PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acilen Sadri Şener'e Ulaşılması Ve Gerekenin Yapılması Lazım!!!!!

Ahmet Başkaya
21.02.2009, 19:39
Öncelikle bununla ilgili bir başlık olduğunu hepimiz biliyoruz ama öyle bir oluşum içine giremiyoruz ve gereken önemi bir türlü yapamıyoruz...Yaklaşık 10 tane taraftar grubumuz var o kadar önemli değil ama hepsi birbirinden ayrı davranan gruplar bunlar...Maratona değinmek bile istemiyorum....Sadri şenere ulaşabilirsek bmn aracılığı ile bir toplantısına bakar bu iş rakibi baskı altına almayı geçtim takıma köstek oluyoruz biri bordo die bağırıyo öbürü o esnada trabzonum benim diye...Ben Kırşehir de yaşıyorum valla buranın seyircisi daha ii bağırıyo ....Oraya gelip bağırmak isteyen on binlerce insan var onları temsil ettiklerini bilmeleri lazım o kişilerin yönetim bi kampanya ve ufak bir seslenme ile maratonu bile ayağa kaldırabilir...
Tek ricam bu başlık kapatılmasın...ama bir üye eğer derse gereksiz bir başlık die istediğinizi yapın yönetici abilerim ve ablalarım SAYGILARIMLA...

bordo61
21.02.2009, 19:39
Başlık kitlenir..!
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2496
Çünkü bunun gibi onlarca başlık açıldı

TURHAN
21.02.2009, 19:43
Dostum baslik kitlemek hosumuza gitmiyor ama konu ile alakali onca baslik varken, yeni bir baslik acip konuyu dagitmaya gerek yok...

Anlayisla karsilayacaginizi tahmin ediyorum.