PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erdinç ve Gökdeniz’e Ceza

andrei07
11.04.2005, 18:43
Erdinç gaylerle yaptigimzi maçta hirsinin ve tahriklerin kurbani olup kirmizi kart gördü ancak gaylerin lobisi ceza almasi için ugrasacaklardir!! Eger Erdinçe ceza vermeye kalkarlarsa concecaio ve sabride ceza almalidir.Yönetim uyumasin lütfen :Bu gayler bu dakikadan sonra 2.lik için her pisligi yapacaklar. Gökdenizde sanirim db maçinda gördügü karttan sonra en az 2 aç ceza alacak yönetimin birseyler yapmasi lazimEdited by: andrei07

POYRAZ
11.04.2005, 18:48
Adetakara bir kömürlük kedisi gibi Erdinc'in kafasini tirmalayan koncesau'un da kirmizi görmesi gerekirdi.

Papila gördü ama görmemezlikten geldi cünkü zaten Trabzon Cinconun kafasini ezmisti.

Papilayi kiniyorum.

sanatik
11.04.2005, 19:20
kupa macini düsünürekde ceza almasi istenecekdir.

Beytullah
11.04.2005, 19:31
yaa bu gs serefsiz diyorum baktilar yeniliorlar her türlü pisligi deniyorlar o sabinin ben taaaaaa an.......

Trapzone
11.04.2005, 19:32
Erdinçe ceza geleceini sanmiyorum hersey göruntulerde var zaten papilayi karari için kutlamak lazim gaziantep maçidan beri bize kafayi takmis durumda satilmis oldugunugu yine çok güzel gösterdi....

61-firtina
11.04.2005, 20:11
YOK ARTIK HERHALDE CEZA VERMEZLER AMA BUNLARDAN HER SEY BEKLENIR BENCE CEZA ERDINÇE DEGILSABRIYEVERILMESI LAZIM

Guests
11.04.2005, 20:36
1 maç ceza alicagi kesin. oda diyar maçina gelicek.

iki maç ceza veremezler, cezayida kaldiramazlar. 1 maç vericekler.

Ozan
11.04.2005, 20:59
ben conçeicao'nun niye kart görmedigini anlamis degilim oda saldirdi bizimkine.galiba hakem maçin etkisinde kaldi gösteremedi karti.

Semih GÜL
11.04.2005, 21:16
Abi isim basi sabri aslinda samsunlu hemserim olur ama TS ye gicik oluyo o herif bende ona ayar oluyorum böyle hemseri olmaz olsun..smileys/smiley7.gif

He bide cihan var oda sevmez bizi onu öyle caresiz görmek valla bana büyük zevk verdi..he hesmileys/smiley36.gif

yattara11
11.04.2005, 21:29
bana kalirsa erdinç'e en az iki maç ceza verilir... ki verilirse bizim itiraz etme hakkimiz yok... tamamen erdinç'in kabahatidir... sen profesyonel futbolcusun sahadaki usaga besuge kulak vermeyeceksin...

geçen sene olimpiyat stadinda 2-1kazandigimiz maçi bir hatirlayin... skor 2-1 iken maçin son dakikalarinda fatih ve gökdeniz'e bir sürü faul yapildi ve gayse'nin gay futbolculari ikisine de hakaret ettiler... ama fatih ile gökdeniz ne yapti?

iste aynen sunu yapti: smileys/smiley4.gif

profesyonel futbolcu bunu yapacak... gülecek,siritacak,rakibini daha da sinirlendirecek... kendisi maçta öndeyken sinirlenmeyecek...

tamer__61
11.04.2005, 22:17
bizim yönetimin bu isi oluruna birakacagini sanmam ne gerekiyorsa yapacaklarini umuyorum

bence 1 mac ceza alir

ikrime_61
11.04.2005, 22:23
ya varya 2 dakika sabredemedi

Guests
11.04.2005, 22:43
yattara11 habu yazilari ciddimi yazdin yoksa sakami Edited by: ÖzGüReisEsenLer

#10 Fietra
11.04.2005, 23:14
Yani o hareketi yapmamasi lazimdi.

61trabzonomer
11.04.2005, 23:14
Her türlü pislik beklenir bunlardan sampiyonlar ligine bizgidecez ulan ne yaparlarsa yapsinlar.Erdinç e bir maçtan daha fazla ceza vermemeliler..

Çagman
11.04.2005, 23:18
Erdinc in Ceza aLmasi NormaL bana Gore O Haraketi yapmamaLiydi ama Küfür yemis hemde veLet denecek yastaki cocuktan Erdinc te hakli ama bu beni dusunceye sevk etti erdinc 1 macla kurtulurmu ve Erdincin yerine kesin D haene oynar Oda Aptalligini sürdürürmü insallah ozgur oynanir.

mahir_kuzey
11.04.2005, 23:45
Erdinç gaylerle yaptigimzi maçta hirsinin ve tahriklerin kurbani olup kirmizi kart gördü ancak gaylerin lobisi ceza almasi için ugrasacaklardir!! Eger Erdinçe ceza vermeye kalkarlarsa concecaio ve sabride ceza almalidir.Yönetim uyumasin lütfen :Bu gayler bu dakikadan sonra 2.lik için her pisligi yapacaklar.

Sabri samsunlu aslende trabzonlu niye böyle bise yapti yakistiramadim. ama onun yaptigi ne kadar yanlissa erdinç te o kadar yanlis yapti. az bi süre kaldi ligin bitmesine. amatörlük yapmamaliydi. maç bittikten sonra pandikmi atiyon, hareketmi çekiyon ne yaparsan yap. ama son dakikada kirmizi kart görmek resmen acemilik, amatörlük.

onlara kart verilmedi evet haklisiniz ama onlara verilmedi diye bizedemi verilmeyecek. durum ortada herkes açigimizi ariyor. açik vermememiz gerek. bu ders olur insallah. kazasiz atlatiriz erdinçsiz günleri insallah.

$FIRTINA61$
12.04.2005, 09:32
gs okadar problemi varki su an bunllarlan urasamiyacak herhalde smileys/smiley36.gif

Ömer SEVİNÇ
12.04.2005, 10:52
Carew'e 3 maç veremedilerse Erdinçe de veremezler. O kadar!

andrei07
12.04.2005, 11:22
ARKADASLAR ERDINÇIMIZ KENDINE YAPILAN FAUL VE EDILEN KÜFÜRLER YÜZÜNDEN SINIRLENDI NE YAPSAYDI GÜLSEMIYDI? UNUTMAYIN ODA ARTIK BIZIM GIBI FANATIK TRABZONSPORLU!!

