun cikacak gol atacak. Atamiyorsa attiracak.
Diger takimlarn forvet oyucularini saymiyorum sadece bir kiyaslama

Gokhan 9
Umut 8
Lugano 6

Daha soze gerek varmi. Ligin son sirasindaki Kocaeli bile bizden fazla gol atti. Hatta Salatasaraya 5 atti. 30 yasindaki forveti gitti 4 takti.
Ciksin Ersunda atsin.

Yada Tek forvete donsun
Yada Formsuz olan Gokhani 2 hafta takimdan kessin
Yada tek forvet arkasina Yattara ve alanzinhoyu koysun
Yada Cift oynasin Isaaci koysun
Yada Huseyin ve Song forvet oynasin ve bu takima gol attirsin.

23 mac oldu 30 gol. IBB macini cikaran 26 gol.
Yani gol yedigin maci kazanma ihtimalin yok. En fazla 1-1 biter. Hatta ilk yariki Antalya ve Konya maclarini cikarsan mac nasina 1 gol bile atamiyoruz.

Sonra Ersun Yanal ne yapsin. Sol acik isteyecegine gidip forvet isteseydi ozaman. Alanzinhoyu alin alin diye aglayacagina bana forvet lazim deseydi. Yanalin yapacagi cok sey vardi hicbirini yapmadi.

tamuğ yamtar
ne fatihi yaa... bu mu oldu şimdi konumuz? adamı ilah yaptılar valla gol atamayız fatih! yeniliriz fatih! yeter artık ya. adam eğer adam olsaydı Trabzon a gelirdi, ona buna göz kırpıyo fiyatını artırmaya çalışıyo sizler bunu göremeyen saf taraftarım da adamı ilah yapıyo!

Hocam yazdığımı tam okumadın herhalde.

Veya anlamadın.

Fatih'i tekrar dönmesine en çok karşı çıkan adamım ben bu sitede.

Dediklerine de katılıyorum.

ugurozturk
Arkadaslar kimse kusura bakmasin ama bu umut bulut laaa gÖkhann bu takima İhanet ediyorr o pozisyonlari atamamak beceriksizlikte deil herhalde baka biey olsa gerekk bu kadar olmazz yaa ayiptir ayip

umut yine futbolun hakkını veriyor, Gokhanın dunya umurunda degil. Bahse girerim Umut bu gece uyuyamaz, gokhan mısıl mısıl uyur.

Murat Acar
ersun hoca benim için bitmiştir.

kimse bana gol pozisyonlarından bahsetmesin.

bizim şampiyonluğa oynarken kendi evimizde konyayı boğmamız sahaya gömmmemiz lazım ama napıyoruz koca 45 dakka konyanın kalemize yaptığı baskıyı kırmaya çalışıyoruz.

ikinci yarı?
allahtan yattara colman gibi yetenekler var da bireysel şekilde pozisyona giriyoruz.
ersun hoca da seyretsin.selçuk ne iş yapar.hele colman kenardayken onun sahada işi nedir.
ersun hocayı belki de en çok destekleyen bendim ama

ARTIK ERSUN HOCA BENİM İÇİN BİTMİŞTİR.
DERHAL İSTİFA ETSİN.
ben erdun hocayı hala desteklıyorum amna hatalarınıda görmemezlik etmenin mantıpı yokyaptığı hataları eleştireceğiz maç boyu kaç kez dedimki bu selçuk kayıp neden oyunda hala en azından cıakr onu dıye ama colman çıkıyo buna anlam veremedım bazı kişilerinde var böyle takıntıları ziyanında vardı ama selçuk için çokda kötü diyemeyiz ama son maçlarda resmen uyur gezer yedeğe çekilmeli aklı baına gelene kadar.

U.Sadıkoğlu
Ersun Yanal giderse kim gelecek ve ne olacak beyler bi söyleyin de bilelim ..

mustafaction
hehe yuhla ersun yanalı futbolcuyu olursun sampıyon mantıga bak ya

RepLay
Ne olacak şu halimiz...

Muhammed Ayaz
07.03.2009, 18:15
kardeş onur özür dileri,m senden onu ben almadım alıntı yapmak istedim ama yanlışlık la oldu özür dilerim ben ersun hocanın hep yanındayım

Mehmet Fırat
Maçtan sonra rahat çıkıp gittiler yani ersun yanalı hiç istifaya çağırmadılar, yuhlamadılar :( gökhan, tayfun da aynı şekilde...

Olması gereken de bu zaten. ;)

Ama tepkisiz de kalmadı taraftar.

Colman çıkınca Ersun Hoca'yı baya ıslıkladılar.

gerenimo
Allah Allah!... sivas yenilse aynı puanla zirveyi paylaşıyoruz, kadı ki yense noolur? 11 maç var daha...
maalesef işte uzun seneler şampiyonluk göremeyince, hemen demoralize olan ve için için şampiyonluğa bir türlü inanamayan bir taraftar profili oluşuyor kendiliğinden.
kendimize gelelim lütfen, biz bşehirbelediye takımı diiliz.
büyük takım taraftar profili çizelim biraz, şampiyonluk uzak felan diyenler TS tarihi felan okusunlar açıp, aynada bikaç tokat felan atın kendinize, silkinin.

teşekkürler felaket senaryolarına gerek yok. :alkış::alkış::alkış:

Burak 1967
07.03.2009, 18:16
Hocam yazdığımı tam okumadın herhalde.

Veya anlamadın.

Fatih'i tekrar dönmesine en çok karşı çıkan adamım ben bu sitede.

Dediklerine de katılıyorum.

yazım sana değildi, bu konuyu gündeme getirenlere idi

İsmail Çavuşoğlu
07.03.2009, 18:17
cok sinirliyim inşallah köti birşey yazmam.ben ve benim gibi düşünenler Fatih TEKKE,Fatih TEKKE derken bazıları o miladını doldurmuş gelse bile faydalı olamaz diyorlardı.Fatih TEKKE bunların yakaladıkları pozizyonların hepsini gözü kapalı atardı.ne gerek vardı alanzinhoya belki faydalı olacak ilerde bilemiyorum ama devre arası alınacak tek futbolcu vardı o da Kralımızdı.sola da koyacaksın barışı bu kadar bak bakalım leblebi gibi gol nasıl atılıyordu o zaman.devre arası Fatih resmen yalvardı beni alın diye ama kimse anlamadı.
birde selcuk artık biraz dinlenmeli.
hocam selcugu cok seviyorsun anladık bizde seviyoruz ama biraz yanında oturt her daim yanında olsun kendine gelir belki.

mustafaction
hocanın ve futbolcuların arkasında olmalıyız unutmayalım onlarla devam ediyoruz

ugurozturk

Bu kadar abi, kessin bir hafta bak it gibi kosmayaca mı obur hafta, TSden sutlandın mı sonun Ankaragucudur, bunu bileceksin.

Gokhan sanıyorki, TS yi basamak yapar fenere cimboma yanki, olurum, seni yahni yaparlar yahni. Gokhan....

Sefa Murat Dokuz
Asıl pollyannacılık oynamaya gerek yok görünen köy kılavuz istemez haftaya gs yi yensek bile bir sonraki hafta bu forveterle yine yenileceğiz.

