PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berat Tekke’ye tesekkür yazisi!!

Hüseyin Çümen
10.04.2005, 21:16
sevgili berat kardes sana bütün trabzonsporlularin bi tesekkür borcu var maçtan önce demistik szymek gaz bi oyuncui diye ve adam muhtesemm bir futbol ortaya koydu ve bunu inanilmaz bi golle süsledi senin verdigin o mektubun gerçekten büyük bir payi var bütün bmn üyeleri hepinizden bi tesekkür bekliorum berat kardesime

SAOLASIN BERAT KARDES

Beytullah
10.04.2005, 21:50
berat kardes smileys/smiley32.gif

A.Hilal Çakıroğlu
10.04.2005, 21:55
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
10.04.2005, 21:57
macdan sonra taraftara kostu...

bravo smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
10.04.2005, 22:15
Ben bu konuyu açip mesaji okuyunca güldüm hatta yerlere yattim ya ne demek maçtan önce Szymek gaz bi oyuncu siz maçtan önce bunu anlayacak kadar futbol bilgisine sahip degil miydiniz yaasmileys/smiley11.gif

Ömer SEVİNÇ
10.04.2005, 22:17
Valla ben de anlamadim. Szymek'e kötü diyen birisi Trabzonsporun maçlarini hiç izlememis demektir.

#10 Fietra
10.04.2005, 22:19
Valla ben de anlamadim. Szymek'e kötü diyen birisi Trabzonsporun maçlarini hiç izlememis demektir.

Ya M.Ö'den önceki bi adami getir ilk kez futbol izlet Gaziantep maçini izlet Szymek'in iyi bir oyuncu oldugunu anlar.

mahir_kuzey
10.04.2005, 22:20
yok o söylediginiz ayri arkadaslar. berat yapacagini yapti gene. 3 puanin 1 i berat sayesinde alindi. berat koçum benim artik lehçe ögrenirsin bundan sonra. ben maçtan önce demistim maçi alirsak vede szymekin payi büyük olursa sana hediye alacam diye. dile benden ne dilersen....

#10 Fietra
10.04.2005, 22:22
yok o söylediginiz ayri arkadaslar. berat yapacagini yapti gene. 3 puanin 1 i berat sayesinde alindi. berat koçum benim artik lehçe ögrenirsin bundan sonra. ben maçtan önce demistim maçi alirsak vede szymekin payi büyük olursa sana hediye alacam diye. dile benden ne dilersen....

Mahir Abi sende mi böyle birsey dedin

Gökhan Kutlu
10.04.2005, 22:22
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">VALLA NASI ÇAKTIK AMA söle bisey var kendini tam bir trabzonsporlu gibi hisseden biri helal olsun kendisini tebrik ediyorumama kendini gelistirmesi gerekir </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=67dde1ba></BLOCKQUOTE>

BDiler61
10.04.2005, 22:25
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Crazy_OfLu61_
10.04.2005, 22:26
EyvALLAH kardes saol

Hüseyin Çümen
10.04.2005, 22:29
Ben bu konuyu açip mesaji okuyunca güldüm hatta yerlere yattim ya ne demek maçtan önce Szymek gaz bi oyuncu siz maçtan önce bunu anlayacak kadar futbol bilgisine sahip degil miydiniz yaasmileys/smiley11.gif

sen nedion bee??smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

#10 Fietra
10.04.2005, 22:30

sen nedion bee??smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Futbol bilgisinin yaninda okuma bilginde mi yok.

Aniketus
10.04.2005, 22:35
arkadaslar birbirinizi yanlis anliyorsunuz gibi geliyor bana..

"GAZ BI OYUNCU" derken arkadas, oyuna gaz veren oyuncu anlaminda kullanmis bunu, JIMEKkötü dememis yani...

hadi sarilin öpüsün bakiim..smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
10.04.2005, 22:36
öff osman bilmeden yorum yapiosun bu konu basligini kafayi tedirecen bana simdi sana cevap verecem simdi maçtan önce berat tekke szymek e bi mektup verdi dün bunun geyigi oldu onla ilgili bi olay bu hangi gerizekali szymek e kötü dedi sen bana bunu dion alala

Mehmet
10.04.2005, 22:39
O mektup sans getirdi.
Mektubun hikayesini biliyorum.

Tebrikler tesekkürler BERAT Kardesim.

mahir_kuzey
10.04.2005, 22:42
osman syzmek bize krakowdan geldi biliyon. papa 2. jean paul KRAKOW lu ve wisla krakow taraftari. bu adam öldü ya geçen hafta. szymek te duygusal bi adam, sonuçta ruhani liderleri öldü hemde hemserisi. olayin bide bu yönü var yani. berat ta lehçe mektup verdi havaalaninda ayri bi duygulanmistir dedik bizde ve bu duygusalligi maça yansir dedik. golden sonraki hareketini gördün sanirim. ellerini yukariya papa ya dogru uzatti selamini çakti. olay bu yani. yoksa szymek zaten kaliteli bi oyuncu ona bise dedigimiz yok...

samts
10.04.2005, 23:04
berat söyle herkes bilsin ne yazdigini berak edenler olabilirsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
10.04.2005, 23:32
Tamam ben bilmedigim için olayi gaz derken kötü anladim.

