PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezon İçinde Bize Kalan İncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

Sayfa : 1 [2]

61SOYTÜRK61
02.03.2009, 18:31
Antalya maçında Yattaranın ortasına Umutla beraber ben de uçtum, az daha televizyona vuruyordum kafayı. :)

ççç senin sayende gelmiştir gol ozaman ççç

f1bekir
02.03.2009, 18:43
ççç senin sayende gelmiştir gol ozaman ççç

abi bilmiyorum da, maç seyrederken kendimden geçiyorum. normalde çok sakin sessiz bir insanımdır, evdekiler maç seyrederken olum korkutuyosun bizi, az sakin ol diyolar. ulan efendiliğimizden de eser kalmıyo maç sırasında, rezil olduk millete.

Gökhan Bilgin
02.03.2009, 19:31
Gustavo Colman'ın 3-2 kazandığımız antalyaspor maçından sonra soyunma odasında sevinçten elleri kanayana kadar, demir kapıyı yumruklaması.

abi ciddimisin sen??

Gökhan BAYRAK
02.03.2009, 21:15
çok güzel bir başlık.tek tek bütün yorumları okudum ve müthiş duygulandım...fazla dışına çıkmadan bi kaç anektot sunmak istiyorum.

bu sene arka köşemde kombinesi olan bir taraftar hemen hemen her maç beni çileden çıkartmıştır ve bunalıma sokmuştur.bazı maçlarda peygamber sabrımı taşırdığım olmuştur.şimdi bu büyük futbol bilgininin ağzından çıkan bazı cümleleri sizinle paylaşacağım.

-maçın henüz 8. dakikası; umut, gökhan ünal ve yattara'nın terhal oyundan alınması lazım..!?...

-ersun yanal herkesi kandırabilirsin ama beni kandıramazsın...

-bir pas hatası sonrası hüseyine, bu virüsün takımdan temizlenmesi lazım...

-sağ kanatta iki kişi oynuyoruz.tayfun'un terhal oyundan alınıp yerine barış'ın girmesi lazım...

-en yarıldığım diyalog:

ben bu güne kadar 2 şeyi anlamadım.1.si evde vitrinlerin içinde yer alan ve hiçbir zaman kullanılmayan boş fincanlar, 2.si de bu kadın güvenlik görevlileri.şimdi burdan 100 kişi kalksak sahaya girsek, ne yapacak o kadın güvenlikçi???

güler misin ağlar mısın :)

f1bekir
02.03.2009, 21:42
yasa gereği stadda sigara içmek yasaktır diye anons yapılıyor, adamın biri ''o zaman ben bi sigara yakayım'' diyor. :)

magicyattara
02.03.2009, 22:47
ben bu güne kadar 2 şeyi anlamadım.1.si evde vitrinlerin içinde yer alan ve hiçbir zaman kullanılmayan boş fincanlar, 2.si de bu kadın güvenlik görevlileri.şimdi burdan 100 kişi kalksak sahaya girsek, ne yapacak o kadın güvenlikçi???

Bayan güvenlikçiler konusunda bir şeyler yazıyım.

Ankaragücü maçında iki bayan güvenlikçi merdivenlerde oturmuşlar,ellerinde bir torba çekirdek,sokulmuşlar birbirine maçı izliyorlar.O değil Ankaragücü golü attığında yan tarafımda Ersun hocaya tırlatıp "Almıyacaksın bu adamı dışarı almıyacaksın almıyacaksıııınnnn" diye avazı çıktığı kadar bağırıp (Yattara'nın çıkarılmasını protesto ediyor) işi koltuk kırmaya kadar getiren taraftara kafalarını bile çevirip bakmadılar.

İlk kez fotoğraf makinamı maça götürmediğim için pişmanlık duydum.

Tribünlerde sadece taraftarlar değil güvenlikçiler de çekirdekçi:)

Erdal
02.03.2009, 22:54
çok güzel bir başlık.tek tek bütün yorumları okudum ve müthiş duygulandım...fazla dışına çıkmadan bi kaç anektot sunmak istiyorum.

bu sene arka köşemde kombinesi olan bir taraftar hemen hemen her maç beni çileden çıkartmıştır ve bunalıma sokmuştur.bazı maçlarda peygamber sabrımı taşırdığım olmuştur.şimdi bu büyük futbol bilgininin ağzından çıkan bazı cümleleri sizinle paylaşacağım.

-maçın henüz 8. dakikası; umut, gökhan ünal ve yattara'nın terhal oyundan alınması lazım..!?...

-ersun yanal herkesi kandırabilirsin ama beni kandıramazsın...

-bir pas hatası sonrası hüseyine, bu virüsün takımdan temizlenmesi lazım...

-sağ kanatta iki kişi oynuyoruz.tayfun'un terhal oyundan alınıp yerine barış'ın girmesi lazım...

-en yarıldığım diyalog:

güler misin ağlar mısın :)

Gökhan, sen o arkadaşın söylediklerini sürekli not al bence. Bir de fotoğraf istiyoruz :).... Seviyorum bu şehri...İnsanını da seviyorum...Huysuzunu da seviyorum....Biz buyuz napalım...Hastalığımızla yaşamayı öğreneceğiz. Çaresi yok...

Muhammet
02.03.2009, 22:58
Madem monologlar yazılıyor ben de yazayım.

Kocaelispor maçını bayram arefesi olduğundan Vakfıkebir'de izledim. Tabi üst jenerasyonla beraber. :) Kaçan pozisyonarın üstüne amcanın biri döndü bana ve "pize peş tane golcü lazim peş" dedi ve kalktı gitti. :) Daha ne monologlar var bende de buraya yazılmaz.. :D

Ayşe Aygün
02.03.2009, 23:05
Bu sezon hafta sonlarımızda yapacaklarımızı sadace Takımımızın maç saatıne göre ayarlamak.

Normalde sıksık görüşmediğimiz ne kadar amca oğlu hala oplu varsa maç sayesinde her hafta sonu bizime evde buluşmak.

Fatih Yücel
02.03.2009, 23:10
evet o zaman sen ticari olarak uye ol iyi para var söyliim:D

TS-FAN
02.03.2009, 23:27
Bu sezon hafta sonlarımızda yapacaklarımızı sadace Takımımızın maç saatıne göre ayarlamak.