Muhammed Ayaz
arkadaşlar ersun hocamıza destek çıkalım daha hiçbirşey bitmiş değil

Cem Kıran
07.03.2009, 18:18
Tek kelime Ersun hoca istifa diyorum başka bişe demiyorum...

Tayfunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn amatörde bile oynayamazsın senı orda 90 dk tutan hocanı da alda git...

Burak 1967
Evet kardes sezon basindan beri 2 forvet oynayarak toplamda 30 gol atan takimda gerekirse Ersun cikacak gol atacak. Atamiyorsa attiracak.
Diger takimlarn forvet oyucularini saymiyorum sadece bir kiyaslama

Gokhan 9
Umut 8
Lugano 6

Daha soze gerek varmi. Ligin son sirasindaki Kocaeli bile bizden fazla gol atti. Hatta Salatasaraya 5 atti. 30 yasindaki forveti gitti 4 takti.
Ciksin Ersunda atsin.

Yada Tek forvete donsun
Yada Cift oynasin Isaaci koysun
Yada Huseyin ve Song forvet oynasin ve bu takima gol attirsin.

23 mac oldu 30 gol. IBB macini cikaran 26 gol.
Yani gol yedigin maci kazanma ihtimalin yok. En fazla 1-1 biter. Hatta ilk yariki Antalya ve Konya maclarini cikarsan mac nasina 1 gol bile atamiyoruz.

Sonra Ersun Yanal ne yapsin. Sol acik isteyecegine gidip forvet isteseydi ozaman. Alanzinhoyu alin alin diye aglayacagina bana forvet lazim deseydi. Yanalin yapacagi cok sey vardi hicbirini yapmadi.

luganonun 6 gol attığı fenerde forvetler kaç gol atmış onu da yazsaydın arkadaşım. bizim takımda gol yollarında orta saha ve defansın katkısına da değinseydin arkadaşım. ligde attığı gollerin %75 ini forvetleri atmış bir başka takım var mı onu da yazsaydın arkadaşım.

ceserdar
Alanzinho artık ilk 11 başlamalı. Cidden yenetekli ve akıllı bir oyuncu.

Canİlker
colman çıkarkenki ıslıklar colma'a değildi. colmanı çıkaran hocaya idi. yanlış anlaşılma oldu orda.

robinhood61
Murphy Kanunlarından nefret ediyorum. Keşke bu adam hiç yaşamasa ve bu kanunları yazmasaymış.

Murphy Kanunları'nın temeli şu söze dayanır:
"Eğer bir işi halletmek için birden fazla olasılık (http://tr.wikipedia.org/wiki/Olas%C4%B1l%C4%B1k) varsa ve bu olasılıklardan biri istenmeyen sonuçlar veya felaket doğuracaksa; kesinlikle bu olasılık gerçekleşecektir."

tam bize göre bir kanun

MetiN08
Ya Arkadaslar Sampiyon olmak isteyen bir takim evinde hem Denizliyi hem Konyayi yenecek bunun bir bahanesi yok lami cimide yok, yok iyi oynadik yok golu atamadik yok bilmem ne bunlarla birsey olmaz bakinöbür takimlara kötü oynuyorlar ama yeniyorlar, GS nin dün kactane sutu vardi kaleye 0, 0sanzdan 2tane gol atdilar iste aramizdaki fark bu

Laz_61
07.03.2009, 18:19
Ersun sen hocamisin kafani koy kulübenin diregine mac izle ne müdahale ne bise.sen ne bicim hocasin .Taraftarada bi kac sözüm var hepiniz sahtekarsiniz mehmet yilmaz bi gol kacirirdi ana avrat söverdiniz gökhan ünal her mac 4 tane yüzde yüzlük gol kacirsin sen alkisla ..hay ben böyle isin..Sampiyonluk tamamen bi hayal ürünüdür...bi hocaylan imkansiz.

Bekir
fatih tekkeyi istemiyenler var bir de..ne diyelim..
ama ben gokhanla umutun yerine fatih tekke oynasın 10 kişi oynayalım buna bile razıyımm...

Samet İslamoğlu
Doğruları gören birkaç kişiden birisin tebrik ederim. :cool: Ersun Yanal her zaman yaptıgını yaptı yine. Farklı bişi yok yani ortada o yüzden Destege Devam...

Ya arkadaşım nası kızmıcaz ersun yanala.. bizde destek verdik yanala bugüne kadar ama yanal bugün o selçuğa bu kadar tahammül ediyosa ki haftalardır ediyo nası ediyo onuda anlamıorm ben ersun yanala destek mestek vermem arkadaş..yeter artık biz kendi özevlatçılarımıza kızıp ersun yanalı savunuyoruz ama ersun yanal özevladı selçuğu 1 dk da olsa takımdan kesmiyo sarı kart görsün diye dua ettm artık.. bu kadar olmaz sahanın en iyisi colmanı çıkarıyosun selçuğu çıkarmıyosun ..
gökhan beye artık dicek bişi bulamıyorum zaten bu kadar laubalilik olmaz allahından bulsun ne diyim artık ya :(

OnOuR
arkadaşlar ersun hocamıza destek çıkalım daha hiçbirşey bitmiş değil

:alkış::alkış: İşte bu yaa...;)

omer_oztrk
bu forvetlerle şampiyon olmamızz hayal. selçukk,haftalardırr kötü oynuyo ama kimse onu kesemiyo! kimsede demiyoki aga bu nedir napıyo bu eleman da hep 11çıkıyo. ruhsuz bu heriff son dkklrda sarı kart görmek içinn cebelleşti durdu haftya oynamym diye. gökhan ünal agzıyla kuş tutsa artık bitmiştr. kaçrdgı goller gozumn onune geldikçe deliriyorum.

leventturksoy
07.03.2009, 18:20
ersun hocaa colmanı hangi mantıkla çıkardığını açıklasınnn selçuk gökhan sahada colmanı çıkarıyorrr...
gökhan ünalı hemen gs maçında kesmeliii

ısacc girmesi icin bir yabancı cıkması lazımdı

Tanju
iki hafta üstüste evimizde küme düşmemeye oynayan takımlara yeniliyoruz ama ersun hocanın hiç suçu yok.

VAY ANASINI YA!!!
bi git işine ya!

Muhammed Ayaz
ya strong 61 sen ne biçim adamasın ne istifası senin gibi taraftar olmaz olsun giripte omu atacak golü ersun yanallllllllllll

karim@benzema10
Halen kaybedilmis birsey yok. Onumuze bakalim moralimiz elbette bozuldu hatta inancimizda gitti ama bu takim bu sene degilse mutlaka onumuzdeki sene sampiyon olacaktir!!