KART GÖRMESI YANLIS AMA CEZA ALMASIDA YANLIS OLUR

seyyahali
12.04.2005, 12:16
erdinç her zamanki gibi agresifti bu huyundan vazgeçmesi gerekir d'hane herzaman iyi futbolcu ama bazen acemi gibi davraniyor özgürü fazla seyretme sansin olmadi ancak denizlide bayagi iyiydi. tayfunu unutmamak gerek erdinç yokken gerçekten güzel isler yapti

zanoylu
12.04.2005, 12:34
Bu olayin lig deçooook emsali var 2 maç veremezler

Berk Akçay
12.04.2005, 19:20
ARKADASLAR ERDINÇIMIZ KENDINE YAPILAN FAUL VE EDILEN KÜFÜRLER YÜZÜNDEN SINIRLENDI NE YAPSAYDI GÜLSEMIYDI? UNUTMAYIN ODA ARTIK BIZIM GIBI FANATIK TRABZONSPORLU!!

KART GÖRMESI YANLIS AMA CEZA ALMASIDA YANLIS OLUR

bence erdinç ceza alicaktir ama maçin sonunda 2-0 önde iken böyle davranmasi çok gereksizdi bence tamam sabri ona karsi bir küfür etmis olabilir ama sen yuerde yatarken neden birden kalkip üzerine yürüyorsun ki bence haken kendisini aldaltmaya yönelik hareketinden dolayi ceza verdi erdinçe

kadirsa_2000
12.04.2005, 19:27
Erdinç'e gördügü kirmizi kartin gereketirdiginin haricinde bir ceza uygulamayi düsünenler; o bacak kadar boyu ile, daha dün futbola baslamis ama isin binbir türlü pisligini uygulayan karaktersizSabri'yi de göz ardi etmezler insallah!

Barış
12.04.2005, 19:34
gs okadar problemi varki su an bunllarlan urasamiyacak herhalde smileys/smiley36.gif

En dogrusu buydu...smileys/smiley20.gif

yattara11
12.04.2005, 20:06
yattara11 habu yazilari ciddimi yazdin yoksa sakami

ciddi yazdim tabi...

Çagman
13.04.2005, 00:25
haLa D haene ve Tayfundan bahsediyoruz smileys/smiley5.gifBize Büyük Ugraslar Sonucu geLen Özgür Bayer Adinda bir yiLdiz Adayimiz var Nedense Kimse bunu SöyLemiyor smileys/smiley21.gifEdited by: GiresunLuTs

Hüda Topaloğlu
13.04.2005, 00:34
yattara11 yazdigini okudum ve sonuna kadar hak veriyorum cunku yanlis bisey yazmamiski, profesyonel bir futbolcu oyle bir hata yapmamasi lazim, bide galip durumdasin, olay birazdaha buyuse maç tatil edilecek, belkide yeniden oynanacak, yani burda 2 maç ceza verilse belki dersini çikarir erdinç, çunku bizim ona çok ihtiyacimiz olacak.

Ama benim asil ashabimi bozan bu durum degil, Stadyumda hakem concecaonun erdinçin yuzune gelip tokat indirmesini "Sadece itikliyor" diye yorumlarken, gokdenizin concecaoyu olay yerinden uzaklastirmasina ise "gokdenizin yumrugu kirmizi kart gerektiren pozisyon" diyor, hani anladik maçi yoneten bunun kankasi ama okadar madara etme kendini arkadasimi sawunacam diye gerizekali

FANATIK61
13.04.2005, 10:04
Bir Mac ceza alabilir. Olsun ne yapalim bunlar her sezon olacak ona göre Kadronuz olacak...

yattara11
13.04.2005, 13:26
Ama benim asil ashabimi bozan bu durum degil, Stadyumda hakem concecaonun erdinçin yuzune gelip tokat indirmesini "Sadece itikliyor" diye yorumlarken, gokdenizin concecaoyu olay yerinden uzaklastirmasina ise "gokdenizin yumrugu kirmizi kart gerektiren pozisyon" diyor, hani anladik maçi yoneten bunun kankasi ama okadar madara etme kendini arkadasimi sawunacam diye gerizekali

o adam dünyada gördügüm en gerizekali hakem yorumcusu... hergün yeni bir seyler görüyorum... smileys/smiley17.gif

İleli
13.04.2005, 16:27
1 mac oynamaz olay biter

TS 61
13.04.2005, 18:40
Hiç gerek yoktu ama yapacak ta birsey yok..

Bu hareketi Ankaragücü maçinda yapsaydi da Fener maçinda cezali olsaydi??

Herseyden önce bu isten ekmek yiyen biri olarak yapmamasi gerek, ayrica bu gerçekten sorumsuzluk...

samts
14.04.2005, 02:55
serefsiz serefsizden yana 12dakkada kirmiziyi esgecen kaleciye geri pasi esgecen hakemden ne beklenir resmen maci cevirmek istedi ama basaramadi evire cevire gecirdik

EmrahYalçınalp
14.04.2005, 08:00
Herseyden önce bu isten ekmek yiyen biri olarak yapmamasi gerek, ayrica bu gerçekten sorumsuzluk...

Trapzone
14.04.2005, 11:09
Ben erdiçten yanayim duaedelimki orada o sabri denen bebeyi parçalamadi bide üstüne küfür yemis çocuk az bile yapti bence... Disiplin kurulu erdinçten savunma istemis erdiçte "sabri bana küfür etti bende ona sadece serefsiz" dedim diye kendini savunmus bu durumda sadece 1 maç ceza alacagini düsünüyorum fazlasini veremezler.

sanatik
16.04.2005, 20:53
kupa macimizda oynar inschallah.

61trabzonomer
17.04.2005, 12:51
Sabri kimde bizim erdinç imize öyle diye serefsiz dün b.. bugün k... ite bak ya ulan kaç maç vercekler çok merak erdiyom ceza bilen var mi?

ula 1 maçtan fazla verirlerse.................

samts
17.04.2005, 13:44
ya erdinç hakli tabi kardesim sabri serefsizi kac yas kücük ondan adama küfrediyor bizden kücük biri bize küfretse altinda kalirmiyiz yok oadamda namuslu biriyse kalmaz tabi helal olsun erdinc

Badaloğlu
18.04.2005, 12:41
ya erdinç hakli tabi kardesim sabri serefsizi kac yas kücük ondan adama küfrediyor bizden kücük biri bize küfretse altinda kalirmiyiz yok oadamda namuslu biriyse kalmaz tabi helal olsun erdinc