TRABZONLU_TS
10.04.2005, 23:46
usaklar syzmek tam bi Trabzonlu gibi oynuyor. ilk geldiginden beri hasta oldum ona. helal olsun ona. ne diyelim:D

Çagman
10.04.2005, 23:50
gercekten mükemmelin üstünde bir mac cikardi helal olsun smileys/smiley32.gif

Berat
11.04.2005, 00:08
mektubun Türkçesi ve merak eden varsa Lehçe versiyonusmileys/smiley36.gif

Merhaba Szmek;

Ben Berat,en siki TS taraftarlarindan birisi:) Nasilsin? umarim türkiyeye geldigin ve Trabzonspor'da oynadigindan dolayi mutlusundur..Biz bundan dolayi çok mutluyuz..Seni çok seviyoruz.Sen çok basarili,hirsli,agresif ve yenilgiyi kabullenemeyen bir futbolcusun,maç içinde maglup durumdayken bunu kabullenemiyorsun ve çildiriyorsun,,bunu disaridan görebiliyoruz ve bu bizim çok hosumuza gidiyor..Bu yönünle Trabzonspor taraftari gibisin,biz de yenilgiyi asla kabullenemiyoruz..Özellikle bu yüzden seni çok çabuk benimsedik..Türkiye'ye sadece 2-3 ay önce geldin ama fakat biz 2-3 sene önce gelmisin gibi alistik sana,benimsedik..Bizim dilegimiz futbol yasantinin sonuna kadar Trabzonspor için oynaman ve 1984 ten beri bekledigimiz sampiyonluga senin büyük katkilarinla birlikte ulasabilmek..

Sunu özellikle vurgulamaliyim; Besiktas maçindan sonra herkes soyunma odasina dogru giderken,maçi kaybetmemize ragmen sen bize dogru geldin ve bizi alkisladin..Tüm Trabzonspor taraftarlarinin kalbindeki sevgin bu davranisinla daha da artti..Herkes senle ilgili yorum yaparken bu olaydan duydugu memnuniyetten muhakkak bahsediyor ve herkes seni çok seviyor..Bu davranisindan ötürü tekrar tekrar tesekkürler..

Gs maçi için basarilar Szymek..Kariyerin boyunca çok istedigin Sampiyonlar Ligi'ne gidebilmek için bu maçi mutlaka kazanmaliyiz.. Görüsmek üzere Szmek:)

Drogi Szymku,

Jestem Berat, jeden z najwiekszych kibicow Trabzonspor:) Jak sie masz?
Mam
nadzieje, ze jestes zadowolony z przyjazdu do Turcji i gry dla
Trabzonsporu.... jestesmy bardzo szczesliwi z powodu Twojego przyjazdu
i gry
dla nas, wszyscy bardzo Cie lubimy. Podczas meczu swietnie dajesz sobie
rade, jestes zirytowany, agresywny i chciwy (oczywiscie w pozytywnym
sensie;) i nie mozesz scierpieæ tego, ze przegrywamy, dostajesz sza³u
kiedy
przegrywamy a to znaczy, ze lubisz kibicow Trabzonsporu, my tez nie
mozemy
wytrzymac i wpadamy w szal kiedy Trabzonspor przegrywa....tak wiec
bardzo
Cie lubimy :) Przyjechales do Turcji dopiero dwa miesiace temu, ale my
czujemy jakbys byl tutaj co najmniej dwa - trzy lata. Bardzo szybko
stales
sie jednym z nas. Naszym marzeniem jest to, zebys gral dla nas do konca
swojego zawodowego zycia i zebysmy razem wygrali mistrzowski puchar dla
Turcji. Czekalismy na to od 1984 roku, mam nadzieje, ze teraz, z Twoja
wielka pomoca wygramy go w bardzo krotkim czasie. :)

Musze Ci powiedziec, ze wszystkim kibicom spodobalo sie Twoje
zachowanie pod
koniec meczu przeciwko Besiktas kiedy wszyscy opuszczali boisko, Ty
podszedles do nas i biles nam brawo :) Wciaz to pamietamy i rozmawiamy
o
tym. Dziekujemy Ci za to :)

Zycze powodzenia podczas meczu przeciwko Galatasaray. Mam nadzieje, ze
wygramy...musimy wygrac by dostac sie do ligii mistrzów...

mahir_kuzey
11.04.2005, 00:18
koçum berat... bidahaki maçada yaz baska bi mektup. trabzona yolla onlar verirler. böyle bi gelenek olussun. bende fatih tekkeye yazacam...

pacos_bill
11.04.2005, 00:23
Ellerine saglik Berat kardesim. smileys/smiley32.gifAllah senden razi olsun bu mektubu yazmaya ve onu ulastirmayaverdigin emek için. Keske taraftarimizin %10 u senin yarin kadar emek verse takim için.

hakantpl
11.04.2005, 00:30
Alkislkiyorum Seni berat. Duygularimizi aynen iletmissin Tesekkürler.