Allah'dan umut kesilmez ama kadromuzda bulunan oyuncuların kalitesi,ersun hoca'nın takım kötü giderken b planının olmaması ve hücumdaki kopuk, savurgan ve dağnık oyunumuz beni gelecek yıllarda pek ümitlendirmiyor.

evimizde oynadığımız maçlarda alanı daraltan ve gol yememeyi düşünen ekiplere karşı yapmamamız gereken nedir?belirli riskleri göze almak yani defansı öne çıkararak forvet ile defans oyuncuları arasındaki mesafeyi en aza düşürerek rakip kalede daha baskılı ve daha fazla pozisyon bulabiliriz.büyük takımsak ve şampiyonluğu hedefliyorsak defans güvenliği elden bırakmadan bu sistemi uygulamalıyız.bu sistemi oynamak için elinizdeki oyuncuların da buna uygun olması gerekir bana göre bir takıma hüseyin,colman ve selçuk gibi tek yönlü,dripling yapamayan ve baskıya karşı ayakta kalamayan oyunculardan birini kenara çekmeliyiz.alanzinho'yu orta alana monte ederek hücum bölgesinde daha fazla üretken olabiliriz.

ts_tuncay_ts
07.03.2009, 18:21
colman çıkarkenki ıslıklar colma'a değildi. colmanı çıkaran hocaya idi. yanlış anlaşılma oldu orda.

maçı tvde izlerken taraftar colman colman diye bağırıyodu yanlış duymadıysam vede selçuğa top geldimi yuhalıyolardı...

mhayri
Sanırım artık tek forvete dönmenin zamanı geldi...
Gökhan kenara umut tek forvet...
Arksaında yattara alanzinho...

tamuğ yamtar

Colman'ı çıkarmak büyük hata.

Isacc'i sokmak daha büyük hata.

Burak 1967
cok sinirliyim inşallah köti birşey yazmam.ben ve benim gibi düşünenler Fatih TEKKE,Fatih TEKKE derken bazıları o miladını doldurmuş gelse bile faydalı olamaz diyorlardı.Fatih TEKKE bunların yakaladıkları pozizyonların hepsini gözü kapalı atardı.ne gerek vardı alanzinhoya belki faydalı olacak ilerde bilemiyorum ama devre arası alınacak tek futbolcu vardı o da Kralımızdı.sola da koyacaksın barışı bu kadar bak bakalım leblebi gibi gol nasıl atılıyordu o zaman.devre arası Fatih resmen yalvardı beni alın diye ama kimse anlamadı.
birde selcuk artık biraz dinlenmeli.
hocam selcugu cok seviyorsun anladık bizde seviyoruz ama biraz yanında oturt her daim yanında olsun kendine gelir belki.

ne yalvarması yazık ya bu kadar bilgi sahibi olmadan yazıp burada bilmeyenleride yanlış yönlendiriyorsun. adam onunla bununla flört halinde isteseydi bin kere gelirdi! bu isimden de nefret ettirdiniz adamı!

Eren Karaahmetoğlu
07.03.2009, 18:22
kusura bakma ama bu taraftar daha ne yapacak?
bu dönem hiç satılmadıgı kadar kombine satıldı mı ?
forma satışlarında patlama yaşandı mı ?
istisnasız tüm maçlarda(deplasmanlar dahil) stadyum ve deplasmanlarda bize verilen tribünler full çekmedi mi?
Kaybedilecek maçları kaybedersin,fakat bu tür takımlara karşı en başta baskıyı kurup ne oluyor demeden golü bulmalısın.yoksa olmaz.forvetlerimize selam ederim.inşallah akıllarını başlarına toplarlar,yoksa sonumuz kötü.
edit : ayrıca bu Trabzon insanında vardır,2 gün sonra unuturlar bu maçı ve sevgiyle yaklaşırlar takımlarına.Kimse sanmasın ki DESTEĞİMİZ SON BULDU !
Bu yenilgi,Gs maçı için biraz daha umutlanmamı sağladı açıkcası.

Seyirci, iyi hoş herşeyi yaptı kombinesini aldı maçlara geliyor ama, dakika ilerledikçe bizim ataklar arttıkça veya azaldıkça, taraftarın baskısı artması gerekirken,yerini inanılmaz bir uğultu alıyor ve sonra bi grup derinden gelen bi sesle çalıntı marşlar falan sölemeye başlıyor. Oysa inönüde 78. dkda korner kullanılırken bütün stad saldır beşiktaşım oley diye inliyor. Aradaki fark bu.Bizim takımımız uyurken onları biz canlandırmalıyız, gol kaçırırken de onları gole itiklemeliyiz.Artık dediğim gibi taraftar grupları artık napıyolarsa yapsınlar yönetimle mi konuşurlar naparlar, geçsinler maraton tribününün ortasına, adam gibi 90 dk destek versinler. Nereye kadar sürücek bu? Eğer haftaya gayse maçında da böle olursa eminim gayselilerin tezahuratlarını duyucaz.İlk yarıdaki beşiktaş maçında olduu gibi.Kaldıramam ben bunu.

Muhammed Ayaz
Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hep destek tam destekkkkkkkkkkkkkkk

mashal61
Colman'ı çıkarmak büyük hata.

Isacc'i sokmak daha büyük hata.
İsaac önceki maçta Konya'ya 2 gol atmıştı.

gerenimo
bu takım şu skora bakarak yorum yapan, sahada takımın formasını giyen küfürcülerden, kendisini futbol uleması sanan taraftar-hocalardan, çekirdek çitlemeyi ve kendi oyuncularına küfür etmeyi iş edinen türbüncülerden, her yenilgi sonrası da mantar gibi orataya çıkan istifacılardan bir an önce kurtulmalıdır.

tamuğ yamtar
07.03.2009, 18:24
Seyirci, iyi hoş herşeyi yaptı kombinesini aldı maçlara geliyor ama, dakika ilerledikçe bizim ataklar arttıkça veya azaldıkça, taraftarın baskısı artması gerekirken,yerini inanılmaz bir uğultu alıyor ve sonra bi grup derinden gelen bi sesle çalıntı marşlar falan sölemeye başlıyor. Oysa inönüde 78. dkda korner kullanılırken bütün stad saldır beşiktaşım oley diye inliyor. Aradaki fark bu.Bizim takımımız uyurken onları biz canlandırmalıyız, gol kaçırırken de onları gole itiklemeliyiz.Artık dediğim gibi taraftar grupları artık napıyolarsa yapsınlar yönetimle mi konuşurlar naparlar, geçsinler maraton tribününün ortasına, adam gibi 90 dk destek versinler. Nereye kadar sürücek bu? Eğer haftaya gayse maçında da böle olursa eminim gayselilerin tezahuratlarını duyucaz.İlk yarıdaki beşiktaş maçında olduu gibi.Kaldıramam ben bunu.

Katılmıyorum.

Bu saatten sonra taraftarı bırakın.

Bence taraftar değil takım taraftarı havaya sokmalı.

Oynamayacaksın, sonra taraftar diyeceksin.

Bu insanların 26 yıldır hala stadı gelmeleri bile büyük olay.