Erdiç nasil hakli kardesim?Bu mantikla bir yere varamayiz.Sabri küçükmüs!...Futbol bu; küçüge büyüge bakmaz,bakin arkadaslar; simdi Sabri deyilde Erdinç'e tribünler küfretseydi ne olcakti o zaman?Bunu tasvip etmesek bile Türkiyede bu yapiliyor.Hepimizde yapiyoruz ama sonra ne oluyor?eger kendine hakim olmazsan tribünlerle muhatap olursan Gökdeniz gibi oyun disi kalirsin...Haaa!...Gökdeniz haksizmi?hayir tam tersi haki ama bir anlik sinirlerine yenik düstü.Bende bunlari tasvip etmiyorum.Gökdeniz onlara cevap verme tenezzülünde bulunmasaydi simdi kupa yari final maçinda bu formuyla sahanin yildizi olurdu.Bunlarmilli takima çikmis futbolcularin yapacagi hatalar deyildir.Bu yaptiklari hareketler tamamen sorumsuzluk örnegidir.Maç bitmis biz kirmizi kart yiyerek rakiplerimizn ekmegine Vakfikebir terayagini sürüyoruz,olacak is deyil!...Kulaklarini tribüne kapatip aslanlar gibi topunu oynayacaksin,onlara en güzel cevabi sahada vereceksin.Gökdeniz ya da Erdinç yaptiklari bu hareketlerle neyi düzelttiler?Yasi küçük olan Sabri gidip Erdinçten özür diledimi?Ya da Gökdenize tribünler özür diledimi?Gördükleri kirmizi kartlar iptalmi oldu?Cezayi sen kesmeye kalkarsan suçlu duruma düsersin.Onlarinda istedigi o zaten...Edited by: BADALOGLU

My
18.04.2005, 12:54
Bi anlik sinir, olduu gibi kendine ve takima zarar. Sinirin muhattabi hiç bir zarar görmemis. Keskin sirke hesabi...

sanatik
18.04.2005, 15:57
bugün ceza belli olacakdi ?

61trabzonomer
18.04.2005, 18:15
ceza isi yarin sandimca serefsizler bir ibnelik düsünüyo ama neyse...

My
18.04.2005, 20:02
Disiplin kurulu Erdinç'in cezasini2 maç olarak onadi !

Mehmet Demirkaya
18.04.2005, 20:05
Bu kadarda olmaz ya nasil bir disiplin kurulu bu!!!! Yeter artik Trabzonspor üstüne oynanan oyunlar!smileys/smiley7.gifHicbi türlü engelleyemeyeceksiniz bizi, istesenizde buna gücünüz yetmez zaten!!!

samts
18.04.2005, 20:24
BUNEYA NEBIÇIM FEDARASYON BUNASIL ADALAT DIGER TAKIMLAR TEKME ATAR BISE YOK SURATINA BILMEM NEYAPAR BISEYYOK BIZE GELINCE KABADAYI KESILIYORLAR

sanatik
18.04.2005, 22:15
yuch bäää 2 mac cezayi verdiler haaaaaa.

ya sabri ?

ya conceicao ?

yuch bääää

Harun-61
18.04.2005, 23:05
Disiplin kurulu Erdinç'in cezasini2 maç olarak onadi !

bicakci ve ekibi smileys/smiley32.gif

Punisher-61
18.04.2005, 23:45
serefsizler bu aksam RAHAT uyurlar erdinc GS macinda yoksmileys/smiley7.gif

Hüda Topaloğlu
19.04.2005, 01:18
oylede koyacaz boylede koyacaz

no NAME
19.04.2005, 01:37
verdikleri kararlarda adil olmayan herkesin

[/url][url="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm119YYTR"]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_205.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm119YYTR).

http://wwwleycentral/sigpc=ZSzeb048&pp=ZNxdm119YYTR (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb048_ZNxdm119YYTR)Edited by: no NAME

Hüseyin Çümen
19.04.2005, 02:28
ulan serefsizlere bak sabriye concecao ya ceza yokmu köpek soylarina bak

itiraz edip erdinç in cezasini indirmek lazimindirmesseler oaman ben artik bunlarin ....

Guests
19.04.2005, 08:20
evet erdinçe iki maç ceza verdiler. ne oldu görüntülerden ceza verenlere onun bunun çocugu sabrinin ettigi küfürler yaninami kalicak. arapin yaptigi hareketler yaninami kalicak. uyuma yönetim basvurunu yap.

ayrica burdan öneriyorum statda bolca sabriye sövücegiz

andrei07
19.04.2005, 08:39
Evet arkadaslar demekki bu basligi bosuna açmamisiz.Yönetim uyudu bu sefer

mr.fa
19.04.2005, 08:44
Erdinç'in yoklugunda defansimin bocaladiginin federaqsyonda farkinda o yüzden 2 maç verdi. Oysa olayda agir tahrik var ve bu yüzden ceza bir maç olmaliydi. Yönetim bu sefer saniyorum biraz agir kaldi.

ahmetturk
19.04.2005, 08:54
Asil bpmbayi Gökdenize verilecek cezada patlatabilirler istermisiniz ona da üç maç versinler bu .......

61trabzonomer
19.04.2005, 11:01
Itiraz etmemiz için çok az bir süre var onun için degistirmezler 2 maçlik cezay ama gökdeniz e 1 maç vermeliler ankaragücü maçinda shada olmali...

#10 Fietra
19.04.2005, 11:14
Erdinç'e 2 maç verdiler haklilar mi haksizlar mi o kadarini bilmiyorum.Ama Tolga'da oynamiyacak dedi dün spor haberlerinde.Aklima D'heane geliyor ve korkuyorumsmileys/smiley11.gif

TSelif
19.04.2005, 11:18
BÖYLE FEDERASYONUN ALLAH BELASINI VERSIN AMA BIZ BUNLARA MEYDAN VERDIK

DAHA DIKKATLI OLMALIYIZ

ONLAR ARTIK BIZDEN KORKUYORLAR

GÖKDENIZ FENER MAÇINDA OLMAZSA HIÇ SASMAM

LANET OLSUN HEPSINE

BAGIRA BAGIRA GELIYOR ASKIM TRABZON'UM SENI Çsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifK SEVIYORUM

SÖKE SÖKE ALACAZ O KUPAYI CIN CAN

NOT:TAKIMA KURSUN DÖKTÜRMEK LAZIM

DIYARBAKIR MEYDAN MUHAREBESINDEN BASARIYLA EN ÖNEMLISI SAGLAM ÇIKTIGI IÇIN

$FIRTINA61$
19.04.2005, 11:19
bu ne ya carew hiyari adama tüküroy ediyor bir mac bizimi 2 mac bu ne beeeeeeeee bakalim bugünde gökdeniz 3-4 mac verirlerse bipp liyecem bunlar besmileys/smiley7.gif

#10 Fietra
19.04.2005, 11:20
Ben bu sene kupayi alabilecegimizden pek emin degilim geçen sene daha rahattim ama bu sene kupa için 3 büyük yarisacak.

gerisiyalan
19.04.2005, 11:25
GS maç?n? 10 nisanda oynamad?k m??

kupa maç?m?z 20 nisanda de?il mi?

ceza karar? neden 19 nisanda tebli? edilir?

son güne b?rakt?lar ceza karar?n?...
böylece bizim yönetime itiraz imkan? b?rakmam?? oldular.

peki Gökdenizin cezas?n? niye tebli? etmediler, onun için de FB maç?n?n son gününü mü bekleyecekler?

andrei07
19.04.2005, 11:30
Ben bu sene kupayi alabilecegimizden pek emin degilim geçen sene daha rahattim ama bu sene kupa için 3 büyük yarisacak.