Normalde sıksık görüşmediğimiz ne kadar amca oğlu hala oplu varsa maç sayesinde her hafta sonu bizime evde buluşmak.
Sen yine iyisin bana göre..
Ben rakipleri de izleyeceğim derken dünyayla bağım kopuyor. :)

Sadık Bıyık
02.03.2009, 23:35
antalya maçını izliyoruz önümüzde 1 kese kağıdı çekirdek, gökhan golü kaçırdı (veya ömer çıkardı) o sinirle kese kağıdına bir tokat evin içi hep çekirdek doldu. bu sayede çekirdeğe karşı olan intikamımızıda almış oldum :)

Anıl Caner
03.03.2009, 00:00
abi ciddimisin sen??

tabi ki ciddiyim.. öğrendiğimde ben de havalara uçmuştum colman hastası olarak.

Levent Ersoy
03.03.2009, 00:25
fırat aydınusun düştüğü durumuda unutmamak lazım.işte taraftar baskısı budur.valla yerinde olmak istemezdim.

Muhammet
03.03.2009, 00:28
fırat aydınusun düştüğü durumuda unutmamak lazım.işte taraftar baskısı budur.valla yerinde olmak istemezdim.

Ben o görüntüleri asla hatırlamak istemiyorum. Bu başlıkta da "işte bu da sezonun güzelliklerinden biri" diye yazılırsa o olay, rahatsız olurum. :cool:

Levent Ersoy
03.03.2009, 00:35
Ben o görüntüleri asla hatırlamak istemiyorum. Bu başlıkta da "işte bu da sezonun güzelliklerinden biri" diye yazılırsa o olay, rahatsız olurum. :cool:
boşver takma kafana hem ne varmış o görüntülerde demekki durumu lehimize çevirebilmişiz bence.neyse tartışmak değil maksadım.:confused::confused::confused:

UtopyaTs
03.03.2009, 00:43
boşver takma kafana hem ne varmış o görüntülerde demekki durumu lehimize çevirebilmişiz bence.neyse tartışmak değil maksadım.:confused::confused::confused:

Bizim ne maçlarda puanımız gitti bir maçı da taraftar baskıyıla aldık çok mu.Haa olmasa daha iyiydi tabi olunca da insanın Bursaspor ve Sivasspor maçı geliyor akla.

Gökhan BAYRAK
03.03.2009, 01:06
Gökhan, sen o arkadaşın söylediklerini sürekli not al bence. Bir de fotoğraf istiyoruz :).... Seviyorum bu şehri...İnsanını da seviyorum...Huysuzunu da seviyorum....Biz buyuz napalım...Hastalığımızla yaşamayı öğreneceğiz. Çaresi yok...

gerçekten maç izlerken çok kızıyorum, çok sinirleniyorum ama maçtan sonra o anları gülerek hatırlıyorum:)dediğin gibi biz buyuz değişemeyiz:)

bundan fazlası vardı zamanla yazacağım ve not almaya devam edeceğim : )

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 03:14
tv de izlediğimiz maçlarda her attığımız golde 8 yaşındaki yeğenimin sevinçle gelip hepimizi sırayla sarılıp öpmesi..

fetvaci
03.03.2009, 03:21
butun 90 dk boyunca stres küpü şeklinde yapmadık hareketler denenmedik uğurumun kalmaması ve çevremde benı ızleyenlerın bana umutsuz vak'a gıbı bakmaları:D:D

Burhan61
03.03.2009, 09:42
Kendi adıma olan bir güzellik. Bu sene gittiğim Brugge,Ankaraspor,Ankaragücü(85.dk'ya kadar),İstanbul Belediye ve Ankaraspor deplasmanlarında gol yediğimizi görmedim:)

Maç seçiyorum ben de:D

Gökhan BAYRAK
03.03.2009, 10:02
deplasman maçlarını evde izlerken (kardeşim, arkadaşım ve ben) gol gelmesi için sürekli değişik 3lü kombinasyonlar denememiz, en son bjk maçında gökhan ünal'ın gol attığı sırada benim maçın heyecanı ile birdirbir pozisyonunda yakalanmam:)antalya maçında gol gecikince aynı kombinasyonu denememiz ve benim o pozisyona geçtikten sonra yine gol atmamız:)maçı sonuna kadar öyle izlemem ve bundan sonraki maçlarda da sürekli o pozisyonda izleyecek olmam :(

aurora
03.03.2009, 10:41
Sezon başından beri kazandıgımız tum maçlarda izlerken taktıgım şapkamı Beşiktaş ve Denizli maçlarında şans getirme die bişey olmaz deyip takmamam. Aldıgımız kotu sonuclardan sonra Antalya macına tekrar o şapkayla izlemem ve aldıgımız galibiyet, kesin ugur getiriyormu acaba diye Konya macında da acaba takmadan mı izlesem diye dusunmem....

aurora
03.03.2009, 10:48
Geçen sezonların birinde Yattara nın Ankaragucu macında kaleci ve defansa vucut hareketi ile attıgı fizik otesi muhteşem çalımı Mehmet Demirkol'un "Tv de izlerken o çalımı bende yedim" diye yorumlaması :D

Erdal
03.03.2009, 10:53
Bize her yer Trabzon ve Hüsnü Şenlendirici melodisi ile bordo- mavi...Tezahüratının marka haline gelmesi..

aurora
03.03.2009, 11:03
Önceki yıllarda Çabuk demoralize olarak takım aleyhine negatif tepki veren seyircimizin bu sene son ana kadar takımımıza inanması

Serdær
03.03.2009, 11:05
Bu sezon Ankaraspor maçında Trabzon'da izledikten sonra ;

Televizyondan izlemiş olduğum tüm maçlarda Trabzonspor yenilmedi.

Harun-61
03.03.2009, 11:06
Takim icinde cok iyi bir arkadaslik ortami oldugu kanaatindeyim.

yine Antalya macinda bunu gördüm, 15 dakika oynamasina ragmen
Alanzinio en cok sevinenlerden biri idi.
mac sonunda kameralar, tevafuk olsa gerek direk onu gösterdi.
teker teker arkadaslarina sariliyordu ;) :)

.

ilteriş
03.03.2009, 11:17
Bütün maçları kalp krizi geçirme riski ile izliyorum.Kolbastı ile Türkiye'ye damgamızı vurduk zaten.Kolbastı her yerde.

aurora
03.03.2009, 11:32
Colman' ın transfer olduktan sonra yapılan ropörtajda "Biz Arjntinde başkanın kim oldugunu bilmez yüzünü bile görmezdik, Türkiyede bir haftadır Başkanın yatıyla geziyoruz demesi"

Ömer Yüce
03.03.2009, 11:38
Beşiktaş maçı öncesi Havaalanında karşıladğımız topçularda Selçuk'un o heyecanının o yüzündeki tebessümün ve Egemen'in bizi kırmayıp tekrar üçlü çektirmesi çok hoşuma gitmişti...

