PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Serhat
24.02.2009, 02:13
Üzüm yiyenler, Bağcı dövenler

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.Gökten üç elma düşmüş: biri yerel basının başına, biri bu yönetimin bu kadar sürede başardıklarının farkında olmayanların başına,biri de futbolun her şeyden çok bilinip herkesin teknik direktör olduğu güzel kentimin güzel insanlarının başına.Oh sen sağ ben selamet.Masal burada biter.Mİ ACABA?

Bir yönetim düşünün ki başkanından en küçük birimine kadargeldikleri günden beri şampiyonluk sözü etmiyorlar. Hedef olarak koydukları ne?Avrupa kupalarına katılmak. Şu andaki fikstür söylediklerini yerine getiriyor mu?
Getiriyor. Eeee... sözlerinde durmuşlar mıdır? Durmuşlardır. Yeni bir Trabzonspor yaratacağız demişlerdir ve bunu yaratmışlar mıdır? Yaratmışlardır.

Ulusal kanalları ve gazeteleri takip edenler son 4-5 yıldır hiç olmadığı kadar gündemde olduğumuzun herhalde farkında değiller. TV deki spor programlarında hiç gündeme alınmadan sadece haftanın maçlarında değerlendirildiğimiz günleri çok çabuk unuttuk. Gazetelerin spor sayfalarında bir kibrit kutusu büyüklüğündeki Trabzonspor haberlerini unutmuş olamazsınız. Hem de spor sayfalarının üçüncü ya da dördüncü sayfalarında yer alarak.

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Trabzonspor eski popülerliğini ve büyük takım olma özelliğini bu sezon tekrar gündeme taşımıştır. Trabzon kentinin ve Trabzonspor taraftarının üzerinden ölü toprağı kaldırılmıştır. Sizi bilmem ama ben artık başım dik anlım ak dolaşıyorum. Ve daha fazla gurur duyarak Trabzonsporluyum diyorum. İki hafta önce İnönü Stadyumunda Beşiktaş maçını Beşiktaş taraftarının arasında seyrettim. Taraftarlar bana ''abi seni çok seviyoruz ama Beşiktaşlı olsan daha çok severdik, ne işin var burada'' dediler. Buna bir başka Beşiktaş taraftarı verdi cevabı: Bırakın adamın yakasını en azından başkaları gibi saklamıyor. Açıkça Trabzonsporlu olduğunu söylüyor.. Söylemeyenlerden kork... Asıl tehlikeli onlar...

Ey benim sabırsız yerel basınım, futbol adamlığına soyunmuş köşe yazarlarım, hemşehrilerim.. Dünyada bir futbol kulübünün sezon başında 20 den fazla oyuncusunu değiştirip,tamamen yeni bir takım kurduğunda şampiyon olmuşluğu var mıdır? Lütfen araştırın... Yoktur... Olmaz... Olamaz. Lütfen hem kendinizi hem de insanları gaza getirmeyin. Varsa yoksa takımın o hafta sonu 11 futbolcu ile yaptığı mücadele. İyi oynamıyorlar,filanca da Ersun hoca hala niye direniyor, Yattara, Alanzinho yan yana mı oynasın, ayrı ayrı mı? Bırakın şu teknik yönetimin ve yönetim kurulunun yakasını; işlerini yapsınlar. Bir futbol takımı sadece 11 kişi olarak değerlendirilirse asla büyük kulüp olamaz.

Sezon başında bu takıma yapılan eleştiriler unutuldu. Neden çünkü 11 kişi bu takımı averajla lig lideri yaptı. Şimdi aynı şeyler 1 ay önce takıma katılmış, geldiği ülkede sezonu kapatmış bir yeni transfer için yapılıyor.Dün bir bugün iki. Ayıptır yahu. Yarın bir pastaneye gidin. Mutfağa girip ben çok güzel bir doğum günü pastası yapmak istiyorum deyin. Ahçı doğal olarak sormaz mı?Kardeşim daha önce hiç yaptın mı? Ya da pastacı mısın? Trabzon"da yaşayan ne kadar insan varsa bir o kadar taktik var. Herkes biliyor,herkes anlıyor.Bırakın herkes kendi işini yapsın.

Acaba siz taraftarlar olarak üzerinize düşeni yapıyor musunuz? Bence hayır.. Bunu yakın tarihteki iki örnekle açıklayayım. Birincisi İnönü stadyumunda seyrettiğim Beşiktaş maçı, ikincisi teknik direktör kovduran Galatasarayın 2-5 lik Kocaeli maçı. Beşiktaş maçında yenik duruma düşmelerine rağmen 90 dakika tezahüratını kesmeyen Beşiktaş taraftarı işini yapıyor. Taraftar olarak stattaki görevi bu. Galatasaray maçında keza son ana kadar taraftar susmadı. Dikkat edin teknik direktöre ve yönetime istifa sesleri ancak maç bittikten sonra duyuldu. Gelelim Denizli maçına. Maç başladı tezahürat var. Gol yedik... tıssssssss. Bu mu taraftarlık? Bu mu takıma sahip çıkmak? Bu mu büyük takımın büyük taraftarı olmak?

Lütfen son yaşadığımız yılları unutmadan sabırlı olalım, geçmiş değerlendirilmeden gelecek olmaz.

PS: Sayın yönetimin dikkatine. İnönü stadyumunda Gökhan'ın golü sonrası anons yapılmadı. Eğer bu kulüplerin keyfi bir seçimi ise Avni Aker'de bizde konuk takımın golünü anons etmeyelim.

Sevgiyle Kalın

Hüseyin Avni Danyal
24 Şubat 2009 Salı

Mehmet Sarigül
24.02.2009, 02:42
Az önce TS - Denizli macinin tekrarini izledim,...

Trabzonspor neden soldan oynamiyor?
Sol ayakli bir futbolcu transfer edildi ama sagkanat'da oynuyor.
Bu takimda kac tane sol ayakli futbolcu var?

Bu herhalde bu bir "özel" taktik olmali.

Tayfun, Alanzinho, Selcuk, Isaac, sonra Yattara ve hatta Song bile sagdan hucüm yapmaya calisiyorlar, inanilir gibi degil.

Tayfun'un yaptigi ortalar, gelisi güzel sisirilmis toplardan baska birsey degil. 4'ü kaleci Özden'in kucagina, digerleri oyun alaninin disina.

Kimse kusura bakmasin, Tayfun bu takimda oynayacak futbolcu degil.

Tayfun'un iyi niyeti görülüyor ama kapasitesi bu kadar...Yattara ise tam tersi, resmen takimi ve hocasini protesto ediyor. Isteksiz, ciddiyetsiz...hocasi ve yönetim bu futbolcuya bu kadar zaman nasil tahammül ediyorlar, anlamak mümkün degil.

Devre arasindaki hazirlik maclarinda Göksu, Baris ve Papy'nin o mücadelelerini (savasmalarini) hatirladikca ve simdi Yattara'nin sahadaki isteksiz tavirlarini gördükce üzülüyorum.

AdemTS
24.02.2009, 02:51
Tek kanatli oynuyoruz diye sol kanada alanzinho yu transfer ettik ama gel görki onuda hoca sag kanatta kullaniyo. Ne var bu sag kanatta? Neden iki kanadi kullanmiyoruz cok tuhaf. Tek kanatla ucmaya calisan ucak gibiyiz.

hasancebi81
24.02.2009, 03:17
--------------------------------Slyva
-------------------serkan-----song-----egemen-----cale
---------------------------------hüseyin
-------------------yattara----selcuk----colman----alanzinho
-------------------------------umut(gökhan)

Sezon başından beri çift forvet oynuyoruz ama kaç gol attığımız ortada. Hücumda nekadar etkili olduğumuzda ortada. Gökhan çok laubali oynamaya başladı, bir gayret bir hırs yok oyununda. Birde tek forvet deneyelim. 3 haftadır orta sahamızda yok gibi, gelen geçiyor. Bari orta saha daha kalabalık olur.

Ayrıca hoca lütfen Tayfunla başlama, sağ kanat hep eksik kalıyor. Ne bindirebiliyor ne orta yapabiliyor. Şu kadro güzel, ver oynasınlar bakalım tek forvet nasıl olacak.

Semih Kırsüleymanoğlu
24.02.2009, 03:32
--------------------------------Slyva
-------------------serkan-----song-----egemen-----cale
---------------------------------hüseyin
-------------------yattara----selcuk----colman----alanzinho

Sezon başından beri çift forvet oynuyoruz ama kaç gol attığımız ortada. Hücumda nekadar etkili olduğumuzda ortada. Gökhan çok laubali oynamaya başladı, bir gayret bir hırs yok oyununda. Birde tek forvet deneyelim. 3 haftadır orta sahamızda yok gibi, gelen geçiyor. Bari orta saha daha kalabalık olur.

Ayrıca hoca lütfen Tayfunla başlama, sağ kanat hep eksik kalıyor. Ne bindirebiliyor ne orta yapabiliyor. Şu kadro güzel, ver oynasınlar bakalım tek forvet nasıl olacak.

Bu kadro ile orta sahayi kalabalik tutmus olmasin. 3 forver gibi olur. Yattara, Alanzinho ve Gökhan. Bunlar forvet gibi oynarlar. Geri gelip pres yapmasini bekliyemezsin.
Kalabalik orta saha söyle birsey olur herhalde:

-------------------------hüseyin-----Ceyhun
--------------------- selcuk--colman--Alanzinho

Orki
24.02.2009, 03:40
alanzinho ilk geldiği günden beri adama kafayı takmışlardı zaten ankara maçında dam bir iki topuk pası verdi diye adama demediklerini bırakmadı bazı spor adamlarımız yok burası türkiye yok artislik yapıo falan bırakın adam oynasın topunu ne var yani şimdi yeterince mutlu olmuşlardır kına yakarlar bi taraflarına

leavemealone
24.02.2009, 05:19
Alanzinho bence kesinlikle bu macta ilk 11 de baslamali ama sol kanatta . Bu adami yedek soyundurursak kazanamayiz gibi geliyor bana . Bir kac mac sol kanatta oynasin ben inaniyorum kalitesini gösterecektir .
Ayrica ersun hocanin yattara yerine alanzinho olayinida anlayamiyorum bu adam sol icin alindi ama sol disinda heryerde oynadi....

Manu61
24.02.2009, 05:39
Antalya maçında bence zorlanmayacağız..Denizli maçı iyi bir ders olmuştur takıma..Farklı bir galibiyet bekliyorum..

EmrahYalçınalp
24.02.2009, 09:29
Denizli maçı bize ders falan o-la-maz. Çünkü biz Denizli maçında kötü oynamadık. Tıpkı bjk ve Ankaragücü gibi Denizli de bize çok önde bastı, bozdu. Bu bizim yaptığımız işti normalde. Ligdeki takımlardan temel farkımız fiziksel gücümüzdü ve bunu bu güne kadar hep çok iyi kullandık. Bize karşı etkili olan takımlardan sadece Antep top çevirerek yaptı bunu. O maçta kötüydük mesela, basamadık. Ama son 3 maçta öyle değil. bjk zirveden, Denizli ve Ankaragücü de ligden kopmamak için can siperane bastılar. Antalya da aynısını yapacak ve maç kolay falan olmayacak. Biz yine kolay kolay gol yemeyiz, ama atmalıyız da. Temel sorun ise ortasahamızda. Selçuk ve Colman yetersizler. İsteyen kızsın, istediğini de söylesin. Colman'ı çok sempatik buluyorum. Selçuk'u da çok severim ve alındığında çok mutlu olmuştum. Ancak, ikisi de Ayman mantığıyla oynayacaklarsa Ayman'ı niye sattık? "Ayman gibi" değil, "Ayman mantığı" ile bakın... Elbette ikisi de teknik kapasiteleri itibariyle çok daha donanımlılar. Ama sezonda bir elin parmağı kadar icraatları var bu anlamda. Szymek mesela... Topu atar ve peşine giderdi, karşılardı. Selçuk ve Colman sadece atıyorlar, o da arada sırada. Bunun dışında iki tane ortasaha oyuncusu işte, takımı çıkart(a)mıyorlar. Ben olsam, oraya bir tane patron bulurum. Colman kesin olmaz. Selçuk olur mu, bunu zaman gösterecek. Ama Szymek olmuştu mesela. Aurello da olmuştu. Biliyorum, kolay iş değil onları bulmak. Ama şimdiden bakarsın, ararsın. Ya da Selçuk'a farklı idmanlar yaptırırsın. Baskı yediğimiz zaman yapılacak iki iş var, ya daha çok basacaksın (ki biz genelde bunu yapıyoruz ama yakaladığımız fırsatları gol yapamıyoruz), ya da top çevireceksin (Antep bunu iyi yapıyor, bir de mevcut durumuna tezat olacak belki ama, gs ve Alex günündeyse fb). Bundan sonra bizim her maçımız, en azından diptekilerle oynadıklarımız böyle geçecek. Güçleri yeter mi bilemem. Denizli maçındaki gibi gol kaçırırsan oyundan düşersin, rakibin gücünün önemi kalmaz.

Antalya maçı da zor geçecek bir maç olacak. Erken goller buluruz, Antalya çözülür, bilemem. Ama normal şartlarda Antalya karşısında bulacağımız zaten 2-3 tane pozisyon olacak ve bunları gol yapmamız artık hayati önem taşıyor.

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 09:40
İdeale dönüş!
Geçtiğimiz hafta 2 kart cezalısı sebebiyle teknik heyet zorunlu değişiklikler yapmak durumunda kalmış, hatta tek forvete dönüldüğü için başka hamlelere de başvurmuştu.

Trabzonspor, Antalyaspor maçıyla beraber tekrar sezon başında beri bildik sistemine geri dönüyor. Hücumda yine Gökhan Ünal ile Umut Bulut’u birlikte değerlendirecek olan teknik direktör Ersun Yanal’ın göbekte de Hüseyin Çimşir-Selçuk İnan ikilisini kullanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Colman’ın da yerinin garanti olduğu göz önüne alındığında Yanal’ı düşündürecek tek nokta Yattara ile Alanzinho arasındaki tercih olacak.

Tangerine Dream
24.02.2009, 09:48
Maçlardan sonra sıcağı sıcağına yapılan yorumlar çoğu zaman gerçeği yansıtmıyor. Maçı canlı izlerken heyecan ve stresten hangi futbolcumuzun nasıl oynadığını tam olarak anlayamıyoruz. Dün gece maçın tekrarını izledim. Alanzinho ve Colman'ı ıslıklayanlar gerçekten çok ayıp etmişler. Forvetlerimiz sırf Alanzinho'nun verdiği ara pasları değerlendirebilseymiş bu maçı kazanabilirmişiz. Sanırım taraftarın bir kısmı medyanın dolduruşuna gelerek Alanzinho'ya yükleniyor. Adamın ayağına top yakışıyor bir kere, hele biraz zaman tanıyalım kendisine, elbette faydalı olacaktır.
Ayrıca Cale'nin sol kanatta tek başına kalmasına rağmen ne kadar iyi mücadele ettiğini gördüm. Egemen de öyle, gerçekten terinin son damlasına kadar savaşıyor. Selçuk'un da performansının kötü olduğuna inanmıyorum.

Olumsuz görünen şeyler ise şunlardı: Isaac'in hemen hemen her pozisyonda ofsayta düşmesi, Tayfun'un sürekli rakibe çarpıp geriye dönen ortaları, Gökhan'ın son vuruşlarda sanki biraz ciddiyetsiz oluşu ve en önemlisi de taraftarımızın maç boyunca Denizlispor'u bir dakika bile baskı altına alamaması.

theo
24.02.2009, 09:56
Az önce TS - Denizli macinin tekrarini izledim,...

