PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

iso_4939
01.03.2009, 12:41
arkadaslar kusura bakmayın ama denızlıyı yenemeyen takım antalyayıda yenemez ınş yenerde benım yuzum kızarsın...razıyım

pReN@_61
01.03.2009, 12:42
İlk 11 netleşti mi?

Cafer Bulur
01.03.2009, 12:43
Arkadaslar su rüya islerini bir kenara biraksak iyi olmaz mi?
Herkes rüyalar görür ve görecektir de.
Ama herkesin bunu yazmasi hic de hos olmuyor.
Ben de bir rüya gördüm ama yazmayacagim ne oldugunu.
Buraya mactan sonra cikan rüyalari yazsak daha iyi olmaz mi?

Gökhan BAYRAK
01.03.2009, 12:43
arkadaslar kusura bakmayın ama denızlıyı yenemeyen takım antalyayıda yenemez ınş yenerde benım yuzum kızarsın...razıyım

yaa ne kadar saçma bir düz mantık.futbolda böyle şeylerin ölçü olamayacağını bilmiyorsan ne söylim sana ben...

Ali Tunahan Güllü
01.03.2009, 12:44
Rüyamda Gökhan Ünal-Yattara ve Colman Gol Atıyordu Barış oyuna giriyordu sonradan kırana kırana bir maç geçiyordu Colmanın Golü sağ ayağıyla sol köşeye sert bir vuruşla oluyordu Gökhanın golü kafayla yattara da boşa çıkan topda boş kaleye oluyordu haydi bakalım Bu senenin ilk ve son rüyası!

inşallah böyle bişey olur:D yattaranın gol atmasıda çok güzel olur....

Raskolnikof

kusura bakma gençlerbirliğini yenemeyen fener sivası ezdi geçti.
Kocaeli gibi küme düşen takımdan 5 yiyen gs bordeux'u ezdi geçti.
bir mağlubiyet herşeyin sonu değildir.

tsburak08
Arkadaslar su rüya islerini bir kenara biraksak iyi olmaz mi?
Herkes rüyalar görür ve görecektir de.
Ama herkesin bunu yazmasi hic de hos olmuyor.
Ben de bir rüya gördüm ama yazmayacagim ne oldugunu.
Buraya mactan sonra cikan rüyalari yazsak daha iyi olmaz mi?
o zaman da herkes derki ben bu skoru rüyamda görmüştüm der:) bence en iyisi hiç yazmamak

Muhammet

Çok saçma bir mantık.. Sokakta da duyuyoruz böyle lafları. Bomboş laflar bunlar.

tsburak08
01.03.2009, 12:45
kusura bakma gençlerbirliğini yenemeyen fener sivası ezdi geçti.
Kocaeli gibi küme düşen takımdan 5 yiyen gs bordeux'u ezdi geçti.
bir mağlubiyet herşeyin sonu değildir.
sana katılıyorum geçen sene gs sonuncu kasımpaşa ya yenilmişti ama sonunda şampiyon oldu

Cafer Bulur
01.03.2009, 12:45
İlk 11 netleşti mi?
Ilk 11 ler mactan yaklasik 1 saat önce aciklaniyor.
Bana göre bu macta kimin oynayacagi cok da önemli degil.
Oynayacak olan futbolcularin inanci ve hirsi bizim icin belirleyici olacaktir.

Yunus Emre SEYHAN
01.03.2009, 12:46
Gs 17.sıradaki Kocaeli'den kendi evinde 5 yedi. Gitti Uefada tur atladı.. bu nasıl bir mantık ?

TSezgin61
01.03.2009, 12:47
bu maci kazanirsak heralde baska neler neler kazanacagimizi herkes biliyor.

ama kaybedersekte daha neler neler kaybedecegimizide herkes biliyor.

kisacasi su. biz bu maci kazanirsak sampiyon Anadoludan cikar. puan kaybedersek istanbula gider.

cihatöztürk
01.03.2009, 12:47
bence alınabilecek bir kötü sonuca kendimizi alıştıralım ......olurda maçta sakata gelirsek (allah göstermesin) sonumuz olur......

hos_cocuk61
01.03.2009, 12:48
Bana göre
---------------------sylva-------------------------------------------------sylva

------------song------------egemen-----------------------------------song------------egemen
serkan--------------------------------------cale------------serkan----------------------------------cale

-------------------hüseyin-----------------------------------------------------hüseyin

-----------selçuk--------------colman-------------------------------selçuk------------------------colman

yattara-------------------------------------alanzinho---------yattara----------------------------------------

-----------------------gökhan----------------------------------------------gökhan----------umut

pReN@_61
01.03.2009, 12:48
bu maci kazanirsak heralde baska neler neler kazanacagimizi herkes biliyor.

ama kaybedersekte daha neler neler kaybedecegimizide herkes biliyor.

kisacasi su. biz bu maci kazanirsak sampiyon Anadoludan cikar. puan kaybedersek istanbula gider.
Çok doğru, katılıyorum..

Bu maç çok önemli, kaybetme lüksümüz yok.

Keleşoğlu
01.03.2009, 12:49
bizim futbolcuların istemesi halinde maçı alırız şampiyonluğa ne kadar inandıklarını göstermeleri lazım

mhayri
01.03.2009, 12:50
Colman ın yerine Alanzinho oynayabilir mi?
Oynarsa nasıl olur , takımın defansif uyumu bozulur mu ya da hücum alternatifi artar mı?
Yattara da sahada olursa ikisi beraber oynarmı?
Bence bu soruların cevabını verebilen ve doğru alternatifi bulabilen Trabzonsporu bu ligde durduracak takım
göremiyorum...
Sanırım Ersun Hoca da bu soruların cevabını arıyor ve hala bulabilmiş değil...
Belkide bulmuştur ve bugün de bize gösterir...

Mehmet S. Pervan
01.03.2009, 12:50
Her şeyden önce bu maçı kazanalım. Ama esktra bişe istemek gerekirse gerekirse Alanzinho gol atsın :D Takıma alışması için mutlaka bir gol atmalı ve güveni yerine gelmeli.

pReN@_61
01.03.2009, 12:53
Olası 11'imiz
TRABZONSPOR
Sylva
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Colman (Alanzinho)
Selçuk
Yattara
Gökhan
Umut

mustafaction
01.03.2009, 12:54

Evet doğru diyorsun Kocaeliden 5 yiyen takım Bordoya 4 attı

Cafer Bulur
01.03.2009, 12:54
Yine basladik,bu maci kaybedersek biteriz gibi erken konusmalara.
Rakiplerimizde kaybediyor ve kaybetmeye devam edecekler.
Bu ligde her maci kazananin degil en az ez puan kaybedenin sampiyon olacagi gercegini anlamadik mi?
Önemli olan mac kaybetmek degil,camianin sampiyonluga olan inancini kaybetmemesidir.
Mac kaybedebilirsiniz ama inancinizi kaybetmemelisiniz.
Özellikle de yönetim-teknik heyet ve futbolcu ücgeni sampiyonluga olan inancini kaybetmedigi sürece biz bu yarisin sonuna kadar icinde olacagiz.

Süleyman Sofu
01.03.2009, 12:57
Ya bazı arkadaşların yazdıklarını okuyunca biran eskiye gittim demek bizim rize maçından öncede belkide biz 2.lige düştük diyenlerde olmuştur bu nasıl bi taraftarlıktır hani iyi günde kötü günde ölümüne arkasındaydık takımımızın ne olduda bir mağlubiyetle karaları bağladık resmen kimse darılmasın kırılmasın ama bazen sanki üzülmeyi hakediyomuşuz gibi geliyor bana...

hasancolak
01.03.2009, 12:57
mutlaka yenmelıyız yoksa işımız cok zor

bordo08
01.03.2009, 13:00
Bizim takımımız deplasmanda daha iyi top oynuyor.Bu maçıda tıpkı ankaraspor maçında olduğu gibi rahat kazanacagımızı düşünüyorum.umut geri döndü ve ondan enteresan bir gol bekliyorum.Şöyle kaval kemiğiyle bir gol atsa fena olmaz.:)hayırlısıyla kazanacagız bu takımı buralara bu çocuklar getirdi devamıda gelecek.

