PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezon İçinde Bize Kalan İncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

Sayfa : [1] 2

Tunga
24.02.2009, 00:42
Arkadaşlar,

Olumsuz şeyleri yazıp söylüyoruz. Bazen de dost acı söyler misali konuşmak gerekiyor; ama sezon içinde, detaylar arasında öyle güzellikler, hoşluklar yaşanıyor ki, bunları da konuşmak ve bir yana not ederek tarih içinde kaybolup gitmelerini engellemek gerekir diye düşünüyorum.

Ben başlayayım, lütfen sizler de katkı yapın.

19. Hafta:
Umut'un attığı son dakika golünden sonra gol sevincini yaşayan yedek kulübesinde tercümanımızın sevinçten zıplayarak yere düşmesi.

14. Hafta
Kocaelispor maçında ayağına kramp giren Serkan'a acil tedaviyi sağlık ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafından yapılması:)

Aynı maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocası Yılmaz Vural'ın "Yenildik ama hiç olmazsa bir işe yaradı" açıklaması.

9. Hafta
İBB maçında kazanılan penaltıyı atmak için topun başına giden Collman'ın Ersun Hoca'nın direktifiyle vazgeçirilmesi sonucunda Song'un yanına giderek tesellisi. Aynı maçta tribünlerin önce Collman, ardından transfer sıkıntısı yaşayan Yattara'ya sahip çıkmaları.

Fortis Kupası, İkinci Maç
Beşiktaş'a yenilen takımın tribünlere çağrılıp alkışlanarak uğurlanması.

Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama bir maçın ardından Ersun Yanal'ın "Trabzonspor'u yenmek, rakiplerimiz için tatlı bir hayal" açıklaması.

21. Hafta
Kendi hazırladığı pozisyonu Gökhan kullanmasına rağmen Isaac'in kaçırılan golden sonra koşarak Gökhan'ı teselli etmesi.

Tony Sylvia'nın Trabzonspor Dergisi'ne verdiği demeçte "Önümdeki defans oyuncuları hata yaptığında onlara kızmaya kıyamıyorum. Zaten büyük bir baskı altındalar, onları daha da üzmek istemiyorum" demesi.

Zaman zaman sahada biraz da bencillik yaparak birbirlerine pas atmayan Gökhan ile Umut'un atılan her golden sonra ilk olarak birbirlerine koşmaları.

16. Hafta
"Kafası Trabzonspor'da değil" diyerek eleştirilen Gökhan'ın Eskişehirspor maçında attığı gol sonrası önce armayı öpmesi ve ardından da kameralara giderek "sus" işareti yapması.

Dahası da var, aklıma geldikçe yazacağım. Bu tür güzellikler arada kaybolmasın.

ilhan
24.02.2009, 00:44
Valla Hüseyin'in o kafasından kanlar akarken sahada mücadeleye devam etmesi hayatım boyunca kolay kolay unutacağım bir enstantane değildi. Tunga abi bunu nasıl eklememişsin. :)

Muhammet
24.02.2009, 00:44
Çok geç değil. Daha 1 hafta. Selçuk'un attığı mükemmel gol sonrası mükemmel sevinci. Ben gole sevinememiş, Selçuğu, sonra da sevinç yumağını izlemiştim.

Umut'un Ankaragücü'ne son dakikada attığı gol sonrası sevinci de beni dondurmuştu. Tekrar tekrar izlerim, tüylerim diken diken olur yine.

ilhan
24.02.2009, 00:49
Ankarasporla oynanan maçtan sonra sağlık sorunları nedeniyle kolbastıya katılamayan ve takımla bir sorunu varmış gibi lanse edilen Yattara'nın bir sonraki hafta kolbastıda yerini alması da anlamlıydı.

Gamze
24.02.2009, 00:53
Tolunay Hocanın ' BUgün canım kadar sevdiğim Trabzonspor'a karşı mücadele ettim...'' diye devam eden konuşmasını da unutamam ben... :)

Kubilay ŞAHİN
24.02.2009, 00:54
Geriye düşdüğümüz ve kazandığımız bir maç tam hatırlamıyorum Golü yedikten sonra Songun yüzündeki hırs ifadesi ve taraftara "kazanacağız bu maçı" der gibi hareketlendirmesi.

Tunga
24.02.2009, 00:54
Egemen'in Trabzonspor Dergisi'ne verilen röportajında sorulan "Babalık nasıl bir duygu? Çocuğunu ilk kucağına aldığında neler hissettin?" sorusuna verdiği: "Benim elim ağırdır. O nedenle korktum, bir ay alamadım çocuğumu kucağıma" cevabı.

sahinsoy
24.02.2009, 00:56
gs maçında tolga yere düştüğünde ardanın sağlık ekjibini can havliyle çağırması benide etkilemişti.

Erdal
Yahu Tunga sen beni uyutmayacaksın bu gece...İlhan'ın katkısını da atlayamam tabi..Kafası kanlar içinde kaptan..Ne kadar benziyor İnter maçındaki Şenol Güneş'e....

antagonist
Bütün gol sevinçlerinde Hrvoje Cale'yi görmek...

Cale, mesafeye bakmaksızın gol atanın yanına koşuyor. Sevinci çok içten geliyor bana...

ilhan
Sezonun ilk maçı ve sezonun ilk golü de çok anlamlıydı, çok güzeldi. O sevinç, o mutluluk..

Kubilay ŞAHİN
24.02.2009, 00:57
İBB Maçında Tayfun Coranın İlk golü attıktan sonra yedek klübesine doğru "İşte Bu İşte bu" diyerek koşması...

Gamze
24.02.2009, 00:58
Hemen her gol sonrası Ersun hocanın golü atana ''Aferin oğlum aferin oğlum'' diye bağırarak sarılması.
:)

Muhammet
Ersun Hoca'nın, attığımız gollerde, teknik direktörü olduğu takımın değil de taraftarı olduğu takımın golüne seviniyor gibi sevinmesi çok hoşuma gidiyor. :)

Cale, mesafeye bakmaksızın gol atanın yanına koşuyor. Sevinci çok içten geliyor bana...

Hiç dikkatimi çekmemiş, tercümanımız gibi. Güzelmiş. :)

M.S.SOFU
colman'ın gol sevinci,tayfunun avniakerde gol attıktan sonra secdeye gitmesi...

Selman
24.02.2009, 00:59
Antep'e karşı kötü bir futbolla 3-1 yenildikten sonra Nurullah Sağlam'ın "Bugün ligde ne yaptığını en iyi bilen takımı yenmenin gururunu yaşıyoruz" demesi.Tam olarak olmasa da böyle birşeydi.Bizden kat be kat iyi futbol oynamışlardı.

Erdal DİLEK
24.02.2009, 01:01
sayın başkanımız ligtv nin reklama neden trabzonsporlu futbolcu cağırmadınız sorusuna aldığı cevaba karşılık en sonunda başkanlıkla ilgili soruya verdiği ve ligtv bizim yerimize tokat attığı cevap

Erdal
24.02.2009, 01:01
Haşmet Babaoğlu'nun "Kocaeli maçında at artık Trabzon hadi dedim" demesi....

antagonist
24.02.2009, 01:02
1 Temmuz 2008... Trabzonspor'un 2008-2009 sezonu için yaptığı ilk antrenman...

Tesislerdeki araç kuyruğu, coşkulu taraftar, tellere yapışan insanlar...

Ve en ilginci, Sn.Vali Nuri Okutan'ın tribünlere çağırılması. :)

Muhammet
24.02.2009, 01:05
25 Ocak günü. 19'da fener maçı var.
Saat 18 civarı Meydan'da sokaklar bomboş. Issızlık söz konusu. Yemek yiyecek yer arıyoruz, mekanlar kapalı. Neyse, BMN Trabzon ekibiyle maçı izliyoruz. Maç bitiminde, saat 21-22 arası, dışarıdaki kalabalığın gündüzki Meydan Uzun Sokak kalabalığından farkı yok. Herkes orada. Herkes maç kritiği yapıyor, forvetlere kızıyor, kimisi telefonlar birilerini arayıp "nası ezdik ama" diyor, kimisi fenevi elimizden kaçırmanın üzüntüsü içinde. Ama herkes orada. :)

Çok acayip olmuştum.

Erdal
24.02.2009, 01:06
Gökhan'ın imza tönreninde Faruk Özak'ın çocuklar gibi şen olması...Sadri başkan " bir an sen bakan ol ben başkan olayım diyecek sandım" diye özetlemişti hadiseyi...

Aynı Faruk Özak'ın Gerede kampında HÜseyin'e " Ben bakanım sen Trabzonspor kaptanı, kaptan bakandan önemlidir ona göre " demesi

Faruk Özak ın başka bir partiden belediye başkanı olan Volkan abi ile Almanya kampındaki görüntüleri...

Kubilay ŞAHİN
24.02.2009, 01:07
Aslında en önemli güzelliği unuttuk..:)

Maç sonrası Takımımızın Kolbastısı. Türkiyenin gündemi olması ve takımımızın bu gösterisinin Macaristanda izlenme rekorları kırmasıda ayrı bir güzellik.

Erdal
24.02.2009, 01:08
Hadi bir hayalimi de yazıvereyim:) sonra silersiniz sakıncası yok...fb maçında Ersun hoca'nın kupayla tur atan uşakların elinden kupayı alıp tribündeki Şenol hocaya götürmesi....

Erdal DİLEK
24.02.2009, 01:08
şimdiye kadar oynanan maclarda olimpiyat stadının bizim mactaki kadar dolmaması. .

ilhan
24.02.2009, 01:09
Hangi maç olduğunu tam olarak hatırlamıyorum. Yattara oyundan alındı ve morali bozuldu. Oyundan çıkarken Song çok uzaklardan koşup geldi ve Yattara'yı tebrik etti, alkışladı.

Erdal
24.02.2009, 01:13
Yattara'nın transfer sürecinden sonra ilk antrenmana geldiğinde "Merhaba ben yeni transfer İbrahim Üçüncü" demesi....

antagonist
24.02.2009, 01:14
Gençlerbirliği maçından sonra Song, İsaac ve Adnan kolbastı oynarken, aradan geçen Yattara'ya Cale'nin "Hayde kolbastı! Kolbastı, haydi haydi!" demesi. :)

Bu maç sonuyla iligili BMN'de verilen videonun 10. saniyesinde görebilirsiniz. ;)

Can basten
24.02.2009, 01:16
Egemen'in üçlüleri. ;)

Mustafa Calik
..........

Tunga
Sivasspor Taraftarlarının Es-Es maçında 58. dakikada şenlik yapmaya "çalışması" :) Spikerin bunu anla(ya)maması.

Denizlispor maçının 61. dakikasında tam da yediğimiz gol üzerine taraftarın "ula 61. dakikayı ne edeceğuk" ikilemi :)

Erdal
Kocaeli maçında Yılmaz Vural'ın kaçan bir pozisyon sonrası hareketlerine arkasındaki taraftarın alkış tutması....Yılmaz hocanın da dönüp gülümseyerek alkışlaması...

Cagdas Topal
24.02.2009, 01:17
Umut Bulut ' un 90. dk da attıgı golün sevincindeki hali gözümün önünden gitmiyor valla ... :rolleyes: helal olsun Umut ' um

Gol sevinci demişken söylemeden edemicem 2002 Dünya kupasında Türkiye - Senegal macında İlhan ın attıgı altın gol ve sonrasında senol güneş ve ekibimizin yarı final sevinci ... kalede de tony sılva vardı :alkış:

İsmail ALİOĞLU
- Yanlış hatırlamıyosam Ankaragücü maçıydı. Gökhan önceki maçlarda topu direğe nişanladığı gibi bu maçtada aynısı olmuştu. Devamında üst direğe ''senin ben ....'' dermiş gibi el hareketi yapması..

- Hüseyinin kafası sargılı olarak oynaması.

-Arkadaşlarla Bjk-Trabzonspor maçnı izliyorduk. Bjk maçında kalemize gelen topu kesmek için Hüseyin topa kaymıştı. Topu uzaklaştıracağına az kalsın Sylvayı sakatlıyordu. İşte o anda Arkadaş hey heylenerek bağırdı: Mustafa hocaaa Hüseyini al kenara. Tabi biz yerlerde :D

Gamze
Sivasspor Taraftarlarının Es-Es maçında 58. dakikada şenlik yapmaya "çalışması" :) Spikerin bunu anla(ya)maması.

