PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mustafa Hazıroğlu
27.02.2009, 23:42
Çok fırsat teptik.Bu sene rahat şampiyon olabiliriz diyodum bir kaç hafta önce ama fırsatları tepince ve çok kötü oynamaya başlayınca şampiyonluk zora girdi artık.Bu maça çok iyi konsantre olunmalı ve ne olursa olsun bu maç kazanılmalı.Çünkü bu maç çıkışa geçmek için en önemli maç.Olası puan kaybında takımdaki hava biraz daha bozulur.Kesinlikle kazanmalıyız

İnşallah da kazanırız.

Kardesh TR
27.02.2009, 23:44
İnşallah da kazanırız.

İnşallah dediğin gibi kazanırız..

Orhan Aydın
27.02.2009, 23:46
inşallah alacaz 3 puanı inş.yoksa yine üzüntüye mi sokacaksın beni TSSSS

Kardesh TR
27.02.2009, 23:48
Moraller bozulmasın uşaklar..Antalya'dan 3 puanla dönecez ;)

6Şafak Aydın1
27.02.2009, 23:50
ya birak daha ofsayti bilmiyorlar...

Cafer Bulur
27.02.2009, 23:50
Bjk nin kazanmasi bizim acimizdan cok fazla bir sey degistirmeyecek.
Biz zaten kazanmak zorundaydik antalya macini.
Bizim altimizdaki takimlara degil üstümüzde bulunan sivas i ölcü almamiz gerekiyor.
Bu ölcüye göre en az bir 3-4 maclik galibiyet serisine baslamamiz gerekiyor.
Antalya,konya,gs,g.antep digerleri.
Bu maclarin hepsi bizim icin final niteliginde maclar.
Umuyorum ki antalya maciyla bir seri baslatacagiz insallah.

helldude61
27.02.2009, 23:53
ya arkadaş böyle önemli fırsatları neden kaçırıyoruz biz, böyle hem basit hem de bize şampiyonluk yolunda büyük avantaj sağlayacak maçları neden kazanamıyoruz?

elin takımı kazanıyor işte bjk aldı maçı 2. oldu işte fırsatları elinin tersiyle itersen el şampiyon olur bizde aval aval bakarız o futbolcularda akıllarını başlarına devşirsinler bu maçı almadan gelmesinler trabzona!!!!!

yattaranın aklı hala araplarda
alanzinho zaten fos çıktı
umutla gökhan gol kaçırma üzerine birbirleriyle yarışıyorlar
selçuk hayalet gibi geziniyor
tayfun saatli bomba

artık yeter daaa :@

Cafer Bulur
27.02.2009, 23:55
ya arkadaş böyle önemli fırsatları neden kaçırıyoruz biz, böyle hem basit hem de bize şampiyonluk yolunda büyük avantaj sağlayacak maçları neden kazanamıyoruz?

elin takımı kazanıyor işte bjk aldı maçı 2. oldu işte fırsatları elinin tersiyle itersen el şampiyon olur bizde aval aval bakarız o futbolcularda akıllarını başlarına devşirsinler bu maçı almadan gelmesinler trabzona!!!!!

tayfun saatli bomba

Baska oyuncu kaldi mi takimda?
Madem oyunculara güvenmiyorsunuz ne bekliyorsunuz takimdan?

Gökçebey
27.02.2009, 23:56
Ezik kokusu almaya başladım :rolleyes:

futbalski60
27.02.2009, 23:58

tayfun saatli bomba

Maçları radyodan mı takip ediyosun bu takım bu yorumu hak etmiyo madem gözün başka takımlarda git o takımları tut Trabzonspor'un böyle taraftara ihtiyacı yok.

UtopyaTs
27.02.2009, 23:59
Evet yenmemiz lazım zira Bjk de yendi.

Kardesh TR

Yattaranın aklı dayısının ölümünde...

Unutmayalım ki Şota da ilk zamanlar fos tu ;) Sonra kral oldu..

Umut son dakikaların adamı,Gökhan savunma sık olunca atamıyan,strese giren bir futbolcu,yanında iyi bir forvet olması gereken..(Milli maçta gördüğümüz Gökhan misali)

Selçuk'u bende anlamış değilim abi..Nasıl olur bu uşak nasıl değişir..Uzaktan vurdu mu aha gol geliyor derdik..Hami geliyor derdik..Cidden hayalete döndü..Umarım geri dönecektir..

tayfun saatli bomba

Tayfun takımda bence pek fazla etkili değil,bi kaç kez ayağına fırsat geldi goller attı.Ve güzel orta yapamıyor benim kanaatim..Tayfun'un yerine Serkan işi götürür..

Son olarak TrabzonSpor'uma Antalya maçında başarılar diliyorum..

Mustafa Ayazoğlu
Kazanırsak geçen hafta kaybettiğimiz avantaj geri gelir, sivas ile puanları eşitleme durumu oluşabilir.

Kaybedersek de bişe olacağını sanmıyorum, şampiyonluk puanmız 3 eksilir fikrimce :)

Kardesh TR
28.02.2009, 00:02
Kazanırsak geçen hafta kaybettiğimiz avantaj geri gelir, sivas ile puanları eşitleme durumu oluşabilir.

Kaybedersek de bişe olacağını sanmıyorum, şampiyonluk puanmız 3 eksilir fikrimce :)

Ya Fatih hocam :) kaybedersek diye bişey yok..Kazanacaz..Karamsar olmayın..

Bu arada Selam hocam ;)

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 00:04
Ya Fatih hocam :) kaybedersek diye bişey yok..Kazanacaz..Karamsar olmayın..

Bu arada Selam hocam ;)

Karamsar değilim ki, şampiyonluk puanmız 3 eksilir sadece , yine biziz şampiyon merak etmeyin :)

helldude61
28.02.2009, 00:07
ya kardeşim takımı eleştirmeyelim mi? çıkıp 4 atacağız 5 atacağız diyelim o zaman az gerçekçi olun bu takımın ilk yarıdaki bütün maçlarını izledim ve şampiyon olacağımızdan adım gibi emindim ama 2. yarı futbol olarak tanıyamıyorum bunları en hırslı bizim oynamamız gerekmez mi? bunlar sanki maç bitsede eve gidip yatsak düşüncesinde gibi oynuyorlar biz dobi hasanların hamilerin orhanların mücadelesiyle kupaları aldık böyle ölü gibi oynamayla bir pok olmaz

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:08
Karamsar değilim ki, şampiyonluk puanmız 3 eksilir sadece , yine biziz şampiyon merak etmeyin :)
Merak etmemek mümkün değil abi =)

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:13
ya kardeşim takımı eleştirmeyelim mi? çıkıp 4 atacağız 5 atacağız diyelim o zaman az gerçekçi olun bu takımın ilk yarıdaki bütün maçlarını izledim ve şampiyon olacağımızdan adım gibi emindim ama 2. yarı futbol olarak tanıyamıyorum bunları en hırslı bizim oynamamız gerekmez mi? bunlar sanki maç bitsede eve gidip yatsak düşüncesinde gibi oynuyorlar biz dobi hasanların hamilerin orhanların mücadelesiyle kupaları aldık böyle ölü gibi oynamayla bir pok olmaz
Eleştirelim tabi.Çıkıp 4 atacağız 5 atacağız demeyelim de futbolcularımızın eve gidip yatsak düşüncesine mi kapılalım? Böyle mi gerçekci olunuyo abi ?

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 00:13

yanlış tahlil etmişin bence, biz 2-0 Denizli maçı dahil tüm maçlarda pozisyon bulan 1-2 tanesi net, kaçıran (gökan-umut)
20 hafta nerdeyse aynı futbolu oynayan takımız, denizli maçı ne oldu anlamış değilim

sanırım umut, hüseyin olmayışı alanzinyo ve isaac takıma oturmadı normalde futbolumuz aynı
3-0 galatasaray maçında da öyleydi, 2-1 ankaragücü de 4-0 belediye maçında da

beşiktaş maçında pozisyon bulamadık ama kötü değildik

iyiyiz şampiyon olacağız ;)

asimetrik
28.02.2009, 00:18
Korkaklığı atmak lazım. Ne zaman 1-0 öne geçtiğimiz maçta 0-0 gibi oynarız,2-0 ı kovalarız o zaman şampiyon oluruz. Taraftar olarak futbolcular olarak ve Hoca olarak korkmayı bırakmalıyız. Bir kaç maç kaybetsekte gücümüzü öğreniriz ve tedbir alırız. Böyle sezon bitmez. Her maç can çekişiyoruz ve hala dikkatle izlememe rağmen gücümüzü bilmiyoruz. Biz iyi bir takım mıyız çok iyi bir takım mıyız, sıradan mıyız çözemedim. 20 maça bakalım, berabere veya mağlupken aslan oluyoruz (denizli maçı hariç) öne geçince kabus başlıyor. Bu hiç değişmedi neredeyse. Böyle büyük takım olunmaz, büyük maç alınmaz. Alınsa da bir sonrası şüphe. Şampiyon olamasak da gücümüzü bilelim. Tedbir alalım seneye. İyi takımın bir göstergesi var benim için, o da öndeyken de rakibe baskı kurabilmektir. Sevgili hocam Ersun Yanal, bırak düşüş geyiklerini onlar yapsın. Sen bildiğin gibi oynat takımı görelim. Taraftar olarak bizlerde beraberlikte iyidir muhabbeti yapmayalım. (Bunu Antalya maçı için değil derbiler için söylüyorum. İstanbul takımlarını içeride dışarıda yenmeliyiz ve bunu yapacak gücümüzde var.) Her maçı kazanmak için seyredelim.

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:19
Korkaklığı atmak lazım. Ne zaman 1-0 öne geçtiğimiz maçta 0-0 gibi oynarız,2-0 ı kovalarız o zaman şampiyon oluruz. Taraftar olarak futbolcular olarak ve Hoca olarak korkmayı bırakmalıyız. Bir kaç maç kaybetsekte gücümüzü öğreniriz ve tedbir alırız. Böyle sezon bitmez. Her maç can çekişiyoruz ve hala dikkatle izlememe rağmen gücümüzü bilmiyoruz. Biz iyi bir takım mıyız çok iyi bir takım mıyız, sıradan mıyız çözemedim. 20 maça bakalım, berabere veya mağlupken aslan oluyoruz (denizli maçı hariç) öne geçince kabus başlıyor. Bu hiç değişmedi neredeyse. Böyle büyük takım olunmaz, büyük maç alınmaz. Alınsa da bir sonrası şüphe. Şampiyon olamasak da gücümüzü bilelim. Tedbir alalım seneye. İyi takımın bir göstergesi var benim için, o da öndeyken de rakibe baskı kurabilmektir. Sevgili hocam Ersun Yanal, bırak düşüş geyiklerini onlar yapsın. Sen bildiğin gibi oynat takımı görelim. Taraftar olarak bizlerde beraberlikte iyidir muhabbeti yapmayalım. (Bunu Antalya maçı için değil derbiler için söylüyorum. İstanbul takımlarını içeride dışarıda yenmeliyiz ve bunu yapacak gücümüzde var.) Her maçı kazanmak için seyredelim.
Korkak oynadığımız maç sayısı 1 oda bjk maçı.:rolleyes:

ceserdar
28.02.2009, 00:21
Kazanacağız.

asimetrik
28.02.2009, 00:22
Dikkatli okursan öne geçene kadar aslan gibiyiz dedim. Öne geçince skoru korumak için oynuyoruz.Eğer maçları düşünürsen önde oynadığımız dakikalar skoru koruma kaygısıyla oynuyoruz.

