PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alanzinho'nun Gelmesi Takıma Yarar mı Sağladı, Zarar mı Verdi ?

Mehmet S. Pervan
28.02.2009, 17:42
http://www.haber61.net/images/news/alanzinho1.jpg

Kafamızdaki Sorular :

Alanzinho takıma yarar sağlar mı ?
Alanzinho'nun gelmesi takımın düzenini ne şekilde etkiler ?
Alanzinho acaba iyi bir futbolcu mu ?
Alanzinho'nun gelmesi Yattara'nın performansını etkiler mi ?
Alanzinho Ersun Yanal'ın kafasını mı karıştırıyor ?

Bunlar ve bunlar gibi bir çok soru kafamızı kurcalıyor. Şahsen ben Alanzinho'nun yanlış bir transfer olduğunu düşünüyorum. Yanlış derken iyi bir futbolcu değil demiyorum sadece yanlış zamanda alınmış bir futbolcu. Aslında ilk geldiğinde sevinmiştim. Ama artık takıma zarar verdiğini düşünüyorum. 1. Yattara'nın performansı çok etkilendi. Morali bozuldu. İkisi beraber oynayınca ise takımın defansı çok zor durumlara düşüyor. İnşallah herşey daha iyi olur. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleriz.

Napoli
28.02.2009, 17:45
Bilmıyorum ama takımda düşüş var, ilk yarının aslında son iki haftasında bu düşüş başlamıstı.Devre arası ilaç gibi gelmişti,ozaman alanzinhoda yoktu...

Bakıcaz gorecez hep beraber

Uzunoğlu
28.02.2009, 17:46
Bu soruya cevap vermek için daha çok erken

Kadir
28.02.2009, 17:48
Arkadaşlar lütfen biraz rahat bırakın şu Alanzinho'yu . Daha kaç maç oynadı ki ?

Yunus Emre SEYHAN
28.02.2009, 17:50
Alanzinho'nun zarar verdigini bilmem ama bildigim tek şey bu başlık,takıma zarar verir.
Alanzinho bjk maçında oyuna girmeden önce takım 4*4 'lük futbol oynuyodu sanki. Son maclarda takım halinde kötüydük.

futbalski60
28.02.2009, 17:51
Gereksiz bir konu..

Keleşoğlu
28.02.2009, 17:51
bu işler böyle işte... transfer yapılmasaydı olumsuz bir durumda "transfer yapılmadı böyle oldu" denecekti.
kimsenin karşı çıkmadığı şartlar zorlanarak yapılan bir transfer.. beklemek lazım

ilhan
28.02.2009, 17:55
Mehmet,

Henüz 90 dakikalık performansını görmediğimiz bir futbolcunun yarar veya zararlarını konuşmak için erken değil mi? Henüz takıma adapte olamadığı her halinden belli olan bir futbolcunun ne kadar verimli olabileceğini bizler kestiremeyiz.

Başlığı şimdilik kapatıyorum. İstediğimiz, beklediğimiz şekilde çıkarsa o zaman değerlendirebiliriz.