3 BÜYÜK DEDIGIN NE OSMAN KARDES YANLIS YAZDIN SANIRIM!!BEN BIR TANE BÜYÜK TAKIM BILIYORUM

gerisiyalan
19.04.2005, 11:30
Bir önceki mesajda bozuk çikmis karakterler, dikkatsizlik iste, insanda akil birakmiyorlar ki. Asagiya düzeltiltilmisi ekledim.

GS maçini 10 nisanda oynamadik mi?

kupa maçimiz 20 nisanda degil mi?

ceza karari neden 19 nisanda teblig edilir?

son güne biraktilar ceza kararini...
böylece bizim yönetime itiraz imkani birakmamis oldular.

peki Gökdenizin cezasini niye teblig etmediler, onun için de FB maçinin son gününü mü bekleyecekler?

#10 Fietra
19.04.2005, 11:31

3 BÜYÜK DEDIGIN NE OSMAN KARDES YANLIS YAZDIN SANIRIM!!BEN BIR TANE BÜYÜK TAKIM BILIYORUM

Bende 4 tane biliyorum

andrei07
19.04.2005, 11:52
1 BÜYÜK 3 KESTANE BILIYORUM BEN BURSAYA YAKIN BI YERDEN BIZANSMIYDI ACABA?

TSelif
19.04.2005, 12:20
BEN DE TEK BÜYÜK VAR BILIYORUM http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

T S

#10 Fietra
19.04.2005, 12:21
1 BÜYÜK 3 KESTANE BILIYORUM BEN BURSAYA YAKIN BI YERDEN BIZANSMIYDI ACABA?

Senin için kestane ama yine de büyük takimlar

zinos_zon
19.04.2005, 12:24
ne büyügü be!

tüm tarihleri sömürmek ve kusmuk olan sülüklerin neresi büyük?

onlara büyük diyebilen bir aklin burada isi yok.

aydingursoy
19.04.2005, 12:27
onlar olsaydi daha iyi olurdu kupa maçi

TSelif
19.04.2005, 13:00
ARKADASIN ISRARLA oNLAR IÇIN BÜYÜK DEMESI BIRAZ GARIP DEGILMI ARKADASLAR

RAHATSIZLAR BIZI BIR KASIK SUDA BOGACAKLAR ELLERINDEN GELSELER!.. oNLAR BIZI 4.BÜYÜK OLARAK GÖRMEDIKLERI IÇIN BIZ DE 4.BÜYÜK DEGIL TEK BÜYÜGÜZ BU BÖYLE BILINE

KIMSE MELIH GÖKÇEKI UNUTMASIN (DEDIKLERINI)

ALLAH YARDIM EDERDE UMARIM oNLARA GÖSTERIRIZ NEYIN NE OLDUGUNU

andrei07
19.04.2005, 13:06
Büyüklükleri yanlizca yaptiklari pisliklerde kalir: carew denen sefersiz rakibinin üzerine kusar tükürür bir maçla kurtulur,ayhan senen p.....k her türlü pisligi yapar söver kart görmez,alex denen medya maymunu kasti tekmeler atar bisey olmaz ama Erdinç ve Gökdeniz kendilerine edilen küfre yanitverirlerse aninda kirmiziyi ve en az 2 maç ceazyi alir.Adaletsiz arena bu iste.Gene korkmaya basladilar ve gene tezgaha!!!

Trapzone
19.04.2005, 13:07
Konumuz bu degil arkadaslar konumuz verilen ceza olayi... Tamamen haksiz bi karar bence kupada çok is düsecekti erdinçle gökdenize ama napalim sans iste.

61trabzonomer
19.04.2005, 13:11
ula konuyu degistirmeyin...

Erdinç e verilen ceza degistirilmez herhalde bundan sonra gökdenize gelince bir maç verilmeli...

selçukabi
19.04.2005, 18:22
Bir önceki mesajda bozuk çikmis karakterler, dikkatsizlik iste, insanda akil birakmiyorlar ki. Asagiya düzeltiltilmisi ekledim.

GS maçini 10 nisanda oynamadik mi?

kupa maçimiz 20 nisanda degil mi?

ceza karari neden 19 nisanda teblig edilir?

son güne biraktilar ceza kararini...
böylece bizim yönetime itiraz imkani birakmamis oldular.

peki Gökdenizin cezasini niye teblig etmediler, onun için de FB maçinin son gününü mü bekleyecekler?

evet ord.prof. smileys/smiley2.gifdogru söyler serrrefsiz PFDK

gerisiyalan
19.04.2005, 19:07
ord.prof. hahaha smileys/smiley1.gif
bu ne hafiza valla bravo.
saka bir yana lakap olarak kalacak bende herhalde smileys/smiley5.gif

#10 Fietra
19.04.2005, 19:25
ne büyügü be!

tüm tarihleri sömürmek ve kusmuk olan sülüklerin neresi büyük?

onlara büyük diyebilen bir aklin burada isi yok.

Ben yaptiklarina sahip çikmiyorum ama Türkiye Süper Liginde 4 büyük takim var.

sanatik
19.04.2005, 19:45
beyler birakin lütfen offtopic tartismayi. Konumuz cezalar !!!!

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>19Nisan2005 19:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Erdinç'in cezasi onaylandi..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Tahkim Kurulu, Trabzonsporlu futbolcu Erdinç Yavuz'a, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafindan verilen 2 maçlik oynamama cezasini onayladi..</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Erdinç'in aldigi cezaya iliskin Trabzonspor Kulübü tarafindan yapilan itiraz için toplanan Tahkim Kurulu'nun, PFDK tarafindan bu futbolcu için verilen cezayi onayladigi bildirildi.

Bordo-mavililer, Galatasaray ile yarin Türkiye Kupasi Yari Finali'nde yapacaklari karsilasmaya Erdinç ve Diyarbakirspor maçinda kirmizi kart gören Gökdeniz'den yoksun olarak çikacak.

Teknik direktör Senol Günes'in, Erdinç'in yerine Belçikali oyuncu D'Haene'yi, Gökdeniz'in yerine de Adem'i ilk 11'de oynatmasina ihtimal veriliyor.

Istanbul'da hazirliklarini tamamlayacak olan Karadeniz ekibinin yarinki karsilasmada, su olasi 11 ile mücadele etmesi bekleniyor: Petkoviç, Emrah, Tolga, D'Haene, Celaleddin, Hüseyin, Lee Young, Szmykowiak, Adem (Yattara), Mehmet Yilmaz ve Fatih.