Denizlispor maçının 61. dakikasında tam da yediğimiz gol üzerine taraftarın "ula 61. dakikayı ne edeceğuk" ikilemi :)

59. dakikada golü yiyince muhtemelen sinirden elindeki konfetileri atan taraftarın tribündeki halini de bn ekleyeyim. :))

TSKara61
24.02.2009, 01:18
Tunga hocam Ersun Yanal onu Kayseri macindan sonra soylemisti.

19.hafta da oynanan Ankaragucu macinda Gokhan Unal'in ceza sahasi disindan vurdugu sutun direge carpmasindan sonra direge gidip el hareketi yapmasi. :D

Sadri Baskanimizin Bursa macindan sonra televizyona cikip bu taraftari kirmayin demesi.

Kayseri macinda Egemen'in mac boyu burnunu tutmasi.

Hamsu gunlerimiz

Mustafa Calik
24.02.2009, 01:21
..........

Erdal
24.02.2009, 01:21
İftar sonrası grupça ilk lider olduğumuz maçtan sonra gördünmü Tayfun u demek için Selman a ulaşma çabam....Bana Selman'ın telefonunu verin diye bağırıyordum :))

Cagdas Topal
24.02.2009, 01:22
Bu sezon degil ama adı iddaa dan dolayı ceza alan oyuncumuzun cezasından sonraki ilk macında taraftar tarafından destek verilmesi ve o galatasaray macında golünü atması , ve mac sonundaki sevinci

EyüpKILIÇ61
24.02.2009, 01:23
Çok güzel bir başlık olmuş.Şampiyonluğa giden TrabzonSpor'umuzun her gününü tekrar yaşattığınız için teşekkürler :)

Erdal
24.02.2009, 01:24
Sezon başında Trabzonda iken uşaklarla gittiğimiz antrenmanda Hüseyin in ara paslarını Poetricus, Fatih, Engin ve diğerlerine canlı gösterme şansım...Onların da bana Ergin i gösterme şansları...

Cagdas Topal
24.02.2009, 01:24
Bu gece de bize uyku yok galiba :D Gökhan Ünal ' ın eskişehir macındaki ilk golünden sonra armamızı öpüp kameralara sus işareti yapması :D

Tunga
24.02.2009, 01:25
Bu da tribünden olsun. Ankaraspor maçında, Ankaraspor tribünlerinin :eek: Mavi-Beyaz çekmeye çalıştığı sırada, Metin'in bastırmasıyla bizim tribünün "bordo" diye eşlik etmesi ve yanımda tanımadığım bir kardeşimizin "Abi kim mavi diyor" diye bizim tribünleri arayan gözleri :)

Erdal
24.02.2009, 01:26
Gerede kampına ziyeretimizde İstanbul otobüsü geldiğinde oluşan ortam esnasında Tunga'nın güneş gözlükleri...Biraz sonra da az daha ağlayacaktım demesi...:)))

Tunga
24.02.2009, 01:27
Bunun üzerine Erdal'ın da "Ben ağladım bile" demesi :)

Karıştırma yahu Erdal oraları :)

Cagdas Topal
24.02.2009, 01:27
Bu da tribünden olsun. Ankaraspor maçında, Ankaraspor tribünlerinin :eek: Mavi-Beyaz çekmeye çalıştığı sırada, Metin'in bastırmasıyla bizim tribünün "bordo" diye eşlik etmesi ve yanımda tanımadığım bir kardeşimizin "Abi kim mavi diyor" diye bizim tribünleri arayan gözleri :)

Haha bombaymıs bu :D :alkış: :alkış: :alkış:

Tunga
24.02.2009, 01:29
Bu da bizden olsun.

Açtığım başlıktan sonra aldığım onlarca :) "Abi 7 nedir?" sorusu :)

Erdal
24.02.2009, 01:31
Hadi itiraf edeyim Gerede de fotoğraf çektirirken herkes yedi diyince bende anlamamıştım. 7 numara kim ki demiştim :)))

Serhat
24.02.2009, 01:33
Selçuk İNAN'ın İmza attıktan Sonra yaptığı Açıklama....

"Büyük Takımda Oynama gibi bi Amacım kalmadı artık... Çünkü Ben En büyüğüne Geldim !"

ceserdar
24.02.2009, 01:34
Özel olacak. Beşiktaş maçında kahvede yanıma oturduğundan beri gıcık olduğum adama Gökhan'ın golünden sonra omzuna yumruk atmam.

Tunga
24.02.2009, 01:35
Konyaspor - Trabzonspor maçında her golden sonra tüm tribünlerin "Şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahüratları.

Aynı maçın sonunda Konya tribünlerinin "Bu sene şampiyon Anadolu'dan" tezahüratı.

Karşıyakalılar'ın açtığı aynı anlamdaki pankart.

selimatal
24.02.2009, 01:36
En önemlilerden birini unuttunuz mu ben mi kaçırdım?

TS un İstanbul deplasmanları öncesi Havaalanında karşılanma törenleri!

Tunga
24.02.2009, 01:37
ve buna ilave olarak Bursa'daki muhteşem karşılama..

Cagdas Topal
24.02.2009, 01:38
Konyaspor - Trabzonspor maçında her golden sonra tüm tribünlerin "Şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahüratları.

Aynı maçın sonunda Konya tribünlerinin "Bu sene şampiyon Anadolu'dan" tezahüratı.

Karşıyakalılar'ın açtığı aynı anlamdaki pankart.

Ben Konya tribünlerinin de şampiyon Trabzon tezahuratına eşlik ettigini de hatırlıyorum yoksa baska bir macmıydı o ? :rolleyes:

Serhat
24.02.2009, 01:38
Fenerbahçe Maçında 40 bin kişinin Susması ve Bordo-Mavi Haykırışı Dinlemesi!

Beşiktaş Maçından önce Taksim/İstiklalde 300 Kişilik gurubun yeri-göğü Bize Heryer TRABZON diye inletmesi... Polisin bizi dağıtması arasokaklardaki maceralarımız ve Beşiktaş Maçındaki golde tribünde hiç tanımadığım birisiyle birbirimizi boğarcasına sarılıp Sevinç çığlıkları atmamız... Ve O tribündeki herkesin Delirircesine Sevinmesi... Unutulmaz ;)

Erdal
24.02.2009, 01:40
7 başlığını açtı diye içten içe Tunga ya erken oldu diye kızmam...

Serhat
24.02.2009, 01:41

Abi Burası Mükemmel Ötesi :D:D:D:D

sahinsoy
24.02.2009, 01:42
şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüzde eskişehirli kardeşlerimizin bizi destekleride unutulmadı unutulmaz.

ÖmerFarukYılmaz
24.02.2009, 01:43
Hadi bir hayalimi de yazıvereyim:) sonra silersiniz sakıncası yok...fb maçında Ersun hoca'nın kupayla tur atan uşakların elinden kupayı alıp tribündeki Şenol hocaya götürmesi....

İnşallah Erdal abi:)

antagonist
24.02.2009, 01:46
Tunga abi öyle bir açtı ki şevke geldik! :)

Yaklaşık yarım saat saattir Gerede'deki akşam antrenmanında tellere yapışan taraftarlarımızın fotoğrafını arıyorum. Bulana teşekkür edeceğim. :)

+

http://img91.imageshack.us/img91/6220/kayabmn2yp8.jpg

Ardından gelen "Şampiyonluk süreci başlamıştır." açıklaması...

selimatal
24.02.2009, 01:48
TS Basketbol takımının Alpellayı alarak 2. ligde yer alması

Misina
Kocaeli Maçının sonlarına doğru Kocaeli taraftarının S..İstanbul ve Bu Sene Şampiyon Anadoludan Tezahüratı.

Ankaraspor maçında Alanzinho oyuna girip topla buluştuğu ilk pozisyonda yaka paça yere indirildiğinde kahvedeki yaşlı amcanın Ulaaa haman Sagatlamayun oni daha yeni alduk demesi.

futbalski60
Geçen hafta Gökhan'ın gol kaçırmasından sonra Isaac'in onu yerden kaldırıp teselli etmesi.

Giray'ın haftalardır yedek kulübesinde oturmasına rağmen atılan gollerde çılgınlar gibi sevinmesi.

selimatal
Ve tabi Hes ihalesini aldığımız gün

bordobluex
24.02.2009, 01:49
7 başlığını açtı diye içten içe Tunga ya erken oldu diye kızmam...

Eyvaaaah. Bu işin sonunda bilinmedik hiçbir şey kalmayacak :)

selimatal
24.02.2009, 01:50
Konya taraftarının daha ligin 6. haftasında Konyada TS u ilk şampiyon ilan eden taraftar olması. (O tarihte bizde pek inanan yoktu:))

Tunga
24.02.2009, 01:50
Ben onu zamanında da biliyordum Osman :)

http://img27.imageshack.us/img27/6332/0101.gif

selimatal
24.02.2009, 01:51
Yılmaz Vuralın kaybettiği maçtan sonra: "Yenildik ama en azından TS a yenildik ve yollarına devam ediyorlar diye seviniyorum" demesi.

selimatal
24.02.2009, 01:55
Antalya maçında yağmurluğun bile yağmurun içimize işlemesine engel olamadığı ortamda taraftarın 2 kez gitti denen maçı geri çevirişi. (Denizli maçında nedense taraftar maçı çevirmek yerine homurdanmayı tercih etti:confused:)

selimatal
24.02.2009, 01:57
A.Gücü maçından sonra A.Gücü taraftarıyla TS taraftarının ortaklaşa yaptıkları "bordo-mavi, sarı-lacivert" tezahuratı.

EsEs taraftarının internette her ortamda kayıtsız şartsız TS a verdikleri büyük gönül desteği.

sahinsoy
24.02.2009, 01:58
sivas maçı öncesi topçuların ikinci formaları çıkarıp taraftara dağıtması tam anlamıyla kenetlenmeydi.

selimatal
24.02.2009, 01:59
3 kızkardeşlerin kaybettikleri her maç.:D

Kasım Hilal
24.02.2009, 01:59
Valla Hüseyin'in o kafasından kanlar akarken sahada mücadeleye devam etmesi hayatım boyunca kolay kolay unutacağım bir enstantane değildi. Tunga abi bunu nasıl eklememişsin. :)

He ya..
Unutulur mu?

selimatal
24.02.2009, 02:04
Kimdi hatırlamıyorum ama TFF nu protesto ettiğimiz gün bir BMN linin TFF nu telefonla arayarak "Metin Şentük'ün hakem olmasını istiyorum" deyişine telefondaki bayanın "Not alıyorum ama önce başvuru yapması gerekir" cevabı.ççç

İsmail ALİOĞLU
- TRT Stadyumda Erdoğan Arıkanın Kitabımızdan bir bölüm okuması ve devamında Hakan Şükürün 'hüseyinin bunu soyunma odasında arkadaşlarına okumalı' gibilerinden sözetmesi..

Erdal
Tunga, büyüksün..deyip yatıyorum...Ne iyi geldi bu başlık yahu...

selimatal
24.02.2009, 02:08
İstanbul havaalanında GS maçı öncesi karşılama töreninde TS taraftarını görünce Cale'nin yerli futbolculara "Trabzon İstanbul'a çok mu yakın?" diye soruşu.

(Sanırım uçakta uyudu:))

sahinsoy
24.02.2009, 02:11
İstanbul havaalanında GS maçı öncesi karşılama töreninde TS taraftarını görünce Cale'nin yerli futbolculara "Trabzon İstanbul'a çok mu yakın?" diye soruşu.

(Sanırım uçakta uyudu:))

yada taraftarın çokluğundan ne çabuk geldi bunlar demesi:D:D

Mustafa Calik
24.02.2009, 02:14
..........

