PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?a yeni kaleci: Viera

CAFER ÖZER
12.04.2005, 09:50
Aksam Habertürk te spor programinda Trabzonu tartisirken SMKOWIAK dan bahsediyorlar methiyeler düzüyorlardi.Kim bulduysa gerçekten çok mükemmel oldugunu Anelkadan Ribery den daha iyi oldugunu söylediler ve Bir çok kisinin NEDWED e benzettiginden bahsettiler. ve sonunda

TRABZONSPORUN YENI SEZON IÇIN URUGUAY IN MILLI TAKIM KALECISI ILE PRENSIPTE ANLASIP ÖN PROTOKOL IMZALADIGI SÖYLENDI.

bu konuda bilgisi olan varsa teyyit etsin

Mehmet
12.04.2005, 09:58
Evet bu konuda gazeteler de haberler çikmis.
Böyle bir sey varsa bu hem sevindirici hem düsündürücü.

Biraz daha gizli kalmaliydi..

Bize bazan tek basina maç kazandiracak kaleci lazim. Ama kesinlikle Petkoviç ten çok iyi olmasi lazim.

Guests
12.04.2005, 10:13
insallah dogrudur petkoviçin hasandan yada tolgadan daha iyi oldugunu düsünmüyorum

Emorfo
12.04.2005, 10:22
Böyle bir transfer varsa bu medyaya yansimamali. Petkoviç'in moralini bozmaya gerek yok. Sezon sonu ne gerekiyorsa yapilir..

Çikan haberlere göre anlasmaya varilan kaleci Uruguay milli takim kalecisi Viera... Oldukça iyi kalecidir...

CAFER ÖZER
12.04.2005, 10:35
Bencede haberin medyaya yansimasi kesinlikle dogru degil.Petkoviçin moralini bozmaya kimsenin hakki yok

Trabzon'a Uruguayli

UMUT EKEN

Petkoviç'in bu yil ortaya koydugu performanstan memnun olmayan Trabzonspor, Uruguayli milli kaleci Sebastian Viera ile anlasti. Bordo - Mavililer menajerlerin tavsiyesi ile takibe aldigi 21 yasindaki kaleci ile Galatasaray maçindan sonra bir araya gelerek ön protokol imzaladi. Ülkesinde Nacional takiminda forma giyen genç kalecinin sezon sonunda ailesiyle birlikte Trabzon'a gelip sehri gezecegi, begenmesi durumunda ise resmi sözlesmenin yapilacagi belirtildi.

Harun
12.04.2005, 10:42
Benim anlamadigim nokta neden yabanci hakkimizi kaleciden yana kullnayoruz.Kesinlikle ne kadar iyi olursa olsun kalede yabanci istemiyorum.Altyapi diye bir sey var kaleci yetistirmek bu kadarmi zor?Hemde basimizda kalecilikten gelen bir hoca varken altyapidan bir kaleci çikarmamiz sart.Bunun sadece bizim için degil, Türkiye içinde faydali olacagi görüsündeyim,nitekim milli kadrodada kaleci sorunumuz mevcut.

seyyahali
12.04.2005, 10:42
su andaki durumda yabanci kaleciye ihtiyacimiz yok bence petko ve tolga bu isi götürür gerekiyorsa hasani satip yerine ikinci bir kaleci alabilirler

Trapzone
12.04.2005, 10:43
Evet haberi bende bugün okuyup hemen kaleciyi arastirdim uruguayin milli file bekçisi viera...Gerçekten genç ve yetenekli bi isim özellikle oyunu arkadan kurabilme ve topu oyuna kazandirma becerisi çok yüksek biri eger alinirsa çok faydali olacagi kanaatindeyim.

İsmail Çavuşoğlu
12.04.2005, 10:46
haber ne kadar dogru bilmiyorum ama kaleci çok genç. bu yasinda uruguay milli takiminin kalesini koruyorsa iyi kaleci demektir.ama ben yinede tolgaya sans verilmesinden yanayim yabanci hakkimizi kaleden yana kullanmayalim derim.

The Londoner
12.04.2005, 10:53
Bu tur haberler genellikle takim iyi bir netice aldiginda piyasaya suruluyor. Amac her zaman oldugu gibi takimi karistirip oyuncularin moralini bozmak.

Diger taraftan haberin gercek oldugunu varsayarsak; Umit milli takim kalecisi Tolga`ya sans verip tecrube kazandirmak yerine, onunla ayni yaslarda ve tecrubesi tartisilir bir kaleciyi getirip Tolga`yi kulubede curutmek ne kadar akilci&tutarli olur?

Cok mu zor bizim de bir Casillas cikarmamiz?

HAMBUGO
12.04.2005, 11:57
Bize iyi bir kaleci sart.

Sampiyonlugu ve sampiyonlar ligini hedefleyen ve basari isteyen bir takim olarak kaliteli bir kaleci ve defans göbegi tartisilmaz.

yani oyuna topu olumlu sokan kaleci ve defansa sart.