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:23
Dikkatli okursan öne geçene kadar aslan gibiyiz dedim. Öne geçince skoru korumak için oynuyoruz.Eğer maçları düşünürsen önde oynadığımız dakikalar skoru koruma kaygısıyla oynuyoruz.
Önde getirdiğimiz maç sayısı kaç ki abi ? Veya önde getirdiğimiz maçların kaçını puansız kapattık ?

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:26
Ayrıca dün gs'yi gördük 3-1 iken aslan gibi oynamaya devam ettiler ve 3-3 oldu.

Kaan
28.02.2009, 00:29
Yattara'nın maçı olacak diyorum ben. :cool:

helldude61
28.02.2009, 00:31

sezon başından beri her maçtan önce böyle diyoruz

a.fındıkoğlu
28.02.2009, 00:32

kesinlikle Umut Bulut...

Kaan
28.02.2009, 00:32

Ben ilk defa diyorum. :)

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:33
Evet ama haklıyız da adamın ne yapacağı belli değil ki.Bence Yattara takımın en önemli futbolcusu maçta en kötü o olsa bile.Babam diyor ki; Yattara sahada esas duruşda olsun yine faydalı olur. :D

Kaan
28.02.2009, 00:33
kesinlikle Umut Bulut...

Evet Umut'u da dahil edebiliriz. :rolleyes:

Trabzonspor 61
28.02.2009, 00:35
Çok zor maç olacak.Favori olan biziz.

macka61
28.02.2009, 00:35
ben de o zaman alanzinhonun maçı olucak diyeyim

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 00:37
Çok zor maç olacak.Favori olan biziz.
İddaada oran bize 1.80 yazılmış sanırım :eek:

serkanholep
28.02.2009, 00:46
çok zor arkadaşlar

bir de şifo mehmet daha da motive eder takımını beşiktaşlı ya

Mehmet Sarigül
28.02.2009, 00:47

tayfun saatli bomba

Iste takimimiz;

Silva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Selcuk, Hüseyin, Colman, Yattara, Umut, Gökhan

(Alanzinho, Isaac, Tayfun, Ceyhun, Baris, Ferhat, Göksu, Papy...)

Iyi bakin, siyah yazilanlar gecen yilin kadrosundan. Diger 11 futbolcu sezon basi takima katildi, 1'i ise ara transferin son günlerinde alindi.

Ilk 11'de 7 yeni futbolcumuz var, bunlarin 4'ü yabanci ülkelerden gelen futbolcular.

Bu (yeni) takim simdiye kadar 21 macda 42 puan topladi ve ligde ikinci durumda.
Deplasmanda en basarili takim TRABZONSPOR.

Lider durumdaki Sivas'in 3 puan gerisinde, Besiktas'in 3 puan önünde, Fenerbahce ve Galatasaray'in 5 puan önünde.

Avni Aker'de 7 mac daha yapacak, deplasmanda 6 mac yapacak.
Galatasaray ve Fenerbahce Avni Aker'e gelecekler.

Bu takim Sampiyon olabilir, ama olamazsa basarisiz mi olur?

Alanzinho'nun fos ciktigi yok, sen (yerel) basinin doldurusuna geliyorsun.

Onlarin amaci Trabzonspor'u kücük tutmak,...

Alanzinho'nun fizigini elestiren futbol yazarlari herhalde MARADONA'yi basketbolcu olarak hatirliyorlar.

Cem Balcı
zor maç olacağı aşikar...

inşallah galip döneriz...

leavemealone
Yenmemiz sart . baska caremiz yok .

helldude61
28.02.2009, 00:59
arkadaşlar doğru söylüyordunuz hepsine katılıyorum ama bu zottirik sivas o zaman nasıl oluyorda ligde 1. ? 25 yaşındayım şampiyonluk görmedim bunlar şampiyon olursa kendimi asarım artık yeter daaa bu yaşımda kafamda saç kalmadı

Recep Çaltepe
28.02.2009, 01:03
arkadaşlar doğru söylüyordunuz hepsine katılıyorum ama bu zottirik sivas o zaman nasıl oluyorda ligde 1. ? 25 yaşındayım şampiyonluk görmedim bunlar şampiyon olursa kendimi asarım artık yeter daaa bu yaşımda kafamda saç kalmadı

25 mi 38 mi?

Muhammet
28.02.2009, 01:10
Bjk kazandı. Yerimizi geri almak için kazanmalıyız.

helldude61
28.02.2009, 01:12
2 dakka mutfağa gittim hemen 2 olmuş :( şu bjkde ortak oldu şimdi

theo
28.02.2009, 01:25
Iste takimimiz;

Silva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Selcuk, Hüseyin, Colman, Yattara, Umut, Gökhan

(Alanzinho, Isaac, Tayfun, Ceyhun, Baris, Ferhat, Göksu, Papy...)

Iyi bakin, siyah yazilanlar gecen yilin kadrosundan. Diger 11 futbolcu sezon basi takima katildi, 1'i ise ara transferin son günlerinde alindi.

Ilk 11'de 7 yeni futbolcumuz var, bunlarin 4'ü yabanci ülkelerden gelen futbolcular.

Bu (yeni) takim simdiye kadar 21 macda 42 puan topladi ve ligde ikinci durumda.
Deplasmanda en basarili takim TRABZONSPOR.

Lider durumdaki Sivas'in 3 puan gerisinde, Besiktas'in 3 puan önünde, Fenerbahce ve Galatasaray'in 5 puan önünde.

Avni Aker'de 7 mac daha yapacak, deplasmanda 6 mac yapacak.
Galatasaray ve Fenerbahce Avni Aker'e gelecekler.

Bu takim Sampiyon olabilir, ama olamazsa basarisiz mi olur?

Alanzinho'nun fos ciktigi yok, sen (yerel) basinin doldurusuna geliyorsun.

Onlarin amaci Trabzonspor'u kücük tutmak,...

Alanzinho'nun fizigini elestiren futbol yazarlari herhalde MARADONA'yi basketbolcu olarak hatirliyorlar.

renktaşım ne kadar da objektif yaklaşmışsın duruma...helal olsun...
böyle bir hali şampiyonluk nidalarına dönüştürdüğü için o çocuklara ve de teknik kadroya ne kadar teşekkür etsek azdır.ama karadeniz gibiyiz biz de sabrımız yok...25sene beklemişiz...13hafta daha kasın eleştiriler için...bu takım sadece oyuncusu hocası başkanıyla şampiyon olmıycak...bu takıma destek veren gerçek trabzonspor aşıklarının desteğiyle zafere ulaşcak...
hepimizin psikolojisi şu ''O FORMAYI BEN GİYİCEM KANIMIN SON DAMLASINA KADAR SAHADA GALİBİYET İÇİN SAVAŞIRIM''!!! o forma o çocuklarda bizde değil...bizim de görevimiz o çocuklara en zor zamanlarda bile o formayı giydikleri için kanlarının son damlasına kadar mücadele edecekleri ruh halini pozitif desteğimizle her saniye yaşatmak...

mustafaction
28.02.2009, 01:43
2 dakka mutfağa gittim hemen 2 olmuş :( şu bjkde ortak oldu şimdi

Meslek gereği maçtaydım..İnanın bjk futbol falan oynamıyor kendi sahalarında taraftarla birlikte takım üzerinde oluşturdakları itici güç inanılmaz olumlu etkiler yaratıyor..Takım kazanmaya bir nevi mecbur bırakılıyor.Bu aralar aldılar bir gaz gidiyorlar ama genele yansıtacaklarını düşünmüyorum.

Kasım BEKTAŞ
28.02.2009, 02:03
yeri burası değil ama bura kalabalık diye sorayım?

bu akşamki maçtan sonra bjk maç fazlasıyla bizle aynı puana geldi ve hemen bjkyi genel gol averajı ile 2 nci yaptılar...

biz bjk ile 2 maçımızıda yaptık ve deplasmanda atılan gol averajı ile önde olmamız gerekirken (en azından ben öyle biliyorum)
her yerde bjk yi 2 liğe koymuşlar
benmi yanlış biliyorum bunlar mı dalga geçiyor??

thesiege61
28.02.2009, 02:07
arkadaşlar babam hep trabzonspor için izmir antalya ve adana deplasmannları kolay deplasmanlar olur der.hakkaten de öyledri.en kötü durumumuzda bile bu deplasmanlarda kazanıyoruz.
ben samet aybaba zamanında ilk 3 maçta gol bile atamadığımız halde 4.maçta antalya maçında tekkenin golüyle kazandığımızı hatırlıyorum.istatistiklere bakma zamanım olmadı ama ben de bu deplasmanların görece kolay olduğunu düşünmüşümdür hep.
hem bu durumdan dolayı hem de açıklanamaz ve savunulamaz denizli mağlubiyetinden sonra takımımızın bu maçı mutlaka alacağını düşünüyorum.çok hırs yaptıklarını biliyorum.hocanın ve başkanın da bu maç için oyuncularla özel görüştüğünü ve motive ettiğini biliyorum.her maç ediyordur diyceksiniz ama bu maç gerçekten farklı.çünkü alınacak bi galibiyet üstümüzdeki kara bulutları dağıtacak ve yarışta tekrar ortak olmamızı sağlayacak.bi mağlubiyetse moral bozukluğuyla birlikte çok şeyi değiştirecektir.

mutlaka ve mutlaka kazanacağımızı düşünüyorum.oyuncular denizli maçındaki gibi olmayacaklar eminim.çok hırslı olacaklar ve 90 dakika durmadan mücadele edip koşacaklar.zaten bütün bunlardan sonra bir sorun yok.yaratıcı oyuncumux çok fazla ve dafansta dikkatli ve günümüzde olduğumuz zaman gol atar ama gol yemeyiz.

alıcaz bu maçı.içim rahat.maç saatini bekliyorum sadece.

mustafaction
28.02.2009, 02:10
yeri burası değil ama bura kalabalık diye sorayım?

bu akşamki maçtan sonra bjk maç fazlasıyla bizle aynı puana geldi ve hemen bjkyi genel gol averajı ile 2 nci yaptılar...

biz bjk ile 2 maçımızıda yaptık ve deplasmanda atılan gol averajı ile önde olmamız gerekirken (en azından ben öyle biliyorum)
her yerde bjk yi 2 liğe koymuşlar
benmi yanlış biliyorum bunlar mı dalga geçiyor??

Kural değişti geçtiğimiz yıllarda.. iki maçta eşitlik olması durumunda genel gol averajına bakılıyor

fetvaci
28.02.2009, 02:19
Kurban olyım alın şu maçı heyecan sardı ter bastı yıne:D

Mehmet Sarigül
28.02.2009, 02:23
Kural değişti geçtiğimiz yıllarda.. iki maçta eşitlik olması durumunda genel gol averajına bakılıyor

Bizim Lig'de bircok sey degismis,...
Bu aksam Inönü'de son 10 dakikada ofsayt kurali kalkti galiba.
Attiklari ikinci gol, bir degil, iki kez ofsayt. Serbest vurusda ofsayt var, Gökhan Zan'in kafa vurusunda bir kez daha ofsayt var.