Serhat
24.02.2009, 02:17
Gs Karşılaşmasında BMN KOCAELİ'nin açtığı Zafer BİLGİN'in 60 Metrelik bayrağının üstünde yanan Sayısız meşaleye bakarak COLMAN'ın Buraya ne yazıyor diyerek Hüseyini Dürtmesi ve ardından "BİZE HER YER TRABZON" yanıtını alınca Yumruklarını Sıkması ve Telefonumu süsleyen O Pozunu asla unutamam...

Kubilay ŞAHİN
24.02.2009, 02:20
Bursa Maçında Bursanın bayraklarının asıldığı direğe bordo mavi yağmurluk asılması. :)
(not:Resmini arıyorum bulabilirsem ekleyecem..:))

iril
24.02.2009, 03:20
5 yaşındaki kızımın yazdığı şiir:
Beşiktaş beşik sallasın
Galatasaray sarayda kalsın
Fenerbahçe fener yaksın
Trabzonspor Spor yapsın

Selman
24.02.2009, 03:49
İftar sonrası grupça ilk lider olduğumuz maçtan sonra gördünmü Tayfun u demek için Selman a ulaşma çabam....Bana Selman'ın telefonunu verin diye bağırıyordum :))

Abi o Hüseyin değil miydi?ben mi yanlış hatırlıyorum.Tayfun konusunda iddiam olmadı hiç seninle.:)

Kadıköy'de stada girerken polisler arama yapıyor.Çoğunlukla çakmaklarını başkalarına kaptıran ben o gün üstümde 2 tane çakmak var.Botumun köşesine sıkıştırıyorum ikisinide.Aramayı yapan polis iç cebimde(zaten birtek orayı aradı) sigarayı gördükten sonra "çakmaklar nerede" diye soruyor."Yok abi getirmedim" cevabını verdikten sonra verdiği cevaba tebessüm ediyorum; "olsada almam zaten".

Şivesinden yakalıyorum tabi hemen "Trabzon'lumusun abi?" El cevap; "Elhamdülillah":)

Anıl Caner
24.02.2009, 05:59
Hacettepe maçının son dakikasında yaşanan gerilimde oyundan alınmış olan Cale'nin çaktırmadan kavgayı çıkaran hacettepeliyi yaka paça yere sermesi, sonra hiç bir şey yokmuş gibi devam etmesi.

Anıl Caner
24.02.2009, 06:00
Gs Karşılaşmasında BMN KOCAELİ'nin açtığı Zafer BİLGİN'in 60 Metrelik bayrağının üstünde yanan Sayısız meşaleye bakarak COLMAN'ın Buraya ne yazıyor diyerek Hüseyini Dürtmesi ve ardından "BİZE HER YER TRABZON" yanıtını alınca Yumruklarını Sıkması ve Telefonumu süsleyen O Pozunu asla unutamam...

buna çok güldüm ben ya :D.

hüseyin ne demiş de anlayıp, yumruklarını sıkmış colman :). yok oradaydım ben de ama sadece telefonuna kayıt ettiğini gördüm.

Anıl Caner
24.02.2009, 06:05
Gustavo Colman'ın 3-2 kazandığımız antalyaspor maçından sonra soyunma odasında sevinçten elleri kanayana kadar, demir kapıyı yumruklaması.

phoenixx
24.02.2009, 08:00
Başlığın anlamına denk düşen Özdemir Asaf'ın bir şiiri:

Sana bu güzellikler bizden kalsın,
Bugünlerden bir şeyler bizden kalsın...
Sendan almak isterler, bizi söyle;
Geleni bize gönder, bizden alsın.

Şair burada, sana kelimesiyle süper lig takımlarını, biz kelimesiyle de Trabzonspor'u anlatıyor:)

Herkes güzellikleri bizden alsın.

arifemre
24.02.2009, 08:44
devrearası, ziya doğan yılmaz vural ligtv de açık oturumda,
yılmaz vural trabzondaki kocaeli maçından bahsediyor:
"öyle ahım şahım top oynamıyor trabzon, 1-0 da önceyiz her şey iyi giderken o maçı tamamen seyirci aldı. böyle şey ben trabzonda görmedim. yandan ne dediysem dinletemedim çocuklara elleri ayağına dolaştı, iki top yapmamıza seyirci izin vermedi. ben böyle taraftar baskısı görmedim, o maçı bizden trabzonspor seyircisi aldı"

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 09:03
İlk hafta oynadığımız Ankaraspor maçında Selçuk'un gol attıktan sonra ki gol sevinci...
Uzun süre aklımda kalacağı kesin...

Mehdi
24.02.2009, 09:04
Daha sezonun ilk maçı,büyük bir beklenti.İlk yarı bitmiş hala ses yok,tribünlerde tedirginlik.O an Selçuk topa vurur,sonrasını kimse hatırlamaz.

Antalya maçında son golü attıktan sonra o yağmura rağmen üstümüzdeki yağmurlukları parçalayışımız,

İstanbul BŞB maçında Selçuk'un topa vurduğu an ile topun yolda gidişi arasında geçen süreç ve topun düştüğü yer,

Ankaragücü maçında Yattara'nın kaleciye yaptığı vücut çalımından sonra attığı gol ve takrarını kahvehanede kahkahalar eşliğinde izlemenin keyfi,

Beşiktaş maçında Gökhan'ın attığı o müthiş golden sonra Poetricus hocamla birbirimize sarılıp havalara uçmamız ve sonrasına gelen keyif sigarası,

Yine Beşiktaş maçında attığımız golun her tekrarından sonra kahvehanenin GOL sesiyle inlemesi:)

Emirhan Ömeroğlu
24.02.2009, 09:10
harika bir başlık.. okuması çok daha zevkli..

krdnz
24.02.2009, 09:13
Fenerbahçe maçında maç öncesi marş çalıyor;

...Mazinde bir tarih yataaar(bu kısım stad hoparloründen -bilinen fb marşı-)

....... fenerbahçeee (bu da TS taraftarının 40 bin kişiyi bastırmasıyla duyulan ses)

Ve maçın ardından fbli arkadaşımın rezil ettiniz bizi demesi :)

Ayşe Aygün
24.02.2009, 09:19
Egemenin Ankara gücü maçında sahanın ortasında üçlü çektirmesi.

Denizli maçında ısaacın kaçan golden sonra Gökhanı yerden kaldırışı ve teselli edişi.

Tayfunun golden sonra secdeye varışı.

Mehdi
24.02.2009, 09:19
Aha nasıl unuturum:)

Bu hafta Denizli maçı.Tribünler şokta,dakika olmuş 89 herkes gidiyor.
Bir baba yanındaki oğluna ''haydi oğlum yürü gidiyoruz'' diyor,o an çocuğun ''ya baba dur da bari kolbastıyı izleyelim'' demesi,o an babanın gözlerinde beliren ateş ve kolbastıya edilen küfür eşliğinde stadyumu terkediş.:)

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 09:23
Mehdi'ye ek olarak...

İstanbul BB maçında stadda,Selçuk'un golü sonrası "Bu gol müydü yaa,Allah Allah o nasıl bişeydi öyle.Kaleciye yazık yaa vallahi yazık böyle de gol atılmaz ki" diye yanımdakiyle konuşmamız...

Ayhan Yüksek
24.02.2009, 09:25
Duyguları kabarıyor insanın gözleri yaşarıyor şurada yazılanları okuyunca, insanı birbirine kenetleyen bir başlık, nekadar yorumlar farklı olsada,zaman zaman tartışılsada sevgimiz aşkımız bir Trabzonsporumuz, Ersun Yanalın gollreden sonraki samimi sevinç gösterisi gollerden sonra oluşan sevinç yumağı hangisini anlatayım ki.

Emirhan Ömeroğlu
24.02.2009, 09:26

şu beni bitirdi ya :o

Gökçebey
24.02.2009, 09:30
Trabzonspor - Beşiktaş lig maçı öncesi vermiş olduğumuz iftar, stada kadar yürüyüş.

Kocaelispor maçı, yanımda bir tanıdık maç boyu negatif enerjisini yükledikçe yüklüyor. Golü de yiyoruz aman Allah'ım Avni Aker cehennem oluyor bana. Abi sabret kazanacağız diyorum yok, sıkma canını diyorum yok, bir de Kocaeli bizden iyi takım deyince fani alemden koptum. 70. dakikada Tayfun'un golüyle tekrar fani aleme geri dönmem ve ağzımdam çıkanlar. Ne oldi rengin soldi..

Ankaragücü maçı, skorborda baktım 89:59 - 90:00 Selçuk hazırlık yapıyor. Gözlerim Umut'u arıyor. 90. dakika gooolllll Umuuuutttt Buluuuttttt diye bağırıyorum. 90+2 Umut kafayı çakıyor, kalp atışları iptal, nefes almak iptal, olduğum yerde donuyorum. Oziloz'un silkelemesiyle kendime geliyorum.

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 09:30
Ankaragücü maçı,evdeyiz...Yanımda eşim,ablam ve 8 yaşındaki yeğenim Damla...
Maçı izliyoruz..Artık son dakikalar...Okadar stresliyimki ne derlerse tersliyorum...Yeğenim dedi ki "Dayı,ben şimdi senin için dua edeyim,Trabzonspor gol atsın olur mu?" "Olur kızım" dedim...

Başladı dua etmeye "Allahım nolur dayım için,Trabzonspor gol atsın,Allahım nolur Allahım,lütfen Allahım Trabzonspor gol atsın"
O an evde herkes kenetlenmiş gol bekliyor...Ve Selçuk'un ortasında Umut'un golü gelince hep beraber havalardayız...

Gol sonrası,yeğenim sokuldu yanıma "Dayı bak ben dua ettim gol attık gördün mü?" :)

Adem Erdoğan
24.02.2009, 09:35
Ankaraspor maçının sonunda bizim futbolcular kolbastı oynarken Ankarasporlu seyircilerin alkışla tempo tutması.

magicyattara
24.02.2009, 09:35
Benim favorim Kocaeli maçında, Umut'un attığı gol sonrası asisti yapan Gökhan'la yaşadığı gol sevinci.

Külünkoğlu
24.02.2009, 09:36
Takım içerisindeki güzellikleri saymak daha doğru belki ama not düşmek açısından,

Kadıköy'de fenerbahçe maçı...

Dakikalar 59'dan 60. dakikaya doğru geliyor. hemen yanımızda fb'nin maraton tribunu. Bütün kafalar saniyeler ilerledikçe bize doğru dönüyor, endişe ile bize bakıyorlar ne yapacaklar ? nasıl yapacaklar ? soruları sanki bas bas bağırıyor. Sürekli didişdiğimiz maraton tribunun bize yakın bölümünün endişesi kat be kat daha fazla ve öyle çaresizler ki...

Zaman durmuyor ilerliyor...

Sonunda o dakika, o muhteşem anlar geliyor. 61. dakika... yer gök inliyor...

fb'lilerin "allah kahretsin" diyerek ellerindekileri yere attıklarını, "bu ne ya, bu ne ya.." der gibi elleri ile yaptıkları hareketleri görüyoruz, daha da kuvvetli bağırıyoruz. Böyle bir keyif olamaz. O gün bayağı bi tedavi oluyoruz. :)

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 09:37
Ayrıca Konya maçı sonrası Konyasporlu taraftarların bizim futbolcuları tribüne çağırıp alkışlaması ve "Şampiyon Trabzon" diye bağırması unutulmayacak anılardan biridir...

Berk
24.02.2009, 09:40
Okurken büyük zevk aldım bu güzellikleri.Hepinizin ellerine sağlık.:alkış:

Ahmet Faruk
24.02.2009, 09:40
Konyaspor maçında ilk golümüzü sadece alkışlamam (daha erken, bayağı atarız diye düşünüyordum),ikinci golde normal bir gol sevinci yaşamam, 3 golde ise elimdeki montumu yırtarcasına ve ağzımdan gol kelimesiyle hiç alakası olmayan bağırışların çıkması (Sanırım vuaaaa gibi bişeydi)

Adem Erdoğan
24.02.2009, 09:45
Gökhan'ın A.G. maçında direkten dönen şutu sonrası üst direkle girdiği diyalog.