-SAHIN: ''KARAR HAYAL KIRIKLIGI''-
Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, Tahkim Kurulu'nun verdigi kararin hayal kirikligini yasadiklarini söyledi.

Tahkim Kurulu'nun olaydaki tahrik unsurunu göz önünde bulundurmadigini iddia eden Sahin, ''Bu durum, tahkim kurulunun daha önce aldigi kararlarla ters düsmektedir. Futbolumuzu yönetenlerin çifte standart uygulamalari, futbolumuzun gelismesi açisindan bir fayda getirmez. Trabzonspor'un onurlu ve dirençli mücadelesi devam edecektir'' diye konustu.

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Erdinç, bordo-mavili takimin ligin 27. haftasinda Galatasaray ile yaptigi maçta Sabri'ye yaptigi davranis sonrasi kirmizi kart görmüs ve Diyarbakirspor ile geçen hafta yapilan maçta takimdaki yerini alamamisti.

Bu arada, Trabzonsporlu Gökdeniz'e Diyarbakirspor maçinda gördügü kirmizi karttan dolayi 10 bin YTL para cezasi verildigi ögrenildi.

------------------------------------------

Hüseyin Çümen
19.04.2005, 20:10
aslinda almasi gerken budur ama 3 eziklerin esdeger olaylarda daha az ceza aldini görünce haksizliga ugradik diebiliriz

yattara11
19.04.2005, 21:17
carew denen sefersiz...................................

yahu ne diye serefsiz diyon adama? ne kadargüzel süzdürmüstü topu rüstünün sagindannnn.... http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

yattara11
19.04.2005, 21:19
Erdinç'i anladikda Gökdeniz kaç maç ceza alacak? bu fenerasyon bi serefsizlik yapip üç maç ceza vermesin sakin?!?

sanatik
19.04.2005, 21:29
yattara ben gökdenize 3 mac ceza verecekler diyorum artik.

bosuna fenerasyon demiyoruz.

Alptuğ
19.04.2005, 21:48
ne 3 maci ya en fazla 2 verirler gokdenizede

crazyboy
19.04.2005, 21:58
bu serefsizlerden hersey beklenir

My
19.04.2005, 22:01
...Teknik direktör Senol Günes'in, Erdinç'in yerine Belçikali oyuncu D'Haene'yi,

Ben D'Haene'ye Fredi Kugir diyorum. Korkulu rüya gibi anasini satiim. Ne zaman kimi kaçiracaa, topu sektirecee belli olmuyor acaip korkutuyor beni valla. Hadi hayirlisi bakalim n'olucak. Yalniz iilii tuttumuda tutuyo smileys/smiley9.gif

yattara11
19.04.2005, 22:26
yattara ben gökdenize 3 mac ceza verecekler diyorum artik.

bosuna fenerasyon demiyoruz.

adim 'yattara' kaldi... http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifALLAH razi olsun abi! http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifneyse bundan sonra herkes bana yattara desin... http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

61trabzonomer
19.04.2005, 22:27
ula ben 2 maç degil bir maç verecekler diyorum valla 3 maçlik ceza alacak kadar degil bee öyle birsey olsa kesin fb lillerin parmagi olur neyse konu uzar gider...

yattara11
19.04.2005, 22:47
ula ben 2 maç degil bir maç verecekler diyorum valla 3 maçlik ceza alacak kadar degil bee öyle birsey olsa kesin fb lillerin parmagi olur neyse konu uzar gider...

Erdinç'e iki maç cezaverdiklerine göre Gökdeniz'e de en az o kadar verirler... önemli olan üç maç ceza almamasi... Insallah gayse ve ankaragücü maçlarinda yattara ile idare ederiz...

no NAME
20.04.2005, 03:37
carev adamin yüzüne nerdeyse kustu 1 maç ceza aldi. ERDINÇ, kendine küfür eden sallamayi hemen tanidi ve ona hitap etti "serefsiz" . buda 2 maç ceza.

ulan "sallamalar", topunuza "serefsizler" deyip iki maç ceza almaktansa yüzünüze tüküreyim, 1 maçla ödeselim.[/url]
YÜZÜNÜZÜ GÖREYIM.HAH TAMAM,ALIN O ZAMAN ;

[url="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb047_ZNxdm119YYTR"]http://wwwleycentral/sigpc=ZSzeb047&amp;pp=ZNxdm119YYTR (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm119YYTR) http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_2_4.gifEdited by: no NAME

Guests
20.04.2005, 07:59
Erdinç öfkesi
Tahkim Kurulu, Trabzon-sporlu Erdinç'in, PFDK tarafindan 2 maç oynamama cezasini onayladi. Yönetimin itirazi kabul görmezken, bugünkü Galatasaray maçinda Erdinç ile Diyarbakirspor önünde kirmizi kart gören Gökdeniz forma giyemeyecek. Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, "Hayal kirikligi yasadik. Tahkim Kurulu, olaydaki tahrik unsurunu göz önünde bulundurmadi. Futbolumuzu yönetenlerin çifte standart uygulamalari bir fayda getirmez" dedi.

artik ne federasyonu taniyorum ne mhk yi nede pfdk yi. TÜRK FUTBOLU ARTIK TAMAMIYLE BITMISTIR BENIM GÖZÜMDE...

TÜRKIYEMI FUTBOLMU VARMI ÖYLE BIRSEY...

61trabzonomer
20.04.2005, 09:08
ula bu tahkimde ne yapiyorsa verilirmi 2 maç ceza acaba gökdenize kaç maç vercekler of of herkeze karsi mucadele veriyoruz..

andrei07
20.04.2005, 14:53
Serefsizligin büyügü!!!! 4 büyük var diyen arkadaslara ithaf olunur!!!

halil ibo
20.04.2005, 15:06
Kahpe Bizans'a ajan sokamadikça (MHK Üyesi,Federasyon Yönetim Kurulu üyesi,PFDK vs.) ayni sartlarda yarismis olamiyoruz.

D'hane yi bir arkadasimiz korkulu rüyaya benzetmis.Bence Senol Hoca bunu duysa ve bize korkulu rüya gösterecegine Özgür'ü oynatsada Özgür'ü kazansak olmaz mi ?

Bu arada bende D'hane ile Petkoviç'i saatli bomba olarak adlandirmistim.I

Reha
20.04.2005, 15:14
Gökdeniz'e 3 maç ceza verilirse Türkiye de tas ; tas üstünde kalmaz!!!

corleone
20.04.2005, 15:22
gökdenize üç maç ceza diye birsey olamaz olursa yarinki gün taksim de toplaniyoruz ...

Barış
20.04.2005, 18:46
3 maç veremezler korkmayin.

#10 Fietra
20.04.2005, 19:35
Serefsizligin büyügü!!!! 4 büyük var diyen arkadaslara ithaf olunur!!!

buyur.