61SOYTÜRK61
28.02.2009, 02:24
:D:D:D arkdaşlar çok alemseniz ya :D:D genelde herkesin içinde yenceğiz derken bile bir endişe var bende dahil oyuzden diyorumki biz korkalım biz endişelenelim ama allah takımıza güç versin kuvvet versin onların içi rahat olsun çıkıp fırtına gibi essinler...başka bir trabzonspor daha yok yenilselerde trabzonspoluyuz yenselerde ...onlarda bu macın nekdar önemli oldugunun farkındadır eminim tarftarın yüzünü kara cıkarmıyacaklar....1-anakragücünde kötüytük 2-bjk de stresliydik 3-denizlide bunalrın sonucu olarak yenildik eeeeee ALLAHIN hakkı 3 tür şimdi esme zamanı :D

macka61
28.02.2009, 02:31
arkadaşlar babam hep trabzonspor için izmir antalya ve adana deplasmannları kolay deplasmanlar olur der.hakkaten de öyledri.en kötü durumumuzda bile bu deplasmanlarda kazanıyoruz.
ben samet aybaba zamanında ilk 3 maçta gol bile atamadığımız halde 4.maçta antalya maçında tekkenin golüyle kazandığımızı hatırlıyorum.istatistiklere bakma zamanım olmadı ama ben de bu deplasmanların görece kolay olduğunu düşünmüşümdür hep.
hem bu durumdan dolayı hem de açıklanamaz ve savunulamaz denizli mağlubiyetinden sonra takımımızın bu maçı mutlaka alacağını düşünüyorum.çok hırs yaptıklarını biliyorum.hocanın ve başkanın da bu maç için oyuncularla özel görüştüğünü ve motive ettiğini biliyorum.her maç ediyordur diyceksiniz ama bu maç gerçekten farklı.çünkü alınacak bi galibiyet üstümüzdeki kara bulutları dağıtacak ve yarışta tekrar ortak olmamızı sağlayacak.bi mağlubiyetse moral bozukluğuyla birlikte çok şeyi değiştirecektir.

mutlaka ve mutlaka kazanacağımızı düşünüyorum.oyuncular denizli maçındaki gibi olmayacaklar eminim.çok hırslı olacaklar ve 90 dakika durmadan mücadele edip koşacaklar.zaten bütün bunlardan sonra bir sorun yok.yaratıcı oyuncumux çok fazla ve dafansta dikkatli ve günümüzde olduğumuz zaman gol atar ama gol yemeyiz.

alıcaz bu maçı.içim rahat.maç saatini bekliyorum sadece.

o maç antalya değil adana maçıydı

akca61
28.02.2009, 02:44
Ilk 5 haftada oynadigimiz gibi oynayalim bizi kimse tutamaz. Iyiki ilk ikideyiz haftalardir futbolcular hersey bundan sonra daha kolay olacak diye sanettiler. Ciddi ve 90 dakika mücadele yoksa mac berabere biter son maclardaki düsünce hakim olursa.

İleli
28.02.2009, 03:09
3 haftadir dokuluyoruz krediyi tukettik kendilerini iyi bi silkelesinler artik kazanma vakti mecbur kazanmaliyiz yoksa toparlanamayiz daha..

sessizkral_1
28.02.2009, 04:24
Rahat olun arkadaşlar Yarın fener sivası bizde öbürgün antalyayı yeneceğiz

Hiç bukadar inanmamıştım

Süleyman Sofu
28.02.2009, 08:48
Bu maç bizim önümüzdeki haftalara ışık tutabilecek birr maç şayet tökezlersek
(ki ben hiç ihtimal vermiyorum)bu basının dilinde ersunun düşüşü diye manşet olur ama kazanırsakta ve alanzinhoda bir gol atarsa buda yerel basına kapak haber olur...

Ama içimden nedense selçuk bu maçı alacak gibime geliyor bu hafta başından beri hep bunu hissettim kaldıki selçuktada bu yetenek var yeterki istesin birde takım olarak yetenek olmasına rağmen gerek selçuk gerek colman şut çekme noktasında biraz ürkek gibiler bilmem katılırmısınız arkadaşlar ama ben selçuğun colmanın füzelerini özledim yaa bide gökhan milli takımdaki gibi neden çekmez şu şutları

cihatöztürk
28.02.2009, 10:04
bügün hepimiz canı gönülden fenerliyizz..... :D kulağa hoş gelmiyo ama öyleyiz

ayazi
28.02.2009, 10:08
içerde zorlanıyoruz ve daha çok puan kaybediyoruz.
taraftar olarak bizler rakibe baskı kuracağımıza 15 dk itibaren başlıyoruz teknik direktörlüğe, sonra futbolcularımıza (özellikle trabzonlulara) küfüre.
gelde top oyna.

aynen katılıyorum kardeşim. ben bi kaç kere trabzonda maç izledim. çok zor gerçekten. taraftar takım üzerinde çok baskı kuruyor. kötü oynayabiliriz. ama barcelonadan başka top oynayan takım var mı? bizim taraftar maalesef tezahürat etmeyi bilmiyor. ancak yuhalama var.

ayazi
28.02.2009, 10:09

fener yenerse şampiyonluk şansı doğar. ve gs,fb şampiyonluk potasına girerse emin olun şampiyon olurlar . bizi veya sivası şampiyon yaptırmazlar. en kötü berabere bitmesi lazım.

Oktay AKKUŞ
28.02.2009, 10:16
fener yenerse şampiyonluk şansı doğar. ve gs,fb şampiyonluk potasına girerse emin olun şampiyon olurlar . bizi veya sivası şampiyon yaptırmazlar. en kötü berabere bitmesi lazım.

KAtılmıyorum. FB'nin Sivastan SOnra Bjk ve Gs Deplasmanları var HEle ki Ali Samiyende Zor MAç Gs Alır

Fener Yensin Bügün...

cihatöztürk
28.02.2009, 10:23
KAtılmıyorum. FB'nin Sivastan SOnra Bjk ve Gs Deplasmanları var HEle ki Ali Samiyende Zor MAç Gs Alır

Fener Yensin Bügün...

fener son hafta avni akere gelcek bencede yenmesinde bi sakınca yok

Oktay AKKUŞ
28.02.2009, 10:24
fener son hafta avni akere gelcek bencede yenmesinde bi sakınca yok
Çoğumuz Ligin Son Haftaya Kalmıcağından Yana da O Yzden:) Yazmadm

ismail tüfekçi
28.02.2009, 10:25
fb. nin mutlaka yenmesi lazım eğer fb yenilirse ligi bitirir gs.ve bjk maçlarına asılmaz bakmayın medyada biz olamazsak sivas-trabzon şampiyon olsun söylemlerine it iti ısırmaz bunu sözde dostumuz gs. bize ispat etti fb bu ligde trabzona lazım bence 3 puan almalılar

cihatöztürk
28.02.2009, 10:30
Çoğumuz Ligin Son Haftaya Kalmıcağından Yana da O Yzden:) Yazmadm

bellide olmaz ama gerçi ben yazıyım dedim :)

murat köse
28.02.2009, 10:32
arkadaslar allahın izniyle bu maçtan 3 puyanla ayrılıp ii bir seri yakalıcaz.bence rahat olun 2-0 alırız bu maçı.

cihatöztürk
28.02.2009, 10:35
arkadaslar allahın izniyle bu maçtan 3 puyanla ayrılıp ii bir seri yakalıcaz.bence rahat olun 2-0 alırız bu maçı.

rahat maç yok bize

jacek cyzıo
28.02.2009, 10:35
arkadaşlar rüyamda 3 2 almışız gördüm inşallah çıkar.

oguzhann
28.02.2009, 10:36
inancımız tam.Allah'ın izniyle geçeriz

Muhammed KOÇ
28.02.2009, 10:37
kesnlikle kazanmalıyız ama kesinlikle.. 3 puan lazım 3 puan !

Orhan Aydın
28.02.2009, 10:41

fener bugün alırsa TRABZONSPOR'umuza en ufak bi faydası olacağı kanısında değilim berabere bitmesi bizim için en iyisi galiba:o

reisoğlu61
28.02.2009, 10:42
biz maclarimizi önce bi alalimda, daha sonra rakipleri düsünürüz.
antalya maci cok zor gececek.

murat köse
28.02.2009, 10:45
rahat maç yok bize
alırız abicim cidden rahat olun. takımız bir patlama yapacaktır buna inanın ve tam destğe dewam edlim.

cihatöztürk
28.02.2009, 10:47
fener bugün alırsa TRABZONSPOR'umuza en ufak bi faydası olacağı kanısında değilim berabere bitmesi bizim için en iyisi galiba:o

bence fener alsın....sivas çöküşe geçsin manyak olur.....:)

Orhan Aydın
28.02.2009, 10:47
Fener yenİlİrse Şampiyonluk İhtİmalİ bİtecek. Ben antalya hakkinda Şunu dÜŞÜnÜorum son maÇlardakİ kÖtÜ futbol İyİleŞecek ama arkadaŞlar Çok zor maÇ olcaĞini hepİmİz bİlİoruz İnŞ yattara gÜnÜnde olur. Gol kaÇirmak konusunda dÜnyada derece yapabİlecek forwetlrİmİz de İnŞ İyİ olurlar ve İstedĞİmİz 3 puan bİzİm olur Şuna emİnİm kazanirsak bu hafta sonunda lİderle(sİvs:))en fazla 1 puan farki olacak.

cihatöztürk
28.02.2009, 10:48
alırız abicim cidden rahat olun. takımız bir patlama yapacaktır buna inanın ve tam destğe dewam edlim.

işallah alırız abi alamassak zaten sonumuz felekat olur...:(

6Şafak Aydın1
28.02.2009, 10:59
Bu ligte sampiyon olsak ne yazar olmasak ne...

Bahattin Aydın
28.02.2009, 11:03
Edit:Zorda olsa bu maçı kazanacağız

a d bacan
28.02.2009, 11:06
Bence çok yazar hemde çoook
TRABZONSPOR lu yaptığım yeğenlerim için benim için çok yazar

wolf_TS61
28.02.2009, 11:07
averaj olarak rakiplerimizin çok gerisindeyiz ve bu da başımıza büyük belalar açacak gibi geliyor bana.forvetlerimiz bu kadar cömert olmamalı.

mustafaction
28.02.2009, 11:14
Dün karganın maçındaydım ve çıplak gözle çok daha net gördümkü federasyon kargayı zirve ortağı yapmak için elinden geleni yapıyor.

toksoy61
28.02.2009, 11:18
Dün beşiktaş hakemlerle kazandı. geçen haftada yine hakemlerle kazanmışlardı. anlaşılan mustafa denizli niye illa biz şampiyon olacağız dediğini hatırlayın. demek bildiği bir şeyler var. artık potada güçlü bir şekilde beşiktaş var.
GS artık toparlanır. oda potaya girmeye çalışacak. fenerin bir şeyden koptuğu yok. oda yenerse liderle arasında 5 puan kalacak ve yeniden yarışa katılacak. bence sivas yensin. çünkü sivası bir şekilde aşağıya indirirler sorun olmaz ama bir istanbul takımı şampiyonluğa giderse bütün federasyon, medya ve hakemler arkasında olacaktır.

Murat TONBUL
28.02.2009, 11:21
valla şu aşamada başkalarının maçları beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.biz kendi maçlarımızı kazanalım yeterr.