Mehdi
24.02.2009, 09:50
Buradan kalkıp Ankara'ya maça gitmişim,yer Yenikent ASAŞ stadyumu,dağın başı,yer jandarma bölgesi.
Heyecanım had safhada,Sebatspor ligden düştüğünden beri ilk kez deplasmandayım,dile kolay:)Velhasıl stadyuma gireceğim,sıraya girmişim,komutan üstümü arıyor,cebimdeki fotoğraf makinesini çıkartıyor ve bununla içeri giremezsin diyor.Pillerini çıkartayım diyorum kabul etmiyor,sanki evim stadyumun önündeymiş gibi makineyi biryere bırakmamı istiyor.O an geriye doğru dönüyorum,makineyi (çok afedersiniz) kemer ve göbeğim arasına sıkıştırıyorum:)Şimdi ara dediğim anda onun ekşiyen suratını ve beni içeri almak zorunda kalışını hala unutamıyorum.

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 09:51
Colman'ın Hacettepespor maçında attığı golden sonraki gol sevinci sırasında Selçuk ve Gökhan'ın Colman'ı tokatlaması çok ilginç gelmişti...

arifemre
24.02.2009, 09:54
Ankaragücü maçı,evdeyiz...Yanımda eşim,ablam ve 8 yaşındaki yeğenim Damla...
Maçı izliyoruz..Artık son dakikalar...Okadar stresliyimki ne derlerse tersliyorum...Yeğenim dedi ki "Dayı,ben şimdi senin için dua edeyim,Trabzonspor gol atsın olur mu?" "Olur kızım" dedim...

Başladı dua etmeye "Allahım nolur dayım için,Trabzonspor gol atsın,Allahım nolur Allahım,lütfen Allahım Trabzonspor gol atsın"
O an evde herkes kenetlenmiş gol bekliyor...Ve Selçuk'un ortasında Umut'un golü gelince hep beraber havalardayız...

Gol sonrası,yeğenim sokuldu yanıma "Dayı bak ben dua ettim gol attık gördün mü?" :)
valla yeğen gıcır gıcır yeni bir formayı haketmiş usta :)

Adem Erdoğan
24.02.2009, 09:54
Ertuğrul Sağlam'ın Trabzon'dan aldığımız 1 puanın değerini sezon sonunda anlayacağız demesi.

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 09:59
valla yeğen gıcır gıcır yeni bir formayı haketmiş usta :)

Sadece forma değil,bayrak ve şapkayı da çoktan haketmişti zaten... :)

shipbroker61
24.02.2009, 10:02
14. Hafta
Kocaelispor maçında ayağına kramp giren Serkan'a acil tedaviyi sağlık ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafından yapılması:)

Aynı maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocası Yılmaz Vural'ın "Yenildik ama hiç olmazsa bir işe yaradı" açıklaması.

gene ayni macta yilmaz vuralin kendine has heyecanli hareketlerinin, seyirci tarafindan tebessumle alkislanmasi ve bunu goren yilmaz vuralin da ayni sevimlilikle taraftara donerek gulup alkislamasi.... cok kisa bir andi belki ama iki taraf da samimi ve sevecendi.....

Cabri61
24.02.2009, 10:08
Başkan Sadri Şenerin Hakan Şükür iddialarına karşılık basın mensuplarına

-"Hayır, biz Hami'yi almayı düşünüyoruz" demesi :D

Berk Akçay
24.02.2009, 10:31
Takım içerisindeki güzellikleri saymak daha doğru belki ama not düşmek açısından,

Dakikalar 59'dan 60. dakikaya doğru geliyor. hemen yanımızda fb'nin maraton tribunu. Bütün kafalar saniyeler ilerledikçe bize doğru dönüyor, endişe ile bize bakıyorlar ne yapacaklar ? nasıl yapacaklar ? soruları sanki bas bas bağırıyor. Sürekli didişdiğimiz maraton tribunun bize yakın bölümünün endişesi kat be kat daha fazla ve öyle çaresizler ki...

fb'lilerin "allah kahretsin" diyerek ellerindekileri yere attıklarını, "bu ne ya, bu ne ya.." der gibi elleri ile yaptıkları hareketleri görüyoruz, daha da kuvvetli bağırıyoruz. Böyle bir keyif olamaz. O gün bayağı bi tedavi oluyoruz. :)

Sanırım en makbule geçen ve en güzelide bu olsa gerek o an orada olmak için sanırım herşeyi yapardım...

Çetin Can
24.02.2009, 10:43
Ligin 5. haftası Antalyaspor maçında Gökhan Ünal'ın son dakikalarda attığı gol sonrası kale arkasındaki taraftarlarımızın tribünden aşağıya doğru koşarak camlara yapışması...

Yine aynı maçta üzerindeki beyaz yağmurluklar nedeniyle çok ilginç bir görüntü oluşturan maraton tribünü...

Nihal Ayvaz
24.02.2009, 10:50
fenerbahçe maçı sonunda tribünde oynadığımız horon ve fbli taraftarların sinirden tepinmelerini izlemek...:)

Ankaragücü 90'da attığımız golun staddan çekilmiş videosu:

-La haydeeeeee maç bittii...
-(sessizlik)...
-gooolllll..
-daha sonra kameranın kimbilir nereye gittiği...:)

Gs maçında 3-0 yeniliyorken 61.dk ve sonrasında hiçbişey yokmuş gibi takımı desteklememiz..

İbb maçı sonrası futbolcularımızın ortada halka oluşturup galibiyeti kutladığı anlar..

Egemenin müthiç üçlüsü...:)

Ersun Yanal..."Şampiyonluk Süreci Başlamıştır.."

Serdær
24.02.2009, 10:56
İ.B.B maçında penaltıyı yaptıran Gustavo Colman'ın penaltıyı atamayıp üzülmesi sonucu Song'un onu teselli etmesi..

aurora
24.02.2009, 11:03
Anlatılanlar hepsi muhteşem içten gelen şeylerdi. Bence Başlıgı değiştirip "Çok Güzel Hareketler Bunlar" yapalım. Daha sonrada oylama yapıp en Güzel Üç hareketi seçelim.Benim Favorim yenildigimiz maçta maçı erken terkeden babasına bekle kolbastıyı seyredelim diyen minik taraftar hareketi.

oflu engin
24.02.2009, 11:10
club brube maçında sahaya çıkan yattaranın aynı hızla geri kaçması.yattarayı gören taraftar sahaya mucum etmişti.maçın 61 dakika şovuna şaşıran brugeli oyunculara durumu anonsla izah etmeleri ve şovun devamında golü yemeleri

Hüseyin Bağdat
24.02.2009, 11:10
Buradan kalkıp Ankara'ya maça gitmişim,yer Yenikent ASAŞ stadyumu,dağın başı,yer jandarma bölgesi.
Heyecanım had safhada,Sebatspor ligden düştüğünden beri ilk kez deplasmandayım,dile kolay:)Velhasıl stadyuma gireceğim,sıraya girmişim,komutan üstümü arıyor,cebimdeki fotoğraf makinesini çıkartıyor ve bununla içeri giremezsin diyor.Pillerini çıkartayım diyorum kabul etmiyor,sanki evim stadyumun önündeymiş gibi makineyi biryere bırakmamı istiyor.O an geriye doğru dönüyorum,makineyi (çok afedersiniz) kemer ve göbeğim arasına sıkıştırıyorum:)Şimdi ara dediğim anda onun ekşiyen suratını ve beni içeri almak zorunda kalışını hala unutamıyorum.

Aynı maçta aynı olay benimde başımdan geçti. Ama ben pilleri atarak fotoğraf makinesini çeri sokmuştum.Tabi komutan zulada yedek pil olduğunu bilmiyordu:)
O maçta ayrı güzellik. Stad dışında beklerken,Bmn den tanışmak istediğim arkadaşlarla görüşmek tanışmak,sohbet etmek. Ve her yerden gelen otobüsleri görünce içimin bir hoş olması...

Engin Koltuk
24.02.2009, 11:31
- fb maç sonu tamamıyla çok iyiydi. özellikle "kel" in çıldırması, stadı terkedin ...... ...... diye yapılan tezahurat, fb marşının uyarlanmış haliyle söylenmesi...
- Egemen'in Ankara maçıyla başlayan ve bir sonraki maçta devam eden devamını hasretle beklediğimiz üçlü şovu..
- bjk maçında stad önünde beklerken, Taksim tarafı merdivenlerden aşağı "bize her yer Trabzon" diye bağırarak gelen kalabalığın ilk görüldüğü an
- Ankaragücü maçı serbest atış öncesi bu gol olursa biz şampiyon oluruz demem ve akabinde golün gelmesi

mustafakaya
24.02.2009, 12:17
Kayserispor – Trabzonspor maçında yattara'ya yapılan faulden sonra mehmet topuzun pek de önemli olmayan bir avantajı olmamasına rağmen adeta küfrederek topu taca vurması. maç 1-1 iken yattara'nın hakemin devam düdüğüne rağmen yerde yatan kayserisporlu oyuncu için topu efendice taca bırakması ki yattara'nın önü bomboştu.

antagonist
24.02.2009, 12:58
İlk yarıdaki Konya maçının olduğu akşam kız istemeye gidiyoruz... Giderken de "Ulan maçı izleyemeyeceğiz." diye kara kara düşünüyorum...Neyse, eve girdik, bir baktım TV'de LigTv açık, maç öncesi programı izleniyor... :)

Maç başladı. Umut'un golüyle 1-0 öne geçtik. Keyifler yerinde... Derken Veysel skoru 2-1'e taşıdı. Moraller sıfır...Ama maçı izlemeye devam. Bu arada içeriden annem beni arıyor, "Oğlum hadi söyle de taksınlar şu yüzükleri.". :) Ben de babamlara söylüyorum ama umursayan yok, yüzük takmak için devre arası bekleniyor. :)

Baskıya dayanılmayıp 40. dakika civarında TV kapatılıyor, yüzükler takılıyor..."Hayırlı olsun." vs. deniliyor, takılar takılıyor.

İkinci yarı başlıyor. Önce 2-2, sonra 3-2... Son golde babamın elini patlatırcasına bir alkışı vardı ki, "Babamı ilk defa böyle gördüm." desem yeridir. :) Maç izlemeye mi gittik, kız istemeye mi belli değildi. :)

TSezgin61
24.02.2009, 13:25
süper anilar yaaaa....:)

Sami Kuk
24.02.2009, 13:31
Valla bana en cok golden sonra galıbıyetten sonra saaçlarınını koparcasıya bırbırlerıne cocuk gıbı sarılıp zıplamaları sarıyor...BUNU HANGI TAKIM YAPIYOR..bız daha cok ıstıyoruzz

TSezgin61
24.02.2009, 13:34
futbolcularla olan anilar ilginc gercekten:)

ali+61+26
24.02.2009, 13:56
genclerbirliği maçına gitmiştim.. zor gelen gol sonrası dayımın bitanesi beni tuttu havaya kadırdı baya bi sallamıştı... çok süper bi sevinç olmustu...

Mehmet Fırat
24.02.2009, 14:01
Şu anda vaktim yok ama eve gidince uzun uzun bu başlığı okuyacağım.

Tunga Abi, böyle bir başlık açtığın için çok teşekkür ederim. :)

Kubilay ŞAHİN
24.02.2009, 14:31
Bursa Maçında Bursanın bayraklarının asıldığı direğe bordo mavi yağmurluk asılması. :)

http://img525.imageshack.us/img525/3668/dsc00036.jpg (http://img525.imageshack.us/img525/3668/dsc00036.jpg)

Bahattin Aydın
24.02.2009, 15:10
Ankarada'ki Ankaraspor-Trabzonspor maçının ardından Egemen'in Trabzonspor tirübünlerine çektirdiği ilk 3lü muhteşemdi.O anda hissetiklerimi ömrüm boyunca unutamayacağım :)

Mehmet Öztürk
24.02.2009, 15:19
ççç

eskisehir mactan sonra kolbasti oynanirken gökhan ünala sira gelince bütün taraftar onu alkisladi .. orda tüylerim diken diken oliyor .. ve gökhan oynadiktan sonra barisa git oyna diyor aklindanda su gecmisdir zaten "bana zaten galibiyet pasini verdin"

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=50123

ve burada Song takla atarken Isaac ve Sylva'nın gülmekten kırılmaları!!!

Mehmet Öztürk
24.02.2009, 15:20

aynen renkdaşımın anlattığı gibi, bende oradaydım ve süperdi!