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2009, 13:01
bugün yenmeyeceğiz ezeceğiz

tsburak08
01.03.2009, 13:02
Colman ın yerine Alanzinho oynayabilir mi?
Oynarsa nasıl olur , takımın defansif uyumu bozulur mu ya da hücum alternatifi artar mı?
Yattara da sahada olursa ikisi beraber oynarmı?
Bence bu soruların cevabını verebilen ve doğru alternatifi bulabilen Trabzonsporu bu ligde durduracak takım
göremiyorum...
Sanırım Ersun Hoca da bu soruların cevabını arıyor ve hala bulabilmiş değil...
Belkide bulmuştur ve bugün de bize gösterir...
colman ne zaman ilk 11 de başlamasa yeniliyoruz,orta sahayı bozmamalıyız

cihatöztürk
01.03.2009, 13:03
tayfunu oynatmaz işllah ya...

serkan gibi adam yedek bekliyo

Engin Koltuk
Bu maçı almak için gerekli mücadeleyi göstereceğimize inanıyorum. Gol pozisyonlarını harcamazsak maç bizim. Mağlubiyet gibi bir ihtimali düşünmek istemiyorum.

Emirhan Ömeroğlu
oynayalım uşaklar Trabzon kolbastisiii ;)

TSezgin61
01.03.2009, 13:04
Yine basladik,bu maci kaybedersek biteriz gibi erken konusmalara.
Rakiplerimizde kaybediyor ve kaybetmeye devam edecekler.
Bu ligde her maci kazananin degil en az ez puan kaybedenin sampiyon olacagi gercegini anlamadik mi?
Önemli olan mac kaybetmek degil,camianin sampiyonluga olan inancini kaybetmemesidir.
Mac kaybedebilirsiniz ama inancinizi kaybetmemelisiniz.
Özellikle de yönetim-teknik heyet ve futbolcu ücgeni sampiyonluga olan inancini kaybetmedigi sürece biz bu yarisin sonuna kadar icinde olacagiz.

sayin abim,

biz taraftar olarak inancimizi kaybetmeyiz. herzaman destegimizi veririz.

ama rakipler puan kaybettiginde sen bu firsati degerlendiremezsen, bir 96 faciasi yasamaya daha mahkumsundur. onlarin kaybettigi puanlarda teselli arayacagimiza firsat aramak, bizi özledigimiz sampiyonluga cok rahat ve stressiz ulastirir.

hazir simdide böyle bir firsat yakalamisken hem aramizdaki puan farkini koruyacagimiz, hemde lideri yakaliyacagimiz bir maci kaybetmemeliyiz.

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:05
Bordo-mavililerin Arjantinli futbolcusu, "Asistler benden, goller Gökhan ile Umut'tan olacak" iddiasında bulundu.

İkinci yarıda ortaya koyduğu futbolla düşüşe geçen Colman, Antalyaspor maçında yeni bir sayfa açmak istiyor. Zorlu deplasmanda patlama yapacağını ifade eden Arjantinli futbolcu, "Asistler benden goller Gökhan ile Umut'tan olacak. Galibiyetle döneceğimize eminim" dedi. Colman, takımın inancından hiçbir şey kaybetmediğini de ifade ederek, "Trabzonspor
şampiyonluğun en büyük adayıdır" diye konuştu.
...YORUMSUZ...

Yunus Emre SEYHAN
01.03.2009, 13:06
Bordo-mavililerin Arjantinli futbolcusu, "Asistler benden, goller Gökhan ile Umut'tan olacak" iddiasında bulundu.

İkinci yarıda ortaya koyduğu futbolla düşüşe geçen Colman, Antalyaspor maçında yeni bir sayfa açmak istiyor. Zorlu deplasmanda patlama yapacağını ifade eden Arjantinli futbolcu, "Asistler benden goller Gökhan ile Umut'tan olacak. Galibiyetle döneceğimize eminim" dedi. Colman, takımın inancından hiçbir şey kaybetmediğini de ifade ederek, "Trabzonspor
şampiyonluğun en büyük adayıdır" diye konuştu.
...YORUMSUZ...
Ersun hoca takımı iyi motive etti galiba.. Yattara'da iddaalı konuştu

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:07
Trabzonspor'un vazgeçilmez ismi Selçuk İnan, Antalyaspor karşılaşmasında şutları ile ön plana çıkacak. Teknik direktör Ersun Yanal'ın "Kaleyi gördüğün an şut çekeceksin" dediği genç oyuncu, ilk yarıda jeneriklik golleriyle alkış almıştı. "Gol atmayı çok özledim" diyen Selçuk İnan, "Alınacak galibiyette katkım olursa ne mutlu bana" ifadelerini kullandı.

ben diyorum bu maç golü var gibime geliyor inşaallah atar oda rahatlar bizde...

yaranozlu
01.03.2009, 13:08
ciddi bir avantaj yakalarız kazanırsak. kaybedersek ölümüne bir yarışın içine gireriz. hadi çocuklar vuravur oynayın, sıkıntı yaşamadan maçı alalım. korkularım yok değil ama favori biziz net olarak. Mehmet özdilek i takip edin, maç esnasındaki hareketlerine ve özelllikle maç sonrası konuşmasına dikkat edin. O sevdiğimiz Şifo Mehmetin aslında çok da sevilecek biri olmadığını göreceksiniz...

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:09
Dış sahada affetmiyor
Bordo-mavili takım, Antalya'daki maçlarda da rakibine karşı üstünlük sağladı. Trabzonspor, Antalya deplasmanında yaptığı 13 maçın 9'unda sahadan galibiyetle ayrıldı. 3 karşılaşma mağlubiyet, 1 maç ise beraberlikle sona erdi. Fırtına, deplasmanda 22 gol atarken kalesinde 12 gol gördü.

Cafer Bulur
01.03.2009, 13:09
sayin abim,

biz taraftar olarak inancimizi kaybetmeyiz. herzaman destegimizi veririz.

ama rakipler puan kaybettiginde sen bu firsati degerlendiremezsen, bir 96 faciasi yasamaya daha mahkumsundur. onlarin kaybettigi puanlarda teselli arayacagimiza firsat aramak, bizi özledigimiz sampiyonluga cok rahat ve stressiz ulastirir.

hazir simdide böyle bir firsat yakalamisken hem aramizdaki puan farkini koruyacagimiz, hemde lideri yakaliyacagimiz bir maci kaybetmemeliyiz.
Ben aksini mi iddia ettim?
Ben de bu maci mutlaka kazanmamiz gerektigini her defasinda söylüyorum.
Benim yanlis buldugum,bu maci kazanamazsak öldük,bittik anlayisidir.
Bu macta berabre kalsak sivas in 2 puan gerisinde 2.ci durumda oluyoruz.
Peki bu durumda nasil yaristan kopuyoruz,anlamak mümkün degil.
Futbol bu,iyi oynadigin bir maci bile kazanamayabiliyorsun.
Girersin 10 tane pozisyona ve atamayabilirsin.
Atmalisin elbette ama mac bittikten sonra ne yapabiliriz ki?
Umarim kazaniriz ve elimize gecen bu firsati iyi degerlendiririz.

