PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya Maçının Saati veya Günü Değişmeli

zafer6161
24.02.2009, 16:21
Geçtiğimiz haftada görüldüğü üzere cumartesi gündüz oynanan maçlarda takımımız taraftar desteğinden mahrum kalmaktadır,evet stad doluyor ama buradaki ince ayrıntıyı kimse farketmiyor,kombinelerin gerçek sahipleri işleri dolayısıyla maça gelemiyor ,kombinelerini amcasına dayısınına halasına yaşlı kesime veriyor buda seyirci desteğini çok etkiliyor,ayrıca takımımız cumartesi oynanan maçlarda bir çok puan kaybediyor,yeteri kadar konsantre olamıyor,bu konuya yönetimizin bir an önce el atması gerekmektedir,şimdiden girişimlere başlanmalı,bizde taraftar olarak yönetime ve tff mail atarak tepkimizi göstermeliyiz,neden hep biz ve başkaları değil,buna artık son verilmeli,neredeyse şampiyonluktan kopmuş fb ve gs nin maçları pazar bizimkisi cumartesi üstelik gündüz,
Bu maç ya cumartesi gece yada pazar olmalı (gündüzde olabilir )

Türkiye Futbol Federasyonu

Telefon : (0212) 282 70 20 - 8 Hat

E-Mail: tff@tff.org

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr

İslam Sezer
24.02.2009, 16:27
denizli maçı başlarken seyirciye bakıp eyvah gitti puan demiştim

Hasan61
24.02.2009, 16:29
değişmeyeceği belli boşuna uğraşmış oluruz
bende isterim saat 7'de oynansın
dersane yüzünden gidemiyorum maça
ama bir işe yarayacağını sanmıyorum

Onur Akyüz
24.02.2009, 16:30
gündüz maçlarına oldum olası karşıyım,
gece bizim stadında taraftarımızında atmosferi bi değişik oluyor.

zafer6161
24.02.2009, 16:31
kulubümüze ve tff ye gereken maili attıktan sonra bi sonuç alacağımızı düşünüyorum,çünkü maça neredeyse 2 hafta daha var :)

Onur Akyüz
24.02.2009, 16:32
stadı gece oynamaya müsait olan,
stadının dolacağı garanti olan bir takım,
niye kendi sahasında gündüz maçı oynar?

Ayhan Yüksek
24.02.2009, 16:32
Bazı maçlar Pazartesi oynanıyordu şu ara pek yok pek sevmem Pazartesi maçlarını ama akşam olması açısından Pzartesi 20:00 da olabilir. Yalnız bizim değil tabi 3 eziklerininkide olabilir.

Emirhan Ömeroğlu
24.02.2009, 16:33
ben yazdım gönderdim bi mail ;)

Mustafa K. Demirbaş
24.02.2009, 18:10
bu konu bence çok önemli bende maçtaydım dikkatimide fazlasıyla çekti tribünün tamamı kombine olduğu için yanımızda ,üst tarafımızda bulununan insanları haliyle artık tanıdık ama bu maçta o insanların çoğunun yerini yaşlı insanlar almıştı hatta bize bile oturun burası hep böyle ayaktamı duracak diyenler oldu ama cevabını aldı o ayrı ,bu konuda yönetimimiz şimdiden girişimlere başlamalı bu maçın tarihi veya saati değişmeli eğer değişirse göreceksiniz taraftar desteği daha iyi olacaktır

Cafer Bulur
24.02.2009, 18:13
Bu konuyu denizlispor maci icin gündeme tasimis ve hakli cikmistik.
Yönetim bir daha is kazasina ugramak istemiyorsa bu macin günü veya saati degismelidir.
Gerekirse Trabzonda olamayanlar olarak bu maca bakmayalim.
Lig tv nin cikarlari Trabzonsporun menfaatlerinden üstün degildir.Yönetim bu konuya parmak basmali.

Öztürk Adem
24.02.2009, 18:37
Bu durum sadece bıze uygulanıyor nedense .Dıger takımlar ıstedıklerı saate aldırıyorlar ama bızım kı nedense bır kez olsun degısmıyor .Sampıyonluga oynayan takım ne hıkmetse oynadıgı saat hep gunduz .

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 18:59
konya macıdamı gunduz allah kahretsin bu tff yı ..bide boyle vurmak isityolar baktılarki denizli macında seyırcı az bagıranda yok aldılar gündüze ...yönetimm halletsin su konuyo ya yeter ama

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 19:08
Lig Tv maçı vermesin,, maç 17:00 alınabilir

Cafer Bulur
24.02.2009, 19:11
Lig Tv maçı vermesin,, maç 17:00 alınabilir
Lig tv vermedikten sonra saat 19 da bile oynayabiliriz.

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 19:12
Lig tv vermedikten sonra saat 19 da bile oynayabiliriz.

yazmadım işte 19.da oynansın ligtv vermesin ,, illa verecekse 17.de oynanabilir

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 19:14
lig tv vermezse nerden izlicez?