61trabzonomer
20.04.2005, 23:08
Bir taraflarina kina yaksinlar bu cezayi verenler her sene birsey oluyo bizi uzaklastiryorlar ibneler...DEdik ya 1 kisiyle degil herkezle mücadele ediyoz..

Yeter yav kaç maç verirlerse versinler biz çikar hepsini yeneriz yine.

yattara11
20.04.2005, 23:36
fark atacagimiz maç gitii... aferin Gökdeniz, aferin Erdinç...

neyse hadi hirslanin bakayim... önümüzde çok maç var daha... daha sampiyon olmaya ugrasacaz...

hakantpl
20.04.2005, 23:44
ah Gs Maçinda Oynayacakti ki gökdeniz Fark Atardik. Neyse T.Kupasini alamadik Ama Sampiyonlugu Alcaz

61trabzonomer
21.04.2005, 08:52
Olsun dostlar biz kupayi her zaman aliriz simdi lige asilalim su gökdenizin cezasi ne zaman bitiyo kaç maç ceza verildi bilen var mi?

sanatik
21.04.2005, 16:25
PFDK ne zaman toplanacak ? Birtek yarin kaldi.

Eger bu hafta ici toplanmazsa gökdeniz fenere karsi kesin forma giyemiyor sanirim ?

sanatik
21.04.2005, 16:28
PFDK ne zaman toplanacak ? Birtek yarin kaldi.

Eger bu hafta ici toplanmazsagökdeniz fenerekarsi kesin forma giyemiyor sanirim ?

61-firtina
21.04.2005, 16:31
bunlarin amaci o zaten gökdenizi fenere karsi oynatmamaksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

61trabzonomer
21.04.2005, 20:37
Yok canim o kadar da veremezler yani 3 maçlik ne var ya büyüttükçe büyüttük konuyu yav onu yapmaya güçleri yetmez...2 maç. büyük ihtimalle

sanatik
21.04.2005, 20:43
bakalim simdi ümit özatta bu aksam kirmizi aldi hakaret yüzünden kac mac verecekler ve ne zaman alacak cezayi !!!

61trabzonomer
21.04.2005, 20:52
aynen yav aynisini ben diyecektim bekleyez.... ula simdi elimize düsrüler...gerçi biz ne yapacaksak..

TSelif
21.04.2005, 20:58
iste ümit özat kirmizi kart gördü

AMA MERAK ETMEYIN BU GECE PFDK HEMEN TOPLANIR CEZASIZ ATLATIR ALLAH BUNLARIN TOPUNUN BE......I VERSIN

DAYAN DENIZLI UMARIM KUPANIN SAHIBI OLURSUN

61trabzonomer
21.04.2005, 21:18
olacak olacak kesin...

bravets61
21.04.2005, 21:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/gokdeniz_idman01.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Gökdeniz'e 2 maç ceza..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Trabzonsporlu futbolcu Gökdeniz Karadeniz'e Diyarbakispor maçinda gördügü kirmizi kart nedeniyle 2 maç müsabakalardan men cezasi verdi..</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="50%"></TD>
<TD width="50%"></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Kurul, 15 Nisan'da Diyarbakir'da oynanan lig maçinda seyircilere yönelik centilmenlik disi hareketleri nedeniyle, Gökdeniz'i 2 maçla cezalandirdi.
</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: bravets61

61trabzonomer
21.04.2005, 22:52
oooooffff ya 2 maçda fazla itiraz edelim...

sanatik
21.04.2005, 23:02
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/gokdeniz_idman01.jpg</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Gökdeniz'e 2 maç ceza..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Trabzonsporlu futbolcu Gökdeniz Karadeniz'e Diyarbakispor maçinda gördügü kirmizi kart nedeniyle 2 maç müsabakalardan men cezasi verdi..</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%"><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD width="50%"></TD>
<TD width="50%"></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Kurul, 15 Nisan'da Diyarbakir'da oynanan lig maçinda seyircilere yönelik centilmenlik disi hareketleri nedeniyle, Gökdeniz'i 2 maçla cezalandirdi.
</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

ne zaman toplandi bunlar birden ?

özat kirmizi alinca hemen toplanmalarimi gerekdi yoksa ( belkide sütcü satasoglunda maci izlerken aldilar bu karari ) ?

bakalim onada 2 mac cikacakmi ?

1 maca indirecekler göreceksiniz !!!!

Tecrübeli hoca şu açıklamaları yaptı:

?Her zaman Fenerbahçe?nin tacizine uğruyoruz. Hem yönetimin hem de oyuncuların.. Koskoca Fenerbahçe?nin Kaptanı Ümit benim ve tüm Denizlispor camiasına na avrat küfür etti, Daum da yumruk attı. Biz de onları Avrupa?ya gidince alkışlıyoruz ve onlara ödül veriyoruz, yazıklar olsun?Edited by: sanatik

Harun-61
22.04.2005, 01:41
Gökdeniz'e 2 maç CEZA

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Trabzonsporlu futbolcu Gökdeniz Karadeniz'e 2 maç müsabakalardan men cezasi verdi.

$FIRTINA61$
22.04.2005, 09:58
anakraya karsi gökdenizde rahat bir gaklibiyet aliriz geriisini fener düsünsün adam 2 hafta oynamdi fnere karsi o hirzini fnere karsi sahaya dökecek isallah e feneri yenip samypionluk koltuguna oturacagiz

ofli_fan
22.04.2005, 14:17
fb de bize karsi özak ve luciano büyük olasilikla oynamayacak. 2 maç dan asagi ceza almazlar.

defanslarinda servet de yetisemezse . Deniz Önder ikilisine kalirlar. maç oynanmadan kazanilmiyor ama bence güç kaybederler.

61trabzonomer
22.04.2005, 14:20
evet fb korksun bizden son ankara maçinda kart görmezsek tam kadroyla fb yi ezecez..

yattara11
22.04.2005, 18:17
ALLAH'im yalvaririm sana... yüzümüz gülsün bu sefer... ne olur bir talihsizlige ugramayalim da su fener'i eze eze yenelim kendi sahalarinda!

sanatik
22.04.2005, 18:38
luciano oynar bizim macda. bir mac daha ceza ilave etmezler.

hakemi hastanelik etseydi belki !