Trabzonspor neden soldan oynamiyor?
Sol ayakli bir futbolcu transfer edildi ama sagkanat'da oynuyor.
Bu takimda kac tane sol ayakli futbolcu var?

Bu herhalde bu bir "özel" taktik olmali.

Tayfun, Alanzinho, Selcuk, Isaac, sonra Yattara ve hatta Song bile sagdan hucüm yapmaya calisiyorlar, inanilir gibi degil.

Tayfun'un yaptigi ortalar, gelisi güzel sisirilmis toplardan baska birsey degil. 4'ü kaleci Özden'in kucagina, digerleri oyun alaninin disina.

Kimse kusura bakmasin, Tayfun bu takimda oynayacak futbolcu degil.

Tayfun'un iyi niyeti görülüyor ama kapasitesi bu kadar...Yattara ise tam tersi, resmen takimi ve hocasini protesto ediyor. Isteksiz, ciddiyetsiz...hocasi ve yönetim bu futbolcuya bu kadar zaman nasil tahammül ediyorlar, anlamak mümkün degil.

Devre arasindaki hazirlik maclarinda Göksu, Baris ve Papy'nin o mücadelelerini (savasmalarini) hatirladikca ve simdi Yattara'nin sahadaki isteksiz tavirlarini gördükce üzülüyorum.

renktaşım çok doğru yazmışsın...özellikle tayfun konusunda...ersunu da anlamak mümkün değil...sola adam diye veryansın etti sola adam alındı adam solda oynamıyor...bu nası bi tezattır...

yattara artık trabzonsporu kafasından silmiş gibi...gitmek istiyor ve de asılsız transfer haberlerinden etkileniyor...dengesi bozuluyor...bangoura seneye yattaranın yerine alınabilir denizliden...en azından 1saniye bile disiplinden ödün vermiyor adam...yattara çok daha teknik ve izlenilmesi zevk veriyor ama takıma tam anlamıyla katkı sağlamıyorsa eskisi gibi varsın hiç oynamasın...

bu olaylar galip geldiğimizde de söylenen şeylerdi...ama mağlubiyetle bu durum iice ayyuka çıktı ve de sırıttı...

takıma yine destek verilcek tabiki ıslıklanmayacak ama futbolcularda lakait oynamayacak...ayrıca göksuyu niye değerlendirmiyor ersun onu da anlayamıyorum? bu çocuk belki gökhandan daha çok katkı sağlayacak...bi denenmeli...ardaya verilen şans neden göksuya verilmiyor...onu geçtim adnana verdiğimiz dakikalar neden göksuya papye ve de barışa verilmiyor...

en nihayetinde hocanın taktiridir bunlar ama ersun gençlere şans veren ve güvenen bir hocadır...küçük takımlarda çaresi yok diye mi gençlere onca şans veriyordu ya da trabzonsporda garanti mi oynamak istiyor risk almadan???

Her_Zaman
24.02.2009, 10:26
Son hafta denizlispor macını kaybetmekle ölmüş beşiktaşı tekrar canlandırdık bu yüzden takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum...Bundan sonraki haftalarda mac kazanma stresimiz dahada artacak...Bu hafta antalya macında puan kaybı olursa eğer tepe taklak asağı doğru kayacağımızın bilincindedirler inşallah futboılcularımız..Genelde parayı düsündükleri için belki onları ilgilendirmez diye sölüyorum..

Genele bakıldığında zaten 6 haftadır iyi bir futbl yoktu sadece puan ve mac kazanılıyordu...Buna rağmen yakaladığımız pozisyonları değrlendire bilseydik belkide suan bunları konusmıyacak olacaktık...Şimdi onu bunu bırakalım deplasmanı bırakalım ne olursa olsun bizim için dönüm noktası olabilir bu mac..Puan kaybı olmamalı...

Hüseyin ve umutu beğenmeyenler artık bu futbolcuların ne kadar önemli olduğunu gördüler sanırım...

Küçükalioğlu
24.02.2009, 10:40
Bir haftada üzerimize serpilen ölü toprağını atmak için çok önemli bir maç. Kaybedersek belki puan olarak çok fazla bir şey kaybetmeyeceğiz ama özgüvenimizi kaybederiz. Buda sonumuz olur. Artık taraftarın şöyle iki üç farklı bir galibiyetle havaya girmesi lazım. Allah yolumuzu açık eylesin. Zor maç olacak ama kazanacağız Allah'ın izniyle. Skor tahmini Antalya : 1 - Uşaklar : 3

Onur Civelek61
24.02.2009, 10:51
Bu kaliteli kadro bu maçın öneminin farkındadır.Antalya da mücadele gücü yüksek bi takım.Kolay olmayacak elbet ama kazanacağız...

Erdem Keser
24.02.2009, 11:23
http://www.youtube.com/watch?v=jupZfdwu4jM

*Topu sadece atan(!) , peşinden koşmayan(yada kaçmayan) Selçuk , videonun 45. saniyesinde Tayfun'u bakın nasıl pozisyona sokmuş.

*Geçtiğimiz haftalarda savunmaya yeteri kadar katkı sağlamıyor , mücadele etmiyor dedikleri Selçuk videonun 2.10 saniyesinde Gökhan'ın kaçırdığı pozisyondan önce topu rakibinden nasıl alıyor ve atağı başlatıyor bi seyredelim bakalım.Ayrıca videonun 2.05. saniyesinde takımı atağa çıkaran ve kaçan yine Selçuk.Daha sonradan geri gelip topu tekrar takıma kazandırıyor.

Takımı ileri çıkaramıyor dedikleri Selçuk şu maçta takımı ilerde tutan , topa basan , pas yapmaya çalışan tek oyuncuyken özetlerde ancak bu kadarını bulabildim.
Neyseki maçı seyrediyoruz.

okg_53
24.02.2009, 11:25

*Topu sadece atan(!) , peşinden koşmayan(yada kaçmayan) Selçuk , videonun 45. saniyesinde Tayfun'u bakın nasıl pozisyona sokmuş.

*Geçtiğimiz haftalarda savunmaya yeteri kadar katkı sağlamıyor , mücadele etmiyor dedikleri Selçuk videonun 2.10 saniyesinde Gökhan'ın kaçırdığı pozisyondan önce topu rakibinden nasıl alıyor ve atağı başlatıyor bi seyredelim bakalım.

Takımı ileri çıkaramıyor dedikleri Selçuk şu maçta takımı ilerde tutan , topa basan , pas yapmaya çalışan tek oyuncuyken özetlerde ancak bu kadarını bulabildim.
Keşke dün maçın tamamını kayıt etseydik...
Şuan En son tartışılacak isimlerimizin başında geliyor Selçuk.
Bir futbolcu nasıl hem takım savunmasının beyni,hemde hücum organizasyonlarının beyni olur dersini verecek nitelikte.
Ama henüz %60 la oynuyor.

EmrahYalçınalp
24.02.2009, 11:47

*Geçtiğimiz haftalarda savunmaya yeteri kadar katkı sağlamıyor , mücadele etmiyor dedikleri Selçuk videonun 2.10 saniyesinde Gökhan'ın kaçırdığı pozisyondan önce topu rakibinden nasıl alıyor ve atağı başlatıyor bi seyredelim bakalım.Ayrıca videonun 2.05. saniyesinde takımı atağa çıkaran ve kaçan yine Selçuk.Daha sonradan geri gelip topu tekrar takıma kazandırıyor.

Neyseki maçı seyrediyoruz.
Sevgili chovy, -bence- o kadar çok yakından bakıyorsun ki, pixellerini saydığın fotoğrafın bütününde flu olduğunu kaçırıyorsun. Selçuk bence de geçen senenin en büyük yıldız adayı idi. Sorun şu ki, şimdi de sadece aday. Ve daha büyük sorun şu ki, yıldızlıkla adaylık arasındaki süreç genelde çok kısa.

Selçuk konusuna niye bu kadar alınıyorsun bilmiyorum ama, ben kötü olduğunu değil, yeterince iyi olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Elbette Selçuk takımın genel olarak çok kötü olduğu birçok maçta en iyilerinden biri olarak göze batıyor ve bu takdire şayan. Ancak oyunu domine ettiğini söyleyebilir misin? "Allah'tan biz de Szymek, Aurello gördük" mü demeliyim? Hangisinden daha iyi oynyor Selçuk?

Selçuk için mücadele etmiyor diyen kim bilmiyorum. "Ben mücadele eden adamımız zaten hep vardı, Colman ve Selçuk bu açığı kapatmak için mi alındı" diyorum.

Selçuk ben yeterince iyi bulmuyorum diye daha kötü olacaksa eyvallah, daha konuşmayız. İyi oynadığında da üzülmeyecek kadar Trabzonsporluyumdur. Ama gönlüm Selçuk ya da Colman'dan (bu durumda kesinlikle Selçuk'u oynatır Colman'ı oturturdum) birinin yerinde Appiah, Szymek, Aurello, hatta Tabata'dan biri olsun isterdi doğrusu. Selçuk eldeki kadronun en iyisi olabilir. Zaten ben de yerine Ceyhun oynasın ya da Hasan'ı geri alalım demiyorum. Ama mümkünse Colman ve Selçuk gibi tek başına o işi kotaramayacak adamların yanında bir tane komutan olsun diyorum. "Selçuk ilerde bir Szymek olabilir, ama Adem Koçak da olabilir" diyorum. "Şu anki performansını katlaması lazım" diyorum.

Dikkatini çekti mi bilmiyorum, Colman'ı eleştirmiyorum bile. Birincisi, geçmişini bilmediğim, ikincisi çok ümitli olmadığımdan.

Umarım anlatabiliyorumdur.

Şuan En son tartışılacak isimlerimizin başında geliyor Selçuk.
Bir futbolcu nasıl hem takım savunmasının beyni,hemde hücum organizasyonlarının beyni olur dersini verecek nitelikte.
Ama henüz %60 la oynuyor.
:)

demiradam57
24.02.2009, 11:52
Fanatik ezikbahçelinin biriyle iddaya girdim.1 kg baklavasına.Anatalyaya yenileceksiniz diyor.Baklavayı kahvehanede arkadaşlarla yiyeceğiz.Haydi Trabzonum yüzümü kara çıkarma.Koy şu Antalyaya.Tecooo bekle bizi geliyoruz...Teco(Tec.Çoşkun)Biliyorsunuz Antalyasporun amigosu.

Erdem Keser
24.02.2009, 12:11
Sevgili chovy, -bence- o kadar çok yakından bakıyorsun ki, pixellerini saydığın fotoğrafın bütününde flu olduğunu kaçırıyorsun. Selçuk bence de geçen senenin en büyük yıldız adayı idi. Sorun şu ki, şimdi de sadece aday. Ve daha büyük sorun şu ki, yıldızlıkla adaylık arasındaki süreç genelde çok kısa.

Selçuk konusuna niye bu kadar alınıyorsun bilmiyorum ama, ben kötü olduğunu değil, yeterince iyi olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Elbette Selçuk takımın genel olarak çok kötü olduğu birçok maçta en iyilerinden biri olarak göze batıyor ve bu takdire şayan. Ancak oyunu domine ettiğini söyleyebilir misin? "Allah'tan biz de Szymek, Aurello gördük" mü demeliyim? Hangisinden daha iyi oynyor Selçuk?

Selçuk için mücadele etmiyor diyen kim bilmiyorum. "Ben mücadele eden adamımız zaten hep vardı, Colman ve Selçuk bu açığı kapatmak için mi alındı" diyorum.

Selçuk ben yeterince iyi bulmuyorum diye daha kötü olacaksa eyvallah, daha konuşmayız. İyi oynadığında da üzülmeyecek kadar Trabzonsporluyumdur. Ama gönlüm Selçuk ya da Colman'dan (bu durumda kesinlikle Selçuk'u oynatır Colman'ı oturturdum) birinin yerinde Appiah, Szymek, Aurello, hatta Tabata'dan biri olsun isterdi doğrusu. Selçuk eldeki kadronun en iyisi olabilir. Zaten ben de yerine Ceyhun oynasın ya da Hasan'ı geri alalım demiyorum. Ama mümkünse Colman ve Selçuk gibi tek başına o işi kotaramayacak adamların yanında bir tane komutan olsun diyorum. "Selçuk ilerde bir Szymek olabilir, ama Adem Koçak da olabilir" diyorum. "Şu anki performansını katlaması lazım" diyorum.

Dikkatini çekti mi bilmiyorum, Colman'ı eleştirmiyorum bile. Birincisi, geçmişini bilmediğim, ikincisi çok ümitli olmadığımdan.

Alınma durumu değil , yukarıda bir şey yazmışsınız ve bende bunun tam tersi olduğunu söylüyorum.Selçuk topu atıp , peşinden gitmez dememiş miydiniz.Videonun 45. saniyesinde bunun böyle olmadığını ve neticesinde Tayfun'u soktuğu pozisyona işaret ediyorum.Somut görselle:)

Ayrıca oyun nasıl domine edilir ? Gerard bu işi nasıl yapıyor mesela , tek başına mı?

4-3-3 sisteminde oynadığımız konusunda hem fikiriz sanırım.Biz ne bekliyoruz ; Selçuk oyunu domine etsin...Hüseyin'i bu üçlünün dışında daha defansif tutarsak geriye kalan Selçuk ve Colman'dan rakibin Avniaker'de çoğu kez yaslanan 4-5 kişilik ortasaha bloğunu açmasını ve sürekli tempo yapmasını bekliyoruz.2'ye 5.
Bunun için öncelikle olarak ayağa top yapan , gerektiği yerde oyunu açıp , kurma meziyetleri olan bir önlibero oyuncusuna ihtiyacımız yok mu.Selçuk'un maç içerisinde pas alternatifleri kimlerdir , yada yorulduğu zaman oyunu kuracak Colman haricinden bir başka oyuncu var mı diye sorsam ?Selçuk bu maçta olduğu gibi ya kenardan verkaça girerek açacak o kalabalık savunmayı yada adam kaçırarak uzun top yapacak.
Yani 3 lü ortasahayla oynayıp Colman'ı çıkarıp yanına Tabata'yı koysak ne olacak , siz bu durumun fayda sağlayacağını düşünüyor musunuz ?Ama Appiah yada Aurelio örneğine katılıyorum ama Colman'ın yerine değil bu yapı içerisinde Hüseyin'in yerine.
Hadi bunuda geçtim , Selçuk yada Colman'ın sezon başından beri 21 hafta geçti bizim forvetlerimizle kaç kez verkaça girdiklerine şahit oldunuz ? Syzmek zamanından bahsediyorsunuz da o zaman da Fatih Tekke gibi çok yönlü bir oyuncu gerçeğide vardı. Youtube'da Fatih'in Syzmek'le verkaça girerek attığı onlarca golü seyredebilirsiniz.Bence halen zirve yarışında bu noktadaysak bunu ortasaha oyuncularımıza borçluyuz.Şu yapı içerisinde bile çok iyi performans gösteriyorlar.
Bu arada Colman'ın 4 haftadır rezilleri oynadığını da kabul ediyorum.

macka61
24.02.2009, 12:25
şu maçın saati niye 15 değilde 15:15 her zaman ilkleri bize yaptırıyolar

Ali Tunahan Güllü
24.02.2009, 12:43
Bu maça şöyle bir kadro ile çıkabiliriz..