Utku61
24.02.2009, 15:21
Gerede kampına gelen taraftarı gören Colman'ın "Trabzon buraya yakın mı _ ? " demesi

Kasım BEKTAŞ
24.02.2009, 15:50
bu forumda her mesajı okuduğum tek başlık :)

Muhammet
24.02.2009, 16:05

Of be, nasıl bir zevktir kim bilir? :o :)

Yaşamış kadar olduk Metin Abi, sağolasın.

10-61
24.02.2009, 16:17
Ankaraspor'la ikinci maçta Tony'nin topu aut atışı için vurarak sert bi şekilde koyması;içimden bizi şampiyon yapacak şey işte bu hırs demiştim ve daha da sevmiştim Senegal'limi.

Onur Akyüz
24.02.2009, 16:19
febe maçında metin abinin anlattıgı 61. dakika,
ve o maçta maratonun adeta çıldırması,çok eğlenmiştik.
ankaraspor maçında 2. golden sonra kendimi oldugum yerden baya bi ilerde yuvarlanırken bulmam
ve bir renktaşımın o karmaşada beni yerden kaldırması:)
beşiktaş kupa maçından sonra polislerin bikaçını devirerek beceke tribününe girme isteğim(o hale nasıl geldiğimi anlayamıyorum hala:D)
egemenin ankaragücü maçı sonrası şovu,
antalyaspor maçında son golden sonra kale arkasının tellere hücum etmesi(süper bi görüntüydü)

ve en çok hoşuma giden kale arkaları ve maratonun katıldığı bordo mavi tezahüratımız.

Ali Yıldız
24.02.2009, 17:16
bu forumda her mesajı okuduğum tek başlık :)

Aynen ..inSAnın tüyLeri Diken Diken oLuyo Be.

Cafer Bulur
24.02.2009, 17:25
Yabanci futbolcularimizin tercümaninin a.gücü macinda atilan galibiyet golü sonrasi kendini yere atarak sevincini göstermesi de cok anlamliydi.

lazzz61
24.02.2009, 17:29
Galiba 2 sene once konya bizi evimizde 2-0 yenerken avni aker hep bi agizdan konyaa konyaa diee bagirmasii konyalilara karsi bizi sempatİk yapti galiba

Hüseyin Kurt
24.02.2009, 17:35
Tunga abi kusura bakmasın,başlık farklı taraflara kayıyor ama insan yazmadan da duramıyor. :)

Sanırım Ankaragücü maçından 1-2 saat öncesi idi,Kozyatağı Carrefour'da geziyorduk.
Bir mağazaya girecekken yaklaşık 45-50 yaşlarında bir abi mağazadan çıktı bana döndü "Hoşgeldin" dedi,
durdum "Buyur abi bişey mi dedin" dedim,
"Hoşgeldin dedim ama sana değil boynundaki renklere.O renkler lige tekrar hoşgeldi" dedi, (boynumda Bordo-Mavi atkım vardı) "Evet abi gerçekten özlemiştik" dedim.
"Bak,şimdi işte,mesaide olmam lazım ama maç için kaçtım,inşallah alırız" dedi.
"İnşallah abi kesin alıcaz" dedim.Selamlaşıp uzaklaştık...

Sonra eşime döndüm;
" Aradaki sıcaklığı gördün mü?Bak bunu hiçbiryerde,hiçbir takımda,hiçbir takımın taraftarında bulamazsın,adamı hiç tanımıyorum ama sanki uzun süre tanışıyor gibiydik,işte Trabzonsporluluk bu,bunu kimse anlayamaz"...

tutuncuerdem
24.02.2009, 17:41
şu beni bitirdi ya :o

eğer o poz hala duruyorsa bana da atabilir misin ?

Cafer Bulur
24.02.2009, 17:46
Denizli maci sonrasi song un yaptigi aciklama benim icin cok büyük anlam tasiyor.
Kendisi gecen sezon gs ile sonuncu kasimpasa ya yenildikten sonra sampiyon olduklarini belirtti ve denizli yenilgisine isaret etti.
Yigit düstügü yerden ayaga kalkar,tesekkürler song.

Cagdas Topal
24.02.2009, 18:14
Tunga abi kusura bakmasın,başlık farklı taraflara kayıyor ama insan yazmadan da duramıyor. :)

Sanırım Ankaragücü maçından 1-2 saat öncesi idi,Kozyatağı Carrefour'da geziyorduk.
Bir mağazaya girecekken yaklaşık 45-50 yaşlarında bir abi mağazadan çıktı bana döndü "Hoşgeldin" dedi,
durdum "Buyur abi bişey mi dedin" dedim,
"Hoşgeldin dedim ama sana değil boynundaki renklere.O renkler lige tekrar hoşgeldi" dedi, (boynumda Bordo-Mavi atkım vardı) "Evet abi gerçekten özlemiştik" dedim.
"Bak,şimdi işte,mesaide olmam lazım ama maç için kaçtım,inşallah alırız" dedi.
"İnşallah abi kesin alıcaz" dedim.Selamlaşıp uzaklaştık...

Sonra eşime döndüm;
" Aradaki sıcaklığı gördün mü?Bak bunu hiçbiryerde,hiçbir takımda,hiçbir takımın taraftarında bulamazsın,adamı hiç tanımıyorum ama sanki uzun süre tanışıyor gibiydik,işte Trabzonsporluluk bu,bunu kimse anlayamaz"...

Abi süper ya bunu okumak yasamak gibiymiş , o anı yasar gibi oldum sayende tesekkürler ...

Baslık gercekten cok güzel sezon ilerledikce en begenilen baslık olacgından eminim , bütün mesajları okudum ekleyecek okadar cok seyimiz varki :alkış:

Mehmet Fırat
24.02.2009, 18:52
Travelair Abi'nin NDND'ye yazdığı şu mesaj;

http://img401.imageshack.us/img401/6315/1001134rl1.jpg

Trabzonspor ruhu geri döner

.....
24.02.2009, 19:11
Elinize sağlık çok güzel bir başlık olmuş. Burdakileri olunca tüğlerim diken diken , içim de bir hoş oluyor.

Yüzbinlerce kez teşekkürler BMN. uzakları yakın yapıyorsun. Allah hepinizden razı olsun. Hepinizi seviyorum....

onur-ts
24.02.2009, 19:28
çok güzel bir konu olmuş.sezonun güzelliklerini görebildiğimiz bir yer.
ben bu sezon Umutun attığı 90+2deki goldeki sevincimi unutamam.çok duygulanmıştım.
ayrıca Bİze Her Yer Trabzon kitabını da unutmayalım.sezonun en büyük güzelliklerindendir o da.hele Kazım Koyuncu'lu bölümler çok duygulandırdı beni.ve tüm bölümleri ayrı bir duyguluydu.

asimetrik
24.02.2009, 19:42
Beşiktaş maçında Hüseyin, Sylva ile çarpıştığında top ceza sahası içinde sahipsiz kalmış ama Hüseyin (1-2 saniye) maçta olduğunu, bjk ile oynandığını ve 3 puana yakın olduğumuzu, şampiyonluk kovaladağımızı bir kenara bırakıp Sylva ile ilgilenmişti. Neden sonra Sylva'yı bırakıp topu son bir çabayla dürtüp tekrar Sylva'ya döndü. Çok insani bir durumdu. Ancak o bir saniye karmaşık duygular yaşadım. Tv den seyrederken yaşadığım o kare belleğimde yer etti. Hüseyin, Sylva yerde, top boşta, kale boş, topa yakın beyazlı yok ama ekranın sağından her an bir beyazlı girebilir ve kale boş.Nefesimi tuttum. Sylva'mı yiyeceğimiz golmü derken Hüseyin her ikisini de halletti. Nefes aldım. Harikasın Hüseyin.

ARAF
24.02.2009, 20:05
ankaragücüne atılan son dakka gölünden sonra kimsenin tribünleri boşaltmaması dakikalarca alkışlaması ve maçlarda pek sevinç gösterisinde bulunmayan kendisi hacı olan mustafa arkadaşımın bile oynaması işte şampiyonluğun ayak sesleri demem

Muhammet
24.02.2009, 20:22
http://img401.imageshack.us/img401/6315/1001134rl1.jpg

Trabzonspor ruhu geri döner

Oradaydım.

Son 15 dakikayı hep beraber ayakta izlemiştik.

iboandibo
24.02.2009, 21:33
ankaragücü macına tek gittim arkdaşlarım bilet çok para diye gelmedi veya gelemedi.tribünde tek başıma yerimi aldım bağırdım oynadım sıpladım maç berebere olunca herkeste stress baş gösterdi ve ve o serbes vuruş anına geldik.o ana sığdırabildiğim bütün duaları okurken bi yandan da sanki gol olacakmış gibi bir his vardı içimde bir yandan da hayal ya olmaz ama olsa süper olur gibi şeyleri düşünüyordum.heyacandan otureduğum koltuk sırasından 3 koltuk aşağı innmiştim oralardaki millet de merdivenlerdeydi.atış kullanıldı ve ben topa hiç bakmadım o anda sadece filelere bakıyorum sallanmasını bekliyorum.ve o anda filelerdeki hareketi gördüm ve deli gibi bağırmaya başladım.goooollll beee gooll die.o anda hiç tanımadığım bi kişi tek başıma maça gittiğim bi günde beni kucaklaşaım yerden kaldırıp kaldırıp bırakıyordu bereber zıplıyorduk tahminen yaşıtım birisiydi yüzüne bile bakma gereği duymadım sevindik zıpladık ve hiç ona bakmadım sahadan gözlerimi alamadım ve o bana sarılan çocuğu daha göremeden staddan ayrıldık.o anda onu tanıma gereği pek hissetmedim adının ne gereği var oraya gidince zaten hepimiz tek yürek oluyoruz hasan oluyoruz hüseyin oluyoruz mehmet oluyoruz.o gün tanışma gereği duymadım ama eger bu yazıyı okuyorsa benimle iletişime geçse sevinirim.maratonun ankaragüccü taraftarına yakın kısmındaydık üst blok da

Tayfun Aydın
24.02.2009, 21:40
Ankaragücü maçı evdeyim İnternetten seyretmeye çalışıyorum.Maç 1-1 oldu son 5 dakika maç yok internette görüntü gitti.Napsam olmuyor açılmıyor.Ens on çare bari dedim gazetelerden canlı yazılarla takip edeyim.Açtım fanatiği bi baktım 2-1 kendimi kaybetmişim babamı aradım dedim bırak maçı anlat Babam bana son 1.5 dakikayı duygularını katarakta anlattı.Ve sonra evde tv de olmadığından tüm çoşkuyu bmn sayfaların da yaşamam.Süper bir geceydi

lazzz61
24.02.2009, 22:59
Beşiktaş maçında Hüseyin, Sylva ile çarpıştığında top ceza sahası içinde sahipsiz kalmış ama Hüseyin (1-2 saniye) maçta olduğunu, bjk ile oynandığını ve 3 puana yakın olduğumuzu, şampiyonluk kovaladağımızı bir kenara bırakıp Sylva ile ilgilenmişti. Neden sonra Sylva'yı bırakıp topu son bir çabayla dürtüp tekrar Sylva'ya döndü. Çok insani bir durumdu. Ancak o bir saniye karmaşık duygular yaşadım. Tv den seyrederken yaşadığım o kare belleğimde yer etti. Hüseyin, Sylva yerde, top boşta, kale boş, topa yakın beyazlı yok ama ekranın sağından her an bir beyazlı girebilir ve kale boş.Nefesimi tuttum. Sylva'mı yiyeceğimiz golmü derken Hüseyin her ikisini de halletti. Nefes aldım. Harikasın Hüseyin.
hakketten ya topuu bıraktıı sılvayaa baktıı helal olsnnn

Cafer Bulur
24.02.2009, 23:06
hakketten ya topuu bıraktıı sılvayaa baktıı helal olsnnn
Isin aci ve garip tarafi,o pozisyonda dahi sylva yi nerdeyse sakatliyor diye hüseyin elestirildi.
Güler misin ,aglar misin?