Muhammed Ayaz
ya ordaki taraftar ne biçim taraftardı be ya olmaz böyle şey şampiyonluğa oynayan takımı çekirdek çıtlatıp seyrediyorsun yeter artık bir 61 show yapmakla olmuyor bu iş

mustafaction

ama 11 de oynuyordu o donemler..ne zamanki yedek kalmaya başladı ısaac bıttı

Vural Kuyumcu
BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:dvl::dvl::dvl::atki ::atki:

ilyskm
Arkadaşlar,
Canınızı fazla sıkmayın bu takımın buraya kadar gelmesi bir mucize. Bunu yaşattıkları için onlara teşekkür etmeliyiz. Neden mi? Sorarım size 95-96 sezonundaki kadroyla şu andaki kadroyu Allah aşkına bir kıyaslayın; var mı bir abdullah?, var mı bir şota? var mı bir hami? var mı bir orhan? var mi bir ünal? var mı bir ogün? var mı bir tolunay? ve diğerleri... şu andaki kadrodan bana 1 tane futbolcu ismi vereceksiniz ki bu topçu 95-96 sezonunun kadrosunda olan topçudan daha iyi olsun. Gökhan ile Umut' u toplasan bırakın şota' yı bir arçil etmiyor. Bundan dolayı fazla üzülmeyin bu kadro ligi 5. bitirirse gayet büyük bir başarıdır. Ersun hocaya golcüler için neden kenarda oturtmuyorsun diye yüklenilebilir ancak gökhan gol pozsiyonunda dursa top çarpıp gol olacak ama o başka hareketler peşinde. Fazla yoruma gerek yok hep destek tam destek. Sneye iyi bir orta saha ve golcü ile iyi işler yaparız. Münih' ten selamlar.

RepLay
07.03.2009, 18:25
Al sana 2. Van vakaası. Çok umutlanmıştım yaa ama umudumu yitirdim bu maçtan sonra. 2. lik bile hayal artık. Ersun hoca naptın iki tane forvetimiz !... okadar gol kaçırırsa

ts_tuncay_ts
Ersun Yanal, Konyaspor maçı sonrasında yaptığı değerlendirmede şu görüşlere yer verdi:

“Bugün oynadığımız karşılaşmada ortaya koyulan mücadelenin karşılığını topun çizgiyi geçmemesi sonucunda alamadık. Bunun dışında, oyuncularımın istek ve arzularından bir şikayetimiz yok. Son vuruş önemliydi. Atamazsan atarlar kuralı gerçekleşti. Önümüzde oynayacağımız önemli karşılaşmalar var. Oynadığımız futbolla aldığımız sonuç birbirinden farklı. Hak ettiğimizi alamadık. Pozisyon vermedik, üstünlük kurduk, yenebileceğimizi düşündüğümüz anda, geriye düştük. Futbol böyle oyun. Bugün o üç pozisyondan biri çizgiyi geçse farklı şeyler konuşuyor olacaktık. Önemli olan topu çizgiden içeri geçirmekteki isteğin devamlılığıdır. Taraftarın reaksiyonundan çok saha içerisinde uzun zaman geçirdiğimiz oyuncuları nasıl kullanacağımızın iradesini kimin daha iyi kullanabileceğini bilmek önemli. Sonucu yakalama anlamında Colman’ı hiç çıkarmayı düşünmediğimiz bir anda çıkarmak zorunda kaldık. Oynadığımız oyunla taraftarın tepkisi birbirinden uzak. Toleransın azaldığı haftalara girdik. Buraya gelen takımlar oynatmamayı düşünüyorlar. Bizim de bunu aşamadığımız anlar oluyorlar. Oyuncularımız kapasitelerini zorluyorlar. Bu konuda onlara destek olacağız. Bir çok takımın ortaya koymadığı performansı sergiliyoruz. İç sahada sıkıntımız yok aslında. Seyirci nedeniyle oluştuğu düşünülen gerginliği değil, oyun formatını değerlendirmek lazım. Gelen takımlar savunma bloğunu sağlam tutuyor. Üretilen pozisyonlar gol olmayınca da strese giriyoruz. Goller kaçtıkça stres duymamak mümkün değil. Takımızın gollerinin yüzde 70’ini atan oyuncularımız Gökhan ve Umut. Ayrıca atılan diğer gollerde de vardılar. Bu yönde bir eksiğimiz olduğunu düşünmüyoruz. Yaratıcı oyuncu sayımızı arttırma anlamında Alanzinho transferinin doğru karar olduğunu düşünüyorum. Oyuncularımız gol kaçırdıkları için eleştiriliyor ancak kazanma arzularını göz ardı etmemek gerek. Herkes puan kaybediyor. Baraj düşük olacak. Bundan sonraki yıllarda her takımın her takımı yenebileceğine daha çok rastlayacağız. Çünkü takımlarımızın kalitesi artıyor.”

Eren Karaahmetoğlu
Katılmıyorum.

Eğer bu insanlar başarıya göre stada geliyolarsa hiç gelmesinler daha iyi.

mashal61
Bu takımın en büyük sorunu taraftardır.Resmen deplasmanda yendiğimiz takımlara sahamızda yeniliyoruz. Bunun tek bir açıklaması olabilir. Taraftar destek olmak yerine köstek oluyor. Strese neden oluyor. Sabretmeyi bilmiyor. Bir grup Trabzonum benim biricik sevgilim diye bağırıyor diğeri Trabzon gol gol gol diye. Tam bir karmaşa, taraftar baskısı ama kime. Rakibe mi bizim futbolculara mı. Kendi futbolcusunu yuhalayıp eline bir şey geçeceğini sananlar bir tarafta, 90. dk. çekirdek çitlemeye gelen ve gol olunca gooool diye bağırmaktan başka bir işe yaramayan seyirci diğer tarafta.

Keşke bir turunculu sahaya atlasaydı da gs maçı taraftarsız oynansaydı!

mustafaction
Katılmıyorum.

nasıl takım taraftarı havaya sokacak 8 taş takımı taraftarı ayaga kaldıracak futbol mu oynuyor sence ???

tamuğ yamtar

O önceki maçtı.

Boşuna kalabalık yaptı forvet hattında.

Ofsaytlarına da lafım yok artık.

Muhammed Ayaz
laz61 sizin gibi taraftar olmasın daha iyi be haftaya trabzon galatasarayı yensin ondan sonrada ersun hoca böyle ersun hoca süper diye bağırıp çığılık atacaksın

OnOuR
07.03.2009, 18:26
Ya arkadaşım nası kızmıcaz ersun yanala.. bizde destek verdik yanala bugüne kadar ama yanal bugün o selçuğa bu kadar tahammül ediyosa ki haftalardır ediyo nası ediyo onuda anlamıorm ben ersun yanala destek mestek vermem arkadaş..yeter artık biz kendi özevlatçılarımıza kızıp ersun yanalı savunuyoruz ama ersun yanal özevladı selçuğu 1 dk da olsa takımdan kesmiyo sarı kart görsün diye dua ettm artık.. bu kadar olmaz sahanın en iyisi colmanı çıkarıyosun selçuğu çıkarmıyosun ..
gökhan beye artık dicek bişi bulamıyorum zaten bu kadar laubalilik olmaz allahından bulsun ne diyim artık ya :(

Destegi çekmen su anda bu takıma ne kazandırır sence...! Artı motivasyonmu saglar ! Haftaya gs maçı var stadda Ersun İstifa diye bagır selcuga top gelince yuhla Gökhana top gelince sövmeye başla o adamlar emin ol düzelir... Anlamıyorum şunu bu sene öyle veya böyle buraya kadar bu takım getirdi sonucta şimdi daha bi destek vermemiz lazım bence... Sonuc ne olursa olsun...