Harun_ayar_ts
24.02.2009, 19:16
gündüz maçlarına oldum olası karşıyım

Haluk Ongan
24.02.2009, 19:17
Ya bırakın bu işleri allah aşkına ya... Giden taraftarı da görüyoruz...

Napoli
24.02.2009, 19:20
lig tv öyle istiıyor. değişmez.bi cmt gunu bide Allah aşkına Parçalı formayı giymesinler kabus gibi çöktü üstümüze,benim boyle totemlerim var inanırım

cihatöztürk
24.02.2009, 19:34
bizim maçları d smart versin....walla ya

Furkan Dündar
24.02.2009, 19:58
Bu maçı ne yapıp edip en erken 17 olmasını saglamalıyız hıc bır macı ızleyemıyorum yaw :S

Sümeyye Şahin
24.02.2009, 19:59
seyirci çok önemli hatırlarsak ankaragücü maçı da bi nevze seyirciyle kazanılmış bi maç

Recep Alkan
24.02.2009, 20:04
http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg

4000

Onur Şeref
24.02.2009, 20:26
Allah bunların belasını versin.3 hafta arka arkaya gündüz maçı verilir mi bre hayvanlar!Gs maçınıda pazar 19 a verince mail atarız gündüz istiyoruz diye bu kadarda adilik olmaz.Bir kerede Fb , Gs 'nin maçlarını 15 de oynatsınlar bizimkinide derbi olmadığı halde pazar 19 a koysunlar.

Muhammet
24.02.2009, 20:33
Gündüz maçı yaramıyor. Denizli maçında da bir kez daha gördük.

Burak_52
24.02.2009, 21:39
arkadaşlar daha 2 hafta var iş işten geçmeden mailleri yollayalım

Mustafa K. Demirbaş
24.02.2009, 21:40
arkadaşlar bu iş bence çok çok önemli biz üzerimize düşeni yapalımda

magicyattara
24.02.2009, 22:04
Kulübün başvuru yapması lazım.Saatin değişmesi için haklı sebepleri anlatmalı yöneticiler.

Bizim maillerin önemi yok.

Mustafa Önder
24.02.2009, 22:06
Tamam Mahmut Özgener'e bir kısa msj gece 24 e bile alabilir. Yahu renktaşlar bilmem kaç hafta önceden ayarlıyorlar ve değiştirmeleri zor.

Mustafa K. Demirbaş
24.02.2009, 22:08
Tamam Mahmut Özgener'e bir kısa msj gece 24 e bile alabilir. Yahu renktaşlar bilmem kaç hafta önceden ayarlıyorlar ve değiştirmeleri zor.
değişen değişiyo;)

POYRAZ
24.02.2009, 22:20
Konyaspor macimizi da mi gündüz, hem de cumartesiye almislar köpogullari?
Madem cumartesi, aksam maci olsun bari. Yada pazar günü istenilen bir saatte olsun.
Eskiden beri sevmem su ugursuz gündüz maclarini.
Bizden puanlarca geride olan takimlar her ne hikmetse pazar günü oynuyorlar.

M.S.SOFU
24.02.2009, 23:58
bu düpedüz adilik şeref yoksunluğudur...

Gökhan KAN
24.02.2009, 23:59
Bunların hepsi bir oyun..Ben halı sahada bile etkileniyorum onlar nasıl etkilenmesin...

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 02:36
gecen bi macı 2 di 4 e aldılar bunuda alsınlar da bizim demmizle olmaz sanırım :D

Hüseyin İlkin
25.02.2009, 16:51
Nedense iç sahada üç İstanbul takımı gündüz maç oynamıyor .

Hep biz , hep biz .

Sivas gibi soğuk oluyor akşamları gündüzden oynatıyorlar desem , alakası yok .

Statta ışık yok desem , ışık var .

Cuma akşamı oynayalım . Cumartesi akşamı oynayalım . Pazar gündüz ya da akşam oynayalım ama Cumartesi gündüz oynamayalım şu iç saha maçlarını . Kombinesi olup gelen var gelemeyen var . Benim için sorun yok hafta içi - hafta sonu her saat giderim maça ama o kadar gelemeyip kombineyi başkasına veren var ki ...

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 22:06
hüseyin gelemeyip kombine boşta kalan olursa haber ver ben gelirim :D:D bizde kombineler yüzünden bilet bulup alamıyoruz 2 saate az mıktardaki bilette bitiyo

Yasin Berber
25.02.2009, 23:18
Bence her takım akşam oynamak ister birde bu işler taraftar sayısına bakıyor....Zorda gözükse bizde maillerimizi atalım

Mustafa K. Demirbaş
01.03.2009, 21:51
bu maçın günü veya saati değişmeli taraftar desteği açısından çok önemli bu

KemaL_Ts
01.03.2009, 21:57
bende cok karsiyim bu mac saatine!! degistirilsin bu macin saati veya pazara alinsin mac!!! mailleri yolliyalim!