Onur Akyüz
03.03.2009, 12:25
beşiktaş kupa maçında yerinde müdahaleyle topu çalan hüseyin'e arkalardan bir taraftar;

-la husiyiiiinnnn senden geçmeeemm..!

oyuna giren ceyhun anonsu ve aynı taraftar,
-oyuna giren ceyhun gülselam
-ve aleyküm selam..!

lazzz61
03.03.2009, 12:32
spor programlarını zevkle seyretmekk :)

Barış BAKIRTAŞ
03.03.2009, 12:42
Egemen Korkmazla telefon görüşmelerim ve kendisinin bana yolladığı imzalı forma :)

antagonist
22.03.2009, 20:41
Gaziantepspor maçı başlamadan önce Rigobert Song'un engelli bir vatandaşın fotoğraf makinesini alıp beraber fotoğraf çekilmeleri.

(Hep olumsuz şeyleri konuşacak halimiz yok ya. :))

Muhammet
22.03.2009, 20:44
Evet, gördüm ben de onu. Güzeldi hakikaten. :)

Yasin T.
22.03.2009, 21:44
saracoğlunda fenerlililerle dalga gecmemiz.maça giden hatırlar kel adamı:D

Serhat
22.03.2009, 22:51
saracoğlunda fenerlililerle dalga gecmemiz.maça giden hatırlar kel adamı:D

Sorma yaw... Polis ne Kroşe vurmuştu ona :D

O maç hayatımda izlediğim en zevkli maçlardan bir tanesiydi... Hele Saracoğlunun susması ve bizim sesimizin orayı inletmesi bambaska bi duyguydu... Unutulmazlar arasında yerini aldı ;)

Mehmet Ç.
23.03.2009, 00:16
http://www.youtube.com/watch?v=r6yh3hQPvDY

SDanışmaz
23.03.2009, 00:19
Gerede Kampında ormanın içinde gezerken önümüze büyük bir tel geldi şimdi dedik ki burdan atlayalım başka şansımız yok tele tırmanıyoruz yüksekde şimdi baya uğraşıyoruz bu arada arkadan 2 tane abi geldi ne yapaysınız uşaklar dediler bizde dedik içeri girecez de telden atlıyoruz tel koymuşlar buraya aldığımız cevap şu oldu "Tamam da burda kapı var siz neden telden atlyorsunuz " :D gerçekden telde öyle kalmışdık :D

Emirhan bunu hiç kurcalama, o an herkes kalakalmıştı :D

- Gerede kampında futbolculara Trabzondaymışları gibi hava yaratmamız..

- C.Brugge maçında meşale şov yaparken rakip takımın futbolcularının bizi izlemeleri ve bir kaç dakika sonra gol atmamız..

- Konya maçını 2-0'dan 3-2 çevirince yaşadığımız sevinç.. Özellikle Emin Danışmaz'ın yaşadığı sevinci unutamıyorum :p

- FB Maçından önce istasyonun wc'sinde tek Ts' formalı olarak ben bulunuyordum gerisi hep fb'lilerdi. Davullar çalmaya başladı ve fb'liler havaya girdi, hemen akabinde çıkan "Bize Her Ye Trabzon" tezahuratıyla birbirlerine "Ne oluyor lan" demeleri..

Yine fb maçında dk 56 iken önümüzdeki kameraların bize doğru çevrilmesi ve 61. dk'yı beklemeleri..

Fb'li olan 2 keli hiç unutamayacağım, iyiki o maça gelmişlerdi. Bizi gülmekten öldürdüler :D

Maçta hep bizim tezahuratlarımızın baskın olması..

- Umutun 90+2'de A.Gücüne attığı gol..

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, aklıma geldikçe devam ederim :)

Kubilay ŞAHİN
23.03.2009, 00:20
Sanırım Geçen Hafta Atılan İki Golümüzde Bu Sene Bize Kalan Güzelliklerden..

SDanışmaz
23.03.2009, 01:04
http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/gerede/62.JPG

Gerede Kampından unutulmaz bir fotoğraf..

antagonist
23.03.2009, 01:07
Selami, şu fotoğrafı ne kadar aradığımı bir bilsen. :)

Teşekkürler. :ok

Tunga abi öyle bir açtı ki şevke geldik! :)

Yaklaşık yarım saat saattir Gerede'deki akşam antrenmanında tellere yapışan taraftarlarımızın fotoğrafını arıyorum. Bulana teşekkür edeceğim. :)

POYRAZ
23.03.2009, 01:09
Önceki yıllarda Çabuk demoralize olarak takım aleyhine negatif tepki veren seyircimizin bu sene son ana kadar takımımıza inanması
Her ne kadar önceki sezonlardaki kadar olmada bile yinede ufak tefek homurdanmalar oluyor. Bunu bu kadar pozitif olay olmasina ragmen yine sacma puanlar kaybetmemize bagliyorum.
Ben bu sezon tribünlerin her macimizda dolu olmasini keyifle izliyorum.:)

antagonist
23.03.2009, 01:16
Alanzinho'nun GS'ye attığı gol. :)

SDanışmaz
23.03.2009, 02:22
Selami, şu fotoğrafı ne kadar aradığımı bir bilsen. :)

Teşekkürler. :ok

Senin aradığını gördüğüm için koydum zaten ;) Artık buldun :)

a f s
23.03.2009, 10:00
TRT stadyum programında görüntüleri vardı;
Song'un maçtan önce fındıkları saha kenarında tekerlekli sandalye ile oturanlara dağıtması.

Daha sonra engelli bir vatandaşımızın birlikte fotoğraf çekilme isteği üzerine fotoğrafı bizzat kendisinin çekmesi.

Ayrıca aynı maçta 27. dakika gösteresi yapılması da tebessüm etmeme yol açtı.

Mehdi
23.03.2009, 10:56
Poetricus hocamla G.Antep maçını izlerken her atağa kalkmamızda bizim futbolculara heyecanlı ve ciddi bir şekilde ''Hüseyin'i tutun ulan Hüseyin'i tutun'' diye bağırmasını asla unutmayacağım:)

TS-FAN
17.04.2009, 23:08
Gençlerbirliği maçından sonra tarftarımızın stadı terketmeyip takımı kolbastıya çağırması ve beklemesi..