Alptuğ
22.04.2005, 19:10
gokdeniz fb macinda super bi donus yapacaktir bu mac cok onemli kazanicaz insallah

gokdenize 2 mac verildi ise de o ikisine rahat 2 hatta 3 mac verilir tabi adalet varsa federasyonda

yattara11
22.04.2005, 19:24
luciano oynar bizim macda. bir mac daha ceza ilave etmezler.

hakemi hastanelik etseydi belki !

luciano'nun kesinlikle oynamamasi lazim ama belki de iki maç ceza vermezler...

hakantpl
22.04.2005, 20:39
Luciano Ancak bir maç Ceza Alir arkadaslar. ümit Ozata Gelince Iki maç ceza almasi Gerekir. Buy isin Kurali bu

sanatik
22.04.2005, 23:54
<DIV align=left ="lineStory">Barthez'e 6 ay ceza !..</DIV>
<DIV align=left ="lineStory"></DIV>
<DIV align=left ="lineStory">
<DIV align=left ="lineStory">Fransa Birinci Futbol Ligi takimlarindan Marsilya'da forma giyen Fransa Milli Takimi kalecisi Fabien Barthez'e, hakeme tükürdügü gerekçesiyle, üç ayi tecilli alti ay sahalardan uzaklastirma cezasi verildi..</DIV></DIV>
Barthez, takiminin 12 Subat'ta Fas'in Wydad Kazablanka takimiyla yaptigi dostluk maçinda maçin Fasli orta hakemi Abdullah El-Açiri'ye tükürmüstü.

Barthez'in, maçin 80. dakikasinda futbolcular arasinda çikan kavgada hakeme yöneldigi ve küfür ettikten sonra orta hakem Abdullah El-Açiri'ye tükürdügü, maç sonrasinda video kasetlerinin incelenmesinde de tespit edilmisti. </DIV>
<DIV align=left ="lineStory">-------------</DIV>
<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=2>
<DIV align=center>Ceza sırası Fener'de</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top height=142>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>

EN AZ 2'ŞER MAÇ GELMELİ
Gökdeniz ve Erdinç'e 2'şer maçla cezalandıran PFDK, şimdi de F.Bahçeli Ümit Özat ve Luciano'nun dosyalarını açacak. Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak'a küfrettiğini itiraf eden Ümit Özat'ın yanı sıra, Luciano'nun da orta hakem Selçuk Dereli ve yardımcısının üzerine yürümesi, iki oyuncunun da en az ikişer maçla cezalandırılması gerektiği gerçeğini ortaya çıkardı. F.Bahçe, federasyon nezdinde daha şimdiden lobi faaliyetlerine başladı.
LUCIANO'YA BARTHEZ ÖRNEĞİ
Luciano'nun çift sarıdan kırmızı kart görmesi nedeniyle tek maçla cezalandırılacağı iddia edilirken, Fransa'dan gelen bir haber Luciano olayına örnek teşkil edecek cinsten. O.Marsilya-W.Casablanca maçında Faslı hakem Abdellah El Achiri'ye tüküren kaleci Barthez'e Fransa Futbol Federasyonu Disiplin Komitesi 3 ay resmi müsabakalardan men cezası verdi. Denizli maçında da yardım hakeme tüküren Luciano'nun en az 2 maçla cezalandırılması gerektiği ifade edildi.

http://www.karadenizhaber.com/</TD></TR></T></TABLE></DIV>Edited by: sanatik

andrei07
23.04.2005, 14:41
ALIN ISTE TAHKIM TOPLANDI VE GÖKDENIZIN CEZASINI ONAYLADI.GÖRECEKSINIZ SASI SEREFSIZ ÜMIT VE ÇINGENE LUCIANO 1 ER MAÇLA KURTULACAKLAR.ASLINDA BUNADA SÜKÜR EN AZINDAN EZIKLERE 2 KIRMIZI GÖSTEREBILECEK HAKEMLERIMIZ VAR AMA GAYLER BU SENE EN AZ 5 KIRMIZIDAN KURTULDULAR( bkz ayhan orhan ak) KARGALARDA AGLAYA AGLAYA BUGÜNE GELDILER

BU ADALETSIZ,BU SEREFSIZ,BU BIR GÜN YIKILACAK PLATFORMDA GENE BILE IYI DAYANIYORUZ!!!

KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELIR HESAP DÖNER

delihamsi
23.04.2005, 15:36
Gökdenizle Erdinç iki maç ceza aldi da bakalim yönetim Luciano ve Ümit Özat'a Denizlispor maçinda yaptigi centilmenlik disi hareketlerden sonra ne ceza verecek.Insallah adil bir karar verirler...

Alptuğ
23.04.2005, 15:49
gazetede lucianonun tukurdugunu gordum hakeme verilen cezayla sezonu kapatmasi gerekir

sanatik
23.04.2005, 15:57
Selçuk Dereli Luciano'nun ona tükürdügünü &amp; dövmeye çalistigini raporuna yazmamis.

1 maç cezayla kurtulacak !!!

Bu ne istir?Neyse bizim macda oynarsa en azindan tekrar deli dana triplerine girmez sonraki derby´i düsünerek.

Edited by: sanatik

yattara11
23.04.2005, 17:02
Selçuk Dereli Luciano'nun ona tükürdügünü &amp; dövmeye çalistigini raporuna yazmamis.

Bu ne istir?Neyse bizim macda oynarsa en azindan tekrar deli dana triplerine girmez sonraki derby´i düsünerek.

luciano oynamasa çok güzel olacakti... yine çok güzel olacak smileys/smiley4.gif

yaptiklari sey ise çok büyük serefsizlik...Edited by: yattara11

sanatik
23.04.2005, 18:49
angutlar hakemin istifasini istiyorlar - yuch bäääääääää.

kus beyinlilerden bu beklenirdi zaten.

bulak neden kart almamis. neden pdfk ya sevkedilmemis....

kafayi resmen yedi bunlar.

My
23.04.2005, 20:19
Giray BULAK'i bugün CnnTrük'te dinledim birazda hoca bayaa kararli, bu isin sonuna kadar gidicem, fenerbahçe onu kaptanliktan alacak yoksa kaptanlarini mahkemeye vericem diyor. 25 yillik bi emeim var beni herkes taniyor. Ben Trabzonspor'dan ayrildim ( prensiplerim gerei diyor yane ) benim herkes Trabzonspor'lu olduumu biliyor, benim Trabzonspor'luluumu gündeme getirmelerinin maksadi ne diyede bayaa bi konustu hoca.

My
23.04.2005, 20:21
angutlar hakemin istifasini istiyorlar - yuch bäääääääää.