Telha TANYILDIZI
28.02.2009, 11:28
zor maç olacak

mustafaction
28.02.2009, 11:37
Dün beşiktaş hakemlerle kazandı. geçen haftada yine hakemlerle kazanmışlardı. anlaşılan mustafa denizli niye illa biz şampiyon olacağız dediğini hatırlayın. demek bildiği bir şeyler var. artık potada güçlü bir şekilde beşiktaş var.
GS artık toparlanır. oda potaya girmeye çalışacak. fenerin bir şeyden koptuğu yok. oda yenerse liderle arasında 5 puan kalacak ve yeniden yarışa katılacak. bence sivas yensin. çünkü sivası bir şekilde aşağıya indirirler sorun olmaz ama bir istanbul takımı şampiyonluğa giderse bütün federasyon, medya ve hakemler arkasında olacaktır.

Katılıyorum, Sivası öyle böyle indirirler aşağı..Bu sene Şampiyon olan direk devler ligine katılıyor buna izin vereceklerini sanmıyorum..Düşünsenize sivas manchester maçını :):)

Berk Akçay
28.02.2009, 11:39
Gerçekten çok ama çok zor müsabaka olacak. Kazanarak yarışa kaldığımız yerden devam etmeliyiz...

Mustafa Hazıroğlu
28.02.2009, 11:46
Kolay olacak ve kazanacağız.Mutlaka kazanacağız.Puan kaybı yok bu maçta ;)

tarkan57
28.02.2009, 11:52
Bence Antalya yarınki maçta bizi oldukça zorlayacaklar..bjk li şifo bizi durdurmak için özel performans yapacaktır. diye düşünüyorum..Yarınki maç öncesi antalya cephesinden yeneceğiz gol atacağız vs demeçler var bjk maçından önce bu demeçler yoktu..o yüzden iyi oynamamız ve puan almamız gerekecek...İnşallah kazanacağız...

karatasof
28.02.2009, 11:56
Lig sıralamamız oynanan her maçla değişiklik gösterecek,dünkü bjk galibiyeti ile üçüncü sıraya inmemiz örneğinde olduğu gibi.Bunun böyle olmasının en önemli sebebi geçen hafta eviizde Denizli'ye kaybetmemiz olduğuda hepimizin malumu.Bundan sonra sadece kendi maçlarımızın sonuçları değil rakiplerin sonuçlarıda bizi çok etkileyecek.Averajı kaybetmek deyimi bunun için kullanılıyor tüm eleştirmenler tarafından.Bugün oynanacak fb-sivas maçıda bunu değiştirebilir.Umarım bizim teknik heyet bunu futbolcularına çok iyi anlatabilirler ve Antalya maçını kayıpsız geçeriz.

Alihan Ertürk
28.02.2009, 12:01
eğer kazanamazsak düşünmek bile istemiyorum 2.lik bile riske girer o zaman :(

hüseyin1975
28.02.2009, 12:03
Fener-Sivas macinin sonucu hertürlü yarayacakdir isimize. Belkide beraberlik bizim icin en hayirlisi olur diye düsünüyorum.
Antalya engelini gecmemiz lazim. Öyle yada böyle.

Muhammed KOÇ
28.02.2009, 12:07
gs maçına kadar seri bir şekilde kazanırsak gs maçında bjk maçında elimize geçtiği gibi işi koparma şansımız olur.. onun için kazanmalıyız..

genç61
28.02.2009, 12:12
mucadele mucadele belli iyi oynamıyoz ama kazanmak icin mucadele etcez artık bide bu macı kaybedersek 5. oluruz gercekci olalım cunku bugun sivas yenilecek fenere
fener sivasa en az 3 atar mucadele bir yere kadar bizde oyle mucadeleyle gidiyorduk ikinci yarı baslamasıyla patladık

zaten eger sivas yenerse valla bu sansla sampiyon olur sivas

elnıno 28
28.02.2009, 12:20
bence rahat bır galıbıyet alacagız deplasmanda daha rahat oynuyoruz...

Fatih Özkan
28.02.2009, 12:34
Zor bir maç olacak...
Ama kazanacağımıza inanıyorum!
Aksi takdirde fena olur...

Laz_61
28.02.2009, 12:37
ya arkadaslar yok federasyon onu konuluyormus bunu koluyormus sen kendin topmu oynuyorsunda federasyona sucu buluyorsun inönüye cikan her hakem etkilenir adamlarin 90 dakka bagiran seyircisi var biz ancak cekirdek citlatiriz.Biz adam gibi top oynasaydik golcülerimiz bos kalelere atsalardi simdi hepsine 10 puan fark atmisdik..

kagan61
28.02.2009, 12:44
slm,

benim bu takimin futboluna güvenim kalmadi.her hafta oyunumuz geriye gidiyor.sanirim bu haftada bu sekilde olacak.defansimizin kac mactir büyük hatalar yapiyor.adam paylasimini nasil oluyorsa onutuyorlar.orta saha selcukla ,colman kredilerini iyice bitiriyorlar.hic kimsenin begenmedigi zidan hüseyin bile takimda canina disine takmis oynuyor.sanirim forvetimiz bu haftada pozisyonlari cömertce harciyacak.icimden bir his mac cok zor gececek diyor.insallah yenilmeyiz.beraberlik bile bu macta kazanimdir.bu hafta fb. sivasi yendiginde puan farkini hic degilse ikiye indirme sansimiz var.

saygilar,

hüseyin1975
28.02.2009, 12:53
Zan’ınki ofsayt Nobre’ninki değil

Halis Özkahya faul yorumlarında iki takım için de tutarlı kararlar veremedi.

İkili mücadelelere fazla müsaade etmedi, çaldığı düdükler nedeniyle oyun tempo kazanmadı. 7. dakikada yardımcı hakem Erhan Sönmez’in Bobo için kaldırdığı yanlış ofsayt bayrağı önemli bir Beşiktaş akınını önledi. İlk yarının en tartışmalı kararı Belediye takımının Barbosa ile attığı golün Gökhan Zan’ı iteklemesi gerekçesiyle iptal edilmesiydi. Köşe vuruşu öncesi karşılıklı itme ve tutmaların devamında Gökhan Zan’ın yere düşmesi sonrası verilen faul ve iptal kararı tartışmalıydı. Nobre’nin attığı gol öncesi kale önünde Bobo ofsayttı. Top havadan geliyordu. Geriden gelen Nobre’nin attığı golün ofsayt gerekçesiyle iptali de tartışmalı bir karardı. Öndeki oyuncu kaleci ve savunmayı rahatsız etmiyordu. Yardımcı hakem Fatih Kalaycı bekle - gör yaparak bayrak kaldırmamalıydı. Tello’nun vurduğu kafa vuruşunda topun tamamı kale çizgisini geçti. Yardımcı hakemin bulunduğu yer itibariyle verdiği gol kararı doğruydu. 89. dakikada Gökhan Zan’ın attığı gol öncesi bulunduğu pozisyon ofsayt olarak değerlendirmeli ve gol iptal edilmeliydi. Sonuçta aynı yardımcı hakemin bir doğru iki yanlış kararı ile karşılaşma sona erdi
---------

Sonuc: Belediyenin 1 golü güme gitti, Besiktasin 1 golü güme gitti= esit
Ardindan besiktasa 1 gol hediye edildi= adaletsizlik ve haksiz 3 puan.

Bizde Sampiyonluk bekliyoruz ya bu Ligde, bizden daha vefali ve sabirli Taraftar dünyada baska hicbiryerde yok.

karatasof
28.02.2009, 13:01
Tüpçü ErdoğanDemirören'ın mahdumu LPG'li Yıldo'nun takımı iki haftadır TFF-MHK çetesinin koruması altında maçları götürüyor.Şimdi federasyona'da acımıyor değilim hani.Bu hafta iki evlatlarının birbiriyle maçı var.Bakalım kim daha ''ÖZEVLAT''

mustafaction
28.02.2009, 13:07
Beni +11 lik averajımız düşündürüyor :(

Harun_ayar_ts
28.02.2009, 13:08
kazanamassak herşey biter bana göre bu takım daha kendini toparlıyamaz

cihatöztürk
28.02.2009, 13:12
öle yada böle yenmeliyiz yenemessek.....artk kimse stres sıkıntı yapmasın şampiyonluk gider

o yüzden 90 dk yine strese gircez sonucunda ya strese devam yada her şey bitcek...

işllah stres devam eder :)

umut gözünün çapağını yiyim yap bişiler alalım şu maçı

Ali Tunahan Güllü
28.02.2009, 13:18
bu maçı inşallah alırız eğer alırsak hem moraller yerine gelmiş olur hemde takım yeniden özgüven kazanır...ama eğer puan kaybedersek gerçekten kötü olur....inşallah kazanırız...

tamuğ yamtar
28.02.2009, 13:20
Zan’ınki ofsayt Nobre’ninki değil

Halis Özkahya faul yorumlarında iki takım için de tutarlı kararlar veremedi.

İkili mücadelelere fazla müsaade etmedi, çaldığı düdükler nedeniyle oyun tempo kazanmadı. 7. dakikada yardımcı hakem Erhan Sönmez’in Bobo için kaldırdığı yanlış ofsayt bayrağı önemli bir Beşiktaş akınını önledi. İlk yarının en tartışmalı kararı Belediye takımının Barbosa ile attığı golün Gökhan Zan’ı iteklemesi gerekçesiyle iptal edilmesiydi. Köşe vuruşu öncesi karşılıklı itme ve tutmaların devamında Gökhan Zan’ın yere düşmesi sonrası verilen faul ve iptal kararı tartışmalıydı. Nobre’nin attığı gol öncesi kale önünde Bobo ofsayttı. Top havadan geliyordu. Geriden gelen Nobre’nin attığı golün ofsayt gerekçesiyle iptali de tartışmalı bir karardı. Öndeki oyuncu kaleci ve savunmayı rahatsız etmiyordu. Yardımcı hakem Fatih Kalaycı bekle - gör yaparak bayrak kaldırmamalıydı. Tello’nun vurduğu kafa vuruşunda topun tamamı kale çizgisini geçti. Yardımcı hakemin bulunduğu yer itibariyle verdiği gol kararı doğruydu. 89. dakikada Gökhan Zan’ın attığı gol öncesi bulunduğu pozisyon ofsayt olarak değerlendirmeli ve gol iptal edilmeliydi. Sonuçta aynı yardımcı hakemin bir doğru iki yanlış kararı ile karşılaşma sona erdi
---------

Sonuc: Belediyenin 1 golü güme gitti, Besiktasin 1 golü güme gitti= esit
Ardindan besiktasa 1 gol hediye edildi= adaletsizlik ve haksiz 3 puan.

Bizde Sampiyonluk bekliyoruz ya bu Ligde, bizden daha vefali ve sabirli Taraftar dünyada baska hicbiryerde yok.

Bu maçı izledim.

İlk yarı Belediye çok net pozisyonlar kaçırdı.

BJK'de pek birşey yok.

Maçın son 10 dakikası ise çok enteresandı.

Ofsayt olan pozisyonlara bayrak kaldırılmadı, ofsayt olmayanlara ise bayrak kaldırıldı.

Denizli maçında kaybettiğimiz 3 puanı çok arayacağız anlaşılan.

sifuni
28.02.2009, 13:23
bizim seyircimizde 90 dakika bagirsa rakibin ayagini titretse hem rakibi hataya zorlar hemde takimi motive eder ama masslah sadece seyirci var taraftar yooooooooook

Hüseyin İlkin
28.02.2009, 13:25
Beşiktaş'lı Mehmet Özdilek , Beşiktaş'da kazandıktan sonra her türlü çirkefliği yapar yarın .
Bunu oyuncularınada yansıtır .

Kazasız belasız üç puanla döneriz inşallah .