Sefaenes
of Cumartesi maclari bize hic yaramiyor hele is yerinde internette bakmak hic yaramiyor. Cumartesi maclari oynamiyalim.
Liigin en kötü takimlarina ne yazik ki puan kaybettik. Insallah bir seri yakalarizda istedigimiz sonucu aliriz

tuncay1984
gs yi yener yine umutlaniz
ama zorrr üff bugun icimde hep bi huzrsuzluk vardi
mac daha beter etti beni

tanjueren
" Seyircinin isteği, arzusu, hayalini kurdugu takımlar hep sahada olmuyor. Colman çok ofansif bir oyuncu değil ve ofansif bölgeye Isaac'i aldık. Defansif anlamda bir oyuncuyu çıkarmalıydık, o yüzden Colman oldu" alın sıze Ersun Yanal.Bugune kadar onu benım kadar destekleyen ve seven azdır.Ama su acıklaması da acıkca ortadakı takımının farkında degıl.Selcuk oyunda tayfun huseyın vs oyunda.Mac boyunca en dogru pasları veren takımın bence en ıyı oyuncusu adamı cıkarmasının sebebı yukarıda.Her pozısyonda ya ofsayt ya faul yapan Isaac mı ondan etkılı oynayacak.Madem Colman ofansıf bır oyuncu degıl Neden Prensı Selcuk gerıde o onde oynuyor?Neden Alan yedek kalıyor?Kımse kusura bakmasın ama hata yapmanında bır sınırı vardır.Takımın dınamosu Serkan kesıldı Tayfun oynatıldı ses cıkarmadık.Alan alan dedı 4 mılyon euro verdırdı oynatmıyor.Oynattıgında sol acık dıye aldı ama 10 numara olarak oynatıyor.Artı sezon basında sılva'nın oynamadıgı gs macında kaybettıgımız puanda ortada.Herseyın bır sınırı var.Yukarıdakı acıklaması bugun yaptıklarından kat kat daha uzmustur benı hocanın.Malesef artık ona ınanamıyorum.Evet suclular kesınlıkle forvetlerımız oncelıkle ama Ersun Hoca sutten cıkmıs ak kasık degıldır!

Alper Beyazay
Umut'un qol pozisyonlarından sonraki yüz ifadesine ve hareketlerine bakın..İyi bi bakın..Sesinizi cıkaramassınız adam nerdeyse aqlayacak duruma qeliyor..Ama bir de Gökhan'a bakın,icinizden ana avrat söversiniz(aynı benim qibi) qol olmamıs mı ? Amaan boswer dior qecior..Utanma denen bişe de yok bu adamda!

OZDEN61
Su gökhan aldıgı paranın 10 da 1 i oyuncu degil. yazıklar olsun sana.... macı bu hale getiren o dur. baska suclu aramayın. ilk geldigi gunden beri ona antipatim var. fenerli lugano ile nerdeyse aynı golu atan adamdan forvet olmaz. umut un yanında fatih tekkem iz olacaktı...

mkmsas
Maçın en kötü performansını forvetler ile birlikte taraftar sergiledi..

Beraber maç izlediğim Fenerbahçe'li arkadaşım, "sizin taraftar resmen çekirdek yiyor" deyince dikkat ettim.. Tribünlerin kameranın kadrajına giren kısmındaki taraftarlar çekirdek yerken net bir şekilde gözüküyordu. Ve maalesef sayıları hiç de az değildi..

Geçen hafta İBB maçını zorla Beşiktaş'a kazandıran seyirciyle karşılaştırınca, bu yarışta gerçek bir seyirci dezavantajından bahsedebiliriz.

Colman'a gösterdikleri desteği bütün bu eleştirilerin dışında tutuyorum..

tamuğ yamtar
07.03.2009, 18:27
ya ordaki taraftar ne biçim taraftardı be ya olmaz böyle şey şampiyonluğa oynayan takımı çekirdek çıtlatıp seyrediyorsun yeter artık bir 61 show yapmakla olmuyor bu iş

61. dakika gereksi birşey zaten.

1-2 maçta neyse de her maçta yapmaya gerek yok.

Anlamı da kalmadı zaten.

Gökhan KAN
bordoooooooooooooooooooooooooo:dvl::dvl::dvl::atki ::atki:
mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

evrents
Umutla gökhan topçu falan değil golcü hiç değil

hasancebi81
luganonun 6 gol attığı fenerde forvetler kaç gol atmış onu da yazsaydın arkadaşım. bizim takımda gol yollarında orta saha ve defansın katkısına da değinseydin arkadaşım. ligde attığı gollerin %75 ini forvetleri atmış bir başka takım var mı onu da yazsaydın arkadaşım.

Yazayim arkadasim.

Ezikbahce attigi gol 45
Sadece 5 mac ilk 11 baslayan Semih attigi gol 6

Salatasaray Attigi gol 43
Ilk 4 haftadan sonra transfer edilen Baros Atiigi gol 16 ( Umut+Gokhan-1)

Ligde 1 gol atsan ve onuda forvetin atsa dedigin oran %100 olur. Oyle mantik kurulmaz.

Hoca Colmani sahada biraksa emin ol orta sahamizda gol yollarinda katkida bulunacak.

Baska cevaplammai istedigin soru varmi.

Murat Erdem
07.03.2009, 18:28
Yazılanları okurken, aklıma Erdal Hoş'un, ''futbolda bir tek doğru yok'' sözü geldi.

MetiN08
laz61 sizin gibi taraftar olmasın daha iyi be haftaya trabzon galatasarayı yensin ondan sonrada ersun hoca böyle ersun hoca süper diye bağırıp çığılık atacaksın

bu yazdina ilk sen inaniyormusun bir gercekci olarak, Trabzonspor gözlünü ckar ve öyle yaz cevabini

Tanju
Ersun Yanal, Konyaspor maçı sonrasında yaptığı değerlendirmede şu görüşlere yer verdi:

“Bugün oynadığımız karşılaşmada ortaya koyulan mücadelenin karşılığını topun çizgiyi geçmemesi sonucunda alamadık. Bunun dışında, oyuncularımın istek ve arzularından bir şikayetimiz yok. Son vuruş önemliydi. Atamazsan atarlar kuralı gerçekleşti. Önümüzde oynayacağımız önemli karşılaşmalar var. Oynadığımız futbolla aldığımız sonuç birbirinden farklı. Hak ettiğimizi alamadık. Pozisyon vermedik, üstünlük kurduk, yenebileceğimizi düşündüğümüz anda, geriye düştük. Futbol böyle oyun. Bugün o üç pozisyondan biri çizgiyi geçse farklı şeyler konuşuyor olacaktık. Önemli olan topu çizgiden içeri geçirmekteki isteğin devamlılığıdır. Taraftarın reaksiyonundan çok saha içerisinde uzun zaman geçirdiğimiz oyuncuları nasıl kullanacağımızın iradesini kimin daha iyi kullanabileceğini bilmek önemli. Sonucu yakalama anlamında Colman’ı hiç çıkarmayı düşünmediğimiz bir anda çıkarmak zorunda kaldık. Oynadığımız oyunla taraftarın tepkisi birbirinden uzak. Toleransın azaldığı haftalara girdik. Buraya gelen takımlar oynatmamayı düşünüyorlar. Bizim de bunu aşamadığımız anlar oluyorlar. Oyuncularımız kapasitelerini zorluyorlar. Bu konuda onlara destek olacağız. Bir çok takımın ortaya koymadığı performansı sergiliyoruz. İç sahada sıkıntımız yok aslında. Seyirci nedeniyle oluştuğu düşünülen gerginliği değil, oyun formatını değerlendirmek lazım. Gelen takımlar savunma bloğunu sağlam tutuyor. Üretilen pozisyonlar gol olmayınca da strese giriyoruz. Goller kaçtıkça stres duymamak mümkün değil. Takımızın gollerinin yüzde 70’ini atan oyuncularımız Gökhan ve Umut. Ayrıca atılan diğer gollerde de vardılar. Bu yönde bir eksiğimiz olduğunu düşünmüyoruz. Yaratıcı oyuncu sayımızı arttırma anlamında Alanzinho transferinin doğru karar olduğunu düşünüyorum. Oyuncularımız gol kaçırdıkları için eleştiriliyor ancak kazanma arzularını göz ardı etmemek gerek. Herkes puan kaybediyor. Baraj düşük olacak. Bundan sonraki yıllarda her takımın her takımı yenebileceğine daha çok rastlayacağız. Çünkü takımlarımızın kalitesi artıyor.”