TSezgin61
01.03.2009, 13:11
Ben aksini mi iddia ettim?
Ben de bu maci mutlaka kazanmamiz gerektigini her defasinda söylüyorum.
Benim yanlis buldugum,bu maci kazanamazsak öldük,bittik anlayisidir.
Bu macta berabre kalsak sivas in 2 puan gerisinde 2.ci durumda oluyoruz.
Peki bu durumda nasil yaristan kopuyoruz,anlamak mümkün degil.
Futbol bu,iyi oynadigin bir maci bile kazanamayabiliyorsun.
Girersin 10 tane pozisyona ve atamayabilirsin.
Atmalisin elbette ama mac bittikten sonra ne yapabiliriz ki?
Umarim kazaniriz ve elimize gecen bu firsati iyi degerlendiririz.

yanlis anlamisim kusuruma bakma.

insallah umdugun gibi olur:)

Muhammed KOÇ
01.03.2009, 13:12
artık galibiyet zamanı az olan kredimizi 2 haftada 5 puan bırakarak fazlasıyla harcadık.. artık yeter !

ceserdar
01.03.2009, 13:12
Eksikler geri döndü. Klasik 11 maçı alır.

erkankoc
01.03.2009, 13:13

cok mantikli konusuuyosun kendince dimi...ozaman gs kocaelinden 5 yedi , bordoaxu yenemezdi..ama 4 tane atti..fener genclere yenildi sivasa 4 attii...futbol bilgini sorgula bence sen..trabzon gecen hafta yenildi diye yenemiycek diye kaide yok..ezer geceriz..tuttugun takimin adina dikat et

deneme61
01.03.2009, 13:14
bu maç umut un macı olacak.2 gol umut bır tane gokhan..onun da asistini umut yapacak

Erdal
01.03.2009, 13:15
Maç öncesi moral bozmayalım tabi...Ama gerçekleri de görmemezlikten gelmeyelim. Rakibimiz Ekim ayından bu yana lig'de ve kupada kendi sahasında yenilmemiş...Tepedekilerden Sivas ve gs yi yenmiş bjk yi de kendi sahasında elinden kaçırmış.... Forvetleri bizim savunmayı yoran cinslerden...En etkili oldukları yer devre arası transferden sonra sol kanat....Bizim savunmada en problemli olduğumuz yer....Allah bizimle olsun...Hayırlısı ile kazanalım inşallah

Varlıbaş61
01.03.2009, 13:15
0-1
gökhan...

Muhammed KOÇ
01.03.2009, 13:16
bu maç umut un macı olacak.2 gol umut bır tane gokhan..onun da asistini umut yapacak
kimin attığı önemli değil de averajımız berbat ötesi. ben de farklı bir skor bekleyenlerdenim.. bulduk mu pozisyonu affetmemek gerekiyor çok bonkörüz.. puanlar çok yakın birbirine sene sonu Allah korusun bu şekilde kaybetmeyelim..

Cafer Bulur
01.03.2009, 13:18
Maç öncesi moral bozmayalım tabi...Ama gerçekleri de görmemezlikten gelmeyelim. Rakibimiz Ekim ayından bu yana lig'de ve kupada kendi sahasında yenilmemiş...Tepedekilerden Sivas ve gs yi yenmiş bjk yi de kendi sahasında elinden kaçırmış.... Forvetleri bizim savunmayı yoran cinslerden...En etkili oldukları yer devre arası transferden sonra sol kanat....Bizim savunmada en problemli olduğumuz yer....Allah bizimle olsun...Hayırlısı ile kazanalım inşallah
Kupada ic sahada bjk ye yenilmislerdi erdal abi.:)
Rakibimiz ciddi bir rakip ama yenilmeyecek cinsten degil.
Trabzonspor kazanma hirsini sahaya yansitirsa biz bu maci aliriz.Kalitemizden bahsetmiyorum bile,sadece inancimizi sahaya koysak yeter.

Erdal
01.03.2009, 13:19
Eyvallah Cafer atlamışım onu :)

Uzunoğlu
01.03.2009, 13:22
Dert etmeyin 5 atacağız :)

Orhan Aydın
01.03.2009, 13:23
beni düşündüren nokta antalya şifo başına geçtikten sonra bjk maçlarında maşaallah ortalama 5 gol attı:). şifo da bi şirinlik için bu maçta futbolcularına''size futbol oynamayı deil ölmeyi emrediyorum'' fln demiştir.:)
ama TRABZONSPOR kirli oyunlarla çok karşılaştı antiparantez bişey paylaşayım .6 7sene fln önce (ankarada gençlerbirliği maçı) ADAŞIM orhan erdemir in yönettiği maçta son dakkalar oynanıodu küfür müfür olmuştu tatil fln edecekti maçı soyunma odasına gitti CAVCAV da peşinden:) sonra geldiler . gençlerliler şişirdiler ceza sahasına o sıra bi tane herif kendini yere attı ve ERDEMİR penaltı dedi ve şerefli bi şekilde 1 0 kaybetmiştik o maçı .

hüseyin1975
01.03.2009, 13:23

Önemli detaylari atlamayalim Lütfen!
Sonra genclerde stres olusmasina yol acabiliyor:p:p:p

hüseyin1975
01.03.2009, 13:24

Ver coskuyu veeeeeeeer!

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o

Muhammet
01.03.2009, 13:24

Yapmayın bunu. :)

Kubilay ŞAHİN
01.03.2009, 13:25
Allah Hayırlısıyla Kazanmayı Nasip Eylesin.. Zor Maç..

Muhammet25
Ankaragücünede Böyle Diorduk:rolleyes::)

Cafer Bulur
Futbolda bazen kolay gözüken maclari alamayabiliyorsunuz,denizli macinda oldugu gibi.
Ama bazen de cok zor gözüken maclari umdugunuzdan daha kolay kazanabilirsiniz.
Antalya maci böyle olacak diye iddia etmiyorum ama neden olmasin diyorum.:)

ceserdar
Uzun boyulu siyahi bir oyuncuları var forvette. İlk maçta da baya etkili olmuştu. Ona dikkat etmek lazım. Song biraz tökezliyor bence bu aralar. Dikkat.

yaranozlu
01.03.2009, 13:26
yanlış bilgi, antalya kupa maçını beşiktaşla inönüde yaptı.

Erdal
01.03.2009, 13:26
Futbolda bazen kolay gözüken maclari alamayabiliyorsunuz,denizli macinda oldugu gibi.
Ama bazen de cok zor gözüken maclari umdugunuzdan daha kolay kazanabilirsiniz.
Antalya maci böyle olacak diye iddia etmiyorum ama neden olmasin diyorum.:)

Olsun inşallah...Hayırlısıyla olsun...

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:27
Trabzonspor, Antalyaspor ile zirve yolunda önemli bir sınava çıkıyor.

ANTALYASPOR Ömer Korhan Vahap Yalçın Şenol Zitouni Ertuğrul
Sedat Fatih Ceylan Tita Serge

TRABZONSPOR Sylva Tayfun Song Egemen Cale Hüseyin Colman Selçuk Yattara
Gökhan Umut

STAT: ATATÜRK
YAYIN: LİG TV
SAAT: 15.15
HAKEMLER: Bülent Yıldırım Ayhan Akgöz Hüseyin Fidan

Uzunoğlu
01.03.2009, 13:27
Arkadaşlar neden inanmıyorsunuz. Burada bir çok zor görünen maç için tahmin yaptım hemen hemen tamamı düşündüğüm gibi oldu. Biz zor maçları değil kolayları zora sokuyoruz. 5 gol atabilirmiyiz zor ama rahat bir maç olacak...