Bu tanimlamaya petkovic ve hasan uymuyor.Tolga daha cok genc o eger iyiyse bir gün formayi zaten alir ama biz tolga yetissin diye bekliyemeyiz dimi.

Yani bu kaleci Sebastian Viera olur veya Türk bir kaleci olur(varmi bilmiyorum).Ama semaklari yattaralari bize kazandiran yönetim illaki iyide bir kaleci bulur.Güvenim tam.

HAMBUGO
12.04.2005, 12:00
Bu arada kalemizin bir türk kaleciye teslim edilmesi beni memnun eder ama kaleci yetismeyen bir ülkeden de hemen kaleci yetistirmek veya hoca eski kalecisin hadi 3 ayda bize kaleci yetistir demekte abest kaciyor arkadasklar.

seyyahali
12.04.2005, 12:01
bugüne kadar petkoviç iyi degilmiydi adama sadece ankara maçinda iki tane hatali golyedi diye kapi önünemi koyuyoruz bence petkoviç ve tolga çok iyi bir sekilde götürür

HAMBUGO
12.04.2005, 12:06
Hayir arkadasim.Bu kaleci iyibir yetenege hatta fizige sahip olabilir ama ancak genclerbirligi ve gaziantep gibi takimlarda oynar abisi gibi.

Oyuna topu ayagiyla sokamayan nerde ne yapacagi belli olmayan kaleci istemiyoruz.

Eger öyle olsaydi Metin dursaydi ne sucu vardi metinin arada bir goller yiyiordu yoksa oda iyi kaleciydi dimi.

Bu kaleci olayi takimin en hassas noktasi.forvet 10 hata yapsin ama kaleci hata yapmasin.

oflum61
12.04.2005, 12:12
Arkadaslar,

bu haber yine bu adi medyanin ayak oyunu olabilir.
Adamlar bugüne kadar bizi konusmuyorlardi, onlarin GeSesini yendikten sonra sen kalk Transferden konus! Bu manidardir!

Baska takimin tranferi hafta sonu konusulmadi.

Her ne olursa olsun petkovicin morali bozulmasin, bozulmuyacak CÜNKÜ Sampiyonlar ligine kalmak isterken sampiyonda olabiliriz!?

zanoylu
12.04.2005, 12:30
Ismin kim oldugunu bilmiyorum ama kaleci sart 2 takviye ile bu takim uçar

mahir_kuzey
12.04.2005, 12:58
Bu tur haberler genellikle takim iyi bir netice aldiginda piyasaya suruluyor. Amac her zaman oldugu gibi takimi karistirip oyuncularin moralini bozmak.

Diger taraftan haberin gercek oldugunu varsayarsak; Umit milli takim kalecisi Tolga`ya sans verip tecrube kazandirmak yerine, onunla ayni yaslarda ve tecrubesi tartisilir bir kaleciyi getirip Tolga`yi kulubede curutmek ne kadar akilci&tutarli olur?

Cok mu zor bizim de bir Casillas cikarmamiz?

aynen. ben tolgaya güveniyorum.

61viya
12.04.2005, 14:19
petkowum seni seviyourm..ve bu haberler sakin bozmasin senin moralini...sonuna kadar yanndayim bitanem..bunu hiçbir zamn unutma olur mu...hiçbir zaman!!!!!!!!!!1

61-firtina
12.04.2005, 14:48
Petkoviçi çok seviyorum ama yeni bir kaleci sart takimimiza bazen çok hatali goller yiyor petkoviç mutlaka alinmasi lazim

imported_Suha
12.04.2005, 16:44
petkodan ii kaleci yok türkiye liginde bence...zimkoya gelince süper oynuyo ses getirecek..nedvede benzedigini de her tarafta söylüyorum..en son güntekin onayda söyledi ntv.de...sitili durusu çok benziyo..

POYRAZ
12.04.2005, 17:01
Önümüzde zorlu maclar var ve bu haberi petko duymamis olamaz,morali bozulursa bu maclara da yansir.

Transfer konusuna gelice eger gercek anlamda petkodan daha iyi bir kalei ise alinsin derim.

TSunami
12.04.2005, 17:11
petkoyu bizde sevyoruz ama ne yapalim yani. kaleci antrenörü falan olsun. ama kaleci olmasin. yabanci kontenjanini doldurmak iyi degil ancak iyi bi yerli kaleci de yok. metin aktas yüzünden basimiza neler geldi. kaleci takimin yarisidir. güven vermezse topçularda oynayamaz, istedigin kadar iyi ol bi hatasiyla batirir herseyi. (bkz: TS-BBA maçi)

bir de tv8 her hafta bir güney amerikali ayarliyo bize. Allah razi olsun. ne zaman açsam trabzonla anlasan deiwid, trabzonun ilgilendigi nerry ... liste böyle gidiyo

sanatik
12.04.2005, 17:14
yalan haber 100 %

sezon sonu görüsülmesi gereken bir konu !!!!