Sanatik, dediin gibi bunlarangut. Onlari sürekli bi takip ette angutluklarinin matrix boyutuna ulasmalarini seyret smileys/smiley36.gifSalak bunlar ya s.tt.ret gitsin hirbolari.

sanatik
23.04.2005, 20:30
haklisin. gülmek icin ugrararim zaman zaman smileys/smiley36.gif

civ civler bile yemez onlarin attiklarini smileys/smiley2.gif

"LAN ÜMiT" diye bir pankart acilmasindan yanayim smileys/smiley7.gif

hauptstrasse
24.04.2005, 00:06
gundem degitirmek bir seylere ihtiyaclari vardi onuda buldular bizde yemi kaptik gibi gorunuyor! yattaranin fenere transferi haberleri, umit ozat luciano olaylari giray bulak sorunsali, kupadan elenis cl icin cirpinis! borsa vs.vs..

bilmiyorum nerdne baslayip nerde bitireyim!

bir yandan takimin bir turlu rayina otur-tula-mayan sistemi icinde bocalayan oyuncular diger yanda inanilmaz bir taraftar baskisi ote yandan ligde kalan son 6 hafta?

her sey aslinda cok daha guzel olabilir belki haftalar oncesinden en azindan cl yi garantiler rahat raht sampiyonluk icin mucadelemizi verirdik! olurdu olmazdi bunun cokta onemi yok! ama kaybedilen puanlarin ardindan yukselen gerilimle birlikte oyun kaltemizin dususu, oyunculard abasgosteren fizik dusukluk dogrusuya beni biraz karamsarliga itioyr! benim yazilarimdan bir seyler bilenler bilirler ki ben karamsar bir insan degilimdir ancak gelecek gunlerde ne olursa olsun bu bizim aleyhimize olacak! eger federasyonun yetkili kurulu o insanciklara bizim cocuklara kiyarkenki ciddiyeti gosterir ceza verirse ,hani oyle okkalisindan medyasiyla siyaseti ve bir cumle derin gucleriyle harekete gececekler bunlar!

bakiniz coktan basladilar bile medyada gokdeniz yattara hata somko haberlerine! juventis bir gokdenizi izletiyor bir simkyu yattara coktan fenerde vs.vs fatih kime nasip olur onu bilmiyorum ama en gec yarin obur gun onuda ogreniriz! haaa! bizim takim her halukarda istanbula gider o psilik stadyuma cikar oyununu oynar! ancak sizen bir sey diyeyim! besiktas macind aolsu denizli macind aolsun hakemlerin yansiz mac yonetmeleri fenerin bizim macta hakemi arkasina alacaignin gostergesidir! nedne mi! vunku federAsyonun yusufcuk kemikleri o kadar uzun degildirde ondan! o macta kaynayan yine bu cocuklarin emegi olur!

dige yandna yuzuncu yil hurmetine bugunlere sallanarak gelen gs bu yilda clye giremezse tumden karizmayi cizdirecek! bunu onlemek icin istabulun tanrilari kurban isteyecekler! bilin bakalim kurban kim olABILIR!

besiktas yitirilmis bir sezonu kurtarmaya calisiyor! hedefleri kim yada ne acaba!

ucuncu olmak icin sanirim o camiadan cok kisi kestaneye cizik sattirmaya coktan razi!

simdi gelelim bir daha bize! bizne yapiyoruz!

biz birine karsi ikisine karsi degil biz ucune karsi savasiyoruz birde ustune ustelik onlarin anadoludaki uydularini hic saymiyorum bile! gecne yil ve bu yil diyardna cektiklerimiz! b.b ankaranin yaptiklari vs.vs.. yan biz butun bu olumsuzluklara ragmen bir yerlere gelmisiz b u ligde! daha ileri gidebilir miydik yada gidebilir miyiz! rtabiki de bu mumkundur ancak bizde eksik olan bir sey var! kac gunden bu yana buna kafa yoruyorum! bilmiyorum adini koyamadigim, anlatamadim, betimlesini yapamadigim birsey eksik bizde! takimda diyemiyorum seyircide de diyemiyorum yonetimde de sanki hepimiz bir girdabin icindeyiz ve etrafimiz gorunmez bir tulle cevrili ve bu tul bizim gercegi gormemizi yani o gorunmez seyi bizi rahatsiz eden seyi goremiyoruz!

fatihin gokdenizin celonun kacirdigi goller sanssizliklar vs vs.. hayir hayir ne buyuye inanirim ne de hocaya imama... sadece kendime inanan bir kisiyim ve bireyin isteidiginde yapamayacagi sey olmadigina inaniyorum! sanirim bizde eksik olan bu! inanmiyoruz! inanir gibi yapip gercekten kendimizi veremiyoruz olaya! baskalarinin hedefe ulasmak icin farkli farkli araclari var! kimisi tehditle mafyayla kimisi parayla kimisi sansla bu isi goturuyor ama bunlarin bizd esamesi okunmuyor! kazara birgol atip diyari yenince diyoruz ki sans bizdeydi! hayiur sans bizde falan degildi!

alti hafta birbucuk ay 45 gun!!! dayanmamiz birlikte hareket edip tum enerjimizi pozitife cevirim trabzonspor icin ayridigimiz zamanimizi pizitf enerjiyle yuklenerek gecirmeliyiz... kendimize takimimiza oyunculara hocaya t.direktore guvenmeliyiz. guvnemekten baska tutunacak dalimiz yok bizim. insanlara inanan bir insanim. insanin iyiye dair guzel dair icinde hep bir seyler barindirdigini dusunurum v simdide boyle dusunuyorum. icimizdeki guzele iyiye dair olani bir bucuk ayligina trabzonspora odunc verelim! bu birbucuk aynin sonucunda geri alacagimiz daha fazlasi var verdiklerimizin yanisira...

saglicakla kalin....

Hasan Cubukcu
24.04.2005, 14:05
Ümit Özat ve Luciano ya 1 mac ceza verirlerse bizim futbolcular da sahada onlarin cezasini vermesi lazim bizim yönetime bizim tarfatara bizim futbolculara yaptiklari hakaretleri Bizim futbolcularin boynunun borcudur bu maci almaya ya yeneceksin ya yeneceksin bunun baska yolu yok .

Bu hafta gs kupa macinda oynadiklari gibi mümkün degil

selamlar 61Hamsi61

Crazy_OfLu61_
24.04.2005, 19:50
Ümit ve lucianonun cezalari belli oldumu???

61trabzonomer
24.04.2005, 23:38

yuh bee yuh yani herkez gördü gözüyle bunlar yazmiyo ya daha ne diyelim bu kadar da olmaz..

İleli
25.04.2005, 00:21
hicbiryerde yazmiyor lucianonun 1 mac ceza yedigi?!

sanatik
25.04.2005, 00:23
luciano pfdk´na sevkedilmedigi icin bir mac cezali.

1 den fazla ceza almasi icin video görüntüleri incelenmesi gerekiyor.Edited by: sanatik

seyyahali
25.04.2005, 09:36
bu ikisede bizim maçtan sonra pfdk ya sevk edilir gelirler bizim maçta oynarlar daha sonra ceza alirlar birileri bir hesap yapiyor isler yolunda gitmeyince saga sola saldiriyorlar smileys/smiley7.gif

Beytullah
25.04.2005, 22:35
yok böyle bir olay luciano 1 macla kurtuluyor eminimki eyer bizim oyuncular bu harekeleri yapsalarsa en az 3 mac ceza alirlardi ..bunlar serefsizzsmileys/smiley7.gif