By_JeSuS
28.02.2009, 13:30
rahat olun arkadaşlar yarın galibiz allahın izniyle. armanı takip ettik düştük uzun yollara trabzonum. yarın yanındayız.

hüseyin1975
28.02.2009, 13:41
öle yada böle yenmeliyiz yenemessek.....artk kimse stres sıkıntı yapmasın şampiyonluk gider

o yüzden 90 dk yine strese gircez sonucunda ya strese devam yada her şey bitcek...

işllah stres devam eder :)

umut gözünün çapağını yiyim yap bişiler alalım şu maçı

Umut cok hirsli bir oyuncu. Bu macda dahada hirsli oynayacakdir.
1 Haftalik Forma özlemi onu tetikleyecekdir. Umut'dan Gol bekliyorum.
Gökhanda daha "ciddi" oynarsa, hersey güzel olacak;)

Selcuk artik daha fazla sorumluluk almali, daha fazla sut cekmeli ve daha fazla ara paslari denemeli. Colmanin yükünü mümkün olabildigince hafifletmemiz lazim. Colman serbest oynarsa Forvetlerimizi iyi besleyecekdir. Hüseyinin dönmesi ile son Haftalarda yedigimiz sacma Gollerin azalacagini düsünüyorum.

Son olarakda INSAALLAH Yattara artik bir patlama yapar diye umut ediyorum.

sametaydin
28.02.2009, 13:51
Bu maçtan beraberlik bile çıksa üzülmem. Bjk yı altımızda tutmamız gerekiyor. 1 puan bile yeter galibiyet de alabiliriz bu daha iyi olur tabi.

Yavuz Hasan
28.02.2009, 13:53
bu maçı muhakkak kazanmmız gerekiyor bu maçda da puan kaybedersek bunun devamı gelecek demektir

mhayri
28.02.2009, 14:26
Biz kazanalım evet ama Sivas da kazansın ,çünkü sivas kazanır bizde kazanırsak hem
fener devreden tamamen çıkar bejeke ve gese nin yukarı yaklaşma direnci zayıflar (ulan kazanıyoruz ama onlar da
kazanıyorlar ne yapacaz nasıl geçecez bunları psikolojisi ki küçük bir kırılmaya bakar)...
Sivası ne mi yapacağız ?
Kırkıp kırpıp yıldız yapacağız hemde sivasta...

sanatik
28.02.2009, 14:33
Aslinda her macin önemi büyük artik. Ancak deplasman maclarini yenilmemek gerekiyor en azindan. Evde 3 puan hediye ettikden sonra simdi bir 3 puan iyi ve gerekli olacak ancak en azindan tümünü orada birakmayalim 1 puan ile dönelim.

mashal61
28.02.2009, 14:38
antalya maçında beraberlik pek işimize yaramaz. ya herro ya merro diyerek galibiyet için asılmaları lazım. çok zor maç.

Bülent AKBULUT61
28.02.2009, 14:40
bugun sivas yenilirse artık ondan bir halt olacağını sanmıyorum.tabiki yarın bizim mutlaka yenmemiz lazım.

hasannuhoglu
28.02.2009, 14:44
galibiz yarın galip !! antalyanın hırs ve mücadelemiz karşısında direnç gösterebilcegini sanmıyorum..bizimkilerin morali tavan yapmış vaziyette..bu macı kendilerini türkiyeye kanıtlama macı olarak görceklerine eminim..

Orhan Aydın
28.02.2009, 14:49
Antalya maÇinda kazanamazsak bÜyÜk baŞkanin dedİĞİ avrupa kupalari hedefİ bİle tutmayabİlİr.

lazanya61
28.02.2009, 14:56
bu maçı alırsak kesin şampiyonuz, çok önemli bir maç, üç puandan fazlası

sanatik
28.02.2009, 14:59
bugun sivas yenilirse artık ondan bir halt olacağını sanmıyorum.tabiki yarın bizim mutlaka yenmemiz lazım.

yenilseler yine lider kalacaklar. Pek pes edilecek durumlari olmayacak yinede. Esas biz bir daha yenilirsek neler olacak.

KÖKSAL AYDIN
28.02.2009, 14:59
bu maçı alırsak kesin şampiyonuz, çok önemli bir maç, üç puandan fazlası

Sana katılıyorum.Bu maç çok önemli.Alırsak takım kendine gelecektir.Gs maçını da alırsak bu iş bitmiştir

lazanya61
28.02.2009, 15:01
rtük'ten rica ediyorum, bildiğim kadarıyla şu dönem siyasi partilerle ilgili verilen haberlerin süreleri tutulup ilgili kanalın tarafsızlığı ölçülüyor değerli çalışanları bu konuda çok hassas. Aynı hassasiyeti futbol takımları üzerinde de gösterseler çok memnun oluruz. Bu şekilde lig tv'nin ne kadar taraflı ve bizim aleyhimize yayın yaptığı ortaya çıkmış olur. Haydi RTÜK göreve...

poetricus
28.02.2009, 15:01
Yazılanlara bakıyorum da; "Eğer biz bu haldeysek Allah futbolcuların ve teknik ekibin yardımncısı olsun!" demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Yunus Emre SEYHAN
28.02.2009, 15:04
Denizli, Gaziantepspor'u 2-0 yeniyor.... Bu kötü oldu. Yarın karşımızda cok hırslı bir rakip göreceğiz.
Şuan Puan durumu böyle;

http://i42.tinypic.com/28iq788.jpg

Ankaragücü, Hacettepe ile oynayacak.

Artık
Kayseri,Bursa,Gaziantep,Eskişehir ve Ankaraspor gibi ortasıralarda olan takımlar cok puan kaybedecek.

magarixa
28.02.2009, 15:04
bu maçın skoru ne olacak tahmin etmek çok güç..
ancak trabzon'un son 3 maçında kazansakta kaybetsekte öldük öldük dirildik..
şöyle rahat bir trabzon maçı en son ne zaman seyrettim hatırlamıyorum bile..
umarım bu maç bu rahtlığı bize sağlayabilecek farklılıkta olur..
ihtiyacımız olan bence bu..
rahat, farklı, güzel bir galibiyet..
kendimize güvenimizin tekrar güçlü bir şekilde kazanılması için bu gerekli..
bir sıfır olsun bizim olsun mantığı bizi köreltiyor..
sadece günü kurtarıyoruz..
yapmamız gereken trabzon ruhuyla bir kaplan gibi saldırmak..
1. dakikadan son dakikaya kadar..
bu yetecektir..

hasancolak
28.02.2009, 15:13
inşallah yenerız ama zor gıbı

ÜNAL
28.02.2009, 15:23
Bu maç bizim şampiyonluk yolunda ya merhem sürmemizi ya da yara almamızı belirleyecek.Skor hakkında yorum yapmak zor.Herşey olabilir..

hüseyin1975
28.02.2009, 15:25
Denizli, Gaziantepspor'u 2-0 yeniyor.... Bu kötü oldu. Yarın karşımızda cok hırslı bir rakip göreceğiz.
Şuan Puan durumu böyle;

http://i42.tinypic.com/28iq788.jpg

Ankaragücü, Hacettepe ile oynayacak.

Artık
Kayseri,Bursa,Gaziantep,Eskişehir ve Ankaraspor gibi ortasıralarda olan takımlar cok puan kaybedecek.

Teknik olarak üstünüz, Taktik olarak üstünüz.
Eger Mücadele olarakda üstün olursak hicbirsey olmaz.
Yok o yendi bu yendi, daha hirsli olacaklar bunlara inanmayin. Hepsi hikaye.
Onlar kadar kosarsan elbette yeneceksin cünkü herseyinle üstünsün zaten.

Oğuuz
28.02.2009, 15:26
bu maç çok büyük bi önem kazandı, kazanırsak çok önemli bi deplasmanı kayıpsız geçmenin yanısıra takımın kendine olan güvenide tekrar yerine gelmiş olacak, Allah korusun kaybedersek ilk kez 3. lüğe gerileyeceğiz, takımın aynı zamanda taraftarımızın büyük kısmının ilk defa bu kadar gür çıkan şampiyonluk şarkıları yerini hüzünlü şarkılara bırakacak..

kazanacağız inşallah.. BEN KOLBASTI ŞOVUU ÖZLEDİM DAAAA..

wolf_TS61
28.02.2009, 15:33
denizli antepi 2-0 yenmiş

mashal61
28.02.2009, 15:35
denizli bizden aldığı moralle küme düşmez.

Orhan Aydın
28.02.2009, 15:38
antalyayla ankaragücü arasında bi puan var şimdi ankgücü eğer 3 5 puan daha fazla puana sahip olsaydı verir derdim maçı ama şimdi diorum ki o maç sadece 0 bitmez .

Ozan Yazıcı
28.02.2009, 15:40
berabere biter

Orhan Aydın
28.02.2009, 15:43
ozan abi ankgücü maçını diorum

mashal61
28.02.2009, 15:44
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya, Sylva, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Colman, Selçuk, Alanzinho (Yattara), Gökhan ve Umut 11 ile sahaya çıkması bekleniyor.

Kaynak : AA

Tayfun yerine Serkan oynasa daha iyi olur. Onun dışında bu kadro ideal.

ceserdar
28.02.2009, 15:50
Rakibin yapacaklarına değil, bizim ne yapacağımıza kilitlenelim. İnşallah futbolcular da Antalya'nınn yapacaklarını değil, kendilerinin sahada nasıl pozisyon yaratacaklarına kilitlenmişlerdir.

Süleyman Sofu
28.02.2009, 15:51
Denizli 2-0 Gaziantep
Ankara 0-0 Gençlerbirliği
Eskişehir 1-0 Kayseri Bu sene lig çok acayip valla

Ayhan Çolak
28.02.2009, 15:55
son derece kritik bir maç daha.antalyaspor un ekstra bir gucu yok ama düşme potasının hemen uzerindeler. moral ve motivasyona ihtiyaçları var. dolayısıyla sakin oynamakta fayda var. hemen birinci dakikada saldırın diyen arkadaşlar var. gerek yok. kalitemiz yeterli diye düşünüyorum. ancak ben alanzinho yerine yattara ile oynamamızın daha iyi olacağı kanısındayım.

Süleyman Sofu
28.02.2009, 15:57
Herşey senin uğruna
Katlanmak boyun borcum
Sen şampiyon olacaksın
Başka yolu yok bunun
Antalyaya koyacaksın
Başka yolu yok bunun...

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 16:04
Antalyaspor mutlak 3 puan için oynayacak, avantaj olarak kullanabiliriz, kontratak oynamalıyız..

Muhammet
28.02.2009, 16:07
3 puanı almak için saldıran takıma karşı kapalı oynamak, sert oynamak, açıklarını kollamak gibi yollar da var. Antalyaspor'un bize karşı açık oynayacağını zannetmiyorum.

Süleyman Sofu
28.02.2009, 16:11
Şuana kadar deplasman takımları kazanamadı demekki bizden başka kazanan olmayacak

Süleyman Sofu
28.02.2009, 16:12
Herşey senin uğruna
Katlanmak boyun borcum
Sen şampiyon olacaksın
Başka yolu yok bunun
Antalyaya koyacaksın
Başka yolu yok bunun...