Necat Ulusoy
01.03.2009, 22:20
evet,kesinlikle saati degismeli.
ancak bu is tff ye atilan maillerle olmaycak gibi.
bence biz kulübe atalim mailleri onlar basvuru yapsinlar..

tisan61
01.03.2009, 22:37
neden her hafta biz gündüz oynuyoruz
hele hele iç saha maçlarını

Recep Alkan
01.03.2009, 23:01
işin en ilginç yanı ise içedeki maçlarımız cumartesi öğlen, dışardaki maçlarımız da pazar öğlen.

birinde seyircimiz gidemior diğerinde milletin seyircisi akın akın gelior ???

Mustafa K. Demirbaş
01.03.2009, 23:02
Geçtiğimiz haftada görüldüğü üzere cumartesi gündüz oynanan maçlarda takımımız taraftar desteğinden mahrum kalmaktadır,evet stad doluyor ama buradaki ince ayrıntıyı kimse farketmiyor,kombinelerin gerçek sahipleri işleri dolayısıyla maça gelemiyor ,kombinelerini amcasına dayısınına halasına yaşlı kesime veriyor buda seyirci desteğini çok etkiliyor,ayrıca takımımız cumartesi oynanan maçlarda bir çok puan kaybediyor,yeteri kadar konsantre olamıyor,bu konuya yönetimizin bir an önce el atması gerekmektedir,şimdiden girişimlere başlanmalı,bizde taraftar olarak yönetime ve tff mail atarak tepkimizi göstermeliyiz,neden hep biz ve başkaları değil,buna artık son verilmeli,neredeyse şampiyonluktan kopmuş fb ve gs nin maçları pazar bizimkisi cumartesi üstelik gündüz,

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr

arkada kalmasın adresler

cellchook
01.03.2009, 23:03
işin en ilginç yanı ise içedeki maçlarımız cumartesi öğlen, dışardaki maçlarımız da pazar öğlen.

birinde seyircimiz gidemior diğerinde milletin seyircisi akın akın gelior ???

bu tip faktörleri önemsersek büyük takımız demeyelim..
bugun yeri geliyor milan,juventus,inter gündüz maçı oynuyor...

yanı bu baslıklar neden acılıyor anlamadım..sampıyon olmak istiyorsak sabahın 6 sında da olsa bu macları kazanmalıyız...

pReN@_61
01.03.2009, 23:05
Maçın saati mutlaka değişmeli..

myildirim77
01.03.2009, 23:17
Saat iyi böylece maçı seyredebilirim

Hüdai Pervaneli
01.03.2009, 23:17
Cuma kasami oynayalim olmadi persembe oynayalim

Recep Alkan
01.03.2009, 23:24

yanı bu baslıklar neden acılıyor anlamadım..sampıyon olmak istiyorsak sabahın 6 sında da olsa bu macları kazanmalıyız...

kardeşim herşeyden önce bu tip faktörler derken biz kimse ile kendimizi yarıştırmadık. o bu demedik bu konuda. o saydığın takımlar çoğu maçını gündüz oynuyor. ama liglerinin bir sistemi var. bizim gibi haftalık maç durumuna göre saat vermiyor. dikkat et lig başladığndan beri çoğu maçımızı gündüz yapıyoruz. bu belki senn için önemli olmayabilir ama binlerce taraftarımız sırf cumartesi gündüz maçları nedeniyle takımlarını ama stadda ama televizyonda seyredemiyor.

bugün fener dediğin takım hemen hemen her maçını halı saha abonesi gibi pazar 7-9 arası oynerken sen bir cumartesi bir pazar 15 lerde top onuyorsun. bunu da geçtim çoğu rakibn senden sonra oynuyor senin maçının durumunu bilerek oynuyo. sakın etkilemz deme. bugün alınan antalya maçının sonucu sivas maçıyla doğrudan ilgilidir. demeçlerde bile görebilirsin bunu.

biz küçük takım taraftarı değiliz küçük işler peşinde koşalım ama bazı konuların bize karşı art niyetli kullanıldığını görünce sesimiz çıkıyor.

tavsiyemde eğer sana saçma geliyorsa yazmayabilir ve sıkıntıya girmemiş olursun :rolleyes:

Harun-61
01.03.2009, 23:34
diger Canli yayin maci 19'da, e niye mac 15:15'de ?

yapin sunu 16:30 bare !!!!

ayvaz
01.03.2009, 23:41
gündüz maçları Trabzonsporuma yaramıyor işin iliginç yanı istanbul takımları bütün sezon boyunca birkaç kez gündüz maçı yaparken biz bir iki gece maçı yapıyoruz derbi maçları hariç. ondada istanbul takımları zaten gece maçı yaptırıldığı için. Bu adaletsizliğe yönetimin el koyması gerekir.