Varlıbaş61
01.03.2009, 13:28
lick tv'de bordo mavi programı başladı...
konuk alanzinho:D

Süleyman Sofu
şuanki kadroda koca adam yok :)

Cafer Bulur
yanlış bilgi, antalya kupa maçını beşiktaşla inönüde yaptı.
Yanlis bilgi,kupa nin ilk macinda bjk antalya yi antalya da 2-0 yenmisti.:)

Uzunoğlu
Ankaragücünede Böyle Diorduk:rolleyes::)

Onu siz diyordunuz ben değil :)

Hatta bizim Mehdi o maçta meydandan stada giderken averajımızı ne kadar düzeltebileceğimizi konuşuyordu :)

Cafer Bulur
01.03.2009, 13:29
Ver coskuyu veeeeeeeer!

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii
Sampiyonnnnnnn.................................... .......

Uzunoğlu
01.03.2009, 13:29

Trabzonnnnnnnnnn

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:30
ANTALYASPOR-TRABZONSPOR

STAT: ATATÜRK
YAYIN: LİG TV
HAKEMLER: Bülent Yıldırım, Ayhan Akgöz, Hüseyin Fidan

ANTALYASPOR: Ömer, Korhan, Vahap, Yalçın, Şenol, Zitouni, Ertuğrul, Sedat, Fatih Ceylan, Tita, Serge
TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Özdilek

TRABZONSPOR Sylva, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Colman, Selçuk, Yattara, Gökhan, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

buda ligtvnin kadroları

iboandibo

trabbzzzoonnnnnnn

ceserdar
şuanki kadroda koca adam yok :)
Forvetteki mi? :D

hüseyin1975
01.03.2009, 13:31
:sevinç2::dvl::dvl::dvl::atki::meşale1::meşale1::g ol::bmn3::dansmuz::tsbayrak:

alper*
Sivas'ın kaybetmesiyle bu maçın önemi daha da arttı ama Antalya'dan puanla dönmek epey zor olacak.

yaranozlu
çok özür yaaa, sonradan bunlar tekrar karşılaşmıştı değil mi? ben elendikten sonra kupaya ilgim azalınca o olasılığı unutarak sadece gruptaki maçı dikkate aldım. pardon :)

abbas
Arkadaşlar neden inanmıyorsunuz. Burada bir çok zor görünen maç için tahmin yaptım hemen hemen tamamı düşündüğüm gibi oldu. Biz zor maçları değil kolayları zora sokuyoruz. 5 gol atabilirmiyiz zor ama rahat bir maç olacak...

İnşallah. Çok önemli bu maç gerçekten. Olumsuz bir sonuç karşısında takımımız demoralize olabilir.

Cafer Bulur
Trabzonnnnnnnnnn
Sen sampiyon olmasanda
Kupalari almasanda,
Antalya yi yenmesende
Seni sevmeyen...............

Süleyman Sofu
Şimdide tayfunmu serkanmı olmalı bu soru takıldı aklıma

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:32
Forvetteki mi? :D

evet şu iri yarı forveti antalyanı adamın adı bi acayip o yüzden yazamadım bakmam lazım

hüseyin1975
01.03.2009, 13:33
Yattara Yattaraaaaaaaaa
Rakiplerini yatirip kaldirsanaaaaaaa
Haydi birde Gol atsanaaaaaaaaa

.....
01.03.2009, 13:33
Bu maçta Tayfun-Serkan değişikliğini bekliyorum. Serkan ı hoca neden kesti o kadar formda iken anlayamadım. Bu maçta oynamalı.

Uzunoğlu
01.03.2009, 13:34
evet şu iri yarı forveti antalyanı adamın adı bi acayip o yüzden yazamadım bakmam lazım

O adamdan korkmaya gerek yok :)

Hayvan gibi bir fiziğe sahip ama son vuruşu sıfır

Eğer son vuruşu olsa Antalyada işi ne :)

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:35
Herşey senin uğruna
Katlanmak boyu borcu
Sen Şampİyon olacaksin
Başka yolu yok bunun
antalyaya koyacaksin
Başka yolu yok bunun

Alihan Ertürk
01.03.2009, 13:36
zor maç olacak ama şampiyon olmak istiyorsak kazanmamız gerekiyor

ceserdar

Son vuruşu kötü ama defansı iyi yoruyor. Topu da iyi saklayabiliyor. Bizde de bunun iyi topa vuranından olsa fena olmaz. :)

Varlıbaş61
alanzinho diyor ki:
norveç liginde ara verildiği için henüz tam olarak hazır değilim
iki ülke arasındaki futbol ritmi farklı
ama yakın zamanda çok iyi olacağım

bu maçla başlayabilirsin alan...

kolbastının adını bilmiyormuş
ne oldugunu bilmeden oynuyormuş yane:D

Erdal
01.03.2009, 13:37

Engin'cim Antalyaspor transferde İstanbul takımlarından daha cazip şartlara sahip...Hatta inan bana herhangi bir yabancıya hem biz hem Antalya teklif yapsa kolay karar veremez...Hem yapmayın böyle ne zaman bir futbolcu bu forumda aşağılansa o hafta bize karşı hayatının maçını oynuyor...İbrahim Üzülmez....

Murat Erdem
01.03.2009, 13:38
Murphy kanunları, defol git zihnimden.

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:38

İyi diyonda adamın sahada olması bile bi tuhaf geliyor bana yani alanzinhoyla yan yana düşünüyorumda herhalde üç alanzinho kadar vardır:)

Uzunoğlu
01.03.2009, 13:40
Engin'cim Antalyaspor transferde İstanbul takımlarından daha cazip şartlara sahip...Hatta inan bana herhangi bir yabancıya hem biz hem Antalya teklif yapsa kolay karar veremez...Hem yapmayın böyle ne zaman bir futbolcu bu forumda aşağılansa o hafta bize karşı hayatının maçını oynuyor...İbrahim Üzülmez....

Erdal abi aşağıladığım yok. Bu adamı ben ilk defa Gs-Antalya maçında tv den izledim. Adamda inanılmaz bir fizik var. Kolay kolay yıkılmıyor. Yalnız son vuruşa gelince Erginden beter :) (ahada başka tartışma konusu) Son vuruşuda fizik gücüyle doğru orantılı olsa bırak antalyayı Türkiyeye adım atmaz. Gider Real Madridde oynar...

Ali Tunahan Güllü
01.03.2009, 13:40
alanzinhonun bordo-mavi programında röportajı yayındaydı...

futbalski60
01.03.2009, 13:41
Tayfun-Serkan arasında fazla kalmamak lazım ikisi de verilen görevi yerine getirecek kapasitede yeter ki bu maçta fazla ileri çıkmasınlar.

Orhan Aydın
01.03.2009, 13:42
:ts:SUN SENNNNN BİZİMM CANIMIZZ:dvl:AKAR KANIMIZZ SEVİYORUZ SENİ CAN-I GÖNÜLDEN:meşale1:.:tsbayrak:SUN SENNN BİZİMMM CANIMIZZ laay layy lay laylayyyyyyyyyy:dvl::dvl::dvl::dvl::dvl::sevinç:

Erdal
01.03.2009, 13:43
Lig tv bizimçocukları gösterdi...

Orhan Aydın
01.03.2009, 13:44
BİzeEE hHer yerrrRR:ts:
BİZE HER YERRRR:tsbayrak::sevinç:

Muhammet
01.03.2009, 13:44
Murphy kanunları, defol git zihnimden.