Gökçebey
24.02.2009, 23:08
Sezonun en güzelliğini bu akşamki idmanda yaşadım. Takım 4 gruba bölünmüş, 2'şer takım karşılıklı maç yapıyor. Yattara'nın takımı rakip takımı yendi. Önce toplanıp zıplayıp tezahürat yaptılar. Sonra yan yana dizildiler. Meraklı gözlerle ne yapacaklar diye beklerken Yattara bir adım öne çıktı ve rakip takıma karşı Haka dansı yaptılar. Sonra Yattara takımına 3'lü çektirdi. Takımı da Yattara'yı omuzlarına aldı. Bu duruma daha fazla tahammül edemeyen rakip takım Yattara'ya pet şişelerle su attı.

Bu takımda Müthiş hayat var. En bunalımlı maç sonrası bile idman o kadar neşeli geçti ki, moral motivasyon en üst düzeyde.

Erdal
24.02.2009, 23:14
Gökçe bunu her başlığa yaz olurmu :)

Gökçebey
24.02.2009, 23:15
Gökçe bunu her başlığa yaz olurmu :)

Videosu bile var Erdal abi, fakat çok uzaktan çekildiği için görntü malesef kaliteli değil.

Mustafa Calik
24.02.2009, 23:17
..........

Mehmet Fırat
24.02.2009, 23:47
61. dakika kutlamalarıyla, maç sonu kolbastılarıyla, sadece Türkiye'nin değil dünyanın en sıradışı takımıyız bence. :)

Nihal Ayvaz
25.02.2009, 10:51
Sezonun en güzelliğini bu akşamki idmanda yaşadım. Takım 4 gruba bölünmüş, 2'şer takım karşılıklı maç yapıyor. Yattara'nın takımı rakip takımı yendi. Önce toplanıp zıplayıp tezahürat yaptılar. Sonra yan yana dizildiler. Meraklı gözlerle ne yapacaklar diye beklerken Yattara bir adım öne çıktı ve rakip takıma karşı Haka dansı yaptılar. Sonra Yattara takımına 3'lü çektirdi. Takımı da Yattara'yı omuzlarına aldı. Bu duruma daha fazla tahammül edemeyen rakip takım Yattara'ya pet şişelerle su attı.

Bu takımda Müthiş hayat var. En bunalımlı maç sonrası bile idman o kadar neşeli geçti ki, moral motivasyon en üst düzeyde.

Süpeeerr,Harika görüntüler..

Ne olursa olsun,moralleri hep böyle iyi olsun:alkış:

Güle oynaya Şampiyon geliyorrrr..:)

Bunu her başlığa atmalı,en can alıcı tartışmayı sonlandırır eminim :p:rolleyes:

Anıl Caner
25.02.2009, 11:15
Sadece şu başlıkta yazanlar bir 25 yıl daha beklemeye değer.

Berk
25.02.2009, 13:23

Takımın son haftaki mağlubiyeti ve oyunundan sonra bu görüntüleri görmek çok güzel.Heyecanım daha da arttı..:alkış:

Fatih Özkan
25.02.2009, 13:58
Ankaragücü maçında son dakka golünden sonra tanımadığım 3 kişi ile sarmaş dolaş olmam...
Dayının biri ile zıplamam (:

Erdal
25.02.2009, 13:59
Sadece şu başlıkta yazanlar bir 25 yıl daha beklemeye değer.

Anıl tövbe de...

Ömer SEVİNÇ
25.02.2009, 14:01
25 yıl sonra şampiyon olacağımız kesin olsa kabul eder, bekler miydik acaba?

.....
25.02.2009, 14:03

Ben ölene kadar beklerim ama Allahın izniyle şu 3 sene içinde Şampiyonluk gelecektir buna canı gönülden inanıyoruz.

Mayls
25.02.2009, 14:08
Sezon sonunda şampiyon olacağımız kesin. Ve sezon başında kabul ettik ve bekliyoruz :)

Ama 25 yıl da bekler miydik? Bilmiyorum.

Düzenleme; Madem herkes bekliyor, ben de beklerim :D

Muhammet
25.02.2009, 14:11
Benim için fark etmez.. :D

Hüseyin Kurt
25.02.2009, 14:11
Kimdi hatırlamıyorum ama TFF nu protesto ettiğimiz gün bir BMN linin TFF nu telefonla arayarak "Metin Şentük'ün hakem olmasını istiyorum" deyişine telefondaki bayanın "Not alıyorum ama önce başvuru yapması gerekir" cevabı.ççç

Bu bendim :D

Yunus Emre SEYHAN
25.02.2009, 14:13
Ankaragücü maçında uzatmalarda Selcuk topa vurmadan önce Futbolda Bu tip maçlarda son dakikada takım halinde hucumdayken bir duran toptan gol gelmesinin cok zor oldugunu ve büyük ihtimalle kontra atak yiyeceğimizi aklımdan geçirirken Umut ve gooooooooooooooooool. bana kapak oldu :) cokta iyi oldu :)

oflubektas
25.02.2009, 15:17
- 3-2 yendiğimiz Antalya maçında Gökhan'ın galibiyet golünü atmasından sonra kale arkasındaki taraftarların yukarıdan aşağı büyük bir hızla tellere yapışması...

- Daha 2.haftadaki Ankaragücü maçında büyük bir mücadele sonucu rakibinden topu kapan Song'un tribüne dönüp ellerini coşkuyla havaya kaldırması, tribünleri coşturması.

- Kadıköy'de 0-0 kaldığımız fener maçında Yattara'nın Roberto Carlos'u sağ çizgide bakkala yolladığı müthiş çalım. Ondan bir hafta sonra fener-Antep maçını televizyonda izlerken Roberto Carlos'un futbolunu öven fenerli komşumuza babamın cevap olarak "hau çizgiyi gördun di mi, senin Carlos'un tam orda sıçtile canina" şeklindeki beyanatı :)

antagonist
25.02.2009, 16:11
Bu seneki ilk antrenmandan:

http://img147.imageshack.us/img147/9020/img0295kf1.jpg

http://img381.imageshack.us/img381/696/img0309ue1.jpg

http://img389.imageshack.us/img389/4611/s5007476xe7.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/323/s5007465ng9.jpg

http://img511.imageshack.us/img511/9478/img0075pe4.jpg

http://img511.imageshack.us/img511/3482/img0023eh0.jpg

İlk günkü heyecanla takıma desteğe devam arkadaşlar!

Gökçebey
25.02.2009, 16:37
Bu seneki ilk antrenmandan:

http://img147.imageshack.us/img147/9020/img0295kf1.jpg

Bu fotoğraf aklımdaydı fakat bulamam diye aramamıştım. Teşekkürler Süleyman, fotoğrafı çeken Emrah hocaya da teşekkürler :)

Hüseyin İlkin
25.02.2009, 16:41
Güzel bir konu olmuş gerçekten .

Antalya maçını unutamam . 2-1 yenik duruma düştükten sonra maçı çevirişimiz , kaptanın kan ter içinde sahada yer alması , yağmurluklarımızla son dakikaları ayakta izleyişimiz :ok

onur-ts
25.02.2009, 16:46
ne güzel bir sezon olduğu bu başlıktan anlaşılıyor.sonunda şampiyon olduğumuzda bütün bu güzellikler daha da anlam kaanacak...

mefum
25.02.2009, 17:05
beşiktaş maçının sonlarında Alanzinho-Üzülmez yan yana çizgiye kadar başabaş koşarken yandakinden yorum:
"yürü be oğlum, koş beee... bizimki burun farkıyla geçildi"

Hüseyin Kurt
25.02.2009, 17:28
Bunlar da Gerede kampından

İzdiham...
http://img205.imageshack.us/img205/1908/1000376.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/7578/1000377.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/936/1000419.jpg

Antremanı izleyen taraftarlar...(bazı süper lig takımlarının maçına bile bu kadar seyirci gelmiyordur)
http://img16.imageshack.us/img16/139/1000522.jpg

fetih aydın
25.02.2009, 17:56
Alanzinhoyu bilgisayardan iğrenç bi görüntüden de olsa izlemek için kotayı aşmam ve babamın "Oğlum" diye bağırdıktan sonra "Ne dandik dundik yerlerde izliyosun..." demesi :D

Anıl Caner
25.02.2009, 18:44
Saracoğlundaki keldir beni bu sezon benden alan ya neyse :D.

Erbay
25.02.2009, 19:04
Pazar günü yaşadığım ilginç olayı nereye yazayım diye düşünüyordum, bu başlık iyi oldu :) Arkadaşımla İstinye Park'a gidiyorduk. Otobüs şoförüne, gelince bize söylemesini söyledi arkadaşım. Ben de arkada oturuyorum. Neyse indik otobüsten arka kapıdan. Derken indiğimiz otobüs yine tam önümüzde durdu ön kapı açıldı.

Şoför: Neresinden?

Ben: İstinye Park'a gidicez abi sağol bulduk.( Soruya anlam veremedim bize yardım etmeye çalıştığını zannediyorum :) )

Ben:.....( Arkadaşım şaşırıyor, arkada korna sesleri, tüm yolcular bana bakıyor :D )

Ben: Sürmene

Şoför: Ben da Akçaabat Trabzonsporlu gardaşum :)

Şoför montumun arasındanki Bordo-Mavi atkıyı görmüş. Anladım ama çok geç epey küfür yemişisizdir trafiktekilerden ççç

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 19:26
anlatılanlar cok güzel insanı birkezdaha gururlandırıyor...

trabzondaki ankaragücü macında satdı hiçkimsenin terketmeyişi ve maçı anlatan spkerin

evet sayın seyirciler 24 saat futbolla yatıp futbolla kalkan 24 saat futbolu soluyan bir şehrin uyanışını izliyosunuz demesi....

Sümeyye Şahin
25.02.2009, 21:59
kolbastı damgayı vurdu sezona..herkeste bi kolbastı sevdası başladı..doya doya izledik biz de futbolcularımızı keyifli maçlar sonrasında..hele song un kolbastıyı hala unutamıyorum:D

lazzz61
25.02.2009, 22:52
öleee basladıkı giresunlular bıle kolbastıyı sahıplenmeye calısıyoo fitill ettiler beniii

Yasin Berber
25.02.2009, 23:21
Valla tunga abicim tesbitlerin harika...Daha var dedin keşke diğerlerini yazsanda okurken içim ferahlasa...

Miraç Atalay Çiftçi
26.02.2009, 00:24
http://www.bordomavi.net/images/haber/BMN%20Haber%20%285%29.jpg

Çok güzel hareketler

Bunlar çok güzel hareketler, bunlar bizlerin unutamadığı, bu sene içerisinde bir çoğumuzun "helal olsun" dediği, "işte bu" dediği hareketler.

Bugünlerde BMN Forum sayfalarında en çok ziyaret edilen başlık "Sezon İçinde Bize Kalan İncelikler - Güzellikler" başlığı.
Tunga Liman'ın açtığı ve sezon içerisinde en çok beğeni kazanan anların tekrar yaşatılmasını, hafızalara kazınmasını ve tarihin not edilmesini sağlayan başlıkta birbirinden değerli yüzlerce "O An" mevcut...

İşte tarihe not düşülmesi gereken anlardan bazıları...

19. Hafta:
Umut'un attığı son dakika golünden sonra gol sevincini yaşayan yedek kulübesinde tercümanımızın sevinçten zıplayarak yere düşmesi.

14. Hafta
Kocaelispor maçında ayağına kramp giren Serkan'a acil tedaviyi sağlık ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafından yapılması

9. Hafta
İBB maçında kazanılan penaltıyı atmak için topun başına giden Collman'ın Ersun Hoca'nın direktifiyle vazgeçirilmesi sonucunda Song'un yanına giderek tesellisi. Aynı maçta tribünlerin önce Collman, ardından transfer sıkıntısı yaşayan Yattara'ya sahip çıkmaları.

http://img17.imageshack.us/img17/8374/bkgc.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12463)

TS-FAN
26.02.2009, 02:01
Okumaktan gözlerimin nuru aktı...
Bunların hepsi yazacağımız şampiyonluk tarihinin birer belgesi olacak..
Hepiniz harikasınız.
En kısa zamanda ben de yazacağım birşeyler.