cellchook
01.03.2009, 23:41
kardeşim herşeyden önce bu tip faktörler derken biz kimse ile kendimizi yarıştırmadık. o bu demedik bu konuda. o saydığın takımlar çoğu maçını gündüz oynuyor. ama liglerinin bir sistemi var. bizim gibi haftalık maç durumuna göre saat vermiyor. dikkat et lig başladığndan beri çoğu maçımızı gündüz yapıyoruz. bu belki senn için önemli olmayabilir ama binlerce taraftarımız sırf cumartesi gündüz maçları nedeniyle takımlarını ama stadda ama televizyonda seyredemiyor.

bugün fener dediğin takım hemen hemen her maçını halı saha abonesi gibi pazar 7-9 arası oynerken sen bir cumartesi bir pazar 15 lerde top onuyorsun. bunu da geçtim çoğu rakibn senden sonra oynuyor senin maçının durumunu bilerek oynuyo. sakın etkilemz deme. bugün alınan antalya maçının sonucu sivas maçıyla doğrudan ilgilidir. demeçlerde bile görebilirsin bunu.

biz küçük takım taraftarı değiliz küçük işler peşinde koşalım ama bazı konuların bize karşı art niyetli kullanıldığını görünce sesimiz çıkıyor.

tavsiyemde eğer sana saçma geliyorsa yazmayabilir ve sıkıntıya girmemiş olursun :rolleyes:

senin söylediklerin cok mantıklı seyler...ama dunyada bu boyle..evet Turkıyede bızım aleyhımıze gelısıyor,ben ayrı bır acıdan yaklastım ve bu tıp seylerı konusmanın zarar oldugunu dusunuyorum,bana yedekte bekletılen bır bahaneymıs gıbı gelıyor...

Bana kalsa 5 takım sampıyonluga oynarken 5 ının de maclarını aynı saate al ama bu televızyonculuga ters küresel sermayaye ters:)

POYRAZ
01.03.2009, 23:46
Gündüz maclarinin bize yaramadigi gün gibi asikar.

Hüseyin Çümen
01.03.2009, 23:50
nedir bu gündüz maçları ya cuma günü gece maçı yada cumartesi pazar gündüz oynayacaz böyle bi adaletsizlik yok

taraftar sayısı yüzünden savunacaklar kendilerinide sanki bejeke taraftarı bizden çok
biz onlardan fazlayız bence

Recep Alkan
01.03.2009, 23:58
senin söylediklerin cok mantıklı seyler...ama dunyada bu boyle..evet Turkıyede bızım aleyhımıze gelısıyor,ben ayrı bır acıdan yaklastım ve bu tıp seylerı konusmanın zarar oldugunu dusunuyorum,bana yedekte bekletılen bır bahaneymıs gıbı gelıyor...

Bana kalsa 5 takım sampıyonluga oynarken 5 ının de maclarını aynı saate al ama bu televızyonculuga ters küresel sermayaye ters:)

kardeşim hiç kimse bu konulara takımımıza zarar versin diye girmiyor bunu sende bende çok iyi biliyoruz. herkes şampionluğa giden takımlarını her maç seyretme gayretinde ve isteğinde. ama gel gör ki bu haksızca ve çok da normal olmayan hatta anlayamadığmız sebepler yüzünden gerçekleşmiyor.

ligin sonlarına doğru ypılan bütün maç saatlerinin aynı olması uygulaması şimdi de yapılabilir. herkes kendine bir yer bulsun orda değişik kanallar ile seyredilsin. bir yarışma için milon dolarlık yıldızlar getiren bu kanallar iki üç maşı aynı anda vermek için mi para ödeyemeyecekler ????

cellchook
02.03.2009, 00:05
kardeşim hiç kimse bu konulara takımımıza zarar versin diye girmiyor bunu sende bende çok iyi biliyoruz. herkes şampionluğa giden takımlarını her maç seyretme gayretinde ve isteğinde. ama gel gör ki bu haksızca ve çok da normal olmayan hatta anlayamadığmız sebepler yüzünden gerçekleşmiyor.

ligin sonlarına doğru ypılan bütün maç saatlerinin aynı olması uygulaması şimdi de yapılabilir. herkes kendine bir yer bulsun orda değişik kanallar ile seyredilsin. bir yarışma için milon dolarlık yıldızlar getiren bu kanallar iki üç maşı aynı anda vermek için mi para ödeyemeyecekler ????

ödeyemezler ödemezler ödemeyeceklerdir?reklam anlasmaları sponsoluk anlasmalarının hepsınde bu tıp zaman ayarlamaları vardır...

ben sana canı gonulden katılıyorum az oncede soyledım ama ıste bu platforma gırersek zaten maglubuz...ne zaman 10 yılda 4-5 sampıyonluk yasarsın ne zaman taraftar sayını arttırır avrupada basarılı olursun reklam degerın artar marka degerın artar o zaman lıg tv degıl baska tv gelır senın maclarını ıstedıgın zaman yayınlar,federasyonda ıstedıgın zamana macı alır...
yeter kı GUCLU ol..

cunku sıstem bu yanlıs olsada...

sen olması gerekenı soyluyorsun...yanı yanlıs soyluyorsun dersem ayıp etmıs olurum...