BDiler61
12.04.2005, 17:31
çok iyi bir kalecide olsa yönetimin sene sonu görüsülmesi lazim daha lig bitmedi

Gökhan Kutlu
12.04.2005, 17:38
insallah hayirli olur ne diyelim

Semih GÜL
12.04.2005, 18:24
Abicim yeter artik adama her top geldiginde kalbim yerinden oynuyor.

Hiç bir büyük maçta adam akilli oynamadi bi gs maçi ne olduysa iyiydi.

Ama kesinlikle bize iyi bi kaleci lazim.Yillardir kalecilerden yüzümüz gülmedi yeterrrr.Alsinlar bi kalece..

mini FaNaTiK
12.04.2005, 19:15
tüm konuslara parça parça katiliyorum bence transfer özellikle de bu dönemde basina yansimamali..bazi arkadaslar trabzonun kalecilerinin ii oldugunun söylüyor bende katiliom ama su sözle beraber petkoviç takim ii oynadigi zaman oynuyor ama takim biraz bozuldugunda bozuluyor..senol günes ne dedi:avrupada büyük isler yapmaliyiz bence bu büyük isler ve amçlara petkoyla ulasmamiz riskli olur belki kötü oynamaz ama isi sansa birakmamamiz gerekir...ayrica arkadaslar uruguay milli takiminda oynuyo die kaleci ii die bise yok petkoda avustralya milli takimina çagrilio ama gidemedi..yani bize bi kaleci gerekio ama tecrübeli daha çok güven veren topu oyuna ii sokan yabanci türkolmasi farketmez kaleci ii olduktan sonra 1 kontenjanimiz varsinkaleciye gitsinsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
12.04.2005, 19:32
Zaman zaman yasadigimiz problemlerde birde kaleyi düsünmek zorunda kaldikmi çok sikintiya düsüyoruz. Bu konuda birseyler yapilmali. Alinmasi düsünülen kaleci çok saglam olmali.

Semih GÜL
12.04.2005, 19:36
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Viera1204.jpgTrabzonspor Viera ile anlasti !
Trabzonspor kaleci Sebastian Viera ile ön protokol imzaladi. </TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=20">
< border=0 name=I1 align=center src="http://www.haber3.com/ladbrokes.htm" Border=0 width=468 scrolling=no height=60></></TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Petkoviç'in bu yil ortaya koydugu performanstan memnun olmayan Trabzonspor, Uruguayli milli kaleci Sebastian Viera ile anlasti. Bordo - Mavililer menajerlerin tavsiyesi ile takibe aldigi 21 yasindaki kaleci ile Galatasaray maçindan sonra bir araya gelerek ön protokol imzaladi. Ülkesinde Nacional takiminda forma giyen genç kalecinin sezon sonunda ailesiyle birlikte Trabzon'a gelip sehri gezecegi, begenmesi durumunda ise resmi sözlesmenin yapilacagi belirtildi.</TD></TR></T></TABLE>

Ne kadar dogru bilmiyorum ama.

http://www.spor3.com/detay.asp?id=94945

Beytullah
12.04.2005, 19:57
ya bir gerçke war petkoviç yan toplarda cok zayif ve geride oldugumuz maclarda bile topu oyununa caok agir sokuyor bence kaleci transferi son derece dogru bir karar insallah iyi bir kaleci cikar.

#10 Fietra
12.04.2005, 20:24
Haberin dogru degil mi bilemem zaten kaleciyi de tanimiyorum.

Ancak Petkoviç'e olan sabrimin azaldigini da söylemek istiyorum.Artik Tolgaya biraz daha sans verilmeli.

CAFER ÖZER
12.04.2005, 22:59
Arkadaslar haber dogru olabilir.Çünkü Dün Konu SMKOVIAK dan açildi methiyeler düzdüler ve LEMI nin buldugunu çok isabetli iseler yaptigini söylediler ANELKA ve LIBERY ile karsilastirdilar daha faydali oldugunu söyledikten sonra .Bu arada Trabzonspor URUGUAY MILLI TAKIM kelecisi ile ön protokol yapmis hayirli olsun dediler.

LEMI brezilyaya gitmistiya herhalde orda olmus olabilir.ATSE OLMAYAN YERDEN duman çikmaz.

AYRICA belkide bu olay PETKOVIÇ i daha basarili yapabilir. kendini kanitlamak için süper olabilir.Mesala hatirlayin SAKARYA maçini deplamasnada Petkoviç çok kötü idi Hüseyin ile kavga ettiler.Herkes PEKOVIÇE alkis tuttu o dakikadan sonra süper 20 dk oynadi penalti kurtardi. belki öyle olurEdited by: CAFER52

61trabzonomer
12.04.2005, 23:59
Bence hasan a da biraz güvensinler ama son maçta petkoda iyiydi fakat istikrarçok önemli her maç böle degiil.