61SOYTÜRK61
26.02.2009, 03:17
burda yazılanlar 2. bize heryer trabzon kitabı cıkarsa eger ona aktarılcak şeyler olabilir :)

Kubilay ŞAHİN
26.02.2009, 03:50
burda yazılanlar 2. bize heryer trabzon kitabı cıkarsa eger ona aktarılcak şeyler olabilir :)

Evet haklısın.:)

Hatta Şöyle yönetimimiz şöyle Yapsa. (Allah Nasip Eder Şampiyon Olursak) Sadece Bu seneye özel kareler alınlardan oluşan bir Kitap tarzında ama kapsamlı birşey yapsa. Sadece Maç içinde kayda değer kareler anılar ve bu seneye ait hikayeler.. Güzel olmazmı? (Aslında Şampiyon olursak çıkacak kitapların hikayelerin haddi hesabı olmaz ama).:D

61SOYTÜRK61
26.02.2009, 05:29
süper ne kelime bomba olur hemde :)

TAHSİN 61
26.02.2009, 08:41
Son maçta 40 metreden topa vuran Gökhan Ünal için yardımcısına dönüp napıyo bu şaşırmış demesi :D

UtopyaTs
26.02.2009, 08:56
Trabzonspor-Antlayaspor maçında 88. dakika da gelen golle trübünde ben dahil herkesin çıldırması.

Emirhan Ömeroğlu
26.02.2009, 09:14
Sadece Trabzonspor Futbol takımımı bu konu?? bilmiyorum ama anlatacağım bir hikayemi :)

Todoron (Yasin) arkadaşımla Eminönü sahilinde buluşup Apdi ipekçide Trabzonspor Basketboll takımının maçını izlemeye gidicez kararlaştırdık.. Yasin arkadaşımızda Cep Telefonu olmadığı için birbirimizi uzun süre bulamadık.. bulduğumuzda ise maça az bir vakit kalmıştı ve otobüsle yetişmemiz imkansızdı.. Taksiye binelim dedik..

Bi Taksi durdurduk ve Bizden biriydi :) Bayrampaşada işi olduğu halde bizi bırakacağını söyledi O amcada basket maçına gittiğimizi biliyordu.İşi olduğu halde Bizi Arenaya getirdi ve Sadece 15lira aldı :) büyük nimetti bizim için...

Maç sonunda takımımız yenildiği halde Tribünlerin takımı tribünlere çağırmasıda çok güzeldi ;)

Misina
26.02.2009, 15:41
http://img144.imageshack.us/img144/1071/30903603.jpg (http://imageshack.us)
http://img6.imageshack.us/img6/259/86170227.jpg (http://imageshack.us)

Tunga
26.02.2009, 15:46
Artık bunu da ekleyebiliriz:

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1226-9U6F8P9R.jpg

Uluhan
27.02.2009, 01:12
Sanırım Umut'un Kocaeline attığı gol sonrası sevinci en çok akılda kalıcı olanıydı

Anıl Caner
27.02.2009, 01:43
Tribünde yaşadığım çok şey var da başlıkta yalan edemem kusura bakmayın. Kitaba saklıyorum :D.

61SOYTÜRK61
27.02.2009, 03:23
ankaragucu macını topluca tv de izliyoruz ve o an 2. gol gelmesyle sevıncten tam zıplarken ondekı arkdaş benden once davrandı sandalyesını gerıye fırlatıp ayaga kalktı benım dızkapaklar gitti 100 kişi birden zıplıyo ben o acıyla kıvranırken bu sevıncı yaşamam lazımdı tam dogruldum yanımda hıc tanımadıgım bi arkdaş usutme dustu ıkımızde yerde o hemen kalktı bende kendımı bı hışımla toplayıp ayaga fırladım tam zıplamaya başlıyodum herkes oturdu :D kaldım öyle sap gibi :D

a f s
27.02.2009, 10:48
http://img25.imageshack.us/img25/6486/finduktsy.jpg

Rakip takıma sadece fındık değil gol de yedireceğiz arkadaşlar.

Oktay AKKUŞ
27.02.2009, 11:35
Selçuk İNAN'ın İmza attıktan Sonra yaptığı Açıklama....

"Büyük Takımda Oynama gibi bi Amacım kalmadı artık... Çünkü Ben En büyüğüne Geldim !"

heyt be helal olsun

iboandibo
27.02.2009, 12:54
Bugün cuma namazında barış ve faty ile karşılaştık.FAty çok sıcakkanlı birisi tokalaşmak için elimi uzattım hemen selamün aleyküm Allah kabul etsin dedi

Mustafa Calik
27.02.2009, 12:55
..........

Cem Akyüz
27.02.2009, 17:44
Ankaraspor maçına giderken otobüsteki harika muhabbetler,Gökhan Ünal'ın golünden sonra Emirhan'ın beni arkadan öne itmesi davula çarpmamak için zıplarken takılıp yere düşmem:)Ankaragücü maçında Umut'un golünden sonra bütün kahvenin birbirine sarılıp bağırması...Beşiktaş maçında(1-1) bjk nin baskısı karşısında arkadan Hasan olsa habular böyle rahat oynarmiydi sorusu:) aklıma geldikçe yazacağım

ApoCaN28
27.02.2009, 17:47
Takımımızın verdiği mücadele ...

Emirhan Makul
27.02.2009, 19:06
Gerede Kampın'da Resim çekilmek için yanına gittiğim rica ettiğim futbolcuların gördükleri kargaşaya tepkileri

Hüseyin Çimşir: Bu ne ya Trabzon buraya gelmiş sanki helal olsun size Helal olsun !
Giray Kaçar: Üstüme gelme dur şii bu ne ya siz çıldırdınız mı ya bu ne yaa ohooo
Serkan Balcı: Böyle birşey olamaz

Ve gerede kampını izlemeye gelenlerden bir amcanın haykırışı

"Laa Yattara şiiii la ula olumm uzak yoldan geldim ben 2 çalım atda görüyim gözünü seviyim"

Barış Memiş'le Gerede'de sohbet ederken yaşca büyük abilerimizin Baba Nasihatları

Barış'ın bizle komik diyalogları

Barış Memiş: Ya abi dinlenme saati geldi galiba saatin kaç
Abi : Barış Galiba sen şaşırdın olum saat kolunda hala saati mi soruyorsun bana
Barış Memiş: He unutmuşum abi kusura bakma

Bir başka abi: Barış ersun hoca seni seviyor mu
Barış Memiş: Hepimizi seviyor
Bir başka abi:Bırak politikacı gibi cevap vermeyi barış seviyo mu sevmiyo mu
Barış Memiş: Seviyor abi
Bir başka abi:İyi abisinin sen akıllı ol sana güveniyoruz yattaradan birşeyler kap ersun hocanında gözüne gir hadi bakayım koçum

Gerede Kampında ormanın içinde gezerken önümüze büyük bir tel geldi şimdi dedik ki burdan atlayalım başka şansımız yok tele tırmanıyoruz yüksekde şimdi baya uğraşıyoruz bu arada arkadan 2 tane abi geldi ne yapaysınız uşaklar dediler bizde dedik içeri girecez de telden atlıyoruz tel koymuşlar buraya aldığımız cevap şu oldu "Tamam da burda kapı var siz neden telden atlyorsunuz " :D gerçekden telde öyle kalmışdık :D

Daha çok şey var gerede ile ilgili devam edeceğim......

61SOYTÜRK61
27.02.2009, 19:23
antalya macında arkalardan bir ses geldi

laaaa gökann bilmem nekadar para aldın oynasana laaa ben okadar parayı alsam çimleri yerdimm çimleriii güzel oynasanaaa

oguzhann
27.02.2009, 19:34
hüseyinin kafasındaki kanlar ve sargı bu şehrin ruhunu yansıttı o maç;hırçın,yılmayan,yenilmeyen!

TS-FAN
27.02.2009, 23:06
Başkanımızın"Herkes Trabzonspor'un şampiyonluğu hazmedecek" sözü..

Yine başkanımızın şu sözü:"Trabzonspor'un imkanlarıyla İstanbul takımlarını kıyaslarsak en büyük biziz."

Ve en son dediği söz:"Biz İstanbul'da olsak duble başarı yaparım."

Reşit
28.02.2009, 04:14
en çok hosuma giden olay bizim baskanın hazır cvp lı olması. gazeteciler ona hakan sükürle anlastınızmı diye sorunca .yokkkk biz hamiyle ünalı futbola döndürüp oynatacazz diyim dalga geçmesiydi :D :D.

bide eskişehir maçında gökanın topu direkten dönünce ona acayip yaratıcılığını kullanıp küfür eden arkadaki adam gökan golleri atınca 4 kişi birden dönüp buda sana kapak olsun der gibi ortaya laf atıp, adamın sus pus oluşunu izlemek
ancakkkkken mukemmelide egemen üçlüü

Fatih Kuloğlu
28.02.2009, 10:33
Denizlispor maçında Golden sonra oyuncuların önümüze gelip beşik sallaması , maç sonunda birlikte BORDO-MAVİ sloganımız...

6Şafak Aydın1
28.02.2009, 14:24
Sadri Baskan ile her günüm güzel. :) Varsin rantcilar, bilmemneciler ugrassinlar.

Muhammet
28.02.2009, 14:30
Volkan Canalioğlu'nun, 2-1 biten, son dakikada attığımız gol ile kazandığımız ve bu yüzden büyük sevinç gösterilerine sebep olan maç sonrası, Meydan'da kalabalıkla 3'lü çekmesi. :)

.....
28.02.2009, 14:56
Ankaraspor maçına giderken otobüsteki harika muhabbetler,Gökhan Ünal'ın golünden sonra Emirhan'ın beni arkadan öne itmesi davula çarpmamak için zıplarken takılıp yere düşmem:)Ankaragücü maçında Umut'un golünden sonra bütün kahvenin birbirine sarılıp bağırması...Beşiktaş maçında(1-1) bjk nin baskısı karşısında arkadan Hasan olsa habular böyle rahat oynarmiydi sorusu:) aklıma geldikçe yazacağım

Gerede Kampın'da Resim çekilmek için yanına gittiğim rica ettiğim futbolcuların gördükleri kargaşaya tepkileri

Hüseyin Çimşir: Bu ne ya Trabzon buraya gelmiş sanki helal olsun size Helal olsun !
Giray Kaçar: Üstüme gelme dur şii bu ne ya siz çıldırdınız mı ya bu ne yaa ohooo
Serkan Balcı: Böyle birşey olamaz

Ve gerede kampını izlemeye gelenlerden bir amcanın haykırışı

"Laa Yattara şiiii la ula olumm uzak yoldan geldim ben 2 çalım atda görüyim gözünü seviyim"

Barış Memiş'le Gerede'de sohbet ederken yaşca büyük abilerimizin Baba Nasihatları

Barış'ın bizle komik diyalogları

Barış Memiş: Ya abi dinlenme saati geldi galiba saatin kaç
Abi : Barış Galiba sen şaşırdın olum saat kolunda hala saati mi soruyorsun bana
Barış Memiş: He unutmuşum abi kusura bakma

Bir başka abi: Barış ersun hoca seni seviyor mu
Barış Memiş: Hepimizi seviyor
Bir başka abi:Bırak politikacı gibi cevap vermeyi barış seviyo mu sevmiyo mu
Barış Memiş: Seviyor abi
Bir başka abi:İyi abisinin sen akıllı ol sana güveniyoruz yattaradan birşeyler kap ersun hocanında gözüne gir hadi bakayım koçum

Gerede Kampında ormanın içinde gezerken önümüze büyük bir tel geldi şimdi dedik ki burdan atlayalım başka şansımız yok tele tırmanıyoruz yüksekde şimdi baya uğraşıyoruz bu arada arkadan 2 tane abi geldi ne yapaysınız uşaklar dediler bizde dedik içeri girecez de telden atlıyoruz tel koymuşlar buraya aldığımız cevap şu oldu "Tamam da burda kapı var siz neden telden atlyorsunuz " :D gerçekden telde öyle kalmışdık :D

Daha çok şey var gerede ile ilgili devam edeceğim......