Recep Alkan
02.03.2009, 00:16
bende sana katılıyorum kardeşim ama zaten saydıklarını bize yaptırmıyorlar yaşatmıyorlar ???o kadar güçlü olmamızı istemiyorlar. sorun da burda zaten

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 00:21
O kadar güçlümüyüz ki, Trabzonspor istese maç saati değişir mi?

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 00:22
gündüz maçı demek az tarftar demek....iş ve dersane olayı koparıyo yönetim neden kabulleniyo anlamıyorum....genc arkdaşlar gitmeyincede tzvrat olayı olmuyo amcalar teyzeler oturup izliyo ..

Şahin_53
02.03.2009, 03:03
Bir gündüz maçı vakası daha...Ne olursa olsun hangi saat olursa olsun,taraftarımız yine orada olacaktır buna hiç şüphe yok..
Desteğe devam.

alpozan61
02.03.2009, 09:50
ya hiç gündüz maçı yapmayalım demiyoruz ki ama neden 3 hafta üstüste biz gündüz maçı oynuyoruz???

Furkan Dündar
02.03.2009, 09:59
Ülkemizde adaletin olmadığı her zamankigibi ortada =) Tşkler TFF cok acık ve net bir şekilde belli ediyorsun bu adaletsizliği

sedatmert61
02.03.2009, 10:01

kardeşim fb gs bjk neden kendi evinde cumartesi öğlen oynamıyor sarbilirmiyim...bunlar ince ayrıntıdır..

serdar avcı
02.03.2009, 10:02
gündüz, akşam,gece saat 03.30 da oynatsalar kazanacaksın kardeşim bunlar bun dan anlarlar .sabah ezanında oynatsınlar kesin kazanırız .

MehmetGÜRSOY61
02.03.2009, 10:07
böyle iş mi olur ya kasıtlımı yapıyorlar :(

Her_Zaman
02.03.2009, 10:21
Bundan sonra gece maçları oynamalıyız...Yönetim neden harekete gecmiyor daha ne yi bekliyor ki..

Doğan Şahin
02.03.2009, 10:28
Rakiplerimizin ya uefa ya da kupa maçları ve de federasyonda yüzlerce adamı var. Maç programı da muhtemelen buna göre ayarlanıyor.

Volkan
02.03.2009, 11:50
maclarız gece oynanması gerekiyor öglen iyii olmuyor hele bide cumartesi ögle oldumu hic olmuyor

peker61
02.03.2009, 12:22
Taraftar gelmesin diye yapiyorlar heralde pislikler artık birazda başkaları oynasın gündüz....

TSezgin61
02.03.2009, 12:23
ya sadece saati degisse. pazar günüde calisiyorum. cumartesi ne güzel iste ama aksam yapilsin

zafer6161
02.03.2009, 12:40

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr
mail yollamaya devam

Çetin
02.03.2009, 13:31
ya bizim maçlarımız neden akşam değil? hani 3 ezik takım bizim kadar cumartesi maçı oynadı? bir arakdaş istatistiki çalışma yaparsa sevinirim.

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 14:57
evet arkdaşlar herkes mail atsın ama yönetimde itiraz etmiyomu anlamıyorum ya

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 15:00
ya bizim maçlarımız neden akşam değil? hani 3 ezik takım bizim kadar cumartesi maçı oynadı? bir arakdaş istatistiki çalışma yaparsa sevinirim.

arkadaşım 3 eziğe gunduz maçı vermezler görmedim daha onların tarftarı ve istanbuldakiler çalısyo işi gücü var ...sanki trabzondaki insan çalışmıyo bizi yok sayıyolar ,bukadar olmaz ya

Kara Mert61
02.03.2009, 15:38
gündüz maçlarında konsantrasyon eksikliği oluyor hep..yönetimin bu konuda birşeyler yapması lazım..birisinin bu konuyu yönetime taşıması lazım...

recep_oflu
02.03.2009, 15:39
pazar 19.00 da olsun yada pazar 21.15

Kara Mert61
02.03.2009, 15:44
yaa izlememeye razıyız valla..yeterki akşam olsun maç..

zafer6161
02.03.2009, 15:44
çifte standarda artık son verilmeli
hadi bakalım bu maçı pazara aldıracaız

zafer6161
02.03.2009, 15:45
hadi bakalım devam devam

(bu mesajı ciddiye almayın tamamen 5000 mesaj olsun diye yazdım :D)

MeNdaKkaDukKa
02.03.2009, 15:55
Bir sonuç alabildikmi mail çekilen yerlerden cevap geldimi ?

Şampıyonluk yaklaşmışken rakiplerle aynı günlerde ve aynı saatlerde oynamak gerekli olduğunu düşünüyorum !

agasaro
02.03.2009, 18:02
Bence bu itirazı kulüp yapmalı.