Neyse herseyin hayirlisi..

lazpirana
13.04.2005, 00:17
bence petkoviç varken trabzonun sampiyon olmasi çok zor ne topu oyuna sokabiliyor ,oyunu yönlendirebiliyor ne de iyi olmasi gereken maçlarda kendinden beklenen performansi gösterebiliyor hele bir de aut atislarinda (yenik durumda olsak bile) en az bir dakika beklemesi yok mu hem sahada oynayan topçuyu hem onlari seyreden bizleri çileden çikartiyor, yan toplarda ise çok basarisiz tenilen goller de bunun ispati ama karsi karsiya pozisyonlarda cepheden gelen sutlarda basarili ancak sampiyon olacak takima daha üst seviye kaleci lazim

TRABZONLU_TS
13.04.2005, 01:37
kaleci icin cok iyi diyorlar. ins Trabzon icin hayirlisi olur

pacos_bill
13.04.2005, 01:50
Ben bu haberin yine diger bir çok transfer haberi gibi palavra oldugunu düsünüyorum. Neden bu haberler basarisiz oldugumuz 2-3 haftada çikmadi da GS maçindan sonra çikti o da ilginç geliyor. Neyse, benim basinim isini bilir karismayalim.

Çakır
13.04.2005, 07:46
Genel görüse katiliyorum. Tecrübeli ve çok iyi bir kaleci alinacaksa tamam, ama 21 yasinda bir kaleci alinacagina Tolga'ya sans verilsin uzun vadede karli çikalim daha iyi.Bu arada Petko'dan iyi kaleci bulmak da hiçkolayis degilepey efor sarfetmesi gerekecek yöneticilerimizin.

Çakır
13.04.2005, 08:16
http://img77.echo.cx/img77/9386/bmnviera21yb.jpg

http://img109.echo.cx/img109/1440/bmnviera1su.jpg

CAFER ÖZER
13.04.2005, 08:53
http://img109.echo.cx/img109/1440/bmnviera1su.jpg

Kalecimize Bordomavi renkli kaleci kazagida yakismis yani

Çakır
13.04.2005, 09:09
Hayirdir Cafer abi hemen kalecimiz demeye baslamissin smileys/smiley2.gifÖnce bir bakalim alacak miyiz, almayacak miyiz.. Neyse Cafer abinin kani bu kadar çabuk isindiysa vardir bir hayir, alinsin bu kaleci diyorum ben smileys/smiley1.gif

FANATIK61
13.04.2005, 09:21
Kaleci Takimin yüzde 50 %. Petkovic fena Kaleci degil bazen iyi kurtarislar yapiyor ama Kritik Maclarda ne yazik ki hep kötü. Bana göre Tolga'ya sans verilmesi gerek. Hem Ümit Milli Takimin'da Kalecisi. Senol Hoca süperKaleciydi Tolga'yi iyi hazirlayabilir gelecek sezon icin.

Guests
13.04.2005, 09:21
bencede kesin alinsinayrica oynadigi takim ülkesinde lider durumda bulunuyor.

aydingursoy
13.04.2005, 09:30
PETKOVIÇ bazi maçlarda süper kurtarislar yapiyor bazilarin da ummadik goller yiyiyor.

bakalim yeni kaleci, gollük degajlar atip, defans oyunculariyla iyi anlasiyormus haydi hayirlisi...

bide enterasan bir seyde sapka ile çikiyormus maçlara smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TRABZONSPOR camiasina HAYIRLI OLSUN....

toshiba
13.04.2005, 09:55
Sapka benimde dikkatimi cekti. Profosyonel futbolda ilk defa sapka ile maca cikan birisini gordum. Hadi teniste golfte falan oluyordu da, bu da bir ilk olsa gerek. Umarim hayirlisi olur.

osman__61
13.04.2005, 09:55
petkoviç in yerine hasan oynasayd1 daha iyi yerde olurduk bence. yeni kaleci güzel olur.

FANATIK61
13.04.2005, 10:06
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Viera?nin menaceri tesislere geldi </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>

Trabzonspor'un ön anlasmaya vardigi kaleci Sebastian Viera'nin menacerlik sirketinin yetkilisi dün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne geldi.

</TD></TR></T></TABLE>

Çakır
13.04.2005, 10:11
bide enterasan bir seyde sapka ile çikiyormus maçlara smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Bir zamanlar Petranoviç de sapkayla çikardi bazi maçlara. Allah benzetmesin smileys/smiley2.gif

Mehmet
13.04.2005, 10:21
Bu kalecinin Itaiya'da bir takimla anlastigi haberleri de çikmis.
Bakalim daha neler olacak?

emre81
13.04.2005, 10:58
beyler daha önceden de Proto ile ilgilendigimiz söyleniyordu biraz arastirdim Arsenal ve manchaster kapisiyomus onun için bu yüzden konusmak için erken bence

DieGo
13.04.2005, 12:34
Gazetenin birinde Roma ile anlasti yaziyordu baska bir gazetede MenejerininTrabzon'a geldiginiyazmis.