-------------------------Tony Slyva---------------------------

Serkan Balcı - Rigobert Song - Egemen Korkmaz - Hrvoje Cale

-----------------------Hüseyin Cimşir------------------------

------İbrahima Yattara - Selçuk İnan - Gustavo Colman-------

-------------------Gökhan Ünal - Umut Bulut-------------------

Yedekler :

Onur Recep Kıvrak
Giray Kaçar
Ceyhun Gülselam
Alanzinho
Barış Memiş
Göksu Alhas
Isaac Promise

Böyle bir kadro ile çıkıp, rakibi kendi sahasından çıkartmadan erken bir gol bulabilirsek daha sonrasında bizim için rahat bir maç olacaktır diye düşünüyorum. Gol geç gelirse ve haftasonu her ne sebeple olursa olsun bir ıslıklanma yaşandı ve bu futbolcuların aklına gelecektir. Erken gelecek bir gol, beraberinde güzel bir futbol ve galibiyet temennisi ile pazar günü beklemekteyiz. Umarım bizi mahçup etmezler ve yüzümüzü güldürürler. Güvenimiz tam ve canı gönülden desteğe devam..

bencede şuan için en ideal kadro...

TSezgin61
24.02.2009, 12:45
olasi bir kazayi düsünmeyi bile düsünmek istemiyorum:(

ertek_ts61
24.02.2009, 12:54
bizim en büyük özelliğimiz hemen havaya girmemiz..:) denizli maçında havaya girdik olan ortada..antalya maçına takım asılacaktır ve alacaktır...sonuçta futbolda kazanmanın yolu rakipten daha fazla istemek ve daha fazla koşmaktır....ki deplesman olması bile avantaj geliyor artık bize...avni aker stresli bir ortam yaratıyor sanırım...

Napoli
24.02.2009, 12:54
olasi bir kazayi düsünmeyi bile düsünmek istemiyorum:(

Allah Korusun

ilteriş
24.02.2009, 13:35
Bence takım nazara geldi.Bir nazar duası koyalım bakalım.
http://img255.imageshack.us/img255/1308/kalemsuresisonikiayetna.jpg (http://imageshack.us)
http://img255.imageshack.us/img255/kalemsuresisonikiayetna.jpg/1/w320.png (http://g.imageshack.us/img255/kalemsuresisonikiayetna.jpg/1/)

ali+61+26
24.02.2009, 13:40
inş kazanırız ama antalya da cok mücadeleci koşan 1 takım... şansımız yanımızda olsun yeter kazanmak için... gökhan inş formunda olur...sabırsızlıkla sonucu bekliorum...

Sami Kuk
24.02.2009, 13:46
Herkes Dua Etsin ArkadasLar:)..Ben Maça kadar her fırsatta edıcem sızde edin..

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 13:56
Antalyaspor A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.

tarih : 01.03.2009 15:15:00
mekan : Antalya Atatürk Stadı

Adopen Kale Arkası (Antalyaspor): 15,00 TL
Açık Tribün (Antalyaspor): 30,00 TL
Misafir Takım (Trabzonspor): 15,00 TL
Yeni Kale Arkası (Antalyaspor): 15,00 TL

Muhammet
24.02.2009, 14:02
Şöyle bir bakayım dedim Antalyaspor'un evindeki istatistiklerine. 10 maçta 3 galibiyeti var evinde, biri Sivasspor'a karşı. :)

Ba®ış
24.02.2009, 14:04
+ ğalatasaray:)

Hekimoğlu
24.02.2009, 14:05
Şöyle bir bakayım dedim Antalyaspor'un evindeki istatistiklerine. 10 maçta 3 galibiyeti var evinde, biri Sivasspor'a karşı. :)Son maçtan sonra istatistiğe hiç bakmayalım.

Berk
24.02.2009, 14:08
Şöyle bir bakayım dedim Antalyaspor'un evindeki istatistiklerine. 10 maçta 3 galibiyeti var evinde, biri Sivasspor'a karşı. :)

Bende şimdi baktım.Evlerinde 3 mağlubiyet 4 beraberlik ve 3 galibiyetleri var.Galibiyetlerinden ikisi evlerinde oynadıkları son 2 hafta Denizli ve Galatasaray'a karşı alınmış.Gerçi bunların pek bir önemi yok, gerçek oyunumuzu oynarsak maçı net bir skorla kazanırız..

aurora
24.02.2009, 14:16
Colman ın sorununu anlayamıyorum. Her iki ayagıyla da cok iyi şut atabilmesine ragmen hiç şut denemiyor. Artı top teknigide iyi olmasına ragmen dikine adam eksiltecek hareketlerden kacınıyor. Halbuki top teknigi iyi. Ersun Yanal ın üzerinde durması gereken bir durum. Ama kapasitesinin cok altında oynuyor ve de bu durumu psikolojik bence

Süleyman Özcan
24.02.2009, 14:19
Denizlispor maçını Bursa - Kültür Park - Vitaminde izledim ve ilk defa orada izledim bir maçı oda bize uğursuz geldi. Ayrıca sesi adam gibi açmadıklarından hiçbirşey anlamadım.. Bu haftaki maçı toplu izleme gibi bir durum var mı arkadaşlar? Varsa orada bulunmak ve Bursada ki Trabzonsporlu arkadaşlarla tanışmak şeref duyarım..

Akın NAZİFOĞLU
24.02.2009, 14:28
zor maç olacak zooooor.bu sene antalya ile bir hazırlık, bir kupa, birde lig maçı yaptık.hepsinde 3 gol attık ama hepsinde de gol yedik(toplam altı gol yedik.)sadece bu istatistik bile (ki istatistikler futbolda sadece ayıpları gizlerler) bize birşeyler anlatmalı.üstelik antalya sezon başında kendi sahasındaki ilk üç maçı kaybettikten sonra hiç yenilmediği gibi sivas ve galatasarayı yenmiş bir takım.
antalya fizik gücüyle oynayan çok koşan ve oyun bozmaya yönelik kurgusu olan bir takım.eğer bizde onlar gibi topa ama sadece topa korakor ve inatçı bir şekilde girerek mücadele edersek (tıpkı ligin ilk yarısında olduğu gibi) ve birazcık da pas trafiğindeki tempoyu artırabilirsek daha yarım saat dolmadan antalyaya havlu attırırız. ama son üç haftadaki gibi oynarsak antalyada bizi yener.
bizimkiler oynamak istedikten sonra ezemeyecekleri takım yok.yeterki sezon başındaki gibi istesinler.

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 14:29
takım son 3 maçtaki gibi öylesine oyanrsa yeniliriz ama ilk yarıdaki gibi hırslı ve mucadeleci oynarsalar kesin alırız ha bide gol kaçırmamak lazım valla benım tahamulum kalmadı gohanla umudun kaçırdıgı gollere beceriksiz 2 adam

Muhammet
24.02.2009, 14:32

Son maçtan sonra istatistiğe hiç bakmayalım.

Haklısınız aslında, sadece bir bilgi benimkisi. :)

tonyalı Aydın
24.02.2009, 14:33
ben artık hangi maçı alıp hangi maçı kaybeteriz diye bilmiyorum ne zaman nerde ne yapaçağı belli olmayan bir takım geçen hafta farktan bahsetenler bende dahil maç sonunda ne diyeçeğimi şaşırtım hala daha bu macı unutamıyorum o yüzden bu hafta hiç yorum yapmayaçağım özelliklede akşam kadırga tv de halil şanlı ve cevat kol u dinletikden sonra iyice bu sene şampiyonlukta karamsarlığa düştüm.biz gurbette olduğumuz için bazı şeyleri bilmiyoruz eğer bu arkadaşların dedikleri doğru ise şampiyonluk hayal hatta hayaldende öte.onlarda anlattı bu trabzonspor içden içe kaynıyor üç ezklerdede birşey uok bari bu sivası şampiyon yapalım.sonrada hakemlerin ve federasyonun takım tutmadığını ispatlayalım ve yeni bir çağır acalım.işte biz her takıma eşiy tavrandık kimse bize fenerbahcenin yada galataray yada bjk federasyonu demesin.tabi bunu azizsilinde istiyor çünkü kendi takımında birşey yok e federasyonun bütün kurullarıda onun elinde oda sivasın şampiyon olmasını ister bjk yada galatasaray olmasında.sivas olsun diye.siz hiç bu seneki gibi hakem hatalarının fenerbahceye yapıldığını gördünüzmü ve fenerbahceden tek bir ses yok.oysa haluk ulusoy zamanında mac kazansalar dahi federasyon aleyhine bağırıp yürüyüş yaparlardı.ama önümüzdeki sene aynı hatalar yapılsında bak bağırmaya aha burayada yazıyorum.....

efekaptan
24.02.2009, 14:35
[/URL][URL="http://imageshack.us"]http://img27.imageshack.us/img27/8578/dfgdfgdfgdfg.jpg (http://www.sanaltezgah.com/img/urun/KOD-0308%2811%29.jpg)
http://img27.imageshack.us/img27/dfgdfgdfgdfg.jpg/1/w549.png (http://g.imageshack.us/img27/dfgdfgdfgdfg.jpg/1/)

nazar ayetinin bütünü, üstekinde son kısımda biraz eksiklik var annem öyle diyor bu tammış :)

aurora
24.02.2009, 14:42
Federasyon bu sezon Sivas ın şampiyonlgu icin dugmeye mi bastı acaba. Aleyhine hiç hakem hatası olmaması tesadüf sınırlarını zorluyor. Antalya maçının hakemi açıklandı mı?

altinkaya08
24.02.2009, 14:48
biz zor maçlarda yenilmedik hep kolay dediğimiz maçlarda gittikk..kolay maç yok arkadaşlar sadece motivasyonda bitiyo iş unutmayalım !!

altinkaya08
24.02.2009, 14:51
var arkadaşım beşevlerde gelebilirsen tarif ederim 200 kişi izliyoruz maçları tam bi atmosfer

KaRaKaN61
24.02.2009, 14:59
abi bu kadar gol kacarmi yaaaa denizli macinda. Antalya macinda bu kadar kacirirsak gene yeniliriz...

POYRAZ
24.02.2009, 15:01
abi bu kadar gol kacarmi yaaaa denizli macinda. Antalya macinda bu kadar kacirirsak gene yeniliriz...
Eger o mactan ders alinmayip, ayni hatalar Antalyaspor macinda da tekrarlanirsa isimiz var demektir. Zaten Zirtapoz isimli takim hakem iteklemeleriyle giderken biz engelleniyoruz, birde yaptigimiz sacma sapan hatalari tekrarlarsak bizim icin hayirli olmaz.
Ben o ugursuz macin görüntülerinin defalarca kez izlenip yapilan hatalarin tekrarlanmayacagina inaniyorum.

Tanju
24.02.2009, 15:02
güzel hava güzel iklim, ben Yattara'dan çok hırslı bir özür futbolu bekliyorum..

Emin Danışmaz
24.02.2009, 15:07
Bu takım bizi kandırıyor.

KaRaKaN61
24.02.2009, 15:07
Eger o mactan ders alinmayip, ayni hatalar Antalyaspor macinda da tekrarlanirsa isimiz var demektir. Zaten Zirtapoz isimli takim hakem iteklemeleriyle giderken biz engelleniyoruz, birde yaptigimiz sacma sapan hatalari tekrarlarsak bizim icin hayirli olmaz.
Ben o ugursuz macin görüntülerinin defalarca kez izlenip yapilan hatalarin tekrarlanmayacagina inaniyorum.

Insallah dedigin gibi olur.

Turgay 6161
24.02.2009, 15:20
güzel hava güzel iklim, ben Yattara'dan çok hırslı bir özür futbolu bekliyorum..

Hiç tahmin edemiyorum ama inşallah yanıltır bizi.

aurora
24.02.2009, 15:26
İnşallah Alanzinho ya birileri Yerel basında yazan eleştirileri okutur da doping etkisi yapar.

Mustafa Calik
24.02.2009, 15:47

her hafta öyle deniliyor ama maalesef hic birsey yok ortalikta

POYRAZ
24.02.2009, 15:53
Insallah öyle olur bu macta ona ihtiyacimiz var. Artik üzerindeki miskinligi atip isin ciddiyetinin farkina varmali. Insallah bu macta sacma sapan gereksiz yerlerde calimlara girip pozisyonu pic etmek yerine forvetleri en kisa zamanda topla bulusturur. Bazen öyle oluyor ki takim ataga kalkmis Yattara topu atsa bizim forvet toplabulusacak ama Yattara topu havalandirmak yerine rakibinin belini kirmaya calisiyor. Sov zamani degil mac kazanma zamani Yattara efendi anla artik lütfen. Sampiyonlugu garantileyelim istedigin kadar sov yap.

Napoli
24.02.2009, 15:54
kimse bizim için bi düğmeye basmıyor ne yapmısız bunlara zamanında :)

AMA HEPİNİZİ EZECEZ hakemler+federasyon+3 istanbul takımı+yalaka sivas gelin bakalımmmm gelinnn SİZE HARBİ FUTBOLU ÖĞRETEN GÖSTEREN BABANIZA GELİN

Mustafa Calik
24.02.2009, 15:55
Insallah öyle olur bu macta ona ihtiyacimiz var. Artik üzerindeki miskinligi atip isin ciddiyetinin farkina varmali. Insallah bu macta sacma sapan gereksiz yerlerde calimlara girip pozisyonu pic etmek yerine forvetleri en kisa zamanda topla bulusturur. Bazen öyle oluyor ki takim ataga kalkmis Yattara topu atsa bizim forvet toplabulusacak ama Yattara topu havalandirmak yerine rakibinin belini kirmaya calisiyor. Sov zamani degil mac kazanma zamani Yattara efendi anla artik lütfen. Sampiyonlugu garantileyelim istedigin kadar sov yap.

onun icinde 90 dakika oynamali artik yattara bundan sonra

Emin Danışmaz
24.02.2009, 16:00
Her hafta YATTARA YATTARA acaba bizim istediğimiz kadar YATTARA istiyor mu?Yüzünü ekşitip sahadan çıkacağına acaba ben bugün ne verdim TRABZONSPOR a diye düşünüyor mu?
Dilimizde klavyemizde her yerimiz de tüy bitti ama YATTARA yine aynı yine aynı ha bu hafta ha şu hafta işimiz ona kaldı ise biz yandık.Onun keyfini beklersek bizde keyifden çok KAHIR olacak.

Zor maç ama deplasman maçlarında iyi olduğumuz için takıma güveniyorum.BAŞKA ÇAREM YOK.

Jester
24.02.2009, 16:02

Emrah kardeşim, içerik olarak Colman konusu hariç söylediklerine katılıyorum.
Ben Colman konusunda senden çok daha iyimserim, kendimce de gerekçelerim var.
Ancak asıl belirtmek istediğim, senin gibi gerek futboldan anlayan, gerekse yazı diline hakim olan birinin yorumlarını okumaktan büyük keyif aldığım.
Yazılarının arasına sıkıştırdığın oyuncu benzetmelerini sanırım bazı genç arkadaşlar tam anlayamıyorlar ama inan, tam yerine oturtuyorsun.
Tekrar tebrikler.

EmrahYalçınalp
24.02.2009, 16:55
Sevgili Jester, öncelikle güzel düşünceler için teşekkürler. Ben de vakit buldukça forumda olmaktan ve yorumları okumaktan büyük keyif alıyorum. Katkı sağlayabiliyorsam da ne mutlu.

Colman konusunda umarım fazla kuruntulu davranıyorumdur. Yavaşlığının değişeceğine ihtimal vermiyorum, ancak oyunun içinde olduğunda bunu tölere edebilecek yetenekleri olduğunu zaman zaman gösterdi. Dolayısıyla temel sorun bir istikrar yakalaması ve daha fazla insiyatif alması gerekliliği. Umarım bunları yapar da kazanan biz oluruz.