Aynı maçta Yattara'nın attığı ve benim "unutulmazlarım" listesine giren muhteşem gol.

Ve yine aynı maçtan sonra Yattara'nın neden Fransıca konuştuğuna dair yaptığı açıklama:"Türk vatandaşlığına başvuralı 8 ay oldu.Bana bir kimlik vermedin:)"

Bartuğ13
17.04.2009, 23:22
*ankaragücüne umut golü attıktan sonra elimi kapıya vurup camı indirmem ve elim kan içindeyken mutfaktan içeriye "maç bitti mi,maç bitti mi?" diye bağırmam.
*kız arkadşımın "beni maça davet etmeyecek misin?" diyerek hacettepe maçına gelmesi.hayatında ilk kez staddan izlediği maçımızda 4-1 kazanmamız.
*aynı maçta 4kez "gol olur" diyip 3ünü tutturmam:D
*hacettepe maçı sonunda tüm taraftarın hep bir ağızdan "egemen gelmezse burdan çıkmayız" diye bağırması ve egemenin terliklerle sahaya çıkıp taraftara 3lü çektirmesi.
*gençler maçı sonrasında serkanın "bir başarı kazandıktan sonra kolbastı oynayacağız.şovumuza sivası yenip geri dönmek istiyoruz" demesi.

onur-ts
17.04.2009, 23:29
bugün gençlerbirliği maçında maçtan sonra taraftarı selamlamadan, kolbastı oynamadan içeri giren futbolcuları taraftarın stadı terk etmeyerek çağırması ve bir süre sonra yapılan tezahüratlar sonrası takımın sahaya çıkıp taraftarı selamlaması güzeldi.
Egemenin tüm stada üçlü çektirmesi de çok güzeldi.bu sezon bu üçlü aklımda kalır benim...

Sümeyye Şahin
18.04.2009, 12:13
çocukların takıma verdiği destek alkışa değer bi güzellik:alkış:

ilhan
18.04.2009, 12:17
Gökhan'ın golünden sonra yedek kulübesinde kim var kim yoksa Gökhan'a koşması harikaydı.

Yattara'nın maçta sonra "Golüme en çok eşim Aminata sevinmiştir. Çünkü ben gol atmadan bir daha burada maç izlemeyeceğini söylemişti." demesi çok hoştu. :)

Adulyan7
18.04.2009, 12:23
yattaranın türkçe konuşmayarak tepki göstermesi de hoştu bence :) bi de bu maçta misafir takım bölümünde bağıran çocuklar mükemmeldiler :)

Nihal Ayvaz
18.04.2009, 12:28
Yeni bir galibiyet ve yeni güzellikler..

Egemen'in 3lüsü
Çocukların tribünden gelen sesleri
Gol sevinçleri
Özellikle Gökhan'ın golünden sonra herkes üstüne atlarken arkada kalan Alanzinho'nun o boyla üste atlamaya çalışma çabaları :D:D
He bi de Yattara'nın biraz light erkek olduğunu anlıyoruz bu maçtan sonra :D

Kazım Uzunboy
18.04.2009, 12:29
Çocuk tribünü mü yoksa bayanlara ayrılan bölümmüydü ses gelen tribün ? :)

Bayan tribünü diye biliyordum. :)

antagonist
18.04.2009, 13:50
He bi de Yattara'nın biraz light erkek olduğunu anlıyoruz bu maçtan sonra :D

Bu iyiydi. :D:D:D:D

antagonist
18.04.2009, 19:37
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_rw_Yattara_Araba_Yikama01.jpg

Yattara'nın antrenmandan sonra futbolcuların arabalarını yıkaması...

Orhan Aydın
18.04.2009, 19:38
cale nin ve colmanın gol atması

61BrAvEhEaRt
18.04.2009, 20:48
trabzonspor galatasaray maçı maça fenerbahçeli bir arkadaşla gittik attığımız her golden sonra sanki bir trabzonsporlu gibi benle ve beraberindeki arkadaşlarla sarılıp gooolllll diye bağırması

ve aynı gün bana bir itirafta bulunması siz ne muhteşem taraftarsınız bende trabzonu tutmak isterdim ama dönek derler diye çekiniom demesi

Pazartesi günü ise galatasaraylı arkadaşlarla tam bir trabzonlu gibi tartışması

benim unutamiyacağım anlardan biridir

61BrAvEhEaRt
18.04.2009, 20:59
TRABZONSPOR fenerbahçe maçı
yakaladık yakaladık ama atamadık son 5 dk fener baskıyı arttırdı r.carlos vuruşunu yüzümü kapayıp başımı öne çökererek görmemiş adeta duymuştum
hemen yarın babamın imiceme ''dün ali nasıldı yüzünü kapamış bir an kalpten gitti zannetim'' demesi gerçekten nasıl bir taraftar olduğumu anlamama yaramıştı

M.S.SOFU
19.04.2009, 03:39
denizli konya i.b.b. maçlarından sonra takımın hacettepe maçı ile silkinmesi,g.b. maçı ile yukarıyı korkudan titretmesi,gazetelerde alınan 2 galibiyetten sonra çıkan trabzon geliyor,fırtına koptu,trabzon savaşmaya devam ediyor başlıkları...takımın 2 galibiyetle itanbulu nasıl sallandırdığını,titrettiğini görmek insanı başka bi' seviyeye çıkarıyor...

Erdal DİLEK
19.04.2009, 10:06
ankara takımlarına 8 de 8 yapmamız...

Kubilay ŞAHİN
27.04.2009, 00:49
GençlerBirliği - Trabzonspor (Yattara..)

o4VnMCA8w-Y

Gamze
27.04.2009, 00:54
Henüz neticelenmemiş olsa da;

Basket takımımızın yaşattığı heyecan, birinci lig mücadelesi,
Bayan futbol takımımızın ilk yılında şampiyonluk yürüyüşü,
PAF ve genç takımlarımızın başarılı grafikleri...

Dilerim, sezon sonunda bu başarılardan birer adet kupa da kalır elimizde. Konur müzemize.

tuncay1984
27.04.2009, 01:07
durun lig bitmedi belki fbye 10 cekeriz kim bilir

sonsamuray61
27.04.2009, 01:36
be sezon burdaki ankaragücü maçına ankaradan gelen gecekondulu kardeşlerimizle beraber misafir seyirci tribününde maçı izlerken o gun tanıdığım harbi adam ali imdat abimin isteği üzerine devre arası çalan kolbastıyı bizim uşaklarla oynarken bütün marotonun şaşkınlıkla bizi izlediği an..(nerden bilsinler biz kolbastıyı anamızın karnında öğrendik...)

ve aynı gün umutun 90+3 de attığı golden sonra tribünde secdeye yatmamla beraber ankaragüçlü kardeşlerimin şaşırıp tebessüm ettiği an..

isimsiz_61
10.06.2009, 08:15
İstanbul havaalanında GS maçı öncesi karşılama töreninde TS taraftarını görünce Cale'nin yerli futbolculara "Trabzon İstanbul'a çok mu yakın?" diye soruşu.