Bu maç o kanunların çürütüldüğü maç olacak inşallah. :)

Orhan Aydın
01.03.2009, 13:46
MARATONN :dvl:MARATONN:dvl:

marfat61
01.03.2009, 13:48
benım umudum yok pek ersun hoca yıne yapar yapcanı

Mehmet S. Pervan
Son Dakika !!! FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!

ANTALYA'DA KARADENİZ ÜZERİNDEN GELEN SOĞUK HAVA DALGASI ESMEYE BAŞLADI BİLE. YETKİLİLERİN TAHMİNİNE GÖRE FIRTINA 15.15 SULARINDA ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLAYACAK. FIRTINANIN 17.00 SULARINDA BİTECEĞİNİ BİLDİREN YETKİLİLER BU SAATTEN SONRA ANTALYALI VATANDAŞLARIN SOKAĞA ÇIKMAMASI KONUSUNDA UYARDI. :D:D

Süleyman Sofu
Bundan sorası futbolculara kalmıştır artık yalnız trabzonda olan arkadaşlardan ricam sonuç ne olursa olsun takımı havaalanında karşılayın lütfen ve öyle bi destek verinki yer yerinden oynasın kör basının ağzı açık kalsın zor bişeymi istiyorum bilmiyorum ama takım 2hafta içerde oynayacak nasılsa onları havaalanında karşılayın derim bilmem ne dersiniz...

.....
Lig Tv maça geçti mi?

Uzunoğlu
01.03.2009, 13:50
benım umudum yok pek ersun hoca yıne yapar yapcanı

Sana katılıyorum Ersun hoca yapacak yapacağını

Süleyman Sofu
01.03.2009, 13:50
Bobo'dan TS örneği
01 Mart 2009 / 13:19
Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, Türkiye'de en beğendiği futbolcunun Gökhan Ünal olduğunu söyledi.
Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, Türkiye'de en beğendiği futbolcunun Gökhan Ünal olduğunu söyledi.

Bobo, ''Bobo, Holosko, Nobre aynı takımda oynar mı'' sorusuna da

''Bence oynar. Türkiye'de bunun örnekleri de var. Mesela Trabzonspor'da iki santrforun yanı sıra Yattara da oynuyor'' cevabını verdi.

Türkiye'de Gökhan Ünal ve Ümit Karan'ı beğendiğini anlatan Brezilyalı futbolcu, başarılı bulduğu savunma oyuncularının başında da Servet ve Lugano'nun geldiğini kaydetti.

Paksoy
01.03.2009, 13:51
kadro belli mi? arkadaşlar

thesiege61
01.03.2009, 13:51
antalyanın taktiği kontraatak olacaktır.ben galatasaray maçlarını izledim.

klasik 4-4-2 oynuyorlar.ama takım olarak savunma ve takım olarak hüvum yapmaya çalıştılar.pozitif futbol oynadılar.gol pozisyonuna da girdiler hatta buz gibi golleri ofsayt diye verilmedi.

dakikalar ilerledikçe de galatasaray daha çok risk alınca kontradan gol buldular ve maçı aldılar.

golü hatırlarsanız toplam 4 pasta golü attılar.kaleci degaj yaptı.biri kafayı vurdu topu sol açıkta fatih ceylana attı.o da katedip kısa boylu türk bi forvetleri var ona verdi o da gol attı.koca gs ye 4 pasta gol attılar.

işte bunun için bana göre maçtaki en önemli nokta sağbekte kimin nasıl oynayacağı.

organize bir şekilde bize gelerek gol atabileceklerini sanmıyorum.hüseyin de oynuyor.song da gününde olursa bu zor.zaten en baştan itibaren gol atmak için gelmeyeceklerdir.gol yemeyip biz bastırdıkça gs ye olduğu gibi kontradan gol atmaya çalışacaklardır.

kontra için de en önemli futbolcuları fatih ceylan.kayseri nasıl yolladı onu anlamıyorum.sol açıkta oynuyor ve bizim de sezon başından beri en belalı bölgemiz sağbek.ha bence futbolcularımız iyi ama serkan ileri çok çıkıyor ve geri gelmekte de zorlanıyor.arkası boş kalınca da gol yiyoruz.g.antep ve eskişehirden birbirinin kopyası golleri bu şekilde yemiştik.
tayfun arka tarafı daha güvene alıyor ama yine de yeterli mi bilmioyrum.

ayrıca alan yerine yattaranın oynaması da bu durum için çok iyi olacaktır.4-4-2 oynadıkları için sol tarafta yattaraya ekstaradan basacak ortasaha futbolcuları olmayacaktır ve fatih ceylan daha çok defansı düşünmek zorunda kalacaktır.bu da onun ileriye çıkışlarını ve etkinliğini azaltabilir.

umarım korktuğum başıma gelmez ve bu şekilde bir gol yemeyiz.

pozisyona girme konusunda zaten sıkıntımızz yok.denizli maçında bile gökhan o golü atsaydı o kadar kötü oynamamıza rağmen maçı alabilirdik.girdiğimiz pozzisyonları değerlendirdiğimizde ve golu geciktirmediğimizde maç bizimdir diyorum.

hüseyin ve umutun olması da takımı bence iki kat motive ediyor ve mücadele gücünü arttırıyor.onlarsız denizli maçında puan kaybedebileceğimizi söylemiştim yanılmadım.şimdi onlarla maçı alacağız diyorum umarım yine yanılmam.

BAŞARILAR TRABZOSNPORUM

Zafer BİLGİN
01.03.2009, 13:52
Ben maça kaçar.

Alacağız bu maçı çocuklar

Varlıbaş61
henüz lig tv yayına bağlanmadı ve kadro açıklanmadı arkadaşlar...

Alihan Ertürk
1-0 olsun bizim oolsun.

bizim için en iyisi gol yemeden 2 yada 3 farklı kazanmak olur :rolleyes:

Orhan Aydın
01.03.2009, 13:53
Alayina İsyan alayina bordo mavİ

ceserdar
01.03.2009, 13:54
Ben de gideyim maça. Rastgele.

marfat61
01.03.2009, 13:54
yıne uçmaya basladınız gecen hafta oldu gıbı ya..3 4 ler havada ucuo sonus yıne ıns husran olmaz

Alihan Ertürk
01.03.2009, 13:55
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2z_Sevinc_Trabzonspor016.jpg

TRABZONSPOR
Sylva
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Colman
Selçuk
Yattara
Gökhan
Umut

ideal kadromuz çıkacak maça

Erdal
01.03.2009, 13:56
Kaptan, adamsın hatta adamoğlu adamsın...

Mehmet S. Pervan
01.03.2009, 13:57
Kadroyu merak eden arkadaŞlar !!! AÇiklamalara gÖre klasİk 11 sahaya Çikacak. Serkanin yerİne tayfun oynayacak. Ama alanzİnhomu yoksa yattarami oynayacak orasi daha bellİ deĞİl.

hüseyin1975

Hayirdir Erdal abi?
Kim, niye, ne oldu?

Alihan Ertürk
başlığı ben açmıştım eğer kazanırsak diğer başlığı da isterim :D açtığım bütün başlıklarda kazanmış oluyoruz böylelikle ;)

Alihan Ertürk
01.03.2009, 13:58
Hayirdir Erdal abi?
Kim, niye, ne oldu?

Lig tv'de bordomavi programında konuşuyor da o yüzden olabilir :)

Süleyman Sofu
arkadaşlar haber61de takımın seyahat fotoları var bence girin bi bakın baya matrak geçmiş yolculuk uçakta yok yok:)

Ali Tunahan Güllü
Hayirdir Erdal abi?
Kim, niye, ne oldu?

ligtvde röportajı çıktı onun için heralde çok güzel şeyler söyledi....

hüseyin1975
01.03.2009, 13:59
başlığı ben açmıştım eğer kazanırsak diğer başlığı da isterim :D açtığım bütün başlıklarda kazanmış oluyoruz böylelikle ;)

Basliklar helal olsun kardesim:alkış::alkış:

Erdal
Hayirdir Erdal abi?
Kim, niye, ne oldu?