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 16:15
Sivas'ın kazanıp, kaybettiğimiz düşünüldüğünde,

1. Sivasspor 48
2. Beşiktaş 42
3. Trabzonspor 42
4. Galatasaray 40
5. Fenerbahçe 37

Fenerbahçe ve Trabzonspor kazanırsa,

1. Sivasspor 45
2. Trabzonspor 45
3. Beşiktaş 42
4. Galatasaray 40
5. Fenerbahçe 40

Kazanmamız gerek :)

Mehmet Ç.
28.02.2009, 16:19
Mac'a gidecek arkadaslar'a

Mac'da hep ayni tezahürati yamamam icin size bi sarki

''Güzeller icinden ben seni secdim kalbimi ben sana verdim''

http://www.youtube.com/watch?v=X967fg0z4R0

Cem Akyüz
28.02.2009, 16:21
antalya oyunu kendi yarı alınında kabul edip kontradan gol bulmak isteyecektir o forvetteki zenci oyuncularına dikkat etmek lazım ayrıca Fatih Ceylanda fena oynamıyor zor maç olacak

mehmetdoğan
28.02.2009, 16:22
Şuana kadar deplasman takımları kazanamadı demekki bizden başka kazanan olmayacak
inşallah:confused::confused:

Kubilay ŞAHİN
28.02.2009, 16:22
Sivas'ın kazanıp, kaybettiğimiz düşünüldüğünde,

1. Sivasspor 48
2. Beşiktaş 42
3. Trabzonspor 42
4. Galatasaray 40
5. Fenerbahçe 37

Fenerbahçe ve Trabzonspor kazanırsa,

1. Sivasspor 45
2. Trabzonspor 45
3. Beşiktaş 42
4. Galatasaray 40
5. Fenerbahçe 40

Kazanmamız gerek :)

Sivasın Kazanıp Beraberlik durumunda.

1. Sivasspor 48
2. Trabzonspor 43
3. Beşiktaş 42
4. Galatasaray 40
5. Fenerbahçe 37

Cihan_Şumul
28.02.2009, 16:23
Takım Denizli maçında olduğu gibi bu maçı da ciddiye almazsa yenileceğimiz kesin. Yok eğer her futbolcumuz maçı kazanmanın önemini kavramış, maça iyi motive olmuşsa Antalya'yı mutlaka yeneriz. Buradaki en büyük sorun, Ersun hocanın, takımı maça gerektiği gibi hazırlayıp hazırlayamadığıdır. Rakip takım iyi analiz edilmişse, takımınıza da gereken çalışmayı yaptırıp, maça motive ettiyseniz sorun olmaz. Antalya ne kadar iyi olursa olsun arada futbolcu kalitesi açısından fark var. Dolayısıyla gereken çalışmalar yapıldığı takdirde bu maçı en az iki fakla alacağımıza inanıyorum.

Faruk UYSAL
28.02.2009, 16:29
Biz kazanalım evet ama Sivas da kazansın ,çünkü sivas kazanır bizde kazanırsak hem
fener devreden tamamen çıkar bejeke ve gese nin yukarı yaklaşma direnci zayıflar (ulan kazanıyoruz ama onlar da
kazanıyorlar ne yapacaz nasıl geçecez bunları psikolojisi ki küçük bir kırılmaya bakar)...
Sivası ne mi yapacağız ?
Bizim, 1300 rakımlı yaylada oynayan Sivasspor'u yenip yenemeyeceğimiz belli olmaz.
Sivasspor'u hafife almamak lâzım.
Çok kaliteli olmamakla birlikte oturmuş kadroları var.
Bu haftaya gelene kadar bildiğimiz kadarıyla canlarını yakıcı hiç hakem hataları olmaması bir yana, lehlerine olan hakem hatalarını ise saymakla bitiremeyiz. Sadece, bizim maçta verilmeyen penaltıyı zaten biliyoruz, bunun dışında fazla geriye gitmeye gerek yok; son 5 haftada oynadıkları Gençlerbirliği, Bursa ve Eskişehir maçlarını hatırlamak yeterli.
Dolayısıyla Sivasspor ile oynayacağımız ikinci maçta da aleyhimize bir hakem faciasının yaşanmayacağının garantisini kim verebilir?
İşin garip yanı, medya bu takımın lehine yapılan her türlü hakem hatasını hem fazla büyütmüyor, hem de rezalet futbola rağmen sürekli motive ediyor.
Sonuç olarak, ben akşam fb kazansın isterim...
Çünkü onlar nasıl olsa Guiza, Semih ve Aleks üçlüsü beraber oynayabilir mi, aynı anda hangileri oynamalı gibi permutasyon hesapları ile daha çok puan kaybederler. Zaten çok istikrarsız sonuçlar alıyorlar. Kadrolarındaki hassas yapıdan olsa gerek, kimlerle oynadılar ise-Hacettepe hariç- rakipleri hep iyi oyun sergilediler. Hatta bizim onlara karşı oynadığımız üstün futbol neredeyse kıstas olmaktan çıktı.
Seri galibiyetlere ihtiyacımız var ama öncelikle şu Antayaspor maçını kayıpsız geçmeliyiz.
Kopma olcaksa mümkünse Sivasspor-Bjk maçından sonra olsun ve...
Biz kopalım!

Murat Erdem
28.02.2009, 16:31
Antalya daki Djheua tır şoförü gibi adam, tekmelik bile takmıyor maçlarda, hakiki bir tosun.

Murat Erdem
28.02.2009, 16:34
Fener Sivas ı yenemesin diyenin, aklından şüphe ederim. Oldu olacak Sivas ın kupasını şimdiden versinler.

Cem Akyüz
28.02.2009, 16:36
ligde tek korkum sivas bu senenin ortasına kadar ciddiye almıyordum ama hakemlerinde yardımı ile gidiyorlar dikkat etmek lazım

Orhan Aydın
28.02.2009, 16:38
Antalya daki Djheua tır şoförü gibi adam, tekmelik bile takmıyor maçlarda, hakiki bir tosun.

:):)haklısın 2 futbolcunun ayaklarına bedel herifin ayaklar

cem arin
28.02.2009, 16:40
artik son viraja giriliyor ligde ve ayarlar yavas yavas yapiliyor! dün oynanan bjk macinda oldugu gibi belediye iyi oynunun karsiligini alamadi diyebliriz!. ofsayttan attiklari golü dengelemek icin bugün tüm gazeteler filbirligi etmiscesine onlarin da bir golünün ofsayt oalrak kesildigini anlatmaya calisiyorlar ancak cezasahasi icinde bir metre yanyana duran iki oyuncudan birinin topa yönelmedigini digerinin yöneldigini tahmin etmek ve daha da öteye giderek ofsayt olamayacagini dillendirmek abesle istigaldir ya neyse. ancak daha önemlisi bjknin attigi gollerin son on dakikada ve özellikle de kalecilerinin ciktiktan sonra yerine giren ikinci kaleci tarafindan aptalca yenmesini nasil aciklayacagimi bilmiyorum ancak sadece diyorum ki belediye, belediyesecimleri besiktas secmeni. bilmiyorum televizyonlarda belediye kalecisinin yüzündeki tedirginligi gördünüz mü ve yedigi acemice golleri?
anladigim kadariyla en azindan bir istanbul takiminin ilk ikide olmasi icin caba gösteriliyor gibi bir durum sözkonusu! fb ve gsden umudu kesenler bjk ve denizliyi destekliyolar! denizli birden müneccim oluverdi önce 26. hafta polemigi simdi de 70-73 puan sampiyonluk icin puan dilimi. anlasilan denizli bu sekilde diger takimlari baski altina almaya calisiyor! onun hesabina göre fenerbahcenin bile sampiyonluk sansi var!
su andan itibaren trabzonspor kazandigigi sürece sampiyonlugun tek adayidir. hersey elimizde.

6Şafak Aydın1
28.02.2009, 16:40
Yusuf simsek transferini Mustafa Denizlimi istemisti ?

sessizkral_1
28.02.2009, 16:42
Tayfun yerine Serkan oynasa daha iyi olur. Onun dışında bu kadro ideal.

Yattara ilk 11 çıkmalı bu kadroya göre yedek gözüküyor Alanzinho sonra girebilir yada 2 si beraber oynayabilir (selçuk kesilebilir son haftalarda formsuz)Ayrıca Serkanın oynamadığı tüm maçları kaybettik ligde serkan mutlaka oynamalı.Ersun yanalın bu hataya düşmeyeceğini umuyorum.Eğer ilk 11 listesi resmi değilse.

Yunus Emre SEYHAN
28.02.2009, 16:44
Bende o tosundan cok korkuyorum. Ligde ve Türkiye kupasında bize karşı boş geçmemişti.
Antalya bize ters gelen bir takım.. (gazianteple beraber)

6Şafak Aydın1
28.02.2009, 16:56

Murat Erdem
28.02.2009, 17:01
ne farkeder ki ?

Emre Emiroğlu
28.02.2009, 17:04
Bence yine çok zorlanacağız.. Gol yollarında kesinlikle problemlerimiz var. 2. Sıradayız ama attığımız gol sayısı gerçekten çok gülünç..

Gol yemezsek bir şekilde atar ve kazanırız.. Antalya katı defans yapmayacaktır. Rakipleri kazanıyor çünkü. Açık oynayacaklarını düşüyorum.. Bu akşamki maçın( fener - sivas ) sonucu her ne olursa olsun çok kritik bir haftadayız..

Yarın allah göstermesin puan kaybedersek şansımız bitmiş olacak bana göre..

gölgenim
28.02.2009, 17:07
Fb.sİvas

sİvas bu maÇi da alirsa, dİĞer takimlara nal toplatir artik...

Muhammet25
28.02.2009, 17:12
Bence Ersun Hoca Bu Kaşılaşmada Alanzinho İle Başlayacak . Yattara Belki Sonradan Girer , Belkide Oynamaz;)

Napoli
28.02.2009, 17:14
denizlispor 2 - 0 gaziantepspor
eskişehirspor 1 - 0 kayserispor

bu maçların ışığında, konya-gs, antalya-Trabzon maçları çok zor geçer.

Mehmet S. Pervan
28.02.2009, 17:16
Ersun yanal medyanın etkisinde kalmamalı. klasik 11miz sahaya çıkmalı. yani TONY, SERKAN, SONG, EGEMEN, CALE, SELÇUK, COLMAN, YATTARA, HÜSEYİN, UMUT, GÖKHAN...

Mehmet S. Pervan
28.02.2009, 17:18
fENER SİVAS BERABERE BİTSİN. BİZ BU MAÇI ALALIM. HERŞEY ESKİ HALİNE DÖNER.

irfanb
28.02.2009, 17:33
Yattara yine yedek soyunacak.
Ilk onbirde oynarsa kesinlikle ama kesinlikle ikinci yari yine oyundan alinacak.
Varmisiniz IDDIA`ya .:)

Kazım Uzunboy
28.02.2009, 17:36
Birazdan çıkıyorum evden, bekle bizi Antalya. ;)

Muhammet25
28.02.2009, 17:36
Yattara yine yedek soyunacak.
Ilk onbirde oynarsa kesinlikle ama kesinlikle ikinci yari yine oyundan alinacak.
Varmisiniz IDDIA`ya .:)
Ekliyeyim ;
Yedek olursa Alanzinho 11 de Olacak .
11 de Olursa 2.Yarıda Alanzinho İle Değişecek .:rolleyes:

Napoli
28.02.2009, 17:42
Bu maçı yenilceğimizi varsayıyorum, soyle düşündüm dün beşiktaş maçını izledim,iğrenç top oynuyrolar,hakem hatasıyla iki haftada gidiıyrolar,çekirge 2 sıçradı 3 de iner aşağıya

sivası bursa maçından beri takıp edıyorum bursa ve eskisehır maçlarında iğrenç top oynadılar bunlarda 2 haftadır hakem hatalarıyla kazanıyrolar bunalarada çekirge dıyorum,sıvası bu gece hep beraber gorecez.
Şimdi bize gelelim beşiktaş maçı hariç 2-0 yenıldımız maçtada aman aman kötü oynamadık sansızlk becerisizlik trbunlerimizin ruh gibi olması etken oldu ama altını çizerek dıyorum,biz denizli maçında ne beşiktaştan nede sivastan kötü top oynadık.

biz bu hafta yenılsek bile emin ol sampiyonluğun en güçlü adayıyız.. bu ıkı rakıpte en az ikişer üçer kere bu futbolla toslarlar,hele beşliktaş kesin toslarda,lakın sıvas feeci kolanıyor..