(Sanırım uçakta uyudu:))
bu süpermiş ya :D:D:D

isimsiz_61
10.06.2009, 08:23
valla okurken tüylerim diken diken oldu ya ben tarbzonlu olmayı çok seviyorum

İskender YILMAZ
10.06.2009, 09:39
Çok güzel olaylar varmış gerçekten bu sezondan arda kalan .. :)

Emirhan Makul
10.06.2009, 12:43
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/10/7_231149_H_414_232.Cale_414_232.jpg

Hrvoje Calenin Sezon Başından Beri bütün maçlarda hatta ve hatta hazırlık maçlarında da Atılan Bütün gollerden sonra sahanın neresinde olursa olsun golü atan futbolcuya koşması ve aşırı derecede sevinmesi.

Kubilay ŞAHİN
10.06.2009, 13:17
Bu Başlığa Ekleyeceğim Şeyler Vardı Arkada Kalınca Unuttum..:)

Celal Demir
10.06.2009, 14:04
bütün yorumları okuduğum tek başlık bu :D

lazzz61
10.06.2009, 22:17
selcugun lıgın ılk macında attıgı gol oncesı taraftarların vuuuur die bagırması aynı sekılde colman ve yattaranın golunde de vuuuur dıe bagırmıstı taraftarlarımız ve o toplar gol olmustu...

bugrahankazaz
10.06.2009, 23:37
bence numaralıdaki bayan taraftarlarla kale arkasının bordo-mavi tezahüratı:D
boordoooo bas tonu nerdeyse ordanda miviiii tiz tonu:D

Celal Demir
11.06.2009, 08:50
kocaelispor maçına gidenler bilirler maç öncesi küçük şeker bir kızın bütün TRABZONSPOR taraftarlarına BORDO MAVİ çektirmeside süperdi bence :D

Külünkoğlu
11.06.2009, 08:56
1) Trabzon’daki ilk idmanı 3 bin kişinin seyretmesi.
2) Gerede Kampında Colman'ın “ Trabzon buraya yakın mı ?”demesi. Colman'a "taraftarı neden videoya çekiyorsun ?“ diyorlar. Arkadaşlarım bu olan bitene inanmazlar, bu kadar insan idmana gelmişler, Arjantin’deki Aileme arkadaşlarıma göstereceğim inanmayabilirler" demesi.
3) Kolbastı
4) Maç sonu Egemen'in üçlüleri.
5) İBB maçında kazanılan penaltıyı atmak için topun başına giden Colman'ın Ersun Hoca'nın direktifiyle vazgeçirilmesi sonucunda Song'un yanına giderek tesellisi. Aynı maçta tribünlerin önce Colman, ardından transfer sıkıntısı yaşayan Yattara'ya sahip çıkmaları.
6) Kocaelispor maçında ayağına kramp giren Serkan'a acil tedaviyi sağlık ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafından yapılması. Aynı maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocası Yılmaz Vural'ın "Yenildik ama hiç olmazsa bir işe yaradı" açıklaması.
7) "Kafası Trabzonspor'da değil" diyerek eleştirilen Gökhan'ın Eskişehirspor maçında attığı gol sonrası önce armayı öpmesi ve ardından da kameralara giderek "sus" işareti yapması.
8) Umut'un attığı son dakika golünden sonra gol sevincini yaşayan yedek kulübesinde tercümanımız Halil Yazıcıoğlu'nun sevinçten zıplayarak yere düşmesi.
9) Fortis Kupası, ikinci maçında Beşiktaş'a yenilen takımın tribünlere çağrılıp alkışlanarak uğurlanması.
10) Trabzonspor Denizlispor maçında kendi hazırladığı pozisyonu Gökhan kullanamamasına rağmen Isaac'in kaçırılan golden sonra koşarak Gökhan'ı teselli etmesi.
11) Tony Sylvia'nın Trabzonspor Dergisi'ne verdiği demeçte "Önümdeki defans oyuncuları hata yaptığında onlara kızmaya kıyamıyorum. Zaten büyük bir baskı altındalar, onları daha da üzmek istemiyorum" demesi.
12) Zaman zaman sahada biraz da bencillik yaparak birbirlerine pas atmayan Gökhan ile Umut'un atılan her golden sonra ilk olarak birbirlerine koşmaları.
13) Kaptan Hüseyin Cimşir kafası sarılı kanlar içinde oyuna devam etmesi. Maç bitiminde yine başından kanlar akarken Isaac’i sırtında taşıması.
14) Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas’ın “çok sevdiğim Trabzonspor’u” cümlesini üstüne basa basa “ canım kadar sevdiğim Trabzonspor’u” diye düzeltmesi.
15) Hemen hemen her gol sonrası Ersun Yanal’ın golü atan oyuncuya “ aferin aferin oğlum” diye bağırması.
16) Haşmet Babaoğlu’nun NTV'de “ Kocaeli maçında hadi at artık Trabzon dedim ” demesi.
17) Başkan Sadri Şener’in Gökhan Ünal yılbaşı gecesi falanca yerdeydi ? sorusuna “ Banane ben kaynanasımıyım ? ” demesi.
18) Faruk Özak’ın Kaptan Hüseyin Cimşir’e “ ben Bakanım sen Kaptansın, Kaptanlık Bakanlıkdan daha önemli” demesi.
19) Atatürk Olimpiyat Stadının sadece bizim maçlarımızda dolması.
20) Yattara'nın transfer sürecinden sonra ilk antrenmana geldiğinde "Merhaba ben yeni transfer İbrahim Üçüncü" demesi.
21) Gençlerbirliği maçından sonra Song, İsaac ve Adnan kolbastı oynarken, aradan geçen Yattara'ya Cale'nin "Hayde kolbastı! Kolbastı, haydi haydi!" demesi.
22) İstanbul’da binlerce kişi ile yapılan muhteşem havalimanı karşılamaları.
23) Ankara, Bursa ve Kocaeli’nin bu güzel karşılamalara devam etmesi.
24) Kadıköy'deki Fenerbahçe maçında tezahuratlarımızın Fenerbahçelileri susturması. Maçın 80. dakikasından itibaren Fenerbahçe taraftarının stadı terk etmeye başlaması.
25) Kayserispor – Trabzonspor maçında Yattara'ya yapılan faulden sonra Mehmet Topuz’un pek de önemli olmayan bir avantajı olmamasına rağmen adeta küfrederek topu taca vurması. Maç 1-1 iken Yattara'nın hakemin devam işaretine rağmen bomboş pozisyonda kaleye gitmek yerine yerde yatan Kayserisporlu oyuncu için topu efendice taca bırakması.
26) Gazetecilerin Hakan Şükür’le anlaştınız mı ? sorusuna, Başkan Sadri Şener'in “ Yok, Hami ile Ünal’ı futbola döndürüp Trabzonspor’da oynatacağız” demesi.
27) İstanbul Havalimanı karşılamasında kafileden ilk çıkan Volkan Canalioğlu’nun “Bize Her Yer Trabzon !” diye bağıra bağıra çağıra kapıdan çıkması.
28) Mehmet Demirkol’un “Yattara’yı televizyondan seyrederken bende o çalımı yedim” demesi.
29) Colman' ın transfer olduktan sonra yapılan ropörtajda "Biz Arjntinde başkanın kim oldugunu bilmez yüzünü bile görmezdik, Türkiyede bir haftadır Başkanın yatıyla geziyoruz” demesi.
30) Song'un Antalya maçından önce fındıkları saha kenarında tekerlekli sandalye ile oturanlara vatandaşlarımıza dağıtması. Daha sonra engelli bir vatandaşımızın birlikte fotoğraf çekilme isteği üzerine fotoğrafı bizzat kendisinin çekmesi.
31) Bordomavi.net'in Bize Her Yer Trabzon kitabını çıkarması.
32) Yattara’nın takım arkadaşlarına süpriz için arabalarını yıkaması.
33) Trabzon'daki Sivasspor maçında dağıtılan yağmurluklar ve atkılar sayesinde oluşan görsel şölen.
34)