Lig tv de ropörtajı vardı. Geçen haftaki mağlubiyet senin ve Umut'un yokluğuna bağlandı dedi spiker....gs maçında biz de vardık ama yenildik dedi :))

Alihan Ertürk
arkadaşlar haber61de takımın seyahat fotoları var bence girin bi bakın baya matrak geçmiş yolculuk uçakta yok yok:)

dün gece koyuldu foruma da o fotoğraflar , gerçekten de çok komik olmuş :D

Cafer Bulur
Sadece adamlik mi?
Hüseyin ayrica iyi bir futbolcudur.:)

sessizkral_1
01.03.2009, 14:00
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2z_Sevinc_Trabzonspor016.jpg

TRABZONSPOR
Sylva
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Colman
Selçuk
Yattara
Gökhan
Umut

ideal kadromuz çıkacak maça

Serkansız bir kadro ideal değildir

hüseyin1975
ligtvde röportajı çıktı onun için heralde çok güzel şeyler söyledi....

Efendidir benim Kaptanim.
Delikanlidir benim Kaptanim.
Vefalidir benim Kaptanim.
Cefakardir benim Kaptanim.
Trabzonsporludur benim Kaptanim.
Adam gibi Adamdir benim Kaptanim.:alkış::alkış::alkış:

Muhammet
Hüseyin çok güzel söylemiş..

Uzunoğlu
01.03.2009, 14:01
Sadece adamlik mi?
Hüseyin ayrica iyi bir futbolcudur.:)

Adamlığı ile futbolculuğu arasında karşılaştırılamayacak kadar fark var :)

Ali Tunahan Güllü
maç yayını başladı...

Alihan Ertürk
Serkansız bir kadro ideal değildir

ideale yakın diyelim o zaman abi :)

hüseyin1975
Lig tv de ropörtajı vardı. Geçen haftaki mağlubiyet senin ve Umut'un yokluğuna bağlandı dedi spiker....gs maçında biz de vardık ama yenildik dedi :))

Gercekden cok anlamli olmus.
Kaptan dedigin böyle olur isde.
Helal sana Haci Hüseyin Kaptan:alkış::alkış::alkış:

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:02
maç yayını başladı...

evet başladı.Allah yardımcımız olsun maçta

Tolga Han
01.03.2009, 14:04
arkadaşlar izlemek için özelden link atarmısınız...

nakzo
01.03.2009, 14:04
çoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk zoooooooooooooooor maçççççççççççççç

Muhammet
01.03.2009, 14:05
Çok komik.

Cafer Bulur
01.03.2009, 14:05
Neyse,ben de stada dogru yol alayim.:)
Futbol sansi bizim yanimizda olur insallah.

Varlıbaş61
01.03.2009, 14:06
serkan yerine tayfun oynuyor
serkan hariç ideal kadro
tayfun seçimi ne kadar doğru göreceğiz...

Süleyman Sofu
01.03.2009, 14:07
neyse arkadaşlar bende çıkıyorum inşallah galibiyeti yorumlamak dileğiylen
herkese hayırlı günler hepimize özelliklede futbolcularımızada bol şanslar kaleyi tutan her şut gol olsun bu arada takımı karşılama işini düşünün bence sonuç herne olursa olsun...

Muhammet
Son maçlar Tayfun oynuyor sürekli. Hiç hatası da yoktu göze batan. İyiydi bence. Başarılar kendisine..

melâl
febe dün sivası perişan etti... şu haftalarda bu; gayet de ihtyacımız olan birşeydi...

o ki biz bu maçi alırsak-ki inşallah-...işte o zaman şampiyonluk kesindir...

hadi uşaklar... dualarımız sizlerle...

Varlıbaş61
01.03.2009, 14:08
bu oğuz tongsir denen gs yalakasının ne işi var bizim maçta
gs'den ümidi kesti mi yoksa:D

cihatöztürk
allahın izniyle alcaz bu maçı

Ali Can
alıcaz bu maçı

Gürkan
01.03.2009, 14:09
Şuan can karyagdı finduk u tanıtıyor.

Ali Tunahan Güllü
finduk konusunu konuşuyorlar....:D

Samet Yildirim
Ilk 11 aciklandi mi arkadaslar ??

Muhammet
01.03.2009, 14:10

İdeal kadromuz. Sağ bekte Tayfun var.

MuratJ
serkan yerine tayfun oynuyor
serkan hariç ideal kadro
tayfun seçimi ne kadar doğru göreceğiz...
ersun hocanın şu tercihi yokmu deli ediyor beni, inşallah dakika 35 de çıkmaz oyundan. Serkansız neyin mucadelesi neyin hucumu ya. :confused:

cihatöztürk
yenmemiz farzdanda öte bişey oldu millet işllah yeneriz

Ali Tunahan Güllü

açıklandı normal kadro yani her zamanki...sadece serkanın yerine tayfun oynuyor....

MuratJ
İdeal kadromuz. Sağ bekte Tayfun var.
yattara var dimi?

Varlıbaş61
01.03.2009, 14:11
ersun hocanın şu tercihi yokmu deli ediyor beni, inşallah dakika 35 de çıkmaz oyundan. Serkansız neyin mucadelesi neyin hucumu ya. :confused:

bence serkan oynamalı ama ersun hocanında vardır bir bildiği...

Muhammet
01.03.2009, 14:12
yattara var dimi?

Var tabi ki.

Samet Yildirim
açıklandı normal kadro yani her zamanki...sadece serkanın yerine tayfun oynuyor....

cok sagol...

Samet Yildirim
Belki serkanin sorunu vardir özel vs. yoksa serkan bukadar hafta yeek kalmaz ki:)

.....
01.03.2009, 14:13
Kadro açıklandı mı?

MuratJ
Var tabi ki.
tamam o zaman alırız maçı :p

serkanholep
kadro ideal derken alan oynamıyor heralde

MuratJ
01.03.2009, 14:14
Kadro açıklandı mı?
ideal 11 miş serkan yerine tayfun varmış sadece.

mensure 61
Geçen hafta Tayfun pası isaac e vermiş olsaydı o maçı biz alırdık, hep şahsi oynuyo :( ben Serkan'ın oynamasını isterdim.

Samet Yildirim
Kadro açıklandı mı?

Sylva
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Yattara
Selcuk
Hüseyin
Colman
Umut
Gökhan...

Muhammet
Kadromuz;

Tony
Tayfun
Egemen
Song
Cale
Hüseyin
Selçuk
Colman
Yattara
Umut
Gökhan

MuratJ
01.03.2009, 14:15
Geçen hafta Tayfun pası isaac e vermiş olsaydı o maçı biz alırdık, hep şahsi oynuyo :( ben Serkan'ın oynamasını isterdim.
tabi serkan olmalı ama......
ayrıca gecen hafta gokhan o golu atsaydı da alırdık maçı. Neyse hatırlamayalım

futbalski60
01.03.2009, 14:15
Hoca Fatih Ceylan faktörünü düşnerek Tayfun'u oynatıyo.

Muhammet
01.03.2009, 14:16
Fatih Ceylan'a da önlem alacak değiliz herhalde. Bence Tayfun'un son maçlardaki performansına güveniyor hoca.

MuratJ
fatih ceylan vasat bir oyuncu sadece. Serkan onu hem ezer hemde gider asist yapardı.