Ersun Hoca'yı eleştirenler okusun, cevap versin! Hocam daha ne yapsın!

tamuğ yamtar

Ben de hiç şampiyonluk görmedim ama hep takip ediyorum.

Başarılı-başarısız önemli değil yani benim için.

Ama gelinen şu nokta da iş taraftara değil futbolcuya düşüyor.

Taraftarı da anlamak lazım.

Harun_ayar_ts
ah hoca ah yaktın bizi gökhan sen hangilerini gol atacaksın colman çıkınca ıslıklıyan agızlar birdaha açılması hemi:mad::mad::mad::mad:90dk kosan adamı birde utanmadan ıslıklıyorsunuz yazıklar olsun size:mad:

Selçuk Demircioğlu
Bu maçın kaybedilmesin de ki sorumlular kaç haftadır formsuz ve lakayıt oyun ortaya koyan gökhan ünal ve oyunun gidişatına göre oyuncu değişikliği yapamayan ersun hocadır...
Hangi akıl sahanın en iyisi colmanı oyundan çıkarıp tek olumlu işi olmayan selçuğu oyun da tutar...
Bu nasıl bir zihniyettir...
Elinde barış gibi kapalı defansları açabilecek bir oyuncun varken neden selçuk ta ki bu ısrar..
Selçuğun uzun top atmaktan başka yaptığı ne var...
Bu arada colmanın sahanın en iyisi olduğunu söylemek gerekiyor..
Son söz HOCA ARTIK SELÇUK U DİNLENDİR YOKSA SEN UZUN BİR SÜRE DİNLENECEKSİN BU GİDİŞLE!!!!

6Şafak Aydın1
07.03.2009, 18:30
colman ciktiktan sonra ne yapti orda cizgidemi bekledi macin bitimini formasi nerdeydi ya cevap verebilirmisiniz

AKSOY_61
valla 2 hafta önce oynanan futbola skora ve takım havasına bakarak bu takımın şampiyon olur veya olacak anlamına gelecek olan kelimeleri kullanmayacağımı söylemiştim.
bu hafta bunu daha da fazla uzatıyorum.
bu forvetlerle bu takım şampiyon o-la-maz!

ligin ilk devresinde ve 2. yarının ilk haftaların inancım %100 dü.ama haftalardır oynan futbola bakıyorum forvetlere bakıyorum.
gittikçe kötüye giden bi takım rakiplerin ise düzelen grafikleri gerçeği var ortada.
bundan dolayı inancım ligin başındakinin çeyreği bile değil artık.

maçın son dakikalarına doğru hayatımda ilk defa üzüntüden midir sinirden midir nedir gözlerim ortalığı bulanık görmeye başladı.resmen sisin ortasında gibi oldum
göğsüme sancılar oluştu yorum yazmak için de bunun biraz geçmesini bekledim.

moral felan kalmadı artık tek tesellim sadri başkanın ve yönetiminin seneye de bu takım başında kalması.
inanın futbolcularmış ersun muş cart mış curt muş umrumda değil artık.

daha yazacak çok şey ama ellerim tityor resmençç

Uğur Ö.
valla yahu kaç haftadır neden gündüz oynuyoruz artık akşam oynamalıyız

Muhammed Ayaz
07.03.2009, 18:31
ya arkadaşlar ersun hocaya niye bu kadar yükleniyorsunuz yeter artık adam ne yapsın sahaya girip golleri omu atsın allah allah ya

hasancebi81

Gerekmiyordu kardes. Sahadaki yabancilar
Colman
Song
Sylva
Yattara
Alanzinho

varmi baska. yani 5 vardi sahada zaten koysa 6 olurdu.

Eren Karaahmetoğlu
Ben de hiç şampiyonluk görmedim ama hep takip ediyorum.

Başarılı-başarısız önemli değil yani benim için.

Ama gelinen şu nokta da iş taraftara değil futbolcuya düşüyor.

Taraftarı da anlamak lazım.

Ya ben anlayamıyorum taraftarı malesef.Böyle bi dönemde daha çok baskı kurulmalı rakip takıma. En az maçın 15-20 dksı staddan hiç ses bile çıkmıyo uğultu dışında.Haftaya eminim, yine gayselilerin sesi çıkıcak.

mustafaction
kımse taraftarı savunmasın zaman zaman kucuk kucuk sayısını bılemedıgım grupların yaptıgı tezahuratlar karadenıze dogru gıderek etkısını yıtırıyor bu taraftar toplululuklarını maratonda bır araya getırmek gerekır hadı bu seneden gectı seneye yapılmalı bu..Maraton trıbune dıkkatle baktım bu macta herkesın kolu bı asagı bı yukarı gıdıyor cekırdek cıtlatmaktan baska yaptıkları baska hıcbırsey yok bız amator maclara cekırdekle gıderız zevk almak ıcın bunlar taraftar degıl tıyatro ızleyıcısı

Vural Kuyumcu
SAMPIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:dvl::dvl::atki::a tki::meşale1::meşale1:

Ali Tunahan Güllü
07.03.2009, 18:32
bu sonucu hiç beklemiyordum gerçeekten çok üzgünüm...hep destek tam destek.....

MetiN08

niye gelmesinler ya, 25 sene bu takim bu taraftara ne vermis, yagmur camur demeden neolursa olsun arkasinda olun taraftar bask anerde var böyle bir kitle, birazda oyuncular ve hoca aklarini basa alsin ve düsünsünler bakim biz ne yaptik bunlar icin diye

mashal61
Bütün maçlarımızı deplasmanda oynamak için tff ye başvuru yapsak kabul ederler mi?

Harun_ayar_ts
colman ciktiktan sonra ne yapti orda cizgidemi bekledi macin bitimini formasi nerdeydi ya cevap verebilirmisiniz

abi o nebiçim bir yazıya sen adamı çıkarırsan oda formayı çıkarır napacak yani formalanmı yatacak:mad:

UmutBaykan
07.03.2009, 18:33
Umut Buluta olan tepkilere bir anlam veremiyorum.

Adam gol atmasa da mücadele ediyor,top kazanıyor takım arkadaşına veriyor,takım arkadaşı topu kaptırıyor.