Emirhan Ömeroğlu
11.06.2009, 09:10
Metin süper özetledin muhteşemdi. :alkış:

a f s
11.06.2009, 09:44
Tercümanımız Halil'in düğününde Metin'in yaptırdığı pankartlar ve Trabzonspor'u temsilen BMN'nin orada olması :alkış:

A.Hilal Çakıroğlu
11.06.2009, 09:54
Metin abi, müthiş bir özet olmuş. Okuyunca insanın içi bir hoş oluyor.

EmreTS61
11.06.2009, 10:45
cok güzel ozetlemişin abi emeğine sağlık...

Kubilay ŞAHİN
11.06.2009, 19:01
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1748-1R1X7B4J.jpg

Mehmet Fırat
11.06.2009, 19:05
Metin Abi'nin yazdıklarına harfiyen katılmakla birlikte, benim için bir güzellik daha var.

Çoban Ekspres ile gittiğimiz deplasmanlar. :)

Kubilay ŞAHİN
11.06.2009, 19:12
http://img4.imageshack.us/img4/128/1002805y.jpg

Erbay
11.06.2009, 19:46
Metin Abi harika anlatmış.

Maçtan sonraki kolbastı şovları sezona damgasını vurdu. Yenmişiz, orada Yattara, Cale falan oynuyor ne müthiş keyif maçtan sonra...:D Çay da elinde, diğer elinde finduk...

Sümeyye Şahin
11.06.2009, 21:58
bütün bir sezon canlandı gözümde çok güzel özetlemişsin teşekkürler metin abi...

Hasan Habip Özbay
11.06.2009, 22:36
kocaeli maçındaki yaptığımız tezahüratlar ve 61. dakika hazzını stadda hemde deplasmanda hissetmek stadda trabzonumu seyretmek ona destek vermek en güzeli bu olsa gerek

Mustafa ÖZDEMİR
11.06.2009, 23:05
tabikide maçlardan sonraki kolbastı gösterisi...

Cafer Bulur
11.06.2009, 23:09
Benim üzüldügüm en önemli nokta gökhan in bursa macinda attigi golun gercek degerini bulamamasi oldu.

O golün devaminda son hafta sampiyonlar ligi biletini almaliydik...

Emre EFENDİOGLU
11.06.2009, 23:22
Eskişehir maçından sonra emniyet bize 3 lü çektirsene tezahüratlarına emniyetin karşılık vermemesi ve oradan Eskişehirli şişman bir çocuk bulup bize 3 lü çektirmeyi çalışması, beceremeyince bizden bir kaç abinin öğretmesi ve bize üçlü çektirmesi :) Bizim ona Trabzon atkı ve şapkası vermemiz. Ardından polisler çocuğu yerine bırakırken "tosuna uzanan eller kırılsın" diye tezahürat yapmamız. Ardından tekrar emniyet bize 3 lü çektirsene tezahüratı yapmamız ve Trabzonlu olup dayanamayan bir polisin bize 3 lü çektirmesi :)
Eskişehir maçından çok güzel anılarla ayrıldık.
Ha bide İnönüne giderken topçularda bizimkilerin horon oynaması, kolbastı oynaması ve karşılıklı la la la lay lay la la lay la la lay lay la lay lay la la la la lal li la lala bordo maviiii tezahüratları yapmaları ve feribotun kantin kısmının bizimkileri izlemesi.

Ek olarak üstteki arkadaşların yazdıkları, sonuç olarak bizim için çok zevkli ve güzel bir lig oldu. İnşallah en kötü sezonumuz böyle olur :)

İsmail ALİOĞLU
11.06.2009, 23:55
20) Yattara'nın transfer sürecinden sonra ilk antrenmana geldiğinde "Merhaba ben yeni transfer İbrahim Üçüncü" demesi.yattara çok süper adam ya. davranışlarıyla, hareketleriyle, laflarıyla bir numara. Adam sırıtsa taraftarı hayran bırakıyor.

Aklıma nedense bi aralar Televole furyasının olduğu günlerde bizim Arçil-Şota ikilisi Trabzondaki evlerinde kılıçlarla kafkas dansı edişi geldi :D

Bu arada emniyetin 3lü çektirdiiği video görüntüleri vardı. bulamadım. varsa bilen ..?

diplomat61
12.06.2009, 01:08
yattara çok süper adam ya. davranışlarıyla, hareketleriyle, laflarıyla bir numara. Adam sırıtsa taraftarı hayran bırakıyor.