İslam Sezer
28.02.2009, 17:47
sağ bek serkan sağ forvet yattara olmalı.
ersun hocayı seviyorum ama serkanı kesip tayfunu oynatması(sakatlık ve ceza hariç)
yattarayı çıkarıp isaacı alması(isaac asla kanat oyuncusu değil)
yattara yerine solda alanzinhoyu denemesi(alanzinho sol ayaklı sol elli tam sol adam,bunu bebekler bile biliyor artık)

yukarıdaki yanlışları derhal terket ersun hoca,kazanan geçmiş maç kadrolarına bak senin kazanan klasik kadron şudur bu kadroyu lütfen antalya maçında kullan lütfen:

----------------tony------------------
serkan----song----egemen----cale
yattara-hüseyin---selçuk-colman
----gökhan---umut----

yattarayı alırsan oyundan barışı sokabilirsin.
gökhan veya umut çıkarsa isaac veya göksuyu alırsın.
alanzinho girecekse,eğer maçta gerideysek cale veya songu çıkarmak zorundasın (6 oyuncu şartı)
eğer maçta öndeysek colmanı mecburiyetten çıkarıp alanzinho yu alabilirsin olmadı yattara çıkar aynı anda tayfun sol beke serkan sağ ileri alanzinho solda yerinde oynar.

eğer maçta gerideysek ve kazanmak istiyorsak şu varyasyonlardan biri denenmelidir:

1)
serkan----song-------egemen--------cale
yattara----selçuk-----colman---alanzinho
--------gökhan---umut----

2)

serkan-------egemen--------cale
-------------hüseyin--------------
yattara----selçuk-----colman---alanzinho
--------gökhan---umut----
3)

serkan-------------song---------egemen
yattara------selçuk----colman---alanzinho
--------gökhan----isaac-----umut----

4)
serkan---------egemen--------cale
yattara-----selçuk----colman---alanzinho
-----------------göksu--------------
--------gökhan-----------umut----

yukarıdaki tüm düşünceler benim hayalim arzum ancak
maçı kazanacak kadro ve oyun yapısı 180 derece farklı olsun ama yeterki kazansın benim için önemli olan takımın kazanması.
bjk kargaları hakemleri de arkasına almışken onlara yakalanmak ve geçilmek
düşüncesi beni deli ediyor hadi yenin şu antalyayı...

Napoli
28.02.2009, 17:53
Guzel kadrolarda,ben bu kadrolarda barışı gormek istiıyorum,barış bence bu Trabzonsporda oynar,ve çok yetenekli bir çoçuk.

Kadir
28.02.2009, 17:53
Kazanmamız gereken bir maç ve kazanacağımıza inanıyorum .

Kadrom bu :)

Sylva
Serkan-Song-Egemen-Cale
Hüseyin--------
------Colman(Selçuk)
Yattara------------Alanzinho
Gökhan---Umut

GERONIMO35
28.02.2009, 17:57
kesin yenmeliyiz ilk defa bir maçtan bukadar çekiniyorum her maçtan önce rahat kazanırız filan derdim hehe umarım yine tersi çıkar yenilirsek ezikler çok rahatlayacak korkum ondan

Keleşoğlu
28.02.2009, 17:58
mutlaka kazanmamız lazım inşallah kazanacağız

Koray
28.02.2009, 18:00
Maçı rüyamda gördüm ilk yarıyı 1-0 yenik kapattık sonrada uyandım,ikinci yarı Allah Kerim :D

töre61
28.02.2009, 18:01
içim çok rahat nedense antalya karşısında.bizimkiler hatırlayacaktır TRABZONSPOR forması için oynadıklarını

61SOYTÜRK61
28.02.2009, 18:02
rtük'ten rica ediyorum, bildiğim kadarıyla şu dönem siyasi partilerle ilgili verilen haberlerin süreleri tutulup ilgili kanalın tarafsızlığı ölçülüyor değerli çalışanları bu konuda çok hassas. Aynı hassasiyeti futbol takımları üzerinde de gösterseler çok memnun oluruz. Bu şekilde lig tv'nin ne kadar taraflı ve bizim aleyhimize yayın yaptığı ortaya çıkmış olur. Haydi RTÜK göreve...

:alkış::alkış::alkış::alkış:

61SOYTÜRK61
28.02.2009, 18:04
Guzel kadrolarda,ben bu kadrolarda barışı gormek istiıyorum,barış bence bu Trabzonsporda oynar,ve çok yetenekli bir çoçuk.

:alkış::alkış:

Engin Koltuk
28.02.2009, 18:07
Denizli maçı iyi bir ders olacaktır bizim için. Kolay maç yok. Umarım rahat geçeriz Antalyayı.

cihatöztürk
28.02.2009, 18:22

mail atalım rtuke

Hasan Habip Özbay
28.02.2009, 18:25
söylüyorum gene en rahat maçımız olacak her şey bjk nin şampiyon olması için planlanıyor 2 haftadır görüyoz ama maç bizim1-3 o kadar

cihatöztürk
28.02.2009, 18:28
yenememe durumunda tüm iddamız biter.........

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 18:41
yenememe durumunda tüm iddamız biter.........

Neden bitsin ki ?

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 18:43
söylüyorum gene en rahat maçımız olacak her şey bjk nin şampiyon olması için planlanıyor 2 haftadır görüyoz ama maç bizim1-3 o kadar

bjk, fener ve gs devreden çıkarsa daha fazla hakemler tarafından kollanır doğru tespit

antalya kolay maç olmaz

Emirhan Makul
28.02.2009, 18:58
Neden Bülent Yıldırım'ın Sık sık maçlarımıza verildiğine anlam veremedim.
İdeal Kadroyla maça başlarsak Beşiktaş ve Denizlispor Maçından Daha başarılı Olucağımızı Düşünüyorum.
Antalya Maçından Galip Geleceğimizi Düşünmüyorum.
İyi oynarsak Beraberlik alıp geri döneriz onu bile oynayamazsak yeniliriz.

Berk
28.02.2009, 20:53
Sivas kaybetti, artık top bizde..

Sümeyye Şahin
28.02.2009, 20:55
herşey istedimiz gibi oldu sivas yeniliyo puanları eşitleme şansımız var inşallah kötü bir sürpriz daha yaşmayız...

Jackdaniels
28.02.2009, 20:56
Sivas yenildi sayılır artık top bizde bakalım bizim futbolcular şampiyonluğa ne kadar inanmış ve ne kadar istiyolar....

Sümeyye Şahin
28.02.2009, 20:59
bu fırsatı değerlendirmeliyiz...zor maç oluıcak kazanmayı biliriz inşallah...

Paksoy
28.02.2009, 21:00
colman yerine kim oynuyor yarın ,haberi olan varmı

Oktay AKKUŞ
28.02.2009, 21:00
Sıra Bizde Hayden Uşaklar..

Hüseyin İlkin
28.02.2009, 21:01
Allah 'ım bizim çocukları utandırma sen .
Üç puanla dönelim şuradan ..

Nihal Ayvaz
28.02.2009, 21:01
yarın "FIRTINA GERİ DÖNÜYOR"..

sivas yenilgisinden sonra,mutlaka 3 puanı almamız lazım.

Bu fırsatı kaçırmayalım artık :S

Haydeeee TRABZON'um..

Mustafa Calik
28.02.2009, 21:02
Trabzonspor yarın oynayacak olduğu Antalyaspor maçı için bu şehre gitti.

http://www.haber61.net/images/image_gallery/13566.jpghttp://www.haber61.net/images/image_gallery/13567.jpghttp://www.haber61.net/images/image_gallery/13565.jpghttp://www.haber61.net/images/image_gallery/13564.jpg

Mustafa Calik
28.02.2009, 21:03
colman yerine kim oynuyor yarın ,haberi olan varmı

nasil colmanin yerine kim oyniyacak ? bu haberi nerden aldin colman yedek olacagini ?

Özge
28.02.2009, 21:05
3puanı almaktan başka şansımız yok güveniyoum size alın 3 puanı.

Paksoy
28.02.2009, 21:06
[quote=MUSTAFA C.;2010271]nasil colmanin yerine kim oyniyacak ? bu haberi nerden aldin colman yedek olacagini ?[/quot

ben cezalı biliyorum

Reşit
28.02.2009, 21:07
[quote=MUSTAFA C.;2010271]nasil colmanin yerine kim oyniyacak ? bu haberi nerden aldin colman yedek olacagini ?[/quot

ben cezalı biliyorum

yok yaw ne cezası ceza nerden çıktı

Murat Acar
28.02.2009, 21:07
Evettt Artık sıra bizde Bu yıl Denizliye gitmiştim deplasmana orada 1-0 yendik Bu maçada gidiyorum yine yenip geleceğiz Allahın izniyle...Merak etmeyin Uşaklar biz bu maçı alır Eskisinden daha iddialı duruma geçeriz..

Mustafa Calik
28.02.2009, 21:08
ben cezalı biliyorum

hayir .. colmanin 6 sari karti var .. yani iki tane daha yerse ozaman cezali duruma düsecek.

Paksoy
28.02.2009, 21:09
[quote=trabzonsevdamız;2010293]

yok yaw ne cezası ceza nerden çıktı
...........................

Varlıbaş61
28.02.2009, 21:11
0-1
gökhan ünal attı
Trabzonspor liderliğe yeniden ortak oldu...

Fatih Özkan
28.02.2009, 21:12
Liderliğe ortak olmanın zamanı geldi arkadaşlar!
Allah yardımcımızdır!

KÖKSAL AYDIN
28.02.2009, 21:12
0-1
gökhan ünal attı
Trabzonspor liderliğe yeniden ortak oldu...

İnşallah...

turkish0061
28.02.2009, 21:13
sivas kaybeti, bu guzel iste. Trabzonda Yarinki maci kazansa. liderizz Youpii. bu macida alirsak artik kimse bizi durduramaz

Mustafa Calik
28.02.2009, 21:16
biz simdi yarinki maci alirsak ikinci sirada olmiyozmu ? nasil lider oliyoruz ? sivas bizden fazla gol atti ve az gol yedi .. anlamadim bunu

ali+61+26
28.02.2009, 21:19
2. oluyoruz ama puanalar eşit...

KÖKSAL AYDIN
28.02.2009, 21:20
Yarın Antalyayı yendiğimizde umarım geçen hafta gibi yatışa geçmeyiz.Asıl lideri yakaladıktan sonra gayret göstermemiz lazım.

ayazi
28.02.2009, 21:20
unutmayı arkadaşlar. fb. gs şampiyonluğa doğru giderlerse. bu işi bize bıraktırmazlarr.. fb gs herzaman yener. hatırlayın bak. gs bizi evimizde yenemdimi de şampiyonluk şansımızı elimizden almadımı. fb yendi şimdi lige asılacak iyice. aziz hatasını düzeltmek için hakem makem ne var ne yok devreye sokacak.
bizde gs yi ve fb yi yenemyiz. çünkü daha henüz büyük maçları kazanacak bi takım değiliz.