Cafer Bulur
24.02.2009, 17:03
Bu maci iyi bir futbolla kazanacagimiza inaniyorum.
Cünkü teknik heyet ve futbolcular durumun ciddiyetinin farkinda.
Yönetim de gerekli uyarilari yapmistir ve macin önemi anlatilmistir diye düsünüyorum.
Netice itibariyle kazanacagimiza yürekten inaniyorum,herkesde inansin.

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 17:08
Her hafta YATTARA YATTARA acaba bizim istediğimiz kadar YATTARA istiyor mu?Yüzünü ekşitip sahadan çıkacağına acaba ben bugün ne verdim TRABZONSPOR a diye düşünüyor mu?
Dilimizde klavyemizde her yerimiz de tüy bitti ama YATTARA yine aynı yine aynı ha bu hafta ha şu hafta işimiz ona kaldı ise biz yandık.Onun keyfini beklersek bizde keyifden çok KAHIR olacak.

Zor maç ama deplasman maçlarında iyi olduğumuz için takıma güveniyorum.BAŞKA ÇAREM YOK.

arkdaşım sana kesinlikle katılıyorum görmuyomusunuz oy na mı yo adam oy na mı yo.....keyfini beklemekten sıkıldım cok ıyı futblcu olabilir oynamadıktan sonra napyım onun kalitesini busezon ne katkısı oldu trabzona bana sakın 1,2 maç ornek vermeyın okadarda olsun be işi o zaten.....ya barış oynasın daha ıyı zevkle oynuyo guzel oynuyo oynadıkca tecrubesı artacak .....gökandanda sıkıldım forvet falan olmaz ondan şansa attıgı gollere bakmayın zekice bi gölü varmı????adam gecipde calım atıpda kalecıyı nakvt edip attıgı bir gol varmı?umut desen habire koşuyo ne top tutma becerisi var ne adam gecme ....bu maç işimiz zor valla denizli macını unuttuk tamam hadi trabzonsporum göster kendini artık.....hadi olumsuz eleştiri yapnların yuzunu kızart bu tarftar hep seninle yensende yenilsende ....ama fazla yenılme :D

Onur Şeref
24.02.2009, 17:10
onun icinde 90 dakika oynamali artik yattara bundan sonra

90 dakika ile ne alakası var?

Yattara'nın 90 dakika sahada olupda hiç bir katkısının olmadığı maçlar hiçde az değil.70 dakika ilk önce işini yapsın sonra zaten onu kimse çıkarmaz.70 dakika eller cepte dolanıcak ama oyundan çıkıncada neden çıktı olacak.

Bu kadar saçma bir görüş olabilir mi?

Yattara Trabzonspor'dan büyük değildir.
Trabzonspor Yattara'nın keyfine göre hareket etmek zorunda değil.
Trabzonspor görevini en iyi şekilde yapanların formayı alması gereken bir kulüptür.
Eğer bir futbolcu aylardır hiç kimseye kulak asmadan sahada dolanıyorsa o futbolcunun ben insani değerlerinden bile şüphe ederim.Sağımdaki solumdaki koşucak ben yürüycem!

Şu anda takımdan en çok kesilmesini istediğim oyuncu Yattara'dır.Böyle oynamaya da devam ederse öylede kalacakdır.Umarım devam etmez.

lazzz61
24.02.2009, 17:34
Bu maÇÇ berabere bitecekk gibime geliyorr

bekir61
24.02.2009, 17:36
bu maci kaybedersek sampyionluk kesinlikle gitti

Cafer Bulur
24.02.2009, 17:41
bu maci kaybedersek sampyionluk kesinlikle gitti
Biz olumlu bir sinerji olusturalim diyoruz ve buna ragmen olumsuz iletiler gelmeye devam ediyor.
Hayir kardesim biz antalya macini kaybetsekde yaristan kopmayacagiz,bu böyle bilinsin.
Biz sampiyonluga oynamaya 2 mac kazanarak ortak olmadik,2 mac kaybederek de bu yaristan kopmayiz.
Yaristan ne zaman kopariz biliyormusun,camianin sampiyonluga olan inanci kalmayinca biz bu yarista olmayiz.

Mustafa Calik
24.02.2009, 18:00
90 dakika ile ne alakası var?

Yattara'nın 90 dakika sahada olupda hiç bir katkısının olmadığı maçlar hiçde az değil.70 dakika ilk önce işini yapsın sonra zaten onu kimse çıkarmaz.70 dakika eller cepte dolanıcak ama oyundan çıkıncada neden çıktı olacak.

Bu kadar saçma bir görüş olabilir mi?

Yattara Trabzonspor'dan büyük değildir.
Trabzonspor Yattara'nın keyfine göre hareket etmek zorunda değil.
Trabzonspor görevini en iyi şekilde yapanların formayı alması gereken bir kulüptür.
Eğer bir futbolcu aylardır hiç kimseye kulak asmadan sahada dolanıyorsa o futbolcunun ben insani değerlerinden bile şüphe ederim.Sağımdaki solumdaki koşucak ben yürüycem!

Şu anda takımdan en çok kesilmesini istediğim oyuncu Yattara'dır.Böyle oynamaya da devam ederse öylede kalacakdır.Umarım devam etmez.

sen beni yanlis anladin :)

Yattara'nin ne zaman ne yapacagi belli degildir demek istedim .. ve bu zamana kadar dakika 70 felan hep cikti ve simdi bir kac kere'de deniyelim yani bir kac kere 90 dakika oynasin bakalim napiyor.

bende daha Yattara'yi görmek istemiyorum ilk onbir'de. En son iBB macin'da bir assist ve bir gol atti ve o mactan beri kayiplarda.

Samet Yildirim
24.02.2009, 18:06
Mac banko bizim....bukadar kesin ilk defa konusuyorum....

Cafer Bulur
24.02.2009, 18:09
Mac banko bizim....bukadar kesin ilk defa konusuyorum....
Ben de kazanacagimiza inaniyorum ama kesin diyemiyorum.
Sen neye dayanarak kesin aliriz diyorsun?
Futbolda hicbir macin kesin i yoktur.Sadece ihtimaller vardir.
Ben bu sezon hicbir macimiza kesin alliriz gözüyle bakmadim,bundan sonra da bakamayacagim.

Samet Yildirim
24.02.2009, 18:17
Ben de kazanacagimiza inaniyorum ama kesin diyemiyorum.
Sen neye dayanarak kesin aliriz diyorsun?
Futbolda hicbir macin kesin i yoktur.Sadece ihtimaller vardir.
Ben bu sezon hicbir macimiza kesin alliriz gözüyle bakmadim,bundan sonra da bakamayacagim.

Bazen kesin diye bisi vardir hocam:)

Neden dersen..?!?!
Hüseyin-Umut geri dönecek ama o önemli degil, futbolcularimiz extra hirsla onicakdir extra motivasyonla sahaya cikacakdir. bunu herkese cevab verme adin olacagii düsünebiliriz veya herhangi baska birseyde ama bence bu mac kesinlikle bizim olacakdir...muhtemelen raip kendi sahasinda cikamicak...gustavo colman-selcuk-hüseyin orta sahda inaniaz bir mücadele örnegi gösterecekdir...umut zaten öyle...gökhan bu sefer hem daha dikktli hemde daha sansli olacakdir...yattara yi ben bilemem cünkü kendiside bilmiyor nasil oynayacagini:D

genel olaak böyle büyük takiimlar süpriz maglubiyet aldiklari zaman hele hele evinde, birdahaki macta esiyorlar...

Mustafa Önder
24.02.2009, 18:19
Demin başkanın konuşmasını canlı olarak dinledim aynen şöyle dedi:

"Bizim 3 yenilgi hakkımız vardı birisi gitti."

lazzz61
24.02.2009, 18:21
gökhan unal konsunda kafamda soru ısaererlrı var adam mıllı takımdaa hıc kosmadıghı kadar kadarr kostuu bızım maclarda hıc umursamazz tavırla oynuyoo anlamıs deılımm

Cafer Bulur
24.02.2009, 18:24
gökhan unal konsunda kafamda soru ısaererlrı var adam mıllı takımdaa hıc kosmadıghı kadar kadarr kostuu bızım maclarda hıc umursamazz tavırla oynuyoo anlamıs deılımm
Gökhan dan hickimse fazla kosmasini beklemiyor,beklememeli.
Yakaladigi pozisyonlari degerlendirsin yeter,gökhan dan baska bir sey beklemiyoruz.
Bu tip oyuncular gol vuruslariyla degerlendirilmeli,kosmasiyla degil.
Bizim takimda kosan cok oyuncu var,gökhan bitirici olsun bize yeter de artar bile.

Mustafa Önder
24.02.2009, 18:25

Arkadaşlar demin Ankara da ki şenlikte Zeki Çol BMN standdında bizimle sohbet etti. Bizim hakkaten kendimizi sorgulamamız gereken noktalar. Çok aceleci ve tahammül göstremiyorsunuz dedi. Gökhan doğrudur kendisinden beklenilen kapasiteyi henüz ortaya koymuş değil. Ancak bu haline rağmen takımda en fazla gol atan 2 oyuncudan birisi ve 7 asistle açıkcası bu takımın vazgeçilmezi. Eğer kapasitesini artırırsa çok daha iyi olacaktır. Fark ettiyseniz zaten Milli Takımında değişmez adamarından birisi olacak. O yüzden sabır göstermemiz lazım. Zamanında Cale belli bir dönem formsuzdu ama bakınız Hırvat Milli takımında

Eymen
24.02.2009, 18:28
bu hafata fs sıvasa çakar bizde antalyayı zorda olsa yener yenıden lıderlığe ortak olruz ne di yani :) büyütmeyin bu kadar sivas top mu oynuor onlardaki mal ve hakem kararları bizde olsa şuan en az 6 puan farkla liderdik o yüzden sivası büyütmeye gerek yok balonunun patlaması bu hafta gerçekleşecek ezikler sayesinde

Eymen
24.02.2009, 18:28
bal yazacağıma mal yazmışım bak :)

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 18:31
bal yazacağıma mal yazmışım bak :)

:D:D:D:D

fener yenilebilir ben söyliyim size kasıtlı olarak sivası lider yapmak için umarım yanlırım....

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 18:33
gökhan bitiricilik görevinide yapmıyoki zaten sorun orda....

lazzz61
24.02.2009, 18:33
ama kosmadıgı haledee o karsı karsıya kaldıgı pozısyonlarıd atmıyoo bu nasıl ıss hadı umut kada kossa neyse ama hıc kosmuyoo taner gullerı adam karsı karsıya hıc kacırmıyoo attıgı gollere dıkkat edinn

aliço6161
24.02.2009, 18:34
:D:D:D:D

fener yenilebilir ben söyliyim size kasıtlı olarak sivası lider yapmak için umarım yanlırım....

benimde korkum o fener zaten yavas yavas düşüyor kupada zaten favariler kupayı alıp uefa hedeflıolar maçı bırakabılırler!!

elturca61
24.02.2009, 18:36
daha iyi ya fenerde yenilsin gs de yenilsin ilk uc arayi acar hatta mumkunse bjk de yenilsin...ondan sonra hersey bizim elimizde yenersin sivasi hersey sana doner....

Mustafa Önder
24.02.2009, 18:36
benimde korkum o fener zaten yavas yavas düşüyor kupada zaten favariler kupayı alıp uefa hedeflıolar maçı bırakabılırler!!

Fener o aptallığı yapacak takım değil. Her ne kadar sevmesekte fener büyük takım o işi yapmaz

Mustafa Önder
24.02.2009, 18:37
daha iyi ya fenerde yenilsin gs de yenilsin ilk uc arayi acar hatta mumkunse bjk de yenilsin...ondan sonra hersey bizim elimizde yenersin sivasi hersey sana doner....

ya yenemezsen sivası....

cellchook
24.02.2009, 18:39
Kadro kalitesi belli olan bir takımız.Uzun zaman lider olduk ve uzun zaman liderliği paylaştık diye bu kadronun yeterli oldugu düşüncesinde değilim.BU kadro sampıyon olur mu?-evet olur.Fakat yenı bir kadronun zaaflarını bence lıgın ılk etabında olmasa da su surecte yasıyoruz...Colman ve Selçuk uzerlerıne baskı oldugunda bu baskıyı kaldıracak,buna ek olarak oyunu surukleyecek capta oyuncular degıller belkı saman alevı gıbı 5-10 dk lık tempoları buna yetıyor gozukuyor olabılır ama suan kadroda alternatıf olmadıgı ıcın oynuyorlar..

antalya macı sıkıntılı mac olacaktır..

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 18:41
işte sivası ya yenemezsek ???fenezilya her türlü aptallıgı yapar :D yemişim onun büyüklüyünü

elturca61
24.02.2009, 18:42
yeneriz yeneriz sen rahat ol...

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 18:44
bende kadroyu yeterli bulmuyorum bizim acıgımız forvetti becerikli şimdi soruyorum size gökan diyosunuz da ,fatihin haminin yerini albilirmi???sıradan bir golcu gökan...

Mustafa Calik
24.02.2009, 18:45
Antrenmanda sakatlığı bulunan Orhan Ak, Volkan Altun ve izinli Fatih Ceylan bulunmazken, Uğur takımdan ayrı düz koşu yaptı. Ayrıca Mustafa Özkan ise uzun bir süre sonra antrenmana katıldı.

bu oyunculardan hangileri iyidir size göre ?

Mustafa Önder
24.02.2009, 18:46
Antrenmanda sakatlığı bulunan Orhan Ak, Volkan Altun ve izinli Fatih Ceylan bulunmazken, Uğur takımdan ayrı düz koşu yaptı. Ayrıca Mustafa Özkan ise
uzun bir süre sonra antrenmana katıldı.

Orhan Ak ve Fatih Ceylan çok önemli adamlar

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 18:47
hiçbiri :D tanımıyorum bile hangi takımdalar?

futbalski60
24.02.2009, 18:48
Antrenmanda sakatlığı bulunan Orhan Ak, Volkan Altun ve izinli Fatih Ceylan bulunmazken, Uğur takımdan ayrı düz koşu yaptı. Ayrıca Mustafa Özkan ise
uzun bir süre sonra antrenmana katıldı.

Fatih Ceylan Antalyaspor'un ortasahadaki en iyi ismi diyebiliriz.

Mustafa Calik
24.02.2009, 18:54
Orhan Ak ve Fatih Ceylan çok önemli adamlar

Fatih Ceylan Antalyaspor'un ortasahadaki en iyi ismi diyebiliriz.

Fatih Ceylan muhtemelen bizim macta oyniyacak .. sadece izinliymis. Orhan Ak'ta sakatmis daha bakalim yetisebilecekmi.

karatasof
24.02.2009, 18:55
Zor maç olur,inşaallah kazanırız.Antalya özellikle Özdilek geldikten sonra toparlandı.Bizim ise son zamanlardaki güven vermeyen futbolumuz düşünüldüğünde mücadelede sahadaki futbolcular kadar ekran başındaki bizlerinde kan ter içinde kalacağımız kuvvetle muhtemel.

Mehmet Sarigül
24.02.2009, 19:00
Sadri Sener dün TV'de yaptigi konusmada, Ersun Yanal'in bir önlibero istedigini söyledi.

Sadri Sener bunu neden yapiyor bilmiyorum, ama Hüseyin'in performansi neden bu kadar kötü oldugunu teyit etmis oldu.

Samet Yildirim
24.02.2009, 19:03
Sadri Sener dün TV'de yaptigi konusmada, Ersun Yanal'in bir önlibero istedigini söyledi.

Sadri Sener bunu neden yapiyor bilmiyorum, ama Hüseyin'in performansi neden bu kadar kötü oldugunu teyit etmis oldu.