Peki gökhan ünal ne yapıyor soruyorum sizlere?

Yapacak birşey yok bu iki fotvetle bu sezon bitecek...

Burak 1967
Yazayim arkadasim.

Ezikbahce attigi gol 45
Sadece 5 mac ilk 11 baslayan Semih attigi gol 6

Salatasaray Attigi gol 43
Ilk 4 haftadan sonra transfer edilen Baros Atiigi gol 16 ( Umut+Gokhan-1)

Ligde 1 gol atsan ve onuda forvetin atsa dedigin oran %100 olur. Oyle mantik kurulmaz.

Hoca Colmani sahada biraksa emin ol orta sahamizda gol yollarinda katkida bulunacak.

Baska cevaplammai istedigin soru varmi.

iyi araştıramamışsın ve konuyu çarptırıyosun, benim demek istediğimi anlamadığın da belli. forvetlerin gol atması futbolun doğası gereken beklenen bir hadise ama ligde attığı gole göre forvetinin atmış olduğu gol oranının en yüksek olduğu takım biziz. NERDE DİĞER OYUNCULAR. ADAMLAR ATTIĞIN GOLÜN %75 İ ATMIŞ DAHA NEYİ SAVUNUYOSUN NEYİ SUÇLUYOSUN ARKADAŞIM. seni bu forvet taşıyo süpriz golcün yok! sadece forvetin atıyo anlatabildim mi!?

28TS61
mactan önce 3-5 atariz diyenler nerde ?
bu takimda gökhan ve umut gibi beceriksiz forvetler olduktan sonra daha cok 3-5 hayali kurariz

hem yedigimiz golde ise, sezon basinda beri rakipler korner kullandiginda arka diregimizi bos biraktigimiz icin yedik.
tamam rakip gol atar ama biz 30 poziyondan 1 tane atamiyorsak sikayet etmicez

Muhammed Ayaz
ya metin sende takım takım takmışın ha bir sus be allah allah seyircinin takıma destek olmaları gerekiyor

robinhood61

böyle bir şey olmayacağı için gerek yok bu tür şeylere...
bknz.. ersun hocanın derbi istatistikleri ve içerde oynadığı maç istatistikleri..

Allah aşkına denizliyi konyayı yenemeyen takım gs yi mi yenecek
ayrıca yense bile madem gs yi yenebilion konya ve denizli maçlarında niye yenemedin diye hesap sormazlar mı adama

Samet İslamoğlu
07.03.2009, 18:34
Destegi çekmen su anda bu takıma ne kazandırır sence...! Artı motivasyonmu saglar ! Haftaya gs maçı var stadda Ersun İstifa diye bagır selcuga top gelince yuhla Gökhana top gelince sövmeye başla o adamlar emin ol düzelir... Anlamıyorum şunu bu sene öyle veya böyle buraya kadar bu takım getirdi sonucta şimdi daha bi destek vermemiz lazım bence... Sonuc ne olursa olsun...

Arkadaşım haklısın desteği çekmek falan gereksiz tabiki ama ben daha önce eleştirilmemesi gerektiğinide savundum ama artk böle düşünmüyorum çünkü o kadar çok eleştirilcek şey yapıorki gına geldi yani anlatabildimmi :(

atomania
Bana kizacaksiniz ama bir konuya acayip kizdim.

Yahu bu Aykut Kocaman Fener yatar, Abdullah Avci G.saraya yatar ama bizim Giray Bulak Trabzona karsi hep kicini yirtar.

Tabiki bize yatsin demiyorum ama gecen Hafta G.saray a karsi sakin sekilde macini seyrediyordu. Bu Hafta ise sanki Sampiyonlar Ligi maci gibi yirti kendini disarda.

Haftaya yerler yine 3-4 tane.
Yok beyler, hic kimse bizi istemiyor. Beni Trabzona alsinlar diye Buldozer gibi gecti üstümüzdün.

Belki gerginliyimden böyle yaziyorum ama ilk defa bu kadar yaklasmisken 23 senelik hasretimizi bir kac kendi Adamizlardan yikildik. Yikildik diyorum cünkü bu Sampyionluk yolunda cok ama cok büyük darbe. Su an sövmek icin kendimi tutuyorum:mad::hırr:hırr:hırr:hırr:hırr

mustafaction
colman formayı cıkarmıs gonderelım takımdan..alla alla ya

6Şafak Aydın1
abi o nebiçim bir yazıya sen adamı çıkarırsan oda formayı çıkarır napacak yani formalanmı yatacak:mad:

yahu ben colmani elestirmiyorumki:) ne yaptigini soruyorum orda farkindamiydi acaba ne yaptiginin bir ara yere bakiyordu formasida yoktu lafi dogru anlayin ya

Ayhan Çolak
galatasaray maçı son şansımız gibi. kredimiz kalmadı. bundan sonra ki maçlarda gokhan unal ı kulubede gormek istiyorum açıkçası. goksu ve ısaac de performanslarını artırarak trabzonspor a katkı sağlamalıdır.

İsmail Çavuşoğlu

ne yalvarması yazık ya bu kadar bilgi sahibi olmadan yazıp burada bilmeyenleride yanlış yönlendiriyorsun. adam onunla bununla flört halinde isteseydi bin kere gelirdi! bu isimden de nefret ettirdiniz adamı!
seninle bu konuda asla polimiğe girmem kardeşim.ancak bilgi sahibi olmadığından ve insanları yanlış yönlendirdiğini söylediğin bu zatın kalbi 40 senedir Trabzonsporun için atıyor.ALLAHA şükürki her konudada bilgimiz vardır.sen Fatihe teklifi götürdünde gelmiyorummu dedi eğer oyle olsaydı ancak eleştirebilirdin ama yukarıdaki mesajındaki gibi yinede adam değil deme hakkın yoktu.Fatih TEKKE adam gibi adamdı o Kraldı şimdikiler gibi lakap bulalımda kral olsun diye değil gerçekti o..

LANGARA
07.03.2009, 18:35
ya arkadaşlar bu çekirdeği sokmayalım tribünlere.çekirdek satıcıları alınmasın stada.veya dışarıda arama yapılmıyor mu?bu aramada toplansın çekirdekler.tamam hepsini bulmak zor olur ama yine de önemli bir miktar engellenebilir..

Muhammed Ayaz
ya kardeş bu işler şans işi konyayı yenebilirdik ama gol yoktu denizliyide yenebilirdik yine gol yoktu birde bakarsınızki galatasarayı yenmişiz yani futbol şans işi

leventturksoy
en az 250 gol pozisyonuna girdik 23 haftada 30 gol atmısız
olaya bak ya sozon basından beri cift forvet oynuyoruz

Vural Kuyumcu
bana kizacaksiniz ama bir konuya acayip kizdim.

Yahu bu aykut kocaman fener yatar, abdullah avci g.saraya yatar ama bizim giray bulak trabzona karsi hep kicini yirtar.

Tabiki bize yatsin demiyorum ama gecen hafta g.saray a karsi sakin sekilde macini seyrediyordu. Bu hafta ise sanki sampiyonlar ligi maci gibi yirti kendini disarda.

Haftaya yerler yine 3-4 tane.
Yok beyler, hic kimse bizi istemiyor. Beni trabzona alsinlar diye buldozer gibi gecti üstümüzdün.

