PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : colman'ın çıkarken yuhalanması yakışmadı.

sahinsoy
23.02.2009, 02:46
Gustavo Colman bir çok maçımızın gizli kahramanı takımın bu günlere gelmesinde en büyük pay sahiplerinden biri,bütün takımın döküldüğü bir maçta Colman'ın oyuncu değişikliği sırasında oyundan çıkarken bütün stadın yuh çekmesi anlaşılır şey değil nasıl anlatılır bilemiyorum.

Colman bizim gelecek 10 yılımızın orta sahasında görev yapacak bir yetenek bir maçta yuhalanmamalı, tek kelimeyle yazıklar olsunn.

Ben çok utandım arkadaşlar kimsede birşey demiyor bu konuda ??

olcay_61
23.02.2009, 02:47
Gustavo Colman bir çok maçımızın gizli kahramanı takımın bu günlere gelmesinde en büyük pay sahiplerinden.Bütün takımın döküldüğü bir maçta Colman'ın oyuncu değişikliği sırasında oyundan çıkarken bütün stadın yuh çekmesi anlaşılır şey değil nasıl anlatılır bilemiyorum.

Colman bizim gelecek 10 yılımızın orta sahasında görev yapacak bir yetenek bir maçta yuhalanmamalı, tek kelimeyle yazıklar olsunn.

Ben çok utandım arkadaşlar kimsede birşey demiyor bu konuda ??
yuhalanan colman değildi, alanzinho ve isac dururken onun oyundan alınmasıydı

Cagdas Topal
23.02.2009, 02:47
Colman yuhalandı mı ? ben alanzinho diye hatrlıyorum ama :D

Cagdas Topal
23.02.2009, 02:48
yuhalanan colman değildi, alanzinho ve isac dururken onun oyundan alınmasıydı

Evet gerekli cevap burda sanırım :D

Erdal DİLEK
23.02.2009, 02:50
evet bencede ısaac ın kalamsına tepki vardı. . . ayrıca böyle birşey olsa bile dillendirmek olmaz, üstünü örteceksin, o mac bitti, yeni maca takkımı hazırlayalım

POYRAZ
23.02.2009, 02:53
Tribünler yuhlayinca insan ister istemez cikan oyuncunun yuhalandigini saniyor. Eger cikan oyuncunun neden oyundan alindigina dair bir protesto varsa o oyuncunun ismini zikretsin tribünler. Mesela "Yuuhhggrrrr" falan degilde, "Colman, Colman, Colman" :D

Misina
23.02.2009, 02:54
Forum yöneticileri aktif değil anlaşılan.

olcay_61
23.02.2009, 02:55
Forum yöneticileri aktif değil anlaşılan.
evet bencede cvbı verilen kilit bi başlık oldu :D

sahinsoy
23.02.2009, 02:56
hayır kaç kere üstüste izledim iyice anlamadan yazmak istemedim ama içimde yer etti.taraftar yattara diye bağırıyordu yattara girerken colmana yuhalanma kesildi ve yattara alkışlandı.ayrıca alanzinho da yuhalandı bir daha izlerseniz göreceksiniz.

Cagdas Topal
23.02.2009, 02:57
hayır kaç kere üstüste izledim iyice anlamadan yazmak istemedim ama içimde yer etti.taraftar yattara diye bağırıyordu yattara girerken colmana yuhalanma kesildi ve yattara alkışlandı.ayrıca alanzinho da yuhalandı bir daha izlerseniz göreceksiniz.

nerden izleyecegiz ki :confused: merak ettim şimdi dedigin kadar varmı ? ama ben oyundan alınmasına tepki diye anladım

Selman
23.02.2009, 02:57
Kilitliyorum arkadaşlar.Nedenlerini yazmış diğer arkadaşlar zaten.