"sapkasiz çikmam abi"diyor herhaldesmileys/smiley36.gif

baris_aykan
13.04.2005, 13:08
i love you petko

i love you petko

Guests
13.04.2005, 13:29
abi bari sen yapma. petkonun yerine çok iyi bir kaleci lazim

mahir_kuzey
13.04.2005, 14:12
TOLGA'YA GÜVENDIGIMI TEKRAR EDIYORUM, FAKAT BU KONUNUN UZATILMAMASI GEREKTIGINI DÜSÜNÜYORUM. KEZA 7 HAFTA SONRA ISTEDIGIMIZI KONUSALIM. ÖZELLIKLE PETKO'NUN BUNLARI DUYMAMASI GEREK. AZ KALDI USAKLAR BI SAMPIYON OLALIM HELE SONRA HALLEDERIZ HERSEYI...

TS 61
13.04.2005, 18:58
Kesinlikle güven veren bir kaleci ihtiyacimiz var, taraftar olarak bana güven vermeyen bir kaleci takim arkadaslarina nasil güven verir. Çok kritik anlarda, hatta çok önemli maçlarda da hata yapiyor. Simdi o maçlari irdelemeyecegim ama iyi bir Trabzonspor için iyi bir kaleci!!!

sanatik
13.04.2005, 19:04
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Viera?nin menaceri tesislere geldi </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>

Trabzonspor'un ön anlasmaya vardigi kaleci Sebastian Viera'nin menacerlik sirketinin yetkilisi dün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne geldi.

</TD></TR></T></T></TABLE>

bak sen smileys/smiley4.gif

100 % yalan haber

bosuna yazismayin derim halen.

#10 Fietra
13.04.2005, 19:23
Daha Vieria iyi mi degil mi onu bilmiyoz ki

Muhalif
13.04.2005, 19:35
Osman Patrik Viera olsa iyiydi degil mismileys/smiley36.gifpozisyon alma-dayaniklilik-güç hepsi 20smileys/smiley2.gifadinin Viera olmasi kaliteli kaleci izlenimi veriyor nedense banasmileys/smiley17.gif

BDiler61
13.04.2005, 19:38
iyiyde olsa kötüde olsa zamani degil simdi

sanatik
13.04.2005, 20:04
<CENTER>VIERA ROMA?YA GIDIYOR </CENTER>

TRABZONSPOR?UN bir süredir gizlice takip ettigi Uruguayli kaleci Sebastian Viera?nin Italya?nin Roma kulübüyle anlasma asamasina geldigi belirlendi. Teknik Direktör Senol Günes?in milli takimdan yardimcisi olan Mehmet Kulaksizoglu?na izlettigi kaleciyle ilgili gelen olumlu referanslara ragmen araya giren bazi çevrelerin bu transferi engelledigi bilgisine ulasildi. Portekiz?in Porto Kulübünün de listesinde yer alan Veira?nin Roma ile ön protokol imzaladigi haberi Günes?e iletildi.
http://www.gunebakis.com.tr/spor.php

#10 Fietra
13.04.2005, 20:12
Osman Patrik Viera olsa iyiydi degil mismileys/smiley36.gifpozisyon alma-dayaniklilik-güç hepsi 20smileys/smiley2.gifadinin Viera olmasi kaliteli kaleci izlenimi veriyor nedense banasmileys/smiley17.gif

Patricki bosver bizim yerli Patricimiz Hüseyin var okuldaki arkadaslara da öyle diyorumsmileys/smiley1.gif

Iyi Romaya hayirli olsun.

BDiler61
13.04.2005, 20:26
Roma da pelizzoli gibi kendi yetistirdikleri iyi bir kaleci var niyekaleci transfer ediyorlaronuda anlamis degilim.Bu kaleci bu kadar iyi ise gidip yedek kalmak istemez her halde

Hüseyin Çümen
13.04.2005, 20:32
bu kaleci yi kesin almamiz lazim petkoviçten kat kat iyidir biktik su petkoviç ten gese maçinda bir tane top geldi ofsayt diye kesildi pozisyon onuda yedi allah tan hiç top gelmedi maçta gelse yiycekti heralde

Beytullah
13.04.2005, 21:19
ya bence kaleye iyi bir kaleci sart petkoviç topu oyuna sokamiyor dogru dürüst her macta agir hareket ediyor yenildigimiz macta bile o yüzden iyi bir kaleci sart

İleli
14.04.2005, 04:01
http://www.futbol.com.uy/noticias/2004/vieraseba3.jpg

Valla ne bilim iyi biseye benziyo tip tam psycho sapkayi aksam maclaina bile cikarmiyormusBUYURSUN GELSIN!