Neye göre istiyor ??

belki 2 kule var bitanee atik hareketli adam ister...belkide avrupayi düsünürsek ve 2 ön libero hesaplarsak degesik tarzda oyuncu ister...bilemiyoruz...

baskanzaten fazla dokunmadan söyledi öylesine...ayrica dogru bir tespit bence...

avrupayi hüseyin-ceyhun aman allahim derim...

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 19:11
ama kosmadıgı haledee o karsı karsıya kaldıgı pozısyonlarıd atmıyoo bu nasıl ıss hadı umut kada kossa neyse ama hıc kosmuyoo taner gullerı adam karsı karsıya hıc kacırmıyoo attıgı gollere dıkkat edinn

Taner plase vuruşlarda iyi, Gökan Ünal ders almalı :)

Mehmet Sarigül
24.02.2009, 19:19
Neye göre istiyor ??

belki 2 kule var bitanee atik hareketli adam ister...belkide avrupayi düsünürsek ve 2 ön libero hesaplarsak degesik tarzda oyuncu ister...bilemiyoruz...

baskanzaten fazla dokunmadan söyledi öylesine...ayrica dogru bir tespit bence...

avrupayi hüseyin-ceyhun aman allahim derim...

Tespit dogru,...ama baskanimiz bunu neden simdiden acikliyor, yani "bir önlibero" demesi bana biraz mesaj gibi geldi.

mustafaction
24.02.2009, 19:34
fb kadıköyde maç kaybetmez biz antalya maçına bakalım

Recep Alkan
24.02.2009, 20:01
http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg

Uğur Erdoğan
24.02.2009, 20:09
Allah'ım fenerin yenmesini istiyorum kıyamet mi yaklaşıyor?

Acaba!

reisoğlu61
24.02.2009, 20:15
mac gercekten saat 15.15 demi ???

Emo91
24.02.2009, 20:23
haftaya lideriz!

sivas fenerden 5 yicek
bizde antalyaya 5 atacagiz ve lider olacagiz! :)

yenicegimizden hic sühpem yok, herkez tam destek versin ve maglubiyetlerde takimi yuhalamiyalim.
bunu yapan taraftara sesleniyorum: hangi dünyada yasiyorsunuz?

teknik heyet ve yönetim futbol bilgileri ile ve takimi tanimalariyla bize 1000 cekerler!

sükredinki adamlar sizin gibi taraftarlara "sesinizi kesin" demiyorlar!
hoca niye yattarayi oynatmamis gibi sorulari birakalim arkadaslar!

jacek cyzıo
24.02.2009, 20:27
sivas feneri yense bizde antalyayı sonra sivası sivasta yensek bizim için daha iyi olmazmı fener devre dışı kalır.

mehmet83
24.02.2009, 20:27
Fatih Ceylan muhtemelen bizim macta oyniyacak .. sadece izinliymis. Orhan Ak'ta sakatmis daha bakalim yetisebilecekmi.
Orhan Ak iyilessede oynamaz. Gs'deyken basina gelenleri hala unutmamistir :)

Onur Şeref
24.02.2009, 20:29
sivas feneri yense bizde antalyayı sonra sivası sivasta yensek bizim için daha iyi olmazmı fener devre dışı kalır.

Abi Feneri zaten devreye sokan yok ki onlar arkalarda takılıyor öyle.Zarar gelmez onlardan.Havlayan köpek ısırmaz misali.

mehmet83
24.02.2009, 20:30
Ayrica su Fatih Ceylan'i biz neden dusunmedik acaba? Sol acik icin iyi bir alternatif olurdu bence. Ilk 11'de olmasa bile yedek icin gayet kaliteli bir futbolcu. Tamda ihtiyacimiz olan mevkinin futbolcusu. Alanzinho'yla rekabete girer ve onunda performansinin artmasina sebep olabilirdi. Ben cok begeniyorum Fatih'i.

Kasım Hilal
24.02.2009, 20:33
herleyden çok galibiyete ihtiyacımız var..
İyi oyun filan şu aralar benim için hikaye..
1-0 olsun da bizim olsun!

Muhammet
24.02.2009, 20:36
Antalya'da hava ve saha şartları iyi olur. :)

Bülent AKBULUT61
24.02.2009, 20:44
hayatımda ilk defa fenerin yenmesini istiyorum.kendimden şüphe duymaya başladım kendime şaşırdım valla

.....
24.02.2009, 20:51
Bu maçı bizim için çok. önemli. hoş hangi maç önemsiz olduki bu olsun :)

sivas fb ile yapıyo puan kaybedecek bizim 3 puanı havada karada almamız lazım. ve alırızda

savas avci
24.02.2009, 20:56
Antrenmanda sakatlığı bulunan Orhan Ak, Volkan Altun ve izinli Fatih Ceylan bulunmazken, Uğur takımdan ayrı düz koşu yaptı. Ayrıca Mustafa Özkan ise uzun bir süre sonra antrenmana katıldı.

fatih ceylana dikkat etmek lazım iyi oyuncu

savas avci
24.02.2009, 20:57
Orhan Ak iyilessede oynamaz. Gs'deyken basina gelenleri hala unutmamistir :)
o zaman ki yattara yok ama artık

orhan42
24.02.2009, 20:58
Bu maç Umut ve Hüseyin oynuyor..Umarım Alan oynamaz da bir kişi eksik kalmayız..Zira çok güçsüz ve adaptasyon sorunu çekiyor..Gelecek sezona saklasın kendini..En azından gol atamazsak da yemeyiz diye tahmin ediyorum...

blacksilva
24.02.2009, 21:00
Antalyaspor 1 - 2 Trabzonspor (alin yazin skor veriyorum)

Bülent AKBULUT61
24.02.2009, 21:03
bu macta alanzinho kendi mevkisinde oynaması lazım yoksa oynaymasın daha iyi bu macı'da rahat alamazsak kafayı yerim

Adem Erdoğan
24.02.2009, 21:09

Doğru bir tespit.Fener sonradan açılabilir.Tez zamanda devreden çıkması daha doğru olur.Beraberlik en iyisi ama Sivas alırsa gerek şampiyonluk gerek avrupa kupaları yolunda bir rakip safdışı kalacak.
Sivas da eninde sonunda tökezleyecek bir yerde.

kemaLAZ61
24.02.2009, 21:11
Marcelinho'yu Ziya hoca kendi pozisyonunda oynatmadi oynatmadi sonunda adami kötü diye verdek. Simdi nedense cosmak üzere...

Alanzinhonun sonuda böyle olmasini istemiyorum...

Bülent AKBULUT61
24.02.2009, 21:15
bize gelen hocaların sol kanat fobisi var sol kanat oyuncusu alıyoruz adam sağ tarafta oynuyor bu ne biçim iştir anlamadım

jacek cyzıo
24.02.2009, 21:19
Allahım bu strese can dayanmaz bu maçı muhakkak almalıyız.

Tayfun Aydın
24.02.2009, 21:23
Fener liler bizim kadar istemiyorlar Sivas maçını kazanmayı ama bence de En azından beraberlik alır Sivas.Sonra da kendi sahalarında düşüşteki Ankarasporla oynayacaklar.2 maçta lider de olabiliriz 4. hatta 5. de

jacek cyzıo
24.02.2009, 21:23
bence alan solkanat değil adam serbest oynamayı seviyor.kendi söylemiştir hocaya.idmanlarda iyi ise hocada denemiştir.alan son maçta o kadar tepkiyi hak etmedi.biraz güçlensin ozaman onu yuhalayanlar ne yapacak merak ediyorum.bu forumda sabahlara kadar alınması için yönetime baskı yapmadıkmı.şimdi ne çabuk yönetimi sattınız.biraz sağduyu lazım.

jacek cyzıo
24.02.2009, 21:27
trabzonlu olup ta başka takım tutanları lanetliyorum.

Muhammed KOÇ
24.02.2009, 21:34
lazinho ile yattarayı bir arada oynatacak bir 11 lazım ama malesef olmuyo işte..

Mehmet Zeki
24.02.2009, 21:38
lazinho ile yattarayı bir arada oynatacak bir 11 lazım ama malesef olmuyo işte..

Olmasin zaten. COk ofansif oynariz 2.si de oynarsa.

Bülent AKBULUT61
24.02.2009, 21:38
trabzonlu olup ta başka takım tutanları lanetliyorum.aynen bende seni destekliyorum.dediklerin cok doğru adama soruyorsun memleket neresi TRABZON diyor e nolcak diyorum bu sene şampiyon olurmuyuz diyorum adam birde bişkin bişkin gülerek ben fenerliyim diyor gurusuz onursuz insanlar

Murat GENEL
24.02.2009, 21:41
aynen bende seni destekliyorum.dediklerin cok doğru adama soruyorsun memleket neresi TRABZON diyor e nolcak diyorum bu sene şampiyon olurmuyuz diyorum adam birde bişkin bişkin gülerek ben fenerliyim diyor gurusuz onursuz insanlar

Allah başka dert vermesin o arkadaşa..

Kaan
24.02.2009, 21:47
2 haftada 5 puan kaybının ardından bu maçı alacağımızı düşünüyorum. :)

Medallion
24.02.2009, 21:48

Boyle basit seyler icin lanet okumayi dogru kabul etmiyorum. Herkes istedigi takimi tutmali, o herkesin kendi bilecegi is...

Cafer Bulur
24.02.2009, 21:57
Doğru bir tespit.Fener sonradan açılabilir.Tez zamanda devreden çıkması daha doğru olur.Beraberlik en iyisi ama Sivas alırsa gerek şampiyonluk gerek avrupa kupaları yolunda bir rakip safdışı kalacak.
Sivas da eninde sonunda tökezleyecek bir yerde.
Sivas fb deplasmaninda tökezlemezse hangi macta tökezleyecek?
Esasinda fb mutlaka kazanmali,zira fb kazansa dahi diger maclarda rahatlikla puan kaybedecektir.
Fb nin yaris disinda kalmasi bizim de cok lehimize olmaz,bize cok yaklasmasalar bize yeter de artar bile.
Genel itibari ile sivas i en büyük rakibimiz olarak görüyorum.

Bülent AKBULUT61
24.02.2009, 22:02
bu macta alacağımız kötü bir sonuc (ALLAH göstermesin)butun ümitlerimizi yıkar

Anıl C
24.02.2009, 22:05
bide bu maçtaki psikolojimizi bi gun önceki fb-sivas macı büyük oranda şekillendirecektir

Cafer Bulur
24.02.2009, 22:11
bu macta alacağımız kötü bir sonuc (ALLAH göstermesin)butun ümitlerimizi yıkar
Biz olumlu bir sinerji olusturalim diyoruz ve buna ragmen olumsuz iletiler gelmeye devam ediyor.
Hayir kardesim biz antalya macini kaybetsekde yaristan kopmayacagiz,bu böyle bilinsin.
Biz sampiyonluga oynamaya 2 mac kazanarak ortak olmadik,2 mac kaybederek de bu yaristan kopmayiz.
Yaristan ne zaman kopariz biliyormusun,camianin sampiyonluga olan inanci kalmayinca biz bu yarista olmayiz.

Tekrar hatirlatmakta fayda var sanirim.

cdgtscdg
24.02.2009, 22:47
kesinlikle inanç azalmamalı o giderse şampiyonluk falan hikaye olur

adamların bizden çok geride oldukları halde çıkıp bangır bangır bağırıyolar şampiyonluğun en büyük adayıyız diye biz kendimize derken sorun çıkıyo bırakın başkalarına demeyi bunu anlamış değilim

Mustafa Demir
24.02.2009, 22:50
mac saati yinemi degisti ya bune be

irfanb
24.02.2009, 22:54
Olmasin zaten. COk ofansif oynariz 2.si de oynarsa.

Alanzinho`nun alinma amaci bu degilmiydi zaten?
Iki kanadi da calistirmak.Madem Alanzinho varken Yattara olmayacakti, ne diye o kadar bonservis parasi ödendi.
Takas edilsedi bari Yattara ile.Yok demezdi sanirim Norvec ekibi.

erhank
24.02.2009, 23:15
Allahim nasip ederse 4 sene üstüne Trabzonuma geliyorum. Gerci burasi Antalyaspor macinin basligi ama olsun, Konya ve galata maclarinda tribündeyim Rabbimin izni ile 3 yasindaki oglumuda getirim maca cocugun kanina islesin o hava, zaten BordoMavi diyor baska birsey demiyor.

turkish0061
24.02.2009, 23:44

Aynen helal olsun, Benim gicik ablam Galatasaray gibi bir taklimi tutuyo, Bende ona diyorum sen benim kardesim olamasin. Trabonlu olda yanima gel.

Ha-kan
24.02.2009, 23:52
Gökhan Ünal'a bağlı her şey. Eğer maçı ciddiye alır da kendisini dünyanın efendisi sanmaz,sonra da pozisyonları değerlendirirse maçı alırız.

Ha-kan
24.02.2009, 23:53
mac saati yinemi degisti ya bune be

Ne olmuş yeni saat?

Gökhan KAN
24.02.2009, 23:54
Akşam Tribün Ateşi programında herkes berabere biter dedi maç için...Özellikle Hayri banko berabere dedi...Uyuz oldum....

Ha-kan
24.02.2009, 23:56
Akşam Tribün Ateşi programında herkes berabere biter dedi maç için...Özellikle Hayri banko berabere dedi...Uyuz oldum....

Boşver. Onlar Trabzonspor'un son 2 oyununa göre demişlerdir. Oysa bizimkiler gereken dersi aldı bana göre.Antalya maçında aynı lakayıt oyunu oynamazlar ve bizde kazanırız

Erdal DİLEK
24.02.2009, 23:59
Ne olmuş yeni saat?
yooo mac saati aynı. . .

erkankoc
25.02.2009, 00:00
fener sivas iicn ne dediler beyfendiler trubun atesinde

Mustafa Hazıroğlu
25.02.2009, 00:01
Bu maçın 15:15 olmasında ki amaç ne ? :/

Uluhan
25.02.2009, 00:14
Zor maç olacak, umarım forvetlerimiz gününde olur, çok fırsat kaçırmazlar. Ama en önemlisi Selçuk ve Colmanın iyi olması.

Gökhan KAN
25.02.2009, 00:16
fener sivas iicn ne dediler beyfendiler trubun atesinde
Fb zor da olsa alır dediler...

Erdal DİLEK
25.02.2009, 00:19
Fb zor da olsa alır dediler...
dilleri varmıyor fener yenilir demeye, cok önemli maclarımızdan biri, İnşallah kazanacağız ve rotamızı şampiyonluğa cevirip yol devam edeceğiz, başımız ve futbolumuz hep dik olacak. . . .

ts_tuncay_ts
25.02.2009, 00:21
Bu maçın 15:15 olmasında ki amaç ne ? :/

gün uzamasından kaynaklı olabilir diye düşünüyorum...

cellchook
25.02.2009, 00:39
ıyı futbol bekleyenler ıcın bır lafım var ama yerı burası degıl...bazı seylerı buluyorsak ambalaj ıstemeyelım..3 puan geldı mı parantez ıcıne kotu oynayarak kazandı yazmayacaklar..

ayrıca fark atarız mesajlarının hıkaye oldugunu dusunuyorum..10 mac yapsak bırınde de 5 atamayız su surecte...

anlatmak ıstedıgımız sıkıntılı mac..antalyanın mutlak puana ıhtıyacı var dusme potasına bakmanız yeterlıdır..
alanzınho bence kumasını bellı ettı..kımse medenıce daha 4 mac oldu gecen hafta ılk kez onbır cıktı demesın.bır futbolcu az cok kendını bellı eder...yedek kalması daha muspet olur takım ıcın...

kazanan takımdan vazgecmek salaklıktır...