Belki gerginliyimden böyle yaziyorum ama ilk defa bu kadar yaklasmisken 23 senelik hasretimizi bir kac kendi adamizlardan yikildik. Yikildik diyorum cünkü bu sampyionluk yolunda cok ama cok büyük darbe. Su an sövmek icin kendimi tutuyorum:mad::hırr:hırr:hırr:hırr:hırr

yaniliorsun eger fark etiysen golde sevinmedi bile yardimcisi sarilmak isdedi eliyle itti adami

Muhammed Ayaz
onur bir susu allah aşkına ya

Vehbi Sancak
07.03.2009, 18:36
netmişim yanal'ın ne dediğine, dinlemem, okumam bile
kardeşim sen selçuk'u görmüyor colman'ı görüyorsan
çık tribüne veya gel bir kahveye dinle millet ne diyor

ama ben suçluyu biliyorum

yanal değil
selçuk değil
tayfun değil
umut değil
gökhan değil

meymenetsiz bay kasıntı geldi o yüzden yenildik

Orhan_Gazi
bu yolda yenilgiler olacaktır.bunlar üzücü olaylar.ama taraftardan bazılarının ümitsizliğe, karamsarlığa düşmesi, şampiyon olamayacağız demsei daha da üzücü.

burdan tüm renktaşlara sesleniyorum.kimse karamsarlığa, ümitsizliğe kapılmasın.şampiyon olacağız, inanın...güvenin...

neye dayanarak söylüyorsun bunu abi nasil olcaz sence rakiplerimiz artik kolay kolay puan kaybedermi kaybetmez bence kaybetmez sampiyonluk gitmisdir
inanmak istiyorum istiyorum sampiyon olmaya ama olamiyorum realist olmak lazim
gökhan sana ne desem bilemiyorum

ugurozturk
Su gökhan aldıgı paranın 10 da 1 i oyuncu degil. yazıklar olsun sana.... macı bu hale getiren o dur. baska suclu aramayın. ilk geldigi gunden beri ona antipatim var. fenerli lugano ile nerdeyse aynı golu atan adamdan forvet olmaz. umut un yanında fatih tekkem iz olacaktı...

ah hocam ahhh!! nerde...

Murat Erdem
07.03.2009, 18:37
Maçtan öncede kaç kere yazdım, ''bir tek F.Terim in kem gözlerinden korkuyorum'' diye. Ersun hocayıda etkiledi bence o cenabet herifin stadta olması.
Nazar, nazar...

Engin Koltuk
çok güzel oynadık. şansımız yoktu atamadık.

mustafaction
lıgtv spıkerı bıle dalga gectı gokhanla...gokhanın gol atması ıcın 3 pozısyona gırmesı gerekıyor ıstatıstıkler bunu gosterıyor dıyor..ee napsın o da gordu gercegı maalesef

Bilâl ÇOBAN
konu ile alakasız biliyorum fakat dayanamıyorum,

yav Allah çarpar adamı, hakkını ödeyemezsiniz, adamı almanya - ingiltere liginden isteyenler varken adam sırf takımı daha fazla para kazansın diye rusya gibi çapsız bir ligi tercih etti...

biraz kendimize bakalım, fatih tekke ye atıp tutanlar, ona teklif edilenlerin %1 i uğruna neler yapmazdı ?

tamam sevmiyor olabilirsiniz, bu takımda yeri olmadığını düşünüyor olabilirsiniz, ama hakkına girmeyin yav adamın. adam olsa bizi satmazmış, bi iki kötü sonuçta takımını satan, sağa sola küfür yarıştıran onlarca taraftar var bu sitede...

Ayıptır...

Murat Erdem
07.03.2009, 18:38
Bir üyenin imzası şöyleydi: ''Gökhan 10 trilyonu bağa verseler, habu çimleri yerum da !''

Onur Şeref
niye gelmesinler ya, 25 sene bu takim bu taraftara ne vermis, yagmur camur demeden neolursa olsun arkasinda olun taraftar bask anerde var böyle bir kitle, birazda oyuncular ve hoca aklarini basa alsin ve düsünsünler bakim biz ne yaptik bunlar icin diye

Başlarım öyle taraftarada vefasınada.Istanbuldaki BJK maçını hatırla BJK saldırdıkça taraftar daha çok bağrıyordu.Bugün bizimkiler saldırıyor statda sanki koyunlar toplanmış hiç ses seda yok.Arada gol kaçınca da koyun gibi mee liyorlar okadar.Takım taraftarı şampiyon yapmaz.Taraftar takımı şampiyon yapar.

RepLay
Kimse Kimseyi kandırması bu takım bu saatten sonra şampiyon olmaz. Yni şunu yensekle bunu yensek demekle şampiyon olunmuyor çıkıp yendiğin zaman oluyorsun. Artık 2. lik için uğraşmalıyız kaldıki oda zor bi ihtimal beşiktaşta devreye girdii.

Muhammed KOÇ
07.03.2009, 18:39
maç sonu röportajları izleyebilir miyiz ?

lazzz61
birr kayysetilinin yorumu ; bence gökhan hayatının en büyük hatasını yaptı trabzonspor'a gelerek çünkü kayserispordahiç böyle kaçırdığını ben hatırlamıyorum ha illa gideceksede avrupaya gitsin demi yani BU ADAM TAKIMA I H A N E T E D İ Y O R

mustafaction
gs yede puan kaybedersek hedef 3. lük olmalı ... ne hallere geldık :(:(

Burak 1967
seninle bu konuda asla polimiğe girmem kardeşim.ancak bilgi sahibi olmadığından ve insanları yanlış yönlendirdiğini söylediğin bu zatın kalbi 40 senedir Trabzonsporun için atıyor.ALLAHA şükürki her konudada bilgimiz vardır.sen Fatihe teklifi götürdünde gelmiyorummu dedi eğer oyle olsaydı ancak eleştirebilirdin ama yukarıdaki mesajındaki gibi yinede adam değil deme hakkın yoktu.Fatih TEKKE adam gibi adamdı o Kraldı şimdikiler gibi lakap bulalımda kral olsun diye değil gerçekti o..

evet siz ve sizin gibi düşünenler için öyledir ve öyle kalacaktır bundan eminim. sizlere ne desek fayda etmez. sizin adam gibi adamlarınız bitmez bir zaman da 'adam gibi adam ziya doğan' vardı sizin için. devam edin böyle ama insanlara yanlış şeyler söylemeyin, bu adam Trabzon a falan gelmek istemedi, bjk li yöneticiler ile buluştu, kusura bakmayın ama benim memlekette böyle adamlara adam kelimesi biraz ağır olur.

Harun_ayar_ts
07.03.2009, 18:40
yahu ben colmani elestirmiyorumki:) ne yaptigini soruyorum orda farkindamiydi acaba ne yaptiginin bir ara yere bakiyordu formasida yoktu lafi dogru anlayin ya

abi pardon çok sinirliyin bir yanlıs anlamaya kurban gittim:)

Muhammed Ayaz
07.03.2009, 18:40
ya bu taraftar maça trabzonu desteklemeye gelmiyorlar.
madem çekirdek yiyoruz bi aktivitemiz olsun diye maça geliyorlar