Anıl C

haklısın
yoksa kevgire döner orası

Mayls
01.03.2009, 14:17
İnanıyorum. Bu maçı kazanıp, kaldığımız yerden devam edeceğiz.

cihatöztürk
01.03.2009, 14:18
İnanıyorum. Bu maçı kazanıp, kaldığımız yerden devam edeceğiz.

banada öyle geliyo yencez gibi bir hava var...

futbalski60
01.03.2009, 14:18
fatih ceylan vasat bir oyuncu sadece. Serkan onu hem ezer hemde gider asist yapardı.

Vasatlıkla alakası yok Antalya sürekli ordan geliyor biz de golleri genelde sağ kanattan yiyoruz amatör takım değil karşıdaki takım...

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:19
banada öyle geliyo yencez gibi bir hava var...

bende de öyle valla :) kazanacağız ama 1-0 mı olur yoksa 4-0 mı olur orası belli olmaz

.....
01.03.2009, 14:20
Hadi bakalım. Bismillahirrahmanirrahim. Allahım bu maçı alalım Yarabbim....

MuratJ
Hadi bakalım. Bismillahirrahmanirrahim. Allahım bu maçı alalım Yarabbim....
amin amin :D

demiradam57
Arkadaşlar bu serkan neden takımdan kesiliyor.Bilen varmı

mensure 61
1 hafta sıkıntılı oluyorum maç günü ölüyorum :( Allahım inşallah bu maçı alırız bol gollü :)

Alihan Ertürk
o pankart ne güzelmiş öyle :)

Her maçı alacaksın Kolbastı oynayacaksın diye başlıyordu

okg_53
Serkan yok,Keşke Serkanla başlansaydı,
Neyse hayırlı olsun.

MuratJ
01.03.2009, 14:21
Arkadaşlar bu serkan neden takımdan kesiliyor.Bilen varmı
hiç bilmiyorum. Bu takımda olmalı, tayfun mu kesecek serkanı allah askına ersun hocam ya.

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:22
hiç bilmiyorum. Bu takımda olmalı, tayfun mu kesecek serkanı allah askına ersun hocam ya.

bir bildiği vardır illaki Ersun hocanın.Kaybedecek kadro çıkarmaz sahaya

Harun_ayar_ts
01.03.2009, 14:22
kadro açıklanmadı lütfen kafadan kadrolar yazmıyalım:p

cihatöztürk
01.03.2009, 14:23
bende de öyle valla :) kazanacağız ama 1-0 mı olur yoksa 4-0 mı olur orası belli olmaz

3-1 alcaz maçı :rolleyes:

rüyamda gördüm :)

Ahmet Kuru
01.03.2009, 14:24
İnanmak başarmanın yarısıdır...
İnanıyoruz,alacağız maçı....
Karadeniz Fırtınası Antalya'da esmeye devam edecek
Akşam Oynadığımız futbolu ve galibiyeti konuşmak dileğiyle...

marfat61
umutsuzum ama maçdan yınede elımız mahkum ızlıcez yavas yavas akalım lıg tv ye doğru

MuratJ
bir bildiği vardır illaki Ersun hocanın.Kaybedecek kadro çıkarmaz sahaya
geçen hafta hariç dimi? ;)

hüseyin1975
Yahu ne cok hayal gören Taraftarimiz varmis.
Bir ben göremiyorum nedense :-))

Alihan Ertürk
kadro açıklanmadı lütfen kafadan kadrolar yazmıyalım:p

kadro açıklandı Harun abi :)

Fatih Oflaz
01.03.2009, 14:25
Son 30 dakika...Herkese iyi seyirler oynarsak kazanmamak için bir neden yok...Heleki bu hafta kesin kazanmamız gerekiyor....

Murat Erdem
01.03.2009, 14:25
Malum, skor üretmede büyük sıkıntımız var. Gökhan bazı maçlarda zihinsel olarak parelel evrenler arası gezintiye çıkıyor.

Böyle tıkandığımız anlarda, ben olsam Tayfun u ileri ikilide denerim.

Tayfun da bu alternatifsizlikte, o sıkıştığımız anlarda iş görücek vuruş kapasitesi az çok var.

Hırs fazlası ile var. Hiç olmazsa Gökhan gibi evren değiştirip sahada yokları oynamaz.

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:26
geçen hafta hariç dimi? ;)

evet abi geçen hafta hariç ;) geçen hafta takımın dengesi bozulmuştu zaten cezalı oyuncular olduğu için , ısaac ve alanzinho'yu da oynatınca tam olmuştu

Paksoy
01.03.2009, 14:26
0-4 alırız :)

Varlıbaş61
01.03.2009, 14:27
Yahu ne cok hayal gören Taraftarimiz varmis.
Bir ben göremiyorum nedense :-))

abi bende görüyorum ama
o haftanın maçını değil
ben sivas maçını gördüm
1-0 kazanıyoruz
golü colman kafa ile atıyordu:D

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:28
0-4 alırız :)

tahmin yapmayalım artık abi sonra ters tepiyor Allah göstermesin :)

MuratJ
abi bende görüyorum ama
o haftanın maçını değil
ben sivas maçını gördüm
1-0 kazanıyoruz
:D bence sivas maçını en az 5-0 alıcaz kesin hemde yüzde yüz eminim.

Alihan Ertürk
abi bende görüyorum ama
o haftanın maçını değil
ben sivas maçını gördüm
1-0 kazanıyoruz

sivas maçında bu mesajı bulmamız gerek o zaman doğru çıkarsa :)

Muhammet
01.03.2009, 14:29
:D bence sivas maçını en az 5-0 alıcaz kesin hemde yüzde yüz eminim.

Bu dediğiniz olmayacak. Kesinlikle olmayacak..

Varlıbaş61
sivas maçında bu mesajı bulmamız gerek o zaman doğru çıkarsa :)

valla tutarsa artık her gün biri yemek ısmarlar bana burdan:D

Paksoy
[quote=ALihaN ERTüRK;2012186]tahmin yapmayalım artık abi sonra ters tepiyor Allah göstermesin :)[

kazancaz ya inş ..fatih ceylan ı da messi yaptınız bee

Eren Karaahmetoğlu
01.03.2009, 14:30
Tayfun'un yerine Serkan oynasaydı keşke.Adam sakatlanmadan önce sezonun en formda zamanlarını yaşıyodu.Bi sakatlandı,daha 11de başlayamıyo?

MuratJ
Bu dediğiniz olmayacak. Kesinlikle olmayacak..
bence olacak. en kötü 3 fark en kötü oda.

Alihan Ertürk
klasik müzik çalıyorlar stadda :) uyuz mu bunlar ya :D

Hamza Yilmaz
Az sonra kahve gideceyim, ins alacagiz maci...

Orhan Aydın
arkadaşlar serkan kesilrmi fln diosunuzda geçen sene bi taraftarın maç nolur? sorusuna cevabı ''''''SİZ alırsınız'' dien bi adammışşşşş .

Paksoy
hava çok güzel ant güneşli zemin güzel ...

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:31
valla tutarsa artık her gün biri yemek ısmarlar bana burdan:D

bir porsiyon İskender benden abi :)

Muhammet

Klasik müzik güzel birşeydir. :ok :)

hüseyin1975

Kimileri entellektüel diyor buna:D

marfat61
anlasıldı antalya maçını gectık sıvas maçında falanda 4 5 ler havada ucmaya basladı yanı burdan cıkma vaktı geldı demektır artık bu saatden sonra yazılan yorumların bı getırısı olmaz zaten hadın eyv

KÖKSAL AYDIN
Maç 1-0 olsun bizim olsun.Yine yükseklerden sallamayalım.