-----------------slyva-------------------
serkan-------song-----------egemen----cale
yattara--------selcuk----huseyın----------colman
--------------umut-----------gokhan

pEjMuRdE_
25.02.2009, 00:54
rahat kazanacağımızı düşünüyorum ya da öyle düşünmek istiyorum bilemiyorum ama tek bildiğim bu haftaki maç için çok rahat olduğum.

fenerbehçeninde çok rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum adamlar kazanması gereken maçların hemen hemen hepsini kazanıyorlar kötü zamanlarında da olsalar. zirveye bu hafta yine ortak oluruz.

is_mail61
25.02.2009, 01:30
ya kazanıcaz inşallahda bence gene okadar rahat olmıcak hatta stresli bi maç olucak bana öle gelio ben bu sene deil sadece 24 yaşındayım kaç senedir stressiz maç izlemiyorum yani ha yedik ha yicez zaten gören 30 filan dio trabzonspor yaşlandırdı beni ömrümden yedi ya olsun bikere şampiyonluk görmeye ömrümden 5 sene vermeye razıyım valla (gelecek 5 sene içinde ölmem inş şampiyonluğuda göremem yoksa)

muratd61
25.02.2009, 01:44
erken atacağımız bir gol sonra sıklaşan antalya atakları sonucunda bir gol daha atacağımız bir maç geçiyo içimden :) ankara maçı gibi yani. bu maç dönüm maçımız gerçekten.mutlaka kazanmalıyız.bırakın yenilgiyi berabere kalmamız bile matematiksel olmasa bile psikolojik olarak havlu atmamıza neden olur.denizli ve antalayı yenemeyen takım içerde konyayı yense bile GS maçını alamaz :S

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 01:46
maç kesinlikle rahat olmayacak hangi maçımızı rahat oynadık biri cvp versiN??özelikle fb sivas macından sonra sonuca göre futbolcular dahada gergin olabilir ....siz oralarda napıyosunuz bilmem ama burda herkes kaçan gollerde sandalyeleri tekmeliyo gökanın bıze bunu yapmaya ne hakkı var yada umutun??gökhan adam gibi oynamaycaksa cıkmasın maca,bu adam sadece kendini ve kariyerini düşünüyo zaten oynarkende bencil oynuyo..kimse gökanı savunmasın gol atıyo kurtarıyo takımı diye görevi yani okdarınıda atsın bosuna para almıyo nerdeyse ikinci yarının ortasına gelcez kaç golu varki?milli takımda oynarken calım atmayı bilio ama!!!ya hoca bide özel calısıyo gökanla bukadarmı olur ona verilen şans ısac a göksuya verilsin yada forvet olarak yattara oynatılsın zaten koşmuyo pek mücadele etmiyo ama kalenin agzında durusa gokan gibi kaçırmaz teknik var nede olsa..... alanznyo ters kantta oynatılıyo oda yerine gecsin yıpratmayın hemen ilk macta hızını becerisini gördük ama bırakmıyolar adam oynamak istiyo yattara gibi keyifine göre davranmıyo...

trabzonlu olupta başka takımı tutanlara gelince tamamen hava işi isimleri varya gs ve fb nin iş olsun işte sorunca futbolcularının hiçbirini tanımıyolar :D benim çok var tanıdıgım öyle iğrenç yaratıklar :D cok kavga ediyorum onlarla utanmıyomusunuz diye :D utanmıyolarmış :D

Osman Yavuz
25.02.2009, 01:53
Bu maç Fenerbahçe ve Ankaraspor maçlarındaki kimliğimize geri döneceğiz diye düşünüyorum.Erken bir gol arkadaşların dediği gibi maçı kolaylaştırır.Bu bizim için bir silkinme maçı olacaktır ve kazanacağımızı düşünüyorum.Tahminim önümüzdeki 13 maçta 8 galibiyet 5 beraberliğin şampiyonluğa yeteceği şeklinde.

muratd61
25.02.2009, 02:06
maç kesinlikle rahat olmayacak hangi maçımızı rahat oynadık biri cvp versiN??özelikle fb sivas macından sonra sonuca göre futbolcular dahada gergin olabilir ....siz oralarda napıyosunuz bilmem ama burda herkes kaçan gollerde sandalyeleri tekmeliyo gökanın bıze bunu yapmaya ne hakkı var yada umutun??gökhan adam gibi oynamaycaksa cıkmasın maca,bu adam sadece kendini ve kariyerini düşünüyo zaten oynarkende bencil oynuyo..kimse gökanı savunmasın gol atıyo kurtarıyo takımı diye görevi yani okdarınıda atsın bosuna para almıyo nerdeyse ikinci yarının ortasına gelcez kaç golu varki?milli takımda oynarken calım atmayı bilio ama!!!ya hoca bide özel calısıyo gökanla bukadarmı olur ona verilen şans ısac a göksuya verilsin yada forvet olarak yattara oynatılsın zaten koşmuyo pek mücadele etmiyo ama kalenin agzında durusa gokan gibi kaçırmaz teknik var nede olsa..... alanznyo ters kantta oynatılıyo oda yerine gecsin yıpratmayın hemen ilk macta hızını becerisini gördük ama bırakmıyolar adam oynamak istiyo yattara gibi keyifine göre davranmıyo...

trabzonlu olupta başka takımı tutanlara gelince tamamen hava işi isimleri varya gs ve fb nin iş olsun işte sorunca futbolcularının hiçbirini tanımıyolar :D benim çok var tanıdıgım öyle iğrenç yaratıklar :D cok kavga ediyorum onlarla utanmıyomusunuz diye :D utanmıyolarmış :D

yattaranın gol vuruş tekniği kesinlikle gökhandan daha kötü.yani gökhanın işini yattara yapamaz

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 02:21
ama yatarayı yere göge sıgdıramıyo kimse, gol vurusuda yapamıyosa bişy demiyorum ben daha ...

aurora
25.02.2009, 11:17
Şu bir gerçek ki kazanma azmi olan takımlar oyun bitip perde kapandıgında hep sahnede başköşede olurlar. Tüm spor yazarlarının söylediği şu ki; Trabzonspor kaybetse yada berabere kalsa bile mücadele ediyor. Bu mücadele sonucunda mutlaka bir açık yakalayıp ki galip geldigimiz maçlarda oyle oldu golunu atıyor. Bu mücadele azmi devam ettikçe en büyük aday biziz. Bu arada İstanbul medyası beyanatlarını dikkatle takip ederseniz çok sinsi bir yıldırma stratejisi uyguluyor. Genel söylemleri kadro yeni bu sene beklemesinler şampiyonlugu sabırlı olsunlar falan. Hatta geçen biri diyordu ki Trabzon haddini bilerek oynuyor. Sanki Trabzon un haddi şampiyonluga oynamamak gibi. Bu camia şampiyonluga yabancı degilki. Yada hakketmeyecek kadar kucuk bir camia da degil ki. Hatta Degerli başkanımız Sadri Şener bile bugün basında yer alan açılamasında Şampiyon olamassak aglamayız zaten yeni bir kadroyuz gibi şeyler soyledi. Bu takımın hedefi ve hakketigi şampiyonluktur. Engeller Gözümüzü hedeften ayırdıgımız zaman ortaya cıkan korkunc şeylerdir. Hedefimiz şampiyonluktur. Bu camiada Bunu elde edecek güç ve kudret vardır. Kimse sindirmeye kalkamsın bu camiayı.....

Murat Acar
25.02.2009, 11:26
Şu bir gerçek ki kazanma azmi olan takımlar oyun bitip perde kapandıgında hep sahnede başköşede olurlar. Tüm spor yazarlarının söylediği şu ki; Trabzonspor kaybetse yada berabere kalsa bile mücadele ediyor. Bu mücadele sonucunda mutlaka bir açık yakalayıp ki galip geldigimiz maçlarda oyle oldu golunu atıyor. Bu mücadele azmi devam ettikçe en büyük aday biziz. Bu arada İstanbul medyası beyanatlarını dikkatle takip ederseniz çok sinsi bir yıldırma stratejisi uyguluyor. Genel söylemleri kadro yeni bu sene beklemesinler şampiyonlugu sabırlı olsunlar falan. Hatta geçen biri diyordu ki Trabzon haddini bilerek oynuyor. Sanki Trabzon un haddi şampiyonluga oynamamak gibi. Bu camia şampiyonluga yabancı degilki. Yada hakketmeyecek kadar kucuk bir camia da degil ki. Hatta Degerli başkanımız Sadri Şener bile bugün basında yer alan açılamasında Şampiyon olamassak aglamayız zaten yeni bir kadroyuz gibi şeyler soyledi. Bu takımın hedefi ve hakketigi şampiyonluktur. Engeller Gözümüzü hedeften ayırdıgımız zaman ortaya cıkan korkunc şeylerdir. Hedefimiz şampiyonluktur. Bu camiada Bunu elde edecek güç ve kudret vardır. Kimse sindirmeye kalkamsın bu camiayı.....

Çok güzel dile getirmişsin Duygularıma tercüman olmuşsun bende bir kaç şey ilave etmek istiyorum....
Ali şe3nin katıldıgı bır programda Alişenin söylediği şu 3 istanbul takımından baska takımın şampiyon olmasını ne 3 istanbul klübü nede medya siter....
Baktılarkı bu üç ezik olamayacak bari işi kurtaralım yeni bi şampiyon çıkaralımda en azından devrim olsun derdındeler yanı bizi alaşağı etmeye bizi şampiyon yapmamaya and içmiş gibiler.Sivasın olması Bizim olmamızdan daha ıyı o medya için onalr her daim kendi çıkarlarını düşünüyolar..Ama Ben inanıyorumki bu takım bu sene kimseye yedirmeyecek.Denizli maçınıda okadar önemsemiyorum açıkçası olur böyle kazalar.Biz onca kaliteli futbol oynuyoruz ama şu ana kadar hiçbir istanbul medyasında bizim şampiyonluğumuz on plana çıkarılmadı ve her daim hep istanbul takımalrı yetişir kapatır dendi .Ama bakıyorumda 2 maçta galip gelen beceke yi hemen en büyük aday ilan ettiler.gaziantep ilk yarıda o golelrı atabilseydi bugun becekeyide yerın dibine soakrlar dı ama işte onlarında ne olduğunu hepimiz biliyoruz zaten.Bu ligde bence en büyük şampiyonluk adayı biziz ....

Emo91
25.02.2009, 13:48
yenecegiz dostlar!
herseye ragmen, yenilsek bile sapitmayalim lütfen!
destege her zaman devam!

aurora
25.02.2009, 14:14
Şampiyonluk yolunda bizi bekleyen tehlikelerden biride kendimizden kaynaklanan Başarının kapısından geri dönmek alışkanlıgı. Örneğin 1996 daki kaçan şampiyonluk, iki kez kapısından döndüğümüz Şampiyonlar ligi. Ama şu varki bu huyumuzun genlerimize işleyip işlemedigi nin çözümü yine bizde. Hastalıgın tedavisi önce teşhisten gecer. Dolayısıyla önceki kötü tecrübeler bilinerek sogukkanlılıkla ve azimle hedefe dogru ilerlemeliyiz.

Mustafa Ayazoğlu
25.02.2009, 14:16
Galatasaray'ı yenmiş olamaları normal, Beşiktaş'a 4 kez yenildiler zor maç kazanmalıyız, kazanacağız..

demir
25.02.2009, 14:18
denizli macından sonra hüseyin ve umutu eleştirenleri vururum :D :D

Tahir
25.02.2009, 14:22
hüseyin ve umut bu takımın koşan iki adamı onların tekniği becerisi sınırlı olabilir ama mücadeleleriyle takımın vazgeçilmezleri olduklarına herkes hemfikir herhelde.antalya maçı çıkışa geçeceğimiz maç olacak gs maçında şov yapacağız inşaallah

ferdiT
25.02.2009, 14:24
bizim yenecegimizden suphemiz yok kimseninde olmasın...

Akın NAZİFOĞLU
25.02.2009, 14:31
denizli macından sonra hüseyin ve umutu eleştirenleri vururum :D :D

bende fururum:D:D

UĞUR DURTAŞ
25.02.2009, 14:51
antalya maçı zor geçecek,antalya düşme potasında
sınırlı sayıda gökhan ve umuta gol pozisyonu gelecek çok dikkatli olmalılar
denizli maçında olduğu gibi gökhan o tarz goleri kesinlikle atmalı...
ilk golü atarsak antalya savunmasını orta sahaya yakın kuracak burda ersun hocamızın akılcı taktiği devreye girmeli ve ikinci gol veya goller gelmeli bu fırsat bjk maçında geldi ama ersun hocamız bunu düşünerek taktik çalıştırmadı kanısındayım akılcı bir taktik bjk maçında farka giderdi...
en önemli konu yattaranın her maçta tüm olumsuz hareketlerine rağmen 90 dakika sahada kalması taraftarıyım.yattara sağ kanatta orta saha yakınlarında veya rakip ceza sahası yakınlarında olduğu zaman önünde boş alan olsada golcülerimiz rakip arkasındalar yattara yemen ortalıyor yattara çok özellikli bir oyuncu yattaranın bu tür pozisyonlarda boş alını mümkün olduğu kadarıyla geçmesi lazım süratli oyuncu rakip kaleye yanaştıkca golcülerimizin pozisyona girmesi daha kolay olur diye düşünüyorum yattara bu hareketleri formda olduğu dönemlerde çok yapıyordu avni akerde a.gücü maçında ceza sahasında 2-3 oyuncuyu geçerek hatta kaleci serkanıda yatırarak f.tekke ye alda at dedi...işte bu yattara
antalya maçında kazanan taraf oluruz inşallah.saygılarımla

oflu engin
25.02.2009, 15:09
fb sivas berabere kalsın bjk hezamanki gibi belediyeye yenilsin konya gsye tarih yazmaya devam etsin.trabzonsporumda bu maçı alsın.çok şeymi istedim.

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 15:55
biraz bordo biraz mavi
şampiyonun asil rengi
maç başlayınca yüklen bari
gol at dedik duymadınmı
sana dedik duymadınmı :D

yenilince boynumu büktün
nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm
bilemezsin
birdeee anlatyayı düşündüm
konyayı düşündüm yeneceksin...

aklımın ucunda tek kelime şampiyonluk
büyük harflerle kalbime kazınmış
yenilme artık olur olmaz takımlara
sen bir efsanesin geçmişini unutma :D

valla suanda aklıma geldi baştaki dörtük zaten varıdıda böyle devamını arada uyduruyorum işte :D

İslam Sezer
25.02.2009, 16:11
deplasmanda uyuyan seyirci olmayacak,kazanma ihtimalimiz yüze 70,yüzde 25 beraberlik,yüzde 5 yeniliriz.
inşallah kazanacağız...

asimavi
25.02.2009, 16:30
yeri değil belki ama ...şimdi gördüm ..hani şu bizim alamadığımız alex varya internacionaldaki....

...spartak moskovaya transfer olmuş hemde 5 milyon avro ya ..tam dönekmiş internacionalli yöneticiler ..alex da tam gerizekalıymış ..

..bize gelmedi gitti rusyaya biz bi adamı isteyince 10 milyon çekerler başkaları gider 5 milyona alır...

...emin olun alanzinhoyu başka bi takım alsaydı 2 milyon dan 1 kuruş fazla vermezdi...alanzinho tabiki kaliteli oyuncu ama bizim istediğimiz oyuncular hep mi böyle olacak ...hep çok para veripdemi alınacak bu adamlar...

GERONIMO35
25.02.2009, 16:57
yeri değil belki ama ...şimdi gördüm ..hani şu bizim alamadığımız alex varya internacionaldaki....

...spartak moskovaya transfer olmuş hemde 5 milyon avro ya ..tam dönekmiş internacionalli yöneticiler ..alex da tam gerizekalıymış ..