Sefaenes
14.04.2005, 04:22
Trabzona iyi kaleci sart birde iyi bir yerli yedek kaleci lazim biz kendimiz neden iyi kaleci yetistiremiyoruz gerktigi gibi egitim vermiyormuyuz acaba bu türkiye genelinde yerli iyi kaleci cok az var nerdese hepsi ayni hatalari yapiyor bence hem iyi yapanci hemde iyi yetistire bilecegimiz yerli kaleci lazim

CAFER ÖZER
14.04.2005, 08:49
Hayirdir Cafer abi hemen kalecimiz demeye baslamissin smileys/smiley2.gifÖnce bir bakalim alacak miyiz, almayacak miyiz.. Neyse Cafer abinin kani bu kadar çabuk isindiysa vardir bir hayir, alinsin bu kaleci diyorum ben smileys/smiley1.gif

Çakir Bordo Mavi gördümü duramaiyorum.Bordo mavi olsunda nerde olursa olsun hosuma gidiyor.

andrei07
14.04.2005, 09:44
Çakir harbiden petranoviç gibi bu yaaa

61trabzonomer
14.04.2005, 11:03
iyidir insanlah hadi hayirlisi olsun bu kaleci hakkinda bilgim yok ama iyiye benziyo Edited by: 61trabzonomer

Semih58
14.04.2005, 12:41
SAPKASIZ ÇIKMAM ABI

Murat'
14.04.2005, 13:58
Microsoft JET Database Engine error '80004005'

Unspecified error

/bmn/forum/common.asp, line 260

bence bu konu su anda gündeme getirilmemeliydi

bence bunlar petkovicin performansini etkileyecektir

neyse olsa bile hayirli olsun diyelim

ama sunu da unutmayalim hersene böyle transferler gündeme geliyor birde bu kaleciyi roma da takip ediyormus

61trabzonomer
14.04.2005, 16:49
Abi petko ya birsey olmaz petkoda iyi adam ama belki hirslandirir daha iyi herlseyde rekabet iyidir(belli ölçüde)

BLUE-RED KIT
15.04.2005, 09:00
Bence Petkovic iyi kaleci ama bi goz doktoruna ihtiyaci var. Kaleye uzaktan atilan her top eger kaleyi tutar ise %80 gol oluyor. Ya iyi calistirilmiyor yada gozleri gercekten bozuk.

TSelif
15.04.2005, 09:51
YA BU PETKOWIÇ BU MAÇTA CEZALI DEGILMI? YOKSA BEN MI YANILIYORUM GAZETEDE ILK 11 DE YERINI ALMIS LÜTFEN ARKADASLAR BIRI BENI AYDINLATSIN 3 PUAN HAVAYA GITMESIN smileys/smiley5.gif

SANSIN BOL OLSUN TS'M

bahadır2561
15.04.2005, 10:15
arkadaslar bende TSELIF gibi petkoviçin cezali oldugunu biliyorum.. bu konuda yetkililer bi haber versin ALLAH korusun 3 puanimiz güme gitmesin....petko cezaliiiiiiii.....smileys/smiley5.gif

#10 Fietra
15.04.2005, 12:38
CSKA Moskova'nin kalecisi Akinfeev genç bir kaleci neden olmasin

Ömer SEVİNÇ
15.04.2005, 12:43
Kalecinin bonservisi 7 milyon euro'ymus. Dolayasiyla kötü olmasi ihtimali ortadan kalkiyor fakat bu kadar para verilmez. Petko iyidir.

GeZeGeN
15.04.2005, 15:17
Kim alinirsa alinsin petkovicin kurtarislari güzel olabilir ama kaleci bence sadece top kurtarmakla olmaz gs macini hepimiz izledik ben birkez daha bantdan izledim petkovic bir topu olumlu kullanmadi ya taca gönderdi toplari yada mondragona hermacta bunu yapiyor yeter artik yani amatör bir kaleci bile bunu yapmaz bunu nasil kimse göremiyor anliyamiyorum gercekten

halil ibo
15.04.2005, 15:24
IYI BIR KALECI IHTIYACIMIZ VAR.PETKOVIÇ GIBI SAATLI BOMBA HIÇ BEKLEMEDIGIN ANDA PATLIYOR VE BÜTÜN UMUTLARIMIZI TÜKETIYOR.FAKAT BU TRANSFER OLAMAZ,ÇÜNKÜ HEMEN HEMEN BIZIM TRANSFER BÜTÇEMIZIN TAMAMINI GÖTÜRÜR.

OYSA KI BIZIM MÜKEMMEL BIR KALECININ YANI SIRA GERIDEN OYUN KURABILEN ÇOK ÇOK IYI BIR STOPER,SAG KANAT VE ZURAWSKI'YEDE SIDDETLE IHTIYACIMIZ VAR.