Süpersiniz vallahi süper :D:D

f1bekir
28.02.2009, 18:48
Umut ve Hüseyini hakaret edecek derecede eleştiren bazı arkdaşlarımın denizli maçından sonra ''demek ki Umut ve Hüseyinsiz olmuyomuş'' demeleri.

Zafer BİLGİN
28.02.2009, 18:55
Selçuk İnan ın ilk maçtaki gol sevinci gözlerimi yaşartmıştı

f1bekir
28.02.2009, 21:02
Colman'ın hacettepeye attığı golü karşı kale arkası çekiminden tekrar tekrar izlemek :)

f1bekir
28.02.2009, 21:04
Umut'un ankaragücü maçında son dakikada vurduğu kafanın sesini duymak...

Muhammet
28.02.2009, 21:05
Ankaragücü maçında Gökhan'ın şutunun direkte çıkardığı ses. Gökhan'ın tepkisi.. :)

f1bekir
28.02.2009, 21:37
Sezon başında kombine alması için yalvardığım arkadaşımın şimdi bir maçlığına kombinemi almak için bana yalvarması :)

Cafer Bulur
28.02.2009, 21:45
Baskanimizin gecen günler icin yaptigi,su anda hicbir futbolcumuz bosta olsa dahi istanbul kulüpleriyle görüsmez önce bana gelirler aciklamasi:)

Selman
28.02.2009, 22:04
Anıl'ın bahsettiği fb maçında ki kel apayrı birşey yahu:)

Yine aynı maçta ki "Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek" parçasının da benim için ayrı bir güzelliği vardı.

tisan61
28.02.2009, 22:09
sivas maçındaki atkı şov
galibiyetler sonunrası hoptek oynamak

iril
28.02.2009, 22:22
sivas maçındaki atkı şov ve galibiyet sonu hoptek

sivas maçı berabere bitmemişmiydi?

Sadık Bıyık
28.02.2009, 23:37
genclerbirliği maçına gitmiştim.. zor gelen gol sonrası dayımın bitanesi beni tuttu havaya kadırdı baya bi sallamıştı... çok süper bi sevinç olmustu...

bu maçta biz bi ankaralı bir arkadaşın kazığı! nedeniyle g.birliği tarafına geçmiştik, dedik içeride trabzon tarafına geçeriz ama nerde. onlarca polis memuruna yalvar yakar ıııh, biz gibi bi çok arkadaş konuşmadığımız polis kalmamıştı. en son şeflerinin yanına gittik ve dedik birazdan burda katliam çıkacak, bende giresunluyum sizi anlıyorum dedi ama ben bile o tarafa geçemem. sonuçta biz o muhteşem showlu trabzon tarafına melül melül bakarak g.birliği türübünün en üst kısmına çıkıp oturduk. ufak bir anıda benden olsun

Turgay 6161
01.03.2009, 00:20
sivas maçı berabere bitmemişmiydi?

Evet berabere bitmişti.

Mollasalihoğlu
01.03.2009, 02:45
Great White' ın istanbul takımları athos portos aramis ise biz Dartanyan'ız benzetmesi ;)

61SOYTÜRK61
01.03.2009, 04:44
sivas maçında bayan kuzenimle gittik ilk defa maça gidiyo hemde fenerli soktum onu kale arkdasına :D

okadar etkilendiki otmosferden maçı pür dikkat izliyo ama kim kimdir anlamıyo :D
bi ara daldık izliyoruz pozisyonu amigo birden bagırın lannnnnnnn diye bagırdı ..kuzende sese irkildi birden ne bagrıyosun be anladık dedi :D başaldı eşlik etmeye :D

61.dk oldu gösteri başladı bizimki yerinde duramıyo benden hevesli gösteriye eşlik ediyo..allahım ne güzel birşey süper harika diye sayıklmaya başladı...öyle etkilenmiş ki maçtan sonra anlatmadığı insan kalmadı :D

yine aynı maçta

yanımızda iki sevgili var bayan olan telefonu kapadı elini omzumdan çek biraz uzağa git kameralar bizi çekmiş abim görmüş bizi dedi yanındakine ççç
kuzen bunu duyunca ya yagmurdan mahfoldum acaba bizide çektilermi nasıl görünüyorum diyip durdu ççç

Oktay AKKUŞ
01.03.2009, 10:57
AnkaraGücü Maçında İlk Golden Sonraki Ersun Yanal'ın Eşi ve Oğlunun Sevinci.

Gerçek Birer TrabzonLu TrabzonSpor'lu Gibi.

Kubilay ŞAHİN
01.03.2009, 23:30
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13681.jpg

irfanb
01.03.2009, 23:33
Sezon icinde bana kalan incelik Yattara`nin devamli oyundan cikmak zorunda olmasi.
Bakmayin yukarida sen sakrak göründügüne ...:)

Kubilay ŞAHİN
01.03.2009, 23:43
Ha Şu 3 Resimide ve buradaki güzellikleride unutmamak lazım.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1256-8H5T7C8E.jpg

http://www.haber61.net/images/image_gallery/13671.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1251-4I1U3D4F.jpg

arifberkay
01.03.2009, 23:46
beşiktaş maçı için takımı havaalanına karşılamaya gitmiştik...iç hatlar gelen salonundan oyunculardan önce ilk belediye başkanı canalioğlu nun elinde trabozn atkısı ile 'bize her yer trabzon' diye bağırarak çıkması beni çok etkilemişti

Hüseyin İlkin
01.03.2009, 23:52

Gol sevincinde yine Cale , yine Cale :)

Alkışlar Hrboje Cale'ye :alkış:

Faik Yılmaz
02.03.2009, 08:52
Dünki maçta Yttara çıktıktan sonra klübeye girerken Ersun Hocanın " ula uşağum ha bu kadar yapacaktın işte neden oynamıyorsun" bakışıyla birlikte kafasına hafifçe bir şaka tokatı atması... Bir şey demedi Ersun Hoca ama gözlerinden hepimiz anladık onu....

Ali İhsan
02.03.2009, 09:39
Yattara golü attırdıktan sonra "İşte sen busun Yattara demiştim". Ersun hoca oyundan çıkarken dudaklarından okuduğum kadarıyla aynı cümleyi Yattara'ya söylüyordu...

murat köse
02.03.2009, 10:05
ankaragücü maçında evde toplanmısız dakika 90 gol olucak dedim ve gol olduğunda bağırışmalrımzdan dolayı korkan 6 aylık kızımın korkması gözümün önünden hiç gitmez.

worldmaster
02.03.2009, 11:43
Beni en çok etkileyen anlar:İlk hafta Selçuğun füzesi sonrası gösterdiği reaksiyon ve yine Colman'ın Hacettepeye gönderdiği füze sonrası yaşadığı müthiş gol sevinci...

ilhan
02.03.2009, 11:52
Bunlarda Antalyaspor maçından sonra aklıma gelen güzellikler.

* Maç içerisinde Song ve Cale'nin Yattara'yı motive etmeleri dün en güzel olaydı. Zaten Yattara o zaman silkelendi.
* Devre arasında Egemen'in tüm takıma "Güreşmeye devam" diyerek gaz vermesi de ayrı bir güzellik.

:) Patenti Erdal abi de olan bir sözü söyleyeyim. Kaptanı da seviyorum, Yattara'yı da, Tayfun'u da, Sylva'yı da.. bu takımı seviyorum yahu :)

Onur Akyüz
02.03.2009, 11:58
sivas maçında bayan kuzenimle gittik ilk defa maça gidiyo hemde fenerli soktum onu kale arkdasına :D

okadar etkilendiki otmosferden maçı pür dikkat izliyo ama kim kimdir anlamıyo :D
bi ara daldık izliyoruz pozisyonu amigo birden bagırın lannnnnnnn diye bagırdı ..kuzende sese irkildi birden ne bagrıyosun be anladık dedi :D başaldı eşlik etmeye :D

61.dk oldu gösteri başladı bizimki yerinde duramıyo benden hevesli gösteriye eşlik ediyo..allahım ne güzel birşey süper harika diye sayıklmaya başladı...öyle etkilenmiş ki maçtan sonra anlatmadığı insan kalmadı :D

yine aynı maçta

yanımızda iki sevgili var bayan olan telefonu kapadı elini omzumdan çek biraz uzağa git kameralar bizi çekmiş abim görmüş bizi dedi yanındakine ççç
kuzen bunu duyunca ya yagmurdan mahfoldum acaba bizide çektilermi nasıl görünüyorum diyip durdu ççç
sonuç ne?
Trabzonsporlu oldumu?

ilteriş
02.03.2009, 13:21
Bu başlığın sezon sonunda "bir şampiyonluk hikayesi" olmasını temenni ediyorum.

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 15:31
sonuç ne?
Trabzonsporlu oldumu?

az kalmıştı birazdaha dursaydı trabzonda olcaktı :D

Faik Yılmaz
02.03.2009, 15:33
Sivas Fener maçında Bülent Uygunun yüz şekli haftanın en güzel olayıydı....

Hau Antalyalı Djehua ile 15 gün tam pansiyon tatil kazanmış gibiydi..... :) :) :)

Hüseyin Kurt
02.03.2009, 15:39
Sivas Fener maçında Bülent Uygunun yüz şekli haftanın en güzel olayıydı....

Hau Antalyalı Djehua ile 15 gün tam pansiyon tatil kazanmış gibiydi..... :) :) :)

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_245449_uygun0103.jpg

Acıların çocuğu...

Emirhan Ömeroğlu
02.03.2009, 15:43
Numara yapıyor salatalık..

zafercalikoglu
02.03.2009, 16:09
harika olaylar bunlar 10 sayfanın tamamını okudum inanın duygulanmamak elde degil bunları lig sonunda birleştirerek kitap haline bile getirebilirz,az kaldı arkadaslar mücadeleye ,desteğe herseye devam her hafta katlanarak destek olma zamanı

Erdal
02.03.2009, 16:29
Kaptan'ın Antalya tribünlerinin ıslıklamasının ardından kolbastıyı kısa tutması...Zekice...Kimseyle gerilmeye gerek yok...

a f s
02.03.2009, 16:37
http://content.zaman.com.tr/extentions/haberinfotografi/2009-03-01-antalya-trabzon/img/00466124875.jpg
Aynı olaydaki bir incelik ve güzellik de şu: kolbastıyı sadece yabancı futbolcularımız oynadı.

leleuk87
02.03.2009, 18:04
antalya macindan once tribunlere findik atilmasida cok guzel bi goruntu bence

Emirhan Makul
02.03.2009, 18:15
Hillary ve Junior neşe kaynağı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1263-4X4D0I7P.jpg

Konyaspor maçı hazırlıklarına bugün başlayan takımımızda deneyimli oyuncularımız Rigobert Song’un kızı Hillary ve Tony Sylva’nın oğlu Junior yaptıkları sempatik hareketlerle idmanın neşesi oldular.

Antrenmanın başında takımımız düz koşu yaparken Sylva’nın oğlu Junior da bir süre babasıyla birlikte koşarken sonra Egemen’le birlikte maç yaptı. Song’un kızı Hillary ise babasını kenardan izleyerek idman sonrası birlikte yürüyüş yaptılar. Miniklere diğer futbolcular tarafından da büyük ilgi gösterildi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1263-5X2J4T5V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1263-2J0N2O9E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1263-1A5J4Q4A.jpg

www.trabzonspor.org.tr

A.Ali Karanis
02.03.2009, 18:17
Dün Mersin İdman Yurdu-Tarsus İdman Yurdu maçında 33.dk'da kutlama yapılması ve devre arasında hoparlörlerden kolbası çalınması,orada çok duygulandırdı beni. :)

f1bekir
02.03.2009, 18:23
Umut'un ankaragücüne son dakikada attığı golden sonra epey bi sevindik, sonra bi baktık abimin oturduğu ve benim oturduğum koltuk kırılmış. nasıl olduğunu anlayamadık, kendimizden geçmişiz. pek güzellik sayılmaz ama zararı ödeyeceğiz :)

Yine aynı golden sonra arkadan biri atlayıp abimin boynuna sarılmış. abim diyo olum sen sarıldın sandım meğer başkasıymış dedi :)

f1bekir
02.03.2009, 18:27
Antalya maçında Yattaranın ortasına Umutla beraber ben de uçtum, az daha televizyona vuruyordum kafayı. :)