Emre Dumangöz
02.03.2009, 18:06
bncede deyişmeli gunduz mac mı olur ozmn ver pazartesine maçı saat 8 de oynayalım daha iyi p.tesi gunleride maç oynanmalı bnce

Mustafa K. Demirbaş
02.03.2009, 18:30
denizli maçındaki atmosferi herkes gördü bu maç yine ona benzer bi atmosfer olması yüksek ihtimal çünkü çalışan kesim kombinelerini amcasına daysıına teyzesine veriyor onalrda bağırmıyor sonuçta bu sonuç çıkıyor inşallah değişir bu maçın tarihi veya saati

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 18:34
Galatasaray , Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin bu sene iç sahada cumartesi gündüz maçı oynadığını hatırlamıyorum .
Birine cumartesi günü , gündüz saati verilse ayağa kalkacak çünkü .
Ama bize daha geçen maç verilmişken bu gün ve saat , diğer maçta aynı gün ve aynı saat veriliyor .

Bu konuda sessiz kalmamak gerekiyor .
Ama henüz BMN dışında bu konunun gündeme geldiğinide görmedim .

Mustafa K. Demirbaş
02.03.2009, 18:34
yönetim bu konuya artık bi el atmalı yeter artık neden hep biz

Muhammed KOÇ
02.03.2009, 18:38
yönetim bu konuya artık bi el atmalı yeter artık neden hep biz
gerekçe hafta içi oynanan kupa maçları..

Gökhan ÖZDEMİR
02.03.2009, 18:39
Hiç zevk almıyorum bu gündüz maçlarından.

Ali Tunahan Güllü
02.03.2009, 18:41
ya bu sabah maçları hep benim dersane saatine denk geliyo:(

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 18:41
Pazar günü :

Sivas - Ankaraspo - 13.30
Trabzonspor - Konyaspor - 16.00
Kayseri - Fenerbahçe - 19.00

Bir kere günde üç maç koyulmuştu .
Sanırım Ankaraspor ile oynadığımız hafta .
Yine yapılabilir . Kupa bahane olmamalı .
Bizim için en kötü saat ve gün Cumartesi 15.00 civarlarıdır .

pReN@_61
02.03.2009, 18:43
Bir gelişme var mı ?

Harun_ayar_ts
02.03.2009, 18:44
degistirilse süper olur gündüz tv den maç izlemek hiçmi hiç sarmıyor

Mustafa K. Demirbaş
02.03.2009, 18:48
degistirilse süper olur gündüz tv den maç izlemek hiçmi hiç sarmıyor
arkadaşın yanlış anlama ama sorun maç izleme değil denizli maçıda cumartesi gündüzdü görüldü stadın hali tribünler canlı değildi bunun başlıca nedeni herles kombinesini amca dayı dedesine vermesi etkli oldu ayrıca neden hep bizim maçlar cumartesi gündüz oluyor
mail atmaya devam

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 18:50
kesinlikle kupa bahane olamaz bizim de sezonun başında kupa maçımız vardı ama gündüz maçıda oldu

Emre Dumangöz
02.03.2009, 18:52
bnce p.tesi gunlerinde maç verilmesi lazım yoksa bu böle olmucak

jackal
02.03.2009, 19:02
nedense derbiler hariç her maçı gündüz oynuyoruz. Cuma günü maçlarına yatıp kalkıp dua ediyorum ama akşam olduğu için vermiyorlar. Galatasaray maçına kesin akşam verecekler. Klüp aydınlatma sistemimiz bozuk desin derbiyi gündüz oynayalım. Nasılsa hep gündüz oynuyoruz....6s de iyi olur.

Murat Erdem
02.03.2009, 19:21
Fedarasyondaki lobimiz çok zayıf kalıyor.
Eziklere böyle bir uygulama yapılsa ortalığı ayağa kaldırırlardı.

mashal61
02.03.2009, 19:49
Gündüz maç izleyince kendimi önemsiz bir maçı takip eden fanatik biri gibi hissediyorum. Ayrıca gündüz insanların işi gücü var. Bence hiç bir maç gündüz oynanmamalı. Sırf bize gıcıklık olsun diye yapıyorlar bunu be.

magicyattara
02.03.2009, 21:47
Bu konuda yönetimin ses çıkarmamasına hayret ediyorum.

Öztürk Adem
02.03.2009, 22:17
Gelısen yada degısen :D Bır durum yok sanırsam bakalım sonu ne olacak bu cıfte standartın

Berk Akçay
02.03.2009, 22:29
TFF sitesinde Cumartesi günü 15:15'de görünüyor. Arkadaşlar Süper Ligin yayın hakları Lig Tv'nin elinde bulunduğu sürede biz gündüz maçı yapmaya devam edeceğiz. Bu yüzden Lig Tv'den nefret ediyorum...

hodlu
02.03.2009, 22:30
İzlemeye razıyız mantığı bize dayatılana ses çıkarmamaktır.Hayır, biz tabiki her maçı izleyeceğiz ama Trabzondaki her maç Cumartesi değil pazar olacak.Federasyon bunu artık düzelt...