HEM SENOL HOCAM DA DAHA DÜN BÜYÜK PARALARA ADAM GETIREMEYIZ DEMISTI

CeSS
15.04.2005, 15:37
Keske bu olay gizli olarak yürütülseydi. Su anda böyle bir söylentinin olmasi bile mevcut kalecilerimizin moralini bozacaktir.

Sampiyonluk mücadelesi sürdügü müddetçe hiç bir transferin basina sizmasini dogru bulmuyorum.

UğurB
15.04.2005, 17:09
Bir kaleciye ihtiyacimiz oldugu açik. Ama yabanci kontenjanimizi kalecide harcamaya deger mi? Mesela Schalke 04'te oynayan Volkan Ünlü var. O alinabilir. Ben Tolga'yi da çok begeniyorum.

BDiler61
15.04.2005, 18:45
petkoviç cezali bu maç kayseri-denizli-skarya-gese maçlarinda sari kart gördü

Hüseyin Çümen
15.04.2005, 18:57
abi alcamiz kalecinin pesinde chealse rom ve manc. unitedwar zor isimi 7 milyon euroymus ayricasmileys/smiley5.gif

hauptstrasse
15.04.2005, 19:39
aslina bakarsaniz ben petkodan oldukca memnunm ancak adi gecen kaleci
hakkinda da bir seyler bilmek acisindan internette google yaptim onun
hakkinda ilginc yazilar buldum iste size adresi ancak kucuk bir
sorunla! sayfadaki yazilar almanca ve su anda yaziyi cevirecek zamanim
yok! umarim almanyada yasayan bir arkadas bunu yapar ! yapmazsa eger
ben yaziyi pazartesi turkceye ceviririm...

http.//fifaworldcup.yahoo.de/06/de/041101/1/1de0.html (http://fifaworldcup.yahoo.de/06/de/041101/1/1de0.html)

UmutBaykan
15.04.2005, 20:14
isallah aliriz iyi kaleci

Önder28
16.04.2005, 23:20
Sampiyon oldugumuz veya sampiyonlugu zorladigimiz senelerde kalemizde herzaman Türk kaleci vardi. Su ana kadar takimda oynayan hangi yabanci kaleci unutulmaz maçlar çikardi, hangisi ile sampiyonluga oynadik?Hiçbiriyle .....Simdiye kadar yabanci kaleciden yada yüzümüz gülmedi. Artik yabanci hakkini kaleden yana kullanilmamasi gerektigini düsünüyorum. Eger dünya çapinda bir kaleci alinacak ise (Paff gibi emekliligi gelenlerden degil) tamam, ama degilseyeni alinacak kalecinin Petkoviç'ten daha iyi olacagini zannetmiyorum. Helede takimin basinda Senolgibi zamaninin en iyi kalecisi varken yabanci kaleci arayislarini yanlis buluyorum. Kaleciye harciyacaklari parayi bence ortanin sagi veya soluna versinler. Herkese iyi günler diliyorum....

Hüseyin Çümen
16.04.2005, 23:27
Sampiyon oldugumuz veya sampiyonlugu zorladigimiz senelerde kalemizde herzaman Türk kaleci vardi. Su ana kadar takimda oynayan hangi yabanci kaleci unutulmaz maçlar çikardi, hangisi ile sampiyonluga oynadik?Hiçbiriyle .....Simdiye kadar yabanci kaleciden yada yüzümüz gülmedi. Artik yabanci hakkini kaleden yana kullanilmamasi gerektigini düsünüyorum. Eger dünya çapinda bir kaleci alinacak ise (Paff gibi emekliligi gelenlerden degil) tamam, ama degilseyeni alinacak kalecinin Petkoviç'ten daha iyi olacagini zannetmiyorum. Helede takimin basinda Senolgibi zamaninin en iyi kalecisi varken yabanci kaleci arayislarini yanlis buluyorum. Kaleciye harciyacaklari parayi bence ortanin sagi veya soluna versinler. Herkese iyi günler diliyorum.... çok yanlis bi mantikla düsünüyosun yabanci kalecide basarisiz olduk diye yabanci kaleciden vaz mi geçmeliyiz yani!! asla trabzonun ihtiyacini karsilayabilecek sampiyonluk için oyniycak bi kaleci yabanci olacaktirbunun baska yolu yok alacgimiz kaleci petkoviçten kesin ii olur petko vasat bi kaleci

yattara11
17.04.2005, 00:16
Sampiyon oldugumuz veya sampiyonlugu zorladigimiz senelerde kalemizde herzaman Türk kaleci vardi. Su ana kadar takimda oynayan hangi yabanci kaleci unutulmaz maçlar çikardi, hangisi ile sampiyonluga oynadik?Hiçbiriyle .....Simdiye kadar yabanci kaleciden yada yüzümüz gülmedi. Artik yabanci hakkini kaleden yana kullanilmamasi gerektigini düsünüyorum. Eger dünya çapinda bir kaleci alinacak ise (Paff gibi emekliligi gelenlerden degil) tamam, ama degilseyeni alinacak kalecinin Petkoviç'ten daha iyi olacagini zannetmiyorum. Helede takimin basinda Senolgibi zamaninin en iyi kalecisi varken yabanci kaleci arayislarini yanlis buluyorum. Kaleciye harciyacaklari parayi bence ortanin sagi veya soluna versinler. Herkese iyi günler diliyorum....