Aklıma nedense bi aralar Televole furyasının olduğu günlerde bizim Arçil-Şota ikilisi Trabzondaki evlerinde kılıçlarla kafkas dansı edişi geldi :D

Bu arada emniyetin 3lü çektirdiiği video görüntüleri vardı. bulamadım. varsa bilen ..?

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7271&page=22
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10503&page=18

Ayrıca Bütün Videolar Multimedia Bölümündeki :
"Maç sonu Kolbastı Gösterisi… Hepsi Burada"
"BMN Video | Hepsi Burada"

Başlıklarında Mevcuttur...

macka61
12.06.2009, 02:25
Metin abi çok güzel özetlemişsin bunları bize yaşatan takımımıza teşekkürler

fanatikdevri
13.06.2009, 17:04
2) Gerede Kampı : Cale “ Trabzon buraya yakın mı ?” Colman'a soruyorlar taraftarı neden videoya çekiyorsun ? “ inanmazlar, bu kadar insan idmana gelmişler, Arjantin’deki arkadaşlarıma göstereceğim inanmayabilirler.
3) Kolbastı
4) Egemenin üçlüleri.
5) İBB maçında kazanılan penaltıyı atmak için topun başına giden Colman'ın Ersun Hoca'nın direktifiyle vazgeçirilmesi sonucunda Song'un yanına giderek tesellisi. Aynı maçta tribünlerin önce Colman, ardından transfer sıkıntısı yaşayan Yattara'ya sahip çıkmaları.
6) 14. Haftada Kocaelispor maçında ayağına kramp giren Serkan'a acil tedaviyi sağlık ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafından yapılması. Aynı maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocası Yılmaz Vural'ın "Yenildik ama hiç olmazsa bir işe yaradı" açıklaması.
7) 16. Haftada "Kafası Trabzonspor'da değil" diyerek eleştirilen Gökhan'ın Eskişehirspor maçında attığı gol sonrası önce armayı öpmesi ve ardından da kameralara giderek "sus" işareti yapması.
8) 19. Haftada Umut'un attığı son dakika golünden sonra gol sevincini yaşayan yedek kulübesinde tercümanımızın sevinçten zıplayarak yere düşmesi.
9) Fortis Kupası, ikinci maçında Beşiktaş'a yenilen takımın tribünlere çağrılıp alkışlanarak uğurlanması.
10) 21. Hafta Kendi hazırladığı pozisyonu Gökhan kullanamamasına rağmen Isaac'in kaçırılan golden sonra koşarak Gökhan'ı teselli etmesi.
11) Tony Sylvia'nın Trabzonspor Dergisi'ne verdiği demeçte "Önümdeki defans oyuncuları hata yaptığında onlara kızmaya kıyamıyorum. Zaten büyük bir baskı altındalar, onları daha da üzmek istemiyorum" demesi.
12) Zaman zaman sahada biraz da bencillik yaparak birbirlerine pas atmayan Gökhan ile Umut'un atılan her golden sonra ilk olarak birbirlerine koşmaları.
13) Kaptan Hüseyin Cimşir kafası sarılı kanlar içinde oyuna devam etmesi. Maç bitiminde yine başından kanlar akarken Isaac’i sırtında taşıması.
14) Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas’ın “çok sevdiğim Trabzonspor’u” cümlesini üstüne basa basa “ canım kadar sevdiğim Trabzonspor’u” diye düzeltmesi.
15) Hemen hemen her gol sonrası Ersun Yanal’ın golü atan oyuncuya “ aferin aferin oğlum” diye bağırması.
16) Haşmet Babaoğlu’nun “ Kocaeli maçında hadi at artık Trabzon dedim ” demesi.
17) Başkan Sadri Şener’in Gökhan Ünal yılbaşı gecesi falanca yerdeydi sorusuna “ Banane ben kaynanasımıyım ? ” demesi.
18) Faruk Özak’ın Kaptan Hüseyin Cimşir’e “ ben Bakanım sen Kaptansın, Kaptanlık Bakanlıkdan daha önemli” demesi.
20) Yattara'nın transfer sürecinden sonra ilk antrenmana geldiğinde "Merhaba ben yeni transfer İbrahim Üçüncü" demesi.
21) Gençlerbirliği maçından sonra Song, İsaac ve Adnan kolbastı oynarken, aradan geçen Yattara'ya Cale'nin "Hayde kolbastı! Kolbastı, haydi haydi!" demesi.
24) Fenerbahçe maçında tezahuratların Fenerbahçelileri susturması. Maçın 80. dakikasından itibaren Fenerbahçe taraftarının stadı terk etmeye başlaması.
25) Kayserispor – Trabzonspor maçında Yattara'ya yapılan faulden sonra Mehmet Topuz’un pek de önemli olmayan bir avantajı olmamasına rağmen adeta küfrederek topu taca vurması. Maç 1-1 iken Yattara'nın hakemin devam işaretine rağmen bomboş pozisyonda kaleye gitmek yerine yerde yatan Kayserisporlu oyuncu için topu efendice taca bırakması.
26) Gazetecilerin Hakan Şükür’le anlaştınız mı ? sorusuna, Başkan Sadri Şener'in “ Yok, Hami ile Ünal’ı futbola döndürüp Trabzonspor’da oynatacağız” demesi.
27) İstanbul Havalimanı karşılamasında kafileden ilk çıkan Volkan Canalioğlu’nun “Bize Her Yer Trabzon !” diye bağıra bağıra çağıra kapıdan çıkması.
28) Mehmet Demirkol’un “Yattara’yı televizyondan seyrederken bende o çalımı yedim” demesi.
29) Colman' ın transfer olduktan sonra yapılan ropörtajda "Biz Arjntinde başkanın kim oldugunu bilmez yüzünü bile görmezdik, Türkiyede bir haftadır Başkanın yatıyla geziyoruz” demesi.
30) Song'un Antalya maçından önce fındıkları saha kenarında tekerlekli sandalye ile oturanlara vatandaşlarımıza dağıtması. Daha sonra engelli bir vatandaşımızın birlikte fotoğraf çekilme isteği üzerine fotoğrafı bizzat kendisinin çekmesi.
33)

Birde şampıyon olsaydık tam olurdu :)

antagonist
08.08.2009, 23:48
Yeni sezona başlayalım:

Halil'in Ceyhun'un golündeki sevinci...Broos'un Halil'i ayağa kaldırmak istemesine rağmen Halil'in kalkmaması...