TRABZONLU_TS
11.04.2005, 00:45
ula ne güzel yazdin berat helal olsun. cok duygulandim. tsk ederim

Hüseyin Çümen
11.04.2005, 01:06
süpper mektup ya banada yaz berat tekke de bende sinawlarda ii notlar alim lam :)

Guests
11.04.2005, 01:17
Ula berat sen nasil yazdin bu mektubu?Ben de yattaraya yazcam sen simdi Ginelilerin dilinden de anlarsin ben söyliyim sen yaz olmaz mi? smileys/smiley36.gif
Edited by: Scholes

TURHAN
11.04.2005, 01:19
Berat bunun için çok ugrastin ve emeline ulastin, seni gerçekten tebrik ediyorumsmileys/smiley32.gif

sanatik
11.04.2005, 01:23
süpper mektup ya banada yaz berat tekke de bende sinawlarda ii notlar alim lam :)

banada bu aralar böyle bir mektup gerek smileys/smiley17.gif

helal sana - fikir correkt

Bu macdan sonra tüm takima yazilmasi gereken bir mektupda olursa sahane olur smileys/smiley1.gif

Guests
11.04.2005, 01:27
Drogi Berat,

Jestem Murat,Jak sie masz? smileys/smiley36.gif
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Lehçöe ögreniyoz

Harun
11.04.2005, 14:43
Berat bunun için çok ugrastin ve emeline ulastin, seni gerçekten tebrik ediyorumsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley2.gif

Ferşat Balcı
11.04.2005, 17:12
yapicam dedi ve yapti...o isterse lee young' da mektup yazar...

Beytullah
11.04.2005, 20:48
kardes yakisir ellerine saglik cok güzel olmuss

61viya
12.04.2005, 14:00
tebrik edrim berat,ve tabi ki tesekkür..smileys/smiley17.gif..ellerine sagliksmileys/smiley32.gif

İsmail Çavuşoğlu
12.04.2005, 18:08
berat ne yaparsa dogru yapar bu da en dogru yaptigi islerden birisi tebrikler kardesim eline yüregine saglik ALLAH senden razi olsun..

yattara11
13.04.2005, 00:12
berat abisakinözel mektuplarini bize açiklamak zorunda hissetme kendini... smileys/smiley17.gifellerine yüregine saglik, gerçekten tüm hislerimizi o mektuba yansitmissin... hemen hemen atladigin bir nokta kalmamis...

bu arada murat abi sen de yattara'ya mektup yazacaksan benim de su cümlemi iletebilir misin ''kos olum yattarakos kos kos... '' ? smileys/smiley4.gif

AtalaY_BuğrA
13.04.2005, 22:56
Beratim diger topiclerde makara yapsam da Emeklerine saglik dostum. iyi ki Türkiyedeki Dogru Futbol anlayisini bilen Tek klup Trabzonsporu tuttuyorsun.Iyiki bizden birisi olmaya karar vedin.

Ugraslarina,Ellerine, Emeklerine saglik kardes smileys/smiley32.gif

Edited by: AtalaY_BugrA

deco
14.04.2005, 09:02
Trabzondaki Postaci olabilirim.Siz mektuplarinizi bana gönderin ben ileteyim.smileys/smiley36.gif

Örnek ve güzel bir davranis arkadasim tebrik ediyorum helal olsun sana.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Magnolia
14.04.2005, 18:22
Ellerine ve yüregine saglik Berat...

Yeni olmasina ragmen bizlere kendini bu kadar çok sevdiren bir futbolcumuza böyle bir jest yapman harika birsey..

Ona yazsaydin bide "saçlarinin ton numarasi neymis"Çok güzel ya.Adam benden sarisin..smileys/smiley36.gif

Berat
14.04.2005, 22:50
Ellerine ve yüregine saglik Berat...

Yeni olmasina ragmen bizlere kendini bu kadar çok sevdiren bir futbolcumuza böyle bir jest yapman harika birsey..

Ona yazsaydin bide "saçlarinin ton numarasi neymis"Çok güzel ya.Adam benden sarisin..smileys/smiley36.gif

Tamam Esra,,bu haftasonu 1 mektup daha vermeyi düsünüyodum,Bizanstan,intihar eden kardesimizden falan bahsedecem.. konu olarak biraz alakasiz olacak ama senin ton numarasini sorununu da bi araya sikistiririmsmileys/smiley36.gif

samts
17.04.2005, 13:32
berat cok güzel simdi sira bende leeyyong-ga kore diline göre mekyup hazirlatiyorum fatihe lazca diger diyisle rumca simko yine senin celaleddin ve ademe almanca avusturyadan kiz ayarlayamadim oyüzden petkoya yok ama bulmaya calisirim dhaneye vermem abi yakacakti bizi diyar macinda abi yattaraya bulamadim kafayi yicem gineli varda salak türkce de ingilizcede bilmiyor ama ayarlicam