PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Bize Her Yer Trabzon" Kitabına Siz de Bir Şeyler Yazmak İsteseydiniz Ne Yazardınız ?

Mehmet S. Pervan
01.03.2009, 13:25
Arkadaşlar ben "Bize Her Yer Trabzon" kitabına bir anımın ya da duygularımın yazılmasını gerçekten çok isterdim. Duygularımı, Trabzonspor için hissettiklerimi bütün Türkiye'nin görmesini isterdim. Ama Nasip değilmiş. Biliyorimki benim gibi isteyen yüzlerce hatta binlerce insan var. Mademki kitaba yazamadık en azından duygularımızı anılarımızı buraya yazalım. Bütün Türkiye görmese de bütün forum görsün.

Ben şimdi "Bize Her Yer Trabzon" kitabına eğer imkanım olsaydı yazmak istediğim bir anımı anlatacağım.

Abimle Fenerbahçe maçına gitmiştik. Abim beni her Trabzonspor maçına götürürdü. Fenerin hani şu johnson'lı dönemleri. O zamanlar küçüktüm. Nese maçı 2-1 kazandık. Hayatımda hiç bu kadar sevinmemiştim. Sonra abimle arabaya atladık. Ne yapacağımızı bilmiyordum. Abim arabayı evin önüne çekti ve beklememi söyledi. Geldiğinde elinde dev bir Trabzonspor bayrağı vardı. Neredeyse 4 metre. Onu arabanın üstüne bağladık. Ve saatlerce korna çalarak gezdik. Bizden başka hiçbir kutlayan yoktu. Tek başımıza geziyorduk.
Dayanamadım abime dönüp sordum. Abi neden başka hiç kimse yok kutlayan. Neden tek başımızayız ? Bana döndü ve şöyle dedi. Unutma ; 2 Trabzonlu bazen 2 milyon kişiye değerdir.

Sizden gelecekleri merakla bekliyorum...

Gürkan
01.03.2009, 13:34
Başılığı "Ganita" Bölümüne Taşıyorum.

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 21:28
Arkadaşlar ben "Bize Her Yer Trabzon" kitabına bir anımın ya da duygularımın yazılmasını gerçekten çok isterdim. Duygularımı, Trabzonspor için hissettiklerimi bütün Türkiye'nin görmesini isterdim. Ama Nasip değilmiş. Biliyorimki benim gibi isteyen yüzlerce hatta binlerce insan var. Mademki kitaba yazamadık en azından duygularımızı anılarımızı buraya yazalım. Bütün Türkiye görmese de bütün forum görsün.

Ben şimdi "Bize Her Yer Trabzon" kitabına eğer imkanım olsaydı yazmak istediğim bir anımı anlatacağım.

Abimle Fenerbahçe maçına gitmiştik. Abim beni her Trabzonspor maçına götürürdü. Fenerin hani şu johnson'lı dönemleri. O zamanlar küçüktüm. Nese maçı 2-1 kazandık. Hayatımda hiç bu kadar sevinmemiştim. Sonra abimle arabaya atladık. Ne yapacağımızı bilmiyordum. Abim arabayı evin önüne çekti ve beklememi söyledi. Geldiğinde elinde dev bir Trabzonspor bayrağı vardı. Neredeyse 4 metre. Onu arabanın üstüne bağladık. Ve saatlerce korna çalarak gezdik. Bizden başka hiçbir kutlayan yoktu. Tek başımıza geziyorduk.
Dayanamadım abime dönüp sordum. Abi neden başka hiç kimse yok kutlayan. Neden tek başımızayız ? Bana döndü ve şöyle dedi. Unutma ; 2 Trabzonlu bazen 2 milyon kişiye değerdir.

Sizden gelecekleri merakla bekliyorum...

:alkış::alkış:
aklıma gelince yazıcam

Recep Alkan
01.03.2009, 22:56
bence bu başlık ikinci kitap için çok etkili olacak :)

Miraç Atalay Çiftçi
01.03.2009, 22:57
İkinci kitabımıza bu başlık çok malzeme verecektir o halde :D

Abdülkadir Kılıç
01.03.2009, 23:16
Eyüpspor- Trabzonspor basketbol maçıydı. Eyüpspor taraftarının çok coşkulu bir taraftar olduğunu biliyorum. Maç başlamadan tezahurata başladık. O coşkulu Eyüp taraftarı ağzı açık bize bakmıştı bir süre.

Gökhan Bozyiğit
02.03.2009, 11:23
Mehmet kardeşim bu başlığı açmaya hiç gerek yok, çünkü kitabın devamı ve yeni kitaplar inş. zaten gelecek;). Hatırlarsanız ilk kitap başlığında da anıların merak uyandırma özelliği ortadan kaybolmasın diye anıların başlığa değil, bir e-posta adresine gönderilmesi istenmişti. Öyle olmasaydı zaten herkes tarafından okunmuş olacak anıları tekrar gidip satın almanın bir anlamı kalmazdı;).

Aslında bu ilk kitap hepimize yazarlık konusunda çok iyi bir tecrübe oldu. Mesela benimde ilk kitap için gönderdiğim bir sürü anıdan sadece 1 tanesi kitaba girebildi. Artık hepimiz kazandığımız tecrübe ile, bundan sonraki kitaplar için, daha iyi yazılarımızla, seçilmesi için daha değerli eserler ortaya koyabiliriz:).