o zaman kadromuzda hiç yabanci oyuncu olmasin... ''Trabzonspor 6 sampiyonlugunu da yerli kadroyla aldi, baska yabancilarin faydasi olmadi, bütün oyunculari Türkiye'den alalim'' diyebilir miyiz?

Türkiye'de maalesef çok kaliteli kaleciler yetismemekte... Yetisse bile bunlarin üzerine çok gitmek lazim...Takimimizin son 2-3 yilda yakaladigi basarisinin ardindan kalemizi tecrübesiz ve ne yapacagi belli olmayan gençlere birakamayiz... bize günü kurtaracak kaleci lazim...Edited by: yattara11

CAFER ÖZER
17.04.2005, 12:55
Bu haberler Petkoya doping yapti daha iyi oynamaya basladi

lukluk61
18.04.2005, 17:15
BENCE TÜRKIYE LIG IN DE EN IYI KALECI PETKOVIÇ TÜRKIYE DE PETKOVIÇ GIBI KALEI YOK DEGISILMEZ KALECIMIZDIR YANI....

SDanışmaz
18.04.2005, 18:50
BENCE TÜRKIYE LIG IN DE EN IYI KALECI PETKOVIÇ TÜRKIYE DE PETKOVIÇ GIBI KALEI YOK DEGISILMEZ KALECIMIZDIR YANI....

Iyi kaLecide akiL aLmaz goLLer yiyor.

Ömer SEVİNÇ
18.04.2005, 18:52
Kaleye Pancuyu alalim

Çagman
18.04.2005, 19:11
Metin Aktas Bir Aralar Mükemmeldi ilk ciktigi SeneLerde Cok iyiydi.

Hele Fener MacLarinda Daha güzeL Oynuyordu ama Söndü gitti Simdi Kayseride Geri aLinabiLirmi diye dusunuyorum.

Cengiz Çubukcu
18.04.2005, 19:55
o is bitti metin aktas için ben de çok üzülüyorum, birak trabzonun almasini eger kayseri düserse birinci ligde bile zor is bulur kendine... çünkü ne yapacagi belli olmuyor bir gün iyi bir gün kötü . kimse böyle bir kaleciyle çalismak istemez.

61trabzonomer
18.04.2005, 19:56
Kaleye kesin biri alinmali ama bu viera mi olur bilmem...Gerçi hasan a biraz sans verilse iyi olurdu yani 3 4 maç üst üsde oynasa kendini gösterir..

#10 Fietra
18.04.2005, 20:43
Metin Aktas mi yapmayin kurtuldugumuza dua ediyorum evet ilk zamanlarda çok süperdi sonra bozdu Fevzi gibi oldu

Hüseyin Çümen
19.04.2005, 03:19
Kaleye Pancuyu alalim smileys/smiley36.gif

ADAM HAKATEN BIZIM PETKO DN IYIYDI ALEXANDRA NIN TOPUNU NASIL ÇIKARDI ÖYLE BIZ BU VIERA YIKESIN ALALIM OLMASSA PANCU

JuaN_JuaN
19.04.2005, 05:19
Valla garipsedim. nankörlük etmemek lazim petkovic i kaleci geçen sene yanlis hatilamiyosam en az gol yiyen kaleciydi belki yaslaniyo olabilir ama aslaaaaa alay konusuna alinacak biri degil smileys/smiley7.gif

ikinci petkovic ilk geldigindenden beri yüregiyle oynayan bir insan. ben onun yüzündeki hirsi seviyorum. her kaleci garip garip goller yer. bakin rüstü follos oldu bjk maçinda. o herif bizim milli takimin kalecisi!!!

böyle seyler olabilir petkovic çok maç kurtardi bizim için. hatirlamayan varsa dergideki maçlarin olgu bölümde maçin adami kisminda petkovici de görebilirsiniz.

bence futbolcularimizi elestirirken geçmisine bakip öyle elestirelim. petkovic iyi bir kalecidir. ben sadece yaslandigini düsünüyorum. belki eskisi gibi maçlara konsantre olamiyo olabilir.

yeni kaleciye gelince. ben daha hiç izlemedim. herkez hiç izlemedikleri bir adama aman alalim süper felan diyor olabilir. ben izlemedigim için birsey söylemeyecegim ama szymek i gördükten sora bizim menejerlere güvenmeye basladim...