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 22:50
TFF sitesinde Cumartesi günü 15:15'de görünüyor. Arkadaşlar Süper Ligin yayın hakları Lig Tv'nin elinde bulunduğu sürede biz gündüz maçı yapmaya devam edeceğiz. Bu yüzden Lig Tv'den nefret ediyorum...

Mesela D-Smart alsa maçları , düzelir mi sizce bu ?

Kubilay ŞAHİN
02.03.2009, 22:55

O zamanda Cuma günü Gündüz Yayınlanır heralde:rolleyes:..

Cafer Bulur
02.03.2009, 23:01
Cumartesi maclari sorunsali ve sonuclarini yönetime aktaran oldu mu?
Bu konuda Trabzonda yasayan üyelerimiz biraz daha inisiyatif alabilirler.
Görünen o ki, yönetim konya macinin saatine de itiraz etmeyecek.
Bu durumu ben de anlamiyorum,hayirlisi olur insallah.

Berk Akçay
02.03.2009, 23:02
Değişir kardeşim Lig Tv sayılı kamera sistemi ve ekipmanı olduğu için sadece 4 maçı yayın yapabiliyor. D-Smart şimdiden bunları gördü ve rakip oldu. Yani Şu anda Lig Tv 4 maç yayınlayabiliyor. D-Smart belki 5 maç yayınlayabilecek aynı anda 2 maçın yayınını yapabilecek. Dünya'da en kötü maç yayınları bence Lig TV'de Avrupa Liglerinin maçlarını izliyorum mükemmel ötesi en uyduruk maçtan en önemli maça kadar kaliteli çekim Lig Tv Trabzon'da 4 kamera ile çekim yapıyor. Ofsayt kameralarını saymıyorum :)

selcuk
02.03.2009, 23:13
ne diyim
cuma aksami oynadikmi itiraz ediyoruz
cumartesi öglen vakitinde aynen
bizde biraz fazlami istiyoruz sormuyorum degil ara sira
bencede 17 de bizim mac 19 da aksam maci olsa daha güzel olur
ama ondan sonrada kolbastiyi göremedik, röpartaj yailmadi diye itiraz edecegiz

gercek bi cözüm sunuldumu bilmiyorum yeterince topici okumadim kusura bakmayin

benim gözümdeki cözün ancak kizkardesleri reytingde gecmek olur
yani bunun cözümüde biz taraftarlarin elinde bence

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 23:39
d smart alsa düzelebilir çünkü ligtv akşam bizm maçı yayınlamaktansa diğerlerini yayınlamayı tercih edeceğinden bizimkileri gündüze aldırıyodur yapar bunlar herşey beklenir...

şahinler61
02.03.2009, 23:46
ya başlayacam şimdi 15.15 lerine geçen hafta zaten dersaneden kaçtık bu hafta da mecbur kaçacaz
zaten hiç sevmiyorum bu gündüz maçlarını bizim maçımız ve sivasın maçı 15.15te .diğer eziklerin maçı 19.00da

Çetin
02.03.2009, 23:49

ah Hüseyin ah :) insanların poposundan "zihniyet iğnesi" yapamayacağımıza göre bir şeyin değişmesini de bekleyemeyiz :)

Emre Dumangöz
02.03.2009, 23:50
p.tesi gunu maç verilmeli bnce yoksa başka çözümü yok

şahinler61
02.03.2009, 23:58
ya kardeşim alsınlar bejekenin maçını 15e bizimkini koysunlar 19'a hayret bir şey yaa.

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 00:07
ya kardeşim alsınlar bejekenin maçını 15e bizimkini koysunlar 19'a hayret bir şey yaa.

bizde yanı şeyi istiyoruz ama nerdeeeee bjkley traj reyting yapıolar yıllarca böyle oldu zaten bizi yoksaymaya çalışsalarda inadına burdayız...fax cekmeye mail atmaya devam arkadaşlar kaç kişi olduğumuzu görsünler

Cafer Bulur
03.03.2009, 20:06
Hayrettin hacisalihoglu her soruya cevap verebileceklerini ve herkese acik olduklarini belirtti.
Bu konu cok önemli diyoruz ama ciddi bir girisim yapamiyoruz.
Konya macini cumartesi ögle saatinde oynayacak olmamizin dezavantajlari yönetime bildirilmeli ve en azinda neden bir girisim yapmadiklari sorulmalidir.
Bu konuda Trabzonda yasayan üyelerimize büyük bir görev düsüyor.

lazanya61
03.03.2009, 22:21
bence gündüz olmamalı

Burak 1967
03.03.2009, 22:40
Aslında bu maç saatlerinin adaletli bir şekilde ayarlanmaması insana koyuyor. gündüz maçları konsantrasyonu zor olan maçlardır, dikkat edin 3 eziklerin gündüz maçlarına, çok puan kaybetmişlerdir. gs maçını da gündüz oynayalım madem gündüz maçları reva görülüyor. bir de cts olması daha da insanı sinir ediyor!

Mustafa K. Demirbaş
03.03.2009, 22:43
kulübe attığım maillerden halen cevap gelmedi

pReN@_61
03.03.2009, 22:47
Bu maç saatinin değişeceği yok..