Orhan Aydın

fırtınayı önlemek için:)

MuratJ
01.03.2009, 14:32
arkadaşlar serkan kesilrmi fln diosunuzda geçen sene bi taraftarın maç nolur? sorusuna cevabı ''''''SİZ alırsınız'' dien bi adammışşşşş .
yapma ya kim demiş buna allah allah hemen serkanı yollayalım o zaman.
serkan kadar mucadele eden oynayan adam varmı be hurafelerle doldurmayın şuraları.

Alihan Ertürk
fırtınayı önlemek için:)

bir taraftarımız gitse de kolbastı çalsa :)

MuratJ
anlasıldı antalya maçını gectık sıvas maçında falanda 4 5 ler havada ucmaya basladı yanı burdan cıkma vaktı geldı demektır artık bu saatden sonra yazılan yorumların bı getırısı olmaz zaten hadın eyv
eyvallah güle güle

KÖKSAL AYDIN
01.03.2009, 14:33
bir taraftarımız gitse de kolbastı çalsa :)

O da inşallah maçtan sonra...

turkish0061
bu maci almamiz sart oldu. BEN 2-1 diyorum kazaniriz. ama frakda atabiliriz :-)

Alihan Ertürk
O da inşallah maçtan sonra...

inşallah inşallah :)

Varlıbaş61
bir porsiyon İskender benden abi :)

bu maçı kazanalım hele
beraber yeriz iskenderi:D

Gürkan
01.03.2009, 14:34
Bu açık maviyi kullanmayan takım kaldı mı. Isınan hangi takım uzaktan belli değil. herkes açık mavi . :)

futbalski60
01.03.2009, 14:34
Özgüven,hırs,mücadele olsun yeter zaten 3 puan gelir o zaman eski Trabzonspor'u izleyeceğiz inşallah.

Orhan Aydın
01.03.2009, 14:35
yapma ya kim demiş buna allah allah hemen serkanı yollayalım o zaman.
serkan kadar mucadele eden oynayan adam varmı be hurafelerle doldurmayın şuraları.

ben serkan mücadele etmio fln demedim yollayalım demedim arkadaşım.;)

Alihan Ertürk
Bu açık maviyi kullanmayan takım kaldı mı. Isınan hangi takım uzaktan belli değil. herkes açık mavi . :)

özeniyorlar bize işte :) biz 61de coşuyoruz bunlar da birşeyler yapmaya çalışıyorlar yavaş yavaş belli oluyor niyetleri :D

erik
Hadi koçlar haydi aslanlarım dönün şurdan 3 puanla.

turkish0061
Az kaldi son 30 dakika son dakikalar. Insallah maci aliriz. dua ediyorum.
IYI OLAN KAZANSIN diyorum

Orhan Aydın
01.03.2009, 14:36
ayrıca madem bu kadar yürekten oynuodu geçen sene nerdeydi serkan

KÖKSAL AYDIN
01.03.2009, 14:37
Bu gün 3 puanla dönersek zirve ve şampiyonluk bize göz kırpar.

Konya'yı da geçtik mi iş daha da kolaylaşır.

MuratJ
01.03.2009, 14:37
geçen sene bu takımın en iyilerindendi serkan her zaman burdaydı sen nerdesin?

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:38

geçen sene takım denen birşey yoktu ki zaten.Bu sene herkes inandı , herkes yürekten oynuyor.Serkan da bunlardan biri

Varlıbaş61

bırakın da serkan-tayfun kavgasını
güzel diyorsun da diğerleri nerdeydi geçen sene?

geçen sene kalmadı artık
maça konsantre olalım..

Orhan Aydın
bu maçı kazanalım hele
beraber yeriz iskenderi:D

kolbastıyı yedikmi iskendere yer kalmaz saten:)

Muhammet

Arkadaşım başka işin yok mu?

Varlıbaş61
01.03.2009, 14:39
paf takımımız gene kaybetmiş ya
0-1:(

Orhan Aydın
01.03.2009, 14:40
geçen sene bu takımın en iyilerindendi serkan her zaman burdaydı sen nerdesin?

tmm arkadaş bırakalım tartışmayı geçen sene avrupanın 1 numarası serkan balcı

Emo91
01.03.2009, 14:40
la usaklar heyecan basmaya basladi!!!

al su maci trabzonum!
yoksa halimiz yaman.....

hade yattara, hade gökhan, hade umut, hade hüseyin, hade colman, HADE ALANZINHO!!!
lütfen alin su maci

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:41
o djeoha ne öyle ya :eek:

Harun_ayar_ts
wep site neden hala kadroyu vermedi:eek:

hüseyin1975
Mac öncesi aramizda tartisip ortami germeyelim kardeslerim

mashal61
01.03.2009, 14:43
Mac öncesi aramizda tartisip ortami germeyelim kardeslerim
Bugün okuduğum ilk faydalı mesaj:alkış:

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:45
hakemin doğum günüymüş galiba bir hediye veririz artık ona kazanarak :D:D

MuratJ
01.03.2009, 14:46
wep site neden hala kadroyu vermedi:eek:
kadro 1 saat önce acıklandı dostum. İdeal kadro serkan yerine tayfun var sadece.

turkish0061
yine stres, yine sinirlenecegiz bu macta.
COK STRES iyi degil

okg_53
Kadrolara bakılırsa,Maç bol gollü olacak ...

Orhan Aydın
o djeoha ne öyle ya :eek:

zaten bi djehoua bide tayfun türkmen kalbur üstü iki futbolcu:)

Emirhan Makul
01.03.2009, 14:48
Kadrolar Açıklandı mı?

Orhan Aydın
01.03.2009, 14:48
Bugün okuduğum ilk faydalı mesaj:alkış:

kesinlikle :ts: taraftarı böle olmalı

Murat Erdem
01.03.2009, 14:49
Okan Bayülgen in kolbastı show una katılan Giresun lular bile programa forma ve atkıları ile çıktılar; bizim KTÜ ve Trabzon Gençlik Derneği grupları ise öylece oradaydılar.
Ne bir formamız, nede atkımız hiç bir şey yoktu.
Ekran başında beni sinir bastı, sizi bilmem.

Alihan Ertürk
01.03.2009, 14:50
Kadrolar Açıklandı mı?

Serkan yerine Tayfun oynuyor başka bir değişiklik yok Emirhan abi :)

Kadir
01.03.2009, 14:51
Haydi kolay gelsin :) Kazanacağız .

Harun_ayar_ts
01.03.2009, 14:51
alanzinho yedekmi ?

MuratJ
01.03.2009, 14:52
tony
tayfun
song
egemen
cale
huseyin
colman
selcuk
yattara
umut
gökhan

Alihan Ertürk
son 8 dakika :D gazamız mubarek ola !!

Orhan Aydın
Okan Bayülgen in kolbastı show una katılan Giresun lular bile programa forma ve atkıları ile çıktılar; bizim KTÜ ve Trabzon Gençlik Derneği grupları ise öylece oradaydılar.
Ne bir formamız, nede atkımız hiç bir şey yoktu.
Ekran başında beni sinir bastı, sizi bilmem.

evt murat abi haklısın bi artvin hopasporluların atkıları yoktu .:)
türkiyenin izlediği bi programda kolbastı olmasına rağmen TRABZONSPORLA ilgili bişey yoktu.

Alihan Ertürk
alanzinho yedekmi ?

evet abi y-e-d-e-k :D

turkish0061
01.03.2009, 14:53
alanzinho yedekmi ?

EVET ALANZINHO YOK, muhtemelen ikici yarida gircek, her zamanki gibi

Varlıbaş61
01.03.2009, 14:53
son 8 dakika :D gazamız mubarek ola !!

maç 15:00 da değil 15:15'te başlıyor...