PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar Profili Ve Şampiyonluk

Yunus Emre SEYHAN
21.02.2009, 23:23
Sezon başında Transfer rekoru kıran bir takım.
Denizli maçında takımın ilk onbirinde bu yıl takıma katılan toplam 9 oyuncu vardı.

Yeni takım olunmasına ragmen Averajla 2. sıradayız. Maç başlıyor ve 60. dakikada 2-0 yenik duruma düşüyoruz. Oyundan cıkan oyuncularımız yuhalanıyor... Artık avniakerde oyuncularımız hangi psikoloji ile sahada olacak
a) onlar yuhalandı biz yuhalanmayalım. (sorumluluk almadan oynamak)
b) bi kere yuhalandık bir daha tepki görmeyelim (sorumluluk almadan oynamak)

Şunu unutmamak gerekiyor. Çok genç takımız (2-3 oyuncu dışında)

Neticede taraftar rakibi baskı altına alacağına kendi takımını baskı altına alıyor. Bu durum futbolcuları cok ciddi şekilde etkiliyor.

Barış Memiş'in aylar önce yaptıgı röpörtajda bir cümlesi şöyleydi:
" O kadar etkili taraftarımız varki topla oynarken bazen ne yapacagımı onların verdigi tepkiye göre ayarlıyorum" Tarzı birşey söylemişti.

Ersun Yanal ve Yönetim genelde her konuşmasında destek verin,vermeye devam edin diyor..

Şampiyon olmak evimizde artık puan vermememiz gerekiyor.
Gs,Fb,Bursa ve Kayseri gibi cok önemli maçlar olucak.

Avniaker'de deplasmanlara göre cok gol kacırıyoruz?
Avniaker'de sürekli maçın başında gol yiyoruz?
Ligde En iyi deplasman takımıyız?

(bunun dışında maç 2-0 olmasına ragmen takımını destekleyenlerde var.)

UtopyaTs
21.02.2009, 23:27
Takımı her zaman desteklemeye devam arkdaşlar bu bizim kentimizin takımı öyle özentilik yapıp 3 ezikleri tutmuyoruz biz.Onun için Her yerde her zaman TRABZON sonuna kadar.

ozzy!
21.02.2009, 23:28
Sezon başında Transfer rekoru kıran bir takım.
Denizli maçında takımın ilk onbirinde bu yıl takıma katılan toplam 9 oyuncu vardı.

Yeni takım olunmasına ragmen Averajla 2. sıradayız. Maç başlıyor ve 60. dakikada 2-0 yenik duruma düşüyoruz. Oyundan cıkan oyuncularımız yuhalanıyor... Artık avniakerde oyuncularımız hangi psikoloji ile sahada olacak
a) onlar yuhalandı biz yuhalanmayalım. (sorumluluk almadan oynamak)
b) bi kere yuhalandık bir daha tepki görmeyelim (sorumluluk almadan oynamak)

Şunu unutmamak gerekiyor. Çok genç takımız (2-3 oyuncu dışında)

Neticede taraftar rakibi baskı altına alacağına kendi takımını baskı altına alıyor. Bu durum futbolcuları cok ciddi şekilde etkiliyor.

Barış Memiş'in aylar önce yaptıgı röpörtajda bir cümlesi şöyleydi:
" O kadar etkili taraftarımız varki topla oynarken bazen ne yapacagımı onların verdigi tepkiye göre ayarlıyorum" Tarzı birşey söylemişti.

Ersun Yanal ve Yönetim genelde her konuşmasında destek verin,vermeye devam edin diyor..

Şampiyon olmak evimizde artık puan vermememiz gerekiyor.
Gs,Fb,Bursa ve Kayseri gibi cok önemli maçlar olucak.

Avniaker'de deplasmanlara göre cok gol kacırıyoruz?
Avniaker'de sürekli maçın başında gol yiyoruz?
Ligde En iyi deplasman takımıyız?

(bunun dışında maç 2-0 olmasına ragmen takımını destekleyenlerde var.)

İşte şamiyonluk İsteyen Taraftar Profili Helal Olsun KArdeşim:alkış::alkış:

Emre EFENDİOGLU
21.02.2009, 23:30
Lütfen hakkını yemeyin taraftarın, çok güzel futbolcu yuhalıyor üstelik aynı anda çekirdek yiyebiliyorlar. Müthiş başarı.

Tayfun Aydın
21.02.2009, 23:31
Ya nedense herkese bir umutsuzluk çöktü bunun sebebide kötü oyunun yanında futbolcularda istek olmamasıydı.Trabzonda her zaman önce futbolcu taraftarı iter çok nadiren taraftar futbolcuyu itmiştir biraz değişikşik lazım en azından kalan maçlarda

Onur Şeref
21.02.2009, 23:31
Lütfen hakkını yemeyin taraftarın, çok güzel futbolcu yuhalıyor üstelik aynı anda çekirdek yiyebiliyorlar. Müthiş başarı.

Sende duydun dimi Tv den o çekirdeklerin çıtçıt sesleriyle nasıl destekliyorlar helal olsun.İlginç bir destekleme tarzı.

antagonist
21.02.2009, 23:34
Arkadaşlar böyle bir başlığa gerek yok. Taraftarımızla ilgili "n" tane başlık var.

Ayrıca Trabzon'daki arkadaşlara ayıp oluyor yani. Bırakalım "Ah ulan ben orada olsam, nasıl bağırırdım!" muhabbetlerini...