..bize gelmedi gitti rusyaya biz bi adamı isteyince 10 milyon çekerler başkaları gider 5 milyona alır...

...emin olun alanzinhoyu başka bi takım alsaydı 2 milyon dan 1 kuruş fazla vermezdi...alanzinho tabiki kaliteli oyuncu ama bizim istediğimiz oyuncular hep mi böyle olacak ...hep çok para veripdemi alınacak bu adamlar...

ankaraspor dan alanzhnio için 1.5 milyo istemişler diye haber çıkmıştı ya:)

Uğur Erdoğan
25.02.2009, 16:58
biraz bordo biraz mavi
şampiyonun asil rengi
maç başlayınca yüklen bari
gol at dedik duymadınmı
sana dedik duymadınmı :D

yenilince boynumu büktün
nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm
bilemezsin
birdeee anlatyayı düşündüm
konyayı düşündüm yeneceksin...

aklımın ucunda tek kelime şampiyonluk
büyük harflerle kalbime kazınmış
yenilme artık olur olmaz takımlara
sen bir efsanesin geçmişini unutma :D

valla suanda aklıma geldi baştaki dörtük zaten varıdıda böyle devamını arada uyduruyorum işte :D

hoş bişiy olmuş yaa :D

GERONIMO35
25.02.2009, 17:01
antalyaya patlayacağız ahanda buraya yazıyorum:)

sezonbaşından beri yaza bıkmadım nasısa bir maçta patlarız artık bugidişle ben patlayacağım:)

Sivası şampiyon yapmayı kafalarına koymadıysa federasyon ve işbirlikçileri bu sene kesin biz şampiyonuz

Ama bakıyorumda sivasta bir fener gibi oldu hakemlerlşe elele gidiyorlar Bu işlerden acaip uyuz oldum ben

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 17:05
hoş bişiy olmuş yaa :D

saol :D

abi o işlere ben yıllardır uyuz oluyorum 24 yıldır bu ulkede trabzonsporun hakkı yenilio başkada bişy deil yani...hepsine engüzel cvp şampiyonluk

Eymen
25.02.2009, 17:09
antalyaya çaktıktan sonra gerisi kolay bu takım toparlanır bu arada sarı kart sınırında cale ve selçuktan başka oyuncumuz var mıydı?

Hüseyin İlkin
25.02.2009, 17:11
Artık Fenerbahçe'ye ve Ankaraspor'a karşı oynadığımız oyunu tekrar sahaya yansıtma vakti geldi .

Rakiplerimizden ikisinin , gerçi ben Fb'yi rakip olarak almıyorum artık kendimize ama neyse , oynadığı bir haftada bu avantajı kullanmak lazım . Fb-Sivas maçının skorunu bilerek çıkacağız bu maça . Umarım iyi şeyler olur hafta sonu .

Eymen
25.02.2009, 17:13
colman kart sınırındamıydı?

Mustafa Önder
25.02.2009, 17:25
colman kart sınırındamıydı?

değildi colman

Eymen
25.02.2009, 17:27
şimdi antalya maçında sadece cale ve selçuk mu kart sınırında?

tstafi
25.02.2009, 17:39
deplasmanda uyuyan seyirci olmayacak,kazanma ihtimalimiz yüze 70,yüzde 25 beraberlik,yüzde 5 yeniliriz.
inşallah kazanacağız...

avnı akerede beklerız senı uyutmassın ozaman taraftarı

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 17:40
:D kesin gel.. bizede birileri lazım uyumamak için biz zaten 90dk uyuyoruz

fetvaci
25.02.2009, 18:37
kesınlıkle yenmemız gereken bır mac sıvasın fenere takılacagına kesın gozuyle bakıyorum fenerın son umudu bu ılk 2 ıcın eger bundada galıp gelemezse vay fenerın halıne onun ıcın fener sıvası alır bu mactan alacagımız 3 puanla da yenıden zırveye cıkarız

aaahmet61
25.02.2009, 18:41
eğer bu haftada berabere veya yenilirsek ersun yanal efsanesi cuk diye oturacak.Allah korusun.fb gs bjk kötü gidiyor.bizde 2 haftadan beri kötüye gidiyoruz.sadri başkan 2 sene önce başımaza gelseydi keşke.bu sene kesin şampiyonduk.

Oktay AKKUŞ
25.02.2009, 18:41
Fener Nasıl Gs ve Bjk Maçından Önce Yenilse Ligten Kopardı Şimdi de Aynı Durum Bu Maçı da Atlatır ama Çekirge 3.Defa Zıplar mı Şüpheli ki Sivas Gibi Bir Yapraga..:)

Pirselimoğlu
25.02.2009, 18:48
şimdi antalya maçında sadece cale ve selçuk mu kart sınırında?

(serkan-selçuk-cale)

ayrıca antalyalı sedat ağçay sarı cezalısı olarak bizim maçta oynamayacak.

saRı
25.02.2009, 19:20
bu maç ciddi derecede önem taşıyor..dengeler değişebilir..zaten sivasın 3 puan ve averajlada gerisindeyiz..maç kaybetmeme lüksümüz olmamalı..forvetlere büyük iş düşüyr..umutun maçı olabilir yine..haydi karadeniz kaplanları..

Murathan
25.02.2009, 19:50
Galatasaray'ı yenmiş olamaları normal, Beşiktaş'a 4 kez yenildiler zor maç kazanmalıyız, kazanacağız..
8jk ye şifo veriyordur maçı :mad:

6Şafak Aydın1
25.02.2009, 20:07
Sifo`nun ic sahada maglubiyeti yok. 3-4-0. Bu mactan sonra 3-4-1 olacak insallah.

Tanju
25.02.2009, 20:23
Umut'um var sorunum yok:D

steelturkTS
25.02.2009, 20:23
denzili kazası inşallah iyi bir ders ollmuştur.yoksa sonumnuz iyi olmaz.tekrar istikrarı yakalamaktan başka çaremiz yok.antalyada ki kardeşlerimizin en güzel şekilde takımımıza destek vereceklerdir.bu hafta mutlak galip gelmemiz lazım..

Cüneyt Canlıca
25.02.2009, 20:33
Umarım kazanırız.Takımdan güzel oyun beklemiyorum..Doksan dakkada yarım pozisyonumuz olsunda 3 puan bizim olsun.. Başka bi isteğim yok..

Cafer Bulur
25.02.2009, 21:02
Bu sezon genele baktigimizda öne gectigimiz maclarda daha kolay kazandigimiz,geriye düstügümüz maclarda ise cok zorlandigimiz acikca ortaya cikiyor.

Kaybettigimiz denizli macinda dahi öne gecmeyi becerebilseydik,o mac cok farkli biterdi.

Bu durumda daha rahat kazanabilmek icin bizim öne gecmemiz gerektigi gercegi ortaya cikiyor.

Bu nedenle pazar günkü macin basindan itibaren agirligimizi hissettirmeli ve galibiyete kimin daha cok ihtiyaci oldugunu ortaya koymaliyiz.

Antalya macinda öne gecersek kazanmak zorunda oldugumuz bir macta rahatlayacak ve oyunumuzu daha rahat bir sekilde ortaya koyabilecegiz.

Bu nedenle mutlak prensibimiz önce yat sonra uyanmak yerine önce at sonra yat olmalidir.:)

serdar avcı
25.02.2009, 21:45
trabzonspor için varmısın yokmusun maçı, biz puan kaybedip fener de yenilirse % 51 bitmiştir.bu iş tek yol 3 puan başka yol yok.

Cafer Bulur
25.02.2009, 21:51
---------------------------------sylva-----------------------------------------------------

serkan-------------------song-------------------egemen----------------------cale----------

---------------selcuk-------------------hüseyin--------------------colman-------------------

Yattara-----------------------------------gökhan-----------------------------umut--------

61SOYTÜRK61
25.02.2009, 21:53
sivas yenilirse varmısın yokmusun olmaz :D

Mustafa Calik
25.02.2009, 21:57
---------------------------------sylva-----------------------------------------------------

serkan-------------------song-------------------egemen----------------------cale----------

---------------selcuk-------------------hüseyin--------------------colman-------------------

Yattara-----------------------------------gökhan-----------------------------umut--------

böyle demek istedin :)

________________SYLVA________________
SERKAN_____SONG_____EGEMEN______CALE
_______________HÜSEYiN________________
_____YATTARA___SELCUK___COLMAN______
____________UMUT___GÖKHAN____________

Cafer Bulur
25.02.2009, 22:00
böyle demek istedin :)

________________SYLVA________________
SERKAN_____SONG_____EGEMEN______CALE
_______________HÜSEYiN________________
_____YATTARA___SELCUK___COLMAN______
____________UMUT___GÖKHAN____________
Senin yapmis oldugun dizilis yanlistir.
Benim futbol anlayisima göre biz sezon basindan beri 3 forvetle oynuyoruz.
Yattara tipik bir forvet olmasa da sadece forvet özellikli bir oyuncudur.
Savunmaya hic katkisi olmayan bir oyuncuya orta saha gözüyle bakamayiz.

Uğur Cira
25.02.2009, 22:24
Vallahi biz maçı almamıza bakalım.sivas hakemlerle puanlar alıyor.
Size bir şey söyleyim.Fenerbahçe sivasa rahat 3 tane atarsa şaşırmayın.Bizim maçı almamız önemli.Sivas kadıköyde feneri yenecek beceriye sahip değil.işleri güçleri defans yaıp çirkefçe oynamak.Sivasspor hiçbir zaman şampiyon olmaya layık bir takım değildir

turkish0061
25.02.2009, 23:00
sivas kaybetsin, yada berabere, bizde kazansak Oh beee super olur :)

Sefa
25.02.2009, 23:01
Umut için ilk defa bu kadar ümitli konuşuyorum bu maçta patlayacağını ve show yapacağını düşünüyorum :D

Mustafa Calik
25.02.2009, 23:02
Senin yapmis oldugun dizilis yanlistir.
Benim futbol anlayisima göre biz sezon basindan beri 3 forvetle oynuyoruz.
Yattara tipik bir forvet olmasa da sadece forvet özellikli bir oyuncudur.
Savunmaya hic katkisi olmayan bir oyuncuya orta saha gözüyle bakamayiz.

haklisin zaten :) orta sahaya koydugum icin hemen dizilis yanlis olamaz aslinda .. yani forvete yakin oyniyor zaten hep yattara.

orta saha ve forvetimiz

____________HÜSEYIN______________
_________SELCUK______COLMAN_____
YATTARA__________________________
__________GÖKHAN__UMUT__________

Cafer Bulur
25.02.2009, 23:09
haklisin zaten :) orta sahaya koydugum icin hemen dizilis yanlis olamaz aslinda .. yani forvete yakin oyniyor zaten hep yattara.

orta saha ve forvetimiz

____________HÜSEYIN______________
_________SELCUK______COLMAN_____
YATTARA__________________________
__________GÖKHAN__UMUT__________
Simdi oldu iste.:D

tisan61
25.02.2009, 23:10
inşaallah kazanırız allahın bir haftam zehir oldu
elimizdeki avantajı tepdik

a d bacan
25.02.2009, 23:13
ALLAHım zor geçer mart ayı artık
antalya başlangıç olursa geriside kolay olur inşallah

Yasin Berber
25.02.2009, 23:15
Çok rahat olun bu maçı kazanacağız tersi olursa bu mesajı suratıma vurursunuz kalın sağlıcakla....

Murat Acar
25.02.2009, 23:26
Çok rahat olun bu maçı kazanacağız tersi olursa bu mesajı suratıma vurursunuz kalın sağlıcakla....
Çok büyük bir aksilik olmazsa biz o maçta tribünde yerimizi alacağız.Boynu bükük dönmeyeceğiz bende bundan eminim...Zor-mor yada kolay-molay her halukarda o 3 puan bizim olacak...

Adil ÖZGÜR
25.02.2009, 23:29
Çok büyük bir aksilik olmazsa biz o maçta tribünde yerimizi alacağız.Boynu bükük dönmeyeceğiz bende bundan eminim...Zor-mor yada kolay-molay her halukarda o 3 puan bizim olacak...

http://forum.bordomavi.net/image.php?u=9953&dateline=1157296173 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9953)

Acar 08; O bayrağı stada dikerek göğsümüzü kapardın.

tisan61
25.02.2009, 23:29
inşaallah dediğin gibi olur

Murat Acar
25.02.2009, 23:34
http://forum.bordomavi.net/image.php?u=9953&dateline=1157296173 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9953)

Acar 08; O bayrağı stada dikerek göğsümüzü kapardın.Ağrı dağına dikttik, Ilgaz dağına diktik Oralar kolaydıda o tel örgüleri kafes gibi statyumdan sahaya inebilirsek onuda yaparız.

Oğuuz
26.02.2009, 00:10
en zor depşasman maçlarımızdan olacak, alanzinhoyu artık hayallerimizde umut ettiğimiz gibi seyretmeyi umuyorum bu maçta, insallah son üç maçlık kötü performansı tekrar etmeden rahat bi galibiyet alır hafif diner gibi olan fırtınayı tekrar izleriz keyifle

erol-61
26.02.2009, 00:10
antalya stadında harbiden kafes var yaa

AdemTS
26.02.2009, 00:13
Günebakis gazetesi Yattaraya hitab eden cok güzel bir yazi yazmis bugün.. Sizlerle paylasmak istedim:

Iyi dinle Yattara

Sen ki, 2002-2003 sezonunda Trabzonspor’a transferin gerçekleşirken kimsenin bilmediği bir futbolcuydun. Belçika’nın sıradan kulübü Antwerp’ten geldiğinde de birçok kişi sana burun kıvırmıştı hatırlyormusun? Ama topa ayağına ilk aldığın idmandaki enfes hareketlerinle bir anda herkesi şaşkına çevirmiştin. Her teknik direktör seni yedek soyunduruyordu. Ama oyuna girdiğinde, tribünler dalgalanıyor, topu her ayağına aldığında, karşındaki rakiplerin adeta başını döndürüyordun. 5 dakika bile topla dansını izlemek için tüm Türk futbolseverler sabırsızlanıyordu. Yavaş yavaş futbolu öğrettiler sana... Adam takibi yapman, boş alana kaçman gerektiğini yerleştirdiler kafana... Gelirken 175 bin Euro’luk bir futbolcuydun... Ve yıllık 150 bin dolara da ‘evet’ diyebilecek kadar sıradandın. Ama Trabzonspor ile büyüdün. Taraftar seni bağrına basarken, Trabzonspor tarihinde en çok sevilen isimlerinden oldun.

Nereden Nereye Geldin Unutma

Gece hayatın, eşinle kavgaların, bu sevgiyle hep hoş görüldü. Trabzonspor’un yabancı simgelerinden Şota’dan bile çok sevildin. Tüm Türkiye’nin gözdesi oldun. Fenerlisi, G.Saraylısı, Beşiktaşlısı seni izlemek için televizyonlara kilitlendi. Büyüdükçe büyüdün. Sonra Roma, Paris Seint Germaen, Marsilya, Nantes ve hatta Real Madrid’in bile gündemine geldin. Katar’dan astronomik teklif aldın. Bonservis bedelin 10 milyon Euro etmeye başladı. Ama sonra sana bir şeyler oldu. Bir daha eski kimliğini gösteremedin. Bunda belki yönetimin, belki de teknik kadronun tavrı etkilidir. Ya da senin profesyonel futbola bakışındaki sakatlık bugünkü sıradan Yattara’nın nedenidir kim bilir... Ama unutma dün 150 bin dolar için koştuğun Trabzonspor’da bugün 1 milyon 500 bin Euro kazanıyorsun. Büyüdün ve geliştin ama büyüklüğünü göstermenin yolu, sorumluluk duygusuyla hareket etmektir.