Muhammed KOÇ
03.03.2009, 22:50
bu saatten sonra değişmez heralde

Emre7
03.03.2009, 23:02
Değişir kardeşim Lig Tv sayılı kamera sistemi ve ekipmanı olduğu için sadece 4 maçı yayın yapabiliyor. D-Smart şimdiden bunları gördü ve rakip oldu. Yani Şu anda Lig Tv 4 maç yayınlayabiliyor. D-Smart belki 5 maç yayınlayabilecek aynı anda 2 maçın yayınını yapabilecek. Dünya'da en kötü maç yayınları bence Lig TV'de Avrupa Liglerinin maçlarını izliyorum mükemmel ötesi en uyduruk maçtan en önemli maça kadar kaliteli çekim Lig Tv Trabzon'da 4 kamera ile çekim yapıyor. Ofsayt kameralarını saymıyorum :)

hıncal dün şansaldan özür diliyorum diye başladı programa.
cinconun avrupa maçından dolayı dsmartın hiç bişe yaramaz yayınından dolayı şansaldan özür diliyorum dedi. bende aynı fikirdeyim lig tv dsmartla tartışılamaz derece büyük. fener maçlarına bakın yayın nasıl iyi sadece bize yapılan bir hareket bu.

Ufuk Bayraktar61
03.03.2009, 23:06
yaw ne kadar söylersek söyleyelim bu maçın saati değişmezzzzzzz

TSercaN
03.03.2009, 23:08
en iyisi biz aksam saat 10 da oynayalim maci

Bülent AKBULUT61
03.03.2009, 23:09
başlayacağım bu lig tv'ye ne len ikide bir gündüz macı oynuyoruz fedrasyonuda lig tv'yide ALLAH bildiği gibi yapsın ikiside birbirinden şerefsiz niye bizim macımız gündüz diye mail attım arkadaşlar lig tv'ye bu kişiliksiz heriflerde cevap yazmışlar bizimle ilgili bir durum değil federasyonun elinde olan bir durum diye topu federasyona attılar.(tabiki mailimde macları seyredemiyorum lig tvyi iptal etcem diye not yazmışdım başka türlü olsaydı bana cevep yazmaslardı)

magicyattara
03.03.2009, 23:12
Kulüpten bir girişim yok galiba.

Bu işi kulüp çözer,gerisi boş iş.

Ayhan Yüksek
04.03.2009, 09:16
Şu an için en iyi çözüm bizim maçı 17:00- veya 17:30 gibi bir saatte oynatmaktır bizden sonraki maçıda 20:00 veya 20:30 da başlatsınlar neolur sanki sonuçta Cumartesi geç olsa maç birşey olmaz, bunu yapmak zor olmasa gerek bugün Çarşamba erken daha istenilse değiştirilebilinir saatler.

inprise
04.03.2009, 12:24
Arkadaşlar bu konu çok önemlidir. Burda asıl dikkat edilmesi ve itiraz edilmesi gereken şey neden tff maçları naklen yayınlanan 5 takımdan, Ts ve sivas'a ayrımcılık yapmaktadır. Tabiki yayın akışı nedeniyle birleri cumartesi günü gündüzde maç oynamalıdır fakat neden Gs, Fb ve Bjk hiç bir zaman İstanbul'da bırakın cumartesi gündüz maçını pazar günü bile gündüz maçları oynamamışlardır. Bunun nedenleri nelerdir ? Bu işin hakkı evinde oynayan takımlar akşam deplasmanda oynayan iki takımda gündüz oynasın değil midir ?

zafer6161
07.03.2009, 17:27

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr

aferim bizim yönetime,uyumaya devam etsinler,bas bas bağırdık,yaramıyor arkadaş olmuyor işte:mad::mad:
şere......z federasyon:mad:

Mustafa K. Demirbaş
07.03.2009, 18:27

denizli maçındaki atmosferi herkes gördü bu maç yine ona benzer bi atmosfer olması yüksek ihtimal çünkü çalışan kesim kombinelerini amcasına daysıına teyzesine veriyor onalrda bağırmıyor sonuçta bu sonuç çıkıyor inşallah değişir bu maçın tarihi veya saati
uyumaya devam sayın yöneticiler:alkış:

Gürkan
07.03.2009, 18:36
Gece maçı olsa idi gökhan o pozisyonları gole çevirirdi.

U.Sadıkoğlu
07.03.2009, 18:39
gece maçı olsa idi gökhan o pozisyonları gole çevirirdi.

+1967 . . .

Mustafa K. Demirbaş
07.03.2009, 18:41
eğer benim mesajıma cevap olarak yazdıysanız yazdıkalrımı iyi okuyun...

Alıntı:
Mustafa K. Demirbaş tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2015381#post2015381)

Alıntı:
Mustafa K. Demirbaş tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2017981#post2017981)

Mehmet Dinç
07.03.2009, 20:17
gündüz maçları yaramıyo bizlere