KuTs@L__pLaK@61
28.02.2009, 21:22
noldu sivoşşşş hakem abiciklerin yokmuydu yanında ha alışmıştınız dimi haram yemeye adı yiğido nerde yiğido hakemlen yiğidoluk buraya kadar olurmuş

Ceyhun Öncü
ligde maci izlerken en cok zevk aldigim takimlardan biri antalyaspor

Fatih Ceylan ve Golcüleri iyi topcular (adi bi degisik keretanin=)

icimden bi his diyorki bu mac Ankaraspor maci gibi olacak

ve skor da ayni bitecek

Ins. hayirli biter puan kaybi yasamayiz

KÖKSAL AYDIN
unutmayı arkadaşlar. fb. gs şampiyonluğa doğru giderlerse. bu işi bize bıraktırmazlarr.. fb gs herzaman yener. hatırlayın bak. gs bizi evimizde yenemdimi de şampiyonluk şansımızı elimizden almadımı. fb yendi şimdi lige asılacak iyice. aziz hatasını düzeltmek için hakem makem ne var ne yok devreye sokacak.
bizde gs yi ve fb yi yenemyiz. çünkü daha henüz büyük maçları kazanacak bi takım değiliz.

Yenemeyiz ne demek bu saatten sonra böyle mazeret olmaz.Şampiyon olacaksan artık evinde affetmeyeceksin.Yoksa şampiyonluğu unut...

ayazi
28.02.2009, 21:23
Sivası ne mi yapacağız ?

bu yorumu daha önce yaptım ama bazı kardeşlerimiz katılmadı bana. fb bjk ve gs yukarı yaklaşırsa şampiyonluğu bize ıraktırmazlar . bi sürü olay devreye girer. o yüzden sivasla başa baş kalmak daha iyiydi bence.

Mustafa Ayazoğlu
28.02.2009, 21:25
fenerin kazanması hoşuma gitmedi, berabere kalmaları iyi olurdu

5 puan aralıkta 5 takım ? Antalya ve Konya maçları kazanılmalı

Cihan
28.02.2009, 21:26
ne yiğidosu kardeşim ya bunlar hamido hamido tribünde bir tane bayan yok binlerce yanakları kırmızı erkek dağınık bir seyirci homurdanmaya benzeyen sesler bu takım şampiyon olacak ha yok ya sivas şampiyon olsun bikini giyerim :D

Muhammet
Bu maçı kazanmalıyız. Şart oldu. :cool:

maçkali616161
şampiyon olmak istiyorsak 3 maçta 9 puan almamız lazım

Esiroglu_61
28.02.2009, 21:27
yarın yeneceğiz inşallah...sivas bundan sonra düşer ..artık bizim çıkışımız başlayacak inşallah..

ya bizim maçları neden gündüz oynatıyorlar hep anlamış değilim ..haftayada maçımız gündüz oynanacak..gecen haftada gündüz oynadık...

Egemen Yılmaz
28.02.2009, 21:27
Şu son 3-4 haftadaki gibi oynarsak işimiz çok zor. Denizlispor' un çıkışa geçmesi Antalyaspor' u daha da hırslandıracaktır. Ama tabi ligdeki en hırslı takımın da bizim takım olması gerekiyor o ayrı..

Cafer Bulur
28.02.2009, 21:30
Dün de yazdim,tekrarlamak istiyorum.
Biz sampiyonluga ortak olmak istiyorsak artik her maci final niteliginde görmeli ve ona göre oynamaliyiz.
Sivas kaybetti diye bizim kazanma ihtiyacimiz artmadi.
Veya kaybetti diye kredimiz artmadi.
Hersey ortada,mutlaka alinmasi gereken final maclari önümüzde duruyor.
Bu final niteligindeki maclardaki galibiyet serisine yarin baslamaliyiz,baslayacagimiza da inaniyorum.
Allah yardimcimiz olur insallah.

blacksilva
28.02.2009, 21:33
Antalyaspor 1 - 2 Trabzonspor

LANGARA
sivası bugün hakem amcaları da kurtaramadı.ve bence fenerin bir penaltısı da verilmedi.bu sonuçtan sonra bizim yarın muhakkak kazanmamız gerekiyor.muhakkak.

ONUR BEKAR
fenerin kazanması hoşuma gitmedi, berabere kalmaları iyi olurdu

5 puan aralıkta 5 takım ? Antalya ve Konya maçları kazanılmalı

olsun bize lazım olan ss nin puan kaybetmesi fenerin kalan maçları da szor elbet yenilir

Hüseyin İlkin
28.02.2009, 21:35
İkinci devrenin hemen başında oynadığımız oyun gibi oynayalım , gerisi gelir .

Muhammet25
28.02.2009, 21:40
Bu Maçı Ya Aldık . . . Ya Aldık !
Maçın Önemi Cidden Büyüdü , Antalyada Ayrı Bir Hırsla Oynamasın ?!

DKaraduman
28.02.2009, 21:41
2. oluyoruz ama puanalar eşit...

9 farkla yenersek 1. yiz :D

turkish0061
28.02.2009, 21:41
yarinki maca bakip Orda gorecegim nasil Oynuyoruz!!! O maci kaybedersek umutlar bitmistir demek, antalya. konya maclarini almak zorundayiz. Sonra gsya oynicaz?? bu iki macta performansimiz Iyiyse gsyida yenebiliriz. Istersek hersey yapariz

İskender Çakmak
28.02.2009, 21:43
febe sivası yendikten sonra bizim antalyayı yenmemiz kaçınılmaz oldu alalım şu maçı trabzon düşüşte diyenleri utandıralım hadi Trabzonum

onur-ts
28.02.2009, 21:46
2 maçtır kötüydük kabul.ama yarın başlıyoruz.
bu sene o kupayı alacağız.
antalya bekle bizi.inanmış olarak, tüm camia birlik olarak birbirine güvenmiş bir şekilde geliyoruz.

yattarinho61
28.02.2009, 21:46
arkadaslar, yarinki maci insallah aliriz ve haftaya konyayi kesin yenmemiz lazim..
gs maci yüzde 90 bizim neden sorarsaniz.. 12.3 ve 18.3 gs-hamburg maclari var.. ve bizim mac tam bu günlerin ortasinda yani 15.3... gs yorgun olacaktir ve uefa yi düsünecektir.. rahat aliriz gibime geliyor

Ozan Yazıcı
28.02.2009, 21:55
yav berabere biter
bizimkilerden iyi top falan beklemeyin
yarın televizyon başında sinir harbi var yine
ben trabzon maçını seyrederken hanım evden kaçıyor

maçkali616161
28.02.2009, 21:59
beyler özerin ayağı kırılmış diye bir haber duydum dogrumu

Mustafa Calik
28.02.2009, 22:02
beyler özerin ayağı kırılmış diye bir haber duydum dogrumu

evet dogru .. 4-6 hafta sahalardan uzak kalacak.

ama burasi onun basligi degil :)

burda yazabilirsin: http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2010476#post2010476

aggressors
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13572.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13579.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13580.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13581.jpg

TS-FAN
A Y Av. Puan
Sivasspor 36 17 19 45
Beşiktaş 35 20 15 42
Trabzonspor 29 18 11 42
Fenerbahçe 43 24 19 40
Galatasaray 43 28 15 37

Kalan maçlarda averajı daha iyi duruma getirmeliyiz.
Tabloda 4 takımdan geriyiz.
Ğs ile aynı durumdayız.Onlara da ikili averajda geriyiz.Yani onlardan da gerideyiz.
Sezon sonu bu averaj durumu çok can yakacak.
Geçen sezonu hatırlayalım...

tisan61
28.02.2009, 22:04
yav berabere biter
arkadaş sana katılıyorum
inşaallah bizim düşündüğümüz gibi olmaz
ben 2. yarıya yetişebileceğim inşaallah ilk yarı bu iş biter

Cafer Bulur
28.02.2009, 22:04
yav berabere biter
Altinci hissim antalya yi bir sekilde yenecegimizi söylüyor.
Ben bu maci kazanacagimiza inandim,sen de inan.:)
Denizli macini ölcü almayalim renkdaslarim,biz o macta kaybetmeye mahkumduk.
Yarinki mac farkli olacak insallah.

UtopyaTs
28.02.2009, 22:06
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13572.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13580.jpg

millet uyurken fotoğraf mı çekilir yaa amma güldüm haa :D

Egemen Yılmaz
28.02.2009, 22:07
Colman Serkan ve Isaac çok ilginç çıkmış :D

turkish0061
28.02.2009, 22:08
bende antalyadan hep korkmusumdur. sivas kaybeti bizim icin tan bir sans. kazanmaliyiz.
tam kadroyuz bu super, TS maclarina baktigimda sinir kupune donuyorum. insallah yarinda oyle olmam.

unique
Önümüzdeki iki maçı alırsak ki şampiyon olmak istiyorsak kesin almalıyız; çok büyük bir yol katetmiş oluruz.

Mustafa Calik
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13599.jpg

ççç .. acayip resim :)

Ömer SEVİNÇ

Isaac kesinlikle oynamasın maçta bu ne hal?:eek:

Bu maçı kazanmayı Trabzonspor için istediim kadar Ankaragücü için de istiyorum. Düşmesin Ankaragücü..

Muhammed KOÇ
28.02.2009, 22:11
bu ne ya herkes uyuyor :D

Cafer Bulur
28.02.2009, 22:11
Isaac kesinlikle oynamasın maçta bu ne hal?:eek:

Bu maçı kazanmayı Trabzonspor için istediim kadar Ankaragücü için de istiyorum. Düşmesin Ankaragücü..
Isaac zaten bu macta oynatilmayacak.
Bu arada yeni dogan cocugunu önceki gece isaac uyutmus olabilir mi?:)

U.Sadıkoğlu
28.02.2009, 22:13
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13599.jpg

ççç .. acayip resim :)

Altyapı heralde :D

Hüseyin İlkin
28.02.2009, 22:13
Takım yorgunmudur nedir , herkes uyuyor :D
Göksu ve Colman süper ççç
Canlarım benim :)

Mustafa Ağaoğlu
28.02.2009, 22:15

Serkan´a bak ya baya güldüm :D Hadi kardeşim çek fotoyu uyuycam :D

Ömer SEVİNÇ
28.02.2009, 22:20
Yalnız o resimler bu akşam çekilmişse yarın kesin kaybederiz:)

Laz_61
28.02.2009, 22:21
Yenmeden gelmeyin Trabzona

Yunus Emre SEYHAN
28.02.2009, 22:21
Isaac uyan cocuk ağlıyor :D

aurora
28.02.2009, 22:24
Serkan´a bak ya baya güldüm :D Hadi kardeşim çek fotoyu uyuycam :D

bu otobüs mü ucak mı Koltuk başılkları Ts amblemli :)
Futbolcular yorgunluktanbitmiş gibi Yattara hepsini Discoya mı götürdü ne:)

Murat Acar
28.02.2009, 22:24
Isaac uyan cocuk ağlıyor :D
Olaa sus zaten evde uyuyamıyo adam bırak bari uçakta kestirsin maçta biz uyandırcaz zaten onu merak etmee :)