Omuzlarda, Coşkulu-Onurlu Git

Ne yazık ki son dönemlerdeki futbolunla sıradanlaştın. 6 yılda simgeleştiğin Trabzonspor’dan bir gün ayrılacaksın. Peki bu kentte ölümsüzleşmek, yıllar sonra bile saygıyla anılmak istemezmisin? Bu kadar büyük sevgiyi gördüğün bir kentten ayrılırken, sıradan bir insan olarak kopuş seni hiç üzmez mi? Geriye dönüş, ‘Keşke’ dememek için işte sana fırsat Yattara... Ligin bitmesine 13 hafta kaldı. Biliyoruz ki bu 13 maçta yıldızlığını gösterdiğinde, Trabzonspor’un önünde hiçbir takım duramaz. İlk sınav Antalyaspor... Nasıl bir futbolcu olduğunu hatırlatma, vefa borcunu ödeme zamanı... Çık ve Yattara gibi oyna ve sonuna kadar devam et... Şampiyonluk kupasını gururla kaldırıp, bu kentte efsaneler arasına yazdır ismini... Gideceksen de, seni hep sevgiyle bağrına basan taraftarların omuzlarında onurla, gururla ve coşkuyla veda et bu kente... Hem de silinmeyecek bir iz bırakarak!

Hüseyin İlkin
26.02.2009, 00:14
1-0 olsun bizim olsun .

Çok önemli bir maç Denizli mağlubiyetinden sonra .

POYRAZ
26.02.2009, 01:09
inşaallah kazanırız allahın bir haftam zehir oldu
elimizdeki avantajı tepdik
Hepimiz cok üzüldük ama daha önceki yazilarimda da belirttigim gibi, o macin tamaminin defalarca izlenip hatalardan ders cikartildigina, ayni hatalarin bu hafta oynayacagimiz Antalyaspor mcinda tekrarlamayacagimiza inaniyorum.
Neredeyse tüm Türkiye Trabzonspor'a cephe almis durumda.
Bu macin ayaga kalkis macimiz olmasini cok istiyorum cokkk.
Sezon sonunu mutlu bitirmek bizim elimizde, yeter ki böyle kazanilmasi gereken maclari kazanalim.

erkankoc
26.02.2009, 01:12
fenerin yenilmesi demek aziz yildirimin gitmesi demek..o yuzden hakemlerimi alirlar yoksa fenerli bulen uygun ve fenerli baskanlarinimi alirlar yenerler..hemde farkli yenerler

6Şafak Aydın1
26.02.2009, 01:22
Neredeyse tüm Türkiye Trabzonspor'a cephe almis durumda.

Türkiye`de herkes kendini böyle görüyor nedense. Eskisehirli, Sivasli, ,Ankaralisi Mankaralisi,Anteplisi hepsi "Dünyada Türkiyeyi Türkiyedede Eskisehiri,Sivasi,Kayseri, Karsiyakayi vs sevmezler" tavrinda, istisnasiz hepsi. Galiba bu Istanbul Hegemonyasindan kaynaklanan psikolojik bir tavirdan baska birsey degil.

POYRAZ
26.02.2009, 01:26
Türkiye`de herkes kendini böyle görüyor nedense. Eskisehirli, Sivasli, ,Ankaralisi Mankaralisi,Anteplisi hepsi "Dünyada Türkiyeyi Türkiyedede Eskisehiri,Sivasi,Kayseri, Karsiyakayi vs sevmezler" tavrinda, istisnasiz hepsi. Galiba bu Istanbul Hegemonyasindan kaynaklanan psikolojik bir tavirdan baska birsey degil.
Biraz aciklar misin lütfen?

6Şafak Aydın1
26.02.2009, 01:37
Aciklamaya gerek yok diger taraftar forumlarini biraz gezdim hepsinde kendi takimlariyla ilgili ayni düsünceler var, istisnasiz.

Erdal DİLEK
26.02.2009, 01:46
bizde yenelim sivasta yensin, diğerleri kaybedder İnşallah, sivasla kendi hesabımızı kendimiz keseriz. . .

POYRAZ
26.02.2009, 01:49
Aciklamaya gerek yok diger taraftar forumlarini biraz gezdim hepsinde kendi takimlariyla ilgili ayni düsünceler var, istisnasiz.
Tabi herkes kendi tarafindan bakiyor olaya ve cogu insan sadece kendisine yapilanlarla ilgileniyor. Olaya genel olarak baktigimizda, daha dogrusu mantikli düsünüldügü zaman bu konuda en magdur olan kulübün kim oldugu ortaya cikiyor.

Erdal DİLEK
26.02.2009, 01:49
sen hiç "i... sivas olmazsın şampiyon" diye bir tezahurat duydun mu, ben duymadım, ama trabzonspora söylendiğini duydum,

POYRAZ
26.02.2009, 01:50
sen hiç "i... sivas olmazsın şampiyon" diye bir tezahurat duydun mu, ben duymadım, ama trabzonspora söylendiğini duydum,
Yada, bir bucuk metre ofsayttan gol yiyen ve ayni macta attigi gol milimetrik ofsayt oldugu gerekcesiyle 2 puani calinan takimi gördünüz mü de denilebilir.
Veya 4 sezon önce ceza sahasinin hemen disinda yapilan ve oyuncunun ceza sahasi icine düsmesi sonucu normal bir hakemin faul dahi vermeyecegi bir pozisyonda penaltida gol yiyip sampiyonlugu büyük ölcüde kaybeden bir takim gördünüz mü?

6Şafak Aydın1
26.02.2009, 01:57
Sonucta futbol bir oyun. Bizim puanlari calabiliyorlarsa biz neden calmiyoruz ? Yalakalikmi oluyor yada Adalet istiyoruz ama biliyoruzki futbolda adalet yok ve TFF Insan Haklari mahkemeside degil. Bizde calalim o zaman. Ne var yani ? Biz calmayiz,biz öyleyiz, biz böyleyiz. Calmadan olmuyor demekki.:)

6Şafak Aydın1
26.02.2009, 01:59

Ben Sivasin ve baskasinin avukati degilim. Burda forumda biraz gezinirsen o söylemleride bulursun.:)

POYRAZ
26.02.2009, 02:13
Yanlis anladin renktas zaten senin icin öyle bir iddiada bulunan olmadiki sevgili renktasim.;)

The_Storm
26.02.2009, 02:16
Antalya'dan çekiniyorum. İnşallah bir aksilik olmadan alırız.

ErtuGrul
26.02.2009, 02:34
Fenerliler herzaman derdi,birgun herkez fenerbahceli olacak,adamlar hakliymis bu hafta herkez feneri destekliyor...antalya macini ilk dakikalarda buldugumuz pozisyonlari comertce harcamazsak rahat aliriz...golculer yine gununde olmazsa zor bir mac olur..

Mehmet Sarigül
26.02.2009, 02:39
Antalya'dan çekiniyorum. İnşallah bir aksilik olmadan alırız.

Ben Antalya'dan hic cekinmiyorum, ama bizim takimdan "cekiniyorum"...

Cünkü nasil bir futbol oynayacagimizi bilmiyorum.

Fb ve Ankara maclarindaki futbolun yarisini oynarsak rahat kazaniriz.

61SOYTÜRK61
26.02.2009, 03:00
diğer tarfada yazdım burayada yazıyım dedim konsuu geçmişde biraz...sivassporun sitesini biraz gezindim...bizi nerdeyse yerden yere vurcaklar hepside banko antalyaya oynamış bizi buyuk takım gormuyolar kendilerine anadolunun kaplanı diyolar ezik bunlar yaw :D onalra cok haksızlık yapılıyomus...fenerin başkanı onları tebrik ediyomus kardeş takımlarıymıs herkes onların şampiyon olmasını istiyomus cart curt...anlaycagınız oki trabzporlunun trabzonsporludan başka dostu yok bu böyle biline....bikez daha soyluyorum zaten biz anadolu takımı değilizzzz hiç hosumada gitmiyo biz kuzeyin cocuklarıyız...kuzenden doğup parlayan bir yıldızız..

POYRAZ
26.02.2009, 03:06
diğer tarfada yazdım burayada yazıyım dedim konsuu geçmişde biraz...sivassporun sitesini biraz gezindim...bizi nerdeyse yerden yere vurcaklar hepside banko antalyaya oynamış bizi buyuk takım gormuyolar kendilerine anadolunun kaplanı diyolar ezik bunlar yaw :D onalra cok haksızlık yapılıyomus...fenerin başkanı onları tebrik ediyomus kardeş takımlarıymıs herkes onların şampiyon olmasını istiyomus cart curt...anlaycagınız oki trabzporlunun trabzonsporludan başka dostu yok bu böyle biline....bikez daha soyluyorum zaten biz anadolu takımı değilizzzz hiç hosumada gitmiyo biz kuzeyin cocuklarıyız...kuzenden doğup parlayan bir yıldızız..
Insanlarda yanlis bir düsünce var. Anadolu, Türkiye'nin belli bir bölümü degildir. Anadolu Izmir'den Artvin'e, Edirne'den Hakari'ye bütün sehirleriyle Anadoludur. Zamanla insanlar herseyin orjinalini degistirdikleri gibi Anadolu'nun anlamini da degistirmisler. Bir Erzurum ne kadar Anadolu ise, bir Istanbul Izmir de o kadar Anadoludur.;)

61SOYTÜRK61
26.02.2009, 03:15
olsun abi madem değiştirdiler bizde kuzeyliyiz yani :D

POYRAZ
26.02.2009, 03:26
olsun abi madem değiştirdiler bizde kuzeyliyiz yani :D
Sen kuzeylisin ben batiliyim ve sonucta hepimiz Türk evladiyiz.;)

61SOYTÜRK61
26.02.2009, 03:33
ben trabzonspor ıcın dedım hanı kuzeyın yıldızı :)

POYRAZ
26.02.2009, 03:38
ben trabzonspor ıcın dedım hanı kuzeyın yıldızı :)
Tamam...;)

SaWYeRR
26.02.2009, 03:47
Antalya maçı çok zorlu geçecek. Umudum yok açıkçası. Büyük bir ihtimalle berabere kalırız, yada yeniliriz. Düşüşümüz devam eder :S

futbalski60
26.02.2009, 04:11
Antalya maçı çok zorlu geçecek. Umudum yok açıkçası. Büyük bir ihtimalle berabere kalırız, yada yeniliriz. Düşüşümüz devam eder :S
İlk mesajının bu olması çok ilginç...

POYRAZ
26.02.2009, 04:19
Bana göre de cok ilginc !!!

61SOYTÜRK61
26.02.2009, 05:27
aşırı ilginç !!!aramızda casusmu var :)

cihatöztürk
26.02.2009, 08:54
walla bende maçtan çekiniyorum....bilemiyorum öğlen gene işllah korktuğum başıma gelmez ....

Murat Acar
26.02.2009, 09:08
Antalya maçı çok zorlu geçecek. Umudum yok açıkçası. Büyük bir ihtimalle berabere kalırız, yada yeniliriz. Düşüşümüz devam eder :SMerak etme Antalyaya biz geliyoruz.Bu laflarınıda sana tek tek MAÇTAN SONRA SORARIM...Maçtan sonrada buraya gelirmisin merak ettim lasvegasmış hayde ordan Ama eğer gerçekten Antalya sporluysan saygım sonsuz yok üç ezik taraftarı isende böyle laga luga yapıyosan yıkıl bu forumdan açıkça rengını belli et Antalya sporlu isen ve maça geleceksen buluşalım hatta kol kola girelim maça Bizim kimseden korkumuz yok Bu maçı A-L-A-C-A-Ğ-I-Z ANLATABİLDİMMİİ!!!!!!!!!!!

Dursun Kaplan
26.02.2009, 09:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1223-2O9Z1J2L.jpg

Neşeli devam ediyor hazırlıklar. :)

cihatöztürk
26.02.2009, 09:56
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1223-2O9Z1J2L.jpg

Neşeli devam ediyor hazırlıklar. :)

işllah maçın sonucuda neşeli olur ...

yoksa olacakları siz düşünün:(

Hüseyin İlkin
26.02.2009, 10:11
Bu takımdaki arkadaşlığa bayılıyorum :ok

Erkan
26.02.2009, 10:22
Herkes yaptigi isten zevk alirsa performansi da en ust seviyede olur zaten:). Allah neselerini bozmasin:)

halil ibo
26.02.2009, 10:29
Bu takımdaki arkadaşlığa bayılıyorum :ok

Bizi mutlu sona ulaştıracak olan bu arkadaşlık ve akabinde gelen yardımlaşma ve mücadele duygusu zaten.Onlar ortadan kalktığında ise adam sendecilik başlıyor,Allah korusun.
Yine bazı arkadaşları pek umutsuz gördüm.Allah onlarada ''kazanmayı isteme'' şevki versin.Yandık,öldük,bittik,mahvolduk kelimeleri bu sezon yasak.Başaracağız,kazanacağız gülen taraf biz olacağız.Olumlu yaklaşalım olumlu sonuçlar olsun...

Cemalettin Taşkın
26.02.2009, 10:36
tabi ufak tefek şeylere takılmamak lazım ama maçın başlama saati 15.15

nedir yani 15 dakika geç başlama sebebi?

nedense hep egzantirik şeyler trabzonu buluyor.

tabi maçın hakemi bence çok önemli.

geçen hafta hüseyin göçek için denizliye deplasmanda uğurlu geliyor her deplasmanda denizli hüseiyn göçek ile puan almış demiştim bizim maçta da öyle oldu.

bordo61
26.02.2009, 11:01
Oh ya maç pazar cumartesilerimizi universite sağolsun gasp etti

Şu maçlar pazar yada cumartesi 5 den sonra oynasak güzel olacak

K@HrY
26.02.2009, 11:03
rahat kazanavağız panik yok desteğe devam.

bordo61
26.02.2009, 11:06
Rahat kazanmasak oldu kazansak yeter ;)
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1223-2O9Z1J2L.jpg
Güzel resimler takımda moraller yerinde takımdaki arkadaşlık bizi yukarlara taşıyacakhttp://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1223-3O0S3T7Y.jpg

Murat TONBUL
26.02.2009, 11:23
maç saati yaklaştıkça heycan katsayım da giderek artıyor.Hayırlısı olur inşallah.
şu maçı alalım da diğerleri puan kaybetmese de üzülmem :) yeter ki biz kazanalım.

a d bacan
26.02.2009, 11:23
antalya maçı başlangıç maçı olacak...
zorda olsa lacağız azmimizle inşallah..

umuttan bu maçta beklentim çok
Aslında hepsinden öyle

Bera B.
26.02.2009, 11:34
Bu maçtan inanılmaz korkuyorum açıkçası. Allah hayır etsin.

tonyalı Aydın
26.02.2009, 11:49
hadi çocuklar bu hafya sevindirin bizi bir hafta hayatımızı zehir ettiniz bu hafta sevindirin bizi çünkü trabzonsporu sevmek ölümle yaşamak arasında ince bir çizgi kazanırsa bizde o hafta rahat yaşıyoruz ömrümüz uzanıyor o hafta herşey çok güzel oluyor kaybeterse herşey zindan yaşam kısa o hafta hayat çok kötü gidiyor herşey ders gittiği gibi benim mesele bu hafta herşeyim ders gitti......ah birde şampiyon olursak değme benim gönlüme artık uzun mu yaşarım kısamı bilemem yeterki o günleri allah bize birtaha nasip eder.hep o hayalle yatıyorum allahım bu sene bizi inşalah bu yolda muzaffer eyleyecek....