:)

Yasin T.
09.08.2009, 01:15
geçen sezon olduğu gibi bu sezonuda selçuk inanın golüyle açtık :)

Kubilay ŞAHİN
09.08.2009, 01:18
Tribünde Sivaslıların Arasında 61 Yazan Penyeyi Giyen Kardeşimizin Kameralara Karşı Sivaslıların Şaşkın Bakışları İçinden Armasını Sevdasının Duygusuyla Öpmesi ..:)

Cem Akyüz
09.08.2009, 01:18
Yeni sezona başlayalım:

Halil'in Ceyhun'un golündeki sevinci...Broos'un Halil'i ayağa kaldırmak istemesine rağmen Halil'in kalkmaması...

:)

O görüntüyü kolay kolay unutmam :)

Ömer Kibar
09.08.2009, 16:01
evet tercümanımızın sevinci görülmeye değerdi

SüRMeNe_6161
10.08.2009, 16:28
2) Gerede Kampında Colman'ın “ Trabzon buraya yakın mı ?”demesi. Colman'a "taraftarı neden videoya çekiyorsun ?“ diyorlar. Arkadaşlarım bu olan bitene inanmazlar, bu kadar insan idmana gelmişler, Arjantin’deki Aileme arkadaşlarıma göstereceğim inanmayabilirler" demesi.
3) Kolbastı
6) Kocaelispor maçında ayağına kramp giren Serkan'a acil tedaviyi sağlık ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafından yapılması. Aynı maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocası Yılmaz Vural'ın "Yenildik ama hiç olmazsa bir işe yaradı" açıklaması.
7) "Kafası Trabzonspor'da değil" diyerek eleştirilen Gökhan'ın Eskişehirspor maçında attığı gol sonrası önce armayı öpmesi ve ardından da kameralara giderek "sus" işareti yapması.
8) Umut'un attığı son dakika golünden sonra gol sevincini yaşayan yedek kulübesinde tercümanımız Halil Yazıcıoğlu'nun sevinçten zıplayarak yere düşmesi.
10) Trabzonspor Denizlispor maçında kendi hazırladığı pozisyonu Gökhan kullanamamasına rağmen Isaac'in kaçırılan golden sonra koşarak Gökhan'ı teselli etmesi.
16) Haşmet Babaoğlu’nun NTV'de “ Kocaeli maçında hadi at artık Trabzon dedim ” demesi.
17) Başkan Sadri Şener’in Gökhan Ünal yılbaşı gecesi falanca yerdeydi ? sorusuna “ Banane ben kaynanasımıyım ? ” demesi.
24) Kadıköy'deki Fenerbahçe maçında tezahuratlarımızın Fenerbahçelileri susturması. Maçın 80. dakikasından itibaren Fenerbahçe taraftarının stadı terk etmeye başlaması.
33) Trabzon'daki Sivasspor maçında dağıtılan yağmurluklar ve atkılar sayesinde oluşan görsel şölen.
34)
Harika Hazirlamişşin tEŞŞEKÜRLER:alkış::alkış:

Murathan
10.08.2009, 16:40
3) Kolbastı
34)

:alkış: .

M.Kılıç50
13.08.2009, 13:52
Bence Sivas Macinda tercümanimizdan sonraki güzellik´de,

Serkan´in Savunmada attigi o cok kritik pas´dan sonra(ersen ve Tony silva karsi karsi kalipda tony taca vurdugu pozisyon) Tony Silva´nin önce Serkan´a atacagi yeri isaretlemesi ve ardindan serkan´a sarilalarak onu motive etmesiydi :)

nette bulamadim bu pozisyonu :(

ozturk
13.08.2009, 14:05
Külünkoğlu nun yazdıklarını okudum

gerçekten çok renkli ve "güzel" takımız..

başka hiç bir "takım"da bu kadar güzellik yoktur herhalde

Hüseyin İlkin
13.08.2009, 14:09
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2364-4Q1B3L4N.jpg

Takımımızın Sivasspor maçında aldığı galibiyet tüm Trabzonsporluları mutlu etti ancak tercümanımız Halil Yazıcıoğlu’nun Ceyhun’un attığı gol sonrası yaşadığı sevinç gündeme oturdu. Bugün yapılan antrenmanda Teknik Direktörümüz Hugo Broos da Halil’in sevincini canlandırdı.

Burçak
13.08.2009, 14:25
Metin abi eline sağlık.
Gerçekten alt alta yazıldığında nekadarçok güzellikler yaşanmış.
Unutuluyorlar zamanla.
Ama artık tarihe not düşüldü. hepsini teker teker okudum ve o günleri yaşadım tekrar:)

ozturk
13.08.2009, 15:03
Tolunay Hocanın ' BUgün canım kadar sevdiğim Trabzonspor'a karşı mücadele ettim...'' diye devam eden konuşmasını da unutamam ben... :)

Tolunay böyle bişey dediyse süpermiş gerçekten. Teşekkürler Tolunay..

ilhan
24.10.2009, 11:32
Gökhan Ünal'ın golünden sonra Onur'un yedek kulübesinden koşarak gelmesi ve Gökhan'ı (yanılmıyorsam) alnından öpmesi çok güzeldi.

Erbay
24.10.2009, 11:33
Bu arada Tolunay Kafkas "Canım kadar değil", "Canımdan çok sevdiğim Trabzonspor" demişti. Biraz geç oldu ama :)

.....
24.10.2009, 12:16
Engin in Bu haftaki maçta (Kayseri) oyundan çıkarken armasını öpmesi , öpmesi ve öpmesi!

esra61
24.10.2009, 12:30
taraftarın,maç bittikten sonra soyunma odasındaki futbolcuları tekrar sahaya çağırıp alkışlaması ve özel olarak tayfunu alkışlamaları...........

isimsiz_61
24.10.2009, 13:17
3) Kolbastı
34)

kade duygulandım ya seviyorum bu takımı ya :D

Dursun Kaplan
24.10.2009, 13:45
Dün akşam Kayserispor maçında, Colman'ın bitmek bilmeyen baskısı sayesinde rakip oyuncunun ayağından topu kazanarak bütün stadın Colman'ı alkışlaması.

Gerçekten çok güzel bir görüntüydü. ;)

Sibel
05.02.2011, 19:38
Gerçekten harika bir dönem olmuş,okudukça tekrar tekrar hatırladım..Ve mutlu oldum,seviyorum ya,iyi ki Trabzonsporluyummmmm

yorumsuz6117
06.02.2011, 02:45
Vay be daha dün gibi. :D